;sf nvhln nghvd

;sf nvhln nghvd
;sf nvhln nghvd

کسب درآمد دلاری یکی از روش های کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی می باشد. شاید شما قصد کسب درآمد دلاری از اینترنت را داشته باشید و بخواهید از طریق اینترنت درآمد دلاری را تجربه کنید. شاید تصور کنید که کسب درآمد دلاری از اینترنت در ایران غیر ممکن است و یا سخت و دشوار باشد. اما اصلاً این طور نیست. با توجه به ایده هایی که در ادامه به شما معرفی کردیم میتوانید در ایران کسب درآمد دلاری از اینترنت را تجربه کنید.

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که ” چرا کسب درآمد دلاری ؟ ” جواب این سوال کاملاً واضح است. قیمت دلار نسبت به پول ما ۱۲ برابر است، یعنی هر دلار معادل ۱۲ هزار تومان ارزش دارد. البته این یک فرصت عالی برای افرادی است که قصد دارند کسب درآمد دلاری از اینترنت داشته باشند. قیمت دلار در طول زمان افزایش پیدا میکند و این باعث می شود شما بتوانید بیشتر کسب درآمد کنید.

 

پس بهتر است که همین الان به فکر کسب درآمد دلاری از اینترنت باشید که به دلار کسب درآمد کنید و به تومان خرج کنید. بسیاری از افراد توانستند درآمدهای دلاری زیادی را در ایران تجربه کنند. کسب درآمد دلاری از سایت های خارجی امکان پذیر است. یعنی سایت هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آنها قادر خواهید بود در ایران درآمد دلاری داشته باشید.

بسیاری از افراد با استفاده از روش هایی که در ادامه به شما معرفی خواهم کرد توانستند درآمد دلاری زیادی داشته باشند. کسب درآمد دلاری ممکن است به زبان سخت به نظر برسد ولی اگر اصول را کامل یاد بگیرید و بدانید که از چه روش هایی می توانید کسب درآمد دلاری از اینترنت داشته باشید مطمئن باشید برای شما مثل آب خوردن می شود.

;sf nvhln nghvd

بسیاری از افراد که قصد راه اندازی کار در منزل دارند و میخواهند کسب درآمد دلاری از اینترنت را تجربه کنند پیشنهاد میکنم از ایده هایی که معرفی کردیم انتخاب کنید و کسب درآمد دلاری را تجربه کنید. البته درآمدزایی از یکسری از ایده ها ممکن است سخت باشد امام در ادامه ساده ترین ایده برای کسب درآمد دلاری را به شما معرفی کردیم.

کسب درآمد دلاری بسیار با ارزش است و تا به حال هیچ دوره آموزشی در این زمینه ساخته نشده است. البته در ادامه به شما یک پیشنهاد ویژه خواهیم داد و به شما یاد می دهیم که چطور مثل آب خوردن از اینترنت کسب درآمد دلاری داشته باشید.

روش هایی که به شما معرفی خواهم کرد روش های کاملاً تضمینی و واقعی هستند. روش هایی را به شما معرفی کرده ایم که خود من هم از یک سری از این روشها توانستم درآمد دلاری را تجربه کنم. اگر بتوانید در ایران کسب درآمد دلاری از اینترنت داشته باشید مطمئن باشید خیلی سود خواهید کرد. چون ارزش دلار نسبت به پول ما بسیار زیاد است و این یک فرصت طلایی برای شماست. مطمئن باشید شما هم می‌توانید در ایران کسب درآمد دلاری از اینترنت را تجربه کنید.

 

البته در این مقاله قصد دارم به صورت کامل شما را با روش های کسب درآمد دلاری واقعی آشنا کنم. روش هایی را به شما معرفی کنند که تضمینی هستند و بسیاری از افراد از جمله خودم توانستم از این روش ها به درآمد دلاری برسم.

 • زمگسا رهاورد
 • فقط به این نکته توجه کنید که من در این مقاله روش های کسب درآمد دلاری واقعی را به شما آموزش دادم و از یکسری روش‌های کلیشه‌ای و غیر واقعی مثل سایت های کلیکی و سرکاری خارجی پرهیز کردم. پس مطمئن باشید روشهایی را به شما معرفی خواهم کرد که روش های کاملا تضمینی هستند و می توانید با استفاده از آن ها کسب درآمد دلاری از اینترنت را تجربه کنید.

  در این مقاله 9 روش کسب درآمد دلاری را به شما معرفی کردم. البته روش هایی را هم به شما معرفی کردم که می توانید با استفاده از تخصص و مهارتتان هم کسب درآمد دلاری داشته باشید. اگر در حال مطالعه این مقاله هستید مطمئنم قصد دارید درآمد دلاری را تجربه کنید. پس اگر برای کسب درآمد دلاری از اینترنت و سایت های خارجی آماده هستید پیشنهاد می کنم در این مقاله همراه من باشید. مطمئن هستم اگر این مقاله را تا انتها بخوانید و مطالعه کنید علاقه زیادی به کسب درآمد دلاری از اینترنت پیدا خواهید کرد.

  فقط به این نکته توجه کنید که من در این مقاله 9 روش کسب درآمد دلاری را به شما آموزش دادم و شما با توجه به علاقه تان هر کدام از این روشها را خواستید می توانید انتخاب کنید و کارتان را شروع کنید.

  شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا باید به فکر کسب درآمد دلاری از اینترنت باشیم؟ آیا بهتر نیست درآمد تومانی داشته باشیم؟

  کاملاً وضعیت دلار در کشور ما مشخص است و می‌بینید که ارزش دلار نسبت به ارزش پول ما چندین و چند برابر است. قیمت هر دلار در ایران ۱۲ هزار تومان است. یعنی اگر شما یک دلار کار کنید ۱۲ هزار تومان کارکرده اید.

  پاسخ این سوال بسیار ساده است. اگر شما بتوانید در ایران کسب درآمد دلاری داشته باشید درآمدتان چندین برابر درآمد فعلی تان می شود.اگر بخواهید به تومان کار کنید باید ۱۲ برابر کار کنید.

   

  یا اگر قصد داشته باشید یک کتاب الکترونیکی را در ایران بفروشید نهایتاً باید قیمت ۲۰ هزار تومان روی آن بگذارید. اما اگر همان کتاب را در سایت آمازون بفروشید با قیمت ۲۰ دلار می توانید این کار را انجام دهید و به فروش برسانیم و این به این معنی است که شما با فروش هر کتاب ۲۴۰ هزار تومان سود می کنید. حالا حساب کنید که مارکت های جهانی مثل آمازون ترافیک های بسیار بسیار زیاد و بالایی دارند و از همه جای دنیا بازدید کننده دارند و این به این معناست که در سر تا سر جهان می توانید محصولاتتان را به صورت الکترونیکی بفروشید و کسب درآمد دلاری از اینترنت را تجربه کنید.

   

  به این نکته هم توجه کنید که خود سایت آمازون اعلام کرده است که فروش کتاب های الکترونیکی اش نسبت به سال‌های قبل چندین و چند برابر شده است. می توانید به جای یک کتاب الکترونیکی و pdf چندین کتاب را همزمان در سایت آمازون برای فروش قرار بدهید. حالا تصور کنید از هر کتابی هم که یکی بفروشید به چه درآمد زیادی در روز خواهد رسید.

  البته این هم تنها یکی از روش های کسب درآمد دلاری از اینترنت در ایران است. در ادامه روش هایی را به شما معرفی خواهم کرد که می توانید در روز به درآمد دلاری بالایی برسید.

  به همین دلیل است یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد دلاری ورود به مارکت های جهانی مثل آمازون است که می توانید بدون هیچ محدودیت هایی در ایران کسب درآمد دلاری داشته باشید.

   

   

  شاید شما هم جزو افرادی باشید که فکر کنید با توجه به تحریم ها کسب درآمد دلاری در ایران غیر ممکن شده است. ولی اصلاً اینطور نیست! هنوز هم راه و روش های زیادی برای کسب درآمد دلاری از اینترنت وجود دارد. همانطور که گفتم بسیاری از افراد حتی خود من هم از این روش ها استفاده کردیم و  خود من هم توانستم به درآمدهای زیادی در ماه و حتی روز برسم. پس از شما می خواهم که اصلاً فکر نکنی کسب درآمد دلاری در ایران غیر ممکن است.

  شما در هر شرایطی هستید می توانید شروع به کسب درآمد دلاری کنید فقط باید بخواهید. در این مقاله قصد دارم روش ها و سایت هایی را برای درآمد دلاری به شما معرفی کنم که با توجه به تخصص و مهارت تان و یا حتی با کمترین سرمایه ای که دارید بتوانید از اینترنت در منزل درآمدزایی دلاری داشته باشید.

   

  ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که ما در ایران زندگی می کنیم چطور می توانیم حساب ارزی داشته باشیم؟ راه و روش های زیادی برای حساب ارزی وجود دارد به عنوان مثال می توانید از وب مانی، پرفکت مانی و… استفاده کنید که این روش ها در ایران هم جواب می دهند. یعنی مثل پی‌پال نیست. شما می توانید از وب مانی و پرفکت مانی برای ساخت حساب ارزی بدون هیچ محدودیتی استفاده کنید.

  البته اگر هم اقوامی در خارج از کشور دارید ( مخصوصا کشورهای اروپایی) می توانید حساب بانکی و مشخصات تماس اقامت آن را برای عضویت و تسویه حساب از سایت های خارجی مثل پی پال استفاده کنید.

   

  اما سایت هایی مثل وب مانی چنین محدودیتی ندارد و شما می توانید در ایران هم کمتر از چند دقیقه حساب ارزی داشته باشید. شاید تصور کنید که اگر حساب ارزی داشته باشیم چطور می توانیم دلار را به تومان تبدیل کنیم؟

  برای تبدیل دلار به تومان در ایران می توانید از صرافی های آنلاین استفاده کنید. سایت های زیادی هستند که این خدمات را ارائه می دهند و شما می توانید از این خدمات استفاده کنید. تمام این سایت ها معتبر هستند و دارای مجوز هستند. برای پیدا کردن این سایتها عبارت کلیدی ” صرافی آنلاین ” را داخل گوگل جستجو کنید و تمام این وبسایت ها برای شما به نمایش نشان داده می شوند.

   

  شاید بپرسید که چطور می توانیم با این سایت ها کار کنیم؟ بهتر است با یک مثال واضح توضیح بدم. فرض کنید من از یکی از سایت ها کسب درآمد دلاری داشته ام. درآمد دلاری هم را به حساب وبمانی که قبلاً ساختم انتقال می دهم و هر چقدر درآمد دلاری دارم را به صرافی های آنلاین با کارمزد بسیار کمی میفروشم و صرافی های آنلاین دلارها را به تومان برای من تبدیل می کنند و به حساب بانکی هم واریز می کنند.

  ببینید که چقدر تبدیل دلار به تومان راحت است. شاید قبل از اینکه این مقاله را بخوانید تصور می کردید اگر کسب درآمد دلاری داشتید تبدیل دلار به تومان ممکن است سخت باشد. ولی شما مثل آب خوردن در کمتر از چند دقیقه می توانید دلارهای تان را به تومان در ایران تبدیل کنید و این امکان برای شما فراهم شده است.

   

  ;sf nvhln nghvd

  خوب رسیدیم به یکی از اصلی ترین و مهمترین بخش های این مطلب. همانطور که گفتم راه و روش های زیادی برای کسب درآمد دلاری در ایران وجود دارد. سایت های زیادی هستند که با استفاده از آنها می توانید کسب درآمد دلاری از اینترنت داشته باشید.

  در ادامه شما را با بهترین و مناسب ترین روش های کسب درآمد به دلاری آشنا خواهم کرد. روش هایی را به شما معرفی خواهم کرد که صد در صد تضمینی هستند و می توانید از آن ها درآمد دلاری داشته باشید. تمام روشهایی را که به شما معرفی خواهم کرد روشهایی هستند که همین حالا افراد زیادی از این روش ها استفاده می کنند و توانستند در ایران درامد دلاری را تجربه کنند.

   

  روش هایی را به شما معرفی کردم که بدون هیچ محدودیتی می توانید از آن ها درآمد دلاری داشته باشیم به عنوان مثال درآمد از گوگل ادسنس هم یکی از راه و روش های کسب درآمد دلاری است. اما این روش در ایران جواب نمی دهد د و افراد خیلی کمی هستند که از این روش درامد زایی کسب می کنند. پس من در این مقاله چنین روش های محدود را به شما آموزش ندادیم. پس همراه ما باشید تا شما را با بهترین روش های کسب درآمد دلاری از اینترنت در ایران آشنا کنم.

   

  همانطور که گفتیم با توجه به اینکه قیمت دلار در کشور ما بسیار زیاد است در این بخش می خواهیم شما را با ۱۰ ایده بسیار پولساز و واقعی برای  درآمدزایی دلاری آشنا کنیم.  البته به این نکته توجه کنید با توجه به تحریم های که  هستیم ممکن است کسب درآمد دلاری  در بعضی از ایده هایی که به شما معرفی کرده ایم کار سخت و دشواری باشد. اما با این حال افراد زیادی توانسته اند در ایران به  درآمد دلاری بسیار بالایی برسند. اگر شما قصد دارید از طریق اینترنت درآمدزایی دلاری داشته باشید این مقاله می تواند کمک بزرگی به شما  کند. پس همراه ما باشید تا شما را با بهترین ایده های من برای کسب درآمد دلاری آشنا کنیم.

  یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای کسب درآمد دلاری از اینترنت فروش کتاب های الکترونیکی در سایت فروشگاهی آمازون است. همانطور که میدانید فروشگاه اینترنتی آمازون بزرگترین فروشگاه اینترنتی در جهان است که این امکان را به شما میدهد بتوانید کتاب های الکترونیکی تان را در آن برای فروش قرار بدهید.

   

  به نظرم یکی از بهترین روش های کسب درآمد دلاری از اینترنت فروش اطلاعات و آموزش به سراسر جهان است. شاید تصور کنید حتماً باید یک کتاب الکترونیکی به زبان انگلیسی تولید کنید ولی اصلاً اینطور نیست. شما علاوه بر کتاب‌های الکترونیکی انگلیسی می توانید کتاب های فارسی را به ایرانی های مقیم در کشورهای خارجی بفروشید. اما اگر بتوانید کتاب هایتان را به زبان انگلیسی تولید کنید مطمئن باشید می توانید فروش تان را از کتاب‌های الکترونیکی صد برابر و حتی بیشتر کنید. البته برای تبدیل متن های فارسی به انگلیسی می توانید از خدمات مترجمی استفاده کنید.

  اگر در سایت آمازون جستجو کنید می بینید که کتاب های الکترونیکی زیادی به زبان فارسی در این فروشگاه اینترنتی به فروش می رسد مثل کتاب تاجر دیروز… تاجر امروز.

  قبلا هم در مورد سود فروش کتاب های الکترونیکی در سایت آمازون و سایت های مشابه را به شما گفتم.

   پیشنهاد میکنم از مقاله کسب درآمد از یوتیوب دیدن کنید

  یکی از بهترین و پردرآمدترین روش های کسب درآمد دلاری کسب درآمد از سیستم های باینری آپشن است. باینری آپشن یک بازار جدید مالی است و یکی از بهترین روشهای کسب درآمد از اینترنت به حساب می آید. کار با این سیستم ها بسیار ساده و راحت است. سیستم های باینری آپشن دقیقاً مشابه بورس است. اگر واقعاً به بورس علاقه دارید و می خواهید کسب درآمد دلاری از اینترنت داشته باشید این روش مناسب شماست.

   

  وب سایت های زیادی مثل الیمپ ترید، آلپاری و…هستند که می توانید با عضویت در آنها وارد معاملات باینری آپشن شوید و کسب درآمد دلاری تان را شروع کنید. کسب درآمد دلاری از باینری آپشن بر مبنای دو گزینه خرید و فروش است. وقتی شرکتها در حال خرید و فروش سهام خود هستند باید پیش‌بینی کنید که این شرکت ها به سود می رسند یا نه. اگر پیش بینی تن درست باشد با توجه به مبلغی که تعیین گردید سود به حسابتان واریز می شود.

   

  برای اینکه بتوانید در بازار های باینری آپشن فعالیت کنید باید اصول و یک سری تکنیک ها را بلد باشید. البته یادگیری این اصول و تکنیک ها اصلا کار سخت و دشواری نیست.

  این روش معتبر ترین و ساده ترین روش برای کسب درآمد دلاری است که خود من هم از این روش استفاده می کنم. اگر می خواهید از این روش درآمدزایی کسب کنید اما اصلاً با سیستم های باینری آپشن آشنا نیستید و هیچ مهارتی ندارید من می توانم کمکتان کنم.

  برای کسب درآمد دلاری از سیستم باینری آپشن فقط به یک کامپیوتر نیاز دارید و کافیست وارد این سایت عضو شوید و فعالیت تان را شروع کنید. اصلاً کار سخت و دشواری نیست و بسیار لذت بخش است.

  پیشنهاد میکنم مقاله آموزش باینری آپشن را مطالعه کنید

  یکی دیگر از روش های کسب درآمد دلاری در ایران فروش آموزش های فارسی به فارسی زبانان مقیم در کشور های خارجی است. شما با تولید دوره های آموزشی می توانید دوره های تان را به تمام دنیا بفروشید. وب سایت های خارجی زیادی هستند که این امکان را به شما می دهند دوره های تان را درون آنها قرار بدهید و به سراسر دنیا بفروشید. که یکی از بهترین و معتبرترین این سایت ها سایت یودمی (udemy ) و لیندا ( linda ) می باشد.

  افراد زیادی در ایران هستند مهارت و تخصص شان را به دوره‌های آموزشی تبدیل می‌کنند و درون این سایت قرار می دهند و به راحتی می فروشند. در چنین سایت هایی دوره های فارسی مدرس ایرانی به چشم می خورد که مورد استقبال ایرانی های مقیم خارج از کشور قرار گرفته است.

   

  اگر شما در هر زمینه مهارت و تخصص دارید میتوانید مهارت تان را به دوره‌های آموزشی تبدیل کنید. به عنوان مثال ممکن است در زمینه بازاریابی و فروش مهارت داشته باشید می توانید با تولید یک دوره آموزشی بازاریابی آن را درون سایت یودمی و لیندا قرار بدهید و بفروشید.

  اگر کتاب های زیادی در زمینه موفقیت مطالعه کرده اید می توانید آن را به دوره های صوتی و تصویری تبدیل کنید و در این سایت ها برای فروش قرار بدهید. مطمئن باشید اگر چنین کاری را انجام بدهید افراد زیادی از شما استقبال خواهند کرد.

  اگر هم به زبان انگلیسی تسلط دارید می توانید دوره های آموزشی به زبان انگلیسی طراحی کنید و در سایت های معتبر دنیا مثل یودمی برای فروش قرار بدهید. مسلما اگر دوره‌هایی به زبان های بین المللی بسازید بیشتر مورد استقبال قرار خواهد گرفت. اگر هم به زبان انگلیسی مسلط نیستید در میتوانید آموزش هایی با زبان فارسی بسازید.

   

  یکی از از محبوب ترین روش های کسب درآمد از طریق اینترنت راه اندازی سیستم همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ است. سیستم همکاری در فروش یکی از مدل های کسب درآمد است که بسیاری از افراد با راه اندازی سیستم توانستند به درآمدهای بسیار زیادی در ماه دست پیدا کنند.

  سیستم همکاری در فروش به مدلی از کسب و کار گفته می شود که شما محصولات و کالای دیگران را می فروشید و به ازای هر فروش مبلغی را به عنوان پورسانت دریافت خواهید کرد. به تازگی وب سایت دیجی کالا در ایران سیستم همکاری در فروش را راه اندازی کرده است و بازاریابان زیادی توانسته اند از طریق سیستم همکاری در فروش دیجی کالا به درآمد های بسیار زیادی در ماه برسند.

   

  سایت های زیادی در دنیا هستند که سیستم همکاری در فروش دارند ن مثل علی بابا، آمازون و کلیک بانک و… . شما با استفاده از سیستم همکاری در فروش این سایت ها و فروش محصولاتشان می توانید به درآمد های باور نکردنی و زیادی در ماه برسید. همین الان افرادی هستند که با راه اندازی یک سایت و وبلاگ و قرار دادن محصولات فروشگاه اینترنتی آمازون در سایت و وبلاگ شان توانستند به درآمدی بالای ۲۰۰ هزار دلار برسند.

  برای اینکه بتوانید از طریق سیستم همکاری در فروش درآمد دلاری داشته باشید باید یک وبسایت خارجی راه اندازی کنید و مخاطبان و کاربران زیادی را جذب کنید. برای جذب مخاطبان و کاربران باید محتوای عالی تولید کنید. مسلماً برای این که بتوانید از طریق سیستم همکاری در فروش به دلار کسب درآمد کنید باید داخل سایتتان محتوای انگلیسی قرار بدهید تا مخاطبان شما را پیدا کنند.

   

  یکی از بهترین و پردرآمدترین مشاغل و کسب و کار در منزل فریلنسری یا آزاد کاری است. اگر در هر زمینه ای تخصص و مهارت خاصی دارید می توانید از طریق آزاد کاری در منزل کسب درآمد داشته باشید. بسیاری از افرادی که در زمینه‌های خاصی تخصص دارند توانستند از طریق فریلنسری در منزل به درآمد های زیادی در ماه برسند.

  در ایران وب سایت های زیادی مثل پونیشا و انجام میدم هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. اما در بازار جهان سایت هایی مثل peopleperhour.com و freelancer.com وجود دارد که می توانید از آنها کسب درآمد دلاری از اینترنت داشته باشید. تنها کافی است وارد این سایت شوید و در این سایت ثبت نام کنید و مشخص کنید که در چه زمینه مهارت و تخصص دارید.

   

  هر مهارت و تخصصی که داشته باشید مثل سئو و بهینه سازی سایت، طراحی و ساخت سایت، برنامه نویسی وب، برنامه نویسی ویندوز و اندروید، تولید محتوا و… می توانید از طریق این سایت ها درآمد دلاری داشته باشید.

  اما یک نکته بسیار مهمی وجود دارد و آن این است که باید زبان انگلیسی را کامل بلد باشید. چون اگر بخواهید پروژه ای را از کارفرمایان دریافت کنید و انجام دهید باید با آنها به زبان انگلیسی صحبت کنید. هر چقدر بتوانید در این سایت ها فعالیت کنید و پروژه های زیادی را انجام بدهید رزومه و نمونه کارهای شما قوی تر می شود و روز به روز پیشنهادهای کاری بیشتری به شما داده می شود.

   

  این را هم بگویم که این روش نسبت به بقیه روش ها سخت تر و دشوارتر است. اما اگر واقعاً عاشق مهارت و تخصصتان هستید و در یک زمینه خاصی متخصص هستید این روش یکی از بهترین روش ها برای کسب درآمد دلاری در ایران است.

  اگر قصد دارید از این روش درآمدزایی کنید پیشنهاد می کنم حتما یک تیم چند نفره تشکیل بدهید. داشتن تیم در این کار باعث می شود پروژه و کارهای تان را زودتر انجام بدهید و درآمدتان افزایش پیدا میکند. افراد زیادی توانسته اند با تشکیل تیم از طریق فریلنسری در ایران به درآمد های چندین هزار دلاری در ماه برسند.

   

  یکی از محبوب ترین روش های کسب و کار در دنیا والا گری است. والاگری مخفف دو کلمه ویدیو و بلاگر است. یکی از روشهای وبلاگ‌ نویسان برای کسب درآمد ویدیویی بلاگری نام دارد. در این روش به جای تولید محتوای متنی باید محتوای ویدیویی و تصویری تولید کنید.

  افراد زیادی هستند که در شبکه اجتماعی اینستاگرام از این مدل کسب درآمد می‌کند و به درآمد های بسیار بالایی در ماه رسیده اند. نمونه این مدل کسب درآمد افرادی که در اینستاگرام ویدیو های طنز درست می کنند.

   

  البته اگر می‌خواهید از این مدل کسب درآمد دلاری داشته باشید باید در یوتیوب فعالیت کنید. برای کسب درآمد دلاری باید ویدیو های جذاب و آموزشی در یوتیوب انتشار بدهید. اگر ویدیو هایی که داخل یوتیوب منتشر می کنید جذاب و کاربر پسند باشد، یوتیوب به ازای تعداد لایک ها، دنبال کنندگان کانال یوتیوب تان و لایک های ویدیو تان به شما پول پرداخت می کند.

  با تولید محتوای جذاب و همکاری با سایت یوتیوب می‌توانید به درآمدهای زیادی در ماه و حتی در روز برسید. در ایران هم افراد زیادی هستند که توانستند از طریق یوتیوب کسب درآمد دلاری داشته باشند. نمونه این کار افرادی که ویدیو های آموزشی انگیزشی داخل یوتیوب قرار می‌دهند و یا افراد گیمری که از گیم بازی کردنشان فیلم می گیرند و داخل یوتیوب می گذارند.

   

  پیشنهاد میکنم مقاله کسب درآمد از بیت کوین را مطالعه کنید

  یکی دیگر از بهترین روش های کسب درآمد دلاری، کسب درآمد از فروش قالب و افزونه های وردپرسی در مارکت های جهانی است. بزرگترین مارکت های جهانی themeforest ، envato و codecanyon نام دارد.

  این سایت ها منبع عظیمی از افزونه ها و قالب های وردپرس هستند که فروشندگان زیادی در دنیا حتی در ایران در این سایت ها محصولات وردپرسیشان را برای فروش قرار می دهند.

  فقط یکی از بزرگترین مشکلاتی که ممکن است برای شما ایجاد شود این است مارکت پلیس ها ایران را تحریم کرده اند. اگر میخواهید در این مارکت پلیس ها فعالیت کنید باید مواظب باشید. هرگز نباید متوجه شوند که شما ایرانی هستید وگرنه درجا اکانت تان را بلاک می کنند و دیگر نمی توانید در آن ها فعالیت کنید.

   

  اگر بتوانید این مارکت پلیس ها را دور بزنید و محصولات وردپرسی تان را در این مارکت پلیس ها برای فروش قرار بدهید و مطمئن باشید به درآمد باورنکردنی خواهید رسید. همین الان افرادی در جهان هستند که از طریق فروش محصولات شان داخل این مارکت پلیس ها به درآمدهای بسیار زیادی در ماه رسیده اند. نمونه‌اش قالب محبوب و پرطرفدار آوادا که تاکنون فروش باور نکردنی داشته است.

  بهترین و ساده ترین راه برای این مدل کسب درآمد دلاری این است که قالب ها و افزونه های وردپرس ای طراحی کنید و به زبان انگلیسی ترجمه کنید و در این مارکت پلیس های وردپرسی برای فروش قرار بدهید.

  برای ارائه پشتیبانی محصولات تان در این سایت ها باید به زبان انگلیسی مسلط باشید. البته مترجم های آنلاین این مشکل را برای شما حل کرده است. چون پشتیبانی محصولات در این مارکت پلیس ها به صورت تیکتینگ هستند و شما فرصت مناسب برای ترجمه تیکه ها و پاسخ دادن به آن ها دارید.

   

  یکی از ساده ترین مدلهای کسب درآمد دلاری کسب درآمد به مدل دراپ است. برای کسب درآمد دلاری از این روش در ابتدای راه به هیچ حساب بانکی نیاز نداریم و خیلی ساده و راحت می توانید کسب درآمد دلاری خود را شروع کنید.

  شرکت های زیادی در دنیا هستند که بر پایه ارزهای دیجیتال فعالیت می کنند. با همکاری با این شرکت ها می توانید کسب درآمد دلاری از اینترنت داشته باشید. اگر بخواهید با این شرکت‌ها همکاری کنید باید طبق دستورالعمل ای که آنها به شما می دهند برای آنها کار کنید.

  کسب درآمد دلاری از این روش به هیچ مهارت و تخصص خاصی نیاز ندارد. شما با توجه به دستورالعمل ای که این شرکت ها به شما نشان می‌دهند کار می کنید و پورسانت دریافت می کنید.

   

  یکی دیگر از ساده ترین و بی دردسرترین روش کسب درآمد دلاری از اینترنت در ایران فروش آنلاین عکس و تصاویر است. سایت های زیادی ب مثل shutterstock.com، dribbble.com و unsplash.com هستند اگر تصاویر جذاب و زیبای طراحی کنید می توانید به آن ها بفروشید و کسب درآمد دلاری از اینترنت داشته باشید.

  اگر گرافیست حرفه ای هستید کار با نرم افزارهای گرافیکی را به‌خوبی بلدید می‌توانید در این سایت ها کارهای خود را به نمایش بگذارید و از طریق فروش اینترنتی این تصاویر به درآمد برسید.

   

  اگر هم عکاس هستید و عکس های تجاری، تبلیغاتی و یا حتی از طبیعت عکاسی می کنید میتوانید عکس و تصاویر تان را در سایت هایی مثل unsplash برای فروش قرار بدهید.

  اگر در زمینه عکس های وکتور حرفه ای هستید و می توانید چنین تصاویری را طراحی کنید می توانید از سایت هایی مثل dribble استفاده کنید و تصاویرتان را به صورت اینترنتی و آنلاین بفروشید.

   

  اگر هم در زمینه طراحی و ساخت لوگو یا شعار مهارت دارید می توانید از سایت teespring.com برای درآمد زایی و کسب درآمد استفاده کنید. این سایت هر طرحی را که طراحی می کنید از شما میخرد و از طرح ها و لوگو های شما برای چاپ روی تیشرت، قاب موبایل، لیوان، کیف و… استفاده می کنند.

  یکی از لذت بخش ترین مدل های کسب درامد دلاری از اینترنت این است که آثار و کارهایتان را در معرض دید مردم قرار بدهید و از طریق فروش آن کسب درآمد کنید. سایت های زیادی هستند که این امکان را به شما می دهند که من ۴ تا از معروفترین این سایت ها را به شما معرفی کردم.

   

  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال یکی دیگر از ایده های پولساز برای درآمدزایی دلاری در ایران است. البته شاید بپرسید که منظور از ارز دیجیتال چیست؟  ارزهای دیجیتال به ارزهایی که به صورت دیجیتالی هستند و وجود خارجی ندارند را ارزهای دیجیتال میگویند.

   ارز دیجیتال یا رمز ارز (Cryptocurrency)  شکل خاصی از پول های دیجیتالی است که بر پایه علم رمز ارزنگاری ایجاد شده است.  با توجه به اینکه بسیاری از افراد به دنبال کسب درآمد دلاری در ایران هستند، کسب درامد از رمز ارزها و ارز های دیجیتال می تواند گزینه مناسبی برای این افراد باشد.  البته در این مقاله قصد ندارم شما را با ارز های دیجیتال و رمز ارزها آشنا کنم. و هدف اصلی من این است که شما را با  نحوه درآمدزایی ارزهای دیجیتال آشنا  کنم.

   یکی دیگر از بهترین گزینه ها برای افرادی که میخواهند در ایران درآمد دلاری داشته باشند، کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال است. البته علاوه بر این که می توانید از طریق رمز ارزها درآمد دلاری داشته باشید می‌توانید  به عنوان سرمایه گذاری هم از این مدل استفاده کنید.

   به طور کلی ۳ روش درآمدزایی از طریق رمز ارزها وجود دارد که عبارت است از:

  1- کسب درآمد به روش ترید کردن 2- کسب درآمد به روش هودل کردن 3-  درآمد به روش ماینینگ

   در روش کسب درآمد از طریق ترید کردن شما باید اصول ترید کردن را به صورت کامل یاد بگیرید. برای اینکه از این روش درآمد زایی استفاده کنید شما نیاز به سرمایه کمی برای شروع دارید. اما به این نکته توجه کنید این روش یکی از پر ریسک ترین و پردرآمدترین این روش های کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال است.  در این روش شما از طریق تحلیل تکنیکال هایی که انجام می دهید یک نوع ارز دیجیتال را خریداری میکنید و در زمان مناسبی میفروشید.  وقتی قیمت ارز دیجیتال موردنظرتان کاهش پیدا کرد شروع به خریدن میکنید و وقتی قیمت افزایش پیدا کرد آن ارز را می فروشید. اگر تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال را کامل یاد بگیرید  می‌توانید از این روش درامد دلاری استفاده کنید.  البته باید بگم که این روش یکی از پر ریسک ترین روش های کسب درآمد دلاری در ایران است.

   یکی دیگر از از روشهای بسیار کم ریسک کسب درآمد از ارزهای دیجیتال  کسب درآمد به روش هودل یا  نگهداری ارز دیجیتال است.  در این روش شما محبوب ترین ارز دیجیتال را خریداری می کنید و برای طولانی مدت نگه میدارید. با توجه به اینکه قیمت ارزهای دیجیتال رو به افزایش است در بلند مدت می توانید  از این مدل استفاده کنید.  به این نکته توجه کنید شما باید ارزهای اصلی  در بازار ارز های دیجیتال را خریداری کنید و  در دراز مدت نگهداری کنید.  بهترین ارز دیجیتال برای نگهداری  بیت کوین (bitcoin)، اتریوم، زدکش است. البته لبیشتر افراد از این روش به عنوان سرمایه گذاری استفاده میکنند.

  در این روش شما شروع باید از تجهیزات ماینینگ استفاده کنید. برای استفاده از این روش شما نیاز به سرمایه برای استخراج ارز دیجیتال بیت کوین دارید. در این روش شما با استفاده از تجهیزات ماینینگ با اسختخراج ارزهای دیجیتال شروع به کسب درآمد میکنید. این روش هم یکی دیگر از روش هایی است که بسیاری از افراد در ایران استفاده میکنند.

  بسیاری از افراد این سوال را میپرسند که بهترین ایده برای کسب درآمد دلاری کدام است؟ تمام ایده هایی که به شما برای کسب درآمد دلاری از اینترنت معرفی کردیم 100 درصد عملی هستند و میتوانید راه اندازی کنید. اما اگر داخل ایران هستید ممکن است در هنگام راه اندازی یکسری از ایده ها دشوار و سخت باشد. به عنوان مثال کسب درآمد دلاری از آمازون ممکن است کمی سخت و دشوار باشد چون نیاز به احراز هویت دارد.

  اگر بخواهم بهترین ایده برای کسب درآمد از اینترنت دلاری را به شما معرفی کنم کسب درآمد از باینری آپشن بهترین روش کسب درآمد دلاری در ایران است. این مدل یکی از پر درآمدترین روش های کسب و کار خانگی است که میتوانید در خانه درآمد دلاری داشته باشید. پس اگر مصمم به درآمدزایی دلاری  هستید ولی نمیدانید که چه ایده ای را انتخاب کنید پیشنهاد میکنم از باینری آپشن درآمدزایی کسب کنید. البته بقیه ایده هایی که معرفی کردیم هم ایده های پولسازی هستند اما اگر بخواهید از یکسری از این ایده ها کسب درآمد کنید ممکن است سخت باشد.

   

   

   

  جمع بندی

  در این مقاله سعی کردم بهترین روش های کسب درآمد دلاری از اینترنت در ایران را به شما معرفی کنم. این روش ها اصلی ترین روش هایی هستند که می توانید با هر کدام از این ها درآمد دلاری را تجربه کنید. روش هایی که به شما معرفی کردم روش های کاملا واقعی هستند.

  اگر قصد دارید روشی را انتخاب کنید باید ببینید که به کدام از این روش ها علاقه دارید. باید بررسی کنید که در چه زمینه ای مهارت و تخصص دارید. اگر فکر می کنید که هیچ مهارت و تخصصی ندارید می توانید از مهارت و تخصص دیگران استفاده کنید. به عنوان مثال اگر قصد دارید از آمازون کسب درآمد دلاری داشته باشید و کتاب های الکترونیکی تولید کنید اما هیچ مهارت و تخصصی برای انتشار کتاب به زبان انگلیسی ندارید میتوانید از مترجم های خوب استفاده کنید.

  پس اولین و مهم ترین قدم این است که بررسی کنید به چه روشی که علاقه دارید و در چه زمینه ای مهارت و تخصص دارید. اگر هم نمی دانید بهتر است از کدام روش درآمدزایی کنید پیشنهاد می کنم روش کسب درآمد دلاری از باینری آپشن را شروع کنید. خود من هم در کنار کسب و کارم از این روش برای کسب درآمد استفاده می کنم و توانسته ام به درآمدهای دلاری زیادی برسم.

  برای کسب درآمد دلاری از باینری آپشن باید یک سری تکنیک های خاص را بلد باشید اگر هیچ تکنیک و مهارتی بلد نیستید این کار را به شما پیشنهاد نمیکنم چون ممکن است ضرر کنید. اما اگر می خواهید از طریق باینری آپشن درآمدزایی کسب کنید و در روز درآمد دلاری داشته باشید من می توانم کمکتان کنم. چندین ماه است که در این زمینه فعالیت می کنم و توانسته ام به درآمد های دلاری بالایی در روز برسم. اگر میخواهید از این روش درآمدزایی کسب کنید پیشنهاد می کنم بر روی بنر زیر کلیک کنید.

  {
  “@context”: “https://schema.org”,
  “@type”: “FAQPage”,
  “mainEntity”: [{
  “@type”: “Question”,
  “name”: “چرا کسب درآمد دلاری از اینترنت ؟”,
  “acceptedAnswer”: {
  “@type”: “Answer”,
  “text”: “شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا باید به فکر کسب درآمد دلاری از اینترنت باشیم؟ آیا بهتر نیست درآمد تومانی داشته باشیم؟
  کاملاً وضعیت دلار در کشور ما مشخص است و می‌بینید که ارزش دلار نسبت به ارزش پول ما چندین و چند برابر است. قیمت هر دلار در ایران ۱۲ هزار تومان است. یعنی اگر شما یک دلار کار کنید ۱۲ هزار تومان کارکرده اید.
  پاسخ این سوال بسیار ساده است. اگر شما بتوانید در ایران کسب درآمد دلاری داشته باشید درآمدتان چندین برابر درآمد فعلی تان می شود.اگر بخواهید به تومان کار کنید باید ۱۲ برابر کار کنی
  یا اگر قصد داشته باشید یک کتاب الکترونیکی را در ایران بفروشید نهایتاً باید قیمت ۲۰ هزار تومان روی آن بگذارید. اما اگر همان کتاب را در سایت آمازون بفروشید با قیمت ۲۰ دلار می توانید این کار را انجام دهید و به فروش برسانیم و این به این معنی است که شما با فروش هر کتاب ۲۴۰ هزار تومان سود می کنید. حالا حساب کنید که مارکت های جهانی مثل آمازون ترافیک های بسیار بسیار زیاد و بالایی دارند و از همه جای دنیا بازدید کننده دارند و این به این معناست که در سر تا سر جهان می توانید محصولاتتان را به صورت الکترونیکی بفروشید و کسب درآمد دلاری از اینترنت را تجربه کنید.”
  }
  },{
  “@type”: “Question”,
  “name”: “چگونه درآمد به دلار داشته باشیم؟”,
  “acceptedAnswer”: {
  “@type”: “Answer”,
  “text”: “شاید شما هم جزو افرادی باشید که فکر کنید با توجه به تحریم ها کسب درآمد دلاری در ایران غیر ممکن شده است. ولی اصلاً اینطور نیست! هنوز هم راه و روش های زیادی برای کسب درآمد دلاری از اینترنت وجود دارد. همانطور که گفتم بسیاری از افراد حتی خود من هم از این روش ها استفاده کردیم و  خود من هم توانستم به درآمدهای زیادی در ماه و حتی روز برسم. پس از شما می خواهم که اصلاً فکر نکنی کسب درآمد دلاری در ایران غیر ممکن است.
  شما در هر شرایطی هستید می توانید شروع به کسب درآمد دلاری کنید فقط باید بخواهید. در این مقاله قصد دارم روش ها و سایت هایی را برای درآمد دلاری به شما معرفی کنم که با توجه به تخصص و مهارت تان و یا حتی با کمترین سرمایه ای که دارید بتوانید از اینترنت در منزل درآمدزایی دلاری داشته باشید.
  ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که ما در ایران زندگی می کنیم چطور می توانیم حساب ارزی داشته باشیم؟ راه و روش های زیادی برای حساب ارزی وجود دارد به عنوان مثال می توانید از وب مانی، پرفکت مانی و… استفاده کنید که این روش ها در ایران هم جواب می دهند. یعنی مثل پی‌پال نیست. شما می توانید از وب مانی و پرفکت مانی برای ساخت حساب ارزی بدون هیچ محدودیتی استفاده کنید.”
  }
  },{
  “@type”: “Question”,
  “name”: “بهترین ایده برای کسب درآمد دلاری از اینترنت کدام است؟”,
  “acceptedAnswer”: {
  “@type”: “Answer”,
  “text”: “بسیاری از افراد این سوال را میپرسند که بهترین ایده برای کسب درآمد دلاری کدام است؟ تمام ایده هایی که به شما برای کسب درآمد دلاری از اینترنت معرفی کردیم 100 درصد عملی هستند و میتوانید راه اندازی کنید. اما اگر داخل ایران هستید ممکن است در هنگام راه اندازی یکسری از ایده ها دشوار و سخت باشد. به عنوان مثال کسب درآمد دلاری از آمازون ممکن است کمی سخت و دشوار باشد چون نیاز به احراز هویت دارد.
  اگر بخواهم بهترین ایده برای کسب درآمد دلاری از اینترنت را به شما معرفی کنم کسب درآمد از باینری آپشن بهترین روش کسب درآمد دلاری در ایران است. این مدل یکی از پر درآمدترین روش های کسب و کار خانگی است که میتوانید در خانه درآمد دلاری داشته باشید. پس اگر مصمم به کسب درآمد دلاری  هستید ولی نمیدانید که چه ایده ای را انتخاب کنید پیشنهاد میکنم از باینری آپشن درآمدزایی کسب کنید. البته بقیه ایده هایی که معرفی کردیم هم ایده های پولسازی هستند اما اگر بخواهید از یکسری از این ایده ها کسب درآمد کنید ممکن است سخت باشد.”
  }
  },{
  “@type”: “Question”,
  “name”: “10 ایده پولساز درآمدزایی به دلار در ایران”,
  “acceptedAnswer”: {
  “@type”: “Answer”,
  “text”: “همانطور که گفتیم با توجه به اینکه قیمت دلار در کشور ما بسیار زیاد است در این بخش می خواهیم شما را با ۱۰ ایده بسیار پولساز و واقعی برای  درآمدزایی دلاری آشنا کنیم.  البته به این نکته توجه کنید با توجه به تحریم های که  هستیم ممکن است کسب درآمد دلاری  در بعضی از ایده هایی که به شما معرفی کرده ایم کار سخت و دشواری باشد. اما با این حال افراد زیادی توانسته اند در ایران به  درآمد دلاری بسیار بالایی برسند. اگر شما قصد دارید از طریق اینترنت درآمدزایی دلاری داشته باشید این مقاله می تواند کمک بزرگی به شما  کند. پس همراه ما باشید تا شما را با بهترین ایده های من برای کسب درآمد دلاری آشنا کنیم.”
  }
  }]
  }

  ایول داش مث همیشه عالی و پر قدرت

  سلام خسته نباشید من میخوام باینری آپشن رو انجام بدم ولی ایران تحریم ونمیشه واردسایتش بشیم در این مورد هم توضیح دادین کدوم سایت برم تا ندونن ما ایرانی نیستیم وچیکار کنیم ودرامد دلاریمون رو به تومن وارد ایران بکنم

  سلام و خسته نباشید دوست عزیز داخل دوره باینری آپشن کامل گفتیم چطور با تحریمان از این سایت ها کسب درآمد کنید

  از سایت اکسپرت آپشن استفاده کن اسکم و کلاهبرداری نیست من برداشت خوبی ازش داشتم و اگرم میخوای روزانه و یا هفتگی ترید کنی و سرمایه گزاری کنی از سایت لایت فارکس استفاده کن

  خسته نباشی عزیز اگر امکانش هست یک آیدی از خودتون بزارید تا باهاتون در تماس باشم و بتونم از تجربیات شما استفاده کنم

  برای نقد کردن درآمد و همچنین پر کردن والت سایت (تومان به دلار و دلار به تومان) میتونی از سایت ایکس نوین استفاده کنی اینو هم من خودم استفاده کردم کلاهبرداری نیست هم واریز داشتم هم برداشت بالا تشخیص هویتشم ساده و امنه. جسارت نباشه اما با این دانش زیادی که شما داری حس میکنم تو ثانیه سرمایتو از دست میدی بهتره قبلش یه دوره ای چیزی ببینی…من خودم موتور بودم ثبت نام کردم ده بار باختم تازه صدتای شما سرم در میومد از فارکس و بروکر و باینری آپشن

  سلام دوست گرامی روش و تکنیک موردنظر تون رو میفرمایید

  من باینری آپشن کار میکنم روزی ۵۰ ۶۰ دلار ترید مثبت میزنم

  خب دوست گرامی روش تون و تکنیک هاتون رو برای ما به اشتراک بزارید

  چجوری داداش ب منم یاد بده

  سلام دوست عزیز خسته نباشید میخوام باینری اپشن رو انجام بدم چطوری میتونی کمکم کنی.ممنون میشم جوابزبدین

  سلام و خسته نباشید دوست عزیز پیشنهاد میکنم مقاله آموزش باینری آپشن مطالعه کنید

  سلام ، چطور میتونید کمک کنید برای کسب درآمد از طریق باینری آپشن ؟ من پارسال این روش را تست کردم ، یک سری فایل آموزشی غیرمعتبر و بیهوده هم خریداری کردم که هیچ کمکی نکرد و استفاده کردن ازش فقط زمان زیادی هدر میداد نهایتا هم ضرر کردم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  سلام و خسته نباشید دوست عزیز. برای کسب درآمد دلاری از باینری آپشن شما باید استراتژی قوی همراه با تمرین روزانه داشته باشید. هر استراتژی که یاد میگیرید را باید به مدت 2 الی 3 هفته تمرین کنید تا مشکلات شما برطرف بشود. پس داشتن استراتژی همراه با تمرین بسیار مهم است. اگر هم استراتژی قوی ندارید پیشنهاد میکنم داخل دوره کسب درآمد دلاری واقعی سایت شرکت کنید چون در این دوره چندین استراتژِی به شما کاملا عملی آموزش دادیم. فقط به این نکته توجه کنید که تمرین کردن بسیار بسیار مهم است. اگر تمرینی نداشته باشید هرگز موفق نمی شوید.

  سلام 1_من می تونم تو یوتیوب محتوا تولید کنم یا بازی بگذارم… اما ایران تحریم هست و نمیشه بابت کار پولی دریافت کرد.وحساب پی پال لیمیت میشه. 2_درمورد سایت teespring.com من ثبت نام کردم و پروژه قرار دادم و پرداخت های اونم متاسفانه از طریق پی پال 3_در مورد سایت فریلنسر هم پرداختی از طریق وب مانی داره کارو راحت میکنه اما کار برا گرفتن پروژه بسیار سخته افرادی هستند که سابقه بالایی دارند و رقابت خیلی سخت میکنه و موقع ثبت نام هم مدارک خیلی زیادی میخواد وشماره برا تایید می خواهد.ما که تو ایران هستیم نمیشه. اگه میشه راهنمایی کنیددر مورد این سه موضوع که چطور واریزی برداشت کنیم خیلی ممنون می شوم من خیلی راه تست کردم اصلا پی پال نمیشه

  سلام و خسته نباشید دوست عزیز. یکسری امکانات در یوتیوب هست که همه میتونن ازش استفاده کنن و برای هیچ کسی محدودیتی نداره مثل اپلود و انتشار ویدیو که برای تمام کشور ها بازه این امکان اما به دلیل تحریمات دسترسی به یکسری از روش ها مثل کسب درآمد دلاری از یوتیوب سخت شده و نیاز به حساب گوگل ادسنس که احراز هویت بسیار سخته و برای باید شخصی را در کشورهای اروپایی داشته باشید برای احراز هویت. اگر هم مطلع بشن که شما ایرانی هستید سریعا اکانتتون میبندن. برای مورد بعدی هم کلا وجود تحریمات کار را برای ما ایرانی ها سخت کرده فعلا بهترین روش برای کسب درآمد دلاری باینری آپشن است که نیازی به حساب پی پال نداره و میتونید از روش های دیگه مثل بلاک چین استفاده کنید. در مورد وبسایت freelancer اگر تخصص و مهارتی دارید پیشنهاد میکنم از سایت های ایرانی مثل پونیشا و انجام میدن استفاده کنید که کار با این سایت ها بسیار راحته

  سایت pay98 کارتو راه میندازه

  دوستانی که میخوان از طریق پی پال یا هر سرویس دیگر درآمد هاشون رو نقد کنن من صرافی تراپِی رو پیشنهاد میکنم . خودم از طرقشون تا بحال ۴۰۰ دلار نقد کردم و درآمد ارزی داشتم و از خدماتشون و کارمزد های پایینشون راضیم.

  برای سایتهایی که درآمد فریلنسری را به حساب پی پال واریز میکنند شرکت اول پرداخت avalpardakht.com خدمات بسیار عالی داره من کمتر از یکسال شروع کردم و بسیار هم از درامدم راضی هستم و هم از خدمات اول پرداخت توصیه میکنم شروع کنید.

  بنده افشین فتحی مرام تشکر میکنم که مطالب خوبی را به رایگان در اختیار همگان قرار دادید و خودم در این زمینه کتابی تحت عنوان آموزش جامع کسب درآمد دلاری در ایران تهیه کردم و از قسمتی از مطالب همین صفحه هم در کتابم به کار بردم و امیدوارم که خریداری کنند تا حالا یک نفر خرید داشته! اگر استقبال بشه هر روز سرچ میزنم و روش های جدید رو توی کتاب آپدیت میکنم برای همگان این هم لینکش هست کوتاه شده : fathiweb.ir/d

  لینک اصلی:

  https://fathiweb.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d8%af%d8%b1%d8%a2%d9%85%d8%af-%d8%af%d9%84%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86/

  ممنون میشم تایید بفرمایید

  سلام واقعا اطلاعات خوب و مفیدی بود

  تراپی ووچر نداره

  سلام.ببخشید کدوم روش برای کسب درامد بهتره؟

  سلام وقتتون بخیر بهترین روش کسب درآمد از باینری آپشنه

  بسیار ممنون و متشکرم از اکادمی سبز عزیز

  سلام ادمین عزیز باینری اپشن از لحاظ شرعی حرام نیست؟

  سلام وقتتون بخیر خیر حرام نیست مشابه بورسه

  اتفاقا برعکس.تقریبا همه مراجع تقلید نظر صریح دادند که کسب درامد از باینری اپشن و فارکس جایز نیست و مال و سودی که از این طریق بدست میاد باطله.کسی که اعتقادات مذهبی داره کلا باید بیخیال این روش بشه

  سلام خسته نباشید یک راهنمایی بمن میکنید ک از اینترنت کسب درامد داشته باشم

  سلام دوست عزیز پیشنهاد میکنیم دوره رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی را مطالعه کنید

  سلام وقتتون بخیر خواستم بابت باینری آپشن یه توضیحی بدم بر اساس تجربه ای که کسب کردم در وحله ی اول اگه تصمیم دارین انجام بدین حتما در تایم فریم های بالا(۱ دقیقه اصلا) حتما قبلش در موردش بخونید محیط دمو(آزمایشی)تمرین کنید و با استراتژی خوب در تایم فریم های بالا وارد محیط لایو(اصلی) بشوید. کمی هم اگه بخوام از نکات منفیش بگم اینه که تقریبا تا حدودی بر پایه ی شانسه و اونجوری نیست که بشه مطالعه کرد و یاد گرفت و با دست باز وارد شد مگر اینکه استراتژی خیلی خوبی داشته باشید. معامله در تایم فریم های پایین(مثل ۱ دقیقه) باعث میشه خود بروکر کندل فیک بده و ضرر کنید(اگه مطالعه کنید با اصطلاحاتش آشنا میشید. اصلا هم کاری نداره بروکر آلپاری خیلی راحت واریز و برداشتش هم انجام میشه از طریق تاپ چِنج. با سپاس

  دوستان سلام با توجه به افزایش قیمت دلار نسبت به ریال همه ما میدونیم که بهترین روش درآمد زایی، درآمد دلاری هست و هرکسی بتونه با دلار کسب درآمد کنه از اینترنت چند برابر به ریال سود میکنه،البته این کار به لطف اینترنت و فضای مجازی ممکن هست،البته من فقط معرفی میکنم و هر کسی دوست داشت خودش میتونه اقدام کنه و یا به صورت انلاین با خوده پشتیبان سایت درباره نحوه فعالیت سوال کنه من آدرس سایت میدم،واسه اطلاعات بیشتر با پشتیبان آنلاین تمام سوالات خودتون بپرسید و اگه راضی بودید اقدام به فعالیت کنیدmy.irancoinmine.com/#/auth/register?code=2EABW4

  بچه این سایتی که من پیدا کردم برای نقد کردن درآمد های ارزی shorturl.at/abjtC …خدمات دیگه ای هم داره …خرید اکانت آموزون و وریفای حساب و افتتاح حساب پی پال و حواله وسترن یونیون و…

  سلام بچه ها اگه می خواین درآمد های ارزی از حساب های خراجیتون رو تو حساب ایرانیتون نقد کنین یا می خواین حساب پی پال و آمازون و…افتتاح کنین به این سایت مراجعه کنید. کلی خدمات دیگه هم دارن. http://lye.ir/iranpay

  ممنون از مطلب خوبتون میخام بدونم که درفعالیت تو باینری اپشن مثل بورس میشه از نمودارها و اندیکاتورها برای پیش بینی آینده قیمتها استفاده کرد؟

  سلام وقتتون بخیر دوست عزیز بله یکسری ابزارها در اختیارتون قرار میده که میتونید از انها استفاده کنید

  سلام دوست داری روزانه 200 دلار درآمد داشته باشی ؟ با سایت Aanmoney تبلیغ ببین و به دلار کسب درآمد کن https://aanmoney.xyz/ 436846414580941

  سلام دوست عزیز. طریقه نقد کردن دلاری که بدست آوردی از این سایت به چه نحو هست؟ برای ایرانیها باز بهانه تحریم رو نمیارن.

  سلام وقتتون بخیر میتونید از سایت های صرافی آنلاین استفاده کنید

  سلام ممکنه طریقه نقد کردن حساب رو از سایت بفرمایید؟

  سلام وقتتون بخیر از صرافی های آنلاین جهت نقد کردن استفاده میکنید

  احتمال زیاد این سایت اسکمه

  با عرض سلام و احترام افرادی که تمایل به کسب درآمد دلاری دارند میتوانند با ثبت نام در صندق های سرمایه گذاری شروع به فعالیت کنند و آخر ماه سود خود را بر اساس دلاردریافت کنند،چون قیمت دلار نسبت به ریال زیاد شده در نتیجه سود شما پایان هر ماه هم زیاد هست.برای کسب اطلاعات بیشتر بعد از ثبت نام با پشتیبان آنلاین سایت تمام سوالات و نحوه فعالیت در صندق سرمایه گذاری مطرح کنید.برای شروع وارد لینک زیر بشوید. توجه: برای ثبت نام در صندوق سرمایه گذاری و ورود لطفا فیلتر شکن خود را خاموش کنید باتشکر https://bit.ly/2WYcWLv

  ممنون از راهنمایی های مفیدتان

  سلام ببخشید،باینری آپشنو کجا و چطوری یاد بگیرم؟

  سلام وقتتون بخیر این دوره را مشاهده کنید؟

  https://academysabz.com/product/binary-option/

  دلار دوازده تومن بود؟ یادش بخیر…

  ما در کتاب های رایگان الکترونیکی به راز و رمز های موفقیت پرداخته ایم که در کنار این مطلب بسیار برای شما مفید خواهد بود حتما یه نگاهی به سایت بیتاپ بندازید.

  من سایت جنرال تریدینگ رو برای درامد ب دلار پیشنهاد میکنم .خودم سرمایه گذاری کردم وخیلی هم راضی هستم

  سلام دوست داری روزانه 200 دلار درآمد داشته باشی ؟ با سایت https://aazmoney.xyz/rf03015725365 تبلیغ ببین و به دلار کسب درآمد کن

  سلام و عرض احترام خدمت مدیریت محترم سایت و دوستانی که دنبال کسب درامد واقعی هستند عرض کنم بنده در این راستا یک کانال در تلگرام تشکیل دادم و وبا برسی سایتهای خارجی تونستم چند تا از معتبرترین های دارای برداشت رو معرفی و شخص خودم از آنها درامد کسب کنم ناگفته نماند سایتهایی که بنده معرفی کردم پرداختشون به کیف پایر فراهم می باشد جهت برسی و مشاهده میتونید وارد این کانال بشین اونجا گروه تبادل نظر و اخرین خبرها رو هم میتونید مشاهده کنید یا اگر تجربه ای در سایتهای مشابه دارید به اشتراک بگذارید ان شالله که در کنار هم به درامدی هر چند اندک برسیم باسپاس فراوان از مدیریت محترم سایت🙏 لینک کانال تلگرام👇 t.me/daramadarzi3

  کسب درآمد دلاری با افزونه سایت teaserfast.ru

  https://teaserfast.ru/u/aliroozbeh

  فقط با نصب افزونه و بستن تبلیغات روبل در بیارید و بایت پرداخت هیچ کمیسیونی از شما کم نمیکند حتما افزونه را اضافه کنید شما قرار نیست کار خاصی انجام بدید فقط کافی است چند ثانیه منظر بمانید تا تبلیغ در گوشه سمت راست پایین تمام شود و ان را ببنیدید و پاداش خود را دریافت نمایید به همین اسانی دارای سیستم پرداخت کاملا رایگان.

  برای ثبت نام و کار کردن در این سایت چون زبان سایت به روسی هست شما باید با مرورگر کروم وارد سایت شده و از طریق تنظیم ترانسلیت کروم زبان سایت را به فارسی یا هر زبانی که مایل هستید تغییر داده و با این سایت کار کنید.

  برای شروع کار ابتدا بعد از فارسی کردن زبان سایت با ترانسلیت کروم روی گزینه اکنون ثبت نام کنید کلیک کنید و فرمی را که نمایش می دهد را تکمیل کنید.

  بعد ازکلیک روی دکمه اکنون ثبت نام کنید. در این مرحله باید به ایمیلی که موقع ثبت نام به سایت داده بودید مراجعه کرده و روی لینک فعالسازی کلیک کنید تا آکانت شما فعال شود.

  بعد از کلیک روی لینک فعالسازی ارسال شده به ایمیل وارد صفحه جدید خواهید شد. در این صفحه روی لینک ادامه کار کلیک کنید تا وارد سایت شوید.

  تکمیل پروفایل کاربری سایت

  بعد از ثبت نام حتما قسمت تنظیمات و قسمت مشخصات شده و موارد خواسته شده را تکمیل نمائید.

  برای وارد کردن شماره حساب پایر یا وب مانی خود که برای برداشت روبل های بدست آمده لازم می باشد وارد قسمت جزئیات پرداخت شده و در قسمت مشخص شده آدرس کیف پول پایر خود را وارد نمائید. (اگر حساب پایر یا وب مانی ندارید می توانید با مراجعه به آموزش باز کردن حساب پایر یا وب مانی اول یک حساب باز کرده و بعد در این سایت ثبت نام نمائید).

  بعد از تکمیل این قسمت شما باید به قسمت دانلود افزونه ها مراجعه کرده و افزونه مخصوص به مرورگر خود را دانلود کرده و روی مرورگر خود نصب نمائید تا بتوانید کسب درآمد اتوماتیک را از این سایت روسی شروع کنید.

  بعد از نصب افزونه روی مرورگر شما هر چند دقیقه یکبار یک پنجره کوچک روی صفحه مرورگر شما باز می شود که بعد از گذشت چند ثانیه مقداری روبل به شما پرداخت می کند.

  برداشت درآمد از سایت

  برای برداشت روبل های کسب شده در این سایت باید شما به حداقل برداشت آن که 1 روبل است رسیده باشد و برای برداشت آن به قسمت مربوطه مراجعه کرده و تقاضای برداشت می کنید که در همان لحظه مقدار روبل درخواستی شما به حساب شما واریز خواهد شد.

  سایت بیت کوین رایگان با پرداخت کاملا مطمئن،حداقل پرداخت این سایت 20 ساتوشی هست که با کمی فعالیت به برداشت میرسید وپرداختش روخودتون میتونید تست کنید.سایتش جدید هست:

  https://thesatoshifaucet.ga/?r=11156

  سلام خسته نباشید من وارد سایت امازون شدم برای ارائه کتاب الکترونیک ولی چون شماره تلفن میخواستن و ما تحریم هستیم نتونستم وارد بشم چیکار باید کرد؟؟

  سلام وقتتون بخیر کسب درآمد دلاری در ایران کمی سخت شده است. در بیشتر ایده ها باید خارج از کشور کسی را داشته باشید

  میخوای به دلار درامد داشته باشی پس عجله کن که عقب نمونی.درآمد دلاری کاملا واقعیوآسان و برداشت واقعی و آسان.هر سوال و اشکال و نظری هم داشتین من تو تلگرام خدمتتون هستم [email protected] درضمن از وی پی ان secure vpn هم استفاده کنید که آی پی ثابت دارد لینک سایت هم این هست: https://surfe.be/ext/840687

  تا حالا از افیلیت مارکتینگ و درآمد دلاریش چیزی شنیدی؟اگه دوست داری روی لینک زیر کلیک کن تا یک اتفاق جدید در زندگی مالیت رقم بخوره جوری که زندگیت رو متحول کنه https://oke.io/EQRvXBk

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما مقاله خوبتون رو خوندم .من چون عکاسی و نقاشی و طراحی لوگو و … انجام میدم میخوام با فروششون درآمدزایی کنم ولی خب هیچ تجربه ای واسه شروع کار ندارم و نمیدونم اصلا باید اول چیکار کنم. میتونم ازتون بخوام که یکم بهم توضیح بدید که باید چیکار کنم. ممنون از لطفتون.

  سلام وقتتون بخیر ممکنه کسب درآمد دلاری برای ایده هایی که دارید یک مقدار کار سخت و دشواری باشه برای همین توصیه می کنیم برای همین توصیه می کنیم کسب و کارتون در ایران راه اندازی کنید.

  درسته. بهترین روش کسب درآمد در حال حاضر روشیه که درآمد به صورت دلاری باشه و مخارج ریالی. یکی ازبهترین فرصت های کسب درآمد به روش دلاری از ارزهای دیجیتال استفاده از صرافی هایی مثل بایننسه که میهن سیگنال نحوه کار با اون رو آموزش میده: https://b2n.ir/f50504

  با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر بابت مطالب و راهنمایی تون، اینکه فرمودین با پیش بینی معاملات دلار دریافت کنین،دریافت من اینه که بیشتر شبیه قمار باشه و کاملا شانسی و چه استراتژی خاصی میتونیم اتخاذ کنیم که برد کنیم و این پیش بینی درست چه سودی واسه اون طرف داره که به ما سود بده، ممنون،،،،

  سلام دوست عزیز این بازار شبیه بازار فارکس و ارزهای دیجیتاله هیچ محدودیتی در سود و ضرر نداره

  با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر بابت مطالب و راهنمایی تون، اینکه فرمودین با پیش بینی معاملات دلار دریافت کنین،دریافت من اینه که بیشتر شبیه قمار باشه و کاملا شانسی و چه استراتژی خاصی میتونیم اتخاذ کنیم که برد کنیم و این پیش بینی درست چه سودی واسه اون طرف داره که به ما سود بده،اونم ۸۲ درصد!! ممنون،،،،

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  دیدگاه

  Δ

  من محمد جراحی هستم. به شما به زبان ساده آموزش میدم که چطور یک کسب و کار اینترنتی پولساز راه اندازی کنید و بتوانید مثل آب خوردن محصولاتتان را در اینترنت بفروشید.

  آیا می دانید روزانه فرصت های آنلاین و آفلاین زیادی برای کسب درآمد دلاری پیش روی شماست؟ بسیاری از این راه ها را از ایران هم می‌توان امتحان کرد. تنها کافی است کمی به زبان انگلیسی مسلط باشید. اگر سوال شما هم این است که چطور در خانه درآمدزایی کنیم؟ این مطلب را بخوانید

  امروز قرار است چند راه ساده برای کسب کسب درآمد دلاری و ایده درآمدزایی به شما آموزش دهم که اکثر آن ها کارهایی هستند که به صورت روال عادی روزمره انجام می دهید.

  ایده درآمدزایی

  آیا دوست دارید در مورد موضوعاتی به دیگران پند و اندرز کنید؟ اگر این طور است پس یک راه کسب درآمد پیش روی شما قرار می گیرد. گاهی اوقات صرفاً پاسخ گویی به سوالات دیگران در خصوص چیزهایی که پیرامون یک موضوع می دانید می تواند برایتان درآمد بیشتر به همراه داشته باشد. باور ندارید؟

  وب سایت های زیادی از جمله AskWonder, Maven, JustAnswer و IQ هستند که به ازای پاسخ به سوالات کاربران به فرد پاسخ دهنده پول پرداخت می کنند. اکثر این سایت ها درآمد مضاعفی برای تان هستند تا در خصوص موضوعاتی که در آن کارشناس هستید بتوانید به کاربران کمک کنید.

  ;sf nvhln nghvd

  نکته مهم: در Askwonder پاسخ های تان را توصیف نموده و موقع پاسخ دادن به سوالات، جستجو انجام دهید. طبق تجربه ای که دارم، پاسخ های کوتاه کمکی در فرآیند موفق ثبت نام نخواهند کرد.

  خیلی ساده است، مگر نه؟! بله که ساده است.

  اشتراک گذاری افرادتان در خصوص برندهای خاصی و کمک به شرکت ها برای طراحی محصولات بهتر بسیار ساده است. میزان درآمد شما از این طریق بستگی به وب سایت هایی که استفاده می کنید و زمانی که صرف آن ها می کنید، خواهد داشت.

  برخی از افراد فقط با به اشتراک گذاری عقاید و نظرات خود در حدود ۵۰۰ دلار کسب درآمد دارند. در سایت های Pinecone Research, Swagbucks, EarningStation, InboxDollars, American Consumer Opinion ثبت نام کنید. برخی از سایت ها بسیار قانونی بوده و پرداخت منظمی دارند.

  نکته: با ارائه صادقانه ترین پاسخ ها در این سایت ها فعال باشید تا بتوانید شانس دریافت پاداش ۵ دلاری برای پیوستن به Swagbucks داشته باشید.

  آیا این کار را همه دوست ندارند؟ مطمئنم که بخشی از روز خود را صرف تماشای ویدئو می کنید. خب راهی برای تبدیل این کار به یک فعالیت پولساز و کسب درآمد دلاری وجود دارد.

 • انجمن تریدرها
 • می توانید زیر ویدئوها توضیح بنویسید، ویدئوها را در  Swagbucks & InboxDollars پخش کنید یا در نت فلیکس یک تگر (برچسب زن) باشید (برای انجام این نقش فقط کافیست ویدئوها را ببینید). کارهای زیادی از این قبیل وجود دارند که به عنوان فعالیت های کاملاً قانونی مورد پشتیبانی شرکت های مطمئن قرار می گیرند.

  نکته: در Swagbucks، نیازی به تماشای ویدئو نیست بلکه کافیست آن را روی دستگاه خود پخش کنید و در پیش زمینه گوشی یا ابزار هوشمند دیگر پخش شود. من در Swagbucks درآمد زیادی بدست آورده ام و به شدت آن را توصیه می کنم.

  آیا همیشه در صفحه های فیسبوک مشغول هستید؟ آیا مثل من اینستا باز هستید؟ پس خبر خوبی برایتان دارم؛ اگر در شبکه های اجتماعی به سراغ راه های درست بروید، درآمد خوبی سراغ تان خواهد آمد. اگر عاشق Pinterest هستید، پس  Pinterest VA  را امتحان کنید (تقاضای بسیار زیادی برای آن وجود دارد).

  برای آغاز ارتقاء برندها می توانید در Izea ثبت نام کنید.

  نکته: برای اینکه بیشتر دیده شوید سعی کنید بیشتر و بیشتر به سراغ پلتفورم های اینفلوئنسرها (افراد تاثیرگذار) بروید. همچنین سعی کنید تا فالوورها و تعامل در کانال شبکه اجتماعی تان را افزایش دهید تا فرصت های بیشتری پیش روی تان قرار بگیرند.

  مرور درخواست ها یکی از راه های آسان دیگر برای کسب درآمد است که در زندگی روزمره تان انجام می دهید. شرکت Humanatic به ازای شنیدن و طبقه بندی درخواست ها، پول پرداخت می کند. کافیست درخواست ها را در گروه های مشخص شده برچسب گذاری کنید. وقتی در خانه با فرزندان تان وقت می گذرانید، این می تواند یک شغل راحت باشد. بدانید که این یک فقط یک گزینه درآمدی بیشتر است، و برای بررسی درخواست ها باید صبور باشید. آیا به این کار علاقه دارید؟ خب پس اقدام کنید.

  نکته: اگر می خواهید در این کار موفق باشید، باید وب سایت ها را چک کرده و ببینید که آیا درخواستی ثبت شده تا آن را بررسی کنید.

  خنده دار به نظر می رسد، مگر نه؟ برای خرید کردن پول از کجا می آورید؟ اگر راهش را پیدا کنید، می توانید. راه های زیادی برای پرداخت در هنگام خریدهای معمول وجود دارد.

  وقتی خرید تعطیلات خود را از Amazon انجام می دهید، از اپلیکیشن های ShopTracker استفاده کنید. هنگام اتصال به حساب کاربری آمازون این اپلیکیشن ۳ دلار پاداش، و پس از آن نیز ماهانه ۳ دلار پاداش به شما می دهد.

  برای برگشت پول نقد می توانید از Ebates خرید کنید، و نکته جذاب در این خصوص دریافت ۱۰ دلار پاداش هنگام ثبت نام در Ebates است. همچنین می توانید خرید خود را با اپلیکیشن Ibotta کنترل کنید و پول نقد را پس بگیرید.

  نکته: در Ebates جدا از پاداش ۱۰ دلاری برای ثبت نام، به ازای دعوت هر یک از دوستان به این اپ می توانید پاداش ۲۵ دلاری دریافت نمایید.

  من عاشق رانندگی هستم. در دهه گذشته شاهد رشد چشمگیر اقتصاد این عرصه هستیم و این خبر خوبیست. دوستان زیادی دارم که با Uber کار نموده و پول زیادی بدست می آورند (دوستانی که در خانه هستند و هنگام حضور فرزندشان در مدرسه اقدام به رانندگی می کنند). این کار هر روز آن ها نیست، فقط موقع عصرها و آخر هفته ها و از این طریق پول خوبی کسب می کنند.

  از طرفی راه بهتری نیز برای کسب درآمد وجود دارد، این بستگی علاقه تان به رانندگی دارد. می توانید به عنوان راننده-شریک در شرکت هایی مثل Uber و Lyft ثبت نام کنید.

  نکته: اگر در زمان های شلوغ رانندگی کنید می توانید پول بیشتری کسب کنید که البته این بستگی به شهری دارد که در آن مشغول به کار می شوید. توصیه می کنم در زمان های شلوغی رانندگی کنید و پول بیشتری کسب کنید.(خب اگر ایران هستید گزینه های شما به اسنپ و تپسی محدود است)

  بله درست شنیدید. هنگام ورزش هم یک راه برای کسب درآمد دلاری وجود دارد. در مورد انگیزه صحبت کنید. اپلیکیشن ها و برنامه های زیادی نظیر HealthyWage, Dietbet, Bounts, و Pact وجود دارند. همه این برنامه ها دارای الزامات حداقل از جمله کسب حداقل امتیاز یا حداقل تمرین/گام های حرکتی می باشند.

  نکته: در برخی از این اپلیکیشن ها می بایست به ردیاب های فیتنس نظیر Fitbit یا اپلیکیشن هایی مثل Runkeeper متصل شوید. بنابراین ارزش دارد برای دانلود تمام اپلیکیشن های تمرین هزینه بپردازید و سپس در مسیر کسب درآمد قرار بگیرید.

  من عاشق این کار هستم. مطمئن هستم که خیلی از افراد هنگام انجام کارهای روزمره شان به موسیقی گوش می دهند. از طریق گوش دادن به موسیقی توسط Slicethepie, MusicXray, FusionCash, HitPredictor و Welocalize کسب درآمد کنید.

  با Welocalize شما فرصت گوش دادن به ترانه ها و رونویسی آن ها را پیدا می کنید.

  نکته: همه این ها تنها گزینه های کسب درآمد مضاعف هستند، پس ثبت نام در همه آن ها و امتحان کردن شان می تواند به شما کمک کند. همچنین به خاطر داشته باشید که هر چه بیشتر در این پلتفورم ها به گوش دادن موسیقی مشغول شوید، شانس کسب درآمدتان هم بیشتر می شود.

  آیا تحویل یک سری کالا می تواند شبیه به پول درآوردن باشد؟ اگر اینطور شود پس فرصت های زیادی برای کسب درآمد دلاری پیش رویتان قرار می گیرد.

  فکر می کنم وقتی فرزندان در مدرسه هستند این راه فوق العاده ای برای کسب درآمد مضاعف است. به وسیله UberEats, Amazon Flex, DoorDash یا Postmates، مهم ترین مزیت این اپلیکیشن های تحویل کالا، انعطاف پذیری آن هاست، یعنی خودتان ساعت کاری تان را تعیین می کنید.

  نکته: اکثر این اپلیکیشن ها مستلزم ترخیص وسیله و گواهی عدم سو پیشنیه است. اگر در زمان های شلوغی کار کنید درآمدتان بیشتر می شود، پس این دوره بسیار پولساز خواهد بود.

  روی گوشی خودم اپلیکیشن های فراوانی دارم. اگر با بررسی و امتحان کردن اپلیکیشن ها کسب درآمد دلاری کنید، آیا راه ساده ای محسوب نمی شود؟ قطعاً بله. شرکت هایی مثل Usertesting, Beta Family, و Apperwall از تسترها (امتحان کنندگان) می خواهند تا اپلیکیشن ها را بررسی یا امتحان کنند. شروع این کسب درآمد نیازی به هیچ گونه تخصص ندارد.

  نکته: تقاضا برای این راه های کسب درآمد کوچک بسیار بالاست، بنابراین جریان کار ممکن است به سرعت جریان اتمام کارها نباشد. پس زمانی که ثبت نام کردید، مطمئن باشید که کارها را همیشه بررسی کنید.

  بیشتر بخوانید: راهنمای کسب درآمد دلاری برنامه نویسی

  اگر مثل من در منزل کار می کنید یا به ندرت از خودرو استفاده می کنید، پس کسب درآمد از طریق اجاره کردن خودرو گزینه خوبی ست. می توانید از وب سایت هایی مثل Turbo (قبلاً با نام RelayRides) و HyreCar استفاده کنید.

  ابتدا باید با تمام جزئیات خودرو در این سایت ها ثبت نام کنید. اجاره دادن خودرو یک راه کسب درآمد است، مشروط بر اینکه افراد در استفاده از خودروتان احساس راحتی داشته باشند.

  نکته: داشتن خودروی مناسب به اجاره رفتن آن بیشتر کمک نموده و منجر به داشتن تصویر خوبی از وسیله نقلیه در سایت می گردد تا بازدید کنندگان بیشتری به خودروی شما فکر کنند.

  ;sf nvhln nghvd

  در وب جستجو کنید

  آیا به جستجوی وب برای ساعت های طولانی علاقه دارید؟ پس یک راه منفعل برای کسب درآمد دلاری آنلاین پیش روی شماست. شرکت ها و برندها همیشه درصدد هستند تا کاربرانی را بیابند که عادت به جستجو در وب دارند. بدین ترتیب رابط های خوبی برای وب سایت ها وجود خواهد داشت.

  آن ها به ازای دانلود اپلیکیشن هایی نظیر Qmee یا Nielsen پول پرداخت می کنند، آن ها را در زمینه ابزار هوشمند خود اجرا کنید تا خودش داده ها را جمع آوری نماید (نیازی به انجام مستقیم این کار نیست).

  نکته: در Qmee باید بروی نتایجی که نمایش داده می شود کلیک کنید. مقدار انجام این کار شاید پایین باشد، اما اگر همیشه در حال جستجو باشید فرصت زیادی برای انجام این کار پیش رویتان قرار می گیرد.

  این گزینه را هم اضافه کنید. این گزینه مورد علاقه من است. عاشق اشتراک گذاری نظرات راجع به محصولات و خدماتی هستم که به آن ها علاقه یا بسیار اعتماد دارم. اگر آن ها می توانند از تجربیاتم بهره ببرند، چرا نظراتم را با آن ها به اشتراک نگذارم؟ مزیت بزرگ دیگر ارجاع دوستان به محصولات یا برندهای خوب این است که می توانید کسب درآمد کنید.

  برخی از سایت ها پاداش فوق العاده ای برای ارجاع ارائه می دهند: Groupon ($۱۰), Swagbucks ($۵), Ebates ($۲۵), BestMark ($۱۰), Airbnb ($۳
  ۰).

  نکته: برای بررسی برنامه ارجاع سایت ها اقدام به ثبت نام نکنید، بلکه تنها محصولات یا برندهایی که خودتان به آن ها اعتماد دارید را توصیه نمایید. این کار به نفع طرفین است و کسب درآمد اتفاق می افتد. برنامه هایی مثل Ebates به شما درآمد پاداشی بیشتری می دهند، زیرا آن ها برنامه های لایه لایه ای هستند که با رشد تعداد ارجاعات، پاداش شما افزایش می یابد.

  راه های بسیاری برای کسب درآمد روزانه در مسیر راه تان وجود دارد، فقط باید مراقب قانونی بودن و نوع پولی که کسب می کنید، باشید. توصیه می کنم به سراغ راه هایی بروید که در قبال وقت ارزشمندتان، درآمد بیشتری برایتان رقم خواهند زد.

  اگر مادری خانه دار یا دانشجو یا فردی هستید که برای پرداخت هزینه هایش به دنبال درآمد مکمل است، این راه های فوق العاده می توانید کمک هزینه شما برای زندگی بهتر باشند.

  برخی از این راه ها در ایران هم قابل پیاده است ولی برای دستیابی به پول نیاز به انجام مراحلی برای دور زدن داریم که در پست های آینده به آن می‌پردازیم.

  سایت‌ها و پلتفرم‌های زیادی وجود دارد که با کمک آن می‌توانید برای خود پروفایل ایجاد کنید، نمونه کارهای خود را بگذارید و با کسب امتیازهای لازم کسب درآمد کنید.

  بیشتر بخوانید: راه های کسب درآمد دلاری با فریلنسری

  بیشتر بخوانید: آنچه باید درباره کسب درآمد دلاری معماری بدانیم

  راه های کسب درامد دلاری را دراین اینفوگرافی ببینید:

  بله سایت های بسیاری هستند که شما می‌توانید با انجام دادن خدمات درخواستی کسب درآمد دلاری کنید و این درآمد را به کمک سایت‌های واسطه یا شیوه های دیگر در ایران دریافت کنید.

  اگر با زبان انگلیسی آشنا باشید، نقد و نظر روی سایت‌ها یکی از آسان ترین شیوه های کسب درآمد دلاری است. وب سایت های زیادی از جمله AskWonder, Maven, JustAnswer و IQ هستند که به ازای پاسخ به سوالات کاربران به فرد پاسخ دهنده پول پرداخت می کنند.

  خیر، برای دستیابی به پول نیاز به انجام مراحلی برای دور زدن داریم، معمولا سایت‌های واسطه‌ای هستند که این کار را انجام می‌دهند. همچنین نباید مشخص شود که آی پی شما از ایران است.

  در وبلاگ “دفترشما” مطالب خوبی در این زمینه وجود دارد. به منظور دسترسی به این مقالات عبارت دفترشما + کسب درآمد دلاری را در گوگل جستجو کنید.

   

  برای در آمد روزانه ۱۵۰دلار باید چکار کنیم؟

  بله میشه

  فارکس عالیه

  با سلام
  آیا میشه تبلیغات گوگل رو تو سایت فارسی پربازدید گذاشت و درآمد کسب کرد؟

  در مورد درامد از اشتراک ویدیو هم توضیح میدید؟

  سلام کارتون خیلی خوبه فقط چرا توضیح نمیدین که با هر کدوم چطور درامد داشته باشیم هزاران سایت مثل این ها هستند ولی چون ایرانی نیستند نمیدونیم چجوری باهاشون کار کنیم لطفا برای یک سری هاشون اموزش بزارین چجوری به درامد برسیم

  بله حتما
  برخی از سایت ها هستند که کارمزد میگرند و درامدتون رو نقد میکنند.

  با عرض سلام و احترام
  افرادی که تمایل به کسب درآمد دلاری دارند میتوانند با ثبت نام در صندق های سرمایه گذاری شروع به فعالیت کنند و آخر ماه سود خود را بر اساس دلاردریافت کنند،چون قیمت دلار نسبت به ریال زیاد شده در نتیجه سود شما پایان هر ماه هم زیاد هست.

  سلام.منظورتون یونیک فاینانس یا چیه دقیقا؟چون آدم می ترسه یهو جمع کنن برن این سایتا و صندوقا

  هیچ چیز غیر ممکن نیس
  ولی یونیک مث بورس ایران سنتی نیس که جم کنه بره
  پیشنهاد میکنم ادرس سایت رو از پلیس فتا پیگیری کنین خودتون میفهمین
  و یونیک فاینانس capital protection scheme هس
  یعنی سرمایه تون از بین نمیره

  من از سایت banigig ماهیانه بین ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار درآمد دارم خوبیش اینه که پرداختی با بیتکوین هم دارند ولی رقابت بشدت بالاست مخصوصا هندی ها و بنگلادشی ها بازار رو قرق کردن ، پیشنهاد میشه براش شروع با قیمت کم امتیاز گیگ هاتونو بالا ببرید

  چجوری توضیح میدید؟

  آیدی تلگرام دارین بدین؟

  میشه بگین زمینه فعالیتتون تو سایت چی هست؟و خب چجوری مشتری بین هزاران کارفرما جذب شما میشه؟

  Tm عزیز می تونید از ویژگی پروموت Banigig استفاده کنید ولی روشی که خودم استفاده می کنم ساخت تاپیک در انجمنهای بزرگ مثل bitcointalk هست .
  بنده در زمینه برنامه نویسی و ترجمه فعالیت می کنم .

  با سلام. احتراما انتقاد شخصی از این مقاله رو عرض میکنم خدمتتون.

  این مقاله مشکل اصلی اولش این هست که ترجمه ماشینی ضعیف با گوگل ترنسلیت هست.

  فقط مقدمه اول و پاراگراف پایانی رو خودتون نوشتید ولی اصل مطلب همون ترجمه ناقص و ضعیف و مبهم هست.

  دوم اینکه روش ها خیلی گنگ و مبهم توضیح داده شده که اصلا کارایی اطلاع رسانی هم ندارن حتی.

  سوم اینکه اکثر روش ها در ایران و برای ایرانی ها قابل استفاده نیست

  در واقع هدف مقاله بیشتر جذب ورودی برای سایت از گوگل بوده تا ارائه یک مطلب آموزشی.

  با تشکر

  ممنونم از پاسخگوییت مانی عزیز.خب برای من که لیسانس کامپیوتر دارم ولی برنامه نویسیم زیاد خوب نیست آموزش چه مهارتی رو برای کسب درآمد از این سایت پیشنهاد میدید؟این هم بگم به زبان انگلیسی مسلطم و با فرانسه آشنایی دارم.چجوری میتونم از ترجمه تو این سایت کسب درآمد کنم؟شما خودتون از چه زبان مبدا به زبان مقصد ترجمه می کنید؟

  دوره جامع آموزشی کسب درآمد دلاری از یودمی به شما کمک می کند تا از فروش فیلم آموزشی در یودمی کسب درآمد کنید

  کسانی که مبخوان تو این روزای کرونایی که تو خونه نشستن ازطریق ارزدیجیتال کسب درامدکنید…سایتی خوب برای خرید فروش ارز دیجیتال میشناسید معرفی کنید

  سلام سایت کوینگرام
  گوگل پلی بگیرش

  سلام من تویه سایت کلیکی خارجی۷۰۰دلار دارم و از طریق بیت کوین انتقال زدم ولی پرداخت نشد نیومد واینکه درمورد سایت های واسته گفتینو میشه توضیح بدید من چکارکنم

  سلام .

  مطلب مفیدی بود خیلی ممنون . کسب درامد دلاری واقعا این روزها خیلی مهم هست با این اوضاع اقتصادی بد ممنون از شما بابت اطلاعاتی که به اشتراک میزارید

  میخوام سایتی براتون معرفی کنم که میتونید در اون با فالو کردن دیگران روبل روسیه دریافت کنید و خیلی راحت در سایت های تبدیل ارز نقد کنید
  کار با سایت خیلی خیلی راحته:
  سایت گت لایک دات آی او

  چطور از طریق اینستا وزیاد شدن فالوور کسب در آمد میشه چطور پول واریز میشه

  یه روش کسب درآمد دلاری جدید بر بستر بلاکچین و با استفاده از قراردادهای هوشمند ارز دیجیتال ترون TRX هستش.

  میخوای به دلار درامد داشته باشی پس عجله کن که عقب نمونیT، فقط کافیه که راهی پیدا کنه که آی پی مشخص نشه از ایرانه، بقیه اش حله

  سلام لطفاً در مورد روشهای درآمد دلاری هم آموزش بذارید…

  بله حتما


  Δ

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.


  فروش : ۲۸۴۲۰۵-۰۲۱

  پشتیبانی : support[@]daftareshoma.com

  تلگرام : [email protected]

   

  پیاده سازی شده توسط  دفتر شما

  این روزها با وجود بالا بودن نرخ تورم و افزایش قیمت دلار ممکن است که شما به فکر روش ‌های کسب درآمد دلاری افتاده باشید. در روش ‌های کسب درآمد دلاری، مبلغ دریافتی شما به واحد پول دلار بوده و ارزش بالایی در کشور ما دارد. امکان دارد که تحریم‌ ها این ذهنیت را برای شما ایجاد کنند که تمامی راه‌ های کسب درآمد دلاری برای شما بسته شده و قادر به فعالیت در این حوزه نیستید. بهتر است بدانید که با وجود این تحریم‌ها می ‌شود کسب درامد روزانه 1000 دلار را تجربه کرد. راه‌ های مختلفی برای کسب درآمد به دلار این طریق وجود دارند که در این مقاله به تعدادی از آن‌ ها اشاره خواهیم کرد.

   

  با توجه به نوسانات بازار ارز و همچنین کاهش ارزش پول رایج کشور (رایج) اثر فعالان در حوزه فناوری اطلاعات به کسب درآمد دلاری روی آورده اند. همواره یکی از چالش های مهم در زندگی، پیدا کردن یک شغل مناسب با درآمد کافی برای گذران زندگی است. به همین جهت می توان کسب درآمد دلاری در ایران را یکی از راه های اصلی برای تأمین مخارج زندگی به شمار آورد.

  همان طور که ملاحظه می کنید؛ وضعیت دلار در کشورمان نابسامان است و در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است. از این رو می توان کسب و کارهایی را که بر مبنای دلار انجام می شوند، به عنوان بهترین مشاغل به حساب آورد. به طور مثال اگر شما بخواهید یک مقاله یا کتاب را در یک سایت ایرانی به فروش برسانید؛ حداکثر می توانید 20 هزار تومان قیمت روی آن بگذارید.

  ;sf nvhln nghvd

  اما می توان همین مقاله یا کتاب را در سایت های خارجی نظیر آمازون با قیمتی در حدود 20 دلار به فروش رساند. با بررسی قیمت دلار می توان این گونه نتیجه گیری کرد که؛ با فروش یک محصول ساده نظیر یک کتاب الکترونیکی در سایت های معروف خارجی درآمدی ده برابر بیشتر از سایت های داخلی داشت.

  به عبارت ساده تر کتابی را که در سایت های داخلی بیست هزار تومان می توان فروخت، در سایت های خارجی با قیمتی در حدود دویست و چهل هزار تومان به فروش می رسد. البته باید توجه داشت برای موفقیت در این راه می بایست با روش های کسب درآمد دلاری آشنایی کامل داشت. در غیر این صورت علاوه بر عدم موفقیت در کسب و کار، متحمل ضرر و زیان مالی فراوانی خواهید شد.

  یک ترس و اشتباه بزرگی که اکثر افراد با آن مواجهند این است که؛ با توجه به تحریم ها، کسب درآمد دلاری در ایران را امری مهال می دانند. اما اصلاً این طور نیست. روش های زیادی برای کسب درآمد دلاری از طریق اینترنت وجود دارد. که با توجه به حجم و میزان کار می توان درآمدهای زیادی را در طول ماه و سال کسب کرد. البته توجه داشته باشید که لازمه کسب درآمدهای دلاری از طریق اینترنت، داشتن یک حساب ارزی است.

  بنابراین می بایست از طریق مراجع ذیربط و بدون هیچگونه محدودیتی نسبت به افتتاح حساب ارزی اقدام کرد. قابل ذکر است که اگر اقوام و دوستانی در خارج از کشور به خصوص کشورهای اروپایی دارید، می توانید از مشخصات حساب بانکی، اطلاعات شخصی و محل سکونت آنها را برای عضویت و تسویه حساب در سایت های خارجی استفاده کنید.

  پیش از معرفی روش ‌های کسب درآمد دلاری در ایران بهتر است به چند نکته ‌ای که در ادامه به آن ‌ها اشاره شده است توجه کنید:

 • آموزش تکنیکال ارز دیجیتال
 • در روش درآمدزایی از طریق یوتیوب، شما می ‌توانید با تولید محتوا و به اشتراک گذاشتن آن در یوتیوب درآمدزایی کنید. شرایط درآمدزایی از این طریق بسیار راحت بوده و شامل داشتن حداقل ۱۰۰۰ نفر سابسکرایبر است. در صورت داشتن این تعداد دنبال ‌کننده می ‌توانید تبلیغاتی را در ویدیوهای خود بگنجانید و از این طریق درآمدزایی کنید. برای درآمدزایی از طریق یوتیوب لازم نیست که حتما فیلم ضبط کنید. شما می‌ توانید از طریق به هم چسباندن ویدیوهای مختلف به هم و آپلودکردن آن ‌ها بازدید دریافت کنید.

  یکی از راه‌ هایی که برای کسب درآمد دلاری وجود دارد، همکاری با سایت‌ های تولید محتوای انگلیسی است. اگر در فهم و استفاده از زبان انگلیسی مهارت کافی را دارید، می ‌توانید با مراجعه به سایت‌ های تولید محتوای انگلیسی و همکاری با آن‌ ها کسب درآمد کنید و مبالغ دلاری دریافت کنید.

  این روش را می ‌توان یکی دیگر از روش‌هایی که به دریافت درآمدهای دلاری منجر می ‌شود دانست. اگر مهارت و توانایی لازم برای انجام این کار را دارید، می ‌توانید با مراجعه به وب سایت ‌های کاریابی خارجی در این زمینه اقدام کنید.

  اگر در زمینه طراحی وب سایت مهارت لازم را دارید، می ‌توانید با مراجعه به سایت ‌های کاریابی خارجی کارهایی را در حوزه مهارت خود پیدا کنید و از طریق طراحی وب سایت‌ های خارجی به درآمدزایی دلاری به صورت مجازی بپردازید. حتی اگر برای انجام این کار مهارت کافی را ندارید، می ‌توانید پیش از شروع آن آموزش ‌هایی در این زمینه ببینید و سپس فعالیت خود را آغاز کنید.

  این روش را می ‌توان یکی دیگر از راه‌ های کسب درآمدهای دلاری به صورت مجازی دانست‌ در صورت داشتن مهارت لازم در زمینه کار با نرم افزارهای فتوشاپ، افترافکت، نرم افزارهای دانشگاهی و… می‌توانید با کارفرماهایی که در این زمینه در سایت ‌های کاریابی خارجی آگهی‌های خود را ثبت کرده‌ اند تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. از جمله مزایای کاریابی از طریق سایت‌ های کاریابی خارجی می ‌توان به آشنایی با کارفرماهای مختلف و عدم نیاز به مراجعه مجدد به وب سایت برای کاریابی اشاره کرد.

  اگر شما در زمینه عکاسی مهارت دارید و عکاس خوبی هستید، می ‌توانید از طریق فروش عکس ‌های خود در سایت‌ هایی مثل شاتر استاک درآمدزایی کنید. این سایت ‌ها همواره پذیرای عکس ‌های دست اول و خوب هستند و حتی کاربران ایرانی می‌ توانند از طریق این سایت ‌ها درآمدزایی کنند.

  اگر مهارت کافی را در نویسندگی به زبان انگلیسی دارید و می ‌توانید کتاب‌ها یا پی دی اف‌ هایی را به این زبان تهیه کنید، بسترهایی برای خرید آن‌ ها وجود دارند و می ‌توانید مطالب تولید شده خود را به راحتی در آن ‌ها به فروش گذاشته و درآمد زایی کنید. برای مثال وب سایت‌ های معروفی مانند آمازون، بستری را برای فروش کتاب ‌های نوشته شده توسط شما فراهم کرده ‌اند.

  درآمدزایی دلاری از طریق بازارهای مالی مانند فارکس کار راحتی نیست و نیازمند مهارت، سرمایه و وقت زیادی است. اگر علاقه‌ ای به یادگیری این روش و کسب درآمدهای بالا از طریق آن هستید، می‌توانید نسبت به سرمایه گذاری در این زمینه اقدام کرده و از طریق آن درآمدزایی دلاری داشته باشید. با وجود تحریم‌هایی که در این زمینه وجود دارند، احتمال سرمایه گذاری در این بازار صفر نبوده و شما همچنان می ‌توانید از طریق همکاری با کارگزاری‌ هایی که این روش ‌ها را دور زده‌ اند نسبت به کسب درآمدهای دلاری اقدام کنید.

  با ایده های پولساز در امریکا آشنا شوید.

   

  در روش باینزی آپشن، کاربران تنها با حدس زدن قیمت یک سهم و تعیین ‌کردن مدت زمانی برای رسیدن آن به یک حد معین می‌ توانید درآمدزایی دلاری را تجربه کنید. درآمدزایی از این روش به این صورت است که تمامی کسانی که از این پیش‌ بینی شما استفاده کرده‌ اند، ملزم به پرداخت بخشی از سود سهام خود به شما خواهند بود. برای آشنایی بیش ‌تر با این روش لازم است که شما در دوره‌ های آموزشی فارکس و تریدینگ شرکت کنید و آموزش ‌های لازم را در زمینه شروع فعالیت ‌های اقتصادی این حوزه ببینید.

  افیلیت مارکتینگ یک روش بازاریابی و دریافت پورسانت برای وب سایت ‌های معروفی مانند آمازون است. در این روش شما محصولات موجود در این وب سایت یا وب سایت‌ های دیگری که برای کسب درآمد دلاری هستند و در این روش با شما همکاری می‌ کنند، تبلیغ می ‌کنید و در ازای میزان جلب مشتری پورسانتی را به دلار دریافت خواهید کرد.

  یادگیری دانش سئو امروزه طرفداران زیادی در داخل و خارج کشور دارد. کتاب‌ ها و فیلم‌ های آموزشی بسیاری وجود دارد که می‌ توانید با یادگیری مطالب سئو از آن ‎ها و انجام سئو سایت ‌های خارجی به درآمد دلاری برسید.

  در این روش شما می‌ توانید با ساخت اکانت اینستاگرام و جذب فالورهای خارجی، کار تبلیغاتی خود را آغاز کرده و در ازای آن پول دریافت کنید. این روش امروزه به یکی از رایج ‌ترین راه ‌ها برای کسب درآمد دلاری تبدیل شده است. برای این کار کافی است بتوانید با یک استراتژی مناسب فالوورهای زیاد و اسپانسرها را برای کسب درآمد دلاری به سمت پیج خود جذب کنید.

  این روش درآمدزایی بیش‌تر برای افرادی مناسب است که به تماشای فیلم علاقه زیادی دارند. برخی از سایت ‌های خارجی مانند Swagbuck که یکی از بهترین سایت های کسب درامد دلاری است فیلم‌ های کوتاه در زمینه‌های مختلفی را بارگذاری می ‌کنند. شما با تماشای این فیلم ها مبلغ مشخصی را به دلار و به‌ عنوان پاداش دریافت می ‌کنید.

  در این روش می ‌توانید با ساخت وب سایت و قرار دادن محتوا در آن، نسبت به انجام تبلیغات در گوگل و دریافت هزینه ‌های دلاری اقدام کنید. در ادامه مقاله به چندین روش دیگر به صورت موردی برای کسب درآمد دلاری اشاره خواهیم کرد.

  برای آشنایی با نحوه  کسب درامد با گوشی و شغل های پردرآمد و ثروتمندترین افراد ایران مقاله مرتبط را مطالعه نمایید.

  خلاصه مقاله و نتیجه گیری

  با وجود نرخ بالای تورم و بیکاری در ایران، بسیاری از افراد به فکر کسب درآمدهای دلاری می ‌افتند. روش ‌های مختلفی برای کسب درآمدهای دلاری وجود دارد که تحریم ها تاثیری روی آن ‌ها ندارند. در این مقاله یک سری از روش ‌هایی که با کمک آن ‌ها می ‌توانید در ایران کسب درآمد دلاری بالا داشته باشید به شما معرفی شدند. بعضی از این روش‌ ها بسیار راحت بوده و با صرف هزینه بسیار کم یا بدون داشتن سرمایه اولیه می ‌توانند به کسب درآمد روزانه ۱۰۰۰ دلار به صورت اینترنتی و مجازی منجر شوند.

  البته به خاطر داشته باشید روش هایی که در بالا به آنها اشاره شد، کاملاً واقعی است و هم اکنون افراد از این طریق کسب درآمد دلاری دارند. البته برای موفقیت بیشتر و تضمین درآمدهای بالا می بایست روش های کسب درآمد دلاری در ایران را به خوبی مورد سنجش و ارزیابی قرار دهید و سپس در مسیری که به نسبت مناسب تر به نظر می رسد، شروع به حرکت و فعالیت کنید.

  پیشنهاد می شود مقاله ” استعداد یا پشتکار” را مطالعه نمایید.

  برخی از سولات رایج:

  1. درآمدزایی از طریق یوتیوب و یوتیوبر شدن 2. درآمدزایی از طریق سایت‌ های تولید محتوای انگلیسی 3. درآمد زایی دلاری از طریق بازاریابی محتوا و…

  برای کسب درآمد دلاری بهتر است از روش ‌هایی استفاده کنید که در آن ‌ها مهارت بیشتری دارید نه روش ‌هایی که از نظر شما پردرآمدتر هستند. از چند روش کسب درآمد روزانه 100 دلاری به طور همزمان استفاده نکنید؛ زیرا استفاده از چند روش انرژی و وقت زیادی از شما می گیرد و فعالیت ‌های شما بازدهی بالایی نخواهد داشت. بهتر است به جای این که کسب درآمد دلاری را از روش‌ های مختلفی امتحان کنید، یک روش را به صورت تخصصی ادامه دهید. و …

  عالیییییییییی

  ;sf nvhln nghvd

  سلام وقت همگی بخیر
  برای کسب درآمد دلاری میتوانید از طریق افزایش بازدید هر سایتی (حتی اگر سایت شخصی شما هم نباشد.) کسب درآمد ماهانه 400 دلار داشته باشید.
  فقط کافیست در لینک زیر ثبت نام کنید
  http://gestyy.com/eiENTp

  درسته. بهترین روش کسب درآمد در حال حاضر روشیه که درآمد به صورت دلاری باشه و مخارج ریالی. یکی ازبهترین فرصت های کسب درآمد به روش دلاری از ارزهای دیجیتال استفاده از صرافی هایی مثل بایننسه که میهن سیگنال نحوه کار با اون رو آموزش میده:
  https://b2n.ir/f50504

  با سوشال ترید درآمد دلاری داشته باشید دوستان ،کسانی که وقت کافی یا دانش بازار های مالی رو ندارند و علاقه ب کسب درامد دلاری غیرفعال دارند پیچ مارو در انستا گرام دنبال کنن و یا این که ب تلگرام ما پیام بدن
  انستاگرام : fiboda_trading
  آیدی تلگرام:mohsad

  سلام دوستان
  یکی از روش های خوبی که درآمد دلاری داره شرکت تو نظر سنجی ها هست
  من یکیشا بهتون معرفی میکنم
  تو گوگل سرچ کنید خیل زیاده
  https://paidviewpoint.com/?r=op0l3w

  با دو روش میتونید تو صرافی bybit پول دربیارید (مبلغ 60 دلار — 20 دلار نقد و 40 دلار کوپن)
  اول این که با لینک زیر تو صرافی ثبت کنید (با آیپی آلمان . انگلستان یا هر کشور اروپایی)
  دوم این که برید تو سایت بای بیت ثبت نام کنید و تو قسمت کد رفرال PGJNNN این کد رو وارد کنید.
  20 دلار رو بعد از 2 روز واریز میکنه (البته باید خرید و فروش ارز دیجیتال بکنید)
  مابقی 40 دلار رو طی 7 روز به صورت کوپن میده (کوپن رو میتونید جای کمیسیون خرید و فروش خرج کنید)

  سلام ممنون از سایت خوبتون عجب نسل جالبی شده ما قدیما هر کاری که داشتیم باید کلی دنبال طرف میگشتیم تا پیداش کنیم مثلا برا لوله بازکنی برچسب های در و دیوار رو زیر و رومیکردیم اما الان طرف برای بازکردن چاه خونش هم اینترنتی درخواست میده مخصوصا توی این کرونا که بیرون رفتن از خونه مکافاتیه..

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  خدمات ارزی Pay98

  توضیح در این خصوص که اینترنت می تواند یک بستر مناسب برای کسب درآمد باشد، بسیار واضح و پیش پا افتاده است. امروزه همه با مفاهیم دور کاری آشنایی دارند. هرچند مانند هر شغل دیگری، یک شبه پولدار شدن در این شغل نیز ممکن نیست اما می توان مانند یک شغل با درآمد ثابت به آن نگاه کرد. در این مطلب قصد داریم چند راه کسب درآمد دلاری از طریق اینترنت را بررسی کنیم. با استفاده از این روش ها شما می توانید به درآمد 100 درصد واقعی و دلاری برسید و با کمترین سرمایه بیشترین بهره را ببرید.

  فریلنسر بودن به یک شغل خاص اطلاق نمیشود و به طور کلی به مجموعه ای از مشاغل گفته می شود که شما می توانید بدون حضور فیزیکی در محل کار، به صورت آنلاین کار کنید. به این دلیل فریلنسر ها را به عنوان مشاغل کسب درآمد دلاری قرار داده ایم، چرا که می توانند در سایت های معتبر انگلیسی زبان فعالیت کنند و بازار کار آنها محدود نخواهد بود.

  فعالیت های زیادی به عنوان مشاغل فریلنسری در نظر گرفته می شد. کسانی که مهارت هایی مانند نویسندگی، کارهای گرافیکی، ترجمه، مارکتینگ و … دارند، می توانند به صورت فلریلنسری برای افراد و شرکت‌های خارجی از ایران فعالیت کنند.

  ;sf nvhln nghvd

  بزرگترین مزیتی که فریلنسری دارد این است که شما می توانید همزمان در چند جا مشغول به کار شوید، توانایی‌های خود را بیازمائید و تخصص‌ تان را در آن زمینه تقویت بخشید، سایت های معروف فریلنسری بسیار زیاد هستند که می توان به ارز درآمد کسب کرد. یکی از مهم ترین سایت های دورکاری freelancing.com است که نحوه کار با فرلنسینگ دات کام قبلا آموزش داده شده است که می توانید راهنمای کار با این سایت را در اینجا بخوانید.

  همانطور که اشاره کردیم، مهارت های زیادی در شاخه فریلنسری قرار می گیرند و شما می توانید با استفاده از فعالیت در هر یک از آنها، به درآمد ایده آل خود دست پیدا کنید. فروش عکس، تدریس آنلاین، ترجمه، تولید ویدیو و اصولا هر نوع فعالیتی که انجام آن نیاز به حضور فیزیکی ندارد، در این گروه قرار می گیرد و به طور یقین وبسایت های خارجی برای کسب درآمد وجود دارد.

  در ادامه برخی از روش های کسب درآمد دلاری از مشاغل مختلف را بررسی می کنیم و برای هر کدام سایت های درآمد دلاری را بیان می کنیم تا دید بهتری نسبت به فریلنسر بودن داشته باشید:

  عکاسی و فروش عکس یکی از پولساز ترین مشاغل فریلنسری است که هیچ ارتباطی به موقعیت جغرافیایی شما ندارد. کافیست به این رشته علاقه داشته باشید تا بتوانید با هنر عکاسی خود ؛ درآمد دلاری بالا داشته باشید. وب سایت های زیادی پلتفرم فروش عکس را ارائه می کنند که می توانید به کمک آنها عکس های خود را به قیمت دلخواه بفروشید. علاوه بر آن امکان فروش عکس به مجله های معتبر در این زمینه نیز وجود دارد. در مقالات زیر، به تفکیک بهترین سایت های فروش عکس را با جزییات نحوه ثبت نام و استفاده شرح داده ایم :

  تدریس آنلاین یکی دیگر از مشاغل آنلاینی است امکان درآمدزایی به دلار را نیز دارد. از آموزش فارسی به دیگران، تا تهیه و پخش دوره های آموزشی ؛ همه و همه به صورت آنلاین ممکن است. در سایت هایی مانند Skillshare شما می توانید دوره های آنلاین خود را ایجاد کنید و ویدوی های ضبط شده خود را آپلود کنید. محتوای این دوره ها در هر زمینه ای که به آن علاقه مند هستید، می تواند باشد.

 • قرارداد هوشمند اتریوم
 • آموزش فارسی در italki یکی دیگر از وبسایت های معروفیست که ایرانیان با آموزش فارسی در آن به افراد خارجی به دلار حقوق می گیرند.

  طراحی دیجیتال این روزها بسیار ترند شده است. جوانان زیادی با استفاده از سیستم های خود، طراحی ها مختلفی انجام می دهند و به شکل جدیدی هنر خود را به نمایش می گذارند. وبسایت artstation یکی از سایت های کسب درآمد از طراحی دیجیتال است که هنرمندان می توانند آثار خود را به قیمت خوبی در آن برای فروش ارائه کنند.

  روش این نوع کسب و کار بسیار ساده است و نیاز به مهارت خاصی ندارد. به ازای کلیک کردن بر روی تبلیغاتی که برای شما نمایش داده می شود، شما مبلغ مشخصی را دریافت می کنید. استفاده از سایت های کلیکی اگرچه به عنوان یکی از ساده ترین روش های کسب درآمد دلاری مطرح می شود اما میزان درآمد بدست آمده در هر بار فعالیت بالا نیست و برای درآمد زایی در این روش باید صبر وحوصله بالایی داشته باشید.

  تعداد این وب سایت ها بسیار زیاد است. در این قسمت به معرفی برخی از آنها می پردازیم:

  یکی از بهترین سایت های کلیکی است که ایرانیان زیادی در آن مشغول فعالیت هستند. ثبت نام در star clicks بسیار ساده است و شما با انتخاب پلن مورد علاقه خود می توانید شروع به کار کنید.

  media.net بر اساس تعداد کلیک ها درآمد شما را محاسبه می کند. ویژگی برجسته این وب سایت این است که، اگر شما تبلیغات را در وب سایت خود قرار دهید، دقت بسیار زیادی می کند که تبلیغات متناسب با محتوای وب سایت به بازدید کننده نشان دهد. برداشت درآمد دلاری شما، پس از رسیدن به حداقل 100 دلار ممکن است. دریافت درآمد از طریق پی پال در این سایت ممکن است.

  وب سایت chitika.com نیز مانند دو مورد قبلی است و فقط یک تفاوت با آنها دارد، که حداقل برداشت ها ده دلار است که حتما باید از طریق پی پال باشد.

  بازار ارز های دیجیتال یک بازار رو به رشد است که آینده جهان را تحت تاثیر قرار خواهد. روزگاری که پول های رایج کنونی بی ارزش شوند و تمامی مبادلات با ارز دیجیتال صورت گیرد، دیر نخواهد بود. تجارت با ارز های دیجیتال به دو صورت ممکن است:

  شما می توانید خود به استخراج ارز های دیجیتال مانند بیت کوین بپردازید. استخراج ارز دیجیتال مستلزم داشتن سخت افزار های پیشرفته و سیستم های خنک کننده است. انجام این روش برای حرفه ای بسیار سودمند میتواند باشد.

  اگر سخت افزار قوی ندارید، می توانید با رصد کردن قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال، در زمان کاهش قیمت ها ارز رمزپایه بخرید و در اوج قیمت ها بفروشید. آنچه شما نیاز دارید تحلیل دقیق از قیمت هاست. به این روش کسب درآمد ترید گفته می شود.

  از آنجایی که تجارت ارزهای دیجیتال وابسته به موقعیت مکانی نیست و از سوی دیگر بر خلاف سرمایه گذاری در خرید سهام خارجی مختص به یک ملیت خاص نیست، به بازاری پر درآمد برای ایرانیان تبدیل شده است. اگرچه ماینینگ یا استخراج ارز دیجیتال مستلزم سرمایه زیادی خواهد بود اما ترید رمز ارز ها فقط به پشتکار و همت شما بستگی دارد. خوشبختانه در زمینه ترید ارز های دیجیتال مقالات متنوعی به صورت رایگان به زبان فارسی دردسترس است؛ با مطالعه این مقالات می توانید نسبت به ترید ارز های دیجیتال و کسب سود دلاری اقدام کنید.

  اگر در موضوع خاصی تبحر دارید، وبلاگ نویسی راهکاری مناسب برای شماست که علاوه بر انجام دادن کاری که دوست دارید، پس از مدتی درآمد خوبی هم کسب کنید.

  کلید موفقیت در اینکار مثل دیگر کسب و کار های اینترنتی تداوم است. شما باید بطور مداوم برای وبلاگ خود پست بنویسید و همیشه در صحنه حضور داشته باشید! البته منظور این نیست که زیاده روی کنید. چند پست در هفته میتواند مناسب باشد. وقتی که وبلاگ تان رشد کرد و توانست مخاطب های خود را پیدا کند میتوانید به فکر کسب درآمد از آن باشید.

  روش های کسب درآمد از وبلاگ تان میتواند شامل انواع تبلیغات و یا برنامه های مشارکت در فروش باشد. به علاوه پس از مدتی که نزد مخاطبان خود مقبولیت پیدا کردید می توانید براحتی دوره های آموزشی خود را نیز بفروش برسانید. اگر کار های بسیار با کیفیتی در وبلاگ خود انجام بدهید پس از مدتی شرکت های تبلیغاتی به صورت اختصاصی سراغ شما میایند و تقاضای انجام تبلیغات می کنند. انتهایی برای کسب درآمد دلاری از این روش وجود ندارد، فقط باید با پشتکار و خلاق باشید.

  بسیاری از وبسایت های ارائه خدمات، برای تشویق کاربران خود به دعوت دوستانشان، از آنها می خواهند اطرافیان خود را از طریق لینک معرف خود، به فعالیت در سایت دعوت کنند. این چنین سیستم هایی که به affiliation panel شناخته می شود، به شما این امکان را می دهد از طریق شبکه های مجازی و یا انتشار لینکی در سایت خود، کسب درآمد کنید. برای مثال بروکر ترید انجین، که یک کارگزاری باینری آپشن است؛ به کاربران اجازه می دهد با معرفی لینک رفرال، بتوانند تا 35 درصد سود از ترید زیر مجموعه های خود بدست آورند.اطلاعات بیشتر در مورد این روش کسب درآمد دلاری در این بروکر را اینجا بخوانید.

  به طور کلی affiliate marketing که در ایران با نام بازاریابی پورسانتی شناخته می شود، یک زیر شاخه های پولساز مارکتینگ است که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در این نوع بازار یابی و کسب درآمد به وب سایتی که محصول می فروشد، Marchant و به سایت معرفی کننده محصول ، Affiliate گفته می شود.

  اگر ترید ارز های دیجیتال را فرایندی سخت و نیازمند تجربه و دانش می دانید، می توان گفت باینری آپشن ، نوع دیگری از ترید است که بسیار ساده تر و زود بازده تر است. در باینری آپشن مدت زمان ترید ارز ها در کارگزاری طولانی نیست و شما در بازه کوتاه، مثلا یک دقیقه تا نهایت 24 ساعت پیش بینی خود را انجام می دهید. اگر بخواهیم باینری آپشن را به ساده ترین صورت توضیح دهیم، باید بگوییم مثلا شما پیش بینی می کنید قیمت بیت کوین در پنج دقیقه ، 40 دلار بالا می رود و آنقدر به این پیش بینی اطمینان دارید که مبلغ 1000 دلار برای آن در نظر می گیرید. اگر پس از مدت مشخص تعیین شده، افزایش 40 دلاری انجام شد، شما برنده 1000 دلار می شوید.

  برای فعالیت در باینری آپشن بایستی از بروکر های معتبر در این زمینه استفاده کنید. ترید انجین، باینریوم و الیمپ ترید برخی از این کارگزاری ها هستند که می توانید از خدمات آنها استفاده کنید.

  اگرچه در این روش نیز شما باز هم به اطلاعاتی در زمینه ترید و تحلیل نیاز دارید اما روش کسب درآمد دلاری از باینری آپشن به مراتب آسان تر است.

  اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که به بازی های آنلاین به چشم سرگرمی نگاه می کنید، باید بگوییم این روزها بازی کردن یک روش کسب درآمدیست. بسیاری از گیمر ها با بازی هایی مانند کلش اف کلنز یا مانی بردز و … به دلار درآمد بدست می آورند.

  در برخی بازی ها مثل کلش اف کلنز شما می توانید با فروش اکانت خود کسب درآمد کنید و پول بدست آمده به فرایند بازی مربوط نمی شود. در خصوص بازی فیفا نیز به همین شکل است. فروش اکانت فیفا می تواند موجب درآمد دلاری شود.

  اگرچه مزایای درآمد دلاری بر کسی پوشیده نیست اما یکی از مسائلی که اغلب سبب میشود افراد به سمت کسب درآمد های خارجی نروند، مشکلات مربوط به نقد کردن درآمد و تبدیل آن به ریال است. بسیاری تصور میکنند به علت تحریم های اعمال شده برای ایرانیان امکان ارائه خدمات به کاربران ایرانی وجود ندارد و نمیتوانند درآمد خود را به ایران منتقل کنند…. .

  این موضوع که نقل و انتقالات پولی در سطح بین المللی به سادگی تراکنش های ریالی نیست، بر کسی پوشیده نیست اما این به معنی نا ممکن بودن آن نیست. کاربران می توانند با روش های مختلفی مانند نقل و انتقال پول با پی پال، پایر و بسیاری از متد های دیگر، درآمد خود را به ایران منتقل کنند.

  اگر شما هیچ حساب بانکی بین المللی ندارید، نگران نباشید. اگرچه در اختیار داشتن یک حساب خارجی می تواند کمک کننده باشد اما سایت هایی مانند پی98 با ارائه خدمات نقد کردن درآمد ارزی، درآمد دلاری شما را به ایران منتقل کرده و معادل ریالی آن را به شما تحویل می دهند. به این ترتیب شما می توانید به راحتی معادل ریالی حقوق دلاری خود را در اختیار داشته باشید و مشکلی در این بخش وجود ندارد.

  پاسخ به این سوال به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان یک رقم ثابت برای تمامی مشاغل بیان نمود. مسلما مانند تمامی مشاغل دیگر درآمد شما به میزان فعالیت و تخصص شما بستگی دارد. البته همانطور که در متن بیان کردیم بعضی از سایت های کسب درآمد دلاری خروجی به مراتب کمتری دارند و نباید انتظار درآمد هنگفت از آنها داشت. به عنوان مثال سایت های کلیکی از جمله روش های درآمدی هستند که درآمد خیلی بالایی را برای کاربران حاصل نمی کنند اما از سوی دیگر میزان زحمت و تلاشی که برای فعالیت در این سایت ها نیاز است، نیز اندک است.

  درآمد شما می تواند از ده دلار تا ده هزار دلار متغیر باشد و این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد. توصیه می کنیم قبل از فعالیت در سایتی به منظور کسب درآمد ابتدا اعتبار سایت مورد نظر را بررسی کنید. چرا در برخی از موارد دیده شده است که علی رغم بالا بودن موجودی اکانت، امکان برداشت وجه به کاربران داده نمی شود و این موضوع می تواند دردسر ساز باشد.

  یکی از روش هایی که می توانید از صحت عملکرد پلتفرم مورد نظر اطلاع پیدا کنید، مطالعه نظرات کاربران در اینترنت است. اگر نام سایت مورد نظر را به همراه کلمه reviews درج کنید، وب سایت های متعددی مشاهده خواهید کرد که به نقد و بررسی پرداخته اند.

  علاوه بر آن می توانید تمامی سوالات خود را در زمینه کسب درآمد دلاری در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح کنید تا به آنها پاسخ داده شود.

  امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟

  ;sf nvhln nghvd

  برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.

  تصور کنید می‌توانستید فقط با راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی حتی بدون رفتن به محل کارتان و یا از صبح تا شب کار کردن برای دیگران به اندازه ۵ کارمند درآمد داشته باشید در این حالت چقدر زندگی شما لذت‌ بخش‌تر می‌شد؟ اگر می‌توانستید کم بود درآمد و حسرت داشتن همیشگی خواسته‌هایتان را با کسب درآمد از اینترنت و بدون نیاز به سرمایه برای همیشه رفع کنید چقدر امروز خوشحال‌تر بودید؟

  کسب و کار اینترنتی بدون وابستگی به حضور فیزیکی در محل کار و همچنین عدم نیاز به سرمایه زیاد و قابلیت درآمدزایی فوق‌العاده در مدت کوتاه به شدت برای صاحبان کسب و کار جذابیت پیدا کرده است. موج عظیمی از راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی به راه افتاده است که برای قرارگیری در این قافله باید هر چه سریعتر دست به کار شوید و کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید.

  اگر شما هم رسیدن به این جایگاه را آرزوی خود می‌دانید باید بگویم که جای کاملاً درستی هستید و فاصله شما تا رسیدن به آرزوهایتان فقط خواندن و به پایان رساندن این آموزش است.

  آنچه در این مقاله می‌خوانید

  کسب درآمد اینترنتی یکی از جدیدترین و پردرآمدترین کسب و کارهای دنیا محسوب می‌شود.

  ;sf nvhln nghvd

  درآمدهای خارج از تصوری که در مدت بسیار کوتاهی افراد جوان و کم سن را به قشر میلیاردر ایرانی تبدیل کرده است.

  نمونه‌های فراوانی از افراد ثروتمند اینترنتی وجود دارند که با یک جستجوی ساده می‌توان به آن‌ها رسید.

  نمونه معروف آن برادران محمدی دیجی کالا هستند که بر اساس اعلام منابع موثق با درآمد بیش از ۲ میلیارد تومان در روز بر حرف بنده صحه می‌گذارند.

  خوب امیدوارم تا اینجا قدرت و بزرگی کسب و کار اینترنتی شما رو به وجد آورده باشه چون قرار است در ادامه شما رو با نحوه درآمدزایی از این منبع بی‌کران ثروت آشنا کنم.

  کافی است که در یکی از حوزه‌های زیر کسب و کار خودتون رو راه‌اندازی کنید تا شاید روزی از شما هم به عنوان یک ثروتمند خودساخته نام برده شود.

 • سپيدار سيستم آسيا
 •  

  اگر بخواهیم مزایای کسب و کار اینترنتی را برای شما تک‌تک بگوییم شاید اغراق نباشد نصف روز را باید برای این کار زمان بگذاریم.

  فقط گوشه‌ای از مزایایی آن را در زیر برایتان می‌گویم دیگر تصمیم با شماست که بخواهید وارد این نوع کسب و کار بشوید یا خیر.

   

  برای کسب و کار اینترنتی باید در وهله اول علاقه وجود داشته باشد اگر کاری رو شروع کنید که تا ۵ سال حاضر نباشید برای آن حتی رایگان وقت بگذارید شانس چندانی برای موفقیت در آن کار ندارید.

  با فرض اینکه یک حوزه کاری پیدا کردید که مطمئن هستید به آن علاقه دارید باید بعدش بررسی کنید که آیا این کسب و کار آینده رو به رشدی دارد یا خیر!

  آیا مخاطبان آن آنقدری هستند که تقاضای زیادی برای محصول یا خدمت شما وجود داشته باشد؟ آیا رقیب به اندازه کافی در این کسب و کار وجود دارد یا نه؟

  وجود رقیب در کسب و کار اینترنتی خودش نشان‌دهنده این است که بازار خوبی توی اون حوزه وجود دارد و با اینکه شاید نظر شما این باشد که این کار ممکنه اشباع شده باشد باید همینجا بگویم که خوب اشتباه می‌کنید.

  به طور مثال این نمودار نشان می‌دهد که خدمات طراحی سایت یک کسب‌وکار رو به رشد و درآمد زاست.

  برای داشتن کسب و کار اینترنتی، شما باید علاوه بر دو مورد بالا نحوه راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی و بازاریابی از آن رو هم بلد باشید.

  درست است که درآمد از اینترنت خیلی شیرین است ولی خوب برای خودش سختی‌هایی رو هم دارد ولی این سختی‌ها خیلی لذت‌بخش هستند چون شما رو مرتب رشد خواهند داد.

   

  یکی از خصوصیات کسب و کار اینترنتی عدم نیاز به سرمایه زیاد هستش. توجه کنید که گفتیم سرمایه زیادی نمی‌خواهد ولی نگفتیم اصلاً نیاز به سرمایه ندارد چون اصولاً این مورد شدنی نیست.

  البته خبر خوب اینه کسب و کار اینترنتی نیازی به سرمایه خیلی زیاد ندارد شاید شما با داشتن یک هاست و یک دامنه و یه بودجه کوچک واسه تبلیغات بتوانید در این بازار خودی نشون بدید.

  مسلماً داشتن سرمایه می‌تواند راه شما رو بسیار کوتاه کند و راهی که شما شاید باید در ۵ سال بروید را بتوانید توی ۱ سال بروید.

  ولی با این اوصاف فرض رو بر این می‌گذاریم که آن‌قدر این سرمایه کم هست که بشود به آن گفت کسب درآمد بدون سرمایه!

   

  بله همه می‌تونند از اینترنت درآمدزایی کنند حتی زنان خانه‌دار این جالب نیست؟!

  کسب و کار اینترنتی یکی از ویژگی‌های اصلیش این است که جز کارهای در خانه هم می‌تواند محسوب شود.

  شما با راه‌اندازی یک وب‌سایت و یا یک صفحه در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام و یا تلگرام به راحتی می‌توانید از ماهی ۱ میلیون تا بی‌نهایت درآمد داشته باشید.

  خیلی از کسب و کارهای اینترنتی هستند که پشت‌ صحنه آن‌ها فقط یک فرد بوده و آن هم مدیر آن سایت است. ولی آن‌قدر کلاس کاری در این سایت رعایت شده که شما بدون اینکه از آن آگاهی داشته باشید فکر می‌کنید با یک شرکت بزرگ با ده‌ها کارمند طرف هستید.

   

  جواب به این سؤال کاملاً بستگی به شما و توانایی شما و همچنین پشتکارتان دارد.

  وقتی بتوانید به جایی برسید که ماهانه ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون سود از کار خود به دست آورید آیا نیاز به حقوق ناچیز کارمندی خواهید داشت؟!

  یک توصیه کلی به تمام کسانی دارم که می‌خواهند وارد حوزه کسب و کار آنلاین بشوند. اگر در حال حاضر در شرکت و یا جایی مشغول به کار هستید و شک دارید که از کار خود بیرون بیایید و کسب و کار اینترنتی رو شروع کنید کمی تأمل کنید.

  اول هر کاری شما مطمئناً به سود نمی‌رسید در مورد کسب و کار اینترنتی هم این مورد کاملاً صادق است.

  حداقل ۶ ماه شما باید برای کسب و کارتان با جان و دل کار کنید تا رگه‌های امید کم‌کم پیدا شود. وقتی توانستید از درآمد کارمندی خودتان فراتر بروید حالا وقتشه که از کارتان بیرون بیایید و تمام وقتتان را صرف وب‌سایتتان کنید.

  ;sf nvhln nghvd

  بهترین حالت ممکن این است که هم‌زمان که مشغول کار کنونی خود هستید در زمان بیکاری و یا شب‌ها چند ساعتی روی وب‌سایتتان کار کنید و آن را رشد بدید تا سریع‌تر به درآمد برسید و شما هم بدون ریسک بتوانید کار قدیمی رو ترک کنید.

   

  با وجود رشد استفاده از اینترنت و افزایش وب‌سایت‌ها رقابت بین کسب و کارها بیش از گذشته جدی و سخت شده است.

  شرکت‌های بزرگ با هزینه‌های هنگفتی که برای سئو سایت خودشان در نظر گرفته‌اند یکه‌تاز این بازی خونین هستند.

  ولی وب‌سایت‌های کوچک و تازه‌کار هم با آگاهی از اهمیت آموزش سئو سعی در افزایش دانش خودشان دارند تا بتوانند کمبود بودجه و منابع مالی را با نیروی دانش خودشان حل کنند که حق النصاف هم بعضی از آن‌ها واقعاً در این امر خوب کارکرده‌اند.

  سئو یک دانش گسترده است که کسب تجربه در آن مستلزم چندین سال ممارست و تلاش و آزمون و خطاست، البته راه میانبر این کار هم استفاده از دانش و تجربه کسانی است که خودشان این راه را پیموده و می‌توانند دانش خودشان را با شما در میان بگذارند.

  از سئو به ۳ صورت می توان کسب درآمد کرد. در تمامی روش‌های ذکر شده برای کسب و کار اینترنتی شما ابتدا باید به این دانش مسلح شده و بعد بتوانید از آن کسب درآمد کنید.

  روش اول استخدام در شرکت‌های بزرگ به عنوان متخصص سئو است.

  شما کافی است یک سری به سایت‌های استخدامی بزنید تا متوجه شوید چقدر فیلدهای شغلی برای یک متخصص سئو وجود دارد که اغلب حقوق و مزایای قابل قبولی هم برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود.

  روش دوم کار کردن روی وب‌سایت خودتان است، شما می‌توانید یک کسب و کار اینترنتی داشته باشید و با علم سئو اونو به صفحه اول گوگل برسانید و فروش‌های باورنکردنی داشته باشید.

  روش سومی که می‌توانید از آن درآمدهای خارج از تصور داشته باشید گرفتن پروژه‌های سئو است.

  بسیاری از سایت‌ها تمایل دارند امور سئو سایت خودشون رو به متخصصین این حوزه بسپارند و حتی برای این کار از۵ میلیون تا ۱۰۰ میلیون هم هزینه می‌کنند البته این ارقام به هیچ عنوان ثابت نیست و بسته به کار و ارزش اون می تواند بیشتر هم بشود.

  نکته: سئو تنها علمی است که هر فردی که قرار است توی اینترنت کار بکند و کسب و کار اینترنتی داشته باشد باید آن را بلد باشد و روز به روز در آن رشد بکند مگرنه قافیه رو به رقبا خواهد باخت.

   

  خوب قرار است در این بخش راجب یک حوزه فوق‌العاده پول‌ساز حرف بزنیم یعنی صنعت آموزش.

  روشی فوق‌العاده جدید و پر بازده در کسب و کار اینترنتی که مطمئنم اگر از آن آماری نداشته باشید نمی‌دانید که چه پول‌های در پس‌زمینه این صنعت جا به جا می‌شود و حتماً برایتان سوال خواهد شد مگر اصلاً می‌شود با آموزش هم کسب درآمد داشت.

  بله در این صنعت که در تمام دنیا هم جز حوزه‌های درآمدزاست از ماهانه ۱۰۰ میلیون تا میلیاردها تومان افراد دارند کسب درآمد می‌کنند.

  حیف که نمیتوانیم اسم یکی دو تا شرکت ایرانی که همین سال گذشته رقم‌های میلیاردی از این راه به دست آوردن را بگوییم.

  یکی از این شرکت‌ها که دوره‌های آموزشی هم برگزار می‌کند و مدیرشان هم یک فرد بسیار جوان است همین سال گذشته رقم ۹ میلیارد تومان سود را تجربه کرد این آمار از محافلی نقل شده است که خود مدیران این شرکت‌ها به آن اذعان کردند.

  اگر در یک حوزه خاص دارای تخصص هستید و فکر می‌کنید افرادی هستند که به علم و دانش شما نیاز دارند و بازار پر تقاضایی هم برای دانش شما وجود دارد خوب چرا شما هم یکی از این افراد ثروتمند جوان نباشید؟!

  کافی است یک وب‌سایت راه‌اندازی کنید و شروع کنید به مدت ۶ ماه در آن مطالب رایگان و مفید برای مخاطبانتان قرار دادن و بعد کم‌کم دوره‌های ویدیویی، کتاب و صوت بسازید و برای فروش در وب‌سایت خودتان قرار بدهید و  بعد محصولات را بازاریابی کنید و فروش خوبی داشته باشید.

  البته برای ورود به این صنعت شما باید اطلاعات کافی از تکنیک‌های درآمدزایی در آن داشته باشید که سعی می‌کنم در این رابطه آموزش‌هایی رو به‌ زودی برای شما در سایت آماده کنم.

   

  با ورود بیشتر وب‌سایت‌ها به فضای کسب‌وکار آنلاین می دانید نیاز به چه چیزهایی بیشتر می‌شود؟

  اگر وارد هر کدام از موارد بالا شوید شک نکنید درآمدتان رشد زیادی خواهد داشت.

  یکی از کسب و کارهای فوق‌العاده جدید و رو به رشد که درآمدهای بالایی را هم برای مدیرانشان به همراه دارد همین شرکت‌های هاستینگی هستند که شما حتماً باهاشون سرکار داشتید و یا حداقل اسمشونو شنیدید.

  یه مقاله عالی در سایت نوشتیم که می‌توانید آنرا مطالعه کنید با نام بهترین هاستینگ‌های ایرانی و ۱۰ شرکت برتر هاستینگ را از نظر سایت وب هاستینگ اینفو تحلیل و معرفی کردیم.

  کافی است به عکس‌ آماری که گذاشتم کمی دقت کنید تا ببینید که این شرکت‌ها با کسب درآمد از اینترنت بدین شیوه از مرز درآمدزایی ماهانه ۲۰۰ تا ۳۰۰ در ماه نیز گذر کرده اند و هر روز هم مشتری بیشتری جذب می کنند چون بازار به شدت رو به رشدی دارند.

   

  یک راه آسان و بدون چالش روش کسب درآمد اینترنتی از طریق همکاری در فروش یا affiliate marketing است.

  در این روش شما اگر وب‌سایت پربازدیدی داشته باشید می‌توانید با وب‌سایت‌هایی که امکان همکاری در فروش دارند کار کنید و به ازای افزایش فروش محصولات آنان، پورسانت دریافت کنید.

  معمولاً بهترین شیوه کسب درآمد از طریق همکاری در فروش، نوشتن یک مقاله جامع مرتبط با حوزه کاری وب‌سایت موردنظر است که در آن به صورت نامحسوسی به آن وب‌سایت لینک می‌دهید.

  برای فعال شدن لینک همکاری در فروش شما ابتدا باید در سایت ثالث یک اکانت مخصوص بسازید و منتظر بمانید تا اکانت شما توسط سایت تائید شود.

  حالا شما در هر کجا که لینک مخصوص خود را قرار دهید اگر کاربری از طریق آن وارد سایت مقصد شده و خریدی انجام دهد پورسانت شما به حسابتان واریز خواهد شد.

  یکی از معروف‌ترین سیستم‌های همکاری در فروش مربوط به شرکت همکاری در فروش دیجیکالا است که به دلیل شهرت آن می‌توانید به راحتی از آن درآمد کسب کنید.

   

  یکی دیگر از روش‌های مرسوم و قدیمی کسب و کار اینترنتی، استفاده از تبلیغات است که خیلی از وب‌سایت‌ها هنوز هم از این روش درآمدزایی می‌کنند.

  با آمدن روش‌های جدید بازاریابی و تبلیغاتی همچون تبلیغات همسان، بنری تعویض شونده، ریتارگتینگ،و… شکل و شمایل این نوع تبلیغات هم عوض‌ شده است ولی نحوه کسب درآمد هنوز هم به شکل قدیم در جریان است.

  در این حالت کافی است شما یک وب‌سایت فعال و پربازدید داشته باشید تا بتونید با قرار دادن تبلیغات افراد و سایت‌های دیگه در وب‌سایت خودتان کسب درآمد کنید.

  در این آموزش به نحوه اجرای این تبلیغات در سایت نمی‌پردازیم و سعی می‌کنیم در مقاله‌ای مجزا به‌زودی شکل اجرای این تبلیغات رو به شما آموزش بدهیم.

  ولی اگر هدف شما کسب درآمد اینترنتی مطمئن به شیوه گرفتن تبلیغات است باید توجه کنید این روش یک حالت زودبازده نیست و زمانی می‌تواند برایتان ثروت آفرینی کند که یک سایت قوی و پربازدید داشته باشید.

  اگر در این لحظه که در حال خواندن این آموزش هستید یک سایت پربازدید دارید کافیست در گوگل کلمه آژانس تبلیغاتی رو جستجو کنید و با یکی از شرکت‌های معتبر همکاری خودتان را شروع کنید.

   

  خوب تا اینجای کار از اهمیت کسب و کار اینترنتی با شما صحبت کردیم و گفتیم چگونه هر روز به تعداد کسب و کارهای آنلاین اضافه می‌‌شود.

  هر کسب و کار آنلاینی هم خوب قطعاً به یک وب‌سایت شیک و قوی نیاز دارد، خوب الان متوجه شدید می‌خواهم راجب چی صحبت کنم؟!

  بله طراحی سایت و اهمیت آن بر کسب و کارهای اینترنتی، یادتان هست به شما گفتیم برای اینکه بفهمید یک حوزه کاری آیا مخاطب‌های زیادی دارد و درآمدزا هست یا نه باید چیکار کنید؟

  کافی است کلمه کلیدی مهم آن صنعت را در گوگل ترندز جستجو کنید تا متوجه شوید بازار این کار چقدر بزرگ است.

  بازار کسب و کار اینترنتی از طریق طراحی سایت به شدت داغ هستش اغراق نیست بگوییم رقابت در آن خونین و بسیار وحشتناک است.

  البته اصلاً این حرفم به این معنی نیست که توی این کار پس نمی‌شود موفق شد برعکس موفقیت در این کار به شدت هم راحت بوده و فقط کافی است بلد باشید که کسب و کار خودتان زا تو صفحه اول گوگل به کاربرانتان نشان بدهید تا بعدش ببینید چطور در ماه می‌توانید از ۱۰ تا چند صد میلیون درآمد داشته باشید.

  رقابت شدید بر روی کلمات “طراحی سایت” و “طراحی وب‌سایت” قطعاً حرف ما را به شما اثبات می‌کند.

  بودجه‌های خارج تصوری که برای تبلیغات بر روی این کلمه هر ماه انجام می‌شود نشان می‌دهد که بازدهی این کسب و کار بسیار بالاست که این شرکت‌ها حاضر هستند برای توی کورس رقابت ماندن همه کاری بکنند.

  اگر با علم طراحی سایت آشنا هستید تبریک به شما می‌گویم چون شما نیمی از راه را رفته‌اید و حالا باید سایت خودتان را راه بیندازید و آن را بالا بکشید تا شما هم جز شرکت‌های برتر این حوزه شوید.

   

  کسب و کار اینترنتی به شیوه آزادکاری و یا فریلنسری روش جدیدی است که در زمره کسب و کارهای اینترنتی خیلی خوب جا افتاده است.

  خیلی از افراد GEEK (افراد نخبه) تمایل دارند برای خودشان کار کنند ولی حوصله دردسرهای شرکت و کارمند را هم ندارند، خوب برای این دسته از افراد هیچ شغلی بهتر از فریلنسری نیست.

  این قشر از افراد را می‌توانید در سایت‌هایی چون پونیشا، انجام میدم و نمونه خارجی آن یعنی fiverr پیدا کنید.

  این افراد در قبال دریافت پروژه مشتریان، متناسب با تخصص خودشان قیمت‌هایی رو در این سایت‌ها پیشنهاد می‌دهند و وقتی کارفرما با پیشنهاد آن‌ها موافقت کند معامله انجام خواهد شد.

  ابتدا مبلغ پیشنهادی فریلنسر به حساب سایت واریز شده و تا زمان اتمام و تحویل پروژه به کارفرما به شخص پرداخت نمی‌شود و اگر کارفرما از نتیجه کار رضایت داشت مبلغ را آزاد می‌کند و پول به حساب فریلنسر واریز می‌شود و سایت هم پورسانت خودش را برمی‌دارد.

  اگر در یک حوزه خاص تجربه دارید به سایت‌هایی که قبل‌تر گفتم سر بزنید و خودتان را در آنجا معرفی کنید تا شما هم توسط کارفرماها دیده شوید و بتوانید درآمدزایی کنید.

   

  یک شغل نسبتاً جدید که نیاز به نظم فکری و علاقه زیادی دارد، خیلی از افراد دوست دارند بنویسند.

  حالا یکسری می‌شوند نویسنده کتاب، یکسری هم محتوانویس سایت، از تولید محتوا به ۲ شیوه می‌توانید کسب و کار اینترنتی را تجربه کنید.

  این روش خیلی ثروت آفرین نیست ولی در این مقاله به آن پرداختیم چون گستردگی و درخواست زیادی برای این فیلد شغلی وجود دارد.

  در روش اول شما می‌توانید به استخدام یک شرکت در بیایید و با حقوق ثابت برای آن‌ها تولید محتوا کنید.

  البته این را هم بگویم بنظر من ارزش این شغل برای کسب و کارهای اینترنتی در حد کارشناس سئو و بهینه سازی سایت است. اغراق نیست دوست گرامی چون سایت شما بدون محتوا مثل یک مغازه شیک و زیبا درون یک بیابان است آیا بنظرتان تو بیابان شما با یک فروشگاه در حد ایران مال هم که باشید می‌توانید بفروشید؟!

  پاسخ قطعاً نه خواهد بود.

  پس شرکت‌ها هم مسئول تولید محتوا استخدام می‌کنند تا توی نتایج گوگل دیده شوند و با مخاطبانشان تعامل بیشتری داشته باشند.

  پس اگر قرار است توی این صنعت‌کار کنید بدانید ارزش شما کم نیست هر چند حقوقتان کم باشد.

  روش دوم کسب درآمد از طریق تولید محتوا ترجمه و یا تألیف پروژه به صورت دورکاری و فریلنسری است.

  یکسری سایت‌ها و شرکت‌ها هستند که شما می‌توانید با آنها وارد همکاری شوید تا آن‌ها پس از اینکه پروژه تولید محتوای شرکت‌ها و افراد دیگر را گرفتند آن‌ها را به شما بسپارند و شما بر اساس تعداد کلماتی که می‌نویسید و یا ترجمه می‌کنید پول دریافت کنید. حالا تصمیم با خودتان که کدام روش را می‌پسندید.

   

  خیلی از افرادی که دنبال کسب و کار اینترنتی هستند یکی از معیارهایشان برای انتخاب شغل جدید با توجه به اوضاع دلار شده کسب درآمد دلاری ولی آیا اصلاً این نوع درآمدزایی عملی است یا خیر؟

  بله شما با روش‌های زیادی می‌توانید کسب درآمد دلاری داشته باشید ولی خیلی از آن‌ها به دلیل محدودیت‌های تحریمی ناممکن شده‌اند ولی یکی از روش‌هایی که در حال حاضر که این مقاله را برایتان می‌نویسم خیلی از افراد دارند از آن به دلار درآمد به دست می آورند کار کردن در marketplace های خارجی است، البته نمونه‌های داخلی هم هست که بگردید قطعا پیدا می‌کنید ولی می‌خواهم راجع یکی از خارجی‌های معروف با شما صحبت کنم.

  وب‌سایت‌هایی همچون تم فارست، کدکنیون نمونه‌های خیلی معروفی هستند که ایرانی داخل آن‌ها کم نیست ولی با هویت‌های متفاوت، این سایت روی ایرانی‌ها خیلی حساس و خرید از آن‌ها با آی پی و اطلاعات ایرانی نشدنی است.

  اگر بتوانید یک اکانت در این سایت داشته باشید می‌توانید علم و توانایی خودتان را در دو دسته پلاگین و قالب وردپرس در اینجا خیلی خوب بفروشید.

  باید اولاً تو این حوزه‌ها متخصص باشید و بتوانید یک چیزی ارائه بدید در حد کلاس جهانی تا بتوانید جهانی هم درآمد داشته باشید دیگه به نظر من که منصفانه است.

  کافی است محصولتان با استقبال رو به رو شود تا هر روز با فروش ده‌ها و یا صدها بار از محصولتان درآمدهای بالای دلاری برود تو حسابتان و بعد توسط صرافی‌ها آن را به اسکناس و یا معادل ریالی دریافت کنید.

   

  این روش کسب و کار اینترنتی که به تازگی خیلی هم طرفدار پیدا کرده به دلیل اینکه به دانش خاصی هم نیاز ندارد افراد کم دانش و حتی سنتی که صرفاً فقط سرمایه کافی دارند را به این کار جذب کرده است.

  ماینینگ به معنی استخراج است که در اینجا منظور ما استخراج ارزهای دیجیتال است که ارزش بسیار زیادی هم دارند.

  شما از طریق ماینینگ می‌توانید ارزهای به دست آورده را از طریق فروش به ارزهای رایج کاغذی تبدیل کنید.

  استخراج ارز دیجیتال توسط سخت‌افزار کامپیوتر انجام می‌شود که در آن شما می‌توانید یا استفاده از سیستم کامپیوتر شخصی خود و یا دستگاه‌های ماینر حرفه‌ای عملیات استخراج ارزهای دیجیتال را انجام دهید.

  سایت‌های معروفی هستند که این امکان را به شما می‌دهند که با ثبت‌نام در آن‌ها کار خود را به عنوان یک ماینر شروع کنید.

  معتبرترین سایت در این حوزه minergate است که بعد ثبت‌نام در آن می‌توانید کار خودتان را همان لحظه شروع کنید.

  در عملیات ماینینگ cpu و gpu مهم‌ترین سخت‌افزارهای درگیر هستند که بیشترین فشار روی آن‌هاست

  البته استفاده از سیستم شخصی در عملیات ماینینگ اصلاً مقرون به صرفه نبوده و فشار زیادی به سیستم شما وارد می‌کند.

  اگر قصد ورود به این نوع کسب‌وکارهای اینترنتی را دارید استفاده از سیستم ماینر و سرورهای مجازی به شدت توصیه می‌شود.

   

  اگر در زمینه طراحی و برنامه‌نویسی تخصص دارید یک زمینه عالی و رو به رشد و ۱۰۰ البته درآمدزا، طراحی اپلیکیشن برای تلفن‌های همراه است.

  با گسترش استفاده تلفن همراه و حتی جایگزینی دستگاه‌های پرتابل همانند موبایل و تبلت به جای کامپیوتر و لپ‌تاپ زمینه این نوع کسب‌وکارها و انواع روش‌های کسب و کار اینترنتی که کاملاً وابسته به استفاده‌کنندگان تلفن همراه می‌باشند بیش از بیش احساس می‌شود.

  وبمسترها و کسانی که اهمیت کسب‌وکارهای اینترنتی را به خوبی درک کرده‌اند می‌دانند برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و کاربرانشان باید اپلیکیشن‌های اختصاصی طراحی کنند. اینجاست که اگر شما توانایی خوبی در این تخصص داشته باشید کمی هم به بازاریابی آشنا باشید می‌توانید حجم زیادی از این بازار را تصاحب کنید.

   

  مطمئناً هر فردی که به دنبال راه‌اندازی یک کسب‌ و کار اینترنتی است دانش تخصصی کافی در حوزه کسب‌وکارش را دارد.

  شما علاوه بر راه‌اندازی یک سایت برای فروش محصولاتتان می‌توانند تخصصتان را در قالب خدمات به مشتریانتان ارائه کنید.

  رفع مشکلات به صورت اورژانسی یک زمینه قوی با پتانسیل بالاست که می‌تواند تخصص شما را با قیمت‌های بسیار عالی در معرض دید مخاطبانتان قرار دهد.

  کافی است یک سایت فعال داشته باشید و توانایی‌های خودتان را در قالب خدمات به دیگران معرفی کنید.

   

  واقعاً مگر می‌شود بدون زحمت از اینترنت کسب درآمد کرد؟!

  اگر بخواهیم خیلی دقیق به این سؤال پاسخ بدهیم پاسخ منفی است ولی یک راه بسیار راحت برای کسب و کار اینترنتی وجود دارد که توانایی درآمدزایی فوق‌العاده‌ای را برای شما با کمترین زحمت خواهد داشت.

  یکسری از سایت‌هایی که در حوزه تبلیغات و افزایش بازدید، فعال هستند بر اساس افزایش بازدید از تبلیغ دهنده‌ها پول دریافت می‌کنند. شما فقط با ارجاع کاربرانتان به این سایت‌ها با لینک‌های خاص می‌توانید به ازای هر بازدید درآمد کسب کنید.

  درآمد از این سایت‌ها در حجم پایین بازدید، زیاد قابل توجه نیست ولی اگر بتوانید یک کانال تلگرامی و یا یک روش تبلیغ مؤثر داشته باشید حتی می‌توانید در هر روز بیش از چند صد هزارتومان درآمد داشته باشید.

  روش کار بدین صورت است که مثلاً شما یک فیلم جدید را سریع‌تر از دیگران بدست می‌آورید و آن را درون آپلود سنترها آپلود می‌کنید و لینک مستقیم آن‌ها را با این سایت‌های کوتاه کننده لینک، کوتاه می‌کنید و درون کانال تلگرام خود منتشر می‌کنید.

  حالا کافی است تعداد زیادی مخاطب فعال هم داشته باشید تا بلافاصله بعد انتشار لینک، حجم زیادی از این افراد با رفتن به آن لینک برای دانلود فیلم باعث افزایش بازدید سایت موردنظر شده و شما پورسانت خود را دریافت کنید.

  لیستی از وب سایت‌های معروف کوتاه کننده لینک

   

  اگر در زمینه وب و شبکه‌های اجتماعی تخصص داشته باشید، می‌توانید از طریق مدیریت وب‌سایت‌ها و یا کانال‌های مختلف موجود در شبکه‌های اجتماعی اقدام به راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی کرده و به سودآوری خوبی برسید.

  مدیریت کانال‌ها در شبکه‌های اجتماعی معمولاً از کارهای ساده و بی‌دردسر می‌باشد و به دانش و تخصص زیادی نیز احتیاج ندارد.

  اما اگر بخواهید مدیریت سایت‌های مختلف را به دست بگیرید، قطعاً باید تخصص کافی در این زمینه و نمونه‌کارهای زیادی نیز داشته باشید.

  چون تنها در این صورت است که می‌توانید توجه مدیران کسب‌وکار‌ را جلب کنید تا اعتماد کنند و مدیریت سایتشان را به شما واگذار کنند.

  البته باید به این نکته نیز توجه کرد که انجام کار‌های خرد و کوچک، مانند واردکردن محصول، احتیاجی به تخصص زیادی ندارد و با دانش جزئی نیز قابل انجام نمی‌شود.

  پس نترسید، پرقدرت و با اعتمادبه‌نفس از یک جایی شروع به کسب درآمد کنید؛ سپس به مرور زمان دانش خود را ارتقا دهید.

   

  یکی دیگر از راه‌های بسیار پردرآمد و پر مخاطب کسب و کار اینترنتی ایجاد کتاب‌های الکترونیکی یا همان ایبوک می‌باشد.

  زیرا در حال حاضر بیشتر افراد به علت دسترسی راحت و همراه داشتن کتاب الکترونیکی در هر موقعیتی که بخواهند، بسیار به آن‌ها علاقه‌مند هستند.

  اگر به نویسندگی در هر زمینه‌ای علاقه‌مند هستید زمان را از دست ندهید. سریع دست‌به‌کار شوید و کتاب موردنظر خود، با هر مضمونی را بنویسید.

  پس از انجام این کار می‌توانید به سراغ سایت‌های معتبر و معروف در زمینه فروش کتاب‌های الکترونیکی رفته و محصولات خود را در آنجا به فروش بگذارید.

  دو مورد از این سایت‌ها که به فروش ایبوک مشغول هستند، mojdehbook.com و fardabook.com می‌باشند.

  حتی اگر به نویسندگی نیز علاقه‌مند نیستید، می‌توانید سایت‌های فروش کتاب‌های الکترونیکی را راه‌اندازی کرده و نویسندگانی استخدام کنید و کتاب‌ آن‌ها را به فروش برسانید.

  البته باید توجه داشته باشید که این کار تا زمانی که وب‌سایت شما معتبر و شناخته شود به صبوری زیادی احتیاج دارد و باید تمام تلاشتان را به کار بگیرید.

   

  یک سری سایت‌ها وجود دارند که در هر صورتی استفاده از آن‌ها سودآور است چرا؟

  چون اول برای کاربری که روی تبلیغات کلیک می‌کند مبلغی را در نظر می‌گیرد که این مبلغ بسته به شرایط مختلف متفاوت می‌باشد. دوم تعداد بازدید سایت کسی که درخواست تبلیغ می‌دهد بالا رفته و او به هدف خود می‌رسد.

  دو نمونه از این سایت‌های کلیکی،Neubux.com و bigwallet.ir می‌باشد.

   

  افزایش فالوور در اینستاگرام، از جمله کارهایی هست که مستلزم صبر و حوصله می‌باشد و قطعاً نیاز به تخصص و زمان کافی نیز دارد.

  بسیاری از مدیران کسب‌وکار، تخصص و زمان کافی را برای بهبود وضعیت یک اکانت اینستاگرام از نظر دنبال کننده ندارند.

  از طرفی هم افراد بسیاری وجود دارند که توانایی زیادی در جذب مخاطب و دنبال کننده داشته و در این زمینه بسیار فعال و موفق هستند.

  این افراد می‌توانند در یک حیطه کاری، یک اکانت اینستاگرام را بالا آورده و به جذب دنبال کننده بپردازند.

  بعد هم آن اکانت را به مدیران دیگری که در همان حیطه مشغول به فعالیت هستند و به آن صفحه نیاز دارند، فروخته و از این طریق به کسب و کار اینترنتی ‌بپردازند.

  توجه داشته باشید که می‌توان این اکانت‌ها را به مدیران کسب‌وکارهای دیگر هم فروخت.

  اما اصولاً این کار از ریسک بالایی برخوردار است و ممکن است شخص به طور ناگهانی با ریزش دنبال کننده مواجه شود.

  پس بهترین راه فروش اکانت‌های اینستاگرام به کسب‌وکارهای مرتبط است.

  بسیاری از مدیران صفحات اینستاگرام، توانایی تولید محتوا را به دلایل مختلف ندارند. آن‌ها افراد مختلفی را برای این کار استخدام کرده تا بتوانند در زمینه‌ی موردنظرشان، به تولید محتوا بپردازند.

  تولید محتوا در اینستاگرام می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

  این مورد تقریباً همانند مورد قبلی می‌باشد با این تفاوت که مدیر به جای استخدام یک شخص برای تولید محتوا، کل اکانت اینستاگرام خود را در اختیار وی قرار می‌دهد.

  وظایف شخص می‌تواند در حد انتشار محتواهایی که در اختیارش قرار داده می‌شود کوچک بوده و یا به اندازه انجام کارهایی از قبیل تولید کل محتوا، افزایش دنبال کننده، تبلیغات و … بزرگ و متغیر باشد.

  این وظایف را باید مدیر سایت قبل از بستن قرار داد به طور دقیق برای شخصی که آن‌ها بر عهده می‌گیرد، روشن کند. این روش کسب و کار اینترنتی سود خیلی خوبی دارد چون به ازای تولید هر محتوا معمولا ارقام بسیار بالایی دریافت می‌شود.

  مثلاً ابتدا بسیاری از برند‌های مختلف، افراد محبوب اینستاگرام را شناسایی می‌کنند و محصول خود را به صورت رایگان در اختیار آن ها قرار می‌دهند.

  بعد این افراد به بررسی محصول و استفاده‌ی دوره ای از آن‌ها می‌پردازند و بعد از مدتی محصول را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهند و در نهایت، در صورت رضایت داشتن، آن را به مخاطبان صفحه خود معرفی می‌کنند.

  این کار باعث می‌شود افراد زیادی که آن تبلیغ را دیده‌اند به سمت محصول جذب شده و فروش محصولات آن برند افزایش یابد.

  افزایش تعداد فالوور، از جمله موارد مهم در اینستاگرام می‌باشد و اصولاً صفحاتی که دنبال کنندگان زیادی دارند از اعتبار بیشتری نیز برخوردارند. روش‌های زیادی برای افزایش تعداد دنبال کنندگان وجود دارد؛ مثل تبلیغ صفحه از طریق صفحات دیگر، قرار دادن پست‌های مسابقه و …

  بسیاری از صفحات اینستاگرام، تنها با معرفی صفحات دیگر و تبلیغ آن‌ها به روش‌های مختلف، کسب و کار اینترنتی خود را راه‌اندازی می‌کنند. برخی از این روش‌ها عبارت‌اند از:

   

  اینفلوئنسر مارکتینگ از جمله مشاغل پردرآمدی می‌باشد که نیاز به تخصص، انگیزه بالا در این حیطه و خلاقیت دارد.

  فعالیت یک اینفلوئنسر از مواردی که گفتیم، شامل بازاریابی وابسته، دریافت حمایت‌های مالی از برند‌ها، افزایش تعداد فالوور، تبلیغات و بسیاری از موارد دیگر می‌باشد.

   

  یوتیوب چیست؟ یوتیوب یک وب‌سایت بزرگ اشتراک‌گذاری ویدئویی است که بعد از گوگل در رتبه دوم پربازدیدترین سایت‌های دنیا قرار دارد.
  این وب‌سایت در سال ۲۰۰۵ توسط سه همکار که در شرکت Paypal با همکار می‌کردند پایه‌گذاری شد و سپس در سال ۲۰۱۶ با قیمتی در حدود شش میلیارد دلار توسط گوگل خریداری شد. در حال حاضر یوتیوب یکی از پرمخاطب‌ترین پلتفرم‌های اشتراک ویدیوست که بستر بسیار عالی برای کسب درآمد اینترنتی محسوب می‌شود.

  یوتیوبر کیست؟
  یوتیوبرها همان اینفلوئنسرهایی هستند که با اشتراک ویدئو در کانال‌های یوتیوب خود به شهرت و محبوبیت زیادی رسیده‌اند و از این راه کسب و کار پر رونقی نیز دارند.

  در واقع یوتیوبرها شناخته شدن خود را مدیون فعالیت حرفه‌ای و با برنامه خود در یوتیوب هستند. کمدین‌ها، متخصصین و گیمرها جز بزرگ‌ترین انفلوئنسرهای یوتیوبی محسوب می‌شوند که نامشان در لیست یوتیوبرهای برتر جهان قرار دارد. البته شهرت و محبوبیت این یوتیوبرها درآمدهای چندین میلیون دلاری نیز برای آن‌ها به همراه دارد.

  شما نیز می‌توانید با ضبط ویدیوهای آموزشی و یا تفریحی و انتشار آن‌ها در این سایت کسب درآمد از یوتیوب را به ازای هر بازدید تجربه کنید و هر چه ویدیوهای جذاب‌تری تولید کنید که مخاطبان بیشتری آن‌ها را ببینند میزان درآمد شما نیز افزایش خواهد یافت.

   

  اغلب کسب و کارهای اینترنتی همچون وبمسترها، مدیران وب‌سایت‌های بزرگ، فعالین شبکه‌های اجتماعی و… برای اینکه بتوانند محتوای تخصصی و باکیفیت‌تری تولید کنند، نیاز به متخصصینی دارند که با اصول گرافیک و تولید محتواهای بصری آشنایی کافی داشته باشند. البته باید اضافه کنیم که فعالیت این افراد محدود فقط به این موارد نشده و در اغلب اوقات با انجام خدماتی چون طراحی لوگو، طراحی بنر، طراحی گرافیک سایت، اپلیکیشن و …. درآمدهای جانبی قابل قبولی نیز دارند.

  به عنوان یک فرد فعال در حوزه کسب و کار اینترنتی می‌توانیم بگوییم که این شغل یکی از انواع مشاغل پردرآمد است که می‌توانید حتی آن را در منزل و بدون وابستگی زمانی و مکانی انجام دهید.

  درآمد افرادی که به عنوان متخصصین گرافیک مشغول به فعالیت هستند چیزی بین ۳ تا ۱۰ میلیون تومان در ماه می‌باشد و به عنوان یک شغل اینترنتی نیمه وقت و غیر حضوری با درآمد مناسب می‌توان روی آن حساب کرد.

   

  همه روزه به دلیل تغییرات رو به افول وضعیت اقتصادی و یا تمایل به ادامه تحصیل و مهاجرت به کشورهای خارجی یک زمینه بسیار مناسب برای کسب درآمد از اینترنت به وجود آمده است. از آنجایی که بهترین و ساده‌ترین روش مهاجرت، ادامه تحصیل و اپلای در دانشگاه‌های خارجی است یک هجمه زیادی از درخواست‌ها به سمت شرکت‌های ارائه دهنده اینگونه خدمات گسیل گشته است.

  اگر با مسیر مهاجرت و یا اپلای دانشگاه آشنایی دارید و با این پروسه به طور کامل و تجربی شناخت دارید می‌توانید با راه‌اندازی یک سایت مهاجرتی و ارائه خدمات مشاوره به درآمد بسیار بالایی برسید.

   

   

  در صورتی که دانش و پشتکار کافی داشته باشید درآمد از اینترنت می‌تواند مهم‌ترین و اولین منبع اصلی کسب درآمد شما محسوب شده و نیاز به کسب‌وکار دیگر برای شما وجود نخواهد داشت.

  خیر، برای راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی در شروع کار شما نیاز به مجوز خاصی نداشته و در صورتی که کار شما جز صنف‌هایی است که مجوز برای آن لازم است بعد از راه‌اندازی سایت می‌توانید برای گرفتن آن اقدام کنید.

  قطعاً بدون سرمایه نمی‌توان یک کسب‌وکار راه‌اندازی کرد ولی کسب‌وکار آنلاین در مقایسه با کسب‌وکارهای سنتی به هزینه بسیار کمی نیاز دارند شاید داشتن هزینه هاست و دامین حداقل هزینه موردنیاز شما باشد.

  تنوع کسب‌وکارهای اینترنتی بسیار زیاد است ولی به طور کلی فروش محصولات فیزیکی، آموزش و خدمات جز مهم‌ترین روش‌های درآمدزایی اینترنتی محسوب می‌شوند.

  در شروع کار اگر قصد دارید هزینه‌ای برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی پرداخت نکنید خواندن همین آموزش می‌تواند راهنمایی خوبی برای شما باشد و چنانچه می‌خواهید یک کسب و کار حرفه‌ای را شروع کنید حتما قبل از شروع هر کاری با یک متخصص دیجیتال مارکتینگ صحبت کنید.

  آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

  میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۳۴

  متخصص سئو و دیجیتال مارکتینگ است. با پشتکار و تجربه فراوان طی ۵ سال گذشته در این حوزه به سطح متخصص درجه یک رسیده است، هر روز خود را به یادگیری و آموزش سئو می‌پردازد و سعی می‌کند هر آنچه خود یاد می‌گیرد را در اختیار علاقه‌مندان به حوزه سئو و بازاریابی قرار دهد او هم‌اکنون مدیر و مسئول وب‌سایت مدیر سرور است.


  1 دیدگاه


  6 دیدگاه

  ممنون از مقاله خوبتون. در خصوص mining من دقیقا متوجه نشدم قراره چکار کنیم. وآیا ریسک نداره؟ اگه مقاله جامع تری دارید در این خصوص ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  سلام

  بحث ماینینگ که به تازگی در حال فراگیر شدن هم هستش یک روش بدون ریسک هستش که در اون توسط سیستم های سخت افزاری که از کامپیوتر گرفته تا سرور و دستگاه های مخصوص ماینینگ شما می توانید با اتصال سخت افزار به وب سایت های استخراج ارز دیجیتال به راحتی و اتوماتیک ارز دیجیتال بدست بیارید.

  البته هزینه سخت افزار و برق مصرفی به عنوان دو عامل مهم و دخیل باید حتما مدنظر قرار بدید.

  با سلام و احترام در بحث ارزهای دیجیتال چون تحت نظر دولت ها اداره نمیشه و تمامی فرآیندهای و تراکنش ها توسط مردم اداره میشه برای همین موضوع مراکزی تحت عنوان مزارع استخر ارزهای دیجیتال ایجاد شده که دو وظیفه داره یکی استخراج رمز ارزها و دیگری ثبت و پردازش تراکنش های اونها هر کسی با داشتن هر سخت افزاری می تونه این کارو انجام بده ولی هر چقدر سخت افزار قوی تری داشته باشه موفق تره و دارمد بیشتری کسب می کنه سایت ارز دیجیتال یکی از بهترین سایت ها تو این حوزه است.

  سلام مطلب مفیدی بود … یک روش هم اینه : بجای خرید دستگاه ماینر برای ماینینگ و استخراج بیایم همون ماینر رو برای مدت مشخص شده اجاره کنیم بعد از گذشت اتمام قرارداد مبلغ اجاره به علاوه سود کارکرد ماینر بهتون داده میشه . فعالیت سایت فقط با ارزدیجیتال هست ولی چون مدیر سایت ایرانی هست زبان سایت کاملا فارسی هست . خوشبختانه اینکار در ایران برای اولین بار اجرا شده حدود ۸ ماهه و من ۵ ماهه داخلش فعالم و سود خوبی کردم از این راه

  سلام دوست عزیز چه سایتی هست که میفرمایید ماینر اجاره میده لطفا راهنمایی کنید ممنونم

  سلام سایت برای اینکار زیاد هستش که می توانید استفاده کنید کافی است در گوگل جستجو کنید. البته یک نمونه هم در سایت قرار دادیم اگر به لینکهای داخلی توجه کرده باشید.

  ممنون از سایت خوبتون

  بسیار عالی مورد استفاده قرار گرفت

  سلام سایت تولید محتوا دارم محتوای دیجیتال یعنی.فروش فایل بخصوص فایلهای وکتور..شش ماهی هست شروع کردم..فایلهای وکتور تخصصی و ایرانی که طراحیهای شخصی خودم هستند …تو بحثاتون گفتید درمورد این قسمت ک درآمد پایینی داره…من به کارم علاقمندم و میخوام وقت روش بگذارم .

  سلام مطلب بسیار خوب و کاربردی هستش. ممنون از وقت و اطلاعات مفیدی که گذاشتید.

  سلام لطفا نظرتونو راجب کسب درآمد از طریق یوتیوب بفرمایید؟آیا شما این روش رو پیشنهاد میکنید؟

  سلام و ارادت در حال حاضر افراد بسیار زیادی به دلیل استقبال کاربران از یوتیوب و تماشای ویدیو به سمت فعالیت در حوزه کشیده شده اند و ولاگری می کنند. شما اگر دانش خاصی دارید و یا یک توانایی جذاب دارید می توانید با ساخت ویدیوهای جذاب و آموزشی و انتشار آن ها در یوتیوب به ازای هر بازدیدی که از ویدیوهای شما انجام می شود کسب درآمد کنید.

  آیا با این روشها میشه به درآمد میلیاردی از اینترنت دست پیدا کرد؟

  سلام و ارادت بله ۱۰۰ درصد این امکان هستش در حال حاضر با همین روشها سایت و اشخاص زیادی هستند که دارند درآمدهای باورنکردنی رو تجربه میکنند پس شما هم میتونید

  سلام میشه به طور خلاصه بفرمایید چگونه درآمد اینترنتی داشته باشیم؟یعنی از کجا شروع کنیم؟

  سلام و ارادت سوالتون خیلی کلی هستش و توصیه میکنیم یکبار دیگه مقاله همین صفحه رو بخوانید ولی به طور کلی شما باید برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خودتان یک وب سایت داشته باشید و اگر دانشی دارید در قالب دوره و یا اگر محصولی دارید در وب سایت برای فروش در دسترس مخاطبانتان قرار دهید.

  بهترین کسب و کار با ۱۰۰ میلیون تومان از بین این لیست که فرمودید کدام هستش؟بنده ۱۰۰ میلیون سرمایه دارم چطور میتونم یک کسب و کار اینترنتی درآمدزا راه بندازم؟

  سلام و ارادت با تمامی روش‌های آموزش داده شده می‌توانید به درآمد موردنظرتان برسید به شرطی که ممارست داشته باشید و با مباحث دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی هم آشنا باشید تا بتوانید تعداد قابل توجهی مشتری به دست بیارید. به طور کلی اگر بخواهیم از بین لیست مواردی که سوددهی بالایی دارند رو بهشون اشاره کنیم هاستینگ و ماینینگ گزینه های خوبی هستند که البته اولی نیاز به دانش فنی بالایی دارد ولی دومی خیر

  سلام و خسته نباشید ساده ترین راه کسب درآمد از اینترنت کدام روش هستش؟ممنون میشم کمی بیشتر توضیح بدید و راهنمایی بفرمایید

  سلام و ارادت اگر بخواهیم از بین گزینه های داخل آموزش به شما پیشنهاد بدیم اغلب این مشاغل نیاز به تخصص دارند اگر این مورد رو بخواهیم اعمال کنیم بهترین فرصت برای شما کسب درآمد از طریق کوتاه کننده لینک و ماینینگ هستش

  آیا کسب و کار اینترنتی در منزل بدون سرمایه هم وجود داره؟من خانه دار هستم آیا بدون داشتن سرمایه میتونم کسب و کار شخصی خودم رو راه اندازی کنم؟

  سلام و ارادت بله قطعا، اغلب کسب و کارهای اینترنتی که معرفی کردیم قابلیت اجرا در منزل رو دارند کلا کسب و کار آنلاین این انعطاف رو داره که در همه جا و با کمترین هزینه و توسط هر فردی راه اندازی بشه، شما باید بر اساس توانایی و هنری که دارید بستر رو برای حضورتون توی وب فراهم کنید و از این منبع عالی درآمدی استفاده کنید

  چه روشی برای سرمایه گذاری اینترنتی با سود بالا وجود داره که خیلی هم ریسک نداشته باشه؟

  سلام و ارادت تمامی کسب و کارهای اینترنتی دارای ریسک هستند ولی خوب با دیدن آموزش شما قادر خواهید بود میزان این ریسک‌ها رو کاهش بدید. از نظر سوددهی کارهای تخصصی‌تر خوب سود بیشتری دارند قطعا ولی توی هر کاری شما با داشتن پشتکار و ممارست می‌توانید اوضاع رو کنترل کنید.

  واقعا از مقاله کاملتون تشکر میکنم الان ۱ ساعته دارم دارم مطالعه میکنم و واقعا لذت بردم

  سلام چه کارهایی میتوان با سرمایه کم انجام داد؟فکر کنم مواردی که گفته شده نیاز به سرمایه زیادی داشته باشند درسته؟

  سلام به طور کلی خیر بسیاری از این کارها سرمایه خاصی نیاز ندارند و بیشتر به تکیه به دانش شما خواهند بود به طور مثال انجام خدمات طراحی سایت و یا انجام پروژه سئو این موارد اصلا به سرمایه نیازی ندارند و شما به صورت فریلنسری می توانید فعالیت کنید حتی نیاز به دفتر و یا راه اندازی شرکت هم نخواهید داشت.

  درود روش کسب درآمد از طریق بازدید سایت به چه صورتی هستش؟

  سلام و ارادت در این روش شما با بازدید از یکسری لینک ها به ازای هر بازدید مبلغ کمی برای شما در نظر گرفته می شود و اگر تعداد بازدید شما از آن صفحات بیشتر بشه البته منظور ما تعداد آنهاست در نتیجه درآمد شما نیز افزایش خواهد داشت ولی در کل به این روش زیاد نمیشه تکیه کرد چون در مجموع درآمد چندانی برای شما حاصل نخواهد شد بهترین است از لیست ارائه شده روشهای درآمدزا تر را انتخاب کنید مثل خدمات سئو و یا طراحی سایت و یا راه اندازی هاستینگ

  سلام میشه این سوال بنده رو پاسخ بدید. چگونه ماهی یک میلیارد درامد داشته باشیم؟

  سلام سوال شما خیلی جای صحبت داره و توی کامنت قطعا نمیشه پاسخ داد، راه های زیادی برای کسب درآمد وجود داره ولی رسیدن به درآمد از طریق اینترنت در حدود ۱ میلیارد تومان در ماه نیاز به دانش و سرمایه اولیه داره شما باید بازاریابی اینترنتی هم بلد باشید. ولی از شغل هایی که در این لیست قرار دارند هاستینگ سوددهی در این سطح می تواند ایجاد کند.

  ممنون از مطلب خوبتون

  آیا امکان راه اندازی کسب و کار با سرمایه ۵۰ میلیون و سود بالا در کوتاه مدت وجود داره؟

  سلام بله ۱۰۰ درصد این امکان وجود دارد فقط باید دقیقا مشخص بفرمایید آیا توانایی خاصی دارید؟مثلا دانش به خصوصی که بتوانید با آموزش آن کسب درآمد کنید و یا خیر صرفا سرمایه ای رو فراهم کردید که قصد دارید با آن کسب و کار راه اندازی کنید. این موارد رو مشخص بفرمایید تا دقیق بتوانیم شما را راهنمایی کنیم.

  سلام با این وضعیت ارز چگونه درآمد دلاری داشته باشم؟سایت خوب و مطمئن برای کسب و کار اینترنتی از این طریق وجود داره؟

  سلام بهترین گزینه برای کسب درآمد از اینترنت به صورت دلاری روش ماینینگ و یا کار کردن به صورت فریلنسری هستش در این حالت شما با فعالیت در سایت های بزرگی چون تم فارست و یا fiverr می توانید دریافتی ارزی داشته باشید

  امکان کسب درآمد با فیلم دیدن هم هستش؟من تخصص خاصی ندارم ولی شنیدم از این راه هم میشه درآمد داشت؟

  سلام بله روشی وجود دارد که در این حالت شما بدون نیاز به هیچ دانش خاصی و یا سرمایه فقط با دیدن یکسری تبلیغات می توانید به ازای هر بازدید مبلغی رو به دست بیارید البته مبلغ به دست آمده از این راه خیلی چشمگیر نبوده ولی اگر بتوانید روزی چند ساعت بدین شکل تبلیغات اینترنتی رو مشاهده کنید می توانید درآمد قابل قبولی کسب کنید.

  سلام و خسته نباشید خدمت شما آیا امکان کار اینترنتی با حقوق روزانه هم وجود داره؟

  سلام با روش‌هایی چون بازدید از تبلیغات، طراحی گرافیکی و یا تولید محتوا به صورت پروژه محور می‌توانید کسب درآمد بکنید و دریافتی روزانه داشته باشید البته مشاغل دیگری هم هستند که به زودی در بروز رسانی این صفحه قرار خواهند گرفت.

  ممنون میشم آموزش درآمدزایی با گوشی رو هم یاد بدید خیلی ها مثل من دنبال چنین آموزشی هستند

  سلام بهترین راه کسب درآمد با گوشی بلاگری و مدیریت پیج اینستاگرام هستش که از آن طریق می توانید درآمد خوبی داشته باشید و هیچ سرمایه خاصی جز داشتن یک گوشی نسبتا خوب نیاز ندارید البته شما باید به اصول بلاگری مسلط بشید و با تکنیک های این حوزه هم آشنا باشید.

  سلام استاد خسته نباشید میشه بفرمایید چگونه روزی یک میلیون درامد داشته باشیم؟فکر کنم خیلی هم درامد دور از انتظاری هم نباشه

  سلام و روزبخیر به طور حتم رسیدن به چنین درآمدی شدنی هستش و چه بسا بسیار بیشتر از این مبلغ رو هم می‌شود از طریق کسب و کار اینترنتی به دست آورد ولی خوب رسیدن به چنین درآمدی قطعا کار خیلی ساده‌ای هم نیست و شما باید دارای توانایی علمی و تخصصی باشید که دیگران به این دانش و یا خدمات شما نیاز داشته باشند و بتوانید با فروش آن به درآمدهای قابل قبولی برسید. موفق باشید

  توی مورد ۱۸ به روش کسب درامد از یوتیوب پرداختید میتونید بفرمایید هر ۱۰۰۰ بازدید در یوتیوب چقدر درامد داره؟

  سلام و روزبخیر برای بررسی دقیق این مورد اخیرا یک مقاله با نام کسب درآمد از یوتیوب در سایت منتشر کردیم که توصیه می کنیم حتما مطالعه بفرمایید چون دقیقا جواب این سوال شما را آنجا به طور کامل داده ایم

  آیا میشه از طریق آموزش آنلاین یا وبیناری هم کسب درآمد داشت؟

  سلام قطعا شدنی هستش، در حال حاضر با شیوع بیماری کرونا بسیاری از کسب و کارها به سمت آنلاین شدن رفتن و بالاخص در حوزه آموزش این مورد نمود بسیار بیشتری هم پیدا کرده است. کافی است تخصص قابل قبولی داشته باشید و آن را به دیگران آموزش دهید و درآمد خیلی خوبی هم کسب کنید.

  برای راه‌ اندازی کسب و کار اینترنتی باید حتما مجوز داشته باشیم یا ای نماد برای سایتمان بگیریم؟

  سلام الزاما خیر، البته داشتن مجوزهای کسب و کار اینترنتی تاثیر زیادی در ایجاد حس اعتماد در مشتری خواهد داشت و همین امر هم سبب افزایش فروش شما خواهد شد. بعضی از کسب و کارهای حیاتی و حساس مثل صرافی های آنلاین و یا داروخانه های آنلاین و… حتما باید مجوز داشته باشند چون در غیر اینصورت مشکلات حقوقی شامل آن ها خواهد شد ولی برای اغلب کسب و کارها نیاز نیست.

  حداقل زمانی که یک کسب و کار آنلاین بعد اون به درآمد قابل قبولی میرسه معمولا چند وقت هستش؟

  سلام سوالتون خیلی کلی هستش و نیاز به توضیح خیلی زیادی داره ولی به طور کلی اگر به دانش سئو و دیجیتال مارکتینگ مسلط باشید می توانید در مدت ۶ ماه به درآمد قابل قبولی برسید.

  سلام جناب آقای محمدپور، خیلی ممنونم از مقاله ی خیلی خوب شما، من ساکن استرالیا هستم و برای کسب و کارهای اینترنتی اینجا موقعیت های خیلی زیاد و سودآوری هست و چون این سود به دلار هست قطعا درآمد بیشتری داره من بدنبال ثبت یه استارتاپ اینترنتی در اینجا هستم که نیاز به افرادی با تخصص های مرتبط در دیجیتال مارکتینگ دارم و به عنوان ایرانی ترجیحم کار با بچه های ایران هست این باعث یک همکاری موفق و مسرت بخش خواهد بود اگر بتوانم با افرادی در این زمینه پایه گذار این ایده باشیم

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  تصویر امنیتی
  *

  Δ

  اگر از سیستم سایت‌ساز قدرتمند وردپرس استفاده می‌کنید و قصد دارید تا در گوگل رتبه…

  هاست چیست؟ این سؤال یکی از پرتکرارترین سؤال‌هایی است که به هنگام راه‌اندازی یک وب‌سایت…

  یکی از سؤال‌های رایج برای کاربران تازه‌کار لینوکسی این است که ssh چیست و چه…

  CDN چیست و چگونه همانند سوخت موشک سرعت سایت شما را متحول می‌کند؟ کلمه CDN…

  ۰۲۱-۶۶۳۹۱۳۱۱

  تهرانسر میدان کمال الملک کوچه ارمغان پلاک ۲۳

  [email protected]

  نام کاربری یا آدرس ایمیل *

  گذرواژه *

  مرا به خاطر بسپار ورود

  گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟


  آدرس ایمیل *


  گذرواژه *


  عضویت

  یکی از رایج ترین راه های کسب درآمد دلاری و ارزی، کسب درآمد از بازی آنلاین است. هر روز به تعداد بازی‌ های آنلاین درآمدزا و کاربرانی که با این بازی ها به کسب درآمد در خانه دست یافته‌اند اضافه می‌شود. اگر فردی با مهارت در بازی آنلاین هستید، می‌توانید در اوقات فراغت خود درآمد ارزی کسب کنید؛ یا شاید دانش آموز هستید و قصد دارید از هفته‌ی آخر تابستان خود حداکثر استفاده را ببرید. این بازی‌ها اکثراً پیچیده نیستند و پیوستن به آنها با چند کلیک و یک اکانت رایگان بازی، امکان‌پذیر می‌باشد. بله، کسب درآمد دلاری آنقدر هم دشوار نیست.

  برخی از افراد از طریق استریم بازی روی توییچ (Twitch)، میکسر (Mixer) یا یوتیوب گیمینگ (YouTube Gaming) درآمد کسب می‌کنند، برخی از طریق شرکت در تورنمنت‌های گیم به درآمد دلاری می‌رسند. برخی سکه‌ها یا اکانت بازی خود را در سایت‌هایی نظیر سایت g2g و سایت PlayerAuctions به فروش می‌رسانند. برخی با ساخت اشیاء و محیط‌های بازی مانند سایت Roblox (روبلاكس) و فروش آنها به درآمد می‌رسند. برخی دیگر با دریافت پول و دستمزد، اکانت بازی دیگران‌ را مانند بازی‌ Fortnite ارتقا می‌دهند. 

  همانطور که مشاهده می‌کنید، روشهای کسب درآمد از گیم بسیار متنوع است. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود برای انواع راه‌کارهای کسب درآمد ارزی از گیم، مقالات گیم سایت ما را دنبال کنید.

  در این مقاله یک لیست بازی‌های رایگان را معرفی می‌کنیم که به کاربران در ازای برنده شدن یا حتی صرفاً بازی کردن پول می‌دهند. بازی‌های معرفی شده در این لیست از بازی‌های بدون نیاز به کنسول هستند. یعنی برای کسب درآمد از بازی آنلاین، تنها لازم است این بازی‌ها را روی کامپیوتر خود نصب کنید.

  ;sf nvhln nghvd

  سایت Swagbucks یک گیم نیست اما کمپانی‌های بازی با این سایت قرارداد دارند، تا بازی‌ها در بازار رقابتی بهتر دیده شوند و به همین دلیل در ابتدا نیاز به افزایش کاربر دارند. در سایت Swagbucks، شما می‌توانید برای فعالیت های آنلاین خود، پول بگیرید که مشخصاً یکی از این فعالیت‌ها بازی‌های آنلاین این سایت است. راه‌های جایگزین دیگری در این سایت نیز وجود دارد مثل پاسخ دادن به نظر سنجی ها، معرفی سایت به دوستان و ….

  برای نقد کردن درآمد بازی آنلاین Swagbucks می‌توانید یا گیفت کارت آمازون بگیرید یا اعتبار سایت را به حساب پی پال خود انتقال دهید. برای نقد کردن دلار پی پال می توانید از خدمات مجموعه اول پرداخت بهره بگیرید.

  یکی از معروف ترین بازی های استراتژیک چند نفره است. در داستان بازی شما به ۱۰۰۰ سال بعد فرستاده می‌شوید. زمانی که کره‌ی زمین دیگر قابل زیستن نیست. در این بازی باید دلارهای مریخی پیدا کنید. زمانی که پول‌هایی که در بازی پیدا کرده اید به مبلغ خاصی رسیدند، می‌توانید آنها را نقد کنید.

  پس از این که به عنوان یک کاربر در این بازی ثبت نام کردید، ۵٫۰۰۰ دلار مریخ رایگان دریافت می‌کنید. به ازای هر ۳۰۰٫۰۰۰ دلار مریخ، ۲۰ دلار واقعی می‌توانید دریافت کنید. پس از کسب درآمد دلاری خود می‌توانید از کیف پول‌های الکترونیکی مانند پی پال، وبمانی و پرفکت مانی برای نقد کردن آن استفاده کنید.

  این سایت یکی از محبوب‌ترین سایت‌ها برای کسب درآمد از بازی آنلاین است. این پورتال بازی آنلاین توسط کمپانی Innopark India راه اندازی شده است. این بازی را از گوگل پلی و اپ استور قابل دانلود است. برای کسب درآمد دلاری از بازی آنلاین ارائه شده در این سایت، می‌توانید به صورت شبانه روزی از طریق خود این سایت اقدام کنید.

 • حجم مبنا در بورس
 • Roblox تنها یک گیم نیست، بلکه مجموعه‌ای از اتصال ۵۰ میلیون گیم به یکدیگر است که در کنار هم جامعه کاربران را تشکیل می‌دهد که کاربران می‌توانند گیم‌های خود و شخصیت‌های مدنظرشان را خلق کنند. روشهای متعددی برای کسب درآمد ارزی در محیط بازی Roblox وجود دارد. واحد پولی این سایت که با R نشان داده می‌شود، هر یک R معادل ۰/۰۰۳۵ دلار است. شما می‌توانید بازی خود را بسازید و برای آن پول دریافت کنید یا اشیایی را در این بازی به دیگر گیمرها بفروشید.

  این سایت از بزرگترین سایت‌ها برای کسب درآمد از بازی آنلاین در دنیا است. ممکن است گزارش میلیونر شدن یکی از کاربران این سایت به اسم Anshe Chungthe را شنیده باشید. در این سایت از راه‌های مختلف می‌توانید به کسب درآمد دلاری بپردازید. از راه‌های درآمدزایی در این سایت می‌توان به خرید و فروش املاک، تولید و فروش محتوا، وسایل و شرکت در رویدادهایی مثل کنسرت اشاره کرد. تمامی این فعالیت‌ها مجازی خواهند بود و در دنیای واقعی وجود ندارند.

  خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی از جمله خدمات مجموعه اول پرداخت می‌باشد.

  تو روبلاکس چجوری باید پولتو تخلیه کنی؟؟؟

  لطفا مقاله «کسب درآمد دلاری از سایت Roblox» را مطالعه فرمایید.

  بازی کنید پول بگیرید

  سکند لایف سایتش فیلتره

  میخوای پول در بیاری عالیه اگه مدام وقت بزارین روزی 100 دلارم میتونید در بیارید ??منم دعا کنین

  نام من، ایمیل، و وب سایت را در این مرورگر برای دفعه بعد که نظر میدهم ذخیره کنم.

  ;sf nvhln nghvd
  ;sf nvhln nghvd

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *