سایت های معتبر ارز دیجیتال

سایت های معتبر ارز دیجیتال
سایت های معتبر ارز دیجیتال

صرافی دیجیتال ، گونه ای جدید از صرافی ها هستند که به واسطه تولد ارزهای دیجیتال به وجود آمده اند و رسالت ارایه خدمات صرافی در حوزه ارز دیجیتال را دارا هستند و به نوعی جایگزین سیستم بانکی و مالی در آینده خواهند شد.

به گزارش برنا، تاریخ بشر در سده های گذشته به خوبی به یاد دارد که چگونه در گذشته از سکه و اسکناس استفاده می شده است و همچنین به یاد داریم که در دو دهه گذشته کارتهای اعتباری و تراکنشهای مالی الکترو نیک چگونه جایگزین سکه و مسکوکات شدند و امروزه بیت کوین، اتریوم، ریپل و … نام هایی است که در همه جا شنیده می شوند از محل کار تا میهمانی آخر هفته ای که با دوستانتان در آن به گپ و گفت می پردازیم.

گذشته از اینکه امروزه ارزهای دیجیتال رقیب بسیار جدی برای پول های رایج و معتبر کشورهای جهان شده است و اقبال همگان را برای انجام معاملات جلب کرده اند این سوال اساسی در ذهن خطور می کند که چگونه می توان این ارزها را خرید و محل معامله آنها کجاست؟

در پاسخ به این سوال باید شما را به صرافی دیجیتال ارجاع داد، آنها گونه ای جدید از صرافی ها هستند که به واسطه تولد ارزهای دیجیتال به وجود آمده اند و رسالت ارایه خدمات صرافی در حوزه ارزهای دیجیتال را دارا هستند و به نوعی جایگزین سیستم بانکی و مالی در آینده خواهند شد.

مدتی است که شاهد حضور این نمونه از سایت ها در فضای وب می باشیم و در این راستا و در ادامه به بررسی لیستی از این گونه صرافی ها و ارزیابی مزایا و معایب آنها خواهیم پرداخت.

سایت های معتبر ارز دیجیتال

این صرافی جزو اولین صرافی های ارز دیجیتال در ایران است و امکان معامله مستقیم در این سایت وجود دارد از مزایای والکس می توان به ابزارهای تحلیلی و چارت فنی اشاره کرد.

اما از نقاط ضعف آن می توان به طراحی سایت اشاره نمود که از رنگ های کلاسیک و خسته کننده استفاده شده است. یکی دیگر از مشکلات آن زمانی می باشد که بیت کوین دچار نوسانات شدید می شود و سرور کارگزاری دچار قطع و وصل مکرر می گردد.

از دیگر نقاط ضعف آن نیز نداشتن هیچگونه اپلیکیشن است.

این صرافی نیز یکی از وب سایتهایی است که امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال را فراهم کرده است در بررسی عملکرد این صرافی به نتایج زیر دست پیدا کردیم از مزایای آن می توان به داشتن یک اپلیکیشن اندرویدی اشاره نمود و همچنین وب سایت آن نسبت به صرافی والکس طراحی بهتری دارد اما همچنان از وجود کلیشه های کلاسیک رنج می برد و انسان را به یاد سایت های 10 سال قبل می­اندازد. سرعت کند در پشتیبانی از دیگر معایب این صرافی می باشد و این امر نیازمند تجدید ساختار سازمانی این سایت می باشد تا بتواند رضایت مشتری را بیشتر جلب کند.

این صرافی در مجموعه صرافی های نو ظهور در دنیای صرافی های دیجیتال می باشد و به جرات می توان گفت که به رغم نوظهور بودن در بازار تا به حال بیشترین امتیاز را در بین 10 صرافی موجود کسب کرده است. اولین نکته ای که در بازدید از سایت می توان به آن اشاره کرد طراحی مدرن و درخور شان یک کسب و کار مدرن است.

وجود باشگاه مشتریان قدرتمند و پشتیبانی مرتب از آنها دلگرمی خاصی را در آنها پدید آورده است. از دیگر مزایای این کارگزاری می توان به داشتن صرافی در کشورهای امارات و ترکیه اشاره کرد که این امر موجب بالا بردن ضریب امنیت این صرافی شده است.

 • ارسال پول به بایننس
 • از دیگر نکات مثبت این صرافی می توان به سرعت بالای معاملات آن اشاره کرد که این سرعت بالا مرهون داشتن صرافی در امارات و ترکیه است.

  همچنین در خصوص دیگر ویژگیهای این صرافی می توان به داشتن اتاق معاملات Trading Room و تالار راهنما Signal Hall اشاره کرد که تحت نظارت تحلیلگران با تجربه بازار در حال ارائه خدمات به مشتریان هستند.

  آخرین نکته در مورد این صرافی داشتن وبلاگ است که خبرها و تحلیل­های آن می تواند به افرادی که قصد آشنایی با دنیای ارزهای دیجیتال را دارند کمک شایانی کند.

  از نقاط ضعف این صرافی نیز می توان به محدودیت در ارایه ارزهای دیجیتال اشاره کرد، صرافی گرندکس تنها به عرضه دو ارز دیجیتال پرداخته است که این امر موجب کاهش تنوع در راستای انتخاب مشتریان است.

  امنیت در تبادلات مالی همواره جزو مهمی از مراحل انجام کار می باشد و این صرافی از این لحاظ عملکرد ضعیفی دارد.

  با ورود به سایت این صرافی با این پیغام مواجه می شوید که “با توجه به بروزرسانی اخیر و یکپارچه سازی اوکی اکسچنج با اوکی اکس تریدر ، لطفا برای دسترسی به وب سایت به آدرس جدید مراجعه کنید” اینکه سایت در حال ادغام با یک سایت دیگر می باشد مساله­ای است که از لحاظ امنیتی نوعی احساس عدم امنیت را در مشتری القا می نماید ولو اینکه این سایت از بالاترین پروتکل های امنیتی استفاده کرده باشد. و نکته ای که در اینجا قابل طرح می باشد این است که چرا سایتهای صرافی مذکور با یک آدرس واحد اقدام به فعالیت نکرده اند؟

  از دیگر شکایت های موجود می توان به قیمت فروش بالای آن نسبت به سایر سایتهای صرافی اشاره نمود.

  نکته دیگر که به نوعی از نکات ضعف این صرافی است عدم امکان مراجعه حضوری است که به صراحت در سایت صرافی و در بخش تماس با ما ذکر شده است. طراحی سایت نیز در حد متوسط می باشد.

  از نقاط قوت آن نیز وجود یک وبلاگ با محتوی خوب و به روز است که شامل اخبار آموزش و تحلیل است و نگارنده این مساله را مزیتی قابل قبول در این وبلاگ می داند.

  از دیگر مزایای این صرافی ساپورت همزمان 300 مدل از انواع کوین می باشد.

  در ابتدای ورود به سایت این صرافی ملاحظه می کنیم که طراحی سایت از غالب مناسبی برخوردار است و از رنگهای قابل قبولی استفاده کرده است. از دیگر موارد مثبت می توان به ذکر این نکته اشاره کرد که رمزی نکس تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و معاملاتی غیر از ارزهای دیجیتال در آن صورت نمی­گیرد. وجود این صرافی در مرکز نوآوری های دانشگاه صنعتی شریف نیز از مزایای این سایت صرافی است.

  از نقاط ضعف این سایت نیز می توان به مواردی همچون نداشتن محتوای آموزشی اشاره نمود به عقیده نگارنده داشتن بخش مفاهیم آموزشی پایه می تواند از استاندارهای یک سایت صرافی ارزی باشد.

  در بازدید این اولیه این سایت، طراحی آن را قابل قبول ارزیابی کرده و البته تا رسیدن به طراحی مدرن برای سایتهای ارز دیجیتال راه درازی در پیش دارد اما به هر حال بهتر از کلیشه های کلاسیک و تکراری است. از دیگر مزایای قابل قبول می توان به تیم پشتیبانی قوی اشاره کرد، مشاوران تلفنی که در مخاطب احساس همدلی را به وجود آورده و به حل مشکل مشتری کمک می کنند.

  و اما از نقاط ضعف سایت نیز می توان به طراحی ضعیف کیف پول این صرافی اشاره کرد که به بازنگری اساسی نیاز دارد.

  هنگام بررسی سایت رابکس با سایتی با طراحی متوسط روبرو هستیم. از نکات قوت این صرافی می توان به این مساله اشاره نمود که بخش آموزشی آن دارای مقالات متوسط رو به بالا می باشد و نکته دیگری که می توان از موارد خوب سایت اشاره نمود داشتن بخش مقالات و تحلیل های قوی است.

  اما در مورد نقاط ضعف آن می توان به این مساله کلی اشاره کرد که این سایت اساسا مطالب تحلیلی خوب دارد اما از لحاظ عملیاتی نیاز به تقویت جدی دارد و نیز از جمله معایب دیگر راحت نبودن کاربران در بخش احراز هویت است.

  این صرافی نیز در کنار صرافی گراندکس یکی از صرافی هایی است که در برسی آن می توان به نکات قوت خوب و البته ضعف هایی نیز اشاره نمود.

  از نکات قوت آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  طراحی سایت جالب و قوی به نسبت سایر سایتهای همکار، ارایه قیمت های مناسب حتی در مواقعی که بازار دارای نوسانات جدی می باشد و اینکه آمار جالبی از تنوع سنی و جغرافیایی مشتریان ارایه شده است.

  به عقیده نویسنده اگر مدیران سایت در طراحی کیف پول دیجیتال سلیقه و دقت بیشتری را نمایش دهند موجب جذب بیشتر مشتری خواهند شد.

  در برسی اولیه سایت، این طراحی سایت را قابل قبول ارزیابی کرده و از کارهای جالب درون آن که برای کاربران ایرانی می تواند مناسب باشد گذاشتن تصاویری است که برای هر ایرانی محیطی آشنا را تداعی می سازد. تصاویری مانند برج میلاد و عکس هایی از تخت جمشید و شکوه باستانی نهفته در آن.

  از دیگر مزایای آن اجازه ورود به سایت پس از ثبت نام اولیه است که می تواند از یک لحاظ خوب باشد و سطح امنیت آن را بالا ببرد. اما این مساله می تواند به مانند یک شمشیر دولبه باشد و از ادامه بررسی سایت توسط کاربران تازه وارد جلوگیری نماید. پس این مورد را می توان به عنوان نقطه ضعف در جذب مشتری نیز در نظر گرفت.

  در برسی این سایت می توان به طراحی قابل قبول این سایت اشاره نمود، نگارنده در ارزیابی طراحی سایت امتیاز متوسط به بالا را برای سایت در نظر می گیرد. اما از لحاظ خدماتی که در صفحه اصلی سایت وجود دارد عملکرد سایت را از لحاظ محتوی ناقص می بیند. صفحه اول سایت به اندازه سایر صرافی ها محتوی ندارد.

  وجود داشتن وبلاگ در سایت نیز از مزایای دیگر است و همزمان به روز نبودن وبلاگ از نقاط ضعف می باشد، آخرین مقاله مربوط به سه ماه قبل (سپتامبر 2020 ( می باشد  درحالیکه از سپتامبر تا اکنون بازارهای ارز دیجیتال شاهد تغیرات فراوانی بوده اند.

  این خبر رپورتاژی است و خبرگزاری برنا محتوای آن را تایید یا رد نمی کند.

  88492747

  88830950

  [email protected]

  تهران – خیابان شهید مطهری – خیابان فجر – خیابان نظری – انتهای خیابان دلفان – نبش اتوبان مدرس – پلاک 50

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  تمام حقوق برای خبرگزاری برنا محفوظ است. استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

  بورس، سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار

  اینها سوالاتی هستند که می‌توانند با توجه به مقدار خرید، هدف از خرید و حسابی که در اختیار دارید و سایر عوامل، پاسخ متفاوتی داشته باشند.

  در ادامه با یک راهنمای کامل برای خرید و فروش ارز دیجیتال (کریپتو کارنسی‌ها) همراه ما باشید.

  سلب مسئولیت: در خرید و فروش ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی‌ها یا اصطلاحا رمزارزها) ریسک زیادی وجود دارد و ممکن است کل سرمایه شما از بین برود. با وجودیکه تلاش شده سایت‌ها و پلتفرم‌های معتبر در بورسینس به شما معرفی شود، مسئولیت تحقیق کامل و بررسی همه جوانب با شما کاربر گرامی است و مجموعه بورسینس هیچ مسئولیتی در قبال سود/زیان احتمالی شما ندارد.

  برای خرید ارز دیجیتال موردنظرتان با حساب بانکی شتاب (تبدیل ریال به ارز دیجیتال) می‌توانید از سایت نوبیتکس اقدام کنید.

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  پس از خرید ارز، می‌توانید آنرا در کیف پول نگهدارید یا اگر قصد خرید و فروش ارزهای دیجیتال دیگر را دارید، آن ارز را در پلتفرم‌های معاملاتی خارجی مانند بایننس معامله کنید:

  راهنمای پلتفرم معاملاتی بایننس

  همه ارزهای دیجیتال در یک پلتفرم معامله نمی‌شوند.

  هیچ بازار مرکزی برای معاملات کل ارزهای دیجیتال تشکیل نشده است. در اکسچنج‌های بزرگ مانند سایت بایننس که محبوبیت و اعتبار بالایی دارند، ارزهایی که قابلیت معامله دارند (در صرافی پذیرفته شده‌اند) با توجه به سیاست‌های کاری خود صرافی انتخاب می‌شوند.

  ممکن است در یک صرافی‌ یا پلتفرم‌، ارز دیجیتال مدنظرتان وجود نداشته باشد.

  البته ارزهای دیجیتال مشهور و محبوب مانند بیت‌‌کوین، اتریوم، تتر، لایت‌کوین، ریپل و موارد مشابه در همه صرافی‌ها یافت می‌شود.

 • تحلیل تکنیکال پرایس اکشن
 • اگر ارز دیجیتال موردنظر شما، ارزی غیر از ارزهای مشهور اشاره شده است، به احتمال زیاد صرافی آنلاینی را نخواهید یافت که ارز موردنظرتان را با تومان (پول ایران) خریداری کنید. در این مواقع ابتدا باید یک ارز رایج تهیه کنید ( پیشنهاد ما بیت‌کوین، تتر یا اتریوم) سپس آن ارز را در صرافی‌های معتبر خارجی مانند بایننس به ارز موردنظر تبدیل نمایید.

  توجه: در سایت نوبیتکس کلیه ارزهای زیر معامله می‌شود پس به راحتی می‌توانید این ارزها را با پرداخت ریال خریداری کنید:

  >> ورود به سایت نوبیتکس

  در صورتی که ارز موردنظرتان در لیست فوق وجود ندارد مراحل پیشنهادی زیر را طی کنید:

  مراحل خرید سایر ارزهای دیجیتال:

  قدم 1 – در سایت نوبیتکس بیت‌کوین، تتر یا اتریوم خریداری کنید.

  قدم 2 – ارز را وارد همان صرافی کنید که ارز موردنظرتان در آن معامله می‌شود.

  نکته: برای اینکه بدانید ارز موردنظر شما در چه صرافی‌هایی معامله می‌شود، کافیست به سایت coinmarketcap.com وارد شوید، نام ارز را جستجو کنید، وارد صفحه اختصاصی ارز مورد نظر شوید و روی تب Market کلیک کنید.

  به طور مثال ارز ترون در این صرافی‌ها لیست شده است:

   

  3 – پس از عضویت در سایت صرافی، ارزها را به هم تبدیل کنید و موجودی موردنظرتان را وارد یک کیف پول معتبر نمایید (در صورتی که قصد نگهداری آنرا دارید)

  مهم: تقریبا همه صرافی‌ها و پلتفرم‌های معاملاتی خارجی اجازه فعالیت ایرانیان را نمی‌دهند و فقط در برخی آنها با تغییر آی‌پی می‌توان خرید و فروش کرد که در لیست پایین مطلب مشاهده می‌کنید.

  مطلب مرتبط: لیست کیف پول‌های معتبر ارزهای دیجیتال

  خرید و فروش ارزهای دیجیتال در برابر دلار، بستگی به این دارد که حساب دلاری شما چیست.

  برای یک شخص معمولی ایرانی، فقط امکان بازکردن حساب‌هایی در سیستم پرفکت مانی و وب‌مانی وجود دارد و گزینه‌های زیادی برای افتتاح حساب دلاری نیست. و این حساب‌ها نیز در اکثر پلتفرم‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال معتبر پذیرفته نمی‌شوند.

  اگر شما دارای حساب بانکی در یکی از بانک‌های خارج از کشور هستید و ویزا کارت یا مستر کارت در اختیار دارید، در برخی از صرافی‌ها مانند سایت cex.io و Binance.com امکان خرید بیت‌کوین و سایر ارزها با کارت‌های اعتباری وجود دارد.

  این روزها ارزهای دیجیتالی که معادل دلار آمریکا هستند مانند تتر (Tether) در بین ایرانیان محبوب شده زیرا استفاده از آن با محدودیت کمی همراه است. بنابراین اشخاص به جای تبدیل ارزهایی مانند بیت‌کوین به دلار پرفکت مانی یا وب‌مانی یا دلار اسکناس، بیت‌کوین را به تتر تبدیل می‌کنند.

  تتر در واقع ارز دیجیتالی است که هر 1 واحد آن معادل 1 دلار آمریکا ارزش دارد.

  پس بطور کلی خرید و فروش ارز دیجیتال با دلار، معمولا از طریق ارز Tether انجام می‌شود که یک ارز دیجیتال معادل دلار آمریکاست و بیشتر صرافی‌های معتبر به سمت این ارز رفته‌اند و با نماد USDT مشخص است.

  بیشتر بخوانید: دلار تتر (Tether) چیست؟

  اگر دارای مسترکارت یا ویزاکارت هستید و توانایی احراز هویت را دارید (برای خرید ارز دیجیتال با مستر و ویزاکارت نیاز به احراز هویت است)،  از صرافی‌های معتبر مانند Binance استفاده کنید، از آنجا امکان تبدیل بیت‌کوین و اتریوم به سایر ارزها به راحتی مقدور خواهد بود.

  اما اگر دارای مسترکارت یا ویزاکارت نیستید، توصیه می‌کنیم از وب‌مانی یا پرفکت‌مانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال دوری کنید، چون علاوه بر قیمت نامتعادل و کارمزدهای بالا، در صرافی‌هایی که با این 2 سیستم کار می‌کنند احتمال کلاهبرداری بیشتر است.

  در ایران، صرافی‌های آنلاین زیادی هستند که می‌توانید از آنها ارزهای دیجیتال شناخته‌شده مانند بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین، تتر، ریپل، بیت‌کوین‌کش و … را بخرید یا به آنها بفروشید.

  اما به همه صرافی‌های آنلاین ایرانی نمی‌توان اطمینان کرد.

  خرید ارز دیجیتال، به سادگی خرید اینترنتی است که با کارت بانکی پرداخت آنلاین را انجام می‌دهید. این صرافی‌های آنلاین نیاز به احراز هویت دارند به این معنی که باید تصویر کارت ملی، کارت بانکی و گاهی سلفی خودتان را برای آنها بفرستید. اینکار برای جلوگیری از کلاهبرداری انجام می‌شود.

  با این حال، با فرستادن مدارک هویتی ممکن است از اطلاعات شخصی شما سوءاستفاده کنند.

  و متاسفانه روشی برای خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت نیز وجود ندارد.

  چاره این است که احراز هویت را در یک سایت معتبر انجام دهید، سایتی که شناخته شده و دارای حجم معاملات بالا باشد تا هربار نیاز نداشته باشید تصویر مدارک هویتی‌تان را به صرافی‌های آنلاین متفرقه بدهید.

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  از جمله سایت‌های ایرانی که خرید ارز دیجیتال را ساده‌تر کرده‌اند و اعتبار مناسبی نیز دارند سایت نوبیتکس است.

   سایت نوبیتکس سیستمی طراحی کرده که افراد با هم وارد خرید و فروش می‌شوند ولی خود سایت است که احراز هویت را یکبار انجام می‌دهد و امکان معاملات بین خریداران و فروشندگان را فراهم کرده است.

  پس یک راهکار برای اینکه هربار نخواهید تصویر مدارک شناسایی و کارت بانکی شما به دست افراد ناشناخته بیفتد این است که از پلتفرم‌هایی معاملاتی مانند سایت نوبیتکس استفاده کنید.

  نکات قابل توجه در انتخاب صرافی و خرید و فروش ارزهای دیجیتال

  در ادامه چند سایت‌ که خرید و فروش ارزهای دیجیتال (مانند بیت‌کوین، لایت‌کوین، اتریوم، ریپل) در آنها قابل انجام است را لیست کردیم.

  برخی از این سایت‌ها پلتفرم‌های معاملاتی برای معامله‌گران حرفه‌ای هستند که می‌توان در آنها به خرید و فروش ارز دیجیتال پرداخت، البته می‌توان به عنوان صرافی و برای تبدیل ارزهای رمزنگاری شده هم از آنها استفاده کرد.

  برای تشخیص نوع فعالیت به مشخصات هر صرافی توجه کنید. توجه داشته باشید سایت بورسینس در تلاش است سایت‌های معتبر را معرفی کند ولی در ادامه، مسئولیت تحقیق و بررسی بیشتر در خصوص این سایت‌ها برعهده خودتان است.

  .

  .

  در صورتی که تجربه یا نظری در خصوص این صرافی‌ها دارید در بخش دیدگاه بنویسید. نوشتن تجربه‌تان به سایرین کمک می‌کند انتخاب بهتری داشته باشند.

  سلام خسته نباشید من قصد دارم خرید به مبلغ بالا انجام بدم ولی همه سایت ها سقف دارند
  راهی هست که بشه خرید و فروش کرد؟

  سلام وقت بخیر، معمولا سقف خرید وجود نداره و صرفا سقف خاصی برای برداشت میذارند.
  تنها راهی که الان به ذهنم میرسه اینه از چند سایت استفاده کنید.

  سلام خسته نباشین یکی ازکیف پول من ارزامو برداشت کرده ویکی از ارزارو بعد سه تا تعویض کیف پول تویه صرافی فروخته واز اون صرافی فقط یه لینک موجود هست ازکجا میتونم بفهمم اسم صرافی چیه واقعا نیازدارم بدونم کی بوده

  با سلام و احترام
  جناب جهاندیده من می خوام چند ارز اینترنت کامپیوتری بخرم ( ICP ) ایا هیچ صرافی در ایران اونو ارائه می ده
  2- صرافی یا پلتفرم بیت برگ اونو ارائه میده اما نمی دونم خود بیت برگ کیف پول داخلی داره
  3- چه کیف پول نرم افزار کامپیوتری برای نگهداری این ارز برای مدت حداقل 5-6 ماه وجود داره ( موبایلی نباشه
  ایا اگر کیف پول برای این ارز برای ایران نبود میشه در خود صرافی مربوطه نگهداری کنیم و چه چیز را برای امنیت بیشتر جهت هک نشدن رعایت کنیم

  سلام و وقت بخیر
  از طریق اکی اکس میتونید ICP رو بخرید >> ورود و عضویت (از طریق بخش تبادل سریع امکان خریدش هست)
  در مورد ولت، کیف پول نرم افزاری دسکتاپ برای این کوین سراغ ندارم.

  سلام
  ارز c98 را از کدام صرافی میشه تهیه کرد؟

  سلام
  ی سوال اگه از صرافی نوبیتکس خرید کنیم امکان انتقال ارز از کیف پول نوبتیکس به کیف پول هایی مثل تراست ولت یا ولت های فیزیکی هست؟

  سلام وقت بخیر، بله دوست عزیز.

  نظر کلی شما رو کدومیکی هست ممنون میشم راهنمایی کنید

  سلام. آیا کیف پول یا صرافی ایرانی یا خارجی میشناسید که بتونم کمتر از یک ارز نئو(حدود 0.5665) رو به اون واریز کنم و محدودیت حداقل واریز نداشته باشه؟

  سلام، نه نمیشناسم متاسفانه

  انبار صرافی نیل چقدر است چند وقته حساب من را غیر مجاز کرده و اجازه ورود به من نمیده لطفاً من را راهنمایی کنید

  سلام میشه لطفا بگید میشه به سایت والکس اعتماد کرد یا نه؟

  سلام وقت بخیر
  میشه کیف پول مطمئنی معرفی کنید که تحت تاثیر تحریم قرار نگیره و برای ایرانیان مسدود نشه؟

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  ما از تراست ولت استفاده میکنیم و تا به حال مشکلی از بابت تحریم نداشتیم.

  سلام دوستان . من به تازگی وارد صرافی آبان تتر شدم .موقع فروش قیمتهای ثبت شده خودشو اعلام میکنه ،در واقع قیمت خرید و فروش رو صرافی مشخص میکنه و امکان معامله حرفه ای وجود نداره. صرافی ایرانی دیگه ای رو سراغ دارید که این مشکلات وجود نداشته نداشته باشه ؟

  سلام نوبیتکس

  اقا با صرافی های ایرانی کار نکنید دوزدن همشون به جای ارز به ملت عدد میفروشن و دو تا صرافیشون منوخرد فرهاد مارکت و ابان تتر 260000 دوج من را شکایت هم میکنی نکاه نمیکنن

  سلامو خدمت دوستان عزیز؛بنده ۱۴۰تا دیاموند دارم کسی میتونه راهنماییم کنه چطوری تبدیلش کنم ب بیت کویین با باهاش گیف کارت بگیرم

  سلام خدمت آقای جهاندیده می خواستم بدنم صرافی رمزینکس چطوریه ممنون میشم پاسخگو باشید.

  سلام وقت بخیر دوست گرامی. باهاشون کار نکردم

  سلام و خسته نباشید ببخشید برای شارژه حساب وب مانی میشه یه سایت صرافی معتبر بهم معرفی کنید لطفا
  ممنون میشم هر چه زودتر راهنمایی کنید

  درود
  چرا لیستی از صرافی های خارجی که به ایرانیها خدمات میدهند وجود نداره ؟؟؟

  سلام و خسته نباشید خدمت آقای جهاندیده،
  بنده تازه وارد هستم و میخواستم خرید و فروش کنم کدام صرافی و کیف پول برای ما ایرانیها از لحاظ امنیت ، کارمزد کم در معامله و سرعت عمل انجام معامله و …مناسب است و بعد انتخاب کیف پول باز کردن چه نوع حساب بانکی ضروری است جهت انجام معامله بدون دردسر.
  لطف کنید واضح توضیح دهید‌.

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  خودم اغلب اوقات از کیف پول تراست والت استفاده میکنم و صرافی های نوبیتکس، بایننس و کوینکس.

  سلام خسته نباشین جدیدا برا کوینکس باید احراز هویت کرد؟
  بعد شماره ایران و پشتیبانی نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

  سلام وقت بخیر، نه وریفای اجباری نیست. اما اگه بخواید وریفای کنید پاسپورت ایرانی رو قبول میکنن.
  شماره ایران به چه منظور؟ اگه برای ورود دو مرحله ای هست بهتره از اپ Google authenticator استفاده کنید

  سلام من در بایننس ارز جابجا کردم ولی متاسفانه مشخص نیست به چه حسابی رفته چطور میتونم پیگیری کنم کسی هم که به حسابش واریز کردم مدعی هست که پولی نیومده آیا اون شخص میتونه گردش حسابش رو پاک کنه

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  آی دی تراکنش روی بلاکچین مشخص هست و میشه وضعیت تراکنش رو دید.
  وضعیت تراکنش رو از طریق اکسپلورر اون ارز باید ببینید. جزییات بیشتر در مورد اکسپلورر بلاکچین:
  https://www.bourseiness.com/dictionary/blockchain-explorer

  سلام آیا کسی صرافی ایرانی سراغ دارد که هم ارز زیاد داشته باشد هم کارمزدش کم باشد وهمجنین دارای قابلیت وصل خریدار به فروشنده باشد زیرا بنده در صرافی اوکی اکسچنج ثبت نام کرده ام کارمزدش حدودا نه درصد است واقعا زیاد است ممنون میشم اگه کسی سراغ داره معرفی کنه .

  سلام می خواستم بدونم صرافی تترلند رو بهش میشه اطمینان کرد یا نه ؟

  تورو خدا بدترین هارو بزارین ک مردم بدونن ی وقت ریسک نکنن، یه کارگزاری مثل نیل(neel) خداشاهده پول منو بالا کشیده، مثلا ارز شیبا رو توی خرید : یک میلیون و دویست هزار تارو میزنه یک میلیون و صد و نود و هفت هزار تومان، ولی همون مقدار رو واسه فروش میزنه دویست و شصت و هفت هزار تومان. کلاهبرداری به معنای واقعی.

  تورو خدا بدترین هارو بزارین ک مردم بدونن ی وقت ریسک نکنن، یه کارگزاری مثل نیل(neel) خداشاهده پول منو بالا کشیده، مثلا ارز شیبا رو توی خرید : یک میلیون و دویست هزار تارو میزنه یک میلیون و صد و نود و هفت هزار تومان، ولی همون مقدار رو واسه فروش میزنه دویست و شصت و هفت هزار تومان. کلاهبرداری به معنای واقعی.

  پاسخگو نیستند

  درود دوستان‌.به تازگی نوبیتکس ی ارز ارائه داده به نام pmn احساس میکنم راهی را داره میره که کریپتولند رفت.

  سلام و درود، اگه منظور شما پیمان کوین هست این ارز خیلی وقته در این صرافی معامله میشه.

  امن ترین صرافی ارز دیجیتال در ایران

  جناب اقای جهاندیده با سلام
  ضمن تشکر از پاسخگویی شما، بدلیل ورود ۳ بار اشتباه سهوی پسورد در صرافی کوینکس،متاسفانه صرافی علاوه بربستن اکانت( که البته اکانت دوباره باز شود) رمز ارزهای اینجانب را بالغ بر ۱۰ هزار دلار مستقیما و در بدترین حالت بازار( وضع ریزشی و در ۱۵ می و ۲۰ می) به فروش میرساند. پس از مکاتبه با صرافی اعلام نمودند که به جهت احتمال حمله هکر به حساب کاربری شما،ما رمز ارزها را فروخته و ظرف ۷۲ ساعت دیگر آنها را بشما برمیگردانیم.
  متاسفانه تا این لحظه که زمان منقضی شده هنوز صرافی کونیکس رمزارزها را برگشت نداده است.
  از جنابعالی خواهشمندم در اینخصوص راهنمایی بفرمایید.
  ضمنا امادگی دارم جنابعالی به عنوان یک مشاور با پرداخت حق الزحمه در این خصوص کمک نمایید. لطفا در صورت موافقت به شماره ***تماس بگیرید.
  ممنون

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  این موارد رو فقط از پشتیبانی صرافی پیگیری کنید. اشخاص دیگه کار خاصی نمیتونن برای شما انجام بدند.

  سلام آقای جهاندیده.
  بنده خواستم با کوینکس شروع کنم،
  میگن تازگیا کوینکس توی ایران فیلتر شده.، جنابعالی کدوم صرافی ایرانی رو پیشنهاد میدین که منه تازه وارد بتونم وارد بشم

  سلام وقت بخیر دوست گرامی، برای ترید کردن اکسچنج جدید مزدکس را توصیه میکنم که پلتفرم و تیم بسیار حرفه ای داره.
  البته ارز پایه‌اش فعلا USDT و BTC هست و فقط میتونید ارز دیجیتال واردش کنید.

  زندگی نگران نباش پس می گیری با اقدامات امروز دیگر صرافی دزد وارد بازار نمی شود و شما میتوانید بیت کوئین کش از صرافی بگیرید تنها نیاز است ۲۴ ساعت صبر کنی این قول یک دوست به یک دوست است و قول بده به دوستانت کمک کنی ! تنها یک قول کفایت میکند!

  عزیزم نگران نباشه کمی صبر و حوصله
  سعی کن خیلی واضع و شمرده به زبان انگلیسی خواستو ازشون بخوای مطمئن باش کل پولتو بهت برمیگردونن

  سلام خسته نباشید
  من به اشتباه شبکه ارز و به جای اینکه ERC20 را انتخاب کنم BEP20 انتخاب کردم و خرید و زدم به جای اینکه به صرافی کوینیکس ( اونجای که آدرس اش و کپی کرده بودم )ارسال شود به بایننس ارسال شده ،یعنی اشتباه از من بوده. الان توی صرافی بایننس آدرس فرستادم پیداش کردم ولی به هر روش که در سایت تون گفته بودید موفق نشدم ارز ها رو برگردون اگه امکان
  هست خواهشا با ایمیل شماره تماس بفرمایید تلفنی یا حضوری خدمتتان برسم ممنونم

  این خیلی ساده انجام میشود!
  ۱ سافاری را فعال کنید
  ۲ شناسائی مکان را خاموش کنید
  ۳ وارد بینانس شوید و یک حساب شخصی ایجاد کنید و برای واریز از توکن خریداری شده استفاده کنید! و به آسانی تبدیل می شود!
  در ۹۹درصد واریز اشتباه دیگر به شما باز نمی گردد چون کسی ضمانت نکرده !
  به زودی شما جزئی از بازار جهانی میشوید و دارای بیمه در سرمایه گزاری !

  سلام من از سایت صرافی نیل ارز خریدم الان یک ماهه منو مسخره میکنن رفتم تبریز دفتر میبینم خالی کردن رفتن دیگه هم جواب تلفن نمی‌دن بدبخت شدم کسی اطلاع یا راهنمایی ندارم کمک کنید

  سلام آقای جهاندیده
  چطور میتونم از یه صرافی خارجی با پرداخت دلار تتر بخرم؟ صرافی که تتر رو به دلار بفروشه و برای کابرای ایرانی محدودیت نداشته باشه هست؟ حجم بالا میخوام.ممنون

  سلام وقت بخیر دوست عزیز. چنین چیزی که دنبالشید وجود نداره.

  سلام جناب ارز بایت کوین در صرافی کوینکس چرا تکون نمیخوره ولی تو بایننس نوسان داره میشه توضیح بدید

  داداش من تازه میخوام بیت کوین بخرم اصلان سر در نمیارم چجوری باید بگیرم چیکار کنم تو سایت میرم یجوری نوشته ادم اصلان چیزی متوجه نمیشه

  اول به فکر خرید نباشید دوست عزیز، اطلاعات زیادی هم بصورت فیلم هم متن در اینترنت هست که برای شناخت این بازار به شما کمک میکنه
  اگه دیدید متوجه نمیشید توصیه من اینه یه نفر که آشنایی داره و قابل اطمینان هست رو بصورت حضوری ببینید و ازش مشورت بخواید

  عزیز من دیروز بهترین زمان میتونستم بیت کوین بخرم زمانی که یک ملیارد و صدو هیجده بود ولی پول نداشتم یه همانگی کن تا بگم چه موقع و از کجا بخر

  سلام.وقت بخیر. برای خرید شیبا کدوم صرافی تو ایران رو پیشنهاد میدید؟ نظرتون در مورد صرافی کوینکس چیه؟ و اینکه اگر صرافی های ایرانی بسته بشه مسیر برگشت پول از صرافی های خارجی به کارت بانکی به چه صورت است؟ ممنون بابت راهنماییتون

  سلام .وقت بخیر
  اگه تو اینا بخوایم کاردان و و شیبا بخریم کدوم صرافی پیشنهاد شماست؟
  سوال دوم هم اینکه آیا کار با صرافی خارجی رو توصیه میکنید؟
  و پیشنهاد شما برای صرافی خارجی چیه و نظرات و در کوینکس؟
  ممنون بابت راهنمایی و وقتی که گذاشتین

  سلام من بیت کوین داشتم میخواستم بفروشم آماده انتقال هست کدام صرافی معتبر هست توروخدا راهنمایی کنید چکار کنم الان دو ماه دنبال این هستم مبلغ بالا جرات نمیکنم خواهش میکنم آقای جهاندیده راهنمایی کنید

  سلام وقت بخیر سایتی هست ایرانی یا خارجی فرقی نمیکنه که رمز ارز های متنوع ای رو خرید و فروش بکنه چون میخوام ارز هایی با نوسان بالا خریدو فروش بکنم و نوبیتکس ارز هایی رو که مد نظرمه رو نداره اگ رهنمایی کنید ممنون میشم

  سلام میخام تتربخرم وارسال کنم بایننس ازکجابگیرم که هم ارزان باشه هم مطمین

  سلام وقت بخیر، ما از نوبیتکس استفاده میکنیم و تا به حال مشکلی نداشتیم.

  سلام.چطوری ارتقای سطح بدهیم..

  سلام رادر چجوری احراز هویتت رو کامل کردی من 2 مرحله از احرازم مونده پشتیانی سه بار نامه زدم فایده نداره نویتکس مساله احراز هویتش حل نشه هیچ فایده ایی نداره

  من تتر خریدم از صرافی تبدیل ارسال کردم به صرافی کوکوین به راحتی در 10 دقیقه از طریق شبکه ترون 20TRCانجام شد ، به باینسس رونمی دونم، ,ولی توی صرافی تبدیل کارمزد ارسال به باینسس 0 هست البته خودش نوشته ، که این مزیت خوبی هست ولی خواب بنده باینسس حساب ندارم امتحان نکردم

  سلام صرافی تترلند چجوریه فقط برای خرید تتر

  سلام خسته نباشید میخواستم درمورد یه صرافی خارجی که معتبره و از ایرانم میشه خرید کرد بپرسم و ارز شیبا هم داشته باشن و حتی ارز های بیشتر؟سایتی مده نظرتون هست؟ ممنون

  سلام
  در نوبیتکس ورود باومبالغ کم مثل ۲۰۰تومن امکان نداره
  آیا در سایتی مثل گرندکس و اکی‌ایکس‌چنج چیه هم نمیشه.لطفا سایتی رو بگید که در اون با مبلغ کم هم بشه ارز خرید.
  ممنون

  سلام آقای جهاندیده می خواستم ببینم که ارز شیبا در کدام صرافی لیست شده یا چطوری میشه خریدش

  سلام وقت بخیر، در صرافی های غیرمتمرکز مثل uniswap و همینطور بایننس لیست شده.

  من یکبار نصب کردم و سطح دوم کزدم.ولی گذرواژه ایمیل یادم رفته مشکلی داره خریدکنم..از کجابفههم چیه

  سلام وقتتون بخیر
  ایا این صرافی های ایرانی در اینده مسدود میشن؟
  اگه اطلاعی دارید حتما من رو در جریان بزارید…

  سلام.وقتتون بخیر.با توجه به این که بانک مرکزی دستور توقف درگاه پرداخت صرافیهای داخل رو داده شما چه صرافی خارج از کشور رو پیشنهاد میکنید که یرای فروش ارز مناسب باشه و واحد پولی ریال رو پشتیبانی کنه؟

  سلام وقت بخیر دوست عزیز. هیچ صرافی خارجی از ریال پشتیبانی نمیکنه.
  حتی در صورت توقف ارائه درگاه به صرافی‌های داخلی، مطمئن باشید میتونید ارزهاتون رو بفروشید.

  سلام.ب جز نوبیتکس برنامه دیگه ای نیست برای خرید.برنامه هاو سایت‌های خارجی چی

  کریپتولند مثل ماست پول تون میخوره . 30 میلیون منو برد

  سلام وای ۲۵۰ میلیون پول تو کیریپتولند دارم الان که گرفتنش این **** رو ،چجوری پول شمارو خورد ،یعنی ارزتون رو پس نداد

  سلام صرافی نوبیتکس امکانات لازم برای خرید و فروش را دارد.

  بله

  فقط میخری حق برداشت بهت نمیده

  از صرافی بدرد نخوره کریپتولند اسنفتده نکنید هم پولتون هم ارزاتون بهتون نمیدن پشتیبانیم نمیکنن حواصتون باشه به بقیم بگید گول اینارو نخورن لطفا بزارید دیگران هم بدونن

  با درود بهترین صرافی برای ایرانیای مقیم آمریکا چه صرافی هست که اکثر ارزها رو پوشش بده؟

  سلام و درود، نسخه US بایننس رو بررسی کنید: binance.us

  سلام.یک ماه نیوتکس ثبت نام کردم در حال برسی گیر کرده نه تایید میکنه ونه رد میکنه.دنبال صرافی معتبر میگردم که ارزاولیه دیجتال را داشته باشه ودرایران هم دردسر نداشته باشه.ممنون میشم.والکس ارزمحدود ساپورت می کنه.

  سلام وقت بخیر، سایت اکسیر رو بررسی کنید.

  سلام چطور میتونم تو صرافی ثبت نام کنم من افغانستانی استم ولی ساکن ایران کارت آمایش دارم نمیدونم کدوم صرافی ثبت نام می‌کنه لطفا کمک کنید

  دوست عزیز
  من با بیش از ۳۰ صرافی داخلی کار کردم ولی هرکدوم یه سری محدودیت هایی داره که یه جای کارت گیر میکنه
  اگر چیزی بجز تتر میخوای معامله کنی فقط با همون نوبیتکس کار کن اگر میخوای تتر بخری و جایی مثل بایننس خرید و فروش کنی که کار بهتری هست از ازرپایا و یوبیتکس هم خوبه
  اکسیر برای انتقال تتر فقط از Erc20 پشتیبانی میکنه که مقرون به صرفه نیست

  سلام ایا نوبیتکس مجوز قانونی دارد؟ با توجه ب خب ر اخیر ک میخوان درگاه پرداخت رو مسدود کنن

  سلام وقت بخیر، شما تصور کنید هیچ مجوزی وجود نداره.

  بانک مرکزی اعلام کرد هیچ درگاهی بسته نمیشه

  با سلام با توجه به اینکه نوبیتکس مجوز از بانک مرکزی نداره چطوری میشه به اعتبارش اطمینان پیدا کرد؟

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  ما در بورسینس به شما کمک می‌کنیم:

  • منابع درآمد دیگری برای خودتان بسازید
  • کسب‌وکارتان را رشد دهید
  • ارزش پول‌تان را در برابر تـورم حفظ کنید
  • از سرمایه‌تان برای کسب سود استفاده کنید
  • سرمایه‌گذاری موفق‌تری داشته باشید

  درباره بورسینس بیشتر بدانید

  ایمیل‌تان را وارد کنید تا جدیدترین مطالب به ایمیل‌تان ارسال شود:

  بعد از ثبت ایمیل لینک تایید برایتان ارسال می‌شود، لطفا روی آن کلیک کنید

  سلب مسئولیت: در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری (اوراق بهادار، بازار آتی، طلا و ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی و…) ارزش دارایی‌ها ممکن است به سرعت تغییر کند و ریسک از دست رفتن سرمایه وجود دارد. محتوای موجود در سایت بورسینس صرفا جهت اطلاع‌رسانی است و نظرات شخصی نویسنده را منعکس می‌کند. بورسینس هیچ منفعت یا مسئولیتی در قبال سود و زیان کاربران ندارد و مسئولیت استفاده از تمامی مطالب و محتوای سایت بر عهده کاربران است.

  Copyright © Bourseiness 2013-2021

  کپی‌برداری از مطالب این سایت به هرشکل، غیرمجاز و غیرقانونی است.

  بورس، سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار

  بروزرسانی مهم مردادماه 1400 :

  سایت بایننس برای حساب‌های کاربری جدید فقط زمانی امکان برداشت روزانه 0.06 بیتکوین را فراهم می‌کند که سطح اولیه احراز هویت (KYC) را تکمیل کرده باشند. از تاریخ 13 مرداد 1400 همه حساب‌هایی که KYC انجام نداده‌اند امکان برداشت ارز را نخواهند داشت. در صورتی که در حساب کاربری شما KYC انجام نشده، قبل از تاریخ 13 مرداد 1400 اقدام به خارج کردن موجودی از این سایت کنید.

  لینک منبع خبر

  ترید ارزهای دیجیتال راه جدیدی برای کسب درآمد دلاری باز کرده است.

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

   ارزهای دیجیتال باعث شده مرزهای جغرافیایی و محدودیت‌ها به میزان زیادی از بین بروند و معامله‌گران از کشورهایی مانند ایران که دسترسی محدودی به سیستم‌های پرداخت و مالی دارند بتوانند از بازار این ارزها سود بدست آورند.

  در صورتی که در ترید و معامله‌گری تازه کار هستید، توصیه می‌کنیم این راهنمایی را بخوانید: آموزش مقدماتی ترید در بازارها

  با توجه به افزایش تقاضا در سطح دنیا برای ارزهای دیجیتال، صرافی و پلتفرم‌های معاملاتی زیادی برای خرید و فروش ارز دیجیتال به وجود آمده است.

  در ادامه این مطلب از سایت بورسینس قصد داریم صرافی و پلتفرم معاملاتی  Binance را معرفی کنیم و نحوه ترید در آن را آموزش دهیم.

  طبق توضیحاتی که در این سایت مطرح شده، این سایت دارای امنیت و پایداری بالا و قابلیت پردازش 1,400,000 معامله در لحظه را داراست. با توجه به وجود معامله‌گران بسیار و حجم معاملات بالا، نقدشوندگی مناسبی برای بسیاری از ارزها در این صرافی وجود دارد (حجم خرید و فروش ارزها زیاد است).

  گرچه بایننس شرکت جدیدی در بازار ارزهای دیجیتال است اما توانسته به دلیل کارمزد پایین تراکنش‌ها محبوبیت زیادی پیدا کند.

 • پلاسک
 • برای ترید در بایننس به چه چیزهایی نیاز است:

  در بورسینس می‌توانید آموزش‌های ارز دیجیتال را در این دسته بخوانید.

   

   

  .

  روش خرید و یا فروش ارزهای دیجیتال را در ادمه بصورت قدم به قدم و تصویری توضیح می‌دهیم:

  در سایت Binance عضو شوید: لینک عضویت

  عضویت به سادگی با تکمیل فرم انجام می‌شوند

  پس از وارد ایمیل، رمز عبور و مجدد رمز عبور، تیک گزینه I agree to Binance’s Terms Of Use را بزنید

  سپس روی دکمه Register کلیک کنید.

  با اینکار یک پنجره برای حل کردن پازل امنیتی به شما نمایش داده می‌شوند که باید دکمه آنرا با موس بگیرید و به سمت راست بکشید و تکه پازل را در جای خود قرار دهید تا فرم ثبت شود.

   

  پس از ثبت فرم عضویت پیغامی مانند پیغام زیر به شما نمایش داده خواهد شد که از شما می‌خواهد ایمیل‌تان را تایید کنید.

   

  پس از ورود به اینباکس ایمیل‌تان روی لینک تایید کلیک کنید. تایید ایمیل با کلیک روی دکمه Verify Email انجام می‌شود.

   

   

  پس از کلیک روی دکمه Vefify Email صفحه‌ای مانند تصویر زیر به شما نشان داده می‌شود که نشان دهنده تایید شدن حساب کاربری است.

   

  اکنون با کلیک روی لینک Login یا کلیک روی منوی Login در بالای سایت و سپس وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، به حساب کاربری‌تان در سایت وارد شوید.

  در اولین ورود شما به حساب کاربری، به خاطر افزایش امنیت، از شما خواسته می‌شود یکی از موارد امنیتی شامل google authenticator یا sms authentication را انتخاب کنید.

   

  این گزینه‌ها برای فعالسازی ورود دو مرحله‌ای است تا اگر کسی به رمز عبور و نام کاربری شما دسترسی یافت، نتواند وارد حساب کاربری‌تان شود.

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  می‌توانید با کلیک روی دکمه Skip for now این پنجره را ببندید و بعدا این مراحل امنیتی را انجام دهید ولی توصیه می‌کنیم همین حالا مراحل فعال سازی ورود دو مرحله‌ای را انجام دهید تا امنیت حساب شما در برابر هک بیشتر شود.

  توصیه ما استفاده از گزینه Google Auth است. با کلیک روی این گزینه به صفحه‌ای مانند صفحه زیر هدایت خواهید شد.

   

  همانطور که در تصویر فوق مشخص است، در مرحله 1 برای فعال سازی این اقدام امنیتی باید اپلیکیشن Google Authenticator را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود و نصب کنید (این اپلیکیشن در کافه بازار اندروید هم وجود دارد: لینک اپ در کافه بازار )

  در مرحله 2 باید بعد از نصب اپلیکیشن روی موبایل‌تان، با ورود به اپ، روی علامت افزودن (+) کلیک کنید.

   

  به این ترتیب یک اسکنر باز می‌شود و با دوربین موبایل‌تان باید تصویری که در قدم دوم (در زیر گزینه Scan QR-code) می‌بینید را اسکن کنید تا سایت Binance به اپلیکیشن شما اضافه شود.

  در مرحله 3 گفته شده که کلیدی مخفی که برای استفاده در google authenticator است را نگه دارید تا اگر گوشی شما صدمه دید یا دزدیده شد، بتوانید به اپلیکیشن در یک گوشی جدید وارد شوید و مجددا از آن برای ورود به سایت استفاده کنید.

  بنابراین کلیک مخفی که کاراکترهای تصادفی از اعداد و حروف است را در جای امنی نگهداری کنید.

  پس از اینکه کل مراحل فوق را طی کردید، روی I’ve Backed it up, Continue کلیک کنید.

  پس از فعال سازی google authenticator ، هر زمان که بخواهید وارد حساب کاربری‌تان در binance.com شوید، پس از وارد کردن رمز عبور و نام کاربری، یک فیلد برای شما باز می‌شود که از شما می‌خواهد کد امنیتی که برای شما در اپلیکیشن google authenticator باز شده را وارد کنید. پس باید به موبایل‌تان دسترسی داشته باشید و آن کد را از اپلیکیشن برداشته و در فیلد مربوطه در سایت وارد کنید.

  برای تبدیل ارزهای دیجیتال، باید ارزی که خودتان در اختیار دارید و قصد دارید آنرا به ارز دیگری تبدیل کنید را Deposit کنید (وارد حساب‌تان در سایت کنید)

  برای اینکار در منوی Funds روی گزینه Deposits Withdrawals کلیک کنید.

   

   

  پس از ورود به برداشت و واریز (Deposits Withdrawals) لیست ارزهایی که می‌توانید به سایت وارد کنید (Deposit) نشان داده می‌شود.

   

   

  برای شروع شارژ حساب، روبروی ارز موردنظر روی دکمه Deposit کلیک کنید تا آدرسی که باید ارز را به آن بفرستید برای شما نمایش داده شود.

   

  به طور مثال همانطور که در تصویر فوق مشاهده می‌کنید با کلیک روی دکمه Deposit روبروی ارز BTC (بیت‌کوین) یک آدرس در فیلد BTC Depost Address نمایش داده شده و بیت کوین را باید به آن ادرس بفرستید.

  در مورد ارسال و دریافت بیت کوین این صفحه بورسینس را می‌توانید بخوانید.

  پس از واریز ارز موردنظر به حساب سایت، شارژ شدن حساب‌تان بستگی به ارز موردنظر دارد. در مورد بیت‌کوین شاید چنددقیقه تا چندساعت طول بکشد و سایر ارزها با توجه به نوع کارکردشان زمان متفاوتی دارند.

  تراکنش‌های شما (چه تایید شده و چه در حال تایید) در صفحه History قابل رویت خواهد بود.  پس از تایید شدن تراکنش در شبکه ارز و اضافه شدن موجودی به حساب‌تان، کل موجودی حساب و ارزش دلاری آنرا در بالای صفحه Deposits Withdrawals مشاهده خواهید نمود. (روبروی Estimated Value)

   

   

   

  حال که وجه را به حساب سایت Binance اضافه کردید، زمان تبدیل ارز یا به اصطلاح اکسچنج است.

  با ورود به سایت شما می‌توانید از منوی بالای سایت، بین دو گزینه معاملات پیشرفته و معاملات ساده، یکی را انتخاب کنید.

  صفحه معاملات پیشرفته (Advanced) برای معامله‌گران و افرادی است که قبلا تجربه داشته‌اند و صفحه معامله ساده یا Basic برای کسانی که تجربه زیادی ندارند مناسب‌تر است.

  هر جفت ارز در این سایت دارای یک صفحه مخصوص به خود است، مثلا جفت ارز BTC/ETH یا بیت کوین به اتریوم یک صفحه جداگانه برای نمایش اطلاعات و خرید و فروش دارد و جفت ارز BTC/XRP دارای یک صفحه جداگانه است.

  برای اینکه به صفحه معامله ارز موردنظرتان بروید، طبق راهنمای زیر عمل کنید.

  با ورود به صفحه معاملات Basic صفحه‌ای مانند شکل زیر مشاهده خواهید نمود.

   

  برای ورود به صفحه خرید و فروش ارز موردنظر، در فیلدی که با کادر قرمز رنگ وارد شده علامت اختصاصی ارز را وارد کنید.

  مثلا نماد ارز ریپل، XRP است و برای خرید ریپل با بیت‌کوین باید به صفحه XRP/BTC وارد شوید (همانطور که در صفحه مشخص است روی نماد در جدول کناری کلیک کنید)

  پس از ورود به صفحه، فرم خرید و فروش ارز موردنظر را مانند تصویر زیر مشاهده خواهید کرد.

   

  بخش Sell XRP برای زمانی است که شما XRP (ریپل) در اختیار دارید و قصد دارید آنرا بفروشید.

  بخش BUY XRP برای زمانی است که بیت‌کوین در اختیار دارید و می‌خواهید با آن ریپل خریداری کنید.

  فرایند خرید در تب Market خیلی ساده است. شما فقط مقدار خرید موردنظرتان را انتخاب می‌کنید (از بین 25 ، 50 ، 75 و 100 درصد از سرمایه) و سپس روی دکمه Buy XRP کلیک می‌کنید.

  مثلا با کلیک روی 100 درصد، به میزان کل بیت‌کوین که در حساب دارید، ریپل با قیمت بازار، یعنی قیمت آخرین معامله برای شما خرید می‌شود.

  اگر روی 25 درصد کلیک کنید، 25 درصد از بیت‌کوین که در حساب موجود دارید به خرید ریپل اختصاص داده می‌شود و 75 درصد دیگر به همان صورت در حساب باقی می‌ماند.

  در صورتی که قصد دارید قیمت خرید ریپل را غیر از قیمت بازار وارد کنید، به تب Limit وارد می‌شود و در آنجا خودتان باید قیمت موردنظرتان را بنویسید. این نوع ثبت سفارش برای باتجربه مناسب‌تر است و اگر صرفا قصد خرید ریپل و نگهداری آنرا دارید در تب Market با 2 کلیک می‌توانید اینکار را انجام دهید.

  قبل از خرید و فروش به Balance که در بالای فرم خرید یا فروش قرار دارد توجه کنید. این گزینه موجودی حساب‌تان را نشان می‌دهد.

  اگر قصد خرید و فروش مداوم را ندارید و مایلید به شکلی ساده و سریع ارزهای دیجیتال را به هم تبدیل کنید از این صرافی که در مطلب زیر معرفی کردیم استفاده کنید:

  روش تبدیل ارزها در سایت Changelly

  در صورتی که در مورد این صرافی سوال یا تجربه‌ای داشتید در بخش دیدگاه با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.

   

   

  قصد خرید یا فروش ارز دیجیتال در ایران را دارید؟ در این سایت می‌توانید با اطمینان و با چند کلیک خرید کنید:

  اگر مایل به مطالعه بیشتر درباره ارز دیجیتال هستید، پیشنهاد می‌کنیم کتاب “ارز دیجیتال، سیر تکامل طبیعی پول” را در اینجا دانلود کنید و بخوانید…

  در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و… به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید.
  ***
  در توئیتر فالو کنید:
  https://twitter.com/jahandide

  سلام خسته نباشید. یه سوال داشتم. برای اشخاص حقوقی که فارم ماینینگ راه اندازی میکنند، ارزهای استخراج شده را باید حتما به وزارت صنعت، معدت تجارت بفروشند یا اینکه آزادند و میتوانند در بازار آزاد به فروش برسانند؟

  سلام وقت بخیر دوست گرامی. بعید میدونم محدودیتی در خصوص فروش ارزهای استخراج شده وجود داشته باشه و میتونید به همه بفروشید.

  سلام بیخشید من توی کامل کردن اکونت خود مشکل دارم یعنی تازه اکونت درست کردم ولی این دوتا کد که در آخر میاد باید بزنی اینو میگه اشتباه است نمیدونم چیکار کنم
  یعنی اون کدی که توی جمیل میاد و یکی دیگه که توی اون برنامه گوگل میاد چندین بار هم دوباره رمز های جدیدو زدم ولی میگه اشتباه‌است میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

  در واقع می خواستم راهی که بتونم ارز BRG رو به تتر تبدیل کنم از طریق چه صرافی امکان پذیر هست. تو صرافی داخلی که فکر نکنم بشه چنجش کرد.

  سایت کوینکس رو بررسی کنید.

  سلام . روز بخیر. راهنمایی می خواستم . من مقداری ارز BRG دارم که داخل کیف پول تراس والت هست. می خواستم به صرافی BKEX یا Kucoin انتقالش بدم ولی متاسفانه قسمت دپوزیت ازز فعال نیست. راه حلی داره؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  BRG توی سایت کوینکس هم لیست شده و معامله میشه. ممکنه در این سایت بتونید بفروشیدش.

  سلام وقتتون بخیر من ارز دیجیتال دارم بیت کویین کش دارم می‌خوام بفروشم هزینه به ریال بیاد توکارت بانکیم میشه راهنمایی کنید

  سلام وقتتون بخیر من ارز دیجیتال دارم ومیخوام بفروشم به هزینه بیاد به کارت بانکیم میشه راهنمایی کنید

  سلام وقت بخیر دوست گرامی. بستگی داره چه ارزی باشه
  اگه ارزی باشه که در صرافی های ایرانی لیست شده (خرید و فروش میشه) به راحتی میتونید در صرافی موردنظر عضو بشید و ارز رو در ازای ریال بفروشید.
  اگر در صرافی های ایرانی نیست، باید اول از طریق یه اکسچنج خارجی به ارزی مثل تتر تبدیل کنید و بعد تتر رو در صرافی ایرانی بفروشید.
  جزییات بیشتر در این مطلب:
  https://www.bourseiness.com/42417/exchange-bitcoin-to-cash

  سلام میشه منو راهنمایی کنید .
  در صرافی بایننس در تعیین قیمت، عدد ممیز دار نمیتونم بزارم تا ممیز رو میزنم عدد پاک میشه و هیچ جوره نمیشه عدد بزارم . با گوشی کارمیکنم زبان هم انگلیسیه. به نظر شما علت چیه؟

  سلام وقت بخیر دوست گرامی. به جای ممیز باید نقطه بذارید

  سلام من نمی توانم‌ در Binance ثبت نام کنم‌ ‌اشکال IP address و country می‌گیرد هم با شماره موبایل هم e mail را تست کرده‌ام با اینکه در کانادا سیتیزن هستم واز اینجا رجیستر می کنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  سلام وقت بخیر دوست گرامی، اگه در Ontario هستید بایننس اجازه ثبتنام و فعالیت به شما نمیده
  باید از سایت دیگه ای استفاده کنید

  سلام . در بایننس ی جایی هست ک ارزش دارایی رو ب دلار و بیت کوین نشون میده اما در اکانت من ارزش رو ب دلار نشون نمیده و ی چیز عجیب غریبی نشون میده
  مثلا من ۱۵۰دلار ارزش دارییمه ولی چیزی که نشون میده اینجوریه .. د.ا ۷۸۵ تقریبا ی همیچین چیزی

  سلام
  ایا سفارش و کنسل کردن معاملات اسپات و یا لیمیت پیش اجرا شدن شامل کمیسیون میشه؟

  سلام وقت بخیر، نه دوست عزیز
  اگه سفارشی ثبت کنید و بعد کنسل بزنید هیچ کارمزدی از شما کسر نمیشه.

  سلام اقای جهان دیده میخواستم بدونم تو باینس همه ارزهارو به یکدیگر تبدیل کرد؟مثلا ترون واریز کنم و وینک بخرم؟

  سلام وقت بخیر دوست گرامی.
  باید ببینید در بایننس معامله میشه یا نه. کل ارزهای بازار در بایننس قابل معامله نیست.
  البته از ترون و وینک پشتیبانی میکنه.

  سلام چطوری کمتر از 10 دلار میشه خرید کرد در بایننس؟

  سلام وقت بخیر، کمتر از 10 دلار نمیشه.

  سلام وقت بخیر ، ممنون از سایت و اطلاعات خوبتون ، من یه سوال داشتم ، متاسفانه نمیتونم وارد حساب کاربریم در بایننس بشم و امروز این مشکل برام پیش امده و چندبار تست کردم و میترسم اکانتم لاک بشه و هرچی google verification code را میزنم ارور میده و از این مرحله عبور نمیکنه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  توجه کنید تاریخ و ساعت دستگاهی که روی اون google authenticator نصب کردید تنظیم باشه

  سلام میخواستم بدونم میتونیم تو ایران با صرافی بایننس کار کنیم یا خیر.چون اکثر خبرهایی ک میخونم میگن اگه بفهمن ایرانی هستی حسابتو مسدود میکنن

  سلام وقت بخیر، بله اگه متوجه بشن از کشورهای ممنوع (از جمله ایران) ثبت نام و فعالیت میکنید مسدود میکنن.

  سلام خسته نباشید
  چطوری ارز هایی که میخرم رو به کیف پولم واریز کنم
  چکار باید کنم
  لطفا بگید ممنون ازتون

  سلام وقت بخیر،در هر کیف پولی یه بخش برای دادن آدرس ارز به شما داره که اغلب با عنوان Receive مشخصه.
  وارد این بخش که شدید، میتونید آدرس ارز رو بردارید و در سایت ارسال کننده برای Withdraw یا برداشت وارد کنید.

  عالی بود احسنت

  سلام وقتتون بخیر
  چرا من وقتی میخوام trx رو به تتر تبدیل کنم ارور میده و انجام نمیده

  سلام خیلی ممنون از اطلاعات خوبتون. سوال من اینه که به عنوان کسی که ایرانه از کارمزد پایین بایننس چه سودی میشه برد؟ یعنی اگر اول از صرافی ایرانی تتر بخریم بعد توی بایننس تبدیل کنیم به بیت کوین نهایتا کارمزد کمتری پرداخت می کنیم؟

  سلام وقت بخیر، کارمزد کمتر در مقایسه با چه روشی؟ انتقال تتر یا سایر ارزهای دیجیتال به بایننس، چه از صرافی ایرانی باشه چه جای دیگه، تنها راهیه که میتونید ارز وارد بایننس کنید و معامله کنید.

  سلام من اصلاعاتم در حد صفر هست می خواهم از نبیتکس مقداری دوچ کوین بخرم میشه من را راهنمایی کنید راجع کیف پول ونمی خواهم مدتی تبدیل با معامله یا حواله کنم یک پس اندازه

  سلام. تعدادی ارز twf دارم چجوری میتونم اونهارو به ریال تبدیل و به حسابم واریز کنم. لطفا راهنمایی کنید از کدوم صرافی ؟؟ متشکرم

  با سلام و تشكر از توضيحاتتون. من در خارج كشور با كارت ويزا ٢٠٠ يورو به سايت بينانس ريختم. حدودا ٣ يورو خورده اي هم ازش كسر كرد و ايميل برام داده براي رسيد پولم. براي خريد كريپتو كه مي خوام اقدام كنم موجودي رو صفر نشون ميده. چطوري بايد موجودي فيات رو فعال كنم براي خريد.

  با سلام و تشكر از توضيحاتتون. من در خارج كشور با كارت ويزا ٢٠٠ يورو به سايت بينانس ريختم. حدودا ٣ يورو خورده اي هم ازش كسر كرد و ايميل برام داده براي رسيد پولم. براي خريد كريپتو كه مي خوام اقدام كنم موجودي رو صفر نشون ميده. چطوري بايد موجودي فيات رو فعال كنم يراي خريد.

  سلام ، روزتون بخیر
  ممنونم از شما بابت اطلاعاتی که در اینجا قرار دادید و همچنین پاسخ گوی سوالات ما هستید تشکر ویژه دارم
  همانطور که شما اعلام کردید برای استفاده از سایت بایننس باید با فیلتر شکن کار کنیم
  ۱- صرافی خارجی رتبه بالا که بشه با آی پی ایران کار کرد رو معرفی میکنید ؟
  ۲- اگه صرافی بایننس متوجه ایرانی بودن ما بشه ، آیا ارز های ما رو بلاک می‌کنه ؟
  ۳- معمولا فیلتر شکن ها به سرورهای مختلفی از کشور های مختلف وصل میشن ، اگه ما از چند کشور وارد صرافی بشیم ، احتمال بلاک شدن ارزهای ما هست ؟؟

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  سلامت باشین
  1. ما از سایت کوینکس با ای پی ایرانی استفاده میکنیم و تا به حال مشکلی نداشتیم
  2. اطلاع دقیقی ندارم، برای چند نفر پیش اومده که اجازه دادند ارزشون رو خارج کنن
  3. اینم نمیتونم با قطعیت بگم بلاک میشه یا نه چون از پشت پرده بایننس بیخبرم. فقط تجربه خودمو میگم که با چندین آی پی از کشورهای مختلف وارد شدم و تا به حال مشکلی نداشتم. البته اکانت من قدیمیه و شاید با اکانت های جدید طور دیگه ای برخورد کنن.

  سلام من واسه احراز هویت در صرافی hitbtc تمام مدارک رو فرستادم حتی تمکن مالی به لاتین از بانک گرفتم،اما باز ایراد گرفته که نسخه الکترونیکی باید بدم،نسخه الکترونیکی چیه؟ خواهش می کنم کسی می دونه کمکم کنه 50 هزار دلارم تو صرافی دارم کسی بتونه کمکم کنه پاداش خوبی بهش میدم،این شماره منه ********

  سلام وقتتون بخير
  من در كشور فرانسه زندگي مي كنم و چطور مي تونم به خود صرافي Binance ديترويت داشته باشم و كارت بانكي اش رو داشته باشم براي معاملات بيشتر؟

  سلام
  در بایننس تا چند دلار بدون احراز هویت میشه ترید کرد؟

  سلام وقت بخیر، تا جایی که اطلاع دارم برای ترید کردن محدودیتی نذاشته ولی برای برداشت، روزانه حداکثر تا 2 بیتکوین رو میتونید برداشت کنید (بدون احراز هویت)

  سلام آقای جهاندیدهنظرتون در مورد والت خوده بینانس چیه منظور اپلیکیشنش هست که همه موارد رو تو خودش داره آیا امنیت لازم رو داره ؟ و اینکه در صورت تاییدش حتما باید از وی پی ان استفاده کرد ؟

  سلام وقت بخیر، در بایننس ریسک بسته شدن حساب به خاطر تحریم وجود داره وگرنه کیف پول نسبتا امنی هست با توجه به اینکه ورود دو مرحله ای و سایر ویژگی ها رو میشه فعال کرد

  سلام من یک سئوال دارم بجای اینکه تتر بخریم و بعد توی بایننس تبدیلش کنیم به ارز های دیگه.
  نمیشه یک حساب پرفکت مانی بسازیم و پول هامون رو اونجا واریز کنیم تا تو پرفکت مانی به دلار تبدیل بشه و با اون دلار مستقیم از بایننس ارز بخریم؟ اینطوری به صرفه تر نیست؟

  سلام من از تراست تتر ریختم تو اکانت بایننس الان چجوری میتونم ارز با پسوند btc بخرم، باید تبدیل کنم ؟ کجا ؟ یا با تتر میشه خرید این ارز هارو

  سلام خداقوت
  یعنی هیچ راه دیگهی برای انتقال پول به بایننس نیست که لازم نباشه از پل صرافی ایرانی بگذریم؟!آخه یکی از دلایلی که من (یا شاید خیلیای دیگه )به عنوان ی مبتدی دوست ندارم با صرافی ایرانی کار کنم اون مبلغیه که از خرید یا فروشم کسر میکنن و اسمشو کارمزد هم نمیذارن و تقریبا حدود 3و4 درصد از هر معامله ی خرید یا فروش کسر میکنند بعنوان تفاوت قیمت خرید وفروششون!!!دقیقا سه چهار درصد به من گرون تر میفروشن و سه چهاردرصد ارزون تر میخرن!
  حالا اگه بخام دوباره از خودشون ارز بخرم و به بایننس ببرم و دوباره برای تبدیل به ریال بیارم به صرافی ایرانی که انگار نتونستم هیچ جوره از دستشون فرار کنم!مثل گرگ جلوم وایسادن!ی راه حل بدین لطفا

  سلام وقت بخیر، در سایتی مثل نوبیتکس کسی از مبلغ خرید و فروش شما چیزی کسر نمیکنه، اگه اینکارو میکردن که سنگ روی سنگ بند نمیشد!
  هیچ مرکزیتی در این بازار نیست که قرار باشه قیمت بیتکوین در یک لحظه در کل صرافی های دنیا یکی باشه. توی چنددقیقه ارزش یه ارز ممکنه چندین درصد بالا و پایین بشه و اختلاف ارزشی که میبینید به همین خاطره.
  اگه قصد خرید ارز و انتقال به بایننس برای معامله رو دارید، باید تتر بخرید چون یه استیبل‌کوین هست که ارزشش ثابته و دیگه نوسان قیمتی نداره.

  راه‌حل دیگه اینه یه ویزا یا مسترکارت از سایتهای ایرانی که اینها رو میفروشن بگیرید و اول کار دلار مثلا 23 هزارتومنی رو برای شما 25 هزارتومن حساب کنن، بعدشم برای خرید رمزارز با کارت در بایننس چند درصد کارمزد (خیلی بالاتر از کارمزد عادی معاملات ارز دیجیتال) هم اونجا پرداخت کنید. آخر کار میبینید همون صرافی ایرانی خیلی به صرفه تر بوده.

  سلام دقیقا همینطوره سر گردنه وایسادن هرچقدر بخان از مردم میگیرن متاسفانه چوب سیاست های غلط کشورمون رو میخوریم و برای انتقالش هیچ راه دیگه ای نیست

  سلام ببخشید میخواستم بدونم آیا در داخل کیفهای پول مانند کوینومی آیا میشه ارز دیجیتالی به جز ارزهای رتبه های بالا مانند XCX رو خرید و نگهداری کرد و هر وقت خواستیم در داخل کیف پول تبدیل به تتر کنیم و انتقال بدیم و اینکه از کجا میتونین نرخ تبدیل هر ارزی رو و نرخ انتقالش رو بفهمیم. ممنون

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  بستگی به ارز داره. در اکسچنج داخلی کیف پول باید ببینید ارز مدنظر شما برای تبدیل وجود داره یا خیر
  وقتی شروع به تبدیل ارز کنید، قبل از نهایی کردن تراکنش میزان کارمزد و هزینه تبدیل رو به شما نشون میده و میتونید تراکنش رو تایید یا کنسل کنید.

  سلام، یه چندتا سوال کوچیک ولی دست و پا گیر باعث شده نتونم استارت رمزارزها رو بزنم، ممنون میشم راهنمایی کنید؛
  1_ آیا هنگام نصب کیف پول مثلا تراست ولت با فیلتر شکن وارد گوگل پلی بشیم و دانلود کنیم یا فرقی نمیکنه؟
  2_ وقتی که به سایت های خارجی مثل بایننس وارد میشیم یا خرید و فروش میکنیم
  فیلتر شکن روشن کنیم قبلش؟
  ۳_ تتر رو از صرافی های داخلی بخریم و به کیف پول شخصیمون انتقال بدیم بعد بریم تو بایننس خرید کنیم؟ واسه بحث تحریم نشدن و مقرون به صرفه بودن میگم
  ۴_ کلن تفاوت خرید از صرافی داخلی یا خارجی تو کارمزد زیادتر ایرانیه هست دیگه؟ چقدر زیاد تره

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  1. برای کیف پول ما از فیلترشکن استفاده نمیکنیم
  2. صد درصد. یا سرور مجازی یا vpn بدون قطعی
  3. اگه بخواید با ریال، ارز تتر بخرید مجبورید از صرافی های آنلاین ایرانی استفاده کنید.
  4. از نظر کارمزد ایرانی‌ها یکم بالاتر هستن، با این حال تفاوت زیادی هم در بین بعضی موارد وجود نداره. مثلا در بایننس اگه پرداخت کارمزد با BNB رو فعال کنید 0.075 درصد کارمزد پرداخت میکنید ولی در سایتی مثل نوبیتکس اگه سطح بالا باشید کارمزد هر معامله 0.1 درصده.
  انتخاب صرافی به هدف و استفاده شما هم بستگی داره. برای یک شخص ممکنه صرافی ایرانی هم جواب بده و اساسا نیازی به صرافی خارجی نداشته باشه

  سلام مجدد وتشکر ، من که داخل ایران هستم اگه بخوام یه اتریوم بخرم، در هر صورت باید از صرافی ایرانی اقدام کنم؟
  بعد اینکه مستقیم اتریوم رو از همون صرافی ایرانی بخرم یا اول تتر بخرم بعد برم داخل بایننش از اونجا اتریوم بخرم؟(واسه هزینه کمتر)
  اگه مثلن من از صرافی ایرانی تتر خریدم واسه مسایل تحریمی انتقالش بدم به کیف پول شخصیم بعد از اونجا انتقال بدم به حساب بایننس واسه خرید اتریوم؟ یا مستقیم از نوبیتکس بزنم به حساب بایننس
  * موقع استفاده و نصب کیف پولم (تراست ولت) بدون فیلترشکن خب میفهمن که ایرانم، اگه همون تایم هم فیلتر شکن روشن کنم امنیتش بیشتر نمیشه؟

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  بهترین راه به نظرم اینکه از صرافی های آنلاین ایرانی خرید کنید
  دیگه دلیلی نداره اول تتر بخرید بعد تتر رو به اتریوم تبدیل کنید! اینطوری هزینه تون بیشتر میشه در اغلب اوقات.
  ما بدون فیلترشکن از تراست والت استفاده کردیم و مشکلی نداشتیم

  سلام من اصلاعاتم در حد صفر هست می خواهم از نبیتکس مقداری دوچ کوین بخرم میشه من را راهنمایی کنید راجع کیف پول ونمی خواهم مدتی تبدیل با معامله یا حواله کنم یک پس اندازه

  سلام
  از خارج میخوام از نوبیتکس استفاده کنم موقع واریز از کارت بانکی پیغام میده از IP ایران استفاده کنید در این مورد لطفا راهنمایی بفرمایید و یا VPN خاصی هست.

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  یه راه حل اینه سرور مجازی ویندوز داخل ایران بگیرید و از این طریق واریز رو انجام بدید.

  نوبیتکس احراز هویت سطح دو رو انجام نمیده و شما فقط روزی ۵۰۰ هزار تومن میتونید خرید کنید. من خودم تازه ثبت نام و احراز هویت کردم. فقط سطح ۱ میدن

  به حساب ترید ارتقا بده

  سلام من توی بلاک چین حساب باز کردم کسی میدونه چطوری باید حسابم رو شارژ کنم و بیت کویین بخرم

  سلام وقت بخیر، از سایت بلاکچین که مستقیما نمیتونید بیتکوین بخرید
  خرید بیتکوین در ایران از طریق صرافی‌های آنلاین ایرانی مثل نوبیتکس و اکسیر قابل انجام هست

  سلام
  من میتونم از نوبیتکس ارزی رو انتقال بدم به صرافی صرافی هات بیت و بایننس ؟؟
  مشکلی پیش نمیاد !؟

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  ما از نوبیتکس به بایننس انتقال دادیم و فعلا که مشکلی پیش نیومده.

  سلام وقت بخیر خسته نباشید من داخل نوبیتکس ارز تتر خریدم بعد اگه الان بخوام تتر هامو بریزم از طریق کیف پول نوبیتکس به بایننس مشکلی پیش نمیاد برام !؟

  سلام ایا با500 تومان میشود safemoon خرید؟

  سلام و خسته نباشید
  استاد عزیز
  من بخوام کاردانو بگیرم اول باید تتر بگیرم بعد انتقال بدم به سایت باننس؟
  برای خرید تتر از صرافی های ایرانی باید احراز هویت کنم که یه مقدار احساس میکنم خطناک باشه ؟
  آیا راه دیگه ای هست برای خرید تتر و انتقال به بایننس؟
  فقط ترس بنده از احراز هویت هستش که بعدا برام مشکلی پیش نیاد
  شما بهترین روش خرید ارز رو چی میدونید
  من ارز کاردانو میخوام بگیرم

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  برای خرید کاردانو، بله یه راهش اینه تتر انتقال بدید به بایننس و خرید انجام بدید
  روش های دیگه هم هست، مثلا در برخی صرافی‌های ایرانی کاردانو معامله میشه و میتونید با ریال بخرید
  برای خرید تتر، راه زیاده چون شیوه کار صرافی‌های آنلاین متفاوته ولی در هر حال باید احراز هویت انجام بدید و بعیده بتونید راهی مطمئن برای خرید تتر پیدا کنید که نیاز به احراز هویت نداشته باشه!

  با سلام و عرض ادب
  کیف پول بنده اتمیک هستش وقتی میخام تتر انتقال بدم به کیف پول شخص دیگه ای هزینه شبکه رو به ETH محاسبه میکنه و ظاهرا باید ETH داشته باشم که تهیه ETH هم خودش هزینه دربردارد. چه راهی وجود دارد که هزینه انتقال رو از همون ارز موجود (تتر) کسر کند؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  فکر نمیکنم راهی وجود داشته باشه و حتما باید ETH داشته باشید.

  با سلام. ببخشید من با نوبیتکس مقداری BNN خریدم و زمانی که می خواستم بفروشم فقط مقدار خاصی را فروخت و بخشی از آن باقی ماند.و باقیمانده را نمیتوانم بفروشم خطای رعایت نکردن حداقل مقدار را می دهد. میخواستم بدانم چگونه می توانم باقیمانده آن را وقتی کمتر از حداقل است بفروشم و نقد کنم. باتشکر

  از گزینه تبدیل سریع که در بالای صفحه وجود داره استفاده کنید.

  سلام بنده مقداری one از صرافی ایرانی به بایننس انتقال دادم ولی هنوز نیومده تو بایننس امان داره چند روز طول بکشه؟

  چگون میتوان لیست تراکنش های خرید و فروش در طول یک هفته خود را در بایننس مشاهده نمود .مثلا من ریپل خریدم در طول ۳ روز میخوام ببینم هر روز چه مقدار و چه قیمت برام تموم شده.
  از کدام منو میتوان مشاهده نمود .با تشکر

  از طریق این منو میتونید ببینید:
  orders > spot orders > order history

  سوال مهم !!!!

  اگر ارز هایمان را مثلا بیت کوین یا کاردانو را بجای اینکه در “کیف پول بلاک چین” یا “کیف پول اتومیک” و یا هرکیف پول دیگری نگه داریم ، بیایم و در همان بخش اسپات باینانس بگذاریم بماند چه ایرادی دارد ؟ آیا از نظر امنیتی مشکلی دارد ؟ آیا باینانس ماهانه/ سالانه بابت نگهداری کارمزد کم میکند ؟ لطفا راهنمایی کنید انجام این کار چه مزایا و معایبی دارد.

  سلام وقت بخیر، کارمزد ماهیانه یا سالیانه ای برای نگهداری ارز در بایننس وجود نداره
  صرفا به خاطر ریسک‌هایی که کیف پول های تحت وب دارند توصیه میشه ارزها رو از کیف پول خارج کنن، مخصوصا اینکه خطر بسته شدن حساب کاربری توسط بایننس هم هست (تحریم و این مسائل)

  سپاس از راهنمایی شما
  حساب بایننس بسته بشه میگن راحت میتونی پول رو خارج کنی درواقع دسترسی خروج پول رو نمیبنده ، فقط معامله دیگه نمیتونی بکنی ، غیر از اینه ؟ لطفا راهنمایی کنید ما با خیال راحت پولمون رو گذاشتیم تو بایننس

  شنیدم که بایننس یه مهلت میده تا ارزها رو خارج کنید و بعد حساب رو مسدود میکنه.

  سلام وقت بخیر. اگر بخواهیم ارز دیجیتال رو در صرافی بایننس به ریال تبدیل کنیم چه کار باید بکنیم؟

  سلام وقت بخیر، چنین چیزی امکان پذیر نیست.
  برای تبدیل ارز دیجیتال به ریال باید از صرافی های آنلاین ایرانی مثل نوبیتکس استفاده کنید.
  ارز رو از بایننس به نوبیتکس بفرستید و در ازای ریال بفروشید

  سلام مهندس من تازه متوجه شدم تتر Trc20 را به ادرس Erc20 انتقال دادم یعنی راهی داره برگشت داده بشه ؟

  سلام وقت بخیر دوست عزیز. از کجا به کجا؟ مقصد و مبدا کجا بوده؟

  هر دو حساب بایننس بوده مبدع Binance به Binance us

  نمیدونم قابل بازیابی باشه یا نه. گیرنده تراکنش باید از بایننس پیگیری کنه.

  سلام مهندس وقط بخیر من مقداری تتر از یه حساب بایننس به یه حساب بایننس دیگه انتقال دادم کانفرم هم شده ولی به به اون حساب نیمده میدونید مشکل چیه؟ الان 12 ساعته که فرستادم ولی هنوز نرسیده . به ارز دیگه که فرستاده بودم رسیده ولی نمیدونم چرا تتر هنوز به حساب نیمده ممنون میشم پاسخ بدید

  سلام وقت بخیر، آدرس دریافت کننده رو چک کنید که درست وارد کرده باشید

  سلام من در یک مرحله بیت کوینم رو تبدیل به تتر کردم ولی الان که مجددا در قیمت پایینتر میخوام بخرم یا ارز دیگه رو معامله کنم ؛ مدام با این پیغام مواجه میشم ” Please complete ID Verification and Questionnaire to access this service.”دلیلش چیه؟
  انگار فهمیده ایرانیم. (موقع ثبت نام هم با ایمیل و google authenticator عملیات رو تکمیل کردم

  سلام وقت بخیر دوست عزیز، احتمالا همینطوره که میفرمایید

  سلام و وقط بخیر خدمت اقای جهاندیده یه سوال داشتم راجب حساب بایننس
  اگر از دو سیستم دو حساب مختلف با یک ایپی داشته باشیم مشکل پیش میاد ؟ ممنون میشم جواب بدین

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  واقعیتش نمیدونم.

  سلام خسته نباشید وقت بخیر
  ۱.ایا امکان تبدیل تتر شبکه ترون به الگورند در باینسس وجود داره ؟
  ۲.حداقل خرید همون ۱۰ دلار هست؟
  ۳.حداقل مبلغ قابل انتقال چطور(منظورم اینه که میشه حدود ۷ تا الگورند رو به کیف پول انتقال داد)
  ۴.کارمزد شبکه الگورند چقدر است؟
  ۵.وی پی ان رایگان به نظر شخصیتون چی خوبه؟
  ممنون از سایت خوبتون و با حوصله جواب دادن هاتون

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  1. فرقی نداره چه تتری رو وارد بایننس کنید (چه TRC20 باشه چه ERC20 و…)، اگه ارز مدنظر توی بایننس معامله میشه میتونید با تتر بخریدش
  2. به احتمال زیاد. خودتون چک کنید
  3. اطلاعی ندارم متاسفانه
  4. شروع به ارسال تراکنش کنید. قبل از تایید نهایی تراکنش، کارمزدش به شما نمایش داده میشه
  5. به هیچ عنوان از vpn رایگان استفاده نکنید

  سلام چرا در صرافی بایننس قیمتها از سایتهای ارزهای دیجیتال قیمت پایینتری داره مشکل از سایتهای ماست یا از صرافی

  سلام یه سوال راجب برداشت دارم جدیدا میگن مبالغ داخل باینانس بره بالای ده هزار تتر باینانس درخواست احراز هویت میکنه این واقعیت داره؟و اینکه بدون احراز هویت روزی دوتا بیت میشه برداشت این یعنی میشه روزی ۱۵۰ هزار تتر برداشت کرد؟یا تو برداشت تتر داستان فرق داره؟
  با تشکر

  سلام وقت بخیر، از این موضوع اطلاع دقیقی ندارم چون برمیگرده به سیاست خود بایننس. مبلغ حساب ما بالاتر از 10 هزار دلار رفته ولی تا به حال احراز هویت نخواسته

  سلام
  من معامله خرید btt/usdt انجام دادم ، اما تو overview ارز btt اضافه نشده برام و موجودیش صفر هست
  در حالی که موجودی تترم در overview کم نشده
  اما وقتی می‌خوام دوباره با موجودی تترم خرید بزنم موجودی رو نمیاره

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  به احتمال قوی، شما سفارشی رو فرستادید ولی انجام نشده.
  در منوی Orders روی Spot order بزنید تا اگه سفارشی فعال وجود داره حذفش کنید و دوباره سفارش رو با قیمت مناسب بفرستید

  سلام چرا موقع برداشت ارز تو باینسس اینو مینویسه ( شما در قفل بخشی از کل موجودی دارایی خود را دارید و نمی توانید همه آن را به طور موقت برداشت کنید)

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  ممکنه سفارش فعالی داشته باشید که انجام نشده باشه و باید لغوش کنید.

  سلام استاد من تازه بایننس ثبت نام کردم ایران هستم با ای پی ثابت هلند وارد میشم خب الان میخام از بایننس ارز خریداری کنم ک نمیتونم با ریال چکار کنم در َضمن صرافی نوبیتکس کار میکنم باید جکار کنم اول در نوبیتکس تتر بخرم بعد انتقال بدم بایننس یعنی لطفا راهنمایی بفرماین ممنونم

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  فقط میتونید ارز دیجیتال وارد بایننس کنید و باهاش خرید انجام بدید.

  یعنی از صرافی ایرانی نمیشه تتر وارد بایننس کرد،. حتما باید تو صرافی ایرانی ریال رو به مثلا اتریوم تبدیل کرد بعدا به صرافی بایننس؟؟؟؟!!!!

  سلام در حال حاضر خرید انجام میشه ومیشه تبدیل به ریال کرد یا نه

  سلام وقتتون بخیر از امروز میخواستم در بایننس خریدو فروش کنم الزام مکرد که باید ۱۰ دلار باشه . نمیزاشت هیچ کاری کنم ممنون میشم راهنمایی کنید . چون قبلا به راحتی انجام میدادم تنظیمات بایننس به هم خورده

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  معمولا حداقل موردنیاز برای معامله همینقدره.

  تو بایننس چیجوری میشه ممیز های کم ارز هارو فروخت
  مثلا تا صدم یه ارز fil رو میفروشه باقیش میمونه نمیشه فروخت 😕
  صد تتر خریدم بعد موقع فروختن ممیز های کچیکش رو نفروخت رند میفروشه
  باقیش مونده چون کمه هم نمیشه فروخت محدودیت زیر ده دلار میزنه

  سلام وقت بخیر
  در بخش کیف پول Spot میتونید روی لینک Convert to bnb بزنید و همه موجودی‌های کم رو به bnb تبدیل کنید

  سلام خسته نباشید.
  من خارج از ایران هستم.
  میخواستم از باینسس با مستر کارت خرید کنم ولی شنیدم خرید با مستر کارت کاردمزدش زیاده.
  ایا روشی هست برا خرید که کارمزدش از مستر کارت کمتر باشه؟
  تا حالا ارز دیجیتال نخریدم.

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  باید ببینید از چه طریق چه راههای دیگه‌ای میتونید بیتکوین یا ارز دیگه‌ای بخرید
  مثلا در سایت localbitcoins روش‌های مختلف معامله رو ببینید، شاید روش پرداخت مناسبی رو پیدا کردید که مطابق با شرایط و امکانات شما باشه.

  سلام وقتتون بخیر مهندس خسته نباشید
  عذرخواهی میکنم راهی هست مثلاً خرید که از سایت نوبیتکس انجام می‌دیم مثلاً ارز دیجیتال همون ارز به یک کیف پول انتقال داد .که جدا گونه از خود سایت نوبیتکس باشه
  چون آدم استرس داره یهو قطع بشه بسته بشه سایت هرچی خریدی بره
  شما پیشنهادی دارید .مثلاً من دوج کویین بفرستم به یه کیف پول جدا

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  بله میشه از نوبیتکس ارز دیجیتال رو به کیف پول شخصی برداشت کرد (البته اگه سطح شما در نوبیتکس “تریدر” نباشه)
  خودم از تراست والت استفاده میکنم

  سلام
  من ایران نیستم و اتریش زندگی میکنم
  و یک سوال دارم میخواستم یپرسم اگر بخواهم از کارت بایننسم (ویزا کارت) پول برداشت کنم ایا کارمزدی از من گرفته میشه این کارمزد چه درصدی هست و اکه با کارتم خرید از فروشگاهی کنم منظورم کارت در دستکاه پز و یا خرید اینترنتی به چه صورت است؟

  با سلام آیا میتونم ریالم رو به ارز دیجیتال در این سایت تبدیل کنم؟
  و در صورت استفاده از وی پی ان موبایل که هر دفعه به یک سرور متصل میشود برای ورود دفعات بعدی مشکلی حاصل نمیشود؟

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  در بایننس امکان معاملات ریالی وجود نداره.
  بهتره همیشه از آی پی یه کشور اروپایی استفاده کنید.

  من به اشتباه چند تا اردر باز کردم که چندروز بعد فهمیدم که سفارشام خرید شده.حالا میخوام بدونم که اصلا چطوری بفهمیم که کدوم سفارمون بازه هنوز و بسته نشده؟

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  در بخش open orders میتونید سفارشات باز که هنوز تکمیل نشده رو ببینید

  با سلام
  مقداری ارز رو از کیف پول وارد سایت باینس کردیم همراه اون از همون ارز به مقدار خیلی کم وارد سایت شد که بصورت نامعلوم از کیف پول نامشخص انجام شد چه کاری میتونیم انجام دهیم مبلغ کمی نیز در سایت باینس داریم؟ ممنون

  سلام آقای جهاندیده اگر قصد خرید ارزی برای بلند مدت داشته باشم و بعد انتقال بدم به کیف پولم از کدوم قسمت بایننس اینکار قابل انجامه(spot/market/excheng) مثلا ارز siacoin توی قسمت spot and fiat هست ولی با تتر نمیشه خریدش کرد راه دیگه چی هست ممنون میشم راهنمایی کنید؟

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  در بخش Spot میتونید واریز و دریافت رمزارز رو انجام بدید
  واریز به بایننس با گزینه Deposit و برداشت از بایننس با گزینه Withdraw

  سلام . ارز نبو بیت شرز new bitshars را کدام کیف پول پشتیبانی میکند،؟

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  در سایت اصلی این پروژه ببینید
  چندتا کیف پول رو خودش معرفی کرده nbs.plus/en.html

  وقت بخیر…
  من اگر بخوام از طریق ویزا کارت، تتر بخرم در binance ، تنها خرید از طریق swift card امکان پذیره… راه حل چیه؟ یعنی باید پول از ویزا کارت منتقل بشه به swift card ؟
  راهنمایی می فرمایید؟..
  سپاسگزارم

  سلام وقت بخیر، در این مورد اطلاعی ندارم متاسفانه

  سلام
  google authenticator من فعال نمیشه. برخلاف اموزشها هم کد ایمیل میخواد هم کد برنامه رو. وقتی هم وارد میکنم میزنه که اشتباهه. چیکار باید بکنم؟

  سلام و وقت بخیر
  من اگر کل موجودی اکانتمو تبدیل به bnb کنم. ایا میتونم با bnb, بیت کوين بخرم ? چون در بخش مارکت بايننس، Btc/bnb (بیت کوين بر حسب بايننس کوين ) وجود ندارد.

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  بله امکان خرید بیتکوین با استفاده از بایننس کوین در سایت بایننس وجود داره.
  میتونید از طریق بخش Market در زیر تب BTC markets جفت ارز BNB /BTC رو پیدا کنید.

  سلام.. بنده خارج از ایران هستم و امکان داره با کارت بانکی غیر ایرانی خرید بکنم؟ نیاز به آپ گوگل هست یا با شماره تلفن کافیه؟

  سلام و درود

  برای کار با نمودارهای بایننس قسمت تریدینگ ویو وقتی تو یه تایم فریم مثلا 1 روز یه ابزار مثل یه خط افقی رو رسم می کنیم تو تایم فریم های دیگه مثل 4 ساعت یا 1 دقیقه نشون داده نشه… مشکل از کجا میتونه باشه؟

  سلام و درود
  اگه نمودارهای دیگه رو هم روی تریدینگ ویو میبینید قاعدتا باید نمایش داده بشه. تا به حال به این مشکل برخورد نکردم.
  نمودار رو zoom out و zoom in کنید شاید خط خارج از دید شماست

  مورد عجیبیه…با zoom out و zoom in هم نشون داده نمیشه
  مثلا یه خط افقی میکشم تو همه تایم فریم ها نشون داده میشه بجر هفتگی
  یا مثلا تو تایم فریم 4 ساعت فیبوناچی میکشم تو 15 دقیقه نشون نمیده
  مرورگرم کروم هست که آپدیتش کردم…کش و کوکی هارو هم پاک کردم اما بازم مشکل ادامه داره…

  نمیدونم مشکل از کجاست.

  با zoom out و zoom in هم نشون داده نمیشه
  مثلا یه خط افقی میکشم تو همه تایم فریم ها نشون داده میشه بجر هفتگی
  یا مثلا تو تایم فریم 4 ساعت فیبوناچی میکشم تو 15 دقیقه نشون نمیده
  مرورگرم کروم هست که آپدیتش کردم…کش و کوکی هارو هم پاک کردم اما بازم مشکل ادامه داره…

  سلام استاد
  من میخواستم ارز تتا رو از بایننس بخرم، چه ارزی باید داشته باشم که بتونم اون رو تبدیل به ارز تتا کنم در صرافی بایننس؟
  ممنون از اینکه پاسخ میدهید.

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  امکان خرید ارز دیجیتال در بایننس فقط با استفاده از کارت‌های بین‌المللی مثل ویزا و مسترکارت امکان پذیره.
  برای معامله در بایننس، باید ارز دیجیتال رو با ریال از صرافی‌های ایرانی خریداری کنید و بعد به بایننس انتقال بدید.
  دقت کنید که بایننس برای ایرانی‌ها تحریمه

  چجوری میشه بیت کوین هارو نقدی بفروشم وپولشو نقد بگیرم وبیت کویین رو به ولتش بفرستم ممنون میشم راهنمایم کنید

  یه معامله بای باز کردم چجوری ببندمش

  درود بر شما
  لیست خرید و فروشهایی که در بایننس انجام داده ایم(با جزئیات قیمت خرید و فروش) چطور میتوان مشاهده کرد ؟؟

  سلام و درود دوست عزیز
  از منوی Orders وارد Spot order و سپس وارد بخش Order history بشید

  در بایننس خرید و فروش مجازی هم هست ؟

  ترخدا من سفارش گذاشتم برای خرید تو صفحه یstop-limitولی بعد از ۲۴ساعت که نگاه کردم لغو کنم و کلا بخرم نه پولم مونده بود نه خرید کرده بود و نه سفارشم مونده بود واسه لغو شدن و کلا اصلا هیچ پولی تویه صرافی بایننس واسم نمونده چیکار کنم ؟این یعنی چه چی بر سره پولم اومده😔😔

  مهندس جان بفرمایید آیا امنیت کیف پول سایت هایی مثل نوبیتکس و بایننس بیشتره یا یک کیف شخصی که خودمون به صورت آنلاین روی دسکتاپ نصب می کنیم ؟

  اگر مراقب باشید و نکات امنیتی رو رعایت کنید، از کیف پول هم بک آپ داشته باشید، کیف پول های نرم افزاری (دسکتاپ و موبایلی) امنیت بیشتری دارن.
  ولی هر کیف پولی رو نصب نکنید و مواظب باشید فقط از سایتهای رسمی کیف پول، دانلود رو انجام بدید.
  سایتها و کیف پول های متفرقه رو نادیده بگیرید.

  سلام وقت بخیر
  من یک ارز در بایننس به مقدار 50 تتر خریدم و داخل order history وضعیتش رو نوشته filled ولی وقتی به قسمت sell نگاه میکنم و قصد فروشش رو دارم مقدارش با مقدار خریدم یکسان نیست و 0.00581000 مقدار نشون میده داراییم رو با اینکه داخل سود هستم ضمن اینکه مثل بقیه سفارشات درصد سود و زیان رو اصلا نشون نمیده اگر امکان داره راهنمایی کنید

  سلام وقت بخیر دوست عزیز. علاوه بر سوابق سفارشات، سوابق معاملات رو هم ببینید

  سلام وقت به خیر
  ببخشید من میخواستم ارزkunvرو به بیت تبدیل کنم .لطف کنید راهنمایی کنید چیکار کنم .
  خیلی ممنون

  با عرض سلام
  میخواستم بدونم این صرافی آنقدر معتبر هست که ارز را که خریدیم در کیف پول اکانتمون تو بایننس بزاریم برای سال دیگه؟ یعنی سرمایگزاری طولانی مدت
  با سپاس

  سلام وقت بخیر دوست گرامی. بهتره ارزهایی که به قصد بلندمدت میخرید رو در کیف پول شخصی نگهداری کنید.

  سلام و وقتتون بخیر
  واقعیت اینه من تازه میخوام شروع کنم
  اگه الان از سایت نوبیتکس خرید کنم میتونم ارزی که خریدم رو به کیف پول شخصی که فرمودید منتقل کنم دیگه؟
  چطور باید این کار رو کرد سایت نوبیتکس این اجازه رو میده؟

  سلام وقت بخیر دوست عزیز. اگه حسابتون رو به حساب تریدر ارتقا ندید بله میشه از نوبیتکس ارزها رو خارج و به کیف پول شخصی منتقل کرد.

  برای معامله دو تا جفت ارز غیر از تتر میتونم مستقیم از حتی استفاده کنم یا حتما باید تبدیل کنم؟

  “مستقیم از حتی استفاده کنم “؟

  سلام خسته نباشید
  من قبلا کد دو مرحله ای رو فعال کردم ولی کد بک آپ رو فراموش کردم، الان که می خوام غیر فعالش کنم ابتدا از من کد میخواد … نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید. ممنونم

  سلام وقت بخیر
  مطلب درباره ضرافی بایینس شنیدم که میشه ارز اولیه در این سایت خرید کرد و چون قبل از عرضه ارز جدید این سایت اطلاعات و نوع و معتبر بودن ارز رو کامل بررسی میکنه خیلی علاقه مندم که برای شروع از خرید این ارز ها شروع کنم لطفا مطلب و اموزش خرید این روش رو بفرمایید .

  سلام تتر رو بخام به ریال تبدیل کنم الان درواقع باید دوبار کارمزد بدم؟یبار ببرمش تو کیف پول لجر یبار از لجر ببرم به صرافی ایرانی؟راهی نداره ک یبار کارمزد بدم؟از کیف پول لجر به صرافی ایرانی هم میشه از شبکه ترون یا bnb استفاده کرد که ارزون دربیاد ؟این شبکه هایی که ارزونه کارمزدش مشکلی واسه ارز پیش نمیاره؟الان من یه دویس دلاری تتر اتریوم داشتم تو کیف پول جکس تبدیلش کردم به بیت کوین یه یه ماهی هس گیرکرده رو پندینگ مونده چکارکنم دقیقن؟
  باتشکر اگه همشو جواب بدین میدونم زیاده 😀😘

  سلام وقت بخیر دوست گرامی. شرایط شما رو دقیقا نمیدونم ولی میتونید مستقیما به نوبیتکس یا هر صرافی ایرانی دیگه‌ای ارسال کنید و اونجا بفروشید.
  استفاده از شبکه ترون یا bnb بستگی به صرافی مقصد داره، اگه گیرنده از این شبکه ها پشتیبانی میکنه شدنیه.
  تراکنش هایی که توی جکس یا هر کیف پول دیگه ای به حالت pending یا منتظر هستن رو باید صبر کنید. احتمالش هم هست که تراکنش قبلا رد یا تایید شده ولی موجودی کیف پول آپدیت نیست.
  بهتره وضعیت موجودی ارزها رو از طریق اکسپلوررها ببینید:
  https://www.bourseiness.com/dictionary/blockchain-explorer

  سلام وقت بخیر
  من اگر از نوبیتکس مثلا ریپل بخرم قابل انتقال به کیف پول atomic هست؟

  سلام وقت بخیر دوست گرامی. بله شدنیه ولی توجه داشته باشید که 20 ریپل برای بار اول (برای فعالسازی کیف پول) از موجودی ریپل شما کسر میشه.

  سلام
  ایا میتوان در صرافی بایننس بیتکوین و یا هر ارض دیگری را فروخت و تتر دریافت کرد؟ یعنی ما در سایت بایننس مقداری تتر خالص داشته باشیم ؟ یا حتما باید تبدیل به بیتکوین یا اتریوم شود؟
  اگر بله (لطفا بفرمایید چگونه)

  سلام وقت بخیر، بله هر ارزی که در بایننس لیست شده رو میتونید به USDT تبدیل کنید.

  سلام. باید حتما با آیپی ثابت غیر از ایران بریم تا بن نشه اکانت؟ یا اگر ایپی مثلا از فرانسه به هلند عوض بشه اکانت بن میشه؟

  سلام وقت بخیر دوست گرامی. طبق تجربه ای که داشتیم استفاده از آی پی‌های مختلف به این شکل که گفتید باعث مسدودی نشده.

  سلام. من میخوام ارز lsv روی توی بایننس پیدا کنم، اما نمیتونم، چجوری باید جستجو کنم؟
  و اینکه آیا میشه از صرافی ایرانی تتر بخرم و وارد بایننس کنم و خرید کنم؟
  ممنون

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  lsv در بایننس معامله نمیشه.
  بله میتونید تتر بخرید و به بایننس منتقل کنید. فعلا مشکلی مشاهده نشده ولی بعدا مشخص نیست.

  سلام
  من وارد اکانتم تو بایننس میشم
  ولی وقتی تو قسمت ترید میرم دکمه خرید و فروش غیرفعاله و دکمه لاگین روشنه در صورتی که وارد اکانتم شدم
  حالا اگه باز رو دکمه لاگین بزنم و ورود کنم باز همین شرایط
  دلیلش چیه استاد؟

  سلام ، اگر بوسیله فیلترشکنهایی که با استفاده از افزونه های گوگل کروم در دسترس هست وارد شویم مشکل حل می شود ؟

  سلام با فیلتر شکن SyberGhost وارد بشید

  سلام
  برای استفاده از bnb برای تبدیل ارزها به هم باید چه شبکه ای رو انتخاب کنیم یا دقیقا چکار کنیم که به اصطلاح سوخت معاملاتمون ارز بایننس بشه؟و ایا تمام معاملات رو میشه از شبکه بایننس استفاده کرد>؟

  سلام وقت بخیر دوست گرامی. در صفحه اصلی حساب کاربری تون یا همون بخش داشبورد، گزینه Using BNB to pay for fees رو فعال کنید تا همه کارمزدهای معاملات شما از موجودی BNB شما پرداخت بشه. البته یادتون باشه همیشه BNB کافی داشته باشید.

  سلام خسته نباشید
  من قبلا کد دو مرحله ای رو فعال کردم ولی کد بک آپ رو فراموش کردم، الان که می خوام غیر فعالش کنم ابتدا از من کد میخواد … نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید. ممنونم

  سلام
  در صرافی بایننس امکان اردر گذاری همزمان وجود ندارد ابن طور نیست ؟
  متظورم این که نمیشه همزمان اردر لانگ وشورت را با tp و استاپ لاس گذاشت
  یا اینکه من نمی تونم دستور را پیدا کنم
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  سلام وقت بخیر دوست گرامی، نه به این صورت نمیتونید بذارید.

  سلام میشه برای ایردراپها دو نفر یک آدرس کیف پول رو بدن مشکلی پیش نمی یاد

  سلام وقت بخیر، دقیقا نمیدونم و فکر میکنم بستگی به سایت مدنظر داره.

  سلام من اسپید وی پی ان رو خریدم روزی که تو بایننس ثبت نام کردم با ای پی کانادا بودم اما این ای پی قطع شده الان اشکالی نداره با ای پی المان وصل بشم؟
  چون میگن توی بایننس نباید ای پی عوض شه حتی اگه ای پی مال کشورهای دیگه باشه
  و سوال دیگه که صرافی بایننس بهتره یا چنجلی؟

  سلام میشه برای وصل به بایننس از وی پی ان رایگان بیسفون که میشه ای پی یک کشور رو انتخاب کرد استفاده کنیم البته با لب تاپ وهمیشه با ای پی همون کشور وارد بشیم واگه اتفاقی وی پی ان قطع بشه مشکلی پیش نمیاد

  سلام وقت بخیر، به نظرم وی پی ان های رایگان قابل اتکا نیستن.

  پس این فیلتر شکنهای پولی مناسبه اگه اینترنت قطع بشه ای پی ایران نمییوفته؟یا حتماًباید vps باشه

  vps گزینه خیلی امن‌تریه ولی پرداخت هزینه اجاره vps برای هرکسی به صرفه نیست.
  بعضی vpn ها گزینه ای دارند که اگه vpn قطع شد تا زمان وصل شدن مجدد vpn اینترنت رو قطع میکنه.

  پس این vpnهای پولی که مخصوص ترید هست مناسبه دیگ؟

  اگه باکیفیت باشن بله.

  سلام
  ممکنه یکی از این نوع vpn ها رو معرفی کنید، که خود به خود اینترنت رو قطع میکنه؟که آی پی نیوفته

  سلام، Nordvpn

  سلام جناب جهاندیده
  تشکر میکنم از اشتراک اطلاعات ارزندتون بدون هیچ چشم داشتی
  سوال داشتم در مورد اینکه nordvpn در ایران کار میکنه؟ اگر کار میکنه میخواستم از سایت خودشون با ارز دیجیتال بخرم. شما این گزینه رو صلاح میدونین؟
  خیلی ممنونم ازتون

  سلام وقت بخیر، اطلاع دقیقی ندارم کار میکنه یا نه.

  سلام. من کانادا هستم میخواهم بیت کوین خودم در بایننس رو به دلار آمریکا یا کانادا به حساب خودم واریز کنم چیکار باید بکنم ممنون

  سلام استاد خوبید
  راهنماییم کنید لطفا منظور از اینکه (بهتر است فقط با آی‌پی خارجی در آن فعالیت داشته باشید) چیست؟
  چطوری باید اینکارو انجام بدم که با آی پی خارجی وارد سایت بایننس بشم…….با چه اپلیکیشنی با چه چیزی
  مرسی

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  منظور استفاده از vpn هست، بهتره وی‌پی‌ان باشه که سرور اروپایی هم داره. از vpn رایگان استفاده نکنید چون قابل اتکا نیست.

  سلام وقتتون بخیر
  براانتقال وجه داخل حساب باید چکارکرد؟؟

  با عرض سلام
  امکانش هست بفرماین از کدوم سایت ای پی ثابت بخریم امنیت خوبی داشته باشه چون سایت برای خرید زیاد هست اما معلوم نیست کدومش بهتره؟

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  آی پی ثابت معمولا نیازی نیست و یه vpn خوب که کندی و قطعی نداشته باشه جواب میده. جای خاصی سراغ ندارم

  با سلام و خسته نباشید . وقتی تو بایسنس ثبت نام میکنیم ایمیلی که وارد میکنیم که از ایران ساخته شده بعدها مشکل ساز نشه و حساب بلوکه بشود.
  ممنون ازتون

  سلام وقت بخیر دوست گرامی. بایننس به ایمیل شما دسترسی نداره که بدونه از کدوم کشور ساخته شده!

  سلام کیف پولش کدوم گزینه هست .لطفا بیشتر اطلاع بدین .اگه بخواهیم کیف پول بسازیم چطور انجام بدیم واز چه سایتی چون هر کیف پول میخواهیم دانلودو نصب کنیم پیغام میاد که بخاطر تحریم برا شما قابل نصب نیست .تشکر

  من فقط به این جهت بایننس رو انتخاب کردم که بتونم باهاش رمزارزهای غیرمشهور که چنل وی‌آی‌پی‌م سیگنال میده بخرم.
  ولی اینجور که شما گفتی و متوجه شدم امکان “خرید” وجود نداره/ اگه ممکنه راهنمایی کنید چطور ارزهایی که تو نوبیتکس و… نیست رو بخرم تا نوسانم رو بگیرم. ممنون

  برای خرید سایر ارزها در بایننس، باید یه ارز دیجیتال واردش کنید. این ارز دیجیتال رو میتونید از صرافی های ایرانی بخرید.
  ارزی که با ریال میخرید تا وارد بایننس کنید، طبیعتا بهتره کارمزد تراکنش پایین‌تری داشته باشه (مثلا تتر روی شبکه ترون) تا به سرعت و با کارمزد کم بتونید به بایننس واریز کنید.

  درود

  شما در مورد همه چیز توضیح دادید اما در مورد اینکه سود ما از کجا خواهد آمد چیزی نگفتید ! مثلا من Deposit کنم و حسابم شارژ داشته باشه، خب بعدش وقتی وارد صفحه Basic شدم بعدش چی کار باید کنم ؟ باید فقط اون نمودارو نگاه کنم که مثلا آیا حسابم موجودیش میره بالا بعد سریع Withdrwal بزنم ؟

  خوب توضیح دادین همه چیزو اما همیشه قال قضیه رو سعی کنید سریع بِکَنید، همون اول بسم الله بگید چه طور باید سود کنیم.

  با درود

  سلام و درود بر شما
  دوست گرامی، در این پلتفرم معامله ارز دیجیتال انجام میشه. معامله یعنی خرید و فروش.
  بطور مثال شما بیتکوین میخرید و بعد از مدتی میفروشید، اگه قیمت نسبت به قیمت خرید شما بالاتر رفته باشه طبیعتا سود کردید و اگه قیمت افت کرده باشه ضرر. این خلاصه ای از کار در این پلتفرم ها بود ولی به خیلی شیوه های دیگه میشه کار کرد.
  مثلا این پلتفرم قابلیتی برای واریز پول و دریافت سود هم داره که بحثش مفصل هست و در این مطلب اینجا میتونید بخونید
  شما اگه با بازارهای مالی مثل همین بورس تهران آشنایی داشته باشید، خیلی راحتتر میتونید در این زمینه شروع به فعالیت کنید.

  با درود فراوان
  آیا سایت بایسنس کیف پول دارد؟ و اگر جواب مثبت است آیا امنیت کافی دارد و یا کیف پول دسکتاپ نصب کنم.
  با سپاس

  سلام و درود
  بله کیف پول داخلی داره ولی بهتره برای نگهداری طولانی مدت، ارزها رو به کیف پول شخصی منتقل کنید.

  سلام خسته نباشید من در بایینس مقداری مثلا۱۰۰تتر ADAخریدم و فروختم ولی بعدش مقدار بسیار کم ازش مونده تو حسابم کمتر یک دلار اون رو چجور بفروشم؟

  سلام‌ وقت بخیر من۱۶USF’sترونی در کیف پول تراست‌ولت دارم میخوام انتقال بدم‌بایننس‌ارور میده موجودی ترون کافی نیست چه کنم

  سلام جناب جهاندیده من ارز eos رو در بایننس می‌خوام تبدیل به تتا کنم آیا مستقیماً این جفت ارز موجود هستند یا باید یکبار به تتر تبدیل و مجدد تتر را به تتا تبدیل کنم لطفاً توضیح بفرمائید درضمن از راهنماییتون کمال تشکر رو دارم

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  نه این جفت ارز وجود نداره، باید اول EOS رو به بیتکوین یا مثلا USDT بفروشید و بعد بیتکوین یا تتر رو تبدیل به Theta کنید

  سلام عرض میکنم. در مارجین تریدینگ چطوری مثل فیوچرز با ماشین حساب بفهمیم چقدر سود و ضرر کردیم و کی liquid میشیم؟

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  ما در بورسینس به شما کمک می‌کنیم:

  • منابع درآمد دیگری برای خودتان بسازید
  • کسب‌وکارتان را رشد دهید
  • ارزش پول‌تان را در برابر تـورم حفظ کنید
  • از سرمایه‌تان برای کسب سود استفاده کنید
  • سرمایه‌گذاری موفق‌تری داشته باشید

  درباره بورسینس بیشتر بدانید

  ایمیل‌تان را وارد کنید تا جدیدترین مطالب به ایمیل‌تان ارسال شود:

  بعد از ثبت ایمیل لینک تایید برایتان ارسال می‌شود، لطفا روی آن کلیک کنید

  سلب مسئولیت: در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری (اوراق بهادار، بازار آتی، طلا و ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی و…) ارزش دارایی‌ها ممکن است به سرعت تغییر کند و ریسک از دست رفتن سرمایه وجود دارد. محتوای موجود در سایت بورسینس صرفا جهت اطلاع‌رسانی است و نظرات شخصی نویسنده را منعکس می‌کند. بورسینس هیچ منفعت یا مسئولیتی در قبال سود و زیان کاربران ندارد و مسئولیت استفاده از تمامی مطالب و محتوای سایت بر عهده کاربران است.

  Copyright © Bourseiness 2013-2021

  کپی‌برداری از مطالب این سایت به هرشکل، غیرمجاز و غیرقانونی است.

  بورس، سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار

  نگهداری بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال بسیار متفاوت از ارزهای سنتی است.

  بیت‌کوین برخلاف سایر ارزهای سنتی، یک ارز دیجیتال است، بنابراین برای انتقال و نگهداری این ارز به رویکردی کاملا متفاوت نیاز داریم.

  به دلیل اینکه بیت‌کوین فرم و شکل فیزیکی ندارد، آنرا نمی‌توان در جایی ذخیره کرد، بلکه فقط می‌توان کلید خصوصی (Private Key) آنرا که اجازه دسترسی به موجودی و امضای تراکنش‌ها را می‌دهد را در جای امنی ذخیره کرد.

  نمونه کلید عمومی (آدرس بیت‌کوین):
  1DJLdU8JXmwU3K98JttktFf58ktApGYwT7

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  نمونه کلید خصوصی (Private Key):
  L4izGfiCKU6GM7vrDkg7xog1RMox29DmrcZCS9W4NdnDe6nLzq4x

  توجه کنید که موجودی کیف فوق، خالی است. هرگز نباید کلید خصوصی خودتان را در اختیار شخص یا سایتی قرار دهید.

  ترکیب کلید عمومی (Public key) و کلید خصوصی (Private Key) است که امکان انجام تراکنش‌های بیت‌کوین را فراهم می‌کند.

  انواع مختلفی از کیف پول‌های بیت‌کوین و کیف پول برای سایر ارزهای دیجیتال وجود دارد و هر کدام نیازمندهای و مزایا و معایب خاص خودشان را دارند.

  در ادامه این بخش از سایت بورسینس همه‌چیز درباره کیف‌پول ارزهای دیجیتال را می‌توانید بخوانید و لیست بهترین و معتبرترین کیف‌ پول‌ها (که اصطلاحا به آن والت نیز گفته می‌شود) را مشاهده کنید.

   

 • درآمد غیر عملیاتی
 • انتخاب یک کیف پول برای استفاده، از اولین کارهایی است که برای کار با ارزهای دیجیتال نیاز دارید.

  در ادامه به معرفی انواع کیف پول‌ها می‌پردازیم. شما باید براساس نیازمندی‌ها، انتظارات و ویژگی‌های هر کیف پول، مورد مناسب را انتخاب کنید.

  یک کیف پول کاغذی صرفا یک برگه کاغذ است که آدرس عمومی (آدرس دریافت بیت‌کوین) و کلید خصوصی کیف پول (Private Key) شماست.

  کلیدهای عمومی و خصوصی این برگه کاغذ معمولا به شامل QR-code نیز روی کاغذ نقش بسته تا بتوان به سرعت از طریق اسکنرها آنرا اسکن کرد و موجودی را به یک کیف پول نرم‌افزاری انتقال داده و تراکنش را انجام داد.

  برای ساخت کیف پول کاغذی می‌توانید از دو سایت زیر استفاده کنید:

  https://www.bitaddress.org
  https://bitcoinpaperwallet.com

  در خصوص ساخت کیف پول کاغذی بیت‌کوین راهنمای کامل را بخوانید.

  مزیت اصلی کیف‌پول‌های کاغذی، عدم ذخیره‌سازی کلیدها در فضای دیجیتال و آنلاین است. به این ترتیب خطر هک شدن و به سرقت رفتن کلید خصوصی از طریق بدافزارها، Keylogger ها و هرگونه دزدی از طریق فضای دیجیتال تقریبا صفر می‌شود.

  با این حال، برای ساخت کیف پول کاغذی باید اقداماتی امنیتی را رعایت کنید که همه آنها در راهنمای ساخت کیف پول کاغذی بیت‌کوین ذکر شده است.

  به یاد داشته باشید که شما در حال چاپ کلید خصوصی بیت‌کوین روی یک کاغذ هستید و هرکس این کاغذ را داشته باشد می‌تواند همه موجودی آنرا خالی کند. بنابراین در صورت از بین‌رفتن، گم شدن یا دزدیده شدن آن تکه کاغذ، همه موجودی بیت‌کوین یا ارز دیگری که ذخیره کرده‌اید از بین خواهد رفت و به هیچ عنوان امکان بازیابی آن وجود نخواهد داشت.

  کیف پول‌های کاغذی برای نگهداری طولانی‌مدت ارزهای دیجیتال مناسب هستند و اگر قصد برداشت زود به زود ارزها را دارید، بهتر است از کیف پول‌های دیگر استفاده کنید.

  افرادی که روزانه نیاز به انجام تراکنش‌های بیت‌کوین یا سایر ارزهای دیجیتال دارند، کیف پول موبایل یک ابزار ضروری به نظر می‌رسد.

  این نوع از کیف پول‌ها در واقع یک اپلیکیشن هستند که روی گوشی اندروید یا IOS شما نصب می‌شوند و در آنها، کلید خصوصی شما نگهداری می‌شود. در این اپلیکیشن‌ها امکان ارسال بیت‌کوین یا سایر ارزها فراهم شده و معمولا رابط کاربردی ساده‌ای نیز دارند.

  با وجود سادگی در استفاده و همیشه در دسترس بودن، کیف پول‌های موبایل همواره در معرض هک شدن قرار دارند. همچنین اگر گوشی موبایل شما به هر دلیل آسیب دیده یا از دسترس شما خارج شود یا دزدیده شود، شخص دیگری می‌تواند به موجودی بیت‌کوین شما دسترسی پیدا کند.

  به دلیل احتمال آسیب‌ دیدن موبایل (ضربه، سوختگی و…) پشتیبان‌گیری از کیف پول‌های موبایلی اهمیت زیادی دارد.

  از جمله کیف پول‌های موبایلی که توجه کاربران زیادی را جلب کرده Trust wallet، کوینومی و اتمیک والت هستند.

  کیف پول‌های تحت وب، کلید خصوصی کیف پول شما را روی سرورهای خودشان نگهداری می‌کنند. سرور همیشه آنلاین است و توسط یک شرکت یا اشخاص نگهداری و کنترل می‌شود.

  سرویس‌های متنوع کیف پول تحت وب، قابلیت‌های متنوعی را دارند و برخی از آنها به کیف موبایل یا دسکتاپ نیز متصل می‌شوند.

  همانند کیف پول‌های موبایل، کیف پول‌های تحت وب و آنلاین به کاربران امکان دسترسی به مبالغ ارز و انجام تراکنش را از طریق هر دستگاه متصل به اینترنت فراهم کرده‌اند.

  اما در صورتی که بصورت درست پیاده‌سازی نشده باشد، ممکن است دسترسی شرکتی که سایت را اداره می‌کند به کلید خصوصی شما فراهم باشد و توانایی کنترل موجودی کیف‌ پول را داشته باشد. علاوه بر این، عملیات برخی از کیف پول‌های آنلاین برپایه برخی از صرافی‌هاست و احتمال اینکه آن صرافی بسته شود یا اینکه کلاهبردار باشد وجود دارد.

  کیف پول‌های تحت وب از پایین‌ترین سطح اطمینان برخوردار هستند زیرا علاوه بر احتمال مسدودسازی حساب از سمت شرکت ارائه‌دهنده کیف پول، احتمال هک شدن نیز بسیار بیشتر از سایر کیف پول‌هاست.

  بنابراین بورسینس استفاده از کیف پول‌های تحت وب مانند سایت بلاک‌چین (Blockchain.com) را توصیه نمی‌کند. به جای کیف پول‌های تحت وب، بهتر است از کیف پول‌های دسکتاپ و موبایلی استفاده شود.

  کیف پول‌های دسکتاپ را می‌توان دانلود کرده و روی PC یا لپ‌تاپ نصب کنید. این نرم‌افزارها کلید خصوصی والت شما را روی هارد درایو کامپیوتر نگهداری می‌کنند.

  این کیف پول‌ها از بسیاری از کیف پول‌های آنلاین و موبایل امن‌تر هستند، زیرا کلید خصوصی شما روی کامپیوتر خودتان نگهداری می‌شود و این کلید در اختیار هیچ شخص واسط یا سرور دیگری نیست.

  با وجودیکه این کیف پول‌ها برای کار کردن به اینترنت وصل می‌شوند و به همین دلیل احتمال هک شدن‌شان وجود دارد، اما گزینه مطلوب برای کسانی است که قصد دارند مقادیر کم بیت‌کوین را از طریق کامپیوترشان منتقل کنند.

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  انواع مختلفی از والت‌های دسکتاپ موجود است، برخی از آنها روی امنیت، برخی دیگر روی ناشناس بودن و… تمرکز کرده‌اند.

  در خصوص محبوب‌ترین کیف پول‌های دسکتاپ می‌توان به atomic wallet، نسخه دسکتاپ کوینومی اشاره کرد.

  یک والت سخت‌افزاری (Hardware Wallet) نوعی خاص از کیف پول ارزهای دیجیتال است که کلید خصوصی را در یک دستگاه سخت‌افزاری نگهداری می‌کند.

  این والت‌ها امن‌ترین و بهترین روش برای نگهداری بیت‌کوین یا سایر ارزهای دیجیتال هستند و هیچ گزارشی مبنی بر دزدیده شدن ارزها از این کیف پول‌ها ارائه نشده است. (در صورتی که این والت‌ها از جای امن و اصیل تهیه شود)

  برخلاف کیف پول‌های کاغذی که باید برای انتقال وجوه آنها، باید آنرا وارد یک والت نرم‌افزاری کرد، کیف پول‌های سخت‌افزاری را می‌توان بطور امن برای انجام تراکنش‌ها به کار برد.

  علاوه بر این، این والت‌ها در برابر ویروس‌های کامپیوتری مصون هستند و موجودی آنها نمی‌تواند از طریق دزدیده شدن کلید خصوصی سرقت شود.

  حتی برخی از کیف پول‌های سخت‌افزاری دارای صفحه نمایش هستند و به این ترتیب امنیت بیشتری دارند، زیرا از طریق همان صفحه نمایش می‌توان برای تایید و نمایش جزییات کیف پول استفاده کرد.

  بطور مثال از صفحه نمایش می‌توان برای تولید عبارت بازیابی (recovery phrase) و تایید مقدار و آدرس پرداخت استفاده نمود. بنابراین اگر روی یک والت سخت‌افزاری معتبر که توسط تولیدکننده اصلی و معتبر آن تهیه شده سرمایه‌گذاری کنید، موجودی ارز دیجیتال شما امن و مطمئن خواهد بود.

  لیست کیف پول‌های سخت افزاری:

  برای تهیه کیف پول‌های سخت افزاری می‌توانید با جستجوی نام آنها در گوگل، از قیمت‌ها و روش خریدشان اطلاع یابید.

  ارزهای رمزنگاری شده زیادی وجود دارد و برای ارزهای شناخته شده‌تر مانند بیت‌کوین و اتریوم، کیف پول‌های زیادی ایجاد شده است.

  در این صفحه هدف ما این است کیف پول‌های معتبر را با کمک شما لیست کنیم. امتیاز و تجربه شما به کیف پول‌ها به ما و سایرین کمک می‌کند سرویس‌های بهتر را بشناسیم.

  در ادامه لیست کیف پول‌های شناخته‌شده برای ارزهای رمزنگاری شده (ارزهای دیجیتال) را مشاهده می‌کنید.

  مهم: با وجودیکه این کیف‌ها با توجه به نظرات کاربران و بررسی بسیار انتخاب شده است، قبل از استفاده از کیف پول، خود شما مسئول تحقیق و بررسی بیشتر در خصوص امنیت آنها هستید و بورسینس مسئول از دست رفتن سرمایه شما نیست.

  .

  کیف پول سخت‌افزاری

  کول‌والت

  کیف پول تراست والت

  trustwallet.com

  کیف پول Coinomi

  coinomi.com/

  کیف پول myetherwallet.com

  myetherwallet.com

  کیف پول جکس

  jaxx.io

  کیف پول اتمیک والت

  atomicwallet.io

  جناب یک سوال داشتم وقتی میگیم آدرس کیف پول یعنی میشه به اون آدرس هر ارز دیجیتال رو واریز کرد؟ اگه اینطور باشه که دیگه فرقی نمیکنه اون کیف پول چه ارزهایی رو پشتیبانی می‌کنه.
  سوال دوم این هست که مثلاً من توی کیف پولی بیت کویین دارم و آدرس اون رو میدم تا یک نفر بهم استلار بریزه یا هر عرض دیگه ای اونوقت این میشه یا نه؟یه جورایی سوال دوم به سوال اول ربط داره

  اگه دقت کنید هر ارز کیف پول جداگانه ای داره و هر ارزی رو نمیشه به اون ادرس ارسال کرد.
  اگه همه ارزها یه ادرس داشت که اصلا نیازی به ساخت و ایجاد این همه کیف پول نبود.
  البته در مواقعی خاص ادرس دریافت ارزها یکسان هستن، مثلا ادرس اتریوم که میتونید کلیه توکن های روی شبکه اتریوم رو به یک ادرس ارسال کنید و برای هر توکن نیازی به ادرس جداگانه نیست.
  جزییات بیشتر:
  فرق توکن و کوین چیست
  کدام کیف پول برای شما مناسب است

  با عرض سلام.من چند روز پیش از یکی از صرافی های داخل یه مقدار استلار خریدم.ولی فراموش کردم تگ آدرس استلار بایننسم رو بدم.اونا هم ارسال کردن ولی به کیف پولم منتقل نشده.حالا هم هر چی پیگیری میکنم به نتیجه ای نمیرسم. به من گفتن تو قسمت ساپورت بایننس درخواست بده ولی اون قسمتش یه مدته غیرفعاله..باید چیکار کنم؟ ممنون

  سلام، فقط باید از طریق بایننس پیگیری کنید، راه دیگه ای نیست.

  ببخشید من متوجه تگ آدرس نشدم برای انتقال مگه آدرس والت کافی نیست مگه?
  دیگه تگ آدرس چیه

  برای ارسال استلار به صرافی ها و بعضی کیف پول ها، وارد کردن stellar memo که بعضی ها بهش تگ میگن لازمه.
  این اطلاعات رو باید از کیف پول مقصد بردارید.
  stellar memo در کیف پول مقصد به همراه ادرس نشون داده میشه.

  سلام میشه بگین از کجا استلار خریدین؟
  ….

  برای خرید استلار چندتا راه هست:
  1- بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال رو به استلار تبدیل کنید >>> راهنمای تبدیل ارزها
  2- بطور مستقیم از سایتهای ایرانی استلار بخرید >>> یه سایت پیشنهادی برای خرید ارز دیجیتال با ریال

  سلام خسته نباشید من از کیف پول lumi wallet استفاده میکنم نمیدونم که معتبر هست یا نه و این که چطور میتونم تویک استخر عضو شم و بیت کویین استخراج کنم لطفا راهنمایی کنید

  سلام، lumi wallet رتبه بدی نداره و به نظر معتبر میاد
  در مورد استخراج بیت کوین:
  استخراج بیت کوین چگونه انجام می‌شود؟
  بهترین سخت‌افزارهای استخراج بیت کوین

  مهندس برخی از سایت ها پرداختی شون به صورت پیپال و.. هستش…سوالم اینه با توجه به محدودیت ها و تحریم ها سایت exchange…یا والتی وجود داره تا بشه راحت تبدیل کرد..و نیازی به دردسرها و ریسک های عضویت،تحریم،فیلترینگ و دیگر هزینه های جانبی نباشه؟؟؟

  با سپاس

  بستگی داره چه ارزی رو بخواید به چه ارز دیگه ای تبدیل کنید
  بعضی از صرافی های غیرمتمرکز هستند مثلا idex.market که فقط برخی توکن های شبکه اتریوم در اون معامله میشه و به دلیل غیرمتمرکز بودنشون ریسک کمتری دارن.
  فیلترشدن هم دست من و شما نیست.
  اگه قصد معامله ندارید و مثلا فقط میخواید چندبار ارزها رو به هم تبدیل کنید، سایت changelly بهترین گزینه است چون وجهی در خود صرافی باقی نمیمونه
  راهنمای سایت changelly رو اینجا بخونید

  تشکر مهندس، پیشنهاد اول متاسفانه به ایران سرویس نمی ده..دومی هم که اکسنچج ارزهای دیجیتاله..منظورم مشخصا دلارها و سرویس های پرداخت الکترونیک مثل paypal, western union و… هستش..سوالم اینه آیا سایتی وجود داره..که درامدهای حاصل شده این متدهای پرداخت را به بیت کوین و.. تبدیل کنه؟
  و نیازی به تهیه ی کردیت کارت ، مستر و… نباشه؟؟

  با سپاس

  برای idex.market اگه با vpn واردش بشید فکر نمیکنم مشکلی به وجود بیاد، چون خودم دارم استفاده میکنم.
  برای تبدیل این درآمدها به بیت کوین راهی سراغ ندارم
  مگر اینکه از سایتهایی مثل payment24 اکانت پی پال تهیه کنید که اون هم در کل ریسکش بالاست.

  ممنون بابت پاسخگویی بدون چشم داشت.
  من تصمیم داشتم کیف پول jaxx رو انتخاب کنم ولی گویا ارز مونرو و استرلا رو پشتیبانی نمیکنه آیا کیف معتبری میشناسین که این دو ارز رو پشتیبانی کنه؟ البته دسکتاپ یا موبایل باشه.
  در ضمن مناسب هست آیا هر ارز رو در کیف پول جداگانه نگهداری کرد؟

  والت atomicwallet.io هر دو ارز رو پشتیبانی میکنه و رتبه مناسبی هم داره.
  در حال حاضر نرم افزار ویندوزش هست، اپ موبایل قراره منتشر بشه.

  باسلام خدمت آقای جهاندیده چندتا سوال داشتم:
  در کیف پول موبایلی coinomi اگه کسی seed و password رو نداشته باشه آیا میتونه به ارزها دسترسی داشته باشه؟ و اگر با گوشی وارد سایتهایی که امکان هک وجود دارد بشویم و یا برروی لینکهایی که خطر هک شدن دارد کلیک کنیم با وجود این لایه های امنیتی آیا بازهم امکان هک شدن وجود دارد؟ و اینکه coinomi امکان دارد ایرانی ها رو تحریم کنه؟ باتشکر

  سلام، همیشه احتمال این وجود داره با کلیک روی لینکهای ناشناخته کیف پول شما در معرض خطر هک شدن قرار بگیره
  چون ممکنه یه لینک شمارو به سمت نصب یه اپ هدایت کنه که هدفش هک کردن گوشی شماست.
  اما بطور کلی این کیف پول ها امنیت نسبتا خوبی دارن و اگه کار اشتباهی از سمت کاربر انجام نشه احتمال هک شدنشون خیلی پایینه.
  احتمال تحریم شدن همیشه هست ولی اگه پشتیبان تهیه کنید بعیده نتونید موجودی رو خارج کنید

  ببخشید اینکه که گفتید”اگه پشتیبان تهیه کنید بعیده نتونید موجودی رو خارج کنید” این پیشتیبان چی هست و چطور باید تهیه کنم؟!

  پشتیبان گیری، یعنی از کلید خصوصی یا Seed کیف پول خروجی بگیرید. در کیف پول های مختلف این روند فرق میکنه .
  اگه در منوها بگردید گزینه ای به نام backup یا export private key یا export keys یا show recovery phrase میتونید ببینید.

  سلام ببخشید اینجا سوال میپرسم الان مثلاً من می‌خوام استلار استخراج کنم باید با کدوم نرم افزار اقدام کنم و توی هر کیف پولی میشه ریخت با مخصوص داره.
  اگه کلا بگین برای استخراج هر ارز آیا به جای منبع هست که نرم افزارهاشو گذاشته باشه؟

  سلام، استلار که قابل استخراج نیست
  برای هر ارزی اول باید ببینید میشه استخراجش کرد یا نه
  اگه قابل استخراج بود میتونید سرچ کنید
  مثلا monero miner
  یا ethereum miner

  سلام.من یه مقدار ارز ریپل تو کیف پول کاغذی دارم.موجودیمو نشون میده اما 20 واحد کمتر قابل برداشته.علتش چیه؟دیگه اون 20 تا ریپل رو نمیتونم برداشت کنم؟و اینکه با چه برنامه ای میشه اون رو به کیف پول آنلاین منتقل کرد؟

  سلام، 20 ریپل برای فعالسازی والت نیازه و قابل برداشت نیست
  با اپلیکیشن هایی که قابلیت ایمپورت کلید خصوصی کیف پول رو دارن، مثلا toastwallet.com میتونید موجودی ریپل رو ایمپورت کنید

  سلام .تعداد زیادی ریپل توی کیف پول کاغذی ریختم و فقط کلید خصوصی و کلید عمومی رو دارم متاسفانه کد QR کیف پولم رو ندارم .چطوری میتونم ریپل هام رو از کیف پول کاغذی به کیف پول آنلاین منتقل کنم؟ خیلی ممنون

  منظور از کد Qr همون کلید خصوصی شماست که تبدیل به Qr code شده:
  Qr code چیست؟
  مهم اینه کلید خصوصی رو وارد والت کنید، چه با اسکن qr code باشه و چه بصورت دستی

  سلام
  کیف پول ها از نظر اکسچج باهم تفاوت دارن؟
  چه از نظر کارمزد چه از نظر پشتیبانی از انواع ارزها
  الان میخام کیف پول my ether wallet بسازم اگه بخام اتریوم رو تبدیل به یک عرض دیگه بکنم
  داخل کیف پول میتونم انجام بدم یا ..؟
  کارمزدش چه مقداره متلا 2 اتریوم رو تبدیل کنم به دش؟
  کارمزد بر اساس نوع کیف پوله یا بر اساس شبکه

  سلام
  در سایت myetherwallet با کلیک روی گزینه swap میتونید برخی از ارزها رو به هم تبدیل کنید
  کارمزد براساس ارزها متفاوته و خود شما باید بررسی کنید
  معمولا کارمزد پایینه.

  درود بر شما .میخواستم نظرتون رو درباره ی پلاگین یا مرورگرcryptotab بدونم که با گرفتن زیر مجموعه و استفاده از cpu بیت کوین استخراج میکنه.ایا مورد مشکوکی تو این نحوه ی استخراج هست یا خیر؟

  کریپتوتب پرداختش با بیت کوین هست ولی بیت کوین استخراج نمیشه
  در واقع ارزهایی که استخراجشون راحتتره مثلا مونرو استخراج میشه ولی همونطور که گفتم پرداختی رو با بیتکوین انجام میده

  سلام. خسته نباشید.برای انتقال ریپل از کیف پول کاغذی باید از چه اپلیکیشنی استفاده کنم؟ ممنون

  سلام.با اپلیکیشن coinomi چطور میشه اتریوم رو از کیف پول کاغذی به کیف پول آنلاین منتقل کرد؟ممنون

  سلام، میتونید علامت qr code رو در بالای اپ بزنید
  و qr code کیف پول رو اسکن کنید

  سلام الان با توجه به اینکه cryptopia دیگه از والت الکترونیوم پشتیبانی نمیکنه با کدکم صرافی میشه ترید کرد این ارز رو . ایا پیشنهادی دارین تا من استفاده کنم

  سلام، الان etn داره روی cryptopia معامله میشه و مشکلی نداره
  میتونید از kucoin هم استفاده کنید

  ممنون مهندس جان شرمنده یه سوال دیگه اینکه تو کیف پول coinomi چطوری ایدی رو پیداکنمض

  منظور شما از آی دی رو متوجه نشدم
  در کیف پول coinomi آی دی یا نام کاربری وجود نداره

  سلام مهندس جان تو ویژگی بعضی از کیف پول ها نوشتید که پشتیبانی از توکن ها ی erc20 یعنی چی متوجه نشدم اینجاش رو تشکر ازشما

  سلام، منظور توکن هایی هستن که روی شبکه اتریوم ساخته میشن مثل توکن kwatt یا DigixDAO
  تعداد این توکن‌ها هم خیلی زیاده

  طبق گفتتون امن ترین کیف پول یکیش دسکتابه حالا یه سوال ما ارزمون رو توی کیف پول دسکتاب ذخیره کردیم و بک اپ گرفتیم احیانا اگه اون نرم افزار کلا جمع کرد به دلایلی کلا شرکتش تعطیل کرد تکلیف چیه؟ منظوز از بک اپ چیه یه فایل میده از ارز؟ لطفا یه اطلاعات کامل بدین شاید روشن نشد.

  نقش بک آپ یا پشتیبان همینه که اگه نرم افزار به هردلیل باز نشد یا سیستم شما خراب شد یا هارد سوخت و یا… بتونید از این اطلاعات برای بازیابی موجودی ارز در یه کیف پول دیگه استفاده کنید.
  بک آپ ممکنه فایل باشه یا یه کلید خصوصی که به شکل کاراکترهای تصادفی هستن یا mnemonic phrase

  اونوقت ابن بک اپ که به صورت فایل یا کلید خثوصی هست باید نرم افزار یا کیف پول دیگه اون رو پشتیبانی کنه؟ منظورم اینه که باید نرم افزار مقابل باید فرمت اون یاپورت کنه یا این فایل پشتیبان رو همه کیف پول های دیگه میشناسن یا باید بگریم اونی که این فایل یا کلید رو میشناسه پیدا کنیم؟

  فرمت خاصی نداره که کیف پول دیگه ای پشتیبان نکنه
  اکثر والت ها امکان بازیابی موجودی با mnemonic phrase که از والت برداشتید یا ایمپورت کلید خصوصی رو دارن

  سلام، من یه مشکل برای ساخت ولت بلاکچین دارم
  وقتیکه ایمیل و پسوورد میزنم برای ساخت ولت به من پیام wallet could not be created رو میده ، دلیل چیه؟

  سلام
  احتمالا به دلیل فیلترشدنش هست
  میتونید از سایر والتها استفاده کنید:
  https://www.bourseiness.com/category/bitcoin/wallets

  سلام چون فیلتر شده مشکلی که ایجاد نمیکنه که؟؟
  میشه به جاش از فیلترشکن استفاده کرد کارمون هم باهاش انجام بدیدم؟؟؟

  سلام، نه بعیده مشکلی ایجاد بشه
  آره میشه از ثیلترشکن استفاده کرد

  آره منم همین مشکل دارم…به سایتش ایمیل زدم…یسری توصیه کرد..فایده نداشت….مشکل کماکان به قوت خودش باقیه….

  یه سوول برام پیش اومد
  اگه به طور مثال یه کیف پول در گوشی داشته باشیم میتونیم با یه کیف پول دسکتاپ به همون حساب دسترسی داشته باشیم ؟

  سلام، بله اگه کلید خصوصی رو از والت موبایلی بگیرید و در والت دسکتاپ import کنید امکانش هست

  سلام مجدد
  دو تا سوال داشتم.
  1- هزینه ارسال بیت کوین یا ارزهای دیگه چه درصدی از اون مبلغ ارسالی هست؟
  2-هزینه تبدیل ارزها به یکدیگر حدودا چه درصدی از مبلغ تبدیل شده هست؟
  ممنون

  سلام، در مورد کارمزد تراکنش این مطلب رو ببینید:

  کارمزد و مدت‌زمان تراکنش‌های بیت‌کوین چقدر است؟


  در مورد هزینه تبدیل، بستگی داره با چه روشی تبدیل کنید
  صرافی changelly کارمزد خیلی پایینی داره، راهنما:
  https://www.bourseiness.com/33142/cryptocurrencies-exchange

  سلام من کیف پول جکس استفاده میکنم چند باز اتفاق افتاده که آدرس کیف پولم تو ارزهای مختلف خودکار عوض شده، اگه من بخام تو استخراج ابری باشم و آدرس کیف پولم عوض بشه چه اتفاقی میوفته???

  سلام، همه آدرس های قبلی که از والت گرفتید معتبر هستن، بنابراین جای نگرانی نیست

  سلام داخل کیف پول بلاک‌چین چجوری میشه بیت کوین کش تبدیلش کنم به بیت کوین؟؟؟
  آیا این امکان داره؟؟

  سلام، آره
  از منوی exchange تبدیل کنید

  سلام،خدا قوت
  خواستم بدونم هر ارز رو داخل كيف پولي ك سايت خود ارز معرفي ميكنه نگهداري كنيم بهتره يا كيف پولهاي ديگه يا صرافي هاي معتبر

  سلام، طبیعتا کیف پولی که سایت رسمی ارز معرفی میکنه معتبره
  اما غیر از اون، والتهای معتبر دیگه هستن که چندین ارز رو پشتیبانی میکنن
  نمونه:

  بررسی کیف پول مولتی‌کارنسی Jaxx


  https://www.bourseiness.com/36079/jaxx-chrome-extension

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم در مبادلاتی که از طریق سایت localbitcoins.net انجام میشه چجوری طرفین مبادله رو انجام میدن ؟بدون ترس از اینکه طرف مقابل واریز خودش رو انجام نده.

  سلام وقت بخیر

  معاملات در این سایت از طریق اقداماتی که انجام گرفته با سهولت و اطمینان انجام می‌شود.

  فرایند معامله به این صورت است:

  1 – فروشنده بیت‌کوین آگهی‌های خرید بیت‌کوین را بررسی می‌کند و با توجه به شرایط خریدار، همانند حداقل و حداکثر معامله، میزان اعتبار کاربر، تعداد و حجم معاملات گذشته، یکی از خریداران بیت‌کوین را انتخاب می‌نماید.
  2 – با کلیک روی دکمه Sell در روبروی آگهی موردنظر، وارد صفحه معامله شده و معادل ریالی یا مقدار بیت‌کوین موردنظر برای فروش را وارد کرده و معامله را آغاز می‌کند. با اینکار موجودی بیت‌کوین از حساب فروشنده کسر می‌شود و به حالت سپرده در می‌آید (escrow)
  3 – فروشنده بیت‌کوین از طریق پنجره چت، مشخصات کارت بانکی یا حساب را به خریدار بیت‌کوین می‌فرستد و خریدار پس از واریز مبلغ، مشخصات واریز را به فروشنده بیت‌کوین ارائه می‌دهد.
  4 – فروشنده بیت‌کوین با بررسی حساب بانکی خود و اطمینان از دریافت پول، با کلیک روی release bitcoin، بیت‌کوین را برای خریدار آزاد می‌کند تا در حساب خریدار اضافه شود.

  در صورتی که شخص با کاربر معتبری که احراز هویت انجام داده و دارای سابقه معاملات بالاست وارد معامله شود، می‌تواند اطمینان حاصل کند که مشکلی به وجود نخواهد آمد. اما در صورت بروز مشکل، می‌توان برای معامله موردنظر درخواست Dispute را صادر کرد تا پشتیبانی سایت به اختلاف موردنظر رسیدگی کند.

  اطلاعات بیشتر: نحوه خرید و فروش بیت کوین در localbitcoins

  فرض کنیم فروشنده پولش رو دریافت کرد ولی release bitcoin رو نزد و تایید نکرد که پولی دریافت کرده اونوقت چه؟

  در اینجا بخش نظرات و خود مطلب توضیح دادیم:
  https://www.bourseiness.com/32686/make-money-bitcoin

  سلام
  بایننس ایرانیارو دیگه وریفای نمیکنه بلاک چین برای بایننس هست
  الان تکلیف ما چیه؟ ارزی که تو بلاک چین داریم از دست میره؟
  سوال بعدی اینکه بلاک چین حداقل چه مقدار بیت کوین رو انتقال میده؟

  سلام، اگه منظور شما سایت blockchain.com هست، نه این سایت متعلق به بایننس نیست.
  شما در هر جایی که والت میسازید اگه از کلید خصوصی و عبارت بازیابی (mnemonic phrase) پشتیبان بگیرید میتونید در صورتی که به هر دلیل والت از دسترس خارج شد این اطلاعات رو در والت دیگه ای وارد کنید و موجودی رو در والت جدید داشته باشید
  با این حال، در بایننس و بطور کلی صرافی ها و پلتفرم های معاملاتی متمرکز، کلید خصوصی و عبارت بازیابی (mnemonic phrase) قابل پشتیبان‌گیری نیست
  بنابراین ریسک نگهداری ارزها در این صرافی ها بالاتره و نگهداری در کیف پول شخصی که قابلیت پشتیبان‌گیری رو داره امنیت بیشتری داره
  تا جایی که میدونم حداقلی برای ارسال در کیف پول blockchain.com وجود نداره و تا زمانی که به اندازه کارمزد تراکنش در کیف پول موجودی باشه، امکان ارسال مابقی موجودی رو خواهید داشت

  آقای جهاندیده سلام خسته نباشید
  لطف می کنید مطلبی چیزی در مورد انت ماینرهای ASIC و کلا مزایا و معایب و قیمت او بقیه جزئیات و اینکه سایت معتبر برای خرید تهیه کنید؟
  ممنون میشم

  سلام، وقت بخیر
  در مورد ASIC قبلا مختصر توضیحی داده شده:
  https://www.bourseiness.com/33776/bitcoin-mining-asic

  سلام من دارم تو freebitcoin ساتوشی جمع میکم بعضی وقتا این هشدارو میده Someone has already played from this IP in the last hour. You need to wait for 30 minutes before playing the FREE BTC game again چیه مشکلش؟

  سلام، سوال شما ارتباطی با این مطلب نداره
  وقتی از یک وی پی ان اشتراکی استفاده میکنید گاهی اوقات چنین اروری نشون داده میشه

  سلام ووقت بخیر میشه راهنمایی بفرمایید کیف پول مناسب برای سایکون چیه؟ و اینکه سرمایه گذاری روی سایکون در آینده میتونه مفید باشه؟

  سلام، اسم ارز رو انگلیسی بنویسید.

  سلام.من میخوام ارزهامو از بایننس به کیف پول دیگه ای منتقل کنم.قبلا sms اون رو فعال نکردم.الان هم که میخوام منتقل کنم.نمیشه.google authenticator رو خود بایننس معرفی کرده.که با اون هم نمیشه کار کرد؟ باید چیکار کنم؟ممنون

  سلام، پس از درخواست برداشت ارز از بایننس، یه ایمیل تایید برای شما ارسال میشه که باید روی لینک درون ایمیل کلیک کنید
  اگه google authenticator رو فعال نکردید پس نیازی هم به وارد کردنش نیست

  سلام و خسته نباشید
  لطفا راهنمایی بفرمایید برای ریپل چه والتی مناسبتره؟
  و اینکه آیا ریپل برای سرمایه گذاری ارز مناسبی هست؟

  سلام وقت بخیر
  همه چیز رو در مورد ریپل اینجا توضیح دادیم:
  https://www.bourseiness.com/33221/whats-ripple

  سلام خسته نباشید. یه سوال داشتم.من وقتی میخوام ریپل یا ترون رو از کیف پولم به یه کیف پول کاغذی منتقل کنم ازم تگ میخواد.تگ آدرس خودم رو باید وارد کنم؟ چون آدرس کیف پول کاغذی ریپل یا ترونم تگ نداره.باید چیکار کنم؟ممنون

  سلام وقت بخیر
  برای ارسال ریپل به کیف پول کاغذی، درج تگ لازم نیست.

  سلام برای نگه داری بیت کویین سایت بایننس خوبه یا بلاکچین تا بشه بعدا فروخت؟

  سلام، برای نگهداری طولانی مدت بیت کوین و بقیه ارزها، کیف پول شخصی مناسبتره
  معرفی کیف پول ها: https://www.bourseiness.com/category/bitcoin/wallets
  سایتهایی مثل بایننس و پلتفرم های معاملاتی دیگه برای زمانی مناسبه که شما بخواید بطور مرتب خرید و فروش (ترید) کنید

  منظورتون همون کیف پول دسکتاپه؟اگه اینجوریه به صورت فایل ذخیره میشه؟ به نظرتون اگه مشکلی برای هارد پیش اومد دیگه نمیشه اون فایل رو نجات داد؟

  بله کیف پول هایی که اجازه پشتیبان گرفتن از کلید خصوصی و عبارت بازیابی رو میدن.
  اگه پشتیبان گرفته بشه از بابت حذف شدن فایل ها در هارد نگرانی نخواهید داشت.
  نمونه کیف پولی که قابلیت پشتیبان‌گیری رو داره:
  https://www.bourseiness.com/36079/jaxx-chrome-extension

  ببخشید که این همه سوال میپرسم من اگه بخوام بیت کویین رو داخل کیف پول بلاکچین یا بایننس نگه داری کنم ایرادی نداره؟ مقدار اونقدرا نیست.

  توصیه ها رو در مورد والت ها نوشتیم، والت های تحت وب امنیت کمتری نسبت به بقیه دارن.

  سلام
  برای استعلام موجودی پول والت کاغذی راهی جز import هست؟

  آقای جهاندیده سلام و عرض ادب
  من برای فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتالی تحقیقات زیادی انجام دادم و منطقی ترین پاسخ ها رو تو همین سایت و از شخص شما دیدم و خوندم
  خواستم بدونم امکان این وجود داره که بطور حضوری باهاتون ارتباط برقرار کرده و از مشاوره شما استفاده کنم؟

  سلام وقت بخیر
  پاسخ به ایمیل شما ارسال شد

  با عرض سلام و احترام
  به نظر شما کیف پول کاغذی یا کیف پول لدجر نانو کدامیک امنتر و برای نگهداری دراز مدت مطمین تره؟ با تشکر

  سلام وقت بخیر
  کیف پول سخت افزاری امنیت بالاتری داره
  ریسک از بین رفتن و یا گم شدن یه تکه کاغذ بیشتره

  با سلام
  فرض کنید من کیف کاغذی ساختم . برای پر کردنش باید اونو import کنم . برای اینکار و سایت بلاک چین کلید خصوصی‌ رو از ما میخاد. آیا این درخواست امنیت رو کاهش نمیده.

  از طرفی اگر بخایم بدونیم واریز به کیف کاغذی انجام شده یا نه باید باز هم اونو ایمپورت کنیم و کلید خصوصی رو وارد کنیم . این کار نا امن نیس؟

  سلام دوست عزیز
  شما همه چیز رو اشتباه متوجه شدید
  برای ارسال مقداری بیت کوین از یه کیف پول به یک کیف پول کاغذی، معمولا نیازی نیست کلید خصوصی کیف پول کاغذی رو جایی Import کنید (مگر اینکه کیف پول ارسال کننده هم کاغذی باشه)
  اگر شما یا کسی بخواد به کیف پول کاغذی مقداری ارز ارسال کنه، کافی آدرس کیف پول بهش داده بشه
  Import کیف پول کاغذی به معنای اینه که موجودی کیف پول کاغذی رو به یه اپلیکیشن یا والت آنلاین وارد کنید تا بتونید اون رو جابجا کنید

  با سلام . میدونم سوال تکراریه ولی به نظرم خیلی مهمه
  میخام بدونم چه کیفی برای بیت کوین ایجاد کنیم که بخاطر تحریم یهو بلوکه نشه
  یه سوال شخصی دارم . ۱۵۰۰واحد پرفکت مانی دارم میخام تبدیل کنم . به نظرتون در پنج سال اینده اتریوم و بیت کوین چجوریه. محدود بودن بیت کوین به نظرم ارزششو بالا میبره ولی نامحدوذیت اتریوم تورم زا هست . اتریوم مثل بانک مرکزی میمونه هر وقت کم بیاره سکه میریزه تو بازار. البته نظر منه. ممنون

  سلام، شما وقتی عبارت بازیابی یا کلید خصوصی رو داشته باشید مهم نیست کیف پول فیلتر بشه
  میتونید اون رو در یک والت دیگه import کنید
  در مورد کوین ها نظری ندارم

  1.سلام من تازه با این بیت کوین اشنا شدم ایاcryptobrowse اصلا استخراج به صرفه ایی هست با cpuسیستم ومجموعه گیری
  2.سرمایه گذاری واشنایی با این سیستم ودرامد زایی چطور هست چون الان بعد از14 سال سابقه از کاربعلت شرایط اقتصادی بیکار شدیم ممنون میشم راهنمایی کنید

  سلام، استخراج با کامپیوتر شخصی سودی نداره
  مگر اینکه با زیرمجموعه گیری به درامدی بشه رسید

  اقا دست شما درد نکنه که با حوصله جواب نظرات رو میدین. من تازه اشنا شدم میخواستم اگه کیف پول دسکتاپ بسازم رو یه لپ تاپی یا اگه آپ موبایلی باشه اگه لپ تاپ یا موبایل گم بشه یا هر اتفاقی بازم میشه به کیف پول دسترسی پیدا کرد یا نه ؟

  اگه از والت پشتیبان گرفته باشید آره میشه موجودی رو روی یه والت دیگه جای دیگه بازیابی کرد

  سلام توی بلاک چین چطور میشه آدرس بیت کوئین رو پیدا کرد من فقط آدرس wallet رو پیدا کردم که هر 10 دقیقه عوض میشه

  سلام، منظور از آدرس بیت کوین، همون آدرس والت هست و تفاوتی نداره
  عوض شدن آدرس یه ویژگی امنیتی هست تا افراد از یه ادرس برای همه جا استفاده نکنن

  سلام ، چطور میشه یه آدرس بیت کوین بلاک چین ثابت داشت؟
  تغییر کردنش مشکل ایجاد میکنه برای من و وقت گیره متاسفانه

  دیدم که سایت های خرید و فروش آدرس حسابشون ثابته ، چطوریه؟

  سلام وقت بخیر
  بعضی کیف پول ها آدرس بیت کوین رو با هر بار درخواست تغییر میدن
  این کار مشکلی ایجاد نمیکنه و فقط برای امنیت بیشتره
  همه آدرس های قبلی معتبر هستن

  با سلام و درود
  ممنون از پاسخگوییتون ،ببخشید قربان سایت exchanging فیلتر شده حالا واسه شارژ کردن حساب وبمانیمون از کدوم صرافی استفاده کنیم بهتره

  سلام، میتونید از payment24.ir استفاده کنید

  سلام دوست عزیز خسته نباشید
  دوست گرامی ی سوال داشتم میخوام تو سایت بلاک چین کیف پول بسازم این ارور رو میده Wallet could not be created هر کاری هم میکنم نمیشه
  ممنون میشم راهنماییم کنید.
  باتشکر فراوان

  سلام، وقت بخیر
  احتمالا باید با چیلترشکن وصل بشید

  ممنون از راهنماییتون دوست عزیز مشکلم حل شد

  با درود و تشکر
  ایا لوکال بیت کوین هم کلید خصوصی دارد یا فقط مخصوص اپلیکیشن ها بوده و بجاش از همون ورود دو مرحله ای باید استفاده کرد!؟

  سلام، لوکال بیت کوینز کلید خصوصی رو به کاربر نمیده.
  ورود دو مرحله ای برای افزایش امنیت حساب هست

  سلام. خسته نباشی . من کیف پول بلک چین دارم آیا میتونم از کیف پولم به حساب پرفکت مانیم بریزم ؟ و سوال اصلیم اینه وب مانی با بلوک چین چه فرقی میکنه ؟ وب مانی نمیتونه کیف پول باشه برا بت کویین و این سایت ها که ارز میفروشن ؟

  سلام، وب مانی یه سیستم مالی کاملا جداست
  وب مانی یه سیستم پولی آنلاینه و بیت کوین یه ارز رمزنگاری شده
  بنابراین هیچ ربطی به هم ندارن
  به همین خاطر تبدیل بیت کوین به وب مانی یا بالعکس، مثل سایر ارزها باید در صرافی ها انجام بشه
  میتونید از طریق سایت localbitcoins کار تبدیل رو انجام بدید:
  راهنمای سایت localbitcoins

  سلام خسته نباشید
  آیا امکانش هست که شخص دیگری برای ما ارز دیجیتال بفرسته مثلا من کالایی میفروشم به جای پول، ارز دیجیتال ازش دریافت کنم مثل شماره کارت که بهشون میدیم برامون پول میریزن

  سلام
  بله امکانش هست
  اما باید شخص طرف معامله شما با این ارزها آشنایی داشته باشه که الان متاسفانه افراد کمی با این ارزها آشنایی دارن

  سلام می خواستم بدونم بهترین کیف پول چیه؟

  سلام جناب جهاندیده
  من تازه کارم.با توجه به وضعیت و زمزمه به رسمیت شناختن ارز دیجیتالی توسط دولت.میخوام اتریوم بخرم.
  1-به نظر شما خوبه؟
  2-کیف پول سخت افزاری چی؟و از کجا خریداری کنم؟

  سلام وقت بخیر
  1- من پیشنهادی ندارم
  2 – کیف پول سخت افزاری همونطور که توضیح دادیم از امن ترین والت ها هستن. فروشنده خاصی نمیشناسم.

  خدا وکیلی الحق و الانصاف دمت گرم خیلی هم دمت گرم که به همه احترام میذاری و به سوالاتشان جواب میدی

  خسته نباشی مرد

  سلامت باشی 🙂

  سلام اقاي جهان ديده عزيز بنده واقعا نميدونم كدوم كيف پول رو انتخاب كنم…البته ميخوام مجموعي از ارز ها رو داشته باشم..لطفا راهنمايي كنيد كدوم كيف پول بهتره…البته من همه نظرات و راهنمايي هاي شما رو مطالعه كردم..لطفا واضح و مشخص تر بفرماييد چطوري و كدوم كيف پول رو انتخاب كنيم..باتششكر از وقتي و محبتي ك براي بچه ها ميزاريد.

  سلام دوست عزیز
  من فکر نمیکنم انتخاب خیلی سخت باشه
  چون هرکس با توجه به کاربرد و استفاده ای که از کیف پول و ارز دیجیتال میکنه باید کیف پول مناسب رو انتخاب کنه
  شاید یکی تریدره و مرتب باید مبالغ رو جابجا کنه، بنابراین کیف پول کاغذی براش مناسب نباشه
  و شاید یک نفر دیگه میخواد مبلغی ارز بخره و هر از یک ماه مثلا میخواد ازش برداشت کنه، شاید اپ موبایلی و نرم افزار دسکتاپ براش مناسب باشه
  برای انتخاب والت این مطالب هم کمک میکنه:
  https://www.bourseiness.com/category/bitcoin/wallets

  سلام وقتتون بخیر من ی مدت کوتاهه تو ربات تلگرامcrypto farmer فعالیت دارم خواستم ببینم واقعی هستش یا نه؟

  سلام، شناختی ندارم دوست عزیز

  سلام من از طریق سایت https://minergate.com وارد عرصه ارز دیجیتال شدم آیا مورد تایید شما هست؟
  و اینکه کدوم یک از کیف پول ها میتونه با این سایت ارتباط داشته باشه؟
  ببخشید من تازه واردم سردر نمیارم از این موارد

  سلام، اطلاعات بیشتر درباره ماینرگیت در این مطلب و بخش نظراتش هست:
  https://www.bourseiness.com/33051/cryptocurrency-mining

  سلام جناب جهان دیده خداقوت
  یک پیشنهاد دارم و اون اینکه لطفا برای سایت تون فروم یا چت روم درست کنید که کاربران سایت باهم بتوانند تبادل نظر داشته باشند و همین که قدری از زحمت شما برای پاسخ دهی و تکرار مکررات کاسته می شه.
  سپاس از شما

  سلام، وقت بخیر
  درست میفرمایید، خیلی ها حتی زحمت خوندن کامل مطلب رو به خودشون نمیدن
  در مورد گروه یا فروم، متاسفانه اغلب کاربران گروه تلگرام، فروم یا چت روم رو پر از تبلیغات و لینک زیرمجموعه گیری میکنن
  حتی در همین بخش نظرات هم روزانه دهها تبلیغ ارسال میشه که تایید نمیشن
  تجربه فروم رو هم داشتیم و اونجا قضیه بدتره چون هرکس از راه میرسه بدون جستجوی تاپیک، میخواد تاپیک جدید ایجاد کنه و بی نظمی زیادی ایجاد میشه
  کار وقت گیری هست، به همین خاطر از خیر فروم و چت روم و گروه تلگرام گذشتیم

  سلام.برای انتقال ارز ورج از کیف پول کاغذی به کیف پول آنلاین راهی هست؟ ممنون

  سلام، برای انتقال ارز از کیف پول کاغذی باید کلید خصوصی یا عبارت بازیابی رو در کیف پول هایی مثل coinomi وارد کنید (از طریق اسکن Qr code یا تایپ دستی)

  سلام و وقت بخیر!
  ممنون بابت پاسخ های روشن و با حوصله تون به سوالات دوستان! سوالم در مورد بلاک چین هستش ، اینکه برای اونهایی که تو ایران هستند امکان دریافت پیامک از بلاک چین وجود نداره ، و این امر باعث میشه نتونیم تو بلاک چین وریفای آیدنتی رو پاس کنیم ، آیا این اتفاق باعث میشه ارسال یا دریافت بیتکوین به مشکل بخوره؟ وریفای شدن اکانت و شماره تلفن همراه از شروط لازم ارسال و دریافت تو والت بلاک چینه !!! ؟؟ منتظر پاسخ تون هستم

  سلام وقت شما بخیر
  من ندیدم سایت blockchain.com نیاز به وریفای و احراز هویت داشته باشه
  و برای فعالسازی ورود دو مرحله ای هم میشه از google authenticator استفاده کرد و الزامی به استفاده از پیامک نیست

  سلام خسته نباشید.برای انتقال اتریوم موجود در کیف پول کاغذی به کیف پول آنلاین مثل coinpayments باید وارد چه سایتی شد؟ممنون

  سلام وقت بخیر
  اول باید اتریوم موجود در کیف پول کاغذی رو به یه والت آنلاین یا موبایلی import کنید
  بعد از طریق اون والت میتونید به هر جا که مایل بودید اتریوم رو بفرستید
  من ندیدم کوین پیمنت گزینه ای برای ایمپورت داشته باشه
  ولی اپ coinomi این گزینه رو داره

  سلام ممنون از مقاله ی خوبتون
  نظتون درباره ی کیف پول Guarda Wallet چی هست؟ قابل اعتماد هست؟ و کامزدهاش منصفانه است؟ سپاس

  سلام، به نظر نمیاد چندان والت پرطرفداری باشه
  این همه والت معتبرتر هست

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم تو چه سایتی کیف پول بسازم که بعدا بتونم بیت کوین هام رو بصورت ریالی بفروشم؟؟ و هم امن باشه کلا سایتی وجود داره که بشه معاملاتی انجام داد که بتونم بیتکوین رو به تومن تبدیل کنم و به حسابم ریخته بشه خیلی ممنون میشم اگه زود جواب بدین

  سلام وقت بخیر
  میتونید از سایت localbitcoins برای اینکار استفاده کنید:
  روش خرید و فروش بیت کوین در localbitcoins
  روش ارسال آگهی خرید یا فروش در localbitcoins

  سلام
  آقای جهاندیده توی والت های وبی کدوم رو پیشنهاد میدید که هم کارکردن باهاش راحت باشه و هم بهترین باشه؟
  واسه خرید بیت کدوم سایت برای ما ایرانی ها معتبر تره؟
  و سوال بعدی اینه که کمترین مقداری که میشه باهاش بیت خرید چند دلاره؟
  میشه به عنوان یک قلک ازش استفاده کرد که هر وقت یه پولی دستمون میاد بیت بخریم یا حتما باید دقیقا یک بیت یا بیشتر باشه؟

  سلام دوست عزیز
  والت هایی که در همین صفحه میبینید رو به همین خاطر پیشنهاد کردیم که بدونید کدوم والت بهتره.
  برای خرید بیت کوین این راهنما رو بخونید:

  بهترین روش خرید و فروش بیت‌کوین چیست؟


  کمترین مقداری که میشه بیت کوین خرید بستگی به فروشنده بیت کوین داره. بعضی ها حتی به اندازه 100 هزار تومن هم بیت کوین میفروشن و نیازی نیست حتما 1 بیت کوین خریداری بشه.
  باید شرایط و حداقل مبلغ خرید از فروشنده ها رو در سایتی که معرفی کردیم ببینید:
  localbitcoins

  سلام ببخشید من موفق به ثبت نام در coinpot نمی شم….مشکل از چیه؟
  http://uupload.ir/files/k94_capture.png

  و منظور از این گزینه چیه ؟
  http://uupload.ir/files/seic_capture2.png

  سلام، ارور اولی نشون دهنده اینه که شما قصد داشتید وارد حساب کاربری بشید ولی مشخصات شما درست نبوده
  ارور دوم هم مربوط به ورود کردن رمز برای دو مرحله ای هست
  اگه ورود دو مرحله ای (2FA) رو فعال نکردید، فیلد 2FA Code رو نیازی نیست وارد کنید
  البته من تعجب میکنم شما که هنوز چنین مواردی رو نمیدونید، چرا اصلا قصد دارید از این سایت استفاده کنید؟
  این چیزها رو حتی اگه زبان هم بلد نباشید میشه با تجربه فهمید که کجا چه فیلدی لازمه، برای ثبت نام باید چکار کرد و…
  در هر حال اگه باز هر جا به اروری برخورد کردید ساده ترین راه اینه از translate.google.com استفاده کنید

  ممنونم …حدسم درست بود…خواستم مطمین بشم….احتمالا مشکل از سروره …اصلا ثبت نام انجام نمی شه و ایمیل فعال سازی دریافت نمی کنم…..بنا به ضرورت…به هرحال ممنونم

  سلام خواستم برای خرید و فروش ارزهای دیجتال اقدام کنم بهم کیف پول Coinpayments معرفی کردن خواستم بددونم چجور کیف پولی هستش؟؟
  ایا قابل اعتماد هستش خوبه برای انجام کار؟؟

  سلام، بررسی کامل این کیف پول و درگاه پرداخت رو میتونید در این صفحه بخونید:
  https://www.bourseiness.com/35137/coinpayments

  سلام . چرا موقع Sign up کرد تو سایت Blockchin.com پیغام خطا میده ؟ چرا کار به این راحتی انجام نمیشه. تمام مراحل و چندبار چک کردم ولی نمیشه؟

  سلام، ظاهرا خیلی ها با این مشکل مواجه شدن
  دلیلش مشخص نیست
  میتونید از سایر والت ها استفاده کنید
  https://www.bourseiness.com/category/bitcoin/wallets

  سلام خواستم بدونم من چهارتا ارز دیجتال کار میکنم خواستم بدونم برای فروش و خرید تو ایران بخوام اقدام کنم کیف پول exodus کیف پول خوبی هستش از نظر امنیت کارایی همه چیز ؟؟؟؟

  بیت کوین.. لایت کوین.. بیت کوین کش…دش کوین

  سلام، اگه قصد معامله دارید، میتونید از دو پلتفرم معاملاتی که معرفی کردیم استفاده کنید:
  سایت binance
  سایت cobinhood
  در مورد والت exodus طبق توضیحاتی که در سایتشون میتونستید بخونید، ارزهای موردنظر شما پشتیبانی رو میکنه.

  سلام خسته نباشید من خودم کیف پول بلاک‌چین باز کردم دارم خواستم نظرتون بدونم

  خودتون کدومشون پیشنهاد میکنید بهتره و امنیتش هم خوبه؟؟برای استفاده ارز دیجیتال بهتره تو ایران؟؟؟

  و کیف پول coinpot چجور کیف پولی هستش؟؟ از نظر امنیت کارایی خوبه؟؟؟

  سلام
  دوست عزیز والت های پیشنهادی رو در همین صفحه معرفی کردیم
  blockchain.com والت نسبتا معتبرتریه از نظر من.

  ممنون از پاسختون
  راجب کیف پول coinpot نگفتید چجور کیف پولی هستش؟؟ از نظر امنیت کارایی خوبه؟؟؟

  والتی که اشاره کردید میکرووالت هست، یعنی برای تراکنش های کوچک استفاده میشه و همونطور که عرض کردم blockchain.com والت معتبرتریه

  ممنون از راهنمایتون

  سلام خسته نباشید یه کمکی میخواستم بهم بکنید و اونم اینه که اگه تو کیف پول بلاک چین ۱۵۰ دلار داشته باشم چجوری میتونم ازش استفاده کنم؟ میشه کشید بیرون و نقدش کرد ؟ یا میشه همون ۱۵۰ دلار اگه بهش اضافه تر شه بیتکوین خرید ؟ اگه یکی ازینا میشه لطفا بگین واقعا نیاز به کمکتون دارم…

  سلام، وقت بخیر
  تصمیم با خود شماست که بخواید بهش اضافه کنید یا بفروشیدش
  لینک راهنمای فروش بیت کوین به ریال

  با سلام چگونه میتونم maza رو به بیت کوین تبدیل کنممن maza کار کردم الان میخوام بیت کوین کنم یا بفروشم

  سلام، maza در اکسچنج cryptopia لیست شده، میتونید اونجا تبدیل به بیت کوین کنید

  همین ارز رو ادامه بدم یا به بیت کوین تغییر کار بدم

  به نظرم به بیت کوین تبدیل کنید بهتره.

  جناب فرضا exodus , اجازه exchange نمی ده…alternative یا راه حلی دارید؟

  اتفاقا exodus اکسچنج داخلی داره.
  با این حال برخی از والت های دسکتاپ در این مطلب معرفی شده:
  https://www.bourseiness.com/35787/desktop-wallets

  جناب می دونم این قابلیت و داره ولیکن ظاهرا به ایرانی ها سرویس نمی ده..یا شایدم همون داستان تحریم!!!
  http://uupload.ir/files/tkfa_c1apture.png

  خب این قابلیت رو خودم تست نکرده بودم
  احتمالا همینطوره و به ایرانی ها سرویس نمیده
  با این حال میتونید از صرافی هایی مثل changelly استفاده کنید
  البته والت jaxx.io هم اکسچنج داخلی داره.

  سپاس از شما

  سلام میخواستم کیف پول مجازی افتتاح کنم که نمیدونم کدومشون معتبرتر و با امنیت بالا هس و در ضمن تحت تحریم نباشه خواهش راهنمایی کنید

  ی سوال دیگه فنی برام پیش اومده مگه نمی گن بلاکچین غیرمتمرکزه پس سایتش چرا فیلتره؟؟ مخلص کلام اینکه به نظر می رسه سایه ی فیلترینگ و تحریم همزمان ایرانیانو در این عرصه به زحمت انداخته….و امنیت روانی و مالی در معرض تهدیده !!!.لطفا راهنمایی کنید….

  شما سایت بلاک چین رو با تکنولوژی بلاک چین اشتباه گرفتید، سایت blockchain.com فقط یه سایته و هر سایتی رو میشه فیلتر کرد.
  اما خود تکنولوژی بلاک چین یه چیز کاملا متفاوته.
  مثالی از غیرمتمرکز بودن تکنولوژی بلاک چین اینه که شما اگر کلید خصوصی کیف پول بیت کوین یا مثلا اتریوم خودتون یا هر ارز دیگه ای رو داشته باشید، فیلتر کردن یا بستن کیف پول های مختلف به هیچ عنوان نمیتونه دسترسی شما به موجودی کیف پول رو از بین ببره.
  چون مهم، کلید خصوصی شماست که میتونید در سایر کیف پول ها که تعدادشون هم کم نیست import کنید و مبالغ ارز دیجیتال رو از طریق اون مدیریت کنید.
  بنابراین فیلتر کردن سایتی مثل بلاک چین یا هر کیف پول دیگه، فقط یه تلاش بیهوده است.

  سپاس

  armory چطوره؟؟ من راه انداختم اما ی پیام می ده که انلاین نمی شه…و من موندم می شه اعتماد کرد یا نه!! تو سایتای خارجی زیاد پیشنهاد شده…electrum هم ارور می ده…و روش پیچیدش نیاز به نصب چند برنامه پیش نیاز داره و من از نصب اونها مطمین نیستم!! امنیت برام اولویته….لطفا راهنمایی کنید….

  https://electrum.org/#download
  Install PyQt__این چیه؟؟
  Install Electrum-3.2.2.zip
  In the electrum directory, run ‘python3 electrum’
  Before you can build PyQt5 you must have already built and installed SIP

  SIP Download___ و همین طور این یکی؟؟

  armory و electrum از والت های معتبر هستن
  ولی غیر از معتبر بودن باید به راحتی استفاده و کاربردش توجه بشه.

  شما خودتون چه والتی پیشنهاد می کنید؟ فرضا این وبسایت معتبره؟؟
  https://www.bitcoin.com/

  والت های پیشنهادی رو در همین صفحه میبینید.
  بله معتبره.

  ممنونم از لطفتون….

  سلام چندتا سوال داشتم .من چند روزی هستش که تو یه سایتی دارم پول جمع میکنم به دلار اسم سایت هم هستش zalmoneyخواستم ببینم واقعیه یا نه و بعدش میخوام یه کیف پول توی blockchainدرست کنم نمیشه درست کرد میگهwallet could not be createdنمی دونم چکار کنم .میخوام پولی رو هم که از این سایت در اوردم با بیت کوین استخراج کنم.خواهشا کمکم کنید به بن بست خوردم

  سایتی که شما اشاره کردید کلاهبردار هست.
  کافیه با منطق خودتون بسنجید، کدوم سایت به خاطر یک کلیک روی تبلیغ مثلا 10 سنت به شما پول میده؟
  میتونید به جای blockchain از والت greenaddress استفاده کنید:
  https://www.bourseiness.com/33458/greenaddress

  خب شما سایتی سراغ ندارید بدون سرمایە و پول بشە درامد کسب کرد؟ یابیتکوین استخراج کرد؟ ممنون

  بدون سرمایه و تخصص نمیشه پولی در اورد.
  یا باید تخصص خاصی داشته باشید یا مقداری سرمایه اولیه.

  سلام میخاستم بپرسم اگه کسی بخاد ..برای اولین بار در این فضا(یعنی خرید و فروش ارز دیجیتال ) شروع به فعالیت بکنه ..چه کاری باید انجام بده
  و با ارز رایگان شروع بکنه

  سلام، یک راهنمای مقدماتی در این صفحه وجود داره:
  سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال
  از سایت‌های بیت کوین رایگان چقدر میتوان درآمد داشت؟

  سلام عزیز ، برای مقدار پولی که در بلاک چین دارم و می خواهم به ریال تبدیل کنم فرمودید باید از Localbitcoins استفاده کنیم ، لوکال بیت کوینز هم والته ؟ یعنی در اونجا هم باید حساب باز کنیم و از بلاک چین انتقال به حساب لوکال بیت کوینز بزنیم ؟ و بعد تبدیل به ریال کنیم ؟؟ هزینه تراکنش هم که قاعدتا داره .. بهتر نیست کلا کیف پولمون همین لوکال بیت کوینز باشه تا این هزینه تراکنش رو نداشته باشیم ؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  سلام، localbitoins یه بازار برای خرید و فروش بیت کوین هست که با انواع روش های پرداخت میشه معامله کرد.
  چنین سایتهایی یه والت داخلی هم دارن، به خاطر اینکه برای فروش بیت کوین، باید کاربر اول بیت کوین رو به سایت منتقل کنه، بعد معامله انجام بده.
  بله میتونید از کیف پول لوکال بیت کوینز استفاده کنید و گاهی اوقات راهکار کم هزینه تری هست. چون کیف پول لوکال بیت کوینز علاوه بر کارمزد تراکنش شبکه بیت کوین، یه کارمزد deposit هم داره که معمولا 0.00050000 بیت کوینه.

  لیست آگهی های خریداران بیت کوین
  لیست آگهی های فروشندگان بیت کوین

  سلام
  قربان من ۲۰۰دلار تو کیف پول بلاک چین ذخیره دارم چطوری به تومن تبدیلش کنم دقیقا نمیدونم از کدوم استفاده کنم

  سلام، برای فروش بیت کوین و دریافت ریال، میتونید از طریق سایت localbitcoins اقدام کنید:
  روش خرید و فروش بیت کوین در localbitcoins

  سلام خسته نباشید.اگه کسی تو یه کیف پول کاغذی ترون یا ورج داشته باشه و حالا بخواد بفروشه.طریقه ایمپورت کردن اون چطوره و تو چه سایتهایی امکان پذیره؟ممنون

  سلام، معمولا برای ایمپورت کردن از کیف پول های موبایلی استفاده میشه، به خاطر اینکه این کیف پول ها امکان اسکن QR code رو دارند.
  یکی از این والت ها coinomi هست که در این صفحه معرفی کردیم:
  https://www.bourseiness.com/35668/coinomi

  با سلام و تشکر ویژه
  جناب مهندس جهاندیده ، آیا مشاوره و آموزش خصوصی دارید ؟

  سلام، فعلا نه دوست عزیز

  با سلام
  اگر من یک آدرس عمومی به همراه آدرس خصوصی ارز دیجیتال را پیدا نمایم ، آیا می توانم بفهمم این آدرس ها مربوط به کدام کیف پول است واصلا این موضوع اهمیتی دارد و اینکه این آدرسها چند بیت کوین را شامل می شوند و اینکه آیا می توانم آنها را به کیف پول خودم انتقال دهم ؟
  با سپاس از شما

  سلام، در صورت داشتن آدرس خصوصی (Private key) یک ارز دیجیتال، میشه اون رو به آدرس دیگه ای ارسال کرد و اهمیتی نداره مربوط به کدوم کیف پول هست.

  سلام، کیف پول مناسب برای ارز neo چی هست ؟

  سلام. در این رابطه این مطلب رو بخونید:
  https://www.bourseiness.com/34612/neo

  سلام.این کیف پول چطورهwww.coinpayments.net

  سلام. در این صفحه معرفیش کردیم:
  راهنمای coinpayments

  سلام
  چطور میتونم آدرس سایتی که پول بهش واریز کردم از روی حساب بیت کوین پیدا کنم که مربوط به چه سایتی بوده

  احتمال داره coinpayments هم ایران رو تحریم کنه

  سلام. من داخل سایت BTC.COM کیف پول مجازی ساختم آیا معتبر هست؟

  سلام، گزینه بدی نیست

  سلام راجب ارز ديجيتالي كين بنويسيد بگيد اسم كيف پول هاي كين چيه

  سلام من تو یه والت تو نرم افزار armory درست کردم و از سایتی که بیت کوین برام درست میکرد انتقال دادم به اونالان از حسابم تو سایت کم شده ولی به اون کیفه نیومده و هر باری هم که وارد میشم یه آدرس کیف پول متفاوت درست میکنه لطفا راهنمایی کنید

  سلام دو تا سوال دارم برای تبدیل ریال به دلاری که داخل پایر بتونم استفاده کنم باید چیکار بکنم
  و اینکه پرفکت مانی فیلتر شده آیا خطر نداره با فیلتر شکن واردش بشیم برای واریز پول به سایت های کلیکی خارجی ؟
  خیلی ممنون میشم جواب بدید

  سلام.
  میتونید با ریال بیت کوین بخرید و بعد وارد پایر کنید و همونجا تبدیل به دلار کنید.
  فکر میکنم به این صورت بشه.
  باز بررسی کنید خودتون

  سلام محترم مقصد از کلید خصوصی همان wallet ID است در setting بلاک چین است ؟

  سلام
  خیر، Wallet ID همانطور که از اسمش مشخصه آی دی والت شماست و کلید خصوصی نیست.
  جزییات بیشتر در مورد کلید خصوصی

  coinpaymentsنظرتون راجع به این والت چیه تحت وب هست

  گزینه بدی نیست.
  در این صفحه بررسیش کردیم
  https://www.bourseiness.com/35137/coinpayments

  سلام خسته نباشيد ميشه يه وراهنمايي بكنيد كدوم والت راحت تَر ميشه با اسكن مبالغ رو انتقال بدم

  سلام. اکثر والت های موبایلی چنین قابلیتی رو دارن.
  coinomi گزینه بدی نیست.

  سلام آقای شجاع الدین جهاندیده من تازه وارد این ماجرا شده ام میخواهم خرید وفروش کنم لطفا راهنماییم کنید والت در چه سایتی درست کنم و ازچه سایتی خریدوفروش کنم هرچه سایتها را میگردم بیشتر گیج میشوم خیلی مطلب خوندم ولی چیزی زیادی نفهمیدم لطفا” راهنماییم کنید بهترین سایت ها راکه میشناسی معرفی کنید

  ممنون از بابت پاسخ تان

  سلام بر شما
  ببخشید یک سوال غیر مرتبط دارم، به نظر شما در این سال 2018 کدام کوئین را با ااستفاده از CPU لبتاب رایگان استخراج کنم که آینده خوبی داشته باشد؟

  سلام. من پیشنهاد خاصی ندارم.
  شاید مونرو ارز خوبی باشه

  والت Ledger Nano S
  والت TREZOR
  والت KeepKey
  والت Ledger HW.1

  اگر این والت گم بشه
  چه مشه؟

  اگه از والت پشتیبان گرفته باشید میتونید موجودی والت رو بازیابی کنید.

  من قبلا نسخه ویندوز این کیف پول را که از این لینک دانلود کرده بودم داشتم که بدشانسی الان خرابش کردند چرا برای دستکاپ اراییه نمیدن الان با کلی مشکل روبه رو شدم
  https://beta.coinomi.com/desktopinstallers/coinomi_setup.exe

  این نسخه رو ندیده بودم، چون نسخه بتا هست و نسخه نهایی نیست به همین دلیل وجود مشکل دور از ذهن نبوده.

  من ویندوز خود را عوض کردم و خب طبیعتا کیف پول coinomiwallet به شکل دستکاپ ان قابل دسترس نیست ایا شما لینکی دارید که این کیف پول را به شکل دستکاپ نصب کنم

  والت coinomi برای ویندوز ساخته نشده
  فقط اندروید هست.
  البته با نرم افزارهای شبیه ساز اندروید مثل BlueStacks میشه اپ های اندرویدی رو روی دسکتاپ هم نصب کرد ولی توصیه نمیکنم.
  اگه از کیف پول خودتون بک آپ نگیرید و نرم افزار در درایو c نصب شده باشه و شما ویندوز رو عوض کنید، راهی برای برگردوند موجودی کیف نیست.

  سلام. یه کیف پول امن با قابلیت تبدیل ارز ها میشه معرفی کنید. میخوام از ارز های زیادی پشتیبانی کنه. تشکر

  سلام. بستگی داره بیشتر چه ارزهایی بخواید نگهداری کنید
  همونطور که در لیست والت ها میبینید، coinomi و eidoo گزینه های خوبی هستن

  سلام. یک کیف پول امن که کارمزد انتقال از اون پایین باشه برای لیتکوین یا اتریوم کدوم رو پیشنهاد میکنید و اگه نسخه موبایلی هم داشته باشه خیلی بهتره.

  سلام. کارمزد انتقال معمولا به شبکه اون ارز بستگی داره و کیف پول ها دخالت چندانی توی کارمزد انتقال ندارن.
  برای اتریوم، میتونید از eidoo استفاده کنید
  coinomi.com هم گزینه خوبیه

  سلام
  ببخشید من یه سایت یا کیف پولی رو میخواستم که بتونم بیت کوینم رو مستقیم به دلار یا یورو تبدیل کنم .
  میشه راهمناییم بکنید ؟!

  سلام. به چه حساب دلاری میخواید تبدیل کنید؟
  ویزا کارت یا مسترکارت دارید یا وبمانی؟
  در هر حال از طریق این راهنما میتونید بیت کوین رو به انواع ارزها در حساب های مختلف تبدیل کنید:
  روش خرید و فروش بیت کوین
  کافیه توی بخش سرچ، هر حسابی که دارید رو انتخاب کنید

  از کلید خصوصی چطوری میشه خروجی گرفت
  coinomiwallet

  روی منوی بالا سمت راست کلیک کنید (سه نقطه)
  گزینه export keys رو بزنید

  سه نقطه وجود نداره منظورتون از کلید خصوصی اون کادر 12 کلمه ای هست اون که در بخش تنظیماته

  سلام .چطور میتونم یک توکن جدید به کیف پول Eidoo اضافه کنم؟

  سلام، در بخش preferences روی force token enrollment کلیک کنید و ادرس توکن رو وارد کنید

  سلام.یه چندروزی هست که سایت بلاک چین فیلتر شده و حتی sms که برای وارد شدن به کیف پول به گوشی موبایل میفرستن به دستمون نمیرسه.الان تکلیفمون چیه؟چجوری میتونیم به سرمایمون دسترسی داشته باشیم؟آیا مشکلی تهدید میکنه سرمایمون رو یا خیر؟
  ممنون

  سلام. سرمایه شما رو مشکلی تهدید نمیکنه.
  اگر کلید خصوصی رو داشته باشید میتونید موجودی رو وارد یه کیف دیگه کنید.
  چاره ای نیست که با فیلترشکن وارد بشید.

  ba salam mikhastam bedonam to binance vaghti masalan bitcoin mikharim chetor montaghel konam be blochchain chon hamonjor to wallet binance mimone merc

  سلام. با در منوی funds روبروی btc دکمه withdraw رو بزنید
  بعد ادرس کیف پول خودتون و مبلغ رو وارد و ثبت کنید

  با سلام و خسته نباشید.
  به نظر شما کیف پول دکستاپی https://github.com/stellarchat/desktop-client/releases استلار برای ذخیره سازی استلار مناسب است؟
  احتمال دارد در آینده بلوک شود یا هویت کاربر را بخواهد؟ یا احتمال های دیگر؟
  لطفا مرا راهنمایی بفرمایید.
  سپاس بیکران.

  سلام. برای کیف پول استلار بهتره از مواردی که توی سایت خودش معرفی شده استفاده کنید:
  https://www.stellar.org/lumens/wallets

  تشکر استاد جهاندیده از وقتی که میزارید..فقط عذر میخوام به چه حد نصابی باید برسه تا از طریق سایت وارد حساب بلاک چاین بشه؟

  من استاد نیستم دوست من.
  توی سایت دقت کنید با کلیک روی دکمه withdraw نوشته که موجودی به 30 هزار ساتوشی باید برسه.

  سلام وقتتون بخیر.. خواهش میکنم من راهنمایی کنید. من فرد تازه کارم و دارم ساتوشی جمع میکنم رایگان و تو سایت بلاک چاین هم کیف پول ساختم. ولی واقعا نمیدونم منظورتون از کارکردن چیه؟باید چی کار کینم که بت کوین جمع کنیم؟ایا با رایگان جمع کردن به نتیجه ای میرسیم حالا چه دراز مدت و اصلا منظور از اینکه میگن بستگی به تلاش خودتون داره دقیقا چه تلاشی؟؟من الان تو خیلی از سایت های رایگان دارم همینطور بی هدف جمع میکنم ولی نمیدونم واقعا…یه توضیح کامل ولی به زبان ساده میخوام

  سلام. متوجه نشدم کجا به کار کردن اشاره کردیم؟
  جمع کردن بیت کوین رایگان در اکثر سایتها با معرفی سایر افراد و زیرمجموعه گیری هست.
  خود شما اگه درازمدت هم از سایتهای faucet بیتکوین جمع کنید مقدار خیلی کمی میشه.
  بطور کلی ارزش نداره وقتتون رو روی این سایتها بذارید.
  البته کامنت شما ارتباطی با این صفحه نداره، بهتر بود در جای مرتبطی کامنت بذارید.

  خب جمع کن بزار حسابت باشه اگه قیمتش بالا بره سود خوبی میکنی یا میتونی باهاش ارزهای دیگه بخری احتمالا قیمتشون بالا رفت کلی سود میکنی الان اونموقع طرف 150 دلار بیت کوین خرید الان با پولش لامبورگینی خریده فکرشو بکن اره اگر وقت وحووصله داری نیاز نیست بخری جمع کن البته مواظب باش حسابتو حک نکنن پسووردتو یک جایی کپی پست کن به سایتهای اسکم هم اعتماد نکن خطرناکه

  نحوه انتقال به حساب رو میشه توضیح بدید؟من از سایت freebicoinچند وقتی میشه دارم ساتوشی جمع میکنم و همچنین از سایت faucetولی هنوز چیزی به حسابم تو بلاک چاین اضافه نشده

  توی بخش Profile روی change withdraw address کلیک کنید و ادرس بیت کوین رو با پسورد حساب کاربری freebitcoin وارد کنید

  کیف پول بلاک چاین به تازگی کارمزدش را زیاد تر هم کرده است مثلامن 4.5 دلار دارم نمیتوانم ان را بحساب دیگری انتقال دهم در قسمت تنظیمات کارمزد هم فقط regular و poririty وجود دارد که هیچکدام اجازه تراکنش نمیدهند واقعا نمیدونم چیکار کنم

  انتقال این مبالغ کم با بیت کوین در حال حاضر به احتمال زیاد ممکن نیست چون الان کارمزد هر تراکنش برای تاییدشدن در 8 ساعت، حداقل 5.5 دلار هست. بنابراین امکان ارسال این مبالغ کم با بیت کوین وجود نداره.

  سلام روز بخیر
  من کیف پول toast wallet رو انتخاب کردم لطفا بهم بگید چطور میتونم ارز بخرم و به کیف پولم انتقال بدم

  سلام. در مورد خرید و فروش ارز این مطلب رو میتونید ببینید:
  https://www.bourseiness.com/33285/binance

  نظرات بسته شده‌اند.

  ما در بورسینس به شما کمک می‌کنیم:

  • منابع درآمد دیگری برای خودتان بسازید
  • کسب‌وکارتان را رشد دهید
  • ارزش پول‌تان را در برابر تـورم حفظ کنید
  • از سرمایه‌تان برای کسب سود استفاده کنید
  • سرمایه‌گذاری موفق‌تری داشته باشید

  درباره بورسینس بیشتر بدانید

  ایمیل‌تان را وارد کنید تا جدیدترین مطالب به ایمیل‌تان ارسال شود:

  بعد از ثبت ایمیل لینک تایید برایتان ارسال می‌شود، لطفا روی آن کلیک کنید

  سلب مسئولیت: در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری (اوراق بهادار، بازار آتی، طلا و ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی و…) ارزش دارایی‌ها ممکن است به سرعت تغییر کند و ریسک از دست رفتن سرمایه وجود دارد. محتوای موجود در سایت بورسینس صرفا جهت اطلاع‌رسانی است و نظرات شخصی نویسنده را منعکس می‌کند. بورسینس هیچ منفعت یا مسئولیتی در قبال سود و زیان کاربران ندارد و مسئولیت استفاده از تمامی مطالب و محتوای سایت بر عهده کاربران است.

  Copyright © Bourseiness 2013-2021

  کپی‌برداری از مطالب این سایت به هرشکل، غیرمجاز و غیرقانونی است.

  بورس، سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار

  برای تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر بسیاری از اوقات منبع قابل اطمینانی وجود ندارد.

  شاید شما مقداری ارز دیجیتال از طریق استخراج یا خرید یا بصورت رایگان بدست آورده‌اید و قصد دارید آنرا تبدیل به اتریوم، بیت‌کوین، zcash ، مونرو (Monero)، بیت‌کوش کش (Bitcoin Cash)، دش (Dash)، ریپل (Ripple)، اتریوم کلاسیک (Ether Classic)، لایت‌کوین ( Litecoin) و… کنید.

  مشکل اینجاست همیشه خطر تحریم برای ما ایرانیان وجود دارد و با هر پلتفرم و صرافی خارجی نمی‌توان کار کرد.

  مثلا  سایت Bittrex که یک پلتفرم معاملاتی است و در آن ارزهای رمزپایه (cryptocurrency) معامله می‌شوند بطور ناگهانی حساب کاربران ایرانی را مسدود کرد.

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  در این مواقع بهترین راه‌حل استفاده از سایت Changelly است.

  این سایت یک صرافی آنلاین ارزهای رمزپایه است که مزیتی بزرگ دارد: تراکنش‌ها در آن به سرعت انجام می‌شود و شما با تبدیل ارزها به یکدیگر، آنها را در کیف پول مخصوص خودشان دریافت می‌کنید و چیزی در کیف پول صرافی باقی نمی‌ماند تا خطر مسدود شدن را داشته باشد.

  نکته مهم: تبدیل ارز Tether در صرافی چنجلی نیاز به احراز هویت دارد و ایرانیان اجازه اینکار را ندارند. بنابراین برای جلوگیری از ضرر و زیان، ارز Tether را در این سایت تبدیل نکنید.

  در صرافی Changelly ارزهای رمزپایه زیادی قابل تبدیل به یکدیگر است. لیست کامل ارزهایی که در حال حاضر می‌توانید به یکدیگر تبدیل کنید به شرح زیر است:

  اتریوم، بیت‌کوین، zcash ، مونرو (Monero)، بیت‌کوین کش (Bitcoin Cash)، دش (Dash)، ریپل (Ripple)، اتریوم کلاسیک (Ether Classic)، لایت‌کوین ( Litecoin)، فانتوم‌کوین (Fantom Coin)، استیم (Steem)، اردور (Ardor)، بیسیک اتنشن (Basic Attention)، بایت‌کوین (Bytecoin)، بانکور نتورک (Bancor Network)، بیت‌کوین گلد (Bitcoin Gold)، سیویک (Civic)، دکرد (Decerd)، دیجی‌بایت (Digibyte)، ای او اس (EOS)، اکسپنس (Expanse)، بایت بال (Byteball)، گولم (Golem)، گاپی (Guppy)، ارز Humaniq ، ارز LBRY Credits ، ارز لیسک (Lisk)، لونیر (Lunyr)، میدسیف‌کوین (MaidSafeCoin)، موناکو (Monaco)، ملون (Melon)، متال (Metal)، میستریوم (Mysterium)، نوبیتس (NuBits)، نئو (NEO)، گلدن (Gulden)، ارز Numeraire، ارز Nxt، ارز OmiseGo، ارز TenXPay، ارز PIVX، ارز پات‌کوین (PotCoin)، ارز Patientory ، ارز رادیوم (Radium)، ارز Augur، ارز iEx.ec، ارز Salt، ارز SingularDTV، ارز Status Network، ارز Stratis، ارز Tether USD، ارز Waves، ارز دیجیتال نوت (DigitalNote)، ارز XEM یا (NEM)، ارز Verge

 • بیمه خاورمیانه
 •  

  در ادامه بصورت قدم به قدم نحوه تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر را شرح می‌دهیم.

  ابتدا عضویت در سایت لازم است : اینجا کلیک کنید و در سایت Changelly عضو شوید.

  (فرم عضویت با کلیک روی لینک Sign Up باز می‌شود.)

   

  عضویت فقط با وارد کردن یک ایمیل انجام می‌شود. پس از وارد کردن ایمیل و کلیک روی دکمه Continuing signing up مستقیما به صفحه حساب کاربری‌تان منتقل خواهید شد.

  رمز عبور نیز به صورت خودکار ساخته می‌شود و به ایمیل شما ارسال می‌گردد.

  در این مرحله انتخاب می‌کنید چه ارزی را دارا هستید و مایلید در ازای آن، کدام ارز را دریافت کنید.

  در فیلد You Have همان ارزی که موجود دارید را انتخاب می‌کنید و مقدار آنرا دقیقا درج می‌کنید

  در فیلد You Get ارزی که قصد دارید دریافت کنید را انتخاب می‌کنید. مقدار آنرا سیستم بطور خودکار محاسبه می‌کند.

  اصطلاحات:

  EXCHANGE RATE : نشان دهنده نرخ تبدیل ارز انتخاب شده است

  FEE INCLUDED : کارمزد صرافی را نشان می‌دهد

  ESTIMATED ARRIVAL : زمان تقریبی که ارز را دریافت می‌کنید را نشان می‌دهد.

   

  در این مرحله بسته به اینکه ارزی که مایلید دریافت کنید چیست، از شما خواسته می‌شود آدرس کیف پول آنرا وارد کنید. مثلا اگر قصد دارید اتریوم بفروشید و بیت‌کوین بگیرید، باید آدرس کیف پول بیت‌کوین‌تان را وارد کنید.

   

  از شما خواسته می‌شود جزییات مبادله ارز را مشاهده کرده و در صورت درست بودن تایید کنید

  در صورت درست بودن اطلاعات روی دکمه Confirm and make payment کلیک نمایید

   

  یک آدرس به شما داده می‌شود که باید مقدار ارز مشخص شده را به آن ارسال کنید تا صرافی نیز ارزی که آنرا درخواست دادید را به آدرسی که وارد کردید انتقال دهد (تصویر زیر)

   

  با پرداخت ارز به سایت، سیستم صرافی Changelly ارزی که درخواست داده‌اید را به کیف پول شما منتقل می‌کند. همانطور که ذکر شد، مدت زمان اتمام این فرایند در قدم دوم روبروی عبارت ESTIMATED ARRIVAL قابل مشاهده خواهد بود

  نکته مهم: تبدیل ارز Tether در صرافی چنجلی نیاز به احراز هویت دارد و ایرانیان اجازه اینکار را ندارند. بنابراین برای جلوگیری از ضرر و زیان، ارز Tether را در این سایت تبدیل نکنید.

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  تجربیات خودتان در استفاده از صرافی Changelly را در بخش دیدگاه بنویسید.

   

  قصد خرید یا فروش ارز دیجیتال در ایران را دارید؟ در این سایت می‌توانید با اطمینان و با چند کلیک خرید کنید:

  اگر مایل به مطالعه بیشتر درباره ارز دیجیتال هستید، پیشنهاد می‌کنیم کتاب “ارز دیجیتال، سیر تکامل طبیعی پول” را در اینجا دانلود کنید و بخوانید…

  در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و… به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید.
  ***
  در توئیتر فالو کنید:
  https://twitter.com/jahandide

  سلام وقت بخیر من تو کیف پول اتمیک ولت مقداری ارز پولکادات دارم ولی نمیتونم به ارزهای دیگه‌ای چنج کنم . راهنمایی میکنید باید چکار کنم ؟

  سلام وقت بخیر، خطایی که نمایش میده رو بنویسید شاید دلیلش مشخص بشه.

  سلام من 26 عدد ریپل به اتم والت انتقال دادم
  الان میخوام برشون گردونم ، زده 5.9 عدد بر میگیردونه ، بیست تاش میبرن برای خودشون اخه چرا ؟
  یه کیف پول خوب سراغ ندارین که کمتر کارمزد ببره ، اینجوری که من هیچی گیرم نمیاد که،،،داخل خودشوم میزنم تبدیلش کنه به ارز دیگه ای ، میزنه موجودیت کمه ، باید ده عدد داشته باشی ، در صورتی که 26 تا دارم

  سلام وقت شما بخیر دوست گرامی
  در مورد 20 ریپل کسر شده در این مطلب کامل توضیح دادیم:
  https://www.bourseiness.com/47988/xrp-activation-fee

  سلام ببخشید در مرحله فرستادن ارز به سایت قسمت extra id که یه عدد میده همون ممو هست یا نه فقط همون ادرس رو بفرستیم کافیه

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  در ارسال ارز، اگه گیرنده به شما ممو یا تگ داده باید در زمان ارسال وارد کنید
  بستگی به آدرس گیرنده داره
  اگه قصد ارسال به صرافی دارید حتما نیاز به تگ یا ممو هم هست

  سلام
  تو چنجلی کنار بعضی ارزها یه علامت قفل هست اون یعنی چی و اینکه ارزcosmos تگ میخوادش مثل اینکه مثل ریپل بلوکه میکنه تو نت پیدا نکردم که چقدر بلوکه میکنه میشه شما بهم بگید ممنون

  سلام. ایا تبدیل ارزهای دیجیتال به یک دیگر درون کیف و یا بعضی برنامه ها که میگویند بدون کارمزد است درسته؟ مثل Coinvero و Flashift. در گوگل پلی امتیاز بالایی هم دارن..تشکر.

  سلام وقت بخیر ارز فانتوم رو ا ز چه صرافی ایرانی میتونم خرید کنم ؟ نوبیتکس نداره

  بهترین و معتبرین صرافی دیجیتال خارجی که زبان فارسی هم دارند رو بفرمائید

  سلام وقت بخیر
  لطف صرافی معتبر برای تبدیل ارز Valueوproبه بیت کوین معرفی کنید

  سلام من میخوام دوجمرو نقد کنم میشه لطف کنید سایت رابکس روبه من بدید

  سلام
  ببخشید اتباع دارای کارت آمایش چه جوری باید تو نوبیتکس ارز دیجیتال بخرند ممنون

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  متاسفانه اطلاعی ندارم. بهتره از پشتیبانی نوبیتکس بپرسید.

  سلام میتونید بگید چطور بیت کوین رو چطور به دلار باید تبدیل کرد 0.01900این مقدار بیت کوین چند دلار میشه ممنون میشم

  سلام وقت بخیر. منظور شما اگه دلار دیجیتال هست میتونید در سایت nobitex به USDT (تتر) تبدیل کنید.

  سلام در کیف پول اتمیک واسه دریافت ارز eos مشکل دارم و آدرس دریافت رو نمیده.یک راهنمایی جامع میکنید واسه انتقال این نوع ارز.کلان فکر کنم فرایند انتقالش پیچیده است

  سلام من یه مقدار بیت کوین کش داشتم میخاستم دلارشون کنم چجوری باید اینکارو بکنم؟؟؟

  سلام وقت بخیر
  در سایت نوبیتکس میتونید بیت‌کوین‌کش رو در ازای تتر (ارز دیجیتال معادل دلار آمریکا) بفروشید

  سلام، با توجه به اطلاعیه انجمن بلاکچین ایران در خصوص بلاک کردن صرافی های ایرانی و کاربران اونها که با بایننس کار میکنن،برای کسانی که برای خرید تتر از صرافی هایی مثل نوبیتکس استفاده میکنن و توی بایننس ترید میکنن راهکارتون چیه؟

  سلام وقت بخیر
  برای احتیاط بهتره آدرس های کیف پولی که با صرافی های ایرانی در ارتباط هستن رو از کیف پولی که برای صرافی های خارجی استفاده میکنید جدا کنید.

  سلام خسته نباشید
  من مدتی پیش از یک صرافی ارز موناکو MOC خریداری کردم منتها ارز غیر فعال شده آیا میتونم به این صرافی ارسال و تبدیل کنم؟ ممنونم راهنمایی بفرماید. متشکرم

  با سلام
  چند وقت پیش مقداری ارز mco تو صرافی بایننس خریدم الان قابلیت تبدیل نداره تو سایت بالا هم نبود
  شما میتونید راهنمایی بفرمایید چطور تبدیلش کنم

  سلام.
  خسته نباشید.
  یه صرافی خارجی و امن می خواستم که مالیاتش در withdraw درصدی باشه نه مقدار ثابت.مثلا در بایننس برداشت بیت کوین 1 واحد مالیات داره ولی در صرافی دیگه 5% مالیات داره

  سلام وقت بخیر
  چنین صرافی سراغ ندارم.
  درصدی که به ضرر شماست! اگه مبلغ ثابت باشه برای برداشت ارقام کم شاید به صرفه نباشه ولی برای ارقام بالا به صرفه‌تر هست.

  سلام من داقل اتمیک اکسچینج زدم ترون به کاردانو مقدار 719 ولی هر کار میکنم تبدیل و حتی فروش هم نمیزه در چنجلی هم نشد باید چکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  سلام روزتون بخیر ببخشید به من یکی از دوستام پیشنهاد داده آیا من هم باید زیر مجموعه درست کنم و اینکه معتبر هست

  سلام به همه دوستان / من از کیف پول Coinomi استفاده میکنم که واسه خرید اتریوم سایت اکس چنج98 از طریق ریالی رو پیشنهاد میده که اونم احراز هویت داره …. میخوام ببینم معتبره یا نه ؟؟؟ اگه نه پس من چطور میتونم یه مقدار اتریوم خرید کنم از طریق کارت بانکی ایرانی و انتقالش بدم به کیف پولم ………… ممنون میشم راهنماییم کنید .

  سلام وقت بخیر
  از طریق سایت نوبیتکس میتونید به راحتی اتریوم و بیت کوین و سایر ارزهای محبوب رو خریداری کنید

  سلام چگونه یورو بخریم؟

  سلام دوست عزیز ، یورو کاغذی که صرافی و دلال های ارزی و یورو الکترونیک که صرافی های آنلاین ، می تونید البته بیت کوین و … رو هم تبدیل کنید.

  سلام من در سایت ارزینجا ثبت نام کردم و پنل کاربری برای من ایجاد شده
  این سایت معتبره ؟
  و اینکه قیمتی ک از من میخرن خیلی پایین تر از قیمتی ک خودشون اتریوم میفروشن
  کدام سایت بهتره برای خرید و فروش

  سلام من تو سایت بیاننس یه مقداری بیت کوین و ریپل دارم میخوام اونا رو بفروشم و بعد تبدیل به ریال کنم . چیکار باید بکنم دقیقا ؟

  سلام، این مطلب رو بخونید:
  روش نقد کردن بیت کوین

  سلام
  آیا با سایت شما میتواند روبل به حساب پییر واریز و یا برداشت کرد؟ در ایام تعطیل امکان انتقال ارز وجود دارد؟

  سلام، عیدتون مبارک.
  سایت صرافی EXHADIسایت معتبری هست؟

  سلام. من دنبال راهی میگردم که مستقیم بیتکوینم رو به دلار چنچ کنم و در حساب پرفکت مانی واریز کنم. آیا همچین سایتی هستت که با کارمزد کم تمام این کارها رو بکنه ؟ متاسفانه سایت چنجلی تمام کارها رو انجام میده ، غیرراز واریز به پرفکت مانی

  سلام. جستجو کنید یه سری صرافی های آنلاین ایرانی اینکارو انجام میدن

  با سلام
  ایا امکان‌خرید بیت کوین از طریق کارگزاری های بورس‌هست؟

  سلام، نه چنین امکانی وجود نداره
  از طریق سایتهای ایرانی مثل بیدارز میتونید بیتکوین بخرید

  سلام
  میشه لطفا علاوه بر سایت bidarz یه 2/3 تا سایت صرافی آنلاین معتبر ایرانی دیگه که به صورت مستقیم ارزهای دیجیتال رو خرید و فروش میکنن رو معرفی کنید؟ ممنون

  با سلام
  لطفا صرافی معتبری برای تبدیل ارز گرین به بیت کویین معرفی کنید واینکه کارمزدش در چه حدی هست ؟؟؟

  سلام، نام ارز رو در سایت coinmarketcap جستجو کنید و در صفحه مشخصات ارز روی تب markets کلیک کنید. به این ترتیب لیست سایتهایی که ارز موردنظرتون داخلش خرید و فروش میشه رو میتونید ببینید.

  باسلام
  من تازه وارد هستم در زمینه خرید و فروش ارزها
  میخواستم بپرسم که کدوم پلتفرم برای ما ایرانیها مجاز و بدون ریسک هست برای خرید و فروش؟ظاهرا بایننس رو تعریف میکنند
  و اینکه شرایط خرید ارزها ازین پلتفرم ها دلار هست یا بیت کوین؟
  یعنی منه ایرانی که حساب دلاری ندارم و هنوز هم بیت کوین نخریدم چطور میتونم خرید داشته باشم
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  تشکر

  سلام
  برای ما ایرانی ها فقط امکان وارد کردن بیت کوین یا ارزهای دیجیتال دیگه به بایننس وجود داره.
  در مورد بایننس و جزییات بیشتر این مطلب و فیلم رو ببینید

  خسته نباشید
  کیف پولهایی که چندین ارز رو ساپورت میکنن این امکان رو میدن که همونجا ارز ها رو به همدیگه change کرد؟
  مثلا Exodus ؟

  بله اغلب کیف پول ها یک اکسچنج داخلی دارند.

  سلام و خسته نباشید
  چجوری می تونم کد فوچرز رو به بیت کوین تبدیل کنم.

  با سلام خدمت ادمین محترم و تشکر از سایت بسیار پرمحتوای شما
  آیا این سایت در حال حاضر فیلتر شده در ایران؟
  اگر اینطور هست آیا استفاده از فیلترشکن باعث ایجاد مشکل نمیشه؟
  آیا استفاده از فیلترشکن هایی که با ای پی ثابت هستند می تواند این مشکل را حل کند؟
  و آیا فیلترشکن خاصی رو توصیه می کنید که مطمئن تر باشه؟

  سپاس از شما بابت پاسخگویی

  سلام، بله متاسفانه فیلتر شده
  من به مشکل برخورد نکردم
  میتونید از آی پی غیر ثابت هم استفاده کنید
  فیلترشکن خاصی برای پیشنهاد کردن سراغ ندارم

  با سلام، در حال حاضر هم هنوز بدون vps و تنها با یک vpn میشه از سایت Changelly برای تبدیل استفاده کرد ؟ در ضمن KYC چی هست ؟ آیا برای تبدیل در حال حاضر KYC اجباری هست ؟

  سلام وقت بخیر اقای جهاندیده میخواستم بدونم سایتfathercoin.tapمعتبر هست یا اسکم یا کلاهبرداری ممنون میشم پاسخ بدید.

  سلام، آدرس سایت رو هم اشتباه نوشتید، احتمالا منظور شما اینه feathercoin.top
  بین این همه اکسچنج معروف و معتبر شما سراغ سایتی رفتید که مشخص نیست از کجا اومده، برای کیه و اعتبارش به چیه.
  من شناختی ازش ندارم ولی بهتره با سایتهایی که همین الان شناخته شده هستن کار کنید تا برید یه سایتی ناشناخته از اعماق اینترنت پیدا کنید!

  کیف پول Freewallet استفاده میکنم میخوام بدونم مطمن هستن و برای هر تراکنش انتقال اتریوم چقدر هزینه میگیرد؟

  کارمزد تراکنش متغیره.
  برای انتخاب کیف پول مناسب این راهنما رو بخونید

  سلام یه سوال دارم . من دیروز یه مقدار بیت و ریپل داشتم توی کیف پول کوینومی تبدیل کردم به تتر اومنی الان که میخوام بفرستم برای کیف پول دیگه بهم اجازه نمیده میدونید دلیلش چیه ؟؟

  سلام، به خطایی که میده توجه کنید. شاید به اندازه کارمزد تراکنش در کیف پول موجودی ندارید.

  سلام ، وقت بخیر و خدا قوت
  برای انتقال پول بین ایران و آمریکا از چه کیف پولی استفاده کنیم و چه ارزی بخریم که هم اینجا و هم اونجا راحت و با کارمزد کمتر چنج بشه ؟
  با تشکر فراوان.

  سلام وقت بخیر
  همه اینها خیلی ثابت و مشخص نیست دوست عزیز
  شما میگید کارمزد کم باشه ولی نه مشخصه طرف مقابل با چه روشی میخواد نقد کنه نه چیزی.
  صرافی های آنلاین کارمزدهای متفاوتی دارند باید یکی یکی بگردید مناسبش رو متناسب با شرایطی که داره و ارزی که میخواید بخرید انتخاب کنید
  نوع ارز بیشتر بستگی به طرفین داره که با چه سهولتی و با چه قیمت مناسبتری میتونن خرید و نقدش کنن. در کل ارزهای محبوب تر و شناخته شده تر مثل بیت کوین و tether طبیعتا مناسب تره
  کیف پول هم از نظر کاربرد فرق چندانی نداره

  سلام خوب هستین میش اطلاعاتی که میدونین به من هم بگین

  سلام
  با توجه به تحریمها الان چه سایتی رو پیشنهاد میکنید و خطر کمتری داره؟؟

  سلام. برای خرید از سایتهای ایرانی استفاده کنید
  برای تبدیل هم با چیلترشکن در همین سایت و سایتهایی مثل بایننس، Kucoin و… میشه تبدیل انجام داد

  درود وعرض ادب
  وسپاس از مطالب مفیدتون
  در مورد سایت والکس سوال داشتم؟چقدر این سایت معتبره؟

  سلام وقت بخیر
  در خصوص این سایت اطلاعاتی ندارم
  برای بررسی اعتبار سایتها، توصیه میکنم این مطلب رو بخونید:
  https://www.bourseiness.com/46477/identify-scams

  اگه کسی هیچ اطلاعی از بازار ارز نداشته باشه باید چه کلاسی بره وچطور اموزش ببینه در مورد ارز e2c هم لطفا اطلاع رسانی کنید

  دوره هایی در این زمینه برگزار میشه
  در مورد E2C این مطلب رو بخونید:
  https://www.bourseiness.com/38111/e2c/

  سلام چجوری میشه ارز pvt خرید؟

  سلام، در حال حاضر این ارز در coinmarketcap لیست شده و اکسچنجی هم نمیشناسم که این ارز دیجیتال در اون مبادله بشه

  اقای شجاع الدین
  دقیقا کدوم یک از ارز ها بهترین کاربرد رو داره میشه بگین ؟
  با کدوم روش میش با صراف در ارتباط بود ؟
  اصلا ارزش واقعی رو داره ؟من هیچ اطلاعاتی در این مورد ندارم لطفاهرکس که میدونه کمک کنیه!
  چقد باید ادامه بدیم؟
  این active adivinces که نوشته به چه معنه هست ؟ اگ کم یا زیاد بود چی میشه لطفا جوابهتونو در ایمبلم بنویسین

  مقدمات ارزهای دیجیتال رو در این صفحه بخونید

  سلام
  خيلي جالبه كه يكي از صرافي هاي داخلي هم دقيقا همين بكگراند رو براي خودش انتخاب كرده. و به راحتي ميتونيد ارز خودتون رو به تومان تبديل كنيد. سايته خوبيه. ميتونيد عضو بشيد.

  ***************

  میتونید لطفا اون صرافی داخلی رو معرفی کنید؟

  سلام. یه سوال داشتم. من حدود دو ساعته که مقدار نیم اتریوم رو به بیت تورنت تبدیل کردم داخل ولت اتمیک که با چنجلی همکاری میکنه. ولی هنوز بیت تورنت به حسابم نیومده. این طبیعیه؟

  سلام، در این مورد اطلاع ندارم

  معمولا 15 ساعت طول میکشه

  داداش چقدر طول کسید تا تبدیل انجام شد؟

  milliEth
  سلام ممنون از سایت خوبتون ،
  این چه ارزی تو گوگل سرچ میکنم هیچی درباره اش نمیاره ممنون میشم راهنمایی کنین

  سلام، احتمالا نشان دهنده مقدار کمی اتریوم هست (مثل ساتوشی برای بیت کوین)
  بنابراین ارز جدیدی نیست
  با این حال ندیدم در جایی از این واحد شمارش استفاده بشه

  سلام ممنون از سایت خودتون.من ازکوینومی ارز اتریوم خریدم و تبدیل به دینی دااوDGD کردم ولی بعداز۲۴ ساعت هنوز وارد کیف پول نشده.میشه راهنمایی کنید.ویک سوال دیگه : میخام این ارز DGDراحت تبدیل کنم منظورتان تبدیل به ارزدیگه کنم کاری دیگه را راحت تبدیل به این کنم.ممنون میشم جوابموبدیدباتشکر

  سلام، اطلاعی ندارم باید از خود سایت پیگیری کنید

  از 15 تا 48 ساعت طول میکشه

  من 0/002 بیت کوین دارم. می خوام 0/001 بیت کوین انتقال بزنم به حساب شخص دیگری. مقدار 0/0035 بیت کوین کارمزد کم شد، ولی بلاک چین انتقال نمیزنه میگه ماکزیمم مبلغ انتقال 0/00025 بیت کوینه!!! چرا اینجوری؟؟

  اگه مقدار 0.002 بیت کوین رو ریز ریز جمع کردید احتمالا به همین خاطر هست
  وقتی مبالغ ریز ریز جمع بشن و بخواید این مبالغ رو انتقال بدید، کارمزد زیادی بابت انتقال کسر میشه

  سلام وقت شما بخیر
  خیلی ممنون از شما و سایت خوبتون که اینقدر خوب کار میکنید و پاسخگوی جواب کاربرانتون مثل همیشه هستید؛واقعا مرسی
  سوالی که از شما داشتم اینه که این صرافی هنوز هم کار میکنه و مشکلی در تبدیل و پرداخت ارز به ما رو نداره یعنی که ایپی ایران رو مسدود نمیکنه وایا اگر با فیلتر شکن هم وارد بشیم امکان مسدود شدن اکانتمون در صرافی هست یانه و اینکه برای تبدیل بهتره ارزدیجینال از ورژن سایت این صرافی استفاده کنیم یا آپ تلفن؟
  و بهتر از این صرافی برای تبدیل یا همون چنج ارز های دیجیتال به هم هست یا نه ؟اگر هست که لطف کنید که اعلام کنید‌.
  مرسی ببخشید که طولانی شد.

  سلام دوست عزیز
  بله این صرافی هنوز هم کار میکنه و مشکلی در تبدیل ارز نیست
  این صرافی هیچ ارزی نگهداری نمیکنه و کار تبدیل ارز بصورت فوری انجام میشه
  به عبارت دیگر شما به محض اینکه ارز دیجیتال رو به ادرسی که میده بفرستید، کار تبدیل رو بطور خودکار شروع میکنه و پس از تبدیل هم فورا ارز رو به ادرس کیف پولی که بهش دادید میفرسته.
  بنابراین مثل سایر سایتها نیست که ارز در صرافی نگهداری بشه.
  ورژن ها تفاوتی با هم ندارند.
  از vpn استفاده کنید بهتره.

  سلام میشه بگید چطور و در کجا میتونم cps coin رو به بیت کوین لایت یا دیگر ارزها تبدیل کنم؟
  آیا اصلا cps قابل چنج یا فروش هست. کوینپیمنتز که فقط p2p داره اونم دکوریه؟ دو ماه گذاشتم چنج نشد

  سلام، تا جایی که میدونم این کوین فعلا خرید و فروش نمیشه
  باید دید در آینده بازاری براش ایجاد میشه یا نه

  سلام،آیا برای وارد کردن آدرس کیف پول حتما باید آدرس کیف پول اصلی اون ارز باشه یا کیف پول هایی مثل کوین پیمنت یا جکس هم میشه استفاده کرد ؟؟

  سلام، آدرس هر کیف پولی رو میتونید وارد کنید
  بنابراین ادرس کیف پولهایی مثل کوین پیمنت و جکس هم قابل استفاده است

  سلام و تشکر از راهنماییتون
  می خواستم بذونم اگر من بیت کوین بخرم در کیف پول کاغذی نگه دارم. و به کیف پول دیگه ای انتقال ندم. ارز دیجیتال دیگه ای نخرم. و بزارم تا دو سال دیگه همون جور بمونه. مشکلی که پیش نمی اد؟؟؟؟؟؟

  سلام، از این لحاظ که فرمودید مشکلی پیش نمیاد

  سلام
  من توی کیف پول coinomiخودم مقداری dash و litecoin دارم
  برای فروختن اینا و واریز مستقیم به حساب بانکی خودم باید چیکار کنم ؟کجا برم؟کدوم صرافی؟

  سلام، میتونید این ارزها رو از طریق سایت changelly به بیت کوین تبدیل کنید
  سپس بیت کوین رو به ریال بفروشید
  راهنمای صرافی changelly در همین صفحه وجود داره
  راهنمای خرید و فروش بیت کوین با ریال

  سلام من میخوام بیت کوین بفروشم چجوری باید بفروشم بیت کوینم الان0.00002 این قدر هست باید چیکار کنم که بفروشمش

  سلام، این مقدار خیلی کم هست و قابل تبدیل نیست
  حتی اگه قابل تبدیل هم باشه ارزشی نداره چون کارمزد تراکنش هم باید بدید

  سلام آیا IP ایران بخاطر تحریم بسته است کسی به تازگی ارز تبدیل کرده یا نه؟

  سلام، تا الان مشکلی با این سایت نداشتیم

  سلام ایا سایت صرافیها مانند کیف پول های ریپل ۲۰ ریپل را نگه میدارند؟یا فقط کیف پول ها مقدار ۲۰ تا نگه میدارند.

  سلام، نه، سایت‌ صرافی‌ها مثلا بایننس و kucoin و موارد مشابه، 20 ریپل رو نگهداری نمیکنن

  سلام استاد. من اولین باری که توو پرفکت مانی حساب باز کردم 40 دلار با یه شماره عضویت داشتم که شمارش و شماره حسابمم دارم. چون تازه کار بودم نتونستم پولمو به سایت مورد نظرم بفرستم فک کنم همونجا اسم اکانتم. یا پسوردمو عوض کردم هنوزم مبتدی هستما آقا نشد دیگه برم توو حسابم😰😰 الان چطوری باید پولمو بگیرم😕😕😕😕. البته یه حساب دیگه دوباره باز ؟😬😬😬

  سلام، بازیابی رمز عبور رو انجام دادید؟
  البته کامنت شما ارتباطی به این پست نداره
  در مورد پرفکت مانی اینجا نوشتیم:
  https://www.bourseiness.com/41095/perfect-money

  سلام با این سایت می تونم رفرال بگیرم و در عوض دعوت دوستام چه چیزی به من می دهد ؟

  سلام، میتونید رفرال بگیرید از بخش affiliates
  در ازای تبدیل هایی که زیرمجموعه ها انجام میدهند مبلغی به معرف میرسه

  سلام جناب جهاندیده
  چرا کیف پول هایی که از ریپل پشتیبانی می کنند، حدود 20 تا ریپل رو کم می کنند از حساب؟ آیا کیف پولی برای این ارز هست که کاملن‌ رایگان باشه و از همه نظر خوب باشه؟

  سلام، وقت بخیر
  همه کیف پول های شخصی این مقدار رو کم میکنن
  دلیلش به احتمال جلوگیری از اسپم و جلوگیری از ایجاد کیف پولهای خالی هست که برای فعالسازی کیف پول 20 ریپل رو کم میکنن
  جزییات بیشتر:
  https://www.bourseiness.com/33221/whats-ripple

  میشه من بیت کوین بدم بعد دلار یا ریال ایران بگیرم یا به حساب بانکی تو ایران معادلشو پول بگیرم؟

  آره امکان خرید و فروش بیت کوین هست.
  راهنما را اینجا بخونید

  سلام میشه یه صرافی ایرانی یا خارجی معتبر معرفی کنید که ارزهای دیجیتال مستقیم به دلار یا ریال بشه تبدیل کرد

  سلام، برای تبدیل بیت کوین به ریال میتونید طبق این راهنما عمل کنید:
  روش خرید و فروش بیت کوین با ریال
  ارزهایی که ناشناخته تر هستن رو میشه از طریق صرافی که در همین صفحه معرفی کردیم به بیت کوین تبدیل کرد و بیت کوین رو طبق راهنمایی که گذاشتم فروخت.

  سلام من تازه در این سایت حساب باز کردم زیاد بلد نیستم فقط میخواستم بدونم من اگر از خارج برایم پول ارسال کنن میشه به بیت کوین انتقال بدن میشه راهنمای کنید ممنون میشم .؟

  سلام، گزینه هایی که برای تبدیل ارزها هستن رو ببینید متوجه میشید برای شما مناسبه یا نه.
  خرید ارزها با کارت اعتباری در سایت امکان پذیره

  کارمزد کیف پول اتمیک بابت تبدیل بیتکوین به تتر یا بالعکس دقیقا چقدره؟

  وارد بخش اکسچنج که شدید، مقداری که میخواید تبدیل کنید رو بنویسید
  نرخش رو زیر فرم تبدیل مینویسه مثلا
  1 BTC ~ 6639.257739 USDT

  اون مقدار دقیقا چیزیه که من دریافت میکنم؟ یا اینکه کارمزد رو از اون کسر میکنه؟

  مقداری کارمزد تراکنش باید پرداخت کنید.

  درصدشو نتونسنم حساب کنم

  درصدی بر چه اساس؟ مقایسه ساده بین دو قیمته.
  اگه یکجا بیت کوین رو 6750 دلار بفروشن و جای دیگه 6700 دلار، معلومه کدومشو باید انتخاب کنید

  سلام من میخوام از سایت کریپتو تب بیت کوین رو به پول‌نقد تبدیل کنم
  میشه کمکم کنی‌که چه مراحلی داره و چجور انجام میشه

  سلام، شما میتونید بیت کوین رو در سایت لوکال بیت کوینز بفروشید:
  راهنمای خرید یا فروش بیت کوین

  سلام
  جناب جهاندیده من منتظر پاسخ شما هستم.
  سپاسگذارم

  سلام، دوست عزیز من جواب میدم ولی شما دقت نمیکنید
  اگه کامنتی که گذاشتم رو بخونید متوجه میشد که عرض کردم:
  “ساده ترین راهکار چیه؟ از هرجایی که آدرس ریپل رو برداشتید ببینید destination tag میده یا نه
  اگه destination tag رو نشون میده که باید در چنجلی وارد کنید، اگه نشون نمیده پس نیازی به destination tag نیست”

  پس اگه والت توست destination tag رو میده بردارید و در چنجلی وارد کنید
  که البته چون والت شخصی هست بعیده بهش نیاز باشه

  ممنون بابت پاسخت دوست عزیز. اگر من اصرار داشتم بدونم بخاطر اینه که میترسم بیت کویین رو وقتی به ریپل تبدیل میکنم و میخواد بفرسته به والتم چون destination tag ندارم ریپل بپره و از بین بره. در هر صورت ممنونم بابت سایت خوبت و اینکه همیشه پاسخ کاربراتو میدی.
  سپاسگذارم

  خواهش میکنم. موفق باشید

  سلام و عرض ادب
  دوست عزیز من تو سایت چنجلی میخواستم بیت کوین رو به ریپل تبدیل کنم ولی تو قسمتی که باید آدرس والت ریپلمو وارد کنم پایینترش دستینیشن تگ هم میگه باید وارد کنی. باید از کجا بیارم اینو. ممنون میشم راهنمایی کنید.
  سپاسگذرام

  سلام
  destination tag رو باید از کیف پول یا سایتی که میخواید ریپل رو بهش ارسال کنید بردارید
  برخی از کیف پول ها و سایتها نیازی به destination tag ندارن
  در مورد destination tag ریپل اینجا توضیح دادیم:
  https://www.bourseiness.com/33221/whats-ripple

  سلام

  عزیز من فکر کنم سوالمو بد مطرح کردم. یا شما متوجه منظورم نشدید. من تو سایت چنجلی میخوام ریپل دریافت کنم یعنی بیت کوین بدم ریپل بگیرم ولی با این حال بازم destination tag رو میگه وارد کن آخه من واسه دریافت مگه باید اینو وارد کنم.؟ بعد اصلا از کجا بیارمش.
  واقعا ممنون بابت وقتی که برای جواب سوالها میذارید همیشه سایتتو دنبال میکنم یکی از بهترینهایی. 👍

  سلام، اتفاقا کاملا متوجه منظور شما شدم اما مشخص نیست شما نگفتید قصد دارید ریپل رو کجا بفرستید.
  خود سایت چنجلی که والتی نداره که بخواید در سایت چنجلی ریپل رو نگه دارید
  پس بطور کلی دو گزینه دارید
  1 – کیف پول شخصی بسازید، از طریق exarpy.com و یا edge.app و یا والت های دیگه
  که در این صورت معمولا نیازی به وارد کردن destination tag نیست
  2 – در یک صرافی حساب داشته باشید و بخواید ریپل رو برای معاملات خودتون به اونجا منتقل کنید
  که در این صورت destination tag در همان صفحه Deposit که در صرافی واردش شدید و آدرس ریپل رو برداشتید موجوده

  ساده ترین راهکار چیه؟ از هرجایی که آدرس ریپل رو برداشتید ببینید destination tag میده یا نه
  اگه destination tag رو نشون میده که باید در چنجلی وارد کنید، اگه نشون نمیده پس نیازی به destination tag نیست
  به طور کلی والت هایی که بطور شخصی نصب میشن (مثل اپلیکیشن ها یا نرم افزارهای نصبی) معمولا نیازی به destination tag ندارند ولی تمام پلتفرم های معاملاتی مثل بایننس، kucoin و همچنین کیف پول های تحت وب مثل coinpayments و…. همیشه destination tag رو به شما میدن.

  با سلام و عرض ادب مجدد
  عزیز تو کامنت اول عرض کردم که به کیف پول ریپلم میخوام انتقال بدم. کیف پول موبایلی توست والت دارم و میخوام تو سایت چنجلی بیت کویینی که دارم رو به ریپل تبدیل کنم ولی متأسفانه destination tag میخواد. بنظرت چیکار کنم.
  واقعا سپاسگذار میشم کمکم کنی. ممنونم.

  سلام
  چطوری میشه دلار وارد این سایت کرد؟

  سلام
  باید ویزا یا مسترکارت داشته باشید

  سلام آیا واقعا میشه از سایت localbitcoin به صورت آنلاین بیتکوین فروخت و به صورت ریالی و انلاین بیاد به ححسابت ؟؟ تحریم نیستیم تو این سایت ؟!! من مقداری بیت کوین دارم نمیدونم چطوری به ریال بفزوشم بیادحسابم بدون دردسر واقعا این سایت این کار میکنه شما کسی رو دیدید انجام.بده ؟

  سلام، بله الان هم عده زیادی در این سایت بیت کوین خرید و فروش میکنن
  انتقال وجه به عهده کاربران هست و خود این فقط یه بستری رو فراهم کرده که افراد بتونن با هم معامله کنن.
  کافیه وارد این لینک ها بشید و خریداران و فروشندگان بیت کوین رو ببینید:
  مشاهده لیست قیمت فروشندگان بیت‌کوین
  مشاهده لیست قیمت خریداران بیت‌کوین

  سلام وقت بخیر،من توی کیف پول بیت کوین مقداری دلار دارم،چجوری میتونم اون به ریال تبدیل کنم و تو ایران به دستم برسن

  سلام، در صورتی که قصد فروش بیت کوین و دریافت ریال رو دارید میتونید از طریق این راهنما عمل کنید:
  روش خرید و فروش بیت کوین در localbitcoins

  سلام
  در صورتی که حد مجاز برداشت ارز مونرو رو داشته باشم و وقتی که اون رو تبدیل به ریال کنم، چطور میتونم این ارز رو به حساب بانکی داخل مثل بانک های ملی یا سپه بریزم؟
  این کار شدنی هست؟
  مطمئن ترین راه برای این کار چیه و چه پیشنهادی دارید؟

  سلام، برای برداشت ارز میتونید اون رو مستقیما به صرافی های آنلاین ایرانی بفروشید
  یا اینکه مونرو رو به بیت کوین تبدیل کنید، چون بیت کوین ارز محبوب تری هست خیلی بیشتر خرید و فروش میشه.
  روش تبدیل ارزها در صرافی بایننس
  روش خرید و فروش بیت کوین با ریال

  سلام.
  من برای تبدیل بیت کوینی که از یک سایت دریافت میکنم اگر بخواهم به ریال تبدیلش کنم نیاز به کیف پول دارم؟
  چکار باید کنم؟
  ممنون

  سلام، شما میتونید مستقیما بیت کوین رو از سایت موردنظر به یک صرافی یا سایت معاملات بیت کوین انتقال بدید
  بنابراین نیازی به انتقال به کیف پول شخصی و سپس انتقال به صرافی نیست
  برای فروش بیت کوین میتونید طبق این راهنما عمل کنید:
  روش خرید و فروش بیت کوین با localbitcoins
  راهنمای معاملات بیت کوین

  سریعترین و مطمئا تین روش چیه.
  چون در سایت گویا باید منتظر خریدار بمونیم

  نیازی نیست منتظر خریدار بمونید.
  سریعترین راه اینکه که با یک خریدار یا فروشنده که آگهی ارسال کرده وارد معامله بشید (با کلیک روی دکمه BUY یا SELL)

  سلام بعد از اینکه به دلار تبدیل شد چطور باید به ریال تبدیلش کنم و استفادش کنم؟

  سلام. چه ارزی منظور شماست؟
  سوالتون رو واضح تر بپرسید

  سلام
  به دنبال یه صرافی میگرم که ارز هایی مثل t-coin و ZEITرو پشتیبانی کنه و برای کاربران ایرانی محدودیتی وجود نداشته باشه
  اگه معرفی کنید ممنون میشم.💖💎

  سلام.ارز t-coin در coinexchange.io معامله میشه.
  ولی توصیه میکنم به دنبال این ارزهای گمنام نباشید، ریسک از دست دادن کل پول هست.
  ZEIT رو هم میتونید توی cryptopia معامله کنید

  من میخام پولم رو از بیت کویین به دلار تبدیل کنم باید چیکار کنم میشه کامل به من توضیح بدین؟

  تبدیل بیت کوین به دلار از طریق حسابهای مختلف قابل انجام هست.
  راهنما: https://www.bourseiness.com/32666/localbitcoins

  من چجوری میتونم یک حساب بیت کوین با ۱۵ دلار ایجاد کنم؟

  در اینجا یک از کیف پول ها رو انتخاب کنید و یه کیف پول بسازید:

  لیست کیف پول (والت) ارزهای دیجیتال


  سپس میتونید از طریق این راهنما بیت کوین بخرید و به کیف پول منتقل کنید:
  https://www.bourseiness.com/32666/localbitcoins

  سلام خسته نباشید

  توی مرحله 2 تبدیل ارز، آدرس کیف پول BTC رو از کجا بگیرم

  توی سایت بلاک چین یه گزینه داره به اسم request که وقتی میزنم روش یه آدرس بهم میده و یه گزینه دیگه ای هم هست توی همین سایت بخش setting->address که توش لیست کیف پول هارو نشون میده و یه آدرس هم دارن هر کیف پول

  باید کدوم یک از این دو آدرس رو توی سایت چنجلی بزنم؟

  سلام وقت بخیر
  با کلیک روی دکمه request میتونید ادرس بیت کوین رو بگیرید.
  بخش setting->address برای تنظیمات کیف پول هست.

  سلام دوست عزیز
  لطف میفرمایید بهترین سایت هایی که میشه با دلار ازشون بیت کوین خرید را معرفی کنید.
  coinbase ظاهرا نمیشه اکانت ساخت،bitfinex هم ایران رو جزو کشورها نداشت، این سایت Changely هم خیلی کارمزد بالایی میگیره!

  سلام. از طریق سایت cex.io هم ظاهرا امکان خرید بیت کوین با دلار هست.

  درود بر شما
  من دوژ رو توی حساب خودش دارم
  چجوری بیارم اینجا که تبدیل شه؟؟

  در فرایند تبدیل، یه ادرس به شما میده که باید دوژ رو بهش بفرستید.

  سلام . توی یکی از پاسخ هایی ک داشتین در مورد کارمزد هنگام فروش بیت کوین گفته بودین . میشه بیشتر در موردش بدونم . اینک مثلا اگ ب اندازه نیم بین کوین انتقال بدم ب کیف پولم و بعدا بخوام اونو بفروشم و چ کارمزدی شامل میشه .

  سلام. قیمت خرید و فروش بیت کوین در صرافی ها متفاوته.
  اگر هم منظور شما کارمزد تراکنش هست، بستگی به شبکه بیت کوین داره.

  همین تراکنش منظورمه . ینی چی شبکه بیت کوین . چجوری کارمزد مشخص میشه

  کارمزد تراکنش های بیت کوین بستگی به تعداد تراکنش ها داره، وقتی شبکه بیت کوین شلوغه (یعنی تراکنش های زیادی در حال انجام هست) ماینرها یا همون استخراج کننده ها، تراکنش هایی که کارمزد بالاتری دارن رو سریعتر تایید میکنن. ممکنه تراکنشی با کارمزد کم تایید بشه ولی زمانش طولانی خواهد بود.
  کارمزد صرافی هم جداست و بسته به اینکه چه ارزی رو بخواید به چه ارز دیگه تبدیل کنید فرق میکنه.

  سلام آقای جهاندیده من دیجی بایت را به ریپل تبدیل کردم ولی خطا داد به پشتیبانی ایمیل فرستادم گفتن باید موقغ تبدیل به ریپل باید برجسب را هم وارد میکردی البته تو ریپل اینطوریه الانم نمیتونم برجسب را وارد کنم جون ارز از کیف کوین پیمنت رفته تو خود سایت دیجی بایت فکر کنم اونجا هم بلوکه شده .حالا نمیشه کاری کرد که ارزها بر گردن .در ضمن دوستان توجه داشته باشن در تبدیل ریپل حتما شماره برجسب را هم وارد کنن تا مثل من به مشکل برنخورند .از دوستان با این مشکل برخورد کردن .راه حلی هم هست .اگه برجسب را نتونم وارد کنم ارزها از بین میره ؟

  قیمتاش خیلی بالاست اصلا ارزش خرید نداره از خود اکسچنجرای ایرانی بخریم ارزونتر تموم میشه ! لطفا اکسچنجری معرفی کنید که به قیمت روز بشه ازش خرید کرد.

  قیمتش رو با قیمت بازار ارز توی سایت coinmarketcap.com مقایسه کنید.
  اگه به قیمت روز بخواید بخرید از صرافی هایی مثل binance یا hitbtc یا cryptopia استفاده کنید

  سلام
  این سایت که معرفی کردید الان قیمت بیت رو معادل 20,465.609 دلار حساب میکنه در صورتی که همین الان قیمت بیت کوین در سایت coinmarketcap برابر 13,732.00 دلار است

  سلام. توی کدوم بخش از سایت و برای تبدیل چه ارزی؟

  سلام،من بيت كوينمو تبديل به اتريوم كردم.يك شك من اينه كه از كجا ميدونن من براشون پولو فرستادم يا نه،من نگران شدم نكنه كاري اشتباه انجام دادم و نبايد به اون صورت (از كيف پول خودم به ادرسي كه دادن)ميريختم،زمان تقريبيش هم ٥ دقيقه زده بود ولي يك ساعت شده نيومده،كلا بعد از اينكه صفحه اي كه ادرس كيف پول ميده چجوري بايد مرحله بعدش باز بشه

  سلام. همه کارها اتوماتیک انجام میشه.

  باسلام و درود
  جناب مهندس در قسمت ۴ که باید ارز را به حساب صرافی واریز کنیم به چه صورت انجام میشه مثلا من ارزم توی کیف پیمنتز هستش…نمیتونم که سایت صرافی و ببندم و برم توی پیمنتز بریزم به آدرس صرافی…..لطفا بزرگواری کنید و راهنمایی بدین..ممنون

  سلام، دوست عزیز هیچ کار پیچیده ای قرار نیست انجام بشه. شما همون ادرسی که از صرافی به شما داده شده رو کپی میکنید و در کیف پول تون مبلغ خواسته شده رو به ادرس ارسال میکنید. (اون ادرس رو به عنوان گیرنده میزنید)

  سلام . من یه یک بیت کوین دارم و میخوام ب دلار تبدیل شه و لازمش دارم . توی این سایت ک تبدیل نمیشه ب دلار . میشه راهنمایی کنید ک تبدیل ب پول نقد بشه

  سلام. از طریق این سایت بفروشید: آموزش خرید و فروش بیت کوین

  سلام
  از کیف پول ارزیمون میتونیم برای بازرگانی(واردات ) از شرکتهای خارجی مثل حواله های ارزی استفاده کرد؟
  یعنی دیگه بعد از ثبت سفارش و گرفتن مجوز خرید ارز بجای اینکه بریم بانک یا صرافی ، با ولتمون خرید رو انجام بدیم؟

  سلام، در حال حاضر ارزهای رمزنگاری شده اونقدر پیشرفت نکردن که بشه باهاش اینکارها رو کرد.
  همه چیز به طرف مقابل داره که این ارزها رو به عنوان روش پرداخت قبول داشته باشه یانه.
  اما پیش بینی میشه در آینده، مقبولیت این ارزها در بین افراد بیشتر بشه.

  نمیاد بالا چرا این سایت

  فیلتر شده

  سلام .
  کارکردن با ارزهای دیگه چ مزیت هایی داره یا بهتره بگم چ کاربردهایی داره که انقدر زیاد ایجاد شده اند
  قبلا شنیده بودم مثلا گلفروش های جهان ارز مخصوصی دارند برای معمالات جهانیشون

  ایاهنوزهم بیتکوین بهتره ؟ ایا وقتی 21 میلیون بیتکوین ایجادبشه رشدش متوقف میشه یا بیشتر ؟ کلاعاقبتشون چی میشه بعد اون تاریخ؟
  لایتکوین و اتریوم اینچیزا … کلا واسه سرمایه گذاری کدومش رشدبهتری داشته تاحالا؟ کدومش اینده بهتری داره آیا؟

  سپاس

  سلام. بسیاری از ارزها هیچ ویژگی و تکنولوژی جدیدی ندارن
  تعدادی هستن که ویژگی‌های خاصی دارن یا یک تیم قوی و شناخته شده پشتشون هست و تکنولوژی شون باعث میشه کاربردهای زیادی داشتن باشن.

  باسلام من بیت کوین رو با بیت کوین کش چینج کردم اما در وضعیت تراکنش ضربدر خورده ونوشته تراکنش کامل نشد.الان دو روز گذشته.حدودا چقدر طول میکشه پول برگرده یا چینج بشه یا اصلا چی میشه؟ روی هش که چینجلی پرداخت کرده هم کلیک میکنم ارور 404 تو سایت بلاک چین میزنه

  سلام. اگه کارمزد تراکنش رو پایین گذاشتید احتمال زیاد مبلغ برمیگرده به کیف پول.
  دو روز هم زمان زیادیه، اگر برنگشت به پشتیبانی سایت چنجلی بگید

  سلام
  چرا ریپل و مونرو تو لیست نیست؟

  سلام. احتمالا موقتی اینطور شد

  Man meghdari bitcoin ferestadam adrese kife poole ripple ba tag ham dadam ama niomad

  بیت کوین رو نباید به کیف پول ریپل بفرستید
  هر ارزی باید به کیف پول مخصوص خودش (یا دقیقتر بگیم به آدرس بیت کوین دیگه) ارسال بشه.
  شما نمیتونید یه ارز رو به کیف پول ارز دیگه ای بفرستید.

  Bitcoin ro nafrestadam
  Bitcoin ra ba ripple change kardam ama ripple hamo nafrestad…
  Tag destination ham va ripple zade boodam
  Chejoori mishe peigiri kard??

  تراکنش های بیت کوین کمی طول میکشه تا تایید بشن.
  احتمالا تراکنش شما هنوز تایید نشده، بهتره صبر کنید تا انجام بشه.

  سلام من ارز ریپل را در سایت چنجلی نمی بینم چرا؟

  سلام. مثل اینکه موقتا برداشته شده

  سلام یه صرافی خوب ایرانی باشه وارزه زیادداشته باش چه صرافی هست

  سلام.. شما فرمودید ک این صرافی هیچ ارزی رو در خودش نگه نمیداره و ب کیف پول انتقال میده..سوال اینجاست آگه من بخام ی ارزی ک کمتر معامله میشه از این صرافی بگیرم باید ب چ کیف پولی انتقالش بدم یا ارزهایی ک کم اهمیت تر هستن آیا میشه کیف پولی براشون بسازیم؟

  سلام. هر ارزکیف پول مخصوص به خودش رو داره و باید کیف پول مخصوص اون ارز رو بسازید و قبل از شروع فرایند خرید از این سایت، آدرس اون رو آماده داشته باشید

  سلام ، چطور یک کیف پول ریپل میشه ایجاد کرد؟

  سلام. میتونید از سایت cryptonator استفاده کنید
  قابلیت ساخت کیف پول برای ارزهای دیجیتال مختلف رو داره

  سلام من می‌خواهم ارز ترون را خریداری کنم چطور میشه خریداری کرد

  من میتونم از ویزا کریدی کارتم که دلاری هست بیت بخرم بره تو والتم از این سایت؟

  بله میتونید از ویزا یا مسترکارت استفاده کنید

  چرا دلار رو به پول های دیگه تبدیل نمی کنه

  دلار به چه پول هایی؟
  در این سایت فقط میشه دلار رو میشه به ارزهای دیجیتال تبدیل کرد.

  مبالغ بالای دلار رو تبدیل نمیکنه که میگه حداکثر 200 دلار

  شاید برای برخی از ارزها اینطوره.

  چطوری به تومن تبدیل کنم

  برای تبدیل ارز دیجیتال به تومن این مطلب میتونه به شما کمک کنه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  ما در بورسینس به شما کمک می‌کنیم:

  • منابع درآمد دیگری برای خودتان بسازید
  • کسب‌وکارتان را رشد دهید
  • ارزش پول‌تان را در برابر تـورم حفظ کنید
  • از سرمایه‌تان برای کسب سود استفاده کنید
  • سرمایه‌گذاری موفق‌تری داشته باشید

  درباره بورسینس بیشتر بدانید

  ایمیل‌تان را وارد کنید تا جدیدترین مطالب به ایمیل‌تان ارسال شود:

  بعد از ثبت ایمیل لینک تایید برایتان ارسال می‌شود، لطفا روی آن کلیک کنید

  سلب مسئولیت: در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری (اوراق بهادار، بازار آتی، طلا و ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی و…) ارزش دارایی‌ها ممکن است به سرعت تغییر کند و ریسک از دست رفتن سرمایه وجود دارد. محتوای موجود در سایت بورسینس صرفا جهت اطلاع‌رسانی است و نظرات شخصی نویسنده را منعکس می‌کند. بورسینس هیچ منفعت یا مسئولیتی در قبال سود و زیان کاربران ندارد و مسئولیت استفاده از تمامی مطالب و محتوای سایت بر عهده کاربران است.

  Copyright © Bourseiness 2013-2021

  کپی‌برداری از مطالب این سایت به هرشکل، غیرمجاز و غیرقانونی است.

  بورس، سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار

  داشتن اطلاعات مفید و کاربردی در ارزهای دیجیتال می‌تواند به شما وضعیت ارزها، نظرات سایرین در خصوص سایت‌ها و سرویس‌ها و اطلاعات مفید دیگر برای سرمایه گذاری یا کار با این ارزها را بدهد.

  مطلب مرتبط: تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال را اینجا بخوانید!

  در ادامه این مطلب از بورسینس، 7 سایت کاربردی برای دریافت قیمت ارزها، نمودار قیمت، مقایسه و بررسی سرویس‌ها و اطلاع از فرصت‌های سرمایه گذاری را معرفی می‌کنیم.

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  تحلیل تکنیکال، اصلی‌ترین روش تحلیل ارزهای دیجیتال است.

  زیرا این ارزها نوسانات بسیار زیادی دارند و با تحلیل تکنیکال است که می‌توان احتمالات پیش‌رو را بررسی کرد.

  علاوه بر اینکه در این سایت امکان دریافت اطلاعات مرتبط با بازارهای مالی مانند بورس‌های بین‌المللی وجود دارد، می‌توانید نمودار بیش از 210 ارز رمزنگاری شده را مشاهده کنید و حتی با استفاده از پنل تحلیل تکنیکال تحت وب، روی آنها تحلیل تکنیکال را انجام دهید.

  لینک مستقیم به صفحه لیست ارزهای رزنگاری شده

  مطلب مرتبط: آموزش سایت تریدینگ ویو را اینجا بخوانید

 • سایت سه جام
 • کوین مارکت کپ، سایتی است که لیست ارزهای رمزنگاری شده و توکن‌ها را برای شما نمایش می‌دهد.

  این سایت یکی از پربازدیدترین سایت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال است.

  با کلیک روی نام هر ارز، می‌توانید اطلاعاتی مانند سایت آن ارز، اطلاع رسانی‌ها، رنک، قیمت به بیت‌کوین و دلار، ارزش بازار، حجم معامله در 24 ساعت گذشته، ارز در گردش و کل مقدار آن ارز و حداکثر ارزی که وجود خواهد داشت را ببینید.

  اطلاعات دیگری از قبیل نمودارها و قیمت ارز در هر صرافی و… نیز وجود دارد. ارزهایی که قابلیت استخراج ندارند با علامت ستاره در کنار نماد آن ارز مشخص شده است.

  ورود به سایت coinmarketcap.com

  مطلب مرتبط: آموزش سایت کوین مارکت کپ

  سایتی مشابه coinmarketcp.com است که قابلیت‌هایی مانند watchlist (زیرنظر گرفتن ارزها) و پرتفوی (تشکیل سبد دارایی) رو دارد. نمودارهای این سایت ظاهر بهتری نسبت به coinmarketcp.com دارند ولی ظاهرا ارزهایی وجود دارد که هنوز در آن لیست نشده است (برخی از ارزهای تازه وارد).

  اما به طور کلی یک سایت مفید است که در کنار coinmarketcp.com می‌توانید برای مقایسه قیمت‌ها و مشاهده نمودارها، ساخت واچ لیست و پرتفوی از آن استفاده کنید.

  ورود به سایت worldcoinindex.com

  یک سایت مرجع که می‌توانید در آن، نظرات مختلف در ارزهای رمزنگاری شده، صرافی‌ها، ارزهای قابل استخراج، کیف پول‌ها و سایر سرویس‌های مرتبط با این موارد را بخوانید.

  بخش mining دارای محاسبه‌گرهایی است که سود استخراج ارز دیجیتال را به شما نشان می‌دهد.

  نظراتی که توسط کاربران در خصوص سرویس‌ها، کیف پول‌ها و سایر سایت‌های مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در cryptocompare.com درج می‌شود به شما کمک می‌کند سایت‌ها و سرویس‌های معتبر و نامعتبر را بشناسید.

  ورود به سایت cryptocompare.com

  مطلب مرتبط: آموزش سایت cryptocompare

  در این اطلاعات زیادی از جمله متوسط اندازه تراکنش بیت‌کوین و اتریوم، آدرس‌های فعال، هش ریت، سختی استخراج، سودآوری استخراج و… وجود دارد.

  به طور مثال در این صفحه می‌توانید متوسط کارمزد تراکنش‌های بیت‌کوین و اتریوم را ببینید.

  ورود به سایت bitinfocharts.com

  در فروم بیت‌کوین تاک اطلاعات بسیار زیادی می‌توانید بدست آورید.

  در فروم بیت کوین تاک می‌توان آموزش‌ها، افراد فعال در ارزهای دیجیتال و پرسش و پاسخ‌های سودمندی یافت.

  اما زیر انجمنی که تقریبا همه ico ها و ارزهای جدیدی که معرفی می‌شوند در آنجا تاپیک خود را ایجاد می‌کنند در این صفحه است و می‌توانید نظرات سایرین در مورد ارزهای جدید را در این بخش بخوانید.

  ورود به صفحه اطلاع رسانی ارزهای جدید در bitcointalk.org

   

  منظور از ico عرضه اولیه سکه (initial coin offering) هست و به اولین عرضه یک ارز رمزنگاری شده گفته می‌شود.

  بیشتر این عرضه‌ها هیچ تفاوتی با عرضه‌های دیگر ندارند و تکنولوژی ارزها کپی شده از بقیه ارزها هستند، اما گاهی اوقات پروژه‌های خوب برای سرمایه گذاری نیز منتشر می‌شود. برای اطلاع یافتن از ico های جدید و تاریخ‌های آنها می‌توانید از سایت‌های زیر استفاده کنید:

  icoalert.com
  tokenfilings.com
  tokendata.io
  coinschedule.com

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  این سایت‌ها و صرافی‌ها در معاملات ارز دیجیتال استفاده می‌شود:

  سایت بایننس (Binance)

  سایت کوینکس (coinex)

  سایت نوبیتکس (ایرانی)

  .

  در صورتی که تجربه‌ای با این سایت‌ها دارید و سایت دیگری می شناسید که اطلاعات مفیدی می‌توان از آن دریافت کرد در بخش دیدگاه بنویسید.

   

  قصد خرید یا فروش ارز دیجیتال در ایران را دارید؟ در این سایت می‌توانید با اطمینان و با چند کلیک خرید کنید:

  اگر مایل به مطالعه بیشتر درباره ارز دیجیتال هستید، پیشنهاد می‌کنیم کتاب “ارز دیجیتال، سیر تکامل طبیعی پول” را در اینجا دانلود کنید و بخوانید…

  در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و… به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید.
  ***
  در توئیتر فالو کنید:
  https://twitter.com/jahandide

  وقت بخیر از کدوم سایت خرید و فروش عمده یا نهنگ ها رو فورا نشون میده ؟

  با سلام
  من برای تحلیل چارت ارزها احتیاج به دادهای روزانه دارم . از کجا میشه آنها را ترجیحا بصورت رایگال و بصورت فایلهای CSV دریافت کرد؟
  با سپاس

  سلام و درود بر شما
  از طریق سایت tradingview.com میتونید بدست بیارید.

  سلام . چه سایتی حجم معاملات short و long رو روی بیت کوین ب صورت انلاین نشون میده . راهنمایی کنید ممنون میشم

  سلام وقت بخیر، چندتا سایت هست این اطلاعات رو نشون میده:
  datamish.com
  bybt.com/LongShortRatio
  btctools.io

  خیلی ممنون از راهنماییتون دوست عزیز و گرامی🌹

  سلامت و موفق باشین

  سلام مطبتون عالی بود اگه امکان داره بفرمایید تحلییل تکنیکال شاخص کل ارزهای دیجیتال رو با چه نمادی در تریدینگ ویو جستجو کنیم ؟
  باتشکر تکنیکالیست (اوات سبف)

  سلام وقت بخیر
  دوست گرامی میتونید نمودار ارزش کل بازار ارز دیجیتال رو در این صفحه ببینید:
  https://www.tradingview.com/markets/cryptocurrencies/global-charts/
  صفحه نمودار با ابزارهای تحلیلی:
  https://www.tradingview.com/chart/?symbol=CRYPTOCAP%3ATOTAL

  سلام دوست عزیز
  چه سایتی پیشنهاد میکنید برای چارت ارز، های دیجیتال که اومدن

  سلام
  از کجا میتونم تاریخ پیدایش ارزهارو بررسی کنم
  به صورت دسته بندی

  مثلا ارزهای 2019
  مرسی

  ‌من نیاز به سایتی دارم که بازدهی رمز ارز ها رو به غیر از روزانه و هفتگی ، بر اساس ماهانه هم لیست کنه . کسی می دونه عایا..؟ 😊

  سلام
  چه طور می تونم دیتاهای بازار کریپتو را دانلود کنم؟ برای نرم افزار تحلیلی نیاز دارم.

  ممنون از محبتتون

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  از سایت tradingview.com میتونید داده‌های نمودار رو دانلود کنید.
  در اینجا راهنماش هست:
  https://www.tradingview.com/support/solutions/43000537255-how-can-i-export-chart-data/

  سلام خسته نباشید ،
  ممنون از سایت خوبتون . ببخشید من یک سوال داشتم . چطور می تونم از ارز هایی که جدید قرار بیاد میان مطلع بشم . مثلا میگن تا 1 روزه دیگه فلان ارز قراره بیاد و هر کسی که میره میخره سود خوبی مثل عرضه اولیه خودمون میکنه .

  نماد های پرتراکنش در بایننس رو از چه لینکی می تونیم ببینم ؟

  coinmarketcal.com

  coinmarketcal.com

  سلام وقتتون بخیر. راجع به قیمت ارزهای دیجیتال سوال داشتم. تو صرافی نوبیتکس تغییر قیمت بیت کین 1-% داره نشون میده ولی توصرافی بایننس 4+%. من میدونم قیمت ارزهای دیجیتال ثابت نیست و توصرافی های مختلف یک مقدار تفاوت قیمت وجود داره. ولی دیگه واقعا در این حد باید تفاوت وجود داشته باشه بین صرافی ایرانی و خارجی؟

  سلام وقت بخیر دوست عزیز، ممکنه در اون لحظه قیمت دلار نوسان منفی کرده باشه و بخشی از نوسان مثبت بیتکوین رو خنثی کرده باشه.

  سلام یک سایت که دیتا بیت کوین رو رایگان بتونم دانلود کنم بهم معرفی کنید

  سلام وقت بخیر، سایت tradingview.com روش:
  https://www.tradingview.com/support/solutions/43000537255-how-can-i-export-chart-data/

  صرافی های ایران خیلی کارمزد میگیرن

  سلام
  سایتی که اعلام کنه چه ارزهایی لیست میشن به صرافی
  از قبل اطلاع بده هست .

  سلام وقت بخیر، نه متاسفانه سراغ ندارم

  coinmarketcal

  سلام وقت بخیر از کجا میتونم مقدار پوزیشن بای و شورت یک ارز رو نگا کنم

  از سایت
  glassnode

  باسلام ایا سایت fxcryptoinvest. Comبرای سرمایه گذاری قابل اعتماد است
  لطفا راهنماییم کنید

  سلام وقت بخیر
  به هیچ عنوان پولتون رو وارد اینجور سایتها نکنید.

  سلام و اوقات بکام
  لطفا تیتر 1 – سایت treadingview.com اصلاح بشه و درستش tradingview.com هستش./

  سلام وقت بخیر، اصلاح شد. ممنون از توجه‌تون

  سلم از چه سایتی میشه افراد لیکوئید شده را دید؟و مبلغ پولی که لیکوئید کردند رو بررسی کرد؟ سپاس

  سلام و ارادت . آیا سایتی رو می شناسید که بشه از نمودار رمز ارزها خروجی گرفت برای ادونس گت و مووتیو؟ ممنونم

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  احتمالا بتونید از سایت tradingview.com طبق این راهنما خروجی بگیرید

  سلام خوبید جسارتا یه متاتریدر معرفی کنید که تمام رمز ارزها یا حداقل خوباشو داشته باشه ؟ حداقل 20 تاشو داشته باشه

  از کدام سایت حجم معاملات رمز رمزها را آنلاین در شبکه بیت کوین قابل رویت کرد؟

  سلام وقت بخیر، در سایت های coinmarketcap.com و coingecko.com میتونید حجم معاملات ارزها و جفت ارزهای مختلف رو در صرافی ها یا بطور کلی ببینید

  با عرض سلام خدمت شما ميشه بي زحمت لطف كنيد بگوييد
  در كدام سايت بايد اطلاعات سهامداران بزرگ در ارزها را پيدا كنيم بطور مثال چه مقدار از داجكوين دست كيست. تشكر از اطلاعات مفيد تان

  سلام وقت بخیر، برای بررسی آدرس‌های دارندگان یه ارز و موجودی اونها، باید از اکسپلورر مخصوص اون ارز استفاده کنید
  مثلا برای دوج کوین، این سایت هست:
  https://blockchair.com/dogecoin/addresses
  برای ارزهای دیگه کافیه در گوگل سرچ کنید، مثلا doge explorer

  سلام و عرض ادب
  لطفا یک سایت بهم معرفی کنید که ارز های دیجیتال رو بتونم توش تحلیل تکنیکال کنم مثل متاتریدر برای فارکس البته به صورت رایگان
  یکسری سایت ها مثل tradingview حدودا یک ماه رایگان بهت میده فقط
  تشکر

  درود بر شما
  خواهشی از شما داشتم
  سایت توکن های جدیدی که میخوان تو صرافی ها لیست بشن رو برامون بذاری
  🙏

  سلام و درود دوست عزیز
  چنین سایتی نمیشناسم متاسفانه

  با سلام و خستهنباشید خدمت استاد بزرگوار

  یه برنامه میخوام که بتونم مشخصات ارز رو اونجا پیدا کنم مثلا کدوم صرافی کدوم کیف پول براش نصب کنم

  باتشکر

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  مشخصات ارز مثلا چه چیزهایی؟
  در سایت coingecko.com و coinmarketcap.com برخی مشخصات ارزها هست

  درود بر شما دوست عزیزم
  سایتی رو میشناسین که بتونیم فیلتر نویسی کنیم برای ارزهای دیجیتال که مجانی هم باشه؟
  ایرانی ها که همه پولی هستن !

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  نه چنین قابلیتی رو در هیچ سایتی ندیدم

  اولین سایتی که آقای جهاندیده معر فی کردن treiding همچون قابلیتی داره تو یوتیوب دیدم آموزشش رو

  در tradingview در قسمت screeners گزینه cryptocurrency می توانید هم از فیلترهای اماده استفاده کنید و هم به زبان pine Script کد نویسی کنید

  سلام
  وقت بخیر
  چرا سایت تریدینگ ویو قیمتها رو مثلاً برا ترون که سقف تاربخیش حدود ۰٫۴ دلار هست رو خیلی پایین تر نشون میده؟

  سلام هات بیت برا ایران فیلتره یا خبر فیک بود

  صرافی بایننس را انتخاب کنید

  سلام روز بخیر از کجا میتونیم متوجه بشیم که حقوقی ها یا به اصطلاح نهنگ ها از ارز ها چقدر خرید زدن؟

  میتونید از طریق ادرس [email protected] در تلگرام و یا توئیتر پست های اطلاع رسانی خرید و فروش نهنگ هارو دنبال کنید.

  لطفا یکی منو راهنمایی کنه برای ارز

  عزیز از صبر و حوصله تون که به همه پاسخ میدید ممنون،ایا سایتی هست که سیکنال خرید پیشنهاد بده؟ممنون

  سلامت باشین، تا دلتون بخواد سایت و کانال و پیج برای سیگنال‌‌ هست ولی اینکه کارشون چقدر خوب باشه مهمه. مورد خاصی نمیشناسم پیشنهاد بدم.

  سلام ، با عرض تبریک عید نوروز ، من دنبال یه نرم افزار یا سایتی میگردم که بتونم نمودار قیمتی ارزهای دیجیتال رو تو اون ببینم و اندیکاتورهای خودمو اونجا سیو کنم ، ضمنا تو متاتریدر 5 قیمت ارز مثلا در تایم 15 با تایم روزانه متفاوت و حتی قیمت آن با سایر سایتها هم متفاوت است . لطفا راهنمایی بفرمایید . با تشکر موفق و تندرست باشید

  سلام و درود، سال نو مبارک
  در حال حاضر بهترین سایت برای تحلیل نموداری ارزهای دیجیتال، سایت tradingview.com هست

  سلام
  من دنبال سایتی بودم که بشه داخل اون فیلتر نویسی کرد.
  همچین سایتی سراغ دارید؟

  سلام
  ببخشید سایت های پردیکت یا پیش بینی برای پیش بینی ارز ها معتبر تریناشو معرفی میکنید؟؟؟؟لطفا

  سلام بزرگوار!
  کیف پول سخت افزاری رو برای چه مبلغ به بالا پیشنهاد میکنید؟ کیف پول نرم افزاری مثل تراست ولت که از گوگل پلی نصب بشه قابل اعتماد هست؟

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  با توجه به قیمت کیف پول تصمیم بگیرید و همینطور کاربردهای شخصی خود شما.
  قیمت برخی کیف پول 3 تا 4 میلیون تومن هست. به نظرم برای نگهداری مبالغی که ارزش بالای 100 میلیون داره، خرید این کیف پول ها به صرفه است. باز هم هرکسی دیدگاه خودشو داره و ممکنه شخصی بخواد برای نگهداری 10 میلیون تومن ارز دیجیتال یه کیف پول 3 میلیونی بخره!

  سلام وقت بخیر آيا سایتی درخصوص ارز های دیجیتال وجود دارد ک در آن بتوانیم بصورت رایگان فیلتر وارد کنیم

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  چنین سایتی نمیشناسم.

  سلام بله هست coinex.com

  لطفا منو راهنمایی کنید برای ارز

  سلام استاد. چه سایتی جدیدترین شت کوین به ما نشون میده؟

  سلام
  یک سوال داشتم از کجا بفهمم کدوم ارز در کدوم صرافی ارائه میشه
  مثلا همین ارز alice که در صرافی binance دیروز عرضه شد همین اخبار رو از کجا باید دربیارم
  ممنون میشم جواب بدین

  سلام چرا من نمی تونم در نوبیتکس کد شناسایی دوعاملی را فعال کنم و پس از هر بار تلاش خطای otp با تشکر

  سلام قسمت تنظیمات رو داخل برنامع google atencithetor بزنید یه گزیینه بیشتر ندارع اونو بزن درست میشع

  سلام وقت بخیر آقای جهاندیده و ممنون از توضیحات و اطلاعاتتون
  آقای جهاندیده چرا قیمت ارزهای دیجیتال در رمزینکس بالاست، مثلا آدا رو الان قیمت میگیری از سایت ها و صرافی های آنلاین سی و چهار پنج تومن نشون میده اما تو رمزینکس معمولا دو سه هزار تومن بالاتره همیشه.

  اون تفاوت قیمتی به چه دلیلی هست؟

  ممنون از شما

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  از سایتی که اسم بردید اطلاعی ندارم ولی بطور کلی ذات بازار کریپتو همینه که قیمت ها در صرافی‌های مختلف تفاوت داره. در این بازار هیچ مرکزیتی مثل بورس‌ تهران در کار نیست که قیمت همه جا یکسان باشه.
  به همین خاطر هست که مفهومی به اسم آربیتراژ وجود داره و افراد خیلی زیادی از این طریق درآمد کسب میکنن. آربیتراژ در ارز دیجیتال یعنی کسب سود از اختلاف قیمت یک دارایی که در دو صرافی مختلف معامله میشه.

  سلام مهندس.خسته نباشی.ممنون از این سایت خوبت،یک سواله فنی داشتم،ایا سایتی هست که جدیدترین اخبار مربوط به سرمایه گذاری شرکتهای بزرگ یا حتی دولتها و سخنرانی هاشون درباره بیت کویین یا برعکسش،خروج از اون رو ،به روز،بهت بده،مثلا همین ایلان ماسک که اومد سرمایه گذاری کرد رو بشه همون لحظه یا همون دقایق سرمایه گذاری ،متوجه بشی و زودتر از بقیه این خبر رو دریافت کنی و تو خرید یا فروش ارز ،جلوتر از بقیه باشی
  ایا همچین سایته به روزی هست که فقط مربوط به سرماسه گذاری یا خروج شرکتها و سرمایه گذاران بزرگ باشه؟

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  زودتر از بقیه بدونید؟ چنین سایتی وجود نداره 🙂
  فقط از منابع معتبر خبرها رو بگیرید
  سایتهایی مثل
  coindesk.com
  coinmarketcap.com
  cointelegraph.com

  ممنون از راهنمایی های خوبتون و از اینکه جوابگوی سوالات هستین،ایشالا موفق باشین تو زندگی تون

  خواهش میکنم. سلامت و موفق باشین.

  ببخشید یک سوال مهم تر :آیا در صرافی بایننس میشه ترید کرد ،اونهم روزانه و حتی ساعتی؟
  من تو گوگل سرچ کردم تو تهران یک شرکت بود سرور مجازی نصب میکرد برات با دستگاهش و تضمین شو اینا تقریبا 20 سی میلیون در میومد،البته یک کارت بانکی بین المللی مثل master card هم داشته باشی،اونو رو هم با پول میشه درست کنی،میخام بگم امکان پذیره این چیزا تو ایران؟یا این شرکتها فقط حرف میزنن و امکان داره سرمایه مون به باد بره؟میشه توضیح بدین چجوری میشه با ابایننس کار کرد تو ایران بدون اینکه ترس از تحریم داشته باشیم؟ممنون میشم

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  ما حدود 3-4 ساله بدون اینکه چنین چیزهایی که گفتید رو داشته باشیم توی بایننس خرید و فروش انجام میدیم و به مشکلی برخورد نکردیم.
  1. بهتره از آی پی یه کشور اروپایی استفاده کنید
  2. یه vpn مطمئن که قطعی نداشته باشه کفایت میکنه
  3. به هیچ عنوان هیچ سوتی ندید که کار شما نیاز به دریافت پشتیبانی داشته باشه. به عنوان یک نمونه، مثال میزنم، ورود دو مرحله رو با google authenticator فعال کنید و هیچوقت کاری نکنید دسترسی شما به ورود دو مرحله‌ای بین بره تا تا نیاز به پشتیبانی داشته باشید
  بطور کلی اگه دقت به خرج بدید نیازی به سرور مجازی و این چیزها نیست. برداشت و واریز هم فقط با رمزارز انجام بشه.
  با همین این اوصاف، همیشه ریسک مسدود شدن حساب هست.

  بازم ممنون مهندس،همینکه پیگیر هستین و به موقع جواب میدین،یعنی شما ادم مسعولیت پذیری هستین و البته با معرفت،ایشالا همیشه سالم و موفق باشین

  سلامت و موفق باشین، ممنون که همراهی و حمایت میکنید.

  سلام استاد
  ب نظرتون چه سایتی خوبه برای اینکه زمان دقیق عرضه ی جدید در ارز دیجتالو رو‌ نشون بده یک سایت عالی ک زمان عرضه رو دقیق و زودتر نشون بده
  با تشکر

  سلام مهندس
  سایتی هست که فایل های cvs یا prn رمز ارزها رو به صورت روزانه یا ساعتی به اشتراک بزاره یا بفروشه و حق عضویت بگیره…

  سلام دنبال یه سایتی میگردم بشه توش رو چارت تحلیل کرد و ذخیره کرد
  تریدینگ ویو رفتم ولی فقط یک چارت رو میشه سیو کرد و برای ذخیره کردن دومی به بعد باید پول پرداخت کنی
  پیشنهادتون چیه؟
  تو صرافی باینانس هم ذخیره میکنم ولی هر چند روز میبینم کلش پاک شده!
  یه مشکل اساسی شده برام…!

  سلام وقت بخیر دوست گرامی. در حال حاضر بهترین گزینه همین موارد هستن که اشاره کردید و سایت دیگه‌ای نمیشناسم.

  از متاتریدر استفاده کن این که دیگه پرسیدن نداره

  https://www.investing.com/indices/us-30-futures-streaming-chart
  استفاده کن

  سلام
  سایتی هست بشه تعداد نهنگهای یک ارز رو دید؟

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  بستگی به ارز داره و اینکه نهنگ‌ها ارز رو کجا نگهداری کنن.
  بیشتر از اکسپلوررها میشه موجودی برترین کیف پول ها رو دید.
  مثلا برای اتریوم و توکن‌های اتریوم میشه از اکسپلورر etherscan.io استفاده کرد:
  https://www.bourseiness.com/47822/etherscan

  سلام.وقت بخیر.دیتای ارز دیجیتال رو برای تخلیل در نرم افزار از کجا میتونم بگیرم؟

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  توصیه میکنم از سایت tradingview.com برای تحلیل استفاده کنید که برای ارزهایی که پشتیبانی میکنه نیازی به وارد کردن دیتا نداره.

  سلام
  مشکل نسخه فری تریدینگ ویو مجوز استفاده همزمان سه اندیکاتور با هست
  راهی برای حل این موضوع وجود داره؟؟

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  اگه میخواید بیش از سه اندیکاتور رو همزمان استفاده کنید تنها راهش پرداخت هزینه اشتراک هست.

  سلام اقای جهاندیده شما تدریس هم دارید ؟؟من تازه میخوام وارد ارز دیجیتال شم .نیاز به راهنمایی دارم

  سلام وقت بخیر، نه فعلا.

  ممنون از معرفی سایت های مهم و تاثیرگذار
  سایتی که ارزش واقعی هر ارزی رو میگه کدومه؟؟؟
  مثلا برای برخی آلت ها قیمتی کمتر از قیمت فعلیشون رو میزنه و برای برخی قیمتی بالاتر از قیمت فعلی. ظاهرا براساس ارزش واقعیشون قیمت گذاری میکنه.
  ممنون میشم این سایت رو هم معرفی کنید.

  سلامت باشین. چنین سایتی نمیشناسم.
  ارزشگذاری‌ها ممکنه براساس مدلهای مختلفی انجام بشه و صرفا فرضیه است.
  مثلا S2F یه مدل برای ارزشگذاری بیتکوین هست که اینجا میتونید جزییاتشو بخونید

  سلام سایتی هست که چند نمودار را همزمان روی چارت نشون بده

  سلام وقت بخیر دوست گرامی. منظور شما مقایسه بین چند نموداره؟
  بستگی داره چه نمودارهایی باشه. این سایت رو بررسی کنید: tradingview.com

  سلام و وقت بخیر
  در سایت تریدینگ ویو سابقه قیمت ارزهای دیجیتالو چند ماه بیشتر نمیاره، ب نظرتون مشکلش چیه؟

  سلام وقت بخیر دوست گرامی. احتمالا شما اطلاعات قیمتی جفت ارز که مربوط به یه صرافی هست رو ببینید. اطلاعات قیمت روی سایر صرافی ها هم هست و ممکنه یه جفت ارز، چندین نمودار که مربوط به چندین منبع مخلتف هست رو داشته باشه. موارد دیگه رو تست کنید.

  سلام و عرض ادب
  میخواستم بدون سایت یا منبعی وجود داره که بشه از طریق اون سوابق معاملات رمز ارزها رو مورد بررسی قرار داد، مثلا تعداد خریدار و فروشنده ها در معاملات یک روز یا مقایسه حجم معاملات امروز نسبت به روزهای قبل از طریق فیلتر،
  در واقع مثل بورس خودمون فیلتر نویسی کرد و ارزهای مستعد رشد رو پیدا کرد

  سلام وقت بخیر دوست گرامی. این مواردی که شما میخواید رو فکر نکنم بتونید دربیارید.

  چگونه با توجه به تعداد زیاد ارزهای دیجیتال بتونم فیلترنویسی انجام بدم و اون ارز مورد نظر رو پیدا کنم به غیر از نرم افزار هایی که پولی هستن،
  محیطی مثل سایتtse در بورس ایران که میشد داخلش فیلتر نویسی کرد رو تو فضای ارزهای دیجیتال نیست؟

  چگونه با توجه به تعداد زیاد ارزهای دیجیتال بتونم فیلترنویسی انجام بدم و اون ارز مورد نظر رو پیدا کنم به غیر از نرم افزار هایی که پولی هستن،

  محیطی مثل سایتtse در بورس ایران که میشد داخلش فیلتر نویسی کرد رو تو فضای ارزهای دیجیتال نیست؟

  سلام خسته نباشید
  سایت یا بروکری هست که تمام ارزهای دیجیتال رو معامله کنه یا سایتی که بشه تحلیل تکنیکال رو مثل متاتریدر انجام داد

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  برای تحلیل ارزهای دیجیتال، بهترین سایت tradingview.com هست که در اینجا راهنماش رو نوشتیم

  سلام وقت بخیر
  فیلتر نویسی ارز های دیجیتال رو هم میتونید انجام بدید

  درمورد ارز دیجیتال لیبرا کسی خبر داره کی عرضه میشه

  سلام وقت بخیر سایتی هست که بشه تحلیل های تکنیکال آدمای مختلف رو روی ارز های مختلف دید؟

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  بله سایت tradingview.com
  راهنمای این سایت رو اینجا بخونید

  سلام نمودارهای این سایت در حد ثانیه رانشان نامیده چکار کنیم که لحظه ای وثانیه ای وزنده نمودارها و داشته باشیم

  صد واحد بیت کوین به قیمت روز فروخته میشه لطفاً مشتری واقعی تماس بگیره ..
  ****

  دوست گرامی شما میتونید این مقدار بیت کوین رو به صورت سفارشات کوچکتر دربیارید و در سایت نوبیتکس بفروشید.

  شمارتونو بدین لطفا

  سلام.لطفادرمورد دگ کوین هم اطلاعات بدید بی زحمت

  سلام. ببخشید من میخواستم بیت کوین بخرم و هیچ گونه اطلاعاتی ندارم در وصورت امکان راهنمایی میفرمایید. ممنونم

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  قبل از خرید باید تحقیق و بررسی زیادی انجام بدید.
  برای شروع، این مطالب میتونه به شما کمک کنه ولی کافی نیست:

  آموزش بیت‌کوین: چگونه بیت‌کوین بخریم و با امنیت بالا آنرا نگهداریم؟


  https://www.bourseiness.com/cryptocurrency

  سلام
  جهت اطلاع از عرضه اولیه ارزها باید چکار کرد؟

  سلام وقت بخیر
  عرضه اولیه های معتبر معمولا در اکسچنج های بزرگ مثل بایننس (binance.com) انجام میگیره. اخبار این سایتها رو پیگیری کنید تا با خبر بشید.

  سلام جناب شجاع الدین نظرتون درمورد بیکس بی کوین رو میشه بفرمایید؟

  سلام، اطلاعی ازش ندارم

  سلام جناب جهاندیده ارز بیکس بی کویین چون به صورت مجموعه گیریه احتمالش هست کلاهبرداری باشه.چون هنوز توی بایننس ارزش لیست نشده و مورد تایید کوین مارکت کپ هم نیست

  سلام وقت بخیر دوست گرامی.
  ازش اطلاعی ندارم ولی بطور کلی بهتره از ارزهای تازه وارد دوری کنید، چون به شدت کلاهبرداری داخلشون زیاده. حتی اگه کلاهبردار هم نباشن، یه پروژه جدید ممکنه به هر دلیلی شکست بخوره.

  سلام ارز مناسب برای خریداری چه ارزی الان مناسب هست ب دید 3ماهه

  سلام خسته نباشید
  ببخشين سایتی هستش که اطلاعات مربوط به نام پدیدآورنده یک ارزدیجیتال رو توضیح بده مثلا درباره کاردانو و اینکه جامع باشه سایت
  ممنونم ک جواب ميدين

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  سایت‌های coingecko.com و coinmarketcap.com منابع معتبری هستن.
  در این سایتها جزییات هر رمزارز در صفحه‌ی مخصوص به خودش نمایش داده میشه که شامل سایت پروژه هم هست و در سایت رمزارزها میتونید اطلاعاتی که میخواید رو بدست بیارید.

  سلام خسته نباشید
  ببخشید بهترین سایت برای پیدا کردن ارزهایی که قبل اینکه توی coin market cap لیست بشه چه راهییه؟

  سلام. یه کلاهبرداری سازمان یافته که وقتی بخوای بفروشیش هیچکسی نمیخره.نه مشتیبان درستی داره و نه هیچ صرافی معتبری پشتیبانی میکنه. صرفا چندتا صرافی بیخود که اصلا اعتباری نداره.ضمنا فقط برای جلب مشتری بالا پایین میشه و توی ولتتون یه عدد درج میشه.حالا بدو که بفروشیش.
  برای سود میگن سه سال فریز کن ۹۶۰دلار رو و توی اینمدت باید زیرمجموعه بیاری .یه کلاهبرداری کامل.پول شما رو میگیرن میدن به بالاییا و همینطور پول زیر دستای شما رو به شما.

  اخبار ارزهایی ک قراره بایننس لیست بشن رو از کجا بفهمیم؟

  معمولا چنین اخباری از قبلا منتشر نمیشه دوست گرامی.
  اگر هم میشه من منبع نمیشناسم متاسفانه.

  treadingvew.com <<<<< درود. این سایت اشتباه تایپ شده.

  سلام. اصلاح شد، ممنون از توجه تون

  سلام وقت بخیر من میخوام از سایت های خارجی به قیمت اصلی بیت کوین خرید کنم شما چه سایتی رو پیشنهاد میکنید چون در حال حاضر سایت های ایرانی خیلی قیمتشون نسبت به سایتهای خارجی بالا هست

  سلام، منبع خرید شما بستگی به حساب هایی داره که شما در اختیار دارید
  اگه بر فرض مثال ویزا یا مسترکارت دارید و مقیم خارج کشورید چندتا گزینه هست
  اگه اینها رو در اختیار ندارید مجبورید با ریال از صرافی های آنلاین مختلف قیمت مناسب رو پیدا کنید و بخرید
  قیمت هم تفاوت چندانی با قیمت جهانی نداره (اگه قیمت دلار رو درست حساب کرده باشید)

  سلام دوست عزیز
  چه سایتی پیشنهاد میکنید برای چارت ارز، های دیجیتال که اومدن

  سلام وقت شما بخیر، اگه در سایت tradingview.com لیست شدن به نظرم گزینه بهتری وجود نداره
  اگه ارز رو در این سایت نمی بینید، در سایتهایی که ارز موردنظرتون معامله میشه چارتش هم معمولا هست.

  سلام خوبین ببخشید سوالی داشتم خدمتتون من تقریبا 20 روز پیش یه مقدار خیلی کم بیت کوین کش انتقال دادم به کوینومی البته از فاست هاب ولی اومد تو این سایتی ک الان شما هم در بالا توضیح دادین این سایت
  https://bitinfocharts.com/bitcoin%20cash/address/1F6kyDQEUJcGmSSGpXwr91dbxm7moVJpTy
  الان خودش ک نمیاد تو کیف پول من گزینه برداشتی هم نداره توی این سایت باید چیکار کنم میشه بفرمایید ممنون

  سلام رو چه ارزی سرمایه گذاری کنیم که اینده خوبی داشته باشه

  eth
  eos
  iot
  ada
  link
  band
  یک سبد از اینها میتونه رشد سالانه 100-300 درصد ی رو در کنار رشد دلار برای شما تضمین کنه
  از کوینکس یا باینانس بخرید و در ولت جدا گانه منتقل کنید و نگهداری کنید مثل تراست ولت

  سلام ممنونم از راهنماییتون
  چرا بخش هفتم هیچ کدوم از سایتها باز نشد .
  7 – اطلاع یافتن از ico ها با سایت coinschedule.com
  این بخش برام مهمه
  میخوام از عرضه اولیه ارزها مطلع بشم

  سلام دوستان،من یه اطلاعاتی از شما میخام درباره bixbicoin و اعتبارش ازتون میخام با اطلاعات دقیقتون درباره این ارز من و مطلع کنید

  سلام وقت بخیر
  در خصوص اعتبار سایتها این مطلب میتونه به شما کمک کنه:
  https://www.bourseiness.com/46477/identify-scams

  اما به نظر من هیچ اپلیکیشنی روی ios و اندروید به خوبیه Coinstats نیست.
  شدیدا توصیه میکنم نصب کنید. ضمنا تو این مطلب جای این ۲ وب سایت هم خیلی حالیه:
  Coingecko
  و
  Investing.com

  ممنون از پیشنهادات شما

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  ما در بورسینس به شما کمک می‌کنیم:

  • منابع درآمد دیگری برای خودتان بسازید
  • کسب‌وکارتان را رشد دهید
  • ارزش پول‌تان را در برابر تـورم حفظ کنید
  • از سرمایه‌تان برای کسب سود استفاده کنید
  • سرمایه‌گذاری موفق‌تری داشته باشید

  درباره بورسینس بیشتر بدانید

  ایمیل‌تان را وارد کنید تا جدیدترین مطالب به ایمیل‌تان ارسال شود:

  بعد از ثبت ایمیل لینک تایید برایتان ارسال می‌شود، لطفا روی آن کلیک کنید

  سلب مسئولیت: در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری (اوراق بهادار، بازار آتی، طلا و ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی و…) ارزش دارایی‌ها ممکن است به سرعت تغییر کند و ریسک از دست رفتن سرمایه وجود دارد. محتوای موجود در سایت بورسینس صرفا جهت اطلاع‌رسانی است و نظرات شخصی نویسنده را منعکس می‌کند. بورسینس هیچ منفعت یا مسئولیتی در قبال سود و زیان کاربران ندارد و مسئولیت استفاده از تمامی مطالب و محتوای سایت بر عهده کاربران است.

  Copyright © Bourseiness 2013-2021

  کپی‌برداری از مطالب این سایت به هرشکل، غیرمجاز و غیرقانونی است.

  موسس ایزی‌کوینکس (EzCoinEx.com) توسعه دهنده وب و بلاکچین (Blockchain)

  تا چند سال پیش اگر شما به عنوان یک ایرانی می‌خواستید ارز دیجیتال بخرید یا بفروشید ناچار بودید این کار را در صرافی‌های خارجی انجام دهید ولی امروزه صرافی‌های ایرانی بسیاری وجود دارند که می‌توانند نیاز شما را برطرف کنند. در این مقاله به بررسی امکانات و نقاط قوت و ضعف ۶ تا از این صرافی‌های بومی می‌پردازیم. تعداد رمز ارزهای قابل معامله، سهولت انجام خرید و فروش و امنیت پلتفرم مهمترین پارامترهای مقایسه‌ای ما در این مقاله بوده است. ترتیب وب سایتهای ذکر شده صرفا بر اساس حروف الفبا می‌باشد. معامله گرانی که می‌خواهند از این وب‌سایتها برای انجام معاملات خود استفاده کنند لازم است خودشان شخصا تحقیقات لازم را در خصوص امنیت و اعتبار این صرافی‌ها بعمل آورند.

  ارزجو یکی از نخستین و قدیمی‌ترین وب سایتها در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال است. در این سایت می‌توانید رمز ارزهایی نظیر بیت کوین، اتریوم، استلار، ریپل و … را معامله کنید. همچنین می‌توانید ارزهای دیجیتال نظیر وب مانی (webmoney) و پرفکت مانی (perfect money) را نیز بخرید یا بفروشید.

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  مزایا:

  معایب:

  اکسیر را می‌توان نخستین صرافی دارای پلتفرم معاملاتی در ایران دانست. این بدان معناست که قیمت ارزهای دیجیتال در این وب سایت بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می‌شود و خود سایت در تعیین قیمت خرید و فروش نقشی ندارد. این وب سایت از بهمن ماه ۹۶ کار خود را آغاز نمود و اکنون به عنوان یک شرکت دانش بنیان به کار خود ادامه می‌دهد. در این وب سایت امکان خرید و فروش حرفه‌ای در پلتفرم معاملاتی و خرید و فروش ساده وجود دارد. همچنین با استفاده از API آن می‌توانید بصورت خودکار و یا با استفاده از بات معاملات را انجام دهید.

  مزایا:

  معایب:

 • آموزش تابلوخوانی
 • ایزی‌کوینکس را می‌توان نخستین exchange aggregator یا صرافی تجمیع کننده ایرانی به حساب آورد. در این روش صرافی‌ها به جای انجام معامله در پلتفرم خودشان، معامله شما را در صرافی‌های دیگر با استفاده از API آنها انجام می‌دهند. در حال حاضر صدها صرافی ارز دیجیتال در جهان فعالیت می‌کنند که نرخ مبادله جفت ارزها در آنها با یکدیگر متفاوت می‌باشد. ایزی‌کوینکس در حال حاضر نرخ مبادله جفت ارزها را در بزرگترین صرافی‌های جهان نظیر  Binance, Houbi, KuCoin, IDEX و … مقایسه می‌کند و بهترین نرخ مبادله را برای شما پیدا می‌کند. این صرافی از بهمن ماه 98 کار خود را آغاز نموده و در همین ابتدا نزدیک به ۲۰ ارز دیجیتال در آن قابل مبادله هستند (بیش از 300 جفت ارز) و تعداد این ارزها به سرعت در حال افزایش است.

  مزایا:

  معایب:

  بیت‌برگ یکی دیگر از صرافی‌های ایرانی است که به شما امکان خرید و فروش بیت کوین و سایر رمز ارزها را می‌دهد. یکی از نکات مثبت این وب سایت طراحی راحت و ساده آن است که امکان انجام معامله حتی برای کاربران تازه‌کار در این حوزه را فراهم می‌کند.

  مزایا:

  معایب:

  این صرافی مانند اکسیر پلتفرم معاملاتی ارایه میدهد و قیمت ارزها بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می‌گردد. در این پلتفرم معاملاتی حدود ۲۰ ارز قابل مبادله می‌باشد.

  مزایا:

  معایب:

  والکس یکی دیگر از صرافی‌های ایرانی ارائه دهنده پلتفرم معاملاتی است. در این صرافی تنوع خوبی از رمز ارزها برای خرید و فروش ارائه می‌گردد و از تنوع جفت ارزهای خوبی برخوردار است. همچنین طبق اعلان بزودی اپلیکیشن اندروید و IOS آن نیز ارایه می‌گردد.

  مزایا:

  معایب:

  منبع: ایزی‌کوینکس

  موسس ایزی‌کوینکس (EzCoinEx.com) توسعه دهنده وب و بلاکچین (Blockchain)


  مطلبی دیگر از این نویسنده


  مطلبی دیگر در همین موضوع

  افزایش بازدید بر اساس علاقه‌مندی‌های شما

  اگر به عنوان یک سرمایه گذار بلند مدت یا investor می‌خواهید در بازار ارزهای دیجیتال یک سری رمز ارز را شناسایی کنید و روی آن‌ها حداقل ۳ ماه تا ۱ سال بر روی این ارزهای دیجیتال مستقر باشید، لازم است که این سایت‌هایی که خدمتتان می‌گوییم بشناسید و اطلاعات را از توی آن‌ها رصد نمایید.

  سرفصل‌های این مقاله

  سایت Coinmarketcap.com که در آن رتبه بندی ارزهای دیجیتال را می‌توانید مشاهده کنید و از توی قسمت Marketcap هر رمز ارز یا کوین یا Crypto می‌توانید حجم بازار آن را مشاهده کنید که برای بیت کوین بیش از یک تریلیون دلار حجم بازار دارد و همینطور اگر ادامه بدهید می‌توانید رتبه بندی سایر رمز ارزها را مشاهده نمایید.

  اما نکته مهم راجع به حجم بازار این است که چرا باید برای ما حجم بازار مهم باشد؟ چون که میزان سرمایه‌ای که وارد آن پروژه شده است را به شما نشان می‌دهد و وقتی می‌گوییم بیت کوین یک تریلیون دلار حجم بازار دارد یعنی معادل همین میزان دلار پول از دست مردم خارج شده و روی این بازار سرمایه گذاری شده است، بنابراین میزان اعتماد عمومی یک پروژه را می‌تواند به ما نشان بدهد.

  اطلاعات یا داده مهم دیگه‌‌ای که از این وبسایت یعنی Marketcap می‌توانید بدست بیاورید، Circulating Supply هر پروژه است که برای بیت کوین ما می‌دانیم که بیست و یک میلیون واحد بیت کوین خواهیم داشت و الان بیش از ۱۸ میلیون از بیت کوین‌ها در چرخه استخراج هستند و یا به عنوان مثال در پروژه کاردانو که با نام ADA است می‌توانید ببینید که از ۴۵ میلیون واحدی که قراره ADA داشته باشیم الان نزدیک ۳۲ میلیون ADA در چرخه بازار است. هر چه به آن چرخه نزدیک‌تر شویم، احتمالا قیمت کاردانو هم تغییر خواهد کرد.

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  سایت Coindesk.com که می‌توانید در این وبسایت آخرین اخبار که در قبال هر پروژه منتشر شده است را خیلی زود رصد نمایید و در این وبسایت علاوه بر مقاله‌های مختلفی که از رمز ارزها وجود دارد، می‌توانید خبرهای مهم راجع به پروژه‌ها را مشاهده نمایید.

  سایت lunacrush.com که بر اساس یک هوش مصنوعی ساخته شده است، اطلاعات را به صورت لایو و زنده می‌توانید بدست بیارید که این اطلاعات در هیچ وبسایتی حتی coinmarketcap.com هم موجود نیستند و lunacrush با فضای جذاب گرافیکی که دارد این اطلاعات و داده‌ها را که برای یک تحلیل فاندامنتال در قالب یک پکیچ می‌تواند به شما ارائه بدهد.

  برای مثال در این وبسایت اگر برایتان جالب باشد بدانید که چه استیبل کوینی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد که می‌توانید به راحتی رتبه‌ها را مشاهده کنید که همچنان تتر (Tether) در صدر استیبل کوین‌ها قرار دارد. حتی اگر در قسمت exchange برید می‌توانید میزان معاملات صرافی‌های بین المللی را که به صورت داده‌های معتبر هست را مشاهده نمایید و حتی اگر برایتان جالب باشد می‌توانید ببینید که در ۲۴ ساعت گذشته چه تعداد معامله انجام شده است.

  سایت bitinfocharts.com در این وبسایت داده‌های شبکه را بیشتر برایتان به نمایش می‌گذارد که از نظر بنیادی به خصوص برای کوین‌هایی که قراره بزودی استخراجشان تمام شود، خیلی ارزشمند هستند. همچنین پروژه‌ها در بستر بلاکچین با یک چالشی مواجه هستند که این چالش یک شبکه است و اگر اتریوم نسبت به بیت کوین برتری دارد به خاطر این است که شبکه پر سرعت‌تری دارد و همچنین در این وبسایت می‌توانید خیلی راحت مقایسه رمز ارزها یا cryptocurrency را انجام دهید. سایر اطلاعاتی که در قبال رمز ارزها یا ارزهای دیجیتال می‌توانید در سایت bitinfocharts به دست بیاورید، زمان هر تراکنش چقدر هست؟ و خیلی اطلاعات دیگری که برای کسانی که می‌خواهند به صورت بنیادی سرمایه گذاری کنند، این اطلاعات می‌تواند خیلی ارزشمند باشند.

  سایت Dailyhodl.com، سایتی است که در آن می‌توانید اخبار و مقالات معتبر راجع به پروژه‌های ارز دیجیتال را مشاهده نمایید و علاوه بر این اگر زبان انگلیسیتان خوب باشد می‌توانید از قسمت Daily mix فایل‌های ویدئویی خوب و جذابی را هم مشاهده کنید.

 • ورودی کارگزاری مفید
 • چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

  توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

  برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  اگر به عنوان یک سرمایه گذار بلند مدت یا investor می‌خواهید در بازار ارزهای دیجیتال یک سری رمز ارز را شناسایی کنید و روی آن‌ها حداقل ۳ ماه تا ۱ سال بر روی این ارزهای دیجیتال مستقر باشید، لازم است که این سایت‌هایی که خدمتتان می‌گوییم بشناسید و اطلاعات را از توی آن‌ها رصد نمایید.

  سرفصل‌های این مقاله

  سایت Coinmarketcap.com که در آن رتبه بندی ارزهای دیجیتال را می‌توانید مشاهده کنید و از توی قسمت Marketcap هر رمز ارز یا کوین یا Crypto می‌توانید حجم بازار آن را مشاهده کنید که برای بیت کوین بیش از یک تریلیون دلار حجم بازار دارد و همینطور اگر ادامه بدهید می‌توانید رتبه بندی سایر رمز ارزها را مشاهده نمایید.

  اما نکته مهم راجع به حجم بازار این است که چرا باید برای ما حجم بازار مهم باشد؟ چون که میزان سرمایه‌ای که وارد آن پروژه شده است را به شما نشان می‌دهد و وقتی می‌گوییم بیت کوین یک تریلیون دلار حجم بازار دارد یعنی معادل همین میزان دلار پول از دست مردم خارج شده و روی این بازار سرمایه گذاری شده است، بنابراین میزان اعتماد عمومی یک پروژه را می‌تواند به ما نشان بدهد.

  اطلاعات یا داده مهم دیگه‌‌ای که از این وبسایت یعنی Marketcap می‌توانید بدست بیاورید، Circulating Supply هر پروژه است که برای بیت کوین ما می‌دانیم که بیست و یک میلیون واحد بیت کوین خواهیم داشت و الان بیش از ۱۸ میلیون از بیت کوین‌ها در چرخه استخراج هستند و یا به عنوان مثال در پروژه کاردانو که با نام ADA است می‌توانید ببینید که از ۴۵ میلیون واحدی که قراره ADA داشته باشیم الان نزدیک ۳۲ میلیون ADA در چرخه بازار است. هر چه به آن چرخه نزدیک‌تر شویم، احتمالا قیمت کاردانو هم تغییر خواهد کرد.

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  سایت Coindesk.com که می‌توانید در این وبسایت آخرین اخبار که در قبال هر پروژه منتشر شده است را خیلی زود رصد نمایید و در این وبسایت علاوه بر مقاله‌های مختلفی که از رمز ارزها وجود دارد، می‌توانید خبرهای مهم راجع به پروژه‌ها را مشاهده نمایید.

  سایت lunacrush.com که بر اساس یک هوش مصنوعی ساخته شده است، اطلاعات را به صورت لایو و زنده می‌توانید بدست بیارید که این اطلاعات در هیچ وبسایتی حتی coinmarketcap.com هم موجود نیستند و lunacrush با فضای جذاب گرافیکی که دارد این اطلاعات و داده‌ها را که برای یک تحلیل فاندامنتال در قالب یک پکیچ می‌تواند به شما ارائه بدهد.

  برای مثال در این وبسایت اگر برایتان جالب باشد بدانید که چه استیبل کوینی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد که می‌توانید به راحتی رتبه‌ها را مشاهده کنید که همچنان تتر (Tether) در صدر استیبل کوین‌ها قرار دارد. حتی اگر در قسمت exchange برید می‌توانید میزان معاملات صرافی‌های بین المللی را که به صورت داده‌های معتبر هست را مشاهده نمایید و حتی اگر برایتان جالب باشد می‌توانید ببینید که در ۲۴ ساعت گذشته چه تعداد معامله انجام شده است.

  سایت bitinfocharts.com در این وبسایت داده‌های شبکه را بیشتر برایتان به نمایش می‌گذارد که از نظر بنیادی به خصوص برای کوین‌هایی که قراره بزودی استخراجشان تمام شود، خیلی ارزشمند هستند. همچنین پروژه‌ها در بستر بلاکچین با یک چالشی مواجه هستند که این چالش یک شبکه است و اگر اتریوم نسبت به بیت کوین برتری دارد به خاطر این است که شبکه پر سرعت‌تری دارد و همچنین در این وبسایت می‌توانید خیلی راحت مقایسه رمز ارزها یا cryptocurrency را انجام دهید. سایر اطلاعاتی که در قبال رمز ارزها یا ارزهای دیجیتال می‌توانید در سایت bitinfocharts به دست بیاورید، زمان هر تراکنش چقدر هست؟ و خیلی اطلاعات دیگری که برای کسانی که می‌خواهند به صورت بنیادی سرمایه گذاری کنند، این اطلاعات می‌تواند خیلی ارزشمند باشند.

  سایت Dailyhodl.com، سایتی است که در آن می‌توانید اخبار و مقالات معتبر راجع به پروژه‌های ارز دیجیتال را مشاهده نمایید و علاوه بر این اگر زبان انگلیسیتان خوب باشد می‌توانید از قسمت Daily mix فایل‌های ویدئویی خوب و جذابی را هم مشاهده کنید.

 • www.bourseiness.com
 • چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

  توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

  برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  اگر به عنوان یک سرمایه گذار بلند مدت یا investor می‌خواهید در بازار ارزهای دیجیتال یک سری رمز ارز را شناسایی کنید و روی آن‌ها حداقل ۳ ماه تا ۱ سال بر روی این ارزهای دیجیتال مستقر باشید، لازم است که این سایت‌هایی که خدمتتان می‌گوییم بشناسید و اطلاعات را از توی آن‌ها رصد نمایید.

  سرفصل‌های این مقاله

  سایت Coinmarketcap.com که در آن رتبه بندی ارزهای دیجیتال را می‌توانید مشاهده کنید و از توی قسمت Marketcap هر رمز ارز یا کوین یا Crypto می‌توانید حجم بازار آن را مشاهده کنید که برای بیت کوین بیش از یک تریلیون دلار حجم بازار دارد و همینطور اگر ادامه بدهید می‌توانید رتبه بندی سایر رمز ارزها را مشاهده نمایید.

  اما نکته مهم راجع به حجم بازار این است که چرا باید برای ما حجم بازار مهم باشد؟ چون که میزان سرمایه‌ای که وارد آن پروژه شده است را به شما نشان می‌دهد و وقتی می‌گوییم بیت کوین یک تریلیون دلار حجم بازار دارد یعنی معادل همین میزان دلار پول از دست مردم خارج شده و روی این بازار سرمایه گذاری شده است، بنابراین میزان اعتماد عمومی یک پروژه را می‌تواند به ما نشان بدهد.

  اطلاعات یا داده مهم دیگه‌‌ای که از این وبسایت یعنی Marketcap می‌توانید بدست بیاورید، Circulating Supply هر پروژه است که برای بیت کوین ما می‌دانیم که بیست و یک میلیون واحد بیت کوین خواهیم داشت و الان بیش از ۱۸ میلیون از بیت کوین‌ها در چرخه استخراج هستند و یا به عنوان مثال در پروژه کاردانو که با نام ADA است می‌توانید ببینید که از ۴۵ میلیون واحدی که قراره ADA داشته باشیم الان نزدیک ۳۲ میلیون ADA در چرخه بازار است. هر چه به آن چرخه نزدیک‌تر شویم، احتمالا قیمت کاردانو هم تغییر خواهد کرد.

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  سایت Coindesk.com که می‌توانید در این وبسایت آخرین اخبار که در قبال هر پروژه منتشر شده است را خیلی زود رصد نمایید و در این وبسایت علاوه بر مقاله‌های مختلفی که از رمز ارزها وجود دارد، می‌توانید خبرهای مهم راجع به پروژه‌ها را مشاهده نمایید.

  سایت lunacrush.com که بر اساس یک هوش مصنوعی ساخته شده است، اطلاعات را به صورت لایو و زنده می‌توانید بدست بیارید که این اطلاعات در هیچ وبسایتی حتی coinmarketcap.com هم موجود نیستند و lunacrush با فضای جذاب گرافیکی که دارد این اطلاعات و داده‌ها را که برای یک تحلیل فاندامنتال در قالب یک پکیچ می‌تواند به شما ارائه بدهد.

  برای مثال در این وبسایت اگر برایتان جالب باشد بدانید که چه استیبل کوینی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد که می‌توانید به راحتی رتبه‌ها را مشاهده کنید که همچنان تتر (Tether) در صدر استیبل کوین‌ها قرار دارد. حتی اگر در قسمت exchange برید می‌توانید میزان معاملات صرافی‌های بین المللی را که به صورت داده‌های معتبر هست را مشاهده نمایید و حتی اگر برایتان جالب باشد می‌توانید ببینید که در ۲۴ ساعت گذشته چه تعداد معامله انجام شده است.

  سایت bitinfocharts.com در این وبسایت داده‌های شبکه را بیشتر برایتان به نمایش می‌گذارد که از نظر بنیادی به خصوص برای کوین‌هایی که قراره بزودی استخراجشان تمام شود، خیلی ارزشمند هستند. همچنین پروژه‌ها در بستر بلاکچین با یک چالشی مواجه هستند که این چالش یک شبکه است و اگر اتریوم نسبت به بیت کوین برتری دارد به خاطر این است که شبکه پر سرعت‌تری دارد و همچنین در این وبسایت می‌توانید خیلی راحت مقایسه رمز ارزها یا cryptocurrency را انجام دهید. سایر اطلاعاتی که در قبال رمز ارزها یا ارزهای دیجیتال می‌توانید در سایت bitinfocharts به دست بیاورید، زمان هر تراکنش چقدر هست؟ و خیلی اطلاعات دیگری که برای کسانی که می‌خواهند به صورت بنیادی سرمایه گذاری کنند، این اطلاعات می‌تواند خیلی ارزشمند باشند.

  سایت Dailyhodl.com، سایتی است که در آن می‌توانید اخبار و مقالات معتبر راجع به پروژه‌های ارز دیجیتال را مشاهده نمایید و علاوه بر این اگر زبان انگلیسیتان خوب باشد می‌توانید از قسمت Daily mix فایل‌های ویدئویی خوب و جذابی را هم مشاهده کنید.

 • تبدیل حمایت به مقاومت
 • چطور با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنیم؟

  توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

  برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  بسیاری از مواقع احتیاج دارید که ارز های دیجیتال و یا ارز واقعی خود را به بیت کوین و یا بالعکس تبدیل کنید. در این میان سایت‌های اکسچنج بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال عملیات تبدیل را به راحتی برای شما انجام می‌دهند. تبدیل و یا اکسچنج ارزدیجیتال به امنیت بالایی احتیاج دارد و ممکن است وبسایت‌هایی جهت کلاهبرداری ایجاد شده باشند؛ بنابراین امنیت حرف اول را می‌زند. اکسچنج‌های ارزهای دیجیتالی هنوز هم جدید هستند و روز به روز بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند. در سال ۲۰۱۷ شاهد افزایش حجم معاملات در این اکسچنج‌ها بودیم و این روند همچنان ادامه خواهد یافت. اکسچنج‌ها به دو دسته اکسچنج‌های متمرکز و غیرمتمرکز تقسیم می‌شوند. اکسچنج‌های بسیاری در جهان سعی در ربودن میدان رقابت از دیگر صرافی‌های ارزدیجیتال دارند و برای این کار تلاش بسیاری می‌کنند. در این پست از وبلاگ قبضینو به معرفی x-change های معروف دنیا خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

  اکسچنج متمرکز، یک پلت فرم آنلاین و رایج ترین روش خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده است. در این اکسچنج‌ها امکان خرید یا فروش ارزهای دیجیتال با فیات یا ارزهای رایج (جفت کریپتو/فیات) و خرید یا فروش ارزهای دیجیتال با یک ارز دیجیتالی دیگر (جفت کریپتو/کریپتو) وجود دارد. در واقع این اکسچنج‌ها یک بازار آنلاین برای کل شبکه ارزهای دیجیتالی هستند. 

  متمرکز بودن اکسچنج‌ها به این معنی است که یک واسطه معتبر برای رسیدگی به هر دارایی استفاده شده در معاملات، وجود داشته باشد. داستان‌های بسیاری از سرمایه گذارانی وجود دارد که به دلیل گم کردن کلید های خصوصی خود، صدها هزار دلار پول خود را از دست داده‌اند. اگر پول آنها در یک اکسچنج متمرکز بود، آنها نگران این موضوع نبودند و به راحتی با نشان دادن گذرنامه یا تأیید کارت شناسایی بازیابی پول‌هایشان ممکن بود.

  ارزهای دیجیتالی و بلاک چین ذاتا غیر متمرکز هستند و این موضوع به اکسچنج‌‌ها اجازه می دهد که غیر متمرکز باشند. به عبارت ساده، یک اکسچنج غیر متمرکز ارزهای دیجیتالی یا Decentralized Exchange با ایجاد یک محیط بدون اعتماد و بسیار هوشمند، واسطه را از بین می برد. معاملات از طریق قراردادهای هوشمند صورت می‌گیرد تا پول از دست واسطه‌ای عبور نکند؛ این یک سیستم همتا به همتا است. DEX هنوز هم در ابتدای راه است و چندان محبوب نیست.

  بسیاری از اکسچنج‌ها به کاربران اجازه می‌دهد بدون تایید هویت یک حساب کاربری را باز کنند، اما این حساب‌ها دارای محدودیت‌های واریز و برداشت از حساب هستند. تایید هویت پایه به طور کلی نیاز به تصویری از گذرنامه یا کارت شناسایی کاربر دارد و این کار، تایید هویت دو مرحله‌ای یا Two Factor Authentication را فعال می کند. ۲FA یک رمز عبور محرمانه است که هر سی ثانیه دوباره تولید می‌شود و هر بار که یک کاربر وارد حساب کاربری خود می شود، باید آن را وارد کند. تائید هویت دو مرحله‌ای معمولا بر روی گوشی کاربر نگهداری می شود.

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  کوین بیس علاوه بر یک وبسایت اکسچنج یک کیف پول هم هست که می توان در آن پول های دیجیتال را ذخیره کرد. کوین بیس از بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال در ۳۲ کشور پشتیبانی می کند. این پلتفرم ۱۰ میلیون کاربر دارد و ۵۰ میلیارد دلار پول دیجیتال را مبادله می کند. اگر می خواهید وارد تجارت دیحیتال شوید اما نمی خواهید گرفتار شوید، محصولاتی مانند کوین بیس روش مناسبی هستند.

  وبسایت اکسچنج بایننس امکان خرید و فروش بیش از ۱۰۰ ارز دیجیتال را برای کاربران فراهم می‌کند و با کارمزد پایین این معاملات را به انجام می‌رساند. این سایت اکسچنج معاملات ارزهای پایه شامل: بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و Binancecoin را فراهم می‌کند. بایننس در هنگ کنگ پایه گذاری شده است. در حال حاضر بیشترین میزان معاملات در این اکسچنج انجام می‌شود. 

  درحالی که داشتن تایید سطح دوم در این اکسچنج اجازه خروج تا ۱۰۰ بیت کوین را در هر روز می دهد، با داشتن تایید سطح اول تنها امکان برداشت کمتر از ۲ بیت کوین در روز وجود دارد.

   

 • غمينوح
 • این سیستم یگی از بزرگترین ابزارهای اکسچنج است. همچنین مخطبان زیادی دارد چرا که ظاهری ساده همراه با کاربری آسان دارد. علاوه بر این از یبش از  ۱۹۰ ارز دیجیتال رمز نگاری شده پشتیبانی می کند. روند ثبت نام شما در این سایت خیلی سریع انجام می شود. در حالی که محبوب ترین کوین‌هایی که با آنها ترید می‌شود بیت کوین و اتریوم هستند، بیترکس دارای بیش از ۲۵۰ ارز دیجیتالی مختلف است.

  وبسایت لوکال بیت کوینز با بیش از یک میلیون عضو از سرتاسر دنیا از جمله ایرانیان یک بازار بین المللی خرید و فروش بیت‌کوین به شمار می‌آید. این سایت اکسچنج با امکان روش‌های پرداخت متنوع از جمله کارت‌های شتاب بانکی و ارسال آگهی خرید و فروش یا خرید بدون ارسال آگهی را برای کاربران فراهم می‌کند.

  این اکسچنج تابع CoinBase، یکی از محبوب ترین اکسچنج‌ها در جهان است. GDAX برای افراد تازه کار مناسب نیست، اما برای مارجین تریدینگ و همچنین معاملات جفت کریپتو/فیات و جفت کریپتو/کریپتو مناسب است. کاربران این اکسچنج توسط شرکت بیمه تا ۲۵۰,۰۰۰ دلار ، بیمه می شوند. معاون رئیس Coinbase گفته است: کوین‌بیس برای کاربران معمولی طراحی شده است، در حالی که GDAX برای تریدرهای پیشرفته و حرفه ای طراحی شده است.

  اگر شما می خواهید بدون نگرانی در مورد محدودیت های سیستم مبادله را انجام دهید، وبسایت اکسچنج پولونیکس بهترین انتخاب است. این سایت قابلیت پشتیبانی از تمام ارزهای دیجیتال رمز نگاری شده را دارا می‌باشد.

  یکی از بهترین و امن ترین و همچنین می توان گفت سریع ترین وبسایت های موجود در این زمینه هست که می توانید با استفاده از آن هر نوع ارز را به یکدیگر تبدیل کنید. به خصوص این سایت در زمینه اکسچنج بیت کوین و سایر ارز های دیجیتالی نیز کار می کند. می توان از چنجر به عنوان یکی از بهترین سایت های اکسچنج بیت کوین نام برد.

  از جمله ارز هایی که می توان در این وبسایت به یکدیگر تبدیل کرد ، پول های پرفکت مانی، بیت کوین، پاییر، AdvCash، اتریوم، رایپل،دش، مونرو، زدکش،لایت کوین و بیت کوین کش هستند. همچنین اگر پرفکت مانی دارید می توانید تمامی ارز های نامبرده را خریداری نمایید.

  قبض تلفن ثابت قبضینو 

  این وبسایت هم همچون changer از پرفکت مانی پشتیبانی می کند اما از سرعت کمتری نسبت به وبسایت اول برخوردار است. از جمله ارز های که میتوان در این وبسایت تبدیل و یا خریداری کرد ریپل، اتریوم، بیت کوین، زدکش، لایت کوین و بیت کوین کش هستند.

  این سیستم، می تواند گزینه مناسبی برای شما باید البته اگر مشکلی ندارید که معاملات شما با بیت کوین چند روز طول بکشد. مراحل فعال سازی اکانت در این سیستم، یکی دو روز طول می کشد، همچنین اولین معامله شما نیز چند روز طول خواهد شکید. البته بعد از آن کمی اوضاع بهتر می شود.

  وبسایت اکسچنج کابین هود یک صرافی نسبتا جدید با کارمزد معاملاتی صفر (کارمزد واریز و برداشت وجود دارد) است و دارای سه سطح تائید مختلف با محدودیت‌های متفاوت است. ظاهر جذاب و رابط کاربری مناسب برای معاملات نیز از جمله ویژگی‌های این وبسایت به شمار می‌آید. 

  وبسایت چنجلی یکی از بهترین نرخ‌ها در بین صرافی‌های خارجی را دارا می‌باشد و قابلیت تبدیل بیش از ۲۰ ارز دیجیتال را فراهم کرده است. در این سایت اکسچنج ارزها به صورت سریع و با مراحل آسان صورت می‌گیرد و کاملا برای تازه‌کاران مناسب است. البته حرفه‌ای‌ها نیز طرفدار این سایت اکسچنج هستند و از آن استفاده می‌کنند.

  وبسایت کوین پیمنتز یکی از آن دسته وبسایت‌هایی است که هم به عنوان کیف پول الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد و هم می توان تبدیل ارز‌های دیجیتال مختلف از جمله بیت کوین را در آن انجام داد. این وبسایت بیش از ۴۵ ارز دیجیتال مختلف از جمله بیت کوین، لایت کوین و اتریوم را پشتیبانی می کند.

  این وبسایت اکسچنج یک صرافی و پلتفرم معاملاتی با نقدشوندگی بالا می‌باشد که امکان حداکثر برداشت ۲ بیت کوین را بدون احراز هویت فراهم می‌کند. با احراز هویت می‌توانید بیشتر از این مقدار نیز برداشت کنید. کایو کوین برای هر معامله ۰.۱ درصد کارمزد اختصاص می‌دهد و رابط کاریری مناسبی نیز دارد.

   

  هنگام انجام معاملات در اکسچنج‌ها حتما به این نکات توجه داشته باشید:

   

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم قبضینو در وب سایت منتشر خواهد شد.

  نام و نام خانوادگی وارد نشده است

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  پست الکترونیک ورد نشده است

  شماره موبایل جهت پیگری وارد نشده است

  متن دیدگاه یا پیام وارد نشده است

  با نصب اپلیکیشن قبضینو، به آسانی تمامی قبوض خدماتی، جرائم رانندگی، عوارض شهرداری و عوارض آزادراه خود را با استفاده از تلفن همراه، کاملا رایگان و بدون محدودیت استعلام و پرداخت کنید.


  این مقاله، بیستمین سرفصل آموزشی رایگان صفر تا صد ارز دیجیتال می‌باشد.

  بلاک چین و ارز دیجیتال دو موضوع داغ این روزها هستند. وبسایت‌های متنوعی این دو موضوع را پوشش می‌دهند و اخبار و مقالات مرتبط را منتشر می‌کنند. در این مقاله، شما با بهترین وب سایت‌های خبری ارزهای دیجیتال آشنا خواهید شد. این وب سایت‌ها با هدف پوشش اخبار مرتبط با بلاکچین و ارز دیجیتال فعالیت می‌کنند و خوانندگان می‌توانند از آخرین اتفاقات مربوط به دنیای کریپتوکارنسی مطلع شوند.

  یکی از نام‌های برجسته در میان برترین وب سایت‌های رسانه‌ای ارزهای دیجیتال، کوین دسک است. کوین دسک از سال 2003 شروع به فعالیت کرد و از همان روزهای نخست فعالیتش شاهد رشد چشمگیر کاربر شد.

  CoinDesk با انتشار اخبار معتبر درمورد دنیای کریپتوکارنسی، نقش بسیار مؤثری را ایفا کرده است؛ چراکه خیلی از افراد می‌توانند تحلیل فاندامنتال خود را از طریق این سایت تکمیل کنند.

  کوین دِسک تمام اخبار مربوط به شاخص قیمت‌ها، مارکت کپ، وایت پیپر، توییت نهنگ‌ها و غیره را منتشر می‌کند و شما می‌توانید با مطالعه این موارد با چشمی باز معامله کنید.

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  اگر به دنبال سایت خبری اختصاصی هستید و تمایل دارید از همه اخبار در مورد اتریوم، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال آگاه باشید، بدون شک می‌توانید از CoinTelegraph  استفاده کنید. این سایت، یکی از بهترین سایت‌های خبری فعال و محبوب در حوزه کریپتوکارنسی است که هر روز تعداد زیادی مقاله و خبر منتشر می‌کند.

  شما می‌توانید در CoinTelegraph از تمام اتفاقات مهم و مؤثر بازار ارز دیجیتال مطلع شوید. کوین تلگرام یک منبع بسیار معتبر است و مقالات و اخبار این سایت به زبان‌های مختلف مانند برزیلی، اسپانیایی، ژاپنی و صربی ترجمه می‌شود.

  CCN یک وب سایت خبری معتبر است که کلیه اخبار در مورد تمامی ارزهای دیجیتال را پوشش می‌دهد. دفتر این وبسایت در نروژ مستقر است و این سایت به دلیل انتشار اخبار صحیح و معتبر در مورد تمامی ارزهای دیجیتال به شهرت رسیده است.

  همچنین شما می‌توانید مطالب به روز و ارزشمند در خصوص بلاک چین و سایر اطلاعات حیاتی در مورد بازار مانند تقویم ICO، اخبار ارزهای دیجیتال، رویدادهای DLT و غیره را در این وبسایت پیدا کنید. شما می‌توانید غیر از اخبار، با بخش وبلاگ CCN دانش خود را در مورد صنعت کریپتوکارنسی به خوبی افزایش دهید.

 • کونیکس
 • TodayOnChain یک وبسایت خبری معروف است که تمامی اخبار جزئی مربوط به بلاک چین و ارزدیجیتال را پوشش می‌دهد.

  این وبسایت اخبار را از منابع مختلف و معتبر گردآوری می‌کند؛ بنابراین شما می‌توانید اخبار معتبر و متعددی راجع به صنعت بلاک چین در اینجا پیدا کنید.

  مرجع وبسایت TodayOnChain سایت‌هایی مانند CoinDesk ، CoinTelegraph ، CCN و غیره است و TodayOnChain بیشتر شبیه یک گردآورنده است تا تولید کننده خبر!

  این وبسایت اخبار پرطرفدار صنعت ارز دیجیتال و بلاک چین را منتشر می‌کند.

  News BTC یک پلتفرم معروف در خصوص بلاک چین و ارز دیجیتال است که شما را با آخرین و مهمترین اتفاقات صنعت آگاه می‌کند. News BTC  مطالب مربوط به تجزیه و تحلیل آن چین‌ها، تحلیل قیمت‌ها و سایر جزئیات مهم صنعت ارز دیجیتال و بلاک چین را پوشش می‌دهد.

  شما می‌توانید روزانه طیف گسترده‌ای از اخبار و مقالات منتشر شده را در این وبسایت مطالعه کنید و دیدگاه‌های افراد مؤثر در این صنعت را جویا شوید. شما می‌توانید در News BTC طیف گسترده‌ای از مطالب آموزشی، لیست ICO و تقویم رویدادها را نیز پیدا کنید.

  همانطور که از نامش پیداست، در Bitcoin Magazine می‌توانید تمامی اطلاعات مربوط به ارز دیجیتال بیت کوین را پیدا کنید. این یکی از اولین نشریاتی است که منحصراً به صورت اختصاصی به اخبار BTC می‌پردازد.

  بنیانگذار این رسانه خالق ارز دیجیتال اتریوم است. اگرچه این سایت به عنوان یک سایت خبری اختصاصی بیت کوین آغاز به کار کرده است، اما اکنون اخبار مربوط به سایر ارزهای دیجیتال را هم پوشش می‌دهد.

  مجله بیت کوین بیشتر روی تجزیه و تحلیل قیمت، بررسی و تحقیق تمرکز دارد.

  CryptoSlate  یک وب سایت خبری مشهور در صنعت کریپتوکارنسی است و هدفش ارائه اخبار شفاف و معتبر از صنعت ارز دیجیتال و فناوری دفتر توزیع شده می‌باشد.

  رسانه مستقل CryptoSlate  در سال 2017 فعالیت خودش را در شهر سیاتل آغاز کرد. با وجود تازه تأسیس بودن، این وبسایت توانسته در صنعت ارز دیجیتال مؤثر واقع شود.

  جدا از اخبار ارز دیجیتال، CryptoSlate  طیف گسترده ای از اطلاعات متبر در خصوصICOها، رتبه بندی ارزهای دیجیتال و رویدادهای مرتبط را پوشش می‌دهد.

   

  فوربس یک مجله معروف است که توانسته در بازار دیجیتال طوفان به پا کند فوربس یک رسانه برتر است که اخبار مربوط به صنعت DLT را پوشش می‌دهد.

  اگر تصمیم دارید اطلاعات پایه‌ای خود را از دفتر کل توزیع شده و ارزهای دیجیتال افزایش دهید حتما این وبسایت را مطالعه کنید. شما می‌توانید در این وبسایت، هر آنچه که مربوط به فن آوری دفتر توزیع شده و ارزهای دیجیتال باشد را پیدا کنید.

   

  Null Tx  که پیشتر با نام The Merkle شناخته می‌شد، یک پلتفرم خبری اختصاصی برای جدیدترین توکن‌ها است. شما می‌توانید به غیر از اخبار، مقالات آموزشی ارزشمندی را پیدا کنید و اطلاعات خود را در خصوص توکن‌ها و اهداف آنها بالا ببرید.

  این وبسایت در سال 2014 تأسیس شد و از آن زمان، Null Tx توانسته به یکی از برجسته ترین وبسایت‌های خبری این حوزه تبدیل شود.

  نتیجه گیری

  صنعت ارزهای دیجیتال یک صنعت نوپا می‌باشد. شما چه سرمایه گذار باشید و چه تریدر باید اخبار این صنعت را دنبال کنید. دنبال کردن اخبار این صنعت صرفاً از طریق شبکه‌های اجتماعی امکان پذیر نیست. بلکه لازم است سایت‌های معتبر و مختلفی را بالا و پایین کنید.

  در این مقاله تلاش کردیم وبسایت‌های معتبر و مفید این صنعت را به شما معرفی کنیم و امیدوارم به این هدف دست پیدا کرده باشیم. این مقاله مدام آپدیت می‌شود و لازم است هر چند وقت به این مقاله سر بزنید؛ چرا که در نظر داریم حساب‌های توییتر و سایر وبسایت‌هایی که می‌تواند به شما کمک کند را معرفی کنیم.

   

  به اشتراک گذاری این مطلب!

  ارائه شده از تیم دنیای ترید

  با توجه به رشد فزاینده مارکت ارزهای دیجیتال امروزه سایت های زیادی برای کسب ارز به وجود آمده است. در نوشتار بهترین سایت های کسب ارز دیجیتال با فیگار باشید.

  در این مقاله ما قصد داریم معتبر ترین سایت های کسب ارز دیجیتال را به شما معرفی کنیم. استقبال میلیون‌ها نفر در دنیا از بهترین سایت های کسب ارز دیجیتال که امروزه سهم بسیار بزرگی از اقتصاد جهانی را در دست دارد، سایت های زیادی نیز در زمینه استخراج رایگان ارز های دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم و بسیاری دیگر از آلت کوین ها بوجود آمده اند و علاقمندان زیادی نیز دارد.

  در این بهترین سایت های کسب ارز دیجیتال گزینه های متنوعی تعبیه شده است که می‌توان با انجام آنها مقادیری ارز های دیجیتال را بطور رایگان بدست آورد که با فعالیت در سایتهایی که معرفی می‌کنم می‌توانید ماهیانه درآمد خیلی خوبی صرفا از این طریق کسب کنید.

  اما امروزه بیشتر راه‌ های بدست آوردن ارز دیجیتال به روشی برای سوء‌ استفاده از شما تبدیل شده‌اند. اغلب این روش‌ها وقت زیادی از شما تلف می‌کنند، درآمد بسیار ناچیزی برای شما دارند و با فعالیت خود فقط باعث پر شدن جیب افراد دیگر می‌شوید. بنابر این ما در این مقاله سعی کردیم که معتبر ترین و البته پر سود ترین سایت های استخراج ارز دیجیتال را به شما معرفی کنیم.

  معرفی معتبر ترین وب‌سایت ها

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  در فهرست زیر لیستی از بهترین سایت های کسب ارز دیجیتال که قرار است به آن ها بپردازیم را می‌توانید مشاهده کنید.

  سایت moonb جزو بهترین فاست برای کسب رایگان بیتکوین کش محسوب می‌شود. افراد برای ثبت نام در moonb هم می‌توانند به طور مستقیم از کیف پول بیتکوین خودشان بهره ببرند یا اینکه از ایمیلی که برای ثبت نام در CoinPot استفاده کرده اند، اینجا هم استفاده کنند تا درآمد آن ها به CoinPot منتقل شود.

  بیشتر بخوانید:

  بهترین بازی های آفلاین 2021 ؛ با گرافیک بالا و حجم کم

  بهترین بازی های جدید اندروید

  برای شروع کار در وسط صفحه گزینه به نام claim now وجود داره که پس از زدن آن پنجره ای برای تکمیل کپچا باز می‌شود. و پس از زدن تیک کپچا و submit بیتکوین رایگان به حساب شما واریز می‌شود. افراد می‌توانند در طول روز این کار رو تکرار کنند.

 • ایزی تردیر
 • لینک ورود به سایت : http://moonliteco.in/?ref=0e8bab689647

  سایت moonliteco یکی از بهترین سایت ها برای کسب رایگان لایت کوین است. به منظور ثبت نام در این سایت افراد می‌توانند به طور مستقیم از کیف پول لایت کوین خودتون بهره ببرند یا اینکه از ایمیلی که برای ثبت نام در CoinPot استفاده کرده بودند، اینجا هم استفاده کنند تا درآمد آن ها به CoinPot منتقل شود.

  برای شروع در میانه صفحه گزینه به نام claim now وجود داره که پس از زدن اون پنجره ای برای تکمیل کپچا باز می‌شود. و پس از زدن تیک کپچا و submit لایت کوین رایگان به حساب فرد واریز می‌شود. مخاطبین می‌توانند در طول روز و هر 10 دقیقه ، این عمل رو تکرار کنند.

  لینک ورود به سایت : http://moonliteco.in/?ref=0e8bab689647

   

  سایت moondash یکی از معتبر ترین سایت های کسب رایگان ارز دیجیتال دش (dash) می‌باشد. این ارز دیجیتال در حال حاضر 450 دلار قیمت دارد. برای ثبت نام در این سایت افراد باید از ایمیلی که برای ثبت نام در CoinPot استفاده کرده بودند، در اینجا هم استفاده کنند تا درآمدشان به CoinPot منتقل شود.

  بیشتر بخوانید:

  بهترین بازی های 2021

  بهترین بازی های استراتژیک در سال 2021

  پس از ثبت نام در سایت، در میانه صفحه گزینه به نام claim now وجود داره که پس از زدن اون پنجره ای برای تکمیل کپچا باز می‌شود. و پس از زدن تیک کپچا و سپس submit ، مقداری dash رایگان به حساب شما واریز می‌شود. مخاطبین می‌توانند در طول روز و هر 10 دقیقه ، این عمل رو تکرار کنند. شما می‌توانید برای استخراج رایگان ارز های دیجیتال به این سایت مراجعه کنید.

  لینک ورود به سایت : http://moondash.co.in/?ref=32B7CBC0D875

  سایت moonbit مشابه به سایت freebitco می‌باشد که برای کسب درآمد از بیت کوین طراحی شده است. این سایت خود دارای ۸ سایت دیگر برای کسب درآمد بیت کوینی می‌باشد. در میانه صفحه گزینه به نام claim now وجود داره که پس از زدن اون پنجره ای برای تکمیل کپچا باز می‌شود. و پس از زدن تیک کپچا و submit بیت کوین رایگان به حساب شما واریز می‌شود. مخاطبین می‌توانند هر 10 دقیقه، این عمل رو طی روز تکرار کنند.

  لینک ورود به سایت : http://moonbit.co.in/?ref=d2b441c9a804

  سایت coinfaucet سایت کسب رایگان ارز دیجیتالی رایپل (Ripple) می‌باشد. قیمت هر واحد رایپل در حال حاضر 0.23 دلار است. این سایت با طراحی یکتا، تحت مالکیت تیم قدیمی و معتبر Get-Paid.com است. بنابر این هیچ جای نگرانی از پیرامون پرداخت وجود ندارد. این سایت همچنین دارای قسمت های قرعه کشی هفتگی (Lottery) و بازی (MultiXRP) نیز می باشد. پس از ثبت نام و ورود به سایت، در میانه صفحه بر روی Roll کلیک کنید. به منظور برداشت درآمد کسب شده نیز در قسمت Setting، کیف پول راپیل خود را درج کنید.

  لینک ورود به سایت : https://coinfaucet.io/Account?r=9UL6Iyd5a2C

   

  سایت swissadspayseth یکی دیگر از معتبر ترین سایت های کسب ارز دیجیتال برای کسب اتریوم (Ethereum) رایگان است. این سایت ظاهر و کارایی شبیه به سایت freebitco است. این سایت دارای بازی لاتاری و کسب درآمد رایگان است. البته این سایت فقط از اتریوم پشتیبانی می‌کند. پس از ورود به سایت روی منوی بالا بر روی faucet کلیک کرده و سپس در وسط صفحه پس از جواب دادن به کد انسان شناسی بر روی claim کلیک کنید. جهت بدست آوردن ارز دیجیتال می‌توانید از این سایت استفاده کنید.

  لینک ورود به سایت : https://swissadspaysethfaucet.com/faucet/?ref=earn1sec

  این سایت از سال ۲۰۱۸ فعالیت خود را آغاز کرده و یکی از پربازدید ترین سایت‌ های فاست به شمار می‌رود. در Cointiply علاوه‌ بر فاست، امکان کسب درآمد از روش‌هایی همچون تماشای ویدیو، کلیک بر روی تبلیغات و شرکت در نظرسنجی وجود دارد. پس از ورود به سایت روی منوی بالا سمت چپ بر روی Sign Up کلیک کرده و پس از ثبت نام  در وسط صفحه بر روی Start Earning Now کلیک کنید.

  لینک ورود به سایت : https://cointiply.com

  سایت bonusbitcoin.com یکی از قدیمی‌ ترین فاست‌ های بیت کوین است که هر ۱۵ دقیقه می‌توانید به‌طور متوسط ۲۴ ساتوشی از آن بیت کوین کسب کنید. این وب‌سایت به جز فاست، امکانات بیشتری برای کسب درآمد ندارد. پس از ورود به سایت در پایین سمت چپ در قسمت Join Us میتوانید ثبت نام کنید.

  لینک ورود به سایت : https://bonusbitcoin.com

  سایت ارز دیجیتال به‌ عنوان یک رسانه تخصصی بلاک چین و ارزهای دیجیتال در داخل ایران، به کار کردن با فریلنسر هایی که متخصص تولید محتوا و برنامه‌ نویسی هستند، افتخار می‌کند.

  بیشتر بخوانید:

  بهترین بازی های نقش افرینی در سال 2021

  بهترین بازی های 2 نفره ای 2021

  اگر به زبان انگلیسی مسلط باشید و با ارزهای دیجیتال کمی آشنا باشید و حداقل سابقه شما در کار تولید محتوا به یک سال و یا در کار برنامه‌ نویسی به سه سال برسد، می‌توانید رزومه خود را به آیدی تلگرام @arzdigital_hire ارسال کنید. ارزدیجیتال به فریلنسرهایی که تمایل داشته باشند، به‌جای ریال بیت کوین پرداخت می‌کند. استخراج ارز دیجیتال با این ساید به راحتی اتفاق می‌افتد.

   

  لینک ورود به سایت : https://arzdigital.com

  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  سایت crypto.jobs «کریپتو دات جابز» مخاطبین می‌توانند فرصت‌های شغلی شرکت‌های بزرگ ارز دیجیتال را که در سراسر دنیا فعالیت می‌کنند، مشاهده و درخواست همکاری ارسال کنند.

  بیشتر بخوانید:

  بهترین بازی های ورزشی 2021

  بهترین بازی های کامپیوتری ایرانی

  صرافی‌ ها و کیف پول‌ های خارجی بزرگ هم در این سایت آگهی‌ های خود را درج می‌کنند که کار کردن در آنها می‌تواند فرستی برای شما باشد. بسیاری از فرصت‌های شغلی موجود در این سایت، دور کاری است و حقوق با بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال پرداخت می‌شود.

  لینک ورود به سایت : https://crypto.com

  در وب‌سایت cryptogrind.com می‌توانید با ارائه خدمات مختلف برای کارفرما‌یان در سراسر جهان، کسب درآمد بیت کوینی داشته باشید. برنامه‌نویس‌ها، افراد متخصص در بازاریابی دیجیتال، طراح‌های گرافیک و … در این وب‌سایت می‌توانند پروژه‌های موجود را انتخاب و تکمیل کرده و به‌راحتی دستمزدشان را با بیت کوین دریافت کنند.

  لینک ورود به سایت : https://cryptogrind.com

   

  یکی دیگر از معتبر ترین سایت های کسب ارز دیجیتال سایت CoinTraffic است که در سال ۲۰۱۴ با هدف تبلیغات کسب‌ و کار های حوزه ارز دیجیتال کار خود را شروع کرد. در این سایت می‌توانید با نمایش انواع تبلیغات از جمله بنرها و تبلیغات محلی کسب درآمد کید. کار کردن با این پلتفرم آسان است و واریز‌ی‌ها به موقع انجام می‌شود. حداقل میزان مجاز برای برداشت از این سایت ۲۵ یورو بوده که به‌صورت بیت کوین هم قابل دریافت است.

  لینک ورود به سایت : https://cointraffic.io

  سایت Coinzilla یکی دیگر از شبکه‌ های تبلیغاتی است که به کسب‌ و کار های حوزه ارز دیجیتال خدمات ارائه می‌دهد. علاوه بر بیت کوین، در این سایت می‌توانید با اتریوم هم فعالیت کنید. این سایت از انواع مختلف بنر و تبلیغات پشتیبانی می‌کند و واریزی‌های آن به موقع انجام می‌شود. از نکات منفی این سایت می‌توان به حداقل برداشت ۵۰ یورویی اشاره کرد که شاید برای سایت‌ های کم بازدید مناسبی نداشته باشد.

  لینک ورود به سایت : https://coinzilla.com

  سایت Bitmedia.io از سال ۲۰۱۴ تا کنون در حوزه تبلیغات بنری فعالیت می‌کند. در این پلتفرم می‌توانید برای کسب درآمد انواع بنرهای متحرک و ثابت را دریافت کنید و در سایت یا برنامه‌های خود قرار بدهید. میزان مجاز برای برداشت از این سایت بسیار پایین و ۰.۰۰۱ بیت کوین است که به جذابیت‌ های آن برای افرادی که سایت کم بازدید دارند، می‌افزاید.

  لینک ورود به سایت : https://bitmedia.io

   

  برای بدست آوردن ارز دیجیتال از سایت فاست ES که نیز یکی دیگر از سایت های معتبر و پردرآمد است، آیتم های مختلفی برای کسب ارزرمزها قرار می‌دهد. در این سایت از منوی سمت راست وقتی روی EARN کنید با باز شدن آن گزینه های مختلفی رو می‌توان مشاهده کرد که بخش اول FAUCETS مشتمل بر حدود ۱۲ ارز رمز معتبر مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل، استلار، دوج کوین و چند ارز رمز دیگر است.

  بیشتر بخوانید:

  بهترین بازی های اچ گیم

  بهترین بازی های هنتای

  ES 1 با کیک روی هر کدام از ارزهای دیجیتال نام برده در بخش FAUCETS بطور رایگان می‌توانید با کلیک روی دکمه Claim مقادیری از ارز رمز مربوطه را کسب کنید. در بخشهای دیگر منوی Earn نیز می‌توانید با مشاهده ویدئوها، انجام آفرها و تسک ها و دریافت جوایز مقادیر دیگری از ارز رمزها را نیز کسب کنید. این سایت امکان استخراج را نیز تعبیه کرده است که با کلیک روی گزینه Miner می‌توانید از این امکان نیز برای افزایش هرچه بیشتر درآمد استفاده کنید. حتما استخراج ارز دیجیتال با این سایت تجربه کنید.

  لینک ورود به سایت : https://es.btcnewz.com/?ref=ac9fe7c96e7a33f72454

  سایت firefaucet سایت چند منظوره دیگری که در زمینه کسب رایگان ارزهای دیجیتال بوده و طرفداران زیادی دارد. این سایت به لحاظ رتبه بندی و محبوبیت دومین سایت برتر در زمینه فاست کریپتو کوارنسی ها محسوب می شود که آیتم های مختلفی مانند Claim، آفروال، تسک، جایزه روزانه، آگهی های کلیکی، لینک های کوتاه و غیره دارد و همچنین می‌توانید کلایم اتوماتیک را فعال کنید تا بصورت خودکار نسبت به تولید ارزهایی که مشخص کرده اید اقدام کند. با یک بررسی کوتاه می‌توانید دریافت که با کمی وقت گذاشتن در این سایت درآمد کمکی خوبی کسب کید.

  لینک ورود به سایت : https://firefaucet.win

  سایت فوق العاده dutchycorp که از نظر درآمدی یکی از بهترین های کسب رایگان ارزهای دیجیتال می باشد. در این سایت به بیش از ۳۰ آلت کوین می‌توانید درآمد کسب کنید و مانند سایت های بالا بخش های مختلفی را دارا است و به لحاظ اعتبار و پرداخت واقعا عالی عمل کرده است.

  لینک ورود به سایت : https://autofaucet.dutchycorp.space/?r=neotrade

  یکی دیگر از معتبر ترین سایت های کسب ارز دیجیتال سایت پر درآمد moremoney می‌باشد که درآمد واقعا عالی از تمام بخش های آن مخصوصا آفروال ها کسب کرده اند سایت moremoney می باشد. سایت moremoney از جهت دارا بودن بخش های مختلف درآمدی واقعا غنی است و اگر به غیر از استفاده از قسمت های فاست و کلایم یک ساعته بیت کوین، کسی زمان اختصاص بده و آفروال ها را انجام دهد می‌تواند درآمد خیلی خوبی رو ماهیانه کسب کند. حتما استخراج رایگان ارز های دیجیتال را با این سایت تجربه کنید.

  لینک ورود به سایت : https://moremoney.io/?ref=13895

  سایت معتبر doge-bits فاست دریافت رایگان دوج کوین است که مانند سایر سایت های فاست که امکان کلایم رایگان ارز رمزها وجود دارد در این سایت می‌توانید دوج کوین رایگان را دریافت کنید. استخراج دوج کوین بخش اصلی درآمدی از این سایت در منوی Earn bits قرار داده شده است که اولین گزینه عبارت است از آیتم FAUCET که از این طریق می‌توانید هر ۱۰ دقیقه مقادیری از دوج کوین دریافت کنید و آیتم های پایینی در منوی Earn bits نیز مربوط به لینک های کوتاه و اگهی های کلیکی است که با کلیک روی این موارد نیز مقادیری کسب خواهید کرد.

  لینک ورود به سایت : https://doge-bitsfree.net/?ref=64274

  سایت بسیار معتبر و پردرآمد faucetcrypto که یک فاست کسب رمز ارز به صورت رایگان است و با انجام مواردی مانند کلیک بر روی آگهی های کلیکی، آفروال و لینک های کوتاه و البته دریافت هدیه رایگان روزانه می‌توانید مقادیر زیادی از انواع رمزها را در این سایت فوق العاده بدست بیاورید.

  بیشتر بخوانید:

  بهترین بازی های موتور سواری 2021

  بهترین و برترین کتاب های برگرفته از بازی های ویدیویی

  کسب ارز رمز رایگان با faucetcrypto در این سایت به غیر امکان کسب درآمد از بخش هایی مانند PTC ADS و لینک های کوتاه و غیره، می‌توانید در هر ۲۵ دقیقه با کلایم و بدون کپچا مقادیری ریوارد را بدست آورید. همچنین در این سایت می‌توانید به ۲۰ نوع ارز رمز مانند بیت کوین، بیت کوین کش، دوژ کوین، بیت تورنت، اتریوم، اتریوم کلاسیک، لایت کوین، ترون و غیره را برایگان بدست آورید. شما می‌توانید استخراج ارز دیجیتال با موبایل را هم در راستای کار خود قرار دهید.

  لینک ورود به سایت : https://faucetcrypto.com/ref/164563

  سایت دیگری هم که می‌توانید برای بدست آوردن ارز دیجیتال استفاده کنید سایت adBTC است که به این صورت کار می‌کند که شما داخل این سایت تبلیغات ببینید و در ازایش به شما مقداری بیتکوین می‌دهد. این تبلیغات به این صورت است که به شما سایت های اینترنتی مختلفی را نشان می‌دهد. بیش از 1 اکانت نسازید چون تمام اکانت ها به صورت خودکار بن می‌شود. استخراج ارز دیجیتال با این سایت یکی از راه‌های دیگر در این حوزه است.

  لینک ورود به سایت : https://r.adbtc.top/1583498

  بیشتر بخوانید:

  نظر شما درباره نوشتار بهترین سایت های کسب ارز دیجیتال چیست؟ شما چه سایت دیگری را می‌شناسید که مناسب برای کسب ارز دیجیتالی است؟

  از همراهی شما تا انتهای این نوشتار متشکریم. اشتراک نظرات و پیشنهادهای شما موجب خرسندی ما و بهبود کیفیت مطالب خواهد شد. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  میرا یک روانپزشک است که از بوستون به همراه همسرش، هنری پارسونز از بوستون به خانه جدیدی نقل مکان کرده است. با نوشتار نقد فیلم Intrusion همراه فیگار بمانید.

  ما در جهانی با سطح بالایی از عدم قطعیت به سر می‌بریم که در آن هیچ تفکر دگمی راه به جایی نمی‌برد‌. شاید در چنین جهانی باید به خیام پناه بریم: «چون عهده نمی‌شود کسی فردا را / حالی خوش دار این دل پر سودا را» شاید بهتر باشد این دل پرسودا را سرگرم کنیم، جهان‌مان را با دستان هنر جلا ببخشیم و لحظه‌های لذت‌بخش خلق کنیم.

  ما در فیگار سعی می‌کنیم با همین جهان بینی، از سینما، گیم و هنر برای خلق لحظات لذت‌بخش استفاده کنیم. تحریریه فیگار آخرین رویدادهای هنر و سرگرمی را پوشش می‌دهد و آنها را با شما با اشتراک می‌گذارد.

  سایت های معتبر ارز دیجیتال
  سایت های معتبر ارز دیجیتال

  منتشر شده در
  دسته‌بندی شده در ارز دیجیتال

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *