سایت پیش بینی بورس

سایت پیش بینی بورس
سایت پیش بینی بورس

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری تجارت‌نیوز است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت 1399

بازار سهام هفته کم‌فروغی را پشت سر گذاشت. در حالی که حجم معاملات به طور میانگین بین ۲ تا ۳ هزار میلیارد تومان بود، شاخص کل با افت ۲.۴ درصدی مواجه شد.

بازار سهام در هفته‌ای که گذشت بسیار کم‌رمق بود. ارزش معاملات در سطوح حداقلی است و در طول هفته نیز روند کاهشی داشت. اما هفته آینده وضعیت بازار چگونه است و چرا بورس به اخبار مثبت مذاکرات واکنش نشان نمی‌دهد؟

بازار سهام در جریان هفته دوم دی تحت تاثیر از نوسانات دلار و مذاکرات روند نزولی داشت. کارشناسان بازار سهام انتظار دارند در هفته آینده روند معاملات بهبود یابد.

در روزهای گذشته شاخص رشد حدود ۹ درصدی داشته و در حال حاضر به محدوده مقاومت یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحدی رسیده است. گزارشات ماهانه آذر خوب بوده و عملکرد پاییز می‌تواند نسبت به فصل تابستان بهتر باشد و این موضوع کمک می‌کند تا پی‌به‌ای بازار تعدیل شود و قیمت‌ها جذاب‌تر شود.

سایت پیش بینی بورس

بازار سهام، روز شنبه توانست مجددا سبزپوش شود و بیشترین ارزش معاملات خرد را از یکم آذرماه رقم بزند. بر این اساس، شاخص کل، روز گذشته با ۹۵/ ۱‌درصد افزایش به ارتفاع یک‌میلیون و ۳۸۵‌هزار واحدی صعود کرد.

شروع معاملات هفته با صعود حدود یک درصدی شاخص کل همراه بود و شاخص هم‌وزن هم در معاملات امروز روند صعودی داشت اما ابهامات هنوز در بازار باقی‌ است و کارشناسان هنوز امیدی به پایان روند نزولی بازار ندارند. 

در حالی که در هفته گذشته بازار روندی نزولی داشت، اما اکثر کارشناسان معتقدند این هفته بورس نزولی نخواهد بود.

بازار سهام در ابهامات زیادی غرق است. ابهاماتی که بر بی‌اعتمادی سهامداران دامن می‌زند. کارشناسان معتقدند برای بازگشت این اعتماد، بازار سهام به یک روند مثبت ادامه‌دار نیازمند است.

بازار سهام در ابهامات زیادی غرق است. ابهاماتی که بر بی‌اعتمادی سهامداران دامن می‌زند. کارشناسان معتقدند برای بازگشت این اعتماد، بازار سهام به یک روند مثبت ادامه‌دار نیازمند است.

دیروز شاخص کل بورس با بازگشایی فملی منفی شد. حجم معاملات خرد بسیار پایین بود و بازار بی‌رمق کار خود را به اتمام رساند. حال باید دید امروز نیز بورس روند کج‌دار و مریز خود را ادامه خواهد داد یا اتفاقی تازه می‌افتد.

 • حق تقدم های استفاده نشده
 • بازار سهام پس از چندین روز افت، بالاخره دیروز روی سبز به خود دید و اکثر نمادها رشد داشتند. حال باید دید این رشد ادامه می‌یابد؟

  دیروز شاخص کل کف حمایتی یک میلیون و ۳۴۰ هزار واحد را از دست داد. کارشناسان معتقدند این افت ممکن است تا یک میلیون و ۳۱۰ هزار واحد ادامه یابد.

  یک کارشناس بازار سهام گفت: شاخص کل می‌تواند کانال ۱٫۴ میلیون واحد را در هفته آینده پس بگیرد. فرای نتیجه مذاکرات، احتمال می‌دهم هفته آینده برای بازار سرمایه پربار باشد.

  یک کارشناس بازار سهام گفت: تمامی اتفاقات بد ممکن برای بورس افتاده و در مقطع کنونی حصول توافقات برجام به نفع بورس است.

  با کش‌دار شدن مذاکرات، انتظارات تورمی اوج می‌گیرد و بورس شاهد رشدهای شارپی مشابه انچه در سال ۹۹ اتفاق افتاد، خواهد بود.

  کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری تجارت‌نیوز است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت 1399

  کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری تجارت‌نیوز است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت 1399

  بازار سهام، روز شنبه توانست مجددا سبزپوش شود و بیشترین ارزش معاملات خرد را از یکم آذرماه رقم بزند. بر این اساس، شاخص کل، روز گذشته با ۹۵/ ۱‌درصد افزایش به ارتفاع یک‌میلیون و ۳۸۵‌هزار واحدی صعود کرد.

  به گزارش تجارت‌نیوز، بازار سهام پس از افت و خیزهای فراوان در هفته گذشته طی چهار روز معاملاتی پیش روند رو به رشدی داشته است. کارشناسان معتقدند این روند ماندگار است و احتمال بازگشت شاخص کل بسیار کمرنگ است.

  محمدمهدی عشریه، کارشناس بازار سهام گفت: شاخص کل از نظر تکنیکال روی یک حمایت بسیار مستحکم بود. در محدوده PRZ بسیار مهمی قرار داشت و سرانجام وارد فضای تغییر روند و صعودی شد. به نظر من این روند ادامه‌دار است و کف‌های شاخص به صورت پله‌ای افزایش پیدا می‌کند.

  وی ادامه داد: تغییرات مثبتی در بودجه سال آینده وعده داده شد. مواردی مانند حذف تعلیق نمادها، کاهش نظارت‌های سلیقه‌ای و … می‌تواند یکی از عوامل بازگشت اعتماد به بورس باشد. بازارهای مالی نیازمند آزادی هستند. حرکت‌های مثبتی از طرف وزارت اقتصاد و رئیس سازمان بورس انجام شد که نگرش تحلیلگران و فعالان را نسبت به بازار تغییر داد.

  سایت پیش بینی بورس

  دنیای اقتصاد نوشت:

  پاییز۱۴۰۰ نه‌‌‌‌‌‌‌‌تنها کم‌بارتر از سال‌های گذشته بود و خبری از باران‌‌‌‌های پاییزی نبود، برای بازار سرمایه هم دستاوردی نداشت. گرچه ابتدای فصل سهامداران روزهای سبز بورس را می‌‌‌‌دیدند و وضعیت بازار کمی بهبود یافته بود اما هرچه از نیمه دوم پاییز می‌‌‌‌گذشت، ریزش‌‌‌‌ها در بازار شتاب بیشتری می‌گرفت و روزهای سرخ‌‌‌‌پوشی شاخص بیشتر از روزهای مثبت آن می‌شد.

  بلاتکلیفی دولت در روند قیمت‌گذاری خودرو و در شوک‌‌‌‌های لایحه بودجه سال آینده به صنایع و شرکت‌های بورسی، سبب شد تا شاخص سهام آذرماه را با افت حدود ۵‌درصدی پشت‌سر بگذارد و از رقبای خود در کسب بازدهی عقب بماند.

  احسان رضاپور، کارشناس بازار سرمایه: در هفته‌‌‌‌‌‌‌‌های اخیر یعنی نیمه دوم پاییز بازار ریزش‌‌‌‌های پرشتابی را تجربه کرد. این ریزش‌‌‌‌ها در پی رفتار تصمیم‌گیران و سیاستگذاران بود که باعث شد ابهامات در بازار افزایش پیدا کند، تا جایی‌که فرمان ۱۰‌ماده‌‌‌‌‌‌‌‌ای را شاهد بودیم و وزیر اقتصاد با این فرمان بخشی از ابهامات را تعیین‌تکلیف کردند.

  این مصوبات که شامل ۱۰‌بند می‌شد، نگرانی سرمایه‌‌‌‌گذاران در برخی از زمینه را رفع کرد و تا حدی تکلیف روشن شد، با این حال شاهد بودیم که این بسته حمایتی هم نتواست به اندازه کافی اعتماد سرمایه‌‌‌‌گذاران و سهامداران را جلب کند.

  مهم‌ترین دلیل آن هم این است که وعده‌‌‌‌ها، قول‌‌‌‌ها و مصوبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی که برای حمایت از بازار سرمایه وجود داشته در روند اجرا یا با کندی زیادی مواجه بوده یا بعضا خیلی زود تغییر کرده و به دلیل عدم‌هماهنگی‌‌‌‌‌هایی که وجود داشته اجرایش متوقف شده یا به تاخیر افتاده است که یکی از نمونه‌‌‌‌های این دست از مصوبه‌‌‌‌ها درباره قیمت‌گذاری خودرو بود که با آن وضعیت مواجه شد و بازار را تحت‌‌‌‌تاثیر قرار داد، بنابراین تکرار چنین اتفاق‌‌‌‌‌هایی باعث شده که سرمایه‌‌‌‌گذاران با خود تصور کنند نباید به این مصوبات یا این دست اظهارنظرها خوش‌‌‌‌بین باشند، روی آنها حساب کنند و بهتر است که منتظر عملیاتی‌شدن این مصوبات باشند تا سرمایه‌‌‌‌گذاری با ریسک کمتری انجام دهند.

 • آمورش بورس
 • البته درست است که روزهای اول زمستان تحت‌‌‌‌تاثیر مصوبه جدید دولت یعنی همان بسته حمایتی ۱۰ بندی قرار گرفت و ریزش‌‌‌‌ها متوقف و بازار با اقبال مواجه شده است اما به‌نظر می‌رسد سایه نگرانی‌‌‌‌ها همچنان بر سر بازار وجود دارد و چنانچه اخبار ضدونقیضی در روزهای آینده به بازار مخابره شود، می‌تواند انگیزه سرمایه‌‌‌‌گذاران را برای خرید سهام شرکت‌ها در قیمت‌های رشدیافته چند روز اخیر کاهش دهد. طبیعتا اگر با افزایش عرضه‌‌‌‌ها مواجه شویم مجددا روند نوسانی بازار که در چند‌ماه اخیر تجربه کردیم، تکرارپذیر خواهد شد.

  البته باید در نظر داشت که هرچه جلوتر می‌‌‌‌رویم اثرات دلار نیما ۲۴ هزار تومانی و عملکرد فروش شرکت‌ها با شرایط جدید و قیمت‌های رشدیافته در صورت‌های مالی شرکت‌ها هم نمود بیشتری پیدا می‌کند و فعالان بازار شاید برای فروش سهام شرکت‌هایشان در هر قیمتی مقاومت بیشتری نشان دهند و تمایل به عرضه کاهش پیدا کند؛ به‌خصوص اینکه جذابیت در بازارهای دیگر به دلیل چشم‌‌‌‌اندازی که وجود دارد، بیشتر نخواهد بود.

  آخرین اخبار بازر سهام را در صفحه بورس تجارت‌نیوز بخوانید.

   

  دیدگاه

  نام (اختیاری)

  ایمیل (اختیاری)

  شاخص تا ۱۴۰۰ میره ولی زیانهای سهمها فرقی نمیکند..اینجا سازمان بورس خوابه..ـوزیر اقتصاد استعفا بده..ـاقای محسن رضایی بد گول زدی مارو..افایان تیم اقتصادی جرعت عذر خواهی برای عمل نکردن به وعدهاتون داشته باشیددددد.اقایان مسول سرمایهای مردم را گروگان گرفته اید..بسه ..خجالت بکشید

  اما ادامه داستان. بورس در حالت عادی تا سه سال دیگه با نوسان ده درصد از همین قیمتا خواهد بود اما و اما همونطور که قبلا هم گفتم بزودی اتفاقات سیاسی عجیب غریبی اتفاق خواهد افتاد . تو زندگیتون هیچوقت منتظر معجزه نمونین.خودتون معجزه باید بتونین بیافرینین. تو بورس هم هیچوقت منتظر معجزه گری بنام حقوقی نباشین. و بدونین اگه ریزشی قرار باشه اتفاق بیفته یا صعودی حتما باید حقوقی سود کنه نه شما این قانون بورسه. و چون تو ریزش سود بیشتریه برا حقوقی پس ریزشا مسلمه بیشتر خواهد بود . موفق باشین در پناه حق

  فعلا که همه چیز منفی هست. نتونستند 4 روز بورس رو سبز نگه دارند، حتی دستوری!

  اول سلام .دوم مگه نگفتم یکشنبه روز ریزشه. قربون شکل ماهتون . بعد میام آینده بورس و اقتصاد و آینده سیاسی ایران رو براتون پیش بینی میکنم تا بدونین به کی میگن تحلیلگر .هر انچه میگم با کوچکترین اختلاف اتفاق خواهد افتاد شک نکنین. من شاگرد نوستراداموسم خخخ اقا موفق در پناه حق.

  هنوز، تحلیل که نه، پیش بینی هم که نه، پیش گویی های غلط شما در ماه های گذشته از یادمون نرفته. خوبه خودتون گفتید شاگرد نوسترآداموس بودید! حالا الله بختکی ی بار درست در اومده. جو نگیردت. به کسی تحلیل گر میگن که با بیان مطالب علمی از قبل ثابت شده و با اعداد و ارقام و محاسبات و با درصدی احتمال خطا، ی مطلبی رو بیان کنه. نه به شما. شما بهتره خودتونو شاگرد نوسترآداموس صدا کنید.

  بیش از یک سال و نیم است که میگند حقوقی ها صفهای فروش رو جمع کردند و بورس از فردا یا هفته بعد یا ماه بعد درست میشه. اما هنوز بیش از 80 درصد در ضرریم. کاش اصل سرمایه خودمون برگرده و از این جهنمی که با دعوت مسئولین داخلش افتادیم نجات یابیم.

  اون صعود عجیب و غریب که اتفاق افتاد شاید 5 سال طول بکشه تا قیمت ها به اون موقع برسند. پس 1.5 سال چیزی نیست. تنها راهشم اینه که نه بخری نه بفروشی. فقط صبر کنی تا هر موقعی سر به سر شدی یا سود کردی بفروشی بری دنبال زندگیت. به حرف هیچ کسی هم گوش نده. البته من خودم توی مرداد امسال نه تنها سر به سر شدم بلکه حدود 5 درصد هم سود کرده بودم. فقط یکی نمادم که سود 57 درصدی داشت رو فروختم و بقیه رو نگه داشتم. چون وقتی می بینم تورم بالای 40 درصد هست، سود 5 درصد برام کمه. نگه داشتم به امید روزهای آینده که با سود معقول مثلا 30 تا 35 درصد در سال، بفروشم. به امید اون روزها. توصیه می کنم شما هم همین کار رو بکنی.

  اشتباه کردی بالام

  چه حمایتی !!!

  هنوز شروع نشده اینه چه خبره همه فروشنده شدن

  توفان اقتصادی در ترکیه هنوز هم آرام نشده است. نرخ برابری لیر ترکیه در برابر ارزهای خارجی با وجود بهبود نسبی در هفته‌های گذشته، دوباره افت کرده و علاوه بر این، اعلام نرخ تورم ۳۶ درصدی به صورت رسمی در ترکیه (بی‌سابقه در ۱۹ سال گذشته)، نگرانی‌ها در مورد آینده اقتصاد این کشور را افزایش

  میوه‌هایی که گاهی با یک سوم قیمت در بازار و کنار خیابان حراج شده است. تا قبل از این ماجرا، قیمت هر کیلو فلفل دلمه‌ای در بازار حدود ۲۵ هزار تومان بود. اما یاوری گفت قیمت فلفل دلمه‌ای به ۵ تا ۷ هزار تومان رسیده است.
  پیش از این هم برگشت خوردن سیب‌زمینی‌های صادراتی به ایران خبرساز شده بود. رئیس اتحادیه بارفروشان مشهد به تجارت‌نیوز گفت: وقتی میوه یا صیفی‌جات از لب مرز به کشور مقصد برگشت می‌خورد معمولا این محصولات کشاورزی در داخل کشور مصرف می‌شوند.

  قیمت دلار در بازار آزاد در آستانه ورود به کانال ۲۶ هزار تومان بود اما روند کاهشی قیمت دلار متوقف شد و ظرف دو روز قیمت دلار کانال ۲۸ هزار تومان را پس گرفت. آن هم در شرایطی که به نظر می‌رسید اخبار مذاکرات مثبت است. دلیل افزایش قیمت دلار چیست؟

  کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری تجارت‌نیوز است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت 1399

  کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری تجارت‌نیوز است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت 1399

  دیروز شاخص کل بورس با بازگشایی فملی منفی شد. حجم معاملات خرد بسیار پایین بود و بازار بی‌رمق کار خود را به اتمام رساند. حال باید دید امروز نیز بورس روند کج‌دار و مریز خود را ادامه خواهد داد یا اتفاقی تازه می‌افتد.

  به گزارش تجارت‌نیوز، بازار سهام این روزها کم‌عمق است. سیگنال خاصی برای رشد یا افت به بازار مخابره نمی‌شود. این روزها روند خنثی و فرسایشی در حالی بر بازار سرمایه‌ سایه انداخته که خریداری وجود ندارد اما کسی هم فروشنده نیست.

  محمد خبری‌زاد کارشناس بازار سهام، گفت: روند دیروز بازار مطابق پیش‌بینی‌ها بود. هنوز خبرهای تاثیرگذار بر بازار در حوزه قیمت‌گذاری دستوری، بودجه و دلار نرسیده است. این در حالی است که ارزش معاملات خرد امروز معادل ۲۷۰۰ میلیارد تومان بود. این رقم پایین‌ترین میزان از خردادماه تا کنون است.

  وی با اشاره به اینکه بازار برای شروع رشد نیاز به ارزش معاملات بیش از ۵۰۰۰ میلیارد دارد. گفت: روند فرسایشی موجود در بازار امروز هم ادامه‌دار است. دیروز نمادهای بزرگ همه مثبت بودند و شاخص هم مثبت بود. دیروز با بازگشایی فملی بورس منفی شد.

  سایت پیش بینی بورس

  خبری‌زاد عنوان کرد: در عین حال که معاملات کم‌حجم است، فروشنده چندانی در بازار وجود ندارد. همه منتظر یک جرقه و شروع روند مثبت بورس هستند و به این منظور باید تا هفته آینده منتظر بود.

  دنیای اقتصاد نوشت:

  بررسی‌‌‌ها نشان می‌دهد بیش از ۹۷‌‌‌درصد سرمایه‌‌‌های خردی که در دوره اوج سال ۹۹ یعنی از ابتدای آن سال تا زمان رسیدن شاخص کل به قله ۲‌‌‌میلیون و ۷۸‌‌‌هزار واحدی به گردونه معاملات سهام وارد شده بود، در ۱۶ ماه گذشته راه خروج از بازار را انتخاب کرده‌‌‌اند. به این ترتیب اصلاحی که در صورت کارآ بودن قوانین معاملاتی و البته عدم‌‌‌دخالت سیاستگذار در مکانیزم بازار می‌توانست در مدت چند روز به پایان برسد، حالا نه‌‌‌تنها ۱۶ ماه به درازا کشیده بلکه به زعم نظرات کارشناسی قیمت‌‌‌ بسیاری از سهم‌‌‌ها، در سطوح پایین‌‌‌تر از قیمت‌های تعادلی قرار گرفته است.

  در این وانفسا اما سیاستگذار فرصت‌‌‌های پیش‌‌‌روی خود برای احیای بازار سهام را یکی پس از دیگری از دست می‌دهد. بیراه نیست اگر بگوییم در ۲سال گذشته سیاستگذاری اقتصادی برای بورس بسیار نامناسب بوده است.

  سیاست‌هایی که در دوره‌‌‌ای بازار سهام را درگیر رونقی تورمی کرد و در دوره‌‌‌ای دیگر در مواجهه نادرست با این حباب بزرگ شده خود را نشان داد تا زیان سنگینی به سهامداران و البته اقتصاد تحمیل شود. اما جایی باید به این داستان پایان داد.

  طلایی‌‌‌ترین زمان‌‌‌ها برای حذف محدودیت دامنه نوسان و افزایش کارآیی بازار سهام از دست رفته است اما هنوز امکان احیا وجود دارد. احیایی که نیازمند یک جراحی سخت اما ضروری است و در هر دوره‌‌‌ای می‌تواند عواقبی به همراه داشته باشد که البته به نظر می‌رسد باید تحمل شود تا به یک بازار کارآ و منطبق با استانداردهای جهانی نزدیک شویم. از این رو سیاستگذار اقتصادی لازم است با علم به عواقب این جراحی ضروری، تا دیرتر نشده اصلاحات لازم را انجام دهد.

 • بهترین استراتژی کوتاه مدت در بورس
 • دیدگاه

  نام (اختیاری)

  ایمیل (اختیاری)

  خواستم بگم که این نماد خمحرکه ( شرکت نیرو محرکه) عین خود فساد هست و خیلیا رو منجمله خودم و بدبخت و آواره کرده

  نیروی دافعه مسئولین قبلی و فعلی

  اقای محسنی اژه ای دستور بررسی بورس را داد…لطفاا سهپهای خودرو وخساپا .پالایش ..حآسا..مرقام..و صدها سهم دیگر رابررسی کنید تماما فاسدن ودزدی صورت گرفته..اقای مزیر اقتصاد وتیم اقتصادی دولت از خواب بیدار شوید…۸۰% از اصل سرمایهای مردم نیست…..!! عامل وعاملین باید محاکمه گردددند وتمام سرمایهاشون به سهامداران متضرر پارسال برگرددد

  تو مملکتی که دروغشون یک روز دوام نمیاره وهمش رانت وفساد لحظه ای رخ میده ارزش سرمایه گذاری با این حد ضرر نداره . ۱.میگفتن دلار اومده پایین سهام هم اومده پایین . حالا که دلار بالاست.پس چرا بالا نمیره ۲ .عشقی خان میگه عرضه جذاب داریم.یا شما را از دهیاری روستا آوردن .شدی رعیس بورس .یا سرت کردی زیر برف .تا چیزی را نبینی .کدوم یکی؟ .۳.مرد حسابی عرضه اولیه پارسال شما .سیتاسیمانی وبپیوند برقی مگه به کسی سود داده که ۵۰ درصد زیر قیمت عرضه است. واگذار همه عوامل رانت وفساد وسر کیسه کردن ملت را به خدا میدم. هزارم.نه .نه نه نه .نه…………..‌‌‌……به بورس وعرضه اولیه

  عوامل فساد ختور رادیاتور باید شناسایی شود .ونه ونه ونه به هیچ عرضه اولیه اگر تا بحال حساب دستتون آمده

  ایران برای استفاده از رمزارزها در تجارت خارجی آماده می‌شود. همین تازگی، «علیرضا پیمان پاک»، رییس سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد که امکان استفاده از رمزارزها در داد و ستدها با دیگر کشورها تا «دو هفته آینده» فراهم می‌شود. به گزارش تجارت‌نیوز، او گفته بود: «حتی با استفاده از رمزارزها پرداخت هم می‌تواند صورت

  میوه‌هایی که گاهی با یک سوم قیمت در بازار و کنار خیابان حراج شده است. تا قبل از این ماجرا، قیمت هر کیلو فلفل دلمه‌ای در بازار حدود ۲۵ هزار تومان بود. اما یاوری گفت قیمت فلفل دلمه‌ای به ۵ تا ۷ هزار تومان رسیده است.
  پیش از این هم برگشت خوردن سیب‌زمینی‌های صادراتی به ایران خبرساز شده بود. رئیس اتحادیه بارفروشان مشهد به تجارت‌نیوز گفت: وقتی میوه یا صیفی‌جات از لب مرز به کشور مقصد برگشت می‌خورد معمولا این محصولات کشاورزی در داخل کشور مصرف می‌شوند.

  قیمت دلار در بازار آزاد در آستانه ورود به کانال ۲۶ هزار تومان بود اما روند کاهشی قیمت دلار متوقف شد و ظرف دو روز قیمت دلار کانال ۲۸ هزار تومان را پس گرفت. آن هم در شرایطی که به نظر می‌رسید اخبار مذاکرات مثبت است. دلیل افزایش قیمت دلار چیست؟

  کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری تجارت‌نیوز است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت 1399

  کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری تجارت‌نیوز است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت 1399

  دیروز شاخص کل کف حمایتی یک میلیون و ۳۴۰ هزار واحد را از دست داد. کارشناسان معتقدند این افت ممکن است تا یک میلیون و ۳۱۰ هزار واحد ادامه یابد.

  به گزارش تجارت‌نیوز، روند منفی فرسایشی همچنان بر بازار سهام سایه افکنده. در حالی که اکثر کارشناسان برای این هفته بازاری متعادل را پیش‌بینی کردند، هنوز خبر خوشی برای مثبت شدن به بورس نرسیده است.

  پیمان حدادی، کارشناس بازار سهام گفت: شنبه نیز شاهد ارزش پایین معاملات خرد در بازار سرمایه بودیم. کماکان کاهش قیمت‌ها علی‌رغم ریزش کم شاخص کل بورس مشهود است.

  وی افزود: با توجه به اینکه مذاکرات نتایج مثبت و دلگرم‌کننده‌ای نداشت گروه‌های مرتبط از جمله خودرویی و بانکی که در روزهای گذشته رشد قیمت داشتند، به صف‌های فروش رسیدند.

  سایت پیش بینی بورس

  حدادی اظهار کرد: در میانه بازار و با ثبت دلار بالای ۳۰ هزار تومان برخی از نمادها از جمله گروه پالایشی با تقاضا همراه شدند تا اینکه از ریزش زیاد شاخص کل بورس جلوگیری کنند.

  دنیای اقتصاد نوشت:

  روزهای خوش بورس‌بازان در نیمه نخست سال۹۹ ادامه نیافت و سهامدارانی که در کمتر از ۵ ماه شاهد رشد ۳۰۰ درصدی شاخص کل بودند، حالا ۱۶ماه است که گرفتار کاهشی فرسایشی شده‌اند.

  نوساناتی که برخی آن را به تورم و برخی دیگر به دستکاری نرخ بهره ارتباط داده‌اند.

  سه سناریوی تورمی اثرگذار بر بورس می‌توان برشمرد؛ تورم با دستکاری نرخ بهره، تورم بدون دستکاری نرخ بهره و مهار تورم.

  دو سناریوی اول شاید برندگان کم‌شماری در بازار سهام داشته باشند؛ اما بازنده این دو سناریو، سهامداران خرد خواهند بود.

 • اموزش ساخت کیف پول دیجیتال
 • در سناریوی سوم هم عموم سهامداران و هم اقتصاد ملی برنده خواهد بود.

  بررسی‌ تجربیات جهانی نیز نشان می‌دهد رونق‌های پایدار ثبت‌شده در مهم‌ترین بورس‌ها زمانی رقم خورده که تورم در کانال یک‌رقمی مهار شده است.

  در این سناریو، رونق بخش واقعی اقتصاد با کاهش بی‌ثباتی‌ها آغاز شده و سرمایه‌گذاری‌ها نیز بهبود یافته است تا انعکاس آن در رشد سود واقعی شرکت‌ها، به ثبت عملکردهای درخشان در کارنامه بازارها منجر شود.

  آخرین اخبار حوزه بورس را در صفحه بورس تجارت‌نیوز بخوانید.

  دیدگاه

  نام (اختیاری)

  ایمیل (اختیاری)

  سرمایه گذاران خردرابسمت بورس..باترفندهای مختلف کشیدید..زندگی آنها رانابودکردی.زندگی کسانی درین مهم نقش داشتند..نابود شود هزاران نفرین برعاملان….ترفندبورس….منتظر باشید..آه کناره مردم بیچاره..که اعتماد کردند.دامان شماراخواهدگرفت..جواب نیرنگتان رابخدامیسپاریم

  دلایل مشکلات بورس روحانی قمار باز وتبانی با مدیران بورس وفساد وبی کفایتی اینها بود که با عوام فریبی مردم بیچاره را وارد بورس کردند وپولشون را بالا کشیدند

  رشد دلار به چه قیمتی؟ که فقط بورش رشد کند؟ و باید خوشحال باشیم که بورس سبز میشود با رشد دلار؟ رشد دلار بر قیمت کالاهای ضروری تاثیر ندارد؟ دلاری که بخواهد بورس را رشد دهد و باعث افزایش قیمت کالاها شود بدرد نمیخورد و باید مسئولان در این مورد چاره ای بیندیشند اگر واقعا دلار بر بورس اثرگذار است چرا سال گذشته با همین قیمت دلار حدود 30هزار ت شاخص مرز 2 م را رد کرد ولی قیمت دلار تقریبا ثابت ماند اما شاخص حدود 1 م افت داشت!!!!!!!!!!!!

  شاخص سازی مردم را بیچاره کرد. شاخص سی درصد افت کرد اما همه سهام بالای پنجاه درصد افت کردند.تا زمانیکه اقتصاددانان تنبل کلاس نرفته سکان دار هستند وضع همین هست و ….

  اگر دلار به چهل هزارتومان هم برسد هیچگونه تأثیری بر بورس نخواهد داشت چون مشکل بورس دخالت دستوری دولت از یک طرف، و از بین رفتن اعتماد سهامداران از طرف دیگر می باشد. فروش اوراق قرضه و رقابت بانکها برای پرداخت سود بیشتر حتی بصورت غیر مستقیم از دیگر دلایل ناپایداری بورس می باشد. از طرف دیگر کد به کد کردن حقوقی ها و دور زدن قوانین برای نوسان گیری باعث هرج و مرج در بورس شده به نحوی که دولت هم از این کار حقوقی ها عقب مانده.

  فقط زورتون به سهامداران خرد رسید پول قشر کارگر و ضعیف جامعه رو بالا کشیدید پالایش یکم بعد ۱۶ ماه بردن پول مردم ۳۰ درصد تو ضرر منت سی درصد تخفیف هم گذاشتید سر مردم! به خدا این پولا خوردن نداره کارگر مستاجری که برای زن و بچه اش پالایش خریده رو یک طرف تو ذهنتون تصور کنید طرف دیگه روحانی و دارو دسته و رئیس جمهور جدید که چند ماهه قول داد…

  ایران برای استفاده از رمزارزها در تجارت خارجی آماده می‌شود. همین تازگی، «علیرضا پیمان پاک»، رییس سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد که امکان استفاده از رمزارزها در داد و ستدها با دیگر کشورها تا «دو هفته آینده» فراهم می‌شود. به گزارش تجارت‌نیوز، او گفته بود: «حتی با استفاده از رمزارزها پرداخت هم می‌تواند صورت

  توفان اقتصادی در ترکیه هنوز هم آرام نشده است. نرخ برابری لیر ترکیه در برابر ارزهای خارجی با وجود بهبود نسبی در هفته‌های گذشته، دوباره افت کرده و علاوه بر این، اعلام نرخ تورم ۳۶ درصدی به صورت رسمی در ترکیه (بی‌سابقه در ۱۹ سال گذشته)، نگرانی‌ها در مورد آینده اقتصاد این کشور را افزایش

  میوه‌هایی که گاهی با یک سوم قیمت در بازار و کنار خیابان حراج شده است. تا قبل از این ماجرا، قیمت هر کیلو فلفل دلمه‌ای در بازار حدود ۲۵ هزار تومان بود. اما یاوری گفت قیمت فلفل دلمه‌ای به ۵ تا ۷ هزار تومان رسیده است.
  پیش از این هم برگشت خوردن سیب‌زمینی‌های صادراتی به ایران خبرساز شده بود. رئیس اتحادیه بارفروشان مشهد به تجارت‌نیوز گفت: وقتی میوه یا صیفی‌جات از لب مرز به کشور مقصد برگشت می‌خورد معمولا این محصولات کشاورزی در داخل کشور مصرف می‌شوند.

  کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری تجارت‌نیوز است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت 1399

  مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا معرفی شد

  وزیر صمت به مجلس احضار شد

  قیمت ارز، سکه و طلا در روز چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۲

  قیمت گوشی موبایل در روز سه شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۱

  قیمت خودرو‌های داخلی در روز سه شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۱

  یک کارشناس بازار سرمایه ضمن اینکه بر این باور است که نمیتوان تا پایان سال انتظار بازدهی چشم گیری را از این بازار داشت، تاکید کرد که درحال حاضر شرایط عمومی بازار سرمایه خوب بوده و بهترین زمان برای سرمایه گذاری بلند مدت در آن است.

  بانک تسویه به عنوان جدید ترین بانک ایران در شرف تاسیس خواهد بود.

  شرکت بنیان دیزل در بازار پایه زرد فرابورس ایران قرار دارد. 55 میلیون قطعه سهم دارد و قیمت هر سهمش در روز اعلام افزای سرمایه فوق سنگین 178 برابری، حدود 16 هزار و 500 تومان بود.

  سازمان بورس و اوراق بهادار از کلیه ناشران بورسی و فرابورسی خواست تا 15 مهر 1400 شمسی، جزییات زمین و ساختمان خود را به از طریق کدال، رسانه ای کنند.

  سایت پیش بینی بورس

  افزایش سرمایه شرکت های بورسی و فرابورسی در نیمه نخست سال 1400 شمسی، مثل سال 1399، ده ها مورد را شامل شد.

  صندوق بازنشستگی کشوری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با 1.5 میلیون بازنشسته، مثل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)، یکی از غول های سرمایه گذاری در کشور بوده و برخی از مجموعه هایش در بازار بورس و فرابورس ایران پذیرفته شده است.

  گزارش توجیهی افزایش سرمایه شرکت ایران خودرو دیزل با نماد خاور، اوایل شهریور 1400 روانه کدال شد.

  یک کارشناس اقتصادی درباره وضعیت بازار ارز در روز‌های آینده گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور ۲ جنبه افزایش یا کاهش نرخ ارز بر پایه یکسری معیار‌هایی وجود دارد که به صورت جدا باید بررسی کرد.

  بورس دوباره روند ریزشی پیش گرفته؛ البته ریزشی سبک و موقتی. علی حیدری کارشناس بورس پیش بینی می‌کند، تا ابتدای بهمن ماه روند کلی بورس مثبت خواهد بود، اما دو ریزش سنگین را در این مدت تحربه خواهد کرد.

  حدود دو هفته است که ترمز صعود بازار سرمایه کشیده شده است؛ به طوریکه شاخص کل بورس که از مرز یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد نیز گذر کرده بود روز گذشته به یک میلیون و ۴۵۰ هزار واحد رسید. اتفاقی که یک تحلیلگر بازار سرمایه دلیل آن وجود چند ابهام برای این بازار می‌داند و بر این باور است که هرچند قیمت ها در بازار ارزنده است اما احتمالا این روند تا اواسط مهرماه ادامه خواهد داشت.

 • بورس زون
 • پیش بینی قیمت دلار

  شرکت حسابداری محاسبان تلاشگر خبره

  ارائه خدمات مالی و مالیاتی در موسسه حسابداری و حسابرسی محاسبان از تهیه و ارسال اظهارنامه مالیاتی تا تنظیم و ثبت گزارش فصلی و اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده

  استفاده از اخبار با ذکر منبع پایگاه خبری اقتصاد شهروند مجاز است.

  پیش بینی می‌شود بازار فردا بین ۱۰ تا ۱۵ هزار واحد افت را تجربه کند.

  در کل در بین ۱۰ تصمیم این ۴ مورد مهم‌ترین آنها بود و پیش بینی می‌شود بازار بتواند روند معاملاتی بهتری را طی روزهای آتی به دست بیاورد. پیش بینی…

  پیش بینی می‌شود چند روز اثر تکانه‌های منفی بر بازار همچنان وجود داشته باشد تا کمی روند معاملات بهبود یابد. پیش بینی می‌شود بازار فردا منفی و…

  پیش بینی می‌شود بازار سرمایه امروز ۱۰ تا ۱۵ هزار واحد رشد کند.

  یک تحلیلگر بازار سرمایه ضمن بررسی عوامل تأثیر گذار بر این بازار. پیش‌بینی کرد که هرچند بازار سرمایه تا دو – سه هفته آینده در همین محدوده باقی…

  سایت پیش بینی بورس

  شاخص کل در محدوده حمایتی خوبی قرار دارد و روند قیمت‌های جهانی نیز مثبت است، پیش بینی می‌شود که که بازار فردا بتواند عملکرد مطلوب‌تری نسبت به…

  فردا بازار متعادل خواهد بود که حد نوسانات آن مثبت تا منفی ۱۰ هزار واحد باشد، احتمال رشد سهم‌های کوچک‌تر بازار بیشتر است.

  پیش بینی می‌شود بازار فردا متعادل باشد و مانند روز سه شنبه گروه پتروشیمی بیشترین تأثیر مثبت را در بازار داشته باشند.

  پیش بینی می‌شود بازار مثبت و نماگر بازار بورس تهران عددی بالغ بر ۵ تا ۱۵ هزار واحد رشد کند، پیش بینی می‌شود که گروه‌های بانکی، پتروشیمی، فلزی،…

  اولین مقاومت سهم یک میلیون ۲۷۰ هزار واحد بود که از آن عبور کرد و اصلاح روز چهارشنبه به معنای پولبک به سطح قبلی است البته شاخص منفی نشد و صرفاً…

  پیش بینی می‌شود بازار منفی باشد، اما در نیمه دوم سمت تقاضا قدرت بیشتری پیدا کند.

 • ريالیمت یورو
 • پیش بینی یک بازار متعادل و به سمت منفی را برای فردا داریم و احتمالاً در نیمه دوم بازار بهتر شود.

  تمامی حقوق این سایت برای خبرگزاری ایمنا محفوظ است

  پیش بینی می‌شود بازار فردا با روند منفی کار خود را آغاز کند و سپس در نیمه دوم بازار شاهد بهبود روند معاملات باشیم.

  پیش بینی می‌شود بازار فردا بین ۱۰ تا ۱۵ هزار واحد افت را تجربه کند.

  با این وضعیت حجم و ارزش معاملات نمی‌توان انتظار رشد یا ریزش‌های شدید را داشت و نهایت تغییر نیز همین محدوده دو الی سه هزار واحدی است. شاخص کل…

  پیش بینی می‌شود بازار فردا یکشنبه شاهد کاهش ۱۵ تا ۲۰ هزار واحدی شاخص کل باشد.

  پیش بینی می‌شود بازار فردا شاهد رشد ۱۵ الی ۲۰ هزار واحدی شاخص کل باشد.

  سایت پیش بینی بورس

  با توجه به وجود متغیرهای مثبت بنیادی و ارزشمندی نمادهای بازار انتظار می‌رود فردا بازار بتواند روند بهتری داشته باشد و بین ۱۰ تا ۱۵ هزار واحد…

  با منفی دیروز احتمال تغییر روند را می‌دادیم اما با رشد امروز و شکست مقاومت پیش روی شاخص کل پیش بینی شروع یک روند صعودی جدید، موج سه میانی شاخص…

  پیش بینی می‌شود که یک روند صعودی شارپ با میزان تغییرات ۲۵ تا ۳۰ هزار واحدی در صورت عبور از مقاومت و یا احتمال اصلاح ۱۵ تا ۱۰ هزار واحدی در صورت…

  پیش بینی می‌شود بازار فردا یک روند متعادل داشته باشد و میزان تغییرات بازار در محدوده ۱۰ هزار واحد باشد.

  پیش بینی رشد ۲۰ الی ۳۰ هزار واحدی شاخص کل را برای روز شنبه چهارم دی ماه خواهیم داشت.

  پیش بینی می‌شود بازار فردا هم روند صعودی داشته باشد اما در صورتی که ارزش معاملات افزایش پیدا نکند شاهد افزایش سطح عرضه‌ها در نیمه دوم بازار خواهیم…

 • همکاری با دیجی کالا
 • در کل در بین ۱۰ تصمیم این ۴ مورد مهم‌ترین آنها بود و پیش بینی می‌شود بازار بتواند روند معاملاتی بهتری را طی روزهای آتی به دست بیاورد. پیش بینی…

  پیش بینی می‌شود روزهای آینده ارزش معاملات افزایش یابد و احتمالاً یک رشد ۱۰ تا ۱۵ هزار واحدی را برای روز یکشنبه داشته باشیم.

  پیش بینی می‌شود بازار فردا متعادل به سمت مثبت بوده و میزان تقریبی تغییرات در محدوده ۱۰ هزار واحد باشد.

  پیش بینی یک بازار تعادلی و ترجیحاً به سمت مثبت را برای روزهای آینده خواهیم داشت.

  پیش بینی می‌شود چند روز اثر تکانه‌های منفی بر بازار همچنان وجود داشته باشد تا کمی روند معاملات بهبود یابد. پیش بینی می‌شود بازار فردا منفی و…

  یک کارشناس بازار سرمایه گفت:‌ در هفته جاری پیش بینی می‌شود گروه خودرویی لیدر بازار بوده و بازار را با خود همسو کند به طوری که در این هفته شاهد…

  پیش‌بینی می‌شود بازار سرمایه فردا با رشد ۱۰ الی ۲۰ هزار واحدی همراه باشد.

  ارزش معاملات بازار به شدت کم است و شاهد خروج پول حقیقی هستیم، به نظر می‌رسد فردا هم تغییرات بازار بسیار کم بوده که محدوده آن بین پنج تا ۱۰ هزار…

  پیش بینی می‌شود بازار فردا بین ۱۰ الی ۲۰ هزار واحد رشد کند.

  پیش بینی یک بازار تعادلی به سمت دامنه مثبت به دلیل رشد قیمت دلار به محدوده ۲۹ هزار ۵۲۰ تومان داریم و محدوده نوسان پنج تا ۱۵ هزار واحد خواهد بود.

  پیش بینی می‌شود فردا روند معاملات بهبود یافته و تغییرات کمتر از  ۱۰ هزار واحد باشد.

  پیش بینی بازار تعادلی برای فردا ۹ آذر ماه داریم

  پیش بینی می‌شود روند بازار فردا مثبت اما با تغییرات اندک باشد از سرمایه گذاران خواسته می‌شود در این روزها برای تصمیم‌گیری بیشتر از اخبار سیاسی…

  پیش بینی می‌شود فردا وضعیت معاملات بهبود یابد، احتمال ورود پول به گروه خودرویی در بازار زیاد است.

  پیش بینی میشود بازار فردا با رشد ۵ تا ۱۰ هزار واحدی روبرو باشد، فشار فروش برای تجلی در روز جاری کاسته شد.

  پیش بینی می‌شود فردا بازار با رشد ۱۵ تا ۲۰ هزار واحدی روبه‌رو باشد.

  پیش بینی می‌شود فردا یکم آذر ماه شاهد رشد پنج تا ۱۰ هزار واحدی شاخص کل باشیم.

  پیش بینی می‌شود که بازار روز شنبه شاهد رشد ۱۰ تا ۱۵ هزار واحدی باشد، نمادهای گروه خودرویی، شیمایی می‌توانند لیدرهای بازار در هفته آینده باشند.

  تغییرات مثبت ۱۰ الی ۱۵ هزار واحدی شاخص کل در روز آتی پیش بینی می‌شود.

  تمامی حقوق این سایت برای خبرگزاری ایمنا محفوظ است

  خبرها را در تلگرام تابناک دنبال کنید:

  کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دنیای بورس است و استفاده از محتوای آن با ذکر منبع بلامانع است.

  تحلیل بنیادی وپارس | زیان خالص ۳۵۴ میلیارد تومان شد!(کلیک کنید)

  لیست نمادهای بورسی لیست کارشناسان بورس

  شتران خساپا ثفارس های وب خصدرا خاور لکما چکاپا کبافق فزرین والبر فاذر سیلام ذوب غنوش

  وبصادر خپارس شستا شبندر نوری سیتا کدما گشان برکت شاراک وساپا مرقام ولیز فولاد خگستر

  حریل ختور بکام بجهرم زکوثر فاسمین ونیکی

  سایت پیش بینی بورس

  حکشتی فتوسا بترانس اخابر وتجارت میدکو دارا یکم خودکفا وخارزم شپنا دماوند غگل شسپا بالاس

  شپترو اوان افرا وسدید

  صبا خزامیا شیران کرازی وغدیر شپلی شسینا چکارن سلیم کمرجان

  شبریز

   کانال تلگرام بورس

 • خرید ارز از بایننس
 • آخرین اخبار و اطلاعات در مورد پیش بینی بورس، روزانه توسط کارشناسان بازارسرمایه در این صفحه از نبض‌بورس قرار می‌گیرد.

  کارشناسان بورس | مصاحبه اختصاصی

  تحلیل بنیادی وپارس | زیان خالص ۳۵۴ میلیارد تومان شد!(کلیک کنید)

  لیست نمادهای بورسی لیست کارشناسان بورس

  شتران خساپا ثفارس های وب خصدرا خاور لکما چکاپا کبافق فزرین والبر فاذر سیلام ذوب غنوش

  وبصادر خپارس شستا شبندر نوری سیتا کدما گشان برکت شاراک وساپا مرقام ولیز فولاد خگستر

  حریل ختور بکام بجهرم زکوثر فاسمین ونیکی

  سایت پیش بینی بورس

  حکشتی فتوسا بترانس اخابر وتجارت میدکو دارا یکم خودکفا وخارزم شپنا دماوند غگل شسپا بالاس

  شپترو اوان افرا وسدید

  صبا خزامیا شیران کرازی وغدیر شپلی شسینا چکارن سلیم کمرجان

  شبریز

   کانال تلگرام بورس

  پیش بینی بورس به این معنی است که شما بتوانید ارزش آتی سهام یک شرکت را پیش بینی کنید. پیش از هرچیز باید به این نکته توجه کرد که انجام تمام تحلیل‌ها با هر دقتی، تنها بخشی از مسیر پیش‌ بینی بازار بورس است.حقیقت این است که پیش بینی بازار بورس خیلی هم ساده نیست و برای پیش بینی آینده بورس لازم است از دانش و اطلاعات کافی در زمینه‌ی تحلیل تکنیکال و بنیادی برخوردار باشیم. اما حتی مهارت در تحلیل‌ تکنیکال و بنیادی نیز به تنهایی برای تحلیل درست بازار بورس کافی نیستند و عوامل مختلفی از جمله قیمت دلار، اتفاقات سیاسی-اجتماعی، نرخ تورم، احساسات سرمایه گذاران و خیلی از عوامل دیگر که می‌توان آنها را متاثر از اتفاقات سیاسی دانست، بر آینده‌ی بازار بورس موثر هستند.با تمام اینها فراموش نکنید که بهترین پیش بینی‌ها نیز فقط احتمالاتی که ممکن است رخ دهد را ابراز می‌کنند و هیچ وقت نمی‌توان با اطمینان ۱۰۰٪ مسیری را برای آینده بورس پیش بینی کرد.


  سایت پیش بینی بورس
  سایت پیش بینی بورس

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *