درآمدزایی از یوتیوب

درآمدزایی از یوتیوب
درآمدزایی از یوتیوب

مدت زمان
مطالعه این
مقاله
5 دقیقه

کسب درآمد از یوتیوب با اینکه برای شهروندان ایران کمی دشوار است اما بسیار عالی است. یکی از خوبی های Youtube برای ایرانیان کسب درآمد به صورت دلار است که با وضعیت فعلی در صورتی که بتوانید درآمد دلار داشته باشید، بسیار مفید خواهد بود. اما حقیقتی که وجود دارد این است که به دلیل تحریم ها، کسب درآمد از یوتیوب کمی برای ایرانی ها سخت شده است. درست مثل آموزش سئو و روش های کسب درآمد از آن، روش های مختلفی برای کسب درآمد از یوتیوب نیز وجود دارد؛ اما ما در این مقاله به کسب درآمد از یوتیوب از طریق بازدید ویدئوها میپردازیم و سعی می کنیم تمامی نکات از جمله مشکلات کسب درآمد از یوتیوب در ایران را نیز بگوییم، در صورتی که سوالی داشتید می توانید از بخش نظرات مطرح کنید.

یوتیوب به ازای هر بازدید چقدر پول می دهد؟ یکی از سوالاتی که ممکن است در ذهن شما به وجود بیاید همین است. ممکن است افرادی را در یوتیوب دیده باشید که از امکانات حرفه ای و زندگی مرفه خود فیلم می گذارند و این سوال برایتان پیش بیاید که این افراد چه مقدار درآمد دارند. به طور دقیق نمیتوان گفت دقیقا چند دلار یوتیوب پول می دهد؛ یوتیوب به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید حدودا بین ۱ تا ۲ دلار به شما پول می دهد. اما به این موضوع دقت کنید که یوتیوب در ازای دیدن تبلیغ های ویدئو شما پول می دهد. گاهی اوقات بیننده هنگام نمایش تبلیغ چند ثانیه فیلم را رد می کند تا تبلیغ نمایش داده نشود، یا از ابزارهای مسدودکردن تبلیغ استفاده می کنند و یا از نسخه premium یوتیوب استفاده می کنند، در این صورت یوتیوب برای این بازدیدها به شما پولی پرداخت نخواهد کرد.

شاید با خود بگویید این مبلغ ناچیز و کم است اما اجازه دهید با جزئیات بیشتری توضیح دهیم؛ حتما دیده اید که اکثر فیلم ها حداقل دو تبلیغ دارند، شما می توانید چندین تبلیغ را در فیلم خود قرار دهید. ۱۰۰۰ بازدید که بالاتر گفته شد، فقط برای یک تبلیغ است، اما اگربه طور مثال ۴ تبلیغ در ویدئو خود قرار دهید، یوتیوب در ازای هر ۱۰۰۰ بازدید حدودا بین ۴ تا ۸ دلار به شما پول می دهد. اگر هر فیلم شما تقریبا ۱۰۰ هزار بازدید داشته باشد و ۴ تبلیغ در آن قرار دهید، در ازای هر فیلم تقریبا ۴۰۰ دلار درآمد خواهید داشت، دقت کنید در ازای هر یک فیلم!

نکته ای که وجود دارد این است که یوتیوب بابت فیلم های علمی بیشتر پول می دهد. در صورتی که بتوانید فیلم های آموزشی جذاب و پرمخاطب تولید کنید، درآمد شما از سایرین بیشتر است.درآمدزایی از یوتیوب

حالا وقتشه! اینو بخون: آموزش ساخت کانال در youtubeپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

آموزش کسب درآمد از یوتیوب خیلی ساده است و یوتیوب یکسری شرایط دارد برای اینکه یک کانال بتواند کسب درآمد کند. اگر شما قصد کسب درآمد از یوتیوب را دارید باید این شرایط را داشته باشید. شما باید ۱۰۰۰ مشترک (Subscribe) و ۴۰۰۰ ساعت نمایش فیلم داشته باشید. به این موضوع دقت داشته باشید که شما باید در ۱ سال اخیر این آمار را داشته باشید و ۱۲ ماه گذشته برای یوتیوب ملاک است، یعنی برای فعال شدن قابلیت کسب درآمد از یوتیوب باید در ۱۲ ماه اخیر، هزار سابسکرایب و ۴ هزار ساعت نمایش داشته باشید. به دست آوردن ۴ هزار ساعت نمایش راحت تر از ۱۰۰۰ مشترک است، شما باید تمرکز اصلی تان را بر روی رسیدن به هزار مشترک بگذارید.

بعد از اینکه شرایط بالا را داشتید، می توانید به یوتیوب استودیو خود مراجعه کنید و درخواست بررسی دهید، بعد از بررسی و تایید کانال شما توسط یوتیوب، شما می توانید کسب درآمد خود را آغاز کنید و برای فیلم های خود تبلیغ بگذارید.

همانطور که گفته شد به دلیل تحریم هایی که وجود دارد کسب درآمد از یوتیوب در ایران کمی دشوار است. شما برای اینکه بتوانید از یوتیوب پول برداشت کنید و کارهای مالی خود را با یوتیوب انجام دهید، نیاز به حساب Google AdSense دارید. در حال حاضر امکان ساخت این حساب برای افراد ساکن ایران وجود ندارد. شما می توانید اگر دوست یا آشنایی در خارج از کشور دارید از او بخواهید تا حساب را به نام خود ایجاد کند تا شما بتوانید از آن استفاده کنید. در این حین مراقب افراد سودجو نیز باشید چرا که می توانند پول شما را ندهند، بنابراین سعی کنید فردی قابل اعتماد پیدا کنید.

افتتاح حساب گوگل ادسنس نیازمند حساب بانکی و آدرس است. متاسفانه آدرس از کشور ایران را تایید نخواهند کرد و همچنین حساب های بانکی ایرانی. سعی کنید از روش های درست و قانونی کار خود را پیش ببرید، چون در صورتی که یوتیوب متوجه شود که او را دور زده اید، ممکن است کانال شما را ببندد و تمام زحمات شما هدر رود.

 • tsetmc.com شستا
 • نه تنها در قسمت تایید حساب، در کل فعالیت خود فکر دور زدن یوتیوب را از سر خود بیرون کنید. شاید همان لحظه متوجه نشود اما الگوریتم های یوتیوب روز به روز در حال توسعه و پیشرفته شدن هستند و بالاخره یک روزی متوجه می شود که شما قصد داشتید یوتیوب را فریب دهید!

  حالا وقتشه! اینو بخون: کسب درآمد از پینترستپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

  یکی از موضوعاتی که خیلی در رابطه با کسب درآمد از یوتیوب مطرح می شود بازدید و سابسکرایب جعلی و یا همان فیک است. این اتفاق امکان پذیر است و شما می توانید این کار را برای کانال خود انجام دهید، اما همانطور که بالاتر نیز گفته شد، یوتیوب بازدید و سابسکرایب شما را بررسی می کند. این بررسی فقط مخصوص زمان کسب درآمد (Monetization) نیست و مدام این کار را انجام می دهد. یوتیوب بازدید و Subscribe فیک را به راحتی تشخیص می دهد و آن را کم می کند.

  بنابراین فکر دور زدن یوتیوب را از سر خود بیرون کنید چرا که ممکن است عواقب جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.

  پیشنهاد ما به شما این است که کسب درآمد از یوتیوب را جدی بگیرید و کار خود را از همین امروز شروع کنید. گاهی اوقات حتی برخی افراد هستند که کانال شما را خریداری می کنند. درست است که کسب درآمد از یوتیوب در ایران کمی دشوار است، اما شما فعالیت خود را شروع کنید و سعی کنید به ۱۰۰۰ مشترک و ۴۰۰۰ ساعت نمایش برسید. حتما به این نکته دقت داشته باشید که اگر میخواهید یک یوتیوبر موفق باشید، باید صبر داشته باشید.

  در روزهای ابتدایی و حتی چند ماه اول ممکن است استقبال زیادی از ویدئوهای شما نشود و شما نباید ناامید شوید. اکثر یوتیوبرهای موفق، بعد از ۱ یا ۲ سال به موفقیت رسیده اند. به تجهیزات استودیویی هم نیازی ندارید، می توانید با امکانات کم کار خود را شروع کنید مانند بسیاری از یوتیوبرهای موفق! همچنین پیشنهاد می شود در صورتی که کانال شما تایید شد و قادر به گذاشتن تبلیغ در ویدئوهای خود بودید، سعی کنید به صورت استاندارد تبلیغ قرار دهید.

  متاسفانه برخی کانال ها تعداد بسیار زیادی تبلیغ در ویدئوهای خود قرار می دهند که این باعث اذیت شدن بیننده خواهد شد و کاربران اصلا چنین چیزی را دوست ندارند. تعداد استاندارد تبلیغ ها بستگی به زمان ویدئو دارد و شما باید با توجه به مدت زمان ویدئو تبلیغ قرار دهید. شما هر کاری که بلدید را می توانید در یوتیوب درباره آن فیلم گرفته و منتشر کنید.

  حالا وقتشه! اینو بخون: بازاریابی در یوتیوبپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

  یکی از مسائل مهمی که باید در مورد کسب درآمد با یوتیوب با آن سروکار داشته باشید، قانون کپی رایت می باشد؛ قانون کپی رایت در سراسر دنیا بسیار سخت گیرانه است. اکثر اوقات بابت دانلود غیرقانونی، جریمه نقدی زیادی در انتظار آن فرد است. یوتیوب در سال های اخیر بسیار هوشمند و پیشرفته شده و در بحث کپی رایت بسیار سخت گیرانه عمل می کند. اگر شما تنها برشی از یک آهنگ را در فیلم خود قرار دهید، یوتیوب به راحتی تشخیص می دهد و اجازه کسب درآمد را به شما نمی دهد. اگر از محتوای فرد دیگری در فیلم خود استفاده کنید، آن فرد می تواند به یوتیوب درخواست دهد تا درآمد شما از آن فیلم را برای خودش واریز کند. و یا می تواند درخواست حذف ویدئو شما را بدهد و یوتیوب هم این کار را انجام می دهد و فیلم شما را حذف می کند. یوتیوب بعد از تشخیص کپی بودن، به صاحب اثر نیز اطلاع می دهد که شما در ویدئوتان از او کپی کرده اید. نکته ای که بسیار جالب است ادیتور پیشرفته این شبکه اجتماعی است. یوتیوب این امکان را به شما می دهد که آن قسمتی که کپی است را یا حذف کنید، یا بیصدا کنید و یا جایگزین کنید.

  پیشنهاد خود یوتیوب استفاده از کتابخانه یوتیوب است. شما می توانید با مراجعه به YouTube Library از آرشیو آهنگ های بدون کپی رایت استفاده کنید و با توجه به مقدار زمانی که نیاز دارید آهنگ مورد نیاز خود را یافته و دانلود کنید.

  حالا وقتشه! اینو بخون: ساخت گوگل ادسنس برای یوتیوبپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

  ممکن است با افراد و یا شرکت هایی رو به رو شوید که پیشنهاد همکاری و افتتاح حساب گوگل ادسنس برای شما بدهند. این کار به هیچ عنوان توصیه نمی شود و بسیار پرریسک و خطرناک است، اما در صورتی که شناخت کافی از آن شخص و یا شرکت دارید و از معتبر بودن آن اطمینان دارید، می توانید همکاری کنید. این نکته را حتما مدنظر داشته باشید که کل درآمد شما برای آن شخص واریز می شود و می تواند آن پول را به شما ندهد. در صورتی که این اتفاق بیفتد شما چه در ایران و چه در خارج از ایران هیچگونه شکایتی نمی توانید انجام دهید. دلیل آن هم بسیار واضح است، شما خودتان آن حساب را به گوگل معرفی کرده اید و شما نباید حساب دیگران را برای امور مالی خود معرفی کنید. علاوه بر این در صورتی که از داخل ایران بتوانید شکایت کنید و آن شخص خارج از کشور باشد، کار بسیار سخت و حتی شاید نشدنی پیش رو خواهید داشت.

  در صورتی که شما بتوانید حساب گوگل ادسنس بسازید و آن را وریفای کنید، برداشت درآمد و تبدیل آن به ریال کار ساده ای خواهد بود و شرکت های معتبر بسیار زیادی هستند که درآمد شما را به ریال تبدیل کرده و آن را برایتان واریز خواهند کرد؛ اما اصلی ترین مانع سر راه ایرانیان وریفای حساب گوگل ادسنس است که باید بسیار در آن دقت کنید و مراقب باشید. اگر از دوستان و آشنایان در خارج از کشور دارید می توانید این موضوع را با آنها در میان بگذارید تا عملیات تایید را برای شما انجام دهند. این تایید صرفا شامل آدرس نمی شود؛ کلیه اطلاعات باید برای آن شخص باشد و حساب بانکی نیز باید برای آن شخص باشد. اگر در حال حاضر نمی توانید خودتان و یا دیگران حسابتان را وریفای کنید، شما سعی کنید فعالیت خود را آغاز کنید و دنبال کننده های خود را جذب کنید. حتی اگر کسب درامد از یوتیوب شما از طریق بازدید هم نباشد، روش های دیگری مانند تبلیغات و اسپانسری وجود دارد که می توانید آن را انجام دهید.

  در ابن بخش از مقاله می خواهیم استراتژی هایی را برای کسب درآمد در موتور جستجوی یوتیوب ارائه کنیم که حالت کلی داشته و ممکن است برای پیاده سازی آن ها در ایران، مشکلاتی سد راه شما باشد.

  برنامه YouTube Partner به این صورت است که به طور منظم یوتیوبرها به ​​ویژگی های ویژه موجود در این پلتفرم دسترسی پیدا می کنند.

  برای کسب درآمد در یوتیوب نیازی به یوتیوب پارتنر شدن ندارید (فقط راه‌اندازی یک حساب AdSense و گرفتن بازدید برای انجام این کار کافی است)؛ اما بهتر است بدانید که یوتیوب پارتنر بودن این کار را بسیار آسان تر می کند.

  یوتیوب پارتنرها به چندین روش کسب درآمد دسترسی دارند: نه فقط تبلیغات، بلکه حق اشتراک Premium و ویژگی هایی خاص دیگر.

  چگونگی تبدیل شدن به یک یوتیوب پارتنر:

  مرحله 1: ساخت کانال در یوتیوب

  مرحله 2: کانال خود را به اندازه کافی رشد دهید که مطابق با شرایط YouTube Partner Program باشد

  مرحله 3: حساب AdSense خود را راه اندازی کنید

  مرحله 4: تحقیق در مورد ویژگی های کسب درآمد جدید خود

  مرحله 5: تمرکز ویژه بر روی رعایت کردن قوانین یوتیوب

  همیشه یادتان باشد که شما قبل از یک کارآفرین، یک تولید کننده محتوا هستید؛ همچنین همواره به یاد داشته باشید که قبل از اینکه یک تولید کننده ویدئو باشید، یک کارآفرین هستید که این یعنی شما در حال حاضر یک محصول یا خدمات برای ارائه دارید یا در حال چیدمان استراتژی بازاریابی یوتیوب خود برای به فروش رساندن محصولتان هستید.

  اگر با این نگاه بخواهید محصولات و خدمات خود را در یوتیوب به فروش برسانید، مطمئن باشید یک استراتژی با دوام را برای خود و کسب و کارتان انتخاب کرده اید.

  مراحل به فروش رساندن یک محصول در یوتیوب:

  مرحله 1: محصول خود را تصور و طراحی کنید

  مرحله 2: محصول خود را بسازید

  مرحله 3: یک لندینگ پیج برای محصولتان در سایت خود ایجاد کنیددرآمدزایی از یوتیوب

  مرحله 4: قفسه کالایی یوتیوب پارتنر خود را فعال کنید

  مرحله 5: محصول خود را در ویدئوهایی که منتشر می کنید، تبلیغ کنید

  مرحله 6: کاربران را کانال یوتیوب خود را به لندینگ پیج سایتتان دعوت کنید

  یکی از مزیت هایی که یوتیوب در مقایسه با اینستاگرام دارد، این است که لزومی ندارد که شما حتما یک اینفلوئنسر باشید تا بتوانید تبلیغات بگیرید. اگر شما به هر نحوی بتوانید بازدید خوبی در یوتیوب داشته باشید، می توانید با برندهای متعدد، ارتباط گرفته و در نهایت تبلیغ آن ها را در ویدئوهای خود بکنید.

  در این شیوه از کسب درآمد در موتور جستجوی یوتیوب، مراحل شروع تا به نتیجه رسیدن به می توان در سه قدم زیر خلاصه کرد:

  درست است که این مراحل در ایران هنوز آنطور که باید و شاید همانند تولید محتوا با ترفندهای اینستاگرام، باب نشده است؛ اما باز هم برندهایی هستند که می توانید با آن ها مذاکراتی در مورد تبلیغات داشته باشید.

  این استراتژی برای کسب درآمد از YouTube شامل چند بخش متفاوت است؛ اما همه آن ها یک ویژگی مشترک دارند: شما باید شرایطی را فراهم کنید تا طرفدارانتان به راحتی بتوانند با کارت اعتباری خود از شما قدردانی کنند!

  مرحله 1. میزبان لایوهایی شوید که در آن افراد می توانند از Super Chat استفاده کنند

  در اوایل سال 2017، یوتیوب ویژگی Super Fan Funding قبلی خود را جایگزین Super Chat کرد. سوپر چت یک ویژگی خاص است که فقط برای YouTube Partners درحین لایو در دسترس می باشد.

  طرفداران شما می توانند نظرات خود را در سوپر چت، به شکل بهتری ارائه کنند؛ این امکان، برای مدت زمان مشخصی بسته به میزان پرداختی آن ها، پین خواهد شد.

  مرحله 2. طرفداران خود را تشویق به عضویت در کانال کنید

  YouTube این امکان را دارد که به بینندگان خود اجازه دهید تا عضو کانال شما بشوند. در عوض، آن ها می توانند دسترسی های اختصاصی برای شرکت در لایوهای شما را داشته باشند.

  مرحله 3. طرفداران خود را تشویق کنید که اشتراک YouTube Premium را بخرند

  این مرحله به طور غیر مستقیم  می تواند برای کانال شما سود داشته باشد. وقتی اعضای YouTube Premium محتوای کانال شما را تماشا می کنند، هزینه اشتراک آن ها را کاهش می یابد (این مسئله برای دیگر کانال ها هم صدق می کند).

  یوتیوب در این مسئله مثل اینستاگرام یا تلگرام نیست که هرکس دلش خواست بتواند محتوای شما را کپی کرده و به نام خود پخش کند. اگر بتوانید محتواهایی تولید کنید که به حد کافی وایرال و دیده بشوند؛ مطمئن باشید کانال های معتبر خواستار مجوز شما خواهند شد تا بتوانند از محتوای شما نسخه ای برای کارهای خود داشته باشند. این در هر حال یک استراتژی بی نظیر برای کسب درآمد از یوتیوب است اما نیازمند تلاش، پشتکار، متفاوت بودن و البته کمی شانس است.

  خیلی عالی و دقیق توضیح دادید.اما یه سوالی دارم در مورد کپی رایت:یه افرادی هستن ک فیلم های سینمایی رو در یوتویوب قرار می دن و پول زیادی هم میگیرن،ایا این کپی رایت نیست؟

  سلام ممنونم از مطلب خوبتون . من چند سوال دارم . الان برای اکانت ساختن حتما باید از شماره تلفن خارج از کشور برای ساخت جیمیل و تایید کانال و تایید ادسنس استفاده کرد ؟ ادسنس رو فکر می کنم حتمی هست ولی آیا الزامیه حتی برای تایید کانال و جیمیل ؟ مورد بعد اینکه من اگه الان کانال بسازن برام یا خودم از ایران بسازم ، با چه ابزار عبور از تحر یمی برم داخلش خوبه که اکانت یوتوب حساس نشه ؟ حتما همیشه باید با وی پی اس برم تو ؟

  سلام و درود
  بعضی از سوالات شما رو در بخش نظرات برای بقیه دوستان توضیح دادم
  حساب ادسنس گوگل در روند جذب کاربر و جذب تبلیغات در یوتیوب برای شما کاربرد بسیاری داره، پس بهتر هست که این حساب رو داشته باشید
  نه، نیازی صددرصدی به وی پی اس، نیست

  یعنی اگر ما در خارج از کشور دوست و آشنا نداشته باشیم عملا هیچ درآمدی نمی‌تونیم از یوتیوب داشته باشیم؟

  سلام و درود
  این روش نسبت به روش های دیگر قابل اعتماد تر هست
  ولی روش های دیگری مثه داشتن حساب مجازی ویزاکارت هم هست که برای کسب درآمد دلاری کاربرد داره

  سلام ببخشید من نمی دونم چطور تبلیغ بین ویدئو قرار بدم

  درود بر شما دوست عزیز
  سوال شما پاسخ مفصلی داره
  ولی به طور خلاصه مراحلش رو براتون لیست می کنم:
  1- ایجاد حساب گوگل ادوردز
  2- لینک دهی بین حساب های AdWords و YouTube
  3- تنظیم هزینه های تبلیغات بر اساس الگوریتم هایی که یوتیوب در اختیار شما قرار میده
  بعد از این، تنظیمات دیگری باید انجام بدین و درخواستتون رو به یتیوب ارسال کنید

  سلام

  مشتاقانه منتظر ادامه این مطلب شما هستم

  درود بر شما همراه همیشگی
  محتوا هر هفته بروز رسانی می شود

  با سلام خدمت شما عزیزان
  یه خورده من گیج شدم چگونه میتوان ثبت نام کرد ؟

  سلام و درود بر شما دوست عزیز
  کار ساده ای است
  محتوا را دوباره به دقت مطالعه کنید

  خوب بود . ممنون !
  لطفا اگه بازم مطلب و نکته در مورد یوتیوب و کسب درامد هست . بزارید !

  درود بر شما
  مقاله هر هفته بروز رسانی میشه

  سلام . در 12 ماه به اون میزان بازدیدکه گقتید نرسه .دیگه نمیشه کلا با اون چنل درآمد زایی کرد یا دوباره یه 12 ماه دیگه برامون شروع میشه

  درود بر شما
  بله بازه زمانی جدید شروع میشه براتون

  سلام
  ممنون بابت مطالب خوبتون.لطفا این سوالاتم رو هم جواب بدین تا بتونم شروع کنم زود تر.
  ما میتونیم اول شروع به جذب کاربر بکنیم و بعد حساب گوگل ادسنس درست کنیم؟
  حساب بانکی حتما باید دلاری باشد؟
  آیا یوتیوب به استفاده از وی پی ان (ای پی های متغیر) حساس هست؟

  سلام و درود
  شما می تونید ابتدا برای مدتی در یوتیوب فعالیت کنید تا کاربر جذب کنید، بعد حساب گوگل ادسنس درست کنید تا به روند جذب کاربر خودتون سرعت ببخشید
  بله، باید حساب بانکی دلاری داشته باشد، کار سختی نیست و الان سایت های زیادی هستند که برای شما حساب مجازی برای درآمدزایی دلاری درست می کنند
  نه، یوتیوب حساسیت در این موضوع نداره

  سلام ببخشید من ی کانال یوتیوب دارم ک توش تیکه های خفن بازی هایی ک خودم انجام میدمو توش قرار میدم ایا من میتوانم از طریق همین سبک کسب درامد کنم از یویتیوبم ؟؟ یا حتما باید بصورت ویس یا تصویر خودمم درون ویدیو باشه ایا میشه از طریق همین فقط گیم پلی کسب درامد کرد؟؟و همینطور ایا میشه پاسختان را ب ایمیلم ارسال کنید؟؟ممنون میشم پاسخ دهید

  درود بر شما دوست عزیز
  لطفا متن محتوا را به دقت مطالعه کنید
  اما در کل هر محتوایی میتونه باعث کسب درآمد از یوتیوب بشه اما با چندتا قانون مهم یوتیوب رو رعایت کنه

  عالی بود

  لطف دارید

  سلام
  ببخشیدچه طوری پولمونوازیوتویوب دریافت کنیم اگه کسی را خارج از ایران نداریم

  سلام و درود
  روش های مختلفی وجود داره که رایج ترینش داشتن حساب مجازی ویزا کارت است که باید این حساب مجازی با استفاده از سایت های ایرانی خرید ویزاکارت، اقدام کنید

  ببخشید میشه کمکم کنید من نیاز به حساب گوگل ادسنس دارم چطوری درست کنم میشه راهنمایی کنید

  درود بر شما
  می تونید از سایت iranicard اقدام کنید

  سلام من یک ویدیو تو یوتیوب گزاشتم ۱۲۰۰ بازدید خورد با قیمت دلار الان باید ۳۰ هزار تومان پول بره تو جیبم الان باید از کجا بگیرم پولمو از بانک😁 از کجا بگیرم؟

  درود بر شما دوست عزیزم. متن محتوا رو به طور کامل مطالعه بفرمایید

  من دارم برای یوتوب یک چنل درست میکنم اما دوستی ندارم که خارج از ایران باشه.
  خب الان باید چیکار کنم؟

  درود بر محمد عزیز. از مقاله زیر استفاده کن:
  https://www.newseo.ir/internet-marketing/create-youtube-channle

  با درود و سپاس .
  منظورتون از ۴۰۰۰ ساعت نمایش چیه؟ یعنی اگه هدف آموزش باشه ، باید درباره ش ۴۰۰۰ ساعت فیلم درست کنیم؟
  سپاسگزار میشم پاسخ بدید.

  درود بر شما دوست عزیز. بله

  دوستان تا 1400 صبر کنید قراره تحریم پی پل بر داشته بشه

  درود بر شما
  بله اگر فشار تحریم هارو از این بخش بردارن قطعا کسب درآمد از یوتیوب خیلی راحت تر میشه

  در باره reused content توضیح میدی
  من چنلم رو با هزار بدبختی بالا آوردم ولی مطمئن نیستم بتونم مانیتایز کنم
  میتونم آدرس چنلمو بدم یه چکش بکن لطفا
  راهنماییم میکنی لطفا

  درود بر شما
  reused content به محتوای کانالهایی گفته می شود که محتوای شخص دیگری را به صورت کپی و بدون اجازه ناشر یا ذکر منبع، در کانال یوتیوب خود، منتشر می کنند. این یکی از قوانین بخش AdSense Search Console که از سیاست های برنامه AdSense گرفته شده است. اگه قصد کسب درآمد از یوتیوب رو دارید بهتره که از قوانین reused content رو در نظر بگیرید که گرفتار جریمه یوتیوب نشوید

  سلام من الان تو ایرانم نمیتونم درامد از یو تویوب بگیرم؟

  سلام و درود
  لطفا مقاله رو به دقت مطالعه کنید
  روش های زیادی برای کسب درآمد و داشتن درآمد دلاری از یوتیوب برای شما وجود داره

  سلام ممنون بابت اطلاعات خوبتون.
  میشه کار کرد که کاربران تبلیغ رو به طور کامل و اجباری ببینند

  سلام و درود
  ممنون از حمایت شما دوست عزیز
  به نوع تبلیغی که برای ویدیوهای شما در نظر گرفته می شود، بستگی دارد

  سلام شما شرکت معتبری برای ساخت اکانت گوگل ادسنس دارید چون سخت مشه به کسی اعتماد کرد

  سلام و درود
  وب سایت iranicard به خاطر حضور در رنک های اول با عبارت “ساخت اکانت گوگل ادسنس” می تونه قابل اعتمادتر باشه

  سلام خسته نباشید یک سوال داشتم الان من دوستم کانال یوتوب داره وفعالیت می کنه و منم می خوام با همون کانال دوستم ویدیو اپلود کنم و اینکه چه vpn هایی بهتر است ؟ و احتمال اینکه بن اکانت یا دیگه قابلیت واریز نشدن داشته باشد دارد ؟ خیلی ممنون

  درود دوست عزیز
  vpn خاصی رو مدنظر ما نیست و باید با vpnهای مختلف تست کنید و مناسبترینش رو انتخاب کنید. واریز شدن یا نشدن بستگی به روش پرداختی انتخاب می کنید، داره

  سلام . ممنون بابت مطالبتون .
  چجوری سابسکرابیر هامونو بالا ببریم .
  من نزدیک ۱ ماه شده فعالیت دارم ولی بازدید هام زیر ۲۰ نفره و هنوز مشترکی هم ندارم .

  سلام و درود
  شما می تونید از مقاله افزایش بازدید یوتیوب استفاده کنید

  سلام حساب گوگل ادسنس در عراق از کجا میشه تهیه کرد ایا افتتاح حساب با یک دوست عراقی دور زدن یوتیوب محسوب میشه؟

  سلام و درود
  شرکت هایی مانند Iranicard هستند که به راحتی می تونید درآمدهای دلاری از یوتیوب رو نقد کنید
  اگر هم میخواهید از طریق حساب بانکی های عراقی درآمد خودتون رو بگیرید باید تو قسمت وارد کردن مشخصات تو گوگل ادسنس، مشخصات حساب عراقی رو وارد کنید البته در صورتی که این حساب رو قبول کنه
  چون در مورد حساب بانکی های عراقی اطلاعات دقیقی ندارم

  چرا دیدگاهم بخش نکردید فرض کنید من یک دوست در عراق دارم ایا میشه ادسنس درست کنه برام مراحلش هم بگید ممنون میشم

  دوست عزیز تو نظر قبلی پاسخ دادم
  برای مراحل ساخت حساب ادسنس هم چون خیلی طولانی هست، قصد داریم براش یک مقاله تولید کنیم که تا چند روز آینده توی سایت قرار میدیم

  سلام ممنونم بخاطر مطالبتون
  اگر روی کانالمون کار کنیم و جذب مخاطب کنیم ، بعد درخواست درآمد داشته باشیم بعد مهاجرت کنیم به ترکیه ، امکانش هست پولمون پرداخت کنن

  درود دوست عزیز
  ممنون از حمایت شما
  با افتتاح حساب ادسنس گوگل شما باید آدرس و مشخصاتی در خارج کشور رو وارد کنید، در صورتی که به ترکیه برید، راحت تر از شرایط ایران، می تونید از یوتیوب درآمد کسب کنید

  سلام با موبایل میشه از یوتیوب درامد زای کرد چون بعضی ویژگیها مثلا اضاف کردن ادمین وجود نداره،ایا در ایجاد حساب ادسنس با گوشی مشکلی نیست

  سلام
  بنده تفاوت خاصی در نسخه موبایل و نسخه سایت یوتیوب در ویندوز ندیدم
  مهم ساخت اکانت گوگل ادسنس هست وگرنه با گوشی یا مرورگر ویندوز تفاوتی نداره

  سلام
  میخواستم بدونم اگه دوستی یا آشنایی خارج از کشور نداشتیم با در تظر گرفتن تحریم بودن ایران برای ایجاد حساب چه کارکنیم

  سلام و درود
  می تونید از سایت های خدمات دهنده و ارائه دهنده کارت های بانکی مجازی استفاده کنید

  سلام دوباره
  میخواستم بدونم حساب پی پال کمکی در این باره میکنه

  درود دوست عزیز
  قطعا داشتن حساب پی‌پال کمکی بسیاری میکنه به کسب درآمد از یوتیوب

  سلام
  برای ایجاد حساب پی پال سایت قابل اعتماد میشناسید؟

  سلام و درود
  می تونید از سایت iranicard استفاده کنید

  سلام وقتتون بخیر
  در خصوص آهنگ های خواننده های ایرانی که جزو قانون کپی رایت محسوب نمیشن ، اگر کانالی در خصوص انتشار این آهنگ ها باشه میتونه به درامد برسه یا نه ؟

  سلام و درود
  اینکه چه موضوعی می تونه درآمدزا باشه بستگی به توانایی شما در تولید محتوا در مورد اون موضوع، داره
  میتونید رقبایی که در این موضوع فعالیت می کنند رو بررسی کنید و ببینید بازخورد خوبی داشته براشون یا نه

  میتونیم از PayPal هم استفاده کنیم؟

  درود دوست عزیز
  بله

  سلام اگه کسی درخارج داشته باشیم میشه همه کار خودش انجام بده مثل اکانت وحساب ادسنس وساخت اکانت یوتیوب بعد ماهمه کار با گرفتن جیمل ازش بگیریم(همه کار دستمون بیاد)

  درود دوست عزیز
  بله امکانش هست

  سلام و ممنون بابت مطلب فوق العاده تون.
  یک پرسش. من به تازگی کانال یوتیوب خودم رو فعال کردم ، فعلا همینطوری ویدئو هامو آپلود کنم و مشترک هامو بالا ببرم بعدا میتونم تبدیل به کانال درآمد زا ش کنم یا بعدا باید عوضش کنم؟

  سلام دوست عزیز
  ممنون از حمایت شما
  بله، شما هر زمان که خواسته باشید می تونید با مراحل گفته شده در مقاله، کانال یوتیوب خودتون رو به درآمد برسونید

  درود بر مدیران محترم
  خواستم بدونم میشه دوستی که در خارج هست همه کار از قبیله اکانت وحساب ادسنس وساخت اکانت یوتیوب با جیملش درست کنه بعد جیمل برامون بفرسته همه کار دستمون میاد؟؟

  درود دوست عزیز
  بله امکانش هست

  سلام علیکم

  خواستم بدونم میشه دوستی که در خارج هست همه کار از قبیله اکانت وحساب ادسنس وساخت اکانت یوتیوب با جیملش درست کنه بعد جیمل برامون بفرسته همه کار دستمون میاد؟؟

  درود دوست عزیز
  بله

  صبح بخیر
  اگه جیمل خودمون تو ایران درست کنیم وحساب ادسنس تو خارج ایا یوتیوب میتونه بفهمه ما ایرانی هستیم

  سلام و درود
  در کامنت های قبل پاسخ سوالاتون رو گفتم

  سلام کی تحریم یوتیوب برداشته میشه ایاخبری ازش هست یاچیزی ازش اعلام نشده تاحالامن اصلانمیتونم درامدبگیرم

  درود دوست عزیز
  نه هنوز. خبر خاصی نیست

  سلام و احترام اگر در طول یک ماه کانال ما هزار مشترک و چهار هزار ساعت ویدیو داشت ، امکان درآمدزایی از یوتیوب وجود دارد یا باید و حتما 12 ماه بگذرد که درآمدزایی فعال شود ؟

  درود دوست عزیز
  محتوا رو با دقت مطالعه کنید، به پاسختون می رسید

  ببخشید باز مزاحم شدم میخواستم بدونم ایا یوتیوب میتونه تشخیص بده جیمل ایرانیه یا نه به فرض میخوام خودم اکانت یوتیوب بسازم فقط حساب ادسنس از خارج بگیرم ایا شک میکنه ایرانی هستم؟

  سلام و درود
  اگر از ترفندهایی مثل شماره مجازی برای فعالسازی جیمیل، استفاده کنید، یوتیوب نمی تونه تشخیص بده و اینکه سعی کنید حساب جیمیل رو زمانی که فیلترشکن فعال هست، ایجاد کنید

  ببخشید نکته‌ای را اشتباه گفتین! بیشتر پرامد یوتیوب از طریق ارایه محتوی )content prov.)است نه تبلیغ، درضمن بر اساس میزان دقایق دیده شده پرداخت می کند، من در سیاتل زندگی و کار می کنم و در زمینه خدمات ویس و wholesale voice هستم ماهم برااس دقیقه و ثانیه اپراتورهای موبایل را بیل می کنیم، بخشی از کار ما sms است که باز همین گوگل، یاهو و … برای انتقالش به client به ما پرداخت می کنند، در اماد از فروش ترافیک بسیار سود ده است،

  سلام دوست عزیز
  ممنون از نکاتی که گفتید
  بنده بررسی می کنم و به این مطلب اضافه می کنم
  در ضمن یافته های ما بر گرفته از بروز ترین مقالات خارجی وب سایت های معتبر و کارشناسان خبره دیجیتال مارکتینگ هست

  سلام .
  امید وارم روزی خوبی داشته باشید
  من خواستم بدونم چطور به آریا کوکسر هدیه میدن خیلی دوست دارم به فهمم
  و سوال بعدی که دارم این هست که بدونم که کانال یوتیوب بزنی در ایران جرم دارد

  درود دوست عزیز
  تا حالا به این موضوع که چطور به آریا کوکسر هدیه میدن، توجه نکردم
  نه، جرم نیست

  سلام اگر یوتیوب متوجه بشه جیمیل در ایران ساخته شده مشکلی پیش میاد الان کانال من با جیمیل اصلی خودمه که به شماره همراه اولم وصله برا کسی تاحالامشکلی پیش اومده از این موضوع؟ چون تو توییچ پیش اومده بود برا خیلیا چون فهمید ایرانین دیگه پول نداد.

  سلام دوست عزیز
  بله مواردی بوده که پول از طرف یوتیوپ پرداخت نشده

  سلام حتما باید حساب گوگل ادنس رو داشته باشم؟

  درود دوست عزیز
  بله

  سلام.ایا بینندگان باید ویدیو هارو تا اخر ببینند که یک بازدید به حساب بیاد؟

  درود پاسخ داده شد

  سلام مرسی بابت اطلاعات.ایا بیننده ها باید ویدیو رو تا اخر تماشا کنند که یوتیوب یک بازدید حسابش کنه؟

  درود دوست عزیز
  یوتیوب برای این موضوع الگوریتمی داره که اگر کاربر تا انتها، ویدیو رو ببینه برای شما ارزشمندتره

  سلام خیلی ممنون بابت اینکه معلوماتتون رو به اشتراک میزارین تا بقیه استفاده کنن ،یه سوالی داشتم من الان کانال یوتوب دارم با ایمیل خودم و شماره تلفن خودم الان ویدیو بزارم مشکلی نیس ؟بعد اگه یه روزی مدارک پیدا کردم از فامیل ها میتونم همین کانالمو تغییر بدم و تبلیغ کنم؟

  درود دوست عزیز
  ممنون از حمایت شما
  بله موردی نداره

  سلام خسته نباشی خواستم بدونم چرا وقتی دوستام مشترک میزنن برام حساب نمی شه

  سلام
  من یه فامیل از خارج دارم
  فامیلم پیج رو بزنه و منو ادمین اصلی کنه
  بعدش باید همونجا شماره کارت و بدم فامیلم یا
  هر صد دلار به حساب خود فامیلم میریزن بعد هم فامیلم بایدد برام بریزه؟

  سلام دوست عزیز
  شما باید شماره حساب و آدرس محل زندگی فامیلتون رو بدین تا پول به حساب ایشون واریز بشه

  سلام چرا مشترکایی یوتیوبم ثبت نمیشه البته تازه کار هستم

  سلام دوست عزیز
  مشکلتون رو کامل تر شرح بدین تا بتونم بهتر، راهنمایی تون کنم

  سلام و خسته نباشید
  من تازه شروع به کار کردم ولی می خوام دو کانال راه اندازی کنم و در هر کانال جداگانه فعالیت کنم . الان می خواستم بدونم که آیا یوتیوپ پول هر دو کانال را به حساب یک نفر واریز می کند ؟ و از این بابت که در هر دو کانال فعالیت و درآمد دارم و قراره پول این دو کانال را به حساب یک شخص واریز کند ، گیر نمی دهد؟

  درود دوست عزیز
  این موضوع بسته به اطلاعاتی است که شما به یوتیوب و حساب ادسنس گوگل خود، می دهید
  نه در این رابطه موردی نداره

  سلام چهار هزار ساعت خیلی زیاده من شنیدم که به شکل خاصی محاسبه میشه اگر فیلم های من دو دقیقه باشن که تا ده سال به چهار هزار ساعت نمیرسه که
  میشه در این رابطه توضیح بدید؟

  درود دوست عزیز
  در بروز رسانی جدید این مقاله، این موضوع رو بررسی کردیم، صبور باشید تا توضیحات مفصلی رو براتون ارائه کنیم

  سلام مجدد چند نفر از دوستان دعوت کردم تو کانالم مشترک شدن وقتی وارد کانالم میشوم میگه صفر مشترک شده نمیدونم مشکل کجاست

  سلام دوست عزیز
  مشکلتون رو به یوتیوب تیکت بزنید و پیام ارسالی برای ما کامنت کنید تا براتون بررسی کنم

  سلام خدمت مدیر چطور بفهمیم که فیدیوهای ما بدلیل کپی رایت حذف شدن بعد چطور این مشکل حل کنیم ممنون میشم سریع جواب بدید

  درود
  دوست عزیزم پاسخ سوال شما یک دوره 5 ساعته است! در گوگل جستجو کنید

  سلام چطورمیشه فیلم های یوتیوبمون در گوگل بزارید تاکسانی که میخوان فیلم تماشا کنن به یوتیوب برن

  سلام دوست عزیز
  اگر منظورتون قرار گرفتن در نتایج جستجو گوگل هست، که باید نکات سئو و بهینه سازی اکانت یوتیوب را آموزش ببینید

  سلام ودرود خدا چندتا فیلم ورزشی داشتم
  که سه تاشون به دلیل کپی رایت حذف شدن که یکشون نوشتهUEfa باید چکارشون کنم حذفشون کنم ایا؟

  درود دوست عزیز
  سوالتون را واضح تر بگید لطفا
  متوجه منظورتون نشدم

  سلام وقت بخیر من یک کانال دارم که تمام این شرایط چه بازدید و مشترک را داره ولی این کانال رو من نزدیک به سه سال گذشته ساختم و جیمیل را با شماره همراه اول فعال کردم و کانال هم لوکیشنشو ایران زدم میخواستم ببینم امکان تغییرات و اینکه شخصی خارج از ایران معرفی کنم امکان پذیر هست یا دیگه تغییری نمیتونم انجام بدم ؟

  درود دوست عزیز
  اگر هنوز حساب گوگل ادسنس نساختید، موردی نداره و می تونید حساب گوگل ادسنس رو با آدرس شخصی در خارج کشور، بسازید

  چرا به دیدگاه جواب نمیدید لطفا یکم سریعتر جواب بدید ممنون میشیم

  سلام دوست عزیز
  علت پاسخ ندادن ما به بعضی از دیدگاه ها، تکراری بودن سوالات است
  شما می تونید پاسخ سوال خودتون رو از دیدگاه های قبلی پیدا کنید

  در مورد توضیح قبلی من چندتا فیلم از طریق گوگل دان کردم بعد گذاشتم تو کانال یوتیوبم که توسط یوتیوب مسدود شدن و روی یکی از فیلم ها نوشته بدلیل اینکه این فیلمuefaحذف شده میتونید ب کانالم سر بزنید ممنون میشمREZA1212با عکس مسی و رونالدو

  دوست عزیز
  احتمال بسیار زیاد کلیپ های شما دارای لوگو خاصی هست که یوتیوب نمیتونه اون رو بپذیره

  سلام چطور میتونه یک چنل ارت در یوتیبو بسازم وبزارم رو کانال

  سلام دوست عزیز
  در یک مقاله جداگانه به این موضوع می پردازیم

  میشه مراحل قرار گرفتن فیلم های یوتیوب ما در جستجوی گوگل برامون بگید که اول باید چکار کنیم تا اخر

  سلام دوست عزیز
  در دیدگاه های قبلی پاسخ داده ایم

  سلام مجدد بحث بهینه وسئو خیلی سخته شما فقط بگید چطور فیلم ها در جستجو گوگل قرار بدیم گدوم سایت ها اینکار می کنند ممنون میشم

  با سلام من آموزش فتوشاپ میخوام بزارم و مشکل اینجاست نمیدونم تو چند شبکه مجازی مثل اینستاگرام یوتیوب تلگرام و.. بزارم یا چی ، و اینکه اگه فایل رو تو تلگرام یا اینستاگرام آپلود کنم کسی دیگه نمیاد سمت چنل یوتیوب ممنون میشم پیشنهادی بدید❤⚘

  سلام دوست عزیز
  بهترین ایده این است که یکسری محتوای خاص برای یوتیوب تولید کنید و در کنار بقیه محتواتون در یوتیوب بارگزاری کنید
  و از شبکه های اجتماعی دیگه مثل اینستاگرام و تلگرام، به چنل یوتیوب خود، لینک بدین

  چرا برای دیدگاها گذینه پاسخ نمیسازید که باهم دیگه پاسخ بدیم

  سلام دوست عزیز
  در بروز رسانی های ماه آینده این مورد رو اوکی میکنیم

  سلام گفتم که ۵نفر از دوستام برام اشتراک زدن (کانالیوتیوب)اما یوتیوب میگه صفر مشترک شدن

  مدیر محترم این مشکلم حل نشد ۶تانفر به اکانت یوتیوبم اشتراک زدن اما بازمیگه مشترکین صفر چکار کنم

  سلام دوست عزیز
  مورد شما رو بررسی کردیم
  علل مختلفی داره
  اولین علت، می تونه مشکل یوتیوب باشه که قبلا برای کاربرای دیگه هم پیش اومده که بعد از یک مدت این مشکل برطرف شده (بدونید که یوتیوب هم میتونه مشکلات سروس و خطاهایی نیز داشته باشه)
  دومین علت میتونه بروز نبودن اپ یوتیوب شما باشه، البته اگر با اپ یوتیوب کار می کنید
  یه راهکار هم هست، اونم اینه که یکبار اکانت خودتون Sign Out کنید و بعد دوباره وارد بشید، احتمال زیاد درست میشه
  در نهایت اگر درست نشد می تونید گزارشش رو به یوتیوب ارسال کنید تا ببینید مشکل چیه

  سلام وقت بخیر
  برای فعال شدن کسب درامد باید 4000ساعت بازدیدویدیو رو با 1000سابسکرایب باهم داشته باشیم
  یا فقط 4000ساعت بازدید کافیه برای فعال شدن سیستم کسب در آمد؟؟؟

  سلام دوست عزیز
  در مقاله کاملا این موضوع رو بررسی کرده ایم

  سلام چرا سابسکرایب ثبت نمیشه هنوز صفر

  سلام دوست عزیز
  قطعا ارور خاصی رو به شما نشون میده
  متن ارور رو برای بنده ارسال کنید تا بررسی کنم

  سلام مجدد ن فدات بشم هیچی بهم نمیگه حتی نمیتونم فیلم هام ویرایش کنم چون بعضی شون حذف شدن اما مشکل اصلیم همون سابسکرایب ثبت نشدنه

  من باید بدون ارورش چیه که براتون بررسی کنم
  در ضمن اون راهکارهایی که بهتون تو دیدگاه های قبلی گفتم رو هم بررسی کنید

  سلام خیلی ممنون از مطالب خوبتون
  من یه سوال برام پیش اومد. فرض کنید من یه چلنج یوتوب دارم که حدود 1 سال ازش میگذره ولی توی یک سال نتونستم 4000 ساعت محتوا تولید کنم ولی تونستم که 1000 تا سابسکرایبر داشته باشم. در این صورت من هرچی محتوا تولید کردم بخاطر اینکه به 4000 ساعت نرسیده از نظر یوتوب 0 در نظر گرفته میشه، و12 ماه دیگه فرصت دارم تا 4000 ساعت محتوا تولید کنم؟
  یا اینکه از ادامه ی محتوایی که سال قبل تولید کردم محاسبه میشه؟

  سلام دوست عزیز
  نه ادامه همون تعداد ساعت تولید محتواهای ویدیویی تون هست

  سلام میشه نحوه قرار گذاشتن چنل یوتیوب در اینستاگرام توضیح بدید

  درود دوست عزیز
  شما باید لینک رو قرار بدید تو اکانت اینستاگرام
  که هم میتونید به صورت پست و هم به صورت استوری، البته اکانت اینستاگرامتون باید شرایط خاصی داشته باشه که تو مقاله ترفندهای اینستاگرام نکاتش رو گفتم

  سلام آقا مجتبی من به یکی از فامیلها در ترکیه گفتم با نام من جمیل درست کرده با شماره موبایل ترکیه و یک حساب کاربری با اون ساخته و منو مدیر کانال کرده حالا میخاستم بدونم آیا حساب گوگل ادسنس رو هم اون شخص تو ترکیه باید انجام بده و یا اینکه من از تو ایران میتونم خودم انجام بدم؟ سوال دوم اینکه آیا این شخص میتونه جمیل و پسوردی که تو ترکیه به اسم من ساخته رو بده به خودم بعد من بقیشو خودم انجام بدم؟ یعنی دیگه مدیر کانال نباشم بلکه حساب رو خودم مستقیم مدیریت کنم؟

  سلام دوست عزیز
  شما خودتون می تونید حساب ادسنس رو ایجاد کنید، فقط باید مشخصات اون فامیلتون رو به عنوان آدرس و کدپستی وارد کنید
  جواب سوال دوم: بله امکانش هست

  سلام
  ممنون از مطلب مفیدتون
  آیا یوتیوب برای نمایش ویدیوها در فضایی غیر از یوتیوب هم پول پرداخت میکند؟ فرض کنید کد یکی از ویدیوهای کانال را در یک وب سایت ثبت و از این طریق به نمایش بگذاریم.

  سلام دوست عزیز
  بله

  با سلام و احترام
  من میخوام کانالم رو ایجاد کنم. برای این کار ازم میخواد که با ایمیلم وارد بشم، چون من ایمیلم رو با شماره موبایل ایرانم وریفای کردم، برای کانال یوتیوبم مشکلی پیش نمیاد؟

  من شنیدم اگر بخواهیم ویدیو بالای 10 دقیقه آپلود کنیم باید وریفای انجام بدیم. حالا من میخوام کشورم رو روی آلمان تنظیم کنم و این وریفای رو با شماره های مجازی که فقط براشون پیامک میاد وریفای کنم. این تناقض بین وریفای ایمیلم که با ایران انجام شده و وریفای یوتیوب که با آلمان انجام شده برام مشکلی ایجاد نمیکنه؟

  یه سوال دیگه، این شماره آلمانی که براش پیامک میاد چون مجازی هستش و چون برای مدت مشخصی من بهش دسترسی دارم، بعد از وریفای اول باز ممکنه نیاز به دسترسی به این شماره داشته باشم؟(مثلا به هر دلیلی یوتیوب وریفای مجدد بخواد؟)
  با تشکر

  سلام دوست عزیز
  بهتره که ایمیل جدید با شماره ای ایجاد کنید دسترسی همیشگی باهاش دارید

  سلام مدیر محترم خواستم بدون چطور میشه فیلم قبل از قرار دادن در یوتیوب از نظر قوانین کپی برسی کنیم

  درود دوست عزیز
  باید در بازه های زمانی مختلف قوانین یوتیوب رو بررسی کنید تا ببین تو بروزرسانی هاشون برای کپی رایت چی گفتن

  با سلام مطالب عالی بود فقط یه سوال، آیا میشه پول و به حساب کیف پول مجازی انتقال داد یا نه ، مثلا به دلار پاییر تبدیلش کرد.

  سلام دوست عزیز
  بله

  با سلام و احترام

  ممنون به خاطر پاسختون
  فقط یک سوال : این شماره مال ایران میتونه باشه یا آلمان باشه؟
  با تشکر

  سلام دوست عزیز
  شماره آلمان یا هر کشور دیگری غیر از ایران باشه، بهتره

  این طوری که عالی میشه، تحریم ها رو دور میشه زد چون نیازی به ویزا کارت یا مستر کارت نیست، فقط مشکل کجاست گوگل ادنس؟؟

  سلام دوست عزیز
  بله کار نسبتا ساده ای هست
  فقط باید تلاش کنید و سعی کنید از تکنیک های این مقاله به بهترین شکل استفاده کنید
  مشکل خاصی نداره

  سلام
  منظور از ۴۰۰۰ ساعت تماشای ویدئو های ما توسط مشترکین یا ۴۰۰۰ ساعت تهیه فیلم؟

  سلام دوست عزیز
  کاملا واضحه دیگه

  سلام.من یبار یتیوبو چک میکردم رفتم اشتباهی یه کانال درست کردم😶🤦‍♂️چطوری میتونم پاکش کنم کانالو؟اصلا ممکنه پاک کردنش؟

  سلام دوست عزیز
  دقیقا به جهت میخواهید پاکش کنید؟
  اگر برای ایمیلی که باهاش فعال کردید، میگید که پیشنهاد میدم برای یوتیوب، یک ایمیل جداگانه بسازید

  سلام خیلی ممنون بابت راهنمایی هایی ک کردید من میخوام یه کانال تو یوتوب درست کنم میخواستم بدونم اگه من کانالم رو راجب فیلم سینمایی بزارم فیلم هایه سینمایی ایرانی با خارجی شامل کپی راید میشه یا نه بعد اگه من یه فیلمی رو بخوام تو یوتوب قرار بدم ک قبلا یک نفر دیگ هم اون رو گزاشته باشه یوتوب میزاره یانه دمت گرم اگه راهنمایی کنی

  سلام دوست عزیز
  اینجور محتواها مثل فیلم سینمایی خیلی از نظر یوتیوب کپی رایت حساب نمیشه البته امکان داره تو آپدیت های جدید الگوریتمش، این موارد رو نیز در نظر داشته باشه

  سلام خسته نباشی مشکل ثبت سابسکرایب حل نشد حتی گوشی جدید خریدم بازم نشد میتونی شما سر بزنی خواهش میکنم ببین مشکل کجاست کانالم.رضا الاهوازی۱۲

  سلام دوست عزیز
  لطف کنید به یوتیوب تیکت بزنید و مشکلتون رو اعلام کنید

  سلام آیا خرید ساب مجاز هست تو یوتیوب واگ سایتی مطمعن می‌شناسی که سابسکرایب میفروشه لطفاً بگید

  سلام دوست عزیز
  خرید ساب رو اگر یوتیوب متوجه بشه، کانالتون رو حذف می کنه
  نه سایت معتبری نمیشناسم

  ببخشید یه سوال من میخواهم فعالیت گیم پلی رم رو شروع کنم ولی مشکل دارم 4000 ساعت باید حتما توی 12 ما باشه و4000 ساعت باید فیلم تولید کنیم یا بازدید داشته باشیم

  سلام دوست عزیز
  تفاوتی نمیکنه

  سلام
  آیا هزینه هم باید پرداخت کنیم

  سلام دوست عزیز
  نه

  سلام و ارادت
  ممنونم از مطالب دقیقتون
  کانال ما در یوتیوب بیش از ۸۴ هزار سابسکرایبر دارد
  برای توسعه ی چنل و … به مشاوره احتیاج داریم
  ایا می توانیم با شما جلسه ای داشته باشیم؟
  🙏🏻

  سلام دوست عزیز
  ما جلسه مشاوره ای برگزار نمی کنیم ولی سعی می کنیم با محتوایی که در وب سایت میزاریم، مشاوره دقیقی به کاربرا، بدیم
  اگر سوال خاصی داشتید، همین جا مطرح کنید، بنده در خدمتم

  سلام دوست عزیر مثل میخوام فیلم سینمایی اپلود کنم چطور از کپی رایت بگذرم بدون حذف مواردی لطفا کامل بگید

  درود دوست عزیز
  باید با دوستانی که فیلم سینمایی آپلود می کنند، ارتباط بگیرم
  بررسی می کنم بهتون خبر میدم

  سلام و عرض ادب.
  ببخشید منظوراز۴۰۰۰ دقیقه نمایش اینه که فیلم من تو یوتیوب باید ۴۰۰۰دقیقه توسط کاربران دیده بشه یا اینکه من ۴۰۰۰دقیقه باید فیلم آپلود کنم؟؟

  سلام دوست عزیز
  با دقت بخونید
  کاملا واضحه
  شما باید ۱۰۰۰ مشترک (Subscribe) و ۴۰۰۰ دقیقه نمایش فیلم داشته باشید

  سلام ممنون از مطالب مفید شما 🌹🌹
  ببخشید منظور از کپی یعنی ویدیو های دیگران و اهنگ ها را اجازه نداریم ؟
  میشه بگید در برنامه هایی مثل اینستا گرام و دیگر برنامه ها چجوری میشه درامد زایی کرد ؟ ایا باز هم نیاز به یک حساب خارج از ایران است و با حساب ایران نمیشه درامد زایی کرد ؟ میشه بگین چجوری با دیگر برنامه ها درامد کسب کنیم ؟
  میشه راحلی بگین که با حساب ایرانی در اینترنت کسب درامد کرد …
  لطفاً راهنمایی کنید 🙏🙏 ممنون از محبت شما ❤️

  سلام دوست عزیز
  بهتره که محتوایی که در یوتیوب میزارید رو با تغییرات و ویرایش بزارید تا یوتیوب کمتر به موضوع کپی، گیر بده
  همه شبکه های اجتماعی قابلیت درآمدزایی داره و ما برای روش های کسب درآمدشون محتواهایی رو بهینه سازی کردیم و در سایت قرار دادیم
  فقط یوتیوب هست که برای درآمدزایی اون، کمی با مشکل روبرو هستید بقیه شبکه های اجتماعی به راحتی میتونید با حساب ایرانی، درآمدزایی کنید

  سلام خسته نباشید
  آیا اطلاعات وارد شده در گول ادسنس درصورت مهاجرت یا رفع تحریم قابلیت ویرایش داره
  منظورم اینه که شماره حساب و آدرس ویرایش میشن؟!

  سلام دوست عزیز
  بله

  ببخشید یعنی اگه ما بیشتر از هزار فالوور داشته باشیم ولی کمتر از ۴۰۰۰ ساعت فیلم گرفته باشیم یوتوب پول نمیده ؟

  سلام دوست عزیز
  این موردی که گفتید رو تا حالا تست نکردیم
  ولی بررسی میکنیم اگر نکته ای داشت، در محتوا قرار میدیم

  سلام من می‌خوام تازه یه کانال یوتیوب درست کنم و من آشنایی در آلمان دارم خواستم بدونم اول کانال درست کنم و به ۱۰۰۰سابسکرایب برسونم بعد از طریق ایشان حساب google adsense بسازم یا از همان اول ایشان کانال را بسازد و منو مدیر کند کدوم منطقی تره و مشکلی پیش نمیاد که با vpn وارد کانال بشیم و ویدیو اپلود کنیم ممنون میشم راهنمایی کنید؟؟

  سلام دوست عزیز
  نه مشکلی پیش نمیاد
  تمام این مواردی که گفتید درسته
  فقط اون نکاتی که در محتوا گفتیم رو فراموش نکنید

  سلام ببخشید پس اونای فن هستن چی آیا هیچ درآمدی دارن اگه میشه یکم زود جواب بدین

  سلام دوست عزیز
  سوالاتون رو متوجه نشدم

  سلام. اشتراک گذاری مطالب با ارزش و سودمند از طرف نیوسئو آنهم به صورت رایگان،جای تقدیر و سپاس داره.سوالی در مورد پی پال داشتم.آیا صحت دارد که هزینه داشتن و گرفتن حساب پی پال برای ایرانی‌های داخل ایران،که به وسیله بعضی سایتها ارایه میشه،سیصددلار هزینه داره؟ ممنون میشم پاسخ بدهید.ممنون از ارایه مطالب مفید وعالیتون

  سلام دوست عزیز
  ممنون از حمایت شما
  بنده در این مورد اطلاعی ندارم، ممکنه کلاه برداری باشه دوست عزیز

  خیلی زحمت کشیدی دستت درد نکنه ممنون بابت مطلب خوبتون🌹

  سلام دوست عزیز
  ممنون از حمایت شما

  ببخشید یه سوال داشتم تعداد بازدید یعنی برای هر بار که یه نفر میبینه یعنی مثلا اگه یه نفر پنج بار ویدیو رو ببینه تو بازدید ها تاثیری داره ؟

  سلام دوست عزیز
  یه نفر فقط یکبار بازدیدش به حساب میاد

  دوست عزیز قرار بود در مورد اپلود فیلم سینمایی بدون کپی رایت اطلاعاتی برام بدست بیاری چی شد لطفا کمک کنید خسته شدم از بریدن فیلم ها

  درود.
  من در یوتیوب از جمیلی که اسم برندم هست استفاده میکنم، بعد از فعال سازی گوگل ادنس مشکل ساز نمیشه؟

  درود
  نه مشکلی پیش نمیاد

  سلام خسته نباشید ممنون از توضیحات دقیقتون
  میخواستم بدونم اگه که خارج از کشور نتونم حساب باز کنم شرکت معتبری در ایران هست که بتونه این کار رو برام انجام بده و درامدم رو برام تبدیل به ریال کنه؟ اگه هست پیشنهاد شما چیه

  سلام دوست عزیز بنده نمیتونم شرکت خاصی رو معرفی کنم ولی توی گوگل جستجو کنید، شرکت های زیادی رو بهتون نشون میده

  سلام ایا میشه کانال رو شماره ایرانی تایید کرد بعد هر وقت شرایط مهیا شد شماره تغییر بدیم

  سلام دوست عزیز
  بله امکانش هست

  سلام من یک سوال دارم شما اول مقالتون گفتین 4000 دقیقه بعدش شد 4000 ساعت کدومش رو باید داشته باشیم و اینکه چطوری حساب ادسنس رو برام درست کنن و اینکه ایا ساخت چنل یا کانال یوتیوب مشکل هست یا نه خیلی ممنون میشم جواب بدید

  سلام دوست عزیز
  4000 دقیقه درست هست
  مقاله آموزش ساخت حساب ادسنس گوگل رو برای ساخت حساب ادسنس استفاده کنید
  اگر مراحلی که تو مقاله آموزش ساخت چنل یوتیوب به طور دقیق، انجام بدین کار سختی نداره

  سلام.یه سوال داشتم.اگه چنل یوتیوبم رو با جیمیلی که با شماره ایران ثبت کردم بسازم بعدا برای درآمدزایی به مشکل برنمیخوره؟

  سلام دوست عزیز
  احتمالا به مشکل میخورید، البته قسمت ویرایش اطلاعات، این امکان رو دارید که اطلاعاتتون رو تغییر بدین

  سلام ببخشیداگه برای مثال من ترکیه ویدئوهام رواپلودکنم تویوتیوب آسون ترهست برای درامدزدایی

  سلام دوست عزیز
  مهم آدرس و شماره حساب شماست که باید مکانی غیر از ایران باشه

  اگه از الان کارم رو با شماره ایران شروع کنم مشکلی نیست؟فقط برای درآمدزایی مشکل داره؟یعنی اگه مثلا از الان که چنلم رو میسازم با شماره ایران باشه ممکنه بعد یه مدت مثلا یوتیوب قبل درآمدزایی ساب هام رو حذف کنه یا چیز دیگه ای؟

  سلام دوست عزیز
  در نظرات قبلی پاسخ داده ایم

  سلام. این اکانت گوگل ادسنس و بعد یه سال باید فعال کرد؟

  سلام دوست عزیز
  نه هر زمان، می تونید این حساب کاربری رو بسازید

  سلام دوست عزیز یوتیوب به کپی رایت فیلم سینمایی خیلی حساسه ایده ای نداری که ازش بگذریم سوال دوم اینکه ایا خربد فیلم از داخل یوتیوب دیگه کپی رایت حساب نمیشه؟

  سلام دوست عزیز
  متاسفانه ایده خاصی نیست
  خرید فیلم از یوتیوب؟؟؟؟

  سلام میخواستم یک سایت برای اپلود فیلم درست کنم که درامدش بصورت ارزی باشه می تونید بگید کجا باید بسازم(کدوم سایت)

  سلام دوست عزیز
  سایت برای آپلود فیلم بسازید؟
  منظورتون سایت ساز هست؟

  ببخشید من یک ماه هست که حدود 20 ویدئوی آموزشی گذاشتم اما متاسفانه نتونستم بازدید و مشترک جمع کنم
  چکار کنم هنوز دارم میذارم اما چطور باید مشترک و بازدید جمع کنم میشه برام توضیح بدین

  سلام دوست عزیز
  روش های زیادی برای افزایش بازدید یوتیوب وجود داره
  مقاله ما رو مطالعه کنید، نکات خوبی دستگیرتون میشه

  سلام. ایا با ادیت کردن ویدیو میتونم تو یوتیوب کسب در امد کنم؟ مثلا یه شخصیت رو از یه سریال انتخاب کنم و با یه قسمت اهنگ ادیتش کنم و بزارم. با گذاشتن لیریکس اهنگ هم میتوان کسب در امد کرد. چون دیدم این ویدو ها بعضیاشون تبلیغات داره تو یوتیوب.

  سلام دوست عزیز
  بله امکانش هست

  شما میتونید با خدمات سایت تیوب تل tubetel.com کمتر از یکماه کانال خود را منوتایز کنید . مخصوصا واتچ تایم که اکثراً یا ویو اشتباه میگیرن .

  سلام دوست عزیز
  امیدوارم تبلیغات شما، بازخورد خوبی براتون داشته باشه

  سلام.
  اگه چنلم رو با جیمیلی بسازم که شماره ایران رو ثبت کردم،قبل از درآمدزایی به مشکل میخورم؟مثلا یوتیوب سابسکرایب هارو حذف کنه یا چنلم کلا بن بشه؟

  سلام دوست عزیز
  سوال شما رو در نظرات بالا پاسخ داده ایم

  بله فیلم هستی که امکان اجاره یاخرید دارندکه بصورت دولاری هست

  منظورم اینکه فیلم هام تو ی سایتی اپلود کنم که با بازدید ازش ارزی درامد داشته باشم راهنمایی کنید

  دوست عزیز
  بهترین سایت برای درآمد ارزی، سایت یوتیوب هست
  با توجه به روش هایی که توی این مقاله شرح دادیم، میتونید درآمد ارزی داشته باشید

  چرا حساب یوتیوبم در سرچ بالا نمیاد

  سلام دوست عزیز
  یکی از مهم ترین دلایل برای بالا نیومدن حساب یوتیوب تویه سرچ، اینکه هنوز کانالتون مطرح نشده و به جایگاه مناسبش نرسیده

  سلام ببخشید یک سوال داشتم اونم این که آیا اگر من ویدیو های تیک تاک را روی یوتیوب قرار دهم آیا کپی رایت میخوره لطفا زور جواب بدید

  سلام دوست عزیز
  اگر تغییرات گرافیکی داشته باشه، نه

  سلام من حساب خارجی دارم می توانم کمک کنم

  سلام دوست عزیز
  متوجه منظورتون نشدم

  ببخشید منظورتون از تغییرات گرافیکی اینه که ویدیو ها رو ادیت کنم و اهنگ براشون بزارم

  تا حدودی این مواردی که گفتید رو هم شامل میشه

  ببخشید منظورتون از تغیرات گرافیکی چیه؟؟

  تغییرات تو قالب ویدیو، افکت دادن به ویدیو و …

  سلام من باز هم متوجه نشدم من الان میتونم کانال یوتیوب رو توی ایران راه اندازی کنم و زمانی که به شرایط مورد نظر یوتیوب برای درآمد زایی رسیدم حساب ادسنس رو راه اندازی کنم ؟! مرسی از پاسخگوییتون

  متاسفانه شرایط ساخت حساب ادسنس با حساب بانکی و آدرس ایران وجود نداره

  سلام من میخوام تو یوتوب یک کانال از همه موضوع درست کنم ینی همه موضوعات ترسناک و طنز و چالش ها و ریکشن و آموزش و این چیزا آیا مشکلی داره؟؟
  و اینکه قوانین کپی‌رایت دقیقا شامل چیا میشه؟؟ آیا فقط با گوگل ادسنس میشه کسب درآمد کرد؟ حتما باید از خارج از کشور اقدام کنیم؟؟
  آیا شماره حتما باید خارجی باشه؟ من کسیو توی خارج ندارم لطفا زود پاسخ بدید خیلی ممنون❤️

  تمامی سوالات شما در نظرات، پاسخ داده شده

  ببخشید وقتی کانال ما به درآمد زایی رسید چطور به یوتیوب درخواست بدیم؟ یعنی به یوتیوب ایمیل می کنیم واز یوتیوب درخواست درآمد می کنیم؟
  یه سوال دیگر هم داشتم که چگونه تبلیغات در ویدیو های خود قرار دهیم؟ وآیا تبلیغات نیاز به هزینه کردن است یا رایگان می باشد

  اول از همه شما باید حساب ادسنس گوگل داشته باشید
  در ضمن یوتیوب خودش تشخیص میده که چه زمانی باید برای شما درآمدی در نظر بگیره و معمولا زمانش رو به شما از طریق ایمیل اعلام می کنه

  سلام متن زیر مراحلیه که شما نوشتین دوتا سوال درباره لینک دهی بین adwords و youtube داشتم اول اینکه مگه adsense نبود؟(نوشتین adwords) و دوم اینکه لینک دهی بین اینا یعنی چی و چجوریه؟
  1- ایجاد حساب گوگل ادوردز
  2- لینک دهی بین حساب های AdWords و YouTube
  3- تنظیم هزینه های تبلیغات بر اساس الگوریتم هایی که یوتیوب در اختیار شما قرار میده
  بعد از این، تنظیمات دیگری باید انجام بدین و درخواستتون رو به یتیوب ارسال کنید

  سلام دوست عزیز
  بله، adsense هست نه adwords
  منظور از لینک دهی، ارتباط بین ادسنس و یوتیوب هست که در محتوایی که به نام راهنمای ساخت ادسنس گوگل، هست، توضیح داده ایم

  مطالب مفیدی به اشتراک گذاشتید. ممنونم ازتون.

  درود
  زنده باشید

  سلام، ممنون از مطلب خوبتون
  یه سوال دارم، اینکه یوتیوب امکان واریز درآمد به صورت ارز دیجیتال رو هم داره؟
  با سپاس

  تا حالا با این مورد روبرو نشدم

  سلام خسته مباشید ببخشید کسب درامد از یوتیثب قانونی هست یا نه؟

  اگر محتوای مناسب و مجازی، ارائه بدین مثلا محتوای آموزشی، مشکلی خاصی از نظر قانون نداره

  سلام من ی فیلم گذاشتم یوتیوب بعد برام یچی اومد ک باید پر میکردم یجا ب انگلیسی ک ترجمهش کردم میشد دانشگاه هرکجا که زدم هرچی که زدم نمیشد میشه این قسمت رو توضیح بدین تا بدون مشکل حلش کنم

  متن انگلیسی اون ارور رو برام ارسال کنید

  سایت شما عالی هستش
  امیدوارم موفق باشید

  مرسی
  ممنون از حمایت شما

  برای درآمد ،، آیا باید کلیپ ضبط بشه یا با آپلود کردن کلیپ هم میشه؟

  بهتره که محتوای ویدیویی یونیک باشه یعنی خودتون کلیپ رو ساخته باشید، اما اگر این توانایی رو ندارید، می تونید کلیپ هارو با یک تغییرات گرافیکی، تو کانال بارگزاری کنید

  سلام دوست عزیز کدوم برنامه ها از یوتیوب پشتیبانی میکند که بتونیم لینک کانال یوتیوب در ان تبلیغ کنیم

  برنامه های زیادی هست
  شما تو اینستاگرام هم می تونید تبلیغات یوتیوب کنید

  سلام خسته نباشید مرسی بابت مطالب مفیدتون___بنده یک پارتنر در کشور انگلیس دارم،ایشون باید از همون اول کانال رو راه اندازی کنند؟؟؟ یا من بعدا هم میتونم ایشون رو مثلا به عنوان ادمینی چیزی انتخاب کنم که بتونه پول رو دریافت کنه!؟

  ایشون راه اندازی کنند بهتره

  سلام ممنون کامل وجامع بود
  من چجوری میتونم اسکراش یوتیوب ببرم بالا؟
  بعد پیج بهنره واسه کسب درامد یا کانال؟

  کانال برای کسب درآمد بهتر البته تفاوت خاصی نداره
  منظورتون ساب اسکرایب هست؟

  سلام خسته نباشید عزیز، من فقط یه سوال دارم ازتون اینه که ما ویدیو های ری اکشن می‌سازیم مثال ویدیو های سلاطین سخن رو در نظر بگیرید و ما این ها رو یه صحبت هایی انجام میدیم آیا باید یه کات هایی توش باشه یا آهنگش رو کم کنیم یا یه تیکه اش رو بذاریم یوتیوب مشکلی که درست نمیکنه؟ یا اگه بگه نقض قانون کپی رایت، ما رو متهم به جریمه می‌کنه یا فقط اخطار میده؟ ممنون میشم جواب بدین

  ممکنه که فقط اخطار بده

  سلام یوتیوب حسابم را مسدود کرده نمیدونم بخاطر چی و الان باید چکار کنم چطور میتونید کمکم کنید

  سلام دوست عزیز
  دلایل مختلفی می تونه داشته باشه
  لطف کنید اروری که دریافت کردین رو برای بنده ارسال کنید

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید من یکیو میخوام که حضوری بهم یاد بده.
  هنوز شروع نکردم اما میخوام شروع کنم. چون اینطوری واقعا نمیفهمم ممنون میشم راهنمایی کنید

  سلام
  می تونید از همکارهایی که در این زمینه تخصصی تر کار می کنند و پکیج های آموزشی دارند، استفاده کنید
  بنده نمی تونم شخص خاصی رو معرفی کنم

  چرا به اشتباه نوشتید ۴۰۰۰دقیقه 😡
  ول۴۰۰۰ساعت .

  درست میگید
  اشتباه نوشتاری هست

  با درود و سپاس .
  با توجه به اینکه در محتوا نمی توانیم از آهنگ بدون اجازه استفاده کنیم ، چجوری میتونیم از صاحب آهنگ اجازه بگیریم؟ مثلاً من در فیلم آموزشی لازمه از آهنگ فلان خواننده یا آهنگساز خارجی استفاده کنم ، چطور میتونم ازشون اجازه بگیرم؟
  🙏

  کافیه اسم خواننده یا آهنگساز رو در پست محتوا، بزارید

  سلام خسته نباشید
  منظورتون از ۴۰۰۰ ساعت نمایش چیه؟
  یعنی باید در مجموع ۴۰۰۰ ساعت ویدیو آپلود کنیم؟؟!!

  بله دقیقا

  محتوایتان را بررسی کردیم و متوجه نقض شدید یا مکرر دستورالعمل‌های انجمن شدیم. به همین خاطر، کانالتان را از YouTube حذف کردیم.

  می‌دانیم که این خبر احتمالاً خیلی ناراحت‌کننده است، اما وظیفه ما است که مطمئن شویم YouTube محیطی امن برای همه است. اگر فکر کنیم کانالی به‌شدت خطمشی‌های ما را نقض می‌کند، برای حفاظت از کاربران دیگر در پلاتفرم، آن را حذف می‌کنیم – اما اگر فکر می‌کنید تصمیم اشتباه گرفته‌ایم، می‌توانید برای این تصمیم درخواست تجدیدنظر کنید. اطلاعات بیشتر درباره خطمشی موردنظر و نحوه ارسال درخواست تجدیدنظر را در زیر می‌توانید پیدا کنید.

  آنچه در خطمشی ما آورده شده است

  هرزنامه، کلاهبرداری، یا محتوای فریبنده تجاری در YouTube مجاز نیست.

  دوست عزیز، به علت تعداد زیاد نظرات، لطفا این پیام رو دوباره ارسال کنید و انتهاش بنویسید که سوالتون چی بوده

  سلام وقت بخیر
  اگر در یک چنل از ویدیو های crative commons استفاده کنیم و ادیت و کات انجام بدیم و لوگو و اینترو و…. روشون انجام بدیم یوتیوب چنل رو مانتایز میکنه یا خیر؟؟؟

  اگر مواردی دیگه که برای کسب درآمد از یوتیوب هست و شروط اون رو، رعایت کرده باشید، قطعا مانیتایز میکنه

  سلام میشه اول شرایط درامد زایی کانالمون مهیا بشه با شماره ایرانی و جمیل خودم و بعد حساب ادسنس رو بسازیم؟

  سلام دوست عزیز اگر همون ابتدا، کار ادسنستون رو اوکی کنید، روی سابقه شما و درآمدزایی، اثر میزاره

  محتوایتان را بررسی کردیم و متوجه نقض شدید یا مکرر دستورالعمل‌های انجمن شدیم. به همین خاطر، کانالتان را از YouTube حذف کردیم.

  می‌دانیم که این خبر احتمالاً خیلی ناراحت‌کننده است، اما وظیفه ما است که مطمئن شویم YouTube محیطی امن برای همه است. اگر فکر کنیم کانالی به‌شدت خطمشی‌های ما را نقض می‌کند، برای حفاظت از کاربران دیگر در پلاتفرم، آن را حذف می‌کنیم – اما اگر فکر می‌کنید تصمیم اشتباه گرفته‌ایم، می‌توانید برای این تصمیم درخواست تجدیدنظر کنید. اطلاعات بیشتر درباره خطمشی موردنظر و نحوه ارسال درخواست تجدیدنظر را در زیر می‌توانید پیدا کنید.

  آنچه در خطمشی ما آورده شده است

  هرزنامه، کلاهبرداری، یا محتوای فریبنده تجاری در YouTube مجاز نیست.
  نمیدونم چرا کانالم مسدود کردن لطفا کمک کنید

  دوست عزیز
  دلایل مختلفی میتونه داشته باشه
  بررسی میکنم
  بهتون خبر میدم

  سلام
  ممنون از مطلب خوبتون
  من ی سوال داشتم
  اونم اینکه اگه من ریتم ی آهنگی رو خودم بسازم
  یعنی ریتم موسیقی یک نفر دیگه رو خودم دوباره بسازم
  باز هم احتمال داره یوتیوب کپی رایت بگیره؟

  با این شرایط احتمالش خیلی ضعیفه

  خسته نباشید خیلی مفید بود فقط یک سوال

  نگاه کنید من تازه یوتوب درست کردم شما گفتین ک نباید یوتوب رو دور زد
  مثلا الان من با وی پی ان واردش بشم و باهاش کار کنم دور زدنش حساب میشه؟
  لطفا جواب بدین ممنون میشم

  با وی پی ان وارد شدن، دور زدن حساب نمیشه

  سلام و خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم برای ساخت کانال یوتوب و کسب در امد اجباری هست که گوگل ادسنس درست کنیم؟

  بله باید حتما گوگل ادسنس داشته باشید

  سلام میخواستم بدونم که من فقط سکانس های فیلم و سریال ها رو در کانالم می زارم آیا یوتیوب من تایید میکنه

  چون کپی محسوب میشه، نه

  سلام میشه بگین چرا یه نفر ۲۵۲ سابسکرایب داره و تبلیغ توی چند تا از ویدیو هاش هست چجوری؟؟

  متوجه سوالتون نشدم

  سلام
  ممکنه که بعد از اینکه چنل یوتیوبم به اون مقدار مورد نظر رسید، خودم شخصا به یکی از کشورهای همسایه مثل ترکیه برم و حساب ارزی باز کنم؟ در اون صورت مورد قبول یوتیوب هست؟ و منظور از ادرس چیه؟ بخوام برم دو روز ترکیه تا حساب باز کنم و برگردم، ادرس چی باید بدم؟
  اپلود کردن ویدیوهایی از اجرا یا ورایتی شوهای یه سلبریتی خارجی، نقض قوانین کپی رایته؟ اگه اره، پس چه جوری این اجراها و حتی فیلم های سینمایی آپلود میشن؟
  منظور از 4000 ساعت، ینی مجموع بازدیدها به 4000 ساعت برسه؟ ینی مثلا یه ویدیو نیم ساعته 8000 بار به صورت کامل دیده بشه؟ اگه منظور 4000 ساعت آپلود ویدیو هستش که خیلی میشه!!!!!!

  بله مورد قبول یوتیوب هست
  آدرس باید هرجایی غیر ایران باشه
  قوانین کپی رایت همیشه در حال تغییر هست و یوتیوب در تلاش هست که همه محتوای یونیک تولید کنند نه کپی با تغییر افکت
  بله یعنی مجموع بازدیدها به 4000 ساعت برسه

  اگر من تونستم کمتر از 12 ماه شرط واچ تایم رو بدست بیارم
  میتونم از یوتیوب کسب در آمد کنم؟

  بله دقیقا
  داخل محتوا توضیح کامل تر دادیم

  با عرض سلام و درود
  دوست گرامی یعنی ما اول جذب مخاطب میکنیم
  بعد حساب گوگل ادسنس بسازیم و بعد حساب دلاری خودمان رو بدیم؟و تبلیغات رو درون ویدیو ها قرار دهیم
  تنها سوال من فقط اینجا هستش که حساب ایمیلی که وارد میشویم اگه با نام خودمون باشه و حساب گوگل ادسنس و غیره ها با نام دیگری باشه به مشکل بر می خوریم

  نه مشکلی نداره

  سلام من 14 سالمه و میخوام تو یوتیوب فیلم بذارم اما من شنیدم به زیر 18 سال پولی تعلق نمیگیره
  درسته این حرف؟؟

  می تونید اکانت و موارد گوگل ادسنس رو با مشخصات شخص دیگه ای وارد کنید

  سلام
  اگر فعالیت زیاد باشه و مخاطب جذب کنیم می تونیم توی سه ماه شروع به در آمد زایی کنیم ؟

  نه. بعد از یک سال

  واقعا خیلی نکات عالی را تعریف کردین نگرانی من این است که ۱ سال قبل من ویدیو را اپلود کردم بعد اون تا ۶ ماه دیگه فعالیت نداشتم و تصمیم گرفتم فعالیتم رو شروع کنم که خیلی جدی شروع کردم و تا یه هفته اول ۱۰۰ سبسکرایب گرفتم آیا اگر ۱۰۰۰ هزار مشترک شدم و ۴۰۰۰ دقیقه دلم تایم رو تکمیل کنم ایا به دارمد میرسم لطفا به سوالم پاسخ بدیم مرسی؟

  بله با همین شرایطی که گفتید
  البته در نظر بگیرید که شرایط دیگه رو هم باید برای خودتون، محیا کنید

  سلام روزتون بخیر. خیلی ممنونم. من یه سوال دارم. اگر همه ی شرایط لازم رو داشته باشیم برای کسب درآمد ولی کسی رو خارج از کشور نداشته باشیم و یا حتی شخصی رو و یا حتی شرکتی در داخل خود کشور نداشته باشیم ، اونوقت چطوری میشه که کسب درآمد کرد؟ میشه کامل توضیح بدین؟ اصن میشه؟

  نه متاسفانه. نمیشه

  سلام چطور میشه تعداد تبلیغ رو بالا برد واسه ی من همچین گزینه ای نیست

  چه نوع تبلیغی رو؟

  ۴۰۰۰ ساعت در یک سال میشه روزی تقریبا ۱۱ ساعت اپلود فیلم در یوتیوب ۱۱ ساعت فیلم آموزشی درست کردن خودش ۱۱ روز زمان میبره شدنی نیست اصلا

  یوتیوب خودش این عدد رو اعلام کرده

  سلام خسته نباشید
  میشه درمورد قانون کپی رایت بیشتر توضیح بدید؟
  یعنی ما نمیتونیم از ویدئو و کلیپ های دیگه استفاده کنیم؟
  چطوری بفهمیم چه اهنگایی,چه ویدئو هایی,چه کلیپایی و … قانون کپی رایت دارن یعنی سازنده هاشون اجازه پخش نمیدن؟
  اگه بخوایم از این ها استفاده کنیم باید چیکار کنیم؟
  ممنون میشم جواب بدید

  تو نظرات قبلی پاسخ دادم دوست عزیز
  یه بررسی کنید، متوجه میشید

  سلام ممنونم از مطالبی که گذاشتین واقعا مفید بود
  و اینکه یه سوال برام پیش اومده
  اگه توی ویدیو هامون تبلیغ نذاریم و مردم ویدیو رو تا اخر ببینن پولش بیشتره یا نه تبلیغ های زیاد بزاریم پول بیشتری دریافت میکنیم؟

  دوست عزیز
  تو نظرات قبلی پاسخ دادم
  ممنون میشم اونارو بررسی کنید

  سلام ،ممنون از مقاله تون.فقط یه چیزی منطقی نیست.شما نوشتین که ۴۰۰۰نمایش در یکسال!!اگه روزی ۱۰ ساعت بدون توقف محتوا برای نمایش قرار بدیم بعد از ۱۲ماه میشه۳۶۵۰ساعت.حالا میشه بگین چطور میشه توی یکسال ۴۰۰۰ساعت محتوا برای نمایش گذاشت؟

  این مورد چیزی هست که تو مقالات برتر خارجی و … آورده شده

  سلام میخواستم ببینم که الان من اطلاعا بانکی خودم رو وارد کنم مشکلی پیش نمیاد
  یعنی مثلا پلیس های اینترنتی گیر نمی دن
  یا اینکه اصلا این کار درست هست
  و اینکه لصلا ذز کجا بفهمیم یوتوب کلاه بردار نیست و نمیخواهد پول ما را بردارد

  اطلاعات بانکی شما باید از کشورهای خارجی باشه
  دوست عزیز شما با این حرفت یوتیوب رو بردید زیر سوال

  سلام میشه گوگل ادسنس رو خودمون تو ایران باز کنیم اما اطلاعات حساب آشنامون که خارج از کشوره بهش بدیم؟ ینی حساب به نام خودمون نباشه اما گوگل ادسنس در کنترل خودمون باشه؟

  دوست عزیز
  قبلا تو نظرات پاسخ دادم
  بله میشه

  سلام. میشه با بازی کردم ویدیو گیم ها بدون گزارش و فقط بازی کردن یه بازی و به صورت پرو کسب در امد کرد؟ مثلا با بازی فورتنایت

  در این مورد تجربه ای نداشتیم ولی قطعا میشه

  سلام جناب ببخشید شما خودتون تو کار یوتوب هستید؟ یعنی چنلی دارید که مانی تایمز شده باشه؟

  نه. ما اطلاعات و داده های تجربی خودمون از فعالیت چنل های بزرگ، دوستان ما که در یوتیوب، فعالیت گسترده دارند را در اختیار شما قرار میدیم

  سلام اگر دوستی خارج از ایران داشته باشیم برای گرفتن پولمون برای اون فرد خارج از کشور مشکلی پیش نمیاد مثلا دیپورت شدن یا بستن حساب به خاطر دور زدن تحریم ئ این جور چیز ها؟

  نه تا به حال چنین موردی گزارش نشده

  سلام
  ممکنه من الان یک کانال یوتوب داشته باشم و فعالیتم رو شروع بکنم و بعد از چندین ماه از شخصی که در خارج از کشور خواهد بود بخواهم برایم حساب Google AdSense باز کند ؟؟؟؟

  بله ممکنه

  سلام میتوان از گوگل فیلم دانلود کرد و در یوتیوب بگذاریم در کانال خودمون که ساختیم ؟؟؟

  کپی محسوب میشه

  باز سلام ی کانال دارم که۳۵ساب داره با۵۰۰ساعت واچ تایم لطفا کمک کنید ساب بیشتر کنم اسم کانالfilm soon2x
  https://youtube.com/channel/UCkoFcF6QgL6sqDAFkXpebVw

  روش های زیادی برای افزایش ساب بازدید وجود داره
  من پیشنهاد خاصی ندارم

  سلام چطور میتونم مثل سایتون سایت راه اندازی کنم که کانالم توش تبلیغ کنم

  متوجه منظورتون نشدم

  سلام.
  ایا در یوتویوب فقط از طریق ویدیو گزاشتن می کسب دراند کرد؟؟
  معتبره؟؟
  از کجا بدونم واقعا پرداخت می کنه؟؟
  اسپات پرداختی هس؟؟؟؟

  متوجه منظورتون نشدم

  سلام ممنون از زحماتتون

  میخواستم بدونم اگر کانال رو با لوکیشن ایران ساخته باشم برای مانیتایز و درآمد زایی مشکلی پیش خواهد اومد ؟

  تکلیف گوگل ادسنس چی میشه ؟
  اگر با این وضعیت یه نفر از خارج برام گوگل ادسنس بسازه همه چی حله ؟

  بهتره که تغییر لوکیشن بدین
  چون ممکنه با این مورد در کسب درآمد با مشکل مواجه بشید

  سلام ببخشید منظورتون از 4000 ساعت نمایش چیه؟ یعنی توی یک سال مجموع تایم ویدیو ها 4000 ساعت بشه؟
  اخه من هیچ یوتیوبری نمیشناسم که روزی بیشتر از 10 ساعت ویدیو اپلود کنه

  تایم بازدید منظور ماست

  چطور میتونم مثل همین سایتونnewseo.irبسازم که بتونم چنل یوتیوب جهت کسب سابسکرایب بیستر بسازم همچنین کانالم بهاش معرفی کنم

  اگر درست متوجه شده باشم، شما می خواهید سایت طراحی کنید و به وسیله اون بازدید ویدیوهاتون رو افزایش بدین
  برای طراحی سایت باید با متخصصین این حوزه ارتباط بگیرید تا برای شما سایت طراحی کنند
  در این کنار اگر سوال خاصی هم داشتید بنده در خدمتم

  سلام گفته بودید بازید و کامنت فیک فک کنم ینی یکی مثلا با چنتا اکانت وارد یویتوب بشه بره داسه خودش لایکو کامنتو بازدید بزاره یویتوب میفهمه ایا؟ میشه جواب بدید ممنون میشم

  اگر این مورد زیاد تکرار بشه
  بله یوتیوب متوجه میشه

  با سلام. بنده یک حساب بانکی مستر در ترکیه دارم، در بانک زراعت شعبه ی یئنی کاپی استانبول. که هم حساب دلاری، هم حساب یورو و هم حساب لیر با 8 سال انقضاء در یک کارت میباشد. خودم هم ساکن، مقیم و تابع ترکیه نیستم و ایرانی هستم. حسابم را هم از موبایل بانک کنترل میکنم و میتونم به حساب های دیگه پول واریز کنم، حتی به ایران هم از طریق صرافی هایی که در ترکیه همکار دارن میتونم ارز واریز کنم و معادل ریالیش رو بگیرم. آیا من با این حساب بانکی و یک آدرس از ترکیه و یک ایمیلی که با شماره تلفن ایرانی ایجاد کردم و همچنین نام و نام خانوادگی خودم، میتونم کارمو تو یوتیوب شروع کنم؟ یعنی درآمدمو به حساب بانکی خودم واریز میکنن دیگه؟ مشکلی بابت ایرانی بودنم نیس که؟

  بله شرایط بسیار خوبی برای کسب درآمد دارید

  سلام اگر از داخل ایران کانل بسازیم و ایمیل ثبت کنیم و ویدیو بزاریم بعدن برای ثبت اکانت گوگل ادسنس برای کسب درآمد از خارج کشور به مشکل میخوریم؟

  دوست عزیز
  در بخش نظرات کامل پاسخ دادم

  سلام لطفا جواب بدین ….ایا میشه وقتی با یوتیوب قرار داد داری یه ویدیو منتشر کردی حالا میخوای پاکش کنی امکان پاک کردن هست؟ و اینکه امکان داره خود یوتیوب پاک کنه پست شمارو بعد از ۲.۳ماه؟

  بله میتونید درخواست بدین که پاک کنه

  سلام ببخشید یه سوال من اگه فیلم و کلیپ خنده دار بزارم کپی رایت محسوب میشه؟؟؟
  مثلا ویدیو رو از شبکه اجتماعی دیگری کپی کنم
  یا مثلا تریلر فیلم هلی هالیوودی بزارم کپی رایته؟

  اگر تغییر ندین
  کپی رایت محسوب میشه

  میشه بگین اگه ویدیو گذاشم بازدید خورد بعد احساب ایجاد کردیم درامد ویدیو قبلی میاد؟
  و اگه هزار تا بازدید بخوره میتونیم بعدش تبلیغ بزاریم بین ویدیو قبلی؟

  بله درآمد ویوهای قبلی هم میاد
  بله میتونید تبلیغ بزارید

  سلام حداقل قیمت پاین خرید حساب پی پال چقدره؟

  نمیتونم قیمت مشخصی بهتون بدم ولی میتونید از سایت ایرانیکارت استفاده کنید برای قیمت های به روز

  سلام ببخشید یه سوال داشتم از طریق ادیت ویدئو یا فیلم و سریال میشه درآمد کسب کرد؟میشه یه توضیحی بدید درمورد کپی رایت و… با تشکر😍❣

  داده های مربوط به کپی رایت یکسره در حال تغییر هست
  بهتره که از منابع اصلی مربوط به کپی رایت استفاده کنید
  پیشنهاد من بخش کپی رایت یوتیوب هست

  سلام اسم من امید است در افغانستان زندگی میکنم و دوست های مه در خارج نیستن اگر بخواهم همرای تان قرارداد کنم امکان داره بخاطر بالا بردن ویو مثلاهر ویدو بین یک میلیون بازدید بگیره سی درصد پول خوده برای تان پرداخت کنم

  سلام،از زمانی که ویدیو اپلود میشه۴۰۰۰شروع میشه؟واینکه میشهبه۱۰۰۰ساب روسوند وبه مروربه۴۰۰۰یاعت رسید وبعدا که همه ایناokشد قسمت دراند ازیوتوب روفعال کرد؟

  متوجه منظورتون نشدم

  سلام بفرض من از طریق دوستم در خارج به درآمد زایی رسیدم هروقت یوتیوب برام پول واریز کنه باید اون دوستم برام انتقال بده یا اینکه میتونم خود به خود به حساب ایرانیم انتقال بدم

  باید دوستتون به حساب شما واریز کنه

  آقای پورموسوی ممنون بابت پاسخ به سوال بنده. یک سوال دیگری هم داشتم، اینکه من تسلت کامل به زبان ترکی استانبولی دارم و گاها سریالهای ترکی رو به صورت حرفه ای با نرم افزار subtitle edit زیرنویس میکنم. میتونم همین سریالهای زیرنویس شده به فارسی رو تو یوتیوب قرار بدم و از همین طریق کسب درآمد کنم؟ آیا اینکار کپی رایت محسوب میشه؟

  بستگی به نوع فعالیت شما داره و در کل قوانین مربوط به کپی رایت روز به روز در حال تغییر هست و باید این قوانین رو همیشه از طریق سایت یوتیوب چک کنید

  سلام وقت بخیر
  ممنون بابت مطالب مفیدتون
  اگر کسی رو در خارج از کشور نداشته باشیم چطور می‌تونیم از طریق یوتیوب درآمد داشته باشیم ؟

  ایرانیکارت و سایت های مشابه این، بیشتر میتونه کمکتون کنه

  سلام وقت بخیر
  ممنون بابت مطالب مفیدتون
  اگر کسی رو در خارج از کشور نداشته باشیم ، چطور می‌تونیم از طریق یوتیوب درآمد کسب کنیم ؟

  سایت هایی مثل ایرانیکارت میتونه در این زمینه کمکتون کنه

  سلام درامد یوتوب در ایران قانونی هست؟
  مشکلی نداره؟

  بله قانونیه

  سلام وقت بخیر.ممنون از اطلاعاتی که دادید.ولی یه سوال داشتم.منظور از 4000 ساعت نمایش چیه؟

  سلام وقتتون بخیر
  اگر نظرات قبلی رو ببینید، کامل توضیح دادم

  ببخشید اگر حساب PayPal داشته باشیم میشه از یوتیوب کسب درآمد کرد؟؟؟

  درود بر شما، بله امکانش هست

  میشه راهکار درامد زایی با استفاده از ویزا کارت رو هم بگید؟
  و اینکه یه سوال دیگه اگه زود تر از یک سال به هزار سابسکرایبر و اینا برسیم چی؟
  اون موقع میتونیم درامد زایی رو شروع کنیم؟

  درود
  تمام قوانین رو همزمان با هم باید رعایت کنید

  سلام ازیک سایتی سوال کردم که من یک کانال فیلم سینمایی دارم که بعضی از انها کپی رایت دارن گفت تایید نمیشه ایا درسته باید چکار کنم خیلی زحمت کشیدم

  درود بر شما. بله تایید نمیشه و حتی ممکنه جریمه هم بشید. راه اصلیش اینکه از جای کلیپ نزارید! چون در هر صورت تشخیص میده و الان نبده بعدا قطعا میبنده

  سلام عالی بود من که کسی رو تو خارج ندارم چطوری می. تونم کیف پول داشته باشم

  درود بر شما
  با استفاده از صرافی های مطمئنی که در این حوزه فعال هستند، می توانید وجه خود را دریافت کنید

  سلام ببخشید من منظورتون رو از ۴۰۰۰ ساعت نفهمیدم ، منظورتون ۴۰۰۰ ساعت تماشا بود یا ۴۰۰۰ دقیقه . اینا خیلی فرق دارن

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود

  باهم تا اوج فاصله ای نداریم!

  خراسان رضوی – مشهد – امامت 1 – ساختمان نیوسئو

  6 419 619 0912

  [email protected]com

  مدت زمان
  مطالعه این
  مقاله
  5 دقیقه

  افزایش بازدید یوتیوب بسیار مهم است و حتی می تواند زندگی شما را از این رو به آن رو کند! یوتیوب بر اساس بازدید به شما پول می دهد و قطعا هرچقدر بازدید ویدئوهای شما بیشتر باشد، درآمد شما از یوتیوب نیز بیشتر خواهد بود. در این مقاله 14 روش که می تواند منجر به افزایش بازدید یوتیوب شود را بیان می کنیم که قطعا برای شما تاثیرگذار است.

  قطعا خود یوتیوب هم می خواهد بازدیدهای شما و دیگران افزایش پیدا کند، چرا که خود یوتیوب نیز از نمایش تبلیغات کسب درآمد می کند. به همین دلیل یوتیوب سعی می کند به بیننده جذاب ترین ویدئوها را پیشنهاد دهد تا آن ها را نیز تماشا کند.

  اولویت کانال سازنده برای نمایش در فیلم های پیشنهادی بیشتر است؛ یعنی یوتیوب در ابتدا سعی می کند از همان کانال فیلم های مرتبط را پیدا کرده و به بیننده نمایش دهد. بنابراین کاری که شما باید انجام دهید این است که فیلم های مرتبط داشته باشید تا یوتیوب به بیننده آن ها را نیز پیشنهاد دهد. قطعا نمی توان به صورت تضمینی گفت که یوتیوب فیلم های دیگر شما را به بیننده پیشنهاد می دهد، اما این موضوع می تواند در افزایش بازدید یوتیوب بسیار تاثیرگذار باشد.

  افزایش بازدید در یوتیوب دو حالت دارد؛ یا کانال شما به قدری پرمخاطب است که ویدئو با هر عنوانی منتشر کنید بازدید زیادی می گیرد، یا باید با استفاده از ویدئوهای جذاب و موضوعات خوب مخاطب جذب کنید. یکی از اشتباهاتی که یوتیوبرهای تازه کار انجام می دهند این موضوع است که موضوعاتی را انتخاب می کنند که خودشان می خواهند. اصلا به تعداد جستجو و علاقه مندی مردم به آن موضوع توجه نمی کنند. شما باید به دنبال موضوعات پرطرفدار و پر جستجو باشید تا بتوانید افزایش بازدید یوتیوب رایگان را به خوبی در کانال خود پیاده سازی کنید.درآمدزایی از یوتیوب

  ابزارهای زیادی در این زمینه وجود دارند که آمار جستجوی کلمات در یوتیوب را می دهند. یکی از ابزارهایی که ما پیشنهاد می کنیم از آن استفاده کنید برای تحقیق عبارات کلیدی در یوتیوب، ابزار YouTube Keyword tool از ahrefs است که آمار تقریبا دقیقی را به صورت رایگان در اختیار ما می گذارد. البته این موضوع را مدنظر داشته باشید که کشور ایران جز لیست کشورهای این ابزار نیست و به دلیل فیلتر بودن یوتیوب این موضوع کاملا منطقی است.

  بنابراین قبل از ساخت هر ویدئو سعی کنید راجب آن موضوع و عنوانی که می خواهید قرار دهید کمی تحقیق کنید و بهترین موضوع و عنوان را انتخاب کنید تا بازدید شما بیشتر شود. یکی از بهترین راه های افزایش بازدید یوتیوب، عنوان است. عنوان شما هم باید پر جستجو باشد و هم جذاب باشد تا کاربران وسوسه شوند و آن را باز کنند.

  بسیاری از یوتیوبرها، حتی یوتیوبرهای معروف هم گوگل را نادیده می گیرند. تعداد زیادی از مخاطبان و بیننده ها، از طریق بزرگ ترین موتور جستجوی دنیا وارد یوتیوب و فیلم ها می شوند. این حقیقتی است که نباید از آن به سادگی رد شد. در بسیاری از موارد هنگام جستجو در گوگل، فیلم های یوتیوب در صدر نتایج گوگل قرار دارند و از آنجایی که کاربران اکثر اوقات ترجیح می دهند به جای خواندن مقاله فیلم ببینند، به سراغ یوتیوب می روند. گوگل بسیار زیاد بر روی افزایش بازدید در یوتیوب تاثیر دارد و بسیاری از کاربران که به دنبال شما هستند، می توانند از طریق گوگل شما را پیدا کنند. اگر آموزش سئو را دیده باشید، این موضوع برای شما راحت تر می شود و بهتر می توانید کار کنید.

  اگر شما بهترین و جذاب ترین ویدئوی دنیا را هم بسازید، اما کسی آن را مشاهده نکند هیچ فایده ای ندارد! قطعا تا به اینجا متوجه اهمیت عنوان شده اید که چقدر در افزایش بازدید یوتیوب تاثیر دارد. یک عنوان جذاب می تواند کاربران را وادار به کلیک کند و در عوض یک عنوان بد می تواند بیننده را فراری دهد. در انتخاب عنوان خیلی دقت کنید و برای آن زمان بگذارید. حتما سعی کنید در عنوان خود نکات زیر را رعایت کنید تا افزایش بازدید در یوتیوب داشته باشید:

 • زراعت
 • حالا وقتشه! اینو بخون: کسب درآمد از یوتیوب و تعرفه آنپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

  کاور و یا همان thumbnail تاثیر زیادی در کلیک کاربران و در نهایت افزایش بازدید یوتیوب دارد. در واقع بیننده اولین چیزی که از ویدئو شما می بیند عنوان و کاور است که اگر جذاب باشد آن را باز می کنند و اگر بد باشد قطعا از آن رد می شوند! اگر خود شما هم در ویدئو هستید، سعی کنید خودتان را در کاور بگذارید و عنوان را درشت و جذاب بنویسید. کاور نباید پیچیده و شلوغ باشد، باید بسیار ساده باشد و تمرکز کاربر را به عنوان و یا هر قسمتی که مهم است جلب کند.

  کاورهایی که در اینستاگرام نیوسئو قرار دارند، نمونه های خوبی برای این دسته از فیلم ها هستند. استفاده از رنگ های جذاب نیز بسیار می تواند کاور شما را جذاب کند و منجر به افزایش بازدید در یوتیوب شود. در ادامه برخی نکات را ذکر کرده ایم که اگر از آن ها به خوبی استفاده کنید قطعا افزایش بازدید یوتیوب را همراه دارد و می تواند آمار بازدید شما را چند برابر کند.

  فقط عنوان و کاور نیستند که در نتایج جستجو نمایش داده می شوند، بلکه توضیحات و یا همان description نیز به کاربران نمایش داده می شود. شاید بسیاری از بیننده ها آن را نادیده بگیرند، اما بسیاری از کاربران نیز هستند که برایشان مهم است و آن را مطالعه می کنند. برخی از نکات که می تواند باعث شود یک توضیحات عالی برای ویدئوهای خوب بنویسید:

  همانطور که در ابتدای مقاله نیز گفته شد، اگر ویدئوهای مرتبط داشته باشید شانس شما بسیار زیاد است تا یوتیوب ویدئوهای دیگرتان را به بیننده پیشنهاد دهد. ویدئو ها و یا لیست پخش های سریالی بسیار زیاد می توانند به این موضوع کمک کنند. اگر لیست پخش داشته باشید، سایر ویدئوهای شما را نیز یوتیوب به بیننده پیشنهاد می کند و این موضوع می تواند منجر به افزایش بازدید یوتیوب رایگان برای شما شود.

  اگر ویدئوی شما به سوال خاصی پاسخ می دهد، کافی است ببینید کجا این سوال پرسیده شده است؛ بعد می توانید لینک ویدئو خود را به عنوان پاسخ برای آن سوال ارسال کنید و افزایش بازدید یوتیوب رایگان برای شما انجام می شود. برای این کار می توانید در انجمن ها فعالیت کنید و یا از طریق گوگل این سوالات را یافته و به ویدئو خود لینک دهید؛ این کار یکی از بهترین روش های افزایش بازدید در یوتیوب است. این فقط یکی از کارهایی است که در زمینه اشتراک گذاری فیلم های خود می توانید انجام دهید، روش های زیاد دیگری وجود دارند که می توانید از آن ها نیز برای اشتراک گذاری استفاده کنید.

  این مقاله ادامه دارد…

  سلام علیک
  ببخشید فعلاً من می توانم کلیپ هایم در یوتیوب بارگذاری کنم تا بعداً راجع به حساب و سیستم بانکی بحث کنیم درسته؟

  درود دوست عزیز
  بله امکانش هست

  سلام
  ببخشید شما برای من یوتیوب ثبت نام می کنی یا خودم ثبت نام کنم کدام ؟

  سلام دوست عزیز
  ما برای هیچ کسی این کارو نمی کنیم
  ما فقط در این زمینه اطلاعاتی رو ارائه میدیم که شما بتونید تو شبکه های اجتماعی مثل یوتیوب، بهتر عمل کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود

  باهم تا اوج فاصله ای نداریم!

  خراسان رضوی – مشهد – امامت 1 – ساختمان نیوسئو

  6 419 619 0912

  [email protected]

  مدت زمان
  مطالعه این
  مقاله
  7 دقیقه

  کسب درآمد از پینترست از زمان آشکارسازی درآمدهای میلیون دلاری برخی شرکت ها از آن، تبدیل به دغدغه ای برای کاربران اینترنتی شد. همه قصد دارند بدانند که چگونه می توانند از این طریق درآمدزایی کنند یا اینکه درآمدهای خود را افزایش داد. از سال 2010 پینترست به مردم کمک کرد تا بتوانند راه هایی را برای درآمدزایی از این طریق پیدا کنند تا بتوانند محصولات و خدمات و … خود را به نمایش گذاشته و بفروشند. یک فروش خلاقانه و رویایی با ترفندهایی که هنوز بسیاری از بازاریابان، از آن بی خبر هستند.

  البته که تا الان تغییرات زیادی بر روی پلتفرم Pinterest ایجاد شده است و این شرکت برای بهبود تجربه کاربری یا همان User experience سختگیری ها زیادی را برای کاربران ایجاد کرده است، اما باز هم می تواند به بهترین شکل هنرها و محصولات خود را در این شبکه اجتماعی به نمایش بگذارید.

  وقت شما ارزشمند است، بنابراین آیا ارزش وقت شما را دارد که استراتژی های کسب درآمد از پینترست را بیاموزید؟

  اگر به شما بگویم که می توانید روزانه 100 هزار تومان، 300 هزار تومان، 1 میلیون تومان یا حتی بیشتر از 10 میلیون تومان در پینترست درآمد کسب کنید، چه واکنشی نشان خواهید داد؟درآمدزایی از یوتیوب

  آیا واقعا برای این ایده پردازی های شما، کاربران حاضر هستند هزینه های زیادی را پرداخت کنند؟

  من شخصاً بدون هیچ تجربه ای شروع کردم، اما در نهایت یاد گرفتم که چگونه در وقت آزاد خود برای کسب درآمد آنلاین با در این شبکه اجتماعی به هدف مشخص شده خود برسم!

  به طور کلی، این پول اضافی چگونه به شما کمک می کند؟ آیا این امر به شما کمک می کند مقداری بدهی خود را پرداخت کنید، از پرداخت حقوق و دستمزد برای دریافت حقوق خود صرف نظر کنید یا اینکه فقط اندکی به صندوق پس انداز شما کمک می کند؟

  فقط در همین حد می خواهم به شما اطمینان دهم که کافیست روزانه فقط یک یا دو ساعت وقت خود را روی این شبکه اجتماعی بگذارید، به راحتی می توانید پس انداز خوبی را برای خود فراهم کنید.

  هر جا که تصورات شما را به خود سوق دهد، من اینجا هستم تا به شما بگویم کسب درآمد با پینترست امکان پذیر است!

  نمی دانم چقدر در مورد گوگل ادسنس اطلاعات دارید، اما فقط کافیست بدانید که این ابزار زیر مجموعه شبکه قدرتمند گوگل به شما این امکان را می دهد که درآمدزایی دلاری را به راحتی برای خود محقق کنید. البته وجود تحریم ها، ممکن است که کار شما را مقداری دشوار کند، اما حقیقتا تلاش برای رسیدن به برخی اهداف مانند درآمدزایی دلاری، قطعا به موفقیت می رسد. همان طور که بقیه نیز به آن رسیده اند.

 • afknv
 • ما می خواهیم روش کسب درآمد پینترست با گوگل ادسنس را از طریق بلاگری و وبلاگ نویسی، به شما نشان دهیم.

  بله، با نمایش تبلیغات در وبلاگ خود با Google Adsense می توانید با پینترست درآمد کسب کنید.

  وقتی شما یک وبلاگ نویس کاملاً جدید هستید، توصیه می کنم از Google Adsense استفاده کنید زیرا برای شما حداقل بازدید از صفحه لازم نیست.

  با این حال، آنها بهترین روش برای درآمدزایی نیستند، زیرا هزینه بسیار کمی به شما پرداخت می کنند. من شخصاً از Google Adsense  استفاده کردم و شما در واقع می توانید نحوه کسب درآمد آنلاین از طریق استفاده از Google به عنوان مبتدی را بررسی کنید.

  گذشته ازAdsense ، شبکه های تبلیغاتی دیگری نیز وجود دارد که می توانید هنگام ورود به وبلاگ نویسی از آنها استفاده کنید.

  ما در این مقاله 9 راه حل اساسی برای کسب درآمد از پینترست را به شما معرفی می کنیم:

  یکی از راه های کسب درآمد از پینترست، دستیار مجازی Pinterest شدن است. دستیاران مجازی Pinterest به وبلاگ نویسان، اینفلوئنسرهای شبکه های اجتماعی و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی آنلاین کمک می کنند تا اکانت Pinterest خود را بهینه سازی کنند. این بهینه سازی شامل موارد زیر است:

  یکی از مواردی که دستیارهای مجازی Pinterest عاشق این نوع درآمدزایی در پینترست شده اند، این است که به طرز دیوانه واری این نوع کسب درآمد، انعطاف پذیر است. شما هر زمان که بخواهید و هر جایی که امکانش هست، می توانید درآمدزایی کنید. بیشتر دستیارهای مجازی Pinterest چندین مشتری و پروژه دارند.

  البته که این هنوز در کشور ما رونق نگرفته است و هنوز کسی شغل و مهارت کارشناس پینترست را نمی شناسد. به نظر بنده این یک برگ برنده برای شماست. اگر اکنون در این شبکه اجتماعی، حرفه ای شوید در آینده می توانید جز اولین نفراتی باشید که در این زمینه حرف های زیادی برای گفتن دارید.

  جالب است بدانید که یک کارشناس پینترست در آمریکا از هر مشتری، ماهانه 500 دلار دریافت می کند و از همه جالب تر اینکه هر کارشناس پینترست میتواند، ماهانه بیش از 10 مشتری، داشته باشد.

  اکنون در بسیاری از سایت های خارجی و در برخی از سایت های ایرانی، دوره های آموزش پینترست برگزار می شود، که هر کدام با مبالغ بالایی به فروش می رسد. پس اگر قصد دارید در آینده به یکی از متخصصین پینترست تبدیل شده و به درآمدزایی از پینترست، برسید، همین الان به آموزش این شبکه اجتماعی، مشغول شوید تا روش های فوق العاده درآمدزایی در پینترست را بهتر متوجه شوید.

  حالا وقتشه! اینو بخون: ترفندهای اینستاگرام 2021پیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

  همانند بلاگری در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی، در پینترست هم می توان از این راه، کسب درآمد کرد. خوبی بلاگر شدن، این است که شما از هر راهی می توانید کسب درآمد کنید. برخی از روش های کسب درآمد از پینترست به روش بلاگری عبارت اند از:

  هیچ یک از این موارد روش مستقیم برای کسب درآمد از پینترست نیست، اما باعث افزایش فالوور بلاگ شما در پینترست به دنبال آن اگر وب سایت داشته باشید، باعث افزایش بازدید وب سایت شما می شود. در اصل این ها روش هایی برای تولید محتوای قوی تری این دنیایی است که کاربران بسیاری را با این روش ها، به خود جذب کرده است.

  بازاریابی وابسته که در ایران به خوبی از آن، یاد نمی کنند. شاید برای شما هم سوال است که چگونه می توانید بازاریابی وابسته ایجاد کنیم؟ منظور از بازاریابی وابسته چیست؟

  خب بهتر است که ابتدا قبل از توضیح این نوع کسب درآمد از پینترست، در مورد بازاریابی وابسته، اطلاعاتی را به شما بدهم:

  بازاریابی وابسته زمانی است که برای تبلیغ محصولات و یا خدمات با شرکت ها و سازمان های مختلف، شریک شوید. این می تواند در حالت و روش های مختلف صورت بگیرد. این نوع بازاریابی شباهت بسیاری به دلالی در ایران دارد اما بسیار پیشرفته تر و اصولی تر است. در اینجا، سود شما را شرکت تعیین می کند. کاملا برعکس دلالی، که سود را خود شخص تعیین می کند.

  این نوع بازاریابی هم در اینترنت و وب سایت های مختلف در حال انجام است که بزرگترین بازاریاب وابسته در ایران، دیجی کالا است که اعتبار خود را وسط گذاشته و از این طریق شرکت های زیادی، اجناس خود را به فروش می گذارند. البته که این نوع بازاریابی در هر شبکه اجتماعی نیز قابل انجام است.

  حال می رسیم به بازاریابی وابسته برای درآمدزایی در پینترست. شرکت هایی که شما به عنوان بازاریاب وابسته آن، انتخاب می شود، لینک منحصر به فرد (لینک وابسته) به شما می دهد که در پست ها یا پین های خود آن را وارد می کنید. وقتی کسی روی آن لینک، کلیک می کند و خرید می کند، کمیسیون به شما پرداخت می شود، اینجا شما نیز وظایفی داشته و باید به نکاتی توجه کنید:

  اینجا زمان هنرنمایی موتور جستجو قدرتمند پینترست است. یکی از راه های کسب درآمد از پینترست، معرفی محصولات در قالب تصاویر است تا از آن طریق بتوانید، انبوهی از کاربران که در پینترست، قرار دارند را به سمت خود بکشید. برای درآمدزایی در پینترست، این یک راهکار ویژه است. شما که فروشگاه اینترنتی مانتو و کیف و کفش دارید، بهترین کار برای شما حضور در پینترست است.

  شما به راحتی می توانید مدل مانتوهایی که در فروشگاه خود داریدیا حتی اجناسی که در آینده قصد فروش آن را دارید، در این شبکه اجتماعی به صورت خیلی ویژه به کاربران نمایش دهید و به آن ها بگویید که اگر دوست دارند با مدل های بیشتری از این کالا آشنا شوند یا حتی خریداری کنند، به وب سایت شما مراجعه کنند.

  البته در صورتی که وب سایت شما بر اساس آخرین تکنیک های سئو سایت، بهینه سازی شده باشد، اثربخشی بهتری برای شما در این زمینه دارد.

  در ادامه 4 دلیل مهم از این جهت که چرا موتور جستجوگر پینترست برای فروشگاه اینترنتی شما، مناسب است، را بررسی می کنیم:

  اما چند راهکار ساده برای صاحبان وب سایت های فروشگاهی، برای کسب درآمد از پینترست:

  در صورتی که شما به بهترین نحوه، اکانت خود را برای فروشگاه اینترنتی خود، بهینه سازی کنید، در آینده نزدیک خواهید دید که پینترست به جمع پرطرفدار ترین شبکه های اجتماعی در ایران، تبدیل شده و حالا شما هستید که حرف اول را در فروش محصول خود، می زنید. مانند دیجی کالا که زمانی شروع به کار کرد که کمتر کسی به کسب درآمد از اینترنت، فکر می کرد.

  زمانی که در پینترست جستجو می کنید، وارد صفحات مختلف می شود و تصاویر متفاوتی را می بینید که ممکن است ایده هایی به ذهن شما برسد، اینجاست که باید دست به کار شوید. شما می توانید با ایده هایی که از صفحات پینترست به ذهن شما خطور می کند، محتوای جدیدی تولید کنید و روی آن مانور دهید.درآمدزایی از یوتیوب

  به عنوان مثال می توانید آموزش آشپزی را ببینید، ایده هایی از پیج های آشپزی پینترست بگیرید و سپس با ایده جدید خود، یک صفحه جدید در پینترست برای ایده های ناب خود در این موضوع ایجاد کنید.

  من با کمی جستجو در دنیای پینترست و صفحات و اکانت های مختلف به چند ایده ناب رسیدم که می تواند راهی برای کسب درآمد از پینترست برای شما باشد. برخی از مواردی که در ادامه توضیح می دهیم، مختص ایده برداری از پینترست است. یعنی شما ایده را از پینترست گرفته و در شبکه های اجتماعی دیگر یا اینکه در وب سایت خود، با آن، کسب درآمد می کنید (کاری که میلیون ها بلاگر در اینستاگرام و وبلاگ های موفق در اینترنت، انجام می دهند):

  درآمدزایی در پینترست حتما توسط آن اپ انجام نمی گیرد. بلکه ممکن است وسیله ای برای کسب درآمد برای شما باشد. به همان دلیل است که بزرگان حوزه دیجیتال مارکتینگ گفته اند که به جای اینکه به دنبال راه های کسب درآمد از پینترست باشید، بهتر است که از پینترست بیاموزید که چگونه درآمدزایی کنید. حال این قسمت جالب است، بسته به آنچه تصمیم دارید انجام دهید، می توانید برای تبلیغ محصولات یا خدمات خود یک بار دیگر به Pinterest مراجعه کنید.

  کاربران در پینترست به دنبال ایده ها و ترفندهای جدید هستند. شما می توانید از فرصت استفاده کرده و برای کسب درآمد از پینترست، اقدام کنید. دیدگاه شما نسبت به یک کالا یا محصول می تواند به روش های مختلف به کاربران معرفی شود. به عنوان مثال اگر شما می توانید کار مدلینگ انجام دهید، می توانید با پوشیدن لباس های خاص شرکت های مختلف در این شبکه اجتماعی پیشنهاد تبلیغ گونه ای به آن ها ارائه دهید.

  به عنوان مثال اگر تعداد فالوورهای شما به اندازه ای هست که بتواند فروش یک برند را با افزایش چشمگیر روبرو کند، می تواند به یک مرکز فروش پوشاک پیشنهاد داده که کد تخفیف اختصاصی دهد تا شما کالا آن ها را به صورت خودتان در حال استفاده از آن هستید، به کاربران در پینترست پیشنهاد دهید و اگر با استقبال ویژه ای روبرو شد، به آن ها این کد تخفیف را پیشنهاد دهید.

  شما هر کالا یا هر چیزی که خودتان به آن نیاز داشته و در حال استفاده از آن هستید و البته کاربری آن راضی هستید، می توانید به کاربران خود پیشنهاد داده و برای درآمدزایی در پینترست، با ارائه ترفند کد تخفیف اختصاصی، کسب درآمد کنید.

  اگر فکر می کنید در حوزه کسب درآمد از پینترست، حرفی برای گفتن دارید و اگر توانایی ها قابل توجهی در این شبکه اجتماعی دارید، بهترین فرصت است که خود را برای تبدیل شدن به یکی از اساتید بزرگ آموزش پینترست، آماده کنید. کافیست در کنار داشتن این توانایی ها، اندکی اطلاعات خود را بالا برده، تولید محتوا کنید و سپس آن ها به صورت دوره های آموزشی به فروش بگذارید یا اینکه کلاس های آنلاین و حضوری برای آموزش پینترست به کاربران، ارائه دهید. ما چند راهکار به شما پیشنهاد می دهیم:

  این شاید بهتری راه کسب درآمد از پینترست باشد البته در صورتی که قصد دارید به صورت حرفه ای در این اپ حضور پیدا کنید.

  اکنون که می دانید راه های کسب درآمد از پینترست چیست، می خواهیم راهکارهایی را به شما آموزش دهیم که بتوانید به سادگی تعداد کاربران پروفایل پینترست خود را افزایش دهید. قطعا می دانید که بدون وجود کاربران، نمی توان به سادگی، کسب درآمد کرد.

  Pinterest  ابزاری بصری است و پین های شما باید به قدری جذاب و چشم نواز باشند که موجب خرید و استفاده از خدمات شما شود و اگر شما هم می خواهید از طریق Pinterest درآمد کسب کنید، قطعاً پست ها یا به اصطلاح پین های شما، باید حرفه ای به نظر برسند.

  خوشبختانه تهیه تصاویر خلاقانه و با کیفیت برای پین های خود از همیشه آسان تر است. Canva ابزاری رایگان برای ایجاد تصاویر دیجیتالی برایPinterest ، Facebook، Instagram و … است، اما همچنین می توانید از آن برای تولید پست های تبلیغاتی جذاب، پست های خیره کننده، کارت های ویزیت و … استفاده کنید. کار کردن با Canva بسیار آسان است و تعداد زیادی طرح رایگان نیز وجود دارد که می توانید آن ها را ویرایش کنید و با متن و تصاویر خودتان، بهترین محتوای تصویری را برای پینترست، تولید کنید.

  یکی از مهم ترین نکات کسب درآمد از پینترست، عنوانی است که برای پین های خود در نظر می گیرید. پینترست یک موتور جستجوگر مانند Google است، بنابراین شما می بایست پین های خود را با استفاده از کلمات کلیدی قابل جستجو توصیف کنید تا به عنوان مثال در صورتی کاربران به دنبال طرح های دکوراسیون داخلی هستند، شما را به سادگی پیدا کنند. با مشاهده پین ​​هایی که در بالای feed شما ظاهر می شوند، شروع کنید.

  کار دشواری نیست. به عنوان مثال اگر طرح های خاصی برای دکوراسیون آشپزخانه دارید، کافیست در موتور جستجو پینترست چک کنید که عبارت “دکوراسیون داخلی آشپزخانه” به چه صورت جستجو می شود، سپس به همین صورت، عنوان پین خود را بهینه سازی کنید.

  می توانید در نوار جستجو به راحتی کلمات کلیدی را جستجو کنید. شروع به تایپ کردن موارد مرتبط با موعو خود را بیابید.

  ابتدا بهتر است بدانید که به افرادی که در پینترست، فعالیت می کنند، پینر می گویند. این شبکه اجتماعی همانند دیگر شبکه های اجتماعی نیاز است که با افراد دیگر ارتباط برقرار کنید. به عنوان مثال در پین های خود، دیگران را پین کنید، سعی کنید با افرادی که در زمینه شما، شهرت بیشتری دارند، ارتباط برقرار کنید.

  ببخشید چطور از کدوم قسمت برای کارشناس پینترس شدن باید ثبت نام کنیم؟؟؟

  سلام دوست عزیز
  نیازی به ثبت نام در مرکز خاصی نیست
  شما کافیه با الگوریتم های این شبکه اجتماعی آشنا بشید، تولید محتوا برای پینترست رو یاد بگیرید تا بتونید به عنوان کارشناس پینترست، خودتون رو معرفی کنید

  ببخشید وقتی میام اکانت بیزینسی بزنم این authorisation failed رو میاره. چیکار باید بکنم؟

  سلام دوست عزیز
  این ارور تایید اعتبار هست
  ممکنه تو وارد کردن اطلاعات مشکلی داشته باشید

  سلام خسته نباشید برای کسب درامد از پینترست حتما باید حساب گوگل ادسنس داشته باشیم؟؟

  سلام دوست عزیز
  بله

  سلام حتما باید برای کسب درامد حساب گوگل ادسنس داشته باشیم؟؟

  سلام بله

  خب اگ پیج پینترسمو بدم به گوگل ادنس باید شماره و آدرس و اینا.. همش به غیر از ایران باشه

  بله دقیقا
  همه این موارد باید غیر ایرانی باشه

  من الان گوگل ادنسو میخام درستش کنم ولی چجوری میتونم درآمد داشته باشم منظورم اینه ویو هر ویدیو باید تا چقد باشه
  میدونین؟

  ما در حال بررسی هستیم اما هنوز آمار خاصی بدست نیاوردیم
  این موضوع رو هم دقت کنید که گوگل به آدرس های ایرانی، هزینه ای پرداخت نمی کنه و باید به صورت غیر مستقیم آدرس غیر ایرانی در گوگل ادسنس وارد کنید

  بله شماره و ادرس غیر ایرانی رو دارم فقط میخواستم بدونم چقد میده و چه شرایطی داره

  بستگی به محتوا و نوع کسب درآمد شما داره

  میشه یک مثالی برای ادرس های غیر ایرانی بزنین
  از طریق ساخت عکس نوشته و ساخت فیلم هم میتوان کسب درامد کرد؟

  آدرس غیر ایرانی کاملا واضح هست
  یعنی آدرس یه مکان تو کشورهای دیگه، غیر از ایران

  سلام ببخشید من الان نفهمیدم
  چجوری میتونیم از طریق اکانت پینترست مون درامد داشته باشیم
  میشه یک توضیح کوچولو یا یک مثال بزنین
  ممنوننننن

  اول از همه باید حساب ادسنس گوگل داشته باشید

  سلام
  من مدت ۳۰سال با داشتن لنز چشمی قابل عکس و فیلمبرداری توسط اقوام به این شرکت پینترست عکس و فیلم قابل قبول و پرطرفدار عرضه میکردم
  الان قصد دارم شخصن با این شرکت کار کنم
  لطفاً در مورد نمایندگان داخل ایران به من آدرس بدید تا بتونم با آنها مشورت داشته باشم
  با تشکر
  ۰۹۱۱۳۰۰۷۲۰۲

  بنده شخص خاصی رو نمیشناسم
  میتونید از گوگل استفاده کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود

  باهم تا اوج فاصله ای نداریم!

  خراسان رضوی – مشهد – امامت 1 – ساختمان نیوسئو

  6 419 619 0912

  [email protected]

  مدت زمان
  مطالعه این
  مقاله
  3 دقیقه

  اگر در یوتیوب فعالیت کرده باشید، متوجه شدید که یکی از اقدامات لازم برای کسب درآمد در این شبکه اجتماعی ساخت گوگل ادسنس برای یوتیوب است. در دنیای YouTube، ابزار AdSense شرکت Google منبع اصلی درآمدزایی است. به همین دلیل تمام افرادی در یوتیوب کانال هایی را برای کسب درآمد ایجاد کرده اند، می بایست در این ابزار گوگل حساب کاربری داشته و اقداماتی در این مقاله گفته می شود را انجام دهند. البته ساخت اکانت گوگل ادسنس به دلیل تحریماتی که وجود دارد کار ساده ای نیست. اما ما در این مقاله سعی می کنیم راهکارهایی را به شما ارائه کنیم به توانید به راحتی از این ابراز درآمدهای چند 100 هزار دلاری، بدست آورید.

  در این مقاله ما نکاتی را در قالب آموزش ساخت اکانت گوگل ادسنس برای یوتیوب و ترفندهایی که در این مسیر باید استفاده کنید را برای شما شرح خواهیم داد.

  روش های زیادی برای کسب درآمد در YouTube وجود دارد، اما AdSense ساده ترین و بهترین راه برای مبتدیان است. صادقانه بگویم، به نظر می رسد برای یک تازه کار یوتیوب درآمدزایی در این مسیر، کار ساده ای نباشد. اما نشدنی نیست. با این حال، برخی از افراد هنگام ایجاد حساب AdSense در یوتیوب دچار اشتباه می شوند.

  بنابراین، تأیید حساب کاربری آنها به تأخیر می افتد یا حتی گاهی اوقات رد می شود. برای جلوگیری از این مشکلات ما راهکارهایی را به شما ارائه می کنیم.درآمدزایی از یوتیوب

  ابتدا بیایید با مزایای داشتن حساب گوگل ادسنس آشنا شوید:

  به طور خلاصه، AdSense یک روش ساده و رایگان برای کسب درآمد با قرار دادن تبلیغات در سایت و برخی شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب است. شبکه تبلیغات Google تبلیغاتی را که می خواهند خود را در وب با ناشران مانند شما انجام دهند، متصل می کند و برای افرادی که به دنبال پول در آوردن وب سایت خود هستند، این موفقیت را با گوگل ادسنس راحت تر می کند. ناشران و تبلیغ کنندگان را به هم متصل می کند و به تبلیغ کنندگان AdWords این فرصت را می دهد تا در فضای تبلیغاتی شما برای وب سایت و کانال یوتیوب خود، ایجاد کرده اید، خود را به کاربران نشان دهند.

  با همکاری با یک شبکه تبلیغاتی مانند AdSense، می توانید زمان کمتری را به بازاریابی و فضای تبلیغاتی خود اختصاص دهید و بیشتر وقت خود را صرف ایجاد بهترین محتوا برای کاربران خود کنید.

  شما می بایست دو فاکتور زیر را داشته باشید:

  حالا وقتشه! اینو بخون: بازاریابی در یوتیوبپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

  ابتدا برای ساخت اکانت گوگل ادسنس می بایست وارد کانال یوتیوب خود شوید و مراحل زیر را همانند تصویر، طی کنید:

 • خساپت
 • یوتیوب استودیو (YouTube Studio): Settings > Channel > Status and Features

  همانند تصویر بالا روی بخش monetization را که مربوط به درآمدزایی در این شبکه اجتماعی است، فعال کنید. در ادامه آموزش ساخت اکانت گوگل ادسنس برای یوتیوب می بایست مراحل با دقت طی کنید تا دچار مشکل نشوید.

  همانند تصویر بالا صفحه ای به نامmonetization  برای شما ایجاد می شود که مربوط به درآمدزایی در یوتیوب است. شما در این صفحه باید با شرایط و ضوابط تبدیل شدن به YouTube Partner موافقت کنید. سپس بر روی گزینه Start کلیک کرده تا این شرایط و ضوابط را مطالعه و تایید کنید. همانند تصویر زیر:

  این بخش تمام قوانین کسب درآمد در شبکه اجتماعی یوتیوب را به شما نشان میدهد تا بدانید که یوتیوب پارتنر شدن نیاز به دانستن چه قوانینی است. در انتهای این قوانین دکمه تاییدی وجود دارد که اگر تا انتها آن را مطالعه کردید، می بایست آن را تایید کنید.

  اگر از قبل اکانت ادسنس گوگل ایجاد کرده باشید و این اکانت با gmail کانال یوتیوب شما یکسان باشد، با زدن روی گزینه Next همانند تصویر زیر، به مرحله بعد میروید اما چون ما اینجاییم که نحوه ساخت گوگل ادسنس برای یوتیوب را آموزش دهیم، فرض را بر این می گیریم که شما از قبل اکانت ادسنس گوگل ندارید.

  هر فرد می تواند فقط یک اکانت ادسنس گوگل داشته باشد و گوگل اجازه ایجاد بیش از یک اکانت را به شما نمی دهد.

  جهت ساخت گوگل ادسنس برای یوتیوب می بایست وارد آدرس Google adsense شوید. سپس صفحه بالا برای شما باز می شود:

  در ادامه ساخت گوگل ادسنس برای یوتیوب باید بگوییم، همان طور که اطلاع دارید به دلیل تحریم هایی که برای ایران وجود دارد شما نمی توانید اطلاعات آدرسی از ایران را وارد کنید و باید اطلاعات کشور، شهر و محل سکونتی را وارد کنید که در لیست تحریم های سازمانی نباشد. پیشنهاد ما این است که اطلاعات شخصی که می شناسید و وی در کشوری غیر ایران، سکونت می کند را وارد کنید.

  پس از اینکه دکمه Create Account را بزنید، عملا اکانت شما ساخته شده است و سریعا به صورت اتومات وارد اکانت ادسنس گوگل خواهید شد. در همان ابتدای کار بخش وارد کردن آدرس و مشخصات تکمیلی خود، خواهد آمد (همانند تصویر زیر)

  در اینجا همان طور که می بینید در بخش اول باید مشخص کنید که اکانت شما شخصی است یا زیر نظر سازمان یا شرکت خاصی می باشد. در بخش اول دو گزینه را برای شما گذاشته اند:

  گزینه Individual: این گزینه برای کانال های شخصی که به نام فرد یا یک برند است، مناسب می باشد

  گزینه Business: این گزینه مناسب افتتاح حساب کاربری گوگل ادسنس برای شرکت ها یا کمپانی های مشخص است

  حالا وقتشه! اینو بخون: افزایش بازدید یوتیوب رایگانپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

  نکته مهم: هیچ تفاوتی در نحوه پرداخت از طرف گوگل برای این دو نوع اکانت وجود ندارد. پرداختی برای گزینه اول به اسم شخص انجام می شود و پرداختی گزینه دوم به اسم کمپانی یا شرکت مشخص انجام می شود.

  بخش Name and Address نیز برای وارد کردن نام و آدرس است که می بایست با دقت کامل، مشخصات را وارد کنید. چون پرداختی گوگل با شماره حسابی که در مراحل بعدی نحوه قرار دادن آن برای گوگل را شرح می دهیم، برای شما ارسال می شود.

  در ادامه نام شما که از قبل مشخص کرده ایم، در فیلد مشخص خود قرار دارد. بخش بعدی دو لاین جداگانه برای وارد کردن دقیق آدرس محل سکونت است و لاین بعدی برای وارد کردن کد پستی است.

  بخش بعدی که ادامه این فرم برای تکمیل حساب گوگل ادسنس برای یوتیوب است، برای تعیین کردن منطقه محل سکونت، شهر محل سکونت و وارد کردن شماره موبایل شما در کشور مورد نظر است.

  در انتهایی که فرم را تکمیل کردید روی گزینه Submit باید کلیک کنید.

  سلام درمورد حساب ادسنس ادرس منزل برای چی لازم داره

  سلام دوست عزیز
  دلیل خاصی نداره و جز همون اطلاعاتی هست که ممکنه روزی مورد استفاده گوگل قرار بگیره

  با سلام اگه جیملمون در ایران را با حساب ادسنس که در خارج برامون درست کردن ایا یوتیوب به ایرانی بودن شک نمی کنهدرآمدزایی از یوتیوب

  درود دوست عزیز
  نه. تا حالا همچین موردی گزارش نشده

  سلام چرا دیدگاهم منتشر نمیشه ایا یوتیوب به جیمل ایرانی هم حساسه یعنی میتونه از طریق جیمل ایرانی بودن تشخیص بده؟

  درود دوست عزیز
  دیدگاهتون کجا منتشر نمیشه؟ اگر ممکنه بیشتر توضیح بدین

  ممنون فکر کردم منتشر نمیشه تو سایتتون که منتشر شد

  سلام وقت بخیر،ایا گوگل ادسنس با پاسپورت ایرانی مشکل داره؟ ترکیه هستم و ادرس و حساب بانکی و کانال یوتیوب هم دارم فقط وقتی برا احراز هویت عکس پاسپورت ایران رو میفرستم قبول نمیکنه. میدونید چرا؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  درود دوست عزیز
  متاسفانه به دلیل تحریم ها این مشکلات وجود داره
  تنها راهش استفاده از پاسپورت های خارجی هست
  می تونید حساب ادسنستون رو با یکی از دوستان خارج از ایران راه اندازی کنید که مشکلی براتون پیش نیاد

  سلام در مورد مرحله اول ایجاد حساب لطفا با گوشی توضیح بدید منظورم ورژن اندروید برام نا مفهموم

  درود دوست عزیز
  همین مراحل با گوشی هم میشه تفاوت خاصی نداره

  خب اگه حساب خارجی نداشتیم چیکار کنیم؟ 😤

  سلام دوست عزیز
  متاسفانه به دلیل تحریم ها فقط با حساب خارجی یا راه اندازی حساب مجازی با وب سایت هایی مانند iranicard میشه حساب گوگل ادسنس ایجاد کرد

  سلام آدرس وایمیل و. پستی پیشنهاد میکنید که استفاده کنیم

  درود دوست عزیز
  این موارد کاملا شخصی است

  من استپ اول رو پر کردم و پارتنر گوگل شدم . استپ دوم هم پر کردم و سابمیت کردم و آدرس دوستم رو دادم شماره تلفن و کد پستی هم دادم .
  و تمام شد نوشت اینپروگرس
  اما هیچ کجا از من حساب بانکی نخواست پس حساب را در چه مرحله ای وارد می کنیم

  سلام دوست عزیز
  تو بروز رسانی های آینده این مورد رو هم بررسی میکنیم

  باید ایمیل اکانت گوگل ادسنس با ایمیل اکانت یوتوب یکی باشه؟

  سلام دوست عزیز
  بله

  با سلام من به دقت این مقاله رو مطالعه کردم و واقعا ممنونم چقدر مطلبتون عالی بود در باره گوگل ادسنس دو تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید:
  سوال اول اینکه برای تایید گوگل ادسنس نیاز به مدرک شناسایی داریم آیا این مدرک میتونه قبض تلفن و برق و آب و گاز باشه که توی ترکیه خونه اجاره کردیم؟

  سوال دوم هم اینه که یک حساب ادسنس رو برای دریافت درآمد چند یوتیوب میشه ارائه کرد؟ یعنی یک حساب ادسنس رو میشه به 3 حساب یوتیوب متصل کرد؟

  واقعا ممنونم بابت پاسخگویی و تشکر از ادمین و مدیریت محترم

  سلام دوست عزیز
  نه. نیاز به مدرک خاصی نیست
  بله، شما می تونید یک حساب ادسنس رو به چند اکانت یوتیوب وصل کنید

  سلام ببخشید میگم برای درآمد باید کارت های اعتباری برای یه کشور دیگر و داشته باشیم برای دریافت پول به دلار درسته بعد برای دریافت باید چیکار کنیم توی حسابمو ذخیره میشه وما هروقت خواستیم باید درخواست بدیم یا نه به صورت اتومات هرروز خودشون وارد حساب میکنن

  سلام دوست
  در بازه های زمانی مختلف، براتون واریز می کنند

  سلام
  میخواستم بدونم یوتیوب برای واریز پول واریز میکنه یا اعتبار؟
  مسله بعدی اینکه باید یع حساب بانکی خارج از ایران داشته باشیم یانه؟

  سلام دوست عزیز
  پول به صورت دلار واریز می کنه
  بله باید حساب خارجی داشته باشید

  با سلام و خسته نباشید بنده جیمیلم ایرانیه یعنی تو ایران باز کردم و دوستم خارجه میشه کد پستی و آدرس و حساب بانکی دوستم تو خارج رو وارد کنم؟ یعنی موردی نداره که جیمیلم ایرانیه؟؟

  سلام دوست عزیز
  به نظرتون ساخت جیمیل جدید کار سختیه
  به نظرم ارزش داره که با ساخت ایمیل جدید و مشخصات کشور دیگه، کار خودتون رو راحت تر کنید

  چطور باید حساب گوگل ادسنس مون رو به یوتیوبمون متصل کنیم؟

  سلام دوست عزیز
  مراحلی که توضیح دادیم رو کامل رعایت کنید
  در مورد این مرحله هم توضیح داده ایم

  سلام
  وقت بخیر
  بنده گوگل ادسنس رو ایجاد کردم امکانش هست آدرسی که دادم در آلمان باشه و حساب بانکی در ترکیه؟

  سلام دوست عزیز
  بهتره که آدرس سکونت و حساب بانکی در یک مکان باشه
  تا حالا با همچین موردی برخورد نکردم
  ولی بعید میدونم ایرادی داشته باشه

  سلام،ببخشید اگه ما نتوانیم کسی رو پیدا کنیم ک برامون تو خارج حساب باز کنه باید چیکار کنیم هیچ راه دیگه ای نداره؟

  سلام دوست عزیز
  میتونید از وب سایت ها مرتبط با کسب درآمد دلاری، ویزاکارت تهیه کنید
  عبارت “تهیه ویزاکارت” رو تو گوگل جستجو کنید، اطلاعات بیشتری بدست میارید

  ببخشید یعنی اگه زیر 18 سال باشیم نمیتونیم گوگل ادسنس ایجاد کنیم؟من یوتیوبر هایی میشناسم زیر 18 سال و کانالشون درآمد زایی داره؟

  سلام دوست عزیز
  ممکنه اون یوتیوبرهایی که میگید با اکانت فرد دیگری دارن درآمدزایی می کنند یا ادسنس گوگلشون به نام فرد دیگری هست

  ممکنه اون یوتیوبرهایی که میگید با اکانت فرد دیگری دارن درآمدزایی می کنند یا ادسنس گوگلشون به نام فرد دیگری هست

  سلام
  چطور کانالمون رو ب ادسنس وصل کنیم؟

  سلام دوست عزیز
  در مقاله، کامل توضیح داده ایم

  سلام میخواستم بدونم اگه ادرس و شماره تلفن برای کشور عراق رو وارد بکنیم مشکلی نداره؟ چون من ی اشنایی در عراق دارم که میتونه این کار رو برام بکنه و تابعیت عراق رو داره. مشکلی نداره حساب رو به نام اون شخص که در عراق هستش وارد کنم؟

  سلام دوست عزیز
  نه مشکلی نداره هر کشوری غیر ایران

  سلام خسته نباشید من میخوام یه کانال یوتیوب بزنم ولی شخصی رو توی خارج ندارم که ادرس و کد پستی و شماره تلفن و حساب بانکی اونو وارد کنم و توی نظرات خوندم که گفتین میشه حساب مجازی به توسط ایرانیکارت ایجاد کرد . خب حالا سوالم اینه که این حساب مجازی چیه ؟ جای همون حساب بانکیه ؟ بعد اینکه ادرس و کدپستی و شماره تلفن فردی که در خارج از کشور هستش رو چی کار کنم ؟ خواهش میکنم کمکم کنید من به کل گیج شدم . ممنون .

  اگر به سایت ایرانیکارت، مراجعه کنید، کامل تر بهتون در این بابت توضیح میدن البته که در نظرات قبلی توضیح داده ام

  سلام ممنون از توضیحاتتون
  برای وارد کردن مشخصات، مشخصات فرد سازنده گوگل ادسنس باید با مشخصات نام صاحب حساب یکی باشه؟
  مثلا من مشخصات خودمو دادم ولی شماره حساب دوستم که خارج از کشوره

  بهتره که یکی باشه چون از الگوریتم گوگل بعید نیست که این موارد رو در آینده در نظر بگیره و شما رو دچار مشکل کنه

  سلام خسته نباشید
  من سنم زیر ۱۸ سال هست و کسی رو در خارج ایران آشنا ندارم ک بخوام با کدپستی و… اون حساب ادسنس بسازم میخواستم ببینم هیچ راه دیگه ای نیست ک بتونم حساب ادسنس بسازم؟

  نه فعلا با این شرایط شما

  سلام
  مبدأ آپلود مشکل ساز نیست ؟
  اینکه به همون ایمیل سازنده ادسنس از ایران دسترسی وجود داشته باشه ؟
  و یه سوال دیگه اینکه، مبدأ آپلود در بهتر وایرال شدن تاثیر داره ؟

  نه تاثیر خاصی نداره
  اگر نگران این موضوع هستید، می تونید از فیلترشکن استفاده کنید

  سوال اول . ببخشید ی سوال داشتم برای ساخت جیمیل جدید تو ایران این کارو کنم یا تو خارج فرقی داره ؟

  و سوال دوم اینکه اگه تو ایران بسازم فقط باید شماره مبایل طرف ک خارج هست با پرچم اونجارو انتخاب کنم ؟

  سوال سوم . همین کار سوال دو رو تو خود ایران انجام بدم مشکلی نداره ؟

  ساخت جیمیل با مشخصات خارجی
  جواب سوال دوم. بله
  جواب سوال 3. بله

  سلام . وارد کردن اطلاعات کسی که خارج از کشوره براش دردسر نمیشه؟ مشکل ساز نشه براش ، بالاخره طرف اعتماد میکنه
  ممنون

  تو نظرات قبلی به این سوال بارها جواب دادم
  لطفا اونارو مطالعه کنید و اگر سوالی بود بنده در خدمتم

  سلام خسته نباشد کی ادامه ساخت حساب ادسنس رو میزارید

  در حال پیگیری هستیم که جدیدترین نکات رو جمع آوری کنیم و مقاله رو بروز کنیم

  ممنون بابت پیگیری

  سلام
  من جیمیل درست کردم و شماره‌ای که براش معرفی کردم ایرانیه
  مشکلی نیست؟
  حالا اگر مشکل هست اگر با یک شماره خارجی جایگزینش کنم مشکلی پیش نمیات؟؟

  و اگر نام و نام خانوادگی خودم رو وارد کنم و محل سکونت دوست خارج رو بزارم مشکلی نیست؟؟

  طبق گفته ها انگار نیاز به عکس از پاسپورت یا شناسنامه هست
  اگر عکس شناسنامه آشنامون رو بزارم و قطعا اسم توی شناسنامه و اسمی که معرفی کردم سازگار نیست….
  خب مشکلی نیست یا باید اسم پاسپورت و نام کاربری یکی باشه؟؟

  با تشکر❤

  شماره شما بهتره که از کشورهای خارجی باشه
  این مورد ممکنه زمانی که بخواهید پاسپورتتون رو آپلود کنید، به مشکل بخورید

  سلام فرمودین به سوالم بارها جواب دادین اما من باز هم تمام جوابا رو خوندم اما جواب سوالم رو پیدا نکردم
  پرسیده بودم باز کردن حساب ، برای شخصی که خارج از کشوره مشکل سازنمیشه؟قوانین مالیاتی مثلا

  نه دوست عزیز
  افراد زیادی دارند از این مسیر کسب درآمد می کنند

  سلام
  میشه با یک حساب ادسنس چنتا اکانت یوتیوب با ایمیل های مختلف ساخت؟

  بله

  سلام.میخولستم بپرسم درآمدی که یوتیوب قرار مثلا به من پرداخت کنه به حساب بانکی من که توی ایران پرداخت میشه؟ یا اون شخصی که گوگل ادسنس به نامشه؟؟

  اون شخصی که گوگل ادسنس به نامشه

  سلام ، وقت بخیر من مراحل مانیتایز و انجام دادم الان 5 دلار هم تو یوتوب درامد داشته برای مرحله بعد باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  تولید محتوا ارزشمند و تبلیغ برای افزایش بازدید ویدیوها

  اگر 18سال نباشیم چه مشکلی برای ما پیش می آید؟

  امکان درآمدزایی با این شرایط وجود نداره

  گوگل ادسنس به نام یه شخص خارجی باشه درآمد برای اون واریز میشه بعد اون شخص خارجی باید به حساب ما واریز کنه؟؟؟

  بله همین طوره

  سلام… کن چندتا حساب یوتیوب دارم… میخاستم بدونم میتونم تو همشون یه ادرس و یه شماره حساب بدم… من ساکن ترکیه هستم

  بله ممکنه

  دوست عزیز من ارمنستان آشنا دارم ولی ساکن نیستن و با ویزا تردر میکنن ابا در طول مدتی ک اونجا هستن با کد پستی و آدرس و شماره خارجی ارمنستان و یک حساب بانکی ارمنی میشه کاری کرد یا حتما باید شهروند باشند؟

  باید شهروند باشند

  سلام واقعا ازتون ممنونم بابت ای توضیحات
  ی سوالی دارم من اشنای خارجی ندارم ولی بعضی از شرکتا تو ایران که درامدمون رو اونا تحویل میگرن و به ما میدم این شدنیه؟

  بله شدنیه
  ایرانیکارت یکی از این شرکت هاست

  بسیار جای افتخاره که بخاطر نام ایران و ایرانی،هرجا پا میگذاریم به بیرون پرتاب میشیم،راه داده نمیشیم،دسترسی مون قطع میشه!! مایه مباهات و افتخارهست!! نیست؟
  دیروز سایت دل بخاطر IP ایران نتونستم بازکنم! میخاستم مشخصات یه لپتاپ رو ببینم. بعدش رفتم سایت Nvidia درایور کارت گرافیکم رو دانلودکنم، دسترسی بسته بود. امشبم ک فهمیدم گوگل ادسنس نمیتونه با آدرس ایران و در بانک ایرانی باشه.
  تازه اگر آدرس خارج ازکشور + حساب بانکی درخارج بدی، اونوقت پاسپورت ایرانی نمیپذیره!!
  مایه مباهات و افتخارهست!! نیست؟

  برای ساخت حساب ادسنس باید 18 سال داشته باشیم

  بله

  سلام وقت بخیر.
  چند تا سوال داشتم‌:
  ۱. الان من میتونم کانال یوتیوب با مشخصات خودم ( جیمیلی که با شماره ایرانم ساخته ام) داشته باشم ولی برای ادسنس اطلاعات شخص خارج از ایران رو وارد کنم درسته ؟
  اگر درست نیست ، پس یعنی باید هر دو با مشخصات فرد خارج از ایران باشه؟
  ۲. من بعد ها که بخوام خارج از ایران برم میتونم همه اطلاعاتی که برای ساخت کانال یوتیوب و ادسنس شخص دیگری رو وارد کردم رو به نام خودم تغییر بدم؟

  توی نظرات خوندم گفتید که میشه جیمیل بسازید به اسم خودتون وشماره و ا طلاعات شخص دیگه که خارج از ایرانه رو وارد کنید ، خوب اینطوری باز هم این جیمیل برای اون شخصه دیگه !! تفاوت چیه مگه ؟

  فک نمیکنم امکان تغییر اطلاعات باشه
  در کل شما فقط میتونید با اطلاعات شخصی در خارج از کشور، از یوتیوب درآمد داشته باشید

  سلام میشه حساب به نام شخصی باشه که سنش ۱۸به بالاس ولی یه شخص زیر ۱۸سال فعالیت کنه

  سلام بله ایرادی نداره

  وقت بخیر
  با حسابی که الآن داخل یوتیوب هستیم میشه کانال زد؟ یا اینکه از الآن باید به نام کسی باشه که ادسنس به نامشه؟

  دوست عزیز این مورد رو قبلا تو نظرات کامل پاسخ دادم

  اگر چندتا کانال داشته باشیم وقتی که پول واریز میشه، تفکیک میکنه پول هر کانال رو؟

  بله حتما
  کاملا تفکیک شده این کار انجام میشه

  سللام اون محل سکونت که خارج از کشور رو میدیم پول به اون داده

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود

  باهم تا اوج فاصله ای نداریم!

  خراسان رضوی – مشهد – امامت 1 – ساختمان نیوسئو

  6 419 619 0912

  [email protected]

  سعی دارم در دسته بندی های متفاوت، مطالب متفاوت و اختصاصی و مفیدی در ویرگول ایجاد کنم، پس حتما مطالب نتیکو را با دسته بندی مشاهده کنید

  در اینجا برای شما آموزش کسب درآمد از یوتیوب رو آماده کردیم که حتی اگر ساکن ایران هم هستید می تونید درآمد خودتون رو شرع کنید.

  اینکه چقدر میشه درآمد کرد و چه چیز هایی لازم دارید و سایر موارد رو کامل توضیح میدم پس نگران نباشید و مطلب رو بخونید.

  در یک کلام کسب درآمد از یوتیوب امکان پذیر است و یکی از راه های خوب برای کسب درآمد از اینترنت می باشد. حتی اگر در ایران هم باشید کسب درآمد مستقیم و غیر مستقیم هم از یوتیوب امکان پذیر خواهد بود.

  منظور از کسب درآمد مستقیم از یوتیوب این است که مستقیما از خود یوتیوب پول بگیریم. و منظورم از کسب درآمد غیر مستقیم از یوتیوب هم کسب درآمد به کمک یوتیوب است که در ادامه بیشتر توضیح خواهم داد.درآمدزایی از یوتیوب

  اما سوال مهمی که اینجا پیش می آید این است که ما که ایران هستیم و تحریم هستیم چطور باید از طریق یوتیوب درآمد حاصله را دریافت کنیم؟

  مگه ما تحریم نیستم؟

  بله تحریم هستیم و همیشه راه هایی برای دور زدن تحریم برای ما ایرانی ها وجود دارد.

  یکی از بهترین راه ها این است که به کمک آشنا و دوستی که در خارج از کشور داریم در یوتیوب عضو شویم و یک کانال راه اندازی کنیم. توجه داشته باشید تمام مراحل را پارتنری که در خارج داریم انجام بده بهتر است. و بعد از آن شما را به عنوان یکی از مدیران کانال انتخاب می کند. خیلی ساده است، فقط کافیه ایمیل شما را به عنوان یکی از مدیران ثبت کند.

  از این به بعد دیگه کار تمومه و شما مدیر اصلی کانال هستید. یعنی تمام فعالیت ها برای درآمد زایی را خودتان باید انجام دهید و فقط موقع تسویه حساب پارتنرتان باید اقدام کند. بعد از آن هم از طریق صرافی می تواند پول شما را به حساب ایران تان واریز کند. این یک راه مطمئن و ساده است که یوتیوب به هیچ عنوان به شما شک نمی کند و همه چیز هم قانونی پیش می رود.

  روش بعدی این است که یک سرور مجازی تهیه کنید (برای مدت زمان طولانی) که از طریق آن یک حساب پی پال راه اندازی کنید و هم اینکه همه فعالیت های یوتیوبی تون رو از طریق آن انجام دهید. اما این روش ریسکش خیلی بالاست.

 • آموزش خط روند
 • البته برای باز کردن حساب هم نیاز به آدرس واقعی یک شخصی دارید که در خارج از کشور زندگی می کند. این هم یک مشکل بزرگ برای شماست که البته ناگفته نماند می توانید از آدرس های فیک یا آدرس دیگران استفاده کنید زیر یوتیوب که به محل شما نمی آید!

  یوتیوب چگونه پول میدهد؟ این سوال مهمی است که باید دقیقا بدانید. قانونی که یوتیوب برای واریز درآمد به شما دارد این است که اولا کانال شما باید دارای 1000 عضو فعال یا همان Subscribe باشد. و دوم اینکه ویدیو های شما بیش از 4000 دقیقه دیده شده باشند. این به این معنی است که مجموعا 4000 دقیقه از ویدیو های شما دیده شده باشد. حالا ممکن است کلا 4 تا ویدیو داشته باشید که هر کدام از ویدیو ها 10 دقیقه ای باشند و بیش از 100 نفر آن ها را تا آخر دیده باشند. که در مجموع میشه 4000 دقیقه!

  قانون دوم این است که شما باید حتما سرویس گوگل ادسنس هم داشته باشید. یعنی باید در آن هم عضو شده باشید چون درآمد شما از طریق گوگل ادسنس پرداخت می شود که عضویت در این سیستم هم راحت است.

  نکته بسیار مهم این است که حتما باید مشخصات حساب بانکی تان با مشخصات حساب تان در یوتیوب و گوگل ادسنس یکی باشد. حتی ایمیل تان! منظورم همان مشخصات پارتنر شما در خارج از کشور است. همه چیز باید واقعی و طبیعی باشد. انگار پارتنر شما داره از یوتیوب کسب درآمد می کند. پس باید مشخصاتش همه جا یکی باشد.

  محتوا عنصر اصلی کسب درآمد در یوتیوب است. به بیان دیگر، مرحله‌ی اول برای جذب مخاطب و سپس تبدیل کردن آنها به منبع درآمد، تولید ویدیوهایی است که افراد را به مراجعه‌ی دائمی به کانال شما تشویق کرده و حتی در مراحلی بالاتر، آنها را مجاب به پرداخت حق عضویت کند. در این بخش، به‌طور خلاصه به راهکارهایی برای جذاب‌تر کردن محتوای ویدیویی می‌پردازیم. فراموش نکنید که این راهکارها نه‌ تنها در یوتیوب، بلکه در هر سرویس انتشار ویدیوی آنلاین دیگر نیز راهگشا هستند.

  شاید در قدم اول، تجهیزات حرفه‌ای و استودیوهای مجهز را پیش‌نیاز اصلی تولید ویدیوهای با‌کیفیت در یوتیوب بدانید. هرچند این ابزارها هم به پیشرفت سریع‌تر کمک می‌کنند اما در واقعیت، ماهیت و محتوای ارائه شده در ویدیو، اهمیت بیشتری دارد. در نتیجه، حتی با یک گوشی هوشمند در کنار یک طرح و برنامه‌ریزی خوب برای تولید محتوا، می‌توان آینده‌ی روشنی را برای کانال ویدیویی متصور شد.

  در اینجا، ۲ مورد بیش از همه نیاز به توجه دارند و جذابیت ویدیوی شما را بیشتر می‌کنند. صرف‌نظر از ابزار مورد استفاده، ابتدا باید لرزش ویدیو را به حداقل برسانید. هیچ کاربری دوست ندارد که روزانه به ویدیوهایی با لرزش بالا و تصویر تار نگاه کند. المان مهم بعدی، صدای ویدیو است که باید بدون نویز، واضح و باکیفیت باشد. موسیقی زمینه برخی اوقات در این بخش مفید است اما باید مراقب قوانین کپی‌رایت آن باشید.

  پس از کسب اطمینان از کیفیت این دو مورد، نوبت به مهم‌ترین بخش یعنی برنامه‌ریزی زمانی می‌رسد. ویدیو نیز مانند هر محتوای دیجیتال دیگر، باید منظم و پیوسته تولید و پخش شود. به بیان دیگر باید پیش از شروع هر کار، یک تقویم محتوایی برای این بخش طراحی کنید. انتخاب موضوع، طول ویدیوها، زمان و توالی انتشار، مواردی هستند که باید در این بخش مد نظر قرار دهید.

  برای برنامه‌ریزی محتوایی و آماده کردن موضوع و حتی داستان ویدیوها، چند موضوع بیش از بقیه مفید خواهد بود. ویدیوهای آموزشی و سرگرمی همیشه در صدر پربازدیدترین محتوای یوتیوب قرار دارند. آموزش آشپزی، ورزش و بدنسازی، ساخت کاردستی یا DIY، آموزش‌‌های سبک زندگی، ویدیوبلاگ و موارد این‌چنینی، از جذابیت بالایی در بین مصرف‌کنندگان محتوای ویدیویی برخوردارند.

  کارشناسان محتوای ویدیویی، یک عبارت کوتاه را برای توصیه‌ی انتخاب موضوع محتوا استفاده می‌کنند: آیا ویدیوی شما باعث می‌شود که کاربران احساس بهتری در زندگی داشته باشند؟ همین سوال ساده شما را در مسیر طراحی راهنمایی خواهد کرد. در نتیجه‌، تولید محتوایی پر از اطلاعات تکراری یا ارسال موج منفی، نگرانی و ناراحتی، هیچ‌گاه مخاطب بالایی جذب نخواهد کرد.

  انتخاب گروه مخاطبان، بخش مهم دیگر در تولید ویدیو است. برخی تولیدکنندگان محتوا از همان ابتدا تلاش می‌کنند تا تمامی کاربران دنیا را به سمت خود جذب کنند و عموما نیز در این مسیر دلزده می‌شوند. قطعا تولید محتوایی که برای همه‌ی مردم جذاب باشد، نیاز به تجربه‌ای بسیار زیاد در امر تهیه‌کنندگی ویدیو دارد و شاید تولیدکنندگان شخصی در این سبک، به تعداد انگشتان دو دست هم نرسد.

  گروه مخاطبان هدف را کوچک ولی خاص انتخاب کنید

  راهکار مفید برای انتخاب گروه مخاطبان، کوچک کردن ابعاد آنها و تلاش برای جلب توجه دائمی همین گروه کوچک است. به‌عنوان مثال، بسیاری از کانال‌های موفق یوتیوب، مخصوص علاقه‌مندان به بازی هستند. کانال‌های متعددی نیز برای علاقه‌مندان به ورزش و بدنسازی وجود دارد. این کانال‌ها با تمرکز بر گروه اختصاصی خود، محتوای جذاب برای آنها تولید می‌کنند و همین گروه، وقتی در ابعاد جهانی به محتوای کانال جذب می‌شود، تعداد کاربران را به‌طور قابل توجهی افزایش می‌دهد.

  ارتباط با مخاطبان در دنیای امروز کسب‌وکار، از پیش‌نیازهای اصلی هر فعالیت است. درواقع کاربران کانال شما انتظار دارند تا همیشه، رفتاری دوستانه داشته باشید و به سؤالات، نظرات و انتقادات آنها واکنش نشان دهید. کانالی که تنها به تولید محتوا پرداخته و ارتباطی با مخاطبان ندارد، شبیه یک ماشین است که هرچند جذاب، اما نمی‌تواند دوستی دائمی باشد.

  یکی از جذاب ترین موضوعات برای مردم آموزش است. بله ویدیوهای آموزشی همه جای دنیا در هر پلتفرم یا شبکه اجتماعی طرفداران خاص خودش را دارد. سعی کنید در حوزه ای که تخصص دارید آموزش دهید. آموزش های خاص یا آموزش هایی عمومی تر که نیاز اصلی مردم است.

  به عکس زیر نگاه کنید. ببینید ویدیو اول چه عنوانی دارد و چقدر هم دیده شده است. آموزش دادن چیزهایی که واقعا مردم دنبالش هستند باعث می شود بازدید ویدیوهای شما به شکل ناگهانی افزایش یابد.

  یکی دیگه از پر طرفدار ترین موضوعات نقد و بررسی است. از نقد و بررسی گوشی های موبایل گرفته تا فیلم های ایرانی و خارجی! همیشه نقد و بررسی برای مردم جذاب بوده است. شما با تولید ویدیو های نقد و بررسی می توانید بازدید کانال یوتیوب خود را به صورت شگفت انگیزی بالا ببرید.

  تا دلتان هم بخواهد موضوع برای نقد کردن  وجود دارد. فقط باید فکر کنید چه موضوعاتی برای نقد و بررسی کردن می تواند برای مردم جذاب باشد.

  درست مثل تصویری که در بالا در مورد ویدیوی آموزش کباب کوبیده بود باید برای ویدیوی خود عنوانی انتخاب کنید که جذاب باشد و باعث شود افراد بیشتری ترغیب به دیدن ویدیوهای شما شوند. عنوان همیشه در هر جا مهم بوده و در یوتیوب هم مهم خواهد بود.

  اگر ویدیوی شما عنوان خوبی نداشته باشد انتظار نداشته باشید که دیده شود. حتی اگر محتوای خیلی خوبی هم در ویدیوی شما ارائه شده باشد!

  در پایان فراموش نکنید که محتوای ویدیویی نیز نیاز به بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو دارد. شما باید در انتخاب کلیدواژه، برچسب و عنوان برای ویدیوی خود نیز دقت کنید. رعایت این موارد صرف‌نظر از پلتفرم، در همه‌ی سرویس‌های انتشار ویدیو الزامی است.

  یوتیوب یا یوتوب (به انگلیسی: YouTube) دوّمین وبگاه پرطرفدار در جهان پس از گوگل و پیش از فیس‌بوک و بزرگترین شاخهٔ گوگل است که در نوار ابزار این وبگاه دیده می‌شود.

  یوتیوب معروف‌ترین وبگاه بارگذاری و تماشای ویدئو است که توسط سه کارمند سابق پی‌پل در فوریه سال ۲۰۰۵ ایجاد شد. چاد هرلی، استیو چن، و جاوید کریم پس از موفقیت‌های وبگاه فلیکر، تصمیم به ایجاد یوتیوب گرفتند.

  این شرکت در سان برونو، کالیفرنیا است. این سایت به کاربران اجازهٔ بارگذاری، مشاهده و اشتراک‌گذاری ویدئو و با استفاده از تکنولوژی ادوبی فلش ویدئو و اچ‌تی‌ام‌ال۵ انواع ویدئوها مانند کلیپ‌های فیلم، کلیپ‌های تلویزیون و کلیپ‌های موسیقی و هم چنین ویدئوهای وبلاگ‌ها، ویدئوهای اوریجینال کوتاه و ویدئوهای آموزشی را نمایش می‌دهد. این وبگاه قابلیت پشتیبانی از ویدئوهای سه‌بعدی و آناگلیف را دارد و با فرمت‌های مختلفی از جمله فلش ویدئو سازگاری دارد. ویدئوهای این شرکت را می‌توان در پلی‌استیشن ۳، پلی استیشن ۴، وی، و ایکس‌باکس لایو نیز تماشا کرد. نسخهٔ تلفن همراه این وبگاه به صورت یک نرم‌افزار بر روی پلت فرم اندروید نیز در دسترس است.

  درآمدزایی از یوتیوب

  .

  .

  .

  پایان مطلب

  سعی دارم در دسته بندی های متفاوت، مطالب متفاوت و اختصاصی و مفیدی در ویرگول ایجاد کنم، پس حتما مطالب نتیکو را با دسته بندی مشاهده کنید


  مطلبی دیگر از این نویسنده


  مطلبی دیگر در همین موضوع


  بر اساس علایق شما

  عاشق گربه , ساکن ونکوور , فکر میکنم یوتیوبر هستم چون در آمد دارم ازش,حالا چه قدر مقبول واقع شود نمیدانم, به قاشق هم میگم گاشگ آخه ترکم My YouTube Channel: www.youtube.com/c/albalooo

  حدود یک سال پیش بود که اولین کانال یوتیوبی خودم را راه انداختم ,

  هیچ ابزار خاصی نداشتم ,

  تنها دارایی من خواستنم و لپ تاپ خواهرم بود .

  اولین ویدئو ای را که ضبط کردم واقعن با صدای و تصویری افتضاح بود درآمدزایی از یوتیوب

  هیچ وقت به این اعتقاد نداشتم که میشود از اینترنت پول در آورد فقط علاقه داشتم به این کار

  ولی بعد از آنکه مدتی گذشت , آقای گوگل به من گفت که اکانت بانکی خودت را وارد کن

  که البته به این راحتی و به این خوشمزگی نبود , واقعا برای خودش هفت خانی بود و هست

  روزی که من کانال را زدم , قانون یوتیوب تغییر کرد

  در ابتدا اگر شما فقط یک کانال داشتید و میتوانستید ویدئو درست کنید و کپی رایت را هم رعایت کنید بدون مشکل کم کم پول در می اوردید

  ولی سال گذشته همین موقع ها قانون یوتیوب تغییر کرد >>>> به اینکه باید کل ویدئو های شما در کل ۱۰۰۰۰ بار دیده شده باشند و بعد شما شروع

 • وبیرو
 • به پول در آوردن بکنید

  خلاصه کانال را راه انداختم , البته خودم تنهایی و ۳ ماه طول کشید که بتوانم ان ۱۰۰۰۰ ویو را هیت بکنم,

  بعد دیدم متاسفانه ویور ایرانی دنبال کانالی که درونش علم و تکنولوژی و پزشکی باشه نمیره …یعنی رسما داری وقت تلف میکنی .

  پس من بر ان شدم که کانال دیگری ایجاد کنم , با محتوای ” بی محتوا “

  و جالب هست بدونید که در یک هفته فقط برای یک ویدئو “۱۱۰۰۰” ویو گرفتم , کانال اول رو خیلی دیگه روش فکوس نکردم

  و کانال دوم رو ادامه دادم , ولی باز هم اشتباه کردم در مورد محتوا که نمیخام اینجا بحث کنم .

  و در حال حاضر کمترین درامدم برای هر ماه ۱۵۰۰ دلار است که میخام تا ۶ ماه آینده این رو به ۳۰۰۰ دلار برسانم

  امیدوارم یوتیوب در ایران هم از فیلتر در بیاد تا حداقل عزیزانی که واقعن کار ویدویی انجام میدهند , بتوانند از این کار پولی هم به جیب بزنند .

  دوستانی که احساس میکنند میتوانند تولید محتوا بکنند

  میتوانند با من در تماس باشند و البته اگر بخواهند از تمام تجربیات بنده استفاده کنند

  میتوانند دوره آموزشی درآمدزایی از یوتیوب رو که توسط خود من تدریس شده رو تهیه کنند

  ناگفته نماند که در ۶ ماه گذشته ۶۸۲ عدد از این دوره آموزشی رو به فروش رسوندم و از این بابت بسیار خوشحالم که اگه تونسته باشم تا مفید بوده باشم

  پ . ن :سال گذشته پسر ۶ ساله که ساکن امریکا هست فقط با نشان دادن اسباب بازی هاش و حرف زدن در رابطه با اسباب بازی هاش , ۱۴۰۰۰۰۰۰ دلار کاسب شده بود ,

  چرا ما نه ؟؟؟؟

  راستی اگه سوالی داشتین بپرسین

  💡 مهاجرت به خارج از کشور یه اتفاق چالش برانگیز و در ابتدا سخته ولی تنها نیستی! سوالاتت رو میتونی از کسایی که تجربه ی این مسیر رو دارن، بپرسی و با آگاهی وارد مراحل مهاجرت بشی 👇

  هرآنچه برای مهاجرت باید بدانیم. از…

  عاشق گربه , ساکن ونکوور , فکر میکنم یوتیوبر هستم چون در آمد دارم ازش,حالا چه قدر مقبول واقع شود نمیدانم, به قاشق هم میگم گاشگ آخه ترکم My YouTube Channel: www.youtube.com/c/albalooo

  هرآنچه برای مهاجرت باید بدانیم. از ما بپرسید: [email protected]

  مطلبی دیگر از این انتشارات

  مطلبی دیگر از این انتشارات

  مطلبی دیگر از این انتشارات

  کسب درآمد از یوتیوب یکی دیگر از روش های کسب درآمد اینترنتی به حساب می آید. افراد بسیار زیادی هستند که قصد کسب درآمد از یوتیوب را دارند و می خواهند از طریق یوتیوب درآمدزایی داشته باشند.

  بسیاری از افرادی که قصد کسب درآمد و درآمدزایی از یوتیوب  را دارند فکر می کنند به دلیل این که در ایران هستند این کار برایشان غیر ممکن شده و نمی توانند از طریق یوتیوب درآمدزایی داشته باشند. ولی واقعا این طور نیست!

   

  درآمدزایی از یوتیوب یکی از روش های کسب درآمد دلاری می باشد. همانطور که می دانید ارزش دلار نسبت به پول ما بسیار زیاد است و اگر بتوانید از طریق یوتیوب کسب درآمد کنید مطمئن باشید به درآمد های زیادی خواهید رسید.

  با توجه به اینکه در کشور ایران زندگی می کنیم و تحریم هایی که از جانب یوتیوب صورت گرفته است باز هم بسیاری از افراد هستند که از در حال کسب درآمد از یوتیوب هستند و به درآمد های بسیار زیادی در ماه رسیده اند.درآمدزایی از یوتیوب

  درآمدزایی از یوتیوب بسیار جذاب است. همانطور که میدانید ویدیو یکی از از بهترین ابزارهای ارتباطی در دنیا شناخته شده است. و یوتیوب بزرگترین شبکه اشتراک ویدیو در دنیاست. استفاده از این شبکه اشتراک ویدیو هیچ محدودیتی ندارد و می توانید هر چقدر که می خواهید بدون هیچ محدودیتی ویدیو و فیلم هایتان را در این شبکه اشتراک ویدیو به اشتراک بگذارید.

   

  حالا شاید این سوال برایتان پیش بیاید که درآمدزایی از یوتیوب چگونه است؟ یا اینکه چطور می توانیم از یوتیوب درآمد دلاری داشته باشیم؟

  کسب درآمد از یوتیوب به این صورت است که این شبکه اشتراک ویدیو به ازای تعداد دیده شدن ویدیوهای شما حاضر است به شما پول بدهد. یعنی هر چقدر ویدیوهای شما بازدید کننده داشته باشد یوتیوب به شما پول می دهد.

   

 • بورس تهران شگویا
 • البته وقتی اسم کسب درآمد از youtube می آید بسیاری از افراد فکر می‌کنند که باید در این شبکه اشتراک ویدیو کانالی راه اندازی کنند و از طریق افزایش دیده شدن ویدیو های شان درآمد زایی کسب کنند. البته این هم یکی دیگر از روش های کسب درآمد از یوتیوب است. اما این راه ممکن است یک مقدار سخت باشد. اما شدنی است. البته تنها راه کسب درآمد از یوتیوب فقط این روش نیست. راه و روش های زیادی برای کسب درآمد از یوتیوب وجود دارد که در این مقاله سعی کردم بهترین روش ها را به شما معرفی کنم.

  پس اگر قصد درآمدزایی از یوتیوب را در ایران دارید پیشنهاد می کنم همراه من باشید تا شما را با تمام راه و روش های کسب درآمد از یوتیوب به صورت کامل آشنا کنم. پس همراه من باشید تا بریم سراغ اصل مطلب.

  همانطور که گفتم بسیاری از افراد تصور می کنند چون در ایران زندگی می کنند درآمد زایی و درآمدزایی از یوتیوب غیر ممکن است. ولی اصلا اینطوری نیست و درآمدزایی از یوتیوب در ایران امکان پذیر است.

  بسیاری از افرادی که در ایران زندگی می‌کنند توانستند از طریق این شبکه اشتراک ویدیو به درآمدهای دلاری بسیار زیادی در ماه به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم برسند.

   

  منظور از کسب درآمد مستقیم از یوتیوب این است که شما به صورت مستقیم از خود یوتیوب درآمد زایی کسب می کنید و منظور از کسب درآمد غیر مستقیم یعنی کسب درآمد به کمک یوتیوب که در ادامه شما را به صورت کامل با این روش ها آشنا خواهم کرد.

  فقط باز هم به این نکته اشاره می کنم که کسب درآمد از youtube امکان پذیر است و میتوانید از این شبکه اشتراک ویدیو درآمد زایی کسب کنید.

   

  همانطور که می دانید یکی از روش های کسب درآمد دلاری کسب درآمد از یوتیوب است. با توجه به شرایط اقتصادی کشورمان و ارزش بالایی که دلار دارد این مدل کسب درآمد از اینترنت یکی از پر درآمد ترین و پولساز ترین روش هایی است که می توانید در ایران به درآمد های زیادی در ماه برسید.

  تنها دلیل این که به شما پیشنهاد می کنم از یوتیوب درآمد زایی کسب کنید این است که پولی که در میارید به دلار است. قیمت دلار در ایران ۱۳ هزار تومان است و در آینده افزایش پیدا خواهد کرد.اگر بتوانید در ایران به دلار کسب درآمد کنید درآمدتان چندین و چند برابر درآمد فعلی تان خواهد شد.

   

  اما سوالی که پیش می آید این است که با توجه به اینکه یوتیوب کشور ما را تحریم کرده است چطور میتوانیم از طریق درامدی که کسب کردیم را دریافت کنیم؟ شاید فکر کنید با توجه به تحریم هایی که یوتیوب علیه کشور ما انجام داده است برداشت و دریافت پول غیر ممکن شده است.

  شاید برداشت پول یک مقدار سخت شده باشد ولی همیشه راه هایی برای دور زدن تحریم ها در ایران وجود دارد. یکی از ساده ترین راه هایی که می توانید انجام بدهید این است که به کمک دوستان و آشنایانی که در خارج از کشور دارید در یوتیوب ثبت نام کنید و یک کانال راه اندازی کنید.

   

  توجه داشته باشید کسی که خارج از کشور برای شما در یوتیوب حساب ایجاد کند و داخل یوتیوب عضو شود بسیار بهتر است.

  بعد از این که آن شخص داخل یوتیوب عضو شد و کانالی راه اندازی کرد باید شما را به عنوان یکی از مدیران اصلی کانال انتخاب کند. این کار مثل آب خوردن ساده است، فقط کافیست که ایمیل شما را به عنوان یکی از مدیران ثبت کند.

  بعد از اینکه شما را به عنوان مدیر اصلی انتخاب کرد کار تقریباً تمام شده است و شما مدیر اصلی کانال هستید. از اینجا به بعد شما باید فعالیت تان را برای کسب درآمد از یوتیوب شروع کنید و به هنگام تسویه حساب پارنترتان باید اقدام کند. پارنترال هم فردی است که از خارج از کشور برای شما داخل یوتیوب کانال ساخته است و شما را مدیر کانال کرده است.

   

  بعد از اینکه پارنتر تان با یوتیوب تسویه حساب کرد شما می توانید از طریق صرافی های آنلاین درآمدی دلاری را که کسب کرده اید به تومان تبدیل کنید.این روش یکی از ساده ترین روش ها برای تسویه حساب با یوتیوب است. در این روش تسویه حساب یوتیوب به هیچ عنوان به شما شک نمی کند و تمام مراحل را هم به صورت قانونی پیش می روید.

   

  البته برای تسویه حساب با یوتیوب یک روش دیگر هم وجود دارد که یک مقدار ممکن است سخت و پر ریسک باشد .در این روش باید یک سرور مجازی تهیه کنید و از طریق آن یک حساب پی پال ایجاد کنید و تمام فعالیت های تان را برای کسب درآمد از یوتیوب در آن انجام بدهید. اما چون این روش ریسک بالایی دارد اصلا به شما پیشنهاد نمیکنم.

  البته با توجه به تحریم های سخت پی پال راه اندازی و ساخت حساب پی پال برای ایرانیان یک مقدار سخت شده است. البته افراد زیادی هستند که برای شما حساب پی پال ایجاد می کنند و در ازای آن از شما هزینه می گیرند.

  اگر خودتان بخواهید داخل پی پال حساب ایجاد کنید به آدرس و شماره تلفن واقعی برای وریفای کردن حساب تان نیاز دارید. برای این که بتوانید خودتان حساب پی پال راه اندازی کنید اگر آشنایی در خارج از کشور دارید می توانید آدرس و شماره تماس آشنایی تان را برای راه اندازی حساب پی پال بدهید و بدون دردسر حساب تان را ایجاد کنید.

  یکی دیگر از سوالاتی که بسیاری از افراد در زمینه درآمدزایی از یوتیوب از من می پرسند این است که چگونه یوتیوب به ما پول می دهد؟

  قانونی که یوتیوب برای واریز درآمد تان به شما دارد این است که اولاً کانالی که راه‌اندازی کرده اید باید دارای هزار عضو فعال باشد. اولین قدم برای درآمدزایی از یوتیوب این است که اعضای کانال تان را به 1000 عضو فعال برسانید. و دوم اینکه ویدیو های شما باید بالای 4000 دقیقه دیده شده باشد. این بدین معناست که دیگران مجموعاً 4000 دقیقا از ویدیوهای شما را ببیند. حالا ممکن است شما 10 ویدیو داشته باشید که هرکدام از این ویدیو ها 5 دقیقه باشند و بیش از 100 نفر آنها را تا آخر دیده باشند که در مجموع 5000 دقیقه از ویدیو های شما را دیده اند.درآمدزایی از یوتیوب

   

  قانون دوم این است که برای کسب درآمد از youtube حتماً باید سرویس گوگل ادسنس داشته باشید. یعنی شما باید در گوگل ادسنس عضو شوید چون درآمدی که از یوتیوب کسب می کنید از طریق گوگل ادسنس پرداخت میشود. عضویت در گوگل از سنت بسیار راحت است و خیلی ساده می توانید ثبت نام کنید.

  نکته بسیار مهم برای کسب درآمد از یوتیوب این است که حتماً باید مشخصات حساب بانکی تان در حساب یوتیوب و گوگل ادسنس یکی باشد. یعنی اگر کسی در خارج از کشور برای تان داخل یوتیوب حساب باز کرد باید مشخصات حساب آن فرد را داخل گوگل ادسنس ثبت کنید. به عنوان مثال اصلاً نمی توانید خودتان داخل گوگل حساب باز کنید و کس دیگری داخل یوتیوب برایتان حساب ایجاد کند، تمام اطلاعات حساب در یوتیوب و گوگل ادسنس باید یکی باشد. باید همه چیز به صورت کاملا واقعی و طبیعی باشد. در غیر این صورت ممکن است که حسابتان داخل یوتیوب بسته شود و نتوانید از یوتیوب کسب درآمد کنید.

   

   

  برای درآمد زایی و کسب درآمد از یوتیوب ابتدا باید قسمت کسب درآمد از کانال یوتیوب را فعال کنید. با فعال سازی این قسمت یوتیوب تبلیغات کلیکی خودش را در ابتدای ویدیو های تان نشان می دهد. همینطور بعد از اینکه قسمت کسب درآمد از youtube را فعال کردید تمام نمایش های ویدیویی تان محاسبه می شود.

  برای این منظور به قسمت تنظیمات کانال یوتیوب بروید و بر روی گزینه my channel کلیک کنید و سپس بر روی دکمه customize channel کلیک کنید.

  بعد از وارد شدن در صفحه جدید طبق تصویر زیر بر روی گزینه view additional teatures کلیک کنید.

  در مرحله آخر برای راه اندازی و فعال سازی بخش کسب درآمد از یوتیوب در قسمت monetization بر روی گزینه Enable کلیک کنید. حالا قسمت کسب درآمد از youtube برای شما فعال می شود.

   

   

  همانطور که می دانید یکی از مهم‌ترین اصول برای کسب درآمد از طریق یوتیوب این است که باید کانالی راه اندازی کنید که ویدیو های مفید و جذابی در آن داشته باشید. ویدیو هایی را که داخل کانال یوتیوب تان به اشتراک می گذارید باید جذاب باشد. باید ویدیو های تان به گونه‌ای باشد تا افراد را ترغیب کنند که ویدیو های تان را ببینند. در این قسمت قصد دارم شما را به صورت کامل و قدم به قدم با کسب درآمد از یوتیوب آشنا کنم.

  جذاب بودن ویدیو و فیلمی که داخل کانال یوتیوب تان به اشتراک می گذارید بسیار مهم است. چون قرار است از طریق افزایش بازدید ویدیو های تان و تعداد دنبال کنندگان کانال تان از یوتیوب کسب درآمد کنید. در ادامه نکات بسیار مهمی را به شما خواهم گفت که بتوانید مثل یوتیوبر های حرفه ای از یوتیوب درآمد زایی کسب کنید.

   

  بهترین ها همیشه برای مردم جذاب بوده است. بهترین ها مثل بهترین بازی های کامپیوتری، بهترین گوشی های موبایل، بهترین فیلم ها و… همیشه مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است. تاپ تن ها یا معرفی ۱۰ تا از برترین ها هم یکی از بهترین روش ها برای تولید محتوای ویدیویی است. شما با این روش میتوانید مخاطبانتان را ترغیب کنید که ویدیو تان را ببیند.

  دقیقاً مشابه تصویر زیر میبیند که ویدیو اول چقدر بازدیدکننده داشته است. در یوتیوب کانال هایی که ویدیو بهترین ها را تولید می کنند تعدادشان زیاد است. اگر ایده ای برای تولید محتوای ویدیویی جذابی ندارید و نمی دانید که چطور می توانید ویدیو های جذاب ای تولید کنید که افراد را ترغیب به دیدن کنند پیشنهاد می کنم از این روش استفاده کنید.

  یکی دیگر از روش های تولید محتوای ویدیویی جذاب این است که ویدیو های مربوط به گیمر ها را داخل کانال تان قرار بدهید. البته اکثر گیمر ها در کشورهای خارجی و یا حتی ایران از این روش استفاده می کنند. یعنی از گیم بازی کردن خودشان فیلم میگیرند و داخل کانال یوتیوب شان قرار خواهند داد.

   

  یکی دیگر از بهترین و جذاب ترین روش ها برای افزایش بازدید ویدیو در یوتیوب این است که ویدیو های آموزشی تولید کنید. همیشه و در همه جا ویدیو های آموزشی طرفداران خودش را دارد. شاید در ابتدا فکر کنید که تولید ویدیوهای آموزشی ممکن است کار سخت و دشواری باشد. ولی اصلاً این طور نیست!

  یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای تولید ویدیوهای آموزشی این است که بررسی کنید که در چه زمینه ای مهارت و تخصص دارید. در هر زمینه ای که مهارت و تخصص داشته باشید می‌توانید مهارت تان را به ویدیو های آموزشی تبدیل کنید و داخل کانال یوتیوب تان قرار بدهید.

   

  به عنوان مثال اگر در زمینه موسیقی فعالیت می کنید و گیتار زدن را بلد هستید می توانید از خودتان در حال گیتار زدن فیلم بگیرید و داخل یوتیوب منتشر کنید.

  به عکس زیر نگاه کنید. ببینید که ویدیو اول و ویدیو دوم چقدر بازدید خورده است. این شخص در کانال یوتیوب چیزهایی را آموزش داده است که بیشتر مردم دنبالش هستند. اگر بتوانید در زمینه‌های ویدیو تولید کنید که بیشتر مردم دنبالش باشند بازدید ویدیو های تان به صورت ناگهانی افزایش پیدا خواهد کرد.

  یکی دیگر از پرطرفدارترین موضوعاتی که می توانید در آن زمینه ویدیو های جذاب ای تولید کنید موضوعات نقد و بررسی است. ویدیو های نقد و بررسی همیشه برای مردم جذاب است. به عنوان مثال نقد و بررسی انواع لپ تاپ های ساخته شده، نقد و بررسی انواع گوشی ها، نقد و بررسی انواع فیلم ها و…

  شما با تولید ویدیو های نقد و بررسی می توانید بازدید کانال یوتیوب تان را به طور ناگهانی و شگفت انگیز افزایش بدهید. موضوعات فراوانی در زمینه نقد و بررسی وجود دارد. فقط باید زمان بگذارید و فکر کنید که در چه زمینه ای می توانید فیلم های نقد و بررسی تولید کنید که برای مردم جذاب باشد.

   

  یکی دیگر از روشهای تولید محتوای جذاب که مورد استقبال بسیاری از مردم قرار می گیرد این است که یک محصول را به صورت کامل در یک ویدیو بررسی کنید. می توان گفت تولید این ویدیو ها برای بسیاری از مردم جذاب است و برندهای بزرگ در ایران مثل دیجی کالا برای کسب و کارشان از این روش استفاده می کنند. البته دیجیکالا در یوتیوب فعالیت نمی کند و در قسمت دیجی مگ محصولات شان را نقد و بررسی می کنند. سعی کنید محصولاتی که طرفدار زیادی دارند مثل لپ‌تاپ‌ها، گوشی های موبایل، انواع لباس ها و… ویدیو نقد و بررسی آنها را درست کنید و در داخل کانال یوتیوب تان قرار بدهید.

  اگر بتوانید در این زمینه ویدیو های پربازدید در یوتیوب قرار بدهید به راحتی می توانید از سیستم همکاری در فروش و افیلیت مارکتینگ که در ادامه شما را با آن آشنا خواهم کرد کسب درآمد کنید حتی اگر بخش کسب درآمد از یوتیوب تان را فعال نکرده باشید.

   

  در درآمدزایی از یوتیوب به این نکته توجه کنید که حتماً با دنبال کنندگان کانال یوتیوب تان در ارتباط باشید. حتماً هر وقت کامنتی را دریافت کردید به صورت کامل به آن پاسخ بدهید. با هر طریقی با آنها در ارتباط باشید به عنوان مثال از آنها بپرسید که به چه موضوعی علاقه مند هستند و در همان موضوع برایشان ویدیو تولید کنید. ایجاد تعامل و ارتباط با دنبال کنندگان تان باعث می شود آنها به شما اعتماد کنند و کانال یوتیوب تان را ترک نکنند.

   

  یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود تعداد بازدید کننده ویدیو های تان افزایش پیدا کند این است که باید حتماً از عناوین جذاب برای ویدیو های تان استفاده کنید. عناوین جذاب باعث ترغیب مخاطبانتان می‌شود. هرچه عناوین شما جذاب تر باشد درصد باز شدن ویدیو تان بیشتر می شود و همین موضوع باعث می شود کسب درآمد از یوتیوب تان افزایش پیدا کند.

  اما اگر از عنوان های استفاده کنید که جذاب نیستند نباید انتظار داشته باشید که بازدیدکنندگان ویدیو های تان افزایش پیدا خواهد کرد. اگر محتوای جذابی ارائه کنید ولی عنوان جذابی نداشته باشید هرگز ویدیو هایتان دیده نمی شوند. پس بحث عنوان جذاب را برای تولید محتوای ویدیویی بسیار جدی بگیرید.

   

  بعد از عنوان جذاب ترین چیزی که باعث می شود بازدید ویدیوهای افزایش پیدا کند ساخت تصاویر و کاور جذاب برای ویدیو های تان است. در حالت عادی بعد از اینکه فیلم را داخل یوتیوب آپلود کردید یکی از شاخه های ویدیو بر روی عکس اولیه آن قرار خواهد گرفت که شما می توانید برای ویدیو های تان عکس جداگانه طراحی کنید بر روی آن قرار بدهید.

  به تصویر زیر نگاه کنید. عکس جذاب که روی این ویدیو قرار گرفته است باعث شده است که مخاطبان زیادی این ویدیو را ببینند. همانطور که می بینید عکس جذاب باعث جذابیت ویدیو میشود.

   

  پیشنهاد میکنم از مقاله کار در منزل با 12 ایده پولساز بدون سرمایه با درآمد عالی دیدن کنید

  راه و روش های زیادی برای درآمدزایی از یوتیوب وجود دارد. البته راه اندازی کانال یوتیوب فقط یکی از روش های کسب درآمد از یوتیوب است. در ادامه قصد داریم شما را با ۸ روش واقعی برای کسب درآمد از یوتیوب آشنا کنم. تمام روش هایی را که به شما معرفی خواهم کرد روشهایی هستند که بسیاری از افراد حتی در ایران هم با استفاده از این روش ها به درآمد های زیادی در ماه رسیده اند. فقط به این نکته توجه کنید روشی را انتخاب کنید که واقعاً به آن علاقه دارید. پس همراه ما باشید تا شما را با روش های کسب درآمد از یوتیوب آشنا کنم.

   

  یکی از بهترین روشهای کسب درآمد از یوتیوب کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش محصولات است. شما می توانید از طریق بازاریابی محتوا در یوتیوب و همکاری در فروش محصولات در یوتیوب کسب درآمد کنید.

  به عنوان مثال ویدیو زیر مربوط به آموزش راه اندازی یک استودیو خانگی با تجهیزات لازم است. دختری که در این ویدیو می بینید نحوه راه اندازی استودیو خانگی را به صورت کامل آموزش می‌دهد و در ویدیو تجهیزات لازم را معرفی می کند. در قسمت توضیحات ویدیو هم لینک تهیه و خرید محصول قرار داده شده است تا کسی که خواست استودیو خانگی راه اندازی کند محصولاتی که معرفی شده است را تهیه کند.

  شما از این طریق می توانید در یوتیوب با سیستم همکاری در فروش محصولات درآمدزایی داشته باشید. البته ناگفته نماند که این روش یکی از بهترین روش های بازاریابی محتوا برای فروش محصولات است.

   

  یکی دیگر از روش های کسب درآمد از یوتیوب کسب درآمد از تبلیغات اسپانسری میباشد. البته در این روش باید تعداد اعضای کانال یوتیوب تان زیاد باشد. اگر بتوانید تعداد اعضای کانال تان را افزایش بدهید می توانید با تبلیغات دیگران در کانال یوتیوب تان از برندهای مختلف درآمد زایی کسب کنید.

   

  می‌توانید با معرفی محصولات و خدمات برندهای مختلف داخل ویدیو هایی که میسازید از یوتیوب درآمدزایی داشته باشید. برای اینکه بتوانید از این مدل کسب درآمد کنید باید مخاطبان کانال یوتیوب تان افزایش پیدا کند. بهترین راه برای افزایش مخاطبان کانال تان این است که ویدیو های با کیفیت و جذابیت تولید کنید.

  البته اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید میتوانید ویدیو های به زبان انگلیسی تولید کنید و داخل کانال یوتیوب به اشتراک بگذارید. مطمئن باشید اگر فرد تاثیرگذاری باشید برندهای زیادی با شما تماس خواهد گرفت تا محصولات و خدماتشان را داخل کانال یوتیوب تان تبلیغ کنید.

   

  دیگر از روش برای کسب درآمد از یوتیوب این است که خیلی ساده و راحت می توانید محصولات تان را در این شبکه اشتراک ویدیو بفروشید. فروش محصولات و خدمات در یوتیوب کار سخت و دشواری نیست. فقط کافیست مردم را به خرید ترغیب کنید. البته این را هم بگویم یکی از بهترین روش ها برای فروش محصولات تولید ویدیو است. اگر برای محصولاتتان ویدیو تولید کنید فروشتان چندین و چند برابر افزایش پیدا میکند.

  طبق تحقیقات انجام شده بالای ۸۰ درصد از خریدار های محصولات با دیدن ویدیو ترغیب به شرکت و تهیه محصول شدند. این روش هم یکی از روش های درآمدزایی از یوتیوب به صورت غیر مستقیم است. در این روش هیچ نیازی به دور زدن تحریم ها نیست و شما به کمک یوتیوب می توانیم محصولات و خدماتتان را بفروشید.

   

  یکی از اصلی ترین روش ها برای درآمدزایی از یوتیوب به صورت مستقیم استفاده از گوگل ادسنس است. اگر از گوگل ادسنس برای کسب درآمد از یوتیوب استفاده نکنید هیچ گاه درآمدتان افزایش پیدا نخواهد کرد. بسیاری از دوستانی که قصد درآمدزایی از یوتیوب را دارند فکر می کنند که به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید از ویدیو های شان می توانند درآمد خوبی از خود یوتیوب داشته باشند. اصلاً این طور نیست. شما تا از سرویس گوگل ادسنس استفاده نکنید درآمدتان افزایش پیدا نخواهد کرد.

  روش اصلی درآمدزایی از یوتیوب نمایش تبلیغات در ابتدای ویدیوهای شما و کلیک کردن کاربران بر روی آنهاست. یعنی شما اگر بخواهید درآمد خوبی را از یوتیوب کسب کنید باید گوگل ادسنس خود را فعال کنید و به کانال یوتیوب تان متصل کنید.

   

  یکی  دیگر از روش های کسب درآمد از یوتیوب این است که شما می توانید داخل یوتیوب بخش اعضای ویژه راه اندازی کنید. یعنی یوتیوب این امکان را اضافه کرده است است که یک سری ویدیو ها را فقط به اعضای ویژه نمایش بدهد.

  در این روش اگر ویدیوهای رایگان جذابی تولید کنید مخاطبان و کاربران زیادی حاضر می‌شوند بابت شرکت در بخش اعضای ویژه کانال یوتیوب تان هزینه بدهند. در این مدل کسب درآمد هر کسی نیاز داشته باشد مبلغ را به صورت ماهانه پرداخت می‌کند و به ویدیوهای بخش اعضای ویژه تان در کانال یوتیوب تان دسترسی پیدا خواهد کرد. جالب است بدانید که گریم مک کویین یکی از یوتیوبر های حرفه ای با این روش به درآمد ماهانه 150 هزار دلار در ماه رسیده است.

   

  یکی از روش های کسب درآمد از یوتیوب به صورت غیر مستقیم افزایش بازدید سایت از یوتیوب است. در این روش شما به صورت مستقیم از یوتیوب کسب درآمد نمیکنید. اگر وب سایتی دارید که محصولات و خدماتی را در آن می فروشید یوتیوب یک گزینه مناسب برای افزایش بازدید و ترافیک سایتتان است. هر چقدر بازدید و ترافیک سایت تان افزایش پیدا کند فروش شما هم زیاد می شود.

  شما از طریق تولید محتوا های آموزشی می توانید مخاطبان زیادی را از یوتیوب به سایتتان هدایت کنید و با پیاده سازی بازاریابی اینترنتی بر روی آنها می توانید آنها را به مشتری و خریدار تبدیل کنید. همانطور که می‌دانید یوتیوب بزرگترین شبکه های اشتراک ویدیو در جهان است که روزانه مخاطبان زیادی از این شبکه اشتراک ویدیو استفاده می کنند.

  اگر در هر زمینه ای کسب و کار اینترنتی تان را راه اندازی کرده اید میتوانید با تولید محتوای ویدیویی در آن زمینه مخاطبان زیادی را وارد سایت تان کنید و درآمدتان را افزایش بدهید.

   

  یکی دیگر از روش های بسیار جالب کسب درآمد از یوتیوب تبلیغ در توضیحات ویدیو است. تبلیغاتی که در توضیحات ویدیو نوشته میشود هم مورد استقبال بسیاری از بازدیدکنندگان قرار میگیرد. اگر در یوتیوب بازدید کنندگان و دنبال کنندگان زیادی را دارید پیشنهاد می کنم از این روش برای کسب درآمد استفاده کنید.

  دقیقاً مشابه تصویر زیر در توضیح این ویدیو یک اپلیکیشن موبایل جذاب معرفی شده است. شما هم اگر محصولاتی دارید می توانید آن را در زیر ویدیو تان قرار بدهید و به فروشگاه اینترنتی خود لینک بدهید.

   

  یکی از سرویس های یوتیوب برای کسب درآمد سرویس youtube red است.این روش با بقیه روش های کسب درآمد از یوتیوب متفاوت است. است در این روش تبلیغاتی که در ابتدای ویدیو قرار می‌گیرد برای کسی به نمایش نشان داده نمی شود یوتیوب حاضر است بخشی از درآمد خود را که کسب می‌کند به تولید کننده محتوای کانال بدهد. پس در این روش برای این که بتوانید درآمدزایی داشته باشید باید سعی کنید مخاطبان سرویس youtube red را افزایش بدهید. هر چقدر مخاطبان این سرویس را افزایش بدهید درآمد شما بیشتر می شود و میتوانید درآمدزایی از یوتیوب داشته باشید.

  جمع بندی

  در این مقاله راه و روش های درآمدزایی از یوتیوب را به صورت کامل به شما آموزش داده ایم. این مقاله یکی از کاملترین مقاله ها در زمینه آموزش کسب درآمد از یوتیوب در وب فارسی است. اگر در زمینه تولید محتوا های ویدیویی توانایی و مهارت داری می توانید از این مدل کسب درآمد استفاده کنید. البته تولید محتوای ویدیویی کار چندان راحتی نیست و باید کار با یک سری نرم افزارهای گرافیکی مثل افترافکت، پریمیر و حتی فتوشاپ را کامل یاد بگیرید. البته کسب درآمد و درآمدزایی از یوتیوب به روش های غیر مستقیم بسیار ساده و راحت است. امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید. منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.

  {
  “@context”: “https://schema.org”,
  “@type”: “FAQPage”,
  “mainEntity”: [{
  “@type”: “Question”,
  “name”: “آیا درآمدزایی از یوتیوب ممکن است؟”,
  “acceptedAnswer”: {
  “@type”: “Answer”,
  “text”: “درآمدزایی از یوتیوب بسیار جذاب است. همانطور که میدانید ویدیو یکی از از بهترین ابزارهای ارتباطی در دنیا شناخته شده است. و یوتیوب بزرگترین شبکه اشتراک ویدیو در دنیاست. استفاده از این شبکه اشتراک ویدیو هیچ محدودیتی ندارد و می توانید هر چقدر که می خواهید بدون هیچ محدودیتی ویدیو و فیلم هایتان را در این شبکه اشتراک ویدیو به اشتراک بگذارید.
  حالا شاید این سوال برایتان پیش بیاید که درآمدزایی از یوتیوب چگونه است؟ یا اینکه چطور می توانیم از یوتیوب درآمد دلاری داشته باشیم؟
  کسب درآمد از یوتیوب به این صورت است که این شبکه اشتراک ویدیو به ازای تعداد دیده شدن ویدیوهای شما حاضر است به شما پول بدهد. یعنی هر چقدر ویدیوهای شما بازدید کننده داشته باشد یوتیوب به شما پول می دهد.
  البته وقتی اسم کسب درآمد از youtube می آید بسیاری از افراد فکر می‌کنند که باید در این شبکه اشتراک ویدیو کانالی راه اندازی کنند و از طریق افزایش دیده شدن ویدیو های شان درآمد زایی کسب کنند. البته این هم یکی دیگر از روش های کسب درآمد از یوتیوب است. اما این راه ممکن است یک مقدار سخت باشد. اما شدنی است. البته تنها راه کسب درآمد از یوتیوب فقط این روش نیست. راه و روش های زیادی برای کسب درآمد از یوتیوب وجود دارد که در این مقاله سعی کردم بهترین روش ها را به شما معرفی کنم.”
  }
  },{
  “@type”: “Question”,
  “name”: “چرا کسب درآمد از یوتیوب ؟”,
  “acceptedAnswer”: {
  “@type”: “Answer”,
  “text”: “همانطور که می دانید یکی از روش های کسب درآمد دلاری کسب درآمد از یوتیوب است. با توجه به شرایط اقتصادی کشورمان و ارزش بالایی که دلار دارد این مدل کسب درآمد از اینترنت یکی از پر درآمد ترین و پولساز ترین روش هایی است که می توانید در ایران به درآمد های زیادی در ماه برسید.

  تنها دلیل این که به شما پیشنهاد می کنم از یوتیوب درآمد زایی کسب کنید این است که پولی که در میارید به دلار است. قیمت دلار در ایران ۱۳ هزار تومان است و در آینده افزایش پیدا خواهد کرد.اگر بتوانید در ایران به دلار کسب درآمد کنید درآمدتان چندین و چند برابر درآمد فعلی تان خواهد شد.”
  }
  },{
  “@type”: “Question”,
  “name”: “چگونه از یوتیوب به ما پول می دهد؟”,
  “acceptedAnswer”: {
  “@type”: “Answer”,
  “text”: “قانونی که یوتیوب برای واریز درآمد تان به شما دارد این است که اولاً کانالی که راه‌اندازی کرده اید باید دارای هزار عضو فعال باشد. اولین قدم برای درآمدزایی از یوتیوب این است که اعضای کانال تان را به 1000 عضو فعال برسانید. و دوم اینکه ویدیو های شما باید بالای 4000 دقیقه دیده شده باشد. این بدین معناست که دیگران مجموعاً 4000 دقیقا از ویدیوهای شما را ببیند. حالا ممکن است شما 10 ویدیو داشته باشید که هرکدام از این ویدیو ها 5 دقیقه باشند و بیش از 100 نفر آنها را تا آخر دیده باشند که در مجموع 5000 دقیقه از ویدیو های شما را دیده اند.

  قانون دوم این است که برای کسب درآمد از youtube حتماً باید سرویس گوگل ادسنس داشته باشید. یعنی شما باید در گوگل ادسنس عضو شوید چون درآمدی که از یوتیوب کسب می کنید از طریق گوگل ادسنس پرداخت میشود. عضویت در گوگل از سنت بسیار راحت است و خیلی ساده می توانید ثبت نام کنید.

  نکته بسیار مهم برای کسب درآمد از یوتیوب این است که حتماً باید مشخصات حساب بانکی تان در حساب یوتیوب و گوگل ادسنس یکی باشد. یعنی اگر کسی در خارج از کشور برای تان داخل یوتیوب حساب باز کرد باید مشخصات حساب آن فرد را داخل گوگل ادسنس ثبت کنید. به عنوان مثال اصلاً نمی توانید خودتان داخل گوگل حساب باز کنید و کس دیگری داخل یوتیوب برایتان حساب ایجاد کند، تمام اطلاعات حساب در یوتیوب و گوگل ادسنس باید یکی باشد. باید همه چیز به صورت کاملا واقعی و طبیعی باشد. در غیر این صورت ممکن است که حسابتان داخل یوتیوب بسته شود و نتوانید از یوتیوب کسب درآمد کنید.”
  }
  },{
  “@type”: “Question”,
  “name”: “چگونه در یوتیوب تسویه حساب کنیم؟”,
  “acceptedAnswer”: {
  “@type”: “Answer”,
  “text”: “اما سوالی که پیش می آید این است که با توجه به اینکه یوتیوب کشور ما را تحریم کرده است چطور میتوانیم از طریق درامدی که کسب کردیم را دریافت کنیم؟
  شاید فکر کنید با توجه به تحریم هایی که یوتیوب علیه کشور ما انجام داده است برداشت و دریافت پول غیر ممکن شده است.

  شاید برداشت پول یک مقدار سخت شده باشد ولی همیشه راه هایی برای دور زدن تحریم ها در ایران وجود دارد. یکی از ساده ترین راه هایی که می توانید انجام بدهید این است که به کمک دوستان و آشنایانی که در خارج از کشور دارید در یوتیوب ثبت نام کنید و یک کانال راه اندازی کنید.

  توجه داشته باشید کسی که خارج از کشور برای شما در یوتیوب حساب ایجاد کند و داخل یوتیوب عضو شود بسیار بهتر است.

  بعد از این که آن شخص داخل یوتیوب عضو شد و کانالی راه اندازی کرد باید شما را به عنوان یکی از مدیران اصلی کانال انتخاب کند. این کار مثل آب خوردن ساده است، فقط کافیست که ایمیل شما را به عنوان یکی از مدیران ثبت کند.

  بعد از اینکه شما را به عنوان مدیر اصلی انتخاب کرد کار تقریباً تمام شده است و شما مدیر اصلی کانال هستید. از اینجا به بعد شما باید فعالیت تان را برای کسب درآمد از یوتیوب شروع کنید و به هنگام تسویه حساب پارنترتان باید اقدام کند. پارنترال هم فردی است که از خارج از کشور برای شما داخل یوتیوب کانال ساخته است و شما را مدیر کانال کرده است.

  بعد از اینکه پارنتر تان با یوتیوب تسویه حساب کرد شما می توانید از طریق صرافی های آنلاین درآمدی دلاری را که کسب کرده اید به تومان تبدیل کنید.این روش یکی از ساده ترین روش ها برای تسویه حساب با یوتیوب است. در این روش تسویه حساب یوتیوب به هیچ عنوان به شما شک نمی کند و تمام مراحل را هم به صورت قانونی پیش می روید.

  البته برای تسویه حساب با یوتیوب یک روش دیگر هم وجود دارد که یک مقدار ممکن است سخت و پر ریسک باشد .در این روش باید یک سرور مجازی تهیه کنید و از طریق آن یک حساب پی پال ایجاد کنید و تمام فعالیت های تان را برای کسب درآمد از یوتیوب در آن انجام بدهید. اما چون این روش ریسک بالایی دارد اصلا به شما پیشنهاد نمیکنم.”
  }
  }]
  }

  سلام خسته نباشید به شما واقعا مطالبتون سرشار از محتوای مفید هست در ضمن بنده میتونیم بعضی از مطالبتون رو با ذکر منبع و همینطور قرار دادن لینک تون کپی کنم

  سلام اگر با ذکر منبع باشه مشکلی نداره

  سلام اینکه باید چهار هزار ساعت نمایش داده بشه معنیش چیه ؟ خود ویدیو ها باید چهارهزار ساعت باشن یا مثلا یک ویدئو یک ساعته چهار هزار بار ویو بخوره

  آخه کجای دنیا ویدیویی به مدت ۴ هزار ساعت میشنوی ساعت اونم وجود داره مرد مومن؟میدونی میشه تقریبا یک ونیم سال تمام اونم فقط یک ویدیو،منظورش مجموع دقایق پخش ویدیو ۴۰۰۰دقیقه هستش که اگه فقط صدنفر ۴دقیقه ببینن کافیه خیلی راحت و بعد ازین یوتیوب خودش بهتون پیشنهاد اشتراک و همکاری میده داداش من

  خیلی کامل و عالی بود مقالتون . واقعا دستتون درد نکنه ~

  سلام دوست عزیز ممنون بابت مقاله مفید بنده یک اشنای صمیمی در امریکا دارم خواستم بدونم ایا با وضعیتی که بین دو کشور وجود دارد میشود پول جابه جا کرد

  سلام وقتتون بخیر بله مشکلی نیست

  ممنون از مطلب خوب شما؛ نتوانستم مراحل زیر را در یوتیوب انجام دهم؛ صفحه یوتیوبم فارسی است و کلا در قسمت تنظیمات چیزی در این زمینه پیدا نکردم؛ لطفا راهنمایی فرمایید.

  برای درآمد زایی و کسب درآمد از یوتیوب ابتدا باید قسمت کسب درآمد از کانال یوتیوب را فعال کنید. با فعال سازی این قسمت یوتیوب تبلیغات کلیکی خودش را در ابتدای ویدیو های تان نشان می دهد. همینطور بعد از اینکه قسمت کسب درآمد از youtube را فعال کردید تمام نمایش های ویدیویی تان محاسبه می شود.

  برای این منظور به قسمت تنظیمات کانال یوتیوب بروید و بر روی گزینه my channel کلیک کنید و سپس بر روی دکمه customize channel کلیک کنید.

  بعد از وارد شدن در صفحه جدید طبق تصویر زیر بر روی گزینه view additional teatures کلیک کنید.

  سایت شما عالی هستش امیدوارم موفق باشید

  از سرویس اشتراک ویدئو ایرانی اینما استفاده کنید بدون نیاز به فالوئر و بدون محدودیت بارگزاری ویدئو

  حتی بدون فالوئر و یک عدد ویدئو میتونید کسب درآمد کنید

  حتی بدون دیده شدن ویدئوی اصلی

  مگه میشه مگه داریم!!!!

  لطفا دید گاه رو قرار بدین

  بیشتر توضیح میدین ممنون

  با سلام. من تعدادی ویدیوی آموزشی ریاضی در مقطع متوسطه ۲ تولید کردم که خیلی از ایرادهای ویدیوهای آموزشی مشابه رو نداره و مطالب جذابی هم داخلشون قرار دادم. کیفیت کارم رو به مقدار قابل توجهی بالا بردم. از شهرهای مختلفی بعضی دبیران و دانش آموزان تشکر کردن و خواستن براشون باز هم ویدیو بفرستم. می خواستم بدونم در آپارات یا یوتیوب می تونم ازشون درآمد کسب کنم یا نه؟ کدوم بهتره؟ کدوم راحت تره؟

  سلام بنظر من بهتره شما خودتون یک سایت راه اندازی کنید و محصولاتتون بفروشید.

  سلام. مطلب خوب و کاملی بود ولی اگر امکانش هست لطفا درباره درآمد از یوتیوب با استفاده از سرور مجازی کامل تر توضیح بدید🙏

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  دیدگاه

  من محمد جراحی هستم. به شما به زبان ساده آموزش میدم که چطور یک کسب و کار اینترنتی پولساز راه اندازی کنید و بتوانید مثل آب خوردن محصولاتتان را در اینترنت بفروشید.

  وبلاگ

  برای اینکه هر شخصی در یوتیوب به درآمد برسد لازم است اقداماتی انجام دهد و مراحلی را طی کند و شرایطی که برای کسب درآمد از یوتیوب باید در نظر گرفت بپردازد و در نهایت روش های کسب درآمد از یوتیوب بیان می‌شود.

  احتمالا شما هم یوتیوبرهایی را بشناسید که بسیار موفق هستند و درآمد دلاری با یوتیوب دارند ولی شاید فکر کنید کسب درآمد از یوتیوب از ایران سخت و نشدنی باشد.یوتیوب در ایران تحریم است اما راه­‌هایی برای کسب درآمد از یوتیوب از ایران وجود دارد. شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که نحوه کسب درآمد در یوتیوب چگونه است؟ما در این مقاله به نحوه کسب درآمد در یوتیوب، آموزش کسب درآمد با یوتیوب و آموزش کسب درآمد از یوتیوب در ایران می­پردازیم.

  اگر بابت این موضوع نگران هستید که نمی­‌توانید کسب درآمد از یوتیوب در ایران داشته باشید باید بگوییم که این کار امکان­‌پذیر است.در این قسمت از مقاله به آموزش کسب درآمد از یوتیوب در ایران می­‌پردازیم. درست است یوتیوب تحریم است. اما این تحریم را می­‌شود طوری دور زد که قانونی هم باشد. 

  راه اول: به این صورت است که اگر آشنا، دوست یا فامیلی را خارج از ایران دارید از او بخواهید برای شما کارهای عضویت در یوتیوب را انجام بدهد و ایمیل شما را به عنوان ایمیل مدیر کانال ثبت کند.یا اطلاعاتی مثل اسم، آدرس، شماره حساب و شماره مالیاتی را از او بگیرید و خودتان این کار را انجام دهید. بعد از آن دیگر فقط شما مدیر کانال هستید و به درآمد دلاری با یوتیوب خواهید رسید. ولی برای دریافت درآمد، کارهای تسویه حساب را او باید انجام بدهد و از طریق صرافی پول را به حساب شما واریز کند. بعضی افراد این را قبول نمی‌­کنند چون اگر درآمدش زیاد بشود مالیات پرداختی هم زیاد می­شود و ممکن است از بعضی سوبسیدها و معافیت‌­ها در کشورش نتواند استفاده کند.درآمدزایی از یوتیوب

  راه دوم: MCN (Multi-Channel Network) است که شرکت­‌هایی هستند که در اروپا و آمریکا ثبت شده‌­اند و شما زیر مجموعه آن­ها می­‌شوید. درآمد شما اول به حساب این شرکت‌­­ها می­رود و بعد به حساب شما ریخته می­شود. این روش با اینکه ممکن است تا 40% پورسانت از شما بگیرد ولی خدمات خوبی ارائه می­‌دهد؛ محتوای شما را حفاظت می­کند یعنی اگر کسی محتوای شما را کپی کرد می­تواند ویدئو را حذف کند و حتی درآمدش را برای شما در نظر بگیرد. اگر کیفیت کانال شما خوب باشد می‌­توانید با آن­ها صحبت کنید و تخفیف هم بگیرید. قراردادهای این شرکت­‌ها بلندمدت است. زمان بستن قرارداد، مدل قرارداد و جزییات آن را کامل بپرسید. برای مثال قرارداد پورسانتی است و صاحب کانال فقط خودتان هستید.

  راه سوم: این راه کار برای ما ایرانی­ها کار سختی است. شما باید به یکی از کشورهای اطراف سفر کرده و در یکی از بانک­‌های آن جا حساب بانکی باز کنید.که این کار سخت است و خیلی بانک­ها این کار را انجام نمی­‌دهند.

  نحوه کسب درآمد در یوتیوب در گذشته از طریق آپلود محتوای عالی، بازدیدهای میلیونی و درآمد دلاری از یوتیوب بود. امروزه تولیدکننده‌­های محتوا با گوناگونی نحوه کسب درآمد از یوتیوب مواجه­ هستند. علاوه بر کسب درآمد از تبلیغات یوتیوب، اسپانسری، تامین مالی طرفداران یا فروش کالا هم از روش‌های کسب درآمد از یوتیوب می‌­باشد.

  یکی از کارهای مهم این است که عضو برنامه درآمد یوتیوب (YouTube Partner Program) شوید. برای خیلی از یوتیوبرها تبلیغات ضروری‌­ترین منبع درآمد است. این برنامه برای دسترسی یوتیوبرهای معمولی به ویژگی­های خاص این پلتفرم است. برای اینکه عضو این برنامه شوید و حساب AdSense داشته باشید، باید لوکیشن شما غیر از کشور ایران، افغانستان و تاجیکستان باشد.که در قسمت کسب درآمد از یوتیوب از ایران به آن اشاره کردیم. اگر عضو این برنامه شوید از راه­‌های تبلیغات قبل از ویدئو، عضویت کانال یا تبلیغات بنر گوگل ادسنس می­‌توانید به درآمد برسید.

  کیفیت محتوای کانال خود را بالا نگه دارید تا بتوانید شرایط برنامه درآمد یوتیوب را داشته باشید؛ کانال­‌های آموزشی و محتوای خاص و یونیک.برای اینکه عضو این برنامه شوید نیاز به حداقل 1000 مشترک (subscriber) و 4000 ساعت نمایش در 12 ماه گذشته دارید. هیچ زمان­بندی یا قالب مشخصی برای به دست آوردن این 4000 ساعت نمایش وجود ندارد.می­‌توانید 100 ساعت برای هر 40 ویدئو یا هر ترکیب دیگری که به عدد 4000 برسید را انتخاب کنید.

  یک اکانت AdSense بسازید. با گوگل ادسنس شما می‌توانید از طریق تبلیغات ابتدای ویدئو و کلیک مخاطبان درآمد کسب کنید.

 • شگل
 • ویژگی کسب درآمد (monetization) جدید خود را کشف کنید.هر کدام از کانال­‌هایی که کسب درآمد می­‌کنند، یک سری شرایطی دارند:

  برای به دست آوردن درآمد تبلیغات باید حداقل 18 سال سن داشته باشید و تبلیغات شما باید متناسب با محتوای کانال باشد.

   شما می­‌توانید این قابلیت را برای کانال خود فعال کنید که اعضای ویژه داشته باشید. افرادی که طرفدار شما هستند و دوست دارند در کانال شما باشند عضو آن می­‌شوند. اگر یکی از اعضای YouTube Premium ویدئوی شما را تماشا کند، بخشی از هزینه اشتراک او را دریافت می‌­کنید. ویدئوهایی که در این کانال قرار می­‌دهید از هر جهت باید با کیفیت باشند تا ارزش این را داشته باشد که مخاطب برای آن پول بدهد.

  برای فروش عضویت کانال به مشترکان خود باید حداقل 18 سال سن داشته باشید و بیش از 1000 مشترک داشته باشید. طرفداران و فالوورها در ازای محتوایی مثل ایموجی، ویدئوهای خاص، چت لایو به طور ماهانه مبلغی را پرداخت می­کنند.

  برای فروش کالا از طریق یوتیوب باید حداقل 18 سال و حداقل 10000 مشترک داشته باشید. اگر پیج اینستاگرام یا وب­سایتی دارید می‌­توانید معرفی کنید و درآمد خود را افزایش دهید. با فعال کردن این ویژگی در حساب خود، می­‌توانید حداکثر 12 مورد کالا را به مخاطبان خود بفروشید. اگر محتوایی در سایت خود دارید که به صورت متنی است بهترین فرصت است آن را تبدیل به محتوای ویدئویی کنید و در یوتیوب پست کنید.

  یکی از سودآورترین تبلیغات، حمایت از برندها است. یک شرکت برای تبلیغ برند یا محصول خود در ویدئو به تولیدکننده محتوا حاضر است پول ­دهد.جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از لینک زیر به صفحه تبلیغات اسپانسری یوتیوب مراجعه نمایید.

  این امکان به کاربران اجازه می­دهد مبلغی را برای مشاهده ویدئو بدون تبلیغات بپردازند. حتی بدون این تبلیغات هم تولیدکننده­های محتوا می­توانند بر اساس زمان بازدید درآمد ایجاد کنند. بنابراین YouTube Analytics خود را بررسی کنید تا آماری مثل زمان بازدید و تعامل مخاطب را ببینید.

  از لینک­های وابسته در یوتیوب استفاده کنید. ترویج دادن لینک‌­های وابسته می­‌تواند یک فرصت درآمدزایی بزرگ برای کانال­‌هایی باشد که آموزش­‌های عمیق و بررسی محصول دارند. مثلا اگر محصولی را توصیه می‌­کنید و کاربر برای خرید از لینک شما دیدن می­‌کند، شروع به دریافت کمیسیون می­‌کنید. می­‌توانید این لینک­‌ها را در سطر اول توضیحات خود قرار دهید و در مورد لینک خود در محتوای ویدئویی صحبت کنید. حواستان به این باشد که فقط برای کسب درآمد این لینک‌­ها را در سر تا سر محتوای خود نریزید. دنبال­کننده‌­های شما فقط زمانی شما را دنبال می­‌کنند که به شما اعتماد داشته باشند. برای ایجاد این اعتماد به آن­ها در حل مشکلات و آموزش کمک کنید. مثلا از راه‌­حل­هایی که به شما کمک کرده‌­اند به آن­ها بگویید.

  روی سئوی یوتیوب خود تسلط داشته باشید. اگر هنوز ویدئوهای شما مورد توجه نبوده سعی کنید روی سئوی یوتیوب کار کنید. سعی کنید به کلید واژه‌­هایی که استفاده می­‌کنید دقت کنید. به چیزهایی که مردم درباره آن جستجو می‌­کنند فکر کنید و سعی کنید از کلمات کلیدی مناسب در عنوان ویدئو، توضیحات و تگ­‌های ویدئوی خود استفاده کنید. بعد می­‌توانید از طریق منبع ترافیک سرچ یوتیوب خود بررسی کنید تا بدانید افراد دنبال چه هستند. همچنین 5 فاکتور کلیدی برای رتبه‌­بندی سئوی یوتیوب را در نظر بگیرید: تعداد کامنت‌­ها، مشترک شدن بعد از دیدن ویدئو، طول ویدئو و نرخ کلیک در نتایج جستجوی یوتیوب.

  موارد بالا از راه‌­های کسب درآمد از یوتیوب هستند که هر یوتیوبر با توجه به امکانات، علاقه و شرایط خود انتخاب می‌­کند.

  نحوه کسب درآمد از یوتیوب به این صورت است که اولا شما باید قوانین یوتیوب را رعایت کنید. موضوع کانال‌تان یکپارچه باشد و قانون کپی رایت را رعایت کنید. مخصوصا در استفاده از موسیقی دقت کنید و بدون اجازه صاحب اثر این کار را نکنید. در طی 12 ماه اخیر به 1000 مخاطب و مجموعا 4000 ساعت نمایش رسیده باشید. هر چه محتوای شما بهتر و قوی­‌تر باشد، درآمد شما نیز بیشتر خواهد بود.

  وقتی این شرایط را داشتید از طرف یویتوب به شما ایمیل داده می­شود که شما می­توانید برای فعالسازی کسب درآمد درخواست کنید. مراحل فعالسازی کسب درآمد به صورت زیر است:

  اگر درخواست شما رد شدن، باید یک ماه صبر کنید دوباره درخواست دهید.  

  قطعاً تاکنون پیج‌های مختلفی را بررسی کرده‌اید و در پیج‌ها و چنل‌های مختلف این را شنیده‌اید که هر ۱۰۰۰ بازدید چه مقدار باعث درآمدزایی از یوتیوب می‌شود.و در مبحثی دیگر بیان شده که ما چگونه می‌توانیم درآمد یک یوتیوبر را محاسبه کنیم؟ و یوتیوب به ازای هر هزار بازدید چقدر به ما پول میدهد؟ برای مطالعه در این باره می‌توانید به مقاله تعرفه درآمد از یوتیوب مراجعه کنید.

  اینکه درآمد درآمد دلاری با یوتیوب در هر 1000 بازدید چقدر است را دقیق نمی‌توان گفت زیرا درآمد شما از یوتیوب بستگی به چند چیز دارد:

  موضوع کانال شما برای یوتیوب بسیار مهم است. یوتیوب به کانال­‌هایی که موضوعات جدی و فنی را بررسی می­‌کند توجه دارد؛ مثل ویدئوهای آموزشی.سعی کنید حتما در یک موضوع خاص کار کنید. مثلا اینطور نباشد که یک بار درباره نگهداری از گربه محتوا تولید کنید و دفعه بعد درباره برنامه نویسی.

  هر تبلیغی که بابت آن پول بیشتری داده شود، گوگل آن را در رتبه بالاتری قرار می­دهد. البته به نسبت تبلیغات دیگر در همان حوزه. هر چقدر هم آن تبلیغ جزیی‌­تر بشود هم هزینه­‌اش بیشتر است.مثلا تبلیغ یک شرکت شیر و لبنیات که می‌­خواهد روی ویدئوهای آشپزی نمایش داده شود. باز هم می‌­شود این تبلیغ را جزئی‌­تر هم کرد. مثلا ویدئوهایی که در آن برای درست کردن غذا از شیر استفاده می­‌شود یا این تبلیغ فقط برای مردم فلان کشور نمایش داده شود.

  این فاکتور چه تاثیری روی درآمد از یوتیوب دارد؟ معمولا کشورهایی که به لحاظ سطح رفاه بالاتر هستند، هزینه تبلیغات‌شان برای بازدیدکنندگان آن کشور هم بیشتر است. یعنی اگر 1000 بازدید اول شما از این کشورها باشد مثل آمریکا، سوییس، سوئد و دانمارک شما به عنوان تبلیغ‌­کننده درآمد بیشتری کسب می­‌کنید. ولی اگر از کشورهای کم برخوردارتر اگر باشد درآمد شما کمتر است. دلیلش این است که بازدیدکننده­‌های این کشور قدرت خرید بیشتری دارند.

  ولی به طور کلی تعداد کامنت­ها، تعداد کلیک‌­های روی تبلیغ، مدت زمان تبلیغ و کیفیت تبلیغ برای درآمدزایی موثر است.

  تعرفه کسب درآمد از یوتیوب

  در این مقاله به نحوه کسب درآمد با یوتیوب پرداختیم و این اطمینان را دادیم که با آموزش کسب درآمد از یوتیوب در ایران هم می­شود به درآمد دلاری با یوتیوب رسید. فقط باید با تلاش و انگیزه تا گرفتن نتیجه صبر کنیم.

  4 روش تبلیغاتی توسط یوتیوبرها وجود دارد که میتوان با انجام آن درآمدهای خوبی کسب کرد.

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  دکتر یوتیوب اولین آکادمی تخصصی یوتیوب، مجموعه ی جوانی است که با هدف توسعه علم و دانش یوتیوب در ایران تشکیل شده است.
  این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به روزی که دارد . دوره های آموزشی و خدمات هوشمندانه ای طراحی میکند تا بروزترین و کارآمدترین علوم یوتیوب را برای افراد توانمند با هدف درآمد مناسب و گسترش دانش یوتیوب مارکتینگ در سطح جامعه ارائه دهد.درآمدزایی از یوتیوب


  ما با بررسی تمامی جزییات چنل یوتیوب شما از جمله تگ گذاری، سئو، دیسکریپشن، ویدیو و بررسی یوتیوب آنالیتیکس و تحلیل بررسی رقبای شما تمامی مشکلات چنل شما را در یک جلسه ۳۰دقیقه ای به شما ارائه میکنیم تا با رفع مشکلات موجود چنلی رو به رشد و حرفه ای داشته باشید.

  ورود


  کد تایید *


  نام کاربری:


  رمز عبور:

  وبلاگ

  یوتیوب به ازای هر هزار بازدید چقدر به پول می‌دهد؟ سوالی که این روزها ذهن اکثر افرادی که قصد شروع فعالیت در یوتیوب را دارند درگیر کرده، یوتیوب این روزا تبدیل به یک روش کسب درآمد دلاری برای ما ایرانی‌ها شده است و دلیل آن هم، کم ریسک بودن و عدم نیاز به سرمایه زیاد برای شروع فعالیت و یوتیوب شدن است.همینطور که میدانید یوتیوب دومین وبگاه پرطرفدار در دنیا پس از فیس بوک هست دلایل بسیار زیادی، مانند ۶میلیارد بازدید روزانه ویدیو از یوتیوب به میزان یک میلیارد ساعت، جذاب تر بودن محتوای ویدیو نسبت به سایر محتواها (تصویری، پادکست و متنی) و از همه مهم تر درآمد دلاری وجود دارد که یوتیوب را به این جایگاه ارزشمند در دنیا رسانده است.

  اگر از خود می‌پرسید که یوتیوبرها چقدر پول می‌گیرند و چگونه یوتیوبر می‌شوند، با دکتر یوتیوب همراه باشید. در این مقاله قصد داریم به موضوع تعرفه درآمد از یوتیوب بپردازیم و به برخی از سؤالات شما عزیزان مانند درآمد هر هزار بازدید یوتیوب چند دلار است؟ و هر ۱۰۰۰ بازدید در یوتیوب چقدر درآمد دارد؟ به طور جامع پاسخ بدهیم. با مراجعه به سایت دکتر یوتیوب از آموزش‌های گام‌به‌گام ساخت اکانت یوتیوب تا کسب درآمد دلاری از یوتیوب استفاده کنید تا کاملاً حرفه‌ای وارد این عرصه شوید.

  شما نمی‌توانید فقط ویدئویی را در یوتیوب ارسال کنید و امیدوار باشید که برای شما پول نقد به همراه داشته باشد؛ حتی اگر شما به‌اندازه کافی خوش‌شانس باشید و این ویدئو وایرال شود. مراحل زیر را قبل از اینکه YouTube به شما امکان کسب درآمد از ویدئوهای خود را بدهد، باید انجام دهید:

  وقتی این مراحل را انجام دادید و برای درآمدزایی توسط YouTube پذیرفته شدید، مشغول ساخت و تبلیغ ویدئوها باشید. برای شروع کسب درآمد مناسب، باید مجموعه‌ای بزرگ از فیلم‌های تبلیغاتی خوب ایجاد کنید.درآمدزایی از یوتیوب

  اگر کنجکاو هستید بدانید که یوتیوب به‌ازای هر ۱۰۰۰ بازدید چقدر پول میده و تعرفه درآمد از یوتیوب به چه صورتی است؟ این بخش از مقاله را با دقت مطالعه کنید.

  اینکه یک ویدئوی YouTube با 100000 بازدیدکننده از تبلیغات قرار داده شده در Google چقدر درآمد دارد به محتوای ویدئو و مخاطبی که تماشا می‌کند بستگی دارد. میزان پولی که یک ویدئو به دست می‌آورد به عوامل تماشای آن، طول مدت و نوع فیلم و سایر عوامل بستگی دارد.

  میانگین تعرفه درآمد از یوتیوب بین 0.01 تا 0.03 دلار برای نمایش تبلیغات است. یک یوتیوبر می‌تواند در حدود 18 دلار در هر 1000 نمایش آگهی به دست آورد که از 3 تا 5 دلار در هر 1000 نمایش ویدئو به دست می‌آید. همچنین می‌توان تخمین زد برای استعدادهای برتر، یک یوتیوبر می‌تواند برای هر 1000 نمایش ویدئو حدود 5 دلار درآمد داشته باشد.

  بااین‌حال؛ میزان پولی که یوتیوب پرداخت می‌کند به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

  راه‌های مختلفی برای کسب درآمد در YouTube وجود دارد. ابتدا یک موضوع قابل‌توجه و جذاب ایجاد کنید تا قبل از تلاش برای کسب درآمد از کانال خود، هدف اصلی شما باشد. برخی از راه‌هایی که می‌توانید درآمد YouTube خود را افزایش دهید عبارت‌اند از:

  دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می‌شود درآمد YouTube شما کاهش یابد و بیشتر آن به کیفیت محتوای کانال یوتیوب شما مربوط می‌شود. برای شروع، یوتیوب به‌صورت دوره‌ای قوانین خود را تغییر می‌دهد. بررسی کنید که آیا تبلیغات هنوز روی ویدئوهای شما ظاهر می‌شود و آیا حق داشتن آن­ها را در آنجا از دست نداده‌اید. در مرحله دوم، بررسی کنید که آیا هنوز انواع محتوایی را تولید می‌کنید که طرف‌داران شما دوست دارند. ثالثاً، محتوای شما ممکن است فعلاً خارج از فصل باشد، به‌عنوان‌مثال، فیلم‌های اسنوبرد در تابستان. اگر شما صرفاً به دنبال کسب درآمد و به دنبال سؤالاتی مانند هر ۱۰۰۰ بازدید در یوتیوب چقدر درآمد دارد و یوتیوب به‌ازای هر ۱۰۰۰ بازدید چقدر پول میده باشید و از تولید محتوای مناسب فاصله بگیرید این پروسه در انتها منجر به کاهش چشمگیر تعداد دنبال‌کننده‌ها و سطح درآمد یوتیوبی شما خواهد شد.

 • سختی شبکه ارز های دیجیتال
 • با شرکت در دوره‌­های آکادمی دکتر یوتیوب مبانی آموزشی کسب درآمد از یوتیوب را به روش نوین و حرفه‌ای آموزش ببینید تا کانال یوتیوب خود را هر روز پردرآمدتر کنید.

  اگر کاربران از دیدن تبلیغات صرف‌نظر کنند، یوتیوبرها معمولاً پولی دریافت نمی‌کنند، اگرچه موارد استثنا نیز وجود دارد. به طور سنتی، تبلیغ‌کنندگان به‌ازای هر مشارکت به YouTube هزینه پرداخت می‌کنند (معمولاً کسی که حداقل 30 ثانیه تبلیغات را تماشا می‌کند). اگر بیننده‌ای قبل از این زمان رد شود، YouTube از تبلیغ‌کننده هزینه‌ای دریافت نمی‌کند یا به یوتیوبر هزینه‌ای نمی‌پردازد. اگر روی آگهی کلیک کنند، یوتیوبر دستمزد دریافت می‌کند. در حال حاضر تبلیغات غیر قابل رد شدن شش ثانیه وجود دارد که بر اساس CPM هزینه می‌شوند، یعنی در هر 1000 بازدید. اگر بیننده حداقل 2 ثانیه تبلیغات را تماشا کند، این تبلیغات حساب می‌شوند.

  YouTube بر اساس تعداد دنبال‌کنندگانی که در کانال خود دارید به شما پول نمی‌دهد. دنبال‌کنندگان افرادی هستند که حساب شما را دنبال می‌کنند تا بتوانند به‌راحتی به آخرین ویدئوهای شما دسترسی داشته باشند. وقتی ویدئویی ارسال می‌کنید، به طور خودکار در صفحه اصلی آنها نمایش داده می‌شود.

  دنبال‌کنندگان باارزش هستند زیرا آنها کسانی هستند که به‌احتمال زیاد برای ویدئوهای شما کامنت می‌گذارند، لایک می‌کنند و حتی ویدئوهای شما را با افراد بیشتری به اشتراک می‌گذارند. این بدان معناست که اگر تبلیغات مناسب را قرار دهید، می‌توانید بازدیدهای بیشتری و به طور بالقوه پول بیشتری از YouTube به دست آورید؛ بنابراین، درحالی‌که YouTube بر اساس تعداد دنبال‌کنندگان پولی به شما نمی‌پردازد، ولی آنها در تعداد بازدیدهایی که ویدئوهای شما دریافت می‌کند نقش مؤثر دارند؛ بنابراین اگر به دنبال پاسخ برای سؤالات درآمد هر هزار بازدید یوتیوب چند دلار است و هر ۱۰۰۰ بازدید در یوتیوب چقدر درآمد دارد هستید می‌بایست برای دنبال‌کنندگان خود وقت بیشتری صرف کنید تا به درآمد مناسب یوتیوب دست پیدا کنید. به سایت دکتر یوتیوب سری بزنید و از مقالات آموزشی یوتیوب استفاده کنید تا به درآمد یوتیوبی بالا برسید.

  به دلیل نرخ بالای دلار در کشور ما و تعرفه درآمد از یوتیوب که به دلار پرداخت می‌شود گرایش به یوتیوب در سال‌های اخیر در میان مردم ایران افزایش پیدا کرده است. چنانچه شما علاقه‌مند به کسب درآمد از یوتیوب هستید می‌توانید با مراجعه به سایت دکتر یوتیوب از مقالات این سایت که رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده شده بهره‌مند شوید.

  کسب درآمد از طریق یوتیوب در کشور ایران به دلیل وجود تحریم‌ها کمی مشکل است و پیچیدگی خود را دارد. به‌منظور انجام کارهای مالی یوتیوب و همچنین برداشت درآمد از یوتیوب خود نیاز به یک حساب AdSense مرتبط با کانال YouTube شما (AdSense بستر Google برای کسب درآمد از وب‌سایت است) دارید. به دلیل وجود تحریم‌ها امکان ایجاد این حساب در کشور ما وجود ندارد بنابراین کاربران یوتیوب ایرانی می‌بایست در خارج از ایران این حساب را ایجاد کنند این حساب نیازمند ورود آدرس شماره بانکی است به دلیل تحریم‌های موجود در کشور ما این آدرس و بانک ایرانی مورد پذیرش یوتیوب نخواهد بود.

  بنابراین کاربران ایرانی می‌بایست برای برداشت درآمد خود از یوتیوب از طریق یکی از آشنایان قابل‌اطمینان خود در خارج از کشور اقدام به ایجاد حساب AdSense کنند و یا با شرکت‌های MCN قرارداد امضا کنند.

  MCN مخفف Multi Channel Network کلمه است. این شرکت‌ها خدمات متنوعی را به یوتیوبرها و افرادی که در اینستاگرام، فیس‌بوک و دیگر شبکه‌های اجتماعی تولید محتوا می‌کنند ارائه می‌کنند.

  افرادی که تولید محتوا می‌کنند می‌توانند با شرکت‌های mcn قرارداد داشته باشند. این شرکت‌ها رابط میان یوتیوبرها و یوتیوب هستند. به دلیل تحریم کشور ایران از سوی آمریکا شرکت‌های mcn نقش قابل‌توجهی در میان یوتیوبرهای ایرانی دارند؛ عمده فعالیت‌های این شرکت‌ها در نقدکردن درآمد یوتیوبرهای ایرانی است.

  شرکت‌های mcn پس از کسر کارمزد از شما؛ درآمدتان از یوتیوب را به یک حساب بانکی در ایران واریز می‌کنند. از دیگر خدمات شرکت‌های mcn می‌توان به‌قرار دادن طرح کپی‌رایت روی تمامی محتواهای تولیدی شما، کمک به بازدید بیشتر ویدئوهای شما و انجام تبلیغات متنوع برای کانال شما با استفاده از سرویس‌های Google Ads اشاره کرد. این شرکت همانند اسپانسری به شما کمک می‌کنند تا بیشتر و بهتر رشد کنید.

  در این میان مراقب شرکت‌های mcn که به‌قصد کلاهبرداری با یوتیوب‌ها قرارداد می‌بندند نیز باشید. شرکت‌های mcn با کسر کارمزد بر اساس تعرفه درآمد از یوتیوب شما کمک به بازدید بالاتر و درآمد بیشتر یوتیوبرها می‌کنند و کیفیت کار آنها را بالا می‌برد برای آشنایی با شرکت‌های معتبر mcn معتبر به سایت دکتر یوتیوب تخصصی‌ترین مرجع آموزش یوتیوب در ایران مراجعه کنید.

  دکتر یوتیوب، اولین آکادمی تخصصی یوتیوب در ایران و بزرگترین شرکت mcn در ایران تمامی خدمات یوتیوب از جمله تبلیغات اسپانسری در یوتیوب، تبلیغات ادز یوتیوب، طرح کپی رایت و دیگر خدمات را ارائه می‌دهد.

  برای دریافت دستمزد از YouTube ، باید به 100 دلار یا بیشتر از آن برسید. این بدان معناست که در صورت دریافت 5 دلار در هر 1000 بازدید، باید 20000 بازدید داشته باشید. برای تحقق این امر، YouTube برنامه مشارکت YouTube را ایجاد کرد که به شما امکان می‌دهد از طریق تبلیغات در صفحه خود حقوق بگیرید. برای پذیرفته شدن در برنامه شرکای YouTube، باید:

  هنگامی که در برنامه شرکای یوتیوب قرار دارید، می‌توانید درآمد خود را از طریق تبلیغات شروع کنید. این کار به دو صورت انجام می‌شود، یا هزینه در هر هزار نمایش (CPM) یا هزینه هر کلیک (CPC). با استفاده از CPM ، می‌توانید بر اساس هر 1000 بازدیدی که جمع می‌کنید، درآمد کسب کنید، درحالی‌که با CPC ، می‌توانید بر اساس تعداد افرادی که روی آگهی قرار داده شده در صفحه یا ویدئوی شما کلیک می‌کنند، درآمد کسب کنید.

  در واقع هیچ مبلغ ثابتی وجود ندارد که YouTube به سازندگان خود بپردازد. این به این دلیل است که درآمد YouTube از ویدئوها از محل تبلیغات در آن فیلم‌ها حاصل می‌شود. درست مانند پخش تلویزیونی، رقابت بین تبلیغ‌کنندگان برای تبلیغات تغییر می‌کند، در برخی از نقاط سال بیشتر و در برخی دیگر کمتر است. به همین دلیل، هیچ قیمت مشخصی برای هر ویدئوی YouTube که در سایت بارگذاری می‌کنید وجود ندارد. در عوض، مبلغ متفاوتی از ویدئوهای YouTube خود را باتوجه به CPM در آن زمان دریافت خواهید کرد.

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  دکتر یوتیوب اولین آکادمی تخصصی یوتیوب، مجموعه ی جوانی است که با هدف توسعه علم و دانش یوتیوب در ایران تشکیل شده است.
  این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به روزی که دارد . دوره های آموزشی و خدمات هوشمندانه ای طراحی میکند تا بروزترین و کارآمدترین علوم یوتیوب را برای افراد توانمند با هدف درآمد مناسب و گسترش دانش یوتیوب مارکتینگ در سطح جامعه ارائه دهد.


  ما با بررسی تمامی جزییات چنل یوتیوب شما از جمله تگ گذاری، سئو، دیسکریپشن، ویدیو و بررسی یوتیوب آنالیتیکس و تحلیل بررسی رقبای شما تمامی مشکلات چنل شما را در یک جلسه ۳۰دقیقه ای به شما ارائه میکنیم تا با رفع مشکلات موجود چنلی رو به رشد و حرفه ای داشته باشید.

  ورود


  کد تایید *


  نام کاربری:


  رمز عبور:

  درآمدزایی از یوتیوب

  ورود و ثبت نام

  کسب درآمد همیشه لذت‌بخش است، مخصوصاً در کاری که به آن علاقه هم داشته باشیم. مثلاً کسب درآمد از یوتیوب که می‌توانیم تخصصی که داریم را در قالب ویدیوهایی روی یوتیوب منتشر کنیم و درآمد کسب کنیم. اما زمانی که در مورد درآمدزایی با یوتیوب صحبت می‌کنیم، پای کسب درآمد دلاری هم به میان می‌آید. اینکه می‌توانیم به صورت دلاری درآمدهای خیلی خوبی کسب کنیم. اما کسب درآمد از یوتیوب در ایران با چالش‌ها و مشکلاتی همراه است.

  به دلیل اینکه برخی از سرویس‌های گوگل برای کشور ما تحریم شده و یوتیوب هم یکی از سرویس‌های بسیار خوب گوگل است، در نتیجه ما نمی‌توانیم به صورت مستقیم برای کسب درامد از یوتیوب اقدام کنیم که من سعی می‌کنم مواردی که نیاز باشد رو در ادامه توضیح بدم. هرچند در حال حاضر و در ایران، افراد زیادی هستند که به بحث کسب درآمد از یوتیوب روی آورده‌اند و اتفاقاً برخی از آن‌ها، به درآمدهای بسیار خوبی هم رسیده‌اند.

  از یوتیوب می‌توان براساس روش‌های مختلفی درآمد کسب کرد که در بخش‌های پایانی، ۷ روش کسب درآمد از یوتیوب را هم توضیح می‌دهم تا بتوانید از این روش‌ها، درآمدزایی داشته باشید. اگر سؤالاتی مانند چگونه از یوتیوب درآمدزایی کنیم؟، چطور درآمدمان از یوتیوب را نقد کنیم؟، چطور بدون ساخت ویدیو از یوتیوب کسب درآمد کنیم؟ و… در ذهن شماست، پس در ادامه با من در آکادمی الفبان همراه باشید و این مقاله‌ی جذاب و کامل را تا انتها ببینید. من سعی می‌کنم تمامی نکات مربوط به بحث کسب درامد یوتیوب رو توضیح بدم.

  درآمدزایی از یوتیوب

  برای کسب درآمد از یوتیوب، ابتدا لازم است که کارهایی را انجام دهید که در ادامه، مراحل آن را بررسی می‌کنیم.

  ۱. ابتدا ساخت اکانت در یوتیوب

  اولین کار برای شروع، ساخت یک کانال در یوتیوب است که البته کار چندان سختی هم نیست. اما شما به محض ساخت کانال، نمی‌توانید در سیستم درآمدزایی یوتیوب عضو شوید. بلکه باید کارهایی را انجام دهید تا کانال‌تان، شرایط پذیرش را کسب کند که در بخش‌های بعد، به آن‌ها اشاره می‌کنم. همچنین اگر می‌خواهید در داخل ایران در یوتیوب ثبت‌نام کنید، باید نکاتی را رعایت کنید که در بخش‌های بعد به طور کامل توضیح می‌دهم.

  ۲. ساخت اکانت گوگل ادسنس

  برای اینکه بتوانید سیستم درآمدزایی‌تان و درآمدهایی که کسب می‌کنید را مدیریت کنید، نیاز به ساخت اکانت در گوگل ادسنس (Google AdSense) دارید و در ادامه باید اکانت یوتیوب‌تان را به گوگل ادسنس‌تان متصل کنید. دقت کنید که برای ساخت حساب گوگل‌ادسنس، به آدرسی مشخص و همینطور حساب بانکی نیاز دارید. اما به دلیل تحریم، حساب بانکی و آدرس ایران را تأیید نمی‌کند که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت و راهکاری را پیشنهاد می‌کنم.

  ۳. افتتاح حساب پی‌پال

 • ntf چیست ارز دیجیتال
 • در مرحله‌ی بعد، برای اینکه یوتیوب بتواند درآمدهایی که کسب می‌کنید را برای شما واریز کند، نیاز به یک حساب بانکی یا حساب پی‌پال دارید. البته دقت کنید که هر کدام از این‌ها، شرایط خاص خود را دارند. مثلاً شما نمی‌توانید از داخل ایران این حساب‌ها را مدیریت کنید، چون فوراً حساب شما بسته می‌شود و تمامی درآمدهای‌تان هم مسدود می‌شود. در ادامه هر چیزی که لازم باشد رو یاد می‌گیرید.

  همانطور که می‌دونید، یوتیوب یکی از سرویس‌های بزرگ گوگل محسوب می‌شود و گوگل‌ادز هم یکی دیگر از سرویس‌های گوگل است. سیستم تبلیغاتی گوگل یا همان گوگل‌ادز، تبلیغات شرکت‌های تبلیغ‌دهنده را هم در صفحه نتایج گوگل و هم در سرویس یوتیوب و بر روی ویدیوها نمایش می‌دهد. گوگل از راه تبلیغات، درآمد خیلی زیادی را کسب می‌کند و به همین دلیل، بخشی از درآمدی که از طریق تبلیغات کسب می‌کند را به کانال‌ها اختصاص می‌دهد.

  این تبلیغات می‌تواند قبل از شروع ویدیو، در حین نمایش ویدیو یا در پایان ویدیو نمایش داده شود. البته تبلیغاتی که یوتیوب بر روی ویدیوها نمایش می‌دهد انواع دیگری هم دارد. مثلاً می‌تواند به صورت یک عکس، در گوشه‌ی ویدیو نمایش داده شود. به هر حال، سیستم کسب درآمد یوتیوب بخشی از درآمد خود را به کانال‌ها اختصاص می‌دهد که آن را در ادامه بررسی می‌کنیم.

  گوگل برای هر تبلیغاتی که نمایش می‌دهد، مبالغ مختلفی را از شرکت‌های تبلیغ‌دهنده دریافت می‌کند. هر شرکتی که پول بیشتری برای یک موضوع پرداخت کند، گوگل هم ابتدا تبلیغات آن شرکت را نمایش می‌دهد. مثلاً ۲ شرکت در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی هستند که قصد دارند در سرویس یوتیوب تبلیغ کنند. گوگل در اینجا به شکل مزایده‌ای عمل می‌کند و هر کدام که پول بیشتری برای (مثلاً ۱۰۰ کلیک یا چندهزار نمایش) پرداخت کند را در اولویت قرار می‌دهد و تبلیغات آن‌ها را زودتر نمایش می‌دهد.

  حال یوتیوب درصدی از این تبلیغات را خودش برمی‌دارد و درصدی را هم به حساب کانال‌ها پرداخت می‌کند. اما چند درصد؟ گوگل ۵۵ درصد از پول هر ۱۰۰۰ نمایش تبلیغ را به کانال‌ها می‌دهد و ۴۵ درصد باقی‌مانده هم متعلق به خود گوگل است. این درصدها، در حال حاضر برای همه کانال‌ها یک‌سان است و تفاوتی با هم ندارند. این مورد رو با مثالی ادامه می‌دم.

  فرض کنید یوتیوب، برای نمایش ۱۰۰۰۰ بار تبلیغ بر روی ویدیوها، مبلغ ۱۰۰ دلار دریافت کرده است. اگر ۱۰۰۰ بار از آن بر روی ویدوهای شما نمایش داده شود، در اینجا ۱۰ درصد از آن، یعنی ۱۰ دلار به خود شما و یوتیوب تعلق می‌گیرد. یوتیوب ۵.۵ دلار را به شما می‌دهد و ۴.۵ دلار باقی‌مانده هم برای خود یوتیوب است.

  پیشنهاد ویژه دانلود: دانلود رایگان دوره بهترین ایده‌ساخت کسب‌وکار اینترنتی

  این مورد رو در سایت‌های زیادی دیدم که اشتباه مشخص شده است. اینکه مقدار درآمد مشخصی رو برای هر ۱۰۰۰ بازدید ویدیوها درنظر می‌گیرند. در بسیاری از مقالات سایت‌ها می‌بینیم که گفته می‌شود یوتیوب، در ازای هر ۱۰۰۰ بازدید ویدیوهای کانال شما، بین ۲ تا ۷ دلار به شما پول می‌دهد. اما این مورد کاملاً اشتباه است. من به طور کامل در این مورد تحقیق کرده‌ام و همچنین با چند یوتیوبر ایرانی صحبت کردم و اون‌ها گفتند که نمی‌توان برای این مورد، رقم مشخصی را تعیین کرد. یوتیوب ملاک‌های مختلفی را درنظر می‌گیرد. ادامه‌ی این مبحث رو حتماً بخونید.

  همچنین این مورد را هم درنظر داشته باشید که ملاک، بازدید تبلیغات است. یعنی اینکه اگر بیننده هنگام نمایش تبلیغ آن را رد یا Skip کند یا اینکه از نسخه Premium یوتیوب استفاده کند و تبلیغات را نبیند، در اینجا درآمدی برای شما محاسبه نمی‌شود. البته در مورد بخش Premium، شیوه درآمد آن جور دیگری است که در بخش مربوط به روش های کسب درآمد از یوتیوب آن را بررسی می‌کنیم. اما ببینیم تعرفه درآمد از یوتیوب برچه اساسی تعیین می‌شود.

  مهم‌ترین فاکتور در کسب درآمد از یوتیوب این است که موضوع کانال شما چیست. یوتیوب به ویدیوهای عملی، تخصصی و آموزشی پول بیشتری پرداخت می‌کند. مثلاً اگر شما حیوانات خانگی نگهداری می‌کنید و از آن‌ها در یوتیوب، ویدیوهایی را منتشر می‌کنید، یوتیوب به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید ویدیوهای‌تان، پول چندانی را به شما پرداخت نمی‌کند. البته باز هم می‌تواند به شرکت تبلیغ‌دهنده بستگی داشته باشد که در ادامه می‌بینیم.

  اما اگر کانال یوتیوب شما و ویدیوهای آن، در حوزه‌ی آموزش باشد یا اینکه ویدیوهای علمی را منتشر کنید، در اغلب موارد، یوتیوب در ازای ۱۰۰۰ بازدید پول بسیار بیشتری را به شما پرداخت می‌کند. البته بهتر است که تمامی ویدیوهای خود را در یک موضوعِ مشخص، تولید و منتشر کنید. مثلاً اگر کارتان آموزش نرم‌افزارهای گرافیکی مثل افترافکت است، سعی کنید در همان حوزه ویدیوهای بیشتری تولید کنید.

  در قسمت قبلی در بخش مبنای پرداخت یوتیوب، توضیح دادم که هر شخص یا شرکتی پول بیشتری برای تبلیغات پرداخت کند، گوگل هم تبلیغات آن را در اولویت قرار می‌دهد و نسبت به تبلیغات دیگر در همان حوزه، سریع‌تر نمایش می‌دهد. معمولاً هر چقدر تبلیغات را شخصی‌سازی‌تر کنند، باید هزینه‌ی بیشتری را هم پرداخت کنند. مثلاً شرکتی که در زمینه تولید نرم‌افزارهای گرافیکی فعالیت می‌کند، دوست دارد تبلیغاتش روی ویدیوهای آموزشی نمایش داده شوند.

  اما شاید باز هم شخصی‌سازی بیشتری را انجام دهد و مثلاً تنظیم کند که فقط بر روی ویدیوهایی نمایش داده شود که نرم‌افزارهای گرافیکی را آموزش می‌دهند. باز هم می‌تواند شخصی‌سازی کند و بگوید که فقط بر روی ویدیوهای آموزش فتوشاپ نمایش داده شوند. همچنین مثلاً می‌توان تنظیم کرد که فقط بازدیدکننده‌هایی از یک یا چند کشور خاص، بتوانند تبلیغات را ببینند که در ادامه بیشتر به آن‌ها می‌پردازیم.

  سیستم کسب درآمد از یوتیوب بسیار هوشمند است و معمولاً کشورهایی که سطح رفاه بالاتری دارند، هزینه‌ی تبلیغات برای بازدیدکنندگان آن کشورها هم بیشتر است. مثلاً اگر ۱۰۰۰ بازدید شما از کشورهای اروپایی مثل فرانسه، سوئد، دانمارک، سوئیس و… یا حتی آمریکا باشد، در اینجا درآمد بسیار بیشتری را کسب می‌کنید، در مقایسه با زمانی که آن ۱۰۰۰ نفر، از کشوری مانند هند باشند. اما چرا؟ خب این هم دلایلی دارد.

  برخی از شرکت‌های تبلیغ‌دهنده، سعی می‌کنند کشورهایی را هدف قرار دهند که سطح رفاه بالاتری دارند و قدرت خرید در آن کشورها بیشتر است. مثلاً شرکتی که در زمینه فروش لوازم آرایشی فعالیت می‌کند، در سیستم گوگل‌ادز خود، تنظیم می‌کند که تبلیغات، بیشتر برای بازدیدکننده‌های کشورهای مرفه نمایش داده شوند، در نتیجه گوگل، هزینه‌ی بیشتری را هم دریافت می‌کند. به همین دلیل است که اگر ۱۰۰۰ بازدیدکننده‌ی ویدیوهای شما، از کشورهای مرفه باشند درآمد بیشتری خواهید داشت.

  ببینید کانال شما می‌تواند در ازای هر ۱۰۰۰ بازدید، از نیم دلار تا حتی بالای ۳۰ دلار کسب درآمد داشته باشد. این همان موردی بود که گفتم بسیاری از سایت‌ها اشتباه محاسبه می‌کنند! مثلاً اگر کانال شما تخصصی باشد و شما ویدیوهای آموزشی تولید کنید و شرکت‌های تبلیغاتی پول بیشتری پرداخت کرده باشند و همچنین درصد بالایی از بازدیدکنندگان هم از کشورهای مرفه باشند، در این صورت احتمال دارد به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید، بیشتر از ۲۰ دلار هم دریافت کنید! البته باز هم ملاک‌های بیشتری در بحث کسب درآمد از طریق یوتیوب هست. به طور کلی، جدای از موارد بالا، مواردی که برای درآمدزایی کانال‌ها درنظر گرفته می‌شوند این‌ها هستند:

  یوتیوب برای کانال‌هایی که سیستم درآمدزایی خود را فعال کرده‌اند، بخشی را به نام Playback-based CPM مشخص می‌کند که برای هر کانال متفاوت است. Cost Per Mille یا همان CMP، براساس فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود که در قسمت بالا به طور کامل به آن‌ها اشاره شد. این بخش، تعیین می‌کند که در ازای هر ۱۰۰۰ بازدید، به طور میانگین چقدر درآمد به شما تعلق می‌گیرد که در بازه‌های زمانی مختلف هم تغییر می‌کند.

  این همان بخشی است که در قسمت‌های بالا در مورد آن صحبت کردیم. مثلاً اگر کانال شما تخصصی باشد و تبلیغات گران‌تری روی ویدیوهای شما نمایش داده شود، طبیعتاً این عدد هم برای شما بیشتر خواهد بود. درنظر داشته باشید که این عدد ثابت نیست و معمولاً براساس پارامترهای مختلف تغییر می‌کند. عددی که در اینجا نمایش داده می‌شود، به این صورت است که ۵۵ درصد آن برای شما و ۴۵ درصد هم برای یوتیوب است.

  مثلاً اگر در قسمت Playback-based CPM سیستم درآمدزایی کانال شما، عدد ۲۰$ درج شده بود، نشان‌دهنده‌ی این است که یوتیوب، در ازای ۱۰۰۰ بازدید، مبلغ ۲۰ دلار را برای کانال شما تعیین کرده است. اما از این ۲۰ دلار، ۵۵ درصد آن (۱۱ دلار) به شما تعلق می‌گیرد و ۴۵ درصد آن (۹ دلار)، سهم یوتیوب است.

  فکر می‌کنم حالا با موارد زیادی مربوط به بحث درامد از یوتیوب آشنا شدید. درامدزایی از یوتیوب مقدماتی دارد که در ابتدای این مقاله، با چندمورد آشنا شدید. زمانی که کانال شما به میزان مشخصی از دنبال‌کننده یا Subscribe برسد و ویدیوهای‌تان هم میزان بازدید مشخصی را کسب کنند، در این حالت می‌توانید سیستم کسب درآمد یوتیوب را فعال کنید. یوتیوب پلت‌فرمی برای قرار دادن ویدیو است و شما هم باید ویدیوهای جذابی را قرار دهید.

  اکثر یوتیوبرهای حرفه‌ای و کسانی که سالانه چند ده میلیون دلار درآمد دارند، زمان زیادی را صرف ساختن ویدیو می‌کنند. اما همانطور که گفتم، کانال شما باید شرایطی را برای شروع کسب درآمد داشته باشد که در ادامه این موارد را بررسی می‌کنیم.درآمدزایی از یوتیوب

     عضویت در کانال یوتیوب الفبان

  یوتیوب چه شرایطی را برای کانال‌ها درنظر می‌گیرد؟ شرایط پذیرش کانال شما چیست؟ این‌ها سؤالاتی است که در ادامه به پاسخ آن‌ها می‌رسید. یوتیوب ۲ شرط اصلی را برای فعال‌سازی سیستم درآمدزایی خود درنظر گرفته است:

  این دو شرطی است که یوتیوب برای کانال‌ها درنظر گرفته است. اول اینکه کانال شما باید ۱۰۰۰ عضو داشته باشد. اما شرط دوم به این معنی است که هر تعداد ویدیو دارید، باید مجموعاً بالای ۴۰۰۰ ساعت توسط بازدیدکنندگان، تماشا شده باشند. مثلاً امکان دارد شما فقط ۲۰ ویدیو در کانال‌تان داشته باشید، اما این ویدیوها، جمعاً بالای ۴۰۰۰ ساعت نمایش داده شده‌اند.

  هر زمان که شما به این دو مورد برسید، می‌توانید برای کسب درآمد از یوتیوب درخواست خود را ثبت کنید. اما این به این معنی نیست که اگر کانال‌تان این دو شرط را داشته باشد، حتماً می‌توانید کسب درآمدتان را شروع کنید. چراکه یوتیوب، پس از ثبت درخواست توسط شما، کانال شما را بررسی می‌کند و اگر معیارهای آن را داشته باشد، آن زمان می‌توانید در طرح درامدزایی از یوتیوب شرکت کنید.

  البته موارد دیگری هم می‌تواند در این امر دخیل باشد. مثلاً ویدیوهایی که تولید و منتشر کرده‌اید، باید مطابق با قوانین یوتیوب باشند و طوری باشند که یوتیوب بتواند بر روی آن‌ها تبلیغات را نمایش دهد. همچنین کشوری که با آن حساب‌تان را ساخته‌اید، باید شرایط لازم برای نمایش تبلیغات را داشته باشد. (مثلاً اگر شخصی در خارج از کشور و مثلاً در کشور ترکیه برای شما اکانت ساخته، در اینجا ترکیه به عنوان کشوری است که شرایط لازم را دارد)

  در ادامه به بحث‌های مهمی اشاره می‌کنم. اگر کانال شما این شرایط را داشت، می‌توانید طبق آموزش زیر، سیستم کسب درآمدتان را فعال کنید. البته اگر در داخل ایران هستید، حتماً بخش‌های بعد را بخوانید، چراکه باید مواردی را رعایت کنید تا مشکلی برای اکانت‌تان ایجاد نشود.

  اگر کانال شما، شرایطی که برای کسب درآمد از یوتیوب نیاز است را دارد، طبق مراحل زیر عمل کنید تا بتوانید سیستم درآمدزایی کانال‌تان را فعال کنید.

  بله، اما کمی مشکل است. در اینجا می‌خواهیم به بحث نحوه کسب درآمد از یوتیوب در ایران بپردازیم. ما در ایران، نمی‌توانیم به صورت مستقیم، از یوتیوب درآمد داشته باشیم و قابلیت کسب درآمد آن را فعال کنیم. تحریم‌ها این اجازه را به ما نمی‌دهند. خیلی‌ها فکر می‌کنند با استفاده از ساخت شماره مجازی و تأیید آن، کار کسب درآمدشان شروع می‌شود. اما واقعیت چیز دیگری است. برای کسب درامد از یوتیوب، باید شخص قابل اعتمادی را در خارج از کشور (مثلاً یکی از کشورهای اروپایی مثل ترکیه) داشته باشید.

  در ادامه از آن شخص بخواهید که با شماره‌ی خود، ایمیلی را برای شما بسازد و آن را تأیید کند. دقت داشته باشید که فقط از این ایمیل، باید برای ساخت اکانت یوتیوب و گوگل ادسنس‌تان استفاده کنید. در واقع تمامی اطلاعات شما در گوگل ادسنس و یوتیوب، باید شبیه هم باشد. هر گونه اشتباهی در این مورد، باعث می‌شود که گوگل حساب شما را تأیید نکند. این مورد بسیار بسیار مهم است.

  اما نکته‌ی مهم دیگر!

  دقت کنید که به هیچ‌وجه با آی‌پی ایران، وارد یوتیوب و گوگل ادسنس‌تان نشوید. همیشه باید از VPN یا VPS کشوری استفاده کنید که به نام آن کشور ثبت‌نام کرده‌اید. اگر تغییر آی‌پی به تعداد بالا انجام شود، امکان مسدودشدن حساب‌تان زیاد است. مثلاً نباید به این صورت باشد که یک‌بار با آی‌پی فرانسه، یک‌بار با آی‌پی آلمان و همینطور با آی‌پی‌های مختلف وارد اکانت‌تان شوید. چراکه احتمال از دست‌رفتن اکانت‌تان افزایش می‌یابد.

  پیشنهاد ویژه من برای شما: صفر تا صد کسب درآمد از اینما + ویدیو

  قوانینی هم برای تسویه حساب وجود دارد که در اینجا آن‌ها را بررسی می‌کنیم. حداقل مبلغی که می‌توانید آن را تسویه کنید، ۱۰۰ دلار است. یعنی تا زمانی که درآمدتان به ۱۰۰ دلار نرسیده باشد، نمی‌توانید درخواست تسویه بدهید. همچنین مالیات هم از درآمد شما کسر خواهد شد. یعنی مطابق با قوانین کشوری که در آن حساب بانکی‌تان را باز کرده‌اید، مالیات از درآمد شما کسر می‌شود. این‌ها قوانینی است که یوتیوب برای تسویه حساب وضع کرده است.

  محتواهایی که در ادامه بررسی می‌کنم، جزء محبوب‌ترین ویدیوها هستند و طرفداران زیادی هم دارند.

  روش‌های کسب درآمد از طریق یوتیوب متفاوت است و هر کسی می‌تواند بسته به توان و تخصص خود، درآمد کسب کند. در مورد روش رایج درامدزایی از یوتیوب، یعنی همان پخش تبلیغات بر روی ویدیوهای شما که در قسمت‌های قبل به طور مفصل در مورد آن توضیح دادم. اما روش‌های دیگری هم برای کسب درآمد وجود دارد که در ادامه بررسی می‌کنیم.

  یکی از بهترین روش‌هایی که می‌توان در یوتیوب با آن کسب درآمد کرد، همکاری در فروش است. قبلاً در مقاله‌ی راهنمای کامل کسب درآمد از همکاری در فروش به این موضوع پرداختیم. یکی از بهترین پلت‌فرم‌هایی که می‌توان از آن برای کسب درآمد از همکاری در فروش استفاده کرد یوتیوب است. اما چطور می‌توان از آن استفاده کرد؟

  فرض کنید کانال شما ۲۰۰۰ عضو دارد. در این حالت می‌توانید محصولات و خدمات دیگر کسب و کارها را تبلیغ کنید. چطور؟ کسب و کارهایی مثل دیجی‌کالا، سیستم همکاری در فروش خود را راه‌اندازی کرده‌اند. اگر شما در این سیستم ثبت‌نام کنید و بخواهید محصولات آن‌ها را تبلیغ کنید، برای هر محصول، لینکی اختصاصی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

  حال می‌توانید این لینک‌ها را در قسمت توضیحات ویدیوهای کانال یوتیوب‌تان بگذارید و همان محصول را هم در ویدیو تبلیغ کنید و به مخاطبان بگویید که می‌توانند از طریق لینکی که در قسمت توضیحات قرار داده شده، وارد صفحه محصول شوند و آن را سفارش دهند. این‌کار درآمد خیلی خوبی را می‌تواند برای شما داشته باشد. البته این‌کار، ارتباطی با بحث کسب درآمد از طریق تبلیغات در یوتیوب ندارد، چراکه شما در این روش، به صورت غیرمستقیم و بدون دخالت یوتیوب درآمد کسب می‌کنید. از سایت‌های همکاری در فروش خارجی هم می‌توانید استفاده کنید.

  شما در این روش، نیازی به دورزدن تحریم‌ها ندارید. یعنی اینکه اگر تمرکز اصلی کسب درآمد شما بر روی همکاری در فروش است، نیازی نیست تا بخواهید کارهای مربوط به کسب درآمد از طریق تبلیغات را انجام دهید. چون یوتیوب به افرادی که ساکن ایران هستند هم اجازه فعالیت می‌دهد و مشکلی از این بابت وجود ندارد، تنها برنامه‌ی کسب درآمد برای ایرانیان فعال نیست.

  تبلیغات اسپانسری هم از دیگر روش های کسب درآمد از یوتیوب است. نحوه کسب درآمد از این روش، به این صورت است که شما محصولات یا خدمات شرکتی دیگر را در ویدیوهای‌تان معرفی می‌کنید و در نتیجه از آن‌ها پول می‌گیرید. مثلاً بخش بزرگی از درآمد افرادی که در زمینه آموزش میکاپ فعالیت می‌کنند از همین روش است. مثلاً کسی که دارد در مورد آرایش صورت صحبت می‌کند و دنبال‌کننده زیادی هم دارد، در بین ویدیو، محصولات آرایشی شرکت خاصی را معرفی می‌کند که در اینجا آن شرکت، اسپانسر ویدیوی این شخص محسوب می‌شود.

  این روش درآمد خیلی خوبی را می‌تواند برای شما به همراه داشته باشد. البته برای کسب درآمد از این روش، باید تعداد دنبال‌کننده‌های زیادی داشته باشید و همینطور، به شخص نسبتاً معروفی هم تبدیل شده باشید. هر چقدر که شهرت شما بیشتر شود، بیشتر هم می‌توانید از این روش درآمد داشته باشید. در بحث درامدزایی از یوتیوب باید سعی کنید از تمامی پتانسیل‌های درآمدزایی آن استفاده کنید.

  یکی دیگر از روش‌های بسیار خوب کسب درآمد از طریق یوتیوب ساخت بخش عضویت ویژه در کانال یوتیوب‌تان است. یوتیوب، قابلیتی را برای کانال‌ها فعال کرده که صاحبان کانال‌ها می‌توانند در کانال‌شان، بخش عضویت ویژه را راه‌اندازی کنند. در این حالت، افرادی که دوست دارند عضو ویژه‌ی کانال شما باشند، لازم است تا ماهانه مبلغی را به شما پرداخت کنند و به عضویت بخش ویژه دربیایند.

  شما در این بخش، می‌توانید ویدیوهایی را قرار دهید که تنها برای اعضای ویژه در دسترس است و دیگر اعضای معمولی کانال‌تان، اجازه‌ی دسترسی به این بخش را ندارند. اگر قصد دارید این بخش را فعال کنید، بهتر است ویدیوهایی را قرار دهید که ارزش این را داشته باشد تا کاربران، در بخش عضویت ویژه‌ی کانال شما عضو شوند و مبلغی را برای آن پرداخت کنند.

  روش دیگری هم با کمک گوگل ادسنس برای کسب درامد از یوتیوب وجود دارد و آن هم به این صورت است که کانال خود را به گوگل ادسنس متصل کنید و تبلیغاتی را در ابتدای ویدیوهای‌تان نمایش دهید تا با کلیک کاربران بر روی آن تبلیغات، شما هم درآمد کسب کنید. طبیعی است که هر چقدر کلیک‌های بیشتری بر روی آن تبلیغات شود، درآمد شما هم بیشتر خواهد شد. در گوگل ادسنس، می‌توانید مکان‌هایی را برای قراردادن تبلیغات استفاده کنید که یکی از آن‌ها کانال یوتیوب‌تان است.

  اگر وب‌سایت دارید، می‌توانید محصولات و خدمات‌تان خودتان را تبلیغ کنید. فروش محصولات از این طریق خیلی خوب است. اگر وب‌سایتی دارید و اگر محصولی را در آن می‌فروشید، می‌توانید آن را در ویدیوهای‌تان تبلیغ کنید. برای این مورد نیز افراد زیادی هستند که محصولات وب‌سایت خود را تبلیغ می‌کنند. حتی می‌توانید ویدیوهای آموزشی تولید کنید و در بین آن‌ها، محصولات سایت خودتان را تبلیغ کنید.

  یکی از بخش‌هایی که یوتیوب راه‌اندازی کرده، بخش YouTube Red است که کاربران با عضویت در آن، هیچ تبلیغی را در ابتدا یا انتهای ویدوی مشاهده نمی‌کنند. اما برای عضویت در این بخش، باید مبلغی را به صورت ماهانه به یوتیوب پرداخت کنند. به دلیل اینکه یوتیوب نمی‌تواند برای نمایش تبلیغات به شما پولی پرداخت کند، به جای آن، بخشی از درآمد خود از سرویس YouTube Red را با کاربران تقسیم می‌کند.

  از دیگر روش‌های کسب درآمد غیر مستقیم از یوتیوب، می‌توان به این مورد اشاره کرد. در این حالت، شما از مخاطبان کانال‌تان می‌خواهید که از شما حمایت مالی کنند. مثلاً می‌توانید شماره حسابی را در اختیار آن‌ها قرار دهید تا برای شما پول واریز کنند. اگر مثلاً آموزش‌های خیلی خوبی را در کانال‌تان قرار دهید، امکان دارد که بخشی از مخاطبان، از نظر مالی از شما حمایت کنند.

  یوتیوب به بحث کپی‌رایت خیلی حساس است. منظورم از حق کپی‌رایت، این است که حقوق صاحب یک اثر (فیلم، موزیک یا عکس) را رعایت کنید. مثلاً شما اجازه ندارید موزیکی که شامل حقوق کپی‌رایت می‌شود را برای ویدیوهای‌تان استفاده کنید. در این‌صورت، یوتیوب با کانال شما برخورد می‌کند. یوتیوب به قدری هوشمند شده که این مورد را خیلی راحت تشخیص می‌دهد.

  همچنین اگر یوتیوب هم تشخیص ندهد، اما صاحب اثر، ویدیو یا موزیک خود را در کانال شما ببیند، می‌تواند به راحتی به یوتیوب گزارش دهد و یوتیوب نیز، آن ویدیوی شما را حذف می‌کند و همچنین درآمدی که از طریق آن ویدیو کسب کرده‌اید را از درآمد کلی شما کسر می‌کند. البته یوتیوب ویرایشگر پیشرفته‌ای هم دارد. مثلاً اگر شما در بخشی از ویدیوی‌تان، موزیکی را قرار داده‌اید که شامل حق کپی‌رایت می‌شود، یویتوب به شما اجازه می‌دهد تا تنها همان بخش را حذف کنید یا آن را بی‌صدا کنید.

  البته پیش شروع بحث کسب درآمد از یوتیوب باید قوانین مربوط به آن بخوانید تا بعداً با مشکلی مواجه نشوید. معمولاً قوانین سخت‌گیرانه‌ای برای درآمدزایی وجود دارد که در صورت نقض آن‌ها، احتمال دارد درآمدهای شما از دست برود یا اینکه کانال‌تان با خطر مسدودشدن مواجه شود. در هر حال، قوانین همیشه مهم هستند و یوتیوب هم روی آن‌ها خیلی حساس است.

  در مورد تعامل با مخاطب هم در قسمت‌های بالا توضیح دادم که می‌تواند روی درآمد شما اثرگذار باشد. هر قدر که بتوانید تعامل بیشتری را با مخاطب‌تان برقرار کنید، در نتیجه درآمد بیشتری هم کسب می‌کنید. مثلاً از آن‌ها بخواهید حتماً کانال‌تان را دنبال کنند، ویدیوها را لایک کنند، برای شما کامنت ارسال کنند و… که تمامی این‌ها می‌تواند روی درآمد شما تأثیرگذار باشد.

  در ادامه تجهیزاتی را معرفی می‌کنم که در بحث کسب درآمد از یوتیوب به شما کمک می‌کند. شما هر چقدر که بتوانید ویدیوهای حرفه‌ای‌تری بسازید، می‌توانید با دریافت بازدید بیشتر، درآمد بیشتری هم کسب کنید. البته در ابتدای، شاید نیازی نباشد که بخواهید هزینه کنید و این تجهیزات را خریداری نمایید. مثلاً می‌توانید با استفاده از گوشی موبایل‌تان، فیلم تهیه کنید. پس خیلی هم نیازی نیست هزینه‌ی زیادی را برای تهیه این تجهیزات پرداخت کنید. اما این تجهیزات به شما در این زمینه کمک می‌کنند.

  ۱) دوربین فیلم‌برداردی

  اگر بتوانید دوربینی با کیفیت بالا تهیه کنید و با استفاده از آن، از خودتان فیلم بگیرید یا اینکه آموزش‌تان را به وسیله‌ی آن تهیه کنید، قطعاً می‌توانید درآمدتان را افزایش دهید. هر قدر که حرفه‌ای‌تر به نظر برسید، بازدیدکننده‌ی بیشتری را هم می‌توانید جذب کنید.

  ۲) ویس‌رکوردر (Voice Recorder)

  با استفاده از این دستگاه، می‌توانید صدای خودتان را در بالاترین کیفیت ممکن و بدون صدای محیط، ضبط کنید. استفاده از Voice Recorder، کیفیت صدای شما را تا حد بسیار زیادی بالا می‌برد و همچنین پس از ضبط صدا، می‌توانید آن را بر روی ویدیویی که ساخته‌اید قرار دهید.

  ۳) وسایل نورپردازی کافی

  اگر قصد دارید که از خودتان فیلم بگیرید، بهتر است که ابزارهای نورپردازی کافی را داشته باشید. البته هزینه این‌ها زیاد نیست، ولی به افزایش کیفیت کارتان خیلی کمک می‌کند.

  اما برای اینکه بتوانید از یوتیوب درآمد بیشتری کسب کنید، بهتر است که به نکات زیر توجه داشته باشید. در اینجا چند نکته را برای کسب درآمد بیشتر از Youtube آورده‌ام که می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند.

  ۱. برای تولید محتوای خود برنامه‌ریزی کنید

  خیلی مهم است که برنامه‌ی محتوایی خاصی را داشته باشید و براساس آن، ویدیوهای‌تان را تولید کنید. مثلاً باید بدانید که هفته‌ی بعد، قرار است در مورد چه موضوعاتی ویدیو تهیه کنید. می‌توانید برای خودتان یک تقویم محتوایی بسازید و در آن، روزهایی که قرار است ویدیوها را تولید و منتشر کنید را مشخص کنید. این‌کار به شما کمک می‌کند تا بتوانید ویدیوهای مؤثرتر و باکیفیت‌تری را تولید کنید.

  ۲. کاور جذابی را برای ویدیوها طراحی کنید

  یوتیوب این امکان را در اختیار کاربران قرار داده است تا بتوانند برای ویدیوهای خود، کاور اختصاصی بارگذاری کنند. به همین منظور، زمانی که می‌خواهید ویدیوهای‌تان را قرار دهید، بخشی وجود دارد که با کلیک بر روی آن، می‌توانید تصویر دلخواهی را برای کاور ویدیوی‌تان انتخاب کنید. البته باید این تصویر را خودتان طراحی کنید و سپس از سیستم‌تان، آن را بارگذاری کنید. ویدیوهایی که کاورهای جذابی دارند، بیشتر بازدید می‌گیرند و در نتیجه، درآمد کانال هم افزایش پیدا می‌کند.

  ۳.  ویدیوهای ۱۰ تا ۱۵ دقیقه ای بسازید

  گفته می‌شود که ویدیوهایی که بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه هستند، با استقبال خوبی مواجه می‌شود. معمولاً ویدیوهای بالای ۱۵ دقیقه، بازخورد نسبتاً کمتری دارند. به دلیل اینکه بازدیدکنندگان، احساس می‌کنند باید زمان زیادی را صرف تماشای این ویدیو کنند. این‌ها نکاتی که است که در بحث کسب درامد از طریق یوتیوب باید آن‌ها را رعایت کنید.

  ۴. عنوان های جذاب و خوبی را انتخاب کنید

  ویدیوهایی که عنوان‌های جذابی دارند، معمولاً بازدید بسیار بیشتری هم می‌گیرند. ویدیوی شما هر قدر هم خوب و کامل باشد، اگر عنوان جذابی نداشته باشد، طبیعی است که بازدید زیادی هم جذب نمی‌کند. عنوان در واقع اولین چیزی است که نگاه کاربر را به سمت ویدیوهای شما جذب می‌کند. مثلاً می‌توانید در عنوان‌های‌تان، از عدد استفاده کنید که تأثیر بسیار خوبی دارد یا مثلاً می‌توانید از جملاتی سؤالی استفاده کنید که باز هم تأثیر مثبتی دارد.

  ۵. با دیگران تعامل داشته باشید

  سعی کنید با دیگر کانال‌ها، تعامل برقرار کنید تا بتوانید کانال‌تان را از طریق آن‌ها، تبلیغ کنید و همچنین بازدید بیشتری بگیرید. می‌توانید با کمک هم، رشد کنید و در نتیجه به درآمد بسیار خوبی هم برسید.

  پیشنهاد ویژه من برای شما: آموزش کامل کسب درآمد از آپارات + ویدیو

  ۱. آیا امکان بسته‌شدن حساب در یوتیوب وجود دارد؟

  یوتیوب کشورهایی مثل کشور ما را تحریم کرده و به همین دلیل، ما به طور مستقیم نمی‌توانیم در سیستم کسب درآمد یوتیوب شرکت کنیم. به همین منظور، مجبوریم قوانین یوتیوب را دور بزنیم که اگر متوجه این حرکت ما بشود، حساب ما را مسدود می‌کند. همچنین در هنگام ورود به اکانت یوتیوب‌تان باید خیلی دقت کنید که با آی‌پی کشوری وارد شوید که ایمیل و حساب‌تان را به نام همان کشور ساخته‌اید.

  ۲. آیا می‌توان با استفاده از بازدید و دنبال‌کننده فیک، درآمد را افزایش داد؟

  در این مورد هم یوتیوب قوانین بسیار سخت‌گیرانه‌ای دارد. یوتیوب بسیار هوشمند شده و Subscriber یا همان دنبال‌کننده‌های کانال‌ها را بررسی می‌کند و اگر مورد مشکوکی ببیند، حتماً آن را حذف می‌کند. در مورد بازدید فیک هم این اتفاق رخ می‌دهد. اگر برای ویدیوهای‌تان بازدید فیک بزنید و یوتیوب هم متوجه این حرکت شما بشود، آن بازدیدها را از درآمدتان کم می‌کند یا شاید علاوه بر حذف ویدیو، کانال شما را هم مسدود کند.

  ۳. آیا می‌توان با استفاده از شماره مجازی و بدون اینکه شخصی را در خارج از کشور داشته باشیم از یوتیوب درآمد کسب کنیم؟

  واقعیت این است که ریسک این‌کار به شدت بالاست. مثلاً اگر بخواهید برای ساخت ایمیل، از شماره مجازی استفاده کنید، نمی‌توانید از این شماره مجازی، برای دفعات بعد هم استفاده کنید. یعنی اگر نیاز باشد تا دوباره پیامکی برای شما ارسال شود، دیگر امکان ارسال آن به شماره مجازی‌ای که قرار داده‌اید وجود ندارد و همین می‌تواند برای شما دردسرساز باشد.

  ۴. آیا از هر تبلیغی که بر روی ویدیوهای ما نمایش داده شود، برای ما درآمد محاسبه می‌شود؟

  برخی از تبلیغات هستند که قابلیت Skip دارند، یعنی اینکه کاربر می‌تواند با زدن دکمه Skip، تبلیغ را رد کند. اما کاربر باید حداقل ۳۰ ثانیه از تبلیغ را ببیند تا درآمد آن برای شما محاسبه شود.

  فکر می‌کنم تا حد خیلی زیادی با بحث کسب درامد از یوتیوب آشنا شده باشید و حداقل‌هایی را در مورد آن یاد گرفته باشید. کسب درآمد از یوتیوب در وهله‌ی اول به صبر و تلاش زیادی نیاز دارد. متأسفانه برخی از افراد، پس از چندماه فعالیت، دست از تلاش می‌کشند و این‌کار را ادامه نمی‌دهند. قطعاً کار مشکلی است، مخصوصاً برای شهروندانی که در کشورمان زندگی می‌کنند و تحریم هم هستند. اما شدنی است و می‌توان به درآمدهای خیلی خوبی هم دست پیدا کرد. اگر جواب سؤال‌های‌تان را در این مقاله پیدا نکردید، می‌توانید در قسمت نظرات مطرح کنید تا به آن‌ها پاسخ داده شود.

  این مقاله همیشه آپدیت می‌شود …

  نویسنده: محمد افراسیابی

  منبع: آکادمی الفبان

  اگه دوست دارید، می‌تونید تجربه‌ی خودتونو در مورد درامدزایی از یوتیوب در قسمت نظرات، با ما و دیگر کاربران عزیز به اشتراک بذارید.

  15 ایده کسب درآمد در منزل با کامپیوتر (کسب درآمد با لپ تاپ)

  10 روش {پولساز} کسب درآمد از تلگرام (بدون سرمایه)

  14 روش [بی‌نظیر] کسب درآمد از تولید محتوا + مراحل آن

  صفر تا صد کسب درآمد از اینما + ویدیو (5 روش درآمدزایی)

  کامل ترین آموزش کسب درآمد از آپارات در 1400 + ویدیو (3 نکته طلایی)

  راهنمای کامل کسب درآمد از همکاری در فروش (آپدیت 2021)

  به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  سلام میشه یه سایت معرفی کنید که یه آدرس واقعی برای گوگل ادسنس داشته باشه و وقتی خواست پول رو به ما واریز کنه مبلغ ناچیزی رو برا خودش برداره
  درضمن معتبر باشه

  سلام آقای جواد، متأسفانه سایت معتبری رو نمی‌شناسم.

  من میخام یه شماره مجازی برای پی پال و گوگل بخرم و یه وی پی ان با ایپی مشخص.میتونم ۲ روز یه ویدیو بسازم.میتونم در امد داشته باشم

  سلام، خب ابتدا باید کانال‌تون شرایط درآمدزایی رو کسب کنه. مهم نیست چندتا ویدیو می‌سازید، مهم اینه که بتونید مخاطب و بازدید جذب کنید تا کانال‌تون رشد کنه.

  سلام. ممنونم از توضیحاتون
  ببخشید چقدر طول میکشه تا از یوتیوب درامد داشته باشیم؟
  البته یویتیوب که شرایط کمی سخته بنظرتون ارزششو داره روی اپارات کار کنیم؟

  سلام آقای هادی، خب ابتدا باید کانال‌تون شرایط درآمدزایی از یوتیوب رو کسب کنه که این خودش به چندماه زمان نیاز داره.
  در مورد یوتیوب و آپارات، درآمد یوتیوب که قطعاً خیلی بیشتره، اما خب سختی‌های خیلی بیشتری هم داره. اگه امکان فعالیت در یوتیوب رو ندارید، پیشنهاد می‌کنم با آپارات شروع کنید.

  ببخشید برای کسب دارمد از یوتوب، باید خودمون فیلم بسازیم؟

  سلام، خب در مورد یوتیوب، باید ویدیوهایی رو قرار بدید که مشکل کپی‌رایت نداشته باشن. مثلاً اگر در ویدیویی که قرار می‌دید، از موزیک یا قسمتی از ویدیویی استفاده کنید که شامل قانون کپی‌رایت میشه، تو این حالت احتمال داره که ویدیوتون حذف بشه. در کل باید شرایطش رو یک بار مطالعه کنید.

  سلام اگه اکانت و کانال خودمون رو تو ایران ساخته باشیم و تولید محتوا کنیم ،موقع کسب درآمد به مشکل میخوریم؟

  سلام آقای مهرداد،
  ببینید هنوز کانال خودمون خیلی مونده تا به شرایط فعال‌سازی کسب درآمد برسه. ولی از افرادی که پرسیدم، گفتن که مواردی که قبل از فعال‌سازی کسب درآمد توی اکانت اتفاق میفته، زیاد مهم نیستن. مهم زمانیه که می‌خواید قابلیت درآمدزایی کانال یوتیوب‌تون رو فعال کنید که باید شرایطی که توضیح دادیم رو رعایت کنید.

  ترخدا سریع جواب بدید
  سلام خسته نباشید ببخشید من یه مشکل داشتم در نصب یوتیوب مشکل اینه که وقتی من کانال ایجاد کردم چند نفر اومدن کانال مارا سابسکرایب کردند حدود ۱۰ نفر بودند ولی خوب متاسفانه سابسکرایب های کانال من اینگونه نوشته👈🏻 فاقد مشترک یا موقت مشترکی در دسترس نیست
  میشه بگید مشکل چیه؟؟؟

  سلام، وقت بخیر،
  راستش تا به الان با همچین موردی برنخوردم و تجربه‌شو ندارم.

  سلام . ممکنه به خاطر فیلتر شکنتون باشه .ربات تشخیص بده . اگه بتونید یه جوری از سابسکرایبر ها بخوایید یه کامنت بزارن یا پرسشی مطرح کنید تا تو کامنت جوابتونو بدن ممکنه حل شه . البته ۱۰۰ درصد مطمئن نیستم راستش

  با اجازه از اقای افراسیابی
  دوست عزیز متاسفانه یوتیوب تعداد سابسکرایب هارو به‌طور دقیق نشون نمی‌ده و با کمی تأخیر سابسکرایب ها ،مخصوصا افراد جدید نمایش داده میشن.چند روز صبر کن احتمالأ تعداد جدید آپدیت میشه و نمایش داده میشه

  سلام
  ما باید حتما تولید محتوا داشته باشیم تا درآمد کسب کنیم؟
  یعنی‌ اگر بازنشر کننده ویدیو از منابع مختلف باشیم درآمد کسب نمیکنیم؟

  سلام ابوالفضل،
  خب ببین ما توضیح دادیم که اگه بازنشر کننده باشید، شرایط خاص خودشو داره. اما درآمد بازنشر کننده، خیلی کمتر از تولیدکننده محتوائه.

  سلام. ببخشید حتما باید اون چهارهزار ساعت بازید رو تو یکسال اخیر داشته باشیم؟

  سلام فاطمه،
  بله حتماً باید تو یک سال اخیر باشه.

  سلام
  ایا حتما باید از جیمیل کسی که توخارج هست استفاده کنیم؟ نمیشه با فیلترشکن ایمیل بسازیم؟

  سلام مریم، بله حتماً باید از ایمیل یک نفر که در خارج از ایران سکونت داره استفاده کنید. یعنی اینکه اون شخص با شماره موبایل خودش براتون اکانت بسازه و شما بتونید ازش استفاده کنید. اگه با فیلترشکن باشه، گوگل خیلی راحت متوجه میشه.

  دیدگاه

  نام و نام خانوادگی *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  رازهای الگوریتم اینستاگرام در 2021 (کارکرد الگوریتم های اینستاگرام)

  15 ایده کسب درآمد در منزل با کامپیوتر (کسب درآمد با لپ تاپ)

  15 ابزار تولید محتوا | معرفی بهترین ابزارهای تولید محتوا

  راهنمای ادمین اینستاگرام {0 تا 100} + تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام

  با عضویت در خبرنامه، تنها ایمیل‌های مهم برای شما ارسال می‌شود.

  در چندسالی که فعالیت می‌کنیم، رسالت ما همیشه بر این بوده که خدمات و آموزش‌های باکیفیتی را ارائه دهیم و همچنین بتوانیم به افراد و همچنین کسب‌وکارهایی که به خدمات دیجیتال مارکتینگ نیاز دارند، کمک کنیم تا بهتر دیده شوند و در نهایت بتوانند به هدف‌شان که فروش بیشتر است دست پیدا کنند.

  ورود


  نام کاربری:


  رمز عبور:

  لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

  درآمدزایی از یوتیوب
  درآمدزایی از یوتیوب

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *