کنترل خوردگی تکین کو

کنترل خوردگی تکین کو
کنترل خوردگی تکین کو

MC مديريت پيمان،
مهندسی مشاور و نظارت كارگاهی،
بازرسی نصب و راه اندازی (CONSTRUCTION)

بازرسی حین بهره برداری، انجام عملیات NDT Genral ،طرح ریزی و اجرای عملیات ضخامت سنجی تجهیزات و خطوط لوله

واحد بازرسی کالا و ساخت تجهیزات خارج از کشور از سال 1376 شروع به فعالیت نموده و در این راستا دفتر نمایندگی در کشور هلند نیز به ثبت رسیده است.
این بخش بازرسی درحال حاضر با داشتن 92 نفر بازرس پاره وقت و 26 شرکت بازرسی در خارج از کشور مشغول به فعالیت می باشد.

این شرکت با داشتن بیش از 200 نفر بازرس در داخل کشور مسئولیت بازرسی بسیاری از پروژه های بزرگ پتروشیمی و نفت و گاز را بعهده دارد. کنترل خوردگی تکین کو

واحد آسانسور شرکت تکین کو از سال 1387 دارای گواهینامه تائید صلاحیت بازرسی آسانسور از سازمان ملی استاندارد ایران می باشد.

بازرسي کمی و کیفی از فرآورده هاي نفتي ، پتروشیمیایی و معدنی صادراتي و وارداتي

لزوم اطمینان از کیفیت و کمیت کالاهای صادراتی و وارداتی، نیاز به حضور شرکت های بازرسی را در فرآیند بازرسی و صدور گواهینامه پررنگ کرده است.

با توجه به اینکه پدیده خوردگی همیشه به عنوان معضلی بزرگ برای صنایع مختلف مطرح بوده و سالیانه هزینه های زیادی را بر اقتصاد پروژه های ملی وارد می نماید، شرکت تکین کو از بدو تاسیس اقدام به ایجاد بخش کنترل خوردگی نموده است

امروزه یکی از راهبردهای کلیدی در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی در راستای حداکثر نمودن ارزش افزوده محصولات و به طبع آن ایجاد ارزش بلند مدت برای ذینفعان و سهام داران توجه خاص به مقوله بهره وری (Productivity) می باشد.

بی شک مدیریت هزینه ها بخصوص هزینه های مربوط به مصرف انرژی در فرایند تولید یکی از عوامل تاثیرگذار در بحث بهره وری و سودآوری صنایع بزرگ به ویژه صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و سایر صنایع انرژی بر می باشد.

 • دوره بورس
 • شرکت تکین کو همگام با روند رشد و توسعه ملی و ضرورت توسعه آموزش و تحقیقات، برای تحقق این مهم این واحد

  شرکت تکین کو با بیش از 8 سال سابقه اجرایی در زمینه آموزش و مدیریت دانش با استفاده از متخصصین و

  مدرسین مجرب در زمینه های فنی و مهندسی بخصوص زمینه بازرسی فنی و کنترل خوردگی آماده ارائه خدمات به

  کلیه شرکتها و ارگانهای ذیربط می باشد.

  گزارش تصویری مجمع سالانه شرکت بازرسی فنی وکنترل خوردگی تکین کو

  نشست هم اندیشی با حضور متخصصین صنعت نفت و مدیر عامل شرکت تکین کو

  آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بازرسي فني و کنترل خوردگي تکين کو نماد رتکو

  پیام تسلیت در پی درگذشت پدر بزرگوار همکار گرامی جناب آقای مهندس صداقتی

  پیام تسلیت به مناسبت درگذشت همكار گرامی جناب آقای شهریار نور بهبهانی

  پیام مدیر عامل شرکت تکین کو به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

  مهندس اکبر ترکان در گذشت

  پیام تبریک مدیر عامل محترم شرکت تکین کو به مناسبت عید سعید فطر

  پیام تسلیت مدیر عامل شرکت تکین کو به مناسبت درگذشت پدر بزرگوار مدیر عامل شستا

  بازدید رئیس ایمنی بهداشت و محیط زیست (HSE)شرکت تکین کو از مناطق عملیاتی

  بازرسی تجهیزات با روش حافظه مغناطیسی فلزات (MMM)

  بازرسی خوردگی از روی عایق با روش جریان گردابی پالسی Pulsed Eddy Current)PEC)

  بازرسی جوش با روشهای آرایه فازی و تافد(Phased Array, ToFD)

  بازرسی تجهیزات و تیوبهای مبدلهای حرارتی با تکنیک های Eddy Current، ET array و IRIS

  اجرای آنالیز شیمیایی فلزات و آلیاژها با دستگاه پرتابل (XRF PMI)

  التراسونیک دوربرد (Guided Wave Ultrasonic)

  بازرسی خطوط لوله، مخازن تحت فشار و مخازن ذخیره به روش التراسونیک

  بازرسی خطوط لوله، مخازن تحت فشار و مخازن ذخیره به روش (R-Scan, Theta Scan, RMS)

  کلیپ معرفی شرکت تکین کو

  معرفی شرکت تکین کو


  دانلود کاتالوگDownloads-icon


  دانلود کاتالوگDownloads-icon


  در یک نگاه

  شرکت تکین کو در سال 1372 با هدف ارائه خدمات بازرسی فنی و کنترل خوردگی به ویژه در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی توسط جمعی از متخصصان و مدیران ارشد صنایع پتروشیمی در قالب یکی از شرکت های تابعه شرکت سرمایه گذاری پتروشیمی تاسیس گردید. این شرکت همواره سعی داشته تا با جذب افراد متخصص ، مستعد و دارای توان فکری و اجرایی بالا، بستر مناسب برای همکاری هموطنان داخل و خارج از کشور را در شرکتی ایرانی با توان رقابت بین المللی فراهم نماید. با توجه به سرمایه گذارى کلان صورت گرفته از سوى این شرکت و خرید ادوات و تجهیزات مدرن آزمون هاى غیر مخرب از معتبرترین سازندگان دنیا و همچنین دارا بودن بازرسین مجرب به عنوان برترین شرکت ارائه کننده خدمات بازرسی فنی و کنترل خوردگی در ایران محسوب مى شود که تا به امروز پروژه هاى موفق و مهمى در زمینه کارى خود به انجام رسانده است. استقرار دفاتر نمایندگی در برخى کشورهای منطقه و کشور های اروپایی از جمله آلمان این شرکت را  قادر ساخته تا در خصوص بازرسى هاى خارجى توانمندتر از قبل عمل نماید. امید است که با تدابیر صورت گرفته مقدمات ورود به بازارهای بین المللی و کسب بیشترین سهم بازار داخلی تا سال 1402 فراهم آید.
  این شرکت در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های بازرسی فنی در ایران شناخته می شود که به عنوان اولین شرکت مهندسی مشاور، سهام آن در بورس عرضه شده است

  دانلود کاتالوگ عمومی شرکت

  دانلود کاتالوگ NDT

   

  کنترل خوردگی تکین کو

   
  رئیس : آقای بهمن  معین پور

  اعضا کمیته :آقایان  گودرزی (دبیر کمیته ) سلیمان سلطانی ، کمیل مظاهری فرد

   

  رئیس کمیته : آقای بهمن  معین پور 
  اعضای کمیته : آقایان  رضا یوسفی (دبیر کمیته ) ، محمد خداکرمی ، عباس محمودی ، آرش فراهانی ، علی جمالزهی

   

  رئیس کمیته :آقای عیسی غلامی

 • گشان کدال
 • اعضا کمیته :آقای احمد عبدلی (دبیر کمیته )، آقای حامد گلشنی و مدیر واحد مربوطه

   

  رئیس کمیته :آقای عیسی غلامی

  اعضا کمیته : آقایان رضا یوسفی (دبیر کمیته ) ،آقای احمد عبدلی 

   

  کارشناسی مهندسی برق الکترونیک

  کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

  کارشناسی ارشد مدیریت اجرائی

  دکتری مدیریت کسب و کار

  کارشناسی ارشد حسابداری


  دانلود کاتالوگDownloads-icon


  دانلود کاتالوگ عمومی شرکتDownloads-icon


  دانلود کاتالوگ NDTDownloads-icon


  صورتهای مالی سال مالی منتهی به 1399/12/30 (حسابرسی شده)Downloads-icon


  گزارش هیئت مدیره به مجمع Downloads-icon


  آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه دوره 12 ماهه منتهی به 1399/12/30Downloads-icon

  IT, Plannig and Programming

  شرکت تکین کو در سال 1372 با هدف ارائه خدمات بازرسی فنی و کنترل خوردگی به ویژه در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی توسط جمعی از متخصصان و مدیران ارشد صنایع پتروشیمی در قالب یکی از شرکتهای تابعه شرکت سرمایه گذاری پتروشیمی تاسیس گردید این شرکت در حال حاضر بعنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای بازرسی فنی در ایران شناخته می شود که بعنوان اولین شرکت مهندسی مشاور ، سهام (فهرست سهام داران عمده) آن در بورس عرضه شده است.

  شرکت تکین کو ضمن اخذ رتبه یک مشاوره و بازرسی از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و با دریافت تمامی گواهینامه های مربوطه از سازمان استاندارد وتحقیقات صنعتی ایران و بانک مرکزی و سایر ارگان های ذیربط داخلی و خارجی (فهرست گواهینامه های ملی و بین المللی) امکان ارائه خدمات فنی و مهندسی را به کلیه مشتریان و کارفرمایان (فهرست کارفرمایان) خود را طبق آخرین الزامات استانداردهای ملی و بین المللی را دارا می باشد.

  شبکه گسترده نمایندگی های داخلی و خارجی، این شرکت را قادر می سازد که خدمات مذکور را نیز در اقصی نقاط کشور و جهان ارائه نماید

  آدرس :
  نشانی دفتر مرکزی : تهران خیابان مطهری خیابان کوه نور پلاک 18 واحد 11
  تلفن :
  37- 88529728

  کنترل خوردگی تکین کو

  گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه سالیانه شرکت بازرسی فنی و کنترل خوردگی تکین کو (سهامی عام)

  حضور شرکت تکین کو در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز و پتروشیمی

 • نقشه بورس تهران
 • مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بازرسی فنی و کنترل خوردگی تکین کوی، روزدوشنبه 7خرداد ماه سال جاری برگزار می‌گردد.


  دریافت کاتالوگDownloads-icon


  دانلود کاتالوگDownloads-icon

  کلیه حقوق مادی و معنوی به تاپیکو تعلق دارد

  بورس، سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار

  کیفیت واژۀ دیر آشنایی است که با ساخت اولین وسیله توسط انسان‌های اولیه و به همراه آن در زندگی روزمرۀ جوامع وارد شد. جهت افزایش عمر مفید تجهیزات ساخته شده، لزوم بازنگری و استفاده از متریال‌های بهتر و به عبارتی استفاده از متریال‌هایی با کیفیت بیشتر مورد توجه تولید کنندگان و سازندگان اولیه قرار گرفت.

  صنعتی شدن جوامع و نیاز به تولیدات بیشتر و افزایش تنوع تولیدات، خطرات مالی و جانی زیادی برای تولیدکنندگان بوجود آورد و لذا کیفیت و لزوم رعایت استاندارد‌های ساخت و تولید وارد عرصۀ جدیدی از نیازها و الزامات تولید گردید.

  استاندارد، زبان مشترک جهت واردات و صادرات کالا، تجهیزات، محصولات، ماشین آلات، مواد غذایی و صنعتی و به عبارتی هرنوع محصول ساخته و تولید شده می‌باشد. لذا کنترل کیفیت و تطابق با استانداردها از الزامات اصلی ساخت، تولید و بهره برداری گردید.

  کنترل کیفیت رابطه مستقیم با میزان تولید، بهداشت، ایمنی، کاهش هزینه تولید و افزایش ضریب اطمینان خاطر تولید‌کنندگان و مصرف‌کنندگان دارد. بازرسی فنی و کنترل کیفیت، واژه‌هایی هستند که امروزه در بسیاری از فعالیت های تولیدی و صنعتی به آن پرداخته می شود.کنترل خوردگی تکین کو

  در پروژه‌های صنعتی، مانند پالایشگاه‌ها، پتروشیمی‌ها، نیروگاه‌ها و واحدهای دیگر تولیدی کنترل کیفیت و بازرسی فنی متداول، ضروری و بسیار حائز اهمیت می‌باشد، زیرا در کاهش تلفات جانی و مالی فوق العاده موثر است. امروزه در فعالیت‌های تولیدی و صنعتی و پروژه‌ای نمی‌توان با یک یادداشت یا یک صورتجلسه کار را به انجام رسانید، بلکه برای ثبت و ضبط تمام اطلاعات، مشخصات فنی، تاریخچه، مدت زمان سرویس، پرونده تعمیرات، نقشه و گزارشات و همچنین برنامه‌ریزی دوره‌ای نیاز به تشکیل بایگانی اطلاعات و یا شناسنامه دستگاه امری اجتناب‌ناپذیر و حیاتی می‌باشد. در این میان کنترل کیفیت و بازرسی فنی نقش مهمی را ایفا می‌کند.

   درباره شرکت تکین کو : شركت تكين كو در سال 1372 با هدف ارائه خدمات بازرسي فني و كنترل‌ خوردگي و ارائه روش‌های نگهداری و جلوگیری از پدیده‌های خوردگی و یا بررسی‌های علل شکست و از کار افتادگی دستگاه‌ها در صنايع نفت و گاز و پتروشيمي توسط متخصصان و مديران ارشد صنايع پتروشيمي، به عنوان يكي از شركت‌هاي تابعۀ شركت سرمايه‌گذاري صنايع پتروشيمي تاسيس گرديد و در اين مدت خدمات بسیار سودمندی را به اكثر واحدهای پتروشيمي و نفتی در حال بهره‌برداري ( مانند پتروشيمي بندر امام، پتروشيمي رازي، پتروشيمي آبادان، پتروشيمي اصفهان، پتروشيمي شيراز، لاوان، پتروشيمي خارگ و فن آوران و…) و واحدهاي در حال نصب و راه اندازي (مانند پتروشيمي اروند، طرح متانول پترو شیمی خارگ، پليمر كرمانشاه، پتروشيمي فجر، پتروشيمي غدير، شيمي بافت، تندگويان، امير كبير ،NGL سيري، مناطق نفت خیز، شرکت های گازی و نیز واحد های صنعتی بخش خصوصی و .. ) ارائه نموده است.

  ارائه خدماتی مانند بازرسي فنی، كنترل خوردگي، نظارت بر ساخت و راه اندازی، بازرسی کالا و بررسی و گزارش علل حادثه و ارائه دستورالعمل های تعمیراتی و بازسازی در موارد بسیار بحرانی و اتفاقات ناگوار در مجتمع‌های پتروشیمی.

  تکین کو در حال حاضر يكي از بزرگ‌ترين و معتبرترين شركت‌هاي مشاور و بازرسي فنی در ايران بوده و اولين شركت مشاور مي‌باشد كه سهام آن در بورس عرضه شده است. اكنون شركت تكين‌كو با اخذ رتبه يك مشاوره و بازرسي از معاونت راهبردي رياست جمهوري و با سابقه درخشان و قابل توجه و متخصصان زبده و همچنين كمك از شركت‌هاي معتبر خارجي در حال خدمت‌رسانی به صنایع مختلف می‌باشد.

  منبع مطلب و اطلاعات بیشتر: وب‌سایت شرکت تکین‌کو

 • سامان کیش
 • گفتگو و اخبار درباره رتکو (نماد شرکت تکین کو در بورس)

   

   

  قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

  در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و… به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید.
  ***
  در توئیتر فالو کنید:
  https://twitter.com/jahandide

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  ما در بورسینس به شما کمک می‌کنیم:

  • منابع درآمد دیگری برای خودتان بسازید
  • کسب‌وکارتان را رشد دهید
  • ارزش پول‌تان را در برابر تـورم حفظ کنید
  • از سرمایه‌تان برای کسب سود استفاده کنید
  • سرمایه‌گذاری موفق‌تری داشته باشید

  درباره بورسینس بیشتر بدانید

  ایمیل‌تان را وارد کنید تا جدیدترین مطالب به ایمیل‌تان ارسال شود:

  بعد از ثبت ایمیل لینک تایید برایتان ارسال می‌شود، لطفا روی آن کلیک کنید

  سلب مسئولیت: در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری (اوراق بهادار، بازار آتی، طلا و ارز و…) ارزش دارایی‌ها ممکن است به سرعت تغییر کند و ریسک از دست رفتن سرمایه وجود دارد. محتوای موجود در سایت بورسینس صرفا جهت اطلاع‌رسانی است و نظرات شخصی نویسنده را منعکس می‌کند. بورسینس هیچ منفعت یا مسئولیتی در قبال سود و زیان کاربران ندارد و مسئولیت استفاده از تمامی مطالب و محتوای سایت بر عهده کاربران است.

  Copyright © Bourseiness 2013-2019

  کپی‌برداری از مطالب این سایت به هرشکل، غیرمجاز و غیرقانونی است.

  کنترل خوردگی تکین کو
  کنترل خوردگی تکین کو

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *