سایت بوری


سایت بوری
سایت بوری

راهنمای مختصر ورود و فعالیت در بورسDownloads-icon


معرفی گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایهDownloads-icon


شرکت بورس اوراق بهادار تهرانDownloads-icon


شرکت فرابورس ایرانDownloads-icon


شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق…Downloads-icon


شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورسDownloads-icon


نرخ کارمزدها و خدماتDownloads-icon


اطلاعات لازم برای ایرانیان خارج از کشورDownloads-icon


راهنمای ثبت و انتشار اوراق بهادارDownloads-icon

ایزی‌تریدر

آنلاین‌پلاس

سایت بوری

مشاوره رایگان سرمایه‌گذاری

بر اساس اعلام بورس کالای ایران معاملات قراردادهای آتی واحدهای سرمایه گذاری صندوق پشتوانه طلای لوتوس از روز شنبه ۱۲ تیرماه آغاز می شود.

با برگزاری کارگاه‌های آموزشی معاملات آتی صندوق طلا از سوی شرکت بورس کالای ایران، راه‌اندازی این معاملات در آینده‌ای نزدیک قوت گرفت.

بر اساس آخرین پایش عملکرد صندوق های سرمایه گذاری تا ابتدای خرداد 1400 صندوق پیشتاز مفید بهترین عملکرد را در میان صندوق های سهامی داشته است.

آیا می‌ دانستید چقدر ساده و سریع می توان از طریق بورس اوراق بهادار کسب درآمد کرد؟ ما پیشنهادهای ویژه‌ای برای شما داریم. کافی است عضوی از خانواده ۹ میلیون نفری کارگزاری مفید شوید تا بهترین سامانه های معاملات آنلاین و پرسودترین صندوق های سرمایه گذاری کشور را در اختیارتان بگذاریم.

سرمایه گذاری در بورس می تواند آسان و مطمئن و البته بی رقیب باشد. فقط کافی است مسیر درست را انتخاب کنید.

 • توسعه و عمران استان کرمان
 • به عنوان اولین سرویس دهنده معاملات آنلاین با بیشترین تعداد مشتری و متنوع ترین ابزارهای معاملاتی
  ما خودمان را بهترین همراه برای شما می دانیم.

  وزارت اقتصاد و دارایی

  سازمان بورس

  بورس اوراق بهادار تهران

  بورس کالا

  فرابورس

  کانون کارگزاران

  انجمن مالی اسلامی

  ۲۷ سال نگاه حرفه‌ای به بازار سرمایه

  کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری تجارت‌نیوز است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت 1399

  کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری تجارت‌نیوز است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت 1399

  تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز شنبه 12 تیرماه، میزبان دادوستد 248 هزار و 210 تن انواع سیمان بود.سایت بوری

  مدیرعامل بورس کالای ایران با اشاره به روند توسعه معاملات کالاها در بورس کالا از جمله ورود سیمان طی سه ماه سال جاری گفت: بخشی از توسعه معاملات بورس کالا و ورود کالاهای جدید، مرهون حمایت های ارکان بازار سرمایه در مخالفت با قیمت گذاری دستوری بوده است به طوریکه امروز حجم معاملات سیمان از مرز یک میلیون تن در یک ماه گذشته عبور کرد و در سه ماهه امسال نیز در آماری قابل توجه حجم معاملات از ١٠ میلیون و ٦٠٠ هزار تن گذشته است.

  محمد رضوانی فر مدیرعامل شستا در آیین راه اندازی قراردادهای آتی واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق طلا و معاملات سیمان در بورس کالا گفت: بیش از ۳۰ میلیون تن سیمان هلدینگ های شستا در راه بورس کالاست و سایر کالاها از جمله تایر نیز به زودی با ورود گسترده به بورس کالا از مشکلات قدیمی بازار از جمله فاصله قیمت بازار آزاد و شرکت ها رهایی پیدا می کند. مدیرعامل شستا در بخشی از سخنان خود گفت: در مسیر شفافیت و ورود کالاها به بورس کالا با افرادی مواجه هستیم که با پول خرج کردن در تریبون های رسمی و غیر رسمی هیاهو ایجاد کرده و موضوعات خلافی را مطرح می کنند، در این زمینه انتظار داریم با ورود دستگاه قضا، با مخالفان شفافیت اقتصادی برخورد قاطع شود.

  » آرشیو خبرها

   مرجع پایدار کشف قیمت و معاملات مبتنی بر کالا و اوراق بهادار کالایی

   


  کارمزدهاDownloads-icon


  کارمزدهاDownloads-icon


  کارمزدهاDownloads-icon


  کارمزدهاDownloads-icon

  سایت بوری
  سایت بوری

  خرید شامپو تریاک دکتر اسکین
  خرید شامپو تریاک


  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.