همراع اول

همراع اول
همراع اول

۱۰ گیگ بسته هدیه بروز رسانی اپ همراه من

برای دریافت این بسته هدیه، پس از بروز رسانی به صفحه خانه، بخش طرحهای تشویقی، تب هدیه همراهی مراجعه و بر روی گزینه فعالسازی کلیک کرده تا بسته برای شما فعال گردد. هر مشترک تنها یک بار مجاز به فعال‌سازی این بسته می باشد.

همراه من، همراه اول زندگی دیجیتال

در سامانه همراه من، خدمات بسیار گسترده همراه اول برای مشترکین دائمی و اعتباری به صورت غیرحضوری و آنلاین قابل دسترسی است و کاربران به راحتی می‌توانند خدمات مورد نظر خود را مشاهده و مورد استفاده قرار دهند. برخی از مهمترین خدمات ارائه شده به صورت زیر است: همراع اول

   * امکان مشاهده پروفایل و مدیریت تمام سیم‌کارت‌های به نام مشترکین در دو حالت ساده و پیشرفته

   * مشاهده جزئیات و پرداخت سریع و آنی صورت‌حساب میان‌دوره و پایان‌دوره برای مشترکین دائمی و امکان تقسیط بدهی و پرداخت اقساط و مشاهده تاریخچه پرداخت صورت‌حساب

   * امکان افزایش بستانکاری مشترکین دائمی به منظور جلوگیری از قطع میان‌دوره خط خصوصاً در زمان استفاده از رومینگ بین‌الملل

   * مشاهده موجودی اعتبار سیم‌کارت برای مشترکین اعتباری به تفکیک نوع شارژ و خرید انواع شارژ عادی، فوق‌العاده، جوانان و بانوان و مشاهده تاریخچه خرید شارژهای قبلی

   * امکان استفاده از سرویس چتر اضطراری (تماس و شارژ اضطراری) برای مشترکین اعتباری

   * مشاهده و مدیریت تمام بسته‌های فعال مشترکین به تفکیک نوع بسته و سرویس

 • چرا بیت کوین ارزش دارد؟
 •    * خرید، فعال‌سازی و مدیریت تمام بسته‌های ارائه شده همراه اول در گروه‌های اینترنت، مکالمه، پیامک و بسته‌های ترکیبی و مدار فیروزه‌ای

     * فعال‌سازی و بهره‌مندی از طرح‌های تشویقی چون هدیه روز تولد، هدیه شتاب در پرداخت و هدایای دوره‌ای و مناسبتی

     * عضویت در باشگاه فیروزه‌ای و بهره‌مندی از طرح‌های تشویقی جذاب و هیجان‌انگیز (باشگاه مشتریان همراه اول)

     * امکان دریافت خلاصه کارکرد و ریزمکالمات کامل خطوط

     * امکان انتقال اعتبار از خطوط دائمی و اعتباری به خطوط اعتباری

     * امکان خرید مودم و سیم‌کارت

     * امکان تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی

     * امکان قطع و وصل خط (به دلایل مفقودی خط یا درخواست کاربر) و سلب مالکیت سیم‌کارت

     * امکان قطع و وصل مصرف اینترنت تعرفه آزاد

     * امکان خارج کردن خطوط اعتباری از لیست سیاه ورود پین شارژ

     * امکان فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی سرویس‌ رومینگ

     * امکان فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی سرویس‌ تماس‌بان

     * امکان فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی سرویس‌ پیام‌گیر صوتی

     * امکان فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی سرویس‌ محدودیت مکالمه

     * امکان فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی پیامک‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی

     * مشاهده آوای انتظار فعال کاربر و امکان جستجو در آواهای انتظار و فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی آوا

     * مشاهده خدمات محتوایی فعال کاربر و امکان جستجو در خدمات محتوایی ارائه شده و فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی خدمات

     * مشاهده دفاتر خدماتی اطراف کاربر و وضعیت پوشش اینترنت روی نقشه و امکان تست سرعت اینترنت

     * امکان تماس با پشتیبانی (مکالمه، پیامک و ایمیل) یا درخواست کاربران جهت تماس پشتیبانی با ایشان

     * امکان شرکت در نظرسنجی‌ها و ارائه پیشنهادات و انتقادات

     * امکان مدیریت نشست‌های فعال کاربر

     *  امکان ورود بایومتریک به سامانه

   

  تغییرات نسخه جدید همراه من

  در نسخه جدید همراه من، بسیاری از مشکلات نسخه‌های قبلی رفع و واسط کاربری بهینه و مفیدتری برای کاربران همراه اول تدارک دیده شده است:

  تغییرات جذاب طراحی و ساده‌سازی فرایندها و خدمات

  در نسخه جدید سامانه همراه من، واسط کاربری سامانه به نحوی بازطراحی شده است تا کاربران با محیطی کاربرپسند، جذاب و متفاوت در فرایند‌ها و مسیر‌های ساده‌تر بتوانند از خدمات مورد نظر خود بهره‌مند شوند.

  امکان تغییر بین حالت ساده و پیشرفته

  در حالت ساده سامانه همراه من جدید، کاربر به راحتی و تنها در یک صفحه می‌تواند اصلی‌ترین خدمات مورد نیاز خود را مشاهده و مدیریت کند. در این حالت کاربر می‌تواند با سوئیچ روی هر یک از شماره‌های به نام خود، امتیاز باشگاه فیروزه‌ای خود را مشاهده و به باشگاه هدایت شود، مانده کیف پول الکترونیکی خود و تراکنش‌های آن را مشاهده نماید، بسته‌های فعال خود را به تفکیک نوع بسته و سرویس مشاهده و در صورت نیاز بسته جدید خریداری کند، مبلغ صورت‌حساب میان‌دوره سیم‌کارت دائمی خود را مشاهده و پرداخت نماید یا مانده شارژ سیم‌کارت اعتباری خود را مشاهده و شارژ خریداری نماید. همراع اول

  همچنین، در حالت پیشرفته امکان مشاهده، مدیریت و استفاده از تمام خدمات سامانه برای کاربران فراهم شده است.

  افزوده شدن کیف پول الکترونیکی و درگاه پرداخت بانکی درون‌برنامه ‎ ‌ای

  با توجه به طولانی و زمان‌بر بودن پرداخت صورت‌حساب، خرید شارژ و بسته از محل درگاه‌های بانکی، این امکان در سامانه همراه من جدید فراهم شده است تا کاربر بتواند با استفاده از کیف پول الکترونیکی و تنها با یک کلیک پرداخت‌های خود را انجام دهد و از خدمات مورد نظر بهره‌مند شود. کیف پول الکترونیکی در تمام خدمات دیجیتال همراه اول چون همراه من، اوانو و محصولات آتی قابل استفاده بوده و کمپین‌ها و جوایز ویژه‌ای برای کاربران روی آن ارائه خواهد شد.

  همچنین در سامانه جدید همراه من این امکان فراهم شده است تا پرداخت‌های بانکی از طریق درگاه پرداخت بانکی درون‌برنامه‌ای با تجربه کاربری بهتر و سرعت بیشتر نسبت به درگاه پرداخت بانکی اینترنتی انجام شود.

  جامع‌ترین سامانه خرید و فعال‌سازی شارژ و بسته‌های همراه اول

  به منظور ارائه بهترین تجربه در خرید و فعال‌سازی بسته‌های همراه اول، تمامی بسته‌های ارائه‌شده در همه کانال‌ها در سامانه همراه من جدید تجمیع و ارائه شده است:

     * بسته‌های اینترنت ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه و بلندمدت در گروه‌های اینترنت عادی، شبانت، صبحانت، نامحدود و هدیه

     * بسته‌های ترکیبی مبتنی بر سلیقه و نیاز کاربر

     * بسته‌های اینترنت، مکالمه و پیامک همراهی

     * شارژ عادی با 5% شارژ بیشتر

     * شارژ فوق‌العاده، جوانان و بانوان

  قابلیت پرداخت آنی صورت‌حساب

  به منظور بهبود تجربه مشترکین دائمی و افزایش شفافیت در فرایند پرداخت صورت‌حساب، این امکان در سامانه همراه من جدید فراهم شده است تا به محض پرداخت صورت‌حساب میان‌دوره، پایان‌دوره یا اقساط بدهی صورت‌حساب، بدهی و صورت‌حساب مربوط بلافاصله صفر شود.

  ارائه جوایز دوره‌ای و مناسبتی

  در سامانه همراه من جدید این امکان فراهم شده است تا جوایز دوره‌ای (مانند بسته اینترنت دوشنبه سوری) و جوایز مناسبتی (مانند بسته عیدانه) برای کاربران قابل دسترس و فعال‌سازی باشد تا کاربران با مراجعه مرتب به سامانه، از این جوایز آگاه شده و بتوانند از آن بهره‌مند شوند.

    سایر خدمات جدید سامانه همراه من

  در سامانه همراه من جدید سرویس‌های کاربردی جدیدی اضافه و در دسترس کاربران قرار گرفته است که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

     * امکان مشاهده بسته‌های فعال مشترکین در دسته‌بندی‌های موجود

     * سرویس تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی

     * سرویس سلب مالکیت سیم‌کارت

     * سرویس خرید مودم و سیم‌کارت از فروشگاه آنلاین همراه اول

     * سرویس فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی سرویس تماس‌بان

  به طور کلی، نسخه جدید همراه من تمام نیازهای مشترکین همراه اول را در محیطی جذاب پاسخ می‌دهد.

  همراه اول به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور شبکه تلفن همراه در کشور، همواره به فکر نوآوری و ارائه خدمات بهتر به مشترکین دائمی و اعتباری خود بوده است. به همین منظور همراه اول با ارائه اپلیکیشن ” همراه من ” برای تلفن های هوشمند سعی نموده استفاده از خدمات خود را برای مشترکینش ساده تر از قبل نماید. در همراه من خدمات مختلف همراه اول به صورت آنلاین در اختیار مشترکین قرار می گیرد و از این پس آن ها می توانند به عنوان کاربران اپ همراه من به راحتی امور مربوط به سیم کارت خود را مدیریت کنند. اگر شما هم یکی از مشترکین همراه اول هستید پس در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این اپلیکیشن کاربردی بپردازیم.

  اپلیکیشن همراه من یکی از اپلیکیشن‌های خدماتی در زمینه سرویس‌های مربوط به شرکت همراه‌ اول است که کاربران این اپراتور می‌توانند با استفاده از آن نسبت به انجام بسیاری از خدمات مورد نیاز خود اقدام کرده و از مراجعه حضوری به دفاتر خدمات ارتباطی و همراه‌ اول بی‌نیاز شوند. در ادامه به بررسی ویژگی‌ها و ضعف‌های موجود در اپلیکیشن همراه من می‌پردازیم.

  امروزه با توجه به مشغله‌های فراوان و وقت زیادی که کارهای نه‌چندان ضروری از ما می‌گیرند، اپلیکیشن‌های مختلفی با هدف صرفه‌جویی در زمان، جهت پرداخت آسان طراحی شده‌اند تا شما بتوانید علاوه بر زمان، در هزینه‌های مالی و انرژی خود نیز صرفه‌جویی کنید. اپلیکیشن همراه‌ من جهت ارائه خدمات غیرحضوری به کاربران سیم‌کارت‌های همراه اول طراحی شده است.

  همراه اول اولین اپراتور تلفن همراهی است که برای نخستین بار در دهه 70 در در اختیار مردم ایران قرار گرفت تا بتوانند همانند مردم سایر کشور ها از امکانات تلفن همراه استفاده کنند. در ابتدا تهیه سیم کارت های همراه اول با هزینه و مشکلاتی زیادی روبرو بود و همچنین در بسیاری از نقاط کشور با مشکل آنتن دهی مواجه می‌شدیم. اما با گذشت زمان این اپراتور تلاش کرد تا مشکلات را یکی پس از دیگری از میان بردارد و امکانات مختلفی را در اختیار کاربران خود قرار دهد. اپراتور همراه اول در ابتدا خدمات مختلف خود را تنها از طریق سایت همراه اول جهت راحتی مردم عرضه کرد و سپس به طراحی اپلیکیشن همراه من پرداخت. در این اپلیکیشن برای رفع مشکلات و نیاز های کاربران امکانات زیادی تعبیه شده است. مالکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول می توانند با نصب این برنامه بر روی گوشی های موبایل خود از ویژگی های خاص این محصول بهره ببرند. در ادامه با اپلیکیشن همراه من همراه رسانه چیکاو باشید.

  اپلیکیشن اندرویدی “همراه من” ابزاریست که به کمکش قادرید هر جا که باشید، با اتصال به اینترنت به خدمات مختلف همراه اول دسترسی پیدا کنید.

  سال گذشته همراه اول طرحی را تحت عنوان همراه من برای مشترکین اعتباری و دائمی خود ارائه داد که از طریق آن مشترکین می توانستند به صورت آنلاین ، بسیاری از خدمات مرتبط با سیم کارت خود را در اختیار داشته باشند و در کمترین مدت کار مورد نظر خود را انجام دهند ، به تازگی همراه اول ، اپلیکیشنی را به همین نام در اختیار مشترکین خود قرار داده است که از طریق آن می توانند همان خدمات وبسایت همراه من را در اختیار داشته باشند. امروز قصد داریم شما را با امکانات فوق العاده ی این اپلیکیشن آشنا کنیم

  اپلیکیشن همراه من ، برنامه موبایل رسمی اپراتور همراه اول است که برای سرویس دهی به مشتریان این شرکت تولید شده است. همراه اول با تهیه و تولید این اپلیکیشن سعی کرده تا اکثر نیازهای مشتریان خود را پاسخ داده و مراجعه مشترکین به دفتار خدمات ارتباطی این شرکت را به حداقل برساند که تا حدود زیادی نیز در این امر موفق بوده است.

  صد‌ها هزار بازی ایرانی و خارجی دیتادار یا بدون دیتا را با ترافیک نیم‌بها نصب کنید و به سادگی خرید درون‌ برنامه‌ای انجام دهید. بازار مجهز به سپر امنیت است که برنامه‌ها را توسط آنتی ویروس‌ها بررسی کرده و به محض شناسایی برنامه‌ی مخرب، به کاربر اعلام می‌کند که آن برنامه را از دستگاه خود پاک کند.

  پرمخاطب‌ترین اپ‌استور (اندروید) فارسی‌زبانان


  TapScanner- اسکن و تبدیل اسناد به PDF ابزارها  Downloads-icon

  همراه اول یکی از اپراتورهای ارائه دهنده خدمات سیم کارت در کشور است. هم اکنون شرکت ارتباطات سیار ایران حدود ۷۳ میلیون مشترک دارد و ۱۲۴۵ شهر و بیش از ۷۰ هزار کیلومتر از جاده های کشور را تحت پوشش قرار داده است. اگر شما نیز جز مشترکین همراه اول هستید، ممکن است سوالاتی در رابطه با شارژ همراه اول، روش های استعلام شارژ، تعرفه های همراه اول، بسته های اینترنتی همراه اول، انواع سیم کارت های همراه اول و اپلیکیشن همراه من داشته باشید. در این مقاله از وبلاگ  پرداخت  قبض قبضینو با ما همراه باشید تا پاسخ این پرسش ها را با هم بررسی کنیم.

  خرید اینترنت همراه اول با پیشخوان ۲۴

  همراه اول روش‌های متنوعی را برای ارائه خدمات مربوط به اینترنت در اختیار مشترکین خود قرار داده است: 
  سامانه جامع *۱۰# با شماره گیری *۱۰*۳۲# می‌توانید به سادگی بسته‌های اینترنت همراه اول را مشاهده و سپس بسته موردنظر خود را انتخاب کنید. 
  سامانه *۱۰۰# با شماره گیری *۱۰۰# می‌توانید به سادگی بسته‌های اینترنت همراه اول را مشاهده و سپس بسته موردنظر خود را انتخاب کنید. 
  سامانه جامع پیامکی ۰۰۹۸۱۰ یا +۹۸۱۰ شما می‌توانید با ارسال ارسال عدد ۳۲ لاتین به سامانه پیامکی ۰۰۹۸۱۰ بسته‌های اینترنی همراه اول را مشاهده و بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید. 
  سامانه پیامکی ۸۰۸۰ شما می‌توانید با ارسال ارسال عدد ۳۲ لاتین به سامانه پیامکی ۸۰۸۰ بسته‌های اینترنی همراه اول را مشاهده و بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید. 
  حساب کاربری همراه من با مراجعه به آدرس اینترنتی «همراه من» و وارد کردن شماره موبایل و رمز عبور خود می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و بسته اینترنتی مورد نظر را خریداری کنید. 
  اپلیکیشن همراه من مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن همراه من، به خدمات مختلف همراه اول از جمله خرید بسته ‌های اینترنتی به صورت آنلاین دسترسی داشته باشند.

  pishkhan اینترنت نامحدود همراه اول

  بسته های آلفا+ بسته های پرسرعت نوترینو هستند. این بسته های اینترنت همراه اول با سرعتی بالا امکان استفاده تخصصی و حرفه ای را از اینترنت نسل سوم، چهارم و نسل چهارونیم ممکن می سازند. افرادی که فایل های حجیم ارسال و یا دریافت می کنند، مکالمه های صوتی و یا ویدیویی در بستر اینترنت انجام می دهند، از برنامه های صوتی و تصویری اینترنتی استفاده می کنند و یا تمایل به داشتن اینترنت با سرعت بالا را دارند می توانند از بسته­ های آلفا+ استفاده کنند. بسته های آلفا+ تنوع بسیاری جهت پاسخگویی به مصارف مختلف دارند. برای پرداخت قبض همراه اول میتوانید از سامانه قبضینو استفاده کنید.همراع اول

  بسته های یک ماهه اینترنت همراه اول نیز به شرح زیر می باشند:

  تعرفه عادی نوترینو نیز به شرح زیر است:

  تعرفه عادی نوترینو برای سیم کارت های اعتباری نیز به شرح زیر می باشد:

 • جفت ارزهای دیجیتال
 • بسته‌های ساعات مشخص همراه اول، گروهی از بسته‌های پرسرعت نوترینو هستند که در بازه‌های زمانی مشخصی از شبانه‌روز قابل مصرف می‌باشند. این بسته ها به طور همزمان با سایر بسته های اینترنت همراه اول قابل فعالسازی هستند. مشترکین با شماره گیری #۲۷*۱۰۰* می‌توانند بسته های اینترنت ساعات مشخص را مشاهده و فعال نمایند.
  در حال حاضر این بسته‌ها در دو نوع بسته‌های صبحانت (۶ صبح تا ۱۲ ظهر) و بسته‌های شبانت (۲ تا ۷ صبح) به مشترکین ارائه می‌شوند.

  به هنگام خرید بسته اینترنتی، برای مشترکین دائمی مبلغ آن در قبض ماهیانه منظور می شود و برای مشترکین اعتباری نیز از اعتبار مشترک کسر می شود. 

  با شماره گیری کد #۱۰۰* یا #۱* می توانید بسته های اینترنتی مورد نظر خود را خریداری کنید. با شماره گیری کد #۱* می توانید برای دیگران نیز بسته اینترنتی خریداری کنید. 

  مشترکین می توانند بسته های اینترنتی مورد نظر خود را رزرو کنند تا با پایان بسته فعلی، بسته اینترنتی جدید فعال شود. بسته رزرو قابلیتی است که به مشترک امکان می دهد بسته­ ی بعدی خود را از قبل مشخص کند تا تمدید با بسته­ ی دلخواه صورت پذیرد.

  با پایان یافتن بسته یکی از حالت های زیر اتفاق خواهد افتاد:

  برای اطلاع از وضعیت بسته اینترنت همراه اول خود نیز می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

  اگر از مشترکین سیم کارت های اعتباری همراه اول هستید، بنابراین اول از همه باید با روش های خرید شارژ همراه اول آشنا شوید. 

  یکی از رایج ترین و در دسترس ترین روش ها، خرید شارژ همراه اول از دکه های روزنامه فروشی یا فروشگاه هاست. کارت های شارژ با رقم های گوناگون از ۱۰۰۰ تومان به بالا موجود است. پس از خرید کارت و پاک کردن رویه کد شارژ، با استفاده از کد دستوری # شماره رمز شارژ # * ۱۴۰* می توانید سیم کارت خود را شارژ کنید. صورت حساب  همراه اول

  روش دوم استفاده از دستگاه های ATM یا خودپرداز بانک هاست. برای استفاده از این روش کافیست به نزدیک ترین خودپرداز مراجعه نموده و شارژ همراه اول خود را خریداری کنید. 

  به یک دستگاه خودپرداز مراجعه کرده و کارت بانکی خود را در آن قرار دهید. پس از آن به ترتیب زیر عمل کنید:

  روش سوم خرید شارژ همراه اول، استفاده از دستگاه پوز (POS) یا کارتخوان بانک هاست. برخی از بانک ها این خدمت را روی این دستگاه ها ارائه نموده اند. 

  برای خرید شارژ همراه اول با استفاده از این دستگاه ها، باید به این شکل عمل کنید:

  از طریق سایت همراه اول به آدرس www.mcishop.com می توانید شارژ مورد نظر خود را به سادگی خریداری کنید. کافیست وارد این سایت شوید و مراحل زیر را دنبال کنید. 

  ۱ ) در مرحله اول باید نوع کارت شارژ یعنی مبلغ آن و تعداد آن را انتخاب کنید. پس از انتخاب موارد مورد نظرتان گزینه خرید کارت شارژ را انتخاب کنید.

  ۲ ) پس از انتخاب گزینه خرید کارت شارژ، وارد صفحه جدید می شوید. در این صفحه باید مشخصات خود را وارد کنید. مشخصات شما شامل شماره تلفن همراه و ایمیلتان می باشد. سپس بانک مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید و در آخر گزینه پرداخت وجه را انتخاب کنید.

  البته شما می توانید از طریق سایت بانک ها نیز اقدام به خرید شارژ نمایید. مثل بانک ملت، بانک ملی، بانک صادرات و …

  انتخاب درگاه برای پرداخت مبلغ شارژ، تفاوتی نداشته و اگر کارت بانکی شما عضو شتاب باشد، از همه درگاه های پرداخت شتاب می توانید استفاده کنید.

  اینترنت همراه اول

  برای خرید شارژ همراه اول می توانید کد #۷۸۹* را شماره گیری کنید و شارژ مورد نظر خود را خریداری کنید. تنها موردی که باید به یاد داشته باشید این است که برای خرید کارت شارژ از طریق کدهای دستوری باید شماره کارت بانکی، رمز دوم، CVV2 و تاریخ انقضای کارت بانکی خود را نیز به همراه داشته باشید.

  اپلیکیشن همراه من، یک اپلیکیشن کاربردی برای دارندگان سیم کارت های همراه اول است که خدمات گوناگونی را به مشتریان ارائه می دهد. برای گرفتن شارژ از اپلیکیشن همراه من به ترتیب زیر عمل می کنیم:

  # شماره رمز شارژ # * ۱۴۰* را در بخش تماس گوشی خود وارد کنید و آن را شماره گیری کنید.همراع اول

  به همین سادگی می توانید سیم کارت اعتباری خود را شارژ کنید.

  ۱ ) برای استعلام موجودی حساب همراه اول کافیست کد #۱۱* ۱۴۰* شماره گیری کنید.

  ۲ ) تماس با تلفن گویای ۴۴۴ و فشردن کلید شماره ۲ برای اعلام شارژ باقی مانده

  ۳ ) شماره‌گیری کد دستوری #۱۲۱*۱۰* 

  پرداخت قبض

  سیم کارت های اعتباری به آن دسته از سیم کارتهایی گفته می شود که میزان مکالمات قابل انجام شامل داخل یا خارج کشور با آن سیم کارت ، بستگی به اعتبار خریداری شده( ازطریق خرید کارت شارژ و یا روش های گفته شده) توسط مشترک دارد بنابراین مشترک متناسب با نیاز، ابتدا کارت شارژ مورد نظر خود را خریداری نموده و پس از شارژ سیم کارت از تلفن همراه خود استفاده می نماید. تعداد ثبت نام برای هر متقاضی نامحدود و واگذاری به روز و بر اساس ظرفیت شبکه و امکانات فنـی در هر استان بصورت مجزا صورت می پذیرد. به موجب ابلاغیه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر رعایت سقف مجاز واگذاری به مشترکین حقیقی تا حداکثر ۱۰ سیم کارت فعال برای هر مشترک، شرکت ارتباطات سیار ایران از فعال نمودن بیش از ۱۰ سیم کارت ثبت نام شده به ازای هر مشترک معذور می باشد.

  مشترکین سیم کارت های دائمی برای استفاده از خدمات سیم کارت خود دیگر نیازی به شارژ آن ندارند و هزینه خدماتی که از آن استفاده کرده اند در پایان هر دوره در قبض آن ها درج می شود و ملزم به پرداخت آن هستند. شرکت ارتباطات سیار ایران از فعال نمودن بیش از ۱۰ سیم کارت ثبت نام شده به ازای هر مشترک معذور می باشد.

  همراه اول ، اپلیکیشنی را با نام همراه من در اختیار مشترکین خود قرار داده است که از طریق آن می توانند کلیه خدمات سایت همراه اول را در اختیار داشته باشند. در ابتدای ورود به برنامه بایستی در آن ثبت نام کنید. پروسه ی ثبت نام با وارد کردن شماره تلفن و دریافت کد فعال‌سازی و پس از آن انتخاب یک رمز عبور ۸ رقمی برای خود ، انجام خواهد شد. در صفحه ی اصلی برنامه، بسته ی اینترنتی شما همراه با مشخصات آن و همچنین صورت حساب میان دوره ی شما نمایش داده می شود که در پایین صورت حساب میان دوره با کلیک بر روی گزینه مشاهده جزئیات می توانید از جزئیات مصرف خود مطلع شوید. امکانات اصلی برنامه در پایین صفحه نمایش قرار دارند و همچنین می توانید با کلیک بر روی سه خط افقی در بالا و سمت راست صفحه نمایش آن ها را مشاهده نمایید. هر کدام از قسمت ها و امکانات برنامه my mci دارای قسمت ها و خدمات گوناگونی می باشند که شما را با تعدادی از آنها آشنا خواهیم کرد.

  امکاناتی که در این قسمت در اختیار خواهید داشت عبارتند از:

  صورتحساب من یکی از قسمت های پرکاربرد اپلیکیشن همراه من می باشد که در آن می توانید جزئیات صورتحساب میان دوره و پایان دوره خود را مشاهده نمایید. این قسمت دارای خدمات دیگری از قبیل تاریخچه پرداخت قبض ، ریز مکالمات ، هدیه شتاب در پرداخت ، تقسیم بدهی ، افزایش بستانکاری ، عدم چاپ قبض ، انتقال اعتبار ، خرید شارژ ، تاریخچه خرید سرویس و شارژ جیرینگ می باشد.

  این قسمت دارای بخش های مختلف از قبیل مراکز ارائه خدمات ، پرسش های متداول و ۹۹۹۰ می باشد که با استفاده از آن ها می توانید پاسخ خود را در حوزه مشکلات موجود پیدا کنید. همچنین این قسمت دارای بخش های نظرسنجی ، نظرات و پیشنهادات می باشد که با ارائه نظرات خود می توانید همراه اول را در بهبود بخشیدن خدمات مختلف خود یاری رسانید.

  همراه اول طرح های بسیار متنوعی را به مشتریان خود عرضه می کند. ما در این جا دو مورد از پر طرفدارترین طرح ها را به شما معرفی خواهیم کرد. طرح هدفتو بزن و طرح ستاره اول از جمله پر طرفدارترین طرح های همراه اول به شمار می آیند.

  در این درگاه طرح های مکالمه همراهی، اینترنت همراهی و اینترنت نامحدود با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به مشترکین ارائه می­ گردد. در ادامه توضیحات بیشتر مربوط به هریک از این طرح ها آمده است.

  در طرح مکالمه همراهی به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول یک بسته مکالمه یک ماهه، متناسب با الگوی مصرف وی شامل دقایق مشخصی از مکالمه درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) با قیمتی ویژه و مقرون به صرفه پیشنهاد می شود. مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری *۱۰۰۰*۱# بسته مکالمه همراهی خود را رویت نموده و پس از تایید، آن را فعال نمایند.

  لازم به ذکر است بسته مکالمه همراهی فاقد رزرو است.

  این طرح شامل دو بخش است:

  ۱ ) اینترنت همراهی

  در طرح اینترنت همراهی به هر یک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول بسته اینترنت مختص وی (متناسب با الگوی مصرف وی) از نوع آلفا+ با سرعت بدون مرز، با قیمتی مقرون به صرفه پیشنهاد می ­شود. مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری *۱۰۰۰*۲۱# بسته اینترنت همراهی خود را رویت نموده و پس از تایید، آن را فعال نمایند.

  در طرح اینترنت نامحدود، بسته‌های نامحدود شبانه به مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول ارائه می­ شود. این بسته ها، بسته­ های اینترنت آلفا+ با سرعت بدون مرز و حجم نامحدود هستند که با قیمت مناسب، برای استفاده در ساعات مشخصی از شبانه روز ارائه می شوند.

  شارژ هدیه شامل مکالمات داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت)، SMS و دیتا می‏ شود و در صورتی که پیش از اتمام اعتبار شارژ هدیه اقدام به اعمال شارژ فوق ‏العاده‏ ی مجدد نمایید، مبلغ شارژهای هدیه با هم جمع و زمان اعتبار طولانی‏ تر، منظور می‏ گردد (زمان اعتبار شارژ هدیه جمع نمی‏ گردد). لازم به ذکر است در زمان تماس با اپراتورهای دیگر و همچنین تماس خارج از کشور و رومینگ از شارژ اصلی مشترک کسر خواهد گردید.

  ستاره اول به منظور تسهیل خرید بسته های اینترنت نوترینو برای مشترکین دائمی و اعتباری، این امکان را فراهم نموده است تا مشترک با مراجعه به درگاه *۱# و واریز مبلغ بسته از طریق حساب بانکی خود بتواند به صورت مستقیم بسته نوترینو را فعال نماید. بدین ترتیب مشترکین دیگر نیاز به خرید و اعمال مکرر شارژ و انجام چند نوبت عملیات بانکی نخواهند داشت و می توانند تنها با یکبار مراجعه به درگاه *۱# ، بسته های نوترینو را به سرعت و براحتی برای خود و یا دیگران خریداری و فعال نمایند.

  ستاره اول به پاس قدردانی از بانوان گرامی امکان استفاده از سرویس شارژ بانوان را در منوی خود فراهم نموده است. مشترکین می توانند از این طریق به راحتی و بدون نیاز به پین کد برای خود یا دیگران اقدام به خرید شارژ نمایند و از مزایای شارژ بانوان بهره مند شود. مشترکین دائمی و اعتباری می توانند برای خطوط اعتباری که در پایگاه اطلاعاتی همراه اول به نام یک خانم ثبت شده است به صورت مستقیم با کد دستوری *۱*۱*۴# اقدام به خرید شارژ نمایند.

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

  نام و نام خانوادگی وارد نشده است

  پست الکترونیک ورد نشده است

  شماره موبایل جهت پیگری وارد نشده است

  متن دیدگاه یا پیام وارد نشده است

  با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با
  استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.


  صفحه‌ها برای ویرایشگران خارج‌شده از سامانه بیشتر بدانید

  شرکت ارتباطات سیار ایران (به اختصار: IR-MCI) که با نام تجاری همراه اول نیز شناخته می‌شود، یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت مخابرات ایران و نخستین و بزرگترین اپراتور شبکه تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در ایران[۲] با حدود ۹۵ میلیون سیم کارت واگذار شده‌است.[۳] و دارای پر سرعت‌ترین اینترنت ایران به همراه ۲٬۹۴۰ منطقه تحت پوشش اینترنت است.[۴]

  همراه اول یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت مخابرات ایران می‌باشد و در سال ۱۳۸۹ ه‍.خ پس از عرضه ۵ درصد از کل سهام خود در بازار فرا بورس ایران از سهامی خاص به سهامی عام تغییر شخصیت حقوقی داد و نهایتاً در سال ۱۳۹۱ در شرکت بورس اوراق بهادار ایران پذیرفته شده‌است.[۵]

  طبق اعلام رسمی رگولاتوری، سهم همراه اول از کل بازار تلفن همراه حدود ۶۰ درصد است.[۶]

  هم‌اکنون ۹۶ درصد جمعیت تحت پوشش نسل چهار و تمامی ۱۲۴۶ شهر کشور تحت پوشش نسل سه و چهار و ۴٫۵همراه اول هستند و بیش از ۷۰ هزار کیلومتر از جاده‌های کشور آنتن‌های همراه اول نصب شده‌است.
  همراع اول

  همچنین ارتباط رومینگ بین‌الملل آن با ۲۷۰ اپراتور در ۱۱۲ کشور جهان برقرار است.

  خدمات همراه اول عبارتند از:


  در اسفند ۱۳۹۹ از موتور جستجو بومی ذره‌بین رونمایی کرد.[۱۲][۱۳][۱۴][۱۵]

  پیش‌شماره‌های همراه اول در سال ۱۳۷۳ با عرضه سیمکارت‌های دائمی شروع شد که اولین پیش‌شماره، سیم کارت ۰۹۱۲ همراه اول هست. در همان سال تعداد ۴ سیمکارت برای ریاست جمهوری اسلامی ایران داده شد که از همان سال سیمکارت‌ها به فروش در آمدند. این پیش‌شماره محبوب دارای کدهای مختلفی می‌باشد و اولین سیم کارت از این پیش‌شماره با کد ۱ وارد بازار شد. سپس سیم کارت‌های اعتباری از سال ۱۳۸۰ با پیش‌شماره ۰۹۱۱ به بازار آمد و پس از اتمام آن، ۰۹۱۳ آمد و تاکنون با توجه به استان‌های مختلف از ۰۹۱۱ تا ۰۹۱۸ وجود دارد. از مهر ۱۳۹۴ پیش‌شماره‌های ۰۹۹۰، ۰۹۹۱، ۰۹۹۲، ۰۹۹۳ و ۰۹۹۴ هم ایجاد شده‌است. همچنین شماره‌های رند همراه اول به قیمت‌های بالایی فروش می‌روند اما همچنان خرید سیم کارت ۰۹۱۲ در ایران دارای محبوبیت بالایی است و طرفداران زیادی دارد.

  سیم کارت‌های مربوط به استان‌های مختلف تهران به جز پیش‌شماره ۰۹۱۲ دارای دو نوع اعتباری و دائمی می‌باشند اما تنها شماره ای که از ابتدا به صورت دائمی وارد بازار شده و نوع اعتباری آن وجود ندارد، پیش‌شماره ۰۹۱۲ است.

  معروفترین نوع رند در دنیا رند حروفی است که همراه اول نیز بخشی در سایت خود برای فروش این نوع سیم کارت‌ها دارد. و گران‌ترین سیمکارت ایران که سیمکارت‌های ۹۱۲ به مبلغ گران فروخته می‌شود

 • استخراج ارز با کامپیوتر
 • طرح بسته اینترنت دیتا رایگان هدیه خبرنگاری – معلم‌ها و استادان – طلبه‌ها – دانشجوها[۱۶][۱۷]

  دز دیماه سال 1400 شرکت برنامه بومینو را برای جایگزین اینترنت موبایل معرفی کرد بومینو دسترسی به اینترنت را به ازای اینترنت ملی محدود میکند وهمینطور گوگل و ویکی پدیا را برای سیم کارت های زیر 15 سال مسدود میکند.[۱۸][۱۹]

  بهمن ۱۳۹۸ بخش آر اند دی را راه اندازی کرد.[۲۰]

  سال ۹۹ کارکنان شرکت علیه قرارداد با زمان‌های ناچیز اعتصاب کردند.[۲۳][۲۴]

  این شرکت در دو سال پیاپی موفق به کسب رتبه نخست اپراتوری در جشنواره فاوا و در چهار سال متوالی موفق به دریافت گواهینامه ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان شده‌است.[۲۵][۲۶][۲۷]

  همچنین برند همراه اول در سال ۱۳۹۲ ه‍.ش در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شد.[۲۸]

  این شرکت در سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ ,۱۳۹۹ موفق به کسب رتبه نخست (دریافت تندیس زرین) در جایزه ملی مدیریت مالی ایران شده‌است.

  در آذرماه سال ۱۳۹۸، مهدی اخوان بهابادی به عنوان مدیر عامل همراه اول انتخاب شد.

  در دیماه سال ۱۳۹۶ مدیریت عامل شرکت همراه اول به حمید فرهنگ رسید. پیش از این به مدت ۱۲ سال مدیریت عامل همراه اول را وحید صدوقی به عهده داشت. در روز اول اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ شرکت همراه اول درگیر بروزرسانی و بهبود بخشی خدمات شد.

  در سال ۱۳۹۸، مهدی اخوان بهابادی رئیس هیئت مدیره سابق همراه اول، به‌عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی و از زحمات حمید فرهنگ، مدیرعامل پیشین این شرکت تقدیر شد. همچنین ایشان به رنمایی از امکانات جدید سایت همراه اول که در دوره قبلی نیز ارائه شده بود اشاره نمودند. [۲۹]

  این یک مقالهٔ خرد پیرامون یک شرکت است. می‌توانید با گسترش آن به ویکی‌پدیا کمک کنید.

  اگر اپراتور سیم کارتی که شما از آن استفاده می کنید، متعلق به شرکت همراه اول باشد، می توانید از طریق نکات و کدهایی که در این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک ذکر می شود، از سیم همراه اول خود به راحتی ممکن استفاده کنید. همراه ما باشید.

  برای شارژ سیم کارت همراه اول خود باید از طریق منو کاربری وارد ” Keypad ” یا تماس گیر تلفن همراه خود شوید و سپس کد دستوری شارژ همراه اول را همانند تصویر ذیل ” ستاره 140 ستاره مربع کد شارژ مربع ” وارد کنید ؛

  بعد از وارد کردن کد دستوری شارژ بالا و شارژ شدن گوشی، پیغامی را از اپراتور همراه اول در قالب پیامک دریافت خواهید کرد. از این رو بنابر هر دلیل اگر این پیام را دریافت نکردید می توانید با استفاده از کد ” ستاره 140 ستاره 11 مربع ” میزان شارژ همراه اول خود را مشاهده کنید.

  ممکن است بعد از شارژ کردن سیم کارت همراه اول، سیم کارت شما شارژ نشود. از این رو علت اصلی اینکه سیم کارت شما شارژ نشد، شامل موارد ذیل می شود. بنابراین با دقت موارد زیر را مطالعه کنید ؛

  تا به حال شده است که در شرایط ضروری از دوستان همراه اولی خود در خواست شارژ کنید. با این وجود این اقدام امکان پذیر می باشد و می توانید با استفاده از راهنمای زیر این اقدام را انجام دهید ؛همراع اول

  1- از منو کاربری وارد ” Keypad ” شوید و کد زیر را به دقت وارد کنید.

  2- برای گرفتن ” رمز انتقال همراه اول ” باید از طریق پیامک خالی و بدون متن به 8910 اقدام کنید تا برای شما ارسال شود و بخاطر بسپارید.

  یکی از سرویس های جالب همراه اول، اعتبار اضطراری می باشد که می توانید در مواقع ضروری از آن به راحتی استفاده کنید. این قابلیت به گونه ای می باشد که مبلغ 600 تومان اعتبار به مشترکین اعتباری داده می شود و بعد از اولین شارژ مبلغ 40 تومان علاوه بر مبلغ اعتباری مذکور بابت این فعال سازی از شما کسر خواهد شد.

  در راستای این اقدام باید شماره ” ستاره یک ستاره 17 مربع” را وارد کنید تا این سوریس برای شما فعال شود

  زمانی که سیم کارت اعتباری همراه اول را خریداری میکنیم باید بدانیم که باید مدام آن را شارژ کنیم.

  از همین رو گاهی اوقات پیش می آید که شارژ سیم کارت اعتباری همراه اولتان به اتمام رسیده و بنا به دلایلی به هیچ وجه نمی توانید شارژ تهیه کنید!

  در این شرایط اگر دسترسی به اینترنت نداشته باشید و نتوانید شارژ مستقیم همراه اول خود را از تهران شارژ تهیه کنید و بسته اینترنت شما نیز رو به اتمام باشد، دیگر باید منتظر یک معجزه باشید 🙂

  البته در این زمانه که دیگر معجزه یافت نمی شود چتر نجات گزینه خوبی است.

  همراه اول در چنین شرایطی با معرفی سرویس چتر نجات یا شارژ اضطراری راه حل منحصر به فردی را در اختیار مشترکین خود قرارداده است.همراع اول

  این مطلب را هم حتما مطالعه کنید:

  درخواست تماس همراه اول از دیگران

  حال ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که

  شارژ اضطراری همراه اول سرویسی است که از طریق آن می توانیم مبلغی معادل 6،000 ریال یا 600 تومان با اعتبار زمانی یکماهه دریافت کنیم که در ادامه شرایط و نحوه دریافت آن را توضیح خواهم داد.

  در این مقاله می خواهم به شما 3 روش مختلف دریافت و فعال سازی شارژ اضطراری همراه اول را آموزش بدهیم.

 • قوانین تجارت الکترونیک ایران
 • روش اولی که می خواهیم درباره آن صحبت کنیم استفاده از کد دستوری #25*10* است.

  قبل از شروع میبایست از فعال بودن این سرویس بر روی خط خود مطمئن شویم.

  از همین رو ابتدا در قسمت شماره گیر (call) کد دستوری #251*10* را وارد نمایید و سپس بر روی آیکون تماس کلیک کنید.

  در این قسمت باید درخواستتان را با فرستادن عدد 1 تایید کنید

  که مضمون پیام درخواست مشابه عکس زیر است

  اعتبار اضطراری به مبلغ 600 تومان + 40 تومان هزینه کارمزد

  سپس نتیجه درخواست شما از طریق پیامک به اطلاعا شما خواهد رسید.

  اگر درخواست شما با موفقیت انجام شود، پیامکی با محتوا زیر برای شما ارسال میشود.

  مشترک گرامی سرویس اعتبار اضطراری همراه اول درخواست تخصیص 600 تومان اعتبار به خظ شما میباشد.با اولین شارژ بعدی مبلغ مذکور به علاوه 40 تومان هزینه کارمزد از حساب شما کسر میگردد.

  سامانه که می خواهیم آن را معرفی کنیم کد دستوری #81*1* است.

  در این روش نیز می بایست کد دستوری #81*1* را در قسمت شماره گیر گوشی همراه خود وارد کنید و دکمه تماس را بزنید.

  در این قسمت نیز با این پیغام مواجه میشوید که می بایست درخواست خود را تایید کنید

  پس در این مرحله نیز 1 را ارسال می کنیم.

  در صورت تایید اولیه درخواست، شما پیامی مبتنی بر این دریافت خواهید کرد که، نتیجه برای شما از طریق پیامک ارسال خواهد شد.

  اگر درخواست شما موفق باشد پیام با مضمون فعال شدن 600 تومان اعتبار اضطراری دریافت خواهید کرد.

  سامانه #17*1* سومین روشی است که می خواهم به شما آن را توضیح دهم.

  روند گرفتن شارژ اضطراری از طریق این سامانه همانند روش های قبل است پس برای شروع باز هم می بایست کد دستوری را وارد گوشی کنیم

  بازهم در این روش کد دستوری دیگری را باید وارد کنیم

  پس کد #171*1* را در قسمت شماره گیر گوشی همراه خود وارد کنید تا از فعال بودن سرویس اطمینان کامل پیدا کنید.

  در ادامه عدد 1 را به عنوان پاسخ به سامانه ارسال می کنیم تا درخواست خود راه جهت فعال سازی نهایی کنیم.

  در نهایت منتظر نتیجه پیامک فعال سازی خواهیم ماند تا اعتبار 6،000 ریالی برای ما به مدت 1 ماه فعال شود.همراع اول

   

  اگر دسترسی به اینترنت نداشتید شما با وارد کردن کد #259*10* میتوانید راهنمایی این سرویس را بخوانید.

  فقط کافیست کد دستوری #259*10*در قسمت شماره گیر یا call گوشی همراه خود وارد کرده و سپس دکمه تماس را بزنید.

  سپس نتیجه درخواست راهنمای فعال سازی از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد.

  در این مقاله سه کد شارژ اضطراری همراه اول را توضیح دادیم که عبارتند از:

  درصورتی که شما شرایط زیر را داشته باشید شارژ اضطراری برای شما فعال نخواهد شد.

  سالم و پایدا باشید

  دنیای تهران شارژ ، سرزمین اینترنت و شارژ

  عنوان اصلی این مطلب :

  اگر در شرایط اضطراری گیر افتاده اید و اعتبار سیم کارت شما کافی نیست می توانید از ۳ روش درخواست و ارسال شارژ و پیام اضطراری همراه اول ، ایرانسل و رایتل که امروز به شما آموزش خواهیم داد استفاده کنید. ۳ روش درخواست و ارسال شارژ و پیام اضطراری همراه اول …

  انتقال شارژ همراه اول به همراه اول . شما برای انتقال شارژ همراه اول به خطوط همراه اول می‌بایست از رمز مخصوص به خودتان استفاده کنید. این رمز برای هر شماره منحصر به فرد بوده و یک عدد ۸ رقمی است. انتقال شارژ همراه اول با دو روش متفاوت (آموزش کامل به …

  مشترکینی که شارژ کافی ندارند می­ توانند از همراه اول بخواهند که پنج دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه به ایشان ارائه کند.در شرایط اضطراری (اتمام شارژ) با ارسال کد *۱۰*۲۶۱# از همراه اول ۵ دقیقه … اینترنت همراه اول، شارژ همراه اول،”همراه من” و تعرفه های …

  درخواست شارژ از دیگران – سرویس چتر اضطراری همراه اول شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در موقعیتی قرار گرفته باشید که نیاز به یک تماس اضطراری داشته باشید و شارژ همراه اول سیم کارت شما تمام شده باشد و دسترسی به فروشگاه … درخواست شارژ از دیگران – سرویس چتر اضطراری همراه اول

  شارژ اضطراری همراه اول. ۸۷۱. ستاره اول ۲۳۱ دنبال‌ کننده ۸۷۱ بازدید . ۴. با کیفیت ۱۴۴p … شارژ اضطراری همراه اول – aparat.com

  با وارد کردن کد دستوری #۱۷*۱* می‌توانید از ۶۰۰ تومان اعتبار اضطراری همراه اول برای سیم‌کارت‌های اعتباری با اعتبار کمتر از ۲۰ تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است مدت زمان استفاده از این طرح تا ۱ ماه پس از فعال‌سازی بوده و … کد تخفیف ۶۰۰ تومان اعتبار اضطراری همراه اول | موپن

  در گام اول، با بررسی مقادیر شارژ ارائه شده ( ده هزار ریالی، بیست هزار ریالی، پنجاه هزار ریالی، صد هزار ریالی، دویست هزار ریالی، پانصد هزار ریالی، یک میلیون ریالی) مبلغ شارژ مورد نظر خود را با کلیک بر روی ان انتخاب کنید. فروشگاه همراه اول – خرید شارژ و طرح

  در شرایط اضطراری (اتمام شارژ) با ارسال کد #۲۶۱*۱۱۱* از همراه اول ۵ دقیقه مکالمه رایگان با شماره های همراه اول و تلفن ثابت، قابل درخواست است. مهلت استفاده از این «پنج دقیقه» تا یک روز می باشد. با این روش ۵ دقیقه شارژ رایگان بگیرید

  حتماً بخوانید: آموزش جامع ترابرد به اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل+ تصاویر معرفی سرویس چتر اضطراری همراه اول. همراه اول برای حمایت از مشترکین اعتباری خود در هنگام اتمام شارژ، سرویس چتر اضطراری را ارائه داده است. روش های درخواست و ارسال شارژ و پیام اضطراری همراه اول …

  ۶۰۰ تومان شارژ همراه اول: تمامی مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری *۱*۱۷# شارژ اضطراری به مبلغ ۶۰۰ تومان از همراه اول دریافت کنند. البته به محض اینکه خط خود را شارژ کنند مبلغ ۶۰۰+۴۰ کارمزد از حساب کم خواهد شد. روش گرفتن ۶۰۰ تومان شارژ اضطراری همراه اول – ترفند شارژ …

  خرید شارژ از ستاره اول; خرید شارژ از همراه من; عاملین مجاز فروش; تعرفه سیم‌کارت های اعتباری; نحوه استفاده از کارت شارژ; انتقال اعتبار: اعتباری به اعتباری; شارژ خودکار; اعتبار اضطراری همراه اول – جستجو

  معرفی و نحوه فعالسازی سرویس اعتبار اضطراری همراه اول (شارژ اضطراری) انتقال شارژ همراه اول در یک سوت! راهنمای کامل آوای انتظار همراه اول: پخش آهنگ دلخواه به جای بوق در زمان تماس با شما معرفی و نحوه فعالسازی سرویس اعتبار اضطراری همراه اول (شارژ …

  ۳- درخواست شارژ – مکالمه اضطراری : زمانی که مشترکان خطوط اعتباری همراه اول برای تماس شارژ کافی نداشته باشند می توانند به مدت ۵دقیقه به صورت رایگان از تماس های داخل شبکه ای استفاده نمایند. دریافت شارژ رایگان با سرویس چتر اضطراری همراه اول

  سرویس اعتبار اضطراری همراه اول در مواقع ضروری که اعتبار سیم کارت اعتباری‌تان به پایان رسیده و امکان خرید شارژ ندارید، به کمک شما می‌آید. در ادامه، این سرویس و کدهای دستوری آن را معرفی می‌کنیم. احتمالا برای شما هم پیش … معرفی سرویس اعتبار اضطراری همراه اول با کد دستوری #۱* و …

  همراه اول در راستای شعار هیچ کس تنها نیست و در جهت افزایش رضایتمندی مشترکین اعتباری، سرویس جدیدی تحت عنوان اعتبار اضطراری در نظر گرفته است. سرویس اعتبار اضطراری، سرویسی است که مبلغ ۶۰۰ تومان به عنوان اعتبار اضطراری یک … همراه اول – اعتبار اضطراری – MCI

  چتر اضطراری همراه اول در شرایط اضطراری که نیاز به شارژ دارید، از شما حمایت می کند. با این سرویس می توانید از دیگران درخواست انتقال شارژ کنید. چتر اضطراری همراه اول درخواست مکالمه، تماس و یا شارژ از دیگران

  * در شرایط اضطراری (اتمام شارژ) با ارسال کد *۱۱۱*۲۶۱# از همراه اول ۵ دقیقه مکالمه رایگان با شماره های همراه اول و تلفن ثابت، دریافت نماید. سرویسهای چتر اضطراری همراه اول – نت وی

  سرویس ۳: مکالمه اضطراری همراه اول: گاهی پیش می‌آید که شارژ سیم‌کارت‌مان تمام می‌شود. در این صورت اگر نیاز به تماس اضطراری داشته باشیم، می‌توانیم از این سرویس همراه اول استفاده نماییم. درخواست تماس در همراه اول

  برای انتقال شارژ سیم کارت های همراه اول باید از کد دستوری مربوطه استفاده کنید. شما می‌توانید انتقال را هم از سیم کارت دائمی و هم از سیم کارت اعتباری انجام دهید. نحوه انتقال شارژ همراه اول (دائمی و اعتباری) | ستاره

  همراه اول نیز در راستای تحقق شعار ” هیچکس تنها نیست” اقدام به ارائه مجموعه سرویس های چتر اضطراری نموده تا مشترکین بتوانند با وارد کردن کد دستوری شارژ اضطراری همراه اول از خدمات آن بهره مند شوند. شارژ اضطراری همراه اول – کد شارژ اضطراری همراه اول

  به همین منظور برای اطلاع شما عزیزان کدهای میزان اعتبار باقیمانده و شارژ همراه اول، ایرانسل، و تالیا را در ذیل قرار دادیم. همراه اول. ۱- دکمه ستاره * را فشار دهید. ۲- شماره ۱۴۰ را وارد کنید. کدهای میزان اعتبار باقیمانده و شارژ همراه اول، ایرانسل و …

  در شرایط اضطراری با ارسال کد *۱۰*۲۶۳# و اعلام شماره مشترک مورد نظر، از سایر مشترکین همراه اول درخواست شارژ نمایید. مبلغ این شارژ ۱۰۰۰ تومان خواهد بود. درخواست شارژ از طریق پیامک به اطلاع مشترک مورد نظر خواهد رسید و این … اینترنت همراه اول، شارژ همراه اول، ” همراه من” و تعرفه های …

  شارژ (اعتبار) اضطراری همراه اول خدمتی جدید از همراه اول با پیروی از شعار همراه اول ، هیچکس تنها نیست! اعتبار اضطراری همراه اول | نمایندگی همراه اول محبی|سیم …

  وارد اپلیکیشن ایرانسل‌من شوید و گزینه «شارژ اضطراری» را انتخاب کنید. مبلغ شارژ اضطراری به همراه هزینه تراکنش (۵۰ تومان) در اولین شارژ، از حساب شما کسر می‌شود. شارژ و اینترنت اضطراری – ایرانسل

  همچنین پیشنهاد می کنیم دیگر مقالات ما را نیز در همین خصوص مانند شارژ اضطراری همراه اول ، فعال سازی اینترنت همراه ایرانسل و سوزاندن سیم کارت ایرانسل مطالعه فرمایید. گرفتن شارژ اضطراری ایرانسل – کد شارژ اضطراری ایرانسل

  ۶۰۰‏ تومان شارژ همراه اول : دوستانی که شارژ اضطراری لازم دارند می توانند با شماره گیری {#۱۷*۱*} ۶۰۰ تومان شارژ بگیرند البته به محض اینکه خط خود را شارژ کنید مبلغ ۶۰۰ تومان + ۴۰ تومان کارمزد(۶۴۰ تومان) از حساب شما کسر خواهد گردید شارژ رایگان همراه اول – ۶۰۰‏ تومان شارژ همراه اول …

  شارژ کارت از طریق Topup . شارژ آنلاین (برخط) شارژ آنلاین (برخط) … (انتخاب شما همراه اول) شارژ مستقیم (TOPUP) دریافت و مشاهده رمز شارژ. پرداخت صورت حساب (سیم کارت دائمی) … فروش شارژ کارت – بانک ملی ایران

  ۱. کد اول برای مکالمه اضطراری. در شرایط اضطراری (اتمام شارژ) با ارسال کد #۲۶۱*۱۱۱* از همراه اول ۵ دقیقه مکالمه رایگان با شماره های همراه اول و تلفن ثابت، دریافت نماید. ۲. کد دوم برای درخواست تماس کدهای دستوری «شارژ و تماس اضطراری» همراه اول | شبکه اینترفر

  سرویس شارژ اضطراری همراه اول تحت عنوان چتر اضطراری شناخته می شود؛ که به وسیله آن کاربر این اپراتور می تواند از سه طریق مکالمه اضطراری، درخواست تماس و درخواست شارژ اضطراری اعتبار لازم برای ارسال پیام و یا برقراری تماس … شارژ اضطراری همراه اول، ایرانسل و رایتل و ارتباط اضطرای …

  ش ا ر ژ ندارم کار دارم الان فک کنم این رو کلا کنسل کرده همراه اول نمیشه استفاده کرد . ۱۷۱۱. … چطور از همراه اول چتر اضطراری بگیرم؟ … چطور از همراه اول چتر اضطراری بگیرم؟ | تبادل نظر نی نی سایت

  برای اطلاع از باقیمانده شارژ سیم‌کارت همراه اول‌تان نیز باید کد زیر را وارد کنید. نحوه وارد کردن شارژ ۱۰۰۰ تومانی همراه اول، با بقیه‌ی انواع شارژهای همراه اول متفاوت است. نحوه وارد کردن شارژ همراه اول

  خرید شارژ مستقیم ، خرید شارژ مستقیم ایرانسل ، خرید شارژ مستقیم همراه اول ، خرید اینترنتی شارژ مستقیم ، شارژ مستقیم ایرانسل ، شارژ مستقیم همراه اول خرید شارژ مستقیم – ایتور

  مشاهده میزان شارژ در سایت همراه اول به آدرس https://www.mci.ir; مشاهده باقیمانده شارژ همراه اول با کد دستوری. برای اینکار می توانید از دو کد دستوری برای مطلع شدن از میزان شارژ باقیمانده سیم کارت همراه … آموزش نحوه استعلام باقیمانده شارژ همراه اول – مجله میزبان …

  سرویس انتقال اعتبار سرویسی که به مشترکین امکان می دهد در زمانی بسیار کوتاه از خطوط دائمی یا اعتباری برای خطوط اعتباری شارژ یا اعتبار منتقل کنند. به این ترتیب مشترکین اعتباری همراه اول می توانند علاوه روش های مرسوم تهیه … همراه اول – سرویس انتقال اعتبار (شارژ)

  کد اطلاع از باقیمانده شارژ سیم کارت همراه اول: اعلام مانده موجودی سیم کارت اعتباری همراه اول با استفاده از کد #۱۱*۱۴۰* خود اقدام نمایند. پس از وارد کردن حالت فوق دکمه سبز یا ok را بزنید. نحوه وارد کردن شارژ همراه اول | نمایندگی همراه اول محبی …

  تغییر رمز انتقال شارژ همراه اول در صورت نیاز به تغییر رمز، می‌توانید از طریق شماره گیری تلفن گویای ۴۴۴ (ivr) رمز انتقال اعتبار خود را عوض کنید . در صورت فراموش کردن رمز انتقال چه باید کرد؟ آموزش چگونگی انتقال شارژ در همراه اول – مشرق نیوز

  انتقال شارژ همراه اول برای انتقال شارژ از یک سیم کارت همراه اول به سیم کارت همراه اول دیگر ( انتقال شارژ ) از کد زیر استفاده کنید ( از چپ به راست) : # شماره اعتباری مورد نظر۹۸۹۱* مبلغ اعتبار به ریال * رمز انتقال * ۱۳۲ * نحوه ی انتقال شارژ به سیمکارت همراه اول | سیم کارت

  برای استعلام حضور در همراه اول و میزان تخفیفی که به شما تعلق میگیرد کد زیر را شماره گیری کنید *۱۰*۱۲۹۱# برای استفاده از تخفیف میبایست کد شارژ را در بخش pin کد زیر قرار دهید و آنرا شماره گیری فرمایید. ۳۰ درصد شارژ بیشتر رایگان برای همراه اول

  برای شارژ سیم کارت همراه اول کافی است با استفاده از کد #رمز شارژ ۱۵ رقمی#*۱۴۰* سیم کارت خود را شارژ کنید. برای این منظور ابتدا دکمه ستاره، سپس کد ۱۴۰ و بعد از آن ستاره-مربع را وارد کنید. نحوه شارژ همراه اول و کد دستوری خرید شارژ همراه اول

  استفاده از کارت شارژ مخدوش شده همراه اول. با شماره ۰۹۹۹۰ اپراتور همراه اول تماس بگیرید و با ارائه شماره سریال مندرج بر روی کارت شارژ و چند رقم از کد شارژ رمز کارت شارژتان را دریافت نمایید. ۰ ۰ بازیابی رمز کارت شارژ مخدوش از طریق شماره سریال :: AZ WEB

  – از طریق وب سایت همراه اول و یا عاملین مجاز ، کاربران می توانند نسبت به خرید شارژ به میزان مورد نیاز خود اقدام نمایند و پس از پرداخت آنلاین به صورت مستقیم و بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ ، سیم … نحوه شارژ کردن خطوط اعتباری همراه اول

  در این روش هم نیازی به وارد کردن کد شارژ همراه اول وجود ندارد و شارژ مستقیم صورت میگیرد. گفتنی است خرید شارژ مستقیم همراه اول از این روش تنها برای سیم کارت های به نام شما امکان پذیر است. کد شارژ همراه اول چیست؟ | سیم کارت

  انتقال شارژ همراه اول دائمی به اعتباری، اعتباری به اعتباری. کاربران همراه اول بعد از دریافت رمز انتقال شارژ می توانند کد زیر را شماره گیری فرمایند. توجه داشته باشید که حتما قبل از شماره همراه … ۵ روش انتقال شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل دائمی و …

  namnak.com namnak.com

  نحوه فعالسازی عیدی همراه اول ۹۹ + کد عیدی (همراه اول-ایرانسل-رایتل) نوروز ۹۹. عیدی ۹۹ همراه اول ,عیدی ایرانسل در سال ۱۳۹۹,شارژ رایگان هموراه اول نوروز ۹۹ عیدی همراه اول ۹۹ | کد عیدی (همراه اول-ایرانسل-رایتل …

  برای این کار لازم است تا کارت شارژ بخرید و کد #رمز شارژ*۱۴۵* را شماره‌گیری کنید. نوع شارژ به همراه معادل حجم اینترنت و مهلت استفاده از آن در جدول زیر آورده شده است: روش‌های شارژ (خرید شارژ) – ایرانسل

  خرید شارژ (همراه اول – ایرانسل – رایتل) چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ با روش های متنوع خرید شارژ، در هر شرایط زمانی و مکانی که باشید، می توانید به راحتی سیم کارت خود را شارژ کرده و از خدمات بانک ملی ایران … خرید شارژ (همراه اول – ایرانسل – رایتل)

  به عنوان مثال با خرید شارژ پنج هزار تومانی و ده هزار تومانی همراه اول و ثبت شارژ با استفاده از کد *۱۴۲* سیم کارت شما به مبلغ چهار هزار تومان شارژ اضافه خواهد شد و مهلت زمانی استفاده از آن ۳ روز می … طرح شارژ فوق العاده همراه اول

  با شماره گیری کد زیر می توانید از اعتبار باقیمانده سیم کارت اعتباری همراه اول خود مطلع شوید. *۱۴۰*۱۱# جواب ۳ سال قبل توسط Saeed Zarinfam ( 650 امتیاز) اطلاع از اعتبار باقیمانده سیم کارت اعتباری همراه اول …

  انتقال شارژ همراه اول از سیم کارت دائمی به اعتباری. برای انتقال شارژ از سیم کارت دائمی به اعتباری این کد را شماره‌گیری کنید (کد را از چپ به راست وارد کنید): *۱۰*۱۴۱# انتقال شارژ همراه اول از سیم … انتقال شارژ همراه اول در یک سوت!

  Top Up (شارژ خودکار): از طریق مراجعه به پرتال همراه اول و عاملین مجاز انجام میگردد بدین صورت که مشترک پس از ورود به بخش سایت فروش شارژ پرتال همراه اول ، مبلغ مورد نیاز خود را برای شارژ انتخاب نموده و پس از پرداخت مبلغ شارژ … همراه اول – نحوه استفاده از کارت شارژ

  شارژ کارت از طریق Topup . شارژ آنلاین (برخط) شارژ آنلاین (برخط) … (انتخاب شما همراه اول) شارژ مستقیم (TOPUP) دریافت و مشاهده رمز شارژ. پرداخت صورت حساب (سیم کارت دائمی) … فروش شارژ کارت – بانک ملی ایران

  نحوه شارژ همراه اول با کد دستوری و ussd. کدهای دستوری زیادی برای دریافت شارژ همراه اول وجود دارد که در زیر لیست شده و مراحل گرفتن شارژ با آن ها ذکر شده است. تنها موردی که باید به یاد داشته باشید … نحوه شارژ همراه اول با استفاده از روش های مختلف | وبلاگ …

  در گام اول، با بررسی مقادیر شارژ ارائه شده ( ده هزار ریالی، بیست هزار ریالی، پنجاه هزار ریالی، صد هزار ریالی، دویست هزار ریالی، پانصد هزار ریالی، یک میلیون ریالی) مبلغ شارژ مورد نظر خود را با کلیک بر روی ان انتخاب کنید. فروشگاه همراه اول – خرید شارژ و طرح

  ( کد شارژ همراه اول ۱۵ رقم دارد ) دوباره دکمه مربع # را فشار دهید. دکمه CALL یا OK یا Send را فشار دهید. *۱۴۰*# رمز شارژ ۱۵ رقمی# روش اطلاع از باقیمانده شارژ همراه اول : کد باقیمانده شارژ و اینترنت اپراتور ها ⋆ داده پردازان مدرن

  (کد شارژ همراه اول ۱۵ رقم است) ۶- دوباره دکمه مربع # را فشار دهید. ۷- دکمه CALL یا OK یا Send را فشار دهید. روش شارژ همراه اول: *۱۴۰*# رمز شارژ ۱۵ رقمی# روش اطلاع از باقیمانده شارژ همراه اول: کدهای میزان اعتبار باقیمانده و شارژ همراه اول، ایرانسل و …

  انتقال شارژ با کد دستوری. برای انتقال شارژ همراه اول از طریق کد های دستوری یا همان کد های ussd باید ابتدا شماره #۱۴۲*۱۰* را با استفاده از گوشی تلفن همراه خود، شماره گیری کرده و سپس شماره تلفن همراهی که قصد انتقال شارژ به آن را … نحوه انتقال شارژ همراه اول به صورت خط به خط اعتباری و …

  شما بسته اینترنت آلفا+ ۳۰ روزه ۴ گیگابایت+ ۴۰۰ مگابایت هدیه صبحانت(۶ صبح تا ۱۲ ظهر) (با احتساب ۹ درصد ارزش افزوده) به قیمت ۲۰۰,۵۶۰ ریال را انتخاب کرده اید فروشگاه همراه اول – خرید شارژ و طرح

  سلام دوستان چند روز پیش یه چیزی از یه هکر شنیدم میگفت به راحتی میشود رمز شارژهای ایرانسل و همراه اول رو هک کرد ایا واقعیت داره ؟؟ کسی اینجا هکر هست بهم پی ام خصوصی بده یا همینجا بگه ایا امکان هک کردن وجود داره ؟؟؟؟ هک کردن شارژ های ایرانسل و همراه اول | انجمنهای پرشین تولز

  فراموش نکنید که در انتقال شارژ همراه اول می‌بایست حتما به‌جای صفر اول شماره، از کد ایران یعنی ۹۸ استفاده کنید. شما نمی‌توانید از حساب همراه اول به سیم کارت‌های سایر اپراتورها شارژ انتقال دهید. انتقال شارژ همراه اول با دو روش متفاوت (آموزش کامل به …

  سرویس مکالمه اضطراری همراه اول مشترکین اعتباری همراه اول می توانند در مواقعی که شارژ کافی برای برقراری ارتباط را ندارند با شماره گیری کد دستوری #۲۶۱*۱۰* از همراه اول بخواهند تا ۵ دقیقه مکالمه … درخواست شارژ از دیگران – سرویس چتر اضطراری همراه اول

  همراه اول یکی از اپراتورهای ارائه دهنده خدمات سیم کارت در کشور است.هم اکنون شرکت ارتباطات سیار ایران حدود ۷۳ میلیون مشترک دارد و ۱۲۴۵ شهر و بیش از ۷۰ هزار کیلومتر از جاده های کشور را تحت پوشش قرار داده است. اینترنت همراه اول، شارژ همراه اول،”همراه من” و تعرفه های …

  سرویس اعتبار اضطراری همراه اول سرویس اعتبار اضطراری چیست ؟ سرویس اعتبار اضطراری به مشترکین واجد شرایط که درخواست اعتبار می­کنند، مبلغ ۶۰۰ تومان به عنوان اعتبار اضطراری یک ماهه تخصیص می­ دهد و پس از اولین شارژ توسط … روش های درخواست و ارسال شارژ و پیام اضطراری همراه اول …

  همراه اول در راستای شعار هیچ کس تنها نیست و در جهت افزایش رضایتمندی مشترکین اعتباری، سرویس جدیدی تحت عنوان اعتبار اضطراری در نظر گرفته است. سرویس اعتبار اضطراری، سرویسی است که مبلغ ۶۰۰ تومان به عنوان اعتبار اضطراری یک … همراه اول – اعتبار اضطراری – MCI

  چتر اضطراری همراه اول سرویس چتر اضطراری همراه اول راه‌حلی است که این اپراتور برای شرایط اضطراری پیش پای کاربران اعتباری خود گذاشته است. اگر شارژ خط اعتباری شما تمام شده و به هر دلیلی … سرویس چتر اضطراری همراه اول؛ درخواست مکالمه، تماس و یا …

  اگر در شرایط اضطراری گیر افتاده اید و اعتبار سیم کارت شما کافی نیست می توانید از ۳ روش درخواست و ارسال شارژ و پیام اضطراری همراه اول ، ایرانسل و رایتل که امروز به شما آموزش خواهیم داد استفاده کنید. با استفاده از سرویس های … ۳ روش درخواست و ارسال شارژ و پیام اضطراری همراه اول …

  ۶۰۰ تومان شارژ همراه اول: تمامی مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری *۱*۱۷# شارژ اضطراری به مبلغ ۶۰۰ تومان از همراه اول دریافت کنند. البته به محض اینکه خط خود را شارژ کنند مبلغ ۶۰۰+۴۰ کارمزد از حساب کم خواهد شد. روش گرفتن ۶۰۰ تومان شارژ اضطراری همراه اول – ترفند شارژ …

  سرویس شارژ اضطراری همراه اول تحت عنوان چتر اضطراری شناخته می شود؛ که به وسیله آن کاربر این اپراتور می تواند از سه طریق مکالمه اضطراری، درخواست تماس و درخواست شارژ اضطراری اعتبار لازم برای ارسال پیام و یا برقراری تماس … شارژ اضطراری همراه اول، ایرانسل و رایتل و ارتباط اضطرای …

  معرفی سرویس. همراه اول در راستای شعار هیچ کس تنها نیست با ارائه مجموعه سرویس­هایچتر اضطراری مشترکین اعتباری خود را در هنگام اتمام شارژ حمایت خواهد کرد. سرویسهای چتر اضطراری همراه اول – نت وی

  سرویس ۳: مکالمه اضطراری همراه اول: گاهی پیش می‌آید که شارژ سیم‌کارت‌مان تمام می‌شود. در این صورت اگر نیاز به تماس اضطراری داشته باشیم، می‌توانیم از این سرویس همراه اول استفاده نماییم. آشنایی با برخی از سرویس‌های همراه اول (۳)

  همراه اول نیز در راستای تحقق شعار ” هیچکس تنها نیست” اقدام به ارائه مجموعه سرویس های چتر اضطراری نموده تا مشترکین بتوانند با وارد کردن کد دستوری شارژ اضطراری همراه اول از خدمات آن بهره مند شوند. شارژ اضطراری همراه اول – کد شارژ اضطراری همراه اول

  سرویس اعتبار اضطراری همراه اول در مواقع ضروری که اعتبار سیم کارت اعتباری‌تان به پایان رسیده و امکان خرید شارژ ندارید، به کمک شما می‌آید. در ادامه، این سرویس و کدهای دستوری آن را معرفی می‌کنیم. احتمالا برای شما هم پیش … معرفی سرویس اعتبار اضطراری همراه اول با کد دستوری #۱* و …

  مشترکین همراه اول می توانند در صورت اتمام شارژ ، تماس اضطراری (سرویس چتر اضطراری) داشته باشند و یا پیامک درخواست تماس ارسال کنند. به گزارش خبر اینترفر ؛ هم کدهای دستوری «شارژ و تماس اضطراری» همراه اول | شبکه اینترفر

  مجموعه سرویس های چتر اضطراری، همراه شما در شرایط اضطراری! به محتوا پرش کنید ۰۹۱۲۲۲۵۹۰۰۸ از شنبه تا چهارشنبه ۱۰:۳۰ الی ۱۷:۰۰ و پنجشنبه : ۱۰:۳۰ الی ۱۶:۰۰ تهران ستارخان بعد ازفلکه اول صادقیه پاساژ صدف ط زیر همکف … چتر اضطراری همراه اول | نمایندگی همراه اول محبی|سیم کارت …

  ۴ روش استفاده از کد اضطراری با من تماس بگیرید ایرانسل ، همراه اول و رایتل. با اتمام اعتبار سیم کارت و یا قطع شدن خط، شما دیگر نمی توانید با کسی تماس 📞 برقرار کنید! ۴ روش استفاده از کد اضطراری با من تماس بگیرید ایرانسل …

  اعتبار اضطراری همراه اول در این شرایط می‌تواند نجات‌بخش شما باشد. کافیست یک کد دستوری ساده را با گوشی خود شماره‌گیری کنید تا حساب شما به مبلغ ۶۰۰ تومان به عنوان اعتبار اضطراری شارژ شود. با اعتبار اضطراری همراه اول، هیچ‌وقت لنگ نمی‌مانید! | فارنت

  یک از سرویس های ویژه ای که اپراتور ایرانسل برای مشترکین خطوط اعتباری خود در نظر گرفته است ارائه شارژ اضطراری است که تا حد بسیار زیادی مورد توجه مشترکین این اپراتور شده است . سرویس های اضطراری ایرانسل | سیم کارت

  چتر اضطراری همراه اول در شرایط اضطراری که نیاز به شارژ دارید، از شما حمایت می کند. با این سرویس می توانید از دیگران درخواست انتقال شارژ کنید. سرویس چتر اضطراری همراه اول؛ درخواست مکالمه، تماس و یا …

  سرویس ۳: مکالمه اضطراری همراه اول: گاهی پیش می‌آید که شارژ سیم‌کارت‌مان تمام می‌شود. در این صورت اگر نیاز به تماس اضطراری داشته باشیم، می‌توانیم از این سرویس همراه اول استفاده نماییم. درخواست تماس در همراه اول

  نمیدانم این سرویس رماوا چه کوفت و زهر ماری هست که خط اعتباری همراه اول را هرچه شارژ می کردم دو روزه قورت می داد ، حالا هرچه جستجو می کنم نمی دونم اصلا چه فایده ای برای من داره ؟ چگونه سرویس های ارزش افزوده تلفن همراه را غیرفعال کنیم؟

  شارژ همراه اول و سرویس اضطراری by esfadminist می ۳۱, ۲۰۲۰ می ۳۰, ۲۰۲۰ دسته‌بندی نشده من و شما با اپراتور همراه اول به خوبی آشنا هستیم و میدانیم که این اپراتور به عنوان قدیمی ترین اپراتور ایران خدمات ارزنده … شارژ همراه اول و سرویس اضطراری – اصفهان بیدار

  معرفی و نحوه فعالسازی سرویس اعتبار اضطراری همراه اول (شارژ اضطراری) انتقال شارژ همراه اول در یک سوت! راهنمای کامل آوای انتظار همراه اول: پخش آهنگ دلخواه به جای بوق در زمان تماس با شما معرفی دقیق و نحوه فعالسازی سرویس اعتبار اضطراری همراه اول …

  سیمابین خوب است بدانید شما می توانید به کمک مجموعه سرویس های چتر اضطراری اپراتور همراه اول از امکاناتی مانند “مکالمه اضطراری”، “درخواست تماس” و یا “درخواست شارژ” استفاده نمایید. سرویس های شارژ اضطراری همراه اول

  سرویس اول سامانه تخصصی ارائه و دریافت خدمات است. در این سامانه ارائه دهندگان و درخواست کنندگان خدمات مختلف بی هیچ واسطه‌ای به یکدیگر متصل می‌شوند. ServiceAval|سرویس اول

  از طریق خط همراه اول ۹۹۹۰ از طریق تلفن ثابت ۰۹۱۲۹۹۹۰ ۰۹۱۲۹۹۹۹۹۰۰ ۹۹۹۰@mci.ir مرکز تماس همراه اول ۹۹۹۰ مراکز ارائه خدمات … فروشگاه همراه اول – لیست محصولات

  سرویس اعتبار اضطراری همراه اول اگر شما هم از مشترکین اعتباری هستید، حتماً برایتان پیش آمده که در موقعیتی که نیاز دارید تا یک تماس فوری برقرار کنید، اعتبار سیم کارت شما به پایان رسیده و خرید … سرویس اعتبار اضطراری همراه اول – مشرق نیوز

  کد دستوری سرویس­ چتر اضطراری همراه اول #۲۶۱*۱۰* است و سه سرویس مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه این مقاله در نظر داریم به معرفی این سرویس ها بپردازیم از همین رو توصیه می کنیم با ما … سرویس چتر اضطراری همراه اول؛ درخواست مکالمه، تماس و یا …

  چتر اضطراری. البته پیش از این نیز همراه اول در راستای شعار «هیچ کس تنها نیست» با ارائه مجموعه سرویس های چتر اضطراری، مشترکین اعتباری خود را در هنگام اتمام شارژ حمایت کرده است. معرفی سرویس اعتبار اضطراری ویژه مشترکین اعتباری همراه اول …

  درخواست شارژ از دیگران – سرویس چتر اضطراری همراه اول شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در موقعیتی قرار گرفته باشید که نیاز به یک تماس اضطراری داشته باشید و شارژ همراه اول سیم کارت شما تمام شده باشد و دسترسی به فروشگاه … درخواست شارژ از دیگران

  دو سرویس «درخواست تماس» و «درخواست شارژ» از مجموعه سرویس های چتر اضطراری -که موقتا به حالت تعلیق درآمده بود- مجددا بر روی سامانه ussd در دسترس مشترکین برای فعالسازی قرار می گیرد. مشترکین می توانند ازین پس با شماره گیری کد … همراه اول – مجموعه سرویس های چتر اضطراری

  شرکت همراه اول در راستای شعار خود «هیچ کس تنها نیست» با عرضه مجموعه سرویسهای چتر اضطراری، مشترکین اعتباری را در هنگام تمام شدن شارژ حمایت می نماید. به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ، سرویسهای چتر اضطراری شامل … با این روش ۵ دقیقه شارژ رایگان بگیرید

  دقیقاً در این موقعیت است که سرویس اعتبار اضطراری همراه اول به کمکتان می آید. سرویسی که با افزایش اعتبار شما، این فرصت را برای شما فراهم می کند که چنین موقعیت های اضطراری برایتان تسهیل شود. سرویس اعتبار اضطراری همراه اول – مشرق نیوز

  سرویس شارژ اعتبار اضطراری همراه اول یکی از امکانات جدید شرکت همراه اول با شعار شارژ اعتبار اضطراری همراه اول و چگونگی فعال کردن آن | ستاره

  مجموعه سرویس های چتر اضطراری; … همراه اول در شبکه های اجتماعی: بیشترین عناوین جستجو شده اینترنت فعالسازی اینترنت یوسیم همراه من … همراه اول – جستجو

  ش ا ر ژ ندارم کار دارم الان فک کنم این رو کلا کنسل کرده همراه اول نمیشه استفاده کرد . ۱۷۱۱. … چطور از همراه اول چتر اضطراری بگیرم؟ … چطور از همراه اول چتر اضطراری بگیرم؟ | تبادل نظر نی نی سایت

  اعتبار اضطراری همراه اول در این شرایط می‌تواند نجات‌بخش شما باشد. کافیست یک کد دستوری ساده را با گوشی خود شماره‌گیری کنید تا حساب شما به مبلغ ۶۰۰ تومان به عنوان اعتبار اضطراری شارژ شود. با اعتبار اضطراری همراه اول، هیچ‌وقت لنگ نمی‌مانید! | فارنت

  همراه اول در راستای شعار هیچ کس تنها نیست با ارائه مجموعه سرویس­هایچتر اضطراری مشترکین اعتباری خود را در هنگام اتمام شارژ حمایت خواهد کرد. کد میانبر مجموعه سرویس­های چتر اضطراری*۱۱۱*۲۶# می … سرویسهای چتر اضطراری همراه اول – نت وی

  چتر اضطراری همراه اول در شرایط اضطراری که نیاز به شارژ دارید، از شما حمایت می کند. با این سرویس می توانید از دیگران درخواست انتقال شارژ کنید. چتر اضطراری همراه اول درخواست مکالمه، تماس و یا شارژ از دیگران

  چتر اضطراری. البته پیش از این نیز همراه اول در راستای شعار «هیچ کس تنها نیست» با ارائه مجموعه سرویس های چتر اضطراری، مشترکین اعتباری خود را در هنگام اتمام شارژ حمایت کرده است. معرفی سرویس اعتبار اضطراری ویژه مشترکین اعتباری همراه اول …

  درخواست شارژ از دیگران – سرویس چتر اضطراری همراه اول شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در موقعیتی قرار گرفته باشید که نیاز به یک تماس اضطراری داشته باشید و شارژ همراه اول سیم کارت شما تمام شده باشد و دسترسی به فروشگاه … درخواست شارژ از دیگران – سرویس چتر اضطراری همراه اول

  همراه اول نیز در راستای تحقق شعار ” هیچکس تنها نیست” اقدام به ارائه مجموعه سرویس های چتر اضطراری نموده تا مشترکین بتوانند با وارد کردن کد دستوری شارژ اضطراری همراه اول از خدمات آن بهره مند شوند. شارژ اضطراری همراه اول – کد شارژ اضطراری همراه اول

  چتر اضطراری همراه اول سرویس چتر اضطراری همراه اول راه‌حلی است که این اپراتور برای شرایط اضطراری پیش پای کاربران اعتباری خود گذاشته است. اگر شارژ خط اعتباری شما تمام شده و به هر دلیلی … سرویس چتر اضطراری همراه اول؛ درخواست مکالمه، تماس و یا …

  درخواست شارژ از دیگران – سرویس چتر اضطراری همراه اول شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در موقعیتی قرار گرفته باشید که نیاز به یک تماس اضطراری داشته باشید و شارژ همراه اول سیم کارت شما تمام شده باشد و دسترسی به فروشگاه … درخواست شارژ از دیگران

  درخواست شارژ از دیگران – سرویس چتر اضطراری همراه اول شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در موقعیتی قرار گرفته باشید که نیاز به یک تماس اضطراری داشته باشید و شارژ همراه اول سیم کارت شما تمام شده باشد و دسترسی به فروشگاه … سرویس چتر اضطراری همراه اول :: محسن اکبری

  مشترکین همراه اول می توانند در صورت اتمام شارژ ، تماس اضطراری (سرویس چتر اضطراری) داشته باشند و یا پیامک درخواست تماس ارسال کنند. به گزارش خبر اینترفر ؛ هم کدهای دستوری «شارژ و تماس اضطراری» همراه اول | شبکه اینترفر

  به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، مجموعه سرویس های چتر اضطراری از سوی همراه اول معرفی شد. این سرویس به مشترکین خطوط اعتباری که شارژشان تمام شده است کمک می کند دریافت شارژ رایگان با سرویس چتر اضطراری همراه اول

  سرویس چتر اضطراری همراه اول سرویس درخواست شارژ همراه اول. در صورتی که شارژ کافی نداشته باشید می توانید از سایر مشترکین همراه اول درخواست نمایید که برای شما شارژ منتقل نمایند. سرویس چتر اضطراری | دسنویس – عکس، اس ام اس، آشپزی، بیماری

  همراه اول در راستای شعار هیچ کس تنها نیست و در جهت افزایش رضایتمندی مشترکین اعتباری، سرویس جدیدی تحت عنوان اعتبار اضطراری در نظر گرفته است. سرویس اعتبار اضطراری، سرویسی است که مبلغ ۶۰۰ تومان به عنوان اعتبار اضطراری یک … همراه اول – اعتبار اضطراری – MCI

  ۶۰۰ تومان شارژ همراه اول: تمامی مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری *۱*۱۷# شارژ اضطراری به مبلغ ۶۰۰ تومان از همراه اول دریافت کنند. البته به محض اینکه خط خود را شارژ کنند مبلغ ۶۰۰+۴۰ کارمزد از حساب کم خواهد شد. روش گرفتن ۶۰۰ تومان شارژ اضطراری همراه اول – ترفند شارژ …

  سیمابین خوب است بدانید شما می توانید به کمک مجموعه سرویس های چتر اضطراری اپراتور همراه اول از امکاناتی مانند “مکالمه اضطراری”، “درخواست تماس” و یا “درخواست شارژ” استفاده نمایید. سرویس های شارژ اضطراری همراه اول

  مجموعه سرویس های چتر اضطراری، همراه شما در شرایط اضطراری! ۱. مکالمه اضطراری: مشترکین اعتباری که شارژ کافی ندارند می توانند از همراه اول بخواهند که پنج دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه به ایشان … مکالمه اضطراری با سیم کارت همراه اول | قیمت سیم کارت همراه …

  سرویس شارژ اضطراری همراه اول تحت عنوان چتر اضطراری شناخته می شود؛ که به وسیله آن کاربر این اپراتور می تواند از سه طریق مکالمه اضطراری، درخواست تماس و درخواست شارژ اضطراری اعتبار لازم برای ارسال پیام و یا برقراری تماس … شارژ اضطراری همراه اول، ایرانسل و رایتل و ارتباط اضطرای …

  حتماً بخوانید: آموزش جامع ترابرد به اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل+ تصاویر معرفی سرویس چتر اضطراری همراه اول. همراه اول برای حمایت از مشترکین اعتباری خود در هنگام اتمام شارژ، سرویس چتر اضطراری را ارائه داده است. روش های درخواست و ارسال شارژ و پیام اضطراری همراه اول …

  سرویس اعتبار اضطراری همراه اول در مواقع ضروری که اعتبار سیم کارت اعتباری‌تان به پایان رسیده و امکان خرید شارژ ندارید، به کمک شما می‌آید. در ادامه، این سرویس و کدهای دستوری آن را معرفی می‌کنیم. احتمالا برای شما هم پیش … معرفی سرویس اعتبار اضطراری همراه اول با کد دستوری #۱* و …

  مجموعه سرویس های چتر اضطراری، همراه شما در شرایط اضطراری! به محتوا پرش کنید ۰۹۱۲۲۲۵۹۰۰۸ از شنبه تا چهارشنبه ۱۰:۳۰ الی ۱۷:۰۰ و پنجشنبه : ۱۰:۳۰ الی ۱۶:۰۰ تهران ستارخان بعد ازفلکه اول صادقیه پاساژ صدف ط زیر همکف … چتر اضطراری همراه اول | نمایندگی همراه اول محبی|سیم کارت …

  همراه اول – سرویسهای چتر اضطراری در شرایط اضطراری (اتمام شارژ) با ارسال کد *۱۰*۲۶۱# از همراه اول ۵ دقیقه مکالمه رایگان با شماره های همراه اول و تلفن ثابت، دریافت نماید. شماره تماس های اضطراری

  در صورتی که شارژ سیم کارت اعتباری شما تمام شده باشد، می توانید از سرویس دیگر همراه اول به نام چتر اضطراری هم استفاده کنید. در این طرح می توانید از همراه اول بخواهید که سیم کارت شما را به مدت ۲۴ … معرفی دقیق و نحوه فعالسازی سرویس اعتبار اضطراری همراه اول …

  همراه اول اعلام کرد در راستای شعار “هیچ کس تنها نیست” با ارائه مجموعه سرویس‌های چتر اضطراری مشترکین اعتباری خود را در هنگام اتمام شارژ حمایت خواهد کرد. به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، کد میانبر مجموعه سرویس … همراه اول مجموعه سرویس های چتر اضطراری را عرضه کرد – ایستنا

  اگر در شرایط اضطراری گیر افتاده اید و اعتبار سیم کارت شما کافی نیست می توانید از ۳ روش درخواست و ارسال شارژ و پیام اضطراری همراه اول ، ایرانسل و رایتل که امروز به شما آموزش خواهیم داد استفاده کنید. ۳ روش درخواست و ارسال شارژ و پیام اضطراری همراه اول …

  چتر اضطراری همراه اول. یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد در حین استفاده از سیم کارت های اعتباری با آن روبرو می شوند پایان یافتن اعتبار آنها در حین گفتگو می باشد. سرویس چتر اضطراری همراه اول؛ درخواست مکالمه، تماس و یا …

  هدیه شارژ ویژه بانوان … انتقال شارژ همراه اول در یک سوت! راهنمای کامل آوای انتظار همراه اول: پخش آهنگ دلخواه به جای بوق در زمان تماس با شما … کدهای دستوری سامانه جامع خدمات همراه اول برای مشترکان …

  شارژ دریافتی (مجموع شارژ خریداری شده و شارژ هدیه)، برای استفاده مکالمه و پیامک درون شبکه و همچنین با سایر اپراتورهای داخل کشور است و به علاوه اینترنت نیز بر اساس تعرفه جاری همراه اول قابل استفاده می باشد. همراه اول – هدیه شارژ بانوان – MCI

  پس از پرداخت هزینه، بسته انتقال و هدیه داده می شود. همچنین برای دسترسی سریع تر، شما می توانید از کد های مستقیم زیر هم جهت انتقال حجم بسته اینترنت همراه اول به خط دیگر استفاده کنید: آلفا روزانه ۱۵۰ مگابایت ۱،۰۰۰ تومان: *۱*۵ … آموزش ۲ روش انتقال حجم و بسته اینترنت ایرانسل و همراه اول …

  مشاهده میزان شارژ در سایت همراه اول به آدرس https://www.mci.ir; مشاهده باقیمانده شارژ همراه اول با کد دستوری. برای اینکار می توانید از دو کد دستوری برای مطلع شدن از میزان شارژ باقیمانده سیم کارت همراه … آموزش نحوه استعلام باقیمانده شارژ همراه اول – مجله میزبان …

  نویسنده شارژ همراه اول ارسال شده در اردیبهشت ۹, ۱۳۹۲ اردیبهشت ۹, ۱۳۹۲ دسته‌ها شارژمستقیم همراه اول, همراه اولشارژمستقیم برچسب‌ها خرید شارژ مستقیم همراه اول, خریدشارژمستقیم همراه اول, شارژ … شارژمستقیم همراه اول – شارژ مستقیم همراه اول

  نحوه وارد کردن و استفاده از شارژ همرا اول، و همچنین طریقه وارد کردن شارژ ۱۰۰۰ تومانی همراه اول در اینجا به صورت ساده و سریع آموزش داده شده است. نحوه وارد کردن شارژ همراه اول

  همراه اول نیز مانند سایر اپراتورها پس از مدتی امکانی را با عنوان شارژ فوق العاده همراه اول راه‌اندازی کرده است که به کمک این روش می‌توانید هنگام شارژ سیم کارت خود از شارژ هدیه استفاده کنید … نحوه شارژ همراه اول و کد دستوری خرید شارژ همراه اول

  انتقال شارژ همراه اول برای انتقال شارژ از یک سیم کارت همراه اول به سیم کارت همراه اول دیگر ( انتقال شارژ ) از کد زیر استفاده کنید ( از چپ به راست) : # شماره اعتباری مورد نظر۹۸۹۱* مبلغ اعتبار به ریال * رمز انتقال * ۱۳۲ * نحوه ی انتقال شارژ به سیمکارت همراه اول | سیم کارت

  آموزش فعال سازی سیم کارت همراه اول، ایرانسل، تالیا و رایتل. با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی یا سایر روش‌ها می‌توانید سیم کارت خود را فعال نمایید. فعال شدن سیم کارت ایرانسل چقدر طول میکشد؟ آموزش فعال سازی سیم کارت همراه اول، ایرانسل، تالیا و رایتل …

  ⚜۲ گیگ اینترنت رایگان همراه اول⚜ 💯با شماره گیری کد زیر ۲گیگ نت رایگان یکماهه دریافت کنید(فقط همراه اول) *۱۰۰۰*۲۱# ( ستاره هزار ستاره بیست و یک مربع ) 🌀🔴 اگر دیدید هزینه ۰ … ۲ گیگ اینترنت رایگان همراه اول :: شارژ رایگان

  شارژ هدیه شامل مکالمات داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت)، sms و دیتا می‏ شود و در صورتی که پیش از اتمام اعتبار شارژ هدیه اقدام به اعمال شارژ فوق ‏العاده‏ ی مجدد نمایید، مبلغ شارژهای هدیه با هم … اینترنت همراه اول، شارژ همراه اول، ” همراه من” و تعرفه های …

  در حال حاضر با فعال کردن سیم کارت یوسیم همراه اول، بسته هدیه اینترنت سی روزه ۲۰ گیگابایت برای مشترکین دائمی و ۱۵ گیگابایت برای مشترکین اعتباری به صورت رایگان فعال می شود. ۱۴ روش فعال سازی سیم کارت جدید و هدیه ایرانسل، همراه اول و …

  به همین منظور برای اطلاع شما عزیزان کدهای میزان اعتبار باقیمانده و شارژ همراه اول، ایرانسل، و تالیا را در ذیل قرار دادیم. همراه اول. ۱- دکمه ستاره * را فشار دهید. ۲- شماره ۱۴۰ را وارد کنید. کدهای میزان اعتبار باقیمانده و شارژ همراه اول، ایرانسل و …

  🎁اینترنت نامحدود رایگان برای همراه‌اولی‌ها ‌@charge_mciblog 🍁 توی پاییز، هر کدوم از بسته‌های اینترنت همراه اول رو داشته باشین، از ساعت ۳ بامداد تا ۹ صبح اینترنت شما رایگان میشه. اینترنت رایگان همراه اول :: شارژ رایگان

  برای خرید شارژ همراه اول می توانید اپلیکیشن همراه کارت را دانلود و نصب کنید و با استفاده از آن به راحتی برای سیم کارت اعتباری خود شارژ بخرید. این اپلیکیشن را می‌توانید از لینک‌های زیر دانلود کنید: خرید شارژ همراه اول با نصب همراه کارت | خرید شارژ همراه …

  در گام اول، با بررسی مقادیر شارژ ارائه شده ( ده هزار ریالی، بیست هزار ریالی، پنجاه هزار ریالی، صد هزار ریالی، دویست هزار ریالی، پانصد هزار ریالی، یک میلیون ریالی) مبلغ شارژ مورد نظر خود را با کلیک بر روی ان انتخاب کنید. فروشگاه همراه اول – خرید شارژ و طرح

  شارژ رایگان همراه اول،ایرانسل و رایتل، بلافاصله بدون نیاز به وارد کردن شماره تلفن … نماید.ایرانسل -همراه اول -رایتل * پس از ورود کد شانس جهت دریافت شارژ هدیه، باید ظرف حداکثر ساعت یک تراکنش … شارژ رایگان، همراه اول، ایرانسل و رایتل

  توجه: شارژ هدیه شامل مکالمات داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت)، sms، mms و gprs می‏‌شود. در صورتی که پیش از اتمام اعتبار شارژ هدیه، اقدام به اعمال شارژ فوق ‏العاده‏‌ی مجدد نمایید، مبلغ شارژهای هدیه با هم جمع و زمان اعتبار … چگونه از همراه اول و ایرانسل شارژ شگفت انگیز هدیه بگیریم …

  خرید شارژ مستقیم همراه اول. … هدیه همراه اول. مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول به مناسبت ماه مبارک رمضان از تاریخ ۳۱ تیر تا ۲۸ مردادماه می‌توانند در مکالمات طولانی‌تر از ۵ … شارژ مستقیم همراه اول – خرید شارژ مستقیم همراه اول

  توجه: شارژ هدیه شامل مکالمات داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت)، sms، mms و gprs می‏ شود و در صورتی که پیش از اتمام اعتبار شارژ هدیه اقدام به اعمال شارژ فوق ‏العاده‏ ی مجدد نمایید، مبلغ شارژهای هدیه … ۳۰ درصد شارژ بیشتر رایگان برای همراه اول

  همراه اول در شبکه‌های اجتماعی: ورود | ثبت نام ورود … بسته اینترنت آلفا+ ۳۰ روزه ۴ گیگابایت+ ۴۰۰ مگابایت هدیه صبحانت(۶ صبح تا ۱۲ ظهر) … شارژ و صورتحساب … فروشگاه همراه اول – خرید شارژ و طرح

  به عنوان نمونه، اپراتور همراه اول، هر سال در تاریخ تولد مشتریان خود، به آنها دو گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد و یا اگر از مشتریان اعتباری ایرانسل باشید، با تغییر اشتراک خود به دائمی، می … اینترنت رایگان ایرانسل و همراه اول با استفاده از ترفند های …

  طرح هدیه شارژ وفاداری همراه اول. طرحی که جدیداً همراه اول آن را اجرا نموده طرح شارژ وفاداری نام دارد که بر اساس این طرح به ازای هر سالی که از عمر سیم کارت همراه اول شما میگذرد یک درصد شارژ بیشتر دریافت خواهید کرد در ادامه … طرح هدیه شارژ وفاداری همراه اول

  هدیه شارژ وفاداری . چند ساله که این سیمکارت اعتباری همراه اول رو داری؟ یک درصد شارژ بیشتر به ازای هر سال همراهی شما در هر بار شارژ . نحوه دریافت هدیه شارژ وفاداری همراه اول – هدیه شارژ وفاداری – MCI

  دریافت اپلیکیشن همراه من. مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می توانند با استفاده از اپلیکیشن همراه من، به خدمات مختلف همراه اول به صورت آنلاین دسترسی داشته باشند. همراه اول – همراه من

  در این روش، پس از خرید، یک کد شارژ (رمز شارژ) در سایت به شما نمایش داده می شود که بعد از وارد کردن این رمز (با توجه به کد دستوری اپراتور سیمکارتتان) در تلفن همراه خود، خط شما شارژ خواهد شد. خرید شارژ ایرانسل خرید شارژ همراه اول خرید شارژ رایتل

  در گام اول از میان گروه های مختلف بسته (شامل مکالمه، اینترنت و …) گروه مد نظر را انتخاب می کنید. سپس در آن گروه از قسمت “انواع بسته” نوع بسته مدنظر خود را انتخاب می کنید. فروشگاه همراه اول – خرید شارژ و طرح

  بسته های اینترنت همراه اول در چندین دسته طبقه بندی می‌شوند. به گفته همراه اول، بسته‌های آلفا + برای مشترکانی در نظر گرفته شده که قصد دارند از اینترنت پرسرعت ۳ جی یا ۴ جی استفاده کنند. لیست قیمت و راهنمای فعالسازی بسته های اینترنت همراه اول …

  طرح جوانان همراه اول. مشترکین همراه اولی که سن آنها زیر ۲۵ سال است، می‌توانند با مراجعه به سامانه بامن۲۴، برای خرید شارژ جوانان همراه اول اقدام کنند و تا ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان هدیه بگیرند. عیدی همراه اول در نوروز ۹۹ را چگونه دریافت کنیم؟ – بامَن ۲۴

  اگر مشترکی شارژ همراه اول خود را با شماره ۱۴۲ وارد نماید بنا به مقدار شارژی که خریداری کرده است به او شارژ هدیه تعلق خواهد گرفت در ادامه میتوانید جدول مربوط به هدیه ی کارت شارژها را مشاهده نمایید. طرح شارژ فوق العاده همراه اول

  کد مکالمه رایگان روزانه همراه اول. صحبت کردن با دوستان صمیمی که در کنارتان نیستند، یا هم صحبتی با همسر، فرزند و آشنایان خود در میان دل مشغولی‌های زندگی حالتان را خوب می‌کند حتی اگر شما کنارشان نباشید. کد مکالمه رایگان روزانه همراه اول اعتباری

  یک گیگ اینترنت رایگان همراه اول با نصب اپلیکیشن پر کاربرد همراه من 🛑برای همه مشترکین همراه اول🛑 با دانلود و نصب اپلیکیشن همراه من و فعال سازی شماره همراه خود و مشاهده اموزش اپلیکیشن … ۱ گیگ اینترنت رایگان همراه اول :: شارژ رایگان

  شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول به چه صورتی قابل دریافت است؟ توسط : مهرداد قدسی در: اکتبر ۱۰, ۲۰۱۷ ۲۲ دیدگاه احتمالا تاکنون شما هم پیام های زیادی در رابطه با دریافت شارژ رایگان ایرانسل و یا همراه … شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول به چه صورتی قابل دریافت است؟

  رایگان پیگیری خرید سیم کارت رایگان سیم‌کارت ویژه … همراه اول در شبکه‌های اجتماعی: … شارژ و صورتحساب … فروشگاه همراه اول – پرداخت صورتحساب

  مشترکین علاوه بر دریافت شارژ مربوط به مبلغ پین وارد شده، به ازای هر سال وفاداری به همراه اول (هر سال از تاریخ فعالسازی یا تغییر نام سیم کارت تا تاریخ کنونی)، ۱% شارژ بیشتر دریافت می نمایند. (عدد مربوط به سال رو به پایین گرد … همراه اول – هدیه شارژ وفاداری – MCI

  رایگان پیگیری خرید سیم کارت رایگان سیم‌کارت ویژه … همراه اول در شبکه‌های اجتماعی: … شارژ و صورتحساب … فروشگاه همراه اول – خرید شارژ و طرح

  در شرایط اضطراری (اتمام شارژ) با ارسال کد #۲۶۱*۱۱۱* از همراه اول ۵ دقیقه مکالمه رایگان با شماره های همراه اول و تلفن ثابت، قابل درخواست است. مهلت استفاده از این «پنج دقیقه» تا یک روز می باشد. با این روش ۵ دقیقه شارژ رایگان بگیرید

  سامانه جدید شارژ رایگان همراه اول نامحدود. شارژ رایگان همراه اول تا۲۰ اردیبهشت. کد جدید به همه می دهد . کاملا رایگان . دوستان عزیز این سامانه هزینه۱۲۰تومان برای یک روزهم نداره فعلاک هیچ هزینه و محدودیتی نداره شارژ رایگان همراه اول کاملا واقعی از سامانه جدید شارژ رایگان

  ۶۰۰ تومان شارژ همراه اول: تمامی مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری *۱*۱۷# شارژ اضطراری به مبلغ ۶۰۰ تومان از همراه اول دریافت کنند. البته به محض اینکه خط خود را شارژ کنند مبلغ ۶۰۰+۴۰ کارمزد از حساب کم خواهد شد. روش گرفتن ۶۰۰ تومان شارژ اضطراری همراه اول – ترفند شارژ …

  💙همراه اول💙شارژ۱۵۰۰۰۰ رایگان همراه اول )فقط کافیه کد۲۸۰۰۹۰۰رو به سرشماره۴۰۵۲۵ ارسال کتید تا صاحب این شارژ رایگان شوید پس سریع بزنید لازمه بدونید فقط با اون کد که گفتم بزنید شارژ بهتون میده در غیر … دریافت شارژ رایگان برای ایرانسل ، همراه اول و رایتل

  با دعوت از هر دوست ۲۰۰۰ تومان شارژ رایگان همراه اول بدست می آورید . شارژ رایگان همراه اول ۳۰۰۰ تومانی سرویس سوت پایان : ارسال کد ۲۰۹۶۱۹۷۰۹۳ به ۲۰۶۰۶ … آموزش دریافت شارژ رایگان | فری وی آی پی

  شارژ کارت از طریق Topup . شارژ آنلاین (برخط) شارژ آنلاین (برخط) … (انتخاب شما همراه اول) شارژ مستقیم (TOPUP) دریافت و مشاهده رمز شارژ. پرداخت صورت حساب (سیم کارت دائمی) … فروش شارژ کارت – بانک ملی ایران

  شارژ رایگان همراه اول عیدانه تا ۵۰هزار تومان(عید غدیر تا نوروز۹۵) شارژ رایگان همراه اول کاملا واقعی از سامانه جدید شارژ رایگان کسب و کار رایگان برای همه – rozblog.com

  شارژ ۶۶۰۰۰ تومانی همراه اول. #جدید/برای همه بدون شارژ هم میشه بگیرید. ۱-ابتدا ارسال ۱۴۸۶۱۲۹۶ به ۳۰۷۵۲ ۲-سپس ارسال کد تأیید به ۳۰۷۵۲. با دعوت از دوستانتون تا سقف ۶۶۰۰۰ تومان شارژ میگیرید (سقف دعوت ۳۴ نفر) شارژ رایگان ایرانسل-همراه اول

  کد شارژ رایگان همراه اول میخوام, shrzh eztrre, رمزشارژرایگان همراه اول, کد شارژ رایگان همراه اول واقعی, kod sharj hamrah aval, شارژ مجانی ایرانسل واقعی, fewerph6, sharzh ezterari, شارژ رایگان همراه اول واقعی, chapters7y, liveqhs … شارژ همراه اول رایگان – شارژ همراه اول

  شارژ رایگان – خرید شارژ – خرید شارژ ایرانسل – خرید شارژ همراه اول – شارژ همراه اول – شارژ … شارژ رایگان – شارژ مجانی – خرید شارژ – شارژ ایرانسل – شارژ …

  همراه اول دریافت کنید. کد فعال سازی مکالمه رایگان همراه اول | شارژگیر – خرید شارژ .//کد-فعال-سازی-مکالمه-رایگان-همراه-اول/ – برای خرید شارژ روی بنر های فروش شارژ کلیک کنید تا به فروشگاه شارژ ارجاع داده … شارژ رایگان، همراه اول، ایرانسل و رایتل

  سیم کارت های اعتباری همراه اول که به نام یک خانم ثبت شده است، می‌توانند با روش‌های زیر، ۳۰% بیشتر سیم کارت خود را شارژ کنند: روش اول: خرید مستقیم شارژ بانوان از سامانه بامَن۲۴. برای دریافت … ۳۰درصد شارژ رایگان همراه اول ویژه بانوان – بامَن ۲۴

  شارژ رایگان ایرانسل-همراه اول بروزترین سایت ارائه دهنده شارژ رایگان صفحه اصلی | عناوین مطالب | تماس با من | قالب وبلاگ شارژ رایگان ایرانسل-همراه اول

  دانلود اپلیکیشن اوانز : در سال های گذشته کاربران همراه اول میتوانستند با وارد کردن کد شارژ عیدی همراه اول ۹۹ اقدام به دریافت عیدی خود از سوی این اپراتور کنند، اما در سال جدید کاربران همراه اول باید نرم افزار “اوانز” که … دانلود اپلیکیشن اوانز برای فعالسازی شارژ رایگان و عیدی …

  شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول – هر هفته به صورت تصادفی به ۵ نفر از اعضای خبرنامه سایت آراد دانلود ۵ کارت شارژ تعلق می گیرد و برای آنها ارسال می شود. شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول – Arad Download

  در گام اول، با بررسی مقادیر شارژ ارائه شده ( ده هزار ریالی، بیست هزار ریالی، پنجاه هزار ریالی، صد هزار ریالی، دویست هزار ریالی، پانصد هزار ریالی، یک میلیون ریالی) مبلغ شارژ مورد نظر خود را با کلیک بر روی ان انتخاب کنید. فروشگاه همراه اول – خرید شارژ و طرح

  از این پس امکان استفاده از بسته های مقرون به صرفه مکالمه¬ی درون شبکه برای مشترکین همراه اول فراهم شده است. مشترکین میتوانند با شماره گیری کد دستوری *۱۰*۳۳۷# این بسته ها را فعال نمایند.. همراه اول – بسته های مکالمه درون شبکه

  کار با کدهای دستوری سامانه جامع خدمات همراه اول رایگان و بسیار ساده است. تنها با به خاطر سپردن کد *۱۰# به کلیه خدمات و طرح‌‌های همراه اول دسترسی خواهید داشت. پس از اتصال به سامانه می ‌‌توانید در یک نگاه کلیه خدمات و طرح … کدهای دستوری سامانه جامع خدمات همراه اول برای مشترکان …

  ⚜۲ گیگ اینترنت رایگان همراه اول⚜ 💯با شماره گیری کد زیر ۲گیگ نت رایگان یکماهه دریافت کنید(فقط همراه اول) *۱۰۰۰*۲۱# ( ستاره هزار ستاره بیست و یک مربع ) 🌀🔴 اگر دیدید هزینه ۰ … ۲ گیگ اینترنت رایگان همراه اول :: شارژ رایگان

  مشاهده و لغو سرویسهای فعال ایرانسل و همراه اول با شماره گیری کد #۸۰۰* نوع مطلب : برچسب ها : شارژهای فعال ، شارژ ایرانسل ، شارژ همراه اول ، شارژ رایگان ، لغو مسابقات ، شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول

  اقتصادی (۲۴۶) · مذهبی (۳۱۵) · آشپزی (۴۳) · عاشقانه (۳۵۶) · فیلم (۶۸) · فروشگاه (۱۴). بستن. شما اینجایید: مای چنلز سایر کانال تلگرام شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول … کانال تلگرام شارژ رایگان

  شارژ ۶۶۰۰۰ تومانی همراه اول. #جدید/برای همه بدون شارژ هم میشه بگیرید. ۱-ابتدا ارسال ۱۴۸۶۱۲۹۶ به ۳۰۷۵۲ شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول

  طرح جوانان همراه اول. مشترکین همراه اولی که سن آنها زیر ۲۵ سال است، می‌توانند با مراجعه به سامانه بامن۲۴، برای خرید شارژ جوانان همراه اول اقدام کنند و تا ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان هدیه بگیرند. عیدی همراه اول در نوروز ۹۹ را چگونه دریافت کنیم؟ – بامَن ۲۴

  شارژ رایگان همراه اول،ایرانسل و رایتل، بلافاصله بدون نیاز به وارد کردن شماره تلفن شارژ رایگان، همراه اول، ایرانسل و رایتل

  رستوران همراه اول. به خاطر بسپار . فایل راهنمای استفاده از سیستم سفارش آنلاین غذای همراه اول

  من این همه خوشبختی محاله محاله!!!!! خخخخ سرعت نتش خدایی خیلی محشره با ۱۰۰۰ تومان تونستم اینترنت نامحدود بگیرم از ساعت ۲ بامداد تا ساعت ۷ صبح وای نمیدونین چقدر کارم راه میوفته دم این همراه اوّل گرم واقعا نسبت به بقیه سرویس … تست سرعت اینترنت نامحدود همراه اوّل

  خرید بسته های اینترنت همراه اول در انواع روزانه، شبانه، کوتاه مدت، بلند مدت و نامحدود امکانپذیر است. همراه اول – خرید بسته های اینترنت

  ارتباط با همراه اول کسب و کار. مرکز تماس : ۹۹۹۵ (تماس از خطوط همراه اول)، ۰۹۱۲۹۹۹۵ (تماس از سایر خطوط) فکس: ۰۲۱-۸۱۷۱۵۳۰۸; ایمیل: [email protected] فروشگاه سازمانی همراه اول

  کپی رایت © ۱۳۹۹ _ شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) شماره پروانه رگولاتوری ۱۱۰۰ / ۱۰۰ رند اول – سامانه حراج آنلاین شماره های رند همراه اول

  از طریق خط همراه اول ۹۹۹۰ از طریق تلفن ثابت ۰۹۱۲۹۹۹۰ ۰۹۱۲۹۹۹۹۹۰۰ ۹۹۹۰@mci.ir مرکز تماس همراه اول ۹۹۹۰ مراکز ارائه خدمات … فروشگاه همراه اول – پرداخت صورتحساب

  خرید و فروش سیم کارت های دائمی و اعتباری ۰۹۱۹ و ۰۹۱۲ و ۰۹۱۱ و ۰۹۱۵ و ۰۹۱۴ و سایر مناطق اپراتور همراه اول … خرید و فروش و قیمت سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول دست …

  ترابرد مشترکان سازمانی همراه اول. با ترابرد به همراه اول از خدمات برندی معتبر و قابل اعتماد با کیفیت بالای مکالمه و دیتا و پوشش گسترده و تماس درون شبکه با خانواده ۹۶ میلیونی همراه اول و تلفن … همراه اول – ترابردپذیری شماره همراه

  همراه اول به عنوان اولین اپراتور سیم کارت در ایران، فروش سیم کارت دائمی خود را در سال ۱۳۷۳ با پیش شماره ۰۹۱۲ آغاز کرد. خرید و فروش سیم کارت ۰۹۱۲ همراه اول | خرید سیم کارت رند …

  حال نوبت به اینترنت همراه اول می‌رسد. همراه اول اینترنت ۳g، ۴g و ۴.۵g را با لقب نوترینو معرفی کرده است. بنابراین منظور از اینترنت نوترینو همان اینترنت ۳g، ۴g یا ۴.۵g همراه اول است. فعال سازی تنظیمات اینترنت همراه اول نوترینو (اندروید …

  شما به دو روش می توانید اینترنت گوشی خود را فعال سازی نمایید : ۱-ارسال پیامک خالی به شماره پیامکی ۸۰۸۸ از طریق خطوط همراه اول : پس از ارسال پیامک برای شما اس ام اسی مبنی فعال سازی اینترنت برای شما ارسال خواهد شد . نحوه ی فعال سازی اینترنت همراه اول | پنل ارسال اس ام اس

  مشترک گرامی: شما در عین حال می توانید از طریق شماره گیری *۱۰*۲۲ # و یا ارسال کد آهنگ آوای انتظار – MCI

  فروشگاه اینترنتی سیم کارت، خرید سیم کارت ایرانسل رند، خط رند همراه اول، فروش شماره رند ۰۹۱۹ به صورت آنلاین و قیمت مناسب، buy card mtn 0935 فروشگاه سیم کارت – خرید سیم کارت ایرانسل رند – همراه اول

  همراه اول. ۱- دکمه ستاره * را فشار دهید. ۲- شماره ۱۴۰ را وارد کنید. ۳- دوباره دکمه ستاره * را فشار دهید. ۴- دکمه مربع # را فشار دهید. ۵- شماره رمز کارت (رمز ۱۵ رقمی) را وارد کنید. (کد شارژ همراه اول ۱۵ … کدهای میزان اعتبار باقیمانده و شارژ همراه اول، ایرانسل و …

  سیم کارت دیتا همراه اول (usim) نوترینو شش ماهه / ۲۰ گیگابایت ۱,۹۰۰,۰۰۰ ریال فروشگاه همراه اول – صفحه اصلی – MCI

  کد آهنگ پیشواز همراه اول سری جدید غمگین و شاد با پخش آنلاین. کد آهنگ پیشواز سریال های خارجی. ۶۶١١٢۵ هانیکو آکیرو سیجیرو سانشی ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز کد آهنگ پیشواز همراه اول سری جدید غمگین و شاد با پخش آنلاین

  در صورتی که سیم کارت همراه اول شما مفقود شده است می توانید به دفاتر مشترکین همراه اول مراجعه نموده و پس از ارایه مدارک نسبت به تعویض سیم کارت اقدام کنید.خدمات تعویض سیم کارت در نمایندگی همراه اول محبی با هماهنگی قبلی … خدمات دفاتر امور مشترکین همراه اول | نمایندگی همراه اول …

  همراه اول; کارت شارژ همراه اول ۱۰,۰۰۰ ; کارت شارژ همراه اول ۲۰,۰۰۰ ; کارت شارژ همراه اول ۵۰,۰۰۰ ; کارت شارژ همراه اول ۱۰۰,۰۰۰ ; کارت شارژ همراه اول ۲۰۰,۰۰۰ ; کارت شارژ همراه اول ۵۰۰,۰۰۰ شارژ همراه اول و خرید شارژ همراه اول و شارژ مستقیم همراه اول

  سیم کارت همراه اول گم شده باید چیکار کنم؟ سوال ۷ سال قبل در تالار موبایل و لوازم الکترونیکی توسط Ammar Bozorgvar ( 1,472 امتیاز) اطلاع از اعتبار باقیمانده سیم کارت اعتباری همراه اول …

  همراه اول کد دستوری # ۱۰۰ * جهت خدمات جامع اینترنت سیم کارت همراه اول معرفی کرد ، با کد دستوری #۱۰۰* می توانید کلیه بسته های اینترنتی همراه اول را مشاهده ، انتخاب و در نهایت خرید یا رزرو نمایید. لغو تمدید خودکار اینترنت همراه اول و ایرانسل | نمایندگی …

  همراه اول از طریق فکس (دورنگار) نیز پاسخگوی مشترکان است. شما می‌توانید پرسش‌ها، مشکلات، پیشنهادات و انتقادات خود را به شماره فکس همراه اول به شماره ۰۹۱۲۹۹۹۹۹۰۰ بفرستید و پاسخ لازم را دریافت … شماره تلفن پشتیبانی همراه اول

  سیم کارت دائمی همراه اول با پیش شماره ۰۹۱۲ رند و معمولی موجود می باشد. برای مشاهده لیست قیمت و نحوه خرید سیم کارت ۰۹۱۲ همراه اول وارد این صفحه شوید خرید سیم کارت با پیش شماره ۰۹۱۲ همراه اول دائمی | مای رند

  همراه من اپلیکیشن مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول. سال گذشته همراه اول طرحی را تحت عنوان همراه من برای مشترکین اعتباری و دائمی خود ارائه داد که از طریق آن مشترکین می توانستند به صورت آنلاین ، بسیاری از خدمات مرتبط با … برنامه همراه من (اپلیکیشن رسمی همراه اول) – دانلود | کافه …

  در ایران نیز اپراتورهای همراه اول و ایرانسل اقدام به ارائه امکانات و بسته های متنوع اینترنتی می کنند . در این مطلب سعی داریم شما را با تنظیمات اینترنت هردو اپراتور آشنا کنیم. اینترنت همراه اول تنظیمات اینترنت همراه اول و ایرانسل +آموزش

  از طریق خط همراه اول ۹۹۹۰ از طریق تلفن ثابت ۰۹۱۲۹۹۹۰ ۰۹۱۲۹۹۹۹۹۰۰ ۹۹۹۰@mci.ir مرکز تماس همراه اول ۹۹۹۰ مراکز ارائه خدمات … فروشگاه همراه اول – خرید شارژ و طرح

  مشترکین دائمی همراه اول از این پس می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و فقط از طریق ورود به سایت همراه من، به آدرس my.mci.ir، با راه اندازی سرویس جدید خلاصه تماس ها، علاوه بر بهره مندی از سایر سرویس های همراه اول، از این خدمت … ریز مکالمات تلفن همراه خود را اینترنتی رویت کنید | سیتنا

  سامانه فیش حقوق شرکت خدمات اول مخابرات ورود به سیستم. مرا به خاطر بسپار شرکت خدمات اول مخابرات |‌ سامانه حقوق و دستمزد

  eps: 1910: p/e: p/eگروه: ۲۱.۹۹: eps بر مبنای سود و زیان ۱۲ ماهه اخیر (ttm) محاسبه شده است. برای اطلاعات بیشتر به کدال مراجعه کنید. .:TSETMC:. :: اطلاعات نماد

  سهام، همراه اول، سهام همراه اول، سامانه سهام، saham, mci. تاریخ روز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹. سامانه اطلاع رسانی سهامداران همراه اول صفحه اصلی … سامانه اطلاع رسانی سهامداران همراه اول

  شارژ مستقیم همراه اول چیست؟ شارژ مستقیم همراه اول امکان کار آمد‌یست که کاربران را قادر می‌سازد، بدون نیاز به خرید کارت شارژ فیزیکی و وارد نمودن پین شارژ در گوشی خود اقدام به خرید شارژ نمایند. … شارژ مستقیم و خرید بسته اینترنت همراه اول – ای شارژ

  اگر از مشترکان همراه اول هستید، می‌توانید به سادگی و به صورت رایگان، با شماره‌گیری کدهای دستوری سامانه جامع خدمات همراه اول و اتصال به سامانه جامع خدمات، به کلیه خدمات و طرح‌‌های همراه اول دسترسی داشته باشید. کدهای دستوری سامانه جامع خدمات همراه اول برای مشترکان …

  ارتباط با همراه اول کسب‌وکار . مرکز تماس: ۹۹۹۵ (تماس از خطوط همراه اول)، ۰۹۱۲۹۹۹۵ (تماس از سایر خطوط) فکس: ۸۱۷۱۵۳۰۸-۰۲۱ . ایمیل: [email protected] فروشگاه سازمانی همراه اول

  استعلام قبض همراه اول. کد تصویر زیر را وارد کنید: تجارت الکترونیک پارسیان … استعلام قبض همراه اول – پرتال پرداخت قبض

  آموزش تصویری فعال سازی سیم کارت همراه اول. گام اول: شماره تلفن همراهتان را ثبت نام نمایید. طبق قانون فروشندگان سیم کارت‌ها موظف هستند که مشخصات کلیه مشترکان خود را ثبت نمایند، جهت ثبت نام لازم است تا فرم ثبت نام را تکمیل … آموزش فعال سازی سیم کارت همراه اول، ایرانسل، تالیا و رایتل …

  دانلوددیتابیس همراه اول با حجم ۹ گیگ حالت زیپ دیتابیس هک شده همراه اول سایت چت روم فارسی. دیتابیس همراه اول لینک فو یو. دانلود دیتابیس ایرانسل و همراه اول با … دانلود دیتابیس همراه اول

  آموزش افزایش سرعت اینترنت همراه اول . با وارد شدن اینترنت به سیم کارت ها، شرکت های تلفن همراه اینترنت هایی با سرعت های مختلف عرضه کردند که هر کدام مزایای خود را دارند. یکی از این شرکت ها که قدمت بسیار زیادی نیز دارد همراه … آموزش افزایش سرعت اینترنت همراه اول

  مشترکین همراه اول می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این طرح به پایگاه اینترنتی همراه اول به نشانی http://www.mci.ir مراجعه کنند. ادامه خواندن “هدیه همراه اول در ماه رمضان” شارژ مستقیم همراه اول – خرید شارژ مستقیم همراه اول

  لیست انواع سیم کارت همراه اول ، ایرانسل ، تالیا و رایتل جهت خرید و فروش سیم کارت به همراه قیمت روز سیم کارت. جستجوی سیم کارت همراه اول دائمی پیش شماره ۰۹۱۷

  لیست انواع سیم کارت همراه اول ، ایرانسل ، تالیا و رایتل جهت خرید و فروش سیم کارت به همراه قیمت روز سیم کارت. جستجوی سیم کارت همراه اول دائمی پیش شماره ۰۹۱۲

  در سایت آوای انتظار همراه اول می توانید کد آهنگ پیشواز همراه اول تمام خوانندگان را مشاهده کنید و علاوه بر آن می‌توانید آنها را توسط پخش کننده آنلاین بشنوید. پیشواز همراه اول

  شما میتوانید با انتخاب سیم کارت مورد نظر خود از بین هزاران سیم کارت موجود در سایت، بصورت مستقیم با فروشنده سیم کارت تماس گرفته و سیم کارت منتخب خود را خریداری کنید. خرید سیم کارت، فروش سیم کارت، سیم کارت رند، خرید سیم … سیم کارت همراه اول – خرید و فروش …

  در ادامه به آموزش نحوه فعال‌سازی تنظیمات اینترنت همراه اول در اندروید، آیفون و ویندوزفون می‌پردازیم. آموزش فعال‌سازی اینترنت همراه اول. ۱- یک پیامک خالی به ۸۰۸۸ ارسال کنید. نصب تنظیمات اینترنت همراه اول + آموزش تصویری

  مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن همراه من، به خدمات مختلف همراه اول به صورت آنلاین دسترسی داشته باشند. همراه اول – اپلیکیشن همراه من

  همراه اول، دیر اما پرقدرت وارد این مسابقه نفسگیر شد. این اپراتور، وقتی اینترنتش را راه اندازی کرد و بهبود بخشید، بعد از ۳g مهلت نداد و پشتش ۴g را هم به سرویس اینترنتی اش اضافه کرد. همه اینها در … همراه اول، ایرانسل یا رایتل؟

  آموزش راه اندازی اینترنت ۴g همراه اول (نوترینو) پس از عرضه شدن اینترنت پرسرعت ۳g توسط همراه اول، این شرکت نسل چهارم اینترنت را نیز راه اندازی کرد. اینترنت ۴g با سرعتی بالاتر از ۳g تجربه یک اینترنت پرسرعت را برای شما به ارمغان … آموزش راه اندازی اینترنت ۴G همراه اول (نوترینو)

  از طریق خط همراه اول ۹۹۹۰ از طریق تلفن ثابت ۰۹۱۲۹۹۹۰ ۰۹۱۲۹۹۹۹۹۰۰ ۹۹۹۰@mci.ir مرکز تماس همراه اول ۹۹۹۰ مراکز ارائه خدمات … فروشگاه همراه اول – لیست محصولات

  دریافت اپلیکیشن همراه من. مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می توانند با استفاده از اپلیکیشن همراه من، به خدمات مختلف همراه اول به صورت آنلاین دسترسی داشته باشند. همراه اول – همراه من – MCI

  همراه‌اول در کدام کشورها سرویس رومینگ ارائه می دهد؟ تعرفه ها و تخفیف های رومینگ چقدر است؟ هر آنچه در مورد این سرویس نیاز دارید در لینک زیر در دسترس شماست. همراه اول – اولین ارائه دهنده نسل چهار و نیم اینترنت همراه …

  در همراه اول شما با پرداخت مبلغ ۱۰ هزار و ۴۰۰ تومان در ماه می توانید از ۳ گیگابایت (۱ گیگ روزانه + ۲ گیگ شبانه) اینترنت همراه استفاده کنید. این در حالیست که شما در تعرفه اینترنت آزاد روی سیم کارت … آموزش خرید و استفاده از بسته‌های اینترنت همراه اول …

  کار با کدهای دستوری سامانه جامع خدمات همراه اول رایگان و بسیار ساده است. تنها با به خاطر سپردن کد *۱۰# به کلیه خدمات و طرح‌‌های همراه اول دسترسی خواهید داشت. پس از اتصال به سامانه می ‌‌توانید در یک نگاه کلیه خدمات و طرح … کدهای دستوری سامانه جامع خدمات همراه اول برای مشترکان …

  ۶۷۱ مطلب با موضوع «آوای انتظار همراه اول» ثبت شده است – کد آهنگ پیشواز ایرانسل, آوای انتظار همراه اول, آهنگ پیشواز, کد راینواز رایتل آوای انتظار همراه اول :: کد آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول

  کد آهنگ پیشواز سامی یوسف مادر ۱,۵۳۱ views; کد پیشواز نوحه محمود کریمی ویژه محرم ۹۱۰ views; کد آهنگ پیشواز مرتضی پاشایی آلبوم اسمش عشقه ۸۳۴ views; کد آهنگ پیشواز حمید عسکری آلبوم از عشق ۷۸۵ views; کد پیشواز نوحه میثم مطیعی ویژه محرم ۶۲۰ views کد آهنگ پیشواز همراه اول

  آموزش کد دایورت یک شماره خاص در همراه اول. این که بخواهید از شر تماس های دریافتی تان خلاص شوید و به طور کامل تلفن همراهتان را دایورت کنید می توانید به راحتی با یک کد دستوری این کار را انجام دهید. کد دایورت همراه اول + آموزش کامل فعالسازی و هزینه دایورت …

  همراه اول یکی از اپراتورهای ارائه دهنده خدمات سیم کارت در کشور است.هم اکنون شرکت ارتباطات سیار ایران حدود ۷۳ میلیون مشترک دارد و ۱۲۴۵ شهر و بیش از ۷۰ هزار کیلومتر از جاده های کشور را تحت پوشش قرار داده است. اینترنت همراه اول، شارژ همراه اول،”همراه من” و تعرفه های …

  ویژه همراه اول: … شما در عین حال می توانید از طریق شماره گیری *۱۰*۲۲ # و یا ارسال کد آهنگ مورد نظر از طریق پیامک به شماره ۸۹۸۹، از این سرویس بهره مند شوید. … آوای انتظار – MCI

  کد دستوری لغو آهنگ پیشواز همراه اول ۲- لغو آهنگ انتظار همراه اول با پیامک. اگر می‌خواهید آهنگ انتظار همراه اول را با استفاده از پیام کوتاه لغو کنید، این کار به راحتی امکان‌پذیر است. روش‌ های لغو آهنگ پیشواز همراه اول | انگیزه

  کد پیشواز همراه اول و ایرانسل قاسم سلیمـانی . کد پیشواز مثل قاسم سلیمانی باش هــــمراه اول . کد پیشواز قاسـم هنوز زنده ست غلامرضا صنعتگر. کد پیشواز درمورد سردار قاســـــــــــــــم سلیمانی کد آهنگ پیشواز همراه اول سهراب اسدی خداحافظ

  سیم کارت همراه اول: اگر از سیم کارت همراه اول استفاده می کنید از روش های زیر می توانید از باقی مانده بسته اینترنت سیم کارت همراه اول خود مطلع شوید: – شماره گیری #۳۲۰*۱۰* – شماره گیری #۰*۱۰۰* نحوه آگاهی از باقی مانده بسته اینترنت همراه اول، رایتل و …

  شرکت ارتباطات سیار ایران همراه اول (به اختصار: ir-mci)یکی از شرکت های زیرمجموعه شرکت مخابرات ایران و نخستین و بزرگترین اپراتور شبکه تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در ایران با حدود ۸۶ میلیون سیم کارت واگذار شده است. شرکت ارتباطات سیار ایران – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  خرید سیم کارت همراه اول ۰۹۱۲ کد ۲ تهران : خرید سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۲ و فروش سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۲ و قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۲ تهران در وبسایت ۹۱۲ سیم نمایندگی رسمی همراه اول با مجوز شماره ۷۲۱۶۱۸۶۸ انجام می شود.. آدرس جهت مراجعه حضوری خرید سیم … سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۲ همراه اول | قیمت سیم کارت کد ۲

  شرکت همراه اول از نظر پیش شماره به ۱۰ کد تقسیم می شود که این ۱۰ کد برای ۸ منطقه مختلف تعریف شده اند. شما می توانید با استفاده از جدول زیر از پیش شماره های هر شهر آگاه شوید. پیش شماره همراه اول در شهرهای ایران

  پیشواز همراه اول کد آهنگ پیشواز رحیم شهریاری آلبوم گئتمه قال دسته بندی: آهنگ پیشواز همراه اول , شاد , محلی , آهنگ پیشواز همراه اول آذری

  همراه اول پیوستن شما را به جمع کاربران GPRS ارج می نهد ( GPRS – (General Packet Radio Service سرویسی است که توسط اپراتور شما ، همراه اول ، در اختیار شما قرار گرفته است. کد های مخفی موبایل | ترفند های اپراتور همراه اول

  کد هدیه همراه اول برای نوروز ۹۹. همراه اول مانند سال گذشته برای همه مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری خود عیدی را تهیه دیده است. کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می توانند از ۳۰ … کد فعالسازی طرح های عیدانه نوروز ۹۹ همراه اول، ایرانسل و رایتل

  (کد شارژ همراه اول ۱۵ رقم است) ۶- دوباره دکمه مربع # را فشار دهید. ۷- دکمه CALL یا OK یا Send را فشار دهید. روش شارژ همراه اول: *۱۴۰*# رمز شارژ ۱۵ رقمی# کدهای میزان اعتبار باقیمانده و شارژ همراه اول، ایرانسل و …

  عدم ارسال رمز انتقال ۸۹۱۰ همراه اول: admin: 7: 1,602: 25-06-2018، ۰۸:۰۸ AM آخرین ارسال: Delshad : باشگاه فیروزه ای همراه اول: S I L E N C E: 3: 1,171: 02-12-2017، ۱۰:۴۲ PM آخرین ارسال: z.asoode : انتقل اعتبار همراه اول حتما باید ضریب ۱ تومن … پیدا کردن کد PUK سیمکارت همراه اول

  سیم کارت همراه اول کد ۲ در این قسمت قرار داده شده است ، مشتریان گرامی می توانند خطوط دلخواه خود را از میان هزاران سیم کارت کد ۲ همراه اول در این سایت انتخاب و سفارش دهند . سیم کارت همراه اول ، قیمت سیم کارت کد ۱ ، ۲ ، ۳ ، تا ۹ …

  (نحوه فعالسازی: ارسال کد آهنگ از طریق پیامک به شماره ۸۹۸۹) برچسب‌ها: آوای انتظار مذهبی + نوشته شده در یکشنبه سوم آذر ۱۳۹۲ ساعت ۲:۲۳ ب.ظ توسط حمید | آهنگ پیشواز همراه اول | آوای انتظار مذهبی

  کد سرویسهای رایگان همراه اول … می گردد.پس از اطمینان از فعال بودن سرویس,میبایست روی گوشی تلفن همراه وارد منویmessaging, settings, text message وسپس service center گردیده و شماره مرکز پیام(۹۸۹۱۱۰۰۵۰۰+ یا ۹۸۹۱۱۰۰۵۱۰+)راثبت … کد سرویسهای رایگان همراه اول

  دریافت اپلیکیشن همراه من. مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می توانند با استفاده از اپلیکیشن همراه من، به خدمات مختلف همراه اول به صورت آنلاین دسترسی داشته باشند. همراه اول – همراه من

  کد آوای انتظار (همراه اول) محرم و صفر فاطمیه ولایت و رهبری مدافعان حرم و شهدا مقاومت و بیداری اسلامی دعا و مناجات با خدا حجاب و عفاف ائمه اطهار (علیهم السلام) … کد آوای انتظار (همراه اول) – MeysamMotiee

  همراه اول تمامی محصولات و خدمات خود را علاوه بر سایر درگاه ها از طریق درگاه های ussd (کدهای دستوری) نیز ارائه می کند. جزئیات کدهای دستوری را می توانید در این صفحه مشاهده کنید. همراه اول – کدهای دستوری – MCI

  در این شایعه پیام جعلی با موضوع دریافت عیدی از همراه اول برای مشترکان زیادی ارسال شد که در آن از مشترکین همراه اولی خواسته شده بود تا با شماره گیری کد دستوری #۱*۵*۶*۲*۱۰۰* عیدی خود را دریافت کنند. اینترنت رایگان همراه اول به صورت نامحدود (طرح جدید) – مخاطب

  کد آهنگ پیشواز همراه اول سری جدید غمگین و شاد با پخش آنلاین. کد آهنگ پیشواز سریال های خارجی. ۶۶١١٢۵ هانیکو آکیرو سیجیرو سانشی ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز کد آهنگ پیشواز همراه اول سری جدید غمگین و شاد با پخش آنلاین

  بعد از شارژ سیم کارت همراه اول حال برای اینکه بدانید اعتبار باقیمانده شما چقدر است و از باقیمانده شارژ سیم کارت خود مطلع شوید، نیز کافی است کد دستوری #۱۱*۱۴۰* را از طریق سیم کارت همراه اول خود … نحوه شارژ همراه اول و کد دستوری خرید شارژ همراه اول

  آموزش ۵ روش حل مشکل اجرا نشدن کد دستوری ussd در اندروید و آیفون آموزش ۳ روش انتقال مالکیت گوشی در سامانه همتا آموزش گوش کردن ، تغییر و فعال سازی آهنگ پیشواز (آوای انتظار) همراه اول ۷ روش فهمیدن … آموزش ۷ روش فهمیدن شماره تلفن سیم کارت ایرانسل ، همراه اول …

  در این پست تعرفه و کد دستوری فعالسازی و شرایط استفاده از بسته های اینترنت نامحدود شبانه همراه اول (بسته های آلفا+ نامحدود شبانه) در اختیار شما قرار می گیرد. اینترنت نامحدود شبانه همراه اول: تعرفه و کد دستوری (USSD …

  خرید و فروش سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۲ صفر و کارکرده،سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۲ رند و معمولی به قیمت نمایندگی.آیا می دانید ۹۱۲ کد ۲ همراه اول دومین کد محبوب سیم کارت ۰۹۱۲ است! خرید سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۲ | نمایندگی همراه اول محبی|سیم کارت …

  در آوای اول می توانید کد آهنگ پیشواز همراه اول تمام هنرمندان و خوانندگان را مشاهده کنید. علاوه بر آن می‌توانید آنها توسط پخش کننده آنلاین بشنوید. تاکنون اگر کسی با شماره شما تماس می‌گرفت. پیشواز همراه اول

  ترابرد مشترکان سازمانی همراه اول. با ترابرد به همراه اول از خدمات برندی معتبر و قابل اعتماد با کیفیت بالای مکالمه و دیتا و پوشش گسترده و تماس درون شبکه با خانواده ۹۶ میلیونی همراه اول و تلفن … همراه اول – ترابردپذیری شماره همراه

  سیم کارت دیتا همراه اول (usim) نوترینو شش ماهه / ۲۰ گیگابایت ۱,۹۰۰,۰۰۰ ریال فروشگاه همراه اول – صفحه اصلی

  اگر یک سیم کارت همراه اول دارید که شماره آن را نمیدانید، کد #۹۹# را وارد کنید و دکمه تماس را بزنید. همچنین با شماره گیری *۷۳۳* و درخواست خرید شارژ می توانید شماره خودتان را ببینید. ترفند ها و کدهای دستوری سیم کارت همراه اول

  کد آهنگ پیشواز همراه اول پیام مقامی حس چشمات, کد پیشواز همراه اول دکلمه عاشقانه ۹۹, کد آهنگ پیشواز حرفامو باور کن برای همراه اول; کد آهنگ پیشواز ایرانسل جاسم خدا رحمی گل غنچه کد آهنگ پیشواز درخواستی- ایرانسل و همراه اول

  با شماره گیری کد زیر می توانید از اعتبار باقیمانده سیم کارت اعتباری همراه اول خود مطلع شوید. *۱۴۰*۱۱# جواب ۳ سال قبل توسط Saeed Zarinfam ( 650 امتیاز) اطلاع از اعتبار باقیمانده سیم کارت اعتباری همراه اول …

  شاید برای شما هم پیش آمده باشد که دوست داشته اید از باقی مانده بسته اینترنت سیم کارت خود باخبر شوید اما از نحوه آگاهی از آن بی اطلاع بوده اید. این روزها، اینترنت سیم کارت به بخشی جداناپذیر از گوشی نحوه آگاهی از باقی مانده بسته اینترنت همراه اول، ایرانسل و …

  شرکت همراه اول به منظور ارج نهادن به سلایق متنوع مشترکین سیم کارت های دایمی و اعتباری خود، سرویس آوای انتظار را با طیف وسیعی از آهنگ‌ها متناسب با سلایق همه افراد ارائه کرده است. آموزش نحوه فعال سازی آهنگ پیشواز همراه اول (آوای انتظار …

  مشاهده باقیمانده شارژ همراه اول با کد دستوری. برای اینکار می توانید از دو کد دستوری برای مطلع شدن از میزان شارژ باقیمانده سیم کارت همراه اول استفاده نمایید. کد دستوری ستاره ۱۴۰ ستاره ۱۱ مربع آموزش نحوه استعلام باقیمانده شارژ همراه اول – مجله میزبان …

  کد آهنگ پیشواز همراه اول تمام کدهای آرش و مسیح – آرش و مسیح آواهای مرتبط: لطفا برای شنیدن و پخش آنلاین آواها بعد از فشردن دکمه پخش جهت بارگذاری آوا لحظه‌ای صبر کنید. تمام کدهای آرش و مسیح • آهنگ پیشواز همراه اول

  کد امنیتی را وارد کنید مشاهده صورتحساب با انتخاب هر یک از درگاه های بانکی زیر و با در اختیار داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت، می توانید صورتحساب خود را پرداخت کنید. فروشگاه همراه اول – پرداخت صورتحساب

  ۳ مطلب با موضوع «پیشواز سنتی :: پیشواز همایون شجریان» ثبت شده است – کد آهنگ پیشواز ایرانسل, آوای انتظار همراه اول, آهنگ پیشواز, کد راینواز رایتل پیشواز همایون شجریان :: کد آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول

  خرید بسته های اینترنت همراه اول در انواع روزانه، شبانه، کوتاه مدت، بلند مدت و نامحدود امکانپذیر است. … مشترکین می توانند با ارسال کد دستوری *۱۰۰*۱۸# تمدید خودکار را لغو کنند. همراه اول – خرید بسته های اینترنت

  کد آوای انتظار همراه اول مادر پرستار دلم از رضا نیک فرجام ۹۵/۱۲/۲۸ کد آوای انتظار مسیح و آرش AP بنام تو که نیستی پیشم کد آوای انتظار همراه اول ای ایران ای مرز پر گهر :: کد آهنگ …

  خرید و فروش سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۳ صفر و کارکرده و سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۳ رند و معمولی با قیمت عالی در نمایندگی همراه اول محبی ،خط ۰۹۱۲ کد ۳ در دهه ۷۰ شمسی به بازار آمد خرید سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۳ | نمایندگی همراه اول محبی|سیم کارت …

  کد دستوری #۱۰۰* را شماره‌گیری کنید. در جواب این کد ussd، با شش گزینه مختلف رو به رو می‌شوید که شماره ۸ به لغو بسته اینترنت همراه اول برمی‌گردد. حالا شماره ۸ را وارد کرده و ارسال کنید. نحوه لغو تمدید خودکار اینترنت همراه اول با استفاده از کد …

  لطفا برای همراه اول کد ussd شماره *۱۰۰۰# (ستاره ۱۰۰۰ مربع) و برای ایرانسل *۵۵۵# (ستاره ۵۵۵ مربع) را شماره گیری نمایید و یا با پشتیبانی هر یک از این اپراتورها تماس بگیرید. موفق باشید نحوه ی فعال سازی اینترنت همراه اول | پنل ارسال اس ام اس

  دریافت شارژ اضطراری در مواقعی که موقتا نمی‌توانید شارژ بخرید! شماره‌گیری #۸۱۵* یا مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل‌من. اطلاعات بیشتر سرویس اضطراری – ایرانسل

  نحوه فعال سازی شارژ اضطراری ایرانسل چگونه است ؟ علاوه بر کد شارژ اضطراری ایرانسل ، شما می توانید از اپلیکیشن MyIrancell نیز استفاده کنید. برای بهره گیری از خدمات این برنامه، ایرانسل من را از طریق … گرفتن شارژ اضطراری ایرانسل – کد شارژ اضطراری ایرانسل

  با استفاده از سرویس اینترنت اضطراری می‌توانید در مواقعی که حجم اینترنت شما به اتمام رسیده و نیاز فوری به اینترنت دارید، بدون نیاز به پرداخت آنی یک بسته اینترنت اضطراری با اعتبار یک‌روزه دریافت کنید. شارژ و اینترنت اضطراری – ایرانسل

  همراه اول در راستای شعار هیچ کس تنها نیست و در جهت افزایش رضایتمندی مشترکین اعتباری، سرویس جدیدی تحت عنوان اعتبار اضطراری در نظر گرفته است. سرویس اعتبار اضطراری، سرویسی است که مبلغ ۶۰۰ تومان به عنوان اعتبار اضطراری یک … همراه اول – اعتبار اضطراری

  دو سرویس «درخواست تماس» و «درخواست شارژ» از مجموعه سرویس های چتر اضطراری -که موقتا به حالت تعلیق درآمده بود- مجددا بر روی سامانه ussd در دسترس مشترکین برای فعالسازی قرار می گیرد. مشترکین می توانند ازین پس با شماره گیری کد … همراه اول – مجموعه سرویس های چتر اضطراری

  بازیگران سریال کره ای وضعیت اضطراری,بازیگران سریال کره ای وضعیت اضطراری سریال جدید شبکه تهران,بازیگران سریال جدید کره ای شبکه پنج وضعیت اضطراری,Cast Korean Serial D Day Emergency,معرفی همه بازیگران سریال وضعیت اضطراری,بازیگران … بازیگران سریال کره ای وضعیت اضطراری

  در شرایط اضطراری (اتمام شارژ) با ارسال کد *۱۰*۲۶۱# از همراه اول ۵ دقیقه مکالمه رایگان با شماره های همراه اول و تلفن ثابت، دریافت نماید. * مهلت استفاده از این پنج دقیقه تا … شماره تماس های اضطراری

  هههه دریافت شارژ رایگان دیگ چ صیغییه،!!!؟؟؟؟ شارژ میده بعد ازت میگیره اونم با کارمزدش،دستشون دردنکنه خیلی کارآمد و بدرد بخوره هم همراه اول هم ایرانسل کارشون لایک داره اما کلمه رایگان ی کلمه دهن پرکنه واسه تحریک مشترکین

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  سلام دوست عزیز بله، صرفا برای شما ارسال می شود….

  دوست عزیز سلام کیف پول سامانه تهران شارژ صرفا برای محاسبه شم…

  دوست عزیز سلام کیف پول سامانه تهران شارژ صرفا برای محاسبه شم…

  خیر دوست عزیز امکان پذیر نیست…

  دوست عزیز سلام کیف پول سامانه تهران شارژ صرفا برای محاسبه شم…

  همراع اول
  همراع اول

  خرید شامپو تریاک دکتر اسکین
  خرید شامپو تریاک

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.