ربات 3commas

ربات 3commas
ربات 3commas

رمزارز نیوز – سایت خبری تحلیلی بلاک چین و ارز دیجیتال

فهرست مطالب

اگر مایل به شرکت در عرصه معاملات چند میلیارد دلاری ارزهای دیجیتال هستید، اما تجربه کمی در این زمینه دارید، شاید بد نباشد محاسن معاملات خودکار را نیز در نظر بگیرید. در حقیقت، حتی اگر خود را یک معامله‌گر حرفه‌ای در بازار بدانید، باز هم توانایی ربات تریدر از آن چیزی که مغز انسان قادر به ارائه آن است، به‌ مراتب بیشتر است. حداقل می‌توان گفت ربات‌ها بر خلاف انسان، توانایی معامله شبانه‌روزی به‌ صورت 24 ساعته را دارند. در حال حاضر یکی از مشهورترین ربات‌های معاملات ارزهای دیجیتال در بازار، ربات 3Commas است. این پلتفرم ویژگی‌های معاملاتی نوآورانه‌ای را ارائه می‌دهد که می‌تواند در ربات سفارشی‌شده شما تعبیه شود. تمامی آنها قابل تست و استفاده در تعدادی از صرافی‌های پیشرو ارز دیجیتال هستند.

اگر به فکر استفاده از ربات تری کاماز برای انجام کارهای معاملاتی خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا بررسی جامع این ربات را مطالعه کنید. در ادامه این مطلب مواردی همچون نحوه کار ربات و امکانات تری کاماز بررسی می‌شوند.

ربات 3Commas یک پلتفرم آنلاین است که به معامله‌گران روزانه امکان استفاده از مزایای ربات‌های معاملاتی خودکار را می‌دهد. ربات تری کاماز قصد دارد از هر تریدر در هر سطحی پشتیبانی کند.

ربات 3commas

اگر می‌خواهید معاملات را به صورت خودکار انجام دهید، ربات 3Commas سفارشات خرید و فروش رمزارز را از طرف شما انجام می‌دهد. به‌ عنوان‌ مثال، می‌توانید ربات معاملاتی خود را طوری برنامه‌ریزی کنید که با رسیدن ارزش دارایی شما به 10 هزار دلار در صرافی بایننس، به‌ صورت خودکار بیت‌ کوین بخرد و سپس وقتی ارزش کوین به 11 هزار دلار رسید، بیت‌ کوین شما را به فروش برساند. می‌توانید این کار را با خیال راحت و از طریق ربات تری کاماز انجام دهید.

همان‌طور که در ادامه با جزئیات بیشتری توضیح خواهیم داد، توانایی ربات معاملاتی شما می‌تواند بسیار فراتر از ثبت سفارش‌های مارکت باشد. این تکنولوژی اساسی از Short Sell ،Stop loss ،Take profit، حد ضرر پله‌ای، ربات‌های مرکب و موارد دیگر پشتیبانی می‌کند.

اگر در سطحی نیستید که بتوانید با خیال راحت پارامترهای معاملاتی خود را تنظیم کنید، ربات 3Commas این امکان را به شما می‌دهد که نمونه معاملات و سفارشات دیگر معامله‌گران را کپی کنید. در واقع می‌توانید با ارزیابی آمار تاریخچه سود و زیان، جفت ارزهای انتخابی و حجم معاملاتی این معامله‌گران بهترین مورد را انتخاب و کپی کنید.

در کل می‌توانید ربات تری کاماز را با 13 صرافی برجسته ارز دیجیتال مانند KuCoin ،Binance ،Coinbase Pro ،BitFinex و BitMEX لینک کنید.

 • زمان خرید و فروش سهام
 • از نظر هزینه‌های موجود در ربات 3Commas، حساب‌های کاربری در این پلتفرم به چهار گروه مختلف تقسیم می‌شوند:

  تا این بخش اصول اولیه را درباره این ربات بیان کردیم، در بخش بعدی قصد داریم نحوه کار با ربات 3Commas را با جزئیات بیشتر بررسی کنیم.

  پلتفرم تری کاماز خدمات متنوعی را برای نیازهای معاملاتی کاربران خود ارائه می‌دهد. برای آسان شدن شروع کار با این ربات، در ادامه به تجزیه مراحل می‌پردازیم.

  قبل از آنکه تصمیم بگیرید از کدام استراتژی معاملاتی استفاده کنید، لازم است ابتدا پلتفرم تری کاماز را به حساب کاربری یکی از صرافی‌های پشتیبانی‌شده در تری کاماز لینک کنید. به طور خلاصه، شما باید به 3Commas اجازه دسترسی به حساب معاملاتی خود را بدهید تا استراتژی انتخاب‌شده شما بتواند معاملات را به روشی مستقل انجام دهد.

  این امر حتی زمانی که قصد استفاده از ربات خودکار را ندارید، مفید است؛ چراکه می‌توانید سفارش‌های ترید خودکار را در تمام حساب‌های کاربری صرافی‌های دیجیتالی، تنها با یک کلیک انجام دهید.

  به‌ عنوان‌ مثال، برای کاهش ریسک، وجوه ذخیره‌شده‌ای در KuCoin ،Binance و Coinbase Pro دارید. اگر قصد داشته باشید در هنگام رسیدن به یک قیمت خاص یک معامله خودکار BTC/ETH انجام دهید، معمولاً از شما خواسته می‌شود که به‌ صورت جداگانه وارد هر یک از پلتفرم‌های صرافی‌های کریپتو شوید و به‌ صورت یکی‌یکی سفارش خود را ثبت کنید. اما در ربات 3Commas می‌توانید از طریق پورتال تری کاماز خود یک سفارش واحد تنظیم کنید و در صورت تحقق شرایط از پیش تعیین شده توسط شما، سفارش انتخابی اجرا خواهدشد.

  چگونگی لینک‌دهی حساب‌های کاربری، با توجه‌ به صرافی شخص ثالث خاصی که قصد استفاده از آن را دارید، متفاوت خواهد بود. اما در اکثر موارد، لازم است به صفحه تنظیمات حساب صرافی خود مراجعه و کلید API را استخراج کنید.

  در صورت داشتن مدارک لازم، به بخش “My Exchanges” در ربات تری کاماز بروید و سپس وارد قسمت “Connect to a new account” شوید. در آخر، کلید API استخراج‌شده از صرافی را در قسمت مشخص‌شده جای‌گذاری کنید. پس از اتمام این مراحل، در واقع به ربات 3Commas اجازه می‌دهید که از جانب شما معاملات را انجام دهد.

  در ربات تری کاماز، از 13 صرافی دیجیتالی مختلف پشتیبانی می‌شود. این صرافی‌ها عبارت‌اند از:

  .Bitmex, Bittrex, BitFinex, Binance, Bitstamp, KuCoin, Poloniex, HitBTC, Gate, Coinbase Pro, OKEx, Huobi, Kraken

  پس از آنکه صرافی دلخواه خود را به ربات تری کاماز متصل کردید، می‌توانید استراتژی معاملاتی خود را انتخاب کنید. قبل از آنکه به ربات خودکار بپردازیم، ویژگی‌های SmartTrade را توضیح می‌دهیم:

  به طور خلاصه، اگرچه بسیاری از امکانات معاملاتی از طریق SmartTrade در دسترس هستند، اما با این‌ حال امکاناتی مانند حد ضرر (Stop loss) در پلتفرم صرافی انتخاب‌شده شما نیز در دسترس است. اما SmartTrade امکاناتی را ارائه می‌دهد که در صرافی پشتیبانی نمی‌شوند. به‌ این‌ ترتیب می‌توانید تلاش‌های خود را برای انجام معاملات رمزنگاری‌شده به سطوح بالاتری ارتقا دهید.

  امکانات معاملاتی که از طریق SmartTrade انتخاب می‌کنید، در نهایت به تجربه و دانش شما در خصوص نحوه عملکرد استراتژی‌های معاملاتی بستگی دارد.

  ویژگی Trailing Order یک ابزار معاملاتی بسیار مفید است که ابتدا در فضای سنتی بورس مشهور شد. صرف‌نظر از دارایی اساسی که برای معامله برنامه‌ریزی شده است، اصولاً Trailing Order به شما این امکان را می‌دهد که سفارشات حد ضرر و حد سود خود را به‌ صورت خودکار تنظیم کنید. در واقع این امر با توجه‌ به شرایط بازار انجام می‌شود.

  برای نمونه، فرض کنید که می‌خواهید BTC/USDT را در صرافی بایننس معامله کنید. برای مثال فرض کنید قیمت بیت‌ کوین 10 هزار دلار است و تصمیم می‌گیرید که در صورت سقوط 10% از ارزش بیت‌ کوین، Trailing Order خود را برای خروج از معامله برنامه‌ریزی کنید. تقریباً مانند سفارش Stop loss متعارف، دستورالعمل Trailing Order نیز طور طراحی شده است که در صورت کاهش 10% قیمت، معامله شما متوقف شود.

  حالا اگر قیمت بیت‌ کوین افزایش یافت، چه خواهید کرد؟ به طور معمول، شما فقط به یک سفارش ثابت سود، محدود می‌شوید. برعکس، Trailing Order هم پارامترهای مربوط به Stop loss و هم درصد سود شما را تنظیم می‌کند.

  در ادامه با همان مثال قبلی، فرض کنید ارزش بیت‌ کوین 20% افزایش‌ یافته و به همین دلیل، در حال حاضر قیمت بیت‌ کوین برابر با 12 هزار دلار ارزش‌گذاری شده است. در حالی‌ که حد ضرر شما قبلاً 9 هزار دلار (10% از 10 هزار دلار) تعیین شده بود، اکنون 10.800 دلار خواهد بود. دلیل این امر آن است که 10% سفارش حد ضرر، با افزایش قیمت بیت‌ کوین تنظیم می‌شود. به عبارتی دیگر با استفاده از این امکان می‌توانید حد ضرر خود را به صورت پله‌ای بالا ببرید و سود بیشتری را برای خود ذخیره نمایید.

  تا زمانی که از صرافی‌های شخص ثالثی که از Short sells پشتیبانی می‌کنند، استفاده می‌کنید، پلتفرم SmartTrader به شما امکان سفارش‌های Short sells از پیش تعریف شده را می‌دهد. به‌ عنوان‌ مثال، اگر در حال انجام معامله ETH/USD هستید و فکر می‌کنید سطح حمایتی مهم در 230 دلار شکسته می‌شود، می‌توانید به ربات تری کاماز دستور دهید که دارایی‌های فعلی شما را بفروشد و در عوض یک سفارش شورت(Short order) اجرا کند. اگر شما مشتاق هستید که باتوجه به شرایط بازار واکنش نشان دهید و حداکثر سود را در معاملات تجربه کنید، این ویژگی برایتان بسیار مفید خواهد بود.

  اگرچه ویژگی Smart Sell (فروش هوشمند)، قابل‌دسترس در SmartTrade، ممکن است در ابتدا تا حدودی پیچیده به نظر برسد، اما به‌ محض اینکه با این ویژگی آشنا شوید، می‌تواند برای شما مانند یک ابزار ارزشمند عمل کند. در ابتدایی‌ترین شکل، ویژگی فروش هوشمند به شما این امکان را می‌دهد که یک کوین خاص یا گروهی از کوین‌ها را بفروشید و سپس آنها را در تاریخ دیگری خریداری کنید.

  به‌ عنوان‌ مثال، فرض کنید در حال حاضر مقداری از کوین XRP را در اختیار دارید و می‌ترسید که قیمت این کوین در مدت کوتاهی کاهش یابد. اما همچنان از ارزش XRP در طولانی‌مدت اطمینان دارید و قصد دارید با رسیدن قیمت به یک رقم مشخص، دوباره XRP بخرید. به‌ جای اینکه به طور شخصی در تمام حساب‌های صرافی خود از این دستورالعمل استفاده کنید، می‌توانید به پروتکل فروش هوشمند (Smart Sell) دستور دهید که از طرف شما این کار را انجام دهد.

  اگر قصد دارید سطح کارها را به سطوح بالاتری ارتقا دهید، حتی می‌توانید خرید پله‌ای داشته باشید و رمزارز مورد نظر خود را با قیمت میانگین خریداری نمایید. در اینجا است که هر بار دارایی به یک سطح حمایتی می‌رسد، مقدار کوین از پیش تعیین شده‌ای خریداری می‌شود.

  به‌ عنوان‌ مثال، می‌توانید به ربات 3Commas دستور دهید وقتی قیمت بیت‌کوین به 9 هزار، 8 هزار یا 7 هزار دلار رسید، هر بار به ارزش 500 دلار بیت‌ کوین خریداری کند.

  به طور خلاصه، سیگنال یاب TradingView بازارهای معاملات ارزهای دیجیتال را بر اساس یافتن سیگنال‌های بالقوه در هر میکروثانیه اسکن می‌کند. در کل، این پروتکل 4 نوع سیگنال خرید(Buy)، سیگنال خرید قوی(Strong Buy)، سیگنال فروش(Sell) و سیگنال فروش قطعی(Strong Sell) را صادر می‌کند.

  اگر استراتژی‌های معاملاتی مختلف شما را گیج می‌کنند یا اعتماد به‌ نفس کافی را برای فعالیت انفرادی ندارید، می‌توانید از بازار معاملاتی 3Commas را برای سیگنال‌های ترید استفاده نمایید. همچنین می‌توانید تنظیمات ربات‌های دیگر تری کاماز را خریداری کنید.

  نکته جالب در مورد بازارمعاملاتی این است که می‌توانید با استفاده از آن نتایج و تاریخچه معاملاتی هر یک از ربات‌های لیست‌شده در این پلتفرم را مشاهده کنید. بنابراین، احتمالاً یک ربات خودکار با سابقه طولانی از نتایج سودده منطقی و ثابت را انتخاب خواهید کرد. مطمئناً هر ربات استراتژی مخصوص به خود را دارد و استفاده از برخی از آنها نسبت به بقیه ریسک بیشتری به همراه خواهدداشت.

  ربات 3commas

  وقتی صحبت از ترید در ربات تری کاماز می‌شود، دو حالت کلی وجود دارد. اگر شما یک معامله‌گر حرفه‌ای باشید، می‌توانید شرایط معاملات خود را شخصی‌سازی کنید. اما اگر یک کاربر تازه‌وارد در فضای ارزهای دیجیتال هستید، می‌توانید استراتژی‌های معاملاتی سایر کاربران باتجربه و حرفه‌ای را کپی کنید.

  می‌توانید صرافی رمزارزی را که می‌خواهید ربات تری کاماز در آن معامله انجام دهد، تعیین کنید. اگر به دنبال معامله با حجم قابل‌توجهی از دارایی هستید، بهتر است صرافی‌های متعددی را به ربات متصل کنید. نگران نباشید! تری کاماز دستورالعمل‌های شما را به طور همزمان در همه صرافی‌های تعیین‌شده اجرا می‌کند. به‌ این‌ ترتیب، با گسترش سفارش‌های خود در صرافی‌های متعدد، هیچ فرصت بالقوه‌ای را از دست نخواهید داد.

  سپس در مرحله بعد باید مشخص کنید که می‌خواهید ربات تری کاماز، کدام جفت ارزهای معاملاتی را برایتان معامله کند. به‌ عنوان‌ مثال، اگر می‌خواهید ربات شما با BTC/USDT و BTC/ETH معامله کند، به‌ سادگی و از طریق لیست کشویی موجود در ربات، جفت ارز مدنظر خود را انتخاب کنید. پیش از انجام این کار، بهتر است ابتدا به بخش Recommended Pairs بروید و جفت ارزهای پیشنهادی را بررسی کنید. این بخش جفت ارزهای مناسب با شرایط بازار را که از قبل انتخاب کرده‌اید، برایتان لیست می‌کند.

  در این مرحله شما باید مقداری را که قصد دارید با آن معامله را شروع کنید، به ربات اطلاع دهید. فراموش نکنید که پس از اجرای سفارش اولیه، طبق شرایط از پیش‌ تعیین‌ شده، ربات تری کاماز معاملات را انجام خواهد داد؛ بنابراین، شما باید مبلغی را که می‌خواهید با آن رمزارز خریداری کنید، وارد حساب خود کنید.

  با این امکان می‌توانید از مزیت خرید پله‌ای بهره‌مند شوید. با استفاده از این روش می‌توانید در موارد ریزش قیمت، رمزارزمورد نظر خود را با قیمت مناسب‌تری تهیه کنید. همان‌طور که پیش‌ از این نیز به طور خلاصه توضیح دادیم، این بخش به شما امکان می‌دهد که در صورت کاهش ارزش رمزارز، میانگین قیمت خرید خود را پایین بیاورید.

  به‌ عنوان‌ مثال، اگر در حال معامله ETH/USDT هستید و می‌خواهید ربات 3Commas یک ترید ایمن در ارزش 1.5 ETH برای شما ایجاد کند، در صورتی‌ که قیمت 1% کاهش یابد، ربات این کار را انجام می‌دهد. همچنین اگر مجدداً قیمت بیش از 1% کاهش یابد، این امر ادامه خواهد یافت.

  این پارامتر نشئت‌گرفته از پارامتر قبلی است. همان‌طور که گفته شد، ممکن است ربات بر اساس هر 1% کاهش قیمت، سفارش ایمن جدیدی ثبت کند. با این‌ حال، باید مشخص کنید که مایل هستید ربات چند بار این کار را انجام دهد. مثلاً اگر بخواهید 4 مرتبه را انتخاب کنید، در صورتی‌ که قیمت به میزان 1%، 2%، 3% و 4% کاهش یابد، ربات 3Commas ترید ایمن جدیدی را برای شما ایجاد خواهد کرد و پس از آن هیچ ترید ایمن دیگری ایجاد نخواهد شد.

  اگر نمی‌خواهید ربات تری کاماز درصد افت ترید ایمن را تعیین کند، می‌توانید به‌ صورت شخصی و با وارد کردن درصد مدنظر در کادر مربوطه، این میزان را مشخص کنید.

  اگر با محدود شدن در یک درصد ثابت موافق نباشید، می‌توانید به ربات 3Commas دستور دهید که از یک استراتژی ترید ایمن مقیاس‌پذیر استفاده کند. به‌ عنوان‌ مثال، برای هر مقدار کاهش درصد می‌توانید میزان ترید ایمن را افزایش دهید.

  این معیار معاملاتی خاص از ارزش قابل‌توجهی برخوردار است. از طریق آن می‌توانید به ربات تری کاماز دستور دهید که فقط در صورتی‌ که جفت ارز انتخابی شما به حداقل حجم معاملات 24 ساعته دست‌ یافت، به‌ صورت خودکار شرایط معاملاتی شما اجرایی شود. فرض کنید که برای مثال قصد انجام معامله BTC/ETH را دارید، اما تنها زمانی وارد بازار می‌شوید که حجم معاملات از 1000 BTC فراتر برود.

  توجه داشته باشید که حداقل حجم معاملات 24 ساعته باید بر اساس یک رمزارز به عنوان رمزارز پایه بیان شود. به عنوان مثال اگر در حال معامله BTC/ETH یا BTC/USDT باشید، در هر دو حالت، ارز پایه BTC خواهد بود.

  ربات تری کاماز یکی از معروف‌ترین ربات‌های ترید ارزهای دیجیتال است. شما می‌توانید با در نظر گرفتن تمام موارد ذکرشده تصمیم بگیرید آیا ربات 3Commas یا به‌ طور کلی استفاده از یک ربات تریدر برای شما مناسب است یا خیر. حتی اگر مایل به استفاده از این ربات نباشید، می‌توانید از ابزارهای متنوع ارائه‌شده توسط این پلتفرم در معاملات خود استفاده کنید.

  شیبا، دوج کوین را خاک کرد!

  ارز دیجیتال کوتی چیست؟ معرفی توکن COTI

  به‌روزرسانی بزرگ اتریوم انجام شد!

  هکرها کریم فایننس را پاتوق کرده‌اند!

  آخرین خبرها

  شیبا، دوج کوین را خاک کرد!

  به‌روزرسانی بزرگ اتریوم انجام شد!

  هکرها کریم فایننس را پاتوق کرده‌اند!

  تجهیزات استخراج رمزارز را به مردم پس نمی‌دهند!

  دست تتر زیر ساطور FATF! قربانی شدن کاربران ایرانی!

  شیبای تیزدندان، Nissan و LG را درید!

  رمزارز ملی در چه مرحله‌ای است؟

  ۳ دلیل رکوردشکنی تاریخی هارمونی (ONE)!

  آشتی تسلا با رمزارزها!

  رشد مجدد سولانا سر تیتر خبرها!

  درآمد ارزی استخراج بیت کوین و دیگر موضوعات پیرامون ارزهای دیجیتال

  بررسی و آموزش ربات ترید 3Commas

  امتیاز کلی

  ربات 3commas

  نکات مثبت

  رابط ساده و کاربردیپشتیبانی از صرافی های متعددترید هوشمندکپی برداری از ترید دیگرانسیستم مبتنی بر ابر

  نکات منفی

  ندارد

  بررسی و آموزش ربات ترید 3Commas در حالی که دنیای ارزهای رمزنگاری شده به بلوغ خود ادامه می دهد ، ربات 3Commas به تریدر های ارز های دیجیتال برای ساده سازی روند معاملات کمک شایانی می کند.

  3Commas یک پلتفرم جامع معاملات ارزهای دیجیتال هست که به کاربرانش امکان می دهد از ربات های معاملاتی خودکار استفاده کنند و همچنین اقدامات معامله گران موفق را دنبال و کپی کرده و از همین روش رباتی ایجاد کنند.

 • تحلیل تکنیکال مقدماتی
 • علاوه بر این ، کاربران می توانند به تجارت هوشمند بپردازند و استراتژی های معاملاتی خود را شخصی سازی کند ، و ضرر و زیان را تنظیم کرده و دستورات سود را ایجاد کند.

  مبلغ Free Trial / $29 / $49 / $99 Per Month

  متد های پرداخت PayPal / Apple Pay / Credit or Debit Card / Crypto

  صرافی های پشتیبانی شده Binance / Binance Jersey / Binance US / BitMexBittrex / Bybit / Coinbase Pro / Huobi / OKEX

  Cloud Based Yes

  سیگنال ها

  Marketplace of Free & Paid Signals

  استراتژی

  30+ Indicators / 90+ Candle Patterns

  بستر مدیریت رمزنگاری 3Commas دسترسی به تعدادی از ابزارهای طراحی شده برای بهبود کارایی و اثربخشی ترید را فراهم می کند. تیم پشتیبان این پروژه کمک می کند تا خطرات سرمایه گذاران را به حداقل برساند و سود آنها را به حداکثر برساند.

  ربات تجاری 3Commas که به عنوان یک سرویس تحت وب فعالیت و در رابطه با تعدادی دستگاه و مبادله گر کار می کند. ربات های معاملاتی قطعاتی از نرم افزارهای رایانه ای هستند که به طور مداوم معاملات را بر اساس پارامترهای از پیش تعیین شده توسط معامله گر انجام می دهند.

  در حال حاضر بیش از 33000 معامله گر از این سرویس استفاده می کنند و این سیستم عامل بیش از 10 میلیون دلار از حجم معاملات روزانه را بر عهده دارد این ربات معامله گر ارز دیجیتال در حال حاضر با تقریباً 12 صرافی از جمله Coinbase ، GDAX ، Binance ، Bitfinex و Huobi کار می کند.

  در نتیجه ، با استفاده از ربات معامله گر 3Commas معامله گران می توانند در سفارشات مختلف در ترید های مختلف پیش روند ، رفتار معاملات آگاهانه تری را توسعه دهند و از ضررهای متوقف کننده موثر استفاده کنند یا از استراتژی های معاملات سود استفاده کنند.

  عملکرد – 3Commas از یک پلت فرم تحت وب استفاده می کند و دارای یک رابط کاربری آسان برای استفاده و بصری است که شامل طیف گسترده ای از توابع و تجزیه و تحلیل دقیق است. کاربران می توانند از ربات های کوتاه ، ساده ، مرکب و کامپوزیت استفاده کرده و میزان ضرر و زیان را تنظیم کرده و اهداف سود را در نظر بگیرند و همچنین استراتژی های معاملاتی خود را تنظیم کنند.

  فناوری – ترید خودکار از طریق تلفیق API با مبادلات ارزهای دیجیتال انجام می شود و ربات بصورت شبانه روزی با هر دستگاهی کار می کند و کاربران می توانند به داشبورد معاملات خود در رایانه های رومیزی و لپ تاپ دسترسی داشته باشند. این تیم همچنین اپلیکیشن موبایل را برای هر دو سیستم عامل Android و iOS توسعه داده است.

  محدوده ابزارها – این پلت فرم طیف مناسبی از ابزارهای معاملاتی را فراهم می کند و علاوه بر ربات های خودکار و تجزیه و تحلیل عملکرد ، کاربران قادر به ایجاد ، تجزیه و تحلیل و آزمایش مجدد نمونه کارهای رمزنگاری و نظارت بر بهترین نمونه کارها ایجاد شده توسط سایر کاربران هستند. علاوه بر این ، کاربران می توانند در معاملات اجتماعی شرکت کرده و اقدامات سایر معامله گران موفق را دنبال و کپی کنند.

  ادغام صرافی – تیم 3Commmas رباتهای معاملاتی خودکار را برای 12 صرافی از جمله Bittrex ، Bitfinex ، Binance ، Bitstamp ، KuCoin ، Poloniex ، HitBTC ، Cex ، GDAX (Coinbase Pro) ، OKEx ، Huobi و Yobit فراهم می کند.

  پشتیبانی کاربران – این پلتفرم به زبان های انگلیسی و روسی در دسترس است و یک تیم پشتیبانی نیز برای رسیدگی به هر گونه مشکلات 24/7 آماده است. کاربران می توانند با ارسال درخواست در مرکز راهنمایی با تیم تماس بگیرند و همچنین می توان از طریق حساب کاربری توییتر ، گروه تلگرام و فیس بوک با این تیم تماس گرفت. همچنین یک صفحه سوالات متداول در مرکز راهنما وجود دارد که به رایج ترین مسائل پرداخته و همچنین بعنوان تعدادی از راهنماهای واضح نوشته شده که به کاربران در پیمایش در سیستم عامل کمک می کند.

  ایجاد یک حساب کاربری مستقیم است و صفحه اصلی دارای برگه سبز “ایجاد یک حساب” در بالای صفحه است.

  1 – ساخت اکانت

  برای ثبت نام به وب سایت 3Commas مراجعه کرده و یک آدرس ایمیل و رمز عبور وارد کنید. پس از تأیید حساب خود از طریق کلیک بر روی پیوند موجود در ایمیل ارسال شده ، به داشبورد دسترسی پیدا خواهید کرد.

  2 – انتخاب نوع ربات

  ربات های معاملاتی چهار نوع وجود دارد ، ربات های Short, Simple, Composite و Composite Short Bots که فقط شامل یک جفت معاملاتی است و مستقیم ترین راه برای راه اندازی می باشد.

  3 – صرافی را وصل کنید

  ویژگی ساده ربات معامله گر فقط هنگام شروع کار با صرافی Binance کار می کند و می توانید یک حساب Binance را در اینجا وصل کنید. اطمینان حاصل کنید که حساب شما از طریق API متصل است و BNB را نگه داشته و ویژگی پرداخت هزینه BNB را روشن کرده است. بعد از این ، می توانید به نام ربات خود بروید.

  بررسی و آموزش ربات ترید 3Commas

  ربات 3commas

  4 – جفت معاملاتی را انتخاب کنید و اندازه پایه ترید را تعیین کنید

  می توانید جفت معاملاتی را که می خواهید ربات شما معامله کند از فهرست کشویی انتخاب کنید و سپس می توانید به ربات خود بگویید که در معاملات اولیه خود چه مقدار از ارز مورد نظر خود را استفاده خواهید کرد.

  5 – تعیین سود هدفمند

  قبل از انجام این کار ، بهتر است اندازه تجارت ایمنی را تعیین کنید ، زیرا می توانید پس از هر بار افت در معاملات به صورت کنترل شده تری خرید کنید. اگر یک جفت معاملاتی ETH / BTC انتخاب شود و اگر بعد از خرید ETH قیمت به زیر قیمت اصلی خرید کاهش یابد ، معاملات ایمنی به شما امکان می دهند ETH بیشتری را با مقدار BTC که در اندازه تجارت ایمنی تنظیم شده است ، خریداری کنید.

  پس از آن ، می توانید سود مورد نظر را تعیین کنید که به ربات معاملات اطلاع دهد چه زمانی باید فروش کند با توجه به درصد. اگر سود هدف برای 3٪ تعیین شود ، ربات معاملاتی پس از تحقق این سود ، بطور خودکار یک دستور فروش را اجرا می کند.

  6 – نوع سود را انتخاب کنید

  دو گزینه سود وجود دارد که درصدی از ترید پایه یا درصدی از حجم کل است.

  7 – حداکثر تعداد معاملات ایمنی را تنظیم کنید

  این ربات معاملات را از تعداد معاملات ایمنی قبل از توقف آگاه می کند و حداکثر تعداد معاملات ایمنی فعال به ربات معاملات می گوید مقدار معاملات فعال ایمنی که می تواند در هر زمان مشخص انجام دهد.

  8 – انحراف قیمت را برای باز کردن معاملات ایمنی تنظیم کنید

  این کار به ربات معاملات می گوید چه زمانی می تواند معاملات ایمنی را شروع کند و به صورت درصد تعیین می شود. اگر روی 3 درصد تنظیم شود ، وقتی قیمت ارز انتخابی 3 درصد زیر قیمت تجارت اولیه کاهش یابد ، ربات معاملات شروع به انجام معاملات مطمئن می کند.

  9 – شرایط شروع تجارت را تعیین کنید

  این ربات را از زمان انجام معاملات اولیه مطلع می کند و گزینه BuyView Signal Buy یا Strong Buy ، TradingView Signal Strong Buy ، دستی یا Open New Trade ASAP وجود دارد.

  با پیروی از این مراحل ، می توان فقط در چند دقیقه یک ربات معاملاتی پیکربندی کرد و کل مراحل آن به اندازه کافی ساده است که معامله گران تازه کار بیشتری می توانند با موفقیت دنبال کنند. این پلتفرم به اندازه کافی دقیق است تا بتواند نظر تریدهای حرفه ای را هم به خود جلب کند.

  پس از راه اندازی یک ربات ، کاربران می توانند معاملات طولانی و کوتاه را شروع کنند ، برای معاملات کوتاه مدت ، افزایش قیمت ارز منتخب منجر به اجرای فروش ارز رمزپایه اصلی می شود که به سطح سود تعیین شده برسد. در صورت تغییر قیمت ، می توان سفارشات ایمنی برای اطمینان از اینکه ربات نیز با درصد مشخصی خرید می کند ، انجام داد.

  تیم 3Commas الگوریتم های بلند و کوتاه را بیان کرده است که می تواند استراتژی های مخالف فروش بالاتر و خرید پایین را برای تولید سود استفاده کند.

  ربات با توجه به یکی از شرایط موجود برای انتخاب در هنگام ایجاد ، معامله جدیدی را آغاز می کند. پس از آن ، بلافاصله یک کوین برای فروش قرار می دهد. اگر قیمت افزایش یابد و سفارش پر شود ، هدف سود حاصل می شود. در صورت سقوط قیمت ، ربات سفارشات ایمنی را در هر x٪ زیر قیمت خرید قرار می دهد. هر سفارش ایمنی پر شده به طور متوسط ​​قیمت خرید است و امکان کاهش هدف TakeProfit به پایین و بسته شدن معامله بدون از دست دادن سود در قیمت اول را فراهم می کند.

  الگوریتم ساده شده:

  این یک نسخه معکوس از الگوریتم “بلند مدت” است. یک کوین را با 10 دلار بفروشید و سپس با 9 دلار دوباره خریداری کنید. از آنجا که هزینه کمتری برای خرید مجدد هزینه می کنید ، از تفاوت قیمت سود کسب می کند. 9 دلار در مقابل 10 دلار هزینه کرد.

  الگوریتم ساده شده:

  3Commas دارای یک ویژگی معامله گر هوشمند است که از دستورات TakeProfit و StopLoss برای کمک به کاربران در به حداکثر رساندن سود تجاری خود استفاده می کند. معامله گران می توانند نمونه کارهای خود را با دستورات خرید یا فروش در یک قیمت مشخص سفارشی کنند. دستورات به شرح زیر عمل می کنند:

  بررسی و آموزش ربات ترید 3Commas

  Take Profit – ویژگی Take Profit برای کمک به معامله گران برای دستیابی به بیشترین سودها طراحی شده است. اگر کاربری هر کدام مضربی از ETH را با 500 دلار بخرد و یک سفارش سود واقعی را 550 دلار تعیین کند ، در این صورت 50 ETH سود کسب خواهد کرد.

  با این حال ، اگر قیمت ETH به بالاتر از 550 دلار افزایش یابد ، Trailing Take Profit به شما امکان می دهد با فروش درصدی از بالاترین ارزش ، در بالاترین قسمت از روند فروش کنید. در نتیجه ، اگر شما یک سفارش Trailing Take Profit 10٪ تعیین کنید و ETH قبل از سقوط 600 دلار ، پس از آنکه قیمت 10٪ یا کمتر از 540 دلار کاهش یابد ، سفارش فروش فعال می شود.

  Stop Loss – این به همان روشی استاندارد توقف ضرر عمل می کند که هر دو به شما امکان می دهند در هنگام کاهش قیمت ها ، در معرض ضرر قرار بگیرید. یک سفارش توقف ضرر عقب ، اندکی تفاوت دارد زیرا مبتنی بر درصد است و به طور خودکار متناسب با نوسانات قیمت تنظیم می شود ، در حالی که سفارش توقف ضرر به صورت دستی در آستانه قیمت ثابت تنظیم می شود.

  در نتیجه ، اگر مضربی از ETH با قیمت 500 دلار خریداری شود ، با سفارش Stop Loss 10 درصد تعیین شده ، اگر قیمت ETH به زیر 450 دلار برسد ، سفارش توقف ضرر به طور خودکار اجرا می شود و ETH خود را با آن قیمت می فروشید. اگر قیمت ETH در طول روز افزایش یابد ، یک سفارش توقف ضرر به طور خودکار با تغییر قیمت سازگار می شود و اگر ETH 15 درصد افزایش یابد ، با کاهش 10 درصدی قیمت تعدیل شده ، سفارش توقف ضرر شروع می شود و در نتیجه یک 5٪ سود. این تفاوت با توقف ضرر استاندارد دارد

  این تیم جزئیات زیادی در مورد پروتکل های امنیتی که آنها برای استفاده انتخاب می کنند وارد نمی شود ، با این حال ، لازم به یادآوری است که شما در واقع هیچ وجهی در سیستم عامل ندارید و ربات های تجاری شما قادر به برداشت از حساب شما نیستند.

  مشابه سایر سیستم عامل های ربات معاملات ، ربات های معاملاتی شما از طریق API با حساب های صرافی شما متصل می شوند و سپس به انجام معاملات خودکار در مبادلات متصل خود می پردازند. در حالی که این فرآیند انجام می شود ، کاربران نیازی به انتقال نقدی / رمزنگاری به حساب های خارجی ندارند و به سادگی باید کلیدهای API خود را که توسط مبادلات آنها تولید می شود ، تهیه کنند.

  این کلیدها دسترسی محدود به حساب های کاربری برای انجام معاملات را به ربات های معاملاتی ارائه می دهند و به هیچ وجه حق برداشت ندارند.

  همچنین این به این معنی است که اگر حساب شما به خطر بیفتد و هکرهای شرور بتوانند فعالیت تجاری شما را کنترل کنند ، هنوز هم نمی توانند به طور مستقیم به حساب های صرافی شما دسترسی داشته باشند تا بتوانند برداشت کنند.

  با این حال ، قوانین استاندارد شخصی رمزنگاری هنوز هم اعمال می شود ، زیرا آنها همچنان می توانند اثرات مخربی بر وجوه موجود در حساب های مبادله شما داشته باشند. شناخته شده است که هکرها با دسترسی API به حساب های صرافی دسترسی پیدا می کنند و ربات ها را برای خرید مقادیر زیادی سکه کم ارزش که هکر قبلاً خریداری کرده است ، فرمانده می کنند.

  بررسی و آموزش ربات ترید 3Commas

  در نتیجه ، برای کاهش این خطرات ، به کاربران توصیه می شود گزینه های امنیتی موجود مانند احراز هویت دو فاکتور (2FA) و هشدارهای اعلان را فعال کنند. اعلان ها را می توان فعال کرد که کاربران را از هر ورود به سیستم در حساب خود هشدار می دهد ، و همچنین سیستم عامل از شناسایی IP جدید استفاده می کند ، با ارسال ایمیل های تأیید ، هنگام ورود کاربر از مقصد جدید ، ایمیل های تأیید ارسال می شود.

  برای دسترسی به حساب خود ، کاربر باید شماره کد یکبار وارد کند یا روی پیوند ارائه شده در ایمیل تأیید کلیک کند.

  تیم 3Commas اظهار داشت که آنها به امنیت داده ها و محافظت از اطلاعات شخصی کاربران خود متعهد هستند و کلیه داده ها توسط پادمان های امنیتی یکپارچه محافظت می شوند. این رویکردها متفاوت است و شامل استفاده از مناطق امن و اقدامات فنی مانند رمزگذاری و سرورهای امن است.

  این تیم همچنین بیان می کند که در صورت نقض امنیت ، آنها طرح واکنش خود را در مورد حوادث و نقض اجرا می کنند ، که شامل ارسال اعلان ها به افراد در اسرع وقت است.

  پیمایش به طور کلی حتی برای معامله گران جدید کاملاً آسان است و تنظیم ربات های تجاری نیز آسان است. دسترسی به ویژگی های مختلف از داخل حساب شما آسان و اتصال به صرافی و تنظیم معاملات و ربات های هوشمند با کلیک یک دکمه انجام می شود. داشبورد نیز به خوبی طرح ریزی شده است و پنل کناری به کاربران امکان می دهد تا به سرعت برگه ها و ویژگی های دلخواه خود را انتخاب کنند.

  علاوه بر این ، ویژگی هایی مانند تجزیه و تحلیل ربات که جزئیات بهترین عملکرد ربات ها و جفت های تجاری را نشان می دهد ، و بازار به خوبی اجرا شده و درک آنها ساده است. در حالی که ویژگی های ایجاد ، پیگیری و معاملات اجتماعی نمونه کارها متناسب با معامله گران جدید و باتجربه است.

  می توانید نمونه کارهای مختلفی را از داخل حساب خود جستجو کرده و تجزیه و تحلیل کنید و همچنین عملکرد آنها را کنترل کرده و با دنبال کردن نمونه کارهای مورد علاقه ، آنها را تحت نظر داشته باشید. در صورت تمایل می توانید نمونه کارها را نیز کپی کنید. اگرچه برای استفاده کامل از این ویژگی باید مبادلات مشابهی را بهم پیوند دهید.

  بررسی و آموزش ربات ترید 3Commas

  The Trader’s Diary یکی دیگر از ویژگی های سودآور معامله گران در سطوح مختلف است زیرا گزارش مختصری از معاملات انجام شده در مبادلات مرتبط با شما را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد در یک بازه زمانی مشخص سود یا زیان وارده در یک تجارت خاص را به راحتی شناسایی کنید.

  این به شما کمک می کند تا عملکرد رباتهای معاملاتی خود را بسنجید و همزمان با توانایی تنظیم طیف وسیعی از اعلان ها چه در مرورگر ، برای تلفن همراه یا از طریق ایمیل کار می کند و اعلان ها را می توانید از برگه تنظیمات در حساب خود پیکربندی کنید.

  یکی دیگر از مزایای مهم ، ثروت منابع موجود در سیستم عامل است و بخش پشتیبانی شامل تعدادی راهنما و سوالات متداول است که به مردم کمک می کند تا با مهمترین مسائل کنار بیایند.

  علاوه بر این ، تیم یک وبلاگ را نگهداری می کند که شامل تعدادی از مفاهیم اصلی برای معامله گران جدیدتر است و همچنین از طریق گروه تلگرامی ، کانال YouTube و سایر کانال های رسانه های اجتماعی کمک بیشتری می کند و اعضای می توانند از داخل حساب های خود به 3Commas Discord دسترسی پیدا کنند .

  از همه مهمتر ،ربات ترید اتومات 3Commas علاوه بر آسان بودن جهت پیمایش و استفاده از طیف وسیعی از ابزارهای معاملاتی ،یک امتحان رایگان نیز می باشد و هر کسی می تواند برای آزمایش سیستم عامل و تست کردن با ویژگی های مختلف آن ، از نسخه آزمایشی رایگان استفاده کند.

  در حالی که 3Commas یک ربات رایگان هست ، تعدادی بسته عضویت ماهانه وجود دارد که از ویژگی های مختلفی برخوردار است.

  در عکس پایین پنل های این ربات ترید اتومات را مشاهده می کنید

  * توجه به این نکته مهم است که کاربرانی که متعهد به دوره های طولانی تری برای اشتراک هستند ، هزینه های ماهانه خود را کاهش می دهند و اشتراک 6 ماهه 15٪ تخفیف دریافت می کند ، در حالی که اشتراک یک ساله 25٪ تخفیف دریافت می کند.

  همچنین بسته سازمانی موجود است که شامل پشتیبانی اولویت دار و ویژگی های سفارشی است و قیمت این سرویس نیز در صورت درخواست در دسترس است.

  این تیم همچنین از نظر گزینه های پرداخت کاملاً انعطاف پذیر بوده و اشتراک ها را می توان به صورت ارز های دیجیتال یا فیات(پول نقد) پرداخت کرد ، همچنین پرداخت کارت اعتباری و انتقال از طریق PayPal و advcash نیز امکان پذیر است.

  استفاده از اکثر ربات های معامله گر به ویژه برای معامله گران جدید دشوار است یا مطابق انتظار عمل نمی کنند. به نظر می رسد 3Commas این مشکلات را با تولید یک ربات معاملاتی حل کرده است که هم راه اندازی و استفاده از آن آسان است و هم در مقایسه با بسیاری از رقبای خود عملکرد مطلوبی دارد.

  این سیستم کاملاً یکپارچه است و روی تعداد زیادی از صرافی های برجسته مانند Binance ، Coinbase و Huobi کار می کند. ربات معامله گر 3Commas به هر دو معامله گر تازه کار و باتجربه اجازه می دهد تا با شرکت در یک بازار بیست و چهار ساعته بدون ترس از هرگونه زمینه های بالقوه ناکارآمدی ، توان معاملات خود را به حداکثر برسانند.

  داشبورد به راحتی قابل پیمایش است و کاربران می توانند با توجه به پیکربندی رباتهای معاملاتی خود ، گزینه های زیادی را انتخاب کنند ، علاوه بر این ، اطلاعات آموزشی و همچنین تجزیه و تحلیل دقیق عملکرد ربات ها در دسترس است.

  استفاده از ویژگی هایی مانند ایجاد و ردیابی نمونه کارها و تجارت اجتماعی ، 3Commas را به گزینه ای مناسب برای هر کسی که علاقه مند به افزودن تجارت خودکار به پروتکل های معاملات ارزهای رمزنگاری شده است ، تبدیل کرده است.

  منبع : iBitcoin – آی بیت کوین

  درآمد ارزی استخراج بیت کوین و دیگر موضوعات پیرامون ارزهای دیجیتال


  مطلبی دیگر از این نویسنده


  مطلبی دیگر در همین موضوع


  بر اساس علایق شما

  We make trading simple and comfortable!

  3Commas is a trading platform that helps you do business on crypto market exchanges since 2017. We’ve created a clear and transparent system that conducts transactions according to the parameters you set, and we have connected investment tools and financial protection algorithms to it. Our users trade on 23 exchanges and automatically get profit using our trading bots, without wasting time on tracking quotes.

  We constantly review our tools and popular trading strategies. Follow our blog to keep up-to-date with the latest news.

  Automated trading tools are supported on 23 major cryptocurrency exchanges

  آموزشی, ارز دیجیتال

  آموزش کامل پلتفرم ۳Commas: یکی از اتفاقاتی که در سال‌های اخیر توجه مردم جهان را به خود جلب کرده و تغییرات بزرگی در دنیای سرمایه گذاری و اقتصادی گذاشته، ظهور رمز ارزها و ارزهای دیجیتال است. رکوردهایی که بیت‌کوین به عنوان محبوب‌ترین ارز دیجیتال در دنیا به ثبت رسانده است، سبب شده تا افراد زیادی به استخراج و معامله آن روی بیاورند.

  آموزش کامل پلتفرم ۳Commas: رمزارزها یا کریپتوکارنسی که به عنوان ارزهای دیجیتال نیز شناخته می‌شود، نوعی پول مجازی و دیجیتال است که در قالب توکن موجود است. اکثر ارزهای دیجتال به صورت مجازی عرضه می‌گردند اما برخی از آن‌ها به شکل‌‌‌‌های فیزیکی مانند کارت‌‌‌‌های اعتباری نیز دیده می‌شوند.

  نکته مثبتی که باید به آن توجه داشت، این است که انجام معاملات مربوط به کریپتوکارنسی‌ها در بسترهای آنلاین انجام می‌پذیرد و نرم افزارهای زیادی هستند که به شما در انجام این امور کمک می‌کنند؛ تنها کاری که باید انجام دهید کسب دانش و مهارت کافی در این زمینه است.

  دانلود مستقیم اپلیکیشن ربات تریدر تیری کاماز

  ربات 3commas

  آموزش کامل پلتفرم ۳Commas: در نوشته‌‌‌های پیشین درباره بهترین ربات‌‌‌های تریدر ارز دیجیتال مقاله ای جامع را منتشر کردیم. پلتفرم‌های زیادی برای معامله رمزارز در دنیا وجود دارد. این نرم افزارها به کاربران خود این امکان را می‌دهند تا یک رمز ارز را به رمزارز دیگری تبدیل کنند. این امر مشابه تبدیل ارزهای معمولی در تجارت است که به واسطه صرافی ‌های فیزیکی انجام می‌پذیرد. به این صورت که شما می‌توانید به خرید و فروش یک ارز یا توکن مانند بیت کوین بپردازید.

  کسب درآمد از طریق این نرم افزارها می‌تواند به روش ‌های گوناگونی صورت بگیرد. به عنوان مثال، می‌توانید رمزارز بخرید و نگهداری کنید؛ به این صورت که آن‌ها را می‌خرید و در صورت بالا رفتن قیمت به فروش می‌رسانید. یا اینکه آن را استخراج کنید و از طریق این پلتفرم‌ها می‌فروشید. راه‌های دیگری نیز وجود دارد که بستگی به نیاز شما دارد.

  نرم افزارهای موجود در بازار با توجه به نیازهای مختلفی ساخته شده‌اند که برخی نسبت به دیگری دارای مزایا یا معایبی هستند. مثلا نرم افزاری همچون TradeStation برای معامله گران حرفه‌ای مناسب است. یا eToro برای کاربران بین المللی مناسب است و Crypto Rocket بهترین دمو را داراست. یا اینکه CoinBase انتخاب‌های زیادی جلوی شما می‌گذارد.

  ۳Commas نیز یکی از نرم افزارهای خوب در حوزه معامله و مدیریت رمز ارزها است که با داشتن ابزارهای گوناگون، به کاربران امکان استفاده از بات ‌های اتوماتیک را می‌دهد.

  ورود به سایت تیری کاماز

  همچنین می‌توانید کارهایی که معامله گران حرفه‌ای و موفق انجام می‌دهند را دنبال کنید یا اینکه استراتژی‌‌‌‌های خودتان را به وجود بیاورید. تیم سازنده این پلتفرم اذعان داشته که هدف آن‌ها به حداقل رساندن ریسک برای سرمایه گذاران، در حین افزایش سود بوده است. در حال حاضر بیش از ۳۳ هزار کاربر از این سرویس استفاده می‌کنند؛ در ادامه به آموزش این پلتفرم می‌پردازیم.

 • ثاخت سهامیاب
 • آموزش کامل پلتفرم ۳Commas

  ورود به سایت تیری کاماز

  شروع کار و ساختن حساب کاربری در این نرم افزار ساده است. ابتدا بر روی دکمه سبز رنگ Create an Account در بالای صفحه کلیک کنید.

  ۱. ساختن حساب کاربری

  پس از کلیک بر روی دکمه ساخت اکانت، اطلاعات مربوط به ساخت اکانت که شامل ایمیل و رمز عبور است را پر کنید و دکمه Register را بزنید. با مراجعه به صندوق ایمیل می‌توانید حساب کاربری خود را تایید کنید.

  ۲. نوع معامله را انتخاب کنید

  پس از ثبت نام، ابتدا باید انتخاب کنید که می‌خواهید چطور معامله کنید. می‌توانید به صورت دستی معامله کنید یا اینکه از بات استفاده کنید.

  سه گزینه وجود دارد. همچنین می‌توانید Skip را انتخاب کرده و از آن رد شوید تا وارد داشبرد شوید.

  این سه گزینه شامل موارد زیر است:

  a) Manual trading with SmartTrade

  معامله دستی با کمک SmartTrade؛ با این گزینه می‌توانید به ساده‌ترین شکل ممکن نسبت به خرید و فروش ارزهای دیجیتال اقدام کنید.

  b) Auto trading with DCA Bot

  معامله خودکار با بات دی سی ای؛ با انتخاب این گزینه، می‌توانید به طور ۲۴ ساعته با کمک اندیکاتورهای تکنیکال و سیگنال‌ها معامله کنید.

  c) Automated trading with the Grid bot

  معاماله خودکار با گرید بات؛ با این گزینه، هنگامی‌که قیمت‌ها کاهش یابد، بات نسبت به خرید ارز اقدام می‌کند و وقتی قیمت آن افزایش یابد، آن را می‌فروشد.

  – یکی از صرافی‌ها را انتخاب کنید: حال باید یکی از صرافی‌های موجود را انتخاب کنید. به عنوان مثال Binance یا Kraken و آن را به حسابتان متصل کنید. در مجموع بیش از ۲۰ صرافی وجود دارد.

  ۳. انتخاب نوع بات

  چهار نوع بات وجود دارد:

  • Short

  • Simple که ساده‌ترین نوع برای استفاده است

  • Composite

  • Composite short bots

  انواع بات‌ها در پلتفرم ۳Commas

  ۴. اتصال به صرافی

  نوع بات ساده تنها با صرافی Binance کار می‌کند. برای اتصال به یک صرافی در صفحه اصلی، در کنار گزینه Dashboard گزینه My Exchanges دیده می‌شود و باید بر روی آن کلیک کنید.

  در این صفحه می‌توانید به صرافی مورد نظر متصل شوید. قبل انجام این کار باید در وب‌سایت صرافی مورد نظر ثبت نام کرده و API دریافت کرده باشید. آموزش دریافت API Key از صرافی Binance در زیر آورده شده است:

  ابتدا به وب‌سایت بایننس بروید. لینک سایت در همان صفحه موجود است. بعد از ثبت نام، یا در صورتی که قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی آیکون بالا و سمت راست کلیک کرده و API Management را انتخاب کنید.

  آموزش کامل پلتفرم ۳Commas و نحوه اتصال به صرافی

  برای API مورد نظر، نام انتخاب کنید. در صورتی که قبلا API ایجاد کرده‌اید، گزینه create new API را انتخاب کنید؛ می‌توانید چندین API داشته باشید.

  ربات 3commas

  پس از ثبت، باید کد ۲FA را وارد کنید. در واقع برای ایجاد‌ ای پی آی باید ۲FA یا همان تایید دو مرحله‌ای را فعال کنید که می‌تواند از طریق پیامک یا از اپ گوگل باشد.

  آموزش استفاده از Api

  در مرحله بعد، وارد ایمیل خود شوید و ایمل دریافتی از Binance را تایید کنید.

  ۵. انتخاب جفت تجاری و تنظیم پایه سایز تجاری

  می‌توانید جفت تجاری (trading pair) مورد نظر را از منوی کشویی وب‌سایت انتخاب کنید و مشخص کنید که بات شما قرار است چقدر از ارز مورد انتظار را در معاملات اولیه استفاده کند.

  ۶. سود هدف را مشخص کنید

  قبل از این کار بهتر است محدوده امن معامله را مشخص کنید. اگر یک جفت تجاری از نوع ETH/BTC (اتریوم/بیت‌کوین) انتخاب شود و اگر پس از خرید ETH قیمت‌ها به میزان پایین‌تر از قیمت اصلی خرید سقوط کند، معاملات امن این امکان را می‌دهد تا به مقداری از BTC که به عنوان محدوده امن مشخص کرده‌اید، اتریوم بیشتری خریداری کنید.

  بعد از انجام این کار، می‌توانید سود هدف خود را مشخص کنید که به بات اطلاع می‌دهد تا بر اساس درصدها اقدام به فروش کند. یعنی اگر سود هدف به مقدار ۳ درصد تعیین شود، بات زمانی که این سود محقق شود و به ۳ درصد برسد، خرید را انجام می‌دهد.

  ۷. نوع بهره را انتخاب کنید

  دو گزینه برای بهره وجود دارد که یا درصدی از پایه معاملاتی یا درصدی از کل حجم معاملاتی را شامل می‌شود.

  ۸. ماکسیمم معاملات امن را مشخص کنید

  با این کار به بات اطلاع می‌دهید که تا قبل از توقف، به چه میزان می‌تواند معاملات امن ایجاد کند.

  ۹. انحراف قیمتی را تعیین کنید

  با این کار به بات اطلاع می‌دهید که چه زمانی معاملات امن را آغاز کند. اگر آن را بر روی ۳ درصد تنظیم کنید، معامله زمانی انجام می‌گیرد که قیمت ارزی که انتخاب نمودید به میزان ۳ درصد کاهش یابد.

  ۱۰. شرایط شروع معامله را مشخص کنید

  با این کار به بات اطلاع می‌دهید که چه زمانی اولین معامله را انجام دهد و چند گزینه پیش رو دارید:

  • TradingView Signal Buy

  • Strong Buy

  • TradingView Signal Strong Buy

  • Manually

  • Open New Trade ASAP

  با انجام دادن مراحلی که در بالا گفته شد، بات شما در چند دقیقه حاضر است.

  آموزش کامل پلتفرم ۳Commas

  در صفحه داشبورد، سه بخش اصلی وجود دارد:

  • بات‌ها

  • مبادلات هوشمند که در ادامه خرید و فروش با کمک آن آورده شده است

  • دعوت از دوستان

  در قسمت بات‌ها، می‌توانید بات خودتان را بسازید یا اینکه از بین بات‌های موجود کپی کنید.

  در قسمت دعوت از دوستان، می‌توانید دوستان خود را به استفاده از این پلتفرم دعوت کنید.

  در این صورت دوستانتان ۱۰ درصد کمتر پرداخت می‌کنند و شما هم تا ۵۰ درصد از معاملاتی که آن‌ها انجام می‌دهند، کمیسیون دریافت می‌کنید.

  در پایین و در قسمت Trader pulse می‌توانید رفتار سایر کاربران را نسبت به رمزارزها به همراه قیمت فعلی آن مشاهده کنید که نشان می‌دهد آیا می‌خواهند آن را خریداری کنند، نگه دارند یا بفروشند.

  در پایین نیز بخشی از بات‌ها به همراه اطلاعاتی از جمله درصد سودآوری به ازای هر روز، روزهای در حال فعالیت، تعداد معاملاتی که با کمک آن‌ها انجام شده و موارد دیگر قابل مشاهده است.

  در منو اصلی که در سمت چپ قرار دارد، موارد گفته شده به همراه سایر گزینه‌ها دیده می‌شود. در قسمت بالا نیز اطلاعات کاربری به همراه دارایی‌های جاری به قیمت بیت‌کوین، اتریوم و دلار دیده می‌شود.

  معامله هوشمند، یکی از بخش‌های موجود در وب‌ سایت ۳Commas است که در ادامه به شما می‌گوییم تا چطور نسبت به خرید و فروش ارز دیجیتال اقدام کنید. برای شروع، به قسمت Smart Trade v2 بروید که در منو سمت چپ واقع شده و تصویر آن را در زیر مشاهده می‌کنید.

  خرید و فروش با کمک Smart Trade

  • صرافی و جفت را انتخاب کنید

  آموزش کامل پلتفرم ۳Commas و انتخاب صرافی و جفت ارز

  ۱. حساب کاربری صرافی مورد نظر که می‌خواهد در آن معامله کنید را انتخاب کنید. در اینجا ارزش تقریبی تمام ارزهایی که در حساب خود دارید را نیز مشاهده می‌کنید.

  ۲. بازار را انتخاب کنید. واحد پولی در دسترس نیز در کنار آن مشخص شده است.

  ۳٫ در Trading pair می‌توانید تمام جفت‌های در دسترس در این بازار و ارزهای موجود را مشاهده کنید.

  • بخش خرید و فروش

  بخش خرید و فروش در پلتفرم ۳Commas

  • در این قسمت، زمانی که می‌خواهید با ارز مشخص شده نسبت به خرید سکه اقدام کنید، از گزینه Buy استفاده کنید. USDT_BTC یعنی شما با استفاده از USDT می‌خواهید BTC بخرید.

  • زمانی از گزینه Sell استفاده کنید که در این واحد پولی، ارز بفروشید. USDT_BTC یعنی شما با استفاده از USDT می‌خواهید BTC بفروشید.

  • محدودیت را مشخص کنید

  • حواله‌های بازار برای خرید یا فروش در لحظه

  این حواله‌ها در قیمت فعلی موجود هستند، اما احتمال لغزش وجود دارد:

  – فروش کمتر در صورت کاهش سریع

  – خرید بیشتر در صورت افزایش سریع

  از حواله‌های بازارهای بزرگ بر روی جفت‌هایی با حجم معاملاتی کم استفاده نکنید؛ چرا که منجر به افت شدیدی خواهد شد.

  • محدودسازی حواله‌ها در انتظار برای قیمت

  زمانی استفاده کنید که:

  o می‌خواهید هنگام کاهش قیمت در یک سطح مشخص خرید انجام دهید؛

  o می‌خواهید هنگام افزایش قیمت در یک سطح مشخص فروش انجام دهید.

  در این شرایط امکان اجرایی شدن حد حواله‌ها وجو دارد:

  o در صورتی که یک حد خرید، به مقداری بیشتر از قیمت فعلی تعیین کنید؛

  o در صورتی که یک حد فروش، به مقداری کمتر از قیمت فعلی تعیین کنید.

  از حواله‌های شرایطی جهت خرید، پس از افزایش قیمت و جهت فروش، پس از کاهش قیمت استفاده کنید.

  • غیر فعال سازی take profit و stop loss

  معاملاتی با TP یا SL دارای عملکرد متفاوتی نسبت به هم هستند.

  با انتخاب گزینه خرید یا فروش اقدام کنید؛ عملیات پس از تایید توسط شما انجام خواهد شد.

  غیر فعال سازی take profit و stop loss

  یکی از راه‌‌‌‌های سودآور در حوزه رمزارزها، استفاده از سرویس‌های بات محور است و امروزه میزان استفاده از آن‌ها بسیار پرطرفدار شده است؛ چرا که با کمک آن‌ها می‌توان به صورت اتوماتیک و به صورت ۲۴ ساعته در طول ۷ روز هفته به معامله پرداخت.

  بات معاملات کریپتوکارنسی یک برنامه نرم افزاری است که برای یافتن ترندهای بازار رمزارز طراحی شده و می‌تواند به صورت خودکار نسبت به انجام معاملات اقدام کند.

  با کمک یک بات، نیازی به انجام دستی خرید و فروش نیست و از طرفی می‌دانید که معامله انجام شده به نفع شماست.

  بسیاری از افراد فعال در این حوزه از بات‌ها به عنوان مجموعه‌ای از قوانین برنامه ریزی شده یاد می‌کنند که از اندیکاتورهای بازار و ترندها در جهت انجام خواسته‌های معامله گر استفاده می‌کنند.

  بات‌ها را یا می‌توان به صورت رایگان دریافت کرد یا اینکه نسخه‌های پولی و لایسنس دار را خرید و یا اینکه آن‌ها را ساخت. قیمت‌ بات‌های رمزارز معمولا کمتر از قیمت بات‌های بازار بورس است و هم برای تازه کاران و هم برای افراد حرفه ای مناسب است.

  برای اینکه این مقاله خیلی طولانی نشود و از حوصله شما هم خارج نشود یک مقاله جداگانه درباره آموزش ساخت ربات ارز دیجیتال در پلتفرم ۳Commas آماده کرده ایم که می‌توانید آن را از لینک زیر دنبال کنید:

  در آموزش کامل پلتفرم ۳Commas دانستن نحوه عملکرد گرید بات‌ها، به سودآوری شما کمک می‌کند. در ادامه به شما آموزش می‌دهیم که چگونه گرید بات‌ها را به صورت دستی تنظیم کنید.

  از هر حرکت قیمتی در یک محدوده استفاده کنید

  گرید بات برای تشخیص هر تغییر قیمت در یک محدوده مشخص‌شده، طراحی شده‌است. ربات محدوده را به چندین سطح گرید(Grid Level) تقسیم می‌کند و سفارش خرید یا فروش را در هر سطح قرار می‌دهد. در نتیجه به شما امکان می‌دهد در هر کاهش قیمت خرید کنید و در هر افزایش قیمت، بفروشید.

  از آنجا که گرید بات همزمان سفارش خرید و فروش می‌دهد، برای انجام این کار به هر دو جفت ارز نیاز دارد. یعنی اگر BTC را با USDT معامله می‌کنید، ربات به BTC و USDT نیاز دارد.

  سطح‌های گرید بالا و پایین محدوده خرید و فروش ربات را مشخص می‌کنند. فرض کنید قیمت فعلی بیت کوین نزدیک به ۷۰۰۰ دلار است و شما می‌خواهید محدوده ۸۰۰ دلار بالا و پایین قیمت فعلی را خرید و فروش کنید. یعنی مبلغ ۷۸۰۰ دلار به عنوان قیمت بالا و ۶۲۰۰ دلار به عنوان قیمت پایین.

  سطح‌های گرید بالا و پایین

  سطوح گرید را ایجاد کنید

  اکنون ربات باید دامنه ارائه‌شده را به چندین سطح تقسیم کند. تنظیمات شمارش گرید (Grid Quantity) تعداد سطح‌های مختلف گرید را مشخص می‌کند و استراتژی هوش مصنوعی به طور خودکار سطوح قیمت را تعیین می‌کند.

  ما در اینجا برای ساده‌کردن مثال مان، ۹ سطح گرید را تنظیم خواهیم کرد. شما می‌توانید حتی ۱۰۰ سطح گرید مشخص کنید. اما پس از این کار به شما هشدار داده می‌شود که صرافی‌ها برای حداکثر تعداد سفارشاتی که می‌توانید در هر نمودار ایجاد کنید، محدودیت‌های مختلفی دارند.

  سطوح گرید را ایجاد کنید – آموزش کامل پلتفرم ۳Commas

  تا اینجای کار ما یک گرید داریم و آنرا گرید بات (Grid Bot) نامگذاری می‌کنیم.

  آموزش کامل پلتفرم ۳Commas: ربات‌های گرید هیچ سفارشی برای نزدیکترین سطح گرید به قیمت فعلی قرار نمی‌دهند. با این کار از خرید و فروش کوین با همان قیمت و انجام معامله با سود ۰٪ جلوگیری می‌شود. در غیر این صورت معامله در نزدیکترین سطح به عنوان ضرر محسوب می‌شود زیرا شما در واقع با پرداخت کارمزد معامله، متضرر می‌شوید.

  به عنوان مثال، رباتی با ۲۰ گرید و ۰٫۰۵ بیت کوین به ازای هر گرید، به جای ۱ بیت کوین به ۰٫۹۵ بیت کوین نیاز دارد. دلیل این امر این است که سطح گرید نزدیک به قیمت فعلی، نادیده گرفته می‌شود. یعنی به عبارتی ربات همیشه یک سفارش فعال کمتر از مقدار گرید (grid quantity) دارد.

  در مثال ما نزدیکترین قیمت به سطح گرید شماره پنج است، بنابراین ربات این سطح گرید را حذف می‌کند. این سطح در پیش نمایش نمودار با عنوان “Waiting” نشان داده شده‌است.

  گرید بات از معامله در نزدیکترین سطح خودداری می‌کند

  ربات تمام سطوح زیر قیمت فعلی را به سفارش خرید تبدیل کرده و آنها را به رنگ سبز رنگ‌آمیزی می‌کند. به همین ترتیب تمام سطوح گرید بالاتر از قیمت فعلی، به رنگ نارنجی/ قرمز رنگ آمیزی می‌شوند، و در این سطوح سفارشات فروش قرار می‌گیرند.

  رنگ آمیزی سطوح گرید – آموزش کامل پلتفرم ۳Commas

  عملکرد گرید بات در هنگام افزایش قیمت

  هر زمان که قیمت افزایش یابد و از سطح فروش گرید عبور کند، با فروش کوین (در این مثال بیت کوین) سود به دست می‌آید. در واقع با انجام سفارش فروش، سود حاصل می‌شود. سپس ربات سفارش خرید جدید را در یک سطح پایین‌تر قرار می‌دهد.

  در مثال خودمان فرض کنید که قیمت به ۷۲۰۰ دلار می‌رسد. در این حالت سفارش فروش شما انجام می‌شود و ربات یک سفارش خرید جدید در سطح شماره پنج قرار می‌دهد.

  سطح شماره‌ی شش اکنون غیرفعال است زیرا نزدیکترین سطح به قیمت فعلی است.

  عملکرد گرید بات در هنگام افزایش قیمت

  هر زمان که قیمت نمودار از سطح خرید گرید عبور کند، سفارش خرید ایجاد شده توسط ربات اجرا می‌شود (در مثال ما برای خرید بیت کوین از تتر استفاده می‌شود). سپس ربات یک سفارش فروش جدید را در یک سطح بالاتر قرار می‌دهد.

  در مثال ما زمانی که قیمت به ۷۰۰۰ دلار می‌رسد و سفارش خرید شما انجام می‌شود، ربات یک سفارش فروش جدید را در سطح شماره‌ی شش قرار می‌دهد.

  سطح شماره‌ی پنج نزدیکترین قیمت به قیمت فعلی است و در این مرحله غیرفعال خواهد شد.

  تا زمانی که ربات را متوقف نکنید، خرید و فروش ادامه دارد.

  عملکرد گرید بات در هنگام کاهش قیمت – آموزش کامل پلتفرم ۳Commas

  هنگام ایجاد گرید بات، می‌توانید به استراتژی دستی سوئیچ کنید.

  حالت دستی (Manual mode) به شما امکان می‌دهد تا تمام تنظیمات گرید بات را پیکربندی کنید:

  حالت دستی در گرید بات

  • قیمت حد گرید بالا (Upper Grid Limit)، بالاترین قیمت در محدوده انتخاب‌شده برای چارت شما است.

  • قیمت حد گرید پایین (Lower Grid Limit) کمترین قیمت در محدوده انتخاب‌شده برای چارت شما است.

  • تعداد گریدها (Grid Quantity) تعداد سطوح گریدی است که می‌خواهید ایجاد کنید و از طریق آنها خرید و فروش کنید.

  اگر ده سطح گرید تنظیم کنید، ربات هفت سطح گرید اضافی بین حد گرید بالا و پایین ایجاد می‌کند. ربات نزدیک‌ترین سطح به قیمت فعلی را نادیده می‌گیرد. حدود سطح گرید بالا و پایین شبکه، برای سفارشات خرید یا فروش به سطح گرید تبدیل می‌شوند.

  • مقدار (Quantity) هر گرید، به اندازه سفارشی است که در هر سطح گرید قرار داده شده‌است. ربات با توجه به این تنظیمات، خرید و فروش را آغاز می‌کند.

  حالت دستی در Grid trade bot 3commas

  برای اینکه با ربات قرارداد اختیار یا همان Options bot بیشتر آشنا شوید و بدانید که دقیقا این بخش در پلتفرم ۳commas چه جوری کار می‌کند یک بخش اختصاصی برای شما آماده کرده ایم که می‌توانید از لینک زیر به آن دسترسی داشته باشید:

  ربات‌ قرارداد اختیار یا آپشن (Options Bot)

  در حال حاضر تنوع گسترده‌ای از رمزارزها را شاهد هستیم. بیت‌کوین به عنوان اولین ارز دیجیتال غیرمتمرکز شناخته می‌شود و البته محبوب‌ترین و گران قیمت‌ترین کریپتوکارنسی نیز به شمار می‌رود.

  به همین دلیل است که اکثر افراد به سراغ این ارز می‌روند و معاملات آن برای خیلی‌ها شغل دوم به حساب می‌آید.

  با این حال، بسیاری از این افراد دارای مهارت یا وقت کافی برای آنالیز و تحلیل چارت‌های کریپتو نیستند.

  از همین رو، بات‌ها به عمل می‌آیند و به جای افراد، این کارها را انجام می‌دهند. بسیاری از این بات‌ها، بر روی اکثر صرافی‌های محبوب مانند Kraken یا Gemini و غیره کار می‌کنند و از این بابت نیز جای نگرانی نیست.

  یکی از نکاتی قابل توجه این است که به خاطر استفاده زیاد، بازار، پر از بات‌‌‌‌های فعال است و رقابت بالا در این حوزه یکی از چالش‌های بات‌نویسان است.

  موسسات بزرگ نیز با دسترسی به منابع و افراد متخصص، بات‌هایی بهتر از افراد مستقل می‌نویسند و تضمینی هم وجود ندارد که بات‌های مستقل جواب دهد. به همین خاطر، دانلود یک بات اپن سورس گزینه مناسبی است که هم ارزان است و هم نیاز به زمان زیاد برای توسعه ندارد و می‌تواند شخصی سازی شوند.

  این استراتژی‌ها به افراد فعال در این حوزه کمک می‌کند تا با سرمایه کمتر، سود بیشتری به دست بیاورند.

  بات‌های معاملاتی قادر به واکنش به برخی از شرایط زیرساختی بازار مانند تصمیمات دولتی، شایعه‌ها یا هک شدن صرافی‌ها نیستند. جدا از این‌ها، دانستن این استراتژی‌ها کمک می‌کند تا بات‌های بهتری بنویسید.

  • استراتژی ترند

  در این استراتژی، بات‌های معاملاتی می‌توانند طوری برنامه ریزی شوند که ترندهای یک رمزارز مشخص را تشخیص داده و خرید و فروش را بر این اساس انجام دهند. کسانی که از این استرتژی استفاده می‌کنند، هنگام صعودی شدن روند، وارد یک جایگاه طولانی و هنگام نزولی شدن دارایی‌ها وارد یک جایگاه کوتاه مدت می‌شوند.

  • آربیتراژ

  در این استراتژی، سود معامله گر از تفاوت قیمت بین دو صرافی حاصل می‌شود. به این صورت که معامله‌گر، دارایی دیجیتال را از یک بازار خریداری می‌کند و سپس آن را در بازار دیگر به فروش می‌رساند و در این فرآیند، سود می‌کند.

  زمانی که رمزارزها هنوز متمرکز و کنترل نشده بودند، اختلاف قیمت بسیار زیاد بود و افراد می‌توانستند سود زیادی با کمک این روش به دست آورند. این روزها این اختلاف قیمتی کم شده اما با کمک بات می‌توان بیشترین بهره را از همین اختلاف کم به دست آورد.

  • بازار سازی

  بازارسازی، استراتژی دیگری است که بات‌ها از آن پیروی می‌کنند. این روش شامل خرید و فروش مستمر در انواع ارزها و مشتقات دیجیتال است.

  در این روش، شخص، محدودیت‌هایی را در هر دو کفه ترازو قرار می‌دهد (یعنی خرید و فروش). این روش ممکن است در محیط‌‌‌‌های سفت و سخت و یا در شرایطی که رقابت بالا است، سودی در بر نداشته باشد.

  اصلی‌ترین مزیت بات شخصی، قابلیت کنترل بر مشخصه‌ هایی است که فقط مربوط به شما می‌شود و عملکرد آن مطابق میل شماست که به آن باید معاملات ۲۴ ساعته که شانس شما را در سودآوری افزایش می‌دهد، اضافه کرد.

  بازار کریپتوکارنسی‌ها به طور روزانه در حال گسترش است و به همین خاطر آمار بات‌ها زیاد است. پیچیده‌ترین بات‌های ارزهای دیجیتال قیمت بالایی دارند یا اینکه باید آن‌ها را به صورت اشتراکی تهیه کرد.

  با این وجود، راه‌های مناسب ‌تری هم برای تهیه بات وجود دارد. شما می‌توانید از همین نرم افزار ۳Commas برای دانلود بات اپن سورس استفاده کنید.

  برای معامله روزانه رمزارز چه کارهایی باید انجام دهیم؟

  ۱. بازار خود را مشخص کنید

  اولین قدم در راستای انجام معاملات روزانه، انتخاب یک بازار است. در بازارهای مختلف قیمت‌ها نیز متفاوت است. در نظر داشتن این امور اهمیت بالایی دارد چرا که سود کم در حجم معاملاتی بالا می‌تواند منجر به پرداخت هزینه شود.

  ابتدا یک بازار مناسب پیدا کنید، سپس به سراغ دو یا سه مورد دیگر بروید و در آنجا ثبت نام کنید.

  ۲. یک استراتژی تعیین کنید

  در گام بعد، باید یک استراتژی معاملاتی تعیین کنید. برای این کار باید تحقیق زیادی انجام دهید.

  به عنوان یک تازه کار باید مطمئن شوید که زیاد ریسک نمی‌کنید. داشتن یک استراتژی تضمین می‌کند که قرار نیست در شرایط پرخطر تمام سرمایه‌تان را از دست بدهید.

  توجه کنید که از دست دادن بخشی از پول در معاملات عادی است. بهتر است از کم شروع کنید تا اینکه برای سود زیاد دچار خطا نشوید.

  ۳٫ محدودیت‌های Stop Loss

  اغلب صرافی‌ها به معامله‌گران این امکان را می‌دهند تا در یک سطح مشخص از قیمت، به طور خودکار از معامله خارج شوند.

  به عنوان مثال، اگر یک رمزارز را با قیمت ۲۰۰ دلار خریداری کنید، باید یک stop-loss در قیمت ۱۸۰ دلار تعیین کنید تا در صورت کاهش قیمت‌ها، بخش زیادی از سرمایه ‌تان را حفظ نمایید.

  آموزش کامل پلتفرم ۳Commas و بات تریدر

  تیم سازنده این پلتفرم چیز زیادی در رابطه با جزئیات پروتکل‌های امنیتی سیستم نگفته است، اما باید توجه کرد که شما هیچ سرمایه‌ای وارد نمی‌کنید و بات‌ها هم نمی‌توانند از حساب‌هایی که متصل کردید، برداشت کنند.

  مشابه پلتفرم‌های دیگر که با بات‌ها کار می‌کنند، در ۳Commas بات‌های شما نیز به وسیله API به حساب‌های صرافی متصل می‌شوند و سپس با صرافی‌ها، معاملات اتوماتیک انجام می‌دهند.

  قیمت‌های نرم افزار ۳Commas

  پس از ثبت نام، تا ۳ روز می‌توانید از تمام امکانات نرم افزار به صورت رایگان استفاده کنید.

  پلن‌های نرم افزار پولی است و به سه دسته تقسیم شده است.

  Starter: قیمت این پلن در صورت سفارش ماهیانه، هر ماه ۲۹ دلار و در صورت سفارش سالیانه، هر ماه ۱۴٫۵ دلار است.

  Advanced: قیمت این پلن در صورت سفارش ماهیانه، هر ماه ۴۹ دلار و در صورت سفارش سالیانه، هر ماه ۲۴٫۵ دلار است.

  Pro: قیمت این پلن در صورت سفارش ماهیانه، هر ماه ۹۹ دلار و در صورت سفارش سالیانه، هر ماه ۴۹٫۵ دلار است.

  دنیای ارزهای دیجیتال یک بازار در حال توسعه و پیشرفت است که افراد و حتی شرکت‌های زیادی را به خاطر سودآوری و افزایش‌های پی در پی نرخ این ارزها، به سمت خود جذب کرده است.

  تا جایی که برخی نه به عنوان شغل دوم، که به عنوان شغل اصلی در آن فعال هستند. ۳Commas یک پلتفرم مناسب برای کسانی است که می‌خواهند در معاملات رمزارزها فعالیت داشته باشند. به خصوص در صورتی که می‌خواهند این کار را با کمک بات‌ها انجام دهند. در این صورت می‌توانند به صورت اتوماتیک، حتی زمانی که در خواب به سر می‌برید، سود کسب کنید.

  برچسب ها 3commas آموزش ربات تریدر تری کاماز

  برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

  این وب‌سایت یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش مطالب وجود ندارد.

  نویسنده : رضا قربانی
  | زمان انتشار :
  1400-07-10 03:42:28

  درحال لود مطلب …

  آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

  برچسب ها :
  آموزش
  ربات
  3Commas

  ربات 3commas

  آموزش کامل پلتفرم 3Commas : در نوشته های پیشین درباره بهترین ربات های تریدر ارز دیجیتال مقاله ای جامع را منتشر کردیم. پلتفرم‌های زیادی برای معامله رمزارز در …
  ادامه…

  Mar 3, 2020 — در یک سناریوی حد ضرر، شما درصد ضرر خود را برنامه ریزی می‌کنید. زمانی که قیمت به این حد رسید، ربات 3Commas خود به خود ارز دیجیتال شما را …
  ادامه…

  در این ویدئو ما به آموزش ساخت ربات در ربات 3commas پرداخته ایم ولی تاکیدمان ربات اتوتریدر dssminer.com می باشد که تنظیمات خاصی ندارد و خیلی راحت هست.
  ادامه…

  Dec 1, 2020 — ربات 3Commas از ابزارهای ترید مختلفی برای بهبود استراتژی تریدینگ شما استفاده می‌کند. اگر از این … آموزش ثبت نام در 3commas. وارد سایت …
  ادامه…

  پتلفرم 3commas یک بات معامله‌گری ارزهای دیجیتال است که با امکانات موردنیاز برای به حداکثر … در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و. … شده کسر می شود نه در بستر 3commas زیرا اصولاً ربات از طرف شما خرید/ فروش انجام می دهد!)
  ادامه…

  Jan 29, 2020 — آنها یک برنامه موبایل برای Android و iOS دارند. 3commas چگونه کار می کند؟ تجارت کاغذ Cryptocurrency. قبل از اینکه ویژگی های 3Commas را به …
  ادامه…

 • ره‌آورد 365
 • مرکز خدمات ارائه شده ، ربات معاملاتی 3Commas است که به عنوان یک سرویس مبتنی … مداوم معاملات را بر اساس پارامترهای از پیش تعیین شده توسط برنامه انجام می دهند.
  ادامه…

  در این مطلب از سایت تکوید برای شما دوستان وییدئو ایی با عنوان آموزش گام به گام ربات تریدر 3commas جهت تریدینگ (ترید بیت کوین در ) …
  ادامه…

  ربات ترید 3commas کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال 3commas یک ربات ترید کاملا هوشمند است که شما می توانید بدون داشتن اطلاعات … آموزش ثبت نام در 3commas.
  ادامه…

  روبات معامله گر ارز دیجیتال , معاملات هوش مصنوعی , روبات تریدینگ , تریدینگ روبات , تردینگ بوت | در این ویدیو مراحل زیر آموزش داده میشود: 1- نحوه خرید روبات …
  ادامه…

  کانال تلگرامی دری کوین. با عضویت در کانال تلگرامی دری کوین از تخصصی‌ترین و به روزترین مطالب آموزشی، خبری و تحلیل‌های ارزهای دیجیتال مطلع شوید و با ما همراه …
  ادامه…

  Nov 29, 2020 — May 20, 2020 — آموزش کامل پلتفرم 3Commas : در نوشته های پیشین درباره بهترین ربات های تریدر ارز دیجیتال مقاله ای جامع را منتشر کردیم.
  ادامه…

  ثبت نام در سایتآموزش ثبت نامآموزش تنظیم ربات · CryptoHopper3Commas 3Commas یک ربات محبوب است که با تعدادی صرافی از جمله Bittrex ، BitFinex …
  ادامه…

  اولین ربات اتوماتیک تریدر بیت کوین و برنامه معامله گر ، ارائه دهنده سیگنال و تحلیل های ارز مجازی و خدمات ارز مجازی در ایران.
  ادامه…

  Sep 20, 2020 — حد ضرر (Stop Loss). در یک سناریوی حد ضرر، شما درصد ضرر خود را برنامه ریزی می‌کنید. زمانی که قیمت به این حد رسید، ربات 3Commas خود به خود …
  ادامه…

  آموزش ترید و تحلیل تکنیکال – مرکز تحقیقات بلاک چین … ترید سانتا (TradeSanta) یک ربات معامله گر ویژه برای بازار ارزهای دیجیتال … ربات ترید 3commas.
  ادامه…

  آموزش بلاک چین ، آموزش ماینینگ و استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال ، بلاکچین … بررسی کامل ربات 3Commas ؛ آیا این ربات برای ترید خودکار مناسب است؟
  ادامه…

  Oct 6, 2020 — … ما به شما 3Commas است. آموزش گام به گام نحوه خرید و تنظیم یک روبات معامله گر ارز دیجیتال در این ویدیو مراحل زیر آموزش داده میشود: 1- نحوه خرید.
  ادامه…

  پس می توان این نتیجه را به دست آورد که داشتن و اجرای یک برنامه معاملاتی می تواند برای تعیین دارایی های مورد نظر جهت خرید و فروش و قیمت های آنها مهم باشد. شما برای …
  ادامه…

  پس از عضویت در هر یک از برنامه ها، می توانید شروع به استفاده از ربات در صرافی های معروفی مانند Binance ، Huboi ، Kucoin و Bittrex کنید. ربات 3Commas.
  ادامه…

  ربات خودکار shrimpy در این زمینه به افراد تازه وارد کمک می کند حتی افراد حرفه ای هم … 3commas یک ربات ترید کاملا هوشمند است که شما می توانید بدون داشتن اطلاعات … واقعیت ببخشیم و در تمامی بلندپروازی هایتان، مرجعی برای آموزش ارزهای دیجیتال …
  ادامه…

  در میان تعداد زیادی از نرم افزارهای آموزش تحلیل تکنیکال مانند متاتریدر، آمی … ربات ترید 3commas … آموزش صفر تا صد ترید و تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال …
  ادامه…

  Jul 9, 2019 — در حال حاضر فقط کارشناسان و برنامه نویسیان نیستند که علاقه دارند در بیت … ویژگی بسیار عالی ربات 3Commas این است که ربات شرایط بازار را …
  ادامه…

  تاریخ 13 آذر 1399

  تاریخ 06 شهریور 1400

  نام

  ایمیل

  نظر


  ارسال

  تاریخ 07 آبان 1400

  تاریخ 07 آبان 1400

  تاریخ 07 آبان 1400

  تاریخ 07 آبان 1400

  تاریخ 07 آبان 1400

  تاریخ 07 آبان 1400

  ربات 3commas

  تمامی حقوق محفوظ است!

  این وب‌سایت یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش مطالب وجود ندارد.

  ربات 3commas
  ربات 3commas

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *