خرید فیلتر بورس

خرید فیلتر بورس
خرید فیلتر بورس

انتخاب برگه

در بازار بورس ایران ( بورس، فرابورس ، بورس کالا و آتی … ) حدود 2500 نماد ( شرکتهای سهامی با چند نماد، اوراق، صندوقها، مشتقات، . .  ) وجود دارد. انتخاب سهم ارزنده و کم ریسک، از میان اینهمه سهم، با صدها عناصر با حجم بالای اطلاعات متغیر که حتی با یک معامله، حجم زیادی از اطلاعات سهم تغییر می نماید، کاری بسیار دشوار و وقت گیر و کاملا تخصصی می باشد. این حجم از اطلاعات، صرف نظر از تخصص، دانش، سالها تجربه و مهارتهای فنی مورد نیاز، زمان زیادی را برای جمع آوری، برسی، پردازش، غربالگیری و در نهایت انتخاب و بکارگیری می خواهد.

اشراف نسبی به بازار، گروه های بورسی و تک تک سهام در طول معاملات روزانه (صرف نظر از موارد ذکر شده در بالا )، با توجه به فشار روانی، اضطراب، تردیدها و نگرانی از آینده مبهم، و با عنایت به ویژگیها و محدودیتهای روانشناختی خود ، کاری ( تقریبا ) غیر ممکن و به معنی از دست دادن زمان و فرصتهای خوب خرید سهام ارزنده می باشد.

از طرفی این تعداد از سهام، با حجم بسیار بالای اطلاعات متغیر، در آن شرایط و فضای استرس زا، خود باعث تناقضهای زیادی در گزینش و انتخاب سهم ارزنده می شود، چرا که از لحاظ علم ریاضیات، با افزایش اطلاعات و حالتهای متنوع انتخاب، تصمیم گیری بسیار دشوار، وقت گیر و همچنین مجهولات مسئله نیز زیاد خواهد شد. بنابراین در بازار بورس داشتن اطلاعات به روز، درست، مشخص و از پیش تعیین شده و از همه مهمتر فوری و آنی ! اهمیت حیاتی خواهد داشت.

با پیشرفت تکنولوژی و به مدد بکارگیری دانش آی تی و معاملات آنلاین، ضرورت کسب آنی اطلاعات و تحلیل آن (جهت تصمیم گیری و اقدام فوری جهت استفاده از فرصتها )، ضرورت سرعت عمل را دو چندان می نماید. از اینرو استفاده از کامپیوتر، جهت کسب و تحلیل سریع اطلاعات و تصمیم گیری آنی از اهمیت فراوانی در معاملات بازار بورس برخوردار می باشد.خرید فیلتر بورس

یکی از امکانات بسیار مهم و کاربردی سایت فنآوری بورس تهران ( tsetmc.com ) فیلتر نویسی است. این ابزار در غربال و انتخاب سهام بر اساس فاکتورهای مشخص (مورد نظر شما ) تکیه داشته و کمک فراوانی در شناسایی آنی سهام با ویژگیهای مورد نظر معامله گر دارد. همچنین ضرورت بررسی و رصد کل بازار را که بسیار وقت گیر است از بین برده و دید درست و وسیعی، بطور آنی به معامله گران می‌دهد.

اولین قدم کسب سود در بازار بورس، انتخاب و خرید سهم ارزنده، از میان صدها سهم می باشد. از آنجائیکه هر سهم عناصر اطلاعاتی بسیار زیادی دارد و دائما در حال تغییر است، ،معامله گران صرف نظر از داشتن صلاحیت علمی و فنی در انتخاب سهام ارزنده، در اولین قدم ،دچار سردرگمی و تنافض می شوند. به تجربه ثابت شده است، 90 % عامل زیان هر معامله گر بورس، اشتباه در اولین گام ، یعنی از انتخاب نادرست سهم آغاز می شود.

خشت اول چون نهاد معمار کج               تا ثریا می رود دیوار کج

با توجه به موارد فوق، و ضرورت سفارشی سازی، شرکت مدیریت فناوری بورس تهران قابلیت بسیار مهم و با ارزشی تحت عنوان ” فیلتر نویسی ” را در بورس اضافه کرده است.
فیلتر نویسی در بورس یک کار کاملا تخصص، فنی و مستلزم سالها تجربه و تسلط در معامله گری است. در بخش دیده بان بازار گزینه ” فیلتر “ وجود دارد که می توان کدها یا اسکریپتهای که دارای یکسری عملگرها و فیلدهای از قبل آماده شده (توسط شرکت مدیریت فناوری بورس تهران ) استفاده و نیازهای سفارشی نمودن اطلاعات را فراهم نمود .

به زبان ساده تر ،شما با فیلتر های معاملاتی می توانید از میان  صدها سهم بازار، تعداد بسیار محدودی سهم با ویژگیهای مورد نظر خود را انتخاب نموده و با تمرکز برتعداد محدود نمادها، مناسبترین و ارزنده ترین سهم را برای خرید انتخاب نمائید. بد نیست بدانیم که با استفاده از این امکان ” فیلتر نویسی ” می توانیم در کسری از ثانیه و آنلاین، به کلیه اطلاعات بسیار مهمی دست یابیم، که یقینا در حالت عادی و بدون فیلتر، روزها و گاه ماه ها وقت لازم است.

فیلترهای معاملاتی کاربرد بسیار وسیع و متنوعی دارند. با استفاده از این کدها (فیلترها) در کوتاهترین زمان می توان به هزاران اطلاعات کاربردی بسیار مهم دسترسی داشت. فرض کنید هم اینک در ساعات معاملات (یا بعد از بازار) می خواهید بدانید که : 

 • دی سهامیاب
 • و هزاران موارد دیگر که با فیلتر نویسی می توان در کسری از ثانیه انحام داد.

  پس از خرید، فیلترهای خریداری شده به همراه فایل راهنمای نصب و راه اندازی فیلتر از طریق واتس آپ  ( 09123573940 )  و یا پشتیبانی کانال بورسیران ( bursiran_admin ) و یا ایمیل برای شما ارسال می گردد.

  توجه بفرمائید مبلغ خرید فقط شامل خرید فیلتر می باشد و نصب و راه اندازی با خریدار می باشد. جهت رضایت و راهنمایی شما، راهنمای نصب و راه اندازی از طریق لینک ( استفاده از فیلتر های هوشمند بورسیران ) مطالعه فرمائید. در صورت درخواست نصب و راه اندازی فیلترها با پرداخت هزینه انجام می شود. ( تماس )

  1 – بازار سرمایه، بازار ریسک است. کلیه محتوا و مطالب سایت، برداشت، نظر و تحلیل شخصی و غیر تعهدآور است بدینوسیله ضمن سلب مسئولیت، اعلام میدارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه با شخص معامله گر می باشد.، همچنین بورسیران هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم استفاده از خدمات خریداری شده را ندارد.در صورت خرابی و یا اشکال فنی در فلترهای خریداری شده، بورسیران موظف و متعهد به اصلاح و رفع اشکال فیلترهای خریداری شده می باشد. خرید و پرداخت هزینه خدمات درخواستی به منزله مطالعه و پذیرش کامل این اعلام می باشد. 

  2 – الگوریتم و زبان برنامه نویسی فیلترها ،دسترسی های فنی دیتا و خروجی فیلترها در انحصار و اختیار سازمان بورس می باشد، هر نوع اختلال موقتی و یا تغییر الگوریتم در بعضی مواقع ( عموما بسرعت رفع می گردد ) به معنی خرابی فیلترها نیست و تا رفع اختلال احتمالی صبور باشید.

  2- استفاده و بهره برداری از کلیه خدمات خریداری شده، بویژه فیلترهای معاملاتی هوشمند بورسیران، مشاوره، فایلهای آموزشی، راهنمایی و پشتیبانی مربوطه، فقط برای معاملات شخص خریدار و با کد بورسی خریدار مجاز می باشد. استفاده مشترک از خدمات فوق و یا در اختیار قرار دادن همه یا بخشی از آن به غیر و یا استفاده از این خدمات در بیش از یک کد بورسی، به هر دلیل و به هر شکل، اجحاف در حق مولف، حق الناس، حرام و موجب ضمان بوده و تهعدات بورسیران را منتفی می نماید.

  تعرفه فیلترهای هوشمند بورسیران

  توصیحات 

  لطفا پس از انتخاب فیلتر مورد نظر خود، مبلغ آنرا را از طریق  لینک زیر  “ خرید فیلترهای هوشمند بورسیران ”  پرداخت نمائید.

  یک معامله گر بسته به میزان سرمایه، استراتژی، سیستم معاملاتی و پلن معاملاتی خود و با نظر داشتن شرایط متغییر بازار به فیلتر های متناسب شرایط بازار نیاز حیاتی دارد. بورسیران این 7 فیلتر مهم و کاربردی را برای هر معامله گری با هر برنامه و سرمایه بسیار مهم و ضروری می داند. از اینرو پیشنهاد می شود با خرید 7 فیلتر فوق بصورت یکجا و برای یکبار، هم مجموعه فیلترهای مهم و کاربردی برای یک معامله گر را داشته باشید و هم از تخفیف 500 هزار تومانی برخوردار شوید. همچنین در صورت خرید یکجا 7 فیلتر، نکات و مطالب بسیار مهم از تجارب خود برای استفاده بهینه فیلترها ارائه می گردد.

   در زمان خرید، در صورت ابهام، جهت اطمینان از مبلغ واریزی و یا نحوه واریزی، با شماره 09123573940 مشاوره فرمائید.

  خرید سیستمی ( درگاه بانکی زرین پال ) : با مجوز بانک مرکزی ایران

  خرید فیلترهای هوشمند بورسیران  

  بازدیدها: 2221

  سايت تحلیلی ” بورسيران ” با هدف ارائه نظرات، تحلیلها و تجارب شخصی، جهت فرهنگ سازي، همفکري و آسان سازي فرايند تصميم گيري، با رعايت موازين قانوني، حرفه اي و اخلاقي در حد بضاعت خود راه اندازي و مبادرت به ارائه خدمات غير تعهدآور مي نمايد.

  سايت بورسيران، خصوصي، و هيچگونه وابستگي سازماني به سازمانها، ارگانها و يا نهادهای حاکميتي، حکومتي و خصوصی ندارد.

  سلب مسئولیت

  کليه محتوای سايت، برداشت و تحليل شخصي است و به هيچ وجه توصيه به معامله و … در بورس نمی باشد.

  بیشتر. . .

  مدیریت : 3940-357-0912

  ایمیل مدیریت   @mahmoodshokraneh

  ایمیل سایت بورسیران

  سامانه پیامک :     SMS : 1000-77700-77700

   کارشناسی و تحلیل 

  کانال بورسیران   @bursiran

  پشتیبانی :  @bursiran_admin

  همکاری با بورسیران

  خرید فیلتر بورس

  طراحی توسط Elegant Themes | قدرت گرفته از WordPress

  35,000 تومان

  فیلتر کاربردی بورس

  در این محصول چند فیلتر کاربردی بورس که بصورت اختصاصی برنامه نویسی شده و در اینترنت وجود ندارد قرار داده شده است.

  با تهیه این محصول می توانید از طریق نوسانگیری سود مستمر داشته باشید

  نوع آموزش : PDF

  خرید فیلتر بورس

  مخاطب : افرادی که قصد دارند بدون ریسک در بورس خرید و فروش کنند

  تعداد فایل های آموزشی : یک عدد فایل PDF به حجم 6 مگابایت

  مدرس : سایت ثروت آفرین

  دانلود فوری محصول آموزشی پس از سفارش دادن و پرداخت وجه

  محصولات را از منبع اصلی و سایت ثروت آفرین که دارای گارانتی آپدیت می باشد تهیه فرمایید

   

 • بانک کار افرین
 • نکته بسیار مهم : با توجه به سوالات کاربران در خصوص تغییر قوانین احتمالی در خصوص حجم مبنا و تغییر نوسان قیمت روزانه نمادها به عرض می رسانیم، خوشبختانه محصول فیلتر کاربردی بورس دارای گارانتی آپدیت است و با توجه به اینکه تمامی محصولات موجود توسط وبسایت ثروت آفرین تولید شده و منبع اصلی این محصول سایت ثروت آفرین می باشد در صورت نیاز محصول فیلتر کاربردی بورس بروزرسانی شده و آپدیت محصول در اختیار کاربرانی که این محصول را تهیه کرده اند قرار خواهد گرفت.

  برای اطلاع از آپدیت محصولات می توانید به منوی آپدیت مراجعه فرمایید

   

  فیلتر کاربردی بورس به صورت کاملا اختصاصی کد نویسی شده است و تنها در این وب سایت موجود می باشد. در بورس ایران بیش از 400 سهم برای معامله وجود دارد. برای موفقیت در بورس و پیدا کردن سهم های مستعد رشد حتما باید در سایت دیده بان بازار فیلتر نویسی کنید. این کار به ما کمک می‌کند تا سهم هایی که در محدوره قیمتی مورد نظر ما یا شرایط خاصی برای خرید هستند را در مدت چند ثانیه با استفاده از کاربردی ترین فیلترهای بورس شناسایی کنیم. اگر تصمیم دارید سرمایه گذاری در بورس را به صورت حرفه ای دنبال کنید و سرمایه خود را بالا ببرید حتما ادامه مطلب در مورد فیلترهای کاربردی در بورس را دنبال کنید.

   

   باید توجه داشت فیلتر نویسی کمک می‌کند تا بتوانید شرایط مختلف بازار بورس را رصد کنید. البته این کار نیازمند دانش خیلی خاصی نمی‌باشد و یادگیری آن ساده است. در سایت دیده بان بازار بورس مثال هایی هم آورده شده تا پیش زمینه یادگیری شما را فراهم کند.

  فیلترنویسی در بورس با اینکه ساده است ولی نیازمند داشتن تجربه می‌باشد. چون هر کسی که فیلتر نویسی می‌کند لزومی ندارد که فیلتر کاربردی در بورس بنویسد. در ساخت فیلتر باید خیلی از نکات ریز مربوط به معاملات رعایت شود تا یک فیلتر کارایی لازم را در بورس ایران داشته باشد و سرمایه گذاری بدون ریسک انجام شود.

   

  فیلترهای نوسانگیری و رایگان زیادی در بورس وجود دارد که همه این فیلترها در دسترس تمامی افراد فعال در بورس قرار دارد. پس باید توجه داشت همه از این فیلترهای رایگان استفاده می‌کنند و البته متوجه شدم که خیلی از این فیلترها کاربرد لازم را در بازار بورس ایران ندارند و در جایی که باید، سهم خوب را معرفی نمی‌کنند.

  عده ای هم از این موقعیت استفاده کرده و فیلترهای رایگان موجود در اینترنت را به عنوان فیلترهای کاربردی و نوسانی در بورس با قیمت‌های بسیار بالا به فروش می‌رسانند و سرمایه‌های خیلی از مردم را در معرض خطر قرار می‌دهند. در عوض این افراد سودهای کلان برده و روز به روز دارایی خود را اضافه می‌کنند.

  با توجه به تجربه چند ساله در بورس فیلترهای کاربردی در بورس بصورت اختصاصی و مخصوص نوسانگیری کد نویسی شده و برای سرمایه گذاری در بورس در وب سایت قرار داده شده است.

   

  خرید دانلودی

   

   3 فیلتر به نام فیلترهای کاربردی برای سرمایه گذاری مطمئن در این فایل قرار داده شده است. و از هر کدام از فیلترها می‌توانید بصورت جداگانه استفاده کنید. این فیلترهای کاربردی سهم هایی که در بهترین وضعیت نوسانگیری و با پتانسیل نقد شوندگی بالا در بورس قرار دارند را معرفی می‌کند. با توجه به شرایط سهم هایی که روزانه در این فیلترها معرفی می‌شود بین 2 تا 5 سهم می باشد.

  سود سهم هایی که این فیلترهای بورسی معرفی می‌کند با تجربه این دو ساله بین 5 تا 20 درصد سود 3 تا 30 روزه می‌باشد. که با کمی بررسی تکنیکالی می‌توانید بهترین سهم سودده را انتخاب کنید.

  در حال حاضر نیز می‌توانید به یکی از کارگزاری ها مراجعه کنید و کد بورسی بگیرید. و بدون مراجعه به تالار بورس در خانه به صورت آنلاین خرید و فروش کنید.

   

  کسانی که علاقه دارند در بورس نوسانگیری کوتاه مدت داشته باشند می‌توانند از این فیلترهای کاربردی برای سرمایه گذاری موفق در بورس استفاده کنند. برای خرید و فروش کوتاه مدت و نوسانی بدلیل اینکه این فیلترها تخصصی برنامه نویسی شده و در هیچ جای اینترنت یافت نمی‌شود کاملا کاربردی می‌باشند.

  توجه داشته باشید دوستانی که بصورت میان مدت از 2 تا چند ماه قصد خرید و فروش سهمی را دارند نیز می‌توانند از این فیلترهای کاربردی در بورس استفاده کنند. در این محصول فیلترهای میان مدت جداگانه نیز برای این دسته از افراد قرار داده شده است.

  دوستانی که به صورت حرفه ای در بورس روش‌های معامله‌گری را آموخته اند می‌دانند بازار بورس ایران دچار فراز و نشیب‌های زیاد و گاهی غیر منطقی می‌باشد. حتی این افراد باز هم نمی‌توانند به معاملات خود صد در صد مطمئن باشند و ممکن است پول خود را در سهمی بدون رشد وارد کنند. و در خیلی از موارد تحلیل‌هایی که در بورس می‌کنند اشتباه می‌باشد.

  در این فیلترهای کاربردی شما سهم هایی را در اختیار دارید که دارای پتانسیل رشد بسیار بالا می‌باشند. اگر می‌خواهید تحلیلی در بازار بورس انجام دهید می‌توانید روی چند سهم محدود که بوسیله این فیلترهای کاربردی معرفی شده تمرکز کرده و نتیجه قطعی در بورس بگیرید.

   

  همان طور که قبلا اشاره کردم این فیلترهای در سایت ثروت آفرین موجود می‌باشد. فروش این فیلترهای بورسی در سایت های دیگر بدون مجوز سایت ثروت آفرین ممنوع است. بدلیل اختصاصی بودن، تعداد فروش این فیلترهای کاربردی محدود شده است و فقط در اختیار کسانی قرار می‌گیرد که از سایت ثروت آفرین به صورت آنلاین اقدام به تهیه این محصول نمایند.

  فیلترهای نوسانگیری و کاربردی برای بورس معمولا باید شرایط خاصی را داشته باشند. برای همین باید سهم مناسب برای یک سرمایه گذاری بدون ریسک را معرفی کند. دانش نوشتن چنین فیلترهای کاربردی منوط به داشتن تجربه و دانش در بورس و برنامه نویسی همزمان می باشد که در حال حاضر عده کمی تمام این فاکتورها را در کنار هم دارند. به همین دلیل این محصول به یک محصول منحصر به فرد برای نوسانگیری کوتاه مدت در بورس تبدیل شده است.

   

  خرید دانلودی

   

  خرید فیلتر بورس

  3 فیلتر اختصای به نام فیلترهای کاربردی برای نوسانگیری در بورس.

  فایل آموزشی نحوه استفاده از فیلترهای کاربردی دیده بان.

  فایل آموزشی استفاده از سایت دیده بان بازار و استفاده درست از فیلترها.

  که تمام این این فیلترها و فایل های آموزشی گفته شده برای بهتر نتیجه گرفتن معامله‌گران در بورس لازم می‌باشد. ضمن اینکه فایل های هدیه دیگری نیز که هر کدام در اینترنت به قیمت های بالایی فروخته می شود به این محصول اضافه شده است.

   

  هر کسی که در بورس فعالیت می‌کند نیازمند داشتن این فیلتر کاربردی بورس می باشد. این امر نیاز به داشتن دانش فیلتر نویسی می باشد.که با استفاده از آن بتواند بهترین سهم‌ها را شناسایی کند. و با دانش خود از بین چند سهم بهترین را شناسایی کند و این امر فقط با داشتن فیلترهایی امکان پذیر است که این سهم ها را در هر لحظه به شما معرفی می‌کند.

  با در اختیار داشتن این فیلترهای کاربردی بدون شک در بازار بورس سود خواهید بود. در زمانی که بازار باز است و مبادلات در حال انجام است و حتی زمانی که بازار بورس بسته می‌باشد در صورتیکه فردا می‌خواهید برای خرید و سرمایه گذاری در یک سهم تصمیم بگیرید، سهم های نوسانی که امکان رشد کوتاه مدت دارند با فیلتر های کاربردی در اختیار شما می باشند. پس همیشه یک قدم جلوتر از دیگران در بورس خواهید.

  با یک حساب ساده اگر ماهانه فقط 10 درصد با فیلتر کاربردی بورس سود کنید در سال سود 120 درصدی نصیب خود می‌کنید. و در صورتیکه سود بانکی اگر حدود 20 درصد باشد شما 100 درصد بیشتر به پول و سرمایه خود در سال اضافه کرده‌اید. و این فقط در زمان عادی است و اگر بازار بورس روی خوشی داشته باشد باز هم سود شما بیش از این خواهد بود و سرمایه‌ی شما در مدت کمی در بورس افزایش زیادی خواهد داشت.

   

  فیلتر کمترین قیمت در بازه زمانی 30 روزه.

  فیلتر حمایت 30 روزه با حجم کل.

  فیلتر کوچکترین سهم های بازار که در کمترین قیمت در بازه 16 روزه می‌باشند.

  فایل آموزشی نحوه استفاده از دیده بان بازار.

  47 فیلتر کاربردی در دیده بان بازار.

   

   پیشنهاد می‌کنم همین الان به سایت هایی که فیلترهای نوسان گیری اینچنینی می‌فروشند سری بزنید. می‌بینید که بسیاری از فایل ها و فیلترهای معرفی شده از طرف آن ها اصلا در بورس کاربردی نیستند و دارایی شما را به خطر می‌اندازند. حتی در اینترنت می‌توانید بصورت رایگان آن ها را دریافت کنید. از طرفی قیمت فیلترهایی که می‌فروشند و یا فایل‌های آموزشی آن ها بسیار بالا می‌باشد و به چندین برابر قیمت این محصول، فایل خود را به فروش می‌رسانند. ضمن اینکه کارایی محصول ما را به هیچ عنوان ندارند.

  از طرفی علاوه بر فیلتر کاربردی بورس که شامل 3 فیلتر می باشد چندین فایل کاربردی دیگر بصورت رایگان در این پکیج قرار داده شده است. هر کدام از آن فیلترها ارزش بالایی دارند که به صورت هدیه در این محصول قرار داده شده است.

  این فیلتر کاربردی بورس مدت زیادی است که نوشته شده و در این مدت سهم های معرفی شده از بازدهی بسیار خوبی برخوردار بوده اند. فیلترهای کاربردی در بورس سهم های با پتانسیل سوددهی بالا را در این مدت معرفی کرده است.

   

  مطمئن باشید با تهیه این فیلترهای کاربردی و نوسان گیری فیلترهایی در اختیار دارید که هر روز بهترین سهم های بازار بورس برای سوددهی را به شما معرفی می‌کند.

   

  این محصول برای شناسایی سهم های پر پتانسیل و برای کمک به سرمایه گذارن تهیه شده است ولی با این وجود بازار بورس با ریسک همراه است و مسئولیت خرید و فروش با سرمایه گذار می باشد و تقاضا داریم در ترید های خود این مورد را رعایت فرمایید

   

  خرید دانلودی

   


  بورس باز
  – دسامبر 5, 2018

  سلام
  فیلترهای کاربردی رو امروز گرفتم از سایتتون واقعا عالی بودن مخصوصا 3 فیلتر کاربردی که واقعا هیچ کجا ندیدم. ممنون


  جواد
  – دسامبر 19, 2018

  سلام من این محصول و میخوام بخرم یه سوال داشتم
  آیا این فیلترها برای نوسانگیری کوتاه مدت هستش یا بلند مدت؟


  مدیر سایت
  – دسامبر 19, 2018

  سلام جواد عزیز
  چندین فیلتر کاربردی مختلف در این محصول وجود دارد و 3 فیلتر اصلی در این محصول به صورت جداگانه طبقه بندی شده است. 2 فیلتر موجود در این محصول برای نوسان گیری کوتاه مدت و یکی دیگر برای افرادی که می خواهند بلند مدت سرمایه گذاری کنند وجود دارد. آموزش استفاده از فیلترها نیز در فایل وجود دارد.
  موفق باشید


  سیاوش
  – دسامبر 20, 2018

  باسلام و خسته نباشید خدمت شما
  من چند ساله توی بورس سرمایه گذاری بلند مدت می کنم هفته پیش فیلترهاتون رو گرفتم واقعا برای نوسان گیری حرف ندارن. از نویسنده فیلترها سپاسگذارم


  Amin
  – ژانویه 10, 2019

  سلام،
  فیلترهای کاربردی در بورس رو خریداری کردم ولی کامپیوترم دچار مشکل شد نتونستم دانلود کنم. لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم فایل ها رو دریافت کنم. با تشکر


  مدیر سایت
  – ژانویه 16, 2019

  سلام امین عزیز
  فایل فیلترهای کاربردی در بورس به ایمیل شما ارسال شد.
  موفق باشید


  سهراب
  (خریدار محصول) – ژانویه 15, 2019

  سلام،من فیلتر ها رو خریداری کردم،بهترین زمان استفاده از این سه فیلتر چه موقعی است؟ساعات شروعی یا پایانی بازار،یا بعد از بسته شدن بازار؟


  مدیر سایت
  – ژانویه 12, 2019

  سلام سهراب عزیز
  در هر زمانی می توانید از فیلتر های کاربردی استفاده کنید ولی بهترین زمان بعد از ساعت 11.30 صبح می باشد.
  موفق باشید


  ایمان پناهی
  – ژانویه 17, 2019

  فیلترهای کاربردی خوبی بود تشکر می کنم از مدیر محترم سایت


  Pedram
  – ژانویه 19, 2019

  با سلام
  من هفته پیش سه فیلتر کادبردی رو خریداری کردم واقعا این سه فیلتر عالی هستن کارتون حرف نداره…


  علی
  (خریدار محصول) – مارس 7, 2019

  سلام
  این فیلترها را تهیه کردم عالی بودند
  آیا فیلترهای دیگر هم دارید
  و همینطور سوال دیگر در مورد آنالیز خطهای فیلتر بود که علاقمند هستم بدونم مخصوصا فیلتر نمادهای مستعد رشد.


  مدیر سایت
  – مارس 7, 2019

  سلام علی عزیز
  خیر فیلترهای اختصاصی دیگری فعلا نداریم با همین فیلترها اگر از نظر تکنیکالی قوی شوید به هیچ فیلتر دیگری نیاز نخواهید داشت.
  در مورد سوال دیگر منظور شما را از آنالیز خطهای فیلتر متوجه نشدم لطفا بیشتر توضیح بدید
  موفق باشید


  محمدرضا
  – آوریل 22, 2019

  سلام این فیلترها دقیقا بهترین سهام رو به رشد و مستعد رو نشون میدن؟یا باید روشون باز کلی کار بشه؟


  مدیر سایت
  – آوریل 22, 2019

  سلام محمدرضای عزیز
  باید خدمتتان عرض کنم که قانون استفاده از تمامی فیلترهایی که در وب سایت دیده بان بازار بورس نوشه می شود به این صورت است که سهم های معرفی شده با یک روش تکنیکالی هم چک شوند. این قانون برای تمامی فیلترهایی که در این وب سایت نوشته می شود صادق است. البته نیازی نیست بر روی سهم هایی که فیلترها معرفی می کند کار زیادی انجام دهید. این فیلترها همانطور که قبلا هم گفته شد توسط وب سایت ثروت آفرین نوشته شده و در هیچ وب سایتی به فروش نمی رسد و سهم های پر پتانسیل و مستعد رشد را معرفی می کند. خیلی از اعضای وب سایت ثروت آفرین با معرفی سهم توسط فیلترها خرید خود را انجام می دهند و از هیچ روش کمکی دیگری هم استفاده نمی کنند و تاکنون سودهای خوبی کسب کرده اند. ولی هدف ما این است که سودهای مستمر و پیاپی را همیشه داشته باشیم و پیشنهاد ما این است که بعد از معرفی سهم های در حال رشد که فیلترهای کاربردی معرفی می کند با یکی از روش های تکنیکال هم سهم ها را چک کنید. ضمن اینکه پیشنهاد می کنم مطلب آموزشی در مورد ابزارها و سطوح فیبوناچی در تحلیل تکنیکال را که در وب سایت ثروت آفرین موجود می باشد را مطالعه فرمایید.
  موفق باشید


  محمد
  (خریدار محصول) – آوریل 22, 2019

  سلام
  من هفته گذشته فیلترروخریدم .چندمورداز برنامه های فیلتر ۴۷تایی خطارانشون میده واجرانمیشه.چطوربایدویرایش بشه.


  مدیر سایت
  – آوریل 22, 2019

  سلام محمد عزیز
  فیلترهای 47 تایی که نام بردید تست شد و مشکلی نداشت. ولی نام فیلترهایی را که فرمودید مشکل دارند به پشتیبانی آنلاین اعلام کنید که بررسی شود و مجددا برایتان ارسال کنیم.
  موفق باشید


  davoodallahverdiha
  – آوریل 30, 2019

  سلام من هزینه دریافت فیلترها را در مورخه98/02/09 پرداخت نمودم ولی هنوز دریافت نکرده ام اگر ممکنه زودتر به ایمیلم ارسال کنید


  مدیر سایت
  – آوریل 30, 2019

  سلام داوود عزیز
  در تاریخ مربوطه مشکلی در زیر ساخت ارائه خدمات درگاه بانکی وجود داشته است و مشکل از طریق بانک بوده است. اگر بانک مبلغی از شما کسر کرده باشد طی 2 یا 3 روز به حساب شما عودت می دهد و مجددا می توانید تراکنش را انجام دهید.
  شایان ذکر است مشکل از ظهر به بعد برطرف شده است و می توانید محصول مورد نظرتان را تهیه فرمایید.
  موفق باشید


  مهدی
  – می 4, 2019

  با سلام خدمت شما ممنون از فیلتر های کاربردیتون میخواستم از خدمتتون بپرسم آیا فیلتری هست که نشون بده در 5 روز گذشته چه سهم هایی 20 و بیشتر از 20 درصد بازدهی داشتند؟


  مدیر سایت
  – می 4, 2019

  سلام مهدی عزیز
  از این فیلتر می توانید استفاده فرمایید.
  [ih][5].PClosing


  حسن
  (خریدار محصول) – می 5, 2019

  با سلام.3فیلتر کاربردی را تهیه کردم.لطفا بفرمایید با چه تایم فریمی کار می کنند.ایا هر نمادی که نشان داده می شود می توان خرید و سود کرد .با تشکر از شما


  مدیر سایت
  – می 5, 2019

  سلام حسن عزیز
  از ساعت 11.30 به بعد بهتر است از فیلترها استفاده کنید. بسیاری از کاربران سهم های معرفی شده توسط فیلتر شماره 2 را بدون بررسی تکنیکال خرید می کنند و سود هم می برند. ولی پیشنهاد ما این است که با روش های تکنیکال نیز سهم های معرفی شده را بررسی فرمایید.
  موفق باشید


  میثم
  – می 22, 2019

  سلام اون 47 فیلتری ک فرمودین ک بصورت هدیه در کنار فیلتر اصلی میدین آیا شامل همون فیلتر های 52 تایی ک در سایت هست می باشد یا فیلتر های جداگانه هست؟


  مدیر سایت
  – می 22, 2019

  سلام میثم عزیز
  47 فیلتر عنوان شده تقریبا همان فیلترهای 50 تایی می باشد و تفاوت چندانی ندارند.
  موفق باشید


  میثم
  – می 23, 2019

  سلام دنبال ی فیلتر هستم ک سهم های ک الگویی پرچم در آن ها تشکیل شده نشون بده آیا چنین فیلتری هست؟


  مدیر سایت
  – می 27, 2019

  سلام میثم عزیز
  کدی برای الگوی پرچم در قالب فیلتر تاکنون در جایی مشاهده نکرده ایم. ولی این مورد به برنامه نویسان وب سایت ارجاع داده شده است تا در صورت امکان این فیلتر ساخته شده و در اختیار تحلیل گران تکنیکال و علاقه مندان به بازارهای مالی و بورس قرار گیرد.
  موفق باشید


  محمد
  – ژوئن 3, 2019

  سلام من امروز خرید کردم این فیلتر ور میخواستم بدونم چقدر دقت دارد و اینکه ِآیا 3 فیلتر سهم های زیادی معرفی میکنند یا تک سهم هستند و محدود سهم معرفی میکنند؟


  مدیر سایت
  – ژوئن 4, 2019

  سلام محمد عزیز
  همانطور که قبلا گفته شده فیلتر سهم های با پتانسیل بالا را معرفی می کند. برای انتخاب مناسب ترین سهم بهتر است از روش های تکنیکال هم استفاده فرمایید. در جواب سوال دوم باید عرض کنم بسته به شرایط بازار تعداد سهم های معرفی شده توسط فیلتر در هر زمان متفاوت است. ولی برای یکسان سازی و معرفی سهم های کم در زمان های متفاوت در حال بروز رسانی فیلتر هستیم و بعد از بروز رسانی برای افرادی که قبلا محصول را تهیه کرده اند ارسال خواهد شد.
  موفق باشید


  00javadshz00
  (خریدار محصول) – ژوئن 11, 2019

  سلام وقت بخیر
  من این پکیج رو تهیه کردم 3 فیلتر گفته شده به درستی کار کردند
  اما 47 فیلتر دیگر و 3فیلتر رایگان هم در پکیج بودند که 10 تای انها در سایت tsetmc ارور میدادند چگونه ان فیلتر ها را درست کنم؟


  مدیر سایت
  – ژوئن 11, 2019

  سلام دوست عزیز
  متاسفانه خیلی از ارورها به دلیل مشکل در سایت دیده بان بازار می باشد و هر چند روز برخی از فیلترها با ارور مواجه می شوند. لطفا کمی صبر نمایید ارورها برطرف می شوند.
  موفق باشید


  علی
  – جولای 3, 2019

  سلام خسته نباشی
  آیا فیلتری هست که کد به کد رو نشون یده


  مدیر سایت
  – جولای 7, 2019

  سلام علی عزیز
  درخواست شما باید مورد بررسی بیشتر قرار گیرد. برای همین فیلتر درخواستی شما به واحد کدنویسی ارجاع شده است و در صورت کدنویسی فیلتر از طریق ایمیل به اطلاع شما می رسانیم.
  موفق باشید

  علی جمالی نژاد
  (خریدار محصول) – جولای 5, 2019

  با سلام خدا قوت
  من خرید کردم این لینک فیلتر نوسان گیری ولی دان نشد
  و لینکش هم تو ایمیلم نیومد


  مدیر سایت
  – جولای 7, 2019

  سلام علی عزیز
  لینک محصول به ایمیل شما ارسال شد. لطفا در صورت بروز مشکل مجددا پیغام دهید و یا با شماره تلفن پشتیبانی که در قسمت تماس با ما قرار دارد تماس حاصل فرمایید.
  موفق باشید


  ali.ctluxe
  – جولای 10, 2019

  اندیکاتور خرید و قروش بهتره که قیمتش 200 تومنه یا فیلتر کاربردی؟؟بنظرتون کدوم رو خریداری کنم؟
  من تا الان با ایچیموکو خرید و فروش میکردم …بنظرتون کدوم بیشتر بدردم میخوره ….دنبال یودهای 10 تا 30 درصدی هستم که توی یکی دو هفنه به هدف برسم


  مدیر سایت
  – جولای 11, 2019

  سلام علی عزیز
  فیلتر و اندیکاتور هر کدام استراتژی خاص خود را دارد و نمی توان گفت کدام یک بر دیگری ارجحیت دارد. اگر روانشناسی بازار را بدانید مطمئنا با هر کدام از روش ها می توانید به سود مورد نظر خود برسید و در نهایت تصمیم گیری برای استفاده از هر استراتژی با شما می باشد.
  موفق باشید


  محمد
  (خریدار محصول) – جولای 11, 2019

  سلام و وقت بخیر
  لطف میکنید یه توضیحی بدید که هر کدوم از فیلتر ها چه کاری انجام میدن و منطقشون چی هست؟
  مرسی از سایت خوبتون


  مدیر سایت
  – جولای 11, 2019

  سلام محمد عزیز
  این فیلترها با توجه به تجربه و نتایج مثبتی که داشته اند در قالب یک محصول جمع آوری شده اند. فیلتر شماره 1 عموما سهم های مثبت را نشان می دهد و گاهی اوقات سهم های منفی هم در این فیلتر مشاهده می فرمایید. برای میان مدت و بلند مدت توصیه می کنیم از فیلتر شماره 3 استفاده شود. فیلتر شماره 2 که سهم های کمتری را نشان می دهد بسیار کاربردی است و کسانی که کمی تکنیکال بدانند به راحتی سهم های بسیار خوبی از این فیلتر استخراج خواهند کرد.
  باز هم سوالی در این خصوص داشتید می توانید با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
  موفق باشید


  محمد
  (خریدار محصول) – جولای 11, 2019

  سلام
  باز هم تشکر از سایت خوب و راهنمایی خوبتون

  میخواستم ازتون بپرسم اگر من تا حدودی تکنیکال بلد باشم ، شما خودتون کدوم فیلتر رو برای گرفتن سود مطمئن کوتاه مدت پیشنهاد میدین .یعنی پیشنهاد تون از بین این 50 تا فیلتر بیشتر رو کدوم هاشونه

  و یه سوال دیگه اینکه من زیاد از اثر اینکه حقوقی فرضا 60 درصد بخره یا بفروشه نمیدونم.( خوبه یا بده) ویا اینکه خوبه سهم رو با قیمت پایانی بالا خرید یا پایین؟ یا قیمت پایانی 1.5 درصد بیشتر از قیمت آخرین معامله باشه، سیگنال خرید هست؟و خوبه و چقدر اعتبار داره ؟…

  ببخشید از اینکه زیاد میپرسم .چون واقعا نمیدونم.

  از اینکه وقت میگذارید و راهنمایی میکنید بسیار سپاسگزارم.


  مدیر سایت
  – جولای 11, 2019

  سلام محمد عزیز
  هر فیلتر دستور خاصی دارد و سهم های متفاتی هم در خروجی نشان می دهد که با توجه به تجربه خود باید از هر فیلتری به طور معقول در زمان مناسبی استفاده فرمایید به عنوان مثال فیلترهایی که حجم خرید و فروش سهم را نشان می دهند و یا فیلتر rsi و یا mfi و یا فیلتری که سهم های منفی در چند روز را نشان می دهد فیلترهای بسیار خوبی هستند و نمی توان گفت کدام فیلتر بر دیگری ارجحیت دارد چون استفاده از هر فیلتری در جای خود می تواند بسیار کاربردی باشد.
  در مورد اینکه خرید حقوقی بیشتر باشد یا کمتر و یا اینکه قیمت پایانی در چه سطحی باشد بهتر است این جزو مسائل روانشناسی بازار است. به عنوان مثال فرض کنید حقوقی حدود 60 درصد سهم را می خرد و شما فکر می کنید این نشانه خوبی است و فردا حتما سهم با رشد مواجه می شود غافل از اینکه کد به کد صورت گرفته است و یک انحراف ذهنی می باشد که دانستن این مسائل بسیار مهم است و در قالب یک مقاله طولانی باید آموزش داده شود.
  البته به دلیل درخواست اعضای سایت در خصوص آموزش روانشناسی بازار مقاله ای بسیار کاربردی در مورد روانشناسی بازار در قالب یک مقاله 3 بخشی را به زودی در وبسایت قرار خواهیم داد تا با نحوه کد به کد و بلوکی و چگونگی شناسایی ورود و خروج پول های هوشمند که از مهمترین مسائل روانشناسی بازار می باشد آشنا شوید.
  موفق باشید


  محمدرضا
  – جولای 28, 2019

  سلام
  فیلتری هست که ورود پول هوشمند به سهم رو نشن بده ؟ (منظور همون ورود بازیگر هست )


  مدیر سایت
  – جولای 28, 2019

  سلام محمدرضای عزیز
  بله کدنویسی و تست فیلتر پول هوشمند موتی است در وبسایت ثروت آفرین شده شده است و بعد از اتمام کد نویسی این فیلتر در وبسایت قرار خواهد گرفت.
  موفق باشید


  alione7895123
  (خریدار محصول) – جولای 28, 2019

  سلام.
  من سهامی که این فیلتر معرفی میکنه رو میذارم داخل دیدبان
  یکی از تجربه هایی که تازه دارم : فیلتر بهم 17 سهم معرفی کرد که فردای آن روز 12 سهم مثبت شدند که از بین این 12 سهم 3 سهم صف خرید،3 الی 4 سهم بالای 3%+ و مابقی رنج مثبت داشتند.
  اون هایی هم مثبت نشدند چیزی که من یادمه تا 2 الی 3 روز بعد از معرفی توسط فیلتر مثبت شدند.
  در کل با کمک این فیلتر و مقدمات تکنیکال میشه سود های خوبی گرفت.
  ممنون بابت زحماتتون


  مدیر سایت
  – جولای 28, 2019

  سلام دوست عزیز
  از اینکه توانستید با فیلترهای کاربردی به نتایج دلخواه برسید باعث افتخار و خوشخالی ما می باشد. و از اینکه میبینیم تلاش های ما به نتیجه رسیده و شما می توانید با محصولات تولید شده سود کسب کنید بسیار خرسندیم و امیدواریم همیشه در بازار سودهای سرشاری کسب کنید.
  موفق باشید


  احسان
  – آگوست 21, 2019

  سلام
  از كساني كه اين بسته را تهييه كردن لطفا نظرشونا بدون تعارف و شفاف بگن چقدر كارايي داشته و ميتونه تو انتخاب سهم مناسب براي بررسي كمك كنه. البته من خودم چند ساله در بورسم و ميدونم در بورس با احتمالات سرو كار داريم. بيشتر ميخام از اين بسته در كنار تحليل تكنيكال براي انتخاب بهترين سهام با قيمت مناسب براي ورود استفاده كنم


  بهزاد
  – آگوست 23, 2019

  سلام حال شما
  من میخواستم فیلتر نوسانگیری کوتاه مدت شما رو خریداری کنم , فقط سوالم این بود که این فیلتر با چه روش و مبنایی سهم ها رو شناسایی و معرفی میکنه ؟ و سوال دوم اینکه کدوم یک از فیلترها به درد نوسانگیری روزانه میخوره ؟
  ممنونم


  مدیر سایت
  – آگوست 27, 2019

  سلام بهزاد عزیز
  فیلترهای نوسانگیری برای نوسان گیری کوتاه مدت کاربرد دارند و برخی فاکتورها که در تست های طولانی مدت جواب بسیار خوبی داده اند در فیلترها لحاظ شده است.
  موفق باشید


  d.e277
  – آگوست 26, 2019

  باسلام
  فیلترهای کاربردی بورس (نوسانگیری کوتاه مدت) رو خریداری کردم و پرداخت موفق و آسان پرداخت هم تایید نمودولیکن به صفحه دانلود متصل نشدو نتونستم دانلود کنم. لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم فایل ها رو دریافت کنم. با تشکر


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 29, 2021

  سلام
  لطفا به حساب کاربری خود مراجعه و فایل مورد نظر را دانلود فرمایید و چنانچه نمی توانید به حساب کاربری خود وارد شوید لطفا اطلاع دهید تا محصول به ایمیل شما ارسال گردد
  موفق باشید


  هاشم
  (خریدار محصول) – آگوست 29, 2019

  سلام

  معمولا انتظار چند درصد سود از سیگنال های این اندیکاتور ها داشته باشیم


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آگوست 30, 2019

  سلام هاشم عزیز
  این محصول حاوی فیلترهای بورس می باشد و اندیکاتور محصول دیگری است که توضیحاتش در همان صفحه موجود می باشد.
  موفق باشید


  هاشم
  (خریدار محصول) – آگوست 29, 2019

  سلام

  با توجه به رشد های زیادی که سهم ها داشته اند و هر آن احتمال ریزش بازار وجود دارد ایا استفاده از این فیلترها الان خطر ناک نیست ؟؟؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 29, 2021

  سلام هاشم عزیز
  از فیلتر ها در هر زمانی می توان استفاده کرد ولی توجه داشته باشید در شرایط ریزشی بازار باید احتیاط لازم را داشته باشید.
  موفق باشید


  هاشم
  (خریدار محصول) – سپتامبر 1, 2019

  عالی


  nmrsharif
  (خریدار محصول) – سپتامبر 3, 2019

  سلام بنده هم سه فیلتر کاربردی و هم طلایی را گرفتم برای کوتاه مدت کدام مورد بهترین هست؟


  مدیر سایت
  – سپتامبر 3, 2019

  سلام دوست عزیز
  فیلتر طلایی بورس برای کوتاه مدت کد نویسی شده است و نتایج عالی به همراه داشته است ضمن اینکه سوابق فیلتر را می توانید در صفحه محصول مشاهده فرمایید.
  موفق باشید


  nmrsharif
  (خریدار محصول) – سپتامبر 3, 2019

  همچنین از این سه فیلتر کاربردی کدامیک برای کوتاه مدت عالی هست؟


  مدیر سایت
  – سپتامبر 3, 2019

  سلام دوست عزیز
  از فیلتر شماره 2 برای کوتاه مدت استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  nmrsharif
  (خریدار محصول) – سپتامبر 3, 2019

  سلام فیلتر طلایی به کدام فیلتر 1-2و3 نزدیک است از نظر زمانی


  مدیر سایت
  – سپتامبر 3, 2019

  سلام دوست عزیز
  فیلتر طلایی بورس یک فیلتر مجزا می باشد و از نظر زمانی ارتباطی به فیلترهای کاربردی بورس ندارد.
  موفق باشید


  ستاره
  – سپتامبر 5, 2019

  سلام
  من فیلترهای نوسان گیری را میخوام بخرم قبل از خرید باید با پشتیبانی صحبت کنم لطفا شماره تماس را بفرمایید یا اگر مقدور هست ایمیل کنید.
  متشکرم


  مدیر سایت
  – سپتامبر 5, 2019

  با سلام
  شماره تماس و روش های ارتباط با ما در بخش تماس با ما وجود دارد و با استفاده از لینک زیر می توانید با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

  تماس با ما


  موفق باشید


  وحيد عباسي
  (خریدار محصول) – سپتامبر 19, 2019

  سلام
  وقت بخير
  1. مقاله در خصوص آموزش روانشناسی بازار مقاله ای بسیار کاربردی در مورد روانشناسی بازار در قالب یک مقاله 3 بخشی را به زودی در وبسایت قرار خواهیم داد ، در سايت قرارداديد
  2. لطفا آخرين اپديت فیلترهای کاربردی بورس رو برام ايميل كنين

  متشكرم


  مدیر سایت
  – سپتامبر 23, 2019

  سلام وحید عزیز
  مقاله روانشناسی در سایت قرار گرفت از لینک زیر می توانید مشاهده فرمایید.

  روانشناسی بازار بورس | تابلو خوانی حجم معاملات (بخش اول)


  در مورد فیلترها خدمتتان عرض کنیم ر صورت بروزرسانی حتما به ایمیلتان ارسال خواهد شد.
  موفق باشید


  سالار
  – سپتامبر 26, 2019

  سلام خواستم بدونم قیمت پکیج چنده و آیا مختخص یه زمان خاصی هست و نیاز به آپدیت داره؟


  مدیر سایت
  – سپتامبر 26, 2019

  سلام سالار عزیز
  قیمت در صفحه محصول درج شده است. فیلتر موجود مختص زمانی خاصی نیست و در صورتی که فیلتر نیاز به آپدیت داشته باشد بروزرسانی انجام می شود و نسخه جدید به ایمیل مشتریان ارسال خواهد شد.
  موفق باشید


  احمد
  – سپتامبر 26, 2019

  سلام خسته نباشید
  ببخشید این فیلتر ها نشون میدن که سهم تا چقدر بازدهی دارن


  مدیر سایت
  – سپتامبر 26, 2019

  سلام احمد عزیز
  ایم فیلترها سهم های پرپتانسیل و در حال رشد را معرفی می کند.
  موفق باشید


  moein1973
  (خریدار محصول) – سپتامبر 28, 2019

  سلام اینکه فرمودین از ساعت 11:30 به بعد استفاده بشه ، آیا اگر پس از پایان ساعت معاملات فیلتر را اعمال کنیم، برای خرید اول وقت فردا مناسب است؟ یا خیر


  مدیر سایت
  – سپتامبر 28, 2019

  سلام معین عزیز
  بله دقیقا این مورد که می فرمایید امکان پذیر است و قبلا هم در این مورد توضیح داده ایم.
  موفق باشید


  مسعود
  – اکتبر 2, 2019

  سلام میخواستم بدونم برای نوسان گیری تو بورس پکیج فیلتر طلایی تونم کار میکنه یا اون فقط مختص بازار پایه هستش و برای صدور سیگنال تو بورس پکیج فیلتر های کاربردی تون بهتر یا پکیج فیلتر طلایی ؟؟


  مدیر سایت
  – اکتبر 3, 2019

  سلام مسعود عزیز
  فیلتر طلایی بورس برای بازار بورس نتایج بسیار خوبی داشته است و سوابق سوددهی فیلتر را می توانید در صفحه محصول مشاهده فرمایید. در محصول فیلتر کاربردی فیلترهای خوبی وجود دارد ولی فیلتر طلایی بورس یک فیلتر حرفه ای است که استراتژی آن با فیلترهای کاربردی متفاوت می باشد.
  موفق باشید


  محمدرضا
  – اکتبر 10, 2019

  سلام.آیا برای اندیکاتور macd هم فیلتر نوشته اید؟ یا وجود دارد؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 29, 2021

  سلام محمدرضا عزیز
  بله فیلتری نوشته ایم اما درحال بررسی و اصلاح ایرادات آن هستیم و پس از اصلاحات حتما آن را منتشر خواهیم کرد.
  موفق باشید


  بهنام
  – اکتبر 15, 2019

  سلام این فیلترها در بدر زمان ریزش شاخص هم موثر هس یا بیشتر در بازار صعودی کاربرد داره؟


  مدیر سایت
  – اکتبر 16, 2019

  سلام بهنام عزیز
  فرقی نمی کند در بازار صعودی و همچنین در بازار نزولی می توانید از این فیلتر استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  amin
  (خریدار محصول) – اکتبر 28, 2019

  سلام
  من روز شنبه 98/8/4 بعدازظهر فیلتر شماره 2 رو اعمال کردم و نتایجش رو استفاده کردم. ولی الان دوشنبه 98/8/6 از صبح تا الان که ساعت 2 بعدازظهر هست همون فیلتر هیچ خروجی نمیده. چرا؟


  مدیر سایت
  – اکتبر 28, 2019

  سلام امین عزیز
  ببینید فیلتر قبل از اینکه نمادها مثبت شوند سهم های پر پتانسیل را نشان می دهد تا در بازار منفی و یا در بازار متعادل سهم مناسب را خرید فرمایید. امروز تمامی سهم ها مثبت هستند و اگر شما هم بخواهید سهم مناسب را خریداری کنید به دلیل وجود صف های خرید طولانی که در سهم های پرپتانسیل وجود دارد عملا نمی توانید هیچ سهم خوبی خریداری کنید. به همین دلیل امروز فیلتر سهمی را نشان نمی دهد لطفا کمی تامل فرمایید تا در یک یا دو روز آینده سهم های مناسب توسط فیلتر مجددا معرفی شود.
  موفق باشید


  حسین
  (خریدار محصول) – نوامبر 6, 2019

  سلام خواستم بدونم فرق فیلتر طلایی با فیلتر کاربردی درچیه؟


  مدیر سایت
  – نوامبر 7, 2019

  سلام حسین عزیز
  فیلتر طلایی بورس یک فیلتر حرفه ای می باشد و به صورت سختگیرانه کد نویسی شده است و ممکن است چند روز هم هیچ سهمی را نشان ندهد ولی سهم هایی که در خروجی فیلتر نشان داده می شود بسیار قدرتمند می باشند. ولی فیلترهای کاربردی بورس شامل 3 فیلتر است که هر روز 10 تا 20 سهم با پتانسیل رشد در خروجی فیلتر نشان داده می شود و شما می بایست با استفاده از تکنیکال سهم های مناسب را انتخاب نمایید و البته برای کار با این محصول پیشنهاد می کنیم از فیلتر شماره 2 که فیلتر قویتری می باشد استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  میثم
  (خریدار محصول) – نوامبر 14, 2019

  سلام خسته نباشید فیلتری برای واگرایی مثبت و همچنین تغییر فاز مکدی دارید؟ممنون


  حسین
  – دسامبر 8, 2019

  سلامو عرض ادب…. ایا اموزش و نحوه استفاده از این فیلترها را بعد از خریداری ارسال میکنید؟


  مدیر سایت
  – دسامبر 10, 2019

  سلام حسین عزیز
  فایل آموزشی نحوه استفاده از فیلترهای کاربردی بازار بورس در داخل محصول قرار داده شده است.
  موفق باشید


  mirzaeian2012
  (خریدار محصول) – دسامبر 15, 2019

  با سلام و احترام خدمت شما.
  وقتی از فیلتر اول استفاده میکنم در دیدبان و روی دکمه اعتبار سنجی کلیک میکنم پیغام “تاریخچه قیمت ها را در بخش تنظیمات – اطلاعات تکمیلی فعال کنید تا در فیلتر قابل استفاده باشد. ” را نمایش میدهد!
  علت این پیغام و رفع آن چگونه است؟
  پیشاپیش از زحمات شما تشکر میکنم.


  مدیر سایت
  – دسامبر 18, 2019

  سلام دوست عزیز
  ابتدا وارد بخش تنظیمات در سایت دیده بان بورس شوید. در قسمت فیلد اطلاعات تکمیلی که در پایین صفحه می باشد گزینه ای با نام تاریخچه قیمت ها وجود دارد برای برطرف شدن خطا این گزینه را فعال نمایید.
  موفق باشید


  mjddd.javad
  (خریدار محصول) – دسامبر 17, 2019

  باسلام من این محصول تون رو خریدم .ایا فیلتری هست که بگه فردا سهام حداقل +2 میزنه؟


  مدیر سایت
  – دسامبر 21, 2019

  سلام دوست عزیز
  فیلتری که بگوید حتما فردا یک سهم مثبت 2 می شود وجود ندارد چون در بازار بورس ریسک وجود دارد. این محصول فیلتر بسیار خوبی است و اگر کمی تکنیکال را چاشنی معاملات خود کنید مصمئنا سودهای خوبی کسب خواهید کرد.
  موفق باشید


  zarif_sina
  (خریدار محصول) – دسامبر 18, 2019

  سلام و خسته نباشید

  امروز 3 فیلتر رو خریداری کردم
  فیلتر شماره 1 خطا میده
  لطفا راهنماییم کنین
  باتشکر


  مدیر سایت
  – دسامبر 24, 2019

  سلام دوست عزیز
  فیلترها هیچ کدام خطایی ندارند و تست شده اند. موردی که می فرمایید مربوط به سایت دیده بان بازار بورس می باشد و گاهی اوقات و به ندرت این مساله بوجود می آید و برطرف می شود. لطفا در چند دقیقه دیگر تست بفرمایید مشکل برطرف خواهد شد.
  موفق باشید


  omid_imani2010
  (خریدار محصول) – دسامبر 28, 2019

  سلام خسته نباشید ببخشید تو محصول که خریدم فیلترهای کاربردی بورس (نوسانگیری کوتاه مدت)از شما فیلتری به اسم فیلتر طلایی وجود نداره ولی تو کامنت ها صحبت از یه همچین فیلتری بود این فیلتر هم باید تو این محصول باشه ؟که من ندارمش؟


  مدیر سایت
  – دسامبر 28, 2019

  سلام امید عزیز
  فیلتر طلایی بورس محصول دیگری می باشد و توضیحات فیلتر طلایی بورس را می توانید در صفحه خود محصول مشاهده فرمایید. برای اینکه توضیحات فیلتر طلایی بورس را مشاهده فرمایید وارد قسمت محصولات شده و وارد صفحه محصول مورد نظر شوید و توضیحات محصول فیلتر طلایی بورس را مشاهده فرمایید.
  موفق باشید

  حامد عیسی پور
  (خریدار محصول) – دسامبر 28, 2019

  با سلام فیلتر مورد نظر رو خریداری کردم زمانی که در روز کاری از فیلتر شماره 2 استفاده کردم یه تعداد از لیست حذف میشن معمولا چه زمانی از فیلتر استفاده کنیم برای استفاده فردا پس از روز کاری یا قبل از ساعت 11/30 که فرمودید


  مدیر سایت
  – ژانویه 3, 2020

  سلام حامد عزیز
  بهتر است از ساعت 11.30 به بعد از خروجی فیلتر استفاده فرمایید و در همان روز و حتی فردا خروجی فیلتر معتبر می باشد البته بستگی به شرایط سهم دارد و باید این مورد را لحاظ فرمایید.
  موفق باشید


  bijan.mehranfar
  (خریدار محصول) – دسامبر 30, 2019

  با سلام من این فیلترهارو خریدم خواستم بدونم چطور برای فروش نمادی الارم میده چون همش بر اساس خرید فکر کنم توضیح دادید


  مدیر سایت
  – دسامبر 30, 2019

  سلام بییژن عزیز
  برای فروش توصیه می کنیم بعد از معرفی سهم توسط فیلتر های کاربردی و خرید سهم مناسب با توجه به شرایط بازار بورس بهتر است با استفاده از روش های تکنیکال مانند کندل استیک ها و یا فیبوناچی و کمک گرفتن از نقاط حمایت و مقاومت نسبت به فروش سهم اقدام فرمایید. استفاده از ادغام نمودن روش های تکنیکال در زمان فروش باعث می شود درصد خطای فروش زودتر از موعد توسط شما کاهش پیدا کند.
  موفق باشید


  alione7895123
  (خریدار محصول) – ژانویه 29, 2020

  من این فیلتر رو خیلی وقته دارم واقعا واقعا ازش راضی هستم.از فیلتر 2 استفاده میکنم.تکنیکال خاصی هم نمیخواد همینکه نزدیک حمایت باشه و ریسک ب ریوارد مناسبی داشته باشه گزینه مناسبیه.اینم راهنمایی برا دوستان.


  مدیر سایت
  – ژانویه 29, 2020

  سلام دوست عزیز
  از کمک و راهنمایی که می فرمایید سپاسگزاریم.


  مهدی
  – فوریه 28, 2020

  خسته نباشی مدیر جان
  خواستم بدونم تعرفه ی جدید حجم مبنا تاثیری روی این سه فیلتر داره ایا*
  منظورم اینه که فیترها باید اپدیت بشنs!


  مدیر سایت
  – مارس 1, 2020

  سلام مهدی عزیز
  تغییرات بازار بررسی می شود و در صورتیکه محصول نیاز به بروزرسانی داشته باشد بعد از مدتی آپدیت محصول ارائه خواهد شد و جای نگرانی نیست.
  موفق باشید


  mehrshadkhodkar
  (خریدار محصول) – فوریه 28, 2020

  باسلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم به غیر از بورس آیا از این سه فیلتر می توان در فرابورس و صندوق ETF یا سهام های تعدیل نشده هم استفاده کرد یا خیر؟


  مدیر سایت
  – مارس 1, 2020

  سلام دوست عزیز
  بله می توانید در بازارهای دیگر استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  جمال
  (خریدار محصول) – فوریه 28, 2020

  با سلام
  با توجه به قوانین جدید که در مورد حجم مبنا اعمال شده آیا این فیلترها کماکان قابل استفاده می باشند؟ لطفا راهنمایی بفرمایید


  مدیر سایت
  – مارس 1, 2020

  سلام جمال عزیز
  تغییرات بازار باید طی مدتی مشخص بررسی شود و در صورتیکه این محصول به بروزرسانی نیاز داشته باشد بعد از مدتی آپدیت محصول ارائه خواهد شد و جای نگرانی نیست.
  موفق باشید


  wwwsaeed_kaveh
  – آوریل 7, 2020

  سلام مورخ 1399/01/18 خرید انجام دادم ولی هنوز فایلی دریافت نکردم


  مدیر سایت
  – آوریل 11, 2020

  سلام دوست عزیز
  لطفا در خریدهای بعدی دقت کنید در همان لحظه که خرید انجام دادید می بایست محصول را دانلود می کردید. لطفا ایمیل خود را چک کنید محصول درخواستی مستقیما به ایمیل شما ارسال شد.
  موفق باشید


  نیما
  – آوریل 16, 2020

  سلام میخواستم بدونم این خرید مدت زمان داره ؟ یعنی این پرداخت هزینه برای مدت زمان خاصی هست یا فقظ 1 بار خرید و دایمی هست ؟


  مدیر سایت
  – آوریل 19, 2020

  سلام نیمای عزیز
  محصول فیلترهای کاربردی بورس و تمامی محصولاتی که در وبسایت ثروت آفرین درج شده است دائمی است و شامل گارانتی آپدیت می شود.
  موفق باشید


  عباس
  (خریدار محصول) – می 3, 2020

  سلام . این امکان وجود داره که فیلترهای کاربردی با هم ترکیب بشن یا حتما باید مجزا استفاده بشن ؟؟؟ اگر میشه بگید بهتره کدوم فیلتر ها با هم ادغام بشن . ممنون


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 7, 2020

  سلام عباش عزیز
  امکان ادغام فیلترها وجود دار و خیلی از فیلترهای کاربردی بورس که در سایت ثروت آفرین منتشز شده اند را میتوانید با یکدیگر ترکیب نمایید. فقط می بایست بین هر فیلتر علامت && قرار دهید.
  موفق باشید


  بهروز
  – می 4, 2020

  سلام ببخشید سوالم این هست که این فیلتر ها برای گوشی هست یا کامپیوتر و حجمش برا دانلود چقدر هست


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 7, 2020

  سلام بهروز عزیز
  فیلترها حجم زیادی ندارند و فیلترهای کاربردی بورس را می توانید هم برای گوشی تلفن همراه و هم بر روی کامپیوتر اجرا نمایید.
  موفق باشید


  شیوا
  (خریدار محصول) – می 22, 2020

  سلام وقت بخیر من فیلترهای کاریردی رو خرید زدم ولی هنوز چیزی ارسال نشده که دانلود کنم؟ چقد طول میکشه به دستم برسه؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 22, 2020

  سلام شیوای عزیز
  بعد از خرید در همان صفحه می بایست به صورت خودکار محصول را دانلود می کردید. ضمن اینکه یک نسخه از لینک دانلود نیز به ایمیل شما ارسال می شود ولی محصول مورد نظر به صورت جداگانه نیز به ایمیلی که درج کردید ارسال شده است.
  موفق باشید


  reza
  (خریدار محصول) – ژوئن 1, 2020

  با سلام

  من امروز محصول 3فیلتر کاربردی رو خریداری کردم.میخواستم ببینم ورژن جدید (1.3)هست یا باید آپدیت بشه؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژوئن 5, 2020

  سلام رضای عزیز
  لطفا بفرمایید ورژن 1.3 را از کدام بخش آوردید این ورژن مربوط به فیلتر طلایی بورس است. ضمن اینکه محصولی که شما دانلود کردید ورژن جدید فیلترهای کاربردی بورس می باشد.
  موفق باشید


  مهدی
  – ژوئن 4, 2020

  سلام وقت بخیر
  طریقه نصب و استفاده فیلترها در گوشی موبایل رو میشه بگین؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژوئن 5, 2020

  سلام مهدی عزیز
  سایت دیده بان بازار را در گوشی تلفن همراه باز کنید و به بخش فیلترها بروید و فیلتر مورد نظر خود را کپی و ذخیره نمایید سپس می توانید خروجی فیلتر در گوشی را مشاهده فرمایید.
  موفق باشید


  مهدی
  – ژوئن 5, 2020

  باسلام وخسته نباشی بابت مطالب مفیدتون
  آیا با این فیلترها فقط سیگنال خرید دریافت میکنیم یا خیر؟
  بعدش اینکه اگه فقط سیگنال خرید به ما میگه چه جوری باید بفهمیم سیگنال فروش چیه؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژوئن 6, 2020

  سلام مهی عزیز
  این فیلترهای کاربردی سهم های مستعد رشد را نشان می دهد و برای فروش لازم است شخصا تصمیم گیری فرمایید.
  موفق باشید


  dkf205634
  (خریدار محصول) – ژوئن 8, 2020

  سلام من دیروز محصول اندیکاتور خرید و فروش رو خریدم ولی برنامه ی متا تریدر ۵ داخل پوشه فشرده نبود.رفتم از اینترنت دانلود کنم لپ تاپم هی اخطار ویروس میده.لطفا لینک درست دانلود برنامه متاتریدر۵ رو برام ارسال کنید


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژوئن 9, 2020

  سلام دوست عزیز
  برای بازار ایران بهتر است پلتفرم مفیدتریدر را نصب نمایید و از طریق لینک زیر در وبسایت قابل دانلود می باشد.

  دانلود پلتفرم مفید تریدر یا متاتریدر 5 (mofidtrader)


  موفق باشید


  mehdifaryad1363
  (خریدار محصول) – ژوئن 13, 2020

  سلام وقت بخیر
  من محصول خریداری کردم ولی متاسفانه سایت دیدبان ثبت نام انجام نمیده وفقط از حقوقی ثبت نام میکنه لطف کنید راهنمایی کنید چکار کنم؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژوئن 15, 2020

  سلام دوست عزیز
  کدام بخش را می فرمایید نیازی به ثبت نام در سایت دیده بان بازار نیست!
  شما فیلتر را در بخش مربوطه کپی فرمایید. لطفا مقاله زیر را که در مورد آموزش فیلتر نویسی در سایت دیده بان بورس می باشد را مطالعه کنید


  mehdifaryad1363
  (خریدار محصول) – ژوئن 18, 2020

  سلام وقت بخیر
  باتوجه به این که سایت دیدبان اطلاعات روز قبل بازار رو نشون میده بهترین زمان برای اعمال فیلترکدام است ؟ وبهترین ساعت برای خرید کدام است؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژوئن 21, 2020

  با سلام
  در هر ساعتی می توان ار فیلترها استفاده نمود ولی بهترین زمان در ساعات پایانی بازار می باشد.
  موفق باشید


  kabkangasht
  (خریدار محصول) – ژوئن 30, 2020

  سلام برای استفاده از این فیلترها حنما باید عضو TSETMC شد؟
  بصورت معمول کار نمیکنه؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – جولای 5, 2020

  سلام دوست عزیز
  نیازی به عضویت در سایت TSETMC نیست، فیلترها را به همین صورت و بدون عضویت می توانید در سایت کپی نموده و از فیلترها استفاده فرمایید.
  موفق باشید.


  رضا
  (خریدار محصول) – جولای 7, 2020

  واقعا شما بینظیرید سپاسسسسسسسسسسسس بیکران


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – جولای 12, 2020

  سلام رضای عزیز
  لطف و عنایتی که به همکاران ما دارید باعث می شود همکاران ما دلگرم تر شوند و از اینکه از فیلتر های مهم و کاربردی بورس بهره بردید بسیار خوشحالیم.
  موفق باشید


  مهدی
  – جولای 10, 2020

  سلام وقتتون بخیر
  ایا فیلتری وجود دارد که رنج زدن سهم با کندل فرفره نشان دهد و بازیگردان در حال جمع کردن سهم باشد..؟؟؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – جولای 17, 2020

  سلام مهدی عزیز
  برای مشاهده فیلتر فرفره می توانید از فیلتر شماره 72 که فیلتر دوجی است استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  amirkashane1
  (خریدار محصول) – آگوست 2, 2020

  سلام- خسته نباشید- من این بسته رو تهیه کردم- فیلتر اول اعتبار سنجی این ارور رو میده
  #تاریخچه قیمت ها را در بخش تنظیمات – اطلاعات نکمیلی فعال کنید تا در فیلتر قابل استفاده باشد.#


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آگوست 2, 2020

  سلام امیر عزیز
  این مورد را چندین بار توضیح دادیم. لطفا به قسمت تنظیمات سایت دیده بان بازار بورس بروید و در بخش اطلاعات تکمیلی سه گزینه موجود از جمله تاریخچه قیمت ها را فعال نمایید.
  موفق باشید


  علی
  – آگوست 9, 2020

  سلام فیلتری دارین که الگوی پرچم و مثلث را زده باشه؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آگوست 9, 2020

  سلام علی عزیز
  فیلتر الگوی پرچم و مثلت فعلا در آرشیو موجود نیست سعی می کنیم بعد از کدنویسی فیلتر مثلث و پرچم را در سایت قرار دهیم.
  موفق باشید


  پژمان عطایی
  – آگوست 12, 2020

  سلام
  من محصول رو خریداری کردم ولی متاسفانه هنوز لینک دانلود را از شما دریافت نکردم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آگوست 17, 2020

  سلام پژمان عزیز
  با بررسی انجام شده سفارش شما برای تهیه محصول فیلترهای کاربردی بورس به طور کامل انجام نشده و سفارش لغو شده است. همچنین مبلغ مربوطه به حساب شما عودت داده شده است. لطفا برای تهیه محصول فیلترهای کاربردی بورس مجددا اقدام فرمایید.
  موفق باشید


  مرتضی علیپور
  – سپتامبر 2, 2020

  من خرید کردم اما مشاهده نکردم


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – سپتامبر 5, 2020

  سلام مرتضی عزیز
  بعد از خرید صفحه ای باز می شود که لینک دانلود محصول فیلترهای کاربردی بورس در آن قرار دارد. البته یک نسخه از فاکتور خرید به همراه لینک محصول نیز به ایمیل شما ارسال می شود ولی با این وجود به صورت جداگانه محصولی که تهیه کردید به ایمیل شما ارسال شد و میتوانید دانلود نمایید.
  موفق باشید


  جمال
  (خریدار محصول) – سپتامبر 14, 2020

  سلام بسیار ممنونم از فیلتر هائی که ارائه داده اید من کتاب مربوطه را خریداری کردم و از کد های ارائه شده بسیار راضی هستم
  فقط کاربرد کد ها را دقیقا می خواستم به تفکیک بدانم مخصوصا” کد های سه تائی .
  منظورم اینه که بدونم کدوم کدها برای نوسانگیری کوتاه مدته و کدومشون برای بلند مدته.
  وهمچنین پوشه 47 تا رو مشخص کنید ممنون میشم.


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – سپتامبر 15, 2020

  سلام جمال عزیز
  اطلاعات فیلتر در فایل آموزشی که در محصول وجود دارد ذکر شده است. لطفا فایل آموزشی را مطالعه نموده و البته بهتر است از فیلتر شماره 2 که از قدرت بیشتری برخوردار است استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  Akbar2018
  (خریدار محصول) – اکتبر 8, 2020

  سلام خسته نباشید عرض میکنم به مدیران سایت ثروت افرین
  این خطا که میده تو فیلتر شماره ۱ چیه ؟؟
  اول که ثبت کپی کردم خطا نداد ولی بعد که یه بار خروج زدم ورود کردم این خطا رو میده موقعی که اعتبار سنجی رو میزنم فقط در فیلتر شماره یک
  Type error cannot read property “0” of undefind


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – اکتبر 30, 2020

  سلام اکبر عزیز
  محصول فیلترهای کاربردی بورس (نوسانگیری کوتاه مدت) مشکلی ندارد. این خطا به دلیل مشکل در سایت اصلی دیده بان بازار بورس بوجود آمده است. البته فیلترها هیچگونه مشکلی ندارند و با تماسی که با سایت tsetmc برقرار کردیم گفته اند مشکل به زودی برطرف می شود. توجه داشته باشید با همین خطا فیلتر خروجی دارد و مشکلی نیست. همچنین تا برطرف شدن ارور می توانید از خروجی هر 3 فیلتر استفاده فرمایید.


  Akbar2018
  (خریدار محصول) – اکتبر 8, 2020

  سلامی دوباره ببخشین اگه یه سهمی تو هر سه یا دو فیلتر باشه سهمی خیلی قوی هست


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – اکتبر 10, 2020

  سلام اکبر عزیز
  قطعا در صورتیکه یک سهم در هر سه فیلتر کاربردی بورس مشاهده شود آن نمادی که در خروجی فیلترها مشاهده شده از پتانسیل بسیار خوبی برای رشد برخوردار است.
  موفق باشید


  حمید افشار
  – نوامبر 4, 2020

  سلام ایا این سه تا فیلتر در بازار الان کاربردی می باشد؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – نوامبر 6, 2020

  سلام حمید عزیز
  کدهایی در محصول فیلترهای کاربردی بورس قرار داده شده است که در هر بازاری کاربردی بوده و سهم های مناسب و با پتانسیل رشد بالا را معرفی می کند.
  موفق باشید


  اسماعیل
  (خریدار محصول) – نوامبر 9, 2020

  سلام بنده این محصول رو خریدم. برام ایمیل شده اما متاسفانه لینک خراب هست و دانلود نمیشه. لطفا راهنمایی کنید


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – نوامبر 10, 2020

  سلام اسماعیل عزیز
  محصول درخواستی به ایمیل شما ارسال شد لطفا ایمیل خود را بررسی فرمایید.
  موفق باشید


  رضا حسن نژاد
  – نوامبر 14, 2020

  سلام،میخواست ببینم این فیلترها و چطوری میفرستین ،از همین سایت دانلود میکنیم ،رو گوشی هم میشه راه اندازیش کرد؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – نوامبر 23, 2020

  سلام رضای عزیز
  فیلترهای کاربردی را به صورت دانلودی می توانید دریافت کنید و در گوشی موبایل نیز قابل استفاده می باشد.
  موفق باشید


  سیداحمد
  – نوامبر 16, 2020

  سلام ایابرای اندروید هست یا کامپیوتر


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – نوامبر 18, 2020

  سلام سید احمد عزیز
  این محصول حاوی فیلتر می باشد که در سایت دیده بان بورس مورد استفاده قرار می گیرد و فرقی نمیکند در کامپیوتر و در گوشی موبایل قابل استفاده است.
  موفق باشید


  ایرج ایرانی
  – نوامبر 24, 2020

  خیلی مفید بودممنون از زحمات شما


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 15, 2021

  سلام ایرج عزیز
  بسیار خوشحالیم که توانستید از فیلتر کاربردی بورس استفاده نمایید.
  موفق باشید


  امیر
  – نوامبر 30, 2020

  سلام
  این فیلتر ها رو کجا باید پیاده کنیم؟ توی متا تریدر یا سایت بورس؟
  چه تایمی باید اینها رو اجرا کنیم؟
  آموزش استفاده بهینه از فیلترها رو هم دادید؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – دسامبر 1, 2020

  سلام امیر عزیز
  فیلتر در سایت دیده بان بازار (Tsetmc) قابل استفاده می باشد. همچنین بهتر است در ساعت 11.30 به بعد از فیلترها استفاده فرمایید و توضیحات تکمیلی نیز در محصول قرار داده شده است.
  موفق باشید


  m k
  – دسامبر 3, 2020

  سلام من برای اولین بار با سایت شما بطوراتفاقی آشنا شدم و700 فیلتر را مطالعه کردمخیلی عالی بودند هرکدام بسیارکاربردی ومفید هستند و بسبار متشکرم از این دست ودلبلزی وآموزش رایگانی که کذاشتید انشاا..همیشه سلامت وموفق باشید …


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – دسامبر 5, 2020

  سلام دوست عزیز
  از اینکه فیلترهای کاربردی بورس مورد استفاده شما قرار گرفته است بسیار خوشحالیم.
  موفق باشید


  محمد حسین
  (خریدار محصول) – دسامبر 4, 2020

  سلام.فیلنری که نشون بده صندوق سرمایه گذاری قابل معامله سهامی و مختلط در چند روز اخیر منفی 10 درصد به بالا هستند.نشون بده.


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – دسامبر 5, 2020

  سلام محمد حسین عزیز
  این مورد که می فرمایید در منوی فیلترهای بازار بورس به زودی قرار داده می شود و سهم هایی که بیشترین زیان 10 روزه و بیشترین سود 10 روزه را دارند با این فیلتر بورسی قابل مشاده می باشد. البته با دانلود اپلیکیشن ثروت آفرین نیز می توانید از امکانات این بخش استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  یاشار
  – دسامبر 7, 2020

  سلام وقت بخیرمرسی ازسایت خوبتون و مطالب بی نظیر .خواستم بدونم میشه فیلتری نوشت مبنی بر سهم هایی که درstochastic و rsi زیر عدد 20 هستند ؟؟ ممنونم یشم پاسخ بدید

  امیررضا سعدی
  (خریدار محصول) – دسامبر 22, 2020

  سلام این فیلتر هاکدومش بهتره یعنی دقیق تره


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – فوریه 15, 2021

  سلام امیر رضای عزیز
  از فیلتر نوسانگیری شماره 2 این محصول که فیلتر قویتری است می توانید استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  مجید ایزدنشان
  – دسامبر 30, 2020

  سلام من دیروز بسته فیلتر خرید کردم ولی ایمیا اشتباه فرستادم للطفا به این ایمیل بفرستید


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 12, 2021

  سلام مجید عزیز
  یک حساب کاربری با ایمیل جدید برای شما ایجاد گردید شما هم اکنون می توانید با ایمیل جدید وارد حساب کاربری خود شوید و فایل مورد نظر را دانلود نمایید.
  موفق باشید


  e.yavari1990
  (خریدار محصول) – دسامبر 31, 2020

  سلام ببخشید ساعت استفاده از هر فیلتر و بهترین زمان استفاده هم بفرماید


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژانویه 14, 2021

  سلام دوست عزیز
  از فیلترهای بورسی این مجموعه بهتر است از ساعت 11.30 به بعد استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  ابوالفضل
  (خریدار محصول) – ژانویه 4, 2021

  سلام من فیلتر نوسان گیری رو خریدم موقع دانلود ارور میده


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 11, 2021

  سلام ابوالفضل فلاح زاده
  محصول مورد نظر به ایمیل شما ارسال گردید.
  موفق باشید


  SAEEDREZA
  (خریدار محصول) – ژانویه 11, 2021

  سلام مهندس وقت شما بخیر من فیلترها تون رو خریدم فقط یه سوال داشتم میخواستم بدونم که فیلتر شماره۲ که برای کوتاه مدت تاکید کردین ساعت چند بزنم برای معرفی سهام و سهامهایی که معرفی میکنه اگه صف فروش باشه امکان داره طی چند روز برگرده ممنون میشم راهنماییم کنید.🙏🙏


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژانویه 13, 2021

  سلام دوست عزیز
  از فیلتر کاربردی بورس در روز کاری از ساعت 11.30 به بعد استفاده کنید. در مورد سوال دوم بله سهم های منفی که توسط فیلتر کاربردی شماره 2 معرفی می شود امکان مثبت شدن در روز بعد و یا روزهای بعد را دارند ولی فراموش نکنید حتما تکنیکال سهم را بررسی فرمایید.
  موفق باشید


  mhsnsaky128
  (خریدار محصول) – ژانویه 24, 2021

  سلام من خرید دانلودی رو زدم. خرید کردم و تراکنش موفق هم زد. الان چی کار کنم که کد ها رو ببینم؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – فوریه 7, 2021

  سلام دوست عزیز
  شما می بایست پس از پرداخت نسبت به دانلود محصول اقدام می کردید ضمن اینکه فاکتور خرید و لینک دانلود محصول نیز به ایمیل شما ارسال شده است و میتوانید از طریق لینک ارسالی نسبت با دانلود محصول اقدام نمایید. ولی مجددا محصول به صورت مجزا به ایمیل شما ارسال شد و می توانید محصول را دانلود فرمایید.
  موفق باشید


  احسان
  – فوریه 10, 2021

  با سلام و عرض ادب
  آیا تو پکیج های شما فیلتری که مخصوص نوسانگیری روزانه باشه هم وجود داره؟ یعنی معرفی سهم تو صف فروش یا بازه منفی انجام بشه و در همون روز سهم به صفر تابلو یا بازه مثبت برسه؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – فوریه 12, 2021

  سلام احسان عزیز
  بله فیلتر شماره یک مجموعه فیلتر کاربردی بورس برای این منظور و برای نوسان گیری طراحی شده است. البته فراموش نکنید برای نوسانگیری، سهم های معرفی شده توسط محصول فیلتر کاربردی بورس با تکنیکال بررسی شوند.
  موفق باشید


  عرشیا
  (خریدار محصول) – فوریه 19, 2021

  سلام خوب هستید من خرید کردم ولی نمیدونم کدوم سه تا اصلی هستن
  کدوم سه تاشن چون دو تا فایل سه تا داره یکی 47 تا


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – فوریه 19, 2021

  سلام عرشیای عزیز
  در محصول فیلتر کاربردی بورس 3 فیلتر اصلی وجود دارد. برای مشاهده این سه فیلتر وارد پوشه filters karbordi 3 شوید و این سه فیلتر را مشاهده فرمایید.
  موفق باشید


  روح اله
  – فوریه 24, 2021

  سلام. این فیلتر برای دامنه جدید منفی 2 تا 6 مثبت به روزرسانی شده است؟ با تشکر


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 27, 2021

  سلام روح الله عزیز
  کدی مربوط به درصد نوسان روزانه قیمت در فیلتر لحاظ نشده و نیازی به به روز رسانی نیست و می توانید از فیلتر استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  مهدی
  (خریدار محصول) – فوریه 28, 2021

  برای بررسی تکنیکال سهم ها در هر کدام از فیلترها پیشنهاد گروه ثروت آفرین چیست ؟
  از mv استفاده کنیم یا از ema و دوره تناوب چه مدتی بگذاریم ، آیا از اندیکاتورها و تحلیل فاندامنتال نیز استفاده کنیم یا اینکه فقط تحلیل تکنیکال (میانگین متحرک ) کفایت می کند لطفا راهنمایی بفرمایید


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 2, 2021

  سلام مهدی عزیز
  قطعا مواردی که فرمودید برای شناسایی سهام مستعد رشد موارد مهمی بوده ولی کافی نمی باشد. پس از اینکه سهمی توسط فیلتر کاربردی بورس (نوسانگیری کوتاه مدت) معرفی شد، می بایست فاکتورهای مهمی از قبیل حمایت و مقاومت، تابلوخوانی و از همه مهم تر روان شناسی بازار مورد توجه قرار گیرد. قطعا فیلتر سهم های بسیار مستعدی را معرفی می کند ولی در شرایط نابسامان بازار بهتر است محتاط تر عمل کرده و نسبت به ورود به سهم احتیاط بیشتری داشته و وضعیت کلی بازار را نیز مد نظر قرار دهید.
  موفق باشید


  مهران افق
  (خریدار محصول) – مارس 4, 2021

  سلام چند روز هست که این فیلترها رو خریدم،دست مریزاد خیلی عالی هستند، سهامی که معرفی میکنند 90 درصدشان حداقل طی یکی دو روز به سوددهی خوبی میرسند. بالخص فیلتر شماره 2


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 18, 2021

  سلام مهران عزیز
  از توجه شما به محصول فیلتر کاربردی بورس (نوسانگیری کوتاه مدت) بسیار خرسندیم و خوشحالیم که با این محصول کاربردی توانستید کسب سود کنید.
  موفق باشید


  احمد
  – آوریل 12, 2021

  سلام: آیا کد تخفیف دارید؟چگونه تهیه کنم؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 27, 2021

  سلام احمد عزیز
  لطفا درخواست خود را از طریق ایمیل [email protected] ارسال فرمایید
  موفق باشید


  حسین انوری
  – آوریل 25, 2021

  سلام
  من محصول شما رو خریداری کردم ولی نمیتونم وارد حساب کاربری خودم بشم


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 25, 2021

  سلام حسین عزیز
  لطفا از بخش حساب کاربری گزینه فراموشی کلمه عبور را بزنید و در بخش مربوطه ایمیل خود را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد و ورود به حساب کاربری به ایمیل شما ارسال شود.
  موفق باشید


  هادی
  – جولای 31, 2021

  سلام

  من موقع خرید محصول ایلیم رو اشتباه وارد کردم میتونم اصلاحش کنم


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آگوست 12, 2021

  سلام هادی عزیز
  از طریق ایمیل مکاتبه فرمایید تا در این خصوص راهنمایی لازم خدمتتان صورت پذیرد.
  موفق باشید


  رضا
  – سپتامبر 5, 2021

  سلامبا تشکر از سایت زیبای شما. فیلتری دارین که در بورس وقتی حقوقی شروع به خرید کرد به ما سهم رو معرفی کنه؟تا ما هم همراه حقوقی بخریم و نوسان بگیریم؟با تشکر از شما


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – سپتامبر 28, 2021

  سلام رضای عزیز
  بله چنین فیلتری وجود دارد و در لینک زیر این فیلتر و فیلترهای مختلفی قرار داده شده است.
  strong>700 فیلتر بورس – Tsetmc | فیلترهای مهم و کاربردی بورس (دیده‌بان بازار)
  البته به صرف خرید حقوقی ورود به یک سهم اشتباه می باشد. چون در بسیاری از مواقع حقوقی ها با کدهای حقوقی و حقوقی خود جابجایی سهم انجام می دهند و ممکن است منجر به فریب و اشتباه در سرمایه گذاری شود.
  موفق باشید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه شما *

  نام *

  ایمیل *

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  از سال 1394 مجموعه ثروت آفرین با ارائه مطالب آموزشی در خصوص بازار بورس شروع به فعالیت نمود.

  در این راستا تیم تخصصی ثروت آفرین تلاش می‌کند برای ارتقای دانش سرمایه گذارانی که به بازار بورس و بازارهای مالی علاقمند می‌باشند خدمات ارزنده‌ای ارائه نماید.

   

   

  35,000 تومان

  فیلتر کاربردی بورس

  در این محصول چند فیلتر کاربردی بورس که بصورت اختصاصی برنامه نویسی شده و در اینترنت وجود ندارد قرار داده شده است.

  با تهیه این محصول می توانید از طریق نوسانگیری سود مستمر داشته باشید

  نوع آموزش : PDF

  خرید فیلتر بورس

  مخاطب : افرادی که قصد دارند بدون ریسک در بورس خرید و فروش کنند

  تعداد فایل های آموزشی : یک عدد فایل PDF به حجم 6 مگابایت

  مدرس : سایت ثروت آفرین

  دانلود فوری محصول آموزشی پس از سفارش دادن و پرداخت وجه

  محصولات را از منبع اصلی و سایت ثروت آفرین که دارای گارانتی آپدیت می باشد تهیه فرمایید

   

 • توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی
 • نکته بسیار مهم : با توجه به سوالات کاربران در خصوص تغییر قوانین احتمالی در خصوص حجم مبنا و تغییر نوسان قیمت روزانه نمادها به عرض می رسانیم، خوشبختانه محصول فیلتر کاربردی بورس دارای گارانتی آپدیت است و با توجه به اینکه تمامی محصولات موجود توسط وبسایت ثروت آفرین تولید شده و منبع اصلی این محصول سایت ثروت آفرین می باشد در صورت نیاز محصول فیلتر کاربردی بورس بروزرسانی شده و آپدیت محصول در اختیار کاربرانی که این محصول را تهیه کرده اند قرار خواهد گرفت.

  برای اطلاع از آپدیت محصولات می توانید به منوی آپدیت مراجعه فرمایید

   

  فیلتر کاربردی بورس به صورت کاملا اختصاصی کد نویسی شده است و تنها در این وب سایت موجود می باشد. در بورس ایران بیش از 400 سهم برای معامله وجود دارد. برای موفقیت در بورس و پیدا کردن سهم های مستعد رشد حتما باید در سایت دیده بان بازار فیلتر نویسی کنید. این کار به ما کمک می‌کند تا سهم هایی که در محدوره قیمتی مورد نظر ما یا شرایط خاصی برای خرید هستند را در مدت چند ثانیه با استفاده از کاربردی ترین فیلترهای بورس شناسایی کنیم. اگر تصمیم دارید سرمایه گذاری در بورس را به صورت حرفه ای دنبال کنید و سرمایه خود را بالا ببرید حتما ادامه مطلب در مورد فیلترهای کاربردی در بورس را دنبال کنید.

   

   باید توجه داشت فیلتر نویسی کمک می‌کند تا بتوانید شرایط مختلف بازار بورس را رصد کنید. البته این کار نیازمند دانش خیلی خاصی نمی‌باشد و یادگیری آن ساده است. در سایت دیده بان بازار بورس مثال هایی هم آورده شده تا پیش زمینه یادگیری شما را فراهم کند.

  فیلترنویسی در بورس با اینکه ساده است ولی نیازمند داشتن تجربه می‌باشد. چون هر کسی که فیلتر نویسی می‌کند لزومی ندارد که فیلتر کاربردی در بورس بنویسد. در ساخت فیلتر باید خیلی از نکات ریز مربوط به معاملات رعایت شود تا یک فیلتر کارایی لازم را در بورس ایران داشته باشد و سرمایه گذاری بدون ریسک انجام شود.

   

  فیلترهای نوسانگیری و رایگان زیادی در بورس وجود دارد که همه این فیلترها در دسترس تمامی افراد فعال در بورس قرار دارد. پس باید توجه داشت همه از این فیلترهای رایگان استفاده می‌کنند و البته متوجه شدم که خیلی از این فیلترها کاربرد لازم را در بازار بورس ایران ندارند و در جایی که باید، سهم خوب را معرفی نمی‌کنند.

  عده ای هم از این موقعیت استفاده کرده و فیلترهای رایگان موجود در اینترنت را به عنوان فیلترهای کاربردی و نوسانی در بورس با قیمت‌های بسیار بالا به فروش می‌رسانند و سرمایه‌های خیلی از مردم را در معرض خطر قرار می‌دهند. در عوض این افراد سودهای کلان برده و روز به روز دارایی خود را اضافه می‌کنند.

  با توجه به تجربه چند ساله در بورس فیلترهای کاربردی در بورس بصورت اختصاصی و مخصوص نوسانگیری کد نویسی شده و برای سرمایه گذاری در بورس در وب سایت قرار داده شده است.

   

  خرید دانلودی

   

   3 فیلتر به نام فیلترهای کاربردی برای سرمایه گذاری مطمئن در این فایل قرار داده شده است. و از هر کدام از فیلترها می‌توانید بصورت جداگانه استفاده کنید. این فیلترهای کاربردی سهم هایی که در بهترین وضعیت نوسانگیری و با پتانسیل نقد شوندگی بالا در بورس قرار دارند را معرفی می‌کند. با توجه به شرایط سهم هایی که روزانه در این فیلترها معرفی می‌شود بین 2 تا 5 سهم می باشد.

  سود سهم هایی که این فیلترهای بورسی معرفی می‌کند با تجربه این دو ساله بین 5 تا 20 درصد سود 3 تا 30 روزه می‌باشد. که با کمی بررسی تکنیکالی می‌توانید بهترین سهم سودده را انتخاب کنید.

  در حال حاضر نیز می‌توانید به یکی از کارگزاری ها مراجعه کنید و کد بورسی بگیرید. و بدون مراجعه به تالار بورس در خانه به صورت آنلاین خرید و فروش کنید.

   

  کسانی که علاقه دارند در بورس نوسانگیری کوتاه مدت داشته باشند می‌توانند از این فیلترهای کاربردی برای سرمایه گذاری موفق در بورس استفاده کنند. برای خرید و فروش کوتاه مدت و نوسانی بدلیل اینکه این فیلترها تخصصی برنامه نویسی شده و در هیچ جای اینترنت یافت نمی‌شود کاملا کاربردی می‌باشند.

  توجه داشته باشید دوستانی که بصورت میان مدت از 2 تا چند ماه قصد خرید و فروش سهمی را دارند نیز می‌توانند از این فیلترهای کاربردی در بورس استفاده کنند. در این محصول فیلترهای میان مدت جداگانه نیز برای این دسته از افراد قرار داده شده است.

  دوستانی که به صورت حرفه ای در بورس روش‌های معامله‌گری را آموخته اند می‌دانند بازار بورس ایران دچار فراز و نشیب‌های زیاد و گاهی غیر منطقی می‌باشد. حتی این افراد باز هم نمی‌توانند به معاملات خود صد در صد مطمئن باشند و ممکن است پول خود را در سهمی بدون رشد وارد کنند. و در خیلی از موارد تحلیل‌هایی که در بورس می‌کنند اشتباه می‌باشد.

  در این فیلترهای کاربردی شما سهم هایی را در اختیار دارید که دارای پتانسیل رشد بسیار بالا می‌باشند. اگر می‌خواهید تحلیلی در بازار بورس انجام دهید می‌توانید روی چند سهم محدود که بوسیله این فیلترهای کاربردی معرفی شده تمرکز کرده و نتیجه قطعی در بورس بگیرید.

   

  همان طور که قبلا اشاره کردم این فیلترهای در سایت ثروت آفرین موجود می‌باشد. فروش این فیلترهای بورسی در سایت های دیگر بدون مجوز سایت ثروت آفرین ممنوع است. بدلیل اختصاصی بودن، تعداد فروش این فیلترهای کاربردی محدود شده است و فقط در اختیار کسانی قرار می‌گیرد که از سایت ثروت آفرین به صورت آنلاین اقدام به تهیه این محصول نمایند.

  فیلترهای نوسانگیری و کاربردی برای بورس معمولا باید شرایط خاصی را داشته باشند. برای همین باید سهم مناسب برای یک سرمایه گذاری بدون ریسک را معرفی کند. دانش نوشتن چنین فیلترهای کاربردی منوط به داشتن تجربه و دانش در بورس و برنامه نویسی همزمان می باشد که در حال حاضر عده کمی تمام این فاکتورها را در کنار هم دارند. به همین دلیل این محصول به یک محصول منحصر به فرد برای نوسانگیری کوتاه مدت در بورس تبدیل شده است.

   

  خرید دانلودی

   

  خرید فیلتر بورس

  3 فیلتر اختصای به نام فیلترهای کاربردی برای نوسانگیری در بورس.

  فایل آموزشی نحوه استفاده از فیلترهای کاربردی دیده بان.

  فایل آموزشی استفاده از سایت دیده بان بازار و استفاده درست از فیلترها.

  که تمام این این فیلترها و فایل های آموزشی گفته شده برای بهتر نتیجه گرفتن معامله‌گران در بورس لازم می‌باشد. ضمن اینکه فایل های هدیه دیگری نیز که هر کدام در اینترنت به قیمت های بالایی فروخته می شود به این محصول اضافه شده است.

   

  هر کسی که در بورس فعالیت می‌کند نیازمند داشتن این فیلتر کاربردی بورس می باشد. این امر نیاز به داشتن دانش فیلتر نویسی می باشد.که با استفاده از آن بتواند بهترین سهم‌ها را شناسایی کند. و با دانش خود از بین چند سهم بهترین را شناسایی کند و این امر فقط با داشتن فیلترهایی امکان پذیر است که این سهم ها را در هر لحظه به شما معرفی می‌کند.

  با در اختیار داشتن این فیلترهای کاربردی بدون شک در بازار بورس سود خواهید بود. در زمانی که بازار باز است و مبادلات در حال انجام است و حتی زمانی که بازار بورس بسته می‌باشد در صورتیکه فردا می‌خواهید برای خرید و سرمایه گذاری در یک سهم تصمیم بگیرید، سهم های نوسانی که امکان رشد کوتاه مدت دارند با فیلتر های کاربردی در اختیار شما می باشند. پس همیشه یک قدم جلوتر از دیگران در بورس خواهید.

  با یک حساب ساده اگر ماهانه فقط 10 درصد با فیلتر کاربردی بورس سود کنید در سال سود 120 درصدی نصیب خود می‌کنید. و در صورتیکه سود بانکی اگر حدود 20 درصد باشد شما 100 درصد بیشتر به پول و سرمایه خود در سال اضافه کرده‌اید. و این فقط در زمان عادی است و اگر بازار بورس روی خوشی داشته باشد باز هم سود شما بیش از این خواهد بود و سرمایه‌ی شما در مدت کمی در بورس افزایش زیادی خواهد داشت.

   

  فیلتر کمترین قیمت در بازه زمانی 30 روزه.

  فیلتر حمایت 30 روزه با حجم کل.

  فیلتر کوچکترین سهم های بازار که در کمترین قیمت در بازه 16 روزه می‌باشند.

  فایل آموزشی نحوه استفاده از دیده بان بازار.

  47 فیلتر کاربردی در دیده بان بازار.

   

   پیشنهاد می‌کنم همین الان به سایت هایی که فیلترهای نوسان گیری اینچنینی می‌فروشند سری بزنید. می‌بینید که بسیاری از فایل ها و فیلترهای معرفی شده از طرف آن ها اصلا در بورس کاربردی نیستند و دارایی شما را به خطر می‌اندازند. حتی در اینترنت می‌توانید بصورت رایگان آن ها را دریافت کنید. از طرفی قیمت فیلترهایی که می‌فروشند و یا فایل‌های آموزشی آن ها بسیار بالا می‌باشد و به چندین برابر قیمت این محصول، فایل خود را به فروش می‌رسانند. ضمن اینکه کارایی محصول ما را به هیچ عنوان ندارند.

  از طرفی علاوه بر فیلتر کاربردی بورس که شامل 3 فیلتر می باشد چندین فایل کاربردی دیگر بصورت رایگان در این پکیج قرار داده شده است. هر کدام از آن فیلترها ارزش بالایی دارند که به صورت هدیه در این محصول قرار داده شده است.

  این فیلتر کاربردی بورس مدت زیادی است که نوشته شده و در این مدت سهم های معرفی شده از بازدهی بسیار خوبی برخوردار بوده اند. فیلترهای کاربردی در بورس سهم های با پتانسیل سوددهی بالا را در این مدت معرفی کرده است.

   

  مطمئن باشید با تهیه این فیلترهای کاربردی و نوسان گیری فیلترهایی در اختیار دارید که هر روز بهترین سهم های بازار بورس برای سوددهی را به شما معرفی می‌کند.

   

  این محصول برای شناسایی سهم های پر پتانسیل و برای کمک به سرمایه گذارن تهیه شده است ولی با این وجود بازار بورس با ریسک همراه است و مسئولیت خرید و فروش با سرمایه گذار می باشد و تقاضا داریم در ترید های خود این مورد را رعایت فرمایید

   

  خرید دانلودی

   


  بورس باز
  – دسامبر 5, 2018

  سلام
  فیلترهای کاربردی رو امروز گرفتم از سایتتون واقعا عالی بودن مخصوصا 3 فیلتر کاربردی که واقعا هیچ کجا ندیدم. ممنون


  جواد
  – دسامبر 19, 2018

  سلام من این محصول و میخوام بخرم یه سوال داشتم
  آیا این فیلترها برای نوسانگیری کوتاه مدت هستش یا بلند مدت؟


  مدیر سایت
  – دسامبر 19, 2018

  سلام جواد عزیز
  چندین فیلتر کاربردی مختلف در این محصول وجود دارد و 3 فیلتر اصلی در این محصول به صورت جداگانه طبقه بندی شده است. 2 فیلتر موجود در این محصول برای نوسان گیری کوتاه مدت و یکی دیگر برای افرادی که می خواهند بلند مدت سرمایه گذاری کنند وجود دارد. آموزش استفاده از فیلترها نیز در فایل وجود دارد.
  موفق باشید


  سیاوش
  – دسامبر 20, 2018

  باسلام و خسته نباشید خدمت شما
  من چند ساله توی بورس سرمایه گذاری بلند مدت می کنم هفته پیش فیلترهاتون رو گرفتم واقعا برای نوسان گیری حرف ندارن. از نویسنده فیلترها سپاسگذارم


  Amin
  – ژانویه 10, 2019

  سلام،
  فیلترهای کاربردی در بورس رو خریداری کردم ولی کامپیوترم دچار مشکل شد نتونستم دانلود کنم. لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم فایل ها رو دریافت کنم. با تشکر


  مدیر سایت
  – ژانویه 16, 2019

  سلام امین عزیز
  فایل فیلترهای کاربردی در بورس به ایمیل شما ارسال شد.
  موفق باشید


  سهراب
  (خریدار محصول) – ژانویه 15, 2019

  سلام،من فیلتر ها رو خریداری کردم،بهترین زمان استفاده از این سه فیلتر چه موقعی است؟ساعات شروعی یا پایانی بازار،یا بعد از بسته شدن بازار؟


  مدیر سایت
  – ژانویه 12, 2019

  سلام سهراب عزیز
  در هر زمانی می توانید از فیلتر های کاربردی استفاده کنید ولی بهترین زمان بعد از ساعت 11.30 صبح می باشد.
  موفق باشید


  ایمان پناهی
  – ژانویه 17, 2019

  فیلترهای کاربردی خوبی بود تشکر می کنم از مدیر محترم سایت


  Pedram
  – ژانویه 19, 2019

  با سلام
  من هفته پیش سه فیلتر کادبردی رو خریداری کردم واقعا این سه فیلتر عالی هستن کارتون حرف نداره…


  علی
  (خریدار محصول) – مارس 7, 2019

  سلام
  این فیلترها را تهیه کردم عالی بودند
  آیا فیلترهای دیگر هم دارید
  و همینطور سوال دیگر در مورد آنالیز خطهای فیلتر بود که علاقمند هستم بدونم مخصوصا فیلتر نمادهای مستعد رشد.


  مدیر سایت
  – مارس 7, 2019

  سلام علی عزیز
  خیر فیلترهای اختصاصی دیگری فعلا نداریم با همین فیلترها اگر از نظر تکنیکالی قوی شوید به هیچ فیلتر دیگری نیاز نخواهید داشت.
  در مورد سوال دیگر منظور شما را از آنالیز خطهای فیلتر متوجه نشدم لطفا بیشتر توضیح بدید
  موفق باشید


  محمدرضا
  – آوریل 22, 2019

  سلام این فیلترها دقیقا بهترین سهام رو به رشد و مستعد رو نشون میدن؟یا باید روشون باز کلی کار بشه؟


  مدیر سایت
  – آوریل 22, 2019

  سلام محمدرضای عزیز
  باید خدمتتان عرض کنم که قانون استفاده از تمامی فیلترهایی که در وب سایت دیده بان بازار بورس نوشه می شود به این صورت است که سهم های معرفی شده با یک روش تکنیکالی هم چک شوند. این قانون برای تمامی فیلترهایی که در این وب سایت نوشته می شود صادق است. البته نیازی نیست بر روی سهم هایی که فیلترها معرفی می کند کار زیادی انجام دهید. این فیلترها همانطور که قبلا هم گفته شد توسط وب سایت ثروت آفرین نوشته شده و در هیچ وب سایتی به فروش نمی رسد و سهم های پر پتانسیل و مستعد رشد را معرفی می کند. خیلی از اعضای وب سایت ثروت آفرین با معرفی سهم توسط فیلترها خرید خود را انجام می دهند و از هیچ روش کمکی دیگری هم استفاده نمی کنند و تاکنون سودهای خوبی کسب کرده اند. ولی هدف ما این است که سودهای مستمر و پیاپی را همیشه داشته باشیم و پیشنهاد ما این است که بعد از معرفی سهم های در حال رشد که فیلترهای کاربردی معرفی می کند با یکی از روش های تکنیکال هم سهم ها را چک کنید. ضمن اینکه پیشنهاد می کنم مطلب آموزشی در مورد ابزارها و سطوح فیبوناچی در تحلیل تکنیکال را که در وب سایت ثروت آفرین موجود می باشد را مطالعه فرمایید.
  موفق باشید


  محمد
  (خریدار محصول) – آوریل 22, 2019

  سلام
  من هفته گذشته فیلترروخریدم .چندمورداز برنامه های فیلتر ۴۷تایی خطارانشون میده واجرانمیشه.چطوربایدویرایش بشه.


  مدیر سایت
  – آوریل 22, 2019

  سلام محمد عزیز
  فیلترهای 47 تایی که نام بردید تست شد و مشکلی نداشت. ولی نام فیلترهایی را که فرمودید مشکل دارند به پشتیبانی آنلاین اعلام کنید که بررسی شود و مجددا برایتان ارسال کنیم.
  موفق باشید


  davoodallahverdiha
  – آوریل 30, 2019

  سلام من هزینه دریافت فیلترها را در مورخه98/02/09 پرداخت نمودم ولی هنوز دریافت نکرده ام اگر ممکنه زودتر به ایمیلم ارسال کنید


  مدیر سایت
  – آوریل 30, 2019

  سلام داوود عزیز
  در تاریخ مربوطه مشکلی در زیر ساخت ارائه خدمات درگاه بانکی وجود داشته است و مشکل از طریق بانک بوده است. اگر بانک مبلغی از شما کسر کرده باشد طی 2 یا 3 روز به حساب شما عودت می دهد و مجددا می توانید تراکنش را انجام دهید.
  شایان ذکر است مشکل از ظهر به بعد برطرف شده است و می توانید محصول مورد نظرتان را تهیه فرمایید.
  موفق باشید


  مهدی
  – می 4, 2019

  با سلام خدمت شما ممنون از فیلتر های کاربردیتون میخواستم از خدمتتون بپرسم آیا فیلتری هست که نشون بده در 5 روز گذشته چه سهم هایی 20 و بیشتر از 20 درصد بازدهی داشتند؟


  مدیر سایت
  – می 4, 2019

  سلام مهدی عزیز
  از این فیلتر می توانید استفاده فرمایید.
  [ih][5].PClosing


  حسن
  (خریدار محصول) – می 5, 2019

  با سلام.3فیلتر کاربردی را تهیه کردم.لطفا بفرمایید با چه تایم فریمی کار می کنند.ایا هر نمادی که نشان داده می شود می توان خرید و سود کرد .با تشکر از شما


  مدیر سایت
  – می 5, 2019

  سلام حسن عزیز
  از ساعت 11.30 به بعد بهتر است از فیلترها استفاده کنید. بسیاری از کاربران سهم های معرفی شده توسط فیلتر شماره 2 را بدون بررسی تکنیکال خرید می کنند و سود هم می برند. ولی پیشنهاد ما این است که با روش های تکنیکال نیز سهم های معرفی شده را بررسی فرمایید.
  موفق باشید


  میثم
  – می 22, 2019

  سلام اون 47 فیلتری ک فرمودین ک بصورت هدیه در کنار فیلتر اصلی میدین آیا شامل همون فیلتر های 52 تایی ک در سایت هست می باشد یا فیلتر های جداگانه هست؟


  مدیر سایت
  – می 22, 2019

  سلام میثم عزیز
  47 فیلتر عنوان شده تقریبا همان فیلترهای 50 تایی می باشد و تفاوت چندانی ندارند.
  موفق باشید


  میثم
  – می 23, 2019

  سلام دنبال ی فیلتر هستم ک سهم های ک الگویی پرچم در آن ها تشکیل شده نشون بده آیا چنین فیلتری هست؟


  مدیر سایت
  – می 27, 2019

  سلام میثم عزیز
  کدی برای الگوی پرچم در قالب فیلتر تاکنون در جایی مشاهده نکرده ایم. ولی این مورد به برنامه نویسان وب سایت ارجاع داده شده است تا در صورت امکان این فیلتر ساخته شده و در اختیار تحلیل گران تکنیکال و علاقه مندان به بازارهای مالی و بورس قرار گیرد.
  موفق باشید


  محمد
  – ژوئن 3, 2019

  سلام من امروز خرید کردم این فیلتر ور میخواستم بدونم چقدر دقت دارد و اینکه ِآیا 3 فیلتر سهم های زیادی معرفی میکنند یا تک سهم هستند و محدود سهم معرفی میکنند؟


  مدیر سایت
  – ژوئن 4, 2019

  سلام محمد عزیز
  همانطور که قبلا گفته شده فیلتر سهم های با پتانسیل بالا را معرفی می کند. برای انتخاب مناسب ترین سهم بهتر است از روش های تکنیکال هم استفاده فرمایید. در جواب سوال دوم باید عرض کنم بسته به شرایط بازار تعداد سهم های معرفی شده توسط فیلتر در هر زمان متفاوت است. ولی برای یکسان سازی و معرفی سهم های کم در زمان های متفاوت در حال بروز رسانی فیلتر هستیم و بعد از بروز رسانی برای افرادی که قبلا محصول را تهیه کرده اند ارسال خواهد شد.
  موفق باشید


  00javadshz00
  (خریدار محصول) – ژوئن 11, 2019

  سلام وقت بخیر
  من این پکیج رو تهیه کردم 3 فیلتر گفته شده به درستی کار کردند
  اما 47 فیلتر دیگر و 3فیلتر رایگان هم در پکیج بودند که 10 تای انها در سایت tsetmc ارور میدادند چگونه ان فیلتر ها را درست کنم؟


  مدیر سایت
  – ژوئن 11, 2019

  سلام دوست عزیز
  متاسفانه خیلی از ارورها به دلیل مشکل در سایت دیده بان بازار می باشد و هر چند روز برخی از فیلترها با ارور مواجه می شوند. لطفا کمی صبر نمایید ارورها برطرف می شوند.
  موفق باشید


  علی
  – جولای 3, 2019

  سلام خسته نباشی
  آیا فیلتری هست که کد به کد رو نشون یده


  مدیر سایت
  – جولای 7, 2019

  سلام علی عزیز
  درخواست شما باید مورد بررسی بیشتر قرار گیرد. برای همین فیلتر درخواستی شما به واحد کدنویسی ارجاع شده است و در صورت کدنویسی فیلتر از طریق ایمیل به اطلاع شما می رسانیم.
  موفق باشید

  علی جمالی نژاد
  (خریدار محصول) – جولای 5, 2019

  با سلام خدا قوت
  من خرید کردم این لینک فیلتر نوسان گیری ولی دان نشد
  و لینکش هم تو ایمیلم نیومد


  مدیر سایت
  – جولای 7, 2019

  سلام علی عزیز
  لینک محصول به ایمیل شما ارسال شد. لطفا در صورت بروز مشکل مجددا پیغام دهید و یا با شماره تلفن پشتیبانی که در قسمت تماس با ما قرار دارد تماس حاصل فرمایید.
  موفق باشید


  ali.ctluxe
  – جولای 10, 2019

  اندیکاتور خرید و قروش بهتره که قیمتش 200 تومنه یا فیلتر کاربردی؟؟بنظرتون کدوم رو خریداری کنم؟
  من تا الان با ایچیموکو خرید و فروش میکردم …بنظرتون کدوم بیشتر بدردم میخوره ….دنبال یودهای 10 تا 30 درصدی هستم که توی یکی دو هفنه به هدف برسم


  مدیر سایت
  – جولای 11, 2019

  سلام علی عزیز
  فیلتر و اندیکاتور هر کدام استراتژی خاص خود را دارد و نمی توان گفت کدام یک بر دیگری ارجحیت دارد. اگر روانشناسی بازار را بدانید مطمئنا با هر کدام از روش ها می توانید به سود مورد نظر خود برسید و در نهایت تصمیم گیری برای استفاده از هر استراتژی با شما می باشد.
  موفق باشید


  محمد
  (خریدار محصول) – جولای 11, 2019

  سلام و وقت بخیر
  لطف میکنید یه توضیحی بدید که هر کدوم از فیلتر ها چه کاری انجام میدن و منطقشون چی هست؟
  مرسی از سایت خوبتون


  مدیر سایت
  – جولای 11, 2019

  سلام محمد عزیز
  این فیلترها با توجه به تجربه و نتایج مثبتی که داشته اند در قالب یک محصول جمع آوری شده اند. فیلتر شماره 1 عموما سهم های مثبت را نشان می دهد و گاهی اوقات سهم های منفی هم در این فیلتر مشاهده می فرمایید. برای میان مدت و بلند مدت توصیه می کنیم از فیلتر شماره 3 استفاده شود. فیلتر شماره 2 که سهم های کمتری را نشان می دهد بسیار کاربردی است و کسانی که کمی تکنیکال بدانند به راحتی سهم های بسیار خوبی از این فیلتر استخراج خواهند کرد.
  باز هم سوالی در این خصوص داشتید می توانید با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
  موفق باشید


  محمد
  (خریدار محصول) – جولای 11, 2019

  سلام
  باز هم تشکر از سایت خوب و راهنمایی خوبتون

  میخواستم ازتون بپرسم اگر من تا حدودی تکنیکال بلد باشم ، شما خودتون کدوم فیلتر رو برای گرفتن سود مطمئن کوتاه مدت پیشنهاد میدین .یعنی پیشنهاد تون از بین این 50 تا فیلتر بیشتر رو کدوم هاشونه

  و یه سوال دیگه اینکه من زیاد از اثر اینکه حقوقی فرضا 60 درصد بخره یا بفروشه نمیدونم.( خوبه یا بده) ویا اینکه خوبه سهم رو با قیمت پایانی بالا خرید یا پایین؟ یا قیمت پایانی 1.5 درصد بیشتر از قیمت آخرین معامله باشه، سیگنال خرید هست؟و خوبه و چقدر اعتبار داره ؟…

  ببخشید از اینکه زیاد میپرسم .چون واقعا نمیدونم.

  از اینکه وقت میگذارید و راهنمایی میکنید بسیار سپاسگزارم.


  مدیر سایت
  – جولای 11, 2019

  سلام محمد عزیز
  هر فیلتر دستور خاصی دارد و سهم های متفاتی هم در خروجی نشان می دهد که با توجه به تجربه خود باید از هر فیلتری به طور معقول در زمان مناسبی استفاده فرمایید به عنوان مثال فیلترهایی که حجم خرید و فروش سهم را نشان می دهند و یا فیلتر rsi و یا mfi و یا فیلتری که سهم های منفی در چند روز را نشان می دهد فیلترهای بسیار خوبی هستند و نمی توان گفت کدام فیلتر بر دیگری ارجحیت دارد چون استفاده از هر فیلتری در جای خود می تواند بسیار کاربردی باشد.
  در مورد اینکه خرید حقوقی بیشتر باشد یا کمتر و یا اینکه قیمت پایانی در چه سطحی باشد بهتر است این جزو مسائل روانشناسی بازار است. به عنوان مثال فرض کنید حقوقی حدود 60 درصد سهم را می خرد و شما فکر می کنید این نشانه خوبی است و فردا حتما سهم با رشد مواجه می شود غافل از اینکه کد به کد صورت گرفته است و یک انحراف ذهنی می باشد که دانستن این مسائل بسیار مهم است و در قالب یک مقاله طولانی باید آموزش داده شود.
  البته به دلیل درخواست اعضای سایت در خصوص آموزش روانشناسی بازار مقاله ای بسیار کاربردی در مورد روانشناسی بازار در قالب یک مقاله 3 بخشی را به زودی در وبسایت قرار خواهیم داد تا با نحوه کد به کد و بلوکی و چگونگی شناسایی ورود و خروج پول های هوشمند که از مهمترین مسائل روانشناسی بازار می باشد آشنا شوید.
  موفق باشید


  محمدرضا
  – جولای 28, 2019

  سلام
  فیلتری هست که ورود پول هوشمند به سهم رو نشن بده ؟ (منظور همون ورود بازیگر هست )


  مدیر سایت
  – جولای 28, 2019

  سلام محمدرضای عزیز
  بله کدنویسی و تست فیلتر پول هوشمند موتی است در وبسایت ثروت آفرین شده شده است و بعد از اتمام کد نویسی این فیلتر در وبسایت قرار خواهد گرفت.
  موفق باشید


  alione7895123
  (خریدار محصول) – جولای 28, 2019

  سلام.
  من سهامی که این فیلتر معرفی میکنه رو میذارم داخل دیدبان
  یکی از تجربه هایی که تازه دارم : فیلتر بهم 17 سهم معرفی کرد که فردای آن روز 12 سهم مثبت شدند که از بین این 12 سهم 3 سهم صف خرید،3 الی 4 سهم بالای 3%+ و مابقی رنج مثبت داشتند.
  اون هایی هم مثبت نشدند چیزی که من یادمه تا 2 الی 3 روز بعد از معرفی توسط فیلتر مثبت شدند.
  در کل با کمک این فیلتر و مقدمات تکنیکال میشه سود های خوبی گرفت.
  ممنون بابت زحماتتون


  مدیر سایت
  – جولای 28, 2019

  سلام دوست عزیز
  از اینکه توانستید با فیلترهای کاربردی به نتایج دلخواه برسید باعث افتخار و خوشخالی ما می باشد. و از اینکه میبینیم تلاش های ما به نتیجه رسیده و شما می توانید با محصولات تولید شده سود کسب کنید بسیار خرسندیم و امیدواریم همیشه در بازار سودهای سرشاری کسب کنید.
  موفق باشید


  احسان
  – آگوست 21, 2019

  سلام
  از كساني كه اين بسته را تهييه كردن لطفا نظرشونا بدون تعارف و شفاف بگن چقدر كارايي داشته و ميتونه تو انتخاب سهم مناسب براي بررسي كمك كنه. البته من خودم چند ساله در بورسم و ميدونم در بورس با احتمالات سرو كار داريم. بيشتر ميخام از اين بسته در كنار تحليل تكنيكال براي انتخاب بهترين سهام با قيمت مناسب براي ورود استفاده كنم


  بهزاد
  – آگوست 23, 2019

  سلام حال شما
  من میخواستم فیلتر نوسانگیری کوتاه مدت شما رو خریداری کنم , فقط سوالم این بود که این فیلتر با چه روش و مبنایی سهم ها رو شناسایی و معرفی میکنه ؟ و سوال دوم اینکه کدوم یک از فیلترها به درد نوسانگیری روزانه میخوره ؟
  ممنونم


  مدیر سایت
  – آگوست 27, 2019

  سلام بهزاد عزیز
  فیلترهای نوسانگیری برای نوسان گیری کوتاه مدت کاربرد دارند و برخی فاکتورها که در تست های طولانی مدت جواب بسیار خوبی داده اند در فیلترها لحاظ شده است.
  موفق باشید


  d.e277
  – آگوست 26, 2019

  باسلام
  فیلترهای کاربردی بورس (نوسانگیری کوتاه مدت) رو خریداری کردم و پرداخت موفق و آسان پرداخت هم تایید نمودولیکن به صفحه دانلود متصل نشدو نتونستم دانلود کنم. لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم فایل ها رو دریافت کنم. با تشکر


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 29, 2021

  سلام
  لطفا به حساب کاربری خود مراجعه و فایل مورد نظر را دانلود فرمایید و چنانچه نمی توانید به حساب کاربری خود وارد شوید لطفا اطلاع دهید تا محصول به ایمیل شما ارسال گردد
  موفق باشید


  هاشم
  (خریدار محصول) – آگوست 29, 2019

  سلام

  معمولا انتظار چند درصد سود از سیگنال های این اندیکاتور ها داشته باشیم


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آگوست 30, 2019

  سلام هاشم عزیز
  این محصول حاوی فیلترهای بورس می باشد و اندیکاتور محصول دیگری است که توضیحاتش در همان صفحه موجود می باشد.
  موفق باشید


  هاشم
  (خریدار محصول) – آگوست 29, 2019

  سلام

  با توجه به رشد های زیادی که سهم ها داشته اند و هر آن احتمال ریزش بازار وجود دارد ایا استفاده از این فیلترها الان خطر ناک نیست ؟؟؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 29, 2021

  سلام هاشم عزیز
  از فیلتر ها در هر زمانی می توان استفاده کرد ولی توجه داشته باشید در شرایط ریزشی بازار باید احتیاط لازم را داشته باشید.
  موفق باشید


  هاشم
  (خریدار محصول) – سپتامبر 1, 2019

  عالی


  nmrsharif
  (خریدار محصول) – سپتامبر 3, 2019

  سلام بنده هم سه فیلتر کاربردی و هم طلایی را گرفتم برای کوتاه مدت کدام مورد بهترین هست؟


  مدیر سایت
  – سپتامبر 3, 2019

  سلام دوست عزیز
  فیلتر طلایی بورس برای کوتاه مدت کد نویسی شده است و نتایج عالی به همراه داشته است ضمن اینکه سوابق فیلتر را می توانید در صفحه محصول مشاهده فرمایید.
  موفق باشید


  nmrsharif
  (خریدار محصول) – سپتامبر 3, 2019

  همچنین از این سه فیلتر کاربردی کدامیک برای کوتاه مدت عالی هست؟


  مدیر سایت
  – سپتامبر 3, 2019

  سلام دوست عزیز
  از فیلتر شماره 2 برای کوتاه مدت استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  nmrsharif
  (خریدار محصول) – سپتامبر 3, 2019

  سلام فیلتر طلایی به کدام فیلتر 1-2و3 نزدیک است از نظر زمانی


  مدیر سایت
  – سپتامبر 3, 2019

  سلام دوست عزیز
  فیلتر طلایی بورس یک فیلتر مجزا می باشد و از نظر زمانی ارتباطی به فیلترهای کاربردی بورس ندارد.
  موفق باشید


  ستاره
  – سپتامبر 5, 2019

  سلام
  من فیلترهای نوسان گیری را میخوام بخرم قبل از خرید باید با پشتیبانی صحبت کنم لطفا شماره تماس را بفرمایید یا اگر مقدور هست ایمیل کنید.
  متشکرم


  مدیر سایت
  – سپتامبر 5, 2019

  با سلام
  شماره تماس و روش های ارتباط با ما در بخش تماس با ما وجود دارد و با استفاده از لینک زیر می توانید با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

  تماس با ما


  موفق باشید


  وحيد عباسي
  (خریدار محصول) – سپتامبر 19, 2019

  سلام
  وقت بخير
  1. مقاله در خصوص آموزش روانشناسی بازار مقاله ای بسیار کاربردی در مورد روانشناسی بازار در قالب یک مقاله 3 بخشی را به زودی در وبسایت قرار خواهیم داد ، در سايت قرارداديد
  2. لطفا آخرين اپديت فیلترهای کاربردی بورس رو برام ايميل كنين

  متشكرم


  مدیر سایت
  – سپتامبر 23, 2019

  سلام وحید عزیز
  مقاله روانشناسی در سایت قرار گرفت از لینک زیر می توانید مشاهده فرمایید.

  روانشناسی بازار بورس | تابلو خوانی حجم معاملات (بخش اول)


  در مورد فیلترها خدمتتان عرض کنیم ر صورت بروزرسانی حتما به ایمیلتان ارسال خواهد شد.
  موفق باشید


  سالار
  – سپتامبر 26, 2019

  سلام خواستم بدونم قیمت پکیج چنده و آیا مختخص یه زمان خاصی هست و نیاز به آپدیت داره؟


  مدیر سایت
  – سپتامبر 26, 2019

  سلام سالار عزیز
  قیمت در صفحه محصول درج شده است. فیلتر موجود مختص زمانی خاصی نیست و در صورتی که فیلتر نیاز به آپدیت داشته باشد بروزرسانی انجام می شود و نسخه جدید به ایمیل مشتریان ارسال خواهد شد.
  موفق باشید


  احمد
  – سپتامبر 26, 2019

  سلام خسته نباشید
  ببخشید این فیلتر ها نشون میدن که سهم تا چقدر بازدهی دارن


  مدیر سایت
  – سپتامبر 26, 2019

  سلام احمد عزیز
  ایم فیلترها سهم های پرپتانسیل و در حال رشد را معرفی می کند.
  موفق باشید


  moein1973
  (خریدار محصول) – سپتامبر 28, 2019

  سلام اینکه فرمودین از ساعت 11:30 به بعد استفاده بشه ، آیا اگر پس از پایان ساعت معاملات فیلتر را اعمال کنیم، برای خرید اول وقت فردا مناسب است؟ یا خیر


  مدیر سایت
  – سپتامبر 28, 2019

  سلام معین عزیز
  بله دقیقا این مورد که می فرمایید امکان پذیر است و قبلا هم در این مورد توضیح داده ایم.
  موفق باشید


  مسعود
  – اکتبر 2, 2019

  سلام میخواستم بدونم برای نوسان گیری تو بورس پکیج فیلتر طلایی تونم کار میکنه یا اون فقط مختص بازار پایه هستش و برای صدور سیگنال تو بورس پکیج فیلتر های کاربردی تون بهتر یا پکیج فیلتر طلایی ؟؟


  مدیر سایت
  – اکتبر 3, 2019

  سلام مسعود عزیز
  فیلتر طلایی بورس برای بازار بورس نتایج بسیار خوبی داشته است و سوابق سوددهی فیلتر را می توانید در صفحه محصول مشاهده فرمایید. در محصول فیلتر کاربردی فیلترهای خوبی وجود دارد ولی فیلتر طلایی بورس یک فیلتر حرفه ای است که استراتژی آن با فیلترهای کاربردی متفاوت می باشد.
  موفق باشید


  محمدرضا
  – اکتبر 10, 2019

  سلام.آیا برای اندیکاتور macd هم فیلتر نوشته اید؟ یا وجود دارد؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 29, 2021

  سلام محمدرضا عزیز
  بله فیلتری نوشته ایم اما درحال بررسی و اصلاح ایرادات آن هستیم و پس از اصلاحات حتما آن را منتشر خواهیم کرد.
  موفق باشید


  بهنام
  – اکتبر 15, 2019

  سلام این فیلترها در بدر زمان ریزش شاخص هم موثر هس یا بیشتر در بازار صعودی کاربرد داره؟


  مدیر سایت
  – اکتبر 16, 2019

  سلام بهنام عزیز
  فرقی نمی کند در بازار صعودی و همچنین در بازار نزولی می توانید از این فیلتر استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  amin
  (خریدار محصول) – اکتبر 28, 2019

  سلام
  من روز شنبه 98/8/4 بعدازظهر فیلتر شماره 2 رو اعمال کردم و نتایجش رو استفاده کردم. ولی الان دوشنبه 98/8/6 از صبح تا الان که ساعت 2 بعدازظهر هست همون فیلتر هیچ خروجی نمیده. چرا؟


  مدیر سایت
  – اکتبر 28, 2019

  سلام امین عزیز
  ببینید فیلتر قبل از اینکه نمادها مثبت شوند سهم های پر پتانسیل را نشان می دهد تا در بازار منفی و یا در بازار متعادل سهم مناسب را خرید فرمایید. امروز تمامی سهم ها مثبت هستند و اگر شما هم بخواهید سهم مناسب را خریداری کنید به دلیل وجود صف های خرید طولانی که در سهم های پرپتانسیل وجود دارد عملا نمی توانید هیچ سهم خوبی خریداری کنید. به همین دلیل امروز فیلتر سهمی را نشان نمی دهد لطفا کمی تامل فرمایید تا در یک یا دو روز آینده سهم های مناسب توسط فیلتر مجددا معرفی شود.
  موفق باشید


  حسین
  (خریدار محصول) – نوامبر 6, 2019

  سلام خواستم بدونم فرق فیلتر طلایی با فیلتر کاربردی درچیه؟


  مدیر سایت
  – نوامبر 7, 2019

  سلام حسین عزیز
  فیلتر طلایی بورس یک فیلتر حرفه ای می باشد و به صورت سختگیرانه کد نویسی شده است و ممکن است چند روز هم هیچ سهمی را نشان ندهد ولی سهم هایی که در خروجی فیلتر نشان داده می شود بسیار قدرتمند می باشند. ولی فیلترهای کاربردی بورس شامل 3 فیلتر است که هر روز 10 تا 20 سهم با پتانسیل رشد در خروجی فیلتر نشان داده می شود و شما می بایست با استفاده از تکنیکال سهم های مناسب را انتخاب نمایید و البته برای کار با این محصول پیشنهاد می کنیم از فیلتر شماره 2 که فیلتر قویتری می باشد استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  میثم
  (خریدار محصول) – نوامبر 14, 2019

  سلام خسته نباشید فیلتری برای واگرایی مثبت و همچنین تغییر فاز مکدی دارید؟ممنون


  حسین
  – دسامبر 8, 2019

  سلامو عرض ادب…. ایا اموزش و نحوه استفاده از این فیلترها را بعد از خریداری ارسال میکنید؟


  مدیر سایت
  – دسامبر 10, 2019

  سلام حسین عزیز
  فایل آموزشی نحوه استفاده از فیلترهای کاربردی بازار بورس در داخل محصول قرار داده شده است.
  موفق باشید


  mirzaeian2012
  (خریدار محصول) – دسامبر 15, 2019

  با سلام و احترام خدمت شما.
  وقتی از فیلتر اول استفاده میکنم در دیدبان و روی دکمه اعتبار سنجی کلیک میکنم پیغام “تاریخچه قیمت ها را در بخش تنظیمات – اطلاعات تکمیلی فعال کنید تا در فیلتر قابل استفاده باشد. ” را نمایش میدهد!
  علت این پیغام و رفع آن چگونه است؟
  پیشاپیش از زحمات شما تشکر میکنم.


  مدیر سایت
  – دسامبر 18, 2019

  سلام دوست عزیز
  ابتدا وارد بخش تنظیمات در سایت دیده بان بورس شوید. در قسمت فیلد اطلاعات تکمیلی که در پایین صفحه می باشد گزینه ای با نام تاریخچه قیمت ها وجود دارد برای برطرف شدن خطا این گزینه را فعال نمایید.
  موفق باشید


  mjddd.javad
  (خریدار محصول) – دسامبر 17, 2019

  باسلام من این محصول تون رو خریدم .ایا فیلتری هست که بگه فردا سهام حداقل +2 میزنه؟


  مدیر سایت
  – دسامبر 21, 2019

  سلام دوست عزیز
  فیلتری که بگوید حتما فردا یک سهم مثبت 2 می شود وجود ندارد چون در بازار بورس ریسک وجود دارد. این محصول فیلتر بسیار خوبی است و اگر کمی تکنیکال را چاشنی معاملات خود کنید مصمئنا سودهای خوبی کسب خواهید کرد.
  موفق باشید


  zarif_sina
  (خریدار محصول) – دسامبر 18, 2019

  سلام و خسته نباشید

  امروز 3 فیلتر رو خریداری کردم
  فیلتر شماره 1 خطا میده
  لطفا راهنماییم کنین
  باتشکر


  مدیر سایت
  – دسامبر 24, 2019

  سلام دوست عزیز
  فیلترها هیچ کدام خطایی ندارند و تست شده اند. موردی که می فرمایید مربوط به سایت دیده بان بازار بورس می باشد و گاهی اوقات و به ندرت این مساله بوجود می آید و برطرف می شود. لطفا در چند دقیقه دیگر تست بفرمایید مشکل برطرف خواهد شد.
  موفق باشید


  omid_imani2010
  (خریدار محصول) – دسامبر 28, 2019

  سلام خسته نباشید ببخشید تو محصول که خریدم فیلترهای کاربردی بورس (نوسانگیری کوتاه مدت)از شما فیلتری به اسم فیلتر طلایی وجود نداره ولی تو کامنت ها صحبت از یه همچین فیلتری بود این فیلتر هم باید تو این محصول باشه ؟که من ندارمش؟


  مدیر سایت
  – دسامبر 28, 2019

  سلام امید عزیز
  فیلتر طلایی بورس محصول دیگری می باشد و توضیحات فیلتر طلایی بورس را می توانید در صفحه خود محصول مشاهده فرمایید. برای اینکه توضیحات فیلتر طلایی بورس را مشاهده فرمایید وارد قسمت محصولات شده و وارد صفحه محصول مورد نظر شوید و توضیحات محصول فیلتر طلایی بورس را مشاهده فرمایید.
  موفق باشید

  حامد عیسی پور
  (خریدار محصول) – دسامبر 28, 2019

  با سلام فیلتر مورد نظر رو خریداری کردم زمانی که در روز کاری از فیلتر شماره 2 استفاده کردم یه تعداد از لیست حذف میشن معمولا چه زمانی از فیلتر استفاده کنیم برای استفاده فردا پس از روز کاری یا قبل از ساعت 11/30 که فرمودید


  مدیر سایت
  – ژانویه 3, 2020

  سلام حامد عزیز
  بهتر است از ساعت 11.30 به بعد از خروجی فیلتر استفاده فرمایید و در همان روز و حتی فردا خروجی فیلتر معتبر می باشد البته بستگی به شرایط سهم دارد و باید این مورد را لحاظ فرمایید.
  موفق باشید


  bijan.mehranfar
  (خریدار محصول) – دسامبر 30, 2019

  با سلام من این فیلترهارو خریدم خواستم بدونم چطور برای فروش نمادی الارم میده چون همش بر اساس خرید فکر کنم توضیح دادید


  مدیر سایت
  – دسامبر 30, 2019

  سلام بییژن عزیز
  برای فروش توصیه می کنیم بعد از معرفی سهم توسط فیلتر های کاربردی و خرید سهم مناسب با توجه به شرایط بازار بورس بهتر است با استفاده از روش های تکنیکال مانند کندل استیک ها و یا فیبوناچی و کمک گرفتن از نقاط حمایت و مقاومت نسبت به فروش سهم اقدام فرمایید. استفاده از ادغام نمودن روش های تکنیکال در زمان فروش باعث می شود درصد خطای فروش زودتر از موعد توسط شما کاهش پیدا کند.
  موفق باشید


  alione7895123
  (خریدار محصول) – ژانویه 29, 2020

  من این فیلتر رو خیلی وقته دارم واقعا واقعا ازش راضی هستم.از فیلتر 2 استفاده میکنم.تکنیکال خاصی هم نمیخواد همینکه نزدیک حمایت باشه و ریسک ب ریوارد مناسبی داشته باشه گزینه مناسبیه.اینم راهنمایی برا دوستان.


  مدیر سایت
  – ژانویه 29, 2020

  سلام دوست عزیز
  از کمک و راهنمایی که می فرمایید سپاسگزاریم.


  مهدی
  – فوریه 28, 2020

  خسته نباشی مدیر جان
  خواستم بدونم تعرفه ی جدید حجم مبنا تاثیری روی این سه فیلتر داره ایا*
  منظورم اینه که فیترها باید اپدیت بشنs!


  مدیر سایت
  – مارس 1, 2020

  سلام مهدی عزیز
  تغییرات بازار بررسی می شود و در صورتیکه محصول نیاز به بروزرسانی داشته باشد بعد از مدتی آپدیت محصول ارائه خواهد شد و جای نگرانی نیست.
  موفق باشید


  mehrshadkhodkar
  (خریدار محصول) – فوریه 28, 2020

  باسلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم به غیر از بورس آیا از این سه فیلتر می توان در فرابورس و صندوق ETF یا سهام های تعدیل نشده هم استفاده کرد یا خیر؟


  مدیر سایت
  – مارس 1, 2020

  سلام دوست عزیز
  بله می توانید در بازارهای دیگر استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  جمال
  (خریدار محصول) – فوریه 28, 2020

  با سلام
  با توجه به قوانین جدید که در مورد حجم مبنا اعمال شده آیا این فیلترها کماکان قابل استفاده می باشند؟ لطفا راهنمایی بفرمایید


  مدیر سایت
  – مارس 1, 2020

  سلام جمال عزیز
  تغییرات بازار باید طی مدتی مشخص بررسی شود و در صورتیکه این محصول به بروزرسانی نیاز داشته باشد بعد از مدتی آپدیت محصول ارائه خواهد شد و جای نگرانی نیست.
  موفق باشید


  wwwsaeed_kaveh
  – آوریل 7, 2020

  سلام مورخ 1399/01/18 خرید انجام دادم ولی هنوز فایلی دریافت نکردم


  مدیر سایت
  – آوریل 11, 2020

  سلام دوست عزیز
  لطفا در خریدهای بعدی دقت کنید در همان لحظه که خرید انجام دادید می بایست محصول را دانلود می کردید. لطفا ایمیل خود را چک کنید محصول درخواستی مستقیما به ایمیل شما ارسال شد.
  موفق باشید


  نیما
  – آوریل 16, 2020

  سلام میخواستم بدونم این خرید مدت زمان داره ؟ یعنی این پرداخت هزینه برای مدت زمان خاصی هست یا فقظ 1 بار خرید و دایمی هست ؟


  مدیر سایت
  – آوریل 19, 2020

  سلام نیمای عزیز
  محصول فیلترهای کاربردی بورس و تمامی محصولاتی که در وبسایت ثروت آفرین درج شده است دائمی است و شامل گارانتی آپدیت می شود.
  موفق باشید


  عباس
  (خریدار محصول) – می 3, 2020

  سلام . این امکان وجود داره که فیلترهای کاربردی با هم ترکیب بشن یا حتما باید مجزا استفاده بشن ؟؟؟ اگر میشه بگید بهتره کدوم فیلتر ها با هم ادغام بشن . ممنون


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 7, 2020

  سلام عباش عزیز
  امکان ادغام فیلترها وجود دار و خیلی از فیلترهای کاربردی بورس که در سایت ثروت آفرین منتشز شده اند را میتوانید با یکدیگر ترکیب نمایید. فقط می بایست بین هر فیلتر علامت && قرار دهید.
  موفق باشید


  بهروز
  – می 4, 2020

  سلام ببخشید سوالم این هست که این فیلتر ها برای گوشی هست یا کامپیوتر و حجمش برا دانلود چقدر هست


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 7, 2020

  سلام بهروز عزیز
  فیلترها حجم زیادی ندارند و فیلترهای کاربردی بورس را می توانید هم برای گوشی تلفن همراه و هم بر روی کامپیوتر اجرا نمایید.
  موفق باشید


  شیوا
  (خریدار محصول) – می 22, 2020

  سلام وقت بخیر من فیلترهای کاریردی رو خرید زدم ولی هنوز چیزی ارسال نشده که دانلود کنم؟ چقد طول میکشه به دستم برسه؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 22, 2020

  سلام شیوای عزیز
  بعد از خرید در همان صفحه می بایست به صورت خودکار محصول را دانلود می کردید. ضمن اینکه یک نسخه از لینک دانلود نیز به ایمیل شما ارسال می شود ولی محصول مورد نظر به صورت جداگانه نیز به ایمیلی که درج کردید ارسال شده است.
  موفق باشید


  reza
  (خریدار محصول) – ژوئن 1, 2020

  با سلام

  من امروز محصول 3فیلتر کاربردی رو خریداری کردم.میخواستم ببینم ورژن جدید (1.3)هست یا باید آپدیت بشه؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژوئن 5, 2020

  سلام رضای عزیز
  لطفا بفرمایید ورژن 1.3 را از کدام بخش آوردید این ورژن مربوط به فیلتر طلایی بورس است. ضمن اینکه محصولی که شما دانلود کردید ورژن جدید فیلترهای کاربردی بورس می باشد.
  موفق باشید


  مهدی
  – ژوئن 4, 2020

  سلام وقت بخیر
  طریقه نصب و استفاده فیلترها در گوشی موبایل رو میشه بگین؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژوئن 5, 2020

  سلام مهدی عزیز
  سایت دیده بان بازار را در گوشی تلفن همراه باز کنید و به بخش فیلترها بروید و فیلتر مورد نظر خود را کپی و ذخیره نمایید سپس می توانید خروجی فیلتر در گوشی را مشاهده فرمایید.
  موفق باشید


  مهدی
  – ژوئن 5, 2020

  باسلام وخسته نباشی بابت مطالب مفیدتون
  آیا با این فیلترها فقط سیگنال خرید دریافت میکنیم یا خیر؟
  بعدش اینکه اگه فقط سیگنال خرید به ما میگه چه جوری باید بفهمیم سیگنال فروش چیه؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژوئن 6, 2020

  سلام مهی عزیز
  این فیلترهای کاربردی سهم های مستعد رشد را نشان می دهد و برای فروش لازم است شخصا تصمیم گیری فرمایید.
  موفق باشید


  dkf205634
  (خریدار محصول) – ژوئن 8, 2020

  سلام من دیروز محصول اندیکاتور خرید و فروش رو خریدم ولی برنامه ی متا تریدر ۵ داخل پوشه فشرده نبود.رفتم از اینترنت دانلود کنم لپ تاپم هی اخطار ویروس میده.لطفا لینک درست دانلود برنامه متاتریدر۵ رو برام ارسال کنید


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژوئن 9, 2020

  سلام دوست عزیز
  برای بازار ایران بهتر است پلتفرم مفیدتریدر را نصب نمایید و از طریق لینک زیر در وبسایت قابل دانلود می باشد.

  دانلود پلتفرم مفید تریدر یا متاتریدر 5 (mofidtrader)


  موفق باشید


  mehdifaryad1363
  (خریدار محصول) – ژوئن 13, 2020

  سلام وقت بخیر
  من محصول خریداری کردم ولی متاسفانه سایت دیدبان ثبت نام انجام نمیده وفقط از حقوقی ثبت نام میکنه لطف کنید راهنمایی کنید چکار کنم؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژوئن 15, 2020

  سلام دوست عزیز
  کدام بخش را می فرمایید نیازی به ثبت نام در سایت دیده بان بازار نیست!
  شما فیلتر را در بخش مربوطه کپی فرمایید. لطفا مقاله زیر را که در مورد آموزش فیلتر نویسی در سایت دیده بان بورس می باشد را مطالعه کنید


  mehdifaryad1363
  (خریدار محصول) – ژوئن 18, 2020

  سلام وقت بخیر
  باتوجه به این که سایت دیدبان اطلاعات روز قبل بازار رو نشون میده بهترین زمان برای اعمال فیلترکدام است ؟ وبهترین ساعت برای خرید کدام است؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژوئن 21, 2020

  با سلام
  در هر ساعتی می توان ار فیلترها استفاده نمود ولی بهترین زمان در ساعات پایانی بازار می باشد.
  موفق باشید


  kabkangasht
  (خریدار محصول) – ژوئن 30, 2020

  سلام برای استفاده از این فیلترها حنما باید عضو TSETMC شد؟
  بصورت معمول کار نمیکنه؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – جولای 5, 2020

  سلام دوست عزیز
  نیازی به عضویت در سایت TSETMC نیست، فیلترها را به همین صورت و بدون عضویت می توانید در سایت کپی نموده و از فیلترها استفاده فرمایید.
  موفق باشید.


  رضا
  (خریدار محصول) – جولای 7, 2020

  واقعا شما بینظیرید سپاسسسسسسسسسسسس بیکران


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – جولای 12, 2020

  سلام رضای عزیز
  لطف و عنایتی که به همکاران ما دارید باعث می شود همکاران ما دلگرم تر شوند و از اینکه از فیلتر های مهم و کاربردی بورس بهره بردید بسیار خوشحالیم.
  موفق باشید


  مهدی
  – جولای 10, 2020

  سلام وقتتون بخیر
  ایا فیلتری وجود دارد که رنج زدن سهم با کندل فرفره نشان دهد و بازیگردان در حال جمع کردن سهم باشد..؟؟؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – جولای 17, 2020

  سلام مهدی عزیز
  برای مشاهده فیلتر فرفره می توانید از فیلتر شماره 72 که فیلتر دوجی است استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  amirkashane1
  (خریدار محصول) – آگوست 2, 2020

  سلام- خسته نباشید- من این بسته رو تهیه کردم- فیلتر اول اعتبار سنجی این ارور رو میده
  #تاریخچه قیمت ها را در بخش تنظیمات – اطلاعات نکمیلی فعال کنید تا در فیلتر قابل استفاده باشد.#


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آگوست 2, 2020

  سلام امیر عزیز
  این مورد را چندین بار توضیح دادیم. لطفا به قسمت تنظیمات سایت دیده بان بازار بورس بروید و در بخش اطلاعات تکمیلی سه گزینه موجود از جمله تاریخچه قیمت ها را فعال نمایید.
  موفق باشید


  علی
  – آگوست 9, 2020

  سلام فیلتری دارین که الگوی پرچم و مثلث را زده باشه؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آگوست 9, 2020

  سلام علی عزیز
  فیلتر الگوی پرچم و مثلت فعلا در آرشیو موجود نیست سعی می کنیم بعد از کدنویسی فیلتر مثلث و پرچم را در سایت قرار دهیم.
  موفق باشید


  پژمان عطایی
  – آگوست 12, 2020

  سلام
  من محصول رو خریداری کردم ولی متاسفانه هنوز لینک دانلود را از شما دریافت نکردم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آگوست 17, 2020

  سلام پژمان عزیز
  با بررسی انجام شده سفارش شما برای تهیه محصول فیلترهای کاربردی بورس به طور کامل انجام نشده و سفارش لغو شده است. همچنین مبلغ مربوطه به حساب شما عودت داده شده است. لطفا برای تهیه محصول فیلترهای کاربردی بورس مجددا اقدام فرمایید.
  موفق باشید


  مرتضی علیپور
  – سپتامبر 2, 2020

  من خرید کردم اما مشاهده نکردم


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – سپتامبر 5, 2020

  سلام مرتضی عزیز
  بعد از خرید صفحه ای باز می شود که لینک دانلود محصول فیلترهای کاربردی بورس در آن قرار دارد. البته یک نسخه از فاکتور خرید به همراه لینک محصول نیز به ایمیل شما ارسال می شود ولی با این وجود به صورت جداگانه محصولی که تهیه کردید به ایمیل شما ارسال شد و میتوانید دانلود نمایید.
  موفق باشید


  جمال
  (خریدار محصول) – سپتامبر 14, 2020

  سلام بسیار ممنونم از فیلتر هائی که ارائه داده اید من کتاب مربوطه را خریداری کردم و از کد های ارائه شده بسیار راضی هستم
  فقط کاربرد کد ها را دقیقا می خواستم به تفکیک بدانم مخصوصا” کد های سه تائی .
  منظورم اینه که بدونم کدوم کدها برای نوسانگیری کوتاه مدته و کدومشون برای بلند مدته.
  وهمچنین پوشه 47 تا رو مشخص کنید ممنون میشم.


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – سپتامبر 15, 2020

  سلام جمال عزیز
  اطلاعات فیلتر در فایل آموزشی که در محصول وجود دارد ذکر شده است. لطفا فایل آموزشی را مطالعه نموده و البته بهتر است از فیلتر شماره 2 که از قدرت بیشتری برخوردار است استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  Akbar2018
  (خریدار محصول) – اکتبر 8, 2020

  سلام خسته نباشید عرض میکنم به مدیران سایت ثروت افرین
  این خطا که میده تو فیلتر شماره ۱ چیه ؟؟
  اول که ثبت کپی کردم خطا نداد ولی بعد که یه بار خروج زدم ورود کردم این خطا رو میده موقعی که اعتبار سنجی رو میزنم فقط در فیلتر شماره یک
  Type error cannot read property “0” of undefind


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – اکتبر 30, 2020

  سلام اکبر عزیز
  محصول فیلترهای کاربردی بورس (نوسانگیری کوتاه مدت) مشکلی ندارد. این خطا به دلیل مشکل در سایت اصلی دیده بان بازار بورس بوجود آمده است. البته فیلترها هیچگونه مشکلی ندارند و با تماسی که با سایت tsetmc برقرار کردیم گفته اند مشکل به زودی برطرف می شود. توجه داشته باشید با همین خطا فیلتر خروجی دارد و مشکلی نیست. همچنین تا برطرف شدن ارور می توانید از خروجی هر 3 فیلتر استفاده فرمایید.


  Akbar2018
  (خریدار محصول) – اکتبر 8, 2020

  سلامی دوباره ببخشین اگه یه سهمی تو هر سه یا دو فیلتر باشه سهمی خیلی قوی هست


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – اکتبر 10, 2020

  سلام اکبر عزیز
  قطعا در صورتیکه یک سهم در هر سه فیلتر کاربردی بورس مشاهده شود آن نمادی که در خروجی فیلترها مشاهده شده از پتانسیل بسیار خوبی برای رشد برخوردار است.
  موفق باشید


  حمید افشار
  – نوامبر 4, 2020

  سلام ایا این سه تا فیلتر در بازار الان کاربردی می باشد؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – نوامبر 6, 2020

  سلام حمید عزیز
  کدهایی در محصول فیلترهای کاربردی بورس قرار داده شده است که در هر بازاری کاربردی بوده و سهم های مناسب و با پتانسیل رشد بالا را معرفی می کند.
  موفق باشید


  اسماعیل
  (خریدار محصول) – نوامبر 9, 2020

  سلام بنده این محصول رو خریدم. برام ایمیل شده اما متاسفانه لینک خراب هست و دانلود نمیشه. لطفا راهنمایی کنید


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – نوامبر 10, 2020

  سلام اسماعیل عزیز
  محصول درخواستی به ایمیل شما ارسال شد لطفا ایمیل خود را بررسی فرمایید.
  موفق باشید


  رضا حسن نژاد
  – نوامبر 14, 2020

  سلام،میخواست ببینم این فیلترها و چطوری میفرستین ،از همین سایت دانلود میکنیم ،رو گوشی هم میشه راه اندازیش کرد؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – نوامبر 23, 2020

  سلام رضای عزیز
  فیلترهای کاربردی را به صورت دانلودی می توانید دریافت کنید و در گوشی موبایل نیز قابل استفاده می باشد.
  موفق باشید


  سیداحمد
  – نوامبر 16, 2020

  سلام ایابرای اندروید هست یا کامپیوتر


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – نوامبر 18, 2020

  سلام سید احمد عزیز
  این محصول حاوی فیلتر می باشد که در سایت دیده بان بورس مورد استفاده قرار می گیرد و فرقی نمیکند در کامپیوتر و در گوشی موبایل قابل استفاده است.
  موفق باشید


  ایرج ایرانی
  – نوامبر 24, 2020

  خیلی مفید بودممنون از زحمات شما


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 15, 2021

  سلام ایرج عزیز
  بسیار خوشحالیم که توانستید از فیلتر کاربردی بورس استفاده نمایید.
  موفق باشید


  امیر
  – نوامبر 30, 2020

  سلام
  این فیلتر ها رو کجا باید پیاده کنیم؟ توی متا تریدر یا سایت بورس؟
  چه تایمی باید اینها رو اجرا کنیم؟
  آموزش استفاده بهینه از فیلترها رو هم دادید؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – دسامبر 1, 2020

  سلام امیر عزیز
  فیلتر در سایت دیده بان بازار (Tsetmc) قابل استفاده می باشد. همچنین بهتر است در ساعت 11.30 به بعد از فیلترها استفاده فرمایید و توضیحات تکمیلی نیز در محصول قرار داده شده است.
  موفق باشید


  m k
  – دسامبر 3, 2020

  سلام من برای اولین بار با سایت شما بطوراتفاقی آشنا شدم و700 فیلتر را مطالعه کردمخیلی عالی بودند هرکدام بسیارکاربردی ومفید هستند و بسبار متشکرم از این دست ودلبلزی وآموزش رایگانی که کذاشتید انشاا..همیشه سلامت وموفق باشید …


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – دسامبر 5, 2020

  سلام دوست عزیز
  از اینکه فیلترهای کاربردی بورس مورد استفاده شما قرار گرفته است بسیار خوشحالیم.
  موفق باشید


  محمد حسین
  (خریدار محصول) – دسامبر 4, 2020

  سلام.فیلنری که نشون بده صندوق سرمایه گذاری قابل معامله سهامی و مختلط در چند روز اخیر منفی 10 درصد به بالا هستند.نشون بده.


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – دسامبر 5, 2020

  سلام محمد حسین عزیز
  این مورد که می فرمایید در منوی فیلترهای بازار بورس به زودی قرار داده می شود و سهم هایی که بیشترین زیان 10 روزه و بیشترین سود 10 روزه را دارند با این فیلتر بورسی قابل مشاده می باشد. البته با دانلود اپلیکیشن ثروت آفرین نیز می توانید از امکانات این بخش استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  یاشار
  – دسامبر 7, 2020

  سلام وقت بخیرمرسی ازسایت خوبتون و مطالب بی نظیر .خواستم بدونم میشه فیلتری نوشت مبنی بر سهم هایی که درstochastic و rsi زیر عدد 20 هستند ؟؟ ممنونم یشم پاسخ بدید

  امیررضا سعدی
  (خریدار محصول) – دسامبر 22, 2020

  سلام این فیلتر هاکدومش بهتره یعنی دقیق تره


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – فوریه 15, 2021

  سلام امیر رضای عزیز
  از فیلتر نوسانگیری شماره 2 این محصول که فیلتر قویتری است می توانید استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  مجید ایزدنشان
  – دسامبر 30, 2020

  سلام من دیروز بسته فیلتر خرید کردم ولی ایمیا اشتباه فرستادم للطفا به این ایمیل بفرستید


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 12, 2021

  سلام مجید عزیز
  یک حساب کاربری با ایمیل جدید برای شما ایجاد گردید شما هم اکنون می توانید با ایمیل جدید وارد حساب کاربری خود شوید و فایل مورد نظر را دانلود نمایید.
  موفق باشید


  e.yavari1990
  (خریدار محصول) – دسامبر 31, 2020

  سلام ببخشید ساعت استفاده از هر فیلتر و بهترین زمان استفاده هم بفرماید


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژانویه 14, 2021

  سلام دوست عزیز
  از فیلترهای بورسی این مجموعه بهتر است از ساعت 11.30 به بعد استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  ابوالفضل
  (خریدار محصول) – ژانویه 4, 2021

  سلام من فیلتر نوسان گیری رو خریدم موقع دانلود ارور میده


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 11, 2021

  سلام ابوالفضل فلاح زاده
  محصول مورد نظر به ایمیل شما ارسال گردید.
  موفق باشید


  SAEEDREZA
  (خریدار محصول) – ژانویه 11, 2021

  سلام مهندس وقت شما بخیر من فیلترها تون رو خریدم فقط یه سوال داشتم میخواستم بدونم که فیلتر شماره۲ که برای کوتاه مدت تاکید کردین ساعت چند بزنم برای معرفی سهام و سهامهایی که معرفی میکنه اگه صف فروش باشه امکان داره طی چند روز برگرده ممنون میشم راهنماییم کنید.🙏🙏


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژانویه 13, 2021

  سلام دوست عزیز
  از فیلتر کاربردی بورس در روز کاری از ساعت 11.30 به بعد استفاده کنید. در مورد سوال دوم بله سهم های منفی که توسط فیلتر کاربردی شماره 2 معرفی می شود امکان مثبت شدن در روز بعد و یا روزهای بعد را دارند ولی فراموش نکنید حتما تکنیکال سهم را بررسی فرمایید.
  موفق باشید


  mhsnsaky128
  (خریدار محصول) – ژانویه 24, 2021

  سلام من خرید دانلودی رو زدم. خرید کردم و تراکنش موفق هم زد. الان چی کار کنم که کد ها رو ببینم؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – فوریه 7, 2021

  سلام دوست عزیز
  شما می بایست پس از پرداخت نسبت به دانلود محصول اقدام می کردید ضمن اینکه فاکتور خرید و لینک دانلود محصول نیز به ایمیل شما ارسال شده است و میتوانید از طریق لینک ارسالی نسبت با دانلود محصول اقدام نمایید. ولی مجددا محصول به صورت مجزا به ایمیل شما ارسال شد و می توانید محصول را دانلود فرمایید.
  موفق باشید


  احسان
  – فوریه 10, 2021

  با سلام و عرض ادب
  آیا تو پکیج های شما فیلتری که مخصوص نوسانگیری روزانه باشه هم وجود داره؟ یعنی معرفی سهم تو صف فروش یا بازه منفی انجام بشه و در همون روز سهم به صفر تابلو یا بازه مثبت برسه؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – فوریه 12, 2021

  سلام احسان عزیز
  بله فیلتر شماره یک مجموعه فیلتر کاربردی بورس برای این منظور و برای نوسان گیری طراحی شده است. البته فراموش نکنید برای نوسانگیری، سهم های معرفی شده توسط محصول فیلتر کاربردی بورس با تکنیکال بررسی شوند.
  موفق باشید


  عرشیا
  (خریدار محصول) – فوریه 19, 2021

  سلام خوب هستید من خرید کردم ولی نمیدونم کدوم سه تا اصلی هستن
  کدوم سه تاشن چون دو تا فایل سه تا داره یکی 47 تا


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – فوریه 19, 2021

  سلام عرشیای عزیز
  در محصول فیلتر کاربردی بورس 3 فیلتر اصلی وجود دارد. برای مشاهده این سه فیلتر وارد پوشه filters karbordi 3 شوید و این سه فیلتر را مشاهده فرمایید.
  موفق باشید


  روح اله
  – فوریه 24, 2021

  سلام. این فیلتر برای دامنه جدید منفی 2 تا 6 مثبت به روزرسانی شده است؟ با تشکر


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 27, 2021

  سلام روح الله عزیز
  کدی مربوط به درصد نوسان روزانه قیمت در فیلتر لحاظ نشده و نیازی به به روز رسانی نیست و می توانید از فیلتر استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  مهدی
  (خریدار محصول) – فوریه 28, 2021

  برای بررسی تکنیکال سهم ها در هر کدام از فیلترها پیشنهاد گروه ثروت آفرین چیست ؟
  از mv استفاده کنیم یا از ema و دوره تناوب چه مدتی بگذاریم ، آیا از اندیکاتورها و تحلیل فاندامنتال نیز استفاده کنیم یا اینکه فقط تحلیل تکنیکال (میانگین متحرک ) کفایت می کند لطفا راهنمایی بفرمایید


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 2, 2021

  سلام مهدی عزیز
  قطعا مواردی که فرمودید برای شناسایی سهام مستعد رشد موارد مهمی بوده ولی کافی نمی باشد. پس از اینکه سهمی توسط فیلتر کاربردی بورس (نوسانگیری کوتاه مدت) معرفی شد، می بایست فاکتورهای مهمی از قبیل حمایت و مقاومت، تابلوخوانی و از همه مهم تر روان شناسی بازار مورد توجه قرار گیرد. قطعا فیلتر سهم های بسیار مستعدی را معرفی می کند ولی در شرایط نابسامان بازار بهتر است محتاط تر عمل کرده و نسبت به ورود به سهم احتیاط بیشتری داشته و وضعیت کلی بازار را نیز مد نظر قرار دهید.
  موفق باشید


  مهران افق
  (خریدار محصول) – مارس 4, 2021

  سلام چند روز هست که این فیلترها رو خریدم،دست مریزاد خیلی عالی هستند، سهامی که معرفی میکنند 90 درصدشان حداقل طی یکی دو روز به سوددهی خوبی میرسند. بالخص فیلتر شماره 2


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 18, 2021

  سلام مهران عزیز
  از توجه شما به محصول فیلتر کاربردی بورس (نوسانگیری کوتاه مدت) بسیار خرسندیم و خوشحالیم که با این محصول کاربردی توانستید کسب سود کنید.
  موفق باشید


  احمد
  – آوریل 12, 2021

  سلام: آیا کد تخفیف دارید؟چگونه تهیه کنم؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 27, 2021

  سلام احمد عزیز
  لطفا درخواست خود را از طریق ایمیل [email protected] ارسال فرمایید
  موفق باشید


  حسین انوری
  – آوریل 25, 2021

  سلام
  من محصول شما رو خریداری کردم ولی نمیتونم وارد حساب کاربری خودم بشم


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 25, 2021

  سلام حسین عزیز
  لطفا از بخش حساب کاربری گزینه فراموشی کلمه عبور را بزنید و در بخش مربوطه ایمیل خود را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد و ورود به حساب کاربری به ایمیل شما ارسال شود.
  موفق باشید


  هادی
  – جولای 31, 2021

  سلام

  من موقع خرید محصول ایلیم رو اشتباه وارد کردم میتونم اصلاحش کنم


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آگوست 12, 2021

  سلام هادی عزیز
  از طریق ایمیل مکاتبه فرمایید تا در این خصوص راهنمایی لازم خدمتتان صورت پذیرد.
  موفق باشید


  رضا
  – سپتامبر 5, 2021

  سلامبا تشکر از سایت زیبای شما. فیلتری دارین که در بورس وقتی حقوقی شروع به خرید کرد به ما سهم رو معرفی کنه؟تا ما هم همراه حقوقی بخریم و نوسان بگیریم؟با تشکر از شما


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – سپتامبر 28, 2021

  سلام رضای عزیز
  بله چنین فیلتری وجود دارد و در لینک زیر این فیلتر و فیلترهای مختلفی قرار داده شده است.
  strong>700 فیلتر بورس – Tsetmc | فیلترهای مهم و کاربردی بورس (دیده‌بان بازار)
  البته به صرف خرید حقوقی ورود به یک سهم اشتباه می باشد. چون در بسیاری از مواقع حقوقی ها با کدهای حقوقی و حقوقی خود جابجایی سهم انجام می دهند و ممکن است منجر به فریب و اشتباه در سرمایه گذاری شود.
  موفق باشید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه شما *

  نام *

  ایمیل *

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  از سال 1394 مجموعه ثروت آفرین با ارائه مطالب آموزشی در خصوص بازار بورس شروع به فعالیت نمود.

  در این راستا تیم تخصصی ثروت آفرین تلاش می‌کند برای ارتقای دانش سرمایه گذارانی که به بازار بورس و بازارهای مالی علاقمند می‌باشند خدمات ارزنده‌ای ارائه نماید.

   

   

  35,000 تومان

  فیلتر کاربردی بورس

  در این محصول چند فیلتر کاربردی بورس که بصورت اختصاصی برنامه نویسی شده و در اینترنت وجود ندارد قرار داده شده است.

  با تهیه این محصول می توانید از طریق نوسانگیری سود مستمر داشته باشید

  نوع آموزش : PDF

  خرید فیلتر بورس

  مخاطب : افرادی که قصد دارند بدون ریسک در بورس خرید و فروش کنند

  تعداد فایل های آموزشی : یک عدد فایل PDF به حجم 6 مگابایت

  مدرس : سایت ثروت آفرین

  دانلود فوری محصول آموزشی پس از سفارش دادن و پرداخت وجه

  محصولات را از منبع اصلی و سایت ثروت آفرین که دارای گارانتی آپدیت می باشد تهیه فرمایید

   

 • شرکت غمینو
 • نکته بسیار مهم : با توجه به سوالات کاربران در خصوص تغییر قوانین احتمالی در خصوص حجم مبنا و تغییر نوسان قیمت روزانه نمادها به عرض می رسانیم، خوشبختانه محصول فیلتر کاربردی بورس دارای گارانتی آپدیت است و با توجه به اینکه تمامی محصولات موجود توسط وبسایت ثروت آفرین تولید شده و منبع اصلی این محصول سایت ثروت آفرین می باشد در صورت نیاز محصول فیلتر کاربردی بورس بروزرسانی شده و آپدیت محصول در اختیار کاربرانی که این محصول را تهیه کرده اند قرار خواهد گرفت.

  برای اطلاع از آپدیت محصولات می توانید به منوی آپدیت مراجعه فرمایید

   

  فیلتر کاربردی بورس به صورت کاملا اختصاصی کد نویسی شده است و تنها در این وب سایت موجود می باشد. در بورس ایران بیش از 400 سهم برای معامله وجود دارد. برای موفقیت در بورس و پیدا کردن سهم های مستعد رشد حتما باید در سایت دیده بان بازار فیلتر نویسی کنید. این کار به ما کمک می‌کند تا سهم هایی که در محدوره قیمتی مورد نظر ما یا شرایط خاصی برای خرید هستند را در مدت چند ثانیه با استفاده از کاربردی ترین فیلترهای بورس شناسایی کنیم. اگر تصمیم دارید سرمایه گذاری در بورس را به صورت حرفه ای دنبال کنید و سرمایه خود را بالا ببرید حتما ادامه مطلب در مورد فیلترهای کاربردی در بورس را دنبال کنید.

   

   باید توجه داشت فیلتر نویسی کمک می‌کند تا بتوانید شرایط مختلف بازار بورس را رصد کنید. البته این کار نیازمند دانش خیلی خاصی نمی‌باشد و یادگیری آن ساده است. در سایت دیده بان بازار بورس مثال هایی هم آورده شده تا پیش زمینه یادگیری شما را فراهم کند.

  فیلترنویسی در بورس با اینکه ساده است ولی نیازمند داشتن تجربه می‌باشد. چون هر کسی که فیلتر نویسی می‌کند لزومی ندارد که فیلتر کاربردی در بورس بنویسد. در ساخت فیلتر باید خیلی از نکات ریز مربوط به معاملات رعایت شود تا یک فیلتر کارایی لازم را در بورس ایران داشته باشد و سرمایه گذاری بدون ریسک انجام شود.

   

  فیلترهای نوسانگیری و رایگان زیادی در بورس وجود دارد که همه این فیلترها در دسترس تمامی افراد فعال در بورس قرار دارد. پس باید توجه داشت همه از این فیلترهای رایگان استفاده می‌کنند و البته متوجه شدم که خیلی از این فیلترها کاربرد لازم را در بازار بورس ایران ندارند و در جایی که باید، سهم خوب را معرفی نمی‌کنند.

  عده ای هم از این موقعیت استفاده کرده و فیلترهای رایگان موجود در اینترنت را به عنوان فیلترهای کاربردی و نوسانی در بورس با قیمت‌های بسیار بالا به فروش می‌رسانند و سرمایه‌های خیلی از مردم را در معرض خطر قرار می‌دهند. در عوض این افراد سودهای کلان برده و روز به روز دارایی خود را اضافه می‌کنند.

  با توجه به تجربه چند ساله در بورس فیلترهای کاربردی در بورس بصورت اختصاصی و مخصوص نوسانگیری کد نویسی شده و برای سرمایه گذاری در بورس در وب سایت قرار داده شده است.

   

  خرید دانلودی

   

   3 فیلتر به نام فیلترهای کاربردی برای سرمایه گذاری مطمئن در این فایل قرار داده شده است. و از هر کدام از فیلترها می‌توانید بصورت جداگانه استفاده کنید. این فیلترهای کاربردی سهم هایی که در بهترین وضعیت نوسانگیری و با پتانسیل نقد شوندگی بالا در بورس قرار دارند را معرفی می‌کند. با توجه به شرایط سهم هایی که روزانه در این فیلترها معرفی می‌شود بین 2 تا 5 سهم می باشد.

  سود سهم هایی که این فیلترهای بورسی معرفی می‌کند با تجربه این دو ساله بین 5 تا 20 درصد سود 3 تا 30 روزه می‌باشد. که با کمی بررسی تکنیکالی می‌توانید بهترین سهم سودده را انتخاب کنید.

  در حال حاضر نیز می‌توانید به یکی از کارگزاری ها مراجعه کنید و کد بورسی بگیرید. و بدون مراجعه به تالار بورس در خانه به صورت آنلاین خرید و فروش کنید.

   

  کسانی که علاقه دارند در بورس نوسانگیری کوتاه مدت داشته باشند می‌توانند از این فیلترهای کاربردی برای سرمایه گذاری موفق در بورس استفاده کنند. برای خرید و فروش کوتاه مدت و نوسانی بدلیل اینکه این فیلترها تخصصی برنامه نویسی شده و در هیچ جای اینترنت یافت نمی‌شود کاملا کاربردی می‌باشند.

  توجه داشته باشید دوستانی که بصورت میان مدت از 2 تا چند ماه قصد خرید و فروش سهمی را دارند نیز می‌توانند از این فیلترهای کاربردی در بورس استفاده کنند. در این محصول فیلترهای میان مدت جداگانه نیز برای این دسته از افراد قرار داده شده است.

  دوستانی که به صورت حرفه ای در بورس روش‌های معامله‌گری را آموخته اند می‌دانند بازار بورس ایران دچار فراز و نشیب‌های زیاد و گاهی غیر منطقی می‌باشد. حتی این افراد باز هم نمی‌توانند به معاملات خود صد در صد مطمئن باشند و ممکن است پول خود را در سهمی بدون رشد وارد کنند. و در خیلی از موارد تحلیل‌هایی که در بورس می‌کنند اشتباه می‌باشد.

  در این فیلترهای کاربردی شما سهم هایی را در اختیار دارید که دارای پتانسیل رشد بسیار بالا می‌باشند. اگر می‌خواهید تحلیلی در بازار بورس انجام دهید می‌توانید روی چند سهم محدود که بوسیله این فیلترهای کاربردی معرفی شده تمرکز کرده و نتیجه قطعی در بورس بگیرید.

   

  همان طور که قبلا اشاره کردم این فیلترهای در سایت ثروت آفرین موجود می‌باشد. فروش این فیلترهای بورسی در سایت های دیگر بدون مجوز سایت ثروت آفرین ممنوع است. بدلیل اختصاصی بودن، تعداد فروش این فیلترهای کاربردی محدود شده است و فقط در اختیار کسانی قرار می‌گیرد که از سایت ثروت آفرین به صورت آنلاین اقدام به تهیه این محصول نمایند.

  فیلترهای نوسانگیری و کاربردی برای بورس معمولا باید شرایط خاصی را داشته باشند. برای همین باید سهم مناسب برای یک سرمایه گذاری بدون ریسک را معرفی کند. دانش نوشتن چنین فیلترهای کاربردی منوط به داشتن تجربه و دانش در بورس و برنامه نویسی همزمان می باشد که در حال حاضر عده کمی تمام این فاکتورها را در کنار هم دارند. به همین دلیل این محصول به یک محصول منحصر به فرد برای نوسانگیری کوتاه مدت در بورس تبدیل شده است.

   

  خرید دانلودی

   

  خرید فیلتر بورس

  3 فیلتر اختصای به نام فیلترهای کاربردی برای نوسانگیری در بورس.

  فایل آموزشی نحوه استفاده از فیلترهای کاربردی دیده بان.

  فایل آموزشی استفاده از سایت دیده بان بازار و استفاده درست از فیلترها.

  که تمام این این فیلترها و فایل های آموزشی گفته شده برای بهتر نتیجه گرفتن معامله‌گران در بورس لازم می‌باشد. ضمن اینکه فایل های هدیه دیگری نیز که هر کدام در اینترنت به قیمت های بالایی فروخته می شود به این محصول اضافه شده است.

   

  هر کسی که در بورس فعالیت می‌کند نیازمند داشتن این فیلتر کاربردی بورس می باشد. این امر نیاز به داشتن دانش فیلتر نویسی می باشد.که با استفاده از آن بتواند بهترین سهم‌ها را شناسایی کند. و با دانش خود از بین چند سهم بهترین را شناسایی کند و این امر فقط با داشتن فیلترهایی امکان پذیر است که این سهم ها را در هر لحظه به شما معرفی می‌کند.

  با در اختیار داشتن این فیلترهای کاربردی بدون شک در بازار بورس سود خواهید بود. در زمانی که بازار باز است و مبادلات در حال انجام است و حتی زمانی که بازار بورس بسته می‌باشد در صورتیکه فردا می‌خواهید برای خرید و سرمایه گذاری در یک سهم تصمیم بگیرید، سهم های نوسانی که امکان رشد کوتاه مدت دارند با فیلتر های کاربردی در اختیار شما می باشند. پس همیشه یک قدم جلوتر از دیگران در بورس خواهید.

  با یک حساب ساده اگر ماهانه فقط 10 درصد با فیلتر کاربردی بورس سود کنید در سال سود 120 درصدی نصیب خود می‌کنید. و در صورتیکه سود بانکی اگر حدود 20 درصد باشد شما 100 درصد بیشتر به پول و سرمایه خود در سال اضافه کرده‌اید. و این فقط در زمان عادی است و اگر بازار بورس روی خوشی داشته باشد باز هم سود شما بیش از این خواهد بود و سرمایه‌ی شما در مدت کمی در بورس افزایش زیادی خواهد داشت.

   

  فیلتر کمترین قیمت در بازه زمانی 30 روزه.

  فیلتر حمایت 30 روزه با حجم کل.

  فیلتر کوچکترین سهم های بازار که در کمترین قیمت در بازه 16 روزه می‌باشند.

  فایل آموزشی نحوه استفاده از دیده بان بازار.

  47 فیلتر کاربردی در دیده بان بازار.

   

   پیشنهاد می‌کنم همین الان به سایت هایی که فیلترهای نوسان گیری اینچنینی می‌فروشند سری بزنید. می‌بینید که بسیاری از فایل ها و فیلترهای معرفی شده از طرف آن ها اصلا در بورس کاربردی نیستند و دارایی شما را به خطر می‌اندازند. حتی در اینترنت می‌توانید بصورت رایگان آن ها را دریافت کنید. از طرفی قیمت فیلترهایی که می‌فروشند و یا فایل‌های آموزشی آن ها بسیار بالا می‌باشد و به چندین برابر قیمت این محصول، فایل خود را به فروش می‌رسانند. ضمن اینکه کارایی محصول ما را به هیچ عنوان ندارند.

  از طرفی علاوه بر فیلتر کاربردی بورس که شامل 3 فیلتر می باشد چندین فایل کاربردی دیگر بصورت رایگان در این پکیج قرار داده شده است. هر کدام از آن فیلترها ارزش بالایی دارند که به صورت هدیه در این محصول قرار داده شده است.

  این فیلتر کاربردی بورس مدت زیادی است که نوشته شده و در این مدت سهم های معرفی شده از بازدهی بسیار خوبی برخوردار بوده اند. فیلترهای کاربردی در بورس سهم های با پتانسیل سوددهی بالا را در این مدت معرفی کرده است.

   

  مطمئن باشید با تهیه این فیلترهای کاربردی و نوسان گیری فیلترهایی در اختیار دارید که هر روز بهترین سهم های بازار بورس برای سوددهی را به شما معرفی می‌کند.

   

  این محصول برای شناسایی سهم های پر پتانسیل و برای کمک به سرمایه گذارن تهیه شده است ولی با این وجود بازار بورس با ریسک همراه است و مسئولیت خرید و فروش با سرمایه گذار می باشد و تقاضا داریم در ترید های خود این مورد را رعایت فرمایید

   

  خرید دانلودی

   


  بورس باز
  – دسامبر 5, 2018

  سلام
  فیلترهای کاربردی رو امروز گرفتم از سایتتون واقعا عالی بودن مخصوصا 3 فیلتر کاربردی که واقعا هیچ کجا ندیدم. ممنون


  جواد
  – دسامبر 19, 2018

  سلام من این محصول و میخوام بخرم یه سوال داشتم
  آیا این فیلترها برای نوسانگیری کوتاه مدت هستش یا بلند مدت؟


  مدیر سایت
  – دسامبر 19, 2018

  سلام جواد عزیز
  چندین فیلتر کاربردی مختلف در این محصول وجود دارد و 3 فیلتر اصلی در این محصول به صورت جداگانه طبقه بندی شده است. 2 فیلتر موجود در این محصول برای نوسان گیری کوتاه مدت و یکی دیگر برای افرادی که می خواهند بلند مدت سرمایه گذاری کنند وجود دارد. آموزش استفاده از فیلترها نیز در فایل وجود دارد.
  موفق باشید


  سیاوش
  – دسامبر 20, 2018

  باسلام و خسته نباشید خدمت شما
  من چند ساله توی بورس سرمایه گذاری بلند مدت می کنم هفته پیش فیلترهاتون رو گرفتم واقعا برای نوسان گیری حرف ندارن. از نویسنده فیلترها سپاسگذارم


  Amin
  – ژانویه 10, 2019

  سلام،
  فیلترهای کاربردی در بورس رو خریداری کردم ولی کامپیوترم دچار مشکل شد نتونستم دانلود کنم. لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم فایل ها رو دریافت کنم. با تشکر


  مدیر سایت
  – ژانویه 16, 2019

  سلام امین عزیز
  فایل فیلترهای کاربردی در بورس به ایمیل شما ارسال شد.
  موفق باشید


  سهراب
  (خریدار محصول) – ژانویه 15, 2019

  سلام،من فیلتر ها رو خریداری کردم،بهترین زمان استفاده از این سه فیلتر چه موقعی است؟ساعات شروعی یا پایانی بازار،یا بعد از بسته شدن بازار؟


  مدیر سایت
  – ژانویه 12, 2019

  سلام سهراب عزیز
  در هر زمانی می توانید از فیلتر های کاربردی استفاده کنید ولی بهترین زمان بعد از ساعت 11.30 صبح می باشد.
  موفق باشید


  ایمان پناهی
  – ژانویه 17, 2019

  فیلترهای کاربردی خوبی بود تشکر می کنم از مدیر محترم سایت


  Pedram
  – ژانویه 19, 2019

  با سلام
  من هفته پیش سه فیلتر کادبردی رو خریداری کردم واقعا این سه فیلتر عالی هستن کارتون حرف نداره…


  علی
  (خریدار محصول) – مارس 7, 2019

  سلام
  این فیلترها را تهیه کردم عالی بودند
  آیا فیلترهای دیگر هم دارید
  و همینطور سوال دیگر در مورد آنالیز خطهای فیلتر بود که علاقمند هستم بدونم مخصوصا فیلتر نمادهای مستعد رشد.


  مدیر سایت
  – مارس 7, 2019

  سلام علی عزیز
  خیر فیلترهای اختصاصی دیگری فعلا نداریم با همین فیلترها اگر از نظر تکنیکالی قوی شوید به هیچ فیلتر دیگری نیاز نخواهید داشت.
  در مورد سوال دیگر منظور شما را از آنالیز خطهای فیلتر متوجه نشدم لطفا بیشتر توضیح بدید
  موفق باشید


  محمدرضا
  – آوریل 22, 2019

  سلام این فیلترها دقیقا بهترین سهام رو به رشد و مستعد رو نشون میدن؟یا باید روشون باز کلی کار بشه؟


  مدیر سایت
  – آوریل 22, 2019

  سلام محمدرضای عزیز
  باید خدمتتان عرض کنم که قانون استفاده از تمامی فیلترهایی که در وب سایت دیده بان بازار بورس نوشه می شود به این صورت است که سهم های معرفی شده با یک روش تکنیکالی هم چک شوند. این قانون برای تمامی فیلترهایی که در این وب سایت نوشته می شود صادق است. البته نیازی نیست بر روی سهم هایی که فیلترها معرفی می کند کار زیادی انجام دهید. این فیلترها همانطور که قبلا هم گفته شد توسط وب سایت ثروت آفرین نوشته شده و در هیچ وب سایتی به فروش نمی رسد و سهم های پر پتانسیل و مستعد رشد را معرفی می کند. خیلی از اعضای وب سایت ثروت آفرین با معرفی سهم توسط فیلترها خرید خود را انجام می دهند و از هیچ روش کمکی دیگری هم استفاده نمی کنند و تاکنون سودهای خوبی کسب کرده اند. ولی هدف ما این است که سودهای مستمر و پیاپی را همیشه داشته باشیم و پیشنهاد ما این است که بعد از معرفی سهم های در حال رشد که فیلترهای کاربردی معرفی می کند با یکی از روش های تکنیکال هم سهم ها را چک کنید. ضمن اینکه پیشنهاد می کنم مطلب آموزشی در مورد ابزارها و سطوح فیبوناچی در تحلیل تکنیکال را که در وب سایت ثروت آفرین موجود می باشد را مطالعه فرمایید.
  موفق باشید


  محمد
  (خریدار محصول) – آوریل 22, 2019

  سلام
  من هفته گذشته فیلترروخریدم .چندمورداز برنامه های فیلتر ۴۷تایی خطارانشون میده واجرانمیشه.چطوربایدویرایش بشه.


  مدیر سایت
  – آوریل 22, 2019

  سلام محمد عزیز
  فیلترهای 47 تایی که نام بردید تست شد و مشکلی نداشت. ولی نام فیلترهایی را که فرمودید مشکل دارند به پشتیبانی آنلاین اعلام کنید که بررسی شود و مجددا برایتان ارسال کنیم.
  موفق باشید


  davoodallahverdiha
  – آوریل 30, 2019

  سلام من هزینه دریافت فیلترها را در مورخه98/02/09 پرداخت نمودم ولی هنوز دریافت نکرده ام اگر ممکنه زودتر به ایمیلم ارسال کنید


  مدیر سایت
  – آوریل 30, 2019

  سلام داوود عزیز
  در تاریخ مربوطه مشکلی در زیر ساخت ارائه خدمات درگاه بانکی وجود داشته است و مشکل از طریق بانک بوده است. اگر بانک مبلغی از شما کسر کرده باشد طی 2 یا 3 روز به حساب شما عودت می دهد و مجددا می توانید تراکنش را انجام دهید.
  شایان ذکر است مشکل از ظهر به بعد برطرف شده است و می توانید محصول مورد نظرتان را تهیه فرمایید.
  موفق باشید


  مهدی
  – می 4, 2019

  با سلام خدمت شما ممنون از فیلتر های کاربردیتون میخواستم از خدمتتون بپرسم آیا فیلتری هست که نشون بده در 5 روز گذشته چه سهم هایی 20 و بیشتر از 20 درصد بازدهی داشتند؟


  مدیر سایت
  – می 4, 2019

  سلام مهدی عزیز
  از این فیلتر می توانید استفاده فرمایید.
  [ih][5].PClosing


  حسن
  (خریدار محصول) – می 5, 2019

  با سلام.3فیلتر کاربردی را تهیه کردم.لطفا بفرمایید با چه تایم فریمی کار می کنند.ایا هر نمادی که نشان داده می شود می توان خرید و سود کرد .با تشکر از شما


  مدیر سایت
  – می 5, 2019

  سلام حسن عزیز
  از ساعت 11.30 به بعد بهتر است از فیلترها استفاده کنید. بسیاری از کاربران سهم های معرفی شده توسط فیلتر شماره 2 را بدون بررسی تکنیکال خرید می کنند و سود هم می برند. ولی پیشنهاد ما این است که با روش های تکنیکال نیز سهم های معرفی شده را بررسی فرمایید.
  موفق باشید


  میثم
  – می 22, 2019

  سلام اون 47 فیلتری ک فرمودین ک بصورت هدیه در کنار فیلتر اصلی میدین آیا شامل همون فیلتر های 52 تایی ک در سایت هست می باشد یا فیلتر های جداگانه هست؟


  مدیر سایت
  – می 22, 2019

  سلام میثم عزیز
  47 فیلتر عنوان شده تقریبا همان فیلترهای 50 تایی می باشد و تفاوت چندانی ندارند.
  موفق باشید


  میثم
  – می 23, 2019

  سلام دنبال ی فیلتر هستم ک سهم های ک الگویی پرچم در آن ها تشکیل شده نشون بده آیا چنین فیلتری هست؟


  مدیر سایت
  – می 27, 2019

  سلام میثم عزیز
  کدی برای الگوی پرچم در قالب فیلتر تاکنون در جایی مشاهده نکرده ایم. ولی این مورد به برنامه نویسان وب سایت ارجاع داده شده است تا در صورت امکان این فیلتر ساخته شده و در اختیار تحلیل گران تکنیکال و علاقه مندان به بازارهای مالی و بورس قرار گیرد.
  موفق باشید


  محمد
  – ژوئن 3, 2019

  سلام من امروز خرید کردم این فیلتر ور میخواستم بدونم چقدر دقت دارد و اینکه ِآیا 3 فیلتر سهم های زیادی معرفی میکنند یا تک سهم هستند و محدود سهم معرفی میکنند؟


  مدیر سایت
  – ژوئن 4, 2019

  سلام محمد عزیز
  همانطور که قبلا گفته شده فیلتر سهم های با پتانسیل بالا را معرفی می کند. برای انتخاب مناسب ترین سهم بهتر است از روش های تکنیکال هم استفاده فرمایید. در جواب سوال دوم باید عرض کنم بسته به شرایط بازار تعداد سهم های معرفی شده توسط فیلتر در هر زمان متفاوت است. ولی برای یکسان سازی و معرفی سهم های کم در زمان های متفاوت در حال بروز رسانی فیلتر هستیم و بعد از بروز رسانی برای افرادی که قبلا محصول را تهیه کرده اند ارسال خواهد شد.
  موفق باشید


  00javadshz00
  (خریدار محصول) – ژوئن 11, 2019

  سلام وقت بخیر
  من این پکیج رو تهیه کردم 3 فیلتر گفته شده به درستی کار کردند
  اما 47 فیلتر دیگر و 3فیلتر رایگان هم در پکیج بودند که 10 تای انها در سایت tsetmc ارور میدادند چگونه ان فیلتر ها را درست کنم؟


  مدیر سایت
  – ژوئن 11, 2019

  سلام دوست عزیز
  متاسفانه خیلی از ارورها به دلیل مشکل در سایت دیده بان بازار می باشد و هر چند روز برخی از فیلترها با ارور مواجه می شوند. لطفا کمی صبر نمایید ارورها برطرف می شوند.
  موفق باشید


  علی
  – جولای 3, 2019

  سلام خسته نباشی
  آیا فیلتری هست که کد به کد رو نشون یده


  مدیر سایت
  – جولای 7, 2019

  سلام علی عزیز
  درخواست شما باید مورد بررسی بیشتر قرار گیرد. برای همین فیلتر درخواستی شما به واحد کدنویسی ارجاع شده است و در صورت کدنویسی فیلتر از طریق ایمیل به اطلاع شما می رسانیم.
  موفق باشید

  علی جمالی نژاد
  (خریدار محصول) – جولای 5, 2019

  با سلام خدا قوت
  من خرید کردم این لینک فیلتر نوسان گیری ولی دان نشد
  و لینکش هم تو ایمیلم نیومد


  مدیر سایت
  – جولای 7, 2019

  سلام علی عزیز
  لینک محصول به ایمیل شما ارسال شد. لطفا در صورت بروز مشکل مجددا پیغام دهید و یا با شماره تلفن پشتیبانی که در قسمت تماس با ما قرار دارد تماس حاصل فرمایید.
  موفق باشید


  ali.ctluxe
  – جولای 10, 2019

  اندیکاتور خرید و قروش بهتره که قیمتش 200 تومنه یا فیلتر کاربردی؟؟بنظرتون کدوم رو خریداری کنم؟
  من تا الان با ایچیموکو خرید و فروش میکردم …بنظرتون کدوم بیشتر بدردم میخوره ….دنبال یودهای 10 تا 30 درصدی هستم که توی یکی دو هفنه به هدف برسم


  مدیر سایت
  – جولای 11, 2019

  سلام علی عزیز
  فیلتر و اندیکاتور هر کدام استراتژی خاص خود را دارد و نمی توان گفت کدام یک بر دیگری ارجحیت دارد. اگر روانشناسی بازار را بدانید مطمئنا با هر کدام از روش ها می توانید به سود مورد نظر خود برسید و در نهایت تصمیم گیری برای استفاده از هر استراتژی با شما می باشد.
  موفق باشید


  محمد
  (خریدار محصول) – جولای 11, 2019

  سلام و وقت بخیر
  لطف میکنید یه توضیحی بدید که هر کدوم از فیلتر ها چه کاری انجام میدن و منطقشون چی هست؟
  مرسی از سایت خوبتون


  مدیر سایت
  – جولای 11, 2019

  سلام محمد عزیز
  این فیلترها با توجه به تجربه و نتایج مثبتی که داشته اند در قالب یک محصول جمع آوری شده اند. فیلتر شماره 1 عموما سهم های مثبت را نشان می دهد و گاهی اوقات سهم های منفی هم در این فیلتر مشاهده می فرمایید. برای میان مدت و بلند مدت توصیه می کنیم از فیلتر شماره 3 استفاده شود. فیلتر شماره 2 که سهم های کمتری را نشان می دهد بسیار کاربردی است و کسانی که کمی تکنیکال بدانند به راحتی سهم های بسیار خوبی از این فیلتر استخراج خواهند کرد.
  باز هم سوالی در این خصوص داشتید می توانید با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
  موفق باشید


  محمد
  (خریدار محصول) – جولای 11, 2019

  سلام
  باز هم تشکر از سایت خوب و راهنمایی خوبتون

  میخواستم ازتون بپرسم اگر من تا حدودی تکنیکال بلد باشم ، شما خودتون کدوم فیلتر رو برای گرفتن سود مطمئن کوتاه مدت پیشنهاد میدین .یعنی پیشنهاد تون از بین این 50 تا فیلتر بیشتر رو کدوم هاشونه

  و یه سوال دیگه اینکه من زیاد از اثر اینکه حقوقی فرضا 60 درصد بخره یا بفروشه نمیدونم.( خوبه یا بده) ویا اینکه خوبه سهم رو با قیمت پایانی بالا خرید یا پایین؟ یا قیمت پایانی 1.5 درصد بیشتر از قیمت آخرین معامله باشه، سیگنال خرید هست؟و خوبه و چقدر اعتبار داره ؟…

  ببخشید از اینکه زیاد میپرسم .چون واقعا نمیدونم.

  از اینکه وقت میگذارید و راهنمایی میکنید بسیار سپاسگزارم.


  مدیر سایت
  – جولای 11, 2019

  سلام محمد عزیز
  هر فیلتر دستور خاصی دارد و سهم های متفاتی هم در خروجی نشان می دهد که با توجه به تجربه خود باید از هر فیلتری به طور معقول در زمان مناسبی استفاده فرمایید به عنوان مثال فیلترهایی که حجم خرید و فروش سهم را نشان می دهند و یا فیلتر rsi و یا mfi و یا فیلتری که سهم های منفی در چند روز را نشان می دهد فیلترهای بسیار خوبی هستند و نمی توان گفت کدام فیلتر بر دیگری ارجحیت دارد چون استفاده از هر فیلتری در جای خود می تواند بسیار کاربردی باشد.
  در مورد اینکه خرید حقوقی بیشتر باشد یا کمتر و یا اینکه قیمت پایانی در چه سطحی باشد بهتر است این جزو مسائل روانشناسی بازار است. به عنوان مثال فرض کنید حقوقی حدود 60 درصد سهم را می خرد و شما فکر می کنید این نشانه خوبی است و فردا حتما سهم با رشد مواجه می شود غافل از اینکه کد به کد صورت گرفته است و یک انحراف ذهنی می باشد که دانستن این مسائل بسیار مهم است و در قالب یک مقاله طولانی باید آموزش داده شود.
  البته به دلیل درخواست اعضای سایت در خصوص آموزش روانشناسی بازار مقاله ای بسیار کاربردی در مورد روانشناسی بازار در قالب یک مقاله 3 بخشی را به زودی در وبسایت قرار خواهیم داد تا با نحوه کد به کد و بلوکی و چگونگی شناسایی ورود و خروج پول های هوشمند که از مهمترین مسائل روانشناسی بازار می باشد آشنا شوید.
  موفق باشید


  محمدرضا
  – جولای 28, 2019

  سلام
  فیلتری هست که ورود پول هوشمند به سهم رو نشن بده ؟ (منظور همون ورود بازیگر هست )


  مدیر سایت
  – جولای 28, 2019

  سلام محمدرضای عزیز
  بله کدنویسی و تست فیلتر پول هوشمند موتی است در وبسایت ثروت آفرین شده شده است و بعد از اتمام کد نویسی این فیلتر در وبسایت قرار خواهد گرفت.
  موفق باشید


  alione7895123
  (خریدار محصول) – جولای 28, 2019

  سلام.
  من سهامی که این فیلتر معرفی میکنه رو میذارم داخل دیدبان
  یکی از تجربه هایی که تازه دارم : فیلتر بهم 17 سهم معرفی کرد که فردای آن روز 12 سهم مثبت شدند که از بین این 12 سهم 3 سهم صف خرید،3 الی 4 سهم بالای 3%+ و مابقی رنج مثبت داشتند.
  اون هایی هم مثبت نشدند چیزی که من یادمه تا 2 الی 3 روز بعد از معرفی توسط فیلتر مثبت شدند.
  در کل با کمک این فیلتر و مقدمات تکنیکال میشه سود های خوبی گرفت.
  ممنون بابت زحماتتون


  مدیر سایت
  – جولای 28, 2019

  سلام دوست عزیز
  از اینکه توانستید با فیلترهای کاربردی به نتایج دلخواه برسید باعث افتخار و خوشخالی ما می باشد. و از اینکه میبینیم تلاش های ما به نتیجه رسیده و شما می توانید با محصولات تولید شده سود کسب کنید بسیار خرسندیم و امیدواریم همیشه در بازار سودهای سرشاری کسب کنید.
  موفق باشید


  احسان
  – آگوست 21, 2019

  سلام
  از كساني كه اين بسته را تهييه كردن لطفا نظرشونا بدون تعارف و شفاف بگن چقدر كارايي داشته و ميتونه تو انتخاب سهم مناسب براي بررسي كمك كنه. البته من خودم چند ساله در بورسم و ميدونم در بورس با احتمالات سرو كار داريم. بيشتر ميخام از اين بسته در كنار تحليل تكنيكال براي انتخاب بهترين سهام با قيمت مناسب براي ورود استفاده كنم


  بهزاد
  – آگوست 23, 2019

  سلام حال شما
  من میخواستم فیلتر نوسانگیری کوتاه مدت شما رو خریداری کنم , فقط سوالم این بود که این فیلتر با چه روش و مبنایی سهم ها رو شناسایی و معرفی میکنه ؟ و سوال دوم اینکه کدوم یک از فیلترها به درد نوسانگیری روزانه میخوره ؟
  ممنونم


  مدیر سایت
  – آگوست 27, 2019

  سلام بهزاد عزیز
  فیلترهای نوسانگیری برای نوسان گیری کوتاه مدت کاربرد دارند و برخی فاکتورها که در تست های طولانی مدت جواب بسیار خوبی داده اند در فیلترها لحاظ شده است.
  موفق باشید


  d.e277
  – آگوست 26, 2019

  باسلام
  فیلترهای کاربردی بورس (نوسانگیری کوتاه مدت) رو خریداری کردم و پرداخت موفق و آسان پرداخت هم تایید نمودولیکن به صفحه دانلود متصل نشدو نتونستم دانلود کنم. لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم فایل ها رو دریافت کنم. با تشکر


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 29, 2021

  سلام
  لطفا به حساب کاربری خود مراجعه و فایل مورد نظر را دانلود فرمایید و چنانچه نمی توانید به حساب کاربری خود وارد شوید لطفا اطلاع دهید تا محصول به ایمیل شما ارسال گردد
  موفق باشید


  هاشم
  (خریدار محصول) – آگوست 29, 2019

  سلام

  معمولا انتظار چند درصد سود از سیگنال های این اندیکاتور ها داشته باشیم


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آگوست 30, 2019

  سلام هاشم عزیز
  این محصول حاوی فیلترهای بورس می باشد و اندیکاتور محصول دیگری است که توضیحاتش در همان صفحه موجود می باشد.
  موفق باشید


  هاشم
  (خریدار محصول) – آگوست 29, 2019

  سلام

  با توجه به رشد های زیادی که سهم ها داشته اند و هر آن احتمال ریزش بازار وجود دارد ایا استفاده از این فیلترها الان خطر ناک نیست ؟؟؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 29, 2021

  سلام هاشم عزیز
  از فیلتر ها در هر زمانی می توان استفاده کرد ولی توجه داشته باشید در شرایط ریزشی بازار باید احتیاط لازم را داشته باشید.
  موفق باشید


  هاشم
  (خریدار محصول) – سپتامبر 1, 2019

  عالی


  nmrsharif
  (خریدار محصول) – سپتامبر 3, 2019

  سلام بنده هم سه فیلتر کاربردی و هم طلایی را گرفتم برای کوتاه مدت کدام مورد بهترین هست؟


  مدیر سایت
  – سپتامبر 3, 2019

  سلام دوست عزیز
  فیلتر طلایی بورس برای کوتاه مدت کد نویسی شده است و نتایج عالی به همراه داشته است ضمن اینکه سوابق فیلتر را می توانید در صفحه محصول مشاهده فرمایید.
  موفق باشید


  nmrsharif
  (خریدار محصول) – سپتامبر 3, 2019

  همچنین از این سه فیلتر کاربردی کدامیک برای کوتاه مدت عالی هست؟


  مدیر سایت
  – سپتامبر 3, 2019

  سلام دوست عزیز
  از فیلتر شماره 2 برای کوتاه مدت استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  nmrsharif
  (خریدار محصول) – سپتامبر 3, 2019

  سلام فیلتر طلایی به کدام فیلتر 1-2و3 نزدیک است از نظر زمانی


  مدیر سایت
  – سپتامبر 3, 2019

  سلام دوست عزیز
  فیلتر طلایی بورس یک فیلتر مجزا می باشد و از نظر زمانی ارتباطی به فیلترهای کاربردی بورس ندارد.
  موفق باشید


  ستاره
  – سپتامبر 5, 2019

  سلام
  من فیلترهای نوسان گیری را میخوام بخرم قبل از خرید باید با پشتیبانی صحبت کنم لطفا شماره تماس را بفرمایید یا اگر مقدور هست ایمیل کنید.
  متشکرم


  مدیر سایت
  – سپتامبر 5, 2019

  با سلام
  شماره تماس و روش های ارتباط با ما در بخش تماس با ما وجود دارد و با استفاده از لینک زیر می توانید با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

  تماس با ما


  موفق باشید


  وحيد عباسي
  (خریدار محصول) – سپتامبر 19, 2019

  سلام
  وقت بخير
  1. مقاله در خصوص آموزش روانشناسی بازار مقاله ای بسیار کاربردی در مورد روانشناسی بازار در قالب یک مقاله 3 بخشی را به زودی در وبسایت قرار خواهیم داد ، در سايت قرارداديد
  2. لطفا آخرين اپديت فیلترهای کاربردی بورس رو برام ايميل كنين

  متشكرم


  مدیر سایت
  – سپتامبر 23, 2019

  سلام وحید عزیز
  مقاله روانشناسی در سایت قرار گرفت از لینک زیر می توانید مشاهده فرمایید.

  روانشناسی بازار بورس | تابلو خوانی حجم معاملات (بخش اول)


  در مورد فیلترها خدمتتان عرض کنیم ر صورت بروزرسانی حتما به ایمیلتان ارسال خواهد شد.
  موفق باشید


  سالار
  – سپتامبر 26, 2019

  سلام خواستم بدونم قیمت پکیج چنده و آیا مختخص یه زمان خاصی هست و نیاز به آپدیت داره؟


  مدیر سایت
  – سپتامبر 26, 2019

  سلام سالار عزیز
  قیمت در صفحه محصول درج شده است. فیلتر موجود مختص زمانی خاصی نیست و در صورتی که فیلتر نیاز به آپدیت داشته باشد بروزرسانی انجام می شود و نسخه جدید به ایمیل مشتریان ارسال خواهد شد.
  موفق باشید


  احمد
  – سپتامبر 26, 2019

  سلام خسته نباشید
  ببخشید این فیلتر ها نشون میدن که سهم تا چقدر بازدهی دارن


  مدیر سایت
  – سپتامبر 26, 2019

  سلام احمد عزیز
  ایم فیلترها سهم های پرپتانسیل و در حال رشد را معرفی می کند.
  موفق باشید


  moein1973
  (خریدار محصول) – سپتامبر 28, 2019

  سلام اینکه فرمودین از ساعت 11:30 به بعد استفاده بشه ، آیا اگر پس از پایان ساعت معاملات فیلتر را اعمال کنیم، برای خرید اول وقت فردا مناسب است؟ یا خیر


  مدیر سایت
  – سپتامبر 28, 2019

  سلام معین عزیز
  بله دقیقا این مورد که می فرمایید امکان پذیر است و قبلا هم در این مورد توضیح داده ایم.
  موفق باشید


  مسعود
  – اکتبر 2, 2019

  سلام میخواستم بدونم برای نوسان گیری تو بورس پکیج فیلتر طلایی تونم کار میکنه یا اون فقط مختص بازار پایه هستش و برای صدور سیگنال تو بورس پکیج فیلتر های کاربردی تون بهتر یا پکیج فیلتر طلایی ؟؟


  مدیر سایت
  – اکتبر 3, 2019

  سلام مسعود عزیز
  فیلتر طلایی بورس برای بازار بورس نتایج بسیار خوبی داشته است و سوابق سوددهی فیلتر را می توانید در صفحه محصول مشاهده فرمایید. در محصول فیلتر کاربردی فیلترهای خوبی وجود دارد ولی فیلتر طلایی بورس یک فیلتر حرفه ای است که استراتژی آن با فیلترهای کاربردی متفاوت می باشد.
  موفق باشید


  محمدرضا
  – اکتبر 10, 2019

  سلام.آیا برای اندیکاتور macd هم فیلتر نوشته اید؟ یا وجود دارد؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 29, 2021

  سلام محمدرضا عزیز
  بله فیلتری نوشته ایم اما درحال بررسی و اصلاح ایرادات آن هستیم و پس از اصلاحات حتما آن را منتشر خواهیم کرد.
  موفق باشید


  بهنام
  – اکتبر 15, 2019

  سلام این فیلترها در بدر زمان ریزش شاخص هم موثر هس یا بیشتر در بازار صعودی کاربرد داره؟


  مدیر سایت
  – اکتبر 16, 2019

  سلام بهنام عزیز
  فرقی نمی کند در بازار صعودی و همچنین در بازار نزولی می توانید از این فیلتر استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  amin
  (خریدار محصول) – اکتبر 28, 2019

  سلام
  من روز شنبه 98/8/4 بعدازظهر فیلتر شماره 2 رو اعمال کردم و نتایجش رو استفاده کردم. ولی الان دوشنبه 98/8/6 از صبح تا الان که ساعت 2 بعدازظهر هست همون فیلتر هیچ خروجی نمیده. چرا؟


  مدیر سایت
  – اکتبر 28, 2019

  سلام امین عزیز
  ببینید فیلتر قبل از اینکه نمادها مثبت شوند سهم های پر پتانسیل را نشان می دهد تا در بازار منفی و یا در بازار متعادل سهم مناسب را خرید فرمایید. امروز تمامی سهم ها مثبت هستند و اگر شما هم بخواهید سهم مناسب را خریداری کنید به دلیل وجود صف های خرید طولانی که در سهم های پرپتانسیل وجود دارد عملا نمی توانید هیچ سهم خوبی خریداری کنید. به همین دلیل امروز فیلتر سهمی را نشان نمی دهد لطفا کمی تامل فرمایید تا در یک یا دو روز آینده سهم های مناسب توسط فیلتر مجددا معرفی شود.
  موفق باشید


  حسین
  (خریدار محصول) – نوامبر 6, 2019

  سلام خواستم بدونم فرق فیلتر طلایی با فیلتر کاربردی درچیه؟


  مدیر سایت
  – نوامبر 7, 2019

  سلام حسین عزیز
  فیلتر طلایی بورس یک فیلتر حرفه ای می باشد و به صورت سختگیرانه کد نویسی شده است و ممکن است چند روز هم هیچ سهمی را نشان ندهد ولی سهم هایی که در خروجی فیلتر نشان داده می شود بسیار قدرتمند می باشند. ولی فیلترهای کاربردی بورس شامل 3 فیلتر است که هر روز 10 تا 20 سهم با پتانسیل رشد در خروجی فیلتر نشان داده می شود و شما می بایست با استفاده از تکنیکال سهم های مناسب را انتخاب نمایید و البته برای کار با این محصول پیشنهاد می کنیم از فیلتر شماره 2 که فیلتر قویتری می باشد استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  میثم
  (خریدار محصول) – نوامبر 14, 2019

  سلام خسته نباشید فیلتری برای واگرایی مثبت و همچنین تغییر فاز مکدی دارید؟ممنون


  حسین
  – دسامبر 8, 2019

  سلامو عرض ادب…. ایا اموزش و نحوه استفاده از این فیلترها را بعد از خریداری ارسال میکنید؟


  مدیر سایت
  – دسامبر 10, 2019

  سلام حسین عزیز
  فایل آموزشی نحوه استفاده از فیلترهای کاربردی بازار بورس در داخل محصول قرار داده شده است.
  موفق باشید


  mirzaeian2012
  (خریدار محصول) – دسامبر 15, 2019

  با سلام و احترام خدمت شما.
  وقتی از فیلتر اول استفاده میکنم در دیدبان و روی دکمه اعتبار سنجی کلیک میکنم پیغام “تاریخچه قیمت ها را در بخش تنظیمات – اطلاعات تکمیلی فعال کنید تا در فیلتر قابل استفاده باشد. ” را نمایش میدهد!
  علت این پیغام و رفع آن چگونه است؟
  پیشاپیش از زحمات شما تشکر میکنم.


  مدیر سایت
  – دسامبر 18, 2019

  سلام دوست عزیز
  ابتدا وارد بخش تنظیمات در سایت دیده بان بورس شوید. در قسمت فیلد اطلاعات تکمیلی که در پایین صفحه می باشد گزینه ای با نام تاریخچه قیمت ها وجود دارد برای برطرف شدن خطا این گزینه را فعال نمایید.
  موفق باشید


  mjddd.javad
  (خریدار محصول) – دسامبر 17, 2019

  باسلام من این محصول تون رو خریدم .ایا فیلتری هست که بگه فردا سهام حداقل +2 میزنه؟


  مدیر سایت
  – دسامبر 21, 2019

  سلام دوست عزیز
  فیلتری که بگوید حتما فردا یک سهم مثبت 2 می شود وجود ندارد چون در بازار بورس ریسک وجود دارد. این محصول فیلتر بسیار خوبی است و اگر کمی تکنیکال را چاشنی معاملات خود کنید مصمئنا سودهای خوبی کسب خواهید کرد.
  موفق باشید


  zarif_sina
  (خریدار محصول) – دسامبر 18, 2019

  سلام و خسته نباشید

  امروز 3 فیلتر رو خریداری کردم
  فیلتر شماره 1 خطا میده
  لطفا راهنماییم کنین
  باتشکر


  مدیر سایت
  – دسامبر 24, 2019

  سلام دوست عزیز
  فیلترها هیچ کدام خطایی ندارند و تست شده اند. موردی که می فرمایید مربوط به سایت دیده بان بازار بورس می باشد و گاهی اوقات و به ندرت این مساله بوجود می آید و برطرف می شود. لطفا در چند دقیقه دیگر تست بفرمایید مشکل برطرف خواهد شد.
  موفق باشید


  omid_imani2010
  (خریدار محصول) – دسامبر 28, 2019

  سلام خسته نباشید ببخشید تو محصول که خریدم فیلترهای کاربردی بورس (نوسانگیری کوتاه مدت)از شما فیلتری به اسم فیلتر طلایی وجود نداره ولی تو کامنت ها صحبت از یه همچین فیلتری بود این فیلتر هم باید تو این محصول باشه ؟که من ندارمش؟


  مدیر سایت
  – دسامبر 28, 2019

  سلام امید عزیز
  فیلتر طلایی بورس محصول دیگری می باشد و توضیحات فیلتر طلایی بورس را می توانید در صفحه خود محصول مشاهده فرمایید. برای اینکه توضیحات فیلتر طلایی بورس را مشاهده فرمایید وارد قسمت محصولات شده و وارد صفحه محصول مورد نظر شوید و توضیحات محصول فیلتر طلایی بورس را مشاهده فرمایید.
  موفق باشید

  حامد عیسی پور
  (خریدار محصول) – دسامبر 28, 2019

  با سلام فیلتر مورد نظر رو خریداری کردم زمانی که در روز کاری از فیلتر شماره 2 استفاده کردم یه تعداد از لیست حذف میشن معمولا چه زمانی از فیلتر استفاده کنیم برای استفاده فردا پس از روز کاری یا قبل از ساعت 11/30 که فرمودید


  مدیر سایت
  – ژانویه 3, 2020

  سلام حامد عزیز
  بهتر است از ساعت 11.30 به بعد از خروجی فیلتر استفاده فرمایید و در همان روز و حتی فردا خروجی فیلتر معتبر می باشد البته بستگی به شرایط سهم دارد و باید این مورد را لحاظ فرمایید.
  موفق باشید


  bijan.mehranfar
  (خریدار محصول) – دسامبر 30, 2019

  با سلام من این فیلترهارو خریدم خواستم بدونم چطور برای فروش نمادی الارم میده چون همش بر اساس خرید فکر کنم توضیح دادید


  مدیر سایت
  – دسامبر 30, 2019

  سلام بییژن عزیز
  برای فروش توصیه می کنیم بعد از معرفی سهم توسط فیلتر های کاربردی و خرید سهم مناسب با توجه به شرایط بازار بورس بهتر است با استفاده از روش های تکنیکال مانند کندل استیک ها و یا فیبوناچی و کمک گرفتن از نقاط حمایت و مقاومت نسبت به فروش سهم اقدام فرمایید. استفاده از ادغام نمودن روش های تکنیکال در زمان فروش باعث می شود درصد خطای فروش زودتر از موعد توسط شما کاهش پیدا کند.
  موفق باشید


  alione7895123
  (خریدار محصول) – ژانویه 29, 2020

  من این فیلتر رو خیلی وقته دارم واقعا واقعا ازش راضی هستم.از فیلتر 2 استفاده میکنم.تکنیکال خاصی هم نمیخواد همینکه نزدیک حمایت باشه و ریسک ب ریوارد مناسبی داشته باشه گزینه مناسبیه.اینم راهنمایی برا دوستان.


  مدیر سایت
  – ژانویه 29, 2020

  سلام دوست عزیز
  از کمک و راهنمایی که می فرمایید سپاسگزاریم.


  مهدی
  – فوریه 28, 2020

  خسته نباشی مدیر جان
  خواستم بدونم تعرفه ی جدید حجم مبنا تاثیری روی این سه فیلتر داره ایا*
  منظورم اینه که فیترها باید اپدیت بشنs!


  مدیر سایت
  – مارس 1, 2020

  سلام مهدی عزیز
  تغییرات بازار بررسی می شود و در صورتیکه محصول نیاز به بروزرسانی داشته باشد بعد از مدتی آپدیت محصول ارائه خواهد شد و جای نگرانی نیست.
  موفق باشید


  mehrshadkhodkar
  (خریدار محصول) – فوریه 28, 2020

  باسلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم به غیر از بورس آیا از این سه فیلتر می توان در فرابورس و صندوق ETF یا سهام های تعدیل نشده هم استفاده کرد یا خیر؟


  مدیر سایت
  – مارس 1, 2020

  سلام دوست عزیز
  بله می توانید در بازارهای دیگر استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  جمال
  (خریدار محصول) – فوریه 28, 2020

  با سلام
  با توجه به قوانین جدید که در مورد حجم مبنا اعمال شده آیا این فیلترها کماکان قابل استفاده می باشند؟ لطفا راهنمایی بفرمایید


  مدیر سایت
  – مارس 1, 2020

  سلام جمال عزیز
  تغییرات بازار باید طی مدتی مشخص بررسی شود و در صورتیکه این محصول به بروزرسانی نیاز داشته باشد بعد از مدتی آپدیت محصول ارائه خواهد شد و جای نگرانی نیست.
  موفق باشید


  wwwsaeed_kaveh
  – آوریل 7, 2020

  سلام مورخ 1399/01/18 خرید انجام دادم ولی هنوز فایلی دریافت نکردم


  مدیر سایت
  – آوریل 11, 2020

  سلام دوست عزیز
  لطفا در خریدهای بعدی دقت کنید در همان لحظه که خرید انجام دادید می بایست محصول را دانلود می کردید. لطفا ایمیل خود را چک کنید محصول درخواستی مستقیما به ایمیل شما ارسال شد.
  موفق باشید


  نیما
  – آوریل 16, 2020

  سلام میخواستم بدونم این خرید مدت زمان داره ؟ یعنی این پرداخت هزینه برای مدت زمان خاصی هست یا فقظ 1 بار خرید و دایمی هست ؟


  مدیر سایت
  – آوریل 19, 2020

  سلام نیمای عزیز
  محصول فیلترهای کاربردی بورس و تمامی محصولاتی که در وبسایت ثروت آفرین درج شده است دائمی است و شامل گارانتی آپدیت می شود.
  موفق باشید


  عباس
  (خریدار محصول) – می 3, 2020

  سلام . این امکان وجود داره که فیلترهای کاربردی با هم ترکیب بشن یا حتما باید مجزا استفاده بشن ؟؟؟ اگر میشه بگید بهتره کدوم فیلتر ها با هم ادغام بشن . ممنون


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 7, 2020

  سلام عباش عزیز
  امکان ادغام فیلترها وجود دار و خیلی از فیلترهای کاربردی بورس که در سایت ثروت آفرین منتشز شده اند را میتوانید با یکدیگر ترکیب نمایید. فقط می بایست بین هر فیلتر علامت && قرار دهید.
  موفق باشید


  بهروز
  – می 4, 2020

  سلام ببخشید سوالم این هست که این فیلتر ها برای گوشی هست یا کامپیوتر و حجمش برا دانلود چقدر هست


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 7, 2020

  سلام بهروز عزیز
  فیلترها حجم زیادی ندارند و فیلترهای کاربردی بورس را می توانید هم برای گوشی تلفن همراه و هم بر روی کامپیوتر اجرا نمایید.
  موفق باشید


  شیوا
  (خریدار محصول) – می 22, 2020

  سلام وقت بخیر من فیلترهای کاریردی رو خرید زدم ولی هنوز چیزی ارسال نشده که دانلود کنم؟ چقد طول میکشه به دستم برسه؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 22, 2020

  سلام شیوای عزیز
  بعد از خرید در همان صفحه می بایست به صورت خودکار محصول را دانلود می کردید. ضمن اینکه یک نسخه از لینک دانلود نیز به ایمیل شما ارسال می شود ولی محصول مورد نظر به صورت جداگانه نیز به ایمیلی که درج کردید ارسال شده است.
  موفق باشید


  reza
  (خریدار محصول) – ژوئن 1, 2020

  با سلام

  من امروز محصول 3فیلتر کاربردی رو خریداری کردم.میخواستم ببینم ورژن جدید (1.3)هست یا باید آپدیت بشه؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژوئن 5, 2020

  سلام رضای عزیز
  لطفا بفرمایید ورژن 1.3 را از کدام بخش آوردید این ورژن مربوط به فیلتر طلایی بورس است. ضمن اینکه محصولی که شما دانلود کردید ورژن جدید فیلترهای کاربردی بورس می باشد.
  موفق باشید


  مهدی
  – ژوئن 4, 2020

  سلام وقت بخیر
  طریقه نصب و استفاده فیلترها در گوشی موبایل رو میشه بگین؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژوئن 5, 2020

  سلام مهدی عزیز
  سایت دیده بان بازار را در گوشی تلفن همراه باز کنید و به بخش فیلترها بروید و فیلتر مورد نظر خود را کپی و ذخیره نمایید سپس می توانید خروجی فیلتر در گوشی را مشاهده فرمایید.
  موفق باشید


  مهدی
  – ژوئن 5, 2020

  باسلام وخسته نباشی بابت مطالب مفیدتون
  آیا با این فیلترها فقط سیگنال خرید دریافت میکنیم یا خیر؟
  بعدش اینکه اگه فقط سیگنال خرید به ما میگه چه جوری باید بفهمیم سیگنال فروش چیه؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژوئن 6, 2020

  سلام مهی عزیز
  این فیلترهای کاربردی سهم های مستعد رشد را نشان می دهد و برای فروش لازم است شخصا تصمیم گیری فرمایید.
  موفق باشید


  dkf205634
  (خریدار محصول) – ژوئن 8, 2020

  سلام من دیروز محصول اندیکاتور خرید و فروش رو خریدم ولی برنامه ی متا تریدر ۵ داخل پوشه فشرده نبود.رفتم از اینترنت دانلود کنم لپ تاپم هی اخطار ویروس میده.لطفا لینک درست دانلود برنامه متاتریدر۵ رو برام ارسال کنید


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژوئن 9, 2020

  سلام دوست عزیز
  برای بازار ایران بهتر است پلتفرم مفیدتریدر را نصب نمایید و از طریق لینک زیر در وبسایت قابل دانلود می باشد.

  دانلود پلتفرم مفید تریدر یا متاتریدر 5 (mofidtrader)


  موفق باشید


  mehdifaryad1363
  (خریدار محصول) – ژوئن 13, 2020

  سلام وقت بخیر
  من محصول خریداری کردم ولی متاسفانه سایت دیدبان ثبت نام انجام نمیده وفقط از حقوقی ثبت نام میکنه لطف کنید راهنمایی کنید چکار کنم؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژوئن 15, 2020

  سلام دوست عزیز
  کدام بخش را می فرمایید نیازی به ثبت نام در سایت دیده بان بازار نیست!
  شما فیلتر را در بخش مربوطه کپی فرمایید. لطفا مقاله زیر را که در مورد آموزش فیلتر نویسی در سایت دیده بان بورس می باشد را مطالعه کنید


  mehdifaryad1363
  (خریدار محصول) – ژوئن 18, 2020

  سلام وقت بخیر
  باتوجه به این که سایت دیدبان اطلاعات روز قبل بازار رو نشون میده بهترین زمان برای اعمال فیلترکدام است ؟ وبهترین ساعت برای خرید کدام است؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژوئن 21, 2020

  با سلام
  در هر ساعتی می توان ار فیلترها استفاده نمود ولی بهترین زمان در ساعات پایانی بازار می باشد.
  موفق باشید


  kabkangasht
  (خریدار محصول) – ژوئن 30, 2020

  سلام برای استفاده از این فیلترها حنما باید عضو TSETMC شد؟
  بصورت معمول کار نمیکنه؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – جولای 5, 2020

  سلام دوست عزیز
  نیازی به عضویت در سایت TSETMC نیست، فیلترها را به همین صورت و بدون عضویت می توانید در سایت کپی نموده و از فیلترها استفاده فرمایید.
  موفق باشید.


  رضا
  (خریدار محصول) – جولای 7, 2020

  واقعا شما بینظیرید سپاسسسسسسسسسسسس بیکران


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – جولای 12, 2020

  سلام رضای عزیز
  لطف و عنایتی که به همکاران ما دارید باعث می شود همکاران ما دلگرم تر شوند و از اینکه از فیلتر های مهم و کاربردی بورس بهره بردید بسیار خوشحالیم.
  موفق باشید


  مهدی
  – جولای 10, 2020

  سلام وقتتون بخیر
  ایا فیلتری وجود دارد که رنج زدن سهم با کندل فرفره نشان دهد و بازیگردان در حال جمع کردن سهم باشد..؟؟؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – جولای 17, 2020

  سلام مهدی عزیز
  برای مشاهده فیلتر فرفره می توانید از فیلتر شماره 72 که فیلتر دوجی است استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  amirkashane1
  (خریدار محصول) – آگوست 2, 2020

  سلام- خسته نباشید- من این بسته رو تهیه کردم- فیلتر اول اعتبار سنجی این ارور رو میده
  #تاریخچه قیمت ها را در بخش تنظیمات – اطلاعات نکمیلی فعال کنید تا در فیلتر قابل استفاده باشد.#


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آگوست 2, 2020

  سلام امیر عزیز
  این مورد را چندین بار توضیح دادیم. لطفا به قسمت تنظیمات سایت دیده بان بازار بورس بروید و در بخش اطلاعات تکمیلی سه گزینه موجود از جمله تاریخچه قیمت ها را فعال نمایید.
  موفق باشید


  علی
  – آگوست 9, 2020

  سلام فیلتری دارین که الگوی پرچم و مثلث را زده باشه؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آگوست 9, 2020

  سلام علی عزیز
  فیلتر الگوی پرچم و مثلت فعلا در آرشیو موجود نیست سعی می کنیم بعد از کدنویسی فیلتر مثلث و پرچم را در سایت قرار دهیم.
  موفق باشید


  پژمان عطایی
  – آگوست 12, 2020

  سلام
  من محصول رو خریداری کردم ولی متاسفانه هنوز لینک دانلود را از شما دریافت نکردم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آگوست 17, 2020

  سلام پژمان عزیز
  با بررسی انجام شده سفارش شما برای تهیه محصول فیلترهای کاربردی بورس به طور کامل انجام نشده و سفارش لغو شده است. همچنین مبلغ مربوطه به حساب شما عودت داده شده است. لطفا برای تهیه محصول فیلترهای کاربردی بورس مجددا اقدام فرمایید.
  موفق باشید


  مرتضی علیپور
  – سپتامبر 2, 2020

  من خرید کردم اما مشاهده نکردم


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – سپتامبر 5, 2020

  سلام مرتضی عزیز
  بعد از خرید صفحه ای باز می شود که لینک دانلود محصول فیلترهای کاربردی بورس در آن قرار دارد. البته یک نسخه از فاکتور خرید به همراه لینک محصول نیز به ایمیل شما ارسال می شود ولی با این وجود به صورت جداگانه محصولی که تهیه کردید به ایمیل شما ارسال شد و میتوانید دانلود نمایید.
  موفق باشید


  جمال
  (خریدار محصول) – سپتامبر 14, 2020

  سلام بسیار ممنونم از فیلتر هائی که ارائه داده اید من کتاب مربوطه را خریداری کردم و از کد های ارائه شده بسیار راضی هستم
  فقط کاربرد کد ها را دقیقا می خواستم به تفکیک بدانم مخصوصا” کد های سه تائی .
  منظورم اینه که بدونم کدوم کدها برای نوسانگیری کوتاه مدته و کدومشون برای بلند مدته.
  وهمچنین پوشه 47 تا رو مشخص کنید ممنون میشم.


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – سپتامبر 15, 2020

  سلام جمال عزیز
  اطلاعات فیلتر در فایل آموزشی که در محصول وجود دارد ذکر شده است. لطفا فایل آموزشی را مطالعه نموده و البته بهتر است از فیلتر شماره 2 که از قدرت بیشتری برخوردار است استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  Akbar2018
  (خریدار محصول) – اکتبر 8, 2020

  سلام خسته نباشید عرض میکنم به مدیران سایت ثروت افرین
  این خطا که میده تو فیلتر شماره ۱ چیه ؟؟
  اول که ثبت کپی کردم خطا نداد ولی بعد که یه بار خروج زدم ورود کردم این خطا رو میده موقعی که اعتبار سنجی رو میزنم فقط در فیلتر شماره یک
  Type error cannot read property “0” of undefind


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – اکتبر 30, 2020

  سلام اکبر عزیز
  محصول فیلترهای کاربردی بورس (نوسانگیری کوتاه مدت) مشکلی ندارد. این خطا به دلیل مشکل در سایت اصلی دیده بان بازار بورس بوجود آمده است. البته فیلترها هیچگونه مشکلی ندارند و با تماسی که با سایت tsetmc برقرار کردیم گفته اند مشکل به زودی برطرف می شود. توجه داشته باشید با همین خطا فیلتر خروجی دارد و مشکلی نیست. همچنین تا برطرف شدن ارور می توانید از خروجی هر 3 فیلتر استفاده فرمایید.


  Akbar2018
  (خریدار محصول) – اکتبر 8, 2020

  سلامی دوباره ببخشین اگه یه سهمی تو هر سه یا دو فیلتر باشه سهمی خیلی قوی هست


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – اکتبر 10, 2020

  سلام اکبر عزیز
  قطعا در صورتیکه یک سهم در هر سه فیلتر کاربردی بورس مشاهده شود آن نمادی که در خروجی فیلترها مشاهده شده از پتانسیل بسیار خوبی برای رشد برخوردار است.
  موفق باشید


  حمید افشار
  – نوامبر 4, 2020

  سلام ایا این سه تا فیلتر در بازار الان کاربردی می باشد؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – نوامبر 6, 2020

  سلام حمید عزیز
  کدهایی در محصول فیلترهای کاربردی بورس قرار داده شده است که در هر بازاری کاربردی بوده و سهم های مناسب و با پتانسیل رشد بالا را معرفی می کند.
  موفق باشید


  اسماعیل
  (خریدار محصول) – نوامبر 9, 2020

  سلام بنده این محصول رو خریدم. برام ایمیل شده اما متاسفانه لینک خراب هست و دانلود نمیشه. لطفا راهنمایی کنید


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – نوامبر 10, 2020

  سلام اسماعیل عزیز
  محصول درخواستی به ایمیل شما ارسال شد لطفا ایمیل خود را بررسی فرمایید.
  موفق باشید


  رضا حسن نژاد
  – نوامبر 14, 2020

  سلام،میخواست ببینم این فیلترها و چطوری میفرستین ،از همین سایت دانلود میکنیم ،رو گوشی هم میشه راه اندازیش کرد؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – نوامبر 23, 2020

  سلام رضای عزیز
  فیلترهای کاربردی را به صورت دانلودی می توانید دریافت کنید و در گوشی موبایل نیز قابل استفاده می باشد.
  موفق باشید


  سیداحمد
  – نوامبر 16, 2020

  سلام ایابرای اندروید هست یا کامپیوتر


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – نوامبر 18, 2020

  سلام سید احمد عزیز
  این محصول حاوی فیلتر می باشد که در سایت دیده بان بورس مورد استفاده قرار می گیرد و فرقی نمیکند در کامپیوتر و در گوشی موبایل قابل استفاده است.
  موفق باشید


  ایرج ایرانی
  – نوامبر 24, 2020

  خیلی مفید بودممنون از زحمات شما


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 15, 2021

  سلام ایرج عزیز
  بسیار خوشحالیم که توانستید از فیلتر کاربردی بورس استفاده نمایید.
  موفق باشید


  امیر
  – نوامبر 30, 2020

  سلام
  این فیلتر ها رو کجا باید پیاده کنیم؟ توی متا تریدر یا سایت بورس؟
  چه تایمی باید اینها رو اجرا کنیم؟
  آموزش استفاده بهینه از فیلترها رو هم دادید؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – دسامبر 1, 2020

  سلام امیر عزیز
  فیلتر در سایت دیده بان بازار (Tsetmc) قابل استفاده می باشد. همچنین بهتر است در ساعت 11.30 به بعد از فیلترها استفاده فرمایید و توضیحات تکمیلی نیز در محصول قرار داده شده است.
  موفق باشید


  m k
  – دسامبر 3, 2020

  سلام من برای اولین بار با سایت شما بطوراتفاقی آشنا شدم و700 فیلتر را مطالعه کردمخیلی عالی بودند هرکدام بسیارکاربردی ومفید هستند و بسبار متشکرم از این دست ودلبلزی وآموزش رایگانی که کذاشتید انشاا..همیشه سلامت وموفق باشید …


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – دسامبر 5, 2020

  سلام دوست عزیز
  از اینکه فیلترهای کاربردی بورس مورد استفاده شما قرار گرفته است بسیار خوشحالیم.
  موفق باشید


  محمد حسین
  (خریدار محصول) – دسامبر 4, 2020

  سلام.فیلنری که نشون بده صندوق سرمایه گذاری قابل معامله سهامی و مختلط در چند روز اخیر منفی 10 درصد به بالا هستند.نشون بده.


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – دسامبر 5, 2020

  سلام محمد حسین عزیز
  این مورد که می فرمایید در منوی فیلترهای بازار بورس به زودی قرار داده می شود و سهم هایی که بیشترین زیان 10 روزه و بیشترین سود 10 روزه را دارند با این فیلتر بورسی قابل مشاده می باشد. البته با دانلود اپلیکیشن ثروت آفرین نیز می توانید از امکانات این بخش استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  یاشار
  – دسامبر 7, 2020

  سلام وقت بخیرمرسی ازسایت خوبتون و مطالب بی نظیر .خواستم بدونم میشه فیلتری نوشت مبنی بر سهم هایی که درstochastic و rsi زیر عدد 20 هستند ؟؟ ممنونم یشم پاسخ بدید

  امیررضا سعدی
  (خریدار محصول) – دسامبر 22, 2020

  سلام این فیلتر هاکدومش بهتره یعنی دقیق تره


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – فوریه 15, 2021

  سلام امیر رضای عزیز
  از فیلتر نوسانگیری شماره 2 این محصول که فیلتر قویتری است می توانید استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  مجید ایزدنشان
  – دسامبر 30, 2020

  سلام من دیروز بسته فیلتر خرید کردم ولی ایمیا اشتباه فرستادم للطفا به این ایمیل بفرستید


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 12, 2021

  سلام مجید عزیز
  یک حساب کاربری با ایمیل جدید برای شما ایجاد گردید شما هم اکنون می توانید با ایمیل جدید وارد حساب کاربری خود شوید و فایل مورد نظر را دانلود نمایید.
  موفق باشید


  e.yavari1990
  (خریدار محصول) – دسامبر 31, 2020

  سلام ببخشید ساعت استفاده از هر فیلتر و بهترین زمان استفاده هم بفرماید


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژانویه 14, 2021

  سلام دوست عزیز
  از فیلترهای بورسی این مجموعه بهتر است از ساعت 11.30 به بعد استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  ابوالفضل
  (خریدار محصول) – ژانویه 4, 2021

  سلام من فیلتر نوسان گیری رو خریدم موقع دانلود ارور میده


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 11, 2021

  سلام ابوالفضل فلاح زاده
  محصول مورد نظر به ایمیل شما ارسال گردید.
  موفق باشید


  SAEEDREZA
  (خریدار محصول) – ژانویه 11, 2021

  سلام مهندس وقت شما بخیر من فیلترها تون رو خریدم فقط یه سوال داشتم میخواستم بدونم که فیلتر شماره۲ که برای کوتاه مدت تاکید کردین ساعت چند بزنم برای معرفی سهام و سهامهایی که معرفی میکنه اگه صف فروش باشه امکان داره طی چند روز برگرده ممنون میشم راهنماییم کنید.🙏🙏


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – ژانویه 13, 2021

  سلام دوست عزیز
  از فیلتر کاربردی بورس در روز کاری از ساعت 11.30 به بعد استفاده کنید. در مورد سوال دوم بله سهم های منفی که توسط فیلتر کاربردی شماره 2 معرفی می شود امکان مثبت شدن در روز بعد و یا روزهای بعد را دارند ولی فراموش نکنید حتما تکنیکال سهم را بررسی فرمایید.
  موفق باشید


  mhsnsaky128
  (خریدار محصول) – ژانویه 24, 2021

  سلام من خرید دانلودی رو زدم. خرید کردم و تراکنش موفق هم زد. الان چی کار کنم که کد ها رو ببینم؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – فوریه 7, 2021

  سلام دوست عزیز
  شما می بایست پس از پرداخت نسبت به دانلود محصول اقدام می کردید ضمن اینکه فاکتور خرید و لینک دانلود محصول نیز به ایمیل شما ارسال شده است و میتوانید از طریق لینک ارسالی نسبت با دانلود محصول اقدام نمایید. ولی مجددا محصول به صورت مجزا به ایمیل شما ارسال شد و می توانید محصول را دانلود فرمایید.
  موفق باشید


  احسان
  – فوریه 10, 2021

  با سلام و عرض ادب
  آیا تو پکیج های شما فیلتری که مخصوص نوسانگیری روزانه باشه هم وجود داره؟ یعنی معرفی سهم تو صف فروش یا بازه منفی انجام بشه و در همون روز سهم به صفر تابلو یا بازه مثبت برسه؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – فوریه 12, 2021

  سلام احسان عزیز
  بله فیلتر شماره یک مجموعه فیلتر کاربردی بورس برای این منظور و برای نوسان گیری طراحی شده است. البته فراموش نکنید برای نوسانگیری، سهم های معرفی شده توسط محصول فیلتر کاربردی بورس با تکنیکال بررسی شوند.
  موفق باشید


  عرشیا
  (خریدار محصول) – فوریه 19, 2021

  سلام خوب هستید من خرید کردم ولی نمیدونم کدوم سه تا اصلی هستن
  کدوم سه تاشن چون دو تا فایل سه تا داره یکی 47 تا


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – فوریه 19, 2021

  سلام عرشیای عزیز
  در محصول فیلتر کاربردی بورس 3 فیلتر اصلی وجود دارد. برای مشاهده این سه فیلتر وارد پوشه filters karbordi 3 شوید و این سه فیلتر را مشاهده فرمایید.
  موفق باشید


  روح اله
  – فوریه 24, 2021

  سلام. این فیلتر برای دامنه جدید منفی 2 تا 6 مثبت به روزرسانی شده است؟ با تشکر


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 27, 2021

  سلام روح الله عزیز
  کدی مربوط به درصد نوسان روزانه قیمت در فیلتر لحاظ نشده و نیازی به به روز رسانی نیست و می توانید از فیلتر استفاده فرمایید.
  موفق باشید


  مهدی
  (خریدار محصول) – فوریه 28, 2021

  برای بررسی تکنیکال سهم ها در هر کدام از فیلترها پیشنهاد گروه ثروت آفرین چیست ؟
  از mv استفاده کنیم یا از ema و دوره تناوب چه مدتی بگذاریم ، آیا از اندیکاتورها و تحلیل فاندامنتال نیز استفاده کنیم یا اینکه فقط تحلیل تکنیکال (میانگین متحرک ) کفایت می کند لطفا راهنمایی بفرمایید


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – می 2, 2021

  سلام مهدی عزیز
  قطعا مواردی که فرمودید برای شناسایی سهام مستعد رشد موارد مهمی بوده ولی کافی نمی باشد. پس از اینکه سهمی توسط فیلتر کاربردی بورس (نوسانگیری کوتاه مدت) معرفی شد، می بایست فاکتورهای مهمی از قبیل حمایت و مقاومت، تابلوخوانی و از همه مهم تر روان شناسی بازار مورد توجه قرار گیرد. قطعا فیلتر سهم های بسیار مستعدی را معرفی می کند ولی در شرایط نابسامان بازار بهتر است محتاط تر عمل کرده و نسبت به ورود به سهم احتیاط بیشتری داشته و وضعیت کلی بازار را نیز مد نظر قرار دهید.
  موفق باشید


  مهران افق
  (خریدار محصول) – مارس 4, 2021

  سلام چند روز هست که این فیلترها رو خریدم،دست مریزاد خیلی عالی هستند، سهامی که معرفی میکنند 90 درصدشان حداقل طی یکی دو روز به سوددهی خوبی میرسند. بالخص فیلتر شماره 2


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 18, 2021

  سلام مهران عزیز
  از توجه شما به محصول فیلتر کاربردی بورس (نوسانگیری کوتاه مدت) بسیار خرسندیم و خوشحالیم که با این محصول کاربردی توانستید کسب سود کنید.
  موفق باشید


  احمد
  – آوریل 12, 2021

  سلام: آیا کد تخفیف دارید؟چگونه تهیه کنم؟


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 27, 2021

  سلام احمد عزیز
  لطفا درخواست خود را از طریق ایمیل [email protected] ارسال فرمایید
  موفق باشید


  حسین انوری
  – آوریل 25, 2021

  سلام
  من محصول شما رو خریداری کردم ولی نمیتونم وارد حساب کاربری خودم بشم


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آوریل 25, 2021

  سلام حسین عزیز
  لطفا از بخش حساب کاربری گزینه فراموشی کلمه عبور را بزنید و در بخش مربوطه ایمیل خود را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد و ورود به حساب کاربری به ایمیل شما ارسال شود.
  موفق باشید


  هادی
  – جولای 31, 2021

  سلام

  من موقع خرید محصول ایلیم رو اشتباه وارد کردم میتونم اصلاحش کنم


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – آگوست 12, 2021

  سلام هادی عزیز
  از طریق ایمیل مکاتبه فرمایید تا در این خصوص راهنمایی لازم خدمتتان صورت پذیرد.
  موفق باشید


  رضا
  – سپتامبر 5, 2021

  سلامبا تشکر از سایت زیبای شما. فیلتری دارین که در بورس وقتی حقوقی شروع به خرید کرد به ما سهم رو معرفی کنه؟تا ما هم همراه حقوقی بخریم و نوسان بگیریم؟با تشکر از شما


  مدیر سایت
  (خریدار محصول) – سپتامبر 28, 2021

  سلام رضای عزیز
  بله چنین فیلتری وجود دارد و در لینک زیر این فیلتر و فیلترهای مختلفی قرار داده شده است.
  strong>700 فیلتر بورس – Tsetmc | فیلترهای مهم و کاربردی بورس (دیده‌بان بازار)
  البته به صرف خرید حقوقی ورود به یک سهم اشتباه می باشد. چون در بسیاری از مواقع حقوقی ها با کدهای حقوقی و حقوقی خود جابجایی سهم انجام می دهند و ممکن است منجر به فریب و اشتباه در سرمایه گذاری شود.
  موفق باشید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه شما *

  نام *

  ایمیل *

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  از سال 1394 مجموعه ثروت آفرین با ارائه مطالب آموزشی در خصوص بازار بورس شروع به فعالیت نمود.

  در این راستا تیم تخصصی ثروت آفرین تلاش می‌کند برای ارتقای دانش سرمایه گذارانی که به بازار بورس و بازارهای مالی علاقمند می‌باشند خدمات ارزنده‌ای ارائه نماید.

   

   

  این محتوا با رمز محافظت شده است. برای مشاهده رمز را در پایین وارد نمایید:

  رمز عبور:

  از سال 1394 مجموعه ثروت آفرین با ارائه مطالب آموزشی در خصوص بازار بورس شروع به فعالیت نمود.

  در این راستا تیم تخصصی ثروت آفرین تلاش می‌کند برای ارتقای دانش سرمایه گذارانی که به بازار بورس و بازارهای مالی علاقمند می‌باشند خدمات ارزنده‌ای ارائه نماید.

   

  خرید فیلتر بورس

   

  دوشنبه، ۱ شهریور ۱۴۰۰
  آموزش, بازار سرمایه, بورس, سرمایه‌گذاری

  ۲,۸۷۷ نظر
  1,132,280 بازدید

  یکی از امکانات مهم و کاربردی سایت بورس تهران، قابلیت فیلتر نویسی می‌باشد که امکان انتخاب و تحلیل سهام را راحت‌تر می‌کند. این گزینه در منوی بالای صفحه‌ی دیده‌بان بازار در سایت بورس تهران (www.tsetmc.com) قرار دارد.

  توجه داشته باشید، فیلترها یکی از روش‌های تحلیلی در بورس است و نباید به تنهایی معیار خرید و فروش قرار گیرد. جهت معامله‌گری و تأیید سهم‌های خروجی فیلترها، می‌‌بایست تحلیل فاندامنتال (بنیادی)، تحلیل تکنیکال (فنی) و تابلو خوانی، روان‌شناسی و رفتار شناسی آن‌ها را نیز بررسی کرد تا ریسک سرمایه‌گذاری شما کاهش یابد.

  هر کسی می‌بایست متناسب با سرمایه، شخصیت، سن، میزان ریسک‌پذیری و تایم‌فریم سرمایه‌گذاری خود، استراتژی معاملاتی‌اش را تعیین کند.

  همواره جدیدترین و بهترین فیلترهایی که نوشته‌ام بررسی می‌شوند تا بدون مشکل بتوانید از آن‌ها استفاده کنید؛ این فیلترها در صورت لزوم آپدیت و فیلترهای جدید نیز اضافه می‌شوند.خرید فیلتر بورس

  ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی

  توجه 1: جهت استفاده‌ی دقیق و بدون خطا از فیلترها، بهتر است تنظیمات دیده‌بان بازار بورس را مانند تصویر زیر انجام دهید؛ در صورتی که هیچ سهمی نمایش داده نشد، احتمالاً شروط فیلتر مربوطه را نداشته و یا سایت بورس مشکل فنی موقت دارد که می‌بایست در زمان‌های مختلف و یا با مرورگرهای مختلف امتحان کنید. در صورتی که سؤال یا پیشنهادی دارید، در قسمت نظرات (انتهای مطلب) مطرح نمائید.

  توجه 2: هرگونه کپی‌برداری از فیلترهای اختصاصی این وب‌سایت بدون درج نام و لینک منبع یا فروش آن‌ها ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

  توجه 3: فیلترهای هر کادر (باکس) به‌صورت جداگانه استفاده شود.

  بیش از 600 فیلتر مهم و کاربردی بورس:

 • الگوی مثلث جمع شونده
 • توجه 1: هرگونه کپی‌برداری از فیلترهای اختصاصی این وب‌سایت بدون درج نام و لینک منبع یا فروش آن‌ها ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

  توجه 2: در دیده‌بان بازار بورس، فیلترها را مانند تصویر زیر در بخش مربوطه وارد نمائید:

  ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی

  برچسب‌هاتحلیل بنیادی تحلیل تکنیکال

  شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

  شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

  جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

  چهارشنبه، ۴ فروردین ۱۴۰۰

  سه شنبه، ۳ فروردین ۱۴۰۰

  دوشنبه، ۲ فروردین ۱۴۰۰

  با سلام و احترام. با تشکر از شما جناب دکتر محمدی.

  لطفا فیلتری تهیه بفرمایید که در اون (ارزش معاملات امروز * درصد خریداران حقیقی) تقسیم بر تعداد خریداران حقیقی بزرگتر از (ارزش معاملات امروز * درصد فروشندگان حقیقی) تقسیم بر تعداد فروشندگان حقیقی باشه.

  با تشکر

  سلام؛ خواهش می‌کنم
  درصد خریداران و فروشندگان حقیقی جزو توابع فیلتر نویسی ساده در سایت بورس نیست و می‌بایست فیلتر نویسی پیشرفته و برنامه نویسی بلد باشید.

  سلام استاد.
  ممنون از زحمات شما.
  استاد چطور میشه فیلتر سهم هایی رو پیدا کرد که P/S پی بر اس پایین رو نشون بده؟
  ممنون

  سلام؛ خواهش می‌کنم
  در حال حاضر این مورد جزو توابع فیلتر نویسی ساده سایت بورس نیست.

  استاد سلام و وقت به خیر.
  ممنون بابات فیلترهای عالی و کاملتون.
  خدا خیرتون بده.
  اسناد چطور می‌تونم فیلتر سهم‌هایی که توو کف قیمت 6 ماه هستند رو پیدا کنم؟
  سپاس فراوان.

  سلام؛ وقت بخیر، خواهش می‌کنم
  فیلترها صرفاً بر اساس تابلوی سهم نوشته میشن و خروجی اونا بر اساس اتفاقاتی هست که هر روز در سهم میوفته (تابلو خوانی)؛ موارد تکنیکال رو می‌بایست با نرم‌افزار چک بفرمائید.

  سلام فیلتری میخواستم که استوک استیک روزانه و هفتگی زمانی که هر دو با هم به سمت بالا هستند رو نشون بده. ممنون

  سلام
  فیلتر اندیکاتورها درست و دقیق کار نمی‌کنه، به همین دلیل پیشنهاد نمی‌کنم.

  سلام مهندس فیلتر دیدن ارزش معاملات خرد و سرعت معاملات در ثانیه را میخواستم.
  ممنون

  سلام
  این مورد جزو توابع فیلتر نویسی ساده نیست و می‌بایست فیلتر نویسی پیشرفته و برنامه نویسی بلد باشید.

  سلام بعضی فیلترها می گوید الان 4 حقیقی هرکدام 400 میلیون فلان سهم را خرید
  این فلیتر چطور پیدا کنیم… ممنون

  سلام
  این مورد جزو توابع فیلتر نویسی ساده نیست و می‌بایست فیلتر نویسی پیشرفته و برنامه نویسی بلد باشید.

  سلام لطف بفمایید فیلتری بنویسید که سهامی که در کف قیمت دو ماه یا ماهانه خود هستن و از لحاظ تکنیکال روی حمایت استاتیک هستن و rsi هم بین 30 تا 40 باشه / ممنون میشم – و اینکه فیلتر هایی هستن که کار اندیکاتور هارو انجام بدن اگه هست ممنون میشم ادرس یا کد رو بفرمایید؟

  سلام؛ وقت بخیر، زنده باشید
  فیلتر اندیکاتورها درست و دقیق کار نمی‌کنه، به همین دلیل پیشنهاد نمی‌کنم.
  فیلترها صرفاً بر اساس تابلوی سهم نوشته میشن و خروجی اونا بر اساس اتفاقاتی هست که هر روز در سهم میوفته (تابلو خوانی)؛ موارد تکنیکال رو می‌بایست با نرم‌افزار چک بفرمائید.

  جناب اقای محمدی دست گلت درد نکنه کارت حرف نداره فقط پیشنهاد میگردد که در مورد یک چند فیلتر نوشته شده مثلا پول داغ ولی نفرمودی کدام کاملا تر و بروز و دقیق است

  خواهش می‌کنم؛ تابع حجم معاملات در هر کدوم متفاوتهخرید فیلتر بورس

  سلام استاد
  نمی دونم چرا یه مدتی هست فلیتر های من کار نمی کند
  لطفا راهنمایی کنید

  سلام
  اگه تنظیمات دیده‌بان بازار رو مطابق عکس انجام داده باشید، در صورتی که هیچ سهمی نمایش داده نشد، احتمالاً شروط فیلتر مربوطه را نداشته و یا سایت بورس مشکل فنی موقت دارد که می‌بایست در زمان‌های مختلف و یا با مرورگرهای مختلف امتحان کنید.
  سایت بورس و هسته‌ی معاملات خیلی مشکل داره و فیلترها نیز گاهی درست کار نمی‌کنن؛ باید منتظر بمونید تا مشکل رو رفع کنن. فعلاً بعد از تایم معاملات مشکل سایت بورس حل میشه و فیلترها خروجی رو میدن.
  چون دیتای سایت بورس به‌روز میشه، روزهای تعطیل برخی از فیلترها خروجی نمیدن.

  ضمناً گاهی خطای اعتبارسنجی میده اما خروجی میده و درسته؛ این باگ سایت بورس هست.

  عرض سلام و ارادت خدمت استاد میثم محمدی
  حیرت انگیز بود استاد همیشه سلامت باشید و جایگاه استادیتان مستحکم

  سلام؛ ممنونم، لطف دارید
  زنده باشید

  سلام استاد خسته نباشید و وقت بخیر
  استاد میشه فیلتری بدهید که سهامی که کراس 50 به بالای RSI رو دارند نشون بده
  ممنون

  سلام؛ وقت بخیر، زنده باشید
  فیلتر RSI رو خود سایت بورس ارائه داده که درست و دقیق کار نمی‌کنه، به همین دلیل پیشنهاد نمی‌کنم.

  سلام بسیار عالی شرایط استفاده از فیلتر ها چیه

  سلام
  طبق توضیحات می‌تونید استفاده کنید.

  سلام ممنون از مطالب مفیدتون اما فیلتر rsi سهم ها رو نشون نمیده

  سلام؛ خواهش می‌کنم
  فیلتر RSI رو خود سایت بورس ارائه داده که درست و دقیق کار نمی‌کنه، به همین دلیل پیشنهاد نمی‌کنم.

  استاد این همه فیلتر گفتید فکر کنم یک فیلتر از قلم افتاده؛ اونم سهم های خشک هست

  این اصطلاحات بازاری ربطی به فیلترها نداره
  فیلترها صرفاً بر اساس تابلوی سهم نوشته میشن و خروجی اونا بر اساس اتفاقاتی هست که هر روز در سهم میوفته (تابلو خوانی)؛ موارد تکنیکال رو می‌بایست با نرم‌افزار چک بفرمائید.

  سایتتون عالیه
  تشکر بابت فیلترها

  خواهش می‌کنم؛ لطف و محبت دارید

  سلام
  ایا فیلتری است که نسبت سهام معامله شده چند روز گذشته به شناوری آن سهم را نشان دهد
  با تشکر

  سلام
  متأسفانه شناوری سهام جزو توابع فیلتر نویسی ساده سایت بورس نیست.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  مدرس و تحلیلگر بازارهای مالی

  مشاور سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه (بورس) و ارز دیجیتال

  متخصص آی‌تی، تجارت الکترونیک و بازاریابی

  احتمالا بارها این جمله را شنیده‌اید که تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی در شرایط حال حاضر بورس، کاربردی ندارد و به کرات شاهد آن بودیم که تمام سقف‌ها و اهدافی که تحلیلگران برجسته تکنیکال و بنیادی وعده داده بودند به راحتی شکسته شد و شاخص بورس سهام تهران به نقاط غیر قابل تصوری رسید.

  طبق آمار، شاید اصلی‌ترین دلیل رشد شاخص بورس، تغییر مسیر نقدینگی از سایر بازارها به سمت بورس باشد؛ با این اوصاف رصد جریان نقدینگی و همراهی آن می‌تواند اهمیت بسیار بالایی داشته باشد.

  این پکیج شامل مجموعه‌ای از فیلترهاست که توسط تحلیلگران آسان بورس و مطابق با ویژگیهای بورس سهام تهران طراحی و آماده سازی شده است. فیلترهای موجود در این پکیج، به شما کمک می‌کنند تا با روشهای مختلفی، جریان نقدینگی و غول بزرگ سرمایه را مسیریابی کنید و نمادهایی که ارزش تحلیل و بررسی بیشتری دارند را شناسایی کنید.

  کلیه فیلترها توسط تیمی مجرب و با دقت بسیار بالایی طراحی شده‌اند تا خروجی بدست آمده کیفیت قابل قبولی داشته باشد.

  با استفاده از این پکیج به مجموعه‌ای از فیلترهای پر کاربرد جریان نقدینگی دسترسی خواهید داشت و دیگر نیازی به یادگیری فیلترنویسی و طراحی فیلترهایی با این موضوع نخواهید داشت.
  خرید فیلتر بورس

  با استفاده از این پکیج به بیش از 30 فیلتر پرکاربرد دسترسی خواهید داشت و دیگر نیازی نیست که وقت خود را صرف طراحی فیلترهای مختلف کنید.

  فیلترهای موجود در این پکیج به صورت دوره‌ای بررسی و با توجه به شرایط بازار بهینه می‌شوند تا خروجی دریافتی با توجه به تغییر شرایط بازار، کیفیت مناسبی داشته باشد.

  همچنین در آینده نیز فیلترهای جدیدی به این پکیج افزوده خواهد شد.

  این پکیج دارای پشتیبانی آنلاین می‌باشد و تیم آسان بورس آماده رسیدگی به مشکلات و پاسخگویی به کلیه سوالات شما در زمان استفاده از پکیج هستند.

  1. افرادی که قصد شناسایی فرصتهای پرپتانسیل بازار را دارند.

  2. افرادی که مهارت کافی برای طراحی فیلتر را ندارند.

  3. افرادی که وقت کافی برای طراحی فیلترهای مختلف را ندارند.

 • بانک سپه بورس
 • پول هوشمند، حجم قابل توجهی از پول است که به صورت هدفمند و توسط سرمایه‌‌گذاران با تجربه، جهت ایجاد روندهای بزرگ قیمتی وارد سهم می‌شود. اگر این حجم از پول در نواحی حمایتی معتبر وارد سهم شود، می‌تواند سیگنال بسیار مناسبی جهت ورود به سهم باشد.

  این فیلتر به شما کمک می‌کند تا با دقت نسبتا بالایی، نمادهایی که مشکوک به ورود پول هوشمند هستند را شناسایی نمایید.

  خروجی این فیلتر شامل نمادهایی است که به احتمال زیاد تا پایان ساعات معاملاتی وارد صف خرید خواهند شد ولی در حال حاضر هنوز فرصت ورود به آنها وجود دارد.

  منظور از شرکتهای کوچک، شرکتهایی هستند که ارزش بازار آنها کمتر از 5000 میلیارد ریال است و در صورتی که حجم متوسطی از پول توسط بازیگران حرفه‌ای بازار و به صورت هدفمند وارد آنها شود، می‌توانند رشدهای چشمگیری را داشته باشند و سهامداران خود را سورپرایز کنند. توجه داشته باشید که این شرکتها نقد شوندگی نسبتا پایینی دارند و همانطور که به سرعت قیمت آنها در جهت صعود حرکت می‌کند، در زمان ریزش و خرج پول از بازار نیز به همان سرعت حرکت می‌کنند و خروج از سهم در شرایط نامساعد بازار می‌تواند کمی سخت باشد. لذا توصیه می‌شود که در استفاده از این فیلتر به مدیریت سرمایه توجه بسیار ویژه‌ای داشته باشید.

  دامنه نوسان اکثر نمادهای بازار کمتر از 5 درصد است ولی گاهی اوقات بنا به دلایلی، برخی از نمادها بدون دامنه نوسان بازگشایی می‌شوند و یا دامنه نوسان آنها افزایش می‌یابد و این شانس را دارند که رشد قیمتی قابل توجهی را داشته باشند.

  اشخاص حقیقی در بازار با حساسیت نسبتا بالاتری از حقوقیها، گزینه‌های مختلف سرمایه‌گذاری را بررسی می‌کنند و در نهایت سعی می‌کنند تا بهترین گزینه را انتخاب کنند. در صورتی که نمادی به صورت ویژه مورد توجه حقیقی‌های بازار قرار گرفت، ارزش تحلیل کردن را دارد؛ شاید پتانسیل‌های سرمایه‌گذاری را داشته باشد ولی ما از آن بی‌خبریم. پس بد نیست که با متدهای تحلیلی مختلف نمادهایی که در خروجی این فیلتر قرار می‌گیرند را با دقت بررسی کنیم.

  بلاشک معاملات حقوقیها تاثیر بسیار زیادی در روند بازار دارد؛ از این رو توجه حقوقیهای بازار به برخی از نمادها می‌تواند بسیار مهم باشد.
  اشخاص حقوقی به واسطه حجم پول زیاد، روابط بسیار قوی، اطلاعات بسیار مهم و تیم تحلیلی مجربی که دارند معمولا سعی می‌کنند تا بهترین گزینه را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند و در بیشتر مواقع افق بلند مدتی را برای سرمایه گذاری دارند. از این رو خرید و فروش از روی دست حقوقیهای بازار می‌تواند استراتژی مناسبی باشد. البته فراموش نکنید که خروجی این فیلتر صرفا نمادهایی را نمایش می‌دهد که ارزش بررسی و تحلیل بیشتر را دارند.

  قدرت خریدار به فروشنده، میزان خرید و فروش هر یک از اشخاص حقیقی را بررسی می‌کند و 10 نمادی که پر قدرت‌ترین خریداران حقیقی را دارند به شما نمایش می‌دهد. توجه داشته باشید که افزایش قدرت خریدار نسبت به فروشنده در نواحی حمایتی و پس از شکست مقاومتها می‌تواند نکته بسیار مثبتی طلقی گردد.

  این فیلتر به شما کمک می‌کند تا نمادهایی را شناسایی کنید که وارد صف خرید شده‌اند. منظور از صف خرید، نمادهایی هستند که تقاضا برای خرید آنها وجود دارد ولی عرضه کننده به تعداد کافی وجود ندارد.

  خروجی این فیلتر نمادهایی را به شما نمایش می‌دهد که شانس باز شدن با صف خرید و یا تشکیل صف خرید در روز معاملاتی بعد را دارند.

  حجم تقاضا در این نمادها به قدری بالا است که احتمال صف شدن آنها در روز معاملاتی بعد نیز وجود دارد. البته فراموش نکنید که خروجی این فیلتر در فضای احتمالات هست و ممکن است در روز معاملاتی بعد، بازار واکنش دیگری نسبت به نمادهای موجود در خروجی این فیلتر داشته باشد.

  این فیلتر نمادهایی را شناسایی می‌کند که صف خرید سنگینی دارند و حجم تقاضا برای خرید سهام آنها بسیار بالا است.

  حجم معاملات یکی از فاکتورهایی است که میزان توجه بازار به یک نماد خاص را نشان می‌دهد. هر گاه حجم معاملات در نمادی افزایش یابد، نشان دهنده افزایش توجه بازار به آن نماد می‌باشد ولی الزاما به معنی دیدگاه مثبت فعالین بازار نسبت به ارزندگی آن نماد نیست.

  فیلتر انفجار حجم، نمادهایی را شناسایی می‌کند که رکورد جدیدی در حجم معاملات خود ثبت کرده‌اند و اگر این انفجار حجم همراه با برگشت از یک ناحیه پرپتانسیل حمایتی و یا شکست یک مقاومت تاریخی باشد، می‌تواند یکی از بهترین موقعیت‌های سرمایه گذاری محسوب گردد.

  برخی از حقوقیهای بازار سعی می‌کنند تا گزینه‌های سرمایه‌گذاری خود را از بین شرکتهایی انتخاب کنند که ارزش بازار و نقدشوندگی پایینی دارند. در این حالت با تزریق حجم زیادی از نقدینگی خود به آن سهم، روند جدیدی را در آن ایجاد می‌کنند؛ با این اوصاف رفتار حقوقیها در شرکتهای کوچک باید تحت نظر قرار گیرد.

  این فیلتر نمادهایی را شناسایی می‌کند که تقاضای سنگینی برای خرید آنها وجود دارد و در ردیفهای تقاضا، سفارشاتی با حجمهای سنگین برای آن درج شده است.

  یکی از ترفندهای بازیگران حرفه‌ای بازار، ایجاد سفارش ترس در نمادهای مختلف می‌باشد.

  بازیگر سهم با درج سفارشات فروش با حجمهای سنگین در ردیفهای دوم یا سوم، سهامداران را می‌ترساند و در این بین افرادی که تجربه کمتری دارند تحت تاثیر سفارشات سنگین مندرج در قسمت عرضه، اقدام به فروش سهم خود می‌کنند و بازیگر می‌تواند حجم زیادی از سهام آن شرکت را با این ترفند خریداری کند.

  این فیلتر به شما کمک می‌کند که نمادهایی را شناسایی کنید که احتمالا در آینده نزدیک فشار عرضه در آنها کاهش خواهد یافت و روند رو به رشد آنها شروع خواهد شد.

  خرید سنگین سهام شرکتی توسط حقیقی‌ها به عنوان یکی از نکات مثبت و همچنین مشکوک در نظر گرفته می‌شود. حقیقی‌های بازار با وسواس نسبتا بالایی سعی می‌کنند تا بهترین گزینه سرمایه‌گذاری را انتخاب کنند و ورود سنگین آنها به سهم نشان از جذابیت و همچنین ریسک پایین آن است. نباید فراموش کنید که هر تحلیلگر و معامله‌گری که با حجم سنگینی معامله می‌کند حرفه‌ای نیست و ممکن است در تحلیل خود نیز اشتباه کند؛ لذا خروجیهای این فیلتر قبل از انجام معاملات، می‌بایست با متدهای تحلیلی مختلف بررسی شوند.

  حجم پولی که در اختیار اشخاص حقوقی بازار است بسیار زیاد است و بعضا شاهد هستیم که خریدهای بسیار سنگینی توسط حقوقیها در یک نماد انجام می‌شود. معمولا شخصیت حقوقی بازار در کنار تیم با تجربه معاملاتی، اخبار خوبی از آینده شرکت در دست دارد که شاید دسترسی به آن اخبار برای افراد عادی غیرممکن باشد.
  این فیلتر به شما کمک می‌کند تا نمادهایی را شناسایی کنید که اشخاص حقیقی ورود سنگینی به آنها داشته اند و اگر شرکت مربوطه ظرفیتهای لازم را داشته باشد، می‌تواند مستعد رشد باشد.

  این فیلتر به نمادهایی اشاره دارد که حجم معاملات آنها به شکل چشمگیری نسبت به گذشته افزایش داشته است.

  نمادهایی که در خروجی این فیلتر قرار می‌گیرند، شدیدا مورد توجه فعالین بازار قرار داشتند و ارزش بررسی و تحلیل بیشتر را دارند و به صرف اینکه حجم معاملات سهمی افزایش پیدا می‌کند نباید آن را به عنوان یک گزینه مناسب سرمایه‌گذاری در نظر بگیریم.

  گاهی اوقات در بازار شاهد این هستیم که حقوقیها حجم سنگینی از سهام خود را به حقیقیها عرضه می‌کنند و مالکیت سهم از اشخاص حقوقی به حقیقی تغییر می‌کند. این اتغییر مالکیت ممکن است در راستای حمایت از سهم باشد و یا با توجه به استقبال ویژه بازار از آن سهم، فرصت مناسبی برای خروج سرمایه حقوقی باشد؛ به هر حال این اتفاق هر دلیلی که داشته باشد، در گذشته به کرات شاهد آن بوده‌ایم که بعد از این جا به جایی، قیمت سهم بلافاصله و یا با مدتی تاخیر افزایش چیدا کرده است. لذا نمادهایی که در خروجی این فیلتر قرار می‌گیرند ارزش بررسی و تحلیل بسیار زیادی دارند.

  این فیلتر نمادهایی را شناسایی می‌کند که در ابتدای ساعات معاملاتی در قیمت منفی باز شدند و جذابیتی برای فعالین بازار نداشتند ولی به مرور، در طول ساعات بازار شاهد تغییر فاز فکری سرمایه‌گذاران و ورود پول سهم بودیم. رخ دادن چنین اتفاقی، مورد اقبال قرار گرفتن سهم و سرعت بالای ورود پول به آن می‌تواند هر سرمایه‌گذار باهوشی را مشکوک کند تا با دقت بیشتری این گزینه سرمایه‌گذاری را بررسی کند.

  فشار عرضه و عدم وجود تقاضای کافی برای خرید یک سهم باعث تشکیل صف فروش می‌شود؛ اما گاهی اوقات شاهد آن هستیم که بنا به دلایل مختلفی همان سهمی که در صف فروش بوده مورد توجه بازار قرار می‌گیرد و با فشار خریداران، صف فروش آن به صورت کامل جمع می‌شود.
  این فیلتر به شما کمک می‌کند تا نمادهایی را شناسایی کنید که در آنها فشار تقاضا بر فشار عرضه غلبه کرده و صف فروش آنها از بین رفته است.

  با استفاده از این فیلتر می‌توانید نمادهایی را شناسایی کنید
  که به علت افزایش قدرت عرضه، صف خرید آنها شکسته شده است.

  این الگو زمانی شکل می‌گیرد که قیمت آخرین معامله با اختلاف از قیمت پایانی بالاتر باشد. همانطور که می‌دانید قیمت پایانی امروز به عنوان قیمت صفر تابلو در روز معاملاتی بعد در نظر گرفته می‌شود و ما شاهد آن هستیم که فعالین بازار در حال خرید سهم با قیمتی بالاتر از نقطه صفر تابلو در روز معاملاتی بعد هستند؛ به عبارتی آنها ارزندگی سهم را فراتر از قیمتهای فعلی برآورد کرده‌اند. لذا این الگو به شما کمک می‌کند تا نمادهایی را شناسایی کنید که جذابیت قیمتی نسبتا بالایی دارند.

  قطعا یکی از مهمترین فاکتورهای بررسی ورود یا خروج نقدینگی از سهم، تغییر ارزش معاملات است.

  این فیلتر به شما کمک می‌کند تا نمادهایی را شناسایی کنید که ارزش معاملات آنها به شکل چشمگیری افزایش پیدا کرده است و ورود سنگین نقدینگی به آنها انجام شده است.

  این فیلتر، نمادهایی را شناسایی می‌کند که در باکس تقاضای آنها، سفارشهای سنگینی درج شده است و احتمالا ورود نقدینگی قابل توجهی به سهم رخ خواهد داد.

  در نواحی قیمتی مستعد رشد، بازیگران هوشمند سهم با کنترل عرضه و تقاضای سهم آن را به کمترین قیمت ممکن نزدیک می‌کنند و در قیمتهای پایین اقدام به خرید می‌کنند و سپس با ایجاد تقاضای سنگین در کف قیمتی، آن را به بالاترین قیمت مجاز روز نزدیک می‌کنند.

  با استفاده از این فیلتر گزارشی از برترین نمادهای هفته بدست آورید.

  با استفاده از این فیلتر گزارشی از برترین نمادهای ماه بدست آورید.

  این فیلتر به شما کمک می‌کند تا نمادهایی را شناسایی کنید که در یک روز معاملاتی بیشترین تقاضا را دارند.

  این فیلتر توسط تیم آسان بورس طراحی شده است و فاکتورهای مهمی را در ورود پول به سهم بررسی می‌کند که تمرکز اصلی این فیلتر بر رفتار اشخاص حقیقی و کراس حجمی است.

  لازم به ذکر است که خروجی این فیلتر به هیچ عنوان، سیگنال خرید نیست و پیش از هر گونه اقدام معاملاتی می‌بایست با متدهای تحلیلی مختلف خروجی آن را تحلیل نمایید.

  خرید فیلتر بورس

  این فیلتر توسط تیم آسان بورس طراحی شده است و میزان جذابیت قیمتی و قدرت خرید را در سهم بررسی می‌کند.

  لازم به ذکر است که خروجی این فیلتر به هیچ عنوان، سیگنال خرید نیست و پیش از هر گونه اقدام معاملاتی می‌بایست با متدهای تحلیلی مختلف خروجی آن را تحلیل نمایید.

  این فیلتر توسط تیم آسان بورس طراحی شده است و ترکیبی از شروط قیمتی و حجمی به همراه بررسی قدرت خریداران بازار است.

  لازم به ذکر است که خروجی این فیلتر به هیچ عنوان، سیگنال خرید نیست و پیش از هر گونه اقدام معاملاتی می‌بایست با متدهای تحلیلی مختلف خروجی آن را تحلیل نمایید.

  این فیلتر نمادهایی را شناسایی می‌کند که در ابتدای ساعات معاملاتی در قیمت مثبت باز شدند و جذابیتی برای فعالین بازار داشتند ولی به مرور، در طول ساعات بازار شاهد تغییر فاز فکری سرمایه‌گذاران و خروج پول از سهم بودیم. رخ دادن چنین اتفاقی، عدم استقبال از سهم و سرعت بالای خروج پول به آن می‌تواند هر سرمایه‌گذار باهوشی را علی الخصوص سهامدار آن را مشکوک کند تا با دقت بیشتری این گزینه سرمایه‌گذاری را بررسی کند.

  این فیلتر نمادهایی را شناسایی می‌کند که عرضه سنگینی برای فروش آنها وجود دارد و در ردیفهای عرضه، سفارشاتی با حجمهای سنگین برای آن درج شده است.

  خروجی این فیلتر شامل نمادهایی است که به احتمال زیاد تا پایان ساعات معاملاتی وارد صف فروش خواهند شد ولی در حال حاضر هنوز فرصت خروج از آنها وجود دارد.

  قطعا یکی از مهمترین فاکتورهای بررسی ورود یا خروج نقدینگی از سهم، تغییر ارزش معاملات است.
  این فیلتر به شما کمک می‌کند تا نمادهایی را شناسایی کنید که ارزش معاملات آنها به شکل چشمگیری کاهش پیدا کرده است و خروج سنگین نقدینگی به آنها انجام شده است.

  این فیلتر به شما کمک می‌کند تا نمادهایی را شناسایی کنید که وارد صف فروش شده‌اند. منظور از صف فروش، زمانی هست که عرضه کننده به اندازه کافی در سهم وجود دارد ولی تقاضایی برای خرید سهم وجود ندارد؛ در این حالت فروشندگان صفی برای فروش سهام خود تشکیل می‌دهند.

  خروجی این فیلتر نمادهایی را به شما نمایش می‌دهد که شانس باز شدن با صف فروش و یا تشکیل صف فروش در روز معاملاتی بعد را دارند.
  حجم عرضه در این نمادها به قدری بالا است که احتمال صف شدن آنها در روز معاملاتی بعد نیز وجود دارد. البته فراموش نکنید که خروجی این فیلتر در فضای احتمالات هست و ممکن است در روز معاملاتی بعد، بازار واکنش دیگری نسبت به نمادهای موجود در خروجی این فیلتر داشته باشد.

  این فیلتر به شما کمک می‌کند تا نمادهایی را شناسایی کنید که در یک روز معاملاتی بیشترین عرضه را دارند.

  نمادهایی که در این ماه بیشترین افت را داشته‌

  نمادهایی که در این هفته بیشترین افت را داشته‌

  با داشتن اشتراک دستیار بورس یا دستیار حرفه‌ای بورس، این فیلترها به صورت خودکار
  در حساب کاربری شما قرار دارند که با مراجعه به صفحه فیلتر و کلیک بر روی تب پکیجها میتوانید
  لیست فیلترها را مشاهده بفرمایید.

  بله، این پکیج با ابزارها و امکانات پلتفرم آسان بورس طراحی شده است و فقط در این پلتفرم کارایی دارد.

  خیر، این فیلترها به صورت BlackBox طراحی شده‌اند و شروط آنها با توجه به شرایط بازار به صورت دوره‌ای بهینه‌سازی می‌شوند و دسترسی به شروط آنها برای کاربران امکان پذیر نیست.

  بله، شما برای استفاده از این بسته لازم است اشتراک دستیار بورس را تهیه کنید. با تهیه این
  اشتراک علاوه بر استفاده از فیلترهای آماده آسان بورس، می توانید از امکانات دیگری که در اختیار شما
  قرار خواهد گرفت استفاده کنید.

  توضیحات بیشتر

  تلفن تماس : 44096391 021

  پشتیبانی تلگرام : [email protected]

  سبد خرید شما خالی است.

  سبد خرید شما خالی است.

  سازمان بورس ایران و جهان از تعداد بالایی سهم و نماد پشتیبانی می‌کند و شما به‌عنوان سرمایه‌گذار می‌توانید در هرکدام از این سهم‌ها و نمادها سرمایه‌گذاری کنید. مسلماً هدف اول و اصلی سرمایه‌گذاری هرکدام از ما رسیدن به سودآوری است. ازاین‌رو به گفته بزرگان و اساتید بازار سرمایه باید از استراتژی‌های مناسبی در معاملات خودمان استفاده کنیم. استراتژی‌هایی که مطابق باشخصیت خود و بازاری که در آن سرمایه‌گذاری می‌کنیم باشد. روی دیگر این سخن این است که ما نمی‌توانیم توقع داشته باشیم که هر نماد و سهمی می‌تواند برای سرمایه ما مناسب باشد. ما به‌عنوان سرمایه‌گذار برای سرمایه‌گذاری باید چند قدم مهم را برداریم. مهم‌ترین این قدم‌ها این است که بتوانیم نمادی مطابق استراتژی معامله‌گری خودمان انتخاب کنیم. اینجاست که مفهومی تحت عنوان فیلتر بورس کارایی خود را نشان می‌دهد.

  فیلتر های بورسی این امکان و قدرت را به شما می‌دهد که بتوانید بین نمادهای مختلف و گسترده بازار سرمایه نماد درست و مطابق استراتژی خودتان را پیدا کنید. قبل از ادامه بحث و معرفی انواع فیلتر بورس بهتر است منظور خودمان را از مفهوم استراتژی بیان کنیم.

  همان‌طور که احتمالاً می‌دانید شما به‌عنوان سرمایه‌گذار یا معامله‌گر می‌توانید انواع استراتژی‌های مختلفی برای معامله خود انتخاب کنید. این استراتژی‌ها به دو بخش زمانی و ابزاری تقسیم می‌شوند. در بخش زمان شما می‌توانید انتخاب کنید به‌عنوان یک معامله‌گر دید کوتاه‌ مدت، میان‌مدت، بلندمدت و یا فیلترهای کاربردی بورس (نوسان گیری کوتاه مدت) داشته باشید و از نظر ابزاری بسته به شرایط مختلف و ویژگی‌های اخلاقی خودتان می‌توانید از ابزارها و شاخص‌های مختلفی استفاده کنید.خرید فیلتر بورس

  این‌که کدام استراتژی بهتر است و یا این‌که چه نوع استراتژی برای شما مناسب است بیشتر بسته به دانش و تجربه خودتان دارد. بهترین حالت این است که همواره از استراتژی‌های مرکب و منطقی استفاده کنید تا با هر شرایط بازار سودآوری شما پابرجا باشد. فیلتربورس که در اینجا موردبحث ما است مناسب هر نوع استراتژی و تکنیکی است؛ اما بنا به دلایل خاصی دوستان نوسان گیر و کسانی که دوست دارند سود روزانه‌ای داشته باشند رغبت به استفاده از فیلتر بورس دارند..(در ادامه مقاله سود مرکب در بورس را هم بخوانید)

   

  مقاله فیلتر های بورسی در حال بروزرسانی می‌باشد،اگر سوال و یا نظری دارید برای ما در قسمت دیدگاه ارسال کنید تا پاسخ شما را بدهیم 🙂

   

   

  قبل از ادامه بحث به این نکته دقت کنید که منظور ما از استفاده نوسان گیرها از فیلتر بورس به این معنی نیست که فیلتر بورس به درد دیگر انواع استراتژی‌ها نمی‌خورد. اتفاقاً برخی از انواع فیلتر بورس وجود دارد که افراد بنیادی کار از آن‌ها استفاده می‌کنند. منظور ما از رغبت نوسان گیرها به این منظور است که آن‌ها غالباً روزانه از فیلتر بورس استفاده می‌کنند و انواع مختلفی فیلتر بورس را به کار می‌برند.

 • mofid کارگزاری
 • اما در بازار سرمایه فیلتر بورس به چه معنی است و این فیلتر بورس در کجا اعمال می‌شود؟ همان‌طور که از نام فیلتر بورس مشخص است شما به‌واسطه این فیلترها می‌توانید سهام موردنظر خود را پیدا کنید. در کلام بهتر هدف استفاده از فیلتر بورس این است که بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانید سهم‌های موردنظر و مطابق استراتژی خود را پیدا کنید.

  ازآنجایی‌که این استراتژی‌های بسیار زیاد و گسترده و متنوع هستند خود سازمان بورس یا کارگزاری‌ها معمولاً فیلتربورس از پیش تعیین‌شده استفاده نمی‌کنند یا برخی از کارگزاری‌ها چند فیلتر بورس از پیش نوشته‌شده ساده مانند صف‌های خرید و اشباع و … استفاده می‌کنند که می‌تواند کمک‌کننده باشد اما مسلماً کافی نیست. داستان اصلی فیلتر بورس این است که شما بتوانید بر اساس نیاز خودتان این فیلترها را تعیین کنید؛ بنابراین عملاً چیزی شبیه به یک برنامه‌نویسی خواهیم داشت.

  در موضوع برنامه‌نویسی نیز شما به‌عنوان برنامه‌نویس بر اساس نیاز خودتان یک الگوریتم در ذهن خود طراحی می‌کنید و بر اساس زبان برنامه‌نویسی که کار می‌کنید این الگوریتم را پیاده می‌کنید.

  بنابراین این‌گونه برمی‌آید که شما باید به نحوی با زبان فیلتر بورس آشنا شوید تا بتوانید استراتژی‌های خاص خودتان را در فیلتر بورس بیان کنید.
  ما در این مقاله قصد نداریم که به شما فیلتر بورس و فیلتر نویسی را آموزش دهیم.

  گرچه بهتر این است که شما با شرایط فیلتر بورس آشنا شوید و سعی کنید خودتان فیلترهای لازم را بنویسید اما باید قبول کرد که دنیای امروز دنیایی است که باید از ابزار استفاده کرد و لازم نیست که بدانید این ابزار چگونه ساخته می‌شود.(در ادامه مقاله ساعت کار فارکس و نوسان گیری ارزهای دیجیتال را هم مطالعه نمایید)

  وقتی شما الگوی ساعت را می‌شناسید لزوماً قرار نیست خودتان همان فیلتر بورس را بنویسید، تنها کافی است فیلتر الگوی ساعت یا فیلتر الگوی پرچم را استفاده کنید. ما در این مقاله به شما این ابزارهای مختلف را خواهیم داد.

   

  قبل از این‌که در ادامه به دانلود فیلتر بورس یا کپی فیلتر بورس بپردازید بهتر است محل استفاده فیلتر بورس را بشناسیم و بدانیم کجا از این فیلتر بورس استفاده کنیم. برای نحوه استفاده از فیلتر در بورس شما باید وارد سایت tsetmc شوید. در قسمت بالا و سمت چپ بخشی وجود دارد تحت عنوان دیده‌بان بازار. شما در این بخش می‌توانید بخش‌های مختلفی از بازار را زیر نظر داشته باشید. سهم‌ها و نمادهای مختلف بر اساس چینش‌های مختلف روبه‌رو شما قرار دارد. شما در بین این سهم‌ها می‌توانید اطلاعات موردنظر خودتان را جست‌وجو و پیدا کنید؛ اما مسلماً این صفحه در دید اول نمودار را پشتیبانی نمی‌کند و باید تک‌به‌تک وارد هرکدام از این سهم‌ها شوید.

  شما در این صفحه می‌توانید بر اساس فاکتورهای مختلفی سهم‌ها و نمادها را مرتب کنید؛ اما این چیزی نیست که ما را راضی کند. بسیاری از استراتژی‌ها مانند فیلتر سیگنال خرید قوی یا فیلتر سهام شارپی چیزهایی نیستند که در همین چینش‌ها پیدا شود. ازاین‌رو به‌واقع لازم فیلتربورس را بدانیم و از آن استفاده کنیم. نحوه استفاده از فیلتر در بورس به این‌گونه است که شما در صفحه مذکور بازشده در گوشه سمت بالا (شکل مربعی که در وسط مربع قرمز دارد) را باز می‌کنید.(پیشنهاد میکنم مقاله حمایت و مقاومت در فارکس را مطالعه کنید)

  این صفحه محل نگارش کدها و فیلتر بورس است. بعد از باز کردن این بخش با کلیک روی ” فیلتر جدید ” محل نگارش برای شما باز می‌شود. بعد از نوشتن نام فیلتر در کادر کوچک نوبت به نوشتن کد و فیلتر اصلی بورس است. همان‌طور که در بالاتر گفتیم ما در اینجا تنها نحوه استفاده از فیلتر در بورس را بیان می‌کنیم و آموزش فیلتر بورس نویسی نداریم.

  بعد از نگارش فیلتر بورس شما می‌توانید به‌واسطه اعتبار سنجی آن را تصحیح کنید و سپس فیلتر مذکور را ثبت کنید. بعد از ثبت به نام نوشته‌شده، شما با کلیک روی این نام می‌توانید آن را اعمال کنید. بعد از اعمال فیلتر بورس مذکور تعدادی سهم بر اساس شرایط گفته‌شده گلچین می‌شود و شما به‌جای بررسی ۲۰۰ یا ۳۰۰ سهم تنهای کافی است تعداد محدود گلچین شده که عموماً ۱۰ یا ۲۰ مورد است را نگاه کنید. این اتفاق برای دوستان نوسان گیر که زمان بسیار اهمیت دارد بسیار جذاب است.

   

  دیگر نوبت آن رسیده است که فیلترهای کاربردی بورس یا فیلتر جادویی بورس را برای شما بیان کنیم. توجه داشته باشید شما می‌توانید برای هر نوع استراتژی و برای هر نوع الگو و شاخصی فیلتر طراحی کنید. ما در ادامه تنها به فیلترهای ناب بورس و فیلتر جادویی بورس می‌پردازیم.

  ۱٫فیلتر صف فروش
  فیلتر نوسان گیری روزانه در بورس یکی از مهم‌ترین و بهترین فیلتر برای نوسان گیری روزانه بورس مربوط به صف فروش است. یک نوسان گیر حرفه‌ای به‌واسطه کشف سهم‌های در صف فروش که احتمال خروج از این صف را دارد می‌تواند سود روزانه خوبی به دست بیاورد. فیلتر بورسی صف فروش(فیلتر نوسان گیری از صف فروش) به قرار زیر است:

   


  همین حالا ثبت نام کنید

   

  ۲٫فیلتر صف خرید

  فیلتر صف خرید زیر، سهم های که در حال حاظر و یا بعد از ساعت بازار صف خرید شده اند را نماش میدهد

   

  ۳٫ فروشنده قوی

  یکی دیگر از انواع مهم و پرکاربردترین فیلتر بورس مربوط به فیلتر بورس فشار فروش یا همان سیگنال فروش است. عموماً نتیجه این سیگنال مربوط به سهم‌های منفی و یا در صف فروش است اما برخی سهم‌های در شرف ریزش و تبدیل‌شدن به صف فروش هستند نیز در این نتایج پیدا می‌شوند:

   

  ۴٫ ورود و خروج پول حقیقی

  فیلترهای خروج و ورود پول حقیقی نیز از فیلترهای حرفه‌ای بورس محسوب می‌شوند؛ زیرا این ورود و خروج پول به‌نوعی نشان‌دهنده شروع حرکت مثبت یا منفی سهم محسوب می‌شود. ازاین‌رو:

  فیلتر ورود پول حقیقی:

  خرید فیلتر بورس

  فیلتر خروج پول حقیقی:

   

  ۵٫ پیش بینی بازار فردا

  فیلترهای طلایی بورس کدامند؟ “فیلتر پیش‌بینی بازار فردا” را می‌توان یک فیلتر طلایی بورس رایگان مطرح کرد شما به‌واسطه این فیلتر می‌توانید سهم‌هایی را که احتمال صف خرید در بورس را برای فردا دارند پیدا و شکار کنید. البته این فیلتر بورسی بر اساس یک ساعت انتهایی بازار تصمیم‌گیری می‌کند. البته به گفته معامله گران حرفه‌ای یک ساعت انتهایی بازار است که می‌تواند بازار فردا را مشخص کند. این فیلتر طلایی بورس عبارت است از:

   

  ۶٫ حجم خرید ۴ برابری

  یکی از بهترین فیلترهای حرفه ای بورس که بسیار موردعلاقه نوسان گیرها قرار دارد، فیلتر بورسی است که می‌تواند حجم خرید ۴ برابری نسبت به حجم فروش را پیدا کند. این فیلتر بورسی اگر حجم خرید سه ردیف اول ۴ برابر حجم فروش سه ردیف اول باشد و عموماً قیمت آخرین معامله از قیمت پایانی آن کمتر است، این فیلتر بورسی که بسیار به کار فیلتر نوسانگیری روزانه می‌آید، عبارت است:

  ۷٫سهامی که از صف فروش به صف خرید رفته اند

  سهم هایی که در یک روز معاملاتی از صف فروش به صف خرید میروند همیشه مورد توجه بازار بوده است. چون احتمال اینکه صف فروش آنها به صورت مصنوعی ایجاد شده باشد زیاد است. فیلتر زیر سهم هایی را نشان میدهد که در یک روز معاملاتی از صف فروش به صف خرید رفته اند.

   

   

  ۸٫ فیلتر چکش صعودی یا فیلتر چکش سبز (از این فیلتر فقط در کف قیمتی استفاده شود)

  فیلتر بورسی چکش سفید نیز از بهترین فیلترهای حرفه ای بورس محسوب می‌شود؛ زیرا چکش سفید یکی از انواع کندل هایی است که نشان تغییر روند سهم به سمت صعود را دارد و می‌توان از این فیلتر بورسی به‌عنوان فیلتر شناسایی آغاز روند صعودی استفاده کرد:

   


  همین حالا ثبت نام کنید

  ۹٫ سهم با حجم مبنای کم(آسان برای حرکت قیمتی)

  یکی دیگر از انواع فیلترهای نوسان گیری در بورس، فیلتری است که باعث می‌شود شما سهم‌های با حجم ‌مبنای کم و کوچک را پیدا کنید. این سهم‌ها عموماً باکمی ورود پول توانایی حرکت پیدا می‌کنند و همواره محل مناسبی برای نوسان گیری محسوب می‌شوند. این فیلتر بورسی عبارت است از:

  ۱۰٫ حرکت از صف فروش به مثبت(سهامی که صف فروش بوده اند و صف آنها جمع شده است)

  اصطلاحا به این حرکت در بازار بورس، رنج مثبت کشیدن میگویند. یک فیلتر شناسایی آغاز روند صعودی، فیلتر تغییر روند سهم به شکل روزانه است. این فیلتر بورسی سهم‌هایی را نشان می‌دهد که از رنج منفی به سمت رنج مثبت تغییر کرده‌اند و این احتمال می‌رود که محل خوبی برای ورود محسوب شود:

  ۱۱٫ افزایش حجم معاملات نسبت به روزهای قبل

  یکی از بهترین فیلتر پول هوشمند، فیلتری است که می‌تواند افزایش حجم نسبت به روزهای معاملاتی گذشته را نشان دهد. در کلام بهتر زمانی یک پول هوشمند به سهم وارد می‌شود که حجم معاملاتی به شکل نامتعارفی افزایش پیدا کند. فیلتر بورسی افزایش حجم معاملاتی که به‌واقع بهترین فیلتر پول هوشمند است عبارت است از:

   

  ۱۲٫ کد به کد حقوقی به حقیقی

  اما فیلتر کد به کد حقوقی به حقیقی یا همان فیلتر تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین فیلتر های بورسی می‌تواند بسیار مهم و کار راه‌انداز محسوب شود؛ زیرا این کد به کد یکی از نشانه‌های بارز مثبت بودن سهم است. این فیلتر کد به کد حقوقی به حقیقی عبارت است از:

  ۱۳٫ الگوی ساعت

  یک فیلتر مهم بورسی، فیلتر الگوی ساعت محسوب می‌شود. الگوی ساعت مثبت، این است که قیمت آخرین معامله ۳% بیشتر از قیمت پایانی باشد. در چنین حالتی احتمال صف خرید شدن در روز بعد برای سهم وجود دارد. این فیلتر بورسی عبارت است از:

   

  ۱۴٫ فیلتر کف قیمت ماهانه

  این فیلتر سهم هایی را به شما نشان میدهد که قیمت فعلی آنها از کمترین قیمت ماهانه آنها کمتر است:

   

  ۱۵٫ نماد هایی که بیشتر از ۳۰ درصد افت در یک ماه داشته اند

  در این فیلتر سهم هایی را مشاهد میکنید که در ۲۲ روز کاری ( ۱ ماه) گذشته بیش از ۳۰ درصد افت قیمت داشته اند

   

  ۱۶٫ فیلتری که در آن نمادها، حقوقی بیش از ۷۰ درصد فروشنده بوده است

  سهم هایی که فروشنده عمده آنها حقوقی باشد، میتواند نشان از خالی کردن سهم، و یا کد به کد حقوقی به حقیقی باشند. در نتیجه رصد کردن آنها مهم است


  همین حالا ثبت نام کنید

  ۱۷٫ ارزش ریالی قسمت خریداران بیش از ۴ برابر ارزش ریالی قسمت فروشندگان است( فیلتر حین بازار)

  با این فیلتر میتوانید بفهمید تمایل بازار برای خرید کدام سهام در حین بازار بیشتر است.

   

  ۱۸٫حجم خرید حقیقی بیشتر از میانگین حجم ماه

  این فیلتر به درخواست یکی از کاربران عزیز در سایت قرار داده شده.

  در این فیلتر سهم هایی نمایش داده میشوند که حجم خرید حقیقی از حجم میانگین ماه آن سهم بالاتر است.

   

  ۱۹٫فیلتر سهام هایی که در کف قیمت هستند

  در فیلتر فیلتر سهام هایی که در کف قیمت هستند سهم هایی نمایش داده میشوند که در ۲۲ روز کاری( تقریبا ۱ ماه) به کف قیمتی خود نزدیک هستند. اگر میخواهید عدد ۲۲ را در فیلتر تغییر دهید، میتوانید عدد ۲۲ را در فیلتر، هر عددی که خواستید قرار دهید. توجه داشته باشید که عدد بزرگتر از ۶۰ نباید باشد چون این محدودیت سایت  tse است.

   

   

  ۲۰٫تعداد خریدارین حقوقی بیش از ۵ برابر تعداد فروشندگان حقوقی است

   

  ۲۱٫تعداد فروشندگان حقوقی بیش از ۵ برابر تعداد خریداران حقوقی است

   

  ۲۲٫فیلتر حجم معاملات بیشتر از حجم میانگین  (میانگین ۳ ماهه)

   

  ۲۳٫ فیلتر بیشترین کاهش قیمت در ۱ ماه گذشته

  ۲۴٫ فیلتر میانگین خرید هر حقیقی

  ۲۵٫ فیلتر فشار عرضه و تقاضا (حقیقی)

  ۲۶٫ فیلتر جمع آوری صف فروش

  ۲۷٫ فیلتر سرانه خرید هر کد حقیقی

   

  ما در این مقاله سعی داشتیم بهترین فیلترهای طلایی بورس نوسان گیری بورس و حتی برخی از فیلترهای سهامداری را برای شما بیان کنیم. شما می‌توانید با کپی و یا دانلود فیلترهای کاربردی بورس از آن‌ها استفاده کنید. توجه داشته باشید، ازآنجایی‌که بهترین فیلترهای بورسی مانند فیلترنویسی الگوی پرچم یا الگوی پرچم سه‌گوش و یا الگوی مثلث و یا تفاوت الگوی پرچم و مثلث بر اساس نوع سهم و نوع استراتژی شما متفاوت است در این مقاله آن‌ها را بیان نکردیم. ما تنها سعی کردیم تعریفی دقیق از فیلتر بورسی و نحوه استفاده آن و بیان چند مورد از فیلترهای حرفه‌ای بورس مانند فیلتر سیگنال خرید، فیلتر سهام شارپی، فیلتر شناسایی آغاز روند صعودی، فیلتر تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی و … بسنده کنیم.

  برخی نرم‌افزار فیلتر نویسی بورس نیز امروزه در اینترنت وجود دارد که به‌واقع در این لحظه نمی‌توان صحت کارکرد یا عدم کارایی آن را موردبحث قرارداد. به نظر می‌آید بهتر باشد به‌جای استفاده از نرم‌افزار فیلتر نویسی بورس از فیلترهای آماده استفاده کرد و یا اگر وقت کافی داشته باشید خودتان آموزش فیلتر نویسی در بورس ببینید و استراتژی‌های خودتان را پیاده کنید. این‌گونه درصد موفقیت بالاتری را تجربه خواهید کرد. (برای اطلاع از واریز سود سهام عدالت اینجا کلیک کنید)

  نکته آخر این‌که توجه داشته باشید در دانلود فیلتر بورس و استفاده از آن شاید درگیر برخی خطاها شوید. عمده این خطا به‌واسطه تنظیمات صفحه دیده‌بان بازار حل می‌شوند. با اعتبار سنجی می‌توانید علت این خطا و نحوه درست تنظیم کردن را پیدا کنید.

  ازاین‌رو نگرانی چندانی بابت دانلود فیلترهای پرکاربرد بورس و استفاده از آن وجود ندارد. البته فرق اصلی کسانی که فیلترنویسی حرفه‌ای می‌دانند باکسانی که تنها این فیلتر های کاربردی بورس را دانلود و استفاده می‌کنند این است که عموماً شما نمی‌توانید از فیلتر الگوی پرچم، الگوی پرچم سه‌گوش، فیلترنویسی الگوی پرچم، الگوی مثلث و تفاوت الگوی پرچم و مثلث استفاده کنید.

  ما در این مقاله سعی کردیم بهترین فیلترهای بورس و چند فیلتر بورس رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، اگر علاقه مند به آشنایی با فیلتر کندل پوشای نزولی، بهترین نرم افزار بورس و افزایش سرمایه هستید این مقاله به شما کمک خواهد کرد و اگر نظر یا تجربه ای در این زمینه دارید خوشحال می شویم که برای ما کامنت بگذارید. 🙂

   

  بسیاری از علاقه مندان به بازارهای آتی نیز میتوانند با مشاهده دوره آتی نقره  اطلاعات لازم را کسب نمایند. اگر هم سوالی دارید از ما بپرسید ما پاسخ سوال شما را خواهیم داد.

  عالی بود

  با اینکه اطلاعات زیادی ندارم ولی با استفاده ای که من کردم باید بگم عالی بود.
  خیلی ممنون و سپاسگزارم🙏

  تشکر بسیار
  خداقوت…

  متشکرم

  عالی بود واز این همه لطف عنا یت شما ممنونم

  سلام
  این فلتر ها رایگان هستش؟

  سلام
  بله میتونید استفاده کنید

  با سپاس فراوان از لطف شما
  بسیار عالی بود و استفاده کردم
  در پناه حق باشید

  سلام ، ضمن سپاس فراوان ، این فیلتر اجرا نمی شود و خطای price max می دهد؟!!!!
  true==function()
  {
  var tv6=function(){
  var vol1=[ih][0].QTotTran5J;
  var n;
  for(n=1;n<5;n++)
  vol1=vol1+[ih][n].QTotTran5J;
  return vol1;
  }
  var tv14=function(){
  var vol2=[ih][6].QTotTran5J;
  var m;
  for(m=7;m<14;m++)
  vol2=vol2+[ih][m].QTotTran5J;
  return vol2;
  }
  var minv14=function(){
  var min=[ih][0].QTotTran5J;
  var a;
  for(a=1;a[ih][a].QTotTran5J)
  min=[ih][a].QTotTran5J;
  return min;
  }
  var maxp52=function(){
  var max1=[ih][0].PriceMax;
  var b;
  for(b=1;b<52;b++)
  if(max1(tv14())&&((pc)0))
  {
  return true;
  }
  else
  {
  return false;
  }
  }()

  سلام
  فیلتر اصلاح شد لطفا مجدد بررسی کنید
  با تشکر

  سلام
  فیلتر ورود پول هوشمند بازم خطا میده

  با سلام و خسته نباشید لطفا فیلتر الگوی تیک مثبت را در سایت قرار دهید تشکر

  فیلتر پول هوشمند کپی کردم ولی خطا میده

  فیلتر اصلاح شد
  لطفا بررسی کنید
  با تشکر

  با تشکر از شما؛ اطلاعات مفیدی بهمون دادید.

  سلام در دوره تابلو خوانی و فیلتر نویسی پیشرفته نوشتن این فیلترها و کاربرد آن اموزش داده خواهد شد
  امروز هم میتوانید با تخفیف ۴۰ درصد خریداری کنید. برای خرید روی لینک کلیک کنید

  موفق باشید

  با سلام خدمت شما عزیزان
  اگه امکانش هست فیلتری معرفی کنید که از منفی به مثبت صف خرید بشه.
  با تشکر.

  بنظرم فیلتر الگوی ساعت این کارو انجام میده

  سلام
  فیلتر مورد نیاز شما در فیلتر ها قرار داده شد. لطفا بررسی کنید

  موفق باشید

  سلام.
  بابت آموزش تابلوخوانی پیشرفته و آموزش فیلترنویسی راهنمایی میخاستم.
  ممنون میشم در ایمیل زیر راهنمایی بفرمایید.
  مطالب هم واقعا عالین دست مریزاد

  سلام و درود
  بله از طریق این لینک میتوانید صفحه محصول آموزش فیلتر نویسی در بورس را مشاهده نمایید.

  سلام
  لطفا به این لینک مراجعه کنید و اگه سوالی دارید در زیر همون صفحه قرار بدین …استاد درس پاسختون رو میدن

  ممنون وبسیار سپاس گذارهستم استفاده کردم

  من صمیمانه تشکر میکنم و خالصانه میگم بخداااا نوکرتونم دمتون گرم عجب فیلترهای خوبی معرفی کردید ای ولاااااااااااااا

  ممنونم
  موفق باشید

  واقعا عالییییییییی بود این فیلترها حکم نقشه گنج رو داره که بدون هیچ چشم داشتی به عموم مردم ارایه کردید دمتون گرم

  ممنونم
  موفق باشید

  سلام. تشکر فراوان از زحماتتون

  باسلام وخسته نباشید .ممنون بابت توضیحاتی که برای هرفیلترگذاشتین ولی درکل خیلی ازسایتها پرازفیلتر وتوضیحاتشون هست .اگه میخواهیدکمکی کنید لطف کنید فیلترهای جدیدو ترکیبی درست کنید.
  مثلا فیلترشناسایی سهام کوتاه مدت.میان مدت وبلندمدت.
  فیلترشناسایی سهامی که درکمترین قیمت خود در۵سال گذشته هستند

  در مورد فیلتر عوشمند سایت tse- این ارور را میدهد: TypeError: Cannot read property ‘0’ of undefined

  سلام فیلتر اصلاح شد لطفا مجدد بررسی کنید
  با تشکر

  با سلام

  سپاس از ارائه عالی‌تان
  برای نتیجه گیری فیلترها را در حین بازار استفاده کنم یا بعد از بازار؟

  سلام
  بستگی به ایتراتژی معاملاتی شما دارد . این نکته را هم توجه کنید که این فیلترها به تنهایی برای شما راهگشا نیست.
  باید یک استراتژی معاملاتی برای معامله در بازار داشته باشید

  موفق باشید

  سلام.امکانش هست این ۱۵ فیلتر رو در یک فیلتر بشه اجرا کرد؟
  میشه برام ارسال کنید.
  سپاسگزارم

  سلام ابتدا ممنون بابت این فیلترها .اما فیلتر کف قیمت ماهانه این ارور رو میده
  خطای زیر در هنگام اجرا مشاهده شد:
  TypeError: Cannot read property ‘0’ of undefined

  سلام
  فیلتر را بررسی کردم و خطایی نداشت
  لطفا مجدد بررسی کنید
  موفق باشید

  فیلتر افزایش حجم هم همین ارور رو میده
  TypeError: Cannot read property ‘0’ of undefined

  سلام
  ایراد برطرف شد لطفا بررسی کنید

  فیلتر افزایش حجم هم ارور رو میده لزفا بررسی کنید

  سلام ممنون از شما
  ایراد برطرف شد لطفا بررسی کنید

  ممنونم ب خاطر وقتی که گذاشتید

  فیلترها عالی بود. میشه فیلتر صف خرید هم بزارید؟

  سلام
  فیلتر مورد نیاز شما در فیلترها، قرار داده شد. لطفا بررسی کنید.
  با تشکر

  سلام کارتون عالی از سخاوت شما سپاسگزارم

  سلام و خسته نباشید
  برا من فیلتر سهم هایی که در اندیکاتور RSIدارای واگرایی مثبت هستن رو نشومن بده بنویسین

  با تشکر

  سلام لدفا فیلتر ابر ایجیکمو هم بزارید

  دم شما گرم و سفره تون پربرکت
  همین

  دستتون طلا فیلتر شماره ۱ و ۲ خطا میدن بررسی کنیدخواهشا

  سلام
  ممنون از توجه شما
  فیلتر ها اصلاح شد لطفا مجدد بررسی کنید
  موفق باشید

  سلام ممنون بابت زحماتتون.لطفا فیلتر مماس شدن خط کیجونسن و تنکنسن رو هم قرار بدید .سپاسگزارم

  سلام سپاس فراوان

  سلام در صورت امکان فیلتر اداپتیو هم اضافه کنید
  سپاس

  سلام
  لطفا توضیح بدین اداپتیو چی هست تا به استاد بگم در صورت امکان براتون بنویسه

  موفق باشید

  سلام نیاز به یه فیلتر دارم که صف فروش نصف شد بهم آلارم هشدار بده .میتونید کمک کنید

  سلام این فیلتر رو در tse نمیتونید بنویسید. ولی در “هشدار” های سایت رهاورد ۳۶۵ میتونید هشداری تنظیم کنید که حجم صف فروش از عدد مشخصی کمتر شد بهتون الارم بده

  موفق باشید

  باعرض سلام وتشکر اززحماتی که در تهیه این فیلترهای خوبی راکه تهیه نموده ورایگان دراختیار عموم قراردادید.الهی عاقبت به خیر شوید.

  ممنونم و موفق باشید

  سلام گرم و صمیمی به شما، خداوند به شما خیر کثیر عطا نمایند! همیشه دمت گرم باد.%

  با سلام توی برخی از فیلتر های شما خطای زیر دریافت می شود علت آن چیست ؟

  ارور : تاریخچه قیمت ها را در بخش تنظیمات – اطلاعات نکمیلی فعال کنید تا در فیلتر قابل استفاده باشد.
  ممنون از پاسخ شما

  سلام
  باید در صفحه “دیدبان بازار–> تنظیم ها–> تاریخچه قیمت ” را فعال کنید

  موفق باشید

  سلام. باتشکر از مطالب خوب و مفیدتون
  فیلتر شماره ۱۰ خطای زیر رو میده:
  SyntaxError: missing ) in parenthetical

  ممنون از توجه شما
  فیلتر اصلاح شد، لطفا بررسی کنید

  موفق باشید

  تشکر ….
  عالی

  سلام
  میشه یکی از بهترین فیلتر برای خرید سهام رو هم بگید؟
  ممنونم از فیلترهای خیلی خوبتون

  سلام
  بهترین فیلتر برای خرید سهم از نظر من وجود ندارد چون همواره برای خرید باید استراتژی معاملاتی داشت.
  در دوره فیلتر نویسی میداس سرمایه استراتژی معاملاتی کامل بر اساس فیلتر نویسی گفته خواهد شد.
  در صورت تمایل در این دوره شرکت کنید.

  موفق باشید

  سلام خداخیرت بده رحمت بر خودت و پدر مادرت

  ممنون دوست عزیز
  خداوند بر شما و پدر و مادرتان هم رحمت بدهد

  موفق باشید

  سلام وخسته نباشید متاسفانه چندتا از فیلترها خطا میده وشما میگید اصلاح شد و اینجوری نیست مثل دوتای آخری

  سلام
  ممنون از توجه شما
  یکی از ایرادهای بزرگ سایت tse برای فیلتر نویسی همین موردی است که شما میفرمایید
  گاهی یک فیلتر درست را خطا اعلام میکند، و یکی از دلایل اینکه در دوره اموزشی فیلتر نویسی میداس سرمایه، از سایت tse استفاده میشود نیز همین است.

  اگر از فیلتر ها در tse خطا گرفتید بروزر خود را عوض کنید مثلا اگر در کروم به شما خطا داد، از فایر فاکس استفاده کنید.

  موفق باشید

  با سلام یه فیلتر درخواستی از شما داشتم که امیدوارم پاسخ بدین
  فیلتری که ‎میزان ریزش از سقف خودشون
  مثلا در گروه خودرویی رو به ترتیب نشون بده
  یعنی به ترتیب مثل :

  #خمحرکه ۷۸ درصد
  #خگستر ۷۴ درصد
  #خپارس ۷۳ درصد
  #ختوقا ۷۳ درصد
  #خزامیا ۷۲ درصد
  #ورنا ۶۷ درصد
  و …..
  ممنون

  یا می توان فیلتری نوشت که تعداد خریداران و فروشندگان حقیقی و حقوقی را در یک بازه کمتر از یک روز نشان دهد مثلا بین ساعت ۱۰ تا ۱۲:۳۰

  سلام
  در سایت tse امکان پذیر نیست ولی در سایت اسان بورس امکان نوشتن این فیلتر هست

  موفق باشید

  آیا فیلتری می توان نوشت که شناوری سهم را استخراج یا محاسبه کند

  سلام لطفاً اگر پیدا کردین به @hessar تلگرام کنید. ممنون میشم

  رفیق حلال السوم
  دمت گرم دعای خیر برات میکنم خیلی به کار میاد
  درود بر تو

  سلام
  ممنونم از شما
  موفق باشید

  آیا فیلتر نویسی برای حالت مجاز محفوظ امکان دارد
  یا از ساعت ۸٫۴۵ تا ۹

  درود و سپاس. میخواستم بدونم که فیلتری داریم که سهامی که بیشتر از ۵۰ درصد اصلاح کردنو بر اساس پیوت های ماژور بهمون بده؟ ممنون از شما

  سلام فیلتری که سهم های روی فیبو ۶۱٫۸ نشون بده هم دارین؟ممنون

  واقعا عالی و کاربردی هستند ممنون از شما
  من بیش از پانصد فیلتر دارم ولی فیلتر های شما بسیار جامع و مفید هستند سپاسگزارم

  شما مستحق این مژده اید که بگویم با این کارتون زکات علم تان را پرداختید خدا قوت مومن .

  ممنونم دوست عزیز
  موفق باشید

  سلام ببخشید چرا بعضی فیلتر ها کا نمی کنن همونایی که خیلی مهم هستن مثل حجم مشکوک و کف قیمتی ها و کد ب کد و من مرور گر هم عوض کردم ولی باز خطا داشتن
  لطفا راهنمایی کنین ممنون

  سلام خسته نباشید خیلی ها یه سهم از صف فروش میخرن و چند درصد بالا تر میفروشن …من فیلتری رو میخوام که صف فروشش هنوز جمع نشده اما در حال حجم خوردن و جمع اوری هست این چه فیلتری هست؟میشه خواهش کنم به من بدید این فیلتر رو؟

  درود بر شما
  فیلتر نمادهایی که زیر ۱۰۰ میلیون سهم دارند

  با سلام و سپاس از مطالب مفیدتون
  آیا امکان ترکیب فیلترها با هم وجود دارد؟ در صورت مثبت بودن پاسخ میشه بفرمایید به چه شکل انجام میشه؟

  بله هست برای هر فیلترتان یک تابع بتنویسید و خروجی های آن را در یک شرط بررسی کنید اگر تمامی تابع های شما خروجی مناسب داشتند نماد را نمایش دهید

  سلام.یه دنیا ممنون بابت فیلتر های رایگانی که در اختیار ما قرار دادین.

  سلام ممنون از فیلترهای خوبتون / آیا شما فیلتر ورود و خروج پول سنگین در سهم رو هم دارید >؟

  سلام و عرض ادب. می‌خواستم چهار فیلتر رو باهم ترکیب کنید. ایا انجام می‌دهید و اگر انجام می‌دهید، حدودا هزینش چقدره؟

  سلام و عرض ادب. می‌خواستم چهار فیلتر رو باهم ترکیب کنید. ایا انجام می‌دهید و اگر انجام می‌دهید، حدودا هزینش چقدره؟ و اینکه با دوره اموزشی‌تون ایا ترکیب کردن هم یاد می‌گیریم.

  عالی بود سپاس از زحماتتون

  واقعا دمت گرم عااااالی بود

  سلام
  ببخشید من یه فیلتر میخواستم که قیمت low دیروز کمتر از قیمت low پریروز باشه و اینو نوشتم
  [ih][0].Pminlosing < [ih][1].Pminlosing
  ولی عمل نمیکنه
  میشه راهنمایی کنید اشکالش چیه

  [ih][0].PriceMin

  عالی بود دستتون درد نکنه

  سلام میشه یک فیلتر معرفی کنید که امروز سهم را بخریم وفردا با ۳درصد سود خارج شویم

  سلام وقت بخیر
  میتونید فیلتری معرفی کنید که تعداد خریداران حقیقی بیش از دو برابر فروشندگان حقیقی باشه؟

  (ct).Buy_CountI > 2* (ct).Sell_CountI

  سلام
  چطور میتونم فیلتر سهم هایی که صف فروش هستند و در صف فروش در حال حجم خوردن هستند رو بدست بیارم؟
  سهم هایی رو میخوام که از صف فروش به سمت مثبت نی روند.
  احساس میکنم باید فیلتر جمع شدن صف فروش رو با یک فیلتر دیگه جمع کنم …
  لطفا دوستان راهنمایی کنند.

  سلام وقت شما بخیر، ممنون میشم فیلتر ایچیموکو را بارگذاری کنید

  سلام وقت بخیر ببخشید میشه فیلتر حمایت ومقاومت سهم را بزارید ممنونم

  لطفا فیلترپول داغ راهم بنویسید

  سلام و وقت بخیر
  ببخشید آیا دستوری وجود داره که بتوانیم بالاترین قیمت یا پایین ترین قیمت چند روز متوالی را جمع بزنیم؟

  سلام بله در راهنمای فیلتر نویسی بورس این مورد رو میتونید جستجو کنید

  ۱۱٫ افزایش حجم معاملات نسبت به روزهای قبل
  سلام
  این فیلتر ارور price max میده

  سلام
  فیلترها بسیار عالی است.
  با چه زبان برنامه نویسی این فیلترها نوشته می شود؟
  آیا مرجع کاملی برای دسترسی به این فیلترها وجود دارد؟

  سلام زبان اسکریپت نویسی است و بسیار شبیه جاوا اسکریپت هست.
  در فروشگاه سایت میتوانید دوره فیلتر نویسی را خریداری کنید. در این دوره به صورت کامل فیلتر نویسی تدریس شده است

  موفق باشید

  سلانم بسیار سپاس گزارم خیلی مفید واقع شد لطفا ادامه بدید فیلتر های بیشتر بزارین باتشکر

  با سلام و تشکر از مطالب مفیدی که گذاشتید. میخواستم بدونم میشه فیلتری بنویسیم که قدرت خریدار توی اون بیشتر از ۵برابر فروشنده باشه؟ با تشکر و سپاس فراوان.

  سلام. خیلی ممنون از سایت عالی تون
  لطفا اگه امکانش هست اسیلاتور awesome یا ao رو هم تو سایت تون قرار بدید.
  من خیلی سایت ها رو گشتم ولی چیزی ازش ندیدم.
  بازم بابت مطالب خوبی که قرار میدید تشکر می کنم.

  سلام وقت بخیر
  ممنون میشم فیلتر سیگنال خرید قوی رو هم در فیلتر ها تون قرار بدید
  خیلی مفید بود مقاله هاتون سپاس فراوان

  فیلترهای ترکیبی بورس – فیلتر نوسان گیری از صف فروش – فیلتر سهام مستعد رشد- فیلتر سهام خشک شده – فیلتر خرید گروهی در بورس – برنامه کد فیلتری ساز – فیلتر واگرایی مثبت – فیلتر درشت ترین خریداران حقیقی – فیلتر کاهش حجم صف فروش

  ممنون میشوم این فیلترها رو هم قرار بدید

  مقاله خیلی خوبی بود سپاس فراوان

  من نیاز به این فیلترها رو دارم
  ممنون میشم اینا رو هم در سایتتون قرار بدید
  خیلی ممنون
  کد فیلتری ساز – کد فیلتر – فیلتر ورود پول هوشمند – فیلتر ورود پول هوشمند در صف فروش – فیلتر های نوسان گیری روزانه – فیلتر جمع شدن صف فروش

  عالی بود فقط دو سه تا از فیلترها خطا میزمه از جمله پول هوشمند و کف قیمت ماهانه

  بسیار عالی. خدا قوت و ممنون از لطفتون

  عالی بود دست مریزاد

  درود بر شما …قبل از هرچی تشکر میکنم از زحماتتون
  من چند روز قبل یه لایو دیدم داخلش یه فیلتر نوشت راجب درصد به حمایت تنکانسن و کیجونسن
  مثلا نوشت سهامی رو نشون بده که پنج درصد به حمایت کیجونسن فاصبه داشته باشه
  میخاستم اگه مقدوره این فیلترو قرار بدین

  وقت بخیر
  امکان نوشتن فیلتری هست که نشون بده از کف قیمتی(بازه یک الی سه ماهه) ۱۰-۲۰ درصد رشد داشته نماد؟

  خدا قوت
  خیلی عالی بود.

  سلام پک آموزش فیلتر نویسی قیمتش چنده؟

  سلام
  ۹۹۰ هزار تومان

  بسیار عالی بود، خدا قوت

  سلام
  یه فیلتر میخوام که نشون بده قیمت مدتیه تو یه منطقه باریکه و رنج شده

  سلام خسته نباشید – یه فیلتر نوشتم – میخوام توش قید کنم که هر نیم ساعت آپدیتش کنه ؟ امکانش هست ؟ نمیخوام هر ۱ دقیقه یا هر ثانیه آپدیت کنه

  سلام
  ضمن تشکر و خسته نباشید.
  آیا فیلتری وجود داره که در تاریخ زمانی خاص(مثلا ۳۰ مرداد ۹۲ تا ۳۰ شهریور ۹۲) قیمت ها رو به ما بده؟

  بسیار ممنونم

  سلام تورو خدار فیلتر خریدار درشت حقیقی رو بزارین

  سلام…وقت بخیر دوست من
  فیلتر خریدار درشت حقیقی رو دادین؟؟؟ مثلا یه نفر دومیلیارد خرید داشته؟؟

  سلام خدا قوت
  اگر امکانش هست فیلتر زیر رو برای بنده بنویسید
  کمترین قیمت روزانه بین ema موینگ اوریج نمایی ۹ و ۱۹ قرار بگیرد.
  ممنون از لطف شما

  ببخشید سوالم مبتدی هستش این فیلترهایی که قرار دادین، نحوه استفاده از فیلتر در بورس چجوری میشه؟

  نحوه استفاده از فیلتر در بورس شما اول باید وارد سایت tsetmc بشید. بعد در قسمت بالا و سمت چپ بخشی وجود دارد تحت عنوان دیده‌بان بازار. شما در این بخش می‌توانید بخش‌های مختلفی از بازار را زیر نظر داشته باشید. سهم‌ها و نمادهای مختلف بر اساس چینش‌های مختلف روبه‌رو شما قرار دارد. شما در بین این سهم‌ها می‌توانید اطلاعات موردنظر خودتان را جست‌وجو و پیدا کنید.

  ممنون میشم فیلتر سهام شارپی هم قرار بدید

  سلام.باتشکر از زحمات شما.آیا فیلتری دارید که واگرایی مثبت در RSIرا بدهد.با تشکر

  سلام
  خسته نباشید
  بابت قرار دادن فیلترهای خیلی خوبتون ممنونم
  من میخواستم یک آلارم به فیلتر سهم هایی که در آستانه صف خرید هستن اضافه بکنم یعنی وقتی که مثلا سهم خودرو میخواد صف خرید بشه توی سایت TSETMC به من ۳ بار یا با توجه به تعدادی که تعریف کردم هشدار صوتی داده بشه .
  لطفا اگه امکان داره روش ساخت این فیلتر رو توضیح بدید فکر می کنم برای خیلی ها مفید باشه که از وضعیت سهام خودشون بصورت صوتی باخبر بشن .
  ممنون

  سلام
  بنظرم این فیلتر برعکس فرمایش شما باشه و فقط چکش قرمز رو نشون میده ..
  «۸٫ فیلتر چکش صعودی یا فیلتر چکش سبز»

  با سلام خسته نباشید
  وقتی فیلتر اختلاف سرانه رو در قالب شخصی می نویسم ارور نمیده اما به جای نمایش عدد اختلاف سرانه سهم ها ، nan می نویسه
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  سلام‌ مدیر عزیز من فیلتری میخوام ک اخرین قیمت ۳ درصد مثبت بشود یعنی ب صورت انی مثلا اگر منفی ۳بشه مثبت ۱ یا اگر مثبت ۲ بشه مثبت ۵

  بسیار عالی.ممنون

  سلام
  ممنون می شم فیلتر سهمهای که در یک هفته گذشته حداقل در هر روز نوسان قیمتی ۵ درصدی داشتند رو بنویسید
  سپاس از اطلاعات با ارزشتون

  سلام فیلتر واگرائی مثبت رو بذارید

  سروشانه کف رو بذارید

  سلام میشه فیلتر قدرت بالای خریدار حقیقی تو سهم های منفی رو هم بزارید با تشکر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  مشترک نمی شوم
  دریافت همه دیدگاه های این نوشته
  فقط دریافت پاسخ دیدگاه های خودم
  مرا با ایمیل از دیدگاه های آتی این نوشته مطلع کن. همچنین می توانید بدون ارسال دیدگاه مشترک شوید.

  Δ

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  میداس سرمایه به شما کمک می‌کند تا بتوانید در شغل معامله‌گری حرفه‌ای شوید و در این مسیر به‌صورت عملی شما را یاری می‌کند. کار اصلی ما معامله‌گری و آموزش آن است خدمات و آموزشهای ما:
  1.معامله گری در بازارهای بورس ایران(آتی زعفران، بورس اوراق بهادار، طلا)
  2.اکسپرت نویسی و بهینه سازی
  3.مشاوره سرمایه گذاری

  برای اطلاع از جدیدترین دوره‌ها کارگاه‌ها، محصولات آموزشی و فروش‌های ویژه، همین الان ایمیل‌تان را وارد کنید تا به شما خبر بدهیم!

  ایمیل شما با موفقیت به خبرنامه اضافه شد.


  نام کاربری یا آدرس ایمیل *


  گذرواژه *

  مرا به خاطر بسپار

  ورود


  گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟


  آدرس ایمیل *


  گذرواژه *


  عضویت

  02188746213

  بهترین فیلتر بورس چیست؟ مجموعه ای از ابزارها است که به سرمایه­ گذاران اجازه می دهد تا سهام بی­شماری را با استفاده از فیلتر سهام شارپی رایگان و با توجه به معیارهای سرمایه ­گذار مرتب کرده و نشان دهد. نمایشگرهای سهام به طور معمول در سیستم عامل­های معاملات کارگزاری معمولاً به صورت رایگان در دسترس هستند.

  بهترین فیلتر بورس باعث می شود سرمایه­ گذاران با علم بیشتر و متمرکزتر نظاره­ گر سهام باشند و تصمیمات سودمندی بگیرند و با توجه به نیاز خود، این فیلترها را که به صورت کدنویسی است تعیین کنند. اما برای استفاده از این کد ها نیاز به آموزش بورس خواهید داشت تا بتوانید به درستی از آنها استفاده نمایید.

  کاربران با انتخاب برخی از پارامترهای سرمایه گذاری شروع می کنند. به عنوان مثال یک سرمایه­ گذار اساسی ممکن است بیشتر به سرمایه بازار، توصیه­‌های تحلیل­گر، EPS، جریان وجه نقد عملیاتی، بازده سرمایه چند­ساله، بازده سود سهام و مواردی از این دست علاقه­ مند باشد.

  یک معامله­ گر فنی علاقه بیشتری به جابجایی سطح / متقاطع متوسط ، سطح RSI، قرائت ADX و الگوهای نمودار و غیره دارد. هرچه کاربر معیارهای بیشتری اضافه کند مجموعه اوراق بهادار در لیست کمتر می‌شود.خرید فیلتر بورس

  اگر وارد بازار سرمایه شده اید و کد بورسی خود را اخذ کرده اید میتوانید بعد از آموزش دیدن وارد سایت tsetmc ­‌شوید، گزینه دیده­‌بان را کلیک کرده تا بخش­‌های مختلف بازار را ببینید. پس از دیدن سهم‌­ها و نماد­های بازار می توانید برای دیدن هر سهم تک­ به­ تک وارد آن سهم شده تا جزئیات آن را مشاهده نمایید.

  در این زمان روی شکل مربعی که در وسط مربع قرمز وجود دارد کلیک می­کنید تا نام فیلتر و کد مربوط به آن را در کادر یادداشت و ثبت کنید. با کلیک کردن فیلتر مورد نظر شما روی بازار اعمال می­شود و سهام با توجه به فیلتر بورس ( فیلتر های بورسی ) مد­نظر، ظاهر می­شوند.

  اگر قصد سود کوتاه­ مدت را داشته باشید به احتمال زیاد به سمت فیلترهای کاربردی بورس مانند بهترین فیلترهای نوسان گیری بورس جذب خواهید شد. اما اگر قصد یک سرمایه­ گذاری بلند­مدت را دارید بسیاری از داده های اساسی(که بعضا داده‌­های فنی نیز نامیده می شوند) مانند EPS، حجم متوسط ​​روزانه، سرمایه بازار و موارد مشابه پیدا خواهید کرد.

  فیلتر بورس به صورت قطعه کد و یا به شکل نرم افزار فیلتر نویسی بورس موجود است. می توان با جستجوی “دانلود فیلترهای کاربردی بورس” یا “دانلود فیلتر بورس” آن­ها را جهت استفاده دانلود و یا کپی کرد.

  در ادامه این مقاله قصد داریم چندین فیلتر بورس از جمله بهترین فیلترهای بورس، پرکاربردترین فیلتر بورس، فیلترهای حرفه­ ای و غیره را که از ابزارهای قدرتمند و مهم در بازار بورس جهت کسب سود هستند به شما معرفی کنیم.

  این فیلتر از بهترین فیلترهای نوسان گیری بورس است. با استفاده از کشف سهام در صف فروش می­تواند سود روزانه خوبی به سرمایه ­گذار بدهد.

 • اتی زعفران
 • true==function()
  {
  if((tvol)>(bvol) && (pmin)== (tmin) && ((pl)-(pc))/(pl)*100>1.5 && (ct).Sell_CountI >= (ct).Buy_CountI && (tno)>5 && (tno)>20)
  {
  return true;
  }
  else
  {
  return false;
  }
  }()

  فیلتر سیگنال فروش از پرکاربردترین فیلتر بورس است که مربوط به سهم­‌های منفی و یا در صف فروش است.

  (qd1)+(qd2)+(qd3)<((qo1)+(qo2)+(qo3))/10

  این فیلتر از فیلترهای حرفه ای بورس است که نشان­ دهنده شروع حرکت مثبت در روند بازار است.

  (ct).Buy_I_Volume/(ct).Buy_CountI >3 *(ct).Sell_I_Volume/(ct).Sell_CountI

  این فیلتر نیز از فیلترهای حرفه ای بورس است که نشان­‌دهنده شروع حرکت منفی در روند بازار است.

  (ct).Buy_I_Volume*2/(ct).Buy_CountI < (ct).Sell_I_Volume/(ct).Sell_CountI

  همان­طور که می دانید قیمت پایانی هر سهم، میانگین قیمت کل معاملات آن در طول روز است. وقتی میانگین پایین تر از قیمت آخرین معامله باشد نشان دهنده قیمت پایین سهم در معامله بوده است و تحت شرایطی قیمت آن در انتهای بازار افزایش یافته است. به این حالت الگوی ساعت گفته می­شود.

  pl)>=(pc)*1.03)

  اگر حجم خرید سه ردیف اول 4برابر حجم فروش سه ردیف اول باشد و قیمت آخرین معامله از قیمت پایانی آن کمتر باشد، جهت نوسان گیری روزانه بسیار ارزشمند خواهد بود.

  ((qd1)+(qd2)+(qd3))>(4 * ((qo1)+(qo2)+(qo3))) && (pl)<(pc)

  به فیلتر شناسایی آغاز روند صعودی معروف است.

  (pl)>1.02*(pf) && (tno)>10 && (pl)!=(tmax)

  این فیلترهای ناب بورس می­تواند افزایش حجم نسبت به معاملات گذشته را نشان دهد.

  true==function()
  {
  var tv6=function(){

  var vol1=[ih][0].QTotTran5J;
  var n;

  for(n=1;n<5;n++)
  vol1=vol1+[ih][n].QTotTran5J;

  return vol1;

  }

  var tv14=function(){

  var vol2=[ih][6].QTotTran5J;
  var m;

  for(m=7;m<14;m++)
  vol2=vol2+[ih][m].QTotTran5J;

  return vol2;

  }

  var minv14=function(){

  var min=[ih][0].QTotTran5J;
  var a;

  for(a=1;a[ih][a].QTotTran5J)
  min=[ih][a].QTotTran5J;

  return min;
  }

  var maxp52=function(){

  خرید فیلتر بورس

  var max1=[ih][0].PriceMax;
  var b;

  for(b=1;b<52;b++)
  if(max1<[ih][b].PriceMax)
  max1=[ih][b].PriceMax;

  return max1;

  };

  if( (tv6())>(tv14())&&((pc)0))
  {
  return true;
  }
  else
  {
  return false;
  }
  }()

  نام دیگر این فیلتر بورس، فیلتر تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی است. کد به کد بودن یکی از نشانه‌­های بارز مثبت بودن سهم است.

  (tvol)>1.25*[is5]&&((ct).Buy_I_Volume/(ct).Buy_CountI)>=((ct).Sell_I_Volume/(ct).Sell_CountI)&&(pl)>=(pc)&&(plp)>0&&(ct).Buy_I_Volume>0.5*(tvol)&&(ct).Sell_N_Volume>0.5*(tvol)

  اگر به تحلیل تکنیکال بورس آشنا باشید باید این فیلتر را بشناسد این فیلتر شامل دو بخش میله و پرچم است. میله به حرکت قبل از شکل گیری ناحیه پرچم می­گویند. پرچم به ناحیه ای که قیمت حرکت اصلاحی را انجام می­دهد می­گویند. شامل دو نوع پرچم و الگوی پرچم سه گوش است. اگر پرچم به سمت بالا در حال حرکت بود (پرچم نزولی) باید ضلع پایین شکسته شود. در صورتی که شیب الگو به سمت پایین باشد (پرچم صعودی) باید ضلع بالایی الگو شکسته شود.

  فیلترنویسی الگوی پرچم همانند فیلترنویسی­ بورس دیگر است که نیاز به کدنویسی و یا استفاده از پلتفرم دارد. که در بحث این مقاله نمی­گنجد.

  4 نوع فیلتر الگوی مثلث وجود دارد که عبارتند از الگوی مثلث متقارن، الگوی مثلث صعودی، الگوی مثلث نزولی و الگوی مثلث بازشونده. الگوی مثلث صعودی و فیلتر الگوی مثلث متقارن در یک روند صعودی شکل گرفته و با شکست ضلع بالایی این گونه مثلث‌ها اقدام به خرید کنید. و هدف قیمتی یا حد سود معامله با این الگو را میتوان ارتفاع قاعده مثلث در نظر گرفت. الگوهای مثلثی را باید به صورت دستی و تک تک برای نمودار نمادهای بورسی بررسی کنید زیرا دارای کد بخصوصی نیستند.

  تفاوت الگوی پرچم و مثلث در این است که در الگوی پرچم حتما الگو به شکل مثلث نخواهد بود و دسته الگوی پرچم جزئی از الگو است اما در الگوی مثلث هیچ دسته‌­ای نیست.

  درادامه قصد داریم شما را با فیلترهای بورسی دیگر آشنا کنیم:

  فیلتر سیگنال خرید قوی رایگان چگونه است؟ سهم‌ هایی که تعداد فروشندگان حقوقی بیش از 2 برابر تعداد خریداران حقوقی و قدرت فروشندگان حقیقی بیشتر از قدرت خریداران حقیقی است.

  (ct).Sell_CountN>=2*((ct).Buy_CountN)&&((ct).Buy_I_Volume/(ct).Buy_CountI)<((ct).Sell_I_Volume/(ct).Sell_CountI)

  سهم‌هایی که تعداد فروشندگان حقوقی بیش از 5 برابر تعداد خریداران حقوقی است.

  (ct).Sell_CountN>=5*((ct).Buy_CountN)

  سهم‌هایی که امروز حداقل 5 برابر میانگین حجم ماهیانه معامله شده‌اند.

  (tvol)>5*(([ih][0].QTotTran5J+[ih][1].QTotTran5J+[ih][2].QTotTran5J+[ih][3].QTotTran5J+[ih][4].QTotTran5J+[ih][5].QTotTran5J+[ih][6].QTotTran5J+[ih][7].QTotTran5J+[ih][8].QTotTran5J+[ih][9].QTotTran5J+[ih][10].QTotTran5J+[ih][11].QTotTran5J+[ih][12].QTotTran5J+[ih][13].QTotTran5J+[ih][14].QTotTran5J+[ih][15].QTotTran5J+[ih][16].QTotTran5J+[ih][17].QTotTran5J+[ih][18].QTotTran5J+[ih][19].QTotTran5J+[ih][20].QTotTran5J+[ih][21].QTotTran5J+[ih][22].QTotTran5J+[ih][23].QTotTran5J+[ih][24].QTotTran5J+[ih][25].QTotTran5J+[ih][26].QTotTran5J+[ih][27].QTotTran5J+[ih][28].QTotTran5J+[ih][29].QTotTran5J)/30)

  سهم‌هایی که ورود یا خروج نقدینگی داشته‌اند و حجم معاملات 4 برابر میانگین حجم هفته گذشته است.

  (tvol)>4*(([ih][0].QTotTran5J+[ih][1].QTotTran5J+[ih][2].QTotTran5J+[ih][3].QTotTran5J+[ih][4].QTotTran5J+[ih][5].QTotTran5J)/6)

  سهم‌هایی که قیمت آخرین معامله بیش از 1% مثبت و قیمت پایانی بیش از 1% منفی است.

  (plp)>1&&(pcp)<-1

  سهم‌هایی که روند نزولی‌شان تمام شده و آماده‌ی روند صعودی هستند.

  (pf)<(py)&&(plp)10&&(pl)>(py)

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  نام*

  ایمیل*

  وبگاه

  4,790,000 تومان 2,790,000 تومان

  √  مناسب اسکالپ تریدرها ( کسانیکه یک ترید رو از چند ثانیه تا چند دقیقه نگه می دارند )

  √  مناسب تریدرهای روزانه ( کسانیکه یک ترید رو برای یک روز کامل نگه می دارند )

  √  مناسب سوئینگ تریدرها ( کسانیکه یک ترید رو از چند روز تا چند هفته باز نگه می دارند )

  √  فیلتر برگزیده به انتخاب کاربران
  √  با فیلتر جادوگر پلاس زودتر از بقیه می تونی سهمتو پیدا و شکارش کنی
  √  در نوسانگیری روزانه یک گام جلوتر از افراد حرفه ای بازار خواهید بود، چرا که وظیفه بررسی تمامی نمادهای بورسی را در کسری از ثانیه و به بهترین شکل ممکن به فیلتر جادویی جادوگر پلاس محول کرده اید
  √  ترکیب و تلفیق هوشمندانه ی تابلو خوانی و شروط تکنیکال بصورت کدنویسی شده بدون نیاز به هیچ اندیکاتور و یا برنامه جانبی دیگری، در حقیقت اندیکاتورها متناسب قواعد فارکس هستند و عامل اصلی کاهش سرعت العمل شما جهت بررسی و تصمیمگیری سریع در ورود و خروج به یک سهم و نوسانگیری، بورس ایران دارای اکوسیستمم منحصر به فرد و خاص خودش است با شرایطی متفاوت از همه جای دنیا !!!
  √  بهینه شده با قوانین جدید بورسی بهمراه آبدیت مادام العمر و رایگان در صورت بروز تغییر در قوانین بورس و فرابورس و بازار پایه ( بهینه شده برای تغییر دامنه نوسان جدید )
  √  فیلتر اختصاصی نوسانگیری روزانه با عملکردی دقیق و قوی برای تشخیص سیگنال مناسب و ترید روزانه در کوتاه مدت ( روزانه یا سه الی چهار روزه )
  √  کد نویسی اختصاصی بهمراه استراتژی منحصر بفرد در نوسان گیری لحظه ای و روزانه با بررسی شرایط روزانه بازار بورس
  √  قابل استفاده در بازارهای منفی ( سودگیری در بازار ریزشی و منفی )
  √  کسب سود در بدترین شرایط بازار بورس ایران ( ضررها و منفی های شهریور ماه 1399 به بعد )
  √  معرفی سهم مناسب برای دو تایم بازار ( حین معاملات بازار و بعد از تایم پایانی معاملات بازار )خرید فیلتر بورس

   

  پشتیبانی و ارسال فایل از طریق واتساپ و تلگرام ( 09335651220 ) علاوه بر دانلود اتوماتیک

  پرداخت مستقیم و راحت برای خرید فیلتر جادوگر واقعی بورس از طریق لینک های پرداخت مطمئن و امن زیر بدون تکمیل پروسه عضویت در سایت و بصورت مهمان :

   


  حسام قبادی فر
  – اکتبر 11, 2021

  خداییش سهام خیلی خوبی رو حتی تو این بازار نسبتا بد هم سیگنال میده فیلتر خوبیه

 • دیدبان

 • سحر رزقیان
  – اکتبر 2, 2021

  سیگنال ها بسیار خوب


  حسین پورتراب
  – سپتامبر 28, 2021

  سهامی که سیگنال میده قابلیت خوبی برای نوسانگیری دارند


  سید جواد
  – سپتامبر 26, 2021

  با اینکه روند امروز بازار نزولی بود
  سهام معرفی شده در روز چهارشنبه همچنان صف خرید یا متعادل بود
  سهم معرفی شده در شنبه هم امروز مثبت بود


  علیرضا جبلی
  – سپتامبر 22, 2021

  ممنونم تو همین اولین روز استفاده از جادوگر پلاس تونستم 4 درصد نوسانگیری کنم به این نتیجه رسیدم که تو این بازار بدون ابزار مناسب نمیشه کسب سود داشت


  رضا حکیمی
  – سپتامبر 20, 2021

  دمتون گرم فوق العاده است فوق العاده


  رضا مجاهد
  – سپتامبر 19, 2021

  سیگنال دهی بسیار خوب


  مهدی صبوری
  – سپتامبر 15, 2021

  خدا خیرتون بده فیلتر عالیست


  یاسر عظیمی
  – سپتامبر 14, 2021

  سیگنال هاش خیلی خوبه و اکثرا دو سه روز رو مثبت 5 معامله می شوند


  نادر بهبهانی
  – سپتامبر 13, 2021

  سلام و تشکر از شما سیگنالهاش فوق العاده است و برای نوسانگیری عالی


  محمدرضا صالحی
  – سپتامبر 11, 2021

  سیگنالهاش عالیه


  حمید بابایی
  – سپتامبر 8, 2021

  سلام
  واقعا آفرین برشما فیلتر جادوگر پلاس تو روند صعودی شاخص تقریبا تمام سهم هایی که معرفی میکنه دوسه روز مثبت 5 میخوره تو فیلتر بی رقیب هستید …


  نرگس آبیار
  – سپتامبر 1, 2021

  ضمن عرض خسته نباشید می خواستم از تیم حرفه ای شما جهت ارائه این فیلتر بسیار سودمند تشکر کنم پیروز و پایدار باشید


  سهراب صفی خوانی
  – آگوست 31, 2021

  جادوگر پلاس تو این بازار ترسناک هم که نه معلوم بود ریزشیه نه صعودی هم کولاک کرد با سیگنال هاش


  شهرزاد شریفی
  – آگوست 30, 2021

  من که عاشقش هستم فکرش کن تو این بازار یکدست قرمز هم سیگنال برای نوسانگیری داد یا خدا


  علیرضا حبیبی
  – آگوست 28, 2021

  خرید فیلتر بورس

  سلطان و پادشاه فیلترهای نوسانگیری بدون عیب خیلی راضیم از این فیلتر شما
  آقا من به کمک فیلتر جادوگر پلاس مجددا با بورس آشتی کردم و نه تنها ضررهام رو جبران کردم بلکه الان تو سودم
  این فیلتر به من یاد داد تو این بازار باید مجهز به ابزار قوی باشی تا بتونی خودت رو بالا بکشی و این موفقیت رو از شما دارم


  محمد رنجبر
  – آگوست 25, 2021

  آقا خواستم تشکر کنم بی نظیره برای نوسانگیری


  غزال گلمحمدی
  – آگوست 25, 2021

  سلام
  می خواستم یک تشکر کنم دو روزه که فیلتر جادوگر پلاس رو از شما تهیه کردم فوق العاده است و خیلی راضیم


  کامران افشاری
  – آگوست 24, 2021

  پادشاه فیلترهاست که قدیمی نمیشه سیگنال میده بدون یه میل خطا یعنی مثل آب خوردن باهاش نوسان می گیرم


  آرش قربانی
  – آگوست 23, 2021

  هر چقدر تعریف کنم کم هست سیگنال دهی با دقت بالا و نقطه زن


  محمد طاها
  – آگوست 23, 2021

  دست شما درد نکنه دو روزی میشه این فیلتر جادوگر پلاس رو تهیه کردم هر سهمی رو که سیگنال داد از منفی 5 تا مثبت 5 رو راحت نوسان داد


  صادق حسنوند
  – آگوست 15, 2021

  سلام واقعا راضیم از این محصول سیگنال هاش هم عالی اند برای نوسانگیری دو سه روزه


  مهدیس هروی
  – آگوست 14, 2021

  ممنونم با کمک سیگنال های خوب این فیلتر نوسانهای خیلی خوبی رو تا به الان تونستم بگیریم


  احسان سرافراز
  – آگوست 14, 2021

  خداییش کیفیت و دقت فیلترهای سایت های دیگه با فیلترهای شما اصلا قابل قیاس نیستند


  نسیم داوودی
  – آگوست 7, 2021

  سلام ممنونم در حال حاضر سیگنال های داده شده که خیلی خوب بوده


  رضا فریدی
  – آگوست 5, 2021

  این فیلتر یک جادوگر به تمام معناست


  سمیه علیپور
  – آگوست 3, 2021

  از تیم حرفه ای و پشتیبانی محترم سایت که با صبوری پاسخگوی بنده بودند سپاسگزارم


  شهرزاد کلانتری
  – آگوست 3, 2021

  فوق العاده اید من طی یک روز و در اولین استفاده از این فیلتر دو تا سیگنال عالی رو گرفتم و با 10 درصد سود خوب بدست آوردم البته بنظرم جا داشت باز ریسک کنم و خارج نمیشدم اما به هر حال اولین تجربه بود اما باید بگم که در حقیقت هزینه خود فیلتر رو در اولین استفاده بهم پس داد دمتون گرم


  مهسا قاسمی
  – آگوست 2, 2021

  ممنونم از پشتیبانی سایت و فیلتر جالب و قابل اعتمادی هست


  مهدی یاری
  – جولای 30, 2021

  سلام بسیار خوشحالم که این فیلتر رو از سایت شما تهیه کردم امیدوارم سایتتون همیشه همینطور خوب و به روز بمونه


  فاطمه خوانساری
  – جولای 28, 2021

  از پشتیبانی محترم سایت و راهنمایی های ایشون و ارائه فیلتر بسیار خوب نوسانگیر جادوگر پلاس سپاسگزارم و خداروشکر در اولین روز خرید فیلتر هم موفق به کسب سود با اون شدم


  ناهید تابش
  – جولای 26, 2021

  خروجی این فیلتر برای نوسانگیری فوق العاده است دستمریزاد به سایت بسیار خوب شما


  فرزاد رحیم پور
  – جولای 18, 2021

  این فیلتر از نظر من فوق العاده است و سهمی که تو خروجیش میاد رو میشه راحت تا 10-15 درصد سود تو دو الی سه روز هم گرفت که خیلی عالیه


  مصطفی صفرزاده
  – جولای 18, 2021

  بهترین فیلتری که برای نوسانگیری تحت هر شرایطی دارم


  مریم سلطلانپور
  – جولای 14, 2021

  واقعا راضیم از این محصول بسیار عالی


  احسان لشکری
  – جولای 11, 2021

  می خواستم از تیم خوب شما و بخصوص ارائه فیلتر جادوگر پلاس که واقعا فوق العاده است و نتایجش برای نوسانگیری عالیست تشکر کنم


  سینا بهرامی
  – جولای 7, 2021

  دوستان بنده که از این فیلتر خیلی راضی هستم و ممنونم از سایت خوب و تخصصی شما


  عبدالله بخشی زاده
  – جولای 6, 2021

  حقیقتش من خیلی راضیم هم بلحاظ معرفی تعداد سهم و هم در صد بالای خوب سیگنال هایی که برای نوسانگیری میده


  مجید صمدپور
  – جولای 6, 2021

  فیلتر بسیار کارآمد و مفید


  علی امیری
  – جولای 4, 2021

  آقا بخدا تک هستید


  عباس امین الرعیا
  – ژوئن 19, 2021

  راضی ام اکثر خروجی ها این فیلتر نوسان مثبت را دارند


  رضا جوادیان
  – ژوئن 16, 2021

  آقا دمتون گرم گفتنی ها رو که دوستان گفتند من هم بخواهم چیزی بگم تکرار مکررات میشه


  سید محسن شیبانی
  – ژوئن 15, 2021

  متشکرم عالیست


  بهار اکبریان
  – ژوئن 15, 2021

  سیگنال های این فیلتر کار رو برای نوسانگیری خیلی ساده کرده


  رضا دادگر
  – ژوئن 2, 2021

  فیلترتون عالیییییه و این همه رضایتمندی از شما بی دلیل نیست به نظر من شما بهترین هستید


  روح الله موسوی
  – می 30, 2021

  سلام و تشکر بابت ارائه فیلتر جادوگر پلاس


  محمدرضا مسلمی
  – می 28, 2021

  فیلتر جادوگر واقعی حتی در بدترین شرایط بازار هم کارآمد و فوق العاده است


  مهدی عظیمی
  – می 27, 2021

  سیگنال دهی عالی من که به کمک این فیلتر بالای 6 درصد از اولین سهمی که ورود کردم سود گرفتم اون هم کمتر از بیست دقیقه


  علیرضا شیرازی
  – می 26, 2021

  با تشکر از تیم شما


  محسن کارگر
  – می 25, 2021

  ممنونم فیلتر با عملکرد بسیار خوب


  محسن دوره باف
  – می 18, 2021

  خیلی فرق داره با فیلترهای رایگان یا بلاستفاده


  مهدی تاجیک
  – می 16, 2021

  نمی دونم من چی باید بگم جز تشکر البته سایرین همه چیز رو قبل از من برای شما ثبت کردند 🙂
  و ای کاش خیلی زودتر با شما آشنا می شدم بجای این کانالهای سیگنال فروش و دربه داغون تلگرامی که یه عمر علافشون بودم و کلی باهاشون رفتم تو ضرر


  نوید احمدی
  – می 11, 2021

  درجه یک ، ممنونم از تیم حرفه ای شما


  عباس دهکردی
  – می 11, 2021

  خیلی ممنونم بابت ارائه این فیلتر


  رامین زال
  – می 7, 2021

  نظرات رو که می خوندم مطمئن شدم از این فیلتر و واقعا هم همینطوره بلحاظ سهامی که سیگنال میده


  مسعود حجازی
  – آوریل 5, 2021

  من دو روز پیش این فیلتر رو خریدم هنوز باهاش ترید نکردم و فعلا دارم نتایجش رو بررسی می کنم که تا اینجا البته خوب بوده ممنونم


  علیرضا کیخواه
  – مارس 15, 2021

  استراتژی خیلی خوب و قوی و هر سهمی رو هم سیگنال نمی کنه مگر اینکه رشد داشته باشه


  مجید شمسایی
  – مارس 15, 2021

  رضایت دارم به نسبت فیلتری که از یکی از سایت های دیگه تهیه کرده بودم و کارایی نداشت . با جادوگر پلاس سهم های مناسب رشد و نوسانی رو خیلی خوب می تونم پیدا می کنم


  شهاب کیاور
  – مارس 15, 2021

  ممنونم ای کاش می تونستم پک چشمان عقاب یا رادار بورس رو هم تهیه می کردم انشالله بزودی …


  مجتبی همت پور
  – فوریه 28, 2021

  شک نکنید که یکی از بهترین فیلترهایی که باهاش کار کردم و حتی در بدترین شرایط بازار هم عملکردش در مشخص کردن سهم مناسب عالی بوده همین جادوگر پلاس هستش


  میلاد کریمی
  – فوریه 27, 2021

  سلام
  ممنونم بابت زحمات شما که کمک حال سهامداران خرد بازار بورس هستید
  به کمک شما نه تنها از ضررهام کم شد بلکه تو نمادهایی که تو فیلترسیگنال شد سود هم گرفتم


  نوربخش
  – فوریه 24, 2021

  دوستان ببینید فیلتر بسیاره از اساتید مختلف اما مهمتر از اون استراتژی یک فیلتر هستش که اون رو مجزا می کنه
  چیزی که برای من مهمه تو این پکی که تهیه کردم ارائه سیگنال به موقع جهت ورود به سهم هستش ، بنده فیلتر یکی از اساتید رو دارم اصلا نمیشه وارد سهم هایی که میده شد همه بطور کامل صف خرید هستند و ورود نمیده
  اما پک شما بزرگترین مزیتی که داره سهم رو قبل از اینکه صف خریدش شکل بگیره سیگنال می کنه و براحتی هم نوسان خیلی خوبی میشه ازش گرفت
  من چندین فیلتر از سایت های مختلف تهیه کردم اما صادقانه عرض می کنم من مجموعه فیلترهای شما راضی هستم


  قاسم مطیعی فر
  – فوریه 24, 2021

  فقط یک کلام فیلترهاتون بی نظیرند بقیه فقط ادای شما رو دارن در میارن :))


  شایان فرهادیان پور
  – فوریه 24, 2021

  یک هفته است که فیلترهای شما رو تهیه کردم باور کردنی نیست تو این بازار کاملا منفی بدون خطا سیگنال میده که بدون رد خور مثبت میشه و نوسان توپ هم میده
  وقتی نظرات پیشین رو می خوندم بهیچوجه فکر نمی کردم که خودم هم بعدا بیام چنین نظری رو ثبت کنم


  مسعود کریمی
  – فوریه 23, 2021

  رضایت خودم رو بطور کامل از فیلترهای خریداری شده اعلام می کنم و ممنونم بابت تخفیف ویژه ای که به بنده اختصاص دادید


  محمدحسین فرهادزاده
  – فوریه 23, 2021

  سلام
  فیلترهاتون بی نظیرند
  من دیشب خریدم البته بعد از گفتگو با پشتیبانی سایت. باید بگم تو این مدت بر اساس کانال ها و سیگنال هاشون خرید می کردم که یا عقب بودم و یا متاسفانه بعد از خریدن سهم تو ضرر می رفتم
  امروز نتیجه اعتمادم رو به این سایت گرفتم خیلی عالیه و به همه توصیه می کنم فیلترهای این سایت رو واقعا امتحان پس داده هستند خودتون می تونید امتحان کنید مثل من از نتیجه بی نهایت راضی خواهید بود


  علی منتظری
  – فوریه 21, 2021

  تنها فیلتری که با خیال راحت از خروجیش استفاده کردم وبا اون نوسان گیری می کنم هیچکدوم دیگه از فیلترهام بخوبی جادوگر پلاس نیست بخصوص تو این بازار قرمز، امشب هم پیشگایش رو از شما خریدم


  یزدان کامیار
  – فوریه 21, 2021

  یک هفته میشه که فیلتر رو خریداری کردم برآیند نوسانگیریش برای من که هم سیستمم ضعیفه و هم اینترنت قوی ندارم که به موقع هم سر خطی بزنم خوب بوده ممنونم بابت محصول ارزنده شما


  سهند شاهرخی
  – فوریه 21, 2021

  دو سال تو بورس فعالم اگرچه بازار بورس ایران این روزها واقعا غیر قابل پیش بینی شده ااما با فیلتر جادوگر و پیش گشایش من نه تنها ضرری نکردم بلکه سودهای بسیار معقولی هم بدست آوردم که برای من یک امتیاز عالی برای داشتن این فیلترها محسوب میشه


  امیر ارسلان
  – فوریه 21, 2021

  سلام و درود
  یک فیلتر عالی حتی در روزهایی که بازار کاملا منفی بود من تونستم باهاش نوسانگیری و کسب سود کنم واقعا راضی هستم


  نیما ظهرابی
  – فوریه 17, 2021

  سلام بر همه عزیزان
  متاسفانه عضو کانال تلگرامی بودم که سیگنال ارائه می کرد تماما در ضرر بودم
  خداروشکر با خرید این فیلتر الان با اطمینان زیاد نوسان می گیرم و خداروشکر سودهای نسبتا مناسبی هم بدست آوردم


  رضا مهروان
  – فوریه 17, 2021

  ممنونم فیلتر خیلی خوبیه


  علی قربانی نژاد
  – فوریه 15, 2021

  سلام من هم این فیلتر رو قبل از تغییرات دامنه نوسان تهیه کردم
  مناسب نوسانگیری و ترید روزانه باوجود تغییر در دامنه نوسان باز هم بدون هیچ مشکلی کارایی عالی دارد
  ممنونم عالیست


  مهرداد کرمانی
  – فوریه 15, 2021

  پک عالی که براحتی سهم های مناسب نوسانگیری رو در بازارهای با روند مختلف معرفی می کند


  عرفان مومن زاده
  – فوریه 14, 2021

  سلام
  یکی فیلتر بسیار قوی در تشخیص سیگنال های مناسب نوسانگیری لحظه ای


  یاسر ستوده
  – فوریه 13, 2021

  متشکرم
  یک فیلتر بی نظیر با سیگنال های دقیق


  منصور آقاجانی
  – فوریه 13, 2021

  ممنونم فوق العاده است تمامی سیگنال های داده شده تو همین روز اول خرید فیلتر مثبت 6 بجز یکی که اون هم مثبت 4 بود


  محمد رضا اسکندری
  – فوریه 11, 2021

  یک ماهی میشه که فیلتر رو از شما خریدم و تو همین مدت هزینه خریدش رو تونستم بدست بیارم البته باید بگم که سرمایه من تو بورس خیلی کمه :))) انشالله با همین فیلتر بتونم در مدت کوتاهی سرمایه ام رو تو بورس افزایشش بدم


  فواد جلالی
  – فوریه 11, 2021

  سلام من دو تا فیلتر خریدم که این یکی بلحاظ کارایی و سیگنال دهی قابل مقایسه با جادوگر پلاس نیست
  ممنونم خیلی راضیم


  نادر علم الهدی
  – فوریه 11, 2021

  سلام ودرود
  نتایج که از نوسانگیری با جادوگر پلاس بدست آوردم قابل اعتنا است و مطمئنا فیلتر بسیار مناسبی برای اینکار هستش


  سروش زندگانی
  – فوریه 11, 2021

  فیلتر عالی بهمراه سیگنال های بسیار قوی


  ابوالحسن اعتضاد
  – فوریه 9, 2021

  سلام فیلتر با ابعاد مناسب


  ایمان موسوی زاده
  – فوریه 9, 2021

  ممنونم خیلی عالی
  گفتنی ها رو دوستان دیگه قبل از من عرض کردند من هم تایید می کنم و خوشحالم از خرید این فیلترعالی


  پوریا سرلک
  – فوریه 9, 2021

  ممنونم از تیم حرفه ای شما
  به زرس قاطع می تونم بگم بهترین فیلتر نوسانگیری که می تونه وجود داشته باشه
  فوق العاده است در اعلام سهم های مناسب نوسانگیری
  ممنونم


  محمد شیرالی
  – فوریه 9, 2021

  عالی عالی عالی
  من تازه خریدم و بررسی کردم دیدم نتایج فیلتر بدون ایراد هستش و تمام سیگنال هایی که معرفی می کنند نوسان بسیار خوبی رو می دهند و یا صف خریدشون قوی است
  من راضیم از خریدم


  وریا احمدی
  – فوریه 9, 2021

  ممنونم از تخفیف ویژه شما دمتون گرم سیگنال های امروز تماما سود عالی و یا قفل در صف خرید
  جادوگر به معنای واقعی معجزه فیلترهاست


  سعید ویسی پور
  – فوریه 8, 2021

  من یه مطلب مهم رو عرض می کنم خدمت دوستان
  قبلا از یک مجموعه دیگه که اسم نمی برم یه فیلتربا هزینه بالای یک میلیون بیشتر تهیه کردم خدا سرشاهده دو خط کد نبود و اصلا سیگنال نمی داد
  اما فیلترشما از زمین تا آسمان متفاوته و من خیلی خوشحالم و لذت بردم که خیلی تصادفی کنجکاو شدم و محصول شما رو هم تهیه کردم از تیم بسیار خوب شما سپاسگزارم خداروشکر بخش بسیار از ضررهای چند ماه گذشته ام رو هم باهاش جبران کردم


  نوید دهدشتی
  – فوریه 8, 2021

  سلام
  ممنونم از شما فقط یه درخواستی که دارم از شما اینه که آقا ما که فیلتر جادوگر پلاس رو خریدیم و راضی هم هستیم از سیگنال هاش خداروشکر فقط یه تخفیف بیشتر قائل بشید برای خریدارنی مثل من که در زمان تخفیف موفق نشدیم متوجه بشویم برای محصولات جدیدتون


  ایرج محمودیان منش
  – فوریه 8, 2021

  فوق العاده است فیلتر من خیلی راضیم هم از عملکرد و خروجی فیلترسیگنالهایی که توش میاد و هم از نوسانگیری که باهاش انجام دادم فقط یکمقداری تو این روزها سرعت رفته بالا و خیلی زودتر از گذشته باید از سهم اومد بیرون نمی دونم چرا بخاطر ترس مردم بوده تو نوسانگیری یا چیز دیگه ای قبلا سه چهار روز هم تو سهم می شد موند
  به هر حال من که خیلی راضیم و سودهای خوبی باهاش گرفتم و به جرات می گم چندین برابر بیشتر از خود پول فیلتر رو تو این مدت کم ازش درآوردم


  ناصر مرادی تبار
  – فوریه 8, 2021

  سلام به عوامل محترم سایت
  من امروز فیلتر رو خریدم منتهی نرسیدم استفاده کنم ازش و منتظرم نتایجش رواز فردا ببینم که به امید خدا من هم بتونم ضررهای گذشته ام رو هم جبران کنم


  مهرداد نعمت زاده
  – فوریه 7, 2021

  استاد ثابت کردید سواد بورسی شما یه استاپ بالاتر از بقیه است شما با فیلتر نویسی معجزه کردید تو بورس ایران که حساب و کتابش از دست همه در رفته


  شاپور شاهرخی
  – فوریه 7, 2021

  دوستان من یه چیزی رو صادقانه عرض می کنم
  اینهمه تو کلاس ها و دوره های مختلف ثبت نام کردم از فیلترنویسی و آموزش های بورسی اساتید معروف و غیره خلاصه کم هزینه نکردم نمی گم خوب نیستند اتفاقا خیلی هم کمک می کنند به شما برای درک بهتر اتفاقات بورسی و بالارفتن سواد بورسی
  اما خداییش راست می گم هیچکدوم به اندازه خرید فیلتر جادوگر پلاس بهم لذت واقعی نداد آقا با خیال راحت ترید کنید ظرف نیم ساعت کمتر سود می گیرم می رم دنبال بقیه کارهام
  آقا یه کلام خیلی بیستید بخدا


  اردشیر ظاهری
  – فوریه 7, 2021

  دوستان تنها سایتی که با این همه ضمانت و پشتیبانی از محصول می تونید با چشمان بسته این فیلتر عالی رو با عملکرد بی نظیر خرید کنید
  من از دو تا سایت دیگه هم فیلترهای مشابه خریدم آقا باور کنید اصلا سیگنال نمیده توش و خیلی محدوده برای معرفی سهم خوب تازه اگر بتونی تو اون سهم نوسان بگیری اگر بتونی


  بهنام مطیعی
  – فوریه 7, 2021

  من هم موفق شدم فیلتر رو از سایت شما تهیه کنم .
  دو روز نیست که عضو وی ای پی شدم و با ترید تو این دو روز مبلغ فیلتر رو براحتی درآوردم
  می خواستم از شما تشکر کنم اما خوب کلمات و جملات گاها قاصره از بیان اینهمه احساسات


  کیوان طهماسبی
  – فوریه 7, 2021

  سلام من ابتدا خیلی باور نداشتم که فیلترها می تونند تو تشخیص سهام نوسانی اینهمه موثر باشند
  بعد از خرید فیلتر جادوگر پلاس و مشاهده نتایج شگفت انگیزش مطمئن شدم که بلحاظ استراتژی تشخیص سهم مناسب عالی عمل می کنه و تقریبا که چه عرض کنم با خیال راحت و بقولا چشم بسته میشه سهم رو ورود کرد
  برای خود من بشخصه با اینکه حدودا دو سه سالی هم هستش که تو بورس فعالم خیلی جالب و باور نکردینه . خیلی سریعتر از قبل می تونم سهمم رو پیدا کنم و حالا با آشنایی که از روندها و تکنیکال هم دارم با خیال آسوده ورود می کنم تو سهام هایی که سیگنال می شوند
  و به نوبه خودم هم از تیم بسیار خوب این سایت برای ارائه چنین محصول معتبری سپاسگزارم


  مبین ستوده
  – فوریه 7, 2021

  دوستان محترم سلام
  خود من سایت های مختلفی رو جستجو کردم و خوب خیلی از اونها محصولات مشابه حالا در غالب اندیکاتور و یا تحت عنوان فیلتر طلایی تو سایتشون دارند و با بررسی زیاد متوجه شدم جادوگر پلاس هم پشتیبانی و هم نتایج خوبی داشته
  همه کامنت ها رو هم ملاحظه کردم و در نهایت تصمیم به خرید گرفتم
  انصافا مدل رفتاری پشتیبانی و خدماتشون هم بی نظیره و بعد از پرداخت بخوبی راهنمایی می کنند و نکات لازم رو هم گوشزد کردند
  به نظر من خوندن نظرات خریداران قبل و راضیتمندی شون نشان از کیفیت فیلتر دارد
  به امید کسب سودهای عالی با فیلتر شما


  امید شهنازی
  – فوریه 7, 2021

  سلام دوستان
  من ابتدا برای خرید با پشتیبانی گفتگو کردم و بعد مجاب شدم عضو کانال وی آی پی بشم امروز هم تمام سیگنال هایی که ارائه کردند تماما خوب و یا عالی بودند
  در حقیقت اشتباه کردم و هزینه اضافه تری بغیر از خرید فیلتر برای عضویت در وی ای پی پرداختم اما خوب اشکالی نداره
  ممنونم از پشتیبانی محترم سایت


  سروش بردبار
  – فوریه 7, 2021

  سلام و عرض احترام به همه ی دوستان
  ممنونم من دیشب عضو کانال وی ای پی و تور مجازی شدم تمام سیگنال های داده شده بدون کوچکترین خطایی یا صف خرید شدند و یا سود نوسان خیلی خوبی دادند و دیگه صبر نکردم و فیلتر رو الان خریدم
  ضمنا بابت تخفیف ویژه ده درصدی شما هم سپاسگزارم


  مرجان شيرازي
  – فوریه 6, 2021

  ممنون از شما ، چندين برابر ارزش پولي كه هزينه كردم رو داشت . هنوز باورم نميشه انقدر خوبه .


  پرویز معلمیان
  – فوریه 6, 2021

  تو این بازار یکدست قرمز دستمریزاد دارید
  من که ایمان آوردم به جادوگر پلاس پارسال یه فیلتر از یه سایت دیگه ای خردیده بودم اصلا کارایی نداشت
  نه سهم درستی نشون میده شاید در ماه دو تا سهم بیاد تو فیلتر که بدرد ورود نمی خوره و نه ضمانت و پشتیبانی خوبی داره
  از پشتیبان سایت هم بابت راهنمایی های اولیه اشون تشکرو قدردانی می کنم
  به امید سلامتی همه


  سجاد عسکری
  – فوریه 6, 2021

  آقا ما هم فیلتر رو با وجود عضویت تو کانال شما خریدیم یه وقت از تو کانال وِیژه ندازیمون بیرون چون ممکنه هنوز بلد نباشم چیکار کنم :)) البته من سیگنالهایی که تو کانال داده بودید رو خرید نزدم اما انصافا عالی بودند دمتون گرم کمتر از یه ربع صف خرید شدند


  محمود بندری
  – فوریه 6, 2021

  سپاس
  دیشب عضو کانال تست مجازی شدم امروز فیلتر رو خریدم می خوام دستم تو جیب خودم باشه :))))
  خودم می خوام ماهیگیری کنم البته با قلاب حرفه ای جادوگر پلاس


  بهادر جعفری
  – فوریه 6, 2021

  بی نهایت عالی دو تا سیگنال عالی در اولین روز استفاده از فیلتر یکی رو با 8 درصد سود اومدم بیرون و دومی رو هم با بررسی بیشتر تصمیم گرفتم تو سهم بمونم . بدون شک یگانه بازار بورس هستید


  خسرو ایزدی
  – فوریه 6, 2021

  سلام من هم تازه به جمع خریداران فیلتر پیوستم
  ممنونم که تو این بازار منفی و وحشتناک که هر روز سرمایه تو بورس کوچک و کوچکتر می شد و نمی تونستم سهم مناسب رو پیدا کنم با فیلتر جادوگر پلاس مثل یک فانوس مطمئن با کمک من اومدید. خدا خیرتون بده و بهترین ها رو برای شما آرزو می کنم


  امید مسرتی
  – فوریه 6, 2021

  سلام و درود
  من دیشب عضو کانال شدم با دو تا سیگنالی که تو کانال بعنوان خروجی فیلتر دادید چشم بسته خرید کردم و به موقع بدون طمع از هر دو سهم بیرون اومدم البته یکیشون هنوز مثبته 5 هست مهم برای من تست خروجی بود که با همین سودی که کردم الان اقدام به خرید خود جادوگر پلاس هم کردم
  باور نکردینه ممنونم از سرویس بسیار خوبی که قرار دادید اینجوری هر کسی مثل من هم که یکمقدار شک داشته باشه دیگه به یقین می رسه و با خیال راحت پول خود فیلتر رو هم اگر بخواهد درآورده واقعا دیگه چی از این بهتر :)))
  ممنونم از تیم حرفه ای و سایت بسیار خوب شما


  محمد دلاوری
  – فوریه 5, 2021

  سلام و عرض ادب خدمت مسئولین سایت و پشتیبان عزیز جناب عطایی
  فیلتر رو چشم بسته استفاده کنید من دو هفته است که دارم با این فیلتر سهم های مختلفی رو که تو خروجیش می اومد رو با کمترین مبلغ ممکن تست می زدم و هر سهمی روهم که ورود کردم خدا روشکر سود معقولی رو بدست آوردم که با توجه به بازارهای منفی و روندهای نزولی اکثر سهم های معروف این روزها بهترین گزینه برای من شد .


  Morteza
  – فوریه 4, 2021

  با عرض سلام و ادب
  دوستان عزیز شاید شما هم مثل بنده ابتدای امر شک به خرید چنین محصولاتی از طریق سایت‌ها و فضای مجازی داشته باشید، چرا که واقعا با توجه به کلاهبرداری‌هایی که میشه خیلی سخت میتوان اعتماد کرد. بنده خیلی جاها رو گشتم و حتی در یکی از سایت‌ها مبلغ ۴۵۰/۰۰۰ دادم جهت فیلتر که متاسفانه بدردم نخورد.
  این فیلتر رو شک نکنید به یاری خداوند بدون ضرر خواهید بود. من جایی رو ندیدم که مثل این فیلتر راهنمای خوبی باشه. در پایان فقط یک چیزی خدمتتون عرض میکنم اگر میخواید از سایت‌ها خرید کنید و سود ببرید، سایت مورد نظر همین هست. خیلی جستجو کردم و ندیدم. یه چیزی هم بگم این که سود میکنید فقط لطف خداوند هست و این فیلتر واسطه هست. در پایان از مجموعه سایت تایم پلاس و مخصوصا جناب آقای عطایی تشکر و قدردانی می‌کنم.


  یوسف مهیار
  – فوریه 4, 2021

  سلام سه شنبه خریدمش چهارشنبه باهاش یه سیگنال رو تستی خرید کردم شیک از منفی -3 رفت رو +5 دلم نیومد بفروشم اینهمه که خوب بود گفتم تا شنبه هم ببینم 5 درصد دیگه هم اضافه کنم :)))))


  محمد افضل
  – فوریه 4, 2021

  سپاسگزارم فیلتر کاملا تخصصی هستش با دیدن کدهاش اگر اطلاعاتی هم نداشته باشی براحتی از فیلترنویسیش میشه در همون نگاه اول متوجه شد که علاوه بر استراتژی قوی وقت بسیاری برای تهیه اون صرف شده و فرق داره با فیلترهای دیگه ای که رایگان تو سطح نت هم وجود داره نتیجه رو هم که من به عینه خودم دارم بدون خطا استفاده می کنم


  همایون پیروزان
  – فوریه 4, 2021

  باید زودتر از این پیام می گذاشتم من تو تخفیف ویژه فیلتر شما رو خریدم و تو این مدت هم چندین باربر اساس خروجی فیلتر باهاش ترید کردم عالیه نتیجه بیش از انتظار من از کارایی این فیلتر بود


  سید مسعود حقوقی
  – فوریه 4, 2021

  ممنونم از پشتیبانی محترم سایت علی رقم تماس و پیام های پی در پی من پیرامون سئوالاتی که برای آموزش و طریقه نصب و استفاده از ایشون داشتم با سعه صدر پاسخگوی من بودند


  کریم زکی زاده
  – فوریه 3, 2021

  سلام فرصت نکرده بودم نظرم رو ثبت کنم اما تو این مدت همه جوره فیلتر رو تست زدم با خریدهای کم و شرایط مختلف از عملکردش که مطمئن شدم امروز با خیال راحت خرید سنگین زدم و سود خوبی هم گرفتم واقعا فیلتر قابل اعتمادی هستش ممنونم از شما


  پیمان پارسایی
  – فوریه 3, 2021

  در یک کلام آقا سلطان فیلترهای نوسانگیر


  ایراهیم دواتگران
  – فوریه 3, 2021

  آقا خدا خیرتون بده یک تنه با این فیلتر به داد ما سهمداران بی پناه رسیدین


  اسماعیل شالباف
  – فوریه 3, 2021

  آقا ممنونم من دیروز خرید زدم امروز تو این بازار منفی از روی سیگنال داده شده خرید کردم و برایم باور کردنی نبود سهم رو تو منفی 3 خریدم کمتر از نیم ساعت 5 مثبت با صف خرید قوی شد دمتون گرم خدایی بیگ لایک دارید


  رامین عطاراهوازی
  – فوریه 3, 2021

  فیلتر شما بسیار هوشمندانه و عالی است مخصوصا برای من سهامدار خرد و کوچک و بازار بورسی که فقط تبدیل شده به رانت و بازیگردان و تنها راه برون رفت از ضررهای من شده بی نهایت ممنونم


  فواد جلالی
  – فوریه 3, 2021

  جادوگر پلاس معرکه است یک دستیارحرفه ای و تمام عیار و متخصص در سیگنال دهی بی نظیر کمترین توصیفه بنظر من البته


  دکتر شهاب اکبریان
  – فوریه 2, 2021

  ممنون از فیلتر بسیار عالی شما..واقعا کاریردی و مفید هست… سهمایی که توی بازار خونین معرفی میکنه قطعا صف خرید هست… و تشکر ویژه از پشتیبانی سایت که با صبوری تمام پاسخگو و کمک کننده هستن


  مازیار دالوندی
  – فوریه 2, 2021

  آقا دم همه ی شما گرم جادوگر پلاس مثل این می مونه که خود وارن بافت نشسته باشه پیشت و بهت می گه چی رو خرید بزنی و چی رو ورود نکنی 🙂


  مهدی طلوعی
  – فوریه 2, 2021

  سلام من تو تخفیف ویژه ای که گذاشته بودید فیلتر رو از شما تهیه کردم سیگنال هایی که فیلتر نشون میده فوق العاده هستند و تو این مدت خیلی راضی بودم ممنونم از تیم حرفه ای شما


  امین پزدانپرست
  – فوریه 2, 2021

  حرف ندارید آقا من دیشب فیلتر رو از شما خرید زدم امروز باهاش سود گرفتم یا حق


  مجتبی جمشیدیان
  – فوریه 2, 2021

  من یک هفته است که فیلتر رو تهیه کردم و از خریدهایی که بر اساس خروجی های فیلترتست زدم برای آزمایش اون راضی بودم و سود نسبتا معقولی هم بدست آوردم


  سعید نوربخش
  – فوریه 2, 2021

  بی نظیر کمترین جمله ای که می تونم عرض کنم خدمت شما


  رضا حقدوست
  – فوریه 2, 2021

  فعال بورسی هستم و چندین ساله فعالیت اصلی در بورس ایران هستش تقریبا اکثر فیلترها رو من خریدم اما فرق اساسی وجود داره برای فیلتر شما مشخصا معلومه که استراتژی و برنامه نویسی هدفمندی رو داره … لطفا یه فیلتر یا برنامه ای هم برای ترید از فارکس ارائه بفرمایید ممنونم


  رامتین رضایی
  – فوریه 2, 2021

  خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم انصافا شاهکار کردید تمام سیگنال هایی که میده رو چک کردم ضریب خطا در حد صفر


  هیوا معتمدی
  – فوریه 2, 2021

  سلام ممنونم از فیلتر بسیار خوبی که تهیه کردید من هم رضایت کامل از خریدم دارم و تا الان چندین برابر هزینه ای که بابت خرید فیلتر به شما پرداخت کردم سود گرفتم و دلم نیومد که تشکر نکنم


  محمود پیران
  – فوریه 1, 2021

  خیلی راضیم تو این بازار آشفته کارتون بیسته بیسته


  داوود فرضی پور
  – فوریه 1, 2021

  چند ماهه که با تبلیغات وارد بورس شدم و تمام سرمایه ام داشت از بین می رفت که خدارو شکر ماه پیش با سایت شما آشنا شدم و این فیلتر رو تهیه کردم تو این ماه گذشته تقریبا تمام ضررهای ماه های گذشتم رو جبران کردم بی نهایت سپاسگزارم و خدا خیرتون بده


  سپهر بهرام پور
  – فوریه 1, 2021

  فیلتر برای نوسانگیری روزانه کاربردی وعالی است ، من از چند تا سهمی که تو خروجی فیلتر سیگنال داد دو مورد رو ورود کردم و سود نسبتا قابل قبولی هم ظرف یک روز بدست آوردم ممنونم


  رضا فیاضی
  – فوریه 1, 2021

  درود و تشکر از مجموعه شما رضایت بنده رو هم لطفا ثبت بفرمایید


  پیام عامریان
  – فوریه 1, 2021

  سلام ممنونم از شما بابت ارائه پک فیلتر بسیار مفید جادوگر پلاس راستش اصلا فکرش رو هم نمی کردم اینهمه کارکردش عالی باشه


  حامد فردوسی
  – فوریه 1, 2021

  با تشکر از تیم خوب سایت از نتیجه فیلتر رضایت کامل دارم من که دیگه راحت شدم از پیدا کردن بموقع سهم مناسب


  رضا امیدخدا
  – فوریه 1, 2021

  تشکر می کنم از پشتیبانی گل سایت بابت فراهم کردن خرید با تخفیف برای من بعد از اتمام مهلت تخفیف علی رغم اینکه عنوان کردند خیلی درگیر پاسخگویی هستند


  علی ساری
  – فوریه 1, 2021

  قبل از اتمام فرصت تخفیف تونستم فیلتر رو بخرم خیلی خوشحالم


  بهداد قلیچخوانی
  – فوریه 1, 2021

  فیلتر قوی و قدرتمندی برای سیگنال دهی است و سهم های نسبتا متنوعی روهم سیگنال می کند ممنونم


  عبدالله شیاری
  – فوریه 1, 2021

  درود بر شما موفق شدم قبل از اتمام مهلت تخفیف فیلتر رو خریداری کنم و بدستم هم بموقع رسید


  حبیب نواصر
  – ژانویه 31, 2021

  خیلی ممنونم فیلتر خیلی خوبیه و یکمقدار صبوری می خواهد اما خوبیش این هست که هر روز سیگنال های خوبی رو برای ورود و نوسانگیری میده


  رحیمی
  – ژانویه 31, 2021

  من استفاده بردم ممنونم و سودهای خوبی هم گرفتم یکمقداری سرعت عمل هم نیاز دارد که البته گوش بزنگ هم باید بود و سریع و بموقع ارسال خرید یا فروش بزنیم به هر حال متشکرم عالیه


  محسن حیدری کایدان
  – ژانویه 31, 2021

  ممنونم بابت فیلتر نوسانگیر جادوگر پلاس عملکردش عالیه


  حسین فرهادزاده
  – ژانویه 31, 2021

  من خودم آشنایی نسبتا خوبی دارم به مبحث تابلوخوانی و وقتی فیلتر بدستم رسید کاملا مشخصه که دارای استراتژی خیلی قوی هستش ممنونم


  طالب امیری
  – ژانویه 31, 2021

  سپاسگزارم از پشتیبانی محترم سایت فیلترهم بدستم رسید


  علیرضا حشمتی
  – ژانویه 30, 2021

  سپاس بابت ارائه فیلتر جادوگر پلاس خیلی مفید و کاربردی است


  مجید شهنازی
  – ژانویه 30, 2021

  عالیییییه خروجی فیلتر هم دقیق و هم به موقع سیگنال مناسب رو میده ممنونم


  علی عطایی
  – ژانویه 30, 2021

  خیلی خوشحالم با سایت شما آشنا شدم و ممنونم بخاطر این فیلترجادوگر پلاس ، بزودی بقیه محصولات شما رو هم تهیه می کنم چون دیگه الان اطمینان صد در صدی به شما دارم


  پیمان آذری
  – ژانویه 30, 2021

  آقا دمتون گرم ، من قبلا دو تا دیگه فیلتر هم از سایت های معروف و قدیمی خریده بودم که بهیچ دردی تاکید می کنم بهیچ دردی نمی خوردند … بقول دوست عزیزمان بقیه ادای فیلتر شما رو در میاروند :))


  یوسف افشارنیا
  – ژانویه 30, 2021

  زنده باشید زبونم قاصره از بیان تشکر از شما تمام ضررهای گذشته ام رو دارم جبران می کنم به کمک این فیلتر


  مهران علیخانی
  – ژانویه 30, 2021

  ممنونم بابت تخفیف ویژه ای که گذاشتید از نتیجه هم راضیم سودهای بسیار خوبی گرفتم در این چند روز


  محسن سرلک
  – ژانویه 30, 2021

  خیلی دقیق و به موقع سیگنال می ده و فرصت ورود به سهم هم براحتی امکانپذیر شد ممنونم 5 ستاره کم هست برای این فیلتر


  آرتام عنایت
  – ژانویه 30, 2021

  من دو سال تو بورس ایران فعالم و به جرات می گم بهترین فیلتریه که دیدم مشخص هست که با یک استراتژی بسیار قوی و صحیح کدنویسی شده


  امیر مطیعی
  – ژانویه 30, 2021

  من دیشب فیلتر رو از شما خردیدم واقعا عالی همین امروز رو دو سیگنال اول صبح دو تا سهم که روی منفی بودند خرید کردم و همین امروز بدون ریسک با سود 5 و 7 درصدی هم خروج کردم چون هنوز به عملکرد فیلتر آشنایی نداشتم زود خروج زدم می شد تا فردا هم صبر کنم و سود بیشتری بگیرم عالی


  ابوالفضل ریاحی
  – ژانویه 27, 2021

  سلام من خودم تسلط نسبتا خوبی به مباحث تابلوخوانی و اندیکاتورها دارم اما به کمک این فیلتر خیلی سریعتر متوجه سهم های مخصوص نوسان ده و با پتانسیل نوسانگیری می شوم و این هفته رو کلا با فیلتر شما نوسانگیری کردم بدون ضرر و اشتباه


  سید حسین موسوی نژاد
  – ژانویه 27, 2021

  در یک کلام بهترین پک نوسانگیر بورسی که تا بحال خریدم ممنونم از ارائه این پک بی نظیر


  صقا شوشتری
  – ژانویه 27, 2021

  بی عیب در تشخیص سهم ، من هزینه کلاس هم دادم برای یادگیری اما اصلا فایده نداشت با این فیلتر براحتی تو بورس کار خواهم کرد


  علیرضا معتمدی
  – ژانویه 27, 2021

  شاهکار نوسانگیری


  مسعود هادیی
  – ژانویه 27, 2021

  تقاضا دارم اسم فیلتر رو از جادوگر پلاس به سلطان بورس تغییر بدهید قابل قیاس با فیلترهای آبکی بقیه سایت ها نیست که ماهی دو تا سیگنال هم توش نشون نمیده :))


  محمد کرد مصطفی
  – ژانویه 27, 2021

  سلام و درود خیلی عالی است


  اکبر پهلوان
  – ژانویه 27, 2021

  آقا دستمریزاد تو این بازارآشفته به داد دل مردم رسیدید که سرمایه اشون رو براحتی توسط حقوقی ها و بازارگردان ها و کانال های تلگرامی از دست ندهند ممنونم


  رامین پوراسد
  – ژانویه 27, 2021

  ممنونم خروجی ها صد در صد اوکی خیلی هم عالی


  نجفی
  – ژانویه 27, 2021

  من دیشب فیلتر رو تهیه کردم صبح که چک کردم هم دو تا سیگنال داد خرید زدم خداروشکر از هر دوتا سهم کمتر از نیم ساعت همین امروز با 3 درصد سود خالص اومدم بیرون کلی حال کردم دمتون گرم


  احمد کشفیان
  – ژانویه 26, 2021

  متشکرم علی الخصوص از پشتیبانی سایت . پیروز باشید


  سعید مولایی
  – ژانویه 26, 2021

  با بررسی که روی فیلتر داشتم سهم های خوبی رو معرفی می کنه ممنونم


  روزبه آقایی
  – ژانویه 26, 2021

  ای کاش ای کاش ای کاش زودتر ای این فیلتر رو می خریدم بی نهایت کاربردی است ممنونم


  حسین بساکی
  – ژانویه 26, 2021

  با کمک این فیلتر براحتی می تونم جریان سهام مناسب رو زیر نظر داشته باشم


  محمد یزدانی
  – ژانویه 26, 2021

  5 ستاره برای جادوگر پلاس امتیاز کمی هستش :)))


  دانیال رحیمی
  – ژانویه 25, 2021

  با سلام و وقت بخیر ممنون از محصولات خوبتان و همچنین سپاس بابت پشتیبانی بینظیرتان.


  جواد دارایی
  – ژانویه 25, 2021

  باید بگم که خیلی اتفاقی با سایت شما آشنا شدم و فیلترجادوگر توجه من رو بخودش جلب کرد نظرات رو که می خواندم تقریبا مطمئن شدم که فیلتر مناسبی باید باشه و با خیال راحت امروز از سایت تهیه اش کردم و خیلی هم راضیم


  zeynab
  – ژانویه 25, 2021

  سلام تشکر می کنم می خواستم بگم برای کسی مثل من که خیلی وارد هم نیستم واقعا کمک بزرگی هستش و با خیال راحت می تونم از بین سهم های موجود انتخاب کنم


  کامران صفایی
  – ژانویه 25, 2021

  فقط همین رو بگم که خدا و سلطان فیلترهاست جادوگر پلاس


  مرتضی مطوری
  – ژانویه 25, 2021

  سلام بابت ارسال فیلتر از پشتیبانی سایت تشکر می کنم، من امروز از روی سگینال های که گرفتم دو تا سهم رو انتخاب کردم و روی هر دو تا نمادی که خرید زدم صف خرید شده واقعا رضایت دارم


  شهاب
  – ژانویه 24, 2021

  در چند روز گذشته همزمان با سیگنالهایی که فیلتر نشون داد ورود کردم و بدون طمع زیاد هم خروج می کردم و سود قابل قبولی هم نصیبم شد تازه دارم بهش ایمان میارم


  مصطفی پیروزان
  – ژانویه 24, 2021

  همه فیلترهای موجود رو من خریدم مقایسه که می کنم عملکرد جادوگر پلاس تو نشون دادن سهم مناسب نوسانگیری یه چیز دیگه است


  Ali zarei
  – ژانویه 24, 2021

  عملکرد فیلتر بی نظیره و تو این بازار ترسناک که هیچ جور حساب و کتاب نداره فقط تو فانوس راهی 🙂


  پیمان نورآبادی
  – ژانویه 24, 2021

  بهترین فیلتر کاربردی که تا بحال دیدم ارزش خریدش رو داشت


  بهزاد مردانی
  – ژانویه 24, 2021

  خسته نباشید ممنونم از پشتیبانی سایت فیلتر خیلی خوبیه از بررسی کردن بین این همه نماد برای نوسانگیری راحت شدم


  omid maserati
  – ژانویه 23, 2021

  من قبلا دوتا فیلتر دیگه هم از سایت دیگه ای خریده بودم بد نبودند اما کلا سهم هایی رو نشون می داد که یا صف خرید شده بود و دیگه فرصت ورود وجود نداشت و یا بیشتر وقت ها هم خروجی نداشت این فیلتر جادگر پلاس خیلی خوبه و براحتی ورود کردم تو سهمی که می خواستم و راحت بیشتر از 2 درصد سود با کسر کارمزد کارگزاری رو تو روز اول باهاش دشت کردم دمتون گرم


  David
  – ژانویه 23, 2021

  خیلی عالیست همین امروز بالای ۳ درصد خالص روی خریدم از روی فیلتر سود گرفتم دستتون درد نکنه ممنونم


  مریم پور مهدی
  – ژانویه 23, 2021

  من هم دیروز فیلتر رو تهیه کردم و امروز تونستم سهم پیشنهاد شده رو بموقع بخرم از پشتیبانی هم سپاسگزارم


  میثم
  – ژانویه 21, 2021

  دو ساله نوسانگیری می کنم تقریبا هر فیلتری در این زمینه وجود داشته رو تهیه کردم برای فعالیتم و همه رو با هم مقایسه کردم . جادوگر پلاس بهترین خروجی رو بهم نشون داده


  Hossin
  – ژانویه 21, 2021

  بی نظیره سه هفته است که دارم بطور کامل خروجی فیلتر جادوگر پلاس رو بررسی و چک می کنم الان دیگه بهش ایمان آوردم و یک درصد هم شک ندارم از شنبه من هم باهاش ترید می کنم


  محمد صفرپور
  – ژانویه 20, 2021

  عالیییییی عالیییییی عالیییییی
  لطفا برای فارکس و بیت کوین هم برنامه مشابه کدنویسی کنید


  مهران جلایی
  – ژانویه 20, 2021

  من هم امروز فیلتر شما رو تهیه کردم و خسته شدم از حق عضویت های کانالهای تلگرامی بی فایده . تصمیم گرفتن کار اساسی کنم و خودم مستقل نوسانگیری رو انجام بدهم


  dehghanpoor
  – ژانویه 20, 2021

  درود بر شما
  ممنونم بابت ارائه تخفیف ویژه من با اولین ترید بیشتر از مبلغ پک رو بدست آوردم از پشتیبانی هم بابت راهنمایی ها ایشون تشکر ویژه دارم


  محمد حسین مقدسی
  – ژانویه 20, 2021

  ممنونم عالی روزم رو ساختید نتیجه هم بی نظیر و خیلی راحت و بدون دردسر خرید زدم و وارد سهمی که سیگنال داده شده بود شدم دو ساعت بعد هم که چک کردم 4 درصد سود گرفتم


  محسن بهرامی
  – ژانویه 20, 2021

  سلام خدمت دست اندرکاران سایت و تیم متخصص حرفه ای بورس
  وظیفه خودم دونستم بابت تهیه این فیلتر عالی و تخفیف ویژه ای که برای قشر ضعیف و سرمایه دار خرد هم اعمال کردید که ما هم بتونیم این فیلتر رو خرید کنیم سپاسگزارم از نتیجه هم طی این دو هفته واقعا راضی بودم


  بهرنگ
  – ژانویه 19, 2021

  ابتدا شک و تردید داشتم که بخرمش یا نه بلاخره پس از تحقیق و بررسی زیاد تصمیم گرفتم ببینم چیه
  انصافا خود وارن بافت هم نمی تونه این همه دقیق سیگنال بده 🙂


  Reza
  – ژانویه 19, 2021

  من همه ی فیلترها رو قبلا از بقیه سایت ها خریده بودم ، اما فیلتر فقط جادوگر پلاس واقعی بقیه فقط اداش رو در میارند


  محمد اصلانی
  – ژانویه 19, 2021

  سلام و درود از تیم حرفه ای تایم لاین پلاس، دیشب پک رو از شما تهیه کردم و خدا رو شکر امروز روی دو تا خریدم از روی خروجی های فیلتر سود گرفتم


  بیژن ابراهیمی
  – ژانویه 13, 2021

  تشکر و ممنونم از پشتیبانی سایت
  نتیجه هم عالی


  مرجان وطن خواه
  – ژانویه 12, 2021

  حفظ اعصاب و سرمایه ام رو مدیون سایت شما هستم ممنونم تمام سرمایه ام تو بورس داشت از بین می رفت به تعدادی از کانال های بورسی هم حق عضویت دادم اما نه تنها کمکی بهم نشد که فقط از یه سهم بد به بدتر می رفتم


  Ahmadi
  – ژانویه 12, 2021

  عالییییییی و بی نقص مخصوصا فیلترهایی که بعنوان کوتاه مدت معرفی می کنه بدون خطا بین 13 تا 20 درصد بشخصه از هر کدوم سود گرفتم که تو این بازار آشفته کمک بزرگی به جبران ضررهایی که تو این مدت داشتم کرد


  persian
  – دسامبر 27, 2020

  می خواستم تشکر کنم . امروز فیلتر جادوگر بدستم رسید بی نظیره همین امروز 15 درصد سود گرفتم روی خریدهام امیدوارم خیر ببینید


  shahrokhi
  – دسامبر 21, 2020

  سلام من هم امروز فیلترجادوگر واقعی بورس بدستم رسید با نتیجه ای که همین روز اول ازش گرفتم باعث شد تمام ضررهای گذشته ام رو بدست فراموشی بدهم بی نهایت سپاسگزارم


  freeend
  – دسامبر 20, 2020

  سلام ممنونم از شما من مجموعه فیلتر جادوگر واقعی بورس رو حدودا دو ماه پیش از شما تهیه کردم و واقعا راضیم اگرچه اون زمان برای من تخفیف نداشت اما واقعا نوش جووونتون من هر نمادی رو با این فیلتر خرید زدم رو سود عالی بود 🙂

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نام *

  ایمیل *

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  دیدگاه شما *

  قوانین ثبت دیدگاه

  ( امتیاز دادن به محصولات فروشگاه صرفا مختص خریداران می باشد )
  ( نام بردن از سایت ها، اشخاص و سهام در ثبت نظرات ممنوع است و بصورت اتوماتیک حذف می گردد )


  فیلترنویسی در بورس pdfDownloads-icon

  هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

  25,000,000 ریال 12,000,000 ریال

  فیلتر طلایی بورس برای اولین بار با استراتژی جناب دکتر ناصر حسینی بر استاد اقتصاد دانشگاه نوشته شده است و متاسفانه در برخی وب سایت ها فیلترهای مشابه و چه بسا همین فیلتر طلایی بورس بازار دی جی با قیمت های بالای پانصد هزارتومان بفروش می رسند.

  این فیلتر در سال ها قبل  بعنوان یکی از فیلترهای موجود در پکیج آموزش فیلترنویسی بورس بوک  ارائه گردید (با قیمت 48 هزارتومان) که بعد پیرو گزارشات متعدد مبنی بر سوء استفاده از محصولات،متوجه شدیم فیلتر ما با کمی ویرایش و حذف و اضافه برخی شاخص ها به قیمت میلیونی فروخته می شود که متاسفانه بدلیل عمومی شدن فیلتر ارزش پیگیری از طریق مراجع  را ندارد (مگر جهت پاره ای ادعاها و….) اما این مورد باعث گردید تا مصمم شویم دیگر محصولات با قفل و مدت دار ارایه دهیم. با این حال فیلترهای طلایی را مستقیما از طراحان اصلی با یک پنجم قیمت کپی ها از همینجا تهیه نمایید.

  دو فیلتر طلایی بورس اول اگر چه چکیده همه فیلترهای نوسان گیری و شاه فیلتر دیده بان بورس می باشند فیلتر اصلی هر روز بهترین نمادهای در کف  با قدرت ذاتی و سوددهی بالا را فیلتر می کند اما فیلتر دوم که فقط بر اساس داده های همان روز کل بازار را رصد می کند سعی می نماید نمادهای که از وضعیت خوبی در آن روز برخوردارند اما از چشم جا مانده اند را فیلتر نماید از این رو درماه شاید تنها چند مرحله تعداد محدودی از نمادها را نشان دهد  لذا بدلیل ایجاد صف خرید (بدلیل عمومی بودن و فروش کپی فیلترما در برخی وب سایت) احتمال افت نمادها بعد از چند روز وجود دارد لذا پس از هر خرید حتما با استفاده از سیستم تحلیل خودکار نسبت به ماندن یا خروج تصمیم بگیرید.
  خرید فیلتر بورس

  بعبارتی  جهت صفر رسیدن ریسک خرید نوسانی توصیه می شود از سیستم تحلیل خودکار بازار دی جی بعنوان تاییدیه استفاده شود. یعنی اگر جهت خطوط اندیکاتور روانشناسی بازار هر دو به سمت بالا بود نسبت به خرید اقدام نمایید.

  مخاطب: مبتدیان تا حرفه ای هادرصورت عدم رضایت از کارکرد فیلتر چندبرابروجه پرداختی کد تخفیف 90 درصدی خرید محصولات بازاردی جی را دریافت خواهید کرد.

  محصولات دریافتی: فیلتر و راهنمای کار و آموزش کامل فیلتر نویسی به انضمام صدها فیلتر ناب دیده بان بازار و کد تخفیف 40 درصدی خرید سیستم تحلیل خودکار بازاردی جی

  تخفیف ویژه: بنا به درخواست کاربران عزیزو فروش غیرقانونی در برخی وب سایت، کل این مجموعه با قیمت 400 هزارتومان عرضه می گردد.

  توجه: بزودی تغییر و تحولی بزرگی در محصولات این وب سایت صورت می پذیرد و در صورت اضافه شدن اندیکاتورهای کمکی به هر یک از محصولات  پکیج بروز شده برای کاربرانیکه با قیمت پایین تر(قیمت فعلی) محصول را تهیه کرده اند بصورت رایگان ارسال خواهند شد.

  درحال حاضر بخشی از مجوزهای محصولات (گواهی ثبت و گواهی نشر) از جمله مجوز ثبت و نشر این پکیج صادر گردیده است و پس از صدور کلیه مجوزهای قانونی تغییرات مهمی در سایت اعمال می شوند.

 • ریشمک سهامیاب
 • هدیه ویژه تا آخر ماه:تخفیف 40 درصدی برای هرکدام از محصولات سیستم تحلیل خودکار و اندیکاتور فوق حرفه ای سیگنال یاب و اندیکاتور دایمی استراتژی 4

  توجه: بزودی کلاس های دوره آموزشی فیلتر نویسی جناب آقای دکتر حسینی بر ضبط و احتمالا از طریق وب سایت خود ایشان عرضه خواهند شد.

  اما کماکان پشتیبانی گروه بازاردی جی بر عهده ایشان می باشد که در صورت تغییر پشتیبان مراتب اطلاع رسانی می شود.همچنین از نظر گروه بازاردی جی فعالیت هر یک از مدیران و همکاران دخیل در پروژه های تحقیقاتی و استراتژی نویسی بصورت مستقل و یا همکاری با سایر گروهها چه بعنوان پشتیبانی کننده و یا چه بعنوان استفاده از مجوزها و مدارک تحصیلی نامبردگان توسط گروههای همکار یا کارگزاری ها محترم بوده اما در صورت استفاده از نام و اعتبار بازاردی جی توسط همکاران جهت تبلیغ محصول و یا معرفی وب سایت ها، گروه بازاردی جی حق پیگیری را جهت احقاق حق دیگر همکاران محفوظ می دارد.

  فیلترهای طلایی بورس یا همان  فیلترهای جادویی بورس برای اولین بار با استراتژی جناب دکتر ناصر حسینی بر استاد اقتصاد دانشگاه نوشته شده است و متاسفانه در برخی وب سایت ها فیلترهای مشابه و چه بسا  یکی از دو فیلتر طلایی بورس همین پکیج با قیمت های بالای پانصد هزارتومان به فروش می رسند.

  توجه مهم: این پکیج هیچ ارتباطی با برخی وب سایت های که فیلتر تکی تحت این عنوان می فروشند ندارد و این پکیج همراه با آموزش فیلترنویسی صدها نوع از آن فیلترها و قوی تر را دارا می باشد.

  متاسفانه در حال حاضر برخی ازاین افراد با درج داده های غلط و یا رصد سیگنال های پیشنهادی فقط در ماههای بهبود روند بورس چنان مبادرت به اغوای کاربر می نمایند که کاربر ناخواسته مبادرت به پرداخت هزینه میلیونی می نماید.

  حداقل در حال حاضر 8 وب سایت کلاهبردار هست که سه تا از این وب سایت ها مستقیما فیلترها یا اندیکاتورهای بازاردی جی یا همکاران  فروخته اند که مدارک و مستندات موجود می باشد یکی از این وب سایت ها که وقاحت به حد اعلی رسانیده بود معرفی می شود.چون مدارک آنقدر محکم می باشند و 4 نفر شاهد وجود دارد نامبرده حتی اگر وب سایت ها را کلا از دسترس خارج نماید بازهم مدارک اثبات کننده موجود هستند.

  (این مدیران فریبکار نمادهایی که را مثلا از ده روز قبل روند صعودی داشته اند بعنوان خروجی معرفی می نمایند تا کاربر پس از دیدن درصد بالای بازدهی برای برطرف شدن شکش مبادرت به مقایسه قیمت ده روز قبل و قیمت جاری نماید اما یکبار دیگر فریب آنها را می خورد چون که آن نماد اصلا جزو خروجی  آن محصول نبوده است بلکه عمدا برای فریب بعنوان یکی از خروجی های محصول نوشته شده است.)

  تیم بازاردی جی به شما اطمینان می دهد اگر کسی یا گروهی مدعی موفقیت صددرصد در بورس با یک فیلتر یا اندیکاتور شدند در کلاهبرداری آنها نباید شک داشت چرا که اگر چنین میبود راسا تا بحال نصف بورس را باید می خریدند.از این رو مدیران  و همکاران بازاردی جی برخلاف دیگر  وب سایت ها و کانال های تلگرامی هیچ وقت بخود اجازه فروش سیگنال و یا استفاده از سیگنال های یک فیلتر خاص را نداده اند چرا که فیلتر همانند چاقوی دوسر می ماند برخلاف اندیکاتور که شما روی هر سهم به انتخاب خود اجرا می نمایید در فیلتر این اختیار نیست.

  متاسفانه کاربران برخی وب سایت های مشابه که فیلتر یا فیلترهایی تحت این عنوان با قیمت  نیم میلیونی تا یک میلیونی می فروشند از آنجا پول زیادی را بابت یک فیلتر ضرر ده و فاقد کارآیی پرداخته اند و یا هزینه میلیونی را بابت اندیکاتورهای رایگان مشابه این سایت پرداخته اند و چون آن وب سایت ها فاقد توان برنامه نویسی (برخلاف تیم بازاردی جی که یک نفر از برنامه نویسانش در سطح بین المللی پروژه اجرا می نماید) جهت ارایه اندیکاتورهای تستی می باشند (یا اینکه بعمد از ارایه تست خودداری می نمایند تا کاربر با فریب جملات گول زننده مبادرت به خرید نماید) و خریداران  بعد از خرید عدم رضایت خود را به اطلاع مدیران آن سایت ها می رسانند ولی  چون مدیران آن وب سایت ها پاسخگو نیستند (از ابتدا قرار بر عدم پاسخگویی بوده و به همین خاطر از معرفی کامل خود امتناع ورزیده اند) نارضایتی خود را به اینجا منتقل می نمایند.

  چون به گمانشان مدیران بازاردی جی و آن وب سایت ها یکی هستند در حالیکه با اطمینان می گوییم  رزومه و معرفی کامل پشتیبان این سایت در محتوای وب سایت بازاردی جی صورت گرفته است و همچنین کلیه محصولات دارای مجوز نشر قانونی می باشند لذا ارتباط بازاردی جی  با وب سایت های مشابه که مبادرت به فریب کاربران می نمایند شدیدا تکذیب می گردد.

  از این رو مسیولیت محصولات آن وب سایت ها که کپی محصولات رایگان  می باشند بعهده مدیران همان وب سایت ها می باشد و ارتباطی بین بازاردی جی که مهمترین رویه آن صداقت با مشتری می باشد با آن افراد وجود ندارد.و مشتریان فریب خورده آن سایت ها می توانند حق و حقوق خود را طبق قانون تجارت الکترونیکی ( که ارایه نسخه تستی برای محصولاتی با این ویژگی ضروری می باشد بجز فیلترها و محصولات مشابه که طبق ماده 4 قانون تجارت الکترونیکی عدم  بازپس گیری آنها وجود دارد) از مراجع قانونی و قضایی پیگیری نمایند.

  مشتریان فریب خورده می توانند درخواست مشاوره خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال نمایند تا توسط یکی از همکاران که کارشناس رسمی دادگستری در این حوزه می باشند راهنمایی شوند.

  لذا به اطلاع می رسانیم که این وب سایت هیچ ارتباطی با دیگر وب سایت های مشابه ندارد و برخلاف وب سایت های مذکور محصول فیلترطلایی ما یک پکیج حاوی هزاران فیلتر و چه بسا مهمتر از آن فیلترهای تکی در کنار آموزش فیلترنویسی می باشد.

  یکی از فیلترهای پکیج آموزشی فیلتر نویسی فیلترهای طلایی بورس (فیلترهای جادویی بورس ) می باشد که چکیده  و ترکیبی از همه فیلترهای نوسان گیری و فیلترهای سیگنال ده خرید و فروش روزانه و شاه فیلتر  فیلترهای دیده بان بورس می باشد که شرایط عرضه و تقاضای سهم و درصد تفاوت قیمت اولیه و قیمت خریدار و تفاوت قیمت پایانی و قیمت ماکزیمم  و……. مورد رصد قرار می دهد بطور کلی  چنین نمادهایی با این شرایط خیلی به ندرت یافت می شوند  بطوریکه ممکن است در ماه شاید چند مرحله، بسته به وضعیت بازار تعداد محدودی از نمادها را بعنوان خروجی نمایش دهد که شما برای اطمینان بیشتر می توانید از سیستم تحلیل خودکار بازاردی جی بعنوان تاییدیه استفاده نمایید.یعنی اگر این سیستم آن را تایید کرده بوده در خرید آن شک نکنید.

  با این فیلتر شما در بورس از هر نظر مستقل خواهید شد.

  فیلترهای طلایی بورس شامل یک فیلتر طلایی و دهها فیلتر اختصاصی و ویژه برای مبتدیان تا فوق حرفه ای ها کاربرد دارد بطوریکه با درج فیلتر طلایی بورس ( فیلترهای جادویی دیده بان بازار ) شما بهترین نمادهای سودده را  مشاهده خواهید کرد.

  زمان مناسب استفاده از فیلتر طلایی بورس در ساعات پایانی می باشد که قیمت های آن روز بعنوان یک روز مستقل لحاظ شوند.

  توجه: بطور کلی برای استفاده از هر نوع فیلتری در دیده بان بورس بهتر است این کار در ساعات پایانی بورس انجام پذیرد.

  توجه:خیلی از این فیلترهای مهم بورس توسط آقای بهزاد علیزاده برای اولین بار در اختیار سایت قرار گرفته اند که به اسم خود ایشان پس از اخذ مجوز نشر آنها از مرکز رسانه های دیجیتال  توسط وب سایت بازاردی جی (دارای پروانه نشر دیجیتال) منتشر می شوند. فیلترهای مهم بورس  و  فیلترهای شاخص های مهم بورس که به این پکیج قابل افزوده شده اند:

  این فیلتر سهام هایی را که در ابتدای صبح نزولی بوده اند ولی در حال برگشت به مدار مثبت هستند را نمایش می دهد.

  این فیلترهای مهم بورس  برای انتخاب سبد جهت خرید روزانه و کوتاهمدت بسیار مناسب می باشد بطوریکه کاربر می تواند از میان  تعداد محدود نمادهای هر روز این فیلتر آنها را قبل از خرید یک بار دیگر با یکی از اندیکاتورهای هشداردهنده بازاردی جی بررسی نماید و بهترینشان را خریداری نماید و یا اینکه کل این سبد را دستور خرید بگذارد مطمینا در صورت کاهش قیمت یکی از نمادها ضرر آن توسط مابقی نمادها جبران خواهد شد.

  دو عدد از فیلترها مربوط به مک دی می باشند که نمادهای دارای شرایط استراتژی مک دی را فیلتر می نمایند.

  این فیلتر نمادهایی که از لحاظ اندیکاتور ایچیمیکو دارای شرایط مناسبی هستند را نمایش می دهد.

  فیلتر نمادهای با میانگین کوتاهمدت را مشخص می سازد.

  نمادهای با شرایط استوکاستیک ده روزه را مشخص می نماید.

  نمادهای با شرایط  میانگین کوتاهمدت را مشخص می نماید.

  نمادهای با شرایط  استراتژی MFIرا مشخص می نماید.

  سه نوع متفاوت از فیلتر آراس ای هستند که یک نوع نمادهای با شرایط استراتژی ار اس ای را مشخص می کند و یکی نمادهایی که rsi بالای ۸۰ یا زیر ۲۰ دارند را مشخص می نماید و دیگری محاسبه آر اس آی و نسبت میانگین حجمی را انجام می دهد.خرید فیلتر بورس

  همچنین در سی فیلد 1  قالب شخصی شما می توانید نسبت میانگین حجم سه روزه را به دو هفته مشاهده نمایید و در سی فیلد صفر مقدار عددی rsi  قابل مشاهده می باشد.

  همراه فیلتر بالا یک فیلتر دیگر نیز ارایه شده که نمادهایی که در محدوده اشباع فروش قرار دارند و حجم این سه روزه نسبت به حجم دو هفته قبل ناگهانی افزایش یافته است را فیلتر می کند.

  نمادهای با شرایط  استراتژی Wiliamsرا مشخص می نماید.

  فیلتر سهم هایی که در بالای خط میانگین متحرک ۲۶ روزه باشد را مشخص می نماید.

  نمادهای با شرایط  استراتژی (CCI) را مشخص می نماید.

  نمادهای با شرایط  استراتژی  بولینگر را مشخص می نماید.

  در فایل راهنمای فیلترهای مهم بورس  همراه با آموزش ترکیب فیلترها این فیلترها نیز درج شده اند.

  فیلتر:

  سیگنال ورود پول بسیار قدرتمند به سهم و تمایل به ادامه روند صعودی

  فیلتر:

  سیگنال خروج سهامداران بزرگ و صف فروش سهم که می تواند چندین روز ادامه دار باشد.

  فیلتر:

  می تواند نشانه ای از کد به کد حقوقی به حقیقی باشد اما باید عوامل دیگر نظیر تعداد خریداران را نیز دخالت داد

  فیلتر:

   عدم تمایل حقوقی به فروش سهم می تواند نشانه ای جدی از عزم سهم برای ادامه روند صعودی باشد. هرچند باید عوامل دیگر را نیز در نظر گرفت.

  فیلتر:

   عدم تمایل حقیقی به فروش و در مقابل خرید سنگین آن از حقوقی، صعود قدرتمند سهم را تاحد زیادی تضمین می کند

  همچنین اگر نیاز به نمادهای بیشتری برای تحلیل دارید شما می توانید فیلترهای کاربردی و اختصاصی را از ازینجا دریافت نمایید.

   با توجه وضعیت خاص محصولات دیجیتالی و نرم افزار بر اساس بند د و ه آیین نامه اجرایی مواد 38 و 42 قانون تجارت الکترونیکی امکان عودت محصول و انصراف وجود ندارد لذا درخواست می شود  قبل از خرید نسبت به مطالعه دقیق توضیحات هر محصول و استفاده از نسخه تستی محصولاتی که نسخه تستی شان ارایه شده است  اقدام نموده و سپس مبادرت به خرید نمایید.

  همچنین کاربران عزیز در صورت عدم اقناع توسط توضیحات بالا می توانند با ارسال این متن (درخواست خروجی فیلترهای سودده جهت بررسی) به شماره پشتیبانی 09177898142 خروجی یک روزه فیلترهایی که در آن روز خروجی داشته اند را دریافت نمایند.

  مدت زمان ارسال خروج و پاسخ به پیامک از یک روز تا یک هفته بر حسب وضعیت خاص پشتیبانی متغییر می باشد اما سعی می شود در سریعترین زمان پاسخ ارسال گردد.

  دلیل عدم  بروز رسانی نتایج قبلی: از آنجا که خیلی از وب سایت های جاعل مبادرت که درج نمادهایی که در هفته قبل رشد داشته اند در وب سایت شان بعنوان خروجی (به دروغ) اقدام می نمایند تا کاربر را جهت خرید آن محصول تقلبی اغوا نمایند  و جهت رضایت و اعتماد کاربر خروجی یک روز به کاربران ارسال می گردد تا کاربران علاوه بر تحلیل مجدد آن وضعیت قیمت را تا یک هفته رصد نمایند.

  لذا تاکید می شود قبل از خرید نسبت به تست محصولات (دریافت خروجی فیلترها) اقدام و قوانین مربوط به بخش فیلترها (کلیک کنید) را حتما مطالعه نمایید.با توجه به فرصت تست و شفاف بودن قوانین سایت بعد از خرید،با توجه به قانون تجارت الکترونیکی در خصوص فروش محصولات دیجیتالی امکان اعتراض و یا عودت محصول وجود ندارد.

  لازم به ذکر می باشد کلیه محصولات این وب سایت دارای پروانه نشر بوده و فروش مجدد و یا سوء استفاده از محصولات پیگرد قضایی دارد.

  توجه:کلیه محصولات این وب سایت دارای مجوز نشر دیجیتال بوده و هر گونه سوء استفاده یا فروش مجدد و یا استفاده مشترک ( بخصوص برای فیلترها که امکان اعمال قفل ای پی وجود ندارد) غیرقانونی بوده و مدیران سایت بر اساس ماده 67 قانون ت.الکترونیکی (مبحث کلاهبرداری کامپیوتری) و ماده 68 همان قانون (مبحث جعل کامپیوتری) و ماده 74 همان قانون(نقض حقوق مولف) حق پیگیری و ادعای خسارات از طریق محاکم قضایی نظام مقدس جمهوری اسلامی را دارند.

  توجه : برخی فیلترها نیاز به قالب شخصی دارند که بزودی آموزش ان نیز درج می شود بطور کلی فیلترهایی که (cfield)  دارند یعنی اینکه در قالب شخصی این سیفیلد باید تعریف شده باشد.

  برای مشاهده آموزش تصویری و فیلم ساخت قالب دیده بان بازار بورس کلیک کنید.

  توجه: کلیه فیلترهای این سایت بارها تست شده اند.

  بعد از ایجاد قالب به قسمت فیلترنویسی مراجعه کرده و فیلتر مورد نظر را کپی پیست کرده و آن را اعتبارسنجی نمایید اگر در حین اعتبارسنجی با خطایی مثل این خطا مواجه شدید.

  TypeError: mw.InstHistory[row.inscode]

  یا اینکه خطای مثل خطای ناشناخته شدن متغیر k ظاهر گردید در آن صورت اگر شما قسمت های تاریخچه قیمت ها و حقیقی و حقوقی ها و همچنین آمارهای کلیدی را در قسمت تنظیم ها فعال کرده اید مطمئن باشید که این خطا مربوط به سرور بورس و عدم دسترسی به برخی از شاخص هایی هست که بر اساس داده های گذشته بورس توسط سیستم خود بورس محاسبه و برآورد می شود.

  شما می توانید در ساعتی دیگر یا در روز دیگر در ساعات معامله آن فیلتر را مجددا اعمال نمایید.

  من 15 سال هست که با شما کار می کنم هموقعی که پشتیبانی نرم افزار تشخیص پسام داشتید برای همین در پیشنهادتان شک نکردم و این محصول خریداری کردم سه روز هست که محصول فیلتر جادویی را تهیه کردم هنوز سیگنالی نداده است ایا طبیعی می باشد؟ در ضمن بعد از کپی پست کردن اعتبار سنجی در دیده بان بازار زدم فیلتر هیچ مشکلی نداشت

  سلام آقای دکتر
  محصول خریداری کردم سوال این هست که در چند وب سایت نیز محصول مشابهی را می فروشند آیا تفاوتی هست یا خیر؟البته بدلیل آشنایی قدیمی با شما و اطمینان از تجربه و توانتان در منحصربفرد بودن این محصول شک نداریم خصوصا اینکه همه وب سایت های دیگر بدون نام و نشان فعالیت می کنند ولی فعالیت شما علنی و حقیقی می باشد.

  سلام و خسته نباشید جناب دکتر
  فیلتر محشری بود از زمان خرید تا کنون فقط دو سهم معرفی کرده که بنده حتی بدون تایید سیستم تحلیل خودکار آن را خریداری کردم و الان در سود هستم ولی نمی دانم ایا الان خارج شوم یا نه؟

  سلام خدمت مدیر عزیز
  این محصول من قبلش خرید کرده بودم اما الان در پیشنهاد ویژه خرید کل پکیج یک تخفیف 40 درصدی گذاشتین اگر امکان دارد بخاطر خرید این فیلتر تخفیف مشابهی را برای بنده لحاظ کنید

  نحوه کار یا استراتژی های این فیلتر توضیح دهید؟

  من این محصول تازه خریدم اما تا الان سیگنالی نداد ولی همانطور که گفتین ممکن است در ماه چندبار بیشتر سیگنال ندهد پس هنوز منتظرم

  من قبلا پکیج کلیه محصولات خریداری کردم اگر ممکن است کد تخفیف 40 درصدی خرید فیلتر طلایی را برایم ارسال نمایید.

  من تازه با استفاده از تخفیف 40درصدی این محصول را خریداری کردم قبلا هم یک فیلتر مشابه به قیمت 550هزارتومان از یک وب سایتی تهیه کرده بودم و قبل از آن همین فیلتر 550 هزارتومانی را از سایت دیگری به قیمت 350هزارتومان تهیه کرده بودم خدا خدا می کردم محصول شما مثل دو محصول قبلی نباشه که خوشبختانه این جور نبود فقط یکی دو کد شبیه هم بودند که چون برعکس دوسایت دیگر فعالیت شما فقط بورس می باشد با اطمینان بیشتری می توان گفت محصول شما استراتژی های بهتری را دارد.

  دوست عزیز ما سال بیستم فعالیتمون در بورس هست و این فیلتر برای اولین بار از ترکیب دهها استراتژی و صدها فیلتر با نتایج پژوهش های مربوط به برنامه فیلترینگ شبکه عصبی بوجود آمده است و کسی نمی تواند مدعی شود که این فیلتر از قبل داشتم یا فیلتر مشابهی را ما نوشتیم چون که یکی از مهمترین استراتژی های این فیلتر قبلا در برنامه فیلترینگ با شبکه عصبی (به زودی پس از تست عرضه می شود) بکار رفته است.
  ضمن اینکه همکاران بازاردی جی همه اساتید دانشگاه و دارای تحصیلات علمی بسیار بالا(دکتری اقتصاد) در این حوزه می باشند.

  جناب دکتر سلام
  هم اکنون یکی دو سایت هست که محصولات شما را با کمی تغییر با قیمت های چند برابری می فروشند گفتم اطلاع داشته باشید باعث نگرانی هست که ادمهای مو سفیدکرده ای در بورس و اندیکاتور نویسی و فیلترنویسی مثل شما زحماتتان را یکی دیگر به یغما ببرد.

  متاسفانه خیلی از وب سایت ها این کار می کنند که در پشتیبانی محصول می مانند

  ایا این محصول زمان خروج از سهم را نیز نشان می دهد؟

  سلام
  تصمیم به خروج بعهده خود شماست اما شما با سیستم تحلیل خودکار اولا در همان لحظه مقاومت بعدی را مشاهده خواهید کرد و در صورت رسیدن قیمت به محدوده مقاومتی با یک نگاه به اندیکاتور احساسات و اندیکاتور شناساسی روند می توانید از عبور قیمت از مقاومت و یا رفتن به اصلاح و یا تشکیل روند نزولی اطمینان حاصل کنید (نحوه کار دقیقا در توضیح سیستم آمده است)

  فیلتر بسیار خوبیه ما که وقت نداریم روزی چند ساعت صدها سهم بررسی کنم این کارمون خیلی راحت کرده است.

  عالیه بیشتر می ارزه

  فیلتر بسیار کاربردی بود تشکر می کنم حیف که کم سیگنال می دهد.

  کم سیگنال میده بدلیل اینکه سهام هایی که باید چنین ویژگی هایی را داشته باشند بسیار کم هستند یعنی شما کل بورس را از 40 لایه باریک الک می کنید و محصول خالص و ناب را بدست می اورید.

  کاش قیمتش را کمتر می کردین؟

  تخفیف ویژه اعمال کردیم دوست عزیز بجای 400 هزارتومان 190 تومان می پردازید

  اره ما هم گول چنین وب سایت هایی را خوردیم یک میلیون تومان برای یک اندیکاتور از ما گرفتند که بعد دیدیم این اندیکاتور رایگان می باشد در خود سایت mq که حتی صاحب سایت بجز از کپی پیست کردن با کدنویسی اولیه هم آشنا نیست تا دو عدد در آن اندیکاتور تغییر دهد و عین همان اندیکاتور انهم مربوط به سال 2012 گذاشته بود برای فروش بعد برای پس گرفتن پول مان شکایت کردیم اما کلی الاف شدیم.وقتی گفتیم حرفه تان چیه گفت تخصص بورس و مشاور مالی! تو دادگاه گفت مدرکش دیپلمه!
  آقای دکتر کسی نمی تونه بدون رای دادگاه و حضور شما در دادگاه سایتی را فیلتر کنه اگر فیلتر بکنند اول سایت های خودشان را می کنند و خودشان زیر سوال می روند که عمل مجرمانه فروش سیگنال دارند نه شما که نرم افزار می فروشید.

  من قبلا یک فیلتر فقط در حد دو خط کد که سرهم کرده بودند 500هزار پول داده بودم فیلتر جادویی بازاردی جی خیلی کاملتر و قویتره.
  و فیلترای دیگه اشون با اموزششون دنیایی می ارزنذ. من که راضی ام

  قبول دارم فیلتر شما را انهم بصورت ناقص با حذف برخی شرایط دارند به قیمت 500هزارمیفروشند خودم قبلا خریده بودم و واقعا فکر کردم مدیران سایت خیلی حرفه ای اند که چنین قیمتی برای دو خط کد گذاشته اند. تحقیق که کردم متوجه شدم بنده خدا دیپلم هستند.

  جناب دکتر خیلی قبولتون داریم

  خیلی کم سیگنال میده چرا

  فیلترطلایی دوم هر ساعت سیگنال دارد که خیلی معتبرند

  سلام خسته نباشید. فیلتر طلایی رو خریدم . دو تا فیلتر داخل پک وجود داره شماره یک و شماره 2 که نوشته با اندیکاتور تایید بگیریم. سوال من این هست که کدوم فیلتر خروجی معتبرتری داره و چرا فیلتر دوم تا حالا خروجی نداده به من . شما گفتید که هر ساعت خروجی میده؟ باید کار خاصی انجام بدم؟ اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید.

  فیلتری که با اندیکاتورها باید تاییدی بگیرین بر اساس تابلوخوانی کار می کنه و در ماه ممکنه یکی دو مورد بیشتر سیگنال ندهد.
  اما فیلترهای اصلی همان فیلتر دوم و جند مورد شاخص ها می باشند که فیلتر دوم اکثر روزها خروجی دارد مگر اینکه داده های گذشته بورس در سرور خود بورس دریافت نشوند که در آن صورت یک خطای inscode ظاهر می شود که از فیلتر نیست از سرور هست ولی اگر این خطا ظاهر نشد و هشداری نداد باید منتظر بمانید در روزهای اتی فیلتر اجرا نمایید.
  بطور کلی فیلتری که هر روز و هر ساعت اگر خروجی داشته باشد آنوقت مطمین باشید ان فیلتر فاقد استراتژی می باشد و فقط بر اساس جمع و تفریق تصادفی نوشته شده است.

  سایت شما چرا نماد اعتماد نداره در ضمن چگوری از تخفیف 40درصدی استفاده کنیم قیمتی که الان هست 600تومنه(این قیمت بدون40درصد تخفیفه؟)

  سایت شما چرا نماد اعتماد نداره در ضمن چطوری از تخفیف 40درصدی استفاده کنیم قیمتی که الان هست 600تومنه(این قیمت بدون40درصد تخفیفه؟)

  سلام اینماد دارد با اینحال مهم معرفی سایت هست

  سلام الان حدودا دو هفتس هیچ سیگنالی نداده چجوریاس رو اعتبار سنجی هم میزنم میگه خطایی وجود ندارد

  سلام من فیلترطلایی روخریدم یه بار هم تواین بیست روز اخیر خروجی نداده وتصمیم داشتم فیلتر های سودده دیده بان رو بخرم تردید دارم به خریدم راهنمایی بفرمایید.

  سلام
  استراتژی طوری هست که ریسک حداقل می رساند با این حال در پکیج فیلتر طلایی فیلتر ترکیبی اکثر مواقع خروجی دارد در پکیج فیلتر سودده نیز یک فیلتر اکثر روزها خروجی دارند

  سلام.اول اینکه تخفیف 40 درصدی ک شما تو کامنت گفتی با تخفیف 40 درصدی میشه 190 تومن کجا هست؟؟؟!!تنها گزینه خریدی ک تو این صفحه هست افزودن به سبد خرید هست که مبلغش 600 تومنه بدون هیچ تخفیفی!!
  لطفا واضح و بدون حاشیه سوال کاربران رو پاسخ بدید

  سلام از قیمت اصلی کسر شده است

  سلام ، وقتتون بخیر ، چرا قیمت این محصول دقیقا مشخص نیست ؟

  ” تخفیف ویژه: بنا به درخواست کاربران عزیز و فروش غیرقانونی در برخی وب سایت، کل این مجموعه با قیمت 400 هزارتومان عرضه می گردد ”

  ولی موقع خرید 600 هراز تومان هست ؟

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  علاوه بر سیستم های آماده که نتیجه دهها پژوهش دانشگاهی در خصوص بررسی انواع استراتژی ها ،شما می توانید با خرید مجموعه اندیکاتورهای ترسیم هوشمند واگرایی ها و مجموعه اندیکاتورهای سیگنال دهنده صدها استراتژی جدید برای خود خلق نمایید.

   

  اندیکاتورهای مهم رسم خودکار واگرایی ها

  واگرایی ها اندیکاتور شاخص احساسات

  ترسیم خودکار واگرایی های روند قیمت

  ترسیم وسیگنال واگرایی تگ مک دی

  سیگنال های واگرایی مک دی

  ترسیم خودکار واگرایی و سیگنال های ao

  ترسیم هوشمند واگرایی و هشدارهای cci

  سیگنال های اندیکاتور rvi(رایگان)

  اندیکاتور هشدار سیگنال های استوکاستیک(رایگان)

  اطلاعات تماس با پشتیبانی

  ایمیل: [email protected]

  دانلود برنامه مفید تریدر

  تلگرام:[email protected]

  تماس به غیر از پشتیبانی با مدیر پروژه ها

  09177898142

  دکتر حسینی  بر

  دکترای اقتصاد انرژی – مدرس دانشگاه و بورس

   

   

   

   

  هشدار: اندیکاتورها و سیستم های این وب سایت فقز در یک سیستم قابل استفاده هستند  و درصورت ثبت بیش از یک ای پی برای هر خرید سیگنال خطا شناسایی می شود قوانین و مقررات قبل از خرید


  آیین نامه اجرایی مواد 38 و 42 قانون تجارت الکترونیکیDownloads-icon


  قانون تجارت الکترونیکیDownloads-icon


  قانون ت.الکترونیکیDownloads-icon


  مبحث جعل کامپیوتریDownloads-icon


  دانلود برنامه مفید تریدرDownloads-icon

  09910797280

  خانه » وبلاگ » فیلترهای کاربردی بورس

  فیلترهای حرفه ای و فیلتر کاربردی بورس این روزها بیش از پیش در بین سرمایه گذاران از اهمیت فراوانی برخوردار است پرا که فیلترهای کاربردی در بورس این امکان را به سرمایه گذاران میدهد تا بتواند با استفاده از برخی از تکنیک ها انتخاب سهم مناسبی در بازار داشته باشد و خود را بی نیاز از تحلیل بنیادی و تکنیکال کند.

  پس ماهیت فیلتر نویسی در دیده بان بازار این است که سرمایه گذار با استفاده از یک سری فیلترهای کاربردی بتواند سهامی را انتخاب کند که با توجه به معیارهایش تناسب داشته باشد و یا اینکه بتواند بازار سرمایه را رصد کند.

  به عنوان مثال به دنبال فیلتری باشید که صف های فروش پرحجم را شناسایی کنید.خرید فیلتر بورس

  فیلتری که برای شناسایی پول هوشمند استفاده شود و سایر فیلترهایی که در بورس وجود دارد.

  در این مقاله قصد داریم برخی از پرکاربرد ترین فیلترهای بورسی را با هم بررسی کنیم.

  پس با ما همراه باشید

  فیلتر شماره 1:

  فیلترهای خروج و ورود پول حقیقی از فیلترهای حرفه‌ای بورس محسوب می‌شوند؛ چون این ورود و خروج پول به‌ نحوی نشان‌ میدهد که چگونه حرکت مثبت یا منفی سهام آغاز  می‌شود. بنابراین دو فیلتر زیر را ببینید:

  1.1فیلتر ورود پول حقیقی:

 • آموزش سرمایه گذاری در طلا
 • 1.2فیلتر خروج پول حقیقی:

   

  فیلتر کاربردی شماره 11:

  فیلتر ورود پول هوشمند در یک سهم :

  خب عزیزانم میریم سراغ یک فیلتر بشدت مهم و جذاب در بازار بورس تهران یعنی فیلتر ورود پول هوشمند در سهم.

  به عبارت دیگر مثلا سرمایه گذار میتونه با استفاده از فیلترنویسی سهامی که ورود نقدینگی در اونها رخ داده است را تشخیص دهد.

  یکی از فیلترهایی که به راحتی  میتواند ورود نقدینگی به سهم را تعیین کند حجم معاملات است که استفاده از آن می تواند کمک شایانی به سرمایه گذار کند و با  آن سهامی که به یک دفعه حجم معاملات آن زیاد میشود را در فیلتر مشخص و معین کرد. کدهای زیر فیلتر ورود نقدینگی به سهم را به ما میدهد.

  اما یادتون باشه که باید تحلیل تکنیکال و تابلو خوانی سهم را هم مد نظر داشته باشید (تحلیل کنید)تا با استفاده از آن بتوانید سهامی که ورود نقدینگی در آن اتفاق افتاده است را تشخیص دهید و سپس اقدام به ترید کنید چون احتمال دارد حجم معاملات سهمی بالا باشد و هشدار معاملاتی را صادر کند ولی سهم  از نظر تحلیل تکنیکال در محدوده مقاومت سهم باشد یعنی اینکه عده ای در حال خالی کردن سهم یا فروش سهم هستند و این خود نشان از خروج نقدینگی است.

  برای تعیین سهامی که ورود نقدینگی در آنها اتفاق افتاده است؛  کافی است کد زیر را کپی کرده و در بخش فیلتر سایت tse تایپ کنید و لذت ببرید.

  مهندس محمد مهدی کریمی

  من عاشق بورس هستم و از نظر من جذاب ترین شغل دنیا اینه که بتونی آینده ی بازار سرمایه رو زودتر از همه پیش بینی و تحلیل کنی و به راحتی آیندت رو بسازی و از اون لذت ببری!!!   من در این وب سایت می خواهم هرآنچه در این چندین سال فعالیت خودم در بازار سرمایه یاد گرفتم رو به زبان ساده اما جذاب با شما دوستان خوبم به اشتراک بزارم ،خیلی مخلصیم.

  مدیر گروه آموزشی بست تی بورس

  💎 فروشگاه محصولات

  💎دوره های رایگان

  💎مقالات آموزشی

  💎درباره بست تی بورس

  💎 تماس با بست تی بورس


  نام کاربری یا آدرس ایمیل *


  رمز عبور *

  ورود

  هنوز حساب کاربری ندارید؟

  خرید فیلتر بورس
  خرید فیلتر بورس
  منتشر شده در
  دسته‌بندی شده در ارز دیجیتال

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *