ختور


ختور
ختور


{{{text-format body}}}


{{{text-format body}}}

آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

یادداشتی درج نکردید

در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

#ختور منظورش از در این حد خفن چی هست؟

ختور

#ختور نظر یکی از اساتید قدیمی که هم بنیادی کار هستند و هم تکنیکال کار…. با توافق برجام که احتمالا تو هفته پیش رو محقق خواهد شد سهام خودرویی و قطعه سازها بخصوص اونایی که سود سازی خوبی داشتن و تولیدشون انحصاری و بدون رقیب هست.معرکه و دست نایافتنی خواهد شد.ختور رو من دیروز خریدم و دلیلم عملکرد و گزارش و سودسازی خوب شرکت و همچنین اصلاح قابل توجه سهم میباشد…بهیچوجه فروشنده نباشید.

#ختور https://uupload.ir/view/9r52_صوتی.ogg/ فایل صوتی مصوب سال ۱۳۹۹برای افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دوباره و چند باره گوش کنید…… https://uupload.ir/view/9r52_صوتی.ogg/

#ختور خدمت نوسانگیرا عرض کنم،ک سهم ۴ بار صف فروش شد و صف جمع شد،پس دیگه فروشنده ای باقی نمونده،هرکس میخواست خارج شه،خارج شد،هرکس ک مونده دنبال اهداف بالاس،با حرف منفی نمیتونی سهمو منفی کنی،مگه اینکه حقوقی صف فروش درست کنه ک اونم دیگه کسی پشتش نمیره،چون هرکی پول لازم بود خارج شده،کسی ک میگه از ۲۰ درصد پایینتر برمیگرده،خودشو خسته نکنه،شنبه صف خرید

#ختور 💢شرکت در خرداد ماه 88 میلیارد تومان فروش داشته که نسبت به دوره ی مشابه سال گذشته 146% افزایش را تجربه کرده است 💢با گزارش سه ماهه اول 1400سود خالص ttm سهم میتواند به 99 میلیارد تومان افزایش پیدا کند به عبارتی حدود 116 تا 120 تومان سود هر سهم خواهد شد و پی به ای سهم به محدوده ی 13 تا 14 تقلیل پیدا خواهد کرد

#ختور خدمت سهامداران ختور گزارشات سالانه و ماهانه عالی داده و از این بابت تبریک میگم در مورد بحث تجدید ارزیابی ان شاء ا… به احتمال زیاد بنظرم پتانسیل تجدید ارزیابی حداقل ۱۰۰۰ درصدی رو داره چون طی این سالها چندین بار افزایش سرمایه داده و سرمایه شرکت زیاد شده ولی کف افزایش سرمایه بنظرم حداقل حوالی ۱۰۰۰ درصده.البته این دیگه به سیاست خود سایپا بستگی داره که تجدید بده یا نه. سهم به شدت خوب و سودسازی هست و به دید سرمایه گذاری بلند مدتی در قیمت فعلی یعنی ۱۸۰۰ تومن بسیار کم ریسک ارزیابی میشه

#ختور جدا یعنی میتونیم بفروشیم

 • آ س پ
 • #ختور الان ازاده دوست عزیز

  ختور آقای یاور عزیز شاید از دست دلخور باشی ولی کار اصلی من نوسان گیری و با فیلتر ها وارد سهم میشم ختور فیلتر ورود پول هوشمند داشته ولی نه به اندازه که شما داری میگی شما اینجوری حساب می کنید که ۳۲ میلیون سهم معامله شده در صورتی که ۲۹ میلیون از ۳۲ میلیون سهم همان روز فروخته شده با نوسان دو و نیم الی ۳ درصد و نقطه ورود نوسان گیر های حرفه ای ۱۵ الی ۲۰ درصد پایین تر از قیمت فعلی خواهد بود اگر سهامداران شما حرفهای بودن قیمت سهم به اینجا نمی رسید و در آخر حداقل باید ۳۰ درصد شناور صبر در این قیمت ها معامله بشه تا سهم برای استارت دوباره آماده بشه موفق و پیروز باشید نخبه دوم ورود احتمالاً تا ۱۰ روز آینده خواهد بود و تا این ده روز سهم نوسانی عمل خواهد کرد

  #ختور نوسان چی گرفتن ؟ با کی کار داری ! سهم با قیمت ۱۲۵۰۰ تقریبا بسته شد برای افزایش سرمایه و با قیمت ۵۵۰۰ باز شد الان سهم شده ۱۶۰۰ اونوقت چه نوسانی گرفتن !!! سهم ۶۰ درصد منفی خورده ،

  #ختور بله درست میفرمایید بنده گفتم حدودا و حضور ذهن دقیق نداشتم تقریبا ۷۵ درصد منفی خورده

  #ختور سهم با قیمت 6800 باز شده بعد افزایش سرمایه ن 5500 نزدیک به 80 درصد ریخته بشدت مفت و ارزشمند شنبه شاید دقایقی وقت ورود بده بمونه یادگار یه اخباری تو سهم هست که 33 میلیون حجم خورد با این گزارش فوق اغاپپلعاده بشدت ارزشمند و افزایش سرمایه سنگینی باید بده 60 سال تجدید نداده

  #ختور سهم با قیمت 6800 باز شده بعد افزایش سرمایه ن 5500 نزدیک به 80 درصد ریخته بشدت مفت و ارزشمند شنبه شاید دقایقی وقت ورود بده بمونه یادگار یه اخباری تو سهم هست که 33 میلیون حجم خورد با این گزارش فوق اغاپپلعاده بشدت ارزشمند و افزایش سرمایه سنگینی باید بده 60 سال تجدید نداده

  آیا از مسدود کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را مسدود کنید توئیت‌های شخص به شما نشان داده نمی‌شود. صفحه شخصی کاربر نیز قابل مشاهده نیست.

  همچنین در وضعیت مسدود صفحه شخصی شما به کاربر مسدودی نشان داده نمی‌شود و امکان ارسال پیام خصوصی وجود ندارد. یعنی ارتباط شما با آن کاربر بطور کامل قطع می‌شود.

  آیا از بی صدا کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را بی صدا کنید توئیت‌های آن شخص را در صفحه توئیت‌ها و صفحات نماد در لحظه نمی‌بینید.

  همچنین اطلاعیه فعالیت آن شخص برای شما ارسال نمی‌شود ولی همچنان صفحه شخصی کاربر قابل مشاهده است.

  تلگرام

  واتس اپ

  توییتر

  لینکدین

  تولید کننده انواع رادیاتور خودرو های سبک و سنگین (آلومینیومی، آلومینیومی اکسپندی، مسی – برنجی و استیل)، مبدل های حرارتی صنعتی، اویل کولر، مبدل های آلومینیومی فشارقوی، اواپراتور، کندانسور، مجموعه کولر خودرو و شبکه های جایگزین

  مهیار فخیمی

  تهران ـ کیلومتر 15 جاده قدیم کرج ـ شرکت رادیاتور ایران

  44922710-13

  44922719

  تهران ـ کیلومتر 15 جاده قدیم کرج ـ شرکت رادیاتور ایران

  تهران خ شریعتی خ وحید دستگردی (ظفر)بین خ شمس تبریزی ونفت پ 162 ط

  www.irradiator.com

  [email protected]

  رهیافت و همکاران

  850000

  12/29

  ختور

  علی شهریاری

  10102636076

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید.

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.

  آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

  یادداشتی درج نکردید

  در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

  برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

  این نمودار نشان‌دهنده حجم معاملات خرید و فروش به تفکیک حقیقی و حقوقی در هر روز معاملاتی است. با نگاه به روند معاملات ۱ ساله و میانگین حجم معاملات، تغییرات قابل ملاحظه مورد مطالعه قرار می‌گیرد.ختور

  حجم معاملات بالا در نمودار به معنی امکان شروع یک روند جدید وجود دارد، در حالی که حجم معاملات پایین نشانگر عدم تمایل معامله‌گران به انجام معامله در این سهم است.

  اگر قیمت‌ها در حال افزایش هستند و حجم معاملات هم در حال زیاد شدن است، این موضوع نشانه‌ای از تایید روند صعودی در سهم است.

  اگر قیمت‌ها در حال افزایش هستند ولی حجم معاملات در حال کاهش است، این موضوع سیگنالی مبنی بر معکوس شدن روند سهم دارد (از حالت صعودی به نزولی)

  این نمودار نشان‌دهنده حجم معاملات خرید و فروش به تفکیک حقیقی و حقوقی در هر روزتحلیل تکنیکی (تکنیکال) یا تحلیل فنی (Technical Analysis) روشی برای پیش‌بینی قیمت‌ها در بازار از طریق مطالعه وضعیت گذشته بازار است. تکنیکالیست‌ها معتقدند، همه اخبار، شایعات، رویدادها و … پیرامون یک سهم، خود را در روند قیمتی نشان می‌دهد و با مطالعه روند قیمت گذشته یک سهم، حجم معاملات و میزان عرضه و تقاضا، می‌توان روند آینده را پیش‌بینی کرد. این روش تحلیل در بازار ارزهای خارجی، بازارهای بورس اوراق بهادار و بازار طلا و دیگر فلزات گران‌بها کاربرد گسترده‌ای دارد. تحلیلگران تکنیکال، برخلاف فاندامنتالیست‌ها (تحلیل‌گران بنیادی) ارزش ذاتی اوراق بهادار را اندازه‌گیری نمی‌کنند، در عوض از نمودارها و ابزارهای دیگر برای شناسایی الگوهایی که می‌تواند فعالیت آتی سهم را پیش‌بینی کند، استفاده می‌کنند.

  ” میانگین متحرک (Moving Average) ” بسته به شیوۀ میانگین گیری به میانگین حرکتی ساده (SMA)، میانگین حرکتی هموار شده (SMMA) و میانگین حرکتی نمایی (EMA) تقسیم بندی می شود.

  میانگین‌های متحرک یکی از ابتدایی‌ترین و ساده‌ترین اندیکاتورهای مورد استفاده در تحلیل تکنیکال می‌باشند. میانگین متحرک از میانگین‌گیری از n قیمت قبلی سهم به دست می‌آید. اگر میانگین متحرک در تایم فریم روزانه استفاده شود آنگاه میانگین‌گیری روی n روز قبلی و اگر در تایم فریم ماهانه استفاده شود میانگین روی n ماه قبلی اعمال می‌شود. یکی از ابتدایی‌ترین کاربردهای میانگین‌های متحرک عمل به صورت سطوح حمایتی مقاومتی است.

 • کالا
 • اندیکاتور RSIمخفف Relative Strength Index است.این ‌اندیکاتور در زمره اسیلاتورها طبقه‌بندی می‌شود؛ چراکه همواره بین دو سطح صفر و ۱۰۰ در حال نوسان است.

  کاربردهای RSI

  دو سطح کلیدی ۳۰ و ۷۰ را به ترتیب به عنوان سطوح اشباع فروش و اشباع خرید می‌نامند. به این معنی که هر گاه مقدار RSI از عدد ۳۰ کمتر شود به این معنی است که شاهد فروش‌های افراطی در بازار هستیم و لذا امکان کاهش فشار فروش و صعود قیمت وجود دارد. بر عکس، عبور RSI از سطح ۷۰ به سمت بالا به معنی انجام خریدهای افراطی در بازار است که در نهایت این خریدها ممکن است هر لحظه به پایان رسیده و شاهد نزول قیمت باشیم.

  کاربردهای این اسیلاتور:

  زمان بیش فروش شدن: ورود منحنی اصلی استوکستیک به محدوده ۲۰ درصد نشانه بیش فروش شدن نماد و احتمال افزایش قیمت ها است. هر چه استوکستیک مدت بیشتری در محدوده بیش فروش (زیر ۲۰ درصد) باقی بماند احتمال تغییر روند نزولی بازار و درنتیجه افزایش قیمت ها نیز بیشتر می شود.

  تقاطع صعودی منحنی اصلی و سیگنال (سیگنال ضعیف خرید): عبور صعودی منحنی اصلی استوکستیک به بالای منحنی سیگنال نشانه ای از احتمال تغییر روند نزولی بازار و رشد آتی قیمت ها است.

  همگرایی نمودار قیمت و استوکستیک: یعنی زمانی که در نمودار قیمت کف های نزولی و در منحنی استوکستیک کف های صعودی تشکیل شود نشانه‌ای برای سیگنال خرید سهم است.

  زمان بیش خرید شدن: ورود منحنی اصلی استوکستیک به محدوده ۸۰ درصد نشانه بیش خرید شدن نماد و احتمال کاهش قیمت ها است. هر چه استوکستیک مدت بیشتری در محدوده بیش خرید (بالای ۸۰ درصد) باقی بماند احتمال تغییر روند صعودی بازار و درنتیجه کاهش قیمت ها نیز بیشتر می شود.

  تقاطع نزولی منحنی اصلی و سیگنال (سیگنال ضعیف فروش): عبور نزولی منحنی اصلی استوکستیک به زیر منحنی سیگنال نشانه ای از احتمال تغییر روند صعودی بازار و کاهش آتی قیمت ها است.

  واگرایی نمودار قیمت و استوکستیک: یعنی زمانی که در نمودار قیمت قله های صعودی و در منحنی استوکستیک قله های نزولی تشکیل شود نشانه‌ای برای سیگنال فروش سهم است.

  اندیکاتور MACD یا به بیان دیگر مک دی، مخفف عبارت Moving Average Convergence Divergence است. این عبارت به معنی همگرایی (Convergence) و واگرایی (Divergence) میانگین متحرک است .

  قوانین ورود برای خرید:

  • میانگین متحرک با دوره زمانی۵۰ بالای میانگین متحرک بادوره زمانی۱۰۰

  • اسیلاتور MACD در منطقه اشباع فروش (Over sold)

  • هیستوگرام MACD صعودی باشد.

  • قوانین ورود برای فروش:

  • میانگین متحرک بادوره زمانی۵۰ پایین میانگین متحرک بادوره زمانی۱۰۰

  • اسیلاتور MACD در منطقه اشباع خرید (Overbought)

  • هیستوگرام MACD نزولی باشد.

  شاخص حرکت جهت‌دار میانگین (Average Directional Movement Index) برای تعیین وضعیت حالات رونددار (trending) یا بدون روند (non-trending) بازار بکار می‌رود.

  این شاخص از چهار عنصر کلیدی تشکیل گردیده:

  +DI : اندیکاتور جهتدار مثبت (positive directional indicator)

  -DI : اندیکاتور جهتدار منفی (negative directional indicator)

  خط ADX : شاخص جهتدار میانگین (average directional index)

  خط ADXR : خط ADX هموار یا smoothed شده

  زمانی که نمودار +DI از -DI بیشتر باشد نشانگر بازار گاوی (bullish) یا میل رو به بالا خواهد بود. بر عکس٬ زمانی که نمودار -DI از +DI بیشتر باشد نشانگر بازار خرسی (bearish) یا میل رو به پایین است.

  خط ADX از ترکیب دو اندیکاتور +DI و -DI تشکیل می گردد. صعود خط ADX نشانگر یک بازار رونددار (trending) است (بخصوص بالای مقدار ۴۰) در حالی که پَخ بودن یا نزول این خط نشانگر یک محیط راکد یا بدون روند است، بخصوص زمانی که موقعیت این خط زیر ۲۰ قرار گیرد.

  این نمودار مقدار تغییر قیمت روزانه نماد، در بازه‌های زمانی مختلف را نشان می‌دهد. خط افقی نمودار، نشان‌دهنده عدد صفر تغییرات است. مقادیر بالاتر از این خط روزهای معاملاتی است که نماد تغییرات مثبت داشته است و مقادیر پایین‌تر از این خط نشان‌دهنده روزهای منفی بازار است.

  نقدشوندگی به این موضوع اشاره دارد که با چه سرعتی می‌توان یک سهم را به قیمت واقعی در بازار فروخت. هرقدر میزان معاملات یک سهم در بازار بیشتر باشد و خریداران و فروشندگان بیشتری آن سهم را معامله کنند، نقدشوندگی آن بیشتر است. ختور

  این ضریب، عددی بین ۰ تا ۱۰۰ درصد است و هر چه به ۱۰۰ نزدیک‌تر باشد، نشان‌دهنده نقدشوندگی بیشتر است.

  در این نمودار، وضعیت معاملات سهم در یک سال اخیر نشان داده می‌شود. روزهایی که سهم معامله نداشته است و ۳ حالت در روزهایی که معامله داشته است. این ۳ حالت، وضعیت صف معاملاتی در انتهای بازار را نشان می‌دهد. چند روز، سهم با صف خرید بسته شده است. چند روز با صف فروش و چند روز صف متعادل بوده است.

  ضریب همبستگی بین منفی ۱۰۰ و مثبت ۱۰۰ است. هر چه این ضریب از صفر دورتر شود (و به مثبت یا منفی یک نزدیک‌تر شود) می‌توان نتیجه گرفت که روند هم جهت بودن یا مخالف بودن دو پارامتر مورد بررسی، جدی‌تر است.

  اگر ضریب همبستگی دو پارامتر با یکدیگر مثبت باشد، به این معناست که، افزایش یک پارامتر با افزایش پارامتر دیگر و نیز کاهش آن پارامتر با کاهش پارامتر دیگر همراه است.

  اگر ضریب همبستگی دو پارامتر با یکدیگر منفی باشد، به این معناست که، افزایش یک پارامتر با کاهش پارامتر دیگر و کاهش آن پارامتر با افزایش پارامتر دیگر همراه است.

  صفر بودن ضریب همبستگی به این معناست که دو پارامتر مستقل از یکدیگر بوده‌اند و بر اساس اطلاعات موجود از کاهش یا افزایش یکی، نمی‌توان در مورد کاهش یا افزایش دیگری اظهار نظر کرد.

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید.

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.

  آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

  یادداشتی درج نکردید

  در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

  برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

  #ختور حداقل یکم شل کن اون صفو تا سهام دار رغبت کنه بیاد سمت سهم. الان همه چی مهیاست یه گزارش خوب هم که داخل کدال دادی! حقوقی محترم کم کم خریداتو بزنختور

  #ختور 44922710/13

  #ختور دوستانی که شماره امور سهام شرکت و دارن بزارن تا زنگ‌ بزنیم از دست دست کردن بهتره

  #ختور سهم از ۶۵۰۰ شده ۱۶۰۰ 😬دمت گرم ارپی چقدر قشنگ تو پاچه ملت کردی ، حتما روی ماهتو میخام ببینم تو مجمع

  جمع کردن صف بستگی به مرام و لطف حقوقیای سهم داره و به میزان درکشون از ضررهای سنگین سهامدار خرد داره و اگر بخوان این ارقام براشون چیزی نیست. فقط باید رگ غیرتشون و مردانگیشون فعال بشه و ما رو توی این شرایط اقتصادی خراب درک کنن و جلو ضرر بیشتر بگیرن. آیا هنوز مرد وجود داره ! توکل به خدا

  #ختور مشکل این سهم اینه که شناوری 50 درصدی داره هر کسی هم بخواد سهم رو جمع کنه باید حداقل بالای 30 میلیارد داشته باشه تا بتونه سهم رو یه تکونی بده

  #ختور مشکل این سهم اینه که شناوری 50 درصدی داره هر کسی هم بخواد سهم رو جمع کنه باید حداقل بالای 30 میلیارد داشته باشه تا بتونه سهم رو یه تکونی بده

 • فاسمین
 • #ختور انگار بعضی ها غیرت هم دارن….گزارش farddin میکنن….دقیقا…..نا…حراج کردین

  #ختور دوستان بنظرتون کی راه میوفته این سهم

  #ختور با این گزارش عالی صف فروش ۹ میلیونی شده ۵ میلیون بازم جای شکرش باقی خدا رو شکر همچنان خریداری هم نداره

  #ختور سهم ۹ ماهه ۳۶ ساخته ۱۲ ماهه ۱۰۰ تومن😳😳😳۳۰۰ درصد تعدیل مثبت🙄🙄این گزارشو تو یه بازار عادی اگه میداد باید مثبت ۴۰ ۵۰ باز میشد پی به ای سهم از ۴۵ یهو شد ۱۷ تازه این دو ماهم دو سه برابر پارسال فروخته یعنی امسال حداقل ۲۵۰ تا ۳۰۰ با این روند سود میسازه یعنی پی به ای ۶😍😍😍سوپر گزارش بود واقعا

  آیا از مسدود کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را مسدود کنید توئیت‌های شخص به شما نشان داده نمی‌شود. صفحه شخصی کاربر نیز قابل مشاهده نیست.

  همچنین در وضعیت مسدود صفحه شخصی شما به کاربر مسدودی نشان داده نمی‌شود و امکان ارسال پیام خصوصی وجود ندارد. یعنی ارتباط شما با آن کاربر بطور کامل قطع می‌شود.

  آیا از بی صدا کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را بی صدا کنید توئیت‌های آن شخص را در صفحه توئیت‌ها و صفحات نماد در لحظه نمی‌بینید.

  همچنین اطلاعیه فعالیت آن شخص برای شما ارسال نمی‌شود ولی همچنان صفحه شخصی کاربر قابل مشاهده است.

  تلگرام

  واتس اپ

  توییتر

  لینکدین

  تولید کننده انواع رادیاتور خودرو های سبک و سنگین (آلومینیومی، آلومینیومی اکسپندی، مسی – برنجی و استیل)، مبدل های حرارتی صنعتی، اویل کولر، مبدل های آلومینیومی فشارقوی، اواپراتور، کندانسور، مجموعه کولر خودرو و شبکه های جایگزین

  مهیار فخیمی

  تهران ـ کیلومتر 15 جاده قدیم کرج ـ شرکت رادیاتور ایران

  44922710-13

  44922719

  تهران ـ کیلومتر 15 جاده قدیم کرج ـ شرکت رادیاتور ایران

  تهران خ شریعتی خ وحید دستگردی (ظفر)بین خ شمس تبریزی ونفت پ 162 ط

  www.irradiator.com

  [email protected]

  رهیافت و همکاران

  850000

  12/29

  علی شهریاری

  10102636076

  ختور

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید.

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.

  آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

  یادداشتی درج نکردید

  در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

  برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید. ختور

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.

  آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

  یادداشتی درج نکردید

  در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

  برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

  تولید کننده انواع رادیاتور خودرو های سبک و سنگین (آلومینیومی، آلومینیومی اکسپندی، مسی – برنجی و استیل)، مبدل های حرارتی صنعتی، اویل کولر، مبدل های آلومینیومی فشارقوی، اواپراتور، کندانسور، مجموعه کولر خودرو و شبکه های جایگزین ختور

  مهیار فخیمی

  تهران ـ کیلومتر 15 جاده قدیم کرج ـ شرکت رادیاتور ایران

  44922710-13

  44922719

  تهران ـ کیلومتر 15 جاده قدیم کرج ـ شرکت رادیاتور ایران

  تهران خ شریعتی خ وحید دستگردی (ظفر)بین خ شمس تبریزی ونفت پ 162 ط

 • کارگزاری مفید
 • www.irradiator.com

  [email protected]

  رهیافت و همکاران

  850000

  12/29

  علی شهریاری

  10102636076

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید.

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.

  آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

  یادداشتی درج نکردید

  در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

  برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

  #ختور حداقل یکم شل کن اون صفو تا سهام دار رغبت کنه بیاد سمت سهم. الان همه چی مهیاست یه گزارش خوب هم که داخل کدال دادی! حقوقی محترم کم کم خریداتو بزنختور

  #ختور 44922710/13

  #ختور دوستانی که شماره امور سهام شرکت و دارن بزارن تا زنگ‌ بزنیم از دست دست کردن بهتره

  #ختور سهم از ۶۵۰۰ شده ۱۶۰۰ 😬دمت گرم ارپی چقدر قشنگ تو پاچه ملت کردی ، حتما روی ماهتو میخام ببینم تو مجمع

  جمع کردن صف بستگی به مرام و لطف حقوقیای سهم داره و به میزان درکشون از ضررهای سنگین سهامدار خرد داره و اگر بخوان این ارقام براشون چیزی نیست. فقط باید رگ غیرتشون و مردانگیشون فعال بشه و ما رو توی این شرایط اقتصادی خراب درک کنن و جلو ضرر بیشتر بگیرن. آیا هنوز مرد وجود داره ! توکل به خدا

  #ختور مشکل این سهم اینه که شناوری 50 درصدی داره هر کسی هم بخواد سهم رو جمع کنه باید حداقل بالای 30 میلیارد داشته باشه تا بتونه سهم رو یه تکونی بده

  #ختور مشکل این سهم اینه که شناوری 50 درصدی داره هر کسی هم بخواد سهم رو جمع کنه باید حداقل بالای 30 میلیارد داشته باشه تا بتونه سهم رو یه تکونی بده

 • agah online
 • #ختور انگار بعضی ها غیرت هم دارن….گزارش farddin میکنن….دقیقا…..نا…حراج کردین

  #ختور دوستان بنظرتون کی راه میوفته این سهم

  #ختور با این گزارش عالی صف فروش ۹ میلیونی شده ۵ میلیون بازم جای شکرش باقی خدا رو شکر همچنان خریداری هم نداره

  #ختور سهم ۹ ماهه ۳۶ ساخته ۱۲ ماهه ۱۰۰ تومن😳😳😳۳۰۰ درصد تعدیل مثبت🙄🙄این گزارشو تو یه بازار عادی اگه میداد باید مثبت ۴۰ ۵۰ باز میشد پی به ای سهم از ۴۵ یهو شد ۱۷ تازه این دو ماهم دو سه برابر پارسال فروخته یعنی امسال حداقل ۲۵۰ تا ۳۰۰ با این روند سود میسازه یعنی پی به ای ۶😍😍😍سوپر گزارش بود واقعا

  آیا از مسدود کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را مسدود کنید توئیت‌های شخص به شما نشان داده نمی‌شود. صفحه شخصی کاربر نیز قابل مشاهده نیست.

  همچنین در وضعیت مسدود صفحه شخصی شما به کاربر مسدودی نشان داده نمی‌شود و امکان ارسال پیام خصوصی وجود ندارد. یعنی ارتباط شما با آن کاربر بطور کامل قطع می‌شود.

  آیا از بی صدا کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را بی صدا کنید توئیت‌های آن شخص را در صفحه توئیت‌ها و صفحات نماد در لحظه نمی‌بینید.

  همچنین اطلاعیه فعالیت آن شخص برای شما ارسال نمی‌شود ولی همچنان صفحه شخصی کاربر قابل مشاهده است.

  تلگرام

  واتس اپ

  توییتر

  لینکدین

  تولید کننده انواع رادیاتور خودرو های سبک و سنگین (آلومینیومی، آلومینیومی اکسپندی، مسی – برنجی و استیل)، مبدل های حرارتی صنعتی، اویل کولر، مبدل های آلومینیومی فشارقوی، اواپراتور، کندانسور، مجموعه کولر خودرو و شبکه های جایگزین

  مهیار فخیمی

  تهران ـ کیلومتر 15 جاده قدیم کرج ـ شرکت رادیاتور ایران

  44922710-13

  44922719

  تهران ـ کیلومتر 15 جاده قدیم کرج ـ شرکت رادیاتور ایران

  تهران خ شریعتی خ وحید دستگردی (ظفر)بین خ شمس تبریزی ونفت پ 162 ط

  www.irradiator.com

  [email protected]

  رهیافت و همکاران

  850000

  12/29

  علی شهریاری

  10102636076

  ختور

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید.

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.

  داشتن اطلاعات و داده های مناسب، كافی و به موقع از اهمیت بسیار زیادی در تصمیم گیری های سرمایه گذاران برخوردار است. در عین حال گردآوری داده ها و پردازش بر روی آن ها از سابقه چندانی در بازار سرمایه كشور برخوردار نبوده [ادامه]

  راهنمای سایت: 84301300-021 فکس: 88748189-021

  کلیه حقوق این سایت متعلق به شركت مديريت فناوري بورس تهران می باشد.

  کلیه حقوق این سایت متعلق به شركت مديريت فناوري بورس تهران می باشد.

   کانال تلگرام بورس

  شرکت رادیاتور ایران نماد: ختور

  کلیات

  شرکت رادیاتور ایران در سال 1341 با ظرفیت تولید سالانه 15 تا 30 هزار قطعه رادیاتور خودرو به عنوان اولین واحد صنعتی تولید‏کننده رادیاتور در کشور تاسیس شد.

  در حال حاضر شرکت رادیاتور ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان رادیاتور خودرو و مبدل‏ های حرارتی در خاور میانه با سرمایه ای بالغ بر 300 میلیارد ریال و خطوط تولیدی به مساحت 15,000 مترمربع و دیگر بخش ها از قبیل آزمایشگاه‏ ها، انبارها، تحقیقات، بازرگانی، اداری و مالی با مساحتی بالغ بر 31,000 مترمربع و با دارا بودن 350 نفر پرسنل متخصص، انواع مختلف رادیاتور‏های مسی _ برنجی و آلومینیومی و سیستم‏ های خنک کننده از بخاری اتومبیل تا مبدل عظیم حرارتی برای صنایع مختلف تولید می‏کند.ختور

  هم اکنون این شرکت با ظرفیت تولید سالیانه بیش از 2 میلیون قطعه رادیاتور به عنوان بزرگترین تامین کننده رادیاتورهای مسی _ برنجی وآلومینیومی، شبکه‏ های جایگزین و قطعات رادیاتور برای شرکت‏ های خودروساز و بازار قطعات یدکی می باشد و همچنین بیش از 60 درصد بازار داخلی را در اختیار دارد.

  شرکت رادیاتور ایران با داشتن دانش طراحی و فنی، تجهیزات پیشرفته و متخصصین مجرب در حوزه طراحی و ساخت انواع مبدل‏ های صنعتی و حرارتی از قبیل انواع سیستم‏ های خنک ‏کننده فشار‏قوی جهت توربین های آبی و بخار مورد نیاز پروژه ‏های بین المللی نظیر پروژه نیروگاه کرخه، دز، کارون 3، مسجدسلیمان و گتوند که کلیه مراحل طراحی، ساخت و نصب توسط شرکت‏ های معتبر بین المللی از قبیل زیمنس و …مورد تایید قرار گرفته است فعالیت می‏ نماید. همچنین در زمینه طراحی و ساخت انواع رادیاتورهای آب، هوا و روغن مولدهای دویتس، ام و ام،‌ هیتاچی و انواع رادیاتورهای فولادی هوا به هوا، روغن و آب برای کمپرسورهای فشارقوی،انواع یونیت ‏های استاندارد مورد نیاز کوره‏های القایی، قوس الکتریکی و مبدل‏های حرارتی مورد نیاز صنایع نفت مشغول به فعالیت می ‏باشد.

  همچنین شرکت رادیاتور ایران در ابتدای سال 83 چند خط جدید تولید محصولات آلومینیومی را راه اندازی نمود که ظرفیت این مجموعه در سال بالغ بر 2.000.000 قطعه انواع رادیاتورهای آلومینیومی مورد نیاز صنعت خودرو و … خواهد بود.

  تعداد سهام و حجم مبنا

  شرکت رادیاتور ایران دارای 850 میلیون سهم است و حجم مبنا آن 2 میلیون و 152 هزار سهم می باشد.

  سهامداران عمده ختور

 • مفید
 • خلاصه تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام برای سال (دوره) مالی منتهی به 30/12/1399 شرکت رادياتور ايران – نماد: ختور

  با عنایت به مجوز افزایش سرمایه مورخ 01/04/1399، مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت، بر اساس آگهی منتشره در سامانه کدال در تاریخ 12/04/1399 در خصوص دعوت به مجمع عمومی فوق العاده راُس ساعت 11:00 روز دوشنبه مورخ 1399/04/23 درمحل تهران – کيلومتر 15 جاده قديم کرج برگزار گردید.

  زمان بندی ثبت افزایش سرمایه : با توجه به زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به 30/12/1399 شرکت، افزایش سرمایه فوق تا زمان برگزاری این مجمع نزد مرجع ثبت شرکت ها به ثبت خواهد رسید.

  اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره:

  با عنایت به ماده 3 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب 17/07/1395 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) بهپیوست اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی (مؤسسه حسابرسی دايا رهيافت ) نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایة مورخ 18/10/1398 هیئت مدیرة شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ 300,000,000,000 ریال به مبلغ 1,050,000,000,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی ,سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالي و در راستاي تقويت نقدينگي و بهبود بهينه مالي و تامين سرمايه در گردش شرکت ارائه می گردد.

  بدیهی است انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می باشد و در این خصوص اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

  نشانی : تهران ـ کیلومتر 15 جاده قدیم کرج ـ شرکت رادیاتور ایران

  شماره تلفن : 44922710

  وب سایت : www.irradiator.com

  شرکت های هم گروه

   

  نام نماد

  نام نماد

  نام نماد

  نام نماد

  نام نماد

  نام نماد

  خودرو

  ريخته گري تبريز

  صايپا012

  خفناور

  خكرمان

  ورنا

  ختور

  صايپا403

  صخود412

  خديزل

  خكار

  خنصير

  ختور

  خساپا

  صايپا112

  صخود0004

  خپويش

  ختوقا

  خموتور

  خبهمن

  صايپا038

  صخود1404

  خوساز

  خمحور

  خفنر

  خگستر

  صدف048

  صخود1412

  تشتاد

  خريخت

  خمحركه

  خكمك

  كرمان خودرو

  صايپا203

  خكاوه

  خشرق

  خاذين

  خزاميا

  ايران دوچرخ

  صايپا143

  خليبل

  خاور

  خمهر

  خپارس

  صايپا104

  صايپا308

  خعمرا

  خزر

  خاهن

  ختراك

  خاذر

  خيمن

  صايپا412

  خچرخش

   

  خرينگ

  صدف408

   

  صخود0012

  خلنت

   

   

  انواع خودروهای سواری سبک و سنگین

  جهت خنک کاری آب، هوا، بخار و روغن

  رادیاتور بخاری انواع خودروهای سواری

   انواع کندانسور خودروهای سواری

  مخازن، آب رادیاتور و ضدیخ

  ختور

  انواع رادیاتور و لوازم جانبی

  شرکت رادیاتور ایران در سال 1341 با ظرفیت تولید سالانه 15 تا 30 هزار قطعه به عنوان اولین واحد صنعتی تولید کننده رادیاتور در کشور تـاسیس شـد و در حـال حـاضر شـرکت رادیاتور ایران بـا بیش از نیـم قــرن تجـربه بـه عنـوان بزرگترین تولید کننده رادیاتور خودرو و با بهره گیری از امکانات پیشرفته و نیروی انسانی متخصص یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مبدل های حرارتی در خاورمیانه با سرمایه ای بالغ بر 300 میلیارد ریال و خطوط تولیدی به مساحت 15000 مترمربع و دیگر بخش ها از قبیل آزمایشگاه ها، انبارها، تحقیقات، بازرگانی، اداری و مالی با مساحتی بالغ بر 31000 مترمربع و با داشتن دانش طراحی و فنی، تجهیزات پیشرفته و متخصصین مجرب در حوزه طراحی و ساخت، تولید کننده انواع رادیاتورهای خودرو سبک و سنگین (آلومینیومی، مسی- برنجی) و سیستم‌های خنک کننده از بخاری اتومبیل تا مبدل های عظیم حرارتی برای صنایع مختلف، اویل کولر، مبدلهای آلومینیومی فشار قوی، اکسپندی، شبکه های جایگزین و قطعات رادیاتور برای شرکتهای خودروساز و بازار قطعات یدکی می باشد.

  17 خرداد 1399 | اخبار شرکت

  در فرایند انتخاب واحدهای نمونه استاندارد استان تهران، شرکت رادیاتور ایران موفق شد به عنوان یکی از واحدهای نمونه استاندارد استان تهران برگزیده شود و تندیس و لوح تقدیر این مراسم را دریافت نماید. به…

  17 خرداد 1399 | اخبار شرکت

  با توجه به لزوم آشنایی پرسنل امداد و نجات شرکت رادیاتور ایران با اصول آتش‏نشانی، یک دوره آموزش تئوری و عملی اطفاء‏حریق در این شرکت  برگزار شد. به منظور حفظ آمادگی پرسنل امداد و نجات این شرکت  در…

 • زاگرس
 • نام

  آدرس ایمیل

  پیغام شما


  1 + 6 =

  آدرس : تهران – کیلومتر 15 جاده قدیم کرج

  صندوق پستی : 159-13445

  تلفن تماس : 13-44922710

  فکس : 44922719

  کدپستی: 1386183731

  ایمیل : [email protected]

  ساخته شده با ♥ و ☕ توسط استودیو زیرزمین || تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت رادیاتور ایران می باشد.

  به گزارش «دنیای بورس» به نقل از بورس پرس، احسان کامیابی مدرس و تحلیلگر بازار سرمایه روند قیمت سهام رادیاتور ایران را در بلند، میان و کوتاه مدت مورد تحلیل تکنیکال و بررسی قرار داد که از چارت تعدیل نشده و نمودار لگاریتمی و همچنین دو زمان ماهانه و روزانه استفاده شده است.

  نکته آموزشی: تحلیل سهام در بلندمدت این امکان را به تحلیل گر می دهد که بتواند وضعیت کلی حرکت سهم را تحلیل داشته باشد و به نوعی با بررسی حرکت کلی سهم به پیش بینی حرکات آینده سهم دست پیدا کند.

  تحلیل تکنیکال ایران رادیاتور

  در بلندمدت و در سال 97 شاهد شکست محدوده گارد ریزشی سهم ( شروع گارد ریزشی از سال 93 تا سال 97 که باعث شد سهم از محدوده قیمتی 700 تا 200 تومان ریزش داشته باشد) بودیم که این اتفاق باعث شروع روند صعودی سهم شد و همچنان در سهم حضور دارد.ختور

  شکست این گارد ریزشی باعث شده سهم تا محدوده 10 هزار تومان رشد داشته باشد.در این روند صعودی یک مرتبه طی سال 98 شاهد اولین اصلاح سهم بودیم که تحت عنوان اولین اصلاح جدی بر روی تصویر مشخص شده است. در این حال با توجه به روند صعودی قبلی سهم بعد از شکست این محدوده مجدداً شاهد ادامه روند صعودی در سهم بودیم.

  در حال حاضر نیز سهم وارد یک حرکت اصلاحی شده که در صورت تایید می تواند مسیر رشد قبلی را ادامه دهد که در چارت های بعدی این موضوع را در تایم پایین بررسی خواهیم کرد.

  تحلیل تکنیکال ایران رادیاتور

  نمودار فوق زمان روزانه سهام رادیاتور ایران است.حرکتی که در نمودار قبلی تحت عنوان باکس مستطیل شکل در تایم ماهانه مشخص کردیم را در تصویر مشاهده می کنیم.در این تایم می توان شاهد شکست گارد ریزشی ( اصلاحی ABCDE) باشیم که این مورد می تواند به ادامه روند صعودی سهم کمک شایانی داشته باشد.

  در هر صورت محدوده مقاومت بعدی سهم را می توان هم زمان سقف قبلی سهم در محدوده قیمتی 11600 تومان دنبال کرد و کف سهم را نیز می توان محدوده کف قبلی و در حدود 8600 تومان در نظر گرفت. روند سهم در حال حاضر در بلندمدت کاملا صعودی در میان مدت صعودی و در کوتاه مدت خنثی است.

 • چارت سهام
 •  

   

   

  کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دنیای بورس است و استفاده از محتوای آن با ذکر منبع بلامانع است.

  شرکت رادیاتور ایران از به ثبت رسیدن افزایش سرمایه ١٨٥ درصدى از محل مطالبات و آورده نقدی و سود انباشته خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبرى بااقتصاد، شرکت رادیاتور ایران با نماد معاملاتى ختور اعلام داشت افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ ٣٠ میلیارد تومان به‌مبلغ ٨٥ میایارد تومان از محل مطالبات و آورده نقدی و سود انباشته در تاریخ 1400/02/13 در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

   


  اخبار مرتبط

  ختور


  تازه ها

  تمامی حقوق برای

  خبرگزاری بااقتصاد

  محفوظ است.
  استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است.

  ختور
  ختور

  خرید شامپو تریاک دکتر اسکین
  خرید شامپو تریاک


  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *