وب سایت رسمی


وب سایت رسمی
وب سایت رسمی

اطلاعات وصول حق بیمه

اطلاعات وصول وام

برگه اقساط بیمه نامه و وام

اطلاعیه سود مشارکت در منافع

درگاه پرداخت اینترنتی حق بیمه

وب سایت رسمی

استعلام و پرداخت حق بیمه عمر و تأمین آتیه بدون نیاز به شناسه های قبض و پرداخت

شرایط نمایندگی بیمه پاسارگاد را در این قسمت مطالعه کنید.

مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه پاسارگاد را در این قسمت بیابید.

نظر، پیشنهاد و شکایت های خود را با ما در میان بگذارید.

نماینده فروش مورد نظر خود را در سراسر کشور جستجو نمایید.

 • تهران پرداخت
 • استعلام و دریافت بیمه شخص ثالث

  آدرس: تهران ،خیابان دکتر فاطمی، نبش خیابان هشت بهشت شماره ۲ شماره تماس: ۰۲۱-۸۲۴۸۹ ساعات کاری: ایام هفته ۷:۰۰ – ۱۴:۰۰ ،پنجشنبه ها ۷:۰۰ – ۱۳:۰۰

  آدرس: تهران ،خیابان دکتر فاطمی ، خیابان پروین اعتصامی ، کوچه اردشیر، پلاک 57

  شماره تماس: ۰۲۱-۸۲۴۸۹

  ساعات کاری: ایام هفته ۷:۰۰ – ۱۴:۰۰ ،پنجشنبه ها ۷:۰۰ – ۱۳:۰۰

  آدرس: تهران،خیابان شهید گمنام ، میدان گلها ،خیابان مرداد ،نبش ثروتی شرقی

  شماره تماس: ۰۲۱-۴۳۴۸۳۰۰۰

  ساعات کاری: ایام هفته ۷:۰۰ – ۱۴:۰۰ ،پنجشنبه ها ۷:۰۰ – ۱۳:۰۰

  آدرس: تهران،خیابان فاطمی، خیابان هشت بهشت ،کوچه اردشیر،پلاک 3

  شماره تماس: ۰۲۱-۸۸۹۸۴۰۷۷

  ساعات کاری: ایام هفته ۷:۰۰ – ۱۴:۰۰ ،پنجشنبه ها ۷:۰۰ – ۱۳:۰۰

  آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان کوه نور،کوچه ششم ، پلاک8

  شماره تماس: ۰۲۱-۸۲۴۸۹

  ساعات کاری: ایام هفته ۷:۰۰ – ۱۴:۰۰ ،پنجشنبه ها ۷:۰۰ – ۱۳:۰۰

  تمامی حقوق محفوظ است. © 2020 بیمه پاسارگاد 


  اساسنامه شرکتDownloads-icon

  دراین بیمه نامه بیمه گذاران با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه برتامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز درصورتی که بیمه شده هم باشند، خواهند داشت . بیمه های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می شود، طرفداران زیادی داشته و با توجه به انواع آن می تواند مورداستقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد. بیمه پاسارگاد با دریافت مبالغ حق بیمه، اولا ”بیمه شده را در مقابل خطر فوت بیمه می کند و ثانیا” مازاد مبالغ دریافتی را سرمایه گذاری می نماید و نرخ سود آن سرمایه گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمین می نماید و چنانچه سود بیشتری از محل سرمایه گذاری بدست آورد بخش عمده از آن را به عنوان مشارکت در منافع به بیمه گذار می دهد.

  بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق های بازنشستگی نشان دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق ها در دوران بازنشستگی، حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد. با توجه به اینکه عده کثیری از افراد جامعه با این مشکل مواجه هستند طراحی بیمه نامه ای با تشکیل سرمایه در صورت حیات میتواند تامین کننده سرمایه ای یکجا در سنین بالا بوده و تاثیر مهمی درافزایش قدرت خرید افراد در دوران بازنشستگی خواهد داشت.

  ۱. در این بیمه نامه سرمایه بیمه عمر ضریبی از میزان قدرت پرداخت حق بیمه، بیمه گذار در ماه خواهد بود. این ضریب می تواند ۱۲۰ ،۱۵۰ ،۱۸۰ ،۲۱۰ ،۲۴۰ ، ۲۷۰ ،۳۰۰ ،۳۳۰ و ۳۶۰ برابر انتخاب گردد .

  ۲. درنحوه پرداخت حق بیمه، پیش بینی شده است که بیمه گذار بتواند حق بیمه را به صورت تلفیقی از روش یکجا (به صورت سپرده گذاری نزد بیمه گر) و اقساطی پرداخت نماید.

  ۳. مدت بیمه نامه می تواند از ۵ سال تا ۳۰ سال درخواست گردد.

  وب سایت رسمی

  ۴. برای مقابله با تورم فرضی با درخواست بیمه گذار مبلغ حق بیمه می تواند به میزان ۳ تا ۵۰ درصد در هر سال نسبت به سال قبل افزایش یابد.

  ۵. اندوخته حاصل شده از محل بیمه نامه متعلق به بیمه گذار است و در طول مدت بیمه نامه وی حق دارد این اندوخته را به طور کامل برداشت (بازخرید) و یا به صورت وام دریافت نماید. (پس از سپری شدن ۶ ماه از زمان صدور و پرداخت حداقل ۶ ماه حق بیمه)

  ۶. بیمه گر متعهد است سود ناشی از مشارکت در منافع حاصل از سرمایه خود را علاوه بر سرمایه بیمه به بیمه گذار پرداخت نماید.

  ۷. چنانچه بیمه گذار درخواست افزایش پرداخت حق بیمه بین (3 تا 50 %) را در سال های بعد نماید، مطابق آن می تواند درصد سرمایه بیمه عمر را نیز بین (3 تا 25%) افزایش دهد. ضمناً می توان افزایش حق بیمه را درخواست نمود ولی سرمایه بیمه عمر را ثابت نگه داشت.

  ۸. حق بیمه این قرارداد می تواند به روش ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و یا سالانه پرداخت گردد.

  فوت در اثر حادثه

 • روش فروش سهام عدالت
 • چنانچه بیمه شده طی مدت بیمه­ نامه به­ علت حادثه فوت نماید معادل 3،2 و یا 4 برابر سرمایه بیمه عمر تا سقف 4,000,000,000 ریال، به استفاده کنندگان از قرارداد پرداخت می‌شود.

  نقص عضو و از کارافتادگی در اثر حادثه

  در صورتی که بیمه شده در زمان اعتبار بیمه­ نامه به علت حادثه دچار نقص عضو یا ازکارافتادگی دائم و قطعی شود بیمه­ گر متعهد است غرامت مربوط را براساس جداول نقص عضو بیمه حوادث شخصی و سرمایه بیمه ازکارافتادگی به میزان ۲،۱و ۳ تا سقف 4,000,000,000 ریال برابر سرمایه عمر پرداخت نماید.

  هزینه پزشکی در اثر حادثه

  در این پوشش صورتحساب درمانی که در اثر حادثه هزینه شده باشد تا سقف تعهدات مندرج در بیمه ­نامه به میزان 5 و 10 درصد سرمایه فوت در اثر حادثه تا سقف 400,000,000 ریال در هر سال بیمه ­ای قابل پرداخت است.

  معافیت از پرداخت حق بیمه

  با دریافت این پوشش چنانچه بیمه شده به علت بیماری یا حادثه از کارافتاده کلی و دائم گردد و قادر به انجام هیچ­گونه فعالیتی نباشد بیمه­ گر از دریافت حق بیمه صرف نظر نموده و بیمه نامه را به اعتبار خود باقی نگه می‌دارد. میزان معافیت از پرداخت حق بیمه ۵۰ یا ۱۰۰ درصد می‌باشد.

  پرداخت سرمایه از کارافتادگی دائم و کلی

  بیمه شده درصورت ازکارافتادگی کلی و دائم به هرعلت، علاوه بر معافیت از پرداخت حق بیمه فوق غرامتی معادل سرمایه مندرج در قرارداد حداکثر تا سقف ۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از بیمه پاسارگاد دریافت می­‌نماید.

  بیماری های خاص

  درصورتی که بیمه شده در طول مدت بیمه نامه به هر یک از بیماری­های سرطان (Cancer)، سکته قلبی (Myocardial Infarction) ، سکته مغزی (Stroke)، جراحی عروق قلب ( Surgery Coronary Artery) و پیوند اعضای بدن (Main- Organ-Graft) برطبق تشخیص پزشک معتمد شرکت مبتلا گردد، بیمه پاسارگاد معادل سرمایه بیمه تحت پوشش و حداکثر تا مبلغ ۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به ازای هر یک از بیماری‌ها به بیمه شده پرداخت می­‌نماید. لازم به ذکر است این پوشش برای هر بیماری تنها یک بار در طول مدت بیمه نامه و در صورت ابتلا بیمه شده قابل استفاده تا سقف سرمایه تعیین شده در بیمه نامه است.

  بیمه آتش‌سوزی منزل مسکونی

  بیمه­ شده می­ تواند به همراه این بیمه­ نامه پوشش بیمه آتش­ سوزی برای منزل مسکونی خود تهیه نماید. بیمه­ گذار/ بیمه­ شده می‌تواند مالک ساختمان مورد بیمه بوده و یا ملک موردنظر به صورت استیجاری در اختیار وی باشد. سرمایه آتش‌سوزی بیمه­ نامه ضریبی به میزان ۵۰۰، ۷۵۰، ۱۰۰۰ و یا ۱۵۰۰ برابر حق بیمه ماهانه خواهد بود.

  سقف سرمایه پوشش آتش سوزی منزل مسکونی در سال اول در بیمه نامه های عمـروتأمین آتیه 4.000.000.000ریال و در سـال های بعد  8.000.000.000  ریال می باشد.

  شرکت بیمه پاسارگاد از سال 1393 تا کنون نسبت به اعطای پوشش هزینه های بیمارستانی (بستری و جراحی) به بیمه شدگان بیمه نامه های عمر و تأمین آتیه اقدام نموده است. چنانچه ذخیره ریاضی (ارزش بازخرید) بیمه نامه به حدنصاب 20,000,000 ریال رسیده باشد و از تاریخ شروع یا تاریخ تغییرات مالی در بیمه نامه مدت شش ماه سپری شده باشد، این پوشش فعال می شود. سقف پوشش هزینه های بیمارستانی (درمان تکمیلی) در حال حاضر 300,000,000 ریال است.

  شرکت بیمه پاسارگاد در پاسخ به اعتماد میلیونی هموطنان گرامی و تأمین رفاه حال بیمه گذاران عمر و تأمین آتیه اقدام به ارائه 10 تا 50 درصد تخفیف ویژه با توجه به میزان ذخیره ریاضی دارندگان این بیمه نامه نموده است. دارندگان بیمه نامه عمر و تأمین آتیه می‌توانند در زمان خرید بیمه نامه‌های بدنه اتومبیل، آتش‌سوزی منزل مسکونی، بیمه حوادث انفرادی و بیمه درمان مسافرتی از تخفیف‌های ویژه برخوردار شوند. گفـتنی است خریداران این بیمه نامه‌ها می‌توانند با مراجعه به شـعبه‌ها و نمـایندگی‌های سـراسـر کشور، از این فرصـت مناسب بهره‌مند شوند.

  شرکت بیمه پاسارگاد برای نخستین بار در صنعت بیمه جهت تأمین رفاه حال بیمه گذاران روشندل عمر و تأمین آتیه پوشش حادثه را در بیمه نامه عمر و تأمین آتیه ارائه می نماید. این عزیزان با خرید بیمه نامه عمر و تأمین آتیه می توانند از پوشش حادثه ( فوت، نقص عضو و هزینه پزشکی) جمعاً تا سقف 1,050,000,000 ریال از مزایای این پوشش بهره مند شوند.

  شرکت بیمه پاسارگاد امکان انتخاب مقصد سرمایه گذاری اندوخته بیمه نامه به انتخاب بیمه گذار را پس از تکمیل فرم مربوطه از تاریخ 1400/06/15 امکان پذیر نموده است.

  تمامی حقوق محفوظ است. © 2020 بیمه پاسارگاد 


  اساسنامه شرکتDownloads-icon


  فرم تعیین ترکیب سرمایه گذاری ذخیره ریاضی بیمه نامه عمر و تأمین آتیه به منظور محاسبه مشارکت در منافعDownloads-icon


  فرم درخواست ابطال بیمه نامه عمر و تأمین آتیهDownloads-icon


  فرم درخواست بازخرید بیمه نامه عمر و تأمین آتیهDownloads-icon


  فرم درخواست وام بیمه نامه عمر و تأمین آتیهDownloads-icon


  فرم پرداخت سرمایه حیات بیمه نامه عمر و تأمین آتیهDownloads-icon


  فرم درخواست صدور الحاقیه بیمه نامه عمر و تأمین آتیهDownloads-icon


  فرم اعلام اولیه خسارت(فوت عادی و فوت بر اثر حادثه)Downloads-icon


  فرم اعلام اولیه خسارت(نقص عضو،بیماری خاص و از کارافتادگی)Downloads-icon


  فرم اعلام خسارت هزینه های پزشکی در اثر حادثهDownloads-icon


  گواهی پزشک معالجDownloads-icon

  شرکت بیمه پاسارگاد به منظور تسهیل پرداخت اقساط بیمه نامه‌های عمر و تأمین آتیه اپلیکیشن همراه بیمه پاسارگاد را تولید کرده است. بیمه گذاران محترم که علاقه‌مند به پرداخت اقساط از این طریق می‌باشد در تمام مدت شبانه روز می‌توانند از همراه بیمه پاسارگاد بهره‌مند شوند.

  http://lifepay.pasargadinsurance.ir:8028

  1- در مرورگر safari روی لینک http://lifepay.pasargadinsurance.ir:8028 کلیک کنید.

  2- بعد از نمایش اپ همراه بیمه، گزینه‌ی share را از گزینه‌های موجود در مرورگر خود انتخاب کنید.

  وب سایت رسمی

  3- از بین گزینه‌های موجود، Add to Homescreen را انتخاب کنید.

  4- بعداز وارد کردن نام دلخواه، دکمه Ok را انتخاب کنید.

  5- اپلیکیشن همراه بیمه به صفحه اصلی موبایل تان اضافه خواهد شد.

  تمامی حقوق محفوظ است. © 2020 بیمه پاسارگاد 


  اساسنامه شرکتDownloads-icon


  راهنمای استفاده از همراه بیمه پاسارگاد Downloads-icon

  تمامی حقوق محفوظ است. © 2020 بیمه پاسارگاد 


  اساسنامه شرکتDownloads-icon

  این بیمه نامـه از ترکیب بیمه های به شرط فوت و بیمه های به شرط حیات تشکیل یافته است. در این بیمه نامه بیمه گذاران با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه، علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه ، امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز خواهند داشت. بیمه های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می‌شود، (universal life) طرفداران زیادی داشته و مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار گرفته است. سرمایه تشکیل شده در این بیمه نامه علاوه بر پشتوانه مالی در دوران پـیـری و بـازنشستـگـی می‌تواند برای تامین مواردی از قـبیل: تهیه مسکن، هزینه های ازدواج، هزینه های تحصیل فرزندان و … مورد استفاده قرار گیرد. بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق های بازنشستگی نشان دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق ها در دوران بازنشستگی، حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد. با توجه به اینکه عده کثیری از افراد جامعه با این مشکل مواجـه هستند طـراحـی بیمه نـامه‌ای بـا تشکیل سـرمایه در صـورت حـیات می تواند تامین کننده سرمایه ای یکجا در سنین بالا بوده و تاثیر مهمی در افزایش قدرت خرید افراد در دوران بازنشستگی داشته باشد.

  بیمه عمر زمانی ( بامدت محدود ) با سرمایه ثابت

  بیمه عمر زمانی با سرمایه ثابت بیمه نامه ای است که در طول مدت بیمه سرمایه بیمه تغییر نمی‌نماید در این نوع بیمه شرکت تعهد می‌کند که در ازای پرداخت حق بیمه توسط بیمه گذار، برای مدت زمانی معیین و در صورتی که بیمه شده در خلال آن مدت فوت نماید، مبلغ بیمه توافق شده را به استفاده کننده (گان) از قرارداد بپردازد. این نوع بیمه نامه به دو صورت انفرادی (برای یک نفر) و گروهی ( برای اجتماعی از بیمه شده گان، ازقبیل کارکنان کارخانه‌ها، شرکتها، سازمانها و … ) صادر می‌گردد.

  بیمه عمر زمانی ( بامدت محدود ) با سرمایه نزولی

  ایـن نوع بیمـه نامـه که صـدور آن مورد استقبال نیز قرارگرفته، به صورت مستقل و یا مکمـل بیمه عمـر صـادر مـی شود، بیمـه‌ای است کـه با هدف حمـایت شخص بیمـه شـده در مقـابـل بدهـی‌های او طرح ریزی گردیده و مبلغ بیمه سال به سال نسبت به مبلغ اولیه بیمه نامه کاهش می‌یابد و سرانجام درتاریخ انقضاء بیمه نامه به صفر می‌رسد. این نوع بیمه نامه که به بیمه عمر مانده بدهکار نیز معروف است در بیمه پاسارگاد به صورت انفرادی و گروهی عرضه می‌شود .

  وب سایت رسمی

  تمامی حقوق محفوظ است. © 2020 بیمه پاسارگاد 


  اساسنامه شرکتDownloads-icon

   

  آدرس کانال رسمي بهار در تلگرام :

  https://telegram.me/joinchat/BBWn_jwm2T10cgse5GJNmw 

  لينک مدير کانال در تلگرام :

  @N_M_K

  وب سایت رسمی

  https://t.me/PasargadInsuranceCRM 

  فایل راهنمای همراه بیمه


  راهنمای نصب لوتوس نمایندگان عمومیDownloads-icon


  Downloads-icon


  فایل راهنمای همراه بیمهDownloads-icon
  جهت دسترسی به اطلاعات بیمه عمر و تامین آتیه و مشاهده سوابق خود تنها کافی است از طریق شماره بیمه نامه خود که روی سند بیمه نامه و همچنین دفترچه اقساط بیمه نامه ثبت شده است و کد ملی بیمه گذار اقدام به مشاهده وضعیت بیمه نامه خود نمایید.


  مثال شماره بیمه نامه : 48/30001/0/0/1394/123456

  وب سایت رسمی


   


  جهت ورود به سامانه کلیک نمایید


  استفاده از مطالب سايت بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد برای مقاصد غیر تجاری بلامانع است.

  کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت بیمه پاسارگاد محفوظ می باشد.


  .insurancepasargad.com – Copyright © 2006-2021 – All rights reserved

 • مراحل راه اندازی کسب و کار در ایران

 • //

  ۰۲۱۸۹۴۳

  امورمشتریان

  ?

  ۰۲۱۸۹۴۳

  امورمشتریان

  وب سایت رسمی

  ?


  2.627.094+
  شمار مبتلایان

  شرکت بیمه سامان پوشش هزینه‌های مرتبط با ویروس کرونا را نیز به پوشش‌های بیمه نامه حوادث خود اضافه کرد.

  شرکت بیمه سامان پوشش هزینه‌های مرتبط با ویروس کرونا را نیز به پوشش‌های بیمه نامه درمان مسافرتی خود اضافه کرد.

  شرکت بیمه سامان پوشش هزینه‌های مرتبط با ویروس کرونا را نیز به پوشش‌های بیمه نامه درمان مسافرتی خود اضافه کرد.

  استعلام بیمه‌نامه از بیمه مرکزی

 • تولید محتوای یوتیوب
 • استعلام و صدور آنلاین بیمه نامه شخص ثالث

  مراکز درمانی طرف قرارداد درمانت


  استعلام خسارت بیمه درمان

  دریافت آنلاین معرفی‌نامه درمان


  پرداخت آنلاین حق بیمه


  نمایندگان بیمه سامان

  دریافت نمایندگی بیمه سامان


  شعب و مراکز پرداخت خسارت


  ثبت انتقادات و نارضایتی ها


  انجمن صنفی بیمه سامان

  آیین‌نامه گزارشگری و افشای اطلاعات


  نقشه سایت


  شرایط و مقررات

  ارتباط مستقیم با ما

  ارایه پیشنهاد

  سامانه پیام رسان آی گپ

  نشاني :تهران، خيابان وليعصر، بالاتر از بلوار ميرداماد، خيابان قباديان غربي، پلاك 22

  وب سایت رسمی

  کدپستی: 1969633431

  مركز ارتباط بيمه پارسيان: 8259-021

  سامانه اطلاع رسانی آی گپ

  روابط عمومي بيمه پارسيان:42169341

  سامانه پيام كوتاه بيمه پارسيان: 30008259

  نمابر: 86080136

 • حساب آباد بانک مسکن
 • پست الکترونیک : info[at]parsianinsurance.com


  برندگان مزایده عمومی خودروDownloads-icon


  برندگان مزایده عمومی خودروDownloads-icon

  وب سایت رسمی
  وب سایت رسمی

  خرید شامپو تریاک دکتر اسکین
  خرید شامپو تریاک


  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.