ريالیمت لیر

ريالیمت لیر
ريالیمت لیر

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری تجارت‌نیوز است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت 1399

قیمت لیر ترکیه در بازار امروز ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ با %1.4 کاهش، 2,060 تومان اعلام شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت لیر ترکیه در بازار آزاد امروز پنجشنبه ۲۳ دی با 30 تومان کاهش، 2,060 تومان معامله شد. در طی معاملات امروز، 2,070 تومان بیشترین قیمت و 2,040 تومان کمترین قیمت ثبت شده برای لیر ترکیه است.

همچنین می توانید برای اطلاع از نرخ ارز دلار سکه طلا اینجا کلیک کنید.

قیمت های روز های گذشته را میتوانید از طریق جدول و نمودار قیمت لیر در ادامه مطلب دنبال فرمایید .

ريالیمت لیر

لیره ترکیه پول کشورهای ترکیه و جمهوری ترک قبرس شمالی است. یکای زیرین لیره کروش است.

هر صد کروش برابر است با یک لیر ترکیه

در سال ۲۰۰۵ چهار صفر از لیر ترکیه حذف شد .

دیدگاه

نام (اختیاری)

ایمیل (اختیاری)

 • کیف پول اتریوم
 • سلام ۵۰۰۰لیر ترکیه دارم الان هر کی نقد داره میفروشم گیرم

  سلام دوستان عزیز ز ۱۰۰۰۰ لیر دارم هرکی ۲۵۰۰ هرکی خریداره زنگ بزنه

  سلام،من ۲۰بهمن میرم ترکیه،به نظرتون الان از اینجا لیر بگیرم به نفعمه یا برم اونجا با دلار تبدیل کنم بهتره؟

  سلام وقت بخیر دلار بخرید خیلی بهتره چون اگه پولتون اضافه بیاد بعد میتونید دلار رو چنج کنید و ارزش دلار هم هیچوقت کم نمیشه

  سلام قیمت لیر

  لیسانس پرستاری دارم و قراردادی کار می کنم…به نظرتون مهاجرت کاری به ترکیه برای یه پرستار مناسبه؟ صرفا جهت مستقل شدم میخام مهاجرت کنم و پس اندازم ۴۰ میلیون بیشتر نیست به همین دلیل کشور های دیگه رو نمی تونم انتخاب کنم

  دراینجامشکلات تورمی شدیدی ایجادشده مثل وطن عزیزمون بهتره بیادازدواج کنیدبریدکشورهای جهان اول

  اگه به خاطر مسائل زبانی میری آذربایجان الان گزینه بهتری هست . از لحاظ درآمد

  سلام به همه دوستان قیمت لیر اومد بالا؟؟؟؟

  ده هزار لیر دارم به قیمت دو سیصد حاضرم بدم کسی هست بخره ازم

  سلام من میخرم

  سلام بامن‌تماس بگیرید میخرم

  شمارتون ؟

  مگه پایین و بالا شدن لیر با من و شماست؟ توافق که بشه دلار ایران میاد پایین لیر هم تابع هست اردوغان یه عکس العمل سیاسیش ممکنه لیر رو ببره بالا یا بیاره پایین خب لیرتون رو نگه دارید که چی بشه از زندگی لذت ببرید چرا که مرگ و زندگی آنی هست و بی خبر حسرت بدترین درد در زندگی هست

  درست گفتین

  من ترکیه زندگی میکنم و تو یه سال سی هزار لیر جمع کردم کمتر از ۳۵۰۰نمی فروشم

  دیگران چه کنن لیر داری داشته باش کم داری مگه

  انگار ما محتاج لی های شماییم می ریم صرافی دو تومن می خریم

  محتاج لیر من نیستی من یه سال جون کندم تا این پول رو جمع کنم به قیمت پایین نمی‌فروشم منتظر میمونم گرون شد میفروشم مثل خیلی های دیگه

  اینجا که ۲۰۰۰ تومن میشه خرید!

  لیر میره بالا مطمعن باشین

  به ۱۰۰۰ نرسه بالا رفتنش پیشکش!

  کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری تجارت‌نیوز است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت 1399

  کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری تجارت‌نیوز است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت 1399

  امروز چهارشنبه ۲۲ دی ماه قیمت لیر ترکیه نوسانی بود. در نهایت با یک درصد کاهش در ساعات پایانی معاملات به قیمت دو هزار تومان رسید.

  امروز چهارشنبه ۲۲ دی ماه قیمت لیر ترکیه در میانه معاملات روز رشد ۰٫۵ درصدی داشت، به قیمت دو هزار و ۳۰ تومان رسید.

  لیر ترکیه امروز چهارشنبه در ساعات ابتدایی معاملات نسبت به آخرین معامله روز گذشته تغییری نداشت، همچنان با قیمت دو هزار و ۲۰ تومان معامله می‌شود.

  امروز سه‌شنبه ۲۱ دی ماه در ساعات پایانی معاملات قیمت لیر ترکیه با افزایش ۰٫۵ درصدی به دو هزار و ۳۰۰ تومان رسید.

  ريالیمت لیر

  قیمت لیر ترکیه امروز سه‌شنبه ۲۱ دی ماه در میانه معاملات روز با رشد حدود دو درصدی به دو هزار و ۵۰ تومان رسید.

  امروز سه‌شنبه ۲۱ دی ماه قیمت لیر ترکیه در ابتدای معاملات نسبت به روز گذشته تغییری نداشت، با قیمت دو هزار و ۲۰ تومان معامله شد.

  قیمت لیر ترکیه امروز دوشنبه ۲۰ دی ماه در ساعات پایانی معاملات با ۲٫۰۳ درصد رشد به قیمت دو هزار و ۱۰۰ تومان رسید.

  امروز دوشنبه ۲۰ دی ماه در میانه معاملات روز، قیمت هر لیر ترکیه تغییر نسبت به روز گذشته تغییری نداشت و با قیمت هزار و ۹۷۰ تومان معامله شد.

  امروز یکشنبه ۱۹ دی ماه قیمت لیر ترکیه در ساعات پایانی معاملات با کاهش ۲٫۰۱ درصدی به قیمت هزار و ۹۹۰ تومان رسید.

  امروز یکشنبه قیمت لیر ترکیه در میانه معاملات روز ۰٫۵ درصد کاهش داشت، به محدوده دو هزار و ۲۰ تومان رسید.

 • کوین sxp
 • قیمت لیر ترکیه امروز یکشنبه ۱۹ دی ماه نسبت به آخرین معاملات روز گذشته خود تغییری نداشته، همچنان با قیمت دو هزار و ۳۰۰ تومان در بازار معامله می‌شود.

  قیمت هر لیر ترکیه امروز شنبه ۱۸ دی ماه در پایان معاملات افت ۲٫۴۵ درصدی داشت. به قیمت دو هزار و ۴۰ تومان رسید.

  امروز شنبه ۱۸ دی ماه قیمت لیر ترکیه کاهش کمتر از یک درصدی را داشت، به دو هزار و ۷۰ تومان رسید. قیمت لیر کاهش پیدا می‌کند؟

  امروز شنبه ۱۸ دی ماه قیمت لیر ترکیه در مقایسه با آخرین معامله روز چهارشنبه تغییری نداشته، همچنان با قیمت دو هزار ۹۰ تومان معامله می‌شود.

  قیمت لیر ترکیه امروز پنج‌شنبه ۱۶ دی ماه نسبت به آخرین معامله روز چهارشنبه تغییری نداشت، همچنان با قیمت دو هزار و ۹۰ تومان در بازار معامله می‌شود. چه آینده‌ای در انتظار ترکیه است؟

  کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری تجارت‌نیوز است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت 1399

  کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری تجارت‌نیوز است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت 1399

  کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری تجارت‌نیوز است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت 1399

  کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری تجارت‌نیوز است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت 1399

  کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری تجارت‌نیوز است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت 1399

  لیر ترکیه امروز با افزایش ۲.۹۱ درصدی، از ۲,۰۰۰ (دو هزار) تومان به ۲,۰۶۰تومان رسید.

  روز قبل لیر ترکیه برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که لیر ترکیه که ۲ روز پیش تا ۲,۰۰۰ (دو هزار) تومان رسیده بود، امروز – جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ مصادف با ۱۴ ژانویه ۲۰۲۲ – با رشد ۲.۹۱ درصدی به ۲,۰۶۰ (دو هزار و شصت ) تومان رسید.

  نرخ ارز لیر در ترکیه یکی از قیمت هایی است که برای تمام کسانی که سرمایه گذار پروژه های خارجی هستند و یا قصد مهاجرت به ترکیه دارند، حائز اهمیت است. با توجه به نوسانات قیمت ارز و تاثیر آن بر عملکرد سایر ارزها، برای انجام هر نوع تراکنشی بایستی به دنبال نرخ لحظه ای لیر بود. با توجه به پلتفرم های مختلفی که قیمت لیر ترکیه را اعلام می کنند، بسیار مهم است که از یک منبع موثق تغییرات قیمت ارز رسمی کشور ترکیه را پیگیری کنید. وبسایت اقامت98 با توجه به طیف وسیعی از خدمات ارزی و اقامتی که به کاربران خود ارائه می دهد، با اعلام قیمت لیر و معادل ریالی و دلاری آن، مرجع مناسبی برای اطلاع از قیمت امروز لیر می باشد.

  بیان قیمت لیر و معادل آن به ریال و تومان از عمده سوالاتی است که مطرح می شود. با توجه به تغییر پیوسته قیمت این ارز و عوامل متعددی که بر روی آن تاثیر می گذارند، کاربران بایستی به دنبال قیمت لحظه ای لیر باشند.

  قیمت لیر به تومان و یا به دلار بعد از اخبار سیاسی و اقتصادی دست خوش تغییر می شود. تصمیمات رجب طیب اردواغان به قدری تاثیر گذار است که می تواند در مدت کوتاهی موجب سقوط و ریزش آن شود.

  اگر قیمت ₺ (نماد لیر) ترکیه را در طول یک سال گذشته بررسی کنیم و به نوسانات نمودار قیمتی آنرا نگاهی بیندازیم، متوجه می شویم که از ابتدای سال 1399 در بازه 3000 تومان تا 4000 تومان در نوسان بوده است. البته در این بازه زمانی یک بار با سقوط شدید قیمت رو به رو شده است اما توانسته وضیت خود را صلاح کند. به طور میانگین هر لیر در سال 2020 معادل 3500 تومان یا 35000 ریال بوده است.

  نمودار قیمت لیر به دلار و ریال ترکیه درج شده است تا شما بتوانید قیمت امروز لیر را به راحتی مشاهده کنید، و پس از آن بتوانید تبدیل لیر به تومان را به راحتی انجام دهید.

  ريالیمت لیر

  اگر تا به حال قصد تبدیل ارز داشته اید، حتما متوجه تفاوت قیمت ارز در صرافی های مختلف شده اید. در خصوص تبدیل لیر به تومان یا برعکس نیز وضعیت مشابه است. علاوه بر ویژگی های کلیدی مانند امنیت و سرعت ارائه خدمات در صرافی مورد نظر، قیمت ارز رسمی ترکیه به تومان یا دلار نیز پارامتر بسیار مهمی است.

  حال تصور کنید شما قصد مهاجرت و اخذ اقامت دائم ترکیه را داشته باشید و بخواهید تمامی سرمایه خود را به لیر تبدیل کنید. در چنین حالتی نرخ ارز نقش بسیار مهم تری خواهد داشت چرا که صحبت از حجم بسیار زیادی پول است و انتخاب درست یک صرافی معتبر با قیمت مناسب ارز می تواند موجب سود بیشتر شود.

  بررسی ها نشان می دهد که تفاوت قیمت لیر به تومان در ترکیه و ایران قابل توجه است و بهتر است کاربران به جای خرید لیر در ایران، نسبت به تبدیل ریال به دلار اقدام کنند. پس از آن می توانند از طریق یک صرافی قابل اعتماد در ترکیه، موجودی دلاری خود را به لیر تبدیل کنند. این یک روش موثر برای انتقال سرمایه است که بیشترین بازدهی را به همراه خواهد داشت.

  این روش برای حجم بالای انتقال سرمایه توصیه می شود اما اگر قصد یک سفر توریستی به ترکیه دارید و قصد انجام خرید دلاری ندارید؛ می توانید ریال خود را به لیره ترک تبدیل کنید تا در فروشگاه ها و رستوران ها بتوانید به راحتی خرید خود را انجام دهید.

 • مرکز پردازش اطلاعات مالی ایران
 • همانطور که در بخش قبل در خصوص تفاوت قیمت لیر در ترکیه و ایران صحبت کردیم، بهتر است به تفاوت قیمت این ارز در شهر های مختلف ترکیه و ایران نیز اشاره کنیم چرا که اطلاعات در زمین نرخ لیر در این شهرها، موجب خریدی پر سود شود.

  اگر قصد جا به جایی حجم زیادی پول میان ایران و ترکیه را دارید، بهترین راه خرید لیر (TL) با دلار در صرافی معتبر در استانبول ترکیه است. چون ریت تبدیل دلار به لیر در شهرهای بزرگی چون استانبول بالاترین نرخ ممکن را دارد. و توصیحه می شود دلار خود را در این شهر ها تبدیل به لیر نمایید. همچنین ما در اقامت 98 می توانیم این کار را با بالاترین ریت ممکن تبدیل نماییم.

  اما اگر قصد سفرهای زمینی و ورود به شهری شهرهای شرقی ترکیه را دارید، در میان شهر های مرزی مختلف می توان اینگونه بیان کرد که قیمت لیر در برابر تومان در مرز بازرگان مناسب تر از آن در خوی است.

  البته به وضعیت سفر شما نیز بستگی دارد. برای مثال اگر قصد سفربه شهر وان ترکیه دارید، قیمت لیر در مرز خوی گزینه مناسب تری برای شما خواهد بود. از سوی دیگر برای سفرهای زمینی ترکیه، تهیه آن در مرز بازرگان می تواند مقرون به صرفه باشد.

  اما با این حال ما برای افرادی که حساب بانکی در کشور ترکیه دارند در هر شهری که باشند امکان واریز وجه را داریم و نیازی به مراجعه و تهیه لیر به صورت حضوری نیست.

  از این طریق می توانید در هر کجای دنیا که باشید TL را با قیمت روز لیر از اقامت 98 تهیه کنید.

  از آنجایی که سرمایه گذاری در ترکیه و اخذ اقامت این کشور در طی چند ماه گذشته رشد بسیار زیادی داشته است و عده زیادی در تکاپو مهاجرت به ترکیه هستند، به طبع آن تغییرات قیمت ارزی این کشور نیز برای کاربران ایران پر اهمیت شده است. پیش بینی قیمت لیر به دلار ترکیه همانند هر ارز دیگری آسان نیست چرا که عوامل متعددی بر قیمت این ارز تاثیر می گذارند. ارتباط قیمت TRY و USD موجب می شود که با هر نوسان دلار، لیر نیز دست خوش تغییر شود.

  اگر به نمودار قیمت TRY در یک سال گذشته نگاه کنیم، متوجه می شویم که اگر چه در بازه های زمانی محدود ارزش لیر رشد و افت هایی را داشته است اما به طور کلی این پول در برابر دلار پول ضعیفی به شما می آید و همه ساله سیر نزولی دارد. اما در برابر واحد پولی تومان سیر صعودی داشته است. به همین دلیل قیمت لیر به تومان در بازه های یکسان بوده است، ولی به صورت کلی سیر افزایشی داشته است.

  بزرگترین تغییر قیمت ارز لیر کشور ترکیه مربوط به سقوط حدود 30 درصدی تاریخ آبان 1399 است که سبب شد قیمت لیر به زیر 3000 تومان برسد. تحلیلگران این کاهش قیمت را تحت تاثیر دوران کرونا و کاهش درآمد های این کشور از طریق توریست و جذب مسافر می دانند. البته سیاست های رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور این کشور نیز به این کاهش قیمت دامن زده است. البته ترکیه توانست وضعیت را بهبود بخشد، برای آگاهی از قیمت لحظه ای لیر به تومان می توانید به جدول قیمت TL در بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

  وبسایت اقامت98 در کنار خدمات متنوع خود ، با ارائه نمودار قیمت لحظه ای لیر ترکیه این امکان را برای کاربران فراهم کرده است که قبل از تبدیل لیر به تومان یا برعکس از نرخ امروز مطلع شوند و بتوانند با رصد کردن تغییرات قیمت در بهترین زمان ارز مورد نظر خود را خریداری کنند یا بفروشند.

  همواره تهیه لیر در ترکیه مقرون به صرفه تر است، پس توصیه می کنیم اگر قصد خرید ملک و دریافت اقامت این کشور را دارید و می خواهید سرمایه خود را به استانبول منتقل کنید، با بهره از پشتیبانی تیم حرفه ای اقامت98 در استانبول ترکیه در زمان مناسب نسبت به خرید و فروش لیر و دلار اقدام کنید. چرا که همکاران ما زمانی که ریت دلار به لیر در بالاترین نرخ هفتگی خود قرار داردبه شما اطلاع رسانی خواهند کرد، تا بتوانید بدون هیچ نگرانی و با سرعت بالا ارز مورد نظر خود در بهترین ریت تهیه کنید.

  با توجه به نوسانات ارزی این موضوع می تواند پاسخ متفاوتی داشته باشد اما به طور کلی خرید لیر با دلار در ترکیه روش مناسب تری برای تبدیل هر واحد پولی به لیر است.

  لیر کم ارزش تر از دلار است و هر یک لیر معادل 0.13 دلار است. البته این نرخ مربوط به زمان نگارش این مقاله است. برای اطلاع از قیمت لیر به دلار به صورت لحظه ای می توانید نمودار های قیمتی این ارز را مشاهده کرده و یا عبارت “lira to dollar” را گوگل کنید.

  اگر قصد یک سفر چند روزه توریستی دارید، می توانید در صرافی های ایرانی ریال را به لیر تبدیل کنید اما اگر قصد سرمایه گذاری و یا انجام خرید های دلاری دارید، بهتر است ریال را به دلار تبدیل کنید. حتی اگر در ترکیه نیاز به لیر پیدا کنید، می توانید در صرافی های معتبری نظیر اقامت98 به راحتی دلار خود را به لیر تبدیل کنید.

  در سال 2005 ترکیه شش صفر از پول خود را حذف کرده است و در حال حاضر اسکناس های لیر قدیم هیچ ارزشی ندارند و نمیتوانید لیر قدیم را به دلار یا ریال تبدیل کنید.

  با اقامت 98 شما هر آنچه برای مهاجرت به کشور ترکیه نیاز دارید را یکجا خواهید داشت و از لحظه ورود به این کشور با مشاوران پارسی زبان ما همراه خواهید بود بدون نگرانی می توانید فرآیند مهاجرتی خود را دنبال نمایید.


  تمامی حقوق اقامت 98 محفوظ می باشد.

  گروه نشریات دنیای اقتصاد

  درباره ما

  کليه حقوق اين سايت متعلق به روزنامه دنيای اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

  ريالیمت لیر

  گروه نشریات دنیای اقتصاد

  درباره ما

  کليه حقوق اين سايت متعلق به روزنامه دنيای اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

  ريالیمت لیر

  قیمت لیر ترکیه در بازار آزاد به نرخ 2.070 تومان رسید.

  به گزارش برنا، قیمت لیر ترکیه امروز شنبه 18 دی ماه با افت 20 تومانی به نرخ 2.070 تومان رسید.

  قیمت درهم امارات نیز در بازار به نرخ 7.887 تومان معامله شد.

   

  88492747

  ريالیمت لیر

  88830950

  [email protected]

  تهران – خیابان شهید مطهری – خیابان فجر – خیابان نظری – انتهای خیابان دلفان – نبش اتوبان مدرس – پلاک 50

  تمام حقوق برای خبرگزاری برنا محفوظ است. استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

  قیمت لیر ترکیه در بازار آزاد به نرخ 2.030 تومان رسید.

  به گزارش برنا، قیمت لیر ترکیه امروزسه شنبه 21 دی ماه با افت 10 تومانی  به نرخ 2.030 تومان رسید.

  در معاملات صبح امروز کمترین قیمت ثبت شده برای لیر ترکیه 2.030 تومان و بیشترین قیمت 2.060 تومان به ثبت رسید.

  قیمت درهم امارات نیز در بازار به نرخ 7.728 تومان معامله شد.

  انتهای پیام

  ريالیمت لیر

  88492747

  88830950

  [email protected]

  تهران – خیابان شهید مطهری – خیابان فجر – خیابان نظری – انتهای خیابان دلفان – نبش اتوبان مدرس – پلاک 50

  تمام حقوق برای خبرگزاری برنا محفوظ است. استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

  ريالیمت لیر
  ريالیمت لیر

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *