پرتال سهامداران غدیر

پرتال سهامداران غدیر
پرتال سهامداران غدیر


تهران – خیابان ولی عصر – بالاتر از میرداماد – خیابان سرو پلاک 58

اشتراک گذاشته شده با :

شرکت سرمایه گذاری غدیر (سهامی عام) به عنوان یک هلدینگ معتبر سرمایه گذاری در حوزه‌های مختلف کسب و کار، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۰ با مدیریت بیش از ۱۲۰ شرکت زیرمجموعه آغاز نمود.

شماره تماس امور سهام پتروشیمی غدیر :

02141791333

دفتر مرکزی : تهران شهرک قدس (غرب) ، بلوار دریا ، خیابان شفق ، کوچه آبشار ، پلاک یک

تماس دفتر مرکزی :‌  02141791000

 واحد فروش تهران:   02141791000  –  داخلی  112 و113

پرتال سهامداران غدیر

کدپستی :  1466963143

دفتر کارخانه : خوزستان، ماهشهر، منطقه ویژه اقتصادی ،سایت سه،
شرکت پتروشیمی غدیر


 تماس کارخانه :  06152124000

کدپستی :  6356178806

مدیر برنامه ریز ی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی از چندین پیشنهاد سرمایه گذاری برای توسعه صنعت پتروشیمی در منطقه انرژی بر لامرد خبر داد.

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: ظرفیت‌های شهرستان‌های مهر و لامرد برای تعریف طرح‌های پتروشیمی در دست بررسی است که انشالله اگر امکان تأمین آب و انتقال خوراک به منطقه وجود داشته باشد، طرح‌های پتروشیمی مناسبی برای این منطقه تعریف خواهد شد.

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی را در سفر یک روزه به عسلویه؛ شهرستان‌های مهر و لامرد همراهی می‌کند.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از18 تا 21 بهمن ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار خواهد شد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و استاندار خوزستان در حاشیه بازدید از طرح هاو مجتمع های پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر ، خواستار هم سویی توسعه صنعت پتروشیمی با محیط زیست شدند.پرتال سهامداران غدیر

شامل برنامه ریزی و زمینه سازی ایجاد زیر ساخت های فیزیکی و آموزشی لازم نظیر زیرساخت های حمل و نقل، انرژی و فناوری اطلاعات و ارتباطات برای احداث و توسعه صنعت پتروشیمی است.

صنعت پتروشیمی به عنوان یکی از بخش های اصلی صنعت کشور، طلایه دار ایجاد ارزش افزوده از منابع نفت و گاز است. این صنعت به عنوان مقام نخست صادرات غیر نفتی در راستای شکوفایی اقتصادی کشور، توسعه پایدار، بومی سازی فناوری، توسعه صنایع پایین دستی و ایجاد اشتغال نقش اساسی بر عهده دارد. اصلی ترین مزیت این صنعت در ایران تنوع خوراک، دسترسی به آب های آزاد و نیروی انسانی متخصص است.


1400 آذر 04


1400 آذر 04


1400 آذر 02

 • شرکت توسعه صنعتی ایران
 • فعالیت پتروشیمی در سال 1342 با بهره برداری از واحد تولید کود شیمیایی مجتمع پتروشیمی شیراز آغاز شد و متعاقب آن، در سال 1343 شرکت ملی صنایع پتروشیمی با مالکیت دولت و تحت پوشش شرکت ملی نفت ایران تأسیس شد. پس از آن، در فاصله سال های 1342 تا 1356 مجتمع های پتروشیمی رازی (شیمیایی شاهپور)، آبادان، پازارگاد،کربن اهواز (کربن ایران)، خارگ، فارابی (ایران نیپون) و طرح های توسعه پتروشیمی شیراز به بهره برداری رسید .

  از صنعت پتروشیمی به عنوان صنعتی ارزش آفرین یاد می شود؛ به عبارت دیگر، این صنعت، طلایه دار ایجاد ارزش افزوده در صنایع نفت وگاز است که مستلزم توجه و حمایت های ویژه از جانب بخش دولتی بوده و برای توسعه بیشتر نیازمند مشارکت بخش خصوصی است. بر این اساس، نگاه تصدی گرایانه بخش دولتی از طرح های پتروشیمی حذف و برای حضور فعالتر بخش خصوصی در این صنعت نسبت به قبل، اهمیت بیشتری درنظر گرفته شده است. بدلیل وجود ذخایر هیدروکربوری غنی و متنوع و همچنین دسترسی به آبهای آزاد درکشورمان ایران، سرمایه گذاری در این صنعت از حداقل ریسک برخوردار بوده ودر دهه اخیرتمایل بیشتر سرمایه گذاران را برای مشارکت در اجرای طرح ها موجب گردیده است.

  مدیریت سـرمایه گذاری به عنوان یکی از مدیریت های اصلی شـرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران با اهداف کلان در امور تشویق و جذب سـرمایه گذاری، مشـارکت ها و پشتیبانی تامین مالـی طـرحهـای دردسـت اجـرای صنعـت پتروشـیمی ایـران سـازماندهی شـده اسـت. شناسـایی، توسـعه، معرفی فرصتهای سـرمایه گـذاری، انجام فرآینـد واگذاری طرح ها به سـرمایه گذاران تایید صلاحیت شـده و تسـهیل مسـیر سـرمایه گذاری در کوتاه ترین زمان ممکن با رویکرد پنجره واحد ( One Window ) از مهم ترین اهداف این مدیریت به شـمار می رود.

  رشد فزاینده ای که با راه اندازی پروژه های پتروشیمی به لحاظ حجم و تنوع محصولات این صنایع حاصل می شود بستر مناسبی را برای توسعه صنایع پایین دستی به عنوان مصرف کنندگان محصولات پتروشیمی و تکمیل کننده زنجیره ارزش صنعت پتروشیمی فراهم نموده است . توسعه فعالیت بخش خصوصی در حوزه پایین دستی و مرتبط با نفت، گاز و پتروشیمی و تعامل بهتر صنایع بالادستی و پایین دستی پتروشیمی ضمن ایجاد ارزش افزوده و اشتغال بالاتر، زمینه بهتری برای رقابت تولیدات داخلی در بازارهای جهانی فراهم و جریان تحقق اقتصاد مقاومتی را تقویت می نماید.

  لینکهای مهم

  نشانی: تهران، میدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی شمالی، شماره 144

  کد پستی :
  1993834557

  تلفنخانه :
  84991

  2002-2021 © كليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت محفوظ و متعلق به شركت ملي صنایع پتروشیمی می باشد


  زنجیره تامین صنعت پتروشیمی

  Downloads-icon


  زنجیره تولید صنایع پتروشیمی

  Downloads-icon


  زنجیره فروش صنعت پتروشیمی

  Downloads-icon


  چشم انداز توسعه صنعت

  Downloads-icon

  جنین‌کُشی سعودی در یمن

  جنین‌کُشی سعودی در یمن

  تمرین حمله هسته‌ای به روسیه مأموریت بمب افکن‌های آمریکایی

  جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه ها

  شرکت لیزینگ خودرو غدیــر (سهامی عام) بمنظور توسعه فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو و ایران خودرو دیزل در تاریخ 1381/11/09 تأسیس شد. در این راستا این شرکت توانست طبق اساسنامه خود با ضوابط و مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس اورق بهادر با احراز سایر شرایط مندرج در دستورالعمل ، توفیق اخذ مجوز فعالیت به شماره 76932 مورخ 1387/10/15 از بانک مرکزی ج . ا. ا را بدست آورد. همچنین این شرکت برای پنجمین بار موفق به تمدید مجوز برای مدت 1 سال تحت شماره 58666 مورخ 02/30/ 1400 از بانک مرکزی ج. ا. ا گردیده است.

  تهران – خیابان مطهری ، خیابان میرعماد، کوچه یازدهم

  021-88548373-6

  پرتال سهامداران غدیر

  [email protected]

  © کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت لیزینگ خودرو غدیر مي‌باشد . مجری شرکت آریانیک

  پرتال سهامداران غدیر
  پرتال سهامداران غدیر

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *