قوانین پول

قوانین پول
قوانین پول

نسخه
الکترونیک
کتاب ۵ قانون پول که باید بدانید
به همراه
هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا
دانلود کنید

کتاب 5 قانون پول که باید بدانید را می‌توان نتیجه و ماحصل اندیشه‌ها و بینش جیم ران دانست. این کتاب در زمینه‌ی روابط شخصی، روابط کاری، اهداف مالی و… حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. 5 قانون پول که باید بدانید حاوی نکاتی است که کوچکترین ابعاد زندگی انسان را دربرمی‌گیرد و رعایت هریک از اصول گفته شده در این کتاب می‌تواند تاثیر شگفت آوری در زندگی انسان داشته باشد. در تدوین این کتاب از منابع مختلفی بهره گرفته شده است.

جیم ران را در عرصه‌ی مدیریت و تحول فردی پیشرو می‌دانند و عده‌ای نیز لقب فیلسوف را به او داده‌اند. اندیشه‌های او همواره در راستای ساختن یک زندگی با معنا و باکیفیت است و چیزی نیست که تنها با کسب ثروت یا قدرت حاصل شود. او در این اثر خود ده جنبه‌ی مختلف از زندگی را مورد بررسی قرار داده است و با ذکر قانون‌هایی که حاصل تجارب خود اوست به مخاطب می‌آموزد چگونه می‌توان کارایی خود را در آن جنبه‌ی مختلف زندگی  بهبود بخشید.

جیم ران همواره بر قدرت ذهن و تاثیر آن بر عملکرد انسان تاکید زیادی داشته است. مغز مقر فرماندهی و کنترل سایر اعضای بدن است بنابراین خود انسان است که تعیین می‌کند چگونه احساس کند یا بیندیشد. او معتقد است هر آنچه به مغزتان می‌دهید سو و جهت ذهنتان را تعیین خواهد کرد. پس نباید این ابزار فوق‌العاده را برای رسیدن به زندگی موفق را بی اهمیت تلقی کرد. با مطالعه کتاب  5 قانون پول که باید بدانید می‌توان از تجارب این اندیشمند معاصر به خوبی بهره گرفت. قوانین پول

یک زندگی خوب، همین 6 اصل است

4 چیزی که می‌توانید از فرزندتان یاد بگیرید

4 روش برای رهاسازی قدرت ذهن

7 توصیه برای ارتقای بینش شخصی

4گام مستقیم به سوی موفقیت

3 عادت مالی که باعث تفاوت افراد پولدار و فقیر می‌شود

 • نرم افزار رهاورد 365
 • 6 دشمن احساسی –ذهنی شما

  4 فاکتور مهم در ایجاد ارتباط موثر

  9 موردی که از پول مهم‌ترند

  جیم ران نویسنده، کارآفرین و سخنران انگیزشی آمریکایی است. او آموزگار و مربیِ نویسندگان و سخنرانان برجسته‌ای مانند آنتونی رابینز، برایان تریسی و دارن هاردی است. او در سال 1930در ایالت آیداهوی آمریکا به دنیا آمد. جیم ران مانند بسیاری از جوانان مسیر درست زندگی خود را پیدا نکرده بود. او به دانشگاه براون رفت اما پس از مدتی تحصیلات خود را نیمه‌کاره رها کرد. جیم ران زمانی که 25 ساله بود با یک کارآفرین موفق به نام جان ارل شف آشنا شد و تصمیم گرفت در شرکت او مشغول به کار شود. او نه تنها مسیر خود را پیدا کرده بود بلکه شیفته‌ی سبک مدیریت و کسب ثروت جان ارل شف شد و توانست در سن 31 سالگی عنوان میلیونر را از آن خود کند.

  جیم ران داستان موفقیت و تلاش‌های خود را در قالب کتاب و سمینار دراختیار عموم مردم قرار داد و بخش قابل توجهی از عمر خود در سراسر جهان به برگزاری سمینار و دوره‌های آموزشی پرداخت. او کتاب‌های زیادی را به رشته‌ی تحریر درآورده است که از میان آنها می‌توان به «جادوی کار پاره وقت»، «پنج قطعه‌ی اصلی پازل زندگی»، «فلسفه‌ی زندگی موفق» و «فرزانگی» اشاره کرد.

  شادی حسن پور متولد سال 1369 است.. یاسین قاسمی مترجم نام آشنا در حوزه‌ی کسب و کار، کتاب‌های انگیزشی و موفقیت است و آثار متعددی از نویسندگان سرشناس نظیر آنتونی رابینز، دارن هاردی و رندی گِیج را به فارسی برگردانده است.از آثار ترجمه شده توسط شادی حسن پور می‌توان به کتاب‌های «دیوانگان ثروت‌ساز»، «پاکسازی ذهن» و «10 هفته تا موفقیت بی چون و چرا» اشاره کرد. انتشارات نگاه نوین  کتاب «5 قانون پول که باید بدانید» را در سال 1396 با ترجمه‌ی شادی حسن پور عرضه کرده است و در اختیار علاقه‌مندان قرارداده است.

  کتاب 5 قانون پول که باید بدانید در دسته‌ی کتاب‌های خود سازی و موفقیت در کسب و کار قرار دارد. این کتاب برای گروه سنی بزرگ‌سال مناسب است. تعداد صفحات نسخه‌ی چاپی کتاب 104 صفحه است که با مطالعه‌ی روزانه 20 دقیقه می‌توانید این کتاب را در 5 روز بخوانید.

  کتاب 5 قانون پول که باید بدانید حجم اندکی دارد و برای افرادی که وقت کافی برای خواندن کتاب‌های طولانی را ندارند و قصد دارند کتابی مختصر با موضوع خود سازی و موفقیت در کسب و کار را بخوانند مفید خواهد بود.

  آن‌چه در بالا خواندید بررسی و نقد کتاب 5 قانون پول که باید بدانید اثر جیم ران بود.خرید و دانلود این اثر در همین صفحه امکان‌پذیر است. برای مطالعه‌ی دیگر کتاب‌ها در زمینه‌ی خود سازی و موفقیت در کسب و کار می‌توانید به قسمت دسته‌بندی کتاب‌ها مراجعه و کتاب‌های این موضوع را یکجا مشاهده کنید.

  فرمول شکست

  خطرناک‌ترین ویژگی شکست، نامحسوس بودن آن است. به نظر نمی‌رسد که این اشتباه‌های کوچک در کوتاه‌مدت فرق زیادی به وجود آورند. احساس شکست نمی‌کنیم. درواقع شاید بعضی وقت‌ها این حجم از اشتباه‌ها درنتیجه‌ی مدت مدیدی از شادی و موفقیت زیاد در زندگی به وجود آمده باشند. به خاطر آن‌که هیچ اتفاق بدی برای ما نیفتاده و به خاطر آن‌که هیچ نتیجه‌ی سریعی توجه ما را به خودش جلب نکرده، روزها را یکی بعد از دیگری می‌گذرانیم. اشتباه‌هایمان را تکرارمی کنیم. فکرهای نادرست در سر می‌پرورانیم به حرف‌های نادرست گوش می‌دهیم و تصمیم‌های نادرست می‌گیریم. دیروز آسمان به زمین نیامد: پس احتمالا کاری که انجام دادیم ضرری نداشت. به خاطر آن‌که هیچ نتیجه‌ی قابل ارزیابی و اندازه‌گیری به دست نیامد احتمالا تکرار آن کار بی‌خطر خواهد بود.

  ولی ما باید باهوش‌تر از این حرف‌ها باشیم!

  اگر در پایان روزی که اولین اشتباه را مرتکب شدیم، آسمان به زمین می‌آمد. خیلی زود دست به کار می‌شدیم تا از تکرار شدن آن کار در روزهای آینده جلوگیری کنیم. مثل بچه‌ای که با وجود هشدارهای پدر و مادرش دستش را روی اجاق می‌گذارد و می‌سوزد. ما هم بعد از هر اشتباهمان باید پیامدی سریع را تجربه کنیم تا تکرارش نکنیم.

  متاسفانه شکست مثل پدر و مادرمان با فریاد به ما هشدار نمی‌دهد. به همین خاطر ضروری ست که فلسفه‌مان را بازبینی کنیم تا بتوانیم انتخاب‌های بهتری داشته باشیم. اگر فلسفه‌ی شخصی قدرتمندی در پس هر گامی که برمی‌داریم باشد. از اشتباه‌هایمان باخبر می‌شویم و می‌دانیم که تک‌تک این اشتباه‌ها در زندگی» مهم‌اند.

  حالا خبر خوب این است. پیروی از فرمول موفقیت هم مثل فرمول شکست خیلی ساده است: چند نکته‌ی ساده است که باید هرروز تمرین کنید

  فرمول موفقیت

  اشتباه های موجود در فرمول شکست را چگونه باید به دستورالعمل هایی تبدیل کنیم که برای فرمول موفقیت احتیاج است؟ جواب این است که باید آینده را به بخش مهمی از فلسفه ی امروزمان تبدیل کنیم. یکی از نکات جالب فرمول موفقیت این است که نتایج نسبتا سریعی به دست می‌آید. وقتی اشتباه‌های روزمره را به راهکارهای جدید روزانه تبدیل می‌کنیم. نتایج مثبتی را حتی در هر بازه‌ی زمانی کوتاه هم به دست می‌آوریم. وقتی رژیم غذایی‌مان را تغییر می‌دهیم. سلامتی‌مان در طول فقط چند هفته پیشرفت قابل توجهی می‌کند. وقتی ورزش کردن را شروع می‌کنیم، خیلی زود سرزنده می‌شویم. هر راهکار جدیدی که به صورت روزانه انجام شود نتایج هیجان انگیزی به وجود می‌آورد که باعث می‌شود دستورالعمل‌های بهتر و بیش‌تری به وجود آوریم.

  دارن هاردی

  گروه نویسندگان

  برایان تریسی

  دارن هاردی

  حمید امامی

  استر هیکس، وین دایر

  محمود معظمی

  ریحانه شاهسون

  جونا برگر

  مایکل مسترسون

  جیم ران قوانین پول

  برایان تریسی

  iOS

  اندروید

  ویندوز  https://fidibo.com/book/69482

  لطفا کد کشور را انتخاب و شماره همراه خود را وارد کنید

  ورود با حساب گوگل

  ورود با ایمیل

  قوانین استفاده
  از فیدیبو را پذیرفته ام

  لطفا کد ارسال شده از طریق پیامک را در قسمت زیر وارد کنید

  زمان باقی‌مانده ارسال کد

  لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

  کتاب مورد نظرتان را درخواست کنید تا در صورت امکان آن را به فروشگاه اضافه کنیم.

  هفت روز هفته (ساعت ۹ الی ۱۸)
  ۰۲۱-۹۱۰۲۰۰۱۰

  فیدیبو بزرگترین سامانه خرید کتاب الکترونیک و صوتی در ایران است
  که می‌کوشد
  با گستره‌ای از کتاب‌ها و
  مجلات
  متنوع برای طیف وسیعی از کاربران تجربه فوق‌العاده خریدکتاب و خواندن آن در دستگاه‌های هوشمند
  را
  فراهم
  کند.در فیدیبو با خرید کتاب از بهترین ناشران ایرانی در موضوعات
  مختلف، کاربران می‌توانند در
  اپلیکیشن
  کتابخانه‌ای‌ شخصی برای خود بسازند و از امکانات منحصر به فرد آن استفاده کنند. برای تیم فیدیبو
  هدف
  خرید کتاب نیست بلکه ایجاد محیطی بری ارتباط بیشتر اهالی کتاب
  است.شایان ذکر است که فیدیبو بعد از
  خرید
  کتاب، با تیم پشتیبانی همیشه پاسخگوی کاربران محترم خواهد بود.
  با دانلود هزاران کتاب صوتی و کتاب دانشگاهی و یا شعر عاشقانه از
  فیدیبو، خواندن کتاب را به گونه ای
  متفاوت تجربه کنیم.

  بانک مرکزی جمهوری اسلامی ايران در تاريخ 18 مرداد ماه 1339 تأسيس گرديد. برخی از وظايف بانک مرکزی عبارتند از حفظ ارزش داخلی و خارجی پول ملی کشور، انتشار اسکناس و ضرب سکه‌های فلزی رايج کشور، تنظيم مقررات مربوط به معاملات ارزی و ريالی، نظارت بر صدور و ورود ارز و پول رايج کشور، تنظيم کننده نظام پولی و اعتباری کشور، نظارت بر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری … بيشتر

  براساس فصل سوم قانون پولی و بانکی کشور مصوب سال 1351 و آخرین اصلاحات آن، ارکان بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است:1 – مجمع عمومی.
  2 – شورای پول و اعتبار.
  3 – هیئت عامل.
  4 – هیئت نظارت اندوخته اسکناس.
  5 – هیئت نظار.

  گنجينه بی‌مانند «خزانه جواهرات ملی» مجموعه‌ای از گرانبهاترين جواهرات جهان است که طی قرون و اعصار بدين صورت فراهم آمده است. اهميت جواهرات موجود در «خزانه جواهرات ملی» به ارزش اقتصادی آن محدود نمی‌گردد، بلکه نمايانگر ذوق و سليقه صنعتگران و هنرمندان ايران زمين در دوره‌های مختلف تاريخ و به عنوان ميراث تاريخی، هنری، نماينده هنرهای مستظرفه کشور پهناور ما است.

  سياست پولی به مجموعه‌ای از سياست‌هايی اطلاق می‌شود كه جهت تحقق اهداف اقتصادی كلان يا كاهش خسارات ناشی از عملكرد نظام پولی جهت كنترل حجم نقدينگی در اقتصاد به كار گرفته می‌شود…. بيشتر

  ابزارهای سياست پولی در ايران عبارتند از ابزارهای مستقيم شامل کنترل نرخ‌های سود بانکی و سقف اعتباری و ابزارهای غيرمستقيم که شامل نسبت سپرده قانونی، اوراق مشاركت بانك مركزی و سپرده ويژه بانكها نزد بانك مركزی است.
  قوانین پول

  شامل سياستهای پولی جاری (سالانه) مصوب شورای پول و اعتبار و بايگانی آن به تفکيک سال.

  در اين بخش شما می‌توانيد تمامی مطالب منتشره بانک مرکزی را بيابيد. اين مطالب شامل انواع نشريات ادواری و موردی، پژوهش‌ها،… است. برخی از نشريات بانک عبارتند از نماگرهای اقتصادی، خلاصه تحولات اقتصادی کشور، گزارش اقتصادی و ترازنامه، و مجله روند…. بيشتر

  گزارش اقتصادي و ترازنامه بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران که در مجمع
  عمومي بانک مرکزی تصويب می‌شود و تهيه و تنظيم اين گزارش در اداره بررسيهاي اقتصادي صورت می گيرد.

  نشريه علمی- تخصصی بانك مركزی جمهوری اسلامی ايران

  براساس قانون پولی و بانکی کشور، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ايران بعنوان تنظيم کننده نظام پولی و اعتباری کشور، موظف به تنظيم مقررات مربوطه است… بيشتر

  شامل کليه قوانين پولی و بانکی مانند قانون پولی و بانکی کشور، قانون عمليات بانکی بدون ربا (بهره) ، لایحه قانونی اداره اموربانک ها ، قانون اجازه تاسیس بانک های غیردولتی ، قانون تنظیم بازارغیرمتشکل پولی

 • گروه بهمن خودرو
 • شورای پول و اعتبار به عنوان مهمترين رکن بانک مرکزی، دارای وظايف متعددی است از جمله رسيدگی و تصويب مقررات مورد نياز برای اجرای قانون پولی و بانکی کشور

  بانک مرکزی جمهوری اسلامی ايران جهت نيل به اهداف خود که همانا کنترل تورم و توسعه اقتصادی است، اقدام به گردآوری و تهيه طيف وسيعی از آمارهای اقتصادی می‌کند که اين آمارها بطور عمده شامل انواع شاخص‌های قيمت، گزارش بررسی بودجه خانوار، آمارهای صنعتی، آمار فعاليت‌های ساختمانی و آمار فعاليت‌های خدماتی است…. بيشتر

  مدیریت کل آمارهای اقتصادی مسئولیت تهیه طیف گسترده‌ای از آمارها و شاخص‌های اقتصادی را به عهده دارد. این فعالیت‌ها شامل طراحی و اجرای بررسی‌های آماری،‌روش‌های مربوط به تجدیدنظر و انتشار گزارش‌های مختلف است.

  مجموعه حسابهای ملی ايران شامل آخرين نتايج حسابهای ملی سالانه، حسابهای ملی فصلی، جداول داده – ستانده، حساب جريان وجوه منابع مالی، آمار موجودی سرمايه، شاخص‌های بهره‌وری، آمارهای مالی دولت‌، شاخص‌های اقتصادی و مفاهيم اساسی می‌باشد.

  … بيشتر

  در اين قسمت شما می‌توانيد بخشنامه‌های نظارتی را به تفکيک سال صدور بخشنامه ، شماره بخشنامه ، تاريخ صدور بخشنامه و موضوع بخشنامه مشاهده نماييد.

  فهرست بانکها و موسسات اعتباري و ساير نهادهايي که مجوز تاسيس و فعاليت آنها توسط بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران صادر شده و تحت نظارت قرار گرفته‌اند در اين بخش قابل مشاهده است.

  نظام پرداخت عبارت از ساز و كاری است كه می‌تواند وجه را از حسابی در يك بانك به حسابی در بانك ديگر منتقل نمايد و از اين رو نقش نظام پرداخت در اقتصاد همانند رگ‌هايی است كه پول را به بنگاه‌های مختلف اقتصادی می‌رسانند…. بيشتر

  سامانه های پرداخت خرد و کلان نقشی حياتی در بانکداری الکترونيک ايفا می​کنند. هرگونه پرداخت الکترونيک از بستر اين سامانه ها امکان پذير است.

  زيرساخت‌های فناوری مشتمل بر سامانه ها و شبکه های ارتباطی است که بستر امن و مطمئن پيام‌رسانی ، تبادل داده و ارتباطات بين سازمانی را فراهم می​آورند.

  واحد پول ايران ريال است و پول رايج کشور به صورت اسکناس و سکه‌های فلزی قابل انتشار است. براساس قانون پولی و بانکی کشور، امتياز انتشار پول رايج کشور در انحصار دولت است و اين امتياز، با رعايت مقررات اين قانون، منحصراً به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ايران واگذار شده است…. بيشتر

  سازمان توليد اسکناس و مسکوک يک واحد توليدی زيرمجموعه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ايران است که مسئوليت طراحی و توليد اسکناس و مسکوک کشور را برعهده دارد.

  امروزه پس از سالها تلاش و پيگيري، كارخانه توليد كاغذ اسناد بهادار، كاغذ اسكناس، چك، صفحات پاسپورت و . . . را در داخل توليد نموده و اين گام بزرگی به سوی خودكفايي، استقلال و عدم وابستگی در زمينه توليد اوراق بهادار می باشد.

  براساس قانون پولی و بانکی کشور، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ايران بعنوان تنظيم کننده نظام پولی و اعتباری کشور، موظف به تنظيم مقررات مربوط به صدور و ورود ارز و پول رايج ايران و معاملات ارزی و تعهد و يا تضمين پرداخت‌های ارزی با تصويب شورای پول و اعتبار، مقررات مربوط به معاملات طلا با تصويب هيأت وزيران، تعيين کننده مقررات برای موسسات اعتباری غيربانکی و کليه مقررات، مصوبات يا بخشنامه‌های ناظر بر نظام پولی و اعتباری کشور است.

  شامل کليه قوانين پولی و بانکی مانند قانون پولی و بانکی کشور، قانون عمليات بانکی بدون ربا (بهره) ، لایحه قانونی اداره اموربانک ها ، قانون اجازه تاسیس بانک های غیردولتی ، قانون تنظیم بازارغیرمتشکل پولی

  شورای پول و اعتبار به عنوان مهمترين رکن بانک مرکزی، دارای وظايف متعددی است از جمله رسيدگی و تصويب مقررات مورد نياز برای اجرای قانون پولی و بانکی کشور

  شامل کليه بخشنامه‌های صادره از سوی بانک مرکزی در زمينه‌های مختلف

  تهران – بلوار میرداماد – شماره 198

  کد پستی: 33111-15496

  صندوق پستی: 15875/7177

  مرکز تلفن : 29951

  بانک مرکزی جمهوری اسلامی ايران در تاريخ 18 مرداد ماه 1339 تأسيس گرديد. برخی از وظايف بانک مرکزی عبارتند از حفظ ارزش داخلی و خارجی پول ملی کشور، انتشار اسکناس و ضرب سکه‌های فلزی رايج کشور، تنظيم مقررات مربوط به معاملات ارزی و ريالی، نظارت بر صدور و ورود ارز و پول رايج کشور، تنظيم کننده نظام پولی و اعتباری کشور، نظارت بر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری … بيشتر

  براساس فصل سوم قانون پولی و بانکی کشور مصوب سال 1351 و آخرین اصلاحات آن، ارکان بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است:1 – مجمع عمومی.
  2 – شورای پول و اعتبار.
  3 – هیئت عامل.
  4 – هیئت نظارت اندوخته اسکناس.
  5 – هیئت نظار.

  گنجينه بی‌مانند «خزانه جواهرات ملی» مجموعه‌ای از گرانبهاترين جواهرات جهان است که طی قرون و اعصار بدين صورت فراهم آمده است. اهميت جواهرات موجود در «خزانه جواهرات ملی» به ارزش اقتصادی آن محدود نمی‌گردد، بلکه نمايانگر ذوق و سليقه صنعتگران و هنرمندان ايران زمين در دوره‌های مختلف تاريخ و به عنوان ميراث تاريخی، هنری، نماينده هنرهای مستظرفه کشور پهناور ما است.

  سياست پولی به مجموعه‌ای از سياست‌هايی اطلاق می‌شود كه جهت تحقق اهداف اقتصادی كلان يا كاهش خسارات ناشی از عملكرد نظام پولی جهت كنترل حجم نقدينگی در اقتصاد به كار گرفته می‌شود…. بيشتر

  ابزارهای سياست پولی در ايران عبارتند از ابزارهای مستقيم شامل کنترل نرخ‌های سود بانکی و سقف اعتباری و ابزارهای غيرمستقيم که شامل نسبت سپرده قانونی، اوراق مشاركت بانك مركزی و سپرده ويژه بانكها نزد بانك مركزی است.
  قوانین پول

  شامل سياستهای پولی جاری (سالانه) مصوب شورای پول و اعتبار و بايگانی آن به تفکيک سال.

  در اين بخش شما می‌توانيد تمامی مطالب منتشره بانک مرکزی را بيابيد. اين مطالب شامل انواع نشريات ادواری و موردی، پژوهش‌ها،… است. برخی از نشريات بانک عبارتند از نماگرهای اقتصادی، خلاصه تحولات اقتصادی کشور، گزارش اقتصادی و ترازنامه، و مجله روند…. بيشتر

  گزارش اقتصادي و ترازنامه بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران که در مجمع
  عمومي بانک مرکزی تصويب می‌شود و تهيه و تنظيم اين گزارش در اداره بررسيهاي اقتصادي صورت می گيرد.

  نشريه علمی- تخصصی بانك مركزی جمهوری اسلامی ايران

  براساس قانون پولی و بانکی کشور، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ايران بعنوان تنظيم کننده نظام پولی و اعتباری کشور، موظف به تنظيم مقررات مربوطه است… بيشتر

  شامل کليه قوانين پولی و بانکی مانند قانون پولی و بانکی کشور، قانون عمليات بانکی بدون ربا (بهره) ، لایحه قانونی اداره اموربانک ها ، قانون اجازه تاسیس بانک های غیردولتی ، قانون تنظیم بازارغیرمتشکل پولی

 • کندل hammer
 • شورای پول و اعتبار به عنوان مهمترين رکن بانک مرکزی، دارای وظايف متعددی است از جمله رسيدگی و تصويب مقررات مورد نياز برای اجرای قانون پولی و بانکی کشور

  بانک مرکزی جمهوری اسلامی ايران جهت نيل به اهداف خود که همانا کنترل تورم و توسعه اقتصادی است، اقدام به گردآوری و تهيه طيف وسيعی از آمارهای اقتصادی می‌کند که اين آمارها بطور عمده شامل انواع شاخص‌های قيمت، گزارش بررسی بودجه خانوار، آمارهای صنعتی، آمار فعاليت‌های ساختمانی و آمار فعاليت‌های خدماتی است…. بيشتر

  مدیریت کل آمارهای اقتصادی مسئولیت تهیه طیف گسترده‌ای از آمارها و شاخص‌های اقتصادی را به عهده دارد. این فعالیت‌ها شامل طراحی و اجرای بررسی‌های آماری،‌روش‌های مربوط به تجدیدنظر و انتشار گزارش‌های مختلف است.

  مجموعه حسابهای ملی ايران شامل آخرين نتايج حسابهای ملی سالانه، حسابهای ملی فصلی، جداول داده – ستانده، حساب جريان وجوه منابع مالی، آمار موجودی سرمايه، شاخص‌های بهره‌وری، آمارهای مالی دولت‌، شاخص‌های اقتصادی و مفاهيم اساسی می‌باشد.

  … بيشتر

  در اين قسمت شما می‌توانيد بخشنامه‌های نظارتی را به تفکيک سال صدور بخشنامه ، شماره بخشنامه ، تاريخ صدور بخشنامه و موضوع بخشنامه مشاهده نماييد.

  فهرست بانکها و موسسات اعتباري و ساير نهادهايي که مجوز تاسيس و فعاليت آنها توسط بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران صادر شده و تحت نظارت قرار گرفته‌اند در اين بخش قابل مشاهده است.

  نظام پرداخت عبارت از ساز و كاری است كه می‌تواند وجه را از حسابی در يك بانك به حسابی در بانك ديگر منتقل نمايد و از اين رو نقش نظام پرداخت در اقتصاد همانند رگ‌هايی است كه پول را به بنگاه‌های مختلف اقتصادی می‌رسانند…. بيشتر

  سامانه های پرداخت خرد و کلان نقشی حياتی در بانکداری الکترونيک ايفا می​کنند. هرگونه پرداخت الکترونيک از بستر اين سامانه ها امکان پذير است.

  زيرساخت‌های فناوری مشتمل بر سامانه ها و شبکه های ارتباطی است که بستر امن و مطمئن پيام‌رسانی ، تبادل داده و ارتباطات بين سازمانی را فراهم می​آورند.

  واحد پول ايران ريال است و پول رايج کشور به صورت اسکناس و سکه‌های فلزی قابل انتشار است. براساس قانون پولی و بانکی کشور، امتياز انتشار پول رايج کشور در انحصار دولت است و اين امتياز، با رعايت مقررات اين قانون، منحصراً به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ايران واگذار شده است…. بيشتر

  سازمان توليد اسکناس و مسکوک يک واحد توليدی زيرمجموعه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ايران است که مسئوليت طراحی و توليد اسکناس و مسکوک کشور را برعهده دارد.

  امروزه پس از سالها تلاش و پيگيري، كارخانه توليد كاغذ اسناد بهادار، كاغذ اسكناس، چك، صفحات پاسپورت و . . . را در داخل توليد نموده و اين گام بزرگی به سوی خودكفايي، استقلال و عدم وابستگی در زمينه توليد اوراق بهادار می باشد.

  تهران – بلوار میرداماد – شماره 198

  کد پستی: 33111-15496

  صندوق پستی: 15875/7177

  مرکز تلفن : 29951

  ویتارو

  پول! بعضی‌ها می‌گویند دنیا حول محورش می‌چرخد. بعضی‌ها مانند همستری که بر روی چرخ‌وفلک خود می‌دود، به‌طور خستگی‌ناپذیری به دنبالش هستند. بعضی‌ها درباره‌اش صحبت می‌کنند و بعضی‌ها درواقع آن رادارند.

  پول اهمیتی به اعتمادبه‌نفس، دین، محل زندگی و اهداف تو نمی‌دهد. پول فقط، پول است. یا آن راداری و یا نداری. یا پول خرج می‌کنی و یا به دستش می‌آوری. پول نیز مانند دیگر موارد موجود در طبیعت یک سری قوانین را دنبال می‌کند؛ چیزهایی که باعث تولید و به گردش درآوردن سرمایه‌ها می‌شود. در این بخش از آموزش‌های ویتارو، ما قرار است 15 قانون پول را با تو در میان بگذاریم. قول ما را داری که این 15 قانون، دیدگاهت را نسبت به پول تغییر می‌دهد. لطفاً از این پست یادداشت‌برداری کن؛ زیرا این مطلب می‌تواند یکی از مهم‌ترین سرمایه‌گذاری‌هایی باشد که تابه‌حال انجام داده‌ای. پس بدون هیچ حرف‌اضافه‌ای مطلب را با نوشتن اولین قانون شروع می‌کنیم.

  پول را مانند ذره‌بینی تصور کن. این ذره‌بین، ویژگی‌های شخصیتی افراد را ده برابر بزرگ‌تر نشان می‌دهد اما مردم تازه به این ویژگی‌ها توجه می‌کنند. این ذره‌بین تنها شعله‌ی ویژگی‌های خوب و بد انسان را روشن می‌کند. اگر تو آدم مغروری باشی و ثروتمند شوی، درواقع همان آدم مغرور اما با حساب بانکی بزرگ‌تر باقی می‌مانی. یا اگر آدم بخشنده و فروتنی باشی، پول تو را تغییر نمی‌دهد و به پول به‌عنوان منبع جذابی برای بخشندگی نگاه می‌کنی.قوانین پول

  اگر می‌خواهی همیشه فقیر باقی بمانی، به خرج کردن پولی که هنوز مالکش نشدی، ادامه بده. یکی از دلایل اصلی که مردم نمی‌توانند از فقر فرار کنند همین است. تو نباید برای چیزهایی که نیاز، یا توانایی‌ خریدش را نداری، پول قرض بگیری.

  بعضی‌ها می‌گویند این تقصیر رسانه است که باحالتی تهاجمی و به‌صورت پیوسته، افراد آسیب‌پذیر را مورد هجمه تبلیغاتی قرار می‌دهد. رسانه شرط رسیدن به خوشحالی و خوشبختی همراه با احترام را خرید کالا و مصرف‌گرایی می‌داند. بعضی‌ها می‌گویند این‌یک مسئله‌ی آموزشی است زیراکسی به تو این چیزها را مدارس و دانشگاه‌ها یاد نمی‌دهد. اما درواقع این‌یک مسئله‌ی شخصی است. تو اگر برای خرید یک تلویزیون هوشمند زیر بار قرض بروی می‌دانی که این خرید هوشمندانه نیست؛ گرچه تلویزیون هوشمند باشد. این به خاطر پوچی و ضعف اعتمادبه‌نفس است. تو آینده‌ی خود را قربانی حال خود می‌کنی.

  این ‌یکی دیگر از آن جمله‌های انگیزشی مزخرف و بی‌معنی نیست. این جمله درواقع خیلی عمیق‌تر از یک جمله‌ی انگیزشی است. این قانون می‌تواند به دو بخش تقسیم شود.

  این تفاوت اصلی مصرف‌کننده و تولیدکننده است. یکی پول خرج می‌کند و دیگری پول دریافت می‌کند. هر چه قدر ارزش تو بیشتر باشد، پول بیشتری نیز دریافت می‌کنی.

 • سایت کوین مارکت کپ
 • باور مشترکی در میان مردم وجود دارد که برای پول درآوردن حتماً باید پول داشته باشی. این باور غلط، باعث عقب‌ماندگی مالی و روحی بسیاری از افراد می‌شود. چیزی که مردم هیچ‌وقت یاد نمی‌گیرند این است که زمان بسیار ارزشمندتر از پول است. مهم نیست چه زمانی شروع کنی، به‌طور متوسط برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار سود ده حداقل 7 سال زمان نیاز داری. 10 اگر باهوش نباشی و 5 اگر کمی سرمایه در اختیارت باشد. اما چیزی که مسلم است، این است که زمان باید طی شود.

  برای رسیدن به هدفت باید دستانت را کثیف کنی. باید از منابع مختلف مانند ویتارو آن‌قدر یاد بگیری که دیگر به کسی نیازی نداشته باشی و رئیس خودت شوی. این حقیقت برای ما واقعاً شوکه کننده بود که مردم، 2 ساعت کار در روز برای شروع یک کسب‌وکار و منبع درآمد جدید را زیاد می‌دانند، اما خیلی راحت ساعت‌ها وقت خود را پای شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و بازی‌های ویدیویی تلف می‌کنند.

  هر چه قدر زودتر شروع کنی، زودتر به هدفت خواهی رسید. تو ثروتمند نیستی نه به خاطر اینکه پول کمی در اختیارداری، بلکه به‌این‌علت که زمان خود را بسیار بد مدیریت می‌کنی.

  نکته‌ی حائر اهمیت در این قسمت این است که تو باید چیزهایی بیاموزی که ارزشت را بالاتر ببرند. هیچ‌کس اهمیتی نمی‌دهد که تو تمام تاکتیک‌های بازی FIFA یا نام تمام شخصیت‌های سریال بازی تاج‌وتخت را بلد باشی. دانستن اینکه چه کسانی قله‌ی اورست را فتح کردند چیزی به ارزش تو اضافه نمی‌کند. دانشی که پتانسیل شکوفا شدن و پیشرفته شدن را نداشته باشد، ارزش وقت گذاشتن ندارد.

  دانش باید ارزش مادی یا معنوی به انسان اضافه کند و تو را از این زندگی کسل‌کننده و معمولی رها نماید. مشکل بالا رفتن از دیوار است؟ یک نردبان بساز. نردبان ساخته‌شده اما دیوار بلند است؟ آن را بلندتر کن. نردبان تحمل وزن موردنظر را ندارد؟ مواد اولیه‌اش را تغییر بده. برای هر مشکلی یک‌راه حلی وجود دارد. شاید اندازه و پیچیدگی مشکل‌ها متفاوت باشد؛ اما درنهایت همه‌ی مشکل‌ها شبیه به یکدیگر هستند.

  اگر می‌خواهی پول دربیاوری، باید بفهمی که پول چطور ساخته می‌شود. تو باید آن‌قدر پول درآوردن را تمرین کنی تا زمانی که واقعاً در این کار استاد شوی. درست مانند وقتی‌که می‌خواهی نواختن پیانو را بیاموزی.

  بااینکه به شانس اعتقادی نداریم اما می‌توان گفت که تو خیلی خوش‌شانس هستی که در این زمان دنیا آمدی. زیرا منبع آموزشی برای هر رؤیایی که داری به‌صورت آزاد و رایگان در جهان وجود دارد و تنها کاری باید بکنی این است که اولین قدم را برداری.

  چرا می‌گوییم با ویتارو رئیس خودت باش؟ زیرا اگر رئیس خودت باشی دیگر برده‌ی هیچ شخص یا غریزه‌ای نمی‌شوی. انسان به دنیا می‌آید تا آزاد باشد اما نظام سرمایه‌داری ما را برده خودکرده است. این نظام، ابزار فوق‌العاده‌ای به نام قرض را ابداع کرده تا بشریت را در چنگال خود اسیر نگه دارد. قرض با بهره‌ی بالا یکی از جدیدترین روش‌های برده‌داری است.

  از لحظه‌ای که به هر دلیلی پول قرض گرفتی، زندگی‌ات دیگر برای تو نیست، بلکه به قرض دهنده تعلق دارد. تو باید ساعت‌ها کار و زمان ارزشمند خود را تلف کنی تا زندگی شخص دیگری را آسان‌تر نمایی. اگر این برده‌داری نیست، ما نمی‌دانیم چه چیزی است.

  یا تو باید برای پول کاری کنی یا پول برای توکار کند. تو باید پول را مجبور کنی که برایت کار کند. این پول رشد می‌کند، زیاد می‌شود و به تو در کارهای مختلف کمک خواهد کرد.

  این‌یک توضیح اضافه برای قانون شماره 6 است. پول به برده‌داری علاقه دارد، ترفندهایی بلد است که می‌تواند خطرناک باشد. زیرا پتانسیلش را دارد. تو باید این موجود خطرناک را به خدمت خود دربیاوری؛ درست مانند چاقویی که در دستان یک آشپز حرفه‌ای قرار دارد. پول تو را وسوسه می‌کند به هر چیزی که آرزویش را داشتی – چه کوچک و چه بزرگ – برسی. چه کسی دوست ندارد رؤیاهایش را به واقعیت تبدیل کند؟ اما این همان لحظه‌ای است که پول از دستت فرار می‌کند. به‌محض کوچک‌ترین لغزشی، این موجود با سرعت باورنکردنی نقش خود را از برده به رئیس تغییر می‌دهد.

  جهان پر از نمونه‌ افرادی است که می‌خواستند ثروت عظیمی دست‌وپا کنند، اما به دلیل عدم کنترل پول و احساسات، ورشکست شدند وزندگی خود را تباه کردند.

  نگذار ظاهر جذاب پول تو را فریب بدهد و تو را برده‌ی خودش کند. باطن واقعی پول یک ابزار است و تو باید همیشه این را به خاطر داشته باشی.

  متأسفانه مردم تنها راجب نیمه‌ی اول این قانون می‌دانند. اگر کسی تا الآن درختی کاشته باشد می‌داند که چه قدر باید زحمت بکشد تا از میوه‌اش لذت ببرد. تو ابتدا باید دانه‌ای پیدا کنی، زمین مناسب را بیابی، آب بدهی، به دانه رسیدگی کنی و در برابر نیروهای خارجی از آن محافظت کنی. سپس به او زمان و آفتاب کافی بدهی تا بتوانی از میوه‌اش لذت ببری. برای ساخت ثروت نیز باید دقیقاً همین مراحل طی نمایی. اگر دانه‌ی مناسب را نکاشته و به‌خوبی از آن مراقبت نکرده باشی، میوه‌ی خوشمزه‌ای هم در کار نخواهد بود.

  به این کار در دنیای واقعی سرمایه گذاری یا کسب و کار می‌گوییم. حتی بلندترین درخت‌ها نیز از دانه‌ای کوچک شروع به رشد کردند. این دانه‌ها خودبه‌خود به درخت تبدیل نمی‌شوند. این دانه‌هایی که ما از آن‌ها صحبت می‌کنیم، ایده‌ها هستند. جهان بر اساس ایده‌ها ساخته‌شده‌ و بهترین قسمتش این است که این ایده‌ها رایگان هستند. ایده‌هایی مانند ایده کسب درآمد دلاری با طراحی لوگو که ما معرفی کردیم می‌تواند شروع خوبی برای کاشت این دانه باشد.

  پول از اینکه حوصله‌اش سر برود متنفر است. یا باید او را مجبور به کارکنی و یا می‌رود رئیس دیگری پیدا می‌کند. پول مانند خون در رگ است و باید جریان داشته باشد تا فاسد نشود. در کشورهای توسعه‌یافته این خون می‌تواند مدت بیشتری راکد بماند اما در ایران و با این ابرتورم وحشتناک، پول حتی یک‌لحظه هم نباید یک جا بنشیند. اگر پول راکد باشد، از ارزشش کاسته و اگر در گردش باشد، به ارزشش اضافه خواهد شد. احتمالاً با مقوله‌ی تورم آشنایی داری و می‌دانی که از ارزش ریال ایران روزبه‌روز کاسته می‌شود. اگرچه در کشورهای پیشرفته و توسعه‌یافته تورم 0 تا 5 درصدی وجود دارد، اما شاید برایت جالب باشد که بدانی، اکثریت مردم در آن کشورها، در مورد اصطلاح تورم هیچ اطلاعاتی ندارند.

  پس اگر می‌خواهی پولت از دستت فرار نکند، اجازه نده حوصله‌اش سر رود. دارایی بخر، سرمایه‌گذاری کن، کسب‌وکاری راه بینداز و به هر صورتی که شده آن را به گردش دربیاور. چون اگر این کار را نکنی تورم ثروتت را می‌بلعد.

  ما می‌دانیم که این به نظر واضح می‌آید اما باور نمی‌کنی که چند میلیارد نفر در دنیا این قانون ساده اما بنیادی را رعایت نمی‌کنند. بیشتر مردم خود را بدهکار فروشگاه‌ها و بانک‌ها می‌کنند تا کالایی مصرفی تهیه کنند. در بهترین شرایط این مردم همان قدری که حقوق می‌گیرند تا آخر ماه دقیقاً همان‌قدر خرج می‌کنند.

  یکی از دلایل عدم پیشرفت مالی عدم کنترل بر روی خرج‌هاست. تو توسط پول اغوا شده‌ای و خود را در قرض غرق کرده‌ای. تو می‌گذاری غرور و احساسات کنترل خرج‌هایت را بر عهده بگیرند. تو می‌دانی تمامی این قرض‌ها باید با بهره به بانک یا فروشگاه برگردانده شود اما بااین‌حال این کار را می‌کنی.

  اگر نمی‌توانی کالای موردنظرت را الآن بگیری پس نباید آن کالا را تهیه کنی. اگر نمی‌خواهی خرج‌هایت را با دقت بررسی کنی، اشکالی ندارد. فقط این قانون را رعایت کن. یا کمتر خرج کن و یا بیشتر پول دربیاور.

  سرمایه‌گذار میلیونر، کوین اولیری این استعاره را به جلو راند تا جایی که طرز تفکر ما را نسبت به پول کاملاً تغییر داد. هر هزارتومانی که داری، سرباز شخصی توست. تو هرروز صبح آن‌ها را به میدان جنگ می‌فرستی. بعضی از آن‌ها کشته می‌شوند و بعضی‌شان فتح می‌کنند. هدف تو این است که سربازهای بیشتری، همراه با زندانی‌های تازه اسیرشده به خانه برگردانی. اگر به پول به‌عنوان سربازهایی که برای آزادی تو می‌جنگند بنگری، رفتار و دیدگاهت نسبت به پول خیلی محافظه‌کارانه‌تر می‌شود.

  هر زمان که وامی با بهره دریافت می‌کنی، یعنی حکم مرگ سربازان باوفایت را امضا کرده‌ای. تو سربازانت را در اختیار شخص دیگری قراردادی؛ سربازانی که ممکن بود به‌خوبی به تو خدمت کنند. پس دفعه‌ی دیگری که خواستی کالای مصرفی مانند خودرو یا تلفن همراه بخری، از خودت بپرس:قوانین پول

  «آیا ارزش این تلفن همراه یا خودرو از جان سربازان باوفایی که برای آزادی من می‌جنگند، بیشتر است؟»

  قطعاً یکی از مهم‌ترین تصمیم‌هایی که باید در زندگی به‌عنوان یک فرد بالغ بگیری، همین انتخاب شریک زندگی است. شاید بگویی شریک زندگی چه ربطی به ثروتمند یا فقیر بودن من دارد؟ تا زمانی که در چنین موقعیتی قرار نگیری، هیچ‌وقت درک نمی‌کنی که انتخاب همسر نامناسب چه قدر برایت گران تمام خواهد شد. مهم نیست چه قدر عاشق یکدیگر باشید، باور کنی یا نه، پول همیشه می‌تواند بالاتر از عشق قرار بگیرد. ما در مورد طلاق و شرط و شروطی که چشم‌بسته قبول می‌کنی حرف نمی‌زنیم. این انتخاب اشتباه در هنگام طلاق می‌تواند حداقل نصف زندگی‌ات را تصاحب کند و برود.

  اما موضوع مورد بحث ما، در طول زندگی زناشویی است. همسر تو نزدیک‌ترین فرد به توست و می‌تواند سرنوشت تو را دگرگون کند. او می‌تواند برایت نردبان‌های ترقی بسازد و یا تو را در پسرفت و عقب‌گرد خاک کند.

  ما هر چه قدر بر روی انتخاب شریک صحیح زندگی تأکید کنیم، بازهم کم گفتیم. همسر تو باید آماده باشد تا در این ماجراجویی – که ما به آن زندگی می‌گوییم – همراه تو باشد. شریک زندگی تو باید رقابت‌طلب، قوی، و هدف‌های مشترکی با تو داشته باشد. او باید حاضر باشد تا پستی‌وبلندی‌های زندگی را با لذت تمام با تو بگذراند.

  پس شخص مناسب را پیدا کن تا زندگی ماجراجویی بی‌نظیری را برایت رقم بزند.

  به دلایلی مردم تصور می‌کنند که پول تمام مشکلات زندگی‌شان را رفع می‌کند. آن‌ها فکر می‌کنند تمام مشکلات زندگی از فقر نشاءت می‌گیرد. بله صحیح است. پول می‌تواند مشکلات زیادی را حل کند، اما نه تک‌تک مشکلات را. سقف بالای سرت؟ پول می‌تواند حلش کند. غذایی که امشب تمایل داری میل کنی؟ پول هوایت را دارد. هزینه دانشگاه بچه‌هایت؟ پول برای نجاتت می‌آید. این‌ها همگی مسئله‌های پول هستند. این مشکلات توسط ارتش شخصی‌ات حل خواهند شد.

  پول مانند یک کلید است که درب‌های زیادی را باز می‌کند؛ اما این کلید محدودیت‌هایی نیز دارد. عاقلانه نیست که فکر کنیم می‌توانیم با کلیدی سنتی و قدیمی، درب‌های الکترونیکی یک هتل 5 ستاره را بازکنیم.

  ذهنیت فقیر به‌جایی نمی‌رسد و تو نمی‌توانی از یک ذهن فقیر به فردی ثروتمند برسی. تا زمانی که فقیر باشی، فکر می‌کنی که پول حلال همه‌ی مشکلات است؛ اما هنگامی‌که ثروتمند شدی، می‌فهمی که مشکلات زیاد دیگری وجود دارند که پول هیچ قدرتی روی حل آن‌ها ندارد.

  اینجا باید کمی نکته‌بین باشی. این قانون می‌تواند نسخه تکامل‌یافته قانون شماره 13 باشد. ثروت چه معنایی دارد؟ چه زمان می‌توان گفت که ما ثروتمند شده‌ایم؟ ثروت می‌تواند نقطه‌ای زندگی باشد که خواسته‌ها و تمایلات تو به واقعیت بپیوندند. ثروت ترکیبی از تمام ویژگی‌های انسانی است و پول یکی از آن ترکیب‌هاست. وقتی ازنظر عقلی، احساسی، فیزیکی، اجتماعی، مالی و … به سطح توقعات خود رسیدی یعنی ثروتمند شدی. این شبیه جمع‌کردن سنگ‌های زندگی موفق است.

  بعضی از مردم شاید یک یا دو مؤلفه ثروت را از قبل داشته باشند، اما اکثر مردم برای رسیدن به کمال باید تلاش کنند. افراد کمی هستند که اشخاص واقعاً ثروتمندی تبدیل‌شده‌اند.

  نکته‌ی مهم این است که این مؤلفه‌ها به یکدیگر متصل هستند. اگر ازنظر احساسی آسیب‌دیده باشی، خیلی سخت است که در اجتماع و رابطه‌های عاطفی موفق شوی. اگر رابطه‌های عاطفی مناسبی نداشته باشی نمی‌توانی یک امپراتوری ثروت بسازی. اگر حتی یکی از این مؤلفه‌ها را نداشته باشی، زندگی شاد و موفقی را تجربه نخواهی کرد.

  به همین خاطر است که افراد پولدار زیادی را می‌بینی که از زندگی خود ناراضی هستند. بعضی از این افراد باوجود دارایی‌های زیاد، اقدام به خودکشی می‌کنند. مشکل آنجاست که این افراد برای رسیدن به یکی از این مؤلفه‌های ثروت، بقیه مؤلفه‌های اصلی را فدای پول کرده‌اند.

  هیچ موقع فراموش نکن که انسان مادی نیست و پول نمی‌تواند به‌تنهایی او را خوشحال کند. سه مؤلفه شادی، امید و آرامش از مهم‌ترین ویژگی‌های معنوی انسان هستند. رسیدن به این سه ویژگی نه نیاز به پول دارد و نه علوم معارف بشری؛ زیرا سرچشمه آن‌ها، درون انسان است.

  اگر فکر می‌کنی که با پول بیشتر می‌توانی زندگی شاد و خوشحالی داشته باشی، بدان که سخت در اشتباهی. چیزهای مادی مانند پول و جایگاه اجتماعی انتها ندارند و انسان حریص، همیشه به دنبال چیزهای بیشتر است. آزادی از قیدهای مادی نهایت کمال انسان است

  تاکنون از خود سؤال پرسیده‌ای که چرا من باید فلان قدر حقوق بگیرم؟ قانون شماره 15 پاسخ سؤالت را می‌دهد. در دنیای سرمایه‌داری معادله‌ی ساده‌ای برای تعیین پاداش یک شخص وجود دارد و آن معادله، بر اساس مقیاس بازار هدف تعیین می‌شود.

  این بدان معنی است که هر چه قدر به افراد بیشتری خدمات ارائه دهی، پاداش بیشتری نیز دریافت می‌کنی. پاداش کسی که با 10 نفر سروکار دارد، از کسی که به میلیون‌ها نفر خدمات ارائه می‌دهد خیلی کمتر است. این معادله در زندگی فقیرترین تا پولدارترین افراد صادق است؛ زیرا مبنای ارزشمند بودن یا نبودن فرد در جوامع سرمایه‌داری بر همین اساس تعیین می‌گردد.

  همین امروز می‌توانی با رعایت این قانون میزان دستمزد دریافتی‌ات را افزایش دهی. تنها کافیست کمی فکر کنی و راه‌های رسیدن به مقیاس بزرگ‌تر را بیابی.

  فرض کنیم که تو یک مدرس کنکور سراسری هستی که برای هر جلسه 90 دقیقه‌ای، 200 هزار تومان پول دریافت می‌کند. در حال حاضر در شغل خود گیر افتاده‌ای و پاداش محدودی نیز دریافت می‌کنی؛ زیرا مقیاس بازار هدف تو بسیار محدود است.

  معمولا اولین راهی که برای افزایش درآمد به ذهنت می رسد این است که ساعات کاری خود را افزایش دهی یا شغل دومی برگزینی. اما این روش معمول، بسیار اشتباه است. تنها کاری که باید بکنی این است که همین شغل را تکامل ببخشی و پیشرفته‌تر کنی.

  تو باید جلسات حضوری را به جلسات ویدیویی 24 ساعته و آنلاینی که تنها یک‌بار ضبط کرده‌ای، تبدیل کنی. با این کار نه‌تنها مقیاس هدفت را، از چندین نفر به چندین هزار نفر افزایش داده‌ای، بلکه در خواب نیز مشغول کسب درآمد هستی.

  ترجیح می‌دهی خسته باشی یا بی‌پول؟ انتخاب توست. ما معتقدیم هر شخصی می‌تواند به آزادی مالی برسد، اگر انتخاب کند که تنبل نباشد. تنبل نبودن، به معنی کار سخت نیست. اگر کار سخت واقعاً نتیجه می‌داد پس پولدارترین افراد باید معدنچی‌ها در تابستان باشند. اما می‌دانی که این‌طور نیست. تنبل بودن یا نبودن به انتخاب خودت بستگی دارد. همین‌که ویتارو را انتخاب کردی یعنی یک‌قدم به آزادی مالی نزدیک‌تر شدی. انتخاب ویتارو می‌تواند یکی از بهترین تصمیم‌های زندگی‌ات باشد و این تصمیم قطعاً تو را به‌سوی پیشرفت و ارتقا هدایت ‌می‌کند.

  ما می‌دانیم که این متن طولانی بود. بنابراین باید به تو تبریک بگوییم که تا انتهای این متن ارزشمند با ما همراه بودی. اگر تا اینجای مطلب با ما همراه بودی، ما را در بخش نظرات همین پست یا در شبکه‌های اجتماعی مطلع کن. اگر از این 15 قانون پول خوشت آمد حتماً با دوستانت به اشتراک بگذار. ما وقتی نظرات را می‌خوانیم، از ته دل خوشحال می‌شویم.

  متشکریم که با ما همراه بودی. تا بعد.

  با عضویت در خبرنامه جدیدترین مقالات سایت را در صندوق ورودی ایمیل خود داشته باش

  خیلی عالی بود. پر قدرت ادامه بدین لطفا🤗

  خیلی متشکریم رضا عزیز!
  این نظرات دلگرم کننده شماست که انگیزه ی ما را برای رسیدن به هدفمان دوچندان می کند.

  خوب بود ممنون استفاده کردیم

  خوشحالیم که استفاده کردید.
  ممنون از توجه و نگاه شما دوست عزیز و گرامی.

  عضویت در خبرنامه هفتگی

  ویتارو، تنها رسانه رایگان آموزش آنلاین دوره های تخصصی در ایران است. ما به دانش آزاد معتقدیم و به همین علت هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع شرعا و قانونا مجاز است. تمامی مطالب سایت به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده شده، و فروش این مطالب به هر نحوی غیرقانونی است. ضوابط حاکم بر ویتارو، مبتنی بر قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران است. © 1400

  قانون جذب پول یکی دیگر از قوانین بسیار مهم و کاربردی در کائنات است. از قانون جذب ثروت برای جذب پول و ثروت استفاده می شود. بسیاری از دوستان با من تماس می گیرند یا در مشاوره ها از من میپرسند که چطور میتوانیم با استفاده از قانون جذب ثروت پول و ثروت فراوانی را وارد زندگیمان کنیم. با توجه به سوالات که بسیاری از دوستان در این باره از من میپرسند تصمیم گرفتم یک مقاله کامل و جامع در زمینه قانون جذب ثروت برایتان داخل سایت قرار بدهم و به شما بگویم که چطور می توانید از قانون جذب ثروت استفاده کنید و پول و ثروت فراوانی را وارد زندگیتان کنید.

  اما بهتر است قبل از اینکه به سراغ قانون جذب ثروت برویم شما را با قانون جذب آشنا کنم و به شما بگویم که قانون جذب چیست و چطور می توانید با استفاده از قانون جذب ثروت و پول فراوانی را جذب کنید.

  قانون جذب (Law of Attraction) یک قانون ثابت در جهان است که همیشه و در همه جا در حال عمل کردن است. البته بهتر است بگویم که قانون جذب یک قانون ثانویه است و قانون اصلی قانون ارتعاش نام دارد.

  شما اگر قانون جذب را باور داشته باشید و چه باور نداشته باشید همیشه و در همه جا در حال استفاده از این قانون هستید. یعنی شما همیشه دارید از این قانون استفاده می کنید و این قانون برای همه در حال عمل کردن است.قوانین پول

  خیلی از افراد فکر می کنند که قانون جذب وجود نداره. ولی همانطور که گفتم شما چه این قانون را باور کنید و چه باور نکنید این قانون برای شما در حال عمل کردن است و دارید از قانون جذب و استفاده می کنید. پس بهتر است که از قانون جذب در جهت رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان استفاده کنید.

  اما همانطور که گفتم قانون اصلی قانون ارتعاش است. اگر بخواهم یک تعریف ساده از قانون ارتعاش بگویم اینه که ذهن شما همیشه و در همه جا در حال فرستادن ارتعاش به کائنات و جهان هستی می باشد. یعنی ذهن شما یک ماشین فرستنده و گیرنده ارتعاش است.

  افکار شما دارای یک سری انرژی و ارتعاشی است که به کائنات و جهان هستی فرستاده می شود. افکار به دو دسته تقسیم بندی می شود. ۱- افکار مثبت و ۲- افکار منفی

  افکار مثبت ارتعاش مثبت به کائنات و جهان هستی می فرستد و شما را به خواسته و اهدافتان نزدیک می کند مثلاً اگر بابت درآمدی که دارید شکرگزار هستید در حال فرستادن ارتعاش مثبت به کائنات هستید و همین ارتعاش مثبت باعث می شود که ثروت بیشتری را جذب کنید.

  افکار منفی باعث فرستادن ارتعاش منفی به کائنات و جهان هستی می شود و شما را از خواسته و هدفی که دارید دور می‌کند. مثلاً اگر به بی پولی و نبود شغل فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش منفی به کائنات و جهان هستی هستید و کائنات چنین شرایطی را وارد زندگیتان می کند.

  اما بین قانون جذب و قانون ارتعاش یک رابطه وجود دارد و آن هم اینکه قانون جذب ارتعاشاتی را که به کائنات می فرستید سازماندهی می کند.دقیقا کار اصلی قانون جذب اینه که طبق ارتعاش که می فرستید شما را به خواسته و هدفتان نزدیک یا دور می کند.

 • فیپیران صندوق
 • اما نکته بسیار مهم اینجاست برای اینکه بفهمید در حال فرستادن ارتعاش منفی و مثبت به کائنات هستید باید به احساساتتان توجه کنید. احساسات در قانون جذب مانند یک قطب نما عمل می کنند یعنی با استفاده از احساسات می‌توانید بفهمید که در حال جذب خواسته هایتان هستید یا ناخواسته هایتان.

  اما ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که چطور می توانیم با استفاده از احساسات بفهمیم که چه چیزی را جذب می کنیم؟

  برای اینکه بفهمید در حال جذب خواسته هایتان هستید یا ناخواسته هایتان باید ببینید که احساستان خوب است یا بد. اگر احساس خوبی داشته باشید نشانه این است که دارید به سمت خواسته هایتان می روید و به آنها نزدیک می شوید. اما اگر دیدید که احساستان بد است نشانه این است که دارید خواسته هایتان دور می شوید و باید هرچه سریعتر احساستان را خوب کنید.

  در زمینه قانون جذب ثروت اگر دیدید که احساستان نسبت به پول بد است باید احساس تان را خوب کنید. البته در ادامه بیشتر شما را با قانون جذب ثروت آشنا خواهم کرد به شما خواهیم گفت که چطور می‌توانید ثروت و پول فراوانی را جذب کنید.

  در اینجا شما را به صورت کامل و مختصر با قانون جذب آشنا کردند. و حالا می خواهیم برویم سراغ قانون جذب ثروت و می خواهیم به شما بگوییم که چطور می توانید با استفاده از قانون جذب و ثروت، پول و ثروت و فراوانی را وارد زندگیتان کنید. اگر می خواهید نتایج مالی بزرگ بگیرید و ثروت و پول فراوانی وارد زندگیتان بشود پیشنهاد می کنم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. چون سعی کردم کامل ترین و جامع ترین مقاله در زمینه قانون جذب ثروت برایتان آماده کنم.

   

  قانون جذب ثروت یک قانون ثابت در جهان است که با استفاده از آن میتوانید ثروت و پول فراوانی را جذب کنید. اگر اصول قانون جذب ثروت را بدانید و در زندگیتان پیاده سازی کنید مطمئن باشید ثروت فراوانی وارد زندگیتان خواهد شد. در قانون جذب ثروت اصلاً فرقی نمی کند که کار شما چیست و چه کاره هستید.

  شما اگر اصول قانون جذب ثروت را بدانید و در زندگیتان پیاده سازی کنید مطمئن باشید در زمینه ثروت و پول به بیشتر از آن چیزی که می خواهید خواهید رسید.

  اما یک نکته بسیار مهم برای جذب ثروت این است که شما باید اصول قانون جذب ثروت را بدانید. برای اینکه ثروتمند شوید باید با قوانین جذب ثروت آشنا باشید و بتوانید ارتعاش ثروت و پول به کائنات بفرستید.

  یکی از مهم ترین نکاتی که می توانید با استفاده از قانون جذب، ثروت و پول فراوانی را جذب کنید این است که باید حتماً عاشق کاری که انجام می دهید باشید و یا کاری را انجام بدهید که واقعا عاشقش هستید.

  همین احساس و حس خوب شما باعث می شود که کارایی شما چندین و چند برابر شود و ثروت جذب کنید. باید در کسب و کارتان ایده های خوب کسب و کارتان را عملی کنید و ایده ها را به بهترین شکل ممکن اجرا کنید. ایده زمانی به سمت شما می آید که کارتان را دوست داشته باشید و واقعا از صمیم قلب عاشق کارتان باشید.

  اگر در کارتان عشق و علاقه وجود نداشته باشد هیچ انگیزه و انرژی هم وجود نخواهد داشت و همین باعث می شود که شما از ثروت دور شوید. البته این موردی که گفتم یکی از قوانین جذب ثروت است.

  اما یکی از قدرتمند ترین راه ها برای جذب ثروت که به عقیده و باور من هیچ روشی سریع تر از این روش نیست و خیلی زود هم جواب می دهد این است که باید بابت هر پولی که وارد زندگی تان می شود شکرگزار باشید.

  شما با استفاده از شکرگذاری قویترین ارتعاش را به کائنات ارسال می کنید.پس از همین الان تصمیم بگیرید که بابت هر پولی که وارد زندگیتان میشود شکرگزاری کنید. مطمئن باشید اگر شکرگزاری کنید ثروت و پول زیادی وارد زندگیتان خواهد شد. کسانی که شکر گذار نیستند در هر شرایط و وضعیت مالی مناسبی ندارند.

  شما باید بابت هر مقدار پولی که وارد زندگیتان میشود خدا را شکر کنید. هر اتفاق مالی خوبی برایتان بیفتد باید شکرگزار خدا باشید. باید بابت تک‌تک معاملاتی که انجام می دهید و سود می کنید خدا را شکر کنید. باید بابت هر چیز ارزان که می گیرید و یا هدیه را دریافت می کنید خدا را شکر کنید. باید خدا را از ته دلتان شکر کنید.

  همانطور که گفتم شکرگزاری قویترین ارتعاشی است که به کائنات ارسال می کنید. مطمئن باشید اگر همین قانون شکرگزاری را به درستی و از ته قلب انجام بدهید مطمئن باشید پول و ثروت فراوانی وارد زندگی تان می شود.

  یکی دیگر از قوانین قانون جذب ثروت برای این که بتوانید پول و ثروت بیشتری را جذب کنید این است که باید پولتان را دوست داشته باشید. پول واقعا مقدس است و واقعا باید پول را دوست داشته باشید. یکی از بزرگترین دلایلی که باعث می‌شود ثروت و پول فراوان وارد زندگیتان شود دوست نداشتن پول است. ما در لایه های زیرین مغزمان پول را دوست نداریم و همین باعث می شود که از پول و ثروت دور شویم و نتوانیم به درستی از قانون جذب ثروت استفاده کنیم.

  برای اینکه ببینید از قانون جذب ثروت استفاده میکنید یا نه باید ببینید که نسبت به پول چه احساسی دارید. باید بررسی کنید و ببینید که حستان نسبت به پول خوب است یا بد؟. بسیاری از مردم می‌گویند که پول را دوست دارند، اما وقتی به احساساتشان نگاه کنید و ببینید که احساس آن نسبت به پول بد است نشانه این است که شما پول را دوست ندارید.

  اگر کسی که تمام پولی را که نیاز دارد را داشته باشد، آن وقت به طور یقین احساسش نسبت به پول خوب است و پول را دوست دارد. اگر به دنیای اطرافتان نگاه کنید و اطرافیانتان را ببینید مشاهده می کنید که بیشتر مردم نسبت به پول احساس بدی دارند، زیرا بیشتر پول و ثروت دنیا در دست ۱۰ درصد مردم است.

  تنها تفاوت بین سایر مردم با ثروتمندان این است که ثروتمندان نسبت به سایرین مردم به جای اینکه احساس بدی به پول و ثروت داشته باشند، احساس خوب از خودشان نشان می دهند و همین احساس خوب باعث می شود که به وسیله قانون جذب ثروت، ثروت و پول فراوانی وارد زندگی‌شان بشود.

  برای اینکه بتوانید با استفاده از قانون جذب ثروت، پول و ثروت فراوانی را جذب کنید باید احساساتتان را نسبت به پول تغییر بدهید. باید ریشه بد احساسات تان را از بین ببرید و احساسات خوب را جایگزین احساسات بد کنید.

  یکی از بزرگترین دلایلی که باعث می شود قانون جذب ثروت کار نکند این است که بیشتر مردم نسبت به پول احساس بدی دارند. اما دلیل اصلی احساسات بد مردم نسبت به پول این است که در مورد پول و ثروت عقاید منفی دارند. و آن عقاید منفی از بچگی درون ذهنشان ساخته شده است و همین باعث شده است که وارد ضمیر ناخودآگاه شان بشود.

  شاید این سوال را بپرسید که منظور از عقاید منفی یعنی چی؟ عقاید منفی درباره پول همان باورهای منفی است که باعث می شود قانون جذب ثروت به درستی برای شما کار نکند و شما را از ثروت و پول دور کند. عقاید منفی مثل ” پول ما را از خدا دور می کند”،” افراد ثروتمند افراد خوبی نیستند”،” آدم های ثروتمند صادق نیستند”، ” پول کثیف است”، ” پول باعث فساد می شود” و…

  اگر عقاید و باورتان نسبت به پول به این صورت باشد مطمئن باشید نمی توانید پول و ثروت زیادی را جذب کنید. برای اینکه کار کنید با استفاده از قانون جذب ثروت ، پول و ثروت فراوان وارد زندگیتان شود باید عقاید و باورتان را نسبت به پول عوض کنید. ما داخل دوره شاه کلید جذب ثروت به صورت کامل و مفصل به شما خواهیم گفت چطور میتوانید باورهایتان را نسبت به پول تغییر دهید و چه کارهایی کنید که هر روز پول و ثروت فراوانی وارد زندگیتان بشود.

  وقتی نسبت به پول احساس خوبی نداشته باشید و حس تان بد باشد آن را از خودتان دور می کنید. در این صورت هرگز نمی توانید پول را جذب کنید و آن را به خودتان بچسبانید. حتی وقتی پول اضافی که انتظار دریافت کردنش را نداشته باشید و به دستتان می رسد، متوجه میشوید که در کوتاه‌ترین زمان ممکن در یک چشم به هم زدن آن را از دست خواهید داد. وسایل تان خراب میشود، قرض هایتان بیشتر می شود، اقساط پیش بینی نشده برایتان اتفاق می افتد. همه آنها دست به دست هم می دهند تا پول و ثروت را از شما دور کند و جیب‌تان را خالی کنند. و  تنها چیزی که باعث می شود پول در زندگی تان بماند و پول جذب کنید عشق است. عشق نیروی جذب کننده است که باعث می‌شود ثروت و پول فراوانی وارد زندگیتان بشود و همین باعث می‌شود که به پول بچسبید.

  قوانین پول

  راه و روش های زیادی برای استفاده سریع از قانون جذب ثروت وجود دارد اما بهترین و مهمترین راه این است که نگذارید احساستان نسبت به پول بد شود و شما باید تمام سعی و تلاششان را کنید تا احساستان را نسبت به پول خوب نگه دارید. البته در ادامه تمرینی را به شما خواهیم گفت که با استفاده از آن می توانید پول و ثروت فراوانی را جذب کنید و احساستان را نسبت به پول خوب نگه دارید.

  اگر پولی نداشته باشید دریافت قبض ها به شما احساس بدی می دهند. اما وقتی به یک قبض رقم درشت واکنش منفی از خودتان نشان می دهید و احساستان بد می شود همان احساس بد باعث می شود که قبض های بیشتری را با رقم های بزرگتری را دریافت کنید و در این لحظه است که قانون جذب ثروت شما را از پول دور می‌کند.

  هر ارتعاشی را به کائنات بدهید همان را دریافت می کنید. یعنی اگر شرایط مالی مناسبی ندارید و به این شرایط تان توجه کنید و احساس تان بد بشود باعث می شود شرایط بدتری وارد زندگیتان بشود. وقتی قرض هایتان احساساتتان را بد می کند همین باعث می شود که قرض های بیشتری وارد زندگیتان بشود. وقتی به نبود شغل فکر می کنید و احساس تان بد می شود همین باعث می شود که هیچ کاری برای شما پیدا نشود و شما بیکار بماند. ارتعاشتان تمام شرایط را رقم میزند.

  تا وقتی به کائنات ارتعاش منفی در زمینه قانون جذب ثروت بفرستید شرایط و اتفاقات منفی وارد زندگیتان می شود. اما وقتی ارتعاشتان آن را در زمینه پول و ثروت مثبت کنید مطمئن باشید اتفاقات و شرایط مثبتی وارد زندگی تان می شود و همین باعث می شود قانون جذب ثروت، ثروت و پول فراوانی را وارد زندگیتان کند.

  برای اینکه بتوانید احساستان را خوب کنید و از احساس بد به احساس خوب بروید، باید از قدرت تصورتان استفاده کنید و قدرت تصورتان را به کار بگیرید.وقتی شرایط مالی تان خوب نیست، وقتی بیکار هستید و شغلی ندارید و یا این که قرض هایتان زیاد شده است و… را به چیزهایی که باعث می شود احساس بهتری داشته باشید مبدل سازید.

  البته راه و روش های زیادی برای خوب کردن احساس وجود دارد. مثلا می توانید به اتفاقات مالی گذشته تان فکر کنید. یا اینکه می توانید راجب اهداف و آرزوهایتان بنویسید و صحبت کنید.. شما هر کاری که احساس تان را خوب میکند میتوانید انجام بدهید تا حس بدتان از بین برود.

  یکی از دلایلی که باعث می شود شما از ثروت و پول دور شوید و نتوانید درست از قانون جذب ثروت استفاده کنید این است که ممکن است در مورد پول و ثروت نگران باشید. بیشتر مردم بعد از اینکه حقوقشان را دریافت می کنند حتی همان موقع هیچ احساس خوبی ندارند و احساس آنها بد است چون از این مورد نگرانند که چطور با حقوقشان تا آخر ماه دوام بیاورد. و همین نگرانی باعث می شود که شما احساس بدی نسبت به پول داشته باشید. آنها هر موقع که حقوق می گیرند به جای اینکه عشق بورزند و با احساس خوبی زندگی کنند نگران از دست دادن پول شان هستند.

  وقتی مقدار پول به دستتان می آید بابت آن شکرگزار باشید. هر چقدر پول به دستتان میرسد بابت شکرگزاری کنید حتی اگر مقدار اندکی باشد. هر چقدر بیشتر بابت پولی که به دستتان میرسد بیشتر شکرگزاری کنید ثروت و پول بیشتری وارد زندگیتان می شود و همین باعث می شود که چندین و چند برابرش به دستتان برسد. به هیچ عنوان نگران از دست دادن پول و ثروت تان نباشید.

  شما باید همیشه از قانون جذب ثروت استفاده کنید تا پول و ثروت فراوانی وارد زندگیتان بشود. البته در ادامه تمرین بسیار قدرتمند برای جذب ثروت به شما خواهم گفت که اگر این تمرین را تا ۴۰ روز هر روز انجام بدهید ثروت و پول فراوان وارد زندگیتان خواهد شد.

  فقط به این نکته توجه کنید برای این که بتوانید به درستی از قانون جذب ثروت استفاده کنید باید احساس تان خوب باشد و به هیچ عنوان نگذارید احساستان بد شود. یا این که اگر احساس تان بد است احساستان را خوب کنید تا ارتعاش مثبت در جهت جذب ثروت به کائنات بفرستید.

   

  اگر احساستان نسبت به پول بد است و ارتعاش منفی نسبت به پول و ثروت می فرستید پیشنهاد می کنم حتما این بازی را انجام دهید( البته در ادامه شما را با تمرین قدرتمند بازی فراوانی برای جذب ثروت آشنا خواهم کرد).

  اگر با پول زیاد سر و کار دارید برای اینکه نسبت به پول احساس تان خوب شود ۱ اسکناس پنج هزار تومانی یا ده هزار تومانی بردارید و روی آن را سمت مثبت و پشت آن را سمت منفی در نظر بگیرید. هر بار که پول به دستتان رسید سمتش را برگردانید تا روی مثبتش به شما باشد و به خودتان یادآوری کنید که در بازی قانون جذب ثروت هستید و باید به پول احساس مثبت و خوبی داشته باشید تا بتوانید پول بیشتری را جذب کنید.

  همانطور که میدانید وقتی شما برای خرید چیزی به مغازه می روید و پولی را پرداخت می کنید احساستان به صورت ناخودآگاه بد می شود، و همین احساس بد باعث می شود که نتوانید پول و ثروت را جذب کنید. به همین دلیل توصیه می کنم اگر می خواهید احساستان نسبت به پولی که می خواهید خرج کنید بد نشود این عبارت را تکرار کنید ” من مطمئنم که ده برابرش به دستم می رسد” همین باعث می شود که احساستان خوب شود.

  از اینکه دیگران ثروتمند هستند و یا ثروت جذب می کنند خوشحال باشید. هر بار که می شنوید کسی پول و ثروت جذب کرده است و یا به موفقیتی رسیده است خوشحال باشید، چون اگر آن فرد توانسته است که به این موفقیت برسد و پول جذب کند مطمئن باشید شما هم می توانید. پس به هیچ وجه نگذارید که وقتی می شنوید کسی پول زیادی جذب کرده و به موفق رسیده احساستان بد بشود. چون شما هم می توانید همان مقدار پول و همان موفقیت را به سادگی جذب کنید، اگر اصول قانون جذب ثروت را بدانید.

  خوب حالا بریم سراغ تمرین به شدت قدرتمند قانون جذب ثروت. تمرین که میخواهم به شما معرفی کنم تمرین بازی فراوانی از خانم استر هیکس است.

  در این بخش قصد دارم یکی از قدرتمندترین و قوی ترین تمارین قانون جذب و ثروت را به شما آموزش بدهم. به شما قول می‌دهم که اگر این تمرین جذب ثروت را به درستی انجام دهید ثروت و پول فراوانی وارد زندگی تان می شود. اصلی‌ترین و مهم‌ترین معیار برای اینکه ببینید این تمرین را درست انجام می دهید این است که به احساسات تان توجه کنید. اگر احساس تان خوب بود نشانه این است که دارید تمرین را به درستی انجام می دهید.و این تمرین را هر روز به مدت ۴۰ روز انجام دهید و ببینید که چه نتایجی خواهید گرفت. مطمئنم نتایجی را می گیرید که شما را حیرت زده خواهد کرد.

  این تمرین باعث می‌شود که شما به یک آهنربای قوی در جهت جذب ثروت و پول تبدیل شوید و ذهنتان را به ثروت عادت بدهید. شما وقتی با ذهنتان درگیر خرج کردن پول می شوید باعث می شود که ذهنتان ثروتمند شود. و می توانید خیلی راحت پول و ثروت فراوانی را جذب کنید.

   

  ۱- هر مبلغ پولی که به شما داده می شود را باید حتما تا آخر شب قدر کنید یعنی به هیچ وجه نمی توانید این پول را بگذارید و فردا خرج کنید. مثلاً بگویید که من الان از این یک میلیون تومان ۸۰۰ هزار تومانش را خرج کردم ۲۰۰ هزار تومانش را فردا خرج می‌کند. چون اگر این پول را تا آخرشب خرید نکنید مابقی آن را از شما می گیرند.

  ۲- با این پولی که هر روز به حسابتان می آید بهترین چیزها را برای خودتان بگیرید. و با تمام وجود هر چیزی را که می گیرید احساس کنید. واقعا اگر یک میلیون تومان به حساب شما واریز شود چه چیزهایی باهاش می خریدید؟

  البته به این نکته توجه کنید که روز اول یک میلیون تومان به شما داده می شود، روز دوم ۲ میلیون تومان، روز سوم 3 میلیون تومان و… و به همین روال این پول افزایش پیدا می کند.

  شما از روز اول این بازی را شروع کنید و انجام بدهید. اما به این نکته توجه کنید که اگر یک روز یادتان رفت که این بازی را انجام بدهید باید از روز اول بازی را شروع کنید. مثلا اگر من این بازی را تا روز نهم ادامه دادم و روز نهم ۹ میلیون تومان خرج کردم و روز دهم یادم رفت که این بازی را باید انجام بدهم روز یازدهم باید از روز اول شروع کنم یعنی یک میلیون تومان به من داده میشود. سعی کنید این بازی را تا روز چهلم به درستی انجام دهید و مبلغ و پولی که به شما داده می شود را با تمام وجود احساس کنید. اگر این کار را به درستی انجام دهید مطمئن باشید نتایج مالی فوق العاده خواهد گرفت.

  برای اینکه ثروت و پول فراوانی را جذب زندگی تان کنید باید به این نکته توجه کنید که باید ارتعاش ثروت و پول به کائنات ارسال کنید. قانون ارتعاش یکی از قوانین مهم این جهان هستی است. اگر قانون ارتعاش را در گوگل جستجو کنید به این نتیجه میرسید که قانون اولیه قانون ارتعاش است و قانون ثانویه قانون جذب است.

  تفاوت قانون جذب با قانون ارتعاش در این است که در قانون جذب وقتی شما به موضوعی فکر می می کنید قانون جذب آن فکر شما را وارد زندگی تان می کند. مثلا اگر در زمینه قانون جذب پول بخواهم مثال بزنم، وقتی شما به بی پولی توجه می کنید قانون جذب وظیفه دارد که آن بی پولی را وارد زندگیتان کند، یا اینکه وقتی به پول و ثروت فکر می کنید و احساس خوبی در شما ایجاد میشود قانون جذب وظیفه دارد که آن پول و ثروت را وارد زندگی شما کند.

  اما تا به حال به این موضوع فکر کردید که پشت پرده افکار شما چیست؟ و چه چیزی باعث میشود که شما از این قانون نتیجه بگیرید یا نه؟

  پشت پرده قانون جذب و افکار شما به این صورت است که تمام افکاری که در زهنتان ایجاد میشود دارای ارتعاش است! یعنی افکار شما گیرنده و فرستنده ارتعاش در این دنیاست.

  وقتی به هر موضوعی فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید، تمام افکار شما دارای ارتعاش هستند و کائنات این ارتعاش را دریافت می کنند و بر اساس همین ارتعاش فکری که از شما دریافت کرده اند خواسته و ناخواسته ای را وارد زندگیتان خواهند کرد. وظیفه قانون جذب این است شما را به خواسته و ناخواسته هایی که در ذهن تان قرار دادید برساند.

  در زمینه قانون جذب پول هم به همین صورت است. شما نباید افکاری را در ذهنتان بیاورید که باعث فرستادن ارتعاش منفی شود. باید کامل ورودی های ذهن تان را کنترل کنید. باید از هر چیز منفی که باعث ایجاد احساسات بد در زمینه جذب پول و ثروت میشود دوری کنید. به عنوان مثال به هیچ وجه نباید به اخبار منفی گوش کنید. همین اخبار منفی باعث میشود ارتعاشات منفی ارسال کنید.

  شما از طریق احساسات تان میتوانید متوجه شوید که در حال فرستادن چه ارتعاشی به کائنات هستید. اگر به موضوع پول فکر کردید و احساس بدی داشتید یعنی دارید ارتعاش منفی به پول ارسال می کنید ، و وقتی به پول و ثروت فکر می کنید و احساساتتان خوب میشود یعنی دارید از قانون جذب پول به درستی استفاده می کنید.

  میخواهم به شما بگویم که چه قانون جذب را قبول داشته باشید و چه نداشته باشید این قانون همیشه در حال عمل کردن است. پس بهتر است اصول قانون جذب را کامل یاد بگیرید و در تمام جنبه های زندگی تان از این قانون استفاده کنید. مطمئن باشید هر ارتعاشی که به کائنات ارسال کنید آن را در زندگی تان دریافت می کنید.

   

   

  در این قسمت میخواهم پرتکرارترین سوالات مربوط به جذب پول و ثروت را پاسخ بدهم. اگر شما هم میخواهید از قانون جذب ثروت و پول به درستی استفاده کنید پیشنهاد میکنم سوالات پرتکراری که در ادامه جواب خواهیم داد را مطالعه کنید.

  یکی از دلایلی که شما نمیتوانید به درستی از قانون جذب ثروت استفاده کنید این است که باورهای محدود کننده نسبت به پول دارید. به زبان ساده باور ذهنت شما در ضمیر ناخودآگاهتان است و تا زمانی که باوردهای محدود کننده ای داشته باشید نمیتوانید از قانون جذب ثروت و پول به درستی استفاده کنید. زندگی شما بر اساس باورهایتان ساخته میشود. راه و روش های زیادی برای پیدا کردن باور دارد.

  به قول آنتونی رابینز (anthony robbins) انسان ها ماشین اثبات باورهایشان هستند. اقای آنتونی رابینز در کتاب هایش راه و روش زیادی برای تغییر باور را آموزش داده است اما در این بخش میخواهم ساده ترین راه برای شناسایی باورهای محدود کننده را به شما آموزش بدهم. برای پیدا کردن باور اشتباهتان شما باید به احساساتتان توجه کنید. اگر در مورد موضوعی احساس بدی داشتید نشانه این است که باورهایتان نسبت به آن موضوع اشتباه است و باید باور های اشتباهتان را شناسایی کنید و باور های درست را جایگزین باورهای اشتباهتان کنید.

   

  سادهترین راه برای فرستادن ارتعاش ثروت این است که به پول و ثروت توجه کنید. شما میتوانید زندگی نامه افراد ثروتمند را بخوانید و احساس خوبی در خودتان ایجاد کنید. یا اینکه میتوانید در مورد اتفاقات خوب گذشته تان یا پولی که در گذشته بدست آوردید توجه کنید. میتوانید از تمرینات قانون جذب استفاده کنید و احساساتتان را خوب کنید. به هر حال برای اینکه ارتعاش ثروت بفرستید باید به پول و ثروت توجه کنید.

   

  همانطور که گفتیم راه و روش های زیادی برای خوب کردن احساس وجود دارد. احساساتی که درون شما ایجاد میشود چه احساسات بد و چه احساسات خوب حاصل افکار شماست. افکار مثبت باعث ایجاد احساس خوب و افکار منفی باعث ایجاد احساسات بد میشود. برای اینکه احساساتتان را در طول روز خوب کنید باید به چیزهای مثبت و خوب توجه کنید میتوانید از جملات تاکیدی مثبت، تصویر سازی ذهنی و تجسم خلاق استفاده کنید تا احساساتتان خوب شود.

  در ادامه چندین راه برای خوب کردن احساس به شما خواهیم گفت که اگر کارهایی در ادامه به شما آموزش خواهیم داد را انجام بدهید باعث خوب شدن حس و حالتان میشود و به یاد داشته باشید برای استفاده درست از قانون جذب پول باید همیشه حس و حال خوبی داشته باشید تا بتوانید پول و ثروت فراوان را وارد زندگیتان کنید.

  چندین راه برای خوب کردن احساساتتان:

   

  جمع بندی

  قانون جذب ثروت یک قانون ثابت در جهان است که با استفاده از آن میتوانید ثروت و پول فراوانی را وارد زندگیتان کنید. برای اینکه بتوانید ثروت و پول را به سمت خودتان بکشانید باید ذهن ثروتمند داشته باشید. باید بر روی ذهن تان کار کنید تا ارتعاش جذب ثروت و پول ذهنتان افزایش پیدا کند. هر چقدر بیشتر با خودتان کار کنید و تمام این قانون جذب و در این زمینه انجام دهید مطمئن باشید نتایج فوق العاده ای را خواهید گرفت.

  بنابراین اگر می‌خواهید که ثروت فراوانی را جذب کنید و از قانون جذب ثروت و پول استفاده کنید باید ذهن تان را به ثروت و پول پرورش دهید. اگر نکاتی را که در این مقاله به شما آموزش دادم عمل کنید و در زندگیتان پیاده سازی کنید پول و ثروت فراوانی را جذب خواهد کرد. امیدوارم از این مقاله نهایت استفاده را ببرید. اگر این مقاله را مطالعه نکرده اید پیشنهاد می کنم یک بار حتما این را بخوانید. مطمئن باشید هیچ چیز در زندگی اتفاقی نیست.

   

  {
  “@context”: “https://schema.org”,
  “@type”: “FAQPage”,
  “mainEntity”: [{
  “@type”: “Question”,
  “name”: “قانون جذب ثروت و پول چیست؟”,
  “acceptedAnswer”: {
  “@type”: “Answer”,
  “text”: “قانون جذب ثروت یک قانون ثابت در جهان است که با استفاده از آن میتوانید ثروت و پول فراوانی را جذب کنید. اگر اصول قانون جذب ثروت را بدانید و در زندگیتان پیاده سازی کنید مطمئن باشید ثروت فراوانی وارد زندگیتان خواهد شد. در قانون جذب ثروت اصلاً فرقی نمی کند که کار شما چیست و چه کاره هستید.”
  }
  },{
  “@type”: “Question”,
  “name”: “آیا از قانون جذب ثروت استفاده میکنیم؟”,
  “acceptedAnswer”: {
  “@type”: “Answer”,
  “text”: “برای اینکه ببینید از قانون جذب ثروت استفاده میکنید یا نه باید ببینید که نسبت به پول چه احساسی دارید. باید بررسی کنید و ببینید که حستان نسبت به پول خوب است یا بد؟. بسیاری از مردم می‌گویند که پول را دوست دارند، اما وقتی به احساساتشان نگاه کنید و ببینید که احساس آن نسبت به پول بد است نشانه این است که شما پول را دوست ندارید.”
  }
  },{
  “@type”: “Question”,
  “name”: “چرا قانون جذب ثروت کار نمی کند؟”,
  “acceptedAnswer”: {
  “@type”: “Answer”,
  “text”: “یکی از بزرگترین دلایلی که باعث می شود قانون جذب ثروت کار نکند این است که بیشتر مردم نسبت به پول احساس بدی دارند. اما دلیل اصلی احساسات بد مردم نسبت به پول این است که در مورد پول و ثروت عقاید منفی دارند. و آن عقاید منفی از بچگی درون ذهنشان ساخته شده است و همین باعث شده است که وارد ضمیر ناخودآگاه شان بشود.”
  }
  }]
  }

  من محمد جراحی، مدرس و مشاوره در زمینه قانون جذب و موفقیت فردی هستم. در وبسایت مدیر افکار قصد دارم به شما یاد بدهم چطور میتونید در کوتاه ترین زمان ممکن به وسیله قانون جذب به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنید.

  با سلام من عضویت ویژه رو دارم و هزینه رو پرداخت کردم اما مجموعه kevin برای من به صورت رایگان ارسال نشد میشه لطفا علتش رو بگید؟

  سلام و خسته نباشید دوست عزیز وارد حساب کاربریتون که بشید و در بخش دانلود ها فایل هدیه رو میتونید دانلود کنید.

  موفق باشید

  چطور بلید وارد حساب کاربری بشم من نمیدونم؟

  سلام دوست عزیز. از طریق ایمیلی که خرید کردین وارد حساب کاربریتون بشید. برای وارد شدن به حساب کاربری از کنار سایت ایمیل و پسوردتونو وارد کنید سپس به قسمت مطالب اعضا ویژه بروید و مطالب دانلود کنید

  سلام می‌خوام باهاتون ارتباط برقرار کنم میشه بگین چطوری

  سلام وقتتون بخیر از طریق شماره ای که در قسمت پشتیبانی سایته میتونید با ما در ارتباط باشید

  مجموعه کوین و میتونم به رایگان برات بفرستم

  سلام استاد گرامی آیا بوسیله تجسم در حالت هیپنوتیزم میشه زودتر به خواسته ها رسید؟ ممنون میشم اگر جواب سؤالم بدید

  سلام و خسته نباشید دوست عزیز.

  دوست عزیز جهت رسیدن به آرزو و خواسته هاتون فقط باید ارتعاش خواسته و هدفتونو به جهان هستی و کاپنات بفرستید. هر چه ارتعاشتون قویتر باشه زودتر به خواستتون میرسید.

  سلام آیا قانون جذب رابطه ای با قانون عادت که بین ۱۸ تا ۲۵۸ روز هست داره؟

  سلام وقتتون بخیر خیر ربطی به هم ندارند

  سلام وقتتون بخیر باشه بعد از چ مدتی این تمرین ها جواب میدن؟

  سلام وقتتون بخیر بستگی به ارتعاشات شما داره

  سلام و خسته نباشید … من متوجه یه قسمتی نشدم تمرین ۴۰ روزه ای که گذاشتید باید به صورت واقعی همه ی پول هایی که دستمون میاد رو خرج کنیم یا تو ذهنمون باید اینکارو کنیم ؟ بازی واقعی هست یا ذهنی اون پول باید خرج بشه ؟؟؟

  سلام و خسته نباشید. خیر دوست عزیز. در بازی فراوانی به طور فرضی روزانه ۱ میلیون تومان به حساب شما واریز میشود و تا اخر شب مهلت دارید تمام پول را خرج کنید. البته هر چیزی را که میخرید باید احساس خوب را در خودتان ایجاد کنید.

  مرسی از راهنماییتون من فقط دو روزه که دارم کارایی که گفتید رو انجام میدم و تقریبا همه مطالب سایت رو خوندم واقعا برام‌مثبت بود خیلی حس خوبی دارم خیلی ❤

  ممنونم

  سلام فوق العاده عالی بود. نکات شو یادداشت کردم تا تمرینات م رو شروع کنم. فقط یه سوال. این تمرین ۴۰ روزه باعث نمیشه که ذهن مون روی خرج هر مبلغ دریافتی تنظیم شه. مثلا من ۵ میلیون دستم برسه تو واقعیت ولی چون ذهنم تربیت شده روی خرج کردن کاینات شرایط خرج پول رو برام رقم بزنه؟!

  سلام و خسته نباشید دوست عزیز.

  خیر این تمرین باعث میشه ذهن شما ثروتمند بشه و روز به روز پول و ثروت بیشتری جذب کنید.

  heeheheشما بزار اول برسه دستت پول برا خرج کردنه دیگه

  سلام وقتتون بخیر بنده تازه با وبسایتتون آشنا شدم من ماهیانه ۶۰۰هرازتومان درامد دارم میشه بفرمایید تمرینات رو چگونه انجام بدم؟

  سلام و خسته نباشید دوست عزیز. پیشنهاد میکنم این مقاله را حتما مطالعه کنید

  https://modireafkar.ir/practice-the-law-of-attraction/

  دوست عزیز تمرینات ذهنی هستن

  سلام، با تشکر از مطالب وب‌سایتتون . چیز‌های تکراری که بهشون علاقه داریم بخریم مشکلی نداره؟ مثلا یه لب‌تاپ اپل رو مدل‌های بالا‌تر رو با مبلغی که هر روز بهم داده میشه بخرم؟

  سلام دوست عزیز. بهتره که تکراری نخرید و چیزهاییو بخرید که اگر در واقعیت اون پولو داشتید میخریدید

  سلام. خواستم بدونم مبلغ روزانه از یک میلیون باید شروع بشه یا با مبلغ خیلی بیشتر هم انجام میشه با تشکر

  سلام دوست عزیز از ۱ میلیون شروع کنید و طبق تمرینی که گفتیم عمل کنید

  سلام ممنون مطالب عالی بود حتما تمربن میکنم

  سلام مثلا در روز اول که یه میلیون داریم حتما فقط ۸۰۰ تومن ان را خرج کنیم و فردا ۲۰۰ تومن ان را یا میتوانیم کمتر یا بیشتر خرج کنیم ؟؟

  و اینکه ما بقی پولی که قرار است خرج نکنیم حتما باید روز بعدش خرید کنیم باهاش ؟؟

  سلام وقتتون بخیر. شما در طول روز باید ۱ میلیون تومان خرج کنید. هر چقدر بمونه تا اخر شب میسوزه. به این دید نگاه کنید که اگه واقعا پول واقعی بود و به شما میگفتن که اگه تا اخر شب خرجش نکنید پول از شما میگیرن ایا واقعا اون ۲۰۰ هزارتومانه خرج نمیکردید؟

  اگه یادمون رفت تمام پول رو خرج کنیم و مبلغی باقی موند اون باقی مونده رو ازمون میگیرن و بازی رو ادامه میدیم یا از اول شروع میکنیم ؟؟

  سلام وقتتون بخیر. اگر پولی موند که تا شب خرجش نکنید میسوزه. اگر هم شما یک روز کاول یادتون رفت که این بازیو ادامه بدین باید از اول شروع کنید . به عنوان مثال اگ تا روز ۱۰ بازی فراوانیو انجام دادین و روز ۱۱ فراموش کردین شما باید از روز اول شروع کنید

  سلام. ممنون از مقاله عالی تون. چنتا سوال پیش اومده بود که تو کامنتا جواب رو گرفتم. ولی چندتا سوال دیگه هم پیش اومد برام. شاید خیلی جزئی و وسواسانه باشه ولی ممنون میشم جواب بدین! آیا این مهمه که با یک میلیون تومن حتما باید جنس یک میلیون تومنی بخرم یا مثلا می تونم در نظر بگیرم که یک جنس ۳ میلیونی بخرم و با ۲ میلیونی که فردا میاد دستم پولش رو بپردازم! منظورم بحث بدهکاری و اقساط هست. سوال بعدی هم اینه که آیا حتما باید باید یک کالای قابل لمس باشه؟ خرید ما شامل چه مواردی میتونه باشه؟ خرید زمین، ملک، دوره آموزشی، سرمایه گذاری تو بورس و …؟ چون حس میکنم تمرین خوبیه به همین دلیل کمی ریزتر سوال پرسیدم. ممنونم. 🙂

  سلام وقتتون بخیر دوست عزیز. ۱- شما فقط میتونید به اندازه ی همون پولی که به شما داده شده خرید کنید. میتونید جنس ۳ میلیونیتونو روز سوم بخرید. ۲- فرقی نمیکنه هرچیزی که دوست دارید بخرید موفق باشید

  سلام ، میشه پوله این بازی رو جای اینکه خرید کنیم یه بخشیش رو بدیم به خیریه؟😁

  سلام وقتتون بخیر بله

  سلام و قوت بخیر آیا با بازی فراوانی میتوان قسط و قرض هم پرداخت کرد؟ مثلا با این پول فرضی یه مبلغ رو برای پرداخت قرض و اقساط بذاریم و همون روز پرداختش کنیم به طلبکار یا نه و باید با این پول حتما خرید کنیم و نمیشه اقساط و بدهی را پرداخت؟ و ایا میشه سهمی از این پول را برای کمک به دیگران بذاریم به صورا روزانه و هر بار که پول بیشتری به دستمون میاد مبلغ کمک رو بیشتر کنیم؟

  سلام وقتتون بخیر دوست عزیز. خیر با بازی فراوانی اصلا نباید قرض و بدهی بدین فقط چیزهایی که دوست دارین خرید کنید. و میتونید به دیگران کمک کنید

  سلام مثلا دوز اول ک ۱ تومن هستش میشه هنون سر صبح یک جنس یک میلیونی خرید یا باید جنس ها ک کالاهی بیشتری رو خرید کنیم

  سلام وقتتون بخیر بله هیچ مشکلی نداره

  سلام من ذهنم رو برای دریافت حداقل یک میلیاردتومان پول واقعی در مدت زمان کوتاه میخوام تربیت کنم چطوری می تونم اینکار رو بکنم که به نتیجه مثبت برسم و البته سریع هم باشه چون الان در این مقطع زمانی به این مقدار پول نیاز مبرم دارم

  سلام وقتتون بخیر شما باید این مقدار پولو باور کنید تا بهش برسید. البته رسیدن به این درآمد مرحله است شما باید پله به پله درآمدتونو زیاد کنید به این صورت نیست که شما مثلا ماهی ۱ میلیون درآمد دارید درآمدتون سریع بشه ۱ میلیارد

  سلام و وقت بخیر و تبریک سال نو و آرزوی سعادت و سلامت و بهروزی در این سال برای شما در بازی فراوانی ثروت من می تونم بجز خودم مبلغی را به اعضای خانواده ببخشم یا براشون چیزی بخرم؟ یا فقط همه رو باید برای خودم خرج کنم

  ازش نمی تونم پس انداز و ذخیره بانکی داشته باشم و توی پروژه ها شرکت و سرمایه گذاری کنم؟

  در بازی فراوانی خریدها رو با جزییات باید بنویسم؟ چون زیاد هستن و هر چی میزان پول میره بالا خرید ها هم بالا میزه و سوال آخرم اینکه چطوری در بازی فراوانی که انجام میدم به نتیجه مطلوب در فضای واقعی برسم

  سلام وقتتون بخیر دوست عزیز.همچنین انشالله که شما هم یک سال عالی و بی نظیری داشته باشید در بازی فراوانی شما از اون پولی که به دست میارید میتونید به اعضای خانوادتون کمک کنید فقط به این نکته توجه کنید که واقعا آیا اون پولو داشتید به اعضا خانوادتون میدادید یا نه؟ شما از این پول فقط میتونید برای خرید استفاده کنید و نمیتونید اونو در بانک بگذارید . هر چقدر خرید هارو با جزئیات دقیق تر بنویسیدقطعا احساستون بهتر میشه و ارتعاش پول و ثروت قوی تر میفرستید. شما وقتی از بازی فراوانی استفاده میکنید ارتعاش خواستتون میرسید برای اینکه اون خواسترو دریافت کنید باید ارتعاششو به صورت دائم بفرستید

  سلام و مممون از راهنمایی هاتون منظورتان از مرحله درآمد چیه؟ ممنون میشم بیشتر توضیح بدین باید درآمد واقعیم رو افزایش بدم؟ من چون خرید خدمت یک دستگاه دولتی هستم سقف دارمدم زباد نیست یا منظور شما درآمد ذهنی در بازی فراوانی هستش و چطوری پلکانی درآمدم رو زیاد کنم؟

  سلام وقتتون بخیر دوست عزیزو منظور از درآمد همون درآمد ماهانتونه. البته در بازی فراوانی شما هر روز پولی که به حسابتون واریمیشه را باید خرج کنید. نیازی به افزایش درآمد واقعیتون ندارید شما درآمد فرضیتون افزایش بدین . اگر بازی فراوانیو به درستی انجام بدین درآمدتون خود به خود بیشتر میشه

  و خواستم نظر و دیدگاه شما رو در مورد فایل های سابلیمینال و بیوکنزی بدونم که چقدر تاثیر گذار هستن

  و اینکه من چگونه ذهنم رو برا دریافت مبلغ مورد نظرم پرورش بدم که واقعا بهش برسم

  سابلیمینال و بیوکنزی واقعی هست شما باید باور و ایمانتون نسبت به فایل ها زیاد باشه تا نتیجه بگیرید

  سلام میخاستم بدونم وقتی بازی رو تا ۴۰ روز رفتیم دوباره از اول شروع کنیم؟؟

  سلام وقتتون بخیر خیر ادامه بدین

  سلام میشه پولایی ک تو ذهنمون به دستمون میرسه و چیزایی که دوس داریم باهاشون خرید میکنیم رو توی این چهل روز روی کاغذ بنویسیم؟

  سلام وقتتون بخیر بله دوست عزیز شما باید هرچیزی که نیازدارید روی کاغذ بنویسید و در طول روز تهیه کنید

  سلام.ایا قانون جذب فقط برای افراد درست کاره یا کسایی که گناه کردن خوبه لطفا جواب بدین.ممنون

  سلام وقتتون بخیر قانون جذب برای تمام افراد جواب میده

  سلام وقت بخیر اگر حقوقت ثابت باشه چیطوری میشه در آمد تو افزاهش داد تو ذهنت این کار رو انجام بدی

  سلام وقتتون بخیر. وقتی ارتعاش پول و ثروت میفرستید کائنات بر اساس قانون جذب شرایطی را پیش روی شما قرار میدهد که درآمدتون بیشتر بشه مثلا یه کار دیگ به شما پیشنهاد میشه

  سلام خسته نباشید من شدیدا به قانون جزب عقیده دارم ‌دلم میخاد این روش چهل روزه رو انجام بدم مرسی بابت مطالب عالی که عنوان کردین٫

  سلام.با ارزوی قبولی طاعات وعبادات وتبریک عید فطر بازی ثروت ک گفتین واسه نتورک هم کارسازه؟ بازی ثروت ذهنی باید انجام بشه؟

  سلام وقتتون بخیر شما ذهنتون ثرومند باشه وارد هر شغلی بشید پول به سمت شما جذب میشه

  سلام منوی محصولات شما عملا هیچی رو نشون نمیده جز عضویت ویژه …وقتی من محصول رو نتونم ببینم چطور باید تشویق بشم بخرمش ؟

  سلام وقتتون بخیر هنوز هیچ محصول خواستی قرار ندادیم ولی به زودی تمام محصولات اصلی روی سایت قرار میگیره

  سلام خدمت شما میخاستم بدونم اگر هیچ کاری نداشته باشی چطوری کار جذب میشه؟ و اینکه اگر تخصصی نداشته باشی و یا یک مقدار تخصص داشته باشی چطور ؟ موفق میشی ؟ کار از کجا جذب میشه ؟

  سلام وقتتون بخیر دوست عزیز شما در شرایطی قرار میگیرید که اون کار به شما پیشنهاد میشه. کائنات اون شرایط برای شما ایجاد یمیکنه. البته کائنات با توجه به شرایط فعلیتون کاری را پیشنهاد میکنه که میتونید انجامش بدین

  درود، فوق العاده زیبا بود

  با سلام شما میگویید یکی از قوانین جذب اینه که باید عاشق کارت باشی تا با علاقه بیشتری فعالیت نموده ودرامدت هم بیشترو بیشتر بشه بنده میخوام بدونم اولا بسیاری از افراد کشور ما بخاطر نبود کار بالاجبار مشغول به کاری شده اند کا ممکن است اصلا به ان علاقه ای نداشته باشند مثلا خود من لیسانسه ام واز رو ی ناچاری وبیکاری در اژانس تلفنی صبح تا شب کار میکنم که در امد ماهانه ام حدود دو میلیون وبرخی اوقات کمتر است خوب امثال بنده که شاید در کشور میلیونها باشند که کار کاذبی دارند وهیچ علاقه ای هم به کارشان ندارند واز روی اجبار ان را انجام میدهند پس قانون جذب با اجازه تعطیل بشه چون علاقه ای در کار نیست که با جون دل انجام داد تا به نتیجه برسی پس باید بحث قانون جذب را از رسانه ها جمع اوری کرد چون زورکی نمیشه مثلا منو به کاری که الان دارم علاقه مند کرد حال شما اگه در این زمینه راه حلی دارید بفرمایید

  سلام وقتتون بخیر دوست عزیز وقتی شما عاشق کارتون باشید ارتعاش کار مورد نظرتون میفرستید و کاءنات با توجه به ارتعاشی که از شما دریافت میکنه بهترین شرایط با توجه به شرایطی که دوست دارید براتون ایجاد میکنید. شما به اون مسسیر هدایت میشید

  سلام بسیار متشکرم بابت اشتراک گذاری این مطالب مفید و بخصوص بازی ثروت من این بازی رو دارم انجام میدم و حتی در روز ششم مبلغ قابل توجهی بهم رسید از جایی که اصلا فکرشو هم نمیکردم 🤭🤩🤩🤩🤩

  خداروشکر که تونستید با این تمرین جذب مالی کنید

  با سلام و احترام،سایتتون خیلی عالیه،دستتون درد نکنه،یکی از سایتهایی که عاشقشم،همین سایت شماست،کاش تلگرام هم بدین،ممنونم

  با سلام من میخوام مثلا ثروت فراوانی داشته باشم ودر تمرینات قوانین جذب سعی میکنم که فکر واحساس خوبی داشته باشم ولی در زمینه های دیگری ممکنه من افکار ازار دهنده ومنفی داسته باشم مثلا اتفاقی ویا فکری از گذشته بیاد میارم وافکارم در اون زمینه ازار دهنده میباشد ایا در ابن حالت باز به نتیجه تقریبا دلخواه میرسم چون در زمینه اون چیزی که میخام احساس وفکرم مثبته وفکر منفیم در زمینه چیز دیگریست با تشکر سوال دوم ایا خیالبافی مثبت همان قانون جذب نیست چون در خیالبافی فرد خودشو دایما در حالتی تو ذهنش میبینه که میخاد باشه انهم با دید مثبت مثلا میخواد پول فراوانی داشته باشه ومرتبا تو ذهنش پولدار بودنو تصویر میکنه انهم با احساس خوب ومثبت با تشکر

  سلام وقتتون بخیر اگر افراد آزار دهنده اطرافتون هست حتما از قانون بیتوجهی استفاده کنید و هیچ توجهی نسبت به اون افراد نداشته باشید

  با سلام ایا خیالبافی نوعی قانون جذب به شمار نمی اید چون در خیالبافی فرد چیز مورد علاقه خود را تو تصورش میاره انهم با احساسی خوب ومثبت مثلا فکر میکنه پول فراوانی را که میخواهد به دست اورده وبا ان همه پول به خواسته های خود رسیده ویا در خیالش ان ماشین مورد نظرشو بدست اورده

  سلام وقتتون بخیر. شما باید به احشاشاتتون توجه کنید. شما همیشه در حال استفاده از قانون جذب هستید. به این نکته توجه کنید افکار شما دارای انرژی و ارتعاش به کائنات هست . پس با استفاده از افکار خود درحال جذب خواشته ها و ناخواسته ها در زندگیتان هستید

  سلام و وقت بخیر. اگر اصلا مشغول به کاری نباشیم هم میشه؟مثلا من هنوز سنم به کار کردن نرسیده اما هدف های بزرگی برای مشغول به کار شدن دارم,پس چون هنوز کار نمی کنم خودم ,مشکلی نیست؟ ۲_و اینکه این درآمد ذهنی که به دستم میرسه رو توسط انجام شغلی ک هدف و آرزومه به دست بیارم تو تصوراتم؟

  سلام وقتتون بخیر وقتی شما ارتعاش ثروت به کائنات ارسال میکنید وظیفه کائنات که اون ثروت را وارد زندگیتون کنه فقط خود کائنات راهش میدونه ولی مطمئن داشته باشید کائنات شرایطی را برای شما فرهم میکنه که شما به پول و ثروت میرسید

  با سلام در قانون جذب گفته میشه که همیسه باید هنگام تمرین حتما احساس خوبی در ان زمینه داشت بنده هنگام استفاده از قانون جدب ثروت وفراوانی همیشه سعی میکنم با احساس خوبی اونو انجام بدم ولی گاهی خودبخود وناخوداگاه واقعیت کم پولی ویا بیپولی تو ذهنم میاد حال باید چه کار کرد ایا باز هم قانون جذب موثر واقع میشود یا خیر

  سلام وقتتون بخیر قانون جذب همیشه جواب میده فقط شما باید احساساتتون خوب کنید تا چیزهای مثبت جذب کنید

  سلام وقتتون بخیر ممنون بابت توضیحاتتون فقط اینکه من اگه امروز ۵میلیون درنظرداشته باشم روزانه فقط ۱میلیون بهش اضافه میشه؟مثلامیتونم روزه اول ۵میلیون روزه دوم دوبرابرشه مثلا۱۰میلیون شه که تاچهل روزبه مبلغ بالایی برسه ،فکرم درگیره این شده که اگه مبلغ پایینی شروع کنم وبخوام تا۴۰روز بعدش هم مبلغ کمی بهم میده کائنات ممنون میشم راهنماییم کنین

  سلام وقتتون بخیر میشه ۲ برابرش کنید ولی خب خانوم استرهیکس در کتابشون گفتند از ۱ میلیون تومان شروع کنید

  شما میگید قانون جذب من یه مدتی این قانون را باور داشتم و بهش عمل میکردم همش مثبت فکر میکردم اما زندگیم از اینی هم که بود بدتر شد کلا فک کنم قانون جذب برعکس منه یعنی اگه من منفی باشم همه چی بهتر میشه ولی همینی که مثبت شم همچی بد اتفاق می افته

  با سلام. من امشب این مطالب رو خوندم و چون شدیداً دنبال راههای جذب ثروت و پیدا کردن روش های بدست آوردنش بودم از همین امشب بازی و تمرین روز اول با یک میلیون تومن رو انجام دادم، خیلی واسم جالب بود آخرش دو هزار تومن کم آوردم واسه کرایه آژانس برگشت به خونه، مجبور شدم از یکی از خریدهام کم کنم.مسعله بعدی نمیدونستم دقیق کاپشنی که خریدم چند بود همینطوری زدم ۴۰۰ تومن. در کل به نظرم روش و تمرین خوبیه. ممنون از مطالب خوبتون

  مقاله تون عالی بود – سپاسگزارم

  سلام خسته نباشید در اجرای قانون دوم چیزهایی که میخریم حتما باید قیمت دقیق آنرا بدانیم یا حدودی هم قبول است؟ و دوم اینکه روز اول یک میلیون تومان خرج کنیم روز دوم دومیلیون تومان تا الی آخر که روز چهلم است چهل میلیون تومان خرج کنیم؟ ممنون از راهنماییتون

  سلام وقتتون بخیر بله باید قیمت اون کالا رو بدونید

  سلام ببخشید باید فرض کنیم که ۱ میلیون داریم و داریم خرج میکنیم ؟؟

  سلام وقتتون بخیر بله دقیقا

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Δ

  طراحی سایت و سئو توسط آکادمی سبز مدیر افکار بزرگترین و تخصصی ترین گروه تحقیقاتی در زمینه قانون جذب میباشد که فعالیت خود را در دی سال 1397 شروع کرده است .

  پول مهمترین ثروت در این دنیا است. با توجه به اینکه خیلی از دوستان به فکر این هستند که چطور می توانند پولدار شوند و پول جذب کنند. در این مقاله می خواهم راز های اصلی جذب پول را به شما آموزش بدهم و به شما نکاتی را بگویم که با رعایت کردن این نکات در زندگیتان می توانید پول و ثروت فراوانی را وارد زندگیتان کنید.

  دلیل اینکه بسیاری از افراد خیلی راحت پولدار می شوند و به ثروت های زیادی می رسند این است که به درستی از قوانین خلق ثروت و پول استفاده می کنند. در این مقاله می خواهم نکاتی را به شما بگویم که با رعایت کردن این نکات می توانید پول و ثروت فراوانی را وارد زندگیتان کنید.

  به کار بردن این تکنیک هایی که به شما آموزش خواهد داد میتواند زندگی تان را کامل متحول کند. از شما میخواهم که تمام این نکات را جدی بگیرید و برای جذب پول و جذب ثروت تمام نکات گفته شده در این مقاله را رعایت کنید. پس همراه ما باشید تا شما را با رازهای خلق پول و ثروت آشنا کنم.

  پول (money) یک ثروت مادی است. برای اینکه بتوانید پول و ثروت فراوانی را وارد زندگیتان کنید باید در مدار و ارتعاش پول و ثروت قرار بگیرید. تنها راه پولدار شدن این است که شما یک ذهن ثروتمند و پولسازی داشته باشید. وقتی ذهن ثروتمند داشته باشید و در مدار ثروت قرار بگیرید پول و ثروت به ساده ترین روش های ممکن وارد زندگی تان می شود.قوانین پول

  اما ممکن است بپرسید که برای پولدار شدن حتماً باید شغل مناسب داشته باشید. البته در ادامه به شما آموزش خواهیم داد که چطور یک شغل مناسبی را پیدا کنید و از طریق شغلی که انتخاب گردید به ثروت‌های زیادی برسید.

  برای اینکه بتوانید پول و ثروت فراوانی را وارد زندگیتان کنید اول اینکه باید باورهای مناسبی نسبت به پول داشته باشید و دوم اینکه برای رسیدن به پول و ثروت تلاش کنید.فقط به این نکته توجه کنید که اصلاً منظور من برای رسیدن به ثروت تلاش فیزیکی نیست. شما باید بر روی ذهن تان کار کنید تا ذهنتان را به یک ذهن پولساز و ثروتمند تبدیل کنید.

  شما از ۱۰۰% تلاشی که برای جذب پول و ثروت باید انجام دهید ۹۹% تلاش ذهنی و یک درصد تلاش فیزیکی است. یعنی اگه شما برای جذب پول 100 پله را در نظر بگیرید شما باید 99 تا از این پله‌ها را به صورت ذهنی پشت سر بگذارید. پس اصلاً فکر نکنید برای اینکه بتوانید پولدار شوید

  و ثروت فراوانی وارد زندگیتان شود حتماً باید کار فیزیکی زیادی کنید. البته در ادامه بیشتر شما را با قوانین خلق پول و ثروت و راز اصلی ثروتمندان آن آشنا خواهم کرد. برای این که پول دار شوید بستگی به خودتان دارد که این قوانین را قبول کنید یا نه ! پس همه چیز به خودتان بستگی دارد. در ادامه همراه ما باشید تا شما را نحوه جذب پول آشنا کنم.

  راز اصلی خلق ثروت و پول در زندگی این است که بتوانید باورهای مناسبی نسبت به پول ایجاد کنید. تنها فرق بین تمام انسان ها، انسان های پولدار و چه انسان های فقیر این است که انسان های پولدار باورهای درستی نسبت به پول دارند و انسان های فقیر باورهای درستی نسبت به پول ندارند.

 • سایت مهدی افضلیان
 • شاید اصلا بپرسید که منظور از باور چیست؟ منظور از باورهای که نسبت به پول دارید این است که باید ببینید ذهنیت تا نسبت به پول چطور است. باور های تان از زمانی که شما به دنیا آمده اید شکل گرفتند. برای اینکه بتوانید فردی ثروتمند باشید باید باور های پولساز را در ذهنتان جایگزین باورهای اشتباه کنید. البته باید این را هم بگویم که تغییر باور ها ممکن است خیلی زمان بر باشد. اگر شما بتوانید به مرور زمان باورهای درستی نسبت به پول ایجاد کنید و باورهای تان شکل بگیرد خیلی ساده و راحت پول و ثروت فراوان وارد زندگی تان می شود.

  برای اینکه ببینید آیا باورهای تا نسبت به پول ثروت باورهای مناسب و درستی یا نه باید به احساسات تان توجه کنید. برای شناسایی باورهای درست و باورهای اشتباه باید ببینید که احساساتتان چطور است. آیا احساس تا نسبت به پول خوب است یا احساس بدی دارید. آیا فکر می کنید که پول به راحتی به دست می آید یا باید خیلی سخت کار کنید تا پول به دست بیاورید.همه چیز بستگی به خودتان دارد!

  برای اینکه ببینید باور هایتان در زندگی درست است یا نه باید به شرایط الان تان نگاه کنید. اگر شرایط زندگی عالی دارید نشانه این است که باورهای درستی در زندگی تان دارید.

  اما اگر شرایط زندگی مناسبی ندارید نشانه این است که باورهایتان اشتباه است و باید باورهای درست را جایگزین باورهای اشتباه کنید. البته در ادامه به صورت کامل به شما آموزش خواهم داد که دقیقا چه کارهایی باید کنید تا پول و ثروت وارد زندگیتان شود و به مرور زمان باور های پولسازی در زندگیتان ایجاد کنید.

  نمی دانم آیا قانون جذب را قبول دارد یا نه؟ اگر قانون جذب را قبول ندارید و فکر می کنید که قانون جذب واقعیت ندارد سخت در اشتباهید! برای اینکه پول و ثروت فراوانی وارد زندگیتان بشود باید از قانون جذب به درستی بتوانید استفاده کنید.

  میخواهم به شما بگوییم که قانون جذب دقیقا چیست و چگونه عمل می کند؟، قانون جذب دقیقاً بر اساس افکار شما عمل می کند. وقتی به هر چیزی فکر می کنید در حال جذب آن هستید و بعد از مدتی آن را وارد زندگیتان می شود.

  با توجه به اینکه چندین سال است در این زمینه فعالیت می کنم و زندگینامه تمام افراد موفق را مطالعه کردم کامل مشاهده کردم که تمام افراد موفق و ثروتمند دنیا از قانون جذب برای رسیدن به شرایط الان شان آن استفاده کردند.

  اگر زندگینامه ثروتمندان دنیا را بخوانید میبینید که تمام این افراد از سخت ترین شرایط ممکن مثل فقر و بی پولی توانستند به ثروت ها و پول های زیادی در زندگی برسند. پس یکی از رمز و راز موفقیت تمام افراد موفق این است که از قانون جذب استفاده کردند. تمام این افراد موفق به صورت خودآگاه و ناخودآگاه از قانون جذب استفاده کردند.

  اما ممکن است بپرسید که قانون جذب چگونه عمل میکند؟ یا اینکه چطور می توانیم از قانون جذب برای جذب پول استفاده کنیم؟

  قانون جذب بر اساس افکار و احساساتتان عمل می کند. دوستانی که تمرینات قانون جذب را به درستی انجام داده‌اند به این نکته پی بردند که با استفاده از انجام چنین تمریناتی می‌توانند مرحله به مرحله به خواسته و اهدافشان برسند.

  قانون جذب به این صورت عمل می کند که وقتی شما به هر چیزی فکر میکنید در حال جذب آن هستید. دقیقاً قانون جذب مانند طناب عمل می کند. یعنی به هر چیزی فکر میکنید در حال جذب آن هستید و قانون جذب آن را وارد زندگی تان می کند. وقتی به بی پولی، فقر، بیکاری و… فکر می کنید در حال جذب آنها هستید. وقتی به پول و ثروت، یک رابطه عالی و… فکر می‌کنید در حال جذب پول و ثروت وارد زندگیتان هستید.

  برای اینکه متوجه شوید قانون جذب چگونه باعث می‌شود خواسته یا ناخواسته وارد زندگیتان شود باید به افکارتان توجه کنید. افکار شما واقعیت آفرین است. افکار شما باعث می‌شود که باورهای درست یا نادرست ای در زندگی تان بسازید. افکار شما زندگیتان را رقم میزند. برای اینکه بتوانید از قانون جذب پول به درستی استفاده کنید باید افکارتان را کنترل کنید.

  برای اینکه قانون جذب را بهتر درک کنید، تمام دنیا و جهان از انرژی ساخته شده است. انرژی های همنام یکدیگر را جذب می کنند. دقیقا افکار شما هم از انرژی تشکیل شده است. وقتی به هر چیزی فکر می کنید به صورت ناخودآگاه در حال فرستادن ارتعاش و انرژی آن به کائنات هستید.

  کائنات با توجه به ارتعاش و انرژی که از ذهنتان دریافت می کنند خواسته و یا ناخواسته ای را وارد زندگیتان خواهد کرد. اگر به پول فکر می‌کنید در حال فرستادن ارتعاش پول به کائنات هستید. اگر به ولی فکر می‌کنید در حال جذب بی پولی و فرستادن ارتعاش بی‌پولی به کائنات هستید. شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که منظور از کائنات دقیقا چیست؟ به تمام چیزهایی که در این دنیا وجود دارد به جز شما و خداوند برای شما کائنات محسوب می شود.

  برای اینکه بتوانید پول جذب کنید باید ارتعاش پول بفرستید. برای این که ارتعاش پول بفرستید باید روی پول تمرکز کنید و به پول توجه کنید. اما برای اینکه ببینید در حال فرستادن ارتعاش مثبت به کائنات هستید باید به احساسات تان توجه کنید.

  احساسات تان به شما می گوید که دقیقاً در حال جذب چیزهای خوب هستید و چیزهای منفی! وقتی به پول فکر می‌کنید احساس خوبی در شما ایجاد می‌شود در حال فرستادن ارتعاش پول به کائنات هستید و کائنات با توجه به ارتعاشی که از شما دریافت می کنند ثروت و پول فراوانی را وارد زندگیتان خواهد کرد. احساسات دقیقاً مانند قطب نما عمل می‌کند.

  ارتعاشاتی که به کائنات میفرستید به مرور زمان باورهایتان را می سازد. ساده ترین راه برای تغییر باورها و ایجاد باورهای درست نسبت به پول این است که بتوانید ذهنتان را کامل کنترل کنید و ارتعاشات خواسته و هدف تان را خیلی واضح و دقیق به کائنات بفرستید.

  برای این که بتوانید در ذهنتان را پولساز کنید و به یک آهنربای پول و ثروت بسیار قوی تبدیل کنید باید بتوانید با استفاده از قدرت ذهن تان افکارتان را کامل کنترل کنید. باید کامل قانون جذب را درک کنید و ایمانتان را نسبت به قانون جذب افزایش بدهید.

  باید کامل ورودی ذهنتان را کنترل کنید. منظور از ورودی ذهن همان افکار شماست! وقت شما کامل ورودی ذهنتان را کنترل میکنید باعث می‌شود که به مرور زمان باورهایتان تغییر کند. اگر بتواند به درستی از قدرت ذهن تان در جهت جذب پول و ثروت استفاده کنید می توانید پول و ثروت های زیادی را جذب کنید.

  تفاوت یک ذهن معمولی با یک ذهن پولساز این است که یک ذهن پولساز باورهای درستی نسبت به پول و ثروت دارد اما یک ذهن فقیر باورهای اشتباهی نسبت به پول دارد. همان طور که گفتیم ساده ترین راه برای تغییر باورها کنترل ورودی ذهنتان است یعنی شما باید ورودی ذهن تان را کامل کنترل کنید. برای این که ذهن تان را کامل کنترل کنید پیشنهاد می کنم از تکنیک ها و روش های زیر استفاده کنید.

  اولین تکنیکی باعث می‌شود احساس خوبی نسبت به پول ایجاد کنید این است که به اتفاقات مالی گذشته تان توجه کنید. اگر در گذشته پول زیادی به دست آمده در مورد آن با خودتان صحبت کنید و احساستان را خوب نگه دارید. توجه به اتفاقات مالی گذشته باعث می‌شود که شما ارتعاش پول و ثروت بفرستید.

  برای اینکه ذهنتان را به ذهن پولساز درگیر کنید باید ورودی های مثبتی نسبت به پول و ثروت وارد ذهنتان کنید. یکی از ساده ترین روشها برای اینکه بتوانید ورودی ذهنتان را کامل کنترل کنید این است که از جملات و عبارات تاکیدی مثبت استفاده کنید. همانطور که میدانید قدرت کلمات بسیار زیاد است و با استفاده از کلماتی که می گوییم و می نویسیم می توانیم به صورت ناخودآگاه ورودی ذهنمان را کنترل کنیم.

  از شما می خواهم که هر روز از جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید و احساس خوبی در خودتان ایجاد کنید. مهمترین وظیفه شما برای اینکه بتوانید به درستی از جملات تاکیدی استفاده کنید این است که به هنگام گفتن یا نوشتن حتماً احساس خوبی را در خودتان ایجاد کنید.

  البته برای اینکه بتواند به درستی از جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید باید یک سری اصول را کامل رعایت کنید. برای استفاده از جملات ترکیبی میتوانید جملات تاکیدی را بگویید و بنویسید. کاملاً بستگی به خودتان دارد که چقدر احساس تان بهتر می شود. اگر با گفتن احساسات تان بهتر می شود جملات تاکیدی را بگویید اگر با نوشتن احساسات تان بهتر می شود می توانید جملات تاکیدی را بنویسید.

  برای اینکه جملاتی که می گوید و یا می نویسید تاثیرگذاری بیشتری داشته باشند بهتر است به زمان حال نوشته شود. به عنوان مثال ” من یک ثروتمند هستم”، ” من آهنرباست جذب پول و ثروت مند ” و…

  برای اینکه بتوانید احساس بهتری نسبت به گفتن و نوشتن جملات تاکیدی ایجاد کنید می توانید از کلمه شکرگزاری ” خدایا شکرت ” در ابتدای جملات تاکیدی استفاده کنید. به عنوان مثال ” خدایا شکرت که من من ثروتمند هستم “، ” آهنربای پول و ثروتم ” و…قوانین پول

  یکی دیگر از کارهایی که باعث ایجاد احساس خوب فرستادن ارتعاش پول و ثروت می شود این است که بابت هر چقدر پولی که دارید شکرگزاری کنید. دقیقاً قانون شکرگزاری به این صورت است که شما بابت چیزهایی که دارید و ندارید وقتی خدا را شکر می کنید این کار باعث می‌شود احساس خوبی در شما ایجاد شود.

  همانطور که گفتم ایجاد حس خوب باعث می‌شود که شما بتوانید از قانون جذب استفاده کنید. سعی کنید روزانه تایمی را برای شکرگزاری قرار دهید و احساساتمان را خوب کنید. پیشنهاد می کنم هر روز صبح بعد از اینکه از خواب بیدار شدید شروع به شکرگزاری کنید. شما می‌توانید بابت نعمت هایی که دارید شکرگزاری کنید. شما می توانید بابت تمام خواسته ها و آرزوهای تان که هنوز به آنها نرسید شکرگزاری کنید.

  البته برای اینکه بتوانید با استفاده از قانون شکرگزاری پول و ثروت فراوان را وارد زندگیتان کنید میتوانید بابت هر چقدر پولی که به دستتان می رسد و هر چقدر پولی که دارید هر روز شکرگزاری کنید. از شما میخواهم از امروز به مدت یک هفته هر روز بابت پولی که به دستتان میرسد شکرگزاری کنید و نتایجش را خواهید گرفت.

  جمع بندی

  با توجه به اینکه خیلی از دوستان به دنبال روش ثروتمند شدن هستند و می خواهند به یک فرد پولداری تبدیل شوند در این مقاله تمام روش هایی که افراد موفق و ثروتمند دنیا از آن استفاده کردن را به صورت کامل به شما آموزش دادیم. اگر شما می خواهید که جزو افراد ثروتمند شوید تمام روش های گفته شده در بالا را هر روز انجام دهید. مهمترین عامل ثروتمند شدن افراد این است که باورهای پولسازی در خودشان ایجاد می‌کنند و ذهن شان را به ذهن ثروت ساز تبدیل می کنند. تغییر باورها ممکن است زمان بر باشد و برای اینکه بتوانید باورهایتان را تغییر بدهید چندین ماه طول بکشد. برای تغییر باورها شما باید ورودی ذهن تان را کامل کنترل کنید تا ورودی های مثبت وارد ذهنتان شود. همین ورودی های مثبت باعث می شود باورهای مثبتی در شما ایجاد شود. و باورهای مثبت زندگی تان را کامل می سازد.

  من محمد جراحی، مدرس و مشاوره در زمینه قانون جذب و موفقیت فردی هستم. در وبسایت مدیر افکار قصد دارم به شما یاد بدهم چطور میتونید در کوتاه ترین زمان ممکن به وسیله قانون جذب به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنید.

  سلام ؛ بابت اطلاعات خوب و مثب تتان متشکرم. سوال: آیا در یک محدوده زمانی مثلا یک هفته برای جذب پول و زمانی دیگر مثلا ۱۰ روز یا هفته ای دیگر برای سلامتی و عافیت و به همین ترتیب برای آرزوهای دیگر در نظر گرفت یا میتوان چند آرزو یا هدف را همزمان انجام داد؟

  سلام وقتتون بخیر دوست عزیز شما میتونید ارتعاش خواسته و آرزوهاتونو با هم بفرستید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Δ

  طراحی سایت و سئو توسط آکادمی سبز مدیر افکار بزرگترین و تخصصی ترین گروه تحقیقاتی در زمینه قانون جذب میباشد که فعالیت خود را در دی سال 1397 شروع کرده است .

  صفحه‌ها برای ویرایشگران خارج‌شده از سامانه بیشتر بدانید

  پول‌شویی (به انگلیسی: Money Laundering) تبدیل سود حاصل از خلافکاری و فساد به دارایی‌های به ظاهر مشروع است.[۱][۲] در فرایند پول‌شویی، پول حاصل از اقدامات غیرقانونی تبدیل به پول یا ثروتی می‌شود که در ظاهر از راه‌های قانونی بدست آمده‌است و به این طریق «پول شسته شده» وارد اقتصاد می‌شود.[۳] در بسیاری از سیستم‌های قانونی و مشروع، قواعد پولشویی با روش‌های دیگر تبهکاری مالی و تجارتی تلفیق شده‌است.[۴] بیشتر قوانین ضد پولشویی به صورت آشکار با پولشویی تلفیق شده‌اند.[۵]
  برخی از کشورها پولشویی را تحت عنوان مبهم کردن منشأ منابع مالی تعریف می‌کنند. کشورهایی دیگر پولشویی را پولِ حاصل از فعالیتی می‌دانند که ممکن است در نقطه ای از کشور مشروع باشد اما در نقطه‌ای ای دیگر فساد و نامشروع تلقی شود.[۶] نقدهایی بر قوانین ضد پولشویی توسط مفسرانی وارد شده‌است که عقیده دارند این پهنهٔ وسیع فعالیت‌های ضد پولشویی، در خارج یا داخل کشور بیشتر مانند یک عقیده یا نظریه مالی است و جنبهٔ عملی و کاربردی ندارد.[۷]

  در دهه ۱۹۳۰ با ممنوعیت فروش الکل در آمریکا، به تجارت در این بازار روی آوردند. گروه‌های تبهکار و در راس آنها آلفونسه گابریل کاپون، مشهور به آل کاپون، با خریداری شمار زیادی از رخت‌شویخانه‌های سکه‌ای، پول حاصل از فعالیت‌های غیرقانونی خود را به نام درآمد کسب‌شده از فعالیت این رخت‌شویخانه‌های عمومی به چرخ اقتصاد رسمی وارد می‌کردند. حساب کشی از رخت‌شویخانه‌ها به دلیل ماهیت این فعالیت خدماتی دشوار بود و اصولاً راهی برای کنترل میزان درآمدهای حاصل از این فعالیت نبود.[۸]

  به‌طور کلی پول‌شویی به این دلیل انجام می‌شود که منبع واقعی پول نامشخص باقی بماند. فرار مالیاتی هم می‌تواند دلیل دیگری برای آن باشد. پول‌شویی به‌طور عمده یک جرم فرعی برای رد گم کردن درآمد حاصل از جرم اصلی است. جرم پول‌شویی هم تا حد زیادی به جرم اولیه وابسته است. پول‌شویان اغلب کسانی هستند که از قاچاق مواد مخدر، اختلاس، رشوه، قاچاق اسلحه و سایر راه‌های غیرقانونی کسب درآمد کرده‌اند که با شیوه‌های مختلف اقدام به پول‌شویی کرده و به دنبال «تمیز کردن» پول هستند.[۳]

  پولشویی به دوران باستان بازمی‌گردد. پولشویی نخستین بار با پنهان کردن اموال و دارایی‌های شخصی از مأموران ایالتی برای امتناع از پرداخت مالیات یا مصادره اموال دیده شده‌است.
  در چین، در حدود دوهزار سال قبل از میلاد مسیح، تجار ممکن بود اموالشان را از فرمانروایانی که اموالشان را از آن‌ها می‌گرفتند و آن‌ها را تبعید می‌کردند، پنهان کنند. علاوه بر پنهان کردن اموال ممکن بود این اموال را به ایالتی دور دست در چین منتقل کنند و در کسب و کاری سرمایه‌گذاری کنند.[۹]

  در طول جشن‌هایی که همه ساله در کشورهای مختلف انجام می‌شد، بسیاری از فرمانروایان و حکمرانان ایالتی قوانینی را تحمیل کردند که ممکن بود دارایی شهروندان را از آن‌ها بگیرد و این کار منجر به گسترش و رشد مالیات گریزی شد. یکی از روش‌های پایداری که در بانکداری موازی یا سیستم‌های غیر رسمیِ انتقال ارزش مانند، حواله استفاده شده‌است آن است که به مردم این امکان را داد که بدون تحقیقات دقیق دولتی، پول خود را به بیرون از کشور منتقل کنند.
  قوانین پول

  در قرن بیستم، وقتی که ابزارهای ممانعت از پولشویی به عنوان یک تبهکاری دیده شدند، توقیف و تصرف کردن دارایی‌ها مجدداً بر سر زبان‌ها افتاد. نخستین بار در طول دوران ممنوعیت الکل در ایالات متحدهٔ آمریکا در دههٔ ۱۹۳۰ دیده شده‌است. این مشاهده به عنوان یک تأکید جدید از سوی ایالات متحده و نمایندگی‌های اجرای قوانین برای پیگیری و مصادرهٔ پول‌ها بود.

  فساد سازمان یافته از طریق تحریم‌ها ترقیِ عمده‌ای داشت و منابع مالی عظیمی از طریق فروش غیرقانونی الکل به دست آمدند.

  در دههٔ ۱۹۸۰، جنگ بر روی مواد مخدر دولت را واداشت تا مجدداً به قوانین ضد پولشویی بازگردد تا این کار تلاشی باشد برای جلوگیری از جرایم مواد مخدر و برای دستگیری و اتمامِ فعالیت سازمان‌ها و افرادی که باندهای مواد مخدر را اداره می‌کنند. این رویکرد از این نقطه نظر که قواعد و مدارک را معکوس می‌کند سودمند است.

  مجریان قانون معمولاً باید اثبات کنند که افراد گناهکار هستند تا آن‌ها را محکوم کنند. اما در قوانین پولشویی پول و دارایی می‌تواند مصادره شود و پس از آن بر عهدهٔ افراد است که اثبات کنند سر منشأ این دارایی‌ها از راه مشروع است البته اگر می‌خواهند که این دارایی‌ها بازگردد؛ که این مقوله کار را برای مجریان قانون راحت‌تر می‌کند و بار اثباتی کمتری را بر آن‌ها متحمل می‌کند.

  حملات ۱۱ سپتامبر در سال ۲۰۰۱ که دولت آمریکا را وادار به تصویب لایحهٔ میهن دوستی آمریکا، و همچنین قوانین و لایحه‌های مشابه در سرتاسر جهان کرد، تأکید جدیدی بر روی قوانین ضد پولشویی برای مبارزه با تأمین مالی تروریستی بود.[۱۰] وزیران اقتصاد هفت کشور صنعتی دنیا از یک سازمان بین دولتی برای مبارزه با پولشویی استفاده کردند تا فشاری باشد بر روی دولت‌های سراسر دنیا تا نظارت کنند بر معاملات مالی و این اطلاعات را با سایر کشورها به اشتراک بگذارند.

  از شروع سال ۲۰۰۲، تمامی دولت‌ها در سراسر دنیا قوانین پولشویی و همچنین سیستم‌های نظارتی بر تراکنش‌های مالی را به روز کردند. قواعد ضد مالیاتی بار مسئولیتی بزرگتری برای موسسات مالی به همراه داشت و اجرای این قواعد را به‌طور قابل ملاحظه‌ای تشدید کرد. در طول سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ تعدادی از بانک‌های بزرگ به علت زیر پا گذاشتن قواعد ضد پولشویی با جریمه‌های رو به افزایش مواجه شدند؛ که شامل شرکت خدمات بانکداری و مالی بریتانیا می‌شود. این شرکت ۱٫۹ میلیارد دلار در دسامبر ۲۰۱۲ جریمه شد.

 • واتوس
 • و همچنین گروه بانکداری فرانسوی واقع در پاریس، توسط دولت آمریکا در ژوئیه ۲۰۱۴ ،۸٫۹ میلیارد دلار جریمه شد.[۱۱]
  بسیاری از کشورها کنترل‌های مرزی را بر روی مقدار پولی که می‌توان حمل کرد ایجاد یا تقویت کردند، و همچنین سیستم‌های مرکزی گزارش دهی معاملات مالی را ایجاد کردند. این سیستم جایی است که موسسات مالی باید معاملات مالی خود را به صورت الکترونیکی گزارش دهند. برای مثال در سال ۲۰۰۶ استرالیا سیستم مخصوص به خود را ایجاد کرد و که این سیستم به همهٔ گزارش‌های معاملات مالی نیازمند بود.
  جای دادن پول‌های نامشروع، در چرخهٔ فعالیتِ شرکتی که دارای درآمد مشروع است و سپس یکپارچه کردن این پول با پول‌های جاری، یک روش معمول از پولشویی است.

  پول‌های به دست آمده توسط تبهکاری‌هایی مانند اخاذی، تجارت مواد مخدر و قمار، نامشروع تلقی می‌شوند. این‌گونه پول‌ها باید پاک‌سازی شوند تا مشخص شود که از راه قانونی به دست آمده‌اند یا خیر، و به این دلیل بانک‌ها و سایر موسسات مالی بدون سوء ظن با آن‌ها برخورد می‌کنند. پولشویی می‌تواند به روش‌های مختلفی که پیچیده و فریب دهنده است انجام شود.
  نخستین بار فردی به نام آل کاپون گروهی به نام آل‌کاپون‌ها تشکیل داد. این گروه به زور از مردم اخاذی می‌کردند. او برای پنهان‌سازی درآمد قاچاق فروش مشروبات الکلی و سایر درآمدهایی با منشأ غیرقانونی، تعداد زیادی ماشین سکه‌ای خشکشویی در سراسر شهر نصب کرد. از آنجا که میزان درآمد این ماشین‌ها مشخص نبود وانمود می‌کردند درآمد خود را از این راه به‌دست می‌آورند، نه از راه غیرقانونی. اصطلاح پول‌شویی این‌چنین شکل گرفت.

  فرایند پولشویی مراحل مختلفی دارد که می‌توان به بعضی از آن‌ها اشاره کرد:

  البته بسته به شرایط، ممکن است نیازی به بعضی از مراحل نباشد. برای مثال، درآمدهای غیر نقدی که قبلاً در سیستم مالی وجود داشته‌است نیاز به قرار گرفتن در این فرایند ندارد.[۱۲][۳]

  طبق اعلام وزارت خزانه داری آمریکا:
  پول‌شویی عبارت است از قانونی جلوه دادن درآمدهایی که از راه غیرقانونی به دست آمده‌اند؛ که معمولاً شامل سه مرحله است:جایگذاری_لایه بندی و یکپارچه سازی. در مرحله اول منابع مالی نامشروع به سیستم‌های مالی به صورت پنهانی، مشروع ارائه می‌شوند. سپس این پول توسط چک به حساب‌های متعدد منتقل می‌شود تا سردرگمی ایجاد کند. نهایتاً با تراکنش‌های اضافی این پول با سیستم مالی یکپارچه می‌شود تا وقتی که پول‌های نامشروع پاک جلوه کنند.[۱۳]

  پول‌شویی یک جرم تبعی و فرعی است و همواره مسبوق بر جرم اصلی می‌باشد و درصورت فقدان جرم اصلی، جرم پول‌شویی هم موضوعاً منتفی است.
  جرم پول‌شویی وابسته به جرم اصلی ازقبیل قاچاق مواد مخدر، اختلاس، ارتشاء و… است.
  پول‌شویی موجب اختلال در نظام اقتصادی جامعه می‌شود که پیامدهای زیان‌بار فراوانی در جامعه به دنبال دارد.

  از مهم‌ترین دلایل برای مبارزه با پول‌شویی، ایجاد فضای ناامن برای فعالیت مجرمان و کاهش رفتار تبهکارانه و کمک به مسئولان جهت کشف و ردیابی شبکه‌های فحشا و اختلاس است؛ لذا تدوین قانون مدون، لازم و ضروری به‌نظر می‌رسد.[۱۴]

  پول‌شویی فعالیتی غیرقانونی است که در طی انجام آن، عواید و درآمدهای ناشی از اعمال خلاف قانون که منشأ مشخصی ندارند قانونی می‌شود. به عبارت دیگر پول‌های کثیف ناشی از اعمال خلاف به پول‌های به ظاهر تمیز تبدیل می‌شوند و در بدنه اقتصاد جایگزین می‌شود.

  طبق ماده ۲ قانون مبارزه با پولشویی (ایران)،[۱۵] جرم پولشویی عبارت است از:

  این عمل، یک روش معمول و منطقی برای به‌دست آوردن سود از فعالیت‌های غیرقانونی برای مجرمان است. خلافکاران از طیف وسیع اعمال غیراخلاقی و غیرقانونی مانند استفاده از رانت شرکت‌های دولتی در ایران و حذف منبع پول و هم‌چنین قاچاق مواد مخدر، تقلبات، ثروت‌های قابل مصادره، گروگان‌گیری، قمار و همچنین اهدای پول به سازمان‌های تروریستی و حتی تقلبات مالی در اینترنت یا دیگر ابزار اطلاع‌رسانی سودهای کلانی را به‌دست می‌آورند.[نیازمند منبع]

  اصولاً فعالیت‌های خدماتی که برای انجام فعالیت نیاز چندانی به خرید و تأمین مواد اولیه یا خرید کالاهای واسطه ای ندارند، بسترهای مناسبی برای پولشویی به حساب می‌آیند. کازینوها، بارها و کلاب‌های شبانه، آرایشگاه‌ها، کارواش‌ها، پارکینگ‌های طبقاتی و دیگر فعالیت‌های خدماتی به‌طور معمول برای انجام پولشویی گزینه‌های مناسبی هستند.
  اما در کنار این فعالیت‌های اقتصادی، گاهی پولشویی در قالب راه‌اندازی خیریه‌ها ساماندهی می‌شود.
  برگزاری حراجی‌های هنری یا مشارکت در فعالیت‌هایی در حوزه ورزش نیز می‌تواند زمینه‌های مناسبی برای پولشویی باشند که در جهان و ایران نمونه‌هایی داشته‌است.
  ایجاد شرکت‌های لایه لایه و تو در تو با سهامداران مشترک و ضربدری و بالاخره راه‌اندازی بانک‌ها و موسسات مالی نیز از دیگر محمل‌های مساعد برای پولشویی به‌شمار می‌آیند.[۱۶]

  پول‌شویی می‌تواند روش‌های مختلفی را به خود گیرد، اگرچه بسیاری از این روش‌ها می‌توانند به انواع مختلفی تفکیک شوند؛ که شامل روش‌های بانکی، سهام بندی، مبادلات ارزی و صورتحساب‌های دوگانه.[۱۷]

  یک روش تعیین سطح است که از طریق آن موجودی نقد به ذخایر مالی کوچکتری تبدیل می‌شود که برای از بین بردن سوء ظن بر قواعد پولشویی و همچنین برای امتناع از گزارش‌های مورد نیاز عملکرد ضد پول‌شویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از روش‌های این بخش استفاده از مقادیر جزئی و کوچکتر پول برای خرید اوراق حامل مانند حواله، و نهایتاً ذخیره کردن آن‌ها مجدداً در مقادیر کوچک:[۱۸] در این روش ماهیت پول تغییر کرده و پول کثیف به ذخایر مالی کوچک دیگری نظیر سهام یا طلا تغییر پیدا می‌کند.[۳]

  این مقوله شامل انتقال فیزیکی پول نقدِ قاچاق به یک واحد دارای قدرتِ دیگر و واریز آن به یک مؤسسه مالی، مانند یک بانک ساحلی، با پنهان‌کاری‌های بانکی بزرگتر یا قواعد اجراییِ ضد پولشوییِ نه چندان سخت گیرانه.[۱۹] در این روش پول فیزیکی (اسکناس) حاصل از درآمد اولیه که عمدتاً غیرقانونی است به موسسات مالی تزریق می‌شوند.[۳]

  در این روش، یک معامله گر معمولاً انتظار دارد که نسبت بزرگی از درآمدش را به صورت پول نقد دریافت کند و پول‌های آلوده را به حساب‌هایش واریز کند. همچین کاری اغلب بی‌پرده انجام می‌شود و در انجام این کار درآمد پولیِ ناشی از کسب و کار ضمنی با پول حاصلهٔ غیرقانونی تجمیع می‌شود. در این‌گونه موارد کسب و کار ادعا می‌کند که تمامی پول‌های حاصله به صورت قانونی است. کسب و کارهای خدماتی مناسب‌ترین نوع کسب و کار برای این روش هستند. همان‌طور که این‌گونه خدمات مقدار خیلی کم یا هیچ گونه هزینه‌های متغیری ندارند یا نرخ بالایی بین درآمد و هزینه‌های متغیر دارند، تشخیص درآمد و هزینه‌ها دشوار می‌شود. برای این نوع کسب و کارها می‌توان پارکینگ‌های طبقاتی، کاباره‌ها، کارواش‌ها و کازینوها را مثال زد.[۳]

  این روش شامل فاکتورهایی است که ارزش‌هایی بیشتر یا کمتر از واقعیت دارند تا سیر تحول و تغییر پول را پنهان کنند.[۲۰]
  شرکت‌های پوسته‌ای و معتمدان:
  این نوع شرکت‌ها مالک واقعی پول را پنهان می‌کنند. معتمدان و شرکت‌های بزرگ وسایل نقلیه، بر اساس صلاحدید دادگاه نیاز ندارند که مالکان مشروع خود را فاش کنند.[۲۱]

  فعالیت بسیاری از مقامات قانونی و دولتی هر ساله مورد اندازه‌گیری قرار می‌گیرد تا مقدار پولشویی انجام شده را در سطح جهانی یا حول اقتصاد کشور بررسی کنند. در سال ۱۹۹۶، صندوق بین‌المللی پول به این نتیجه رسید که ۲ تا ۵ درصد اقتصادهای جهان را که مورد بررسی قرار داده بودند، شامل پولشویی می‌شود.

  «گروه ویژه اقدام مالی» که یک سازمان بین دولتی است بیان کرد که ساختن یک معیار سنجش، برای مقدار پولشویی انجام شده کاملاً غیرممکن است. از این رو این سازمان هیچ گونه آمار و ارقامی را در توجیه این مورد منتشر نمی‌کند.[۲۲] مفسران دانشگاهی نیز به همین ترتیب از اندازه‌گیری این مقوله بدون هیچ مدرک مطمئنی عاجز بودند. برآوردهای مختلفِ مربوط به شاخص جهانیِ پولشویی که معمولاً تکرار نیز می‌شوند اغلب سبب می‌شوند که مردم به آن‌ها به عنوان فکت و حقیقت توجه کنند. اما هیچ محققی بر سختیِ ناشی از اندازه‌گیری فعالیت عاملان پنهان برنیامده است. بدون در نظر گرفتن میزان دشواری در اندازه‌گیری، مقدار پولشویی هرساله شامل میلیاردها دلارِ آمریکا می‌شود که این مسئله به عنوان یک نگرانی سیاستیِ دولتی به‌شمار می‌رود.[۱۳]

  پول‌شویی به عنوان یک جرم اقتصادی تأثیر منفی چشم‌گیری بر رشد و توسعه اقتصادی کشورها به جای می‌گذارد. در قطعنامه‌ای که در ژوئن ۱۹۹۸ در مجمع عمومی سازمان ملل متحد تصویب شد، برآورد شد سالانه دست‌کم ۲ میلیارد دلار پول تطهیر می‌شود. از جمله اثرات منفی پول‌شویی می‌توان موارد زیر را نام برد:

  پولشویی معکوس عبارت است از پنهان کردن و پوشش دادن منابع مالی مشروع که برای اهداف و اعمال نامشروع استفاده شده‌اند.[۲۳] این کار معمولاً برای تأمین مالی تروریست انجام می‌شود[۲۴] اما می‌تواند مورد استفاده سازمان‌های تبهکاری واقع شود که در معاملات قانونی سرمایه‌گذاری کرده‌اند و قصد خارج کردن سرمایه‌های قانونی از چرخهٔ رسمی را دارند.

  پولهایی که بدون محاسبه و از مخفی کردن معاملات مالی به دست آمده باشند شامل گزارش‌های رسمی مالی نمی‌شوند و ممکن است برای فرار مالیاتی مورد استفاده قرار گیرند.[۲۵]

  قواعد ضد پولشویی شرایطی است که بیشتر در صنایع مالی و قانونی مورد استفاده قرار می‌گیرند تا کنترل‌هایی را که موسسات مالی و سایر نهادهای نظارتی برای جلوگیری، محافظت و گزارش دهی فعالیت‌های پول‌شویی به آن نیاز دارند را شرح دهند.

  قواعد ضد پولشویی در اثر شکل‌گیری «گروه ویژهٔ اقدام مالی» در سطح جهان برجسته شد و این قواعد تحت عنوان یک چارچوب بین‌المللی برای مبارزه با پولشویی اعلام شدند.[۲۶]

  در تاریخ ۲ اسفند ۱۳۹۸ ایران به لیست سیاه اف‌ای‌تی‌اف اضافه شد. [۲۷][۲۸][۲۹]

  گروه ویژه اقدام مالی علیه پولشویی، اف‌ای‌تی‌اف، جمهوری اسلامی ایران را به‌دلیل پایبند نبودن به مقررات این نهاد کماکان در فهرست سیاه خود نگه می‌دارد. مارکوس پیلر، رئیس گروه ویژه اقدام مالی روز شنبه ۲۴ اکتبر ۲۰۲۰، با تأکید بر این موضوع، از دولت‌های جهان خواست که تدابیر مؤثر را علیه کشورهایی چون ایران و کره‌شمالی اعمال کنند.[۳۰]

  اقتصاد ایران به دلایل مختلفی به‌طور قابل توجهی با پدیده پولشویی دست به گریبان است. بزرگ بودن سهم اقتصاد زیرزمینی و بخش خاکستری، فرار مالیاتی گسترده در اقتصاد ایران و فقدان فرهنگ مالیات دهی، قرار گرفتن ایران بر سر راه مسیر ترانزیت قاچاق مواد مخدر و حجم قابل توجه انواع و اقسام کالاهای قاچاق و همچنین مهاجرت غیرقانونی و قاچاق انسان، ضعف نظام بانکی و برقرار نبودن استانداردهای بین‌المللی بانکداری در ایران و همچنین حساسیت پایین حاکمیت در برابر این پدیده از جمله دلایلی است که می‌توان برای حدس‌زدن دربارهٔ گسترده بودن پولشویی در اقتصاد ایران به آنها اشاره کرد.[۳۱]

  ایجاد شرکت‌های لایه لایه و تو در تو با سهامداران مشترک و ضربدری و راه‌اندازی بانک‌ها و موسسات مالی از محمل‌های مساعد برای پولشویی به‌شمار می‌آیند.
  به همین دلیل کارشناسان و صاحب‌نظران اقتصادی بین شمار صندوق‌های قرض‌الحسنه و موسسات ملی و اعتباری فاقد مجوز در استان‌های مختلف ایران و مسیر ترانزیت قاچاق موادمخدر، ارتباط معناداری می‌بینند.[۳۱]

  علی عرب مازار یزدی، استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی که همراه با لیلا خودکاری در مطالعه و پژوهشی با موضوع «برآورد حجم پولهای کثیف در ایران» که در سال ۱۳۸۶ انجام شد و اطلاعات دوره سالهای ۱۳۵۲ تا ۱۳۸۰ مبنای بررسی آنها بوده، نشان می‌دهد که بزرگی و حجم پولهای کثیف در اقتصاد ایران معادل ۱۱٫۸ درصد از حجم کل نقدینگی است. البته مطالعه آنها نشان می‌دهد که این حجم با شتاب بیشتری در اقتصاد ایران در حال بزرگ‌شدن بوده‌است. با فرض سهم حدود ۱۲ درصدی از کل نقدینگی، اگر حجم نقدینگی فعلی (۱۳۹۹) را بیش از ۲۰۰۰ هزار میلیارد تومان در نظر بگیریم، بزرگی اندازه پولهای کثیف در اقتصاد ایران به ۲۴۰ هزار میلیارد تومان بالغ می‌شود.[۳۱]

  طی سال‌های گذشته، ایران در کنار کره شمالی همواره جزء کشورهای لیست سیاه گروه ویژه اقدام مالی بوده‌است.[۳۲] در سال ۱۳۹۵ مقام‌های ایرانی متعهد شدند پیشنهادهای این سازمان برای مبارزه با پول‌شویی را عملی کنند.[۳]

  طبق بررسی مؤسسه تحقیقات حکومت‌داری بازل هم که با بررسی مؤلفه‌های مختلف سیاسی و مالی در ۱۴۹ کشور جهان آن‌ها را بر اساس شاخص ضد پول‌شویی رتبه‌بندی کرده‌است در جدول ایران، افغانستان و تاجیکستان به ترتیب در جایگاه‌های اول تا سوم پول‌شویی قرار گرفته‌اند.[۳۳]
  قوانین پول

  لایحه مبارزه با تأمین مالی تروریسم در سال ۱۳۸۹ تقدیم مجلس شورای اسلامی شد و در سال ۱۳۹۰ پس از تأیید و ابراز نظر قوه مقننه، در صحن علنی مجلس به تصویب رسید.[۳۴]
  پس از برجام تحریم‌های بین‌المللی بانکی و مالی علیه ایران و پس از رفع ایرادهای شورای نگهبان در جلسه سیزدهم بهمن ماه ۱۳۹۴ به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید. این لایحه در نشست سیزدهم اسفندماه ۱۳۹۴ شورای نگهبان بررسی شد و با توجه به اصلاحات به عمل آمده، مغایر موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد.[۳۵]

  در سال ۱۳۹۷ مجدداً لوایح اصلاح قانون مبارزه با پول‌شویی و اصلاح قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم در مجلس طرح شد و به تصویب رسید. سپس در شورای نگهبان بندهایی از این قانون، مغایر شرع شناخته شد؛ که در نهایت لایحه اصلاح قانون مبارزه با پول‌شویی از سوی آن شورا رد شد.[۳۶][۳۷]


  «نسخه آرشیو شده»Downloads-icon


  اصلیDownloads-icon


  http://www.fatf-gafi.org/dataoecd/48/10/45724350.pdfDownloads-icon


  «نسخه آرشیو شده»Downloads-icon


  اصلیDownloads-icon

  ۱٫ اول برای خودت خرج کن
  .
  ۲٫ یاد بگیر چطور سرمایه گذاری کنی
  .
  ۳٫ از پول متنفر نباش
  .
  ۴٫ هر اسکناس رو به کار بگیر
  .
  ۵٫ کم تر از درآمدت خرج کن
  .
  ۶٫ برنامه ریزی کن و هدفمند باش
  .
  ۷٫ برده پول نباش
  .
  ۸٫ اگه پولداری، به رخ کسی نکش
  .
  ۹٫ امور مالیت رو منظم نگه دار
  .
  ۱۰٫ مثل بازی می مونه، فوت و فنشو یاد بگیر
  .
  ۱۱٫ همیشه مقداری پول برای روز مبادا داشته باش
  .
  ۱۲٫ همیشه پول رو به کار بگیر
  .
  ۱۳٫ یاد بگیر که چطور درآمد غیر فعال داشته باشی
  .
  ۱۴٫ از پول برای حل کردن مشکلات دنیا استفاده کن
  .
  ۱۵٫ یاد بگیر چطوری ریسک کنی و نهایت استفاده رو از پول ببری
  .
  ۱۶٫ اگه پول نداری، وام نگیر
  .
  ۱۷٫ درآمدت مهم نیست، مهم اینه که چقدرشو نگه میداری

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  قوانین پول

  ایمیل *

  وب‌سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  رویات رو دنبال کن. مسیر کسی رو دنبال نکن راه خودت رو برو.از داستان های شکست و موفقیت درس بگیر. برای اینکه چیزی رو یاد بگیری، اون رو به دیگران آموزش بده…

  اول روی به دست آوردن ۱ دلار تمرکز کن. بعد روی رسیدن به ۱۰ دلار تمرکز کن، بعد ۱۰۰، ۱۰۰۰،۱۰,۰۰۰، ۱۰۰,۰۰۰ و ادامه بده.

 • سرمایه گذاری گروه صنعتی رازی
 • با اخبار و حرف هایی که در فضای مجازی پخش میشه درگیر فضای منفی نشدن کار سختیه. یادت باشه میتونی برای خودت خط قرمز هایی داشته باشی.

  بیشتر مطالعه کن.کم کم پس انداز کن.داستان بنویس.بلند فکر کن.دلیل بپرس.به اندازه کافی بخواب.جوک بگو.به بقیه آموزش بده.آب بنوش.افکارت رو یادداشت کن.پازل .اسم های..

  ۱٫ یادگیری سرعتی.۲٫ به تصویر کشیدن ایده ها.۳٫ اولویت بندی.۴٫ مدیریت مالی.۵٫ سحر خیزی.۶٫ تعیین اهداف.۷٫ ورزش و رژیم۸٫ کسب توانایی.۹٫ ایجاد ارتباطات…

  هیچکس در اول نمی خواد که پشتیبانیت کنه ولی وقتی که موفقیتت رو ببینن، همشون دوباره می خوان که دوستت بشن!

  ذهنت رو طوری بار بیار که در هر حالتی آرام باشه

  و میتونی همیشه کمی وقت برای سرگرمی بذاری، همه ما نیاز به استراحت و تشویق کردن خودمون نیاز داریم. اما یادت باشه خودت رو به خاطر کارهای مفیدت تشویق کنی…

  مسیر واقعی به سمت موفقیت

  خرید و فروش املاک. داشتن ملک. کسب و کار. فیسبوک، گوگل، آمازون. فلزات و مواد اولیه. طلا، نفت، نقره. اسناد. بورس، اوراق، صندوق سرمایه گذاری

  ۱٫ کم تر غر میزنن ۲٫ کم تر کسی رو مقصر میدونن ۳٫ کم تر بحث میکنن ۴٫ کم تر پز میدن ۵٫ کم تر دلخور میشن ۶٫ کم تر داد میزنن…

  اگر گربه ای رو دنبال کنی همیشه ازت فرار میکنه اما اگر چیزی که گربه دوست داره رو داشته باشی به سمتت میاد. پس جذبش کن!

  هرروز مطالعه کن. ایده هات رو بنویس. مرتب ورزش کن. از منطقه امنت بیرون بیا. لیستی از کارهای روزانت بنویس .مدیتیت کن

  بعضی ها از درآمدشون براش سرمایه گذاری در کسب و کار و حرفه و ثروت برای نسل های آینده استفاده میکنن و بعضی دیگه پولشون رو صرف مواد مخدر،الکل،لباس برند و…

  هرروز یک وعده غذایی خوب بخور. آخر هفته پرخوری نکن. ۵ صبح یک دوش آب یخ بگیر. همیشه با آب خنک دوش بگیر. ۷ دقیقه ورزش کن. ۱ ساعت به مدیتیشن بپرداز

  پول روی درخت سبز میشه… این درختا میشن ایده، دارایی های با ارزش،سرمایه گذاری، کسب و کارها و…

  به خودت کمی استراحت بده. خودت رو راحت بذار و بابت چیزهایی که بلد نبودی و یا یاد نگرفته بودی خودت رو قضاوت نکن. تمرکز کن و به خودت کمک کن تا رو به جلو بری…

  پاداش قبول کردن ریسک بیشتر گرفتن نتیجه بیشتره و وقتی تو نتیجه بیشتر رو با سرمایه گذاری بلند مدت ترکیب کنی میبینی که پول برای تو کار خواهد کرد

  از خریدن خونه، ماشین، لباس و ساعت مارک دست بکش و پولت رو توی حرفه ای ببر که برات سود بیاره

  آدمای ثروتمند پیگیر بورس هستن. لباس براشون اهمیتی نداره. پولشون رو صرف کتاب و سمینار میکنن. هرروز چیز جدیدی یاد میگیرن

  ۱٫حداقل ۱۵ دقیقه از روزت رو به مطالعه اختصاص بده ۲٫اگر قراره به مدت طولانی پشت فرمون باشی به جای آهنگ پادکست گوش بده ۳٫با کسی که الهام بخشته یک…

  تمرکز روی دیگران تورو به جایی نمیرسونه👌

  قرار نیست راحت باشه، ولی ۱۰۰% ارزشش رو داره.

  یکی برای اینکه خلاقیتت رو بیشتر کنی. یکی برای حفظ تناسب اندامت. یکی برای بالا بردن سطح دانشت. یکی برای رشد طرز فکرت. یکی برای کسب درآمد

  همه درباره همه چی نظر خودشونو میدن. اگه بخوای همه رو راضی کنی دیوونه میشی اینکارو نکن.

  به دنبال مهارت هایی باش که درآمدت رو افزایش بده “مهارت های مرتبط با تکنولوژی و اینترنت”

  روند رشد پول تصاعدیه، بعد از یک مدتی پول پول میاره

  روی تکرار و تداوم عادت های کوچیک تمرکز کن. همه چیز بستگی به پشتکار، تداوم و پیشرفت مقطعی داره.

  قوانین پول
  قوانین پول

  خرید شامپو تریاک دکتر اسکین
  خرید شامپو تریاک

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.