کساوه


کساوه
کساوه

آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

یادداشتی درج نکردید

در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

#کساوه تو محدوده 6450 جمع میشه درسته که چندین ماه قفل صف فروشه اما همیشه سود خوبی داده گزارش خوبی تو خرداد ماه داده به ازای هرسهم 6324ریال سود سازی کرده شرکت فعالی هست از این سهم غصه ای نداریم

کساوه

#کساوه کثیف ترین سهم و مدیرعامل

#کساوه خجالت هم خوب چیزیه زشته بخدا مردم آزاری نکنید آقای مسئول خجالت بکشید

#کساوه سهم مسخره ای خریدیم به خدا ! جالبه 5 ماهه توی صف فروش قفله و الانم که هم بازار و هم گروه کاشی و سرامیک سبز این هنوز قرمز و قفل صف فروش

#کساوه آقا من شوکه شدم دقایقز قبل ۵۶۰ عدد خریداری شد من گرخیدم

#کساوه آقای مدیر عامل 4 ماهه سهمت تو صف فروش قفل شده ، خبر داری ؟ یا نشستی زیر باد کولر ؟ سرمایه مردم بلوک کردی تو این سهم چرت و پرتت . یعنی بلد نیستی با این حقوقی های گردن کلفتت هماهنگ کنی سهمو حمایت کنی ؟ کلا 30 میلیارد پول میخواد صف رو جمع کنی … مردم چه گناهی دارن سهم شرکت تو رو خریدن !!!

#کساوه حقوقی های این سهم و خود مدیر عامل شرکت خجالت نمیکشه از این وضعی که هر روز صف فروشه ؟؟؟؟ یعنی یکم غیرت نداری نسبت به شرکتت ؟؟؟؟

 • دارایکم
 • #کساوه زنگ زدم شرکت میگه درست میشه اخه حمال کو پس

  #کساوه سود منو سر ساعت ریخت به حسابی که معرفی کرده بودم عجالتا اون اردر ۵ تایی رو ور داری ممنون میشیم آقای چماز

  #کساوه دوستانی که تا دوازدهم مهر 1399 سهام دار بودند بهشون سود تعلق میگیره

  آیا از مسدود کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را مسدود کنید توئیت‌های شخص به شما نشان داده نمی‌شود. صفحه شخصی کاربر نیز قابل مشاهده نیست.

  همچنین در وضعیت مسدود صفحه شخصی شما به کاربر مسدودی نشان داده نمی‌شود و امکان ارسال پیام خصوصی وجود ندارد. یعنی ارتباط شما با آن کاربر بطور کامل قطع می‌شود.

  آیا از بی صدا کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را بی صدا کنید توئیت‌های آن شخص را در صفحه توئیت‌ها و صفحات نماد در لحظه نمی‌بینید.

  همچنین اطلاعیه فعالیت آن شخص برای شما ارسال نمی‌شود ولی همچنان صفحه شخصی کاربر قابل مشاهده است.

  تلگرام

  واتس اپ

  توییتر

  لینکدین

  تولید و فروش انواع کاشی دیوار ،گرانیت ،چینی بهداشتی،کاشی کاشیه(پخت سوم)

  رضا عزیزیان

  شهر صنعتی کاوه خیابان نهم

  02126409500

  02122262612

  میرداماد بین میدان مادر و شریعتی پ 21

  میرداماد بین میدان مادر و شریعتی پ 21

  www.sinatile.ir

  [email protected]

  موسسه حسابرسی مفید راهبر

  529550

  12/30

  امین کامرانی

  10101178687

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید.

  کساوه

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.


  {{{text-format body}}}


  {{{text-format body}}}


  {{{text-format body}}}


  {{{text-format body}}}

  شرکت صنایع کاشی و سرامیک سینا در سال 1367 به نام شرکت کاشی ساوه تأسیس شده و مورخ 13/ 11/1367 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسـید . شرکت در تـاریخ 17/11/1371 در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است. به موجب صورتجلسه مجمع عمومی فوقالعاده مورخ 11/16/1377 نام شرکت به شرکت صنایع کاشی و سرامیک ساوه و متعاقباً به استناد صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 24/ 11/1379 به شـرکت صـنایع کاشی و سرامیک سینا تغییر یافته است. در حال حاضر, شرکت صنایع کاشی و سرامیک سینا جزو شرکت های فرعی شرکت گسـترش پایـا صنعت سینا است و شرکت نهائی گروه, بنیاد مستضعفان می باشد. مرکز اصلی شرکت در تهران و محل فعالیت اصلی آن در شهرستان ساوه واقع می باشد.

  کاشی و سرامیک نقش مهمی در صنعت ساختمان در همه کشورها دارد. طی پنج سال گذشته ایران در میان ده کشور برتر تولید کننده کاشی و سرامیک در جهان بوده که در سال ۲۰۱۶ رتبه هشتم، در سال ۲۰۱۷ رتبه هفتم و در سال ۲۰۱۸ رتبه هشتم جهان را داشته است. گروه و شرکت صنایع کاشی و سرامیک سینا (سهامی عام) در زمینه تولید انواع کاشی و سرامیک فعالیت می نماید که در بورس اوراق بهادار در صنعت کاشی و سرامیک» طبقه بندی شده است.

  این مجموعه با بهره گیری از منابع انسانی خبره و با وجود برندهای تجاری معتبر، سبد نسبتا کامل محصولات، توانایی تولید محصول با کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی، سابقه صادراتی و شبکه فروش گسترده یکی از شرکتهای معتبر این صنعت در کشور می باشد؛ به طوری که طبق آخرین آمار، ۲ درصد از مقدار تولید کشور، ۳ درصد از سهم بازار صادرات و ۱٫۷ درصد از سهم بازار داخلی را در اختیار دارد.

  موضوع فعالیت گروه صنایع کاشی و سرامیک سینا و شرکت اصلی طبق ماده ۲ اساسنامه عبارت است از :

  موضوعات اصلی: ساخت چینی آلات، کاشی، سرامیک، سایر مصالح ساختمانی مشابه و همچنین انواع فرآوردههای نسوز، توزیع، فروش و صدور تولیدات شرکت، تاسیس، تجهیز و راه اندازی کارخانجاتی که به منظور ادامه و گسترش فعالیت شرکت ضروری تشخیص داده شود، تهیه مواد اولیه، ماشین آلات و تجهیزاتی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم برای راه اندازی و بهره برداری از کارخانجات، عرضه و فروش تولیدات شرکت ضروری است.

  کساوه

  موضوعات فرعی: مبادرت به هرگونه فعالیتی که به طور مستقیم یا غیرمستقیم برای انجام مقاصد بالا، لازم یا مفید می باشد. انجام هرگونه فعالیت تولیدی، فنی و بازرگانی مربوط به شرکت و همچنین سرمایه گذاری و مشارکت در سایر شرکتها و خرید و فروش سهام آنها که با موضوع فعالیت شرکت ارتباط داشته باشد.

  شرکت درحال حاضر دو طرح توسعه ای را دنبال میکند، اولین طرح شرکت تولید محصولات لعاب پولیش برای تکمیل سبد محصولات خودش است که انتظار میرود تا آذر ماه 1399 به بهره برداری برسد. علاوه بر این شرکت در حال ساخت کارخانه تولید محصولات پرسلانی بزرگ است که علاوه بر تکمیل سبد محصولات شرکت و افزایش بازار هدف، میتواند عملیات و درآمد شرکت را افزایش دهد. بهره برداری از این کارخانه مهر 1401 خواهد بود.

  شرکت مالک 53.5% از شرکت کاشی پارس درصورتی که شرکت بخواهد شرکت زیرمجموعه اش را وارد بازار بورس کند، میتواند اثرات مثبتی روی صورت مالی شرکت داشته باشد. سرمایه گذاری شرکت در کاشی پارس، درآمد 7 میلیاردی در سال

  رکود ساخت وساز، چالش های موجود در ارتباط با صادرات، عوامل سیاسی و اقتصادی داخلی و منطقه، نوسانات نرخ ارز، نرخ تورم، کاهش نقدینگی، نرخ تسهیلات بانکی، عدم انطباق بازار مصرف داخلی با ظرفیت تولیدی موجود در کشور، رقابت تولیدکنندگان از طریق عدم افزایش نرخ فروش (و بعضأ کاهش آن)، افزایش بی رویه هزینه های حمل ونقل اثر مهمی بر صنعت کاشی و سرامیک داشته است. رکود حاکم بر صنعت ساخت وساز از عوامل عدم رونق اقتصادی در بازار صنعت کاشی و سرامیک و کاهش تقاضا در بازارهای هدف در سال ۱۳۹۸ بوده است. اضافه بر موارد فوق، شیوع ویروس کرونا و به تبع آن کاهش فعالیت های تولیدی و اقتصادی ناشی از محدودیت های ایجاد قرنطینه در کشور و کشورهای هدف صادراتی از جمله عوامل مؤثر بر فعالیتهای تولید و فروش شرکت خواهد بود که با توجه به ادامه روند بیماری طی چند ماه گذشته، پیش بینی اتمام وضعیت فوق در حال حاضر میسر نمی باشد. این شرکت نیز تحت تأثیر موارد مطرح شده فوق بوده؛ ليكن با مشارکت، توان و تجربه مدیریت و کارکنان پرتلاش و همچنین اتخاذ استراتژیهای مناسب در رابطه با حوزه کسب و کار توانسته است با استفاده از حداکثر ظرفیت تولیدی قابل دسترس، کسب و کار خود را در وضعیت مناسب حفظ نماید.

  در سال مالی 1398 و 1397 شرکت 60% از کل درآمد خود را از طریق صادرات بدست آورده است. این نکته شنان میدهد نوسانات ارز میتواند تاثیرات به سزایی روی درآمد شرکت داشته باشد. علاوه بر این مواد اولیه شرکت، بخشی از لعاب و رنگ مورد نیاز خود را وارد میکند این مساله هم میتواند باعث افزایش بهای تولید محصولات و عملیات شرکت را تحت تاثیر قرار دهد.

  اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم.
  من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

 • پکرمان
 • برای دریافت پیشنهادات شگفت انگیز و تخفیف ها شماره موبایل خود را وارد کنید

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای تیم آموزشی علیرضا محرابی محفوظ می باشد.

  پول داغ كساوه

  نمودارهاي بيشتر نماد

  نمودار بازیگر
  نمودار پیشرفته

  تابلوی نماد

  نمودارهای بیشتر این نماد

   کانال تلگرام بورس

  شرکت کاشی و سرامیک سینا نماد: کساوه

  کلیات

  شرکت کاشی و سرامیک سینا(سهامی عام) در نیمه دوم سال 1374 با ظرفیت اسمی 4.000.000 متر مربع کاشی دو پخت دیوار افتتاح و بهره برداری گردید.

  این شرکت با هدف برآورده نمودن نیاز مشتریان و تهیه سبد کاملی از محصولات با اجرای چندین طرح توسعه در زمینه تولید کاشی های پرسلانی ، کف و نیز کاشی های تزئینی و دکوراتیو با تنوع چشمگیری از ابعاد توانست تولید خود را تا 8.500.000 مترمربع افزایش دهد.

  کساوه

  سینا کاشی با بکارگیری پیشرفته ترین و بروز ترین ماشین آلات و تجهیزات صنعت سرامیک امکان تولید محصولات لوکس را با کیفیت عالی فراهم نموده است.

  استفاده از مواد اولیه مرغوب داخلی و خارجی ، بهره گیری از چندین آزمایشگاه پیشرفته در زمینه کاشی و سرامیک ، طراحی محصولات جدید ، تحقیق و توسعه و نیز حضور و تلاش فراوان کارشناسان مجرب و متخصص صنعت سرامیک سینا کاشی را بعنوان تولید کننده برتر داخلی و صادراتی معرفی نموده است.

  تعداد سهام و حجم مبنا

  شرکت کاشی و سرامیک سینا دارای 529 میلیون و 550 هزار سهم است و حجم مبنا آن 601 هزار و 106 سهم می باشد.

  سهامداران عمده کساوه

  خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام برای سال (دوره) مالی منتهی به 29/12/1398 شرکت صنايع کاشي و سراميک سينا – نماد: کساوه

 • خاور
 • مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت براساس اطلاعیه منتشره در سامانه کدال در تاریخ 30/06/1399 در خصوص اعلام تنفس مجمع عمومی عادی سالیانه راُس ساعت 15:00 روز شنبه مورخ 12/07/1399 درمحل  تهران – کيلومتر 3 مخصوص کرج – روبروي نيروي هوايي سپاه پاسداران – پلاک 61 برگزار گردید.

  تصمیمات مجمع : صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به  29/12/1398 و گزارش فعالیت هیئت مدیره مورد بررسی و تصویب مجمع قرارگرفت .

  آگهی ثبت افزایش سرمایه:

  بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 27/12/1394  افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ 350,000 میلیون ریال به‌مبلغ 529,550 میلیون ریال ( از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ 179550 میلیون ریال ) در تاریخ 04/11/1395 در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

  نشانی : شهر صنعتی کاوه خیابان نهم

  شماره تلفن : 02126409500

  نشانی دفتر : میرداماد بین میدان مادر و شریعتی پ 21

  وب سایت : www.sinatile.ir

  شرکت های هم گروه

  نام نماد

  نام نماد

  نام نماد

  نام نماد

  كلوند

  گلسار

  كچيني

  كپارس

  كسعدي

  سراميك البرز

  كآرا

  كساوه

  كترام

  كنگار

  كاصفا

  كهرام

  كحافظ

  كاشي كاشمر

  كنيلو

  كصدف

  کساوه

   

  کساوه
  کساوه

  خرید شامپو تریاک دکتر اسکین
  خرید شامپو تریاک


  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.