کارگزاری کارآفرین

کارگزاری کارآفرین
کارگزاری کارآفرینجهت آزادسازی سهام عدالت و بررسی اطلاعات می توانید از طریق این لینک اقدام نمایید

تحولی بزرگ در خرید و فروش سهام که دسترسی آسان و سریع را برای سرمایه‌گذاران بورس به ارمغان آورده است.

در روش اينترنتـی مشتری پس از دريافت نام کاربری و رمز عبور به سايت اينترنتی کارگزار مراجعه می کند و سفارش خود را در سامانه معاملات کارگزاری ثبت می کند.

ایجاد بازاری منسجم، سازمان یافته و قانونمند برای تسهیل داد و ستد نقدی و آتی کالا، در بورس کالا از مهم ترین اهداف ماست.

کارگزاری کارآفرین

تحولی بزرگ در خرید و فروش سهام که دسترسی آسان و سریع را برای سرمایه‌گذاران بورس به ارمغان آورده است.

سرمایه گذاران با هر درجه ی ریسک پذیری به راحتی و مطمئن می توانند در انواع صندوق های ما سرمایه گذاری نماید.

برای استفاده ازخدمات کارگزاری وفعالیت دربورس ازطریق ثبت نام غیرحضوری اطلاعات خود را در سامانه بارگذاری نموده و با مراجعه به کارگزاری ضمن احراز هویت ، خدمات مطلوب خودرا دریافت نمایید.

کارگزاری کارآفرین امکانی را برای مشتریان خود فراهم نموده تا به راحتی هر فرد به میزان دارایی و ثروت خود در بورس سرمایه گذاری کند.

بازار متشکل و منسجمی است که تعداد زیادي از عرضه کنندگان، کالاي خود را عرضه و کالا پس از بررسی، به خریداران عرضه میشود.

صندوق های سرمایه گذاری با بیشترین بازدهی و تنوع برای سرمایه گذاران مختلف، یکی دیگر از خدمات کارگزاری ما به مشتریان می باشد.

 • اهرم معاملاتی
 • با سامانه معاملات اینترنتی در کلیه ساعات شبانه روز درخواست های خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما سفارشات شما را انجام دهند

  به روزترین اخبار بازار بورس و سرمایه ایران و جهان و مقالات آموزشی و تحلیل ها در زمینه ی بورس را با کارگزاری بانک کارآفرین دنبال کنید.

  گروه تحلیل کارگزاری ما با بهره گیری از دانش و تخصص تحلیلگران خود، گزارش های تحلیلی در زمینه سرمایه گذاری در بورس ارائه می دهد.

  سامانه مرکز تماس کارگزاری ما سرویس جدیدی از خدمات کارگزاری جهت سهولت در مدیریت سفارشات غیرحضوری می باشد.

  تحلیل تکنیکال وتوصا

  تحلیل تکنیکال بانک صادرات

  تحلیل تکنیکال نماد فجر

  صندوق سرمایه گذاری مشترک

  1390-۱۴۰۰ © هلدینگ الماس داده (دانش بنیان)

  

  در دنیای مدرن امروز که زمان از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد ، کارگزاری بانک کارآفرین تلاش نموده است تا با برخورداری از برترین بسترهای شبکه اینترنتی به سرمایه گذاران جهت بهره برداری بیشتر از زمان و همچنین کمترین اتلاف هزینه مالی و انسانی از طریق سامانه معاملات آنلاین کمک نماید تا به این هدف خود در بازار سرمایه دست یابند. در این نوع معاملات مشتریان در هر نقطه جغرافیایی که باشند از طریق بسترهایی که کارگزاری در اختیار آنها قرارداده است مستقیما” به هسته مرکزی معاملات متصل شده و شخصا” اقدام به خرید و فروش و رقابت در معاملات می پردازند .

  سامانه معاملات بر خط کارگزاری بانک کارآفرین علاوه برامکان معامله امکانات دیگری را هم برای مشتریان خود فراهم کرده است.

  در خواست پرداخت مانده حساب مشتری به سامانه معاملات آنلاین کارگزاری به صورت الکترونیک، مشاهده صورت دارایی و مانده اوراق بر اساس آمار روزانه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه استفاده از همراه تریدر جهت دسترسی به سامانه معاملات از طریق تلفن همراه و تبلت

  خرید و فروش به صورت آنلاین یعنی مشتری مستقیما به هسته معاملات متصل شده و درخواست خرید و یا فروش خود را در سیستم اجرا می کند .

  کارگزاری کارآفرین

  1. مراجعه متقاضی به کارگزاری و ارائه درخواست جهت دسترسی به سامانه معاملات برخط

  2. ارائه اصل مدارک شناسایی ( شناسنامه و کارت ملی ) و مدرک تحصیلی (حداقل دیپلم ) و احراز هویت مشتری توسط واحد پذیرش

  3. پر کردن فرم اطلاعات پایه مشتریان

  4. دریافت فرم معاملات بر خط شامل قرارداد . تعهد نامه و آزمون

  5. درصورت قبولی در آزمون ( حداقل 5نمره از 10) امضا قرارداد و تعهدنامه استفاده از معاملات برخط

  پس از طی مراحل فوق امکان دسترسی مشتری به سیستم معاملات آنلاین توسط مدیر معاملات برخط کارگزاری ایجاد می شود.

 • ثپردیس
 • محدوديتهاي موضوع ماده 10 ” دستورالعمل اجرايي معاملات بر خط اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ايران ” محدوديت در نوع سفارشات : سفارشات مجاز براي مشتريان بر خط، از لحاظ قيمتي سفارش Limit از لحاظ زماني بدون محدوديت (شامل Day ،Date و … , Open) ميباشد.

  در حال حاضر محدوديتي جهت حجم سفارش علاوه بر محدوديت هاي عادي هسته معاملات وجود ندارد. محدوديت در زمان معاملات:

  الف – ساعت ورود سفارش از 30:8 لغايت 00:12 ميباشد.

  ب – مشتريان معاملات بر خط در زمان حراج نمادهاي بازگشايي شده امكان ورود سفارش ندارند.

  ج-مشتريان معاملات بر خط در 10 دقيقه پاياني دوره پيش گشايش (50:8 الي 00:9 ) امكان حذف سفارشات را ندارند

  د-مشتريان معاملات بر خط در 5 دقيقه پاياني معاملات (55:11الي 00:12) امكان ورود سفارشات Day را ندارند.

  الف – درصد تفاوت مجاز قيمت سفارش با دامنه مظنه بازار: قيمت سفارش خريد حداكثر يك درصد بيشتر از بهترين مظنه خريد بازار قيمت سفارش فروش حداكثر يك درصد كمتر از بهترين مظنه فروش بازار در صورتي كه سفارش خريد يا فروش در محدوده نوسان قيمت روزانه، در زمان ورود سفارش مشتري وجود نداشته باشد، محدوديت مذكور اعمال نمي شود.

  ب- درصد تفاوت مجاز قيمت سفارش با آخرين قيمت معامله: درصورتي كه حجم سفارش وارده كوچكتر يا مساوي 1000 سهم يا حق تقدم خريد سهم باشد، تفاوت قيمت سفارش خريد يا فروش با آخرين قيمت معامله حداكثر يك درصد می تواند باشد. اين محدوديت بين ساعت 9:00 الي 12:30 . ميگردد اعمال در صورتی كه معامله ای در روز جاری انجام نشده باشد، مبنای قيمت آخرين معامله، قيمت پايانی روز قبل است.

  منظور شخص حقيقی يا نماينده شخص حقوقي متقاضی خدمات دسترسي برخط بازار مي باشد كه داراي حداقل 18 سال تمام و مدرك تحصيلي ديپلم متوسطه بوده و به تشخيص عضو تجربه لازم را براي انجام معاملات دارا باشد .

  شرايطي است كه داوطلب پس از احراز آن طبق مفاد اين بخشنامه ميتواند از خدمات دسترسی برخط بازار استفاده نمايد . مديريت معاملات برخط عضو، مسئول بررسی و تأييد صلاحيت حرفهای داوطلب استفاده از خدمات دسترسي برخط بازار مي باشد. ايفاي مسئوليت مزبور توسط مديريت معاملات برخط، رافع مسئوليت عضو در خصوص تأييد صلاحيت حرفهای داوطلب نخواهد بود.

  1. تامین وجه موردنظر در حساب کارگزاری یا محل خرید از حساب بانک

  2. اقدام جهت تعیین کارگزار ناظر سهام های مشتری برای فروش

  3. ورود به سامانه معاملات برخط کارگزاری

  4. وارد کردن نام کاربری و رمز عبور و کد امنیتی

  5. مشخص نمودن سهام موردنظر کاربر جهت ارسال به سامانه معاملات

  6. تعیین نمودن نوع سفارش خرید یا فروش جهت ارسال به سامانه معاملات

  7. مشخص کردن تعداد و قیمت سهم

  8. ارسال سفارش

  دسترسی سریع و آسان سرمایه گذاران به سامانه معاملات بازارهای اوراق بهادار

  همه عملیات مورد نیاز برای انجام یک معامله به صورت مکانیزه و در کسری از ثانیه انجام می شود

  به طور اتوماتیک از طریق اینترنت

  امکان ورود سفارش در زمان پیش گشایش نماد (سر خط )

  امکان ویرایش قیمت

  اطمینان از وجود اعتبار برای خرید

  ارائه سرویس بهتر

  مسئول آنلاین با توجه به مدرک تحصیلی مشتری تعدادی سئوالات مربوط به بازار و معامله در بازار را دراختیار مشتری قرار میدهد در صورتیکه ایشان بتوانند از یک دوم بیشتر پاسخ صحیح ارائه بدهند شرایط لازم جهت دریافت کد آنلاین را خواهند داشت . سپس دو سری فرم جهت دریافت کد و رمز آنلاین به مشتری تحویل داده می شود که مشتری پس از تکمیل آنها را به مسئول آنلاین تحویل داده ایشان کلیه فرم ها و امضاها را چک نموده با کپی شناسنامه و کارت ملی ضمیمه شده بایگانی می نماید . برای ایجاد کد کاربری و رمز عبور مسئول مربوطه به منوی معاملات برخط- تعریف مشتریان وارد شده بعد از جستجوی مشتری بر طبق کلاسه مورد نظر کد و رمز عبوری برای مشتری ایجاد می نماید و طی نامه ای مکتوب کد و رمز را به مشتری اعلام می نماید .

  مرحله بعد کنترل مدیریت معاملات بر خط از ساعت 8:30 تا 12:30 در طول ساعات معاملات توسط مسئول آنلاین می باشد که در این مدت با توجه به پیغام های ناظر بازار محدودیتهایی در سیستم اعمال می دارد مانند محدودیتهای حراج ها، حق تقدم های استفاده نشده…. و مسئول مذکور در این زمان می بایست کلیه تماسهای تلفنی مشتریان را پاسخگو باشد که این تماسها می توانند سئوالهایی در مورد بازار و یا نحوه معامله باشند و یا اشکالاتی که آنها در حین معامله با آن برخورد کرده اند مانند قطعی سیستم ، لینک نشدن با بانک ، مشکل در ثبت درخواست و…. برای برطرف نمودن هر یک از این مشکلات مسئول معاملات بر خط باید با رایان هم افزا – فن آوری – بانک و مشتری به صورت مداوم در تماس باشد تا کلیه مشتریان بتوانند به صورت یکسان و آسان از سیستم ارائه شده بهرمند گردند .

  تحلیل تکنیکال وتوصا

  تحلیل تکنیکال بانک صادرات

  کارگزاری کارآفرین

  تحلیل تکنیکال نماد فجر

  صندوق سرمایه گذاری مشترک

  1390-۱۴۰۰ © هلدینگ الماس داده (دانش بنیان)

  بانک کارآفرین با هدف تأمین مالی و حمایت از فعالیت شرکت‌‌های کارگزاری فعال در بورس اوراق بهادار، اقدام به اعطای تسهیلات طرح کارگزاری می‌نماید.

  شرکت‌های کارگزاری معتبر که طبق آمار ماهانه سازمان بورس اوراق بهادار، بیشترین سهم معاملات بازار را به خود اختصاص داده‌اند و دارای رتبه الف و ب بوده و رتبه کمیته پایش آنها 3 الی 5 باشد، می‌توانند مطابق با ضوابط و مقررات، از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

  این طرح شامل دو بسته به شرح زیر است:

  محصول (الف): بسته تأمین مالی کارگزاری‌ها (سرمایه در گردش 30 روزه)

  کارگزاری کارآفرین

  تسهیلات مذکور به شرکت‌‌های کارگزاری بورس اوراق بهادار (کارگزاری‌های سهام) که از رتبه‌بندی بالایی در سازمان بورس اوراق بهادار برخوردارند و رتبه کمیته پایش آنان بین 3 الی 5 بوده و همچنین از نظر سایر عوامل اعتبارسنجی، مورد تأیید ارکان اعتباری بانک می‌باشند، اعطا خواهد شد تا از آن جهت معاملات اعتباری مشتریان خود بهره ببرند.

  نوع این تسهیلات جعاله (دفعتأ واحدتأ) و نرخ سود آن حداکثر 18 درصد در سال است. مدت بازپرداخت آن نیز 30 روز خواهد بود.

  محصول (ب): ضمانتنامه تعهد پرداخت

  مدت ضمانتنامه تعهد پرداخت بنا به درخواست مشتری حداکثر 1 سال و کف اعتبار آن بنا به درخواست مشتری قابل تغییر است.

  لازم به ذکر است که این طرح با هدف جذب شرکت‌‌های کارگزاری معتبر، افزایش سهم بازار، افزایش تخصیص مصارف و جذب منابع ارزان‌قیمت به منظور اعطای تسهیلات مورد نیاز کارگزاری‌ها در قالب عقد جعاله (یکجا پرداخت) و همچنین صدور ضمانتنامه تعهد پرداخت برای شرکت‌‌های کارگزاری به نفع شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه ایجاد گردیده است.

  مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تسهیلات می‌توانند با مرکز تماس بانک کارآفرین به شماره 23350-021 تماس حاصل نموده و یا به یکی از شعب مرکزی، ونک، ظفر، جمهوری، سعادت‌آباد، قلهک، عرفان، بلوار ناهید، کریمخان و میرداماد مراجعه فرمایند.

  به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه و خرید و فروش اوراق بهادار در بورس، پس از ثبت‌نام و احراز هویت در سامانه سجام و دریافت کد بورسی، می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه ثبت‌نام غیرحضوری شرکت کارگزاری بانک کارآفرین به آدرس https://karaexpress.ir و پس از احراز هویت توسط نماینده شرکت کارگزاری، از تمامی خدمات نوین بازار سرمایه بهره‌مند شوند.

  بر اساس این گزارش، خدمات قابل ارائه در این سامانه شامل دریافت دسترسی معاملات اینترنتی (آفلاین) و معاملات برخط (آنلاین) برای سرمایه‌گذاران محترم خواهد بود. گفتنی است به منظور رفاه حال سهامداران محترم، شرکت کارگزاری بانک کارآفرین پیش از این از سامانه ثبت سفارش فروش غیرحضوری سهام عدالت نیز بهره‌برداری کرده است.

  سهامداران عدالت که روش مستقیم آزادسازی سهام را انتخاب نموده باشند، می‌توانند با مراجعه به آدرس https://se-karafarin.rayanbroker.ir نسبت به فروش سهام خود اقدام نمایند. شایان ذکر است که ثبت فروش سهام عدالت از طریق پنل شرکت کارگزاری بانک کارآفرین، محدود به مشتریان بانک نبوده و برای عموم صاحبان سهام عدالت قابل بهره‌برداری خواهد بود.

  اقدام شایسته دیگر در تکمیل سبد خدمات شرکت کارگزاری بانک کارآفرین، پیاده‌سازی سامانه احراز هویت غیرحضوری سجام است که به زودی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.


  کارگزاری کارآفرین

   

  مطلب قبلی

  صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله ارمغان ایرانیان

  مطلب بعدی

  صندوق سرمایه‌گذاری گسترش فردای ایرانیان

  کارگزاری کارآفرین

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

  از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

  نام و ایمیل را برای ارسال دیدگاه در آینده ذخیره کن

 • تنوین ح
 • تو سایت صندوق ها بخش سود دوره ای مشخصه که چقدر سود میدن به ارای هر واحد این دوسال اخرو که بررسی میکردم این صندوق از ۱۸ تا ۲۱ روتین سود داده که خوبه .ضامنشم بانکه

  قیمت اماری زیر صد شده معنیش چیه؟ یعنی وضع صندوق خوب نیست؟

  درود بر شما. ظاهرا وضع صندوق بانک کارآفرین در حال از صندوقهای دیگه بهتره. باید دید آینده چگونه خواهد بود. سپاس از آطلاع رسانی شما. اگه امکان داره اطلاعات رو بروز کنید. مثلا، امروز26فروردین اطلاعات مربوط به دو روز قبله. گرچه همیشه اینجور بوده ولی…تلاشکنیدککااخبارتون بروز بشه.

  از دوستان عزیزی که کمک کردند تا بفهمیم صندوق گسترش در حال ورشکستگی هست ممنونم. بنده که تمام واحدهای خودم رو ابطال زدم. سرمایه صندوق گسترش از ۹هزار میلیارد به ۵هزار میلیارد رسیده و با اینکه مدام برای صدور واحدها تبلیغ میکنه کسی نیست که سرمایه گزاری کنه، تازه هر روز از دارائی هاش هم کم میشه. چرا؟ چون سود ۱۸درصدی میده و جالب این هست که از سرمایه خود سرمایه گزار سود میده. صندوق بانک پارسیان و ایران زمین جایگزین بسیار خوبی هستند.

  درود بر شما. در پاسخ به زهرا نوشته اید بوقت ابطال تمام واحدها اصل پولتو بهت میدن بگمانم اشتباه میگید، چون امروز که واحدها رو ابطال کنید دست کم از فردا حساب میکنن و قیمت ابطال آنروز رو حساب می‌کنند و نه پولی که دادید. مثلا من هر واحد رو صدو شانزده هزار و و اندی خریدم. خوب اگه بخوام ابطال بزنم دو تا چها ر ملیون خسارت میکنم. زهرا خانم فرزندم، اگه با قیمت نزدیک به 100 تومن بخری، (باید توی سایت صندوق بری ببینی چه روزی کمترین قیمته. چون قیمت‌ها رو اول ماه کم میکنن و تا آخر ماه کم کم بالا میبرن) موقع ابطال یا ضرر نمیکنی و یا خیلی کم. بهترین کار مطالعه و پرس و جو از سرمایه گذاران دیگه است.

  سایت صندوق چی شد؟ چرا وقتی باز میکنیم یه چیز دیگه میاد؟

  یک سوال داشتم آیا این صندوق جای اطمینان هستش چون میترسم پولموبریزم به صندوق بعد بانک کارافرین جوابگو نباشه ایا مطمین باشم که اصل پولم نمیره ویاهروفت ابطال بزنم پولمو چندروزه میگیرم لطفا جوابمو بدید

  وقتی قیمت هر واحد بالای صد تومنه با صد میلیون تومان 1000 واحد بهت تعلق نمیگیره الباقی پولتم بهمراه سود واریز میکنن بهت، یعنی در نهایت شما اصل پولت هر چقد بوده همونو داری و وقتی کل پولتو ابطال میزنی بدون کسری واریز میکنن سودشم حساب میکنن میدن هیچی کم نمیشه از اصل پولت

  تو وقتی که صد ملیون داری ولی موقتی سهم میخری صدهزار پونصد تومان اونوقت میخوای هزار واحد داشته باشی نه عزیز تو هر وقت خواستی برو ۲۳ ماه بخر صد هزار اونوقت کم نمیشه ازت وبعد وقتی واحد می خری صدهزار پونصد تومان تو موقع سود ماهانه ارزش پونصد تومان بهت میده

  آی مردم به پیر، به پیغمبر قسم دارن مردمو میچاپن، برید ببینید. من همه جور راجع به صندوقهای مختلف خوندم. اگه ندونی که غالبا هم همینه. چون مردم که اقتصاددان نیستن، کلاه گشادی سرت میره،مثلا 100 تومن میدی صندوق برات می‌نويسن هر واحد 100 هزار تومن، پس بایدهزار واحد داشته باشی، ولی میبینی کمتره. از قدم اول گولت میزنن. بعد میبینی موقع ابطال کمتر از پولی که دادی بهت برمیگردونه. ببینید چرا محسن رضایی افشاگری کرده. رئیس و هیئت مدیره بورس هم کشوندن دادگاه.

  جناب نجفی این صندوق 23 درصد سود میده . تو سایتش قسمت سودهای دوره ای مقدار سودها نوشته شده. انواع هزینه و کسری بابت چی؟ فقط جریمه ابطال تو کمتر از ده روز داره

  حتی سود 20 درصد هم نمی دهند و مدام تبلیغ 24 درصدو 39 درصد میکنند. اگر شانس بیاری بعد از انواع هزینه ها و کسریها با 18 درصد سود بدهند و اصل آورده سرمایه گذاری را هم کم نکرده باشند.

  کاکو جونی، خدا قوت. اطلاعاتتون رو به روز کنید. همیشه یه کمی از خود صندوقها عقبید.

  درود بر همگان. روزی که عضو صندوق مشترک کارآفرینی شدم، ر)ییس شهبه بانک اصرار داشت که اینکار رو نکنم. من طی سه ماه نرخ خرید و ابطال رو کنترل کردم مسئولان صندوق نرخها رو خودشون تغییر میدن. همه چیز دست خودشونه. تا سررسید سود ثابت نرخ رو بالا می‌برند و روز بعدش بشدت نرخ رو می آرن پایین. برید کنترل کنید. این رویه دائم صاحبان صندوق. اطلاع رسانی کنید. پولتونو در بازار بریزید.

  سلام
  لطفا اپلیکیشن همراه صندوق بانک کارافرین را در این سایت قرار دهید تا بتوان استفاده نمود . ممنون

  http://karafarinfunds.karafarinbrokerage.com

  باسلام. دوستان ٱماری که اتفاقا به روز هم هستند البته وفق گزارش شما. با آمار شرکت‌ها تطابق ندارند. چون بر اساس آمار شما شرکت مشترک کارگزاری کارآفرین سود یکساله اش 39/64درصد است اما در گزارش سایت صندوق24درصد آمده. چرا؟ من بر اساس آمار شما از این صندوق واحد خریده ام که حتی قیمت نوشته شما هم با قیمت سایت صندوق متفاوت است. شائبه وجود، دارد. بخدا پناه میبرم. لطفا رفع ابهام و شک کنید. سپاس.

  دوستان زده جبران خسارت یا سود بانک اقتصاد نوین یعنی چی؟؟؟؟داخل سایتش نوشته

  سلام
  یعنی صندوق سود پیش بینی شده خودش را نتونسته محقق کنه و مابه التفاوت جبران تا 19% را بعنوان خسارت از بانک اقتصاد نوین پرداخت کرده …

  جسارتا بالاخره صندوقها مالکین واقعی بانکها هستند با داشتن بیش از 10% نقدینگی یا بانکها صندوقها را دراختیار دارند یا خواهر خواندگی تشکیل شده شامل پول از صندوق تضمین از بانک و نرخ بالا به مشتری در نتیجه اضمحلال تدریجی بانکها با توجه به بهای تمام شده بالای پول

  سایت بسیار خوبی دارید. ولی متاسفانه اطلاعات صندوق ها به روز نیست.

  تازه‌ترین نوشته‌ها


  شرایط و جزئیات ثبت نام 4 میلیون مسکن


  حد ضرر یا استاپ لاس در بورس چیست؟


  همه چیز درباره اعتبار اسنادی یا ال سی (LC)


  حمله 51 درصدی بلاکچین چیست؟

  سرویس «پرداخت مستقیم» آپ، تحولی نوین در نظام پرداخت

  کارگزاری کارآفرین

  آخرین تغییرها


  طرح آینده‌داران بانک آینده


  وام تعمیرات مسکن بانک مسکن


  وام تعمیرات مسکن بانک دی

  صندوق سرمایه‌گذاری نیکوکاری میراث ماندگار پاسارگاد


  صندوق سرمایه‌گذاری نیکی گستران

  پیشنهادهای دیگر


  شرایط و جزئیات ثبت نام 4 میلیون مسکن


  حد ضرر یا استاپ لاس در بورس چیست؟


  همه چیز درباره اعتبار اسنادی یا ال سی (LC)

  خوش آمدید. به حساب کاربری خود وارد شوید.

  بازیابی رمز عبور

  آدرس ایمیلی که با آن ثبت‌نام کرده‌اید را وارد کنید تا یک رمز عبور جدید برای شما ارسال شود.

  بورس

  فرا بورس

  شاخص ها و صنایع

  صنایع

  موضوعات

  کارگزاری کارآفرین

  خبر گزاری ها

  اطلاعیه ها

  پردازش ها

  اطلاعات صندوق ها

  گزارشات

  نمودارها

 • كاذر
 • مقایسه اطلاعات مالی شرکت‌ها

  صندوق ها

  شاخص ها

  شرکت ها

  اطلاعات مالی

  کارگزاری کارآفرین
  کارگزاری کارآفرین

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *