نماد ستران

نماد ستران
نماد ستران

آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

یادداشتی درج نکردید

در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

#ستران بهترین حقوقی بازار رو داره دمش گرم

نماد ستران

این سهم همینه ،۳ ساله همینه اعصاب نداری تجدید نظر کن ،باید حالا حالاها سهامداری کنی

#ستران خوب بازی میدن سهامدارو خدا از باعث و بانیش نگذره

#ستران خوب بازی میدن سهامدارو خدا از باعث و بانیش نگذره

#ستران بسم الله القاسم الجبارین

#ستران من فقط میگم خداوندمسعولین این سهم رونابودکنه‌.بیشتراز یک ساله هنوز از چهل درصد ژیان خارج نشدم‌..هرس می دیگه ای روالعان حداقل سراسربودم‌.بیاری خدا پول من باخانواده اینهانابودمیشود ‌.انشالاه

#ستران این سهم چقدر فروشنده داره واقعا من موندم

 • فروش حقوقی
 • #ستران دو هفته بسته بود که اینجوری باز شه؟😣😔

  #ستران باهوشایی که تو این قیمت می‌فروشد! اونی که از شما می‌خره یه حداقل هوشی داره😁😁

  #ستران واقعا این سهم ارزش مارکتش در سال ۸۴ نزدیک چهار هزار میلیارد بود والانش مارکتش نزدیک چهار هزار میلیارد هست فکر کنم سیمان تهران حباب داشت سال ۸۴ درسته چون با تورم سال ۸۴ ارزش مارکت اصلا تکون خورده اگه میخواست تکون بخوره الان باید ۲۰ برابر حداقل باشه

  بخر یکم ناراحتی نداره که سهم هایی که مثل این به یک سوم قیمت های قبلی یا حتی نصف قبل رسیدن هیچ ریسکی ندارن و مفت خری خوبی میشه کرد، یا حتی میانگین خوبی کم کرد. از تمام بازار ها دارن سرازیر میشن تو بورس یکم اطراف و نگاه کنیم معلومه… موفق باشید

  #ستران من این سهمو ندارم ولی قیمتش مفته الان قیمتش بالای 5000تومان باشه خبر های هست که بیاد جبران میکنه….

  آیا از مسدود کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را مسدود کنید توئیت‌های شخص به شما نشان داده نمی‌شود. صفحه شخصی کاربر نیز قابل مشاهده نیست.

  همچنین در وضعیت مسدود صفحه شخصی شما به کاربر مسدودی نشان داده نمی‌شود و امکان ارسال پیام خصوصی وجود ندارد. یعنی ارتباط شما با آن کاربر بطور کامل قطع می‌شود.

  آیا از بی صدا کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را بی صدا کنید توئیت‌های آن شخص را در صفحه توئیت‌ها و صفحات نماد در لحظه نمی‌بینید.

  همچنین اطلاعیه فعالیت آن شخص برای شما ارسال نمی‌شود ولی همچنان صفحه شخصی کاربر قابل مشاهده است.

  تلگرام

  واتس اپ

  توییتر

  لینکدین

  احداث‌ کارخانجات‌ سیمان، خرید، نصب‌، راه‌اندازی و بهره‌برداری از آنها و صنایع وابسته‌ به‌ آن، اکتشاف‌ و بهره‌برداری از معادن مورد نیاز،صادرات محصولات تولیدی خود و شرکتهای وابسته ،خرید دارایی ها و اموال و مشارکت‌ در سایر شرکتها از طریق تأسیس یا تعهد سهام شرکتهای جدید یا خرید یا تعهد سهام شرکتهای موجود، واردات مواد اولیه ، لوازم یدکی و ماشین آلات مورد نیاز

  سیدعباس حسینی

  غنی آباد شهر ری و شهرک مشیریه

  66708391

  66701738

  تهران – خیابان فردوسی – خ شهید تقوی – شهید انوشیروانی – شماره یک

  تهران – خیابان فردوسی – خ شهید تقوی – شهید انوشیروانی – شماره یک

  www.tehrancement.com

  [email protected]

  موسسه حسابرسی مفید راهبر

  1750000

  12/29

  محسن رستمی

  نماد ستران

  10861081241

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید.

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.

  آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

  یادداشتی درج نکردید

  در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

  برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

  این نمودار نشان‌دهنده حجم معاملات خرید و فروش به تفکیک حقیقی و حقوقی در هر روز معاملاتی است. با نگاه به روند معاملات ۱ ساله و میانگین حجم معاملات، تغییرات قابل ملاحظه مورد مطالعه قرار می‌گیرد.نماد ستران

  حجم معاملات بالا در نمودار به معنی امکان شروع یک روند جدید وجود دارد، در حالی که حجم معاملات پایین نشانگر عدم تمایل معامله‌گران به انجام معامله در این سهم است.

  اگر قیمت‌ها در حال افزایش هستند و حجم معاملات هم در حال زیاد شدن است، این موضوع نشانه‌ای از تایید روند صعودی در سهم است.

  اگر قیمت‌ها در حال افزایش هستند ولی حجم معاملات در حال کاهش است، این موضوع سیگنالی مبنی بر معکوس شدن روند سهم دارد (از حالت صعودی به نزولی)

  این نمودار نشان‌دهنده حجم معاملات خرید و فروش به تفکیک حقیقی و حقوقی در هر روزتحلیل تکنیکی (تکنیکال) یا تحلیل فنی (Technical Analysis) روشی برای پیش‌بینی قیمت‌ها در بازار از طریق مطالعه وضعیت گذشته بازار است. تکنیکالیست‌ها معتقدند، همه اخبار، شایعات، رویدادها و … پیرامون یک سهم، خود را در روند قیمتی نشان می‌دهد و با مطالعه روند قیمت گذشته یک سهم، حجم معاملات و میزان عرضه و تقاضا، می‌توان روند آینده را پیش‌بینی کرد. این روش تحلیل در بازار ارزهای خارجی، بازارهای بورس اوراق بهادار و بازار طلا و دیگر فلزات گران‌بها کاربرد گسترده‌ای دارد. تحلیلگران تکنیکال، برخلاف فاندامنتالیست‌ها (تحلیل‌گران بنیادی) ارزش ذاتی اوراق بهادار را اندازه‌گیری نمی‌کنند، در عوض از نمودارها و ابزارهای دیگر برای شناسایی الگوهایی که می‌تواند فعالیت آتی سهم را پیش‌بینی کند، استفاده می‌کنند.

  ” میانگین متحرک (Moving Average) ” بسته به شیوۀ میانگین گیری به میانگین حرکتی ساده (SMA)، میانگین حرکتی هموار شده (SMMA) و میانگین حرکتی نمایی (EMA) تقسیم بندی می شود.

  میانگین‌های متحرک یکی از ابتدایی‌ترین و ساده‌ترین اندیکاتورهای مورد استفاده در تحلیل تکنیکال می‌باشند. میانگین متحرک از میانگین‌گیری از n قیمت قبلی سهم به دست می‌آید. اگر میانگین متحرک در تایم فریم روزانه استفاده شود آنگاه میانگین‌گیری روی n روز قبلی و اگر در تایم فریم ماهانه استفاده شود میانگین روی n ماه قبلی اعمال می‌شود. یکی از ابتدایی‌ترین کاربردهای میانگین‌های متحرک عمل به صورت سطوح حمایتی مقاومتی است.

 • نماد ثفارس
 • اندیکاتور RSIمخفف Relative Strength Index است.این ‌اندیکاتور در زمره اسیلاتورها طبقه‌بندی می‌شود؛ چراکه همواره بین دو سطح صفر و ۱۰۰ در حال نوسان است.

  کاربردهای RSI

  دو سطح کلیدی ۳۰ و ۷۰ را به ترتیب به عنوان سطوح اشباع فروش و اشباع خرید می‌نامند. به این معنی که هر گاه مقدار RSI از عدد ۳۰ کمتر شود به این معنی است که شاهد فروش‌های افراطی در بازار هستیم و لذا امکان کاهش فشار فروش و صعود قیمت وجود دارد. بر عکس، عبور RSI از سطح ۷۰ به سمت بالا به معنی انجام خریدهای افراطی در بازار است که در نهایت این خریدها ممکن است هر لحظه به پایان رسیده و شاهد نزول قیمت باشیم.

  کاربردهای این اسیلاتور:

  زمان بیش فروش شدن: ورود منحنی اصلی استوکستیک به محدوده ۲۰ درصد نشانه بیش فروش شدن نماد و احتمال افزایش قیمت ها است. هر چه استوکستیک مدت بیشتری در محدوده بیش فروش (زیر ۲۰ درصد) باقی بماند احتمال تغییر روند نزولی بازار و درنتیجه افزایش قیمت ها نیز بیشتر می شود.

  تقاطع صعودی منحنی اصلی و سیگنال (سیگنال ضعیف خرید): عبور صعودی منحنی اصلی استوکستیک به بالای منحنی سیگنال نشانه ای از احتمال تغییر روند نزولی بازار و رشد آتی قیمت ها است.

  همگرایی نمودار قیمت و استوکستیک: یعنی زمانی که در نمودار قیمت کف های نزولی و در منحنی استوکستیک کف های صعودی تشکیل شود نشانه‌ای برای سیگنال خرید سهم است.

  زمان بیش خرید شدن: ورود منحنی اصلی استوکستیک به محدوده ۸۰ درصد نشانه بیش خرید شدن نماد و احتمال کاهش قیمت ها است. هر چه استوکستیک مدت بیشتری در محدوده بیش خرید (بالای ۸۰ درصد) باقی بماند احتمال تغییر روند صعودی بازار و درنتیجه کاهش قیمت ها نیز بیشتر می شود.

  تقاطع نزولی منحنی اصلی و سیگنال (سیگنال ضعیف فروش): عبور نزولی منحنی اصلی استوکستیک به زیر منحنی سیگنال نشانه ای از احتمال تغییر روند صعودی بازار و کاهش آتی قیمت ها است.

  واگرایی نمودار قیمت و استوکستیک: یعنی زمانی که در نمودار قیمت قله های صعودی و در منحنی استوکستیک قله های نزولی تشکیل شود نشانه‌ای برای سیگنال فروش سهم است.

  اندیکاتور MACD یا به بیان دیگر مک دی، مخفف عبارت Moving Average Convergence Divergence است. این عبارت به معنی همگرایی (Convergence) و واگرایی (Divergence) میانگین متحرک است .

  قوانین ورود برای خرید:

  • میانگین متحرک با دوره زمانی۵۰ بالای میانگین متحرک بادوره زمانی۱۰۰

  • اسیلاتور MACD در منطقه اشباع فروش (Over sold)

  • هیستوگرام MACD صعودی باشد.

  • قوانین ورود برای فروش:

  • میانگین متحرک بادوره زمانی۵۰ پایین میانگین متحرک بادوره زمانی۱۰۰

  • اسیلاتور MACD در منطقه اشباع خرید (Overbought)

  • هیستوگرام MACD نزولی باشد.

  شاخص حرکت جهت‌دار میانگین (Average Directional Movement Index) برای تعیین وضعیت حالات رونددار (trending) یا بدون روند (non-trending) بازار بکار می‌رود.

  این شاخص از چهار عنصر کلیدی تشکیل گردیده:

  +DI : اندیکاتور جهتدار مثبت (positive directional indicator)

  -DI : اندیکاتور جهتدار منفی (negative directional indicator)

  خط ADX : شاخص جهتدار میانگین (average directional index)

  خط ADXR : خط ADX هموار یا smoothed شده

  زمانی که نمودار +DI از -DI بیشتر باشد نشانگر بازار گاوی (bullish) یا میل رو به بالا خواهد بود. بر عکس٬ زمانی که نمودار -DI از +DI بیشتر باشد نشانگر بازار خرسی (bearish) یا میل رو به پایین است.

  خط ADX از ترکیب دو اندیکاتور +DI و -DI تشکیل می گردد. صعود خط ADX نشانگر یک بازار رونددار (trending) است (بخصوص بالای مقدار ۴۰) در حالی که پَخ بودن یا نزول این خط نشانگر یک محیط راکد یا بدون روند است، بخصوص زمانی که موقعیت این خط زیر ۲۰ قرار گیرد.

  این نمودار مقدار تغییر قیمت روزانه نماد، در بازه‌های زمانی مختلف را نشان می‌دهد. خط افقی نمودار، نشان‌دهنده عدد صفر تغییرات است. مقادیر بالاتر از این خط روزهای معاملاتی است که نماد تغییرات مثبت داشته است و مقادیر پایین‌تر از این خط نشان‌دهنده روزهای منفی بازار است.

  نقدشوندگی به این موضوع اشاره دارد که با چه سرعتی می‌توان یک سهم را به قیمت واقعی در بازار فروخت. هرقدر میزان معاملات یک سهم در بازار بیشتر باشد و خریداران و فروشندگان بیشتری آن سهم را معامله کنند، نقدشوندگی آن بیشتر است. نماد ستران

  این ضریب، عددی بین ۰ تا ۱۰۰ درصد است و هر چه به ۱۰۰ نزدیک‌تر باشد، نشان‌دهنده نقدشوندگی بیشتر است.

  در این نمودار، وضعیت معاملات سهم در یک سال اخیر نشان داده می‌شود. روزهایی که سهم معامله نداشته است و ۳ حالت در روزهایی که معامله داشته است. این ۳ حالت، وضعیت صف معاملاتی در انتهای بازار را نشان می‌دهد. چند روز، سهم با صف خرید بسته شده است. چند روز با صف فروش و چند روز صف متعادل بوده است.

  ضریب همبستگی بین منفی ۱۰۰ و مثبت ۱۰۰ است. هر چه این ضریب از صفر دورتر شود (و به مثبت یا منفی یک نزدیک‌تر شود) می‌توان نتیجه گرفت که روند هم جهت بودن یا مخالف بودن دو پارامتر مورد بررسی، جدی‌تر است.

  اگر ضریب همبستگی دو پارامتر با یکدیگر مثبت باشد، به این معناست که، افزایش یک پارامتر با افزایش پارامتر دیگر و نیز کاهش آن پارامتر با کاهش پارامتر دیگر همراه است.

  اگر ضریب همبستگی دو پارامتر با یکدیگر منفی باشد، به این معناست که، افزایش یک پارامتر با کاهش پارامتر دیگر و کاهش آن پارامتر با افزایش پارامتر دیگر همراه است.

  صفر بودن ضریب همبستگی به این معناست که دو پارامتر مستقل از یکدیگر بوده‌اند و بر اساس اطلاعات موجود از کاهش یا افزایش یکی، نمی‌توان در مورد کاهش یا افزایش دیگری اظهار نظر کرد.

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید.

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.

  آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

  یادداشتی درج نکردید

  در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

  برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

  #ستران ستران سپاها ساروم سکرد انتشار حداکثری دروغی به نام حمایت از تولید و آخرین حربه دولت رووحانی و وزیر صنعت معدن و تجارت برای نابود کردن شعار آیت اله رییسی در مورد ساخت یک میلیون واحد مسکن در هر کیسه سیمان ، دلال های سازمان صنعت معدن تجارت بیش از ۵۰ هزار تومن سود میکنند . در حالیکه هر پاکت سیمان را از کارخانه ۲۵ هزار تومن خرید میکنند. سال ۱۳۹۹ سیمان به صورت سهمیه و متقارن با نیاز مصرف کننده با جواز تاسیس و پروانه ساخت به قیمت ۱۶۵۰۰ تومن قیمت گذاری و فروخته میشد. ابتدای سال ۱۴۰۰طبق معمول بین ۲۰ تا ۳۰ درصد بدلیل افزایش دستمزدها و هزینه های جانبی قیمت هر پاکت سیمان ۲۳۰۰۰تومن مصوب گردید. همه چی طبق نرمال پیش می‌رفت تا اینکه دلالان سازمان صنعت معدن و تجارت با مصوبه ای وارد میدان شدند. حذف سهمیه مردم و مصرف کنندگان دایمی سیمان و فروش سیمان به دلالان سازمان صنعت معدن و تجارت و نتیجه آن افزایش چندین برابری بخوانید افزایش سود چندین میلیارد تومنی دلالان سازمان صنعت و معدن از سفره ای که مخصوصا برای آنها بر پا شده بود و نهایتش ایجاد هرج و مرج در جامعه و نهایتا افزایش قیمت مسکن قیمت کارخانه همان ۲۳۰۰۰ تومن قیمت آزاد بالای ۹۰۰۰۰ تومن هر پاکت سیمان قطع شدن مقطعی برق کارخانجات سیمان هم مقطعی و بدستور خود سازمان صنعت معدن و تجارت انجام یافته تا مثلاً بهانه ای باشد برای افزایش قیمت سیمان …. در صنعت سیمان مصرف گاز و مازوت بیشترین تاثیر را دارد تا مصرف برق …. و اینجاست که وزیر نیروی دولت روووحااانی پاسخگو باشد که این همه برق در جهت تولید بیت کویین چرا متوقف نمیشود؟ ولی براحتی برق کارخانجات سیمان را خاموش میکند !!!! تا چه زمانی دلالان سازمان صنعت و معدن تجارت بانی و باعث این افزایش بی رویه قیمت ها خواهند بود؟ تمامی صنایع و محصولات آن بی رویه در حال افزایش قیمت هستند چرا دستمزد کارگران و حتی سود آن شرکت ها افزایش نمی یابد ؟ چون همه ی سود این آشفته بازار گرانی مستقیم به جیب دلال های دولت رو حانی و سازمان صنعت و معدن واریز میشود آهای مردم فریب حرف های دروغ مدیران و مسؤلان دولت رووحنی را نخورید . اینها یک هفته دیگه رنگ عوض خواهند کرد و برای بقا در پست هایشان همگی دروغ های جدیدی خواهند ساخت … افزایش قیمت سیمان مساوی است با افزایش قیمت مسکن و نهایتا ایجاد ابرتورمی که دودشنماد ستران

  #ستران هم شاخص سیمانی مقاومتشو شکوند هم افزایش قیمت سیمان هم مجمع خدا شاهده حداقل باید با مثبت ۲۰ باز شه وگرنه واگذار میکنم به خدا خیر نبینن

  اینستاگرام من ====> hamidramezani_trader #کچاد #ستران

  #ستران دقت کنید،دقیقا وقتی خط روند نزولی شکسته شد سیمان تهران بسته شد الان دقیقا روزی که پولبک داره به خط روند نزولی انجام میشه بازش کردن دقیقا فردا و پس فردا که پولبک تکمیل میشه و روند صعودی سیمانیها شروع میشه ستران برای مجمع مجدد بسته میشه ۴ تا و.ز نشوندن اونجا فقط دارن فکر میکنن چطور از صعود بازار جا بمونن و چطور از منفیها حداکثر استفاده رو ببرن

  #ستران کل سیانیها فرصت خرید خوبی دادن،گول این بازیهای خروج از بورس کالا و شایعات بی اساس و طراحی شده رو نخورید،سهمهای سیمانی همگی ارزنده هستند

  #ستران بزرگان بازار را بازگشایی نکردند که شاخص کل خیلی افزایش پیدا نکنه… از فردا با بازگشایی شپنا و دیگر نمادهای بزرگ صعود خوب در نمادها را انشاالله خواهیم داشت… مواظب بازی بازیگر ستران باشیم و فریب نخوریم…

  #ستران شاخص سیمان داره به خط روند نزولی که به تازگی شکسته شده پولاک میزنه،به نظرم فرصت خریده،نظر شخصی

 • سمهزن
 • #ستران باز هم ر . .ی …د ….ن

  #ستران سلام بنظرم فرصت خوب برای سوار شدن ستران💚❤

  #ستران 5روز پیش گفتیم…. امیدوارم نتونن این کارو بکنن…

  #ستران زمزمه هایی هست که عرضه سیپان تو بو.رس کالا متوقف بشه.دلال ها خیلی قدرت دارن…

  آیا از مسدود کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را مسدود کنید توئیت‌های شخص به شما نشان داده نمی‌شود. صفحه شخصی کاربر نیز قابل مشاهده نیست.

  همچنین در وضعیت مسدود صفحه شخصی شما به کاربر مسدودی نشان داده نمی‌شود و امکان ارسال پیام خصوصی وجود ندارد. یعنی ارتباط شما با آن کاربر بطور کامل قطع می‌شود.

  آیا از بی صدا کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را بی صدا کنید توئیت‌های آن شخص را در صفحه توئیت‌ها و صفحات نماد در لحظه نمی‌بینید.

  همچنین اطلاعیه فعالیت آن شخص برای شما ارسال نمی‌شود ولی همچنان صفحه شخصی کاربر قابل مشاهده است.

  تلگرام

  واتس اپ

  توییتر

  لینکدین

  احداث‌ کارخانجات‌ سیمان، خرید، نصب‌، راه‌اندازی و بهره‌برداری از آنها و صنایع وابسته‌ به‌ آن، اکتشاف‌ و بهره‌برداری از معادن مورد نیاز،صادرات محصولات تولیدی خود و شرکتهای وابسته ،خرید دارایی ها و اموال و مشارکت‌ در سایر شرکتها از طریق تأسیس یا تعهد سهام شرکتهای جدید یا خرید یا تعهد سهام شرکتهای موجود، واردات مواد اولیه ، لوازم یدکی و ماشین آلات مورد نیاز

  سیدعباس حسینی

  غنی آباد شهر ری و شهرک مشیریه

  66708391

  66701738

  تهران – خیابان فردوسی – خ شهید تقوی – شهید انوشیروانی – شماره یک

  تهران – خیابان فردوسی – خ شهید تقوی – شهید انوشیروانی – شماره یک

  www.tehrancement.com

  [email protected]

  موسسه حسابرسی مفید راهبر

  1750000

  12/29

  محسن رستمی

  10861081241

  نماد ستران

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید.

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.

  آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

  یادداشتی درج نکردید

  در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

  برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

  احداث‌ کارخانجات‌ سیمان، خرید، نصب‌، راه‌اندازی و بهره‌برداری از آنها و صنایع وابسته‌ به‌ آن، اکتشاف‌ و بهره‌برداری از معادن مورد نیاز،صادرات محصولات تولیدی خود و شرکتهای وابسته ،خرید دارایی ها و اموال و مشارکت‌ در سایر شرکتها از طریق تأسیس یا تعهد سهام شرکتهای جدید یا خرید یا تعهد سهام شرکتهای موجود، واردات مواد اولیه ، لوازم یدکی و ماشین آلات مورد نیاز نماد ستران

  سیدعباس حسینی

  غنی آباد شهر ری و شهرک مشیریه

  66708391

  66701738

  تهران – خیابان فردوسی – خ شهید تقوی – شهید انوشیروانی – شماره یک

  تهران – خیابان فردوسی – خ شهید تقوی – شهید انوشیروانی – شماره یک

 • پتروشیمی فسا
 • www.tehrancement.com

  [email protected]

  موسسه حسابرسی مفید راهبر

  1750000

  12/29

  محسن رستمی

  10861081241

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید.

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.

  آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

  یادداشتی درج نکردید

  در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

  برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید. نماد ستران

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.

  آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

  یادداشتی درج نکردید

  در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

  برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

  #ستران انشاالله به زودی کل تولید کارخانه های سیمان باید داخل بورس کالا عرضه بشه،این یعنی پایان رانت خواری دلالهای شرکتها با همکاری مدیران فاسد اونها،یعنی از این به بعد سود شرکتها باید به سهامدار برسه،روزهای خوبی برای سهمهای سیمانی در راهه، مسئولان سیمان تهران هم باید یاد بگیرن وقتی ۱۰ هزار تن تقاضا در بورس کالا برای محصول شرکت هست نباید یک هزار تن قطره چکانی عرضه کنن،چون باعث ایجاد شک و شبهه در مورد عملکرد مدیران پاکدستش خواهد شد، شما محصولت رو میتونی بالاتر بفروشی اقای مدیر عامل ولی وقتی داخل شرکت با قیمت مصوب مفت تومن خیرات میکنی،یا انسان نیکوکاری هستی که داری از کیسه سهامدار خیرات میکنی و یا علت دومی دارهنماد ستران

  #ستران

  #ستران الان تازه شدیم سهامدار بدون هیچ نظری و حرفی ، یواش یواش بازیگر هم می‌فهمه که اونایی که موندن فروشنده نیستن و میخوان برا آینده سرمایه گذاری کنم ، با این شرایط اونا هم مجبورا برای رشد سهم خبرهای خوبی بیرون بدن وگرنه پول خودشون هم بایکوت میشه

  #ستران گروه سیمانی بسیار مستعد رشد می باشد مراقب نیرنگ بازیگر سهم باشیم… ستران❤💚

  #ستران ستران سپاها ساروم سکرد انتشار حداکثری دروغی به نام حمایت از تولید و آخرین حربه دولت رووحانی و وزیر صنعت معدن و تجارت برای نابود کردن شعار آیت اله رییسی در مورد ساخت یک میلیون واحد مسکن در هر کیسه سیمان ، دلال های سازمان صنعت معدن تجارت بیش از ۵۰ هزار تومن سود میکنند . در حالیکه هر پاکت سیمان را از کارخانه ۲۵ هزار تومن خرید میکنند. سال ۱۳۹۹ سیمان به صورت سهمیه و متقارن با نیاز مصرف کننده با جواز تاسیس و پروانه ساخت به قیمت ۱۶۵۰۰ تومن قیمت گذاری و فروخته میشد. ابتدای سال ۱۴۰۰طبق معمول بین ۲۰ تا ۳۰ درصد بدلیل افزایش دستمزدها و هزینه های جانبی قیمت هر پاکت سیمان ۲۳۰۰۰تومن مصوب گردید. همه چی طبق نرمال پیش می‌رفت تا اینکه دلالان سازمان صنعت معدن و تجارت با مصوبه ای وارد میدان شدند. حذف سهمیه مردم و مصرف کنندگان دایمی سیمان و فروش سیمان به دلالان سازمان صنعت معدن و تجارت و نتیجه آن افزایش چندین برابری بخوانید افزایش سود چندین میلیارد تومنی دلالان سازمان صنعت و معدن از سفره ای که مخصوصا برای آنها بر پا شده بود و نهایتش ایجاد هرج و مرج در جامعه و نهایتا افزایش قیمت مسکن قیمت کارخانه همان ۲۳۰۰۰ تومن قیمت آزاد بالای ۹۰۰۰۰ تومن هر پاکت سیمان قطع شدن مقطعی برق کارخانجات سیمان هم مقطعی و بدستور خود سازمان صنعت معدن و تجارت انجام یافته تا مثلاً بهانه ای باشد برای افزایش قیمت سیمان …. در صنعت سیمان مصرف گاز و مازوت بیشترین تاثیر را دارد تا مصرف برق …. و اینجاست که وزیر نیروی دولت روووحااانی پاسخگو باشد که این همه برق در جهت تولید بیت کویین چرا متوقف نمیشود؟ ولی براحتی برق کارخانجات سیمان را خاموش میکند !!!! تا چه زمانی دلالان سازمان صنعت و معدن تجارت بانی و باعث این افزایش بی رویه قیمت ها خواهند بود؟ تمامی صنایع و محصولات آن بی رویه در حال افزایش قیمت هستند چرا دستمزد کارگران و حتی سود آن شرکت ها افزایش نمی یابد ؟ چون همه ی سود این آشفته بازار گرانی مستقیم به جیب دلال های دولت رو حانی و سازمان صنعت و معدن واریز میشود آهای مردم فریب حرف های دروغ مدیران و مسؤلان دولت رووحنی را نخورید . اینها یک هفته دیگه رنگ عوض خواهند کرد و برای بقا در پست هایشان همگی دروغ های جدیدی خواهند ساخت … افزایش قیمت سیمان مساوی است با افزایش قیمت مسکن و نهایتا ایجاد ابرتورمی که دودش

  #ستران هم شاخص سیمانی مقاومتشو شکوند هم افزایش قیمت سیمان هم مجمع خدا شاهده حداقل باید با مثبت ۲۰ باز شه وگرنه واگذار میکنم به خدا خیر نبینن

  #ستران دقت کنید،دقیقا وقتی خط روند نزولی شکسته شد سیمان تهران بسته شد الان دقیقا روزی که پولبک داره به خط روند نزولی انجام میشه بازش کردن دقیقا فردا و پس فردا که پولبک تکمیل میشه و روند صعودی سیمانیها شروع میشه ستران برای مجمع مجدد بسته میشه ۴ تا و.ز نشوندن اونجا فقط دارن فکر میکنن چطور از صعود بازار جا بمونن و چطور از منفیها حداکثر استفاده رو ببرن

 • الگوهای هارمونیک در تحلیل تکنیکال
 • #ستران کل سیانیها فرصت خرید خوبی دادن،گول این بازیهای خروج از بورس کالا و شایعات بی اساس و طراحی شده رو نخورید،سهمهای سیمانی همگی ارزنده هستند

  #ستران بزرگان بازار را بازگشایی نکردند که شاخص کل خیلی افزایش پیدا نکنه… از فردا با بازگشایی شپنا و دیگر نمادهای بزرگ صعود خوب در نمادها را انشاالله خواهیم داشت… مواظب بازی بازیگر ستران باشیم و فریب نخوریم…

  #ستران شاخص سیمان داره به خط روند نزولی که به تازگی شکسته شده پولاک میزنه،به نظرم فرصت خریده،نظر شخصی

  آیا از مسدود کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را مسدود کنید توئیت‌های شخص به شما نشان داده نمی‌شود. صفحه شخصی کاربر نیز قابل مشاهده نیست.

  همچنین در وضعیت مسدود صفحه شخصی شما به کاربر مسدودی نشان داده نمی‌شود و امکان ارسال پیام خصوصی وجود ندارد. یعنی ارتباط شما با آن کاربر بطور کامل قطع می‌شود.

  آیا از بی صدا کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را بی صدا کنید توئیت‌های آن شخص را در صفحه توئیت‌ها و صفحات نماد در لحظه نمی‌بینید.

  همچنین اطلاعیه فعالیت آن شخص برای شما ارسال نمی‌شود ولی همچنان صفحه شخصی کاربر قابل مشاهده است.

  تلگرام

  واتس اپ

  توییتر

  لینکدین

  احداث‌ کارخانجات‌ سیمان، خرید، نصب‌، راه‌اندازی و بهره‌برداری از آنها و صنایع وابسته‌ به‌ آن، اکتشاف‌ و بهره‌برداری از معادن مورد نیاز،صادرات محصولات تولیدی خود و شرکتهای وابسته ،خرید دارایی ها و اموال و مشارکت‌ در سایر شرکتها از طریق تأسیس یا تعهد سهام شرکتهای جدید یا خرید یا تعهد سهام شرکتهای موجود، واردات مواد اولیه ، لوازم یدکی و ماشین آلات مورد نیاز

  سیدعباس حسینی

  غنی آباد شهر ری و شهرک مشیریه

  66708391

  66701738

  تهران – خیابان فردوسی – خ شهید تقوی – شهید انوشیروانی – شماره یک

  تهران – خیابان فردوسی – خ شهید تقوی – شهید انوشیروانی – شماره یک

  www.tehrancement.com

  [email protected]

  موسسه حسابرسی مفید راهبر

  1750000

  12/29

  محسن رستمی

  10861081241

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید. نماد ستران

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.


  {{{text-format body}}}


  {{{text-format body}}}


  {{{text-format body}}}


  {{{text-format body}}}

  داشتن اطلاعات و داده های مناسب، كافی و به موقع از اهمیت بسیار زیادی در تصمیم گیری های سرمایه گذاران برخوردار است. در عین حال گردآوری داده ها و پردازش بر روی آن ها از سابقه چندانی در بازار سرمایه كشور برخوردار نبوده [ادامه]

  راهنمای سایت: 84301300-021 فکس: 88748189-021پست الکترونیکی: [email protected]

  کلیه حقوق این سایت متعلق به شركت مديريت فناوري بورس تهران می باشد.

  کلیه حقوق این سایت متعلق به شركت مديريت فناوري بورس تهران می باشد.

  دریافت اطلاعات بیش‌تر

  سیمان تهران امروز با پیام ناظر بازار جهت بررسی بیش‌تر اطلاعات متوقف شد. «دنیای بورس» در گفت‌وگو با اکبرمجیدپور؛ مدیرعامل این شرکت جویای دلیل توقف نماد «ستران» شد. مجیدپور در این زمینه می‌گوید: سیمان تهران در چند روز گذشته  اقدام به مزایده سهام سیمان لوشان کرده و در این زمینه اطلاعاتی به سازمان بورس ارائه شد و بورس هم جهت دریافت اطلاعات بیش‌تر نماد را متوقف کرد.

  مزایده لوشان

  قیمت هر سهم سیمان لوشان در مزایده اعلام شده  یک هزار و 482 تومان در نظر گرفته شده و ارزش آن حدود 19.8 میلیارد تومان است. تاکنون چند مشتری برای این شرکت مراجعه کرده‌اند که مذاکرات ادامه دارد.

  ادامه رایزنی

  نماد ستران

  مدیرعامل سیمان تهران در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص موضوع صادرات سیمان تهران به عراق تصریح می‌کند: هنوز هیچ نتیجه قابل قبولی در خصوص صادرات دریافت نکرده‌ایم. دولت عراق موانعی بر سر ایران گذاشته است که نیاز به رایزنی‌های سیاسی است. با این وجود سیمان تهران تاکید کرده تلاش خود را انجام می‌‌دهد تا بتواند صادرات به موصل را آغاز کند.

  طبق صورت‌های مالی «ستران»، بهای تمام شده بلوک مدیریتی سیمان لوشان برای سیمان تهران تقریبا 3 میلیارد تومان است (به طور دقیق دو میلیارد و 922 میلیون تومان). چنانچه فرض شود سیمان تهران، بلوک مدیریتی سیمان لوشان را به قیمت پایه (19.8) میلیارد تومان می‌فروشد، از این محل تقریبا 17 میلیارد تومان سود غیرعملیاتی (تقریبا 11 تومان به ازای هر سهم) شناسایی خواهد کرد. در نتیجه پیش‌بینی سود شرکت برای سال مالی جاری به 20 تومان خواهد رسید.

  مزایده سیمان لوشان از زیرمجموعه‌های سیمان تهران

   

   

   

 • فیلتر پول داغ
 • کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دنیای بورس است و استفاده از محتوای آن با ذکر منبع بلامانع است.

  پول داغ ستران

  نمودارهاي بيشتر نماد

  نمودار بازیگر
  نمودار پیشرفته

  تابلوی نماد

  نمودارهای بیشتر این نماد

  شتران خساپا ثفارس های وب خصدرا خاور لکما چکاپا کبافق فزرین والبر فاذر سیلام ذوب غنوش

  وبصادر خپارس شستا شبندر نوری سیتا کدما گشان برکت شاراک وساپا مرقام ولیز فولاد خگستر

  حریل ختور بکام بجهرم زکوثر فاسمین ونیکی

  حکشتی فتوسا بترانس اخابر وتجارت میدکو دارا یکم خودکفا وخارزم شپنا دماوند غگل شسپا بالاس

  شپترو اوان افرا وسدید

  نماد ستران

   کانال تلگرام بورس

  شرکت سیمان تهران نماد: ستران

  شرکت سیمان تهران در سال ۱۳۳۳ تحت شماره ۴۵۰۳ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران با سرمایه ۸۵ میلیون ریال به ثبت رسید، اولین واحد تولیدی آن در سال ۱۳۳۵ با ظرفیت اسمی ۳۰۰ تن در روز آغاز به کار کرد. طی سال های ۱۳۳۵ لغایت ۱۳۵۷ با احداث ۵ واحد تولیدی دیگر ظرفیت اسمی تولید شرکت به ۷۶۰۰ تن در روز رسید، از سال ۱۳۵۸ به بعد نیز ۸۷۰۰ تن به ظرفیت اسمی شرکت اضافه و ۹۰۰ تن ظرفیت اسمی مربوط به خطوط قدیمی واحدهای تر ۱، ۲ و ۵ به دلیل فرسودگی، آلایندگی و مصرف سوخت بالا از مدار تولید خارج گردید. هم اکنون شرکت سیمان تهران دارای ۵ خط تولیدی فعال با ظرفیت اسمی تولید ۱۳.۴۰۰ تن در روز می باشد.

  موضوع فعالیت شرکت طبق ماده ۶ اساسنامه عبارتست از احداث کارخانجات سیمان، خرید، نصب، راه اندازی و بهره برداری از آن ها و صنایع وابسته به آن، اکتشاف و بهره برداری از معادن موردنیاز، مشارکت در سایر شرکت ها از طریق تأسیس یا تعهد سهام شرکت های جدید یا خرید یا تعهد سهام شرکت های موجود، سرمایه گذاری در شرکت های خارجی به صورت مشارکت یا تأسیس شرکت در خارج با رعایت مقررات قانونی، واردات مواد اولیه، لوازم یدکی و ماشین آلات مورد نیاز، صادرات محصولات تولیدی خود و شرکت های وابسته و بطور کلی شرکت می تواند به کلیه عملیات و معاملات مالی، تجاری و صنعتی- که به طور مستقیم یا غیر مستقیم به تمام یا هر یک از موضوعات مشروحه بالا مربوط باشد، مبادرت ورزد.

  شرکت سیمان تهران دارای 1 میلیارد و 750 میلیون سهم است و حجم مبنا آن 1 میلیون و 767 هزار سهم می باشد.

 • تبرک
 • خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام برای سال (دوره) مالی منتهی به 29/12/1398 شرکت سيمان تهران – نماد: ستران

  مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت براساس آگهی منتشره در سامانه کدال در تاریخ 28/04/1399 در خصوص دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه راُس ساعت 09:00 روز یکشنبه مورخ 05/05/1399 درمحل  خيابان فردوسي ، خيابان شهيد تقوي (کوشک) ، کوچه شهيد انوشيرواني ، شماره 5 برگزار گردید.

  تصمیمات مجمع : صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به  29/12/1398 و گزارش فعالیت هیئت مدیره مورد بررسی و تصویب مجمع قرارگرفت .

  پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه:

  با عنایت به جزء “ب” ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (مصوب 03/05/1386 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ 1,750,000,000,000 ریال به مبلغ 2,750,000,000,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور اصلاح ساختار مالي و جبران کسري نقدينگي که در تاریخ 09/03/1396 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد.

  بدیهی است انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می باشد.

  سيتا / سجام / سرود / سخواف / سبهان / سبزوا / سهگمت / سيلام / سصوفي / سلار / سهرمز / سفارس / سمتاز / سكرد / سخزر / سخاش / سمازن / ساروم / ساروج / سصفها / سخرم / سيدكو / سكارون / سكرما / سفار / سفاروم / سقاين / سبجنو / سباقر / سپاها / سخوز / سدشت / سفيروز / ساربيل / ساراب / سشمال / سفانو / تهران بتون / سدور / ساوه / سغرب / سنير / سشرق

  نماد ستران
  نماد ستران

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *