کارمزد انتقال دوج کوین

کارمزد انتقال دوج کوین
کارمزد انتقال دوج کوین

کارمزد انتقال دوج کوین

کارمزد انتقال دوج کوین؛ سال های زیادی از روی کار آمدن ارزهای دیجیتال می گذرد؛ با ورود این رمزارزها به بازارهای اقتصادی علاقه مندان زیادی به سمت آنها جذب شدند؛  کاربرانی که قصد خرید و یا فروش ارز های دیجیتال را دارند باید ابتدا در یک صرافی آنلاین معتبر عضو شوند و سپس به انجام معاملات دیجیتالی خود بپردازند؛ هر صرافی در ازای خدماتی که به شما ارائه می دهند کارمزد های متفاوتی را از شما دریافت می کنند؛ مقدار کارمزد دریافتی از طرف هر صرافی با صرافی های دیگر متفاوت است؛ برای انجام معاملات دیجیتالی بهتر است تا صرافی آنلاین با کارمزد کم را بیابید تا هزینه های شما برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال کاهش یابد؛ تقریبا میشود گفت که صرافی را پیدا نمی‌کنید که هیچ کارمزد و یا هزینه ای در بر نداشته باشد. اما در این مقاله می خواهیم پیرامون کارمزد انتقال ارز دیجیتال دوج کوین صحبت کنیم.

هزینه ی خدماتی که به وسیله ی ماینرها یا صرافی به کاربران ارائه می شود را کارمزد می گویند؛ کارمزد دریافتی صرافی ها با یکدیگر متفاوت است و دریافت کارمزد پایین می تواند یکی از ویژگی های خوب یک صرافی باشد؛ برای صرفه جویی در هزینه ی نقل و انتقال ارزهای دیجیتال بهتر است تا از یک صرافی با کارمزد پایین استفاده شود.

در واقع انتقال ارز دیجیتال از یک کیف پول به کیف پول دیگر هزینه ای را به عنوان کارمزد دربر دارد؛ همواره کسانی وجود دارند که برای استخراج کردن ارزهای دیجیتال در تلاش هستند، این کار هزینه هایی را دربر دارد، دریافت کارمزد تراکنش ها می‌تواند این هزینه‌ها را جبران کند؛ برای انجام تراکنش های سریعتر کارمزد بیشتری دریافت میشود؛ در ابتدای روی کار آمدن بیت کوین کاربران با حملات تخریب کننده ی خود، بار زیادی را بر روی شبکه بیت کوین می‌انداختند، کارمزدهایی که برای انجام تراکنش ها گرفته می‌شد به منظور جلوگیری از این حملات به وجود آمد، در ابتدا کارمزدهای تراکنش ها هزینه های بسیار زیادی را دربر داشت اما با مرور زمان و گران شدن بیت کوین کاربران متوجه شده‌اند که این هزینه ها بسیار بالا و گران می باشد، بنابراین با مرور زمان توانستند طی انجام مراحلی این کارمزدها را کاهش دهند.

هر ارز دیجیتال کارمزد مختص به خود را دارد که با سایر رمزارزها متفاوت است؛ یکی از این رمزارزها، ارز دیجیتال دوج کوین میباشد؛ در این مقاله  میخواهیم در رابطه با کارمزد انتقال دوج کوین صحبت کنیم؛ در ابتدا به تعریف کوچکی از ارز دیجیتال دوج کوین می‌پردازیم.کارمزد انتقال دوج کوین

دوج کوین رمزارز غیرمتمرکز است و به صورت کاربر به کاربر فعالیت می‌کند؛ هیچ هسته ی مرکزی ای بر فعالیت های آن نظارت ندارد و می شود گفت که نوعی ارز دیجیتال متن باز است که کاربران به همه برنامه های آن دسترسی دارند؛ این پول اینترنتی صرف امور خیریه می شود؛ این ارز دیجیتالی طرفداران زیادی را دارد؛ کارمزد پایینی دارد و برای انتقال آن نیازی به صرف هزینه های بالا نمی باشد.

برای پی بردن به محبوبیت ارز دیجیتال دوج کوین می توانید به سایر مقالات موجود در یوریپتو مراجعه کنید.

کارمزد انتقال دوج کوین بسیار پایین می باشد و نیازی به هزینه های هنگفت نیست؛ حداکثر کارمزد برداشت ارز دیجیتال دوج کوین 10 doge است.

کارمزد انتقال دوج کوین

یکی از اصلی ترین انگیزه ی ماینرها برای انجام کارشان کارمزد ها می باشند؛ ماینرها تراکنش هایی را که کارمزد بالاتری را دارند در اولویت کار خود‌ می گذارند؛ زمانی که تعداد کاربران برای ارسال دارایی های خود بیشتر می شود، برای افزایش فضای بلاک هم متقاضی زیاد می شود؛ تراکنش های بسیاری نیز در صف تایید هستند؛ مواقعی وجود دارد که برای افزایش بلاک متقاضی بسیار زیاد می شود به قدری که شبکه شلوغ و بسیار متراکم‌ می شود؛ این قضیه باعث رشد زیاد کارمزدها می شود؛ هر صرافی بسته به تراکم شبکه ی خود کارمزد متفاوتی را دریافت می‌کند؛ برای انتقال دوج کوین نیز اگر در یک صرافی تقاضا برای انتقال دوج کوین بالا باشد به طبع مقدار کارمزد آن صرافی بیشتر می شود.

در لیست زیر صرافی های خارجی که دوج کوین را ارائه داده اند، آورده ایم؛ اما بهتر است این را بدانید که به دلیل تحریم های آمریکا علیه ایران استفاده از این صرافی ها توصیه نمی شود؛ شما می توانید برای اطمینان خاطر بیشتر از یک صرافی آنلاین ایرانی استفاده کنید یا اگر اصرار به خرید دوج کوین از صرافی خارجی را دارید حتما از نرم افزارهای تغیر آی پی استفاده کنید؛

 • ;hv’chvd f vs
 • تقریبا تمامی صرافی های آنلاین خارجی از این رمزارز پشتیبانی می کنند؛ برخی از صرافی های آنلاین خارجی که دوج کوین را در لیست خود جای داده اند به صورت زیر می باشد:

  برای یافتن دیگر صرافی هایی که ارز دیجیتال دوج کوین را در لیست خود جای داده اند به وب سایت کوین مارکت کپ(Coinmarketcap) مراجعه کنید.

  برای خرید و فروش ارز دیجیتال دوج کوین بهتر است از صرافی های آنلاین استفاده شود؛ صرافی های آنلاین معتبری در سراسر جهان وجود دارند که خرید و فروش دوج کوین در آنها انجام می‌شود و کارمزد هر یک با دیگری متفاوت میباشد؛ اما برای آنکه کارمزد کمتری را بابت انتقال ارز دیجیتال دوج کوین بپردازیم بهتر است تا از یک صرافی آنلاین در ایران استفاده شود، ابتدا باید بیابید که دوج کوین در لیست کدام یک از صرافی های آنلاین ایرانی ارائه شده است؛ سپس مقدار کارمزد دریافتی از انتقال این ارز را در هر یک بررسی کنید؛ پس از آن صرافی را انتخاب کنید که کارمزد کمتری را برای انتقال این رمزارز دریافت می‌کند؛ البته برای یافتن یک صرافی آنلاین خوب باید ویژگی های دیگری را نیز مد نظر داشته باشید؛ بنابراین از آنجا که صرافی های آنلاین خارجی نسبت به صرافی های آنلاین ایرانی مقدار کارمزد بیشتری را دریافت می کنند انتخاب یک صرافی آنلاین ایرانی می‌تواند برای انتقال ارز دیجیتال دوج کوین گزینه خوبی باشد.

  کارمزد برخی از صرافی های آنلاین خارجی را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

  هنگامی که یک کاربر در شبکه‌های اجتماعی محتوای خاصی را تولید کند با این رمزارز انعام دریافت می‌کند؛ این انعام ها مستقیم به کیف پول کاربر ارسال می شوند؛ همچنین دوج کوین را میشود در بازارهای ارز دیجیتال به صورت مستقیم خرید و فروش کرد؛ این رمزارز را میشود در صرافی های آنلاین ایرانی و خارجی تهیه کرد همچنین در صرافی هایی که در آن احراز هویت انجام نمی شود هم این رمزارز قابل خریداری می باشد؛ به علاوه آنکه از دوج کوین میشود به جای دلار و یورو برای خرید کالا استفاده کرد؛ دوج کوین نیز مانند بیت کوین قابل استخراج می باشد؛ با استخراج کردنن دوج کوین می‌شود آن را به دست آورد.

  همواره برای انتقال دوج کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری راه کارهایی وجود دارد؛ یکی از این راه ها استفاده از پلتفرم های معاملاتی است که تحت وب هستند و غالبا به عنوان صرافی شناخته نمی شوند؛ در این پلتفرم ها می شود به سرعت دوج کوین را به رمزارز دیگری تبدیل کرد؛ تنها کاری که نیاز است تا کاربر انجام دهد آن است که مشخص کند دقیقا قصد دارد دوج کوین را به کدام ارز دیجیتال تبدیل کند و بقیه ی کارها را پلتفرم برای کاربر انجام می دهد؛ پلتفرم های چنجلی(Channgelly) و شیپ شیفت(Shapeshift) جزو این پلتفرم ها می باشند؛ برخی از صرافی های آنلاین امکان استفاده از معامله قراردادهای آتی را به کاربران خود می دهند؛ در این روش کاربران برای انجام معاملات رمزارز دوج کوین یا ارز دیجیتال دیگری از صرافی پول قرض می‌گیرد و با سرمایه ای چندین برابر سرمایه ی اولیه خود به انجام معاملات می پردازد؛ در این بازار که به عنوان بازار مشتقه شناخته شده است کاربران می توانند با باز کردن موقعیت فروش علاوه بر افزایش قیمت رمزارز از کاهش قیمت آن هم سود ببرد؛ صرافی بایننس(Binance) جزو صرافی هایی است که از این بازار پشتیبانی‌ می‌کند.

  همچنین با انجام معاملات معمولی در بازارهای ارز دیجیتال نیز می توانید ارز دوج کوین را انتقال دهید.

  کارمزد انتقال دوج کوین

  مراجعه به صرافی های آنلاین ایرانی روش انتقال رمزارز دوج کوین می باشد؛ با ثبت نام در یک صرافی ایرانی‌ می توانید ریال خود را به دوج کوین و یا ارزهای دیجیتالی دیگر تبدیل کنید؛ اما اگر در خارج از کشور اقوامی دارید که می تواند برای شما دوج کوین تهیه کند می توانید از آن برای انتقال دوج کوین کمک بگیرید؛ اما در حالت کلی برای کاربران ایرانی استفاده از یک صرافی آنلاین ارز دیجیتال ایرانی پیشنهاد می شود؛ کارمزد برخی از صرافی های آنلاین ایرانی را در جدول زیر مشاهده می کنید.

  برای انجام معاملات ارزهای دیجیتال همواره کارمزدی از جانب صرافی ها از کاربران دریافت می شود که مبلغ آن در صرافی های مختلف فرق می کند؛ هر صرافی با توجه به شرایط پیش آمده کارمزد خود را تعیین می‌کند که در متن بالا به طور کامل نحوه ی تعیین قیمت کارمزد توسط صرافی ها را برای شما شرح دادیم؛ یکی از ارزهای دیجیتال دوج کوین می باشد که در این مقاله سعی شد تا علاوه بر کارمزد انتقال دوج کوین شما را با نحوه ی نقل و انتقال این رمزارز در صرافی های مختلف نیز آشنا کنیم؛ کارمزد انتقال دوج کوین در صرافی های متفاوت به دلایلی که در بالا به آنها اشاره شد متفاوت است؛ شما می توانید با مطالعه ی مطالب این سایت با کارمزد انتقال دوج کوین آشنا شوید همچنین برای اطلاع از ارزهای دیجیتالی دیگر می توانید به سایر مقالات سایت یوریپتو مراجعه کنید.

  هم چنین همان طور که گفتیم حداکثر کارمزد انتقال ارز دیجیتال دوج کوین 10 doge می باشد؛ هم چنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص میزان کارمزد ارز دیجیتال دوج کوین در برخی از صرافی های آنلاین، می توانید جداول موجود در این مقاله را مورد بررسی قرار بدهید.

  Useradminsite

  مهر 13, 1400

  ارز دیجیتال دوج کوینانواع ارز های دیجیتال

  دوج کوین

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  کارمزد انتقال ارز دیجیتال دوج کوین

  مطالعه مطالب مرتبط: 

       آشنایی با ارز دیجیتال دوج کوین 

       بررسی آینده دوج کوین

  آیا میدانید  کارمزد انتقال دوج کوین چقدر است؟

  کارمزد انتقال دوج کوین

  با ورود رمزارزها به بازارهای اقتصادی علاقه مندان زیادی به سمت آنها جذب شده اند؛ یکی از دغدغه های کاربران این بازار، میزان کارمزدی است که در هر معامله باید پرداخت نمایند. هر رمز ارز کارمزد خاص خود را دارد که با سایر ارزها متفاوت می‌باشد؛ یکی از این رمزارزها، ارز دیجیتال دوج کوین است؛ در این مقاله در مورد کارمزد انتقال ارز دیجیتال دوج کوین و عوامل تاثیر گذار بر روی آن صحبت کرده‌ایم. با ما همراه باشید.

  بابت خدماتی که به وسیله ی صرافی به کاربران داده می شود هزینه ای از کاربران تحت عنوان کارمزد دریافت می شود. ماینرها یا همان استخراج کنندگان رمزارزها هم در ازای کاری که انجام می دهند، پاداش دریافت می کنند. کارمزد دریافتی صرافی ها با یکدیگر متفاوت می باشد و دریافت کارمزد پایین می تواند یکی از ویژگی های خوب یک صرافی محسوب شود.

  “برای صرفه جویی در هزینه‌ی نقل و انتقال ارزهای دیجیتال بهتر است تا از یک صرافی با کارمزد پایین استفاده کنید.”

  کارمزد انتقال در شبکه Dogecoin متغیر می باشد. کارمزد انتقال در واقع کارمزدی است که به ماینرها پرداخت می‌شود تا انتقال را تأیید نمایند. به ازای هر کیلوبایت تراکنش، کارمزد یک دوج کوین می باشد. به همین خاطر کارمزد تراکنش متغیر است. در حال حاضر این کارمزد چیزی در حدود ۱۱ دوج کوین تعیین شده که ممکن است بسته به پارامترهای مختلف شبکه تغییر نماید.

  کارمزد انتقال شبکه برای رمزارزهای مختلف و با توجه به عوامل مختلفی متغیر خواهد بود. عواملی همچون عرضه و تقاضا، میزان شلوغی شبکه، تعداد تأییدکنندگان موجود در یک شبکه، اولویت و اهمیت تأیید سریع‌تر تراکنش‌ها برای کاربران و دیگر نکاتی از این قبیل باعث می‌شوند که کارمزد تراکنش‌ها دائماً در حال نوسان و تغییر باشد و نمی‌توان برای آن مقدار ثابتی را اعلام کرد.

  اما نکته‌ای که وجود دارد این است که بسیاری از صرافی‌ها و برخی کیف پول‌ها برای برداشت رمزارز از شبکه خود، کارمزدهای ثابت و مشخصی را تعیین می‌کنند که ممکن است هر چند وقت یک بار، بسته به عوامل مختلفی تغییر پیدا کند. این کارمزدها معمولاً با یک اختلاف منطقی از میزان کارمزد شبکه تعیین می‌شود تا هم هزینه‌های انتقال و دیگر موارد مشابه را پوشش دهد و سودی نسبی از این امر را برای آنها فراهم کند و هم اینکه با مقدار کارمزد شبکه اختلاف غیرمنطقی و زیادی نداشته باشد.

 • پدرخش
 • اغلب صرافی‌ها و کیف پول‌ها صفحاتی را درباره میزان کارمزدهای مربوط به تراکنش رمزارزهای مختلف در اختیار کاربران قرار می‌دهند که شما می‌توانید قبل از خرید و فروش یا واریز و برداشت هر رمزارز، اطلاعات مربوط به آن را در این صفحات بررسی نمایید.

  کارمزد انتقال ارز دیجیتال دوج کوین

  در این قسمت چند صرافی خارجی که دوج کوین را در لیست خود دارند معرفی کرده‌ایم؛ اما بهتر است این را بدانید که به دلیل تحریم های مالی ایران استفاده از این صرافی ها توصیه نمی شود؛ شما می‌توانید برای اطمینان خاطر بیشتر از یک صرافی آنلاین ایرانی استفاده نموده یا اگر اصرار به خرید دوج کوین از صرافی خارجی دارید حتما از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده نمایید.

  صرافی‌های آنلاین معتبری در سراسر جهان وجود دارند که خرید و فروش دوج کوین در آنها قابل انجام است و کارمزد هر یک با دیگری متفاوت است؛ اما برای آنکه کارمزد کمتری را بابت انتقال ارز دیجیتال دوج کوین پرداخت نماییم بهتر است تا از یک صرافی آنلاین در ایران استفاده کنیم، ابتدا باید بیابیم که دوج کوین در لیست کدام یک از صرافی های آنلاین ایرانی ارائه می شود؛ سپس مقدار کارمزد دریافتی از انتقال این ارز را در هر یک بررسی کنیم؛ پس از آن صرافی را انتخاب کنیم که کارمزد کمتری را برای انتقال این ارز دریافت می‌کند؛ البته برای یافتن یک صرافی آنلاین خوب باید ویژگی‌های دیگری را نیز مد نظر داشته باشیم؛ انتخاب یک صرافی آنلاین ایرانی می‌تواند برای انتقال رمز ارز دوج کوین گزینه بهتری باشد. به عنوان مثال در نوبیتکس(nobitex) و ارزایف(arzif) کاربرانی که حجم معاملاتشان در مجموع کم‌تر از ۱۰ میلیون تومان است، ۰.۳۵ درصد کارمزد می‌دهند. کاربرانی که حجم معاملاتشان ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان است، ۰.۳ درصد کارمزد می‌دهند. کاربرانی که حجم معاملاتشان ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان است، ۰.۲۵ درصد کارمزد می‌دهند. کاربرانی که حجم معاملاتشان ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان است، ۰.۲ درصد کارمزد می‌دهند کاربرانی که حجم معاملات آن‌ها ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان است، ۰.۱۵ درصد کارمزد می‌دهند و کاربرانی که حجم معاملاتشان بیش از ۵۰۰ میلیون تومان است، ۰.۱ درصد کارمزد می‌دهند.

  مراجعه به صرافی های آنلاین ایرانی روش انتقال ارز دیجیتال دوج کوین است؛ با ثبت نام در یک صرافی ایرانی‌ می توانید ریال خود را به دوج کوین و یا ارزهای دیجیتالی دیگر تبدیل نمایید.

  کارمزد انتقال ارز دیجیتال دوج کوین

  متأسفانه باید همین‌ ابتدای کار ناامیدتان کنیم. تمام رمزارزهایی که به‌ عنوان رایگان تبلیغ می‌شوند تقریباً بی‌ارزش می باشند. در واقع چیزی با عنوان دوج کوین رایگان وجود ندارد! به این ترتیب شدیداً توصیه می‌ شود گول تبلیغات این‌چنینی را نخورده و روی هیچ لینکی که با ادعای دوج کوین رایگان تبلیغ می‌شود کلیک نکنید.

  در این مقاله در مورد دوج کوین و کارمزد خرید و فروش آن صحبت کردیم. کاربرانی که تصمیم به خرید و یا فروش هر رمزارزی از جمله دوج کوین دارند باید ابتدا در یک صرافی آنلاین معتبر عضو شده و سپس به انجام معاملات دیجیتالی خود بپردازند. هر صرافی در ازای خدماتی که به کاربران خود ارائه می دهد کارمزد‎های متفاوتی را از آن‌ها دریافت می نماید. مقدار کارمزد دریافتی از طرف هر صرافی با صرافی های دیگر متفاوت می باشد. برای انجام معاملات دیجیتالی بهتر است تا صرافی آنلاین با کارمزد کم را یافته تا هزینه های شما برای سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها  کمتر شود(به عنوان مثال صرافی نوبیتکس). تقریبا می‌شود گفت که صرافی وجود ندارد که هیچ کارمزد و یا هزینه‌ای را شامل نشود.

  کارشناس ارز دیجیتال

  مرداد 12, 1400

  ارز دیجیتال دوج کوینانواع ارز های دیجیتال

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  Beat Volatility & Earn Without the Risk

  It’s never been more lucrative! Earn up to 60% annual interest rate on popular coins including BTC, ETH, USDT & USDC with 7-day fixed savings!


  رسیدهای تراکنش

  رسید PDF را برای مقاصد شخصی یا طرف مقابل دریافت کنید

  Downloads-icon  رسیدهای تراکنش
  Downloads-icon

  آیا این مطلب مفید بود؟

  آنرا با ما در میان بگذارید


  © 2021 Nobitex

  هدف ما ایجاد بستری شفاف برای معاملات شماست. به همین منظور تمامی هزینه‌ها و کارمزدهای بستر نوبیتکس را به صورت شفاف و دقیق به اطلاع کاربران می‌رسانیم. ثبت‌نام و استفاده از سامانه‌ی نوبیتکس کاملا رایگان می‌باشد و تنها طبق توضیحات مندرج در این صفحه، از برخی معاملات و اعمال مالی انجام شده در سامانه هزینه‌ی کمی به عنوان کارمزد کسر می‌شود.

  کارمزد معاملات در سامانه نوبیتکس بصورت درصد از مبلغ کل معامله است و محاسبه‌ی آن بر اساس ملاحظات زیر صورت می‌گیرد. لازم به توضیح است که کسر کارمزد از معاملات باعث جلوگیری از ثبت معاملات صوری و مکرر خواهد شد و شرایط مطلوب‌تری را در بازار برای تمامی کاربران ایجاد می‌کند.

  معاملات انجام شده در بازارهای حرفه‌ای نوبیتکس، مستقل از حجم به صورت ویژه با کارمزد 0.13% برای میکر و 0.15% برای تیکر محاسبه می‌شود. منظور از بازارهای حرفه‌ای، بازارهای با مقصد تتر مانند بیت‌کوین/تتر است.
  برای آشنایی بیشتر با مفهوم معاملات میکر و تیکر به این
  لینک مراجعه نمایید.

  میزان کارمزد معاملات در سطح تریدر برای بازارهای حرفه‌ای، همانند دیگر سطوح کاربری بوده و در بازارهای ریالی، مطابق با جدول زیر می‌باشد.
  معاملات انجام شده در زمان فعال بودن حساب تریدر، در مجموع معاملات سی روز اخیر شما و سطح کارمزد شما پس از غیرفعال کردن این طرح محسوب نخواهد شد.
  برای اطلاعات بیشتر قوانین سطح تریدر نوبیتکس را مطالعه نمایید.

  کارمزد واریز و برداشت دارایی‌های دیجیتال به نوع کوین بستگی دارد و
  در حال حاضر به شرح زیر است:
  کارمزد انتقال دوج کوین

  لازم به توضیح است که در واریز و برداشت رمزارز باید دقت زیادی داشته باشید،
  زیرا در صورت هر گونه اشتباه در ثبت اطلاعات ممکن است دارایی شما از دست برود
  و بازیابی آن عملاً ممکن نباشد. به ویژه در انتخاب «شبکه» باید دقت کافی داشته
  و تنها با شناخت آن شبکه و پشتیبانی مبدا و مقصد از آن، اقدام به انتقال بر روی
  آن شبکه نمایید. به ویژه اگر دارایی‌ها را بر روی شبکه‌ای به نوبیتکس انتقال دهید که
  نوبیتکس از آن پشتیبانی نمی‌کند، هیچ تضمینی در امکان بازیابی آن دارایی‌ها وجود
  ندارد. حتی در مورد شبکه‌هایی که در نهایت کلید خصوصی مشترکی داشته باشند،
  ممکن است به خاطر ماهیت ذخیره سرد و چندلایه امنیتی در نوبیتکس، امکان بازیابی
  آن عملاً وجود نداشته باشد.

  در حال حاضر به جز شبکه‌های اصلی ارائه شده در آدرس‌های واریز برای هر رمزارز، برای
  تعداد محدودی از رمزارزها امکان واریز و برداشت در بستر شبکه BSC نیز وجود دارد.
  فهرست رمزارزهای پشتیبانی شده به همراه کارمزد انتقال آن‌ها در شبکه BSC در جدول زیر
  آمده است. دقت کنید که برای برداشت در شبکه BSC باید مقصد برداشت نیز از این شبکه
  پشتیبانی کند و در غیر این صورت امکان از دست رفتن دارایی وجود دارد.


  کارمزد واریز ریال صفر است.

  کارمزد برداشت ریال به دلیل هزینه‌های بانکی و درگاه بانکی برای تسویه، به صورت زیر می‌باشد:

  باتوجه به سیکل‌های تسویه پایا در کشور بنا بر ابلاغیه بانک مرکزی، زمان‌های تسویه ریالی نوبیتکس به شرح زیر است:

  زمان‌بندی تسویه به مقصد بانک آینده به شرح زیر است:

 • مقایسه تحلیل گران
 • در نظر داشته باشید زمان پردازش سیکل پایا از سوی بانک مرکزی با زمان واریز به حساب شما متفاوت خواهد بود و معمولاً با تاخیر 30 تا 45 دقیقه به حساب مقصد واریز می‌شود.

  Like: 131

  aliroz

  کارمزد

  انتقال

  کارمزد انتقال دوج کوین

  در

  شبکه

  Dogecoin

  متغیر

  است.

  کارمزد

 • تحلیل وپارس
 • انتقال

  در

  واقع

  کارمزدی

  است

  که

  به

  ماینرها

  پرداخت

  می‌شود

  تا

  انتقال

  را

  تأیید

  کنند.

  به

  ازای

  هر

  کیلوبایت

  تراکنش

  کارمزد

  یک

  دوج

  کوین

  است.

  به

  همین

  خاطر

  کارمزد

  کارمزد انتقال دوج کوین

  تراکنش

  متغیر

  خواهد

  بود.

  در

  حال

  حاضر

  این

  کارمزد

  چیزی

  در

  حدود

  ۱۱

  دوج

  کوین

  تعیین

  شده

  است

  که

  ممکن

  است

  بسته

  به

  پارامترهای

  مختلف

  شبکه

  تغییر

  کند.

  2021-05-21 12:47:20

  Related Foods

  aliroz

  469

  3

  2021-05-21 12:47:15

  حداقل کارمزد را در پلتفرم تبدیل، بازاری امن و سریع برای خرید و فروش
  و تبادل ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین، اتریوم، تتر، پکس جی و …
  تجربه کنید.

  کارمزد خرید و فروش ارزهای دیجیتال در معاملاتی که یک سر آن‌ها ریال
  است، بر حسب حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر، به‌صورت پله‌ای محاسبه
  می‌شود و به شرح زیر است:

  کارمزد از ارزی که پس از معامله دریافت می‌کنید کسر می‌شود. به‌عنوان
  مثال اگر شما بخواهید با تومان، بیت کوین بخرید، کارمزد شما از بیت
  کوینِ دریافتی شما کسر می‌شود و یا اگر به‌عنوان فروشنده بخواهید بیت
  کوین خود را به فروش برسانید، کارمزد از تومانی که دریافت می‌نمایید
  کسر می‌شود.

  کارمزد به‌صورت درصدی از کل مبلغ معامله در نظر گرفته می‌شود.

  در هنگام ثبت سفارش خرید و یا سفارش فروش، کارمزد معامله به شما
  نمایش داده می‌شود.
  کارمزد انتقال دوج کوین

  سطح کارمزد فعلی شما در قسمت داشبورد قابل مشاهده است.

  کارمزد پرداختی و فاکتور معاملات شما، در قسمت سفارشات، قابل مشاهده
  خواهدبود.

  کارمزد معاملات ارزهای دیجیتال در بازارهایِ با پایهٔ تتر،‌ یعنی
  معاملاتی که در آن تومان دریافت یا پرداخت نمی‌شود، به‌صورت ثابت ۰.۲٪‌
  است.

  کارمزد برداشت یا واریز ارزهای دیجیتال، به نوع ارز موردنظر و شبکهٔ
  بلاک‌چین بستگی دارد. این کارمزد مربوط به تراکنش‌های درون‌شبکه‌ای است
  و تبدیل در تعیین آن‌ها نقشی ندارد. این کارمزدها را به تفکیک هر کوین
  می‌توانید در
  این صفحه
  ببینید.

  تبدیل بابت واریز تومانی، از کاربران کارمزدی دریافت نمی‌کند. صرفاً
  امکان دارد کارمزد واریز توسط پرداخت‌یار دریافت شود.

  کارمزد پرداختی توسط درگاه پرداخت، به‌سبب هزینه‌های بانکی، مطابق جدول
  زیر دریافت می‌شود و تبدیل مستقیماً از کاربران، کارمزدی بابت برداشت
  ریالی دریافت نمی‌نماید.

 • تفاوت بیت کوین و اتریوم
 • پلتفرم معاملاتی
  تبدیل
  مکانی امن و مطمئن برای خرید و فروش آنلاین ارز‌های دیجیتال می‌باشد.
  تبدیل یک صرافی آنلاین برای خرید و فروش
  بیت کوین
  و تبادل سایر ارزهای دیجیتال به صورت تخصصی می‌باشد.

  کارمزد انتقال دوج کوین
  کارمزد انتقال دوج کوین

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *