سایت شغل اینترنتی


سایت شغل اینترنتی
سایت شغل اینترنتی

کسب و کار اینترنتی و داشتن شغل اینترنتی یک فرصت پولساز برای شمایی است که میخواید کسب و کار اینترنتی شخصی خودتونو راه اندازی کنید ولی  نمیدونید که باید از کجا شروع کنید! نمیدونم تا حالا تجربه اینو داشتید که شب بخوابید و صبح بعد از اینکه از خواب بیدار گوشی موبایلتونو چک کنید و ببینید که پیام های واریزی پول برای شما اومده! نمیدونم اینم تجربه کردی که وقتی به یه مسافرت میری بدون هیچ دغدغه و نگرانی میای گوشیتو چک میکنی و میبینی چندین میلیون تومان به حسابت واریز شده! به نظرت این میتونه ممکن باشه؟ با راه اندازی کسب و کار اینترنتی چنین اتفاقاتی کاملا طبیعی است!

مطمئنم اگر کسب و کار آنلاین خودتو راه اندازی کنی به چنین مرحله ای از زندگیت میرسی که بهترین گوشی موبایل، بهترین لباس و هر چیز دیگه ای که دوست داری داشته باشی برای خودت بخرید! من محمد جراحی هستم و توی این مقاله از 0 تا 100 شما را با راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی پولساز آشنا خواهم کرد! حالا تصمیم با خودتونه میتونید این مقاله را نخوانید یا همین الان یه تصمیم جدی برای راه اندازی کسب و کار آنلاین تان بگیرید! حالا تصمیم با خودته! 

 

برای اینکه یک کار اینترنتی پردرآمد داشته باشید فقط باید شروع کنی! باید یاد بگیری که از کجا شروع کنی! مطمئن باش ایران بهترین فرصت ممکن برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی است چون هنوز راه اندازی کسب و کار آنلاین در ایران درست جا نیفتاده و این یک فرصت عالی برای شمایی است که میخواهید از طریق اینترنت پول در بیاورید! البته در ادامه تمام ایده های پولساز کسب و کار از طریق اینترنت را به شما آموزش دادیم.سایت شغل اینترنتی

کسب و کار اینترنتی یک فرصت پولساز برای افرادی است که قصد راه اندازی یک کار اینترنتی را دارند. با توجه به اینکه ممکن است ایده ای برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی نداشته باشید در این مقاله شما را از 0 تا 100 با راه اندازی کسب و کار اینترنتی آشنا کردیم. اگر هیچ ایده ای برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ندارید اصلا جای نگرانی نیست. من شما را با پولسازترین ایده های کسب و کار آنلاین آشنا کردم. در این مطلب شما را با ۱۲ شغل اینترنتی پولساز در سال 1400 آشنا خواهیم کرد پس همراه من باشید.

 

100 درصد میتونه ممکن باشه! اگر اصولی کسب و کار آنلاین خودتو راه اندازی کنی و برای وقت بزاری میتونی به چنین جایگاهی برسی! البته ممکنه راه اندازی کار اینترنتی کمی سخت باشه ولی واقعا ارزششو داره. حالا شاید ندونی که باید از کجا شروع کنی و یا چطور کسب و کار آنلاین خودتو بسازی! من توی این مقاله از 0 تا 100 بهت آمزش دادم که چطور کسب و کار اینترنتی شخصی خودت راه اندازی کنید.

اگر قصد دارید که یک کار اینترنتی پر درآمد در سال جدید داشته باشید پیشنهاد میکنم این مطلب 12 شغل اینترنتی را مطالعه کنید و یک شغل اینترنتی را به عنوان کسب و کار اینترنتی در منزل شروع کنید. با توجه به شرایط اقتصادی کشور بهترین گزینه برای شما راه اندازی کسب و کار اینترنتی است.  اگر شما هم جزء این دسته افراد هستید و میخواهید کسب و کار آنلاین تان را راه اندازی کنید من به شما پیشنهاد میکنم این مقاله را مطالعه کنید. به جرئت میتونم بگم که این مقاله کامل ترین مقاله در زمینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی است.

 • ريالیمت بیت کوین
 •  

   

  البته در این مقاله علاوه بر اینکه شما را با ایده های کسب و کار اینترنتی آشنا کردیم سعی کردیم مرحله به مرحله نحوه راه اندازی کسب و کار در اینترنت را آموزش بدهیم. مطمئن باشید بهترین کار برای درآمدزایی راه اندازی کسب و کار در اینترنت است.

  وقتی کسب و کار آنلاین تان را راه اندازی میکنید حتی در خواب هم میتوانید از اینترنت کسب درآمد کنید. وقتی کسب و کار اینترنتی راه اندازی میکنید حتی در مهمانی و مسافرت هم در حال درآمدزایی هستید. تصور کنید یک شب به مهمانی رفتید، وقتی از مهمانی بر میگردید حساب بانکی خود را چک میکنید و میبینید که چقدر از طریق اینترنت کار کردید! این یکی از بهترین حس هایی که یک فرد بعد از اینکه خیلی اصولی کسب و کار اینترنتی خودش راه میندازه بهش میرسه!

   

  هدف اصلی من هم از نوشتن این مقاله دقیقا همینه! هدفم اینه که شما همین امروز شروع کنید و کسب و کار اینترنتی خودتون راه اندازی کنید و برای رسیدن به هر خواسته و هدفی که دارید تلاش کنید. مطمئن باشید قطعا نتیجه میده و شما میتونید از طریق اینترنت به درآمد نامحدود برسید

   

  همانطور که میدانید بسیاری از افراد قصد کسب درآمد اینترنتی را دارند اما نمیدانند که چه ایده ایی را شروع کنند. خیلی از افراد به دنبال ایده ناب میگردند. اگر قصد دارید که یک شغل اینترنتی مناسب انتخاب کنید و کسب و کار اینترنتی پولسازتان را راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. البته قبل از اینکه شما را با این ایده ها اشنا کنم میخواهم به شما آموزش بدهم که بهترین ایده را چطور برای کسب و کار و شغل اینترنتی خودتان انتخاب کنید.

  اگر قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارید اما هیچ ایده‌ای ندارید ما به شما توصیه میکنیم حتما ویدیوی بالا را تا انتها ببینید! راه و روش های زیادی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی به شما معرفی کردیم ولی در ویدیوی بالا شما را با 3 مدل اصلی کسب و کارهای اینترنتی آشنا کردیم. 3 مدل کسب و کارهایی که به شما معرفی کردیم 100 درصد تضمینی هستند و اگر خیلی اصولی کسب و کار اینترنتی‌تان را راه اندازی کنید به درآمدهای بسیار بالایی از اینترنت خواهید رسید. حتما ویدیو بالا را تا انتها ببینید. البته در ادامه شما را با 12 ایده کسب و کار آنلاین آشنا کردیم.

   

  خیلی از دوستان فکر میکنند که برای راه اندازی کار اینترنتی نیاز به سرمایه های بالایی مثل تبلیغات، طراحی سایت های حرفه ای و… است. در صورتی که اگر بخواهید یک کسب و کار آنلاین پولساز راه اندازی کنید به سرمایه زیادی نیاز ندارید.

  بر خلاف راه اندازی کسب و کار های سنتی نیاز به سرمایه بسیار بالایی دارید در کسب و کار های اینترنتی چنین نیست! تصور کنید شما میخواهید یک مغازه فروش لباس راه اندازی کنید! تا به حال فکر کردید که اگر بخواهید یک فروشگاه فیزیکی لباس راه اندازی کنید به چقدر سرمایه نیاز دارید؟!

   

  ممکن است به ده ها میلیون تومان تا 100 ها میلیون تومان سرمایه اولیه نیاز باشه، مثل سرمایه اولیه رهن و اجاره مغازه، هزینه مالیات، هزینه قبض آب، برق و گاز و هزینه های اضافی دیگه. در صورتی که با هزینه بسیار کمی میتونید یک فروشگاه اینترنتی لباس راه اندازی کنید. پس اگر شما هم میخواهید یک کار اینترنتی پر درآمدی راه اندازی کنید اصلا جای نگرانی نیست!

   

  تنها هزینه ای که برای شروع یک کسب و کار آنلاین نیاز دارید هزینه راه اندازی و ساخت سایته، البته این نکته هم به شما بگم که برای راه اندازی و ساخت وب سایت نیازی نیست یک فروشگاه اینترنتی تخصصی مثل دیجی کالا راه اندازی کنید. شما خودتون بدون اینکه کدنویسی و برنامه نویسی بلد باشید میتونیدیک سایت کاملا حرفه ای با تمام امکانات در کمتر از یک سایعت راه اندازی کنید. البته در ادامه در مورد راه اندازی و ساخت سایت بیشتر به شما توضیح دادم.

   

   

  خیلی از افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارند فکر می‌کنند که برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید بهترین تجهیزات ممکن مثل بهترین دوربین فیلم برداری، تجهیزات فیلم برداری، بهترین کامپیوتر یا لپ تاپ و… را داشته باشند. اما در این ویدیو به شما گفتیم با کمترین تجهیزات ممکن میتوانید یک کسب و کار آنلاین پولساز و پردرآمد راه اندازی کنید. اگر خیلی جدی قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی‌تان را دارید من به شما توصیه میکنم حتما این ویدیو را تا انتها ببینید. در این ویدیو در مورد تجهیزاتی که نیاز دارید صحبت کردیم.

  با توجه به پیشرفت تکنولوژی اینترنت به یک منبع پولساز تبدیل شده است. شاید بپرسید که اصلاً کسب و کار اینترنتی چیست؟ به مجموعه کارهایی که در فضای اینترنت جهت درآمدزایی و ارائه محصول و خدمات به صورت کاملا آنلاین صورت می گیرد کسب و کار اینترنتی می گویند. با یک تحقیق ساده می بینید که اغلب کسب و کارهای سنتی و فیزیکی به سمت کسب و کار های اینترنتی کشیده شدن و این نشانه این است که به مرور زمان کسب و کارهای اینترنتی جایگزین کسب و کارهای سنتی می شود.

   

  اینترنت یک فرصت بسیار عالی است برای افرادی که سرمایه زیادی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ندارند. اگر به دنبال کسب درآمد هستید و میخواهید یک کسب و کار راه اندازی کنید بهترین گزینه می‌تواند راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای شما باشد.

   

  مطمئن باشید با راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی شخصی میتونید به درآمدهای بسیار بالایی در ماه برسید. فقط از شما میخوام که اصول کسب و کار آنلاین را خیلی خوب یاد بگیرید. همان طور که در ویدیوهای بالا دیدید برای کار در اینترنت اصلا نیازی به محصولات فیزیکی ندارید! پس اصلا نباید هیچ بهانه ای برای راه اندازی کسب و کار انلاین داشته باشید.

   

  جواب این سوال خیلی واضح و مشخصه، در ادامه تمام دلایل اینکه چرا باید به فکر راه اندازی کسب و کار آنلاین در اینترنت باشید را گفتم!سایت شغل اینترنتی

  انتخاب ایده در راه اندازی کسب و کار آنلاین بسیار مهم است. در اولین مرحله اگر قصد داشته باشید که کار اینترنتی خودتان را شروع کنید باید یک ایده مناسب داشته باشید. ولی با توجه به اینکه خیلی از شما ها فکر میکنید انتخاب ایده کار بسیار سخت و دشواری است من در این قسمت قصد دارم شما را با پولسازترین ایده های کسب و کار اینترنتی در ایران آشنا کنم. از شما میخواهم که در انتخاب ایده بسیار وسولاس به خرج دهید تا بتوانبد بهترین ایده را برای کسب و کار آنلاین خود انتخاب کنید.

   

  پس اگر به دنبال کسب و کار اینترنتی مطمئن هستید در ادامه همراه من باشید تا شما را با انواع کسب و کار مجازی آشنا کنم. در ادامه مهمترین ایده های کسب و کار اینترنتی را به شما معرفی کردیم. البته در بین ایده هایی که به شما معرفی کردیم سعی کردیم به شما بگیم که کدام ایده میتواند بهترین گزینه برای راه اندازی کسب و کار آنلاینتان باشد.

  ایده های زیادی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی مطمئن و پولساز وجود دارد. با توجه به اینکه بسیاری از افراد در انتخاب ایده برای راه اندازی کسب و کار در اینترنت دچار مشکل میشوند و نمیدانند که چه ایده ای را برای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود انتخاب کنند در این بخش قصد داریم شما را با انواع کسب و کار اینترنتی پولساز آشنا کنیم. تمام ایده های که برای راه اندازی کار اینترنتی به شما معرفی کردیم ایده هایی هستند که اگر اصولی آن ها را راه اندازی کنید میتوانید به درآمد برسید.

  برنامه نویسی موبایل میتواند یکی از گزینه های مناسب برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی باشد. اما به این موضوع توجه کنید که اگر بخواهید از این روش کسب و کار آنلاین استفاده کنید باید به یک زبان های برنامه نویسی android و ios را یاد بگیرید. این ایده ی راه اندازی کسب و کار آنلاین بیشتر مناسب افرادی است که به برنامه نویسی علاقه دارند.

  اگر شما هم به برنامه نویسی علاقه دارید پیشنهاد میکنیم از این ایده کسب و کار اینترنتی استفاده کنید. اما اگر اصلا به برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل علاقه ندارید توصیه میکنم به سراغ این ایده نروید! این روش کار اینترنتی بیشتر مناسب افرادی است که به برنامه نویسی علاقه دارند.

   

  یکی دیگر از شغل های اینترنتی پر درآمد و پرسود که در سطح جهان خیلی طرفدار دارد طراحی سایت می باشد. در این روش کسب و کار اینترنتی شما با طراحی سایت برای دیگران کسب درآمد می کنید. همانطور که میدانید با پیشرفت فناوری اکثر کسب و کارهای سنتی به سمت کسب و کارهای آنلاین کشیده شده اند و همین موضوع باعث شده طراحی سایت به یکی دیگر از ایده های پولساز کسب و کار آنلاین تبدیل شود.

   

  البته این را بدانید که برای طراحی سایت اصلا نیازی به برنامه نویسی وب نیست برای طراحی سایت میتوانید از سایت ساز های رایگان و cms  های رایگان استفاده کنید . خیلی از افراد فکر میکنند که برای راه اندازی و طراحی سایت باید برنامه نویسی بلد باشند و یا اینکه اگر برنامه نویسی نمیدانند باید بابت راه اندازی و ساخت سایتشان هزینه های زیادی پرداخت کنند در صورتی که اصلا اینطور نیست!

   

  برای اینکه وب سایت راه اندازی کنید به هیچ علم برنامه نویسی و کدنویسی نیاز ندارید. به لطف بزرگ سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس راه اندازی و ساخت سایت برای تمام افراد ممکن شده است و بدون اینکه برنامه نویسی بلد باشید میتوانید سایت راه اندازی کنید. اگر کار با سیستم های مدیریت محتوا را یاد بگیرید میتوانید با طراحی سایت درآمدزایی داشته باشید. البته برای کسب درآمد از طراحی سایت نیازی به راه اندازی شرکت و دفتر ندارید. بسیاری از افراد توانسته اند با یادگیری طراحی سایت کار در منزل خود را راه اندازی کنند و به درآمد میلیونی برسانند.

   

  اگر به مبحث طراحی سایت علاقه دارید میتوانید این ایده را جهت راه اندازی کسب و کار اینترنتی تان انتخاب کنید و با طراحی سایت برای دیگران کسب درآمد کنید.

  مهارت طراحی سایت اصلا نیاز به بلد بودن علم برنامه نویسی مثل Html , Css, js ,php و … ندارد . شما دوستان عزیز خیلی راحت میتوانید بدون برنامه نویسی طراحی سایت را یاد بگیرید و پروژه های طراحی سایت انجام بدهید برای طراحی سایت بدون کد نویسی میتوانید از سایت آکادمی سبز استفاده کنید.

   

  به لطف بزرگ سیستم های مدیریت محتوای رایگان مثل wordpress ، joomla , drupal و… راه اندازی سایت برای افرادی که قصد یادگیری طراحی سایت را دارند فراهمن شده است. با استفاده از این سایت سازها شما میتوانید بدون نیاز به حتی یک خط کدنویسی یک وب سایت حرفه ای برای دیگران راه اندازی کنید.

   

  البته در این روش کسب و کار آنلاین اصلا نیازی نیست کار با تمام سایت سازها و سیستم های مدیریت محتوا را کامل یاد بگیرید! شما اگر فقط کار با وردپرس را به صورت کامل یاد بگیرید میتوانید از طریق طراحی سایت برای دیگران کسب درآمد کنید. اگر قصد یادگیری وردپرس را دارید پیشنهاد میکنم حتما مقاله زیر را مطالعه کنید.

   

  پیشنهاد میکنم مقاله آموزش ساخت سایت را مطالعه کنید

  البته باز به این نکته مهم توجه کنم که اگر قصد کسب درآمد از طریق طراحی سایت را دارید اصلا نیازی نیست زبان های برنامه نویسی را یادبگیرید. اگر وردپرس را کامل یاد بگیرید میتوانید خیلی راحت از طریق طراحی سایت برای دیگران به درآمد میلیونی برسید.

   

   

  یکی دیگر از مشاغل اینترنتی مطمئن و پردرآمد فروش فالوور و لایک اینستاگرام می باشد. میزان درآمد از این روش ایده کسب و کار اینترنتی بسیار بالا میباشد . شما با راه اندازی این ایده برای کسب و کار اینترنتی خیلی ساده میتوانید به درآمد بالایی دست پیدا کنید. البته برای درآمدزایی از این ایده کار در اینترنت همه چیز به خودتان بستگی دارد. اگر اصولی این ایده کسب و کار را پیاده سازی کنید مطمئن باشید خیلی راحت میتوانید به درآمد میلیونی از اینترنت برسید. در این روش شما از طریق راه اندازی خدمات اینستاگرام کسب درآمد میکنید.

   

  همانطور که میدانید شبکه ی اجتماعی اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی میباشد  که روزانه افراد زیادی در این شبکه ی اجتماعی عضو میشوند. شما برای راه اندازی این سیستم فروش فالوور اینستاگرام به هیچ سرمایه بالایی نیاز ندارید و خیلی ساده میتوانید این سیستم را برای خود  راه اندازی کنید . اگر این سیستم را راه اندازی کنید قطعا با روزی 2 الی 3 ساعت کار در منزل به درآمد باور نکردنی دست پیدا خواهید کرد.

   

   در این ایده برای راه اندازی کسب و کار آنلاین شما با کمترین سرمایه ممکن یک خدمات اینستاگرام راه اندازی می کنید. منظور از خدمات اینستاگرام این است که شما دقیقا مشابه افرادی که فالوور، لایک و ویو اینستاگرام میفروشند کسب و کار آنلاین تان را راه اندازی می کنید. این مدل کار اینترنتی یکی از ساده ترین روش های ممکن برای کسب درآمد از اینترنت است. اگر هنوز هیچ ایده ای برای راه اندازی کسب و کارتان ندارید این ایده میتواند یک گزینه مناسب برای شما باشد.

   

  اگر واقعا میخواهید یک کسب و کار اینترنتی راحت با حاشیه سود بسیار بالا داشته باشید من این شغل اینترنتی مطمئن و ساده را به شما توصیه میکنم . برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید تا بیشتر با این روش کار مجازی بیشتر آشنا شوید. البته از این روش میتوانید به عنوان شغل دوم استفاده کنید.

   

   

  چهارمین ایده شغل اینترنتی برای شما دوستان عزیز داشتن یک فروشگاه اینترنتی است که در کشور ما خیلی مرسوم شده. همان گونه که میبینیم با پیشرفت علم بیشتر کسب و کار ها به سمت کسب و کارهای اینترنتی و مجازی کشیده شده اند. شما با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی میتوانید محصولات و خدماتتان را در اینترنت بفروشید. البته برای اینکه بتوانید از طریق راه اندازی فروشگاه اینترنتی کسب و کار مجازی خود را استارت بزنید ایده ها و روش های زیادی وجود دارد که در ادامه پولسازترین این ایده ها را به شما معرفی کردیم.

   

  باز هم بگم که برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی اصلا نیاز به علم برنامه نویسی ندارید! شما خیلی راحت میتوانید با چند قدم ساده فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید و خیلی سریع کسب و کار مجازی خود را راه اندازی کنید. برای راه اندازی و ساخت فروشگاه اینترنتی میتوانید از فروشگاه سازهای اینترنتی استفاده کنید. با استفاده از فروشگاه سازهای اینترنتی میتوانید در کمتر از چند دقیقه فروشگاه اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید.

   

  فروشگاه اینترنتی آکادمی سبز هم با استفاده از همین فروشگاه سازها راه اندازی شده است. شما خیلی راحت میتوانید فروشگاه اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید. اما ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که اگر هیچ محصولی فیزیکی نداشته باشیم چطور میتوانیم از طریق راه اندازی فروشگاه اینترنتی کسب درامد کنیم؟ که در ادامه پاسخ این سوالتان را خواهیم داد.

   

  فروشگاه سازهای اینترنتی زیادی مثل woocommerce , PrestaShop , Magento , OpenCart و … وجود دارد که کاملا زبان فارسی را پشتیبانی می کنند و به صورت کاملا رایگان با استفاده از این فروشگاه سازهای اینترنتی میتوانید فروشگاه اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید. ولی به نظر من بهترین فروشگاه اینترنتی ووکامرس است. اگر سایتان را با وردپرس راه اندازی کرده باشید در کمتر از 1 دقیقه میتوانید سایت وردپرسی تان را به فروشگاه اینترنتی تبدیل کنید.

   

  در فروشگاه اینترنتی خود شما میتوانید محصولاتی که تولید میکنید و یا محصولاتی که دارید را به صورت اینترنتی بفروشید. این محصولات میتوانند به صورت فیزیکی و یا دانلودی باشند. اگر فروشگاه فیزیکی دارید میتوانید تمام محصولاتتان را به صورت کاملا آنلاین در اینترنت به تمام ایران بفروشید. اگر هم محصول فیزیکی ندارید میتوانید محصولات دانلودی و آموزشی تولید کنید و به صورت کاملا اینترنتی بفروشید. البته در ادامه به صورت کامل شما را با راه اندازی کسب و کار مجازی از طریق فروشگاه اینترنتی بیشتر آشنا کردیم.

  شما با 3 روش کلی میتوانید از طریق راه اندازی فروشگاه اینترنتی کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید:

   

  در این روش اگر شما محصولات فیزیکی داشته باشید با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی میتوانید کسب و کار فیزیکی خود را به کسب و کار اینترنتی تبدیل کنید و محصولاتتان را به صورت کاملا اینترنتی و آنلاین بفروشید. هیچ فرقی نمی کند که چه محصول فیزیکی دارید. تمام محصولات فیزیکی قابلیت فروش در اینترنت را دارند. اگر محصولات فیزیکی تان را در اینترنت بفروشید مطمئن باشید یک قدم از رقیبانتان بالاتر هستید. توصیه میکنم اگر هر محصول فیزیکی دارید همین حالا فروشگاه اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید و محصولاتتان را به صورت اینترنتی بفروشید.

   

  محصولات فیزیکی مثل لوازم جانبی موبایل و لپ تاپ، کیف و کفش، انواع لباس دخترانه و پسرانه، انواع لباس مردانه و زنانه، فروش لوازم تزیینی، فروش لوازم آشپزخانه، فروش کارهای دستی مثل تابلو نقاشی و… (در اینترنت قابلیت فروش انواع محصولات فیزیکی وجود دارد)

   

  اگر هیچ محصولی ندارید خیلی راحت با ساخت فروشگاه آنلاین تان میتوانید کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید. خیلی از افراد فکر میکنند برای راه اندازی یک کسب و کار مجازی حتما باید محصولات فیزیکی داشته باشند! در صورای که اگر هیچ محصولی هم ندارید میتوانید یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید.

   

  در این روش شما با راه اندازی یک فروشگاه انلاین محصولات دانلودی و آموزشی میفروشید. خیلی راحت میتوانید با ساخت وتولید محصولات آموزشی و دانلودی در اینترنت به درآمد میلیونی برسید و از طریق راه اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات دانلودیتان را بفروشید.

   

  شما هر مهارت و تخصصی که داشته باشید را میتوانید به محصولات دانلودی و آموزشی تبدیل کنید. میتوانید یک سایتی مثل آکادمی سبز راه اندازی کنید و تخصصتان را به فایل های آموزشی تبدیل کنید و بفروشید. مثلا اگر در زمینه قانون جذب کتاب های زیادی خواندید میتوانید آن کتاب ها را به فایل های صوتی تبدیل کنید و بفروشید. اگر در زمینه زبان انگلیسی مهارت دارید میتوانید با ساخت فایل های آموزشی در این زمینه یک فروشگاه آنلاین بسازید و کار اینترنتی تان را شروع کنید.

  مهارت های زیادی وجود دارد که در ادامه پولسازترین این مهارت ها را به شما معرفی کردیم:

   

  اگر فکر می کنید که هیچ مهارت و تخصصی ندارید میتوانید یک مهارت را انتخاب کنید و شروع به یادگیری کنید. بعد از یادگیری هر مهارتی که یادگرفتید را به دوره های آموزشی تبدیل کنید و در فروشگاه اینترنتی تان بفروشید. این ایده کسب و کار اینترنتی میتواند یکی از پولسازترین ایده های راه اندازی کسب و کار مجازی و آنلاین باشد.

   

  همکاری در فروش یکی دیگر از ایده های پولساز کسب و کار اینترنتی است. البته این روش کسب و کار آنلاین را در ادامه به صورت کامل معرفی کردم.  در این روش شما با فروشندگان محصولات مذاکره می کنید و محصولاتشان را به صورت اینترنتی می فروشید. به ازای هر فروشی که از سمت شما صورت میگیرد پورسانتی از فروشنده دریافت می کنید.

   

  برای اینکار شما در اولین قدم باید فروشگاه اینترنتی تان را راه اندازی کنید و با تامین کنندگان و یا حتی فروشندگان صحبت کنید. از آن ها بخواهید تا به ازای هر محصولی که برای آن ها میفروشید درصدی را به عنوان پورسانت به شما بدهند. اگر چنین فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و با چند تاممید کننده و فروشنده همکاری کنید خیلی راحت میتوانید به درآمد میلیونی از اینترنت برسید. البته در ادامه بیشتر در مورد این ایده کسب و کار اینترنتی صحبت کردیم.

   

  یکی دیگر از شغل اینترنتی خرید و فروش دامنه می باشد . افراد زیادی هستند که از خرید و فروش دامنه به درآمد اینترنتی بسیار بالایی رسیده اند و این شغل به زمان و سرمایه کمی نیاز دارد. شما دوستان عزیز میتوانید با قیمت بسیار پایین یک دامنه را خریداری کنید  و آن را با قیمت بالاتری برای فروش قرار بدهید برای این کار لازم است در سایت های حراج دامنه عضو شوید.

  البته خود من این ایده کسب و کار اینترنتی را توصیه نمیکنم! شما باید به دنبال ایده ای باشید که با استفاده از آن بتوانید یک درآمد ثابت از اینترنت داشته باشید. برای همین توصیه می کنیم به دنبال روش های اصلی راه اندازی کسب و کار اینترنتی باشید.

   

   

  یکی دیگر از مشاغل اینترنتی با هزینه ی کم وبلاگ نویسی تخصصی است. اگر به نوشتن خیلی علاقه دارید این شغل میتواند گزینه ی خوبی برای شما باشد. شما با نوشتن موضوعات خاص و با ایجاد یک وبلاگ برای خودتان میتوانید به درآمد بالایی برسید.

  طراحی یک وبلاگ نیاز به دانش خاصی ندارد و شما میتوانید خیلی راحت و ساده یک وبلاگ خیلی حرفه ای برای خود ایجاد کنید . اگر زمان تایپ کردن دارید میتوانید با تایپ کردن به درامد بسیار بالایی در ماه برسید.

   

  برای اینکه بتوانید از وبلاگ نویسی کسب درآمد کنید باید یک سایت داشته باشید! به این موضوع توجه کنید که شما به هیچ عنوان از سیستم های وبلاگ دهی مثل blog.ir، blogfa و… استفاده نمی کنید.

  برای کسب درآمد از وبلاگ نویسی شما باید با استفاده از وردپرس یک سایت راه اندازی کنید و شروع به نوشتن کنید تا ترافیک سایتتان افزایش پیدا کند. هرچه تعداد ورودی سایتتان بیشتر باشد درامدتان بیشتر می شود.

  حالا شاید بپرسید که مدل درآمدزایی از این روش کسب و کار آنلاین چگونه است؟

   

  وقتی سایتتان را راه اندازی کنید، وقتی تعداد بازدید کنندگان سایتتان افزایش پیدا کند شما میتوانید از طریق تبلیغات کسب درآمد کنید. شما بابت تبلیغات برای سایت های دیگران کسب درآمد می کنید.

  پس نحوه کسب درآمد از این روش کسب و کار اینترنتی، کسب درآمد از تبلیغات است.

   

   

  برای اینکه از این ایده کسب و کار اینترنتی استفاده کنید باید زبان های برنامه نویسی وب را کامل یاد بگیرید. این روش بیشتر مناسب افرادی است که به علم برنامه نویسی و کدنویسی علاقه دارند. 

   

  البته اگر به دنبال روش های کسب درآمد اینترنتی دلاری هستید پیشنهاد میکنم مقاله زیر را مطالعه کنید.

  پیشنهاد میکنیم این مقاله را مطالعه کنید: کسب درآمد دلاری در ایران با 10 روش پولساز

  یکی دیگر از مشاغل اینترنتی پر درآمد در ایران سئو و بهینه سازی سایت است. سئو یا SEO  به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو بخصوص گوگل است. به زبان خیلی ساده یعنی شما کاری کنید تا سایت خودتان و یا مشتریان تان در نتایج اول گوگل دیده شود.

  به عبارت دیگر وقتی کلمه کلیدی “کسب و کار اینترنتی” را در گوگل جستجو کنید سایت آکادمی سبز در رتبه اول گوگل نشان داده میشود. وقتی شما اصول سئو و بهینه سازی سایت را کامل یاد بگیرید میتوانید از طریق سئو سایت به درآمد میلیونی برسید.

  در این روش کسب و کار اینترنتی شما باید به یک متخصص سئو تبدیل شوید. سئو یک علم است! برای یادگیری علم سئو باید تمام فاکتورهای سئو را به صورت کامل یاد بگیرید.

   

  شما اگر به یک متخصص سئو تبدیل شوید خیلی راحت میتوانید پروژه های سئو انجام بدهید. میزان درآمد پروژه های سئو ب خودتان بستگی دارد. البته  این را هم بدانید که برای سئو و بهینه سازی سایت اصلا نیاز به علم کدنویسی و یادگیری زبان برنامه نویسی خاصی ندارید.

   

  علم سئو مانند علم برنامه نویسی نیست  با یاد گیری سئو میتوانید آینده ی خود را تضمین کنید ولی برای یاد گیری این شغل اینترنتی باید زمان بگذارید تا خیلی زود به یک متخصص سئو حرفه ای تبدیل شوید . سئو علمی است که از طریق تجربه بدست می اید و شما باید سئو را تجربه کنید به هر حال سئو نیز میتواند یک شغل اینترنتی  پر درآمد باشد.

   

  منابع زیادی برای یادگیری سئو وجود دارد. البته در سایت اکادمی سبز به صورت کامل و جامع شما را با سئو و بهینه سازی سایت آشنا کردیم. اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید میتوانید از منابع های زیر استفاده کنید و سئو را کامل یاد بگیرید.

  بهترین منابع یادگیری سئو به زبان انگلیسی:

   

   

  کسب درآمد از وبینار یکی دیگر از ایده های پولساز برای درآمدزایی از طریق اینترنت است. این ایده بیشتر مناسب افرادی است که به تدریس و برگزاری کلاس های آنلاین علاقه دارند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید و مهارت و تخصصی خاصی برای آموزش دارید میتوانید از این روش کسب درآمد اینترنتی استفاده کنید.

  برای اینکه از این روش استفاده کنید در اولین قدم باید کامل بررسی کنید و ببینید که در چه زمینه ای میخواهید کلاس های آنلاین برگزاری کنید. باید کامل مهارت و تخصصی که دارید را شناسایی کنید و اماده برگزاری کلاس آنلاین باشید. اگر شما در زمینه ای تخصص دارید میتوانید به یک معلم مجازی و مدرس اینترنتی تبدیل شوید.

   

  تنها چیزی که نیاز دارید این است که در زمینه ی کاری و شغلی خود باید حرفه ای باشید مثلا اگر در زمینه کسب و کار اینترنتی  فعالیت میکنید میتوانید با برگزاری یک وبینار مجازی به درآمد میلیونی بسیار زیادی برسید. البته ایده ها و روش های زیادی برای برگزاری کلاس های انلاین وجود دارد که در ادامه سعی می کنیم پولسازترین ایده ها را برای راه اندازی کسب و کارتان به شما معرفی کنیم.

  تنها نیاز شما این است علاوه بر اینکه باید در زمینه ایی  تخصص داشته باشید باید یک سایت طراحی کنید تا بتوانید مخاطبان هدف خود را پیدا کنید و برای انها سمینار و کلاس  برگزار کنید. البته برای برگزاری وبینار و کلاس آنلاین میتوانید از پلتفورم های ایرانی و خارجی استفاده کنید.

   

  سایت های برگزاری وبینار یکسری سایت ها هستند که این امکان را میدهند شما از طریق آن ها کلاس های آنلاین برگزار کنید. سایت های ایرانی زیادی برای برگزاری کلاس آنلاین وجود دارد که با یک سرچ ساده میتوانید آن ها را پیدا کنید.

  همانطور که گفتیم برای برگزاری وبینار و کلاس آنلاین باید مهارت و تخصص داشته باشید، در ادامه قصد داریم پولسازترین ایده ها برای برگزاری وبینار و کلاس آنلاین را به شما معرفی کنیم.

  اگر به تدریس علاقه دارید و فکر می کنید ایده ای برای شروع ندارید میتوانید از ایده هایی که به شما معرفی کردیم استفاده کنید. کامل بررسی کنید و ببینید به چه حوزه ای علاقه دارید و شروع به یادگیری در آن زمینه کنید و سپس بعد از اینکه یادگرفتید میتوانید شروع به برگزاری کلاس های آنلاین کنید.

   

  دهمین شغل آنلاین خرید و فروش وبسایت است. برای درک این مدل کسب و کار مجازی  فرض کنید شما در زمینه ی املاک و ساخت و ساز فعالیت می کنید  و کسی که خانه را با قیمت پایین تری خریداری میکند و پس از باز سازی و تعمیرات آن خانه را با قیمت بالاتری میفروشد . برای شروع این کار میتوانید از سایت هایی شروع کنید که  در flippa.com ثبت شده اند.

   

  یکی از مدل های رایج این ایده این است که شما شروع به راه اندازی و ساخت سایت در زمینه های مختلفی می کنید. بعد از آماده سازی سایت ها میتوانید آن ها را برای فروش قرار بدهید و در اینترنت بفروشید. به عنوان مثال شما یک سایت فروشگاه اینترنتی لباس راه اندازی می کنید و فردی که بخواهد یک فروشگاه اینترنتی لباس راه اندازی کند آن وب سایت را از شما خریداری می کند و شما آن سایت را به آن شخص می دهید.

   

  برای اینکه از این روش درامدزایی کنید باید کار با سایت ساز وردپرس و افزونه های کاربردی را کامل یاد بگیرید. البته برای جذب مشتری این روش شما باید یک وب سایت در زمینه خرید و فروش سایت راه اندازی کنید و وب سایت هایی که راه اندازی می کنید را در وب سایتتان برای فروش قرار بدهید.

  البته به این نکته توجه کنید که این مدل با روش کسب درآمد از طراحی سایت کاملا متفاوت است.

  در روش کسب درآمد از طراحی سایت شما برای شخصی که وب سایت نیاز دارد با توجه به سلیقه شخصی اش سایت مورد نظرش را طراحی می کنید ولی در این روش شما یک سایت را آماده می کنید و به فردی که نیاز دارد سایت آماده میفروشید.

   

   

  یکی دیگر از شغل های اینترنتی که خیلی از افراد در اینه زمینه دارند فعالیت میکنند نوشتن محتوای تبلیغاتی است که سود بسیار بالایی دارد . سود این مدل کسب و کار آنلاین بسیار بالاست زیرا افراد کمی در این زمینه تخصص دارند. برای اینکه از این روش برای کسب درآمد استفاده کنید باید مهارت تبلیغ نویسی را کامل یاد بگیرید. اگر اصول تبلیغ نویسی را کامل یادبگیرید و این مهارت در خودتان تقویت کنید میتوانید بابت نوشتن یک محتوای تبلیغاتی هزینه زیادی بگیرید.

   

  تبلیغ نویسی صفحه محصولات یکی از اصلی ترین عامل فروش یک وب سایت است. دلیل اصلی اینکه بسیاری از سایت ها و حتی شبکه های اجتماعی فروش بالایی دارند این است که صفحه محصولات این فروشگاه های اینترنتی خیلی حرفه ای و اصولی طراحی شده است. وقتی سایتی صفحه تبلیغات ضعیفی داشته باشد نمیتواند فروش بالایی را تجربه کند. به همین دلیل افراد کمی هستند که توانایی نوشتن تبلیغات پر فروش را دارند.

   

  شما با یادگیری این مهارت میتوانید جزء افرادی باشید که میتوانید از این مدل کسب درآمد  استفاده کنید و از طریق تبلیغ نویسی صفحه محصولات برای دیگران کسب درآمد کنید. برای کسب درآمد از طریق تبلیغ نویسی شما باید این مهارت پولساز را یاد بگیرید. راه و روش های زیادی برای یادگیری این مهارت وجود دارد.

   

  شما میتوانید با شرکت در دوره های آموزش تبلیغ نویسی و مطالعه کردن کتاب های آموزشی تبلیغ نویسی این مهارت پولساز را یاد بگیرید و از این روش درآمدزایی آنلاین استفاده کنید.

  میزان درآمدی که میتوانید از این روش داشته باشید به میزان مهارت و تخصص شما بستگی دارد. هرچه مهارتتان بیشتر باشد و صفحات محصولات را حرفه ای تر تبلیغ نویسی کنید میزان درآمد شما بیشتر میشود.

   

  بازاریابی پرسانتی  و بازاریابی اطلاعات محصول , اصلی ترین مشتریان شما خواهند بود زیرا این افراد برای راه کار های ممکن برای افزایش نرخ کلیک , نرخ ثبت نام  و نرخ تبدیل وبسایتشان هستند . این مورد نیز میتواند یکی دیگر از مشاغل اینترنتی با درامد بالا باشد چرا که به ازای نوشتن متن تبلیغاتی  هزینه ی بسیار بالایی دریافت خواهید کرد.

   

  با نوجه به گسترش کسب و کارهای اینترنتی در ایران اغلب صاحبان فروشگاه های اینترنتی به دنبال افراد تبلیغ نویس هستند. فقط کافیست که این مهارت پولساز را یاد بگیرید و چندین صفحه محصول حرفه ای را تبلیغ نویسی کنید تا به عنوان نمونه کار داشته باشید. اگر رزومه خوبی داشته باشید میتوانید افراد زیادی رو به مشتری تبدیل کنید.

   

  یکی دیگر از روش های پولساز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی سیستم همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ است. برای کسب درآمد از این روش شما از طریق فروش محصولات دیگران درآمدزایی میکنید. بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در دنیا و حتی ایران سیستم همکاری در فروش را برای سایتشان راه اندازی کردند و باعث ایجاد یک موقعیت پولساز برای افرادی شده که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارند.

   

  بهترین روش برای راه اندازی سیتم همکاری در فروش این است که شما یک سایت راه اندازی کنید و محصولات دیجی کالا را برای فروش داخل سایتتان بگذارید. البته اگر هدف اصلی تان کسب درآمد از سیستم های همکاری در فروش است و میخواهید از طریق فروش محصولات دیجی کالا کسب درآمد داشته باشید باید در بخش سیستم همکاری در فروش دیجی کالا ثبت نام کنید و دیجی کالا برای فروش محصولاتش در اینترنت به شما لینک اختصاصی میدهد که هر کس از طریق لینکی که دیجی کالا در اختیارتان قرار داده است محصولی را تهیه کنید به صورت کاملا اتوماتیک در پنل کاربری تان پورسانتتان ارسال میشود و میتوانید آن را دریافت کنید

   

  در این روش میتوانید با فروش محصولات سایت های دیگر در  سایت خود به ازای هر فروش پورسانت و مبلغی را دریافت کنید همان طور که گفتم شما با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی میتوانید محصولات دیگران را در سایت خود بفروشید و به ازای هر فروش مبلغی را از ان سایت دریافت کنید .

   

  منظور از ازرهای دیجیتال یا Cryptocurrency به پول های دیجیتالی گفته میشود که بر پایه علم رمزنگاری شده ایجاد شده اند. البته در این روش کسب و کار اینترنتی شما باید یک مهارت و تخصص خاصی داشته باشید تا بتوانید از این روش استفاده کنید و شروع به درآمدزایی کنید.

  البته این را هم بگویم که روش های زیادی برای درآمدزایی از ارزهای دیجیتال وجود دارد که یکی از مطمئن ترین و بهترین روش ها ترید کردن در بازار رمزارزها است.

   برای اینکه بتوانید از این مدل کسب و کار آنلاین استفاده کنید شما باید مهارت ترید کردن یا خرید فروش  ارز دیجیتال را کامل یاد بگیرید.

   

   در بازار ارز های دیجیتال تریدر ها  کسانی هستند که از طریق نوسان گیری کسب درآمد می کنند.   به زبان ساده تر وقت شما یاد میگیرید که بازار ارز های دیجیتال را تحلیل کنید در بهترین زمان ممکن یک ارز دیجیتال را خریداری می کنید و بعد از اینکه قیمت آن افزایش پیدا کرد آن را می فروشید.

   شما از طریق خرید و فروش ارزهای دیجیتال می توانید سود بالایی که حذف کنید. اما یکی از بزرگترین معایب این روش این است که شما برای اینکه بتوانید در این بازار وارد شوید باید یاد بگیرید که بازار ارز های دیجیتال را کامل تحلیل کنید.

   البته برای وارد شدن به این مدل کسب و کار اینترنتی شما نیاز به مقداری سرمایه اولیه دارید. یکی از بزرگترین مزیت های این روش این است که شما می توانید از طریق خرید و فروش ارزهای دیجیتال درآمد دلاری کسب کنید و این می تواند بسیار خوب باشد.

   

   با توجه به اینکه قیمت دلار در کشور ما مقداری بالاست اگر بتوانید از این روش استفاده کنید  می‌توانید سود بسیار زیادی با توجه به قیمت بالای دلار در روز داشته باشید.

   درست است که بازار ارز های دیجیتال یک روش پولساز و مطمئن برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی است اما به این نکته بسیار توجه کنید که اگر مهارت ترید کردن را یاد نگیرید و بدون هیچ مهارت خاصی وارد این بازار شوید ممکن است تمام سرمایه تان را از دست بدهید.

   دلیل اینکه می گویند ممکن است تمام سرمایه تان را از دست بدهید این است که میزان نوسانات در بازار ارز های دیجیتال و کریپتوکارنسی بسیار زیاد است!

   

  هرچقدر که میزان نوسانات در این بازار بیشتر باشد نه تنها می توانید سود زیادی کنید بلکه ممکن است همان قدر که سود می کنید ضرر هم کنید.

  البته برای افرادی که می‌خواهند از این مدل شغل اینترنتی استفاده کنند  پیشنهاد می کنم حتما نحوه ترید کردن و تحلیل تکنیکال در بازار ارز های دیجیتال را کامل یاد بگیرند.

  البته برای شروع پیشنهاد می کنم حتما با کمترین سرمایه ممکن وارد این بازار شوید و حتماً پولی را وارد بازار کنید که اگر آن را از دست دادید  هیچ ضرری برای شما نداشته باشد.

  من توصیه می‌کنم با کمترین سرمایه ممکن  وارد این بازار شوید و بعد از اینکه مهارت کافی را یاد گرفتید و توانستید خیلی حرفه ای ترید کنید  پول بیشتری را وارد این بازار کنید.

   

   

   

  این مقاله ادامه دارد…

  در این قسمت شما را با پرتکرارین سوالات مربوط به راه اندازی کسب و کار اینترنتی آشنا کردیم.

  در مورد سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در یک ویدیو کامل به شما گفتیم که اگر بخواهید کسب و کار اینترنتی پولساز راه اندازی کنید به چقدر سرمایه اولیه نیاز دارد؟ اما با توجه به اینکه خیلی از دوستان سوالات زیادی در این باره از من میپرسند می خواهم به صورت کامل در این قسمت به شما بگم که چقدر سرمایه برای راه اندازی کار اینترنتی نیاز دارید؟

  تنها سرمایه ای که برای راه اندازی کار اینترنتی نیاز دارید سرمایه راه اندازی سایت است. یعنی شما فقط باید برای کسب و کار اینترنتی تان یک وب سایت راه اندازی کنید. برای راه اندازی وب سایت هم به یک هاست و دامنه نیاز دارید. شما باید یک هاست و دامنه تهیه کنید و سایت تان را راه اندازی کنید و دیگر به هیچ هزینه اضافی برای شروع کسب و کار اینترنتی نیازی ندارد.

  تنها تجهیزاتی که برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین نیاز دارید اینترنت، کامپیوتر یا لپ تاپ و سایت است. برای اینکه بتوانید سایت تان را راه اندازی کنید به اینترنت و کامپیوتر نیاز دارید. برای راه اندازی کار اینترنتی‌تان شما به یک کامپیوتر یا لپ‌ تاپ نیاز دارید.

  میزان درآمد کسب و کارهای اینترنتی به خودتان بستگی دارد. ولی در بهترین حالت ممکن اگر خیلی اصولی یک ایده مناسب برای راه اندازی کار اینترنتی تان انتخاب کنید و وب سایتتان را راه اندازی کنید می توانید بعد از ۶ ماه به درآمد چند میلیون تومانی و یا چند ده میلیون تومانی برسید.

  اگر خیلی اصولی کسب و کار آنلاین تان را راه اندازی کنید بعد از 2 الی 3 سال خیلی راحت به درآمد بالای ۱۰۰ میلیون تومان می رسید. البته اینم به شما بگم که من بهترین حالت ممکن را به شما گفتم و اگر اصولی مباحث راه اندازی کسب و کار اینترنتی را یاد بگیرید و پیاده سازی کنید میتوانید به چندین برابر این درآمد که من مثال زدن برسید.

  همه چیز بستگی به خودتان دارد که در روز چقدر وقت بذارید و چقدر تشنه رسیدن به درآمد هستید؟! ولی در بهترین حالت ممکن اگر تمام اصول کسب و کار آنلاین را رعایت کنید بعد از ۶ ماه به درآمد میلیونی خواهید رسید. اگر روند کسب و کار اینترنتی تان را ادامه دهید و هر روز ۲ تا ۳ ساعت زمان بگذارید و خیلی خوب کار کنید بعد از ۲ سال به درآمدهای بالایی خواهید رسید.

  داشتن سایت برای افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارند بسیار مهم است. شما با استفاده از سایتی که راه اندازی میکنید میتوانید به جایی برسید که کاملاً رایگان بدون نیاز به هیچ هزینه ای که هزاران نفر را در روز با کسب و کارتان آشنا کنید. پس داشتن سایت یک فرصت بسیار عالی برای افرادی است که هیچ سرمایه برای راه اندازی کار اینترنتی ندارد. مطمئن باشید اگر اصولی سایتتان را راه اندازی کنید و سایتتان در نتایج اول گوگل دیده شود روزانه هزاران نفر با کسب و کارتان آشنا می‌شود و با اعتماد سازی روی کسب و کارتان می توانید کاری کنید که بسیاری از این افراد از محصولات و خدماتی که دارید استفاده کنند. پس اگر واقعاً قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارید باید به فکر راه اندازی و ساخت سایت باشید.

  راه اندازی کسب و کار اینترنتی یک فرصت و یک موقعیت پولساز برای درآمدزایی از اینترنت است. برای راه اندازی هر کسب و کار سنتی و فیزیکی ممکن است نیاز به ده ها میلیون تومان و صدها میلیون تومان سرمایه اولیه نیاز باشد.

  اگر هیچ سرمایه ای ندارید نمی‌توانید کسب و کار سنتی و فیزیکی را اندازی کنید. پس بهترین گزینه برای افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار دارند، کار اینترنتی است.همانطور که گفتیم در راه اندازی کسب و کار اینترنتی به هیچ سرمایه اولیه بالایی نیاز ندارید و تنها سرمایه ای که نیاز دارد سرمایه راه اندازی سایت است.

  چه محصول داشته باشید و چه نداشته باشید شما می توانید از اینترنت کسب درآمد کنید و این یک فرصت بسیار مناسبی برای افرادی که هیچ محصول و خدماتی ندارند. اگر هم محصولی داشته باشید می‌توانید با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی تمام محصولات تان را بفروشید. شما در هر شرایط و سن و سالی میتوانید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید.

   

   

  جمع بندی

  در این مطلب ما شما را با تک تک مشاغل اینترنتی اشنا کردیم  که با توجه به علاقه ی خود میتوانید یکی از این ایده ها و یا چند تا از این ایده ها را عملی کنید و به درامد بسیار بالا در ماه برسانید . برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی اصلا نیاز به هیچ تخصص و مهارت خاصی نیست  . اما بعد از اینکه کسب و کار اینترنتی  خود را راه اندازی کردید نیاز به نظم , توسعه و مهارت دارید تا بتوانید محصولات خود را بفروشید. راه اندازی کسب و کار اینترنتی اصلا کار سخت و دشواری نیست. همان طور که میدانید با پیشرفت در تکنولوژی و اینترنت ، اینترنت به یک منبع پولساز تبدیل شده است که بسیاری از افراد توانسته اند از طریق اینترنت به درآمد های بسیار بالایی در ماه برسند. اگر به دنبال انتخاب یک شغل اینترنتی پولساز هستید همین حالا بهترین ایده را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی انتخاب کنید و دستب بکار شوید و از این منبع پولساز نهایت استفاده را ببرید.

   

   

  آموزش کسب و کار اینترنتی، کسب و کار اینترنتی، انواع کسب و کار اینترنتی، آشنایی با کسب و کار اینترنتی، آموزش کسب و کار اینترنتی، راه اندازی کسب و کار اینترنتی، کسب و کار در اینترنت، کار اینترنتی، کسب و کار آنلاین، کار آنلاین، کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه، ایده های کسب و کار اینترنتی، رونق کسب و کار اینترنتی، مدل های رایج کسب و کار اینترنتی، کسب و کار از طریق اینترنت، راه اندازی کسب و کار آنلاین، آموزش راه اندازی کسب و کار آنلاین

   

  {
  “@context”: “https://schema.org”,
  “@type”: “FAQPage”,
  “mainEntity”: [{
  “@type”: “Question”,
  “name”: “چرا باید به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی باشیم؟”,
  “acceptedAnswer”: {
  “@type”: “Answer”,
  “text”: “در هر سنی میتونید کسب و کار آنلاین خودتون راه اندازی کنید. برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی هیچ محدودیت سنی وجود نداره و میتونید همین الان کسب و کارتان را در اینترنت راه اندازی کنید.
  در کسب و کارهای آنلاین اصلا جنسیت مهم نیست! شما چه خانوم باشید و چه اقا میتوانید کسب و کارتان را در اینترنت راه اندازی کنید.
  یکی از باورهای اشتباه نسبت به کسب و کار اینترنتی اینه که خیلی از افراد فکر میکنند کسب و کارهای اینترنتی منسوخ شده است و کسی حاضر نیست از طریق اینترنت محصولی را تهیه کند، اما شما با یک جستجو ساده میتونید ببینید که دیجی کالا بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران روزانه بالای 30 میلیارد تومان فروش اینترنتی دارد.
  در کسب و کارهای اینترنتی هیچ سقف درآمدی وجود ندارد! اگر اصولی کسب و کار آنلاین‌تان راه اندازی کنید بعد از 1 الی 2 سال خیلی راحت میتوانید به درآمدهای بالای 100 میلیون تومان برسید.
  شما به عنوان شغل دوم میتوانید کسب و کار آنلاین‌تان را راه اندازی کنید. اگر کارمند یا دانش آموز و دانشجو هستید میتوانید در کنار کار و تحصیلاتتان کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید.
  اگر شغل آزاد مثل فروشندگی هم دارید میتوانید کسب و کارتان را در اینترنت راه اندازی کنید. به عنوان مثال ممکن است شما یک فروشگاه فیزیکی کیف و کفش داشته باشید، شما میتوانید خیلی راحت با راه اندازی کسب و کار اینترنتی‌تان محصولاتتان را در اینترنت بفروشید. برای فروش محصولاتتان به صورت اینترنتی فقط و فقط به یک فروشگاه اینترنتی نیاز دارید. البته در ادامه در مورد راه اندازی و ساخت فروشگاه اینترنتی پرداختیم.
  اگر هیچ محصول و خدماتی ندارید باز هم میتوانید در اینترنت کسب و کارتان را راه اندازی کنید، پس اصلا جای نگرانی نیست!
  برای کسب و کار در اینترنت به هیچ مجوزی نیاز ندارید. برای همین است که هر کسی میتواند کسب و کار آنلاینش را راه اندازی کند.”
  }
  },{
  “@type”: “Question”,
  “name”: “سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی چقدره؟”,
  “acceptedAnswer”: {
  “@type”: “Answer”,
  “text”: “در مورد سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در یک ویدیو کامل به شما گفتیم که اگر بخواهید کسب و کار اینترنتی پولساز راه اندازی کنید به چقدر سرمایه اولیه نیاز دارد؟ اما با توجه به اینکه خیلی از دوستان سوالات زیادی در این باره از من میپرسند می خواهم به صورت کامل در این قسمت به شما بگم که چقدر سرمایه برای راه اندازی کار اینترنتی نیاز دارید؟

  تنها سرمایه ای که برای راه اندازی کار اینترنتی نیاز دارید سرمایه راه اندازی سایت است. یعنی شما فقط باید برای کسب و کار اینترنتی تان یک وب سایت راه اندازی کنید. برای راه اندازی وب سایت هم به یک هاست و دامنه نیاز دارید. شما باید یک هاست و دامنه تهیه کنید و سایت تان را راه اندازی کنید و دیگر به هیچ هزینه اضافی برای شروع کسب و کار اینترنتی نیازی ندارد.”
  }
  },{
  “@type”: “Question”,
  “name”: “میزان درآمد کسب و کار اینترنتی چقدره؟”,
  “acceptedAnswer”: {
  “@type”: “Answer”,
  “text”: “میزان درآمد کسب و کارهای اینترنتی به خودتان بستگی دارد. ولی در بهترین حالت ممکن اگر خیلی اصولی یک ایده مناسب برای راه اندازی کار اینترنتی تان انتخاب کنید و وب سایتتان را راه اندازی کنید می توانید بعد از ۶ ماه به درآمد چند میلیون تومانی و یا چند ده میلیون تومانی برسید.

  اگر خیلی اصولی کسب و کار آنلاین تان را راه اندازی کنید بعد از 2 الی 3 سال خیلی راحت به درآمد بالای ۱۰۰ میلیون تومان می رسید. البته اینم به شما بگم که من بهترین حالت ممکن را به شما گفتم و اگر اصولی مباحث راه اندازی کسب و کار اینترنتی را یاد بگیرید و پیاده سازی کنید میتوانید به چندین برابر این درآمد که من مثال زدن برسید.”
  }
  },{
  “@type”: “Question”,
  “name”: “چقدر طول میکشه به درآمد برسیم؟”,
  “acceptedAnswer”: {
  “@type”: “Answer”,
  “text”: “همه چیز بستگی به خودتان دارد که در روز چقدر وقت بذارید و چقدر تشنه رسیدن به درآمد هستید؟! ولی در بهترین حالت ممکن اگر تمام اصول کسب و کار آنلاین را رعایت کنید بعد از ۶ ماه به درآمد میلیونی خواهید رسید. اگر روند کسب و کار اینترنتی تان را ادامه دهید و هر روز ۲ تا ۳ ساعت زمان بگذارید و خیلی خوب کار کنید بعد از ۲ سال به درآمدهای بالایی خواهید رسید.”
  }
  }]
  }

   

   

  سلام ممنونم از مطلبتون فروش فالوور اینستاگرام واقعا عالی بود

  اگه میشه واسم توضیح بدین چجوریه واقعیه

  سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز. کسب و کار اینترنتی یکی از پولسازترین مدل کسب و کار در دنیاست که هر کس در هر شرایطی میتونه یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنه. در این مقاله شما را با 12 روش کسب و کار اینترنتی یا شغل اینترنتی آشنا کردیم که پولساز ترین مدل کسب و کار اینترنتی فروش اطلاعات میباشد دقیقا مثل آکادمی سبز که در زمینه کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ فعالیت میکنیم. اگر میخواید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم پیشنهاد میکنم از این مقاله حتما دیدن کنید.

  https://academysabz.com/earn-money-from-free-internet/

  با تشکر از مقاله کاربردی تون از دو راهکارتون خیلی خوشم اومد که می خوام قبل از احداث سایت با هم تلفیق کنم . یکی ساخت وبلاگ و دیگری محتوای آموزشی و برگزاری وبینار از مطالب با ارشتون سپاسگزارم و منتظر موارد و سایر تحقیقات و نقطه نظرهاتون هستم.

  ببخشید من رفتم سرچ کردم دیدم پیجهای زیادی توی گوگل هست که فروش فالوور و… را دارد اینجوری شانس مشتری آمدن مشتری به سایت ما کم نمیشه؟

  سلام وقتتون بخیر اگر استراتژی داشته باشید خیر. شما باید روی سایتتون کار کنید و سعی کنید سایتتون به نتایج اول گوگل برسونید بعد مشتری ها دیک سایت شما را پیدا خواهند کرد

  سلام من از یه سایتی برا افزایش فالوور پکیج خریدم ولی خیلی چرت و علکی بود این افزایش فالووری که شما میگید برنامست یا باید رفت داخل سایت؟

  سلام و خسته نباشید دوست عزیز. در این دوره برنامه ای رو به شما معرفی نکردیم و کار با سرورهای آموزش فالوور اینستاگرام آموزش دادیم. البته به مباحثی مثل راه اندازی سایت و بازاریابی و فروش هم پرداختیم.

  موفق باشید

  با چی فروش فالور میکنی

  سلام و خسته نباشید و شما از طریق سرورهای اینستاگرام میتونید فالوور لایک و ویو بفروشید.

  موفق باشید

  سلام دوستان . با این لینک می توانید در روز درامد میلیونی کسب کنید بدون هیچ هزینه و رایگان و راحت و در منزل هر ساعتی از شبانه روز . البته میزان درامد شما با توجه به وقتیه که براش صرف می کنید با این لینک وارد شین ثبت نام کنید به ایملیتان مراجعه کنید ثبتو تایید کنید و مشغول به کار بشین به همین راحتی ادرس لینک را براتون میزارم https://blocksmash.io/?invite=435435

  من از طریق لینکتون وارد یه بازی شدم .زیادازش سردرنیاوردم.توضیح میدین خودتون

  اکه امتحان کردی میشه به منم یاد بدی 😟😟

  – به 7 تا ادمین برای پست گذاری نیازمندم اگه مایل بودید در تلگرام پیام دهید حقوق روزانه 60 با وقت حدودی 6 ساعت در روز پرداخت روزانه ♥️ @XAdminpro

  سلام سجادم من فقط یه گوشی سامسونگ موبایل دارم اصلا از کامپیوتر سردر نمیارم چه کار کنم

  سلام وقتتون بخیر دوست عزیز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما به یک کامپیوتر یا لپتاپ نیاز داری. البته نیازی نیست به صورت حرفه ای بلد باشید در سطح معمولی کار با لپ تاپ یا کامپیوتر بلد باشید کافیه

  سلام ببخشید میشه درمورد فروش فالوور بنده راراهنمائیکنید

  سلام وقتتون بخیر برای اطلاعات بیشتر از این مدل کسب و کار اینترنتی وارد این لینک شوید

  https://academysabz.com/product/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%81%D8%A7%D9%84%D9%88%D9%88%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85/

  مفید بود. تشکر

  سلام و عرض ادب من میخواهم که در این برنامه شما باشم

  سلام و خسته نباشید اگر قصد دارید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم از این محصول دیدن کنید https://academysabz.com/product/online-business-education/

  میخواهم در کار تبلیغات و همکاری در فروش شرکت کنم

  خب این فروش لایک و فالو، برنامه هایی که معرفی میشه،اکانت فیک ایرانیه یا رندومه

  سلام و خسته نباشید دوست عزیز نا به هیچ وجه به شما برنامه معرفی نکردیم کار با سرورهارو آموزش دادیم که میتونید از سرورها استفاده کنید.

  موفق باشید

  ببخشید ی کاری بهم پیشنهاد بدین که روزی ۳۰ هزار تومن در امد داشته باشه

  سلام و خسته نباشید. دوست عزیز ایده های زیادی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی وجود داره. باید ببینید که به چه چیزی علاقه دارید. در هر زمینه ای علاقه داشتید میتونید کسب و کار اینترنتیتون در آن زمینه راه اندازی کنید.

  مثلا من به طراحی نقشه علاقه دارم و استعدادشو دارم باید چیکار کنم؟ من چطوری میتونم با شما صحبت کنم؟

  سلام وقتتون بخیر میتونید در همین زیمینه کسب وکار اینترنتی خودتونو راه اندازی کنید. اگر در زمینه ایی کار میکنید میتونید برای کسب وکارتون سایت راه اندازی کنید و مخاطبانتونو با راه اندازی سایت جذب کسب و کارتون کنید. اگر هم کسب و کاری ندارید میتونید اطلاعاتتون را در قالب فایل های آموزشی به افرادی که قصد یادگیری دارند آموزش بدید. اگر هم سوالی دارید میتونید از طریق تلگرام بپرسید

  رامین جان همیشه در زندگی سعی کن بزرگ فکر کنی. نگو یه کاری باشه روزی 30 تومن درآمد داشته باشه. بگو یه کار می خوام روزی 500 تومن درآمد داشته باشم. بعد از اینکه به این درآمد رسیدی، به این باور می رسی که می شه. حالا به روزی 2 میلیون فکر کن و به دستش بیار. بعد به روزی 5 میلیون، 10 میلیون و بیشتر. یه روز به خودت می آی می بینی دیگه چنین درآمدی اصلا به چشمت نمی آد و بدست آوردنش برات اصلا برات دشوار نیست. اما اگه از ابتدا کوچیک فکر می کردی هرگز به این درآمد ها نمی رسیدی. باور کن تو می تونی

  من یعنی کار پاره وقت الکترونیک با درامد عالی میلیونی سراغ دارم بیا به من پیام بده تا بهت بگم 09380262880

  بعدم بستگی به زرنگی خودت از روزی ۲۰۰ تا بالای یک ملیون هم میتونی در بیاری. دوستان اگه کسی هم میخواد میتونه بهم پیام بده تا رایگان واسش توضیح بدم .خیلی هم راحته

  با سلام میخواستم بدونم من یه جوانم در رشته لیسانس الکترونیک لمیخوام یک کسب وکار اینترنتی راه بندام برای شغل اصلی با درامد خوب این ایده ها خوبه ولی من نوع اموزشی خیلی دلم میخواد اما تخصص میخواد مثل مدرس یا استاد یا تدوین حرفه ای که دیدم نمیشه وبلاگ نویسی هم انچنان کسی طرفش نمیاد من با تحقیق به اینجا رسیدم که سایت های پرفروش وموفق محصول داشتند یا کسی را استخدام کردند من چیکار میتونم بکنم وچی ارائه بدهم که خریدار داشته باشد منظور نوع کسب وکار است؟ واینکه من نیاز به درامد دارم جوانم واز سربازی امدم درست است که باید زمان گذاشت وبه روز بود اما منظور در ابتدای کار چیکار کنم که درامد اندکی داشته باشم تا برسم به ترافیک بالا

  سلام و خسته نباشید دوست عزیز.

  دوست عزیز شما برای اینکه به درآمد برسید اول باید شروع کنید. در ابتدای راه نیازی نیست چنین مهارت هاییو داشته باشید میتوانید به مرور زمان روی خودتون کار کنید و مهارتتاتونو افزایش بدین. نوع کسب و کارتون میتونه باتوجه به مهارت و تخصصی که دارید باشه. اگر هم اطلاعاتی در زمینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی ندارید پیشنهاد یکنم از صفحه زیر دیدن کنید. در این دوره 0 تا 100 راه اندازی کسب و کار اینترنتی را به شما آموزش دادیم

  https://academysabz.com/product/online-business-education/

  موفق باشید

  با سلام مجدد حضور مدیر محترم سایت آیا در مجموعه مقالات و فیلم های آموزشی تون برای ساخت وبلاگ که بتوانم موارد آموزشی و محتوا و تهیه و برگزاری وبینار را آموزش داده باشه ، را دارید ؟ لطفا راهنمائی بفرماِید.

  سلام و خسته نباشید دوست عزیز. برای تولید محتوا یک دوره جامع به نام نخبگان تولید محتوا طراحی کردیم که به زودی روی سایت قرار خواهد گرفت

  سلام از پکیج ها اولیه فروش فالوور ودرگاه ووفروشگاه اینترنتیه یا این که پاکتش سبزه که کلیپشم موجوده

  سلام و خسته نباشید دوست عزیز. داخل دوره فروش فالوور تمام موارد از طراحی سایت تا نحوه فروش و بازاریابی اینترنتی به صورت کامل آموزش داده شده که میتوانید از لینک زیر محصول مشاهده کنید.

  https://academysabz.com/product/%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

  سلام جلسه اولش راره وباز نمیکنه نگران شدم چکارش کنم

  سلام و خسته نباشید دوست عزیز برنامه winrar بروزرسانی کنید و سپس فایلهارو اجرا کنید

  مرسی عالی بود و مفید تشکر

  سلام آقای جراحی من ۱۲ سالمه میتونم کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم

  سلام و خسته نباشید. بله در هر سنی میتونید کسب و کار اینترنتی خودتونو راه اندازی کنید

  سلام آقای جراحی میشه با گوشی فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم

  سلام خیر برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید با کامپیوتر و یا لپ تاپ فروشگاه اینترنتی خودتونو راه اندازی کنید

  سلام مجدد به آقای جراحی شما توی مقاله ی کسب و کار اینترنتی نوشته بودید که بدون سرمایه میشه کسب و کار اینترنتی راه انداخت خب اگه بدون سرمایه کسب و کار اینترنتی راه بندازم خب چطوری محصول به داخل سایت بیارم

  منظورم کسب و کار اینترنتی برای دانش آموزان است

  سلام پارسا جان اگه کسب و کار اینترنتی میخواین لطفا به واتساپ من پیام بدین ممنون. 09044397807

  باسلام و خسته نباشید ببخشید برنامه فروش لایک وفالوور شما برای اندروید هم هست یا فقط ویندوزه ممنون میشم جواب بدهید

  سلام وقتتون بخیر برای افزایش فالوور اینستاگرام شما از سرورها استفاده میکنید یک سری سایت ها از اینستاگرام که امکان افزایش فالوور، لایک و ویو به شما میدن

  ممنون از مطالب بسیار خوب و آموزنده این سایت. استفاده کردم و مفید بود. ضمنا عزیزان اگر در زمینه انجام پایان نامه نیاز به مشاوره داشتند؛ می توانند از خدمات تخصصی شرکت ما استفاده کنند.

  سلام خسته نباشید من میخوام تو پیجای درامد اینترنتی ثبت نام کنم که هزینه ۳۰ تومنه میگن روزای ۷۰ تومن در امد دارین به نظر شما اینا واقعی هستن یا معتبر نیست؟

  سلام وقتتون بخیر اصلا توسیه نمیکنیم چنین کسب و کار هایی را راه اندازی کنید. خودتون کسب و کار اینترنتی خودتونو راه اندازی کنید

  سلام محدثه خانوم. چرا واقعی هستند ولی بعضی از سایت ها Scam میشن به دلیل تخلفات و دیگر اون سایت بسته میشه و مردم هم میگویند الکیه راست نیست شما به واتساپ من یه پیام بدین تا من شما رو به کسب و درامد اینترنتی برسونم ممنون. 09044397807

  این دوازده تا شغل بهترین نیستن به نظرم شغلای زیادی وجود داره که بهتر از این موارد هستن

  سلام خسته نباشید. شما تو آموزشتون برای افزایش فالوور از سرویسای سایت socalpanel استفاده میکنید؟؟ چون هیچ سرویس خرید فالووری تو سایتش نیستش!

  سلام وقتتون بخیر دوست عزیز. داخل دوره سرورهای زیادی را قرار دادیم که یکیشون سوشال پنل 24

  البته منظورم فالوور ایرانی هست

  داخل یکسری سرورها فالوور ایرانی هست

  شما كدوم ايده رو معرفي ميكنين براي كسب درامد با گوشي

  سلام وقتتون بخیر برای کسب درآمد اینترنتی شما به کامپیوتر و لپتاپ نیاز دارید تا سایتتون راه اندازی کنید

  داداش دمت گرم اصلا حال کردم با این مقاله ات یه جورایی رفتید تو دلم

  شما شما این محصول رو تایید میکنین؟

  سلام وقتتون بخیر بله تایید میکنیم

  سلام من15سالمه …رشتم کامپیوتر و اینکه من خیلی خوب تایپ میکنم و کمی با برنامه ها اداری و برنامه نویسی و کامپیوتر و … اشنام .. دلم می خواد یک کسب و کار داخل خونه داشته باشم … چه کاری باید بکنم؟

  سلام وقتتون بخیر دوست عزیز شما در همین زمینه ای که تخصص و مهارت دارید میتوانید کسب و کار اینترنتی خودتون راه اندازی کنید

  سلام وقتتون بخیر! بنده برنامه نویس سایت هستم و ایده هایی دارم ولی نمیدونم اون ایده هارو چطوری بولد کنم و بتونم ازش در امد داشته باشم؟

  سلام وقتتون بخیر بله قطعل میتونید از طریق تخصصتون کسب درآمد داشته باشید. شما میتونید از طریق آموزش دادن به دیگران درآمدزایی کنید. میتونید مهارت و تخصصتون در قالب دوره های آموزشی دربیارید و یک سایت بزنید و سعی کنید افرادی که به مهارت و تخصص شما نیاز دارند را جذب سایتتون کنید.با پیاده سازی بازاریابی اینترنتی میتونید آنها را به مشتری تبدیل کنید

  چرا نمی تونم خرید کنم

  سلام وقتتون بخیر کدون دوره مد نظرتونه؟

  سلام. شما دوره سئو دارید؟

  سلام وقتتون بخیر تمام مباحث سئو سایت به صورت کاملا عملی داخل 3 دوره 1-انتخاب کلمات کلیدی پولساز ، 2- نخبگان تولیدمحتوا و 3- اسرار لینک بیلدینگ حرفه ای آموزش دادیم

  اگر دنبال راه اندازی کسب و کار خانگی جذاب با درآمد رو به رشد هستی و سرمایه زیادی برای شروع کار نداری میتونی به من پیام بدی که اگر شرایطش رو داشته باشی بتونیم با هم همکاری کنیم telegram:@afshiiiiiin7 call:09228002753

  دوستان سلام با توجه به افزایش قیمت دلار نسبت به ریال همه ما میدونیم که بهترین درآمد درآمد دلاری هست و هرکسی بتونه با دلار کسب درآمد کنه چند برابر به ریال سود میکنه،البته این کار به لطف اینترنت و فضای مجازی ممکن هست،البته من فقط معرفی میکنم و هر کسی دوست داشت خودش میتونه اقدام کنه و یا به صورت انلاین با خوده پشتیبان سایت درباره نحوه فعالیت سوال کنه من آدرس سایت میدم،واسه اطلاعات بیشتر با پشتیبان آنلاین تمام سوالات خودتون بپرسید و اگه راضی بودید اقدام به فعالیت کنید https://my.irancoinmine.com/#/auth/register?code=2EABW4

  سلام یه سایتی بهتون‌معرفی میکنم که با وارد کردن ۳ عدد ۱۰ سنت میگیرن و به صورت نامحدوده اینم لینک سایته https://ikemoney.xyz/777807528618723/ اگه وارد نشد فیلتر شکنتونو روشن کنید و بعد از اینکه ۱۵۰ دلار درآمد داشتین میتونین از طریق بیت کویین و … هم برداشت کنین

  آموزش کامل کسب درامد غیر حضوری در خانه چه بانوان چه آقایان دارای نماد اعتماد الکترونیک هم دارای حقوق روزانه هم ماهانه ثابت کارهای راحت از جمله تایپ تبلیغ و … برای دریافت آموزش ها به آیدی تلگرام پیام دهید و منتظر پاسخ بنده باشید @Aatrrox

  یکی دیگه از روش های کسب درامد استفاده از سایت های اشتراک ویدیو هست بدین صورت که شما می تونید در اونها ویدو آپلود کنید و درآمد کسب کنید. من خودم از سایت فیلو استفاده می کنم و راضیم.https://fiilo.ir/

  میشه بیشتر درموردش توضیح بدین ممنون❤

  سلام دوستان یه ارز جدید به نام پای (pi)اومده که فعلا تو مرحله ی ایر دراپه و میشه راحت به دستش آورد من ۵۰۰ تا شو دارم تا دیر نشده شروع به استخراج کنید در ضمن با لینک یا کد معرف کسی سرعتتون بیشتره حالا ن من هر کد معرفی گیر آوردید بزنید تو سرعت خیلی موثره

  لینک 👈👈minepi.com/amir18dm2000

  کد معرف👈amir18dm2000

  این ارز اول ۵۰ تومن بود حالا شده ۶۰۰۰تومن با این که فعلا رایگانه اگه شک داری برو تحقیق کن

  کانال ما در روبیکا 👈@pi_bitt

  سلام. من لب تابم مدل بالا نیست به نظرتون میتونم از دوره ی فروش فالور در اینستاگرام استفاده کنم؟

  سلام وقتتون بخیر بله میتونید کسب و کار اینترنتی خودتونو راه اندازی کنید

  با هر نوع کامپیوتری میشه ساختن سایت و … رو انجام داد 🙂 فقط دیگه زیادی قدیمی نباشه ک زیادی رو مخه

  سلام وقتتون بخیر بله با یک کامپیوتر معمولی که نرم افزارهای آفیس اجرا میکنه میتونید سایت بسازید

  سلام ببخشید واسه دوره ای که گزاشتید واسه فروش فالور باید سایت داشته باشیم یاباگوشی میشه انجام داد؟ممنون میشم بگید

  سلام وقتتون بخیر دوست عزیز بهتره که سایتتون راه اندازی کنید با سایت میتونید فروشتونو 100 برابر بیشتر کنید

  عالی بود. ممنون از مطلب خوبی که منتشر کردید.

  وقتتون بخیر دوره‌ی آموزشی طراحی سایت وفروش فالورر؟

  سلام . مدیر میشه یه راهنمایی کنید و بگید ((شغل اینترنتی طراحی قالب و افزونه وردپرس )) از چه سایتی میتونم اون قالب رو بفروشم ؟ مرسی که همیشه جواب نظراتو میدین 🙂

  سلام وقتتون بخیر دوست عزیز. برای فروش قالب در سایت های جهانی میتونید از تم فارست استفاده کنید که یک مقدار کار سختیه اگر متوجه بشن ایرانی هستید ممکن حسابتون بلاک کنند. در سایت های ایرانی هم میتونید در سایت ژاکت قالب و افزونتون بفروشید

  سلام ببخشید یک سوال داشتم می خواستم بدونم بعد از ثبت نام کردن در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا چگونه می تونم محصولات دیجی کالا را در سایت خودم بزارم وبا فروش انها پورسانت بگییرم من الان لینک که دیجی کالا داده را دارم و فقط می خواهم بدونم که چجوری محصولات دیجی کالا را در سایت بزارم جواب بدید ممنون میشم

  سلام وقتتون بخیر. ببینید شما هون لینکی که از گوگل دریافت میکنید قرار میدید داخل مقالات سایتتون . کسی که از طریق اون لینک وارد دیجی کالا بشه و خرید کنه پورسانت دریافت میکنید

  باسلام…درکامنت ها نوشته بودید که در دوره ی افزایش فالووراینستاگرام ، درخصوص طراحی سایت و…توضیح داده شده است.باتوجه به اینکه من هدفم بیشتر طراحی سایت بود (البته تمایل دارم درحوزه اینستاگرام هم کارکنم ویادبگیرم) ایا من همین پیکج افزایش فالوور رابخرم و کل مطالب مربوط به طراحی سایت وفروشگاه اینترنتی را ساپورت میکند؟؟؟

  سلام وقتتون بخیر دوست عزیز. بله تا جایی که لازم بوده داخل دوره فروش فالوور شما را با طراحی سایت بدون کدنویسی آشنا کردیم ولی اگر هدف اصلیتون طراحی سایته پیشنهاد میکنیم داخل دوره طراحی سایت شرکت کنید چون طراحی سایت داخل اون دوره خیلی کامل تر و جامع تر آموزش دادیم

  سلام ، من ایده ای داشتم برای کسب درآمد اینترنتی اما نیاز به مشورت دارم ، اگه میشه آیدی خودتون رو به من بدین یا آیدی من رو داشته باشین تا مستقیم بتونم صحبت کنم ، ممنون میشم‌ آیدی من @nelisays

  سلام وقتتون بخیر! داخل تلگرام به پشتیبانی سایت اطلاع بدین شماره پشتیبانی در صفحه تماس با ما میباشد

  سلام یکی از روش های کسب درامد از دریق کسب ارز دیجیتال بیتکوین و دیگر ارزهاست به تلگرام من برید و چند سایتو مشاهده کنید @ern_free_bitcoin

  سلام خسته نباشید ببخشید من چطور میتونم برا خودم سایتی باز کنم که شمع سازی و عثمان دوزی و اشپزی بزارم که درامد داشته باشم یا کار تایپ و پاورپینت باشه؟

  سلام وقتتون بخیر دوست عزیز. شما باید با وردپرس یک سایت برای خودتون راه اندازی کنید. که داخل مقاله زیر نحوه راه اندازی سایت به شما آموزش دادیم.

  https://academysabz.com/site-building-training/

  بعد از اینکه سایتتون راه اندازی کردین باید شروع به تولید محتوا کنید تا افراد شما را از طریق گوگل دنبال کنند

  سلام یه سوال فالوور از کجا باید بیاریم که بفروشیم اخه

  سلام وقتتون بخیر از سرورهای اینستاگرام استفاده میکنید

  توجه توجه: دوستانی که قبلا در سایت ایران کوین ماین سرمایه گذاری کردن آدرس سایت از com. به net. تغییر یافت.برای ورود افرادی که قبلا ثبت نام کردند از لینک زیر استفاده کنند با همان رمز عبور قبلی خودتان،و نیازی به ثبت نام مجدد نیست و میتوانید سود دلاری خودتون مثل قبل برداشت کنید،و اماافرادی که جدیدا میخواهند ثبت نام کنند و شروع به فعالیت کنند نیز میتوانند از لینک زیر استفاده کنند پشتیبانی سایت ۲۴ ساعت پاسخگو شما درباره نحوه فعالیت و سرمایه گذاری هستند،بعد از ثبت نام کردن هر موقع که میخواهید با صندوق سرمایه گذاری فعالیت کنید اگه داخل گوگل هم اسم سایت بنویسید میتوانید با رمز عبوری که ثبت نام کردید وارد سایت بشوید. نکته:لطفا بدون فیلتر شکن وارید شوید. https://b2n.ir/Irancoinmain.net

  سلام خسته نباشید. من یه سرمایه ای دارم میخام باهاش پوشاک بیارم یعنی اینترنتی میخام فعلا از تو خونه شروع کنم و حالا تو شبکه ها تلگرام اینستاو.. سایت هرچی کانال و‌‌‌.. داشته باشم میخاسم ببینم به مجوزی نیاز هست یا مجوزی نمیخاد میتونم همینطوری شروع کنم کمک کنین ممنون میشم

  سلام وقتتون بخیر به هیچ مجوزی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود نیاز ندارید.

  سلام ممنون از مطالب و مقالات مفیدتون آیا با وجود اینستا یا تلگرام برای بازاریابی و فروش لازمه سایت راه اندازی بشه؟ در سایت دیجی کالا کدام قسمت مربوط به مشارکت در فروش محصولات دیجی کالاست؟(وقتی خودمون محصولی نداریم و بخواهیم در فروش محصولات دیگران شریک شویم)؟؟

  سلام وقتتون بخیر سایت بهترین گزینه برای برای راه اندازی کسب وکار اینترنتی است. ما توصیه میکنیم اگر قصد دارید از طریق دیجی کالا کسب و کار اینترنتی خودتون راه اندازی کنید حتما به فکر راه اندازی و ساخت سایت باشید. برای استفاده از سیستم همکاری در فروش دیجی کالا کافی عبارت “همکاری در فروش دیجی کالا ” را جستجو کنید و وارد بخش همکاری در فروش دیجی کالا بشید

  ممنونم🙏

  من همکاری در فروش دیجی کالا رو سرچ کردم اولین مورد نتایج این آدرس بودhttps://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://affiliate.digikala.com/&ved=2ahUKEwi-tZjbxansAhXh4IUKHYPFA70QFjAAegQIChAC&usg=AOvVaw2R227rMCDdFB_PCIbA0jq6&cshid=1602316478306 همینه ؟ یا در سایت اصلی دیجی باید دنبالش باشم؟

  سلام خدمت شما دوست عزیز من الان گیج شدم منظورتون از دوره های اموزشی همونه که هر روز یه ویدیو برای ایمیلم میفرستید یا چای دیگه ای هم ویدیو دارید من 15 سالمه کار با فتوشاپ رو کاملا حرفه ای یاد گرفتم و به کامپیوتر دسترسی دارم اگه میشه منو راهنمایی کنید

  سلام وقتتون بخیر، دوره ای که برای شما ارسال کردیم دوره رایگان استشما میتونید داخل دوره های حرفه ای تر شرکت کنید. برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود باید یکحوزه فعالیت انتخاب کنید و در اون زمینه شروع به راه اندازی کسب و کارتون کنید.

  سلام برای سیستم همکاری در فروش باید محتویات سایت چی باشه اخه فک نکنم مردم برای تبلیغات بیان تو یه سایت چیزی بخان سرچ میزنن دیگه اگه میشه بگید مثلا من اگه با دیجی کالا این رو بستم چی تو سایت بزارم خیلی ممنون

  یه سوال دیگه هم داشتم برای سیستم همکاری در فروش در ازای هر محصولی که فروخته میشه چند درصد از پولش گیر من نوعی میاد با تشکر مجدد

  بستگی به میزان پورسانت محصول داره از طریق پنل همکاری در فروش دیجی کالا میتونید مشاهده کنید که چقدر پورسانت به شما تعلق میگیره

  سلام وقتتون بخیر شما با همکاری در فروش میاید و به افراد کمک میکنید تا بهترین محصول را تهیه کنند. مثلا برای سایتتون یک مقاله در زمینه بهترین گوشی های موبایل مینویسید و به افراد کمک میکنید تا بهترین موبایل خریداری کنند. کسی که از لینک اختصاصی شما بهترین موبایل خریداری کرد شما پورسانتشو دریافت میکنید

  آقا ما چجوری سایت بسازیم در حالی که نه زبانhtmlبلدییم ونه تجربه کافی داریم

  سلام وقتتون بخیر شما از طریق سایت ساز وردپرس بدون اینکه برنامه نویسی و کد نویسی بلد باشید میتونید هر سایتی با هر امکاناتی که نیاز دارید راه اندازی کنید

  سلام به همگی من هم یک کسب و کار کوچک اینترنتی راه اندازی کردن که مشاغل و کسب و کار در سایت میتونن تبلیغ کنن و تو گوگل دیده بشن. پیشنهاد می کنم یسر به سایت من هم بزنید . ممنونم از همگی https://shoghletoon.com/

  سلام دوستان برای کسب درامد فقط یه اکانت اینستا نیاز دارین نه بازار یابی هست نه بیت کوین و کاملا رایگان پول ساز بیاین ایدی زیر . @mmhhhoo

  سلام به همگی من هم یک کسب و کار کوچک اینترنتی راه اندازی کردن که مشاغل و کسب و کار در سایت میتونن تبلیغ کنن و تو گوگل دیده بشن. پیشنهاد می کنم یسر به سایت من هم بزنید . ممنونم از همگی https://shoghletoon.com/

  سلام وادب واحترام مهندس مکانیک هستم روابط عمومی بسیار قوی وبالایی دارم و واسطه گری علاقه مند ومستعد به نظر شما استاد گرانقدر چه کاری رو پیشنهاد میدید شماره تماس:09038343713 واتساپمه اگه کمکی یا راهنمایی دوستان وسروران گرامی داشتند ممنون میشم ارادتمند شما خوبان شماره تماس۰۹۰۳۸۳۴۳۷۱۳ واتساپ دارم اگه کسی خواست کمک و راهنمایی بیشتر بده بی نهایت ممنون وسپاسگزار میشم ارادتمند شما

  دیجی کالا روزانه بیش از 30 میلیارد درآمد داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! با این حساب تو یه سال کل ایران رو میتونه بخره ناموسا محتوا رو یه برررسی کنید یرخی نریزید رو سایت حداقل گزارش های خوده دیجی کالا رو برید مطالعه کنید میزاره

  با اجازت الان 50میلیارد هم رد کرده خیر نمیشه 10سال دیگه کار کنن نمیتونن تهران رو بخرن چه برسه ایران!!

  سلام من ادمین پیچ اینستاگرام و تلگرام و وات ساپ میشم . درمورد حقوق هم صحبت میکنیم با توجه به شرایط طرف .اگر نیاز به ادمین داشتید به شماره وات یادم ۰۹۰۲۸۰۴۹۱۱۵ پی ام بدید 🙂

  اگر دنبال کار در منزل هستید. اگر دنبال کاری میگردی که سرمایه اولیه اندک لازم داره اگر به هدفت فکر میکنی اگر اینده ات برات مهمه… تلگرام در خدمتم Ansari564

  وااااای من عاشق این مطلب شدم. واقعا خیلیییی ممنونم بابت اطلاعات مفیدی ک داده بودین. با اینکه هنرها و مهارت‌های شغلی مختلفی دارم اما عملا ناامید بودم از اینکه بتونم وارد بازار کار بشم و اعتماد به نفسم هم به شدت پایین اومده بود. اما الان با خوندن این مطلب کلی انرژی گرفتم.

  درود دوباره میشه به سوال من هم جواب بدین دامنه را از چه جای معتبری میتوان خرید؟ ممنونم

  سلام وقتتون بخیر پیشنهاد میکنیم از نت افراز تهیه کنید

  سایت بیت کوین رایگان با پرداخت کاملا مطمئن،حداقل پرداخت این سایت 20 ساتوشی هست که با کمی فعالیت به برداشت میرسید وپرداختش روخودتون میتونید تست کنید.سایتش جدید هست:

  https://thesatoshifaucet.ga/?r=11156

  سلام من قصد راه اندازی ی سایت رو دارم قبل از اون کدام بسته ها(راه اندازی سایت سئو وبهینه سازی و..) رو حتما باید خریداری کرد ایا همین مقالات تون پاسخ گو هستند؟

  سلام پیشنهاد میکنیم حتما مقاله زیر را مطالعه کنید

  https://academysabz.com/site-building-training/

  من که خط لاتین بلدم و کمی هم زبان انگلیسی بلدم چجوری میتونم کسب و کار اینترنتی راه بندازم،اخه تعداد محدودی هستن که بخوان خط لاتین یاد بگیرند

  سلام وقتتون بخیر بله میتونید راه اندازی کنید. میتونید از طریق تخصص و مهارتی که دارید کسب درآمد کنید

  سلام ممنون از سایت خوبتون چجوری باید از دوره ی اموزشیتون استفاده کنیم؟!

  سلام وقتتون بخیر از قسمت فروشگاه میتونید دانلود کنید

  ممنون از سایتتون چجوری میتونیم از اموزش هاتون استفاده کنیم؟! رایگان هستند دیگه؟؟!

  سلام وقتتون بخیر یکسری از آموزش های کامل به صورت عملی آموزش دادیم که باید داخل دوره مد نظرتون شرکت کنید

  با سلام خدمت شما. بعضی از فایلهای خریداری شده باز نمی کنند. برنامه rar را به روز رسانی کردم فایده نداشت. چکار کنم؟

  سلام فایل ها را با دانلود منیجر از طریق لپ تاپ و کامپیوتر دانلود کنید

  اموزش بیشتر کهچطور مبل دیوا سمساری را بفروشم و بتونم لپ تاب را تقویت درس نما یم

  باسلام ببخشید میشه یه دونه سایت زد ولی چنتا ایده کسب اینترنتی باهمون یدونه سایت انجام داد؟؟یا باید برای هرکاری سایت جداگانه بزنیم؟!

  سلام وقتتون بخیر دوست عزیز بله

  با توجه به آینده خوب ارزهای دیجیتال کسب درآمد از ارزهای دیجیتال خیلی پر سود می تونه باشه در لینک زیر مجموعه ای از بهترین سایتهای کسب بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال (اتریوم،دوج، ترون، لایت کوین، چین لینک و …) با پرداخت کاملا مطمئن. در صورت فعالیت در همه سایتها درآمد قابل توجه ای میتونید داشته باشید

  لینک: https://my-official.ir/bitcoin4895

  سلام دوستان گرامی راه واسه پول دراوردن زیاده فقط کافیه یکم علم پول دراوردن رو بلد باشید من خودم تو ارز دیجیتال خرید و فروش انجام میدم با 2 ملیون شروع کردم و درامدم روز به روز داره بیشتر میشه به لطف خدا فقط کافیه که بخواید تا پول در بیارید

  با ی سرچ ساده میتونید اطلاع کسب کنید از ارز دیجیتال 09335041299 این شمارمه اگه کمک خواستین خودم راهنماییتون میکنم

  سلام دربخش نویسندگی و تایپ میخوا هم شغل آنلاین داشته باشم

  سلام . ببخشید یه کار اینترنتی با در آمد خوب میخوام . توی کار با گوشی هم تقریبا مهارت دارم . کارایی مثل فوتوشاپ .ساخت کلیپ، ادیت، پاور پوینت،ورد ، تایپ یا ادمینی پیج یا چنل هم انجام میدم .پیشنهادتون برای بنده چیه

  سلام باید ایده ای انتخاب کنید که به اون علاقه داشته باشید. مهارت و تخصصی که دارید را میتونید به دوره های آموزشی تبدیل کنید و برای فروش قرار بدید و بفروشید

  سلام و خسته نباشید. بنده از خوندن مقاله خوب و باارزشمندتون لذت بردم و قصد دارم از اینترنت کسب درآمد کنم فقط دوتا سوال داشتم: 1 شما تو مقاله به این نکته اشاره کردین که برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی به راه اندازی یک سایت و داشتن کامپیوتر و لب تاپ نیازه، خب من کار با کامپیوتر و لب تاپ رو بلدم منتاها میخواستم بگم که میشه با گوشی موبایل هم از اینترنت در آمدزایی کرد یا اینکه حتما باید با کامپیوتر یا لب تاپ باشه؟؟؟ 2 به نظر شما شرکت تو دوره های آموزشی ICDL و گرفتن مدرکش میتونه قبل از راه اندازی کسب و کار اینترنتی مفید باشه یا نه چون من اصلا کار با وردپرس و برنامه نویسی بلد نیستم و من خودم احساس میکنم با یادگیری ICDL بهتر میتونم درآمدزایی از اینترنت داشته باشم. به نظر شما احتیاج هست؟؟؟ ممنون میشم به سوالام جواب بدید. با تشکر دوباره از مقاله خوب و وقتی که واسه تهیه اش گذاشتید🙏🙏🙏

  سلام وقتتون بخیر 1- ببینید برای راه اندازی سایت شما باید سایتتون با کامپیوتر یا لپ تاپ بسازید چون با پوشی راه اندازی سایت کاملا غیر ممکن هست. 2- اصلا نیازی نیست داخل این دوره ها شرکت کنید و خود ما هم به افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی خودشون دارن توصیه نممی کنیم. شما خودتون میتونید با شرکت در یک دوره معمولی راه اندازی سایت با وردپرس کامل یاد بگیرید

  در مورد کسب و کارهای آنلاین من یه نظری داشتم، شاید برای بقیه دوستان قابل استفاده باشه.. من محصولات باغمون رو میخاستم بفروشم ولی هیچ اطلاعی از بازار آنلاین نداشتم و بازاری ها هم کم ازمون خرید میکردن، تا با طریق خشک کردن میوه و فروش میوه خشک آشنا شدم و سود خوبی هم برام داشت خداروشکر بعد یکی از دوستام بهم گفت تو چرا توی اینترنت نمیفروشی و چون بلد نبودم نه سایت طراحی کنم و نه اینستاگرامی داشته باشم بهونه میوردم. دوستم یه تیمی رو بهم معرفی کرد که با قیمت های خیلی خوب هم برام سایت طراحی کردن هم اینستا برام تاسیس کردن. امیدوارم از این دوستا سر راه همتون قرار بگیره و کسب و کار اینترنتیتون همیشه پر رونق باشه. اگه هر سوالی در مورد شروع این کار داشتین به خاطر تجربه ای که دارم خوشحال میشم کمکتون کنم. ایمیلم: [email protected]

  سلام من در زمینه جایگاههای سوخت کار میکنم و طراح نرم جامع عملیات سوخت هستم در زمینه اکسل و اینستاگرام یکسری اطلاعات میخواستم تا بتوانم در اینستاگرام نرم افزار و خدمات چند سال در جایگاه سوخت را بصورت آموزشی ومشاوره ای و نرم افزاری بفروشم لطفا راهنمایی کنید چون قبلا”با شرکت نرم افزاری کارکردم منتها دیتام سرقت شدو نمیتونم اعتماد کنم حالا خودم در کنار کار حسابداری سوخت جایگاهها میخواهم از را آموزش و نرم افزار سوختم به جایگاهداران ایران کسب درآمد کنم مرا راهنمایی کنید آدرس اینستاگرام ( hkhk1349) شماره واتساپ 09195585634

  با سلام وقت بخیر خدمت دوستان عزیز

  ما یک سایتی رو جهت اسان شدن راه اندازی کسب و کار آنلاین راه انداختیم. شما دوستان عزیز میتوانید با کسب و کار آنلاین بنر با هرشغلی که دارید خدمات خود را ارائه بدید

  تشکر

  https://bannerapp.ir

  من الان واقعا نیاز ب درآمد دارم میخوام بدونم چجور میشه از خدمات اینستا گرام از قبیل فالوور فیک لایک فیک ویو فیک و…… کسب درآمد کرد لطفااا اگه‌کسی میدونه ی راهنمایی کنه @Scottie33pippen اینم ایدی تلگراممه

  سلام وقت بخیر. آقای جراحی اون دوره ی رایگان که توش کاملا آموزش دادید که چطوری با کامپیوتر سایت بزنیم کو؟ میشه راهنمایی کنید. من کامپیوتر دارم اما نمیدونم چطوری باهاش یه سایت بزنم و کسب و کار اینترنتی امو شروع کنم

  سلام وقتتون بخیر مقاله آموزش ساخت سایت حتما مطالعه کنید

  https://academysabz.com/site-building-training/

  سلام دوستان با توجه به شرایط بیکاری که زیاد شده…من اینجا رو مناسب دیدم تا کمکی بتونم به عزیزانمون بکنم. من چندماه پیش میخواستم یه کاری رو شروع کنم با سرمایه کم که بتونم سود کنم و از شرایطم بیام بیرون،ولی پولم مناسب کاری که میخواستم نبود و خلاصه بعداز چند روز یه پست دیدم توی اینستاگرام از عزیزی بود که میگفت ۳ ماه آموزش رفتم الان دارم روزی ۲۵۰ تا ۳۰۰ دلار درمیارم،منم ۲۰م بیشتر نداشتم خلاصه بهش پیام دادم و پیج ادوارد تریدر رو بهم معرفی کرد،دیدم پست گذاشته راجب آموزش ارزهای ديجيتال و درآمد دلاری تضمینی….تازه نوشته بود اگه هنرجو به درآمد نرسید پولش بهش برگردونده میشه..اینو که دیدم خیالم راحت شد خودمم کلی تحقيق کردم تا تونستم پولم رو برای آموزش سرمایه گذاری کنم،الان دارم روزی ۳۰۰ تا ۳۵۰ درمیارم خدایا شکرت،پیجش رو براتون میزارم,نمیدونم الان آموزش میزاره یا نه ولی حتما به پیجش سر بزن و ازش درخواست کن برات کلاس بزارهedvardtrader فکر میکنم شماره تماسشم این باشه09052616706

  توجه!‼️ توجه!‼️ *یک قدم تا درآمد عالی و پایدار* اگر دنبال شغل مناسب چه اول یا دوم هستین و یا میخوایین یک مهارت پولساز یاد بگیرین کافیه وارد سایت تکست کالا بشین و به بهترین دوره ها و مهارت های کاربردی و ایده های جدید درآمد ساز آشنا بشید و آنها را با هزینه خیلی ناچیز آموزش ببینید و با پشتیبانی و حمایت تمام قد شبکه مشارین تخصصی سایت تکست کالا وارد بازار کار شوید و درآمد عالی و پایدار داشته باشید.(مخصوص آقایان و خانم ها ) متناسب با شرایط کاری شما دوره های متفاوتی وجود دارد برخی از دوره ها: 1-دوره خیاطی (نازک دوزی) 2-دوره آموزش پرینتر سه بعدی 3-دوره چرم دوزی 4-دوره آموزش سقف کشسان و کفپوش سه بعدی 5-دوره روبان دوزی 6-دوره دوخت وسایل آشپزخانه 7-دوره فوق تخصصی نوسان گیری 8-دوره تخصصی دوپینگ مالی 9-دوره آموزش بورس و ارزهای دیجیتال 10-دوره فوق حرفه ایی فروشندگی 11- ….. (تمامی دوره های فوق با هزینه ی خیلی ناچیز و کمتراز 200 هزار تومن به فروش می رسد) با آموزش دوره های سایت تکست کالا دیگر نیازی به آموزشگاه نیست و همچنین در فضای مجازی به صورت 24 ساعته پشتیبانی از تمام مهارت ها و رفع اشکال توسط مربی حرفه ایی به صورت رایگان وجود دارد. پیشنهاد می کنم حتما یه سری بهش بزنین: سایت👈 تکست کالا 👈بخش مهارت های کاربردی

  سلام وقتتون به خیر و خیلی ممنون بابت مطالب و توضیحات کامل و دقیقتون ببخشید منم چند وقته به شدت دغدغه دارم کسب و کار اینترنتی راه بندازم اما واقعا به هیچ جمع بندی ای نرسیدم که کدوم ایده رو در پیش بگیرم. البته الان باید بگم بین راه اندازی سایت و همکاری در فروش سردرگمم

  کار افزایش فالور را با گوشی هم میتوان انجام داد یا حتما باید سیستم داشته باشیم؟

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  دیدگاه

  Δ

  من محمد جراحی هستم. به شما به زبان ساده آموزش میدم که چطور یک کسب و کار اینترنتی پولساز راه اندازی کنید و بتوانید مثل آب خوردن محصولاتتان را در اینترنت بفروشید.

  پدر و مادرها همیشه به ما می‌گفتند که درس بخوان تا دانشگاه بروی و دکتر و مهندس بشوی. با گوشی و اینترنت مخالف بودند و همیشه امواج آن را بهانه می‌کردند تا از ما دورشان کنند. هیچ‌وقت فکرش را هم نمی‌توانستند بکنند که روزی شغل‌های اینترنتی می‌توانند آنقدر زیاد شوند که حتی از دکتر و مهندس هم درآمد و صدالبته آسایش بیشتری را فراهم کنند.

  اما دوره و زمانه عوض شده و با شیوع کرونا به ما ثابت شد که شغل اینترنتی، می‌تواند خیلی مفید و موثر باشد.

  دیگر کسی که آشپزی‌اش خیلی خوب باشد، می‌تواند بدون این‌که میلیون‌ها تومان خرج اجارۀ رستوران و مغازه بدهد، کسب و کار اینترنتی خود را راه‌اندازی کند و از این طریق شناخته‌تر شود. کسی که کمی تایپ و ترجمه‌اش خوب باشد می‌تواند پروژه‌های مختلفی را بگیرد و با آن‌ها زندگی‌اش را بگذراند.

  در این مطلب از وبلاگ نوین به چند روش کسب درآمد از اینترنت و شغل‌های اینترنتی اشاره می‌کنیم. اگر شما هم می‌خواهید از طریق اینترنت برای خودتان درآمدزایی کنید، بهتر است بدانید که در هر سن و سالی که هستید، این کار کاملاً شدنی است. این مطلب را تا انتها بخوانید تا راه درست کسب درآمد از اینترنت را برای خودتان پیدا کنید.

  خوبی شغل اینترنتی این است که زحمت خرید بستۀ اینترنت فقط به گردن‌تان است و احتمالاً باید برای کسب و کارتان مواد اولیۀ لازم را بگیرید. حالا این مواد اولیه، می‌تواند مهارتی باشد که به شما کمک می‌کند تا کارتان را پیش ببرید، یا لوازم فیزیکی برای پیشبرد کار؛ هرچه که هست، آسان و کم‌هزینه است. هر کسی با هر سن و سالی می‌تواند به داشتن یک شغل اینرتنتی فکر کند.سایت شغل اینترنتی

  مثلاً دانشجوها اغلب به‌دنبال کار پاره وقت هستند و بیشتر اوقات سر از کافه‌های اطراف خوابگاه درمی‌آورند. برای یک دانشجو که به‌قول برخی اساتید «باید دانشجوی تمام وقت باشد» و درسش را بخواند، کار فیزیکی فقط هدر دهندۀ انرژی و زمانش است. همینجاست که برخی از دانشجوها به سمت نگارش مقاله و پایان‌نامۀ یکدیگر می‌روند.

  سعی می‌کنم بی‌طرف باشم و از درستی و غلطی این کار نگویم؛ اما اگر دانشجو هستید و به‌دنبال منبع درآمدی برای خودتان می‌گردید، همیشه راه‌های بهتری هم هست. مثل یک کار اینترنتی که رایگان است و نیاز به سرمایه ندارد. شما می‌توانید از خانه کارهایتان را انجام دهید و حتی کسب و کاری راه بیاندازید و درآمدزایی کنید.

  اما قبل از اینکه به سراغ شغل‌های اینترنتی برویم، بیایید با دیدن ویدئوی زیر کمی با فروش اینترنتی یا مدیریت کردن یک کسب و کار اینترنتی آشنا شویم. شاید اصلاً همینجا پشیمان شدید یا برعکس مصمم‌تر شدید که به زودی کارتان را شروع کنید.

  خب حالا با دید بهتری چند مورد از شغل اینترنتی در خانه را نام می‌بریم تا به شما ایده‌ای برای شروع بدهیم.

  الان هرجایی که قدم بگذارید، افراد گوشی موبایل دستشان است و 80 درصد کارها را با گوشی‌شان انجام می‌دهند.

  مثلاً خود شما وقتی به شهر دیگری سفر می‌کنید و جایی را بلد نیستید، اپلیکیشن‌های مسیریاب مثل ویز، نشان و بلد سریع مشکل شما را حل می‌کنند. شما هم اگر مهارت برنامه‌نویسی یا ساخت اپلیکشن دارید‌ می‌توانید هوشمندانه عمل کنید و برای نیازهایی که مردم دارند، یک برنامه کاربردی بسازید.

 • هامون کیش
 • همچنین می‌توانید به فکر ساخت یک بازی باشید، بازی‌ها همیشه طرفدارهای پر و پا قرصی دارند.

  مثلاً بازی ماریو یا همان قارچ‌خور برای خیلی از افراد حکم نوستالژی دارد و دلشان قنج می‌رود یکبار دیگر قارچ‌خور بازی کنند. حالا تصور کنید که بازی ماریو را برای گوشی می‌ساختید و اندکی تغییر در آن می‌دادید؛ البته الان این ایده را کسی دیگر اجرا کرده و از آن استقبال فراوانی هم شده است.

  اگر ایده‌ای در ذهن ندارید هم مهم نیست. فقط کافی است که مهارت ساخت اپلیکیشن را داشته باشید. خیلی از شرکت‌ها هستند که برای کسب و کارشان به‌دنبال سازندۀ اپلیکیشن‌اند.

  ولی باید خودتان را در شبکه‌های اجتماعی معرفی یا به نوعی تبلیغ کنید تا کسب و کارها شما را بشناسند. مثلاً در لینکدین عضو شوید و از نمونه‌کارهایتان بگذارید. لینکدین می‌تواند سکوی پرتابی برای شما باشد. راهنمای جامع استفاده از لینکدین را هم می‌توانید از بلاگ نوین بخوانید.

  بعد از شیوع کرونا در سال 1398، رونق کسب ‌و‌کارهای اینترنتی خیلی بیشتر شد و حتی کسب و کارهای سنتی هم به سمت اینترنتی شدن قدم برداشتند.

  جدای از کرونا هم مردم دوست دارند که بعد از 8 ساعت کار و تلاش روزانه، در خانه‌شان بنشینند و خریدهای سوپر مارکتی‌ای که در راه برگشت به خانه یادشان رفته را از طریق فروشگاه‌ آنلاین سفارش بدهند و درب منزل تحویل بگیرند.

  انتظار دارند وقتی می‌خواهند به مسافرت بروند در اینترنت جستجوی کوچکی انجام بدهند و ببینند که در بهمن ماه کدام شهر برای سفر زیباتر و متداول‌تر است و از همانجا بلیط سفر یا تور را رزرو کنند.

  بر همین اساس خیلی از کسب و کارهای سنتی هستند که به سایت نیاز دارند و خیلی از افراد دیگر هستند که قصد دارند کار خود را از طریق اینترنت شروع کنند و نیاز به طراحی سایت دارند.

  درنتیجه، اگر طراحی وبسایت بلد باشید، به‌راحتی می‌توانید درآمد کافی و قابل قبولی برای خود داشته باشید.

  خیلی از شرکت‌ها و کسب و کارها، کارهای طراحی خود را برون‌سپاری می‌کنند. برون سپاری یعنی این‌که شخص یا گروهی را در خارج از سازمان خودشان استخدام می‌کنند تا کارهایشان را انجام دهد. اگر کار با فتوشاپ، ایلاستریتور و دیگر نرم‌افزارهای طراحی را بلد هستید، می‌توانید از طریق اینترنت پروژه بگیرید و درآمدزایی کنید. اگر هم دوست دارید یاد بگیرید، ما برای شما یک دوره کامل و جامع آموزش فتوشاپ آماده کرده‌ایم؛ دوره فتوشاپ نوین سطح مبتدی تا پیشرفته را پوشش می‌دهد و در آن هر چیزی که برای یادگیری فتوشاپ لازم باشد را به شما آموزش داده‌ایم. از آموزش کار با ابزارهای مختلف گرفته تا ادیت، روتوش، فتومونتاژ، طراحی پست و استوری، بنر و انواع کاور در این دوره گنجانده شده است.

  برای این‌که بتوانید پروژه‌های گرافیکی برای خود بگیرید، بهتر است از سایت‌های فریلنسری شروع کنید. کمی بعد که نمونه‌کار خوب داشتید، در لینکدین، اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی، برای خودتان بازاریابی کنید. برای جزئیات بیشتر می‌توانید مقالۀ فریلنسر کیست؟ چگونه فریلنسر شویم را بخوانید.

  شما باید استادانه هنر خود را به نمایش بگذارید. گاهی اوقات با توجه به مناسبت‌های روز، به‌صورت رایگان و برای دل خودتان طراحی کنید و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. موضوع مهم این است که فقط دیده شوید و بتوانید پروژه‌های بیشتری برای خودتان بگیرید.

  اگر استعداد خوبی در انیمیشن‌سازی و موشن‌گرافی دارید، روی آن تمرکز کنید. این روزها مردم به‌دنبال تصاویر متحرک همراه با صدا هستند و چه بهتر که انیمیشن و موشن گرافی باشد. هوشمندانه عمل کنید و از خودتان نمونه‌کارهای عالی به‌جا بگذارید. با همین شغل اینترنتی در منزل، به‌راحتی می‌توانید درامد بالایی داشته باشید و نیازی به حضور فیزیکی و تمام وقت نخواهد بود.

  اینترنت پر است از آگهی‌های شغلی تایپیست. خیلی از آ‌ن‌ها سایت‌هایی هستند که نماد اعتماد الکترونیک دارند، ولی کلاهبردار از آب در می‌آیند. مثلاً می‌گویند برای اینکه از شروع کار و نحوه عملکرد شما مطمئن باشند، مبلغی را به عنوان تضمین پرداخت کنید؛ هیچ کارفرمایی همچین کاری نمی‌کند، پس لطفاً گول این آگهی‌ها را نخورید.

  برای گرفتن پروژه‌های تایپ و ترجمه، اغلب سایت‌های فریلنسری هستند که این امکان را هم برای شما و هم برای کارفرماها فراهم می‌کنند تا بتوانید درآمد داشته باشید.

  به‌غیر از سایت‌های فریلنسری که بارها هم در این مطلب به آن اشاره کردم، خودتان می‌توانید دست‌به‌کار شوید و در اینستاگرام پیج بزنید یا به‌گونه‌ای دیگر برای خود بازاریابی کنید تا برایتان کار تایپ و ترجمه بفرستند.

  به پیج اینستاگرام دانشگاه‌ها سر بزنید و دانشجوهای آن‌ها را فالو کنید تا پیج شما را به‌عنوان تایپیست و مترجم ببینند. اغلب دانشجوهای ارشد و دکتری دانشگاه سراسری اصلاً وقت برای ترجمه و تایپ کارهای خود ندارند و سعی می‌کنند برونسپاری کنند. دانشجوهای دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی هم بعضاً شاغل‌اند، زمان کافی ندارند تا خودشان کار تایپ و ترجمه را انجام دهند.

  البته خیلی از سایت‌های خبری و مجله‌های آنلاین، به مترجم دورکار نیاز دارند که می‌توانید در لینکدین یا در قسمت همکاری با مای سایت‌های خبری، برای مترجمی درخواست بفرستید.

  اگر به نوشتن علاقه دارید و دست به قلمتان خوب است، احتمالاً شغل اینترنتی نویسنده محتوا برای شما مناسب باشد.

  بگذارید به این شکل برایتان توضیح بدهم. شما سوالاتتان را درگوگل سرچ می‌کنید و سایت‌های زیادی در نتایج پاسخ آن را داده‌اند. به‌عنوان یک نویسندۀ محتوا، قرار است پاسخ سوالات کاربران را در قالب یک مقاله بنویسید.

  البته که پاسخ همۀ سوال‌ها را هم نمی‌دانید ولی اشکالی ندارد. تحقیق و جستجو در اینترنت را که بلد هستید. اگر انگلیسی‌تان هم در حدی باشد که متوجه نوشتۀ سایت‌های خارجی بشوید، کارتان راه می‌افتد.

  نویسندگی محتوا فقط نوشتن مطالب بلاگ نیست. گاهی اوقات برای کپشن‌نویسی اینستاگرام هم به نویسندۀ محتوا نیاز هست. برای طراحی پست‌های اینستاگرام و محتوای آن‌ها هم به سراغ نویسنده‌های محتوا می‌آیند. پس با این شغل اینترنتی مطمئن، دستتان خیلی باز خواهدبود. توضیح بیشتر در مورد شغل اینترنتی نویسنده محتوا یا تولید محتوا را در بلاگ نوین هم می‌توانید بخوانید.

  برای نویسنده محتوا شدن به دو چیز نیاز است، اول علاقه و دوم صبر! بقیه‌اش مهارت است که می‌توانید به راحتی آموزش ببینید و بهترین مقاله‌ها را بنویسید. آکادمی نوین یک دوره آموزش تولید محتوای کامل دارد که صفر تا صد این مهارت را به شما آموزش می‌دهد. اگر به هر دلیلی فرصت تهیۀ دورۀ آموزشی تولید محتوای نوین را نداشتید، کتاب بمب‌گذاری در محتوا را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

  بعد از تقویت مهارت‌های مربوط به نوشتن محتوا، باید وارد بازار کار شوید. در ابتد که نمونه کار ندارید، می‌توانید از سایت‌های فریلنسری شروع کنید. شاید اول کمی سخت باشد اما باید هوشمندانه قدم بردارید و بهترین خود را بنویسید. قطعاً پول زیادی هم نمی‌گیرید ولی تمرکزتان را روی رزومه‌سازی و نمونه‌کار داشتن بگذارید.

  زمانی که نمونه‌کارهای خوبی داشته باشید و عالی بنویسید، سایت‌ها برای همکاری با شما سر و دست می‌شکنند.

  باز هم تکرار می‌کنم که باید صبور باشید. برای خودتان تبلیغ هدفمندانه کنید. نمونه‌کارهای تولید محتوای خود را در لینکدین و توییتر پست کنید. شبکه‌سازی کنید؛ یعنی با افرادی که زمینۀ کاری‌شان با شما مشابه است ارتباط برقرار کنید. لینکدین و توییتر می‌توانند بستر مناسبی برای این کار باشند و شما را با حرفه‌ای‌های حوزۀ محتوا آشنا کنند.

  نی‌نی‌سایت را می‌شناسید؟ از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را که جستجو کنید، نی‌نی‌سایت اگر در لینک اول گوگل نباشد، حتماً در صفحه اول هست! برخی اوقات وقتی سایتش را باز می‌کنید لزوماً چیزی هم دستگیرتان نمی‌شود، ولی جزو اولین نتایج جستجو در گوگل است.سایت شغل اینترنتی

  بحث سئو در این‌جا پیش می‌آید. SEO یا سئو (Search Engine Optimization) یعنی بهبود رتبۀ وبسایت در نتایج جستجوی گوگل؛ شما با سئو، به یک سایت کمک می‌کنید تا در نتیجۀ جستجوی افراد در گوگل دیده شود. دقیقاً همان کاری که نی‌نی‌سایت و خیلی از سایت‌های دیگر می‌کنند!

  وقتی روی سئوی یک سایت کار می‌کنید، شانس دیده شدن آن سایت در گوگل و به‌فروش رفتن محصولات آن هم بیشتر می‌شود. وقتی مخاطب از نتیجۀ گوگل به سایت هدایت شود و به جواب سوالش برسد، احتمال اینکه در همان سایت بماند و خریدش را انجام بدهد، هست.

  با این حساب کدام سایت است که سئو نخواهد؟ اگر سئوکار هستید از پروژه‌هایش درآمد خوبی خواهید داشت.

  حالا چرا گفتیم سئو پرحاشیه است؟ چون الگوریتم‌های گوگل همیشه آپدیت می‌شوند و رقابت کسب و کارها بر سر سئوی سایت همیشه شدید است. شما باید روی مهارت خود کار کنید و همیشه به‌روز باشید تا به نتیجه برسید.

  در مورد سئو، در مطلب سئو چیست از بلاگ نوین بیشتر صحبت کردیم. اگر به این حوزه علاقه‌مندید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را هم بخوانید.

  کسب و کارها دیگر فهمیده‌اند که باید در شبکه‌های اجتماعی حضور داشته باشند که هم دیده شوند و هم تعاملشان با مشتری‌ها بیشتر شود. به طور کلی فعالیت در شبکه‌های اجتماعی (از جمله اینستاگرام، لینکدین، توئیتر و فیسبوک) دایره مخاطبان شرکت‌ها را بزرگتر می‌کند و تاثیرات بلندمدتی در برندسازی و تبلیغات دارد.

  اما خب شرکت‌ها وقت ندارند که برای تک‌ تک شبکه‌های اجتماعی‌شان تولید محتوا کنند و به صورت مداوم پست منتشر کنند، برای همین این کار را به یک نفر می‌سپارند تا پیجشان را فعال و پویا نگه دارد. حقوقش هم بد نیست چون شرکت‌ها اهمیت بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را به خوبی درک کرده‌اند و می‌دانند چندین برابر برایشان سود خواهد داشت.

  اگر به سوشیال و شبکه‌های اجتماعی علاقه دارید و در طراحی و کپشن نویسی دستی بر  آتش دارید، ادمین یا مدیر مجازی شوید. برای آشنایی بیشتر با این شغل نون و آب‌دار، حتماً مقاله ادمین اینستاگرام را مطالعه کنید. پس از این که مهارت‌های ادمینی را به درستی آموختید، ما شما را در پیج اینستاگرام novin.admin معرفی خواهیم کرد.

  باورتان می‌شود که با غذا خوردن جلوی دوربین، پول‌های نجومی درمی‌آورند؟

  برای پیدا کردن کار اینترنتی نیازی نیست که حتماً هزینۀ هنگفتی بپردازید یا کار خاصی انجام دهید؛ فقط کافی است تا چیزی که در آن از همه بهتر هستید را به نمایش بگذارید و افرادی که مثل خودتان فکر می‌کنند را پیدا کنید.

  مثال‌های واضح اینفلوئنسرها و درآمدهای نجومی‌شان هم صدف‌بیوتی، میلاد قاسمی‌خواه، جواد خواجوی و غیره است. برای اینکه بتوانید مثل این افراد موفق عمل کنید، باید اینفلوئنسر مارکتینگ بلد باشید.

  خیلی از افراد هم هستند که در یوتیوب کانال دارند و از آن طریق برای خود درآمدزایی می‌کنند (مراجعه شود به مقاله کسب درآمد از یوتیوب). مثلاً موبونیوز از مهدی شجاری، یکی از کانال‌هایی است که محتوای غنی‌ای در مورد گوشی‌های روز دنیا می‌گذارد و مرتباً آنباکسینگ انجام می‌دهد. باورتان نمی‌شود که خیلی از مردم عاشق آنباکسینگ هستند و ان را دنبال می‌کنند.

  اصلی‌ترین روش کسب درآمد اینفلوئنسرها، تبلیغات است. برخی از شرکت‌ها اسپانسر کارهای این افراد می‌شوند یا بابت هر پست و استوری، هزینه‌ای را به آن‌ها می‌پردازند. درآمد اینفلوئنسرها از یک فرد عادی با شغل بسیار معمولی، چندین برابر بهتر است!

  همۀ شغل‌های اینترنتی باآبرو هستند، ولی معلم شدن و آموزش را همۀ پدر و مادرها دوست دارند. ولی از شوخی‌ها که بگذریم، دیگر نمی‌توان گفت که معلمی و آموزش، شغل بخور و نمیری است. وقتی کرونا شیوع پیدا کرد، خیلی از افراد متوجه شدند که آموزش‌های مجازی چقدر مهم و اساسی هستند.

  اینجا فرصت برای شما فراهم می‌شود تا بتوانید هر مهارتی که دارید را به‌صورت وبینار یا لایو اینستاگرام به افراد آموزش دهید و برای خود درآمد ایجاد کنید. در پلتفرم‌های برگزاری وبینار عضو شوید و در شبکه‌های اجتماعی برای خود بازاریابی کنید. می‌توانید در مورد بازاریابی شبکه‌های اجتماعی در نوین بخوانید تا نتیجۀ بهتری بگیرید.

  اگر فکر می‌کنید بستر لایو اینستاگرام برای برگزاری کلاس‌هایتان راحت‌تر و بهتر است، می‌توانید یک صفحۀ شخصی (خصوصی) باز کنید و فقط افرادی که در دورۀ شما ثبت نام کردند را در آن جای دهید و برای آن‌ها لایو برگزار کنید. به‌همین راحتی!

  همیشه از کلمۀ پورسانت و ویزیتور متنفر بودم. هربار که این‌ها را می‌شنیدم، یا کار این چنینی به من پیشنهاد می‌شد، اول تصویر خودم را که در گرمای ظهر تابستان در حال قدم زدن و رسیدن به مغازه‌های مختلف هستم و با آن حال بد، حتی نمی‌خواهند حرفم را بشنوند، در ذهنم می‌دیدم.

  مدل همکاری در فروش، به شکل دریافت پورسانت برای فروش هر محصول است، ولی نه آن‌طوری که نفرت‌برانگیز باشد! قطعاً وقتی در اینترنت برای کسی تبلیغ کنید تا محصولش را بفروشید، دچار مشکلاتی که در کار حضوری خواهید داشت، نمی‌شوید.

  کاری که باید انجام بدهید این است که با نحوۀ تبلیغ و بازاریابی اینترنتی آشنا باشید و هنر مذاکره کردن را یاد بگیرید. در این صورت است که می‌توانید سودهای زیادی از این راه داشته باشید.

  کسب و کارهای بزرگ زیادی مثل دیجی‌کالا هستند که به‌عنوان همکاری در فروش از کار با شما استقبال می‌کنند. برروی مهارت‌های اساسی خود تمرکز کنید و وارد عمل شوید.

  شاید تا الان بگویید این چه شغل‌هایی است؟ من که هیچ‌کدام از این‌ها را بلد نیستم!

  این 8 شغل معروف‌‌ترین کارهای اینترنتی بودند که الان از طرف کسب و کارها متقاضی زیاد دارد و جا افتاده‌تر است. اما بی‌نهایت راه وجود دارد که شما از طریق اینترنت کسب درآمد کنید.

  مهارت شما چیست؟

  همان را تبدیل به یک شغل اینترنتی کنید؛ فرقی نمی‌کند آشپزی باشد، هنرهای دستی باشد، محصول برای فروش باشد یا دانشی که می‌خواهید آن را آموزش دهید. خودتان را در شبکه‌های اجتماعی معرفی کنید تا شما را بشناسند و کارتان را شروع کنید.

  اما اگر در این مرحله مانده‌اید و هنوز مهارت خود را پیدا نکرده‌اید، باید شما را با یک مفهوم بسیار مفید و کاربردی به اسم «ایکیگای» آشنا کنیم. اسم عجیب غریبی به نظر می‌رسد، مگر نه؟ جالب است بدانید که با رسیدن به ایکیگای، می‌توانید مهارت منحصربقرد خودتان را پیدا کنید و همان مهارت را به یک شغل اینترنتی نون و آب‌دار تبدیل کنید. حتماً ویدیو زیر را تماشا کنید.

  از یکجایی به بعد دیگر ایده‌ها هستند که شما را دچار طوفان فکری می‌کنند؛ همان ایده‌هایی که خواب شب را از سرتان می‌اندازند و شما را به ماورای زندگی عادی‌تان هدایت می‌کنند. آن ایده‌ای که نمی‌گذارد به هیچ‌چیز دیگری فکر کنید، را محکم بچسبید و روی آن کار کنید.

  دوست دارید کسب و کار خود را راه بیندازید و حاضرید پای چالش‌ها و سختی‌های آن بایستید تا پا بگیرد و به یک کار موفق تبدیلش کنید.

  برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی، نیازی نیست مثل کسب و کار حضوری هزینۀ زیادی اختصاص دهید. حداقل هزینۀ تخصیص جا و مکان را نخواهید داشت. فقط باید هوشمندانه عمل کنید و درست قدم بردارید.

  در این حالت است که می‌توانید درآمدی بیشتر از دکتر و مهندس از شغل اینترنتی‌تان داشته باشید.

   اگر از آن دسته از آدم‌‌های بلندپرواز هستید که تا الان تصمیمتان را برای راه‌ انداختن کار و کاسبی خود گرفته‌اید، می‌خواهیم یک راهنمای کاربلد و حرفه‌ای به شما معرفی کنیم:

  در کتاب «راه‌اندازی مطمئن کسب‌وکار اینترنتی» قدم به قدم به شما آموزش می‌دهیم که چگونه یک کسب‌و‌کار اینترنتی مطمئن راه‌اندازی کنید؛ کسب‌و‌کاری که موفقیتش حتمی باشد. برای اطلاعات بیشتر روی عکس کتاب کلیک کنید.


  در ادامه کار شما نیاز دارید که به فروش اینترنتی، ابزارها و تکنیک‌هایش آشنایی کامل داشته باشید تا به رشد کسب و کار خود سرعت بدهید. دوره ویدئوی «فروش اینترنتی؛ از میلیون تا میلیارد» آکادمی نوین، همان چیزی است که شما برای مدیریت یک کسب و کار اینترنتی نیاز دارید.

  جمع‌بندی: ساده بگوییم، شغل‌های اینترنتی زیادی را نام نبرده‌ایم

  صادقانه بر این باوریم که کار هست. هرکسی که می‌گوید کار نیست، تلاش زیادی برایش نکرده است. نباید این انتظار را داشته باشید که همان اول درآمد میلیونی کسب کنید. هزاران بار درخواست‌تان رد می‌شود؛ پس طاقت نه شنیدن را داشته باشید.

  همیشه خودتان را در معرض انتقاد قرار دهید. بر روی نقاط ضعف‌تان تمرکز کنید و آن‌ها را تقویت کنید. اولش شاید کمی ترس در وجودتان رخنه کند، ولی بر آن غلبه کنید و رو به جلو حرکت کنید. در دنیای اینترنت، همیشه یک شغل اینترنتی هست که منتظر شما باشد.

  مهم نیست در چه سن و سالی هستید، هیچ‌وقت برای شروع یک کار جدید دیر نیست. چه بازنشسته‌ای باشید که به‌دنبال شغل اینترنتی در منزل است و چه دانش‌آموزی باشید که می‌خواهد برای خودش درآمدی کسب کند، این محیط هیچ محدودیتی جلوی پای شما نمی‌گذارد.

  اگر سوالی دارید، می‌توانید در بخش نظرات از ما بپرسید.

  اگر این مطلب برایتان مفید بود، آن را برای دوستان دیگرتان که نیاز به شغل اینترنتی دارند، بفرستید.

  چقدر مطالب این مقاله رو دوس داشتم. یکبار یکی از پست های نوین رو خوندم و دیدم چقدر صمیمی و راحت و پر مغز داره توضیح میده از اون موقع شد که تا یه چیزی سرچ میکنم توی نتایج اول دنبال اسم سایت خوبتون میگردم.
  در مورد کسب و کارهای آنلاین من یه نظری داشتم، شاید برای بقیه دوستان قابل استفاده باشه.. من محصولات باغمون رو میخاستم بفروشم ولی هیچ اطلاعی از بازار آنلاین نداشتم و بازاری ها هم کم ازمون خرید میکردن، تا با طریق خشک کردن میوه و فروش میوه خشک آشنا شدم و سود خوبی هم برام داشت خداروشکر بعد یکی از دوستام بهم گفت تو چرا توی اینترنت نمیفروشی و چون بلد نبودم نه سایت طراحی کنم و نه اینستاگرامی داشته باشم بهونه میوردم. دوستم یه تیمی رو بهم معرفی کرد که با قیمت های خیلی خوب هم برام سایت طراحی کردن هم اینستا برام تاسیس کردن. امیدوارم از این دوستا سر راه همتون قرار بگیره و کسب و کار اینترنتیتون همیشه پر رونق باشه. اگه هر سوالی در مورد شروع این کار داشتین به خاطر تجربه ای که دارم خوشحال میشم کمکتون کنم.

  سلام ببخشید میشه تو این زمینه به من کمک کنید
  تا این کار رو راه بندازم.

  سلام خسته نباشید
  من اگر بخوام بخوام پیج اینستاگرام کاری بزنم و توش محصولاتی را بفروش بزارم چجوری کسب اعتماد کنم و فالوور جذب کنم؟

  سلام تینا جان
  اول از همه بهتون پیشنهاد میدیم که حتماً مینی دوره کسب درآمد از اینستاگرام ما رو تماشا کنید.

  مینی دوره کسب درآمد از اینستاگرام: بررسی نکات مهم و کاربردی


  علاوه بر اون، پیج اینستاگرام ما رو دنبال کنید: @novincom
  چون ما توی پیج نوین به صورت تخصصی تمام این موارد که مد نظر شما هست رو به صورت رایگان آموزش دادیم.
  در ادامه، حتماً یه سر به صفحه زیر بزنید:

  آموزش اینستاگرام


  تو این صفحه هم کلی مقاله، ویدیو و آموزش رایگان براتون آماده کردیم.

  سلام سوگند جان
  ممنونیم از لطفت. خوشحالیم که مخاطب‌هایی مثل شما داریم.
  امیدواریم که همیشه در کسب‌وکارتون موفق باشید

  ممنون از سایت خوبتون و تولید محتوای قوی که دارین با تشکر

  سلام

  ممنون لطف دارید.

  سلام من اشپز در ساندویچ های دهه ۶۰ هستم با مهارت بالا لطفا مرا در شغل اینترنتی و چگونگی کار در اینترنت وجذب مشتری اینترنتی راهنمایی کنید ممنون

  سلام توی اینستاگراممون کلی آموزش مرتبط با کسب درآمد از اینترنت گذاشتیم و می‌تونین داخل دایرکت پیام بذارید تا برای شروع راهنماییتون کنیم:
  https://www.instagram.com/novincom/

  اینقد این مطالبو با لفظ کلام نوشتین و مسخره بودش خدایی سرم درد گرفت و حوصلم سررفت بخانمش

  عرفان عزیز
  سلام
  به هر حال سلیقه هرکس متفاوته. امیدواریم یه روزی شما هم بتونید از لحن مقالات ما لذت ببرید.
  ما دوست نداریم سر شما درد بگیره.

  سلام دوستان هرکدومتون که بیکار هستین و نمیدونین چکار کنین..من کاری که خودم کردم رو میگم امیدوارم کمکی کرده باشم…
  من لیسانس کامپیوتر هستم،چندسال بیکار بودم و هیچی عایدم نشد..تا اینکه برادرم پیج ادوارد رو از طریق یکی از دوستاش پیدا کرد، اِدوارد مدرس و تریدر ارز های دیجیتال هستش و تنها کسیه که به درآمد دلاری ما رو رسونده من الان با اینکه ۲ ماه از آموزشم میگذره تا الان چند برابر هزینه ای که کردم درآوردم…یه چیز خیلی جالبی که باید بگم اینکه اگه تو شرکت کنی و به درآمد نرسی کل هزینه ای که کردی رو بهت برمیگردونه یعنی انقد کارش خفنه …از دستش نده‌،برو و فقط انجامش بده که ساده ترین شکل پول درآوردنه، بخدا خنده ات میگیره .

  سلام وقتتون بخیر این پیج ادوارد توی اینستا هست یا وبسایت هست؟

  سلام ببخشید میشه پیجشونو به منم بدید؟

  سلام آرزو جان
  ممنون که تجربه خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتید

  سلام چطور میتونم با دیجی کالا همکاری داشته باشم شرایطش چجوریه؟ و اینکه درآمد خوبی داره؟

  سلام مارال جان
  اگه منظورت از همکاری، فروشنده شدن تو دیجی‌کالا هست، برو تو این لینکی که برات گذاشتم، خودشون کامل راهنمایی کردند.
  https://www.digikala.com/landings/seller-introduction/?utm_source=Homepage-Web&utm_medium=header&utm_campaign=Seller%20Registration&headerEntry=1

  سلام واقعا ممنونم من به ساخت اپلیکیشن و بازی علاقه دارم ولی فعلا مهارتی در این کار ندارم چه کاری باید انجام بدم

  سلام آقای رضایی
  شما که علاقه دارید، چرا مهارتش رو یاد نمیگیرید؟ حیف نیست؟ 🙂

  سلام وقت بخیر من در داخل سایت ثبت نام کردم اگز امکانش هست کمکم کنید

  سلام
  وقت شما هم بخیر
  چه کمکی میتونیم بهتون بکنیم آقای توکلی عزیز؟

  سلام!
  من خیلی دوستان دارم رمان بنویسم
  الان هم دوتا رمان نوشتم من گروهم واتساپ هستش دوس دارم یه کسب و کاری انجام بدم
  میشه بهم شغلی رو معرفی کنید ؟
  مرسی

  منم دوست دارم رمانات رو بخونم
  پیج بساز فالوت میکنم 🙂

  ريما جون ميشه بگين چجور ميتونم بخونم اين رماناتونو

  سلام ریما جان
  پیشنهاد میدم تو اینستاگرام پیج بزنی و هنر نویسندگیت رو اونجا به بالاترین حدش برسونی. مطمئن باش برای عده زیادی جذاب خواهد بود.
  اگه کمک خواستی هم رو ما حساب کن.
  باهامون تماس بگیر، صحبت میکنیم درباره‌اش. ❤

  سلام
  من میخوام در موضوع تایپ کردن فعالیت کنم و شروع به کار بکنم اما متاسفانه نمیدونم از کجا و چجوری شروع کنم میشه راهنمایی کنید.
  با تشکر

  سلام خانم محمدزاده
  ما تو مقاله اشاره کردیم که باید از کجا شروع کرد،اما اگر مهارت تایپ و ترجمه خوبی دارید، پیشنهاد می‌کنیم که حتماً یه رزومه خوب برای خودتون بنویسید و از طریق سایت‌هایی مثل جاب‌اینجا، جاب‌ویژن، کاربوم و … رزومه‌تون رو برای سازمان‌هایی که به نیرویی مثل شما احتیاج دارند بفرستید.

  سلام ، آیا برنامه نویس وب بودن و طراح اپلیکیشن ios , android خوب است ؟
  و در آمد خوبی دارد ؟

  سلام آقای موسوی
  بله صددرصد!
  پیشنهاد میکنم حتماً یه سر به سایت‌های کاریابی مثل جابینجا یا جاب ویژن بزنید

  ویدیو ایکیگا کجاست برای دانلود؟

  سلام آقای کرمی عزیز
  لینک آموزش ایکیگای توی مقاله هم بود. باید روش کلیک می‌کردید…حالا برای اینکه دنبالش نگردید، من لینکش رو دوباره براتون میزارم همینجا که راحت دانلود کنید.
  https://www.novin.com/academy/ikigai/

  یاللعجب :/ واقعا باید به این مسئله که جوونای تنبل میگن کار نیست و از کجا نون در بیاریم بخوریم پایان داد…
  فقط ای کاش پدر مادرا هم بچه هاشونو محدود به مشاغل دولتی و دکتر مهندس نکنن و بچه ها رو لوس و پرتوقع از جامعه بار نیارن…
  ممنون از سایت خوب و پر بارتون:)

  سلام
  ممنون از نظرتون
  خوشحالیم که مقاله رو دوست داشتید.

  خیلی خوبید که 🙂

  آموزش کسب و کار ، آموزش کسب درآمد 22 دیدگاه

  ما مشتری های مان را به منزله مهمانی می بینیم که به مهمانی ما دعوت شده اند. وظیفه ما این است که هر روز تجربه آن ها را از محصولاتمان را اندکی بهتر کنیم.

  یکی از انواع روش های کسب درآمد اینترنتی ، فعالیت در سایت هایی است که قابلیت کسب درآمد دارند. فعالیت در این سایت ها می تواند راهی بسیار خوب برای کسب درآمد دانش آموزان، دانشجویان و همچنین استفاده از زمان های بیکاری همانند اتوبوس، مترو و غیره باشد.

  فصل حاضر تعدادی از بهترین سایت های مخصوص کسب درآمد را با ذکر تمام جزئیات درآمدی معرفی می کند.

  (www.karlancer.com)

  سایت شغل اینترنتی

  کارلنسر، یک سایت فریلنسینگ و دورکاری برای سفارش و انجام پروژه های اینترنتی در ایران است. انواع پروژه ها و نیازهای کاری و شغلی در زمینه های سفارش تایپ، تولید محتوا، ترجمه زبان های مختلف، طراحی گرافیک، عکاسی، ادیت عکس و فیلم، برنامه نویسی، طراحی سایت، دستیار مجازی، آهنگسازی و ویرایش صوت، معماری، نقشه کشی، مدلسازی و… در این سایت قابل تعریف و اجراست.کارفرمایان، نیازها یا پروژه های خود را در این سایت به صورت رایگان مطرح کرده و متخصصان یا فریلنسرهای سایت، با ارائه پیشنهاد همکاری، پروژه‌ها را انجام داده و تحویل می‌دهند. کارفرما، پس از ثبت پروژه و توافق نهایی با فریلنسر بر سر هزینه و روش انجام کار، هزینه پروژه را واریز کرده و سایت، مبلغ را نزد خود نگه می‌دارد. پس از انجام کار و تحویل به کارفرما، تایید و رضایت او، مبلغ برای فریلنسر آزاد می‌شود. با این قابلیت که در اصطلاح “پرداخت امن” نامیده می‌شود، هم کارفرما از انجام پروژه خود اطمینان دارد و هم فریلنسر از واریزی مبلغ توسط کارفرما.

  دستورالعمل اجرایی

  در صورتی که مایل هستید با سایت کارلنسر کسب درآمد کنید، در سایت به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید و ایمیل و شماره موبایل خود را تایید کنید. سپس پروفایل خود را کامل کنید و مهارت‌ها، سابقه تحصیلی، شغلی و… را بنویسید. در ادامه اگر نمونه کارهای مناسبی دارید، در سایت آپلود کنید.وارد قسمت پروژه های سایت شده، پروژه های مد نظر و مرتبط با مهارت ها و توانایی های خود را پیدا کنید و آن‌هایی که از نظر زمانی و هزینه، مایل به انجام آن‌ها هستید را ثبت پیشنهاد زده و مبلغ پیشنهادی، زمان و توضیحات لازم را برای کارفرما بنویسید. دقت کنید که هر چقدر توضیحات شما، شفاف تر و جذاب تر باشد، هزینه انجام کار شما مناسب باشد و نمونه کارها و رزومه کامل تری در سایت داشته باشید، شانس گرفتن پروژه توسط شما افزایش می‌یابد.در نهایت، در صورتی که کارفرما، پیشنهاد شما را پسندید، با شما چت و گفت و گو کرده و شما را استخدام می‌کند. پروژه را در زمان تعیین شده، انجام و تحویل داده و برای کارفرما بفرستید. پس از تایید و رضایت کارفرما، مبلغ آزاد شده و به حساب شما واریز می‌شود.

  (www.buy-book.ir)

  بای بوک یک فروشگاه اینترنتی کتاب با امکانات زیاد است، اما آنچه باعث شد در مرجع کسب و کارهای اینترنتی معرفی شود، سامانه همکاری در فروش کتاب بای بوک است که به همه افراد اجازه می دهد با معرفی و فروش کتاب های این سایت، پورسانت های خوبی دریافت کنند.

  در صورتی که علاقمند به کسب درآمد از این طریق هستید، می توانید به سایت آن مراجعه کرده و آشنایی بیشتری با این سایت و خدماتش بدست آورید. همچنین یکی از بهترین پیشنهاد ها برای همکاری در فروش با این سایت، استفاده از شبکه های اجتماعی است. از طریق این شبکه ها شما قادر خواهید بود، با انتخاب یک کتاب عوام پسند، درآمدی میلیونی را برای خود در زمانی کوتاه فراهم کنید.

 • افزایش سرمایه شتران
 • بد نیست در این قسمت با شیوه کسب درآمد میلیونی یک جوان 26 ساله خلاق که یکی از فروشندگان خوب این سایت به شمار می رود، آشنا شوید. او ساکن شهر زاهدان بوده و ادمین یکی از کانال های تلگرام با موضوعیت اقتصادی و با ده هزار عضو است. همچنین موضوع کانال او در رابطه با قوانین کسب ثروت و موفقیت است، اما کار جالبی که این فرد انجام داده، مطالب اقتصادی و مدیریتی جذاب روزانه ای است که هر روز در کانال خود قرار داده و نام کتاب منبع را همراه با لینک فورش پستی بای بوک خود در انتهای مطلب قرار می دهد.

  همچنین او یک روز از هر هفته، فهرستی از کتاب های نویسندگان معروفی همانند برایان تریسی و رابرت کیوساکی را در کانال خود قرار داده و فروش بالایی برای خود ثبت می کند. علاوه بر این ها یک کتاب منتخب هفته نیز هر روز در کانال خود قرار می دهد. او معتقد است، به این دلیل فروش زیادی دارد که اعضای کانال، او را فروشنده نمی دانند؛ بلکه او را مشاوری امین برای زندگی خود تشخییص داده اند. لازم به ذکر نیست که کتاب هفته او، کتابی است که پورسانت بالایی برای آن توسط سایت در نظر گرفته شده و به ازای هر خرید، بالای 3 هزار تومان به حساب این پسر خوش فکر می رود!

  پول درآوردن کار سختی نیست.

  کافی است کمی بتوانید اعتماد مردم را جلب کرده و قسمت اندکی از مشکلات آن ها را حل کنید.

  (www.pinpool.ir)

  پین پول نام این سایت جالب است که کاربران را در سود مشارکت در پرداخت قبض یا خرید شارژ تلفن همراه سهیم می کند. هر کاربری که در این سایت قبض پرداخت کند یا کارت شارژ بخرد، سود و امتیاز مشارکت دریافت می کند. عضویت و استفاده از خدمات پین پول رایگان است و کاربران به دو صورت عادی و مستقل می توانند در این سایت ثبت نام کنند. پین پول از یک ساختار بازاریابی شبکه ای سالم برای کسب درآمد کاربران خود استفاده می کند، به این صورت که هر کاربر عادی که یک عضو به این سایت معرفی کند، در زیر گروه درآمد خودش قرار گرفته و درصدی از سود مشارکت پرداختی او به معرفی کننده تعلق می گیرد که این روال می تواند تا چند سطح ادامه پیدا کند. کاربران مستقل نیز بدون نیاز به زیر مجموعه گیری از خرید یا پرداخت خود سود مشارکت دریافت می کنند.

  دستورالمعل اجرایی

  برای شروع کار باید ابتدا در سامانه پین پول عضو شوید این عضویت رایگان و از طریق تایید شماره تلفن همراه انجام می گیرد. اگر شماره تلفن همراه دیگری را به عنوان معرف در سامانه قید کنید، بابت خریدهایی که انجام می دهید به آن شخص نیز سود تعلق خواهد گرفت. هر کاربری که در این سایت ثبت نام کند، می تواند افرادی را به عنوان زیر مجموعه به پین پول معرفی کرده و بابت خرید آن ها پورسانت دریافت کند. کاربران مستقل نیز تنها بابت خرید خودشان، مستقیما به آن ها سود پرداخت می شود که این روش بیشتر برای فروشندگان کارت شارژ مانند فروشگاه ها، کافی نت ها، دفاتر خدمات ارتباطی و غیره مناسب است.

  (www.minikar.com)

  یکی از راه های کسب درآمد اینترنتی که در حال حاضر به وجود آمده، مینی کارها هستند. مینی کارها، کارهای کوچکی هستند که اگر در مقیاس بزرگی انجام گیرند، بسیار مهم و دارای ارزش می شوند. نمونه ای از این موارد، لایک و نظراتی هستند که در فضای مجازی داده می شوند. نمونه دیگری از این کارها پرسشنامه است. امروزه شرکت های بسیاری هستند که برای پر کردن پرسشنامه های خاصی حاضر هستند مبالغ بسیاری را هزینه کنند، آن ها از این طریق می توانند سیاست های کلی سازمان خود را تنظیم کنند تا بهترین نتیجه را بگیرند. افزایش رتبه سایت، امتحان برنامه، کلیک و کارهای بسیار دیگری را می توان به این فهرست افزود که با مشارکت های کوچکی، تاثیرات زیادی می گذارد.

  یکی از وب سایت های جالبی که در چندین سال اخیر شروع به کار کرده، سایت مینی کار است. روال کلی این سایت به این صورت است که افرادی به عنوان کارفرما کارهای کوچکی، همانند ثبت نظر، بالا بردن رتبه الکسا و غیره را همراه با مبلغی به عنوان دستمزد تعریف می کنند و افراد دیگری نیز به عنوان مجری وارد سایت شده و با انجام آن مینی کارها، مبلغ تعیین شده از طرف کارفرما را دریافت می کنند.

  دستورالعمل اجرایی

  شما دو راه برای کسب درآمد از طریق این سایت خواهید داشت:

  1. به عنوان کارفرما وارد شوید و کارهایی را تعریف کنید که در ازای انجام دادن آن ها توسط مجریان، پول بیشتری نسبت به پولی که به مجریان می دهید، بدست آورید. یافتن این کارها سخت بوده و اگر هیچ راهی به ذهن تان نمی رسد، می توانید با کمی مطالعه در شغل های اینترنتی معرفی شده در این کتاب به موارد بسیاری شبیه آنچه گفته شد، برسید. از این قبیل کارها می توان به کلیک، عضویت در سایت هایی که حاضرند در ازای معرفی عضو به شما پول پرداخت کنند و غیره اشاره کرد.

  2. به عنوان مجری وارد شده و کارهایی که به عنوان مینی کار تعریف شده اند، انجام داده و به کسب درآمد بپردازید. یکی از قابلیت های خوب این وب سایت، طراحی مناسب آن برای موبایل است. با این قابلیت، مجری قادر خواهد بود در زمان هایی همچون ترافیک و یا زمان های مرده در مترو نیز به کسب درآمد بپردازد.

  از طریق بازاریابی مشارکتی در این سایت به کسب درآمد بپردازید. شما به ازای هر فرد فعالی که به این سایت معرفی کنید، می توانید مبلغ 1000 تومان درآمد کسب کنید. برای این موضوع می توانید از طرق مختلف (همانند شبکه های اجتماعی، نظر دهی و معرفی این سایت به دیگران و غیره) اقدام و درآمد کسب کنید.

  (www.anjammidam.com) یکی از سایت های ایرانی خوب برای کسب درآمد از توانایی ها و اطلاعاتی که در حالت عادی نمی توان از آن ها درآمد داشت، سایت ((انجام میدم )) است. این سایت امکاناتی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا از هر حرفه و مهارتی که می شناسید، بتوانند کسب درآمد کنند. این مهارت ها می تواند تایپ فایل های الکترونیک، تبلیغات اینترنتی، ساخت اپلیکیشن موبایل، خواندن دعا و قرآن برای اموات و هر مهارت و توانایی دیگری باشد. البته روش های کسب درآمد از این سایت، راه های دیگری نیز دارد که در ادامه آمده است.

  کسب درآمد از طریق دعوت دیگران با عضویت در ((انجام میدم))

  یکی از راه های استثنایی کسب درآمد در این سایت، از طریق دعوت دیگران به عضویت در آن است. در واقع این سایت تعهد کرده  به ازای هر نفر جدید که از طرف شما در سایت عضو شود، 1100 تومان به حساب شما واریز خواهد شد. جالب تر آن که این مبلغ به محض عضویت شخص به حساب شما واریز می شود و هیچ سقفی برای پرداخت تعیین نشده است. به عبارتی اگر حتی یک نفر از طریق شما در سایت عضو شود، مبلغ 1100 تومان به حساب شما در سایت واریز خواهد شد که در صورت درخواست می توانید آن را تقاضا کنید. این پرداخت هیچ ربطی به میزان فعالیت فردی که شما به سایت دعوت می کنید نیز ندارد.

  طریقه دعوت نیز به این صورت است که به شما یک لینک اختصاصی به نام خودتان داده می شود که باید آن را پخش و تبلیغ کنید. هر زمانی که کسی روی لینک منتشر شده توسط شما کلیک کرده و پس از ورود به سایت ثبت نام کند، مبلغ 1100 تومان به حساب شما در سایت اضافه خواهد شد.

  بهترین روش های معرفی این سایت به دیگران چیست؟

  1. ایجاد وبلاگ: در این شیوه شما به آسانی می توانید یک وبلاگ رایگان ایجاد کرده و سایت ((انجام میدم)) را در آن به زبان ساده و مختصر توضیح دهید. سپس با تبلیغات اینترنتی، توجه افراد را به صفحه وبلاگ خود جلب کنید تا آن ها توضیح مختصر کسب درآمد از طریق این سایت را بخوانند و در پایان لینک خود را برای عضویت در سایت ((من می توانم)) قرار دهید. برای آنکه متوجه شوید چگونه می توانید یک متن خوب و تاثیر گذار ایجاد کرده و در وبلاگ خود قرار دهید، به گام چهارم قسمت ((روش ایجاد یک سایت یا وبلاگ پولساز)) مراجعه کنید. ذکر این نکته مهم است که متون تبلیغاتی باید عناوین جذابی همچون ((کسب؟ میلیون درآمد در ماه)) داشته باشد.

  2. شبکه های اجتماعی را می توان از بهترین، کم هزینه ترین و قدرتمندترین ابزارهای دعوت دیگران به شمار آورد. برای آشنایی بیشتر، بهتر است به فصل گروه های پولساز و قسمت ((محبوب ترین شبکه های اجتماعی)) مراجعه کنید. همچنین در این سایت عکس هایی نیز برای هر کدام از شبکه های اجتماعی قرار داده شده که می توانید از آن ها در بازاریابی اینترنتی خود استفاده کنید.

  3. راه های بسیار دیگری نیز همچون لینک گذاشتن در قسمت نظرات مطالب سایت های پر بیننده و تبلیغات اینترنتی نیز هستند که می توانید از طریق آن ها به دعوت دیگران پرداخته و کسب درآمد کنید.

  یک نکته مهم: برای بازاریابی از طریق لینک دعوت مخصوص به خودتان، بهتر است لینک را توسط سایت های کوتاه کننده لینک، ابتدا کوتاه کرده و سپس به انتشار لینک بپردازید. این اقدام به این دلیل صورت می گیرد که اگر کسی قصد ثبت نام در سایت را داشت، کد کاربری شما را از لینک حذف نکند.

  اگر به سلیقه خود اعتماد دارید و می خواهید درآمد های بلند مدت تری برای خود ایجاد کنید، می توانید وارد صفحه ((هر کاره ای که به نظرتان جذاب و مشتری پسند باشد))، شوید و از ستون سمت چپ آن صفحه، لینک بازاریابی مشارکتی خودتان را که مرتبط با آن کاره است بردارید و با دوستان تان به اشتراک بگذارید و آن ها را به خرید آن کاره دعوت کنید.

  اگر کسی از طریق لینک منتشر شده توسط شما وارد سایت شود و آن کاره را خریداری کند، 50% از درآمد سایت ((انجام میدم)) از آن سفارش به شما تعلق می کیرد! مثلا فرض کنید یک خرید 100 هزار تومانی انجام شود و درآمد سایت ((انجام میدم)) از آن خرید 19 هزار تومان باشد، در این صورت نصف این مبلغ، یعنی 95000 ریال به شما تعلق خواهد گرفت.

  (www.morvarewards.com)

  مروا جایزه یک سایت تبلیغات اینترنتی هدفمند درآمد، برای کاربران ایرانی است. کسب درآمد از این سایت ایرانی روش های گوناگونی دارد. نمونه ای از شیوه های کسب درآمد از طریق این سایت عبارتند از:سایت شغل اینترنتی

  * دریافت 2000 تومان جایزه ثبت نام برای هر کاربر

  * کسب درآمد از طریق دریافت و مشاهده ایمیل های تبلیغاتی

  * کسب درآمد از طریق معرفی عضو

  * کسب درآمد از طریق مشاهده ی لینک های تبلیغاتی در سایت

  * کسب درآمد از طریق جواب دادن به پرسشنامه

  * کسب درآمد از طریق معرفی تبلیغ دهنده

  در دنیای امروز شیوه تبلیغات انبوه، دیگر پاسخگوی مناسبی برای کسب و کارهای مختلف نیست و نتیجه ای جز هدر رفتن بخش زیادی از هزینه تبلیغات ندارد، مدیران بازاریابی و فروش، تمام تلاش خود را می کنند تا بازار هدف خود را شناسایی و تبلیغات را در بخشی از بازار متمرکز کنند که سریع تر به نتیجه دلخواه برسند. مروا جایزه سیستم تبلیغات هدفمند اینترنتی است که در جهت افزایش بازدهی تبلیغات طراحی شده است.

  * در این شیوه تبلیغات، آگهی های تبلییغاتی مستقیما برای
  مخاطبان هدف و یا مشتریان بالقوه ارسال خواهد شد.

  * نوع مخاطب هدف با توجه به نوع محصول یا خدمات انتخاب می شود.

  * احتمال دیده شدن تبلیغات 100% است.

  * آگهی به صورت تکی ارسال خواهد شد و در بین انبوه تبلیغات نادیده نمی ماند.

  * تا زمانی که بر روی آگهی کلیک نشود، از حساب آگهی دهنده، هزینه ای کسر نخواهد شد!

  * امکان پیگیری تعداد بازدید کنندگان، برای آگهی دهنده وجود دارد.

  (kahlek.ir,mitramagazine.ir)

  یکی از انواع راه های کسب درآمد اینترنتی، کسب درآمد از طریق نویسندگی و ارسال مطلب در سایت هایی است که به همین منظور ایجاد شده اند. شیوه کار این سایت ها به این صورت است که کاربران مختلف پس از عضویت، اقدام به انتشار مطالب جدید در این سایت ها کرده و در ازای میزان بازدیدی که از مطالب آن ها می شود، پول دریافت می کنند.

  در واقع شیوه ای که این سایت ها برای خود انتخاب کرده اند، شیوه هوشمندانه برد-برد محسوب می شود. آن ها با انتشار روزانه مطالب کاربران خود، باعث بالا رفتن رتبه الکسای خود شده و به این ترتیب می توانند درآمد قابل ملاحظه ای از طریق تبلیغات و غیره بدست آورند.

  شیوه دیگر کسب درآمد از این سایت ها زیر مجموعه گیری است. به عبارتی کاربران می توانند با معرفی این سایت ها به دیگران و جذب زیر مجموعه های فعال نیز کسب درآمد های همیشگی را برای خود رقم بزنند. نمونه ای از این سایت ها، کهلیک و میترامگزین هستند.

  بهترین روش برای بدست آوردن بیشترین درآمد از این طریق
  چیست؟

  استفاده از گروه های پولساز بهترین روش برای کسب بیشترین میزان درآمد از راه نویسندگی و گذاشتن مطالب است. در این روش، ابتدا شخص باید صفحه ای در شبکه های اجتماعی ایجاد و لینک مطالب بارگزاری شده خود در این سایت ها را در کانال شبکه های اجتماعی خود قرار دهد تا خوانندگان برای خواندن ادامه مطالب به سایت مربوطه، مراجعه کنند. همچنین معرفی این سایت ها به دیگران و جذب زیر مجموعه نیز می تواند به ایجاد درآمدی همیشگی و ثابت ختم بشود.

  (www.typeiran.com)

  یکی از جذاب ترین شیوه های کسب درآمد درمنزل از طریق تایپ کردن است. البته کار کسب درآمد از طریق تایپ کردن زمانی جذاب خواهد بود که شما با انواع روش های گرفتن سفارش و همچنین انواع روش های ایجاد فایل های متنی آشنا باشید.

  در بخش ((کسب درآمد از تایپ بدون تایپ کردن)) انواع روش هایی که می توان فایل های متنی را بدون تایپ کردن ایجاد کرد، گفته شد. برای آن که آن قسمت کامل شود، لازم بود تا در این قسمت یکی از بهترین راه های گرفتن سفارش تایپ نیز معرفی شود.

  سایت تایپیران ، یکی از انواع سایت های کسب درآمد از طریق دورکاری است که تنها در زمینه تایپ فعالیت می کند. این سایت به دلیل قوانین و شرایط خوبی که برای کاربران خود قرار داده، توانسته سفارش های بسیار زیادی را مدیریت کرده و بیشتر از 20 میلیون تومان پرداختی به تایپیست های خود داشته باشد.

  شیوه کار این سایت به این صورت است که ابتدا کارفرما (شخصی که متون تایپی دارد) پس از عضویت در سایت، فایل خود را (که می خواهد تایپ شود)، به صورت رایگان در سایت بارگذاری می کند. این فایل ها می توانند به انوع فرمت های پی دی اف و یا جی پی جی باشد. پس از آنکه شخص سفارش خود را ثبت کرد، اعضا و یا اشخاصی که می خواهند از طریق تایپ درآمد کسب کنند، فایل ها را دیده و قیمت خود را برای انجام کار ثبت می کنند. سپس کارفرما پس از دیدن قیمت انواع تایپیست ها و همچنین سابقه کاری آن ها، تایپیست خود را انتخاب و کار را به او می سپارند.

  یکی از ویژگی های مثبت این سایت، گرفتن مبالغی از کارفرما و تایپیست است که توانسته کمک زیادی به متعهد بودن دو طرف به قرارداد و کار کند.

  (www.tarjomeiran.com)

  احتمالا بسیاری از دانشجوها و افرادی که دوران دانشگاه را گذارنده و یا هنوز دانشجو هستند، کسب درآمد از طریق ترجمه را یا تجربه و یا به آن فکر کرده اند. کسب درآمد از طریق ترجمه علاوه بر داشتن درآمد، کمک زیادی به افزایش مهارت ترجمه متون خارجی می کند.

  سایت ((ترجمه ایران )) یکی از بهترین سایت هایی است که زمینه کاری آن، اصطلاحا دورکاری ترجمه است. این سایت را می توان در واقع سایتی دانست که وظیفه آن، وصل کردن مترجمان و افرادی است که متون زبان خارجه برای ترجمه دارند. در این سایت تدابیری اندیشیده شده تا دو طرف بتوانند از راه دور و در حالی که هیچ شناختی از یکدیگر ندارند، به آسانی وارد معامله ای درست شده و به منافع مورد انتظار خود دست یابند.

  دو مورد از قوانینی که توانسته این سایت را برای انجام دورکاری معتبر کند، یکی قابلیت امتیاز دهی کارفرما به مترجم پس از انجام کار است که این امتیازها همانند سابقه کاری شخص مترجم خواهد بود و دیگری اخذ مبلغی از قرارداد قبل از انجام کار، هم از سوی مترجم و هم از سوی کارفرما است. این مبلغ تا حد زیادی جلوی منحرف شدن هر یک از طرفین را خواهد گرفت.

  در صورتی که قصد درآمد از این طریق را داشتید، می تواند از سایت گوگل ترنسلیت نیز کمک زیادی بگیرید. این سایت اگر چه نمی تواند ترجمه بسیار قابل قبولی ارائه دهد، اما کمک زیادی به کیفیت و سرعت ترجمه شما خواهد کرد. این سایت توانایی ترجمه جملات را به صورت آنلاین دارد. در صورتی که سفارش های شما به صورت فایل های پی دی اف باشد (همانند مقالات) می توانید از طریق نرم افزارهای مخصوص تبدیل عکس به متن، ابتدا فایل ها را به حالت متنی تبدیل، سپس آن ها را به صورت جمله جمله در گوگل ترنسلیت قرار داده و ترجمه آن را به صورت کلمه به کلمه بگیرید. این کار سرعت ترجمه شما را تا 50 درصد بالاتر خواهد برد.

  محصولات دست ساز خانگی بخشی از کارآفرینی است که امروزه به دلیل کمترین نیاز به سرمایه مالی و تخصصی، نیروی انسانی و همچنین توجه به حفظ محیط زیست، توجه زیادی به آن می شود. ارزان بودن قیمت تمام شده محصول، خلاقانه بودن و همچنین ارتباط احساسی که این نوع از محصولات با مشتری برقرار می کند از شاخصه هایی است که کسب درآمد از طریق کارآفرینی در منزل یا همان دست ساز ها را توجیه پذیر کرده است.

  از شاخصه های مهم کسب درآمد از طریق دست سازها یا همان صنایع دستی، موضوع معرفی و فروش آن ها است. یک هنرمند هر چه قدر هم در ساخت محصولی مهارت داشته ولی در معرفی محصولات خود با بازار ناتوان باشد، نمی تواند به درآمد بالایی برسد. طرف مقابل آن نیز هنرمندی است که با مهارت متوسط ولی قدرت فروش بالا، به درآمد بالایی از دست سازه های خود می رسد.

  با توجه به این موضوع که ابزار های معرفی یک محصول خانگی، چقدر برای هنرمندان مهم و حیاتی است، در این قسمت سایت هایی معرفی می شود که می توانند کمک زیادی به هنرمندان در معرفی و فروش دست سازهایش کنند.

  (www.bazarkhanegi.com)

  بازار خانگی دات کام ، سایتی است که توانسته فضای بسیار خوبی را برای ایجاد فروشگاه مجازی و عرضه محصولات به وجود آورد. شخصی را تصور کنید که می تواند لوازم چرمی در خانه بدوزد و یا خانمی که در دوختن لباس های محلی یکی از مناطق ایران دارای مهارت است. این افراد با ورود و عضویت در این سایت، امکان ایجاد ساخت فروشگاه به صورت رایگان را بدست می آورند. آن ها می توانند از محصولات خود عکس گرفته، آن ها را به بهترین شکل در صفحه اختصاص یافته به خود قرار داده و توضیحات مفیدی همراه با قیمت و شماره تماس برای محصول قید کنند.

  لازم به ذکر است ساخت یک فروشگاه و گذاشتن بهترین تصویر از محصولات، نمی تواند به تنهایی شخص را به درآمد های بالا برساند و برای این مقصود باید سایت و همچنین خدمات خود را به شیوه های مختلف در اینترنت تبلیغ کنید. برای آگاهی از این شیوه ها می توانید به قسمت های ((تبلیغات اینترنتی))، ((کسب درآمد از طریق پست ثابت)) و تبلیغات از طریق شبکه های اجتماعی مراجعه کنید.

  هماتیا سایتی برای خرید مستقیم محصولات دست ساز و صنایع دستی از سازندگان آن ها است. هر هنرمند یا تولید کننده در هماتیا صاحب یک فروشگاه مستقل با نام تجاری خود می شود، به طور مستقیم با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کند و شیوه قیمت گذاری یا برنامه های ترفیع فروش خود را دارد. قابلیت های منحصر به فرد این سایت، امکان برند سازی و رشد کسب و کارهای خانگی را به بهترین شکل فراهم کرده است.

  راه اندازی فروشگاه در هماتیا بسیار ساده و رایگان است، کافی است پس از ثبت نام و تایید عضویت، با نام کاربری خود وارد سایت شده و گزینه راه اندازی فروشگاه جدید را با کلیک روی نام کاربری خود انتخاب کنید. از دیگر ویژگی های برجسته هماتیا حضور فعال در شبکه های اجتماعی است. صفحات هماتیا در اینستاگرام، تلگرام و …. هزاران عضو دارند و دنبال کنندگان، از این طریق از اخبار محصولات و فروشگاه های جدید آگاه می شوند.

  سایت هماتیا یک وبلاگ بروز با عنوان ((مطالب خواندنی)) نیز دارد که مطالب جالبی در مورد انتخاب و استفاده از دست سازها برای مخاطبان سایت منتشر می کند.

  آدرس نمونه ای از سایت های دیگر معرفی محصولات خانگی
  هنرمندان:

  www.bazarehonarmandan.comسایت بازار هنرمندان/

  www.karodast.com کار و دست/

  سایت های آموزش ساخت لوازم خلاقانه و دست ساز

  سایت های بردوک، ساختنی و کاغذ رنگی سه سرویس آموزش خلاقانه هستند که روش ساخت بسیاری از لوازم خلاقانه و دست ساز را به صورت بسیار ساده، حرفه ای و کاربردی ارائه کرده اند. در این سایت ها تلاش شده تا با ارائه تصاویر مناسب، بیشترین کمک را به افرادی که می خواهند دست سازه های حرفه ای را بیاموزند، ارائه دهند.

  بردوک در بخشی از معرفی سرویس خود می نویسد: بردوک آغازی برای شناخت و حمایت از هنرمندان خوش ذوق و خلاقی است که به دنبال رشد، پیشرفت و در نهایت ارائه هنر خود به دیگران هستند. شما در بردوک به آموزش های متنوعی از ساخت انواع کار دستی، دسترسی دارید و می توانید از آن ها ایده گرفته و بهتر از آن را خودتان درست کنید. بردوک فعلا در مرحله آزمایشی است و به تدریج امکانات جدید به آن اضافه می شود.

  این سایت ها را می توان در واقع مکمل سایت های کسب درآمد از طریق فروش دست سازها دانست. کسب درآمد از طریق دست سازها و کار دستی های خلاقانه، از بهترین منابع درآمد و الگوهای کار در منزل بوده و نیاز نداشتن به آموزش های بلند مدت، سرمایه گذاری قابل توجه و نیاز نداشتن به تجهیزات و فضای اختصاصی، گستردگی حیطه فروش، خطر پایین کارآفرینی و سبک تفریح گونه این فعالیت، از مزایای این کار است.

  برچسبکسب درآمد از اینترنت کسب درآمد از سایت بازار خانگی کسب درآمد از سایت بای بوک کسب درآمد از سایت هماتیا کسب درآمد از طریق سایت پین پول کسب درآمد از طریق سایت تایپیران کسب درآمد از طریق سایت ترجمه ایران کسب درآمد از طریق سایت کهلیک کسب درآمد از طریق سایت مروا جایزه کسب درآمد از طریق سایت من می توانم انجام میدم کسب درآمد از طریق سایت میترامگزین کسب درآمد از طریق سایت مینی کار

  admin7030 admin7030 2 روز قبل با سلام خدمت کاربران عزیز ی درآمد عالی لطفا با دقت بخونید.یه شارژ ۵۰۰۰تومنی پای من و شما ۵۴۵۰ تومن میوفته این ۹درصد که ۵۴۰تومنه واریز سازمان مالیات میشه و سودش برای عاملین فروش میشه …اینکه متوجه سود بشی آپ رو مثال میزنم که به ازای حاشیه ی سودش جایزه های بزرگی میده و در رسانه ی ملی میلیاردی تبلیغ جوایزش رو میکنه .خب من و شما چطور میتونیم از شارژ به درآمد برسیم؟یه برنامه هست به اسم هفتاد سی که بچه های دانشگاه شریف ساختنش که هفتاد درصد از سودش رو به مشتریاش میده ودر کنار شارژ کردن و پرداخت قبوض آب و برق میتونید درآمد هم داشته باشید به این نحوه که خودتون گوشیتون رو ۵۰۰۰تومن شارژ میکنین و یا قبض هاتون رو پرداخت میکنین .سودی که از این طریق به دست میاد تا هفتاد درصد سودش با شما تقسیم میشه وبه خودتون برمیگرده آمار تراکنش خرید شارژ در ایران ماهیانه ۱۵۰میلیارد تومنه .در واقع بچه های دانشگاه شریف تصمیم گرفتن به جای پرداخت میلیاردی به رسانه ملی جهت تبلیغ برنامه هفتاد سی این پول رو به مردم بدن تا اونا براشون تبلیغ کنن و پورسانت مادام العمر دریافت کنن .با هر خرید دوستانتان با توجه به سطح آنها شما درامد کسب خواهید کرد .با توجه به این صحبت هایی که شد لپ کلام اینه که شما به ده نفر از اطرافیانتون این برنامه رو معرفی کنید و هر کدوم از اونا این کارو انجام بدن و هر کدوم یه شارژ ۵۰۰۰تومنی تو ماه تهیه کنن شما میتونید به درامد ۱۳.۴۷۷.۵۷۰تومان برسین .تازه جالبه بدونید این رقم واسه یکبار خرید شارژ ۵۰۰۰تومنیه. که این خرید برای افراد متفاوته و چندین بار ممکنه در ماه خرید کنن به این فک کن که اگه خرید شارژ بیشتر بشه این ۱۳ میلیون هم بیشتر میشه خودتم کاراتو با این اپ انجام بده و سود تراکنش بیشتری نسبت به اعضا بگیر .شما روی خرید کسانیکه از طریق شما با سایت و و اپ ۷۰۳۰اشنا شده اند سود مشخص خواهید داشت. دانلود اپ برای اندروید و ایفون در بازار و سیب اپ و سایت هفتاد سی می باشد .کد معرف الزامی است. کد معتبر جهت ثبت نام ۳۰۷۰۷ می باشد. بعد از ثبت نام سوالات خود را در قسمت پشتیبانی با ما در میان بگذارید 7030 کاری متفاوت برای کسب درآمد از دانشگاه صنعتی شریف

  درود دوست عزیز 80 درصد سایت هایی که قرار دادید یا از کار افتادن با به درد نمی خورند لطفا پست خودتونن رو به روز کنید این هم از طرف من سایت ستاره اطلاعات یک سایت هست من 3 سال باش کار می کنم کاربر می توانه با اشتراک ویدیو-پست-موزیک از قایل هایی که ایجاد می کنه بابت هر بازدید دریافتی درآمد داشته باشه

  سلام میشه راهنمای کنید

  بنظر من فعلا ی سایت درامد کلیکی هست که داره به موقع پول کاربرا رو میده تو این وبلاگ در موردش توضیح دادم

  سلام تشکر از مطالب خوبتون دوستان من سه مورد از بازی هایی که خودم دارم استفاده میکنم رو بهتون میگم الان… نکتشو بگیر و برو…ببینید الان بازی های جذابی اومده که با بازی کردن میتونی پول دربیاری،بازی ccarو cpanبه صورتیه که باید ماشین بخرید که الان که قیمت ارز ccarتقریبا 1دلار هست با ۶۰۰ دلار میتونید یه ماشین بگیرید من خودم0.۴۰بودگرفتم،هم از قیمت ارز میتونید سود کنید هم با بازی توی خود سایت ماهیانه بین۴۰۰ تا۶۰۰ دلار حداقلش گیرتون میاد…. یه بازی های دیگه هم هست،اسمشmoney whale برای کسایی که سرمایه ندارن واااای این عالیه بازی میکنی و کم کم بهت دلار میده تقریبا۲ ماه بازیش کنی درآمد های خوبی بهت میده بازیشم خیلی سادس،یه کد معرف هم براتون میزارم که وارد کنید1676678 بهتون پاداش میده،شماهم که میخای به کسی معرفی کنی کد معرفت رو بهش بده به جفتتون امتیاز به شکل دلار میده ،هرچقد درآوردی راحتم برداشت میکنی.. موفق باشین

  سلام دوستان گرامی – فروشگاه فایل و دانلود انلاین – با این لینک می توانید در روز درامد میلیونی کسب کنید بدون هیچ هزینه و رایگان و راحت و در منزل هر ساعتی از شبانه روز . البته میزان درامد شما با توجه به وقتیه که براش صرف می کنید با این لینک وارد بشین ثبت نام کنید به ایملیتان مراجعه کنید ثبتو تایید کنید( کاملاً رایگان) و مشغول به کار بشین به همین راحتی ادرس لینک را براتون میزارم

  https://chartiran.com

  عالی بود خسته نباشید..

  دوست دارم پول دار بشم

  سایت خیلی خوبی دارید امیدوارم موفق باشید

  این سایت ها را می توان در واقع مکمل سایت های کسب درآمد از طریق فروش دست سازها دانست. کسب درآمد از طریق دست سازها و کار دستی های خلاقانه، از بهترین منابع درآمد و الگوهای کار در منزل بوده و نیاز نداشتن به آموزش های بلند مدت، سرمایه گذاری قابل توجه و نیاز نداشتن به تجهیزات و فضای اختصاصی، گستردگی حیطه فروش، خطر پایین کارآفرینی و سبک تفریح گونه این فعالیت، از مزایای این کار است.

  سلام من خیلی دنبال کارم و واقعا برام مهم نیست حقوقشم کم باشه و میخوام تو ایام تابستون کار کنم اما هیچ کار به درد بخوری پیدا نکردم و همش الکی بود

  سلام دوست عزیز الان کار داری یا هنوز بی کار هستید و اینکه اصلا تو چه زمینه ای توانایی وعلاقه دارید

  مهدی محسنی نیا

  سلام من می خواهم تو یک شرکت که تبلیغات فیلمی انجام میده من رو استخدام کنن

  سلام چند دیگه از سایت کسب درآمد معرفی کنید ممنون

  دوست عزیز من جدیدا یه راهی پیدا کردم که میتونیم تو خونه بمونیم پول هم دربیاریم و حتی خودمون ساعات کاریمون رو مشخص کنیم✅

  اگه دوست دارید بدونید چطور با کمال میل بهتون توضیح میدم🌹

  آیدی تلگرام: @PariaSadeghi_GTNA

  سلام ببخشیدا ادرس سایت هماتیا که گذاشتید محتواش همش پورنه نه فروشگاه صنایع دستی لطفا اصلاحش کنین :||||| باتشکر

  سلام ممنون از تذکر شما این سایت غیر فعال شده و دامنه ان را یک سایت خارجی غیر مجاز ثبت کرده اصلاح شد

  با سلام من از شرکت کارگاه تکنولوژی پیام میدم هر کسی تمایل کار کردن در شرکت را داره در واتساپ پیام بده 09044232428 کار تایپ داریم عکاسی داریم و غیره ماهانه بیش از 3 میلیون تومان درامد داشته باشید و به رویاهایتان نزدیک تر شوید

  .خب من و شما چطور میتونیم از شارژ به درآمد برسیم؟یه برنامه هست به اسم هفتاد سی ک که هفتاد درصد از سودش رو به مشتریاش میده ودر کنار شارژ کردن و پرداخت قبوض آب و برق میتونید درآمد هم داشته باشید خودتون گوشیتون رو ۵۰۰۰تومن شارژ میکنین و یا قبض هاتون رو پرداخت میکنین .سودی که از این طریق به دست میاد تا هفتاد درصد سودش با شما تقسیم میشه وبه خودتون برمیگرده آمار تراکنش خرید شارژ در ایران ماهیانه ۱۵۰میلیارد تومنه .در واقع بچه های دانشگاه شریف تصمیم گرفتن به جای پرداخت میلیاردی به رسانه ملی جهت تبلیغ برنامه هفتاد سی این پول رو به مردم بدن تا اونا براشون تبلیغ کنن و پورسانت مادام العمر دریافت کنن .با هر خرید دوستانتان با توجه به سطح آنها شما درامد کسب خواهید کرد . اینه که شما به ده نفر از اطرافیانتون این برنامه رو معرفی کنید و هر کدوم از اونا این کارو انجام بدن و هر کدوم یه شارژ ۵۰۰۰تومنی تو ماه تهیه کنن شما میتونید به درامد ۱۳.۴۷۷.۵۷۰تومان برسین . به این فک کن که اگه خرید شارژ بیشتر بشه این ۱۳ میلیون هم بیشتر میشه خودتم کاراتو با این اپ انجام بده و سود تراکنش بیشتری نسبت به اعضا بگیر .شما روی خرید کسانیکه از طریق شما با سایت و و اپ ۷۰۳۰اشنا شده اند سود مشخص خواهید داشت. دانلود اپ برای اندروید و ایفون در بازار و سیب اپ و سایت هفتاد سی می باشد .کد معرف الزامی است. کد معتبر جهت ثبت نام v137400 مباشد برا ورود کد معرف حتما وارد

  سلام کسانیکه دنبال کسب درامد اینترنتی هستن اگه این متن بخونن ضرر نمیکنن ی برنامه هست به اسم ۷۰۳۰ برنامش تو بازار و اپ استور موجوده و توسط برنامه نویسان دانشگاه شریف نوشته شده مثل بقیه برنامه های امور مالی میتونید باهاش شارژ،بسته اینترنتی،پرداخت قبوض،خرید بلیط و … شرکتها برای تبلیغ محصولشون ی پولی هزینه میکنن که بعد این پول بهمراه مالیات از شما گرفته میشه مثلا اگه شما ی شارژ ۱۰۰۰ تومنی بخرید ۹ درصدش کم میشه و گوشی شما ۹۱۰ تومن شارژ میشه این برنامه مالی که معرفی کردم ۷۰ ددصد از سودی که جهت تبلیغ هست رو بهتون برمیگردونه و شما بهتر از رسانه ملی یا روزنامه ها اونو تبلیغ میکنید و هرچی ادمای بیشتری جذب این برنامه کنید ددامد بیشتری میتونید داشته باشید برای ثبت نام از لینک زیر استفاده کنید نوشتن کد معرف بدای درامد زایی الزامیه کد معرف es4338

  https://yun.ir/klbpj7

  سلام نرم افزار 7030 رو نصب کنید بعد کد معرف رو e20007030 وارد کنید حتما باید کد معرف وارد بشه تا بتونید درامد کسب کنید، بعدش با هر تراکنش و خرید بهتون سود تعلق میگیره خیلی خوبه و همچنین شما هم میتونید زیر مجموعه بگیرید تا سود شما روز به روز بیشتر بشه.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  امروزه یکی از وسایل اصلی که برای راه اندازی کسب و کار نیاز دارید، اینترنت است. برای شروع کسب درآمد اینترنتی و آنلاین فرصت های بسیاری وجود دارد. و حتی در برخی از موارد، به هیچ چیز دیگری غیر از اینترنت نیاز ندارید.

  دوستان فریب کسانی که می گویند می شود یک شبه در اینترنت میلیونر شد را نخورید ! محصولات آنها را نخرید ! آنها به فکر میلیونر شدن خودشان هستند نه شما ! به یاد داشته باشید که همیشه سود کلان یک دروغ محض است ! کسب و کار های آنلاین و شغل های اینترنتی خیلی گسترده است و ما 50 تا از آنها را برای شما گزین کرده و پیشنهاد می کنیم . در واقع درآمد از اینترنت به غیر از این موارد و اینکار ها نیست .

  کسب و کار آنلاین و اینترنتی با نرخ دو رقمی در حال رشد است. بر اساس گفته ی شرکت eMarketer، در طول سال 2017، مشاغل اینترنتی %24.8 افزایش یافته است. در این دوران فروش جهانی به 2.304 تریلیون دلار رسید و %58.9 از آن فروش ها با موبایل صورت گرفته است.

  اکنون زمان خوبی برای ایده گرفتن در مورد شغل اینترنتی مطمئن است؛ زیرا کسب و کار اینترنتی و آنلاین بخش بزرگی از بازارهای جهان را خواهد گرفت. و از آنجایی که تعداد بیشتری از مردم از تجارت الکترونیک استفاده میکنند، مشتری ها به دنبال ایده های جدید و مبتکرانه برای شغل های آنلاین هستند.

  زمانی که تکنولوژی و قیمت محصولات تقریبا با تفاوت خیلی کمی با هم برابر میشوند، تجربه مشتری در کسب و کارهای آنلاین نقش مهمی خواهد داشت. در کسب و کارهای آنلاین و جایی که تجربه مشتری اولویت اول باشد، بیشتر مردم برای خریدهایشان از تجارت الکترونیک استفاده می کنند.سایت شغل اینترنتی

  کسب و کارهای آنلاین شامل: ارائه نظرات مشتریان، تعامل با رسانه های اجتماعی، سایت بهینه شده ای برای موبایل، اپلیکیشن های موبایل، چت بات ها و موارد بیشتری می شود.
  هدف از این مقاله این است که جدیدترین ایده های کسب و کار آنلاین را اجرا کنید تا تجارت آنلاین شما پیشرفت کند.

  در این مقاله از سایت دکتر چک 50 ایده کسب درآمد اینترنتی و آنلاین را به شما پیشنهاد می دهیم که میتوانید بلافاصله بعد از مطالعه لیست مشاغل اینترنتی، آنها را شروع کنید. برای دست یافتن به این ایده ها ، هم میتوانید خودتان کسب و کارتان را راهندازی کنید ، هم میتوانید در ایده های زیر تبدیل به یک متخصص شده ( در مورد موارد زیر ، آموزش ببینید و مهارت های خود را افزایش دهید ) و با سایت های بزرگ از طریق ایمیل یا شماره تماس شروع به مکاتبه کنید و در مورد تخصص های خود با آنها مذاکره کنید . و اما 50 شغل فوق العاده آنلاین را در زیر ببینید :

  تولید محتوا برای وب سایت ها بی شک یکی از شغل های پردرآمد اینترنتی است. شما میتوانید با تولید محتوا به درآمد خوبی در اینترنت برسید . نوشتن، یک فرصت شغلی با دوام است که به شما اجازه میدهد موقعیت مناسب خود را پیدا کنید. می توانید از طریق تبلیغات، پیوندهای وابسته، محصولات اطلاعاتی (کتاب های الکترونیک، صوت، کلیپ و یا ترکیبی از همه آن ها) یا بسیاری راه های دیگر کسب درآمد کنید.

  همچنین شما میتوانید یک سایت افتتاح کنید و شروع به تولید و نوشتن محتوا برای سایت خود کنید. در مدت زمان 2 تا 5 سال، با نوشتن و آپدیت منظم سایت خود، به درآمد خوبی خواهید رسید.

  شرکت ها و مدیران حرفه ای معمولا برای مدیریت کارهایی مانند ایمیل فرستادن و استفاده از رسانه های اجتماعی به کمک یک دستیار نیاز دارند. شما می توانید با مطالعه در این ضمینه به عنوان دستیار مجازی، این خدمات را آنلاین ارائه دهید.

  اگر اهل رسانه های اجتماعی هستید، می توانید خدمات خود را به برندهایی که برای مدیریت صفحه های اجتماعی خود به صورت روزانه، به کمک نیاز دارند، ارائه دهید.

 • دوره مدیریت سرمایه
 • از طرف دیگر، میتوانید به جای مدیریت رسانه های اجتماعی برای مشتری ها، فقط در مورد رسانه های اجتماعی به آنها مشاوره دهید.

  به جای مدیریت و مشاوره، میتوانید بر روی ساختن حساب های شبکات اجتماعی خود تمرکز کنید. و وقتی در شبکات خود به اندازه کافی نفوذ پیدا کردید، میتوانید کاری با عنوان اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی را راه اندازی کنید. در این کار برندها ،محصولات و خدماتشان را در حساب شما در رسانه های اجتماعی تان تبلیغ می کنند.

  اگر ایده ای برای نوشتن کتاب دارید، میتوانید کتابی بنویسید و آن را در سایت هایی مانند:« Amazon» منتشر کنید.

  با ساخت دوره های آنلاین و فروش آنها در وب سایت خود یا از طریق ایمیل، میتوانید اطلاعات و دانش خود را به صورت آنلاین برای افراد مختلف به اشتراک بگذارید و یک شغل مجازی فوق العاده داشته باشید. اگر در کاری تخصص دارید هم میتوانید فیلم آموزشی بگیرید و در یوتیوب منتشر کنید و از بازدید آن کسب درآمد دلاری کنید ، هم میتوانید دوره های آموزشی خود را در سایت هایی مثل ” فرادرس ” ، ” فرانش ” که ایرانی هستند منتشر کرده و درآمد کنید .

  اگر به اندازه کافی در کسب و کار مهارت و تخصص دارید، میتوانید به مشتری ها مشاوره دهید یا مربی آنها شوید و با آنها از طریق ایمیل یا برنامه های تماس تصویری مانند واتس اپ و … ارتباط برقرار کنید.

  حتما در شبکه اجتماعی اینستاگرام خود، در مورد تخصص خودتان صحبت کنید، از هشتگ های مربوط به مهارت خودتان استفاده کنید و درباره آن مطلب ارسال کنید. شک نکنید که در مدت زمان کوتاه، مشتری خاص خودتان را از طریق همین هشتگ ها پیدا خواهید کرد.

  مشاوره SEO ( بهینه سازی وب سایت برای گوگل و موتور های جستجو ) یکی دیگر از ایده های کسب درآمد اینترنتی می باشد. ابتدا شما باید این مهارت را یاد بگیرید، سپس میتوانید به کسب و کار هایی که میخواهند وب سایتشان بیشتر در قسمت جستجو ظاهر شود، خدمات ویژه ای  مانند: سئو ارائه دهید.

  یکی از پردرامدترین شغل اینترنتی دنیا شاید بازاریابی برای شرکت های غول و بزرگ باشد(البته نه بازاریابی شبکه ای!!). برنامه های بازاریابی وابسته این فرصت را به شما می دهند تا با ارسال لینک محصولات، خدمات مختلف و گرفتن مقداری پول از فروش این محصولات و خدمات، کسب درآمد کنید. پیشنهاد ما فروش محصولات گران قیمت مانند تلویزیون، یخچال و… است.

  میتوانید این محصولات را در سایت پربازدید خودتان نیز به فروش بگذارید. به این میگویند بازاریاب وابسته و پردرآمد.

  کسب و کار های اینترنتی بسیار گسترده است. اینستاگرام یکی از مهم ترین پلتفرم هاییست که میتوانید از آن پول در بیاورید! اما چگونه ؟ میتوانید یک بلاگر باشید! بلاگر کیست ؟ اگر در مقابل دوربین احساس راحتی میکنید، یا در شهری زندگی می کنید که جاذبه های خوبی داره ، اتفاق های خوبی توش میافته ، یا مسافرت زیاد میروید ، یا آشپزی می کنید ، رستوران گردی می کنید یا اصلا مهارت و استعداد خاصی در تولید برنامه های 1 دقیقه جذاب و برنامه های آموزشی ( آشپزی ، زبان انگلیسی ، ترکی…) دارید ، میتوانید از آنها فیلم گرفته و صفحه خود را به عموم کاربران اینستاگرام بشناسانید . با گذشت زمان صفحه شما مشهور شده و کاربران بالقوه ای را پیدا خواهید کرد . با اینکار میتوانید در صفحه اینستاگرام خود تبلیغات انجام دهید و  درآمد کسب کنید.

  میتوانید پادکست سازی را شروع کنید و با فروش تبلیغات و اسپانسرینگ کاری را پیرامون پادکست سازی راه اندازی کنید.

  اگر میخواهید محصولات واقعی بفروشید، به راحتی میتوانید کسب و کار آنلاین در سایت دیوار و شیپور راه اندازی کنید و محصولات مختلفی بفروشید.

  میتوانید محصولات خود را درست کنید و تجارت الکترونیکی محصولات دست ساز خود را راه اندازی کنید یا مغازه ای در سایت های مختلف راه اندازی کنید.

  اگر اهل طراحی هستید و در مورد وب سایت اطلاعات دارید، میتوانید خدمات خود را به عنوان طراح وب به مشتری ها ارائه دهید. ابتدا باید مدتی برای یادگیری زبان برنامه نویسی HTML, CSS, JAVA SCRIPT , PHP و دیگر زبان هایی که میتوانید با آنها طراحی وب انجام دهید، اختصاص دهید.

  با کمک در برنامه نویسی سمت وب (Back end) میتوانید کسب و کاری راه اندازی کنید . این کار به دانش فنی بیشتر و درک طراحی کمتری نسبت به طراحی وب نیاز دارد.

  اگر فتوشاپ بلدید، وقت آن رسیده است تا در مورد طراحی صفحات وب، طراحی صفحات اپلیکیشن موبایل، طراحی بنر، پوستر، کارت ویزیت، جلد کتاب، قالب اینستاگرام و … اطلاعاتی به دست آورید و مهارت خود را افزایش دهید. هزاران مدیر در اینترنت به دنبال طراح گرافیک برای کسب و کار خودشان هستند.

  اگر اطلاعات فنی زیادی در مورد اپلیکیشن های موبایل دارید، میتوانید کار برنامه نویسی اپلیکیشن برای مشتری ها را راه اندازی کنید یا حتی میتوانید اپلیکشن خود را بسازید و بفروشید. برنامه نویسی موبایل یک شغل پردرآمد اینترنتی است.

  شما میتوانید با یادگیری زبان برنامه نویسی java , flutter , react native و … برنامه موبایل بسازید.

  با ساختن برنامه موبایل، میتوانید آن را به صورت رایگان در کافه بازار، اپ استور و گوگل پلی انتشار داده و از اینترنت درآمد میلیونی داشته باشید.

  هرکس که بخواهد وب سایتی را برای خود راه اندازی کند، اول به یک دامنه نیاز دارد. یعنی اینکه آنها باید دامنه را از جایی بخرند. بنابراین شما میتوانید کار خرید و فروش دامنه را راه اندازی کنید.

  کسانی که میخواهند کار نویسندگی را بدون راه اندازی وبلاگ شروع کنند، میتوانند خدمات نویسندگی خود را به مشتری های بیرونی به عنوان فردی آزادکار ارائه دهند.

  با پلتفرم های آنلاینی مانند Redbubble و CafePress به راحتی میتوانید تیشرت و چیزهایی مانند آن را طراحی کنید و بعد آن ها را به مشتری های آنلاین بفروشید. در اینستاگرام هم میتوانید اینکار را انجام دهید، پس عجله کنید!

  برای تدریس موثر حتما لازم نیست افراد را از نزدیک ببینید. میتوانید به صورت آنلاین با مشتری ها ملاقات کنید و در موضوعات مختلف به آنها کمک کنید.

  اگر در مورد روش های مختلف تبلیغات آنلاین اطلاعات دارید، میتوانید به شرکت هایی که میخواهند از تبلیغات آنلاین برای تبلیغ کردن محصولاتشان استفاده کنند، پیشنهاد کار بدهید.

  کارمندان آژانس مسافرتی به اندازه قدیم رایج نیستند. اما همچنان میتوانید کاری با عنوان مشاور سفر آنلاین راه اندازی کنید و به مشتری ها و گروه مسافران در پیدا کردن بهترین انتخاب ها برای سفر کمک کنید.

  میتوانید کار نمونه خوانی یا ویراستاری را برای کسب و کار های مختلف، نویسنده ها و مشتری هایی که میخواهند کارشان را به صورت آنلاین برای شما ارسال کنند، شروع کنید.

  اگر میخواهید کار عکاسی آنلاین را راه اندازی کنید، میتوانید عکس بگیرید و بعد آنها را در وب سایت های عکس های آرشیوی بفروشید.سایت شغل اینترنتی

  این کار یکی دیگر از فرصت های شغلی ممکن برای نویسندگی است. در این کار شما به کسب و کارها در درست کردن آگهی برای وب سایتشان کمک می کنید.

  اگر به اندازه کافی در مورد تکنولوژی اطلاعات دارید، میتوانید برای مشتری هایی که آنلاین با شما تماس میگیرند، خدمات پشتیبانی از راه دور را فراهم کنید.

  میتوانید خدمات خود را به شرکت هایی که میخواهند ارتباطات خدمات رسانی به مشتری را در خارج از کشور انجام دهند، ارائه دهید.

  کسانی که کاملا با ساختن نرم افزار آشنایی دارند، میتوانند خدمات خود را به صورت آزادکاری به شرکت ها ارائه دهند یا حتی میتوانند نرم افزار خود را بسازند و بفروشند.

  اگر در بازاریابی تجربه دارید، میتوانید خدماتتان را به شرکت هایی که برای برنامه ریزی در مورد بازاریابی آنلاین و اجرای آنها به کمک نیاز دارند، ارائه دهید.

  وردپرس پلتفرمی محبوب برای وبلاگ ها و وب سایت هاست. بنابراین با ساختن محتواهای از پیش طراحی شده برای کسانی که می خواهند از راهی آسان وب سایت خود را در وردپرس درست کنند، میتوانید کسب و کاری راه اندازی کنید.

  فرصت های زیادی برای محققان وجود دارد تا خدماتشان را به صورت آنلاین به نویسنده ها، شرکت ها و دیگر مشتری ها ارائه دهند.

  برای اینکار نیاز به تجربه و آموزش دارید . اگر یک ماه وقت بزارید و در مورد مقالات بیشماری که در مورد بورس و تحلیل تکنیکال و … در اینترنت منتشر شده اند مطالعه کنید و در دوره های حضوری آموزشی شرکت کنید ، میتوانید در بورس هم سرمایه گزاری کنید .

  یکی دیگر از ایده های کسب درآمد اینترنتی ساخت بلاگ می باشد . می توانید شبکه ای مخصوص وبلاگ نویسان درست کنید و کاری کنید که اعضای شبکه هزینه ای بپردازند یا از طریق تبلیغات و اطلاعات محصولات، کسب درآمد کنید.

  می توانید شبکه ای برای وبلاگ نویسان، دارندگان سایت و تجارت های آنلاین دیگری که میخواهند اسپانسر یا تبلیغ کننده بیابند، درست کنید.

  روابط عمومی فرصت شغلی با دوامی است. شما میتوانید کاری را راه اندازی کنید که به طور عمده با مشتری ها و نشریات به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید.

  میتوانید خدماتتان را به عنوان مدیر وب سایت یا ارایه دهنده خدمات نگهداری به کسب و کارهایی که وب سایت دارند اما برای نگهداری و مدیریت آن به کمک نیاز دارند، ارائه دهید.

  میتوانید وب سایت کسب و کارهایی را که نیاز به تغییر یا بهبود سابقه بازدیدکنندگان سایتشان دارند،انتقاد کنید.

  اگر میخواهید به کسب و کارها در پیدا کردن کارمند کمک کنید، میتوانید یک سرویس استخدام راه اندازی کنید و عمدتا به صورت آنلاین افراد خواهان کار را پیدا می کنید و با آنها تماس می گیرید.

  با راه اندازی سرویسی که به مشتری ها در نوشتن رزومه و نامه های وابسته کمک میکند، میتوانید به کسانی که دنبال کار میگردند، کمک کرده و کسب درآمد اینترنتی کنید.

  اگر میخواهید به مشتری ها در جنبه ها و مشکلات مختلف زندگی کمک کنید، میتوانید کاری با عنوان مربی زندگی راه اندازی کنید و به طور عمده با مشتری ها به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید.

  اگر میخواهید به جنبه های خاص تری از زندگی بپردازید و به مشتری ها در برنامه ریزی وعده های غذایی و تغذیه آنها کمک کنید، میتوانید سرویس برنامه ریزی وعده های غذایی را به آنها ارائه دهید. در این کار به صورت آنلاین با مشتری مشورت کرده و سپس بر اساس جلسه ی مشاوره تان یک برنامه غذایی برای آنها ارسال می کنید.

  اگر هنرمندی با مهارت هستید، میتوانید به مشتری هایی که از طریق وب سایتتان یا کانال های آنلاین دیگر با شما تماس میگیرند، خدمات تصویرسازی لباس های سفارشی را ارائه دهید.

  همچنین میتوانید برای مشتری ها ویدیو های تبیلغاتی بسازید که در شبکه های اجتماعی یا پلتفرم های آنلاین دیگر نمایش داده شوند.

  اگر در فروش محصولات مهارت دارید، میتوانید به شرکت ها خدماتتان را ارائه دهید و سپس به صورت آنلاین برای محصولات شرکت ها، مشتری پیدا کنید.

  اگر به اندازه کافی در مورد مسائل مالی اطلاعات دارید، میتوانید مشاور مالی شوید و با مشتری هایی که به صورت آنلاین با شما تماس میگیرند، کار کنید.

  میتوانید به کسب و کارهای مختلف خدمات حسابداری ارائه دهید و فقط یک سیستم ارتباطی آنلاین ایجاد کنید تا کارها راحت تر شوند.

  راه اندازی خبرنامه آنلاین کاملا ساده است. و اگر شبکه قابل ملاحظه ای راه اندازی کنید، میتوانید با آن محصولاتی را بفروشید یا خدماتی ارائه دهید و یا با کار کردن با کسب و کارهای دیگر کسب درآمد کنید.

  میتوانید به شرکت ها در جذب مشتری به صورت آنلاین کمک کنید.

   

  در این مقاله سعی شد تا بهترین کارهای اینترنتی برای شما معرفی شود. در واقع کار کردن به صورت آنلاین، جدا از موارد گفته شده نیست. اگر شما هم ایده ای دارید، خوشحال میشیم تا با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

  تهیه شده توسط تیم پژوهشی دکتر چک

  توجه: مقالات پزشکی برای افزایش اطلاعات شماست. برای درمان بیماری هایتان با پزشک متخصص گفتگو کنید.

  میتواند شروع عالی برای من و همه ی دوستانی که طرفدار فروش انلاین و ارتباطات مجازی هستند باشد .
  متشکرم

  سایت خیلی خوبی دارید
  امیدوارم موفق باشید

  میتونم باتون کار کنم

  بیکاری

  بی پولی فقر

  بیکارم

  سلام من هم درمشاوره پوست و مو باموادطبیعی خیلی مهارت دارم و تمام ماسکهای طبیعی رو اشنایی دارم اگه نیازبود بهم اطلاع بدین

  اگه واقعی باشه که ممنونم

  تو هر سایتی میریم نوشتن بازاریابی برای شرکت های مختلف…
  خب اگه ما شرکتی رو سراق داشتیم که بازار یاب بخواد از شما نمی پورسیدیم…

  salam mamnun az tozihate khubi ke dar inja baraye omum faraham kardid . man mitunam baraye un daste az dustani ke idehaye kheili khub baraye daramad kasbo kareshun daran ama bekhatere ravabet omumi zaif ghader be eraeye un nistan ghabule masuliat konam va tazmin mikonam ke be morur ama na be kondi bazdehie balaei ro az khodam erae bedam.

  بنده دبیر زبان انگلیسی و سرگره زبان رامسر و مدرس ضمن خدمت دبیران غرب مازندران با 30 سال سابقه و مولف چند کتاب آمادگی این را دارم که متن انگلیسی و یا فارسی و یا عربی را در عرض 48 ساعت برایتان تایپ شده تحویل دهم . حتی تایپ عربی هم انجام میدم. + متون انگلیسی را به mp3 می کنم. اگر متن انگلیسی به پستم خورد می توان به شما بدهم تا آن را ترجمه کنید. مشتری از طرف شما کار از من. پورسانتت هم بجاش. برا ی اطلاعات بیشتر ” علی شاهمنصوریان ” را در اینترنت سرچ کنید.
  جهت اطلاعات و همکاری بیشتر بهتر است با بنده تماس بگیرید09113912290 از خطه غرب مازندران

  سلام خدمت شما. متشکرم از مطلب مفید و ایده های جذاب و نگارش آسان فهم و خوب تون. ایده های جالبی بود برای من ، به خصوص که با توجه به پیش زمینه تحصیلی و کاری و البته علاقه شخصی، دوست دارم در شغل های زیر کار کنم:
  شغل ش 1-20-22-25-33. لطفا درمورد شغل ویراستاری هم مطلبی بگذارید.
  خیلی ممنونم

  تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به دکتر چک بوده و کپی برداری از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

  شاید این مقاله هم برایتان مفید باشد

  سایت کارجویان محلی است برای ارائه فرصت های شغلی ( آگهی استخدام ) در شهرهای مختلف کشور از جمله تهران ، اصفهان ، مشهد ، تبریز ، شیراز ، اهواز و … که در گروه های شغلی مختلف مانند مالی و حسابداری ، مهندسی صنایع ، سخت افزار و شبکه ، نرم افزار و فناوری اطلاعات ( IT ) ، بازاریابی و فروش و …

  در کارجویان مشاغل بر اساس دسته بندی و نمایش ویژگیهای شغلی، بطور دقیق با تمام جزئیات درج می گردند. کارفرمایان با مراجعه به سایت و ایجاد آگهی استخدام، می توانند طبق فرمت از پیش تعیین شده اقدام به تکمیل فرمهای استخدام نمایند. ویژگی شاخص کارجویان، امکان لازم برای کارفرمایان، امکان درج آگهی دقیق با تمام مشخصات کارجوی ایده ال بوده، که مشخصات شغل و کارجوی درخواستی، بطور دقیق و با جزئیات در سایت درج می گردد. از اینرو افراد دارای شایستگی لازم برای این شغل، می توانند براحتی از وجود آن مطلع گردند. از طرف دیگر جویندگان کار بر اساس طبقه بندی مشاغل موجود در سایت این امکان را دارند که در بین جدیدترین آگهی های استخدام به جستجوی فرصت شغلی ایده‌آل خود بر اساس نوع شغل، محل کار، دسته بندی، گروه شغلی، عنوان شغلی، مهارت، و سایر جزییات دقیق آن بپردازند. سایت استخدامی کارجویان محلی برای ارتباط مستقیم کارفرما و جویندگان کار است. کاریابی و جستجوی شغل یکی از مهمترین نیازهای افراد برای کسب درآمد و گذران زندگیست. در سایت استخدامی کارجویان هم کارفرما و هم جویندگان کار، بطور موثر و کارآمد یکدیگر را ارزیابی نموده و بهترین فرد را در موقعیت شغلی درخواستی، انتخاب نمایند.

  این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

  اطلاعات شما نزد مدیر وب کاملا محفوظ می باشد

  در کمتر از 30 دقیقه کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید و درگاه پرداخت آن را فعال نمایید و اولین سفارش خود را دریافت کنید

  دیجی‌کالا گزارشی بسیار کامل و شگفت‌آور به همراه آمارهای تکان‌دهنده از سال 98 منتشر کرده است و با توجه به سهم بالای آن در کسب و کار‌های آنلاین ایران می‌توان این آمار را به عنوان تحلیل کسب و کار‌ اینترنتی در ایران نیز در نظر گرفت.

  تا به حال فکر کرده‌اید که بدون اینکه مجبور باشید هر روز سر ساعت از منزل بیرون بزنید و سرکارتان حاضر شوید، می‌توانید با یک خط اینترنت و یک کامپیوتر کسب درآمد از طریق اینترنت داشته باشید؟ سایت شغل اینترنتی

  بسیاری از افراد جامعه به دلیل نداشتن شناخت کافی معتقدند که کسب درآمد از اینترنت کار افراد تنبل است، اما عقیده ما در گروه مدیر وب کاملاً برخلاف این گروه است و ما اعتقاد داریم که افراد زرنگ در این حوزه موفق‌تر هستند. شاید این دیدگاه اشتباه باعث شود که افراد زیادی در بین راه خسته شده و مسیر موفقیت خود را رها کنند. کسب پول از اینترنت بدون داشتن سرمایه نیاز به تخصص کافی دارد و باید فرد به طور مداوم با دنیای دیجیتال در ارتباط باشد. بنابراین، در گروه مدیر وب تصمیم گرفتیم که روش کسب درآمد از اینترنت را به شکل دقیق مورد بررسی قرار دهیم و راه‌های کسب درآمد اینترنتی را معرفی کنیم تا شما نیز از آنها استفاده کنید. پس با ما همراه باشید.

   

  قبل از هر چیزی اجازه دهید که تعریف عامیانه و دلنشینی از کسب درآمد از اینترنت داشته باشیم. کسب درآمد از اینترنت یا همان کسب پول از طریق اینترنت مورد سؤال بسیاری از کاربران است و همه ما دوست داریم که با آسان‌ترین راه ممکن درآمد ثابت ماهیانه برای خود درست کنیم. پس باید قبول کنید که انگیزه کافی برای استفاده از این روش وجود دارد، اما نکته‌ای که باعث دلسردی اکثر کاربران می‌شود، این است که رقابت در این حوزه بسیار بالا بوده و فرد باید صبر و حوصله کافی برای فعالیت در آن داشته باشد.

  شما:

  پس کسب درآمد از اینترنت یعنی کسب تخصص و دانش به مرور زمان و به کار گرفتن آنها در فضای مجازی. اگر پشتکار و توانایی کافی برای فعالیت در این بخش را دارید، ما به شما اطمینان می‌دهیم که موفق خواهید شد، فقط زمان بگذارید!

 • saving در بایننس
 •  

  با توجه به اینکه حجم وسیعی از کسب و کار اینترنتی با استفاده از کامپیوترها انجام می‌شود، شاید بسیاری معتقد باشند که شروع کسب درآمد با اینترنت با ظهور کامپیوتر انجام گرفت. اگرچه اولین کامپیوتر در سال 1937 میلادی ساخته شد، اما ظهور اینترنت به سال1960 برمی‌گردد و تا سال 1990 جنبه همگانی نداشته است. بیشترین تحول در حوزه اینترنت و مشاغل کامپیوتری از سال 2000 به بعد رخ داد و از این زمان به بعد را می‌توان زمان انفجار کسب‌و‌کارهای آنلاین معرفی کرد. البته اگر چه در این سال‌ها بیشتر درآمدها به تبلیغات و بحث وب‌سایت‌ها برمی‌گشت، اما به مرور زمان با ظهور شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک و به دنبال آن برنامه‌هایی مانند اینستاگرام و تلگرام، روند کسب درآمد از اینترنت تحول بیشتری داشت که به روند کنونی آن رسیده است. خوشبختانه در حال حاضر کسب پول به کمک برنامه‌های اینترنتی فقط به کامپیوتر و برنامه‌های کامپیوتری محدود نمی‌شود و اپلیکیشن‌های متعددی وجود دارد که به راحتی می‌توان از آنها برای کسب درآمد استفاده کرد. در ادامه به برخی از روش‌های کسب درآمد از طریق اینترنت خواهیم پرداخت و نشان می‌دهیم که دلیل تمایل بیشتر جامعه به این روش چیست.

  بیشتر بدانید: 7 روشی که می‌توانید با آن‌ها مشتریان ثابت بیشتری جذب کنید

   

   

  سوالی که اینجا مطرح می‌شود این است که چرا بیشتر افراد جامعه به کسب درآمد از اینترنت علاقه دارند؟ مطمئناً افراد با توجه به شناخت و تجهیزاتی که در اختیار دارند، پاسخ‌های متفاوتی به این سؤال خواهند داد، اما چند نکته باعث جذابیت بالای این روش شده است:

  بیشتر بخوانید: چگونه می توان در کسب و کارهای اینترنتی از بازاریابی عصبی استفاده کرد؟

   

  اکنون که با اصول اولیه و تجهیزات مورد نیاز برای شروع کسب درآمد از اینترنت آشنا شدیم، لازم است که برخی از روش‌های اجرائی آن را نیز بشناسیم تا بتوانیم عملکرد موفق و قابل اطمینان در این حوزه داشته باشیم. ابزارهای استفاده شده برای به دست آوردن پول از طریق اینترنت متفاوت هستند و به تبع این تفاوت‌ها، لازم است که از روش‌های مختلفی استفاده کنیم. این روش‌ها ممکن است منحصر به یک برنامه خاص باشند یا در چند مورد به کار گرفته شوند.

  در سال 2012 شرکت اینستاگرام توسط شرکت فیسبوک خریداری شد و بسیاری از برنامه‌های بازاریابی و تبلیغات فیسبوک به این برنامه انتقال یافت. اما کاربران نیز می‌توانند از این ابزار برای کسب درآمد استفاده کنند. هنرمندان، ورزشکاران معروف، فوتبالیست‌ها و افرادی که دارای قابلیت‌های منحصر به فرد مانند طنز یا کارهای خارق العاده هستند، در اپلیکیشن اینستاگرام می‌توانند فیلم، عکس، لایو یا پخش زنده، و استوری بگذارند و از این طریق فالوور یا دنبال‌کننده بیشتری جذب کنند. هرچه تعداد دنبال‌کننده این پیج‌ها بیشتر باشد، یعنی نرخ تعامل پیج مورد نظر بالا بوده و با افراد بیشتری در ارتباط است. این موضوع باعث می‌شود که صفحه مورد نظر برای تبلیغات بسیار مناسب باشد و از تبلیغات به عنوان یک روش کسب درآمد بهره ببرد. حتی صاحب این پیج‌ها می‌توانند محصولات مختلفی را در این صفحات قرار دهند و به عنوان محصول بفروشند. برای کسب درآمد از اینستاگرام تنها لازم است که یک صفحه بسازید و با سایر کاربران موجود در اینستاگرام در ارتباط باشید. هرچه تعداد فالوورها و نرخ تعامل پیج شما بالاتر باشد، احتمال کسب درآمد شما بیشتر است.

  بیشتر بدانید: دوره جامع بازاریابی در اینستاگرام (آپدیت‌ مرداد 99)

   

  تلگرام نیز یکی دیگر از شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌های قابل نصب بر روی گوشی‌های هوشمند است که می‌توانید با استفاده از آن با سایر کاربران در ارتباط باشید. ارتباط از طریق تلگرام بسیار ساده است و از طریق ابزارهایی مانند کانال‌های تلگرامی و گروه‌های تلگرامی می‌توانید به کسب درآمد بپردازد. با توجه به اینکه روش‌های ارتباط کاربران در تلگرام متنوع هستند، روش‌های کسب درآمد از طریق آن نیز متفاوت است. برای کسب درآمد از تلگرام تنها لازم است که اپلیکیشن آن را نصب کنید، یک موضوع خاص پیدا کنید و برای آن یک کانال ایجاد کنید یا محصولات خود را در این کانال قرار دهید و به جذب اعضا برای کانال خود بپردازید. به مرور زمان جذب کاربر برای کانال شما به حالت مویرگی افزایش می‌یابد و می‌توانید از آن برای تبلیغ و فروش کالاهای مورد نظر خود استفاده کنید.

  برای کسانی که در زمینه خاصی تخصص دارند و می‌توانند کار مورد نظر را در منزل انجام دهند، فعالیت فریلنسینگ می‌تواند یک روش مناسب برای کسب درآمد از اینترنت باشد. فریلنسر به کسی گفته می‌شود که پروژه‌های سایر افراد را به صورت کار در منزل و به صورت دورکاری انجام می‌دهد و در ازای انجام آن، مبلغی دریافت می‌کند. افراد فریلنسر می‌توانند پروژه‌هایی مانند ترجمه، تایپ، طراحی، طراحی سایت، کارهای گرافیکی و یا حتی طراحی بنر را انجام دهند و در قبال آن پول دریافت کنند. یکی از معروف‌ترین وب سایت‌های فعال در ایران در زمینه فریلنسینگ، سایت پونیشا است که زمینه فعالیت تعداد زیادی از کاربران در حوزه‌های مختلف را فراهم آورده است.

  بیشتر بدانید: فریلنسر کیست؛ با مزایا و معایب فریلنسری آشنا شوید

   

  وبلاگ نویسی نسبت به سایر روش‌های کسب درآمد از طریق اینترنت قدیمی‌تر است و با وجود الگوریتم‌های جدید در جستجوگرها، هنوز هم وبلاگ نویسی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. یک وبلاگ نویس می‌تواند دنبالرو یک موضوع خاص باشد و از طریق بهینه سازی مطالب خود، وبلاگ مورد نظر را به صفحه اول گوگل بکشاند. بنابراین با قرار دادن بنرهای تبلیغاتی مربوط به سایر حرفه‌ها، فروش بک لینک، و مواردی از این قبیل، زمینه کسب درآمد خود را فراهم کند. برای این کار می‌توانید یک وبلاگ معمولی بسازید، یک دامنه ir برای آن انتخاب کنید و یک موضوع که طرفداران زیادی دارد را انتخاب کرده و شروع به نوشتن و بهینه سازی مطالب آن کنید.

  بیشتر بدانید: چگونه وبلاگ نویسی را شروع کرده و از آن پول دربیاوریم؟

   

   

  داشتن فروشگاه اینترنتی کمی سخت است و ممکن است نسبت به سایر روش‌ها هزینه بیشتری داشته باشد، اما اگر در این مسیر موفق عمل کنید، مطمئناً می‌توانید یک منبع کسب درآمد پایدار با درآمد بالا برای خود ایجاد کنید. فروشگاه اینترنتی ممکن است شامل فروش محصولات الکترونیکی، محصولات غذایی، محصولات تزیینی یا حتی محصولات دانلودی باشد. برای این کار باید ابتدا یک فروشگاه اینترنتی طراحی کنید یا قالب یک فروشگاه را بخرید. با ثبت دامنه و خرید هاست برای این فروشگاه، رسماً فعالیت شما شروع می‌شود و باید محصولات و خدمات خود را در فروشگاه قرار دهید. هر چه موفقیت شما در بالا بردن فروشگاه در رتبه بندی موتورهای جستجو بیشتر باشد، مطمئناً ترافیک بیشتری به کسب‌و‌کار خود جذب خواهید کرد و مشتری‌های شما نیز بیشتر خواهد بود. باید قبل از راه اندازی فروشگاه اینترنتی، در مورد مراحل مختلف آن امکان سنجی انجام دهید و به سراغ کالاهایی بروید که افراد بیشتری در اینترنت به دنبال آنها هستند. حتی اگر دانشجو هستید، می‌توانید جزوات خود یا سایر دوستان را در قالب فایل‌های دانلودی بفروشید.

  پیشنهاد ویژه : دوره راه‌اندازی کسب و کار آنلاین در 29 دقیقه

   

  سایت شغل اینترنتی

  اگر به دنبال یک روش کسب درآمد از اینترنت بدون کمترین دردسر ممکن و یا نیاز به مهارت ویژه هستید، حتماً سایت‌های کلیکی را دنبال کنید. این سایت‌ها به عنوان واسطه شرکت‌های مختلف عمل می‌کنند و وظیفه آنها ایجاد بازدید برای وب‌سایت‌های مختلف است. شما به عنوان یک کارمند اینترنتی نیازی به آشنایی با تخصص خاصی ندارید و فقط با استفاده از یک کامپیوتر و یک خط اینترنت می‌توانید در طول روز درآمدی ثابت برای خود ایجاد کنید. روش کار این سایت‌ها بدین صورت است که شما یک حساب کاربری برای خود ایجاد می‌کنید و در ازای کلیک کردن بر روی برخی سایت‌های خاص و دیدن تبلیغات آنها، مبلغی بابت آن دریافت می‌کنید. میزان درآمد شما در این روش با میزان کلیک شما برروی تبلیغات مختلف و دیدن آگهی‌های تبلیغاتی آنها در ارتباط است.

   با ظهور سیستم عامل اندروید و ios امروزه شاهد استفاده هر چه بیشتر از اپلیکیشن‌ها در گوشی‌های هوشمند هستیم. این گستردگی به حدی زیاد شده است که به اپلیکیشن‌هایی مشابه با کاربرد یکسان زیاد برمی‌خوریم.  اپلیکیشن‌هایی در زمینه پیدا کردن آدرس،  ارائه دستور آشپزی، اجرای مسابقه‌های مجازی و یا هر اپلیکیشن دیگری که به نظر شما خلاقانه باشد و در جذب مشتری موفق عمل کند، می‌تواند به شما در فرایند کسب درآمد از اینترنت کمک کند. البته فراموش نکنید که نیازسنجی بازار قبل از هر اقدامی، بسیار حیاتی است.

   

   

  فضای اینترنت برای کسانی که خلاق باشند، پر از درآمد و پول است و اگر کسی در حوزه مربوط به آن متخصص باشد، مطمئنا بیشتر موفق خواهد بود. در بالا به دو راهکار کسب درآمد از تلگرام و کسب درآمد از اینستاگرام اشاره کردیم. شاید ندانید! اما امروزه برخی از افراد ربات‌هایی طراحی کرده‌اند که امکان افزایش اعضای کانال‌های تلگرام و فالوور های اینستاگرام را فراهم می‌کنند. اگر به این حوزه علاقه دارید، سعی کنید که اصول اولیه و مقدماتی آنها را یاد بگیرید و به راحتی با استفاده از این ربات‌ها به کسب درآمد بپردازید. یک ربات اینستاگرام می‌تواند به مانند یک کاربر عمل کند و در جذب فالوور، لایک کردن مطالب و فالو کردن افراد مختلف تأثیر داشته باشد.

  این روش برای کسانی که در یک زمینه خاص تخصص دارند بسیار مناسب و ایده آل است. رشته‌هایی مانند روانشناسی، مشاوره‌های دینی، مشاوره‌های ازدواج و خانواده، مشاوره در زمینه رژیم‌های غذایی و مشاوره در حوزه ورزش در این بخش، شما را به درآمد کافی خواهد رساند. حتی اگر خود شما در این زمینه‌ها تخصص ندارید، می‌توانید یک سایت طراحی کنید و زمینه بالا رفتن آن در موتورهای جستجو را فراهم کنید و جلسه‌های مشاوره را با استخدام یک متخصص حرفه‌ای برگزار کنید.

   با توجه به اینکه خود من یکی از مشتریان پروپاقرص یکی از آشپزخانه‌های مجازی هستم، پیشنهاد می‌کنم که برای کسب درآمد از طریق اینترنت به سراغ این راهکار بروید. برای کسانی که به آشپزی علاقه دارند، طراحی یک سایت آشپزی بین 200 تا 500 هزار تومان هزینه دارد و نوشتن مطالب آن نیز کار سختی نیست. سعی کنید فیلم‌ها و مطالب مربوط به آموزش آشپزی را در این سایت‌ها قرار دهید و به جذب مخاطب برای آن بپردازید. اگر در زمینه بهینه سازی و سئو آشپزخانه مجازی خود موفق عمل کنید، مطمئن باشید که به زودی مشتریان زیادی برای غذاهای شما تماس خواهند گرفت.

   

   

  زمانی که اسم پایگاه داده آورده می‌شود، بسیاری از ما از اسم و عنوان آن می‌ترسیم، اما به خاطر داشته باشید که شما نیز برای کسب درآمد از اینترنت می‌توانید یک پایگاه داده کوچک و یا حتی بزرگ ایجاد کنید. امروزه می‌بینید که بسیاری از وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها در زمینه فروش مقاله‌های علمی و ترجمه شده، فعالیت می‌کنند و حتی نمونه‌های مختلفی از پایان‌نامه‌‌های دانشگاه‌های مختلف را می‌فروشند. برای کسب درآمد از این روش، با کلیه دوستان خود در تمام شهرهای ایران مکاتبه کنید و سعی کنید که داده‌های علمی آنها را گرد آوری کنید. در گام بعدی به سراغ یک طراح سایت بروید و یک قالب آماده خیلی ساده بخرید. با این کار، به راحتی می‌توانید از طریق تلفن و راه کارهای دیگر نسبت به فروش این محصولات اقدام کنید.

  برخی از شرکت‌های بزرگ بین‌المللی مانند آمازون و ای بی و همچنین برخی شرکت‌های داخلی مانند دیجی کالا از این روش برای بالابردن آمار فروش خود استفاده می‌کنند. این روش برای کسانی که به دنبال شغل دوم هستند یا در زمینه بازاریابی تبحر ویژه‌ای دارند، بسیار مناسب است. در این روش، شما به عنوان یکی از فروشندگان این شرکت‌ها وظیفه فروش محصولات را برعهده دارید و به صورت کمیسیون چند درصد از میزان فروش خود را بر می‌دارید. برای رونق دادن به این روش می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و حتی توییتر به فعالیت بپردازید و به جذب مشتری برای کسب و کار خود بپردازید. این روش نیاز به تخصص خاصی ندارد و فقط باید بتوانید افراد بیشتری به صفحات اجتماعی خود جذب کنید تا از آنها مشتری‌های بالقوه بسازید و محصولات خود را به آنها بفروشید.

  در حال حاضر نیز شیوه همکاری در فروش در مدیروب راه اندازی شده است و چنانچه می‌خواهید درباره آن و نحوه کسب درآمد از آن بیشتر بدانید می‌توانید به این صفحه بروید.

   

   

  برخی از شرکت‌ها برای کاهش هزینه‌های جاری خود و همچنین به دلیل نبود فضای کافی، به دنبال کارمندهای غیر حضوری و کارمند خانگی هستند که تمامی فعالیت‌های آنها را در منزل انجام داده و  از حقوق و مزایای یک کارمند برخوردار می‌شود. تعداد این شرکت‌ها کم است و پیدا کردن آنها کمی سخت است، اما اگر بتوانید یک مورد از این شرکت‌ها را بیابید، هم می‌توانید در محیط منزل خود با خیال راحت به انجام کار بپردازید و هم از سایر روش‌های کسب درآمد از طریق اینترنت استفاده کنید. به عنوان مثال شما می‌توانید به عنوان منشی تلفنی یک شرکت یا مسئول دفتر یک مدیر شرکت فعالیت کنید و به طور همزمان به عنوان فریلنسر در زمینه تایپ و ترجمه نیز به کسب درآمد بپردازید.

  این روش نسبت به سایر روش‌های کسب درآمد از اینترنت، نیاز به یک نرم‌افزار مخصوص نیز دارد که برای ضبط فیلم‌های آموزشی مورد استفاده قرار می‌گیرند. فرض بگیریم که شما در زمینه کار با نرم افزار فتوشاپ، کار با سیستم هایی مانند وردپرس و جوملا، کار با نرم افزارهای طراحی سایت و مواردی از این قبیل آشنایی دارید و می‌توانید فرایند آموزش آنها را به صورت مجازی و به کمک فیلم‌های آموزشی انجام دهید. این بهترین فرصت برای شماست که از نحوه آموزش هر کدام از این نرم افزارها فیلم برداری کنید و برخی از کلیپ‌های آنها را در شبکه‌های اجتماعی یا در سایت‌هایی مانند یوتیوب و آپارات قرار دهید. حتی می‌توانید بر روی طراحی یک سایت حرفه‌ای سرمایه گذاری کنید و از این طریق محصولات خود را بفروشید.

  چطور می توانیم فروش محصولات آموزشی را افزایش دهید؟ 

  در این فایل آموزشی راهکارهایی برای افزایش فروش این محصولات را بیان کرده ام.

  راهکارهای مختلفی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد که با توجه به دسترسی شما به تکنولوژی‌های مختلف می‌توانید هر کدام از آنها را استفاده کنید. چیزی که در این بین اهمیت پیدا می‌کند این است که مسیر خود را به درستی انتخاب کنید و در مسیر خود با تجربه پیروزی‌ها و شکست‌های مختلف، به یک فرد باتجربه تبدیل شوید. ما با توجه به سابقه خود در زمینه کسب و کارهای اینترنتی، چند اشتباه بزرگ در مسیر کسب درآمد از طریق اینترنت را پیدا کرده‌ایم که عبارتند از:

  در بند اول این متن اشاره کردیم که دو طیف از افراد جامعه به سمت کسب درآمد از طریق اینترنت می‌روند که دسته اول افراد تنبل و دسته دوم افراد فعال در حوزه دیجیتال هستند. یکی از مشکلاتی که دسته اول با آن دست و پنجه نرم می‌کنند این است که می‌خواهند راه صد ساله را در یک شب طی کنند. خبر بد در این زمینه این است که چنین موضوعی به هیچ وجه امکان پذیر نیست و فضای کسب و کار آنلاین به مشاغل و مهارت متناسب با آن نیاز دارد تا بتوانید به موفقیت برسید. 

   

  شاید پس از چند روز یا حتی چند ماه فعالیت در تلگرام، اینستاگرام یا در وبلاگ خود به این نتیجه رسیده باشید که کسب درآمد از اینترنت کار هر کسی نیست. اولاً باید زمان کافی به کار خود اختصاص دهید و روش‌های مختلف را امتحان کنید تا بتوانید مسیرهای موفقیت را پیدا کنید. ممکن است در زمینه تولید چاقو حرفه‌ای باشید، یا شاید یک تایپیست حرفه‌ای باشید، اما چون از کسب‌و‌کار آنلاین می‌ترسید، فرصت فروش و ارائه آنلاین آن را از دست می‌دهید. نهایتاً مجبور هستید که یک یا چند هفته را به آموزش اصول اولیه اختصاص دهید و سپس همزمان با عرضه محصولات و خدمات خود، گام‌های بعدی را بردارید.

  این اشتباه بیشتر مخصوص کسانی است که خود شاغل هستند و به ظرفیت بالقوه اینترنت برای کسب پول پی برده‌اند. معمولاً این افراد به دلیل هیجان اولیه خود سعی می‌کنند که از شغل اول خود استعفا داده و تمرکز خود را بر روی کسب‌و‌کار آنلاین قرار دهند. موفقیت در این صورت بسیار کم است و به ریسک آن نمی‌ارزد. پیشنهاد ما در این زمینه این است که شغل قبلی خود را ادامه دهید و بخشی از زمان روزانه را به فعالیت در حوزه مجازی اختصاص دهید. پس از مدتی که در کار خود حرفه‌ای شدید و به این نتیجه رسیدید که با تخصیص زمان بیشتر می‌توانید درآمد بالاتری داشته باشید، آن وقت به سراغ استعفا از شغل قبلی خود بروید و تمام تمرکز خود را بر روی کسب درآمد از اینترنت قرار دهید.

   

   

  دلیل تاکید بیش از حد ما بر روی مسئله افراد تنبل این است که ترجیح می‌دهند که از فضا یا از محیط خود تکان نخورده و به راحتی پول زیادی به دست بیاورند. عملاً به خاطر داشته باشید که کسب پول از طریق اینترنت چندان راحت نیست و لازم است که زمان زیادی به این کار اختصاص دهید. در ضمن اگر افراد تنبل بخواهند در این حوزه فعالیت داشته باشند، اگر چه از لحاظ فیزیکی زحمت زیادی متحمل نمی‌شوند، اما مجبور خواهند بود که بخش مهمی از تمرکز روحی و روانی خود را به این حوزه اختصاص دهند و مجبور می‌شوند که بحث‌های جدید و پیشرفته‌تری را فرا بگیرند.

  برای بسیاری از افراد اینترنت و فضای مجازی به رفتن به گوگل و سرچ کردن چند کلمه ساده خلاصه می‌شود، یا ممکن است برخی از آنها تصور کنند که با تشکیل یک کانال تلگرام یا یک صفحه اینستاگرام می‌توانند به راحتی در آن فعالیت داشته باشند و اعضای زیادی جذب کنند. کسب درآمد و جذب مشتری با هم ارتباط تنگاتنگی دارند و فرد باید تخصص کافی در بازاریابی و تبلیغات داشته باشد. بله! شاید شما تولید کننده عروسک یا حتی چاقوهای تزئینی باشید، اما این دلیل نمی‌شود که محصولات خود را به راحتی در یک کانال بفروشید. حتی ممکن است مجبور شوید که یک دیجیتال مارکتر یا بازاریاب دیجیتالی استخدام کنید تا بتوانند به نمایندگی از شما با مشتریان و مخاطبان احتمالی در ارتباط باشد. پس اگر تخصصی در استفاده از اینترنت ندارید، حداقل باید یک حرفه‌ای در کنار خود داشته باشید.

   

   

  با توجه به مطالبی که در مورد اشتباهات رایج در کسب‌و‌کارهای اینترنتی ذکر شد، تا حدود زیادی می‌توانید حدس بزنید که چه برنامه‌هایی موفقیت در این مسیر را تضمین می‌کند. کسب درآمد از طریق اینترنت و فضای آنلاین تا حدود زیادی به تجربه و داشتن دانش کافی وابسته است؛ به طوری که به هر اندازه نسبت به این مسیر دیدگاه بهتر و روشن‌تری داشته باشید، موفقیت شما قطعی‌تر و با احتمال بالاتری انجام می‌گیرد. برای موفقیت در این مسیر، توصیه می‌کنیم که حتماً چند مورد زیر را به خاطر داشته باشید:

  فراموش نکنید که هر مسیری چه به صورت واقعی و چه به صورت آنلاین نیاز به برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری دارد. وقتی که شما قصد کسب درآمد از اینترنت را دارید و یکی از روش‌های ذکر شده در بندهای قبلی را انتخاب می‌کنید، باید یک نقشه راه داشته باشید و گام‌های بعدی خود را طبق این نقشه بردارید. به هیچ وجه سخت نیست! یک برگه سفید بردارید و در آن کارهایی که می‌خواهید انجام دهید و الزاماتی که لازم است برای آن فراهم کنید یادداشت کنید و سعی کنید به صورت گام‌به‌گام همراه با این دستورالعمل حرکت کنید.

   

   

  به هیچ وجه این تصور را نداشته باشید که بدون داشتن دانش کافی و به روز می‌توانید در یک مسیر موفق عمل کنید. در زندگی هر هدفی داشته باشید، نیاز به شناخت و دانش دارید. از طرف دیگر، فضای مجازی و دنیای آنلاین به سرعت در حال حرکت است و از تکنولوژی‌های پیشرفته بهره می‌برد. شاید شما یک خدمات عالی با کیفیت ایده‌آل یا یک محصول فراگیر داشته باشید، اما اگر دانش کافی برای نشان دادن آن به مخاطبان خود را فرا نگیرید، زنجیره فروش شما ناقص خواهد بود و مجبور می‌شوید که به سراغ راهکارهای نامناسب و هزینه‌بر بروید. پس همیشه سعی کنید که حتی اگر به درآمد کافی از اینترنت رسیدید، فرایند کسب دانش خود را مختل نکنید و همیشه به دنبال راهکارهای جدید و منحصر به فرد بگردید.

  وقتی که هدف اصلی شما کسب درآمد از اینترنت است، شاید این تصور برای شما به وجود بیاید که به طور کامل از فضای رقابتی دنیای واقعی خارج می‌شوید. اما به خاطر داشته باشید که فضای رقابتی در دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی دیجیتال بسیار شدید است و شما با رقبای بسیار قوی و خطرناکی مواجه هستید. احتمالاً با واژه‌های سئو و بهینه سازی وب سایت، تبلیغات کلیکی، تبلیغات اینترنتی، بنر تبلیغاتی و مواردی از این قبیل آشنا هستید، پس باید سعی کنید که در هر کدام از این حوزه‌ها به اندازه کافی قوی شوید و کمک کنید که کسب‌و‌کار آنلاین شما در این مسیر روند مناسب و عادی خود را طی کند. اگر در هر کدام از این مراحل از خود ضعف نشان دهید، مطمئن باشید که در این رقابت کم خواهید آورد. در وهله اول شما باید موتورهای جستجوی اینترنت را ترغیب کنید که کسب‌و‌کار شما را نشان دهند و در گام دوم سعی کنید مخاطبان و مشتریان را به سمت کسب‌و‌کار خود بکشانید.

  بیشتر بخوانید: 10 استراتژی بازاریابی آنلاین که کسب‌وکارتان را رونق می‌بخشد

   

  یکی از ویژگی‌های فروشگاه‌های بزرگ در دنیای واقعی این است که محصولات خود را دسته‌بندی می‌کنند. این می‌تواند یک استراتژی خوب برای شما در فرایند کسب درآمد از اینترنت باشد. شما قرار نیست که همه محصولات خود را به صورت یک دسته به فروش برسانید و از طرفی قرار نیست که همه مشتریان خود را در یک دسته کلی قرار دهید. چه هدف شما کسب درآمد از تلگرام یا اینستاگرام باشد، و چه اینکه بخواهید از ابزارهایی مانند وبلاگ نویسی استفاده کنید، باید این نکته را به خاطر داشته باشید که مطالب و خدمات خود را برای طیف‌های خاصی از مشتریان آماده کنید و همیشه مشتریان و مخاطبان خود را نسبت به محصولات جدید تشنه نگه دارید.

  این مورد را ترجیحاً با ذکر یک مثال توضیح می‌دهم، یک فروشگاه اینترنتی ساخته‌اید، محصولات خود را در آن قرار می‌دهید، به سراغ سئو و بهینه سازی وب سایت خود می‌روید، از تبلیغات کلیکی و ابزارهایی مانند گوگل ادوردز استفاده می‌کنید و تا جای ممکن بک لینک می‌خرید. به نظر شما چند نفر از رقبای شما از همین روند استفاده می‌کنند؟ خوشبختانه یا متاسفانه فضای اینترنت فراگیر است و یک بحث آموزشی توسط بیشتر مخاطبان آن دریافت می‌شود. پس اگر بخواهید روال عادی و تکراری را در کسب‌و‌کار آنلاین خود دنبال کنید، مطمئن باشید که مشکلات شما بسیار زیاد است. یک نکته مهم در کسب درآمد از طریق اینترنت این است که به سراغ سبک و روش خود بروید. شما هم می‌توانید از اصول اولیه پیروی کنید و هم به اندازه کافی خلاقیت داشته باشید. سخت نیست!

  تمامی این روش‌ها به شما کمک می‌کند که کسب‌و‌کار خود را به اندازه کافی خلاق نشان دهید و جذابیت گمشده آن را برگردانید.

   

  بهتر است چند سؤال کوچک و کوتاه در این مرحله پاسخ داده شود:

  بیشتر بخوانید: 5 اشتباه سئو که وب مسترها به سادگی رقم می زنند

  هدف از طرح این چند سؤال کوتاه این بود که با روش‌های مختلف آنالیز کسب و کار آنلاین خود تا چه اندازه آشنایی دارید و می‌توانید از آنها برای بررسی پروژه خود استفاده کنید. یک توصیه در انتهای این مطلب که می‌تواند به شما کمک کند این است که روشهای مختلف بررسی و آنالیز کسب و کار آنلاین خود را بشناسید و از آنها استفاده کنید تا روند کسب درآمد از اینترنت برای شما آسان‌تر باشد. اگر در هر کدام از این مراحل دچار مشکل هستید، مطالب متعددی در مورد آموزش و نحوه استفاده از این ابزارها در وب سایت مدیر وب قرار داده شده است که توصیه می‌کنم حتماً آنها را مطالعه کنید.

   

   

  در این مطلب نهایت تلاش خود را به کار گرفتیم که روش‌های مختلف کسب درآمد از اینترنت را به صورت جزئی بیان کنیم و ابزارهای لازم را در هر حوزه‌ معرفی کنیم. شما ممکن است مسیر خود را در استفاده از اینستاگرام بیابید، از یک وبلاگ استفاده کنید یا در فرایند فروش یک فروشگاه آنلاین مشارکت داشته باشید. فقط به خاطر داشته باشید که باید زمان کافی به برنامه خود اختصاص دهید و روش‌های مختلف را امتحان کنید تا بتوانید موفق‌ترین مسیر ممکن را برای خود پیدا کنید. اگر باز هم ابهام دارید، با کارشناسان ما در گروه مدیر وب در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند.

  مشاهده نسخه pdf مقاله: کسب درآمد از اینترنت با 14 راه پولساز و بدون نیاز به سرمایه

  همکاری در فروش دیجی‌کالا راهی سریع برای کسب درآمد آنلاین است که می‌توان با روش‌هایی سریع از آن کسب درآمد کرد و بدون راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی به درآمدهای قابل توجهی رسید.

  اولین کتاب مدیروب منتشر شد! اسم کتاب هست دیکشنری کسب وکار اینترنتی که در سایز کوچک و جیبی با تعداد محدود به چاپ رسیده است. این کتاب اولین لغت نامه تخصصی کسب و کار های آنلاین در ایران می باشد.

  عادات و خصوصیت هایی وجود دارند که شما با توجه کافی به آن ها می توانید قدم های بزرگی به سمت موفقیت در یک کسب‌و‌کار اینترنتی بردارید. در این مقاله 30 نکته اساسی در سه بخش اصلی عادت ها ، خصوصیت ها و رمز و رازهایی که برای موفقیت در یک تجارت آنلاین لازم دارید، را با همدیگر مرور خواهیم کرد.

  در این مقاله به بررسی 8 اشتباهی که کسب و کارهای کوچک در شروع تجارت خود به صورت آنلاین مرتکب می شوند و راه حل هایی برای جلوگیری از این اشتباهات خواهیم پرداخت.

  این روزها راه ها ، روش ها و کانال های تجارت الکترونیک گسترده تر و بسیار وسیع تر شده است. مبحث جدیدی که به تازگی رنگ و بوی بسیار جدی در صنعت کسب و کار آنلاین به خود گرفته است، مقوله موبایل مارکتینگ یا بازاریابی با موبایل است.

  داشتن استراتژی در شبکه های اجتماعی موضوع مهمی محسوب می شود و بدون آن نمی توان نتایج عالی از شبکه های اجتماعی کسب کرد! در این مقاله به بهبود استراتژی شبکه های اجتماعی خواهیم پرداخت.

  برای دستیابی به موفقیت در تجارت های مختلف، باید اصول و قواعدی را به درستی رعایت کرد. اما پیش از این اصول، باید فاکتورهای اصلی و پیش نیاز را مد نظر قرار داد. در این مقاله به بررسی این فاکتورها می پردازیم.

  آیا با یک ابزار ساده و سودمند از گوگل به نام «گوگل آلرتس» آشنایی دارید؟ با مطالعه این مطلب کوتاه بر چمّ و خم این ابزار کاربردی تسلط پیدا خواهید کرد.

  سلام وقت بخیر 

  با ذکر منبع مشکلی نیست

  از محبت شما سپاسگزارم 

  سلام وقت بخیر 

  خب مسلما برای شروع هر کاری نیاز به یه مقدار کسب اطلاعات جزئی در مورد اون کار لازمه شروع اون کار هست این مقاله هم برای دادن ایده برای شروع هست 

  محبت دارید انشالله که بتونید به همین روال سالیان سال از اینترنت کسب درامد کنید 

  موفق باشید

  سلام وقت بخیر 

  سپاسگزاریم محبت دارید 

  موفق باشید

  ممنونم محبت دارید

  سلام وقت بخیر 

  اصلا اینطور نیست اگر کم درامد داره پس چرا اکثر سایت های ایرانی تبلیغات کلیکی دارند و دارند ازش کسب درامد می کنند؟

  سلام وقت بخیر 

  بله ولی بخاطر فیلتر بودن یوتوب به این مورد اشاره ای نشده 

  از مشارکت شما سپاسگزاریم

  سپاسگزاریم خوشحالیم براتون مفید بوده

  توضیحاتتون عالی بود، اما در مورد اینکه میگن سرمایه کمی نیاز داره، من تو یه سایت دیگه خوندم که لزوما همیشه سرمایه کم نمیخواد، یعنی بعضی از ایده های کسب و کار اینترنتی اتفاقا سرمایه زیادی هم نیاز داره.

  سلام وقت بخیر 

  بستگی به این داره که شما چطور می خواهید اون ایده رو شروع و پیاده سازی کنید هر ایده ای می تونه با حداقل محصول قابل ارائه شروع بشه که در این باره قبلا صحبت کرده ایم شما هم می تونید با حد اقل محصول قابل ارائه ایده تون رو با توجه به مطالبی که قبلا گفته شده شروع کنید  و هر ایده ای هم که باشه با متدی که گفته شده با سرمایه کم قابل اجراست

  خوشحالیم که مطالب براتون مفید بوده 

  محبت دارید خوشحالیم که برای شما مفید بوده 

  ممنونم خوشحالیم برای شما مفید بوده

  ممنون از محبت شما خوشحال می شیم که بتونیم با آموزش هایی که در سایت قرار دادیم به افرادی که می خواهند کسب و کار اینترنتی خودشون رو راه اندازی کنند و یا توسعه دهند کمکی کرده باشیم .

  بسیار سپاسگزاریم شما محبت دارید

  شما محبت دارید 

  سپاسگزاریم محبت دارید

  سلام وقت بخیر 

  بله شما به عنوان مدرس می تونید فعالیت خودتون رو شروع کنید در این باره در فایل های رایگان توضیح داده شده که چطور از فیلم های آموزشی کسب درامد کنید

  موفق باشید

  سلام وقت بخیر 

  پیشنهاد می کنم ویدئوهای رایگان ما رو دنبال کنید

  موفق باشید

  خوشحالیم که براتون مفید بوده پیشنهاد می کنیم فایل های دیگر را در اینباره در بخش دانلودها هم دنبال کنید

  موفق باشید

  از اینکه تجربه خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتید سپاسگزاریم

  سلام وقت بخیر 

  پیشنهاد می کنم فایل ها و ویدئوهای رایگان رو مشاهده کنید 

  موفق باشید

  سپاسگزاریم محبت دارید

  ممنونم محبت دارید

  از محبت شما بسیار سپاسگزاریم 

  انشالله که بتونیم به پیشترفت کسب و کارهای اینترنتی کمک کنیم تا به موفقیت برسند.

  سلام وقت بخیر 

  از اینکه تجربه خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتید سپاسگزاریم 

  بله اینفلوئنسر یکی از راه های کسب درآمد از اینستاگرام است می شه پیج های تجاری زد می شه پیج های محتوایی زد و تبلیغات گرفت می شه کالا و  خدمات فروخت و انواع و اقسام این مدل کار ها رو انجام داد و به درآمد رسید

  سلام وقت بخیر 

  شما می تونید برای آشنایی با شیوه کسب در آمد از همکاری درفروش و آشنایی با این بخش از مدیروب مقاله همکاری در فروش چیست؛ حقایقی درباره درآمدزایی قطعی از آن https://modireweb.com/what-is-the-Affiliate-marketing و ویدئوی https://modireweb.com/affiliate-marketing

  را مشاهده کنید

  سلام 

  لطفا سوالتون رو در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید تا دوستانی که اطلاعات کافی در این مورد را دارند، پاسخ سوال شما رو بدهند.

  تعداد کل امتیازات این مطلب 118

  این مطلب را به اشتراک بگذارید

  با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید…

  راه های ارتباطی ما

  اگر در خصوص این دوره نیاز به مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر دارید، این فرم را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

  تمامی حقوق مادی و معنوی ویدئوهای آموزشی و محصولات متعلق به مدیر وب می باشد ، جهت حمایت از صاحب اثر هزینه ی محصولات را پرداخت نمایید …

  طراحی سایت و سئو توسط گروه تخصصی آرمانیک


  مشاهده نسخه pdf مقاله: کسب درآمد از اینترنت با 14 راه پولساز و بدون نیاز به سرمایهDownloads-icon

  مدیرآفرین – آموزش تولید محتوا و کسب و کار اینترنتی

  یک شغل اینترنتی پردرآمد چیزی است که اکثر افراد به آن فکر می‌کنند اما در اینکه چه کار اینترنتی را انتخاب کنند و چگونه شروع کنند سردرگم هستند.

  مهم‌ترین نکته در راه‌اندازی یک شغل اینترنتی “زمان” است. شما هر کاری را در اینترنت شروع کنید، همیشه مشتریان زیادی برای آن وجود دارد. اما باید با نظم و برنامه‌ریزی پیش بروید تا حداکثر مشتری را به خود جذب کنید، در غیر اینصورت تعداد زیادی مشتریِ آماده پرداخت، را به رقبا واگذار می‌کنید.

  شاید برخی افراد را دیده باشید که می‌گویند نمی‌توان از اینترنت درآمد خوبی داشت. این افراد سایتی راه‌اندازی کرده‌اند یا صفحه‌ای را در اینستاگرام ایجاد کرد‌ه‌اند و با ارسال چند مقاله و پست تصور می‌کردند که فروش زیادی خواهند داشت. اگرچه ایجاد یک شغل اینترنتی می‌‌تواند به دلیل درآمد بالا، شما را از هر نوع کسب و کار دیگری بی‌نیاز کند، اما باید راه‌ و روش آن را بدانید. در ابتدا به سراغ این می‌رویم که بهترین روش‌ها برای ایجاد یک شغل اینترنتی پردرآمد چیست.

  زمانی که کوین سیستروم، اینستاگرام را راه‌اندازی کرد، خودش هم تصور نمی‌کرد که اینستاگرام به یک روش کسب درآمد برای کاربران تبدیل شود. در اینستاگرام می‌توانید محصول بفروشید یا هر خدماتی دارید عرضه کنید. در اینستاگرام شما با تعداد نامحدودی مشتری روبرو هستید ولی باید برای آن پست‌های جذاب تولید کنید تا آنها ترغیب شوند شما را دنبال کنند.سایت شغل اینترنتی

  این پست‌های جذاب باعث جلب اعتماد کاربران می‌شود و حتی برخی از آنها در همان بازدید اول به مشتری تبدیل می‌گردند. اگرچه اگر به یک فعالیت مداوم و ادامه‌دار فکر می‌کنید بهتر است در کنار اینستاگرام یک وب‌سایت نیز برای خود داشته باشید و تمام فعالیت خود را به اینستاگرام وابسته نکنید.

  تقریبا می‌توانید هر چیزی را در اینستاگرام بفروشید، هر محصول و خدماتی مشتریان خود را در اینستاگرام دارد. برای محتوای جذاب با وجود رقابتی بودن فضا باید خلاق باشید و زمان زیادی برای پست‌هایی با قابلیت جذب کاربران فعال در نظر بگیرید.

  با تغییر مداوم الگوریتم‌های اینستاگرام و عدم امکان استفاده از ربات‌ها، توجه زیاد به میزان به اشتراک‌گذاری و کامنت‌های پست‌ها، راه دیگری جز تلاش زیاد برای جذب حداکثر مخاطبان هدفمند جز با استفاده از محتوا نمی‌مانند

   

  فروشگاه اینترنتی معمولا محل عرضه تعداد زیادی محصول فیزیکی یا دانلودی است اما شاید شما امکان تولید این تعداد محصول را نداشته باشید. اگر به راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی علاقه دارید نگران این مسئله نباشید چون برای آن راه‌حلی خوبی وجود دارد.

  همکاری در فروش به معنای این است که بعد از ساخت یک فروشگاه اینترنتی، محصولاتی که متعلق به شما نیست اما مرتبط با فروشگاه شما است را در سایت‌تان قرار می‌دهید و کسب درآمد می‌کنید. در این روش محصولات افراد و شرکت‌های دیگر را از طریق سایت خود به فروش می‌رسانید و درصد دریافت می‌کنید. به این شکل دیگر نیازی نیست زمان زیادی صرف تولید و تهیه محصول کنید. در این حالت زمان خود را صرف بهبود سایت و سئو یا تولید محتوا می‌کنید تا افراد بیشتری را جذب سایت کنید و فروش بیشتری داشته باشید.

 • مفید تردیر
 • نکته دیگر در فروش در فضای آنلاین این است که به فروش گروه بزرگی از محصولات فکر نکنید. شاید تصور کنید که با محصولات بیشتر، فروش بیشتری هم خواهید داشت. اما امروزه تجربه ثابت کرده است که خریداران علاقه دارند که از فروشگاه‌های آنلاین یا پیج‌های تخصصی خرید کنند.

  اگر به هنرهای دستی علاقمند هستید، فرصتی که اینترنت در اختیارتان قرار داده است را نادیده نگیرید. هر محصولی که داشته باشید فروش آن به صورت حضوری، سخت است و زمان زیادی از شما خواهد گرفت. محصول خود را تولید کنید و برای فروش از اینستاگرام، سایت شخصی و سایت‌های فروش کالا استفاده کنید. با فروش آنلاین محصولات دست‌ساز یا خانگی، از محدودیت مکانی فراتر می‌روید و می‌توانید تعداد بیشتری مشتری به خود جذب کنید.

  اگر در کار استمرار داشته باشید می‌توانید به تدریج شناخته شده و مشتری‌های خاص خود را داشته باشید. چه چیزی بهتر از این که بدون صرف هزینه برای اجاره مغازه یا دفتر، کسب و کاری ثابت با حداقل هزینه در فضای مجازی داشته باشید.

  وبلاگ نویسی و تولید محتوا

  هر شغلی در اینترنت انتخاب کنید در نهایت برای موفقیت، باید در تولید محتوا نیز دستی داشته باشید. اما چرا تولید محتوا در موفقیت کسب و کارهای اینترنتی تا این اندازه مهم است؟

  تولید محتوا و وبلاگنویسی امروزه از مهم‌ترین شغل‌های اینترنتی است که در صورت استمرار می‌تواند درآمد بسیار خوبی برای شما به همراه داشته باشید.

  برای تولید محتوا می‌توانید از دو روش درآمدزایی استفاده کنید:

  تبلیغ نویسی یا کپی رایتینگ به معنای این است که شما متنی بنویسید که باعث جلب توجه خریداران شود. در این نوع متن‌ها باید از کلمات جذاب و محرک استفاده کنید و نیاز مخاطب را هدف قرار دهید. تبلیغ نویسی یکی از روش‌های افزایش فروش است. اگر کپی رایتر این حرفه را جدی دنبال کنید می‌توانید از هر تبلیغ مبلغ قابل توجهی دریافت کنید.

  تبلیغ‌نویسی محرکی است که مشتریان را تحریک می‌کند که به آنچه شما عرضه می‌کنید توجه کنند. در واقع تبلیغ‌نویسی هنر استفاده از کلمات برای جلب مشتریان هدف و فروش حداکثری است.

  ساخت پادکست (فایل‌های صوتی)

  اگر صدای خوبی دارید یک روش دیگر درآمدزایی از اینترنت، ساخت پادکست است. باز هم می‌توانید این کار را به دو روش انجام دهید.

  برای شروع کار نیازی به صرف هزینه برای تجهیزات زیادی ندارید و با امکانات اولیه می‌توانید کار را در خانه شروع کنید.

  به دلیل فراگیر شدن اینترنت اغلب افراد و شرکت‌ها سایتی برای خودشان دارند اما به دلیل، زمان یا دانش محدود یا حجم بالای کار، نیاز به نیروهایی در داخل یا خارج برای پشتیبانی سایت دارند.

  امروزه اکثر سایت‌ها با مدیریت محتوای وردپرس ساخته می‌شوند که یادگیری آن هم بسیار ساده است. اگر آشنایی خوبی با وردپرس پیدا کنید می‌توانید در شغل مدیریت سایت یا وبمستری شغل مناسبی به دست آورید.

  علاوه بر این بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی نیاز به نیرو دارند تا کار ورود محصولات به همراه مشخصات آنها در سایت انجام شود. علاوه بر این محصولات قدیمی باید حذف یا به روز رسانی شوند که توسط مسئول ورود اطلاعات انجام خواهد شد.

  گرافیک علاوه بر تقاضای زیاد، از مشاغلی است که به راحتی امکان آنلاین بودن را دارد. اگر گرافیست هستید یا به این شغل علاقه دارید می‌توانید با ایجاد یک سایت و صفحه اینستاگرام، کارهای خود را به نمایش بگذارید تا سفارش‌های زیادی دریافت کنید.

  باز هم اگر تصمیم دارید که درآمد بالاتری داشته باشید راه‌حل دیگری وجود دارد. با راه‌اندازی یک سایت برای فروش فایل‌های گرافیکی لایه‌باز، باز هم درآمد بیشتری کسب می‌کنید. مزیت این کار در این است که شما یک بار یک فایل گرافیکی را تولید می‌کنید اما بارها می‌توانید آن را فروخته و درآمد کسب کنید.

  هر تخصصی داشته باشید هیچ جایی به اندازه اینترنت نمی‌توانید از آن درآمد خوبی داشته باشید. فرقی نمی‌کند تخصص شما چیست، تناسب اندام، مشاور کسب و کار و مالی، حقوقی، روانشناسی، خودرو یا هر چیز دیگر.

  اگر بتوانید در فضای اینترنت با محتوای خوبی که تولید می‌کنید نشان دهید که فردی وارد و متخصص هستید افراد زیادی تمایل پیدا می‌کنند که از خدمات شما به صورت حضوری یا آنلاین استفاده کنند.

  در این کار مانند تمامی مشاغل اینترنتی نیاز به استمرار دارید تا بعد از مدتی شناخته شوید. بهتر است محتوای تولیدی، جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته باشد تا به ساخت برند شخصی شما کمک زیادی ‌کند.

  انتخاب شغل اینترنتی و نوع کسب درآمد از آن، اولین مرحله است. اما نکات دیگری است که اگر در شغل اینترنتی خود رعایت نکنید، امکان داشتن یک درآمد خوب و پایدار را از دست می‌دهید.

  نظم و برنامه ریزی: شما در کار ثابت خود نیاز دارید که هر روز در محل کار حضور پیدا کنید و فعالیت‌های مفیدی انجام دهید که به درآمدزایی منجر شود. چرا در مشاغل اینترنتی تصور بر این است که با راه‌اندازی یک سایت و قرار دادن چند مطلب، کار انجام شده و می‌توان به درآمد بسیار عالی رسید.

  در مشاغل اینترنتی هم قانون کار تفاوتی نمی‌کند، شما همواره باید ساعاتی را به فعالیت‌های مفید برای کار اینترنتی خود اختصاص دهید. برای شغل اینترنتی خود دید بلند مدت داشته باشید و هر روز طبق برنامه پیش بروید.

  به دنبال درآمد ثابت و پایدار باشید: برای شغل اینترنتی به دنبال روش‌های درآمدزایی واقعی و ارزشمند باشید. برخی روش‌های نه تنها درآمد ناچیز یا حتی هیچ درآمدی به دست نمی‌آورید بلکه متحمل از دست دادن زمان ارزشمندتان می‌شوید. برخی کارها مثل سایت‌‌های کلیکی را فراموش کنید، چون این روش‌ها در واقع شغل نیستند. روش‌های معرفی شده در بالا از بهترین و پر درآمدترین روش‌های کسب درآمد از اینترنت هستند.

  صبور باشید: در هیچ کاری اگر صبور نباشید نمی‌توانید موفق شوید، راه‌اندازی شغل اینترنتی نیز مشمول همین قانون است. آن چیزی که باعث موفقیت می‌شود استمرار و پیوستگی است.

  آشنایی با بازاریابی اینترنتی: بازاریابی نیاز هر کسب و کاری است تا بتوان بیشترین میزان مشتری را به خود جذب کرد. خوشبختانه در فضای اینترنت بازاریابی با ‌هزینه‌تر کم‌تر و اثرگذاری بیشتر قابل انجام است. در مشاغل اینترنتی بدون بازارابی نمی‌توانید به فروش خیلی بالایی برسید بنابراین یادگیری و اجرایی کردن بازاریابی اینترنتی را در برنامه خود داشته باشید.

  نیچ مارکتینگ را فراموش نکنید: به عنوان آخرین توصیه برای موفقیت در شغل اینترنتی، یک بازار کوچک را انتخاب کنید. تصور نکنید که با انتخاب یک بازار بزرگ به حداکثر فروش می‌رسید. کار بر روی بازاری بزرگ، به خصوص در شروع کار که امکانات کمی وجود دارد، باعث پراکندگی انرژی، وقت و منابع می‌شود. به این شکل به درآمد قابل توجهی نمی‌رسید. بازاری کوچک‌تر را انتخاب کنید تا بتوانید بر مشتریان این بازار تمرکز بیشتری داشته باشید و با روش‌های بازاریابی مناسب، بیشترین سود ممکن را ببرید.

  منبع: مدیرآفرین

  آیا مطلب را دوست داشتی؟

  سایت شغل اینترنتی

  ۳.۱ / ۵. ۱۰

  چگونه کپی رایتر شویم؟ (مهارت‌های یک کپی رایتر حرفه‌ای)

  همه چیز درباره راه‌ اندازی استارت آپ

  کمپین تبلیغاتی چیست؟ (اصول راه‌اندازی یک کمپین تبلیغاتی موفق)

  آموزش همکاری در فروش و کسب درآمد اینترنتی

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد و نزد ما محفوظ است

  نام و ایمیل من را برای دیدگاه بعدی ذخیزه کن

  می خواهم جدیدترین مقالات و اخبار سایت را دریافت کنم

  مدیرآفرین باور دارد که شما یک مدیر هستید و خودتان بهترین فردی هستید که می تونه زندگی که شایسته‌اش هستید را بسازید. آموزش‌های زندگی شخصی و شغلی همان چیزی است که مدیرآفرین هدف خود قرار داده تا در این مسیر همراهتان باشد. به‌روزترین مقالات، کتابها، فایل های صوتی و تصویری در زمینه توسعه فردی و کسب و کار به صورت رایگان و ویژه برای شما فراهم شده است. رسالت مدیرآفرین این است که در مسیر موفقیت، انگیزه و دانشی را که برای ادامه راه نیاز دارید در اختیارتون قرار بدهد. موفقیت یک علم و اگر خوب یادش بگیرید شما هم به موفقیت می رسید.

  برای اطلاع از جدید ترین دوره های کارگاه و محصولات آموزشی و فروش های ویژه همین الان ایمیل تان را وارد کنید تا به شما خبر بدهیم

  خوش آمدید

  بازگردانی رمز عبور

  رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از سایت شغل یابی اینترنتی کامپیوتر جابز بهترین روش برای پیدا کردن کار آنلاین و دورکاری برای کارجویان مشاغل کامپیوتری و فناوری اطلاعات IT در سراسر ایران است.

  چگونه کار آنلاین و اینترنتی پیدا کنیم؟

  برای پیدا کردن شغل آنلاین و اینترنتی چه راهکارهایی موثر است؟

  بهترین سایت شغل یابی آنلاین برای کارجویان کار اینترنتی کدام است؟

  برای کارهای آنلاین و دورکاری رزومه ارسال کنیم.

  سایت شغل اینترنتی

   

  امروزه اینترنت به یکی از جنبه های مهم زندگی ما تبدیل شده است که حتی نمی توان به نبود آن فکر کرد. ما از اینترنت کارهای بسیاری انجام می دهیم، مثلاً دوستان و عزیزانمان ارتباط می گیریم، به صورت آنلاین خرید می کنیم، کتاب الکترونیکی می خوانیم و در بسیاری از امور دیگر در راستای بهبود زندگی خود از آن بهره می بریم. اما یکی از جنبه های مفید استفاده از اینترنت درآمدزایی و پیداکردن کارهای اینترنتی و شغل های دورکاری و آنلاین است که در جامعه امروز ما طرفداران زیادی دارند و کارجویان بسیاری به دنبال یافتن کار اینترنتی مناسب برای انجام آن در منزل هستند.

  این استقبال از مشاغل اینترنتی و دورکاری این روزها و با توجه به وضعیت کشور و وجود ویروس کرونا در جهان بیشتر شده است و متقاضیان کار ترجیح می دهند در خانه بمانند و یک شغل آنلاین از راه دور داشته باشند.

  راهکارهای موثر و قابل اعتنایی برای پیدا کردن یک شغل آنلاین وجود دارد که علاقمندان به کار به صورت اینترنتی و دورکاری می توانند با بکار گرفتن آنها یک فرصت شغلی مناسب جهت انجام آن در منزل و از راه دور بیابند.

  اول از خودتان شروع کنید!

 • 48 قانون قدرت
 • برای یافتن کار آنلاین اول از خودتان باید شروع کنید و علابق خود را دریابید و ببینید از چه مهارتهایی برخوردارید و می توانید کدام کارها را از طریق اینترنت و به صورت دورکاری انجام دهید؟ در صورتی که نیاز است مهارت هایتان را تقویت کنید سریعاً شروع به یادگیری با ثبت نام در دوره های تخصصی و یا مطالعه کتابهای آموزشی نمایید.

  یک رزومه کاری برای خود بنویسید.

  پس از تعیین حوزه کاری خود و کسب مهارت های مورد نیاز، لازم است تا رزومه حرفه ای و قابل قبولی برای خود ایجاد نمایید. دوره های آموزشی سپری شده، تخصص های کسب شده، تجربیات مرتبط بدست آمده و نمونه کارهایی را که به صورت دورکاری و آنلاین انجام داده اید در رزومه شغلی خود بنویسید و همه نقطه نظرات مثبت را در رزومه بیاورید و اگر سابقه هر گونه همکاری با شرکت های بزرگ و کوچک داشته اید را عنوان نمایید تا نظر کارفرمایان را برای همکاری با خود ترغیب کنید.

  آماده به کار بودن خود را در شبکه های اجتماعی اعلام دارید.

  علاقمندان به کار اینترنتی می توانند با معرفی خود و مهارت هایشان و اعلام آماده بودن به کارهای از راه دور و آنلاین در در شبکه های اجتماعی مانند لینکدین، اینستاگرام و … با مشتریان و کارفرمایان ارتباط برقرار نمایند.

  فرم استخدام شرکت های مختلف را در سایتشان پر کنید

  در اینترنت بگردید و فرم استخدام شرکت های مختلفی را که نیاز به نیروی کار آنلاین و دورکار دارند را در سایتهایشان پر کنید و منظر پاسخ از سوی آن ها باشید تا از شما برای همکاری دعوت نمایند.

  وب سایت شخصی راه اندازی نموده و برندسازی کنید.

   شما می توانید یک وب سایت شخصی برای خود ایجاد نموده و خود را به عنوان یک متخصص معرفی کرده، رزومه کاری و نمونه کارهای آنلاین خود را در آن قرار داده و از این طریق به خوبی برندسازی نمایید.

  عضو سایتهای کاریابی اینترنتی شوید.

  چنانچه می خواهید شغل آنلاین پیدا کنید، یکی از بهترین روش ها این است که عضو سایتهای کاریابی اینترنتی شوید تا آگهی های استخدامی متناسب با مهارت و نیاز خود را دریافت نمایید. باید توجه داشته باشید که در انتخاب اینگونه سایت ها اعتبار، آمار بازدید، امکانات، به صرفه بودن از نظر هزینه و زمان را در نظر گرفته و از معتبرترین و بهترین سایت استفاده کنید. در ادامه این مطلب شما را با یکی از بهترین سایتهای کاریابی آنلاین برای پیدا کردن شغل اینترنتی آشنا خواهیم نمود.

   

  سایت شغل یابی کامپیوتر جابز این امکان را برای کارجویان کارهای اینترنتی و دورکاری فراهم کرده است تا خیلی سریع بتوانند کار آنلاین مدنظر خود در رشته های مرتبط با کامپیوتر و آی تی را بیابند. زیرا در طول روز آگهی های استخدامی بسیار زیادی در زمینه مشاغل آنلاین و فرصت های شغلی دورکاری از سوی کارفرمایان و صاحبان کسب و کار در سامانه شغل یابی اینترنتی ComputerJobs منتشر می شود که می تواند مورد استفاده کارجویان عزیز قرار گیرد.

  اگر متقاضی کار آنلاین و دورکاری هستید با مراجعه به سایت شغل یابی کامپیوتر جابز می توانید جدیدترین فرصت های شغلی اینترنتی و کار از راه دور را پیدا کنید. برای این کار از از نوار بالای صفحه بر روی منوی استخدام و پس از آن زیرمنوی جستجوی شغل و آگهی استخدام کلیک نمایید تا صفحه جستجوی شغل برای شما باز شود. در این پیج در کادرهای دسته بندی مشاغل و زیرمجموعه ها، حوزه ای از علوم کامپیوتر و IT را که در آن تخصص دارید و دنبال پیدا کردن شغل در آن زمینه هستید را برگزینید و در باکس نوع شغل گزینه دورکاری را انتخاب نمایید. همچنین می توانید شهر دلخواه خود را نیز وارد نمایید و در پایان بر روی دکمه جستجوی شغل کلیک کنید.

  با این کار فهرست مشاغل آنلاین و دورکاری بر اساس فیلترینگ اعمال شده از سوی شما، برایتان به نمایش در می آید اما شما برای تایید این آگهی های استخدامی باید در سایت شغل یابی اینترنتی کامپیوتر جابز به عنوان کارجو ثبت نام کرده و رزومه ثبت نموده باشید تا بتوانید ضمن تایید فرصت شغلی مورد نظرتان امکان ارسال خودکار رزومه به کارفرما را فراهم آورید.

  متقاضیان دورکاری و کار اینترنتی برای ثبت نام در سایت شغل یابی آنلاین کامپیوتر جابز می توانند از طریق منوی کارجو و زیرمنوی ثبت نام کارجو اقدام نمایند. صفحه ای برای آنها باز خواهد شد که فرم ثبت نام کاربران که شامل فیلدهایی مانند نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، رمز عبور، نقش کاربر که باید بر روی کارجو قرار گیرد و سوال بررسی اسپم می باشد قرار دارد. با تکیمل این فرم و کلیک بر روی دکمه ثبت نام در سایت عضویت کارجویان در سایت با موفقیت انجام خواهد شد.

  اکنون کارجوی دورکاری و شغل آنلاین می تواند رزومه کاری و سوابق شغلی خود را در سایت کاریابی اینترنتی کامپیوتر جابز ثبت کنند، لذا باید از منوی کارجو بر روی زیرمنوی ثبت رزومه شغلی کلیک نموده تا صفحه مربوط به فرم رزومه برای آن ها به نمایش در آید. در این فرم علاوه بر تکمیل اطلاعات فردی و تخصصی، علاقمندی خود را به دورکاری و کار آنلاین و اینترنتی از طریق انتخاب گزینه دورکاری در کادر نوع شغل اعلام دارند و بر روی دکمه ذخیره رزومه کلیک کنند تا رزومه کاریشان در سایت شغل یابی کامپیوتر جابز ثبت گردد.

   

  حالا رزومه کارجو برای کارفرمایانی که به دنبال پیدا کردن نیروی آنلاین کار از راه دور هستند قابل مشاهده است. همچنین متقاضی کار می تواند همین یک رزومه ایجاد شده خود را برای هر تعداد کارفرما ارسال نماید.

  روش دیگری نیز برای درج رزومه برای شغل آنلاین و دورکاری اینگونه است بدون ثبت نام و تنها به عنوان بازدید کننده از منوی کارجو بر روی زیرمنوی ثبت رزومه شغلی کلیک کند و اقدام به ایجاد رزومه شغلی نماید. منتهی در این شیوه مجبور است برای هر آگهی استخدام نیروی دورکار و کار اینترنتی که می خواهد باید یک رزومه جداگانه در سایت کاریابی کامپیوتر جابز بسازد.

   

  برای کسب اطلاعات بیشتر از روش های یافتن شغل اینترنتی و مزایای کار از راه دور می توانید مطلب سایت پیدا کردن شغل و کار آنلاین به صورت پروژه ای و دورکاری را مطالعه فرمایید.

  کار اینترنتی لازم دارم به صورت دورکاری و کار در منزل و خانه

  سایت شما خوبه خیلی خوب
  به جرئت می تونم بگم یکی از بهترین سایت های شغل یابی اینترنتی و پیدا کردن کار آنلاین در سراسر شهرهای ایران هست.
  راضی ام ازتونسایت شغل اینترنتی

  برای گرفتن کار اینترنتی که میخواهید از راه دور و در منزل و خانه انجام دهید بهتر است اطلاعات تماس خود را به همراه تجاربی که دارید را در قالب رزومه شغلی یا سابقه کاری در سایت کاریابی اینترنتی کامپیوتر جابز ثبت نمایید و در قسمت نوع کار گزینه دورکاری را انتخاب نمایید در مجموعه و زیرمجموعه متناسب با توانمندی تان. کارفرمایان با جستجوی رزومه در این…

  برای گرفتن کار اینترنتی که میخواهید از راه دور و در منزل و خانه انجام دهید بهتر است اطلاعات تماس خود را به همراه تجاربی که دارید را در قالب رزومه شغلی یا سابقه کاری در سایت کاریابی اینترنتی کامپیوتر جابز ثبت نمایید و در قسمت نوع کار گزینه دورکاری را انتخاب نمایید در مجموعه و زیرمجموعه متناسب با توانمندی تان. کارفرمایان با جستجوی رزومه در این زمینه به اطلاعات شما خواهند رسید و پس از تماس با شما پروژه های کاری شان را با شما پیش خواهند برد.

  سلام آگهی خیلی خوبی هست عالی البته نه برای من. بنده یک دختر 13 ساله هستم و به کار کردن اینترنتی علاقه دارم شاید برای خیلیها عجیب باشه اما من با علاقه زیاد دنبال کار اینترنتی هستم اما هیچ جایی برای کسی مثل من کار پیدا نمیشه میشه به این مورد هم رسیدگی کنید تا نسل آینده هم بتونه کاری انجام بده ممنون میشم اگه پیگیری کنید و در این مورد هم به ما کمک کنید

  من 26 سالمه و متاهلم دنبال یه کار در خانه با درامد خوب هستم از کافرماهای محترم میخواهم دست ما خانومای خونه دارم‌ بگیرن
  در سایت شغل یابی و پیدا کردن کار آنلاین و اینترنتی میخوام رزومه ام رو ثبت کنم تا هرچه زودتر یه کار غیرحضوری پیدا کنم

  شغل اینترنتی باگوشی موبایل لازم دارم بیکارم
  چطوری میتونم تو خونه با تلفن همراه کار دورکاری انجام بدم
  آیا در سایت کاریابی کامپیوتر جابز، آگهی های استخدامی در زمینه کار در خانه و منزل وجود داره؟

  شغل اینترنتی باگوشی موبایل لازم دارم بیکارم
  چطوری میتونم تو خونه با تلفن همراه کار دورکاری انجام بدم

  بنده مشاور شرکت بین‌المللی هستم اگه دنبال کار با حقوق فکق العاده عالی میگردین اگه دوست دارین بصورت مجازی کار کنین فقط با یک گوشی بدون محدویت زمان بدون محدویت سنی و نیاز به مدرک خواستی به پیج اینستاگرام مراجعه کنید

  من یک موبایل دارم میشه یه کاری بگید که بشه باموبایل انجامش داد؟

  سلام بنده از افراد جویای کار بازاریابی و فروش غیر حضوری دعوت به همکاری میکنم
  حقوق هم بستگی به فروش شما دارد
  ثبت نام کاملا رایگان
  جهت اطلاعات بیشتر نام و نام خانوادگی خود و ایمیل تماس تان را در قالب یک رزومه کاری در سایت کاریابی کامپیوتر جابز ثبت نمایید تا اطلاعات کامل تر خدمت تان ارسال بشه
  شیوه کار دورکاری و غیرحضوری هست.

  کار اینترنتی لازم دارم به صورت دورکاری درمنزل و خانه

  به یه کار سایتی در خانه نیاز دارم

  من یک نوجوان پانزده ساله هستم و میخاهم از راه دور به صورت اینترنتی کارکنم درآمدشم زیاد مهم نیست

  سلام به همه من هم برای کسانی که کار اینترنتی میخواهند. یه کار خیلی پردرآمد و عالی سراغ دارم
  محدودیت سنی هم نداره
  مایل بودیذ تماس بگیرید

  در زمینه طراحی سایت با وردپردس و تولید محتوای سایت به صورت حرفه ای دوسال تجربه ی کار دارم و یه کار در این زمینه به صورت دورکاری میخواستم

  من یک دانشجو هستم به کار اینترنتی نیازمندم
  شماره تماس و واتساپ رو در رزومه خودم نوشتم و برای شغل اینترنتی در وب سایت کتریابی و استخدام کامپیوتر جابز ثبت کردم

  کامپیوتر جابز کاریابی آنلاین ویژه استخدام رشته آی تی IT، مهندسی شبکه، نیروی برنامه نویس، طراح وب سایت، نرم افزار، سخت افزار و سایر علوم کامپیوتری در ایران است.
  امکان ثبت آگهی رایگان کارفرما و جستجوی رزومه کارجویان به همراه ساخت رزومه شغلی و ارسال روزانه فرصتهای شغلی به متقاضی کار از طریق ایمیل، از جمله امکانات سامانه تخصصی اشتغال و بهترین سایت استخدامی کشور می باشد.
  ما ساده ترین بستر برای ارتباط سریع بین مدیران فناوری اطلاعات با کارجویان و کارشناسان شبکه، مهندسان آی تی و برنامه نویسان نرم افزاری را فراهم نموده ایم.
  ایمیل: [email protected]
  نماد اعتماد الکترونیکی: مشاهده Enamad.ir
  واتس اپ: برای گفتگوی آنلاین WhatsApp
  کانال تلگرام: Telegram.me/ComputerJobs
  اینستاگرام: instagram.com/ComputerJobs.ir
  آدرس کاریابی: تهران، مطهری، میرعماد، کوچه دهم، پلاک 14
   

  هر روز در مورد چیزایی که یاد گرفتم برای شما مینویسم؛ نویسنده سایت maxad.ir

  در این مطلب شما را با ۱۲ شغل اینترنتی پولساز در سال 1398 آشنا خواهیم کرد . اگر قصد دارید که یک کسب و کار اینترنتی پر درآمد درسال جدید داشته باشید پیشنهاد میکنم این مطلب ۱۲ شغل اینترنتی را مطالعه کنید و یک شغل اینترنتی را به عنوان کسب و کار اینترنتی در منزل شروع کنید.

  یکی دیگر از ایده های شغل اینترنتی برای شما دوستان عزیز داشتن یک فروشگاه اینترنتی میباشد که در کشور ما خیلی مرسوم شده است همان گونه که میبینیم با پیشرفت علم بیشتر کسب و کار ها به سمت اینترنت کشیده شده اند .سایت شغل اینترنتی

  باز هم بگم که برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی اصلا نیاز به علم برنامه نویسی نیست  شما خیلی راحت میتوانید با چند قدم ساده میتوانید فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید و خیلی سریع به درامد اینترنتی بسیار بالایی برسید .

  در فروشگاه اینترنتی خود شما میتوانید محصولاتی که تولید می کنید و یا محصولاتی را که دارید ارائه بدهید که این محصولات میتوانند به صورت فیزیکی و یا دانلودی باشند که محصولات فیزیکی مثل یک طرح دستی , تابلو نقاشی , عطر ,  لوازم جانبی گوشی  و…  و محصولات دانلودی میتواند تخصص شما باشد که شما ان تخصص را در قالب فایل دانلودی ارائه میدهید و برای فروش قرار میدهید .

  شما می توانید محصولات خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته و شاهد افزایش چشمگیر درآمد خود شوید امروزه شبکه اجتماعی که میان بسیاری از کاربران شبکه اجتماعی محبوبیت پیدا کرده است شبکه اجتماعی اینستاگرام هست .

  شما می توانید با افزایش فالوور اینستاگرام اکانت خود فروش محصولات خود را افزایش دهید برای برای افزایش فالوور اینستاگرام از ربات اینستاگرام استفاده می شود . ربات اینستاگرام با فالوو و لایک کردن سبب افزایش فالوور اینستاگرام شده و با ارسال کامنت و دایرکت می تواند در فروش محصولات شما در اینستاگرام نقش داشته باشد .

  همین حالا شروع کن…

 • فکا سایت
 • یکی دیگر از شغل های اینترنتی پر درامد و پرسود که در سطح جهان خیلی طرفدار دارد طراحی سایت میباشد . البته این را بدانید که برای طراحی سایت اصلا نیازی به برنامه نویسی وب نیست شما برای طراحی سایت میتوانید از سایت ساز های رایگان و cms  های رایگان استفاده کنید .

  مهارت طراحی سایت اصلا نیاز به بلد بودن علم برنامه نویسی مثل Html , Css, js ,php و … ندارد . شما دوستان عزیز خیلی راحت میتوانید بدون برنامه نویسی طراحی سایت را یاد بگیرید و پروژه های طراحی سایت انجام بدهید برای طراحی سایت بدون کد نویسی میتوانید از سایت اکادمی سبز استفاده کنید .

  یکی دیگر از مشاغل اینترنتی پردرامدفروش فالوور و لایک اینستاگرام میباشد  . میزان درآمد از سیستم بسیار بالا میباشد . شما با راه اندازی این سیستم خیلی ساده میتوانید به درامد بالایی دست پیدا خواهید کرد . میزان سقف درامدزایی از این سیستم میتواند ماهانه چندین میلیون تومان باشد .

  همان طور که میدانید شبکه ی اجتماعی اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی میباشد  که روزانه افراد زیادی در این شبکه ی اجتماعی عضو میشوند. شما برای راه اندازی این سیستم فروش فالوور اینستاگرام به هیچ سرمایه خواصی نیاز ندارید و خیلی ساده میتوانید این سیستم را برای خود  راه اندازی کنید . اگر این سیستم را راه اندازی کنید قطعا با روزی 2 الی 3 ساعت کار در منزل به درآمد باور نکردنی دست پیدا خواهید کرد .

  میزان درامد زایی از این سیستم 100 درصدی است اگر همان گونه که به شما اموزش میدهیم عمل کنید قطعا نتیجه ی مطلوب را میگیرید و به استقلال مالی دست پیدا خواهید کرد .

  اگر واقعا میخواهید یک کسب و کار اینترنتی راحت با حاشیه سود بسیار بالا داشته باشید من این شغل اینترنتی را به شما توصیه میکنم . برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید .

  یکی دیگر از شغل اینترنتی مهم که خیلی راحت میتوانید از ان کسب درامد کنید طراحی یک برنامه ی کاربردی  و خلاقانه برای گوشی های اندروید و ایفون میباشد . اگر دقت کنید میبینید که تلفن های همراه همه جا هستند و روز به روز در حال افزایش پیدا کردن هستند  .

  شما با داشتن یک ایده ی خلاق و جذاب میتوانید خیلی راحت به درامد فوق العاده ای در ماه برسید . زمان گذاشتن برای طراحی یک اپلیکیشن و فروش ان خیلی ارزش دارد زیرا روشی حرفه ای برای کسب درامد اینترنتی و رسیدن به درامد بسیار بالایی میباشد .

  اگر واقعا شما به برنامه نویسی اندروید و ios  علاقه دارید و یا اینکه یک برنامه نویس هستید  خیلی راحت میتوانید زندگی خود را متحول کنید . اگرم واقعا برنامه نویسی نیستید در ادامه ما شما را با چند شغل اینترنتی که اصلا نیاز نیست برنامه نویسی باشید اشنا خواهم کرد پس همراه ما باشید.

  یکی دیگر از شغل اینترنتی خرید و فروش دامنه میباشد . افراد زیادی هستند که از خرید و فروش دامنه به درآمد اینترنتی بسیار بالایی رسیده اند و این شغل به زمان و سرمایه کمی نیاز دارد . شما دوستان عزیز میتوانید با قیمت بسیار پایین یک دامنه را خریداری کنید  و ان را با قیمت بالا تری برای فروش قرار بدهید برای این کار لازم است در سایت های حراج دامنه عضو شوید .

  یکی دیگر از مشاغل اینترنتی با هزینه ی کم وبلاگ نویسی تخصصی میباشد . اگر به نوشتن خیلی علاقه دارید این شغل میتواند گزینه ی خوبی برای شما باشد .شما با نوشتن موضوعات خاص و با ایجاد یک وبلاگ برای خودتان میتوانید به درامد بالایی برسید .

  طراحی یک وبلاگ نیاز به دانش خاصی ندارد و شما میتوانید خیلی راحت و ساده یک وبلاگ خیلی حرفه ای برای خود ایجاد کنید . اگر زمان تایپ کردن دارید میتوانید با تایپ کردن به درامد بسیار بالایی در ماه برسید.

  یکی دیگر از شغل اینترنتی پر درامد برای برنامه نویسان وب طراحی قالب و پلاگین برای سایت های وردپرسی میباشد . اگر شما با زبان های برنامه نویسی وب اشنا هستید خیلی راحت میتوانید به درامد بسیار بالایی از طریق طراحی قالب و افزونه وردپرس برسید . میتوان گفت این شغل اینترنتی میتواند به عنوان سرمایه باشد .

  شما هر قالبی را که طراحی میکنید میتوانید در مارکت های ایرانی و خارجی ان را قرار بدهید و بفروشید البته شما از این طریق میتوانید درامد دلاری هم کسب کنید . شما با طراحی چند قالب و افزونه وردپرس حرفه ای  و انتشار ان در بازار اینترنتی ایران و جهان مثل تم فارست و… خیلی راحت به درامد بسیار بالایی خواهید رسید .

  یکی دیگر از مشاغل اینترنتی پر درامد سئو و بهینه سازی وبسایت ها میباشد . شما اگر به یک متخصص سئو تبدیل شوید خیلی راحت میتوانید پروژه های سئو انجام بدهید که درامد بسیار بالایی دارد . این را بدانید که برای سئو و بهینه سازی سایت اصلا نیاز به علم کد نویسی و زبان برنامه نویسی خاصی نیست .

  علم سئو مانند علم برنامه نویسی نیست  با یاد گیری سئو میتوانید اینده ی خود را تضمین کنید ولی برای یاد گیری این شغل اینترنتی باید زمان بگذارید تا خیلی زود به یک متخصص سئو حرفه ای تبدیل شوید . سئو علمی است که از طریق تجربه بدست می اید و شما باید ان را تجربه کنید به هر حال سئو نیز میتواند یک شغل اینترنتی  پر درامد باشد .

  یکی دیگر از مشاغل اینترنتی پرسود و بسیار پر درامد میتواند از برگذار کردن سمینار ها و کلاس های مجازی باشد . تقاضا برای مدرسان اینترنتی بسیار زیاد است . اگر شما در زمینه ای تخصص دارید میتوانید به یک معلم مجازی و مدرس اینترنتی تبدیل شوید .

  تنها چیزی که نیاز دارید این است که در زمینه ی کاری و شغلی خود باید حرفه ای باشید مثلا اگر در زمینه ی کسب و کار اینترنتیفعالیت میکنید میتوانید با برگذاری یک وبینار مجازی به درامد میلیونی بسیار زیادی برسید .

  تنها نیاز شما ان است علاوه بر اینکه باید در زمینه ایی  تخصص داشته باشید باید یک وبسایت طراحی کنید تا بتوانید مخاطبان هدف خود را پیدا کنید و برای انها سمینار و کلاس  برگذار کنید .

  دهمین شغل اینترنتی خرید و فروش وبسایت میباشد . برای درک این مدل کسب و کار اینترنتی فرض کنید شما در زمینه ی املاک و ساخت و ساز فعالیت میکنید , کسی که خانه را با قیمت پایین تری خریداری میکند و پس از باز سازی و تعمیرات ان خانه را با قیمت بالا تری میفروشد . برای شروع این کار میتوانید از سایت هایی شروع کنید که  در flippa.com ثبت شده اند .

  یکی دیگر از شغل های اینترنتی که خیلی از افراد در ان زمینه دارند فعالیت میکنند نوشتن محتوای تبلیغاتی میباشد که سود بسیار بالایی دارد . سود این شغل اینترنتی بسیار بالاست زیرا افراد کمی در این زمینه تخصص دارند .

  بازاریابی پرسانتی  و بازاریابی اطلاعات محصول , اصلی ترین مشتریان شما خواهند بود زیرا این افراد برای راه کار های ممکن برای افزایش نرخ کلیک , نرخ ثبت نام  و نرخ تبدیل وبسایتشان هستند . این مورد نیز میتواند یکی دیگر از مشاغل اینترنتی با درامد بالا باشد چرا که به ازای نوشتن متن تبلیغاتی  هزینه ی بسیار بالایی دریافت خواهید کرد.

  در این روش میتوانید با فروش محصولات سایت های دیگر در  سایت خود به ازای هر فروش پورسانت و مبلغی را دریافت کنید همان طور که گفتم شما با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی میتوانید محصولات دیگران را در سایت خود بفروشید و به ازای هر فروش مبلغی را از ان سایت دریافت کنید .

  نتیجه گیری : در این مطلب ما شما را با تک تک مشاغل اینترنتی اشنا کردیم  که با توجه به علاقه ی خود میتوانید یکی از این ایده ها و یا چند تا از این ایده ها را عملی کنید و به درامد بسیار بالا در ماه برسانید . برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی اصلا نیاز به هیچ تخصص و مهارت خاصی نیست  . اما بعد از انکه شما کسب و کار اینترنتی  خود را راه اندازی کردید نیاز به نظم , توسعه و مهارت دارید تا بتوانید محصولات خود را بفروشید  .

  اگر واقعا همین الان کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید خیلی زود به نتایج مطلوب خواهید رسید.سایت شغل اینترنتی

  حذف اکانت اینستاگرام ( آپدیت 2019 + فیلم آموزشی )

  منبع : academysabz.com

  هر روز در مورد چیزایی که یاد گرفتم برای شما مینویسم؛ نویسنده سایت maxad.ir


  مطلبی دیگر از این نویسنده


  مطلبی دیگر در همین موضوع

  افزایش بازدید بر اساس علاقه‌مندی‌های شما


  12 شغل اینترنتی با درآمد عالی در سال 1398Downloads-icon  ۲۸
  Downloads-icon  ۲۸
  Downloads-icon

  لینک دوره 0 تا 100 برنامه نویسی اندروید الکامکو https://elecomco.com/android_learning | مرجع آموزش برنامه نویسی اندروید ( آموزش ساخت انواع اپلیکیشن با اندروید استودیو و جاوا)

  در این مطلب ما شما را میخواهیم با پولسازترین مشاغل اینترنتی اشنا کنیم که شما خیلی راحت میتوانید با راه اندازی یکی از این ایده ها و ادامه ی ان زندگی خود را متحول کنید پس اگر واقعا میخواهید در زندگی خود تغییر و تحول ایجاد کنید همراه ما باشید .

  1- بهترین شغل اینترنتی ساخت اپلیکیشن اندروید : یکی از شغل اینترنتی مهم که خیلی راحت میتوانید از ان کسب درامد کنید طراحی یک برنامه ی کاربردی و خلاقانه برای گوشی های اندروید و ایفون میباشد . اگر دقت کنید میبینید که تلفن های همراه همه جا هستند و روز به روز در حال افزایش پیدا کردن هستند .شما با داشتن یک ایده ی خلاق و جذاب میتوانید خیلی راحت به درامد فوق العاده ای در ماه برسید . زمان گذاشتن برای طراحی یک اپلیکیشن و فروش ان خیلی ارزش دارد زیرا روشی حرفه ای برای کسب درامد اینترنتی و رسیدن به درامد بسیار بالایی میباشد .اگر واقعا شما به آموزش برنامه نویسی اندروید و ios علاقه دارید و یا اینکه یک برنامه نویس هستید خیلی راحت میتوانید زندگی خود را متحول کنید . اگرم واقعا برنامه نویسی نیستید در ادامه ما شما را با چند شغل اینترنتی که اصلا نیاز نیست برنامه نویسی باشید اشنا خواهم کرد پس همراه ما باشید.2- دومین شغل اینترنتی طراحی سایت :یکی دیگر از شغل های اینترنتی پر درامد و پرسود که در سطح جهان خیلی طرفدار دارد طراحی سایت میباشد . البته این را بدانید که برای طراحی سایت اصلا نیازی به برنامه نویسی وب نیست شما برای طراحی سایت میتوانید از سایت ساز های رایگان و cms های رایگان استفاده کنید . خیلی از افراد فکر میکنند که برای راه اندازی و طراحی سایت باید برنامه نویسی بلد باشند و یا اینکه اگر برنامه نویسی نمیدانند باید بابت راه اندازی و ساخت سایتشان هزینه های زیادی پرداخت کنند در صورتی که اصلا اینطور نیست!شما برای اینکه وبسایت راه اندازی کنید به هیچ علم برنامه نویسی و کدنویسی نیاز ندارید. به لطف بزرگ سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس راه اندازی و ساخت سایت برای تمام افراد ممکن شده است و بدون اینکه برنامه نویسی بلد باشید میتوانید سایت راه اندازی کنید. اگر کار با سیستم های مدیریت محتوا را یاد بگیرید میتوانید با طراحی سایت درآمدزایی داشته باشید. البته برای کسب درآمد از طراحی سایت نیازی به راه اندازی شرکت و دفتر ندارید. بسیاری از افراد توانسته اند با یادگیری طراحی سایت کار در منزل خود را راه اندازی کنند و به درآمد میلیونی برسانند.اگر به مبحث طراحی سایت علاقه دارید میتوانید این ایده را جهت راه اندازی کسب و کار اینترنتی تان انتخاب کنید و با طراحی سایت برای دیگران کسب درآمد کنید.مهارت طراحی سایت اصلا نیاز به بلد بودن علم برنامه نویسی مثل Html , Css, js ,php و … ندارد . شما دوستان عزیز خیلی راحت میتوانید بدون برنامه نویسی طراحی سایت را یاد بگیرید و پروژه های طراحی سایت انجام بدهید برای طراحی سایت بدون کد نویسی میتوانید از سایت اکادمی سبز استفاده کنید .3 – سومین شغل اینترنتی فروش فالوور و لایک اینستاگرام :یکی دیگر از مشاغل اینترنتی پردرامدفروش فالوور و لایک اینستاگرام میباشد . میزان درآمد از سیستم بسیار بالا میباشد . شما با راه اندازی این سیستم خیلی ساده میتوانید به درامد بالایی دست پیدا خواهید کرد . میزان سقف درامدزایی از این سیستم میتواند ماهانه چندین میلیون تومان باشد .همان طور که میدانید شبکه ی اجتماعی اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی میباشد که روزانه افراد زیادی در این شبکه ی اجتماعی عضو میشوند. شما برای راه اندازی این سیستم فروش فالوور اینستاگرام به هیچ سرمایه خواصی نیاز ندارید و خیلی ساده میتوانید این سیستم را برای خود راه اندازی کنید . اگر این سیستم را راه اندازی کنید قطعا با روزی 2 الی 3 ساعت کار در منزل به درآمد باور نکردنی دست پیدا خواهید کرد .میزان درامد زایی از این سیستم 100 درصدی است اگر همان گونه که به شما اموزش میدهیم عمل کنید قطعا نتیجه ی مطلوب را میگیرید و به استقلال مالی دست پیدا خواهید کرداگر واقعا میخواهید یک کسب و کار اینترنتی راحت با حاشیه سود بسیار بالا داشته باشید من این شغل اینترنتی را به شما توصیه میکنم . برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید4 – چهارمین شغل اینترنتی ساخت فروشگاه اینترنتی :چهارمین ایده شغل اینترنتی برای شما دوستان عزیز داشتن یک فروشگاه اینترنتی میباشد که در کشور ما خیلی مرسوم شده است همان گونه که میبینیم با پیشرفت علم بیشتر کسب و کار ها به سمت اینترنت کشیده شده اند .باز هم بگم که برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی اصلا نیاز به علم برنامه نویسی نیست شما خیلی راحت میتوانید با چند قدم ساده میتوانید فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید و خیلی سریع به درامد اینترنتی بسیار بالایی برسید .در فروشگاه اینترنتی خود شما میتوانید محصولاتی که تولید میکنید و یا محصولاتی را که دارید ارائه بدهید که این محصولات میتوانند به صورت فیزیکی و یا دانلودی باشند که محصولات فیزیکی مثل یک طرح دستی , تابلو نقاشی , عطر , لوازم جانبی گوشی و… و محصولات دانلودی میتواند تخصص شما باشد که شما ان تخصص را در قالب فایل دانلودی ارائه میدهید و برای فروش قرار میدهید .5 – پنجمین شغل اینترنتی خرید و فروش دامنه :یکی دیگر از شغل اینترنتی خرید و فروش دامنه میباشد . افراد زیادی هستند که از خرید و فروش دامنه به درآمد اینترنتی بسیار بالایی رسیده اند و این شغل به زمان و سرمایه کمی نیاز دارد . شما دوستان عزیز میتوانید با قیمت بسیار پایین یک دامنه را خریداری کنید و ان را با قیمت بالا تری برای فروش قرار بدهید برای این کار لازم است در سایت های حراج دامنه عضو شوید .6 – ششمین شغل اینترنتی وبلاگ نویسی تخصصی :یکی دیگر از مشاغل اینترنتی با هزینه ی کم وبلاگ نویسی تخصصی میباشد . اگر به نوشتن خیلی علاقه دارید این شغل میتواند گزینه ی خوبی برای شما باشد .شما با نوشتن موضوعات خاص و با ایجاد یک وبلاگ برای خودتان میتوانید به درامد بالایی برسید .طراحی یک وبلاگ نیاز به دانش خاصی ندارد و شما میتوانید خیلی راحت و ساده یک وبلاگ خیلی حرفه ای برای خود ایجاد کنید . اگر زمان تایپ کردن دارید میتوانید با تایپ کردن به درامد بسیار بالایی در ماه برسید.7 – هفتمین شغل اینترنتی طراحی قالب و افزونه وردپرس :یکی دیگر از شغل اینترنتی پر درامد برای برنامه نویسان وب طراحی قالب و پلاگین برای سایت های وردپرسی میباشد . اگر شما با زبان های برنامه نویسی وب اشنا هستید خیلی راحت میتوانید به درامد بسیار بالایی از طریق طراحی قالب و افزونه وردپرس برسید . میتوان گفت این شغل اینترنتی میتواند به عنوان سرمایه باشد .شما هر قالبی را که طراحی میکنید میتوانید در مارکت های ایرانی و خارجی ان را قرار بدهید و بفروشید البته شما از این طریق میتوانید درامد دلاری هم کسب کنید . شما با طراحی چند قالب و افزونه وردپرس حرفه ای و انتشار ان در بازار اینترنتی ایران و جهان مثل تم فارست و… خیلی راحت به درامد بسیار بالایی خواهید رسید .8 – هشتمین شغل اینترنتی سئو و بهینه سازی وبسایت :یکی دیگر از مشاغل اینترنتی پر درامد سئو و بهینه سازی وبسایت ها میباشد . شما اگر به یک متخصص سئو تبدیل شوید خیلی راحت میتوانید پروژه های سئو انجام بدهید که درامد بسیار بالایی دارد . این را بدانید که برای سئو و بهینه سازی سایت اصلا نیاز به علم کد نویسی و زبان برنامه نویسی خاصی نیست .علم سئو مانند علم برنامه نویسی نیست با یاد گیری سئو میتوانید اینده ی خود را تضمین کنید ولی برای یاد گیری این شغل اینترنتی باید زمان بگذارید تا خیلی زود به یک متخصص سئو حرفه ای تبدیل شوید . سئو علمی است که از طریق تجربه بدست می اید و شما باید ان را تجربه کنید به هر حال سئو نیز میتواند یک شغل اینترنتی پر درامد باشد .

  9 – نهمین شغل اینترنتی تدریس مجازی و برگزاری وبینار :یکی دیگر از مشاغل اینترنتی پرسود و بسیار پر درامد میتواند از برگذار کردن سمینار ها و کلاس های مجازی باشد . تقاضا برای مدرسان اینترنتی بسیار زیاد است . اگر شما در زمینه ای تخصص دارید میتوانید به یک معلم مجازی و مدرس اینترنتی تبدیل شوید .تنها چیزی که نیاز دارید این است که در زمینه ی کاری و شغلی خود باید حرفه ای باشید مثلا اگر در زمینه کسب و کار اینترنتی فعالیت میکنید میتوانید با برگذاری یک وبینار مجازی به درامد میلیونی بسیار زیادی برسید.تنها نیاز شما ان است علاوه بر اینکه باید در زمینه ایی تخصص داشته باشید باید یک وبسایت طراحی کنید تا بتوانید مخاطبان هدف خود را پیدا کنید و برای انها سمینار و کلاس برگذار کنید .

  10 – دهمین شغل اینترنتی خرید و فروش سایت :دهمین شغل اینترنتی خرید و فروش وبسایت میباشد . برای درک این مدل کسب و کار اینترنتی فرض کنید شما در زمینه ی املاک و ساخت و ساز فعالیت میکنید , کسی که خانه را با قیمت پایین تری خریداری میکند و پس از باز سازی و تعمیرات ان خانه را با قیمت بالا تری میفروشد . برای شروع این کار میتوانید از سایت هایی شروع کنید که در flippa.com ثبت شده اند .11 – یازدهمین شغل اینترنتی نوشتن محتوای تبلیغاتی :یکی دیگر از شغل های اینترنتی که خیلی از افراد در ان زمینه دارند فعالیت میکنند نوشتن محتوای تبلیغاتی میباشد که سود بسیار بالایی دارد . سود این شغل اینترنتی بسیار بالاست زیرا افراد کمی در این زمینه تخصص دارند .بازاریابی پرسانتی و بازاریابی اطلاعات محصول , اصلی ترین مشتریان شما خواهند بود زیرا این افراد برای راه کار های ممکن برای افزایش نرخ کلیک , نرخ ثبت نام و نرخ تبدیل وبسایتشان هستند . این مورد نیز میتواند یکی دیگر از مشاغل اینترنتی با درامد بالا باشد چرا که به ازای نوشتن متن تبلیغاتی هزینه ی بسیار بالایی دریافت خواهید کرد.سایت شغل اینترنتی

  12 – دوازدهمین شغل اینترنتی همکاری در فروش :یکی دیگر از روش های پولساز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی سیستم همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ است. برای کسب درآمد از این روش شما از طریق فروش محصولات دیگران درآمدزایی میکنید. بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در دنیا و حتی ایران سیستم همکاری در فروش را برای سایتشان راه اندازی کردند و باعث ایجاد یک موقعیت پولساز برای افرادی شده که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارند.بهترین روش برای راه اندازی سیتم همکاری در فروش این است که شما یک سایت راه اندازی کنید و محصولات دیجی کالا را برای فروش داخل سایتتان بگذارید. البته اگر هدف اصلی تان کسب درآمد از سیستم های همکاری در فروش است و میخواهید از طریق فروش محصولات دیجی کالا کسب درآمد داشته باشید باید در بخش سیستم همکاری در فروش دیجی کالا ثبت نام کنید و دیجی کالا برای فروش محصولاتش در اینترنت به شما لینک اختصاصی میدهد که هر کس از طریق لینکی که دیجی کالا در اختیارتان قرار داده است محصولی را تهیه کنید به صورت کاملا اتوماتیک در پنل کاربری تان پورسانتتان ارسال میشود و میتوانید آن را دریافت کنیددر این روش میتوانید با فروش محصولات سایت های دیگر در سایت خود به ازای هر فروش پورسانت و مبلغی را دریافت کنید همان طور که گفتم شما با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی میتوانید محصولات دیگران را در سایت خود بفروشید و به ازای هر فروش مبلغی را از ان سایت دریافت کنید .

  منبع: آکادمی سبز

  شما چه شغل اینترنتی دیگری می شناسید؟

  لینک دوره 0 تا 100 برنامه نویسی اندروید الکامکو https://elecomco.com/android_learning | مرجع آموزش برنامه نویسی اندروید ( آموزش ساخت انواع اپلیکیشن با اندروید استودیو و جاوا)


  مطلبی دیگر از این نویسنده


  مطلبی دیگر در همین موضوع

 • سه جام

 • بر اساس علایق شما


  Downloads-icon


  مطلبی دیگر در همین موضوع

  پس شما می‌خواهید یک برنامه‌نویس تابع‌گرا (فانکشنال) شوید؟(قسمت دوم)

  Downloads-icon

  سایت شغل اینترنتی
  سایت شغل اینترنتی

  خرید شامپو تریاک دکتر اسکین
  خرید شامپو تریاک


  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.