سایت سهام

سایت سهام
سایت سهام

ثبت نام در کارگزاری ها جهت فروش سهام عدالت:

فروش سهام عدالت در بانک ها و کارگزاری ها:

کارگزاری ها:

مرتبط:

سایر کارگزاری ها:

فیلم راهنمای جامع ورود به سایت سهام عدالت و ثبت نام در سامانه سهام عدالت و نحوه آزادسازی سهام عدالت

راهنمای تصویری نحوه ورود به داشبورد سهام عدالت خود

بعد از آنکه به سایت سهام عدالت samanese.ir وارد شدید، روی گزینه ورود به سامانه کلیک کنید تا به سامانه مشاهده اطلاعات صورت وضعیت دارایی سهام خود در پرتفو سهام عدالت وارد شوید.

سایت سهام

روی بخش مطالب فوق را مطالعه کرده ام تیک بزنید و روی ادامه کلیک کنید.

این عکس نشان داده می شود.

کد ملی را وارد کنید و گزینه ادامه را بزنید تا نام و نام خانوادگی و شماره شناسنامه هم وارد کنید.

اسم را بر اساس نام های معرفی  شده انتخاب کنید.

 • غچین
 • نام خود را از گزینه های معرفی شده انتخاب کنید.

  نام پدر را انتخاب کنید

  سال تولد و شماره شناسنامه را وارد کنید

  اطلاعات وارد شده را تایید کنید

  پس از تایید اطلاعات وارد شده توسط سامانه سهام عدالت، به داشبورد سامانه متصل شده و اطلاعات سود و پرتفو شما قابل مشاهده است.

  داشبورد سهام عدالت

  در عکس بالا، داشبورد پروفایل شما در سامانه سهام عدالت است. می توانید صورت وضعیت دارایی و سود سهام را مشاهده کنید. شماره شبا بانکی و شماره تلفن همراه را تغییر دهید. طرح آزادسازی سهام عدالت را نیز می توان از این طریق انتخاب کرد.

  تصویر صورت وضعیت دارایی سهام عدالت که وضعیت تخصبص سود در سال ۹۵ و۹۶ و تاریخ واریز سود را نشان می دهد.

  منبع: جماران

  فیلم | اطلاعات جامع سهام عدالت به صورت تصویری

  سوالات متداول:

  اطلاعات هویتی و خانواری مشمولین سهام عدالت

  آخرین اطلاعات هویتی و اصلاحات شناسنامه ای تا دی ماه ۱۳۹۵ از سازمان ثبت احوال کشور دریافت و در بانک اطلاعات سازمان خصوصی سازی اعمال شده است. این مشخصات نهایی، مبنای عضویت و سهامداری مشمولین است. در صورت تغییر اطلاعات هویتی افراد پس از تاریخ فوق، لازم است جهت اعمال تغییرات و اصلاح بانک اطلاعاتی با تلفن شماره 02183338 دفتر امور سهام عدالت تماس حاصل فرمایند.

  اقدام خاصی لازم نیست. تخصیص سهام عدالت بر مبنای بعد خانوار در زمان ثبت نام صورت گرفته است و ازدواج، طلاق و فوت تأثیری در شرایط و مبلغ سهامداری مشمولین ندارد. همچنین متولدین بعد از تاریخ ثبت نام خانوارها نیز مشمول سهام عدالت نمی باشند.

  ملاک سهامداری افراد و خانوارها قطعی شدن ثبت نام آن ها در طرح سهام عدالت است و تغییر وضعیت افراد و خانوارها تاثیری در سهامداری مشمولین ندارد.

  ملاک تعلق تخفیف 50درصدی تحت پوشش بودن مشمولان در نهادهای حمایتی در زمان تهیه صورتحساب نهایی (دی ماه 1395) بوده که مطابق آخرین اطلاعات دریافتی از سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) در صورتحساب مشمولان اعمال شده است.

  پرداخت سود سهام عدالت

  سازمان خصوصی‌سازی پس از وصول سود مصوب شرکت های سرمایه پذیر و محاسبه مبلغ سود هر مشمول، نسبت به واریز آن به شماره شبای تایید شده در سامانه سهام عدالت اقدام می نماید. بدیهی است مبلغ سود مشمولانی که شماره شبای تایید شده در سامانه سهام عدالت ندارند به حساب بستانکاری ایشان منظور شده است.

  در صورتی که در سامانه مبلغی به عنوان واریز سود درج شده است بایستی ضمن مراجعه به شعب بانک مربوطه پرینت حساب از تاریخ قید شده به عنوان «ارسال به بانک» تا حداقل ۳ ماه بعد را دریافت و کنترل کرد. در صورت اطمینان از عدم واریز وجه تخصیصی، پرینت حساب جهت بررسی و کنترل بیشتر به شماره 02188085667 فکس گردد.

  بله، امکان جایگزینی و ثبت شماره شبا بانکی جدید، برای آن دسته از سهام‌داران سهام عدالت فراهم‌شده که شماره شبا بانکی آن‌ها در این سامانه تأیید شده اما در حال حاضر بنا به هر دلیل مایل به جایگزین کردن شماره شبا بانکی جدید هستند.

  عضویت مشمولین سهام عدالت و شرایط آن

  کلیه افراد می توانند از طریق مراجعه به سایت سامانه سهام عدالت samanese.ir و ورود مشخصات هویتی خود، ضمن اطلاع از مشمول بودن، صورتحساب خود را مشاهده نمایند.

  فهرست اقشاری از جامعه که در 10 سال گذشته واجد شرایط دریافت سهام عدالت شده اند به همراه تعداد ثبت نام شدگان هر یک از این اقشار، در پایگاه اطلاع رسانی سهام عدالت news.samanese.ir منوی “سهام عدالت” قابل مشاهده است.

  در حال حاضر به دلیل عدم وجود مجوز قانونی، ثبت نام و تخصیص سهام عدالت به افراد جدید میسر نمی باشد. بدیهی است درصورت صدور مجوزهای قانونی لازم به منظور ثبت نام متقاضیان دریافت سهام عدالت، مراتب به اطلاع عموم خواهد رسید.سایت سهام

  فقط کسانی که در شرکت های تعاونی شهرستانی ثبت نام نهایی شده اند و نامشان از طریق شرکت های مذکور به سازمان خصوصی سازی ارسال و در سامانه سهام عدالت samanese.ir درج شده است مشمول نهایی سهام عدالت هستند و ثبت نام اولیه و یا داشتن دعوتنامه دلیل بر ثبت نام نهایی، نمی باشد.

  بلی؛ ثبت نام شدگان نهائی در صورت فوت نیز جزو مشولین سهام عدالت هستند و وراث قانونی آنها می توانند از طریق سامانه samanese.ir اطلاعات لازم را جهت اقدامات بعدی کسب و ضمن مراجعه به دفاتر منتخب پیشخوان دولت، موجود در آدرس اینترنتی مذکور، نسبت به تقسیم و تسهیم سهام شخص متوفی بین وراث قانونی ایشان اقدام نمایند.

  در حال حاضر فقط پرونده متوفیانی که تمامی وراث آنها در قید حیات و حاضر می باشند، قابل بررسی و اقدام است. درصورت ایجاد امکان بررسی پرونده این دسته از متوفیان مراتب به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

  هیچ لزومی به در اختیار داشتن برگه عضویت سهام عدالت نیست و این برگه فاقد کاربرد و ارزش می باشد. مشمولین سهام عدالت با مراجعه به آدرس اینترنتی samanese.ir می توانند از وضعیت عضویت و سهامداری خود مطلع شوند.

  آزادسازی سهام عدالت

  پاسخ: در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری و موافقت ایشان با درخواست ریاست محترم جمهوری مبنی بر آزادسازی سهام عدالت، سازمان خصوصی‌سازی با همکاری و مشارکت سازمان بورس و اوراق بهادار و سایر نهادها در بازار سرمایه، اقدام به فراهم نمودن تمهیدات و اقدامات عملی لازم برای تحقق این امر نموده است تا با توجه به موارد سه‌گانه مورد تأکید معظم له شرایط بهره‌مندی هرچه سریع‌تر مردم از منافع و مدیریت سهام مذکور فراهم گردد. در همین ارتباط، هریک از مشمولین محترم سهام عدالت می‌توانند با مراجعه به سامانه سهام عدالت به نشانی samanese.ir در صورت علاقه‌مندی به مدیریت مستقیم سهام خود نسبت به انتخاب مدیریت مستقیم سهام مذکور اقدام نمایند. بدیهی است در صورت عدم مراجعه به سامانه، سهام متعلقه به سهامداران به روش غیرمستقیم و توسط شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی مدیریت خواهد شد.

  به میزان سهام تخصیص‌یافته به هر فرد در شرکت‌های سرمایه پذیر سهام عدالت و به‌تناسب ارزش مقطع واگذاری، تعدادی از سهام 36 شرکت بورسی تخصیص خواهد یافت. علاوه بر آن این دسته از مشمولین سهام عدالت، به ازای سهام شرکت‌های غیر بورسی سرمایه پذیر سهام عدالت، سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی را نیز دریافت خواهند نمود. در این حالت مسئولیت حفظ، نگهداری و مدیریت سهام اختصاص‌یافته به عهده سهامدار بوده و در راستای حفظ ارزش سهام تخصیص‌یافته، قابلیت نقل‌وانتقال سهام مزبور به غیر و فروش آن بر اساس محدودیت‌های زمانی و مقداری تعیین‌شده توسط شورای عالی بورس صورت خواهد گرفت. مطابق قانون تجارت سهامدار محسوب شده و از مزایای سهام تخصیص‌یافته ازجمله سود و … بهره‌مند خواهند شد.

  دو ماه پس از تاریخ انتخاب روش مذکور می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) به نشانی{sejam.ir} از تعداد سهام تخصیص‌یافته نزد شرکت‌های سرمایه پذیر سهام عدالت مطلع شوند. شایان‌ذکر است بهره‌مندی از خدمات قابل‌ارائه ازجمله ایجاد امکان معامله پذیری سهام تخصیص‌یافته در آینده، منوط به مراجعه به سامانه سجام، ثبت‌نام و احراز هویت در مراکز تعیین‌شده می‌باشد.

  پاسخ: به‌هیچ‌عنوان تغییر روش امکان‌پذیر نمی‌باشد.

  پاسخ: کد معاملاتی بورس برای کلیه سهامداران سهام عدالت توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه صادر خواهد شد لیکن سهامداران می‌باید در بازه زمانی مقرر به سامانه سجام مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات و دریافت کد معاملاتی اقدام نمایند.

  پاسخ: مطابق قانون تجارت در هر دو روش، سهامداران از مزایای سهام تخصیص‌یافته ازجمله سود بهره‌مند خواهند شد که پس از تکمیل اطلاعات، اقدام لازم از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار به عمل خواهد آمد.

  پاسخ: شرکت‌های سرمایه¬گذاری استانی مکلف‌اند در مهلت مقرر صندوق‌های سرمایه¬گذاری را تأسیس نمایند.

  پاسخ: شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی مجاز هستند پس از شناسایی پروژه‌های سودآور اقدام به تأسیس صندوق‌های سرمایه‌گذاری پروژه کرده و به‌منظور تأمین مالی پروژه، می‌توانند اقدام به فروش سهام شرکت‌های سرمایه پذیر در مالکیت شرکت سرمایه‌گذاری استانی نمایند. معامله سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی صرفاً از طریق بورس و مطابق سازوکار و مقررات سازمان بورس و اوراق بهادار خواهد بود.

  پاسخ: مراتب از طریق سازمان بورس و اوراق بهادار متعاقباً اعلام خواهد شد.

  پاسخ: در هر استان و توسط شرکت سرمایه‌گذاری همان استان اجرا می‌شود.

  پاسخ: مراتب از طریق سازمان بورس و اوراق بهادار متعاقباً اعلام خواهد شد.

  پاسخ: پس از تصمیم‌گیری در شورای عالی بورس اطلاع‌رسانی خواهد شد.

  ثبت نام در کارگزاری ها جهت فروش سهام عدالت:

   

  کرونای آفریقایی هم مغلوب واکسن کوو ایران برکت شد

  گزینه‌های احتمالی برای شهرداری پایتخت

  خبر ازدواج احسان علیخانی با لیلا اوتادی تکذیب شد

  چهار شهید و سه زخمی در حمله هوایی آمریکا به مواضع حشدالشعبی

  آتش‌سوزی یک پراید و رفتار انسان‌دوستانه راننده BMW

  یورو ۲۰۲۰| وداع رونالدو با جام در شب شگفتی‌سازی «چک» + فیلم خلاصه بازی ها

  حمایت کارشناس شبکه افق از طالبان + فیلم

  اظهارات جنجالی مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به نامداری

  آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

  یادداشتی درج نکردید

  در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

  برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

  دانش خود را بالا ببرید، با کمترین سرمایه شروع کنید و پرسود باشیدسایت سهام

  مزیت سهام یاب، کامل بودن آن است. کسب اطلاعات و معامله در یک محیط، از اتلاف وقت و ایجاد اشتباه جلوگیری می‌کند. از جمله مزایای سامانه معاملات سهامیاب: بالاترین نرخ برگشت کارمزد. طرح‌های ویژه بازاریابی، قرعه‌کشی‌های فصلی، مشاوره سرمایه‌گذاری و آموزش حرفه‌ای و برترین باشگاه مشتریان

  اطمینان خاطر و سهولت معامله را با سهام‌یاب تجربه کنید. سامانه معاملات آنلاین سهام‌یاب به صورت نسخه دسکتاپ و موبایل، براساس نیازهای شما طراحی شده است.

  سهام توئیت، شبکه اجتماعی خاص بورس و بازار سرمایه ایران است. تعامل سرمایه‌گذاران در این قسمت، نقشی کلیدی در کسب اطلاعات، آگاهی از نظرات دیگران و آموزش دارد.

  راه موفقیت در سرمایه‌گذاری آسان نیست. همراه با مشاوان دارای مجوز از سازمان بورس، در این بخش همراه شما هستیم تا راه را هموارتر کنیم. انواع محتواهای تحلیلی، سیگنال و معرفی سبد سهام.

  با ابزار قوی تحلیل تکنیکال و اطلاعات سهام از ابتدای روز معاملاتی، یک دستیار قابل اعتماد برای تحلیل‌های تکنیکال شما به صورت آنلاین و رایگان در اختیار دارید.

  ابزارهای مختلف سرمایه‌گذاری در بازار را برای شما فراهم می‌کنیم تا امکان کسب منفعت بیشتر، مطابق با سلایق سرمایه‌گذاری و شرایط خود را داشته باشید.

 • فخاس
 • دسترسی سریع به اطلاعات یکپارچه، از جمله ارکان اساسی تصمیم‌گیری موفق و کسب موفقیت است. سهام‌یاب تلاش می‌کند با جمع‌آوری اطلاعات صحیح و دقیق و نمایش در قالب انواع گزارشات، شما را یاری کند.

  چطور از دارایی سهام عدالتم اطلاع پیدا کنم و درخواست فروش و واریز وجه به حسابم داشته باشم؟ سهام یاب از طریق این سامانه اختصاصی این امکانات را برای شما فراهم کرده است.

  در کمتر از ۵ دقیقه و به صورت رایگان در سجام و بورس ثبت نام کنید

  بدون استفاده از سهامیاب انگار در تاریکی و بدون چراغ به دنبال چیزی می گردم

  سهامیاب گزینه مناسبی برای استفاده از تحلیل اساتید و سهامداران بازار سرمایه است

  من در سهامیاب نظرات بسیار فنی و تحل های تخصصی خوبی در خصوص سهام ها و بورس میخوانم و کلا برای من مطالعه توئیت ها و نظرات مشاوره ای ارائه شده بسیار مفید بوده.

  از سهامیاب به خاطر امکانات و خدمات خوب وارزنده ای که دارندو همچنین از کارشناسان شایسته وبا تدبیر این کارگزاری نهایت تقدیر وتشکر را دارم . سپاسگزارم پایدار و پیروز باشید.

  تحلیل بنیادی، تکنیکال و فاندامنتال، اخبار بازار و تاثیر گذار و بررسی کلیه توییتها و مهمتر از همه ریسک پذیر بودن، به موفقیت در کسب سودآوری کمک خواهد کرد.

  سهامیاب مکان بسیار خوبی جهت تبادل نظر بین سهامداران بورس ، و آگاهی از اخبار بازار سهام و همینطور پیشرفت سواد بورسی افراد مبتدی توسط افراد حرفه ای در بورس میباشد.

  من قبلاً از خدمات کارگزاری دیگری استفاده میکردم و ناراضی بودم . با مراجعه به سهامیاب و استفاده از سامانه معاملات آنلاین آن خیال من راحت شد

  سایت شما بسیار بسیار عالی وخوب است

  سهام یاب سایت بسیار خوب و مفید فایده ای هستش، امیدوارم روز به روز بهتر بشه

  فعلا تنها سایت موفق ومقبول در این حوزه هست

  سلام به دوستان عزیزم در تیم سهامیاب خواستم تشکر کنم از سایت خوبتون و براتون آرزوی موفقیت های بیشتر میکنم. مرسی که هستین.

  واقعا دست دستندرکاران سهام یاب درد نکنه.

  ممنون از طراحی سایتتون. پسرم مفید داره ولی سایت شما کامل تر است مرسی

  عالیه خیلی خوشم آمده به همه پیشنهاد میکنم من که به همه دوستان و آشنایان اطلاع دادم خسته نباشید

  از خدمات خوب شما سپاسگزارم

  با سهام یاب میتوانی سهم های بهتری پیدا کنی و نظرات کاربران درباره سهم را مشاهده و بررسی کنی.

  با سلام نرم افزار خوبی هست امیدوارم دوستان ازش استفاده کنند

  من از خدمات سهام یاب علی الخصوص از بخش مشاوره ها بسیار راضی هستم

  به عنوان کاربر قدیمی سهامیاب رضایت کامل از این سایت دارم امیدوارم روز به روز بهتر بشن

  استفاده از شبکه ی اجتماعی سهام یاب ، مخصوصا برای تبادل نظر ،و بررسی نقاط قوت و ضعف سهام ها توصیه میشود،این نظرات برای تصمیم گیری برای خرید و فروش می‌تواند تاثیر گذار باشد

  با درود بر شما. سپاس از خدمات ارزنده ای که به افراد مشتاق به فعالیت در بازارهای مالی ارائه میدهید.امری نوین و عالی و همچنین ایده های جدید شما قابل تحسین است. با آرزوی سربلندی، سلامتی و موفقیت برای تیم توسعه سهامیاب. با تقدیم احترام

  سایت مفید و پرباری است. با تشکر از عوامل آن

  از وقتی از #سهامیاب استفاده میکنم ، کارم سریع راحت و آسون صورت گرفته همچنین اطلاعات و محتویات مفیدی از طریق سهامیاب در اختیارم قرار گرفته

  بنده بااینکه دراین شرایط کرونا کمتر تونستم از این سایت بهره ببرم اما بسیار راضی هستم از تحلیلهایی که در همه زمینه ها قرار میدهید

  سهامیاب یک سایت همه چیز تمام و عالی

  سلام. با سهام یاب میتونم اطلاعات کمی، کیفی یک سهم رو جست جو و با یافته های خودم مقایسه و در آخر بهترین گزینه رو برای اهداف انتخاب کنم. این بهترین شیوه برآورد من از سهم ها از سهامیاب است. سایت سهام

  برای سود بیشتر واستفاده از نظرات دوستان در مورد سهامتون از این برنامه حتما استفاده کنید

  بنظرم تجربه ی خوبی برای کسب اطلاعات راجع به سهام هست.از سایت و خدمات کاملا راضیم

  سهام یاب ابتکاری نو در جهت تبادل نظر سهامداران و فرصتی برای به روز بودن و کامل شدن

  همه ما اینجا هستیم تا از این بستر فراهم شده برای پیشرفت و ارتقاء آگاهی خودمان و اطرافیانمان استفاده کنیم. خواهشا به کسی توهین نکنیم و قصد تخریب هیچکس را نداشته باشیم و همچنین سعی کنیم یاد بگیریم نظر هر کسی برای خودش قابل احترام است و لطفا بدون تحلیل و پشتوانه چیزی ننویسیم که دل سهامداران خالی شود.

  سهامیاب به دلیل طراحی خوب، عضویت کارشناسان حرفه ای هر چند معدود در آن و در دسترس قرار دادن سریع اطلاعات خاص و مهم هر یک از نمادها، فعلا تنها شبکه اجتماعی مورد استفاده من در مورد بورس اوراق بهادار تهران هست.

  سهام یاب محل تبادل نظر و ارایه تحلیل و گپ و گفت بورس ایران به عنوان مرجعی بدون همتا در این عرصه بورس یک تحول شگرفت در صنعت سرمایه و بورس می باشد

  در سهامیاب [سهام + یاب] بدنبال یافتن سهام نباشیم، بلکه سهامیاب می تونه بستری باشه برای تبادل نوع نگاه مختلف به بازار سهام

  سهام یاب در مقایسه با جاهای دیگه که دیدم عالی چون توسعه و تغییرات مثبت سرعت بیشتری داره

  سهام یاب شبکه ای است که افکار تمام سهامداران حرفه ایی و مبتدی را بهم دیگر نشان میدهد. ممنونیم از زحمات تیم پشتیبانی و مدیریت محترم.

  تشکر و قدردانی خود را از دست اندرکاران محترم سامانه های سهام یاب اعلام می دارم و امیدوارم با تلاش های مضاعف خود بتوانند رضایت کامل و صد در صدی مشتریان خود را با اعطای امتیازات خاص خود که متفاوت با سایر سامانه های بورسی باشد را کسب نمایند.

  سهامیاب را بهترین شبکه اجتماعی که در مورد بازار بورس اوراق بهادار و سهام در بین شبکه های داخل کشور فعال هستند می دانم.

  در سهام یاب فهمیدم میتونم احساس غرور شادی و غم ناامیدی و افتخار پیروزی ام را با دیگران به اشتراک بذارم. ممنون که با ما هستید.

  سهام یاب گامی مهم و مفید در عرضه تحلیل و آشنایی با سهمهای موفق است امید که سرعت آن نیز افزایش یافته و بتوان پیام صوتی هم در آن بارگذاری کرد.

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید.

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.


  راهنمای معاملات آنلاین سهام یابDownloads-icon


  راهنمای مدیریت سبد سهام یابDownloads-icon


  راهنمای پرتفوی لحظه‌ای Downloads-icon

  

  تنها با یک بار ثبت نام در سامانه سجام به تمامی سرویس های بازار سرمایه دسترسی داشته باشید و در هیچ یک از مراجعات خود به نهادهای مالی اعم از کارگزاری، صندوقهای سرمایه گذاری،شرکتهای تامین سرمایه و … نیاز به احراز هویت مجدد نخواهید داشت.

  راهنمای مراحل ثبت نام

  شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) با انتشار اطلاعیه ای از راه اندازی عملیات اجرایی احراز هویت الکترونیک در هفته آینده خبر داد.

  معاونت عملیات شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: تمام متقاضیان دریافت خدمات پایه مکلف به ثبت اطلاعات خود در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) هستند.سایت سهام

  شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) در خصوص نحوه احراز هویت ثبت نام کنندگان در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) اطلاعیه مهمی صادر کرد.

  مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی نسبت به ارسال پیامک‌های جعلی به دارندگان سهام عدالت، با عنوان پیامک‌های ثبت‌نام سامانه سجام، هشدار داد.

  معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس با تکذیب شایعات مرتبط با عدم نیاز سهامداران سهام عدالت برای ثبت نام در سامانه سجام اعلام کرد : همه سهامداران سهام عدالت در روش مستقیم و غیر مستقیم باید در سامانه سجام ثبت نام کنند.

  رییس اداره نظارت بر ناشران گروه مالی و خدماتی سازمان بورس گفت: افرادی که دارای سهام عدالت هستند باید ابتدا در سامانه سجام ثبت نام کنند، سپس سایر فعالیت های خود را جهت انجام معاملات انجام دهند.

  معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده گذاری مرکزی از مسدود شدن ۱۷ سایت جعلی سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) خبر داد.

  به اطلاع می رساند با توجه به بروزرسانی زیرساخت های شرکت سپرده گذاری مرکزی، سامانه سجام در تاریخ 1400/02/31 از ساعت 08:00 الی 18:00 در‌دسترس نمی‌باشد.

 • الگوی مثلث
 • تمامی حقوق برای شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه محفوظ می باشد.

  طراحی و توسعه توسط شرکت سمات سامانه بازار سرمایه

  شماره تماس پشتیبانی: 1569

  ورود به سایت سهام عدالت www.samanese.ir
  آزادسازی و مدیریت سهام عدالت, ثبت نام, ثبت شماره شبا, مشاهده سود و صورتحساب در سامانه سهام عدالت samanese.ir

  مشاهده سود سهام عدالت 1399 کلیک کنید www.samanese.ir

  مشاهده سود سهام عدالت 1399 کلیک کنید www.samanese.ir

  امکان ویرایش اطلاعات در سامانه سهام عدالت فراهم شده است .

  داوری مسوول فنی درگاه ذینفعان بازار سرمایه با بیان این خبر گفت: همه سهامداران سهام عدالت که می خواهند از وضعیت دارایی خود مطلع شوند، کافی است وارد سامانه سهام عدالت به نشانی www.sahamedalat.ir شوند .سایت سهام

  مشاهده سود سهام عدالت 1399 کلیک کنید www.samanese.ir

  نظر

  نام *

  ایمیل *

  سهام من از سال ۱۳۸۸ لغایت ۱۴۰۰ واریز نشده چرا؟

 • سهام
 • سلام تاحالا هرچه قدرسودسهام عدالت بهم ریختندنمیدونم به شماریه شبایه چه کسی واریزشده چون خودم شماره شبا رابه بانک ندادم این کارا رو برادرم انجام داده بودسال ۹۸حالا میخوام شما ه شبا جدیدرو ثبت کنم ازتون خواهش میکنم که راهنمایی کنیدتا شماره شبای جدیدرو ثبت کنم ممنون ازشما

  سهام

  سلام

  سلام سهام عدالت برای فروش گذاشتم ولی تا کنون پولی دریافت نکردم دلیلش چی میتونه باشه

  من عضوبهزیستی هستم به خاطر معلولینم خواهش میکنم کمکم کنید ازکجا واردسایت ثبت نام شوم

  من میخوام سهام عدالت ثبت نام کنم تابحال ثبت نام نکردم

  من میخوام سهام عدالت ثبت نام کنم چه سایتی وارد شوم

  سلام ۱۰ سال پیش ثبت نام کردم واین شماره پیگیر من میباشد کد رهگیری۷۵۲۱۴۶۷ وقتی وارد سامانه میشوم وکد ملی وارد میکنم جواب این شماره ثبت نشده است داده میشود لطفا جواب هید

  سلام .من از اخرین واریزی که درسال ۹۸ داشتم تاکنون هیچ واریزی نداشتم .لطفا برسی شود متشکرم

  ثبت نام سهام عدلت برای امسال ما کی شروع میشه

  من ثبت نام نکردم

  سلام، شماره شبا را میخواهم وارد کنم ولی هیچ آیکون آن باز نمی شود .چرا؟صورت وضعیت دارایی سهام را هم چاپ کردم.ولی واریزی سود، قطع شده است..لطفا”فعال کنید .متشکرم.

  باسلام سود سهام عدالت خانواده ام واریز شده الا من!
  چطوری میشه بررسی کرد کی سهام هایی که برای اونایی که ریخته نشده؟

  چرا نظر نمیدین

  باسلام خوبید من میخاهم به ورود سهام عدالت بروم و سنمم زیاد نیست در این صورت باید چیکار کنم

  سایت سهام
  سایت سهام

  خرید شامپو تریاک دکتر اسکین
  خرید شامپو تریاک

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.