ریر


ریر
ریر

صفحه‌ها برای ویرایشگران خارج‌شده از سامانه بیشتر بدانید

ریر (انگلیسی: Rare) شرکت بازی ویدئویی بریتانیایی است، که در سال ۱۹۸۵ تأسیس شد.

شما واژه‌ای در دفتر واژه ثبت نکرده‌اید.

ترتیب بر اساس:

برای رفع محدودیت کاربر ویژه شویدبا حذف کوکی‌، لیست لغات از بین خواهد رفت.

واژه: ریر

هواسنج را بخوانید.هواسیدن را بخوانید.هواسیده را بخوانید.

ریر

این ویژگی تنها برای کاربران ویژه فعال است.

متأسفانه سرور با خطا مواجه شد. مشکل را بررسی می‌کنیم و به زودی حل خواهیم کرد.


ریر. [ رَ ] (ع اِ) آبی که از دهن کودک روان باشد. (منتهی الارب ) (ناظم الاطباء). لیزابه که از دهان بچه برآید. (یادداشت مؤلف ). || پیه استخوان که تنک و آب سیاه شده باشد یا مغز استخوان تباه شده و گداخته از لاغری یا عام است . (منتهی الارب ).

شما واژه‌ای در دفتر واژه ثبت نکرده‌اید.

ترتیب بر اساس:

برای رفع محدودیت کاربر ویژه شویدبا حذف کوکی‌، لیست لغات از بین خواهد رفت.

واژه: ریر

توروه را بخوانید.توره را بخوانید.توریث را بخوانید.

ریر

این ویژگی تنها برای کاربران ویژه فعال است.

متأسفانه سرور با خطا مواجه شد. مشکل را بررسی می‌کنیم و به زودی حل خواهیم کرد.


ریر. [ رَ ] (ع مص ) در ارزانی و فراخسالی رسیدن قوم : ریر القوم (مجهولاً)ریراً. (از منتهی الارب ) (ناظم الاطباء) (آنندراج ).

خدمات ارزی Pay98

امروزه ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال به طور چشمگیری در حال افزایش است و به طور جدی در جریان اصلی مالی قرار دارد. توکن های غیرقابل تعویض (NFTs) یک نوآوری بلاکچین اخیر است که در جهان طوفان به پا کرده است. در حالی که محبوبیت آنها افزایش یافته است، NFT هنوز برای تازه واردان نسبتاً جدید و پیچیده است. یک پلتفرم در تلاش است فروش و خرید توکن های غیر مثلی و درک این حوزه را برای تمامی افراد آسان کند. Super Rare یک بازار آنلاین است که در آن کاربران می توانند بدون نیاز به کدگذاری، مجموعه های دیجیتال را معامله کنند. از این رو در ادامه قصد داریم به بررسی ویژگی های ارز سوپر ریر (Rare) بپردازیم.

در عصر تکنولوژی مبالغ باورنکردنی در گردآوری آثار هنری دخیل است، بنابراین خریداران باید مطمئن باشند که معامله مورد نظر واقعی است. توکن های غیر مثلی (NFT) شامل هنر دیجیتالی هستند که به بلاک چین مانند اتریوم متصل می شوند تا بتوان مالکیت واقعی آنها را پیگیری کرد.

سوپر ریر یک بازار غیر متمرکز و شبکه اجتماعی برای هنر NFT است و از شبکه اتریوم استفاده می کند تا به سازندگان اجازه دهد آثار هنری خود را ایجاد کنند و آن را با توکنی منحصر به فرد و غیرقابل تشخیص متصل کنند. بعد از اینکه توکن های غیر مثلی درSuper Rare ثبت شد، می تواند توسط سایر کاربران به خرید، فروش و یا هودل برسد. به محض فروش NFT، می توان آن را در سایر بازارهای توکن های غیر مثلی به هر قیمتی فروخت.

ریر

ارز ریر (Rare) توکن بومی پلتفرم است و دارندگان توکن می توانند علاوه بر پارامترهای کلیدی پلتفرم، بودجه ای را اختصاص دهند و به بهبودهای پیشنهادی در شبکه و پروتکل رای دهند.

🟦 خدمات خرید و فروش ارز RARE به صورت لحظه ای و در 24 ساعت شبانه روز در سایت پی 98 ارائه می شود.

علاوه بر این، پلتفرم سوپر ریر به سازندگان این امکان را می دهد تا پس از فروش آثار هنری NFT خود، حق امتیاز دریافت کنند. این بدان معناست که هنرمندان دیجیتال اکنون می توانند درآمد بیشتری کسب کنند.

طبق اطلاعیه جدیدی که در هفته اخیر منتشر شد، تیم توسعه دهنده ارز سوپر ریر (Rare) از این رمز ارز رونمایی کردند. اغلب دارندگان ارز دیجیتال ریر همان تیم پشتیبانی SuperRare هستند و بر فضاهای جدید این پلتفرم، جامعه NFT و تصمیمات آینده این پلتفرم نظارت خواهند کرد.

سوپر ریر 2 با 150 میلیون توکن RARE و گالری های انتخاب شده توسط جامعه توکن های غیر مثلی برای گنجاندن هنرمندان راه اندازی شده است. در حال حاضر، افراد توسعه دهنده این پروژه اعلام کردند که اقداماتی را برای تمرکز زدایی از پروژه انجام داده اند. به همین منظور، ارز سوپر ریر (Rare) برای اداره جامعه و یک سازمان مستقل غیر متمرکز (DAO) پا به این عرصه نهاد.

150 میلیون ارز دیجیتال RARE به افرادی که قبلا از این پلتفرم استفاده کرده اند، توزیع شد. این مقدار 15 درصد از کل توکن های Rare عرضه شده را نشان می دهد.

 • خرید ارزان بیت کوین
 • سه ویژگی اصلی در پروژه سوپر ریر وجود دارد که به عصر دیجیتالی کمک می کند.در ادامه می خواهیم به بررسی برخی آنها بپردازیم.

  فضاها یا همان ویترین فروشگاه های پلتفرم ریر که به صورت مستقل توسط دارندگان توکن RARE انتخاب می شوند یک هنر غیر متمرکز به شمار می روند.

  سوپر ریر DAO همچنین یک کمیسیون فروش زنجیره ای از این فضا ها دریافت می کند و به دارندگان انگیزه می دهد تا باکیفیت تمام از فضاهای اضافه شده به شبکه مراقبت کنند.همچنین از دارندگان RARE دعوت می شود تا در رای گیری مکرر رای دهند که کدام فضاها باید در آینده فعال شوند. این مسابقه به عنوان مسابقه فضایی شناخته می شود.

  بدین ترتیب فضاهای سوپر ریر اولین راهی است که به رشد مداوم توکن Rare کمک می کند.

  پلتفرم DAO جدید قبلاً شروع به جمع آوری کمیسیون ها و هزینه های پلتفرم کرده است. این خزانه برای عموم قابل مشاهده است و از هر دو توکن اتریوم (ETH) و ریر (RARE) تشکیل شده است. علاوه بر این، یک شورای حکومتی بر خزانه داری و تصمیماتی که دارندگان توکن برای ایجاد تغییرات در آن می گیرد، نظارت خواهد کرد. همانطور که در اعلامیه آمده است، Super Rare در حال حاضر در دست جامعه است.”.

  سرانجام، این پلتفرم اعلام کرد که قابلیت قرارداد های این پلتفرم را گسترش می دهد. این امر به هنرمندان و طرفداران حوزه NFT این امکان را می دهد تا قراردادهای ثبت سفارش NFT ایجاد کنند که از آنها به عنوان “قراردادهای هوشمند مستقل” یاد می کنند. این شامل ویژگی هایی از جمله نشانه گذاری شخصی فروشنده و قراردادهای مشترک با سایر هنرمندان خواهد بود.

  همانطور که در بخش قبلی اعلام کردیم سوپر ریر یک شبکه غیر متمرکز (DAO) است و هیچ رهبری اجرایی به معنای سنتی ندارد. اما به طور کلی دارای یک تیم نظارتی 7 نفره است که از طریق 4 الی 7 کیف پول کنترل می کنند. از این رو امضا کننده گان اولیه این پلتفرم عبارتند از:

  امضاکنندگان صرفاً مجری تصمیماتی هستند که از طریق رای گیری تصویب شده اند و توانایی تخصیص یک جانبه وجوه خزانه را ندارند. آنها بر ایمنی و امنیت دارایی های اساسی تحت کنترل DAO نظارت می کنند.

  🟦 اگر قصد سرمایه گذاری در این رمز ارز را دارید مقاله بهترین کیف پول های ارز RARE را مطالعه کنید.

  سوپر ریر(SuperRare) با پرداختن به سه مشکل اصلی به نسخه 2.0 تبدیل شد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

  انتخاب یک تیم برای نظارت یک پلتفرم یا اکوسیستم هنری سودمند نیست.

  فعالیت فردی هنرمندانی که در زمینه توکن های غیر قابل تعویض تخصص دارند مشخص نیست تا چه مرحله حمایت می شوند اما یک تیم می تواند کارهای زیادی را انجام دهد.

  اکوسیستم هنری NFT تکه تکه شده است و هیچ راه خوبی برای مدیریت کل مجموعه وجود ندارد.

  بنابراین سوپر ریر این مشکل را با ایجاد فضاهای SuperRare حل کرد. با این راهکار هنرمندان دارای صفحه های مستقلی هستند که میتوانند به راحتی آن را اداره کنند، به فروش انها بپردازند و کمیسیون دریافت کنند. هر Space می تواند توکن ERC-721 خود را راه اندازی کرده و از هنرمندان دعوت کند تا NFT را با آنها شریک شود. این به هر فضا اجازه می دهد تا به گالری هنری رمزنگاری مختص به دارنده توکن تبدیل شود.

  RARE یک توکن ERC-20 در اتریوم است. این شبکه غیر متمرکز با چند کیف پول کنترل می شود. ERC-20 یک استاندارد توکن است که اکثر توکن های جدید هنگام انتشار در بلاک چین اتریوم از آن پیروی می کنند. اتریوم یکی از محبوب ترین بلاکچین ها در حوزه DAO مانند SuperRare است و توسط یک مکانیسم اجماع اثبات کار (POW) تامین می شود که به ماینر ها نیاز دارد تا اتر جدید استخراج کنند. از طرفی مجموعه ای از گره های غیر متمرکز تراکنش ها را تایید کرده و بلاک چین اتریوم را ایمن می کند.

  شکل دادن به هنر ارز دیجیتال و جامعه NFT مسئولیت کوچکی نیست. جهان و گونه های ما از هنرمندی و خلاقیت بی حد و حصر بهره می برند، بنابراین تیم سوپر ریر تلاش می کنند تا ساخت توکن های غیر قابل تعویض برای سازندگان، مجموعه داران و حتی ناظران عادی لذت بخش باشد.

  امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟

  برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام پی98 بپیوندید.


  نام کاربری یا آدرس ایمیل *


  گذرواژه *


  ورود


  نام کاربری یا آدرس ایمیل *


  گذرواژه *

  ریر


  ورود

  2,756,000 تومان 2,396,000 تومان

  ادکلن پانوژ پرل ریر هوم مردانه با حجم ۱۰۰ میل و غلظت ادوپرفیوم ، اورجینال و اصل با ضمانت بهترین قیمت و ارسال رایگان در فروشگاه عطر الیسا

  PANOUGE

  مردانه

  Eau de Parfum

 • نقل قول سیاسی
 • 100 میل

  خنک

  شیرین

  چوبی معطر

  متوسط

  2,756,000 تومان 2,396,000 تومان

  ادکلن پانوژ پرل ریر هوم مردانه در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد . خرید عطر مردانه اصل پانوژ پرل ریر هوم با رایحه ی خنک برای استفاده در روزهای گرم سال پیشنهاد می شود . ادکلن پانوژ پرل ریر هوم مردانه معادل 100 میل حجم دارد و غلظت آن ادوپرفیوم می باشد . سفید مرواریدی رنگ اصلی استفاده شده برای این عطر اصیل و ظریف است که با نت های تازه چوبی ترکیب شده است.

  مرد پانوژ پرل ریر هوم متصل به جدیدترین فناوری ها ، می تواند در غروب آفتابی هتل The Fasano در ریو استراحت کند یا در صحرای آتاکاما در شیلی سفر کند. بی حوصله از زندگی ، سریع لذت می برد و همیشه به دنبال چالش های جدید است. طراحی مدرن ، بین خطوط خالص بطری و نت های جذاب به خوبی متعادل شده است.

  در فروشگاه عطر الیسا بیش از ۲۰۰۰ عطر اصل به فروش می رسد که برای آن ها ترتیبی اتخاذ شده، تا در صورتی که خریدار با عطری غیر اورجینال مواجه شد، یا اینکه با این قیمت ادکلنی اورجینال دیگر معرفی کرد، هزینه پرداخت شده از سوی او باز گردانده شود!

  ۱۵ ادکلن مردانه شگفت انگیز و پر فروش دنیای عطر مردانه را به شما معرفی خواهیم کرد. ۱۵ مورد از عطر هایی که توسط مشهور ترین و محبوب ترین سلبریتی ها و افراد مهم استفاده می شوند و همچنین به عنوان موفق ترین محصولات برند خود مطرح هستند!

  آکوردهای اصلی این عطر مردانه شامل آکوردهای مرکباتی ، چوبی ، پودری ، معطر و شیرین ، مشک ، تازه ، کهربا ، تند و گرم ، میوه ای می شود . نت های تشکیل دهنده عطر Panouge Perle Rare Homme عبارتند از:

  فروشگاه عطر الیسا از شما درخواست دارد اگر از این محصول استفاده کرده اید،نظرات خود را در قسمت نظرات محصول وارد کنید تا دیگر عزیزان بتوانند با استفاده از تجربه ی شما انتخاب بهتری داشته باشند.در فروشگاه عطر الیسا به دنبال عطر و ادکلن اصل،ارجینال با مناسبترین قیمت باشید

  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه شما *

  نام *

  ایمیل *

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید.

  Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  با ما همراه باشید


  آدرس ایمیل:

  کلیه عطر و ادکلن های موجود در سایت عطر الیسا اصل بوده و تا یکماه حتی در صورت باز نمودن و استفاده شامل ضمانت و تضمین اصالت میباشد و این مورد در فاکتور ارسالی نیز به صورت کتبی قید میشود، پس در کمال اطمینان سفارش خود را ثبت نمایید.


  نام کاربری یا آدرس ایمیل *


  گذرواژه *


  ورود


  نام کاربری یا آدرس ایمیل *


  گذرواژه *

  ریر


  ورود


  نمایش 1–12 از 1437 نتیجه

  با ما همراه باشید


  آدرس ایمیل:

  کلیه عطر و ادکلن های موجود در سایت عطر الیسا اصل بوده و تا یکماه حتی در صورت باز نمودن و استفاده شامل ضمانت و تضمین اصالت میباشد و این مورد در فاکتور ارسالی نیز به صورت کتبی قید میشود، پس در کمال اطمینان سفارش خود را ثبت نمایید.

  ریر
  ریر

  خرید شامپو تریاک دکتر اسکین
  خرید شامپو تریاک


  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *