محاسبه آنلاین سود سهام

محاسبه آنلاین سود سهام
محاسبه آنلاین سود سهام

۱۴۰۰/۰۴/۲۹

مقالات پر بازدید تالاربورس

دسته بندی مقالات

جدیدترین مقالات منتشر شده

سود و زیان در بورس شاید مقوله‌ای ساده به‌نظر برسد. یک عدد به‌صورت درصد روی پنل آنلاین نوشته شده و بیشتر افراد، این عدد را به صورت سود و زیان در نظر می‌گیرند. مثلا سهمی را خریده‌اند و در مقابل این سهم، سود ۴۳% ثبت شده است.

محاسبه آنلاین سود سهام

اما این عدد، واقعا نشان‌دهنده سود و زیان شما نیست. در این مقاله می‌خواهیم هر چیزی را که لازم است در مورد محاسبه سود و زیان بدانید، به شما بگوییم.

بیشتر افراد وقتی سهمی را می‌خرند، هیچ چیزی را یادداشت نمی‌کنند. بعدها نمی‌دانند چند سهم را در چه قیمتی خریده و به چه قیمتی فروخته‌اند.

لازم نیست خیلی وارد جزئیات شوید. فقط آمار خریدها و فروش‌های خود را در اکسل وارد کنید.

برای این کار لازم است که تاریخ، تعداد سهم و قیمت را یادداشت کنید.

خوبی استفاده از اکسل این است که بعدها می‌توانید خریدها و فروش‌های خود را مرتب کنید.

علاوه‌بر این، می‌توانید واریزها و دریافت وجه‌های خود را هم در اکسل بنویسید.

 • آموزش فیلتر نویسی
 • مقالات پیشنهادی : مدیریت زمان برای آموزش بورس

  اگر از جمله کسانی هستید که سهم را می‌خرید و از فروش آن سود می‌کنید (و معمولا مجمع نمی‌روید)، سود و زیان به این صورت محاسبه می‌شود.

  کارمزد خرید + (تعداد سهم ⨯ قیمت خرید) = مبلغ خرید

  کارمزد فروش و مالیات – (تعداد سهم ⨯ قیمت فروش) = مبلغ فروش

  مبلغ خرید – مبلغ فروش = میزان سود نقدی

  مبلغ خرید ÷ میزان سود نقدی = درصد سود

  فرض کنید من ۱۰۰۰ سهم شمثال را در قیمت ۱۰۰۰ تومان خریده و در ۳۰۰۰ تومان فروخته‌ام.

  برای خرید این سهم یک میلیون تومان پرداخت می‌کنم. علاوه‌بر این معادل ۰.۰۰۴۹ از مبلغ خرید را به عنوان کارمزد می‌پردازم. یعنی ۴۹۰۰ تومان. پس مبلغ خرید برابر می‌شود با ۱،۰۰۴،۹۰۰ تومان.

  برای فروش این سهم باید ۳ میلیون تومان دریافت کنم. اما باید کارمزد ۰.۰۰۹۷۵ را بپردازم. یعنی ۲۹،۲۵۰ تومان. پس در نهایت مبلغ ۲،۹۷۰،۷۵۰ تومان دریافت می‌کنم.

  از این معامله به اندازه ۱,۹۶۵,۸۵۰ سود می‌کنم. (نه ۲ میلیون تومان)

  با تقسیم این عدد بر مبلغ خرید به عدد ۱.۹۵ درصد می‌رسم. یعنی ۱۹۵ درصد سود کرده‌ام.

  همیشه کار به همین سادگی که گفتیم نیست. فرض کنید قیمت همین سهم به ۳ هزار تومان رسیده‌ است. شرکت افزایش سرمایه می‌دهد، قیمت سهم به هزار و ششصد تومان کاهش پیدا می‌کند، اما حق‌تقدم دریافت کرده‌ام. بعد شرکت ۳۰۰ تومان سود نقدی می‌دهد و قیمت سهم پس از بازگشایی ۱۵۰۰ تومان می‌شود. حالا من چقدر سود کرده‌ام؟

  در سامانه آنلاین ممکن است عددی نزدیک به ۵۰ درصد سود را ببینید. چون قیمت از ۱۰۰۰ تومان به ۱۵۰۰ تومان رسیده. اما سود واقعی ۵۰ درصد نیست. بیایید ببینیم در این حالت چقدر سود کرده‌ام.

  برای خرید این سهم ۱،۰۰۴،۹۰۰ هزار تومان پرداخته‌ام.

  ۱۰۰۰ سهم ۱۵۰۰ تومانی دارم، یعنی ۱.۵ میلیون تومان که برای فروش آن باید ۱۴۶۲۵ تومان کارمزد بپردازم. ۱,۴۸۵,۳۷۵ تومان می‌ماند.

  ۱۰۰۰ حق تقدم دارم که مثلا ۱۴۰۰ تومان هستند. با احتساب کارمزد ۱۳۶۵۰ تومانی، ۱,۳۸۶,۳۵۰ تومان از فروش حق‌تقدم به‌دست می‌آورم.

  ۳۰۰ هزار تومان هم سود نقدی دریافت کرده‌ام.

  جمع این اعداد برابر می‌شود با ۳,۱۷۱,۷۲۵ تومان.

  مبلغ سود نقدی من حاصل کسر همین عدد از مبلغ فروش است، یعنی ۲,۱۶۶,۸۲۵ تومان.

  در این حالت من ۲۱۵ درصد سود کرده‌ام، نه ۵۰ درصد.

  Talarebourse

  یک خوبی دیگر اکسل این است که می‌توانید برای مبلغ ریالی سود و درصد سود، فرمول بنویسید. 

  چطور این مشکل را حل کنیم؟ به‌سادگی و با نوشتن خرید‌ها و فروش‌ها در اکسل. یک خوبی دیگر اکسل این است که می‌توانید برای مبلغ ریالی سود و درصد سود، فرمول بنویسید. در این صورت فقط کافی است مبلغ فروش را به‌روز کنید تا تمام درصدها به صورت خودکار محاسبه شوند.

  تصور کنید دو سهم دارم. یکی شمثال و دومی خسوال.

  هر دو سهم را هزار تومان خریده‌ام.

  هر دو سهم امروز ۳ هزار تومان هستند.

  شمثال را یک سال پیش خریده‌ام و خسوال را سه سال پیش.

  آیا از این دو سرمایه‌گذاری، به یک میزان سود کرده‌ام؟

  محاسبه آنلاین سود سهام

  قطعا خیر. نمی‌شود گفت دویست‌درصد رشد قیمت طی یک سال و سه سال، دقیقا عملکردی مشابه به هم هستند.

  برای این کار باید مقدار تنزیل‌یافته سود رو محاسبه کنیم.

  برای این کار، ابتدا باید نرخ تنزیل را حساب کنیم. فرض کنید بهره بانکی حدود ۱۷ درصد باشد. یعنی اگر پول را در بانک می‌گذاشتیم، در پایان سال ۱۷ درصد سود می‌گرفتیم و پول ما برابر می‌شد با یک میلیون به علاوه ۱۷ درصد از این مبلغ.

  از نظر ریاضی این اتفاق شبیه به این بود که هر سال، پول خود را در ۱.۱۷ ضرب کنیم. (۱+r که در آن r نرخ بهره است).

  برای این که سود تنزیل یافته را حساب کنیم از این فرمول استفاده می‌کنیم.

  تعداد سال ^ (r + 1) / مبلغ سود

  این حرف یعنی چه؟ اگر قرار است یک میلیون تومان را یک سال دیگر به من بدهید، باید آن را بر ۱.۱۷ تقسیم کنم، که برابر می‌شود با ۸۵۴ هزار تومان. یعنی با نرخ بهره ۱۷ درصد، اگر یک میلیون تومان را یک سال دیگر به من بدهید، به همان اندازه ارزش دارد که ۸۵۴ هزار تومان را الان پرداخت کنید.

  اگر قرار است همین پول را دو سال دیگر بدهید، باید بر ۱.۱۷ به توان ۲ تقسیم شود.

  اگر مبلغ، ۱،۰۰۴،۹۰۰ بعد از یک سال به ۲،۹۷۰،۷۵۰ تومان رسیده، با نرخ بهره ۱۷ درصد، در عمل ۲,۵۳۹,۱۰۲ سود کرده‌ام. اگر همین پول سه سال بعد محقق شده باشد، در عمل مثل این است که به مبلغ ۱,۸۵۴,۸۴۸ تومان رسیده باشم.

  پس اگر سهمی در یک سال از ۱۰۰۰ تومان به ۳۰۰۰ تومان رسیده باشد، در واقع ۱۵۲ دو درصد سود کرده‌ام. اگر همین رشد طی سه‌سال رخ داده باشد، در نهایت ۸۴ درصد.

  مقالات پیشنهادی : صرافی بایننس (آموزش BINANCE) آپدیت ۲۰۲۱

  شاید احساس کنید کمی بحث پیچیده شده است. یک سهم را خریده‌اید، قیمت آن ۳ برابر شده، اما ۸۴ درصد سود کرده‌اید؟ دلیل این ماجرا چیست؟

  فرض کنید الان ۱ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان را در بانک بگذارم و سود ثابت بگیرم. بعد از ۳ سال حدود ۳ میلیون تومان در بانک دارم. اما دقت کنید که من امروز دارم از ۱ میلیون تومانم می‌گذرم که در آینده به این سود برسم. پس اگر الان ۱ میلیون تومان را در بورس بگذارم و بعد از سه سال، ۳ برابر شود، مثل این است که الان ۱.۸ میلیون را در بانک گذاشته‌ام. اختلاف این عدد با مبلغ سرمایه‌گذاری، ۸۰۰ هزار تومان است.

  برای این که موضوع روشن شود، بگذارید دو حالت را با هم مقایسه کنیم.

  دو سهم به شما معرفی می‌کنم که هر دو هزار تومان هستند.

  سهم اول، شمثال، این سهم پس از یک سال ۳ برابر می‌شود.

  سهم دوم، خسوال، این سهم پس از پنج سال، ۴ برابر می‌شود.

  کدام سهم را انتخاب می‌کنید؟ درست است که سود خسوال بیشتر به نظر می‌رسد. اما برای رسیدن به این پول باید ۵ سال صبر کنید. پنج سال دیگر، ۴  میلیون تومان شما چقدر ارزش دارد؟ اما اطمینان دارید که تورم ۲۰۰ درصد نخواهد بود و در آن زمان، ۳ میلیون قدرت خرید بیشتری نسبت به ۱ میلیون امروز دارد. پس شمثال را انتخاب می‌کنید.

  حالا اگر برای هر دو، سود تنزیل یافته را (با نرخ ۱۷ درصد) محاسبه کنیم، دلیل انتخاب خود را متوجه خواهید شد.

  سهم شمثال، طی یک سال ۱۷۱ درصد سود تنزیل یافته محقق می‌کند.

  خسوال طی پنج سال ۱۳۶ درصد سود تنزیل یافته می‌دهد.

  واضح است که ۱۷۱ درصد از ۱۳۶ درصد بهتر است.

  پس انتخاب شمثال یک انتخاب منطقی است و شما را به سود بیشتری می‌رساند.

  به سه نفر، نفری بیست میلیون تومان می‌دهیم و از آن‌ها می‌خواهیم در یک بازار سرمایه‌گذاری کنند. یک نفر سکه، یک نفر دلار و دیگری سهام.

  بعد از مدتی عملکرد هر سه فرد را می‌سنجیم.

  سکه: کسی که در سکه سرمایه‌گذاری کرده بود، توانسته ۵۰ درصد سود بگیرد.

  دلار: این فرد توانسته پول خود را به ریال ۲۵ درصد افزایش دهد.

  سهام: این شخص موفق شده ۸۴ درصد سود بگیرد.

  اگر سرمایه‌گذاری این افراد را به دلار تعدیل کنیم، وضعیت چطور می‌شود؟

  سکه: به او هزار دلار داده بودیم، حالا دلار به ۲۵ هزار تومان رسیده است. او به ریال، ۳۰ میلیون تومان معادل ۱۲۰۰ دلار دارد. پس او ۲۰ درصد سود دلاری کرده است.

  دلار: این فرد هزار دلار داشت، الان هم هزار دلار دارد. پس او به دلار سودی نکرده است.

  سهام: در پایان سرمایه‌گذاری، او ۳۷ میلیون تومان دارد. یعنی ۱۴۷۲ دلار. پس او به دلار، توانسته ۴۷.۲ درصد سود کند.

  از آنجایی که بازه زمانی سرمایه‌گذاری هر سه‌نفر یکی بوده، برای مقایسه به تنزیل نیاز نداریم.

  چرا این محاسبات مهم است؟ در ابتدای سرمایه‌گذاری می‌توانستیم ۲۰ میلیون تومان را بدهیم و یک گوشی آیفون جدید بخریم. در پایان سرمایه‌گذاری، به‌خاطر افزایش قیمت دلار، گوشی آیفون ۲۵ میلیون تومان شده بود. کسی که به ریال ۱۰۰% سود گرفته باشد، در این زمان نمی‌تواند ۲ آیفون بخرد. پس نمی‌تواند مدعی شود که واقعا پولش دوبرابر شده است.

  اما دقت کنید کسی که پولش را روی دلار یا سکه سرمایه‌گذاری کرده، در عمل زیان کرده است. چرا که می‌توانست سهام بخرد و سود خوبی ببرد. اما حالا این سود را از دست داده است. به این سود از دست رفته، هزینه فرصت می‌گویند.

  موضوع هزینه فرصت خیلی‌ها را گمراه می‌کند. مثلا شخصی که در بورس بیشتر از شاخص سود کرده، شاید به یک سهم خاص نگاه کند و بگوید اگر این سهم را خریده بودم، الان پولم ۱۰ برابر شده بود. آیا با احتساب هزینه فرصت، این فرد زیان کرده است؟ خیر.

  Talarebourse

  سهم‌های شما لازم نیست بهترین باشد، همین که سهم‌های خوبی انتخاب کنید، کافی است.

  هزینه فرصت، به فرصت‌هایی اشاره دارد که از آن باخبر هستید. نه آن‌هایی که از قبل منتظرشان نبوده‌اید.

  مثلا فردی را تصور کنید که ماهانه ۵ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کند. او با مشاهده سود بورس، از کارش استعفا می‌دهد و معاملات سهام را به عنوان شغل اول انتخاب می‌کند. در این صورت او ماهانه ۵ میلیون تومان هزینه فرصت از دست می‌دهد.

  مقالات پیشنهادی : آموزش بورس از صفر

  بورس مسابقه نیست. قرار نیست بیشترین سود ممکن را به دست بیاورید. سهم‌های شما لازم نیست بهترین باشد، همین که سهم‌های خوبی انتخاب کنید، کافی است.

   می‌توانید ویدیوهای بیشتری از تالاربورس را در آپارات (شبکه اشتراک ویدیو) و همچنین کانال یوتیوب تالاربورس مشاهده بفرمایید.

  من عاشق موسیقی هستم و عاشق بازار سرمایه. در زیباترین قطعات موسیقی نت‌ها فقط بالا نمی‌روند. بلکه بالاها و پایین‌ها است که یک قطعه را شورانگیز می‌کند. در بورس نیز نوسان قیمت است که بازار را جذاب می‌کند.

  با سلام، مطالب مقاله شما بسیار مفید و واضح بود. سپاسگزارم

  این مقاله عالی بود

  سلام خسته نباشید ببخشید یک سوالی برام پیش اومد. ب فرض مثال یک صندوق سهامی اگر ما ٨سال پیش ١٠٠عدد سهم ب قیمت ١٠٠٠تومان خریده بودیم و در حال حاظر ارزش هر سهم اطلس حدود ٢۶/۶٠٠ تومان است یعنی توی این هشت سال اون ١٠٠/٠٠٠ هزار تومانی ک سهم خریدیم ارزشش الان ٢/۶۶٠/٠٠ شده بود؟!الان این با سود مرکبشه؟!

  سلام . از اونجایی که این صندوق سود تقسیمی طی دور نداره. سودش هم از مابه التفاوت قیمت خرید و فروش واحدهابه دست میاد. اما اگر سود تقسیمی داشت و شما این سود را دوباره در همین صندوق سرمایه گذاری میکردید در آن صورت سود مرکب می گرفتید.

  سلام خسته نباشید ب فرض مثال صندوق اطلساگر ما ٨سال پیش ١٠٠عدد سهم ب قیمت ١٠٠٠تومان خریده بودیم و در حال حاظر ارزش هر سهم اطلس حدود ٢۶/۶٠٠ تومان است یعنی توی این هشت سال اون ١٠٠/٠٠٠ هزار تومانی ک سهم خریدیم ارزشش الان ٢/۶۶٠/٠٠ شده بود؟!الان این با سود مرکبشه؟!

  سلام بله. از اینجایی که این صندوق سود تقسیمی به سهامدار ها نمی ده، سود شما از ما به تفاوت قیمت خرید و فروش واحدهای صندوق حساب میشه. اگر سود تقسیمی به سهامداران میداد و شما اون سود رو به خرید واحدهای همون صندوق اختصاص میدادید برای شما سود مرکب محسوب می‌شد.

  سلام خیلی مطالب خوبی بود

  باسلام وخسته نباشید برای بنده که مبتدی درخریدسهام هستم بسیاراموزنده ومفیدبودموفق باشید

  ممنونم از زحمات شما

  عرضه اولیه این هفته عرضه اولیه این هفته و امروز به‌همراه لیست کامل شرکت‌های جدید که

  برای تحلیل سهام از چه روشی استفاده می کنید؟ آیا با تحلیل سهام به روش

  مجامع بورس هفته آتی مجامع بورس در هفته آتی بدین شرح می باشند: در این

  آیا صرافی کوکوین (Kucoin) جایگزین مناسبی برای صرافی بایننس است؟ آیا صرافی کوکوین بستر مناسبی

  ثبت نام در بایننس (صرافی بایننس) چگونه است؟ محدودیت های جدید که برای کاربرات ایرانی

  سود تقسیمی هر سهم چیست؟ آن را چگونه دریافت کنید؟ تعریف سود تقسیمی یا DPS ؛

  Copyright ۱۴۰۰ talarebourse, all rights reserved.

  با انتخاب بازار بورس کلیه محاسبات (کارمزد ها و مالیات ها) بر اساس مورد انتخاب شده انجام خواهد پذیرفت.

  اگر روش مستقیم را برای سهامداری انتخاب کرده اید اکنون می توانید تا ۶۰ درصد سهام عدالت خود را بفروشید.

  برای فروش سهام عدالت دو راه وجود دارد مراجعه به بانک و فروش توسط کارگزاری ها

  اگر قصد فروش از طریق بانک را دارید باید به همان بانکی که شماره شبای آن را در سامانه سهام عدالت ثبت کرده اید مراجعه نمایید. پس از پرکردن فرم های مربوطه و ارائه آن به بانک، فروش سهام عدالت در دستورکار قرار می گیرد.

  همانطور که گفته شد راه دیگر فروش سهام عدالت مراجعه به کارگزاری های بورس است که به صورت آنلاین هم خدمات می دهند.

  مبلغ سهام عدالت در دو سامانه قابل استعلام است که این مبالغ با یکدیگر متفاوت هستند. مبلغی که در سامانه samanese.ir مشاهده می کنید جمع مبالغی است که در سالهای ابتدایی برای سهام عدالت سرمایه گذاری کرده اید و در واقع ارزش اولیه سهام عدالت است.

  محاسبه آنلاین سود سهام

  این مبالغ حدود ۵۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان است. اما پس از گذشت سالها اکنون ارزش این سهم ها افزایش یافته است. به عنوان مثال امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰، ارزش سبد ۵۳۲ هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۱ میلیون و ۱۸۱ هزار تومان و ۲۱ میلیون و ۶۰ هزار تومان رسید. برای اینکه ارزش روز سهام عدالت را ببینید باید به سامانه pl.sahamedalat.ir مراجعه کنید. با وارد کردن کد ملی و دریافت رمز ورود به صورت پیامکی می توانید وارد سامانه شده و ارزش روز سهام عدالت خود را ببینید.

  در حال حاضر امکان فروش ۶۰ درصد از این سهام را دارید. برای محاسبه ارزش فروش آن کافیست ۶۰ درصد عددی که در سامانه مشاهده می کنید را حساب کنید. به عنوان مثال ارزش ۶۰ درصد قابل فروش برای سهام عدالت ۱۱ میلیون و ۱۸۱ هزار تومانی حدود ۶ میلیون و ۷۰۸ هزار تومان است.

  در این برنامه کاربردی و جامع سعی شده به همه نیازهای شهروندان امروزی (به ویژه کارمندان محترم) پاسخ داده شود. شما می‌توانید به جای سر زدن به ده‌ها سایت و اپ برای انجام امور خود،‌ فقط اپلیکیشن کارمند را روی موبایل خود داشته باشید از مشاهده ریز سوابق بیمه تامین اجتماعی، یادآوری وام و اقساط، سوابق بیمه درمانی و استعلام ممنوع الخروجی تا استعلام و پرداخت ریز خلافی خودرو، خرید طرح ترافیک، خرید بسته اینترنتی و استعلام قیمت گوشی و سیم کارت و…

  کپی رایت © 1399,تمامی حقوق برای کارمند محفوظ است .

  بورس، سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار

  با استفاده از فرم زیر می‌توانید با وارد کردن سرمایه اولیه، نرخ سود، مدت زمان سرمایه‌گذاری و دوره سود مرکب، از سرمایه‌تان پس از طی زمان ذکر شده مطلع شوید

   

   

  سرمایه اولیه: مقدار پولی که در ابتدا سرمایه‌گذاری می‌کنید، مثلا 10 میلیون تومان اوراق مشارکت می‌خرید.

  محاسبه آنلاین سود سهام

  نرخ سود: نرخ سود را باید سالیانه وارد کنید. مثلا نرخ سود 20 درصد (در فیلد فقط عدد نوشته شود)

  مدت سرمایه‌گذاری: مدت زمانی که پول‌تان را سرمایه‌گذاری می‌کنید. این مدت به ماه است، هر سال 12 ماه است بنابراین اگر پس از 5 سال سرمایه‌گذاری، چقدر سود بدست خواهید آورد باید عدد 60 را در فیلد مدت سرمایه‌گذاری وارد کنید.

  دوره سود مرکب: سودی که بدست می‌آورید در چه بازه زمانی مرکب می‌شود؟ فرض کنید شما اوراق مشارکت خریداری کرده‌اید و این اوراق 3 ماهه است، پس از 3 ماه با سرمایه و سودی که از اوراق بدست آورده‌اید مجدد اوراق مشارکت خریداری می‌کنید و همینطور ادامه می‌دهید. در این صورت دوره سود مرکب را باید روی سه‌ماهه قرار دهید.

   

  فرمول سود مرکب بصورت زیر است:

  اگر بخواهیم اصل پول را از کل مبلغ جدا کنیم و فقط سود حاصل شده را محاسبه کنیم باید از این فرمول استفاده کنیم:

 • پارس توشه
 • در انتهای فرمول، P که همان اصل سرمایه است از سود حاصل شده کسر می‌شود.

  A = مقدار سود کسب شده در سرمایه گذاری

  p = سرمایه اولیه

  r = میزان سود سالیانه (به صورت رقم اعشار است، مثلا برای 20 درصد سود سالیانه عدد 0.2 وارد می‌شود)

  n = تعداد دفعاتی که سود در طول سال مرکب می‌شود

  t = تعداد سال‌هایی که سرمایه گذاری طول می‌کشد

  مثلا با سرمایه ۵ میلیون تومان با سود سالیانه ۲۰ درصد به مدت ۳۰ سال (۲۵ سالگی تا ۵۵ سالگی) چنین خواهیم داشت:

   p یا سرمایه اولیه =5000000
  r یا درصد سود سالیانه =0.20
  n یا تعداد دفعاتی که سود در طول سال مرکب می‌شود =1
  t یا تعداد سال‌هایی که سرمایه گذاری طول می‌کشد =30

  که اگه اعداد فوق را در فرمول سود مرکب جایگذاری کنیم خواهیم داشت:

  اگه پاسخ معادله بالا رو حساب کنیم دقیقا به رقم ۱۱۸۱۸۸۱۵۶۸٫۹۹۸۸۴۹۰۳۱۵می‌رسیم و اگر همین اعداد را در فرم محاسبه سود مرکب وارد کنیم، نتیجه 1,181,881,569 تومان را خواهیم گرفت که رقم گرد شده فوق است.

  .

  محاسبه سود مرکب از طریق وارد کردن سرمایه اولیه، نرخ سود سالیانه، مدت سرمایه‌گذاری و دوره سود مرکب انجام می‌شود.

  مفهوم سود مرکب این است که سودها به اصل سرمایه اضافه می‌شوند و در واقع سودهای شما نیز سود می‌سازند.

  ساده‌ترین مثال سود مرکب این است که فرض کنید 100 میلیون تومان در بورس سرمایه‌گذاری کرده‌اید و 30 درصد سود معادل 30 میلیون تومان بدست آورده‌اید. با اضافه شدن 30 درصد به 100 میلیون، 130 میلیون تومان خواهید داشت.

  اکنون با داشتن 130 میلیون تومان سرمایه، اگر بازهم 30 درصد سود کنید، سود شما 3.9 میلیون خواهد بود.

  30 میلیون تومان سودی که به 100 میلیون اضافه شده، دلیل 9 میلیون تومان سود بیشتر است.

  در ادامه قصد داریم فرمول‌های مختلف سود مرکب را با عمق بیشتری بررسی کنیم.

  اگر قصد محاسبه ساده سود مرکب را دارید، کافیست از محاسبه‌گر بالای صفحه استفاده کنید و نیازی به استفاده از این فرمول‌ها نیست، مگر اینکه این محاسبه‌گر، نیاز شما را برطرف نکند.

  مبلغ سرمایه اولیه‌تان را وارد کنید و ببینید در حال حاضر سالیانه چقدر سود بدست می‌آورید و با توجه سال‌هایی که قصد دارد سرمایه‌تان را سرمایه‌گذاری کنید، بقیه تنظیمات را انجام دهید. مطمئنم نتایج جالبی خواهید دید.

  نتایجی که بدست آورده‌اید را در بخش دیدگاه بنویسید.

   

  در مورد روش سرمایه گذاری و پس انداز مطالب بیشتری را بخوانید:

  چگونه برای سرمایه‌گذاری پس‌انداز کنیم؟

  3 نوع حساب پس‌انداز که باید داشته باشید

  8 توصیه برای بازنشسته شدن به سبک ثروتمندان

   

   

  محاسبه آنلاین سود سهام

  عالی

  سلام می تونید اثبات فرمول ارزش آتی اقساط مساوی رو بزارید

  دوستان زمانی که میگن فلان چیز تو یک ماه مثلا ده درصد رشد کرده دیگه مرکب نداره…! سود همون ده درصد پول اول هست…
  چون فقط قیمت اول و آخر رو گرفتن و محاسبه کردن ….
  اگر هر روز شاهد درصد مثبت خوردن باشید بعد خودتون درصد هارو جمع بزنید یا مثلا هرروز دو درصد مثبت بخورید سود شما مرکب خواهد بود و هر روز بیشتر از روز قبل سود میکنید چون درصد ها رو قیمت دیروزِ هرروز میخوره نه دوروز پیش…
  گفتم شاید جالب باشه…😎

  آقا نظراتو خوندم خداوکیلی فازتون چیه یعنی شما ماهی سی درصد سود میکنید از کجا؟ بریم ماهم بکنیم 😂
  حالا میگه اگه پنج سال سود کنم…! خیلی شانس بیاری همون یک ماه سی درصد بکنی …مگه برنامه کودکه …..اگه میخوای تفریحی عدد بزنی جیگرت حال بیاد خودت بالا تو ماشین حساب بزن …
  ماهی سی در صد … نمی‌دونم سالی 120 در صد اونم تضمینی 😐 اره بورس شاید داده ولی تضمینی نبوده الان بگم شما پولتو بزار تو بورس پنج سال دست نزن 700 درصد رشد می‌کنه میکنی ؟؟خب تضمینی نیست 😕 لطف کنید اعداد واقعی بدید مثل سالیانه بیست تا سی و پنج درصد حالا خیلی چهل درصد تضمینی از درآمد ثابت…. حالا بیشتر هم ببینیم بورس چی میشه 😢

  سهم خوب انتخاب کنی سالیانه حداقل 100 درصد سود میده.مگه بانکه 20 درصد بزنی!!!

  انصافا من با توجه به این شرایط کلا دیدگاهم عوض شده و میخواهم همین فرمول سود مرکب انجام بدم تو بورس بخاطر اینکه دانشس دارم ولی واقعا نمی دونستم ده میلیون تو ده سال ده میلیارد سالیانه و اگر ماهانه بزنیم چیزی حدو 15میلیارد می شه حتی اگر تورم 50درصد هم بگیریم برا ده میلیون تو ده سال مبلغ نهایتا یک میلیارد بشه

  سلام شما اگه با ۵۰۰ میلیون تومان ۶ سال به پول و سود خودتون دست نزنین و هرماه ۱۰ درصد سود کنین به ۵۰۰ میلیارد تومان میرسین
  بله دقیقا ۵۰۰ میلیارد تومان حالا دقیق بگم میشه حدود ۲۰ میلیون دلار

  از کجا اینطوری حساب کردی 🙂

  در هر ماه ۱۰ درصد سود نمیکنی . در هر سال ۱۰ درصد سود میکنی

  سود مرکب همینه داداش برو تو سایت thecaluctor اونجا اولین گزینه رو بزن ولی به دلار بزن مثلا بزن ۲۰۰۰۰ هزار دلار که میشه ۵۰۰ میلون سود رو روی ماه به زار درصد رو بزن ۱۰ درصد بقیه گزینه هارو خالی بزار بعد گزینه حساب کن رو بزن میبینی حرف من درسته ماهی ۱۰ درصد سخته ولی شدنیه

  با سرمایه‌گذاری به مدت 6 سال با سرمایه اولیه 500,000,000 تومان با نرخ سود 10.00%، سود شما معادل 408,797,140 تومان خواهد بود.

  ماهی ۱۰ درصد جناب اول بخون بعد فاز ریاضیدان بگیر

  طبق شرایط فوق ، اگر ارزش خالص فعلی سود کسب شده پس از 6 سال حساب گردد مبلغ 189.539.338 تومان سود دریافتی بیشتر نمی ارزد.
  که به نظر ارزش سرمایه گذاری ندارد.

  کجا ماهی ده درصد سود میکنی به ما هم بگو 😂

  قچار

  واقعا چجوری داری حساب میکنی داداش؟
  از موتوری نگیر، شما اگه 18 درصدم سود سالیانه بگیری، 18 درصد هم سود تعلق گرفته به سودت باشه، بعد از 72 ماه یا همون 6 سال تازه با پول خودت کمتر از 1/5 میلیارد میشه، نمیفهمم این 500 میلیاردو از کجا در اووردی، حتی 500 میلیارد ریالشم تو هیچ مخیلی نمیگنجه

  سلام اگر من ماهی 200 تومن و تا 10 سال بزارم و اخر 10 سال 100 میلیون بگیرم این. چجوری میشه سودشو حساب کرد سرمایه ای که هر ماه اضافه میشه و ثابت نیس

  سلام آقای جهاندیده شما منظور من رو اشتباه متوجه شدید . من اونجا که گفتم من اگر ماهی 4 درصد سود کنم میشه سالیانه 48 درصد.
  اگر من ماهیانه ها هم سرمایه گذاری کنم در فیلد آخر منظورم دوره سود مرکب بود.
  در دوره سود مرکب باید ماهیانه بگذارم؟
  چون میخواهم ماهیانه ها هم اکر در بورس سود کردم . دو باره همونجا سرمایه گذاری کنم.
  درست میگم؟؟؟؟؟
  ممنونم از زحمات شما

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  تعیین دوره سود مرکب در بورس رو نمیدونم چطور باید انجام داد، چون مشخص نیست هر معامله چقدر طول بکشه و تضمینی هم وجود نداره بطور مثال شما هر ماه یکبار سود سیو کنید.

  اگه منظور شما اینه هر ماه مبلغی دیگه خارج از سرمایه اولیه وارد کنید و هر ماه مبلغی به سرمایه اصلی اضافه میکنید، محاسبه‌گر این صفحه چندان مناسب شرایط شما نیست
  باید محاسبه‌گری باشه که مبلغی که اضافه میشه رو هم در محاسبه بیاره
  میتونید از این محاسبه‌گر استفاده کنید
  بخش Income Taxes & Inflation رو میتونید صفر بذارید
  Transaction Frequency رو روی Monthly قرار بدید
  در فیلد Deposit Each Cycle، مقداری که ماهیانه به سرمایه گذاری اضافه میکنید رو بنویسید

  ممنون.

  سلام آقای جهاندیده ممنونم که همیشه به سوال ها پاسخ میدهید.

  سلام وقت بخیر، سلامت و موفق باشید

  سلام الان چطور سود خودم در دارای یکم و فرابورس بریزم داخل حسابم

  سلام آقای جهاندیده اگه ماهی 4 درصد سود کنیم یعنی میشه سالیانه44 درصد.
  اگه من ماهیانه ها هم سرمایه گذاری کنم باید درفیلد آخر سالیانه بذارم یا ماهیانه لطفا جواب بدید.

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  میشه سالی 48 درصد و باید در فیلد “نرخ سود سالیانه” عدد 48 رو بنویسید

  سلام خسته نباشید آقای جهاندیده در بورس سالیانه 50 درصد برای دید 15 ساله منطقی است؟

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  به نظرم هدف خوبیه. ممکنه برای برخی از افراد درصد خیلی کمی به نظر برسه ولی به نظرم اگه هدف شما کسب این بازدهی در بلندمدت باشه، پول خیلی زیادی میشه جمع کرد.
  البته وضعیت تورم هم خیلی مهمه و بهتره درصد تورم رو هم در نظر بگیرید.

  سلام ممنونم از زحمات شما .
  یعنی اگر کسی فقط 10 میلیون تومان در بورس سرمایه گذاری کنه .با میانگین سود 50 در صد سالیانه این 10 میلیون بالای چهار میلیارد میرسه در 15 سال آینده .

  خواهش میکنم. اگه دوره مرکب شدن سود روی ماهانه قرار بدید همینطوره

  بله اگر دوره سود مرکب را در ماهانه قرار بدم بعد از 15 سال میشه 15 میلیارد….
  ولی من دوره سود مرکب رو در سالانه هم قرار دادم 10 میلیون بعد از 15 سال با سود 50 درصد سالیانه بالای چهار میلیارد بود.
  البته تورم هم خیلی مهمه
  متشکرم از تمامی زحمات شما.

  سلامت و موفق باشید

  سلام برنامه سود مرکب شما در لب تاب بسیار عالی است ولی در گوشی همراه اگر اعداد را تغیر بدی جواب نمیدهد. ایا اپلیکیشنی به همین راحتی دارید؟
  ممنون از اگاهی رسانی شما

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  با گوشی روی مرورگر کروم تست کردیم و مشکلی مشاهده نشد. ممکنه از یه مرورگر دیگه استفاده میکنید که باعث بروز مشکل میشه.

  سلام وقت بخیر.حدودأ 4پنج ماهی میشه توی بورس خریدوفروش جزئی انجام میدم.امروز تازه سربسر شدم تقریبأ!سرمایه‌ام توی بورس فعلأ 30میلیونِ، ولی تاعید حدود250میلیون دستم میاد!
  خانواده‌ام اصرار دارن پولتو بزار توی بانک،اونم بانک دولتی،حتی با سود کمتر نسبت ب بعضی بانکهای دیگه،ولی خب بورس آدمو وسوسه میکنه!یک سری کانالهای بورسی(وی ای پی) هم هستن ک ادعا دارن سیگنالهاشون بطور میانگین در سود هست همیشه!خودم هم خیلی کم رفتار بعضی نمادهارو آشناشدم باهاشون ولی حوصله و کششِ یادگیری آموزش های بورسی رو ندارم ک با اطمینان تصمیم ب خریدوفروش بگیرم!
  حالا شما چ نظری دارید؟غیر از بورس،هیچ اطلاعی از اینکه کجا و چطوری پولمو سپرده گذاری کنم ندارم!مثلا اگه شما چندسال(مثلا ده سال) ب پولتون و سودش احتیاج نداشتید،جدای از بورس، توی چ بانکی و ب چ روشی پولتون رو میخوابوندید ک بیشترین بازده رو داشته باشه؟بنده40سال سن دارم،مجردم و قصد ازدواج هم ندارم،فقط میخوام کنار بیمه عمری ک دارم، یک پس انداز قابلِ قبولی هم داشته باشم واسه ده 15سال آینده.
  البته اگه کرونا و… بزاره😉!
  ممنون میشم اگه بهترین راه رو بفرمایید ک روی اون متمرکز بشم.شرمنده حرفام زیاد شد،تشکر

  دوستان عزیز درایران که تورم سالانه بیشتر از ۳۵ درصد است پس انداز بیفایده است..یعنی فقط باید کسب وکار داشت..درایران خرید زمین وسکه برای پس انداز بهتر از سود مرکب عمل میکند..درایران دولت ها توانایی ایجاد زمینه های اشتغال وصادرات را ندارند ومجبورند هزینه های اضافه وکسری بودجه خودشان را از قشر کم درآمد تامین کنند وچون توانایی ایجاد زمینه های درآمد زایی را ندارند هرسال ۳۵ درصد باچاپ شبه پول تورم ایجاد میکنند ونرخ هارا بالا میبرند واین مسئله تمام کسب کارهای کوچک را با ضرر مواجه میکند.وصد البته بسود سرمایه داران بزرگ وکارخانجات رانت دار تمام میشود.من تمام اینهارا تجربه کردم درکشوری که تورم ۳۵ الی ۴۵ درصدی دارد سود مرکب پولی کار ساز نیست..ولی یک دانه بکاری هفتاد دانه برداشت کنی همان سود مرکب است که خداوند در طبیعت آفریده است همان سود مرکب است ولی بازهم نرخ گذاری دولت سود را خنثی میکند..مثلا یک تن گندم بکاریم ۷تن گندم بر داشت میکنیم ولی قیمت دست دولت است آنقدر قیمت را پائین میاورد وهزینه هارا بالا می برد از توجیه اقتصادی می افتد..

  سلام دوستان گرامی بند ه چطوری سود سهام گذاری که انجام دادم خیلی وقته دنبالش هستم چگونه دریافت بکنم

  بسیار عالی و کاربردی ممنون از شما

  سلام
  اگر بخواهیم ماهانه مقدار ثابتی به سرمایه اضافه کنیم از چه فرمولی استفاده می کنیم؟

  فرمول نمیخواد که ..مثلا میخوای ماهی ده درصد سود کنی پولتم یک میلیون تومنه.
  اصل پول رو تو ماشین حساب گوشیت ضربدر 1.10 کن و هر عددی بهت میده دوباره ضربدر 1.10 کن. حالا ادامه بده تا هر چند ماهی که میخوای.
  ضمنا ماهی دو تا 5 درصد سود کتی میشه ماهی ده درصد.همه سهامها نوسان میدن باید منتظر بمونی و شکار کتی.بیمه عمرهم اینجوریه ولی سود مرکب سهام خیلی بیشتره. خیلی

  سلام.
  برای محاسبه دقیق سود مرکب حتما باید سود سالانه یکسان باشه؟مثلا اگه یکسال 50 درصد سال دیگه 60 درصد و سال های دیگه هم درصد های مختلف سود بگیریم میانگین سال ها مد نظره؟

  سلام.92,708,068,818 تومان.

  این عدد الان 92میلیارد تومن هست یا92میلیون ؟قیمت ها به تومن هست؟سرمایه گذاری با 1میلیون سود سالانه120درصد به مدت ده سال میشود 92میلیارد ؟؟ایا درست گفتم؟؟

  آیا سهامی هست ماهانه تضمینی 10 درصد سود بدهد

  سلام، هیچ سهامی سود تضمینی نداره.
  اگه به دنبال پرداخت تضمینی سود هستید، باید صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت رو بررسی کنید که برخی ها ماهیانه مبلغی رو پرداخت میکنن (که معادل سالیانه حدود 22 درصد هست)

  من کسی رو میشناسم که خودش ده درصد سود رو میده و اضافه بر اون رو هفتاد درصد برا خودش و بقیه رو میده شما

  یک تعمیر با اقساط ماهانه 2000 دالر در مدت 50 سال به فروش می‌رسد، در صورتیکه نرخ مفاد بانک %6 باشد، ارزش فعلی تعمیر را دریابید؟

  سلام استاد عزیز و گرامی یه سوال از خدمتتون داشتم در خصوص سرمایه گذاری بلند مدت برام ابهام داره
  نمونه محاسبه سود هزار درصد در یکسال بده با اینکه طی ۱۰سال هزار درصد سود بده فرق میکنه
  مثال حساب شده با محاسبه گر فوق با سرمایه اولیه ده میلیون تومن
  ۱. سودی که تعلق می‌گیرد: 100,000,000 تومان

  با سرمایه‌گذاری به مدت یک سال با سرمایه اولیه 10,000,000 تومان با نرخ سود 1,000.00%، سود شما معادل 100,000,000 تومان خواهد بود

  سودی که تعلق می‌گیرد: 10,230,000,000 تومان

  ۲. با سرمایه‌گذاری به مدت 10 سال با سرمایه اولیه 10,000,000 تومان با نرخ سود 100.00%، سود شما معادل 10,230,000,000 تومان خواهد بود

  این رو لطفا توضیح بدین که چه علتی داره برام ابهام داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  سلام استاد عزیز و گرامی یه سوال از خدمتتون داشتم در خصوص سرمایه گذاری بلند مدت برام ابهام داره
  نمونه محاسبه سود هزار درصد در یکسال بده با اینکه طی ۱۰سال هزار درصد سود بده فرق میکنه
  مثال حساب شده با محاسبه گر فوق با سرمایه اولیه ده میلیون تومن
  ۱.سودی که تعلق می‌گیرد: 100,000,000 تومان

  با سرمایه‌گذاری به مدت یک سال با سرمایه اولیه 10,000,000 تومان با نرخ سود 1,000.00%، سود شما معادل 100,000,000 تومان خواهد بود

  سودی که تعلق می‌گیرد: 10,230,000,000 تومان

  ۲. با سرمایه‌گذاری به مدت 10 سال با سرمایه اولیه 10,000,000 تومان با نرخ سود 100.00%، سود شما معادل 10,230,000,000 تومان خواهد بود

  این رو لطفا توضیح بدین که چه علتی داره برام ابهام داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  سلام خسته نباشید،ی سوال داشتم،از چه فرمولی میشه استفاده کرد تا فهمید مثلا اگر فلان سال در سهم x با مقدار مثلا 1 میلیون سرمایه‌گذاری میکردم الان پولم چقدر میشد؟

  سلام من تو این برنامه ای که گذاشتین 30 میلیون تومن به کسی داده بودم که به ازای هر 1 میلیون تومن 40 هزارتومن سود میداد اول اینکه میخوام بدونم این 40 درصد محسوب میشه؟ بعد اینکه از دی ماه سال 94 دیگه سودی نداد گفت پول دستم بیاد حساب میکنم که الان اقدام به دادن کرده میخوام بدونم 30 میلیون به مدت 58 ماهی که سود نداده ماهی 1 میلیون 200 هزار تومن اگه ضربدر 58 ماه کنیم بدون خواب پول میشه 69 میلیون 600 هزار تومن که با پول خودم میشه 100 میلیون ولی تو این برنامه محاسبه شدم با سود 40 درصد زدم شده 170 میلیون و 940 هزار تومن میخوام بدونم این با همون 30 میلیون تومن جمع زده شده یا فقط سودشه ممنون میشم توضیح بدین

  برادر عزیزم نزول و ربا زندگیتو خراب میکنه نکن عاقبت نداره. با همین پولت وارد بازار بشو و سود حلال و بیشتر بگیر. بورس ارز دیجیتال و بازار های دیگه میتونی پول بیشتر دربیاری. نزول نده نزول هم نگیر.

  باسلام ممنون ازبرنامه تون /سوالی داشتم درحوردنحوه محاسبه وتقسیم سود،بنده ت70م ازچند نفرپول گرفتم باپول خود م شده 95م الان تقریبا6ماهه سودکردم چطوريه انهاتقسیم کنم نفراول 10دراسفندداده بعدیه ماه 5ت اضافه کرده چندنفر ديگه هم همین طورپول دادن لطفاراهنمایی کنیدچگونه حساب کنم

  سلام خسته نباشی به استاد عزیز من تو بورس پالایشی دولت۵میلیون گذاشتم میخوام بدونه چقدر سود میکنم سالیانه حتما جوابم بدین ممنون میشم

  سلام خسته نباشید
  خواستم ببینم با سرمایه اولیه ۳۰ملیون
  و مدت سرمایه گذاری ۶۰ماه
  و سود ماهی ۱۰۰درصد
  در پایان پولمون چقدر میشه
  مرسی استاد ممنون میشم جواب بدید
  چون واقعا احتیاج به پاسختون دارم

  اونقدري ميشه ك همه ارزاي جهانم بهت بدن باز اسكناس كم مياد :/ فازت چيه ماهي ١٠٠ درصد سود
  ديگه از زورو و سامورايي و اين حرفا گذشته اين حرفت اونم ٦٠ ماه پشت سر هم -_-
  نمدونم چند سالته ولي اگه اين حرفارو از كسي شنيدي كه بهت گفته ميتونه انقدر سود بده اعتماد نكن بگو بره خودشو زخمي كنه با اين سود من همينجوري راحتم نميخوام

  سود 100 درصد در فارکس بصورت هفتگی هم بدست میاد البته نیاز به استاد حرفه ای و کاربلد داره یاد بگیری سود 100 درصد عدد زیادی نیست. دیدم که استادی لایو ترید میکنه ولی ایران نیستن تا بشه آموزش دید مجازی هم آموزش نمیده فقط حضوری در کانادا. رویا نیست ولی تلاش میخاد.

  داداش اشتباه تایپی بود منظورم سالی ۱۲۰درصد بود
  اونجوری چقد میشه سرمایه مون؟
  30ملیون سالی ۱۲۰ درصد
  مدت هم ۶۰ ماه
  ممنون میشم پاسخ بدید

  سلام داداش اشتباه شد منظورم سالی ۱۲۰درصد بود اینجوری سرمایمون چقد میشه؟ ۳۰ملیون پول سود هم سالی ۱۲۰درصد
  مدت هم ۶۰ ماه
  ممنون میشم پاسخ بدید

  استاد تقی خان منظورشون ماهی 100 درصد بود

  سلام جناب
  اگر سهمی با سرمایه ۱۰۰میلیون تومان
  ۴۰۰درصد سود بهش تعلق بگیره
  در نتیجه سود مرکب چقدر میشه؟

  فرمولی هست که بتوان در آن همیشه مقداری از سرمایه با سود مشخص و طی زمان مشخص سود آن را حساب کرد.مثلا همیشه ده درصد سرمایه را وارد معامله کرد ولی هر روز بیست درصد ازآن سود گرفت و بخاهیم بعد از یک ماه چقدر سود کرده ایم.هر سود روزانه ای بکنیم به سرمایه کل اضافه شود .آیا فرمولی هست بعد از یک ماه بفهمیم چقدر سود کرده ایم؟

  سلام
  اگه سی ملیون بزاریم
  با دیدیه ۶۰ماهه
  و سود سالیانه ۱۲۰درصد
  در اخرپنج سال پولمون چقد میشع؟
  ممنون میشم جواب بدید

  سلام من ۱ میلیارد روی ۳ تا ارز دیجیتال گزاشتم و سود سالانه ۱۵۰ درصد هست این پول طی ۱۰ سال چقدر میشه و من دارم از سود سودشم پول درمیارم من این پولو حودم‌حساب کردم‌ فقط میخوام بدونم *** تحویل مردم ندید

  استادعزیز،سلام.این دومین باره که سوال میپرسم ولی متاسفانه سرتون شلوغه….لطفا جوابم رو بفرمایید….من 300میلیون تومن رو در پنج سهم بنیادی گذاشتم ،در مقام مثال….اگر هرماه این سبد بطور کلی بتونه 7 درصد رشد بکنه،حالا چه با رشدی که خوده این سبد داشته باشه وچه با جابجاشدن در سهم دیگری((مهم اینه که در کل درکنارمنفی ها ومثبت هایه داخل یک ماه بتونه 7درصد رشدبکنه)) و دید بلند مدت 10ساله داشته باشم،مبلغ کلی سرمایه ام با احتساب اصل پول اولیه ام ،چقدر میشه؟؟؟؟؟متاسفانه تو فرمول نتونستم بفهمم واز طرفی از هر ادمین یا سایتی سوال میکنم،با الفاظ بازی میکنند وطفره میرن

  سلام وقت بخیر
  یه محاسبه ساده است برادر عزیز
  البته چنین محاسبه‌ای صرفا تئوریه و عملی نیست چون هیچ تضمینی وجود نداره که سود شما ماهیانه 7 درصد باشه یا اینکه حتی متوسط سود ماهیانه شما 7 درصد باشه.

  سرمایه اولیه که مشخصه 300 م
  سود سالیانه میشه 84 درصد (7 ضربدر 12)
  مدت سرمایه گذاری 120 ماه
  دوره سود مرکب ماهیانه

  با سرمایه‌گذاری به مدت 10 سال با سرمایه اولیه 300,000,000 تومان با نرخ سود 84.00%، سود شما معادل 1,007,036,514,867 تومان خواهد بود

  سلام دوست عزیز ازتون خواشش میکنم جوابو بدید
  من با یک میلیون پانصد وارد بورس شدم و فقط عرضه اوليه میگم در کارگذاری مفید بعد از یک ساعت سود من چقدر میشه حدود چقذی میشه

  سلام وقت بخیر
  سود/زیان بورس از قبل قابل تخمین یا پیش‌بینی نیست دوست عزیز.

  سلام و درود
  استاد بنده برای مثال مبلغ صد میلیون تومان در یک صندوق سرمایه گذاری با بازدهی سالانه 350 درصد سرمایه گذاری کردم.با توجه به سود مرکب این مبلغ چه مقدار میشود.با تشکر از وقت شما

  سلام
  با ۲۴۰میلیون تومان سرمایه اولیه بااحتمال رشد ۹۰۰درصدی در طی یکسال سود مرکب چقدر خواهد شد ؟
  ممنون از زحمات جنابعالی🌷😗

  سلام آقای جهاندیده عزیز . سپاس از سایت عالی شما . یک سوال دارم که. من اگه در بازار سهام بورس در یک کارگزاری سهامه یک شرکت را بخرم و 5سال به اصل و سود آن دست نزنم سود مرکب میشه یا خیر؟ لطفا راهنمایی کنید.. منتظر پاسخ شما هستم.ممنون

  سلام وقت بخیر
  مفهوم سود مرکب بطور خلاصه یعنی اینکه سودهای شما هم به اصل سرمایه اضافه بشه و سود بسازه. اگر هرجایی این اتفاق میفته پس شما سود مرکب بدست میارید.

  1,743,374,685,865
  البته سود 900 درصدی تقریبا غیر واقعی و غیر ممکن است.
  900 درصد سالیانه یعنی تقریبا در طول سال هر روز مثبت 5 سود کنید و این محال است.
  بهتر است سود حداقل ماهیانه 10 درصد سالیانه یعنی سالی 120 درصد و حداکثر ماهیانه 40 درصد یعنی 460 درصد سالیانه را در نظر بگیرید و در فیلدهای بالا قرار دهید.
  فقط دقت داشته باشید دوره ی سود مرکب در بورس باید روزانه انتخاب شود

  به خدا قسم که ۹۹ درصد جواب این سوال رو نمیدونن شما هم ک اصلا نمیدونی، فقط با کلمات بازی میکنی ،مثل مرد بگو سوادشو ندارم ، دوستمون سوالش کاملا مشخصه گفتن اگر سهمی رو به مدت پنج سال بخرم و دست به اصل و سود پول نزنم ایا سود مرکب بهش تعلق میگیره یا نه ؟ بله یا نه ؟
  یا باید داعما خرید و فروش بشه و سود پول دوباره به اصل سرمایه اضافه بشه تا سود مرکب شامل حالش بشه ،شما جوابتو بده تا من بهت یاد بدم از جواب طفره نری دفه بعد اگر کسی پرسید بلد باشی

  سلام
  دوستان یک سوال دوره سود مرکب در بورس در هنگام خرید سهام روزانه هستش شما در نظر داشته باشید که ۱۰۰ میلیون در بورس بزاریم و فردا ۱۰ درصد مثبت بخوره سرمایه ما میشه ۱۱۰ میلون حالا اگه فردا هم ۱۰ درصد مثبت بخوره میشه ۱۲۱ میلیون ؟؟؟؟

  ۱۰درصد فقط برای رند شدن اعداد استفاده شده است ….

  سلام آقای جهاندیده سوالات و پاسخ هارو خواندم جدآ حوصله بسیار خوبی داریدوبا شکیبایی پاسخ میدین.خدا قوت.
  از سرکنجکاوی مطالعه می کردم هیجان خاصی دوستان دارندوعجله برای زودتر میلیاردرشدن ،ان شاءالله موفق باشید و موفق باشند .

  سوال، بیست وپنج میلیون تومان پس از یکسال خرید سهام چه مقدار حدودا سود و سرمایه خواهیم داشت. جسارتا بعد از دوسال چقدر؟ ممنونم

  سلام وقت بخیر
  سلامت باشین، ممنون از شما.
  به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست.

  سرمایه ۵۰ میلیون
  ماهی ۳۵ درصد سود
  مدت سپرده گذاری ۶ ماه
  چقدر میشه با سود مرکبش ؟

  252,672,257 تومان سود که اگر سرمایه اولیه هم محاسبه شود موجودی بعد از شش ماه 302,672,257 تومان خواهد بود

  با سلام.
  ممنون میشم سوال بنده رو جواب بدین.
  با ۵۰۰هزارتومان سرمایه اولیه که روزانه ۳.۷ درصد سود میده که بهش دست نزنم و سود هر روز بیاد روش بعد ۶۲ روز چقد میشه کل سرمایه….ممنون میشم جواب بدین

  4میلیون و صد و شصت

  سلام
  اگر منظور شما سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری در بورس هست که هر صندوق و کارگزاری ماشین حساب بازدهی خودش رو داره که طبق رشد صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت یا سهامی ویا مختلط..درصد روزانه و ماهانه و سالانشون که براحتی در سایت صندوقwww.fipiran.com آخرین وضعیت آنها قابل رویت هست که شما با کلیک روی صندوق ها به صفحه مشخصات و بازدهی آنها هدایت میشید و با انتخاب نشانی سایت صندوق در بخش ماشین حساب بازدهی می توانید براحتی درصد سود رو بدست بیاورید.
  بهترین صندوقهای سهامی معمولا برای سرمایه گذارها در سال 1399 برای 2 ماه بین 90 تا 130 درصد سوددهی داشتند…که با احتساب میانگین 110٪ برای مبلغ شما؟
  110% یعنی 1.1 برابر به میزان سرمایه اولیه شما اضافه می شود
  یعنی با توجه به بازدهی صندوق شما به مقدار 550/000 تومان سود کردید پس موجودی پول شما با احتساب سرمایه اولیه و سود آن روی هم می شود=
  1050000 یک میلیون و پنجاه هزار تومان

  سود2 ماه 550000 =500000×110%
  1050000 =500000 550000

  با احترام

  مقدار سود روزانه رو در تعداد سال جمع کن داخل گزینه سود سالیانه یادداشت کن… گزینه بعدی تعداد ماه هایی که میخاین ازش مرکب بگیری بنویس

  کل سرمایه: 4,756,121 تومان

  من ماهی ۴۰ درصد سود کنم چند درصد به پولم اضافه میشه؟

  سلام اگه 700ملیون بزارم بعد یک سال با سود مرکبش چند میشه

  با فرض اینکه اگر ماهیانه بیست درصد رشد کنه و به اصل ‌و سود دست نزنید و بصورت مرکب بعد ۱۲ ماه ۸۰۰ درصد سود میشه…
  یعنی ۵,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰

  سلام خسته نباشید من تازه وارد بورس شدم یک سوال ذهنم رو درگیر کرده
  من یک میلیون سهم خریدم به قیمت 300 تومان
  اگه صددرصد سود کنم میشه پولم دو میلیون و سهمم میشه 600 تومان
  حالا اگه دویست درصد سود کنه ارزش سهام من میشه 900 تومان یا 1200 تومان
  و اینکه یک میلیون من بعد 12 ماه با سود سالانه مثلا 600 درصد به عنوان مثال چقدر میشه

  900 تومان
  تعداد سهمتو باید در قیمت سهمت ضرب کنی سود مرکبی در بورس وجود نداره

  بسیار سپاسگزا هستم ممنون

  چرا اشتباه جواب میدی دوست عزیز
  (کامنت شما ویرایش شد**)

  سود مرکب در بورس وجود ندارد ؟!؟! این حرف کاملا اشتباست. سود مرکب در صورتی که سود به اصل پول افزوده بشه بوجود میاد. مردم رو گمراه نکنید.

  سلام من بیمه عمر هستم و ماهی 100 واریز میکنم سودشم 20 درصده و میخوام بعد 20 سال بازنشست بشم سودشم روزشمار مرکبه
  ینی چی و چجوری محاسبه میشه؟

  سلام ۲۹۷,۶۲۸,۰۱۳ میلیون تومان میشه و من با در نظر گرفتن این که 100 هزار تومان ما اول دادید و هرماه 100 تومان تا 20 سال محاسبه کردم با استفاده از https://www.savingscalculator.org/daily/
  و اگر این پول سود هر ماه ش بعد 20 سال 3,669,386 میلیون ریال دریافت خواهید کرد و با درصد سود 15%
  من ادمین نیستم یک کاربرم

  بیمه عمر از نظر سرمایه گذاری برای گرفتن حقوق بعد از بازنشستگی، مقرون به صرفه نیست، اما از نظر پوششی که برا بیماریهای مختلف میده خوبه

  سلام وقت بخیر
  یه مثال میزنم سود مرکبش چقدر میشه؟
  سرمایه اولیه ۲/۵۰۰/۰۰۰تومان
  سود روزانه ۴%
  مدت سرمایه گذاری ۴ماه
  ممنون از جوابتون

  سلام معین عزیز ، وقت شما هم بخیر

  پس از ورود اطلاعاتی که درج کردید خروجی ماشین حساب این هست :

  سودی که تعلق می‌گیرد: 292,845,000 تومان

  با سرمایه‌گذاری به مدت 4 ماه با سرمایه اولیه 2,500,000 تومان با نرخ سود 1,460.00%، سود شما معادل 292,845,000 تومان خواهد بود

  سلام از چه راه سود 4 درصد وجود داره خواهیش میکنم یک توضیح کوچک بدید
  ممنون میشم ازتون

  سلام.
  تشکر از سایت شما
  این روش محاسبه خوبه اما اگردوست دارید این روش محاسبه هم.اضافه کنیددر محاسبه شما مقدار سرمایه وارد میمیشودونتیجه مشخص میشود پیشنهاد میکنم این.محاسبه را برعکس نیز مقدور کنیدبه طور مثال من از دارایکم 4میلیون سودداشته ام.محاسبه شما باید به شکلی باشه که من مقدار سودنهایی را در ابتدا وارد کنم بعد محاسبه نشون بده این.چهار میلیون حاصل چقدر سود مرکب میباشدمچکرم

  با سلام ، با سرمایه 10 میلیون تومانی ، بنده میتوانم سود ماهانه 20 درصد داشته باشم؟ مثلا اگر 10 میلیون دارم ، ماه دیگه بشه 12 میلیون.

  با یک نگاه ساده به این موضوع میتونیم بفهمیم که مردم در سرمایه گذاری توی بانک چه کلاه گشادی سرشون میره، بانک همزمان با افتتاح حساب بلند مدت، یه حساب قرض الحسنه هم برای مشتری باز می‌کنه و سودهای ماهیانه رو به اون حساب واریز می‌کنه، اینجور سود مرکب برای مشتری لحاظ نمیشه!
  سرمایه گذاری در بانک = پودر شدن سرمایه شما

  سلام من ۱۶ سال پیش یک میلیون سهام خریدم الان میگن ارزش سهامت یک میلیون این چطور امکان داره؟

  سلام خانم مهناز گرامی ، از لحاظ تئوری امکان پذیره که سهام اون شرکت افت کرده باشه و … ولی خب با توجه به شرایط بورس ما بسیار بعیده. پیشنهاد می کنم بررسی بیشتر و دقیق تری کنید در این باره.

  سلام.چه سهمی خریدید؟

  سلام لطفا میشه جواب منو بدید. سود مرکب تو بورس روزانه هست ینی اینکه نیاز نیست کاری انجام بدی یا باید سیو سود کنی ماهانه یا سه ماهه تا به اصل پول اضافه بشه بعد خرید کنی لطفا میشه شفاف پاسخ بدید. من الان تویه نماد 120 درصد با اصل پول 7تومن تو صودم ولی مرکب نیست خب

  سلام اقای جهاندیده من برای مثال 2000000سرمایه اولیه کردم و از شما میخوام که ایا سود 6 درصد در مرکب ماهانه قطعی هست

  دوست عزیز بعضی از سه های سیمانی بالای 1000 درصد بازدهی سالانه شونبود … توغذایی ها همهمینطور تعدادی سهم بالای 400 درصد توکمتر از یکسال افزایش قیمت داشتن

  آقای جهاندیده خسته نباشید.

  اگر ما 10 میلیون تومان از سهام یک نماد معمولی بورسی و نه صندوق و… را بخریم ، لطف کنید با فرض روزهای فعال بورس ایران (240) و رشد فرضی روزانه 2 درصد و دید سرمایه گزاری 30 ساله اعداد را به ترتیب برایمان مشخص کنید.

  از همه مهم تر اینکه دوره را کدام انتخاب کنیم؟ چون در نتیجه بسیار متفاوت است. این سوال اصلی من است.

  از زحمات شما متشکرم.

  سلام صابر عزیز ، انجام محاسبه این حالت زمانبر ولی نسبتا ساده است. شما می توانید با بررسی مطالب و ریاضیات پایه این محاسبه رو انجام بدید. متاسفانه با کمبود زمان و کار های زیادی که ما در بورسینس داریم انجام این قبیل امور برامون مقدور نیست.

  سلام. من صابرم
  نمیخواستم که محاسبه کنید!

  به هر حال من به جوابم رسیدم.
  دوره سود مرکب در بورس و نمادهای عادی آن ، روزانه است. یعنی از فردای خرید ، سود به صورت مرکب محاسبه میشه. البته منفی هم بخورید باز مرکب محاسبه میشه!!

  سلام مجدد صابر عزیز ، اگر منظور شما رو به اشتباه متوجه شدم عذر می خوام و خوشحالم که به جواب تون رسیدید.

  سلام. در بورس ایران ، تعداد دفعاتی که سود در طول سال مرکب می‌شود برابر چند است؟ یعنی وقتی سهام نمادی مثل فولاد رو میخریم.
  حدود 240 (یعنی تعداد روزهای کاری بورس) یا 12 (تعداد ماه ها) یا 1 (سال)؟؟

  درود جناب جهاندیده.دوره ی سود مرکب در سود رو باید کدوم وارد کرد.چون هر روز بین مثبت 5 تا منفی 5 در حال نوسان خواهد بود.به طور مثال ما مبلغ 20000000 تومن رو در یک سهم در بورس سرمایه گذاری میکنیم و این سهم پس از یک سال 300 درصد بازدهی دارد.در مدت این یک سال هم نه به اصل پول و نه به سودهای تعلق گرفته به ان سهم دست نمیزنیم تا سود مرکب شکل بگیرد.مشکل اینجاست که من نمیفهمم در طول یک سال چند روز مثبت یا منفی در این سهم شکل میگیرد و دوره ی سود مرکب رو باید کدام گزینه انتخاب کرد.

  سلام و درود بر شما
  همونطور که فرمودید نوسانات سهام قابل پیش بینی نیست
  این ابزار برای زمانی مناسبه که میزان سود و دوره مرکب شدنش کاملا مشخص باشه
  از قبل نمیتونید سود مرکب حاصل از افزایش قیمت سهام رو محاسبه کنید

  جناب جهاندیده عزیز اگر ماهیانه 25 درصد سود به سهم ما تعلق بگیرد که در 12 ماه به سیصد درصد برسد و هرماه سیو سود کنیم و دوباره سود کسب شده را روی آن سهم سرمایه گذاری کنیم میتوان نتیجه گرفت که دوره ی سود مرکب را در ابزاری که در اختیارمان قرار دادید باید ماهیانه انتخاب کرد؟

  محاسبه سود مرکب در این حالت به این سادگی نیست، چون این 25 درصد سود بطور یکجا به شما تعلق نگرفته و علاوه بر این، میزان افزایش یا کاهش قیمت روزانه سهم از قبل مشخص نیست
  هر روزی که قیمت سهم شما مقداری مثبت میخوره، مثل این هست که سود شما مرکب شده
  بر فرض مثال اگر قیمت سهم در روز اول ماه 1000 تومان باشه و روز دوم ماه به 1050 تومان برسه در روز سوم مبنای 5 درصد افزایش احتمالی قیمت از روی 1050 تومان هست (قیمت پایانی روز قبل)
  روز دوم – رشد 5 درصدی از 10000 ریال یعنی افزایش 500 ریالی نسبت به قیمت پایانی دیروز
  روز سوم – رشد 5 درصد از 10500 ریال یعنی افزایش 525 ریالی نسبت به قیمت پایانی دیروز
  روز چهارم – رشد 5 درصد از ‭11,025‬ ریال یعنی افزایش 551 ریالی نسبت به قیمت پایانی دیروز
  و به همین ترتیب سودهای شما سود میسازن
  خود شما هم میدونید که سهم‌ها هر روز 5 درصد رشد نمیکنن، و ممکنه یه روز 1 درصد مثبت باشه فردا 4 درصد منفی و این رشد و افتها قابل پیش‌بینی نیست

  اگر سود ثابت ماهیانه 25 درصد بود و کل این سود 25 درصدی بصورت یکجا به شما میرسید میتونستید بازه مرکب شدن سود رو روی ماهیانه قرار بدید.

  نیازی به سیو سود وخرید مجدد همان سهم نیست … سود بورس به صورت روزانه بر روی سرمایه شما سود شما تعلق میگیره
  میانگین ماهانه تمام سبدتون 6 درصد سود داشته باشین در طول سال میشه 100 درصد.
  شما میتونید با سرمایه 1 میلیون تومان … کسبسود میانگین ماهانه 6 درصد
  طی 120 ماه مبلغ 14,839,644,131 سود کنید.
  بهره مرکب قدرتمندترین نیروی جهان است … آلبرت اینیشتین

  اینجوری نیست برادر من.

  دوست عزیز. توی بورس سود مرکب به خودی خود وجود ندارد. مگر اینکه شما اون سوی که ب واسطه افزایش قیمت سهام نصیبتون میشه رو سیو کنید و دوباره باهاش سهام بخرید و سهام جدیدی که خریداری شده هم رشد کنه. در غیر این صورت سود مرکبی وجود ندارد. مثلا الان اگر 1000 سهم به قیمت هزار تومان بخرید، میشه ی میلیون، حالا این سهم اگر قیمتش بشه دو هزار تومن، خب پول شما هم میشه دو میلیون، این مرکب نیست، چرا ؟ چون با سود پول سهامی اضافه نکردین، ینی میزان سرمایه گذاری رو زیاد نکردین، مگر اینکه اون یک میلیون سود رو سیو کنید و باهاش ی سهم بخرید که اونم رشد کنه و البته سهم اول که دو برابر شده بوده هم به رشدش ادامه بده. در این صورت هست که سود مرکب نصیبتون میشه

  سلام خسته نباشید،تو صندوق های سهامی هم سود مرکب حساب میشه؟یا حتما باید تک سهم باشه و بفروشیم و یه سهم دیگه بخریم؟

  با سلام، متاسفانه کارشناس سایت شما بسیار ضعیف جواب میدهند و به نظر میرسد سر سری و خیلی سطحی به سوالات پاسخگویی میکنند لطفا با اطلاعات کاملتری پاسخگو باشید و یا کلا قسمت نظرات را ببندید

  سلام خسته نباشید من برق تک فاز رایگان دارم اگر بیت کوین استخراج کنم ایا میصرفه؟؟
  5میلیون هزینه کنم ماهیانه چقدر سوده؟؟؟

  سلام، در مورد استخراج بیت کوین، این مطلب و بخش نظراتش رو بخونید

  سلام اقاى جهان ديده
  ميخواستم بدونم اگر شخصى مثلا صد ميليون بذاره و حداقل ماهيانه بيست درصد سود بگيره از سهام هاش و دوباره با سود سهام و اصل پولش سهام جديد بخره و اين نظم رو تا يكسال ادامه بده ، ينى پولش 240 درصد رشد داشته و دوازده بار مركب شده يا 20 درصد رشد داشته و دوازده بار مركب شده ؟
  با تشكر

  سلام،
  مفهوم سود مرکب یعنی این: هر بار که سودهای شما وارد سرمایه گذاری میشن تا سود بیشتری ایجاد کنن یعنی 1 بار سود شما مرکب شده
  اینو درک کنید میتونید متناسب با شرایط، محاسبه کنید

  شخصی درنظرات این رونوشتن:

  (بله چنین چیزی امکان پذیر هست، البته نه تا این حد ولی من خودم سرمایه ی اولیه ام همین ۳ سال پیش ۲۰ میلیون بود و با میانگین سود ماهانه ی ۲۱ درصد الان چند میلیارد سرمایه دارم خداروشکر.)

  این چیزهاوسودمرکب درعمل همش شعاروالکی هست، چطورممکنه این درست باشه وقتی من خودم سودمرکب ایحادکردم اماچنین‌سودی نبردم!!
  منظورم ازایجادسودمرکب این هست که چندساله ۱۰۰ میلیون پول روگذاشتم درسپرده بانک بصورت قراردادیک ساله وازش ۲۰ درصد سودمیگیرم وسرهرماه سودی روکه میگیرم رومیبرم میذارم توی یک حساب کوتاه مدت که سودش ۱۰ درصدهست، درحقیقت من دارم ازاصل پولم ۲۰ درصدسودمیگیرم وازسودپولم هم دوباره ۱۰ درصدسودمیگیرم، این یعنی سودمرکب. پس چرابه همچنین عددهای بزرگی نرسیدم که میلیاردی پول داشته باشم ویاچندصدمیلیون پول داشته باشم؟؟!!
  تازه پولی که من بعنوان سرمایه اولیه گذاشتم بسیاربیشترازاین شخص هست، من ۱۰۰ میلیون گذاشتم اماایشون ۲۰ میلیون!!
  آقای جهاندیده این سوال خیلی هاهست اگرپاسخ بدیدممنون میشم،
  واقعاًخیلی هاسوالشون اینه امانمیتونن درست بیانش کنن.
  سوال من تکراری نیست وتاحالاندیدم‌کسی چنین سوال واضحی کرده باشه پس اگرپاسخ بدیدممنون میشم.
  لطفاًپاسخ بدید.

  سلام، ریاضیات هست دوست عزیز، خودتون حساب کنید باید چه مقدار سود کرد تا به X مقدار رسید
  صحیح و نادرست نظرات دوستی که این نظر رو داده مربوط به خودشه و شما باید خودتون حساب کنید که با عقل جور درمیاد یا نه
  سود مرکب فرمول خودشو داره و اختراع من نیست

  سپاس ازپاسخ.
  بله سودمرکت هست وفرمول مشخصی هم داره امامنظورمن این بودکه درعمل چیزی که شاهدش میشیم متفاوت میشه باچیزی که فرمول به مامیگه، واین برام سوال هست که چرااینجوری میشه!!!!

  سلام دوست عزیز
  احتمالا ایشون درصد سودی رو که فرمودن ماهانه هست وای شما از سپرده های بانکی همون عدد سود رو در یک سال دریافت میکنید

  سلام 17 سالمه و بعد از دوماه تونستم سرمایه 3ملیونیم به 7میل برسونم . تو بورس
  میخوام تا 7 سال این سرمایه تو بورس بمونه یعنی تا 25 سالگی
  و هر ماه هم برای خرید عرضه اولیه بهش اضافه میکنم . با محاسبه سود مرکب روزانه بورس .
  بنطرتون چقدر سرمایه میشه بعداز 7 سال

  با سلام

  اگه من ۵میلیون تو بورس سرمایه گذاری کنم با سود ٢٠درصد ماهانه سودش چقدر میشه

  سلام برعکس این سود مرکب رو چطور محاسبه میکنن؟ بعضی درآمد ثابتها مثل نیکی هستن که سالانه 30% سود میدن ولی مرکبه یعنی نمیذاره بهش دست بزنید ولی اکثر درآمد ثبتها زیر 24% الان سود میدن و ماهانه تقسیم میکنن. چطور میشه این دو را با هم مقایسه کرد؟
  در آخر میخواستم از شما بخصوص تشکر کنم که هم مطالب مفیدی و کاربردی تولید میکنی هم تعامل و حوصله پاسخگویی خوبی داری!

  سلام، مقایسه سود که ساده است.
  شما وقتی سالیانه 30 درصد بدست بیارید، دیگه طبیعتا به دنبال سالیانه 24 درصد نمیرید.
  حالا این سود سالیانه 24 درصد حتی اگه سودش ماهیانه هم تقسیم بشه و بتونید سود ماهیانه رو دوباره سرمایه گذاری کنید به پای سود سالیانه 30 درصد نمیرسه.
  خودتون هم میتونید در محاسبه‌گر قرار بدید.

  مثال، وقتی سود سالیانه 24 درصده و دوره سود مرکب روی ماهیانه است:
  با سرمایه‌گذاری به مدت 10 سال با سرمایه اولیه 10,000,000 تومان با نرخ سود 24.00%، سود شما معادل 97,651,630 تومان خواهد بود

  وقتی سود سالیانه 30 درصده و دوره سود مرکب روی سالیانه است:
  با سرمایه‌گذاری به مدت 10 سال با سرمایه اولیه 10,000,000 تومان با نرخ سود 30.00%، سود شما معادل 127,858,492 تومان خواهد بود

  این محاسبه برای 10 سال (120 ماه) انجام شده ولی اگه برای 5 سال هم انجام بدید نتیجه این خواهد بود که مقدار سود سالیانه 30 درصدی بیشتره، باوجودیکه سودش رو سالیانه میگیرید.

  سلام
  سود دو هزار دلار سرمایه گذاری با هفتاد و نه در صد سود به صورت روزشمار چقدر میشه ؟

  باسلام و تشکر از توضیحات عالی شما.
  حالا فرض کنید همون مثالی که شما زدید که مثلا ۱ میلیون رو توی حسابی با سود ماهانه ۱.۶۶٪ (۲۰٪ سالانه) بذاریم و سودش رو هم ماهیانه توی همون حساب بذاریم تا تبدیل به بهره مرکب بشه، با این تفاوت که علاوه بر همه ی اینها، ماهیانه ۱۰۰ هزار تومن هم خودمون بریزیم توی اون حساب.
  آیا فرمول یا ماشین حسابی هست که بشه سود نهایی چنین سرمایه گذاری ای رو در طول مثلا ۱۰ سال محاسبه کرد؟
  در غیر اینصورت بفرمایید که پیشنهاد شما برای نحوه محاسبه ی سود در این مساله که من مطرح کردم چی هست.
  خیلی ممنون

  سلام،
  برای این محاسبه، از ماشین حساب آنلاین این صفحه استفاده کنید
  بخش Income Taxes & Inflation رو میتونید صفر بذارید
  Transaction Frequency رو روی Monthly قرار بدید
  در فیلد Deposit Each Cycle، مقداری که ماهیانه به سرمایه گذاری اضافه میکنید رو بنویسید

  تشکر فراوان.
  این سایتی که معرفی کردید محاسبه گرش عالیه منتها یک کاستی داره اونم اینکه مبلغ ماهیانه رو ثابت باید بزنی درحالیکه طبیعتا آدم هر سال مبلغ رو اضافه میکنه.
  باز ممنون

  برای اضافه کردن مبلغ بطور سالیانه، گزینه Transaction Frequency رو روی Annually بذارید

  از پاسخ شما ممنونم ولی منظور من چیز دیگه ایه.
  ببینید مثلا من سال اول، هر ماه ۵۰۰ تومن میخوام اضافه کنم، ولی تا آخر عمرم که همون ۵۰۰ تومن رو نمیدم ماهی! از سال دوم ۷۰۰ میدم ماهانه، از سال سوم ۱ میلیون و الی آخر…
  ولی در این نرم افزار شما فقط میتونی مبلغی که تا ۲۰ سال میخوای ماهانه بدی رو بزنی ۵۰۰ تومن مثلا. نمیشه طوری تنظیم بکنی که این مبلغ رو سال به سال تغییر بدی

  محاسبه ای که شما میخواید انجام بدید با این محاسبه‌گرها شدنی نیست چون چنین تنظیماتی براش در نظر نگرفتن.

  متشکرم از پاسخگوی سریع شما که نسبت به خیلی از سایت ها بینظیره

  سلام خسته نباشید
  آیا همه ی صندوقهای بورس سود مرکب میدن یاتعداد خاصی ?ممنونم

  سلام، صندوق ها چیزی به عنوان “سود مرکب” پرداخت نمیکنن
  سود مرکب صرفا یه اصطلاحه
  برخی صندوق های با درآمد ثابت، مقداری سود پرداختی ماهیانه دارند. اگه شما این سود ماهیانه رو بردارید و بازهم از همون صندوق خریداری کنید، با اینکار در سرمایه گذاری خودتون سود مرکب بدست میارید چون دارید سودها رو بازهم سرمایه گذاری میکنید.
  الان “صندوق قابل معامله امین یکم فردا ” سود سالیانه حدود 20 درصد پرداخت میکنه (ماهیانه حدود 1.66 درصد)
  برای خرید این صندوق باید کدبورسی داشته باشید و خرید واحدهای صندوق فرایندی مثل خرید سهام داره

  سلام من فروشنده هستم برای اولین بار میخوام از کسی 8میلیون پول بگیرم اونم 3ماهه اصل پول و سود پولشو برگردونم چطوری باید حساب کنم چنددرصد یود و عرف بازار چطور هست و میخوام راهنماییم کنید

  سلام ببخشید که وقتتون رو میگیرم. من میخوام کاری رو شروع کنم و از نحوه محاسبه سود و اینا اطلاع ندارم. برای مثال: اگه ۱۰ میلیون از پول شما یک ماه دیت من باشه و قرار باشه به ازای هر ماه ۳۰درصد سود به پول شما تعلق بگیره ، بعد ۱ ماه چقد باید اضافه بشه به مبلغ اولیه؟ و اگه ۱ ماه و ۱۰ روز باشه چقد میشه این مبلغ؟ ممنون میشم نحوه محاسبه شو بهم بگین که بتونم بقیه رو خودم محاسبه کنم. ممنون از صبر شما و سایت خوبتون

  باسلام
  اگر مبلغ اول سرمایه گذاری 6800000 تومان باشد و ماهانه 150 هزارتومان به حساب واریز بشه و ازشم برداشت نشه بعد 20 سال چقدر میشه با سود 15 درصد
  ممنون میشم راهنمائی کنید

  سلام،
  از ماشین حساب آنلاین این صفحه استفاده کنید
  بخش Income Taxes & Inflation رو میتونید صفر بذارید
  Transaction Frequency رو روی Monthly قرار بدید
  در فیلد Deposit Each Cycle، مقداری که ماهیانه به سرمایه گذاری اضافه میکنید رو بنویسید

  بسیار ممنون و سپاسگذار

  خواهش میکنم

  حساب پس اندازی دارم با۱۰٪سود ماهانه .در ضمن ماهی۲۰۰هزار تومان واریز می کنم و سود آن را هم بر داشت نمکنم.بعد از ۲۰سال چقدر سرمایه خواهم داشت

  سلام خسته نباشيد
  براي سود مركب بانك ها سود رو روز شمار محاسبه ميكنند يا ماهيانه يا سال ؟
  اصلا بانكي هست كه سود مركب رو روزشمار محاسبه كنه ؟

  سلام وقت بخیر
  فکر میکنم قبلا روزشمار وجود داشت ولی الان دیگه نه و فقط ماهیانه یا سالیانه است.
  مطمئن نیستم و شاید برخی موسسات و بانکها روزشمار داشته باشن.

  سلام و وقت بخیر
  من سال 94 مبلغ 206 م ت با سود 37.5% در سه ماه ، در یک شرکت صادراتی سرمایه گذاری کرده ام،الان 16 دوره سه ماهه گذشته، بدون اینکه ریالی دریافت کرده باشم ،چه جوری سود رو حساب کنیم . سپاسگزارم

  سلام آقای جهاندیده
  با اینکه میدونم سرتون شلوغه، ممنون میشم جواب بنده رو بفرمایید.

  سلام، از طریق محاسبه گر میتونید حساب کنید
  همه چیز واضح شرح داده شده پس نیازی نیست برای هر شخصی جداگانه محاسبه بشه.

  سلام…انجام دادم نشد…والا مزاحم نمی شدم،خیلی ببخشید.

  محاسبه گر مشکلی نداره.
  شما اول باید بدونید آیا سودهای شما هم سرمایه گذاری میشه یا اینکه صرفا در حسابی جداگانه ذخیره میشه.
  اگه اشتباه نکنم شما سود سالیانه 37.5 درصد میگیرید
  دوره مرکب شدن سود اهمیت زیادی داره. اگه سودهای شما مجدد سرمایه گذاری نمیشه (یعنی به سودهای شما سود تعلق نمیگیره) کافیه رقم 204 میلیون رو در 37.5 درصد ضرب کنید تا سودی که هر سال بدست میارید مشخص بشه.
  اما اگه سودهای شما مجدد سرمایه گذاری میشه و همینطور پرداختی هر از سه ماه هست، باید دوره سود مرکب رو روی سه ماهه قرار بدید
  با سرمایه‌گذاری به مدت 4 سال با سرمایه اولیه 204,000,000 تومان با نرخ سود سالیانه 37.50%، سود شما معادل 651,695,452 تومان خواهد بود (دوره مرکب سه ماهه)

  این سود سود مرکب چطوری به حساب من واریز می شود یا می توانم هر وقت خواستم بردارم؟؟؟؟؟؟

  نرخ بهره ی سالانه ۱۲ درصد با ۴ بار ترکیب معادل چه نرخ بهره پیوسته ای است ؟

  به فرض طی یک دوره 31 روزه با 20/000/000تومان سرمایه روزانه 20درصد سود تعلق میگیره چطور میشه سود مرکبشو آخر ماه محاسبه کرد

  محاسبه سود بستگی زیادی به “دوره مرکب شدن سود” شما داره
  اگر کل سود این 30 روز رو آخر ماه بگیرید دیگه نیازی به محاسبه سود مرکب نیست و کافیه سرمایه اصلی رو ضربدر 6 کنید (30 روز ماه ضربدر روزی 20 درصد میشه 600 درصد سود).

  در صورتی که روزانه سود اون روز رو بگیرید و سودهایی که هر روز گرفتید به سرمایه گذاری اضافه بشه باید به این ترتیب عمل کنید:

  در فیلدهای زیر این اعداد رو وارد کنید

  سرمایه اولیه – 20 میلیون تومان
  نرخ سود سالیانه – 7300 (چون روزی 20 درصد سود رو میخواید محاسبه کنید، باید 365 رو در 20 ضرب کنید تا سود سالیانه بدست بیاد که میشه 7300 درصد)
  مدت سرمایه گذاری – 1 (یعنی 1 ماه که 30 روز رو محاسبه میکنه)
  دوره سود مرکب – روزانه (باز هم تاکید میکنم اگر روزانه سود اون روز رو بگیرید و سودهایی که هر روز گرفتید به سرمایه اضافه بشه باید گزینه روزانه رو انتخاب کنید)

  با وارد کردن داده های فوق، در صورت انتخاب دوره سود مرکب روزانه، به عدد 5,102,235,750 تومان میرسیم. اگه با سرمایه اولیه جمع بشه برابر میشه با ‭5,122,235,750‬ تومان

  خیلی جالبه اصلا فکر نمیکردم در این حد موثر واقع بشه این سود مرکب در دوره ی یک ماهه بود دیگه درسته یعنی بصورت روزانه سود روی سود اومده(روزانه 20%) و آخر ماه به این مبلغ رسیده؟ درسته؟

  بله، روزانه سود روی سود اومده.
  به عبارت دیگه در این محاسبه، سود امروز به همراه اصل پول دریافت شده و همگی مجدد سرمایه گذاری شده.
  روزهای بعد هم به همین منوال…
  البته من نمیدونم روزی 20 درصد سود رو چرا میخواید محاسبه کنید چون در دنیای واقعی کسب چنین سودی بطور پایدار خیلی دور از ذهن هست.

  سلام خسته نباشید
  جناب اگه یه سبد انتخاب کنیم که سالی ۱۲۰درصد سود بدع
  با سرمایه اولیه ۳۰ملیون
  در مدت پنج سال اصن پولمون با سودش
  چقدر میشه ؟مرسی

  سلام استادعزیز…من 300میلیون گذاشتم تو پنج تاسهم…اگر فرض رو براین بگیریم که ماهیانه کل پورتفوم 5درصد رشد کنه،بعد از ده سال صاحب چه مبلغی میشم؟؟؟؟ممنون از اینکه جواب میدید….با فرمول بالانمیدونم چطورحساب کنم….دوستدارم شمامبلغ احتمالی رو بفرمایید در این فرض

  زیر یک ماه هم میشه محاسبه کرد؟

  در حال حاضر زیر یکماه رو با این محاسبه‌گر نمیشه محاسبه کرد.

  واقعا ممنونم ازتون خیلی عالی بود

  خواهش میکنم

  سلام. من میخواستم مبلغ ۶۰ میلیون تومان توی بورس سرمایه بگذارم . در یک سال چقدر بهش سود تعلق میگیره.؟

  سلام، بورس سود ثابت یا مشخص یا قابل تخمین نداره.
  مگه اینکه بخواید سرمایه تون رو در صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت بذارید که حدودا 20 تا 22 درصده

  درود ، ممنون میشم این کامنتو جواب بدین ، من 80 ت سرمایه دارم ۲۰ سالمه ب نظر شما بهترین کارهایی ک میتونم انجام بدم با ریسکه کم (چون دیگه ی همچین پولی دستم نمیاد) و درامد خوب چی هستن ؟

  سلام.
  اقا اگه واقعن این فرمول کار کنه که خب الان خیلیا هستند که از فارکس یا بورس یا … میتونن حداقل ماهی بیس درصد به بالا رو در بیارن.
  با این احتساب با یه سرمایه ی معمولی که طرف باید بعد از فقط از چند سال ابر تیلیاردر بشه که!
  اگه کسی مثلا 20 درصد سود منظم بگیره از فارکس ( که هستند افراد نه چندان کمی که انقدر سود میگیرن)
  با سرمایه ی 10 میل
  بعد از فقط 5 سال میشه:
  بیش از 560 میلیارد تومن!
  واقعن کسایی بودن که این اتفاق براشون افتاده باشه؟ طبق فرمول باید بشه دیگه…

  سلام
  بله چنین چیزی امکان پذیر هست، البته نه تا این حد ولی من خودم سرمایه ی اولیه ام همین ۳ سال پیش ۲۰ میلیون بود و با میانگین سود ماهانه ی ۲۱ درصد الان چند میلیارد سرمایه دارم خداروشکر.
  در مبالغ بالا چون نمیشه حجم زیادی رو جمع کرد و عملا همه ی سرمایه شامل سود ۲۱ درصدی من نمیشدند کمی از پول خودم رو خارج کردم و وارد کارآفرینی و سرمایه گذاری های دیگه کردم که به جوان های مستعد و پر تلاش و با استعداد هم کمکی کرده باشم و خودمم سودآوریم پیوسته باشه.

  سلام میشه بفرمایید چطور میتونم ماهی بیست درصد سود کنم با پولم؟راه عملی

  سلام من ۲۰ میلیون پول دارم به نظر شما در کجا سرمایه گذاری کنم سود خوبی میدن

  نرخ و سرمایه و مدت مجهول
  صدِ در ربح به باقی تقسیم
  ربح اگر گشت خفی باقی را
  ضرب در هم کن و بر صد تقسیم

  اوقات خوش😊🖐

  سلام چنانچه هرماه به اندازه ماه اول سپرده گذاری کنیم آنوقت فرمول فوق (فرمول بهره مرکب) به چه صورت تبدیل میشود؟

  سلام، محاسبه ساده ای نیست و باید از دو فرمول استفاده بشه
  یکی برای محاسبه سود مرکب اصل سرمایه
  و یکی دیگه برای محاسبه ارزش پرداخت‌های هرماه در آینده
  و این دو باهم جمع میشن.

  بهتره از ماشین حساب آنلاین این صفحه استفاده کنید
  بخش Income Taxes & Inflation رو میتونید صفر بذارید
  Transaction Frequency رو روی Monthly قرار بدید
  در فیلد Deposit Each Cycle، مقداری که ماهیانه به سرمایه گذاری اضافه میکنید رو بنویسید

  با سلام اولین باره که میخوام سرمایه کمم رو که حدود سه میلیونه رو توی کار لباس سرمایه گذاری کنم ولی نحوه محاسبه سود رو نمیدونم واینکه تا چقدر میتونم از سود برای خرج استفاده کنم وخیالم راحت باشه که سرمایه اولیم حفظ میشه کلا سر درگمم و تجربه اولمه لطفارا هنماییم کنید

  یعنی من که هر سه ماه 200 هزار تومان حق بیمه عمر پرداخت میکنم با سود 15 درصد .اگر به مدت 30 سال پرداختی داشته باشم سودی که تعلق می‌گیرد: 16,380,692 تومان میشه کلا؟ بعلاوه مبلغ 30 میلیون تومانی که طی 30 سال خودم پرداخت میکنم ،چیزی که عایدم میشه جمع این دو عدد می باشد؟

  سلام، این محاسبه‌گر امکان محاسبه پرداخت‌های دوره‌ای به سرمایه اولیه رو نداره
  چون هر از سه ماه مبلغی به سرمایه اولیه اضافه میکنید باید از محاسبه‌گر دیگه ای استفاده کنید. (مثلا اینجا)

  سلام
  آیا در محاسبات سود مرکب فیلمی برای افزایش سالانه سرمایه هم هست؟
  اگرهست فرمول به چه صورت محاسبه میکند؟

  سلام، در این محاسبه‌گر چنین امکانی وجود نداره
  اما بله میشه چنین سودی رو هم محاسبه کرد و باید از 2 فرمول استفاده بشه
  برای سادگی کار میتونید از محاسبه گر این صفحه استفاده کنید
  در فیلد Transaction Frequency گزینه Annually رو انتخاب کنید
  در فیلد Deposit Each Cycle مبلغی که بطور سالیانه اضافه میکنید رو وارد کنید
  گزینه State & Federal Tax Rate رو صفر بذارید (اگه مالیاتی به سود تعلق نمیگیره)
  گزینه Annual Inflation هم میتونید نرخ تورم سالیانه رو وارد کنید تا ببینید قدرت خرید شما پس از طی زمان مشخص شده چقدر خواهد بود
  سایر فیلدها فکر میکنم مشخص هستن

  سلام ، به نظر وب سایت کارگذاری مفید نمی گم یکی از بهترین اما بهترین و قدرتمندترین کارگذاری در ایران است ، الان سوال من اینه کارگذاری مفید یک صندوق حامی ایجاد کرده که درآمد و سود مکب می دهد و بنده می خواهم 500،000,000 میلیون تومان سرمایه‌گذاری کنم و در طی 3 سال اصل پول رو بکشم بیرون و با سود ادامه بدهم و درصد ها ی سود درسته بالا و پایین می شود اما حساب کتاب کرد ام تفاوت قیمتی زیادی نخواهد داشت .
  آیا صندوق بهتری از صندوق حامی وجود از نظر امنیت و پشتوانه‌ ای مثل کارگذاری مفید ؟

  با سلام و احترام
  درصد سودی که در قسمت نرخ سود سالیانه نوشته میشود سود بانکی می باشد یا سود مستقیم بازاری؟

  سلام، سودی که فیلد نرخ سود سالیانه نوشته میشه سودی هست که شما بدست میارید یا قصد دارید بدست بیارید.
  بنابراین الزاما سود بانکی یا سود بازاری نیست
  این یه محاسبه‌گر آنلاینه، مثل ماشین حساب
  شما توی ماشین حساب هر عددی دوست داشتید می‌تونید وارد کنید.

  سلام
  چرا بعد در پایان مجمع هر شرکتی و واریز سود سهام دقیقا به اندازه سود افت میکند

  سلام.

  در حالت کلی سود هر سهم از دو منبع شناسایی میشه که یکی از اونها سود حاصل از فعالیت های تجاری مجموعه است و سود دیگر حاصل افزایش قیمت خود سهم به دلیل افزایش تقاضا و یا… هستش.
  به این مثال توجه کنید:

  فرض کنید در ابتدای سال مالی قیمت هر برگ سهم یک شرکت ۱۰۰ تومان است و در انتهای دوره مالی به دلیل افزایش تقاضای این سهم مبلغ ۸ تومان قیمت آن اضافه می گردد

  همچنین این شرکت در طول دوره مقداری سود کسب کرده بود که بعد از تقسیم آن به تعداد سهم مبلغ ۵ تومان دیگر به هر سهم اضافه شد.

  بنابراین در حال حاضر قیمت این سهم ۱۱۲ تومان است که نسبت به ابتدای سال ۱۲ تومان افزایش داشته است. بنا به تشخیص هیئت مدیره و با رای سهامداران مقرر می شود که ۶ تومان از این ۱۲ تومان به عنوان سود تقسیمی بین سهامداران تقسیم گردد و ۶ تومان دیگر آن به عنوان سود انباشته به قیمت این سهم اضافه گردد.

  در نتیجه این سهم در این دوره ۱۲ تومان سود داشته که به قیمت سهم اضافه شده است و ۶ تومان آن به عنوان سود تقسیمی و ۶ تومان آن به عنوان سود انباشته در نظر گرفته می شود

  ضمناً درسته که قیمت سهم پس از مجمع و تقسیم سود به همان میزان پایین تر خواهد بود اما توجه کنید که پی بر ای سهم نیز پایین خواهد آمد و برای بازار قیمت پایین جذابیت خواهد داشت و عموماً اتفاقی که رخ می دهد این است که این گپ قیمتی ناشی از سود مجمع در کوتاه مدت پر خواهد شد و قیمت سهم به قیمت قبل از مجمع باز خواهد گشت.

  دوست عزیز …
  دوتا سوال داشتم یک شما می فرمایید 8 و 5 افزایش که میشه 13 نه 12 … این رو درست متوجه شدم یا نه ؟
  در مورد دیگه شما در بخش تقسیم سود 12 رو بردید مجمع و نصف اون رو تقسیم کردید در حالی که 8 تومان افزایش به دلیل سفته بازی هست و ربطی به کجکع ندارد که مجمع روش نطر بده نبابر این باید مجمع روی 5 تومان خودش مانور بده و تقسیم سود کنه …. این رو هم اگر درست متوجه شدم … لطفا بفرمایید …

  قصدم غلط گیری نیست می خواهم درک مطلب کنم … ممنون میشم

  با سلام
  ممنون خیلی عالی

  سلام
  سود مرکب با مبلغ اولیه 40 میلیون تومان، سود ماهیانه 4درصد، در مدت سه ماه چقدر میشود؟

  سودی که تعلق می‌گیرد: 4,994,560 تومان

  با سرمایه‌گذاری به مدت 3 ماه با سرمایه اولیه 40,000,000 تومان با نرخ سود 48.00% سالیانه، سود شما معادل 4,994,560 تومان خواهد بود

  سلام یه سوال برای یک میلیون اگر ماهی سی تومن سود بدهند سود سالیانه چن درصد میشود ؟سی درصد میشود سالیانه یا ماهیانه ؟

  سلام، میشه سود 36 درصد سالیانه

  سلام تو ایران جایی هست که پول ها را سرمایه گزاری کنیم تا از سود مرکب بهره ببریم؟

  سلام، در بورس می‌توانید سرمایه گذاری کنید
  بصورت مستقیم : خود شما سرمایه گذاری رو انجام بدید
  بصورت غیرمستقیم: واحدهای صندوق های سرمایه گذاری مشترک رو خریداری کنید

  سلام
  آيا الان بانكي هست كه پول را بدهيم ٣ يا ٥ سال سپرده كنيم و دست نزنيم سود مركب بده؟ مثلا دو برابر بشه؟

  برای تضمین هم میگن که چک تضمین بانکی برابر با اصل و سود پول یا اگر چک نخوایم سفته برابر با سود و اصل پول داده میشه.بنظر شما میشه اعتماد کرد؟

  سلام.من از یکی از این سایت هایی که جنس قسطی میفروشند سوال کردم اگر مبلغ 5 میلون تومان بمدت 5 سال نزد شما سرمایه گذاری کنم در پایان دوره چقدر به من میدید اون گفت 5 تومن خودتون به علاوه 29 میلیون تومن یعنی 34 میلیون تومن.خواستم از شما بپرسم با چه فرمولی یا کلا چه جوریه کار اینا؟؟

  سلام، اطلاعی از نحوه کار این سایتها ندارم دوست عزیز
  ولی بطور کلی هرجا صحبت از سود چنین زیادی باشه باید واقعا شک کرد

  درود ازآموزشتان وروشنگریتان سپاسگزارم
  سپاسگزارتان میشم اگه به این پرسش پاسخ دهید
  اگرروزی دودرصددرسرمایگزاری سود بدست بیاد و این دودرصد سود هم هرروزبه سرمایه اولیه اضافه شود درسی روزچنددرسود بدست می اید؟
  بسی بسیارسپاس

  باید سرمایه اولیه رو وارد کنید
  نرخ سود سالیانه رو عدد 720 بذارید. چون میگید روزانه 2 درصد سود و هر سال هم 365 روزه، بنابراین 365*2
  مدت سرمایه گذاری رو 1 بذارید. سی روز میشه 1 ماه
  دوره سود مرکب رو هم بذارید روی روزانه

  نمیصرفه میخواییم جم کنیم

  سلام خسته نباشید در مورد سود85% همان سود مشارکتی میشه بیشتر توضیح بدین. ممنون میشم

  سلام، جایی به سود 85 درصدی اشاره نکردیم

  سلام و خسته نباشید سایت exdus فیلتر هستش آیا ایران رو تحریم کردن؟؟

  سلام، سایت این کیف پول، ایران رو تحریم کرده
  البته نظر شما ارتباطی به این مطلب نداره و باید در زیر مطلب مرتبط کامنت بذارید

  سلام
  بابت پست مفیدتون ممنونم.من اولین بار سود مرکب رو تو سایت شما یاد گرفتم.خیلی خوب و روان توضیح داده بودید.توی سایت زیر این مبحثو بازش کرده و حالت های پیشرفتشو هم آورده.مثلا اگه علاوه بر سودی که بر سرمایه اولیه تون میاد و سودای سوداتون، ماهیانه یه مقداری هم به حسابتون واریز کنید.
  مثلا فرض کنید با سرمایه 10 ملیون شروع کنید و هر ماه هم 100 تومن هم به همون حساب واریز کنید.این خیلی اثرش بیشتره.
  https://www.wikihow.com/Work-out-Compound-Interest-on-Savings

  سلام مدیریت محترم سایتی را میشناسید که پولی حدود 100 دلار واریز کنیم و سود بدهد بدون اینکه ما بخواهیم کاری کنیم یکی از دوستان میگفت همچین سایتی هست ایا واقعیت دارد چند درصد سود میدهد و اگر هست لطفا معرفی بنمایید ممنون

  سلام، چنین سایتهای زیاد هستن ولی بعد از مدتی پول افراد رو برداشته و پرداختی انجام نمیدهند.
  به چنین وعده هایی اطمینان و توجه نکنید

  سلام چطور میشه سود ماهانه رو به سود سالانه تبدیل کرد؟فرضا هر ماه مبلغ مشخصی با نرخ سود ماهانه مشخصی داریم و برای مقایسه با طرح دیگری که نرخ سود سالانه داره چطور مقایسه بشه؟

  سلام، طبیعتا باید سود ماهیانه رو ضربدر 12 کنید چون یکسال، معادل 12 ماه هست
  مگر اینکه سوال شمارو اشتباه متوجه شده باشم
  مثلا در صورتی که طرحی سود سالیانه 24 درصد داره، تقسیم بر 12 ماه که کنید به عدد 2 میرسید (2 درصد سود ماهیانه)

  سلام چرا فیلد های تون عمل نمی کنند؟ در واقع محاسبه نمی کنند و جواب نمی دهند؟ اعداد رو چند بار وارد کردم و محاسبه کن رو زدم هیچ محاسبه ای انجام نشد. راهنمایی لطفآ

  سلام، محاسبه گر بدون مشکل کار میکنه
  لطفا از مرورگری آپدیت شده استفاده کنید
  نتایج محاسبه، بدون رفرش شدن صفحه در زیر فرم نمایش داده میشه

  سلام اون توان nt که میاد رو چجوری حساب میکنید؟
  عدد منفی میشه که

  سلام، اول n باید در t ضرب بشه بعد به عنوان توان عمل کنه.

  اصلا ماشین حساب منتقی نیست…هیچ وقت سودها حتی در یک ماه برابر نیست…بهتره ماشین حساب رو حذف کنید چون قشنگ تبلیغ ناامیدی تویه سرمایه گذاریه

  برخی از سودها طی ماهها و سالها یکسانه
  مثلا اوراق مشارکتی که سود تضمین شده دارند

  سلام خسته نباشید.
  من یک کسب و کار راه انداختم. چند نفری سرمایه گذار هستند که قراره باهاشون کار کنم.
  پولی که میارن برای سرمایه من چطور باید سودشون رو حساب کنم.
  فروشگاه مواد غذایی و هایپرمارکته، که تقریبا سود اجناس میانگین ۲۰ درصده.
  الان اگه سالانه قرارداد ببندم، و ماهانه سودشون رو بدم چجوری باید حساب کنم

  سلام آیا سود سالیانه 50 درصد منطقی است؟

  سلام. فرمولی هستش که بتونم باهاش اصل سپرده رو با یک نرخ و سودی که اصل سپرده میده رو با نرخ دیگه ای مرکب کنم؟
  به این صورت که برای مثال مبلغ ۱۰۰میلیون تومان رو با نرخ ۲۴٪ سپرده میکنیم و ماهانه ۲میلیون تومان سود میگیریم و سود هارو ماهانه با سود ۲۲٪ سرمایه گذاری میکنیم،چطور باید محاسبه کنیم که آخر دوره یکساله جمعا چقدر سود تعلق گرفته؟

  سلام من چند روزه تلاش میکنم فایل های آموزش کاربردی کسب درآمد از بورس به صورت رایگان رو دریافت کنم ایمیل و اسم رو وارد میکنم پیعام ارسال شده نمایش داده میشه ولی ایمیلی دریافت نمیکنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  سلام، متاسفانه مشکلی در ایمیل ها پیش اومده که به زودی برطرف می کنیم.

  ممنون از فرمولتون بسیار عالی بود ، محاسبه خیلی ساده شد مجدد متشکرم

  سلام
  این روش محاسبه برای من که میخام از کسی پول بگیرم و بهش سود بدم هم قابل محاسبه است؟
  میخوام 14 میلیون تومن بگیرم, 3 ماهه و با نرخ 20 درصد بهش سود بدهم.
  حالت اول اصل و سود را طی 3 ماه بپردازم.
  حالت دوم سود را ماهیانه بپردازم و اصل را پس مدت 3 ماه بپردازم.
  لطفا راهنمایی کنید روش محاسبه برای هر دو حالت بالا چگونه خواهد بود؟
  با تشکر از سایت باحالتون.

  سلام، همونطور که میبینید این محاسبه‌گر فعلا قابلیت های زیادی برای چنین محاسبات اختصاصی نداره.

  ردیف اخر (دوره سود مرکب) در کجای فرمول لحاظ میشه. چون با تغییرش از سالانه به سه ماه و یک ماهه و روز شمار عدد نهایی متفاوت است. خواهشمند است مثالی از انها بزنید یا نحوه محاسبه ان را نیز بفرمایید. بنظ بنده فرمول فوق فقط برای سالانه عملکرد داشته باشه. اگر امکانش هست نحوه محاسبه بیمه عمر به همراه تعدیل سالیانه ، نرخ رشد تورم و تاثیر سن فرد بیمه شده و … رو هم لطف کنید که چگونه محاسبه میشه البته با ذکر فرمول و ذکر مثال.
  متشکرم

  دوره سود مرکب در فرمول همان n است، یعنی تعداد دفعاتی که سود، در طول سال مرکب می‌شه. مثلا اگر هر از سه ماه، سود مرکب بشه باید مقدار n را روی 4 قرار داد.
  در خصوص بیمه عمر من اطلاعی از فرمول ندارم، ولی با یه جستجوی ساده میشه محاسبه‌گرهای آنلاین رو برای اینکار پیدا کرد.

  سلام جالب بود

  تو فرمول درصد تعدیل سالیانه حساب نشده ضمنا این فرمول سود مرکب برای اوراق مشارکته نه بیمه عمر!😐

  بله این محاسبه گر برای بیمه عمر مناسب نیست.

  من چندین سال است که در بورس سرمایه گزاری کرده ام وبیش از 150 میلیون تومان فعلا سهام بیش از 12 شرکت را در سبد دارم ولی تا به حال از چنین سودهایی که شما میفرمایید نصیبم نشده الانم توی ضرر هستم

  شما در این صفحه یک ابزار برای محاسبه سود سرمایه گذاری میبینید، مثل یه ماشین حساب.
  هیچ وعده ای داده نشه و عدد و رقم هایی که میبینید مثال هستن.

  با درود بیکران و سپاس برای آموزشهای عالی شما، اما واقعا این سود 20 درصدی که می فرمایید در بورس هست ؟ کدام اوراق مشارکتی توی بورس 20 درصد سود میدهد؟ و می شود برای 5 یا 10 یا 15 یا… سال دراین اوراق مشارکت سرمایه گذاری کرد؟
  با سپاس بیکران
  زینت ملایی

  سلام. منظور فقط برای بورس نبود
  سرمایه گذاری های زیادی میشه انجام داد. این ابزار برای محاسبه سود سرمایه گذاری هست تا شخص بدونه با توجه به سود سرمایه گذاری که بدست میاره چند سال بعد به چقدر سود میرسه.
  قبول دارم سود مستمر سالیانه 20 درصد برای چنین مدت طولانی مشکله اما غیرممکن هم نیست.

  سلام وقت بخیر
  مثلا در بورس سهامی ماهیانه ۵۰ درصد سود میدهد و اگر هر ماه وارد سهمی شویم که ۵۰ درصد سود بدهد آنوقت سود سالانه را باید ۶۰۰ درصد و دوره مرکب را سالیانه وارد کنیم؟

  سلام، خیلی خوشبین نباشید چون اینقدر سود رو نمیشه به طور مداوم بدست اورد
  در بورس سود تضمینی 50 درصدی وجود نداره ولی اگه میخواید حساب کنید بله به همین ترتیب که گفتید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  ما در بورسینس به شما کمک می‌کنیم:

  • منابع درآمد دیگری برای خودتان بسازید
  • کسب‌وکارتان را رشد دهید
  • ارزش پول‌تان را در برابر تـورم حفظ کنید
  • از سرمایه‌تان برای کسب سود استفاده کنید
  • سرمایه‌گذاری موفق‌تری داشته باشید

  درباره بورسینس بیشتر بدانید

  ایمیل‌تان را وارد کنید تا جدیدترین مطالب به ایمیل‌تان ارسال شود:

  بعد از ثبت ایمیل لینک تایید برایتان ارسال می‌شود، لطفا روی آن کلیک کنید

  سلب مسئولیت: در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری (اوراق بهادار، بازار آتی، طلا و ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی و…) ارزش دارایی‌ها ممکن است به سرعت تغییر کند و ریسک از دست رفتن سرمایه وجود دارد. محتوای موجود در سایت بورسینس صرفا جهت اطلاع‌رسانی است و نظرات شخصی نویسنده را منعکس می‌کند. بورسینس هیچ منفعت یا مسئولیتی در قبال سود و زیان کاربران ندارد و مسئولیت استفاده از تمامی مطالب و محتوای سایت بر عهده کاربران است.

  Copyright © Bourseiness 2013-2021

  کپی‌برداری از مطالب این سایت به هرشکل، غیرمجاز و غیرقانونی است.

  سهامدارانی که روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند می‌توانند درباره فروش ۳۰ درصد از سهام خود تصمیم‌گیری کنند؛ این ۳۰ درصد چگونه محاسبه می‌شود؟

  ۳۰ درصد از سهام عدالت برای سهامدارانی که روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند قابل معامله شده است.

  براساس آخرین آمارها ۲۵ درصد از سهامداران روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند.

   

  این سهامداران برای معامله سهام خود دو راه پیش‌رو دارند، راه اول این که به بانکی شماره شبا خود را از آن بانک در سامانه ثبت کرده‌اند مراجعه کنند و فرم فروش ۳۰ درصد از سهامشان را پر کنند.

  محاسبه آنلاین سود سهام

   

  اگر سهامدارای نخواهد از این طریق اقدام کند ۳۰ درصد از سبد سهام عدالتش در پرتفوی بورسی‌اش قرار می‌گیرد.

   

  به گفته سخنگوی ستاد راهبری سهام عدالت، افرادی که برای فروش سهام عدالت به کارگزاری‌ها مراجعه می‌کنند، می‌توانند سهام هر یک از شرکت‌ها را تا ۳۰ درصد انتخاب کرده و بفروشند.

   

  هر یک از سهامداران مبلغی بین ۳۰۰ تا یک میلیون تومان سهام عدالت دارند که می‌توانند مبلغ دقیق آن را در سامانه سهام عدالت به آدرس samanese.ir ببینید.

 • بايكا
 •  

  همچنین براساس آخرین محاسبه‌ سبد سهام عدالت در بورس، ارزش آن ۱۶ برابر شده است که متناسب با عملکرد بورس تغییر می‌کند.

   

  بنابراین برای محاسبه ۳۰ درصد، در مرحله اول باید مبلغ سهام عدالت (در سامانه به صورت دقیق درج شده) در عدد ۱۶ (میزان رشد سهام عدالت در بیش از ۱۰ سال گذشته است) ضرب شود.

   

  در عملیات بعدی باید عدد به‌دست آمده از بالا، در عدد ۳۰ (میزان درصد آزاد شده سهام عدالت) ضرب شود.

  در مرحله سوم عدد به درست آمده از ضرب بالا بر ۱۰۰ تقسیم می‌شود که معادل تومانی ۳۰ درصد از سهام را نشان می‌دهد. // تجارت نیوز 

   

   

  این روزها در مناظرات انتخاباتی بارها از دانه درشت‌های بانکی شنیده‌ایم، افرادی که مبالغ کلان، وام بانکی گرفته‌اند اما…

  privacy policy

  برای محاسبه اقساط و سود وام بانکی اطلاعات کادر زیر را وارد کنید و بر روی محاسبه کلیک کنید.

  روز شمار، کوتاه مدت و بلند مدت

  خرید قسطی گوشی و …

  محاسبه کمیسیون فروشنده و خریدار

  مرسی از سایت مفیدتون
  یه نکته ای رو خواستم خدمت دوستان عرض کنم اونم اینه که عزیزان گول تبلیغات کالاهای اقساطی بدون ضامن و از اینجور حرفهای قشنگ و وسوسه انگیزشونو نخورید چون همش فیلمه و شما فقط هزینه استعلام اعتبار( تا مثلا ببینن چک برگشتی داری یا نه و از اینجور کارها که یعنی ما خیلی دقیق بررسی میکنیم) و ااتفاقا باید بحسابهای دولتی هم واریز کنی که جای هیچ شکی هم برات باقی نمیمونه رو ضرر کردی اینا هم پورسانت شونو به ازای هر نفر که معرفی میکنن از بانک مرکزی میگرن حالا پولش فدای سرت نکته جالبش اینه که وقتی کار از کار گذشت بهت پیام میدن که شما اجازه دادی تا به همه حسابهاتو و همه اطلاعات بانکی که طی 8 سال اخیر داشتی از چک و سفته گرفته تا کجا وام گرفتی ضامنهات چه کسانی بودن و سیر تا پیاز ضامنهات و خلاصه هر اطلاعاتی که در سیستمشون با کد ملیت ثبت شده باشه دسترسی داشته باشیم حرفی که اول باید بزنن تا موافقت کنی یا نه رو میان با حقه بازی میندازن گردن خودت انگار که ما میدونستیم اگه شماره موبایلمونو وارد کنیم یعنی اجازه دادیم بیان تا فیها خالدون آدمو در بیارن!دقیقا همون FTAF ای هست که خودشون قبول نمیکنن وبابتش تحریم هستیم اما با دروغ و کلک سر مردم میارن!
  عزیزانی که هنوز گول نخوردن خلاصه کنم هر جا دیدید بهتون گفتن باید از طریق بانک مرکزی اعتبار سنجی بشید بدونید نقشه شون اینه که بانک مرکزی میخواد با هزینه خودت به همه اطلاعات مالیت دست پیدا کنه چون شما یه پرینت تلفن تونم بخوای بگیری باید هزینه شو پرداخت کنی انجام اینکار هم بالاخره براشون هزینه داره که به بهانه ثبت نام وام و کارت اعتباری و کالای قسطی و… هزینه شو هم از خودت میگیرن(اینا دیگه کین ? ) بانک مرکزی اگر استعلام بگیر بود …
  سالم باشید ?‍♂️

  محاسبه آنلاین سود سهام

  سلام بانک ها خیلی بیشرف هستن وام 50 تومنی گرفتم 3تومن قفل کردن سال اول21 میلیون دادم و از اصل وام 5 میلیون کم شده کل سود را سال اول گرفتن در حالی که سه ساله بوده این چه قانونیه که کل سود سال اول بگیرن مگه تو سپرده بلند مدت خودشون کل سودسه سال سپرده را سال اول میدن

  باسلام واحترام وقت بخیر واقعا عالی هستید

  عالی

  بسیار عالی است ممنونم .اگه دانلود نرم افزارش هم بذارین

  خیلی خوب است ممنونم

  عالی

 • وآیند رهاورد
 • درود بر شما
  مرسی بابت زحمتی که کشیدید

  سلام ممنون از لطف و محبتتان
  لطفا بابت چاپ محاسبه انجام شده هم فکری انجام بدین
  متشکر و ممنون

  عالی بود

  ما الان یه وام ۳۰ تومنی گرفتیم,۵ ساله. دارن ۴۴ تومن میگیرن,عملا ۵۰ درصد سود.کلاهبرداریه دیگه.اول باید برای مردم کامل توضیح بدن ک قراره برا ۳۰ تومن ۱۴ تومن سود بدن تا مردم یه تصمیم درست بگیرن.این چ وضعشه آخه.ادم وام میگیره کارش راه ببفته به شر سودش میمونه

  خواهش میکنم بگید وام دویست میلیونی ازدواج من که 4 درصد هم هست بعد از ده سال چقدر باید پرداخت بدم

  برنامه نوم عالی و کاربردیه

  سلام من درسال 1399ازبانک صادرات وام ازدواج50ملیون گرفتم دومیلیون درجا کم کرد بانک هرماه قصد 6000000پرداخت میکنم سروقت امسال بیکاری کرونا بی درامد بانک سالانه میخواد به غیر قصد18000000یک میلیون هشتصد باقصد دومیلیون چهارصد من جوان که ازدواج کردم دولت به من کمک میکنه یا بزاره بانک از جیب خالی من برداره شما بگید

  وام سررسیدی رو هم محاسبه کنید.همه وامها که اقساطی نیست

  داداشا ٰ‌آبجیا … عارضم خدمت همتون که این فقط یک نرم افزار محاسبه هستش و ممنونم طراحان این نرم افزار واقعا دستشون درد نکنه که ما رو راحت کردن واسه محاسبه تسهیلاتی که میخوایم دریافت کنیم و نکته بعد اینکه شکایت به خاطر نحوه محاسبه سود رو باید ببرید دادگاه و بانک مرکزی

  یکمی پاین باشه بهتره

  بسیار عالی است .ممنون از شما

  وام ازدواج ۷۰تومن بازپرداخت ۱۲۰ماهه سود ۴درصد چقد سودش میشه؟

  سلام من میخوام یک وام 50میلیون بردارم 18درصد فرمول این چطوری حساب میشه لطفا کسانی که میدونن منو راهنمایی کنید

  از بانک مهراقتصاد وام بیست میلیونی با سپرده گذاری سی میلیونی و مدت انتظار چهار ماه با سود چهار درصد اقدام کردم. الان که دارم وام میگیرم ازم چک سی میلیونی گرفتند. در حالیکه با محاسبه شما این مبلغ طبق فرمول قدیم و جدید 24 و 25 میلیون میشه. یعنی 5 میلیون بیشتر.

  چرا بافرمول قدیم که به نفع مشتری هست محاسبه نمی کنید؟تازه ما سه ونیم‌میلیون هم دادیم که بانک نسدود کرده نباید رو پایین اومدن اقساط تاثیربگذاره؟!!

  واقعا عالیع دستتئن درد نکنه خیلی به دردم خورد ممنونم از لطفه شما سپاسگزارم

  باسلام بنظرم با روش قدیمی بهتر بود چون اقساط کمتر ودر ضمن سود کمتری هم میگرفتن

  یعنی خاک بر سرتون شما میگید وام معیشتی باید یک درصد باشد نه ۱۸درصد.
  ولی العان کسی که این ۷ملیون رو بگیره باید در آخر ۱۸ ماه ۸ ملیون و پانصد بده خیلی بی وجدان هستید اینطور فکر معیشت مردم هستید

  فوق العاده بود فرمولت. واقعا بدردم خورد

  وام ازدواج ۵۰ میل گرفتم که هر قسط حدود ۶۸۰ تومنه. ولی یک قسط در سال مبلغش یک ملیون و هفتصد هزار تومانه. کسی میدونه چرا ؟ ممنون میشم روشنم کنید … یه حسی بهم میگه بانک میخواد بم نارو بزنه??

  انصافا تا حالا تو سایت های ایرانی همچین چیز بدرد بخوری ندیده بودم دستتون درد نکنه حلالتون باشه

  بسیار عالی

  الحق و الانصاف بسیار بسیار کار قشنگ و پویایی انجام دادید تشکر

  سلام. خیلی شفاف محاسبات ارائه می شود ، فقط در محاسبه ی سود و اقساط وام ، مبلغ مسدودی وام و سود پرداختی توسط بانک به این مبلغ مسدودی را نیز محاسبه فرمایید. تشکر فراوان

  وام ازدواج ۷۰تومن بازپرداخت ۱۲۰ماهه سود ۴درصد چقد سودش میشه؟

  بسیار عالی

  وام ۱۵ میلیونی با سود ۴ درصد و تعداد اقساط ۲۶ و پرداخت ماهیانه ۶۰۰ هزار تومان کارمزدش چقد است

  باسلام ممنون ازشما

  خیلی خوب و دقیقه ممنونم

  محاسبه آنلاین سود سهام

  خیلی خیلی عالی

  درود بر شما
  برنامه مفید و عالی. سپاس

  ممنون بابت برنامه خوبتون.عالیه عالی

  فرق فرمول جدید باقدیم چیه

  عالیه

  ضمن سلام و تشکر فراوان بسیار عالیست

  خیلی عالی بود. واقعا برخی بانک ها دروغ میگن. خیلی ممنونم

  بسیار عالی خداخیرتون بده

  عالیه

  بسیار عالی

  عالی

  عالی خدابیامرزه امواتتون وبسیار مفیده این برنامه ای که ایجاد کردین باکم کمتر میتونه بدزده بانک که بانک نیست بنگاهای نزول ده هستن..

  بسیار عالی،دمتون گرم

  این فرمولی که بانک ها گذاشتن کلاه برداری خالصه، با همین فرمول سود وام رو تا 30 درصد میبرن!!! کافیه خودتون محاسبه کنید.
  فرمول محاسبه اقساط هرماه: تعداد اقساط/(100/سود بانکی*مبلغ وام)+ مبلغ وام
  مثال: تقریبا 1.311.1111=36/(100/هجده درصد*40.000.000)+40.000.000
  اینجوری خیلی راحت سر مردم کلاه میزارن

  واقعا عالی و کارامد.هرچقدرهم خودمون سرانگشتی حساب کنیم به اندازه شما دقیق و زود جواب نمیده. عالی هستید

  از عالی عالی تر چی میشه
  شما با طراحی این برنامه از عالی عالی تر رو انجام دادین
  به قول یارو گفتنی چقدر خوبین شما

  اقساط چی هست

  خدا خیرتون بده لااقل با فرمول قدیم حساب کنید

  بانک فقط خون مردم تو شیشه میکنن از خدا بترسین

  با سلام
  خیلی عالی بود می تونید به فرمول محاسبه اشاره کنید

  صد میلیون
  دوازده درصد سود
  سه ساله

  ممنون از طراحی خوب برنامتون

  با سلام بسیار بسیار عالیست. متشکرم

  سلام من ۲۰۰ملیون تومان وام میخام بگیرم بصورت راسی به مدت یک ساله با کارمزد ۱۸ درصد میخاستم بدونم بازپرداختش به چه شکل میشه ممنون.

  من وام پنج میلیونی میخوام قسط ماهانه اش چقدر هستش چجور شرایطی داره آیا ؟

  واقعا عالی و کاربردی و بدون حتی یذره خطا
  خداییش دمتون گرم
  خیلی راضی بود
  ایشاله همیشه موفق باشید

  خیلی عالی بود ،ممنون

  عالی برنامه

  خیلی عالییه ممنونم

  سلام. با تشکر از سایت خوبتون.
  بنده وام 6 میلیونی کرونا گرفتم. مدت باز پرداخت وام 24 ماهه می باشد. و قسط هر ماه را برام 2880337 ریال زدن. و با این فرمولی که زحمت کشیدین تو سایت گذاشتین. جور در نمیاد. با فرمول سایت شما که اقساط را حساب میکنم، 2824408 ریال هر ماه میشه. اگه لطف کنین راهنماییم کنین ممنون میشم.

  با سلام عالی بود ممنون از شما

  ممنونم برنامتون عالی هستش

  چرا فرمول جدید سود بیشتر میگیره؟؟؟

  عالیییی

  عالیه

  کل این عملیات بانکداری یہ نوع نزول خوری ھستش

  سلام میخاستم بدونم مبلغ ماهانه وام مسکن ملی (مسکن مهر)چقدرمیشه؟!
  مبلغ وام ۱۰۰ میلیونه بابازپرداخت۱۲ساله میزان سود رو اعلام نکردن

  عالی

  سلام خسته نباشید
  لطفا کمکم کنید من یک وام پنجاه میلیونی از بانک ملت گرفتم با سود ۱۸درصد و نه ماهه. با فرمول شما من ماهی باید پنج میلیونو هشتصد قسط بدم ولی بانک میگه شش میلیونو ششصد!! چیکار باید بکنم لطفا راهنماییم کنید خواهش می کنم

  سلام.مورخه 87/9/24 با رهن سند منزل از بانک سرمایه مبلغ 100میلیون تومان با نرخ 27% وام گرفتم.سود و جریمه را تا 88/6/18 حدود 21/5 میلیون پرداختم و با نرخ 26% از 88/6/18 تمدید شد.از 89/1/1 الی 89/6/15 مبلغ 13میلیون و چهارصد هزار تومان پرداختم.بالاخره با فروش مغازه مبلغ 293 میلیون تومان و پرداخت آن مورخه ی 99/6/17 به خیال تسویه( چون دیگر مالی ندارم) برای نرفتن منزل به مزایده اکنون بانک میگوید برای تسویه کامل باید 100 میلیون تومان دیگر بدهی !چکار کنم هر چه میگویم پرینت چگونگی محاسبه را بدهید نمیدهند.با تشکر از وقتی که برای جواب میگذارید.

  من یک وام ۱۴۴۰۰۰۰۰ تومان نزد بانک مهررایران با نرخ ۴ درصد اولا قسطش چقدره،دوم اینکه مبلغ ۴۴۰۰۰۰۰تومان از این وام رو به برادرم بدم قسط این ۴۴۰۰۰۰۰ چقدر ه

  عالی بود

  مرسی عالی

  سلام و عرض ادب و احترام
  بسیار عالی است.
  شسته رُفته و به قول سعیدآقاخانی در سریال نون،خ قنج و منج و تر و تمیز!!!
  لطف کنید و حجت را به همه تمام کنید
  برای امثال مائی که علاقه داریم بدونیم این محاسبات با چه فرمولی بدست میاد، مطلب را بصورت ریاضی بیان کنید. اگر هم جزء اطلاعات محرمانه بحساب میاد لااقل برای ایمیل بنده ارسال کنید چون من قصد دارم یه قرض الحسنه خانوادگی افتتاح کنم که تمام شرایط و قوانین بانک را روی آن اعمال کنم ولی با نرخ سود کمتر و همچنین با کارمزد کمتد ، لذا احتیاج دارم که فرمول را بلد باشم.
  باز هم اگر در ارسال این اطلاعات تردید دارید بهم بگید تا منتظر نباشم.
  سپاس بی همتا از شما
  لطف تان مستدام
  ——————————–کیت ست: با سلام، با تشکر از شما،‌ روش محاسبه فرمول وام بانکی در متن پایین همین صفحه نوشته شده است.

  خیلی عالی ممنونم

  برنامه خوبی است خیلی متشکر

  خوب

  سلام برنامه تون عالیه عزیزم .تشکر .یه سوال: من از بانک قرضالحسنه مهر ایران درخواست وام دادم گفتن سی وپنج ملیون تومان ۲۴ ماه تعلق میگیره وکلا نرخ سودشون ۴ درصده .ولی نوشتن قسظ هر ماه ۱۹۰۰۰۰۰یکملیون و نهصد هزار تومان .من با فرمول شما حساب کردم با نرخ ۴درصد میشه یک و پانصد چرا؟ با حساب اونا ۲۸ درصد در میاد .کجای کار ایراد داره ؟ اونا دارن کلاهبرداری میکنن ؟

  سلام. یک خانه در منطقه قلعه حسن خان پیش خرید شده است که مبلغ نهایی خانه 1/022/000/000 میباشد. آیا هزینه کمیسیون براساس منطقه حساب میشود؟

  بسیار ممنون عالی است دست تان درد نه کند

  سلام من الان ۶ میلیون و خورده در بانک صادرات سپرده بلند مدت دارم. میخواستم اگه بیشتر از این نمیشه درش بیارم یا نه؟

  سلام
  عالی بود

  خیلی خیلی عالی

  عالی بود

  سلام..وقت بخیر من 3 دنگ خونه ای رو دارم میخرم مبلغ مالیات 3 دنگ خونه 45 متری تو پیروزی چقدر میشه؟

  سلام برنامه خوبیه ولی با ۱۸ درصد نیست بلکه به ۳۱ درصد بیشتر میمونه

  با سلام. آقای احمدی نژاد به سود تسهیلات اعتراض کرد بانکها فرمول جدید درست کردند و مثلا سود تسهیلات را کم کردند ولی مبلغ سود در فرمول جدید با سود کمتر معادل مبلغ سود در فرمول قدیم با سود بیشتر است. ضمنا عملا حتی با فرمول جدید سودی که میگیرند بیشتر از آنی هست که میگویند و علاوه بر آن مقداری هم بعنوان کارمزد کم میکنند و اگر سپرده نداشته باشی ده درصد هم بلوکه میکنند تا قسط وامت تموم بشه. بنده ۵۰ میلیون از بانک سینا وام گرفتم بنام 18درصد ولی دویست هزار بابت کارمزد کم کردند و ۵ میلیون هم بلوکه کردند و عملا ۴۴۸۰۰۰۰۰ دستم رسید یعنی عملا این مبلغ وام من بود و الان ۱۲۶۹۷۰۰ تومن قسط میدم. با فرمول جدید که بسیار فرمول پیچیده ای هست و باید ریاضی دان متبهر باشی تا بتونی محاسبه کنی، حساب کردم چیزی حدود ۲۶ درصد سود وام شد.
  ….

  ممنون
  فعلا دفترچه مو نگرفتم ببینم درسته یا نه

  سلام من کمترین قسطی ک میتونم پرداخت کنم برای وام ۵۰۰ میلیونی چقد هست و اینکه حداکثر تا چند سال میتونم پرداخت کنم؟

  آقای تقی زاده اگه وامتون 5 ساله هستش سود تسهیلاتتون 20 درصد هستش

  سلام سال 95 وامی50 ملیون تومانی گرفتم که روز پرداخت مبلغ6625000 تومانش را برای 5قسط آخر برداشتن ومبلغ43375000 تومان بهم دادن و مبلغ72875000 تومان با قسط ماهیانه 1325000 تومان در فیش حقوقم واریز میکنم ..میشه حساب کنید چه خبره؟؟چطور حسابش کردن ؟؟آیا 18 درصد هسن؟؟

  سلام خیلی عالی ممنون و متشکر م

  عالی است ، با دیدن این برنامه ، بابت کمیسیون فروش ، درصد سود بانگی و وام ها ،تشکر بسیار ، مفید و قابل بهره برداری و راحت

  وام ازدواجی اینطور محاسبه میشه هر 50 ملیون برای هر زوج قسطش ماهانه میشه 594 هزارتومن برای سود چهار درصدش اینطور حساب میکنن ( هر سال به میزان پرداختی شما در سال جاری که 594 تومن بوده صرب در 12 ماه میشه مبلغ 7,128,000 هزارتون این هفت ملیون از 50 ملیونی که شما وام گرفتید کم میکنن میشه 42,872,000 از این باقی مانده وام شما 4 درصد سود میگیرن اخر سال که میشه تقریبی 1,700 یک میلیون هفصد هزار تومن،برای سال بعد شما دوبار همین روش رو دارید از 42,782,000 که مونده بود برای سال ایندش 7,128,000 کم کنید دوبار عدد به دست اومده رو ضربه 4 درصد کنید) این شرایط برای هر یک از زوج ها هست که حساب میشه شما هر 50 ملیون این شرایط رو دارید

  سلام من مبلغ 150 میلیون وام ازدواج 7ساله با 4درصد میگیرم .لطفا مقدار پرداختی ماهانه من طی 84 ماه دقيقا چقدر میشه و چقدر باید کارمزد بانک هم پرداخت کنم و این کارمزد به چه صورت حساب میشه و طی سال میگیرن.ممنون.

  جالبه والا سه سال پیش وام 50 تومنی رو دادن خونه گرفتن الان شده 600 میلیون، غر هم میزنن، والا هرجای دیگه دنیا بود حبس ابد میدادن، همین کارا رو کردن که بانکامون همشون ورشکستن، اقتصادمون هم فلج شده، به جای اینکه پول بره تو تولید، رفت دست مردم دلال،اونجایی که وام رو با چهاردرصد میدن (آمریکا و اروپا) پولو ندی یک ماهه از حلقومت میکشن بیرون، بعدشم اونجا تورم نیست، بیچاره کسی که چهار درصد سود میگیره، تو یکسال جهردرصد سود میکنه، اینجا اون بدبختی که بیست درصد سود میگیره، در مقابل این تورم افسار گسیخته ضرر هم میکنه، 50 میلیون میدادی سه سال پیش سهام ایران خودرو میخرید تو دویست تومن، الان شده بود شصت برابر،

  با سلام من یک وام 50میلیون تومانی گرفتم سه سال دیر کرد داشت الان از من 120میلیون می خواهند خواهش میکنم جواب دهید

  سلام علیکم
  ممنون از برنامه عالی شما
  موفق و موید باشید

  سلام
  به نظر من بانک بادریافت سود دوبرابر بانک مسکن داره از مردم نزول میگیره؛فقط اسمش و عوض کرده
  باوجود اینکه مبلغی به اسم اوراق در ابتدا و برگرداندن دوبرابری وام داره از مردم میگیره شرایط ضامن رو هم سخت کرده و با این سختگیری ها هیچ جوونی با این حقوق پایین و اقساط بالا نمیتونه صاحب خونه بشه مگر اینکه آقازاده یا ژن خوب باشه؛واگرنه امثال ما باید همیشه حسرت بخوره….

  عالی و دقیق

  سلام من50 میلیون وام گرفتم از بانک کشاورزی با سود اینا کاری ندارم اما ی 253 هزار تومن ی 3000 تومن و دو تا 150هزار تومن از حساب من کم کردن آیا اینا درسته

  عالی بود

  با سلام ممنونم از سایت خوبتون
  عالی بود
  یه سوال
  من دارم از بانک سینا وام میگیرم به مبلغ ۵۰ میلیون با نرخ سود ۱۸ درصد که میشه مبلغ قسط ماهی ۱/۲۷۰/۰۰۰ تومن
  اما به من گفتن علاوه بر ۵۰ میلیون بعد از ۵سال باید حدود ۲۸میلیون سود بانکی پس بدید که با هر دو فرمول قدیم و جدید مبلغش یکی نیست
  لطف کنید راهنمایی کنید
  با تشکر

  سلام من اقدام کردم واسه وام ازدواج واسه ۵۰ملیون تومن ۷ساله ماهی هفتصد تومن با سود هشت ملیون هشتصد تومن با هیچکدوم ازفرمولای شما همخونی نداره پس دارن بیشتر حساب میکنن واسه ما

  مرسی خوبه

  برای ۲۰ میلیون باید۷ میلیون سود وام بپردازم واسه سه سال

  سلام. یکی سی پنچ میلیون باسود هجده درصد با بازپرداخت سه ساله برداشته. حالا من میخوام ده میلیون از اون وامو بردارم. میخوام ببینم من چقدر باید اقساط پرداخت کنم

  دستتان درد نکند

  با سلام من ميخواهم يك وام ٢٠٠ ميليوني ٥ ساله بگيرم با سود ١٨ درصد اگر يكسال قسط رو به مبلغ ٥ ميليون تومن پرداخت كنم و بعد يكسال بخوام تصفيه كامل كنم چقدر بايد به بانك پرداخت كنم براي تصفيه بعد از يكسال ( اگر بخواهم ٢٠٠ ميليون تومن ١٨ درصد سه ساله رو يك سال (٧ميليون هر قسط) پرداخت كنم بعد از يكسال براي تصفيه چقدر بايد به بانك پرداخت كنم؟

  اگریک مشتری سال به سال حساب تمیزداردبانک باید درصد سود پرداختی وی به بانک را پله پله انقدرکاهش دهد تا همه به نیت فرارازباراضافی بصورت تشویقی قانع شوندکه سروقت بپردازند..درضمن بانک باوعده نزدیک مشتری خاص که نیازبه حساب گلوبال داردرادرپرتو حسابهایش نگه دارد وپس ازمحک حسابگردانی وی ازبانکهای یورو یا دلار برایش کارت مستریاویزا بگیرد…باوعده قرعه کشی که مشتری نمیاد…حرف بودجه میلیاردی حرف تشویق تومانی…

  سود من چقدر است

  این سود در اصل 14 درصد است اگر واقعی حساب بشه

  عالی بود
  اگر رابطه یا فرمول مورد هم ذکر می کردید بهتر می بود

  سلام من بنابه شرایـطی چندوقت قسط وام مسکن مهر روندادم وام سودگرفته مبلغ25 میلیون میگن باید۲۵ میلیون رو یکجا پرداخت کنید ومن هرچی گفتم برایم قسطی کنیدگفتن راهی نداره تووخدا جواب بدید اگر راحلی هست

  سلام مرسی از سایت خوبتون
  بانک دی 500میلیون تومن وام میده با سود ۱۸ درصد اما اگه ۵ساله بگیرم ۱۸ درصد از مبلغ وام رو بلاک میکنه بعد باز پرداخت کامل میشه اون پول رو دریافت کرد
  میخواستم ببینم سودش چند درصد میشه . فکر کنم حدود ۲۵ یا ۲۶ درصد میشه درسته ؟

  خوب بود

  دقیق گفتید دمتون گرم

  بی نظیره دقیقا اون چیزی میگه که بانک همون رو گفت بدون خطا . دمتون گرم

  سلام ممنون از مطالب مفیدتون.
  من اگه ماهانه بتونم تا 3 سال ماهی 1 میلیون تومن قسط بدم و نرخ بهره بانکی 12 درصد باشه حداکثر چند تومن میتونم بردارم؟
  ممنون میشم با توضیح بگید

  سلام من ۱۰۰۰۰۰تومن گذاشتم بانک مهر میخاستم ببینم سودش چقدر میشه

  با سلام

  وضعیت اقساط وام هایی که یکسال استراحت دارند چگونه است

  بسیار مفید

  سلام وقت بخیر،بخوایم وامی به مبلغ صدمیلیون بااقساط7ساله ونرخ سود 4درصد بگیریم چجوری مقداراقساط وسودش محاسبه میشه؟؟

  ممنون واقعا خیلی حرکت بی نقصی بود

  عالی

  خیلی خوب و با بیان ساده

  بسیار مفید و کار راه انداز
  متشکر

  عالی

  افرین

  بسیار عالی و کار راه انداز

  بسیار عالی

  خیلی خوبه موفق باشید

  نرم افزار مفیدی است . موفق باشید.

  چگونه وام انلاین دریافت کنم

  باسلام من یه وام صدملیونی میخوام بگیرم سند خونمو ضامن میذارم هزینه ی ضمانت سند چقد میشه ممنون از زحماتتون

  سلام عرض ادب بنده سی میلیون پول دارم میخوام بانک بزارم پنجاه میلیون وام بگیرم بزارم سودش بنظرت فکر خوبیه یا نه

  سلام کدوم بانک بیشترین سود سپرده میده

  ده ملیون ده درصد ماهی چقدر میشود چ مبلغی میشود

  با سلام ۱۰ میلیون سود ۱۰درصد در ماه چقدر میشود

  سلام ببخشید میخواستم ۲۳۰۰۰۰۰قسد هر ماهم بود ولی ۲۳۰۰۰۰۰۰زدم اشتباهی بقیشو میتونم برگدونم

  سلام میخواستم بدونم از ابتدای سال جدید چه زمانی میشه وام گرفت چون الان اخر سال دیگه وامی پرداخت نمیشه
  ——————————–کیت ست: با سلام، در فروردین هم تسهیلات اهدا می شود ولی معمولا از اردیبهشت اهدای تسهیلات توسط بیشتر بانک ها انجام می شود.

  خوب

  من 100میلیون پول دارم میخام وام بردارم واین 100میلیونو ضامن کنم چقدر میتونم وام بردارم؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، بعضی از بانک ها (مانند قرض الحسنه مهر) با این شرایط وام می دهند. باید صحبت کنید تا بهترین شرایط برای خودتان پیدا کنید.

  سلام خسته نباشید من دارم یک وام 70 میلیونی با نرخ سود 7 درصد میگیرم میشه دقیقا بگید چقدر باید سود بدم؟در طی سی و شیش ماه باید تسویه کنم
  ——————————–کیت ست: با سلام، قسط ماهانه تسهیلات مورد نظر شما 21,613,967 ریال معادل 2 میلیون 161 هزار تومان است و در کل علاوه بر 70 میلیون 78,102,841 ریال معادل 7 میلیون 810 هزار تومان سود تسهیلات را باید پرداخت کنید.

  سلام من میخوام یه وام آزاد 18 درصد از بانک انصار به مبلغ 35 میلیون تومان بگیرم که پرداختش سه ساله میشه ماهی 1/300/00 و تو این سه سال 11/400/000 ت میگیرن امروز از بانک به من زنگ زدن گفتم که مبلغ 3/200/000 ت به عنوان کارمزد باید نقدی واریز بشه.آیا مبلغ کارمزد درسته؟آیا ارزش داره که وام رو بگیرم؟ممنون میشم راهنماییم کنید.تشکر
  ——————————–کیت ست: با سلام، نحوه محاسبه کارمزد با توجه متن قرارداد است و ما اطلاعی از تا قرارداد نداریم صحت این موضوع را بررسی کنیم. در کل خود شما باید تصمیم بگیرید که با توجه به شرایطی که دارید این وام برای ارزشمند است یا خیر.

  ۳۰م وام ازدواج گرفتم با سود۳۵۹۹۷۶۰۰ریال
  با فرمولی که توسایت گفتید کمتر میشه‌.باید چیکار کنیم؟درضمن بجز این مبلغ ۹۰۰هزارتومان هم اول کار گرفتند بعنوان کارمزد که ۶۰۰تومنش تا آخرین قسط مسدود میمونه.درسته یا تخلفه؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، شما نرخ سود، مدت زمان بازپرداخت و قسط ماهانه خود را اعلام نکردید تا دقیق بررسی کنیم. در کل در وام ازدواج کارمزد نیز گرفته می شود.

  سلام یه وام ده میلیونی از بانک انصار گرفتم دو ساله دارم ماهی ۳۷۰ تومن پرداخت میکنم میخواستم بدونم چقد مونده و اینکه سود این وام چقدره؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، شما نرخ سود تسهیلات و مدت بازپرداخت اعلام نکردید، در هر صورت پیشنهاد میکنم از بانک در مورد این موضوع سوال کنید.

  سلام بانکی هست ۵۰ میلیون وام بده بدون سپرده یا سپرده تا ۵ میلیون با اقساط بیشتر از 60 ماه و سود کم؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، باید با بانک های مختلف در مورد این شرایط صحبت کنید. ما اطلاعی از ارایه تسهیلات با این شرایط نداریم.

  سلام
  سپاسگزارم ، فقط خواهشمندم فرمول محاسبه را نیز بیان فرمائید.
  با تشکر
  ——————————–کیت ست: با سلام، فرمول محاسبه تسهیلات در متن پایین همین صفحه توضیح داده شده است.

  با سلام من نیاز به وام فوری ۵۰ میلیونی با اقساط ۷ ساله دارم با سود زیر ۸ درصد ضامن هم دارم ولی سند ملکی یا… ندارم بنظرتون بانکی وام میده سپرده هم ندارم
  ——————————–کیت ست: با سلام، فکر نمیکنم هیچ بانکی با این شرایط تسهیلات ارایه کند.

  خیلی خوبه

  درود الان کسی تواین گرونی ماهی دومیلیون قسط بده چراوام میگیرن
  الان کجابه فکرمنه کارگر هستین
  اسلام شما این معنی داره
  حقوق اداره کار کمتر ازاینه چجوری باید بقیه رو پرداخت کنم

  عالی

  سلام با تشکر ۱۰میلیون سپرده دوساله و پنج ساله بزارم به ترتیب چقدر سودشه؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، بستگی دارد که بانک این شرایط برای سپرده گذاری داشته باشد یا خیر.

  سلام وقتتون بخیر. بهترین بانک برای دریافت سود بصورتی که حساب هم قابلیت و برداشت و افزایش باشه چه بانکی مورد نظرتون هست. ؟؟

  سلام یه وام ده ملیونی میخوام بدون سپرده و بدون کسر از حقوق‌ میشه راهنمایم کنید ممنون میشم
  ——————————–کیت ست: با سلام، دوست عزیز باید با بانک های مختلف در مورد شرایط خودتون صحبت کنید.

  واقعا قانون بانک داریتون خیلی … رفتم بیست تومن وام سه ساله گرفتم با هفت میلیون سود
  ساله آخرش رو رفتم یکجا صفر کنم .بهشون گفتم چقدر از سود کم میشه بهم گفتن ششصد تومن آخه آشغال این چه انصافیه که بم من میگید سود وام رو ساله اول ازتونگرفتیم و دوساله بعدش اصل پول رو.
  انشالا که … به حق امام حسین

  سلام.
  من پنجاه تومن وام برداشتم ولی سودی که این نرم افزار میده با سود بانک خیلی تفاوت داره.ممنون میشم راهنمایی کنید.
  ——————————–کیت ست: با سلام، شما اطلاعات وام خود را اعلام نکردید، ابتدا باید از شرایط تسهیلات خود مطلع شوید.

  بسيار عالى

  عالی

  دزدی از جیب مردم با این فرمول جدید

  سلام. من هشتاد میلیون در تاریخ ششم این ماه واریز کردم به حسابم. حساب من روزشمار قوامین خیلی سال پیش ببیست درصد هست. آیا سودش آخر ماه واریز میشه و یا اینکه باید قبل از یکم پولو واریز میکردم؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
  ——————————–کیت ست: با سلام، تا جایی که ما اطلاع داریم حساب های گذشته بانک قوامین که سود روز شمار بالاتری پرداخت می کردند بعد از تغییر قانون فقط نسبت باقیمانده حساب سود پرداخت می کردند. یعنی شما نمی توانید موجودی حساب خود را افزایش دهید و از نرخ سود بالای آن استفاده کنید. پیشنهاد میکنم به یکی از شعب بانک قوامین مراجعه کنید تا موضوع برای شما مشخص شود.

  بسار کارسازوعالی است این سایت

  شایسته بانکداری اسلامی نیست چنین سودهایی را مطالبه کند این بانکداری اسلامی نیست و نشان دهنده این است که بانکها بر اساس قوانین … فعالیت میکنند و خیر و برکت از جامعه از بین خواهد رفت و همه در قبال این فعالیت ها مسئول هستند هم مردم و مسئولین امیدوارم در پیشگاه خداوند متعال رو سیاه نشویم

  سلام.کارتون بسیار عالی و تاثیرگذار در تصمیم گیری هاست.مخصوصا با این اوضاع نابسامان بانکداری کشورمون.سپاسگذارم

  سلام.ی سوال اینکه میگن سودهای ۱۶ درصد یا ۱۸ درصد از نظر من دروغ محض هست؟چون ک در اصل بخواین حساب کنین سود وام زیر ۲۵ درصد وجود نداره.چونکه ما داریم در ماه آخر اقسلط باز هم سود اصل وام رو میدیم ک این درست نیست و ی جور خودش ربا و نزول هست .
  میشه بفرمایین ک چرا اینقدر اصول این بانکداری مضخرفه؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، این قانون و نحوه محاسبات توسط مراجع مربوطه تعیین می سود و واقعا ما توانایی پاسخ به سوال شما را نداریم.

  با سلام
  من وام ۱۲۰ میلیونی گرفتم قرار شد سه ساله برگردونم من نمیدونم چطوری حساب کردن که من باید ۴۵۵۰۰۰۰۰ باید سود بدم
  ——————————–کیت ست: با سلام، قبل از دریافت وام باید شرایط تسهیلات و بازپرداخت سوال می کردید و تا کاملا از سود پرداختی آگاهی پیدا می کردید. شما علاوه بر اصل وام 45 میلیون سود برای سه سال پرداخت می کنید که در این شرایط نرخ سود وام کمی بیشتر از 22 درصد است.

  سلام ابتدا ممنون از سایتتون
  من یه سوال داشتم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
  ببینید الان بانک میگه که 22.500.000تومان بزنم به حساب بعد ده روز بهم وام 50 میلیونی میدن با سود 3% ! تعداد قسط 36 ماه هست و بعد تموم شدن قسط مبلغ سپرده اولیمو به خودم برمیگردونن یعنی همون 22.500.000 اولی که گذاشتم حساب تا بهم 50 میلیون وام بدن. در واقع بانک جلوی پولمو میبنده تا قسط هام تموم بشه…… بنظرتون با صرفه هست این وام؟ در نهایت چند درصد میفته سود این قسط؟ ( با در نظر گرفتن اینکه 22.500.000 من تو بانک بسته میشه جلوش به مدت 36 ماه)
  تشکر
  ——————————–کیت ست: با سلام، شما باید 50 میلیون را در کل 539,060,719 ریال یعنی نزدیک به 54 میلیون بازپرداخت کنید و ماهانه 8,984,345 ریال معادل 898 هزار تومان اقساط تسهیلات را پرداخت کنید و 22.5 میلیون نیز در حساب وجود دارد که در پایان دریافت خواهید کرد. اگر شما 22,500,000 تومان را در سپرده سالیانه با سود سپرده 15 درصد سپرده گذاری کنید (تقریبا تمام بانک سپرده سالیانه با سود 15 درصد ارایه می دهند)، جمع سود سه سال آن 10,125,000 تومان می شود. یعنی شما در اصل وام را 64 میلیون بازپرداخت می کنید. اگر بدون سپرده (22.5 میلیون) محاسبه کنیم وام 50 میلیون 36 ماهه که بازپرداخت آن 64 میلیون شود نرخ سود آن حدود 17 درصد است. حالا شما باید تصمیم بگیرید که این شرایط برای شما مناسب است یا خیر.

  عالی

  باسلام.یک وام ازداج 60 میلیونی با قیمت 16میلیون بخوام بخرم خوبه بت نه.یعنی 44میلیون دریافت کنم سودش چنددرصد میشه.باتشکر
  ——————————–کیت ست: با سلام، در حالت عادی وام 60 میلیونی با سود 4 درصد و بازپرداخت 5 سال را باید در کل حدود 66 میلیون بازپرداخت کنید. اگر سوال شما را درست متوجه شده باشم شما 60 میلیون دریافت می کنید که باید در کل 66 میلیون بازپرداخت کنید و قبلا نیز 16 میلیون یکجا پرداخت کردید. یعنی در کل وام 60 میلیونی با بازپرداخت 5 سال و نرخ سود 13 درصد پرداخت می کنید. حالا شما باید تصمیم بگیرید که این شرایط برای شما مناسب است یا خیر.

  عالی خیلی کمک کرد ممنون از سایت خودتون

  وام با کارمزد ۴ درصده اقصاد ۲۶ ماهه باید پرداخت بشه

  با سلام وتشکر از زحماتتان من از صندوق ۲۰م وام گرفتم تقریبا یکسال قسط کم نکردن نرخ وام ۲۴ درصد بوده الان شروع کردن کم میکنن سود این یک سال که کم نکردن چقدر میشه لطفا محاسبه بفرمایید با تشکر
  ——————————–کیت ست: با سلام، سود یک سال وام مورد نظر شما 26,943,031 ریال معادل 2 میلیون و هفتصد هزار تومان است.

  سلام . من سوالی داشتم.
  من یک وام 50 میلیون تومانی با سود 18 درصد (فروش اقساطی) بازپرداخت ۵ ساله از بانک ملی گرفتم که هر ماهه ۱۲۷۰۰۰۰ تومان پرداخت میکنم. من ۲۰ میلیون و برادرم ۳۰ میلیون تومن از وام رو برداشتیم. آیا همونطور که من ۴۰ درصد وام و برادرم ۶۰ درصد وام رو برداشتیم باید به همین شکل من ۴۰ (۵۰۸۰۰۰ تومن) درصد و برادرم ۶۰ درصد (۷۶۲۰۰۰ تومن) قسط رو پرداخت کنیم؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، بله محاسبه شما کاملا درست می باشد و اقساط وام را درست تقسیم کردید.

  سلام پنجاه میلیون تومان وام میخوام بگیرم.بنظر شما پنجاه میلیونو یک ساله با سود چهار درصد بگیرم یا چهار ساله با سود هجده درصد.راهنمایی کنید ممنون میشم
  ——————————–کیت ست: با سلام، بستگی به شرایط مالی شما دارد که کدام تسهیلات مناسب شما است. قطعا سود کمتر بهتر از پرداخت سود بیشتر است ولی شما باید نسبت به شرایط مالی خود تصمیم بگیرید.

  واقعا از شما ممنونم کار ما رو راحت کردید بانک ها همیشه خودشون حساب میکردند ما هم میگفتیم چشم اما الان با ذهنیت و اطلاع کامل از مشخصات وام برای دریافت اون اقدام میکنیم.

  مرسی

  با سلام. من به 50 میلیون وام نیاز دارم. می تونم از یه بانک 50م با18% سه ساله بگیرم. حال اگر دو تا وام ازدواج 60 میلیونی را به مبلغ 18 میلیون بخرم(4% پنج ساله) که 42 م برام بمونه, کدامیک مقرون به صرفه است.
  ——————————–کیت ست: با سلام، خود شما باید انتخاب کنید که شرایط برای شما مناسب است، ما نمی توانیم پیشنهاد کنیم.

  سلام وقتتون بخیر ممنون خیلی عالی بود و خیلی به کارم اومد قبل از گرفتن تسهیلات با توجه به مبلغ اقساط و سود تسهیلات مدت بازپرداخت تسهیلات رو انتخاب کردم سپاسگزارم بزرگوار

  عالی

  بسیارعالی، تقدیراززحماتتون

  سلام به نظر می رسه یکم خوبه ولی نمیشود گفت خیلی خوب باشه اگر میشد به تناسب هر ماهی که میگذرد مبلغی از پول آزاد میشد بهتر بود و دیگه اینکه متناسب با هر اعیادی یک هدیه به آن اضافه میشد البته اگر نصف وام رو هم آزاد میکردند هم خوب بود همه رو مسدود نکنند

  باسلام . بسیار عالی بود. ممنون از لطف شما واقعا ممنون.

  عالی دمتون گرم

  بنده صدمیلیون وام ادوات کشاورزی بانرخ ۱۸درصدقراره بگیرم ازبانک کشاورزی آورده وبازپرداخت ازکی شروع میشودو چقدراست
  ——————————–کیت ست: با سلام، شما مدت زمان بازپرداخت وام را اعلام نکردید تا اقساط و سود وام را محاسبه کنیم. در ضمن زمان اهدای تسهیلات توسط بانک کشاورزی تعیین می شود.

  با سلام و خسته نباشید
  من حساب جاری طلایی بانک صادرات دارم به مبلغ ۲۰م
  بعد ۶ ماه بخوام وام بدون ضامن و وثیقه طبق شرایط مشخص طرح بگیرم
  مبلغ ۲۰ م وام بگیرم پول خودم که سپرده گذاشتم رو نگه میدارن یا خیر
  با مبلغ سپرده خودم و ۲۰ م که وام میخوام بگیرم ۴۰ تومن دارم
  یا فقط وام رو بهم میدن
  تشکر
  ——————————–کیت ست: با سلام، پیشنهاد میکنم از بانک صادرات در مورد شرایط تسهیلات سوال کنید، ما از تمام شرایط اطلاع نداریم و ممکن است اشتباه راهنمایی کنیم.

  با سلام
  امکان درج فرمول محاسبه سود و یا محاسبه نرخ وام بانکی جدید برای شما وجود دارد ؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، در متن پایین همین فرمول جدید محاسبه وام بانکی توضیح داده شده است.

  درود بر شما عزیزان که به مردم خدمت میکنید

  عالی هستید

  سلام خیلی ممنونم ازاین کارجالب وفوق العاده کارامدشما

  سلام. من نیاز به 50 میلیون وام دارم. ضامن ندارم و سند خونه دارم. از کدام بانک و چه شرایطی می توانم وام بگیرم. با تشکر
  ——————————–کیت ست: با سلام، اگر بخواهید سند در رهن بانک بگذارید بانک ها راحتتر به تسهیلات ارایه میدهند. باید با بانک های مختلف در مورد شرایط خود صحبت کنید.

  با تشکر از کار خدا پسندانه شما کریمی

  خوبه

  با سلام ایا وام جعاله به منزلی که در رهن بانک نباشد و در حال حاضر ازاد است تعلق می گیرد . ایا وام ۴۰ میلیون تومان جعاله تایید و ابلاغ شد ؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، بله تعلق می گیرد و مبلغ 40 میلیون تومان تصویب شده است و بزودی اجرایی خواهد شد.

  با عر ض سلام وتشکر از تعهدتان نسبت به جواب دادن موضوع سوال بنده نسبت به وام دریافتی چند سال قبل بود که از فرمول قدیم محاسبه شده اشتباه شده مبلغ 700 هزار تومان پیش پرداخت بنده را با وام دریافتی برگرداندن لذا اقساط با 97 میلیون تومان محاسبه شده عدد 12037500 ریال اشتباه بوده / جواب شما برام حجت است/ کریمی

  باتشکر وقدر دانی از شما

  با سلام و عرض ادب میخواستم از شما خواهش کنم محاسبه دریافت وام بمبلغ 000/ 000/ 90 میلیون ریال بمدت 4 سال یا 48 ماه با کارمزد 13.5درصد را برام محاسبه بفرمایید ایا با فرمول قدیم مبلغ 114806250 ریال صحیح است ؟ یا خیر / با تشکر کریمی
  ——————————–کیت ست: با سلام، خیر فرمول قدیم برای تسهیلات جدید لحاظ نمی شود و در کل شما باید مبلغ 116,969,715 ریال معادل 11 میلیون و 696 هزار تومان بازپرداخت کنید. تمام بانک ها از فرمول جدید محاسبه سود و قسط وام استفاده می کنند.
  فرمول قدیم را فقط برای محاسبه اقساط وام های سال قبل اضافه کردیم.

  سلام امکانش هست که توضیح بدید که کل سود وام فرمول جدید چطور محاسبه میشه ؟ با تشکر
  ——————————–کیت ست: با سلام، در متن پایین همین صفحه فرمول جدید محاسبه سود تسهیلات بانک توضیح داده شده است.

  خوب بود.

  سلوم من در بانک سپرده دارم ۲۲درصد اگه قبل از تاریخ واریز سود پول خود را برداشت کنم آیا این چند روز از ماه مذکور که پولم در بانک بوده سودی به آن تلعق می گیرد یا با برداشتن پولم تمامی سود ماه جاری را پرداخت نمی کنند
  ——————————–کیت ست: با سلام، خیر سودی به سپرده شما تعلق نمی گیرد و براساس حداقل موجودی سپرده شما در طول ماه، سود پرداخت می شود.

  سلام من ۵۰میلیون تومان وام با بهره ۶درصد از بانک کشاورزی با بازپرداخت۷ساله واقساط سالی۱بار دریافت کردم .اونا همه کارمزدها و بیمه رو ازم دریافت کردند بااین حال بعداز ۷سال حدود ۶۲۶۰۰۰۰۰تومان باید پرداخت کنم آیا درست محاسبه کردند؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، ما از شرایط تسهیلات شما اطلاع نداریم ولی اگر با این شرایط محاسبه کنیم حدودا درست می باشد.

  بسیار عالیه ممنون

  سلام
  بنده ۴۰ میلیون دارم و نمیدونم تو کدوم بانک سپرده بذارم که بعد از سه ماه ۴۰ تومن بهم بدن‌البته با سود ۴ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  ——————————–کیت ست: با سلام، باید بانک های مختلف در مورد این شرایط صحبت کنید. فکر میکنم بانک قرض الحسنه مهر ایران تسهیلات با شرایط مشابه شما را دارد.

  این فرمول محاسبه جدید از کجا اومده؟ فقط به فکر فربه کردن بانک ها ست.چرا به سود وام گیرنده نیست؟ البته از سیستم غیر اسلامی غیر ازاین نباید توقعی داشت.

  فرمول محاسباتی بانکها متفاوت است من وام به مبلغ ۷/۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال با سود ۱۸ درصد به مدت ۳ ماه به شکل زیر دریافت کردم ۳۰ درصدمبلغ فوق آورده خودم ۲۰ درصد با عنوان سپرده توسط بانک بلوکه شد و قرار شد سود ۷۰ درصد محاسبه شود و با فرمول زیر محاسبه شد
  ۷۰ درصد مبلغ وام ضربدر ۱۸ ضربدر ۳۰ تقسیم بر ۳۶۵۰۰ ضربدر مدت
  و ۲۳۳/۰۰۰/۰۰۰ ریال سود گرفتند

  سلام دلیل اختلاف قیمت در محاسبه های فرمول جدید و قدیم چیه؟چون برای ۵۰ میلیون ۶ میلیون اختلاف داره
  ——————————–کیت ست: با سلام، فرمول قدیم تقریبا منسوخ شده و دیگر در تسهیلات بانک ها مبنای محاسبه اقساط نیست. فرمول جدید تقاوت هایی در قسط دارد که در پایین همین صفحه به طور کامل توضیح داده شده است.

  سلام.
  قسط وام ۵۰ میلیونی مسکن با پرداخت ۱۲ ساله چقدر میشه؟چقدر سود میاد روی وام؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، وام مسکن کدام بانک است؟‌ نرخ سود وام را اعلام نکردید و آیا اقساط سالیانه اضافه می شود یا خیر ؟

  عالی.20

  سلام خسته نباشیدمن سال گذشته مبلغ 50میلیون ازبانک وام باسود18درصدگرفتم 13قسط هرکدام 1807600تومان پرداخت کردم الان خواستم الباقی وام رو یکجا تسویه کنم بانک درخواست 35700000تومان راکرده ایا این مبلغ درسته یا نه اگردرست نیست مبلغ صحیح رابفرمایید ممنون
  ——————————–کیت ست: با سلام، بانک ها به طور مرتب بازرسی می شود و احتمال این گونه تخلفات خیلی کم می باشد. در ضمن محاسبه باقیمانده وام به طور سیستمی انجام می شود و احتمال اشتباه وجود ندارد.

  باسلام و وقت بخیر الان داشتم سود وام مسكن ملی رو حساب میكردم ولی متوجه نشدم میشه ساده توضیح بدین چقدر باید بازگردونیم به بانك….۷۵میلیون بازپرداخت ۱۲ساله 18درصد
  ——————————–کیت ست: با سلام، در مورد شرایط این تسهیلات اطلاعی ندارم ولی اگه نرخ سود در طول 12 سال ثابت باشد باید در طول 12 سال ماهانه مبلغ 12,743,396 ریال معادل 1 میلیون و 274 قسط وام را پرداخت کنید. در نهایت بعد از 12 سال در مجموع با اصل وام 1,835,049,086 ریال معادل 183 میلیون بازپرداخت کنید.

  سلام ، من وام ۳۰ میلیونی کمیته ی امداد با سود ۴ درصد با بازپرداخت ۵ ساله ، از بانک ملت گرفتم . رئیس بانک گفتن ک اول باید مبلغ وام رو بریزیم به حساب شخص دیگه بعد انتقال بدیم به حساب خودت . نمیدونم این کار درسته یا نه . و اینکه دوستام که وام ۷۰ میلیونی گرفتن فقط ۷۰۰ تومن از پول وامشون کم شد، ولی من از پول وامم یک و دویست کم شد. ممنون میشم توضیح بدین .
  ——————————–کیت ست: با سلام، ما از شرایط اهدای تسهیلات و نحوه پرداخت آن توسط بانک ملت اطلاع نداریم، انتقال پول به حساب دیگر منطقی به نظر نمی آید ولی وام شرایطی دارد که ما اطلاعی از آن نداریم، باید از خود بانک ملت در مورد این موضوع و مبلغی که کسر شده (کارمزد شاید باشد) سوال کنید.

  سلام برای وام ده میلیونی چقدر پول باید تو حساب باشه
  ——————————–کیت ست: با سلام، بستگی به شرایط تسهیلات بانک مورد نظر شما دارد و مبلغی را نمی توان اعلام کرد. از بانک باید در مورد این موضوع سوال کنید.

  با سلام؛
  محاسبات این سایت به درستی انجام می شود، ممنون از زحماتتون

  بسیار عالی بود ممنون از زحمات شما

  سلام بنده وام 30 ميليون توماني گرفتم با اقساط ماهيانه يك ميليون و هشتادهزارتومان. ميخوام بدونم سود چند درصد محاسبه شده براي وامم؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، بفرمائید مدت زمان بازپرداخت وام چند ساله است ؟

  با سلام
  من كه هرچه تلاش كردم و إعداد رو وارد كردم اما محاسبه اي انجام نشد
  ممنون ميشم بفرماييد براي دريافت مبلغ 80 با سند و مدت بازپرداخت 4 ساله چه نرخي و چه مبلغ قسط بايد پرداخت
  ——————————–کیت ست: با سلام، شما نرخ سود وام اعلام نکردید تا اقساط و سود تسهیلات محاسبه کنیم. همچنین درصورتی که سایت برای شما بدرستی کار نمی‌کند به دلیل قدیمی بودن مرورگر شما می باشد. برای استفاده کامل از امکانات کیت ست باید از نسخه جدید و بروزرسانی شده مرورگر فایرفاکس و کروم یا سایر مرورگرهای جدید و بروز استفاده کنید.

  من اگه 10/000/000/000 ريال از بانک وام بگیرم و بجای اقساط ماهانه بخوام بعد از 5 سال کل وام و سودشو تسویه کنم چقدر باید بپردازم؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، شما باید وام مضاربه ای دریافت کنید که بعد از مدت مشخص (شش ماه یا یکسال) بدون اقساط، مبلغ وام و سود تسهیلات را تسویه کنید. در حالت عادی بعد از مدتی اگر اقساط وام پرداخت نکنید بانک از طریق ضمانت های شما (ضامن و …) اقدام به وصول طلب خود می‌کند.

  سلام وقت بخیر.
  من ۴۰ میلیون گرفتم ۱۸درصد با بازپرداخت ۵ سال ولی نزدیک به ۷۰ میلیون باید بدم این که از ۱۸ درصد بیشتره چرا؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، در مجموع برای این وام باید 61 میلیون باید بازپرداخت کنید (اگر بیمه و کارمزد هم داشته باشه مقدار این مبلغ بیشتر می شود) و مبلغ قسط ماهانه نیز 1 میلیون 15 هزار تومان است. 18 درصد در تعداد ماه های بازپرداخت تاثیر مستقیم دارد (فرمول می توانید پایین همین صفحه ببینید) یعنی هر چه تعداد ماه های بازپرداخت بیشتر شود سود کل وام بیشتر و مبلغ قسط وام کمتر می شود. به عنوان مثال اگر همین وام در سه سال بازپرداخت کنید در مجموع باید 52 بازپرداخت کنید ولی مبلغ قسط ماهانه وام 1 میلیون 446 هزار تومان خواهد بود.

  سلام
  من از یک بانک 35 ملیون وام گرفتم و بنا به توافق با ضامنم، تمام پول رو به ایشون دادم و ایشون متعهد شده بود که اقساط رو به موقع پرداخت کنه. ولی الان اقساطش عقب افتاده. لطفا راهنمایی کنید که من چیکار میتونم بکنم؟ آیا میشه وام رو انتقال داد به نام فرد دیگه یا اصلا میشه کاریش کرد؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، اگر مبلغ وام بازپرداخت نکنید بانک از محل ضمانت های شما و ضامن به دریافت وجه وام اقدام میکند و تفاوتی بین شما و ضامن وجود ندارد. شما هر دونفر متعهد به باز پرداخت شدید. البته به طور جداگانه میتوانید علیه ضامن خود شکایت کنید که در این صورت باید مراحل دادگاه را طی کنید.

  باسلام
  بیست و پنج میلیون وام گرفتم ، پنج میلیون رو ندادن و ده میلیون سود حساب کردن در صورتی که طبق محاسبه این نرم‌افزار سود ۱۸ درصد باید حدود هفت میلیون میشد . لطفا راهنمایی بفرمایید .
  ——————————–کیت ست: با سلام، متوجه سوال شما نشدم، لطفا بیشتر توضیح دهید. وام شما شرایط دارید که با توجه به شرایط دقیق وام باید در مورد آن صحبت کرد.

  با سلام من می خوام وام 50 میلیونی بگیرم با سود 18 درصد که میگن 23 درصد واقعیشه، مبلغ قسطاشم 1.800.000 تومان میشه حدوداً در 36 ماه. که میگن باید 65 میلیون تومان به بانک برگردونی. بنظرتون من 50 میلیون رو بذارم بانک از رو سودش و بقیش هم از پول خودم قسطاشو بدم به صرفست یا خیر؟ بعد کارمزد سالیانه چیه؟ و چند تومن کارمزد سالیانش میشه؟ یعنی با کارمزد سالیانه 65 میلیون تومان بیشتر می شه پرداختی به بانک یا خیر؟ اصلا مقرون به صرفه است این کار من؟ با تشکر از سایت عالیتون
  ——————————–کیت ست: با سلام، با توجه به اینکه در طی این سال ها ارزش پس انداز پول نقد کاهش پیدا کرده است پیشنهاد میکنم با پول وام کاری انجام دهید. در مورد کارمزد نیز باید از خود بانک سوال کنید.

  سلام باز پرداخت وام های کمیته امداد چند ساله است مثلا 20000000تومن
  ——————————–کیت ست: با سلام، مدن زمان بازپرداخت وام های کمیته امداد معمولا 5 ساله است.

  باسلام و وقت بخیر
  ممنون از برنامه خوبتون فوق العاده بود
  یک سوال؟
  برای صد میلیون باید چندتا ضامن داشت؟؟؟
  سپاس
  ——————————–کیت ست: با سلام ، قطعی نمی توان گفت ، بستگی به شرایط وام بانک مربوطه ممکنه چندین نوع ضامنت مورد نیاز باشد.

  سلام و خسته نباشید
  الان سیستم بانک ها طوری شده که مبلغی رو بلوکه میکنن
  در قسمت مبلغ مبلغ خالص دریافتی وام و وارد کنم یا میلغ کامل وام؟؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، ابتدا از خود بانک باید سوال کنید که میزان سود و اقساط براساس کدام مبلغ محاسبه میکند و سپس محاسبه سود و اقساط تسهیلات را انجام دهید.

  سلام وقتتون بخیر برای ده میلیون وام بانک ملی چند ضامن نیاز هستش؛ممنون.
  ——————————–کیت ست: با سلام، تا جایی که ما اطلاع داریم یک ضامن برای وام مورد نظر شما کافی است.

  پرداخت اقساط الاین بانک ملی

  سلام وقت بخیر
  یک فرمولی وجود داشت که هر ماه مبلغ سود وام کمتر میشد و مبلغ اصل وام بیشتر میشد ، امکان داره اون فرمول رو بصورت کامل توضیح بدید
  ——————————–کیت ست: با سلام، با عرص پوزش توضیح این فرمول و نحوه کسر سود بسیار طولانی می باشد و در اینجا واقعا جای مناسبی برای این موضوع نیست. بزودی بعد از راه اندازی وبلاگ این فرمول به طور کامل توضیح خواهیم داد.

  سلام آیا برای دریافت وام سپرده گذاری مسکن حتما فرد گیرنده وام شاغل باشد؟
  آیا دونفر نیتونن یک واحد بصورت 3 دانگ 3 دانگ بخرن و دوتا وام بگیرن
  ——————————–کیت ست: با سلام، کدام بانک منظور شماست ؟ اگر بانک مسکن منظور شماست قبول می کنند و در وام مسکن یکم برای زوج ها مشکلی با سه دانگ سه دانگ ندارند.

  سلام چرا مبلغ وام رو میزنم جواب نمیده
  ——————————–کیت ست: با سلام ، درصورتی که سایت برای شما بدرستی کار نمی‌کند به دلیل قدیمی بودن مرورگر شما می باشد. برای استفاده کامل از امکانات کیت ست باید از نسخه جدید و بروزرسانی شده مرورگر فایرفاکس و کروم یا سایر مرورگرهای جدید و بروز استفاده کنید.

  عالی

  افرین

  خیلی خوب بود.تشکر

  عالی

  برنامه آنلاین شما خیلی خوبه
  سپاس

  سلام وقت بخیر.
  ببخشید میشه بهم بگین مقدار بهره یه وام 2 میلیونی در سال 94 چقدر میشد؟
  هر کسی میدونه بهم بگه ممنون میشم، میخوام به طرف پولش رو بدم تا مشغول الضمه نباشم

  باسلام. مدتهاست میخواستم وام 50 میلیونی از بانک ملی بگیرم. چند ماهه 10 تومان گذاشتم اما الان میبینم در سه یا 5 سال دیدم دقیقا سود نصف وام دریافتی میشه. و اون مقدار کمی که بابت مالیات گفتید اضافه میشه نمیدونم چرا حتی بیش از سه ملیون میشه. چقدر برای بانک مقادیر کم است. واقعا باید 26 میلیون در 5 سال سود داد؟ اونم با قسط 1500. تفاوت محاسبه قدیم و جدید کم نیستا. خدا خوشش میاد. حداقل مبلغ بیمه رو اول بگیرید که به این مبلغ سود تعلق نگیره که مبلغ ناچیزتان به سه تومان برسه.

  با سلام.فرمول شما بازپرداخت رو بصورت اقساط 12 ماهه محاسبه کرده.معمولا وام مضاربه یکساله هست و بازپرداخت آن بعد از یکسال بصورت یکجا صورت میگیره نه اقساط ماهانه.سوال اینجاست اگر فرضا وام یک میلیارد ریالی بگیریم با سود هجده درصد سود سالیانه این وام چقدر خواهد بود.ممنون میشم اگر زودتر پاسخ بدید.
  ——————————–کیت ست: با سلام، در تسهیلات مضاربه همان سود ماهانه جمع می شود (سود 12 ماه) و در پایان یکسال علاوه بر مبلغ وام باید بازپرداخت کنید.

  عالی

  با سلام
  عالی

  سلام وقت بخیر ؛ آیا با گردش حساب خوب با توجه به اینکه من کاسب هستم و دستگاه کارت خوان از بانک دارم میشه وام گرفت و آیا جواز کسب را به عنوان ضامن قبول میکنند؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، گردش حساب تاثیر زیادی دارد و نشان دهنده توانایی مالی شما در بازپرداخت وام است. در مورد جواز و سایر شرایط تسهیلات باید از بانک مربوطه سوال کنید.

  درود بر شما
  بانک یا موسسه ای وجود داره که بشه بازپرداخت تسهیلاتش رو سالیانه (سالی یکبار) پرداخت کرد؟ یا در چه شرایطی میتونن این جور تسهیلات رو ارائه کنن؟
  به عنوان مثال 100 میلیون وام سه ساله با بازپرداخت سالیانه
  ——————————–کیت ست: با سلام، وام مضاربه ای مشابه شرایط شما است (البته نه دقیقا) که سود وام و مبلغ بازپرداخت بعد از مدت معین باید پرداخت کنید یا وام هایی که زمان تنفس یک ساله دارند یعنی اقساط بعد از یک سال آغاز می شود. باید با بانک های مختلف در مورد این موضوع صحبت کنید.

  سلام و وقت بخیر
  من یک وام تا مبل 150000000 تومن و قسط ماهیانه حدود 5000000 تومن سه با باز پرداخت 3 ساله میخوام همچین وامی رو میتونم بگیرم؟ تحت چه عنوانی و کدوم بانک؟
  ——————————–کیت ست: سلام، دوست عزیز ما شرایط تسهیلات بانک ها اطلاعی نداریم، شما باید به بانک مختلف مراجعه کنید و در مورد تسهیلات بانکی با شرایط مورد نظر خودتون صحبت کنید.

  سلام وقت بخیر، من یک وام سپرده گذاري با مبلغ سپرده ي 165,386,000 تومنی با سود 18 درصد و 60 ماهه يعني 5 ساله دارم میگیرم، میشه بفرمایید چقدر بايد قسط پرداخت کنم؟؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، شما مبلغ سپرده اعلام کردید ولی مبلغ وام اعلام نکردید تا قسط ماهانه را محاسبه کنیم. در ضمن شما می توانید همین در اطلاعات در فرم بالای صفحه وارد کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

  سلام دوستان
  من میخوام یک وام مضاربه ای طور بگیرم، میخواستم بپرسم بانک ها به مشتری های ساده غیر تجاری و تعاونی در واقع منظورم اشخاص حقیقی هم این وام رو میده؟ آخه هر جا سرچ کردم فقط نوشته برای تجارت و … اعطا میشه. ولی من قبلا از یه نفر شنیده بودم که همچین وامی گرفته که به جای پرداخت قسطی، کل وام و سودش رو یکجا پرداخت کرده.
  شما میدونین کدوم بانک همچین تسهیلاتی داره؟
  ممنون میشم اگر راهنماییم کنین؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، به افراد حقیقی هم تسهیلات مضاربه ای اهدا می شود ولی معمولا گردش مالی افراد برای دریافت این وام مهم است. افرادی که گردش مالی بالایی دارند (به اصطلاح بازاری هستند) ار نظر بانک توانایی بازپرداخت وام را دارند و به همین علت راحتتر این تسهیلات دریافت میکنند. بانک ملی معروف ترین بانکی است که این تسهیلات ار ارایه می کند.

  سلام این سود وام بانک ها ماهیانه به حسابمان واریز می شود؟؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، معمولا ماهانه سود واریز می شود.

  سلام ببخشید میخواستم بگویم که من یک وام مسکن ۴۰۰۰۰۰۰۰۰ریال با سود 5 درصد با باز پرداخت ۱۲ ساله بگیرم و با هر دو فرمول شما که محاسبه می کنم اعداد با هم یکی نیستند
  ——————————–کیت ست: با سلام ، بانک مسکن مبلغ کمی بابت بیمه وام به اقساط (فرمول جدید) اضافه می کند. دلیل اختلاف این موضوع می باشد.

  سلام
  من میخوام 2 میلیارد تومان اختلاص کنم، لطفا راهنمایی کنید از کجا باید شروع کنم.
  ممنون

  وام ۲۰ میلیونی بانک ملت از طرف اداره ما دارن به پرسنل میدم گفتن با سود ۱۵ درصد ۳ساله ۷۲۰ هزار قسطش هست که میشه جمعا ۲۵۹۲۰ هزار تومن با جاگذار اعداد در فرمول سود بانکی سود ۱۹/۲ درصد بدست میاد.
  آقا یا ما نمی دونیم درصد چیه یا أین کلاهبرداری بانکها از مردم که بدلیل عدم آگاهی مردم از نحوه محاسبه سود بانکی دارن سواستفاده میکن. میگن ۱۵ ولی ۱۹/۲ عملا سود میگیرن. دروغ که شاخ و دم نداره.

  سلام من می خواهم وام با سپرده بلند مدت با مبلغ 385400000 ریال وام با نرخ سود ۱۳ درصد با مدت زمان پرداخت ۶۰ ماهه یعنی ۵ ساله باز کنم و تا چه قدر باید قسط بدم و سودش ماهیانه پرداخت میشه؟راهنمایی کنید
  ——————————–کیت ست: با سلام، دوست عزیز لطفا بفرمایید 385400000 ریال مبلغ سپرده شما است یا مبلغی که قرار است وام دریافت کنید ؟

  سلام من می خواهم با 385,400,000 ریال وام ۱۳ درصد با مدت زمان پرداخت ۶۰ ماهه یعنی ۵ ساله باز کنم و قسط کاملش چقدره؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، متوجه سوال شما نشدم ؟ قصد دارید سپرده گذاری کنید و بعد وام دریافت کنید ؟ بانک ها این شرایط را دارند، باید با بانک های مختلف صحبت کنید.

  سلام این کل سود وام با سپرده باند مدت بانک ها ماهیانه واریز میشه؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، متوجه سوال شما نشدم ؟

  سلام وقت بخیر، من یک وام 350 تومنی با سود 6 درصد دارم میگیرم، دو سال تنفس داره و 7 تا 9 سال میتونم پرداخت کنم. میشه بفرمایید دو سال تنفس چقدر باید پرداخت کنم و مابقی سالها چطور؟ و اگر خواستم 5 سال تسویه کنم چقدر میشه، ممنونم
  ——————————–کیت ست: با سلام، سود دو سال تنفس در قسط سال های بعد تقسیم می شود. به زبان ساده شما دو سال قسط پرداخت نمی کنید ولی این اقساط در قسط های سال های آینده تقسیم و مبلغ قسط ماهانه بیشتر می شود. برای محاسبه قسط حتما باید تعداد سال های بازپرداخت مشخص کنید (7 یا 9 یا 5 ساله هر کدام اقساط سود متفاوت دارد).

  با عرض سلام و خسته نباشید بنده از بانک صادرات مبلغ 18 میلیون تومان وام 5 درصد مشارکت مدنی تبصره ای نوسازی مسکن روستا یی دریافت کرده ام که مدت زمان مشارکت 24 مکاه بوده ک من در 12 ماه مبلغ فوق را دریافت کرده ام.
  در قرار داد قسط بندی مبلغ وام 187203698 ریال شده و مبلغ هر قط 1731000 ریال ب مدت 144 ماه با فرمول شما محاسبه میکنم مبالغ قسطم کمتر از مبالغ قسط بانک می شود
  در ضمن بانک برای دوران مشارکت یک سود جدا گانه طلب کرده
  لطفا راهنمایی فرمایید
  ——————————–کیت ست: با سلام، مواردی مانند بیمه یا همین سود مشارکت که به طور کامل در قرارداد بانکی توضیح داده شده است باعث اختلاف بین محاسبه قسط و سود وام کیت ست با بانک مورد نظر می باشد. پیشنهاد میکنم به بانک مراجعه کنید و قرارداد کامل مطالعه کنید.

  عالی بود .ممنون از سایت عالیتون .من بایدقسط ماهانه:
  15,614,695 ریال قسط واریز میکردم الان ۲۱روز گذشته دیرکرد وامم چقدر میشه.سود وام ۱۸ درصده بانک مهر اقتصاد
  ——————————–کیت ست: با سلام، چون زمان زیادی نگذشته خسارت زیادی نخواهد بود ولی در کل باید قرارداد بانکی مطالعه کنید تا متوجه خسارت دیرکرد پرداخت شوید. چون هر وام شرایط مختلفی دارد و ممکن است علاوه بر خسارت روزانه ، سود نیز به وام اضافه شود. پیشنهاد میکنم از خود شعبه بانک در مورد این موضوع سوال کنید.

  سلام.وام 60 میلیون تومانی با سود18 درصد 4 ساله برداشتم برای رهن خونه. ولی صابخونه مول رهن نخواست و کرایه خواست. موندم پولمو در بانک دولتی با سود 18 درصد سپرده کنم یا بانکی مثل پارسیان که 20 درصد سود میده. حداقل یکم از نبلغ قسط ماهیانه تامین بشه. بخاطر وضعیت بانکها نگرانم و نمیتونم تصمیم درستی بگیرم. لطفا مشورت بدید و راهنمایی بفرمایید
  ——————————–کیت ست: با سلام، اگر به بانک مورد نظر به هر دلیلی اعتماد ندارید بهتر است در آن بانک سپرده گذاری نکنید. به هر بانکی که اعتماد دارید (هر چند با مقداری سود کمتر) سپرده گذاری کنید تا نگران وضعیت سپرده و آینده بانک مورد نظر نباشید.

  اعداد را وارد کردم ولی نتایج ارایه نشد.
  ——————————–کیت ست: با سلام، درصورتی که سایت برای شما بدرستی کار نمی‌کند به دلیل قدیمی بودن مرورگر شما می باشد. برای استفاده کامل از امکانات کیت ست باید از نسخه جدید و بروزرسانی شده مرورگر فایرفاکس و کروم یا سایر مرورگرهای جدید و بروز استفاده کنید.

  وام ۱۱ میلیونی گرفتم با اقساط ۳ ساله،که ميشه ۳۲۰ تومان،، اگه دو سال قسط نداده باشم چند درصد دیرکردش حساب ميشه؟
  ——————————–کیت ست: با سلام ، باید قرارداد بانکی مطالعه کنید تا متوجه خسارت دیرکرد پرداخت شوید. چون هر وام شرایط مختلفی دارد و ممکن است علاوه بر خسارت روزانه ، سود نیز به وام اضافه شود. پیشنهاد میکنم از خود شعبه بانک در مورد این موضوع سوال کنید.

  سلام من ی وام بیس ملیونی از بانک کشاورزی میخام بگیرم ۱۸درصد یکساله کلا سودش با مبلغ وام چقد باید پرداخت کنم؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، قسط وام مورد نظر شما ماهانه 18,335,998 ریال معادل 1,833,599 تومان، کل سود وام شما 20,031,982 ریال معادل 2 میلیون تومان می باشد که علاوه بر اصل وام باید در کل مبلغ 220,031,982 ریال معادل 22 میلیون تومان به بانک بازپرداخت کنید.

  سلام
  من وامی ۳میلیون تومانی با کارمزد ۴ درصد ۱۸ ماهه گرفتم. اقساط وامم ۱۸۷۵۰۰ هست..
  به نظر شما صحیح محاسبه شده؟ شک دارم
  ——————————–کیت ست: با سلام، طبق محاسبه، شما ماهانه باید 1,719,942 ریال معادل 179 هزار تومان قسط پرداخت کنید. نرخ سود (4 درصد) یا بیمه وام و … در کل شرایط وام شما می تواند باعث این اختلاف باشد. بهتره از خود بانک در مورد این موضوع سوال کنید.

  فرمول فدیم محاسبه اقساط تا چه سالی بوده فرمول جدید از چه سالی اومده
  ——————————–کیت ست: با سلام، دقیقا حضور ذهن ندارم چه سالی بوده، فکر میکنم از 85 به بعد اعمال شده است.

  سلام واهشمند است فرمول محاسبه بانک مهر اقتصاد بگید
  ——————————–کیت ست: با سلام، فرمول محاسبه بصورت کامل در پایین همین صفحه توضیح داده شده است و تمام بانک ها از همین فرمول استفاده می کنند.

  باسلام
  با توجه به باز شدن وام های ضروری بانک مهر اقتصاد با سود 18 درصد شرایط آن اینگونه هست که 22 در صد مبلغ وام بصورت بلوکه در حساب تا آخرین پرداختی اقساط میماند بدون هیچ سود بانکی جهت سپرده که این امر باعث میگردد که سود بانکی وام دریافتی از 18 درصد به 36 در صد تقریبا افزایش یابد آیا این سیاست درسته.
  ——————————–کیت ست: با سلام ، هر بانک با توجه به سیاست های خود تسهیلات به مردم ارایه میکند، شما باید با توجه به شرایط خودتون تصمیم بگیرید که این وام برای شما با ارزش هست یا خیر.

  سلام. من نياز فوري و ضروري به 50 مليون پول پيدا كردم 🙁 . از چه راهي مي تونم وام بگيرم كه كمتر از دو هفته بهم پول رو بدن ولي درصدش كم باشه؟؟؟؟
  ——————————–کیت ست: کیت ست: با سلام، دوست عزیز ما از شرایط اهدای تسهیلات بانک ها اطلاع نداریم، برای دریافت وام باید به بانک های مختلف مراجعه و در مورد شرایط وام مورد نظرتون صحبت کنید.
  امیدوارم مشکل شما حل شود.

  وام 60ملیون سود22 مدت5سال اگر پس از 5 ماه بخواهم تسویه نمایم جه مقدار پول کسر میگردد
  ——————————–کیت ست: با سلام، برای محاسبه و اعلام مبلغ به بانک مراجعه کنید. ولی در کل چون چند از ماه دریافت گذشته سود زیادی بازپراخت نخواهید کرد.

  آقا اشتب محاسبه میکنه من 65میلیون بانک کثیف توسعه وام گرفتم 48ماهه ماهی یک و700 البته 65 تومن سه قسط داد 20 روز طول کشید
  ——————————–کیت ست: با سلام، اعلام نکردید که با چه نرخ سود این وام دریافت کرده اید ؟ گاهی اوقات هزینه های مثل بیمه وام یا درصد وام در محاسبه باعث اختلاف با بانک می شود.

  25 میلیون وام با سود 18 درصد,سه ساله؟؟؟؟؟؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، قسط وام مورد نظر شما ماهانه مبلغ 9,038,098 ریال معادل 903 هزار تومان و کل سود وام شما مبلغ 75,371,559 ریال معادل 7 میلیون و 500 هزار تومان که همراه با اصل وام باید مبلغ 325,371,559 ریال معادل 32 میلیون و 500 هزار تومان بازدپرداخت کنید.

  من وام ۱۸ درصد گرفتم بانک رفاه مبلغ اقساط از فرمول شما بیشتره،هر ماه ی آیتمی داره به نام مبلغ بیمه عمر،
  که اضافه شده به اقساط.
  این مبلغ چی هست؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، دوست عزیز در صورت فوت شما (امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشد) دیگر ضامن ها مشکلی برای بازپرداخت ندارن و بیمه باقیمانده مبلغ به بانک پرداخت میکند. دلیل اختلاف همین بیمه عمر می باشد.

  سلام.بنظر شما چه بانکی بهتر هست و سود بانکیش از همه بهتر هست و قابل اعتماد که وام گرفت..ایا بانک ملی ایران وام میدهد با5درصد
  ——————————–کیت ست: با سلام، دوست عزیز در مورد شرایط سپرده گذاری و سپس دریافت تسهیلات بهتر است با خود بانک ها صحبت کنید و هر کدام شرایط مناسبی برای شما داشت انتخاب کنید.

  سلام.من از بانک ملی یه وام15میلیونی گرفتم 36ماه..20میلیون هم بجای ضامن گذاشتم که جمعا میشه35میلیون تو بانک گذاشتم..و ماهی540میدم440تومن سود پولم هستصدهزارتومن هم باید جدا بزارم روی سود پولم قسطم بدم..ایا مگه سود بانک ملی نباید15درصد بشه.الان ایا این بانک داره12درصد برای من سود میده .دلیلش چی هست..ایا بانک ملی ایران میشه وام گرفت با سود5درصد
  ——————————–کیت ست: با سلام، شما اگر 35 میلیون با سود 15 سپرده گذاری سود ماهانه (ماه ۳۱ روزه) همان مبلغی می شود که اعلام کردید و بانک درست پرداخت می کند. برای محاسبه سود سپرده می توانید به صفحه محاسبه آنلاین سود سپرده مراجعه کنید. در مورد شرایط دریافت وام و تسهیلات بهتر است با خود بانک صحبت کنید.

  سلام وام ۲۰ میلیون تومن با سود ۱۸ درصد مبلغ سودش چه قدر میشه؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، دوست عزیز زمان بازپرداخت اعلام نکردید تا سود وام محاسبه کنیم. در ضمن شما میتوانید همین اطلاعات را در نرم افزار همین صفحه وارد کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

  سلام من یه اوم ده میلیونی میخوام بگیرم سود 18 درصد 36 ماهه … سود و قسطش چقد میشه؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، قسط ماهانه 3,615,239 ریال معادل 360 هزار تومان، کل سود وام 30,148,623 ریال معادل 3 میلیون تومان که علاوه بر اصل وام باید 13 میلیون تومان بازپرداخت کنید.

  آرتای عزیز، نیم درصد نرخ بانکی در کشورهای کفار ربا به حساب میاد و حرامه ولی بیست درصد نرخ سود کشور عزیز اسلامی ما مرباست و شیرینه

  یعنی بانکداری اسلامیمون با این نرخ سود در مقابل استکبار جهانی با نرخ سود نیم تا یک درصد ، مشت محکمی زده بر دهان ملت استکبار ستیز ………….. کشورمان

  سلام
  وام ۴۰میلیونی باسود۵درصد وبازپرداخت۱۵ساله که یه سال هم تنفس داشته باشه سود واقساط ماهانش چقده؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، در زمان تنفس وام سود وام محاسبه می شود و در کل اقساط تقسیم می شود. اگر بعد از یک سال باید 15 سال بازپرداخت کنید که جمعا 16 سال می شود ماهانه 3,030,723 ریال معادل 303 هزار تومان قسط ماهانه، کل سود وام 181,899,005 ریال معادل 18 میلیون تومان که با اصل وام 58 میلیون تومان باید بازپرداخت کنید.,ولی اگر بعد از یک سال باید 14 سال بازپرداخت کنید که جمعا 15 سال می شود ماهانه 3,163,174 ریال معادل 316 هزار تومان قسط ماهانه، کل سود وام 169,371,411 ریال معادل 16 میلیون تومان که با اصل وام 56 میلیون تومان باید بازپرداخت کنید.

  سلام و درود
  یه وام 5 میلیون تومنی اگه بخوایم با شرایط 4 درصد و بازپرداخت 36 ماهه، لطفا شرایطش رو بگید. خیلی سریع به این پول نیاز داریم. شرایطش چیه چقد باید بخوابونیم حساب؟چند ماه بمونه؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، دوست عزیز ما از شرایط اهدای تسهیلات بانک ها اطلاع نداریم، برای دریافت وام باید به بانک های مختلف مراجعه و در مورد شرایط وام مورد نظرتون صحبت کنید.
  امیدوارم مشکل شما حل شود.

  سلام یه وام اشتغالزایی نهصد میلیونی 8 درصد طی چند دوره پرداخت متفاوت گرفتم.بعد تنفس 9 ماهه.یه ماه دیگه پرداخت شروع میشه .مبلغ پرداخت در ماه چقدره .و واقعا همون 8 درصد حساب میشه یا سال به سال بیشتر میشه سودش؟! یه مقدار توضیح بدید ممنون
  ——————————–کیت ست: با سلام، طی چند سال باید بازپرداخت کنید؟ در کل سود وام بیشتر نمی شود فقط در زمان تنفس وام، این 9 ماه سود محاسبه می شود و در کل اقساط تقسیم می شود و شما ماهانه یک مبلغ ثابت به عنوان قسط پرداخت میکنید مگر اینکه قرارداد وام شما شرایط دیگری داشته باشد که باید از خود شعبه در مورد شرایط وام سوال کنید.

  سلام لطفا فرمول محاسباتی خودتان را در تمام زمینه ها را با علامتهای ریاضی در یک پکیج به اطلاع مخاطبین برسانید
  ——————————–کیت ست: با سلام، فرمول محاسبه اقساط و سود وام در پایین همین صفحه توضیح داده شده است.

  سلام. یه وام چهل میلیونی سه ساله از بانک با سود هجده درصد گرفتیم. تا الان هیجده قسط بازپرداخت کردیم. برای تصفیه کامل قبل موعد یعنی در همین ماه چند باید بپردازیم.سودش حدود دوازده میلیون بود.
  ——————————–کیت ست: با سلام،‌ برای محاسبه دقیق بهتر به شعبه بانک مراجعه کنید. در کل برای افرادی مثل شما پیشنهاد میکنیم بجای پرداخت باقیمانده وام بصورت یکجا، این پول در حساب بلند مدت سپرده گذاری و از سود این پول ماهانه قسط وام پرداخت کنید. شاید در ماه مقدار کمی به این سود باید اضافه شود تا مبلغ قسط برسد ولی در پایان تسویه وام پول سپرده برای شما باقی خواهد ماند. چون در محاسبات بانکی در قسط های اول شما بیشتر سود وام پرداخت کردید و در ادامه اقساط اصل وام پرداخت می کنید.

  سلام ۱۰۰ میلیون مضاربه ی ۶ماهه چقدر باز پرداخت داره
  ——————————–کیت ست: با سلام، شما نرخ سود اعلام نکردید تا محاسبه کنیم، در کل وام مضاربه یکجا بازپرداخت می شود ولی سود آن ماهانه محاسبه (مانند سایر وام های اقساطی) می شود. بنابراین شما می توانید همین مشخصات در نرم افزار وارد کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

  خیلی ممنون از شما

  خوب

  بسیارعالی درحدی که بانک محاسبه کرده بافرمول جدید

  من یه وام ۱۸ درصد بیست تومنی از تجارت گرفتم ماهی یه میلیون تومنه بازپرداختشم ۳۰ ماهه

  خیلی خیلی عالی ممنون از برنامه هایتان

  سلام خدمت شما بزرگواران ، میخوام گوشی بخرم ، قیمت گوشی ۵۷۰۰۰۰۰ تومان هستش ، مبلغ پیش پرداخت ۳ میلیونه و الباقی در ۱۰ قسط با سود دو و نیم درصد باید پرداخت بشه ، مبلغ اقساط من چند تومان میشود ؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، محاسبه مبلغ قسط در بازار با محاسبه قسط در وام بانکی تفاوت دارد.دو روش محاسبه قسط در بازار آزاد وجود دارد. با توجه به شرایط شما در روش اول ماهانه 2.5 درصد به مبلغ باقیمانده 2,700,000 تومان اضافه می شود و با مبلغ کل جمع و تقسیم بر تعداد ماه های بازپرداخت می شود. یعنی 10*2.5 مساوی 25 درصد سود کل می شود و 25 درصد مبلغ 2,700,000 تومان معادل 675,000 تومان به کل مبلغ اضافه می شود که در نهایت مبلغ باقیمانده 3,375,000 تومان تقسیم بر 10 می شود. قسط ماهانه شما در این روش 337,500 تومان می شود.
  در روش دوم 2.5 درصد کلا به مبلغ 2,700,000 تومان اضافه و تقسیم بر ماههای بازپرداخت می شود. 2.5 درصد مبلغ 2,700,000 تومان معادل 67,500 تومان می شود. حالا این مبلغ جمعاْ 2,767,500 تومان می باشد که تقسم بر 10 باید شود.قسط ماهانه شما در این روش 276,750 تومان می شود.

  سلام ما یک وامچندسال پیش گرفتیم از بانک مسکن با سود ۱۸د رصد کل قسط ۱۴۴ قسط ماهیانه ۲۶۳۰۰۰ تومان باید بدم حالا اگه بخوام برم یکجا کلش تسویه کنم چقدر سودش کم میشد باقیمانده حساب ۴۰ تا قسط مونده تا تسویه کنم
  ——————————–کیت ست: با سلام، به شعبه مورد نظر مراجعه کنید تا شرایط تسویه اعلام کنند. چون در سال های آخر شما مبلغ سود وام را بازپرداخت می کنید در صورت تسویه مقدار قابل توجه ای از مبلغ بازپرداخت (کمتر از یک سوم) کم می شود.

  بي زحمت نرخ اقساط وام 30 مبلبون توماني من را كه از بانك ملي با سود 18 درصد و تا 36 ماه بايد پرداخت شود را محاسبه فرماييد.
  ——————————–کیت ست: با سلام، قسط ماهانه وام مورد نظر شما 10,845,718 ریال معادل یک میلیون و هشتاد هزار تومان می باشد.

  باسلام من یک وام ۴۸ میلیون با ۱۸ درصد سود با بازپرداخت ۶۰ ماهه گرفته ام ۲۴ ماه و ماهی ۱۲۱۸۹۰۰ تومان پرداخت کرده ام
  الان اگر بخواهم بقیه وام را ظرف ۱ سال پرداخت کنم چطور محاسبه می شود؟
  در اصل میخواهم تبدیل کنم به ۳۶ ماهه
  ممنون از برنامه خوبتان

  ——————————–کیت ست: با سلام، به شعبه مراجعه کنید و شرایط خود را برای بازپرداخت اعلام کنید. در صورت موافقت (به احتمال زیاد موافقت می کنند) باقیمانده مبلغ وام را با همان سود 18 درصد در یک سال برای شما قسط بندی مجدد می کنند.

  با سلام بنظر بنده محاسبه سود در طول مدت باز پرداخت بصورت یکسان واقعا ظلم است چرا که فرد در طول هر سال مبلغی از اصل وام را پرداخت کرده است مثلا بنده یک وام 50 میلیونی گرفتم و باید 20میلیون سوددر طول 4 سال پرداخت کنم با اصل وام می شود 70 میلیون در حالی که سود سال اول 48,750,000ریال می باشد و اگر هر قسط 14668800 ریال پرداخت کنم در یک سال 176265600از کل وام پرداخت شده است .مانده وام برای سال آینده 372484400 می باشد که باید سود 18 در صد به این مبلغ تعلق بگیرد نه کل وام، متاسفانه بانک ها از فرمولی استفاده می کنند که فقط و فقط به نفع خودشان است و بس و نتیجه اش هم باعث ورشکستگی اقتصاد و ….. شده است.

  کشور اسلامی که داره علنی نزول خوری می کنن بانکها، فقط اسم اسلام رو یدک میکشن

  نزول خوری بی شرمانه. ۲۰۰ وام برای مسکن ب نخبگان میدن اونم با چقدر زحمت بعد ۵۰۰ ت پس میگیرن

  ممنون خیلی خوب بود

  با سلام ممنون از برنامه خوبتون واقعا عااالیه

  روش محاسبه جدید چه جوریه؟؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، در پایین همین صفحه کامل توضیح داده شده است. فرمول محاسبه قسط وام تغییر کرده است.

  سلام، وقتتون بخیر
  یه وام ۵٠ میلیونی با سود روز شمار ۴ درصد با باز پرداخت ١۶ ماهه، جمعا چقدر میشه؟
  چجوری باید حساب کنن؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، شما می توانید همین اطلاعات وارد کنید تا جواب مورد نظر کامل ببینید. قسط وام مورد نظر شما ماهانه 32,142,782 ریال، سود وام شما 14,284,520 ریال و در کل با سود وام شما باید 514,284,520 ریال یعنی 51 میلیون و 400 هزار تومان بازپرداخت کنید.

  سلام..من ی وام۵۰میلیونی با سود۱۸درصد وبازپرداخت۳ساله میخوام بگیرم..میخواستم بدونم قسط ماهانه و اینکه مبلغ کلی ک باید پرداخت کنم چقدر میشه
  ——————————– کیت ست: با سلام، قسط ماهانه 18,076,197 ریال یعنی 1 میلیون 800 هزار تومان و در کل همراه با 15 میلیون سود 65 میلیون باید پرداخت کنید. همچنین شما می توانید اطلاعات خود را در نرم افزار وارد و نتیجه را مشاهده کنید.

  سلام من وام ازدواج ۱۵ میلیون گرفتم با سود ۴ درصد ۵۵ ماهه هر ماه پرداخت ۲۷۲۷۰۰ هزار تومن،بعد سال اول ۲ تا قسط منو به عنوان کارمزد برداشتن!بعد ۵ تا قسط دادم باز میگه ۲۶۰ هزار موعقه دارید!؟چطوریه؟قانون جدید میشوند؟
  ——————————– کیت ست: با سلام، کارمزد وام ازدواج شما برای سال اول حدودا 600 هزار تومان و سال دوم حدودا 480 هزارتومان و در سال های بعد همین طور کمتر می شود. 2 قسط شما به عنوان کامزد برداشته شده و به جای آن دو قسط چون اقساط وام عقب افتاده بعد از چند ماه به مبلغ 260 هزار تومان رسیده است.

  سلام،ما 80میلیون وام زوجین گرفتیم،8ساله مبلغ قسطمون شده 1میلیون و پونصد و پنجاه
  با سود باید 149میلیون برگردونیم
  حالا اگه ما ماهی 2میلیون پرداخت کنیم،که زودتر تموم بشه،از سود کلی هم چیزی کم میشه؟
  ——————————– کیت ست: با سلام، با بانک مریوطه صحبت کنید اگر قبول کند قطعا سود کلی کم می‌شود.

  سلام.من ميخوام يه وام ازدواج ٣٠ميليوني بخرم.قيمت گذاشتن ٧ميليون .الان ميخوام بدونم اين وام ازدواج واسه من چند درصد ميوفته.
  ——————————– کیت ست: با سلام، یعنی علاوه بر بازپرداخت وام هفت میلیون اضافه پرداخت کنید حدود 12 درصد نرخ سود وام مورد نظر شما می شود

  سلام،وام ۴۰ میلیون تومن ۱۵ ساله،۵ درصدی
  اقساط ماهیانه اش چند میشه؟ممنون…
  ——————————– کیت ست: با سلام، مبلغ قسط ماهانه وام مورد نظر شما 3,163,174 ریال یعنی 316 هزار تومان می باشد.

  سلام،من مبلغ 10میلیون تومن توحساب خوابوندم بدون سود،بعد از یک سال بااین سپرده 20میلیون وام بهم دادن با بازپرداخت 47 ماهه و هرقسط 596100 تومن با نرخ 18 درصد،آیا درست حساب کردن باز پرداختش رو؟ ممنون
  ——————————– کیت ست: با سلام، بله نرخ سود 18 درصد با توجه به قسط و زمان بازپرداخت درست محاسبه شده است.

  من یه وام ازدواج ۳۰ ملیونی گرفتم اقساطش ۵۵ ماه ماهی ۵۴۵۴۰۰ تومان زده و یک ملیون هم بلافاصله بابت کارمزد سال اول برداشت کردن. آیا هرسال باید این مبلغ کارمزد رو پرداخت کنم؟
  ——————————– کیت ست: با سلام، بله ولی هر سال این مبلغ کمتر از سال گذشته خواهد بود و نسبت به باقیمانده مبلغ وام محاسبه می‌شود.

  سلام یه وام 10 میلیون و 200 هزار تومان با اقساط 36 ماه چند درصده سودش؟
  ——————————– کیت ست: با سلام، دوست شما باید مبلغ قسط ماهانه را بفرمایید تا بتونیم راهنمایی کنیم.

  سلام من سال نودهفت میلیون وهشتصدهزارتومن وام چهاردرصدگرفتم یک میلیون وهشتصدقسط دادم موندشیش میلیون الان حسابش کردن دوازده میلیون وهفتصدهزارتومن ازحساب من که ضامن بودم برداشت کردن؛مگرچنددرصدحسابش کردن؟؟مگرمیشه شیش میلیون توهفت سال هفت میلیون سودبره روش
  ——————————– کیت ست: با سلام، تو متن فرارداد هر وامی خسارت تاخیر روزانه نوشته میشه مثلا روزانه 75000 ریال به بدهی اضافه می‌شود. یعنی این مبلغ به عنوان خسارت روزانه در تعداد روزهایی که از بدهی شما گذشته ضرب می‌شود و به اصل بدهی وام شما اضافه می‌شود.

  نحوی محاسبه بسیار ساده و قابل فهم برای همه میباشد بسیار عالیه و کمک بزرگی به مردم است ممنون بابت این نرم افزار و ممنون بابت پاسخ به سئوا لات مردم

  عالی

  سلام من ۵و۷۰۰ دارم وام ۱ درصد میگیرم با بازپرداخت ۳۰ ماهه؛ طبق فرمول شما بازپرداختش حدود ۱۹۳ تومن میشه ولی بانک به من گفت ۲۱۲ تومن! میشه بگین با چند درصد سود دارن به اسم ۱ درصد پس میگیرن؟!
  ——————————– کیت ست: با سلام ، با توجه به مبلغ وام، قسط و زمان بازپرداخت نرخ سود وام شما حدودا 8.7 درصد می باشد.

  سلام . من بازپرداخت رو نمیدونم چی بزنم ؟
  ——————————– کیت ست: با سلام ، بازپرداخت وام شما چند ماهه یا چند ساله است؟ اگر 3 سال هست در مدت بازپرداخت 3 وارد کنید و دوره زمانی بازپرداخت سال انتخاب کنید یا اگر 30 ماهه هست در مدت بازپرداخت 30 وارد کنید و بازه زمانی بازپرداخت ماه را انتخاب کنبد.

  با سلام
  من میخوام یه وام به مبلغ 10 میلیون تومان بردارم مدت زمان بازپرداختش دست خودمه که بخوام 2 ساله بازپرداختش کنم یا مدت زمان بازپرداخت رو بانک تعیین میکنه؟
  با تشکر و سپاس
  ——————————– کیت ست: با سلام ، در این مورد بهتره از خود شعبه بانک مربوطه سوال کنید.

  سلام خیلی فرمولتون عالیه من 20میلیون تومن وام گرفتم 60ماهه با نرخ 18 5078685 ریال پرداخت میکنم فرمول شما هم همین مبلغ رو محاسبه کرد.خیلییییییییییییییی ممنون.

  سلام
  یه وام گرفتم ۵۰میلیون ۱۶ماهه و۴درصد،چرا قسط ماهیانه ۳۲۵۸۰۰۰میگیرند وبا فرمول شما میشه ۳۲۱۳۰۰۰تومان؟
  ——————————– کیت ست: با سلام ، بهتر است از بانک در این مورد سوال کنید. شاید شما به درستی متوجه شرایط بازپرداخت وام نشدید.

  ممنون از نرم افزار خوبتون

  سلام من یه وام ازدواج سی میلیونی رو به مبلغ چهار میلیون تومن خریدم از اونجایی که چهار میلیون هم سود بانکی براش تعلق میگیره و میشه کلا 8 تومن این وام برا من چند درصد میفته؟
  ——————————– کیت ست: با سلام ، نرخ سود وام مورد نظر شما حدودا 9 درصد می‌باشد.

  سلام و عرض ادب
  من یه وام 30 میلیونی مضاربه ای با بازپرداخت سرسال با سود 18 درصد میخوام بردارم، سودش سرسال چقدر میشه؟ چون باید بعد یکسال بعد از دریافت وام، اصل وام رو با سودش یکجا پرداخت کنم، میخوام بدونم چقدر باید سود بذارم رو اصل وام بریزم به بانک؟
  ——————————– کیت ست: با سلام ، حدود ۳ میلیون به عنوان سود به مبلغ وام اضافه می شود. وام مضاربه یکجا بازپرداخت می شود ولی سود آن ماهانه محاسبه (مانند سایر وام های اقساطی) می شود. بنابراین شما می توانید همین مشخصات در نرم افزار وارد کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

  با سلام
  من یه وام تقاضاکردم 60 میلیون تومان که ماهانه 15240000 پرداختداره و به مدت 5 سال و باید یه مبلغ 9 میلیونهم بریزم تو حساب بمونه که میگن3 ملیونش کارمزده و 6 میلیونشم بعد 5 سال میتونم برداشت کنم میخام بدونم که چند درصدسودش میشه؟
  ——————————– کیت ست: با سلام ، نرخ سود وام مورد نظر شما حدودا 21 درصد می‌باشد.

  سلام.من یکسال سپرده گزاشتم ۲۵میلیون تومان حالا می‌خوام وام بگیرم ۵۰ میلیون تومان،باز پرداخت ۵ساله دارین؟واینکه چه شرایطی میخواد،اقساط چطوریه،در ضمن کل پولم رو می‌خوام یعنی طرح بدون ضامن نمی‌خوام
  ——————————– کیت ست: با سلام ، شما باید به بانک های مختلف مراجعه کنید تا وام نزدیک به شرایط خودتون پیدا کنید.

  یکی مبشه توضبح بده چجور 18درصده ک میشه 30 درصد؟
  ——————————– کیت ست: با سلام ، متوجه منظور شما نشدم ؟ اطلاعات وام را کامل با عدد بنویسید تا راهنمایی کنیم.

  سلام خسته نباشید
  یه وام 50 میلیونی با بازپرداخت ماهی 1200000تومان با اقساط 120 ماهه میخواستم بدونم درصد سودش چقدره؟ممنون
  ——————————– کیت ست: با سلام ، نرخ سود وام مورد نظر شما حدودا 26.8 درصد می‌باشد. بزودی نرم افزار محاسبه نرخ سود آماده می‌کنیم.

  سلام یه وام 50 میلیون تومانی با باز پرداخت ماهی 1 میلیون و 200 هزار تومان و 60 ماهه سودش میشه چند درصد؟
  ——————————– کیت ست: با سلام ، نرخ سود وام مورد نظر شما حدودا 15.4 درصد می‌باشد.

  سلام خسته نباشید
  یه وام ۲۰ میلیونی با بازپرداخت ۲۵/۰۴۰/۰۰۰ با اقساط ۴۰ ماهه و اقساط ۶۲۶/۰۰۰ تومان میخواستم بدونم درصد سودش چقدره؟ممنون
  ——————————– کیت ست: با سلام ، نرخ سود وام مورد نظر شما حدودا 13.8 درصد می‌باشد.

  سلام. مبلغ 46000000 تومان وام با اقساط ماهیانه 1100000 تومان به مدت 60 ماه . این وام چند درصد سود محاسبه شده است ممنون
  ——————————– کیت ست: با سلام ، نرخ سود وام مورد نظر شما حدودا 15.3 درصد می‌باشد.

  عالی

  باسلام. نحوه محسابه ي وام ازدواج ٣٠تومني رو لطفا اموزش بدين. ٣٠م تومان،٦٠ماهه
  چند ميشه؟
  ——————————– کیت ست: با سلام ، اقساط وام ازدواح با نرخ سود ۴ درصد طی ۶۰ ماه یا همان ۵ سال ماهانه 5,524,956 ریال یعنی 552 هزار تومان می شود و 30 میلیون وام ازدواح را با در نظر گرفتن سود باید 33 میلیون (دقیقا 331,497,396 ریال) بازپرداخت کنید. شما می توانید همین اطلاعات را وارد نرم افزار کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

  یا سلام و احترام خدمت شما بزرگوار
  بنده سال ۹۵ ملکی رو خریدم با وام ۳۰ میلیون تومانی از بانک ملی با نرخ ۱۷ درصد و بازپرداخت ۱۳ ساله؛ اقساط وام ماهانه ۵۶۰.۰۰۰ تومانی هست و تاامروز حدود ۱۸ میلیون تومان پرداخت کردم؛ پارسال رییس بانک بهم گفت ۲۶ میلیون از وام مونده ولی امسال رییس عوض شد و همینجوری سوال کردم و گفت ۶۰ میلیون باقی مونده چطور ممکنه من دارم سکته میزنم
  ——————————– کیت ست: با سلام ، وقتی شما فرم های مربوط به وام را امضاء می کنید در واقع قرارد دریافت وام با شرایط مشخصی که تو قرارداد با بانک ذکر شده امضاء می کنید. این طور نیست که با عوض شدن رئیس بانک شرایط قرارداد عوض بشه. در ضمن وام ۳۰ میلیونی ۱۳ ساله با بازپرداخت ماهانه ۵۶۰ هزار تومان نرخ سودش بیشتر از ۱۷ درصد (حدود ۲۱) می باشد. بهتره در مورد اقساط و مبلغ پرداختی و باقیمانده دوباره از شعبه سوال کنید.

  سلام من یه وام ازدواج رو توافقی با قیمت 4 میلیون خریدم از اونجایی که چهار میلیون هم سود وام هست جمعا میشه 8 میلیون میشه بگید این وام برا من چند درصد از اب در میاد؟
  ——————————– کیت ست: با سلام ، لطفا بفرمایید وام ازدواج امسال یا سال گذشته منظورتونه تا دقیق راهنمایی کنیم.

  سلام
  میشه بدون سپرده هم وام گرفت؟چون من ۵میلیون وام میخوام ولی هیچ پولی ندارم که بخوابونم حساب،چکار باید بکنم؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، قطعا میشه، با بانک های مختلف صحبت کنید،‌ با توجه به اینکه مبلغ درخواستی شما زیاد نیست به احتمال زیاد موافقت خواهند کرد.

  عالیه. خدا قوت

  عالی هست

  سلام ممنون از سایت خوبتون.ی سوال داشتم.من میخوام توی یه صندوق قرض الحسنه ثبت نام کنم. بهم گفتن ماهی ۵۰ هزار تومن بخاطر حق عضویت باید بدم و ۵ میلیون پول بخابونم توی حسابشون بعد از ۴ ماه ۱۰ میلیون بهم وام بدن.قسطش ۲۰ ماهه هر ماه ۵۰۰ هزار تومن.بعد از پرداخت همه اقساط میتونم ۵ تومن رو بردارمبهم گفتن سودش صفر درصده.الان میخوام بدونم من دارم سود میکنم با گرفتن این وام یا اینم مث همون وام های بانکیه؟و اگر مث وام های بانکیه سودش چن درصده؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، وام شما در صورتی که ۵ میلیون شما رو علاوه بر ۱۰ میلیون بدن بدون سود خواهد بود. ۵ میلیون اگه طبق سود سپرده بلند مدت معادل ۱۵ درصد محاسبه کنیم در ۲ سال ۱.۵ میلیون سودش میشه. حالا این ۱.۵ میلیون به ۱۰ میلیون وام اضافه کنید میبیند بانک در حدود ۱۴ درصد سود از شما گرفته اشت. شاید این صندوق شرایط دیگه ای داشته باشه که باید کامل از شعبه مربوطه سوال کنید.

  سپاس بسیار خوب بود

  سلام ببخشید منظور هزفرمول قدیم و جدید چیست
  ——————————–کیت ست: با سلام، قبلا از فرمول قدیم در محاسبه سود و اقساط وام در بانک ها محاسبه میشد. در حال حاضر چند سالی میشه که فرمول جدید جایگزین فرمول قدیم شده است.

  عالی بود ممنون از شما

  عالی

  سلام خسته نباشید من خواستم از یک سایتی یک لپتاپ بصورت قسطی بخرم قیمتش 16 میلیون تومان و 10 ماهه با 2/5 درصد سود
  خواستم ببینم سود کامل چقدر روش میکشن ؟ خیلی ممنون——————————–کیت ست: با سلام، با وارد کردن اعداد مورد نظر شما مبلغ قسط ماهانه 16,183,905 ریال و کل سود 1,839,056 ریال می شود.

  سلام
  ممنون از زحمات شما
  خداخيرتون بده

  سلام واقعا عالی بود ممنون از زحمات شما

  درودبرعزیزان…..بسیارعالی وقابل تحسین

  باسلام
  مبلغ اقساط وام 80 میلیون تومانی وام مسکن با بازپرداخت 12ساله چقدره
  ——————————–کیت ست: سلام، با توجه به اینکه نرخ سود وام مسکن یکم ۸ درصد می باشد اقساط وام ۸۰ میلیونی ۱۲ ساله ماهانه ۸۶۵ تومان می باشد. همین اعداد در نرم افزار وارد کنید سود وام نیز محاسبه می شود.

  سلام سوال من اینه
  با فروض ساده اگر نرخ بانکی 20 در صد باشد و سپرده اولیه 1.000.000 میزان وام ایجاد شده چقدر است؟ممنون
  ——————————–کیت ست: با سلام، هر بانک شرایط مربوط به خودش برای تسهیلات وام را دارد، بهتر است از شعبه بانک مربوطه سوال فرمایید.

  سلام
  آیا همه بانک ها از فرمول جدید استفاده می کنند؟
  ممنون
  ——————————–کیت ست: سلام، بیشتر بانک ها از فرمول جدید استقاده می کنند.

  سلام لطفا فرمول سودقسط روكه ازاصل قسط كسر ميشه بامثال توضيح بدين
  ——————————–کیت ست: سلام، فرمول محاسبه جدید و قدیم با توضیحات در متن پایین همین صفحه هست.

  سلام
  من بانک مهر ایران خواستم وام بگیرم از طریق امتیاز حساب. 13.700.000 تومان وام میده 6 ماهه 27.400.000 کارمزدش هم 4 درصده
  تو فرمول شما مبلغ قسط رو 23.100.000 میزنه.
  بنظرتون این اختلاف از کجاست؟

  ——————————–کیت ست: با سلام، هر بانک شرایط خاص خودش داره، از خود شعبه جزییات بیشتر وام سوال کنید،‌ این وامی که شما می فرمایید قطعا سودش ۴ درصد نیست.

  سلام
  جدیدا بیمه هم اضافه شده
  اونم در نظر بگیر
  ممنونبشه
  ——————————–کیت ست: با سلام، با تشکر از پیشنهاد شما، بررسی میکنیم و درصورت امکان اضافه می کنیم.

  سلام.نرخ سود یا وام رو اعشاری قبول نمیکنه.درحالیکه بعضی بانکها مثلا بانرخ ۱۸.۵ وام میدن.
  ——————————–کیت ست: با تشکر از شما نرخ سود به صورت اعشاری بروزرسانی شد.

  سلام
  عالی
  اپلیکیشن یا نرم افزار ندارین ؟؟
  ——————————–کیت ست: سلام، خیر ندارم.

  سلام
  سایت خیییییییییییییلی بدرد بخوری دارید
  خداقوت

  اقا عالی بود مگه میشه بهتر از این دمتون گرم

  دمت گرم سایتت عالیه

  سلام
  کاش خود فرمول رو هم قرار میدادید،تفاوت فرمول قدیم و جدید چیه؟
  ——————————–کیت ست: فرمول جدید و قدیم به همراه توضیحات در متن پایین همین صفحه نوشته شده.

  با عرض سلام و احترام.
  بسیار عالی بود و قابل استفاده . سپاسگزارم

  عالی

  سلام
  خسته نباشید
  بسیار کاربردی و خوب
  نرم افزار اندرویدشم بزارین
  با سپاس

  سلام لطفا نرم افزار را به تفکیک ماه و سال و اصل و فرع پرداختی طراحی بفرمایید.

  بسیار خوب است

  بعد از وارد کردن مبلغ وام و نرخ سود مدت میتوانید با تغییر بازه زمانی بازپرداخت مدت بازپرداخت را براساس ماه و سال وارد کنید و با کلیک روی محاسبه نتیجه با فرمول جدید و قدیم محاسبه می شود.

  در صورتی که این ابزار برای شما کاربردی بوده است برای توسعه آن و سایر ابزارها با حمایت مالی همراه ما باشید.

  اکثر افراد جامعه در مواقعی نیاز مالی پیدا می کنند و برای رفع نیاز خود از وام های بانکی استفاده می کنند. همانطور که می دانید به این وام های بانکی سود تعلق می گیرد که با 14% و اعداد مشابه نمایش و محاسبه می شود. برحسب وامی که دریافت می کنید شما باید وام خود را به صورت قسطی و به صورت ماهانه یا سالانه به بانک برگردانید. اگر قصد دارید بدانید که به وامی که دریافت کرده اید چقدر سود تعلق می گیرد و مبلغ قسط های شما چگونه محاسبه می شود ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.

   

  به طور کلی سود تسهیلات بانکی براساس دو فرمول محاسبه می شود که به محاسبه درصد سود وام های بانکی با روش قدیمی و جدید معروف است. در ادامه ما نحوه محاسبه هر دو روش را توضیح خواهیم داد.

   

  برای محاسبه وام های بانکی با فرمول قدیمی کافی است که فرمول زیر را با اعداد متناسبش جاگذاری کنید:

  سود وام بانکی = (مبلغ کلی وام * نرخ سود * ( تعداد قسط ها+ فاصله مابین پرداخت هر قسط برحسب ماه) ) / 2400

  مبلغ قسط ها برحسب ماه = ( اصل مبلغ وام + مبلغ سود) / تعداد اقساط

  به طور مثال اگر شما 20000000 ریال وام گرفته باشید نرخ بهره 14 درصد باشد و شما باید در عرض 1 سال و هرماهه وام را برگردانید به صورت زیر سود وام بانکی و مبلغ قسط را محاسبه خواهید کرد:

  ( 20000000 * 14 ( 12+1) ) / 2400 = 1516666.66

  پس سود وام بانکی شما معادل 1516666.66ریال می باشد.

  ( 20000000 + 1516666.66) / 12= 1793055.55

  و مبلغی که باید هر ماهه به عنوان قسط پرداخت کنید 1793055.55 ریال می باشد.

   

  روشی که در بالا توضیح دادیم روش قدیمی محاسبه سود و تعیین مبلغ قسط وام بانکی بود. برای استفاده از فرمول جدید  ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.

  مبلغ قسط به ماه = ( اصل وام * (نرخ سود/1200) * (1 + (نرخ سود / 1200) ) به توان مدت به ماه) / ( ( ( 1 + نرخ سود / 1200) به توان مدت به ماه ) – 1)

  سود وام بانکی = مبلغ اصلی وام – ( مدت پرداخت اقساط به ماه * مبلغ قسط)

  که با استفاده از فرمول بالا مبلغ قسط ماهانه برابر 1795742 ریال و سود وام معادل با 1548908 ریال خواهد بود.

  شاید محاسبه فرمول های بالا برای شما کار سختی باشد. برای حل این مشکل وب سایت کیت ست ماشین حساب محاسبه سود و اقساط وام بانکی را طراحی کرده است که با کمک آن می توانید تنها با پر کردن چند فیلد میزان سود وام بانکی و مبلغ قسط وام پرداختی شما را با هر دو روش جدید و قدیم محاسبه کند.

   

  برای محاسبه سود و اقساط وام سایت کیت ست از فرم بالای صفحه شما باید 4 فیلد را پر کنید، کار سختی نیست چون نام فیلدها بسیار گویا است:

  مبلغ وام: در اینجا شما باید مبلغ کلی وام دریافتی خود را وارد کنید که در مثال ما 20000000 ریال بود.

  نرخ سود وام: نرخ سود وام همان 14 درصد مثال ما می باشد.

  مدت باز پرداخت: میزان بازپرداخت وام به صورت سال یا ماه.

  بازه زمانی پرداخت: در اینحا شما می توانید بازه پرداخت را سال یا ماه انتخاب کنید.

  برای اینکه دقت نرم افزار محاسبه سود وام و اقساط بانکی را مشاهده کنید مثال بالا را به نرم افزار کیت ست اعمال کنید و بعد روی دکمه محاسبه کلیک کنید و نتیجه کار را مشاهده بفرمایید:

  دقیقا همان ارقامی به دست می آید که قبلا به صورت دستی بدست آوردیم.

  وب سایت کیت ست با هدف ارائه محاسبات و ابزارهای آنلاین شروع به کار کرده است، محاسبات در زمینه های مختلف مانند محاسبه آنلاین سود وام بانکی، محاسبه سود سپرده، محاسبه آنلاین مهریه به نرخ روز و… که وقت گیر و پیجیده میباشد به راحتی در کیت ست قابل محاسبه می باشد. همچنین در کیت ست ابزارهای که هر جایی ممکن است مورد نیاز باشد مانند تقویم رسمی ایران، اوقات شرعی، ساخت آنلاین بارکد و… در دسترس می باشد.

  © تمام حقوق برای کیت ست – Kitset محفوظ است

  محاسبه معادله درجه یک

  محاسبه معادله درجه دو

  محاسبه میانگین

  محاسبه فاکتور

  محاسبه توان

  محاسبه جذر

  محاسبه لگاریتم

  تشخیص عدد اول

  محاسبه نسبت طلایی

  برای محاسبه سود سپرده روز شمار و… اطلاعات کادر زیر را وارد کنید و برروی محاسبه کلیک کنید.

  محاسبه با فرمول جدید و قدیم

  خرید قسطی گوشی و …

  محاسبه کمیسیون فروشنده و خریدار

  عالی

  محاسبه آنلاین سود سهام

  پول توی بانک سپرده نکنید بذازید حداقل صندوق درآمد ثابت هم سودش بیشتر هم روزشمار و هم هرموقع بخواید کل پول برمیدارید بدون جریمه البته دقت کنید که تو تورم بالای سی یا چهل درصد پول سپرده کردن و سود اون خوردن یه جور آتیش زدن سرمایه هست صندوق درآمد ثابت هم زیاد اگه سود واریزی بخواید لوتوس پارسیان

  عالیه

  خیلی خوب

  خدا لعنتشون کنه یه زمانی سود 25 درصد بود. اکثر خانواده ها زیر 2 م تومن سپرده گذاشته بودن. همشون شروع کردن به لعن و نفرین بعد از این قانون کم کردن سود. چون دیگه چکار میتوانستند بکنند؟ با 2 م کجا سرمایه بگذارند؟ مردم بدبخت و بیچاره که حداقل 40 میلیون نفر هستند حساب کنید این سرمایه های کوچک. بانکها از خدایشان بود سود کمتر بدهند. واقعا چرا به فکر بدبخت تر کردن مردم هستند؟ اف بر مسئولان بانکی از بالا به پائین. جواب روز جزا را چه خواهند داد؟

  بیمه بیکاری ! لطفا کاری کنی زیر بار خانواد‌ام برم ممنون ازتون سپاسگزارم

  سلام
  مبلغ ۶۱۰ میلیون تومان سپرده ۲ساله بلند مدت چقدر سود میدهد؟

 • فروش حقوقی
 • سلام ،واقعا سودی ک میدهند خیلی پائینه

  بد نیس خوبه اما دلپسند هم نی

  خیلی خوب بود

  سلام وقتتون بخیر،صد میلیون تومان سپرده گذاری بلند مدت توی بانک ملی ماهی چقدر سود داره؟؟؟

  واریز

  من ۳۰ میلون تمن دارم میگم بذارم تو بانک ماهانه چقد سودش میشه البته دراز مدت

  سلام دوستان عزیز شما ۱ میلیارد تومان بزاری ماهی ۱۴ میلیون سود بانکی میده. ولی اگر ۳۱ میلیارد تومان اعتبار داشته باشه حساب م و حجم سود میشه 17 میل ماهی ۵۰۰ میل تومان سود میده
  توی یک سال ۶ میلیارد سود میده…..

  سلام در جواب اون که نوشته بود ربا حرام است نخورید ….اگه شرط گذاری کنید همون اول ربا میشه اگه شرط نذارید مثلا خودشون بگن ۱۸ درصد ربا نیست ….بهترین بانک واسه مدت یکساله به بالا بانک اینده ولی خب بانک های خصوصی درد سر های خودش رو داره …. به دولتی اطمینانی نیست وای بحال خصوصی….بیشتر بانک ها اول سود میدن بعد چند ماه میان مقدارش رو کم میکنن دوسه ماه اخر باز همون سود رو میدن ….. دیگه اینجا ایران است ?

  بسیار عالی است متشکرم

  پس انداز

  سلام و عرض ادب اول ممنون از برنامه خوبتان. واینکه بنده 50میلیون گذاشتم یک ساله داخل بان رفاه سال اول 18درصد داد ماهی 800تومان ولی سال بعد گفت 17درصد ولی امثال گفت 16درصد که گفتم نمیخواد پولم رو گرفتم میشه راهنمایی کنید کدام بان سودش بالا تر هست ممنون

  بانک کوثر من یه حساب دارم با کارت بانکی که 8 ماه اصلا کارت تمام شده نخردیم و نگرفتم ونیمخواستم صدبا رگفتم پیامک نمیخوام هر سری میان پول کم میکنن 10 هزار تومن 7500 به بهانه های شش ماه شش ماه بابا سال 12 ماه تو سال 12 تا اس ام اس بیاد بهم میشه 240 تومن خالی اونم برای کارت باید کم کنن نه از حسابم الان هم اومدن دیروز از حسابم 150000 ریال و از کارتی که ندارشم حتی استفاده نیمکنم بازم 150000 ریال کم کردن برداشت بی اذن بنده یعنی چی این دزدی هست بابا مگه چندتا پیام میدی بهم مگر هر پیام چقدر بابا شما تو هر ماه یه پام بهم بدی میشه 12تا پیام تو سال هر پیامی 1000 تومنم حساب کنی میشه 12 تومن نه 60 هزار تومن که شما از حساب من برداشتی بعدم از حساب چرا برمدیاری دیگجه کارت برداشتین یعنی چی بابا حساب مگه هر روز واریز و برداشت داره بابا حساب و کارتهارو نگاه کنین ببین کسی شاید اصلا سالی یکبارم ورازیز و برداشت نداره هر چیزی کم کردین مالیات میگرن پولم سودش نمیدی بهم میگی 20 تومن چیه سودش نداده الان چرا 15 تومن پس از هر حسابم تو یه بانک کم میکنی حسابی که تو سال یک پیامک هم نداره یه برداشت و اریزم نداره چرا این چه عدالتی شما دم میزنی چه بانکداری هست….

  مثلا ما ۵۰ میل پول میزارین سپرده.پولی رو که ما به عنوان سپرده میدیم همش در آخر سال ۸۰۰تومن سود میدن اما اگه کسی ۵۰ میلیون پول وام ورداره ۱۵میلیون باید پس بده تو ۳ سال.اگه سودی که از ۵۰ میل میاد رو ×۳ کنیم میشه حدودن ۳میلیونو ۲۰۰.یعنی چقدر بخور بخوره همینه که باک های خارجی بانک مارو قبول ندارن…

  بانک ها تقلب می کنند حق مارو میخورن در صورتی که ما یک ساعت از 30 بگذره و در 1 ام واریز کنیم حتی 20 میلیون
  ول را تا اخر ماه یک قرونم سود نمیدن اما خودشون سودی که تلق میگره رو میخورن و حتی سودهایی که میریزن رو در ماه نمیریزن روزه اول میگذره حتی بعد ظهر میریزن و به اسم و ساعت میزنن شب رو من در حالی که از شب تا الان که ساعت 12 ظهره در روز 1 ماه اردبهشتیم هنوز سود ماه فروردین رو ندادن و همیشه سودی که میریزن خیلی کم میریزن میخورن هر مورد 8 هزار تومن مارو میخورن وقتی هم میریزم به بانک میگیم به ما بدترین ادبیات و مسخره کردن و هزاران توهین میکن بخاطر 8 تومن اینا اما خودشون اگر بانک ان ما که بانک نیستیم اگر 8 تومن کمه خب چرا میخورن نمیریزن چرا؟؟؟
  خواند لعنتت کند این … … را کارمندانش و خودش همه بدترین نحوه انسانیت رو دارند

  سلام وقت بخیر سپرده یا کوتاده مدت کدام بهتر

  بنظر من کلاهبرداری محض هست به اسم وام هجده درصد سی در صد سود می گیرند

  سلام ب دوستان گرامی ک مدام پیام گذاشتن ک مثلا دوم یه مبلغ گذاشتن بعد سه روز بعدش یه مبلغ دیگه اضاف کردن اما سودش تغییر نکرده. باید بگم روند سود دهی بانکی اینجور هست ک همون روزی ک حساب باز کردی و پول واریز کردی سود بانکی طبق افتتاح حساب پرداخت میشه. حالا اگر کسی سه روز بعد مبلغ اضاف کرده باشه درواقع اون ماه سودی نخواهد داشت باید صبر میکرد دوم ماه ک مثلا حساب باز کرده اون مبلغ هم اضاف میکرد.پس اگ خواستین مبلغی ب وجه قبلی اتون اضاف کنید باید دقیقا همون روزی باشه ک وجه اول را واریز کردین نه کمتر نه بیشتر. دراین صورت سود بانکی وجه جدیدتون هم ب حساب میاد. پس اگ اینکارو نکردین یکماه باید بی خیال سوده وجه جدید بشین از ماه بعدش درست میشه. کاش موقع افتتاح حساب این موارد را توضیح میدادن ک عده ای این همه ضرر نکن. امیدوارم پاسخ سوالاتون را گرفته باشین. باتشکر

  سود حرام هست لطفا نخورید خوردن ربا اعلام جنگ با خداست

  خیلی عالی و مفید و کاربردی بسیار سپاسگزارم

  درصد نرخ سود برای سپرده یکساله چقدره

  بسیار عالی

  عالی

  eliii خانم پنجاه میلیون تومن باسود۱۶درصد که الان هست میشه ماهی۶۵۷هزارتومن سود درهرماه

  من ۱۵۰ میلیارد در آینده میخوام بزارم تو بانک سودشو بگیرم میشه روزی ۸۲ ملیون

  بسیار عالی و کاربردی

  سلام. من 50میلیون دارم می خوام بزارم بانک مسکن بلند مدت کسی می دونه سودش چقدره

  بسیار عالی

  نظر خاصی نیست

  عالیه و پرکاربرد من که خیلی استفاده میکنم و ممنونم

  محاسبه آنلاین سود سهام

  سلام من از سود کوتاه مدت سپه راضیم همیشه به موقع پرداخت میشه
  قبلا تو دوتا بانک مختلف دیگه… حساب داشتم اصلا راضی نبودم

  سلام میشه یه راهنمای درباره کدوم بانک سود سپرده گذاری بیشتری میده ممنون

  عالی

  این سیاست سوده ماه شمار، اون هم به “کمترین” میزان موجودی در یک ماه، یک دزدی آشکا و رسمی هست. یعنی اگه شما هزار میلیارد تومان هم به حساب تون بریزید، سودی تعلق نمیگیره، چرا که سود را به میزان پولی که روز قبلش توی حساب تان بود یا روز بعد از برداشت آن پول که موجودی تان کمتر میشود محاسبه و پرداخت می کنید. در واقع حساب کوتاه مدت، یعنی پول تان رو گذاشتید در گاو صندوق بانک که تازه به جز کارمزد، باید معطلی رفت و آمد و صف و مشکل انتقال و برداشت بالاتر از 200 میلیون تومان هم داشته باشید، و البته سود پول شما در یک ماه محفوظ است ولی در جیب شما نمی رود.

  سلام ممنونم خوب است . ولی در خصوص محاسبه سود پرداخت میگن وان ۱۸درصد است ولی بررسی کنید به ۲۱ درصد میشه

  عالی

  من گوشی میخوام بخرم قیمت 15تومن که 5تومن اول پرداخت میکنم 10تومن در 24 قسط 712تومنی با قیمت تمام شده22تومن میخوام ببینم چند درصدی حساب کرده؟ راهنمایی کنید لطفا

  سلام خدمت شما،من ماه قبل بیست میلیون تومان سپرده بلندمدت یکساله بانرخ ۱۶درصد بازکردم یعنی سوم دی ماه ۹۹ الان سربرج هست و هیچ سودی واریزنشده یعنی بخاطرسه روز که یکماه کامل نشده سود ۲۷روز رو میپیچونن؟؟؟

  عالی و کاربردی، راحت و آسان?

  درود برشما و ممنون از زحماتتون

  فعلا ک خوبه تازه وارد شدم

  ایا این سود را می توان بیرون کرد

  بسیار عالی

  بسیار عالی

  ممنون

  باسلام.اولابرنامه تان عالی است.دوما :ایا برای تمام بانکها صادق است.سوما:میشودوام 35 ماهه را در10ماهگی تسویه کرد نحوه محاسبه انرا نیز بفرمایید.

  تشکر

  با اون پول شخصی کار کنیم بهتره .
  پول بزاری بعد سودش اینقد کم?

  باسلام بسیار کاربردی وخوب بود ممنون از شما

  سلام به دوستان کیت ست : شما قبلا به سوالات پاسخ می دادید اکنون مدتی است که جواب سوالات را نمی دهید. با تشکر
  ——————————–کیت ست: با سلام، با عرض پوزش تنوع سوالات به قدری زیاده که از توانایی ما برای پاسخوگی خارج شده است.

  بسیارعالی وکاربردی است

  سلام.
  خیلی عالیه ???? متشکرم?

  سلام ،به نظرتون من ۴۰۰فرانک امروز بفروشم پولش تو بانک سرمایه کنم یا نه ارز داره ریزش میکنه

  با سلام با این وضعیت اقتصادی کار اشتباهیه در بانک بخواهی سپرده گذاری کنی خودم برای بچه ام حساب بازکردم اونموقع باتوجه به قیمت سکه اگر میگرفتم چقدر سود می کردم ولی متاسفانه ارزش پولم صفرشد فقط بانک سودشو برد فقط باید گفت تاسف تاسف

  6/20 افتتاح حساب بهان بامبلغ 24میلیون تومان داشتم ودوروزبعدهشتادمیلیون اضافه کردم روزبیستم سودسپرده خیلی کم بود،چرا؟؟

  الان این سودبلندمت حساب کرد یا کوتاه مدت، بلند فتش کدومه؟؟

  ممنون عالیه?
  ماهی حداقل یه بار میام بهتون سر میزنم?
  موفق باشید

  بسیار ممنونم از شما عالی بود

  سلام: من در بانک ملی حساب سپرده کوتاه مدت ویژه دو ساله با سود18% باز کردم آیا می توانم پس از یکسال مقداری پول به آن حساب اضافه کنم؟ سوال دیگری که دارم این است آیا در این بانک سپرده یکساله با سود 18% وجود دارد؟ با تشکر از دوستان کیت ست

  سلام
  حساب کتاب ساده کردم و خندم گرفت آخه حیف نیست پول بزاری سپرده واسه این مبلغ ناچیز سود بانک. به جاش میرم زمین حتییه جای حاشیه شهرها یا آهن و طلا یا هرچیز دیگه ای میخرم خیلی هم بصرفه تره

  دوستان به جای سپرده گذاری تو بانک که باید تا یک سال هم دست نزنید برید اوراق خرید کنید ، هم هر وقت خواستید تبدیل به پول هستش و هم اینکه سودش از بانک بیشتره

  سلام من از تاریخ 1399/6/1 در بانک ملی 30 میلیون پول گذاشتم 2 ساله با سود 18% ولی خیلی کم سود داده اینجا حساب کردم 1 ساله 540 هزار تومان زده ولی من که 2 ساله حساب باز کردم 475 هزار تومان ریختن . اگر کارمزد برمی دارن دیگه نباید اینقدر زیاد باشه بانک ها هم …. شدن همون بانکی که شعار می ده هر جا سخن از اعتماد است نام بانک ملی و ….

  دسمه درتو عالی بود

  عالیه .

  عالیه .

  بسیار عالی و خوب محاسبه شده است هیچ وقت پرسنل زحمتکش بانک فرصت انتقال اینگونه اطلاعات را ندارند ضمن تقدیر و تشکر از همراهی شما با ما با نهایت احترام

  عالیه

  درود بر شما بسیار عالی

  نرم افزار تون خیلی عالیه

  بسیار عالی ممنون از برنامه نویس محترم

  سلام. این صفحه و این برنامه جزو بهترین و کاملترین محاسبات سود سپرده را دارا میباشد. تنها خواهشی که دارم.. برای ارتقاء و کیفیت کار تیم مربوطه از توسعه دهندگان برنامه درخواست دارم که اپلیکیشن اندروید کیت ست را نیظ آماده کنند که روند رو به رشد شما آسان تر گردد.
  تشکر، کار بر فعال صفحه✌

  بسیار عالی و خیلی به من کمک کرد.
  متشکرم.

  خیلی خیلی عالی

  سلام وقت بخیر ممنونم

  بسیار کاربردی

  عالی

  بسیار پر کاربرد وراهبردیه ممنون وسپاس از برنامه نویس محترم

  عالی ممنون از شما

  سلام بالاترین سود بانکی برایمبلع۳۶۲۵۰۰۰۰۰کدوم بانک است

  بسیار عالی بود

  عالییی

  خوب بوده

  باسلام خیلی خوبه

  ممنون از کمکتون مدتی دارم دنبال مشخص کردن اقساط وامم بودم با کمک برنامه شما جواب سوالمو پیدا کروم

  واقعاً چی فکر میکنید پول تو بانک میذارین؟؟؟؟؟؟
  پشکل بخرید بهتر از سپرده بانکیه

  عالی
  تشکر از سازندگان قدرتمند این برنامه بسیار بسیار کاربردی

  سلام به همه شما.بنده میخواستم مبلغ 20000000 تومان را در بانک بزارم و سود آن را بگیرم.میزان سودش 15 درصد است.ماهیانه چقدر میشود؟(به مدت یک سال)

  با سلام وقتتون بخیر… بنده تو بانک ملی ایران مبلغ 16میلیون سپرده کوتاه مدت دارم با سود ماهانه 8% یک طرح تو سایت بانک توسعه تعاون گذاشتن سپرده عام با سود ماهانه 18% ب نظرتون خوبه؟

  عالییی

  سلام
  امروز گفتن سود سپرده بانکها بالا رفته
  اولا آیا این صحیحه؟
  دوما چه بانکی سود بیشتر پرداحت میکنه؟
  لطفا جواب بدین که خیلی نیاز دارم

  عالی .ممنون

  با سلام . من یک سپرده بلند مدت 15 درصد به مبلغ 21 میلیون نزدبانک پاسارگاد دارم . اگر بخواهم یکماه زودتر از موعد ابطال کنم چقد از من جریمه میگرن . لطفا جواب دهید .

  سلام
  ۸۱ میلیون یکساله با سود ۱۸ درصد گفتن یک میلیون و دویست سود میده اما این ماه فقط ۷۰۰ تومن واریز کردن. قضیه چیه؟

  ممنون خیلی خوبه همیشه نیاز هست و من استفاده میکنم ????

  سلام وقت بخیر یه سوال داشتم من سال72 یه حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت در بانک استان دارم مبلع 2هزارتومان. آیا تا الن سودی تعلق گرفته و مبلغ چقدر شده آیا اقدام کنم

  عالی بود.

  یه حسابی هستش برا ۹ سال پیش در صندق قرض الحسنه شهرمون مبلغش ۱۰ هزار تومانه ایا چیزی تعلق میگیره اقدام کنم

  ممنون وتشکر خیلی خ.به

  سلام دو میلیارد چقد سود داره؟

  خیلی خوب بود مرسی

  سلام سود روز شما بانک شهر چند درصد هست برا ۸۰میلیون

  خیلی خوب بود

  سلام، خسته نباشید با این همه سوال های بی شمار
  سوالی داشتم خدمتتون، یه طرح 5+5 از بانک ملی خوندم که 55درصد سود تعلق میگیره به سپرده بلند مدت که بعد از پایان دوره یکجا سود رو واریز میکنن میخواستم بپرسم حقیقت داره؟ و اینکه اگه من 10 میلیون بزارم در این سپرده چقدر بهم تعلق میگیره، ممنون میشم اگر اطلاعی دارید پاسخ بدین

  سلام وخسته نباشی بانک مسکن چند سال بود اوراق میداد و از اوراق ماهانه سود پرداخت میکرد حالا سوال من اینه وقتی مدتش تموم شه و ما بخواهیم پول بکشیم بیرون ایا از اون مبلغ اصل پول که هست کم میشه یا همون پول تحویل میدن مثلا 100 ملیون گذاشتی میخای بگیری ببری جا دیگه به حساب بخوابونی ممنون منتظرجوابتون هستم.

  خود بانک ها بخاطر مقرراتشون سود بالایی ندارن ولی سرمایه گذاری در صندوق بانک ها سود خوبی میدن، مثلا صندوق فراز اندیش اقتصاد نوین

  ميشه لطفا واضح بگيد در شرايط فعلي كدام بانك به سپرده يك ميليارد تومان سود بالاي ١٨ درصد ميده من هر بانكي مراجعه كردم جواب منفي بود حتي با اين مبلغ. لطفا راهنمايي كنيد.

  با سلام
  من ۴۰ میلیون بانک سینا سپرده یکساله گذاشتم موعدش تموم شد دوباره خود بانک تمدید کرده. الان ک میخوام پولم رو بردارم چقد ازش کم میکنن؟

  سلام بزرگوار
  من بانک شهر ۳۳ تومن سپرده با سود ۱۸% یکساله دارم اگه حدودا ۵ ماه زودتر از موعد ابطال کنم چقدر از من جریمه می گیرن؟؟ لطفا پاسخ بدین.

  با سلام, بنده مبلغ یک میلیاد ششصد میلیون دارم میخواستم بدون ایا بانک ملی 18 درصد سود میده یا نه خیلی وضعیت فوری خواهشا بگید اگه اطلاع دارید, سپرده بلند مدت میخواستم بزارم؟؟؟؟

  سود سپرده یکساله با سه ساله فرق می‌کنه.؟؟ مثلا اگه یکساله 15 درصده سه سالش چند درصده.همون 15 درصد یا بیشتر؟

  سلام
  چجوریه این 10 درصد سود سپرده کوتاه مدت؟
  این درصد با چه چیزی مشخص میشه؟
  من که یک میلیون تو حساب داشته باشم
  سود ده درصدیش مگه نمیشه ۱۰۰هزار تومان؟
  حالا میگه ۹۴۵۹ تومان میشه
  من متوجه نمیشم

  سلام به مجموعه کیت دمتون گرم بسیار عالی و کاربردی خدا قپت

  سود بانک ملت یکساله چند درصده ؟؟

  سود روزشمار بانکهای دولتی و خصوصی ۸ درصد
  سود سالشمار بانکهای دولتی ۱۶ درصد
  بانکهای خصوصی ۱۷ تا ۲۰ درصد
  این هم برای بانک و هم برای مردم منصفانه است

  سلام 50 میلیون بزارم بانک بلند مدت ۱۰ ساله سود 15درصد.
  ماهیانه چقدر سود میدن؟

  با عرض سلام و ادب
  صمیمانه از شما تشکر میکنم و برای همگی ارزوی سلامتی و موفقیت دارم

  ببخشید من میخواستم بدونم اینکه میگفتن سود بانکی کم میشه این قانون الان اجرا میشه یا دروغ بود؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، در حال حاضر خیر اجرا نشده است.

  سلام …من قبلا هم از سایتتون استفاده مفید کرده بودم امروز هم با مشکل محاسبه سود مواجه شدم مشکلم حل شد نمی دونم با چه زبانی از شما تشکر کنم دست تمام کارکنان کیت ست را می بوسم.

  800 میلیون پول دارید به فکر سودش هستین من یک تومن دارم نمیدونم کدوم قرضا بدم
  حل میشه #دنیاست_دیگه

  نرخ سود متعارف بدین صورت باشد
  @ بانک های دولتی سپه و ملی
  کوتاه مدت ۸ درصد
  بلندمدت ۱۶ درصد
  @ دیگر بانک ها
  کوتاه مدت ۸ درصد
  بلندمدت ۱۷ تا ۲۰ درصد

  سلام من اسفند ۹۸ ؛ ۳۶۰ میلیون تو حساب بلند مدت گذاشتم و چند روز بعد ۳۰میلیون آن رو برداشت کردم سودی که این ما به حسابم واریز کردن با نرخ ۱۴.۵ درصد محاسبه شده میخواستم بدونم ماه های آینده هم با این نرخ محاسبه میشه یا همون ۱۵ درصده؟؟؟

  سلام خسته نباشین بنده ۱۰۰ میلیون میخوام بزارم به حسابم سودشو چقدر میدن اون سودشو هر ماه میدن ؟؟؟در ضمن با اون پول هم گردش حساب هست ینی میتونم یه وام دیگه از همون بانک بگیرم؟

  ممنون بسیار کاربردی بود هر کار کردم باماشین حساب نتونستم .محاسبه کنم.

  چرا بدون اطلاع دادن از قبل سود این ماه رو کم کردید ؟؟؟
  من حسابی داشتم ک هر ماه ۲۱ درصد سود گرفتم ازش …ولی این ماه ۱۰ درصد پرداخت شده و بعدش تماس گرفتن و اطلاع دادن ک میخاد سود حساب کم بشه !!!!!!

  همینجوری مال مردمو میخورن یه ابم رووش

  سلام من ۱۹ اسفند ۷۹میلیون سپرده بلند مدت باز کردم الان ۱۹ فروردین هست وبانک۴۲۰هزارتومن سود واریز کرده یعنی این ۱۸ درصده؟جاهای دیگه هم همینطوره،

  سلام میخواستم بپرسم با ۱۲میلیارد تومن سود بیست درصد میدن ؟

  سلام
  من با ۸۸۰ملیون تومان در تاریخ ۱۵بهمن حساب کوتاه مدت باز کردم درتاریخ ۱۲اسفند۷۹۰م ت برداشت کردم که فقط ۷۰۰هزار تومان برایم سود پرداخت کردند ودر تاریخ ۱۷ اسفند ۷۹۰ م ت را دوباره به حساب باز گرداندم ولی دوباره در ۱۵ فروردین فقط ۷۰۰هزار تومان سود به من دادند آیا سود ۷۹۰ ملیون تومان که ۱۷ اسفند اضافه کردم چگونه حساب میشود باتشکر

  سلام بر کلیه عزیزان دست اندر کار این سایت و تشکر بابت این سایت مفید و کاربردی

  از خداوند متعال برای شما سلامتی و موفقیت روز افزون خواستارم .

  سلام اگه مبلغ 300میلیون یکساله سپرده کنم تو بانک هرماه چقدر بهم صود میدن

  سلام .من30بهمن 100میلیون حساب ماه شمار باز کرد.. از حساب هم برداشت کردم ولی کمتر از60میلیون نیومده ته حسابم میگم سود بهش تعلق میگره یانه…هنوز بعده33روز چیزی واریز نشده..بخاطر تعطیلاته؟؟؟.

  سلام برای محاسبه سود ۲۰درصد باید چه مبلغی سپرده بشه؟

  سلام .. سپرده سالانه تا چقدر باشه نرخ سود ۲۰ درصد حساب میشه؟

  عالی

  با سلام من ۳میلیون تو حساب داشتم‌۲۳ اسفند ۱۰ میلیون و ۲۴ اسفنو ۱۰ میلیون و ۲۵ اسفند ۱۰ میلیون و تا ۲۷ اسفند هم ۲۰ میلیون میخوام واریز کنم به حساب کوتاه مدت! آیا سود بهم تعلق میگیره؟ ۲۷ فروردین سود واریز میشه؟

  با سلام
  لطف می کنید نرخ سود کوتاه مدت بانکهای مختلف را بفرمایید اگر جدولی هست که بتوانیم همه را یکجا ببینیم ممنون میشوم

  سلام من ۲۰ اسفند حساب سپرده با گواهی در بانک ملت باز کردم. معاون بانک اول گفت ۲۸ هر ماه محاسبه میشه که گردش حساب این ماه شما بالاست ۱۰٪ تعلق میگیره.و بعد باز حرفشون رو عوض کردن و گفتن ۱۶ هر ماه حساب میشه. و ۱۰درصد روزانه و ۱۸درصد ماهیانه حساب میشه.و سود این ماه رو گفتن ۲۶روز حساب کیشه در صورتی که پول از اول اسفند توی حساب من هست.با خوندن گفتگوهای دوستان سوال برام پیش امده که ماه اول واریز میکنن یا نه؟ این که تاریخ ۱۶م رو شروع ماه قرار‌دادن رواله کاره یا از زرنگ بازیشون هست؟

  سلام وقت بخیر من بانک ملی سپرده دارم با سود ۱۸ درصد ، حالا روی سپرده میخاستم مبلغ ۵۰ میلیون وام بگیرم ۳۶ ماهه ۱۸ درصد ، حالا اگر من مبلغ وام رو یه سپرده جدا باز کنم با سود ۱۸ درصد ، در پایان سال سوم دو برابر قسطی که پرداخت شده سود واریز میشه درسته؟

  سلام،بنده در تاریخ۸بهمن ماه مبلغ زیادی در حسابم که سپرده کوتاه مدت هستش وجود داشت،بارسیدن به اخر ماه و حداقل موجودی که زیاد بود هیچ سودی پرداخت نکردن،علت چیه و روال پرداخت سود سپرده های کوتاه مدت به چه صورت هستش؟ چرا سود پرداخت نشده؟در صورتی که در اخر ماه مبلغ زیادی داخل حسابم بود و اگر در اسفند بخوام این پولو از حساب برداشت کنم تا الان حدود۴۰ روز شده چطوری میزان سود رو محاسبه میکنن، خواهش میکنم جواب بدین با تشکر
  ——————————–کیت ست: با سلام، اگر قبل از تاریخ هشت بهمن موجودی حساب شما صفر بوده سودی به سپرده شما تعلق نمی گیرد. سود سپرده کوتاه مدت براساس حداقل موجودی در کل ماه محاسبه و واریز می شود. اگر این ماه پول خود را برداشت نکنید سود شما واریز می شود و در صورتی که حتی 28 اسفند پول خود را برداشت کنید سودی برای شما واریز نمی شود.

  سلام. برنامه خیلی خوبیه تمام سود هایی. که من از بانک دریافت می کنم. مطابقت با همین برنامه داره . یک ریال هم. اشتباه نشان نمیده. ممنون از برنامه خوبتون. با تشکر

  سلام 3 میلیون دارم بلند مدت میخوام بذارم تو بانک رفاه. نمیدونم نرخ درصد رفاه چقده البته بنظرتون چقد سودشه؟
  و بازم میخوام اضافش کنم میشه شرایطش رو داره؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، نرخ سود سپرده بلند مدت بانک رفاه 15 درصد است. در مورد اضافه کردن مبلغ نیز باید از خود بانک سوال بپرسید که آیا این شرایط را دارند.

  با سلام این فرمولی که گذاشتید ،همون سود خالص هستش یا موقع گرفتن سود مبلغ کمتر از چیزی که در اینجا قید شد،دریافت میکنیم؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، براساس همین فرمول سود تمام سپرده های بانکی محاسبه و پرداخت می شود.(بدون کمتر شدن مبلغ)

  سلام من اگه یع مبلغی رو سپرده بزارم بانک با نرخ سود ۲۰٪ اون سودش رو حق برداشت دارم؟و میتونم اون سود رو دوباره روی اون مبلغ سپرده بزارم که سال بعدم سود بانکیم بیشتر شه
  ——————————–کیت ست: با سلام، بستگی به شرایط سپرده دارد، در بعضی از سپرده ها این امکان وجود دارد و بعضی سپرده ها خیر. قبل از افتتاح حساب از شرایط سپرده مطلع شوید.

  سلام.اگر پرداخت سود روز شمار یکم باشه اگر 14 روز قبل پرداخت سود روز شمار افزایش موجودی داشته باشم.سود اون 14 روز در پرداخت سود بهم تعلق میگیره؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، خیر، به افزایش موجودی شما سود تعلق نمی گیرد. سود سپرده روز شمار براساس حداقل موجودی سپرده در طول ماه محاسبه و واریز می شود.

  باسلام من مقداری سپرده داشتم به صورت بلند مدت زودتر از موعد خارجش کردم ،بعد از اون علاوه بر اینکه از پولم کم شد ،اون مقدار سودی که تا روز بودن سپرده در بانک بود رو بهم ندادن ؟؟ایا این درست هست
  ——————————–کیت ست: با سلام، بله کاملا درست است.

  سلام درصورتی که سپرده بلند مدت داشته باشیم وبخواهیم تبدیل به کوتاه مدت کنیم باید چکار کنیم ایا درصدی از پولمون کم میشود
  ——————————–کیت ست: با سلام، بله سودهای پرداخت شده براساس شرایط سپرده بلندمدت بوده و درصورتی قبل زمان مقرر (اگر سپرده یکسال است قبل از یکسال) پول خود را برداشت کنید سود پرداخت شده اضافی از اصل پول شما کسر می شود.

  سلام
  این دیگه دزدیه
  ۲۶ دی ۳۸ میلیون تو بانک ملی پول واریز کردم دوباره ۳ بهمن ۱۴۰ میلیون دیگه واریز کردم. ۲۸ بهمن ۳۰ میلیون برداشتم و ۴ اسفند ۱۴۵ برداشتم حالا ۹ اسفند سود اومده ۱۵ هزار … کسی توضیحی داره…

  ——————————–کیت ست: با سلام، طبق بخشنامه بانک مرکزی براساس حداقل موجودی شما سود سپرده محاسبه و پرداخت شده است. پیشنهاد میکنم برای بررسی بیشتر به بانک مراجعه کنید.

  در سود سپرده روز شمار تا چند روز قبل از تاریخ واریز سود میشود افزایس موجودی داشت تا سود در ان ماه به ان تعلق بگیرد
  ——————————–کیت ست: با سلام، این کار تاثیری در سود سپرده همان ماه ندارد، زیرا سود سپرده براساس حداقل موجودی سپرده شما در ماه محاسبه می شود و مبلغ واریز در سود ماه بعد محاسبه خواهد شد.

  سال ۱۳۸۱یک حساب دفترچه بانک صادرات باز کرده بودن برام بعد 5هزاز تومان توش بوده تا الان سود بهش میخوره مال دفترچه دانش اموزی
  ——————————–کیت ست: با سلام، اگر حساب سپرده باشد بله سود به آن تعلق میگرد.

  بانک ایران رسما تمام ریاضیات و میبره زیر سوال! بیست در صد صد میلیون میشه بیست میلیون! نه دو میلیون پس در واقع دو درصد سود میده چرا میگن بیست درصد بعد همون دو درصدم طبق فرمول شما که نمیدن یعنی برای صد میلیون درومده یک و نهصد!!! چه مسخره بازی ایه اخه!

  سلام و عرض ادب ما 180 میلیون تو بانک آینده داشته باشیم روز شماره ماهانه چقد بهمون تعلق میگیره
  ——————————–کیت ست: با سلام، شما نرخ سود سپرده خود را اعلام نکردید تا سود ماهانه محاسبه کنیم. همچنین شما می توانید همین اطلاعات در فرم بالا وارد کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

  سلام
  بین سپرده بلند مدت با گواهی سپرده مدت دار ویژه سهامی عام در بانک ملت چه فرقی هست از نوع واریز شود ؟آیا تو حساب بلند مدت پول تو حساب می مونه یا مثل سهامی عام برداشت میشه فقط سودش پرداخت میشه
  ——————————–کیت ست: با سلام، ما اطلاعی از سپرده مورد نظر شما نداریم،‌ بهتره اطلاعات دقیق را از خود بانک دریافت کنید.

  باسلام میخواستم بدونم در حساب های کوتاه مدت اگر به جای اینکه پول رو در 30 ام اضافه کنیم در 1 ام (فردای ان روز) بریزیم سود در 2 ماه بعدش واریز میشه ؟ مثلا من 10 میل قبلا داشتم در حساب و 1 ام برج 9 مبلغ 6 میل دیگر اضافه کردم… سود این 6 میل 2 ماه دیگر واریز باید میشه ؟(برج 11) اگر بله ایا سود به این 6 میل در برج 10 تعلق خواهد گرفت ؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، اگر یکم برج 9 شش میلیون به حساب واریز کنید (قبل بسته شدن حسابداری در بانک در هر بانک متفاوت است مثلا 12 ظهر نه قبل از ساعت 24) سود این شش میلیون نیز همراه 10 گذشته محاسبه و واریز می شود. یعنی سود 16 میلیون پرداخت می شود.

  سلام . وقتتون وقتتون بخیر . من مبلغی رو تو بانک ملی سپرده کوتاه مدت 10 درصد قرار دادم . امروز 30 روز تموم شد و موعد پرداخت سود بود . ولی پرداخت نشد . تماس که گرفتم ، بهم گفتن ماه اول سود تعلق نمیگیره ؟ این درسته ؟ باقی بانک ها هم همین طور هستند ؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، بله در تمام بانک ها طبق دستورالعمل جدید بانک مرکزی براساس حداقل موجودی در کل ماه سود سپرده روز شمار محاسبه و پرداخت می شود. به همین دلیل اگر روزهای ابتدایی ماه گذشته سپرگذاری کرده باشید سود به سپرده شما تعلق نمی گیرد.

  سلام ممنون از راهنمایی تون میخواستم ببینم میتونم بیشتر از یک سال سپرده کنم ؟ یا نه؟ مثلا دوساله بزارم اونوقت توی سودش تفاوت ایجاد می کنه؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، خیر تاثیری در سود سپرده ندارد.

  سلام ببخشید ده میلیون تومن یکساله سپرده بزارم سودش چقدر میشه؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، با نرخ 15 درصد سپرده بلند مدت یکساله که اکثر بانک ارایه می دهند ماهانه 1,232,876 ریال معادل 123 هزارتومان سود به سپرده شما تعلق می گیرد.

  سلام و خدا قوت
  تفاوت سود اوراق مدت دار سالانه قابل انتقال به غیر 18 درصد با این موضوع که سود18 درصد ک پول میزاریم بانک چیه؟
  آیا سود ماهانه اوراق بیشتر می‌شود؟
  مثلا الان 18 درصد ملیونی 15 خورده ای میدن
  آیا اوراق همین قدر است یا بیشتر می‌شود
  ——————————–کیت ست: با سلام، بستگی به شرایط سپرده مورد نظر شما دارد. بعضی از صندوق ها (که بانک ها ضامن نقدشوندگی سرمایه شما هستند) با سرمایه گذاری سپرده شما در بورس (درواقع شما اوراق بورس را خریداری می کنید.) به مراتب سود بیشتری نسبت سپرده های کوتاه مدت پرداخت می کنند.

  سلام ببخشید میخواستم ببینم که آیا بانک برای گذاشتن سپرده کارمزد نگهداری از آن را دریافت میکند؟یعنی به طور کل کارمزد میگیرد؟ ممنون میشم اگه جواب بدید
  ——————————–کیت ست: با سلام، خیر معمولا برای سپرده گذاری کارمزد دریافت نمی کنند.

  سلام
  میخواستم بدونم به نرخ های بالای ۱ میلیارد در سپرده بلند مدت سود بیشتری تعلق میگیره یا ن ؟
  ممنون میشم پاسخ بدید ..
  ——————————–کیت ست: با سلام، قطعا سود بالاتری تعلق می گیرد. حتی بعضی از بانک برای افرادی که قصد سپرده گذاری به مبلغ بالا را دارند سود بهتری پیشنهاد می کنند.

  سلام من 50تومن سپرده باسود 20درصدگذاشتم بعددوماه دوروز قبل سررسید ماهیانه اگه4تومنشو بردارم سود ماه دوم برام ریخته میشه
  ——————————–کیت ست: با سلام، بستگی حسابداری بانک مورد نظر شما دارد. اگر براساس موجودی در پایان ماه (30م) سود محاسبه و پرداخت شود سود 4 محاسبه نخواهد شود.

  سلام من اگه ۱۳۰ میلیون تومان کوتاه مدت بزارم چقدر میشه سودش
  ——————————–کیت ست: با سلام، با نرخ سود 10 درصد سپرده کوتاه مدت به مبلغ مورد نظر شما 10,684,931 ریال معادل 1 میلیون و 68 هزار تومان سود ماهانه تعلق می گیرد.

  سلام
  مبلغ ۵ میلیون تومان دارم برای اینکه بتونم ماهانه سود دریافت کنم باید در چه سپرده ای بزارم و کدام بانک سود بیشتری میدهد؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، ما نمی توانیم از هیچ بانکی نام ببریم، شما باید با چند بانک صحبت کنید و در نهایت به بانکی که اعتماد دارید و شرایط بهتری دارد سپرده گذاری کنید.

  سلام من دوتا جک گرفتم با شیش درصد در چهار ماه 13 روز چقدر سودش میشه
  ——————————–کیت ست: با سلام، لطفا بیشتر توضیح دهید. متوجه سوال شما نشدم.

  ۵۰ میلیون چقد سود میده بانک
  ——————————–کیت ست: با سلام، سوال شما کلی می باشد. در سپرده کوتاه مدت با نرخ سود 10 درصد ماهانه 410 هزار تومان سود به سپرده شما تعلق می گیرد. در سپرده بلند مدت سالیانه با نرخ سود 15 درصد ماهانه 616 هزار تومان سود به سپرده شما تعلق می گیرد. نرخ سودی که برای هر سپرده اعلام کردیم حداقل نرخ سود می باشد و بعضی بانک شرایط متفاوتی پیشنهاد می دهند.

  با عرض سلام من یه آپارتمان خریدم که وام یه وام 60 میلیونی با باز پرداخت 12 ساله و اقساط 940000 تومانی داره الان مالک قبلی 5 تا قسط رو پرداخت کرده اگر بخوام وام رو تسویه کنم چقد باید سود بدم
  ——————————–کیت ست: با سلام، چون فقط چند قسط پرداخت شده در صورتی که الان تسویه کنید سود کمی پرداخت خواهید کرد. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید به بانک مراجعه کنید.

  سلام وققتون بخیر خسته نباشید ببخشید پس سود ۵ میلیونی چقد میش
  ——————————–کیت ست: با سلام، متوجه سوال شما نشدم، اگر پول خود را در سپرده بلند مدت قرار از 5 میلیون نیز بیشتر سود دریافت خواهید کرد.

  سلام. من الان ۵۰۰۰۰۰۰میلیون تومان روز شمار تو بانک ملی بزارم. ماهانه چقد میاد روش
  ——————————–کیت ست: با سلام، نرخ سود سپرده روز شمار بانک ملی 10 درصد میباشد و ماهانه به سپرده پانصد میلیون تومانی شما 41,095,890 ریال معادل 4 میلیون و 109هزار تومان سود تعلق می گیرد.

  سلام
  95 میلیون سپرده گذاری 1 ساله 20 درصد سودش چقد میشه؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، با نرخ سود 20 درصد ماهانه 15,616,438 ریال معادل 1 میلیون 561 هزار تومان به سپرده شما سود تعلق می گیرد.

  سلام طبق فرمول بانک ها میباشد عالیست

  برنامه تون عالی است

  سلام من 25میلیون بزارم چقد بهم سود میدن روز شمار بزارم بهتره یا سالانه
  ——————————–کیت ست: با سلام، قطعا سپرده سالانه سود بالاتری دارد. با نرخ سود 10 درصد سپرده کوتاه مدت روز شمار ماهانه 2,054,794 ریال معادل 205 هزار تومان و با نرخ سود 15 درصد سپرده بلندمدت سالانه 3,082,191 ریال ماهانه 308 هزارتومان سود به شما تعلق می گیرد. البته بعضی از بانک با تحت شرایطی ممکن است سود بیشتر پرداخت کنند.
  ——————————–کیت ست:

  سلام و خسته نباشید سود سپرده بلند مدت 4,000,000 تومان چقدر میشود
  ——————————–کیت ست: با سلام، با نرخ 15 درصد سود سپرده بلند مدت ماهانه 493,150 ریال معادل 49 هزار تومان سود به سپرده شما تعلق می گیرد.

  سلام و خسته نباشی خدمت شما…
  میشه سود ماهیانه واسه ۵۰۰۰ملیون رو در بهترین شرایط واسم توضیح بدید لطفآ.مدت زمان سپرده مهم نیس فقط بهترین حالت سود ماهیانه رو بم بگید ممنون میشم
  ——————————–کیت ست: با سلام، شما با سپرده بلندمدت که سود آن 15 درصد است ماهانه 61,643,835 ریال معادل 6 میلیون و 164 هزار تومان سود دریافت خواهید کرد. با توجه به اینکه مبلغ شما برای سپرده گذاری بالا می باشد بانک ها به احتمال زیاد سود بالاتری به شما پیشنهاد خواهند داد. پیشنهاد می کنم با بانک های مختلف صحبت کنید. همچنین بانک هایی مانند بانک شهر، آینده، انصار و … با سرمایه گذاری سپرده شما در بورس سود بالاتری نیز پرداخت می کنند.

  سقف مبلغ سپرده جهت سپرده بلند مدت یا کوتاه مدت چقدره؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، هیچ سقفی برای سپرده بلندمدت و کوتاه‌مدت وجود ندارد و بانک ها از مبلغ بالا برای سپرده گذاری بسیار استقبال می کنند.

  ۱۵ میلیون بزارم بانک ۱۵ درصد یا۱۰درصد ماهی چقدر سود میاد
  ——————————–کیت ست: با سلام، با نرخ 10 درصد ماهانه 1,232,876 ریال معادل 123 هزار تومان و با نرخ 15 درصد 1,849,315 ریال معادل 184 هزار تومان سود به سپرده شما تعلق می گیرد.

  سلام. 20میلیون سپرده بلندمدت بانک آینده
  ماه اول 260هزارتومان سود واریرز شده اما ماه بعد 237هزار تومان با تشکر

  سلام میخواستم بپرسم که من ۱۴۰م با نرخ سود ۲۰℅سپرده گذاری کنم طبق فرمول محاسبه میگه ماهی ۲/۳۰۰ اما سالیانه میشه ۲۸م که میشه ۲/۴۰۰ ماهیانه کدوم مبلغ درسته و اینکه بهترین سپرده چیه؟؟؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، محاسبه سود سپرده ماهانه و سالانه صحیح می باشد. شما 28 میلیون تقسیم بر 12 ماه سال کنید 2/300 ماهانه بدست می آید (عدد رند شده است) نه 2/400. در مورد بهترین سپرده ما نمی توانیم از هیچ بانکی نام ببریم.

  سلام.
  ۱۵۰ میلیون با نرخ سود ۱۹ درصد بلند مدت هر ماه چقدر سود تعلق میگیره؟
  ممنون از شما
  ——————————–کیت ست: با سلام، به سپرده مورد نظر شما ماهانه 23,424,657 ریال معادل دو میلیون و سیصد و چهل و دو هزار تومان سود تعلق می گیرد.

  با محاسبه سود حساب جاری بانک ملت اصلا راضی نیستم بخاطر اینکه هر وقت مشتری میخواد مبلغی رو برداشت کنند حتما باید ماه تمام بشود زودتر برداشت کند میلغ سود رو به نسبت تعداد روزها محاسبه نمیکنند و این اصلا درست نیست و خیلی ناراحت هستم و سعی میکنم دیگه بانک ملت حسابی نداشته باشم

  سلام..مثلا اگر مبلغ۵۰م تومان را سپرده کنیم
  کوتاه مدت بهتر است یا بلند مدت و مبلغ سودش چقدر میشه؟؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، قطعا سپرده بلندمدت بهتر است چون سود بیشتری به سپرده شما تعلق می گیرد. سود سپرده کوتاه مدت 10 درصد و سود سپرده بلند مدت 15 درصد است. به عنوان مثال 50 میلیون تومان در سپرده کوتاه مدت ماهانه 410 هزار تومان سود به آن تعلق می گیرد ولی در سپرده بلندمدت سالانه هر ماه 616 هزار تومان سود به آن تعلق می گیرد. این نرخ سود از سوی بانک مرکزی به بانکها اعلام شده ولی بانک ها باز هم سپرده هایی با شرایط متفاوتی دارند.

  سلام اگه پنج میلیون تومان ماهیانه بزارم تو حساب کوتاه مدت چقد سود میشع ؟ مگ
  ——————————–کیت ست: با سلام، با سود 10 درصد یعنی حداقل و نرخ سود معمول سپرده کوتاه مدت ماهانه 410,958 ریال معادل 41 هزار تومان به سپرده شما سود تعلق می گیرد.

  با سلام ، اگر بخواهیم 200 هزار تومن پول رو بزاریم بانک ، سودش ماهیانه چجوریه؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، با ده درصد یعنی کمترین نرخ سود ماهانه 16,438 ریال معادل هزار و ششصد تومان سود به آن تعلق می گیرد.

  با سلام، چند ماهی هست ۲۰۰ میلیون تومان در بانک ملی سپرده گذاری روز شمار کردم، اگه بخوام ۵۰ میلیون از این پول را بردارم، و سه چهار ماه دیگر دوباره این مقدار را به سپرده بانکی اضافه کنم، آیا سودهایی که قبلا به حسابم واریز شده حذف خواهد شد؟مشمول چه نوع جریمه هایی میشوم؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، اگر سپرده شما سالیانه و دراز مدت (چندماهه و سالانه) بوده سود پرداختی به میزان برداشت از حساب شما کسر خواهد شود. ولی اگر سپرده روز شمار بوده هیچ مبلغی از سودهای گذشته از شما دریافت نمی شود.

  سلام سپرده در بانک پارسیان بهتره یا ملی؟نطرتون در مورد صندوق لوتوس پارسیان چیه؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، هر دو بانکی که نام برید معتبر هستند و شما باید با توجه به شرایط هر بانک انتخاب کنید.

  سلام میخاستم بپرسم فرمول دریافت وام وسودش چطوریه
  ——————————–کیت ست: با سلام، فرمول وام و نحوه محاسبه فرمول تسهیلات در متن پایین همین صفحه توضیح داده شده است.

  در حال حاضر کدام بانک سپرده روزشمار ارائه میدهند؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، به دلیل تغییر قانون هیج بانکی مثل قبل سپرده روزشمار ارایه نمی دهد.

  سلام خسته نباشین، ۵۰ میلیون تو بانک توسعه تعاون صبا گذاشتم با سود ۱۵ درصد اگه بخوام پولم رو بردارم هزینه ی ابطال میگیرن؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، خیر هزینه ای برای برداشت نخواهند گرفت.

  سلام.خسته نباشید.من ۵۰۰میلیون سرمایه دارم به نظر شما با این وضع اقتصادی مملکت پولم را در خرید ملک سرمایه گذاری کنم یا در بانک؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، ما نمی توانیم نظر قطعی در مورد این موضوع دهیم. به طور کلی با توجه به شرایط چند سال اخیر، سرمایه گذاری در املاک به مراتب بهتر از پس انداز در سپرده های بانکی است.

  سلام من صد میلیون توی حسابم بوده به مدت 34 روز ولی هیچ سودی برام نیومده حسابم هم سپرده روز شماره
  ——————————–کیت ست: با سلام، در مورد این موضوع باید از بانکی که آنجا سپرده گذاری کرده اید سوال کنید.

  تو حساب پس انداز ۷۰۰۰۰۰۰۰ریال ثابت موجودی دارم ولی در ماه سودی تعلق نمیگیره علت چیست؟
  ——————————–کیت ست: با سلام،‌ اگر نوع حساب سپرده گذاری نباشد سودی به آن تعلق نمی گیرد. به بانک مراجعه کنید و حساب سپرده برای سرمایه گذاری افتتاح کنید و پول خود را به آن حساب منتقل کنید.

  عالی است

  الان اگه 28 ملیون بزارم یکساله کدام طرح بانک ملی بیشترین سود میده و مبلغ سود در ماه چقدر هست
  ——————————–کیت ست: با سلام، به بانک ملی مراجعه کنید قطعا خود مسئولین بانک همه طرح ها را به توضیح میدهند و شرایط هر سپرده ای که نظر شما را جلب کرد در آن سپرده گذاری کنید.

  خیلی دزد هستید ربا خورها وقتی همین قدر وام میدی 10ملیون سود میگیرین وقتی میدی 500 یک ساله سود میدی

  ممنونم.خیلی خوب جواب دادین.زنده باشین

  سلام.میخوام بدونم من اگه ده میلیون اول برج بزارم توحساب با نرخ ۱۸ درصد بعد هفتم برج مبلغ ۵ میلیون اضافه کنم آخر برج فقط به اون ده میلیون سود میدن؟؟؟خب تکلیف سود اون پنج میلیون چی میشه؟؟؟ هفتم برج بعدش سود پنج میلیون حساب میکنن یا نه؟؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، درسته به 5 میلیون سود تعلق نمیگرید و این ماه فقط سود 10 میلیون دریافت می کنید و از ماه بعد براساس 15 میلیون به سپرده شما سود تعلق می گیرد. برای 5 میلیون هفتم ماه بعد سود جداگانه واریز نمی شود.

  عالی بود سپاس

  سلام و خسته نباشید خیلی ممنون بابت این صفحه و واقعا به طور ساده و خوب بیان شده

  سلام من یه حساب باز کردم قرض الحسنه حالا میخوام سود تعلق بگیره بانک ملی هم هستش.ایا می تونم همین حسابو تغییر بدم و سود تعلق بگیره یا باید حساب جدید باز کنم؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، خیر باید حساب سپرده جدید باز کنید.

  سلام حساب من ، مبلغ پنج میلیون تومان سپرده کوتاه مدت با سود ده درصد در بانک اینده است ، مقدار سود این‌ماه بیست و‌چهار هزارتومن بوده در حالیکه طبق محاسبه شما مبلغ سود بیشتر ازاینها میشود .. میشه علتش رو‌بگید ؟/ضمنا سپرده با سود بیشتر در بانک اینده کدام سپرده است لطفا راهنمایی کنید ؟ با تشکر
  ——————————–کیت ست: با سلام، ما از شرایط سپرده های بانک آینده اطلاعی نداریم، باید با مسئولین بانک آینده در مورد این موضوع صحبت کنید.

  بنده۱۶۰میلیون در بانک ملی سپرده گذاری کردم الان بعد از مدتی خواستم ملکی خریداری کنم و پول را به مدت ۲روز از حساب خالی کردن باید چه مبلعی از پول کسر شود
  ——————————–کیت ست: با سلام، سپرد شما روز شمار بوده ؟ اگر سپرده شما روز شمار بوده به این 160 میلیون سود تعلق نمی گیرد و براساس کمترین موجودی شما در این ماه سود پرداخت می شود.

  سلام من مقداری پول دادم به یک فرد صدی سه سود یک ماهش چقدر میشه مثلا ۱ میلیون
  سودش چقدر میشه درماه
  ——————————–کیت ست: با سلام، اگر با فرمول بانکی و با نرخ سه درصد محاسبه کنیم ماهانه 24,657 ریال معدل 2 هزار و 400 تومن سود یک میلیون تومان است. در بازار برای خرید اقساطی از این فرمول استفاده نمی شود.

  بهترین بانک و مطمئن ترین بانک برای سرمایه گذاری کدوم بانک؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، ما نمی توانیم هیچ بانکی را به عنوان مطمئن ترین بانک برای سرمایه گذاری معرفی کنیم. پیشنهاد میکنم در هر بانکی که شخصا اعتماد دارید سرمایه گذاری کنید.

  عالی عالی ماهی یک بار میام اینجا برای محاسبه 😀

  سلام فرمول محاسبه‌شو بگید
  ——————————–کیت ست: با سلام، در متن پایین همین صفحه فرمول محاسبه سود سپرده توضیح داده شده است.

  خیلی مختصر و مفید هست بدون سردر گم کردن افراد

  سلام ی سوال فنی.. تو فرمول محاسبه سود خودکار بالا قسمت تعیین روز. بلند مدت ک یک سال است رو همون 365 روز باید بزنیم؟، ک بشه یکسال. یا باید روز های طعتیل و اینا رو کم کرد
  ——————————–کیت ست: با سلام، سود یکسال به طور خودکار محاسبه و نمایش داده می شود و نیازی نیست عددی وارد کنید. اگر تعداد روزی خاصی (مثلا 40 روز عدد 40 وارد کنید) مد نظر شماست آن عدد را وارد کنید.

  من احتیاج به وام بدون سود دارم 20میلیون تومان.سفته میدم.کارت یارانه هم میدم.ماهیانه 200هزارتومانم پرداخت میکنم …

  برای سود ماه شماری که داشتم یک روز صبح نصف پول رو برداشتم و همون روز ساعت ۳ بعدظهر مجددا همان‌مبلغ را به حساب برگرداندم ولی با وجود این در آخر ماه سود سپرده نصف شد. این مساله مغایرت داشت با آنچه شما در جواب کامنت‌های دوستان دادید که برگرداندن پول در همان روز، کاهشی در میزان سود ندارد؟!!
  ——————————–کیت ست: با سلام، طبق اعلام خود بانک نباید سود سپرده کم شود. بهتر است از خود بانک در مورد این موضوع سوال کنید. یک نکته که باید به آن اشاره کنیم زمان بستن حساب های (حسابداری در سیستم بانک) بانک می باشد مثلا اگر بستن حساب ها ساعت 2 انجام شود و شما نصف پول خود را برداشت کردید آخرین موجودی آن روز شما نصف محاسبه می شود در صورتی که شما ساعت 3 همان پول را به حساب واریز گردید ولی در صورت حساب روز بعد سپرده شما محاسبه می شود.

  سلام من حساب سپرده سوددار روز شمار دارم ۵۰میلیون تومن نزدیک ۲۰روز توی حسابم هستش ولی هیچ سودی بهش در این ماه تعلق نگرفت میخاستم بدونم علتش چیه ؟حسابم در بانک ملی
  ——————————–کیت ست: با سلام ، چون براساس حداقل موجودی سپرده در کل ماه سود سپرده واریز می شود. یعنی اگر حتی یک روز موجودی حساب شما صفر شود هیچ سود به سپرده شما تعلق نمیگیرد

  سلام من ۳۲میلیون سپرده یکساله بانک ملی دارم اما بانک بجای سودهرماه ۴۸۰تومن به من ۳۹۰ تومن میده میشه شما بگید چجوریه من چکارباید کنم
  ——————————–کیت ست: با سلام، سپرده شما چه نرخ سودی دارد ؟ در کل باید از خود بانک در مورد نرخ سود سوال کنید و در صورتی که این سود واریزی با نرخ سود سپرده اختلاف دارد باید دلیل این موضوع را بپرسید.

  سلام میتونیم به بانک شهر اعتماد کنیم با توجه به وضعیت اقتصادی مملکت

  من 25000000دارم میخوام بدونم به مدت ۲سال بزارم بانک چقدر سود به من میده؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، اگر سپرده بلند مدت بگذارید سود بیشتری دریافت می کنید. دقیقا نمی توان چه سودی دریافت می کنید چون هر بانک شرایط خودش دارد و باید با بانک های مختلف در مورد این موضوع سوال کنید. در کل حدود اگر نرخ سود سپرده شما 20 درصد باشد ماهانه 410 هزارتومان سود دریافت می کنید.

  سلام من سی تومان وام ازدواج میخامت دوسال نگه دارم تا عروسی چه سرمایه‌گذاری میتونه کمک کنه قسطاشو راحت تر بدم چیکارش کنم
  ——————————–کیت ست: با سلام، واقعا نمی توان گفت کدام سرمایه گذاری مناسب تمام افراد است. با توجه به شرایط و توانایی خودتان باید به دنبال سرمایه گذاری در بازار آزاد باشید در غیر اینصورت در بانک های مانند شهر، حکمت ایرانیان و آینده و… که سود سپرده بیشتری پرداخت میکنند سرمایه گذاری کنید تا اقساط وام ازدواج پرداخت کنید.

  با سلام. من ۱۴ میلیون تومن سپرده کوتاه مدت بانک ملت دارم با سود ۱۰ درصد. خوب باید ماهی حدودا ۱۰۰ هزار تومن سود بیاد ولی ۹۰ هزار تومن میدن، می خواستم بدونم جریان چیه.
  ——————————–کیت ست: با سلام، با نرخ 10 درصد سود ماهانه شما 150 هزار تومان می شود. حدودا 8 درصد سود به سپرده شما تعلق گرفته و دلیل این موضوع را باید از بانک مربوطه سوال کنید.

  با درود و احترام و آرزوی افزایش رزق روزی برای شما خواستم بگم که بنده 35میلیون بودجه دارم و راجبش خیلی فکر کردم به این نتیجه رسیدم گذاشتن پول در بانک و چندرغاز سود گرفتنش خیلی کار اشتباهیه ارزش پول که از بین میره و عملا بعد دوسال هیچی نمیشه باهاش خرید چون تورم 45درصده سود بانک 15درصد که خیلی فاصله داره بلکه باید باهاش یه کارو کاسبی راه انداخت حاضرم دستفروشی کنم یا اگه بتونم ماشین بخرم و تاکسی کار کنم حداقل روزی 50تومان درآمدش هست اما بانک چی روزی 15تومان سود میده نظرتون چیه برای 35میلیون چه پیشنهادی دارین؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، در شرایط موجود سرمایه گذاری در بازار و سایر امور به مراتب بهتر از پس انداز در سپرده های بانکی هست. نمی توان راه خاصی برای سرمایه گذاری افراد اشاره کرد و هر فرد باید با توجه به شناخت از توانایی های شخصی در کارهای مختلف اقدام به سرمایه گذاری یا راه اندازه کسب و کاری اقدام کنید.

  من وقتی ایران بودم یک حساب در بانک ملی باز کردم وقتی از من پرسید چه نوع حسابی میخواهید من گفتم فقط میخوام از کارت عابر بانکش استفاده کنم به نظر شما چه حسابی انتخاب کرده برای من.
  ——————————–کیت ست: با سلام، با احتمال زیاد حساب جاری برای شما باز کرده اند.

  با سلام
  بهترین محل برای سرمایه 25 ملیونی کجاست ؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، اگر منظورتون سپرده گذاری در بانک می باشد باید با بانک های مختلف صحبت کنید.در کل بانک شهر، آینده، حکمت ایرانیان و… صندوق ها و سپرده هایی دارند که سودهای بالاتری پرداخت می کنند.

  خوبه ممنون از زحماتتون

  عرض سلام وخسته نباشیدخدمت شما که اینقدرخوب راهنمایی میکنید من 110میلیون دارم میخواستم خونه بخرم ولی میبینم بازم کمه پولم به نظرشمابگذارم برای سودروزشمار بهتره یاماهانه چون هرلحظه امکان داره یه خونه پیداکنم بعدشم این پول وام هستش چون باید قسط بدم به نظرتون کدوم بانک وتوچه سودی بزارم که خوب باشه خدااز برادری کمت نکنه هرکسی چونه بانک خودشو میزنه که برم بپرسم خیرببینی یه راهنمایی دقیقی بکن ممنون دارشما
  ——————————–کیت ست: با سلام، بانک شهر، آینده و حکمت ایرانیان و … صندوق های سرمایه گذاری دارند که سود ماهانه بالاتری نسبت به سایر سپرده ها می دهند ولی برای برداشت حتما باید به شعبه مراجعه کنید یا اینترنتی درخواست برداشت بدید. در کل در روزهای کاری یک روز زمان میبره تا پول به حساب شما واریز شود و امکان برداشت آنی وجود ندارد. از طرفی با توجه به شرایط موجود خرید خانه به مراتب بهتر از سرمایه گذاری در سپرده های بانکی می باشد.

  باسلام برای 50م سپرده بانک شهر (گنجینه22/)چقدر سود واریز میکنه
  ——————————–کیت ست: با سلام، با توجه به نرخ سودی که اعلام کردید ماهانه 7,397,260 ریال معادل 739 هزار تومان سود برای شما واریز می شود. صندوق گنجینه زرین شهر چون پول شما در بورس سرمایه گذاری می‌کند در ماه‌های مختلف سود متفاوتی واریز می کند. (یکی دو درصد زیاد و کم می شود)

  سلام میخواستم بدونم من اگه یک میلیارد بخوام بزارم تو بانک سپرده یک ساله ۱۸درصد ماهی چقدر بهم میدن؟؟؟ چقدر بخاطر مالیات کم میکنن؟؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، به سپرده بلند مدت یک ساله با نرخ سود 18 درصد به مبلغ یک میلیارد تومان ماهانه 147,945,205 ریال معادل 14 میلیون 794 هزار تومان سود تعلق می گیرد. در ضمن از سپرده بانکی مالیات کسر نمی شود و هیچ مبلغی از سود ماهانه بابت مالیات کسر نمی شود.

  سلام من ۱۸۰ میلیون توی بانک توسعه تعاون میخوابم سپرده گذاری کنم ۲۰ درصد ماچی چقدر بهم سود میده؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، به سپرده مورد نظر شما با نرخ سودی که اعلام کردید (20 درصد) ماهانه 29,589,041 ریال معادل 2 میلیون و 958 هزار تومان سود تعلق می گیرد.

  سلام من یه سپرده به مبلغ ۳۰میلیون باز کردم ۱۵درصد هستش ماهی ۳۸۲تومن هم سودش ،بعد یه سپرده دیگه باز کردم ۱۰تومن ۱۸درصد ،میخوام بدونم چرا اون مبلغ زیاد رو با ۱۵درصد گذاشتن ولی ده تومن ۱۸درصد گذاشتن
  ——————————–کیت ست: با سلام، هر حساب سپرده با توجه به شرایط برداشت و واریز پول، سود سپرده را پرداخت می کند. شما باید از مسئول همان بانکی که این مبالغ را آنجا سپرده گذاری کرده‌اید در مورد نحوه پرداخت سود سپرده‌ها سوال کنید.

  سلام من در بانک تجارت حساب باز کردم .پول من به ریال 60,000,000 هستش ١٥% یک ساله ست . سود ماهانه پولم چقدر میشه ؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، ماهانه به سپرده شما 739,726 ریال معادل 73 هزارتومان سود تعلق می گیرد.

  سلام من هفتاد میلیون تومن پول رو میخوام شش ماهه بخوابونم و سودش رو بگیرم‌ میشه بگید‌ در ماه چه مبلغی به من سود میدن؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، اگر سود سپرده 15 درصد در نظر بگیریم (سودی که اکثر بانک ها پرداهت می کنند) ماهانه مبلغ 863 هزار تومان ماهانه سود به سپرده شما تعلق میگیرد. البته بانک ها سودهای بالاتری نیز پرداخت می کنند و قبل از سپرده گذاری پیشنهاد میکنم با چند بانک در مورد شرایط سپرده ها صحبت کنید.

  سلام من ۱۰ام مهر ماه ده میلیون با سود ۱۸درصدسپرده باز کردم الان ۱۰۳تومن به من سود داده اونم توی ۲۷مهر ،چطور میشه ؟؟؟مگر نباید ۱۴۷تومن اونم در تاریخ ۱۰ابان به من سود بده ؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، برخی از بانک ها با توجه به سیاست های خودشون سود سپرده را در تاریخ متفاوتی پرداخت می کنند (از بانک در مورد تاریخ پرداخت سود سوال کنی) و این سودی که برای 17 روز به شما پرداخت شده حدود 22 درصد است.

  سلام بانک اینده سر تاریخ سر رسید ابان ماه نهم چرا سود واریز نکرده ممنون میشم
  ——————————–کیت ست: با سلام،‌ ما اطلاعی از واریز سود سپرده بانک آینده نداریم، از مسئولان بانک آینده در مورد این موضوع سوال کنید.

  سلام
  اخیر شایعه شده از سال ۹۹ بر سود سپرده گذاری در بانکها مالیات تعلق میگیره! صحت داره ایا؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، هیچ خبر رسمی در مورد این موضوع منتشر نشده است.

  سلام من مبلغ 150میلیون تو حساب دارم دیروز یه مشکلی داشتم و از ساعت 12ظهر به مدت8ساعت 3میلیون از حساب برداشت کردم و قبل از 12شب 3میلیون مجدد واریز کردم ایا سود پول من بر اساس 147میلیون تومان محاسبه میشود یا بر اساس 150 میلیون تومان لطفا راهنمایی کنید باتشکر
  ——————————–کیت ست: با سلام، براساس 150 میلیون تومان سود سپرده شما محاسبه‌ خواهد شد. موجودی حساب در پایان روز مبنا محاسبه سود سپرده می باشد.

  الان من می خوام درصد سود ۲۳ باشه و پول من هم ۴۰۰,۰۰۰تومان است مدتش هم یک سال می خواهم باشد. چه بانکی بهتر است ؟و میتواند پول مرا نگه دارد و همین مقداری که گفتم داشته باشد؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، بانک خاصی را نمی توانیم نام ببرم که دقیقا این درصد سود را پرداخت کند. باید با بانک مختلف صحبت کنید. بانک های شهر و آینده و… همگی حساب هایی برای سپرده گذاری دارند ولی حتما در مورد شرایط سپرده گذاری صحبت کنید.

  سلام خیر من ۶ ماه قبل حساب باز کردم دیروز که ششم بود ۱۲۰۰ ریختن.الان جریان چیه؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، باید از خود شعبه بانک شهر در این مورد سوال بپرسید. همچنین شما می توانید در صندوق گنجینه زرین شهر که بانک شهر ضامن نقدینگی آن است سرمایه گذاری کنید به سود ماهانه بالاتری دریافت کنید. در این مورد نیز با بانک شهر صحبت کنید.

  سلام اقا من تو بانک شهر ۹۰تومن بلندمدت ۲۰ درصد افتتاح کردم الان که اولین سودشو واریز کردن تقریبا ۱۲۰۰ شده و بااین فرمول شما حساب کردم تقریبا ۱۶ درصد ۹۰تومن میشه ۱۲۰۰
  میخواستم بدونم اون ۴درصدو روچه حسابی نمیدن؟
  ——————————–کیت ست: با سلام،‌ شما یکم ماه قبل حساب سپرده بلند مدت باز کردید؟ اگر چند روز بعد از یکم ماه قبل حساب سپرده بلند مدت باز کرده باشید سود واریزی درست است در غیراینصورت حتما از بانک مربوط در مورد میزان سود سپرده بلند مدت سوال کنید.

  سلام و صبح بخیر
  ضمن تشکر از کارشناس محترم
  در حقیقت علت اصلی توضیح کامل بنده راجع به موضوع مذکور این بود که رفع ابهام از دوستان کنم چون شاید سوال برخی از دوستان هم بوده باشه که با مرور دیدگاه ها بتوانند به پاسخ خود برسند.
  مثلا خود بنده چند سوال دیگه داشتم که با مرور دیدگاه های گذشته جوابو پیدا کردم.
  باز هم متشکرم.

  متشکر از شما و سایت عالی و کاربردیتون.

  بله صحیییییح متوجه شدم.
  پس با این تفسیر توی ۶ ماهه اول سال که ۳۱ روزی هست سود ماهانه رو اندکی(معادل ۱ روز سود) بیشتر از ۶ ماهه دوم سال که ۳۰ روزی هست واریز می کنن و با این حساب در نهایت حاصل جمع واریزی سود کلیه ماه های سال با سود کل سال برابر میشه.
  بله صحیح و منطقیه.
  همینطوره آره؟؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، کاملا درسته، خودتون کامل توضیح دادید.

  سلام.واقعاتواین مملکت هرکی هرطورمیتونه داره جیب مردمو خالی میکنه.۵۰میلیون وام میدن۸۰میلیون پس میگیرن.سی میلیون سه ساله میشه ماهی ده میلیون تومان.این درحالیه که اگه همون۵۰میلیونو بذاریدسپرده فقط سالی یک میلیون بهتون میده!
  دزدی ازین مشهودتر سراغ دارید؟

  سلام خسته نباشی. من میخوام 40 میلیون سپرده کوتاه مدت برای سود ماهانه در بانک قرار بدم .به نظر شما در کدام بانک قرار بدم
  ——————————–کیت ست: با سلام، نمیشه گفت کدام بانک سود سپرده بیشتری پرداخت می کند ولی بعضی از بانک ها‌ مانند بانک شهر و آینده و انصار و … از طریق سرمایه گذاری سپرده شما در بورس سود بیشتری پرداخت میکنند.(حتی تا 22 درصد) پیشنهاد میکنم با بانک های مختلف صحبت کنید تا از شرایط واریز و برداشت هر بانک مطلع شوید.

  سلام ببخشید چرا برای سپرده یکساله در بانک به ازای هر مبلغ سپرده و با هر نرخ سود که محاسبه می کنم در نرم افزار شما و نیز بانک سود ماهانه رو اندکی کمتر از حد واقعی محاسبه می کنن؟؟
  به عنوان مثال برای ۳۳ میلیون تومن سپرده گذاری یکساله، سود کل سال (با نرخ سود سالانه ۱۸%) مبلغ ۵۹۴۰۰۰۰ هست که تا اینجا هم نرم افزار شما و هم بانک صحیح گفته ولی همین مبلغ سود سالانه رو اگه بخوای بصورت ماهانه حساب کنی بایستی تقسیم بر ۱۲ ماه سال کنی تا سود ماهانه بدست بیاد. لذا از تقسیم ۵۹۴۰۰۰۰ تومن بر ۱۲ مبلغ ۴۹۵۰۰۰ حاصل میشه ولی چرا هم نرم افزار شما و هم بانک این مبلغو ۴۸۸۲۱۹ تومن محاسبه میکنه که اندکی کمتر از ۴۹۵۰۰۰ تومنه
  چرااااا؟؟؟!!!!!!
  ——————————–کیت ست: سلام، علت اختلاف این است که شش ماه اول سال ماه ها 31 روزه و ماه های شش ماه دوم 30 و 29 روزه هستند. بنابراین نباید سود یکسال به طور مساوی نباید تقسیم بر 12 کنید.

  واااااووووو تعجب آوره!!!
  چقدر سریع و دقیق پاسخ داده و رفع ابهام کردین
  واقعا حرف ندارین شما.

  سلام علیکم
  ببخشید بنده اول آبان توی بانک شهر سپرده بلند مدت باز کردم لطفا بگین که آیا اول آذر سود بحسابم واریز میشه یا باید سی ام مهر باز می کردم تا واریز بشه؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، سی مهرماه مربوط به ماه گذشته است و اول آبان مبنا محاسبه سود سپرده برای آبان است و سود آبان سپرده شما اول آذر به حساب شما واریز می شود.

  سلام کارشناس عزیز….اگرهدف بیشتر سرمایه گذاری برای آینده باشه سرمایه گذاری تو بانک بهتره یا بیمه عمر؟؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، بیمه عمر مزایایی دارد که سرمایه گذاری در بانک ندارد. به عنوان مثال اگر اتفاقی برای شما پیش بیاید میتوانید از مزایای بیمه استفاده کنید و در صورتی که زندگی شما به طور معمول ادامه پیدا کنید بعد از چندین سال (ترجیحا 15 سال به بالا) پول خود همراه با سود را دریافت کنید.

  سلام زمان واریز سود پایان هر برج هست یا این که مثلا اگر ۱۶هم سپرده کرده باشی ۱۶ برج اینده واریز میشه؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، اکثر بانک‌ها سود سپرده‌های مختلف یکم هر ماه واریز می‌کنند.

  سلام خسته نباشید
  ببخشید سود سپرده بلند مدت در بانک قوامین از ماه اول واریز میشود یا ماه دوم؟
  ——————————–کیت ست: با سلام،‌ از ماه اول سود واریز می شود ولی برای اطلاع دقیق از شرایط سپرده بلند مدت پیشنهاد میکنم با خود بانک مربوطه صحبت کنید.

  سلام برای اینکه سود به پول تعلق بگیرد ۳۰ ماه قبل باید پول تو حساب باشه یا یکم ماه جاری
  ——————————–کیت ست: با سلام، براساس یکم ماه جاری محاسبه می شود.

  سلام.خسته نباشید. واقعن ممنون میشم کمکم کنید و ی مشاوره کوچیکم کنید. من فردا میخوام برم 17میلیون سپرده بلند مدت برای سود ماهانه بکنم. واقعن بانک آینده و شهر 20 درصد سود میدن ماهانه؟؟؟ کدوم بهتره؟؟ خواهشن کمکم کنید. سپاس
  ——————————–کیت ست: با سلام، هر دو بانکی که نام بردید تحت حسابها و صندوق هایی حتی مقداری سود بالاتر از 20 درصد پرداخت میکنند ولی محدودیت هایی نیز دارند. به عنوان مثال برای برداشت پول حتما باید به شعب بانک مراجعه کنید و یا درخواست برداشت بصورت اینترنتی ارسال کنید. در کل نمی توان گفت کدام بانک بهتر است پیشنهاد میکنم با هر دو بانک صحبت کنید تا شرایط دقیق را برای شما توضیح دهند.

  Ok

  با سلام یه سوال داشتم اگر در 2 مهر در بانک پاسارگاد مبلغ 20میلیون(کوتاه مدت) واریز کنم وتا آخر برج یعنی 30ام مهر که سود واریز میشه برداشت نکنم آیا در 30ام هیچ سودی واریز نمیشه؟(میزان کمترین سپرده از 30شهریور تا 30مهر)حالا اگر تا تاریخ 30 آبان برداشتی نداشته باشم آیا در 30ام آبان فقط میزان کمترین سپرده از 30 مهر تا 30 آبان حساب میشه یا میزان کمترین سپرده از 2مهر تا 30مهر هم به آن اضافه میشه و مجموعا سود 58 روز در 30 آبان واریز میشه؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، براساس قانون جدید محاسبه سود اگر دوم مهر ماه پول به حساب واریز کنید چون موجودی اول مهرماه صفر بوده سود به پول شما تعلق نمیگیرد و در انتهای ماه بعد یعنی آبان سود به پول شما تعلق میگیرد.

  سلام یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید
  من مبلغ 20میلیون تو بانک قوامین دارم حال که ماه شمار شده کمترین مبلغ روزانه مبنا محاسبه قرا می گیرد تا اینجا درسته؟
  حالا اگه من در یک روز مثلا ساعت 10 صبح مبلغ 5 میلیون پول برداشت کنم وساعت 11 شب همان روز به حساب دوباره واریز کنم آیا در پرداخت سود تغییری پیدا میشه؟ یا معیار اخرین دقیقه همان روز هست؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، موجودی پایان روز مبنا محاسبه است و اگر 5 میلیون دوباره به حساب واریز کنید سود تغییر نمی کند.

  آقا سایتتون عالی هس
  من خودم مشتری بانک پارسیان هستم تا 11همین برج بهم سود سپرده روز شمار بهم میداد 15درصد ولی بعد یازدهم از بانک زنگ زدن ک بانک مرکزی فشار اورده باید روز شماره ده درصد بدیم الان با بانک مشورت کردم گذاشتم سپرده بلند مدت2ماه با سود19درصد بازم بد نیس

  اقا از سایتتون خیلی خیلی راضی بودم ممنون واقعا

  ممنون عالی بود

  ممنون از سایت خوبتان عالی بود

  سلام:نمره سایت تون از هر لحاظ بیست (کوتاه و مفید) نمیدونم با چه زبانی از شما تشکر کنم .

  با سلام از سایت بسیار کاربردیتون
  یه پیشنهاد:
  اگه بتونید سود همه بانک هارو با انتخاب اسم بانک انجام بدید عالی میشه
  ——————————–کیت ست: با سلام، بعضی از بانک ها حساب هایی به نام صندوق سرمایه گذاری دارند که سرمایه شما رو در بورس وارد می کنند و هر ماه سود متغییر (حد پایین سود به عنوان سود تضمین شده اعلام می کنند) پرداخت که پیش بینی این سود غیرممکن می باشد. در کل تمام بانک ها از همین فرمول برای محاسبه سود سپرده های روزشمار و کوتاه مدت و … استفاده می کنند.

  با سلام.من مبلغ ۴۵ملیون به عنوان سپرده کوتاه مدت در بانک قوامین گذاشتم و نحوه سود دهی هم به همون صورتیه که شما عرض کردین.من با این پول بیزینس میکنم و مدام در حال کاهش و افزایشه حسابم.میخام ببینم با این شرایطی که دارم و میخام هی پول بردارم و بذارم میتونم حسابمو سپرده بلندمدتش کنم؟و کلا معایب بلند مدت چیه .مرسی
  ——————————–کیت ست: با سلام ، در سپرده های بلند شما نباید پول از حساب برداشت کنید زیرا سود شما بهم میخورد و اگر در ماه قبل به شما سود با نرخ زیاد پرداخت شده باشد از اصل پول کم می شود. در کل اگر از سپرده بلند مدت برداشت کنید فرقی با سپرده کوتاه مدت نمی کند. سپرده بلند مدت در صورتی که به اصل سپرده دست نزنید مناسب است.

  عالی بود

  سلام
  دوستان کلا همه شما یا تمام اطلاعات رانمیدونید و یا از قرارداد بانک ها بی اطلاع هستید به عنوان مثال امسال بانک پاسارگاد سود روز شمارش را به این شکل محاسبه میکند
  اگر میانگین حساب شما در یک ماه 20 میلیون باشد و فقط یک روز در حساب کوتاه مدت خود پول نداشته باشید سود حاصله میشود 0 |صفر | و واقعا جالب هست و به فرمول های بالا اصلا کاری ندارند و حتی این قرارداد ها را هم مبتنی بر مصوبه داخلی تغییر دادند
  ——————————–کیت ست: با سلام، کاملا درسته، براساس حداقل موجودی سود ماهانه محاسبه می شود، شما محاسبه این صفحه حداقل موجودی خود در طول ماه را برای محاسبه سود سپرده وارد کنید.

  باسلام خدمت شما ببخشید بنده ۱۵۰۰۰۰۰۰ وام دارم و این ماه رفتم قسط بریزم بدهی سررسید شده صفر بود گفتند قسط این ماه شما پاک شده و هیچی نریختم و بدهی هم نداشتم دلیل چی میتونه باشه
  ——————————–کیت ست: با سلام، آنجا هم گفتید که پرداختی نداشتید؟ قطعا اشتباهی در این مورد وجود دارد. دوباره مراجعه کنید تا جریمه روزانه به شما تعلق نگیرد.

  سلام.با توجه به محاسبه سود.من اگر سپرده یک ساله باز کنم .ایا سودی که در ماه به حسابم واریز میشود .هماننده مقدار سود یک ساله است ؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، سود سالانه محاسبه و تقسیم بر 12 ماه سال می شود و ماهانه واریز می شود.

  بانک رفاه کارگران سود 20درصدی میده آیا صحت داره
  ——————————–کیت ست: با سلام، ما از این موضوع اطلاعی نداریم. بعضی از بانک ها با شرایط متفاوتی (مانند صندوق های سپرده گذاری که قابلیت برداشت با کارت عابربانک ندارند) سود بیشتری ارایه می دهند. باید از خود بانک مربوطه سوال بپرسید.

  سلام ممنونم خیلی کاربردی بود
  و نظرات رو که نگاه کردم متوحه شدم به همه پاسخ دادین ممنون از حس مسیولیت پذیریتون

  سلام
  وقت بخیر
  میشه در نرم افزارتون قابلیت محاسبه سود به سپرده اصلی به همراه سود افزوده شده در ماه رو اضافه بفرمایید
  ——————————–کیت ست: با سلام ، بزودی اضافه می کنیم.

  سلام وقتتون بخیر راجع به طرح سپرده نشان بانک شهر سوال داشتم شرایط نوشته از نیم تا دو برابر سپرده تسهیلات میده میخام بدونم شرایطشون برای دریافت دوبرابر تسهیلات چیه ینی اینو میخام بگم که نیم بابر بدردم نمیخوره چجوری باید دوبابر بگیرم شرایطشون چیه؟ ممنون
  ——————————–کیت ست: با سلام، دوست عزیز ما ارتباطی با این بانک نداریم، بهتر است به شعبه بانک مورد نظر مراجعه و در مورد شرایط دریافت تسهیلات صحبت کنید.

  با سلام ممنون از خدمات سایت خوبتون.بنده سوالی که داشتم این هستش که آیا میتونم سپرده کوتاه مدت سه ماهه یا شش ماهه بصورت ماه شمار باز کنم چون بانک که مراجعه نمودم میگه سپرده کوتاه مدت دیگر موجود نیست.
  ——————————–کیت ست: با سلام، نحوه محاسبه سود روز شما به ماه شمار تغییر کرده است، انواع مختلف سپرده گذاری تغییر نکرده است. به بانک های دیگر مراجعه کنید قطعا می توانید سپرده گذاری کنید.

  من سه تومن دارم کدوم بانک برم پول بزارم ک سود بیشتری بهم تعلق بگیره؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، واقعا نمی توانیم هیچ بانکی معرفی کنیم. در هر بانکی که اعتماد دارید سپرده گذاری کنید.

  با سلام

  با تشکر از سایت خوبتون

  سوالم اینه که با توجه به سیستم جدید ماه شمار سود ها ، این مورد چجوری حساب میشه

  مثلا اگه من 50 میلیون بزارم بانک و در 15 همین ماه 10 میلیون بردارم و 2 روز دیگه 15 میلیون اضافه کنم و تا آخر ماه در حسابم باشه ، آیا بانک 65 میلیون رو حساب میکنه ؟

  با تشکر
  ——————————–کیت ست: با سلام، خیر، براساس حداقل موجودی سپرده در طول ماه یعنی 50 میلیون سود سپرده محاسبه می شود.

  سلام برای 15000000تومن ماهیانه چقدر سود واریز میکنن واسه سپرده ی یک ساله
  ——————————–کیت ست: با سلام، حداقل سود سپرده یکساله در بانک ها 15 درصد می باشد که برای سپرده شما ماهانه 1,849,315 ریال معادل 185 هزار تومان سود تعلق می گیرد. ولی بعضی بانک ها برای سپرده های بلند مدت شرایط بهتری دارند و سود بیشتری ارایه می دهند. پیشنهاد میکنم با بانک های مختلف صحبت کنید.

  سلام . لطفا نحوه محاسبه رو بصورت 31 روز – 30 روز و 29 روز تنظیم کنید
  ——————————–کیت ست: با سلام، شما می توانید در گزینه مدت زمان سپرده گذاری (روز) تعداد روز های مورد نظر خود را وارد کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

  با سلام و تشکر از سایت خوبتون. ببخشید سوالی خدمتتون داشتم. مثلا اگر ماهی یک میلیون سود واریز میشه؛ در سود ماه بعد، این یک میلیون هم نقش داره یا نه فقط به اصل پول سود واریز میشه و ماهانه ها مشمول سود نمیشن؟ یعنی درواقع به سود ها سود تعلق نمیگیره و فقط به اصل پول سپرده تعلق میگیره؟. اگه اصلا از سودها برداشت و استفاده نکنیم با گذشت یک سال بازهم بهش سود تعلق نمیگیره ؟ و هر ماه و هرسال ثابت همون یک میلیون واریز میشه؟ با اینکه در طی یک سال ۱۲ میلیون جمع شده یعنی بازهم هیچ نقشی نداره؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، بستگی به نوع سپرده شما دارد. معمولا بیشتر بانک سپرده های به این شکل دارند که یک میلیون سود شما به اصل سپرده شما اضافه می شود و ماه بعد نیز سود آن محاسبه و واریز می شود.

  سلام واقعا ممنون خیلی برنامه کاربردی و خوبی بود

  سلام
  روز بخیر
  منظور از اصطاح نرخ شکست داشتن یا نداشتن در بحث سرمایه گذاری در بانکها چیه

  میترا مهر
  چون سپرده گذاری من باید از اول برج میشد منتها من ۱۱ برج سپرده گذاری رو انجام دادم به خاطر اینکه سود بهمن به طور کامل تعلق بگیرد ویک ماه کامل حساب شود بایستیمبلغ ۲میلیون ۱۰۰ یعنی به اندازه ۱۱ روز سود واریز میکردم که چون من دیگه پولی نداشتم از همون پول سپرده کسر شد البته گفتن دوباره به حسابتون عودت میشه
  ——————————–کیت ست: با سلام، دلیل اینکار متوجه نشدم، معمولا براساس روزهای باقیمانده سود محاسبه و پرداخت می شود و از ماه بعد کامل پرداخت می شود. حتما مبلغ 2 میلیون علاوه بر سود باید به حساب شما بازگردد و پیگیر این موضوع باشید.

  سلام خسته نباشید من مبلغ ۴۰۰ میلیون تومن در یکی از بانکها سپرده سه ماهه با نرخ ۱۸ درصد گذاشتم چون ۱۱ ماه بود گفتن ۲۸هرماه سود را به حساب شما واریز میکنیم شما مبلغ دومیلیون وصد وپنجاه تومن واریز کنید وچون من نداشتم از همان حساب ۴۰۰ میلونی برداشت شد ودر سند من اومد مبلغ ۹۳۷ میلیون تومن البته به من گفتن این پول دوباره به حساب شما برگشت داده میشه سه ماه مبلغ ۶میلیونی خورده ای به حسابم واریز شد حالا زمان سپرده به اتمام رسیده ومن هنوز پولم رو برداشت نکردم این ماه هم برام سود واریز شد همون مبلغ ۱۸ درصد ایا نباییستی ۲میلیون وصد به حساب اصلیم عودت میشد تا سود ان هم محاسبه بشه ممنون از شما لطفا راهنماییم کنید حساب سپرده من در شهریه که من اونجا زندگی نمیکنم
  ——————————–کیت ست: با سلام ، متوجه سوال شما نشدم ، شما سپرده گذاری کردید که سود دریافت کنید، چرا دوباره به شما گفتند دو میلیون واریز کنید؟ بعد این دو میلیون از حساب‌ سپرده به کجا واریز شد؟

  من یک سوال داشتم. من روی‌ سودی که‌ هر‌ ماه میگیرم‌ یه‌سودی‌دوباره به اون تعلق میگیره که کمتر هستش مثلا اگر سپرده ۱۸ درصد دو ساله هست من اگر هرماه ۱۰۰ تومان بهم سود برسه‌ دوباره ماه بعد روی ۱۰۰ تومان من هم با یه درصدی سود میدن، اون و‌چه جوری میشه حساب کرد؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، اگر درست متوجه سوال شما شده باشم 100 تومان سود به سپرده قبلی شما اضافه می شود و از ماه بعد با همان نرخ 18 سود محاسبه و واریز می شود. یعنی سود هر ماه به سپرده اضافه می شود.

  سلام
  منظور از سود 10% برا سپرده های کوتاه مدت چیه دقیقا؟
  مثلا صد میلیون بریزی ماهانه 10%میده که میشه 10 میلیون
  یا 10% رو برا یکسال میده و ماهانه 820 تمن دریافت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
  ——————————–کیت ست: با سلام ، مورد دوم که خودتون توضیح دادید درست است. 10% برای یکسال و ماهانه 820 تومان سود محاسبه می شود.

  اگه سپرده و یکساله بذارم. سودشو بصورت ماهیانه واسم واریز میکنن؟؟ .. بانک رفاه کارگران یا پارسیان از نظر موقعیت و اعتبار تو کشور چطوری هستن.؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، معمولا سود سپرده ماهانه واریز می شود، در ضمن هر دو بانکی که نام بردید جز بانک های معتبر می باشند.

  فوق العاده هستید!!

  با سلام
  خیلی عالیه
  دقیق حساب میکنه

  سلام اين سود بانكي ربا نميشه

  20 درصد از ۲ میلیون چند میشه ؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، 20 درصد 2 میلیون معادل 400 می باشد. برای محاسبه درصد می توانید به صفحه محاسبه آنلاین درصد مراجعه کنید.

  سلام
  آقای مسعود شما چطور تا 30% سود دریافت کردید میشه راهنمایی کنید
  این آدرس جیمیل منه اگه جواب بدید ممنون میشم.
  آدرس
  [email protected]

  فک نمیکنم همچین سود کوتاه مدتی به آدم تعلق بگیره

  با سلام و تشکر از سایت خوبتون ممنون عالی عالی است

  بهترینش به نظر طرح گنجینه بانک سپه که سود رو بر حسب اوراق بهادار میده
  الان برا من با ۲۰۰میلیون تمن سپرده حدود ۲۸ درصد سود شده
  به نظر از همه جا عالیتره.حتی تا ۳۰درصد هم سود میده

  آقا اصلا این درصد سود بر چه مبنایی هست؟ یعنی مثلا 10 درصد از چی؟
  ——————————–کیت ست: با سلام ،یعنی 10 درصد از سود پول در یکسال ، فرض کنید شما یک میلیون تومان با نرخ سود 10 درصد سپرده گذاشتید، در اخر سال ده درصد از یک میلیون شما معادل 100 هزار تومان است. اگر ماهانه سپرده گذاری کنید صد تقسم بر 12 ، سود ماهانه 83 هزار تومان می شود.

  عالی بود ممنون

  بسیار عالی و کار بردی دستتون درد نکنه

  سلام یک مبلغی پول دارم ،،،پول ماشینم هست حدود دو ماه نمیخوام ماشین بخرم،،پولم حدود 200 میلیون هست کدوم بانک امنیتش بیشتره و کسی میدونه کدوم بانک سود روز شمارش بیشتره؟؟اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

  سود ماهانه چند درصد هست؟
  ——————————–کیت ست: با سلام، براساس سودی که شما در گزینه اول وارد می کنید محاسبه می شود.

  با سلام و تشکر از سایت بسیار مفید و کاربردیتون

  خیلی مفید، جامع و عالی بود ، خدا خیرتون بده ، ممنون .

  سود کوتاه مدت
  ——————————– کیت ست: با سلام، در صورتی که سایت برای شما به درستی کار نمیکنه مشکل از مرورگر شما می باشد. برای استفاده از امکانات سایت باید از نسخه های بروزرسانی شده مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده کنید.

  خوب و کاربردی بود

  عالی بود دمتون گرم

  … مردم را سرکار کذاشتید ؟ محاسبه سود سپرده که چیزی را نشون نمیده
  ——————————– کیت ست: با سلام، اگر نتیجه نمایش داده نمی شود به دلیل قدیمی بودن مروگر شماست. لطفا برای استفاده از امکانات سایت از ورژن های جدید و بروز مرورگر های فایرفاکس و کروم و … استفاده کنید.

  جالب بود . متشکرم

  ممنون از سایت خوبتون

  لطفا قابلیت محاسبه تنفس وام رو هم لحاظ کنید. بسیار عالیه سایت. و اگه اپ هم داشته باشید خیلی خوبه

  سلام
  بسیار عالیه

  خوب

  سلام عالی

  سلام عالی و ممنون ولی :از تاریخ 96/06/11 افتتاح هرگونه سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت ویژه(3،6 و9 ماهه)امکان پذیر نمی باشد

  عالی بود واقعا

  جالب بود .
  سپاس

  عالی بود متشکرم

  خوبه

  برای محاسبه سود سپرده کافیست درصد نرخ سپرده و ملبغ سپرده را وارد کنید سپس به طور خودکار سود روزانه و ماهانه و سالانه محاسبه میشود برای مشاهد سود روزهای مشخص مثلا عدد ۷ را در مدت زمان سپرده گذاری وارد و روی محاسبه کلیک کنید.

  در صورتی که این ابزار برای شما کاربردی بوده است برای توسعه آن و سایر ابزارها با حمایت مالی همراه ما باشید.

  اگر مقداری پول دارید و می خواهید آن را در بانک سرمایه گذاری کنید باید بدانید که میزان سود  شما به دو صورت سود روز شمار و سود بلند مدت محاسبه خواهد شد. برای اینکه بتوانید بیشترین سود را عاید خود کنید شما باید با فرمول محاسبه درصد سود بانکی آشنایی داشته باشید.

   

  فرمول محاسبه سود روز شمار بدین صوت است که:

  ((مدت زمان سپرده گذاری برمبنای روز * نرخ سود بانکی* مبلغ سپرده گذاری) / 365) = سود سپرده های کوتاه مدت روز شمار

  برای مثال اگر شما مبلغ 10 میلیون تومان را با نرخ سود 15، و برای مدت 1 ماه سرمایه گذاری کنید 30 * 15% * 10000000 برابر 45000000 خواهد بود که با تقسیم بر 365 عدد 123287 بدست خواهد آمد که این مبلغ سود ماهانه شماست.

   

  مدت سپرده گذاری 1 سال به بالا به عنوان سپرده گذاری طولانی مدت بانکی تلقی می شود که طبق فرمول زیر محاسبه می شود:

  نرخ سود * مبلغ سپره گذاری = سود سپرده یکساله

  که اگر بخواهید سود ماهانه خود را حساب کنید باید سود سپرده یکساله را تقسیم بر 12 کنید.

  برای مثال اگر شما مبلغ 10 میلیون تومان را با نرخ سود 15 درصدی سرمایه گذاری کنید 10 میلیون *  15% معادل 1500000 خواهد بود که این مقدار سود یک سال است و با تقسیم این مبلغ بر عدد 12 مبلغ 125 هزار تومان را بدست خواهید آورد که مبلغ سود سپرده گذاری ماهانه است.

   

  برای پشت سر گذاشتن محاسبات بالا شما می توانید برای محاسبه سود سپرده روزانه تا یکساله خود از برنامه محاسبه سود سپرده آنلاین کیت ست استفاده کنیم. نحوه استفاده از برنامه محاسبه  به این صورت است که با وارد شدن به این ابزار در قسمت بالای صفحه شما سه کادر را مشاهده خواهید کرد که به ترتیب از راست به چپ شما باید نرخ سود، مدت سپرده گذاری بر حسب روز و مبلغ سپرده برحسب ریال را وارد کنید و روی دکمه آبی محاسبه کلیک کنید.

  حالا شما در قسمت پایین دکمه آبی کادری با عنوان نتیجه محاسبه مشاهده خواهید کرد در این کادر شما میزان سود روزانه، ماهانه، سه ماهه، شش ماهه، نه ماهه و یکساله را مشاهده خواهید کرد.

  وب سایت کیت ست با هدف ارائه محاسبات و ابزارهای آنلاین شروع به کار کرده است، محاسبات در زمینه های مختلف مانند محاسبه آنلاین سود وام بانکی، محاسبه سود سپرده، محاسبه آنلاین مهریه به نرخ روز و… که وقت گیر و پیجیده میباشد به راحتی در کیت ست قابل محاسبه می باشد. همچنین در کیت ست ابزارهای که هر جایی ممکن است مورد نیاز باشد مانند تقویم رسمی ایران، اوقات شرعی، ساخت آنلاین بارکد و… در دسترس می باشد.

  © تمام حقوق برای کیت ست – Kitset محفوظ است

  محاسبه معادله درجه یک

  محاسبه معادله درجه دو

  محاسبه میانگین

  محاسبه فاکتور

  محاسبه توان

  محاسبه جذر

  محاسبه لگاریتم

  تشخیص عدد اول

  محاسبه نسبت طلایی

  خیلی از کاربران علاقه مندند خودشان نسبت به محاسبه آنلاین سود بانکی اقدام کنند .

  میخواهند بدانند اگر فلان مبلغ را در بانک سرمایه گذاری کنند و نرخ سود مثلا ۲۰ درصد باشد ماهانه چقدر سود دریافت خواهند کرد.

  ما در اینجا فرمول آنلاین محاسبه سود بانکی را تهیه کرده ایم .

  برای محاسبه آنلاین سود بانکی در فرم مقابل میتوانید با ربات طراحی شده آی آر وب سود های ماهانه سپره های بانکی خود را محاسبه نمایید.

  لذا کافیست میزان  نرخ سود بانک ، میانگین سپرده ، و مدت زمان سپرده گذاری خود را در فرم تکمیل نمایید.

  محاسبه آنلاین سود سهام

  امیدواریم با استفاده از این صفحه توانسته باشید محاسبه سود سپره گذاری بانکی خود را به صورت آنلاین انجام داده باشید .

  اگر استفاده این فرمول برایتان جالب بود این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

  محاسبه آنلاین اقساط بانکی

  در صورت تمایل به محاسبه آنلاین اقساط بانکی خود اینجا کلیک کنید

 • شیران ره آورد 365

 • برای بهره مندی از تخفیفات و مزایای سایت آی آر وب  و عضویت در  سایت ایمیل خود را وارد نمایید

  ارائه کارت ویزیت دیجیتالی

  تهیه کد USSD اختصاصی

  آی مپ : مسیریابی روی نقشه

  فروش اقساطی کالا و خدمات

  سامانه ارسال پیامک ایران

  خرید آنلاین شارژ تلفن همراه

  آخرین اخبار اینترنتی

  خرید و فروش دامنه 

  فرمولهای مورد نیاز 

   

  آی دی  :  [email protected]

  کسب در آمد از نمایندگی

  قوانین  پیشنهاد – شکایت

  فقط با 19 هزار تومان در سایت ساز آنلاین  irweb.ir

  محاسبه آنلاین سود سهام
  محاسبه آنلاین سود سهام

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *