کسب درامد یوتیوب


کسب درامد یوتیوب
کسب درامد یوتیوب

مدت زمان
مطالعه این
مقاله
15 دقیقه

کسب درآمد از یوتیوب با اینکه برای شهروندان ایران کمی دشوار می باشد اما بسیار عالی است. یکی از مزایای Youtube برای ایرانیان کسب درآمد دلاری است که با وضعیت فعلی در صورتی که بتوانید درآمد دلار داشته باشید، بسیار مفید خواهد بود. اما حقیقتی که وجود دارد این است که به دلیل تحریم ها، کسب درآمد از یوتیوب کمی برای ایرانی ها سخت شده است. درست مثل آموزش سئو و روش های کسب درآمد از آن، روش های مختلفی برای کسب درآمد از یوتیوب نیز وجود دارد؛ اما ما در این مقاله به کسب درآمد از یوتیوب از طریق بازدید ویدئوها میپردازیم و سعی می کنیم تمامی نکات از جمله مشکلات کسب درآمد از یوتیوب در ایران را نیز بگوییم، در صورتی که سوالی داشتید می توانید از بخش نظرات مطرح کنید.

یوتیوب به ازای هر بازدید چقدر پول می دهد؟ یکی از سوالاتی که ممکن است در ذهن شما به وجود بیاید همین است. ممکن است افرادی را در یوتیوب دیده باشید که از امکانات حرفه ای و زندگی مرفه خود فیلم می گذارند و این سوال برایتان پیش بیاید که این افراد چه مقدار درآمد دارند. به طور دقیق نمیتوان گفت دقیقا چند دلار یوتیوب پول می دهد؛ یوتیوب به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید حدودا بین ۱ تا ۲ دلار به شما پول می دهد. اما به این موضوع دقت کنید که یوتیوب در ازای دیدن تبلیغ های ویدئو شما پول می دهد. گاهی اوقات بیننده هنگام نمایش تبلیغ چند ثانیه فیلم را رد می کند تا تبلیغ نمایش داده نشود، یا از ابزارهای مسدودکردن تبلیغ استفاده می کنند و یا از نسخه premium یوتیوب استفاده می کنند، در این صورت یوتیوب برای این بازدیدها به شما پولی پرداخت نخواهد کرد.

شاید با خود بگویید این مبلغ ناچیز و کم است اما اجازه دهید با جزئیات بیشتری توضیح دهیم؛ حتما دیده اید که اکثر فیلم ها حداقل دو تبلیغ دارند، شما می توانید چندین تبلیغ را در فیلم خود قرار دهید. ۱۰۰۰ بازدید که بالاتر گفته شد، فقط برای یک تبلیغ است، اما اگربه طور مثال ۴ تبلیغ در ویدئو خود قرار دهید، یوتیوب در ازای هر ۱۰۰۰ بازدید حدودا بین ۴ تا ۸ دلار به شما پول می دهد. اگر هر فیلم شما تقریبا ۱۰۰ هزار بازدید داشته باشد و ۴ تبلیغ در آن قرار دهید، در ازای هر فیلم تقریبا ۴۰۰ دلار درآمد خواهید داشت، دقت کنید در ازای هر یک فیلم!

نکته ای که وجود دارد این است که یوتیوب بابت فیلم های علمی بیشتر پول می دهد. در صورتی که بتوانید فیلم های آموزشی جذاب و پرمخاطب تولید کنید، درآمد شما از سایرین بیشتر است.کسب درامد یوتیوب

حالا وقتشه! اینو بخون: آموزش ساخت کانال در youtubeپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

آموزش کسب درآمد از یوتیوب خیلی ساده است و یوتیوب یکسری شرایط دارد برای اینکه یک کانال بتواند کسب درآمد کند. اگر شما قصد کسب درآمد از یوتیوب را دارید باید این شرایط را داشته باشید. شما باید ۱۰۰۰ مشترک (Subscribe) و ۴۰۰۰ ساعت نمایش فیلم داشته باشید. به این موضوع دقت داشته باشید که شما باید در ۱ سال اخیر این آمار را داشته باشید و ۱۲ ماه گذشته برای یوتیوب ملاک است، یعنی برای فعال شدن قابلیت کسب درآمد از یوتیوب باید در ۱۲ ماه اخیر، هزار سابسکرایب و ۴ هزار ساعت نمایش داشته باشید. به دست آوردن ۴ هزار ساعت نمایش راحت تر از ۱۰۰۰ مشترک است، شما باید تمرکز اصلی تان را بر روی رسیدن به هزار مشترک بگذارید.

بعد از اینکه شرایط بالا را داشتید، می توانید به یوتیوب استودیو خود مراجعه کنید و درخواست بررسی دهید، بعد از بررسی و تایید کانال شما توسط یوتیوب، شما می توانید کسب درآمد خود را آغاز کنید و برای فیلم های خود تبلیغ بگذارید.

همانطور که گفته شد به دلیل تحریم هایی که وجود دارد کسب درآمد از یوتیوب در ایران کمی دشوار است. شما برای اینکه بتوانید از یوتیوب پول برداشت کنید و کارهای مالی خود را با یوتیوب انجام دهید، نیاز به حساب Google AdSense دارید. در حال حاضر امکان ساخت این حساب برای افراد ساکن ایران وجود ندارد. شما می توانید اگر دوست یا آشنایی در خارج از کشور دارید از او بخواهید تا حساب را به نام خود ایجاد کند تا شما بتوانید از آن استفاده کنید. در این حین مراقب افراد سودجو نیز باشید چرا که می توانند پول شما را ندهند، بنابراین سعی کنید فردی قابل اعتماد پیدا کنید.

افتتاح حساب گوگل ادسنس نیازمند حساب بانکی و آدرس است و متاسفانه آدرس از کشور ایران را تایید نخواهند کرد و همچنین حساب های بانکی ایرانی. سعی کنید از روش های درست و قانونی کار خود را پیش ببرید، چون در صورتی که یوتیوب متوجه شود که او را دور زده اید، ممکن است کانال شما را ببندد و تمام زحمات شما هدر رود.

 • نحوه ی خرید بیت کوین
 • نه تنها در قسمت تایید حساب، در کل فعالیت خود فکر دور زدن یوتیوب را از سر خود بیرون کنید. شاید همان لحظه متوجه نشود اما الگوریتم های یوتیوب روز به روز در حال توسعه و پیشرفته شدن هستند و بالاخره یک روزی متوجه می شود که شما قصد داشتید یوتیوب را فریب دهید!

  حالا وقتشه! اینو بخون: کسب درآمد از پینترستپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

  یکی از موضوعاتی که خیلی در رابطه با کسب درآمد از یوتیوب مطرح می شود بازدید و سابسکرایب جعلی و یا همان فیک است. این اتفاق امکان پذیر است و شما می توانید این کار را برای کانال خود انجام دهید، اما همانطور که بالاتر نیز گفته شد، یوتیوب بازدید و سابسکرایب شما را بررسی می کند. این بررسی فقط مخصوص زمان کسب درآمد (Monetization) نیست و مدام این کار را انجام می دهد. یوتیوب بازدید و Subscribe فیک را به راحتی تشخیص می دهد و آن را کم می کند.

  بنابراین فکر دور زدن یوتیوب را از سر خود بیرون کنید چرا که ممکن است عواقب جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.

  پیشنهاد ما به شما این است که کسب درآمد از یوتیوب را جدی بگیرید و کار خود را از همین امروز شروع کنید. گاهی اوقات حتی برخی افراد هستند که کانال شما را خریداری می کنند. درست است که کسب درآمد از یوتیوب در ایران کمی دشوار است، اما شما فعالیت خود را شروع کنید و سعی کنید به ۱۰۰۰ مشترک و ۴۰۰۰ ساعت نمایش برسید. حتما به این نکته دقت داشته باشید که اگر میخواهید یک یوتیوبر موفق باشید، باید صبر داشته باشید.

  در روزهای ابتدایی و حتی چند ماه اول ممکن است استقبال زیادی از ویدئوهای شما نشود و شما نباید ناامید شوید. اکثر یوتیوبرهای موفق، بعد از ۱ یا ۲ سال به موفقیت رسیده اند. به تجهیزات استودیویی هم نیازی ندارید، می توانید با امکانات کم کار خود را شروع کنید مانند بسیاری از یوتیوبرهای موفق! همچنین پیشنهاد می شود در صورتی که کانال شما تایید شد و قادر به گذاشتن تبلیغ در ویدئوهای خود بودید، سعی کنید به صورت استاندارد تبلیغ قرار دهید.

  متاسفانه برخی کانال ها تعداد بسیار زیادی تبلیغ در ویدئوهای خود قرار می دهند که این باعث اذیت شدن بیننده خواهد شد و کاربران اصلا چنین چیزی را دوست ندارند. تعداد استاندارد تبلیغ ها بستگی به زمان ویدئو دارد و شما باید با توجه به مدت زمان ویدئو تبلیغ قرار دهید. شما هر کاری که بلدید را می توانید در یوتیوب درباره آن فیلم گرفته و منتشر کنید.

  حالا وقتشه! اینو بخون: بازاریابی در یوتیوبپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

  یکی از مسائل مهمی که باید در مورد کسب درآمد با یوتیوب با آن سروکار داشته باشید، قانون کپی رایت می باشد؛ قانون کپی رایت در سراسر دنیا بسیار سخت گیرانه است. اکثر اوقات بابت دانلود غیرقانونی، جریمه نقدی زیادی در انتظار آن فرد است. یوتیوب در سال های اخیر بسیار هوشمند و پیشرفته شده و در بحث کپی رایت بسیار سخت گیرانه عمل می کند. اگر شما تنها برشی از یک آهنگ را در فیلم خود قرار دهید، یوتیوب به راحتی تشخیص می دهد و اجازه کسب درآمد را به شما نمی دهد.

  اگر از محتوای فرد دیگری در فیلم خود استفاده کنید، آن فرد می تواند به یوتیوب درخواست دهد تا درآمد شما از آن فیلم را برای خودش واریز کند و یا می تواند درخواست حذف ویدئو شما را بدهد و یوتیوب هم این کار را انجام می دهد و فیلم شما را حذف می کند. یوتیوب بعد از تشخیص کپی بودن، به صاحب اثر نیز اطلاع می دهد که شما در ویدئوتان از او کپی کرده اید. نکته ای که بسیار جالب است ادیتور پیشرفته این شبکه اجتماعی است. یوتیوب این امکان را به شما می دهد که آن قسمتی که کپی است را یا حذف کنید، یا بیصدا کنید و یا جایگزین کنید.

  شناسه محتوا در یوتیوب یا کانتنت آی دی، یک تکنولوژی‌ است که توسط گوگل جهت ردیابی و شناسایی محتوا‌های دارای حق انتشار در یوتیوب استفاده می شود. برای هر محتوایی که در این سیستم شناسه محتوا ثبت شود، حق انتشار محفوظ در نظر گرفته شده و در صورت انتشار آن توسط کانال های دیگر، صاحب اثر می تواند آن را مسدود کرده یا درآمد حاصل از آن را به خود اختصاص دهد.

  پروژه Content ID در سال 2007 شروع به کار کرد و تا سال 2016، توسعه یافت. این پروژه برای گوگل حدود 60 میلیون دلار هزینه داشت و توسط آن حدود 2 میلیارد دلار به صاحبان محتوا‌ های دارای کانتنت آی دی پرداخت شده است. تا سال 2018، گوگل مبلغی حدود 100 میلیون دلار را در این پروژه سرمایه گذاری کرده است.

  Content ID یک شناسه برای محتواهای دارای حق انتشار ایجاد کرده و آن را در یک دیتا بیس ذخیره سازی می کند. زمانی که یک ویدیو در یوتیوب بارگذاری شود، موارد مربوط به آن در دیتا بیس ذکر شده بررسی می شود و در صورت یافتن موارد مطابق، به عنوان نقض حقوق کپی رایت شناخته شده و اصطلاحا flag می شود.

  هنگامی که این رویداد رخ می دهد، صاحب اثر یعنی کسی که شناسه محتوا به نام او ثبت شده است، می تواند محتوای خود را در کانال کپی کننده مسدود کند، میزان بازدیدهای آن ویدیو را مشاهده کند، یا تبلیغاتی را در آن درج کرده و درآمد آن را به صورت خودکار به حساب خود منتقل کند.

  برای یوتیوبرهایی که دارای شرایط و معیارهای خاصی می باشند ثبت شناسه محتوا و بخصوص پیگیری های بعد از آن آسان تر است. در بحث کسب درآمد از یوتیوب باید توجه ویژه‌ای به شناسه محتوا در یوتیوب داشت و مراقب بود از محتواهای دارای کانتنت آی دی در کانال استفاده نشود. همچنین باید برای محتواهای با ارزشی که خودتان تولید کرده اید، شناسه محتوا ثبت کنید.

  پیشنهاد خود یوتیوب استفاده از کتابخانه یوتیوب است. شما می توانید با مراجعه به YouTube Library از آرشیو آهنگ های بدون کپی رایت استفاده کنید و با توجه به مقدار زمانی که نیاز دارید آهنگ مورد نیاز خود را یافته و دانلود کنید.

  حالا وقتشه! اینو بخون: ساخت گوگل ادسنس برای یوتیوبپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

  ممکن است با افراد و یا شرکت هایی رو به رو شوید که پیشنهاد همکاری و افتتاح حساب گوگل ادسنس برای شما بدهند. این کار به هیچ عنوان توصیه نمی شود و بسیار پرریسک و خطرناک است، اما در صورتی که شناخت کافی از آن شخص و یا شرکت دارید و از معتبر بودن آن اطمینان دارید، می توانید همکاری کنید. این نکته را حتما مدنظر داشته باشید که کل درآمد شما برای آن شخص واریز می شود و می تواند آن پول را به شما ندهد. در صورتی که این اتفاق بیفتد شما چه در ایران و چه در خارج از ایران هیچگونه شکایتی نمی توانید انجام دهید. دلیل آن هم بسیار واضح است، شما خودتان آن حساب را به گوگل معرفی کرده اید و نباید حساب دیگران را برای امور مالی خود معرفی کنید. علاوه بر این در صورتی که از داخل ایران بتوانید شکایت کنید و آن شخص خارج از کشور باشد، کار بسیار سخت و حتی شاید نشدنی پیش رو خواهید داشت.

  در صورتی که شما بتوانید حساب گوگل ادسنس بسازید و آن را وریفای کنید، برداشت درآمد و تبدیل آن به ریال کار ساده ای خواهد بود و شرکت های معتبر بسیار زیادی هستند که درآمد شما را به ریال تبدیل کرده و آن را برایتان واریز خواهند کرد؛ اما اصلی ترین مانع سر راه ایرانیان وریفای حساب گوگل ادسنس است که باید بسیار در آن دقت کنید و مراقب باشید.

  اگر از دوستان و آشنایان در خارج از کشور دارید می توانید این موضوع را با آنها در میان بگذارید تا عملیات تایید را برای شما انجام دهند. این تایید صرفا شامل آدرس نمی شود؛ کلیه اطلاعات باید برای آن شخص باشد و حساب بانکی نیز باید برای آن شخص باشد. اگر در حال حاضر نمی توانید خودتان و یا دیگران حسابتان را وریفای کنید، سعی کنید فعالیت خود را آغاز کنید و دنبال کننده های خود را جذب کنید. حتی اگر کسب درامد از یوتیوب شما از طریق بازدید هم نباشد، روش های دیگری مانند تبلیغات و اسپانسری وجود دارد که می توانید آن را انجام دهید.

  در این بخش از مقاله می خواهیم استراتژی هایی را برای کسب درآمد در موتور جستجوی یوتیوب ارائه کنیم که حالت کلی داشته و ممکن است برای پیاده سازی آن ها در ایران، مشکلاتی سد راه شما باشد.

  برنامه YouTube Partner به این صورت است که به طور منظم یوتیوبرها به ​​ویژگی های ویژه موجود در این پلتفرم دسترسی پیدا می کنند.

  برای کسب درآمد در یوتیوب نیازی به یوتیوب پارتنر شدن ندارید (فقط راه‌اندازی یک حساب AdSense و گرفتن بازدید برای انجام این کار کافی است)؛ اما بهتر است بدانید که یوتیوب پارتنر بودن این کار را بسیار آسان تر می کند.

  یوتیوب پارتنرها به چندین روش کسب درآمد دسترسی دارند: نه فقط تبلیغات، بلکه حق اشتراک Premium و ویژگی هایی خاص دیگر.

  چگونگی تبدیل شدن به یک یوتیوب پارتنر:

  مرحله 1: ساخت کانال در یوتیوب

  مرحله 2: کانال خود را به اندازه کافی رشد دهید که مطابق با شرایط YouTube Partner Program باشد.

  مرحله 3: حساب AdSense خود را راه اندازی کنید.

  مرحله 4: تحقیق در مورد ویژگی های کسب درآمد جدید خود.کسب درامد یوتیوب

  مرحله 5: تمرکز ویژه بر روی رعایت کردن قوانین یوتیوب.

  همیشه یادتان باشد که شما قبل از یک کارآفرین، یک تولید کننده محتوا هستید؛ همچنین همواره به یاد داشته باشید که قبل از اینکه یک تولید کننده ویدئو باشید، یک کارآفرین هستید که این یعنی شما در حال حاضر یک محصول یا خدمات برای ارائه دارید یا در حال چیدمان استراتژی بازاریابی یوتیوب خود برای به فروش رساندن محصولتان هستید.

  اگر با این نگاه بخواهید محصولات و خدمات خود را در یوتیوب به فروش برسانید، مطمئن باشید یک استراتژی با دوام را برای خود و کسب و کارتان انتخاب کرده اید.

  مراحل به فروش رساندن یک محصول در یوتیوب:

  مرحله 1: محصول خود را تصور و طراحی کنید.

  مرحله 2: محصول خود را بسازید.

  مرحله 3: یک لندینگ پیج برای محصولتان در سایت خود ایجاد کنید.

  مرحله 4: قفسه کالایی یوتیوب پارتنر خود را فعال کنید.

  مرحله 5: محصول خود را در ویدئوهایی که منتشر می کنید، تبلیغ کنید.

  مرحله 6: کاربران را کانال یوتیوب خود را به لندینگ پیج سایتتان دعوت کنید.

  یکی از مزیت هایی که یوتیوب در مقایسه با اینستاگرام دارد، این است که لزومی ندارد که شما حتما یک اینفلوئنسر باشید تا بتوانید تبلیغات بگیرید. اگر شما به هر نحوی بتوانید بازدید خوبی در یوتیوب داشته باشید، می توانید با برندهای متعدد، ارتباط گرفته و در نهایت تبلیغ آن ها را در ویدئوهای خود انجام دهید.

  در این شیوه از کسب درآمد در موتور جستجوی یوتیوب، مراحل شروع تا به نتیجه رسیدن به می توان در سه قدم زیر خلاصه کرد:

  درست است که این مراحل در ایران هنوز آنطور که باید و شاید همانند تولید محتوا با ترفندهای اینستاگرام، باب نشده است؛ اما باز هم برندهایی هستند که می توانید با آن ها مذاکراتی در مورد تبلیغات داشته باشید.

  این استراتژی برای کسب درآمد از YouTube شامل چند بخش متفاوت است؛ اما همه آن ها یک ویژگی مشترک دارند: شما باید شرایطی را فراهم کنید تا طرفدارانتان به راحتی بتوانند با کارت اعتباری خود از شما قدردانی کنند!

  مرحله 1. میزبان لایوهایی شوید که در آن افراد می توانند از Super Chat استفاده کنند

  در اوایل سال 2017، یوتیوب ویژگی Super Fan Funding قبلی خود را جایگزین Super Chat کرد. سوپر چت یک ویژگی خاص است که فقط برای YouTube Partners درحین لایو در دسترس می باشد.

  طرفداران شما می توانند نظرات خود را در سوپر چت، به شکل بهتری ارائه کنند؛ این امکان، برای مدت زمان مشخصی بسته به میزان پرداختی آن ها، پین خواهد شد.

  مرحله 2. طرفداران خود را تشویق به عضویت در کانال کنید

  YouTube این امکان را دارد که به بینندگان خود اجازه دهید تا عضو کانال شما بشوند. در عوض، آن ها می توانند دسترسی های اختصاصی برای شرکت در لایوهای شما را داشته باشند.

  مرحله 3. طرفداران خود را تشویق کنید که اشتراک YouTube Premium را بخرند

  این مرحله به طور غیر مستقیم  می تواند برای کانال شما سود داشته باشد. وقتی اعضای YouTube Premium محتوای کانال شما را تماشا می کنند، هزینه اشتراک آن ها را کاهش می یابد (این مسئله برای دیگر کانال ها هم صدق می کند).

  یوتیوب در این مسئله مثل اینستاگرام یا تلگرام نیست که هرکس دلش خواست بتواند محتوای شما را کپی کرده و به نام خود پخش کند. اگر بتوانید محتواهایی تولید کنید که به حد کافی وایرال و دیده بشوند؛ مطمئن باشید کانال های معتبر خواستار مجوز شما خواهند شد تا بتوانند از محتوای شما نسخه ای برای کارهای خود داشته باشند. این در هر حال یک استراتژی بی نظیر برای کسب درآمد از یوتیوب است اما نیازمند تلاش، پشتکار، متفاوت بودن و البته کمی شانس است.

  کسب درآمد از یوتیوب بدون ساخت ویدیو، ویژه کسانی که به هر دلیلی نمی خواهند خودشان محتوای ویدیویی تولید کنند که به این روش repost نیز گفته می شود. بر اساس این روش شما می توانید ویدیو هایی که سایرین تولید می کنند را دانلود کنید، سپس آن ها را تا حد قابل قبولی که توسط قانون کپی رایت یوتیوب جریمه نشوند ویرایش کرده و در انتها آن ها را در کانال خود منتشر کنید.

  برای انجام این روش بهتر است همیشه شبکه های اجتماعی مختلف که در آن ها ویدیو منتشر می شود (بخصوص خود یوتیوب)، به خوبی رصد کنید و به محض انتشار ویدیو های جذاب و کاربرپسند آن ها را دانلود کرده و عملیات ویرایش را شروع کنید.

  همچنین برای مشاهده پربازدید ترین ویدیو های موجود در یوتیوب، می توانید در قسمت سرچ عبارت Top 10 را جستجو کرده، سپس از قسمت فیلتر گزینه Creative Commons را انتخاب کنید. ویدیو هایی که در این قسمت نمایش داده می شوند پر بازدید ترین ویدیو ها می باشند و برای ترکیب و ویرایش جهت ساختن محتوای جدید، بسیار مناسب هستند.

  ترکیب خلاقانه چندین ویدیو و مرتبط سازی آن ها با یکدیگر، می تواند موجب شود هم ویدیو های جذابتری داشته باشید، هم شما را از جریمه شدن توسط قانون کپی رایت دور خواهد کرد.

  هنگام استفاده از این روش باید بسیار محتاطانه عمل کنید؛ زیرا هوش مصنوعی تشخیص کپی رایت یوتیوب بسیار قوی است، بنابراین باید تا حد ممکن روی ویدیو هایی که مورد استفاده قرار می دهید تغییرات لازم را ایجاد کنید. برای این کار می توانید از شطرنجی کردن بخشی از تصویر، برش آن، تغییر در صوت، اضافه کردن موزیک و… استفاده کنید.

  در قوانین کپی رایت یوتیوب ذکر شده است که اگر می خواهید از ویدیو های دارای حق انتشار استفاده کنید، باید تغییرات بسیار زیاد و خلاقانه‌ای را در آن ها ایجاد کرده، سپس مجاز به انتشار آن ها می باشید.

  یکی از مواردی که می تواند در کسب درآمد از یوتیوب بسیار موثر باشد، سئو یوتیوب است؛ زیرا سبب می شود به طرز چشم گیری بازدید ویدیو ها افزایش یابند. این امر شباهت زیادی به سئو سایت دارد. در بهینه سازی سایت جهت افزایش ورودی از گوگل، باید عباراتی که کاربران با هدف رسیدن به محتوای شما، جستجو می کنند را پیدا کرده و از آن ها در قسمت های مختلف محتوای سایت استفاده کنید. در یوتیوب نیز باید همین کار انجام شود.

  شما باید مطابق با موضوع ویدیو خود، به دنبال عباراتی باشید که کاربران آن ها را جستجو می کنند، سپس از آن عبارت ها در عناوین، دیسکریپشن و تگ های ویدیو های خود استفاده کرده تا بازدید آن ها را افزایش دهید.

   بهترین راه برای یافتن کلمات کلیدی مناسب، استفاده از پیشنهاداتی است که در سرچ باکس یوتیوب ارائه می شوند. برای انجام این کار کافی است عبارات کلیدی ویدیو خود را در سرچ باکس یوتیوب تایپ کرده و عباراتی را که به صورت پیشنهادی نمایش داده می شوند را یادداشت کنید. این عبارات، عباراتی هستند که توسط کاربران در موضوع مدنظر شما، بیشترین جستجو را داشته‌اند.

  تگ ها به اندازه عنوان و دیسکریپشن در بهینه سازی ویدیو های یوتیوب تاثیر گذار نیستند؛ اما بازهم نکاتی برای آن ها وجود دارند که باید رعایت شوند:

  خیلی عالی و دقیق توضیح دادید.اما یه سوالی دارم در مورد کپی رایت:یه افرادی هستن ک فیلم های سینمایی رو در یوتویوب قرار می دن و پول زیادی هم میگیرن،ایا این کپی رایت نیست؟

  سلام ممنونم از مطلب خوبتون . من چند سوال دارم . الان برای اکانت ساختن حتما باید از شماره تلفن خارج از کشور برای ساخت جیمیل و تایید کانال و تایید ادسنس استفاده کرد ؟ ادسنس رو فکر می کنم حتمی هست ولی آیا الزامیه حتی برای تایید کانال و جیمیل ؟ مورد بعد اینکه من اگه الان کانال بسازن برام یا خودم از ایران بسازم ، با چه ابزار عبور از تحر یمی برم داخلش خوبه که اکانت یوتوب حساس نشه ؟ حتما همیشه باید با وی پی اس برم تو ؟

  سلام و درود
  بعضی از سوالات شما رو در بخش نظرات برای بقیه دوستان توضیح دادم
  حساب ادسنس گوگل در روند جذب کاربر و جذب تبلیغات در یوتیوب برای شما کاربرد بسیاری داره، پس بهتر هست که این حساب رو داشته باشید
  نه، نیازی صددرصدی به وی پی اس، نیست

  یعنی اگر ما در خارج از کشور دوست و آشنا نداشته باشیم عملا هیچ درآمدی نمی‌تونیم از یوتیوب داشته باشیم؟

  سلام و درود
  این روش نسبت به روش های دیگر قابل اعتماد تر هست
  ولی روش های دیگری مثه داشتن حساب مجازی ویزاکارت هم هست که برای کسب درآمد دلاری کاربرد داره

  سلام ببخشید من نمی دونم چطور تبلیغ بین ویدئو قرار بدم

  درود بر شما دوست عزیز
  سوال شما پاسخ مفصلی داره
  ولی به طور خلاصه مراحلش رو براتون لیست می کنم:
  1- ایجاد حساب گوگل ادوردز
  2- لینک دهی بین حساب های AdWords و YouTube
  3- تنظیم هزینه های تبلیغات بر اساس الگوریتم هایی که یوتیوب در اختیار شما قرار میده
  بعد از این، تنظیمات دیگری باید انجام بدین و درخواستتون رو به یتیوب ارسال کنید

  سلام

  مشتاقانه منتظر ادامه این مطلب شما هستم

  درود بر شما همراه همیشگی
  محتوا هر هفته بروز رسانی می شود

  با سلام خدمت شما عزیزان
  یه خورده من گیج شدم چگونه میتوان ثبت نام کرد ؟

  سلام و درود بر شما دوست عزیز
  کار ساده ای است
  محتوا را دوباره به دقت مطالعه کنید

  خوب بود . ممنون !
  لطفا اگه بازم مطلب و نکته در مورد یوتیوب و کسب درامد هست . بزارید !

  درود بر شما
  مقاله هر هفته بروز رسانی میشه

  سلام . در 12 ماه به اون میزان بازدیدکه گقتید نرسه .دیگه نمیشه کلا با اون چنل درآمد زایی کرد یا دوباره یه 12 ماه دیگه برامون شروع میشه

  درود بر شما
  بله بازه زمانی جدید شروع میشه براتون

  سلام
  ممنون بابت مطالب خوبتون.لطفا این سوالاتم رو هم جواب بدین تا بتونم شروع کنم زود تر.
  ما میتونیم اول شروع به جذب کاربر بکنیم و بعد حساب گوگل ادسنس درست کنیم؟
  حساب بانکی حتما باید دلاری باشد؟
  آیا یوتیوب به استفاده از وی پی ان (ای پی های متغیر) حساس هست؟

  سلام و درود
  شما می تونید ابتدا برای مدتی در یوتیوب فعالیت کنید تا کاربر جذب کنید، بعد حساب گوگل ادسنس درست کنید تا به روند جذب کاربر خودتون سرعت ببخشید
  بله، باید حساب بانکی دلاری داشته باشد، کار سختی نیست و الان سایت های زیادی هستند که برای شما حساب مجازی برای درآمدزایی دلاری درست می کنند
  نه، یوتیوب حساسیت در این موضوع نداره

  سلام ببخشید من ی کانال یوتیوب دارم ک توش تیکه های خفن بازی هایی ک خودم انجام میدمو توش قرار میدم ایا من میتوانم از طریق همین سبک کسب درامد کنم از یویتیوبم ؟؟ یا حتما باید بصورت ویس یا تصویر خودمم درون ویدیو باشه ایا میشه از طریق همین فقط گیم پلی کسب درامد کرد؟؟و همینطور ایا میشه پاسختان را ب ایمیلم ارسال کنید؟؟ممنون میشم پاسخ دهید

  درود بر شما دوست عزیز
  لطفا متن محتوا را به دقت مطالعه کنید
  اما در کل هر محتوایی میتونه باعث کسب درآمد از یوتیوب بشه اما با چندتا قانون مهم یوتیوب رو رعایت کنه

  عالی بود

  لطف دارید

  سلام
  ببخشیدچه طوری پولمونوازیوتویوب دریافت کنیم اگه کسی را خارج از ایران نداریم

  سلام و درود
  روش های مختلفی وجود داره که رایج ترینش داشتن حساب مجازی ویزا کارت است که باید این حساب مجازی با استفاده از سایت های ایرانی خرید ویزاکارت، اقدام کنید

  ببخشید میشه کمکم کنید من نیاز به حساب گوگل ادسنس دارم چطوری درست کنم میشه راهنمایی کنید

  درود بر شما
  می تونید از سایت iranicard اقدام کنید

  سلام من یک ویدیو تو یوتیوب گزاشتم ۱۲۰۰ بازدید خورد با قیمت دلار الان باید ۳۰ هزار تومان پول بره تو جیبم الان باید از کجا بگیرم پولمو از بانک😁 از کجا بگیرم؟

  درود بر شما دوست عزیزم. متن محتوا رو به طور کامل مطالعه بفرمایید

  من دارم برای یوتوب یک چنل درست میکنم اما دوستی ندارم که خارج از ایران باشه.
  خب الان باید چیکار کنم؟

  درود بر محمد عزیز. از مقاله زیر استفاده کن:
  https://www.newseo.ir/internet-marketing/create-youtube-channle

  با درود و سپاس .
  منظورتون از ۴۰۰۰ ساعت نمایش چیه؟ یعنی اگه هدف آموزش باشه ، باید درباره ش ۴۰۰۰ ساعت فیلم درست کنیم؟
  سپاسگزار میشم پاسخ بدید.

  درود بر شما دوست عزیز. بله

  دوستان تا 1400 صبر کنید قراره تحریم پی پل بر داشته بشه

  درود بر شما
  بله اگر فشار تحریم هارو از این بخش بردارن قطعا کسب درآمد از یوتیوب خیلی راحت تر میشه

  در باره reused content توضیح میدی
  من چنلم رو با هزار بدبختی بالا آوردم ولی مطمئن نیستم بتونم مانیتایز کنم
  میتونم آدرس چنلمو بدم یه چکش بکن لطفا
  راهنماییم میکنی لطفا

  درود بر شما
  reused content به محتوای کانالهایی گفته می شود که محتوای شخص دیگری را به صورت کپی و بدون اجازه ناشر یا ذکر منبع، در کانال یوتیوب خود، منتشر می کنند. این یکی از قوانین بخش AdSense Search Console که از سیاست های برنامه AdSense گرفته شده است. اگه قصد کسب درآمد از یوتیوب رو دارید بهتره که از قوانین reused content رو در نظر بگیرید که گرفتار جریمه یوتیوب نشوید

  سلام من الان تو ایرانم نمیتونم درامد از یو تویوب بگیرم؟

  سلام و درود
  لطفا مقاله رو به دقت مطالعه کنید
  روش های زیادی برای کسب درآمد و داشتن درآمد دلاری از یوتیوب برای شما وجود داره

  سلام ممنون بابت اطلاعات خوبتون.
  میشه کار کرد که کاربران تبلیغ رو به طور کامل و اجباری ببینند

  سلام و درود
  ممنون از حمایت شما دوست عزیز
  به نوع تبلیغی که برای ویدیوهای شما در نظر گرفته می شود، بستگی دارد

  سلام شما شرکت معتبری برای ساخت اکانت گوگل ادسنس دارید چون سخت مشه به کسی اعتماد کرد

  سلام و درود
  وب سایت iranicard به خاطر حضور در رنک های اول با عبارت “ساخت اکانت گوگل ادسنس” می تونه قابل اعتمادتر باشه

  سلام خسته نباشید یک سوال داشتم الان من دوستم کانال یوتوب داره وفعالیت می کنه و منم می خوام با همون کانال دوستم ویدیو اپلود کنم و اینکه چه vpn هایی بهتر است ؟ و احتمال اینکه بن اکانت یا دیگه قابلیت واریز نشدن داشته باشد دارد ؟ خیلی ممنون

  درود دوست عزیز
  vpn خاصی رو مدنظر ما نیست و باید با vpnهای مختلف تست کنید و مناسبترینش رو انتخاب کنید. واریز شدن یا نشدن بستگی به روش پرداختی انتخاب می کنید، داره

  سلام . ممنون بابت مطالبتون .
  چجوری سابسکرابیر هامونو بالا ببریم .
  من نزدیک ۱ ماه شده فعالیت دارم ولی بازدید هام زیر ۲۰ نفره و هنوز مشترکی هم ندارم .

  سلام و درود
  شما می تونید از مقاله افزایش بازدید یوتیوب استفاده کنید

  سلام حساب گوگل ادسنس در عراق از کجا میشه تهیه کرد ایا افتتاح حساب با یک دوست عراقی دور زدن یوتیوب محسوب میشه؟

  سلام و درود
  شرکت هایی مانند Iranicard هستند که به راحتی می تونید درآمدهای دلاری از یوتیوب رو نقد کنید
  اگر هم میخواهید از طریق حساب بانکی های عراقی درآمد خودتون رو بگیرید باید تو قسمت وارد کردن مشخصات تو گوگل ادسنس، مشخصات حساب عراقی رو وارد کنید البته در صورتی که این حساب رو قبول کنه
  چون در مورد حساب بانکی های عراقی اطلاعات دقیقی ندارم

  چرا دیدگاهم بخش نکردید فرض کنید من یک دوست در عراق دارم ایا میشه ادسنس درست کنه برام مراحلش هم بگید ممنون میشم

  دوست عزیز تو نظر قبلی پاسخ دادم
  برای مراحل ساخت حساب ادسنس هم چون خیلی طولانی هست، قصد داریم براش یک مقاله تولید کنیم که تا چند روز آینده توی سایت قرار میدیم

  سلام ممنونم بخاطر مطالبتون
  اگر روی کانالمون کار کنیم و جذب مخاطب کنیم ، بعد درخواست درآمد داشته باشیم بعد مهاجرت کنیم به ترکیه ، امکانش هست پولمون پرداخت کنن

  درود دوست عزیز
  ممنون از حمایت شما
  با افتتاح حساب ادسنس گوگل شما باید آدرس و مشخصاتی در خارج کشور رو وارد کنید، در صورتی که به ترکیه برید، راحت تر از شرایط ایران، می تونید از یوتیوب درآمد کسب کنید

  سلام با موبایل میشه از یوتیوب درامد زای کرد چون بعضی ویژگیها مثلا اضاف کردن ادمین وجود نداره،ایا در ایجاد حساب ادسنس با گوشی مشکلی نیست

  سلام
  بنده تفاوت خاصی در نسخه موبایل و نسخه سایت یوتیوب در ویندوز ندیدم
  مهم ساخت اکانت گوگل ادسنس هست وگرنه با گوشی یا مرورگر ویندوز تفاوتی نداره

  سلام
  میخواستم بدونم اگه دوستی یا آشنایی خارج از کشور نداشتیم با در تظر گرفتن تحریم بودن ایران برای ایجاد حساب چه کارکنیم

  سلام و درود
  می تونید از سایت های خدمات دهنده و ارائه دهنده کارت های بانکی مجازی استفاده کنید

  سلام دوباره
  میخواستم بدونم حساب پی پال کمکی در این باره میکنه

  درود دوست عزیز
  قطعا داشتن حساب پی‌پال کمکی بسیاری میکنه به کسب درآمد از یوتیوب

  سلام
  برای ایجاد حساب پی پال سایت قابل اعتماد میشناسید؟

  سلام و درود
  می تونید از سایت iranicard استفاده کنید

  سلام وقتتون بخیر
  در خصوص آهنگ های خواننده های ایرانی که جزو قانون کپی رایت محسوب نمیشن ، اگر کانالی در خصوص انتشار این آهنگ ها باشه میتونه به درامد برسه یا نه ؟

  سلام و درود
  اینکه چه موضوعی می تونه درآمدزا باشه بستگی به توانایی شما در تولید محتوا در مورد اون موضوع، داره
  میتونید رقبایی که در این موضوع فعالیت می کنند رو بررسی کنید و ببینید بازخورد خوبی داشته براشون یا نه

  میتونیم از PayPal هم استفاده کنیم؟

  درود دوست عزیز
  بله

  سلام اگه کسی درخارج داشته باشیم میشه همه کار خودش انجام بده مثل اکانت وحساب ادسنس وساخت اکانت یوتیوب بعد ماهمه کار با گرفتن جیمل ازش بگیریم(همه کار دستمون بیاد)

  درود دوست عزیز
  بله امکانش هست

  سلام و ممنون بابت مطلب فوق العاده تون.
  یک پرسش. من به تازگی کانال یوتیوب خودم رو فعال کردم ، فعلا همینطوری ویدئو هامو آپلود کنم و مشترک هامو بالا ببرم بعدا میتونم تبدیل به کانال درآمد زا ش کنم یا بعدا باید عوضش کنم؟

  سلام دوست عزیز
  ممنون از حمایت شما
  بله، شما هر زمان که خواسته باشید می تونید با مراحل گفته شده در مقاله، کانال یوتیوب خودتون رو به درآمد برسونید

  درود بر مدیران محترم
  خواستم بدونم میشه دوستی که در خارج هست همه کار از قبیله اکانت وحساب ادسنس وساخت اکانت یوتیوب با جیملش درست کنه بعد جیمل برامون بفرسته همه کار دستمون میاد؟؟

  درود دوست عزیز
  بله امکانش هست

  سلام علیکم

  خواستم بدونم میشه دوستی که در خارج هست همه کار از قبیله اکانت وحساب ادسنس وساخت اکانت یوتیوب با جیملش درست کنه بعد جیمل برامون بفرسته همه کار دستمون میاد؟؟

  درود دوست عزیز
  بله

  صبح بخیر
  اگه جیمل خودمون تو ایران درست کنیم وحساب ادسنس تو خارج ایا یوتیوب میتونه بفهمه ما ایرانی هستیم

  سلام و درود
  در کامنت های قبل پاسخ سوالاتون رو گفتم

  سلام کی تحریم یوتیوب برداشته میشه ایاخبری ازش هست یاچیزی ازش اعلام نشده تاحالامن اصلانمیتونم درامدبگیرم

  درود دوست عزیز
  نه هنوز. خبر خاصی نیست

  سلام و احترام اگر در طول یک ماه کانال ما هزار مشترک و چهار هزار ساعت ویدیو داشت ، امکان درآمدزایی از یوتیوب وجود دارد یا باید و حتما 12 ماه بگذرد که درآمدزایی فعال شود ؟

  درود دوست عزیز
  محتوا رو با دقت مطالعه کنید، به پاسختون می رسید

  ببخشید باز مزاحم شدم میخواستم بدونم ایا یوتیوب میتونه تشخیص بده جیمل ایرانیه یا نه به فرض میخوام خودم اکانت یوتیوب بسازم فقط حساب ادسنس از خارج بگیرم ایا شک میکنه ایرانی هستم؟

  سلام و درود
  اگر از ترفندهایی مثل شماره مجازی برای فعالسازی جیمیل، استفاده کنید، یوتیوب نمی تونه تشخیص بده و اینکه سعی کنید حساب جیمیل رو زمانی که فیلترشکن فعال هست، ایجاد کنید

  ببخشید نکته‌ای را اشتباه گفتین! بیشتر پرامد یوتیوب از طریق ارایه محتوی )content prov.)است نه تبلیغ، درضمن بر اساس میزان دقایق دیده شده پرداخت می کند، من در سیاتل زندگی و کار می کنم و در زمینه خدمات ویس و wholesale voice هستم ماهم برااس دقیقه و ثانیه اپراتورهای موبایل را بیل می کنیم، بخشی از کار ما sms است که باز همین گوگل، یاهو و … برای انتقالش به client به ما پرداخت می کنند، در اماد از فروش ترافیک بسیار سود ده است،

  سلام دوست عزیز
  ممنون از نکاتی که گفتید
  بنده بررسی می کنم و به این مطلب اضافه می کنم
  در ضمن یافته های ما بر گرفته از بروز ترین مقالات خارجی وب سایت های معتبر و کارشناسان خبره دیجیتال مارکتینگ هست

  سلام .
  امید وارم روزی خوبی داشته باشید
  من خواستم بدونم چطور به آریا کوکسر هدیه میدن خیلی دوست دارم به فهمم
  و سوال بعدی که دارم این هست که بدونم که کانال یوتیوب بزنی در ایران جرم دارد

  درود دوست عزیز
  تا حالا به این موضوع که چطور به آریا کوکسر هدیه میدن، توجه نکردم
  نه، جرم نیست

  سلام اگر یوتیوب متوجه بشه جیمیل در ایران ساخته شده مشکلی پیش میاد الان کانال من با جیمیل اصلی خودمه که به شماره همراه اولم وصله برا کسی تاحالامشکلی پیش اومده از این موضوع؟ چون تو توییچ پیش اومده بود برا خیلیا چون فهمید ایرانین دیگه پول نداد.

  سلام دوست عزیز
  بله مواردی بوده که پول از طرف یوتیوپ پرداخت نشده

  سلام حتما باید حساب گوگل ادنس رو داشته باشم؟

  درود دوست عزیز
  بله

  سلام.ایا بینندگان باید ویدیو هارو تا اخر ببینند که یک بازدید به حساب بیاد؟

  درود پاسخ داده شد

  سلام مرسی بابت اطلاعات.ایا بیننده ها باید ویدیو رو تا اخر تماشا کنند که یوتیوب یک بازدید حسابش کنه؟

  درود دوست عزیز
  یوتیوب برای این موضوع الگوریتمی داره که اگر کاربر تا انتها، ویدیو رو ببینه برای شما ارزشمندتره

  سلام خیلی ممنون بابت اینکه معلوماتتون رو به اشتراک میزارین تا بقیه استفاده کنن ،یه سوالی داشتم من الان کانال یوتوب دارم با ایمیل خودم و شماره تلفن خودم الان ویدیو بزارم مشکلی نیس ؟بعد اگه یه روزی مدارک پیدا کردم از فامیل ها میتونم همین کانالمو تغییر بدم و تبلیغ کنم؟

  درود دوست عزیز
  ممنون از حمایت شما
  بله موردی نداره

  سلام خسته نباشی خواستم بدونم چرا وقتی دوستام مشترک میزنن برام حساب نمی شه

  سلام
  من یه فامیل از خارج دارم
  فامیلم پیج رو بزنه و منو ادمین اصلی کنه
  بعدش باید همونجا شماره کارت و بدم فامیلم یا
  هر صد دلار به حساب خود فامیلم میریزن بعد هم فامیلم بایدد برام بریزه؟

  سلام دوست عزیز
  شما باید شماره حساب و آدرس محل زندگی فامیلتون رو بدین تا پول به حساب ایشون واریز بشه

  سلام چرا مشترکایی یوتیوبم ثبت نمیشه البته تازه کار هستم

  سلام دوست عزیز
  مشکلتون رو کامل تر شرح بدین تا بتونم بهتر، راهنمایی تون کنم

  سلام و خسته نباشید
  من تازه شروع به کار کردم ولی می خوام دو کانال راه اندازی کنم و در هر کانال جداگانه فعالیت کنم . الان می خواستم بدونم که آیا یوتیوپ پول هر دو کانال را به حساب یک نفر واریز می کند ؟ و از این بابت که در هر دو کانال فعالیت و درآمد دارم و قراره پول این دو کانال را به حساب یک شخص واریز کند ، گیر نمی دهد؟

  درود دوست عزیز
  این موضوع بسته به اطلاعاتی است که شما به یوتیوب و حساب ادسنس گوگل خود، می دهید
  نه در این رابطه موردی نداره

  سلام چهار هزار ساعت خیلی زیاده من شنیدم که به شکل خاصی محاسبه میشه اگر فیلم های من دو دقیقه باشن که تا ده سال به چهار هزار ساعت نمیرسه که
  میشه در این رابطه توضیح بدید؟

  درود دوست عزیز
  در بروز رسانی جدید این مقاله، این موضوع رو بررسی کردیم، صبور باشید تا توضیحات مفصلی رو براتون ارائه کنیم

  سلام مجدد چند نفر از دوستان دعوت کردم تو کانالم مشترک شدن وقتی وارد کانالم میشوم میگه صفر مشترک شده نمیدونم مشکل کجاست

  سلام دوست عزیز
  مشکلتون رو به یوتیوب تیکت بزنید و پیام ارسالی برای ما کامنت کنید تا براتون بررسی کنم

  سلام خدمت مدیر چطور بفهمیم که فیدیوهای ما بدلیل کپی رایت حذف شدن بعد چطور این مشکل حل کنیم ممنون میشم سریع جواب بدید

  درود
  دوست عزیزم پاسخ سوال شما یک دوره 5 ساعته است! در گوگل جستجو کنید

  سلام چطورمیشه فیلم های یوتیوبمون در گوگل بزارید تاکسانی که میخوان فیلم تماشا کنن به یوتیوب برن

  سلام دوست عزیز
  اگر منظورتون قرار گرفتن در نتایج جستجو گوگل هست، که باید نکات سئو و بهینه سازی اکانت یوتیوب را آموزش ببینید

  سلام ودرود خدا چندتا فیلم ورزشی داشتم
  که سه تاشون به دلیل کپی رایت حذف شدن که یکشون نوشتهUEfa باید چکارشون کنم حذفشون کنم ایا؟

  درود دوست عزیز
  سوالتون را واضح تر بگید لطفا
  متوجه منظورتون نشدم

  سلام وقت بخیر من یک کانال دارم که تمام این شرایط چه بازدید و مشترک را داره ولی این کانال رو من نزدیک به سه سال گذشته ساختم و جیمیل را با شماره همراه اول فعال کردم و کانال هم لوکیشنشو ایران زدم میخواستم ببینم امکان تغییرات و اینکه شخصی خارج از ایران معرفی کنم امکان پذیر هست یا دیگه تغییری نمیتونم انجام بدم ؟

  درود دوست عزیز
  اگر هنوز حساب گوگل ادسنس نساختید، موردی نداره و می تونید حساب گوگل ادسنس رو با آدرس شخصی در خارج کشور، بسازید

  چرا به دیدگاه جواب نمیدید لطفا یکم سریعتر جواب بدید ممنون میشیم

  سلام دوست عزیز
  علت پاسخ ندادن ما به بعضی از دیدگاه ها، تکراری بودن سوالات است
  شما می تونید پاسخ سوال خودتون رو از دیدگاه های قبلی پیدا کنید

  در مورد توضیح قبلی من چندتا فیلم از طریق گوگل دان کردم بعد گذاشتم تو کانال یوتیوبم که توسط یوتیوب مسدود شدن و روی یکی از فیلم ها نوشته بدلیل اینکه این فیلمuefaحذف شده میتونید ب کانالم سر بزنید ممنون میشمREZA1212با عکس مسی و رونالدو

  دوست عزیز
  احتمال بسیار زیاد کلیپ های شما دارای لوگو خاصی هست که یوتیوب نمیتونه اون رو بپذیره

  سلام چطور میتونه یک چنل ارت در یوتیبو بسازم وبزارم رو کانال

  سلام دوست عزیز
  در یک مقاله جداگانه به این موضوع می پردازیم

  میشه مراحل قرار گرفتن فیلم های یوتیوب ما در جستجوی گوگل برامون بگید که اول باید چکار کنیم تا اخر

  سلام دوست عزیز
  در دیدگاه های قبلی پاسخ داده ایم

  سلام مجدد بحث بهینه وسئو خیلی سخته شما فقط بگید چطور فیلم ها در جستجو گوگل قرار بدیم گدوم سایت ها اینکار می کنند ممنون میشم

  با سلام من آموزش فتوشاپ میخوام بزارم و مشکل اینجاست نمیدونم تو چند شبکه مجازی مثل اینستاگرام یوتیوب تلگرام و.. بزارم یا چی ، و اینکه اگه فایل رو تو تلگرام یا اینستاگرام آپلود کنم کسی دیگه نمیاد سمت چنل یوتیوب ممنون میشم پیشنهادی بدید❤⚘

  سلام دوست عزیز
  بهترین ایده این است که یکسری محتوای خاص برای یوتیوب تولید کنید و در کنار بقیه محتواتون در یوتیوب بارگزاری کنید
  و از شبکه های اجتماعی دیگه مثل اینستاگرام و تلگرام، به چنل یوتیوب خود، لینک بدین

  چرا برای دیدگاها گذینه پاسخ نمیسازید که باهم دیگه پاسخ بدیم

  سلام دوست عزیز
  در بروز رسانی های ماه آینده این مورد رو اوکی میکنیم

  سلام گفتم که ۵نفر از دوستام برام اشتراک زدن (کانالیوتیوب)اما یوتیوب میگه صفر مشترک شدن

  مدیر محترم این مشکلم حل نشد ۶تانفر به اکانت یوتیوبم اشتراک زدن اما بازمیگه مشترکین صفر چکار کنم

  سلام دوست عزیز
  مورد شما رو بررسی کردیم
  علل مختلفی داره
  اولین علت، می تونه مشکل یوتیوب باشه که قبلا برای کاربرای دیگه هم پیش اومده که بعد از یک مدت این مشکل برطرف شده (بدونید که یوتیوب هم میتونه مشکلات سروس و خطاهایی نیز داشته باشه)
  دومین علت میتونه بروز نبودن اپ یوتیوب شما باشه، البته اگر با اپ یوتیوب کار می کنید
  یه راهکار هم هست، اونم اینه که یکبار اکانت خودتون Sign Out کنید و بعد دوباره وارد بشید، احتمال زیاد درست میشه
  در نهایت اگر درست نشد می تونید گزارشش رو به یوتیوب ارسال کنید تا ببینید مشکل چیه

  سلام وقت بخیر
  برای فعال شدن کسب درامد باید 4000ساعت بازدیدویدیو رو با 1000سابسکرایب باهم داشته باشیم
  یا فقط 4000ساعت بازدید کافیه برای فعال شدن سیستم کسب در آمد؟؟؟

  سلام دوست عزیز
  در مقاله کاملا این موضوع رو بررسی کرده ایم

  سلام چرا سابسکرایب ثبت نمیشه هنوز صفر

  سلام دوست عزیز
  قطعا ارور خاصی رو به شما نشون میده
  متن ارور رو برای بنده ارسال کنید تا بررسی کنم

  سلام مجدد ن فدات بشم هیچی بهم نمیگه حتی نمیتونم فیلم هام ویرایش کنم چون بعضی شون حذف شدن اما مشکل اصلیم همون سابسکرایب ثبت نشدنه

  من باید بدون ارورش چیه که براتون بررسی کنم
  در ضمن اون راهکارهایی که بهتون تو دیدگاه های قبلی گفتم رو هم بررسی کنید

  سلام خیلی ممنون از مطالب خوبتون
  من یه سوال برام پیش اومد. فرض کنید من یه چلنج یوتوب دارم که حدود 1 سال ازش میگذره ولی توی یک سال نتونستم 4000 ساعت محتوا تولید کنم ولی تونستم که 1000 تا سابسکرایبر داشته باشم. در این صورت من هرچی محتوا تولید کردم بخاطر اینکه به 4000 ساعت نرسیده از نظر یوتوب 0 در نظر گرفته میشه، و12 ماه دیگه فرصت دارم تا 4000 ساعت محتوا تولید کنم؟
  یا اینکه از ادامه ی محتوایی که سال قبل تولید کردم محاسبه میشه؟

  سلام دوست عزیز
  نه ادامه همون تعداد ساعت تولید محتواهای ویدیویی تون هست

  سلام میشه نحوه قرار گذاشتن چنل یوتیوب در اینستاگرام توضیح بدید

  درود دوست عزیز
  شما باید لینک رو قرار بدید تو اکانت اینستاگرام
  که هم میتونید به صورت پست و هم به صورت استوری، البته اکانت اینستاگرامتون باید شرایط خاصی داشته باشه که تو مقاله ترفندهای اینستاگرام نکاتش رو گفتم

  سلام آقا مجتبی من به یکی از فامیلها در ترکیه گفتم با نام من جمیل درست کرده با شماره موبایل ترکیه و یک حساب کاربری با اون ساخته و منو مدیر کانال کرده حالا میخاستم بدونم آیا حساب گوگل ادسنس رو هم اون شخص تو ترکیه باید انجام بده و یا اینکه من از تو ایران میتونم خودم انجام بدم؟ سوال دوم اینکه آیا این شخص میتونه جمیل و پسوردی که تو ترکیه به اسم من ساخته رو بده به خودم بعد من بقیشو خودم انجام بدم؟ یعنی دیگه مدیر کانال نباشم بلکه حساب رو خودم مستقیم مدیریت کنم؟

  سلام دوست عزیز
  شما خودتون می تونید حساب ادسنس رو ایجاد کنید، فقط باید مشخصات اون فامیلتون رو به عنوان آدرس و کدپستی وارد کنید
  جواب سوال دوم: بله امکانش هست

  سلام
  ممنون از مطلب مفیدتون
  آیا یوتیوب برای نمایش ویدیوها در فضایی غیر از یوتیوب هم پول پرداخت میکند؟ فرض کنید کد یکی از ویدیوهای کانال را در یک وب سایت ثبت و از این طریق به نمایش بگذاریم.

  سلام دوست عزیز
  بله

  با سلام و احترام
  من میخوام کانالم رو ایجاد کنم. برای این کار ازم میخواد که با ایمیلم وارد بشم، چون من ایمیلم رو با شماره موبایل ایرانم وریفای کردم، برای کانال یوتیوبم مشکلی پیش نمیاد؟

  من شنیدم اگر بخواهیم ویدیو بالای 10 دقیقه آپلود کنیم باید وریفای انجام بدیم. حالا من میخوام کشورم رو روی آلمان تنظیم کنم و این وریفای رو با شماره های مجازی که فقط براشون پیامک میاد وریفای کنم. این تناقض بین وریفای ایمیلم که با ایران انجام شده و وریفای یوتیوب که با آلمان انجام شده برام مشکلی ایجاد نمیکنه؟

  یه سوال دیگه، این شماره آلمانی که براش پیامک میاد چون مجازی هستش و چون برای مدت مشخصی من بهش دسترسی دارم، بعد از وریفای اول باز ممکنه نیاز به دسترسی به این شماره داشته باشم؟(مثلا به هر دلیلی یوتیوب وریفای مجدد بخواد؟)
  با تشکر

  سلام دوست عزیز
  بهتره که ایمیل جدید با شماره ای ایجاد کنید دسترسی همیشگی باهاش دارید

  سلام مدیر محترم خواستم بدون چطور میشه فیلم قبل از قرار دادن در یوتیوب از نظر قوانین کپی برسی کنیم

  درود دوست عزیز
  باید در بازه های زمانی مختلف قوانین یوتیوب رو بررسی کنید تا ببین تو بروزرسانی هاشون برای کپی رایت چی گفتن

  با سلام مطالب عالی بود فقط یه سوال، آیا میشه پول و به حساب کیف پول مجازی انتقال داد یا نه ، مثلا به دلار پاییر تبدیلش کرد.

  سلام دوست عزیز
  بله

  با سلام و احترام

  ممنون به خاطر پاسختون
  فقط یک سوال : این شماره مال ایران میتونه باشه یا آلمان باشه؟
  با تشکر

  سلام دوست عزیز
  شماره آلمان یا هر کشور دیگری غیر از ایران باشه، بهتره

  این طوری که عالی میشه، تحریم ها رو دور میشه زد چون نیازی به ویزا کارت یا مستر کارت نیست، فقط مشکل کجاست گوگل ادنس؟؟

  سلام دوست عزیز
  بله کار نسبتا ساده ای هست
  فقط باید تلاش کنید و سعی کنید از تکنیک های این مقاله به بهترین شکل استفاده کنید
  مشکل خاصی نداره

  سلام
  منظور از ۴۰۰۰ ساعت تماشای ویدئو های ما توسط مشترکین یا ۴۰۰۰ ساعت تهیه فیلم؟

  سلام دوست عزیز
  کاملا واضحه دیگه

  سلام.من یبار یتیوبو چک میکردم رفتم اشتباهی یه کانال درست کردم😶🤦‍♂️چطوری میتونم پاکش کنم کانالو؟اصلا ممکنه پاک کردنش؟

  سلام دوست عزیز
  دقیقا به جهت میخواهید پاکش کنید؟
  اگر برای ایمیلی که باهاش فعال کردید، میگید که پیشنهاد میدم برای یوتیوب، یک ایمیل جداگانه بسازید

  سلام خیلی ممنون بابت راهنمایی هایی ک کردید من میخوام یه کانال تو یوتوب درست کنم میخواستم بدونم اگه من کانالم رو راجب فیلم سینمایی بزارم فیلم هایه سینمایی ایرانی با خارجی شامل کپی راید میشه یا نه بعد اگه من یه فیلمی رو بخوام تو یوتوب قرار بدم ک قبلا یک نفر دیگ هم اون رو گزاشته باشه یوتوب میزاره یانه دمت گرم اگه راهنمایی کنی

  سلام دوست عزیز
  اینجور محتواها مثل فیلم سینمایی خیلی از نظر یوتیوب کپی رایت حساب نمیشه البته امکان داره تو آپدیت های جدید الگوریتمش، این موارد رو نیز در نظر داشته باشه

  سلام خسته نباشی مشکل ثبت سابسکرایب حل نشد حتی گوشی جدید خریدم بازم نشد میتونی شما سر بزنی خواهش میکنم ببین مشکل کجاست کانالم.رضا الاهوازی۱۲

  سلام دوست عزیز
  لطف کنید به یوتیوب تیکت بزنید و مشکلتون رو اعلام کنید

  سلام آیا خرید ساب مجاز هست تو یوتیوب واگ سایتی مطمعن می‌شناسی که سابسکرایب میفروشه لطفاً بگید

  سلام دوست عزیز
  خرید ساب رو اگر یوتیوب متوجه بشه، کانالتون رو حذف می کنه
  نه سایت معتبری نمیشناسم

  ببخشید یه سوال من میخواهم فعالیت گیم پلی رم رو شروع کنم ولی مشکل دارم 4000 ساعت باید حتما توی 12 ما باشه و4000 ساعت باید فیلم تولید کنیم یا بازدید داشته باشیم

  سلام دوست عزیز
  تفاوتی نمیکنه

  سلام
  آیا هزینه هم باید پرداخت کنیم

  سلام دوست عزیز
  نه

  سلام و ارادت
  ممنونم از مطالب دقیقتون
  کانال ما در یوتیوب بیش از ۸۴ هزار سابسکرایبر دارد
  برای توسعه ی چنل و … به مشاوره احتیاج داریم
  ایا می توانیم با شما جلسه ای داشته باشیم؟
  🙏🏻

  سلام دوست عزیز
  ما جلسه مشاوره ای برگزار نمی کنیم ولی سعی می کنیم با محتوایی که در وب سایت میزاریم، مشاوره دقیقی به کاربرا، بدیم
  اگر سوال خاصی داشتید، همین جا مطرح کنید، بنده در خدمتم

  سلام دوست عزیر مثل میخوام فیلم سینمایی اپلود کنم چطور از کپی رایت بگذرم بدون حذف مواردی لطفا کامل بگید

  درود دوست عزیز
  باید با دوستانی که فیلم سینمایی آپلود می کنند، ارتباط بگیرم
  بررسی می کنم بهتون خبر میدم

  سلام و عرض ادب.
  ببخشید منظوراز۴۰۰۰ دقیقه نمایش اینه که فیلم من تو یوتیوب باید ۴۰۰۰دقیقه توسط کاربران دیده بشه یا اینکه من ۴۰۰۰دقیقه باید فیلم آپلود کنم؟؟

  سلام دوست عزیز
  با دقت بخونید
  کاملا واضحه
  شما باید ۱۰۰۰ مشترک (Subscribe) و ۴۰۰۰ دقیقه نمایش فیلم داشته باشید

  سلام ممنون از مطالب مفید شما 🌹🌹
  ببخشید منظور از کپی یعنی ویدیو های دیگران و اهنگ ها را اجازه نداریم ؟
  میشه بگید در برنامه هایی مثل اینستا گرام و دیگر برنامه ها چجوری میشه درامد زایی کرد ؟ ایا باز هم نیاز به یک حساب خارج از ایران است و با حساب ایران نمیشه درامد زایی کرد ؟ میشه بگین چجوری با دیگر برنامه ها درامد کسب کنیم ؟
  میشه راحلی بگین که با حساب ایرانی در اینترنت کسب درامد کرد …
  لطفاً راهنمایی کنید 🙏🙏 ممنون از محبت شما ❤️

  سلام دوست عزیز
  بهتره که محتوایی که در یوتیوب میزارید رو با تغییرات و ویرایش بزارید تا یوتیوب کمتر به موضوع کپی، گیر بده
  همه شبکه های اجتماعی قابلیت درآمدزایی داره و ما برای روش های کسب درآمدشون محتواهایی رو بهینه سازی کردیم و در سایت قرار دادیم
  فقط یوتیوب هست که برای درآمدزایی اون، کمی با مشکل روبرو هستید بقیه شبکه های اجتماعی به راحتی میتونید با حساب ایرانی، درآمدزایی کنید

  سلام خسته نباشید
  آیا اطلاعات وارد شده در گول ادسنس درصورت مهاجرت یا رفع تحریم قابلیت ویرایش داره
  منظورم اینه که شماره حساب و آدرس ویرایش میشن؟!

  سلام دوست عزیز
  بله

  ببخشید یعنی اگه ما بیشتر از هزار فالوور داشته باشیم ولی کمتر از ۴۰۰۰ ساعت فیلم گرفته باشیم یوتوب پول نمیده ؟

  سلام دوست عزیز
  این موردی که گفتید رو تا حالا تست نکردیم
  ولی بررسی میکنیم اگر نکته ای داشت، در محتوا قرار میدیم

  سلام من می‌خوام تازه یه کانال یوتیوب درست کنم و من آشنایی در آلمان دارم خواستم بدونم اول کانال درست کنم و به ۱۰۰۰سابسکرایب برسونم بعد از طریق ایشان حساب google adsense بسازم یا از همان اول ایشان کانال را بسازد و منو مدیر کند کدوم منطقی تره و مشکلی پیش نمیاد که با vpn وارد کانال بشیم و ویدیو اپلود کنیم ممنون میشم راهنمایی کنید؟؟

  سلام دوست عزیز
  نه مشکلی پیش نمیاد
  تمام این مواردی که گفتید درسته
  فقط اون نکاتی که در محتوا گفتیم رو فراموش نکنید

  سلام ببخشید پس اونای فن هستن چی آیا هیچ درآمدی دارن اگه میشه یکم زود جواب بدین

  سلام دوست عزیز
  سوالاتون رو متوجه نشدم

  سلام. اشتراک گذاری مطالب با ارزش و سودمند از طرف نیوسئو آنهم به صورت رایگان،جای تقدیر و سپاس داره.سوالی در مورد پی پال داشتم.آیا صحت دارد که هزینه داشتن و گرفتن حساب پی پال برای ایرانی‌های داخل ایران،که به وسیله بعضی سایتها ارایه میشه،سیصددلار هزینه داره؟ ممنون میشم پاسخ بدهید.ممنون از ارایه مطالب مفید وعالیتون

  سلام دوست عزیز
  ممنون از حمایت شما
  بنده در این مورد اطلاعی ندارم، ممکنه کلاه برداری باشه دوست عزیز

  خیلی زحمت کشیدی دستت درد نکنه ممنون بابت مطلب خوبتون🌹

  سلام دوست عزیز
  ممنون از حمایت شما

  ببخشید یه سوال داشتم تعداد بازدید یعنی برای هر بار که یه نفر میبینه یعنی مثلا اگه یه نفر پنج بار ویدیو رو ببینه تو بازدید ها تاثیری داره ؟

  سلام دوست عزیز
  یه نفر فقط یکبار بازدیدش به حساب میاد

  دوست عزیز قرار بود در مورد اپلود فیلم سینمایی بدون کپی رایت اطلاعاتی برام بدست بیاری چی شد لطفا کمک کنید خسته شدم از بریدن فیلم ها

  درود.
  من در یوتیوب از جمیلی که اسم برندم هست استفاده میکنم، بعد از فعال سازی گوگل ادنس مشکل ساز نمیشه؟

  درود
  نه مشکلی پیش نمیاد

  سلام خسته نباشید ممنون از توضیحات دقیقتون
  میخواستم بدونم اگه که خارج از کشور نتونم حساب باز کنم شرکت معتبری در ایران هست که بتونه این کار رو برام انجام بده و درامدم رو برام تبدیل به ریال کنه؟ اگه هست پیشنهاد شما چیه

  سلام دوست عزیز بنده نمیتونم شرکت خاصی رو معرفی کنم ولی توی گوگل جستجو کنید، شرکت های زیادی رو بهتون نشون میده

  سلام ایا میشه کانال رو شماره ایرانی تایید کرد بعد هر وقت شرایط مهیا شد شماره تغییر بدیم

  سلام دوست عزیز
  بله امکانش هست

  سلام من یک سوال دارم شما اول مقالتون گفتین 4000 دقیقه بعدش شد 4000 ساعت کدومش رو باید داشته باشیم و اینکه چطوری حساب ادسنس رو برام درست کنن و اینکه ایا ساخت چنل یا کانال یوتیوب مشکل هست یا نه خیلی ممنون میشم جواب بدید

  سلام دوست عزیز
  4000 دقیقه درست هست
  مقاله آموزش ساخت حساب ادسنس گوگل رو برای ساخت حساب ادسنس استفاده کنید
  اگر مراحلی که تو مقاله آموزش ساخت چنل یوتیوب به طور دقیق، انجام بدین کار سختی نداره

  سلام.یه سوال داشتم.اگه چنل یوتیوبم رو با جیمیلی که با شماره ایران ثبت کردم بسازم بعدا برای درآمدزایی به مشکل برنمیخوره؟

  سلام دوست عزیز
  احتمالا به مشکل میخورید، البته قسمت ویرایش اطلاعات، این امکان رو دارید که اطلاعاتتون رو تغییر بدین

  سلام ببخشیداگه برای مثال من ترکیه ویدئوهام رواپلودکنم تویوتیوب آسون ترهست برای درامدزدایی

  سلام دوست عزیز
  مهم آدرس و شماره حساب شماست که باید مکانی غیر از ایران باشه

  اگه از الان کارم رو با شماره ایران شروع کنم مشکلی نیست؟فقط برای درآمدزایی مشکل داره؟یعنی اگه مثلا از الان که چنلم رو میسازم با شماره ایران باشه ممکنه بعد یه مدت مثلا یوتیوب قبل درآمدزایی ساب هام رو حذف کنه یا چیز دیگه ای؟

  سلام دوست عزیز
  در نظرات قبلی پاسخ داده ایم

  سلام. این اکانت گوگل ادسنس و بعد یه سال باید فعال کرد؟

  سلام دوست عزیز
  نه هر زمان، می تونید این حساب کاربری رو بسازید

  سلام دوست عزیز یوتیوب به کپی رایت فیلم سینمایی خیلی حساسه ایده ای نداری که ازش بگذریم سوال دوم اینکه ایا خربد فیلم از داخل یوتیوب دیگه کپی رایت حساب نمیشه؟

  سلام دوست عزیز
  متاسفانه ایده خاصی نیست
  خرید فیلم از یوتیوب؟؟؟؟

  سلام میخواستم یک سایت برای اپلود فیلم درست کنم که درامدش بصورت ارزی باشه می تونید بگید کجا باید بسازم(کدوم سایت)

  سلام دوست عزیز
  سایت برای آپلود فیلم بسازید؟
  منظورتون سایت ساز هست؟

  ببخشید من یک ماه هست که حدود 20 ویدئوی آموزشی گذاشتم اما متاسفانه نتونستم بازدید و مشترک جمع کنم
  چکار کنم هنوز دارم میذارم اما چطور باید مشترک و بازدید جمع کنم میشه برام توضیح بدین

  سلام دوست عزیز
  روش های زیادی برای افزایش بازدید یوتیوب وجود داره
  مقاله ما رو مطالعه کنید، نکات خوبی دستگیرتون میشه

  سلام. ایا با ادیت کردن ویدیو میتونم تو یوتیوب کسب در امد کنم؟ مثلا یه شخصیت رو از یه سریال انتخاب کنم و با یه قسمت اهنگ ادیتش کنم و بزارم. با گذاشتن لیریکس اهنگ هم میتوان کسب در امد کرد. چون دیدم این ویدو ها بعضیاشون تبلیغات داره تو یوتیوب.

  سلام دوست عزیز
  بله امکانش هست

  شما میتونید با خدمات سایت تیوب تل tubetel.com کمتر از یکماه کانال خود را منوتایز کنید . مخصوصا واتچ تایم که اکثراً یا ویو اشتباه میگیرن .

  سلام دوست عزیز
  امیدوارم تبلیغات شما، بازخورد خوبی براتون داشته باشه

  سلام.
  اگه چنلم رو با جیمیلی بسازم که شماره ایران رو ثبت کردم،قبل از درآمدزایی به مشکل میخورم؟مثلا یوتیوب سابسکرایب هارو حذف کنه یا چنلم کلا بن بشه؟

  سلام دوست عزیز
  سوال شما رو در نظرات بالا پاسخ داده ایم

  بله فیلم هستی که امکان اجاره یاخرید دارندکه بصورت دولاری هست

  منظورم اینکه فیلم هام تو ی سایتی اپلود کنم که با بازدید ازش ارزی درامد داشته باشم راهنمایی کنید

  دوست عزیز
  بهترین سایت برای درآمد ارزی، سایت یوتیوب هست
  با توجه به روش هایی که توی این مقاله شرح دادیم، میتونید درآمد ارزی داشته باشید

  چرا حساب یوتیوبم در سرچ بالا نمیاد

  سلام دوست عزیز
  یکی از مهم ترین دلایل برای بالا نیومدن حساب یوتیوب تویه سرچ، اینکه هنوز کانالتون مطرح نشده و به جایگاه مناسبش نرسیده

  سلام ببخشید یک سوال داشتم اونم این که آیا اگر من ویدیو های تیک تاک را روی یوتیوب قرار دهم آیا کپی رایت میخوره لطفا زور جواب بدید

  سلام دوست عزیز
  اگر تغییرات گرافیکی داشته باشه، نه

  سلام من حساب خارجی دارم می توانم کمک کنم

  سلام دوست عزیز
  متوجه منظورتون نشدم

  ببخشید منظورتون از تغییرات گرافیکی اینه که ویدیو ها رو ادیت کنم و اهنگ براشون بزارم

  تا حدودی این مواردی که گفتید رو هم شامل میشه

  ببخشید منظورتون از تغیرات گرافیکی چیه؟؟

  تغییرات تو قالب ویدیو، افکت دادن به ویدیو و …

  سلام من باز هم متوجه نشدم من الان میتونم کانال یوتیوب رو توی ایران راه اندازی کنم و زمانی که به شرایط مورد نظر یوتیوب برای درآمد زایی رسیدم حساب ادسنس رو راه اندازی کنم ؟! مرسی از پاسخگوییتون

  متاسفانه شرایط ساخت حساب ادسنس با حساب بانکی و آدرس ایران وجود نداره

  سلام من میخوام تو یوتوب یک کانال از همه موضوع درست کنم ینی همه موضوعات ترسناک و طنز و چالش ها و ریکشن و آموزش و این چیزا آیا مشکلی داره؟؟
  و اینکه قوانین کپی‌رایت دقیقا شامل چیا میشه؟؟ آیا فقط با گوگل ادسنس میشه کسب درآمد کرد؟ حتما باید از خارج از کشور اقدام کنیم؟؟
  آیا شماره حتما باید خارجی باشه؟ من کسیو توی خارج ندارم لطفا زود پاسخ بدید خیلی ممنون❤️

  تمامی سوالات شما در نظرات، پاسخ داده شده

  ببخشید وقتی کانال ما به درآمد زایی رسید چطور به یوتیوب درخواست بدیم؟ یعنی به یوتیوب ایمیل می کنیم واز یوتیوب درخواست درآمد می کنیم؟
  یه سوال دیگر هم داشتم که چگونه تبلیغات در ویدیو های خود قرار دهیم؟ وآیا تبلیغات نیاز به هزینه کردن است یا رایگان می باشد

  اول از همه شما باید حساب ادسنس گوگل داشته باشید
  در ضمن یوتیوب خودش تشخیص میده که چه زمانی باید برای شما درآمدی در نظر بگیره و معمولا زمانش رو به شما از طریق ایمیل اعلام می کنه

  سلام متن زیر مراحلیه که شما نوشتین دوتا سوال درباره لینک دهی بین adwords و youtube داشتم اول اینکه مگه adsense نبود؟(نوشتین adwords) و دوم اینکه لینک دهی بین اینا یعنی چی و چجوریه؟
  1- ایجاد حساب گوگل ادوردز
  2- لینک دهی بین حساب های AdWords و YouTube
  3- تنظیم هزینه های تبلیغات بر اساس الگوریتم هایی که یوتیوب در اختیار شما قرار میده
  بعد از این، تنظیمات دیگری باید انجام بدین و درخواستتون رو به یتیوب ارسال کنید

  سلام دوست عزیز
  بله، adsense هست نه adwords
  منظور از لینک دهی، ارتباط بین ادسنس و یوتیوب هست که در محتوایی که به نام راهنمای ساخت ادسنس گوگل، هست، توضیح داده ایم

  مطالب مفیدی به اشتراک گذاشتید. ممنونم ازتون.

  درود
  زنده باشید

  سلام، ممنون از مطلب خوبتون
  یه سوال دارم، اینکه یوتیوب امکان واریز درآمد به صورت ارز دیجیتال رو هم داره؟
  با سپاس

  تا حالا با این مورد روبرو نشدم

  سلام خسته مباشید ببخشید کسب درامد از یوتیثب قانونی هست یا نه؟

  اگر محتوای مناسب و مجازی، ارائه بدین مثلا محتوای آموزشی، مشکلی خاصی از نظر قانون نداره

  سلام من ی فیلم گذاشتم یوتیوب بعد برام یچی اومد ک باید پر میکردم یجا ب انگلیسی ک ترجمهش کردم میشد دانشگاه هرکجا که زدم هرچی که زدم نمیشد میشه این قسمت رو توضیح بدین تا بدون مشکل حلش کنم

  متن انگلیسی اون ارور رو برام ارسال کنید

  سایت شما عالی هستش
  امیدوارم موفق باشید

  مرسی
  ممنون از حمایت شما

  برای درآمد ،، آیا باید کلیپ ضبط بشه یا با آپلود کردن کلیپ هم میشه؟

  بهتره که محتوای ویدیویی یونیک باشه یعنی خودتون کلیپ رو ساخته باشید، اما اگر این توانایی رو ندارید، می تونید کلیپ هارو با یک تغییرات گرافیکی، تو کانال بارگزاری کنید

  سلام دوست عزیز کدوم برنامه ها از یوتیوب پشتیبانی میکند که بتونیم لینک کانال یوتیوب در ان تبلیغ کنیم

  برنامه های زیادی هست
  شما تو اینستاگرام هم می تونید تبلیغات یوتیوب کنید

  سلام خسته نباشید مرسی بابت مطالب مفیدتون___بنده یک پارتنر در کشور انگلیس دارم،ایشون باید از همون اول کانال رو راه اندازی کنند؟؟؟ یا من بعدا هم میتونم ایشون رو مثلا به عنوان ادمینی چیزی انتخاب کنم که بتونه پول رو دریافت کنه!؟

  ایشون راه اندازی کنند بهتره

  سلام ممنون کامل وجامع بود
  من چجوری میتونم اسکراش یوتیوب ببرم بالا؟
  بعد پیج بهنره واسه کسب درامد یا کانال؟

  کانال برای کسب درآمد بهتر البته تفاوت خاصی نداره
  منظورتون ساب اسکرایب هست؟

  سلام خسته نباشید عزیز، من فقط یه سوال دارم ازتون اینه که ما ویدیو های ری اکشن می‌سازیم مثال ویدیو های سلاطین سخن رو در نظر بگیرید و ما این ها رو یه صحبت هایی انجام میدیم آیا باید یه کات هایی توش باشه یا آهنگش رو کم کنیم یا یه تیکه اش رو بذاریم یوتیوب مشکلی که درست نمیکنه؟ یا اگه بگه نقض قانون کپی رایت، ما رو متهم به جریمه می‌کنه یا فقط اخطار میده؟ ممنون میشم جواب بدین

  ممکنه که فقط اخطار بده

  سلام یوتیوب حسابم را مسدود کرده نمیدونم بخاطر چی و الان باید چکار کنم چطور میتونید کمکم کنید

  سلام دوست عزیز
  دلایل مختلفی می تونه داشته باشه
  لطف کنید اروری که دریافت کردین رو برای بنده ارسال کنید

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید من یکیو میخوام که حضوری بهم یاد بده.
  هنوز شروع نکردم اما میخوام شروع کنم. چون اینطوری واقعا نمیفهمم ممنون میشم راهنمایی کنید

  سلام
  می تونید از همکارهایی که در این زمینه تخصصی تر کار می کنند و پکیج های آموزشی دارند، استفاده کنید
  بنده نمی تونم شخص خاصی رو معرفی کنم

  چرا به اشتباه نوشتید ۴۰۰۰دقیقه 😡
  ول۴۰۰۰ساعت .

  درست میگید
  اشتباه نوشتاری هست

  با درود و سپاس .
  با توجه به اینکه در محتوا نمی توانیم از آهنگ بدون اجازه استفاده کنیم ، چجوری میتونیم از صاحب آهنگ اجازه بگیریم؟ مثلاً من در فیلم آموزشی لازمه از آهنگ فلان خواننده یا آهنگساز خارجی استفاده کنم ، چطور میتونم ازشون اجازه بگیرم؟
  🙏

  کافیه اسم خواننده یا آهنگساز رو در پست محتوا، بزارید

  سلام خسته نباشید
  منظورتون از ۴۰۰۰ ساعت نمایش چیه؟
  یعنی باید در مجموع ۴۰۰۰ ساعت ویدیو آپلود کنیم؟؟!!

  بله دقیقا

  محتوایتان را بررسی کردیم و متوجه نقض شدید یا مکرر دستورالعمل‌های انجمن شدیم. به همین خاطر، کانالتان را از YouTube حذف کردیم.

  می‌دانیم که این خبر احتمالاً خیلی ناراحت‌کننده است، اما وظیفه ما است که مطمئن شویم YouTube محیطی امن برای همه است. اگر فکر کنیم کانالی به‌شدت خطمشی‌های ما را نقض می‌کند، برای حفاظت از کاربران دیگر در پلاتفرم، آن را حذف می‌کنیم – اما اگر فکر می‌کنید تصمیم اشتباه گرفته‌ایم، می‌توانید برای این تصمیم درخواست تجدیدنظر کنید. اطلاعات بیشتر درباره خطمشی موردنظر و نحوه ارسال درخواست تجدیدنظر را در زیر می‌توانید پیدا کنید.

  آنچه در خطمشی ما آورده شده است

  هرزنامه، کلاهبرداری، یا محتوای فریبنده تجاری در YouTube مجاز نیست.

  دوست عزیز، به علت تعداد زیاد نظرات، لطفا این پیام رو دوباره ارسال کنید و انتهاش بنویسید که سوالتون چی بوده

  سلام وقت بخیر
  اگر در یک چنل از ویدیو های crative commons استفاده کنیم و ادیت و کات انجام بدیم و لوگو و اینترو و…. روشون انجام بدیم یوتیوب چنل رو مانتایز میکنه یا خیر؟؟؟

  اگر مواردی دیگه که برای کسب درآمد از یوتیوب هست و شروط اون رو، رعایت کرده باشید، قطعا مانیتایز میکنه

  سلام میشه اول شرایط درامد زایی کانالمون مهیا بشه با شماره ایرانی و جمیل خودم و بعد حساب ادسنس رو بسازیم؟

  سلام دوست عزیز اگر همون ابتدا، کار ادسنستون رو اوکی کنید، روی سابقه شما و درآمدزایی، اثر میزاره

  محتوایتان را بررسی کردیم و متوجه نقض شدید یا مکرر دستورالعمل‌های انجمن شدیم. به همین خاطر، کانالتان را از YouTube حذف کردیم.

  می‌دانیم که این خبر احتمالاً خیلی ناراحت‌کننده است، اما وظیفه ما است که مطمئن شویم YouTube محیطی امن برای همه است. اگر فکر کنیم کانالی به‌شدت خطمشی‌های ما را نقض می‌کند، برای حفاظت از کاربران دیگر در پلاتفرم، آن را حذف می‌کنیم – اما اگر فکر می‌کنید تصمیم اشتباه گرفته‌ایم، می‌توانید برای این تصمیم درخواست تجدیدنظر کنید. اطلاعات بیشتر درباره خطمشی موردنظر و نحوه ارسال درخواست تجدیدنظر را در زیر می‌توانید پیدا کنید.

  آنچه در خطمشی ما آورده شده است

  هرزنامه، کلاهبرداری، یا محتوای فریبنده تجاری در YouTube مجاز نیست.
  نمیدونم چرا کانالم مسدود کردن لطفا کمک کنید

  دوست عزیز
  دلایل مختلفی میتونه داشته باشه
  بررسی میکنم
  بهتون خبر میدم

  سلام
  ممنون از مطلب خوبتون
  من ی سوال داشتم
  اونم اینکه اگه من ریتم ی آهنگی رو خودم بسازم
  یعنی ریتم موسیقی یک نفر دیگه رو خودم دوباره بسازم
  باز هم احتمال داره یوتیوب کپی رایت بگیره؟

  با این شرایط احتمالش خیلی ضعیفه

  خسته نباشید خیلی مفید بود فقط یک سوال

  نگاه کنید من تازه یوتوب درست کردم شما گفتین ک نباید یوتوب رو دور زد
  مثلا الان من با وی پی ان واردش بشم و باهاش کار کنم دور زدنش حساب میشه؟
  لطفا جواب بدین ممنون میشم

  با وی پی ان وارد شدن، دور زدن حساب نمیشه

  سلام و خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم برای ساخت کانال یوتوب و کسب در امد اجباری هست که گوگل ادسنس درست کنیم؟

  بله باید حتما گوگل ادسنس داشته باشید

  سلام میخواستم بدونم که من فقط سکانس های فیلم و سریال ها رو در کانالم می زارم آیا یوتیوب من تایید میکنه

  چون کپی محسوب میشه، نه

  سلام میشه بگین چرا یه نفر ۲۵۲ سابسکرایب داره و تبلیغ توی چند تا از ویدیو هاش هست چجوری؟؟

  متوجه سوالتون نشدم

  سلام
  ممکنه که بعد از اینکه چنل یوتیوبم به اون مقدار مورد نظر رسید، خودم شخصا به یکی از کشورهای همسایه مثل ترکیه برم و حساب ارزی باز کنم؟ در اون صورت مورد قبول یوتیوب هست؟ و منظور از ادرس چیه؟ بخوام برم دو روز ترکیه تا حساب باز کنم و برگردم، ادرس چی باید بدم؟
  اپلود کردن ویدیوهایی از اجرا یا ورایتی شوهای یه سلبریتی خارجی، نقض قوانین کپی رایته؟ اگه اره، پس چه جوری این اجراها و حتی فیلم های سینمایی آپلود میشن؟
  منظور از 4000 ساعت، ینی مجموع بازدیدها به 4000 ساعت برسه؟ ینی مثلا یه ویدیو نیم ساعته 8000 بار به صورت کامل دیده بشه؟ اگه منظور 4000 ساعت آپلود ویدیو هستش که خیلی میشه!!!!!!

  بله مورد قبول یوتیوب هست
  آدرس باید هرجایی غیر ایران باشه
  قوانین کپی رایت همیشه در حال تغییر هست و یوتیوب در تلاش هست که همه محتوای یونیک تولید کنند نه کپی با تغییر افکت
  بله یعنی مجموع بازدیدها به 4000 ساعت برسه

  اگر من تونستم کمتر از 12 ماه شرط واچ تایم رو بدست بیارم
  میتونم از یوتیوب کسب در آمد کنم؟

  بله دقیقا
  داخل محتوا توضیح کامل تر دادیم

  با عرض سلام و درود
  دوست گرامی یعنی ما اول جذب مخاطب میکنیم
  بعد حساب گوگل ادسنس بسازیم و بعد حساب دلاری خودمان رو بدیم؟و تبلیغات رو درون ویدیو ها قرار دهیم
  تنها سوال من فقط اینجا هستش که حساب ایمیلی که وارد میشویم اگه با نام خودمون باشه و حساب گوگل ادسنس و غیره ها با نام دیگری باشه به مشکل بر می خوریم

  نه مشکلی نداره

  سلام من 14 سالمه و میخوام تو یوتیوب فیلم بذارم اما من شنیدم به زیر 18 سال پولی تعلق نمیگیره
  درسته این حرف؟؟

  می تونید اکانت و موارد گوگل ادسنس رو با مشخصات شخص دیگه ای وارد کنید

  سلام
  اگر فعالیت زیاد باشه و مخاطب جذب کنیم می تونیم توی سه ماه شروع به در آمد زایی کنیم ؟

  نه. بعد از یک سال

  واقعا خیلی نکات عالی را تعریف کردین نگرانی من این است که ۱ سال قبل من ویدیو را اپلود کردم بعد اون تا ۶ ماه دیگه فعالیت نداشتم و تصمیم گرفتم فعالیتم رو شروع کنم که خیلی جدی شروع کردم و تا یه هفته اول ۱۰۰ سبسکرایب گرفتم آیا اگر ۱۰۰۰ هزار مشترک شدم و ۴۰۰۰ دقیقه دلم تایم رو تکمیل کنم ایا به دارمد میرسم لطفا به سوالم پاسخ بدیم مرسی؟

  بله با همین شرایطی که گفتید
  البته در نظر بگیرید که شرایط دیگه رو هم باید برای خودتون، محیا کنید

  سلام روزتون بخیر. خیلی ممنونم. من یه سوال دارم. اگر همه ی شرایط لازم رو داشته باشیم برای کسب درآمد ولی کسی رو خارج از کشور نداشته باشیم و یا حتی شخصی رو و یا حتی شرکتی در داخل خود کشور نداشته باشیم ، اونوقت چطوری میشه که کسب درآمد کرد؟ میشه کامل توضیح بدین؟ اصن میشه؟

  نه متاسفانه. نمیشه

  سلام چطور میشه تعداد تبلیغ رو بالا برد واسه ی من همچین گزینه ای نیست

  چه نوع تبلیغی رو؟

  ۴۰۰۰ ساعت در یک سال میشه روزی تقریبا ۱۱ ساعت اپلود فیلم در یوتیوب ۱۱ ساعت فیلم آموزشی درست کردن خودش ۱۱ روز زمان میبره شدنی نیست اصلا

  یوتیوب خودش این عدد رو اعلام کرده

  سلام خسته نباشید
  میشه درمورد قانون کپی رایت بیشتر توضیح بدید؟
  یعنی ما نمیتونیم از ویدئو و کلیپ های دیگه استفاده کنیم؟
  چطوری بفهمیم چه اهنگایی,چه ویدئو هایی,چه کلیپایی و … قانون کپی رایت دارن یعنی سازنده هاشون اجازه پخش نمیدن؟
  اگه بخوایم از این ها استفاده کنیم باید چیکار کنیم؟
  ممنون میشم جواب بدید

  تو نظرات قبلی پاسخ دادم دوست عزیز
  یه بررسی کنید، متوجه میشید

  سلام ممنونم از مطالبی که گذاشتین واقعا مفید بود
  و اینکه یه سوال برام پیش اومده
  اگه توی ویدیو هامون تبلیغ نذاریم و مردم ویدیو رو تا اخر ببینن پولش بیشتره یا نه تبلیغ های زیاد بزاریم پول بیشتری دریافت میکنیم؟

  دوست عزیز
  تو نظرات قبلی پاسخ دادم
  ممنون میشم اونارو بررسی کنید

  سلام ،ممنون از مقاله تون.فقط یه چیزی منطقی نیست.شما نوشتین که ۴۰۰۰نمایش در یکسال!!اگه روزی ۱۰ ساعت بدون توقف محتوا برای نمایش قرار بدیم بعد از ۱۲ماه میشه۳۶۵۰ساعت.حالا میشه بگین چطور میشه توی یکسال ۴۰۰۰ساعت محتوا برای نمایش گذاشت؟

  این مورد چیزی هست که تو مقالات برتر خارجی و … آورده شده

  سلام میخواستم ببینم که الان من اطلاعا بانکی خودم رو وارد کنم مشکلی پیش نمیاد
  یعنی مثلا پلیس های اینترنتی گیر نمی دن
  یا اینکه اصلا این کار درست هست
  و اینکه لصلا ذز کجا بفهمیم یوتوب کلاه بردار نیست و نمیخواهد پول ما را بردارد

  اطلاعات بانکی شما باید از کشورهای خارجی باشه
  دوست عزیز شما با این حرفت یوتیوب رو بردید زیر سوال

  سلام میشه گوگل ادسنس رو خودمون تو ایران باز کنیم اما اطلاعات حساب آشنامون که خارج از کشوره بهش بدیم؟ ینی حساب به نام خودمون نباشه اما گوگل ادسنس در کنترل خودمون باشه؟

  دوست عزیز
  قبلا تو نظرات پاسخ دادم
  بله میشه

  سلام. میشه با بازی کردم ویدیو گیم ها بدون گزارش و فقط بازی کردن یه بازی و به صورت پرو کسب در امد کرد؟ مثلا با بازی فورتنایت

  در این مورد تجربه ای نداشتیم ولی قطعا میشه

  سلام جناب ببخشید شما خودتون تو کار یوتوب هستید؟ یعنی چنلی دارید که مانی تایمز شده باشه؟

  نه. ما اطلاعات و داده های تجربی خودمون از فعالیت چنل های بزرگ، دوستان ما که در یوتیوب، فعالیت گسترده دارند را در اختیار شما قرار میدیم

  سلام اگر دوستی خارج از ایران داشته باشیم برای گرفتن پولمون برای اون فرد خارج از کشور مشکلی پیش نمیاد مثلا دیپورت شدن یا بستن حساب به خاطر دور زدن تحریم ئ این جور چیز ها؟

  نه تا به حال چنین موردی گزارش نشده

  سلام
  ممکنه من الان یک کانال یوتوب داشته باشم و فعالیتم رو شروع بکنم و بعد از چندین ماه از شخصی که در خارج از کشور خواهد بود بخواهم برایم حساب Google AdSense باز کند ؟؟؟؟

  بله ممکنه

  سلام میتوان از گوگل فیلم دانلود کرد و در یوتیوب بگذاریم در کانال خودمون که ساختیم ؟؟؟

  کپی محسوب میشه

  باز سلام ی کانال دارم که۳۵ساب داره با۵۰۰ساعت واچ تایم لطفا کمک کنید ساب بیشتر کنم اسم کانالfilm soon2x
  https://youtube.com/channel/UCkoFcF6QgL6sqDAFkXpebVw

  روش های زیادی برای افزایش ساب بازدید وجود داره
  من پیشنهاد خاصی ندارم

  سلام چطور میتونم مثل سایتون سایت راه اندازی کنم که کانالم توش تبلیغ کنم

  متوجه منظورتون نشدم

  سلام.
  ایا در یوتویوب فقط از طریق ویدیو گزاشتن می کسب دراند کرد؟؟
  معتبره؟؟
  از کجا بدونم واقعا پرداخت می کنه؟؟
  اسپات پرداختی هس؟؟؟؟

  متوجه منظورتون نشدم

  سلام ممنون از زحماتتون

  میخواستم بدونم اگر کانال رو با لوکیشن ایران ساخته باشم برای مانیتایز و درآمد زایی مشکلی پیش خواهد اومد ؟

  تکلیف گوگل ادسنس چی میشه ؟
  اگر با این وضعیت یه نفر از خارج برام گوگل ادسنس بسازه همه چی حله ؟

  بهتره که تغییر لوکیشن بدین
  چون ممکنه با این مورد در کسب درآمد با مشکل مواجه بشید

  سلام ببخشید منظورتون از 4000 ساعت نمایش چیه؟ یعنی توی یک سال مجموع تایم ویدیو ها 4000 ساعت بشه؟
  اخه من هیچ یوتیوبری نمیشناسم که روزی بیشتر از 10 ساعت ویدیو اپلود کنه

  تایم بازدید منظور ماست

  چطور میتونم مثل همین سایتونnewseo.irبسازم که بتونم چنل یوتیوب جهت کسب سابسکرایب بیستر بسازم همچنین کانالم بهاش معرفی کنم

  اگر درست متوجه شده باشم، شما می خواهید سایت طراحی کنید و به وسیله اون بازدید ویدیوهاتون رو افزایش بدین
  برای طراحی سایت باید با متخصصین این حوزه ارتباط بگیرید تا برای شما سایت طراحی کنند
  در این کنار اگر سوال خاصی هم داشتید بنده در خدمتم

  سلام گفته بودید بازید و کامنت فیک فک کنم ینی یکی مثلا با چنتا اکانت وارد یویتوب بشه بره داسه خودش لایکو کامنتو بازدید بزاره یویتوب میفهمه ایا؟ میشه جواب بدید ممنون میشم

  اگر این مورد زیاد تکرار بشه
  بله یوتیوب متوجه میشه

  با سلام. بنده یک حساب بانکی مستر در ترکیه دارم، در بانک زراعت شعبه ی یئنی کاپی استانبول. که هم حساب دلاری، هم حساب یورو و هم حساب لیر با 8 سال انقضاء در یک کارت میباشد. خودم هم ساکن، مقیم و تابع ترکیه نیستم و ایرانی هستم. حسابم را هم از موبایل بانک کنترل میکنم و میتونم به حساب های دیگه پول واریز کنم، حتی به ایران هم از طریق صرافی هایی که در ترکیه همکار دارن میتونم ارز واریز کنم و معادل ریالیش رو بگیرم. آیا من با این حساب بانکی و یک آدرس از ترکیه و یک ایمیلی که با شماره تلفن ایرانی ایجاد کردم و همچنین نام و نام خانوادگی خودم، میتونم کارمو تو یوتیوب شروع کنم؟ یعنی درآمدمو به حساب بانکی خودم واریز میکنن دیگه؟ مشکلی بابت ایرانی بودنم نیس که؟

  بله شرایط بسیار خوبی برای کسب درآمد دارید

  سلام اگر از داخل ایران کانل بسازیم و ایمیل ثبت کنیم و ویدیو بزاریم بعدن برای ثبت اکانت گوگل ادسنس برای کسب درآمد از خارج کشور به مشکل میخوریم؟

  دوست عزیز
  در بخش نظرات کامل پاسخ دادم

  سلام لطفا جواب بدین ….ایا میشه وقتی با یوتیوب قرار داد داری یه ویدیو منتشر کردی حالا میخوای پاکش کنی امکان پاک کردن هست؟ و اینکه امکان داره خود یوتیوب پاک کنه پست شمارو بعد از ۲.۳ماه؟

  بله میتونید درخواست بدین که پاک کنه

  سلام ببخشید یه سوال من اگه فیلم و کلیپ خنده دار بزارم کپی رایت محسوب میشه؟؟؟
  مثلا ویدیو رو از شبکه اجتماعی دیگری کپی کنم
  یا مثلا تریلر فیلم هلی هالیوودی بزارم کپی رایته؟

  اگر تغییر ندین
  کپی رایت محسوب میشه

  میشه بگین اگه ویدیو گذاشم بازدید خورد بعد احساب ایجاد کردیم درامد ویدیو قبلی میاد؟
  و اگه هزار تا بازدید بخوره میتونیم بعدش تبلیغ بزاریم بین ویدیو قبلی؟

  بله درآمد ویوهای قبلی هم میاد
  بله میتونید تبلیغ بزارید

  سلام حداقل قیمت پاین خرید حساب پی پال چقدره؟

  نمیتونم قیمت مشخصی بهتون بدم ولی میتونید از سایت ایرانیکارت استفاده کنید برای قیمت های به روز

  سلام ببخشید یه سوال داشتم از طریق ادیت ویدئو یا فیلم و سریال میشه درآمد کسب کرد؟میشه یه توضیحی بدید درمورد کپی رایت و… با تشکر😍❣

  داده های مربوط به کپی رایت یکسره در حال تغییر هست
  بهتره که از منابع اصلی مربوط به کپی رایت استفاده کنید
  پیشنهاد من بخش کپی رایت یوتیوب هست

  سلام اسم من امید است در افغانستان زندگی میکنم و دوست های مه در خارج نیستن اگر بخواهم همرای تان قرارداد کنم امکان داره بخاطر بالا بردن ویو مثلاهر ویدو بین یک میلیون بازدید بگیره سی درصد پول خوده برای تان پرداخت کنم

  سلام،از زمانی که ویدیو اپلود میشه۴۰۰۰شروع میشه؟واینکه میشهبه۱۰۰۰ساب روسوند وبه مروربه۴۰۰۰یاعت رسید وبعدا که همه ایناokشد قسمت دراند ازیوتوب روفعال کرد؟

  متوجه منظورتون نشدم

  سلام بفرض من از طریق دوستم در خارج به درآمد زایی رسیدم هروقت یوتیوب برام پول واریز کنه باید اون دوستم برام انتقال بده یا اینکه میتونم خود به خود به حساب ایرانیم انتقال بدم

  باید دوستتون به حساب شما واریز کنه

  آقای پورموسوی ممنون بابت پاسخ به سوال بنده. یک سوال دیگری هم داشتم، اینکه من تسلت کامل به زبان ترکی استانبولی دارم و گاها سریالهای ترکی رو به صورت حرفه ای با نرم افزار subtitle edit زیرنویس میکنم. میتونم همین سریالهای زیرنویس شده به فارسی رو تو یوتیوب قرار بدم و از همین طریق کسب درآمد کنم؟ آیا اینکار کپی رایت محسوب میشه؟

  بستگی به نوع فعالیت شما داره و در کل قوانین مربوط به کپی رایت روز به روز در حال تغییر هست و باید این قوانین رو همیشه از طریق سایت یوتیوب چک کنید

  سلام وقت بخیر
  ممنون بابت مطالب مفیدتون
  اگر کسی رو در خارج از کشور نداشته باشیم چطور می‌تونیم از طریق یوتیوب درآمد داشته باشیم ؟

  ایرانیکارت و سایت های مشابه این، بیشتر میتونه کمکتون کنه

  سلام وقت بخیر
  ممنون بابت مطالب مفیدتون
  اگر کسی رو در خارج از کشور نداشته باشیم ، چطور می‌تونیم از طریق یوتیوب درآمد کسب کنیم ؟

  سایت هایی مثل ایرانیکارت میتونه در این زمینه کمکتون کنه

  سلام درامد یوتوب در ایران قانونی هست؟
  مشکلی نداره؟

  بله قانونیه

  سلام وقت بخیر.ممنون از اطلاعاتی که دادید.ولی یه سوال داشتم.منظور از 4000 ساعت نمایش چیه؟

  سلام وقتتون بخیر
  اگر نظرات قبلی رو ببینید، کامل توضیح دادم

  ببخشید اگر حساب PayPal داشته باشیم میشه از یوتیوب کسب درآمد کرد؟؟؟

  درود بر شما، بله امکانش هست

  میشه راهکار درامد زایی با استفاده از ویزا کارت رو هم بگید؟
  و اینکه یه سوال دیگه اگه زود تر از یک سال به هزار سابسکرایبر و اینا برسیم چی؟
  اون موقع میتونیم درامد زایی رو شروع کنیم؟

  درود
  تمام قوانین رو همزمان با هم باید رعایت کنید

  سلام ازیک سایتی سوال کردم که من یک کانال فیلم سینمایی دارم که بعضی از انها کپی رایت دارن گفت تایید نمیشه ایا درسته باید چکار کنم خیلی زحمت کشیدم

  درود بر شما. بله تایید نمیشه و حتی ممکنه جریمه هم بشید. راه اصلیش اینکه از جای کلیپ نزارید! چون در هر صورت تشخیص میده و الان نبده بعدا قطعا میبنده

  سلام عالی بود من که کسی رو تو خارج ندارم چطوری می. تونم کیف پول داشته باشم

  درود بر شما
  با استفاده از صرافی های مطمئنی که در این حوزه فعال هستند، می توانید وجه خود را دریافت کنید

  سلام ببخشید من منظورتون رو از ۴۰۰۰ ساعت نفهمیدم ، منظورتون ۴۰۰۰ ساعت تماشا بود یا ۴۰۰۰ دقیقه . اینا خیلی فرق دارن

  سلام
  من چند ساله که کامال یوتیوبم که درباره خیاطی هست رو دارم. گاهی هم ویدئو هایی که مال خودم نبود رو میزاشتم. و بعدش یه پیامی می اومد ولی من بهش توجه نکردم.البته من اصلا درآمدی از یوتیوب نداشتم. تا اینکه چند روز پیش از کانال یوتیوبم که خارج شدم و وقتی که خواستم وارد بشم پیام اومد که شما به حالت تعلیق درامدید.
  و بعدش هرچی گشتم کانالم اصلا توی یوتیوب نیود. این یعنی کانالم حذف شده؟ ممنوم میشم پاسخ بدین

  سلام
  اگر در 90 روز 3 اخطار پیاپی دریافت کنید کانال شما حذف خواهد شد.

  سلام قبلا ۴۰۰۰ دقیقه بود
  الان تغیر کرد ۴۰۰۰ ساعت شده؟
  من یه کانال دارم که ۱۰۰۰subscribrدارم
  و۲۰۰۰ساعت تماشاه چی کار باید کنم و اینو هم نمیدونم که یوتیوب از چی زمانی به من این حساب تماشا رو گرفته ؟

  سلام
  بله یکی از شروط مانیتایز 4000 ساعت مجموع بازدید ها است.

  سلام . مطلبتان بسیار مفید بود .
  سوالی داشتم . اگر پارتنر در خارج از کشور حسابی را افتتاح کند و اگر روزی صاحب چند یوتیوب به خارج از کشور برود ، برای حساب بانکی باید چه کند ؟ آیا ناچار است با حساب پارتنر ادامه دهد یا امکان تغییر حساب در یوتیوب وجود دارد ‌؟

  بله امکان تغییر حساب وجود داره، باید در گوگل ادسنس اطلاعات مربوط به آدرس و شماره حساب رو ویرایش کنید. فقط دقت کنید بعد از ویرایش اطلاعات باید عملیات تایید کد از طریق پست، وریفای شدن شماره حساب و… مجدد انجام بشه. همچنین دقت کنید نباید بیش از حد عملیات تغییر آدرس و شماره حساب در گوگل ادسنس رو انجام بدین، چون ممکنه بن بشین.

  کسانی که فیلم میزارن یوتوب ایا کپی رایت حساب میشه؟

  سلام
  اگر منظور فیلم سینمایی و سریال است، بله.

  آیا برای تبدیل درامد توییچ هم میشه از iranicard استفاده کرد؟

  درورد
  ما در این حوزه هیچ شرکتی رو معرفی یا تایید نمی کنیم.

  سلام خسته نباشین
  من الان کسی را در خارج از کشور ندارم
  چطوری میتونم در امد زایی کنم
  میشه بدون واسطه کسی که خارج از کشور در امد زایی کنم
  ممنون میشم جواب بدین

  درود بر شما
  شرکت هایی هستند که این خدمات رو انجام میدن، میتونین با تحقیق و بررسی در مورد این شرکت ها، بهترین مورد رو انتخاب کنید. (ما هیچ شرکتی رو در این خصوص معرفی نمیکنم)

  سلام اگه من یه کانال یوتیوب بسازم و کلیپهایی را مثلا از پیجهای اینستاگرامی،تلگرامی و….که اون پیجها مربوط به خودم نیستند را بذارم توی کانال یوتیوب خودم آیا این کلیپها از نظر یوتیوب مشمول قانون کپی رایت میشن و حذف میشن یا اینکه میتونم با بالا رفتن بازدید از اونا تو کانال یوتیوبم کسب درآمد کنم؟

  سلام
  بله هوش مصنوعی کپی رایت یوتیوب ممکنه محتوای شمارو کپی در نظر بگیره، بخصوص اگر ویدیو ها قبلا در یوتیوب منتشر شده باشند. همچنین اگر صاحب محتوا در یوتیوب از شما شکایت کنه امکان اعمال جریمه های سنگین تری نسبت به حذف محتوا وجود داره.

  اگه حساب بانکی باز نکنیم و بعد مثلا دو سال حساب باز کنیم، یوتیوب درامد این دو سال رو میده؟
  برای این میپرسم که من احتمالا بتونم مهاجرت کنم. ولی قبل رفتن از ایران کسب درامد داشته باشم و موقع اقامت در خارج درامدی که تو دوران اقامت در ایران رو داشتم دریافت کنم.

  سلام، اگر کانال یوتیوب شما به گوگل ادسنس متصل شده باشه، درآمد یوتیوب شما در ادسنس ذخیره میشه.

  میشه ویدیو هایی که تو اپارت بارگزاری کردیم رو روی یوتیوب هم بارگزاری کنیم؟ منع قانونی نداره؟ به عنوان تولید کننده محتوا عرض میکنم.

  سلام، اگر محتوای شمارو قبلا کسی در یوتیوب قرار نداده باشه، از نظر قانون کپی رایت یوتیوب منعی نداره.

  سلام.. میخواستم بپرسم که اگر مثلا من تو این 12 ماه فعالیتی نداشته باشم و چنلم به 1000 تا ساب نرسه ولی ویدئویی داخل چنل داشته باشم و 80K ویو خورده باشه.. باز هم میتونم پول رو بگیرم؟

  سلام
  خیر در این حالت درآمدی برای شما حاصل نمیشه، باید 4000 ساعت مجموع نمایش دیویو و 1000 نفر سابسکرایبر داشته باشید.

  سلام، خسته نباشید ،من یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
  من الان بخوام یه حساب باز کنم و فعالیتم رو شروع کنم بعد دوسال میتونم حساب رو سیستم درامدزایی قرار بدم یا باید از اول اینکار بشه

  درود
  میتونین فعالیتتون رو شروع کنید و کانال رو به یک حساب ادسنس متصل کنید که اگر درآمدی شامل حال کانال شما شد ذخیره بشه.

  سلام یه سوالی داشتم
  شرط درآمد اینه که 1-1000 تا سایسکرایب داشته باشی 2-4000 ساعت نمایش داشته باشیم
  سوال اول اینکه هر 2 تا شرط باید انجام بشه؟ دوم اینکه ما 4000 ساعت محتوا باید آپلود کرده باشیم یا اینکه نه میشه 1 فیلم 1 ساعته باشه که 4000 بار اجرا شده باشه؟

  و اینکه تعداد ویو که پایین فیلم ها میخوره تعداد نفرات بازدید کننده است ؟ یا ساعت و یا دقیقه تماشا شده؟

  درود بر شما
  جواب سوال اول: بله هردو شرط باید باهم انجام بشن.
  جواب سوال دوم: مجموع مدت زمان نمایش باید 4000 ساعت باشه حالا چه با یک ویدیو چه با چندین ویدیو.
  جواب سوال سوم: عددی که پایین ویدیو ها نمایش داده میشه تعداد نفرات بازدید کننده است. مدت زمان نمایش فقط برای صاحب کانال قابل مشاهده است.

  سلام یوتویب به چند سال به بالا در آمد میدهد؟؟؟

  سلام
  18 سال به بالا

  بابت پولی که از طرف یوتیوب ریخته میشه به حساب شخصی که حسابش رو برای یوتیوبم گذاشتم ایا مالیات کم میشه از طرف اداره مالیات اون کشور ؟ کشور سوئد رو عرض میکنم

  سلام
  بله، مالیات درآمد از یوتیوب بر اساس قوانین مالیاتی کشوری که اکانت گوگل ادسنس در آن ثبت شده محاسبه می شود و از مبلغ درآمد کسر خواهد شد.

  در مورد قوانین کپی رایت ما یک آهنگ را توی چندین کانال میبینیم چرا اونا پیشرفت کردن در صورتی یک تامبنیل دیسکریبشن و و حتی بدون تگ هم هست ستبسکرایب زیادی دارن و کانالشون بسته نمیشه

  سلام
  احتمالا به این دلیله که آهنگ هایی که می فرمایید حق انتشار محفوظ ندارند. به عبارت دیگه شناسه محتوا براشون ثبت نشده.

  سلام و درود
  آیا قرار دادن آهنگ بر روی گیم پلی بازی کپی رایت محسوب میشود؟

  سلام
  اگر برای آهنگی که استفاده می کنید شناسه محتوا ثبت شده باشه، بله یوتیوب محتوای شمارو جریمه می کند.

  سلام خسته نباشید…….

  ببخشید 4000 ساعت توی 12 ماه خیلی زیاد نیست؟؟؟
  حساب کردم تقریبا نصف سال میشه………چجوری میشه 4000 ساعت ویدیو ت یه سال گذاشت؟؟؟

  سلام
  منظور از 4000 ساعت بازدید، مجموع تمام بازدید ها است. برای مثال اگر 8 نفر، هر کدام به میزان 1 ساعت از ویدیو های شما بازدید کنند، برای شما 8 ساعت بازدید ثبت خواهد شد. در این حالت کسب 4000 ساعت بازدید کار خیلی سختی نیست.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود

  باهم تا اوج فاصله ای نداریم!

  خراسان رضوی – مشهد – امامت 1 – ساختمان نیوسئو

  6 419 619 0912

  [email protected]

  مدت زمان
  مطالعه این
  مقاله
  5 دقیقه

  افزایش بازدید یوتیوب بسیار مهم است و حتی می تواند زندگی شما را از این رو به آن رو کند! یوتیوب بر اساس بازدید به شما پول می دهد و قطعا هرچقدر بازدید ویدئوهای شما بیشتر باشد، درآمد شما از یوتیوب نیز بیشتر خواهد بود. در این مقاله 14 روش که می تواند منجر به افزایش بازدید یوتیوب شود را بیان می کنیم که قطعا برای شما تاثیرگذار است.

  قطعا خود یوتیوب هم می خواهد بازدیدهای شما و دیگران افزایش پیدا کند، چرا که خود یوتیوب نیز از نمایش تبلیغات کسب درآمد می کند. به همین دلیل یوتیوب سعی می کند به بیننده جذاب ترین ویدئوها را پیشنهاد دهد تا آن ها را نیز تماشا کند.

  اولویت کانال سازنده برای نمایش در فیلم های پیشنهادی بیشتر است؛ یعنی یوتیوب در ابتدا سعی می کند از همان کانال فیلم های مرتبط را پیدا کرده و به بیننده نمایش دهد. بنابراین کاری که شما باید انجام دهید این است که فیلم های مرتبط داشته باشید تا یوتیوب به بیننده آن ها را نیز پیشنهاد دهد. قطعا نمی توان به صورت تضمینی گفت که یوتیوب فیلم های دیگر شما را به بیننده پیشنهاد می دهد، اما این موضوع می تواند در افزایش بازدید یوتیوب بسیار تاثیرگذار باشد.

  افزایش بازدید در یوتیوب دو حالت دارد؛ یا کانال شما به قدری پرمخاطب است که ویدئو با هر عنوانی منتشر کنید بازدید زیادی می گیرد، یا باید با استفاده از ویدئوهای جذاب و موضوعات خوب مخاطب جذب کنید. یکی از اشتباهاتی که یوتیوبرهای تازه کار انجام می دهند این موضوع است که موضوعاتی را انتخاب می کنند که خودشان می خواهند. اصلا به تعداد جستجو و علاقه مندی مردم به آن موضوع توجه نمی کنند. شما باید به دنبال موضوعات پرطرفدار و پر جستجو باشید تا بتوانید افزایش بازدید یوتیوب رایگان را به خوبی در کانال خود پیاده سازی کنید.کسب درامد یوتیوب

  ابزارهای زیادی در این زمینه وجود دارند که آمار جستجوی کلمات در یوتیوب را می دهند. یکی از ابزارهایی که ما پیشنهاد می کنیم از آن استفاده کنید برای تحقیق عبارات کلیدی در یوتیوب، ابزار YouTube Keyword tool از ahrefs است که آمار تقریبا دقیقی را به صورت رایگان در اختیار ما می گذارد. البته این موضوع را مدنظر داشته باشید که کشور ایران جز لیست کشورهای این ابزار نیست و به دلیل فیلتر بودن یوتیوب این موضوع کاملا منطقی است.

  بنابراین قبل از ساخت هر ویدئو سعی کنید راجب آن موضوع و عنوانی که می خواهید قرار دهید کمی تحقیق کنید و بهترین موضوع و عنوان را انتخاب کنید تا بازدید شما بیشتر شود. یکی از بهترین راه های افزایش بازدید یوتیوب، عنوان است. عنوان شما هم باید پر جستجو باشد و هم جذاب باشد تا کاربران وسوسه شوند و آن را باز کنند.

  بسیاری از یوتیوبرها، حتی یوتیوبرهای معروف هم گوگل را نادیده می گیرند. تعداد زیادی از مخاطبان و بیننده ها، از طریق بزرگ ترین موتور جستجوی دنیا وارد یوتیوب و فیلم ها می شوند. این حقیقتی است که نباید از آن به سادگی رد شد. در بسیاری از موارد هنگام جستجو در گوگل، فیلم های یوتیوب در صدر نتایج گوگل قرار دارند و از آنجایی که کاربران اکثر اوقات ترجیح می دهند به جای خواندن مقاله فیلم ببینند، به سراغ یوتیوب می روند. گوگل بسیار زیاد بر روی افزایش بازدید در یوتیوب تاثیر دارد و بسیاری از کاربران که به دنبال شما هستند، می توانند از طریق گوگل شما را پیدا کنند. اگر آموزش سئو را دیده باشید، این موضوع برای شما راحت تر می شود و بهتر می توانید کار کنید.

  اگر شما بهترین و جذاب ترین ویدئوی دنیا را هم بسازید، اما کسی آن را مشاهده نکند هیچ فایده ای ندارد! قطعا تا به اینجا متوجه اهمیت عنوان شده اید که چقدر در افزایش بازدید یوتیوب تاثیر دارد. یک عنوان جذاب می تواند کاربران را وادار به کلیک کند و در عوض یک عنوان بد می تواند بیننده را فراری دهد. در انتخاب عنوان خیلی دقت کنید و برای آن زمان بگذارید. حتما سعی کنید در عنوان خود نکات زیر را رعایت کنید تا افزایش بازدید در یوتیوب داشته باشید:

 • اکادمی خانه سرمایه
 • حالا وقتشه! اینو بخون: کسب درآمد از یوتیوب و تعرفه آنپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

  کاور و یا همان thumbnail تاثیر زیادی در کلیک کاربران و در نهایت افزایش بازدید یوتیوب دارد. در واقع بیننده اولین چیزی که از ویدئو شما می بیند عنوان و کاور است که اگر جذاب باشد آن را باز می کنند و اگر بد باشد قطعا از آن رد می شوند! اگر خود شما هم در ویدئو هستید، سعی کنید خودتان را در کاور بگذارید و عنوان را درشت و جذاب بنویسید. کاور نباید پیچیده و شلوغ باشد، باید بسیار ساده باشد و تمرکز کاربر را به عنوان و یا هر قسمتی که مهم است جلب کند.

  کاورهایی که در اینستاگرام نیوسئو قرار دارند، نمونه های خوبی برای این دسته از فیلم ها هستند. استفاده از رنگ های جذاب نیز بسیار می تواند کاور شما را جذاب کند و منجر به افزایش بازدید در یوتیوب شود. در ادامه برخی نکات را ذکر کرده ایم که اگر از آن ها به خوبی استفاده کنید قطعا افزایش بازدید یوتیوب را همراه دارد و می تواند آمار بازدید شما را چند برابر کند.

  فقط عنوان و کاور نیستند که در نتایج جستجو نمایش داده می شوند، بلکه توضیحات و یا همان description نیز به کاربران نمایش داده می شود. شاید بسیاری از بیننده ها آن را نادیده بگیرند، اما بسیاری از کاربران نیز هستند که برایشان مهم است و آن را مطالعه می کنند. برخی از نکات که می تواند باعث شود یک توضیحات عالی برای ویدئوهای خوب بنویسید:

  همانطور که در ابتدای مقاله نیز گفته شد، اگر ویدئوهای مرتبط داشته باشید شانس شما بسیار زیاد است تا یوتیوب ویدئوهای دیگرتان را به بیننده پیشنهاد دهد. ویدئو ها و یا لیست پخش های سریالی بسیار زیاد می توانند به این موضوع کمک کنند. اگر لیست پخش داشته باشید، سایر ویدئوهای شما را نیز یوتیوب به بیننده پیشنهاد می کند و این موضوع می تواند منجر به افزایش بازدید یوتیوب رایگان برای شما شود.

  اگر ویدئوی شما به سوال خاصی پاسخ می دهد، کافی است ببینید کجا این سوال پرسیده شده است؛ بعد می توانید لینک ویدئو خود را به عنوان پاسخ برای آن سوال ارسال کنید و افزایش بازدید یوتیوب رایگان برای شما انجام می شود. برای این کار می توانید در انجمن ها فعالیت کنید و یا از طریق گوگل این سوالات را یافته و به ویدئو خود لینک دهید؛ این کار یکی از بهترین روش های افزایش بازدید در یوتیوب است. این فقط یکی از کارهایی است که در زمینه اشتراک گذاری فیلم های خود می توانید انجام دهید، روش های زیاد دیگری وجود دارند که می توانید از آن ها نیز برای اشتراک گذاری استفاده کنید.

  این مقاله ادامه دارد…

  سلام علیک
  ببخشید فعلاً من می توانم کلیپ هایم در یوتیوب بارگذاری کنم تا بعداً راجع به حساب و سیستم بانکی بحث کنیم درسته؟

  درود دوست عزیز
  بله امکانش هست

  سلام
  ببخشید شما برای من یوتیوب ثبت نام می کنی یا خودم ثبت نام کنم کدام ؟

  سلام دوست عزیز
  ما برای هیچ کسی این کارو نمی کنیم
  ما فقط در این زمینه اطلاعاتی رو ارائه میدیم که شما بتونید تو شبکه های اجتماعی مثل یوتیوب، بهتر عمل کنید

  درود…..
  ابتدا باید ویدیوها را در یوتیوب بارگذاری کرد ، سپس برای کسب درآمد اقدام کرد؟….
  اگر امکان دارد لطفا این تقدم و تاخر را توضیح دهید؟…
  سپاس و بدرود….

  سلام، بله ابتدا باید ویدئو ها بارگذاری بشن، بعد از رسیدن به 4000 ساعت بازدید(مجموع بازدید ها) و 1000 نفر دنبال کننده، می تونید برای کسب درآمد اقدام کنید.

  درود…..
  چگونه باید 1000 عضو برای کانال یوتیوب مان پیدا کنیم ؟….
  اگر کانال مان را در شبکه های اجتماعی دیگر تبلیغ کنیم….آیا از نظر یوتیوب اشکال دارد؟… …..
  سپاس و بدرود .

  سلام
  بهترین راه برای افزایش سابسکرایبرهای کانال تولید محتوای کاربر پسند است.
  تبلیغ کانال در شبکه های اجتماعی دیگر هیچ ایرادی از نظر یوتیوب ندارد، شما حتی می توانید لینک کانال خود را در سایر شبکه های اجتماعی قرار دهید.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود

  باهم تا اوج فاصله ای نداریم!

  خراسان رضوی – مشهد – امامت 1 – ساختمان نیوسئو

  6 419 619 0912

  [email protected]

  مدت زمان
  مطالعه این
  مقاله
  7 دقیقه

  کسب درآمد از پینترست از زمان آشکارسازی درآمدهای میلیون دلاری برخی شرکت ها از آن، تبدیل به دغدغه ای برای کاربران اینترنتی شد. همه قصد دارند بدانند که چگونه می توانند از این طریق درآمدزایی کنند یا اینکه درآمدهای خود را افزایش داد. از سال 2010 پینترست به مردم کمک کرد تا بتوانند راه هایی را برای درآمدزایی از این طریق پیدا کنند تا بتوانند محصولات و خدمات و … خود را به نمایش گذاشته و بفروشند. یک فروش خلاقانه و رویایی با ترفندهایی که هنوز بسیاری از بازاریابان، از آن بی خبر هستند.

  البته که تا الان تغییرات زیادی بر روی پلتفرم Pinterest ایجاد شده است و این شرکت برای بهبود تجربه کاربری یا همان User experience سختگیری ها زیادی را برای کاربران ایجاد کرده است، اما باز هم می تواند به بهترین شکل هنرها و محصولات خود را در این شبکه اجتماعی به نمایش بگذارید.

  وقت شما ارزشمند است، بنابراین آیا ارزش وقت شما را دارد که استراتژی های کسب درآمد از پینترست را بیاموزید؟

  اگر به شما بگویم که می توانید روزانه 100 هزار تومان، 300 هزار تومان، 1 میلیون تومان یا حتی بیشتر از 10 میلیون تومان در پینترست درآمد کسب کنید، چه واکنشی نشان خواهید داد؟کسب درامد یوتیوب

  آیا واقعا برای این ایده پردازی های شما، کاربران حاضر هستند هزینه های زیادی را پرداخت کنند؟

  من شخصاً بدون هیچ تجربه ای شروع کردم، اما در نهایت یاد گرفتم که چگونه در وقت آزاد خود برای کسب درآمد آنلاین با در این شبکه اجتماعی به هدف مشخص شده خود برسم!

  به طور کلی، این پول اضافی چگونه به شما کمک می کند؟ آیا این امر به شما کمک می کند مقداری بدهی خود را پرداخت کنید، از پرداخت حقوق و دستمزد برای دریافت حقوق خود صرف نظر کنید یا اینکه فقط اندکی به صندوق پس انداز شما کمک می کند؟

  فقط در همین حد می خواهم به شما اطمینان دهم که کافیست روزانه فقط یک یا دو ساعت وقت خود را روی این شبکه اجتماعی بگذارید، به راحتی می توانید پس انداز خوبی را برای خود فراهم کنید.

  هر جا که تصورات شما را به خود سوق دهد، من اینجا هستم تا به شما بگویم کسب درآمد با پینترست امکان پذیر است!

  نمی دانم چقدر در مورد گوگل ادسنس اطلاعات دارید، اما فقط کافیست بدانید که این ابزار زیر مجموعه شبکه قدرتمند گوگل به شما این امکان را می دهد که درآمدزایی دلاری را به راحتی برای خود محقق کنید. البته وجود تحریم ها، ممکن است که کار شما را مقداری دشوار کند، اما حقیقتا تلاش برای رسیدن به برخی اهداف مانند درآمدزایی دلاری، قطعا به موفقیت می رسد. همان طور که بقیه نیز به آن رسیده اند.

 • تابلو آتی
 • ما می خواهیم روش کسب درآمد پینترست با گوگل ادسنس را از طریق بلاگری و وبلاگ نویسی، به شما نشان دهیم.

  بله، با نمایش تبلیغات در وبلاگ خود با Google Adsense می توانید با پینترست درآمد کسب کنید.

  وقتی شما یک وبلاگ نویس کاملاً جدید هستید، توصیه می کنم از Google Adsense استفاده کنید زیرا برای شما حداقل بازدید از صفحه لازم نیست.

  با این حال، آنها بهترین روش برای درآمدزایی نیستند، زیرا هزینه بسیار کمی به شما پرداخت می کنند. من شخصاً از Google Adsense  استفاده کردم و شما در واقع می توانید نحوه کسب درآمد آنلاین از طریق استفاده از Google به عنوان مبتدی را بررسی کنید.

  گذشته ازAdsense ، شبکه های تبلیغاتی دیگری نیز وجود دارد که می توانید هنگام ورود به وبلاگ نویسی از آنها استفاده کنید.

  ما در این مقاله 9 راه حل اساسی برای کسب درآمد از پینترست را به شما معرفی می کنیم:

  یکی از راه های کسب درآمد از پینترست، دستیار مجازی Pinterest شدن است. دستیاران مجازی Pinterest به وبلاگ نویسان، اینفلوئنسرهای شبکه های اجتماعی و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی آنلاین کمک می کنند تا اکانت Pinterest خود را بهینه سازی کنند. این بهینه سازی شامل موارد زیر است:

  یکی از مواردی که دستیارهای مجازی Pinterest عاشق این نوع درآمدزایی در پینترست شده اند، این است که به طرز دیوانه واری این نوع کسب درآمد، انعطاف پذیر است. شما هر زمان که بخواهید و هر جایی که امکانش هست، می توانید درآمدزایی کنید. بیشتر دستیارهای مجازی Pinterest چندین مشتری و پروژه دارند.

  البته که این هنوز در کشور ما رونق نگرفته است و هنوز کسی شغل و مهارت کارشناس پینترست را نمی شناسد. به نظر بنده این یک برگ برنده برای شماست. اگر اکنون در این شبکه اجتماعی، حرفه ای شوید در آینده می توانید جز اولین نفراتی باشید که در این زمینه حرف های زیادی برای گفتن دارید.

  جالب است بدانید که یک کارشناس پینترست در آمریکا از هر مشتری، ماهانه 500 دلار دریافت می کند و از همه جالب تر اینکه هر کارشناس پینترست میتواند، ماهانه بیش از 10 مشتری، داشته باشد.

  اکنون در بسیاری از سایت های خارجی و در برخی از سایت های ایرانی، دوره های آموزش پینترست برگزار می شود، که هر کدام با مبالغ بالایی به فروش می رسد. پس اگر قصد دارید در آینده به یکی از متخصصین پینترست تبدیل شده و به درآمدزایی از پینترست، برسید، همین الان به آموزش این شبکه اجتماعی، مشغول شوید تا روش های فوق العاده درآمدزایی در پینترست را بهتر متوجه شوید.

  حالا وقتشه! اینو بخون: ترفندهای اینستاگرام 2021پیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

  همانند بلاگری در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی، در پینترست هم می توان از این راه، کسب درآمد کرد. خوبی بلاگر شدن، این است که شما از هر راهی می توانید کسب درآمد کنید. برخی از روش های کسب درآمد از پینترست به روش بلاگری عبارت اند از:

  هیچ یک از این موارد روش مستقیم برای کسب درآمد از پینترست نیست، اما باعث افزایش فالوور بلاگ شما در پینترست به دنبال آن اگر وب سایت داشته باشید، باعث افزایش بازدید وب سایت شما می شود. در اصل این ها روش هایی برای تولید محتوای قوی تری این دنیایی است که کاربران بسیاری را با این روش ها، به خود جذب کرده است.

  بازاریابی وابسته که در ایران به خوبی از آن، یاد نمی کنند. شاید برای شما هم سوال است که چگونه می توانید بازاریابی وابسته ایجاد کنیم؟ منظور از بازاریابی وابسته چیست؟

  خب بهتر است که ابتدا قبل از توضیح این نوع کسب درآمد از پینترست، در مورد بازاریابی وابسته، اطلاعاتی را به شما بدهم:

  بازاریابی وابسته زمانی است که برای تبلیغ محصولات و یا خدمات با شرکت ها و سازمان های مختلف، شریک شوید. این می تواند در حالت و روش های مختلف صورت بگیرد. این نوع بازاریابی شباهت بسیاری به دلالی در ایران دارد اما بسیار پیشرفته تر و اصولی تر است. در اینجا، سود شما را شرکت تعیین می کند. کاملا برعکس دلالی، که سود را خود شخص تعیین می کند.

  این نوع بازاریابی هم در اینترنت و وب سایت های مختلف در حال انجام است که بزرگترین بازاریاب وابسته در ایران، دیجی کالا است که اعتبار خود را وسط گذاشته و از این طریق شرکت های زیادی، اجناس خود را به فروش می گذارند. البته که این نوع بازاریابی در هر شبکه اجتماعی نیز قابل انجام است.

  حال می رسیم به بازاریابی وابسته برای درآمدزایی در پینترست. شرکت هایی که شما به عنوان بازاریاب وابسته آن، انتخاب می شود، لینک منحصر به فرد (لینک وابسته) به شما می دهد که در پست ها یا پین های خود آن را وارد می کنید. وقتی کسی روی آن لینک، کلیک می کند و خرید می کند، کمیسیون به شما پرداخت می شود، اینجا شما نیز وظایفی داشته و باید به نکاتی توجه کنید:

  اینجا زمان هنرنمایی موتور جستجو قدرتمند پینترست است. یکی از راه های کسب درآمد از پینترست، معرفی محصولات در قالب تصاویر است تا از آن طریق بتوانید، انبوهی از کاربران که در پینترست، قرار دارند را به سمت خود بکشید. برای درآمدزایی در پینترست، این یک راهکار ویژه است. شما که فروشگاه اینترنتی مانتو و کیف و کفش دارید، بهترین کار برای شما حضور در پینترست است.

  شما به راحتی می توانید مدل مانتوهایی که در فروشگاه خود داریدیا حتی اجناسی که در آینده قصد فروش آن را دارید، در این شبکه اجتماعی به صورت خیلی ویژه به کاربران نمایش دهید و به آن ها بگویید که اگر دوست دارند با مدل های بیشتری از این کالا آشنا شوند یا حتی خریداری کنند، به وب سایت شما مراجعه کنند.

  البته در صورتی که وب سایت شما بر اساس آخرین تکنیک های سئو سایت، بهینه سازی شده باشد، اثربخشی بهتری برای شما در این زمینه دارد.

  در ادامه 4 دلیل مهم از این جهت که چرا موتور جستجوگر پینترست برای فروشگاه اینترنتی شما، مناسب است، را بررسی می کنیم:

  اما چند راهکار ساده برای صاحبان وب سایت های فروشگاهی، برای کسب درآمد از پینترست:

  در صورتی که شما به بهترین نحوه، اکانت خود را برای فروشگاه اینترنتی خود، بهینه سازی کنید، در آینده نزدیک خواهید دید که پینترست به جمع پرطرفدار ترین شبکه های اجتماعی در ایران، تبدیل شده و حالا شما هستید که حرف اول را در فروش محصول خود، می زنید. مانند دیجی کالا که زمانی شروع به کار کرد که کمتر کسی به کسب درآمد از اینترنت، فکر می کرد.

  زمانی که در پینترست جستجو می کنید، وارد صفحات مختلف می شود و تصاویر متفاوتی را می بینید که ممکن است ایده هایی به ذهن شما برسد، اینجاست که باید دست به کار شوید. شما می توانید با ایده هایی که از صفحات پینترست به ذهن شما خطور می کند، محتوای جدیدی تولید کنید و روی آن مانور دهید.کسب درامد یوتیوب

  به عنوان مثال می توانید آموزش آشپزی را ببینید، ایده هایی از پیج های آشپزی پینترست بگیرید و سپس با ایده جدید خود، یک صفحه جدید در پینترست برای ایده های ناب خود در این موضوع ایجاد کنید.

  من با کمی جستجو در دنیای پینترست و صفحات و اکانت های مختلف به چند ایده ناب رسیدم که می تواند راهی برای کسب درآمد از پینترست برای شما باشد. برخی از مواردی که در ادامه توضیح می دهیم، مختص ایده برداری از پینترست است. یعنی شما ایده را از پینترست گرفته و در شبکه های اجتماعی دیگر یا اینکه در وب سایت خود، با آن، کسب درآمد می کنید (کاری که میلیون ها بلاگر در اینستاگرام و وبلاگ های موفق در اینترنت، انجام می دهند):

  درآمدزایی در پینترست حتما توسط آن اپ انجام نمی گیرد. بلکه ممکن است وسیله ای برای کسب درآمد برای شما باشد. به همان دلیل است که بزرگان حوزه دیجیتال مارکتینگ گفته اند که به جای اینکه به دنبال راه های کسب درآمد از پینترست باشید، بهتر است که از پینترست بیاموزید که چگونه درآمدزایی کنید. حال این قسمت جالب است، بسته به آنچه تصمیم دارید انجام دهید، می توانید برای تبلیغ محصولات یا خدمات خود یک بار دیگر به Pinterest مراجعه کنید.

  کاربران در پینترست به دنبال ایده ها و ترفندهای جدید هستند. شما می توانید از فرصت استفاده کرده و برای کسب درآمد از پینترست، اقدام کنید. دیدگاه شما نسبت به یک کالا یا محصول می تواند به روش های مختلف به کاربران معرفی شود. به عنوان مثال اگر شما می توانید کار مدلینگ انجام دهید، می توانید با پوشیدن لباس های خاص شرکت های مختلف در این شبکه اجتماعی پیشنهاد تبلیغ گونه ای به آن ها ارائه دهید.

  به عنوان مثال اگر تعداد فالوورهای شما به اندازه ای هست که بتواند فروش یک برند را با افزایش چشمگیر روبرو کند، می تواند به یک مرکز فروش پوشاک پیشنهاد داده که کد تخفیف اختصاصی دهد تا شما کالا آن ها را به صورت خودتان در حال استفاده از آن هستید، به کاربران در پینترست پیشنهاد دهید و اگر با استقبال ویژه ای روبرو شد، به آن ها این کد تخفیف را پیشنهاد دهید.

  شما هر کالا یا هر چیزی که خودتان به آن نیاز داشته و در حال استفاده از آن هستید و البته کاربری آن راضی هستید، می توانید به کاربران خود پیشنهاد داده و برای درآمدزایی در پینترست، با ارائه ترفند کد تخفیف اختصاصی، کسب درآمد کنید.

  اگر فکر می کنید در حوزه کسب درآمد از پینترست، حرفی برای گفتن دارید و اگر توانایی ها قابل توجهی در این شبکه اجتماعی دارید، بهترین فرصت است که خود را برای تبدیل شدن به یکی از اساتید بزرگ آموزش پینترست، آماده کنید. کافیست در کنار داشتن این توانایی ها، اندکی اطلاعات خود را بالا برده، تولید محتوا کنید و سپس آن ها به صورت دوره های آموزشی به فروش بگذارید یا اینکه کلاس های آنلاین و حضوری برای آموزش پینترست به کاربران، ارائه دهید. ما چند راهکار به شما پیشنهاد می دهیم:

  این شاید بهتری راه کسب درآمد از پینترست باشد البته در صورتی که قصد دارید به صورت حرفه ای در این اپ حضور پیدا کنید.

  اکنون که می دانید راه های کسب درآمد از پینترست چیست، می خواهیم راهکارهایی را به شما آموزش دهیم که بتوانید به سادگی تعداد کاربران پروفایل پینترست خود را افزایش دهید. قطعا می دانید که بدون وجود کاربران، نمی توان به سادگی، کسب درآمد کرد.

  Pinterest  ابزاری بصری است و پین های شما باید به قدری جذاب و چشم نواز باشند که موجب خرید و استفاده از خدمات شما شود و اگر شما هم می خواهید از طریق Pinterest درآمد کسب کنید، قطعاً پست ها یا به اصطلاح پین های شما، باید حرفه ای به نظر برسند.

  خوشبختانه تهیه تصاویر خلاقانه و با کیفیت برای پین های خود از همیشه آسان تر است. Canva ابزاری رایگان برای ایجاد تصاویر دیجیتالی برایPinterest ، Facebook، Instagram و … است، اما همچنین می توانید از آن برای تولید پست های تبلیغاتی جذاب، پست های خیره کننده، کارت های ویزیت و … استفاده کنید. کار کردن با Canva بسیار آسان است و تعداد زیادی طرح رایگان نیز وجود دارد که می توانید آن ها را ویرایش کنید و با متن و تصاویر خودتان، بهترین محتوای تصویری را برای پینترست، تولید کنید.

  یکی از مهم ترین نکات کسب درآمد از پینترست، عنوانی است که برای پین های خود در نظر می گیرید. پینترست یک موتور جستجوگر مانند Google است، بنابراین شما می بایست پین های خود را با استفاده از کلمات کلیدی قابل جستجو توصیف کنید تا به عنوان مثال در صورتی کاربران به دنبال طرح های دکوراسیون داخلی هستند، شما را به سادگی پیدا کنند. با مشاهده پین ​​هایی که در بالای feed شما ظاهر می شوند، شروع کنید.

  کار دشواری نیست. به عنوان مثال اگر طرح های خاصی برای دکوراسیون آشپزخانه دارید، کافیست در موتور جستجو پینترست چک کنید که عبارت “دکوراسیون داخلی آشپزخانه” به چه صورت جستجو می شود، سپس به همین صورت، عنوان پین خود را بهینه سازی کنید.

  می توانید در نوار جستجو به راحتی کلمات کلیدی را جستجو کنید. شروع به تایپ کردن موارد مرتبط با موعو خود را بیابید.

  ابتدا بهتر است بدانید که به افرادی که در پینترست، فعالیت می کنند، پینر می گویند. این شبکه اجتماعی همانند دیگر شبکه های اجتماعی نیاز است که با افراد دیگر ارتباط برقرار کنید. به عنوان مثال در پین های خود، دیگران را پین کنید، سعی کنید با افرادی که در زمینه شما، شهرت بیشتری دارند، ارتباط برقرار کنید.

  ببخشید چطور از کدوم قسمت برای کارشناس پینترس شدن باید ثبت نام کنیم؟؟؟

  سلام دوست عزیز
  نیازی به ثبت نام در مرکز خاصی نیست
  شما کافیه با الگوریتم های این شبکه اجتماعی آشنا بشید، تولید محتوا برای پینترست رو یاد بگیرید تا بتونید به عنوان کارشناس پینترست، خودتون رو معرفی کنید

  ببخشید وقتی میام اکانت بیزینسی بزنم این authorisation failed رو میاره. چیکار باید بکنم؟

  سلام دوست عزیز
  این ارور تایید اعتبار هست
  ممکنه تو وارد کردن اطلاعات مشکلی داشته باشید

  سلام خسته نباشید برای کسب درامد از پینترست حتما باید حساب گوگل ادسنس داشته باشیم؟؟

  سلام دوست عزیز
  بله

  سلام حتما باید برای کسب درامد حساب گوگل ادسنس داشته باشیم؟؟

  سلام بله

  خب اگ پیج پینترسمو بدم به گوگل ادنس باید شماره و آدرس و اینا.. همش به غیر از ایران باشه

  بله دقیقا
  همه این موارد باید غیر ایرانی باشه

  من الان گوگل ادنسو میخام درستش کنم ولی چجوری میتونم درآمد داشته باشم منظورم اینه ویو هر ویدیو باید تا چقد باشه
  میدونین؟

  ما در حال بررسی هستیم اما هنوز آمار خاصی بدست نیاوردیم
  این موضوع رو هم دقت کنید که گوگل به آدرس های ایرانی، هزینه ای پرداخت نمی کنه و باید به صورت غیر مستقیم آدرس غیر ایرانی در گوگل ادسنس وارد کنید

  بله شماره و ادرس غیر ایرانی رو دارم فقط میخواستم بدونم چقد میده و چه شرایطی داره

  بستگی به محتوا و نوع کسب درآمد شما داره

  میشه یک مثالی برای ادرس های غیر ایرانی بزنین
  از طریق ساخت عکس نوشته و ساخت فیلم هم میتوان کسب درامد کرد؟

  آدرس غیر ایرانی کاملا واضح هست
  یعنی آدرس یه مکان تو کشورهای دیگه، غیر از ایران

  سلام ببخشید من الان نفهمیدم
  چجوری میتونیم از طریق اکانت پینترست مون درامد داشته باشیم
  میشه یک توضیح کوچولو یا یک مثال بزنین
  ممنوننننن

  اول از همه باید حساب ادسنس گوگل داشته باشید

  سلام
  من مدت ۳۰سال با داشتن لنز چشمی قابل عکس و فیلمبرداری توسط اقوام به این شرکت پینترست عکس و فیلم قابل قبول و پرطرفدار عرضه میکردم
  الان قصد دارم شخصن با این شرکت کار کنم
  لطفاً در مورد نمایندگان داخل ایران به من آدرس بدید تا بتونم با آنها مشورت داشته باشم
  با تشکر
  ۰۹۱۱۳۰۰۷۲۰۲

  بنده شخص خاصی رو نمیشناسم
  میتونید از گوگل استفاده کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود

  باهم تا اوج فاصله ای نداریم!

  خراسان رضوی – مشهد – امامت 1 – ساختمان نیوسئو

  6 419 619 0912

  [email protected]

  مدت زمان
  مطالعه این
  مقاله
  3 دقیقه

  اگر در یوتیوب فعالیت کرده باشید، متوجه شدید که یکی از اقدامات لازم برای کسب درآمد در این شبکه اجتماعی ساخت گوگل ادسنس برای یوتیوب است. در دنیای YouTube، ابزار AdSense شرکت Google منبع اصلی درآمدزایی است. به همین دلیل تمام افرادی در یوتیوب کانال هایی را برای کسب درآمد ایجاد کرده اند، می بایست در این ابزار گوگل حساب کاربری داشته و اقداماتی در این مقاله گفته می شود را انجام دهند. البته ساخت اکانت گوگل ادسنس به دلیل تحریماتی که وجود دارد کار ساده ای نیست. اما ما در این مقاله سعی می کنیم راهکارهایی را به شما ارائه کنیم به توانید به راحتی از این ابراز درآمدهای چند 100 هزار دلاری، بدست آورید.

  در این مقاله ما نکاتی را در قالب آموزش ساخت اکانت گوگل ادسنس برای یوتیوب و ترفندهایی که در این مسیر باید استفاده کنید را برای شما شرح خواهیم داد.

  روش های زیادی برای کسب درآمد در YouTube وجود دارد، اما AdSense ساده ترین و بهترین راه برای مبتدیان است. صادقانه بگویم، به نظر می رسد برای یک تازه کار یوتیوب درآمدزایی در این مسیر، کار ساده ای نباشد. اما نشدنی نیست. با این حال، برخی از افراد هنگام ایجاد حساب AdSense در یوتیوب دچار اشتباه می شوند.

  بنابراین، تأیید حساب کاربری آنها به تأخیر می افتد یا حتی گاهی اوقات رد می شود. برای جلوگیری از این مشکلات ما راهکارهایی را به شما ارائه می کنیم.کسب درامد یوتیوب

  ابتدا بیایید با مزایای داشتن حساب گوگل ادسنس آشنا شوید:

  به طور خلاصه، AdSense یک روش ساده و رایگان برای کسب درآمد با قرار دادن تبلیغات در سایت و برخی شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب است. شبکه تبلیغات Google تبلیغاتی را که می خواهند خود را در وب با ناشران مانند شما انجام دهند، متصل می کند و برای افرادی که به دنبال پول در آوردن وب سایت خود هستند، این موفقیت را با گوگل ادسنس راحت تر می کند. ناشران و تبلیغ کنندگان را به هم متصل می کند و به تبلیغ کنندگان AdWords این فرصت را می دهد تا در فضای تبلیغاتی شما برای وب سایت و کانال یوتیوب خود، ایجاد کرده اید، خود را به کاربران نشان دهند.

  با همکاری با یک شبکه تبلیغاتی مانند AdSense، می توانید زمان کمتری را به بازاریابی و فضای تبلیغاتی خود اختصاص دهید و بیشتر وقت خود را صرف ایجاد بهترین محتوا برای کاربران خود کنید.

  شما می بایست دو فاکتور زیر را داشته باشید:

  حالا وقتشه! اینو بخون: بازاریابی در یوتیوبپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

  ابتدا برای ساخت اکانت گوگل ادسنس می بایست وارد کانال یوتیوب خود شوید و مراحل زیر را همانند تصویر، طی کنید:

 • بورس كالا
 • یوتیوب استودیو (YouTube Studio): Settings > Channel > Status and Features

  همانند تصویر بالا روی بخش monetization را که مربوط به درآمدزایی در این شبکه اجتماعی است، فعال کنید. در ادامه آموزش ساخت اکانت گوگل ادسنس برای یوتیوب می بایست مراحل با دقت طی کنید تا دچار مشکل نشوید.

  همانند تصویر بالا صفحه ای به نامmonetization  برای شما ایجاد می شود که مربوط به درآمدزایی در یوتیوب است. شما در این صفحه باید با شرایط و ضوابط تبدیل شدن به YouTube Partner موافقت کنید. سپس بر روی گزینه Start کلیک کرده تا این شرایط و ضوابط را مطالعه و تایید کنید. همانند تصویر زیر:

  این بخش تمام قوانین کسب درآمد در شبکه اجتماعی یوتیوب را به شما نشان میدهد تا بدانید که یوتیوب پارتنر شدن نیاز به دانستن چه قوانینی است. در انتهای این قوانین دکمه تاییدی وجود دارد که اگر تا انتها آن را مطالعه کردید، می بایست آن را تایید کنید.

  اگر از قبل اکانت ادسنس گوگل ایجاد کرده باشید و این اکانت با gmail کانال یوتیوب شما یکسان باشد، با زدن روی گزینه Next همانند تصویر زیر، به مرحله بعد میروید اما چون ما اینجاییم که نحوه ساخت گوگل ادسنس برای یوتیوب را آموزش دهیم، فرض را بر این می گیریم که شما از قبل اکانت ادسنس گوگل ندارید.

  هر فرد می تواند فقط یک اکانت ادسنس گوگل داشته باشد و گوگل اجازه ایجاد بیش از یک اکانت را به شما نمی دهد.

  جهت ساخت گوگل ادسنس برای یوتیوب می بایست وارد آدرس Google adsense شوید. سپس صفحه بالا برای شما باز می شود:

  در ادامه ساخت گوگل ادسنس برای یوتیوب باید بگوییم، همان طور که اطلاع دارید به دلیل تحریم هایی که برای ایران وجود دارد شما نمی توانید اطلاعات آدرسی از ایران را وارد کنید و باید اطلاعات کشور، شهر و محل سکونتی را وارد کنید که در لیست تحریم های سازمانی نباشد. پیشنهاد ما این است که اطلاعات شخصی که می شناسید و وی در کشوری غیر ایران، سکونت می کند را وارد کنید.

  پس از اینکه دکمه Create Account را بزنید، عملا اکانت شما ساخته شده است و سریعا به صورت اتومات وارد اکانت ادسنس گوگل خواهید شد. در همان ابتدای کار بخش وارد کردن آدرس و مشخصات تکمیلی خود، خواهد آمد (همانند تصویر زیر)

  در اینجا همان طور که می بینید در بخش اول باید مشخص کنید که اکانت شما شخصی است یا زیر نظر سازمان یا شرکت خاصی می باشد. در بخش اول دو گزینه را برای شما گذاشته اند:

  گزینه Individual: این گزینه برای کانال های شخصی که به نام فرد یا یک برند است، مناسب می باشد

  گزینه Business: این گزینه مناسب افتتاح حساب کاربری گوگل ادسنس برای شرکت ها یا کمپانی های مشخص است

  حالا وقتشه! اینو بخون: افزایش بازدید یوتیوب رایگانپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

  نکته مهم: هیچ تفاوتی در نحوه پرداخت از طرف گوگل برای این دو نوع اکانت وجود ندارد. پرداختی برای گزینه اول به اسم شخص انجام می شود و پرداختی گزینه دوم به اسم کمپانی یا شرکت مشخص انجام می شود.

  بخش Name and Address نیز برای وارد کردن نام و آدرس است که می بایست با دقت کامل، مشخصات را وارد کنید. چون پرداختی گوگل با شماره حسابی که در مراحل بعدی نحوه قرار دادن آن برای گوگل را شرح می دهیم، برای شما ارسال می شود.

  در ادامه نام شما که از قبل مشخص کرده ایم، در فیلد مشخص خود قرار دارد. بخش بعدی دو لاین جداگانه برای وارد کردن دقیق آدرس محل سکونت است و لاین بعدی برای وارد کردن کد پستی است.

  بخش بعدی که ادامه این فرم برای تکمیل حساب گوگل ادسنس برای یوتیوب است، برای تعیین کردن منطقه محل سکونت، شهر محل سکونت و وارد کردن شماره موبایل شما در کشور مورد نظر است.

  در انتهایی که فرم را تکمیل کردید روی گزینه Submit باید کلیک کنید.

  سلام درمورد حساب ادسنس ادرس منزل برای چی لازم داره

  سلام دوست عزیز
  دلیل خاصی نداره و جز همون اطلاعاتی هست که ممکنه روزی مورد استفاده گوگل قرار بگیره

  با سلام اگه جیملمون در ایران را با حساب ادسنس که در خارج برامون درست کردن ایا یوتیوب به ایرانی بودن شک نمی کنهکسب درامد یوتیوب

  درود دوست عزیز
  نه. تا حالا همچین موردی گزارش نشده

  سلام چرا دیدگاهم منتشر نمیشه ایا یوتیوب به جیمل ایرانی هم حساسه یعنی میتونه از طریق جیمل ایرانی بودن تشخیص بده؟

  درود دوست عزیز
  دیدگاهتون کجا منتشر نمیشه؟ اگر ممکنه بیشتر توضیح بدین

  ممنون فکر کردم منتشر نمیشه تو سایتتون که منتشر شد

  سلام وقت بخیر،ایا گوگل ادسنس با پاسپورت ایرانی مشکل داره؟ ترکیه هستم و ادرس و حساب بانکی و کانال یوتیوب هم دارم فقط وقتی برا احراز هویت عکس پاسپورت ایران رو میفرستم قبول نمیکنه. میدونید چرا؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  درود دوست عزیز
  متاسفانه به دلیل تحریم ها این مشکلات وجود داره
  تنها راهش استفاده از پاسپورت های خارجی هست
  می تونید حساب ادسنستون رو با یکی از دوستان خارج از ایران راه اندازی کنید که مشکلی براتون پیش نیاد

  سلام در مورد مرحله اول ایجاد حساب لطفا با گوشی توضیح بدید منظورم ورژن اندروید برام نا مفهموم

  درود دوست عزیز
  همین مراحل با گوشی هم میشه تفاوت خاصی نداره

  خب اگه حساب خارجی نداشتیم چیکار کنیم؟ 😤

  سلام دوست عزیز
  متاسفانه به دلیل تحریم ها فقط با حساب خارجی یا راه اندازی حساب مجازی با وب سایت هایی مانند iranicard میشه حساب گوگل ادسنس ایجاد کرد

  سلام آدرس وایمیل و. پستی پیشنهاد میکنید که استفاده کنیم

  درود دوست عزیز
  این موارد کاملا شخصی است

  من استپ اول رو پر کردم و پارتنر گوگل شدم . استپ دوم هم پر کردم و سابمیت کردم و آدرس دوستم رو دادم شماره تلفن و کد پستی هم دادم .
  و تمام شد نوشت اینپروگرس
  اما هیچ کجا از من حساب بانکی نخواست پس حساب را در چه مرحله ای وارد می کنیم

  سلام دوست عزیز
  تو بروز رسانی های آینده این مورد رو هم بررسی میکنیم

  باید ایمیل اکانت گوگل ادسنس با ایمیل اکانت یوتوب یکی باشه؟

  سلام دوست عزیز
  بله

  با سلام من به دقت این مقاله رو مطالعه کردم و واقعا ممنونم چقدر مطلبتون عالی بود در باره گوگل ادسنس دو تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید:
  سوال اول اینکه برای تایید گوگل ادسنس نیاز به مدرک شناسایی داریم آیا این مدرک میتونه قبض تلفن و برق و آب و گاز باشه که توی ترکیه خونه اجاره کردیم؟

  سوال دوم هم اینه که یک حساب ادسنس رو برای دریافت درآمد چند یوتیوب میشه ارائه کرد؟ یعنی یک حساب ادسنس رو میشه به 3 حساب یوتیوب متصل کرد؟

  واقعا ممنونم بابت پاسخگویی و تشکر از ادمین و مدیریت محترم

  سلام دوست عزیز
  نه. نیاز به مدرک خاصی نیست
  بله، شما می تونید یک حساب ادسنس رو به چند اکانت یوتیوب وصل کنید

  سلام ببخشید میگم برای درآمد باید کارت های اعتباری برای یه کشور دیگر و داشته باشیم برای دریافت پول به دلار درسته بعد برای دریافت باید چیکار کنیم توی حسابمو ذخیره میشه وما هروقت خواستیم باید درخواست بدیم یا نه به صورت اتومات هرروز خودشون وارد حساب میکنن

  سلام دوست
  در بازه های زمانی مختلف، براتون واریز می کنند

  سلام
  میخواستم بدونم یوتیوب برای واریز پول واریز میکنه یا اعتبار؟
  مسله بعدی اینکه باید یع حساب بانکی خارج از ایران داشته باشیم یانه؟

  سلام دوست عزیز
  پول به صورت دلار واریز می کنه
  بله باید حساب خارجی داشته باشید

  با سلام و خسته نباشید بنده جیمیلم ایرانیه یعنی تو ایران باز کردم و دوستم خارجه میشه کد پستی و آدرس و حساب بانکی دوستم تو خارج رو وارد کنم؟ یعنی موردی نداره که جیمیلم ایرانیه؟؟

  سلام دوست عزیز
  به نظرتون ساخت جیمیل جدید کار سختیه
  به نظرم ارزش داره که با ساخت ایمیل جدید و مشخصات کشور دیگه، کار خودتون رو راحت تر کنید

  چطور باید حساب گوگل ادسنس مون رو به یوتیوبمون متصل کنیم؟

  سلام دوست عزیز
  مراحلی که توضیح دادیم رو کامل رعایت کنید
  در مورد این مرحله هم توضیح داده ایم

  سلام
  وقت بخیر
  بنده گوگل ادسنس رو ایجاد کردم امکانش هست آدرسی که دادم در آلمان باشه و حساب بانکی در ترکیه؟

  سلام دوست عزیز
  بهتره که آدرس سکونت و حساب بانکی در یک مکان باشه
  تا حالا با همچین موردی برخورد نکردم
  ولی بعید میدونم ایرادی داشته باشه

  سلام،ببخشید اگه ما نتوانیم کسی رو پیدا کنیم ک برامون تو خارج حساب باز کنه باید چیکار کنیم هیچ راه دیگه ای نداره؟

  سلام دوست عزیز
  میتونید از وب سایت ها مرتبط با کسب درآمد دلاری، ویزاکارت تهیه کنید
  عبارت “تهیه ویزاکارت” رو تو گوگل جستجو کنید، اطلاعات بیشتری بدست میارید

  ببخشید یعنی اگه زیر 18 سال باشیم نمیتونیم گوگل ادسنس ایجاد کنیم؟من یوتیوبر هایی میشناسم زیر 18 سال و کانالشون درآمد زایی داره؟

  سلام دوست عزیز
  ممکنه اون یوتیوبرهایی که میگید با اکانت فرد دیگری دارن درآمدزایی می کنند یا ادسنس گوگلشون به نام فرد دیگری هست

  ممکنه اون یوتیوبرهایی که میگید با اکانت فرد دیگری دارن درآمدزایی می کنند یا ادسنس گوگلشون به نام فرد دیگری هست

  سلام
  چطور کانالمون رو ب ادسنس وصل کنیم؟

  سلام دوست عزیز
  در مقاله، کامل توضیح داده ایم

  سلام میخواستم بدونم اگه ادرس و شماره تلفن برای کشور عراق رو وارد بکنیم مشکلی نداره؟ چون من ی اشنایی در عراق دارم که میتونه این کار رو برام بکنه و تابعیت عراق رو داره. مشکلی نداره حساب رو به نام اون شخص که در عراق هستش وارد کنم؟

  سلام دوست عزیز
  نه مشکلی نداره هر کشوری غیر ایران

  سلام خسته نباشید من میخوام یه کانال یوتیوب بزنم ولی شخصی رو توی خارج ندارم که ادرس و کد پستی و شماره تلفن و حساب بانکی اونو وارد کنم و توی نظرات خوندم که گفتین میشه حساب مجازی به توسط ایرانیکارت ایجاد کرد . خب حالا سوالم اینه که این حساب مجازی چیه ؟ جای همون حساب بانکیه ؟ بعد اینکه ادرس و کدپستی و شماره تلفن فردی که در خارج از کشور هستش رو چی کار کنم ؟ خواهش میکنم کمکم کنید من به کل گیج شدم . ممنون .

  اگر به سایت ایرانیکارت، مراجعه کنید، کامل تر بهتون در این بابت توضیح میدن البته که در نظرات قبلی توضیح داده ام

  سلام ممنون از توضیحاتتون
  برای وارد کردن مشخصات، مشخصات فرد سازنده گوگل ادسنس باید با مشخصات نام صاحب حساب یکی باشه؟
  مثلا من مشخصات خودمو دادم ولی شماره حساب دوستم که خارج از کشوره

  بهتره که یکی باشه چون از الگوریتم گوگل بعید نیست که این موارد رو در آینده در نظر بگیره و شما رو دچار مشکل کنه

  سلام خسته نباشید
  من سنم زیر ۱۸ سال هست و کسی رو در خارج ایران آشنا ندارم ک بخوام با کدپستی و… اون حساب ادسنس بسازم میخواستم ببینم هیچ راه دیگه ای نیست ک بتونم حساب ادسنس بسازم؟

  نه فعلا با این شرایط شما

  سلام
  مبدأ آپلود مشکل ساز نیست ؟
  اینکه به همون ایمیل سازنده ادسنس از ایران دسترسی وجود داشته باشه ؟
  و یه سوال دیگه اینکه، مبدأ آپلود در بهتر وایرال شدن تاثیر داره ؟

  نه تاثیر خاصی نداره
  اگر نگران این موضوع هستید، می تونید از فیلترشکن استفاده کنید

  سوال اول . ببخشید ی سوال داشتم برای ساخت جیمیل جدید تو ایران این کارو کنم یا تو خارج فرقی داره ؟

  و سوال دوم اینکه اگه تو ایران بسازم فقط باید شماره مبایل طرف ک خارج هست با پرچم اونجارو انتخاب کنم ؟

  سوال سوم . همین کار سوال دو رو تو خود ایران انجام بدم مشکلی نداره ؟

  ساخت جیمیل با مشخصات خارجی
  جواب سوال دوم. بله
  جواب سوال 3. بله

  سلام . وارد کردن اطلاعات کسی که خارج از کشوره براش دردسر نمیشه؟ مشکل ساز نشه براش ، بالاخره طرف اعتماد میکنه
  ممنون

  تو نظرات قبلی به این سوال بارها جواب دادم
  لطفا اونارو مطالعه کنید و اگر سوالی بود بنده در خدمتم

  سلام خسته نباشد کی ادامه ساخت حساب ادسنس رو میزارید

  در حال پیگیری هستیم که جدیدترین نکات رو جمع آوری کنیم و مقاله رو بروز کنیم

  ممنون بابت پیگیری

  سلام
  من جیمیل درست کردم و شماره‌ای که براش معرفی کردم ایرانیه
  مشکلی نیست؟
  حالا اگر مشکل هست اگر با یک شماره خارجی جایگزینش کنم مشکلی پیش نمیات؟؟

  و اگر نام و نام خانوادگی خودم رو وارد کنم و محل سکونت دوست خارج رو بزارم مشکلی نیست؟؟

  طبق گفته ها انگار نیاز به عکس از پاسپورت یا شناسنامه هست
  اگر عکس شناسنامه آشنامون رو بزارم و قطعا اسم توی شناسنامه و اسمی که معرفی کردم سازگار نیست….
  خب مشکلی نیست یا باید اسم پاسپورت و نام کاربری یکی باشه؟؟

  با تشکر❤

  شماره شما بهتره که از کشورهای خارجی باشه
  این مورد ممکنه زمانی که بخواهید پاسپورتتون رو آپلود کنید، به مشکل بخورید

  سلام فرمودین به سوالم بارها جواب دادین اما من باز هم تمام جوابا رو خوندم اما جواب سوالم رو پیدا نکردم
  پرسیده بودم باز کردن حساب ، برای شخصی که خارج از کشوره مشکل سازنمیشه؟قوانین مالیاتی مثلا

  نه دوست عزیز
  افراد زیادی دارند از این مسیر کسب درآمد می کنند

  سلام
  میشه با یک حساب ادسنس چنتا اکانت یوتیوب با ایمیل های مختلف ساخت؟

  بله

  سلام.میخولستم بپرسم درآمدی که یوتیوب قرار مثلا به من پرداخت کنه به حساب بانکی من که توی ایران پرداخت میشه؟ یا اون شخصی که گوگل ادسنس به نامشه؟؟

  اون شخصی که گوگل ادسنس به نامشه

  سلام ، وقت بخیر من مراحل مانیتایز و انجام دادم الان 5 دلار هم تو یوتوب درامد داشته برای مرحله بعد باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  تولید محتوا ارزشمند و تبلیغ برای افزایش بازدید ویدیوها

  اگر 18سال نباشیم چه مشکلی برای ما پیش می آید؟

  امکان درآمدزایی با این شرایط وجود نداره

  گوگل ادسنس به نام یه شخص خارجی باشه درآمد برای اون واریز میشه بعد اون شخص خارجی باید به حساب ما واریز کنه؟؟؟

  بله همین طوره

  سلام… کن چندتا حساب یوتیوب دارم… میخاستم بدونم میتونم تو همشون یه ادرس و یه شماره حساب بدم… من ساکن ترکیه هستم

  بله ممکنه

  دوست عزیز من ارمنستان آشنا دارم ولی ساکن نیستن و با ویزا تردر میکنن ابا در طول مدتی ک اونجا هستن با کد پستی و آدرس و شماره خارجی ارمنستان و یک حساب بانکی ارمنی میشه کاری کرد یا حتما باید شهروند باشند؟

  باید شهروند باشند

  سلام واقعا ازتون ممنونم بابت ای توضیحات
  ی سوالی دارم من اشنای خارجی ندارم ولی بعضی از شرکتا تو ایران که درامدمون رو اونا تحویل میگرن و به ما میدم این شدنیه؟

  بله شدنیه
  ایرانیکارت یکی از این شرکت هاست

  بسیار جای افتخاره که بخاطر نام ایران و ایرانی،هرجا پا میگذاریم به بیرون پرتاب میشیم،راه داده نمیشیم،دسترسی مون قطع میشه!! مایه مباهات و افتخارهست!! نیست؟
  دیروز سایت دل بخاطر IP ایران نتونستم بازکنم! میخاستم مشخصات یه لپتاپ رو ببینم. بعدش رفتم سایت Nvidia درایور کارت گرافیکم رو دانلودکنم، دسترسی بسته بود. امشبم ک فهمیدم گوگل ادسنس نمیتونه با آدرس ایران و در بانک ایرانی باشه.
  تازه اگر آدرس خارج ازکشور + حساب بانکی درخارج بدی، اونوقت پاسپورت ایرانی نمیپذیره!!
  مایه مباهات و افتخارهست!! نیست؟

  برای ساخت حساب ادسنس باید 18 سال داشته باشیم

  بله

  سلام وقت بخیر.
  چند تا سوال داشتم‌:
  ۱. الان من میتونم کانال یوتیوب با مشخصات خودم ( جیمیلی که با شماره ایرانم ساخته ام) داشته باشم ولی برای ادسنس اطلاعات شخص خارج از ایران رو وارد کنم درسته ؟
  اگر درست نیست ، پس یعنی باید هر دو با مشخصات فرد خارج از ایران باشه؟
  ۲. من بعد ها که بخوام خارج از ایران برم میتونم همه اطلاعاتی که برای ساخت کانال یوتیوب و ادسنس شخص دیگری رو وارد کردم رو به نام خودم تغییر بدم؟

  توی نظرات خوندم گفتید که میشه جیمیل بسازید به اسم خودتون وشماره و ا طلاعات شخص دیگه که خارج از ایرانه رو وارد کنید ، خوب اینطوری باز هم این جیمیل برای اون شخصه دیگه !! تفاوت چیه مگه ؟

  فک نمیکنم امکان تغییر اطلاعات باشه
  در کل شما فقط میتونید با اطلاعات شخصی در خارج از کشور، از یوتیوب درآمد داشته باشید

  سلام میشه حساب به نام شخصی باشه که سنش ۱۸به بالاس ولی یه شخص زیر ۱۸سال فعالیت کنه

  سلام بله ایرادی نداره

  وقت بخیر
  با حسابی که الآن داخل یوتیوب هستیم میشه کانال زد؟ یا اینکه از الآن باید به نام کسی باشه که ادسنس به نامشه؟

  دوست عزیز این مورد رو قبلا تو نظرات کامل پاسخ دادم

  اگر چندتا کانال داشته باشیم وقتی که پول واریز میشه، تفکیک میکنه پول هر کانال رو؟

  بله حتما
  کاملا تفکیک شده این کار انجام میشه

  سللام اون محل سکونت که خارج از کشور رو میدیم پول به اون داده

  سلام
  اگر که سن مون زیر ١٨ سال باشه و خارج از کشور زندگی کنیم و ایمیل مون سن ش بالای ١٨ سال سن باشه میشه چنل مانی تایمز بشه؟

  سلام
  اگر یوتیوب متوجه این موضوع نشه، بله چنل مانیتایز میشه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود

  باهم تا اوج فاصله ای نداریم!

  خراسان رضوی – مشهد – امامت 1 – ساختمان نیوسئو

  6 419 619 0912

  [email protected]

  مدیریت و بهینه‌سازی کانال یوتیوب، تبلیغات در یوتیوب

  تعرفه درآمد از یوتیوب – تعرفه درآمد از یوتیوب – میزان درآمد از یوتیوب – افراک یوتیوب – میزان نقد کردن درآمد یوتیوب

  برای کسب درآمد از یوتیوب، کانال شما باید حداقل ۱۰۰۰ مشترک (Subscriber) و حداقل ۴۰۰۰ ساعت بازدید در ۱۲ ماه گذشته داشته باشد و حوزه فعالیت کانال شما تایید شود.

  در این مرحله شما دسترسی‌های لازم را در اختیار کارشناسان افراک قرار می‌دهید تا امکان اتصال سرویس گوگل‌ ادسنس‌ و کانال یوتیوب شما فراهم شود.

  در این مرحله، همه‌چیز آماده است تا از کانال یوتیوب خود درامد دلاری کسب کرده و پس از کسر ۱۸٪ کارمزد افراک، آن را نقد کرده و تحویل بگیرید.کسب درامد یوتیوب

  شروع کنید

  با توجه به شرایط اقتصادی داشتن درآمد دلاری بهترین راهی است که می‌تواند آینده مالی شما را بسازد. یکی از بهترین راه‌های داشتن درآمد دلاری در ایران از طریق یوتیوب YouTube هست. یوتیوب بعد از گوگل به عنوان دومین موتور جستجو در جهان شناخته می شود.  کسب درآمد از یوتیوب در ایران همچنان بکر بوده و کم کم جایگاه خودش رو پیدا خواهد کرد. پس برای کسب درآمد دلاری و نقد کردن آن در ایران می‌توانید از خدمات افراک بهره‌مند شوید.

  شروع کنید

  ۱- مشاوره رایگان جهت راه اندازی کانال یوتیوب

  ۲- راهنمایی درباره تولید محتوا و سئو یوتیوب

  ۳- تبلیغات در یوتیوب برای افزایش درآمد دلاری

 • احراز هویت سیگنال
 • ۴- پروموت کانال یوتیوب برای رشد سریع کانال

  ۵- نقد کردن درآمد یوتیوب در ایران

  شروع کنید

  اعتماد به واسط‌های حقیقی برای نقد کردن درامد یوتیوب، ممکن است منجر به کلاهبرداری و از دست رفتن درآمد شما شود. در عوض می‌توانید به آژانس افراک، به عنوان یک واسط معتبر حقوقی اعتماد کنید.

  با استفاده از تجربه کارشناسان افراک در حوزه تخصصی کسب درامد از یوتیوب، می‌توانید ویدئوهای باکیفیت‌تری تولید کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

  در هفته آخر هر ماه میلادی، درآمد شما به صورت منظم، سریع و با تضمین کسر کمترین کارمزد، به حسابتان واریز می‌شود.

  آژانس تبلیغات آنلاین افراک، سودآوری و رشد کسب‌وکار‌ شما را تضمین می‌کند!

  Copyright © 2012 – 2020 Afrak.com All Rights Reserved.

  درآمد یوتیوب؛ موضوعی که این روزها زیاد درباره آن می‌شنویم. از آنجا که هر روز در سراسر جهان ۵ میلیارد فیلم در یوتیوب مشاهده می‌شود و هر کاربر یوتیوب، روزانه ۴۰ دقیقه زمان خود را صرف تماشای ویدیو و گردش در این وب‌سایت می‌کند، بنابراین شاید بد نباشد به دنبال راهی برای کسب درآمد از یوتیوب باشید. افراد زیادی همین حالا در حال کسب درآمد از یوتیوب هستند. اگر شما نیز به روش‌های کسب درآمد دلاری علاقه دارید، در مطلب حاضر به‌طور کامل روش کسب درآمد یوتیوب را خواهید آموخت.

  عضویت در یوتیوب و انتشار ویدیو در آن، اغلب به منظور کسب درآمد از یوتیوب انجام می‌گیرد. اما چطور می‌توانید با فعالیت در این سایت به درآمد از یوتیوب برسید؟ در ادامه تمامی موارد لازم درباره چگونگی کسب درآمد یوتیوب و روش‌های مختلف درآمدزایی در این سایت را بیان خواهیم کرد.

  البته برای داشتن درآمد از یوتیوب لازم است کانال شما شرایط زیر را داشته باشد:

  با داشتن این شرایط می‌توانید به برنامه‌ی یوتیوب پارتنر بپیوندید و با نمایش تبلیغ در ابتدا، میانه و یا انتهای ویدیوهای خود و بسته به میزان دیده‌شدن این تبلیغ‌ها درآمد از یوتیوب کسب کنید. کافی‌ست وارد کانال‌ خودتان شوید و به بخش «استودیو یوتیوب» بروید.

  سپس با انتخاب گزینه‌ی درآمدزایی یا  «Monetization» و پذیرش شرایط برنامه‌ی یوتیوب پارتنر، قابلیت کسب درآمد یوتیوب خود را فعال کنید.کسب درامد یوتیوب

  بعد از این کار با انتخاب گزینه‌ی «درآمدزایی با تبلیغ» برای هر ویدیوی خود اجازه‌ی نمایش تبلیغ در ویدیوهای‌ خود را به یوتیوب می‌دهید و براساس میزان نمایش و کلیک بر روی تبلیغ‌ها درآمد از یوتیوب کسب می‌کنید.

   

  اگر از ابتدای عضویت در یوتیوب؛ تأیید حساب کاربری و کانال یوتیوب خود را به تعویق انداخته‌اید، اینجا همان نقطه‌ای هست که به بن‌بست می‌خورید. برای کسب درآمد از یوتیوب با ورود کشور محل سکونت و شماره موبایل خود باید کانال‌ خودتان را تأیید کنید. با توجه به محدودیت های گوگل برای کشور ایران، بهتر است برای این کار لوکیشن خود را در کشوری جز ایران انتخاب کنید و شماره تماسی خارج از ایران وارد کنید. با کمک دوست خود که ساکن کشوری دیگر است یا با استفاده از خدمات شرکت‌های واسطه می‌توانید این کار را بدون دردسر انجام دهید و یک قدم به کسب درآمد یوتیوب نزدیک‌تر شوید.

   

  قدم آخر برای شروع کسب درآمد یوتیوب این است که ابتدا حساب کاربری خود را در گوگل ادسنس بسازید و کانال یوتیوب خود را به آن متصل کنید. گوگل ادسنس سیستمی است که به وب‌سایت‌ها کمک می‌کند بدون تعامل مستقیم با آگهی‌دهنده‌ها، قادر به کسب درآمد ازطریق تبلیغات باشند. بخش زیادی از درآمد گوگل ازطریق گوگل ادسنس تأمین می‌شود.

   

 • پارس پامچال
 • تبلیغ‌کننده‌ها از ادسنس استفاده می‌کنند تا بر روی برخی فیلم‌ها بودجه‌گذاری نمایند. این فیلم‌ها براساس عواملی مانند مخاطب شما، موضوع ویدیو و کلمات کلیدی مربوطه انتخاب خواهند شد.

   به‌طور کلی درآمد از یوتیوب براساس میزان بازدید ویدئوهای هر کانال تعیین می‌شود. زمانی‌که شخصی تبلیغ نمایش‌داده‌شده در ویدیو یا کانال شما را مشاهده کند یا روی آن کلیک کند، مبلغی به حساب شما افزوده می‌شود. از آن‌جایی‌که ممکن است همیشه تبلیغ برای کاربر نمایش داده نشود یا کاربر قبل از نمایش تبلیغ از کانال شما خارج شود، بنابراین هر بازدید به معنای افزایش درآمد یوتیوب شما نیست.

  تعرفه درآمد از یوتیوب به شرح زیر است:

  برای کسب درآمد از یوتیوب راه‌های زیادی پیش‌رو دارید. اولین روش پیوستن به یوتیوب پارتنر و مانتایزکردن کانال‌ شماست. اما روش‌های دیگری هم روی میز هست! ضمنا ارزیشو یک دوره آموزش کسب درآمد یوتیوب ۲۰ جلسه‌ای با کمک ۴ نفر از اساتید برتر این حوزه ترتیب داده که پیشنهاد می‌کنیم آن را از دست ندهید.

  همان‌طور که پیش‌تر گفتیم، در این روش افراد تبلیغ داخل محتوای ویدئویی شما را مشاهده کرده و در نتیجه به ازای آن شما درآمد از یوتیوب کسب می‌کنید.

  لازم است بدانید که هرچه فیلم‌های بیشتری داشته باشید، رسیدن به آستانه ساعت مشاهده و شروع کسب درآمد یوتیوب آسان‌تر خواهد بود. فیلم‌های باکیفیت بالا بینندگان بیشتری را به خود جلب می‌کنند.

  اگر در حال حاضر کالایی برای فروش دارید، می‌‌توانید یک استراتژی بازاریابی برای یوتیوب طراحی کرده و از این طریق محصول خودتان را به فروش برسانید. در واقع فروش کالا یکی از روش‌های مناسب برای کسب درآمد یوتیوب است.

  جالب است بدانید که امکان تولید محتوای اسپانسردار به جز اینستاگرام، در یوتیوب نیز وجود دارد. مزیت استفاده از این روش کسب درآمد از یوتیوب، این است که مجبور نیستید درصدی از درآمد خود را به یوتیوب بدهید، بلکه مستقیماً با برند مورد نظر مذاکره کرده و آن‌ها مبلغ را به‌‌صورت کامل به خود شما پرداخت می‌کنند. دقیقاً به همین علت است که این روش، به محبوب‌ترین روش‌ کسب درآمد یوتیوب تبدیل شده‌است.

  این روش نیز یکی از راه‌های مرسوم کسب درآمد یوتیوب است که احتمالاً مشابه این روش را پیش از این در برخی پادکست‌ها دیده ‌اید. برای انجام این کار ابتدا باید محتوای مناسب تولید کرده و سپس از مخاطب بخواهید که به کانال شما بپیوندد. در نهایت او را تشویق کنید که به مشترکان پریمیوم یوتیوب تبدیل شود تا در هنگام تماشای ویدیوهای شما، مبلغی از هزینه اشتراک او را به عنوان درآمد از یوتیوب دریافت کنید.

  همچنین می‌توانید علاوه بر ویدیوهای رایگان، محتوای آموزشی جامع‌تری درمورد برخی موضوع‌های پرطرفدار تولید کنید. سپس با فروش این محتوا بصورت بسته‌ی آموزشی یا برگزاری وبینار، به کسب درآمد مستقیم از مخاطب‌های خود بپردازید.

  کسب درآمد از یوتیوب روش بسیار محبوبی برای درآمدزایی در سراسر دنیا به حساب می‌آید. با وجود این باید توجه داشته باشید که رقابت تولید محتوای ویدیویی در یوتیوب، بسیار بالا بوده و برای دیده شدن نیاز به برنامه‌ریزی و تولید محتوای ویدیویی باکیفیت دارید. همچنین، داشتن نظم و استمرار در تولید محتوا از اصول موفقیت در کسب درآمد یوتیوب است.

  در این مطلب تمامی موارد مربوط به کسب درآمد یوتیوب، از نحوه شروع و شرایط حداقلی برای درآمد از یوتیوب تا روش‌های مختلف موجود برای کسب درآمد یوتیوب را بیان کردیم. اگر شما نیز در زمینه کسب درآمد از یوتیوب تجربه‌ای دارید؛ خوشحال می‌شویم در قسمت نظرات، تجربه‌ی خود را با ما در میان بگذارید. همچنین، درصورت تمایل برای دریافت مقاله‌های بلاگ و پادکست‌های ارزیشو، نشانی ایمیل خود را در باکس انتهای این صفحه بگذارید و منتظر دریافت مطالب ما درباره روش های دیگر کسب درآمد و نقد کردن درآمد دلاری در ایران باشید.

  بله، درآمد از یوتیوب به سادگی در ایران ممکن است. یوتیوب؛ یک رسانه اشتراک گذاری ویدئویی است که در سالهای اخیر محبوبیت فراوانی در میان علاقمندان به کسب درآمد دلاری پیدا کرده است. با توجه به اینکه دلار در ایران ارزش بالایی دارد، توصیه میکنیم دوره آموزش کسب درآمد از یوتیوب را از دست ندهید.

  درآمد یوتیوب محدودیت و سقف مشخصی ندارد. اگر بتوانید محتوای ویدئویی خود را بسیار جذاب بسازید، به درآمد خیلی بالایی از یوتیوب می‌رسید. برای کسب درآمد یوتیوب کافی است نیاز مخاطب را به خوبی شناسایی کنید و برای آنها بهترین ویدئوهای خود را آماده کنید.

  با توجه به اینکه یوتیوب کشور ایران را تحریم کرده است، شاید نگران این موضوع باشید که چگونه می‌خواهید درآمد یوتیوب خود را تسویه کنید.

  ما به شما اطمینان می‌دهیم مشکلی نیست. آشنایی با راه‌های تسویه حساب و نقد کردن درآمد دلاری

  شاید ذهن شما هم درگیر این موضوع شده باشد که درآمد یوتیوب چگونه تامین می‌شود؟ پاسخ به این سوال ساده است. یوتیوب با نمایش تبلیغات در ابتدا، میان و یا انتهای هر محتوای ویدئویی، درآمد کسب می‌کند.

  برای اینکه بتوانید در یوتیوب معروف شوید و کسب درآمد از یوتیوب داشته باشید، کافی است ابتدا مخاطبان خود را شناسایی کنید و مطابق با نیاز آنها بهترین محتوای ویدئویی را در کانال یوتیوب منتشر کنید. همچنین ترفندهایی وجود دارد که منجر به افزایش درآمد یوتیوب شما و داشتن تعداد بیشتری فالوور می‌شود. در این مقاله ما به شما تمامی نکات را آموزش می‌دهیم.

  مجوز و نماد ها

  دسترسی سریع

  خدمات فریلنسری

  خدمات یوتیوب

  آموزش فریلنسری

  آموزش یوتیوب

  پشتیبانی

  تماس با ما

  همکاران ما

  سوالات متداول

  اطلاعات تماس با ما

  کسب درامد یوتیوب

  تلگرام

  @arzisho

  شماره واتس آپ

  09932092269

  تماس در ساعات اداری

  02133774270

  پست الکترونیک

  [email protected]

  ©
  از بهار 99 در کنار شماییم. استفاده از مطالب ارزیشو با یا بدون ذکر منبع باعث خوشحالی ماست 🙂

  سعی دارم در دسته بندی های متفاوت، مطالب متفاوت و اختصاصی و مفیدی در ویرگول ایجاد کنم، پس حتما مطالب نتیکو را با دسته بندی مشاهده کنید

  در اینجا برای شما آموزش کسب درآمد از یوتیوب رو آماده کردیم که حتی اگر ساکن ایران هم هستید می تونید درآمد خودتون رو شرع کنید.

  اینکه چقدر میشه درآمد کرد و چه چیز هایی لازم دارید و سایر موارد رو کامل توضیح میدم پس نگران نباشید و مطلب رو بخونید.

  در یک کلام کسب درآمد از یوتیوب امکان پذیر است و یکی از راه های خوب برای کسب درآمد از اینترنت می باشد. حتی اگر در ایران هم باشید کسب درآمد مستقیم و غیر مستقیم هم از یوتیوب امکان پذیر خواهد بود.

  منظور از کسب درآمد مستقیم از یوتیوب این است که مستقیما از خود یوتیوب پول بگیریم. و منظورم از کسب درآمد غیر مستقیم از یوتیوب هم کسب درآمد به کمک یوتیوب است که در ادامه بیشتر توضیح خواهم داد.کسب درامد یوتیوب

  اما سوال مهمی که اینجا پیش می آید این است که ما که ایران هستیم و تحریم هستیم چطور باید از طریق یوتیوب درآمد حاصله را دریافت کنیم؟

  مگه ما تحریم نیستم؟

  بله تحریم هستیم و همیشه راه هایی برای دور زدن تحریم برای ما ایرانی ها وجود دارد.

  یکی از بهترین راه ها این است که به کمک آشنا و دوستی که در خارج از کشور داریم در یوتیوب عضو شویم و یک کانال راه اندازی کنیم. توجه داشته باشید تمام مراحل را پارتنری که در خارج داریم انجام بده بهتر است. و بعد از آن شما را به عنوان یکی از مدیران کانال انتخاب می کند. خیلی ساده است، فقط کافیه ایمیل شما را به عنوان یکی از مدیران ثبت کند.

  از این به بعد دیگه کار تمومه و شما مدیر اصلی کانال هستید. یعنی تمام فعالیت ها برای درآمد زایی را خودتان باید انجام دهید و فقط موقع تسویه حساب پارتنرتان باید اقدام کند. بعد از آن هم از طریق صرافی می تواند پول شما را به حساب ایران تان واریز کند. این یک راه مطمئن و ساده است که یوتیوب به هیچ عنوان به شما شک نمی کند و همه چیز هم قانونی پیش می رود.

  روش بعدی این است که یک سرور مجازی تهیه کنید (برای مدت زمان طولانی) که از طریق آن یک حساب پی پال راه اندازی کنید و هم اینکه همه فعالیت های یوتیوبی تون رو از طریق آن انجام دهید. اما این روش ریسکش خیلی بالاست.

 • حسینا
 • البته برای باز کردن حساب هم نیاز به آدرس واقعی یک شخصی دارید که در خارج از کشور زندگی می کند. این هم یک مشکل بزرگ برای شماست که البته ناگفته نماند می توانید از آدرس های فیک یا آدرس دیگران استفاده کنید زیر یوتیوب که به محل شما نمی آید!

  یوتیوب چگونه پول میدهد؟ این سوال مهمی است که باید دقیقا بدانید. قانونی که یوتیوب برای واریز درآمد به شما دارد این است که اولا کانال شما باید دارای 1000 عضو فعال یا همان Subscribe باشد. و دوم اینکه ویدیو های شما بیش از 4000 دقیقه دیده شده باشند. این به این معنی است که مجموعا 4000 دقیقه از ویدیو های شما دیده شده باشد. حالا ممکن است کلا 4 تا ویدیو داشته باشید که هر کدام از ویدیو ها 10 دقیقه ای باشند و بیش از 100 نفر آن ها را تا آخر دیده باشند. که در مجموع میشه 4000 دقیقه!

  قانون دوم این است که شما باید حتما سرویس گوگل ادسنس هم داشته باشید. یعنی باید در آن هم عضو شده باشید چون درآمد شما از طریق گوگل ادسنس پرداخت می شود که عضویت در این سیستم هم راحت است.

  نکته بسیار مهم این است که حتما باید مشخصات حساب بانکی تان با مشخصات حساب تان در یوتیوب و گوگل ادسنس یکی باشد. حتی ایمیل تان! منظورم همان مشخصات پارتنر شما در خارج از کشور است. همه چیز باید واقعی و طبیعی باشد. انگار پارتنر شما داره از یوتیوب کسب درآمد می کند. پس باید مشخصاتش همه جا یکی باشد.

  محتوا عنصر اصلی کسب درآمد در یوتیوب است. به بیان دیگر، مرحله‌ی اول برای جذب مخاطب و سپس تبدیل کردن آنها به منبع درآمد، تولید ویدیوهایی است که افراد را به مراجعه‌ی دائمی به کانال شما تشویق کرده و حتی در مراحلی بالاتر، آنها را مجاب به پرداخت حق عضویت کند. در این بخش، به‌طور خلاصه به راهکارهایی برای جذاب‌تر کردن محتوای ویدیویی می‌پردازیم. فراموش نکنید که این راهکارها نه‌ تنها در یوتیوب، بلکه در هر سرویس انتشار ویدیوی آنلاین دیگر نیز راهگشا هستند.

  شاید در قدم اول، تجهیزات حرفه‌ای و استودیوهای مجهز را پیش‌نیاز اصلی تولید ویدیوهای با‌کیفیت در یوتیوب بدانید. هرچند این ابزارها هم به پیشرفت سریع‌تر کمک می‌کنند اما در واقعیت، ماهیت و محتوای ارائه شده در ویدیو، اهمیت بیشتری دارد. در نتیجه، حتی با یک گوشی هوشمند در کنار یک طرح و برنامه‌ریزی خوب برای تولید محتوا، می‌توان آینده‌ی روشنی را برای کانال ویدیویی متصور شد.

  در اینجا، ۲ مورد بیش از همه نیاز به توجه دارند و جذابیت ویدیوی شما را بیشتر می‌کنند. صرف‌نظر از ابزار مورد استفاده، ابتدا باید لرزش ویدیو را به حداقل برسانید. هیچ کاربری دوست ندارد که روزانه به ویدیوهایی با لرزش بالا و تصویر تار نگاه کند. المان مهم بعدی، صدای ویدیو است که باید بدون نویز، واضح و باکیفیت باشد. موسیقی زمینه برخی اوقات در این بخش مفید است اما باید مراقب قوانین کپی‌رایت آن باشید.

  پس از کسب اطمینان از کیفیت این دو مورد، نوبت به مهم‌ترین بخش یعنی برنامه‌ریزی زمانی می‌رسد. ویدیو نیز مانند هر محتوای دیجیتال دیگر، باید منظم و پیوسته تولید و پخش شود. به بیان دیگر باید پیش از شروع هر کار، یک تقویم محتوایی برای این بخش طراحی کنید. انتخاب موضوع، طول ویدیوها، زمان و توالی انتشار، مواردی هستند که باید در این بخش مد نظر قرار دهید.

  برای برنامه‌ریزی محتوایی و آماده کردن موضوع و حتی داستان ویدیوها، چند موضوع بیش از بقیه مفید خواهد بود. ویدیوهای آموزشی و سرگرمی همیشه در صدر پربازدیدترین محتوای یوتیوب قرار دارند. آموزش آشپزی، ورزش و بدنسازی، ساخت کاردستی یا DIY، آموزش‌‌های سبک زندگی، ویدیوبلاگ و موارد این‌چنینی، از جذابیت بالایی در بین مصرف‌کنندگان محتوای ویدیویی برخوردارند.

  کارشناسان محتوای ویدیویی، یک عبارت کوتاه را برای توصیه‌ی انتخاب موضوع محتوا استفاده می‌کنند: آیا ویدیوی شما باعث می‌شود که کاربران احساس بهتری در زندگی داشته باشند؟ همین سوال ساده شما را در مسیر طراحی راهنمایی خواهد کرد. در نتیجه‌، تولید محتوایی پر از اطلاعات تکراری یا ارسال موج منفی، نگرانی و ناراحتی، هیچ‌گاه مخاطب بالایی جذب نخواهد کرد.

  انتخاب گروه مخاطبان، بخش مهم دیگر در تولید ویدیو است. برخی تولیدکنندگان محتوا از همان ابتدا تلاش می‌کنند تا تمامی کاربران دنیا را به سمت خود جذب کنند و عموما نیز در این مسیر دلزده می‌شوند. قطعا تولید محتوایی که برای همه‌ی مردم جذاب باشد، نیاز به تجربه‌ای بسیار زیاد در امر تهیه‌کنندگی ویدیو دارد و شاید تولیدکنندگان شخصی در این سبک، به تعداد انگشتان دو دست هم نرسد.

  گروه مخاطبان هدف را کوچک ولی خاص انتخاب کنید

  راهکار مفید برای انتخاب گروه مخاطبان، کوچک کردن ابعاد آنها و تلاش برای جلب توجه دائمی همین گروه کوچک است. به‌عنوان مثال، بسیاری از کانال‌های موفق یوتیوب، مخصوص علاقه‌مندان به بازی هستند. کانال‌های متعددی نیز برای علاقه‌مندان به ورزش و بدنسازی وجود دارد. این کانال‌ها با تمرکز بر گروه اختصاصی خود، محتوای جذاب برای آنها تولید می‌کنند و همین گروه، وقتی در ابعاد جهانی به محتوای کانال جذب می‌شود، تعداد کاربران را به‌طور قابل توجهی افزایش می‌دهد.

  ارتباط با مخاطبان در دنیای امروز کسب‌وکار، از پیش‌نیازهای اصلی هر فعالیت است. درواقع کاربران کانال شما انتظار دارند تا همیشه، رفتاری دوستانه داشته باشید و به سؤالات، نظرات و انتقادات آنها واکنش نشان دهید. کانالی که تنها به تولید محتوا پرداخته و ارتباطی با مخاطبان ندارد، شبیه یک ماشین است که هرچند جذاب، اما نمی‌تواند دوستی دائمی باشد.

  یکی از جذاب ترین موضوعات برای مردم آموزش است. بله ویدیوهای آموزشی همه جای دنیا در هر پلتفرم یا شبکه اجتماعی طرفداران خاص خودش را دارد. سعی کنید در حوزه ای که تخصص دارید آموزش دهید. آموزش های خاص یا آموزش هایی عمومی تر که نیاز اصلی مردم است.

  به عکس زیر نگاه کنید. ببینید ویدیو اول چه عنوانی دارد و چقدر هم دیده شده است. آموزش دادن چیزهایی که واقعا مردم دنبالش هستند باعث می شود بازدید ویدیوهای شما به شکل ناگهانی افزایش یابد.

  یکی دیگه از پر طرفدار ترین موضوعات نقد و بررسی است. از نقد و بررسی گوشی های موبایل گرفته تا فیلم های ایرانی و خارجی! همیشه نقد و بررسی برای مردم جذاب بوده است. شما با تولید ویدیو های نقد و بررسی می توانید بازدید کانال یوتیوب خود را به صورت شگفت انگیزی بالا ببرید.

  تا دلتان هم بخواهد موضوع برای نقد کردن  وجود دارد. فقط باید فکر کنید چه موضوعاتی برای نقد و بررسی کردن می تواند برای مردم جذاب باشد.

  درست مثل تصویری که در بالا در مورد ویدیوی آموزش کباب کوبیده بود باید برای ویدیوی خود عنوانی انتخاب کنید که جذاب باشد و باعث شود افراد بیشتری ترغیب به دیدن ویدیوهای شما شوند. عنوان همیشه در هر جا مهم بوده و در یوتیوب هم مهم خواهد بود.

  اگر ویدیوی شما عنوان خوبی نداشته باشد انتظار نداشته باشید که دیده شود. حتی اگر محتوای خیلی خوبی هم در ویدیوی شما ارائه شده باشد!

  در پایان فراموش نکنید که محتوای ویدیویی نیز نیاز به بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو دارد. شما باید در انتخاب کلیدواژه، برچسب و عنوان برای ویدیوی خود نیز دقت کنید. رعایت این موارد صرف‌نظر از پلتفرم، در همه‌ی سرویس‌های انتشار ویدیو الزامی است.

  یوتیوب یا یوتوب (به انگلیسی: YouTube) دوّمین وبگاه پرطرفدار در جهان پس از گوگل و پیش از فیس‌بوک و بزرگترین شاخهٔ گوگل است که در نوار ابزار این وبگاه دیده می‌شود.

  یوتیوب معروف‌ترین وبگاه بارگذاری و تماشای ویدئو است که توسط سه کارمند سابق پی‌پل در فوریه سال ۲۰۰۵ ایجاد شد. چاد هرلی، استیو چن، و جاوید کریم پس از موفقیت‌های وبگاه فلیکر، تصمیم به ایجاد یوتیوب گرفتند.

  این شرکت در سان برونو، کالیفرنیا است. این سایت به کاربران اجازهٔ بارگذاری، مشاهده و اشتراک‌گذاری ویدئو و با استفاده از تکنولوژی ادوبی فلش ویدئو و اچ‌تی‌ام‌ال۵ انواع ویدئوها مانند کلیپ‌های فیلم، کلیپ‌های تلویزیون و کلیپ‌های موسیقی و هم چنین ویدئوهای وبلاگ‌ها، ویدئوهای اوریجینال کوتاه و ویدئوهای آموزشی را نمایش می‌دهد. این وبگاه قابلیت پشتیبانی از ویدئوهای سه‌بعدی و آناگلیف را دارد و با فرمت‌های مختلفی از جمله فلش ویدئو سازگاری دارد. ویدئوهای این شرکت را می‌توان در پلی‌استیشن ۳، پلی استیشن ۴، وی، و ایکس‌باکس لایو نیز تماشا کرد. نسخهٔ تلفن همراه این وبگاه به صورت یک نرم‌افزار بر روی پلت فرم اندروید نیز در دسترس است.

  کسب درامد یوتیوب

  .

  .

  .

  پایان مطلب

  سعی دارم در دسته بندی های متفاوت، مطالب متفاوت و اختصاصی و مفیدی در ویرگول ایجاد کنم، پس حتما مطالب نتیکو را با دسته بندی مشاهده کنید


  مطلبی دیگر از این نویسنده


  مطلبی دیگر در همین موضوع


  بر اساس علایق شما

  وبلاگ

  یوتیوب به ازای هر هزار بازدید چقدر به پول می‌دهد؟ سوالی که این روزها ذهن اکثر افرادی که قصد شروع فعالیت در یوتیوب را دارند درگیر کرده، یوتیوب این روزا تبدیل به یک روش کسب درآمد دلاری برای ما ایرانی‌ها شده است و دلیل آن هم، کم ریسک بودن و عدم نیاز به سرمایه زیاد برای شروع فعالیت و یوتیوب شدن است.همینطور که میدانید یوتیوب دومین وبگاه پرطرفدار در دنیا پس از فیس بوک هست دلایل بسیار زیادی، مانند ۶میلیارد بازدید روزانه ویدیو از یوتیوب به میزان یک میلیارد ساعت، جذاب تر بودن محتوای ویدیو نسبت به سایر محتواها (تصویری، پادکست و متنی) و از همه مهم تر درآمد دلاری وجود دارد که یوتیوب را به این جایگاه ارزشمند در دنیا رسانده است.

  اگر از خود می‌پرسید درآمد از یوتیوب و تعرفه درآمد یوتیوبرها به چه صورتی است، با دکتر یوتیوب همراه باشید.در این مقاله قصد داریم به موضوع تعرفه درآمد از یوتیوب بپردازیم و به برخی از سؤالات شما عزیزان مانند درآمد هر هزار بازدید یوتیوب چند دلار است؟ و هر ۱۰۰۰ بازدید در یوتیوب چقدر درآمد دارد؟ به طور جامع پاسخ بدهیم. با مراجعه به سایت دکتر یوتیوب از آموزش‌های گام‌به‌گام ساخت اکانت یوتیوب تا کسب درآمد دلاری از یوتیوب استفاده کنید تا کاملاً حرفه‌ای وارد این عرصه شوید.

  شما نمی‌توانید فقط ویدئویی را در یوتیوب ارسال کنید و امیدوار باشید که برای شما پول نقد به همراه داشته باشد؛ حتی اگر شما به‌اندازه کافی خوش‌شانس باشید و این ویدئو وایرال شود. مراحل زیر را قبل از اینکه YouTube به شما امکان کسب درآمد از ویدئوهای خود را بدهد، باید انجام دهید:

  وقتی این مراحل را انجام دادید و برای درآمدزایی توسط YouTube پذیرفته شدید، مشغول ساخت و تبلیغ ویدئوها باشید. برای شروع کسب درآمد مناسب، باید مجموعه‌ای بزرگ از فیلم‌های تبلیغاتی خوب ایجاد کنید.کسب درامد یوتیوب

  اگر کنجکاو هستید بدانید که  یوتیوب به‌ازای هر ۱۰۰۰ بازدید چقدر پول میده و تعرفه درآمد از یوتیوب به چه صورتی است؟ این بخش از مقاله را با دقت مطالعه کنید.

  اینکه یک ویدئوی YouTube با 100000 بازدیدکننده از تبلیغات قرار داده شده در Google چقدر درآمد دارد به محتوای ویدئو و مخاطبی که تماشا می‌کند بستگی دارد. میزان پولی که یک ویدئو به دست می‌آورد به عوامل تماشای آن، طول مدت و نوع فیلم و سایر عوامل بستگی دارد.

  میانگین تعرفه درآمد از یوتیوب بین 0.01 تا 0.03 دلار برای نمایش تبلیغات است. یک یوتیوبر می‌تواند در حدود 18 دلار در هر 1000 نمایش آگهی به دست آورد که از 3 تا 5 دلار در هر 1000 نمایش ویدئو به دست می‌آید. همچنین می‌توان تخمین زد برای استعدادهای برتر، یک یوتیوبر می‌تواند برای هر 1000 نمایش ویدئو حدود 5 دلار درآمد داشته باشد.

  بااین‌حال؛ میزان پولی که یوتیوب پرداخت می‌کند به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

  راه‌های مختلفی برای کسب درآمد در YouTube وجود دارد. ابتدا یک موضوع قابل‌توجه و جذاب ایجاد کنید تا قبل از تلاش برای کسب درآمد از کانال خود، هدف اصلی شما باشد. برخی از راه‌هایی که می‌توانید درآمد YouTube خود را افزایش دهید عبارت‌اند از:

  دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می‌شود درآمد YouTube شما کاهش یابد و بیشتر آن به کیفیت محتوای کانال یوتیوب شما مربوط می‌شود. برای شروع، یوتیوب به‌صورت دوره‌ای قوانین خود را تغییر می‌دهد. بررسی کنید که آیا تبلیغات هنوز روی ویدئوهای شما ظاهر می‌شود و آیا حق داشتن آن­ها را در آنجا از دست نداده‌اید. در مرحله دوم، بررسی کنید که آیا هنوز انواع محتوایی را تولید می‌کنید که طرف‌داران شما دوست دارند. ثالثاً، محتوای شما ممکن است فعلاً خارج از فصل باشد، به‌عنوان‌مثال، فیلم‌های اسنوبرد در تابستان. اگر شما صرفاً به دنبال کسب درآمد و به دنبال سؤالاتی مانند هر ۱۰۰۰ بازدید در یوتیوب چقدر درآمد دارد و یوتیوب به‌ازای هر ۱۰۰۰ بازدید چقدر پول میده باشید و از تولید محتوای مناسب فاصله بگیرید این پروسه در انتها منجر به کاهش چشمگیر تعداد دنبال‌کننده‌ها و سطح درآمد یوتیوبی شما خواهد شد.

 • شركت سرمايه گذاري صنايع شيميايي ايران
 • با شرکت در دوره‌­های آکادمی دکتر یوتیوب مبانی آموزشی کسب درآمد از یوتیوب را به روش نوین و حرفه‌ای آموزش ببینید تا کانال یوتیوب خود را هر روز پردرآمدتر کنید.

  اگر کاربران از دیدن تبلیغات صرف‌نظر کنند، یوتیوبرها معمولاً پولی دریافت نمی‌کنند، اگرچه موارد استثنا نیز وجود دارد. به طور سنتی، تبلیغ‌کنندگان به‌ازای هر مشارکت به YouTube هزینه پرداخت می‌کنند (معمولاً کسی که حداقل 30 ثانیه تبلیغات را تماشا می‌کند). اگر بیننده‌ای قبل از این زمان رد شود، YouTube از تبلیغ‌کننده هزینه‌ای دریافت نمی‌کند یا به یوتیوبر هزینه‌ای نمی‌پردازد. اگر روی آگهی کلیک کنند، یوتیوبر دستمزد دریافت می‌کند. در حال حاضر تبلیغات غیر قابل رد شدن شش ثانیه وجود دارد که بر اساس CPM هزینه می‌شوند، یعنی در هر 1000 بازدید. اگر بیننده حداقل 2 ثانیه تبلیغات را تماشا کند، این تبلیغات حساب می‌شوند.

  YouTube بر اساس تعداد دنبال‌کنندگانی که در کانال خود دارید به شما پول نمی‌دهد. دنبال‌کنندگان افرادی هستند که حساب شما را دنبال می‌کنند تا بتوانند به‌راحتی به آخرین ویدئوهای شما دسترسی داشته باشند. وقتی ویدئویی ارسال می‌کنید، به طور خودکار در صفحه اصلی آنها نمایش داده می‌شود.

  دنبال‌کنندگان باارزش هستند زیرا آنها کسانی هستند که به‌احتمال زیاد برای ویدئوهای شما کامنت می‌گذارند، لایک می‌کنند و حتی ویدئوهای شما را با افراد بیشتری به اشتراک می‌گذارند. این بدان معناست که اگر تبلیغات مناسب را قرار دهید، می‌توانید بازدیدهای بیشتری و به طور بالقوه پول بیشتری از YouTube به دست آورید؛ بنابراین، درحالی‌که YouTube بر اساس تعداد دنبال‌کنندگان پولی به شما نمی‌پردازد، ولی آنها در تعداد بازدیدهایی که ویدئوهای شما دریافت می‌کند نقش مؤثر دارند؛ بنابراین اگر به دنبال پاسخ برای سؤالات درآمد هر هزار بازدید یوتیوب چند دلار است و هر ۱۰۰۰ بازدید در یوتیوب چقدر درآمد دارد هستید می‌بایست برای دنبال‌کنندگان خود وقت بیشتری صرف کنید تا به درآمد مناسب یوتیوب دست پیدا کنید. به سایت دکتر یوتیوب سری بزنید و از مقالات آموزشی یوتیوب استفاده کنید تا به درآمد یوتیوبی بالا برسید.

  به دلیل نرخ بالای دلار در کشور ما و تعرفه درآمد از یوتیوب که به دلار پرداخت می‌شود گرایش به یوتیوب در سال‌های اخیر در میان مردم ایران افزایش پیدا کرده است. چنانچه شما علاقه‌مند به کسب درآمد از یوتیوب هستید می‌توانید با مراجعه به بخش مقالات دکتر یوتیوب که رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده شده بهره‌مند شوید.

  کسب درآمد از طریق یوتیوب در کشور ایران به دلیل وجود تحریم‌ها کمی مشکل است و پیچیدگی خود را دارد. به‌منظور انجام کارهای مالی یوتیوب و همچنین برداشت درآمد از یوتیوب خود نیاز به یک حساب AdSense مرتبط با کانال YouTube شما (AdSense بستر Google برای کسب درآمد از وب‌سایت است) دارید. به دلیل وجود تحریم‌ها امکان ایجاد این حساب در کشور ما وجود ندارد بنابراین کاربران یوتیوب ایرانی می‌بایست در خارج از ایران این حساب را ایجاد کنند این حساب نیازمند ورود آدرس شماره بانکی است به دلیل تحریم‌های موجود در کشور ما این آدرس و بانک ایرانی مورد پذیرش یوتیوب نخواهد بود.

  بنابراین کاربران ایرانی می‌بایست برای برداشت درآمد خود از یوتیوب از طریق یکی از آشنایان قابل‌اطمینان خود در خارج از کشور اقدام به ایجاد حساب AdSense کنند و یا با شرکت‌های MCN قرارداد امضا کنند.

  MCN مخفف Multi Channel Network کلمه است. این شرکت‌ها خدمات متنوعی را به یوتیوبرها و افرادی که در اینستاگرام، فیس‌بوک و دیگر شبکه‌های اجتماعی تولید محتوا می‌کنند ارائه می‌کنند.

  افرادی که تولید محتوا می‌کنند می‌توانند با شرکت‌های mcn قرارداد داشته باشند. این شرکت‌ها رابط میان یوتیوبرها و یوتیوب هستند. به دلیل تحریم کشور ایران از سوی آمریکا شرکت‌های mcn نقش قابل‌توجهی در میان یوتیوبرهای ایرانی دارند؛ عمده فعالیت‌های این شرکت‌ها در نقدکردن درآمد یوتیوبرهای ایرانی است.

  شرکت‌های mcn پس از کسر کارمزد از شما؛ درآمدتان از یوتیوب را به یک حساب بانکی در ایران واریز می‌کنند. از دیگر خدمات شرکت‌های mcn می‌توان به‌قرار دادن طرح کپی‌رایت روی تمامی محتواهای تولیدی شما، کمک به بازدید بیشتر ویدئوهای شما و انجام تبلیغات متنوع برای کانال شما با استفاده از سرویس‌های Google Ads اشاره کرد. این شرکت همانند اسپانسری به شما کمک می‌کنند تا بیشتر و بهتر رشد کنید.

  در این میان مراقب شرکت‌های mcn که به‌قصد کلاهبرداری با یوتیوب‌ها قرارداد می‌بندند نیز باشید. شرکت‌های mcn با کسر کارمزد بر اساس تعرفه درآمد از یوتیوب شما کمک به بازدید بالاتر و درآمد بیشتر یوتیوبرها می‌کنند و کیفیت کار آنها را بالا می‌برد برای آشنایی با شرکت‌های معتبر mcn معتبر به سایت دکتر یوتیوب تخصصی‌ترین مرجع آموزش یوتیوب در ایران مراجعه کنید.

  دکتر یوتیوب، اولین آکادمی تخصصی یوتیوب در ایران و بزرگترین شرکت mcn در ایران تمامی خدمات یوتیوب از جمله تبلیغات اسپانسری در یوتیوب، تبلیغات ادز یوتیوب، طرح کپی رایت و دیگر خدمات را ارائه می‌دهد.

  برای دریافت دستمزد از YouTube ، باید به 100 دلار یا بیشتر از آن برسید. این بدان معناست که در صورت دریافت 5 دلار در هر 1000 بازدید، باید 20000 بازدید داشته باشید. برای تحقق این امر، YouTube برنامه مشارکت YouTube را ایجاد کرد که به شما امکان می‌دهد از طریق تبلیغات در صفحه خود حقوق بگیرید. برای پذیرفته شدن در برنامه شرکای YouTube، باید:

  هنگامی که در برنامه شرکای یوتیوب قرار دارید، می‌توانید درآمد خود را از طریق تبلیغات شروع کنید. این کار به دو صورت انجام می‌شود، یا هزینه در هر هزار نمایش (CPM) یا هزینه هر کلیک (CPC). با استفاده از CPM ، می‌توانید بر اساس هر 1000 بازدیدی که جمع می‌کنید، درآمد کسب کنید، درحالی‌که با CPC ، می‌توانید بر اساس تعداد افرادی که روی آگهی قرار داده شده در صفحه یا ویدئوی شما کلیک می‌کنند، درآمد کسب کنید.

  در واقع هیچ مبلغ ثابتی وجود ندارد که YouTube به سازندگان خود بپردازد. این به این دلیل است که درآمد YouTube از ویدئوها از محل تبلیغات در آن فیلم‌ها حاصل می‌شود. درست مانند پخش تلویزیونی، رقابت بین تبلیغ‌کنندگان برای تبلیغات تغییر می‌کند، در برخی از نقاط سال بیشتر و در برخی دیگر کمتر است. به همین دلیل، هیچ قیمت مشخصی برای هر ویدئوی YouTube که در سایت بارگذاری می‌کنید وجود ندارد. در عوض، مبلغ متفاوتی از ویدئوهای YouTube خود را باتوجه به CPM در آن زمان دریافت خواهید کرد.

  مدرس رسمی گوگل و عضو اکادمی یوتیوب مارکتینگ کانادا دارای ۷سال سابقه در فعالیت و تدریس یوتیوب

  به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  سلام من چنل یوتیوب زدم بعد از گذشت ۲ ماه هنوز به درامد نرسیده، یعنی کلا ۵ تا سابسکرایبر دارم و ۱۰ ساعت ویو
  چیکار کنم؟ بیخیال این چنل بشم؟

  سلام برای رسیدن به درآمد باید تمامی اصول فعالیت در یوتیوب را رعایت کنید.
  در حال حاضر به شما پیشنهاد می‌کنیم مقالات دکتر یوتیوب از جمله مقاله چگونه یوتیوبر شویم را مطالعه کنید و دوره رایگان یوتیوب را بگذرانید.

  از مطلبی که نوشته بودین خوشم اومد امیدوارم این اینترنت رو از ما نگیرن. من خودم به شخصه همه کارام رو اینترنتی انجام میدم. اینجا هر چیزی که میخوایم پیدا میشه و کسایی مثل شما با ارائه مطلبای بدردبخور دارن بهمون کمک میکنن که کارمون سریع تر راه بیفته. حتی دیدم واسه لوله بازکنی برچسب دیگه نیازی نمیشه و با دوتا کلیک ساده میشه چاه بازکن پیدا کرد! دم همگی شما صاحبای سایت های مختلف گرم که اینطوری کارمون رو راحت کردین.

  باسلام اگه طی ۱۲ ما به مقدار ۴۰۰۰ ساعت ویو نرسیم ،ویوهامون صفر میشه یا خیر؟ اگر طی ۲۴ ماه به ۴۰۰۰ ویو برسیم درآمد زاییمون فعال میشه؟

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  دکتر یوتیوب اولین آکادمی تخصصی یوتیوب، مجموعه جوانی است که با هدف درآمد مناسب و گسترش دانش یوتیوب مارکتینگ در سطح جامعه، به علاقه‌‌مندان، خدمات و دوره‌های آموزشی هوشمندانه ارائه می‌دهد.

   

  کسب درامد یوتیوب


  ما با بررسی تمامی جزییات چنل یوتیوب شما از جمله تگ گذاری، سئو، دیسکریپشن، ویدیو و بررسی یوتیوب آنالیتیکس و تحلیل بررسی رقبای شما تمامی مشکلات چنل شما را در یک جلسه ۳۰دقیقه ای به شما ارائه میکنیم تا با رفع مشکلات موجود چنلی رو به رشد و حرفه ای داشته باشید.

  ورود


  کد تایید *


  نام کاربری:


  رمز عبور:

  آره، میدونم ! کسب درآمد از یوتیوب به دلیل تحریم یوتیوب و فیلترینگ ایران ممکن است مقداری سخت به نظر برسد، اما در این مقاله ۷ روش کسب درآمد از یوتیوب را معرفی کردیم که میتوانید یوتیوبر شدن را با این راه ها شروع کنید. البته فراموش نکنید در مورد نقد کردن درآمد از یوتیوب هم میتوانید روی مسترتیوب حساب کنید کافیه با ما در ارتباط باشید.

  احتمالا یوتیوبر معروف پیودی‌پای PewDiePie را بشناسید. ایشون آقای فلیک شلبرگ Felix Arvid Ulf Kjellberg هستند که در حال حاظر 110 میلیون سابسکرایبر دارند و یکی از پردآمدترین یوتیوبر های جهان و عنوان بهترین یوتیوبر سال 2020 را دارد. جالب است بدانید که این یوتیوبر ۳۱ ساله اخل سوئد، سالیانه چیزی در حدود ۱۵میلیون دلار درآمد دارد !

   

  اگر تا به اینجای کار وسوسه شدید که بدانید چه روش‌ هایی برای کسب درآمد از یوتیوب وجود دارد باید اجازه دهید تا قبل از هرچیزی با نحوه کسب درآمد از یوتیوب آشنا شوید. اگر بدانید چگونه میتوانید از یوتیوب کسب درآمد کنید و چه شرایطی برای اینکار وجود دارد درک ساده‌تری نسبت به مطالبی که بیان میکنیم خواهید داشت. ما در مقاله‌ای با عنوان کسب درآمد از یوتیوب چگونه است به صورت کامل مراحل کسب درآمد از یوتیوب، کسب درآمد در ایران، تعرفه‌ درآمد یوتیوب و همچنین شرایط مانیتایز شدن کانال را توضیح داده‌ایم.کسب درامد یوتیوب

  اگر مقاله کسب درآمد از یوتیوب را نخواندید، همین الان بخوانید: کسب درآمد از یوتیوب چگونه است؟

  همانطور که میدانید در هر کاری به روش های مختلف میتوان درآمد کسب کرد. در یوتیوب نیز راهکار های زیادی برای کسب درآمد وجود دارد. در ادامه مقاله قصد داریم شما را با ۷ مورد از بهترین روش های کسب درآمد از یوتیوب آشنا کنیم. همه‌ی این راه ها، روش‌هایی هستند که افراد زیادی حتی در ایران هم با استفاده از این روش ها به درآمد های بالایی در ماه رسیده‌اند. فقط دقت داشته باشید که روشی را انتخاب کنید که واقعاً به آن علاقه دارید.

  درآمد از طریق گوگل ادسنس یکی از بهترین و اصلی‌ترین راه های کسب درآمد از یوتیوب است که از طریق تبلیغات روی ویدیو‌ها حاصل می‌شود.

  در این روش کسب درآمد از یوتیوب با گوگل ادسنس یا همان تبلیغات گوگل، زمانی به درآمد می‌رسید که مخاطب روی تبلیغات ویدیوهای‌ شما کلیک کند. در واقع تبلیغات در یوتیوب به روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد:

  هر کدام از این روشها می‌توانند درآمد معینی را برای شما داشته باشند؛ در تنظیمات ویدیو خود می‌توانید انواع تبلیغات قابل نمایش را تعیین کنید تا به نمایش درآیند. اگر میخواهید تا اطلاعات بیشتری در مورد انواع تبلیغات یوتیوب داشته باشید مقاله 6 روش تبلیغات در یوتیوب را از دست ندهید.

  یکی از عالی ترین روش های  کسب درآمد از یوتیوب، سیستم همکاری در فروش محصولات یا خدمات می‌باشد که به فروش واسطه‌ای نیز شناخته می‌شود. شما می‌توانید از طریق تولید محتوا در یوتیوب و همکاری در فروش محصولات سایر برند‌ها در یوتیوب کسب درآمد کنید.

 • کد قرعه کشی
 • این روش طرفداران زیادی دارد چرا که شما می‌توانید محصول یا خدمات یک برند را تبلیغ کرده و لینک آن را در قسمت توضیحات ویدیوی خود قرار دهید تا اگر مخاطبی از طریق لینک شما محصول را خریداری کرد، هزینه‌ای به عنوان کارمزد به شما پرداخت شود.

  البته برای کاربران ایرانی تبلیغ محصولات با برند‌های خارجی ممکن نیست، اما به تازگی دیجیکالا و سایر وبسایت‌های فروش محصولات در ایران نیز سیستم همکاری در فروش داشته و شما میتوانید با تبلیغ کالاها و قرار دادن لینک در قسمت توضیحات ویدیوی یوتیوب خود از این طریق نیز کسب درآمد کنید.

  این روش مخصوص آن دسته از افراد است که محصول و خدماتی را دارند و میخواهند آن را به مخاطبان خود ارائه دهند. جالب است بدانید که تحقیقات نشان داده ۷۰ درصد کسانی که ویدیوی آموزشی از یک کالا را می‌بینند، اقدام به خرید آن می‌کنند.

  از این طریق شما می‌توانید با فروش محصولات خودتان و یا خدماتی که ارائه میدهید به صورت غیر مستقیم از یوتیوب درآمد داشته باشید و مشکلات حساب ارزی و فعال‌سازی گوگل ادسنس را نخواهید داشت. این روش برای کسانی که در ساخت حساب ارزی مشکل دارند بسیار مناسب است.

  این روش درآمد چشمگیری دارد اما قبل از آن نیاز دارد که شما یک یوتیوبر شناخته شده باشید. ابتدا باید با جذب مخاطبین و سابسکرایبر، کانال یوتیوب پرطرفداری داشته باشید تا شرکت‌ها حاضر به اسپانسر شدن در ویدیو‌های شما باشند.

  شما می‌توانید با دریافت هزینه‌ای از شرکت‌ها و برندهای معروف، به بررسی محصولات جدید آنها به صورت فایل‌های ویدویی بپردازید و کسب درآمد کنید.

  نکته مهمی که این روش درآمدزایی از یوتیوب دارد در این است که برای جذب اسپانسر نیازی نیست به دنبال شرکت‌ یا برندی بروید، کافیست به اندازه کافی دنبال کننده و سابسکرایبر داشته باشید و یک یوتیوبر محبوب باشید. در این صورت شرکت‌ها خود به دنبال شما خواهند بود.

  از روش های کسب درآمد در یوتیوب راه اندازی بخشی است که تنها اعضایی به آن دسترسی دارند که با پرداخت هزینه ماهیانه اجازه ورود به آن بخش را دریافت می‌کنند؛ درنتیجه شما باید محتواهای بسیار جذابی داشته باشید تا بازدیدکنندگان ترغیب به پرداخت هزینه به شما شوند و علاقه به شرکت در بخش اعضای ویژه را داشته باشند. در ایران کاربران توانایی پرداختن آن را به خاطر نداشتن حساب بانکی مورد تایید یوتیوب ندارند.

  دیگر روش درآمدزایی از یوتیوب استفاده از سرویس YouTube Red است. در سرویس YouTube Red هیچ تبلیغی در ویدیو نشان داده نمی‌شود و اگر بتوانید مخاطبین این سرویس را افزایش دهید یوتیوب نیز درآمد شما را افزایش خواهد داد.

  یکی دیگر از روش های کسب درآمد در یوتیوب، استفاده از تبلیغات در بخش لایو یوتیوب است. هنگامی که شما با مخاطبان بی‌شمار خود لایو می‌گذارید، می‌توانید تبلیغات‌ مختلفی را در بالای فهرست پیام‌های خود به نمایش بگذارید تا مخاطبان شما آن را ببینند.

  این تبلیغات از 1 دلاز تا 500 دلار می‌تواند برای شما درآمد کسب کند. این روش زمانی سودمند خواهد بود که شما دارای هزاران مخاطب باشید تا بتوانید مبلغ مناسبی را از این روش کسب کنید.

   

  امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد. حالا که انواع راه های کسب درآمد از یوتیوب را میدانید نوبت شماست.

  چه استعداد، توانایی یا مهارتی دارید که میتوانید از آن برای کسب درآمد از یوتیوب استفاده کنید؟ آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید؟ در قسمت نظرات سوالات خودتون رو از نحوه‌ کسب درآمد از یوتیوب بپرسید و جوابش رو از تیم حرفه‌ای مسترتیوب بگیرید.

  9 اکتبر 2021

  کسب درآمد از یوتیوب

  Comments are disabled.

  مسترتیوب اینجاست تا مسیر شما را کوتاه کند و هر چیزی که برای یوتیوبر شدن نیاز است، به شما آموزش دهد. ما به تعهدات خود وفاداریم و برای بهتر دیده شدن کانال شما و کسب درآمد دلاری در کنار شما ایستاده ایم. شما همیشه میتوانید روی تیم مسترتیوب حساب کنید.

  MasterTube is here to shorten your path and teach you everything you need to become a YouTube user. We are committed to our commitments and stand by you to make your channel better seen and earn dollars. You can always count on the MasterTube team.

  استفاده از مطالب مسترتیوب فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به مسترتیوب است.

  The use of MasterTube content is only for non-commercial purposes with mentioning the source. All rights of this site belong to MasterTube.

  برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

  برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

  02188746213

  طی سال های اخیر با گسترش تکنولوژی و افزایش تعاملات مجازی افراد استفاده از انواع پلت فرم های مجازی جایگاه ویژه ایی را در میان افراد پیدا کرده است. موضوع قابل تاملی که در این نوشتار به آن می­پردازیم کسب درآمد از این پلت فرم هاست. یکی از فضاهایی که در سال های اخیر بسیار دیده شده و افراد زیادی را به خود جذب کرده یوتیوب است. اما بهتر است به این نکته توجه کرد که برای داشتن 《 بیشترین درآمد از یوتیوب در ایران 》باید به نکاتی توجه کرد که در ادامه به بررسی آن می­پردازیم.

  این روزها تکنولوژی و گسترش اینترنت باعث به وجود آمدن مشاغل جدیدی شده است که اتفاقا برخی این مشاغل درآمد بسیار بالایی هم دارند. درآمد تولید محتوا اینترنتی در ایران هنوز هم برای بسیاری از افراد موضوعی عجیب و غریب است اما در مقاله «کسب درآمد خانگی» و مقاله «پردرآمدترین شغل‌های سال ۱۳۹۹» توضیحات کاملی در مورد شغل‌های اینترنتی و چگونگی کسب درآمد از تولید محتوا داده شد. توصیه می‌شود حتما این دو مقاله را مطالعه کنید تا دید بهتری نسبت به کسب و کارهای اینترنتی پیدا کنید.

   

  متاسفانه بسیاری از افراد فکر می‌کنند که کسب درآمد از یوتیوب و تولید محتوا در یوتیوب کار بسیار سخت و پیچیده‌ای است و به همین خاطر سمت این شغل نمی‌آیند اما شاید برای شما جالب باشد که بدانید بسیاری از افرادی که فقط ۶ ماه در این حوزه‌ فعالیت کرده‌اند به یک درآمد سرشار(بالای ۱۰ میلیون تومان در ماه) رسیده‌اند. آیا کسب درآمد از یوتیوب بدون ساخت ویدیو امکان دارد؟کسب درامد یوتیوب

  یوتیوب یکی از جدیدترین روش‌های درآمدزایی از اینترنت است که به‌تازگی در ایران هم باب شده است و افراد زیادی در حال تولید محتوا در یوتیوب و در نتیجه کسب درآمد از یوتیوب هستند. میزان درآمد از یوتیوب یک عدد ثابت در ماه نیست و شما بر اساس پارامترهای مختلفی حقوق دلاری به‌دست می‌آورید.

  در ادامه این مطلب توضیحات کاملی در مورد تیترهای زیر ارائه می‌شود.

  حالا که هدف از نوشتن این مقاله را متوجه شدید بهتر است بررسی کنیم که یوتیوب اصلا چیست و چرا تا این حد پرطرفدار شده است!!

  یکی از پرطرفدارترین پلت فرم ها بعد از گوگل یوتیوب است که فضایی کاملا ویدئویی دارد. در این فضا افراد با بارگذاری کردن محتوای ویدئویی خود دیده می­شوند و به کسب درآمد می پردازند. یکی از سوال هایی که امروزه در فضای مجازی به آن پرداخته می­شود《 بیشترین درآمد از یوتیوب در ایران 》است که با توجه به فضایی که در کشور حاکم است به دست آوردن آمار دقیق《 بیشترین درآمد از یوتیوب در ایران 》 مسیر راحتی نیست. اما در این نوشتار سعی شده توضیح مختصری از《 بیشترین درآمد از یوتیوب در ایران 》 ارائه شود.

 • سحام
 • یوتیوب در حقیقت یک پلت‌ فرم آنلاین برپایه ویدیو است که شما و هر شخص دیگری می‌تواند در آن یک کانال ثبت کند و ویدیوهای مورد نظر را در آن بارگذاری کند. یوتیوب در حقیقت دومین وب‌گاه پرطرفدار جهان بعد از گوگل است که البته این وب سایت نیز زیر مجموعه خود شرکت گوگل است. این پلت‌فرم در سال ۲۰۰۵ میلادی توسط سه کارمند قبلی پی‌پل پایه‌گذاری شد.

  مقر این شرکت در سان برونو کالیفرنیا است و هر ساله بسیاری از کمپانی‌های بزرگ مراسم‌های خود را به‌صورت آنلاین از طریق این پلت ‌فرم برگزار می‌کنند. شاید جالب باشید که بدانید تا ماه نوامبر ۲۰۱۰ در هر یک دقیقه حدود ۱۳ ساعت فیلم در این پلت‌فرم بارگذاری می‌شود که عدد بسیار بزرگی است.

  یوتیوب در این سال‌ها پیشرفت‌های زیادی داشته است و توانسته به یکی از پربازدیدترین سایت‌ها تبدیل شود، در این پلت‌ فرم میلیون‌ها ساعت آموزش رایگان در حوزه‌های مختلف وجود دارد و بسیاری از کسانی که می‌خواهند با کمترین هزینه آموزش ببینند به سراغ این پلت‌ فرم می‌آیند.

  پیشنهاد میکنیم برای آشنایی بیشتر با این پلتفرم مقاله ” یوتیوب چیست ” را مطالعه نمایید.

  البته احتمالا شما هم می‌دانید که این وب سایت از سال ۲۰۰۶ در ایران فیلتر است و هنوز هم گشایشی برای رفع فیلتر این وب سایت صورت نگرفته است. آپارات رقیب داخلی یوتیوب است که اتفاقا در این سال‌ها بسیار خوب عمل کرده‌ است و به جایگاه مناسبی رسیده است.

  یوتیوب در سال‌های اخیر مدل‌های درآمدزایی جذابی برای تولیدکنندگان محتوای ویدیویی درست کرده‌ است که این مدل‌ها برای کاربران ایرانی بسیار وسوسه برانگیز است چرا که این درآمد از تولید محتوا یوتیوب به صورت دلار است و در ایران تفاوت ارزشی ریال و دلار باعث شده تا بسیاری از افراد به سراغ تولید محتوا در یوتیوب و کسب درآمد از این پلت ‌فرم بروند.

  در ادامه مطلب روش‌های مختلف درآمدزایی از یوتیوب را شرح می‌دهیم اما باید در نظر داشته باشید که برخی مشکلات تحریم و فیلترینگ باعث می‌شود تا استفاده از این روش‌های درآمدزایی و یا بطور کل یوتیوب مارکتینگ با محدودیت‌های زیادی مواجه باشد.

  با توجه به محدودیت های موجود درآمد داشتن از یوتیوب موضوعی است که در ابتدا چالش برانگیز است در ادامه به چگونگی درآمد از یوتیوب می پردازیم. برای بررسی《 بیشترین درآمد از یوتیوب در ایران 》باید به نکاتی توجه کنیم درواقع باید به این موضوع بپردازیم که یوتیوب به چه محتواهایی توجه نمی­کند در گام اول برای تولید محتوایی که بیشترین درآمد از یوتیوب در ایران را داشته باشد باید توجه کرد که یوتیوب به محتواهای تکراری توجه نمی­کند پس برای داشتن بیشترین درآمد از یوتیوب در ایران باید به نو و تازه بودن محتوای ارائه شده نیز توجه نمود. در گام بعدی باید به این نکته توجه کرد که محتواهای ارائه شده باید مفهوم و موضوع مناسب داشته باشند به طور مثال یوتیوب به محتواهای خشن توجهی نمی­کند.

  در ادامه به بررسی مواردی می­پردازیم که باعث می­شوند تا《 بیشترین درآمد یوتیوب در ایران 》 داشته باشیم.

  اگر برای شما هم این سوال مطرح شده است که نحوه پول دادن یوتیوب به چه صورت باید به این نکته اشاره کنیم که شما می‌توانید در این پلت ‌فرم محتوا تولید کنید و در ازای این محتوا پول دریافت کنید اما شاید برای شما هم سوال شده باشد که پول‌های پرداختی از یوتیوب از کجا تامین می‌شود و چرا میزان درآمد از یوتیوب تا این حد زیاد است؟ در پاسخ به این سوال باید به دو نکته بسیار مهم توجه داشت:

  پس با این حساب احتمالا متوجه شده‌اید که کسب درآمد از یوتیوب بیش‌تر برای کاربران ایرانی جذاب است و این موضوع هم به‌خاطر دلاری بودن درآمد تولید محتوا یوتیوب است.تولید محتوا و کسب درآمد از یوتیوب می‌تواند به شغل اصلی شما تبدیل شود اما قبل از آن باید سعی کنید تحقیقات زیادی در مورد این شغل داشته باشید تا ببینید که آیا این شغل برای شما مناسب است یا خیر.

  در حقیقت بسیاری از افرادی که به این حوزه وارد می‌شوند نمی‌توانند با سختی‌های این حرفه و تولید محتوا در یوتیوب کنار بیایند و همین موضوع باعث می‌شود تا این شغل برای برخی افراد مناسب نباشد.

  یکی از راه‌هایی که می‌تواند نشان دهد که این شغل برای شما مناسب است یا خیر، این است که تست‌های مختلف شخصیتی بدهید یا اگر علاقه‌ای به این تست‌ها ندارید باید بررسی کنید که تا چه حد می‌توانید تعامل با کاربران فضای مجازی داشته باشید چرا که در یوتیوب شما باید بتوانید دائما ویدیوهای باکیفیتی تولید کنید.

  تولید ویدیوهای باکیفیت یا ویدیو مارکتینگ می‌تواند شما را در حوزه مورد فعالیت‌تان به یک شخص اینفلوئنسر تبدیل کند اما قطعا شما نمی‌توانید به صورت یک شبه راه صد ساله را بروید. پس باید آرام آرام فعالیت‌ خود را پیش ببرید تا به یک نتیجه مطلوب برسید. چگونه کسب درآمد از یوتیوب بدون ساخت ویدیو داشته باشیم؟

  با توجه به موارد گفته شده در اینجا می­خواهیم به مواردی که باعث می­شود به بیشترین درآمد از یوتیوب در ایران رسید بپردازیم

  برای رسیدن به《 بیشترین درآمد از یوتیوب در ایران 》اگر روی مواردی که در بالا اشاره شد کار شود می­توان به درآمد مشخص و معقولی دست یافت. ذکر این نکته نیز ضروری است که در سال های اخیر یوتیوب به ازای دیده شدن بیشتر ویدئوها مبالغ بیشتری پرداخت می­کند به طور مثال برای هر 4000 ساعت در یک سال مبلغ قابل ملاحظه ایی پرداخت می­کند به این صورت که ویدئو شما در یک سال باید 4000 بیننده داشته باشد.

  با شنیدن این موضوع که یوتیوب برای هر محتوا هزینه پرداخت می‌کند شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که هزینه پرداختی یوتیوب بابت چه نوع ویدیویی است؟! برای پاسخ به این سوال بهتر است بررسی کنیم که یوتیوب برای چه ویدیوهایی هزینه پرداخت نمی‌کند، با این کار می‌توانید درک بهتری پیدا کنید. کسب درآمد دلاری آپارات به چه صورتی است؟

  اگر شما ویدیوهای زیادی را از کانال‌های دیگر کپی کنید و در سایت خود قرار دهید بعید است که به نتیجه برسید چرا که کانال‌هایی که این رویه را پیش گرفتند در هنگام تسویه به آن‌ها گفته شده است که: «محتوای شما در صدها پیج و کانال وجود دارد و هیچ دلیلی وجود ندارد که ما به شما پول پرداخت کنیم».

  پس حواستان باشد که از پیج‌های دیگر هیچ محتوایی کپی نکنید چرا که قوانین تولید محتوا در یوتیوب را زیر پا گذاشته اید و یوتیوب تمامی محتواها را بررسی می‌کند و صرفا درصورت مفید بودن به آن‌ها پول پرداخت می‌کند.

  از جمله قوانین یوتیوب برای تولید محتوا این است که اگر شما یک ویدیو تولید کنید و روی آن یک آهنگی قرار دهید که آن آهنگ دارای حق کپی رایت است احتمال زیاد توسط یوتیوب جریمه می‌شوید. مطلع شدن گوگل از کپی رایت به ۲ صورت است:

  در حالت اول تولیدکننده اصلی آن آهنگ یا صدا از شما به یوتیوب شکایت می‌کند و گوگل کل هزینه‌ای که از آن ویدیو باید به شما می‌داده است را به آن شخص می‌دهد.

  در حالت دوم خود یوتیوب متوجه کپی‌کاری شما می‌شود و به دنبال تولیدکننده اصلی(فیلم یا آهنگ) می‌گردد تا پول را به او پرداخت کند.

  بسیاری از افراد سعی می‌کنند ویدیوهای خشن و نامناسب (غیراخلاقی) در این پلت‌ فرم بارگذاری کنند و از این طریق از یوتیوب کسب درآمد کنند که این روش هم جواب نمی‌دهد و یوتیوب مخالفت زیادی با این نوع ویدیو دارد.

  اگر از این امکان استفاده کنید و یوتیوب متوجه شود در دفعات اول به شما تذکر می‌دهد اما بعد از چند بار ممکن است به شکل کامل دسترسی شما به یوتیوب را برای همیشه مسدود کند.کسب درامد یوتیوب

  به طور کلی سعی کنید قوانین یوتیوب برای تولید محتوا و نحوه فعالیت در آن را به صورت کامل مطالعه کنید تا با محدودیت‌های این شبکه آشنا شوید. در توضیحات بالا اشاره شد که چه ویدیوهایی دارای محدودیت هستند و احتمالا الان نگاه دقیق‌تر و پخته‌تری نسبت به این مسیر دارید.

  اما احتمالا می‌خواهید بدانید که با وجود محدودیت‌های بالا چه ویدیوهایی می‌توانند در یوتیوب بازدید بگیرند و در عین بازدید گرفتن، باعث کسب درآمد از یوتیوب هم بشوند. در ادامه برخی از مهم ترین آنه ها را بیان کرده ایم اما می توانید با مطالعه مقاله ” لیست موضوعات پرطرفدار در یوتیوب ”  با برخی دیگر نیز آشنا شوید.

  بسیاری از افراد به یوتیوب سر می‌زنند تا یک دانش یا یک تخصص یادبگیرند، این دانش و تخصص در یوتیوب به صورت ویدیوهای ضبط‌شده است و معمولا شخص مدرس برای برند سازی شخصی و ساخت یک برند لوکس برخی از ویدیوهای ضبط شده‌اش را به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

  ویدیوهای آموزشی بارگذاری شده در یوتیوب باید استانداردهای حداقلی داشته باشند و از کیفیت ضبط و نورپردازی مناسبی برخوردار باشند تا باعث کسب درآمد از یوتیوب شوند. در قسمت‌های بعدی توضیحات کاملی در مورد تجهیزات فیلم‌برداری ارائه می‌شود.

  دانش آموزان و دانش‌جویان به‌دنبال ویدیوهای آموزشی رایگان با کیفیت هستند و یوتیوب یکی از بهترین پلت‌ فرم‌ها برای برگزاری این نوع کلاس‌ها است. فیلم‌های آموزشی باکیفیت در یوتیوب بازدید بسیار خوبی می‌گیرند و قاعدتا بازدید خوب به درآمد خوب منجر می‌شود.

  در یوتیوب تعداد زیادی دانش آموز و دانشجو، مشتاق یادگیری مبحثی خاص هستند برای همین بهتر است محتواهای شما به صورت مبحثی و خلاصه تدریس شود.

  معمولا بیش‌تر افرادی که به یوتیوب مراجعه می‌کنند دنبال یادگرفتن سریع هستند برای همین باید دقت داشته باشید که زمان ویدیوهای‌تان از ۱۰ دقیقه بیش‌تر نباشد، به عبارت دیگر سعی کنید زمان ویدیوها را در حداقل زمان ممکن قرار دهید اما تعداد ویدیوهای‌تان را بیش‌تر کنید.

  محصولات زیادی در بازار وجود دارند که مشتریان از نحوه کارکرد آن‌ها اطمینان ندارند و مطمئن نیستند که این محصول کیفیت لازم را داشته باشد. یوتیوب مکان مناسبی است که به کمک آن می‌توانید محصولات مختلف را بررسی کنید و کاربران زیادی را به خود جذب کنید.

  البته قبل از این کار باید سعی کنید حوزه مناسبی پیدا کنید و در همان حوزه فعالیت کنید. برای مثال حوزه گجت‌ها و تلفن‌های همراه یکی از بهترین حوزه‌ها برای فعالیت است چرا که کاربران زیادی به دنبال خرید بهترین لپ تاپ، تلفن همراه و… در بازه قیمتی مشخصی هستند.

  معمولا افرادی که این مدل نقد و بررسی‌ها را انجام می‌دهند می‌توانند اسپانسر جذب کنند و یک درآمد خوب هم از سمت اسپانسر داشته باشند. برای مثال نمایندگی ایسوس در ایران جدیدترین لپ تاپ خود را در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌خواهد این محصول را برای کاربران بررسی کنید. در ازای این بررسی مبلغی بین ۲ تا ۲۰ میلیون به شما پرداخت می‌شود.

  هر روزه محصولات زیادی به بازار می‌آیند که بسیاری افراد آن‌ها را نمی‌شناسند. برای مثال در سال ۲۰۱۰ پاوربانک‌ها یک گجت عجیب و غریب برای مردم شناخته می‌شد اما کم‌کم این گجت به یکی از پرکاربردترین وسایل روزمره انسان‌ها تبدیل شد. معرفی چنین گجت‌هایی هم می‌توانید یکی دیگر از راه‌های درآمدزایی یوتیوب باشد. این موضوع با قسمت بالا شباهت زیادی دارد و شما می‌توانید در هر دو حوزه فعالیت کنید.

  می‌توانید یک حوزه خاص را انتخاب کنید و به صورت روزانه یا هفتگی در مورد اتفاقات و اخبار آن حوزه اطلاع رسانی کنید. برای مثال می‌توانید حوزه سینما را انتخاب کنید و هر جمعه کل اتفاقات هفته گذشته سینما را مرور کنید.

  در نظر داشته باشید که این مدل ویدیوها هم بعد از مدتی می‌توانند اسپانسر جذب کنند و به یک درآمد بالا برسند. تی ‌وی‌ پلاس از این همین مدل استفاده کرده است و اتفاقا موفق هم عمل کرده است، البته این برند در پلت ‌فرم‌های دیگر مانند آپارات، اینستاگرام و … هم فعالیت دارد.

  ایران‌ گردی و جهان‌ گردی هم می‌تواند یکی از سوژه‌های بسیار مناسب برای تولید ویدیو باشد، مکان‌های جذاب و ناشناخته‌ای در سراسر دنیا وجود دارد که شما می‌توانید از طریق آن کسب درآمد یوتیوب کنید.

  معمولا برای مخاطبان ایرانی بهتر است مکان‌های گردشگری داخلی را معرفی کنید چرا که بسیاری از مردم ایران ترجیح می‌دهند سفرهای داخلی بروند. البته اگر در خارج ایران زندگی می‌کنید می‌توانید از مناطق گردشگری ایران ویدیو آپلود کنید اما برای جذب توریست‌ها از زیرنویس استفاده کنید. بدین صورت با یک تیر دو نشان زده‌اید و می‌توانید در بین توریست‌ها هم محبوب شوید.

  اگر چنین اتفاقی را به خوبی انجام دهید باید منتظر قراردادهای هتل‌ها و مراکز گردشگری باشید چرا که هتل ‌داران به دنبال اسپانسرینگ چنین مواردی هستند و پول بسیار خوبی هم بابت این موضوع پرداخت می‌کنند.

  اگر سری به محبوب ‌ترین اینفلوئنسرهای اینستاگرامی بزنید متوجه می‌شوید که بسیاری از آن‌ها در حوزه فان مشغول به فعالیت هستند. این افراد معمولا طرفداران بسیار زیادی دارند و حتی در ابعاد جهانی هم تولید کنندگان ویدیوهای فان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

  فعالیت در یوتیوب برای ایرانیان زیادی جواب داده، پس می‌تواند برای شما هم نتیجه خوبی در پی داشته باشد؛ البته به شرطی که به کار کردن در یوتیوب و تولید محتوای ویدئویی علاقه داشته باشید.

  برای برخی از کاربران فعال ایرانی یوتیوب درآمد 1500 دلار در ماه به‌راحتی امکان‌پذیر شده و حتی بعضی از آن‌ها تا 30000 دلار در ماه هم درآمد کسب می‌کنند. یک جمله معروف هست که می‌گوید: «اگه اون تونسته، چرا من نتونم؟» پس با توجه نحوه پول دادن یوتیوب وقتی ایرانی‌ها می‌توانند از یوتیوب پول دربیارند، من هم خواهم توانست.

  فقط یک نکته خودمانی را در نظر داشته باشید که: «اگرچه آمار و ارقام مهم هستند، اما سعی نکنید فقط تحت تاثیر آمار و نرخ درآمدها قرار بگیرید. اولین و مهم‌ترین فاکتور برای فعالیت در یوتیوب علاقه، توانایی و حوصله تولید محتوای ویدئویی است. اگه علاقه و حوصله‌شو داری بسم‌‌ا…. وگرنه بیخیال. راه‌های دیگه‌ای هم برای کسب درآمد هست»

  با توجه به فیلتر بودن یوتیوب در ایران، بحث تسویه درآمد آن برای ایرانیان تبدیل به یک معضل بزرگ شده است. البته باز هم جای نگرانی نیست؛ چرا که ایرانی‌های غیور برای کسب درآمد از یوتیوب راه‌هایی برای دور زدن تحریم‌ها پیدا کرده‌اند و از بهترین یوتیوب های ایرانی هستند.

  برای تسویه با یوتیوب بهتر از همه این است که اگر فردی، دوستی، آشنایی خارج از کشور دارید، از او برای تسویه یوتیوب کمک بگیرید. به‌طوری که او اول کانال یوتیوب را ایجاد کند و بعد شما را به عنوان یکی از مدیران کانال معرفی کند.

  در این‌صورت دیگر تمام وظیفه فعالیت در کانال برعهده شما خواهد بود اما چون آشنای خارج از کشورتان کانال را ایجاد کرده است، او باید برای تسویه اقدام کند.

  درآمد به حساب آن شخص واریز می‌شود او نیز می‌تواند از طریق صرافی، مبلغ موردنظر را به حساب داخل ایران شما منتقل کند. اگر چنین شخص قابل اعتمادی خارج از کشور داشته باشید، همه چیز قانونی و درست پیش خواهد رفت.

  مشکل وقتی پیش می‌آید که چنین شخصی در دسترس شما قرار نداشته باشد. در این صورت باید از سرور مجازی استفاده کنید که ریسکش هم بسیار بالاست؛ چون باید برای فعال کردن سرور مجازی هم آدرس خارج از کشور وارد کنید و کل فرآیند مدیریت کانال یوتیوب خود را نیز از طریق همین سرور انجام دهید.

  ما این روش را توصیه نمی‌کنیم؛. اگر یوتیوب متوجه شود که شما از سرور مجازی استفاده می‌کنید، شما را محدود یا جریمه خواهد کرد.

  بنابراین اگر می‌خواهید در یوتیوب فعالیت کنید، بهتر است حتماً شخص قابل اعتمادی را خارج از کشور پیدا کنید. می‌توانید درصدی از درآمد خود را به این شخص بدهید تا او هم بتواند همکاری بهتری با شما داشته باشد.

  برای اینکه بتوانیم یک ویدئوی جذاب و قابل قبول در یوتیوب تولید کنیم، باید اصول خاصی را رعایت کنیم. این اصول کمک می‌کند تا افراد راحت‌تر ویدئوی ما را تماشا کرده و حتی تا آخر ویدئو را نیز ببینند. این اصول به قرار زیر هستند:

  برای تولید یک ویدئوی باکیفیت به دوربین‌های فیلمبرداری قوی و نورپردازی‌های حرفه‌ای نیاز دارید. ممکن است در ابتدا تهیه این امکانات برای‌تان ممکن نباشد؛ بنابراین می‌توانید با دوربین گوشی‌تان شروع کنید. ولی در فیلمبرداری با گوشی هم حواستان باشد در یک مکان روشن قرار بگیرید و تا جاییکه می‌توانید کیفیت ویدئوی خود را بالاتر ببرید.

  حتماً متوجه شده‌اید که با یک دوربین معمولی هم می‌توان فیلم‌های خوبی گرفت به ‌شرطی که کمی وسواس و حوصله به‌خرج دهید. بعدها که کانال‌تان فعال شد، طرفدار پیدا کردید و کم‌کم به درآمد رسیدید، می‌توانید تجهیزات حرفه‌ای‌تری برای کارتان تهیه کنید.

  برای تولید محتوا برای یوتیوب باید به این نکته توجه داشته باشید که موضوعی که برای ارائه در یوتیوب انتخاب کرده‌اید، می‌تواند سرگرمی، آموزشی، انتقادی و …. باشد. هرمدل آموزشی که می‌خواهید در یوتیوب به اشتراک‌ بگذارید را به قطعه‌های کوچکی تقسیم کنید و در هر ویدئوی خود یک قطعه را برای مخاطبان باز کنید.

  دسته‌بندی محتوایی، سناریونویسی و داستان‌سرایی محتوایتان یکی از مهم‌ترین کارهایی است که قبل از انتشار باید انجام دهید. یادتان باشد. ویدئوهای بهم ریخته و بی‌‌سروته نمی‌توانند طرفداری از طرف یوتیوب برای شما جذب کنند.

  هر چقدر ویدئویی که تولید می‌کنید، کوتاه‌تر باشد، بهتر دیده می‌شود. از تولید ویدئوهای دو سه ساعته بشدت پرهیز کنید. سعی کنید محتوای مورد نظرتان را در بین 3 الی 20 دقیقه به مخاطب یوتیوبی خود ارائه دهید.

  سعی نکنید همه کاربران یوتیوب را جذب کنید. چه خوشتان بیاید و چه نیاید، همه چند میلیون کاربر یوتیوب به موضوع شما علاقه ندارند. بهتر است تنها مخاطبین خاصی را هدف قرار دهید که علاقمند به موضوع ویدئوهای شما هستند. در این‌صورت می‌توانید تعامل بهتری هم با ایشان ایجاد کرده و نتایج بهتری کسب کنید.

  اگر تمام فکر و ذکر شما یوتیوب باشد، ممکن است سایر فرصت‌های ارزشمندتان را از دست بدهید. وقتی شما به تولید محتوا برای یوتیوب می پردازید و ویدئویی با محتوای خوب و کیفیت بالا تولید می‌کنید، باید آن را در تمام پلتفرم‌های اجتماعی بارگزاری کنید تا مخاطبان هیچ‌یک را از دست ندهید.

  یک بار فیلم خود را تولید کنید و آن را بر روی یوتیوب، اینستاگرام، توییتر و ….. بارگزاری کنید. مخاطبین هریک از این سرویس‌ها را نیز به دیگری دعوت کنید.

  مثلاً بخشی از ویدئوی خود را در اینستاگرام قرار دهید و به کاربران پیشنهاد دهید برای دیدن ادامه ویدئو به کانال یوتیوب شما مراجعه کنند. همین کار را برای بقیه برنامه‌ی اجتماعی و سایت‌تان هم انجام دهید.

  در اجرای هریک از مراحل فوق می‌توانید از خلاقیت خود استفاده کرده و نتیجه مطلوب‌تری کسب کنید. بهرحال هیچ محدودیتی برای فعالیت‌های آنلاین وجود ندارد. کسب درآمد از یوتیوب هم نیازمند تلاش و خلاقیت زیاد است. هرچقدر ایده‌های بهتری ارائه کنید، افراد بیشتری شما را دنبال می‌کنند.

  برای کسب درآمد از تولید محتوا در یوتیوب باید اصول خاصی را رعایت کنید. اصولی که باید برای کسب درآمد از یوتیوب در نظر داشته باشید شامل موارد زیر هستند:

  با دیدن این آمار ممکن است تصور کنید فعالیت در یوتیوب کار سختی است اما اینگونه هم نیست. اگر ویدئوهای شما از کیفیت خوبی برخوردار باشند، در عرض چند هفته یا چند ماه می‌توانید تعداد بازدید حداقلی یوتیوب را کسب کنید و 1000 سابسکرایب فعال هم داشته باشید. بهتر است عجله نکنید و برای رسیدن به معیارهای کسب درآمد از یوتیوب حوصله به خرج دهید.

  برای اینکه سیستم کسب درآمد از یوتیوب را فعال کنید، پس از ایجاد کانال در یوتیوب (My Channel)، از طریق کانال خود به قسمت Customize Channel بروید. سپس روی گزینه آبی رنگ با عنوان «View additional features» کلیک کنید.

  پس از طی کردن این مراحل نیز می‌توانید با رفتن به قسمت Monetization جهت فعال کردن سرویس کسب درآمد از یوتیوب با کلیک روی گزینه Enable اقدام کنید.

  بهتر است پس از طی کردن این مراحل برای وصل کردن حساب گوگل‌ ادسنس به یوتیوب هم اقدام کنید. با توجه به اینکه یوتیوب یکی از مجموعه‌های گوگل است، گوگل‌ادسنس می‌تواند مکمل خوبی برای کسب درآمد از یوتیوب شما باشد.

  برای فعالیت در هر محیطی، راه‌های طلایی وجود دارد که با پرداختن به آن‌ها می‌توانید فعالیت خود را بیش از پیش گسترش دهید و سریع‌تر به اهداف خود دست پیدا کنید. برای کسب درآمد از یوتیوب هم چنین راه‌هایی وجود دارد که چهار مورد از آن‌ها را در اینجا معرفی خواهیم کرد:

  اگر برای شما هم سوال شده است که گوگل ادسنس چطور کار می کند باید بگوییم مقدار درآمد در یوتیوب علاوه بر دیده شدن ویدئوهای شما به دیدن تبلیغات ابتدایی ویدئوها نیز بستگی دارد. اگر دقیق‌تر به قضیه نگاه کنیم، می‌توانیم بگوییم بخش اعظم درآمد دلاری از یوتیوب به دیده شدن تبلیغات شما بستگی خواهد داشت.

  این ویدئوها به وسیله وصل کردن حساب گوگل ادسنس به کانال یوتیوب‌تان امکان‌پذیر خواهد بود. اکثر کاربران یوتیوب برسر این موضوع اتفاق نظر دارند که بدون گوگل ادسنس برای ایرانیان کسب درآمد از یوتیوب بسیار پایین خواهد بود.

  بنابراین بهتر است همانطور که قبلاً‌ اشاره کردیم، بلافاصله پس از فعال‌سازی سیستم درآمدزایی یوتیوب، گوگل ادسنس برای ایرانیان را نیز فعال کرده و به کانالتان متصل کنید.

  همکاری در فروش می‌تواند بسیار سودمندتر از سایر گزینه‌های کسب درآمد از یوتیوب برای ایرانی ها باشد. در این روش شما با شرکت‌های بزرگ یا فروشنده‌های محصولات خاص همکاری می‌کنید. برای مثال می‌توانید یک بازرگانی لوازم خانگی را در نظر بگیرید. شما می‌توانید در کانال خود محصولات این بازرگانی را معرفی کرده و خرید آن‌ها را به اعضای کانال خود پیشنهاد دهید.

  هر فروشی که از طریق ویدئوی شما برای آن بازرگانی رقم بخورد، درصدی از سود آن به شما تعلق می‌گیرد. در این روش دیگر نیازی به کسب درآمد از طریق یوتیوب و باز کردن حساب بانکی خارجی هم نیست چون مقدار درآمد از یوتیوب شما به فروش بازرگانی موردنظر بستگی خواهد داشت نه تعداد بازدیدهای یوتیوب. همکاری در فروش سایت‌های بزرگ ایرانی مانند دیجی‌کالا می‌تواند یکی از نمونه‌های این روش باشد.

  اگر محتوایی که برای یوتیوب تولید می‌کنید تخصصی است، بهتر است بخش عضویت ویژه کانال خود را فعال کنید. شما می‌توانید ویدئوهای اختصاصی خود را در بخش عضویت ویژه کانالتان منتشر کنید تا تنها اعضای ویژه بتوانند آن‌ها را تماشا کنند. افراد برای پیوستن به عضویت ویژه کانال شما باید ماهانه مبلغ مشخصی را پرداخت کنند. این روش برای آموزش‌های تخصصی که ارائه می‌کنید، می‌تواند بسیار ایده‌آل باشد.

  اگر شما تولید کننده محصول یا ارائه دهنده خدمات خاصی هستید، می‌توانید در ویدئوهای خود همان محصول یا خدمت خود را معرفی کرده و مخاطبین‌تان را ترغیب به خرید یا استفاده از آن‌ها کنید. در این صورت معیار کسب درآمد شما خرید محصول یا خدمت شما خواهد بود. در این روش هم اگر به درستی عمل کنید، دیگر کسب درآمد از یوتیوب در اولویت‌تان نخواهد بود.

  مثلاً اگر شما تولید کننده کیف‌های چرمی باشید، می‌توانید از طریق کانال یوتیوب‌تان ویژگی‌های محصولات خود را معرفی کرده و اعلام کنید اگر کسی از طریق کانال با محصولتان آشنا شده باشد و بخواهد خرید کند، می‌توانید برای وی تخفیف ویژه در نظر بگیرید.

  در این‌صورت مخاطبین برای سفارش محصول به شماره همراه شما، سایت یا ایملتان رجوع کرده و در صورت خرید، هزینه را به شماره کارت شخصی‌تان واریز می‌کنند.

  این گزینه‌ها تنها بخشی از روش‌های برتر کسب درآمد از یوتیوب بودند. شما می‌توایند در آموزش کامل کسب درآمد از یوتیوب روش‌های دیگری را نیز بشناسید که به کمک آن‌ها می‌توانید درآمد خوبی از این رسانه اجتماعی جهانی داشته باشید.

  اموزش کامل درآمد از یوتیوب می‌تواند شامل تبلیغات اسپانسری، افزایش بازدید، فعال کردن بخش یوتیوب‌رد یا …. باشد. پس از آشنایی با هریک از این روش‌ها بیشتر می‌توانیم به کسب درآمد از یوتیوب باور داشته باشیم و سریع‌تر اقدام کنیم.

  مقاله در مورد بازاریابی برونگرا  و بازاریابی درونگرا را مطالعه نمایید .

  یوتیوبرهای موفق ایرانی که تعدادی از کانال آن‌ها را در ادامه این مطلب معرفی می‌کنیم، برای نتیجه بهتر از کسب درآمد دلاری از یوتیوب بخشی از تجربیات خود را به صورت زیر پیشنهاد می‌دهند:

  اگر هدف شما کسب درآمد مستقیم از یوتیوب باشد، بهتر است به کمک یک پارتنر خارج از کشور کانال را اداره کنید و درآمد حاصل از آن نیز برای دونفرتان باشد. اداره کردن یک کانال توسط یک تیم دونفره هم راحت‌تر است و هم می‌تواند سریعتر به نتایج موردنظرتان منجر شود.

  تعدادی از کاربران تازه‌کار در ابتدا روزها، هفته‌ها و حتی ماه‌های زیادی را صرف می‌کنند تا در نهایت به این حقیقت برسند که نمی‌توان یوتیوب را فریب داد. این افراد در ابتدا سعی می‌کنند با اعضا، لایک و بازدیدهای فیک رتبه خود را بالا ببرند. بهتر است از ابتدا بیخیال دور زدن یوتیوب شده و تنها از راه‌های شناخته شده و اصولی اقدام به فعالیت کنید.

  از نظر یوتیوبرهای موفق ایرانی، ویدئوهای تولید شده بهتر است از 14 دقیقه بیشتر نباشند. 14 دقیقه یا پایین‌تر از آن برای تولید هر ویدئو مناسب است. تولید ویدئوهای کوتاه نسبت به ویدئوهای طولانی بسیار راحت‌تر است. پس کوتاه بودن ویدئوها می‌تواند ضمن راحت‌تر بودن امتیاز بالاتری هم داشته باشد.

  معمولاً اینفلوئنسرهای بسیار مشهوری در جهان وجود دارند که رتبه برتر یوتیوب را هرساله از آن خود می‌کنند. اما بهتر است در کنار آن‌ها به شناخت یوتیوبرهای ایرانی هم بپردازیم تا با سر زدن به کانال آن‌ها به شیوه و سبک فعالیت‌شان پی ببریم. در این‌صورت با الگوبرداری از نمونه‌های موفق ایرانی می‌توانیم کانال خود را ارتقا دهیم. در اینجا 10 کانال از یوتیوبرهای موفق ایرانی را به شما معرفی می‌کنیم:

  توصیه می‌کنم با سر زدن به هریک از کانال‌های فوق که بیشتر در زمینه سریال و گیمینگ فعالیت دارند، الگوهای مناسب خود را برداشت کنید و در کانال خود استفاده کنید. این کانال‌ها از چند صد نفر تا چند هزار نفر کاربر فعال دارند که زمینه کسب درآمد از یوتیوب را برایشان فراهم کرده است.

  اگرچه این نمونه‌ها همگی در زمنیه تولید ویدئو و کسب درآمد مستقیم از یوتیوب فعالیت می‌کنند اما می‌توانند دید گسترده‌تری نسبت به فعالیت در یوتبوب را در اختیار شما قرار دهند.

  به علاوه این موارد، می‌توانید به کانال دیگر اینفلوئنسرهای موفق جهانی نیز نگاهی بیندازید و از شیوه و سبک کاری ایشان هم باخبر شوید. در هر صورت تماشای نمونه‌های برتر می‌تواند باعث ایجاد جرقه‌های تازه‌ای در ذهن شما شود.

  همچنین می توانید با مطالعه مقاله ” یوتیوبر موفق جهان ” با برخی از موفق ترین ها در این زمینه نیز آشنا شوید

  یکی از راه‌­های کسب درآمد از طریق یوتیوب این است که محتوای آموزشی خوب و با کیفیت در کانال یوتیوب خود قرار دهید. برای ساخت ویدیوهای با کیفیت و جذاب به نکات زیر توجه کنید.

  به این معنا است که برای ساخت فیلم از روی یک لیست از پیش تعیین شده پیش بروید. لازم نیست که همه فیلم­‌های شما رویکرد یکسان داشته باشند. در صداگذاری فیلم‌­های خود بیش از پیش دقت به خرج دهید و ویدیوهایی با صدای با کیفیت تولید کنید.

  یکی از راه‌­ های کسب درآمد از یوتیوب این است که ویدیوهای مختصر و مفید برای کانال یوتیوب خود ایجاد کنید. اکثریت ویدیوهای پر بازدید در یوتیوب کمتر از یک دقیقه زمان دارند بنابراین باید در یک زمان محدود همه مباحث را در ویدیو خود بگنجانید که این کار به مهارت نیاز دارد.

  فیلمی که برای کسب درآمد از یوتیوب ایجاد می­کنید اگر نیاز به حضور شما در فیلم دارد باید اصول اولیه تهیه فیلم را بیاموزید. اما اگر فیلمی که تهیه می­کنید نیازی به تصویر شما ندارد مثلا به بررسی و نقد یک تکه فیلم می­پردازید یا این که صدای شما روی پرده‌ای از تصاویر قرار دارد در این صورت نیازی به آموختن اصول فیلم‌سازی یا هزینه برای دوربین و میکروفون ندارید.

  شاید عجیب به نظر برسد اما بیشترین چیزی که در فیلم به مخاطب منتقل می­شود توسط صدا است و تصویر مکملی برای آن است. به همین دلیل هنگام ساخت ویدیو برای کسب درآمد از یوتیوب به صدای درست و رسای ویدیوتان توجه کنید.

  این که چه نرم افزار ویرایشگر فیلمی انتخاب کنید بیشتر بستگی به سلیقه و میزان هزینه‌ای دارد که برای این کار در نظر گرفته‌اید برای آموختن نحوه استفاده از این ویرایشگرها خود یوتیوب، یک مرجع مناسب است.

  بله، شاید جالب باشد که بدانید کسب درآمد از یوتیوب بدون ساخت ویدیو و محتوا امکان‌پذیر است؛ اما چگونه؟ شما می‌توانید با کپی برخی ویدیوها و قرار دادن آن در کانال‌تان بازدید و در نهایت درآمد داشته باشید؛ اما یوتیوب که به رعایت حق کپی رایت حساس است پس این کار چگونه ممکن است؟ شما فقط می­توانید ویدیوهایی را در کانال یوتیوب‌تان قرار دهید که دارای پسوند «اکسس کامنت» هستند. محتواهایی با این پسوند قابل کپی و بارگذاری در یوتیوب هستند.

  پرطرفدارترین کانال حال حاضر یوتیوب متعلق به جوان بریتانیایی «فلیکس کیلبرگ» با 92.8 میلیون دنبال‌کننده است. کسب درآمد یوتیوب  «کیلبرگ» از طریق ساخت ویدیوهای کارشناسانه در مورد بازی‌­ها است.

  این کانال پرطرفدار یوتیوب متعلق به «کوری کوبی کاتن» و سه دوست او است. تعداد طرفداران این کانال یوتیوبی 50 میلیون نفر است. این کانال یوتیوبی با ساخت ویدیوهای ورزشی و کمدی به محبوبیت بالایی دست یافته است.

  این کانال یوتیوبی با مصاحبه با زوج­‌ها در خیابان می­خواهد ببیند کدام یک از آن­ها به دیگری خیانت می­کند ویدیوهای این کانال به زبان اسپانیولی است و تعداد دنبال‌کنندگان آن 37.3 میلیون نفر است.

  «ویندرسون نونز»نام مدیر برزیلی این کانال یوتیوب است او در کانال خود فیلم‌­هایی از زندگی شخصی‌اش منتشر می­کند یا به نقد و بررسی فیلم می­پردازد.

  نام اصلی مدیر این کانال یوتیوبی «روبن دوبلاس گاندرسن»است. او یک گیمر است و در حوزه نقد و بررسی بازی­ فعالیت می‌­کند. تعداد دنبال‌کنندگان این کانال 34.3 میلیون نفر است.

  نام اصلی مدیر این کانال یوتیوبی «جرمین گارمندیا» او ابتدا در حوزه بازی‌های ویدیویی فعالیت می­کرد سپس در حوزه کمدی نیز شروع به فعالیت کرد.

  این کانال یوتیوبی به دلیل تمرکز روی بازی‌­های ویدیویی معروف است. «دانیل میدلتون» جوان 31 ساله و سوئدی مدیر این کانال یوتیوب است.

  صحبت در مورد تئوری­ توطئه یکی از راه‌های کسب درآمد یوتیوب است که «شین یاو» در آن فعالیت میکند! این جوان آمریکایی دارای 22 میلیون فالور است.

  این کانال متعلق به دختر بچه اهل روسیه است که با ساخت ویدیو­های ماجراجویی و بازی با اسباب‌بازی به محبوبیت بالایی دست یافته و دارای 21.6 میلیون فالور است.

  این کانال یوتیوب دارای21.8 میلیون دنبال‌کننده است نحوه کسب درآمد از یوتیوب «شان مک لافلین» از ساخت ویدیوهای آموزشی گیم است و سبک او مملو از شوخی است.

   اگر این سوال در ذهن شما هم مطرح شده است که هر 1000 بازدید در یوتیوب چقدر درامد دارد  باید بگوییم که در این روش کسب درآمد یوتیوب شما به ازای هر هزار بازدید درآمد در یوتیوب خواهید داشت. یوتیوب در این روش تبلیغ را در ابتدای ویدیوی شما قرار می‌دهد و به ازای هر هزار بازدیدی که از کانال یوتیوب شما خواهد داشت به شما هزینه‌ای پرداخت خواهد کرد این هزینه بسته به فاکتورهایی که در بالا ذکر کردیم به صورت متغیر از 2 تا 5 دلار به ازای هر هزار بازدید است. امیدواریم که پاسخ سوال (هر 1000 بازدید در یوتیوب چقدر درامد دارد) را گرفته باشید.

  در این نحوه کسب درآمد از یوتیوب شما به ازای هر هزار کلیک روی لینک­‌های تبلیغاتی هزینه دریافت خواهید کرد.

  اکنون که به خوبی می دانید گوگل ادسنس چطور کار می کند باید گفت راه­‌های کسب درآمد از یوتیوب روزبه‌روز در حال افزایش است اکنون علاوه‌بر کسب درآمد از یوتیوب به روش همکاری در فروش، تبلیغات اسپانسری، فروش محصولات و خدمات خود از طریق یوتیوب و درآمدزایی با استفاه از گوگل ادسنس سه شیوه کسب درآمد جدید به یوتیوب اضافه شده است که در ادامه به معرفی آن­ها خواهیم پرداخت.

  اگر شما سازنده محتوای با کیفیت و تخصصی هستید می­توانید با قرار دادن ویدیوهای آموزشی در بخش اعضای ویژه کانال یوتیوب‌تان از آن­ها هزینه دریافت کنید که این راه یکی از راه­ های آموزش کسب درآمد از یوتیوب در ایران است. یوتیوب این شیوه را نیز برای کسب درآمد به ویژگی­‌های قبلی خود اضافه کرده است.

  اگر شما صاحب یک وب سایت در اینترنت هستید یکی دیگر از شیوه­‌های کسب درآمد از طریق یوتیوب این است که ویدیوهای آموزشی یوتیوب را در وب سایت خود قرار دهید. شما با استفاده از این روش می­توانید از ترافیک کاربران یوتیوب برای بالا بردن بازدید سایت خود استفاده کنید این کار منجر به قرار دادن تبلیغات سودمند در سایت شما و در نهایت باعث درآمد زایی از یوتیوب برای شما خواهد شد.

  تبلیغات موجود در کپشن ویدیوها نیز مورد توجه بسیاری از کاربران قرار دارد و شما می‌­توانید بدون قرار دادن تبلیغات حوصله‌سربر در ابتدایی ویدیوهای‌تان و فقط با قرار دادن لینک یک تبلیغ در کپشن ویدیوهای‌تان از آن کسب درآمد کنید.

  گیمرهایی که می‌خواهند از تازه‌ترین مطالب و بازی‌­های موجود در دنیای گیم آگاه شوند طرفداران با تعصب ویدیوهای گیمرها هستند. این تعصب تا تاجایی است که پرطرفدارترین کانال یوتیوب متعلق به یک گیمر به نام «پیودی پای» با 92 میلیون دنبال‌کننده است تعصب گیمرها روی کانال «پیودی پای» تا حدی است که برای چند سال متوالی کمپین‌­هایی تشکیل می دهند تا «پیودی پای» همچنان پرطرفدارترین کانال یوتیوب باشد. موضوع داغ گیمرها و ویدیوهای آموزشی­ آن­ها تا حدی است که بیشتر کانال­های پرطرفدار یوتیوب متعلق به گیمرها است.

  هنر آشپزی یکی از راه­ های آموزش کسب درآمد از یوتیوب در ایران است چراکه هنر آشپزی ایرانیان بر کسی پوشیده نیست و ویدیوهای آشپزی اعم از معرفی غذا، تزئین غذا و معرفی غذاهای مخصوص گیاه خوران جزء پر بازدیدترین‌­های یوتیوب هستند.

  در همه دنیا افراد علاقه‌مند به اخبار تکنولوژی وجود دارند. ساخت ویدیو برای معرفی و نقد آخرین تکنولوژی­های روز جزء محتواهای پر بازدیدهای یوتیوب است.

  ارائه ویدیوهایی از لحظات یک سفر در همه جای دنیا طرفداران خاص خود را دارد. اگر به تفریح و مسافرت می­روید با اشتراک‌گذاری لحظات سفر خود با دیگران می­توانید کسب درآمد از یوتیوب در ایران دشته باشید. 

  سخن پایانی

  نمونه‌های موفق یوتیوب ایرانی که در این مطلب معرفی کردیم در زمینه‌های فان و گیم‌پلی فعالیت داشتند. این نمونه‌ها از آن جهت به عنوان برترین‌های یوتیوب ایرانی انتخاب شده‌اند چون از تعداد اعضای بیشتری برخوردار هستند اما تنها تعداد زیاد اعضا نمی‌تواند ملاک درآمد بیشتر باشد.

  شما اگر در زمینه فروش یا همکاری در فروش هم کار خود را شروع کرده و ادامه دهید می‌توانید با چندصدنفر عضو هم به درآمدهای خوبی برسید. فعالیت در یوتیوب هم مانند فعالیت در اینستاگرام و توییتر به کیفیت اعضا بستگی دارد.

  کسانی وجود دارند که با 100 یا 200 فالوور در اینستاگرام به درآمدهای خوبی در ماه دست پیدا کرده‌اند؛ همین موضوع می‌تواند در یوتیوب های ایرانی هم مصداق داشته باشد.بنابراین بهتر است به‌جای تمرکز بر روی افزایش بازدیدکنندگان (پس از رسیدن به درجه حداقلی کسب درآمد از یوتیوب) بر روی محتوای خود تمرکز کنید.

  اگر در کنار کانال یوتیوب، سایت و سایر پیج‌های اجتماعی خود را نیز به‌درستی مدیریت کنید، در کمتر از یک سال موفقیت‌های خوبی را تجربه خواهید کرد. هر تعداد از مخاطبین هدف شما در یکی از برنامه‌های اجتماعی فعال هستند. با کار کردن در تمام پیج‌های اجتماعی به‌صورت موازی می‌توانید خیل بیشتری از طرفداران را به سمت ویدئوها و پست‌های ارزشمند خود هدایت کنید.

  برخی از سوالات رایج

  دلیل جذابیت کسب درآمد دلاری برای ایرانیان چیست؟

  پس با این حساب احتمالا متوجه شده‌اید که کسب درآمد از یوتیوب بیش‌تر برای کاربران ایرانی جذاب است و این موضوع هم به‌خاطر دلاری بودن این درآمد است.

  آیا کسب درآمد از یوتیوب برای ما شغلی مناسب است؟

  یکی از راه‌هایی که می‌تواند نشان دهد که این شغل برای شما مناسب است یا خیر، این است که تست‌های مختلف شخصیتی بدهید یا اگر علاقه‌ای به این تست‌ها ندارید باید بررسی کنید که تا چه حد می‌توانید تعامل با کاربران فضای مجازی داشته باشید چرا که در یوتیوب شما باید بتوانید دائما ویدیوهای باکیفیتی تولید کنید.

  یکی از راه‌هایی که می‌تواند نشان دهد که این شغل برای شما مناسب است یا خیر، این است که تست‌های مختلف شخصیتی بدهید یا اگر علاقه‌ای به این تست‌ها ندارید باید بررسی کنید که تا چه حد می‌توانید تعامل با کاربران فضای مجازی داشته باشید چرا که در یوتیوب شما باید بتوانید دائما ویدیوهای باکیفیتی تولید کنید.

  4 روش کسب درآمد از یوتیوب کدامند؟

  در این نوشتار سعی شد تا به موضوع《 بیشترین درآمد از یوتیوب در ایران 》و《 نقد کردن درآمد یوتیوب 》بررسی شود. به مواردی اشاره شد که اگر به آنان پرداخته شود می­توان به《 بیشترین درآمد از یوتیوب در ایران 》رسید. نکته­ ی قابل ذکری که می­توان به آن اشاره کرد داشتن حسابی ست که از طریق کانال شما به حساب گوگل ادسنس وصل باشد از این طریق می­توان با توجه به مواردی که در بالا اشاره شد از یوتیوب کسب درآمد کرد.

  سلام من یه چینل دارم که ۲۰۰۱۶ فعالش کردم یکی دوتا ویدیو گزاشته بودم البطه منظورم کسب در آمد نبود حالا فعالیتم زیباکردم بالای ۱۰۰۰ سبسکرایب دارم ۲۰۰۰ ساعت تماشا به فعالیتم ادامه بدم که به ۴۰۰۰ ساعت تماشا برسد امکان کسب درآمدش هست؟چینلم مرده حساب نمیشه؟

  خیر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  نام*

  ایمیل*

  وبگاه

  Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  کسب درامد یوتیوب
  کسب درامد یوتیوب

  خرید شامپو تریاک دکتر اسکین
  خرید شامپو تریاک


  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.