لاستیک بارز

لاستیک بارز
لاستیک بارز

مدیرعامل بانک تجارت به همراه هیئت همراه پنج شنبه 25 آذرماه از کارخانه بارز کرمان بازدید کرد.

مرکز نوآوری گروه صنعتی بارز با هدف ایجاد بسترسازی لازم برای توسعه صادرات و یافته های پژوهشی در راستای ایجاد ساختار تامین کننده داخلی مواد مصرفی و قطعات صنعت تایر در بیست و دومین نمایشگاه “دستاوردهای پژوهش، …

شرکت لاستیک بارز کردستان، به منظور تکمیل کادر پرسنلی از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید.


Downloads-icon


price list(2).pdfDownloads-icon

اکثر لاستیک ماشین های محبوب در بازار در بازه قیمتی ۱,۱۸۱,۵۶۵ تومان تا ۱,۴۴۴,۱۳۶ تومان قرار دارند

برند های محبوب لاستیک ماشین به ترتیب الویت عبارتند از بارز,کویر تایر,یزد تایر,کومهو, …

تلفن های تماس: تهران 02138444400 سایر شهرستان ها  02133137389 و 02133441087

ساعت پاسخگویی تلفنی: شنبه تا چهار شنبه از 10 صبح الی 16 و پنجشنبه 9 تا 13

آدرس: خیابان امیرکبیر شرقی ، خیابان جاویدی ، کوچه نصر اللهی ، پلاک 8 واحد 9

پست الکترونیکی: [email protected]

لاستیک از اجزای اصلی خودرو است که کارکرد بد آن تاثیر مستقیمی برای روی کارکرد خودرو خواهد گذاشت. به همین دلیل است که همواره از سوی افراد با تجربه توصیه میشود که لاستیک های با کیفیت و استاندارد را برای خودروی خود تهیه نمایید.  از جمله مشکلاتی که لاستیک بی کیفیت و غیر استاندارد بوجود می آورد انتقال لرزش به بدنه خودرو  و همچنین از بین رفتن سطح لاستیک در مدت زمان کوتاه میباشد. لاستیک  باید از هر لحاظ استاندارد های لازم را کسب کرده باشد تا بتواند عملکرد خوبی را برای خودرو به همراه داشته باشد.

با نگاهی به بازار لاستیک سواری متوجه خواهید شد که برندهای زیادی از لاستیک و در مدل های مختلف وجود دارند که هر یک میتوانند نظر شما را برای خرید جلب کنند. اما آیا متوان هر لاستیک سواری را بدون شناخت نسبت به آن خریداری نمود؟ مطمئنا  نمیتوان بدون آگاهی نسبت به این موضوع اقدام به خرید لاستیک نمود. لاستیک ها باید اول از هر چیز با خودروی شما کاملا تناسب داشته باشند که این تناسب از طریق سایز لاستیک ایجاد میشود. پهنای لاستیک را باید مطابق با خودروی خود مناسب در نظر بگیرید و خودسرانه هر سایز لاستیکی را انتخاب نکنید. نرم بودن برای لاستیک یک ماشین سنگین  به هیچ وجه مهم نیست اما برای یک لاستیک سواری بسیار حائز اهمیت است. لاستیک های نرم میتوانند لرزش های کمی را به بدنه خودرو منتقل کرده و آسایش را برای سرنشینان به همراه آورند.

با توجه به اینکه فروشگاه های زیادی وجود دارند که در زمینه خرید و فروش انواع لاستیک سواری فعالیت میکنند باید در هنگام خرید به دنبال فروشندگان معتبر باشید. فروشندگان معتبر این اطمینان را به شما خواهند داد که لاستیک را با قیمت مناسب و از برندهای معتبر تهیه میکنید. فروشگاه چرخ و یدک از فروشگاه های معتبر در زمینه خرید و فروش انواع لاستیک سواری است که با اطمینان خاطر کامل میتوانید خرید خود را از این فروشگاه انجام دهید.

اگر قصد خرید لاستیک در بهترین برندهای دنیا و همچنین بهترین برندهای داخلی را دارید پیشنهاد میکنیم تا فروشگاه چرخ و یدک که مجموعه کاملی از لاستیک در سایزهای متنوع را بفروش میرساند انتخاب نمایید و  همچنین در صورتی که خرید خود را از نقاط دور دست انجام میدهید امکان خرید غیر حضوری و اینترنتی نیز برای شما فراهم شده است.لاستیک بارز

لاستیک از اجزای بسیار مهم خودرو محسوب میشود که عملکرد آن تاثیر مستقیمی بر کل خودرو خواهد گذاشت که همین موضوع نیز باعث شده تا خریدار حساسیت زیادی را برای خرید آن از خود نشان دهد. یک لاستیک باید از یک سری استاندارد ها و ویژگی ها برخوردار باشد تا بتواند عملکرد خوبی برای خود و خودرو را به همراه داشته باشد. برای اینکه بتوان یک لاستیک مناسب تهیه نمود باید ابتدا فروشگاه معتبری را بیابید. فروشگاهی معتبر محسوب میشود که تنها بهترین و مورد اعتماد ترین برندهای لاستیک را بفروش میرساند و میتوانید متناسب با مدل خودروی خود یک تایر مناسب را خریداری کنید.

یکی از مهمترین موارد و نکاتی که برای خرید لاستیک باید مد نظر قرار  دهید سایز لاستیک  میباشد که این سایز نیز باید  به خوبی با مدل خودروی شما همخوانی و سازگاری داشته باشد. برخی افراد برای اینکه بتوانند جلوه زیبایی را برای خودروی خود بوجود آورند لاستیک هایی را برای خرید انتخاب میکنند که هیچ گونه تناسبی با لاستیک های کارخانه ای و استاندارد مورد نیاز برای خودرو ندارد و همین موضوع خودرو را با مشکلات زیادی مواجه میکند.  هر خودرویی که در کارخانه تولید میشود بر اساس محاسبات و بررسی های کارشناسی شده یک سایز لاستیک مناسب را در خط تولید دریافت میکند که شما نیز برای اینکه بتوانید عملکرد خوبی را از خودرو شاهد باشید سایز لاستیک را متناسب و مطابق با استاندارد تعریف شده برای خودرو خریداری کنید. درست است که برخی لاستیک ها میتوانند ظاهر زیبایی را برای خودرو ایجاد کنند اما این موضوع که ایا خودروی شما میتواند با این لاستیک ها سازگاری برقرار کند یا خیر نیز بسیار مهم است.

همیشه فروشگاهی میتواند مشتریان زیادی را برای فروش لاستیک بخود جلب کند که مدل های متنوع و متعددی از لاستیک را بفروش برساند. مشتری باید بتواند متناسب با خودروی خود لاستیک مناسب و استاندارد را تهیه کند که از این رو فروشگاه نیز باید مجموعه کاملی از لاستیک ها را آن هم در برندهای مختلف بفروش برساند. فروش لاستیک در برند ها و مدل های متنوع دست خریدار را باز میگذارد تا بتواند از میان لاستیک های موجود آنچه را که با خودروی او سازگاری دارد را خریداری کند. برخی از فروشگاه ها امکان فروش لاستیک را با ارائه مشاوره برای خریداران فراهم کرده اند که مشتری میتواند قبل از خرید مشاوره و اطلاعاتی را نسبت به لاستیک کسب کرده و سپس خرید خود را انجام دهد.

با گسترش اینترنت در کشور و شهرهای بزرگ و کوچک این روزها دیگر نیازی به خرید لاستیک بصورت حضوری وجود ندارد و به راحتی مشتری میتواند خرید خود را از طریق فروشگاه های عرضه لاستیک به صورت اینترنتی انجام داده و پس از یافتن لاستیک مناسب و مد نظر خود نسبت به خرید آن اقدام نماید. فروش لاستیک به صورت غیر حضوری و اینترنتی به راحتی از سراسر کشور امکان پذیر است و نیازی نیست تا زمان زیادی را سپری کرده و تنها خرید خود را از فروشگاه های عرضه لاستیک انجام دهید. فروش لاستیک بصورت غیر حضوری امروزه با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است و هر فردی که به لاستیک نیاز داشته باشد تنها از محل کار و منزل میتواند خرید خود را انجام دهد.

مشتری برای اینکه بتواند لاستیک با قیمت مناسب را خریداری کنید ممکن است چندین فروشگاه را جستجو کند. درست است که قیمت لاستیک در هر فروشگاهی متفاوت است و فروشگاه ها بر اساس سیاست کاری خود قیمت ها را بالا و پایین میبرند اما در کل عواملی وجود دارند که قیمت ها به طور کلی تغییر میدهند. از عواملی که در قیمت لاستیک تاثیر زیادی دارد نوسانات ارزی میباشد. امروزه لاستیک ها چه داخلی باشند و چه خارجی تحت تاثیر قیمت ارز قرار دارند و هر زمان که نرخ ارز نوسان داشته باشد در نتیجه قیمت لاستیک نیز نوسان خواهد داشت. در قیمت لاستیک کمیاب شدن آن نیز تاثیر زیادی دارد. برخی از برندها و مدل های لاستیک بخصوص مدل های وارداتی ممکن است به هر دلیل کمیاب شوند که از این رو همین موضوع در قیمت آنها تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت و باید مبلغ بالاتری را برای خرید آن بپردازید. قیمت لاستیک های خارجی نیز از لاستیک های ایرانی و تولید داحل بالاتر است زیرا اولا لاستیک های خارجی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند که شاید شامل همه لاستیک ها نشود اما اغلب لاستیک های خارجی کیفیت ایده آلی دارند که در نتیجه قیمت بالاتری نیز خواهند داشت. به همین دلیل است که برخی از مردم با توجه به  مناسب بودن قیمت لاستیک ایرانی آنرا گزینه مناسبی برای خرید میدانند.

 • elliot wave
 • لاستیک ها باید بصورت دوره ای و پس از به سر آمدن تاریخ مصرف باید تعویض شوند که البته تعویض لاستیک آن هم در صورتیکه نیاز باشد تا چند لاستیک تعویض شوند هزینه هایی را در پی خواهد داشت. همین موضوع باعث شده تا برخی از خریداران تنها به دنبال لاستیک ارزان باشند که پیدا کردن لاستیک های ارزان نیز کار آسانی نیست. همچنین لاستیک ارزان ممکن است کیفیت مناسبی نیز نداشته باشد که در این صورت نه تنها هزینه های شما برای خرید لاستیک را کاهش نخواهد داد بلکه به دلیل تعویض لاستیک ها در کوتاه مدت هزینه های شما برای نگهدرای از خودرو افزایش نیز خواهد یافت.

  لاستیک دولتی از جمله لاستیک هایی است که با نرخ دولتی به فروش میرسد و به همین دلیل طرفداران زیادی را نیز بخود اختصاص داده است. لاستیک دولتی سالهای زیادی است که از سوی دولت و از طریق فروشگاه های مختلف بفروش میرسد اما هر فروشگاهی نیز لاستیک دولتی را به فروش نمیرساند و تنها برخی فروشگاه های تعیین شده از سوی دولت هستند که این لاستیک ها را عرضه میکنند. لاستیک دولتی از لاستیک های کاملا مقرون بصرفه است که البته در طول سال فقط دو حلقه از این لاستیک ها توسط یک نفر قابل خریداری است. لاستیک دولتی در برندهای ایرانی عرضه میشود و چند شرکت تولید کننده لاستیک در داخل کشور وجود دارند که لاستیک های تولید شده خود را برای عرضه دولتی به فروش میرسانند.

  این سوال همواره در میان خریداران لاستیک مطرح بوده است که آیا لاستیک ایرانی را خریداری کنیم یا خارجی؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که در گذشته همواره پیشنهاد میشد تا اگر بودجه کافی برای خرید  تایر را در اختیار دارید نوع خارجی آنرا خریداری کنید اما امروزه و با گذشت زمان شرکت هایی پدید آمده اند که در داخل کشور لاستیک های بسیار با کیفیتی را بفروش میرسانند که از این رو با قیمت مناسب تر میتوانید این لاستیک ها را خریداری کنید. استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همچنین مواد اولیه مرغوب در ساخت تایر ایرانی باعث شده تا کیفیت و دوام بسیار خوبی داشته باشند و در بازارهای جهانی و در برخی کشور ها نیز عرضه شوند.

  آدرس : تهران ، خیابان امیر کبیر شرقی ، روبروی پاساژ خلیج فارس پلاک ۱۴۵ ط دوم

  ایمیل : [email protected]

  خط  های ویژه دفتر :02133569328-02133569862-02133508201-02133508217

  24 ساعته 7 روز هفته پاسخ گو هستیم: 09106687003

  تلگرام . واتساپ . اینستاگرام:09106687003

  

  هیچ محصولی وجود ندارد

  پرداخت

  امروزه شرکت قطعه سازی بارز سرمایه‌گذاری‌های گسترده‌ای در جهت افزایش کیفیت و تولید انجام داده است. هم اکنون بارز جزو بزرگترین کارخانه‌های تایر و لاستیک سازی در کشور و حتی منطقه می‌باشد. اخیرا این شرکت برای تولید انواع تایرهای رادیال قرارداد ۱۰ساله فن‌آوری کنتینتال آلمان را کسب کرد. بنابراین شرکت بارز تمامی محصولات خود را با این فن‌آوری به بازار عرضه می‌کند.

  شرکت صنعتی بارز در سال ۱۳۷۲ افتتاح شد و اولین فعالیت خود را از ۱۳۷۳ آغاز کرد. در سال‌های اولیه ۲۵ هزار تن تایر، نوار وسایل نقلیه سبک و سنگین تولید کرد. بارز خیلی سریع مورد استقبال ایرانیان مخصوصا در قسمت وسایل‍ حمل و نقل سنگین قرار گرفت. این شرکت بعد از گذشت پنج سال محصولات بخش کشاورزی خود را افزایش داد تا جایی که از مرز ۵۰ هزار حلقه فراتر رفت. بنابراین می‌توان گفت تقریبا ۷۰درصد از سهم بازار تایر کشاورزی در دست گروه صنعتی بارز است.لاستیک بارز

  بارز با تولیدکنندگان تجهیزات کشاورزی همانند تراکتور سازی تبریز همکاری دارد تا جایی که توانسته نیاز این شرکت را تا بلند مدت و کامل برآورده نماید. بارز همچنین با خودروسازان ایرانی همانند سایپا و ایران خودرو همکاری استراتژیک دارد. البته با پیشبرد این راهبرد اقدام به تاسیس دو کارخانه تولید تایرهای رادیال سواری کرد که در حال حاضر به طور قابل توجهی نیاز تولید کنندگان خودروی سواری را تامین می‌کند.

  یکی از اهداف این شرکت قطعه‌سازی افزایش تولید تایرهای رادیال سواری است. به منظور محقق شدن این هدف، کارخانه بارز در کردستان تاسیس گردید و پروژه‌های توسعه ظرفیت در بارز کرمان اجرا شد.بارز با شرکت کنتینتال آلمان در جهت تولید تایرهای رادیال باری و اتوبوسی تمام سیمی همکاری کرد. البته این تایرها برای اولین بار در ایران تولید شد. بهتر است بدانید از سال ۱۳۹۱ تایرهای راه‌سازی بارز عرضه شد و امروزه تبدیل به بزرگترین تایر ساز ایرانی شده است.

  دریافت تندیس سیمین تعالی سازمانی، رساندن تولید به ۱۰میلیون حلقه، رساندن صادرات به ۱۰۰میلیون دلار، کسب ۳۵درصد سهم بازار تایر تجهیزی برخی از مهم ترین اهداف شرکت بارز است. همچنین مشتری مداری، نتیجه گرایی، یادگیری و ایجاد فضای مطلوب کاری از ارزشهای محوری این شرکت می‌باشد.

  با اشتراک در خبرنامه یدک لند، آخرین تخفیف‌ها، بروزرسانی‌ها و اخبار حوزه خودرو برای شما ارسال می شود.

  از مدل‌های گوناگون لاستیک در سایزهای مختلف گرفته تا انواع لنت ترمز، دیسک ترمز، شمع، باتری و کمک فنر در فروشگاه یدک لند قابل مشاهده و خریداری است.

 • الگوهای مدل کسب و کار
 • به شما اطمینان می‌دهیم که در این فروشگاه تنها قطعات اصل و اورجینال خودرو ارائه می‌شوند پس می‌توانید با آسودگی خاطر از کیفیت و اصالت کالا اقدام به خرید از یدک لند کنید. همواره می‌توانید پیش یا پس از خرید از راهنمایی و مشاوره‌های کارشناسان ما استفاده کنید.

     ۳۶۸۳۲۳۲۰ – ۰۲۱

     ۳۶۸۳۲۴۲۰ – ۰۲۱

    پشتیبانی : تهران، خیابان امیرکبیر، کوچه جاویدی، کوچه هداوند، پلاک ۳۰، واحد ۱۰

  هیچ محصولی وجود ندارد

  پرداخت

  نمایش محصولات موجود


  لوازم الکتریکی همراهDownloads-icon


  پخش‌کننده MP3 و MP4Downloads-icon

  لاستیک بارز
  لاستیک بارز

  خرید شامپو تریاک دکتر اسکین
  خرید شامپو تریاک

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.