وبهمن


وبهمن
وبهمن

آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

یادداشتی درج نکردید

در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

#وبهمن دنبال سود چندمیلیونی خو نباشید…هم بموقع ریخته میشه هم قابل برداشته بعدا…… فعلا بررسی کنید رشدشو……….تکنیکال یا رانتی بگردید اطلاعات بگیرید 3.5% سبز امروز مبارکوبهمن

#وبهمن سود وبهمن رو کی میریزن حساب بچه ها برج ۴ یا ۵

این جدیده

#وبهمن

#وبهمن

#وبهمن سلام اساتید وبهمنی……….هیچ عضو محترمی از داخل شرکت خبر نداره؟ چه میکنه این سهم؟ آینده واقعی اش نه وارن بافتی چیه؟

امروز 29 خرداد قیمت 1100

قیمتهای این‌ روزهای #وبهمن رو‌ یادداشت می کنیم و‌ بعدا بهش می خندیم. امروز ۲۴ خرداد قیمتش ۱۲۰۰ تومن!!

#وبهمن دوستانی که تا یک روز سهم مثبت میشه و شروع به اظهار فضل میکنن خواهش میکنم این یه کار رو هم مثل بقیه روزها نکنن وبهمن توی فلان قیمت و ما صبرمون مثل حقوقی زیاده اینا همش حرفه سرانه فروش دوبرابر سرانه خریده و این یعنی اعتماد از بازار برداشته شده با سرکشی و حرف این کاندید و اون کاندید هم درست بشو نیست تا حقیقی خودش احساس امنیت نکنه به بازار برنمیگرده حالا حالا وضعیت همینه خبری هم از زمین بافکار نیست همونطور که توی این یکسال نبوده و با این حرفها سهامدار خسته و متضرر رو از 3400 آوردن تا 1100 تومن

قیمتهای این‌ روزهای #وبهمن رو‌ یادداشت می کنیم و‌ بعدا بهش می خندیم. امروز ۲۴ خرداد قیمتش ۱۲۰۰ تومن!!

#خودرو وبهمن یکی از با ارزش ترین و ارزانترین سهم های بازار در حال حاضر است. وای از اون روزی که خبری از پروژه ی بافکار به بیرون درز کند

#خودرو وبهمن یکی از با ارزش ترین و ارزانترین سهم های بازار در حال حاضر است. وای از اون روزی که خبری از پروژه ی بافکار به بیرون درز کند

#وبهمن دوستانی که وبهمن دارن این هفته منتظر سبز بودن نماد باشند انشا الله تحرکاتی در پیش هست

#وبهمن باسلام دوستانی که میخوان میانگین کم کنند ویا خرید کنند اگه فردا مثبت بود موقع خوبی بازم دوستان خودتون تحقیق ونمودار ها و وضع وجو روانی بازار کنترل کنید ایشالا پرسود باشید

آیا از مسدود کردن کاربر اطمینان دارید؟

اگر کاربری را مسدود کنید توئیت‌های شخص به شما نشان داده نمی‌شود. صفحه شخصی کاربر نیز قابل مشاهده نیست.

همچنین در وضعیت مسدود صفحه شخصی شما به کاربر مسدودی نشان داده نمی‌شود و امکان ارسال پیام خصوصی وجود ندارد. یعنی ارتباط شما با آن کاربر بطور کامل قطع می‌شود.

آیا از بی صدا کردن کاربر اطمینان دارید؟

اگر کاربری را بی صدا کنید توئیت‌های آن شخص را در صفحه توئیت‌ها و صفحات نماد در لحظه نمی‌بینید.

همچنین اطلاعیه فعالیت آن شخص برای شما ارسال نمی‌شود ولی همچنان صفحه شخصی کاربر قابل مشاهده است.

تلگرام

واتس اپ

توییتر

لینکدین

سرمایه گذاری در شرکتهای بورسی و غیر بورسی

کیوان قاصدی دیزجی

48081400

48081244

تهران – ایران خودرو (کیلومتر 13)- خیابان خاکی- بزرگراه امیر سرلشگر شهید حسین لشگری – پلاک 279 – طبقه همکف

تهران – ایران خودرو (کیلومتر 13)- خیابان خاکی- بزرگراه امیر سرلشگر شهید حسین لشگری – پلاک 279 – طبقه همکف

www.bahmaninco.com

[email protected]

موسسه حسابرسی و خدمات مالی فاطر

2750000

وبهمن

09/30

غزاله قاجار

10102341535

برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید.

ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.


{{{text-format body}}}


{{{text-format body}}}


{{{text-format body}}}


{{{text-format body}}}

بهمن (در فارسی افغانستان: دلو) یازدهمین ماه سال خورشیدی است و همواره ۳۰ روز دارد و از روز ۳۰۷م سال آغاز شده و در روز ۳۳۶م سال پایان می‌یابد. بهمن دومین ماه فصل زمستان است.

برج فلکی بهمن‌ماه برج دلو (آبریز) است که یازدهمین برج فلکی از دائرةالبروج است. نماد برج بهمن، آبریز (در انگلیسی Aquarius) نامیده می‌شود. عنصر این برج هوا است.

در گاه‌شماری رسمی ایران نام این ماه از نام ماه یازدهم گاه‌شماری اوستایی نو برگرفته شده‌است. در گاه‌شماری زرتشتی دومین روز هر برج نیز بهمن نام دارد و در بهمن‌روز از بهمن‌ماه، جشن بهمنگان برگزار می‌شود. ایزد این ماه امشاسپندبهمن است.

امشاسپندبهمن، در اسطوره‌های ایرانی و زرتشتی، نخستین و والاترین امشاسپند و سردمدار امشاسپندان است. او ایزد نگهبان مردم، چراگاه‌ها و چارپایان است. وهومن نزدیک‌ترین امشاسپند نزد اهورامزدا است.

امشاسپندبهمن در اوستا وهومنه (Vahumanah) و در پهلوی وهومن (Vahuman) نامیده می‌شود. بخش نخست نامش وهو (ونگهو Vanghu) که صفت است به معنی خوب ونیک، و بخش دوم منه (Manah) به معنی اندیشیدن، شناخت و تفکر، که در فارسی منش شده‌است. پس واژه وهومنه یا بهمن در مجموع به معنی به‌منش و نیک‌نهاد است.
وبهمن

در گاه شماری میلادی این ماه با شروع ماه ژانویه آغاز می‌شود و در تقویم خورشیدی افغانستان دلو نامیده می‌شود.

کره جنوبی


تقویم رسمی کشور برای سال ۱۳۸۵ هجری شمسیDownloads-icon


بایگانی‌شدهDownloads-icon


تقویم رسمی کشور برای سال ۱۳۸۵ هجری شمسیDownloads-icon


بایگانی‌شدهDownloads-icon

اِسفند یا اِسپند (در فارسی افغانستان: حوت) دوازدهمین و آخرین ماه سال خورشیدی است. اسفند سومین و آخرین ماه فصل زمستان است. این ماه در سال‌های عادی ۲۹ روز و در سال‌های کبیسه ۳۰ روز دارد. این ماه از روز ۳۳۷م سال شروع می‌شود و در روز آخر سال (در سال‌های عادی روز ۳۶۵م و در سال‌های کبیسه روز ۳۶۶م) پایان می‌یابد.

برج فلکی اسپندماه برج حوت (ماهی) است که دوازدهمین برج فلکی از دایرةالبروج است. نماد برج اسپند، دوماهی (در انگلیسی Pisces) نامیده می‌شود. عنصر این برج آب است.

در گاه‌شماری رسمی ایران نام این ماه از نام ماه دوازدهم گاه‌شماری اوستایی نو برگرفته شده‌است.

در گاه‌شماری زرتشتی پنجمین روز هر برج نیز اسپند نام دارد و دراسپندروز از اسپندماه، جشن سپندارمذگان برگزار می‌شود. ایزد این ماه امشاسپندسپندارمذ است.

سپندارمذ در اساطیر اوستایی و باورهای زرتشتی یکی از امشاسپندان و ایزدبانوی زنان و زمین و نگهبان و پاسدار زایش و باروری است و نماد فروتنی، پرستش و فرمانبرداری به‌شمار می‌رود.
وبهمن

این واژه در اوستایی «سْپِنْتَه آرمَئیتی»(Spenta-Ârmaiti) می‌باشد و نام چهارمین امشاسپند است، از دو بخش «سپنته»(Spenta) یا «سپند» به معنای پاک و مقدس و «آرمئیتی»(Ârmaiti) به معنای فروتنی و بردباری تشکیل شده‌است و در کل به معنای فروتنیِ پاک و مقدس است. این واژه در پهلوی «سپندارمت»(SpandÂrmat) و در فارسی «اسپندارمزد» و «سپندارمزد» و «اسپند» و «اسفند» شده‌است.

خیام در رساله‌ای موسوم به نوروزنامه که جزو رسایل منسوب به اوست، دربارهٔ این نام می‌نویسد:[۱]

«بدان جهت این ماه را اسفندارمذ نامیده‌اند که اسفند به زبان پهلوی به معنی میوه است، یعنی اندر این ماه، شکوفه‌های میوه‌ها و گیاهان به روییدن و آماده شدن برای رُستن آماده شوند و اندر این ماه، آفتاب، اندر برج حوت باشد.»

در گاه شماری میلادی این ماه با شروع ماه فوریه آغاز می‌شود و در زبان پشتو کب (به پشتو: کب) و در زبان کردی ره‌شه‌مه‌ (به کردی: رەشەمە) و افغانستان حوت نامیده می‌شود.

روز ملی شدن صنعت نفت

آلبرت انیشتین، فیزیک‌دان و ریاضیدان آلمانی

یوناس یربکو – بازیکن بسکتبال

استفن کری – بازیکن بسکتبال اهل آمریکا

جاستین بیبر – خواننده آمریکایی


تقویم رسمی کشور برای سال ۱۳۸۵ هجری شمسیDownloads-icon


بایگانی‌شدهDownloads-icon


تقویم رسمی کشور برای سال ۱۳۸۵ هجری شمسیDownloads-icon


بایگانی‌شدهDownloads-icon


تقویم رسمی کشور برای سال ۱۳۸۵ هجری شمسیDownloads-icon


بایگانی‌شدهDownloads-icon

دِی (در فارسی افغانستان: جَدی) دهمین ماه سال خورشیدی است و همواره ۳۰ روز دارد و از روز ۲۷۷م سال آغاز شده و در روز ۳۰۶م سال پایان می‌یابد. دی نخستین ماه فصل زمستان است.

برج فلکی دی‌ماه برج جدی (بزغاله) است که دهمین برج فلکی از دایرةالبروج است. نماد برج دی، بزغاله (در انگلیسی Capricorn) نامیده می‌شود. عنصر این برج خاک است.

در گاه‌شماری رسمی ایران نام این ماه از نام ماه دهم گاه‌شماری اوستایی نو برگرفته شده‌است. در گاه‌شماری زرتشتی روز هشتم، پانزدهم و بیست و سوم هر برج نیز دی نام دارد. ابوریحان بیرونی می‌گوید دی ماه را خُورماه نیز می‌گویند و روز یکم ماه را خره‌روز یا خوره‌روز نامند.

در آیین زرتشتی در هرکدام از دی‌روزها از دی‌ماه، جشنی برگزار می‌شود که کوشیار گیلانی در زیج جامع این روزها را دی جشن می‌نامد.
نخستین جشن که در روز نخست دی‌ماه (اورمزد یا هرمزد) یعنی نخستین روز پس از جشن یلدا برگزار می‌شود، دی دادار جشن یا «جشن خرم روز» یا خور روز (روز خورشید)، یا نود روز (۹۰ روز تا نوروز) نام دارد.
روز هشتم از دی ماه یا روز «دی به آذر»، اولین جشن دیگان برگزار می‌شود که ابوریحان بیرونی در کتاب قانون مسعودی از این جشن با عنوان «عید دی الاول» نام برده‌است و کوشیار از آن با نام «دی جشن» نام برده‌است.
روز پانزدهم از دی ماه یا روز «دی به مهر» جشن دیگان دوم (/دیبگان/بتیکان) برگزار می‌شود.
در روز بیست و سوم از دی‌ماه یا روز «دی به دین»، سومین جشن دیگان برگزار می‌شود.
در بندهشن گل‌های بادرنگ و کاردک و شنبلید به ترتیب ویژه روزهای «دی به آذر» و «دی به مهر» و «دی به دین» معرفی شده‌اند.

ابوریحان بیرونی دربارهٔ دی‌ماه می‌نویسد:

وبهمن

دی ماه، نخستین روز آن خرم روز است و این روز و ماه هر دو به نام خداوند است که «هرمز» نامیده می‌شود، یعنی حکیم و دارای رای و آفریدگار. در این روز عادت ایرانیان چنین بوده که پادشاه از تخت شاهی پایین می‌آمد و جامه‌ای سفید می‌پوشید و در بیابان بر فرش‌های سپید می‌نشست و دربان و یساولان را که شکوه پادشاه با آن هاست به کنار می‌راند و هر کس که می‌خواست پادشاه را ببیند، خواه دارا و خواه نادار بدون هیچ گونه نگهبان و پاسبان، نزد شاه می‌رفت و با او به گفتگو می‌پرداخت و در این روز پادشاه با برزگران می‌نشست و در یک سفره با آن‌ها خوراک می‌خورد و می‌گفت: من مانند یکی از شماها هستم و با شماها برادرم، زیرا استواری و پایداری جهان به کارهایی است که به دست شما انجام می‌شود و امنیت کشور نیز با من است، نه پادشاه را از مردم گریزی است و نه مردم را از پادشاه

واژه دی در اوستا دتهوش (Dathush) یا دزوه (Daz-vah) و به معنی دادار یا آفریننده و آفریدگار است که همیشه به مانند صفتی برای اهورامزدا آورده شده‌است. در اوستا در آفرینگان گاهنبار بند ۱۱ صفت دتهوش برای دهمین ماه سال بکار رفته‌است.
این واژه از مصدر دا آمده‌است که در اوستا و پارسی باستان و سانسکریت به معنی دادن، آفریدن، ساختن، و بخشیدن است. در پهلوی داتن(Datan) و در فارسی دادن است. از همین ریشه داتر(Dater) در پهلوی “داتار “و در فارسی «دادار» یا آفریدگار گفته می‌شود.[۱]

در گاه شماری میلادی این ماه با شروع ماه دسامبر آغاز می‌شود و در زبان پشتو مرغومی (به پشتو: مرغومی) و در زبان کردی به‌فرانبار (به کردی: بەفرانبار) در افغانستان جدی نامیده می‌شود.


۶ بهمن – از آغاز سال در تقویم رسمی ایران ۳۱۲ روز گذشته و به پایان آن ۵۳ روز (در سال عادی) یا ۵۴ روز (در سال کبیسه) مانده‌است.

این یک مقالهٔ خرد گاه‌شماری است. می‌توانید با گسترش آن به ویکی‌پدیا کمک کنید.

۱ بهمن – از آغاز سال در گاه‌شماری ایران ۳۰۷ روز گذشته و به پایان آن ۵۸ روز (در سال عادی) یا ۵۹ روز (در سال کبیسه) مانده است.


این یک مقالهٔ خرد گاه‌شماری است. می‌توانید با گسترش آن به ویکی‌پدیا کمک کنید.

شرکت سرمایه گذاری بهمن در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۸۳۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۹۶ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۲۶۹ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری بهمن با سرمایه ۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری بهمن در دوره یاد شده، مبلغ ۵ هزار و ۳۵ میلیارد و ۳۸۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و۸۳۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۲۶۹ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۹۴ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۶ هزار و ۸۰۳ میلیارد و ۱۰۲ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود “وبهمن” در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۴۹۶ ریال و سود خالص را یک هزار و ۳۶۴ میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریال قید کرده است.وبهمن

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری بهمن در دوره یاد شده، با افزایش ۴۱ هزار و ۵۹ میلیارد و ۲۵۵ میلیون ریال به ۵۱ هزار و ۶۲۱ میلیارد و ۱۰۲ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۸۲۳ میلیارد و ۷۲۶ میلیون ریال معادل ۵ هزار و ۴ میلیارد و ۱۲۵ میلیون ریال محاسبه شد.

“وبهمن” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲ هزار و ۶۰۷ میلیارد و ۶۴۳ میلیون ریال به مبلغ معادل ۶ هزار و ۶۸۳ میلیارد و ۵۵۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۴ هزار و ۷۵ میلیارد و ۹۱۳ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه گذاری بهمن طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۱۹۲ میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال خریداری کرد.

تمامی حقوق این سایت برای پایگاه خبری بازار سرمایه ایران محفوظ است.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

شرکت سرمایه گذاری بهمن (سهامی عام) در سال  1381 پذیره نویسی و تاسیس شد. در سال 1383 در بورس اوراق بهادار پذیرفته شد.

مرکز اصلی شرکت در تهران، کیلومتر 13 جاده مخصوص کرج، سایت گروه بهمن میباشد.

سرمایه گذاری در سهام ، سهم الشرکه ، واحدهای سرمایه گذاری صندوق ها یا سایر اوراق بهادار برنامه های آینده شرکت:

این شرکت به صورت مستقیم و غیر مستقیم بالغ بر 92 درصد مالکیت سهام شرکت بافکار را در اختیار دارد. شرکت بافکار دارای زمینی به مساحت 112000 متر مربع در جنوب شهر تهران می باشد. هیئت مدیره با رعایت صرفه و صلاح سهامداران ، انجام اقداماتی در جهت فسخ یا اقاله قراردادی که سابقا با سازمان مشارکتهای تهران منعقد گردیده بود را در دستور کار خود قرار داده و متعاقب آن مترصد تبدیل منابع حاصله به منابع مولد می باشد.

با توجه به جابجایی شرکت و در جهت تبدیل دارایی های غیر مرتبط با موضوع فعالیت شرکت، تعیین تکلیف وضعیت دو واحد آپارتمان با ساختار اداری واقع در خیابان سهروردی در دستور کار قرار خواهد گرفت.وبهمن

در جهت تحقق اهداف شرکت ، این شرکت در صدد است تا سهام مدیریتی خود در شرکت لیزینگ اریادانا را به فروش رساند.


اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم.
من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

برای دریافت پیشنهادات شگفت انگیز و تخفیف ها شماره موبایل خود را وارد کنید

کلیه حقوق مادی و معنوی برای تیم آموزشی علیرضا محرابی محفوظ می باشد.

وبهمن
وبهمن

خرید شامپو تریاک دکتر اسکین
خرید شامپو تریاک


دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *