مشاغل خانگی پردرآمد

مشاغل خانگی پردرآمد
مشاغل خانگی پردرآمد

مشاغل خانگی بهترین راه کسب در آمد برای بسیاری از افرادی که از کار کردن برای دیگران خسته شده اند به شمار می رود . مشاغل خانگی این روزها طرفداران زیادی دارد و موجب توسعه پایدار و کاهش فقر و محرومیت می شود .

اگر دوست دارید در خانه بنشینید و کاری هرچند کوچک برای خودتان داشته باشید و از طریق این کار بتوانید کسب درآمد نمایید ، این مطالب از نمناک را مطالعه بفرمایید تا بدانید که بانوان موفق و زنان با درآمد بالا از چه راه و روش هایی راه پول در آوردن را پیدا کرده اند و حالا رو به پیشرفت هستند.

در دنیای امروز مشاغل خانگی طرفداران زیادی دارند و بسیار در حال رواج است، این مشاغل بهترین راه افزایش در آمد خانواده ها و مبارزه با فقر و محرومیت و کاهش نرخ بیکاری می باشد و 15 تا 80 درصد نیاز اشتغال 150 کشور جهان را تامین می کنند.

شاید در اولین نگاه این مشاغل پر درآمد نباشند اما می تواند به تدریج خانواده را از فقر و محرومیت برهاند . در کسب و کارهای خانگی مشارکت تمام اعضای خانواده لازم نیست و تنها فعالیت اقتصادی یک یا چند نفر از اعضای خانواده می تواند به این کسب و کارها رونق بخشد.مشاغل خانگی پردرآمد

راه اندازی مشاغل خانگی باعث کاهش نرخ بیکاری می شود تا جایی که این مشاغل 15 تا 80 درصد نیاز اشتغال 150 کشور جهان را تامین می کنند.کار کردن در خانه کیفیت زندگی افراد را بهبود می بخشد چون افراد بیشتری را به کار مشغول می کند و سطح درآمد را افزایش می دهد.در اشتغال خانگی، فرد شغل خود را به منـزل می آورد و به جای این که هزینـه هـای زیادی برای اجاره یا خرید ساختمان بدهد، می تواند در منزل ، کـار و شغل خود را به انجام برساند.

در این نوع کسب و کار، ارزش افزوده کالاها و خدمات تولید شده، نصیب صاحب خانه می شود.در کسب و کار خانگی در وقت صرفه جویی می شود زیرا فرد مجبور به ترک منزل و ساعتها ماندن در شلوغی خیابانها و ترافیک نیست و می تواند با خیالی آسوده و بدون دغدغه به فعالیت اقتصادی در خانه بپردازند.

در کسب و کار خانگی والدین می توانند به جز کسب درآمد در تربیت کودکان نیز موثر تر عمل کنند .

راه اندازی کسب و کار خانگی برای خانم ها بیش از آقایان سودمند است زیرا در این صورت خانم ها می توانند وقت بیشتری برای خانواده و تربیت و پرورش فرزندان بگذارند و بدون اینکه اجباری به ترک منزل و ساعتها ماندن در شلوغی خیابانها و ترافیک داشته باشند با خیالی آسوده و بدون دغدغه به فعالیت اقتصادی در خانه بپردازند.

 • خبهمن در سهامیاب
 • چنانچه در این بخش از نمناک می خوانید کار خانگی یک منبع مهم اشتغال برای زنان است اما هر نوع کاری نمی تواند کار خانگی محسوب شود . یکی از ویژگی های مشاغل خانگی این است که درون خانه و بدون هرگونه مزاحمت فردی یا ازدحام جمعیتی انجام شود تا از این جهت آرامش ساکنین آپارتمان ها به هم نریزد و سر و صدا یا ازدحام و ترددی به وجود نیاید.

  بهترین انواع مشاغل خانگی پر سود برای زنان :

  پخت و پز غذا، بافت تابلو فرش،تهیه و تولید اقلام دکوری و صنایع دستی نظیر کیف و کوله، دستبند و گردنبند ماه تولد، عروسک سازی ، پرورش قارچ و گیاهان خانگی و دارویی ، بسته بندی مواد غذایی و خوراکی ، شیرینی پزی ، درست کردن ترشی خانگی ، تدارک جعبه های کادویی و پکیج های خوراکی برای مناسبتهای خاص مثل عید نوروز، ماه رمضان یا شب چله

  توجه داشته باشید اگر می خواهید پخت و پز غذا یا درست کردن انواع شیرینی و ترشیجات خانگی و… را به عنوان شغل خانگی برگزینید باید از قبل با یک فروشنده شیرینی یا کترینگ تهیه غذا یا مغازه های سطح شهربرای فروش محصولات خود وارد مذاکره شوید .

  همچنین باید بدانید شما نمی توانید در خانه به آرایشگری و یا آموزش خیاطی بپردازید چرا که موجب ایجاد مزاحمت و سر و صدا برای افراد دیگر و همسایه ها می شود پس این دو شغل جزو مشاغل خانگی محسوب نمی شود . باید بدانید اتصال مشاغل خانگی به بازار از طریق ارتباط گیری با برندهای مطرح و تلاش برای برندسازی محصولات مشاغل خانگی محقق می شود.

  بسیاری از آقایان که به خصوص قشر جوان نظیر دانشجویان و نوجوانان که نمی توانند تمام وقت مشغول به انجام کاری شوند می توانند از طریق مشاغل خانگی، پول توجیبی قابل قبولی کسب کنند. همچنین بسیاری از آقایان شغل های خانگی را به عنوان شغل دوم و راهی برای افزایش درآمد تلقی می کنند.

  1) چاپ سیلک

  چاپ سیلک از پرطرفدارترین مشاغل خانگی پردرآمد برای آقایان است و یادگیری آن بسیار آسان بوده و نیاز به فضای بسیار اندکی دارد.برای راه اندازی این کار لازم است تنها یک دستگاه اتوماتیک یا دستی چاپ سیلک تهیه کرده و به چاپ طرح های سفارشی مشتریان روی لیوان، تی شرت، خودکار، کیسه های نایلونی، جعبه و… بپردازید.

  2) طراحی و پشتیبانی سایت

  طراحی و پشتیبانی وب سایت یکی دیگر از مشاغل خانگی پر در آمد برای آقایان است . تنها با استفاده از یک دستگاه رایانه و اینترنت پر سرعت می توانید یک سایت طراحی کنید و از این طریق کسب در آمد نمایید. اما لازم است از دانش طراحی سایت برخوردار باشید. حتی شما می توانید به عنوان یک نیروی کار، در منزل خود به استخدام این شرکت ها در آیید و از این طریق کسب در آمد نمایید.

  3) ترجمه

  اگر به یکی از زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمان، ترکی استانبولی و… تسلط دارید، به سادگی می توانید پروژه ترجمه بگیرید و در خانه بدون نیاز به سرمایه اولیه و ابزار کار خاص “، درآمد کسب کنید.

  4) ویراستاری

  ویراستاری شغلی بسیار مناسب و پردرآمد برای آقایان است که نیازی به سرمایه اولیه و ابزار خاص ندارد و می تواند شامل ویراستاری صرفاً ادبی، ویراستاری علمی یا هر دو مورد باشد .

  5)پرورش گیاهان زینتی و دارویی

  یکی از مشاغل پردرآمد برای آقایان پرورش گیاهان زینتی و دارویی است که امروزه به علت دوری افراد از طبیعت مورد اهمیت است .اگرفضای کافی برای کاشت و نگه داری گیاهان دارویی و یا زینتی دارید می توانید با فروش آن ها درآمد مقبولی کسب کنید.همینطور می توانید به پرورش گیاهانی همچون قارچ نیز بپردازید.

  6)  پرورش بلدرچین

  پرورش بلدرچین ، شغل خانگی مناسبی برای آقایان است اما نیاز به اندکی سرمایه برای خرید قفسه ها، دان و جوجه دارد و باید فضایی اندک مثل حیاط برای نگهداری جوجه ها داشته باشید.

  خوش آمدید.

  بازگردانی رمز عبور

  یک کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  Publisher –

  مشاغل خانگی پردرآمد


  کاربرد چسب نشاسته در صنعت کارتن سازی چیست ؟

  اهمیت بسته بندی در تجارت و صادرات چقدر است ؟


  بهترین جایگزین برای کیسه نایلونی چیست ؟

  PH متر یا پی اچ سنج چیست و چه کاربردی در صنعت چاپ دارد ؟

  تقاوت بروشور و کاتالوگ؛ بروشور بهتر است یا کاتالوگ ؟

  بهترین طراح کارت ویزیت ایران کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

 • تلیسه سهامیاب
 • تقاوت بروشور و کاتالوگ؛ بروشور بهتر است یا کاتالوگ ؟

  بهترین طراح کارت ویزیت ایران کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

  مرکب در مقابل جوهر؛ کدام برای چاپ مناسب است ؟

  نحوه عملکرد چاپگرهای large format چگونه است؟

  مرکب در مقابل جوهر؛ کدام برای چاپ مناسب است ؟

  مواد مصرفی در چاپ سیلک اسکرین کدام است ؟

  چاپ سیلک اسکرین در منزل یا چاپ حرارتی در منزل؛ برای چاپ تیشرت بهترین انتخاب کدام است؟

  کلیشه چاپ سیلک اسکرین چه ویژگی هایی دارد ؟

  چاپ هیبریدی یا ترکیبی چیست و مزایای مهم آن چه هستند؟

  راه اندازی چاپخانه؛ مهمترین استانداردهای محیط چاپخانه که شما نمی‌دانید!

  تاثیر شگفت انگیز چاپ گراور در صنعت بسته بندی

  چاپ رنگ اسپات (پنتون) چیست و چگونه انجام می شود؟

  تاثیر شگفت انگیز چاپ گراور در صنعت بسته بندی

  بهترین مرکز چاپ جعبه مقوایی در ایران کجاست ؟

  بهترین گزینه برای بسته بندی؛ چاپ فلکسوگرافی در مقابل چاپ گراور

  انواع روش‌های چاپ کدام است ؟


   در گذشته کسب درآمد در خانه رویایی بیش نبود و افراد برای کار کردن نیاز داشتن تا در یک محیط کاری مشخص حاضر شده و عضو شرکت یا برندی شوند، اما امروزه شرایط کاملا فرق کرده و کارهای بسیاری وجود دارند که می توانید بدون خارج شدن از خانه و به عنوان کار در خانه به انجام آن‌ها پرداخته و کسب درآمد کنید. در ادامه به معرفی ۵۰ شغل پردرآمد و رویایی در منزل در سال ۲۰۲۰ که می توانید به صورت دورکاری انجام دهید، که می‌تواند هر کدام از این شغل‌ها در منزل شما را میلیاردر کند .

  کار بسته بندی در منزل یکی از شغل‌های پرطرفدار برای مردم کشور ما است. این شغل نسبت به شغل های دیگر درآمد تقریبا خوبی دارد و میتوان براحتی و با میزان کار ثابت در ماه، در آمد ثابت را برای خود کرد. این شغل به علت اینکه اغلب بسته بندی ها برای محصولات پرکاربرد و پر مصرف انجام می‌شود، همیشه کار خود و درآمد خود را دارد. مثلا برای بسته بندی ادویه جات یا حبوبات که از کالاهای مصرفی به شمار می آیند. در ادامه به چند کار بسته بندی در منزل دائمی و پر درآمد اشاره خواهیم کرد .

  اگر با بازاریابی وابسته آشنا نیستید لازم به ذکر است که این نوع بازاریابی بر پایه همکاری شما در فروش یک محصول و دریافت حق کمیسیون آن می‌باشد. به زبان ساده تر فرض کنید که شما یک وب سایت دارید و و با استفاده از یک لینک کاربران را به کتابی در آمازون ارجاع می دهید، وقتی بازدید کننده روی پیوند وابسته کلیک کرده و کتاب را خریداری می کند ، آمازون درصدی از فروش را به شما پرداخت می‌کند. مردم عاشق بازاریابی شرکت‌های وابسته هستند زیرا با اندک هزینه‌های راه اندازی می توانند درآمد مناسبی کسب کنند.

  آیا شما فردی هنری و خلاق و قادر به ایجاد انیمیشن و جلوه‌های بصری برای تلویزیون، فیلم، بازی های ویدئویی و انواع دیگر رسانه ها هستید؟ پس می‌توانید در خانه به عنوان انیماتور کار کنید و درآمدی بسیار مناسب داشته باشید به عنوان مثال درآمد هر انیماتور آزادکار یا فریلنسر در آمریکا بالغ بر ۲۵ تا ۱۰۶ دلار به ازای هر ساعت کار می باشد.

  اگر در آشپزی استعداد دارید پس بهتر است از این استعداد و اشتیاق خود برای ایجاد یک کسب و کار خانگی استفاده کنید و از آشپزخانه خانه‌تان می توانید یک تجارت غذا را شروع کرده یا یک سرآشپز شخصی شوید. اگر نانوا هستید، می توانید کالاهای خود را به دوستان، همسایگان و یا به صورت آنلاین یا در بازارهای محلی کشاورزان بفروشید.

  وبلاگ نویسی به صرفه و شروع آن آسان است. وبلاگ‌نویسی می‌تواند به همین سادگی باشد که فقط در مورد موسیقی یا غذای مورد علاقه خود می‌نویسید و در نهایت، می توانید از طریق سایت خود درآمد کسب کنید، کسب درآمد از این طریق می تواند به روش‌های مختلف انجام شود، تبلیغات و همکاری در فروش می‌توانند مثال‌های خوبی باشند، فقط بخاطر داشته باشید که برای کسب درآمد از طریق یک وب سایت شخصی نیازمند صبر شما خواهد بود.

  باور کنید یا نه، لازم نیست یک متخصص حسابداری باشید تا حسابداری را شروع کنید. فقط کافی است برای یک دوره حسابداری در یک کلاس جامع و یا حتی آنلاین ثبت نام کنید، پس از گذراندن یک دوره، می توانید درآمدزایی خود را شروع کنید، و مبلغ متوسط درآمد شما در آمریکا ۳۴۰۰۰ دلار خواهد بود.مشاغل خانگی پردرآمد

  خواه فقط برای چند ساعت یا در کل روز باشد، مراقبت از کودک در خانه شما می‌تواند سودآور باشد، فقط اطمینان حاصل کنید که مجوزهای مورد نیاز را کسب کرده‌اید.

  هماهنگ كنندگان تحقيقات باليني به مديريت عمليات كارآزمايي‌هاي باليني كمك مي كنند. با این شغل می توانید بیش از ۴۸۰۰۰ دلار درآمد کسب کنید و حتی نیازی به مدرک لیسانس هم ندارید.

  اگر در یک زمینه خاص تجربه و تخصص دارید، پس می توانید با مشاوره دادن و به اشتراک گذاشتن آن با دیگران به کسب درآمد بپردازید، به عنوان مثال، اگر شما یک حسابدار یا وکیل هستید، می توانید با قراردادی مشخص، مشاوره ای را به مشاغل کوچک ارائه دهید. همچنین می توانید در مورد نحوه استفاده از یک برنامه نرم افزاری جدید یا چگونگی سازگاری با محیط زیست با مشاغل مختلف مشورت کرده و از این طریق به کسب درآمد بپردازید.

  آیا مهارتهای ارتباطی عالی دارید؟ آیا یک تلفن ثابت و اینترنت مطمئن هم در اختیار دارید؟ پس می توانید بین ۸ تا ۱۵ دلار در ساعت به عنوان نماینده خدمات مشتری درآمد کسب کنید.

  وارد کردن داده شاید شغل هیجان انگیزی نباشد با این حال، شما به تجربه قبلی احتیاج ندارید و می توانید در هر ساعت ۱۰ دلار درآمد کسب کنید.

  برخی مشاغل نیاز دارند که برایشان کپی‌های از روی موضوعات مورد نظرشان نوشته شود، شما می توانید با کپی نویسی برای مشاغل درآمد خوبی کسب کنید.

  راه اندازی کسب و کار تجارت الکترونیکی : به لطف سایت‌هایی مانند Shopify،Magento و WooCommerce، می توانید به سرعت فروشگاه تجارت الکترونیکی خود را راه اندازی کنید.

  شرکت هایی مانند Book in a Box حدود ۲۰ دلار در هر ساعت به ویراستاران، طراحان جلد کتاب و نسخه برداران پرداخت می کنند.

  اغلب اوقات افراد و کسب و کارهایی که قصد دارند رویداد خاصی را برپا کنند نیازمند افرادی هستند که رویداد مورد نظر را برنامه ریزی و مدیریت کنند، این رویدادها می توانند جشن عروسی، جشن تولد یا یک رویداد تجاری باشند.

  آیا واقعاً در چیزی خوب هستید؟ سعی کنید یک حساب YouTube ایجاد کنید و از خودتان فیلم برداری کنید تا به دیگران آموزش دهید که چگونه می توانند آنچه را که در آن مهارت دارید انجام دهند. برای شروع درآمدزایی، در برنامه شریک YouTube یا YouTube’s partner program ثبت نام کنید تا بتوانید از هر ۱۰۰۰ بازدید ۱ تا ۲ دلار درآمد کسب کنید.

  دانشگاه ها، بیمارستان ها و سازمان های غیرانتفاعی اغلب نیاز به درخواست کمک هزینه دارند، از آنجا که نوشتن این درخواست‌ها دشوار است، این مشاغل غالباً به نویسندگان با استعداد نیاز دارند. به عنوان یک نویسنده برای این سازمان ها می‌توانید سالانه بین ۴۰۳۰۰ تا ۶۷۰۰۰ دلار درآمد کسب کنید.

  بسیاری از مشاغل برای طراحی آرم‌، وب سایت یا تبلیغات بصری خود به افرادی متخصص احتیاج دارند. اگر در این زمینه مدرک یا مدرک تحصیلی دارید، می توانید سالانه حقوق بسیار خوبی دریافت کنید (طبق گفته ها ۴۵۰۰۰ دلار به بالا). هرچه ماهر‌تر باشید‌، مشتری بیشتری پیدا خواهید کرد.

  آیا شما محصولات دستی مانند جواهرات یا هر نوع صنایع دستی درست می کنید؟ اگر چنین است، سعی کنید یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید و صنایع دستی خود را بصورت آنلاین بفروشید.

  آیا می دانید چگونه یک ساز موسیقی را اجرا کنید؟ آیا می توانید افراد را به اندام و وزن مورد نظرشان برسانید؟ دانش و تجربه شما هر چه که باشد، برخی از افراد برای به اشتراک گذاشتن آن اطلاعات با آنها، چه به صورت حضوری و چه از طریق اینترنت، به شما دستمزد پرداخت می‌کنند.

  شما به عنوان یک متخصص امنیت اینترنتی، شبکه ها را برای تهدیدات امنیتی نظارت می‌کنید و استانداردهای امنیتی را پیاده سازی می کنید. همچنین ممکن است سیستم های محافظت از داده ها را نیز نصب کنید. با توجه به توجه اهمیت موارد امنیتی که در فاضی آنلاین و اینترنت، انتظار می رود این شغل طی چند سال آینده به طور پیوسته رشد کند.

  هنگامی که وکلا برای محاکمه آماده می‌شوند‌، اغلب به دنبال بازخورد در مورد پرونده خود هستند. بسته به وب سایت هیئت داوران که انتخاب می‌کنید، می توانید بین ۵ تا ۱۵۰ دلار برای نظر خود تعیین کرده و به کسب درآمد از این طریق بپردازید.

  آیا شما معلمی هستید که به دنبال یک برنامه ریزی منعطف‌ترید؟ پس تدریس از طریق اسکایپ یا یک جلسه از پیش ضبط شده در نظر بگیرید چرا که بسیاری از افراد نیز نمی خواهند برای شرکت در یک دوره‌ی آموزشی از خانه خارج شوند و این می تواند یک فرصت مناسب برای کسب درآمد خواهد بود.

  درخواست ثبت اختراع یا محافظت از مالکیت معنوی هر دو زمینه ای است که به مشاوره متخصص نیاز دارد، به این ترتیب ، اگر در این حوزه فعالیت می‌کنید و مجوزهای لازم را در اختیار دارید، بنا بر گزارش‌ها ، شما می توانید در هر ساعت بین ۱۱۲ تا ۱۲۱ دلار درآمد کسب کنید.

   به لطف سایت هایی مانند Lending Club و Prosper‌، به راحتی می توانید برای یک تجارت یا یک شخص وام بگیرید. به عنوان یک سرمایه گذار، شما می توانید از سود ایجاد شده به وسیله ی کسب و کار شخص یا برند وام گیرنده، درآمد کسب کنید.

  آیا دوست دارید در اطراف حیوانات باشید؟ آیا شما نیز به اندازه کافی برای تمیز کردن و سبک کردن حیوانات خانگی صبور هستید؟ اگر چنین است ، این می تواند یک تجارت عالی در خانه باشد چرا که بسیاری از افراد نیاز دارند تا زمانی که در محل کار خود حضور دارند، افرادی از حیوانات خانگی شان نگه داری کنند.

   حتی اگر همه این روزها دوربین در تلفن خود داشته باشند‌، هنوز هم به عکاس ها و تصویربرداران حرفه ای برای برنامه هایی مانند عروسی ها نیاز است، همچنین می توانید تصاویر خود را در سایت هایی مانند Foap بفروشید.

  شما فقط می توانید با بررسی محصولاتی که روزانه از آنها استفاده می کنید، زندگی مناسب و معقولانه (بنا به گزارش بین ۲۰،۰۰۰ تا ۹۵،۰۰۰ دلار) برای خود فراهم کنید.

  یک زبان برنامه نویسی، مانند Ruby بیاموزید، و در نهایت می توانید در هر ساعت حدود ۶۱ دلار برای برنامه نویسی کسب نمایید، میزان درآمد با توجه به زبان برنامه نویسی می تواند متغیر باشد.

  در حالی که شما می توانید یک کسب و کار واقعی را از خانه خود اداره کنید، تا زمانی که مجوز املاک و مستغلات کشور خود را داشته باشید، باید  خانه را خریداران بالقوه نشان دهید. اما فراموش نکنید که شما همچنین باید خانه را برای نمایش به خریداران آماده کنید. به لطف فناوری، شما می توانید یک دلال معاملات ملکی مجازی شوید که در آن بتوانید یک ملک را نشان دهید بدون اینکه در آنجا حضور داشته باشید.

  آیا یک اتاق خواب اضافی دارید؟ خودرویی که هر روز رانندگی نمی‌کنید، چطور؟ آیا کالاهای خانگی دارید که گرد و غبار جمع آن ها را فرا گرفته و شما به آنها نیازی ندارید؟ اگر چنین است، سعی کنید آنها را به افرادی که می توانند از آنها استفاده کنند، کرایه دهید.

   اگر توانایی تعمیر وسایلی مانند دوچرخه، اتومبیل و یا رایانه را دارید پس به راه اندازی کار تعمیر آن ها در خانه فکر کنید و از آنجایی که احتمالا از قبل وسایل مورد نیاز برای تعمیر را در اختیار دارید، به هزینه بیشتری برای شروع کسب و کار خود احتیاج نخواهید داشت.

  یک کار کوتاه مدت، یک کار یا وظیفه است که می تواند به سرعت انجام شود. مثالها شامل نوشتن یک بررسی، گرفتن نظرسنجی یا تماشای فیلم است. ممکن است هزینه زیادی پرداخت نکنند، اما این یک راه سریع و آسان برای درآمدزایی از خانه است.

  سازمان های زیادی وجود دارند که برای مدیریت حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود به شخصی احتیاج دارند و حتی ممکن است برخی از شما بخواهند که یک استراتژی رسانه های اجتماعی را برای آنها کاملاً تهیه کنید، پس اگر در این موارد خوب هستید می‌توانید درآمد مناسبی کسب نمایید.

  اگر عاشق مد هستید و می خواهید از خانه کار کنید ، پس میتوانید یک متخصص مد یا استایلیست آنلاین شوید، طبق گفته برخی، افراد فعال در این زمینه، ۱۵ دلار در ساعت درآمد دارند.

  شاید این مورد شما را به یک میلیونر تبدیل نکند، اما می توانید هر بار که نظرسنجی می کنید بین ۱ تا ۵۰ دلار دریافت کنید، به سوالات مربوط به عادات خرید خود پاسخ دهید یا یک محصول را نقد و بررسی کنید. معمولاً با چک، پی پال یا امتیازهایی برای خرید، می توانید درآمد مناسبی کسب کنید.

  حتی اگر این کار یک کار فصلی باشد، می توانید بیش از ۳۰،۰۰۰ دلار حقوق دریافت کنید. فراموش نکنید که قبل از شروع این مشاغل خانگی، در IRS ثبت نام کنید.

  امروزه مردم می خواهند در مورد چیزهایی که ممکن است با آنها دست و پنجه نرم کنند، متخصصین آنلاینی پیدا کنند، امروزه افراد و برند ها تمایل دارند تا به جای استخدام یک شرکت از یک فرد متخصص برای رفع مشکلات خود استفاده کنند و این یک روند رو به رشد است. شرکت هایی هستند که متخصصان را از ۱۵ دلار در ساعت و ۲۸۰ دلار در ساعت استخدام می كند، پس اگر در کاری تخصص دارید می توانید درآمد خیلی خوبی به دست بیاورید.

  اگر یک پرستار ثبت نام شده و دارای مجوز رسمی هستید، می توانید برای بیمه خدمات درمانی یا شرکت های مدیریت بهداشت مانند Humana ، Aetna و UnitedHealth Group کار کنید. آنها پرستاران را از راه دور برای مدیریت پرونده، مجوز درمان و آموزش بیمار استخدام می کنند.

  این کار در اصل به معنای گوش دادن به فایلهای صوتی مانند سخنرانیها یا گفتارهای پزشکی پزشکان و سپس تایپ کردن آنچه می شنوید است. این کار می تواند تا ساعتی ۲۵ دلار برای شما درآمد داشته باشد.

  آیا شما به یک زبان دیگر مسلط هستید؟ با ترجمه اسناد یا تبدیل شدن به مترجم، درآمد خود را از این مهارت بدست آورید.

  با وجود این واقعیت که سایت های مسافرتی متعددی وجود دارند که برنامه ریزی سفر را به یک کار آسان تبدیل می کنند ، اما هنوز هم می تواند زمان گیر باشد. علاوه بر این ، ممکن است شرایط سفر خاصی وجود داشته باشد که شما از آن آگاه نیستید. به همین دلیل هنوز بازاری وجود دارد که آژانس‌های مسافرتی بتوانند از وب برای انجام بهترین معاملات، مشاوره یا برنامه های سفر، استفاده کنند.

  اگر منظم و سازمان یافته هستید و می توانید وظایف دفتری مانند پاسخ دادن به ایمیل، مدیریت تقویم ، وارد کردن داده ها و کمک به رسانه های اجتماعی را انجام دهید ، پس این شغل برای شما مناسب است. و می توانید در هر ساعت بین ۱۰ تا ۱۵ دلار درآمد کسب کنید.

  برخی از مشاغل کوچک و متوسط بودجه ای را برای یک رئیس ارشد بازاریابی، معاون رئیس در بازاریابی یا حتی یک شرکت روابط عمومی ندارند، اما آنها ممکن است بودجه لازم برای استخدام نماینده مجازی در روابط عمومی را داشته باشند تا وظایفی مانند ارتقاء مشاغل یا مدیریت بحران را به او بسپارند.

  یک استخدام کننده مجازی همان مسئولیت های یک استخدام کننده‌ی عادی را به عهده دارد با این تفاوت که به جای رفتن به یک شرکت می‌توانید در خانه‌ی خودتان به انجام کارهای محول شده‌ی خود بپردازید. تفاوت عمده دیگر این است که شما در وب جستجو می کنید تا کارمند مناسب را برای موقعیت مناسب پیدا کنید. شما همچنین مسئول غربالگری متقاضی و بخشی از روند مصاحبه و مذاکره هستید. برخی از استخدام کنندگان برای ساخت الگوهای رزومه در ساعت ۱۲۵ دلار به بالا دریافت می کنند.

  اگر دانش گسترده ای در یک زمینه خاص دارید‌، می توانید با تدریس دانش آموزان از طریق تلفن یا از طریق اسکایپ بین ۱۲ تا ۳۵ دلار در ساعت درآمد کسب کنید.

  اگر صدای خوبی دارید، می توانید در هر ساعت بین ۵۶ تا ۷۲ دلار درآمد کسب کنید، انیمیشن ها، بازی های کامپیوتری و تبلیغات فرصت مناسبی هستند تا به وسیله آن ها بتوانید به درآمد مناسبی دست یابید.

  بسته به شغل خاص و همچنین تخصص خود، می توانید سالانه بین ۵۵،۰۰۰ تا ۱۷۵،۰۰۰ دلار برای ساختن وب سایت ها بدست بیاورید، پس اگر در برنامه نویسی استعداد دارید باید زبان های برنامه نویسی تحت وب را بیاموزید.

  موتورهای جست و جو برای اینکه بتوانند دقیق تری نتایج جستجو را به کاربران ارائه کنند به افرادی نیاز دارند تا نتایج جستجو را تحلیل و ارزیابی کنند، این کار نیازمند تجربه زیادی نبوده و اگر علاقه مند باشید می توانید ساعتی ۱۲ تا ۱۵ دلار درآمد کسب کنید.

  مشاغل می خواهند اطمینان حاصل كنند كه وب سایت های آنها از نظر رابط کاربری مناسب بوده و کاربران به آسانی بتوانند از آن استفاده كنند، به همین دلیل ، آنها دستورالعمل هایی را برای افراد به منظور بررسی سایت خود به آنها ارائه می دهند،  هر تست معمولاً حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه طول می کشد در عوض، در هر آزمون ۱۰ تا ۱۵ دلار به شما پرداخت می شود.

  مشاغل در هر اندازه به مطالب مکتوب مانند پست های وبلاگ، کپی وب سایت یا کتابهای الکترونیکی نیاز دارند، در نتیجه هزاران فرصت برای افرادی که در نویسندگی مشاغل مهارت دارند در دسترس خواهد بود تا به این وسیله بتوانند در هر ساعت بین ۱۰ تا ۱۰۰ دلار درآمد داشته باشند.

  سوال های متداول که اغلب در موردد شغل در منزل از ما می پرسید :

  بهترین کار در منزل، کاری است که با کمترین زمان به بالاترین درآمد برسیم. برای آشنا شدن با این شغل‌ها به ادامه متن بروید.

  پردرآمدترین شغل در منزل ، کاری است که با کمترین زمان به بالاترین درآمد برسیم. برای آشنا شدن با این شغل‌ها به ادامه متن بروید.

  راحت ترین شغل در منزل ، کاری است که با کمترین زمان به بالاترین درآمد برسیم. برای آشنا شدن با این شغل‌ها به ادامه متن بروید.

  متخصص در زمینه چاپ و بسته بندی

  مطلب قبلی

  ارتباط بسته بندی با صنعت چاپ در کجاست؟

  مطلب بعدی

  چرا پردرآمدترین کار در منزل برای بانوان بسته بندی است؟

  کاربرد چسب نشاسته در صنعت کارتن سازی چیست ؟

  اهمیت بسته بندی در تجارت و صادرات چقدر است ؟

  بهترین جایگزین برای کیسه نایلونی چیست ؟

  نیاز به بسته بندی در سال ۲۰۲۱ پس از کرونا چه تغییراتی می کند ؟

  سلام اگه میشه ۱۲ رو توضیح دهید؟

  با سلام شما میتونید از لینک زیر اطلاعات بیشتری در این زمینه بدست آورید. https://www.chapkhone.info/launch-an-online-store/ اما اگر بخوام خلاصه بگم شما میتونید بوسیله سایت هایی که به شما سایت یا فروشگاه با قالب آماده میدهند و هزینه اشتراک سالیانه از شما میگیرند، به سادگی سایت خودتون را ساخته و فروش خودتان را آغاز کنید .

  میشه آدرس سایت Book in a Box رو بگذارید

  خیلی از این شغلا برای ایرانی ها نیست

  سلام من دنبال یه شغلی هستم که تو خونه انجام بدم خیلی به این کار نیاز دارم

  سلام مهسا خانم برو طراحی دکوراسیون بخون اگر وارد شی ماهی ۲۰ میلیون توی ایران داری

  من سه ماهی هست که دارم بازاریابی شبکه ای(نتورک)کار میکنم

  خدارو شکر کارش خوبه چون آنلاین هست و حقوق ثابت نداره من این کار رو دوست دارم سرمایه

  چون هرچقدر تلاش کنی پورسانتت بالاتر میره سرمایه اولیه هم نخواستن

  درسته اولش شاید حقوقت از وزارت کار هم کمتر باشه اما بعد یکسال میتونی حداقل ماهی ۸ میلیون پورسانت رو ردکنی

  البته هستن کسایی که میان بدون هیچ تلاشی میخوان ۲۰ میلیون پورسانت بگیرن در حالی که بدون تلاش خودت ممکن نیست

  درضمن کار درباره لوازم آرایشی و بهداشتی هست آقایون هم قبول میکنن اما فکر نکنم که آقایون بتونن لوازم آرایشی و بهداشتی بفروشند

  سلام من دنبال كا ميگردم

  منم شدیدا به یه کار اینترنتی نیازمندم خسته شدم

  شما چطور با اینکار آشنا شدی

  شرایط ۳۹ چیه ؟

  سلام من به کار شماره ۲۵ علاقه دارم

  من به کار نه علاقه دارم

  سلام من به شغل شماره ۱۹علاقه دارم ومیتوانم دراین شغل ممتاز باشم

  با سلام خدمت ادمین بزرگوار ببخشید کپی رایتر رو اشتباه معرفی کردین.کپی تو معانی فارسی ترجمه درستی نداره کپی رایتر کپی کننده نیست بلکه خودش خالق یه اثر فوق العاده تبلیغاتی میتونه باشه کپی رایتر میشه تبلیغ نویس یا نویسنده تبلیغات فوق حرفه ای یه سرچ بزنید متوجه میشید خسته نباشید هم میگم بهتون بابت مقاله خوبتون فقط کپی رایتر رو اشتباه معرفی کردین. کپی نویس نیست اصلا

  سلام. ممنون از راهنمایی و اطلاعات خوبتون

  یه ترجمه خشک و خالی از یه متن خارجی. دوست عزیز نویسنده یا بهتر بگم ترجمه کننده، خیلی از این کارها در ایران اصلا و ابدا کاربرد نداره. یا اگر هم به صورت محدود وجود داشته باشه، این درآمدها رو نداره. مثلا در متن بالا کمترین درآمد برای ثبت داده، ده دلار معادل ۲۵۰ هزار تومان در ساعت ذکر شده. در حالیکه حتی فکر نکنم برای یک روز کامل هم این مبلغ رو بشه برای همچین کاری در ایران کسب کرد. ضمنا بهتره به جای کپی و ترجمه خط به خط از یه متن خارجی، یه کمی هم از خودت مایه بذاری و حداقل بعضی از تصاویر و یا مبالغ رو به پول رایج کشور خودمون بنویسی. البته بازم میگم نه این ایده ها به درد کار کردن در ایران می خوره نه کسی حاضره برای انجام این کارها چنین دستمزدهایی رو پرداخت کنه.

  سلام من عاشق فروش لوازم خانگی ام به‌خصوص تلوزیون یخچال گاز ولباس شویی درضمن راننده تاکسی ام دارای روابط عمومی خیلی قوی هستم اگر شرکتی این حقیر رو قابل دانست درخدمتم

  سلام وقتتون بخیر🌺 من معلم خصوصی زبان هستم و زبان انگلیسی،ترکیه ای،فرانسوی سنین ۷ تا ۱۵ ساله به صورت آنلاین تدریس میکنم همچنین تعهد می نمایم که مقررات را در همه حال رعایت نموده و خلاف آن اقدامی نمایم.

  شغل ۳۴ . متخصص مد و استایلیست چطور میشه آموزش دید؟

  من به کار با اینترنت نیاز دارم هر چقدر مبلغش در ماه باشه مهم نیست از جمله ادمینی میتوانم انجام بدم و روابط عمومی خیلی خوبی دارم .

  جناب نگارنده کپی رایتینگ یعنی تبلیغ نویسی!!! این چه ترجمه ایه آخه!

  کسی میدونه از کجا و چجوری باید لینک فروش برای بازاریابی وابسته گرفت؟

  سلام، من در زمینه عکاسی ، فتوشاپ مهارت دارم و تمایل دارم شغل داشته باشم ولی ترجیحا در منزل

  سلام مطالب عالی برای بسته بندی دستگاهی که فرمودین رو سراغ دارین با قیمت مناسب بشه تهیه کرد

  یه سوال دارم من دوست دارم سایت بزنم ولی هیچ دانشی راجبش ندارم راهنمائی میکنید لطفا ممنون‌میشم

  میخوام بسته بندی ادویه واجیل راه اندازی کنم وسایت درست کنم ممنون میشم راهنمائی کنید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.


  کاربرد چسب نشاسته در صنعت کارتن سازی چیست ؟

  اهمیت بسته بندی در تجارت و صادرات چقدر است ؟


  بهترین جایگزین برای کیسه نایلونی چیست ؟

  نیاز به بسته بندی در سال ۲۰۲۱ پس از کرونا چه تغییراتی می کند…


  لطفا جهت تبلیغات در سایت، فقط از طریق شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و واتس اپ با شماره زیر در تماس باشید.

  09191460563

   

  پستهای اخیر


  کاربرد چسب نشاسته در صنعت کارتن سازی چیست ؟


  کاربرد فناوری نانو در صنعت کاغذ سازی چیست ؟

  اهمیت بسته بندی در تجارت و صادرات چقدر است ؟


  بهترین جایگزین برای کیسه نایلونی چیست ؟


  کاربرد چسب نشاسته در صنعت کارتن سازی چیست ؟

  اهمیت بسته بندی در تجارت و صادرات چقدر است ؟


  بهترین جایگزین برای کیسه نایلونی چیست ؟

  PH متر یا پی اچ سنج چیست و چه کاربردی در صنعت چاپ دارد ؟

  تقاوت بروشور و کاتالوگ؛ بروشور بهتر است یا کاتالوگ ؟

  بهترین طراح کارت ویزیت ایران کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

  تقاوت بروشور و کاتالوگ؛ بروشور بهتر است یا کاتالوگ ؟

  بهترین طراح کارت ویزیت ایران کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

  مرکب در مقابل جوهر؛ کدام برای چاپ مناسب است ؟

  نحوه عملکرد چاپگرهای large format چگونه است؟

  مرکب در مقابل جوهر؛ کدام برای چاپ مناسب است ؟

  مواد مصرفی در چاپ سیلک اسکرین کدام است ؟

  چاپ سیلک اسکرین در منزل یا چاپ حرارتی در منزل؛ برای چاپ تیشرت بهترین انتخاب کدام است؟

  کلیشه چاپ سیلک اسکرین چه ویژگی هایی دارد ؟

  چاپ هیبریدی یا ترکیبی چیست و مزایای مهم آن چه هستند؟

  راه اندازی چاپخانه؛ مهمترین استانداردهای محیط چاپخانه که شما نمی‌دانید!

  تاثیر شگفت انگیز چاپ گراور در صنعت بسته بندی

  چاپ رنگ اسپات (پنتون) چیست و چگونه انجام می شود؟

  تاثیر شگفت انگیز چاپ گراور در صنعت بسته بندی

  بهترین مرکز چاپ جعبه مقوایی در ایران کجاست ؟

  بهترین گزینه برای بسته بندی؛ چاپ فلکسوگرافی در مقابل چاپ گراور

  انواع روش‌های چاپ کدام است ؟

  خوش آمدید.

  بازگردانی رمز عبور

  یک کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


  تعرفه تبلیغات در سایتDownloads-icon

  خوش آمدید.

  بازگردانی رمز عبور

  یک کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  Publisher –

  مشاغل خانگی پردرآمد

  چسب نشاسته چیست و کاربرد چسب نشاسته در صنعت کارتن سازی چیست ؟

  اهمیت بسته بندی در تجارت و صادرات چقدر است ؟


  بهترین جایگزین برای کیسه نایلونی چیست ؟

  PH متر یا پی اچ سنج چیست و چه کاربردی در صنعت چاپ دارد ؟

  تقاوت بروشور و کاتالوگ؛ بروشور بهتر است یا کاتالوگ ؟

  بهترین طراح کارت ویزیت ایران کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

 • j ai
 • تقاوت بروشور و کاتالوگ؛ بروشور بهتر است یا کاتالوگ ؟

  بهترین طراح کارت ویزیت ایران کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

  مرکب در مقابل جوهر؛ کدام برای چاپ مناسب است ؟

  نحوه عملکرد چاپگرهای large format چگونه است؟

  مرکب در مقابل جوهر؛ کدام برای چاپ مناسب است ؟

  مواد مصرفی در چاپ سیلک اسکرین کدام است ؟

  چاپ سیلک اسکرین در منزل یا چاپ حرارتی در منزل؛ برای چاپ تیشرت بهترین انتخاب کدام است؟

  کلیشه چاپ سیلک اسکرین چه ویژگی هایی دارد ؟

  چاپ هیبریدی یا ترکیبی چیست و مزایای مهم آن چه هستند؟

  راه اندازی چاپخانه؛ مهمترین استانداردهای محیط چاپخانه که شما نمی‌دانید!

  تاثیر شگفت انگیز چاپ گراور در صنعت بسته بندی

  چاپ رنگ اسپات (پنتون) چیست و چگونه انجام می شود؟

  تاثیر شگفت انگیز چاپ گراور در صنعت بسته بندی

  بهترین مرکز چاپ جعبه مقوایی در ایران کجاست ؟

  بهترین گزینه برای بسته بندی؛ چاپ فلکسوگرافی در مقابل چاپ گراور

  انواع روش‌های چاپ کدام است ؟


  امروزه تولید انواع ماسک و کار بسته بندی ماسک در منزل با توجه به شیوع ویروس کرونا افزایش و محبوبیت زیادی داشته است. یکی از شغل های مناسب امروزه که ساده و بدون دردسر می باشد تولید انواع ماسک و بسته بندی آن می باشد.

  ماسک های با توجه به کارکرد ها و جنس های متنوع بصورت دولایه، پارچه ای، سه لایه جراحی، فیلتر دار مانند ان ۹۵ و… تولید می شوند.
  تولید ماسک های پارچه های یا چند لایه نسبت به فیلتر کار قطعا کار ساده ای است و میتوان براحتی و بدون داشتن کارگاه یا وسایل پیشرفته انجام داد.

  یکی از نکاتی که در بسته بندی و تولید ماسک باید به آن توجه کرد ابعاد آن می باشد. معمولا ابعاد ماسک های بزرگسالان ۹ تا ۱۷.۵ و برای کودکان بین ۸ تا ۱۲ می باشد.

  بسته بندی ماسک ها معمولا ۲ دو حالت انجام میشود.

  معمولا تعداد ماسک های کارتن بیشتر از پلاستیک می باشد.

  توجه : سایت چاپخونه هیچگونه فعالیتی در زمینه کار در منزل ندارد و  این محتوا جهت آشنایی شما با کار در منزل می باشد.

  در ادامه به شما ۱۰ سایت برتر در زمینه پیدا کردن کار در منزل و بسته بندی در منزل معرفی خواهیم کرد. لطفا قبلا از هر گونه تماس یا اقدامی، حتما از صحت آگهی و سوابق آگهی دهنده اطلاعات کافی بدست آورید. مجله چاپخونه هیچگونه منفعتی از سایت های معرفی شده، ندارد و هیچگونه مسئولیتی نسبت به صحت آگهی دهنده ها و سایت های معرفی شده ندارد.

  سایت شیپور از مرداد ماه سال ۱۳۹۱ با موضوع نیازمندی های آنلاین راه اندازی گردیده و هدف اصلی آن در ارتباط قرار دادن خریدار و فروشنده به صورت مستقیم می باشد. لازم به ذکر است نام و برند تجاری شیپور/ sheypoor نیز به نام شرکت نت تجارت اهورا (سهامی خاص) در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت گردیده است.مشاغل خانگی پردرآمد

  در سایت شیپور خرید به صورت مستقیم انجام نمی شود و تراکنش مالی امکان پذیر نیست.

  آگهی‌های کار در منزل

  دیوار از سال ۱۳۹۲ با هدف خرید و فروش بدون واسطهٔ آنلاین آغاز به کار کرد. امتیاز برند دیوار توسط شرکت «آگه پردازان هوشمند» (سهامی خاص) در تمامی مراجع قانونی ثبت شده است.

  آگهی‌های کار در منزل

  نیازمندی های همشهری یکی از قدیمی ترین بسترها برای پیدا کردن شغل ایده آل بوده است. این بستر از زمانی شروع به فعالیت کرده است که روزنامه های چاپی کاغذی بیشتر زمان ما را برای پیدا کردن شغل ایده‌آلمان، خود کرده بود .

  آگهی‌های کار در منزل

  کار پیشه یک سایت آگهی برای کار در منزل و دیگر کارها است که در کمترین زمان توانسته اعتماد بسیاری از افراد را به خود جلب کند .

  آگهی‌های کار در منزل

  حتما تا به حال پیش آمده که بخواهید محصولات یا خدمات خود را در فضای مجازی به دیگران معرفی کنید و از این راه مشتریان بیشتری را جذب نمایید. راه های مختلفی برای تبلیغات در اینترنت وجود دارد. بعضی از آنها هزینه های زیادی را به شما تحمیل می کند و برخی که رایگان هستند، امکاناتی را که شما برای معرفی موثر خود و کسب و کار خود نیاز دارید ندارند.

  سایت نیاز روز پاسخی قطعی به این نیاز شماست. هدف ما ایجاد بستری برای شما صاحبان مشاغل و کسب و کارها است تا با بهترین شکل و کمترین هزینه، تبلیغات خود را در اینترنت سامان دهید. همچنین ما به مشتریان شما هم کمک می کنیم تا به اطلاعاتی ارزشمند در خصوص ارائه دهندگان کالا و خدمات، قیمت، موقعیت جغرافیایی و ویژگی های تخصصی کالا و خدماتی که به دنبال آن هستند دست پیدا کنند، تا با چشمانی باز بهترین مسیر را برای داد و ستد خود در پیش گیرند و از صرف هزینه های اضافی واسطه گری برای دستیابی به این گونه اطلاعات بی نیاز شوند.

  نیاز روز امروز با افتخار اعلام می کند که با وجود رقابت شدیدی که بین سایت های تبلیغات در فضای مجازی وجود داشته و دارد، همواره یکی از معتبرترین و قوی ترین وب سایت های این حوزه بوده و همیشه توانسته اعتماد شما گرامیان را جلب نماید. چرا که ما می دانیم برای اینکه بمانیم باید با نیازهای واقعی مشتریانمان آشنا شویم و تمام سعی خود را در برآوردن آنها انجام دهیم.

  آگهی‌های کار در منزل

  مجموعه ایران استخدام به عنوان یک رسانه در زمینه اطلاع رسانی و نشر آگهی های استخدامی سراسر کشور فعال می باشد. ما مفتخر به حضور و همراهی تعداد “بیست” همکار در کنار خود می باشیم که در زمینه های مختلف مارا در ارائه هرچه بهتر این خدمات یاری می رسانند.
  ما بر این باور هستیم که یافتن شغل مناسب، امید و آینده ای روشن، جامعه ای پویا و ایرانی آباد را در پی خواهد داشت، هدفی ک برازنده هر ایرانیست و تلاش شبانه روزی تیم ایران استخدام در راستای تحقق این هدف مهم استوار است.
  اشتغال یکی از مهمترین دغدغه های مردم و مسئولین کشورمان می باشد و پیشرفت در بهبود اوضاع اشتغال قطعاً باعث پیشرفت و آبادانی کشور عزیزان خواهد شد.
  از اینکه با لطف خداوند بزرگ لایق و شایسته این بوده ایم که بتوانیم در حوزه کار و اشتغال برای پیشرفت کشور عزیزمان و جوانان خوب و شایسته آن قدم کوچکی برداشته و خدمتی را ارائه نماییم شکرگزاریم.

  تلاش همه همکاران ما با هدف اطلاع رسانی سریع و با کیفیت آگهی های استخدامی سراسر کشور، چه در حوزه آگهی های استخدامی سازمان های دولتی، و چه در حوزه آگهی های استخدامی شرکتها و مراکز خصوصی از ساعات ابتدایی صبح آغاز و تا شب هنگام همواره ادامه دارد.
  ما در این راه خستگی ناپذیریم، چون به خوبی واقف هستیم که این نیاز شماست و برای تغییر و بهبود شرایط در این حوزه هم قسم شده ایم که نهایت توان و تلاش خود را با فتخار انجام دهیم.

  آگهی‌های کار در منزل

  نصب آگهی ! سایت خرید و فروش رایگان و بی واسط

  اگر میخواهید اطلاعات شغلی خود را با درج رایگان کلیه اطلاعات تماس و لینک وب سایت و تلگرام و اینستاگرام شغل مربوطه جهت ارائه اطلاعات به میلیونها کاربر ثبت کنید

  و یا اگر به دنبال کالا و یا خدمات خاصی هستی، شهر خودت رو در سایت نصب آگهی انتخاب کن و تو دسته‌بندی‌ها به دنبالش بگرد.

  آگهی‌های کار در منزل

  ای استخدام می‌کوشد با انتشار آگهی های شغلی، فراخوانها و اخبار استخدام سراسر کشور در کنار ارائه به روزترین امکانات، متدها و ابزار های جذب و استخدام، محیطی حرفه ای و کارآمد برای جامعه کارجویان و کارفرمایان کشور فراهم سازد.

  آگهی‌های کار در منزل

  این شرکت‌ها بر اساس شاخص‌های محبوبیت سازمان در بین کارجویان، فعالیت در جذب نیرو و بررسی رزومه‌های دریافتی رتبه‌بندی شده‌اند.
  محبوبیت یک سازمان میان کارجویان، علاوه بر تسهیل و تسریع استخدام متخصصان کارآمد،‌ مزیت رقابتی ارزشمندی را در مقایسه با رقیبان برای سازمان ایجاد می‌کند. محبوبیت شرکت میان کارجویان به استخدام کارمندانی باانگیزه می‌انجامد و در نهایت در بهره‌وری و سوددهی سازمان تاثیر شایانی دارد.
  در سطح بین‌المللی با توجه به اهمیت جذب و نگهداشت نیروهای متخصص، تقویت برند سازمان از دید کارجویان به یکی از داغ‌ترین مباحث منابع انسانی بدل شده است و به عنوان یکی از رکن‌های رقابت در بازار کار در نظر گرفته می‌شود.
  محمدرضا خانی، مدیرعامل و موسس جابینجا با تاکید بر اهمیت نقش برندسازی منابع انسانی در افزایش توان رقابتی سازمان‌ها، اظهار داشت:  “تعریف و اجرای استراتژی رقابتی از سوی کارمندان یک سازمان انجام می‌شود. نیروهای سازمان با شناسایی فرصت‌ها از دل چالش‌ها، تولید خدمات و کالاهای جدید و با تکیه بر خلاقیت و پشتکار خود در افزایش سهم بازار سازمان خود تاثیر می‌گذارند. بازار کار ایران نیز در مسیر رشد خود،‌ بیش از پیش به اهمیت منابع انسانی در موفقیت سازمان واقف شده است و هدف ما از انتشار فهرست شرکت‌های برتر ایران برای کار،‌ تاکید بر تلاش مثبت سازمان‌ها در برندسازی منابع انسانی است.”

  آگهی‌های کار در منزل

  کاربوم سامانه‌ای متعلق به شرکت دانش بنیان توسعه سرمایه انسانی آریا سابین، با هدف کمک به داشتن #زندگی_شغلی بهتر است و مجموعه کاملی از خدمات مورد نیاز کارجویان جهت توانمندسازی در زندگی شغلی ارائه نموده است.

  آگهی‌های کار در منزل

  جاب‌ویژن بعنوان اولین ارائه دهنده بسته جامع خدمات کاریابی و استخدام، تجربه برگزاری موفق ادوار مختلف نمایشگاه‌های کار شریف و ایران را در کارنامه کاری خود دارد. سیستم هوشمند انطباق، رزومه ساز دو زبانه، تست‌های خودشناسی، ارتقای توانمندی‌ها به کمک پیشنهاد دوره‌های آموزشی و همکاری با معتبرترین سازمانها برای استخدام از ویژگی‌های متمایز جاب‌ویژن است.

  آگهی‌های کار در منزل

  متخصص در حوزه چاپ و بسته بندی علاقمند به حوزه دیجیتال مارکتینگ و سئو

  مطلب قبلی

  درآمد بسته بندی چقدر است ؟

  مطلب بعدی

  بهترین فروشگاه خرید کارتن اسباب کشی در ایران کجاست ؟

  چسب نشاسته چیست و کاربرد چسب نشاسته در صنعت کارتن سازی چیست ؟

  اهمیت بسته بندی در تجارت و صادرات چقدر است ؟

  بهترین جایگزین برای کیسه نایلونی چیست ؟

  نیاز به بسته بندی در سال ۲۰۲۱ پس از کرونا چه تغییراتی می کند ؟

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  چسب نشاسته چیست و کاربرد چسب نشاسته در صنعت کارتن سازی چیست…

  اهمیت بسته بندی در تجارت و صادرات چقدر است ؟


  بهترین جایگزین برای کیسه نایلونی چیست ؟

  نیاز به بسته بندی در سال ۲۰۲۱ پس از کرونا چه تغییراتی می کند…


  لطفا جهت تبلیغات در سایت، فقط از طریق شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و واتس اپ با شماره زیر در تماس باشید.

  09191460563

   

  پستهای اخیر


  کاربرد چسب نشاسته در صنعت کارتن سازی چیست ؟


  کاربرد فناوری نانو در صنعت کاغذ سازی چیست ؟

  اهمیت بسته بندی در تجارت و صادرات چقدر است ؟


  بهترین جایگزین برای کیسه نایلونی چیست ؟

  چسب نشاسته چیست و کاربرد چسب نشاسته در صنعت کارتن سازی چیست ؟

  اهمیت بسته بندی در تجارت و صادرات چقدر است ؟


  بهترین جایگزین برای کیسه نایلونی چیست ؟

  PH متر یا پی اچ سنج چیست و چه کاربردی در صنعت چاپ دارد ؟

  تقاوت بروشور و کاتالوگ؛ بروشور بهتر است یا کاتالوگ ؟

  بهترین طراح کارت ویزیت ایران کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

  تقاوت بروشور و کاتالوگ؛ بروشور بهتر است یا کاتالوگ ؟

  بهترین طراح کارت ویزیت ایران کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

  مرکب در مقابل جوهر؛ کدام برای چاپ مناسب است ؟

  نحوه عملکرد چاپگرهای large format چگونه است؟

  مرکب در مقابل جوهر؛ کدام برای چاپ مناسب است ؟

  مواد مصرفی در چاپ سیلک اسکرین کدام است ؟

  چاپ سیلک اسکرین در منزل یا چاپ حرارتی در منزل؛ برای چاپ تیشرت بهترین انتخاب کدام است؟

  کلیشه چاپ سیلک اسکرین چه ویژگی هایی دارد ؟

  چاپ هیبریدی یا ترکیبی چیست و مزایای مهم آن چه هستند؟

  راه اندازی چاپخانه؛ مهمترین استانداردهای محیط چاپخانه که شما نمی‌دانید!

  تاثیر شگفت انگیز چاپ گراور در صنعت بسته بندی

  چاپ رنگ اسپات (پنتون) چیست و چگونه انجام می شود؟

  تاثیر شگفت انگیز چاپ گراور در صنعت بسته بندی

  بهترین مرکز چاپ جعبه مقوایی در ایران کجاست ؟

  بهترین گزینه برای بسته بندی؛ چاپ فلکسوگرافی در مقابل چاپ گراور

  انواع روش‌های چاپ کدام است ؟

  خوش آمدید.

  بازگردانی رمز عبور

  یک کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


  تعرفه تبلیغات در سایتDownloads-icon

  خوش آمدید.

  بازگردانی رمز عبور

  یک کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  Publisher –

  مشاغل خانگی پردرآمد


  کاربرد چسب نشاسته در صنعت کارتن سازی چیست ؟

  اهمیت بسته بندی در تجارت و صادرات چقدر است ؟


  بهترین جایگزین برای کیسه نایلونی چیست ؟

  PH متر یا پی اچ سنج چیست و چه کاربردی در صنعت چاپ دارد ؟

  تقاوت بروشور و کاتالوگ؛ بروشور بهتر است یا کاتالوگ ؟

  بهترین طراح کارت ویزیت ایران کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

 • ارین
 • تقاوت بروشور و کاتالوگ؛ بروشور بهتر است یا کاتالوگ ؟

  بهترین طراح کارت ویزیت ایران کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

  مرکب در مقابل جوهر؛ کدام برای چاپ مناسب است ؟

  نحوه عملکرد چاپگرهای large format چگونه است؟

  مرکب در مقابل جوهر؛ کدام برای چاپ مناسب است ؟

  مواد مصرفی در چاپ سیلک اسکرین کدام است ؟

  چاپ سیلک اسکرین در منزل یا چاپ حرارتی در منزل؛ برای چاپ تیشرت بهترین انتخاب کدام است؟

  کلیشه چاپ سیلک اسکرین چه ویژگی هایی دارد ؟

  چاپ هیبریدی یا ترکیبی چیست و مزایای مهم آن چه هستند؟

  راه اندازی چاپخانه؛ مهمترین استانداردهای محیط چاپخانه که شما نمی‌دانید!

  تاثیر شگفت انگیز چاپ گراور در صنعت بسته بندی

  چاپ رنگ اسپات (پنتون) چیست و چگونه انجام می شود؟

  تاثیر شگفت انگیز چاپ گراور در صنعت بسته بندی

  بهترین مرکز چاپ جعبه مقوایی در ایران کجاست ؟

  بهترین گزینه برای بسته بندی؛ چاپ فلکسوگرافی در مقابل چاپ گراور

  انواع روش‌های چاپ کدام است ؟


  کار بسته بندی جوراب در منزل یکی از شغل های پر چالش به شمار میرود. از آنجایی که بسته بندی یکی از پرکاربردترین شغل ها در منزل به شمار می آید، حتما برای افرادی که علاقه خاصی به شغل در منزل دارند، کار در منزل بسته بندی جوراب بسیار ایده آل است. این کار در منزل نتنها ساده است بلکه سود خوبی هم دارد، فقط کافی است که تمام وقت خود را برای پیدا کردن، صاحب کار بزارید.

  بسته بندی جوراب اغلب بوسیله جعبه یا بسته بندی کلی به حساب نمی آید بلکه از کاغذی برای ست کردن جفت های جوراب استفاده میشود. برندها برای تبلیغات جوراب های خود روی این مقواها چاپ زده و آن را نسبت به دیگر عناوینی که در بازار وجود دارد، متمایز می کنند

  توجه : سایت چاپخونه هیچگونه فعالیتی در زمینه کار در منزل ندارد و  این محتوا جهت آشنایی شما با کار در منزل می باشد.

  در ادامه به شما ۱۰ سایت برتر در زمینه پیدا کردن کار در منزل و بسته بندی در منزل معرفی خواهیم کرد. لطفا قبلا از هر گونه تماس یا اقدامی، حتما از صحت آگهی و سوابق آگهی دهنده اطلاعات کافی بدست آورید. مجله چاپخونه هیچگونه منفعتی از سایت های معرفی شده، ندارد و هیچگونه مسئولیتی نسبت به صحت آگهی دهنده ها و سایت های معرفی شده ندارد.

  سایت شیپور از مرداد ماه سال ۱۳۹۱ با موضوع نیازمندی های آنلاین راه اندازی گردیده و هدف اصلی آن در ارتباط قرار دادن خریدار و فروشنده به صورت مستقیم می باشد. لازم به ذکر است نام و برند تجاری شیپور/ sheypoor نیز به نام شرکت نت تجارت اهورا (سهامی خاص) در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت گردیده است.

  در سایت شیپور خرید به صورت مستقیم انجام نمی شود و تراکنش مالی امکان پذیر نیست.

  آگهی‌های کار در منزل

  مشاغل خانگی پردرآمد

  دیوار از سال ۱۳۹۲ با هدف خرید و فروش بدون واسطهٔ آنلاین آغاز به کار کرد. امتیاز برند دیوار توسط شرکت «آگه پردازان هوشمند» (سهامی خاص) در تمامی مراجع قانونی ثبت شده است.

  آگهی‌های کار در منزل

  نیازمندی های همشهری یکی از قدیمی ترین بسترها برای پیدا کردن شغل ایده آل بوده است. این بستر از زمانی شروع به فعالیت کرده است که روزنامه های چاپی کاغذی بیشتر زمان ما را برای پیدا کردن شغل ایده‌آلمان، خود کرده بود .

  آگهی‌های کار در منزل

  کار پیشه یک سایت آگهی برای کار در منزل و دیگر کارها است که در کمترین زمان توانسته اعتماد بسیاری از افراد را به خود جلب کند .

  آگهی‌های کار در منزل

  حتما تا به حال پیش آمده که بخواهید محصولات یا خدمات خود را در فضای مجازی به دیگران معرفی کنید و از این راه مشتریان بیشتری را جذب نمایید. راه های مختلفی برای تبلیغات در اینترنت وجود دارد. بعضی از آنها هزینه های زیادی را به شما تحمیل می کند و برخی که رایگان هستند، امکاناتی را که شما برای معرفی موثر خود و کسب و کار خود نیاز دارید ندارند.

  سایت نیاز روز پاسخی قطعی به این نیاز شماست. هدف ما ایجاد بستری برای شما صاحبان مشاغل و کسب و کارها است تا با بهترین شکل و کمترین هزینه، تبلیغات خود را در اینترنت سامان دهید. همچنین ما به مشتریان شما هم کمک می کنیم تا به اطلاعاتی ارزشمند در خصوص ارائه دهندگان کالا و خدمات، قیمت، موقعیت جغرافیایی و ویژگی های تخصصی کالا و خدماتی که به دنبال آن هستند دست پیدا کنند، تا با چشمانی باز بهترین مسیر را برای داد و ستد خود در پیش گیرند و از صرف هزینه های اضافی واسطه گری برای دستیابی به این گونه اطلاعات بی نیاز شوند.

  نیاز روز امروز با افتخار اعلام می کند که با وجود رقابت شدیدی که بین سایت های تبلیغات در فضای مجازی وجود داشته و دارد، همواره یکی از معتبرترین و قوی ترین وب سایت های این حوزه بوده و همیشه توانسته اعتماد شما گرامیان را جلب نماید. چرا که ما می دانیم برای اینکه بمانیم باید با نیازهای واقعی مشتریانمان آشنا شویم و تمام سعی خود را در برآوردن آنها انجام دهیم.

  آگهی‌های کار در منزل

  مجموعه ایران استخدام به عنوان یک رسانه در زمینه اطلاع رسانی و نشر آگهی های استخدامی سراسر کشور فعال می باشد. ما مفتخر به حضور و همراهی تعداد “بیست” همکار در کنار خود می باشیم که در زمینه های مختلف مارا در ارائه هرچه بهتر این خدمات یاری می رسانند.
  ما بر این باور هستیم که یافتن شغل مناسب، امید و آینده ای روشن، جامعه ای پویا و ایرانی آباد را در پی خواهد داشت، هدفی ک برازنده هر ایرانیست و تلاش شبانه روزی تیم ایران استخدام در راستای تحقق این هدف مهم استوار است.
  اشتغال یکی از مهمترین دغدغه های مردم و مسئولین کشورمان می باشد و پیشرفت در بهبود اوضاع اشتغال قطعاً باعث پیشرفت و آبادانی کشور عزیزان خواهد شد.
  از اینکه با لطف خداوند بزرگ لایق و شایسته این بوده ایم که بتوانیم در حوزه کار و اشتغال برای پیشرفت کشور عزیزمان و جوانان خوب و شایسته آن قدم کوچکی برداشته و خدمتی را ارائه نماییم شکرگزاریم.

  تلاش همه همکاران ما با هدف اطلاع رسانی سریع و با کیفیت آگهی های استخدامی سراسر کشور، چه در حوزه آگهی های استخدامی سازمان های دولتی، و چه در حوزه آگهی های استخدامی شرکتها و مراکز خصوصی از ساعات ابتدایی صبح آغاز و تا شب هنگام همواره ادامه دارد.
  ما در این راه خستگی ناپذیریم، چون به خوبی واقف هستیم که این نیاز شماست و برای تغییر و بهبود شرایط در این حوزه هم قسم شده ایم که نهایت توان و تلاش خود را با فتخار انجام دهیم.

  آگهی‌های کار در منزل

  نصب آگهی ! سایت خرید و فروش رایگان و بی واسط

  اگر میخواهید اطلاعات شغلی خود را با درج رایگان کلیه اطلاعات تماس و لینک وب سایت و تلگرام و اینستاگرام شغل مربوطه جهت ارائه اطلاعات به میلیونها کاربر ثبت کنید

  و یا اگر به دنبال کالا و یا خدمات خاصی هستی، شهر خودت رو در سایت نصب آگهی انتخاب کن و تو دسته‌بندی‌ها به دنبالش بگرد.

  آگهی‌های کار در منزل

  ای استخدام می‌کوشد با انتشار آگهی های شغلی، فراخوانها و اخبار استخدام سراسر کشور در کنار ارائه به روزترین امکانات، متدها و ابزار های جذب و استخدام، محیطی حرفه ای و کارآمد برای جامعه کارجویان و کارفرمایان کشور فراهم سازد.

  آگهی‌های کار در منزل

  این شرکت‌ها بر اساس شاخص‌های محبوبیت سازمان در بین کارجویان، فعالیت در جذب نیرو و بررسی رزومه‌های دریافتی رتبه‌بندی شده‌اند.
  محبوبیت یک سازمان میان کارجویان، علاوه بر تسهیل و تسریع استخدام متخصصان کارآمد،‌ مزیت رقابتی ارزشمندی را در مقایسه با رقیبان برای سازمان ایجاد می‌کند. محبوبیت شرکت میان کارجویان به استخدام کارمندانی باانگیزه می‌انجامد و در نهایت در بهره‌وری و سوددهی سازمان تاثیر شایانی دارد.
  در سطح بین‌المللی با توجه به اهمیت جذب و نگهداشت نیروهای متخصص، تقویت برند سازمان از دید کارجویان به یکی از داغ‌ترین مباحث منابع انسانی بدل شده است و به عنوان یکی از رکن‌های رقابت در بازار کار در نظر گرفته می‌شود.
  محمدرضا خانی، مدیرعامل و موسس جابینجا با تاکید بر اهمیت نقش برندسازی منابع انسانی در افزایش توان رقابتی سازمان‌ها، اظهار داشت:  “تعریف و اجرای استراتژی رقابتی از سوی کارمندان یک سازمان انجام می‌شود. نیروهای سازمان با شناسایی فرصت‌ها از دل چالش‌ها، تولید خدمات و کالاهای جدید و با تکیه بر خلاقیت و پشتکار خود در افزایش سهم بازار سازمان خود تاثیر می‌گذارند. بازار کار ایران نیز در مسیر رشد خود،‌ بیش از پیش به اهمیت منابع انسانی در موفقیت سازمان واقف شده است و هدف ما از انتشار فهرست شرکت‌های برتر ایران برای کار،‌ تاکید بر تلاش مثبت سازمان‌ها در برندسازی منابع انسانی است.”

  آگهی‌های کار در منزل

  کاربوم سامانه‌ای متعلق به شرکت دانش بنیان توسعه سرمایه انسانی آریا سابین، با هدف کمک به داشتن #زندگی_شغلی بهتر است و مجموعه کاملی از خدمات مورد نیاز کارجویان جهت توانمندسازی در زندگی شغلی ارائه نموده است.

  آگهی‌های کار در منزل

  جاب‌ویژن بعنوان اولین ارائه دهنده بسته جامع خدمات کاریابی و استخدام، تجربه برگزاری موفق ادوار مختلف نمایشگاه‌های کار شریف و ایران را در کارنامه کاری خود دارد. سیستم هوشمند انطباق، رزومه ساز دو زبانه، تست‌های خودشناسی، ارتقای توانمندی‌ها به کمک پیشنهاد دوره‌های آموزشی و همکاری با معتبرترین سازمانها برای استخدام از ویژگی‌های متمایز جاب‌ویژن است.

  آگهی‌های کار در منزل

  متخصص در حوزه چاپ و بسته بندی علاقمند به حوزه دیجیتال مارکتینگ و سئو

  مطلب قبلی

  کار در منزل بسته بندی لوازم التحریر

  مطلب بعدی

  کار در منزل بسته بندی پاکت پول

  بهترین نرم افزار طراحی برای استخدام سال ۲۰۲۱ کدام است ؟

  چاپ سیلک اسکرین در منزل یا چاپ حرارتی در منزل؛ برای چاپ تیشرت بهترین انتخاب کدام است؟

  حق ثبت اختراع یا وکیل مالکیت معنوی

  نویسندگی درخواست کمک هزینه

  سلام وقت بخیر،کار در منزل میخواستم

  سلام چطور میتونم کار در منزل بگیرم

  توروخدا میشه به منم‌کار بسته‌بندی لوازم التحریر یا جوراب میخوام خواهش میکنم

  سلام.کار در منزل میخواستم

  سلام چطور می تونم از این بسته بندی ها بگیرم و در منزل انجام دهم؟

  سلام منم میخواستم در منزل بسته بندی کنم

  سلام منم کار در منزل برای بسته بندی جوراب میخوام

  سلام کار در منزل بسته بندی جوراب یا لوازم تحریر میخواستم. ممنونم

  سلام وقت بخیر کار در منزل بسته بندی جوراب یا لوازم التحریر میخواستم چطور میتونم چطور میتونم کار بگیرم میشه کمک کنید؟

  سلام منم نیاز ب کاردرمنزل دارم

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  بهترین نرم افزار طراحی برای استخدام سال ۲۰۲۱ کدام است ؟

  چاپ سیلک اسکرین در منزل یا چاپ حرارتی در منزل؛ برای چاپ…


  حق ثبت اختراع یا وکیل مالکیت معنوی


  نویسندگی درخواست کمک هزینه


  لطفا جهت تبلیغات در سایت، فقط از طریق شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و واتس اپ با شماره زیر در تماس باشید.

  09191460563

   

  پستهای اخیر


  کاربرد چسب نشاسته در صنعت کارتن سازی چیست ؟


  کاربرد فناوری نانو در صنعت کاغذ سازی چیست ؟

  اهمیت بسته بندی در تجارت و صادرات چقدر است ؟


  بهترین جایگزین برای کیسه نایلونی چیست ؟


  کاربرد چسب نشاسته در صنعت کارتن سازی چیست ؟

  اهمیت بسته بندی در تجارت و صادرات چقدر است ؟


  بهترین جایگزین برای کیسه نایلونی چیست ؟

  PH متر یا پی اچ سنج چیست و چه کاربردی در صنعت چاپ دارد ؟

  تقاوت بروشور و کاتالوگ؛ بروشور بهتر است یا کاتالوگ ؟

  بهترین طراح کارت ویزیت ایران کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

  تقاوت بروشور و کاتالوگ؛ بروشور بهتر است یا کاتالوگ ؟

  بهترین طراح کارت ویزیت ایران کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

  مرکب در مقابل جوهر؛ کدام برای چاپ مناسب است ؟

  نحوه عملکرد چاپگرهای large format چگونه است؟

  مرکب در مقابل جوهر؛ کدام برای چاپ مناسب است ؟

  مواد مصرفی در چاپ سیلک اسکرین کدام است ؟

  چاپ سیلک اسکرین در منزل یا چاپ حرارتی در منزل؛ برای چاپ تیشرت بهترین انتخاب کدام است؟

  کلیشه چاپ سیلک اسکرین چه ویژگی هایی دارد ؟

  چاپ هیبریدی یا ترکیبی چیست و مزایای مهم آن چه هستند؟

  راه اندازی چاپخانه؛ مهمترین استانداردهای محیط چاپخانه که شما نمی‌دانید!

  تاثیر شگفت انگیز چاپ گراور در صنعت بسته بندی

  چاپ رنگ اسپات (پنتون) چیست و چگونه انجام می شود؟

  تاثیر شگفت انگیز چاپ گراور در صنعت بسته بندی

  بهترین مرکز چاپ جعبه مقوایی در ایران کجاست ؟

  بهترین گزینه برای بسته بندی؛ چاپ فلکسوگرافی در مقابل چاپ گراور

  انواع روش‌های چاپ کدام است ؟

  خوش آمدید.

  بازگردانی رمز عبور

  یک کلمه عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


  تعرفه تبلیغات در سایتDownloads-icon

  دنیای اقتصاد امروز ما، دچار تغییر و تحولات زیادی شده است. این روزها برای کسب درآمد، لازم نیست که در یک مکان خاص به صورت روزانه حضور فیزیکی داشته باشید. در دنیای امروز شرکت‌های موفق، برای حضور شما مبلغی پرداخت نمی‌کنند، بلکه ترجیح می‌دهند بابت عملکرد مثبت شما و ارزش افزوده‌ای که برای شرکت به ارمغان می‌آورید، پرداخت دست مزد شما را انجام دهند.

  همچنین عدم حضور شما در محل کار باعث می‌شود تا هم بتوانید با شرکت‌های مختلفی همکاری کنید و هم هزینه‌های حمل و نقل خود را به شدت کاهش دهید. اما این سیستم کاری در حال گذار است و هنوز کمتر کسی مشاغل خانگی را جدی می‌گیرد.

  این مقاله به علت لزوم آشنایی با کسب و کار خانگی در دنیای امروز و کمک به گسترش آن‌ها و راهنمایی علاقمندان به کار در منزل نوشته شده است و بیشتر به معرفی این شغل‌ها اختصاص دارد. خوب است به این نکته توجه داشته باشید، که در صورت انتخاب هر یک از این شغل های پردرآمد خانگی، باز هم می‌توانید از کار تمام وقت و بیرون از منزل بهره‌مند شوید و این کارها را در کنار کار بیرون از منزل خود انجام دهید و یا حتی از همین کارها به عنوان یک کار تمام وقت، که محیط اجرای آن منزل است، استفاده کنید.

  سرفصل‌های این مقاله

  ویژگی اصلی این شغل‌ها انعطاف پذیری و شناوری زمان آن‌ها و همچنین بهره‌مند شدن از آسایش خانه است. این شغل‌ها برای کسانی که تمایل به قرار گرفتن در چهارچوب‌های خشک کارهای حضوری را ندارند، و یا تمایل دارند زمان خواب و بیدارشان را بر اساس سلیقه‌ خود تنظیم کنند بسیار مناسب است. علاوه بر این، کار در منزل برای افراد خلاق بسیار جذاب و مفید خواهد بود، چرا که اجبار به رعایت قوانین کارهای حضوری، از میزان خلاقیت افراد کم خواهد کرد.مشاغل خانگی پردرآمد

  در دنیای امروز ما، وجود زیرساخت اینترنت و انواع شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌ریز، باعث شده تا بسیاری از مشاغل را بتوانید در خانه‌ خود کنترل و هدایت کنید. در اینجا ما قصد دارید تا شما را با شغل های پردرآمد خانگی آشنا کنیم و همچنین میزان درآمد و تجهیزاتی که برای شروع آن نیاز دارید را به شما نشان دهیم. اگر قصد شروع کسب و کاری جدید در منزل را دارید، این مقاله به شما کمک خواهد کرد.

  امروزه بسیاری از افراد کسب و کار‌های اینترنتی را برای درآمد زایی خود انتخاب کرده‌اند. زمانی که کسب و کار این دسته افراد گسترش پیدا کند، برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود، نیاز به یک نیروی انسانی خواهند داشت. در حال حاضر مدیریت اکانت‌ شبکه‌های اجتماعی تبدیل به یک شغل کاملا شناخته شده و بسیاری از افراد در این شغل مشغول درآمدزایی هستند.

  مزیت اصلی مدیریت شبکه‌های اجتماعی این است که شما می‌توانید به صورت همزمان مدیریت چند اکانت مختلف را بر عهده بگیرید و با این کار درآمد خود را افزایش دهید. برای شروع کار خود بهتر است رزومه‌ای تخصصی تهیه کرده و برای برندهای مختلف کسب و کار اینترنتی ارسال کنید. کانال‌های تلگرامی بسیاری هستند که به تدریج و با تلاش مدیران خود موفق شده‌اند عضوهای زیادی جمع کنند و از راه تبلیغاتف درآمد خوبی به دست آوردند. کانال تلگرامی «خبر فوری» یکی از این نمونه‌ها است.

 • سفارش stop limit
 •  

  اگر به دنیای وب و کدنویسی علاقمند هستید، باید خوشحال باشید. زیرا در حال حاضر طراحی حرفه‌ای وبسایت، یکی از نیازهای روز اقتصاد ایران و یکی از بهترین است. بسیاری از مشاغل ترجیح می‌دهند تا وبسایتی برای فروش اینترنتی یا فروش مجازی خود طراحی کنند و به این طریق هم گام با روند پیشرفت جامعه حرکت کنند. اما در عین حال، طراحان آپدیت و به روز در کشور حضور ندارند و همین مساله باعث شده تا بسیاری از برندهای معتبر کشورمان، به دنبال نیروهای انسانی توانمند در این حوزه باشند.

  معمولا طراحی وبسایت به صورت پروژه‌ای انجام می‌شود و شما در انتهای پروژه، مبلغ توافقی خود را دریافت خواهید کرد. اما در عین حال می‌توانید به صورت دوره‌ای، وظیفه‌ تعمیر و نگهداری وبسایت را نیز عهده دار شوید و در این راستا مبالغ ماهیانه دریافت نمایید. به همین خاطر باید طراحی و کدنویسی وبسایت‌های اینترنتی را در زمره‌ شغل های پردرآمد خانگی قرار داد. آژانس دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت ابمان، یکی از شرکت‌های فعال و موفق در این عرصه است که می‌توانید با فرستادن رزومه خود برای آنها، فرصت شغلی خوبی فراهم کنید.

  طراحی UI یا همان رابط کاربری، یک علم روز و نیاز دنیای اقتصاد مجازی امروز ماست. وبسایت‌ها و موسسات زیادی هستند که تنها از طریق اینترنت مشغول به کار هستند. داشتن یک وبسایت عالی برای این دسته افراد، همانند یک مغازه‌ خوب در موقعیت مناسب و دارای دکوراسیون زیبا است. این دسته مشاغل همواره در تلاش هستند تا با بهبود وضعیت وبسایت خود، مشتریان زیادی را جذب کرده و در نتیجه درآمد بیشتری داشته باشند. مهم‌ترین اصل در طراحی یک وبسایت، رابط کاربری مناسب آن است.

  در حقیقت یک وبسایت عالی، باید کاملا یوزر فرندلی باشد. در حال حاضر افرادی هستند که تنها حوزه‌ فعالیت خود را محدود به طراحی رابط کاربری کرده‌اند. آن‌ها به دل جامعه رفته، از افراد می‌خواهند تا با وبسایت مد نظر کار کنند و نظرات خود را بیان کنند. سپس نظرات را تحلیل کرده و در رابط کاربری یک وبسایت اعمال می‌کنند. نیاز زیادی به این تخصص در جامعه وجود دارد و شما می‌توانید آن را تامین کنید. مرکز طراحی اسپیرال، نمونه یک شرکت موفق است که در این زمینه فعالیت می‌کند.

  این روزها تقریبا تمامی افراد جامعه ما از تلفن‌های همراه هوشمند استفاده می‌کنند. هر کدام از ما هم برای کوچک‌ترین مسائل خود، از نرم افزارهای مخصوصی روی تلفن همراه خودمان استفاده می‌کنیم. اگر تلفن همراه خود را یک بار بررسی کنید، خواهید دید که بیش از ده‌ها اپلیکیشن مختلف روی آن نصب کرده و از آن‌ها استفاده می‌کنید. طی سال‌های اخیر، اکثر افراد نیاز خود را از طریق تلفن همراه رفع می‌کنند و دیگر کمتر به وبسایت‌های مختلف مراجعه می‌نمایند.

  به همین خاطر، قطعا برندهای مختلف به دنبال ساخت نرم افزارهایی هستند تا بتوانند هم گام نیاز روز بازار حرکت کنند. شما می‌توانید در حوزه‌ طراحی و کدنویسی نرم‌افزار های مختلف اندروید یا IOS مشغول به کار شوید و درآمد بسیار مناسبی داشته باشید. طرف قرارداد شما معمولا شرکت‌های بزرگ هستند که به صورت پروژه‌ای با شما همکاری می‌کنند. اما در عین حال می‌توانید اپلیکیشن‌های مختلف تولید کرده و در نرم‌افزارهایی مثل بازار به فروش برسانید.

  امروزه این کار تبدیل به یکی از شغل های پردرآمد خانگی شده که طرفداران زیادی هم دارد. شرکت هاست ایران، تمرکز خود را بر طراحی نرم‌افزارهای تلفن همراه گذاشته است و اگر رزومه یا توانایی خوبی در این زمینه دارید، می‌توانید با آن‌ها ارتباط بگیرید.

  اگر کمی دقت کنید، خواهید دید که بیشتر ویدئوهای آپلود شده روی اینستاگرام را انیمیشن تشکیل می‌دهند. حتی پرفروش‌ترین فیلم‌های روز هالیوود نیز انیمیشن‌ها هستند. پس این مساله کاملا نشان دهنده‌ آن موضوع است که نیاز به سازنده‌ انیمیشن در حال افزایش است. در حال حاضر انیماتورهای کمی در ایران مشغول به کار هستند که دارای تخصص بسیار بالایی باشند.

  اگر کمی خلاقیت و هنر داشته باشید، می‌توانید در این حوزه تخصصی مشغول به کار شوید و از آن درآمد زیادی به دست آورید. انیماتور یکی از شغل های پردآمد خانگی محسوب می‌شود که برای شروع آن تنها نیاز به یک رایانه‌ قدرتمند خواهید داشت. برای شروع کار می‌توانید تعدادی شخصیت انیمیشن خلق کرده و برای آن داستان پردازی کنید تا به تدریج شهرت پیدا کنید. در حال حاضر شرکت پویانمایی صبا، فعال‌ترین مؤسسه در زمینه ساخت انیمیشن است.

  خوانندگی این روزها از یک شغل تبدیل به یک تفریح برای شهرت بیشتر شده است. از طرف دیگر، در گذشته برای ساخت یک موسیقی، نیاز به افراد زیاد و وسایل مختلفی داشتید. اما در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی، صدای تمام ادوات موسیقی را می‌توانید در یک نرم افزار کامپیوتری ایجاد کنید. آهنگسازی امروز تبدیل به یکی از شغل های پر درآمد خانگی شده که با کمی تمرین و شرکت در دوره‌های آموزشی، می‌توانید در آن شروع به کار کنید.

  البته معمولا کسانی که در این حوزه کسب درآمد بیشتری خواهند داشت، که به دنیای موسیقی نیز علاقه‌مند هستند. برای این کار نیاز به خلاقیت و نوآوری زیادی هم وجود دارد. پس اگر حس می‌کنید مهارت‌های لازم را دارید، می‌توانید چند قطعه بسازید و در رزومه‌ کاری خود قرار دهید. از بین شرکت‌های آهنگسازی ایرانی می‌توانیم از ترانه ساز نام ببریم.

  در دنیای تبلیغات امروز ما، نوشته نقش بسیار کم رنگی پیدا کرده و جای خود را به محتوای بصری داده است. اکثر مخاطبین برندهای بزرگ دنیا، دیدن یک ویدئو را به خواندن یک متن کسل کننده ترجیح می‌دهند، به همین خاطر بازار ساخت ویدئو‌های تبلیغاتی و ادیت آن‌ها بسیار داغ شده است. شما نیز اگر به کار در این زمینه علاقمند هستید، می‌توانید با یک دوره‌ آموزشی و کمی خلاقیت و آپدیت کردن خود با علم روز، در این حوزه مشغول به کار شوید.

  در ضمن باید بدانید که ادیت ویدئو محدود به ویدئو‌های تبلیغاتی نیست. بلکه شما می‌توانید فعالیت خود را به ساخت کلیپ‌های موسیقی و ادیت حرفه‌ای فیلم‌برداری مجالس گسترش دهید. با توجه به میزان پروژه‌های دریافتی، درآمد شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

  اگر بر زبان انگلیسی یا هر زبان خارجی دیگری تسلط دارید، چرا به فکر درآمدزایی از آن نباشید؟ در حال حاضر با افزایش تجارت بین‌الملل و همچنین ترجمه‌ متون مختلف از منابع خارجی و انتشار آن بر روی وبسایت‌های ایرانی، نیاز به مترجم خبره شدیدا احساس می‌شود. مهم‌ترین موضوع در مورد مترجمی این است که برای کار نیازی به حضور فیزیکی نخواهید داشت. شما می‌توانید از مشتریان خود به صورت دورکاری فایل ترجمه را دریافت کنید و از طریق ایمیل یا شبکه‌های اجتماعی، فایل ترجمه شده را به مخاطب خود ارجاع دهید

  تمام مراحل را می‌توانید در خانه‌ خود انجام دهید و بدون دردسر کسب درآمد داشته باشید. برای شروع بهتر است با شرکت‌های پیمان‌کاری همکاری کرده و با آن‌ها به صورت درصدی همکاری نمایید. پس از مدتی که به قدر کافی شناخته شدید و رزومه‌ درخشانی پیدا کردید، می‌توانید به تنهایی با شرکت‌های مختلف قرارداد ببندید. به همین خاطر مترجمی را می‌توان یکی از شغل های پردرآمد خانگی دانست. فعالیت دیگری که در رابطه با ترجمه و اینترنت می‌توانید انجام دهید، ترجمه و زیرنویس فارسی فیلم و سریال‌های خارجی است.

  در صورت تسلط کامل به زبان‌های خارجی که معمولا در مورد فیلم‌ها، زبان انگلیسی مورد نیاز است، به راحتی و از خانه می‌توانید از این طریق درآمدزایی کنید.

  بازار سرمایه یا همان بازار بورس، یکی از منابع درآمد بسیار مناسب برای بسیاری از افراد می‌تواند باشد. حتی اگر مشغله بسیار زیادی دارید اما از درآمد خود راضی نیستید، می‌توانید با مشارکت در بازار سرمایه یا همان بورس، درآمد مناسبی را به دست بیاروید. برای شروع تنها کافیست خودتان را به اولین کارگزاری بازار سرمایه برسانید و مجوز خرید و فروش بور را به دست بیاورید. خرید سهام و فروش آن این روزها همانند گذشته نیست. خوشبختانه با کمک بسترهایی مثل اینترنت و تلفن همراه هوشمند، خرید و فروش در بازار سرمایه نیز شکل جدیدی به خود پیدا کرده است.

  شما می‌توانید با یک نرم افزار ساده، از هر لحظه نوسان بازار سهام آگاه شوید و به موقع سهام خود را خرید و فروش کنید. به این طریق حتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و حتی در موقع استراحت خود نیز می‌توانید به سادگی و با چند کلیک، درآمد مناسبی را به دست بیاورید. البته پیش از ورود به این حوزه بهتر است تا در مورد نماد‌ها و وضعیت خرید و فروش بازارها اطلاعات به دست بیاورید. به تدریج قطعا عادت می‌کنید تا اخبار شرکت‌ها و سهامی‌ها را بررسی کنید تا شما نیز بتوانید در این حوزه پیش‌بینی موثقی داشته باشید.

  البته این کار در بین شغل های پردرآمد خانگی خیلی ریسک زیادی دارد و برای انجام آن حتما باید آموزش های لازم را دیده باشید تا به نتایج دلخواه برسید. در ایران شرکت خانه سرمایه با برگزاری کلاس آموزش بورس و ارئه بهترین آموزش ها در این زمینه زیر نظر سازمان بورس اوراق بهادار گام مهمی برای آموزش علاقه مندان این رشته برداشته است.

  این روزها اگر کمی در مورد بازار اقتصاد مدرن تحقیق کنید، خواهید دید که دنیا، دنیای ارزهای دیجیتال است. در حدود ۱۰ سال از ورود یکی از معتبر‌ترین ارزهای دیجیتال، یعنی بیت کوین به بازار می‌گذرد. اما در همین مدت نسبتا کوتاه، شاهد رشد چند صد برابری آن بوده‌ایم. به همین خاطر، خرید و فروش ارز‌های مختلف دیجیتال همانند بیت کوین، می‌تواند گزینه مناسبی برای کسب درآمد باشد.مشاغل خانگی پردرآمد

  همچنین جالب است بدانید که در حال حاضر با استفاده از تجهیزاتی خاص، امکان استخراج بیت کوین نیز حتی برای افراد معمولی وجود دارد. برای شروع تنها کافیست یک کیف پول دیجیتال تهیه کنید و خرید و فروش خود را آغاز نمایید. شما می‌توانید در هر لحظه با کمک سایت‌های مختلف، از ارزش واقعی بیت کوین آگاه باشید و حتی با کمک صرافی‌های حقیقی و دیجیتال نیز خرید و فروش خود را انجام دهید و سود هنگفتی را از این طریق با کمترین زمان به دست بیاورید. موسسه سرمایه، یکی از شرکت‌های موفق بورسی است که می‌توانید با خیال راحت، فعالیت‌های خود را در رابطه با سرمایه‌گذاری در بورس از طریق این شرکت انجام دهید.

  افراد بسیاری وجود دارند که علاوه بر مشاغل مختلفی که در آنها فعالیت می‌کنند، توانایی و هنر ساخت انواع صنایع دستی را مانند عروسک، سفال، زیورآلات، مجسمه، تابلو، کیف و کفش سنتی، نقاشی و بسیاری کارهای دیگر دارند. اگر شما هم جزو این افراد هستید و هنری دارید که می‌توانید آن را ارائه دهید، با داشتن کمی آشنایی و تسلط به اینترنت می‌توانید محصولات خود را در این فضا به دیگران نشان دهید و به مرور مشتریان خاص خود را پیدا کنید.

  یکی از مشاغلی که با گسترش و نفوذ اینترنت در زندگی، وجودش به شدت لازم است، تولید محتوا برای سایت‌های مختلف است. هر محصولی که در فضای اینترنت به فروش می‌رسد، خدماتی که ارائه می‌شود، یا حتی سایت‌هایی که به منظور اطلاع‌رسانی و آگاهی در رشته‌های مختلف طراحی شده‌اند، به کسی نیاز دارند که بتواند مطالب مورد نظرشان را با بیان مناسب برای اینترنت و مختصر و مفید به دست کاربران برساند.

  برای اینکه تولید محتوا کنید نیاز به هیچ سرمایه‌ای جز دانش و تخصص ندارید و با هر سیستمی که به اینترنت متصل شود می‌توانید برای سایت‌ها و شرکت‌های مختلف، محتوا بنویسید. مهارت در نویسندگی و تدوین مطالب به شکلی که هم جذاب باشد و هم کاربر را برای پیوستن به سایت یا خرید کردن از آن تشویق کند، هنری است که لازمه کار یک تولیدکننده محتوای موفق است. گروه هنری سوما، نمونه موفق یکی شرکت ایرانی تولید محتوا است که با بهره‌گیری از نویسندگانی که در این زمینه مهارت دارند برای سایت‌های مختلف تولید محتوا می‌کند.

  چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

  توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

  برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  دنیای اقتصاد امروز ما، دچار تغییر و تحولات زیادی شده است. این روزها برای کسب درآمد، لازم نیست که در یک مکان خاص به صورت روزانه حضور فیزیکی داشته باشید. در دنیای امروز شرکت‌های موفق، برای حضور شما مبلغی پرداخت نمی‌کنند، بلکه ترجیح می‌دهند بابت عملکرد مثبت شما و ارزش افزوده‌ای که برای شرکت به ارمغان می‌آورید، پرداخت دست مزد شما را انجام دهند.

  همچنین عدم حضور شما در محل کار باعث می‌شود تا هم بتوانید با شرکت‌های مختلفی همکاری کنید و هم هزینه‌های حمل و نقل خود را به شدت کاهش دهید. اما این سیستم کاری در حال گذار است و هنوز کمتر کسی مشاغل خانگی را جدی می‌گیرد.

  این مقاله به علت لزوم آشنایی با کسب و کار خانگی در دنیای امروز و کمک به گسترش آن‌ها و راهنمایی علاقمندان به کار در منزل نوشته شده است و بیشتر به معرفی این شغل‌ها اختصاص دارد. خوب است به این نکته توجه داشته باشید، که در صورت انتخاب هر یک از این شغل های پردرآمد خانگی، باز هم می‌توانید از کار تمام وقت و بیرون از منزل بهره‌مند شوید و این کارها را در کنار کار بیرون از منزل خود انجام دهید و یا حتی از همین کارها به عنوان یک کار تمام وقت، که محیط اجرای آن منزل است، استفاده کنید.

  سرفصل‌های این مقاله

  ویژگی اصلی این شغل‌ها انعطاف پذیری و شناوری زمان آن‌ها و همچنین بهره‌مند شدن از آسایش خانه است. این شغل‌ها برای کسانی که تمایل به قرار گرفتن در چهارچوب‌های خشک کارهای حضوری را ندارند، و یا تمایل دارند زمان خواب و بیدارشان را بر اساس سلیقه‌ خود تنظیم کنند بسیار مناسب است. علاوه بر این، کار در منزل برای افراد خلاق بسیار جذاب و مفید خواهد بود، چرا که اجبار به رعایت قوانین کارهای حضوری، از میزان خلاقیت افراد کم خواهد کرد.مشاغل خانگی پردرآمد

  در دنیای امروز ما، وجود زیرساخت اینترنت و انواع شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌ریز، باعث شده تا بسیاری از مشاغل را بتوانید در خانه‌ خود کنترل و هدایت کنید. در اینجا ما قصد دارید تا شما را با شغل های پردرآمد خانگی آشنا کنیم و همچنین میزان درآمد و تجهیزاتی که برای شروع آن نیاز دارید را به شما نشان دهیم. اگر قصد شروع کسب و کاری جدید در منزل را دارید، این مقاله به شما کمک خواهد کرد.

  امروزه بسیاری از افراد کسب و کار‌های اینترنتی را برای درآمد زایی خود انتخاب کرده‌اند. زمانی که کسب و کار این دسته افراد گسترش پیدا کند، برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود، نیاز به یک نیروی انسانی خواهند داشت. در حال حاضر مدیریت اکانت‌ شبکه‌های اجتماعی تبدیل به یک شغل کاملا شناخته شده و بسیاری از افراد در این شغل مشغول درآمدزایی هستند.

  مزیت اصلی مدیریت شبکه‌های اجتماعی این است که شما می‌توانید به صورت همزمان مدیریت چند اکانت مختلف را بر عهده بگیرید و با این کار درآمد خود را افزایش دهید. برای شروع کار خود بهتر است رزومه‌ای تخصصی تهیه کرده و برای برندهای مختلف کسب و کار اینترنتی ارسال کنید. کانال‌های تلگرامی بسیاری هستند که به تدریج و با تلاش مدیران خود موفق شده‌اند عضوهای زیادی جمع کنند و از راه تبلیغاتف درآمد خوبی به دست آوردند. کانال تلگرامی «خبر فوری» یکی از این نمونه‌ها است.

 • واتی سهامیاب
 •  

  اگر به دنیای وب و کدنویسی علاقمند هستید، باید خوشحال باشید. زیرا در حال حاضر طراحی حرفه‌ای وبسایت، یکی از نیازهای روز اقتصاد ایران و یکی از بهترین است. بسیاری از مشاغل ترجیح می‌دهند تا وبسایتی برای فروش اینترنتی یا فروش مجازی خود طراحی کنند و به این طریق هم گام با روند پیشرفت جامعه حرکت کنند. اما در عین حال، طراحان آپدیت و به روز در کشور حضور ندارند و همین مساله باعث شده تا بسیاری از برندهای معتبر کشورمان، به دنبال نیروهای انسانی توانمند در این حوزه باشند.

  معمولا طراحی وبسایت به صورت پروژه‌ای انجام می‌شود و شما در انتهای پروژه، مبلغ توافقی خود را دریافت خواهید کرد. اما در عین حال می‌توانید به صورت دوره‌ای، وظیفه‌ تعمیر و نگهداری وبسایت را نیز عهده دار شوید و در این راستا مبالغ ماهیانه دریافت نمایید. به همین خاطر باید طراحی و کدنویسی وبسایت‌های اینترنتی را در زمره‌ شغل های پردرآمد خانگی قرار داد. آژانس دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت ابمان، یکی از شرکت‌های فعال و موفق در این عرصه است که می‌توانید با فرستادن رزومه خود برای آنها، فرصت شغلی خوبی فراهم کنید.

  طراحی UI یا همان رابط کاربری، یک علم روز و نیاز دنیای اقتصاد مجازی امروز ماست. وبسایت‌ها و موسسات زیادی هستند که تنها از طریق اینترنت مشغول به کار هستند. داشتن یک وبسایت عالی برای این دسته افراد، همانند یک مغازه‌ خوب در موقعیت مناسب و دارای دکوراسیون زیبا است. این دسته مشاغل همواره در تلاش هستند تا با بهبود وضعیت وبسایت خود، مشتریان زیادی را جذب کرده و در نتیجه درآمد بیشتری داشته باشند. مهم‌ترین اصل در طراحی یک وبسایت، رابط کاربری مناسب آن است.

  در حقیقت یک وبسایت عالی، باید کاملا یوزر فرندلی باشد. در حال حاضر افرادی هستند که تنها حوزه‌ فعالیت خود را محدود به طراحی رابط کاربری کرده‌اند. آن‌ها به دل جامعه رفته، از افراد می‌خواهند تا با وبسایت مد نظر کار کنند و نظرات خود را بیان کنند. سپس نظرات را تحلیل کرده و در رابط کاربری یک وبسایت اعمال می‌کنند. نیاز زیادی به این تخصص در جامعه وجود دارد و شما می‌توانید آن را تامین کنید. مرکز طراحی اسپیرال، نمونه یک شرکت موفق است که در این زمینه فعالیت می‌کند.

  این روزها تقریبا تمامی افراد جامعه ما از تلفن‌های همراه هوشمند استفاده می‌کنند. هر کدام از ما هم برای کوچک‌ترین مسائل خود، از نرم افزارهای مخصوصی روی تلفن همراه خودمان استفاده می‌کنیم. اگر تلفن همراه خود را یک بار بررسی کنید، خواهید دید که بیش از ده‌ها اپلیکیشن مختلف روی آن نصب کرده و از آن‌ها استفاده می‌کنید. طی سال‌های اخیر، اکثر افراد نیاز خود را از طریق تلفن همراه رفع می‌کنند و دیگر کمتر به وبسایت‌های مختلف مراجعه می‌نمایند.

  به همین خاطر، قطعا برندهای مختلف به دنبال ساخت نرم افزارهایی هستند تا بتوانند هم گام نیاز روز بازار حرکت کنند. شما می‌توانید در حوزه‌ طراحی و کدنویسی نرم‌افزار های مختلف اندروید یا IOS مشغول به کار شوید و درآمد بسیار مناسبی داشته باشید. طرف قرارداد شما معمولا شرکت‌های بزرگ هستند که به صورت پروژه‌ای با شما همکاری می‌کنند. اما در عین حال می‌توانید اپلیکیشن‌های مختلف تولید کرده و در نرم‌افزارهایی مثل بازار به فروش برسانید.

  امروزه این کار تبدیل به یکی از شغل های پردرآمد خانگی شده که طرفداران زیادی هم دارد. شرکت هاست ایران، تمرکز خود را بر طراحی نرم‌افزارهای تلفن همراه گذاشته است و اگر رزومه یا توانایی خوبی در این زمینه دارید، می‌توانید با آن‌ها ارتباط بگیرید.

  اگر کمی دقت کنید، خواهید دید که بیشتر ویدئوهای آپلود شده روی اینستاگرام را انیمیشن تشکیل می‌دهند. حتی پرفروش‌ترین فیلم‌های روز هالیوود نیز انیمیشن‌ها هستند. پس این مساله کاملا نشان دهنده‌ آن موضوع است که نیاز به سازنده‌ انیمیشن در حال افزایش است. در حال حاضر انیماتورهای کمی در ایران مشغول به کار هستند که دارای تخصص بسیار بالایی باشند.

  اگر کمی خلاقیت و هنر داشته باشید، می‌توانید در این حوزه تخصصی مشغول به کار شوید و از آن درآمد زیادی به دست آورید. انیماتور یکی از شغل های پردآمد خانگی محسوب می‌شود که برای شروع آن تنها نیاز به یک رایانه‌ قدرتمند خواهید داشت. برای شروع کار می‌توانید تعدادی شخصیت انیمیشن خلق کرده و برای آن داستان پردازی کنید تا به تدریج شهرت پیدا کنید. در حال حاضر شرکت پویانمایی صبا، فعال‌ترین مؤسسه در زمینه ساخت انیمیشن است.

  خوانندگی این روزها از یک شغل تبدیل به یک تفریح برای شهرت بیشتر شده است. از طرف دیگر، در گذشته برای ساخت یک موسیقی، نیاز به افراد زیاد و وسایل مختلفی داشتید. اما در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی، صدای تمام ادوات موسیقی را می‌توانید در یک نرم افزار کامپیوتری ایجاد کنید. آهنگسازی امروز تبدیل به یکی از شغل های پر درآمد خانگی شده که با کمی تمرین و شرکت در دوره‌های آموزشی، می‌توانید در آن شروع به کار کنید.

  البته معمولا کسانی که در این حوزه کسب درآمد بیشتری خواهند داشت، که به دنیای موسیقی نیز علاقه‌مند هستند. برای این کار نیاز به خلاقیت و نوآوری زیادی هم وجود دارد. پس اگر حس می‌کنید مهارت‌های لازم را دارید، می‌توانید چند قطعه بسازید و در رزومه‌ کاری خود قرار دهید. از بین شرکت‌های آهنگسازی ایرانی می‌توانیم از ترانه ساز نام ببریم.

  در دنیای تبلیغات امروز ما، نوشته نقش بسیار کم رنگی پیدا کرده و جای خود را به محتوای بصری داده است. اکثر مخاطبین برندهای بزرگ دنیا، دیدن یک ویدئو را به خواندن یک متن کسل کننده ترجیح می‌دهند، به همین خاطر بازار ساخت ویدئو‌های تبلیغاتی و ادیت آن‌ها بسیار داغ شده است. شما نیز اگر به کار در این زمینه علاقمند هستید، می‌توانید با یک دوره‌ آموزشی و کمی خلاقیت و آپدیت کردن خود با علم روز، در این حوزه مشغول به کار شوید.

  در ضمن باید بدانید که ادیت ویدئو محدود به ویدئو‌های تبلیغاتی نیست. بلکه شما می‌توانید فعالیت خود را به ساخت کلیپ‌های موسیقی و ادیت حرفه‌ای فیلم‌برداری مجالس گسترش دهید. با توجه به میزان پروژه‌های دریافتی، درآمد شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

  اگر بر زبان انگلیسی یا هر زبان خارجی دیگری تسلط دارید، چرا به فکر درآمدزایی از آن نباشید؟ در حال حاضر با افزایش تجارت بین‌الملل و همچنین ترجمه‌ متون مختلف از منابع خارجی و انتشار آن بر روی وبسایت‌های ایرانی، نیاز به مترجم خبره شدیدا احساس می‌شود. مهم‌ترین موضوع در مورد مترجمی این است که برای کار نیازی به حضور فیزیکی نخواهید داشت. شما می‌توانید از مشتریان خود به صورت دورکاری فایل ترجمه را دریافت کنید و از طریق ایمیل یا شبکه‌های اجتماعی، فایل ترجمه شده را به مخاطب خود ارجاع دهید

  تمام مراحل را می‌توانید در خانه‌ خود انجام دهید و بدون دردسر کسب درآمد داشته باشید. برای شروع بهتر است با شرکت‌های پیمان‌کاری همکاری کرده و با آن‌ها به صورت درصدی همکاری نمایید. پس از مدتی که به قدر کافی شناخته شدید و رزومه‌ درخشانی پیدا کردید، می‌توانید به تنهایی با شرکت‌های مختلف قرارداد ببندید. به همین خاطر مترجمی را می‌توان یکی از شغل های پردرآمد خانگی دانست. فعالیت دیگری که در رابطه با ترجمه و اینترنت می‌توانید انجام دهید، ترجمه و زیرنویس فارسی فیلم و سریال‌های خارجی است.

  در صورت تسلط کامل به زبان‌های خارجی که معمولا در مورد فیلم‌ها، زبان انگلیسی مورد نیاز است، به راحتی و از خانه می‌توانید از این طریق درآمدزایی کنید.

  بازار سرمایه یا همان بازار بورس، یکی از منابع درآمد بسیار مناسب برای بسیاری از افراد می‌تواند باشد. حتی اگر مشغله بسیار زیادی دارید اما از درآمد خود راضی نیستید، می‌توانید با مشارکت در بازار سرمایه یا همان بورس، درآمد مناسبی را به دست بیاروید. برای شروع تنها کافیست خودتان را به اولین کارگزاری بازار سرمایه برسانید و مجوز خرید و فروش بور را به دست بیاورید. خرید سهام و فروش آن این روزها همانند گذشته نیست. خوشبختانه با کمک بسترهایی مثل اینترنت و تلفن همراه هوشمند، خرید و فروش در بازار سرمایه نیز شکل جدیدی به خود پیدا کرده است.

  شما می‌توانید با یک نرم افزار ساده، از هر لحظه نوسان بازار سهام آگاه شوید و به موقع سهام خود را خرید و فروش کنید. به این طریق حتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و حتی در موقع استراحت خود نیز می‌توانید به سادگی و با چند کلیک، درآمد مناسبی را به دست بیاورید. البته پیش از ورود به این حوزه بهتر است تا در مورد نماد‌ها و وضعیت خرید و فروش بازارها اطلاعات به دست بیاورید. به تدریج قطعا عادت می‌کنید تا اخبار شرکت‌ها و سهامی‌ها را بررسی کنید تا شما نیز بتوانید در این حوزه پیش‌بینی موثقی داشته باشید.

  البته این کار در بین شغل های پردرآمد خانگی خیلی ریسک زیادی دارد و برای انجام آن حتما باید آموزش های لازم را دیده باشید تا به نتایج دلخواه برسید. در ایران شرکت خانه سرمایه با برگزاری کلاس آموزش بورس و ارئه بهترین آموزش ها در این زمینه زیر نظر سازمان بورس اوراق بهادار گام مهمی برای آموزش علاقه مندان این رشته برداشته است.

  این روزها اگر کمی در مورد بازار اقتصاد مدرن تحقیق کنید، خواهید دید که دنیا، دنیای ارزهای دیجیتال است. در حدود ۱۰ سال از ورود یکی از معتبر‌ترین ارزهای دیجیتال، یعنی بیت کوین به بازار می‌گذرد. اما در همین مدت نسبتا کوتاه، شاهد رشد چند صد برابری آن بوده‌ایم. به همین خاطر، خرید و فروش ارز‌های مختلف دیجیتال همانند بیت کوین، می‌تواند گزینه مناسبی برای کسب درآمد باشد.مشاغل خانگی پردرآمد

  همچنین جالب است بدانید که در حال حاضر با استفاده از تجهیزاتی خاص، امکان استخراج بیت کوین نیز حتی برای افراد معمولی وجود دارد. برای شروع تنها کافیست یک کیف پول دیجیتال تهیه کنید و خرید و فروش خود را آغاز نمایید. شما می‌توانید در هر لحظه با کمک سایت‌های مختلف، از ارزش واقعی بیت کوین آگاه باشید و حتی با کمک صرافی‌های حقیقی و دیجیتال نیز خرید و فروش خود را انجام دهید و سود هنگفتی را از این طریق با کمترین زمان به دست بیاورید. موسسه سرمایه، یکی از شرکت‌های موفق بورسی است که می‌توانید با خیال راحت، فعالیت‌های خود را در رابطه با سرمایه‌گذاری در بورس از طریق این شرکت انجام دهید.

  افراد بسیاری وجود دارند که علاوه بر مشاغل مختلفی که در آنها فعالیت می‌کنند، توانایی و هنر ساخت انواع صنایع دستی را مانند عروسک، سفال، زیورآلات، مجسمه، تابلو، کیف و کفش سنتی، نقاشی و بسیاری کارهای دیگر دارند. اگر شما هم جزو این افراد هستید و هنری دارید که می‌توانید آن را ارائه دهید، با داشتن کمی آشنایی و تسلط به اینترنت می‌توانید محصولات خود را در این فضا به دیگران نشان دهید و به مرور مشتریان خاص خود را پیدا کنید.

  یکی از مشاغلی که با گسترش و نفوذ اینترنت در زندگی، وجودش به شدت لازم است، تولید محتوا برای سایت‌های مختلف است. هر محصولی که در فضای اینترنت به فروش می‌رسد، خدماتی که ارائه می‌شود، یا حتی سایت‌هایی که به منظور اطلاع‌رسانی و آگاهی در رشته‌های مختلف طراحی شده‌اند، به کسی نیاز دارند که بتواند مطالب مورد نظرشان را با بیان مناسب برای اینترنت و مختصر و مفید به دست کاربران برساند.

  برای اینکه تولید محتوا کنید نیاز به هیچ سرمایه‌ای جز دانش و تخصص ندارید و با هر سیستمی که به اینترنت متصل شود می‌توانید برای سایت‌ها و شرکت‌های مختلف، محتوا بنویسید. مهارت در نویسندگی و تدوین مطالب به شکلی که هم جذاب باشد و هم کاربر را برای پیوستن به سایت یا خرید کردن از آن تشویق کند، هنری است که لازمه کار یک تولیدکننده محتوای موفق است. گروه هنری سوما، نمونه موفق یکی شرکت ایرانی تولید محتوا است که با بهره‌گیری از نویسندگانی که در این زمینه مهارت دارند برای سایت‌های مختلف تولید محتوا می‌کند.

  چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

  توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

  برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  دنیای اقتصاد امروز ما، دچار تغییر و تحولات زیادی شده است. این روزها برای کسب درآمد، لازم نیست که در یک مکان خاص به صورت روزانه حضور فیزیکی داشته باشید. در دنیای امروز شرکت‌های موفق، برای حضور شما مبلغی پرداخت نمی‌کنند، بلکه ترجیح می‌دهند بابت عملکرد مثبت شما و ارزش افزوده‌ای که برای شرکت به ارمغان می‌آورید، پرداخت دست مزد شما را انجام دهند.

  همچنین عدم حضور شما در محل کار باعث می‌شود تا هم بتوانید با شرکت‌های مختلفی همکاری کنید و هم هزینه‌های حمل و نقل خود را به شدت کاهش دهید. اما این سیستم کاری در حال گذار است و هنوز کمتر کسی مشاغل خانگی را جدی می‌گیرد.

  این مقاله به علت لزوم آشنایی با کسب و کار خانگی در دنیای امروز و کمک به گسترش آن‌ها و راهنمایی علاقمندان به کار در منزل نوشته شده است و بیشتر به معرفی این شغل‌ها اختصاص دارد. خوب است به این نکته توجه داشته باشید، که در صورت انتخاب هر یک از این شغل های پردرآمد خانگی، باز هم می‌توانید از کار تمام وقت و بیرون از منزل بهره‌مند شوید و این کارها را در کنار کار بیرون از منزل خود انجام دهید و یا حتی از همین کارها به عنوان یک کار تمام وقت، که محیط اجرای آن منزل است، استفاده کنید.

  سرفصل‌های این مقاله

  ویژگی اصلی این شغل‌ها انعطاف پذیری و شناوری زمان آن‌ها و همچنین بهره‌مند شدن از آسایش خانه است. این شغل‌ها برای کسانی که تمایل به قرار گرفتن در چهارچوب‌های خشک کارهای حضوری را ندارند، و یا تمایل دارند زمان خواب و بیدارشان را بر اساس سلیقه‌ خود تنظیم کنند بسیار مناسب است. علاوه بر این، کار در منزل برای افراد خلاق بسیار جذاب و مفید خواهد بود، چرا که اجبار به رعایت قوانین کارهای حضوری، از میزان خلاقیت افراد کم خواهد کرد.مشاغل خانگی پردرآمد

  در دنیای امروز ما، وجود زیرساخت اینترنت و انواع شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌ریز، باعث شده تا بسیاری از مشاغل را بتوانید در خانه‌ خود کنترل و هدایت کنید. در اینجا ما قصد دارید تا شما را با شغل های پردرآمد خانگی آشنا کنیم و همچنین میزان درآمد و تجهیزاتی که برای شروع آن نیاز دارید را به شما نشان دهیم. اگر قصد شروع کسب و کاری جدید در منزل را دارید، این مقاله به شما کمک خواهد کرد.

  امروزه بسیاری از افراد کسب و کار‌های اینترنتی را برای درآمد زایی خود انتخاب کرده‌اند. زمانی که کسب و کار این دسته افراد گسترش پیدا کند، برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود، نیاز به یک نیروی انسانی خواهند داشت. در حال حاضر مدیریت اکانت‌ شبکه‌های اجتماعی تبدیل به یک شغل کاملا شناخته شده و بسیاری از افراد در این شغل مشغول درآمدزایی هستند.

  مزیت اصلی مدیریت شبکه‌های اجتماعی این است که شما می‌توانید به صورت همزمان مدیریت چند اکانت مختلف را بر عهده بگیرید و با این کار درآمد خود را افزایش دهید. برای شروع کار خود بهتر است رزومه‌ای تخصصی تهیه کرده و برای برندهای مختلف کسب و کار اینترنتی ارسال کنید. کانال‌های تلگرامی بسیاری هستند که به تدریج و با تلاش مدیران خود موفق شده‌اند عضوهای زیادی جمع کنند و از راه تبلیغاتف درآمد خوبی به دست آوردند. کانال تلگرامی «خبر فوری» یکی از این نمونه‌ها است.

 • سواپ چیست
 •  

  اگر به دنیای وب و کدنویسی علاقمند هستید، باید خوشحال باشید. زیرا در حال حاضر طراحی حرفه‌ای وبسایت، یکی از نیازهای روز اقتصاد ایران و یکی از بهترین است. بسیاری از مشاغل ترجیح می‌دهند تا وبسایتی برای فروش اینترنتی یا فروش مجازی خود طراحی کنند و به این طریق هم گام با روند پیشرفت جامعه حرکت کنند. اما در عین حال، طراحان آپدیت و به روز در کشور حضور ندارند و همین مساله باعث شده تا بسیاری از برندهای معتبر کشورمان، به دنبال نیروهای انسانی توانمند در این حوزه باشند.

  معمولا طراحی وبسایت به صورت پروژه‌ای انجام می‌شود و شما در انتهای پروژه، مبلغ توافقی خود را دریافت خواهید کرد. اما در عین حال می‌توانید به صورت دوره‌ای، وظیفه‌ تعمیر و نگهداری وبسایت را نیز عهده دار شوید و در این راستا مبالغ ماهیانه دریافت نمایید. به همین خاطر باید طراحی و کدنویسی وبسایت‌های اینترنتی را در زمره‌ شغل های پردرآمد خانگی قرار داد. آژانس دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت ابمان، یکی از شرکت‌های فعال و موفق در این عرصه است که می‌توانید با فرستادن رزومه خود برای آنها، فرصت شغلی خوبی فراهم کنید.

  طراحی UI یا همان رابط کاربری، یک علم روز و نیاز دنیای اقتصاد مجازی امروز ماست. وبسایت‌ها و موسسات زیادی هستند که تنها از طریق اینترنت مشغول به کار هستند. داشتن یک وبسایت عالی برای این دسته افراد، همانند یک مغازه‌ خوب در موقعیت مناسب و دارای دکوراسیون زیبا است. این دسته مشاغل همواره در تلاش هستند تا با بهبود وضعیت وبسایت خود، مشتریان زیادی را جذب کرده و در نتیجه درآمد بیشتری داشته باشند. مهم‌ترین اصل در طراحی یک وبسایت، رابط کاربری مناسب آن است.

  در حقیقت یک وبسایت عالی، باید کاملا یوزر فرندلی باشد. در حال حاضر افرادی هستند که تنها حوزه‌ فعالیت خود را محدود به طراحی رابط کاربری کرده‌اند. آن‌ها به دل جامعه رفته، از افراد می‌خواهند تا با وبسایت مد نظر کار کنند و نظرات خود را بیان کنند. سپس نظرات را تحلیل کرده و در رابط کاربری یک وبسایت اعمال می‌کنند. نیاز زیادی به این تخصص در جامعه وجود دارد و شما می‌توانید آن را تامین کنید. مرکز طراحی اسپیرال، نمونه یک شرکت موفق است که در این زمینه فعالیت می‌کند.

  این روزها تقریبا تمامی افراد جامعه ما از تلفن‌های همراه هوشمند استفاده می‌کنند. هر کدام از ما هم برای کوچک‌ترین مسائل خود، از نرم افزارهای مخصوصی روی تلفن همراه خودمان استفاده می‌کنیم. اگر تلفن همراه خود را یک بار بررسی کنید، خواهید دید که بیش از ده‌ها اپلیکیشن مختلف روی آن نصب کرده و از آن‌ها استفاده می‌کنید. طی سال‌های اخیر، اکثر افراد نیاز خود را از طریق تلفن همراه رفع می‌کنند و دیگر کمتر به وبسایت‌های مختلف مراجعه می‌نمایند.

  به همین خاطر، قطعا برندهای مختلف به دنبال ساخت نرم افزارهایی هستند تا بتوانند هم گام نیاز روز بازار حرکت کنند. شما می‌توانید در حوزه‌ طراحی و کدنویسی نرم‌افزار های مختلف اندروید یا IOS مشغول به کار شوید و درآمد بسیار مناسبی داشته باشید. طرف قرارداد شما معمولا شرکت‌های بزرگ هستند که به صورت پروژه‌ای با شما همکاری می‌کنند. اما در عین حال می‌توانید اپلیکیشن‌های مختلف تولید کرده و در نرم‌افزارهایی مثل بازار به فروش برسانید.

  امروزه این کار تبدیل به یکی از شغل های پردرآمد خانگی شده که طرفداران زیادی هم دارد. شرکت هاست ایران، تمرکز خود را بر طراحی نرم‌افزارهای تلفن همراه گذاشته است و اگر رزومه یا توانایی خوبی در این زمینه دارید، می‌توانید با آن‌ها ارتباط بگیرید.

  اگر کمی دقت کنید، خواهید دید که بیشتر ویدئوهای آپلود شده روی اینستاگرام را انیمیشن تشکیل می‌دهند. حتی پرفروش‌ترین فیلم‌های روز هالیوود نیز انیمیشن‌ها هستند. پس این مساله کاملا نشان دهنده‌ آن موضوع است که نیاز به سازنده‌ انیمیشن در حال افزایش است. در حال حاضر انیماتورهای کمی در ایران مشغول به کار هستند که دارای تخصص بسیار بالایی باشند.

  اگر کمی خلاقیت و هنر داشته باشید، می‌توانید در این حوزه تخصصی مشغول به کار شوید و از آن درآمد زیادی به دست آورید. انیماتور یکی از شغل های پردآمد خانگی محسوب می‌شود که برای شروع آن تنها نیاز به یک رایانه‌ قدرتمند خواهید داشت. برای شروع کار می‌توانید تعدادی شخصیت انیمیشن خلق کرده و برای آن داستان پردازی کنید تا به تدریج شهرت پیدا کنید. در حال حاضر شرکت پویانمایی صبا، فعال‌ترین مؤسسه در زمینه ساخت انیمیشن است.

  خوانندگی این روزها از یک شغل تبدیل به یک تفریح برای شهرت بیشتر شده است. از طرف دیگر، در گذشته برای ساخت یک موسیقی، نیاز به افراد زیاد و وسایل مختلفی داشتید. اما در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی، صدای تمام ادوات موسیقی را می‌توانید در یک نرم افزار کامپیوتری ایجاد کنید. آهنگسازی امروز تبدیل به یکی از شغل های پر درآمد خانگی شده که با کمی تمرین و شرکت در دوره‌های آموزشی، می‌توانید در آن شروع به کار کنید.

  البته معمولا کسانی که در این حوزه کسب درآمد بیشتری خواهند داشت، که به دنیای موسیقی نیز علاقه‌مند هستند. برای این کار نیاز به خلاقیت و نوآوری زیادی هم وجود دارد. پس اگر حس می‌کنید مهارت‌های لازم را دارید، می‌توانید چند قطعه بسازید و در رزومه‌ کاری خود قرار دهید. از بین شرکت‌های آهنگسازی ایرانی می‌توانیم از ترانه ساز نام ببریم.

  در دنیای تبلیغات امروز ما، نوشته نقش بسیار کم رنگی پیدا کرده و جای خود را به محتوای بصری داده است. اکثر مخاطبین برندهای بزرگ دنیا، دیدن یک ویدئو را به خواندن یک متن کسل کننده ترجیح می‌دهند، به همین خاطر بازار ساخت ویدئو‌های تبلیغاتی و ادیت آن‌ها بسیار داغ شده است. شما نیز اگر به کار در این زمینه علاقمند هستید، می‌توانید با یک دوره‌ آموزشی و کمی خلاقیت و آپدیت کردن خود با علم روز، در این حوزه مشغول به کار شوید.

  در ضمن باید بدانید که ادیت ویدئو محدود به ویدئو‌های تبلیغاتی نیست. بلکه شما می‌توانید فعالیت خود را به ساخت کلیپ‌های موسیقی و ادیت حرفه‌ای فیلم‌برداری مجالس گسترش دهید. با توجه به میزان پروژه‌های دریافتی، درآمد شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

  اگر بر زبان انگلیسی یا هر زبان خارجی دیگری تسلط دارید، چرا به فکر درآمدزایی از آن نباشید؟ در حال حاضر با افزایش تجارت بین‌الملل و همچنین ترجمه‌ متون مختلف از منابع خارجی و انتشار آن بر روی وبسایت‌های ایرانی، نیاز به مترجم خبره شدیدا احساس می‌شود. مهم‌ترین موضوع در مورد مترجمی این است که برای کار نیازی به حضور فیزیکی نخواهید داشت. شما می‌توانید از مشتریان خود به صورت دورکاری فایل ترجمه را دریافت کنید و از طریق ایمیل یا شبکه‌های اجتماعی، فایل ترجمه شده را به مخاطب خود ارجاع دهید

  تمام مراحل را می‌توانید در خانه‌ خود انجام دهید و بدون دردسر کسب درآمد داشته باشید. برای شروع بهتر است با شرکت‌های پیمان‌کاری همکاری کرده و با آن‌ها به صورت درصدی همکاری نمایید. پس از مدتی که به قدر کافی شناخته شدید و رزومه‌ درخشانی پیدا کردید، می‌توانید به تنهایی با شرکت‌های مختلف قرارداد ببندید. به همین خاطر مترجمی را می‌توان یکی از شغل های پردرآمد خانگی دانست. فعالیت دیگری که در رابطه با ترجمه و اینترنت می‌توانید انجام دهید، ترجمه و زیرنویس فارسی فیلم و سریال‌های خارجی است.

  در صورت تسلط کامل به زبان‌های خارجی که معمولا در مورد فیلم‌ها، زبان انگلیسی مورد نیاز است، به راحتی و از خانه می‌توانید از این طریق درآمدزایی کنید.

  بازار سرمایه یا همان بازار بورس، یکی از منابع درآمد بسیار مناسب برای بسیاری از افراد می‌تواند باشد. حتی اگر مشغله بسیار زیادی دارید اما از درآمد خود راضی نیستید، می‌توانید با مشارکت در بازار سرمایه یا همان بورس، درآمد مناسبی را به دست بیاروید. برای شروع تنها کافیست خودتان را به اولین کارگزاری بازار سرمایه برسانید و مجوز خرید و فروش بور را به دست بیاورید. خرید سهام و فروش آن این روزها همانند گذشته نیست. خوشبختانه با کمک بسترهایی مثل اینترنت و تلفن همراه هوشمند، خرید و فروش در بازار سرمایه نیز شکل جدیدی به خود پیدا کرده است.

  شما می‌توانید با یک نرم افزار ساده، از هر لحظه نوسان بازار سهام آگاه شوید و به موقع سهام خود را خرید و فروش کنید. به این طریق حتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و حتی در موقع استراحت خود نیز می‌توانید به سادگی و با چند کلیک، درآمد مناسبی را به دست بیاورید. البته پیش از ورود به این حوزه بهتر است تا در مورد نماد‌ها و وضعیت خرید و فروش بازارها اطلاعات به دست بیاورید. به تدریج قطعا عادت می‌کنید تا اخبار شرکت‌ها و سهامی‌ها را بررسی کنید تا شما نیز بتوانید در این حوزه پیش‌بینی موثقی داشته باشید.

  البته این کار در بین شغل های پردرآمد خانگی خیلی ریسک زیادی دارد و برای انجام آن حتما باید آموزش های لازم را دیده باشید تا به نتایج دلخواه برسید. در ایران شرکت خانه سرمایه با برگزاری کلاس آموزش بورس و ارئه بهترین آموزش ها در این زمینه زیر نظر سازمان بورس اوراق بهادار گام مهمی برای آموزش علاقه مندان این رشته برداشته است.

  این روزها اگر کمی در مورد بازار اقتصاد مدرن تحقیق کنید، خواهید دید که دنیا، دنیای ارزهای دیجیتال است. در حدود ۱۰ سال از ورود یکی از معتبر‌ترین ارزهای دیجیتال، یعنی بیت کوین به بازار می‌گذرد. اما در همین مدت نسبتا کوتاه، شاهد رشد چند صد برابری آن بوده‌ایم. به همین خاطر، خرید و فروش ارز‌های مختلف دیجیتال همانند بیت کوین، می‌تواند گزینه مناسبی برای کسب درآمد باشد.مشاغل خانگی پردرآمد

  همچنین جالب است بدانید که در حال حاضر با استفاده از تجهیزاتی خاص، امکان استخراج بیت کوین نیز حتی برای افراد معمولی وجود دارد. برای شروع تنها کافیست یک کیف پول دیجیتال تهیه کنید و خرید و فروش خود را آغاز نمایید. شما می‌توانید در هر لحظه با کمک سایت‌های مختلف، از ارزش واقعی بیت کوین آگاه باشید و حتی با کمک صرافی‌های حقیقی و دیجیتال نیز خرید و فروش خود را انجام دهید و سود هنگفتی را از این طریق با کمترین زمان به دست بیاورید. موسسه سرمایه، یکی از شرکت‌های موفق بورسی است که می‌توانید با خیال راحت، فعالیت‌های خود را در رابطه با سرمایه‌گذاری در بورس از طریق این شرکت انجام دهید.

  افراد بسیاری وجود دارند که علاوه بر مشاغل مختلفی که در آنها فعالیت می‌کنند، توانایی و هنر ساخت انواع صنایع دستی را مانند عروسک، سفال، زیورآلات، مجسمه، تابلو، کیف و کفش سنتی، نقاشی و بسیاری کارهای دیگر دارند. اگر شما هم جزو این افراد هستید و هنری دارید که می‌توانید آن را ارائه دهید، با داشتن کمی آشنایی و تسلط به اینترنت می‌توانید محصولات خود را در این فضا به دیگران نشان دهید و به مرور مشتریان خاص خود را پیدا کنید.

  یکی از مشاغلی که با گسترش و نفوذ اینترنت در زندگی، وجودش به شدت لازم است، تولید محتوا برای سایت‌های مختلف است. هر محصولی که در فضای اینترنت به فروش می‌رسد، خدماتی که ارائه می‌شود، یا حتی سایت‌هایی که به منظور اطلاع‌رسانی و آگاهی در رشته‌های مختلف طراحی شده‌اند، به کسی نیاز دارند که بتواند مطالب مورد نظرشان را با بیان مناسب برای اینترنت و مختصر و مفید به دست کاربران برساند.

  برای اینکه تولید محتوا کنید نیاز به هیچ سرمایه‌ای جز دانش و تخصص ندارید و با هر سیستمی که به اینترنت متصل شود می‌توانید برای سایت‌ها و شرکت‌های مختلف، محتوا بنویسید. مهارت در نویسندگی و تدوین مطالب به شکلی که هم جذاب باشد و هم کاربر را برای پیوستن به سایت یا خرید کردن از آن تشویق کند، هنری است که لازمه کار یک تولیدکننده محتوای موفق است. گروه هنری سوما، نمونه موفق یکی شرکت ایرانی تولید محتوا است که با بهره‌گیری از نویسندگانی که در این زمینه مهارت دارند برای سایت‌های مختلف تولید محتوا می‌کند.

  چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

  توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

  برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  دنیای اقتصاد امروز ما، دچار تغییر و تحولات زیادی شده است. این روزها برای کسب درآمد، لازم نیست که در یک مکان خاص به صورت روزانه حضور فیزیکی داشته باشید. در دنیای امروز شرکت‌های موفق، برای حضور شما مبلغی پرداخت نمی‌کنند، بلکه ترجیح می‌دهند بابت عملکرد مثبت شما و ارزش افزوده‌ای که برای شرکت به ارمغان می‌آورید، پرداخت دست مزد شما را انجام دهند.

  همچنین عدم حضور شما در محل کار باعث می‌شود تا هم بتوانید با شرکت‌های مختلفی همکاری کنید و هم هزینه‌های حمل و نقل خود را به شدت کاهش دهید. اما این سیستم کاری در حال گذار است و هنوز کمتر کسی مشاغل خانگی را جدی می‌گیرد.

  این مقاله به علت لزوم آشنایی با کسب و کار خانگی در دنیای امروز و کمک به گسترش آن‌ها و راهنمایی علاقمندان به کار در منزل نوشته شده است و بیشتر به معرفی این شغل‌ها اختصاص دارد. خوب است به این نکته توجه داشته باشید، که در صورت انتخاب هر یک از این شغل های پردرآمد خانگی، باز هم می‌توانید از کار تمام وقت و بیرون از منزل بهره‌مند شوید و این کارها را در کنار کار بیرون از منزل خود انجام دهید و یا حتی از همین کارها به عنوان یک کار تمام وقت، که محیط اجرای آن منزل است، استفاده کنید.

  سرفصل‌های این مقاله

  ویژگی اصلی این شغل‌ها انعطاف پذیری و شناوری زمان آن‌ها و همچنین بهره‌مند شدن از آسایش خانه است. این شغل‌ها برای کسانی که تمایل به قرار گرفتن در چهارچوب‌های خشک کارهای حضوری را ندارند، و یا تمایل دارند زمان خواب و بیدارشان را بر اساس سلیقه‌ خود تنظیم کنند بسیار مناسب است. علاوه بر این، کار در منزل برای افراد خلاق بسیار جذاب و مفید خواهد بود، چرا که اجبار به رعایت قوانین کارهای حضوری، از میزان خلاقیت افراد کم خواهد کرد.مشاغل خانگی پردرآمد

  در دنیای امروز ما، وجود زیرساخت اینترنت و انواع شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌ریز، باعث شده تا بسیاری از مشاغل را بتوانید در خانه‌ خود کنترل و هدایت کنید. در اینجا ما قصد دارید تا شما را با شغل های پردرآمد خانگی آشنا کنیم و همچنین میزان درآمد و تجهیزاتی که برای شروع آن نیاز دارید را به شما نشان دهیم. اگر قصد شروع کسب و کاری جدید در منزل را دارید، این مقاله به شما کمک خواهد کرد.

  امروزه بسیاری از افراد کسب و کار‌های اینترنتی را برای درآمد زایی خود انتخاب کرده‌اند. زمانی که کسب و کار این دسته افراد گسترش پیدا کند، برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود، نیاز به یک نیروی انسانی خواهند داشت. در حال حاضر مدیریت اکانت‌ شبکه‌های اجتماعی تبدیل به یک شغل کاملا شناخته شده و بسیاری از افراد در این شغل مشغول درآمدزایی هستند.

  مزیت اصلی مدیریت شبکه‌های اجتماعی این است که شما می‌توانید به صورت همزمان مدیریت چند اکانت مختلف را بر عهده بگیرید و با این کار درآمد خود را افزایش دهید. برای شروع کار خود بهتر است رزومه‌ای تخصصی تهیه کرده و برای برندهای مختلف کسب و کار اینترنتی ارسال کنید. کانال‌های تلگرامی بسیاری هستند که به تدریج و با تلاش مدیران خود موفق شده‌اند عضوهای زیادی جمع کنند و از راه تبلیغاتف درآمد خوبی به دست آوردند. کانال تلگرامی «خبر فوری» یکی از این نمونه‌ها است.

 • تعداد نمادهای بورس
 •  

  اگر به دنیای وب و کدنویسی علاقمند هستید، باید خوشحال باشید. زیرا در حال حاضر طراحی حرفه‌ای وبسایت، یکی از نیازهای روز اقتصاد ایران و یکی از بهترین است. بسیاری از مشاغل ترجیح می‌دهند تا وبسایتی برای فروش اینترنتی یا فروش مجازی خود طراحی کنند و به این طریق هم گام با روند پیشرفت جامعه حرکت کنند. اما در عین حال، طراحان آپدیت و به روز در کشور حضور ندارند و همین مساله باعث شده تا بسیاری از برندهای معتبر کشورمان، به دنبال نیروهای انسانی توانمند در این حوزه باشند.

  معمولا طراحی وبسایت به صورت پروژه‌ای انجام می‌شود و شما در انتهای پروژه، مبلغ توافقی خود را دریافت خواهید کرد. اما در عین حال می‌توانید به صورت دوره‌ای، وظیفه‌ تعمیر و نگهداری وبسایت را نیز عهده دار شوید و در این راستا مبالغ ماهیانه دریافت نمایید. به همین خاطر باید طراحی و کدنویسی وبسایت‌های اینترنتی را در زمره‌ شغل های پردرآمد خانگی قرار داد. آژانس دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت ابمان، یکی از شرکت‌های فعال و موفق در این عرصه است که می‌توانید با فرستادن رزومه خود برای آنها، فرصت شغلی خوبی فراهم کنید.

  طراحی UI یا همان رابط کاربری، یک علم روز و نیاز دنیای اقتصاد مجازی امروز ماست. وبسایت‌ها و موسسات زیادی هستند که تنها از طریق اینترنت مشغول به کار هستند. داشتن یک وبسایت عالی برای این دسته افراد، همانند یک مغازه‌ خوب در موقعیت مناسب و دارای دکوراسیون زیبا است. این دسته مشاغل همواره در تلاش هستند تا با بهبود وضعیت وبسایت خود، مشتریان زیادی را جذب کرده و در نتیجه درآمد بیشتری داشته باشند. مهم‌ترین اصل در طراحی یک وبسایت، رابط کاربری مناسب آن است.

  در حقیقت یک وبسایت عالی، باید کاملا یوزر فرندلی باشد. در حال حاضر افرادی هستند که تنها حوزه‌ فعالیت خود را محدود به طراحی رابط کاربری کرده‌اند. آن‌ها به دل جامعه رفته، از افراد می‌خواهند تا با وبسایت مد نظر کار کنند و نظرات خود را بیان کنند. سپس نظرات را تحلیل کرده و در رابط کاربری یک وبسایت اعمال می‌کنند. نیاز زیادی به این تخصص در جامعه وجود دارد و شما می‌توانید آن را تامین کنید. مرکز طراحی اسپیرال، نمونه یک شرکت موفق است که در این زمینه فعالیت می‌کند.

  این روزها تقریبا تمامی افراد جامعه ما از تلفن‌های همراه هوشمند استفاده می‌کنند. هر کدام از ما هم برای کوچک‌ترین مسائل خود، از نرم افزارهای مخصوصی روی تلفن همراه خودمان استفاده می‌کنیم. اگر تلفن همراه خود را یک بار بررسی کنید، خواهید دید که بیش از ده‌ها اپلیکیشن مختلف روی آن نصب کرده و از آن‌ها استفاده می‌کنید. طی سال‌های اخیر، اکثر افراد نیاز خود را از طریق تلفن همراه رفع می‌کنند و دیگر کمتر به وبسایت‌های مختلف مراجعه می‌نمایند.

  به همین خاطر، قطعا برندهای مختلف به دنبال ساخت نرم افزارهایی هستند تا بتوانند هم گام نیاز روز بازار حرکت کنند. شما می‌توانید در حوزه‌ طراحی و کدنویسی نرم‌افزار های مختلف اندروید یا IOS مشغول به کار شوید و درآمد بسیار مناسبی داشته باشید. طرف قرارداد شما معمولا شرکت‌های بزرگ هستند که به صورت پروژه‌ای با شما همکاری می‌کنند. اما در عین حال می‌توانید اپلیکیشن‌های مختلف تولید کرده و در نرم‌افزارهایی مثل بازار به فروش برسانید.

  امروزه این کار تبدیل به یکی از شغل های پردرآمد خانگی شده که طرفداران زیادی هم دارد. شرکت هاست ایران، تمرکز خود را بر طراحی نرم‌افزارهای تلفن همراه گذاشته است و اگر رزومه یا توانایی خوبی در این زمینه دارید، می‌توانید با آن‌ها ارتباط بگیرید.

  اگر کمی دقت کنید، خواهید دید که بیشتر ویدئوهای آپلود شده روی اینستاگرام را انیمیشن تشکیل می‌دهند. حتی پرفروش‌ترین فیلم‌های روز هالیوود نیز انیمیشن‌ها هستند. پس این مساله کاملا نشان دهنده‌ آن موضوع است که نیاز به سازنده‌ انیمیشن در حال افزایش است. در حال حاضر انیماتورهای کمی در ایران مشغول به کار هستند که دارای تخصص بسیار بالایی باشند.

  اگر کمی خلاقیت و هنر داشته باشید، می‌توانید در این حوزه تخصصی مشغول به کار شوید و از آن درآمد زیادی به دست آورید. انیماتور یکی از شغل های پردآمد خانگی محسوب می‌شود که برای شروع آن تنها نیاز به یک رایانه‌ قدرتمند خواهید داشت. برای شروع کار می‌توانید تعدادی شخصیت انیمیشن خلق کرده و برای آن داستان پردازی کنید تا به تدریج شهرت پیدا کنید. در حال حاضر شرکت پویانمایی صبا، فعال‌ترین مؤسسه در زمینه ساخت انیمیشن است.

  خوانندگی این روزها از یک شغل تبدیل به یک تفریح برای شهرت بیشتر شده است. از طرف دیگر، در گذشته برای ساخت یک موسیقی، نیاز به افراد زیاد و وسایل مختلفی داشتید. اما در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی، صدای تمام ادوات موسیقی را می‌توانید در یک نرم افزار کامپیوتری ایجاد کنید. آهنگسازی امروز تبدیل به یکی از شغل های پر درآمد خانگی شده که با کمی تمرین و شرکت در دوره‌های آموزشی، می‌توانید در آن شروع به کار کنید.

  البته معمولا کسانی که در این حوزه کسب درآمد بیشتری خواهند داشت، که به دنیای موسیقی نیز علاقه‌مند هستند. برای این کار نیاز به خلاقیت و نوآوری زیادی هم وجود دارد. پس اگر حس می‌کنید مهارت‌های لازم را دارید، می‌توانید چند قطعه بسازید و در رزومه‌ کاری خود قرار دهید. از بین شرکت‌های آهنگسازی ایرانی می‌توانیم از ترانه ساز نام ببریم.

  در دنیای تبلیغات امروز ما، نوشته نقش بسیار کم رنگی پیدا کرده و جای خود را به محتوای بصری داده است. اکثر مخاطبین برندهای بزرگ دنیا، دیدن یک ویدئو را به خواندن یک متن کسل کننده ترجیح می‌دهند، به همین خاطر بازار ساخت ویدئو‌های تبلیغاتی و ادیت آن‌ها بسیار داغ شده است. شما نیز اگر به کار در این زمینه علاقمند هستید، می‌توانید با یک دوره‌ آموزشی و کمی خلاقیت و آپدیت کردن خود با علم روز، در این حوزه مشغول به کار شوید.

  در ضمن باید بدانید که ادیت ویدئو محدود به ویدئو‌های تبلیغاتی نیست. بلکه شما می‌توانید فعالیت خود را به ساخت کلیپ‌های موسیقی و ادیت حرفه‌ای فیلم‌برداری مجالس گسترش دهید. با توجه به میزان پروژه‌های دریافتی، درآمد شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

  اگر بر زبان انگلیسی یا هر زبان خارجی دیگری تسلط دارید، چرا به فکر درآمدزایی از آن نباشید؟ در حال حاضر با افزایش تجارت بین‌الملل و همچنین ترجمه‌ متون مختلف از منابع خارجی و انتشار آن بر روی وبسایت‌های ایرانی، نیاز به مترجم خبره شدیدا احساس می‌شود. مهم‌ترین موضوع در مورد مترجمی این است که برای کار نیازی به حضور فیزیکی نخواهید داشت. شما می‌توانید از مشتریان خود به صورت دورکاری فایل ترجمه را دریافت کنید و از طریق ایمیل یا شبکه‌های اجتماعی، فایل ترجمه شده را به مخاطب خود ارجاع دهید

  تمام مراحل را می‌توانید در خانه‌ خود انجام دهید و بدون دردسر کسب درآمد داشته باشید. برای شروع بهتر است با شرکت‌های پیمان‌کاری همکاری کرده و با آن‌ها به صورت درصدی همکاری نمایید. پس از مدتی که به قدر کافی شناخته شدید و رزومه‌ درخشانی پیدا کردید، می‌توانید به تنهایی با شرکت‌های مختلف قرارداد ببندید. به همین خاطر مترجمی را می‌توان یکی از شغل های پردرآمد خانگی دانست. فعالیت دیگری که در رابطه با ترجمه و اینترنت می‌توانید انجام دهید، ترجمه و زیرنویس فارسی فیلم و سریال‌های خارجی است.

  در صورت تسلط کامل به زبان‌های خارجی که معمولا در مورد فیلم‌ها، زبان انگلیسی مورد نیاز است، به راحتی و از خانه می‌توانید از این طریق درآمدزایی کنید.

  بازار سرمایه یا همان بازار بورس، یکی از منابع درآمد بسیار مناسب برای بسیاری از افراد می‌تواند باشد. حتی اگر مشغله بسیار زیادی دارید اما از درآمد خود راضی نیستید، می‌توانید با مشارکت در بازار سرمایه یا همان بورس، درآمد مناسبی را به دست بیاروید. برای شروع تنها کافیست خودتان را به اولین کارگزاری بازار سرمایه برسانید و مجوز خرید و فروش بور را به دست بیاورید. خرید سهام و فروش آن این روزها همانند گذشته نیست. خوشبختانه با کمک بسترهایی مثل اینترنت و تلفن همراه هوشمند، خرید و فروش در بازار سرمایه نیز شکل جدیدی به خود پیدا کرده است.

  شما می‌توانید با یک نرم افزار ساده، از هر لحظه نوسان بازار سهام آگاه شوید و به موقع سهام خود را خرید و فروش کنید. به این طریق حتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و حتی در موقع استراحت خود نیز می‌توانید به سادگی و با چند کلیک، درآمد مناسبی را به دست بیاورید. البته پیش از ورود به این حوزه بهتر است تا در مورد نماد‌ها و وضعیت خرید و فروش بازارها اطلاعات به دست بیاورید. به تدریج قطعا عادت می‌کنید تا اخبار شرکت‌ها و سهامی‌ها را بررسی کنید تا شما نیز بتوانید در این حوزه پیش‌بینی موثقی داشته باشید.

  البته این کار در بین شغل های پردرآمد خانگی خیلی ریسک زیادی دارد و برای انجام آن حتما باید آموزش های لازم را دیده باشید تا به نتایج دلخواه برسید. در ایران شرکت خانه سرمایه با برگزاری کلاس آموزش بورس و ارئه بهترین آموزش ها در این زمینه زیر نظر سازمان بورس اوراق بهادار گام مهمی برای آموزش علاقه مندان این رشته برداشته است.

  این روزها اگر کمی در مورد بازار اقتصاد مدرن تحقیق کنید، خواهید دید که دنیا، دنیای ارزهای دیجیتال است. در حدود ۱۰ سال از ورود یکی از معتبر‌ترین ارزهای دیجیتال، یعنی بیت کوین به بازار می‌گذرد. اما در همین مدت نسبتا کوتاه، شاهد رشد چند صد برابری آن بوده‌ایم. به همین خاطر، خرید و فروش ارز‌های مختلف دیجیتال همانند بیت کوین، می‌تواند گزینه مناسبی برای کسب درآمد باشد.مشاغل خانگی پردرآمد

  همچنین جالب است بدانید که در حال حاضر با استفاده از تجهیزاتی خاص، امکان استخراج بیت کوین نیز حتی برای افراد معمولی وجود دارد. برای شروع تنها کافیست یک کیف پول دیجیتال تهیه کنید و خرید و فروش خود را آغاز نمایید. شما می‌توانید در هر لحظه با کمک سایت‌های مختلف، از ارزش واقعی بیت کوین آگاه باشید و حتی با کمک صرافی‌های حقیقی و دیجیتال نیز خرید و فروش خود را انجام دهید و سود هنگفتی را از این طریق با کمترین زمان به دست بیاورید. موسسه سرمایه، یکی از شرکت‌های موفق بورسی است که می‌توانید با خیال راحت، فعالیت‌های خود را در رابطه با سرمایه‌گذاری در بورس از طریق این شرکت انجام دهید.

  افراد بسیاری وجود دارند که علاوه بر مشاغل مختلفی که در آنها فعالیت می‌کنند، توانایی و هنر ساخت انواع صنایع دستی را مانند عروسک، سفال، زیورآلات، مجسمه، تابلو، کیف و کفش سنتی، نقاشی و بسیاری کارهای دیگر دارند. اگر شما هم جزو این افراد هستید و هنری دارید که می‌توانید آن را ارائه دهید، با داشتن کمی آشنایی و تسلط به اینترنت می‌توانید محصولات خود را در این فضا به دیگران نشان دهید و به مرور مشتریان خاص خود را پیدا کنید.

  یکی از مشاغلی که با گسترش و نفوذ اینترنت در زندگی، وجودش به شدت لازم است، تولید محتوا برای سایت‌های مختلف است. هر محصولی که در فضای اینترنت به فروش می‌رسد، خدماتی که ارائه می‌شود، یا حتی سایت‌هایی که به منظور اطلاع‌رسانی و آگاهی در رشته‌های مختلف طراحی شده‌اند، به کسی نیاز دارند که بتواند مطالب مورد نظرشان را با بیان مناسب برای اینترنت و مختصر و مفید به دست کاربران برساند.

  برای اینکه تولید محتوا کنید نیاز به هیچ سرمایه‌ای جز دانش و تخصص ندارید و با هر سیستمی که به اینترنت متصل شود می‌توانید برای سایت‌ها و شرکت‌های مختلف، محتوا بنویسید. مهارت در نویسندگی و تدوین مطالب به شکلی که هم جذاب باشد و هم کاربر را برای پیوستن به سایت یا خرید کردن از آن تشویق کند، هنری است که لازمه کار یک تولیدکننده محتوای موفق است. گروه هنری سوما، نمونه موفق یکی شرکت ایرانی تولید محتوا است که با بهره‌گیری از نویسندگانی که در این زمینه مهارت دارند برای سایت‌های مختلف تولید محتوا می‌کند.

  چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

  توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

  برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  سبد خرید شما خالی است.

  مدت زمان مطالعه : ۶ دقیقه

  #text-938120564 {
  text-align: center;
  }

  با مشاغل خانگی پر درآمد می‌توانید اختیار دار خود باشید، شاید در ابتدا آسان نباشد اما بعداز یک رشد مناسب قطعاً اختیارتان دست خودتان است! وقتی درآمد بالایی داشته باشید دیگر چه اهمیتی دارد در خانه کار می‌کنید یا بیرون از آن. بسیاری از افراد علاقه دارند در خانه خود کار کنند یا به عبارتی در خانه خود کسب و کاری پردرآمد داشته باشند. همچنین بسیاری از زنان خانه‌دار ترجیح می‌دهند در کنار کار خانه‌داری، درآمدی داشته باشند که کمک خرج همسر خود باشند.اگر شما هم از این دسته از افراد هستید، به راحتی می‌توانید با کسب و کارهایی که در خانه با کمترین تجهیزات و هزینه راه اندازی می‌توان کرد، به درآمد مورد نظرتان برسید. این مقاله از سری مقاله های آموزش معرفی ایده ها و فرصت های کسب و کار خانگی و مشاغل خانگی است.

  مشاغل خانگی یکی از بهترین راه‌های درآمدزایی است که بسیاری از افراد آن را به عنوان یک روش کسب منابع مالی با ارزش می‌دانند و تنها مختص خانم‌ها نیست. یکی دیگر از مزایای کار در خانه‌این است که زمان انجام امور، تنها به برنامه‌ریزی شما وابسته است. این مشاغل محدودیتی از هیچ نظر ندارند و از دانش‌آموز و دانشجو گرفته تا شاغلین نیمه وقت و تمام وقت در هر سن و شرایطی می‌توانند از مزایای یک کسب و کار خانگی پر درآمد بهره ببرند.حالا که با مزایای این کارخانه کوچک پول‌سازی آشنا شدید، ادامه مقاله را به دقت مطالعه کنید تا بتوانید یکی از این روش‌ها را برای کسب درآمد انتخاب کنید.مشاغل خانگی پردرآمد

  یکی از ارزان‌ترین مشاغل خانگی پر درآمد، بازاریابی تلفنی است! باور نمی‌کنید ما هم اول باور نمی‌کردیم اما بسیاری از شرکت‌ها برای اینکه میزان هزینه‌های خود را در بخش تبلیغات و بازاریابی کاهش دهند، به بازاریاب‌های تلفنی نیاز دارند. در این نوع شغل خانگی می‌توانید تنها با داشتن فن بیان قوی و یک خط موبایل به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کنید. با استفاده از موبایلی که همه جا همراهتان است، باید با بازار هدف و مشتریان شرکتی که شما را استخدام کرده، ارتباط برقرار کنید و آن‌ها را مجاب به خرید محصولات یا خدمات شرکت کنید.در این نوع بازاریابی موفقیت شما به فن بیان و میزان اطلاعاتی که از محصولات و خدمات مورد نظر دارید وابسته است.

  اگر بخواهیم خودمانی‌تر این مسئله را بگوییم در بازاریابی تلفنی، شخصیت شناسی و روش ترغیب مخاطب به خرید مهم ترین کاری است که باید انجام دهید. دوره های آموزشی زیادی در این زمینه وجود دارد که بهترین مدرس بازاریابی تلفنی در ایران در حال حاضر به پیشنهاد تواناشو ، “دکتر علی محمدی” است. در صورتی که تمایل داشتید از دوره های ایشان استفاده کنید در انتهای این مقاله کامنت گذاشته ( تلفن یا ایمیل) تا با هماهنگی ایشان یک تخفیف شگفت انگیز برایتان بگیریم.

  یکی دیگر از مشاغل خانگی پر درآمد تولید محتواست. در این نوع کار خانگی فقط احتیاج به اینترنت و کامپیوتر دارید. البته داشتن استعداد نویسندگی نیز در این راه به شما کمک بزرگی می‌کند. اگر بخواهیم خیلی ساده کار محتوا نویسی را برایتان شرح دهیم در واقع خروجی آن همین متنی است که شما در حال خواندن آن هستید. هر سایت و پلتفرمی که در اینترنت به فعالیت مشغول است، نیاز به محتوا دارد. این محتوا می‌تواند شامل متن، ویدئو، عکس و …. باشد.هر چیزی که شما در بستر اینترنت می‌بینید، توسط یک یا گروهی از تولیدکنندگان محتوا جمع‌آوری و تدوین شده است. علاوه بر آن بسیاری از سایت‌ها برای اینکه کاربران بیشتری را جذب خود کنند یا از موتورهای جستجوی گوگل برای افزایش بازدید سایت، بیشتر بهره ببرند نیاز دارند که مقاله‌های با کیفیت و زیادی در سایت خود قرار دهند.

  برای همین منظور از افرادی که در زمینه مقاله‌نویسی خبره هستند کمک می‌گیرند. این کار الزاماً نیازی به حضور شما در دفتر کار شرکت یا سازمان مورد نظر ندارد و به راحتی می‌توانید آن را در خانه خود بنویسید.برای این منظور لازم است که در طول روز موضوعاتی که به شما داده می‌شود را درباره آن تحقیق کنید و محتوای خوب و با کیفیتی تولید کنید. اگر به تولید محتوا علاقه پیدا کردید، بهتر است که در مورد سئو و بهینه‌سازی سایت نیز اطلاعات کافی داشته باشید. جالب است بدانید که تولید محتوا یکی از کسب و کارهای خانگی پردرآمد است که بازار کار آن رو به افزایش است و اکثر سایت‌ها جای خالی یک محتوا نویس حرفه‌ای را در تیم خود حس می‌کنند.

  یکی از قدیمی‌ترین روش‌های کسب درآمد که هنوز هم بسیاری به آن مشغول هستند، همین روش است. این نوع شغل خانگی ، برای خانم‌هایی که علاقه دارند در خانه خود، مزونی داشته باشند بسیار مفید است. معمولاً خانم‌ها در طول روز با دوستان و آشنایان رفت و آمد زیادی دارند یا اینکه در محیط‌هایی که کودکان حضور دارند، با مادران دیگر ارتباط برقرار می‌کنند. بدین ترتیب دایره مخاطبان و آشنایان آن‌ها بسیار وسیع است.با فروش البسه در خانه، خانم‌ها می‌توانند از این ارتباطات خود استفاده کرده و به کسب درآمد برسند. لازم است بدانید که بسیاری از بانوان به دلیل مشغله‌های زیاد روزانه، وقت نمی‌کنند که به فروشگاه برای خرید لباس برای خود و کودکانشان بروند، برای همین ترجیح می‌دهند که البسه مورد نیاز را از نزدیک‌ترین مکان و در زمان کوتاه تهیه کنند.

 • زكوثر
 • امروزه خیلی از خانم‌ها ترجیح می‌دهند لباس‌های مد روز خود را از مزون‌های خصوصی و ناشناخته که اجناس شیک و با کیفیتی دارند، خریداری کنند. چنانچه به این کار علاقه دارید، باید اطلاعات خوبی نسبت به جنس پارچه، سایز افراد و مد روز، ترندها و شناسایی پتانسیل بازار هدف خود داشته باشید.شناسایی بازار محلی از نظر کمبودها و تقاضای مشتریان موفقیت شما را تضمین می‌کند. ترفندهای بسیاری برای جلب مشتری و وفادار کردن آن‌ها وجود دارد، اما نکته مهم این است که امروزه با این‌همه بوتیک و پاساژ و فروشگاه‌های مجازی شما چه محصولی را می‌توانید با چه قیمت و چه امتیازی ارائه دهید که مشتری را جذب کرده تا در قبال آن وجه پرداخت کند. فراموش نکنید در این کسب و کار خانگی پر درآمد تبلیغات و کیفیت کالا حرف اول را می‌زنند.

  برای راه اندازی کسب و کار خانگی پر درآمد باید به مهارت‌ها و بودجه‌ای که دارید توجه داشته باشید تا بهترین روش را انتخاب کنید.

  بله درست شنیدید آشپزی! همین کاری که هر روز به صورت اتوماتیک انجام می‌دهید، یکی از بهترین مشاغل خانگی پردرآمد است. بسیاری از افراد به دلیل ساعات کاری زیاد، مهارت نداشتن یا خسته بودن، کمتر آشپزی می‌کنند و غذای مورد نیاز خود را از کیترینگ‌ها تهیه می‌کنند. اگر جزو افرادی هستید که افراد خانواده یا اطرافیان از دست پخت شما بسیار راضی هستند و زبانزد خاص و عام است، می‌توانید از آن کسب درآمد کنید.آشپزی در فهرست کسب و کار خانگی پر درآمد جایگاه خوب و طرفداران بسیاری دارد. برای این کار احتیاج به مواد غذایی اولیه، گاز و ظروف دارید. شما می‌توانید با پختن غذاهای خانگی و فروختن آن به افراد مختلف حتی در همان محیط اطراف سکونت خود به سوددهی زیادی برسید. با تهیه غذاهای سالم که قیمت مناسبی دارند، مشتریان بسیاری در زمان کوتاه جذب کسب و کار شما می‌شوند.

  اگر طرز تهیه غذاهای فینگر فود را بدانید، می‌توانید سفارش‌های بسیاری بگیرید که سود بالایی را نصیبتان می‌کند. از فینگر فودها در مجالس مختلفی استفاده می‌شود و همیشه کسی که بتواند تزئینات زیباتر و غذای خوشمزه‌تری خلق کند، برنده است. توجه داشته باشید که سلیقه و حس چشایی شما در این کسب و کار بسیار مهم است. در واقع در این راه هر چه بیشتر سلیقه به خرج دهید، بیشتر می‌توانید درآمد داشته باشید.

  اگر در رشته‌ای مهارت دارید یا اینکه در رشته هنری به درجه بالایی رسیده‌اید، می‌توانید آن را به دیگران درس دهید. تدریس از آنجا که می‌تواند در خانه نیز انجام شود در فهرست مشاغل خانگی پر درآمد قرار می‌گیرد. برای تدریس می‌توانید قسمتی از خانه خود را به این کار اختصاص دهید تا کارآموزان یا دانش‌آموزان در ساعات خاصی از روز به خانه شما برای یادگیری بیایند. امروزه بازار کار برای افرادی که می‌توانند دروسی مانند ریاضی، فیزیک، انگلیسی یا حتی رشته‌های هنری را آموزش دهند، بسیار داغ است.شما با استفاده از مهارت‌هایی که در آن خبره هستید و آموزش اطلاعات و مهارت خود به دیگران می‌توانید درآمد بالایی کسب کنید. دانش‌آموزان بسیاری در دروس تخصصی خود ضعیف هستند و خانواده‌های آن‌ها در جستجوی آموزگاری مطمئن و ماهر برای تقویت آن‌ها هستند.

  برای همین شما نیز می‌توانید اقدام به برگزاری کلاس‌های خصوصی در خانه خود کنید.اگر در زمینه‌های هنری مانند موسیقی، نقاشی و … تبحر دارید نیز می‌توانید از این موقعیت استفاده کرده و آن را به افراد با سنین مختلف یاد دهید. یکی از مهم‌ترین آیتم‌هایی که باعث موفقیت شما در کسب و کار خانگی پر درآمدتان می‌شود، نام نیک و شهرت شما به درستکاری و صداقت است. زیرا افراد باید بتوانند به شما از نظر مهارت و محل آموزش شما اعتماد داشته باشند تا به کلاس‌های شما پا بگذارند.

  صنایع‌دستی از جمله مشاغل خانگی پر درآمدی است که تنوع بالایی دارد. اگر در ساخت صنایع‌دستی مهارت لازم را دارید، می‌توانید درآمد بالایی را برای خودتان متصور شوید. بسیاری از افراد چه مرد و چه زن هنرهای ارزنده‌ای در زمینه ساخت و تولید صنایع‌دستی خاص منطقه خود دارند. از همین موقعیت می‌توان برای کسب درآمد استفاده کرد. علاوه بر آن بسیاری از دختر خانم‌ها در دوران نوجوانی در کلاس‌های مختلفی به اصرار بزرگ‌ترها مانند گلدوزی، شمع‌سازی، گل‌سازی و… شرکت می‌کنند.شما می‌توانید با توجه به تجربیاتی که در این دوران کسب کرده‌اید، به ساخت و خلق صنایع‌دستی متنوعی بپردازید و آن را در فروشگاه‌های مربوطه به فروش برسانید.

  کالاهایی مانند شمع، جعبه کادو، عروسک‌های خاص، کوسن، زیورآلات، سوزن‌دوزی یا گلدوزی دارای بازار کار فراوانی هستند که با ساخت آن‌ها همیشه می‌توانید درآمد داشته باشید. لازم است در این کار خلاقیت بالایی به خرج دهید تا کالاهایی که تهیه می‌کنید با دیگر کالاهای موجود در بازار تفاوت داشته باشد.اصل زیبایی‌شناسی و کاربردی بودن محصولات دارای اولویت بالایی است. شرکت‌های زیادی در این زمینه فعالیت دارند که می‌توانید با گرفتن سفارش از آن‌ها و تهیه آن در خانه، کسب و کار خود را راه اندازی کنید. البته باید این را هم در نظر بگیرید که در این زمینه افراد سودجویی نیز در این بازار کلاه‌برداری کرده و در نهایت شما را متضرر می‌کنند. بهتر است از قبل تحقیقات جامعی در رابطه با افرادی که قصد همکاری با آن‌ها را دارید، انجام دهید تا بعداً پشیمان نشوید.

  برخورداری از مهارت‌های هنری برای داشتن کسب و کار خانگی پر درآمد به شما کمک بسیاری می‌کند.

  اگر جزو آن دسته از افراد هستید که با گل و گیاه ارتباط خوبی برقرار می‌کنید یا به اصطلاح دست خوبی برای پرورش گیاهان دارید، این کار برای شما ساخته شده است. شما می‌توانید با استفاده از این مهارت خود گیاهان زینتی یا دارویی را پرورش دهید و آن‌ها را به فروش برسانید. پرورش گیاهان از جمله مشاغل خانگی پردرآمد است که در سال‌های اخیر به آن توجه ویژه‌ای شده است. اگر در خانه خود فضایی برای پرورش گیاهان بیشتر وجود دارد، می‌توانید سبزی‌ها و گیاهانی که دارای خاصیت دارویی هستند، نیز بکارید و آن را به افرادی که در این زمینه فعالیت دارند بفروش رسانید. دارا بودن دانش در مورد پرورش گیاهان مختلف و روش نگهداری آن‌ها برای این کار ضروری است. با استفاده از دانش خود می‌توانید گیاهانی را پرورش دهید که زیبا و خاص هستند و از قیمت قابل توجهی برخوردارند.

  خیاطی برای افرادی که به زمینه مد و لباس یا علاقه دارند، کسب و کار خانگی پر درآمدی محسوب می‌شود. با تهیه یک چرخ خیاطی و فراگرفتن دانش لازم برای این کار می‌توانید به درآمد بالایی دست پیدا کنید. با دوخت لباس‌هایی برای مشتریان خود یا کوتاه و تنگ کردن البسه‌ای که به شما داده می‌شود، درآمد خوبی به دست خواهید آورد. این درآمد بسته به نوع انجام کار و لباس‌هایی که می‌دوزید رابطه مستقیم دارد.

  برای این کار باید ابتدا دانش لازم برای دوخت لباس‌های مختلف، نوآوری و خلاقیت در کار خود و لوازم و تجهیزات خوبی داشته باشید. خیاطی یکی از کارهای شیرینی است که هم برای سرگرمی مناسب است و هم منبع خوبی برای کسب درآمد است. برای این کار می‌توانید فضایی از خانه خود را به آن اختصاص دهید و در خانه خود کسب درآمد کنید. اگر مشتریان شخصی دوز دارید که با دادن پارچه و مدل لباس از شما می‌خواهند که آن را بدوزید دیگر نگران فروش نخواهید بود. اگر تمایل دارید که لباس‌هایی را به سبک دلخواه خود دوخته و آن را به فروش برسانید، می‌توانید از بوتیک‌های اطراف خود شروع کنید.

  در گذشته هر خانه‌ای ترشی، سبزی خشک، پیاز داغ، سبزی‌های خورد شده مورد نیاز خودش را خانم خانه تهیه می‌کرد تا در طول سال بتوانند از آن‌ها استفاده کنند. اما امروزه به دلیل اینکه بیشتر خانم‌ها یا شاغل هستند یا وقت کافی برای تهیه این مواد را ندارند، تهیه این مواد به کسب و کار خانگی پر درآمدی تبدیل شده است. برای همین مغازه‌هایی برای انجام این امور افتتاح شده‌اند.

  شما می‌توانید در خانه خود سبزی‌هایی مانند شوید، نعنا و… را به آسانی و با هزینه کم خشک کنید. یا اینکه پیاز سرخ شده و سبزی‌های لازم برای پخت غذاهای مختلف را تهیه کرده و آن‌ها را به فروش برسانید. برای این کار فقط احتیاج به مواد اولیه دارید. البته می‌توانید سبزی‌های پاک شده و خرد شده نیز تهیه کنید و آن‌ها را هم به فروش برسانید. یا اینکه ترشی‌های مختلف و خیار شور تهیه کرده و آن‌ها را بفروشید. در تهیه این مواد غذایی دستتان باز است و از این راه می‌توانید کسب و کار خانگی پر درآمدی داشته باشید.

  شیرینی‌پزی در ردیف بهترین کسب و کار خانگی پر درآمد قرار می‌گیرد. افرادی که در تهیه شیرینی‌های خود، خلاقیت بیشتری به خرج دهند، برنده هستند. زیرا نه تنها طعم شیرینی یا کیک مهم است، بلکه تزیین آن نیز اهمیت خاصی دارد. بسیاری از افراد به دلیل اینکه شیرینی‌های خاص تهیه می‌کنند بازار کار داغ و پردرآمدی دارند. برای اینکه شما نیز جزو این دسته از افراد قرار بگیرید باید خلاقیت و نوآوری را سرلوحه کار خود قرار دهید.

  شناخت نیازهایی که افراد و خانواده‌های اطراف شما دارند برای راه اندازی مشاغل خانگی پر درآمد اهمیت بسیاری دارد.

  مشاغل خانگی پر درآمد برای اینکه کمترین هزینه و بیشترین سود را برای صاحبان خود به همراه می‌آورد، طرفداران بسیاری دارد. خیلی از افراد دوست دارند در خانه خود کارهایی انجام دهند که به اقتصاد خود و خانواده کمک کنند. برای این افراد این فهرست می‌تواند گزینه‌ای عالی باشد. زیرا با کمترین هزینه و در کمترین زمان می‌توانند درآمد بالایی داشته باشند.البته تمامی این‌ها به خود شما و توانایی‌هایتان بستگی دارد. اینکه در طول روز چه مقدار وقت برای موفقیت کسب و کار خانگی خود در نظر می‌گیرید یا اینکه کیفیت محصولاتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهید به چه اندازه است؛ اهمیت فراوانی دارد. همان‌طور که میدانید، مشتری با خودش مشتری می‌آورد و باید مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار دهید تا بتوانید در بازار کار رقابتی امروزه دوام آورید.

  دانلود PDF

  آیا این مقاله برای شما مفید بوده است؟

  روی ستاره‌ها کلیک کنید و به مقاله امتیاز دهید!

  میانگین امتیاز 3.6 / 5. تعداد آرا: 5

  سلام و درود. اکثریت مردم نسبت به کسب و کارهای خانگی دید محدودی دارن و خیلی کم با مشاغل خانگی پر درآمد آشنا هستن. ممنون که این ایده های خوب رو بهمون میدید و کمک بزرگی هستش.

  خواهش میکنم . درست میفرمائین. اابته این نگرش هم فرصت است هم تهدید. فرصت که رقبای شما زیاد نیستند و تهدید که نگاه حمایتی در حوزه کسب و کارها و مشاغل خانگی کمرنگ تر می شودمشاغل خانگی پردرآمد

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  تواناشو مرجع تخصصی کسب و کارهای خانگی و مشاغل خانگی است. هدف ما کمک به کسانی است که می خواهند با سرمایه کم یک کسب و کار خانگی راه اندازی کنند و یا کسانی که می خواهند بازاریابی و فروش محصولات خانگی خود را به راحتی انجام دهند.

  تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر جنوبی، خیابان روانمهر، کوچه درخشان، پلاک ۸ واحد ۴

  تلفن : ۳۶۶۲۴۸۰۳-۰۲۱

  ایمیل : [email protected]


  تمامی حقوق برای سایت تواناشو محفوظ می باشد.

  کدام شغل های خانگی پردرآمد هستند؟

  امروزه شغل های خانگی فقط ارائه و فروش محصولات به افراد و مجموعه‌های دوروبر نیست! بلکه با وجود شبکه‌های اجتماعی می‌توانید از خانه به معرفی محصولات و خدمات خودتان بپردازید و کسب درآمد کنید. اما چه شغل های خانگی وجود دارد که می‌تواند درآمد خوبی داشته باشد؟

  بسیاری از آقایان و خانم‌ها، مخصوصاً خانم‌های خانه‌دار می‌خواهند از توانایی‌های خود استفاده کنند و درآمد داشته باشند. در ادامه تعدادی شغل خانگی معرفی کرده‌ایم که ممکن است برایتان جالب باشد.

  شغل و درآمد خوب وابسته به استعداد هست، یعنی اگر فردی چه آقا چه خانم استعداد داشته باشد بدون سرمایه هم می‌تواند درآمد خوبی داشته باشد.

  به عنوان مثال خانم‌ها اگر در گذشته برای خود و یا خانواده آشپزی و خیاطی می‌کردند، امروزه می‌توانند غذاهای خود را به دیگران هم بفروشند. همین مثال برای خیاطی، صنابع دستی، لوازم خانه و… وجود دارد.مشاغل خانگی پردرآمد

  کسانی که در این مشاغل خانگی فعالیت دارند بدون آنکه ماه‌ها در صف طولانی برای یافتن شغل بمانند، از کسب و کار خانگی درآمد کسب می‌کنند. در ادامه با چند شغل خانگی پردرآمد آشنا شوید.

  امروزه مصرف میوه‌های خشک شده بسیار رواج پیدا کرده است. اگر سرمایه اولیه حدوداً 15 تا 20 میلیون دارید، می‌توانید با حداقلی‌ها شروع کنید. تجهیزات خشک‌کردن میوه شامل دو دستگاه خشک‌کن و خردکن (اسلایسر) میوه است. اسلایسر، میوه را برش می‌زند و خشک‌کن آن را خشک می‌کند.

  چون با افزایش مشغله و گرفتاری خانواده‌ها، مشتریان محصولات خانگی را به محصولات صنعتی ترجیح می‌دهند. به‌عنوان‌مثال در حال حاضر کمتر خانواده‌ای تمایل دارد، پیاده سرخ کرده را بخرند یا خرید سبزی‌ خردشده یا خشک‌شده رواج زیادی پیداکرده است. همین موضوع فرصت‌های شغلی مناسبی ایجاد می‌کند.

  برای خرید یک دستگاه کوچک سبزی خردکن که 10 تا 15 کیلوگرم سبزی را در یک ساعت خرد می‌کند حدوداً به 2 تا 3 تومن ‌میلیون تومان سرمایه نیاز دارید. علاوه بر سبزی خردکن شما به یک یخچال صندوقی برای نگهداری سبزیجات نیاز دارید. پیشنهاد می‌کنیم روی گزینه‌های دست‌دوم متمرکز شوید تا هزینه کمتری بدهید. خرید یخچال صندوقی حدود 3.5 ‌میلیون تومان هزینه دارد. برای قرار دادن این دستگاه‌ها حداقل به یک اتاق 12 متری نیاز دارید.

  قدیمی ترین نمونه قالی جهان که تاکنون یافته شده، قالیچه ای آریایی با نقوش اصیل هخامنشی است. صنعت فرش در ایران بسیار قدیمی است و در قالی ایرانی در سطح جهان حرف اول را می زند. با وجود فرش های ماشینی، اما همچنان فرش های دستباف مشتریان خودش را در داخل و خارج دارد.

 • خبهمن.
 • فرش بافی از آن دسته مشاغلی است که می تواند درآمدزایی سرشاری را برای افراد متقاضی کسب و کار خانگی ایجاد کند. بعضی از کارگاه هاي فرش بافی با دادن آموزش هاي لازم اطلاعات اولیه را در اختیار متقاضیان قرار می دهند و بعد از تهیه وسایل لازم می توان کار فرش بافی را در خانه شروع کرد.

  بعضی از افراد تا ماهی 5 میلیون تومان هم از این شغل درآمد کسب می کنند. اضافه بر این مسئله اشتغال زایی خوبی برای سایر افراد جویای کار فراهم می کنند.

  بازاریابی تلفنی (Telemarketing) یکی از مهم‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌های جذب مشتری است به همین دلیل شرکت‌های مختلفی به بازاریاب تلفنی نیاز دارند.

  بازاریابی تلفنی می‌تواند برای شما یک درآمدزایی 1 تا 3 میلیونی را مهیا کند. افراد می‌توانند با مراکزی که نیاز به بازاریابی برای محصولشان دارند قرارداد ببندند و بسته به فعالیت خود از 1 تا 3 میلیون مزد دریافت کنند.

  عروسک سازی نیز با مقداری آموزش و با تهیه ابزار در خانه امکان پذیر است و می تواند کسب و کاری خوبی برایتان باشد. بسته به آنکه چقدر در کار تبحر پیدا کنید و چه میزان فعالیت داشته باشید می توانید ماهیانه درآمدی بالای 1 میلیون در ماه داشته باشید.

  شما می توانید از هنر آشپزی خود نیز کسب درآمد کنید و حتی بدون نیاز به مغازه محصولات خود را در خانه خود به فروش برسانید یا این که محصولات خود را به شیرینی فروش ها بدهید.

  این کسب و کار خانگی نیز بسته به فعالیت شما می تواند درآمد بالایی برایتان ایجاد کند.

  شاید خیاطی را بتوان جزو مشهور ترین مشاغل خانگی قرار داد. گرچه برای این منظور باید تبحر کافی داشته باشید و پس از آن می توانید به درآمدزایی مناسبی برسید.

  برای شروع می توانید با توجه به نیاز روز، چند لباس بدوزید و با فروشگاه های پوشاک کوچک برای عرضه و فروش لباس ها صحبت کنید.

  هنر همیشه طرفداران خاص خودش را دارد. اگر بتوانید محصولات خاص خودتان را بسازید و بازاریابی (Marketing) خوبی داشته باشید از طریق بافتنی، گلدوزی، ساخت وسایل تزئینی هم می توان درآمدزایی کرد.

  زندگی شهری و دوری از طبیعت همه انسان ها را دلتنگ سر سبزی کرده است. اگر بتوانید در محیط خانه گیاهان کوچک تزئیینی و حتی دارویی پرورش بدهید با استفاده از کمترین فضا می توانید درآمدزایی بسیار خوبی داشته باشید. گرچه لازم است که مطالعه و تحقیق خوبی داشته باشیم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن از عهده کار بر آییم.

  اگر بر زبان انگلیسی یا هر زبان خارجی دیگری تسلط دارید، چرا به فکر درآمدزایی از آن نباشید؟ در حال حاضر با افزایش تجارت بین‌الملل و همچنین ترجمه‌ متون مختلف از منابع خارجی و انتشار آن بر روی وبسایت‌های ایرانی، نیاز به مترجم خبره شدیدا احساس می‌شود. مهم‌ترین موضوع در مورد مترجمی این است که برای کار نیازی به حضور فیزیکی نخواهید داشت. شما می‌توانید از مشتریان خود به صورت دورکاری فایل ترجمه را دریافت کنید و از طریق ایمیل یا شبکه‌های اجتماعی، فایل ترجمه شده را به مخاطب خود ارجاع دهید. تمام مراحل را می‌توانید در خانه‌ خود انجام دهید و بدون دردسر کسب درآمد داشته باشید.

  برای شروع بهتر است از طریق سایت‌هایی مانند پونیشا، انجام میدم بصورت فریلسنری کار کنید. پس از مدتی که به قدر کافی شناخته شدید و رزومه‌ درخشانی پیدا کردید، می‌توانید به تنهایی با شرکت‌های مختلف قرارداد ببندید. به همین خاطر مترجمی را می‌توان یکی از شغل های پردرآمد خانگی دانست. فعالیت دیگری که در رابطه با ترجمه و اینترنت می‌توانید انجام دهید، ترجمه و زیرنویس فارسی فیلم و سریال‌های خارجی است. در صورت تسلط کامل به زبان‌های خارجی که معمولا در مورد فیلم‌ها، زبان انگلیسی مورد نیاز است، به راحتی و از خانه می‌توانید از این طریق درآمدزایی کنید.

  قبل از این‌که به فکر فروش بیفتید به یک نکته مهم توجه کنید: سعی کنید قبل از تولید، سفارش بگیرید. این نکته به‌ویژه برای تولیدکنندگان مواد فسادپذیرتر مثل سبزی خردشده اهمیت بیشتری دارد و اما فروش… برای فروش چند راه‌حل دارید. مهم‌ترین گزینه، مذاکره با رستوران‌ها، فست فودها و سوپرمارکت‌های محله‌ خودتان است.

  گزینه بعدی فروش اینترنتی است. با ایجاد صفحات شخصی می‌توانید برای فروش محصولاتتان تبلیغ کنید یا می‌توانید با نصب چند آگهی در خیابان محل زندگی‌تان کالاهای تولیدی‌تان را به‌صورت مستقیم عرضه کنید. در آگهی‌تان قیمت عرضه به‌صورت مستقیم را محور تبلیغتان قرار دهید تا هم‌محله‌ای‌هایتان ترغیب شوند به‌جای خرید از واسطه‌ها به‌صورت مستقیم از شما خرید کنند.

  گزینه بعدی مراجعه به مراکزی است که می‌دانید مصرف‌کننده عمده هستند مثلاً برای خیاطی، صنایع دستی و… به فروشگاه‌های لوازم سنتی و پوشاک بروید و برای کارهایی مثل شیرینی‌پزی، سبزی خرد‌شده به رستوران‌ها، غذاخوری‌ها، ساندویچی‌ها، مهدهای کودک و مدارسی که به بچه‌ها یک وعده‌غذا ارائه می‌دهند. باوجود تمام رقبایی که در بازار وجود دارد اگر شما کیفیت محصول و خدمات خودتان را ارتقاء دهید قول می‌دهم هیچ رقیبی برایتان وجود نخواهد آمد.

  اگر خودتان نمی‌توانید در طریق شبکه‌های مجازی مثل اینستاگرام فعالیت کنید، از اطرافیان خودتان بخواهید که به شما کمک کنند.

  حرف پایانی

  روش‌های کسب درآمد اینترنتی فقط مختص محصولات دیجیتال نیست، شما می‌توانید محصولات دست‌ساز و خانگی خود را از طریق اینترنت بفروشید. به عنوان مثال تولید محتوا، آهنگسازی، ادیت ویدئو، انیمیشن‌سازی، مدیریت شبکه‌های اجتماعی از دیگر کارهایی هستند که می‌توانید در خانه انجام دهید و درآمد داشته باشید.

  اگر ایده ای برای راه اندازی کسب و کار خانگی و یا تجربه ای در مشاغل خانگی دارید، لطفاً از قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

  آیا خواندن این مطلب برای شما مفید بود؟

  برای حمایت از محتوایی که می‌پسندید، لطفاً به اشتراک بگذارید:

  آخرین مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید.

  مشاغل خانگی پردرآمد

  کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب زوم لایف تنها با رعایت شرایط استفاده از مطالب، امکان‌پذیر است.

  ورود کاربران

  همه‌چیز درباره راه‌اندازی پرورش گل رز راهنمای راه‌اندازی پرورش گل رز : صفر تا صد آموزش + راه‌اندازی + درآمدزایی از پرورش گل رز اگر علاقه‌مند به کشاورزی و پرورش گل های تزئینی هستید و قصد راه‌اندازی شغل پرسود و پر از احساس رادارید شغل پرورش گل رز مناسب شماست اگر قبل از…

  همه‌چیز درباره راه‌اندازی شغل پرورش گیاهان آپارتمانی راهنمای راه‌اندازی شغل پرورش گیاهان آپارتمانی : صفر تا صد آموزش + راه‌اندازی + درآمدزایی از پرورش گیاهان آپارتمانی اگر به مشاغل کشاورزی علاقمند هستید و می خواهید وارد بازار کار و شغلی شوید که پر از حس خوب و درآمد…

  همه‌چیز درباره راه‌اندازی مانتوفروشی راهنمای راه‌اندازی مانتوفروشی : صفر تا صد آموزش + راه‌اندازی + درآمدزایی از شغل مانتوفروشی بازار بزرگ، متنوع و پرسود به شغل مانتوفروشی یا همان فروش مانتو زنانه خوش‌آمدید. اگر دنبال ایده خوب برای خودتان هستید این مقاله مناسب خود…

  چطوری فروشگاه شال و روسری راه اندازی کنیم؟ کاری که در آن رقیبِ زیادی باشه یا سودش خوبه یا وارد شدن به اون شغل راحته راه اندازی فروشگاه شال و روسری یا همان روسری فروشی تقریباً از مدل دومِ ، تهیه جنس راحت و راحت‌تر میشه شروع کرد اما این اصلاً دلیل نمیشه که نتوانید خاص…

  شغل ارائه خدمات سفارشی برای املاک اگر داستان فروش بیل تو فیلم جویندگان طلا را شنیدید برای شغل ارائه خدمات سفارشی برای املاک آماده هستید سلام من سعید دین‌محمدی هستم و تو این مقاله یک ایده درآمدزایی عالی به شما معرفی می کنم پس اگه دنبال شغل هستید این مقاله خیلی کمک…مشاغل خانگی پردرآمد

  درآمدزایی با استرینگ آرت یا طراحی با نخ   اگه به هنر علاقه‌مند هستید و دنبال یک شغل متفاوت می‌گردید درست آمدید این شما و این استرینگ آرت یا هنر طراحی با نخ می‌خواهم اطلاعات کامل در مورد این شغل در اختیار تون قرار بدم پس حتماً تا انتهای متن با من همراه باشید. قبل…

    درآمدزایی با فروش قاب مینیاتوری این مقاله برای کسایی که به آدم کوچولوها علاقه دارند و دنبال ایده خوب برای آینده‌ی شغلی خودشان هستند شغل تولید و فروش قاب مینیاتوری دقیقاً مناسب شماست   سلام سعید دین‌محمدی هستم تو این مقاله اطلاعات کامل در مورد روش…

  همه‌چیز درباره راه‌اندازی شغل طراحی و فروش تی‌شرت راهنمای راه‌اندازی شغل طراحی و فروش تی‌شرت : صفر تا صد آموزش + راه‌اندازی + درآمدزایی از شغل طراحی و فروش تی‌شرت به صورت آفلاین و یا آنلاین شما هم مثل من کلی این‌ور اونور طراحی تیشرت، فروش تیشرت ، درآمدزایی با تی‌شرت…

  آموزش گام به گام راه‌اندازی کیف فروشی به صورت عملی   راهنمای راه‌اندازی کیف فروشی : صفر تا صد آموزش + راه‌اندازی + درآمدزایی از شغل کیف فروشی     کم دردسر، خوش فروش با سود عالی این شما و این شغل کیف فروشی و فروش کیف زنانه و البته مردانه, این دقیقا…

  همه‌چیز درباره راه‌اندازی کلاه فروشی راهنمای راه‌اندازی کلاه فروشی : صفر تا صد آموزش + راه‌اندازی + درآمدزایی از شغل کلاه فروشی به صورت آفلاین و یا آنلاین اولین چیزی که شاید بالای 90% افراد با شنیدن کلاه فروشی به ذهنشون میاد چیه؟ (( مگه کسی هم الان کلاه می خره؟))…

      درآمدزایی با فروش تخته‌سیاه مگه کسی تخته‌سیاه میخره؟بله اتفاقاً درآمدهای خوبی هم دارند زمانی که شما احساس می‌کنید که کسی نمیخره   سلام سعید دین‌محمدی هستم و از تیم آکادمی مشاغل تو این مقاله اطلاعات کامل در مورد روش درآمدزایی با فروش تخته‌سیاه را در…

 • تتت
 •     شغل فروش جاشمعی نوردیک استایل اگر به شمع‌ها و فضای رمانتیک ایجادشده علاقه دارید خبر خوبی دارم ، می‌توانید از این راه پول به‌دست بیارید روش کسب درآمد رو به‌زودی متوجه میشید سلام من سعید دین‌محمدی هستم و تو این مقاله می‌خواهم اطلاعات تکمیلی در مورد شغل…

  شغل فروش قاب عکس نوریک استایل تو این شغل قرار از خاطرات دیگران محافظت کنیم، خیلی خوش‌آمدید فروش قاب عکس یکی از جذاب‌ترین حوزه‌های فروش کالای دکوری است اگه به حوزه دکوراسیون علاقه‌مندید و دنبال یک شغل هستید این فرصت برای شماست سلام من سعید دین‌محمدی هستم و از تیم…

  همه‌چیز درباره درآمدزایی با فروش دستگاه کارت‌خوان راهنمای راه‌اندازی فروش دستگاه کارت‌خوان : صفر تا صد آموزش + راه‌اندازی + درآمدزایی از شغل فروش دستگاه کارت‌خوان به صورت آفلاین و یا آنلاین امروز قرار درباره شغل فروش دستگاه کارت‌خوان یا همان دستگاه پوز با هم‌صحبت…

   

  مشاغل خانگی (کسب‌وکار خانگی , شغل خانگی یا کار در منزل) ازجمله شغل‌هایی است که مخاطبین خاص خود را دارد.

  ممکن است شما یک خانم خانه‌دار باشید و برای درآمدزایی نیاز به یک کسب‌وکار خانگی پردرآمد و بدون سرمایه اولیه داشته باشید

  ممکن است تخصصی خاص مثل کار با کامپیوتر, طراحی, برنامه‌نویسی یا مهارت‌های مثل تایپ, تولید محتوا را بلد باشید و دنبال کارهای ساده و پردرآمد با توجه به تخصص خود باشید.

  ممکن است حتی تخصص خاصی نداشته باشید ولی علاقه‌مند کسب درآمد از منزل باشه به خاطر همین دنبال کسب‌وکار خانگی پردرآمد باشید.

  و حتی شاید یک آقا باشید و علاقه‌مند به فعالیت در حوزه دورکاری و در کار در منزل باشید.

  چیزی که در مورد شما دوست عزیز مشخص است قدم در مسیر شغلی جدید اما پرطرفدار در سطح جهانی گذاشته‌اید.

  آکادمی مشاغل ایران به‌عنوان مرجع آموزش مشاغل تمامی کسب‌وکارها ازجمله کسب‌وکار خانگی, کسب‌وکار اینترنتی, کسب‌وکار تولیدی, کسب‌وکار خدماتی, کسب‌وکار کشاورزی, کسب‌وکار دامداری, کسب‌وکار هنر و سینما و همچنین مشاغل استخدامی در کسب‌وکارهای سازمانی در این مسیر همراه شماست.

  ما برای انتخاب شغل مناسب و پیدا کردن ایده‌های جدید برای کار در منزل در این قسمت لیست مشاغل خانگی را بر اساس شغل‌های پردرآمد, شغل‌های خانگی بدون سرمایه, مشاغل خانگی پردرآمد برای آقایان, مشاغل خانگی پردرآمد برای خانم‌ها, کار تولیدی در خانه, شغل‌های پردرآمد خانگی بدون سرمایه را در قالب فهرست مشاغل خانگی دسته‌بندی کرده‌ایم.

  شما تنها کافی است از بین انواع مشاغل خانگی بالا کارهای خانگی موردعلاقه خود را بررسی و بهترین شغل‌های خانگی را به‌عنوان کسب‌وکار خانگی خود انتخاب نمایید.

  مسلماً از هرکجای ایران که باشید ما کمکتان می‌کنیم به‌طور مثال اگر دنبال کار در منزل تهران یا کاردرمنزل اصفهان یا کار در منزل تبریز یا هر شهر دیگری هستید می‌توانید از بین شغل‌های خانگی موجود یکی از روش‌های شغل خانگی اینترنتی, کسب‌وکار خانگی تولیدی, شغل خانگی بسته‌بندی, شغل خانگی نیمه‌وقت, شغل خانگی پرورش گل و کشاورزی و یا شغل خانگی دورکاری را انتخاب کرده و کار غیرحضوری در منزل خود را شروع کنید و به درآمد برسید.

  در این مسیر ما همراه شما هستیم.

  اگر هنوز نمی‌دانید چه شغلی مناسب شماست و شغل مناسب خود را انتخاب نکرده‌اید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

  و اگر دنبال کسب‌وکار متفاوتی است و لازم دارید مشاغل دیگر را نیز بررسی کنید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

  در تمامی این مسیر می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما در ارتباط باشید

  cutt.us home business

  به جمع بهترین ها در آکادمی مشاغل اضافه شو تا با هم انجامش بدیم

  ایمیل

  عضو میشم

  امروزه با توجه به تغییر روند زندگی و ظهور عصر ارتباطات و دنیای مدرن هر شخصی می‌تواند در منزل مشغول به کار شود. همانطور که بسیاری از افراد با استفاده از اینستاگرام، سایت و کانال تلگرام فعالیت می‌کنند و با آشپزی، طراحی، نویسندگی و… کسب درآمد می‌کنند شما هم می‌توانید در منزل این کارها را انجام دهید و منبع درآمدی برای خود داشته باشید.  با توجه به شرایط حال حاضر بسیاری از مردم به شغل‌های خانگی روی آورده‌اند و با توجه به گزارش‌های مختلف حدود دو میلیون ایرانی به کار در منزل مشغول هستند. همچنین بسیاری از شرکت‌ها هم به دنبال افزایش تعداد کارکنان به صورت دورکاری هستند  که به این ترتیب شما نیازی به رفتن به محل کار ندارید و تنها در خانه می‌توانید کارهای‌تان را انجام دهید و درآمد داشته باشید. البته اگر دوست ندارید در منزل برای شخص دیگری کار کنید و می خواهید کار خود را آغاز کنید می‌توانید با این مقاله همراه باشید. در این مقاله قصد داریم شما را با ۲۰ شغل خانگی که با کمترین سرمایه بیشترین سود آوری را دارند آشنا کنیم.

  ست راحتی مادر و دختر تیشرت و شلوار مدل کیتی تیشرت و شلوارک مردانه راحتی مدل راک ست راحتی مادر و دختر تیشرت و شلوار مدل پاندی ست راحتی مادر و دختر تیشرت و شلوار دخترانه مدل بل

  با توجه به افزایش افرادی که به پرورش قارچ روی آورده‌اند شاید تصور کنید که بازار برای فروش قارچ اشباع شده است. اما باید بدانید که با توجه به پرطرفدار بودن این ماده غذایی و داشتن گونه‌های بسیار زیاد آن شما می‌توانید اطلاعات زیادی را در رابطه با پرورش قارچ به راحتی از کتاب‌های آشپزی و منابع اینترنتی به دست بیاورید و با کمی خلاقیت می‌توانید این کار را به یکی از شغل‌های خانگی پردرآمد خود تبدیل کنید.

  یکی دیگر از شغل‌هایی که از سال‌های گذشته تا به حال جزو پردرآمدترین مشاغل خانگی بوده است، ساخت وسایل دست ساز می‌باشد. شما می‌توانید کارهای زیادی مانند سوزن دوزی، دستباف‌ها، بافتنی و انواع سازه‌های تزئینی مانند منبت کاری، مجسمه سازی و… را انجام دهید ‏و پول‌دار شدن در خانه را تجربه کنید. البته در این مورد یک نکته وجود دارد و آن هم این است که چشم‌های ایرانیان به صنایع دستی کشورمان عادت کرده است و بسیاری از افراد به استادکاران ماهر که در این رشته فعالیت می‌کنند برای خرید مراجعه می‌کنند. بنابراین اگر قصد دارید این کسب و کار را برای خود انتخاب کنید باید از خلاقیت خود استفاده کنید زیرا با ایده‌های خلاقانه سازه‌های دستی نوآورانه می‌توانید مخاطبان خود را در بازار کار پیدا کند که سودی عالی برای شما داشته باشد. نکته دیگری که باید بدانید این است که در تمام دنیا سازه‌های دستی از ارزش زیادی برخوردارند و بسیاری از افراد حاضرند که برای برخی از سازه‌های دستی مبالغ بالایی پرداخت کنند.

  یکی از ایده‌های جدید برای کار در منزل پرورش گیاهان زینتی آپارتمانی می‌باشد. اگر شما در منزل فضای مناسب برای پرورش گل و گیاهان را دارید و مزاحمتی برای همسایه‌های خود ایجاد نمی‌کنید می‌توانید این شغل را برای خود انتخاب کنید. اگر اطلاعات زیادی در رابطه با پرورش گیاهان زینتی آپارتمانی ندارید می‌توانید با مراجعه به سایت‌ها و فضای مجازی اطلاعات خوبی در این زمینه به دست آورید. امروزه گیاهان آپارتمانی متفاوت مانند بنفشه آفریقایی و کاکتوس بسیار پرطرفدار شده‌اند و شما با هزینه کم می‌توانید آنها را پرورش دهید و به درآمد زایی خوبی برسید. همچنین می‌توانید از طریق فضای مجازی و یا ساخت سایت برای خود محصولات‌تان را به فروش برسانید.مشاغل خانگی پردرآمد

  یکی از روش‌های راه اندازی کسب و کار با حدود سرمایه ۱۰ میلیون تومان، ساخت سایت آموزشی است. در حال حاضر یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد اینترنتی راه اندازی سایت آموزشی است. البته این شغل اولین شغل پردرآمد دنیا نیست اما باید بدانید که جزو پول‌سازترین شغل‌ها در دنیا محسوب می‌شود. البته اینکه چه سایت آموزشی باید راه اندازی کنید بستگی به شخص شما دارد، باید به خودتان و توانمندی‌ها و مهارت‌تان مراجعه کنید و ببینید که در چه زمینه‌ای تخصص و به آن علاقه دارید. البته باید شرایط بازار کار را هم در نظر بگیرید و ببینید که آیا آن کار در حال حاضر پر رونق است یا خیر. اگر بخواهیم برای شما مثالی بزنیم، زمینه کنکور و زمینه آموزش دروس دانشگاهی در حال حاضر بسیار رونق پیدا کرده است. البته آموزش دروس کنکوری بسیار پردرآمدتر است. بنابراین اگر شما در درسی تخصص کافی دارید و به تدریس هم علاقه دارید می‌توانید این شغل را برای خود انتخاب کنید. البته این زمینه تنها به تدریس درس‌های کنکوری و دانشگاهی ختم نمی‌شود بلکه می‌توانید در مسائل دیگری مانند آموزش نرم افزارهای کامپیوتری، آموزش تغذیه کودکان، آموزش برنامه نویسی و… هم فعالیت کنید.

  اگر شما در رابطه با مسائل بالا تخصص لازم را داشته باشید نیازی به پرداخت هزینه آنچنانی نمی‌باشد و می‌توانید تنها با راه اندازی پیج اینستاگرام و یا سایت شخصی خودتان کسب درآمد کنید. اما اگر از تخصص بالایی برخوردار نیستید باید مبلغی را برای حضور در کلاس‌های آموزشی پرداخت کنید و بعد از گذراندن دوره‌های آموزشی و به دست آوردن تخصص لازم وارد این کسب و کار شوید.

  یکی از شغل‌های جدید و پردرآمد در ایران، بلاگری است. این شغل یکی از مناسب‌ترین شغل‌هایی است که می‌تواند هر شخصی داشته باشد همچنین درآمد از این شغل بسیار بالا است. شما می‌توانید در شغلی که مهارت دارید بلاگری را شروع کنید. به عنوان مثال می‌توانید در زمینه استفاده از لوازم آرایشی یک پیج اینستاگرام شخصی بزنید و در رابطه با آن پست و استوری منتشر کنید. افرادی که در حال حاضر بلاگری می‌کنند ماهانه بین ۳۰ میلیون تا ۱.۵ میلیارد تومان درآمد دارند. البته برای بلاگر شدن در اینستاگرام باید اطلاعات مورد نیاز در این زمینه را کسب کنید تا بتوانید در میان مردم دیده شوید.

  یکی از ایده‌های جدید برای کار در منزل نویسندگی می‌باشد. شما می‌توانید درآمد بسیار خوبی از نوشتن مطالب داشته باشید. با توجه به گفته‌های نویسنده‌های حرفه‌ای محتوا در ایران، توانسته‌اند که درآمد خود را به سالی ۳ میلیارد تومان برسانند. برای شروع کسب و کار باید به طور هدفمند پیش بروید و به طور‌ اصولی آموزش ببینید. اگر شما به عنوان یک نویسنده تمام وقت کار کنید می‌توانید در سال اول به ۴۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان درآمد برسید.

  یکی دیگر از ایده‌های پول‌ساز، آشپزی و شیرینی پزی در منزل است. اگر شما تخصص کافی در آشپزی داشته باشید می‌توانید به یک شغل پردرآمد در منزل برسید. شما از این طریق می‌توانید در فضای مجازی آموزش‌هایی تهیه کنید و همچنین ویدیوهای آموزشی در رابطه با پخت انواع مواد غذایی تهیه کنید و یا محصولات خود را در آن فضا به فروش برسانید. علاوه بر این موارد شما با پخش تراکت‌هایی در محل زندگی خود می‌توانید غذاهایی که پخت می‌کنید را به فروش برسانید. البته باید در نظر داشته باشید که امکان دارد در ماه‌های اول و دوم مشتری نداشته باشید اما در ماه سوم حتماً می توانید به کسب درآمد برسید.

  یکی از کسب و کارهای جدید در دنیا، مزون لباس خانگی می‌باشد این ایده برای افرادی که به مد و لباس علاقه دارند بسیار مناسب است. در این شغل شما باید یک سری لباس از نقاط مختلف دنیا مانند: کیش، جلفا، قشم، ترکیه، دوبی و… تهیه کنید و یکی از اتاق‌های خود را به این کار اختصاص دهید و آن را دکور بندی و رگال کشی کرده و آن را تبدیل به مزون کنید.

 • کوثر
 • اگر می خواهید یک شغل دورکاری داشته باشید و در حرفه طراحی گرافیکی و صفحه آرایی تخصص دارید این شغل مناسب شما می‌باشد. به طور کلی اگر شما فردی هستید که با نرم افزارهای گرافیکی آشنایی دارید و سلیقه گرافیکی دارید باید بدانید که این روزها افراد به دنبال تراکت‌ها، کارت ویزیت‌های زیبا، طراحی مجله، کتاب و… هستند. حال با توجه به این موارد شما باید مهارت‌های خود را در طراحی پوستر، کارت ویزیت، تبلیغات ویزیت و… به کار گیرید و به درآمد برسید. البته اگر شما در زمین نرم افزارهای گرافیکی تخصص خاصی ندارید اشکالی ندارد، شما تنها با پرداخت مبلغی ناچیزی می‌توانید در کلاس‌های آموزشی شرکت کنید و یا ویدئوهای آموزشی را در اینترنت ببینید و پس از گذراندن یک دوره کوتاه مدت در این شغل به درآمد برسید.

  یکی دیگر از شغل‌های خانگی مناسب تایپ می‌باشد. اگر شما فردی با حوصله هستید و مهارت تایپ اطلاعات را دارید این شغل برای شما می‌تواند پول ساز باشد. البته درست است که در حال حاضر بسیاری از افراد سعی می‌کنند که کارهای مربوط به تایپ و داده‌های خود را خودشان انجام دهند اما هنوز هم بسیاری از افراد هستند که وقت کافی برای انجام این کار را ندارند و به دنبال یک تایپیست یا کارشناس Word می‌گردند تا کارهای تایپ‌شان را انجام دهد.

  یکی از بهترین تجارت‌ها با سرمایه اندک، تولید پاکت و جعبه کادو دست ساز برای مناسبت‌های مختلف و فروش آن می‌باشد. بسته بندی در حال حاضر یکی از کارهای خلاقانه است که روز به روز در حال پیشرفت است. شما با کمی خلاقیت و ایده می‌توانید این کار را انجام دهید جعبه‌هایی زیبا و خلاقانه تولید کنید و آنها را برای تولد و مناسبت‌های مختلف به مشتریان ارائه دهید. همانطور که مشاهده می‌کنید بسیاری از افراد به دنبال جعبه‌های شیک برای هدیه دادن وسایل به دوستان خود می‌گردند. بنابراین شما می‌توانید به درآمدی مناسب از این شغل برسید. برای شروع کار تنها کافی است که با کمی جستجو در اینترنت با ویدیوهای آموزشی همراه باشید تا با ایده‌های جدید آشنا شوید. شما برای فروش محصولات خود می‌توانید یک سایت و یا پیج اینستاگرام شخصی باز کنید و محصولات خود را در آنجا بفروشید. همچنین علاوه بر آن می‌توانید محصولات‌تان را به فروشگاه‌های لوازم تحریری بفروشید.

  در حال حاضر یکی دیگر از شغل‌های جدید و پردرآمد در ایران مشاور بهینه سازی موتورهای جستجوگر اینترنتی می‌باشد. بسیاری از افرادی که سایت خود را راه اندازی کرده‌اند به دنبال مشاور بهینه سازی موتور جستجو می‌باشند و می‌خواهند هنگامی که مخاطبین در رابطه با محصول مورد نظری که آنها تولید می‌کنند را در‌ گوگل جستجو می‌کنند، سایت‌شان در صفحه اول و در رتبه‌های بالا قرار گیرد و به کاربران نمایش دهد. برای انجام این کار باید در مدیریت وبلاگ و شیوه ارائه محتوا کلمات کلیدی در نظر گرفته شود. البته این شغل نیاز به دانش و تخصص کافی دارد و همین امر موجب شده که متخصصان آی تی با تجربه وارد این بازار شوند و به عنوان مدیریت صحیح وب‌گاه‌های شرکتی یا مراکز مختلف شناخته شوند و کار کنند. این افراد به سایت‌ها کمک می‌کنند که رتبه وبلاگ‌شان در گوگل بالاتر رود و در هنگام جستجو نام سایت آن‌ها در ابتدا قرار گیرد. مدیران سایت برای انجام این کار مبالغ خوبی را پرداخت می‌کنند بنابراین اگر شما تخصص کافی در این زمینه ندارید بهتر است که ابتدا در رابطه با این شغل تجربه و دانش کسب کنید و آموزش‌های لازم را در این رابطه ببینید و بعد در همین زمینه شروع به فعالیت کنید.

  با توجه به شیوع کرونا بسیاری از کسب و کارهای فیزیکی تبدیل به کسب و کارهای اینترنتی و دورکاری شده‌اند و بسیاری از شرکت‌ها به دنبال نیروهای دور کار می‌باشند تا کسب و کارشان را رونق دهند. در حال حاضر یکی از شغل‌هایی که می‌توانید برای خود در نظر بگیرید پشتیبانی اینترنتی کسب و کارها است. تنها وسیله‌ای که برای انجام این کار نیاز دارید دستگاهی است که بتواند به اینترنت متصل شود. شما با کمی جستجو با کسب و کارهایی روبرو می‌شوید که به دنبال نیروهایی برای انجام پشیبانی اینترنتی به صورت دورکاری هستند. البته این شغل ممکن است که درآمد بسیار بالایی نداشته باشد اما اگر شما بتوانید در کار خود مدیریت داشته باشید و برای چند مجموعه همزمان کار کنید می‌توانید به درآمد مناسبی برسید.

  اگر شما به زبان خارجی تسلط کافی دارید و می‌توانید متون مختلف را به زبان فارسی و یا هر زبان دیگر ترجمه کنید قطعا این شغل برای شما یکی از شغل‌های پردرآمد می‌باشد و می‌توانید در خانه کسب درآمد کنید. در این شغل شما می‌توانید ترجمه و ویراستاری مقالات و کتاب‌های علمی را هم به صورت تخصصی انجام دهید و آنها را به دانشجویانی که به دنبال نشریات علمی مربوط به رشته خود می‌گردند ارائه دهید. همچنین می‌توانید با بسیاری از روزنامه‌ها، انتشارات مجلات و سایت‌هایی که به دنبال فردی برای ترجمه و ویراستاری می‌گردند همکاری کنید و گزارشات و مقالات مختلف را برای آن‌ها ترجمه و ویراستاری کنید.

  یکی دیگر از ایده‌های پول‌ساز برای کار در منزل، مشاوره آنلاین می‌باشد. شما در این زمینه می‌توانید توصیه‌های تخصصی را در حوزه‌های مختلف به مشتریان ارائه دهید. اگر شما تخصصی کافی در زمینه‌های طراحی داخلی، حقوق، روانشناسی و… دارید می‌توانید یک پیج اختصاصی برای خود باز کنید و در رابطه با تخصص خود صحبت کنید تا افراد برای مشاوره به شما مراجعه کنند. البته هر چه شما تخصصی‌تر و کاربردی‌تر در رابطه با رشته خود صحبت کنید افراد بیشتر مجاز می‌شوند تا در رابطه با آن مسئله به شما مراجعه کنند. همچنین می‌توانید در رابطه با مهارت و دانش خود ویدئوهای آموزشی تهیه کنید و آن را در فضای مجازی به مخاطبین ارائه دهید.

  در حال حاضر یکی از مهارت‌هایی که این روزها مخاطب‌های زیادی دارد و هر روز هم به تعداد افرادی که به این اشخاص نیاز دارند افزوده می‌شود، برنامه نویس است. البته برای انجام این کار نیازی به تحصیلات دانشگاهی نیست و شما تنها با مراجعه به کلاس‌های آموزشی می‌توانید در این زمینه کسب اطلاعات کنید و پس از گذراندن دوره‌های مورد نیاز برای خود یک شغل پردرآمد داشته باشید. شما برای شروع باید با انجام پروژه‌های ساده دستان خود را ورزیده کنید و برنامه نویسی را با زبان‌های مختلف مانند سی پلاس پلاس، جاوا، پایتون و اندروید انجام دهید. همچنین اگر به کلاس‌های آموزشی مراجعه کنید برخی از آنها پس از پایان کلاس‌های آموزشی شما را وارد بازار کار می‌کنند و افرادی را برای انجام کار به شما معرفی خواهند کرد. بنابراین به مرور زمان با افزایش مهارت می‌توانید برای خودتان کار‌ کنید.

  در حال حاضر با توجه به نوسانات اخیر بازار اقتصاد ایران و کمتر شدن ارزش دارایی افراد، یکی از روش‌های کسب درآمد در این شرایط، سرمایه گذاری در بورس می‌باشد. در حال حاضر بورس روشی ایمن و آسان برای سرمایه گذاری نسبت به دیگر روش‌ها مانند سرمایه گذاری در مسکن، طلا، ارز و… محسوب می‌شود. همچنین سودآوری بیشتری هم نسبت به دیگر روش‌های سرمایه گذاری نیز در بر دارد. بازدید سالانه بورس به ریسک‌ پذیری افراد بستگی دارد اما می‌توانید به سود ۲۵ تا ۶۰ درصدی برسید. همچنین با توجه به تورم ۴۰ تا ۵۰ درصدی اقتصاد ایران در حال حاضر می‌توان پیش‌ بینی کرد که افرادی که در بورس سرمایه‌گذاری می‌کنند سود بالاتری در سال جدید تجربه خواهند کرد. البته برای انجام این کار باید آموزش ببینید و به تخصص لازم برسید و هیچ‌گاه تمام سرمایه خود را در این مسیر نگذارید.

  در حال حاضر یکی از شغل‌هایی که در ایران نیست، مکانیک اتومبیل خودران می‌باشد. اتومبیل‌های خودران، خودروهای هستند که می‌توانند بدون دخالت انسان و محیط، اطراف خود را بشناسند و حرکت کنند. این اتومبیل‌ها با به کارگیری سنسورهای مختلف در مسیرهای گوناگون مسیر خود را ادامه می‌دهند. در حال حاضر یکی از برترین برندهای تولید اتومبیل خودران، تسلا می‌باشد. بنابراین می‌توان پیش بینی کرد که در آینده شغل مکانیک اتومبیل خودران بسیار افزایش پیدا می‌کند. این اتومبیل‌ها به صورت خودکار قابل تعمیر نمی‌باشند. بنابراین شغل مکانیکی اتومبیل خودران بسیار پردرآمد خواهد بود.

  یکی دیگر از شغل‌هایی که در ایران نیست و یا خیلی کم دیده می‌شود، خلبان هواپیمای بدون سرنشین است. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن هواپیمای بدون سرنشین، بسیاری از شرکت‌ها به دنبال افرادی می‌گردند که بتوانند هواپیماهای بدون سرنشین را در یک مکان عمومی به پرواز در بیاورند و آن را اداره کنند. آمازون یکی از شناخته شده‌ترین شرکت‌هایی است که از هواپیماهای بدون سرنشین برای تحویل بسته‌های خود استفاده می‌کند. همچنین امروزه به دنبال خلبانانان هواپیمای بدون سرنشین برای پروژه‌هایی مانند گزارش‌های هواشناسی و تمیز کردن محیط زیست می‌گردند.

  در حال حاضر با توجه به بالا رفتن قیمت کتاب‌های نو، افراد به دنبال کتاب‌های دست دوم می‌گردند. بنابراین بهتر است که به سراغ دست فروش‌های دوره گرد بروید و ببینید که خریداران برای کتاب‌های دست دوم چه مبلغی را پرداخت می‌کنند و سپس آن کتاب‌ها را با قیمت پایین‌تر به فروش برسانید. در حال حاضر خرید کتاب‌های دست دوم به صورت آنلاین بسیار عالی است بنابراین شما می‌توانید کتاب‌های دست دوم را تهیه کرده و آن‌ها را در پیج شخصی و یا در اپلیکیشن‌هایی مانند “دیوار” به فروش برسانید. همچنین بعد از اینکه در این کار مهارت‌های لازم را آموختید می‌توانید کتاب‌های مناسبی را از سایت‌های ارزان قیمت تهیه کنید و آنها را در سایت‌های بزرگتر به فروش برسانید.

   

  صفحه نخست » خانه و خانواده » مشاغل خانگی پردرآمد و روش های کسب در آمد زنان در منزل

  تنوع مشاغل خانگی پردرآمد و سودآور به قدری زیاد است که بدون شک قادر به راه اندازی حداقل یکی از آنها خواهید بود. کسب و کارهای خانگی یا (Home business) یکی از بهترین و مطمئن‌ ترین راههای درآمدزایی و کاهش نرخ بیکاری شناخته می‌شوند و در سراسر جهان طرفداران زیادی دارند

  اگر شرایط اشتغال در خارج از منزل را ندارید یا از کار کردن برای دیگران خسته شده اید و دوست دارید کاری هرچند کوچک برای خودتان داشته باشید، این مطلب را از دست ندهید. لازم به ذکر است به مدد وجود اینترنت و شبکه های اجتماعی بسیاری از مشاغل را می توان رایگان فرا گرفت. در سایت مجله تصویر زندگی هم می توانید آموزشهای بسیاری را رایگان مشاهده کرده و از آن بهره ببرید.

  در ابتدا چند مزیت مشاغل خانگی را بر می شماریم:

  مشاغل خانگی پردرآمد

  حال به معرفی برخی کسب و کارها و مشاغل خانگی پردرآمد می پردازیم.

  بسیاری از این مشاغل را می توانید با سرمایه ای بسیار کم شروع کرده و به مرور مواد اولیه بیشتر، لوازم و دستگاه های بزرگتر و حرفه ای تر خریداری کنید.

  بسیاری از دانشجویان و کارمندان یا افراد مجرد ترجیح می دهند به جای خوردن یک غذای سنگین و پرحجم فست فودی دستپخت های خانگی بخورند. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که دنبال یک کاسبی کوچک و سالم می گردید که اعضای خانواده تان را نیز در آن دخالت دهید، می توانید مشغول تولید غذای خانگی شوید.

  اگر می خواهید تهیه غذای خانگی راه انداخته و آنها را به دست مشتریان برسانید آشپزخانه خانه تان برای شروع کار کافیست. اما به فکر نحوه بسته بندی و روش تحویل غذاها باشید. بسته بندی های جذابتر مشتریان بیشتری هم با خود می آورند.

  علاوه بر کیفیت عالی غذا و استفاده از مواد اولیه تازه، برای مشتری بسیار مهم است پیکی که غذا را تحویل می دهد، مودب و خوش اخلاق باشد و همچنین غذا کاملا گرم و سر وقت به دست او برسد. هرگونه بد رفتاری یا تاخیری میتواند یکی از مشتریان شما را بپراند.

  ضمنا برای این شغل حتما باید کارت بهداشت داشته باشید.

 • تحلیل زمانی سامان افشاریان
 • برای صدور کارت بهداشتی روشهای مختلفی وجوددارد، یکی از این روش‌ها مراجعه بـه مراکز پیشخوان دولت اسـت کـه از حدود یکسال پیش، این روش دریافت کارت بهداشت نیز فعال شده اسـت و تسهیلاتی را برای صدور هر چـه سریع تر کارت بهداشت در اختیار مردم و متقاضیان قرار داده اسـت.پس باید همیشه کیفیت غذا در الویت قرار داشته باشد حتی در مواقعی کـه تورم و مسلما قیمت مواد غذایی بالا می رود. البته می‌توان با بالا بردن اندک قیمت غذا این مشکل را حل کرد چون مشتری ترجیح می دهد قیمت بالاتری پرداخت کند اما همان کیفیت سابق و یا حتی کیفیت بالاتر را تجربه کند.

  با بکارگیری امکانات رایگان در سایت هایی مانند یوتیوب، وبلاکها، تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و … می توانید تخصص خود را به دیگران آموزش دهید.

  آموزش تصویری سوخته کاری روی چوب + فیgم آموزشی  سوخته کاری روی چوب یا سوخت …

  آموزش ساخت تراریوم (باغ شیشه ای) + فیلم   باغ شیشه ای تراریوم | باغ …

  اگر مهارت چندانی در پرورش گیاه ندارید، ساخت گل و گیاه مصنوعی می تواند ایده …

  کلیه متقاضیان برای انجام فعالیت در حوزه مشاغل خانگی نیاز به دریافت مجوز دارند تا با خیالی آسوده به کسب و کار بپردازند.

  شرایط لازم و مراحل دریافت مجوز چیست؟

  شرایط لازم برای دریافت مجوز شامل شرایط عمومی واختصاصی است. متقاضیان واجد شرایط، فرم تکمیل شده ثبت نام و مدارک لازم را به دستگاه اجرائی ذیربط ارائه می‌کنند. پس از انجام بررسی‌های لازم و در صورت تائید طرح در دستگاه اجرائی، مجوز مربوطه توسط اداره کل کار و امور اجتماعی استان صادر خواهد شد.

  آیا شاغلین کسب و کار خانگی مشمول حمایت بیمه‌ای خواهند شد؟

  مشمولین قانون با ارائه مجوز کسب و کار خانگی می‌توانند نزد صندوق تامین اجتماعی بیمه و از مزایای آن برخوردار شوند. مشمولین صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر تابع قوانین و مقررات مربوطه خواهند بود.

  همانگونه که دیدید روش‌های مختلفی برای کسب درآمد در منزل وجود دارد و شاید تعدادی از آنها در لیست بالا وجود نداشته باشد. اما به هر حال شما با هر بودجه و با هر تخصصی می‌توانید اقدام به کسب درآمد در منزل کنید فقط کافی است یک روش را انتخاب کرده و شروع به فعالیت کنید.

  بسیاری از کارآفرینانی که امروزه دارای کسب ‌و کاری جدی هستند، از همین نقطه شروع کرده اند. پس هر شغل خانگی می‌تواند سکوی پرش شما باشد. برای داشتن یک شغل خانگی موفق برنامه ریزی کنید و خلاقیت داشته باشید.

  اگر مشاغل دیگری می شناسید یا ایده های پولساز و سودآور خانگی دارید که در این مطلب از قلم افتاده اند، در بخش نظرات بنویسید.

   

  نام:

  بازده – مجله کسب و کار بازده یک مجله آنلاین برای انتشار محتوا در زمینه کسب و کارهای نوین، اخبار اقتصادی، سبک زندگی، سلامت، خانواده، فناوری،

  همانگونه که می دانید مشاغل خانگی زودبازده و کسب و کارهای خانگی به عنوان راهكاري مهم براي خوداشتغالی و  ايجاد اشتغال و درآمد در سراسر جهان به حساب می آیند. قابليت انجام اين نوع كسب و كار و مشاغل خانگی برای زنان در منزل سبب ايجاد مزایای بی شماری برای زنان می شود. در نوشتار لیست مشاغل خانگی: فهرست ۳۴۰ شغل خانگی زودبازده در ایران در سایت کسب و کار بازده پیرامون این مطلب فهرستی ارائه دادیم. در ادامه قصد داریم 98 مورد از مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان را به عنوان پیشنهاد برشماریم. با ما همراه باشید.

  آیا یک ناشر یا وبلاگ‌نویس آنلاین هستید؟ با اضافه کردن تبلیغات یاGoogle Adsense به وبلاگ‌، شبکه‌های اجتماعی یا وبسایت‌تان یک منبع درآمد جدید کسب کنید. با توجه به حجم ترافیک‌تان می‌توانید با یک شبکه تبلیغاتی مانند AdThrive، Real Girls Media یا Federated Media کار کنید.

  ساده‌ترین راه برای کسب درآمد آن است که پکیج‌های تبلیغاتی خود را بسازید؛ برای تعیین هزینه‌ای رقابتی به وبلاگ‌های دیگری سر بزنید که ترافیکی مشابه وبلاگ شما دارند.

  در بازاریابی سابقه دارید؟ بسیاری از ناشران و شرکت‌های اطلاعاتی در برنامه‌های پورسانتی خود به کمک نیاز دارند، از تدوین تقویم‌ها گرفته تا کمپین‌های هماهنگی و تعامل با پورسانت‌بگیرها. می‌توانید با جستجوی صفحه‌های کاری شبکه‌های پورسانتی این موقعیت‌ها را بیابید یا می‌توانید تعدادی از آن‌ها را در سایت FlexJobs پیدا کنید. و به عنوان یکی از مشاغل خانگی برای زنان برشمارید.مشاغل خانگی پردرآمد

  به دنبال راهی برای کسب درآمد غیرفعال هستید؟ محصولات و خدماتی را که عاشقشان هستید پیدا کنید و آن‌ها را از طریق تبلیغات پورسانتی معرفی کنید. شما به عنوان یک بازاریاب پورسانتی، اقلامی را تبلیغ می‌کنید و در ازای هر محصول فروخته شده از طریق لینک پورسانتی شما، یک حق کمیسیون دریافت می‌کنید. اگر وبسایت ندارید مشکلی نیست.

  عاشق نقاشی کردن، مجسمه‌سازی یا طراحی هستید؟ پس می توانید با استفاده از استعدادهای خلاقانه‌تان به عنوان مشاغل خانگی برای زنان کسب درآمد کنید. سایت‌هایی مثل AQUENT را نگاه کنید تا بتوانید برای مشاغل هنری و انجام پروژه‌های خلاقانه درخواست دهید. آیا شخصیت خلاقی دارید؟

  عاشق نوشتن هستید؟ همه‌ی ما اسم نویسنده‌ها‌ی پرفروشی مانند جی‌کی رولینگ و استفن مه‌یر را شنیده‌ایم، اما امروزه هزاران زن با نویسندگی در خانه راه خود را به سوی موفقیت طی می‌کنند. فرصت‌ها و امکانات برای این منظور بی‌پایان است، هرچیزی از نوشتن کتاب کودکان گرفته تا کتاب‌های خودآموز، رمان‌های عاشقانه، و کتاب‌های آشپزی می‌تواند به شما کمک کند.

  نگران نباشید، لازم نیست حتما یک کتاب بنویسید که به عنوان نویسنده شناخته شوید. می‌توانید برای مجلات مقاله بنویسید.

  شیفته‌ی نوزادها هستید؟ پس شاید کمک به خانواده‌هایی که منتظر به دنیا آمدن فرزندشان هستند برای شما مناسب باشد. برنامه‌ریزهای نوزاد در مورد تدارکات و آماده‌سازی در زمان تولد نوزاد و پس از آن به پدر و مادرها مشاوره می‌دهند. اگر به این نوع کارها علاقه‌مندید،April Beach یک دوره‌ی حرفه‌ای کامل حول این کار تدارک دیده است. در حقیقت، او می‌گوید یک برنامه‌ریز نوزاد می‌تواند در هر ساعت ۷۵ دلار کسب کند.

  آیا همیشه مراقب شرایط غیرایمن و طرفدار ایمنی نوزادان هستید؟ مشاوران ایمنی نوزاد یکی دیگر از مشاغل خانگی برای زنان محسوب می شود. آنها محیط خانه را بررسی می‌کنند تا شرایط خطرناک بالقوه را پیدا کنند و جهت ایجاد یک محیط ایمن برای نوزادان و کودکان، به اهالی خانه پیشنهاداتی بدهند.

 • tsetms
 • آیا از جدیدترین گرایش‌ها در زمینه برگزاری جشن‌های تولد کودکان اطلاع دارید؟ ‌برنامه‌ریز جشن تولد، تمام جنبه‌های یک جشن تولد را برنامه‌ریزی،‌ سازماندهی و اجرا می‌کند تا والدین بتوانند با فراغ بال و در کنار فرزندشان از این روز خاص لذت ببرند.

  از نگارش مطالب محاوره‌ای لذت می‌برید؟ وبلاگ‌نویسی یک راه ساده و کم‌هزینه برای شروع کار در خانه است. موضوعاتی که می‌توانید درباره‌شان بنویسید بی‌شمارند، و راه‌های زیادی هم برای کسب درآمد از طریق وبلاگ‌تان وجود دارد.

  اعداد شما را به هیجان می‌آورد؟ آدم منظمی هستید و به جزئیات خیلی توجه می‌کنید؟ شاید حسابداری برایتان مناسب باشد. حسابداران به صاحبان کسب و کار و وبلاگ‌نویسان کمک می‌کنند درآمد و مخارج ماهیانه‌شان را سازماندهی و دنبال کنند. حسابداری یکی از پرطرفدار ترین مشاغل خانگی برای زنان در دنیاست.

  عاشق پخت و پز هستید؟ دستور پخت خاصی برای کیک‌های شکلاتی دارید که همه عاشقش هستند؟ پس علاقه‌تان را به کسب و کار کیک‌پزی تبدیل کنید. فرصت‌ها نامحدودند – تولد‌ها،‌ جشن سیسمونی، عروسی‌ها، مراسم‌های بازنشستگی، جشن‌های پایان مجردی، جشن‌های خانه‌نویی و غیره.

  یک وبلاگ موفق را اداره می‌کنید؟ در فروش مستقیم یک غول محسوب می‌شوید؟ پس تخصص ویژه‌ی خود را به کسانی پیشنهاد کنید که در حوزه‌ی خاصی به دنبال راهنمایی هستند، چه مدیریت زمان باشد،‌ یا روابط عمومی، کنترل استرس یا راهنمایی‌های شغلی؛ در مورد موضوعات زیادی می‌شود صحبت کرد و مربی‌گری یکی از مشاغل خانگی برای زنان و عالی برای همه‌ی روزهای سال است.

  اخبار چهره‌های معروف را دنبال می‌کنید؟ با رساندن محصولات کسب وکارهای کوچک به دست چهره‌های مشهور، در کمپین‌های روابط عمومی این کسب‌وکارها کمک کنید. این کمپین‌ها از کار کردن با صاحبان کسب‌وکارهای کوچک، هماهنگ کردن فرصت‌های هدیه دادن (برنامه‌های اهدای جوایز، جشن سیسمونی، تولدها، عروسی‌ها) و پیدا کردن رسانه‌های گوناگون برای به نمایش گذاشتن ستاره‌ها کنار محصول مشتری موردنظرتان تشکیل شده است.

  عاشق کار کردن با بچه ها هستید؟ یک راه ساده برای کسب درآمد بیش‌تر ارائه‌ی خدمات نگهداری کودک است. با وجود جلسات کاری، انجمن اولیا و مربیان و شب‌نشینی و سرگرمی‌های دیگر، در طول سال فرصت‌های زیادی برای کسب درآمد در اختیار خواهید داشت.

  از قدرت بخشیدن به زنان لذت می‌برید؟‌ مجموعه کنفرانس‌ها یا جلسات شخصی خود را برای زنان شروع کنید. این کار شامل جذب سخنوران، فروشندگان، و حامیان مالی، همچنین برنامه‌ریزی و بازاریابی و تعهد فراوان است. می توانید به عنوان یکی از مشاغل خانگی برای زنان از این استعداد خود بهره ببرید.

  در حوزه‌ی خودتان یک کارشناس محسوب می‌شوید؟ از کمک کردن به دیگران لذت می‌برید؟ می‌توانید در نقش مشاوری برای کسانی عمل کنید که نیازمند مهارت و تخصص شما هستند ـ این کار مستلزم پاسخ‌هایی مبتنی بر راه‌حل است.

  آیا با کلمات بازی می‌کنید؟ نگارش متون تبلیغاتی، فرآیند استفاده از کلمات ترغیب‌کننده برای بالا بردن یک فرد، محصول، کسب و کار، ایده یا نظر است. نویسندگان متون تبلیغاتی در آگهی‌های بازرگانی تلویزیون، تبلیغات رادیویی، مجلات، رروزنامه‌ها، بیلبوردها، اعلان‌ها، وبسایت‌ها و ایمیل‌های مستقیم از کلمات‌شان استفاده می‌کنند ـ هرجا چیزی در حال فروش باشد، این افراد سخت مشغول نوشتن تبلیغات اغواکننده هستند.

  در صنایع دستی خاصی مهارت دارید؟‌ یکی از مشهور ترین مشاغل خانگی برای زنان صنایع دستی است. اقلام دست‌سازتان را در سایت‌هایی مانند Etsy، 1000 Markets، Art Fire و CraftStar به فروش بگذارید. هم‌چنین می‌توانید در برخی بازارها، کنفرانس‌ها، و بوتیک‌ها یک غرفه‌ی فروش به راه بیندازید. می توانید سفارش‌های مشتریان را بسازید یا از طریق سایت به دیگران آموزش بدهید که چگونه صنایع دستی خلق کنند.

  آیا در زمینه‌ی تزئین غذا تبحر دارید؟ Chef’s Line توصیه‌های واقعی از سوی سرآشپزهای حرفه‌ای ارائه می‌دهد. اگر در ماموریت توانمندسازی آشپزی با آن‌ها سهیم هستید و در زمینه‌ی تزئین غذا سابقه دارید از طریق ایمیل با آن‌ها تماس بگیرید.

  روابط اجتماعی‌تان قوی‌ است؟ شاید اسم شرکت های فروش مستقیمی مانند Avon را شنیده باشید، اما آیا می‌دانستید که هزاران شرکت فروش مستقیم وجود دارد؟ یک شرکت فروش مستقیم پیدا کنید که محصولاتش را دوست دارید و شما را به فروش مشتاق کند. شرکت‌های فروش مستقیم در آغاز بسته‌هایی ارائه‌ می کنند که شامل هر چه برای شروع نیاز دارید را در خود دارند. این بسته‌ها معمولا هزینه‌ی راه‌اندازی پایینی دارند. اولین خریداران بالقوه‌ی شما دوستان، خانواده، و همکاران هستند. بعد از طریق این افراد دایره‌ی مشتریان خود را افزایش خواهید داد. برای مثال می‌توانید با فروش اقلام زیر شروع کنید:

  آیا نوزادها شما را به هیجان می آورند؟ یک همراه زائو (doula) کسی است که مانند خانواده یا شریک یک زن باردار هنگام زایمان از او حمایت می کند. کلمه‌ی doula از کلمه‌ای یونانی به معنای ”خدمتکار یک زن“ گرفته شده است. همراهان زائو به صورت مداوم و بی‌وقفه از زنان باردار و شریک‌شان مراقبت کرده و با ارائه‌ی اطلاعاتی درباره‌ی فرآیند تولد و گزینه‌های موجود و حمایت فیزیکی و عاطفی کمک می‌کنند کاملا در تجربه‌ی زایمان مشارکت داشته باشند.

  آیا در زمینه‌ی خودتان تخصص دارید؟ از نویسندگی لذت می‌برید؟ دانش‌تان را به نگارش درآورید و در وبلاگ یا وبسایت خود، یا در آمازون و سایت‌‌های مشابه بفروشید.

  به جزئیات دقت می‌کنید و گرامر و املایتان عالی است؟ نویسندگان زیادی عاجزانه دنبال ویراستار و نمونه‌خوان هستند تا شاهکارهایشان را تصحیح کنند. این یک راه ساده برای یافتن مشاغل خانگی برای زنان برشمرده می شود.

  اهل هنر هستید؟ اقلام دست‌ساز خودتان را بسازید و بفروشید، از شمع‌‌های دست‌ساز گرفته، کیف دستی، زیورآلات، صابون، و دامن‌های توتو، برای شما که ذهنی خلاق دارید فرصت‌های بیشماری وجود دارد.

  از برنامه‌ریزی خوشتان می‌آید؟ از ازدواج و تولد گرفته تا جشن سیسمونی و بازنشستگی، برنامه‌ریز رویداد جزئیات مکان، بودجه، وسایل، دکوراسیون،سرگرمی، غذا، نوشیدنی، ایاب و ذهاب، فعالیت‌ها و دعوت‌ها را مدیریت می‌کند.

  از آن دسته آد‌هایی هستید که همه چیز می‌دانند؟ Ether از آن شرکت‌هایی است که از طریق تلفن و ایمیل توصیه‌های متخصصان را می‌فروشد. نرخ و ساعت‌تان را تنظیم می‌کنید و آن‌ها ۱۵٪ عایدی‌تان را برمی‌دارند. برخی از نمونه‌های آن درمانگران، پزشکان، پرستاران، متخصصان مالیات، و معلمانی هستند که تخصصشان را در اختیار مشتریان می‌گذارند.

  یک نقاش بااستعداد هستید؟ از کار کردن با بچه‌ها لذت می‌برید؟ استعداد نقاشی‌تان را در جشن‌های تولد، کارناوال‌‌ها، پارک‌های سرگرمی، پیکنیک‌های شرکتی، باغ‌وحش‌ها و غیره به کار بگیرید.

  به مد علاقه دارید؟ دوست دارید بوتیک خودتان را داشته باشید اما سرمایه‌ی لازم برای این کار را ندارید؟ مشکلی نیست. صنعت فروش مستقیم، راه اندازی کسب و کارهای خانگی مرتبط با مد را از هر زمان دیگری راحت‌تر کرده است. شرکت‌هایی مانند cabi، Stella & Dot و KOKOON فرصت‌هایی را در اختیارتان می‌گذراند که علاوه بر کم هزینه بودن زحمت چندانی هم ندارند.

  در امور مالی سابقه‌ی خوبی دارید؟ برنامه‌ریزان مالی در گرفتن تصمیم‌های مالی مهم مانند بازنشستگی، دانشگاه، خرید سهام، و دیگر رویدادهای بزرگ زندگی به افراد کمک می‌کنند.

  اهل غذا و خوراکی هستید؟ یک نوع محصول خوراکی را بسازید و بفروشید،‌ از ساخت کره‌ی بادام زمینی گرفته تا سس‌های تند و سالسا، فرصت‌های زیادی برای درآمدزایی در اختیار دارید. سعی کنید در سایت‌های کوچک‌تری مانند Foodzie خوراکی‌های ساخته خودتان را به معرض فروش بگذارید تا یاد بگیرید چطور محصولات‌تان را به بازار عرضه کنید.

  استعداد سخنوری دارید؟ می‌توانید با استفاده از این استعداد و دور نگه داشتن مزاحم‌ها، تایید نظرات، حل و فصل درگیری‌ها، شروع بحث‌های جدید، و کمک به رفع نگرانی‌های اعضا، انجمن‌های وبسایت‌ها را مدیریت کنید.

  دلتان می‌خواهد رئیس خودتان باشید؟‌ پس حتما می‌خواهید کسب و کار خودتان را به راه بیندازید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید. فرنچایز خانگی فرصت‌های عالی در اختیارتان می‌گذارد که ریسک بالقوه‌ی کمی دارند.

  تعطیلات مناسبتی برایتان خوشایند است؟‌ راهنمای هدیه بنویسید، درست کنید و منتشر سازید ـ این کار شامل جمع‌آوری مقالات، دستورهای پخت، و ویرایش، فرمت‌گذاری، جذب تبلیغات، و خرید فضای تبلیغات را نیز است.

  در نوشتن پروپوزال‌ها تجربه دارید؟‌به عنوان یک نویسنده‌ی درخواست کمک هزینه (Grant)، باید در نوشتن پروپوزال‌های ترغیب‌کننده تخصص پیدا کنید که افراد را به اهدای کمک مالی برای یک منظور خاص ترغیب کند. به این مورد نیز می توانید به عنوان یکی از مشاغل خانگی برای زنان فکر کنید.

  فونت و تایپ‌های برجسته شما را به هیجان می‌آورد؟ طراحی گرافیک راهی برای ارتباط دیداری با افراد است؛ می‌تواند از طریق یک پوستر باشد، یا تبلیغاتی در یک مجله، یک وبسایت، یک لوگوی تجاری، یک کارت پستال، یا حتی جلد یک آلبوم؛ این‌ها تنها چند مثال از چیزهایی است که یک طراح گرافیک خلق می‌کند.

  مدرک آرایشگری دارید؟ مهارت‌هایتان را در کوتاهی، رنگ کردن، و حالت دادن مو به خانه ببرید و آن‌جا کار کنید.مشاغل خانگی پردرآمد

  هنرمند هستید؟ کارت‌های دعوت دست ساز زیبا و منحصر به فرد بسازید. راه‌های زیادی برای فروش آن‌ها وجود دارد: فروشگاه آنلاین خودتان را بسازید، آن‌ها را به دوستان و اعضای خانواده‌تان بفروشید، در فروشگاه‌های واقعی آن‌ها را عرضه کنید یا در مراسم‌های خانگی‌تان به فروش بگذارید.

  با طراحی آشنایی دارید؟‌ این کار فرآیند مرتب کردن، سازماندهی و بهبود ظاهر فیزیکی یک ملک مسکونی قبل از فروش است.

  از کثیفی و چرک متنفرید؟‌به دوستان، آشنایان، و همسایه‌هایتان خدمات نظافتی پیشنهاد کنید، از شستشوی لباس‌ها و نظافت خانه گرفته تا تهیه‌ی غذا و شستن پنجره‌ها. هم چنین می‌توانید خدمات نطافتی‌تان را در روزنامه‌های محلی یا از طریق اعلامیه در سطح محله‌تان اعلام کنید.

  برنامه‌ی قابل انعطافی دارید؟‌ با مراقبت از خانه و حیوانات خانگی افراد در هنگام سفر موافقت کنید. این خدمات می‌تواند شامل غذا دادن به حیوانات خانگی، جمع آوری نامه‌ها و روزنامه‌ها، نشان دادن حضور سکنه در خانه، آب دادن به گل‌ها، نگهداری از حیاط و استخر، پرداخت قبوض و خانه داری سبک است. ‌

  نقاشی و رنگ کردن را دوست دارید؟ از استعدادهای هنری‌تان برای خلق تصاویر کتاب‌های کودکان، کتاب های پزشکی، طرح‌های مد، بروشورها، تبلیغات با بسته بندی محصولات استفاده کنید.

  از نشان دادن مکان‌های مختلف به دیگران خوش‌تان می‌آید؟ عشق به شهر، ایالت یا جامعه‌تان را در Vayable به اشتراک بگذارید. راهنماهای تور می‌توانند افراد خوش‌خوراک، هنرمند، تاریخ‌شناس، یا عاشقان طبیعت باشند ـ تنها کافی است یک تجربه‌ی منحصر به فرد و اوقات خوشی را برای مهمانان‌تان بسازید. راهنماها قیمت خودشان را تعیین می‌کنند و Vayable ۱۵٪ هزینه‌ی رزرو را برمی‌دارد.

  به آموزش علاقه دارید؟ طراحی آموزشی فرایندی است که طی آن مواد آموزشی و کتب راهنما طراحی، ساخته و ارسال می‌شوند. طراحان آموزشی می‌توانند فرآیند یادگیری و نحوه‌ی انتقال آن را از طریق نوشتار درک کنند. در حالی که برنامه‌هایی برای کسب مدرک طراحی آموزشی وجود دارد، بسیاری از طراحان آموزشی فقط سابقه‌ی آموزش، بازاریابی و نویسندگی دارند.

  به طراحی و دکوراسیون علاقه دارید؟ از مهارت‌های خلاقانه‌تان به عنوان یک طراح/دکوراتور داخلی استفاده کنید و در ایجاد محیطی مناسب شخصیت و نیازهای افراد به آن‌ها کمک کنید. به جنبش انرژی‌های پاک و دکوراسیون کم هزینه علاقه‌مندید؟ به صاحبان خانه کمک کنید با استفاده از وسایلی که دارند دکورشان را عوض کنند.

  می توانید سوزن را در انبار کاه پیدا کنید؟ اگر این طور است، تبدیل شدن به یک محقق اینترنتی می تواند یک کار خانگی مناسب برای شما باشد. شرکت‌ها، نویسندگان و بازاریابان Everyday به تحقیق انجام شده نیاز دارند و مایلند در ازای کار سخت‌تان پول خوبی بپردازند.

  تا به حال یک چیز جدید خلق کرده‌اید؟ محصول جدیدتان را به بازار ببرید و در معرض فروش بگذارید. می توانید اختراعات خارق‌العاده‌ی زنانی مانند خودتان را در این سایت‌ها بیابید ـ Ficklets، Grill Charms و Hot Tot. اختراع نیز می تواند در لیست مشاغل خانگی برای زنان خلاق قرار گیرد.

  می‌دانید چطور سرمایه‌گذاری را ایمن کنید؟ از فرآیند عظیم یادگیری که بگذریم، پیدا کردن منابع مالی برای یک کسب و کار کوچک می‌تواند کار سختی باشد. از دانش ذاتی‌تان درباره‌ی نحوه‌ی کار قلمروی سرمایه‌گذاری استفاده کنید و در ایمن ساختن منابع مالی کسب و کار کارآفرینان دیگر، به آن‌ها کمک کنید.

  به لوازم جانبی علاقه دارید؟ از علاقه تان به ساخت زیورآلات استفاده کنید و به یک کارآفرین آنلاین تبدیل شوید. راه‌های زیادی برای فروش آن‌ها وجود دارد:‌ فروشگاه آنلاین خودتان را بسازید، آن‌ها را به دوستان و خانواده‌تان بفروشید، در سایت های دیگر به فروش بگذارید، در فروشگاه های واقعی آن‌ها را عرضه کنید، یا از طریق جشن‌ها و مراسم‌های خانگی آن‌ها را بفروشید.

  در گلکاری و باغبانی دستی دارید؟ مناظر بیرونی خانه‌ها را طراحی کنید، در مورد گیاهان و درختان مختلف و نصب، تخریب و پاکسازی آن‌ها به مشتریان‌تان مشاوره دهید.

  اهل اصرار و پافشاری هستید؟ دستیاران بازاریابی وظایفی مانند نوشتن مطالب مطبوعاتی، ساخت خبرنامه، وبلاگ، پادکست، خدمات تبلیغاتی، تحقیق بازاریابی یا ادغام شبکه‌سازی اجتماعی با استراتژی بازاریابی را ارائه می‌کنند‑ خدماتی که می‌توانید فرآهم کنید بی‌شمارند و به تخصص و سابقه‌ی خاص شما بستگی دارند.

  مدرک ماساژ درمانی دارید؟ درمان های ماساژ و اسپای خانگی ارائه کنید یا مهارت‌تان را جاهای دیگری به کار بگیرید و در کنفرانس‌ها، خوراوبار فروشی‌ها، و مراکز خرید ماساژ روی صندلی ارائه دهید.

  در زمینه‌ی خودتان رهبر هستید؟ گروهی از افراد هم فکر ساخته و با برنامه‌ریزی، مدیریت و راهنمایی آن‌ها کمک کنید دانش و تخصص‌تان را به اشتراک بگذارند تا بتواند به عنوان یک مجموعه رشد کند و پایگاه دانش‌ خود را گسترش دهد ـ که به موفقیت آن‌ها کمک می‌کند.

  در برنامه‌ریزی وعده‌های غذایی حرفه‌ای هستید؟ عشق‌تان را به مدیریت غذا به اشتراک بگذارید و یک برنامه‌ی عضویت بسازید که در آن برنامه‌های غذایی ماهانه و هفتگی، و دستور پخت کامل را با فهرست خرید قرار می‌دهید. با تخصص در زمینه‌ی خاصی مانند منوی غذاهای بدون گلوتن، غذاهای ویژه کودکان، و غذاهای ارزان موفقیت خود را تضمین کنید.

  عاشق واژگان پزشکی هستید؟ نسخه‌ برداری پزشکی فرآیند نگارش پیام‌های ثبت شده از سوی متخصصان پزشکی به صورت مدارک پزشکی نوشتاری است.

  دانشی غنی دارید؟ آن را از طریق یک سایت و با عضویت پولی به اشتراک بگذارید؛ می‌تواند شامل مقالات، سمینارهای آنلاین، سمینارهای تلفنی، ویدئو، آموزش گام به گام، کتاب های الکترونیک، کاربرگ و یک انجمن باشد. موضوعات و اطلاعاتی که می‌توانید به اشتراک بگذارید بی‌شمار هستند.

  چیزها را در ابعاد وسیع می‌بینید؟ از استعدادتان به عنوان یک نقاش استفاده کنید و به افراد کمک کنید فضای خارجی و داخلی‌شان را به شکل دلخواه‌شان درآورند. می‌توانید تصمیم بگیرید با ساکنان خصوصی کار کنید یا با موسسات بازرگانی.

  در زمینه‌ی موسیقی سابقه دارید؟ با ارائه‌ی کلاس‌های موسیقی عشق و دانش‌تان را درباره آن با دیگران به اشتراک بگذارید. و آن را یکی از مشاغل خانگی برای زنان را برای خود انتخاب کنید.

  به خرید علاقه دارید؟ برای تبدیل شدن به یک مشتری مخفی ثبت نام کنید و کسب و کارها، رستوران‌ها و موسسات محلی را بررسی کنید. سرتان را به باد نخواهید داد، اما شاید یک شام مجانی یا کمی پول توجیبی گیرتان بیاید.

  اهل فناوری هستید؟ از مهارت‌هایتان استفاده کنید تا در مدیریت شبکه، مدیریت پایگاه داده، و مدیریت سرور و استفاده از آن به افراد و شرکت‌ها کمک کنید.

  گواهی پرستاری دارید؟ شرکت‌های بیمه و بیمارستان‌ها به دنبال پرستارهای مجازی هستند تا وظایف مدیریت موردی را در خانه اجرا کنند. این وظایف شامل بازبینی سوابق پزشکی، دنبال کردن مراقبت‌های بیمار و آموزش است.

  از آنلاین بودن خوش‌تان می‌آید اما دوست ندارید درگیر مسائل مرتبط با فناوری باشید؟ سعی کنید برندهای جا افتاده‌ای مانند Hula Frog و Macaroni Kid را منتشر کنید.

  در آشپزی ماهر هستید؟ علاقه‌تان به پخت و پز و آشپزی را برای تهیه‌ی وعده‌های غذایی دیگران استفاده کنید. سرآشپزهای شخصی می‌توانند به ازای هر وعده یا به صورت روزانه دستمزدشان را بگیرند و در زمینه‌ی خاصی مانند رژیم‌های گیاهی و بدون گلوتن تخصص یابند.

  دستیار شخصی یک فرد حرفه‌ای و جزئیات محور است که از خانه و با تکمیل وظایفی مانند تنظیم ملاقات‌ها، برنامه‌ریزی رویدادهای شرکتی، خرید هدایا یا بلیط، رزرو کردن و پرداختن قبوض، به فرد یا شرکتی کمک می کند.

  عاشق خرید کردن هستید؟ با جستجو به دنبال بهترین معاملات و خرید برخی اقلام به صورت آنلاین یا از فروشگاه، خدمات خریدتان را به دیگران پیشنهاد دهید. با این کار در وقت مشتری‌هایتان صرفه جویی می‌شود؛ حتی می توانید با پیشنهاد کادو گرفتن هدایا هزینه‌ی اضافه‌ای بگیرید.

  عاشق مد هستید؟ پس از دانش‌تان برای کمک به زنان دیگر استفاده کنید تا سبک مد مختص به خودشان را بیابند. استایلیست‌های شخصی، که گاهی مشاور تصویر نیز نامیده می‌شوند، در خرید لباس‌، زیورآلات، آرایش و موی جدید به مشتریان کمک می‌کنند و به طور کلی با متحول کردن ظاهر مشتریان‌شان تصویر جدیدی از آن‌ها می‌سازند.

  به سلامتی اهمیت زیادی می‌دهید؟ ورزش نقطه‌ی قوت شما است؟ با تجربه، دانش و انگیزه‌تان به دیگران کمک کنید به اهداف‌شان برای تناسب اندام برسند. مربی شخصی در ورزش می نواند یکی از الهام بخش ترین ها در لیست مشاغل خانگی برای زنان باشد.

  حیوانات را دوست دارید؟ به صاحبان حیوانات خانگی کمک کنید ظاهر حیوانات‌شان را دوست داشتنی و مرتب نگه دارند.

  حیوانات خانگی را دوست دارید؟ می‌توانید در غیاب صاحبان حیوانات خانگی به نگهداری آن‌ها کمک کنید ـ از غذا دادن گرفته تا به گردش بردن، نظافت، نوازش کردن، و محبت کردن.

  چشمان تیزبینی دارید؟ از استعدادتان برای عکس گرفتن از دیگران استفاده کنید ـ عکس‌های خانگی، کودکان، حیوانات خانگی، عروسی، رویدادهای خاص، و پرتره‌های حرفه‌ای.

  فرد منظمی هستید؟ سازمان‌دهنده‌های حرفه‌ای به دیگران کمک می‌کنند خانه و دفترشان را سر و سامان دهند که نتیجه‌ی نهایی آن فراهم شدن یک محیط کاربردی‌تر، بهره‌وری بیش‌تر، و استرس و هرج و مرج کمتر است. برای مثال می‌توانید در مرتب کردن عکس‌های دیجیتالی افراد به آن‌ها کمک کنید؛ که در این صورت به شما سازمان‌دهنده‌ی تصاویر می‌گویند.

  فرد به شدت مرتبی هستید؟ از آغاز تا پایان کار به دیگران کمک کنید پروژه‌هایشان را مدیریت کنند. این نقش شامل برنامه‌ریزی، توسعه، بودجه‌بندی، دسترسی، و کنترل نتیجه‌ی کلی پروژه است

  مهارت‌های ارتباطی خوبی دارید؟ اهل اصرار و پافشاری هستید؟ متخصصان روابط عمومی به افراد و شرکت‌ها کمک می‌کنند در تلویزیون، رادیو، روزنامه، سایت‌ها و مجلات حضور رسانه‌ای مثبتی داشته باشند.

  فرد خوش مشربی هستید؟ کارتان در فروش خوب است؟ منطقه‌ی جغرافیایی‌تان را خوب می‌شناسید؟ نمایندگان املاک در خرید و فروش خانه به مشتریان‌شان کمک می‌کنند. آموزش دیدن حدود ۱۵۰ ساعت وقت می‌گیرد اما غالبا می‌توان آن را در خانه، شب‌ها یا آخر هفته‌ها انجام داد.

  می توانید استعدادهای خوب را تشخیص دهید؟ در پیدا کردن بهترین و با صلاحیت‌ترین افراد به شرکت‌ها کمک کنید. شما می‌توانید در جذب نیرو، مصاحبه، مذاکره و پیدا کردن یک برنامه‌ی راهبردی برای پر کردن پست‌های خالی همکاری کنید.

  رزومه سابقه‌ی کوتاهی از تجربه و مهارت‌های کاری یک فرد است ـ رزومه نویس‌های حرفه‌ای از کلمات و قالب‌بندی‌ها برای خلق یک تصویر قوی استفاده می‌کنند تا یک فرد جویای کار را به کارفرمایان بالقوه معرفی کنند.

  آدم برون‌گرا، باانگیزه و پرانرژی هستید؟ نمایندگان فروش طیفی از محصولات و خدمات را در شرایط گوناگون می‌فروشند. بسیاری از شرکت‌ها مایلند افراد مناسب را برای این منظور تعلیم دهند و نتیجه‌ی آن می‌تواند برای شما بسیار پرمنفعت باشد.

  به دوخت و دوز علاقه دارید؟‌به افراد کمک کنید لباس‌هایی مناسب و زیبا بدوزند. می‌توانید فقط در یک زمینه‌ی خاص مانند اصلاحات لباس عروس یا لباس‌های رسمی تخصص بیابید و آن را به عنوان یکی از مشاغل خانگی برای زنان که مطابق با استعداد شماست انتخاب کنید .

  عاشق حراج‌ هستید؟‌ وسایلی را که کمی مستعمل شده‌اند و لازم ندارید بردارید و با فروش آنلاین آن‌ها مقداری پول به دست آورید.

  در استفاده از گوگل تبحر دارید؟ با استفاده از دانش بهینه‌سازی موتور جستجو به صاحبان کسب و کار کمک کنید ترافیک بیش‌تری را به وبسایت‌هایشان هدایت کنند.

  عاشق کفش هستید؟‌ می‌توانید با طراحی یک نوع کفش و فروختن آن‌ها به صورت آنلاین، در بوتیک‌ها یا فروش مستقیم، درآمدی برای خود دست و پا کنید.

  به سایت‌های شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، توییتر، پینترست، و اینستاگرام معتادید؟ شاید دیگر وقتش رسیده باشد به عنوان یک بازاریاب رسانه‌های اجتماعی، حرفه‌ی خانگی خودتان را در یکی از داغ‌ترین زمینه‌های حال حاضر شروع کنید.

  عاشق به اشتراک گذاشتن معاملات و پیدا کردن آن‌ها در اینترنت هستید؟‌ از سرویس‌هایی مانند Share Magnet و Wingsplay و توئیت‌های با حمایت مالی، استفاده کنید.

  می‌توانید کد بنویسید و بخوانید؟ به شرکت‌ها در ساخت برنامه‌ها و نرم‌افزارها کمک کنید تا بهتر به مشتریان‌شان خدمت کنند.

  از موهبت انگیزه دادن و الهام بخشیدن به دیگران برخوردارید؟ در زمینه خودتان خبره هستید؟ خوش‌صحبت هستید؟ با استفاده از دانش و تخصص‌تان برای جمع‌های مختلف صحبت کنید و به آن‌ها بگویید چطور می‌توانند در زندگی و حرفه‌ی خود تحولی ایجاد کنند.

  در تنیس یا گلف حرفه‌ای هستید؟‌ عشق و علاقه‌تان به ورزش را دنبال کنید و به دیگران آموزش دهید بازی‌شان را بهبود دهند.

  مدرک حسابداری عمومی دارید؟ در زمینه‌ی قانون سابقه دارید؟ صاحبان کسب و کارهای کوچک به دنبال مشاوران مالیاتی هستند که بتوانند در زمینه‌ی مشکلات مالیاتی و حقوقی به آن‌ها کمک کنند.

  مهارت شنوایی خوبی دارید؟ سرعت تایپ‌تان بالا است؟ به صاحبان کسب و کار کمک کنید مطالب شفاهی را به اسناد کتبی نگارشی تبدیل کنند.

  به یک زبان خارجی تسلط دارید؟ اسناد، مکاتبات، جلسات و تماس های تلفنی را برای شرکت‌های بین‌المللی ترجمه کنید.

  با ارائه‌ی خدمات برنامه‌ریزی سفر استرس را از روز افراد بگیرید. ارزان‌ترین پروازها، کرایه‌ی ماشین و اقامت هتل را برای تعطیلات مشتریان‌تان جستجو کنید، حتی می‌توانید با افزودن چیزهایی مانند لیست فعالیت‌ها و مکان‌های دیدنی پول بیش‌تری بگیرید.

  در زمینه‌ی ریاضی قوی هستید؟ تدریس می‌تواند یک فرصت شغلی خانگی عالی باشد، به ویژه برای کسانی که در زمینه‌ی خاصی دانش بالایی دارند؛ مثل دانشجویانی که در رشته‌ی زبان انگلیسی تحصیل می‌کنند، معملمان مدرسه، یا افرادی که به یک زبان خارجی تسلط دارند.

  عاشق توئیت کردن هستید؟ اگر مخاطبان زیاد و فعالی در توئیتر دارید، شاید بتوانید با میزبانی جشن‌های توئیتری پول دربیاورید. به برندهای مختلف کمک کنید نام‌شان را پرآوازه کنند.

  از کمک کردن به دیگران لذت می‌برید؟ یک دستیار مجازی (VA) یک فرد حرفه‌ای و به شدت ماهر است که به مسئولان شرکت‌ها و کسب و کارها، کمک فنی و اجتماعی ارائه می‌دهد. خدماتی که می‌توانید فراهم کنید بی‌شمارند، و همه به سابقه‌ی آموزشی و تجربه‌ی شما بستگی دارند.

  به صنعت فیلم‌سازی علاقه دارید؟ مهارت‌های فیلم‌سازی و ویراستاری‌تان را به کار بگیرید و در ساخت آگهی‌های بازرگانی، فیلم‌های کوتاه، و فیلم‌های مستند به کسب و کارهای کوچک کمک کنید.

  در زمینه‌ی خدمات مشتریان مهارت خوبی دارید؟ برخی شرکت‌ها به دنبال نمایندگان خدمات مشتری اضافه‌ای هستند که در خانه کارشان را انجام دهند. این فرصت را از دست ندهید ـ کسی چه می‌داند شاید به یک شغل طولانی مدت تبدیل شود.

  از HTML، CSS، PHP، جاوا و سئو سر در می‌آورید؟ با استفاده از مهارت‌هایتان در زمینه‌ی فناوری به افراد و شرکت‌ها کمک کنید وبسایت بسازند، اصلاحاتی را انجام دهند و اشکلات‌شان را رفع کنند.

  عاشق عروسی هستید؟ پس به یک متخصص برنامه‌ریزی عروسی تبدیل شوید. به زوج‌ها در انتخاب محل برگزاری، گل‌آرایی، لباس‌ عروس و داماد، غذا، سرگرمی، عکاسی، تم‌ها و برنامه‌ریزی ماه عسل کمک کنید.

  عاشق نوشتن هستید؟ از پست‌های وبلاگی گرفته تا خبرنامه و مقاله، اهالی تبلیغات همیشه به دنبال نویسنده هستند. از سایت‌هایی مانند Upwork، Freelancer و Guru بازدید کنید.

  لیست مشاغل خانگی: فهرست ۳۴۰ شغل خانگی زودبازده در ایران

  لیست مشاغل خانگی: فهرست ۳۴۰ شغل خانگی زودبازده در ایران

  دیگر نوشته ها

  1.5 میلیون تومان خرید اقساطی از افق کوروش؛ ویژه بازنشستگان…

  ۲۵ مرگبارترین هنرهای رزمی که تا به امروز به وجود آمده‌اند

  14 کار افراد مثبت اندیش که دنیا را جای زیباتری برای زندگی…

  درمان پرولاکتین بالا: ۶ درمان طبیعی برای هایپرپرولاکتینمی

  کسب و کار

  شغل در روسیه: ۱۰ فرصت کسب و کار عالی در کشور روسیه

  ۸ ایده کسب و کار برای نوجوانان که رایگان و کم هزینه هستند

  لیست مشاغل خانگی: فهرست ۳۴۰ شغل خانگی زودبازده در ایران


  3 استراتژی واگذاری و فروش شرکت تان در 2021

  ۱۰۱ راهکار بازاریابی کسب و کارهای کوچک: ایده ها، توصیه ها، و…

  اصول چانه زنی: 10 روش تخفیف گرفتن که واقعا جواب می‌دهد!

  کار در تایلند: ۱۰ بهترین ایده کسب و کار کوچک پرسود در کشور…

  6 گام برای پیدا کردن بهترین شغل که عاشقش هستید

  13 توصیه مهم و ایده خلاقانه برای بازاریابی در 2021

  ۱۰ پرسودترین ایده کسب و کار در حوزه مد در ۲۰۲۱

  10 برترین هلدینگ جهان متعلق به 5 برترین مدیر پول

  راهنمای جامع برنامه ریزی شهری: 5 نکته برای توسعه شهری

  11 نکته برای استخدام بدون سابقه کاری و تجربه

  کسب و کار در ترکیه: ۱۰ بهترین ایده‌ کسب و کار کوچک در کشور…

  4 گام مهم برای تعیین اهداف دوره کارآموزی

  آیا کرونا مقصر اصلی ضعف خدمات امور مشتریان در شرکت ها است

  ۴ نکته طلایی برای شروع کسب و کار در ارمنستان


  روانشناسی کسب و کار چیست؟


  ۵ کلید ساختن یک کسب و کار بدون پول

  ۶ استراتژی برای موفقیت در بازاریابی شبکه های اجتماعی

  ۹۴ مورد از بهترین مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان

  کسب و کار در گرجستان: ۱۰ فرصت ایجاد کسب و کار کوچک در…

  9 گزینه برای شروع کسب و کار جدید زمانی که قصد ترک شغل تان را…

  ۱۰ روش رایگان ساخت زیرنویس برای فیلم و عکس

  10 شیوه بیان نقطه ضعف در مصاحبه شغلی که مثل نقطه قوت‌تان به…

  25 چیز که رهبران قدرتمند به کارمندان‌شان می‌گویند

  ۱۰ گام سریع برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق

  ۳۴ ایده کسب و کار اینترنتی پولساز و پردرآمد در ۲۰۲۱

  کار در مالزی: ۱۵ فرصت و ایده کسب و کار کوچک و کم خرج در…

  23 ایده برای برگزاری مراسم افتتاحیه کسب و کار جدید

  ۳ وظیفه مهم برای برون سپاری در کارآفرینی با بیشترین بهره وری

  ۱۵ عادت که نشان می دهد استعداد کارآفرینی در شما بالقوه وجود…

  ۸ مهمترین نظریه های رهبری و مدیریت در سازمان

  ۳۰ نقل قول درباره بازاریابی که برای تان الهام بخش هستند

  بازاریابی تعاملی: 7 فایده مهم بازاریابی تعاملی برای کسب و…

  ۵ نکته جالب درباره کاربرد روانشناسی رنگ ها در زندگی و کسب و…

  ۱۰ توصیه طلایی برای شروع کسب و کار خودتان

  مربیگری کسب و کار: ۷ نکته درباره بیزینس کوچینگ

  11 استراتژی برای برگزاری رویداد موفق مراسم افتتاحیه

  ۵ عامل مهم که در موفقیت کسب و کار شما نقش دارند

  مشاغل خانگی پردرآمد
  مشاغل خانگی پردرآمد

  منتشر شده در
  دسته‌بندی شده در ارز دیجیتال

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *