رهاورد بیت کوین

رهاورد بیت کوین
رهاورد بیت کوین


{{{text-format body}}}


{{{text-format body}}}

کارکردهای پول‌های رمزنگاری شده از جمله بیت کوین در مقاله ای از دیدگاه خبرگان مالی اسلامی و مراجع تقلید،تحلیل و بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از انجمن مالی اسلامی،فصلنامه اقتصاد اسلامی در شماره ۷۲، مقاله‌ای با عنوان تحلیل فقهی کارکردهای پول‌های رمزنگاری شده (مورد مطالعه بیت کوین) به قلم علیرضا نواب پور، احمد علی یوسفی و محمد طالبی منتشر کرده است.

در چکیده این مقاله آمده است: از سال ۲۰۰۹ شکل نوینی از پول در عرصه اقتصاد دنیا تحت عنوان پول رمزنگاری‌شده به وجود آمد. این وسیله مبادله از دسترس سیستم بانکی و بانک مرکزی خارج است و تنها از طریق فضای مجازی منتقل می‌شود. با فراگیرشدن این نوع پول در رفتارها و روابط اقتصادی، یک تحول جدی در ماهیت و کارکرد اقتصادی پول ایجاد می‌شود.

تغییر در ماهیت و کارکرد اقتصادی ممکن است کارکرد فقهی متفاوتی نسبت به پول بانکی به دنبال داشته باشد، بنابراین لازم است دستگاه فقه ماهیت و کارکرد‌های اقتصادی این پدیده را با دقت شناسایی و احکام مجاز و غیر مجاز بکارگیری آن را در روابط اقتصادی روشن کند. در پژوهش حاضر ابتدا موضوع‌ شناسی پول‌های رمزنگاری‌شده صورت پذیرفته، سپس ابعاد فقهی موضوع با دو رویکرد فقه فردی و حکومتی و همچنین در دو سطح معامله و معدن‌کاوی تبیین شده است.

در آخر نیز با استفاده از روش تحقیق اجتهاد چندمرحله‌ای و نظر خبرگان مالی اسلامی و مراجع عظام تقلید شروط جواز استفاده از پول‌های رمزنگاری‌شده احصا شده است. بر این اساس یکی از انواع این پول‌ها (بیت‌کوین) با شروط تطبیق داده و وجود شبهه لا ضرر، استفاده از آن را با اشکال فقهی روبه‌رو کرده است.


{{{text-format body}}}


{{{text-format body}}}

رمزارز نیوز – سایت خبری تحلیلی بلاک چین و ارز دیجیتال

رمزارز نیوز > قیمت ارزهای دیجیتال > تحلیل تکنیکال بیت کوین

تحلیل تکنیکال یکی از ابزار های متعددی است که در اختیار تریدرها قرار دارد. تحلیل تکنیکال، تاریخچه و سوابق یک کوین خاص همراه با نمودار های قیمت و حجم معاملاتش را بررسی می کند. آنچه که برای تحلیل تکنیکال بیت کوین یا هر رمز ارز دیگری لازم است، شناخت ایده های محوری تئوری Dow است. همچنین شناخت روند های صعودی و نزولی بازار که گاها روندی در بازار وجود ندارد و قیمت، داخل کانالی خاص جلو و عقب می رود. لازم به ذکر است خرید رمز ارز از صرافی های مختلف، ممکن است با قیمت های متفاوتی انجام شود.

با توجه به اینکه این تحلیل تکنیکال و مشاهده نمودار و قیمت لحظه ای بیت کوین بازتابی از ابزار تکنیکال سایت تریدینگ ویوو است، مسئولیت استفاده از آن به عهده کاربران می باشد. رمزارز نیوز مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده یا وقوع این تحلیل ندارد.

برای استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال بیت کوین، کافی است از بالای نمودار، بازه زمانی (تایم فریم) مورد نظر خود را انتخاب کنید. مثلا 1 Minute (یک دقیقه ای)، 1 Hour (یک ساعته) یا 1 Month (یک ماهه).رهاورد بیت کوین

سپس در زیر نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال را مشاهده کنید. این نتیجه 5 حالت دارد:

Buy: پیشنهاد به خرید

Sell: پیشنهاد به فروش

Neutral: پیشنهاد به نگهداری

Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید

Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

 • قند نقش جهان
 • برای مثال اگر شما بازه زمانی 1 روزه (1 Day) را انتخاب کنید و نتیجه تحلیل تکنیکال Buy (پیشنهاد به خرید) باشد، به این معنی است که از نظر اندیکاتورهای تکنیکال، قیمت این رمزارز پس از 1 روز (24 ساعت دیگر) از قیمت فعلی بیشتر خواهد بود. بنابراین پیشنهاد تحلیل تکنیکال، خرید است.

  {
  “interval”: “1D”,
  “width”: “100%”,
  “isTransparent”: false,
  “height”: “100%”,
  “symbol”: “BINANCE:BTCUSDT”,
  “showIntervalTabs”: true,
  “locale”: “en”,
  “colorTheme”: “light”
  }

  بیت کوین اولین رمزارز و در واقع (BTC) پرچمدار ارزهای دیجیتال است. بسیاری از افراد ارزهای دیجیتال را با بیت کوین معادل می دانند. بیت کوین همچنان با ارزش ترین ارز دیجیتال است و احتمال می رود که این روند تا مدتها ادامه داشته باشد. محبوبیت بیت کوین تا آنجا زیاد است که بسیاری از تحلیل گران و تریدرها (معامله گران) ارزهای دیجیتال، کوین های غیر از بیت کوین را کوین های به “به درد نخور” می نامند!

  از نظر تکنیکال، بیت کوین عملکرد بسیار جذابی داشته است. به این معنی که رفتار خوب و قابل پیش بینی ای روی نمودار قیمت از خود نشان می دهد. صعودهای باورنکردنی و سریع و البته سقوطهای عجیب که معمولا تحلیلگران دلایل فاندامنتال برای آن می آورند، از خصوصیات بارز بیت کوین است.

  امروزه ابزارهای بسیار پیشرفته و کارآمدی در اختیار تحلیل گران ارزهای دیجیتال است. در این صفحه نمودار پیش بینی قیمت بیت کوین را مشاهده می کنید. این نمودار با بررسی دقیق و تکنیکال نمودار قیمت بیت کوین و تحلیل اندیکاتورهای مختلف، پیش بینی می کند که از نظر تکنیکال در بازه زمانی مورد نظر، چه اتفاقی برای قیمت بیت کوین خواهد افتاد. دقت کنید برای استفاده از تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، بایستی یک دانش حداقلی داشته باشید. بنابراین پیشنهاد ما این است که حتما آموزش تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال و همچنین دوره رایگان آموزشی رمزارز نیوز را دریافت و مطالعه کنید.

   

  میانگین متحرک نمایی (EMA)

  میانگین متحرک ساده (SMA)

  ابر ایچیموکو (Ichimoku Cloud)

  میانگین متحرک وزنی حجمی (VWMA)

  میانگین متحرک هال (HMA)

   

  شاخص قدرت نسبی (RSI)

  نوسانگر تصادفی (Stochastic)

  شاخص کانال کالا (CCI)

  شاخص جهت‌­دار میانگین (ADX)

  نوسانگر مهیب (AO)

  شاخص حرکت (MOM)

  شاخص مکدی (MACD)

  شاخص قدرت نسبی تصادفی (Stoch RSI)

  نوسانگر ویلیامز (%R)

  نوسانگر قدرت خرس‌­ها (Bears Power)

  نوسانگر نهایی (UO)

  حالا ببینیم تا کجا رشد میکنه فکر کنم تا۳۲۲۵۰ بیشتر نتونه بره.ان شاءالله که دیگه اینقدر نریزه.

  سلام:دوستان فقط لطف کنن با دید بلند مدت به رمز ارزها نگاه کنن وسرمایه گذاری بلند مدت داشته باشن تا به سودبرسن وباهر نوسان بازار سریع واکنش نشان نداده تاموجبات ریزش بازاررافراهم نکنند موفق وپرسودباشید….

  بعضی از عساتید !! به سلام کردن هم دیسلایک میدن !!! خخخ .دوست عزیز وقتی از منطقه زمانی مهم صحبت میشه مثل الان بیت کوین ،یعنی از لحاظ تکنیکال در محدوده فیبوی زمانی قرار گرفته و ممکنه در این منطقه واکنش خوب یا بد نشون بده .چندین عامل مهم در این زمان با هم همراه شدن.۱. نزدیک شدن به فیبوی زمانی که تاریخ ۱۸ هم به بعد رو در تایم روزانه نشون میده. ۲. نزدیک شدن به کنج که باید تعیین تکلیف بشه به سمت بالا یا پایین بشکنه .۳.آزاد سازی بیت کوین های گری اسکیل در ۱۸ هم و … در ضمن فقط منتظر بالا رفتن نباشید بعضی وقتا بهتره افت کنه تا در قیمت مناسب تر بخرید . حالا بکوب دیسلایکو انرژی بگیریم.رهاورد بیت کوین

  بکوب دیسلایکو ! ورود به منطقه زمانی مهم . آخرین پیام .موفق باشید

  چی میزنی ساقی موتوری کار داده دستت

  کارم به اونجا نکشیده که با هر کسی دهن به دهن بشم..ساقی موتوری هم مخصوص شماست سطح ما با شما فرق داره. از ضرر هات لذت ببر .

  تیموری تحلیل بلد نیستی بشین نگاه کن چیزی نگو تا ۲۹ ۳۰ ریزش کرد با توهماتت چیزی نگو کسانی تحت تاثیر قرار میگیرن واقعا بیسوادیتو با چیزای ک مینویسی نشون دادی چ اصراریه بخاهی مطلب بزاری

  يعني تيموري اينقدر تاثيرگذاره؟! D:

  بیسواد خودتی من نظرمو نوشتم و الان یادم نیست طبق تحلیل کارشناسی که گفته بود نظرمو دادم.در ضمن اگه من بیسوادم وای به حال آن سوادهایی که شما خود را صاحب آن میدانید نظر من فکر کنم جز بر شما بر کس دیگه ای تاثیر گذار نبوده. خیلی دهن بین نباش .اینجا هر کسی برای خودش نظرشو میده.

  در ضمن من چه تحلیلی کردم که شما باسواد شدی؟جز یک نظر شخصی چه نوشته بودم؟ پس چرا اکثرا تاییدش کردن؟

  آقای عزیز اینجا هرکسی میتونه نظرشو بگه .مگه تو چکاره ای که مردم را باسواد و بیسواد تشخیص میدی.قضاوت نکن

  دورت بگردم چرا الکی بحث مکنی . ول کن خون خودتو کثیف نکن فعلا که پبت پنجاه هزاره 😄😄😄

  دوستان همونطوری که قبلا گفتیم خوشبختانه بیت کوین به کانال ۴۰۰۰۰ هزار صعود کرد و پس از عبور از میانگین ۲۰۰ ظاهرا یه پولبک زده که مجدد توسط میانگین ۲۰۰ حمایت شده .همچنین این حمایت در کف کانال صعودی کوتاه مدت رخ داده که امیدوارم زمینه صعود تا ۴۷۰۰۰ رو فراهم بکنه .موفق باشید .

  سلام بر دیسلایکیون . متاسفانه بیت کوین بازیچه دولت ها و افراد مشهور شده و متاسفانه تریدر های کوچیک و غیر حرفه ای هم به جای دید بلند مدت و عدم واکنش به اتفاقات، جوگیرانه وارد فروش و خرید میشن.اینکه یک خبر باعث ریزش قیمت میشه دلیلی بر نادرستی تحلیلهاتون نیست و جدا از تحلیل کوتاه مدت پرهیز کنید . قبلا هم گفتم .احتمال سقوط بیت کوین زیر ۳۰ هزار بسیار کمه و این محدوده مناسب خریده .هر چند هر تحلیلی امکان اشتباه داره.کماکان به برگشت بیت کوین به بالای محدوه سقف قبلی تا پایان سال معتقدم .موفق باشید خدانگهدارتون

  من هم به صعود بیت کوین امیدوارم ولی تا صد هزار و صدوبیست هزار حداقل دوسال طول میکشه.هرچند دوست دارم تا پایان سال میلادی امسال به این رشد برسه.

  بیت کوین هم دیگه مردم را خسته کرد با این کار مردم از بیت کوین ناامید میشن.به نظر من باید یه رشد بیست درصدی بکنه.وگرنه کسی بیت نمی خره.

  سلام کسی هست تحلیل درست بلدباشه

  بیت کوین به قدری خراب کرده که هیچ کارشناسی نظر قطعی نمی تونه بده.چون با حرف یک نفر چندین درصد ریزش و با حرف کسی دیگه رشد میکنه.

  تشخیص تحلیل درست و غلط بستگی به استراتژی و تحلیل شخصی هر تریدر داره. بهترین و درستترین تحلیل دنیا به دلیل عدم دانش کافی شخص بیننده ممکنه نادرست به نظر برسه.بنابراین توصیه میشه دانش کافی در زمینه تحلیل کسب کنید .استراتژی مخصوص به خودتون داشته باشید . تا زمانیکه شناخت کافی از تحلیل گر ندارید از تحلیل پیروی نکنید مگر زمانی که با تحلیل خودتون همخوانی داشته باشه.موفق باشید

  دوستان فعلا بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته پس از عبور از میانگین ۱۰۰ روزه و برخورد به سقف کانال نزولی کوتاه مدت در این محدوده نوسان میکنه و ظاهرا میانگین ۱۰۰ نقش حمایتی خوبی رو ایفا کرده .امید است با حفظ این حمایت و محدوده ۳۶۵۰۰ با افزایش حجم معاملات مقاومت پیش رو رو بشکنه و به کانال ۴۰۰۰۰ برگرده.در غیر این صورت نزول تا محدوه ۳۰ هزار محتمله.به نظر میرسه تئوری اول محتملتره.موفق باشید

  ای بیت کوین بی قانون جون مادرت یا درست و حسابی ریزش کن یا رشد کن .تکلیفت را لااقل با خودت روشن کن.همین حق تو هسته که مردم سهامشونو از بیت خالی میکنن و کم بیت میخرن.

  اگه چهارمین کندل را هم مثبت بزنه طبق گفته کارشناسان رشد قطعی خواهد کرد.

  دوستان در یک واگرایی چند ماهه فرو رفته بیت کوین وارزها یعنی اینکه در محدوده های مشخصی نوسان میکنن اگر میتونین حجم خرید رو پایین بیارین و با فروشهای به موقع وخریدهای پایین ارز اضافه کنین اگر که نه بیخیال شید اومد بالا بفروشین والا کیش ومات میشین از ما گفتن بود

  دوستان من خیلی تو یکماه ضرر کردم پولم تو ۴۰ درصد ضرر دوج خریدم دوشب پیش باز اومد پایین امروزم بدتر لطفا بگید چه کنم ولا از اینهمه ضرر بدبخت شدم خیلی هم حرفه ای نیستم به پولم برسم خدارو صدبار شکر میکنم

  تو اوج خریدی . اگر نمیتونی ریسک و نوسان این بازار رو تحمل کنی ، همین الان بفروش

  سلام من نفروختم هنوز به نظرتون چه کنم؟

  الان که داره میاد بالا .چهار کندل را هم زده.

  ضرر کردی دیگه نفروش،هولد کن تا ضرورت جبران بشه

  لطفا اگه راهی بهتر بود به منم بگید خدا خیرتون بده الان یکشنبه ۱۰شب

  سلام بازار ارز دیجیتال یک بازار پرنوسانه که عالیه برای افراد حرفه ای- و یک بازار پر بازده برای افراد صبور . اگر به پولتون نیاز ندارید صبر کنید .محدوده تقریبی بزای خرید مجدد ۲۸ سنت تا ۳۰ سنت. در صورت توان مالی در این محدوده ها خرید مجدد کنید و از ریزش بازار نترسید .موفق باشید

  نگران نباش من خودم دوج کوین خریدم تو ضررم ولی می دونم که دوج کوین در آینده خیلی خوبه

  ممنون

  این نظر منه نگه دار به احتمال بسیار زیاد تا سقف قبلیش بالا میره وقتی رفتی تو سود ببندش بعد اگر خواستی ترید کنی حتما تحلیل تکنیکال را یاد بگیر یه استراتژی برای خودت درست کن و پایبند بهش باش اون وقت دیگه برای هر پایین اومدن ارز برنامه داری و اینطور آشفته نمیشی

  تشکر از شما

  نگران نباش دوباره بالا میاد .بیت از ۳۴۰۰۰پایین تر نمیره .میاد بالا.

  بیت کوین چنان آسیبی به سهامدارانش وارد کرده که مردم همه نوع ارز دیجیتال خرید و فروش میکنند جز بیت کوین.به معاملاتش دقت کنی هر سه الی چهار دقیقه معامله را می نویسه.کم کم فکر کنم راحت تر اینه که هر ساعت بنویسه و مردم زیاد انتظار نکشن.لااقل هر ساعت یک بار نگاه کنن.

  جناب تیموری معاملاتی که شما ملاحطه میکنید مربوط به صرافی شماست این چه فرمایشی هست بیت در ثانیه هزاران تراکنش میخوره نمودار جهانی رو ببین متوجه میشی

  این تحلیل تکنیکال مربوط به چند وقت پیش یا آینده است نفهمیدم الان جمعه ۱۴ خرداد ساعت۱۶ و ۵۸دقیقه است قیمت بیت کوین را۳۶۵۵۷ نشون میده در حالیکه الان قیمت واقعی که داره معامله میشه ۳۵۷۶۰ است.

  سلام قیمتها و نمودارها زنده هستند

  گفتم تا۳۷۷۵۰ رشد میکنه.

  جناب تیموری با خودت چند چندی دم خروست رو باور کنیم یا قسم حضرت عباست بنظر مث بقیه نظاره گر باشی بهتره تا با این تحلیلهای دوغکی که هر چند ثانیه له یه شکلی تغییر میکنه

  جناب زیاد سخت نگیر.

  نگفتم رشد میکنه.هنوز هم دیر نشده.سریعتر اقدام به خرید کنید.

  دوستان سریعتر بیت کوین را خرید کنید که دیر میشه کمتر سود میکننید.

  دوستان بیت کوین تصمیم گرفته مثل بورس ایران ریزش کنه سهامداران فکر کنند دیگه ریزش تموم شده بیت را میخرن باز دوباره ریزش میکنه و این چرخه همچنان ادامه داره ولی اینبار مردم تا بیت به ۳۷هزار نرسه خرید نمی کنند.باید این مقاومت را بشکنه تا مردم بخرن.فکر کنم از ساعت دو روز دوشنبه دیگه رشد کنه.

  الان میخوام یه حرفی بزنم که از بیست و چهار ساعت بعد رشد کنه.دکستان آخرین حمایت بیت کوین که در سی هزاره خیلی قوی هست و از اون دیگه پایین تر نمیره.لذا دوستان از فردا شروع به خرید کنند اگه رشد نکرد؟

  ببخشید استخراج کنه.

  دیگه بیت کوین هم مثل ایران شده.یک روز آمریکا حرفی میگه ریزش میکنه یک روز چین حرفی میزنه ریزش میکنه چند روز بعد استرالیا حرفی میزنه ریزش میکنه من هم یه حرفی میزنم ببینم تا ۲۹ هزار ریزش میکنه؟حرف من اینه چراپونچی تصمیم گرفته دیگه اجازه نده کسی بیت کوین اخراج کنه.

  من خواب دیدم بیت کوین تا ۲۱ هزار پایین میاد…! خواب منم الکی نبوده .. دیگه خود دانید..

  به خودا منم دیدم

  این تحلیل عقربه ای واسه موقعیه که از چین و آمریکا و کشورهای دیگه خبر منفی نیاد

  دیگه تحلیل عقربه ای یک ماه بعد را آبی نشون میده.

  دوستان تا دو هفته دیگه روزگار بیت کوین همینه چه بسا بدتر.پس برید دنبال کار دیگه.

  من خواب دیدم بیت کوین تا بیست ونه اومده بود پایین بعدش صعود کرد.حالا نظر کارشناسها چیه نمی دونم.

  فکر کنم دیگه این آخرین ریزش بیت کوین باشه .از روز بعد رشد میکنه.

  بیت کوین هم مردم را مثل آمریکا غارت کرد.منکه سهامم را فروختم فقط ۲۷میلیون ریپل خریدم.امیدوارم راه بیت کوین را نره.

  من موندم که این تحلیل عقربه ای تا یک هفته آینده را منفی نشون میده چطور باید تحلیل کرد که بعد از چند ساعت باز آبی میشه؟

  اینطور که به نظر میاد دقیقا بیت کوین داره نقش بورس ایران را برای سهامدارنش به خوبی ایفا می کنه.من را که به خاک نشوند.

  دقیقا الان وقت خریده.

  تحلیل تکنیکال پینشهاد خرید و فروش دوج کوین و بقیه ارز ها هم بذارید ممنون

  سلام در این صفحه میتونید روی آیکون نمودار هر ارز کلیک کنید و تحلیل تکنیکالش رو ببینید: https://ramzarz.news/coins/

  دقیقا از همون جایی که فکرشو نمیکنی بازار برمیگرده… وقتی همه میفروشن تو بخر..

  ادمین جان چی نوشته اینجا!! قیمت بیت کوین ۱,۲۲۲,۰۶۵,۰۰۰ تومان !!!! قاعدتا مشکلی در واحد فنی پیش اومده، تصحییح کنید لطفا.

  هر موقع این تحلیل پیشنهاد خرید داد خرید کردم قیمتش پایین آمد.

  دوست عزیز اگه دقت کنی در تحلیل فوق از ۱۶ اندیکاتور به کار رفته ۱۱ تا نوسانگر هستن سیگنال خرید یا فروش بر اساس تعداد بیشتر اندیکاتورها در هر سمت تغییر میکنه که میتونه اشتباه باشه چرا که ممکنه یک سیگنال کوتاه مدت باشه به دلیل ماهیت اسیلاتورها.بنابراین صرفا بر اساس اندیکاتورهای روندی معامله کنید و در صورت نیاز به نوسانگیری از اسیلاتورها کمک بگیرید .موفق باشید

  خیلی ممنون

  نمودار عقربه ای اصلا درست نیست. اصلا چرا این نمودار را گذاشتن ؟ فکر میکنم چیزی جز دروغ نیست.من این نمودار را بیست روزه نگته میکنم حتی برآورد یک ساعتش هم درست نبود.دوستان اصلا به این نمودتر اعتنا نکنید.

  سلام جناب فکر میکنم شما باید در نحوه استفاده از این ابزار یک تجدید نظری داشته باشید. این ابزار برآیندی از سیگنال اندیکاتورها و ابزارهای مختلف رو به شکل سیگنال خرید یا فروش به شما ارائه میده. این شما هستید که باید بر اساس استراتژی، هدف، ابزارها و بازه زمانی که از اون استفاده می کنید به این نتیجه برسید که این ابزار چطور میتونه به شما کمک کنه.

  به نظر شما که خود را استاد میدونید پنج دقیقه تحلیلش را که شما میگید چک کردید که یک دقیقه اش هم درست نیست.من ساعتها به این نمودار تحلیل دقت کردم اصلا حتی شباهتی هم با واقعیت ندیدم. شایدهم چیز دیگری را میگه که من نمی دونم.الان تحلیلش برای فردا چی میگه.و چک کن ببین آیا درست میگه؟

  این نمودار بر اساس اطلاعاتی هست که در سایت سرویس دهدنش ارائه میشه. قبل از استفاده از این نمودار حتما صفحه رو رفرش کنید.

  میخوای موفق شی همیشه خلاف این نمودار عقربه ای عمل کن گفت نگه کن بفروش کفت بفروش بخر گفت خرید بفروش دقت کنین همیشه اینجوری بودع

  تحلیل ها گاهی اشتباهه.چند بار امتحان کردم.

  نمودار عقربه ای تکنیکال، برایند همه اندیکاتورهای تکنیکال هست

  ارائه خدمات وریفای حساب بایننس و حساب های صرافی ها با آیدی کارت(بدون دسترسی به حساب های شخصی)

  اعداد زیر نمایش عقزبه ای چه مفهومی دارد؟

  نشان دهنده تعداد ابزارها و اندیکاتورهایی هست که سیگنال خرید یا فروش دادن

  با درود به شما یک سوال اینکه ساعت و دقیقه روز و هفته اینها نشون میده یعنی چی ؟؟؟اگه ممکنه یه توضیح خلاثه بفرمایید ممنونم میشم

  سلام وقت بخیر اینها بازه های زمانی هستن که شما تمایل دارید در اونها به تحلیل بپردازید، به عنوان مثال اگر بازه زمانی ۴ ساعته رو انتخاب کنید اندیکاتورها و ابزارهایی که در این شاخص استفاده میشن بر اساس کندل های ۴ ساعته نمودار رو تحلیل میکنن و به شما سیگنال ورود و خروج میدن. این شاخص هم از مجموع سیگنالهای ابزارهای مختلف برایند میگیره و نتیجه رو به شکل سیگنال خرید یا فروش اعلام میکنه.

  سپاسگزارم از لطف سرکار

  درودلطفا بفرمایید ساعت های روی تحلیل عقربه ای با زمان وساعت ایران هست ؟؟؟سپاس از سایت وآدمین محترم

  سلام خیر اونها بازه های زمانی هست که بر اساس اون این شاخص سیگنال های ورود و خروج اندیکاتور ها و ابزارهای مختلف رو جمع آوری میکنه و برآیند اونها رو به شما نشون میده.

  سپاس از جوابتون ،سوالم در مورد مبدأ زمانی برای آغاز هر بازه مثلاً ربع یا یکساعت یا چهار ساعت هست؟؟؟که زمان آغاز هر بازه رو که این شاخص میده با چه ساعتی میشه در نظر گرفت؟سپاس

  زمان محاسبه بازه های زمانی بر اساس تایم utc هست.

  سلام چرا نمودار کار نمیکنه ؟حتی نمودار بایننس هم کار نمیکنه

  سلام فعاله که، مشکلش چیه؟

  سلام مشکل داشت برطرف کردند مرسی

  سلام این ریزش اتریوم کلاسیک… چند ساعته است؟

  اصلا این برنامه ها و نظریه ها مفید نیستن باید بدونید تا یک ماه آینده بیت کوین ۱۲ و نیم درصد رشد می کنه.

  بچه ها هر کی خواست بیت بفروشه با شماره من تماس بگیره با دارا بودن کد ۷ اونایی که دستشون توی کاره میدونن کد ۷ چیه و ثبت سند برای انتقال هزینه دریافتیتون و اینکه وقتتونو الکی با صد تا واسطه حدر ندین و خبالتون راحت باشه و مارو به دوستان خودتونم معرفی کنید مچکرم

  سلام برای ارتباط فقط میتونید ایمیل ارسال کنید

  Mehdi1368soori @gmail. com

  چطوراطمینان کنیم بشما

  تست

  عالی بود

  چه تحلیل خوبی بود ، مرسی

  رهاورد بیت کوین
  رهاورد بیت کوین

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *