عمر ماینر

عمر ماینر
عمر ماینر

https://banggood.ir – فروشگاه تخصصی خرید گوشی موبایل ، لپ تاپ ، تبلت ،دستگاه ماینر ، خرید از چین

اگر می‌خواهید بدانید طول عمر ماینر شما چقدر است، چه اقداماتی باید انجام دهید تا بهترین استفاده را از تجهیزات ماینینگ خود داشته باشید و سودآوری آن به بیشترین میزان ممکن برسد، در این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه ثروت دیجیتال خود را به سود‌آور‌ترین روش استخراج کنید.

طول عمر سخت افزار ماینینگ شما و زمان جایگزینی آن چقدر است؟

افزایش طول عمر دستگاه‌ ماینر و سودآوری آنها را از دو جنبه می‌توان بررسی کرد. رویکرد اول اقداماتی است که باید با در نظر گرفتن بودجه، نوع ارز انتخابی، قدرت پردازش و زمان استخراج مد نظر قرار داد و رویکرد دوم نکاتی است که در خصوص سخت افزار و شرایط نگهداری آن باید مورد توجه قرار گیرد. این نکات هنگتم راه اندازی فارم ماینینگ اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.عمر ماینر

اگر می‌خواهید بدانید چگونه بهترین استفاده را از تجهیزات ماینینگ، دستگاه ماینر و پول خود داشته باشید در این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه ثروت دیجیتال خود را به سود‌آور‌ترین روش استخراج کنید. اگر شما تاکنون در این موقعیت قرار داشته‌اید احتمالا می‌دانید که این فرایند چگونه کار می‌کند. اگر شما بودجه متوسطی دارید احتمالا به دنبال خرید یک ماینر کوچک برای ارز‌هایی که با الگوریتم SHA-256 کار می‌کنند هستید.

ارز دیجیتال خود را انتخاب کنید!

فرایند استخراج ارز دیجیتال در واقع حل یک پازل رمزنگاری‌ شده پیچیده است. با انجام این کار، ماینر‌ها در حال استفاده از مکانیزم پاداش کار (POW) هستند، یعنی در قبال خدماتی که به شبکه ارزهای دیجیتال ارائه می‌کنند پاداشی به صورت ارز دیجیتال به آنها داده خواهد شد.

در گذشته یک شخص می‌توانست با CPU و GPU که در یک کامپیوتر خانگی یافت می‌شد ماینینگ را انجام دهد. با گذشت زمان سطح سختی شبکه افزایش یافته است و در نتیجه پردازشگر‌های خاصی به نام ایسیک (ASIC) برای ماینینگ به وجود آمدند. استفاده از چنین پردازنده‌های قدرتمندی همراه با افزایش سطح سختی ارز‌های دیجیتال، رقابت را به گونه‌ای ایجاد کرده است که حتی تراشه‌های تازه طراحی شده نیز می‌توانند به سرعت منسوخ شوند. بسته به بودجه‌ای که دارید و نوع ارز‌هایی که می‌خواهید استخراج کنید، دو انتخاب خواهید داشت:

ریگ ماینینگ

ریگ ماینینگ می‌تواند از کامپیوتر‌های شخصی با تعدادی کارت گرافیک ساخته شود. برخی افراد ممکن است از کیس کامپیوتر‌های شخصی استفاده کنند. برخی دیگر از کیس‌های غیر استاندارد استفاده می‌کنند که اجازه می‌دهد جریان هوا در اطراف اجزا افزایش یابد و برای این کار طراحی شده اند. هرچند این روزها با توجه به هزینه تمام شده و قدرت استخراج کارت‌های گرافیکی، نسبت درآمد به هزینه اولیه آنقدر کاهش یافته است که استفاده از ریگ‌ها نیز دیگر آنچنان مقرون به صرفه نیست.

 • atr در فارکس
 • ایسیک‌ (ASICs)

  ماینینگ بر روی GPU و برد‌ها عمل دشواری است. آنها محدودیت‌هایی دارند که در حال افزایش است. برای رسیدن به سودآوری از ماینر‌های ایسیک استفاده می‌شود. در این ماینر‌ها چندین کارت پر قدرت محاسباتی به نام هش برد استفاده می‌شود که به وسیله یک برد کنترل می‌شود و به دلیل آنکه به صورت سخت افزاری برای الگوریتم‌های ماینینگ طراحی شده است محدودیت‌ها از بین می‌برد و بیشترین بازدهی را دارد. اما زمانی که شما بر روی یک ریگ ماینینگ رمز ارز‌ استخراج می‌کنید یک GPU را برای زمان طولانی زیر بار کامل قرار می‌دهید. این بدان معنی است که آنها برای زمان طولانی نمی‌توانند کار کنند؛ چرا که برای این کار طراحی نشده‌اند.

  ایسیک‌ ماینر‌‌ها واحد‌های کامل و مستقل‌اند (به جز منبع تغذیه لازم برای راه اندازی که خارج از یونیت ایسیک است) که دارای یک پورت USB یا اترنت برای اتصال مستقیم به شبکه هستند. علاوه بر این ایسیک ماینر‌ها در برابر ریگ‌های ماینینگ با قدرت برابر، قیمت بسیار کمتری دارند.

  ماینینگ نیاز به برق زیادی دارد. اگر در حال راه‌اندازی یک ریگ ماینینگ هستید باید نیاز برق تمام اجزایی که استفاده می‌شود به ویژه کارت‌های گرافیکی را محاسبه کنید. علاوه بر آن پیش‌بینی شرایط برای مقابله با رویداد‌های غیر قابل انتظار مانند از کار افتادن ناگهانی و کرش به خصوص وقتی آنها را اورکلاک می‌کنید، لازم است.

  در طرف دیگر ایسیک‌ها می‌توانند محاسبات بیشتری با مصرف برق کمتری انجام دهند؛ چرا که آنها دستگاه‌های بسیار تخصصی هستند. از آنجا که آنها آداپتور برق مناسب به همراه دارند شما نگرانی بابت پیش‌بینی و تهیه منبع برق جداگانه‌ای ندارید.

  کارایی ماینینگ سیستم‌های مختلف می‌تواند با در نظر گرفتن نسبت تعداد هش‌هایی که در یک ثانیه می‌تواند انجام شود به توان مصرفی، مقایسه شود. پس از هزینه اولیه، آنچه در سودآوری فعلی شما تأثیرگذار است هزینه برق شما است. روشن است اگر هزینه برق شما بیشتر از آن مبلغی است که به‌دست می‌آورید این کار مدل تجاری خوبی نیست. این یکی از مهم ترین فاکتورها در ماینینگ است.

  با افراد دیگر مشارکت کنید

  به جای آنکه تنهایی اقدام کنید بهتر است که به یک استخر بپیوندید تا منابع را با سایر ماینر‌ها تجمیع کنید. با پیوستن به یک استخر شما کوین‌های مشترکی با تمام اعضای استخر به دست می‌آورید و شانس بیشتری برای حل یک بلاک خواهید داشت. اگر سطح سختی بلاکی که آنها حل می‌کنند بیشتر از سطح تنظیم شده توسط اپراتور استخر باشد ماینر‌ها سهمی از پاداش را به دست می‌آورند. این سطح همیشه نقطه‌ای بین 1 و سطح سختی ارز است. اگر جایی در استخر می‌بینید که پاداش پرداختی برای یک بلاک بیش از مقدار پیش بینی شده فعلی (به طور مثال برای شبکه بیت کوین 12.5 بیت کوین) است، علت آن همین اختلاف است.

  مشکلاتی که باید نسبت به آن آگاه باشید

  میزان سختی تمام ارز‌ها با گذشت زمان افزایش پیدا می‌کند، حقیقتی که شانس تجهیزات شما را برای به‌دست آوردن کوین‌ها و سهم ماینینگ کاهش می‌دهد. در نتیجه مهم است که تا حد امکان با جدیدترین ماینرها کار خود را شروع کنید تا به سود‌آوری برسید.

  نوسانات ارز‌های استخراج شده بر سود‌آوری بلند مدت شما تاثیر‌گذار خواهد بود. اگر قیمت به طور ناگهانی افت کند شما بین دو انتخاب قرار می‌گیرید: فروش در قیمت پایین یا انتظار تا زمان افزایش ارزش کوین‌ها. در حالت اول شما باید ماینینگ را به مدت طولانی‌تر ادامه دهید تا هزینه‌های برق و تجهیزات خود را جبران کنید. بنا‌بر‌این بهترین راهکار، ماینینگ ارز در زمان پایین بودن قیمت ارز و در نتیجه سختی کم و نگهداری آن تا زمان افزایش یافتن قیمت است، کاری که همه شرکت‌های بزرگ ماینینگ انجام می‌دهند.

  دستگاه‌های ماینر بعد از چه مدت باید جایگزین شوند؟

  طول عمر اقتصادی یک ماینر زمانی به پایان می‌رسد که هزینه برق بیشتر از ارزش کوین‌های استخراج شده در منطقه شما باشد. اگر در جایی زندگی می‌کنید که هزینه برق در آنجا بالاست، ماینینگ به جای سود برای شما هزینه خواهد داشت. یک قاعده سرانگشتی می‌گوید که شما تا زمانی می‌توانید از ماینر استفاده کنید که هزینه برق برابر ارزش کوین‌های استخراج شده باشد. پس از آن شما می‌توانید آنرا به کسی بفروشید که برق ارزان‌تری دارد. بسیاری از ماینرهای دست دوم که وارد بازار می‌شوند در واقع از مناطقی می آیند که قیمت برق در آنها گران‌تر است و ماینینگ با آن دستگاه دیگر به صرفه نیست.طول عمر فنی ماینر نامشخص و غیر قطعی است. اما تدابیری وجود دارد که شما می‌توانید با در نظر گرفتن آنها طول عمر ماینر خود را افزایش دهید. در ادامه نکاتی که به شما کمک می‌کند تا طول عمر دستگاه ماینر شما افزایش یابد ذکر خواهد شد.

  ● خنک نگه داشتن

  ماینینگ به هر روشی که انجام شود یک عملیات محاسباتی شدید است که گرمای زیادی تولید می‌کند. کارایی ماینینگ با افزایش دما کاهش پیدا می‌کند. بنابراین اطمینان پیدا کنید که خنک‌سازی و تهویه به شکل مناسبی انجام می‌شود.

  ● مسائل منبع تغذیه

  هر ناپایداری در منبع تغذیه می‌تواند به کارایی ضربه بزند یا موجب از کار افتادن سیستم شود؛ بنابراین بر روی یک واحد منبع تغذیه با کیفیت سرمایه‌گذاری کنید. البته لازم نیست به طرف منابع تغذیه متفرقه با ادعای کارایی بیشتر بروید، بهترین منبع تغذیه همانی است که کارخانه تولید کننده ماینر ارائه می‌دهد.

  ● مراقب خرابی دستگاه باشید

  بدیهی است اگر سخت افزار شما ماینینگ انجام ندهد شما پول از دست می‌دهید. موارد زیر راه‌هایی برای به حداقل رساندن زمان خرابی است:

  استهلاک مهم‌ترین نگرانی سخت افزار ماینینگ شما نیست

  اگر شما در حال عملیات ارتقا بر روی ریگ خود هستید، کامپیوتر خود را ارتقا می‌دهید، به دنبال تهیه تعداد بیشتری ماینر یا ماینر‌های قوی‌تری هستید، به احتمال زیاد آنرا به دلیل افزایش سختی شبکه انجام می‌دهید. بیشتر رمز ارز‌ها موجودی کل محدودی دارند. ارز‌هایی چون بیت کوین و اتریوم هرگز فراتر از 21 میلیون نخواهند رفت که این مسئله، استخراج آنها را با گذشت زمان دشوار‌تر می‌سازد. این بخشی از دلیلی است که موجب ارزش رمز ارز می‌شود؛ اما پیامد‌های ثانویه‌ای برای سخت افزار ماینینگ به دنبال خواهد داشت.

  https://banggood.ir – فروشگاه تخصصی خرید گوشی موبایل ، لپ تاپ ، تبلت ،دستگاه ماینر ، خرید از چین


  مطلبی دیگر از این نویسنده


  مطلبی دیگر در همین موضوع


  بر اساس علایق شما

  ابتدا به نکته می پردازیم که عمر مفید به چه معناست؟ منظور از عمر مفید، مدت زمانی است که می توان از دستگاه استفاده کرد و از آن درامد کسب کرد. طبیعتا این موضوع به این بستگی دارد که درامد ناخالص دستگاه چقدر است؟ هزینه های استفاده و نگهداری (مصرف برق، سرمایش، اینترنت) چقدر است؟

  یک دستگاه ماینینگ ممکن است از نظر فنی سالم باشد ولی استفاده از دستگاه صرفه ی اقتصادی ندارد. اتفاقی که با افت قیمت بیت کوین از 6500 دلار به 3500 دلار در سال 2018 موجب شد که در بعضی از کشورها استفاده از دستگاه های ماینینگ معمولی دیگر توجیه نداشته باشند.  ولی در همین سال کشور هایی نیز فرصت را غنیمت شمرده و با کاهش تعداد رقبا، به استخراج ارز های دیجیتال پرداختند. پس این موضوع بسته به شرایط، کاملا متفاوت است.

  علاوه بر موضوع بالا باید در نظر داشت که دستگاه های ماینر مانند هر دستگاه الکترونیکی دیگری از جمله موبایل و کامپیوتر پس از مدتی رفته رفته قدرت پردازش خود را از دست میدهند. مطمئنا کامپیوتر شخصی شما بعد از گذشت پنج سال، عملکرد روز  های اولیه را ندارد.

  دستگاه های ماینر هم از قیضیه مستثنا نیستند. بنا به تجربه عمر مفید دستگاه ماینر چندین سال است. این دستگاه ها تا دو الی سه سال خیلی خوب کار می کنند. ولی طبعا بعد از این مدت هم قابل استفاده هستند.عمر ماینر

  از آن جایی که هر دستگاه از تعداد زیادی آی سی به نام asic استفاده میکند، به مرور زمان این آی سی ها قدرت پردازش خود را از دست می دهند. اما این اتفاق چرا رخ می دهد؟ اگر با دید تخصصی تر به قضیه نگاه کنیم، همان طور که در تصویر بالا می بینیم، هر آی سی asic از تعداد بی شماری ترانزیستور تشکیل شده که ابعاد میکرو متری دارند. پیوند های الکترونیکی بین این ترانزیستور ها هم در مقیاس میکرو متری است. با توجه به ظرافت این پیوند ها، دمای حاصل از تلفات الکتریکی می تواند این پیوند ها را تخریب کند. از بین رفتن پیوند ها یعنی از بین رفتن ترانزیستور ها و در نتیجه کاهش عملکرد آی سی.

  پس می توان نتیجه گرفت که هر چه دستگاه در شرایط بهتری نگهداری و استفاده شود، عمر بیشتری خواهد داشت.

  برای مقایسه بازگشت سرمایه چند دستگاه اینجا را کلیک کنید

  شرایط نرخ ارز و بیت کوین عامل تعیین کننده عمر مفید دستگاه است و تعیین کننده ی این موضوع است که تا کی می توانیم از یک دستگاه استفاده کنیم. از طرفی شرایط نگهداری و استفاده از دستگاه نیز مورد دیگری است که با راه کار های ذکر شده در مطالب مرتبط می توان آن را افزایش داد.

  جهت خرید ماینر و تجهیزات ماینینگ با مناسب ترین قیمت و همچنین دریافت مشاوره رایگان و تخصصی در زمینه خرید بیت کوین ( فروش بیت کوین ) ، استخراج بیت کوین ، راه اندازی فارم و خرید ماینر درخواست خود را از منوی سمت چپ و بخش ارتباط با ما ثبت نمایید یا با همکاران ما در کریپتو آلرت تماس بگیرید

  در اسرع وقت پاسخگوی تماس های شما خواهیم بود.

 • ساتوشی ناکاموتو چند بیت کوین دارد
 • […] های ماینر را اینجا مطالعه کنید ، […]

  […] کیفیت می تواند عمر دستگاه را طولانی تر کند. […]

  سلام،آیا نوع دستگاه یا همان ماینر برای استخراج بیت کوین واتریوم متفاوت هستند؟

  بله کاملا متفاوت هستند و الگوریتم های متفاوتی دارند برای استخراج نیازمند دستگاه های متفاوتی می باشد

  ذخیره نام، ایمیل و سایت توسط مرورگر برای ارسال دیدگاه در زمانی دیگر.

  بهترین راهکارهای کاهش صدای دستگاه ماینینگ

  آن چه که باید برای خنک کردن ماینر ها بدانیم.

  افزایش عمر مفید دستگاه های ماینینگ

  مقایسه دستگاه های استخراج – ماینینگ

  آموزش راه اندازی دستگاه ماینر

  راهنمای خرید دستگاه ماینینگ

  اندازه صدای دستگاه های ماینینگ

  آدرس : تهران – سیدخندان اول سهروردی کوچه حاج حسنی پلاک ۵ طبقه ۵ واحد ۱۷

  تلفن تماس :

  02188749829

  02188519148

  طراحی و توسعه توسط تیم سرویس وردپرس

  طول عمر دستگاه ماینر چقدر است؟

   

   

  از متداول ترین سوالاتی که در بحث ماینینگ وجود دارد مربوط  به عمر مفید دستگاه ها می باشد.اگر می خواهید بدانید که عمر مفید دستگاه ها چقدر است در ادامه با گروه تجاری اول ماینر همراه باشید.عمر ماینر

   

  بدیعی است که ماینر نیز مانند سایر دستگاه های الکترونیکی عمر مشخصی ندارد؛اما چیزی که کارخانه برای این دستگاه ها تعیین کرده متوسط 4 سال بسته به شرایط نگهداری می باشد.

  طول عمر دستگاه ها رابطه مستقیمی با شرایط نگهداری شما و مارک و برند دستگاه دارد.

  بعد از گذشت عمر مفید دستگاه بدین صورت نیست که دستگاه منسوخ شده باشد و قابل استفاده نباشد، فقط نیاز به آپدیت دارد و در مقابل مدل های جدیدی که به بازار می آیند کارایی و قدرت پردازش کمتری دارد.

 • سهمیران
 • —————————————————————————————–

   

  طول عمر سخت افزار ماینینگ شما و زمان جایگزینی آن چقدر است؟

   

  افزایش طول عمر دستگاه‌ ماینر و سودآوری آنها را از دو جنبه می‌توان بررسی کرد.

  * رویکرد اول اقداماتی است که باید با در نظر گرفتن بودجه، نوع ارز انتخابی، قدرت پردازش و زمان استخراج مد نظر قرار داد و شما با توجه به برندی که خرید می کنید طول عمر های مفید مختلفی خواهید دستگاه هایتان خواهد داشت.

   

  چند مورد از بهترین برندهای سازنده دستگاه را در زیر اشاره می کنیم:

  انت ماینر

  واتس ماینر

  اینوسیلیکون

   

   * رویکرد دوم نکاتی است که در خصوص سخت افزار و شرایط نگهداری آن باید مورد توجه قرار گیرد. این نکات هنگام راه اندازی فارم ماینینگ اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

   

  اگر می‌خواهید بدانید چگونه بهترین استفاده را از تجهیزات ماینینگ، دستگاه ماینر و پول خود داشته باشید در این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه ثروت دیجیتال خود را به سود‌آور‌ترین روش استخراج کنید.

  اگر شما تاکنون در این موقعیت قرار داشته‌اید احتمالا می‌دانید که این فرایند چگونه کار می‌کند. اگر شما بودجه متوسطی دارید احتمالا به دنبال خرید یک ماینر کوچک برای ارز‌هایی که با الگوریتم SHA-256 کار می‌کنند هستید.

   

  ابتدا ارز دیجیتال خود را انتخاب کنید سپس دستگاه مورد نیاز با توجه به شرایطتان تهیه کنید.

   

  فرایند استخراج ارز دیجیتال در واقع حل یک پازل رمزنگاری‌ شده پیچیده است. با انجام این کار، ماینر‌ها در حال استفاده از مکانیزم پاداش کار (POW) هستند، یعنی در قبال خدماتی که به شبکه ارزهای دیجیتال ارائه می‌کنند پاداشی به صورت ارز دیجیتال به آنها داده خواهد شد.

   

  در گذشته یک شخص می‌توانست با CPU و GPU که در یک کامپیوتر خانگی یافت می‌شد ماینینگ را انجام دهد. با گذشت زمان سطح سختی شبکه افزایش یافته است و در نتیجه پردازشگر‌های خاصی به نام ایسیک (ASIC) برای ماینینگ به وجود آمدند. استفاده از چنین پردازنده‌های قدرتمندی همراه با افزایش سطح سختی ارز‌های دیجیتال، رقابت را به گونه‌ای ایجاد کرده است که حتی تراشه‌های تازه طراحی شده نیز می‌توانند به سرعت منسوخ شوند. بسته به بودجه‌ای که دارید و نوع ارز‌هایی که می‌خواهید استخراج کنید، دو انتخاب خواهید داشت:

   

  ریگ ماینینگ

   

  ریگ ماینینگ می‌تواند از کامپیوتر‌های شخصی با تعدادی کارت گرافیک ساخته شود. برخی افراد ممکن است از کیس کامپیوتر‌های شخصی استفاده کنند.عمر ماینر

  برخی دیگر از کیس‌های غیر استاندارد استفاده می‌کنند که اجازه می‌دهد جریان هوا در اطراف اجزا افزایش یابد و برای این کار طراحی شده اند.

  هرچند این روزها با توجه به هزینه تمام شده و قدرت استخراج کارت‌های گرافیکی، نسبت درآمد به هزینه اولیه آنقدر کاهش یافته است که استفاده از ریگ‌ها نیز دیگر آنچنان مقرون به صرفه نیست.

  گاها حتی قبل از اینکه به پول اولیه خود برسید قطعات ریگ می سوزد.

  تشکیل ریگ ماینینگ هزینه زیادی در بر دارد و نیازمند تخصص بالایی برای جمع بندی قطعات دارد.

  فضای زیادی را اشغال می کند.

  توجه داشته باشید که این روش برای استخراج بیت کوین کاملا منسوخ شده و هیچ توجیح اقتصادی ندارد، شما برای استخراج آلت کوین های می توانید از ریگ ماینینگ استفاده کنید.

   

  زمانی که شما بر روی یک ریگ ماینینگ رمز ارز‌ استخراج می‌کنید یک GPU را برای زمان طولانی زیر بار کامل قرار می‌دهید. این بدان معنی است که آنها برای زمان طولانی نمی‌توانند کار کنند؛ چرا که برای این کار طراحی نشده‌اند.

   

   

  ایسیک‌ (ASICs)

   

  ماینینگ بر روی GPU و برد‌ها عمل دشواری است. آنها محدودیت‌هایی دارند که در حال افزایش است.

  تنها روشی که در امروزه برای ماینینگ بیت کوین توجیح اقتصادی دارد استفاده از اسیک ماینر هاست.

   برای رسیدن به سودآوری از ماینر‌های ایسیک استفاده می‌شود.

   در این ماینر‌ها چندین کارت پر قدرت محاسباتی به نام هش برد استفاده می‌شود که به وسیله یک برد کنترل می‌شود و به دلیل آنکه به صورت کاملا اختصاصی برای الگوریتم‌های ماینینگ طراحی شده است محدودیت‌ها را از بین می‌برد و بیشترین بازدهی را دارد.

   

  تفاوت بین اسیک ماینر و کارت گرافیک

  ایسیک‌ ماینر‌‌ها واحد‌های کامل و مستقل‌اند (به جز در بعضی از مدل ها که منبع تغذیه لازم  برای راه اندازی که خارج از یونیت ایسیک است) که دارای یک پورت USB یا اترنت برای اتصال مستقیم به شبکه هستند. علاوه بر این ایسیک ماینر‌ها در برابر ریگ‌های ماینینگ با قدرت برابر، قیمت بسیار کمتری دارند.

   

  ماینینگ نیاز به برق زیادی دارد.

  اگر در حال راه‌اندازی یک ریگ ماینینگ هستید باید نیاز برق تمام اجزایی که استفاده می‌شود به ویژه کارت‌های گرافیکی را محاسبه کنید. علاوه بر آن پیش‌بینی شرایط برای مقابله با رویداد‌های غیر قابل انتظار مانند از کار افتادن ناگهانی و کرش به خصوص وقتی آنها را اورکلاک می‌کنید، لازم است.

   

  در طرف دیگر ایسیک‌ها می‌توانند محاسبات بیشتری با مصرف برق کمتری انجام دهند؛ چرا که آنها دستگاه‌های بسیار تخصصی هستند. از آنجا که آنها آداپتور برق مناسب به همراه دارند شما نگرانی بابت پیش‌بینی و تهیه منبع برق جداگانه‌ای ندارید.

   

  کارایی ماینینگ سیستم‌های مختلف می‌تواند با در نظر گرفتن نسبت تعداد هش‌هایی که در یک ثانیه می‌تواند انجام شود به توان مصرفی، مقایسه شود. پس از هزینه اولیه، آنچه در سودآوری فعلی شما تأثیرگذار است هزینه برق شما است. روشن است اگر هزینه برق شما بیشتر از آن مبلغی است که به‌دست می‌آورید این کار مدل تجاری خوبی نیست. این یکی از مهم ترین فاکتورها در ماینینگ است و باید به آن توجه لازم را داشته باشید.

   

  با افراد دیگر مشارکت کنید

   

  به جای آنکه تنهایی اقدام کنید بهتر است که به یک استخر بپیوندید تا منابع را با سایر ماینر‌ها تجمیع کنید. با پیوستن به یک استخر شما کوین‌های مشترکی با تمام اعضای استخر به دست می‌آورید و شانس بیشتری برای حل یک بلاک خواهید داشت. اگر سطح سختی بلاکی که آنها حل می‌کنند بیشتر از سطح تنظیم شده توسط اپراتور استخر باشد ماینر‌ها سهمی از پاداش را به دست می‌آورند. این سطح همیشه نقطه‌ای بین 1 و سطح سختی ارز است. اگر جایی در استخر می‌بینید که پاداش پرداختی برای یک بلاک بیش از مقدار پیش بینی شده فعلی (به طور مثال برای شبکه بیت کوین 12.5 بیت کوین) است، علت آن همین اختلاف است.

   

  مشکلاتی که باید نسبت به آن آگاه باشید

   

  میزان سختی تمام ارز‌ها با گذشت زمان افزایش پیدا می‌کند، حقیقتی که شانس تجهیزات شما را برای به‌دست آوردن کوین‌ها و سهم ماینینگ کاهش می‌دهد. در نتیجه مهم است که تا حد امکان با جدیدترین ماینرها کار خود را شروع کنید تا به سود‌آوری برسید.

   

  نوسانات ارز‌های استخراج شده بر سود‌آوری بلند مدت شما تاثیر‌گذار خواهد بود. اگر قیمت به طور ناگهانی افت کند شما بین دو انتخاب قرار می‌گیرید: فروش در قیمت پایین یا انتظار تا زمان افزایش ارزش کوین‌ها.

  در حالت اول شما باید ماینینگ را به مدت طولانی‌تر ادامه دهید تا هزینه‌های برق و تجهیزات خود را جبران کنید. بنا‌بر‌این بهترین راهکار، ماینینگ ارز در زمان پایین بودن قیمت ارز و در نتیجه سختی کم و نگهداری آن تا زمان افزایش یافتن قیمت است، کاری که همه شرکت‌های بزرگ ماینینگ انجام می‌دهند.

   

  دستگاه‌های ماینر بعد از چه مدت باید جایگزین شوند؟

   

  طول عمر اقتصادی یک ماینر زمانی به پایان می‌رسد که هزینه برق بیشتر از ارزش کوین‌های استخراج شده در منطقه شما باشد. اگر در جایی زندگی می‌کنید که هزینه برق در آنجا بالاست، ماینینگ به جای سود برای شما هزینه خواهد داشت. یک قاعده سرانگشتی می‌گوید که شما تا زمانی می‌توانید از ماینر استفاده کنید که هزینه برق برابر ارزش کوین‌های استخراج شده باشد. پس از آن شما می‌توانید آنرا به کسی بفروشید که برق ارزان‌تری دارد.

   بسیاری از ماینرهای دست دوم که وارد بازار می‌شوند در واقع از مناطقی می آیند که قیمت برق در آنها گران‌تر است و ماینینگ با آن دستگاه دیگر به صرفه نیست.

  طول عمر فنی ماینر نامشخص و غیر قطعی است. اما تدابیری وجود دارد که شما می‌توانید با در نظر گرفتن آنها طول عمر ماینر خود را افزایش دهید.

   در ادامه نکاتی که به شما کمک می‌کند تا طول عمر دستگاه ماینر شما افزایش یابد ذکر خواهد شد:

   

  ● خنک نگه داشتن

   

  ماینینگ به هر روشی که انجام شود یک عملیات محاسباتی شدید است که گرمای زیادی تولید می‌کند. کارایی ماینینگ با افزایش دما کاهش پیدا می‌کند. بنابراین اطمینان پیدا کنید که خنک‌سازی و تهویه به شکل مناسبی انجام می‌شود.

   

  ● مسائل منبع تغذیه

   

  هر ناپایداری در منبع تغذیه می‌تواند به کارایی ضربه بزند یا موجب از کار افتادن سیستم شود؛ بنابراین بر روی یک واحد منبع تغذیه با کیفیت سرمایه‌گذاری کنید. البته لازم نیست به طرف منابع تغذیه متفرقه با ادعای کارایی بیشتر بروید، بهترین منبع تغذیه همانی است که کارخانه تولید کننده ماینر ارائه می‌دهد.

   

  ● مراقب خرابی دستگاه باشید

   

  بدیهی است اگر سخت افزار شما ماینینگ انجام ندهد شما پول از دست می‌دهید. موارد زیر راه‌هایی برای به حداقل رساندن زمان خرابی است:

   

  تا آنجا که ممکن است بهترین منبع تغذیه را خریداری کنید.

  از UPS استفاده کنید تا قطعی برق لحظه‌ای، بر ماینر شما تاثیر نگذارد.

  دستگاه ماینر خود را پیکربندی کنید تا به طور اتوماتیک به هنگام بالا آمدن دستگاه، ماینینگ را شروع کند و اگر سیستم باخرابی مواجه و به صورت مجدد راه‌اندازی شد، دوباره ماینینگ را شروع کند.

  استهلاک مهم‌ترین نگرانی سخت افزار ماینینگ شما نیست

   

  اگر شما در حال عملیات ارتقا بر روی ریگ خود هستید، کامپیوتر خود را ارتقا می‌دهید، به دنبال تهیه تعداد بیشتری ماینر یا ماینر‌های قوی‌تری هستید، به احتمال زیاد آنرا به دلیل افزایش سختی شبکه انجام می‌دهید. بیشتر رمز ارز‌ها موجودی کل محدودی دارند. ارز‌هایی چون بیت کوین و اتریوم هرگز فراتر از 21 میلیون نخواهند رفت که این مسئله، استخراج آنها را با گذشت زمان دشوار‌تر می‌سازد. این بخشی از دلیلی است که موجب ارزش رمز ارز می‌شود؛ اما پیامد‌های ثانویه‌ای برای سخت افزار ماینینگ به دنبال خواهد داشت.

  سبد خرید شما خالی است.

  دستگاه‌های ماینر همان درگاه‌های استخراج ارزهای دیجیتال هستند. آنها در واقع تنها راهکار برای این منظور نیز محسوب می‌شوند و بدون استفاده از آن‌ها هیچ روش دیگری برای استخراج این ارزها وجود ندارد.

  دستگاه‌های ماینر مشابه کلیه لوازم الکترونیکی موجود در دنیای دیجیتال، عملکرد وابسته به انرژی برق دارند و باید در این مسیر از توان مصرفی بالایی بهره ببرند تا بتوانند با تولید هش کدهای متعدد موفق به رمزگشایی از بلاک‌های مختلف و استخراج رمز ارز مورد نظر شوند.

  این موضوع قطعا نیازمند توان مصرفی بالایی است و به دلیل عملکرد مداوم این دستگاه احتمال خرابی‌های آن نیز بالاتر می رود.

  موضوعی که باید همواره در مورد ماینرها در نظر داشت و به نوعی تمایز این دستگاه با سایر لوازم برقی محسوب می‌شود، همین عملکرد مداوم و بی‌وقفه است. آن‌ها در ارتباط با انرژی برق، به صورت مستمر در حال آزمایش کدهای هش بر روی بلاک‌های مختلف هستند.عمر ماینر

  بالا بودن توان مصرفی در تولید گرمای شدید در حین کار این دستگاه خود را نشان می‌دهد و همین موضوع احتمال خرابی‌ها را بالاتر می‌برد. در این نوشته به دنبال بررسی طول عمر مفید دستگاه‌های ماینر هستیم.

  تشخیص طول عمر برای دستگاه‌های الکترونیکی غیر ممکن است. نمی‌توان این موضوع را با یک عدد یا حتی یک بازه زمانی مشخص تعیین کرد و نسبت به آن قطعیت داشت اما باید توجه داشته باشید که این موضوع کاملا در گرو برخی از شرایط و مسایل جانبی است که مراعات آن‌ها می‌تواند این بازه زمانی را بلندتر یا کوتاه‌تر کند.

  برای توصیف این شرایط بهتر است چالش‌های نگهداری از یک دستگاه ماینر را به دو دسته مشخص تقسیم کنیم :

  مربوط به تمامی آن رفتارهایی است که شما در پیش از خرید و تهیه یک دستگاه ماینر و البته انتظارات شما از آن رقم می‌زند. در صورتی که میزان بودجه شما برای خرید یک دستگاه ماینر محدوده مشخصی داشته باشد، قطعا به دنبال مناسب‌ترین گزینه خواهید بود و در همین ابتدای کار باید نسبت به طول عمر دستگاه حساسیت‌های لازم را از خود نشان دهید.

  هم چنین در مورد نوع ارزی که به دنبال استخراج آنو توسط دستگاه‌های ماینر هستید نیز در این مورد متفاوت است. قدرت پردازش و هش‌ریت این دستگاه‌ها نیز در توان مصرفی آن‌ها و نهایتا عمر مفید بسیار موثر می‌باشد.

  توجه به سخت‌افزار است و آن چه می‌تواند تعیین کننده باشد، شکل نگهداری و حفاظت از سخت‌افزارهای دستگاه استخراج است. این تجهیزات به دلیل فشار کاری باید در یک شرایط کاملا ایده آل و متناسب نگهداری شوند و از مهم‌ترین چالش‌های این موضوع، تامین دمای خنک محیط برای عملکرد این دستگاه است. بنابراین باید پارامترهای دیگری را نیز همانند دمای محیط در این باره مدنظر داشته باشید.

 • فیبوناچی retracement
 • معیار رسمی برای اینکه متوجه پایان عمر دستگاه ماینر شوید این است که در طی یک محاسبات دقیق به این نتیجه برسید که میزان برق مصرفی این دستگاه استخراج برای تولید یک رمز ارز، بیش ازمیزان ارزش آن باشد. بنابراین یکی از پارامترها در تعیین زمان تعویض ماینر، این است که قیمت برق در منطقه استخراج شما چند است؟ در صورتی که این مقدار بالا باشد، زمان مصرف و مدت تعویض این دستگاه نیز زودتر از موعد مقرر رخ خواهد داد.

  برق ارزان می‌تواند هم هزینه‌های استخراج را کاهش دهد و هم اینکه در مورد طول عمر دستگاه ماینر موثر باشد. به همین دلیل است که معمولا ماینرهای وارد شده از بازارهای دنیا به عنوان دستگاه‌های کارکرده، از کشورهای وارد می‌شوند که در آنها قیمت برق بالا بوده و صرفه اقتصادی خاصی برای کاربران ندارد.

  در هر صورت آن چه مهم است استفاده صحیح از دستگاه‌ها برای ماینینگ موثر و بهینه می‌باشد اما قطعا نمی‌توان هیچ زمان مشخص و دقیق را در این باره تعیین کرد.

  برای استفاده بهینه از دستگاه‌های ماینر و نگهداری موثر آن‌ها، باید به برخی از دستورالعمل‌های رایج در این باره توجه بیشتری کرد تا این عمر دستگاه را بیش از آن چیزی کرد که در بین سرمایه‌گذاران وجود دارد. عرف استفاده از این دستگاه‌ها به صورت عمومی تا حد چهارسال ماینینگ است و آن چه نهایتا در عمل رخ می‌دهد تعویض و یا بهینه سازی مجدد دستگاه با استفاده از سخت افزارهای نوین و با توانمندی‌های بالاتر است. در مورد دستورالعمل‌های زیر بیشتر دقت کنید تا این زمان را بالاتر ببرید :

   

   

   

  در نهایت باید به این نکته مهم در خرید و نگهداری از ماینرها اشاره کنیم که دستگاه ماینر همانند بسیاری از لوازم برقی دیگر نیازمند احتیاط بسیار در مورد مصرف برق و توان است. باید برق را از فیلتر گذر داد و بدون نوسان در اختیار ماینر قرار داد تا تهدیدات را کمتر کنیم و هم چنین ایمنی لازم برای عملکرد طولانی مدت برای آن فراهم کنیم.

  خصوصا این روزها با بالا رفتن قیمت این دستگاه‌ها، هزینه های صورت گرفته در این مسیر بسیار توسعه یافته و نیازمند مراقبت‌های بیشتری می باشد.

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  کیمیادیجیتال، مرجع خرید ماینر و فروش ماینر است و بیش از 4 سال است که در این زمینه سابقه فعالیت دارد.

  شرکت گستره نگار اطلس (با مسئولیت محدود) با برند تجاری کیمیا دیجیتال


  شماره ثبت: 508001

  شبکه‌های اجتماعی ما:

  برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

  برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

  برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

  برای اجرای این برنامه لطفا جاوا اسکریپت دستگاه خود را فعال کنید

  آکادمی بیت پین – آموزش بیت‌کوین و ارز‌دیجیتال

  نکات قابل توجه خرید دستگاه ماینر؛ امروزه با توجه به درآمد زا بودن صنعت بلاک چین ، آشنایی آزاد با دنیای ارزهای دیجیتال و بیت کوین به سرعت در حال افزایش است. و با افزایش دانش بلاکچین در اکثر مردم، کسب درآمد بیشتر در این عرصه جستجو می‌شود. یکی از راههای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال و بیت کوین استخراج ارزهای دیجیتال می باشد که خود شامل مراحل مختلفی است. آموزش در حوزه استخراج ارزهای دیجیتال از اولین و مهمترین مراحلی است تا اطلاعات کافی کسب شود. انتخاب نوع ارز دیجیتال جهت استخراج یکی دیگر از مراحل مهم ماینینگ می باشد. یکی دیگر از دغدغه های استخراج تهیه و انتخاب دستگاه های سخت افزاری استخراج ارز های دیجیتال، یا همان دستگاه های ماینر می‌باشد.

  چگونه می توان یک دستگاه ماینر خوب انتخاب کرد؟ به چه نکاتی جهت انتخاب و خرید دستگاه ماینر می بایست توجه کنید تا سودآوری بیشتری داشته باشد؟ دستگاه های ماینر خوب چه مشخصاتی دارد؟ کلاً کدام دستگاه استخراج کیفیت بهتری دارد؟ قبل از خرید به چه نکاتی باید توجه کنید که دستگاه باکیفیت تری بخرید؟

  ما در این مقاله سعی داریم که تعدادی از این سوالات را پاسخگو باشیم و نکات مهم قبل از خرید دستگاه ماینر را به شما پیشنهاد کنیم .

  فهرست مطالب

  عمر ماینر

  همانطور که بارها اشاره کرده ایم دستگاه های اسیک به صورت اختصاصی فقط برای عملیات ماینینگ یا استخراج ساخته شده اند و از این نظر سود آوری بیشتری نسبت به سایر روش های استخراج دارند. شیوه استفاده از آن ها آسان است و همه افراد با در نظر گرفتن چند نکته می توانند کارکردن با آن ها را یاد بگیرند. اما خرید فروش این دستگاه های ماینر مخصوصا در کشور ما هنوز سختی های خاص خود را دارد.

  پیش از این دستگاه های ماینر به صورت قاچاق وارد کشور می شد که این باعث مشکلاتی مانند عدم تعهد فروشنده، مشخص نبودن اصالت کالا، نبود گارانتی و … می شد. در حال حاضر اداره صنعت ،معدن و تجارت با شرط گرفتن مجوز اجازه واردات ماینرها را داده است. اما به طورکلی پروسه انجام آن طولانی است و بسیاری از افراد از این روش دشوار استفاده نمی کنند.

  باید این نکته را بدانید که ماینر های کارکرده بازدهی مناسبی برای شما نخواهد داشت چراکه هرلحظه ممکن است از کارافتاده و یا دارای مشکلاتی باشد که از آن بی خبرید. برای همین توصیه می کنیم به سراغ ماینرهای کارکرده نروید. زیرا در ماینرهای نو و خرید از منبع معتبر هم اصالت کالا تضمین شده است و هم زمان بازگشت سرمایه و در نهایت سودآوری شما بیشتر است. بجز دستگاه ماینر ارزدیجیتالی که برای استخراج انتخاب می کنید نیز در سودآوری شما نقش ویژه ای دارد. به طور کلی ارزی مناسب استخراج است که اگر سختی استخراج آن بالا رفت قیمت آن نیز افزایش داشته باشد که استخراج آن به صرفه باشد.

  معمولاً هر دستگاه ماینر فقط از یک الگوریتم رمزنگاری پیشتیبانی می‌کند و تعداد کمی از دستگاه‌های جدید از چند الگوریتم پشتیبانی می‌کنند به این ترتیب، هر دستگاه فقط می‌تواند تعداد محدودی ارز دیجیتال را استخراج کند.
  قدرت پردازش هر دستگاه استخراج یا ماینر مخصوص خود دستگاه است، که به آن نرخ هش یا هش ریت (Hash Rate) می‌گویند. هر چقدر مقدار قدرت پردازش دستگاه بالاتر باشد، میزان بیت کوین‌ و ارز های دیجیتال استخراج شده بالاتر می‌رود.

  از هر سخت‌افزاری که توان پردازشی داشته باشد، می‌توان برای استخراج یا همان ماینینگ استفاده کرد. از سخت‌ افزارهایی که مورد استفاده برای استخراج ارز دیجیتال هستند می‌توان به:
  پردازنده مرکزی (CPU)
  پردازنده گرافیکی (GPU) یا همان کارت گرافیک
  دستگاه یا کارت FPGA
  دستگاه مخصوص استخراج (ASIC)
  البته امروزه با گسترش شبکه بیت کوین، استخراج فقط با تراشه‌های مخصوصی تحت عنوان ای‌سیک (ASIC) به صرفه و امکان پذیر است. دستگاه‌ ای‌سیک (ماینر) فقط برای ماینینگ طراحی شده است.
  کلمه ای‌سیک مخفف عبارت «مدار مجتمع با کاربرد خاص» است، به این معنی که سخت‌افزارهای آن فقط برای یک کاربرد مخصوص ماینینگ ساخته می‌شوند.

 • شغل معامله گری
 • لطفا قبل از انتخاب دستگاه استخراج، به خوبی تحقیق کنید. مهمترین مواردی که باید درباره‌ی یک دستگاه ماینینگ بررسی و مقایسه کنید عبارتند از:

  هش‌ریت – کولینگ (تعداد و قدرت فن‌ها) – مصرف برق – وزن- تعداد هش‌ برد – ابعاد – تعداد چیپ روی هر هش برد – تعداد چیپ روی هر هش برد – دمای مناسب محیط برای کار

  برای یک مدل خاص، ممکن است چندین دستگاه استخراج با هش ریت‌ های مختلف باشد. بعضی فروشندگان سودجو از ناآگاهی خریداران سوء‌ استفاده می‌کنند و دستگاه‌های ضعیف‌تر یک مدل را که قیمت کمتری دارند با قیمت نوعی از همان مدل که قدرتمندتر است می فروشند بنابراین قبل از خرید حتما از قدرت هش دستگاه مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید.

  توجه کنید که قدرت هش و مدل یک دستگاه استخراج معمولا با برچسب بر روی آن حک شده است.

  قبل از خرید دستگاه ماینر باید بدانیم که دستگاه‌های ماینر مانند هر دستگاه دیگری می‌توانند خراب شوند که نیاز به تعمیرات دارند. اصلی‌ترین قطعه در یک دستگاه ماینر «هش‌ برد» است. حتما قبل از خرید دستگاه این موضوع را در نظر داشته باشید که کدام ماینر موجودی قطعات و تعمیرکار بیشتری ، در کشور دارد.

  خرید ماینر دست دوم ریسک بیشتری نسبت به خرید دستگاه نو دارد. بدانید که ماینر معمولا ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته روشن است. همچنین هر چه زمان کارکرد دستگاه دست دوم بالاتر باشد، طول عمر مفید آن دستگاه کمتر است.
  شاید ماینر دست دوم خراب یا فاقد کارکرد واقعی خود باشد، پس حتما ۲۴ الی ۴۸ ساعت مهلت تست از فروشنده بگیرید. ضمنا به ظاهر فیزیکی دستگاه و منبع تغذیه آن نیز دقت کنید که سالم باشند.

  برخی از استخراج‌کنندگان ، ماینر خود را «اورکلاک» می‌کنند. یعنی با شکستن محدودیت‌هایی که توسط شرکت روی ماینر اعمال شده است، قدرت آن را تا حد زیادی افزایش می‌دهند .ریسک این کار زیاد است چون مصرف برق و دمای دستگاه را افزایش می‌دهد و می‌تواند باعث سوختن پاور یا آسیب به خود دستگاه شود.

  قبل از خرید حتما دستگاه‌ استخراج را از نظر فیزیکی به خوبی بررسی کنید. بدنه، پاور، چراغ‌ها، فن‌ها، پورت‌ها و تمام موارد ظاهری دستگاه را به خوبی چک کنید. دستگاهی که از نظر فیزیکی ضربه خورده باشد، عمر بسیار کمتری خواهد داشت. دستگاه‌های ماینر ممکن است از داخل کارخانه یا در زمان ارسال دچار آسیب فیزیکی شوند شما می‌توانید برای اطمینان بیشتر، دستگاه استخراج را محکم در دست‌هایتان بگیرید و چند بار تکان دهید تا از عدم جدا شدن قطعات داخل آن اطمینان حاصل کنید. پس دقت کنید و قبل از خرید و راه اندازی ظاهر دستگاه را بررسی کنید.

  دستگاههای استخراج ارز دیجیتال صدای زیادی تولید می‌کنند که ممکن است آسیب‌های جدی به اطرافیان شما بزند.
  یکی از دلایل اصلی فروش دستگاه‌های ماینر، صدای طاقت‌فرسای آن‌هاست. برخی از افراد در ابتدا بدون بررسی درباره صدای بالای دستگاه، اقدام به خرید می‌کنند و بعد به دلیل نداشتن مکان مناسب و صدای بالای آن‌ها مجبور به فروش دستگاه می‌شوند.

  قدرتمندتر بودن یک دستگاه به معنای مناسب بودن آن دستگاه نیست. طول عمر و امکان استفاده طولانی مدت از دستگاه استخراج بسیار مهم است. بهتر است همیشه دستگاه استخراجی را انتخاب کنید که تولیدکننده معتبرتری دارد و امتحان خودش را پس داده است.
  برخی از دستگاه‌های ماینر سود بسیار بالایی را دارند، اما طول عمر آنها کم است.

  مصرف برق دستگاه استخراج نیز می‌تواند در مناسب بودن آن تاثیر بگذارد . در جایی که هزینه برق پایین است، شما می‌توانید دستگاه پرمصرف‌تر اما ارزان‌تری را تهیه کنید و بالعکس در محل‌هایی که هزینه برق بسیار بالاست، بهتر است که دستگاه‌های ضعیف‌تر اما کم‌مصرف‌تر را برای ماینینگ انتخاب کنید.

  بهتر است دستگاه ماینری انتخاب کنید که برند معتبرتری داشته باشد و امتحان خودش را پس داده باشد. باید بدانیم قدرتمند بودن ماینر به معنای بهتر بودن آن نیست . سودآوری، طول عمر و صنعتی بودن ملاک برتری دستگاه می باشد.
  چالش‌های زیادی در استخراج ارز دیجیتال وجود دارد باید بدانید انجام استخراج ارزهای دیجیتال به معنای خوابیدن و پول درآوردن نیست.
  قبل از خرید ماینر حتما اطلاعات کاملی از محصول مورد نظرتان بیابید، و از اعتبار فروشنده ماینر مطمئن شوید . خرید و تحویل حضوری قطعا بهتر از سفارش از راه دور است . در هنگام خرید دستگاه استخراج ارز دیجیتال بررسی‌های لازم را انجام دهید و حتما از فروشنده مهلت تست بگیرید.

   

  معرفی بهترین ماینرها و سخت‌افزارهای استخراج در سال ۲۰۲2

  بزرگ‌ترین فارم‌های استخراج ارز دیجیتال دنیا کجاست؟ / آشنایی با فارم‌ ارز دیجیتال

  چرا کسب درآمد از استخراج بیت کوین روزبه‌روز سخت‌تر می‌شود؟

  الگوریتم اثبات ظرفیت (PoC) چیست؟

  پس از استخراج آخرین بیت کوین، چه اتفاقی می‌افتد؟

  استخراج بیت کوین چگونه انجام می‌شود؟ | آموزش استخراج بیت کوین

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  اطلاعات من را ذخیره کن تا در آینده نیازی به ورود اطلاعات نداشته باشم

  Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  عمر ماینر

  با عضویت در خبرنامه ایمیلی ما از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید


  Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  اینستاگرام


  تلگرام


  توئیتر


  لینکدین


  داغ‌ترین‌ها

  پیشنهاد سردبیر

  معرفی بهترین بازی های کریپتویی و بلاکچینی برای کسب درآمد…

  متاورس (Metaverse) چیست و چرا اهمیت دارد؟ (همه چیز درباره…

  اکسی اینفینیتی چیست؟ معرفی بازی Axie Infinity و توکن AXS

  برترین بازی NFT در سال 2022؛ از اکسی تا کریپتوکیتیز!

  10 کتاب مهم بلاکچین و ارزهای دیجیتالی که باید خواند!

  قیمت لحظه‌ای

  عمر مفید تجهیزات استخراج در za تولید کننده درک توانایی تولید قوی ، قدرت تحقیق پیشرفته و خدمات عالی ، شانگهای عمر مفید تجهیزات استخراج در za تأمین کننده ارزش ایجاد می کند و برای همه مشتری ارزش ایجاد می کند.

  در حالت کلی، عمر مفید بهترین دستگاه های استخراج، 3 سال خواهد بود. بنابراین بعد از این مدت، استفاده از این دستگاه نه تنها سودی برای شما نداشته بلکه به معنای هزینه اضافه است.

  بررسی ‘عمر مفيد (تجهیزات)ترجمه‌ها به انگلیسی. به نمونه‌هایی از عمر مفيد (تجهیزات) نگاه انداخته و با ترجمه در جملات، گوش دادن به تلفظ و تمرین گرامر، زبان را بیاموزید.

  یکی از اهداف مهم صنایع بزرگ از جمله صنایع پتروشیمی، پالایشگاهی و شیمیایی توسعه عمر واحدهای موجود و استفاده کامل از عمر مفید تجهیزات می باشد. از طرف دیگر…

  تجهیزات استخراج معادن سنگی. تجهیزات استخراج معادن زغال سنگ قدیمی سنگ شکن برای فروش در ادامه به ذکر نوع مواد معدنی استخراج شده و تعداد معادن مربوط به آن ها در حد نام و شماره اکتفا می کنیم 7 معدن سنگ آهن ، 1 معدن تالک ، 10عمر ماینر

  در نظر داشته باشید که عمر مفید پنل ‌های خورشیدی تولید الکتریسیته حدود 25 الی 30 سال می باشد. نرخ برق مصوب منطبق بر آیین‌نامه فرآیند ماینینگ چقدر است؟

  عمر مفید دستگاه ماینر asic چقدر است؟ برای خیلی از کاربران این سوال پیش می آید که عمر دستگاه های ماینر (ماینینگ) بیت کوین با آی سی asic چقدر است؟ آیا صنعت ماینیگ و استخراج بیت کوین فرصت خوبی برای سرمایه گذاری است؟

  عمر مفید دستگاه ماینر asic چقدر است؟ برای خیلی از کاربران این سوال پیش می آید که عمر دستگاه های ماینر (ماینینگ) بیت کوین با آی سی asic چقدر است؟ آیا صنعت ماینیگ و استخراج بیت کوین فرصت خوبی برای سرمایه گذاری است؟

  رئیس سندیکای صنعت برق در ادامه با بیان این‌که شرایط شبکه برق کشور در بخش انتقال و توزیع به علت عدم سرمایه گذاری در مرز هشدار است، اظهار کرد: عمر مفید تجهیزات به پایان رسیده است و اگر به اقتصاد …

  در مقالات مختلف ما به صورت کامل درباره دستگاه های ماینر و همچنین تجهیزات مورد نیاز استخراج صحبت کرده ایم. حتما بخوانید : بهترین ارز دیجیتال جهت استخراج در سال ۲۰۲۱ کدام ارزها هستند؟

  عمر مفید دستگاه ها دو سال بوده و شرکت ها معتبر استخراج ابری میتوانند در سال های آینده، بدون خرید ماینر اضافی اقدام به فروش بسته های خود کنند.البته از هزینه های تامین برق، تهویه مناسب، تامین …

 • افزایش کارمزد انتقال بیت کوین
 • چگونه می توان عمر مفید دستگاه ماینر را افزایش داد؟ در مطلب قبل در باره ی عمر مفید دستگاه ماینر یا دستگاه استخراج گفتیم که می توانید مقاله عمر دستگاه های ماینینگ را اینجا مطالعه کنید ، حال به این موضوع می پردازیم که چه …

  یکی از اهداف مهم صنایع بزرگ از جمله صنایع پتروشیمی، پالایشگاهی و شیمیایی توسعه عمر واحدهای موجود و استفاده کامل از عمر مفید تجهیزات می باشد. از طرف دیگر رع …

  عمر مفید پنل‌های خورشیدی، حدود ۲۵ تا ۳۰ سال است و بدین معنی است که برخی از پنل‌های نصب شده در پایان رونق فعلی به پایان عمر خود نزدیک می‌شوند.

  طول عمر دستگاه ماینر چقدر است؟. از متداول ترین سوالاتی که در بحث ماینینگ وجود دارد مربوط به عمر مفید دستگاه ها می باشد.اگر می خواهید بدانید که عمر مفید دستگاه ها چقدر است در ادامه با گروه تجاری اول ماینر همراه باشید.

  رئیس سندیکای صنعت برق در ادامه با بیان این‌که شرایط شبکه برق کشور در بخش انتقال و توزیع به علت عدم سرمایه گذاری در مرز هشدار است، اظهار کرد: عمر مفید تجهیزات به پایان رسیده است و اگر به اقتصاد …

  عمر مفید دستگاه ها دو سال بوده و شرکت ها معتبر استخراج ابری میتوانند در سال های آینده، بدون خرید ماینر اضافی اقدام به فروش بسته های خود کنند.البته از هزینه های تامین برق، تهویه مناسب، تامین …

  کنترل دما و رطوبت: بیشترین تاثیر در عمر استفاده از دستگاه به خنک نگه داشتن مربوط می شود. در فارم های بزرگ ماینینگ می بینیم که از تجهیزات سرمایشی بسته به شرایط آب و هوایی استفاده می شود.

  برای افزایش طول عمر دستگاه ماینر پس از خرید ماینر و تجهیزات ماینینگ باید نکاتی در زمینه نوع ارز دیجیتال، قدرت پردازش و زمان استخراج آن در نظر گرفت. این شرایط در فارم ماینینگ اهمیت بیشتری دارد.

  در حالت کلی، عمر مفید بهترین دستگاه های استخراج، 3 سال خواهد بود. بنابراین بعد از این مدت، استفاده از این دستگاه نه تنها سودی برای شما نداشته بلکه به معنای هزینه اضافه است.

  رئیس سندیکای صنعت برق در ادامه با بیان این‌که شرایط شبکه برق کشور در بخش انتقال و توزیع به علت عدم سرمایه گذاری در مرز هشدار است، اظهار کرد: عمر مفید تجهیزات به پایان رسیده است و اگر به اقتصاد …

  عمر مفید دستگاه ها دو سال بوده و شرکت های معتبر استخراج ابری میتوانند در سال های آینده، بدون خرید ماینر اضافی اقدام به فروش بسته های خود کنند.البته از هزینه های تامین برق، تهویه مناسب، تامین …

  رئیس سندیکای صنعت برق در ادامه با بیان این‌که شرایط شبکه برق کشور در بخش انتقال و توزیع به علت عدم سرمایه گذاری در مرز هشدار است، اظهار کرد: عمر مفید تجهیزات به پایان رسیده است و اگر به اقتصاد …

  اثر گرد و خاک بر تجهیزات برقی و الکترونیکی، نامطلوب می‌باشد و عمر مفید تجهیزات را کاهش می‌دهد. اکثر مردم نسبت به نگهداری تجهیزات الکترونیک در برابر گرد و خاک بی تفاوت هستند و این امر موجب می‌شود تا دستگاه‌های …

  قرقرهگنجینه علوم تجربی. مثلا در قرقره مرکب زیر ،طناب متصل به قرقره ثابت است و تعداد قرقره های متحرک ، 2 می باشد ؛از این رو مزیت مکانیکی 5 است پس یک بار 400 نیوتنی را می توان با 80 نیوتن جابجا کرد.


  استخراج توپ استخراج معادن pdfDownloads-icon

  عمر ماینر
  عمر ماینر

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *