ddn.csd


ddn.csd
ddn.csd

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به منظور ارائه خدمات زیرساختی یکپارچه و فراگیر به فعالان بازار سرمایه به ویژه سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی و ایجاد درگاه واحد خدمات دهی به تمامی ارکان بازار، نهادهای مالی، ناشران و مخصوصا سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی، راه اندازی سامانه جامع اطلاعات مشتریان(سجام) را اعلام می نماید.

این سامانه در راستای قوانین و مقررات حوزه مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم راه اندازی شده است.

مطابق ضوابط حاکم، اخذ هرگونه خدمات پایه برای تمامی مشتریان حقیقی و حقوقی منوط به ثبت اطلاعات و شناسایی اشخاص مذکور می باشد. با راه اندازی این سامانه هر شخص، تنها با یک بار ثبت اطلاعات و شناسایی امکان برخورداری از کلیه خدمات بازار سرمایه را خواهد داشت.

بدیهی است محرمانگی اطلاعات اعلامی از سوی اشخاص، در چارچوب قوانین و مقررات حاکم، محفوظ خواهد بود.

با توجه به هشدار پلیس فتا در خصوص کلاهبرداری و سامانه های جعلی در فضای مجازی، لطفا در هنگام استفاده از سامانه سجام
به هیچ عنوان از نرم افزارهای فیلترشکن استفاده نکنید.
ddn.csd

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه


تلفن پشتیبانی سامانه سجام:1569

 توضیحات: 

استفاده از درگاه ذینفعان بازار سرمایه صرفا برای کاربران سجامی شده (احراز هویت شده) فراهم گردیده است.

فروش سهام عدالت در بانک ها و کارگزاری ها:

کارگزاری ها:

درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه با هدف ارائه خدمات به ذینفعان این بازار شامل ناشران، سهامداران و نهاد های نظارتی و همچنین برقراری ارتباط با آن ها ایجاد شده است که به اختصار درگاه DDN نامیده شده و به آدرس اینترنتی ddn.csdiran.ir​ می باشد. کاربران جهت استفاده خدمات این سامانه می توانند برای وارد شدن به این درگاه هم از طریق سامانه سمات و هم از طریق اپلیکیشن های موجود اقدام نمایند.

برای مشاوره سایت درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه

برای مشاوره سایت درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه

 

سازمان بورس اوراق بهادار در راستای سهولت هرچه بیشتر فعالین بازار سرمایه، سرعت بخشیدن به روند انجام معاملات و بالا بردن میزان امنیت معاملات اقدام به راه اندازی سامانه ای تحت عنوان سامانه سمات کرده است که در واقع به عنوان یک واسطه در بین فعالین بازار سرمایه عمل کرده و بین آن ها ارتباط برقرار می کند.ddn.csd

از جمله خدمات ارائه شده توسط این سایت راه اندازی سامانه ای به نام درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه یا به اختصار سامانه DDN با آدرس اینترنتی ddn.csdiran.ir است که به منظور خدمات دهی هرچه بهتر به تمامی ذینفعان این بازار می باشد. اما شاید این سوال پیش بیاید که درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه چه خدماتی را ارائه داده و چگونه باید وارد این درگاه شد ؟ در ادامه به ارائه پاسخ این سوالات پرداخته شده است.

 

برای ورود به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه کلیک کنید .

 

 

 • انتقال ارز از بایننس
 • کاربران برای ورود به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه باید به سایت ddn.csdiran.ir مراجعه کنند.

  درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه که به اختصار درگاه DDN نامیده می شود از سوی سازمان بورس در سامانه سمات به منظور خدمات دهی به تمامی ذینفعان بازار سرمایه متشکل از بازار بورس و فرابورس شامل سهامداران، ناشران و نهاد های نظارتی قرار داده شده است.

  با وجود این درگاه در سایت شرکت سپرده گذاری مرکزی یا ddn csdiran com login تمامی نیاز های این دسته از فعالین بازار سرمایه به راحتی در کمترین زمان و بدون نیاز به مراجعه حضوری آن ها برطرف می گردد. همچنین وجود این درگاه کمک شایانی در حفظ شفافیت و اطلاع رسانی دقیق و صحیح به این ذینفعان کرده است.

   

  لازم به ذکر است که در جهت راحتی هر چه بیشتر افراد در دسترسی و استفاده از این درگاه سازمان بورس امکانی را فراهم کرده است تا دسترسی به ddn csdiran com login هم از طریق سایت سمات، هم از طریق نسخه تحت وب آن و هم از طریق اپلیکیشن ویژه سیستم عامل های اندروید و ios ممکن باشد.

   

  این خدمات در ddn csdiran com login در سه بخش برای سه دسته اصلی ذینفعان این بازار شامل سهامداران، ناشران و نهاد های نظارتی تقسیم می شود که در ادامه به توضیح هر یک از آن ها به صورت جداگانه پرداخته شده است.

   

  درگاه الکترونیکی سهامداران ( دارا ) :

  این درگاه ویژه خدمات دهی و اطلاع رسانی به تمامی سهامداران حقیقی و حقوقی بازار سرمایه طراحی شده است و هدف آن شفافیت سازی و اطلاع رسانی هرچه بهتر به این دسته از فعالین بازار می باشد. تمامی سهامداران حقیقی و حقوقی با استفاده از این درگاه می توانند به اطلاعاتی از قبیل وضعیت سبد دارایی ( تعداد سهام موجود در آن ، نام ، نماد و … ) خود، اخذ گواهی سپرده دارایی، مشاهده دلیل بسته شدن نماد و یا کد بورسی، شرکت در مجامع عمومی شرکت های ناشر به صورت غیر حضوری و رأی دادن در آن، مشاهده اطلاعیه های صادر شده از سوی ناشران سهام و … دسترسی پیدا کنند.

  از سوی دیگر با استفاده از این درگاه می توانند به صورت مستقیم به سامانه سجام، اطلاعات سجامی خود و بروز ترین اخبار بازار سرمایه نیز دسترسی داشته باشند، علاوه بر این با استفاده از این درگاه می توان نمای کلی بازار سرمایه و مشاهده سهام در سجام پرداخت.

   

  درگاه الکترونیک ناشران ( دانا ) :

  هدف از ایجاد این درگاه ارتباط هرچه بهتر با ناشران سهام شرکت ها و اطلاع رسانی دقیق و به موقع به ناشران و همچنین تمامی ذینفعان شرکت ها می باشد. با استفاده از این درگاه می توان به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به مراجعه حضوری با این افراد ارتباط برقرار کرد که در نتیجه آن باعث سرعت بخشیدن به انجام عملیات ثبت و سپرده‌گذاری، برگزاری مجامع، توزیع سود، افزایش سرمایه، گزارش‌گیری و بالا رفتن بهره وری بازار سرمایه می شود.

   

  درگاه الکترونیک نهاد های نظارتی و حاکمیتی ( ناظر ) :

  با استفاده از درگاه الکترونیک نهاد های نظارتی و حاکمیتی ( ناظر ) امکان نظارت هرچه بهتر و بیشتر بر فعالیت های بازار سرمایه از سوی نهاد هایی مانند وزارتخانه ها، بانک مرکزی، دفتر ریاست جمهوری، سازمان امور مالیاتی، قوه قضائیه، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و سایر نهاد های ذیصلاح می باشد. این نهاد ها با استفاده از این درگاه می توانند به خدماتی مانند دریافت گزارش های مورد نیاز خود از بازار سرمایه به صورت آنلاین دسترسی داشته باشند.

   

   

   

  به منظور راحتی هرچه بیشتر افراد در استفاده از درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه یا به اختصار درگاه DDN سازمان بورس امکاناتی را فراهم کرده است تا دسترسی به این درگاه از روش های مختلف از جمله از طریق سایت سمات، نسخه تحت وب آن و اپلیکیشن این درگاه که ویژه سیستم عامل های اندروید و ios طراحی شده است وارد این سامانه شده و اطلاعات مورد نیاز خود را بدست بیاورند.

   

  دقت کنید که برای استفاده از این امکانات قبل از هر چیزی لازم است تا اقدام به ثبت نام سجام کنید.

   

  برای ورود به ddn csdiran com login​ باید مراحل زیر را طی نمود که عبارتند از :

  ابتدا یا از طریق اپلیکیشن سمات، نسخه تحت وب و یا سیستم شخصی خود وارد سایت سمات شده و مطابق تصویر زیر روی گزینه سامانه DDN کلیک کنید و یا آدرس ddn.csdiran.ir را در موتور جستجو خود وارد کرده تا به طور مستقیم وارد این سایت شوید :

   

  ddn.csd

   

  پس از وارد شدن به سایت در پایین صفحه ای که برای شما باز می شود بر روی گزینه ورود مستقیم به درگاه مطابق تصویر زیر کلیک کنید :

   

   

  در مرحله بعد باید کد ملی خود را به همراه کد امنیتی موجود در کادر های مربوطه وارد کنید. مطابق تصویر زیر :

   

   

  با کلیک کردن بر روی دکمه ورود پس از چند لحظه پیامکی حاوی یه کد امنیتی به شماره تلفن ثبت شده شما در هنگام ثبت نام در سامانه سمات ارسال می گردد که باید آن را در کادر مربوطه وارد کنید. مانند تصویر زیر :

   

   

  و در نهایت وارد صفحه کاربری خود در این سامانه شده و به تمامی اطلاعات، گزارشات و خدمات مورد نیاز خود در این صفحه دسترسی داشته باشید. مطابق تصویر زیر :

   

   

  برای ورود به سایت ذینفعان بازار سرمایه کلیک کنید

   

   

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه در کانال تلگرام سرمایه گذاری عضو شوید، همچنین کارشناسان مرکز مشاوره سرمایه گذاری دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه پاسخ دهند.

   

  آخرین اخبار مرتبط با ذینفعان بازار سرمایه

   

   

  براساس اطلاعیه ای رسمی هدف درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه ارائه خدمات آنلاین و غیرحضوری با رویکرد اطلاع‌ رسانی صحیح و به موقع به سهامداران حقیقی و حقوقی است.

   

   

  بر اساس اعلام مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در خصوص مهم ترین برنامه‌ ها و اقدامات راهبردی سال 1400 پشتیبانی و توسعه سامانه مکانیزه توزیع سود، پشتیبانی و توسعه سامانه‌ های داخلی معاونت فناوری و توسعه نوآوری، توثیق سهام عدالت، توسعه درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه نیز می باشند.

   

   

  طبق اعلام مدیر مجامع سپرده‌گذاری مرکزی، سهام داران عدالتی که قصد شرکت در انتخابات هیات مدیره مجامع عمومی شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت را دارند، نحوه ورود ایشان از طریق درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه می باشد.

   

   

  برای مشاوره سایت درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه

  برای مشاوره سایت درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه


  درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099075303 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 6000 تومان ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری سایت مشاوره دینا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره دینا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از قوه قضاییه ، کانون وکلا ، کانون کارشناسان رسمی دادگستری و …. هیچگونه وابستگی ندارد.

  جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787900-021 تماس حاصل فرمایید.


  قانون مجازات اسلامی جدیدDownloads-icon


  دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییهDownloads-icon


  فرم پیش نویس ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییهDownloads-icon


  فرم پیش نویس ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستریDownloads-icon


  ظرفیت پذیرش آزمون اخذ پروانه مشاوره خانوادهDownloads-icon

  برای ورود به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه به آدرس ddn.csdiran.ir مراجعه کنید.

  در استفاده از این درگاه شرایط و ضوابط ذکر شده از سوی شرکت سپرده­ گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از یک سو و شما به عنوان استفاده ­کننده (کاربر) از سوی دیگر ملاک خواهد بود. در راستای استفاده از درگاه یکپارچه ذینفعان تائید و تعهد می نمایم:

  ۱- درگاه یکپارچه ذینفعان به منظور ایجاد رفاه برای ذینفعان بازار سرمایه به صورت آنلاین و الکترونیکی راه اندازی شده است که ضمن مکانیزه شدن فرآیند، کاربر بدون مراجعه حضوری، درخواست خود را به سمات ارسال نماید.

  ۲- کاربر می پذیرد با ورود به درگاه یکپارچه ذینفعان، اطلاعات ثبت شده در این درگاه، در راستای شناسایی ایشان و ارائه خدمات توسط سازمان و اشخاص تحت نظارت سازمان مورد استفاده قرار گیرد.

  ۳- ثبت نام در درگاه یکپارچه ذینفعان و همچنین هر باراستفاده از حساب کاربری و سایر خدمات در بخش های مختلف و همچنین خرید توسط کیف پول در هر زمان به منزله مطالعه، آگاهی و پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر می باشد؛ این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییر کند و بنابراین استفاده مستمر کاربر به معنی پذیرش هرگونه تغییر در شرایط و قوانین است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین فعلی، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.ddn.csd

  ۴- کلیه اصول، رویه ها و فرآیندهای این درگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین و مقررات مربوطه می باشد.

  ۵- کلیه ارتباطات کاربر با سمات جهت استفاده از سرویس ها و خدمات، به صورت الکترونیکی است و در صورت مطابقت درخواست کاربر با اصول و رویه های جاری، سمات به همان صورت به درخواست ایشان پاسخ خواهد داد.

  ۶- اطلاع رسانی در خصوص شرایط، خدمات و سرویس های ویژه از طریق همین درگاه، push notification وایمیل/پیامک صرفا با شماره ثبت شده در پروفایل سجام کاربر صورت خواهد گرفت؛ بدیهی است در صورتی که کاربر تمایل به دریافت این گونه پیام ها نداشته باشد، می تواند دریافت خبرنامه سمات را در حساب کاربری خود لغو نماید؛ لکن می پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام ها، ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شود یا اطلاعات مقتضی به موقع به ایشان نرسد.

  ۷- سمات متعهد است اطلاعات شخصی کاربر را حفظ نموده و اقدامات مقتضی را در این راستا انجام دهد.

  ۸- سمات اقدامات لازم را جهت فراهم نمودن امکان استفاده از خدمات نرم افزاری خود توسط دستگاه های کاربران انجام می دهد؛ اما نسبت به اجرا شدن آن بر روی همه دستگاه ها یا شبکه های ارتباطی، مسئولیتی نخواهد داشت.

  ۹- نرم­ افزار و زیرساخت موجود در این درگاه متعلق به سمات بوده و هرگونه استفاده از آن بدون کسب مجوز از این شرکت غیر قانونی می باشد.

 • نمادهای تاثیر گذار در فرابورس
 • ۱۰- کاربر مکلف است هیچ گونه فعالیتی جهت دسترسی غیر قانونی و غیر متداول به هیچ یک از بخش های درگاه یکپارچه ذینفعان یا سامانه های مرتبط با آن انجام ندهد.

  ۱۱- کاربر نباید نرم افزارهای این درگاه را تغییر، باز تولید یا باز نویسی کند و یا از آن برای تولید یک برنامه مشابه استفاده نماید.

  ۱۲- مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور بر عهده کاربر است؛ همچنین کاربر مجاز به واگذاری حساب کاربری خود به اشخاص ثالث به صورت کلی یا جزئی، به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نمی باشد و در صورت وقوع این امر، مکلف است موضوع را بلافاصله به سمات اطلاع دهد؛ در غیر این صورت مسئولیت کلیه فعالیت های انجام شده از طریق حساب کاربر، بر عهده ایشان است.

  ۱۳- دریافت هزینه از کاربر از درگاه های مختلف بانکی صورت می گیرد که در صورت صلاحدید، قابل تغییر می باشد. مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات کارت بانکی، تامین اینترنت و سخت افزار لازم، استفاده از درگاه و … با کاربر است؛ در صورت پرداخت وجه توسط کاربر و ایجاد مشکل در روند پرداخت، وجوه واریز شده طی ۷۲ ساعت توسط بانک مربوطه به حساب کاربر عودت داده می شود و در صورت ارجاع امر به سمات توسط بانک ، پس از ارسال اطلاعات دقیق پرداختی شامل ساعت، تاریخ، مبلغ، شماره کارت و کد پیگیری (در صورت وجود) از سوی کاربر، وجوه واریز شده توسط سمات به حساب ایشان واریز خواهد شد.

  ۱۴ هزینه های استفاده از این درگاه توسط سمات تعیین می شود و ممکن است این هزینه ها در زمان های مختلف تغییر یابد؛ که در این صورت مراتب به طریق مقتضی اطلاع رسانی خواهد شد. در صورت استفاده کاربر از سرویس های دوره ای، قیمت های جدید تا زمان اتمام اعتبار دوره، اعمال نمی شود.

  ۱۵- کاربر مکلف است در صورت ویرایش اطلاعات سجام، اطلاعات صحیح، اصیل، دقیق و منطبق با واقع را اعلام نماید و در غیر این صورت کلیه مسئولیت ها و عواقب قانونی ناشی از آن متوجه ایشان می باشد.

  ۱۶- در صورت بروز حوادث قهری و فورس ماژور، سمات هیچ گونه مسئولیتی در برابر مشکلات احتمالی ندارد.

  ۱۷- کاربر با آگاهی از قوانین و مقررات و رویه های فعالیت در بازار سرمایه، از خدمات درگاه یکپارچه ذینفعان استفاده نموده و مسئولیت هرگونه سوءاستفاده از این درگاه و اطلاعات ارائه شده با ایشان می باشد؛ همچنین سمات حق دارد نسبت به ایجاد محدودیت و قطع ارائه خدمات در صورت احراز هرگونه تخلف، به هر طریق و در هر زمان مبادرت نماید.

  پس از تایید و قبول شرایط در مرحله بعد با وارد کردن کد پیامک شده به شماره تلفن همراه شما و تعیین پسورد دلخواه وارد سامانه خواهید شد.

  اصلاح مشخصات

  به منظور رفع مغایرت مشخصات سهامداران حقیقی و مشخصات ثبتی سهامداران حقوقی با مشخصات موجود در سامانه پس از معاملات، اصلاح مشخصات انجام می‌شود. اگر انجام درخواست ارسالی مستلزم اصلاح مشخصات کد معاملاتی باشد، شرکت مجاز می‌باشد که کد معاملاتی را اصلاح نموده و درخواست مربوطه را انجام دهد. مدت زمان امکان انجام معامله حداقل ۳ روز کاری پس از اصلاح مشخصات می‌باشد. نظر به اینکه تمامی اقدامات به صورت مکانیزه صورت می‌گیرد، چنانچه این مدت به دلیل اشکال در برنامه‌های نرم‌افزاری خارج از اراده و قهری، طولانی‌تر شود و یا کد معاملاتی به دلایل دیگری از حالت غیرفعالی خارج نشود، مسئولیتی متوجه سمات نخواهد بود.

  اعلام مغایرت در میزان موجودی سهام و درخواست بررسی آن

  در این خدمت، مغایرت در میزان موجودی سهام مشاهده شده در سبد دارایی سهامدار بررسی می‌گردد.

  درخواست رفع ممنوع از فروش اشخاص حقیقی/حقوقی

  اشخاص حقیقی و حقوقی که در دو سال گذشته فروش نداشته باشند و ارزش ریالی سبد دارایی آنها، بالای ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال باشد. جهت جلوگیری از سوءاستفاده احتمالی از کد معاملاتی ایشان، ممنوع از فروش می‌گردند.

  انتقال دارایی متوفی به وراث

  این خدمت امکان پیگیری مراحل انجام درخواست انتقال دارایی اوراق بهادار متعلق به سهامدار متوفی میان ورثه ایشان را فراهم می‌نماید. درخواست لزوما توسط یکی از ورثه می‌بایست ارائه شود.

  پیگیری پرونده توقیف اوراق بهادار

  این خدمت امکان استعلام درخصوص مرجع دستور دهنده توقیف و یا پیگیری مراحل اجرای دستور رفع توقیف اوراق بهادار را فراهم می‌آورد. درخواست لزوما توسط محکوم‌علیه (سهامدار) می‌بایست ارائه شود.

  استعلام مدارک و مستندات جهت توثیق و فرآیندهای مرتبط

  در این خدمت مدارک و مستندات ضروری جهت انجام درخواست توثیق اوراق بهادار، رفع توثیق، فروش و استعلام اوراق بهادار توثیق شده به متقاضی اعلام می‌گردد.

  درخواست نمونه وکالتنامه جهت توثیق اوراق بهادار

  در این خدمت نمونه وکالتنامه پیشنهادی جهت توثیق اوراق بهادار به متقاضی ارائه می‌گردد.

  پیگیری پرونده توثیق اوراق بهادار

  این خدمت امکان پیگیری مراحل انجام درخواست توثیق اوراق بهادار، رفع توثیق، فروش و استعلام اوراق بهادار توثیق شده را فراهم می‌نماید.

  استعلام مدارک و مستندات و فرآیند جهت تایید وکالتنامه فروش اوراق بهادار

  در این خدمت مدارک و مستندات ضروری جهت تایید وکالتنامه‌های با موضوع فروش اوراق بهادار و فرآیند موبوطه به متقاضی اعلام می‌گردد.

  درخواست نمونه وکالتنامه جهت فروش اوراق بهادار

  ddn.csd

  در این خدمت نمونه وکالتنامه پیشنهادی جهت فروش اوراق بهادار به متقاضی ارائه می‌گردد.

  شکایات، پیشنهادات و انتقادات

  در این خدمت امکان ثبت و پیگیری شکایات، پیشنهادات و انتقادات توسط سهامداران وجود دارد.

  دانلود کارپرداز از گوگل پلی

   

   

   

  var sabaVisionWebsiteID = “cc66c8d5-d762-4d35-bf6b-0deebd046fd1”; var sabaVisionWebsitePage = “ALL”

  ddn.csd

   

   

   

  چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

  روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

 • سیو سود
 • میانگین امتیاز 3.2 / 5. تعداد امتیاز: 19

  تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

  نظر

  نام *

  ایمیل *

  واقعا خجالت اوره.ی هفته هست نمیشه ورود کرد.حال بهم زنه کلش.خاک بر سرتون بی لیاقتها…

  در این سایت یک بار ثبت نام کردم اما بعد از آن دیگر نتوانستم واردش شوم و همش پیام میزد رمز را اشتباه وارد کرده ام
  درحالی که همه چیز را درست انجام دادن

  شکر خدا همیشه فیلتر زنگ هم میزنی میگن مشکل در حال رسیدگی هست

  تجلیح۱خریدم چجوری بهم تعلق میگیره

  چرا به سایت زینفعان دسترسی نداریم؟

  سلام ، لطفا بفرمایید سود سهام شرکت های زیر ازطریق کدام بانک پرداخت میشود. تشکرازهمکاری شما عزیزان
  ف


  دانلود pdf اصلی قانون رتبه بندی معلمان که شورای نگهبان آن را تصویب کرد
  دانلود pdf رتبه بندی قانون نظام رتبه‌بندی معلمان طی نامه‌ای از سوی رییس مجلس به رییس‌جمهور […]

  Downloads-icon

  DCSD.IN

  csd price list

  CSD Depot In DEHRADUN – Contact No,Office Address, E-Mail Details Available Here

  Prices are subject to change without notice, so customers should always check AFD CSD Online Portal for updates before making their purchase – afd.csdindia.gov.in login page ddn.csd

  No related posts.


  chandra prakash says

  November 30, 2021 at 11:41 am

  Bicycle available in csd canteen roorkee……….


  Naresh Bahadur Thapa says

  November 18, 2021 at 2:06 pm

 • سود بانکی ماهانه
 • Sir, I am ex Sub Maj/Hony Capt Naresh Bahadur Thapa, I have made payment for Nissan magnite XV on 11 Nov 2021 but yet no massage /e mail related to the LSO issued has received by me. Please informed me. Thanks


  Sachin negi says

  October 17, 2021 at 10:33 am

  Sir mujhe csd se scooty purchase karni hai ishke liye documents and procedure kya hai


  Harendra singh says

  October 26, 2021 at 12:00 pm

  Sir I am from NK Harendra Singh, Army electronic, Ekta Vihar, Dakra Bazar, Garhi Cantt Dehradun CSD dealer
  (1) Godrej RT Eonalpha 250B 25 RI JD code 8418, amount, 24,000.00,
  (2) Faber hood mercury HC TC BK 60 code 8414, amount 12,500.00, (3) Usha misty 25 LTR, code 8516, amont 8,500.00, have bought sir please send me these three same C S D rate list


  Haradhan Laru says

  May 25, 2021 at 9:55 am

  Sub Ami bankurar Joypur ps antorgoto Baital Uttarbar basindra Name: Haradhan Laru Ami army canteen service korte icchuk kivabe contact korbo Amar Priti aktu doya korun apnar help kamona kori


  Ram singh says

  May 24, 2021 at 3:29 pm

  Mahindra bolero top model


  sandeep says

  March 25, 2021 at 10:16 am

  Can you tell us CSD Depot office open 26 March to 5 April ?


  prabendra singh bisht says

  March 10, 2021 at 2:07 pm

  नमस्कार मुझे कार लेनी है CSD DEPOT में क्या क्या डोकोमेंट चाहिय प्लीज् बताना


  Gajendra says

  July 3, 2021 at 12:18 pm

  Csd car


  Shoorbir chand ramo says

  January 13, 2021 at 5:35 am

  This service is very poor .. noone attend calls in helpline number ..


  bharat singh says

  December 22, 2020 at 10:34 am

  Sir, it has been 1 week, the car booking amount has been deposited, no message related to the car reached me, sir! plzz inform


  BHUPAL BISHT says

  ddn.csd

  November 12, 2020 at 6:32 am

  Sir csd k throw 1 bullet nikalni thii royal infield standard 350 cc uske liye kya kya document chyea


  Kiran singh bisht says

  August 27, 2020 at 3:00 pm

  सर Ram ram
  Me AFD csd ke thorough soap kholna chahta hu.. Eshke liye kya karwahi kre..


  VPS RAWAT says

  October 23, 2019 at 10:04 am

  Dear sir , I am retired Sub Maj Vps Rawat, l tried to contact you, but phone no is not working.
  I want purchase 260 ltrs double door fridge,pl advise me the procedure to purchase the fridge through CSD canteen.
  Thanks
  VPS Rawat
  Sub Major
  Mob 9411371194


  Dinesh Chandra says

  August 15, 2020 at 6:32 am

  नमस्कार सर मैं दिनेश चंद्र फोन नंबर नहीं लगता है ऑफिस का आप मैं बाइक लेना चाहता हूं इसके लिए बताइए क्या-क्या डॉक्यूमेंट लगेंगे और अपाचे आरटीआर 160 डबल डिस्क please bataiye Army canteen Dehradun se bike chahie


  Manish Singh basnet says

  September 12, 2019 at 4:00 am

  Sir ji namaskar

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Comment *

  Name *

  Email *

  Website

  Δdocument.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Prices are subject to change without notice. The AFD CSD online portal is the best place to be up-to-date with all price changes.AFD CSD online portal Official website link available here – afd.csdindia.gov.in login page

  Copyright © 2022 · Magazine Pro on Genesis Framework · WordPress · Log in


  AFD Login Registration Guide PDFDownloads-icon

  DCSD.IN

  csd price list

  The objective of this Online Portal is to enable CSD beneficiaries including Serving and Retired personnel of Central Civil Services, Group ‘A’ Officers of the Defence Services and their spouses about 45 Lakh CSD beneficiaries including Serving & Retired personnel of Central Civil Services, Group ‘A’ Officers of the Defence Services and their spouses to avail the benefits under various schemes/programmes.

  The help desk provides support for end users when they are in need. These are the people who handle the incoming calls and emails to make sure that all queries are addressed in a timely manner. They even provide remote support for technical issues when the problem is too complex to be resolved by an in-person repair.ddn.csd

  Registering with afd.csdindia.gov.in is a simple process of filling out a few fields and providing some basic personal information.

  Navigate to the afd.csdindia.gov.in homepage and click on the Login Registration link in the middle of page of the screen to start registration

  Fill out all required information in the registration form

  Submit registration form by clicking on “Register” button at last

  Details Step Is Here

  If you are facing problems related to your registration, please call 0120-4699923. You can use this number for any issues related to registration.

 • علی فتحی
 • To contact CSD for any queries related to Price, Dealer List and Depot List please contact our Helpdesk at 022-35104486, 022-35104487, 022-35104488 or email id [email protected]

  Timing

  If you have any queries about our products and/or services, kindly contact the above numbers between 10:00 A.M – 5:00 P.M from Monday to Friday

  Prices are subject to change without notice, so customers should always check AFD CSD Online Portal for updates before making their purchase – afd.csdindia.gov.in login page

  Prices are subject to change without notice. The AFD CSD online portal is the best place to be up-to-date with all price changes.AFD CSD online portal Official website link available here – afd.csdindia.gov.in login page

  Copyright © 2022 · Magazine Pro on Genesis Framework · WordPress · Log in


  AFD Login Registration Guide PDFDownloads-icon

  DCSD.IN

  csd price list

  By dcsd Leave a Comment October 24, 2021

  The EMI Calculator helps to calculate EMI details with given information.

  EMI is the payment which the borrower makes every month towards loan repayment of the loan. EMI constitutes the principal amount, in addition to the certain amount of interest. An EMI is a fixed monthly payment made by borrowers to lenders. Payments are delivered on a recurring basis every month according to the terms of the contract.ddn.csd

  EMI = [P x R x (1+R)^N]/[(1+R)^ (N-1)],

  EMI is the monthly instalmentP is the principal AmountR is the rate of interest (the interest rate should be a monthly rate)N is the tenure of repayment (tenure should be in months)

  Step 1 : Enter the amount that you’re borrowing as a loan in the given loan amount range slider.

  Step 2 : Set the interest rate in the given range by using our range slider.

  Step 3 : when selecting your repayment plan, you can choose the tenure of the repayments which are months or years.

  Step 4: Specify the repayment period of your loan in the given range slider.

 • اطلاعات شاخص
 • Step 5: EMI is calculated with given information and listed with the principal and interest of repayment. It also has the complete list of every month’s EMI details with the balance amount in tabular format.

  Prices are subject to change without notice, so customers should always check AFD CSD Online Portal for updates before making their purchase – afd.csdindia.gov.in login page

  Filed Under: Uncategorized

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Comment *

  Name *

  Email *

  Website

  Δdocument.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Prices are subject to change without notice. The AFD CSD online portal is the best place to be up-to-date with all price changes.AFD CSD online portal Official website link available here – afd.csdindia.gov.in login page

  Copyright © 2022 · Magazine Pro on Genesis Framework · WordPress · Log in


  AFD Login Registration Guide PDFDownloads-icon


  afd.csdindia.gov.in login registration guideline pdf – Download here Downloads-icon

  DCSD.IN

  csd price list

  Prices Updated on December,2021

  Royal Enfield is a famous motorbike brand in India, which was first introduced to the Indian market in 2014. It is known for its rugged, utilitarian design and long history.The prices are given below:

  The new Royal Enfield All-New Classic 350 is a package of classicism and modernity. It possesses the best of both worlds – the classic looks, the feel, and the sound, with improved performance and technology. Royal Enfield Bullet CSD price of starting INR 1,24,617ddn.csd

  The Royal Enfield Interceptor CSD is the newest addition to the Royal Enfield line up. The motorcycle was launched in India in September 2019 with an introductory csd price of INR 2,43,489.

  Prices are subject to change without notice, so customers should always check AFD CSD Online Portal for updates before making their purchase – afd.csdindia.gov.in login page


  SC Unyal says

  March 8, 2022 at 3:41 pm

  i want to buy a bullet

 • شرکت آپ

 • Pradeep kumar says

  February 26, 2022 at 6:48 pm

  Sir muje ambala CSD rate chaaye royal Enfield motorcycle classic 350 k


  Veeresh kumar yadav says

  March 9, 2022 at 9:19 am

  Sir mujhe CSD price mai 350 classic khaki cular mai chahiye h


  Vijay says

  February 25, 2022 at 6:41 pm

  Please send me CSD price details 7337702082


  Vijay says

  February 25, 2022 at 6:42 pm

  Royal Enfield himilayan price CSD price send me


  MUDASIR says

  March 3, 2022 at 1:37 pm

  Top model royal enfield classic 350 price


  Avtar Singh says

  February 20, 2022 at 9:24 pm

  Sir black colour standard Bs6 new model CSD price kya hai


  GAJANAN PALVE says

  February 6, 2022 at 8:31 pm

  SIR WE DID REGISTER THE BULLET WE ALSO GOT APPROVAL BUT
  WHILE ORDERING THE BULLET THE WEBSITE IS NOT RESPONDING
  IT IS SHOWING THAT IT IS UNDER MAINTENANCE SINCE 15 DAYS ..
  HELP US AN REPLY PLEASE..


  RAMESAN . P says

  January 21, 2022 at 5:00 pm

  I want to purchase Royal Enfield 350 classic Halcyon green Duel chanel ABS, through Calicut CSD. when it was available & its price


  Arun kumar k k says

  January 16, 2022 at 6:53 pm

  Sir please fix a rate for Royal Enfield 350ccstealth black, I am waiting from 6 months


  Abhijeet jiskar says

  December 21, 2021 at 3:06 pm

  ddn.csd

  Stelth black 350 aviled


  Raghubir singh says

  October 26, 2021 at 12:25 pm

  New classic CSD price


  Abhishek Kumar Ray says

  October 11, 2021 at 12:11 pm

  blue colure royel enfield matore bike chaiye top model kya price hoga on road


  Jaga says

  October 3, 2021 at 6:12 pm

  When Next generation classic 350 model get updated in CSD


  rs yadav says

  September 7, 2021 at 10:29 pm

  sir I want RE EFI SIGNALS


  Basha says

  September 7, 2021 at 8:03 am

  Sir muja army colour chiya sir rate bathau sir


  Anshul Parmar says

  November 16, 2021 at 9:16 am

  Is the new classic 350 next gen available ? If yes what is the price of the signal varient marsh grey color?


  Ujjal says

  June 7, 2021 at 12:52 pm

  Royal Enfield classic 350 metelo silver price
  Please reply me


  Ashok Kumar says

  May 22, 2021 at 11:09 am

  Sir mujhe army colour me 350 cc royal Enfield chahiye CSD ki price list bhi send me contact no


  Akash says

  May 11, 2021 at 6:05 pm

  Sir
  Royal Enfield sultan 650 cc CSD Price


  Arbaz Khan says

  June 6, 2021 at 2:44 pm

  Royal infield bike chaiye emergency


  Lokesg says

  June 7, 2021 at 4:49 pm

  I want royal Enfield 350classic black csd price & contact no also


  Jitendra Singh says

  January 3, 2022 at 7:25 pm

  Please sir contact number 2 my contact number 7747085665


  SOHAN Singh says

  April 26, 2021 at 10:28 pm

  Sar mujhe all bike car CSD list chahie royal Enfield, royal Enfield bullet, sign bike


  Pramod says

  May 29, 2021 at 10:32 am

  Sir mujhe army colour me 350 cc royal Enfield chahiye CSD ki price list bhi send me contact no and dealer name and contect no chahiye

  Reply


  Tissan Kuriakose says

  January 14, 2022 at 3:36 pm

  Sir can you give me CSD price of Royal Enfield bullets please


  Ravinder Khatri says

  April 20, 2021 at 7:15 pm

  Is Royal Enfield Meteor available in CSD? If so what’s the price?


  Vipin Kumar says

  April 19, 2021 at 3:27 pm

  Royal Enfield dealer in Porbandar contact details


  Muni Lal Chauhan says

  April 8, 2021 at 9:39 pm

  Shri Sai chandra auto mobile s


  Amar kumar says

  March 31, 2021 at 1:54 pm

  Kindly notify me whether royal Enfield meteor available in csd or when it will be add to csd?


  Vinay says

  April 6, 2021 at 5:45 pm

  Yes


  Valte says

  April 6, 2021 at 6:56 pm

  Please send me royal Enfield meteor csd price


  JOSHY JOSEPH says

  March 25, 2021 at 12:22 pm

  LOOKING FORWARD TO BUY A ROYAL ENFIELD METEOR THROUGH CSD CANTEEN. KINDLY INTIMATE THE PRICE.


  Opin kumar says

  March 21, 2021 at 12:00 pm

  I want to new model classic 350 orange ember


  Kiran Kummari says

  March 10, 2021 at 10:37 pm

  Sand colour royal Enfield


  KIRAN says

  March 10, 2021 at 10:38 pm

  I want army colour sand model


  Pavan says

  March 5, 2021 at 6:20 pm

  9441046006
  I want bike
  Royal Enfield 350
  CSD price


  Mànikàndan says

  October 18, 2021 at 11:08 am

  Ràyàl enfield marsh gary classic350 in csd price


  grewal says

  February 15, 2021 at 9:43 pm

  price list kab tak aa jayegi ish saal ki kya koi bta सकता pls


  Shekhar Upreti says

  January 4, 2021 at 4:17 pm

  When will Meteor be available thru csd


  Rajesh singh says

  November 10, 2020 at 5:15 am

  When Bill’s will available


  Yaswanth says

  October 8, 2020 at 5:37 pm

  Plzz i want to buy royal Enfield can you help me by telling me the process


  Mahesh Singh gurjar gurjar says

  February 25, 2022 at 2:24 pm

  Mujhe royal Enfield nahin hai


  Nir Thapa says

  September 14, 2020 at 7:31 am

  I want Classic 350 EFI Black BS. VI


  Opin kumar says

  March 21, 2021 at 11:58 am

  I want to new model classic 350 orange ember

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Comment *

  Name *

  Email *

  Website

  Δdocument.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Copyright © 2022 · Magazine Pro on Genesis Framework · WordPress · Log in


  AFD Login Registration Guide PDFDownloads-icon

  DCSD.IN

  csd price list

  Prices updated on January,2022

  The Maruti Suzuki Alto is a popular compact car, which is available at a very affordable price. It’s the first car to be manufactured in India under the Maruti Suzuki umbrella.

  Maruti Suzuki Alto is an economical hatchback with a CSD price starting at 2.57 lakhs. This car has all the features that one would need in a small-sized vehicle, including power steering, alloy wheels, front fog lamps and engine immobilizer.ddn.csd

  Dowload Maruti Alto Brochure PDF :

  CSD Dealers >>>

  Maruti Suzuki Baleno CSD price in India starts at Rs. 5.09 Lakhs

  This is a top-notch supermini car with a fuel efficiency of 22.2 kmpl. It is equipped with all the latest safety features and technology to keep you on the move without any hassle.

  Dowload Maruti Baleno Brochure PDF :

  CSD Dealers >>>

 • تحلیل نمودار ارز دیجیتال
 • The Maruti Suzuki Celerio is a small hatchback, a subcompact car made by Suzuki Motors. The Celerio was launched in 2014 for the Indian market, at an introductory CSD price of Rs. 4.10 lakh

  Dowload Maruti Celerio Brochure PDF :

  CSD Dealers >>>

  The Maruti Suzuki Ciaz is a sedan, which was launched in October 2013. The car was initially priced at Rs.7.5 lakh and offers a seating capacity of five people. It has a 1.4 litre petrol engine and is available in two variants: the Maruti Suzuki Ciaz 1.4 Standard and the Maruti Suzuki Ciaz 1.4 Premium variant with an added

  Dowload Maruti Ciaz Brochure PDF :

  CSD Dealers >>>

  The Maruti Suzuki Dzire is one of the most popular car models in India. It is an affordable car with good fuel efficiency and good performance. The price starts at Rs 5.1 lakh for the entry-level variant, which includes all standard safety features like ABS, airbags, and power windows.

  Dowload Maruti Dzire Brochure PDF :

  CSD Dealers >>>

  The Maruti Suzuki EECO price LIST shows that the EECO comes at price tag of Rs 3.56 lakhs which is cheaper than most of its competitors in the market. Furthermore, the vehicle comes with features like regenerative braking system and wireless charging which are not available in other vehicles in this budget bracket.

  Dowload Maruti EECO Brochure PDF :

  CSD Dealers >>>

  The Maruti Suzuki ERTIGA is an SUV that was launched in India in March 2018. It has two variants- one is the petrol version that costs Rs.7 lakhs. The diesel variant, which starts at Rs 8.88 lakhs, offers a better fuel economy and will cost you less on monthly running costs.

  Dowload Maruti Ertiga Brochure PDF :

  CSD Dealers >>>

  The Maruti Suzuki Ignis is a compact crossover SUV which was launched in India in 2018. It was first showcased as a concept car at the 2017 Auto Expo and was officially introduced to the public at the 2018 Auto Expo. The Ignis is CSD priced between 441192 rupees and 659882 rupees for models .

  Dowload Maruti Ignis Brochure PDF :

  CSD Dealers >>>

  Dowload Maruti S-Cross Brochure PDF :

  CSD Dealers >>>

  Dowload Maruti S-Presso Brochure PDF :

  CSD Dealers >>>

  Dowload Maruti Super Carry Brochure PDF :

  CSD Dealers >>>

  The Swift CSD Cprice starts from INR 5 lakhs and goes as high as INR 7.4 lakhs for the top-end model.The Maruti Suzuki SWIFT is available in both petrol and diesel engine options to suit customer needs, with a range of variants for different needs.

  Dowload Maruti Swift Brochure PDF :

  CSD Dealers >>>

  Dowload Maruti Tour Brochure PDF :

  ddn.csd

  CSD Dealers >>>

  Dowload Maruti Vitara Brezza Brochure PDF :

  CSD Dealers >>>

  Dowload Maruti Wagon R Brochure PDF :

  CSD Dealers >>>

  Dowload Maruti XL6 Brochure PDF :

  CSD Dealers >>>

  Prices are subject to change without notice, so customers should always check AFD CSD Online Portal for updates before making their purchase – afd.csdindia.gov.in login page


  Kanhaiya Kumar says

  March 6, 2022 at 5:53 pm

  I want dd amount


  Sandip says

  February 14, 2022 at 10:19 pm

  Maruti ertiga vxi CNG kya have rank wale le sakte hai


  Mr Mangesh Dattatrey Nagarkar says

  February 10, 2022 at 4:55 pm

  I am 52 yrs old ESM live in raigad Maharahtra in mahad last 24th march 2021 I purchased car Baleno from CSD from Mumbai but it total loss in flood 22 jull 2021 so can me get second time same car ? please advice me
  If any GR for Naisargik Aapatti to realise from Canteen Store Department’s turms and condition
  If any sutable way to purchase new car from CSD Please inform me


  Vikram singh says

  March 12, 2022 at 5:53 pm

  Celerio car prices send me pls on csd canteen


  Mr Mangesh Dattatrey Nagarkar says

  February 10, 2022 at 4:50 pm

  I am 52 yrs old ESM live in raigad Maharahtra in mahad last 24th march 2021 I purchased car Baleno from CSD from Mumbai but it total loss in flood 22 jull 2021 so ca me get second time same car ? please advice me


  Vinod says

  October 24, 2021 at 7:04 am

  This price on road


  Sunny Pathania says

  September 14, 2021 at 5:23 pm

  Sir vitara breeza vxi csd price in Himachal and offers for diwali Or oct list


  Col Srikantha Seshadri says

  April 6, 2021 at 5:13 pm

  I donot understand as to why even after two months ore than Two months) of booking the Car WagaonR AGS ZXI 1.2 L is not made available. Is ther any problem in any particualr colour? Like I booked Nutmug Brown on 01 Feb, till today it does not look like that I will get it in this third month also. Then I booke for the same in another dealer for Magma Grey and the dealer says that it will take anything betwseen 30 to 45 days. Can some on explain the reason for this long waiting please?


  GOKULA N SAHU says

  March 29, 2021 at 9:23 pm

  what is the price of maruti suzuki vitara breeza in CSD? Can it be available for ESM in western odisha (sambalpur) and from which depot we can get cars through CSD. Please reply asap.


  Akhileshwar singh says

  February 14, 2021 at 10:52 am

  For new car purchase


  Suseel G says

  March 4, 2021 at 12:48 pm

  Dezire VXI amt


  Sachin Singh says

  June 8, 2021 at 10:35 am

  Yes

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Comment *

  Name *

  Email *

  Website

  Δdocument.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Prices are subject to change without notice. The AFD CSD online portal is the best place to be up-to-date with all price changes.AFD CSD online portal Official website link available here – afd.csdindia.gov.in login page

  Copyright © 2022 · Magazine Pro on Genesis Framework · WordPress · Log in


  AFD Login Registration Guide PDFDownloads-icon

  DDN AI400X2 Delivers 8X Better Efficiency Than the Competition and
  Hyper Optimizes Your HPC and AI Data Management

  Find out why NVIDIA chose DDN A3I storage to power one of the world’s most powerful AI supercomputers, and listen in to Prethvi Kashinkunti, Senior Data Center Systems Engineer at NVIDIA, share about the process of designing, building and administering deep learning supercomputers at NVIDIA.

  DDN A3I is deployed in the most demanding environments globally, including NVIDIA’s SELENE
  – Ranked in the Top 5

  DataDirect Networks (DDN®) Storage

  SIMPLIFIED

  ddn.csd

  Powerful data management solutions for data-centric AI, analytics and real time insight to unlock innovation in your datacenter and in the cloud.

  The pace of data growth is accelerating.

  Find out how AI-optimized Intelligent Infrastructure can help address these challenges.

  MEET YOUR

  FOR DATA-DRIVEN INNOVATION

  Best-in-Class Simplicity, Speed and Efficiency for AI Workloads.

 • پذیره نویسی بیمه اتکایی سامان
 • DDN IntelliFlash H6100 Hybrid Storage Solution.

  NEW!

  AI DATA STORAGE

  TCO ESTIMATOR

  To Optimize AI, Analytics and Real Time Insights

  AI and Analytics

  Turnkey end-to-end solutions optimized for AI.

  Web and Cloud

  Secure AI data in the cloud and the data center.

  Enterprise

  Unified flash storage for midrange AI and business applications.

  Enterprise At Scale

  Speed, massive scale and true flexibility for enterprise data.

  Government and Academia

  20 years of delivering the most powerful data solutions for HPC at scale.

  Life Sciences

  The complete life sciences data lifecycle platform.

  DDN and Tintri named in the latest Hype Cycle

  GARTNER is a registered trademark and service mark of Gartner, Inc. and/or its affiliates in the U.S. and internationally, and is used herein with permission. All rights reserved.

  DDN and NVIDIA present

  How to Build an

  AI SUPERCOMPUTER

  IN WEEKS

  Featuring NVIDIA’s DGX SuperPOD™ Solution
  with DDN Technology

  DDN and NVIDIA invited the Enterprise Strategy Group (ESG) to interview joint customers who have been running AI in production environments.

  See what these customers had to say.

  DDN’s A3I Optimizes the Entire AI Lifecycle

  A single scalable platform for all stages from ingest to archive, A3I offers complete integration into GPU and IPU environments for projects of all sizes.

  DDN’s IntelliFlash Simplifies Enterprise Infrastructure

  ddn.csd

  Run apps at the speed of memory while reducing footprint and power consumption. These streamlined, powerful appliances allow you to consolidate physical and virtual environments for maximum efficiency.

  DDN Supplies Value to 1000s of Deployments

  For Data Intensive Use Cases

  Powering the World’s Most Powerful Supercomputers

  Whether accelerating drug discoveries, increasing manufacturing yields, or applying new technologies to market analysis, enterprises need infrastructure that can deliver AI-powered outcomes.

  Global-Scale Natural Language Processing

  DDN designed and delivered an AI data platform in under 30 days that enables full GPU saturation on over 150 nodes.

  Making Safe, Intelligent Mobility a Reality

  DDN’s cost-effective hybrid solution manages 100s of PBs needed for global autonomous driving implementation.

  GPU-accelerated Clinical and Research Genomics

  With other storage vendors, our applications run 20X slower and GPUs waste 90% of cycles waiting for data to be delivered.

  DDN ON DEMAND

  Simply Migrate Data at Scale:

  MISSION IMPOSSIBLE?

  CHECK OUT OUR

  CUSTOMER SUCCESS STORIES

  DDN IS HERE TO HELP!

  How do DDN’s Proven Solutions

  Overcome the Biggest Challenges

  For Enterprise AI?

  This site uses cookies. Please see our Privacy Policy to learn more about how we use cookies and how to change your settings if you do not want cookies on your computer. By continuing to use this site without changing your cookies settings, you consent to the use of our cookies. Privacy Policy
  Accept

  [ Placeholder content for popup link ]
  WordPress Download Manager – Best Download Management Plugin

  QUESTIONS?
  Contact a Storage Specialist!


  READ ITDownloads-icon

  ddn.csd
  ddn.csd

  خرید شامپو تریاک دکتر اسکین
  خرید شامپو تریاک


  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *