کارمزد استخر viabtc

کارمزد استخر viabtc
کارمزد استخر viabtc


استخر viabtc چیست ؟ آموزش کار با کیف پول و استفاده از استخر استخراج ویا بی تی سی و مزایا و نحوه اتصال و برداشت بیت کوین از آن.

ویا بی تی سی – ViaBTC یک استخر استخراج بیت کوین، لایت کوین و بیت کوین کش است. استخر استخراج این شرکت، پنجمین ماینینگ پول بزرگ در جهان است و در حال حاضر بیش از 16,400 ورکر فعال دارد. علاوه بر این، این شرکت سوددهی خوبی را هم ارائه میدهد. به طور کلی براساس چارت هش ریت هر استخر استخراجی میتوانید میزان دریافتی خودتان را محاسبه کنید. توسعه دهندگان این شرکت نیز اعلام کرده‌اند افرادی که در ویا بی تی سی استخراج انجام میدهند، به زودی میتوانند در پلتفرم اختصاصی خود ترید بیت کوین را نیز انجام دهند.

کارمزد استخر viabtc

هدف ViaBTC این است که راه را برای دستیابی به بیت کوین بدون اینکه افراد بخواهند کار سختی را انجام دهند، هموار کند. ویا بی تی سی با استفاده از استخراج ابری، دسترسی به بیت کوین را ممکن می‌سازد.

از آنجایی که استخر ViaBTC بسیار قوی است، حتی با حضور رقبای سرسخت در بازار، میتواند آزمون زمان را با موفقیت پشت سر بگذارد. با شرایط حال حاضر بازار، بیت کوین یک سرمایه گذاری مناسب محسوب میشود.

ویا بی تی سی از سال 2016 استخر استخراج بیت کوین را آغاز کرد. این شرکت برای این کار از Antminer S9، که یکی از قوی ترین ریگ های استخراج است استفاده میکند. از زمان تاسیس این استخر، ورکرها توانسته‌اند بیش از 22,256 بیت کوین استخراج کنند.

یکی از ویژگی‌های این استخر استخراج این است که کاربران میتوانند از قوانین و شرایط اجرایی شدن قرارداد هایشان اطمینان داشته باشند. فقط شما به عنوان سرمایه گذار باید در نظر داشته باشید که قیمت بیت کوین نوسان بسیاری دارد و سختی استخراج هر هفته تعدیل میشود. اگر قیمت کاهش یا سختی افزایش یابد، قیمت سهم‌های استخراج نیز کاهش میابد.

 • عرضه شدن صف خرید
 • واحد خرید: هزینه هر سهم 1 تراهش بر ثانیه است و هش ریت Batch 1 S9 به 2,400 قسم تقسیم میشود.

  هزینه و میزان مصرف برق: هر سهم ویا بی تی سی 100 وات یا به عبارتی 0.84 یوان در هر سهم به صورت روزانه مصرف میکند که معادل 0.35 یوان چین بر کیلو وات ساعت است.

  کارمزد ماینینگ: 6% درآمد ماینینگ به مدیریت حساب و هزینه نگهداری کلی از جمله هزینه مزرعه استخراج، استقرار، تعمیرات، هزینه پرسنل، موقعیت های اضطراری، پیشگیری از ریسک و… اختصاص دارد.

  درآمد ماینینگ: استخر ViaBTC از روش +PPS یا اصطلاحا خدمات اصولی احتمالی استفاده میکند که یکی از ابزار قدرتمند برای پوشش ضعف‌های دیگر ابزارهاست. بنابراین، درآمد ماینینگ بازده نظری روش +PPS است. این بازده تحت تاثیر شرایط عملیاتی ماینرها قرار نمیگیرد.

  تسویه حساب: بازده‌ها بر اساس تفاضل هزینه کارمزد مدیریت و مصرف برق از درآمد ماینینگ بدست می‌آیند. هزینه روزانه مصرف برق نیز از طریق نرخ یوان به بیت کوین در صرافی های بزرگ و معتبر چین بدست می‌آید و راس ساعت 8 صبح فردا به وقت پکن محاسبه میشود.

  وظیفه ماینرها: تمامی ماینرها وظیفه‌شان را در محیطی با استاندارد بالا انجام میدهند تا کارایی عملکردشان به حداکثر برسد. متاسفانه، قوانین تغییر استخر استخراج و وظایف ماینرها در قرارداد استخر ViaBTC وجود ندارد.

  فسخ قرارداد: اگر به مدت 10 روز پیوسته هیچ بازده واقعی وجود نداشته باشد، قرارداد به صورت خودکار فسخ میشود. ویا بی تی سی در هنگام اجرایی شدن این اتفاق، تمامی قراردادهای باقی مانده را برعهده میگیرد.

  ویا بی تی سی مزایایی بیشتر از بیت کوین به ماینرها ارائه میکند:

  نحوه کار با ViaBTC و استفاده از استخراج ابری آن ساده است. برای اینکه به یک ماینر تبدیل شوید باید مراحل زیر را طی کنید:

  ساخت حساب کاربری و آموزش کار با ViaBTC

  در این مرحله آموزش استفاده از استخر ViaBTC را تشریح میکنیم. برای اینکار ابتدا وارد سایت ویا بی تی سی شوید و روی “Sign Up” کلیک کنید.

  ایمیل و کد captcha را وارد کرده و اگر کسی شمارا دعوت کرده بود، در باکس سوم میتوانید کد دعوتتان را وارد کنید. البته در قسمت کد captcha بعد از اینکه مانند شکل زیر پازل را کامل کردید، روی “Get Code” کلیک کرده و کد مورد نظر به ایمیل شما ارسال میشود. ایمیل را باز کرده و در نهایت کد مورد نظر را وارد کنید.

   گزینه “I agree with ViaBTC Terms of Serivce” را تیک زده و سپس روی “Sing up” کلیک کنید.

  در مرحله بعد نام کاربری و پسورد را انتخاب کرده و روی “Confirm” کلیک کنید.

  در این مرحله ساخت حساب کاربری شما در استخر ViaBTC به پایان میرسد و درنهایت میتوانید برای افزایش امنیت حساب‌تان “Google Authentication” و “SMS Authentication” را فعال کرده و یا روی “Skip” کلیک کنید.

  یکی از مزیت‌های استخر ViaBTC این است که نیازی به ساخت کیف پول یا اتصال یک کیف پول جداگانه به آن را ندارید و بعد از ساخت حساب، خودش به صورت اتوماتیک برای شما یک کیف پول هم میسازد. این مزیت باعث میشود که به هنگام واریزی دیگر کارمزد اضافه‌ای از شما کم نشود. بعد از ساخت حساب در ViaBTC صفحه زیر برای شما نمایش داده میشود.

  مدیریت حساب

  حالا در این آموزش استفاده از استخر ViaBTC ، کار بعدی این است که دستگاه را با این حساب سینک کنید. با کلیک بر روی BTC در نوار بالا، انواع کوین‌هایی که میتوانید استخراج کنید نمایش داده میشود که در صورت همخوانی دستگاه شما با الگوریتم آنها، امکان استخراج هرکدام وجود دارد.

  اکثر دستگاه های S9 و S11 و… فقط بیت کوین، بیت کوین کش و بیت کوین اس وی را ماین میکنند و امکان استخراج دیگر کوین‌ها توسط آنها وجود ندارد.

  حالا مثلا همین بیت کوین را انتخاب میکنیم و با اسکرول کردن به پایین صفحه آدرس های قابل استفاده را میتوانید مشاهده کنید.

  برای کانفیگ کردن دستگاه، صفحه مورد نظر آن را باز کنید.

  در سربرگ “Miner Configuration” اعداد انتهایی سه آدرسی که در باکس URL قرار داد را در هر سه قسمت Pool 1 و Pool 2 و Pool 3، به ترتیب به 3333 و 443 و 25 تغییر میدهیم.

  کارمزد استخر viabtc

  برای باکس “Worker” همان آیدی و یوزرنیمی که برای ساخت حساب انتخاب کرده بودید را باید وارد کرده و بعد از آن نام دستگاه را با یک دات یا نقطه وارد کنید. مثلا: ircryptocurrency.S91

  برای هر کدام از استخرها این نام برای ورکرها تکرار کنید.

  در نهایت در قسمت پایین سمت راست روی “Save & Apply” کلیک میکنیم.

  حالا دستگاه متصل میشود و مثلا در صفحه اول، و در سربرگ “Dashboard” و از قسمت “Account Info” میتوانید درآمد 24 ساعت گذشته و موجودی و درآمد کلی‌تان را ببینید.

  از قسمت “HashRate” میتوانید هش ریت را به صورت 10 دقیقه‌ای یک ساعته و روزانه مشاهده کنید.

  از قسمت “Worker” هم میتوانید ورکرهای آنلاین و آفلاین را مشاهده کنید.

  برای برداشت از استخر ViaBTC ، بعد از اینکه دستگاه‌تان آنلاین شد و بعد از گذشت مثلا 10 دقیقه کار کرد، کوین‌هایی که ماین کردید برای شما نمایش داده میشود. برای مشاهده این کوین ها روی سربرگ “Asset” کلیک کنید.

  حالا برای برداشت از ViaBTC ، اگر بخواهید ارزهایی که ماین کرده‌اید را به یک کیف پول انتقال دهید،”Auto-withdrawal” را ستاپ کرده و سپس آدرس کیف پول‌تان را وارد کنید.

  حالا برای برداشت از ViaBTC اگر بخواهید به صورت مستقیم هم میتوانید به کیف پول شخص دیگری کوین انتقال دهید که برای اینکار روی گزینه نارنجی رنگ “Withdrawal” کلیک کرده و آدرس کیف پول گیرنده را وارد کنید.

  اگر هم بخواهید به کیف پول خود استخر ViaBTC هم کوینی انتقال دهید و از کسی ارز دیجیتال دریافت کنید، روی گزینه آبی رنگ “Deposit” کلیک کرده و آدرس آن را برای شخص فرستنده بفرستید.

  سلام عضو گیری چگونه انجام بدم

  دانشمند مرحله اصلی برداشت رو نگفتی که. شما هم کپی کردی گذاشتی اینجا

  شما اگه عین این متن رو تو سایت دیگه‌ای دیدین لینکشو بفرستین ماهم بدونیم از رو کی کپی کردیم 🙂 ضمن اینکه آخر پست هم منبع ترجمه شده از مطلب اصلی درج شده. اگر متن رو تا آخر و کامل بخونید مراحل برداشت هم ذکر شده. موفق باشید.

  سلام ممنون از آموزش های خوبتون
  تفاوت pps و PPLNS چیه

  سلام
  PPLNS یه روش تعیین تعداد ارزهای دیجیتالیه که بعد از کامل شدن سهم هاتون میگیرین. درواقع یه روش برای تعیین پرداختی به ماینرهاست که عامل اصطلاحا luck یا شانس رو در خودش داره. با استفاده از این روش میزان دریافتی ماینرها در هر سهم رنج بزرگی از مثلا 30% بیشتر یا کمتر را شامل میشه اما به طور متوسط وقتی پرداختی ماینرها با روش PPLNS محاسبه میشود، توی بلند مدت مثلا یه ماه یا بیشتر، دریافتیشون نسبت به روش PPS حدود 5% بیشتره.
  PPS مخفف Pay Per Share هست یعنی پرداختی در هر سهم. که یه روش استاندارد برای محاسبه پرداختی است و عامل luck رو در خودش نداره. در واقع این روش حالت تصادفی رو تو خودش نداره بنابراین دریافتی ماینر نوسان نداره.

  سلام من میخواهم برداشت کنم کد 2FACOD از کجاه بیارم

  سلام
  2AF مخفف Two factor authenticationو به معنای احراز هویت عاملی هست. این گزینه به صورت پیش فرض فعاله و اگر نیست، از طریق وبسایت viabtc از طریق قسمت setting – password setting این گزینه رو فعال کنین. رنگ سبز یعنی روشنه. بعدشم باید اپلیکیشن google authenticator رو روی موبایلتون نصب کنید.
  اگر از نسخه اندروید استفاده میکنید بعد از نصب: از منوی اصلی این اپلیکیشن setting رو انتخاب کنید.
  بعد Time correction for codes رو انتخاب کنید. سپس رو sync ضربه بزنید.

  چقدر زمان میبره انقال بده به کیف پول

  اگه گزینه Auto Withdarawl رو فعال کرده باشین عموما از ساعت 10 تا 6 بعداز ظهر به وقت GMT که برابر با 5.30 صبح تا 1.30 ظهر ایران میشه.

  سلام لطفا ایمیل بدید کارتون دارم

  سلام.خسته نباشید.متاسفانهgoogle Authenticator گوشیم پاک شده ،دوباره نصب کردم ،اسکنر کار نمیکرد با کدی که قبلا موقع نصب دریافت کرده بودم فعالش کردم اما زمانی که وارد اکانت میشم 2fa رو از که
  google Authenticator  میگیرم وارد میکنم میزنه اشتباه هست و نمیتونم به ولتviabct دسترسی داشته باشم ،از طریق سایت وارد شدم و حتی گزینه فراموشی کد Authenticator  رو زدم اما جوابی نگرفتم .خواهش میکنم بگین چه خاکی تو سرم کنم که سرمایه مو به دست بیارم…ممنون

  سلام این کد قبلیتون اگر جواب نمیده یک کد جدید از اکانتتون بگیرید:
  توی همون قسمت setting – account setting روی change گوگل آتنتیکیتور کلیک کنید. کد 16 رقمی نمایش داده شده رو سیو کنید و وارد گوگل آتینتیکتور گوشیتون بشید. روی علامت + ضربه بزنید و این کد جدیده رو وارد کنید.

  سلام .. هستن كساني كه يه درصدي از داراييه اكانتتون رو ميگيرن و براتون درستش ميكنن.
  براي اطلاعات بيشتر ايميل بزنين :
  [email protected]

  سلام وقت بخیر من یه روشی پیدا کردم برای ریست بدون نیاز به احراز هویت فقط با دادن یک متن به پشتیبانی اگه خاستین درخدمتم

  سلام …منم همین مشکل رو پیدا کردم میشه راهنمایی کنین؟

  پول چجور میاد تو کارت؟

  سلام وقت بخیر برنامه ای که کد تایید دومرحله ای میده روی گوشی من بوده الان گوشیم خراب شده و امکان تعمیرش نیست استخر استخراجم viabtc بوده الان میخام حسابو ریستارت کنم نیاز داره به احراز هویت کسی از دوستان تخصصشو داره کمکم کنه

  سلام. اگر رمز google authenticator رو داشته باشین روی یک گوشی دیگه بریزین با اون حساب رو ریکاور کنین

  رمزو ندارم از طریق خود via btc میخام احراز کنم میتونین کمکم کنین تمام داراییم داخل سایته

  این لینک https://support.viabtc.com/hc/en-us/articles/360016170171-How-can-I-bind-or-reset-Google-authenticator- کامل توضیح داده. و گفته که اگر رمز رو نداشته باشین متاسفانه برگردوندن اکانت غیرممکنه.

  دوست عزیز نمیخوای کمک کنی ، چرا سنگ میندازی جلو پای مردم و اطلاعات غلط میدی ؟؟؟!
  خودم همین مشکلو داشتم ، کارت شناسایی و یه متن که خواسته بود رو روی کاغذ نوشتم و روبروم گرفتم و عکسمو فرستادم برا ویا بی تی سی ، زیر ۲ یا ۳ ساعت رمز رو فرستادن و تونستم وارد استخر بشم .
  اتفاقا خیلی استخر خوبیه ، خیلی خیییلی پشتیبانی خوبی هم داره ، ، تا زمانی که ایران رو تحریم نکنه ، قطعا جز بهترین هاس .

  سلام خسته نباشید. من کد. Google acnntor رو دارم فقط یه قسمت تو تنظیمات ViaBTC داره نوشته payment password.کدی که وارد کردم متاسفانه فراموش کردم و الان میخوام بیت انتقال بدم برای کسی میزنه 30تا گزینه میادش برام که فقط این payment password فراموش کردم نمیدونم انتقال بدم راه دیگه هستش که بتونم انتقال بدم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید….

  سلام منم همین مشکلو داشتم ولی تونستم هم برای خودم وهم برای دوستامو درست کنم اگه میخواهید در قبال یه مبلغ ناچیز اکانتتونو برگردونم به من ایمیل بزنید[email protected]

  دوستان کسی میتونه راهنمایم کنه چیکار کنم؟

  سلام میشه برای فروش ارز از کیف پول viaراهنمایی کنین توی ورژن جدید این کیف پود درقسمت فروشsentداخل فیلدremark چی بایدبنویسیم

  سلام جناب آقا میری
  من تعدادی دستگاه ماینر داشتم و یه آقایی در فارمشون نگهداری میکردن ، کیف پول روی گوشی خودم نصب بود ولی این آقا هم رمزو داشتن برای چک کردن روزانه،یه روز دیدم نمیتونم وارد شم و رمز رو قبول نمیکرد ،رمزمو بازیابی کردم ولی حتی هیچ سابقه ای در جیمیلم هم نیست
  لطفا راهنمایی کنید که چه کار میتونم بکنم

  آدم مگه به هرکسی اعتماد می‌کنه اگه دستگاه با ترانس بالا داری برات وصل میکنم تو اکانت خودت با پسورد خودت ولی استخراجش نصف نصف

  سلام در استخر viabtc چطور میتونم Total Earings (مجموع استخراج) خودمو ریست کنم !؟

  سلام فرق بین پرداخت soloو pps+وpplnsچیه و کدوشون بهتره

  سلام. توی روش +PPS، علاوه بر خود پرداختی ارز بر اساس سهم، کارمزد ماینرها هم به پرداختی ها اضافه میشه که بر اساس سهم معتبر توی استخر محاسبه میشه.
  روش PPLNS، علاوه بر کارمزد استخراج، پرداختی اضافه بر اساس تعداد سهم‌هایی که ماینر در N دوره سختی داشته محاسبه میشه. یعنی در واقع پرداختی بسته به بلاک های ماین شده است. در این روش بازده هم خب یکسان نیست و نوسان داره، ولی در بلند مدت سوددهی بیشتر میشه.
  توی روش SOLO، تمام پاداش بلاک به ماینری تعلق میگیره که خودش به تنهایی اون رو ماین کرده. توی این دو حالت آخر، کارمزد استخر رو البته باید از دریافتیتون کم کنید. حالا اینکه کدوم روش بهتره کاملا به هدف خودتون بستگی داره.

  چگونه میتونم رو حالت solo قرار بدم

  سلام چرا یرا من کد ایمیل ارسال نمیشه

  سلام چرا به ایران خدمات نمیده موقع برداشت بیت کوین اجازه برداشت نمیده و باید تایید دومرحله ایشو کامل کنم که ایران جزو شماره هاش نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟

  سلام دوست عزیز .
  نیازی به شماره تلفن نیست .
  شما کافیه نرم افزار امنیتی گوگل رو برای حسابتون فعال کنین و برداشت بزنین .
  ضمنا به دلیل کارمزد بالای کیف پول ویا بی تی سی ، پیشنهاد میکنم از واریز خودکار استفاده کنین و ارزهاتون رو به یه کیف پول دیگه مث تراست ولت انتقال بدین و بعدش با کارمزد کمتر از تراست برای خریدار و صرافی انتقال بدین .

  سلام آقا بهزاد
  آقا من میخوام از ویا بی تی سی همینکاری که گفتین رو انجام بدم.
  دو گزینه میده که یکیش بایندموبایله و اون یکی بایند جی ای
  من دومی رو که میزنم میره تو صفحه ای که توضیح داده که یا با جی ای این بارکد رو بخونین یا کدی که توسط جی ای تولید شده رو تو باکس زیر کپی کنین
  من جی ای رو دانلود کردم . حالا چطور باید با ‌یا بی تی سی ، بایند کنم؟؟
  اصلا طریقه کار با GA چطوریه؟؟
  چون حس کردم اطلاعات شما در این زمینه بالاس واقعا ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایین…

  سلام بنده از استخر ویا بی تی سی حداقل مقدار برداشت رو به کوینکس انتقال دادم و پس از کسر کارمزد در کوینکس پولم کمی کمتر از مقدار حداقل شد یعنی ۰.۰۰۰۹۹۹۹۹۹ ایا راه حلی هست که این پول رو از کوینکس خارج کنم?

  سلام. باید با خود کوینکس تماس بگیرین

  سلام برای تغییر ادرس کیف پول(از یک ادرس دیگه استفاده کرده بودم) واستفاده از ولت خود viabtc چه باید کرد

  سلام و ارادت
  نرم افزار viabtc من به صورت خودکار کد 2FA میخواد(مدت سه ماه بدون کد وارد میشد) و نرم افزار Google Authentication رو نصب کردم اما چون استخر من باز نمیشه نمیتونم کد QRکد رو اسکن کنم لطفا راهنمایی کنید
  ممنونم

  سلام وقتتون بخیر من از کیف پول ویا بی تی سی استفاده میکنم قبلا ماینر داشتم ولی الان ندارم و میخام موجودی کیف پولمو فعلا نگه دارم،
  آیا برای موجدیم اتفاقی نمی‌افتد چون دیگه به کیف پول واریزی ندارم یعنی از کیف پول استفاده نمیکنم
  موجودیم بلوکه نمیشه؟
  ممنون میشم جوابمو بدین

  سلام می‌خوام انتقال بدم کد ارسالی ایمیل و رمز ۲fa را میزنم ارسال ارور GA کد رو میده GA چی هست

  GA مخفف Google Authenticator هست. مربوط به خود اپ میشه

  سلام .خسته نباشید . قصد انتقال بیت رو دارم کد ارسالی ایمیل رو دریافت میکنم ولی متاسفانه برنامه GA از گوشیم حذف شده و مجدد ست نمیشه چه باید کرد؟ راهی هست بشه کد رو مجدد تعریف کرد؟ و یا بدون کد Ga انتقال داد؟

  دوستان این برنامه ویا بی تی سی واسه اینه که حتما خودمون دستگاه داشته باشیم و وصلش کنیم به این؟ آدرسی سراغ دارین که بدون نیاز به ماینر خودش استخراج ابری برامون انجام بده؟

  آدم مگه به هرکسی اعتماد می‌کنه اگه دستگاه با ترانس بالا داری برات وصل میکنم تو اکانت خودت با پسورد خودت ولی استخراجش نصف نصف

  سلام من استخر رو ثبت نام کردم وتایید گرفتم و رفتم داخلش نرم افزار گوگل اندیکیتور هم نصب کردم از برنامه خروج زدم اومدم بیرون بعد ک خاستم برم داخل گفت ک ادرس صحیح وارد کنید.به=عد باهمون ایمیل خاستم دوباره ثبت نام کنم گفتش ک این ایمیل قبلا ثبت نام شده است.الان باید چیکار کنم//؟

  سلام
  وقت بخیر
  برا سولو ماینینگ باید چیکار کنم

  سلام می‌خوام ویا بی تی سی رو از ی گوشی ب گوشی دیگه انتقال بدم چکار کنم ممنون میشم جواب منو بدید

  سلام دوست عزیز
  ممنون از مطلب خوب و مفیدتون
  ببخشید من یه سوال داشتم:
  من کیف پول ویا بی تی سی رو وصل کردم به گوگل اتنتیکیشن اما متاسفانه این برنامه گوگل اتنتیکیشن از گوشیم پاک شده والان دوباره نمیتونم برنامه بهش وصل شم… چون یه رمزی میخاد که قبلن باید یادداشت میکردم و من هواسم نبود و ننوشتم… میخاستم ببینم شما میتونید راهنماییم کنید که الان چیکار کنم؟ چون داخل ویا بی تی سیم مقداری بیت کوین دارم و الکی داره از دست میره…

  سلام. به خود ویا بی تی سی تیکت بزنید شاید بتونن کمکتون کنن. چون بدون اون رمز گوگل اتنتیکیشن امکان ورود وجود نداره.

  سلام چجوری رمزشو عوض کنم

  چگونه بیت کویت استخراجی رو به ارز دیگه تبدیل کنیم؟

  خیلی خیلی عالی.
  ممنون

  سلام. من برای برداشت اتو ویتدرا تنظیم کرده بودم. هر روز ساعت شش واریز میشد به کیف شخصی. امروز reject کرد و به کیف پول خود ویا بی تی سی هم بر نگشت

  سلام. به پشتیبانی پیام بدید

  سلام استاد سوالی داشتم
  من دستگاه s9j دارم اگر بخوام بیت کوینی که تولید میکنه مستقیم بره به تراست ولت اول اینکه چیکار باید بکنم و دوم اینکه آیا هزینه ای داره این انتقال و اگر داره چقدر هست ؟

  آدرس بیت کوین تراست ولت رو باید وارد کنید. خیر کارمزد جداگانه‌ای دریافت نمیشه، شما ماینر هستین و مقدار بیت کوین استخراجی بر اساس سهمی که در استخر دارین بهتون تعلق میگیره و مستقیم وارد آدرس والتی که قرار دادین میشه. اما کارمزدی که خود استخر دریافت میکنه بستگی به نوع مشارکتی که دارین و داخل متن توضیح داده شده داره.

  ممنون از پاسخ سریع و کاملتون
  با عرض پوزش دوتا سوال دیگه داشتم ( ببخشید اطلاعات من خیلی خیلی کم هست )
  اول اینکه وقتی تراست ولت رو بهش معرفی کنم هر روز هر مقداری دستگاه تولید کرد انتقال پیدا میکنه یا باید با حد نساب خاصی برسه که انتقالش بده ؟
  دوم اینکه برای من چه نوع مشارکتی رو پیشنهاد میکنین که به صرفه تر باشه و کارمزد کمتری برداره ؟

  پرداخت ها به صورت روزانه یا ساعتیه. ببینین انتخاب نحوه پرداخت به ترجیح خودتون و تعداد دستگاه ها و محاسبه سود و هزینه تون بستگی داره. من سه روش پرداخت رو براتون توضیح میدم خودتون ببینین کدوم براتون به صرفه تره:
  1. روش +PPS: تو این روش پرداختی ثابته و بر اساس سهمی که در اختیار استخر قرار دادین محاسبه میشه. یه جورایی انگار استخر دستگاه رو از شما اجاره کرده باشه. در این حالت دیگه شما نگران مشکلاتی مثل بلاک های اورفن و اینا نیستین.بر اساس تعداد دستگاه هایی که در اختیار استخر قرار دادین یه پرداختی ثابتی دارین. بعد هم که کارمزد تراکنش ها بر اساس روش PPLNS محاسبه و بهتون تعلق میگیره.
  2. روش PPLNS: توی این روش پرداختی بر اساس هش ریتی که در N دوره سختی شبکه در اختیارکل هش ریت استخر قرار دادین و منجر به استخراج بلاک شده محاسبه می‌شود. بعد هم کارمزد تراکنش‌ها بین ماینرها تقسیم میشه. یه مقداری هم از این پرداختی به عنوان هزینه نگهداری و عملیات خود استخر دریافت میشه. بنابراین دریافتی شما بر اساس بلاک هایی که استخراج شده به شما تعلق میگیره. در کل تو این روش بازده ممکنه پایین باشه اما در بلند مدت به صرفه تره و پرداختی ها بیشتره.
  3. روش SOLO: کل پاداش بلاک استخراجی به فرد استخراج کننده تعلق میگیره و مقداری هم بابت هزینه نگهداری و عملیات خود استخر کسر میشه.
  از این لینک هم میتونین جدول نحوه محسابه رو ببینین
  https://www.viabtc.com/pricing?lang=en_US
  بیشتر بخوام توضیح بدم. توی روش +PPS روش محاسبه سود اینجوریه: سهم*سختی*پاداش بلاک (1-کارمزد استخر). توی روش PPLNS: هش ریت* هش ریت استخر* پاداش (1-کارمزد استخر).روش solo هم که مشخصه

  باز هم ممنون بابت توضیحاتتون ولی سواد اولم رو جوابش رو نگرفتم .
  من جایی شنیدم برای اینکه از viabtc بیتکوینهاتون به کیف پولتون انتقال داشته باشه باید حداقل یک میلیون ساتوشی داشته باشین . آیا این مطلب درست هست یا اینکه هر مقداری تو روز تولید بشه انتقال داده میشه ؟

  خواهش میکنم. مینیموم برداشت 0.01 بیت کوین هست و تاز زمانی که به این مقدار نرسه توی والت خود استخر میمونه.

  سلام.وقتتون بخیر.من از ویا بی نی سی استفاده میکنم و برای هر بار چنج کردن ۰.۰۰۴ برداشت داره خودش تقریبا میش ۵۰۰ تومن ممکنه این هزینه کم تر بشه؟

  سلام ببخشید کسی دیگری میتونه تراهاش از کیف پول کسی دیگری برای خودش برداره
  ممنون میشم جواب رو لطف بفرمایید

  سلام برای انتقال ارز دیجیتال به کیف پول، بعد از کلیک بر روی گزینه withdraw با صفحه ای مواجه میشوم که سه گزینه
  انتقال به CoinEx، انتقال به کاربر و انتقال طبیعی روبه رو میشوم. کدامیک از تب ها را باید انتخاب کنم تا ارز را به کیف پول نوبیتکس انتقال دهم. ممنون میشم پاسخگو باشید.

  سلام. توی گزینه انتقال نرمال آدرس والت رو وارد کنید

  سلام من استخر ویا بی تی دارم گزینه انتقال خودکار رو فعال کردم چند بار واریز کرد ب کیف پولم آدرس رو تغییر دادم این بار ریجکت زده بیت کوین از استخر کسر شده ولی ب کیف پول نیومده باید چیکار کنم راهنمایی کنین لطفا

  سلام ببخشید نمیدونم به کدوم قسمت رفتم که الان و دستم خورده که الان کلا کارکرد ماینر من توی استخر دیده نمیشود ومدام از من کد میخواهد البته مرحله اول ایمیل وپسورد میخواد میدم وپازل را کامل میکنم ولی برای ایمیل من کد نمیاد لطفا کمک کنید کار کرد ماینر را بازیابی کنم

  لطفا طریقه بازیابی کارکرد ماینر در viaBTC رابفرمایید

  سلام.میشه راهنماییم کنیدکجای برنامه دمای دستگاه متصل به استخرونشون میده.ممنون

  سلام
  من اخر نفهميدم هزينه استخراج اتريوم تو اين استخر چقدره لطف ميفرماييد توضيح بديد

  یسوال داشتم لطفا دوستانی ک اطلاع دارن پاسخ بدن
  الان ی قرار داد داره بیت کوین 122دلار بازده 88 درصد
  این یعنی چی؟88درصد ماهیانه؟سالیانه؟ من 122 دلار بزارم چقد ماهیانه گیرم میاد؟

  سلام من دستگاه ماینر رو استخر viaوصل کردم کارکرد سه روز دستگاه نمایش داده نمیشه.ایا امکان حک استخر وجود دارد

  سلام چرا کارکرد ماینر تو viabtcمنفی میخوره علتش چیه

  سلام وقت بخیر دستگاه های من در حال ماین هستن و 16تراهش همشون میندازن اما تو صفحه اصلی میزان هشریت بالا نمیاد خط صاف هستش و استخراج هم نمیکنه من بعد 1ماه دوباره راه انداختم دستگاهامو میشه کمکم کنید

  سلام
  وقتي برنامه نصب كرديم
  اگر به هر دليل كيف پول بسته شد يا گم كرديم بايد چيكار كرد!

  چطوری کارت گرافیک تو ویا کانکت کنیم نمیتونم و اینه کارمزد میگیره ؟

  سلام حساب کاربری وایمیل وپسورد من در viabtc بعد از فلش کردن موبایلم جواب نمی دهد میگوید اشتباه است چه کاری می توان بکنم

  ایا این سایت viabtc پشتبانی ندارد که کمک کند مشکل ما را حل کند من موبایل رافلش کردم ایمیل وپسورد جواب نمی دهد

  سلام. https://support.viabtc.com/hc/en-us/requests/new از این قسمت در کادر “Please select issue type” گزینه singe up رو انتخاب کنین و مشکل رو توضیح بدین

  سلام اون آدرس دادین نمی شود به صورت فارسی فرستاد

  سلام وقت بخیر
  خواستم بدونم انتقال بیت از viabtc رو بصورت اتو انتقال بدم کارمزد کم میکنه؟ تو کامنت ها متوجه شدم که کم نمیکنه ولی الان واسه من کارمزدشو کم کرده اگر راهی داره که کارمزد کم نکنه لطفا راهنمایی کنید

  سلام
  من یک دستگاه a1 روی استخر ویا بی تی سی دارم
  ..مشکل اینجاست که رجکتی ۴۷٪ میزنه
  لطفن راهنمایی کنید مشکل از چیه

  سلام خسته نباشید error bad gataway 502 چطوری‌میشه رفعش کرد؟ و علت ایجادش چیه؟

  مشکل از خود سایته احتمالا که باید منتظر باشین رفع بشه

  سلام دوستان دستگاه من در حال کار هست هشت ریت هم نشون میده و نرماله اینترنت هم وصل هست اما ورکر رو افلاین نشون میده علت چیه ؟ الان چند ساعته این شکلی شده

  سلام ممنون میشم جواب بدین من از این استخر دارم استفاده میکنم و الان ی دستگاه دیگ گرفتم چطور ت همین استخر کانفیگش کنم

  بسیار عالی و در خور توجه بود ممنون از زحماتتون
  پاینده و سرافراز باشید

  سلام وقت بخیر
  تو این استخر بعد از چقدر بیت های استخراج شده به کیف پولی که معرفی کردیم بصورت اتومات انتقال پیدا میکنه

  سلام. زمان پرداخت داخل مطلب نوشته شده. سود به صورت روزانه و ساعت 12 نیمه شب به وقت پکن پرداخت میشود و مینیموم برداشت 0.01 بیت کوین هست و تا زمانی که به این مقدار نرسه توی والت خود استخر میمونه

  سلام، کیف پول من وی ای پی تی سی هستش و من پسوردم را فراموش کرده ام چگونه آن را بازیابی کنم.

  سلام خسته نباشین من چند وقت پیش حساب ویا بی تی سی مو ایمیلشو تغییر دادم با موفقیت انجام شد ولی الان میخام حسابمو به کیف پول انتقال بدم میگه با سایت تماس بگیرین
  به ویا بی تی سی ایمیل زدم گفتن در ۴۸ ساعت جواب میدیم ولی الان ۵ روزه گزشته هیچ خبری نشده میشه راهنماییم کنید؟؟

  سلام ببخشید من گوشیم رو نمیدونستم ک اگه آپدیت کنم گوگل اتنتیکیتور حذف میشه الآنم کیف پولم بلوکه شده و دو ماهه ک ایمیل و مدارک همه چی می‌فرستم جواب درستی واسم نیومده من الان باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید .

  سلام من مقدار 0.001 بیت کوین در سایت viabtc گذاشتم رو اتومات آدرس کیف پولی که صرافی ایرانی هست دادم ولی با گذشت ۱۵ ساعت هنوز به کیف پول من چیزی واریز نشده ایمیل تاییده از viabtc برام اومده ولی به ادرس که دادم واریز نشده لطفا راهنمایی میکنید چقدر زمان میبره واریز بشه ؟

  سلام میشه لطفا ایمیل بدید کارتون دارم ممنون می شوم

  سلام و خسته نباشید
  بنده با یه مشکلی روبرو شدم که راحلشو نمیدونم.لطف کنین و راهنمایی بفرمایین ممنون میشم.
  از ویا بی تی سی میخوام ، بیت کویین هامو به صرافی انتقال بدم.سه تا کادر هست که بایسی پر بشه ، دوتاش مشکلی ندارم.ولی تو اولیش موندم چیکا کنم.اونم کد payment password هستش که اصلا نمیدونم چی هست و چطوری میتونم اونو پیدا کنم.
  مراحل حل این مشکل رو میدونین؟؟

  سلام دوست عزیز شما کد کیوار رو نداری.اگه داری که مشکلت حله دیگه

  سلام دوستان..ادرس برداشت یا حساب CoinEx خود را پر کنید در کیف پول viabtc یعنی چی.شرمنده من تازه کارم

  سلام. آدرس والت صرافی کوینکس که ارزهاتون رو بهش میفرستین.

  کسی میتونه کمکم کنه، موبایلم دزدیده شد و ب نامه گوگل اتنتیکیتور رو از دست دادم، چون از قبل ورود به اکنتم رو با این کد تنظیم کرده بودم الان نمیتونم وارد اکانتم بشم، میگن اگه استخر بفهمه که ایرانی هستیم اکنتمون رو بلاک میکنه. چه کنم؟ حداقل ۱۰۰۰ دلار بابت حل مشکلم میپردازم.
  این ایمیلمه:
  [email protected]

  سلام
  تو قسمت url توی استخر من قسمت داشبورد دوتا هستش
  ایا میشه ریستارت کرد استخر رو ک انگار از اول اومده یا خیر
  متصل شدم به ماینر ولی میخوام دستگاه اضافی کنم نمیشه چون دوتا ادرس دارم

  سلام برای برداشت بیت از استخر مثلاً ۰.۰۰۵چقدر کارمزد کم میکنه

  سلام خسته نباشید من payment pas رو‌ندارم forget هم که میزنم احراز هویت میخواد کوین هم به هر صورت بخوام جابجا کنم payment pas رو میخواد مراحل احراز هویت هم تا مرحله ۳ یعنی آپلود کردن عکس پاسپورت و ID NUMBER که فکر کنم شماره پاسپورت باشه رو میره عمس که میخوام اپلود کنم از برنامه کلا میپره بیرون ممنون میشم راهنمایی کنید

  سلام من برنامه ویا بیت کوینم بسته شده نمیتونم درجه دستگاه هام رو ببینم باید چکار کنم

  با عرض سلام خدمت جناب آقا میری
  لطفا نحوه کانفینگ ریگ اتر را بفرمایید واقعا جا داره از تمامی خدمات و پاسخ دهی به سوالات از شما سپاسگزاری کنم .
  باتشکر

  سلام من کد 2fa code را قبول نمی کنه بعد قسمت بالاش بارکد هست نه مثل شما که کد از طریق ایمیل براتون می فرسته خواهش می کنم لطفا کمکم کنید ارزهام همش تو استخر گیر کردن

  اکسچینو مگ با هدف آموزش و خبررسانی در حوزه بلاک چین و ارز دیجیتال راه‌اندازی شد. به‌روزترین اخبار، مقالات، تحلیل ها و آموزش‌های مربوط به حوزه رمز ارزها را در مجله اکسچینو دنبال کنید

  کلیه حقوق این سایت نزد اکسچینو محفوظ بوده و بازنشر محتوا با ذکر منبع بلامانع است

  استخر ماینینگ ViaBTC به آدرس viabtc.com، توانسته است 7.33 درصد از سهم استخراج ها را تشکیل دهد و در رتبه 4# استخرها قرار گیرد.محاسبه رمز ارزهای استخراج شده در استخر ViaBTC، به 3 شیوه پرداخت PPS+ (کارمزد 4 درصد)، PPLNS (کارمزد 2 درصد) و SOLO (کارمزد 1 درصد) تقسیم می شود.این استخر هم اکنون میزبان استخراج 21 رمز ارز است که می توان فعال ترین آن ها را سیس کوین (1.00% سهم استخراج)، Emercoin (1.00% سهم استخراج) و هورایزن نام برد.

  استخر ماینینگ ViaBTC به آدرس viabtc.com، توانسته است 7.33 درصد از سهم استخراج ها را تشکیل دهد و در رتبه 4# استخرها قرار گیرد.

  محاسبه رمز ارزهای استخراج شده در استخر ViaBTC، به 3 شیوه پرداخت PPS+ (کارمزد 4 درصد)، PPLNS (کارمزد 2 درصد) و SOLO (کارمزد 1 درصد) تقسیم می شود.

  این استخر هم اکنون میزبان استخراج 21 رمز ارز است که می توان فعال ترین آن ها را سیس کوین (1.00% سهم استخراج)، Emercoin (1.00% سهم استخراج) و هورایزن نام برد.

  استخر ViaBTC در سال 2016 توسط سارا اوویانگ (Sarah Ouyang) راه‌اندازی شد. استخر ViaBTC توانسته‌است به یکی از بزرگترین استخرهای استخراج در منطقه تبدیل شود. این استخر از 14 ارز، از جمله بیت کوین، Bitcoin SV، بیت کوین کش، اتریوم، اتریوم کلاسیک، مونرو و سایر ارزها پشتیبانی می‌کند.

  در ماه می 2016 یک سرمایه گذار خیر در این شرکت سرمایه گذاری کرد. یک ماه بعد، استخر ViaBTC بیت کوین راه‌اندازی شد. در سال 2017 این پلتفرم استخرهای استخراج اتر، دش کوین، زی کش و لایت کوین را نیز اضافه کرد. در همان سال، ViaBTC ، اولین استخر استخراج بیت کوین کش در جهان را راه‌اندازی کرد. استخرهای استخراج بایتوم، مونرو و اتریوم کلاسیک نیز در سال 2018 راه‌اندازی شدند. سپس این شرکت در سال بعد کیف پول ViaBTC و بعد از آن استخرهای DCR و BSV را ایجاد کرد.

  تیم توسعه‌ی استخر ViaBTC، از متخصصان برجسته‌ی فین‌تک تشکیل شده‌است. در حال حاضر هایپو یانگ (Haipo Yang) مدیر عامل این شرکت است.

  این وب سایت از 6 زبان چینی، کره ای، ژاپنی، انگلیسی، روسی و اسپانیایی پشتیبانی می‌کند. وب سایت استخر ViaBTC چهار سرویس اصلی دارد: کیف پول، کاوشگر بلاک، پلتفرم استخراج ابری و استخر استخراج.

  کارمزد استخر viabtc

  کاربران ViaBTC می‌توانند از طریق وب سایت استخر، به خدمات شرکا دسترسی داشته باشند. صرافی کوینکس (CoinEx)، اکوسیستم زنجیره‌ای عمومی کوینکس و صرافی غیر متمرکز وان سواپ (OneSwap) خدماتی هستند که در وب سایت ViaBTC ارائه شده‌است.

  صفحه‌ی اصلی وب سایت، لیستی از تمام ارزهای موجود برای استخراج را به همراه آماری که می‌تواند به بازدید‌کننده‌ها کمک کند، ارائه می دهد. لیست سود روزانه (USD / Th / s) در صفحه‌ی اصلی استخر نشان داده می‌شود. نرخ فعلی ارز (به دلار آمریکا)، هش ریت استخر، هش ریت شبکه، تعداد استخراج کنندگان و سختی اشتراک نیز نشان داده می‌شوند. با کلیک بر روی هر یک از این موارد، جزئیات بیشتری از جمله الگوریتم استخراج، پاداش بلاک، آستانه پرداخت، ماشین حساب سود و غیره نشان داده می‌شود.

  علاوه بر موارد ذکر شده، در صفحه اصلی می‌توان سود آینده را با استفاده از ماشین حساب سودآوری ماینینگ تخمین زد. بدین منظور کاربر باید در ابتدا ارز را انتخاب کند، هزینه‌های انرژی، قیمت ارز، سختی استخراج، کارمزدها را وارد کرده و سپس دستگاه‌های ماینینگی را که می‌خواهد استفاده کند، انتخاب کند.

  استخر ViaBTC دو گزینه دارد: سوئیچ با یک کلیک و ماینینگ هوشمند.

  سوئیچ با یک کلیک، برای استخرهای بیت کوین و اتریوم در دسترس است. این گزینه به ماینرها این امکان را می‌دهد تا بدون اتلاف وقت برای پیکربندی فرآیند استخراج، به ماینینگ ارزهای دیجیتال دیگری بپردازند. استخر بیت کوین اجازه می‌دهد تا با یک کلیک، بین بیت کوین، بیت کوین کش، و فری هش جابجا شوید. استخر اتریم نیز امکان تغییر از اتریوم به اتریوم کلاسیک و بالعکس را فراهم می‌کند.

  در حالت ماینینگ خودکار، ماینر به صورت خودکار به سودآورترین سکه‌ای که می‌توان با تنظیمات فعلی ماینر استخراج کرد، سوئیچ می‌شود. الگوریتم ماینینگ هوشمند برای به حداکثر رساندن سود به طور خودکار داده‌های مربوط به بازار، هش ریت ماینر و سایر عوامل را در نظر می‌گیرد.

 • تایم بازار بورس
 • در صورت فعال بودن قابلیت تبدیل خودکار (Auto Conversion)، پلتفرم در هر ساعت به طور خودکار تمام درآمد را به بیت کوین یا تتر تبدیل می‌کند.

  ویژگی دیگری که استفاده از استخر ViaBTC را راحت‌تر می‌کند، امکان ایجاد حساب‌های فرعی ماینینگ است. هر کاربر می‌تواند تعدادی حساب فرعی ایجاد کند. هر حساب فرعی دارای درآمد و هش ریت جداگانه است. از حساب‌های فرعی می‌توان برای برداشت خودکار به آدرس‌های مختلف استفاده کرد. همچنین می‌توان هر حساب را با یک آدرس ایمیل متفاوت مرتبط کرد. در این صورت بررسی اعلان‌ها راحت‌تر می‌شود. این ویژگی مخصوصا در حالتی که یک کاربر چندین دستگاه ماینینگ داشته باشد، بسیار مفید است.

  در سرویس استخراج ابری BTC-360، می‌توان مقدار مشخصی از توان محاسباتی مورد استفاده برای استخراج بیت کوین را به مدت 360 روز اجاره کرد. تنها هزینه‌ای که در هنگام استخراج ابری اعمال می‌شود، هزینه هش ریت است. مقدار این هزینه ثابت نیست و به قیمت فعلی بیت کوین بستگی دارد. قیمت قرارداد نیز ثابت نیست و به سختی استخراج، هزینه‌ی برق و سایر عوامل بستگی دارد.
  پاداش‌های روزانه، پس از ساعت 0:00 (UTC) ارسال می‌شود. طبق برخی از بررسی‌هایی که توسط کاربران صورت گرفته است، کارمزد نگهداری ماینر در استخر ViaBTC ، نسبتاً زیاد است.

  استخر ViaBTC از الگوریتم‌های پاداش PPS + ، PPLNS و SOLO پشتیبانی می‌کند.

  PPS + مخفف pay per share یا پرداخت به ازای سهم است. استفاده از الگوریتم استاندارد PPS به این معنی است که ماینر به ازای هر سهم معتبری که ارسال می‌کند، پاداش مشخصی دریافت می‌کند. این الگوریتم معمولاً بعنوان یکی از بهترین الگوریتم‌ها برای کسانی که به صورت نامرتب ماینینگ می‌کنند، در نظر گرفته می‌شود.

  PPLNS به معنای پرداخت به ازای N سهام آخر است. هنگامی که یک ماینر از الگوریتم PPLNS استفاده می‌کند، میزان پاداش او به تعداد سهام معتبر ارسال شده در آخرین N مرحله‌ی دشواری هنگام یافتن بلاک، بستگی دارد. این پلت فرم در صورتی که ماینرها از PPLNS استفاده کنند، هزینه کمتری را دریافت می‌کند. توصیه می‌شود که برای به حداکثر رساندن پاداش هنگام استفاده از PPLNS، هیچ‌گاه استخراج را متوقف نکنید. این فاصله‌‌ها می‌تواند باعث از دست رفتن پاداش شما شود.

  در روش پرداخت SOLO نیز ماینری که بلاک را بطور مستقل استخراج می‌کند، کل پاداش بلاک را دریافت می‌کند.

  استخر ViaBTC اغلب به دلیل بالا بودن کارمزدهایش مورد انتقاد قرار می‌گیرد. کارمزد پاداش بلاک برای روش پرداخت + PPS در حدود چهار درصد و در حالت PPLNS در حدود دو درصد است. استخراج کنندگان SOLO نیز هم در هنگام استخراج و هم در هنگام برداشت، یکدرصد کارمزد پرداخت می‌کنند. ماینرهای PPS + و PPLNS، برای برداشت پاداش باید 2 درصد کارمزد بدهند.

  با توجه به این که سارقان زیادی در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد، پیش از انتخاب پلت‌فرم استخراج خود اطمینان حاصل کنید که آن پلت فرم از ویژگی‌های محافظتی کافی برخوردار است. قبل از شروع استفاده از خدمات هر پلت فرم، حتما در ابتدا تمام ویژگی‌های محافظتی آن پلت فرم را فعال کنید.

  استخر ViaBTC امکان استفاده از احراز هویت 2 عاملی (معروف به 2fa) را ارائه می‌دهد و به این صورت علاوه بر رمز عبور، یک لایه‌ی امنیتی اضافی نیز ایجاد می‌کند. بعلاوه برای ورود به حساب یا برداشت وجه، باید یک گذرواژه یکبار مصرف که تنها از طریق دستگاه تلفن همراه صاحب حساب قابل بازیابی است، ارائه کنید.
  TOTPها نیز در برنامه‌ی احراز هویت گوگل (Google Authentication) تولید می‌شوند. هر رمز عبور تنها برای مدت 30 ثانیه معتبر خواهد بود. این ویژگی سرقت وجوه حساب‌های کاربری استخر ViaBTC را تقریباً غیرممکن می‌کند.

  یکی دیگر از ویژگی‌های محافظتی موجود، ارسال کد از طریق پیامک است. اعلان ورود به سیستم نیز یک ویژگی بسیار مفید است. در صورت فعال سازی این گزینه، کاربر می‌توانند از ورود اشخاص دیگر به این حساب خود مطلع شود.

  کلیه فعالیت‌های صورت گرفته در هر حساب کاربری را می‌توان در وب سایت ViaBTC ردیابی کرد. کاربران می‌توانند در صورت مشاهده‌ی فعالیت‌های مشکوک، جلسات یا سشن (session) ها را خاتمه دهند. برای افزایش امنیت حساب پیشنهاد می‌شود که پس از بستن سشن‌ها، کاربر رمز عبور خود را تغییر دهد.

  علاوه بر مواردی که ذکر شد، وب سایت ViaBTC توصیه‌های ساده‌ی دیگری در مورد چگونگی افزایش ایمنی وجوه، به کاربران ارائه می‌دهد.

  بیت کوین و ارزهای دیجیتال را با بیت پارس دنبال کنید. در مجله تخصصی بیت پارس سعی بر آن داریم تا شما را با تازه های دنیای کریپتوکارنسی آشنا کنیم. بیت پارس علاوه بر جدیدترین اخبار بیت کوین و ارزهای دیجیتال ، بخش های آموزشی زیادی را در زمینه ارزهای دیجیتال تهیه کرده است که می توانید با مراجعه به منوهای بالای سایت به راحتی به هر موضوعی که علاقمند هستید دسترسی آسان و سریع داشته باشید. بخش تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال در وب سایت بیت پارس نیز از منوهای بالای سایت قابل دسترسی است. در این بخش جدیدترین تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال بیت کوین و آلتکوین ها قرار می گیرند. بخش تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال در بیت پارس از جدیدترین مقالات به روز در معتبرترین وب سایت های انگلیسی زبان ترجمه و همچنین توسط تیم تحلیل بیت پارس مورد ارزیابی قرار می گیرند و سپس در این وب سایت جهت مطالعه و استفاده شما عزیزان قرار داده می شوند. بیت پارس یک مجموعه دانش بنیان در زمینه کریپتوکارنسی است که با تمام مجموعه هایی که در حال حاضر در ایران فعالیت دارند متفاوت است. به زودی از بخشی از ابتکارهای بیت پارس پرده برداری خواهیم کرد.

  ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

  Like: 13463

  Guest

  نه

  بیشتریا

  کارمزد استخر viabtc

  اینجوریه

  2021-08-20 02:47:44

  Related Foods

  Guest

  86

  2

 • بکاب سهام یاب
 • 2021-08-17 21:37:31

  بورس، سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار

  ماینرها در دوره‌های خاصی که برق ارزان و سختی استخراج پایین است سود خوبی می‌توانند بدست آوردند.

  شما نیز قصد استخراج بیت‌کوین دارید ولی تازه‌کار هستید؟

  این مطالب مقدماتی می‌تواند به شما کمک کند:

  استخراج بیت‌کوین چیست؟

  کارمزد استخر viabtc

  بهترین دستگاه استخراج بیت‌کوین چیست؟

  مشاهده همه آموزش‌های استخراج ارز دیجیتال

  اگر در گام‌های اول، برای انتخاب استخر استخراج (Mining Pool) مردد هستید قصد داریم در ادامه به بررسی برخی از استخرهای استخراج بیت‌کوین بپردازیم.

  ماینرهای بیت‌کوین معمولا یک گروه تشکیل می‌دهند تا با هم به استخراج ارز بپردازند، زیرا به این ترتیب شانس و احتمال بدست آوردن بیت‌کوین بیشتری دارند. این تعریف ساده استخر استخراج است.

  پاداش (یا همان بیت‌کوین) که استخراج‌کنندگان در یک استخر بدست می‌آورند براساس قدرت هش ارائه شده توسط هرشخص بین افراد تقسیم می‌شود. این فرایند بطور خودکار انجام می‌گیرد.

  ایجاد یک بلاک در بلاک‌چین بیت‌کوین برای یک ماینر تنها، سال‌ها طول می‌کشد.

 • portfolio چیست
 • اگر یک شخص به تنهایی و بدون پیوستن به یک استخر استخراج، دست به استخراج بیت‌کوین بزند شانس بسیار پایینی برای رسیدن به سود مناسب دارد؛ مگر اینکه قدرت هش بسیار بالایی داشته باشد (قدرت هش شخص به تنهایی به اندازه یک استخر استخراج برسد).

  به همین دلیل است که تقریبا همه افرادی که قصد استخراج ارز دیجیتال دارند – چه بیت‌کوین و چه سایر ارزها – با پیوستن به یک Pool این کار را شروع می‌کنند.

  بنابراین عضو یک Pool شدن برای ماینرها یکی از بایدها تبدیل شده است.

  در ادامه برخی از استخرهای استخراج بیت‌کوین را معرفی می‌کنیم.

  بزرگترین استخرهای استخراج بیت‌کوین همچنان در کشور چین قرار دارند. استخرها براساس قدرت هشی که در اختیار دارند رتبه‌بندی می‌شوند.

  در ادامه چند استخر استخراج بیت‌کوین برتر براساس قدرت هش که از سایت Btc.com نقل شده را می‌بینید:

  BTC.com
  F2Pool
  AntPool
  BTC.TOP
  Poolin
  SlushPool
  ViaBTC
  Huobi.pool
  BitFury
  Bitcoin.com
  1M1X
  BitClub
  Bixin
  WAYI.CN
  KanoPool

  منبع: btc.com

  قبل از اینکه به بررسی این استخرها بپردازیم، بهتر است به چند نکته اشاره کنیم. وقتی اندازه یک استخر بزرگ می‌شود، پرداختی به هر ماینر کاهش می‌یابد زیرا باید پاداش بین افراد بیشتری تقسیم شود.

  استخرها روش‌های مختلفی برای تقسیم بیت‌کوین استخراج شده در پیش می‌گیرند، از جمله:

  Pay per Share یا PPS: مقدار پرداخت برای هر کاربر ثابت است و زمانی که هر Share ثبت به استخراج‌کننده پرداخت می‌شود.

  متناسب (Proportional): کاربران براساس مقدار Share ثبت شده، پاداش می‌گیرند.

  براساس امتیاز (Score-based): در این روش به Share های جدید برتری بیشتری داده می‌شود و کاربران براساس زمان ثبت Share به تناسب پاداش می‌گیرند.

  پرداخت به ازای N شیر آخر (Pay Per Last N Shares) یا PPLNS: این روش مشابه روش “متناسب” است ولی پاداش‌دهی هر Share در دورها متفاوت است.

  پرداخت کامل به ازی Share (یا Full Pay-per-Share) یا FPPS: این روش مشابه پرداخت به ازای Share یا PPS است ولی همراه با پاداش، تقسیم کارمزد تراکنش‌ها بین ماینرها نیز انجام می‌شود.

  Shared Maximum Pay Per Share یا SMPPS: مشابه روش PPS است اما در این روش، استخر درآمد اضافه‌‌ای را از بلاک‌هایی که به سرعت یافت شده در دورهای بعدی پرداخت می‌کند.

  ده‌ها روش دیگر برای پاداش‌دهی در استخرها وجود دارد. برخی استخرها از ترکیبی از این موارد استفاده می‌کنند.

  استخراج ابری ارز دیجیتال یا کلود ماینینگ با استخر استخراج تفاوت دارد. از این جهت که استخر استخراج گروهی از ماینرها هستند که پاداش استخراج را بین هم تقسیم می‌کنند.

  اما سرویس‌های کلود ماینینگ یا استخراج ابری، سرویس‌هایی هستند که با خرید هش ریت از آنها می‌توانید پاداش استخراج را بدست آورید.

  مطلب مرتبط: استخراج ابری (کلود ماینینگ) ارز دیجیتال چیست؟

  AntPool بزرگترین استخر استخراج از نظر قدرت هش است. این استخر توسط بزرگترین تولیدکننده دستگاه‌های ماینر در چین با نام Bitmain اداره می‌شود.

  ایجاد حساب کاربری در AntPool رایگان است ولی طبیعتا برای استخراج بیت‌کوین نیازمند سخت‌افزار و نرم‌افزار مناسب هستید. نرم‌افزارها از طریق اینترنت قابل دانلود است.

  رابط کاربری این استخر ساده است. درآمد را می‌توانید در داشبورد ببینید و هش ریت دستگاه‌تان را در دقیقه، ساعت یا در بازه روزانه مشاهده کنید.

  کارمزدها و پرداخت

  امکان انتخاب چندین روش کار وجود دارد که کارمزد آنها به شرح زیر است:

  روش solo mine با 1 درصد کارمزد
  روش PPLNS با کارمزد 0
  روش PPS با کارمزد 2.5 درصد

  AntPool کارمزدی که روی تراکنش دریافت می‌شود را فاش نمی‌کند. AntPool تسویه حساب روزانه را برای حساب‌هایی که بیش از 0.001 بیت‌کوین هستند را حدود ساعت 10 AM UTC انجام می‌دهد.

  امنیت

  کارمزد استخر viabtc

  در AntPool قابلیت فعال‌سازی ورود دومرحله‌ای، قفل کردن کیف پول و تنظیم اطلاع‌رسانی با ایمیل وجود دارد تا امنیت حساب کاربری افزایش یابد.
  انجمن این استخر شامل اطلاعات و راهنماهای موردنیاز برای شروع کار است.

  مزایا

  AntPool بزرگترین و محبوبترین استخر بیت‌کوین است که رابط کاربری ساده‌ای برای ماینرهای تازه‌کار دارد. قابلیت انتخاب از بین PPLNS و PPS وجود دارد که یک مزیت محسوب می‌شود.

  با بررسی دقیق‌تر این استخر می‌توانید به ویژگی‌های جالب‌تر آن پی ببرید. پرداخت‌ها نسبتا خوب هستند و اقدامات امنیتی مناسبی برای حفاظت از کاربران پیاده‌سازی شده است.

  معایب

  به دلیل اینکه AntPool استخری بزرگ است، پرداخت‌ها قاعدتا باید کمتر باشند. همچنین کارمزد تراکنش‌ها نیز توسط AntPool اعلام نمی‌شود.

  Slush Pool اولین استخر استخراج بیت‌کوین بود که در سال 2010 راه‌اندازی شد. از آن زمان تاکنون بیش از 15 هزار بلاک توسط این استخر استخراج شده است.

  این استخر توسط شرکتی با نام Satoshi LAbs که یک شرکت واقع در جمهوری چک است اداره می‌شود. این شرکت همچنین اولین والت آفلاین بیت‌کوین، پروتکل ماینینگ stratum و سایر محصولات را نیز ارائه داده است.

  این استخر دارای یک سیستم امتیازدهی خاص است، بطوری که در ابتدای هر دور استخراج، Share های قدیمی، امتیاز و برتری کمتری نسبت به Share های جدید می‌یابند.

  این روش ریسک تقلب توسط سایر ماینرها که در استخر خود را در یک دور عوض می‌کنند تا پاداش بیشتری بگیرند کاهش می‌دهد.

  قبل از اینکه شخص بطور واقعی اقدام به استخراج کند، می‌تواند در حساب دمو (آزمایشی) دست به استخراج بزند. این ویژگی برای ماینرهای تازه‌کار بسیار مفید است.

  کارمزدها و پرداخت

  کارمزد ثابت 2 درصد از ماینرها کسر می‌شود. حداقل پرداخت 0.0002 بیت‌کوین است و پرداخت‌ها بطور روزانه انجام می‌شود.
  روش مبتنی بر امتیاز باعث شده توزیع پاداش بین ماینرها نسبتا عادلانه باشد.

  امنیت

  Slush Pool دارای قابلیت فعال‌سازی دو مرحله، قفل کردن کیف پول و یک توکن Read-Only است که می‌توان برای زمانی که یک شخص فقط قصد نظارت بر استخراج را دارد بسیار مفید باشد.

  مزایا

  این استخر سال‌ها فعال بوده و به خوبی پابرجا شده است. رابط کاربری ساده و روان است و روش امتیازی، ریسک فریبکاری را کاهش می‌دهد.

  معایب

  کارمزد تراکنش نسبت به سایر استخرها نسبتا بالاتر است. با وجودیکه استفاده از روش مبتنی بر امتیاز یک مزیت است، می‌تواند امتیاز کاربر را در صورت توقف استخراج به سرعت کاهش دهد.

  F2Pool یکی از بزرگترین استخرهای استخراج بیت‌کوین با مرکزیت چین است که در سال 2013 راه‌اندازی شده است.

  علاوه بر بیت‌کوین، ارزهای لایت‌کوین، اتریوم و Zcash نیز با این استخر قابل استخراج است. سطح سختی در این استخر براساس قدرت هش متغیر است زیرا سایت از پروتکل استخراج stratum و vardiff استفاده می‌کند.

  کارمزدها و پرداخت

  F2Pool مبتنی بر روش PPS فعالیت می‌کند و کارمزد 4 درصدی می‌گیرد که نسبت به سایرین بالاست. حداقل پرداخت 0.001 بیت‌کوین است که روزانه انجام می‌گیرد.

  امنیت

  قابلیت قفل کیف پول وجود دارد. شما امکان تغییر ایمیل را پس از عضویت نخواهید داشت، همچنین قابلیت ورود دو مرحله‌ای ندارد.

  مزایا

  F2Pool امکان استخراج بیت‌کوین، لایت‌کوین و زی‌کش را داراست. حداقل پرداخت پایین است و پرداخت‌ها بطور مداوم انجام می‌شود.

  معایب

  کارمزد 4 درصدی نسبت به سایر استخرها رقم بالایی محسوب می‌شود و هزینه زیادی بر دوش ماینرهاست.

  BTCC یکی دیگر از استخرهای چینی، در سال 2014 راه‌اندازی شده است. BTCC همچنین یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال و والت را نیز اداره می‌کند.

  ماینرها قابلیت نظارت بر قدرت هش، کل هش استخر و شبکه را دارا هستند و جزییات بیشتری نیز ارائه می‌شود.

  این استخر از پروتکل stratum استفاده می‌کند

  کارمزدها و پرداخت

  BTCC شفافیت زیادی در کار خود دارد. با استخراج هر بلاک بیت‌کوین توسط استخر، 1 تا 2 بیت‌کوین به کاربران تقسیم می‌شود.

  پرداخت‌ها بطور مداوم به والت دلخواه کاربران انجام می‌گیرد.

  روش ارائه پاداش، PPS است و کارمزد 2 درصدی از کاربران گرفته می‌شود.

  مزایا

  BTCC یکی از بزرگترین استخرهای استخراج است که اکسچنج و والت خود را نیز داراست. شفافیت در ساختار کارمزدها و معرفی مدل FPPS (به زودی) یکی دیگر از مزایای آن است. BTCC پاداش‌های خوبی به کاربران خود می‌دهد.

  معایب

  موجودی حساب کاربرانی که مقداری درآمد در آن داشته‌اند پس از 90 روز غیرفعال بودن مسدود می‌شود و به سایت تعلق می‌گیرد.

  Btc.com از جمله استخرهای بزرگ استخراج است که تحت مالکیت Bitmain قرار دارد. این استخر نیز با پروتکل stratum و VarDiff کار می‌کند.

  سایت در سال 2015 راه‌اندازی شد و یک کیف پول آنلاین نیز به کاربران خود ارائه می‌دهد.

  کارمزدها و پرداخت

  btc.com با اشتراک‌گذاری کارمزد تراکنش‌ها با ماینرها در کار خود شفافیت دارد. روش پرداخت پاداش در این سایت FPPS است و کارمزد 1.5 درصدی از ماینرها کسر می‌کند.

  امنیت

  سرویس Cloudflare توسط این سایت پیاده شده تا جلوی حملات DDoS گرفته شود و قدرت هش از دست نرود.

  مزایا

  btc.com یک سایت شناخته شده بین‌المللی است.

  معایب

  گاهی اوقات پرداخت‌ها با تاخیر انجام می‌گیرد که البته بستگی به شبکه بیت‌کوین دارد. شاید بزرگی این استخر باعث کاهش درآمد ماینرها شود. نظرات منفی در خصوص پشتیبانی ضعیف این استخر در اینترنت دیده می‌شود.

  موقعیت جغرافیایی یک استخر به هیچ‌عنوان مهم نیست، بسیاری از استخرها سرورهای مختلفی در کشورهای دنیا دارند و حتی اگر یک استخر در چین واقع شده، به طول مثال می‌توان به یکی از سرورهای آن در اروپا وصل شد.

  تشخیص بزرگترین استخرها بسیار ساده است و کافیست هش ریت استخرها را در این صفحه از سایت btc.com ببینید.

  اما توجه داشته باشید که همیشه بزرگترین استخر الزاما نمی‌تواند گزینه خوبی برای انتخاب باشد.

  همچنین هش ریت برخی از استخرها متعلق به خود استخر نیست. مثلا BitFury و KnCMiner شرکت‌هایی هستند که عملیات استخراج را اداره می‌کنند و اداره‌کننده استخر نیستند.

  ماینرها می‌توانند به سادگی از یک استخر خارج شده و استخر دیگری برای استخراج انتخاب کنند، به همین دلیل قدرت هش استخرها به طور مداوم تغییر می‌کند.

  بنابراین همیشه بروزترین اطلاعات استخرها را در این صفحه مشاهده کنید، زیرا نمودار موجود در این مطلب در گذر زمان ممکن است به روز نشود.

  ماینرها برای بیت‌کوین و امنیت آن اهمیت زیادی دارند، بدون ماینرها بیت‌کوین آسیب‌پذیر خواهد بود و حمله به شبکه آن ساده خواهد شد.

  بسیاری از کاربران بیت‌کوین، دست به استخراج نمی‌زنند.

  این ماینرها هستند که وظیفه ایجاد بیت‌کوین‌های جدید و تایید تراکنش‌های موجود در شبکه را بر عهده دارند.

  همانطور که در مطلب آموزش استخراج ارز با نرم‌افزار ماینر گیت، اشاره کردیم، استخراج ارز با کامپیوتر خانگی به صرفه نیست.

  ریپل قابل استخراج نیست و توسط شرکت ایجادکننده آن منتشر می‌شود، بنابراین چیزی به عنوان استخر استخراج ریپل وجود ندارد.

  در ادامه برترین استخرهای ماینینگ اتریوم لیست شده است.

  Ethpool/Ethermine

  این دو استخر که دو سایت متفاوت (ethpool.org و ethermine.org) دارند در واقع یک استخر هستند که حدود 25 درصد از کل هش‌ریت شبکه اتریوم متعلق به آنهاست.

  f2pool

  استخر اتریوم f2pool به نظر می‌رسد فقط در چین در دسترس است.

  DwarfPool

  با این استخر علاوه بر اتریوم، سایر ارزها مانند مونرو و دش قابل استخراج است.

  2Miners

  2Miners نیز یکی دیگر از استخرهای استخراج اتریوم است که سرورهایی در آمریکا، آسیا و اروپا دارد.

  از موارد اشاره شده در بالا، هرکدام دارای کارمزد کمتری است و سرور نزدیک به ایران دارد انتخاب کنید. (اگر قصد استخراج ارز در ایران را دارید)

  ماینرها با هم یک گروه را تشکیل می‌دهند تا بتوانند به شکل موثرتری ارزهای دیجیتال را استخراج کنند، به این گروه، استخر (به انگلیسی Pool) گفته می‌شود.

  پیوستن به یک Pool یکی از اولین قدم‌ها برای استخراج بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. در بین استخرهایی که معرفی شد، Slush Pool می‌تواند گزینه مناسبی برای ماین بیت‌کوین باشد.

  با این حال، تحقیق و بررسی بیشتر برای انتخاب استخر مناسب بر عهده شماست.

  در صورتی که تجربه یا سوالی در مورد استخرهای استخراج ارز دیجیتال دارید در بخش نظرات بنویسید.

   

  قصد خرید یا فروش ارز دیجیتال در ایران را دارید؟ در این سایت می‌توانید با اطمینان و با چند کلیک خرید کنید:

  اگر مایل به مطالعه بیشتر درباره ارز دیجیتال هستید، پیشنهاد می‌کنیم کتاب “ارز دیجیتال، سیر تکامل طبیعی پول” را در اینجا دانلود کنید و بخوانید…

  در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و… به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید.
  ***
  در توئیتر فالو کنید:
  https://twitter.com/jahandide

  سلام آقای جهاندیده آیا وقتی که بیت کوین در یک استخر، استخراج می‌شود تقسیم پاداش ها چگونه هست و آیا به توان دستگاه مربوطه یا نه همه یکسان پاداش دریافت میکنند

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  بستگی به سبک کار استخر موردنظر داره
  در مطلب بالا در این بخش به این نکته اشاره کردیم:
  “استخرها روش‌های مختلفی برای تقسیم بیت‌کوین استخراج شده در پیش می‌گیرند”

  درود استاد عزیز و گرامی:
  ممنون میشم اگر پاسخ بفرمایید.

  ماکه بخواهیم ماین کنیم و دستگاهش رو بخریم گفته میشه بهتر اینه که به استخر هامتصل بشیم، اما در قوانین استخر این مورد است که اون بلاک ریوارد و پاداشی که داده میشه به نسبت قدرت پردازشی هست که مادراختیار استخر قرار دادیم، یعنی به اندازه قدرت دستگاه ماینر پاداش تقسیم میشه بین افراد، خب اگر اینطورهست چرا به استخر مراجعه کنیم؟ اینکه میشه همون استخراج انفرادی و سود بیشتری به ما نمیده که، انفرادی واردبشیم سودکمتری بدست میاریم و استخر استفاده کنیم باز به نسبت قدرت پردازشمون پاداش به مامیرسه، چه فرقی کرد این وسط!!؟؟ ما اگه بخش ناچیزی از هربلاک بیت کوین رو مثلاً چند ساتوشی رو خودمون بدست بیاریم همه سودش چه کم و چه زیاد مال خود ماست واگه از استخر استفاده کنیم درسته که بلاک بیشتری بدست میاد اما در نهایت ما همون سهم خودمون رو میبریم چون پاداش تقسیم میشه! واقعاً چه معنی داره!!

  سلامت باشید استاد عزیز

  سلام عرض ادب من در viabtc auto withdraw فعال کردم رویه 0.001 میخواستم بدونم،اینطوری کارمزدش صفر ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  استخر f2pool دزده کارمزدش ۱۰ درصده ۲/۵ درصد دروغه هرکی خواست با مدرک براش ثابت میکنم
  دوستان کافیه چند دقیقه قبل ساعت ۴/۳۰ دقیقه بامداد از استخراج ۲۴ ساعته اسکرین شات بگیرین بعدش ساعت ۶/۳۰ دقیقه ببینید چقد به حسابتون میشینه

  سلام و خسته نباشید . از یک سایت ماینر مقدلری ساتوشی withdraw کردم . دفعه اول واریز شد به کیف والتم سریع . ولی دفعه دوم و سوم نیومده به کیفم ولی تو سایت نوشته پید شده ؟
  چرا و چطور میشود انها را وصول کرد ؟
  درسایتBTC.COMرهگیری میکنم باادرس والت خودم فقط اولی ونشان میدهد?
  اگر میتونید راهنماییم کنید ، جبران میکنم و هزینه اش را هم پرداخت میکنم ، ممنون میشون با ادرس ایمیل من در ارتباط باشید ممنون میشوم؟

  اونا پاداش هست

  اونها پاداش یا جایزه هست.نسبت به قیمت الانش هیچی نمیشع

  سلام خسته نباشید .حداقل برداشت از استخر btcچقدر هست .آیا به طور خودکار بیت کوین هارو به کیف پول انتقال میده؟و چرا دکمه ارسال (send)تو کیف پول جکس من نیست؟؟

  سلام در سایت emcd توی تنظیمات گزینه ایی داره که نوشته اهدا 0.5%از پاداش که فعال هست
  خوب آگه این گزینه رو غیر فعال کنیم توی دریافت و سرعت بیت کوین تاثیر داره؟؟
  بهتره که روشن باشه؟؟
  چکار کنیم؟؟

  استخر انت پول خیلی کم میده نسبت به f2pool
  من خودم همه استخرها رو امتحان کردم بهترینشو f2pool هست

  به ازای شونزده ترا چقد میده؟

  سلام
  یسوال داشتم
  اگر راهنماییم کنید ممنون میشم
  ماینر هام به استخر اسلاش متصل نمیشن
  میخواستم بپرسم که ماینرهام هر دوتاش با هم بمشکل خوردن یا اینکه استخر اسلاش به مشکل خورده یا فیلتر شده؟

  حاجی فیلتر شده از میرور استفاده کنید

  سلام داداش بعد از وارد کردن ادرس حدود 15 دقیقه طول میکشه تا داخل داشبوردت بیاد
  البته اگر ادرس و ورکر هارو درست وارد کنی

  سلام کدام استخر رو برای اتریوم انتخاب کنیم ک نزدیک به ایران باشد؟
  با تشکر

  سلام اینکه استخرهای بزرگ شانس بیشتری برای ایجادیک بلاک دارندبرایم سوال برانگیزه.مثلا استخرx که ۱۰۰هزارماینربهش پیوسته ان رودرنظربگیریم.آیانرم افزارهای این استخرقدرت استخراج اون صدهزارماینرروبه صورت سری بهم متصل میکنن وپیوندمیدن به اصطلاح؟یااینکه اون صدهزاردستگاه ماینربه صورت تک تک شروع به استخراج میکنن وبین دستگاههاارتباطی وجودنداره ودرنتیجه تعدادشانس های منفردوتک تکی بیشترشون باعث میشه که هرچندوقت یکباریکی ازاون دستگاههاموفق به یافتن یه بلاک بشه؟

  آقایون وخانومهای کارشناس،جوابی نداشتیدواقعا؟استخرهای بزرگ قدرت هش اون چهارصدپونصدهزارتاماینری که بهشون میپیوندن روبااستفاده ازنرم افزاربهم پیوندمیدن وباقدرت هش مثلا ۱۰Eh وارداستخراج میشن یااینکه هرکدوم ازدستگاههابه صورت منفرداستخراج میکنن وچون تعدادشون خیلی زیاده وگهگاه یکی شون بلاک میزنه وهمینجوری دستگاههادونه دونه استخراج میکنن به همین خاطره که تعدادبیشتری هم بلاک پیدامیکنن؟

  تا اونجایی که من میدونم همه یه بلاک میزنن بعد میرن سراغ بعدی

  سلام جناب
  کارمزد استخر via شده 0.002
  همین باقی مبمونه یا تغییر میکنه
  چه استخری پیشنهاد میکنید که کارمزدش کمتر باشه

  کارمزد استخر در هر ماهش متغییره یه روز ۰.۰۱۳۹۶ و بعد چند روز یهو میشه ۰.۰۰۰۷ و حتی به ۰.۰۰۰۱۵ هم رسیده ولی باید کنترل کرد و بهترین زمان برداشت کرد جز اینکه احتیاج داشته باشی ولی من تا حالا ندیدم جز این استخر بقیه کیف پول ندارند و این حسنشه

  با سلام و وقت بخیر یه سوال از آقای جهاندیده ودوستان داشتم، من دستگاه هامو به استخر f2pool متصل کردم، از دیروز استخراج بیت اومده پایین،یعنی دستگاه ها درست کار میکنن ولی سرعت استخراج بیت در استخر دوبرابر اومده پایین
  این مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟
  لطفا دوستان جواب بدن
  ممنون

  شاید دوباره هک شده . چونکه قبلا هم سابقه هک شدن داشته

  سلام ببخشید میشه با گوشی اتریوم یا بیت کوین استخراج کرد ایا سایت معتبری هست میشه یکم برای من توضیح بدید ممنون میشم

  سلام، دنبال استخراج ارز دیجیتال با گوشی نباشید، اکثرا وقت تلف کردنه و در نهایت درآمدی هم بدست بیاد خیلی ناچیزه.

  سلام آقای جهان دیده خسته نباشید کارمزد استخر f2pool چ مقداره؟ یا ب عبارتی چند درصده؟

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  برای همه ارزها یکسان نیست.
  در بخش help center سایت f2pool.com اگه روی گزینه faq کلیک کنید یه سوال میبینید با این عنوان
  “What are the pool fees and the minimum payout thresholds”
  وقتی روی این عنوان بزنید، یه جدول میاد که حداقل برداشت و کارمزد هر ارز رو نمایش میده

  سلام ببخشید من یه راهنمایی میخواستم در مورد راه اندازی استخراج بیت کوین یعنی از کجا باید شروع کنم دستگاه از کجا بخرم با این شرایط که باید مجوز بگیریم و برق صنعتی استفاده کنیم آیا هنوز هم توجیح اقتصادی داره؟ ممنون از راهنماییتون

  اصلاح میکنم به ازا هر بلاک ۰.۰۰۰۳ به بالا پرداخت میکنه که به اشتباه زدم ۰.۰۰۲ یعنی تقریبا روزانه .۰۰۲ میشه کا البته دستگاها رو خاموش کنید یهویی ۱ روط الی ۲ روز طول میکشه تا به این حد برسید

  سلام
  خسته نباشید
  چند وقتیه با f2pool ب مشکل خوردم، ميزان هشریت ها رو نشون نمیده.و….کارمزدش هم ک…
  الان چ استخری پیشنهاد می‌کنید ک کارمزد کمتر و کلا بهتر باشه

  درود
  اساتید من در استخر اسلش پول ماین میکنم و حدود ۱۱ دستگاه دارم که حدودا مدام ۱۳۰ تراهش دارم(دستگاهام قدیمی هستن)
  استخر اسلش پول بسته به میزان بلاکی رو که میشکنه بیت میده مثلا یک روز ۵ بلاک یک روط ۶ بلاک و یک روز ۳ بلاک به ازا هر بلاک حدود ۰.۰۰۲ به بالا میده مثلا بک روز که ۴ بلاک رو بشکنه حدود ۰.۰۰۶ میخوام بدونم این حالت همیشگیه یا اینکه چرا اصلا یه روز ۳ بلاک و یک روز ۶ بلاک یا ۴ بلاک میشکنه ؟؟؟

  سلام، قدرت پردازش استخرها کم و زیاد میشه و علاوه بر این به دلیل دخیل بودن شانس در استخراج بلاکها، حتی اگه قدرت پردازش ثابت باشه تعداد بلاکهای استخراج شده توسط یک استخر کم و زیاد میشه.

  سلام سوال داشتم‌اینکه استخر اتر ماین جایزه هاش اومده پایین یا چی من هفته ای ۰۳۵درصد برداشت داشتم با ۹۳۰مگاهش الان شده هفتی ۰.۲۳مگاهش استخر دزدی میکنه یا جایزه امده پایین

  سلام جناب جهاندیده
  خسته نباشید
  توی استخر f2pool حدود ۶صدم بیت کوین ماین کردم ولی واریز نمیکنه. دلیلش چیه؟

  سلام، از خودشون باید بپرسید

  دوستان f2pool در امدش کم شده به نظرتون استخر عوض کنیم بهتر نیست در کل یه استخر خوب تر معرفی‌کنید فکر کنم antpool بهتره

  سلام
  من تو flush pool سبت نام کردم کدوم نرم افزار ها متناسب اند ؟

  سلام آقا میخواستم بدانم این دستگاههای استخراج دقیقا چکار میکنند چه چیز را پردازش میکنند مثلا فیلم یا عکس یا محاسبه تعداد کهکشانها اینها را بعنوان مثال گفتم دقیقا چه چیز را پردازش و محاسبه میکنند و اگر مثلا مسئله حل میکنند و یا هر چیز دیگر چه کسی پردازشها را به این دستگاهها میفرستد

  سلام، در مورد فرایند استخراج بیت کوین اینجا توضیحاتی دادیم، میتونید بخونید.

  سلام اقاي جهانديده خسته نباشين،من دستگاه ماينر e9.2 دارم ك به استخر slushpool وصل كردم بعضي مواقع سرعت تراهش خيلي بالاس ولي تا چند ساعت هيچي استخراج نميكنه،ايا دستگاه من به استخر btc.com وصل ميشه؟ اگه وصل كنم بهتره؟بيشتر استخراج ميكنه ؟ وميشه برداشت كرد مشكلي نداره؟ ممنون ميشم جوابمو بدين

  سلام، اطلاعی ندارم دوست عزیز و در این مورد کمکی از من برنمیاد
  این جور مشکلات رو باید با شخصی که بطور عملی تجربه استخراج ارز داره مطرح کنید

  منظور از پاداش بیشتری گرفتن چیست؟

  یعنی بدست آوردن بیت کوین بیشتر از استخراج.

  مهندس جان این استخرها که معرفی کردید یعنی میشه داخلشون سرمایه گذاری کرد؟ اینطور هست که مبلغی واردش کنیم بعد به ما سود بده ؟

  نه برادر، استخرهای استخراج برای کسانی هستند که دستگاه استخراج بیت کوین خریداری کردند.
  جزییات بیشتر: استخراج بیت کوین چیست؟

  سلام جناب جهاندیده،من میخام با اسیک ارز زتاکوین استخراج کنم به چه استخری باید متصل بشم؟

  سلام، دوست عزیز فکر استخراج چنین ارزهای گمنامی نباشید، ارزش وقت و سرمایه گذاری نداره.
  بیشتر این ارزها فقط برای کسی که ایجادشون کرده سود داره و اکثرا کلاهبرداریه.
  اکثرشون بعد از مدتی ارزششون رو از دست میدن و این ارز هم تا الان افت زیادی داشته.
  با این حال اگه اصرار دارید میتونید در این لینک استخرهای زتاکوین رو ببینید

  سلام ببخشید سوالی درباره استخر داشتم. برای این که بیت کوین زیادی استخراج کنیم باید از استخری استفاده کنیم که طرفدار کمی داره؟ اگه از این استخر ها استفاده کنیم مشکلی برامون پیش میاد یا نه؟

  سلام، در انتخاب استخر چند فاکتور باید در نظر گرفته بشه، مثلا میزان حداقل پرداخت، شفافیت کار استخر، پایداری و…
  بطور کلی استخرهای کوچک شانس کمتری برای پیدا کردن بلاک ها بطور پیوسته دارند. در استخرهای بزرگتر به خاطر قدرت پردازش بالاترشون، شانس پیدا کردن بلاک ها خیلی بیشتره.
  اما استخرهای کوچک بعد از مدتی وقتی یک بلاک پیدا کردن به خاطر اینکه اعضای کمی در استخر فعال هست، به هر عضو بیت کوین بیشتری میرسه
  بطور خلاصه در استخرهای کوچک پرداختی ممکنه بیشتر باشه ولی به احتمال قوی اون پیوستگی که در استخرهای بزرگ هست، در استخرهای کوچک نیست.
  استخرهای بزرگ ممکنه پرداختی شون کمتر باشه ولی پرداخت ها به طور مرتب تری انجام میگیره.

  سلام عرض ادب من در viabtc auto withdraw فعال کردم رویه 0.001 میخواستم بدونم،اینطوری کارمزدش صفر ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  سلام آقای جهاندیده. من الان اگر بخوام یک ماینر مثله s9j بخرم که قیمتش 13 میلیون تومان هستش، (14.5Th/s_1350w)
  با توجه به قیمت برق مصرفی خانگی توی یک سایتی با ماشین حساب، حساب کردم ماهی شد یک و نیم میلیون تومان سود (با محاسبه 2 درصد کسری استخر). آیا واقعا هر ماه انقدر سود میده و تا سال آینده قابل استفاده هستش؟ چون میگن سختی شبکه رو به افزایشه و ممکنه توی ماه های اول ماینر بسوزه و متضرر بشیم. میخوام بدونم اینکار صرفه اقتصادی داره یا تهش ضرر هست. متشکر میشم اگر پاسخ بدید. ممنون.

  سلام، درآمد دستگاه استخراج با مشخصاتی که نوشتید تقریبا همینقدره (کم و زیاد داره).
  اینکه دستگاه چند مدت قابل استفاده باشه باید از فروشنده بپرسید
  باید هزینه های دیگه مثلا کاهش هش ریت به دلایل مختلف، افزایش سختی شبکه و… رو بررسی کنید
  با نرخ درآمد فعلی، سرمایه شما شاید 1 ساله برگرده و بعد از اون سود باشه، خود شما باید ببینید این ریسک رو میتونید بکنید یا نه.
  شاید هم سختی استخراج به شدت بالا بره و بازگشت سرمایه نداشته باشید
  چون محاسبه درآمد استخراج فقط برای این لحظه است، فردا شاید قیمت بیت کوین به 7 هزار دلار رسید و هزار اتفاق دیگه که غیرقابل پیش بینی هست.

  سلام داداش من از استخر اسلش پول استفاده ميكنم ديروز جمعا ١٠٠ تراهش زده بود اما پايين كه تاريخ و مقدار ماينو زده بود مثلا زده بود ٩ ساعت با سرعت ٣٢ مگاهش… يعني كلا ٧ تا ساتوشي داده بود ٩ ساعت اينترنتم متصل بود چون تراهشو تو قسمت وركر نشون ميداد… دستگاهارو بعد ١٠ ساعت خاموش روشن كردم درست شد الان كانفرم نميشه كار ميكنه اما قسمت سبز رنگ كانفرم نميخوره بره جلو ممنون ميشم جواب بدي مرسي

  سلام دوست عزیز شما از استخر viabtc استفاده کن من خودم خیلی چرخیدم بین استخرها اگه راهنمایی خواستید **** کشاورز درخدمتم

  سلام آقای کشاورز.جواب میدین برادر چندتا سوال دارم ازتون

  سلام آقای کشاورز من استخر viabtc دارم که تو کیف پول چند ارز دیگه هم مثل NMC یا sys وجود داره دلیلش چیه و اینکه بنظرم با یک دستگاه T2T صرفه به استخراج بیت هست یا نه

  سلام خسته نباشید
  مهندس من نمی تونم کیف پولم رو در slush pool عوض کنم

  سلام، اطلاعی از نحوه کارکردش ندارم دوست عزیز

  سلام آقای جهاندیده من استخر viabtc دارم که تو کیف پول چند ارز دیگه هم مثل NMC یا sys وجود داره دلیلش چیه و اینکه بنظرت با یک دستگاه T2T صرفه به استخراج بیت هست یا نه؟چقد طول می‌کشه تا ۱۶ تومن سرمایش برگرده؟

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  در این مورد اطلاعی ندارم

  Lock كردي آي دي والتت رو… خيلي سخته باز كردن لاكش، من سر همين قضيه استخرمو عوض كردم viabtc الان استخراج ميزنم

  سلام ببخشید استخری برای بیت کوئین هست که واریزی اش به کیف پول رو بشه 0.001 تنظیم کرد

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  ما در بورسینس به شما کمک می‌کنیم:

  • منابع درآمد دیگری برای خودتان بسازید
  • کسب‌وکارتان را رشد دهید
  • ارزش پول‌تان را در برابر تـورم حفظ کنید
  • از سرمایه‌تان برای کسب سود استفاده کنید
  • سرمایه‌گذاری موفق‌تری داشته باشید

  درباره بورسینس بیشتر بدانید

  ایمیل‌تان را وارد کنید تا جدیدترین مطالب به ایمیل‌تان ارسال شود:

  بعد از ثبت ایمیل لینک تایید برایتان ارسال می‌شود، لطفا روی آن کلیک کنید

  سلب مسئولیت: در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری (اوراق بهادار، بازار آتی، طلا و ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی و…) ارزش دارایی‌ها ممکن است به سرعت تغییر کند و ریسک از دست رفتن سرمایه وجود دارد. محتوای موجود در سایت بورسینس صرفا جهت اطلاع‌رسانی است و نظرات شخصی نویسنده را منعکس می‌کند. بورسینس هیچ منفعت یا مسئولیتی در قبال سود و زیان کاربران ندارد و مسئولیت استفاده از تمامی مطالب و محتوای سایت بر عهده کاربران است.

  Copyright © Bourseiness 2013-2021

  کپی‌برداری از مطالب این سایت به هرشکل، غیرمجاز و غیرقانونی است.

  استخر ماینینگ ViaBTC که در مقاله قبلی نحوه ثبت نام در استخر viabtc آن را آموزش دادیم در این آموزش سعی داریم به شما یاد بدیم که چگونه از استخر viabtc ارزدیجیتالی ماین شده خود را دریافت کنید.

  پس با ماینر گانز همراه باشید…

  توجه: جهت دریافت و withdraw کردن ارز دیجیتالی خود, نیازمند Google Authorization است. و باید این برنامه را به حساب viabtc خود اتصال و bind کنید.

  … بعد از ساخت حساب در ViaBTC که در قبل آموزش داده بودیم … صفحه زیر برای شما نمایش داده میشود.

  در این صفحه به اصطلاح dashboard شما است و اطلاعات حساب خود را میتوانید مشاهده کنید.

  کارمزد استخر viabtc

  در ادامه اموزش برداشت از استخر Viabtc , برای برداشت از ویا بی تی سی ، بعد از اینکه ماینرتان یا ریگتان آنلاین شد و بعد از گذشت مثلا 10 دقیقه ایی کار کرد، کوین‌هایی که ماین شده برای شما نمایش داده میشود.

  برای مشاهده این کوین ها روی سربرگ دکمه “Asset” را کلیک کنید تا به صفحه موجودی ارز های خود بروید.

  ارز خود را پیدا کنید و بر روی withdraw کلیک کنید .

  اگرGoogle Authenticator را bind یا فعال نکرده باشید با صفحه زیر مواجه میشوید.

 • شرکت های بورسی
 • از طریق SMS اقدام به فعال سازی 2fa نکنید! بلکه از Google Authenticator استفاده کنید.

  ازدلایلی که که پیشنهاد میشود از sms استفاده نکنید , پیشگیری از مشکلات است.

  استفاده از Google Authentication بسیار راحت است !

  فقط حتما از کد بک آپی که در اول برنامه به شما داده میشود را حفظ کنید

  ولی اگر اکانت خود را به Google Authenticator اتصال داده باشید این صفحه نمایان نخواهد شد!

  حالا برای برداشت از ViaBTC ، اگر بخواهید ارزها و کوین هایی که ماین کرده‌اید را به یک والت دیگر انتقال دهید،Auto withdrawal یا برداشت خودکار رافعال سازی کرده و سپس آدرس کیف پول‌تان را وارد کنید.

  حالا برای برداشت از ViaBTC اگر بخواهید به صورت مستقیم هم میتوانید به والت شخص دیگری کوین و ارز انتقال دهید که برای اینکار روی گزینه نارنجی رنگ Withdrawal یا برداشت که در تصویر مشخص شده  کلیک کرده و آدرس کیف پول گیرنده را وارد کنید.

  اگر هم بخواهید به کیف پول خود ViaBTC هم کوینی انتقال دهید و از کسی ارز دیجیتال دریافت کنید، روی گزینه آبی رنگ Deposit یعنی واریز کلیک کرده و آدرس آن را برای شخص فرستنده بفرستید.

  این امکان هست که بین کاربران خود viabtc امکان انتقال ارز دیجیتالی بدون کارمزد و سریع و آنی وجود دارد !

  در بخش Transferاین امکان وجود دارد .

  شما میتوانید به ماینرگانز , ارز های دیجیتالی خود را بفروشید یا بخرید. جهت خرید میتوانید به شماره زیر در واتس آپ در تماس باشید.

  09124848975

  امید وارم این آموزش به شما کمک های لازم را کرده باشد.

  درصورت داشتن سوالی میتوانید در بخش کامنت ذکر کنید.

  یکی viabtc خوبه یکی f2pool واسه ما ایرانیا

  viabtc اینکه سریعه خوبه

  به به سلطان ناکاموتو ! کجایی ؟؟؟ نیستی ؟؟؟

  سلام چرا هرچی آدرس کیف پول میزنم و میخوام انتقال بدم خطا میزنه و بخوام به کیف پول دیگی بغیر از کوینکس بفرستم نمیشه لطفا جوابم رو اگر امکان داره بدید سپاس ءدارم

  سلام منم این مشکل رو دارم البته از استخر ویا بی تی سی هم نمی تونم به کوینکس ارز بفرستم اگه راهکارشو فهمیدین لطفا به منم بگین ممنونم ۰۹۰۳۹۹۶۲۶۱۵ آرش

  بخش Sms کار نمیکنه ؟؟؟؟ شماره ایران توش نیست که

  سلام , خیر پیش شماره ایران وجود ندارد

  viabtc dir javab midan supportesh vali kheyli khobe ensafan

  سلام برای انتقال ارز دیجیتال به کیف پول، بعد از کلیک بر روی گزینه withdraw با صفحه ای مواجه میشوم که سه گزینه انتقال به CoinEx، انتقال به کاربر و انتقال طبیعی روبه رو میشوم. کدامیک از تب ها را باید انتخاب کنم. ممنون میشم پاسخگو باشید.

  انتقال به conex فقط برای انتقال به کیف پول coinex هست و بدون کارمزد انجام میشه. انتقال به کاربر برای انتقال بین کاربرای خود viabtc هست که اینم بدون کارمزده ولی انتقال طبیعی برای انتقال به کیف پول خارج از viabtc هست.

  توی گوگل سرچ کنید

  انتقال به conex فقط برای انتقال به کیف پول coinex هست و بدون کارمزد انجام میشه. انتقال به کاربر برای انتقال بین کاربرای خود viabtc هست که اینم بدون کارمزده ولی انتقال طبیعی برای انتقال به کیف پول خارج از viabtc هست.

  سلام و خسته نباشید. در انتقال بدون کارمزد، حداقل میزان انتقال چقدربایدباشه که بصورت خودکار و بدون کارمزد انتقال بده؟ ۳تا گزینه داره ۰.۱ و ۰.۰۱ و ۰.۰۰۱ ، آیا میشه مثلا گزینه ۰.۰۰۱ انتخاب کنیم ؟

  فقط حتما از کد بک آپی که در اول برنامه به شما داده میشود را حفظ کنید من این کد را ذخیره نکردم .العان هم به مشکل برخوردم برای انتقال به کیف پول وکد 2faرا قبول نمیکنه چه کار کنم راهنمایی کنید

  کارمزد استخر viabtc

  کسی میتونه کمکم کنه، موبایلم دزدیده شد و ب نامه گوگل اتنتیکیتور رو از دست دادم، چون از قبل ورود به اکنتم رو با این کد تنظیم کرده بودم الان نمیتونم وارد اکانتم بشم، میگن اگه استخر بفهمه که ایرانی هستیم اکنتمون رو بلاک میکنه. چه کنم؟ حداقل ۱۰۰۰ دلار بابت حل مشکلم میپردازم.

  سلام. باید با سایت Viabtc مکاتبه کنید و عکس پاسپورت یا کارت ملی را با بصورت سلفی با خودتان بفرستید تا گوگل انتنتیکیتور ریست شود.

  سلام از viabtc به کیف پول coinomi انتقال دادم ولی واریز نشده چه کار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  وضعیت انتقال در چه حالتی است ؟ Confirmed?

  درود بر شما آیا انتقال بر روی حالت خودکار ۰.۰۱ کارمزد کسر میکنه؟

  سلام محسن جان , دائما این عدد در حال تغییر هستش

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  قوانین و مقررات

  گارانتی برگشت کالا

  ثبت شکایات

  تماس (کلیک کنید) :

  09102218099

  09905605910

  02144106140

  واتسپ (کلیک کنید):

  09102218099

  ساعت کاری

  شنبه تا چهارشنبه: 10 الی 19 پنجشنبه: 10 الی 15

  (function () {
  var options = {
  whatsapp: “+989102218099”, // WhatsApp number
  call: “09102218099”, // Call phone number
  call_to_action: “با ما در تماس باشید”, // Call to action
  button_color: “#FF6550”, // Color of button
  position: “right”, // Position may be ‘right’ or ‘left’
  order: “whatsapp,call”, // Order of buttons
  };
  var proto = document.location.protocol, host = “getbutton.io”, url = proto + “//static.” + host;
  var s = document.createElement(‘script’); s.type = ‘text/javascript’; s.async = true; s.src = url + ‘/widget-send-button/js/init.js’;
  s.onload = function () { WhWidgetSendButton.init(host, proto, options); };
  var x = document.getElementsByTagName(‘script’)[0]; x.parentNode.insertBefore(s, x);
  })();

  کارمزد استخر viabtc
  کارمزد استخر viabtc

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *