کسب درامد از تبلیغات

کسب درامد از تبلیغات
کسب درامد از تبلیغات

یکتانت – بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین – بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین در ایران

صاحبان وب‌سایت‌های پربازدید می‌توانند با استفاده از نمایش تبلیغات آنلاین در وب‌سایت خود درآمدزایی کنند. پلتفرم تبلیغات آنلاین یکتانت بستر مناسبی را برای وب‌سایت‌های محتوایی فراهم کرده است تا بتوانند از طریق تبلیغات کلیکی درآمد مناسبی کسب نمایند. اگر شما نیز به‌دنبال کسب درآمد از سایت خود و به دنبال آن ارتقای کیفی محتوای سایت‌تان هستید، برای شروع کافیست وارد پنل یکتانت شده و در بخش نمایش‌دهندگان ثبت‌نام نمایید.

تبلیغات همسان یا تبلیغات نیتیو نوعی از تبلیغات آنلاین هستند که ظاهر و شکل تبلیغات در آن مطابق و مشابه ساختار و ظاهر سایت نمایش‌دهنده است. این تطابق و یکپارچگی تبلیغات با سایت باعث می‌شود کاربر سایت کمتر از دیدن تبلیغات آزرده شده و حتی توجه او به تبلیغات جلب شود.

تبلیغات بنری یک پیام تبلیغاتی جذاب است که در قالب یک طراحی گرافیکی ثابت یا متحرک به کاربران ارائه می‌شود، توجه‌شان را جلب و آنها را به سمت وب‌سایت هدف هدایت می‌کند.کسب درامد از تبلیغات

پوش نوتیفیکیشن پیغامی است که بر روی صفحه نمایش موبایل یا دسکتاپ کاربران سایت ظاهر می‌شود. کسب‌وکارها با ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی ( تبلیغات پوش نوتیفیکیشن )به مخاطبان خود، پیام‌شان را در یک لحظه به گوش میلیون‌ها کاربر می‌رسانند.

تبلیغات موضوعی نوعی جدید از تبلیغات آنلاین است که با استفاده از هوش مصنوعی و روش‌های متن کاوی، محتوای موجود در صفحات مختلف وب را تشخیص می‌دهد و تبلیغات متناسب با موضوع محتوای صفحه را در جایگاه‌های تبلیغاتی صفحه موردنظر به نمایش می‌گذارد.

تبلیغات ریتارگتینگ نوعی از تبلیغات آنلاین است که کاربران و افرادی را مورد هدف قرار می‌دهد که در گذشته از وب‌سایت کسب‌وکار تبلیغ‌کننده بازدید کرده‌اند. در تبلیغات آنلاینی که در سراسر وب صورت می‌گیرد، معمولا تبلیغات به صورت اختصاصی و شخصی‌سازی شده به هر مخاطب و کاربر وب نمایش داده نمی‌شود. اما در ریتارگتینگ دسته‌ای از افراد به شکل خاص مورد هدف قرار می‌گیرند.

بیش از ۱۵۰۰۰ تبلیغ‌کننده از پلتفرم یکتانت استفاده می‌کنند و از همین‌ رو، یکتانت بالاترین درآمدزایی را برای رسانه‌هایش ایجاد می‌کند.

همکاری ما با نمایش‌دهندگان بر پایه‌ی شفافیت و اعتماد متقابل شکل گرفته‌است. پلتفرم یکتانت این امکان را به نمایش‌دهنده می‌دهد که دیدی روشن از تمام فرآیندها و جزئیات نوع کسب درآمد خود داشته‌ باشد.

برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد که نمایش تبلیغات، ‌خللی در تجربه کاربری مخاطبان یا سرعت وب‌سایت نمایش‌دهندگان ایجاد نکند. همچنین تایید محتوا در یکتانت با هدف حفظ کیفیت رسانه انجام می‌شود.

 • وسا
 • سیستم هوشمند و الگوریتم‌های یکتانت به صورتی طراحی شده است که با نمایش تبلیغات به کاربر درست، در مکان درست و به شکل درست، درآمدزایی هر نمایش‌دهنده را به حداکثر می‌رساند.

  یکتانت محتوای موجود در صفحات مختلف وب را تشخیص داده و تبلیغات متناسب با موضوع محتوای صفحه را در جایگاه‌های تبلیغاتی همان صفحه نمایش می‌دهد. این نوع از تبلیغات هوشمند سبب جلب توجه کاربر و در نتیجه افزایش درآمد سایت نمایش‌دهنده خواهد شد.

  یکتانت با نمایش جزئیات میزان درآمد نمایش‌دهندگان و جزییات پرداخت آن، فضای تبلیغات آنلاین کشور را شفاف‌تر ساخته و اطلاعات دقیق درآمدزایی هر سایت را در اختیار مالکان قرار می‌دهد. این جزییات شامل میزان بازدید، تعداد کلیک، اقدامات صورت گرفته بر روی آیتم‌های تبلیغاتی به صورت دقیق نمایش داده می‌شود.

  یکتانت این امکان را فراهم کرده‌است که نمایش‌دهندگان بتوانند بر آنچه که نمایش می‌دهند نظارت داشته باشند و نمایش دهندگان بتوانند آن دسته‌بندی از تبلیغاتی را که با محتوای سایت آن‌ها مغایرت دارد انتخاب کرده تا از عدم نمایش آن دسته‌بندی مطمئن شوند.

  به عقیده من یکتانت در کمتر از دو سال فعالیت توانسته جایگاه اول را در میان تمام شرکت‌های فعال در زمینه فعالیت خود کسب کند و به نظر می‌رسد با ادامه همین روند، این جایگاه در آینده تثبیت خواهد شد.
  تعامل مدیران و کارشناسان یکتانت مثال‌زدنی است؛ و این مهم‌ترین دلیل اعتماد متقابل و همکاری ما با یکتانت است.

   

  یکتانت آب و آبروی رفته تبلیغات در ایران را به جوی بازگرداند.

   

  یکتانت علاوه بر تبلیغات هدفمند و مشتری‌مداری، شفاف‌سازی در تبلیغات را سرلوحه کار خود قرار داده است که باعث اعتماد‌سازی میان مشتریان و همکاران شده است.

   

  یکتانت بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین در ایران است که با ارائه باکیفیت‌ترین خدمات به تبلیغ‌کنندگان، بیشترین درآمدزایی را برای رسانه‌های دیجیتال فراهم می‌کند تا آنها بتوانند محتوای بهتری به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کنند.

  آدرس: شهرک غرب، خیابان ایران‌زمین، خیابان گلستان جنوبی، پلاک ۳۵، ساختمان میثاق، طبقه سه


  شماره تلفن:۰۲۱۴۵۱۹۵۰۰۰

  تماس با ما

  با نمودارهایی که تپسل در اختیار شما قرار می‌دهد، از میزان تاثیرگذاری تبلیغات بر کاربر در اپلیکیشن خود باخبر شوید.

  به کمک ویژگی تبلیغ گاه تپسل، تبلیغات موجود در مکان‌های مختلف اپلیکیشن خود را از هم تفکیک کنید.تامدیریت بهتری بر مکان های تبلیغات داشته باشید.

  کسب درامد از تبلیغات

  SDK تپسل با فشرده‌سازی ویدئوها، زمان انتظار کاربران برای شروع نمایش را کاهش داده است.

  تبلیغات بنری استاندارد ، از ساده‌ترین نوع تبلیغات آنلاین می باشد. در این نوع از تبلیغات، همواره بنر تبلیغاتی در قسمتی از صفحه اپلیکیشن نمایش داده می‌شود . توسعه دهندگان می توانند کسب درآمد از تبلیغات بنری را با تپسل تجربه کنند.

  در تبلیغات بنری بینابینی، مطابق مدل پیاده‌سازی توسعه دهندگان، در زمان مشخص یک بنر تمام صفحه به کاربر نمایش داده می‌شود و کاربر در صورت عدم علاقه به تماشا می‌تواند پس از گذشت چند ثانیه، از تماشای بنر انصراف دهد . با ثبت اپلیکیشن تان از تبلیغات بینابینی کسب درآمد کنید.

  در تبلیغات همسان موبایلی با ارائه‌ تبلیغات بنری به صورت هماهنگ با اپلیکیشن، یکپارچگی، هویت بصری و تجربه‌ی کاربری حفظ می‌شود و در عین حال، ناشران تپسل کسب درآمد جدیدی از تبلیغات همسان خواهند داشت .

  تبلیغات ویدئویی  همسان با ارائه ویدئوهای تبلیغاتی در قالبی متناسب با اپلیکیشن‌های نمایش‌دهنده باعث جلب توجه مخاطب و بدون آسیب به تجربه کاربری می‌شوند . ناشران از تبلیغات ویدئویی همسان میتواند درآمد قابل توجهی کسب کنند.

  در تبلیغات ویدئویی جایزه ای ، کاربران، خود تماشای تبلیغات را انتخاب می‌کنند و به‌ازای تماشای مقدار معینی از تبلیغات به کاربران پاداش اختصاص داده می‌شود. تبلیغات ویدئویی جایزه ای از متداول ترین نوع تبلیغات موبایلی می باشد و ناشران (به خصوص ناشران بازی موبایل) میتوانند درآمد پایداری را از این نوع تبلیغات کسب کنند.

 • امیرحمزه مالمیر
 • ویدئوهای تبلیغاتی بینابینی با ظاهری مشابه محتوای اصیل رسانه شما و در لحظاتی که کاربران اپلیکیشنتان بیشترین میزان توجه را دارند، به آن‌ها نمایش داده می‌شود . ناشران اپلیکیشن های موبایل میتوانند باهمکاری تپسل از این نوع تبلیغات کسب درآمد قابل توجهی داشته باشند.

  اگر رسانه شما محتوای ویدئویی دارد، میتوانید از این دسته از تبلیغات در اپلیکیشن استفاده کنید. در تبلیغات پیش نمایشی، ویدئویی بسیار کوتاه در ابتدای ویدئوی اصلی به کاربر نمایش داده می‌شود و سپس ویدئوی اصلی آغاز می‌شود و در نهایت کسب درآمد به ازای نمایش تبلیغات صورت می گیرد.

  تبلیغات بنری استاندارد ، از ساده‌ترین نوع تبلیغات آنلاین می باشد. در این نوع از تبلیغات، همواره بنر تبلیغاتی در قسمتی از صفحه اپلیکیشن نمایش داده می‌شود . توسعه دهندگان می توانند کسب درآمد از تبلیغات بنری را با تپسل تجربه کنند.

  به‌طور متوسط میزان درآمدی که توسعه‌دهنده از هر هزار نمایش کامل ویدئوی تبلیغاتی کسب می‌کند را درآمد موثر هزاره (eCPM) می‌گویند. این شاخص به نوعی کیفیت پیاده‌سازی تبلیغات در یک اپلیکیشن و بهینه بودن نمایش یک تبلیغ در یک اپلیکیشن را مورد بررسی قرار می‌دهد. اگر پیاده‌سازی تبلیغات در اپلیکیشن به گونه‌ای باشد که اکثریت کاربران از تبلیغات استقبال کنند و به عبارت دیگر، اهداف کمپین‌های تبلیغاتی اعم از کلیک کاربر بر لینک نهایی، نصب اپلیکیشن، استفاده از کد تخفیف و … در یک اپلیکیشن بیشتر محقق شود،  قیمت نمایش تبلیغات در آن اپلیکیشن بیشتر وکسب درآمد موثر هزاره آن نیز بیشتر خواهد بود .

   از eCPMبیشتر بدانید

  تپسل SDKهای زیادی در اختیار دارد. اپلیکیشن شما اندرویدی باشد یا ios، با unity ساخته شده باشد یا B4A، تپسل SDK مخصوص شما را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید به‌راحتی با هر نوع اپلیکیشنی که در اختیار دارید از تپسل استفاده کنید،به آسانی SDK تپسل را در اپلیکیشن خود پیاده‌سازی کنید و کسب درآمد از تبلیغات داشته باشید. هم‌چنین تیم ارتباط با ناشران تپسل از همان آغاز پیاده‌سازی SDK تپسل با شما هستند تا به شما کمک کنند تا با پیاده‌سازی بهینه SDK بتوانید بدون آسیب رساندن به تجربه کاربری به بیشترین ظرفیت تبلیغاتی دست یابید و از تبلیغات بیشترین سود را کسب کنید.با SDKهای تپسل و نحوه پیاده‌سازی آن‌ها بیشتر آشنا شوید.

  دیگر نگران تمام شدن و تکراری بودن تبلیغات نمایشی به کاربران خود نباشید. با تپسل به بیش از ۵۰۰ کمپین تبلیغاتی مختلف برای نمایش دسترسی پیدا خواهید کرد.

  کارشناسان تپسل به شما کمک خواهند کرد که با روش‌های پیاده‌سازی صحیح، نه تنها آسیبی به تجربه‌ی کاربری شما وارد نشود بلکه نرخ بازگشت روزانه کاربران به اپلیکیشن شما افزایش بیاید و درآمد بیشتری کسب کنید.

  تیم فنی تپسل به صورت ۷/۲۴ برای پاسخ به سوالات شما آماده است. اپلیکیشن شما اندرویدی باشد یا ios، با unity ساخته شده باشد یا B4A، در تپسل SDK مخصوص شما پشتیبانی می‌شود.

  به جمع رسانه‌هایی که ناشر تپسل هستند، بپیوندید و با نمایش تبلیغات بدون آسیب به تجربه کاربری رسانه خود، درآمد قابل توجهی از تبلیغات کسب کنید.

  تمام حقوق سایت برای شرکت پگاه داده ‌کاوان شریف محفوظ است © 2015 Pegahtech.ir

  «علم بهتر است یا ثروت؟» شاید این جمله کلیشه‌ای شما را به یاد کلاس انشای سال‌های دور بیندازد. بیایید یک بار برای همیشه پاسخ این سوال را روشن کنیم. واقعیت این است که علم لازمه‌ رسیدن به ثروت است. شما تا علم کافی در حوزه‌ مورد علاقه‌تان نداشته باشید، نمی‌توانید به موفقیت برسید. در عصر جدید و با پیشرفت تکنولوژی اگر روش‌های کسب درآمد از تبلیغات موثر را ندانید، کلاهتان پس معرکه است. باید در میان رقبایتان اثبات کنید که شما هم حرفی برای گفتن دارید. برای رسیدن به این مهم باید تاثیرگذاریتان را افزایش دهید. می‌پرسید چطور؟ همراهمان باشید تا ببینید چطور می‌توان از طریق تبلیغات به درآمد رسید.

  فهرست این مقاله

  تبلیغات وسیله‌ای برای برقراری ارتباط با کاربران یک محصول یا خدمات است. تبلیغات همیشه وجود دارد حتی اگر مردم از آن آگاه نباشند. در دنیای امروز پیام تبلیغاتی ممکن است از طریق هر رسانه‌ای به مخاطب منتقل شود. تلویزیون، چاپ (روزنامه‌ها، مجلات، مقالات و غیره)، رادیو، مطبوعات، اینترنت، فروش مستقیم، نامه‌ پستی، مسابقه، حامی مالی، پوستر، رویدادها، رنگ‌ها، صداها، تصاویر و حتی افراد می‌توانند شیوه‌ای برای انجام تبلیغات باشند. صنعت تبلیغات متشکل است از شرکت‌ها و آژانس‌هایی که محتوای تبلیغاتی می‌سازند، رسانه‌هایی که تبلیغ را نشر می‌دهند، تعداد زیادی ویراستار، ایده‌‌پرداز، مدیران برند، محققان، رییس‌های خلاق و طراحان است. شرکتی که نیاز به تبلیغ خود یا محصولاتش دارد، یک آژانس تبلیغاتی را برای این کار استخدام می‌کند. آژانس تبلیغاتی به برندینگ، چشم‌انداز و ایده‌آل‌ها، اهداف و ارزش‌های پشت آن شرکت می‌پردازد. آژانس‌ها ایده‌ها و مفاهیم را به تصاویر، متن و چیدمان منحصر به فردی تبدیل می‌کنند تا بتوانند با مخاطبین ارتباط برقرار نمایند. دنیای مجازی، قاره‌ها را به هم پیوند زده و مسیر ارتباط بین انسان‌ها را بسیار هموارتر از گذشته‌ها کرده است. همین امکانات جدید، در روش‌های کسب درآمد هم تغییرهای بزرگی ایجاده کرده‌اند. ما دیگر برای کسب درآمد، فقط با مجموعه‌ای از روش‌های سنتی رو به رو نیستیم. حالا، ابزارهایی در اختیار داریم که به ما کمک می‌کنند تا به شیوه‌ای نوین و بهینه به درآمد و پول برسیم.

  روش‌های متعددی برای تبلیغات وجود دارد از جمله:کسب درامد از تبلیغات

  همانطور که اشاره شد تبلیغات در عصر حاضر وجود دارد حتی اگر مخاطب به آن آگاه نباشد. در هجوم تبلیغات، بیزینسی موفق است که بتواند مخاطب هدف خود را درست شناسایی کرده و به تجزیه، تحلیل و آنالیز آن‌ها بپردازد. به این معنا که به جمع‌آوری ویژگی‌های جمعیت‌شناختی، زبانی، مکانی و علاقمندی آن‌ها توجه کند. آنالیز مخاطب به بازاریابی بیزینس شما کمک می‌کند. در ابتدا شما باید بتوانید محصول یا خدمات خود را به مخاطب بشناسانید تا در ادامه بتوانید به گونه‌ای در او علاقمندی ایجاد کنید که به محصول و یا برند شما فکر کند و به عبارتی برای تبدیل مخاطب به مشتری باید بتوانید قصد خرید را در آن‌ها به وجود آورید و در نهایت بتوانید مشتریان خود را حفظ کنید. نکته حائز اهمیت دیگر در تاثیرگذاری تبلیغات شما، ایجاد نیاز کردن در مخاطب است. گاهی این نیاز از پیش در مخاطب نسبت به محصول یا خدماتی خاص وجود دارد و وجود تبلیغات از سوی شما، مخاطب را برای خرید یا استفاده از خدماتتان جلب می‌کند. اما گاهی تبلیغات است که حس خلاء و نیاز را در مخاطب ایجاد می‌کند و این مورد شاید در تبلیغات تلویزیونی که طیف وسیعی از مخاطبین را در بر می‌گیرد بیشتر دیده شود. پس به طور کلی باید بدانید برای چه مخاطبی و در چه زمانی و چگونه ایجاد نیاز می‌کنید. این فاکتورها در تاثیرگذاری تبلیغات نقش به سزایی خواهند داشت.

  این نوع از تبلیغات می‌تواند محصول شما را به طیف وسیعی از مخاطبین معرفی کند. تبلیغات در روزنامه از قدیمی‌ترین شیوه‌های تبلیغاتی است و در عصر حاضر هنوز هم بیزینس‌ها به این شیوه برای معرفی خود به مخاطبین فکر می‌کنند. این نوع از تبلیغات کاری فراتر از صرفا یک بار معرفی و فروش محصول می‌کند و توان این را دارد که مشتری را بارها و بارها به آن محصول بازگرداند. تبلیغات در روزنامه شیوه‌ خوبی برای جذب افراد بالای ۴۵ سال که تمایل بیشتری به خواندن متون چاپی دارند است تا افراد جوان. طیف جوان جامعه اغلب به دنبال کردن اخبار از طریق تلویزیون، رادیو و اینترنت تمایل نشان می‌دهند. همانند تمامی اَشکال تبلیغات، هزینه‌ تبلیغات چاپی هم به سایز تبلیغ، اینکه در چه روزنامه‌ای منتشر شود، اینکه از چه بخش‌هایی از تبلیغ خود در روزنامه استفاده می‌کنید، تکرار تبلیغ و اینکه از رنگ در تبلیغ استفاده می‌کنید یا خیر بستگی دارد.

  تبلیغ در یک مجله با موضوع مشخص می‌تواند شما را به بازار هدفتان برساند. خوانندگان (مشتریان بالقوه‌ شما) تمایل دارند در اوقات فراغتشان مجله بخوانند و مدت زمان بیشتری آن را نگه دارند در نتیجه چندین بار فرصت دارند که به تبلیغاتتان توجه کنند. مجلات در خدمت مصرف‌کنندگان و تجارت هستند. اگر که تبلیغات شما نیازمند این است که رنگی نمایش داده شود در نتیجه مجلات با کاغذ گلاسه برای شما ایده‌آل هستند. اگرچه که این نوع از تبلیغ گرانتر از تبلیغ در روزنامه است. مجلات معمولا در محدوده‌ کوچک مثلا فقط در یک شهر خاص منتشر نمی‌شوند. پس اگر جامعه‌ هدف شما کوچک است تبلیغ در مجله نمی‌تواند برای شما مقرون به صرفه باشد.

 • سهام یاب بزراگرس
 • تبلیغ در رادیو روش خیلی خوبی برای افزایش مخاطبینتان است. اگر که جامعه هدف شما ایستگاه خاص رادیویی را همواره می‌شنود تبلیغات منظم می‌تواند به تاثیرگذاری بیشتر شما کمک کند و مشتریان جدیدی برایتان به دنبال بیاورد. با این حال صدا محدودیت‌های خاص خود را دارد. از آنجایی که رادیو یک رسانه‌ صرفا شنیداری است در نتیجه ممکن است یادآوری اینکه چه پیامی در تبلیغ منتقل شد برایشان سخت باشد و تاثیرگذاری شما از بین برود. بهترین راه برای غلبه بر این مشکل این است که پیامتان را به شکلی منظم چند بار تکرار کنید. اگر که تبلیغات خود را در رادیو به طور منظم پخش نکنید نتیجه ای که باید را دریافت نخواهید کرد.

  تلویزیون گستره‌ بزرگی را شامل می‌شود و اگر جامعه‌ هدف شما بزرگ است تبلیغات تلویزیونی، روشی ایده‌آل است. از تلویزیون به دلیل داشتن مزیت‌هایی از قبیل تصویر، صدا، حرکت و رنگ می‌تواند روی درصد بیشتری از مخاطبین تاثیر بگذارد تا از شما خرید کنند. تلویزیون فضایی را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید خود را معرفی کرده و یا در خصوص عملکرد محصولتان توضیح دهید. ناگفته نماند که تولید تبلیغ تلویزیونی هزینه‌ بالایی دارد. تبلیغات در واحد فروخته می‌شود (به طور مثال ۲۰، ۳۰، ۶۰ ثانیه) و هزینه‌ها با توجه به اینکه تبلیغ در چه شکاف زمانی و در چه برنامه ای و یا در چه منطقه‌ای پخش شود متفاوت است.

  راه‌های زیادی برای تبلیغات در فضای باز وجود دارد. بیلبوردهای تبلیغاتی می‌توانند در جاده یا استادیوم‌ها نصب شوند. تبلیغات ترانزیت می‌تواند به شکل پوسترهایی روی اتوبوس، تاکسی و دوچرخه باشد. بیلبوردهای بزرگ می‌توانند پیام شما را با تاثیر زیادی منتقل کنند. اگر مشتری‌ها هر روز مثلا در مسیر رفتن به محل کارشان بیلبوردهایتان را ببینند شما احتمالا اولین بیزینسی خواهید بود که آنها برای خرید محصول به آن فکر می‌کند. حتی بزرگترین بیلبوردها معمولا حاوی اطلاعات محدودی هستند در غیر این‌صورت خواندن مطالب روی آنها دشوار خواهد شد. با ذکر آدرس وبسایتتان روی بیلبورد، مخاطب می‌تواند اطلاعات مورد نظرش را در آن پیدا کند. تبلیغات در فضای باز پر هزینه است خصوصا اگر در محله‌ خوب و با نصب بیلبورد ویژه‌ و بزرگی صورت گیرد.

  منظور از نامه مستقیم این است که شما محتوای تبلیغاتی خود را به شکل مستقیم تحت قالب یک نامه به مشتری ارسال کنید. هر چه که لیست پستی و منطقه توزیعتان دقیق‍‌تر باشد، مخاطبین و مشتریان شما افزایش پیدا خواهند کرد. یک شکل مقرون به‌صرفه‌ ارسال نامه‌ شخصی این است که خبرنامه یا بروشور خود را توسط یک نامه الکترونیک (ایمیل) به مخاطب ارسال کنید. شما می‌توانید کاتالوگ و بروشور و جزوات را در منطقه مورد نظرتان توزیع کنید. ضمیمه کردن یک بروشور به یک نامه‌ مستقیم راه خوبی برای دادن اطلاعات بیشتر در خصوص محصول و خدمات شماست.

  تبلیغات اینترنتی روش مقرون به‌صرفه‌ای برای جذب مشتری جدید است. شما می‌توانید با هزینه‌ای پایین مخاطبینی در گستره‌ جهانی داشته باشید. بسیاری از مشتریان قبل از اینکه تصمیم بگیرند که از چه کسی خرید کنند، در خصوص مشاغل آنلاین تحقیق می‌کنند. یک وبسایت با طراحی خوب می‌تواند توجه مشتری را برای خرید جلب کند. روش‌هایی وجود دارد که شما می‌توانید از طریق تبلیغات پولی و ارتقاء رتبه‌بندی موتورهای جست‌وجوگر، بیزینستان را آنلاین تبلیغ کنید. راه‌های دیگری برای تبلیغ آنلاین بیزینستان از طریق شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها، موتورهای جست‌وجوگر و وبسایت‌هایی که مخاطبین هدفتان از آن بازدید می‌کنند وجود دارد.

  حتما شما هم مثل خیلی‌های دیگر با اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی آشنایی دارید. شبکه‌های اجتماعی، سرشار از عکس و موضوع‌های جذاب هستند و به همین دلیل، مردم نه یک بار بلکه چندین بار در روز به این شبکه‌ها سَر می‌زنند تا از ماجراهای جدیدی که در دنیا اتفاق می‌افتد بی‌خبر نمانند. همین موضوع، پتانسیل زیادی را برای کسب درآمد از شبکه‌های اجتماعی ایجاد می‌کند. مثلا کسی که وبلاگ یا وب‌سایت بسیار جالب و غنی درباره روش‌های سفر کردن دارد به راحتی می‌تواند نظر شرکت‌ها و برندها را برای حمایت مالی سفرهای خود جلب کند. شرکت‌ها و برندها هزینه سفرهایش را متقبل می‌شوند و در مقابل از او می‌خواهند تا نام برندشان را به گوش مخاطبان وب‌سایت برساند. کسب درآمد از تبلیغات در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، یکی از روش‌های ایده‌آل برای امرار معاش است. در این بین لازم است که به چند نکته توجه کنید تا بتوانید از این بستر برای تبلیغات و سپس کسب درآمد از تبلیغات بهره ببرید. با ما همراه باشید.

  حتما با اینفلوئنسرها در دنیای اینستاگرام برخورد داشته‌اید. اینفلوئنسرها همان افراد معروفی هستند که در فضای مجازی، تعداد زیادی دنبال‌کننده دارند و بنا به سبک زندگی متفاوت، اطلاعات جذابی که در اختیار کاربران قرار می‌دهند و به دلایل مختلف دیگر توانسته‌اند از تولید محتوا در اینستاگرام به درآمدهای خوبی برسند. این افراد برای جذب دنبال‌کننده مسیر درستی را طی کرده‌اند. چشم‌انداز و الگوی کلی مسیر آنها را می‌توان به شرح زیر توصیف کرد:

  اگر بتوانید از راه‌هایی که عنوان شد، اقدام به جلب نظر مخاطبان کنید و دنبال‌کننده‌های زیادی برای خود داشته باشید، روش‌های خوبی برای پول درآوردن و کسب درآمد از تبلیغات پیش پایتان قرار خواهد گرفت. مثلا بعضی از بلاگرهای معروف از طریق فروش رابطه‌ای، معرفی پست‌های تبلیغاتی و همکاری با برندهای مختلف به دستمزد خوبی دست پیدا می‌کنند. چرا شما نفر بعدی نباشید؟

  یکی دیگر از روش‌هایی که به شما کمک می‌کند تا از شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی به نفع خود و برای کسب درآمد استفاده کنید، جذب اسپانسر یا به زبان فارسی خودمان، پشتیبان و حامی مالی است. برای اینکه بتوانید توجه شرکت‌ها و برندها را به سمت خود جلب نمایید باید برای آنها محتوایی مناسب و جذاب تولید کنید. اگر بتوانید از طریق ابزارهای مختلف مانند ویدئوها، متن‌ها، تصاویر و… برای برندهای گوناگون، محتوا تولید کنید و این محتوا را به گوش مخاطبان رسانده و آنها را به استفاده از برندها ترغیب کنید، قطعا درآمد خوبی در انتظارتان خواهد بود. برای این کار دو راه دارید؛ یا باید مدیریت حساب‌های رسمی برندها در شبکه‌های اجتماعی را به دست بگیرید و شروع به فعالیت کنید یا از طریق مشهور شدن در شبکه‌های اجتماعی و فضای وب باعث شوید که آنها به سراغ‌تان بیایند و حامی مالیتان شوند. در نهایت، در قبال تولید محتوا از آنها دستمزد و حمایت مالی دریافت خواهید کرد.

  کسب درآمد از تبلیغات محصولات و خدماتی که خودتان ارائه می‌کنید هم یکی از گزینه‌هایی است که فناوری برایتان ممکن ساخته است. در فضای مجازی برای خود حساب کاربری داشته باشید و محصولات و خدماتتان را تبلیغ کنید. در گذشته، کسب و کارهای خُرد نمی‌توانستند زیاد رشد کنند. در واقع کسب و کارها بیشتر حالت محلی داشتند. اما با وجود فضای مجازی به راحتی می‌توانید محصولات و خدماتتان را تبلیغ کرده و برای خود مشتریانی از سراسر کشور و حتی دنیا پیدا کنید. روش‌های مختلفی برای جذاب‌تر کردن فروش و تبلیغات در این بستر وجود دارند. در این بین، تولید محتواهای قدرتمند، جذاب و هدفمند می‌تواند شما را در رسیدن به هدفتان یاری کند. مثلا اگر اقدام به فروش کیف‌های دست‌دوز خود در سطح شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی کرده‌اید، حتما نکاتی مفید درباره نگهداری کیف، تمیز کردن آن و مدل‌های مختلف در اختیار مخاطب قرار بدهید. از کیف در مد و فشن بگویید و تلاشتان این باشد که علاوه بر فروش، دلیلی برای کشاندن مخاطب به صفحه خود ایجاد کنید.

  از طریق راه‌اندازی وب‌سایت هم به شیوه‌های مختلفی می‌توانید کار تبلیغات را پیگیری کنید. برای کسب درآمد از تبلیغات از طریق وب‌سایت باید برای خود استراتژی دقیقی تعریف کنید. به عبارت دیگر، روند کار در اینجا با شبکه‌های اجتماعی کمی متفاوت است. اگر می‌خواهید از این طریق به کسب درآمد و تبلیغات بپردازید باید کمی نظام‌مندتر جلو بروید. استراتژی‌های مختلفی برای تولید محتوا و مدیریت وب‌سایت وجود دارد. مثلا می‌توانید از طریق روش‌های زیر به درآمد برسید و کسب درآمد از تبلیغات در وب‌سایت را تجربه کنید:

  بررسی محصولات کار دشواری نیست. باید با دقت بازار محصولات و خدمات مختلف را زیر نظر بگیرید و شروع به نوشتن بررسی‌های درست و منصفانه درباره آنها کنید. مثلا لوازم خانگی، محصولات خوراکی، اسباب و اثاثیه منزل و هر محصول و خدمت دیگری که برایتان جالب به نظر می‌رسد. با نوشتن مرور و بررسی محصولات، به یک منبع قابل‌اعتماد و استناد بدل می‌شوید که مشتریان و کاربران برای خرید محصولات مختلفی که درباره‌شان می‌نویسید به شما رجوع خواهند کرد. از این طریق، امکان دریافت تبلیغات در وبسایت‌تان بالا می‌رود و می‌توانید با تبلیغ کردن برندهای مختلف به درآمد دست پیدا کنید. اما باید حواستان باشد که به بهانه کسب درآمد از تبلیغات، ماهیت محتوای‌ خود را تغییر ندهید. مثلا روند کار را طوری پیش ببرید تا برندهایی در وبسایت‌تان تبلیغ شوند که درباره محصولات آنها ننوشته‌اید اما خریداری که برای خواندن و دریافت محتوا درباره آن محصول به سراغ‌تان آمده به محصولات آن برند هم نیاز داشته باشد. کمی گیج شدید؟ اجازه بدهید با یک مثال این قضیه را روشن کنیم. ببینید، اگر در وبسایت‌تان درباره محصولی مانند سشوار صحبت می‌کنید، تبلیغات‌تان را به برندهای رنگ مو اختصاص بدهید. در این صورت، لازم نیست بررسی‌ محصول را به شکلی جهت‌دار پیش ببرید و خدای نکرده به سراغ تقلب و دروغ کشیده شوید.

  استفاده از گوگل ادسنس «AdSense» هم راه دیگری برای کسب درآمد از طریق تبلیغات است. این روش در نهایت سادگی به شما کمک می‌کند که از طریق تبلیغات وبسایت به درآمد برسید. برای این کار، کافی است در گوگل ادسنس ثبت‌نام کنید. بعد از ثبت‌نام، گوگل به شما یک رمز مخصوص به وب‌سایت‌تان را خواهد داد. این رمز برای شناسایی محتوای وب‌سایت است. گوگل با شناسایی محتوای وب‌سایت‌ شما اقدام به نمایش تبلیغات مرتبط با آن برای کاربرانی خواهد کرد که به سایت‌تان سر زده‌اند. هر زمان که کاربری روی تبلیغات مرتبط با محتوای سایت‌تان کلیک می‌کند مبلغی به شما پرداخت خواهد شد. البته قبل از وارد شدن به گوگل ادسنس و ثبت‌نام برای آن باید از قوانین سفت و سختی که برای‌ کاربران و سایت‌ها در نظر می‌گیرد کاملا مطلع باشید تا به دردسر برخورد نکنید.

  در عصر تکنولوژی با افزایش نیاز مخاطبین، کمبود زمان، افزایش محصولات و رقابت بین برندهای مختلف، ضرورت تبلیغات برای شناساندن خدمات به مخاطبین و دیده شدن سریعتر کسب و کارها ضروری دانسته می‌شود و در این بین کسب و کاری برنده است که مخاطب بیشتری را برای استفاده از خدمات خود مجاب کند.

  از جمله مزایای تبلیغات می‌توان به افزایش حجم فروش، تولید انبوه، سود خالص بیشتر، انتقال اطلاعات بیشتر از محصول به مشتری و سرعت در شناساندن محصول یا خدمات به مخاطب اشاره کرد. اما از معایب تبلیغات می‌تواند افزایش قیمت محصولی که بیشتر تبلیغ شده است برای مشتری باشد. از طرفی شرکت‌ها با تبلیغات زیاد و ایجاد حس نیاز در مشتری موجب هدر رفتن منابع ملی باارزش می‌شوند و مردم به سوی خرید محصولات غیر ضروری پیش می‌روند و این افراط در تبلیغ موجب ترویج مادی‌گرایی خواهد شد. از سوی دیگر برخی از تبلیغات به شکلی اغراق شده مطرح می‌شوند و حقیقت کمی دارند و تنها روی جذابیت برای جلب مشتری تمرکز می‌کنند.

  چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

  توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

  برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  کسب درامد از تبلیغات

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  «علم بهتر است یا ثروت؟» شاید این جمله کلیشه‌ای شما را به یاد کلاس انشای سال‌های دور بیندازد. بیایید یک بار برای همیشه پاسخ این سوال را روشن کنیم. واقعیت این است که علم لازمه‌ رسیدن به ثروت است. شما تا علم کافی در حوزه‌ مورد علاقه‌تان نداشته باشید، نمی‌توانید به موفقیت برسید. در عصر جدید و با پیشرفت تکنولوژی اگر روش‌های کسب درآمد از تبلیغات موثر را ندانید، کلاهتان پس معرکه است. باید در میان رقبایتان اثبات کنید که شما هم حرفی برای گفتن دارید. برای رسیدن به این مهم باید تاثیرگذاریتان را افزایش دهید. می‌پرسید چطور؟ همراهمان باشید تا ببینید چطور می‌توان از طریق تبلیغات به درآمد رسید.

  فهرست این مقاله

  تبلیغات وسیله‌ای برای برقراری ارتباط با کاربران یک محصول یا خدمات است. تبلیغات همیشه وجود دارد حتی اگر مردم از آن آگاه نباشند. در دنیای امروز پیام تبلیغاتی ممکن است از طریق هر رسانه‌ای به مخاطب منتقل شود. تلویزیون، چاپ (روزنامه‌ها، مجلات، مقالات و غیره)، رادیو، مطبوعات، اینترنت، فروش مستقیم، نامه‌ پستی، مسابقه، حامی مالی، پوستر، رویدادها، رنگ‌ها، صداها، تصاویر و حتی افراد می‌توانند شیوه‌ای برای انجام تبلیغات باشند. صنعت تبلیغات متشکل است از شرکت‌ها و آژانس‌هایی که محتوای تبلیغاتی می‌سازند، رسانه‌هایی که تبلیغ را نشر می‌دهند، تعداد زیادی ویراستار، ایده‌‌پرداز، مدیران برند، محققان، رییس‌های خلاق و طراحان است. شرکتی که نیاز به تبلیغ خود یا محصولاتش دارد، یک آژانس تبلیغاتی را برای این کار استخدام می‌کند. آژانس تبلیغاتی به برندینگ، چشم‌انداز و ایده‌آل‌ها، اهداف و ارزش‌های پشت آن شرکت می‌پردازد. آژانس‌ها ایده‌ها و مفاهیم را به تصاویر، متن و چیدمان منحصر به فردی تبدیل می‌کنند تا بتوانند با مخاطبین ارتباط برقرار نمایند. دنیای مجازی، قاره‌ها را به هم پیوند زده و مسیر ارتباط بین انسان‌ها را بسیار هموارتر از گذشته‌ها کرده است. همین امکانات جدید، در روش‌های کسب درآمد هم تغییرهای بزرگی ایجاده کرده‌اند. ما دیگر برای کسب درآمد، فقط با مجموعه‌ای از روش‌های سنتی رو به رو نیستیم. حالا، ابزارهایی در اختیار داریم که به ما کمک می‌کنند تا به شیوه‌ای نوین و بهینه به درآمد و پول برسیم.

  روش‌های متعددی برای تبلیغات وجود دارد از جمله:کسب درامد از تبلیغات

  همانطور که اشاره شد تبلیغات در عصر حاضر وجود دارد حتی اگر مخاطب به آن آگاه نباشد. در هجوم تبلیغات، بیزینسی موفق است که بتواند مخاطب هدف خود را درست شناسایی کرده و به تجزیه، تحلیل و آنالیز آن‌ها بپردازد. به این معنا که به جمع‌آوری ویژگی‌های جمعیت‌شناختی، زبانی، مکانی و علاقمندی آن‌ها توجه کند. آنالیز مخاطب به بازاریابی بیزینس شما کمک می‌کند. در ابتدا شما باید بتوانید محصول یا خدمات خود را به مخاطب بشناسانید تا در ادامه بتوانید به گونه‌ای در او علاقمندی ایجاد کنید که به محصول و یا برند شما فکر کند و به عبارتی برای تبدیل مخاطب به مشتری باید بتوانید قصد خرید را در آن‌ها به وجود آورید و در نهایت بتوانید مشتریان خود را حفظ کنید. نکته حائز اهمیت دیگر در تاثیرگذاری تبلیغات شما، ایجاد نیاز کردن در مخاطب است. گاهی این نیاز از پیش در مخاطب نسبت به محصول یا خدماتی خاص وجود دارد و وجود تبلیغات از سوی شما، مخاطب را برای خرید یا استفاده از خدماتتان جلب می‌کند. اما گاهی تبلیغات است که حس خلاء و نیاز را در مخاطب ایجاد می‌کند و این مورد شاید در تبلیغات تلویزیونی که طیف وسیعی از مخاطبین را در بر می‌گیرد بیشتر دیده شود. پس به طور کلی باید بدانید برای چه مخاطبی و در چه زمانی و چگونه ایجاد نیاز می‌کنید. این فاکتورها در تاثیرگذاری تبلیغات نقش به سزایی خواهند داشت.

  این نوع از تبلیغات می‌تواند محصول شما را به طیف وسیعی از مخاطبین معرفی کند. تبلیغات در روزنامه از قدیمی‌ترین شیوه‌های تبلیغاتی است و در عصر حاضر هنوز هم بیزینس‌ها به این شیوه برای معرفی خود به مخاطبین فکر می‌کنند. این نوع از تبلیغات کاری فراتر از صرفا یک بار معرفی و فروش محصول می‌کند و توان این را دارد که مشتری را بارها و بارها به آن محصول بازگرداند. تبلیغات در روزنامه شیوه‌ خوبی برای جذب افراد بالای ۴۵ سال که تمایل بیشتری به خواندن متون چاپی دارند است تا افراد جوان. طیف جوان جامعه اغلب به دنبال کردن اخبار از طریق تلویزیون، رادیو و اینترنت تمایل نشان می‌دهند. همانند تمامی اَشکال تبلیغات، هزینه‌ تبلیغات چاپی هم به سایز تبلیغ، اینکه در چه روزنامه‌ای منتشر شود، اینکه از چه بخش‌هایی از تبلیغ خود در روزنامه استفاده می‌کنید، تکرار تبلیغ و اینکه از رنگ در تبلیغ استفاده می‌کنید یا خیر بستگی دارد.

  تبلیغ در یک مجله با موضوع مشخص می‌تواند شما را به بازار هدفتان برساند. خوانندگان (مشتریان بالقوه‌ شما) تمایل دارند در اوقات فراغتشان مجله بخوانند و مدت زمان بیشتری آن را نگه دارند در نتیجه چندین بار فرصت دارند که به تبلیغاتتان توجه کنند. مجلات در خدمت مصرف‌کنندگان و تجارت هستند. اگر که تبلیغات شما نیازمند این است که رنگی نمایش داده شود در نتیجه مجلات با کاغذ گلاسه برای شما ایده‌آل هستند. اگرچه که این نوع از تبلیغ گرانتر از تبلیغ در روزنامه است. مجلات معمولا در محدوده‌ کوچک مثلا فقط در یک شهر خاص منتشر نمی‌شوند. پس اگر جامعه‌ هدف شما کوچک است تبلیغ در مجله نمی‌تواند برای شما مقرون به صرفه باشد.

 • بانک تجارت
 • تبلیغ در رادیو روش خیلی خوبی برای افزایش مخاطبینتان است. اگر که جامعه هدف شما ایستگاه خاص رادیویی را همواره می‌شنود تبلیغات منظم می‌تواند به تاثیرگذاری بیشتر شما کمک کند و مشتریان جدیدی برایتان به دنبال بیاورد. با این حال صدا محدودیت‌های خاص خود را دارد. از آنجایی که رادیو یک رسانه‌ صرفا شنیداری است در نتیجه ممکن است یادآوری اینکه چه پیامی در تبلیغ منتقل شد برایشان سخت باشد و تاثیرگذاری شما از بین برود. بهترین راه برای غلبه بر این مشکل این است که پیامتان را به شکلی منظم چند بار تکرار کنید. اگر که تبلیغات خود را در رادیو به طور منظم پخش نکنید نتیجه ای که باید را دریافت نخواهید کرد.

  تلویزیون گستره‌ بزرگی را شامل می‌شود و اگر جامعه‌ هدف شما بزرگ است تبلیغات تلویزیونی، روشی ایده‌آل است. از تلویزیون به دلیل داشتن مزیت‌هایی از قبیل تصویر، صدا، حرکت و رنگ می‌تواند روی درصد بیشتری از مخاطبین تاثیر بگذارد تا از شما خرید کنند. تلویزیون فضایی را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید خود را معرفی کرده و یا در خصوص عملکرد محصولتان توضیح دهید. ناگفته نماند که تولید تبلیغ تلویزیونی هزینه‌ بالایی دارد. تبلیغات در واحد فروخته می‌شود (به طور مثال ۲۰، ۳۰، ۶۰ ثانیه) و هزینه‌ها با توجه به اینکه تبلیغ در چه شکاف زمانی و در چه برنامه ای و یا در چه منطقه‌ای پخش شود متفاوت است.

  راه‌های زیادی برای تبلیغات در فضای باز وجود دارد. بیلبوردهای تبلیغاتی می‌توانند در جاده یا استادیوم‌ها نصب شوند. تبلیغات ترانزیت می‌تواند به شکل پوسترهایی روی اتوبوس، تاکسی و دوچرخه باشد. بیلبوردهای بزرگ می‌توانند پیام شما را با تاثیر زیادی منتقل کنند. اگر مشتری‌ها هر روز مثلا در مسیر رفتن به محل کارشان بیلبوردهایتان را ببینند شما احتمالا اولین بیزینسی خواهید بود که آنها برای خرید محصول به آن فکر می‌کند. حتی بزرگترین بیلبوردها معمولا حاوی اطلاعات محدودی هستند در غیر این‌صورت خواندن مطالب روی آنها دشوار خواهد شد. با ذکر آدرس وبسایتتان روی بیلبورد، مخاطب می‌تواند اطلاعات مورد نظرش را در آن پیدا کند. تبلیغات در فضای باز پر هزینه است خصوصا اگر در محله‌ خوب و با نصب بیلبورد ویژه‌ و بزرگی صورت گیرد.

  منظور از نامه مستقیم این است که شما محتوای تبلیغاتی خود را به شکل مستقیم تحت قالب یک نامه به مشتری ارسال کنید. هر چه که لیست پستی و منطقه توزیعتان دقیق‍‌تر باشد، مخاطبین و مشتریان شما افزایش پیدا خواهند کرد. یک شکل مقرون به‌صرفه‌ ارسال نامه‌ شخصی این است که خبرنامه یا بروشور خود را توسط یک نامه الکترونیک (ایمیل) به مخاطب ارسال کنید. شما می‌توانید کاتالوگ و بروشور و جزوات را در منطقه مورد نظرتان توزیع کنید. ضمیمه کردن یک بروشور به یک نامه‌ مستقیم راه خوبی برای دادن اطلاعات بیشتر در خصوص محصول و خدمات شماست.

  تبلیغات اینترنتی روش مقرون به‌صرفه‌ای برای جذب مشتری جدید است. شما می‌توانید با هزینه‌ای پایین مخاطبینی در گستره‌ جهانی داشته باشید. بسیاری از مشتریان قبل از اینکه تصمیم بگیرند که از چه کسی خرید کنند، در خصوص مشاغل آنلاین تحقیق می‌کنند. یک وبسایت با طراحی خوب می‌تواند توجه مشتری را برای خرید جلب کند. روش‌هایی وجود دارد که شما می‌توانید از طریق تبلیغات پولی و ارتقاء رتبه‌بندی موتورهای جست‌وجوگر، بیزینستان را آنلاین تبلیغ کنید. راه‌های دیگری برای تبلیغ آنلاین بیزینستان از طریق شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها، موتورهای جست‌وجوگر و وبسایت‌هایی که مخاطبین هدفتان از آن بازدید می‌کنند وجود دارد.

  حتما شما هم مثل خیلی‌های دیگر با اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی آشنایی دارید. شبکه‌های اجتماعی، سرشار از عکس و موضوع‌های جذاب هستند و به همین دلیل، مردم نه یک بار بلکه چندین بار در روز به این شبکه‌ها سَر می‌زنند تا از ماجراهای جدیدی که در دنیا اتفاق می‌افتد بی‌خبر نمانند. همین موضوع، پتانسیل زیادی را برای کسب درآمد از شبکه‌های اجتماعی ایجاد می‌کند. مثلا کسی که وبلاگ یا وب‌سایت بسیار جالب و غنی درباره روش‌های سفر کردن دارد به راحتی می‌تواند نظر شرکت‌ها و برندها را برای حمایت مالی سفرهای خود جلب کند. شرکت‌ها و برندها هزینه سفرهایش را متقبل می‌شوند و در مقابل از او می‌خواهند تا نام برندشان را به گوش مخاطبان وب‌سایت برساند. کسب درآمد از تبلیغات در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، یکی از روش‌های ایده‌آل برای امرار معاش است. در این بین لازم است که به چند نکته توجه کنید تا بتوانید از این بستر برای تبلیغات و سپس کسب درآمد از تبلیغات بهره ببرید. با ما همراه باشید.

  حتما با اینفلوئنسرها در دنیای اینستاگرام برخورد داشته‌اید. اینفلوئنسرها همان افراد معروفی هستند که در فضای مجازی، تعداد زیادی دنبال‌کننده دارند و بنا به سبک زندگی متفاوت، اطلاعات جذابی که در اختیار کاربران قرار می‌دهند و به دلایل مختلف دیگر توانسته‌اند از تولید محتوا در اینستاگرام به درآمدهای خوبی برسند. این افراد برای جذب دنبال‌کننده مسیر درستی را طی کرده‌اند. چشم‌انداز و الگوی کلی مسیر آنها را می‌توان به شرح زیر توصیف کرد:

  اگر بتوانید از راه‌هایی که عنوان شد، اقدام به جلب نظر مخاطبان کنید و دنبال‌کننده‌های زیادی برای خود داشته باشید، روش‌های خوبی برای پول درآوردن و کسب درآمد از تبلیغات پیش پایتان قرار خواهد گرفت. مثلا بعضی از بلاگرهای معروف از طریق فروش رابطه‌ای، معرفی پست‌های تبلیغاتی و همکاری با برندهای مختلف به دستمزد خوبی دست پیدا می‌کنند. چرا شما نفر بعدی نباشید؟

  یکی دیگر از روش‌هایی که به شما کمک می‌کند تا از شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی به نفع خود و برای کسب درآمد استفاده کنید، جذب اسپانسر یا به زبان فارسی خودمان، پشتیبان و حامی مالی است. برای اینکه بتوانید توجه شرکت‌ها و برندها را به سمت خود جلب نمایید باید برای آنها محتوایی مناسب و جذاب تولید کنید. اگر بتوانید از طریق ابزارهای مختلف مانند ویدئوها، متن‌ها، تصاویر و… برای برندهای گوناگون، محتوا تولید کنید و این محتوا را به گوش مخاطبان رسانده و آنها را به استفاده از برندها ترغیب کنید، قطعا درآمد خوبی در انتظارتان خواهد بود. برای این کار دو راه دارید؛ یا باید مدیریت حساب‌های رسمی برندها در شبکه‌های اجتماعی را به دست بگیرید و شروع به فعالیت کنید یا از طریق مشهور شدن در شبکه‌های اجتماعی و فضای وب باعث شوید که آنها به سراغ‌تان بیایند و حامی مالیتان شوند. در نهایت، در قبال تولید محتوا از آنها دستمزد و حمایت مالی دریافت خواهید کرد.

  کسب درآمد از تبلیغات محصولات و خدماتی که خودتان ارائه می‌کنید هم یکی از گزینه‌هایی است که فناوری برایتان ممکن ساخته است. در فضای مجازی برای خود حساب کاربری داشته باشید و محصولات و خدماتتان را تبلیغ کنید. در گذشته، کسب و کارهای خُرد نمی‌توانستند زیاد رشد کنند. در واقع کسب و کارها بیشتر حالت محلی داشتند. اما با وجود فضای مجازی به راحتی می‌توانید محصولات و خدماتتان را تبلیغ کرده و برای خود مشتریانی از سراسر کشور و حتی دنیا پیدا کنید. روش‌های مختلفی برای جذاب‌تر کردن فروش و تبلیغات در این بستر وجود دارند. در این بین، تولید محتواهای قدرتمند، جذاب و هدفمند می‌تواند شما را در رسیدن به هدفتان یاری کند. مثلا اگر اقدام به فروش کیف‌های دست‌دوز خود در سطح شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی کرده‌اید، حتما نکاتی مفید درباره نگهداری کیف، تمیز کردن آن و مدل‌های مختلف در اختیار مخاطب قرار بدهید. از کیف در مد و فشن بگویید و تلاشتان این باشد که علاوه بر فروش، دلیلی برای کشاندن مخاطب به صفحه خود ایجاد کنید.

  از طریق راه‌اندازی وب‌سایت هم به شیوه‌های مختلفی می‌توانید کار تبلیغات را پیگیری کنید. برای کسب درآمد از تبلیغات از طریق وب‌سایت باید برای خود استراتژی دقیقی تعریف کنید. به عبارت دیگر، روند کار در اینجا با شبکه‌های اجتماعی کمی متفاوت است. اگر می‌خواهید از این طریق به کسب درآمد و تبلیغات بپردازید باید کمی نظام‌مندتر جلو بروید. استراتژی‌های مختلفی برای تولید محتوا و مدیریت وب‌سایت وجود دارد. مثلا می‌توانید از طریق روش‌های زیر به درآمد برسید و کسب درآمد از تبلیغات در وب‌سایت را تجربه کنید:

  بررسی محصولات کار دشواری نیست. باید با دقت بازار محصولات و خدمات مختلف را زیر نظر بگیرید و شروع به نوشتن بررسی‌های درست و منصفانه درباره آنها کنید. مثلا لوازم خانگی، محصولات خوراکی، اسباب و اثاثیه منزل و هر محصول و خدمت دیگری که برایتان جالب به نظر می‌رسد. با نوشتن مرور و بررسی محصولات، به یک منبع قابل‌اعتماد و استناد بدل می‌شوید که مشتریان و کاربران برای خرید محصولات مختلفی که درباره‌شان می‌نویسید به شما رجوع خواهند کرد. از این طریق، امکان دریافت تبلیغات در وبسایت‌تان بالا می‌رود و می‌توانید با تبلیغ کردن برندهای مختلف به درآمد دست پیدا کنید. اما باید حواستان باشد که به بهانه کسب درآمد از تبلیغات، ماهیت محتوای‌ خود را تغییر ندهید. مثلا روند کار را طوری پیش ببرید تا برندهایی در وبسایت‌تان تبلیغ شوند که درباره محصولات آنها ننوشته‌اید اما خریداری که برای خواندن و دریافت محتوا درباره آن محصول به سراغ‌تان آمده به محصولات آن برند هم نیاز داشته باشد. کمی گیج شدید؟ اجازه بدهید با یک مثال این قضیه را روشن کنیم. ببینید، اگر در وبسایت‌تان درباره محصولی مانند سشوار صحبت می‌کنید، تبلیغات‌تان را به برندهای رنگ مو اختصاص بدهید. در این صورت، لازم نیست بررسی‌ محصول را به شکلی جهت‌دار پیش ببرید و خدای نکرده به سراغ تقلب و دروغ کشیده شوید.

  استفاده از گوگل ادسنس «AdSense» هم راه دیگری برای کسب درآمد از طریق تبلیغات است. این روش در نهایت سادگی به شما کمک می‌کند که از طریق تبلیغات وبسایت به درآمد برسید. برای این کار، کافی است در گوگل ادسنس ثبت‌نام کنید. بعد از ثبت‌نام، گوگل به شما یک رمز مخصوص به وب‌سایت‌تان را خواهد داد. این رمز برای شناسایی محتوای وب‌سایت است. گوگل با شناسایی محتوای وب‌سایت‌ شما اقدام به نمایش تبلیغات مرتبط با آن برای کاربرانی خواهد کرد که به سایت‌تان سر زده‌اند. هر زمان که کاربری روی تبلیغات مرتبط با محتوای سایت‌تان کلیک می‌کند مبلغی به شما پرداخت خواهد شد. البته قبل از وارد شدن به گوگل ادسنس و ثبت‌نام برای آن باید از قوانین سفت و سختی که برای‌ کاربران و سایت‌ها در نظر می‌گیرد کاملا مطلع باشید تا به دردسر برخورد نکنید.

  در عصر تکنولوژی با افزایش نیاز مخاطبین، کمبود زمان، افزایش محصولات و رقابت بین برندهای مختلف، ضرورت تبلیغات برای شناساندن خدمات به مخاطبین و دیده شدن سریعتر کسب و کارها ضروری دانسته می‌شود و در این بین کسب و کاری برنده است که مخاطب بیشتری را برای استفاده از خدمات خود مجاب کند.

  از جمله مزایای تبلیغات می‌توان به افزایش حجم فروش، تولید انبوه، سود خالص بیشتر، انتقال اطلاعات بیشتر از محصول به مشتری و سرعت در شناساندن محصول یا خدمات به مخاطب اشاره کرد. اما از معایب تبلیغات می‌تواند افزایش قیمت محصولی که بیشتر تبلیغ شده است برای مشتری باشد. از طرفی شرکت‌ها با تبلیغات زیاد و ایجاد حس نیاز در مشتری موجب هدر رفتن منابع ملی باارزش می‌شوند و مردم به سوی خرید محصولات غیر ضروری پیش می‌روند و این افراط در تبلیغ موجب ترویج مادی‌گرایی خواهد شد. از سوی دیگر برخی از تبلیغات به شکلی اغراق شده مطرح می‌شوند و حقیقت کمی دارند و تنها روی جذابیت برای جلب مشتری تمرکز می‌کنند.

  چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

  توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

  برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  کسب درامد از تبلیغات

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  «علم بهتر است یا ثروت؟» شاید این جمله کلیشه‌ای شما را به یاد کلاس انشای سال‌های دور بیندازد. بیایید یک بار برای همیشه پاسخ این سوال را روشن کنیم. واقعیت این است که علم لازمه‌ رسیدن به ثروت است. شما تا علم کافی در حوزه‌ مورد علاقه‌تان نداشته باشید، نمی‌توانید به موفقیت برسید. در عصر جدید و با پیشرفت تکنولوژی اگر روش‌های کسب درآمد از تبلیغات موثر را ندانید، کلاهتان پس معرکه است. باید در میان رقبایتان اثبات کنید که شما هم حرفی برای گفتن دارید. برای رسیدن به این مهم باید تاثیرگذاریتان را افزایش دهید. می‌پرسید چطور؟ همراهمان باشید تا ببینید چطور می‌توان از طریق تبلیغات به درآمد رسید.

  فهرست این مقاله

  تبلیغات وسیله‌ای برای برقراری ارتباط با کاربران یک محصول یا خدمات است. تبلیغات همیشه وجود دارد حتی اگر مردم از آن آگاه نباشند. در دنیای امروز پیام تبلیغاتی ممکن است از طریق هر رسانه‌ای به مخاطب منتقل شود. تلویزیون، چاپ (روزنامه‌ها، مجلات، مقالات و غیره)، رادیو، مطبوعات، اینترنت، فروش مستقیم، نامه‌ پستی، مسابقه، حامی مالی، پوستر، رویدادها، رنگ‌ها، صداها، تصاویر و حتی افراد می‌توانند شیوه‌ای برای انجام تبلیغات باشند. صنعت تبلیغات متشکل است از شرکت‌ها و آژانس‌هایی که محتوای تبلیغاتی می‌سازند، رسانه‌هایی که تبلیغ را نشر می‌دهند، تعداد زیادی ویراستار، ایده‌‌پرداز، مدیران برند، محققان، رییس‌های خلاق و طراحان است. شرکتی که نیاز به تبلیغ خود یا محصولاتش دارد، یک آژانس تبلیغاتی را برای این کار استخدام می‌کند. آژانس تبلیغاتی به برندینگ، چشم‌انداز و ایده‌آل‌ها، اهداف و ارزش‌های پشت آن شرکت می‌پردازد. آژانس‌ها ایده‌ها و مفاهیم را به تصاویر، متن و چیدمان منحصر به فردی تبدیل می‌کنند تا بتوانند با مخاطبین ارتباط برقرار نمایند. دنیای مجازی، قاره‌ها را به هم پیوند زده و مسیر ارتباط بین انسان‌ها را بسیار هموارتر از گذشته‌ها کرده است. همین امکانات جدید، در روش‌های کسب درآمد هم تغییرهای بزرگی ایجاده کرده‌اند. ما دیگر برای کسب درآمد، فقط با مجموعه‌ای از روش‌های سنتی رو به رو نیستیم. حالا، ابزارهایی در اختیار داریم که به ما کمک می‌کنند تا به شیوه‌ای نوین و بهینه به درآمد و پول برسیم.

  روش‌های متعددی برای تبلیغات وجود دارد از جمله:کسب درامد از تبلیغات

  همانطور که اشاره شد تبلیغات در عصر حاضر وجود دارد حتی اگر مخاطب به آن آگاه نباشد. در هجوم تبلیغات، بیزینسی موفق است که بتواند مخاطب هدف خود را درست شناسایی کرده و به تجزیه، تحلیل و آنالیز آن‌ها بپردازد. به این معنا که به جمع‌آوری ویژگی‌های جمعیت‌شناختی، زبانی، مکانی و علاقمندی آن‌ها توجه کند. آنالیز مخاطب به بازاریابی بیزینس شما کمک می‌کند. در ابتدا شما باید بتوانید محصول یا خدمات خود را به مخاطب بشناسانید تا در ادامه بتوانید به گونه‌ای در او علاقمندی ایجاد کنید که به محصول و یا برند شما فکر کند و به عبارتی برای تبدیل مخاطب به مشتری باید بتوانید قصد خرید را در آن‌ها به وجود آورید و در نهایت بتوانید مشتریان خود را حفظ کنید. نکته حائز اهمیت دیگر در تاثیرگذاری تبلیغات شما، ایجاد نیاز کردن در مخاطب است. گاهی این نیاز از پیش در مخاطب نسبت به محصول یا خدماتی خاص وجود دارد و وجود تبلیغات از سوی شما، مخاطب را برای خرید یا استفاده از خدماتتان جلب می‌کند. اما گاهی تبلیغات است که حس خلاء و نیاز را در مخاطب ایجاد می‌کند و این مورد شاید در تبلیغات تلویزیونی که طیف وسیعی از مخاطبین را در بر می‌گیرد بیشتر دیده شود. پس به طور کلی باید بدانید برای چه مخاطبی و در چه زمانی و چگونه ایجاد نیاز می‌کنید. این فاکتورها در تاثیرگذاری تبلیغات نقش به سزایی خواهند داشت.

  این نوع از تبلیغات می‌تواند محصول شما را به طیف وسیعی از مخاطبین معرفی کند. تبلیغات در روزنامه از قدیمی‌ترین شیوه‌های تبلیغاتی است و در عصر حاضر هنوز هم بیزینس‌ها به این شیوه برای معرفی خود به مخاطبین فکر می‌کنند. این نوع از تبلیغات کاری فراتر از صرفا یک بار معرفی و فروش محصول می‌کند و توان این را دارد که مشتری را بارها و بارها به آن محصول بازگرداند. تبلیغات در روزنامه شیوه‌ خوبی برای جذب افراد بالای ۴۵ سال که تمایل بیشتری به خواندن متون چاپی دارند است تا افراد جوان. طیف جوان جامعه اغلب به دنبال کردن اخبار از طریق تلویزیون، رادیو و اینترنت تمایل نشان می‌دهند. همانند تمامی اَشکال تبلیغات، هزینه‌ تبلیغات چاپی هم به سایز تبلیغ، اینکه در چه روزنامه‌ای منتشر شود، اینکه از چه بخش‌هایی از تبلیغ خود در روزنامه استفاده می‌کنید، تکرار تبلیغ و اینکه از رنگ در تبلیغ استفاده می‌کنید یا خیر بستگی دارد.

  تبلیغ در یک مجله با موضوع مشخص می‌تواند شما را به بازار هدفتان برساند. خوانندگان (مشتریان بالقوه‌ شما) تمایل دارند در اوقات فراغتشان مجله بخوانند و مدت زمان بیشتری آن را نگه دارند در نتیجه چندین بار فرصت دارند که به تبلیغاتتان توجه کنند. مجلات در خدمت مصرف‌کنندگان و تجارت هستند. اگر که تبلیغات شما نیازمند این است که رنگی نمایش داده شود در نتیجه مجلات با کاغذ گلاسه برای شما ایده‌آل هستند. اگرچه که این نوع از تبلیغ گرانتر از تبلیغ در روزنامه است. مجلات معمولا در محدوده‌ کوچک مثلا فقط در یک شهر خاص منتشر نمی‌شوند. پس اگر جامعه‌ هدف شما کوچک است تبلیغ در مجله نمی‌تواند برای شما مقرون به صرفه باشد.

 • شغل هایی که در ایران نیست
 • تبلیغ در رادیو روش خیلی خوبی برای افزایش مخاطبینتان است. اگر که جامعه هدف شما ایستگاه خاص رادیویی را همواره می‌شنود تبلیغات منظم می‌تواند به تاثیرگذاری بیشتر شما کمک کند و مشتریان جدیدی برایتان به دنبال بیاورد. با این حال صدا محدودیت‌های خاص خود را دارد. از آنجایی که رادیو یک رسانه‌ صرفا شنیداری است در نتیجه ممکن است یادآوری اینکه چه پیامی در تبلیغ منتقل شد برایشان سخت باشد و تاثیرگذاری شما از بین برود. بهترین راه برای غلبه بر این مشکل این است که پیامتان را به شکلی منظم چند بار تکرار کنید. اگر که تبلیغات خود را در رادیو به طور منظم پخش نکنید نتیجه ای که باید را دریافت نخواهید کرد.

  تلویزیون گستره‌ بزرگی را شامل می‌شود و اگر جامعه‌ هدف شما بزرگ است تبلیغات تلویزیونی، روشی ایده‌آل است. از تلویزیون به دلیل داشتن مزیت‌هایی از قبیل تصویر، صدا، حرکت و رنگ می‌تواند روی درصد بیشتری از مخاطبین تاثیر بگذارد تا از شما خرید کنند. تلویزیون فضایی را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید خود را معرفی کرده و یا در خصوص عملکرد محصولتان توضیح دهید. ناگفته نماند که تولید تبلیغ تلویزیونی هزینه‌ بالایی دارد. تبلیغات در واحد فروخته می‌شود (به طور مثال ۲۰، ۳۰، ۶۰ ثانیه) و هزینه‌ها با توجه به اینکه تبلیغ در چه شکاف زمانی و در چه برنامه ای و یا در چه منطقه‌ای پخش شود متفاوت است.

  راه‌های زیادی برای تبلیغات در فضای باز وجود دارد. بیلبوردهای تبلیغاتی می‌توانند در جاده یا استادیوم‌ها نصب شوند. تبلیغات ترانزیت می‌تواند به شکل پوسترهایی روی اتوبوس، تاکسی و دوچرخه باشد. بیلبوردهای بزرگ می‌توانند پیام شما را با تاثیر زیادی منتقل کنند. اگر مشتری‌ها هر روز مثلا در مسیر رفتن به محل کارشان بیلبوردهایتان را ببینند شما احتمالا اولین بیزینسی خواهید بود که آنها برای خرید محصول به آن فکر می‌کند. حتی بزرگترین بیلبوردها معمولا حاوی اطلاعات محدودی هستند در غیر این‌صورت خواندن مطالب روی آنها دشوار خواهد شد. با ذکر آدرس وبسایتتان روی بیلبورد، مخاطب می‌تواند اطلاعات مورد نظرش را در آن پیدا کند. تبلیغات در فضای باز پر هزینه است خصوصا اگر در محله‌ خوب و با نصب بیلبورد ویژه‌ و بزرگی صورت گیرد.

  منظور از نامه مستقیم این است که شما محتوای تبلیغاتی خود را به شکل مستقیم تحت قالب یک نامه به مشتری ارسال کنید. هر چه که لیست پستی و منطقه توزیعتان دقیق‍‌تر باشد، مخاطبین و مشتریان شما افزایش پیدا خواهند کرد. یک شکل مقرون به‌صرفه‌ ارسال نامه‌ شخصی این است که خبرنامه یا بروشور خود را توسط یک نامه الکترونیک (ایمیل) به مخاطب ارسال کنید. شما می‌توانید کاتالوگ و بروشور و جزوات را در منطقه مورد نظرتان توزیع کنید. ضمیمه کردن یک بروشور به یک نامه‌ مستقیم راه خوبی برای دادن اطلاعات بیشتر در خصوص محصول و خدمات شماست.

  تبلیغات اینترنتی روش مقرون به‌صرفه‌ای برای جذب مشتری جدید است. شما می‌توانید با هزینه‌ای پایین مخاطبینی در گستره‌ جهانی داشته باشید. بسیاری از مشتریان قبل از اینکه تصمیم بگیرند که از چه کسی خرید کنند، در خصوص مشاغل آنلاین تحقیق می‌کنند. یک وبسایت با طراحی خوب می‌تواند توجه مشتری را برای خرید جلب کند. روش‌هایی وجود دارد که شما می‌توانید از طریق تبلیغات پولی و ارتقاء رتبه‌بندی موتورهای جست‌وجوگر، بیزینستان را آنلاین تبلیغ کنید. راه‌های دیگری برای تبلیغ آنلاین بیزینستان از طریق شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها، موتورهای جست‌وجوگر و وبسایت‌هایی که مخاطبین هدفتان از آن بازدید می‌کنند وجود دارد.

  حتما شما هم مثل خیلی‌های دیگر با اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی آشنایی دارید. شبکه‌های اجتماعی، سرشار از عکس و موضوع‌های جذاب هستند و به همین دلیل، مردم نه یک بار بلکه چندین بار در روز به این شبکه‌ها سَر می‌زنند تا از ماجراهای جدیدی که در دنیا اتفاق می‌افتد بی‌خبر نمانند. همین موضوع، پتانسیل زیادی را برای کسب درآمد از شبکه‌های اجتماعی ایجاد می‌کند. مثلا کسی که وبلاگ یا وب‌سایت بسیار جالب و غنی درباره روش‌های سفر کردن دارد به راحتی می‌تواند نظر شرکت‌ها و برندها را برای حمایت مالی سفرهای خود جلب کند. شرکت‌ها و برندها هزینه سفرهایش را متقبل می‌شوند و در مقابل از او می‌خواهند تا نام برندشان را به گوش مخاطبان وب‌سایت برساند. کسب درآمد از تبلیغات در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، یکی از روش‌های ایده‌آل برای امرار معاش است. در این بین لازم است که به چند نکته توجه کنید تا بتوانید از این بستر برای تبلیغات و سپس کسب درآمد از تبلیغات بهره ببرید. با ما همراه باشید.

  حتما با اینفلوئنسرها در دنیای اینستاگرام برخورد داشته‌اید. اینفلوئنسرها همان افراد معروفی هستند که در فضای مجازی، تعداد زیادی دنبال‌کننده دارند و بنا به سبک زندگی متفاوت، اطلاعات جذابی که در اختیار کاربران قرار می‌دهند و به دلایل مختلف دیگر توانسته‌اند از تولید محتوا در اینستاگرام به درآمدهای خوبی برسند. این افراد برای جذب دنبال‌کننده مسیر درستی را طی کرده‌اند. چشم‌انداز و الگوی کلی مسیر آنها را می‌توان به شرح زیر توصیف کرد:

  اگر بتوانید از راه‌هایی که عنوان شد، اقدام به جلب نظر مخاطبان کنید و دنبال‌کننده‌های زیادی برای خود داشته باشید، روش‌های خوبی برای پول درآوردن و کسب درآمد از تبلیغات پیش پایتان قرار خواهد گرفت. مثلا بعضی از بلاگرهای معروف از طریق فروش رابطه‌ای، معرفی پست‌های تبلیغاتی و همکاری با برندهای مختلف به دستمزد خوبی دست پیدا می‌کنند. چرا شما نفر بعدی نباشید؟

  یکی دیگر از روش‌هایی که به شما کمک می‌کند تا از شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی به نفع خود و برای کسب درآمد استفاده کنید، جذب اسپانسر یا به زبان فارسی خودمان، پشتیبان و حامی مالی است. برای اینکه بتوانید توجه شرکت‌ها و برندها را به سمت خود جلب نمایید باید برای آنها محتوایی مناسب و جذاب تولید کنید. اگر بتوانید از طریق ابزارهای مختلف مانند ویدئوها، متن‌ها، تصاویر و… برای برندهای گوناگون، محتوا تولید کنید و این محتوا را به گوش مخاطبان رسانده و آنها را به استفاده از برندها ترغیب کنید، قطعا درآمد خوبی در انتظارتان خواهد بود. برای این کار دو راه دارید؛ یا باید مدیریت حساب‌های رسمی برندها در شبکه‌های اجتماعی را به دست بگیرید و شروع به فعالیت کنید یا از طریق مشهور شدن در شبکه‌های اجتماعی و فضای وب باعث شوید که آنها به سراغ‌تان بیایند و حامی مالیتان شوند. در نهایت، در قبال تولید محتوا از آنها دستمزد و حمایت مالی دریافت خواهید کرد.

  کسب درآمد از تبلیغات محصولات و خدماتی که خودتان ارائه می‌کنید هم یکی از گزینه‌هایی است که فناوری برایتان ممکن ساخته است. در فضای مجازی برای خود حساب کاربری داشته باشید و محصولات و خدماتتان را تبلیغ کنید. در گذشته، کسب و کارهای خُرد نمی‌توانستند زیاد رشد کنند. در واقع کسب و کارها بیشتر حالت محلی داشتند. اما با وجود فضای مجازی به راحتی می‌توانید محصولات و خدماتتان را تبلیغ کرده و برای خود مشتریانی از سراسر کشور و حتی دنیا پیدا کنید. روش‌های مختلفی برای جذاب‌تر کردن فروش و تبلیغات در این بستر وجود دارند. در این بین، تولید محتواهای قدرتمند، جذاب و هدفمند می‌تواند شما را در رسیدن به هدفتان یاری کند. مثلا اگر اقدام به فروش کیف‌های دست‌دوز خود در سطح شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی کرده‌اید، حتما نکاتی مفید درباره نگهداری کیف، تمیز کردن آن و مدل‌های مختلف در اختیار مخاطب قرار بدهید. از کیف در مد و فشن بگویید و تلاشتان این باشد که علاوه بر فروش، دلیلی برای کشاندن مخاطب به صفحه خود ایجاد کنید.

  از طریق راه‌اندازی وب‌سایت هم به شیوه‌های مختلفی می‌توانید کار تبلیغات را پیگیری کنید. برای کسب درآمد از تبلیغات از طریق وب‌سایت باید برای خود استراتژی دقیقی تعریف کنید. به عبارت دیگر، روند کار در اینجا با شبکه‌های اجتماعی کمی متفاوت است. اگر می‌خواهید از این طریق به کسب درآمد و تبلیغات بپردازید باید کمی نظام‌مندتر جلو بروید. استراتژی‌های مختلفی برای تولید محتوا و مدیریت وب‌سایت وجود دارد. مثلا می‌توانید از طریق روش‌های زیر به درآمد برسید و کسب درآمد از تبلیغات در وب‌سایت را تجربه کنید:

  بررسی محصولات کار دشواری نیست. باید با دقت بازار محصولات و خدمات مختلف را زیر نظر بگیرید و شروع به نوشتن بررسی‌های درست و منصفانه درباره آنها کنید. مثلا لوازم خانگی، محصولات خوراکی، اسباب و اثاثیه منزل و هر محصول و خدمت دیگری که برایتان جالب به نظر می‌رسد. با نوشتن مرور و بررسی محصولات، به یک منبع قابل‌اعتماد و استناد بدل می‌شوید که مشتریان و کاربران برای خرید محصولات مختلفی که درباره‌شان می‌نویسید به شما رجوع خواهند کرد. از این طریق، امکان دریافت تبلیغات در وبسایت‌تان بالا می‌رود و می‌توانید با تبلیغ کردن برندهای مختلف به درآمد دست پیدا کنید. اما باید حواستان باشد که به بهانه کسب درآمد از تبلیغات، ماهیت محتوای‌ خود را تغییر ندهید. مثلا روند کار را طوری پیش ببرید تا برندهایی در وبسایت‌تان تبلیغ شوند که درباره محصولات آنها ننوشته‌اید اما خریداری که برای خواندن و دریافت محتوا درباره آن محصول به سراغ‌تان آمده به محصولات آن برند هم نیاز داشته باشد. کمی گیج شدید؟ اجازه بدهید با یک مثال این قضیه را روشن کنیم. ببینید، اگر در وبسایت‌تان درباره محصولی مانند سشوار صحبت می‌کنید، تبلیغات‌تان را به برندهای رنگ مو اختصاص بدهید. در این صورت، لازم نیست بررسی‌ محصول را به شکلی جهت‌دار پیش ببرید و خدای نکرده به سراغ تقلب و دروغ کشیده شوید.

  استفاده از گوگل ادسنس «AdSense» هم راه دیگری برای کسب درآمد از طریق تبلیغات است. این روش در نهایت سادگی به شما کمک می‌کند که از طریق تبلیغات وبسایت به درآمد برسید. برای این کار، کافی است در گوگل ادسنس ثبت‌نام کنید. بعد از ثبت‌نام، گوگل به شما یک رمز مخصوص به وب‌سایت‌تان را خواهد داد. این رمز برای شناسایی محتوای وب‌سایت است. گوگل با شناسایی محتوای وب‌سایت‌ شما اقدام به نمایش تبلیغات مرتبط با آن برای کاربرانی خواهد کرد که به سایت‌تان سر زده‌اند. هر زمان که کاربری روی تبلیغات مرتبط با محتوای سایت‌تان کلیک می‌کند مبلغی به شما پرداخت خواهد شد. البته قبل از وارد شدن به گوگل ادسنس و ثبت‌نام برای آن باید از قوانین سفت و سختی که برای‌ کاربران و سایت‌ها در نظر می‌گیرد کاملا مطلع باشید تا به دردسر برخورد نکنید.

  در عصر تکنولوژی با افزایش نیاز مخاطبین، کمبود زمان، افزایش محصولات و رقابت بین برندهای مختلف، ضرورت تبلیغات برای شناساندن خدمات به مخاطبین و دیده شدن سریعتر کسب و کارها ضروری دانسته می‌شود و در این بین کسب و کاری برنده است که مخاطب بیشتری را برای استفاده از خدمات خود مجاب کند.

  از جمله مزایای تبلیغات می‌توان به افزایش حجم فروش، تولید انبوه، سود خالص بیشتر، انتقال اطلاعات بیشتر از محصول به مشتری و سرعت در شناساندن محصول یا خدمات به مخاطب اشاره کرد. اما از معایب تبلیغات می‌تواند افزایش قیمت محصولی که بیشتر تبلیغ شده است برای مشتری باشد. از طرفی شرکت‌ها با تبلیغات زیاد و ایجاد حس نیاز در مشتری موجب هدر رفتن منابع ملی باارزش می‌شوند و مردم به سوی خرید محصولات غیر ضروری پیش می‌روند و این افراط در تبلیغ موجب ترویج مادی‌گرایی خواهد شد. از سوی دیگر برخی از تبلیغات به شکلی اغراق شده مطرح می‌شوند و حقیقت کمی دارند و تنها روی جذابیت برای جلب مشتری تمرکز می‌کنند.

  چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

  توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

  برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  کسب درامد از تبلیغات

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  کسب درآمد از تبلیغات کلیکی، یکی از بهترین روش‌های درآمدزایی در فضای وب است. شبکه تبلیغات مدیااد امکان کسب درآمد از سایت را برای صاحبان وبسایت‌ها فراهم کرده است.

  پلتفرم مدیااد بر اساس هوش مصنوعی و الگوریتم‌های یادگیری ماشین عمل می‌کند؛ تبلیغات هدفمند مدیااد در درست‌ترین زمان و مناسب‌ترین رسانه به مخاطب هدف نمایش داده می‌شود. این موضوع باعث کسب درآمد حداکثری هر رسانه می‌شود.

  صداقت و شفافیت، اساس همکاری مدیااد با صاحبان وبسایت‌های ایرانی است. پلتفرم مدیااد و پنل ناشران مدیااد به گونه‌ای طراحی شده که هر یک از ناشران ما می‌توانند فرایند درآمدزایی وبسایتشان را با جزئیات مشاهده کنند.

  مدیااد با نمایش تبلیغات باکیفیت و متناسب با فضای محتوایی و ظاهری وبسایت شما، تجربه کاربری مناسبی برای هر وبسایت ایجاد می‌کند. نمایش تبلیغات بر اساس قوانین مدیااد، هیچ آسیبی به تجربه کاربری وبسایت‌ها وارد نمی‌کند.

  پنل مدیااد به گونه‌ای طراحی شده که ناشران مدیااد می‌توانند آمار و رفتار کاربران وبسایتشان را به تفکیک جزئیاتی نظیر اپراتور، مرورگر، دستگاه یا سیستم عامل دستگاه مشاهده کنند و شناخت بهتری نسبت به کاربران خود پیدا کنند. کسب درامد از تبلیغات

  ناشران مدیااد از طریق پنل مدیااد می‌توانند جزئیات درآمدزایی وبسایتشان در بازه‌های زمانی مختلف را مشاهده و بررسی کنند. همچنین کارشناسان ما در بخش توسعه ناشرین، می‌توانند در راستای افزایش درآمد کلیکی به هر رسانه کمک کنند.

  ناشران می‌توانند به سادگی از طریق پنل مدیااد بر محتواهای تبلیغاتی که در وبسایتشان نمایش داده می‌شود، نظارت کامل داشته باشند و محتواها را تایید یا عدم تایید کنند.

  مدیااد، یک شبکه تبلیغات آنلاین ایرانی است که به صاحبان کسب‌وکارها و برندها کمک می‌کند تا تبلیغات خود را در فضای برترین و پرمخاطب‌ترین وبسایت‌های ایرانی به مخاطبان هدفشان نمایش دهند و همچنین، به صاحبان وبسایت‌های ایرانی کمک می‌کند تا به درآمدزایی قابل توجهی از طریق نمایش تبلیغ برسند.

  با نمایش بهترین تبلیغات از هزاران کمپین فعال ادیوری و ادموب و بهره‌گیری از الگوریتم‌های هوشمند بهینه سازی، بیشترین درآمد از نمایش تبلیغات در اپلیکیشن خود را تجربه کنید!

  ادیوری درآمد اپلیکیشن شما را بیشتر از همیشه خواهد کرد!

  با وجود هزاران کمپین تبلیغاتی، الگوریتم‌های بهینه‌سازی بی‌نظیر و نمایش هوشمند و هدفمند تبلیغات، شما بیشترین درآمد را از اپلیکیشن‌ خود کسب خواهید کرد. ادیوری هر تبلیغ را به بهترین مخاطبش نمایش می‌دهد و به این ترتیب بازدهی تبلیغات برای تبلیغ‌کننده و ناشر حداکثر خواهد شد.

  پیشرفته‌ترین الگوریتم‌ها به منظور نمایش هوشمند تبلیغات

  پشتیبانی از تمام زبان‌ها و تکنولوژی‌های ساخت اپلیکیشن و بازیکسب درامد از تبلیغات

  نمایش تبلیغات در تمامی نشست‌ها با وجود هزاران کمپین فعال داخلی و خارجی ادیوری

  با وجود بیش از هزاران کمپین تبلیغاتی، ادیوری بهترین تبلیغات را با توجه به ویژگی‌های جایگاه نمایش و اپلیکیشن شما انتخاب کرده و درآمدتان را بیش از همیشه خواهد کرد. نمایش هدفمند تبلیغات موجب بهینه‌ شدن نتیجه و افزایش بازده نمایش‌دهنده و تبلیغ‌‌کننده خواهد شد.

  علاوه بر هزاران کمپین فعال موجود در ادیوری، قابلیت نمایش تبلیغات از دیگر پلتفرم‌های تبلیغاتی نظیر ادموب نیز موجب می‌شود کسب درآمد از تبلیغات اپلیکیشن شما، همیشه در بالاترین حالت ممکن خود باشد.

  با استفاده از جزئی‌ترین آمارها از درآمد، بازدید و کلیک به تفکیک جایگاه، پلتفرم و بازه زمانی ارائه شده توسط ادیوری، استفاده از فضاهای تبلیغاتی اپلیکیشن خود را بهینه و درآمدتان را روز به روز افزایش دهید.

  ادیوری انواع تبلیغات همسان، بنری، میان‌صفحه، ویدئوی جایزه‌ای و… را از میان صدها تبلیغ موجود خود برای تمام فضاهای موجود در اپلیکیشن شما فراهم می‌کند، تا مخاطبانتان مناسب‌ترین تبلیغ را مشاهده و درآمد شما حداکثر شود.

  با ادیوری برای خود درآمد دلاری ایجاد کنید!

 • nav در بورس
 • ادیوری به شما کمک می‌کند به پلتفرم‌ تبلیغات گوگل ادموب و کمپین‌های فعال در آن دسترسی داشته باشید و با نمایش تبلیغات این پلتفرم، درآمد دلاری کسب کنید. با توجه به محدودیت‌های ناشی از تحریم‌ها، استفاده از اکانت ادموب کمی سخت شده است اما ادیوری این کار را برای شما ممکن می‌کند.
  از مزایای نمایش تبلیغات ادموب در کنار کسب درآمد بالا، این است که شما می‌توانید تبلیغات را از نظر ظاهری شخصی‌سازی کنید و تبلیغاتی را برای نمایش انتخاب کنید که متناسب با موضوع اپلیکیشن شما هستند. علاوه بر این شما می‌توانید با در نظر گرفتن نوع جایگاه تبلیغاتی خود، از انواع تبلیغات بنری، همسان، جایزه‌دار، ویدئویی و تمام‌صفحه مناسب‌ترین‌ گزینه‌ها را برای اپلیکیشن خود انتخاب کنید و نمایش دهید. کافی است به جمع نمایش‌دهندگان ادیوری بپیوندید و از این مزایا بهره‌مند شوید.

  ادیوری، پلتفرم نمایش تبلیغات در اپلیکیشن‌های موبایل است که با نمایش بهترین تبلیغات از هزاران کمپین فعال و با بهره‌گیری از الگوریتم‌های هوشمند بهینه‌سازی، بیشترین بازدهی از نمایش تبلیغات در اپلیکیشن شما را رقم می‌زند!


  تهران، شهرک غرب، خیابان ایران‌زمین، خیابان گلستان جنوبی، پلاک ۳۵، ساختمان میثاق، طبقه سه

  ۰۲۱-۴۵۱۹۵۰۰۰ داخلی ۶۲۰

  [email protected]

  دریافت دستمزد برای تماشای تبلیغات شبیه کلاهبرداری به نظر می‌رسد. ما در این زمینه تحقیقات زیادی انجام داده‌ایم و این شغل‌های جانبی را آزمایش کرده‌ایم. نتیجه؟ قانونی هستند، اما پروسه به دست آوردن پول به قدر قابل قبول، بسیار کند پیش می‌رود. تا زمانی که انتظارات شما منطقی باشند، این روش، راهی آسان برای به دست آوردن چند دلار اضافی در هر ماه است. در ادامه به ۵ سایت برای کسب درآمد از دیدن تبلیغ می‌پردازیم.

  اما چگونه می‌توانید برای تماشای تبلیغات دستمزد بگیرید و باید انتظار چه میزان دستمزد را داشته باشید؟

  برنامه‌ها و وب سایت‌های زیادی وجود دارند که برای تماشای محتوای آنلاین خود به شما پول می‌دهند. برخی از آنها راه‌های دیگری نیز برای کسب پول ارائه می‌دهند مانند انجام نظرسنجی‌های آنلاین پولی، انجام یک سری از کارها و خرید کوپن‌ها.

  این کار وقت زیادی از شما نمی‌گیرد و می‌توانید برای تماشای تبلیغات در زمان های کوتاهی، مانند وقت ناهار یا هنگام چرت زدن بچه‌ها، دستمزد دریافت کنید. یک ترفند دیگر برای کسب درآمد بیش‌تر این است که فیلم‌های تبلیغاتی را در تلفن یا تبلت خود پخش کنید و به انجام کارهای معمول خود بپردازید. به این ترتیب شما مجبور نیستید ساعت‌های زیادی را پای گوشی خود صرف کنید.کسب درامد از تبلیغات

  میزان درآمد شما بستگی به مدت زمانی دارد که می‌توانید برای این کار صرف کنید، اما منطقی است که از ۵ تا ۲۰ دلار در ماه انتظار دستمزد داشته باشید. درآمد شما بسته به پلتفرمی که استفاده می‌کنید نیز متفاوت است، بنابراین بهتر است که ایده‌های زیر را بررسی کنید.

  برخی از برنامه‌ها و وب سایت‌های موجود در لیست ما حتی دسته‌های پاداشی نیز ارائه می‌دهند که می‌تواند درآمد شما را افزایش دهد. در عین حال که روش‌های پرداخت متفاوت است، ولی بیش‌تر آنها گزینه‌ای را برای دریافت پاداش‌های شما از طریق کارت هدیه یا PayPal ارائه می‌دهند.

  در اینجا پنج روش دریافت درآمد از طریق تماشای تبلیغات آورده شده است.

  اگر به دنبال راهی سریع و آسان برای کسب درآمد از تماشای فیلم‌ها و تبلیغات هستید، InboxDollars را بررسی کنید. با تماشای روزانه انواع ویدئوهای کوتاه می‌توانید پاداش کسب کنید. هر روز ویدئوهای جدید و سایر فرصت‌های پولساز از جمله انجام جستجوهای اینترنتی، تکمیل نظرسنجی‌های آنلاین، بازی کردن و ثبت نام برای پیشنهادات تبلیغاتی را بررسی کنید.

  روش‌های مختلفی برای کسب درآمد با InboxDollars وجود دارد و فقط برای ثبت نام، ۵ دلار دریافت می‌کنید.

  قبل از اینکه بتوانید دستمزد خود را دریافت کنید باید حداقل ۳۰ دلار درآمد داشته باشید. شما دستمزد خود را به صورت نقدی PayPal ،ePayment (کارت هدیه تجاری، ویزا کارت پیش پرداخت یا یک کمک خیریه) یا یک چک از طریق پست دریافت خواهید کرد. رسیدن چک ها بین ۱۰ تا ۱۶ روز کاری طول می‌کشد.

 • فروم فارکس
 • Swagbucks یک سایت پاداش آنلاین رایگان است. برای تماشای فیلم‌های مختلف که برخی کوتاه هستند و برخی طولانی‌تر، امتیاز یا Swagbucks (SB) کسب کنید. دسته بندی‌های ویدئویی شامل سرگرمی، مد، غذا، سلامتی، خانه و باغ، اخبار و سیاست، والدین و ورزش است.

  علاوه بر تماشای فیلم، می‌توانید با پاسخ به نظرسنجی‌ها، استفاده از کوپن‌ها، خرید آنلاین از طریق پورتال کش بک (درصدی از هزینه پرداخت شده مشتری بعد از خرید و پرداخت، مجددا به کیف پول فرد برمی‌گردد.) و یا سایر موارد، SB دریافت کنید. سپس امتیازهای خود را یا از طریق کارت‌های هدیه یا پول نقد PayPal دریافت کنید.

  شما می‌توانید از 160 SB برای دریافت کارت هدیه ۱ دلاری آمازون استفاده کنید و اگر پول نقد را ترجیح می‌دهید، آستانه پرداخت PayPal تقریبا ۵ دلار یا ۵۰۰ امتیاز است.

  این روش یکی از رایج‌ترین راه‌ها برای دریافت کش بک از خرید مواد غذایی و سایر آیتم‌ها است، Ibotta ممکن است از شما بخواهد تبلیغاتی را مشاهده کنید تا بتوانید تخفیف خود را دریافت کنید. حال اگر این کار را انجام دهید، ممکن است بتوانید هنگام اسکن رسید خود، تا ۱ دلار (یا حتی بیش‌تر) برای آن کالا تخفیف بگیرید.

  این یک راه سریع و ساده برای بازگرداندن پول اضافی از خریدهای خود است، زیرا این تبلیغات اغلب کمتر از ۳۰ ثانیه طول می‌کشند و فراموش نکنید که اگر در حال حاضر از Ibotta استفاده نمی‌کنید، می‌توانید با ایجاد حساب و استفاده از پیشنهادات تعیین شده ظرف ۳۰ روز پس از ثبت نام، تا ۲۰ دلار پاداش دریافت کنید.

  به گزارش سایت خود، iRazoo تاکنون بیش از ۵۵ میلیون دلار پاداش نقدی به کاربران خود پرداخت کرده است. عضویت آن رایگان است و سپس برای تماشای تبلیغات و فیلم‌ها بر روی تلفن خود پول دریافت خواهید کرد.

  همچنین می‌توانید نظر خود را درباره جدیدترین تبلیغات یا تریلر فیلم‌ها به اشتراک بگذارید، فیلم‌های کوتاه، تریلرهای برنامه، آموزش آشپزی و موارد دیگر را مشاهده کنید. بیش از ۵۰ کانال محتوا دارد و فهرست برنامه‌های آن به صورت روزانه به روز می‌شوند.

  برای هر فعالیتی که در iRazoo انجام می‌دهید امتیاز کسب خواهید کرد. علاوه بر تماشای فیلم و تبلیغات، می‌توانید برای وارد کردن کدهای تبلیغاتی، خواندن ایمیل‌ها و تکمیل سایر پیشنهادات امتیاز کسب کنید. هنگامی که ۳۰۰۰ امتیاز iRazoo کسب می‌کنید، می‌توانید آنها را به صورت کارت‌های هدیه از طریق خرده فروشانی مانند تئاترهای آمازون یا AMC نقد کنید یا از طریق PayPal پول نقد را انتخاب کنید.

  Nielsen بیشتر به عنوان سیستمی که برای رتبه بندی برنامه‌های تلویزیونی مورد استفاده قرار می‌گیرد، معروف است. این شرکت تعداد افرادی را که برنامه‌های تلویزیونی را تماشا می‌کنند اندازه گیری می‌کند و داده‌هایی را جمع آوری می‌کند و سپس این داده‌ها را به تلویزیون و شبکه‌های کابلی، تبلیغ کنندگان و رسانه‌ها می‌فروشد.

  هر خانواده آمریکایی دارای تلویزیون می‌تواند به عنوان خانواده Nielsen انتخاب شود. شرکت در این برنامه فقط با دعوت نامه ممکن است، بنابراین نمی‌توانید برای عضویت ثبت نام کنید. اما بهتر است برای دریافت دعوت نامه همیشه حواستان به صندوق پستی خود باشد.

  اگر دعوت نامه‌ای دریافت کنید و آن را  قبول کنید، به دلیل عضویت در این برنامه، پاداش دریافت خواهید کرد. البته که مقدار زیادی نیست. معمولاً حدود ۲۰۰ دلار در سال اما همچنان راهی برای دریافت پاداش از تماشای تلویزیون حساب می‌شود.

  تماشای تبلیغات جایگزینی برای کار تمام وقت شما نیست حتی به یک شغل تمام وقت نزدیک هم نیست اما به هرحال راهی برای کسب درآمد آنلاین برای پرداخت هزینه‌های سطحی است.

  برای طولانی مدت، قطعا راه‌های بهتری برای استفاده از زمان شما وجود خواهد داشت. یک مهارت جدید بیاموزید، یکی از برنامه‌های پردرآمدتر را امتحان کنید، ساعات بیش‌تری را در شغل اصلی خود کار کنید و غیره. از این طریق پول بیش‌تری به دست خواهید آورد و احتمالاً احساس رضایت بیش‌تری نیز خواهید داشت.

  با این اوصاف، هیچ اشکالی ندارد که چند دقیقه‌ای از وقفه‌هایی زمانی که در کارتان وجود دارد را صرف این کار کنید. هر مقدار کمی که جمع شود باز هم خوب است!

  حال که با ۵ برنامه برای کسب درآمد از دیدن تبلیغ آشنا شدید می‌توانید از خدمات نقد درآمد ارزی سایت اول پرداخت استفاده کنید.

  نقدر درآمد ارزی

  دروغ و راستش پای خودش. اما ادعا میکنه. برا هر دقیقه شش دهم دلار میده و ۲۰۰ دلار شد بردار. البته شرط دومش مشکله. اینکه ۳۰ نفر باید دعوت کنی.

  https://de-video.xyz/5984973416032764/

  این سایت ادعل میکنه با دیدن هر دقیقه تبلیغ یک دلار میده. و وقتی 20 شد اجازه برداشت داری.اما شرط سحت ترش اینه که 30 نفر رو وارد کرده باشیبا لینکش. خو دانید.

  https://de-video.xyz/5984973416032764/

  نام من، ایمیل، و وب سایت را در این مرورگر برای دفعه بعد که نظر میدهم ذخیره کنم.

  اگر یک صفحه اینستاگرام دارید و به فکر کسب درآمد از طریق آن هستید، دیدوگرام می‌تواند همراه خوبی برای شما باشد. شما می‌توانید از طریق ما برای پیج اینستاگرام خود تبلیغات جذب کنید و سود خوبی از این طریق داشته باشید. البته به شرط آنکه صفحه اینستاگرام شما کیفیت داشته باشد و فالوورهای آن واقعی باشند.

  شما در همکاری خود با دیدوگرام، همواره فرصت رشد و بیشتر شدن درآمد را خواهید داشت. هر چقدر شما کیفیت بیشتری در کار خود داشته باشید، ما هم بیشتر شما را به مشتری های خود پیشنهاد خواهیم داد و طبیعتاً تبلیغات شما بیشتر می‌شود. در ادامه روش های مختلف همکاری با دیدوگرام را خواهید خواند.

  021-41897111

  کافی است در دیدوگرام ثبت نام کنید و پیج اینستاگرام خود را در لیست پیج های ما قرار دهید تا مشتریان ما بتوانند تبلیغ خود را در آن منتشر کنند. اگر پیج شما کیفیت خوبی داشته باشد و قیمت مناسبی پیشنهاد دهید، مطمئناً همیشه تبلیغاتی به سمت شما خواهد آمد.

  در صورتی که مطالب صفحه شما زیاد دیده می‌شود، ما می‌توانیم در تبلیغات ویدئویی / بازدیدی اینستاگرام با هم همکاری داشته باشیم. در این روش، ما یک ویدئو تبلیغاتی را برای انتشار در اختیار شما می‌گذاریم و بسته به تعداد بازدیدی که برای آن بدست آورید، به شما هزینه پرداخت می‌کنیم.
  کسب درامد از تبلیغات

  و پیج اینستاگرام خود را در سیستم ما ثبت نمایید.

  جواب این سوال، کاملاً بستگی به خود شما دارد. ما همیشه تبلیغاتی برای انتشار در پیج شما خواهیم داشت. تبلیغات برندهای کوچک و بزرگ بسیاری که از ما انتظار بازدهی دارند. بنابراین هر چقدر کیفیت پیج شما بیشتر باشد و اعتماد ما بیشتر به شما جلب شود، تبلیغات بیشتری در پیج شما منتشر خواهیم کرد. این موضوع می‌تواند تا جایی پیش برود که حتی ما پیج شما را مستقیماً به مشتریان خود پیشنهاد بدهیم.
  این نکته را نیز فراموش نکنید که هر چقدر بیشتر روی صفحه اینستاگرام خود کار کنید، رشد آن نیز بیشتر خواهد بود و می‌توانید به روش‌های بیشتری از دیدوگرام کسب درآمد کنید

  ما دوست داریم روابطی بر پایۀ منفعت سه جانبه (تبلیغ دهنده، تبلیغ گیرنده و دیدوگرام) شکل دهیم. بنابراین از شما انتظار داریم در عین شفافیت و صداقت با ما همکاری داشته باشید و به حفظ کیفیت سیستم دیدوگرام به عنوان منبع درآمد خودتان اهمیّت بدهید.
  طبیعتاً چنین رویکردی باعث رضایت بیشتر مشتری، افزایش کیفیت خدمات دیدوگرام و مهمتر از همه‌چیز، سود بیشتر شما می‌شود. پس ما آن را به شدت تشویق می‌کنیم و همکاری خود را با شما افزایش خواهیم داد. تا جایی که پیج شما را مستقیماً به مشتریان خود پیشنهاد بدهیم.

  مهمترین مساله برای ما، کیفیت تبلیغات است. بنابراین اولین شرط ما برای همکاری، با کیفیت بودن صفحه اینستاگرام شماست. یعنی ممبرهای پیج اینستاگرام شما واقعی و فعال باشند و محتوایی که در صفحه شما منتشر می‌شود، با کیفیت، مفید و جذاب محسوب شود.
  مساله دیگر، عدم تخلف است. تخلف می‌تواند شکل های مختلف داشته باشد. برای مثال، صاحب یک پیج اینستاگرام می‌تواند با خرید فالوور، پیج خود را معتبر و بزرگ جلوه دهد.
  ساده اگر بخواهیم بگوییم، هر گونه تلاش برای افزایش درآمد پیج با دور زدن سیستم دیدوگرام و بدون ایجاد سودآوری بیشتر برای تبلیغ دهنده، یک تخلف محسوب می‌شود. فراموش نکنید که تبلیغ دهنده برای حضور در پیج شما هزینه کرده است و شما در قبال سودی که دریافت می‌کنید، مسئولیتی نسبت به او دارید.

  ما در روش های تبلیغاتی مختلف خود، همواره سعی در آن داریم که صفحه های با کیفیت و افراد قابل اعتماد را شناسایی کنیم و برای کسب درآمد بیشتر با آنها همراه شویم. برای مثال، در تبلیغات ساعتی، اگر پیج شما از کیفیت خوبی برخوردار باشد و بتوانیم یک تعامل خوب را با شما شکل بدهیم، ایسنتاگرام شما را به عنوان پیشنهاد دیدوگرام مطرح خواهیم کرد.

  ما برای حفظ کیفیت سیستم خود، با هر گونه تخلف به شدت برخورد خواهیم کرد. با مشاهده اولین تخلف، هزینه تبلیغ به تبلیغ دهنده بازگشت و به پیج متخلف هشداری داده می‌شود. ما امیدواریم که این هشدار باعث تغییر رویکرد صاحب صفحه مذکور شود. با اینحال اگر قرار بر تکرار مجدد تخلف باشد، صفحه اینستاگرام مورد نظر را به طور کامل مسدود خواهیم کرد.

 • آموزش پرایس اکشن
 • برای شروع، تنها کاری که باید انجام دهید، ثبت نام در پنل دیدوگرام و ثبت پیج اینستاگرام خود به همراه روش مورد نظرتان برای همکاری است. سپس باید منتظر بمانید تا کارشناسان ما پیج شما را بررسی و آن را تائید کنند. پس از آن می‌توانید اقدام به انتشار تبلیغات مشتریان دیدوگرام در پیج اینستاگرام خود و کسب درآمد از این طریق بکنید.

  نحوه گرفتن تبلیغ از دیدوگرام، به 2 روش است. در تبلیغات ساعتی، این تبلیغ دهنده است که باید پیج شما را انتخاب بکند و به محض اینکه کسی درخواست تبلیغ دادن در صفحه شما را داشت، از این موضوع مطلع خواهید شد.
  در تبلیغات بازدیدی نیز، کارشناسان دیدوگرام به صورت مستقیم با شما در ارتباط هستند و تبلیغات را برای انتشار در اختیار شما قرار خواهند داد. یعنی هماهنگی ها به صورت دستی انجام می‌شود

  همین الان با تیم ما تماس بگیرید

  دیدوگرام با هدف ایجاد راهی جدید برای مدیریت تبلیغات در شبکه های اجتماعی شروع به کار کرده است

  کسب درامد از تبلیغات
  کسب درامد از تبلیغات

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *