ddn.csdiran.con


ddn.csdiran.con
ddn.csdiran.con

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به منظور ارائه خدمات زیرساختی یکپارچه و فراگیر به فعالان بازار سرمایه به ویژه سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی و ایجاد درگاه واحد خدمات دهی به تمامی ارکان بازار، نهادهای مالی، ناشران و مخصوصا سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی، راه اندازی سامانه جامع اطلاعات مشتریان(سجام) را اعلام می نماید.

این سامانه در راستای قوانین و مقررات حوزه مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم راه اندازی شده است.

مطابق ضوابط حاکم، اخذ هرگونه خدمات پایه برای تمامی مشتریان حقیقی و حقوقی منوط به ثبت اطلاعات و شناسایی اشخاص مذکور می باشد. با راه اندازی این سامانه هر شخص، تنها با یک بار ثبت اطلاعات و شناسایی امکان برخورداری از کلیه خدمات بازار سرمایه را خواهد داشت.

بدیهی است محرمانگی اطلاعات اعلامی از سوی اشخاص، در چارچوب قوانین و مقررات حاکم، محفوظ خواهد بود.

با توجه به هشدار پلیس فتا در خصوص کلاهبرداری و سامانه های جعلی در فضای مجازی، لطفا در هنگام استفاده از سامانه سجام
به هیچ عنوان از نرم افزارهای فیلترشکن استفاده نکنید.

ddn.csdiran.con

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه


تلفن پشتیبانی سامانه سجام:1569

 توضیحات: 

استفاده از درگاه ذینفعان بازار سرمایه صرفا برای کاربران سجامی شده (احراز هویت شده) فراهم گردیده است.

فروش سهام عدالت در بانک ها و کارگزاری ها:

کارگزاری ها:

درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه با هدف ارائه خدمات به ذینفعان این بازار شامل ناشران، سهامداران و نهاد های نظارتی و همچنین برقراری ارتباط با آن ها ایجاد شده است که به اختصار درگاه DDN نامیده شده و به آدرس اینترنتی ddn.csdiran.ir​ می باشد. کاربران جهت استفاده خدمات این سامانه می توانند برای وارد شدن به این درگاه هم از طریق سامانه سمات و هم از طریق اپلیکیشن های موجود اقدام نمایند.

برای مشاوره سایت درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه

برای مشاوره سایت درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه

 

سازمان بورس اوراق بهادار در راستای سهولت هرچه بیشتر فعالین بازار سرمایه، سرعت بخشیدن به روند انجام معاملات و بالا بردن میزان امنیت معاملات اقدام به راه اندازی سامانه ای تحت عنوان سامانه سمات کرده است که در واقع به عنوان یک واسطه در بین فعالین بازار سرمایه عمل کرده و بین آن ها ارتباط برقرار می کند.

ddn.csdiran.con

از جمله خدمات ارائه شده توسط این سایت راه اندازی سامانه ای به نام درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه یا به اختصار سامانه DDN با آدرس اینترنتی ddn.csdiran.ir است که به منظور خدمات دهی هرچه بهتر به تمامی ذینفعان این بازار می باشد. اما شاید این سوال پیش بیاید که درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه چه خدماتی را ارائه داده و چگونه باید وارد این درگاه شد ؟ در ادامه به ارائه پاسخ این سوالات پرداخته شده است.

 

برای ورود به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه کلیک کنید .

 

 

 • صندوق زرین رفاه
 • کاربران برای ورود به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه باید به سایت ddn.csdiran.ir مراجعه کنند.

  درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه که به اختصار درگاه DDN نامیده می شود از سوی سازمان بورس در سامانه سمات به منظور خدمات دهی به تمامی ذینفعان بازار سرمایه متشکل از بازار بورس و فرابورس شامل سهامداران، ناشران و نهاد های نظارتی قرار داده شده است.

  با وجود این درگاه در سایت شرکت سپرده گذاری مرکزی یا ddn csdiran com login تمامی نیاز های این دسته از فعالین بازار سرمایه به راحتی در کمترین زمان و بدون نیاز به مراجعه حضوری آن ها برطرف می گردد. همچنین وجود این درگاه کمک شایانی در حفظ شفافیت و اطلاع رسانی دقیق و صحیح به این ذینفعان کرده است.

   

  لازم به ذکر است که در جهت راحتی هر چه بیشتر افراد در دسترسی و استفاده از این درگاه سازمان بورس امکانی را فراهم کرده است تا دسترسی به ddn csdiran com login هم از طریق سایت سمات، هم از طریق نسخه تحت وب آن و هم از طریق اپلیکیشن ویژه سیستم عامل های اندروید و ios ممکن باشد.

   

  این خدمات در ddn csdiran com login در سه بخش برای سه دسته اصلی ذینفعان این بازار شامل سهامداران، ناشران و نهاد های نظارتی تقسیم می شود که در ادامه به توضیح هر یک از آن ها به صورت جداگانه پرداخته شده است.

   

  درگاه الکترونیکی سهامداران ( دارا ) :

  این درگاه ویژه خدمات دهی و اطلاع رسانی به تمامی سهامداران حقیقی و حقوقی بازار سرمایه طراحی شده است و هدف آن شفافیت سازی و اطلاع رسانی هرچه بهتر به این دسته از فعالین بازار می باشد. تمامی سهامداران حقیقی و حقوقی با استفاده از این درگاه می توانند به اطلاعاتی از قبیل وضعیت سبد دارایی ( تعداد سهام موجود در آن ، نام ، نماد و … ) خود، اخذ گواهی سپرده دارایی، مشاهده دلیل بسته شدن نماد و یا کد بورسی، شرکت در مجامع عمومی شرکت های ناشر به صورت غیر حضوری و رأی دادن در آن، مشاهده اطلاعیه های صادر شده از سوی ناشران سهام و … دسترسی پیدا کنند.

  از سوی دیگر با استفاده از این درگاه می توانند به صورت مستقیم به سامانه سجام، اطلاعات سجامی خود و بروز ترین اخبار بازار سرمایه نیز دسترسی داشته باشند، علاوه بر این با استفاده از این درگاه می توان نمای کلی بازار سرمایه و مشاهده سهام در سجام پرداخت.

   

  درگاه الکترونیک ناشران ( دانا ) :

  هدف از ایجاد این درگاه ارتباط هرچه بهتر با ناشران سهام شرکت ها و اطلاع رسانی دقیق و به موقع به ناشران و همچنین تمامی ذینفعان شرکت ها می باشد. با استفاده از این درگاه می توان به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به مراجعه حضوری با این افراد ارتباط برقرار کرد که در نتیجه آن باعث سرعت بخشیدن به انجام عملیات ثبت و سپرده‌گذاری، برگزاری مجامع، توزیع سود، افزایش سرمایه، گزارش‌گیری و بالا رفتن بهره وری بازار سرمایه می شود.

   

  درگاه الکترونیک نهاد های نظارتی و حاکمیتی ( ناظر ) :

  با استفاده از درگاه الکترونیک نهاد های نظارتی و حاکمیتی ( ناظر ) امکان نظارت هرچه بهتر و بیشتر بر فعالیت های بازار سرمایه از سوی نهاد هایی مانند وزارتخانه ها، بانک مرکزی، دفتر ریاست جمهوری، سازمان امور مالیاتی، قوه قضائیه، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و سایر نهاد های ذیصلاح می باشد. این نهاد ها با استفاده از این درگاه می توانند به خدماتی مانند دریافت گزارش های مورد نیاز خود از بازار سرمایه به صورت آنلاین دسترسی داشته باشند.

   

   

   

  به منظور راحتی هرچه بیشتر افراد در استفاده از درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه یا به اختصار درگاه DDN سازمان بورس امکاناتی را فراهم کرده است تا دسترسی به این درگاه از روش های مختلف از جمله از طریق سایت سمات، نسخه تحت وب آن و اپلیکیشن این درگاه که ویژه سیستم عامل های اندروید و ios طراحی شده است وارد این سامانه شده و اطلاعات مورد نیاز خود را بدست بیاورند.

   

  دقت کنید که برای استفاده از این امکانات قبل از هر چیزی لازم است تا اقدام به ثبت نام سجام کنید.

   

  برای ورود به ddn csdiran com login​ باید مراحل زیر را طی نمود که عبارتند از :

  ابتدا یا از طریق اپلیکیشن سمات، نسخه تحت وب و یا سیستم شخصی خود وارد سایت سمات شده و مطابق تصویر زیر روی گزینه سامانه DDN کلیک کنید و یا آدرس ddn.csdiran.ir را در موتور جستجو خود وارد کرده تا به طور مستقیم وارد این سایت شوید :

   

  ddn.csdiran.con

   

  پس از وارد شدن به سایت در پایین صفحه ای که برای شما باز می شود بر روی گزینه ورود مستقیم به درگاه مطابق تصویر زیر کلیک کنید :

   

   

  در مرحله بعد باید کد ملی خود را به همراه کد امنیتی موجود در کادر های مربوطه وارد کنید. مطابق تصویر زیر :

   

   

  با کلیک کردن بر روی دکمه ورود پس از چند لحظه پیامکی حاوی یه کد امنیتی به شماره تلفن ثبت شده شما در هنگام ثبت نام در سامانه سمات ارسال می گردد که باید آن را در کادر مربوطه وارد کنید. مانند تصویر زیر :

   

   

  و در نهایت وارد صفحه کاربری خود در این سامانه شده و به تمامی اطلاعات، گزارشات و خدمات مورد نیاز خود در این صفحه دسترسی داشته باشید. مطابق تصویر زیر :

   

   

  برای ورود به سایت ذینفعان بازار سرمایه کلیک کنید

   

   

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه در کانال تلگرام سرمایه گذاری عضو شوید، همچنین کارشناسان مرکز مشاوره سرمایه گذاری دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه پاسخ دهند.

   

  آخرین اخبار مرتبط با ذینفعان بازار سرمایه

   

   

  براساس اطلاعیه ای رسمی هدف درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه ارائه خدمات آنلاین و غیرحضوری با رویکرد اطلاع‌ رسانی صحیح و به موقع به سهامداران حقیقی و حقوقی است.

   

   

  بر اساس اعلام مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در خصوص مهم ترین برنامه‌ ها و اقدامات راهبردی سال 1400 پشتیبانی و توسعه سامانه مکانیزه توزیع سود، پشتیبانی و توسعه سامانه‌ های داخلی معاونت فناوری و توسعه نوآوری، توثیق سهام عدالت، توسعه درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه نیز می باشند.

   

   

  طبق اعلام مدیر مجامع سپرده‌گذاری مرکزی، سهام داران عدالتی که قصد شرکت در انتخابات هیات مدیره مجامع عمومی شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت را دارند، نحوه ورود ایشان از طریق درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه می باشد.

   

   

  برای مشاوره سایت درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه

  برای مشاوره سایت درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه


  درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099075303 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 6000 تومان ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری سایت مشاوره دینا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره دینا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از قوه قضاییه ، کانون وکلا ، کانون کارشناسان رسمی دادگستری و …. هیچگونه وابستگی ندارد.

  جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787900-021 تماس حاصل فرمایید.


  قانون مجازات اسلامی جدیدDownloads-icon


  دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییهDownloads-icon


  فرم پیش نویس ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییهDownloads-icon


  فرم پیش نویس ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستریDownloads-icon


  ظرفیت پذیرش آزمون اخذ پروانه مشاوره خانوادهDownloads-icon

  var sabaVisionWebsiteID = “cc66c8d5-d762-4d35-bf6b-0deebd046fd1”; var sabaVisionWebsitePage = “ALL”

  ddn.csdiran.con

   

   

   

  چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

  روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

 • نحوه کار با کیف پول اتمیک
 • میانگین امتیاز 3.2 / 5. تعداد امتیاز: 19

  تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

  نظر

  نام *

  ایمیل *


  دانلود pdf اصلی قانون رتبه بندی معلمان که شورای نگهبان آن را تصویب کرد
  دانلود pdf رتبه بندی قانون نظام رتبه‌بندی معلمان طی نامه‌ای از سوی رییس مجلس به رییس‌جمهور […]

  Downloads-icon

  var sabaVisionWebsiteID = “cc66c8d5-d762-4d35-bf6b-0deebd046fd1”; var sabaVisionWebsitePage = “ALL”

  ddn.csdiran.con

   

   

   

  چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

  روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

 • اموزش chart pattern فارکس
 • میانگین امتیاز 3.2 / 5. تعداد امتیاز: 19

  تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

  نظر

  نام *

  ایمیل *

  واقعا خجالت اوره.ی هفته هست نمیشه ورود کرد.حال بهم زنه کلش.خاک بر سرتون بی لیاقتها…

  در این سایت یک بار ثبت نام کردم اما بعد از آن دیگر نتوانستم واردش شوم و همش پیام میزد رمز را اشتباه وارد کرده ام
  درحالی که همه چیز را درست انجام دادن

  شکر خدا همیشه فیلتر زنگ هم میزنی میگن مشکل در حال رسیدگی هست

  تجلیح۱خریدم چجوری بهم تعلق میگیره

  چرا به سایت زینفعان دسترسی نداریم؟

  سلام ، لطفا بفرمایید سود سهام شرکت های زیر ازطریق کدام بانک پرداخت میشود. تشکرازهمکاری شما عزیزان
  ف


  دانلود pdf اصلی قانون رتبه بندی معلمان که شورای نگهبان آن را تصویب کرد
  دانلود pdf رتبه بندی قانون نظام رتبه‌بندی معلمان طی نامه‌ای از سوی رییس مجلس به رییس‌جمهور […]

  Downloads-icon

  ورود


  وبلاگ

  ddn.csdiran.con

  درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه با هدف ارائه خدمات به ذینفعان بازارسرمایه( ناشران، سهامداران و نهاد های نظارتی) طراحی شده است. سایت ذینفعان بازارسرمایه که به اختصار درگاه DDN نامیده و به آدرس اینترنتی ddn.csdiran.ir​ می باشد. از سوی سازمان بورس در سامانه سمات(شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه) به منظور خدمات دهی به تمامی ذینفعان بازار سرمایه متشکل از بازار بورس و فرابورس قرار داده شده است.

   

   

  فهرست مطالب

  با وجود خدماتی که این درگاه به سهامداران ارائه می‌کند، کلیه نیازهای آن‌ها در کمترین زمان و بدون نیاز به مراجعه حضوری، برطرف می‌شود. کلیه خدمات سایت به شرح زیر است:

  سبد دارایی: در این قسمت امکان مشاهده پرتفوی شما در همه کارگزاری ها و صندوق ها و جزییات تعداد دارائی سهام به همراه ارزش ریالی آنها و همچنین وضعیت کد سهامداری قابل مشاهده می باشد.

 • فروش تعهدی
 • گزارش دارایی:در این قسمت کلیه سهام های قابل معامله و غیر قابل معامله به همراه کارگزار ناظر قابل مشاهده می باشد. در این صفحه سهامدار می تواند برگه سهم هر یک از دارایی های خود را دریافت کند.

  گزارش سودهای تعلق گرفته: در صورتی که سهامدار شرکتی باشیم و آن سهم سود تقسیم کرده باشد، مبلغ و تاریخ دقیق سود تقسیمی(DPS) را میبینیم.

  کارگزار ناظر سهم: ممکن است سهمی را داشته باشید و از اینکه کارگزار ناظر سهم شما کجاست اطلاع ندارید. در این درگاه کارگزار ناظر هر سهم مشخص شده است.

  گردش معاملات: همه معاملات و خرید و فروش‌های روزانه شما در بازار بورس و فرابورس  با جزئیات در این درگاه قابل مشاهده است.

  تاریخ مجامع عمومی: از زمان دقیق برگزاری مجامع عمومی شرکت‌هایی که سهامدارشان هستید آگاهی می‌یابید.

  شرکت در مجامع و رای‌ گیری‌ها: می‌توان به صورت الکترونیکی و غیرحضوری در مجامع شرکت کرده و حتی رای بدهید.

  وضعیت بازار: وضعیت بازار و شاخص‌ها قابل مشاهده است.

  اطلاعات ثبت شده: به اطلاعاتی که در سامانه سجام ثبت شده، دسترسی خواهید داشت. در صورت عدم تطابق اطلاعات برگه سهام می‌توانید درخواست اصلاح مشخصات بزنید.

  امکان اصلاح کد و دو کده بودن: گاهی فرد به جای یک کد بورسی دو یا چندین کد بورسی دارد. یعنی هر سهمش روی یک کد صادر شده، در این سامانه می‌توان این مشکل را برطرف کرد.

  قبل از ورود به این سایت باید در سامانه سجام ثبت نام کنید. در مرحله بعد احراز هویت سجام را نیز انجام داده باشید. پس از انجام این دو مرحله ادامه مطالب زیر را مطالعه فرمایید.

  جهت ورود به صفحه اختصاصی خود در این درگاه، ابتدا باید به سایت درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه به نشانی ddn.csdiran.ir مراجعه کنید.

  کد ملی خود و کد امنیتی درج شده در صفحه را وارد کنید. سپس دکمه ورود را بزنید. نکته: هنگام ورود کدها، از صفحه کلید لاتین استفاده کنید.

  کد فعال سازی به شماره موبایل شما پیامک می‌شود. کد را در کادر مشخص شده وارد کنید و دکمه ورود را بزنید.

  در این مرحله باید یک کلمه عبور برای ورود به پرتابل DDN خود بسازید. در ساخت کلمه عبور به نکات زیر توجه کنید:

  کلمه عبور باید حداقل 8 رقمی باشد. از حروف لاتین و اعداد تشکیل شده باشد. علائمی مثل @، &، # و… در آن به کار رفته باشد. مثال: [email protected]

  در کادر اول و دوم کلمه عبور خود را به دقت وارد کنید. پس از ورود کد امنیتی دکمه ورود را بزنید.

  در تصویر زیر نمای کلی صفحه نخست درگاه یکپارچه ذینفعان را مشاهده می‌کنید. در ادامه به معرفی بخش‌های مختلف آن می‌پردازیم.

   

  بطور کلی خدمات این سامانه به 5 بخش کلی دارا، سهام عدالت، بازار، مجامع الکترونیکی و میز خدمت الکترونیک تقسیم می‌شود. ابتدا خدمات بخش دارا که در همان صفحه نخست قابل مشاهده است، را بررسی می‌کنیم.

  دارا خود شامل 8 قسمت است که عبارتند از:

  سبد دارایی
  گزارش گردش معاملات
  مجامع
  اطلاعیه‌های نماد
  گزارش دارایی
  گزارش سودهای تلق گرفته از سال 96 به بعد
  گزارش استعلام وضعیت فریز در روز
  گزارش استعلام وضعیت تاریخی فریز

  همان طور که در تصویر می‌بینید، کلیه سهامی که به نام شما است با ذکر نام و نماد، کد بورسی، تعداد، مجموع ارزش ریالی روز سهام، این که هر سهم چه درصدی از پرتفوی یا سبد شما را تشکیل می‌دهد. کارگزار ناظر آن سهم، همچنین وضعیت (فعال یا غیرفعال) کد سهامداری و ممنوع معامله بودن سهام شما در این صفحه قابل مشاهده هستند.

  این اطلاعات برای یک سهامدار خیلی می‌تواند مفید باشد. اگر 2 کد داشته باشید(از ستون کد سهامداری می توانید متوجه تعداد کد بورسی خود شوید)، اگر یکی از سهم‌های شما ممنوعیت معامله داشته باشد. اگر کارگزار ناظر یکی از سهم‌های خود را فراموش کرده باشید یا حتی اگر کد بورسی شما مسدود شده باشد با مراجعه به این بخش متوجه خواهید شد.

  شما در این قسمت از سایت ذینفعان بازارسرمایه می‌توانید کلیه معاملات روزانه خود را در کلیه کارگزاری‌هایی که عضو هستید، با جزییات ببینید.

  ddn.csdiran.con

  قابلیت مشاهده کلیه معاملات گذشته نیز با اعمال فیلتر قابل مشاهده می باشد. همچنین می توانید گزارش گردش معاملات خود را در قالب فایل اکسل دریافت نمایید.

  اطلاعات مربوط به مجامع شرکت‌هایی که شما سهامدارش هستید. نوع مجمع (فوق‌العاده یا سالیانه) و تاریخ برگزاری آن در اختیار شما قرار گذاشته می‌شود.

  اطلاعیه‌های مربوط به نمادهای بورسی‌ یا فرابورسی که شما سهامدارشان هستیددر این صفحه قابل مشاهده می باشد. با وجود این قسمت از درگاه یکپارچه ذینفعان ddn.csdiran دیگر مجبور نیستید برای بررسی اطلاعیه‌های مربوط به سهام خود آن را به سختی در سایت کدال جستجو کنید.

  این اطلاعیه‌ها می‌توانند شامل صورت‌های مالی،گزارش فعالیت ماهانه، آگهی دعوت به مجمع، خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه و… باشند.

  مهم‌ترین خدمتی که ddn در قسمت گزارش داراریی ارائه می‌دهد، امکان دریافت برگه یا گواهی سهم به روز است.

  شامل کلیه دارایی بورسی یا فرابورسی شما به همراه با نام شرکت، نماد، تعداد، دارایی غیرقابل معامله، کارگزار ناظر و لینک دریافت گواهی سهام می‌باشد.

  *هر سهامدار برای دارایی خود یک گواهی سهام دارد. که در درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه ، قسمت گزارش دارایی موجود است. برای دریافت برگه سهام دارایی مورد نظر کافیست قسمت دریافت گواهی سهام را که در مقابل نام نماد قرار دارد، انتخاب نمایید و برگ سهام خود را دانلود کنید.

  جهت فروش سهام خود ابتدا باید در کارگزاری تدبیرگران فردا ثبت نام کنید. سپس درخواست تغییر ناظر ثبت کرده و بعد از انتقال سهام شما به آن کارگزاری درخواست فروش سهام را در سامانه اکسیر ثبت نمایید.

  اطلاعات برگه سهام، شامل: نام و نام خانوادگی سهامدار، کد ملی، کد بورسی، تعداد دارایی، نماد و نام شرکت و ارزش سرمایه شرکت می‌باشد. درگاه یکپارچه ذینفعان آخرین تغییرات تعداد دارایی را نشان می‌دهد. لذا در بسیاری از موارد نهادهای نظارتی تصویر آخرین برگه سهام را از سهامدار می‌خواهند.

  یکی از مسائلی که سهامداران شرکت‌ها با آن درگیر هستند، مقدار و زمان سود تخصیص داده شده به آن‌ها می‌باشد. درگاه یکپارچه ذینفعان بورس این مسئله را برای سهامداران حل کرده است. همچنین سهامداران می توانند در سامانه های معاملاتی و در قسمت مشاهده وضعیت دارایی خود از سودهای تعلق گرفته مطلع شوند.

  شرکت‌هایی که به سهامداران خود سود داده‌اند، زمان تقسیم سود، مقدار سود هر سهم و مجموع سود سهم هر شرکت در این قسمت مشخص شده است. بعضی از شرکت‌ها سود را به طور مستقیم به حساب بانکی سهامدار که در هنگام ثبت نام سجام معرفی کرده اند واریز می‌کنند. برخی دیگر یا بر اساس حروف الفبا و یا بر اساس تعداد سهام زمانبندی مشخص می‌کنند. سهامداران باید از تاریخ مشخص شده به بعد، به بانکی که شرکت معرفی کرده مراجعه کنند و سود خود را دریافت کنند. مثلاً شرکت داروسازی برکت بانک پارسیان را برای پرداخت سود به سهامداران خود معرفی کرده است.

  میتوانید در سایت کدال با اعمال فیلتردر قسمت نوع اطلاعیه به ” زمان بندی پرداخت سود نقدی ”  از زمان و نحوه پرداخت سود مطلع شوید.

  چنانچه سهم شما به هر دلیلی فریز شده باشد، در این قسمت قابل استعلام خواهد بود. در واقع می‌توانید دریابید که کدام یک از سهم های شما و توسط کدام کارگزاری فریز شده است.

  در این قسمت می‌توان دید در گذشته و حال کدام سهم‌های شما  فریز بوده اند و یا در حال حاضر فریز هستند.

  در این قسمت از درگاه ddn.csdiran.com می‌توانید سبد دارایی سهام عدالت خود را ببینید. اکثر افراد در محاسبه ارزش روز سهام عدالتشان دچار مشکل هستند.

  اگر روش مسقیم را برای سهام عدالت خود انتخاب کرده باشید، مانند تصویر زیر، ارزش سهام عدالت با جزئیات نام دارایی بر حسب نرخ روز محاسبه شده و نمایش داده می‌شود. همان گونه که در تصویر می‌بینید اطلاعات درگاه سهام عدالت سامانه ddn شامل: نام و تعداد دارایی، آخرین قیمت روز معاملاتی قبل، جمع ارزش ریالی بر حسب تعداد دارایی و درصد از کل سبد می‌باشد.

  برای فروش سهام عدالت خود می توانید از طریق لینک سامانه مشاهده و فروش سهام عدالت تدبیرگران فردا اقدام نمایید.

  اما اگر روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اید، تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد؛ که شرکت سرمایه گذاری مربوط به استان شما می باشد.  پس از ثبت نام در کارگزاری بورس می توانید با ثبت درخواست تغییر کارگزار ناظر در یکی از سامانه های معاملاتی تدبیرگران فردا سهام عدالت خود را در پورتفوی سپرده گزاری خود مشاهده و معاملات مربوط به آن را انجام دهید.

   

   

  در سربرگ بازار می توانید به اطلاعات انواع بازار های بورس، فرابورس، اوراق بدهی و مشتقه دسترسی داشته باشید. از جمله این اطلاعات می توان به وضعیت بازار، شاخص کل و هم وزن، ارزش بازار، تعداد، ارزش و حجم معاملات و مورادی از این دست اشاره کرد.

  در بخش مجامع الکترونیکی نیز می توانید تاریخ برگزاری مجامع سهامی که در اختیار دارید را مشاهده و در صورت تمایل در ان مجمع شرکت کنید.

   

  برای این منظور کافیست از طریق درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه وارد صفحه شخصی خود شوید. قسمت میز خدمت الکترونیک را انتخاب و بر روی “ثبت درخواست” کلیک نمایید. موضوع درخواست را از لیست درخواست‌های مندرج در صفحه میز خدمت انتخاب نموده و اقدام به تکمیل موارد مربوطه فرمایید.

  به منظور رفع مغایرت مشخصات سهامداران حقیقی و مشخصات ثبتی سهامداران حقوقی با مشخصات موجود در سامانه، اصلاح مشخصات انجام می‌شود. اگر انجام درخواست ارسالی مستلزم اصلاح مشخصات کد معاملاتی باشد، شرکت مجاز می‌باشد که کد معاملاتی را اصلاح نموده و درخواست مربوطه را انجام دهد. مدت زمان امکان انجام معامله حداقل 3 روز کاری پس از اصلاح مشخصات می‌باشد. نظر به اینکه تمامی اقدامات به صورت مکانیزه صورت می‌گیرد، چنانچه این مدت به دلیل اشکال در برنامه‌های نرم‌افزاری خارج از اراده و قهری، طولانی‌تر شود و یا کد معاملاتی به دلایل دیگری از حالت غیرفعالی خارج نشود، مسئولیتی متوجه سمات نخواهد بود.

  در این قسمت از میزخدمت ddn.csdiran ، مغایرت در میزان موجودی سهام مشاهده شده در سبد دارایی سهامدار بررسی می‌گردد.

  اشخاص حقیقی و حقوقی که در دو سال گذشته فروش نداشته باشند و ارزش ریالی سبد دارایی آنها، بالای 500،000،000 ریال باشد. جهت جلوگیری از سوءاستفاده احتمالی از کد معاملاتی ایشان، ممنوع از فروش می‌گردند.

  این خدمت امکان پیگیری مراحل انجام درخواست انتقال دارایی اوراق بهادار متعلق به سهامدار متوفی میان ورثه ایشان را فراهم می‌نماید. درخواست لزوما توسط یکی از ورثه می‌بایست ارائه شود.

  این خدمت امکان استعلام درخصوص مرجع دستور دهنده توقیف و یا پیگیری مراحل اجرای دستور رفع توقیف اوراق بهادار را فراهم می‌آورد. درخواست لزوما توسط محکوم‌علیه (سهامدار) می‌بایست ارائه شود.

  در این خدمت مدارک و مستندات ضروری جهت انجام درخواست توثیق اوراق بهادار، رفع توثیق، فروش و استعلام اوراق بهادار توثیق شده به متقاضی اعلام می‌گردد.

  در این خدمت نمونه وکالتنامه پیشنهادی جهت توثیق اوراق بهادار به متقاضی ارائه می‌گردد.

  این خدمت امکان پیگیری مراحل انجام درخواست توثیق اوراق بهادار، رفع توثیق، فروش و استعلام اوراق بهادار توثیق شده را فراهم می‌نماید.

  در این خدمت مدارک و مستندات ضروری جهت تایید وکالتنامه‌های با موضوع فروش اوراق بهادار و فرآیند موبوطه به متقاضی اعلام می‌گردد.

  در این خدمت نمونه وکالتنامه پیشنهادی جهت فروش اوراق بهادار به متقاضی ارائه می‌گردد.

  در این خدمت ddn.csdiran امکان ثبت و پیگیری شکایات، پیشنهادات و انتقادات توسط سهامداران وجود دارد.

  می توانید اپلیکیشن تلفن همراه ذینفعان بازار سرمایه را از کافه بازار دریافت کنید.

   

  مشاهده نقشه بازار بورس امروز 🗠 نمای بازار بورس ایران

  به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  سلام.
  امکان تغیر شبای سهام عدالت در سایت وجود ندارد لطفا راهنمایبی کنید

  سامانه بارگیری نمیشه لطفا ونمی توانیم وارد شویم علت و چک شود

  امکان مشاهده ارزش سبد دارایی سهم در سایت یا اپلیکیشن درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه DDN وجود دارد؟

  بله شما می توانید پس از ورود به سایت ddn تعداد سهام ارزش روز هر سر و ارزش پرتو خود را مشاهده نمایید.

  دیدگاه *

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت


  در مسیر افزایش دانش بورسی همراه شما هستیم.

  سرمایه گذاری و آموزش تحلیل تکنیکال و بنیادی به همراه آموزش تخصصی سرمایه گذاری در بورس ایران. اخبار بورس، آموزش بورس، مقالات اموزشی و مشاوره خرید فروش سهام.

  در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.

  جستجو با زدن Enter و بستن با زدن ESC

  برای ورود به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه به آدرس ddn.csdiran.ir مراجعه کنید.

  در استفاده از این درگاه شرایط و ضوابط ذکر شده از سوی شرکت سپرده­ گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از یک سو و شما به عنوان استفاده ­کننده (کاربر) از سوی دیگر ملاک خواهد بود. در راستای استفاده از درگاه یکپارچه ذینفعان تائید و تعهد می نمایم:

  ۱- درگاه یکپارچه ذینفعان به منظور ایجاد رفاه برای ذینفعان بازار سرمایه به صورت آنلاین و الکترونیکی راه اندازی شده است که ضمن مکانیزه شدن فرآیند، کاربر بدون مراجعه حضوری، درخواست خود را به سمات ارسال نماید.

  ۲- کاربر می پذیرد با ورود به درگاه یکپارچه ذینفعان، اطلاعات ثبت شده در این درگاه، در راستای شناسایی ایشان و ارائه خدمات توسط سازمان و اشخاص تحت نظارت سازمان مورد استفاده قرار گیرد.

  ۳- ثبت نام در درگاه یکپارچه ذینفعان و همچنین هر باراستفاده از حساب کاربری و سایر خدمات در بخش های مختلف و همچنین خرید توسط کیف پول در هر زمان به منزله مطالعه، آگاهی و پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر می باشد؛ این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییر کند و بنابراین استفاده مستمر کاربر به معنی پذیرش هرگونه تغییر در شرایط و قوانین است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین فعلی، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

  ddn.csdiran.con

  ۴- کلیه اصول، رویه ها و فرآیندهای این درگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین و مقررات مربوطه می باشد.

  ۵- کلیه ارتباطات کاربر با سمات جهت استفاده از سرویس ها و خدمات، به صورت الکترونیکی است و در صورت مطابقت درخواست کاربر با اصول و رویه های جاری، سمات به همان صورت به درخواست ایشان پاسخ خواهد داد.

  ۶- اطلاع رسانی در خصوص شرایط، خدمات و سرویس های ویژه از طریق همین درگاه، push notification وایمیل/پیامک صرفا با شماره ثبت شده در پروفایل سجام کاربر صورت خواهد گرفت؛ بدیهی است در صورتی که کاربر تمایل به دریافت این گونه پیام ها نداشته باشد، می تواند دریافت خبرنامه سمات را در حساب کاربری خود لغو نماید؛ لکن می پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام ها، ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شود یا اطلاعات مقتضی به موقع به ایشان نرسد.

  ۷- سمات متعهد است اطلاعات شخصی کاربر را حفظ نموده و اقدامات مقتضی را در این راستا انجام دهد.

  ۸- سمات اقدامات لازم را جهت فراهم نمودن امکان استفاده از خدمات نرم افزاری خود توسط دستگاه های کاربران انجام می دهد؛ اما نسبت به اجرا شدن آن بر روی همه دستگاه ها یا شبکه های ارتباطی، مسئولیتی نخواهد داشت.

  ۹- نرم­ افزار و زیرساخت موجود در این درگاه متعلق به سمات بوده و هرگونه استفاده از آن بدون کسب مجوز از این شرکت غیر قانونی می باشد.

 • پی به ای
 • ۱۰- کاربر مکلف است هیچ گونه فعالیتی جهت دسترسی غیر قانونی و غیر متداول به هیچ یک از بخش های درگاه یکپارچه ذینفعان یا سامانه های مرتبط با آن انجام ندهد.

  ۱۱- کاربر نباید نرم افزارهای این درگاه را تغییر، باز تولید یا باز نویسی کند و یا از آن برای تولید یک برنامه مشابه استفاده نماید.

  ۱۲- مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور بر عهده کاربر است؛ همچنین کاربر مجاز به واگذاری حساب کاربری خود به اشخاص ثالث به صورت کلی یا جزئی، به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نمی باشد و در صورت وقوع این امر، مکلف است موضوع را بلافاصله به سمات اطلاع دهد؛ در غیر این صورت مسئولیت کلیه فعالیت های انجام شده از طریق حساب کاربر، بر عهده ایشان است.

  ۱۳- دریافت هزینه از کاربر از درگاه های مختلف بانکی صورت می گیرد که در صورت صلاحدید، قابل تغییر می باشد. مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات کارت بانکی، تامین اینترنت و سخت افزار لازم، استفاده از درگاه و … با کاربر است؛ در صورت پرداخت وجه توسط کاربر و ایجاد مشکل در روند پرداخت، وجوه واریز شده طی ۷۲ ساعت توسط بانک مربوطه به حساب کاربر عودت داده می شود و در صورت ارجاع امر به سمات توسط بانک ، پس از ارسال اطلاعات دقیق پرداختی شامل ساعت، تاریخ، مبلغ، شماره کارت و کد پیگیری (در صورت وجود) از سوی کاربر، وجوه واریز شده توسط سمات به حساب ایشان واریز خواهد شد.

  ۱۴ هزینه های استفاده از این درگاه توسط سمات تعیین می شود و ممکن است این هزینه ها در زمان های مختلف تغییر یابد؛ که در این صورت مراتب به طریق مقتضی اطلاع رسانی خواهد شد. در صورت استفاده کاربر از سرویس های دوره ای، قیمت های جدید تا زمان اتمام اعتبار دوره، اعمال نمی شود.

  ۱۵- کاربر مکلف است در صورت ویرایش اطلاعات سجام، اطلاعات صحیح، اصیل، دقیق و منطبق با واقع را اعلام نماید و در غیر این صورت کلیه مسئولیت ها و عواقب قانونی ناشی از آن متوجه ایشان می باشد.

  ۱۶- در صورت بروز حوادث قهری و فورس ماژور، سمات هیچ گونه مسئولیتی در برابر مشکلات احتمالی ندارد.

  ۱۷- کاربر با آگاهی از قوانین و مقررات و رویه های فعالیت در بازار سرمایه، از خدمات درگاه یکپارچه ذینفعان استفاده نموده و مسئولیت هرگونه سوءاستفاده از این درگاه و اطلاعات ارائه شده با ایشان می باشد؛ همچنین سمات حق دارد نسبت به ایجاد محدودیت و قطع ارائه خدمات در صورت احراز هرگونه تخلف، به هر طریق و در هر زمان مبادرت نماید.

  پس از تایید و قبول شرایط در مرحله بعد با وارد کردن کد پیامک شده به شماره تلفن همراه شما و تعیین پسورد دلخواه وارد سامانه خواهید شد.

  اصلاح مشخصات

  به منظور رفع مغایرت مشخصات سهامداران حقیقی و مشخصات ثبتی سهامداران حقوقی با مشخصات موجود در سامانه پس از معاملات، اصلاح مشخصات انجام می‌شود. اگر انجام درخواست ارسالی مستلزم اصلاح مشخصات کد معاملاتی باشد، شرکت مجاز می‌باشد که کد معاملاتی را اصلاح نموده و درخواست مربوطه را انجام دهد. مدت زمان امکان انجام معامله حداقل ۳ روز کاری پس از اصلاح مشخصات می‌باشد. نظر به اینکه تمامی اقدامات به صورت مکانیزه صورت می‌گیرد، چنانچه این مدت به دلیل اشکال در برنامه‌های نرم‌افزاری خارج از اراده و قهری، طولانی‌تر شود و یا کد معاملاتی به دلایل دیگری از حالت غیرفعالی خارج نشود، مسئولیتی متوجه سمات نخواهد بود.

  اعلام مغایرت در میزان موجودی سهام و درخواست بررسی آن

  در این خدمت، مغایرت در میزان موجودی سهام مشاهده شده در سبد دارایی سهامدار بررسی می‌گردد.

  درخواست رفع ممنوع از فروش اشخاص حقیقی/حقوقی

  اشخاص حقیقی و حقوقی که در دو سال گذشته فروش نداشته باشند و ارزش ریالی سبد دارایی آنها، بالای ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال باشد. جهت جلوگیری از سوءاستفاده احتمالی از کد معاملاتی ایشان، ممنوع از فروش می‌گردند.

  انتقال دارایی متوفی به وراث

  این خدمت امکان پیگیری مراحل انجام درخواست انتقال دارایی اوراق بهادار متعلق به سهامدار متوفی میان ورثه ایشان را فراهم می‌نماید. درخواست لزوما توسط یکی از ورثه می‌بایست ارائه شود.

  پیگیری پرونده توقیف اوراق بهادار

  این خدمت امکان استعلام درخصوص مرجع دستور دهنده توقیف و یا پیگیری مراحل اجرای دستور رفع توقیف اوراق بهادار را فراهم می‌آورد. درخواست لزوما توسط محکوم‌علیه (سهامدار) می‌بایست ارائه شود.

  استعلام مدارک و مستندات جهت توثیق و فرآیندهای مرتبط

  در این خدمت مدارک و مستندات ضروری جهت انجام درخواست توثیق اوراق بهادار، رفع توثیق، فروش و استعلام اوراق بهادار توثیق شده به متقاضی اعلام می‌گردد.

  درخواست نمونه وکالتنامه جهت توثیق اوراق بهادار

  در این خدمت نمونه وکالتنامه پیشنهادی جهت توثیق اوراق بهادار به متقاضی ارائه می‌گردد.

  پیگیری پرونده توثیق اوراق بهادار

  این خدمت امکان پیگیری مراحل انجام درخواست توثیق اوراق بهادار، رفع توثیق، فروش و استعلام اوراق بهادار توثیق شده را فراهم می‌نماید.

  استعلام مدارک و مستندات و فرآیند جهت تایید وکالتنامه فروش اوراق بهادار

  در این خدمت مدارک و مستندات ضروری جهت تایید وکالتنامه‌های با موضوع فروش اوراق بهادار و فرآیند موبوطه به متقاضی اعلام می‌گردد.

  درخواست نمونه وکالتنامه جهت فروش اوراق بهادار

  ddn.csdiran.con

  در این خدمت نمونه وکالتنامه پیشنهادی جهت فروش اوراق بهادار به متقاضی ارائه می‌گردد.

  شکایات، پیشنهادات و انتقادات

  در این خدمت امکان ثبت و پیگیری شکایات، پیشنهادات و انتقادات توسط سهامداران وجود دارد.

  دانلود کارپرداز از گوگل پلی

   

   

   

  The richest source of website information


  Menu

  Trustworthy


  Visit

  ddn.csdiran.com

  Last scanned

  ddn.csdiran.con

  Sep 6, 2021

  Trustworthy

  Recently Updated Websites

  Websites Currently Popular With Our Visitors

  Copyright © 2010-2022 Informer Technologies, Inc.

  www.ddn.csdiran.com درگاه یکپارچه ذینفعان را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

  منبع مطلب : apahkam.ir

  راهنمای ورود به سایت ذینفعان بازار سرمایه ddn.csdiran.ir

  ddn.csdiran.con

  مرتبط:

  فروش سهام عدالت در بانک ها و کارگزاری ها:

  کارگزاری ها:

  منبع مطلب : khabarpu.com

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

 • فیبو لگاریتمی
 • این مطالب توسط ربات جمع آوری شده است در صورت نارضایتی به ما اطلاع دهید تا محتوای مطلب شما را
  حذف کنیم. این سایت توسط سرور های قدرتمند پارس
  وب سرور پشتیبانی میشود.

  ddn.csdiran.con
  ddn.csdiran.con

  خرید شامپو تریاک دکتر اسکین
  خرید شامپو تریاک


  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.