ختراک سهام یاب


ختراک سهام یاب
ختراک سهام یاب

آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

یادداشتی درج نکردید

در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

#ختراک در 3 ماهه 123 ریال سود محقق کرده است . سهم 50 میلیارد ریال سود عملیاتی و 112 میلیارد ریال سود خالص دارد ⚠ اگر دوست دارید ما اخبار بیشتر تحلیل بیشتر و برسی گزارشات بیشتری داشته باشیم لطفا هم لایک کنید هم دنبال کنید ممنونختراک سهام یاب

#ختراک در 3 ماهه 123 ریال سود محقق کرده است . سهم 50 میلیارد ریال سود عملیاتی و 112 میلیارد ریال سود خالص دارد ⚠ اگر دوست دارید ما اخبار بیشتر تحلیل بیشتر و برسی گزارشات بیشتری داشته باشیم لطفا هم لایک کنید هم دنبال کنید ممنون

اقا کریم زاده من 5 ساله سهامدار این سهمم شما الان 3 ساله داری میگی این سهم ارزنده نیست صف فروش میشه میریزه از این حرفا..چرا پس سهامدار موندی بفروش خودتو خلاص کن

#ختراک آقا جواد در بازار فعلی p/s برابر 0.6 هم داریم پس 1 خیلی چیز خاص و ارزنده ای نیست

#ختراک خب کلوز خوبی داشت. آقا محسن اکثر سهام p/s بالای ۲و ۳ دارن، به ندرت زیر ۱ داریم، بهرحال از نظر شاخص های بنیادی ختراک جزو صدرنشین های گروه خودرو هست

#ختراک آقا جواد در بازار فعلی p/s برابر 0.6 هم داریم پس 1 خیلی چیز خاص و ارزنده ای نیست

#ختراک با این گزارشی كه اخیرا داد قیمتش نمیتونه رشد كنه ولی مثلا اگر در3 ماهه 40-30 تومان سود ساخته بود می تونست یك رشد 30-20 درصدی داشته باشه

 • صرف سهام
 • سود خوبی ساخته احتمال اینکه افزایش هزینه تولید مربوط به پرداخت بیمه ای یا بدهی بانکی بوده باشه هست، از نظر عملکردی خوب بوده اما راندمان پایین بوده که احتمالا دلیل خاصی داره و توی صورتهای سه ماهه بعدی این دلیل رفع بشه(مثل سال ۹۹)، جناب کریم زاده اگر دد سه ماهه ۳۰ ۴۰ تومن ساخته بود الان قیمتش باید پر میکشید، دقت کنید دوستان p/s این سهم تقریبا ۱ هست یعنی بسیار کم ریسک در این قیمت ها

  #ختراک با این گزارشی كه اخیرا داد قیمتش نمیتونه رشد كنه ولی مثلا اگر در3 ماهه 40-30 تومان سود ساخته بود می تونست یك رشد 30-20 درصدی داشته باشه

  #ختراک با این گزارشی كه اخیرا داد قیمتش نمیتونه رشد كنه ولی مثلا اگر در3 ماهه 40-30 تومان سود ساخته بود می تونست یك رشد 30-20 درصدی داشته باشه

  #ختراک با این گزارشی كه اخیرا داد قیمتش نمیتونه رشد كنه ولی مثلا اگر در3 ماهه 40-30 تومان سود ساخته بود می تونست یك رشد 30-20 درصدی داشته باشه

  #ختراک برگشت از حمایت، فروشنده در حال ضعیف شدن

  آیا از مسدود کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را مسدود کنید توئیت‌های شخص به شما نشان داده نمی‌شود. صفحه شخصی کاربر نیز قابل مشاهده نیست.

  همچنین در وضعیت مسدود صفحه شخصی شما به کاربر مسدودی نشان داده نمی‌شود و امکان ارسال پیام خصوصی وجود ندارد. یعنی ارتباط شما با آن کاربر بطور کامل قطع می‌شود.

  آیا از بی صدا کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را بی صدا کنید توئیت‌های آن شخص را در صفحه توئیت‌ها و صفحات نماد در لحظه نمی‌بینید.

  همچنین اطلاعیه فعالیت آن شخص برای شما ارسال نمی‌شود ولی همچنان صفحه شخصی کاربر قابل مشاهده است.

  تلگرام

  واتس اپ

  توییتر

  لینکدین

  تولید قطعات ریخته چدنی

  عبدالرحمان ارشدی صوفیانی

  استان آذربایجان شرقی- شهرستان تبریز- بخش مرکزی- شهر تبریز- بلوار ملت- بزرگراه شهید کسایی- بلوار ملت- پلاک0- مجتمع تراکتور سازی- طبقه همکف- کد پستی 5197815863

  04134245930

  04134245853

  تهران- کیلومتر 9.5 جاده مخصوص کرج- روبروی شهاب خودرو- نبش خیابان نخ زرین

  استان آذربایجان شرقی- شهرستان تبریز- بخش مرکزی- شهر تبریز- بلوار ملت- بزرگراه شهید کسایی- بلوار ملت- پلاک0- مجتمع تراکتور سازی- طبقه همکف- کد پستی 5197815863

  www.irtrf.com

  [email protected]

  موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت آزموده کاران

  913000

  12/29

  شهرام قبادیان

  ختراک سهام یاب

  10200101095

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید.

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.

  آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

  یادداشتی درج نکردید

  در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

  برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

  این نمودار نشان‌دهنده حجم معاملات خرید و فروش به تفکیک حقیقی و حقوقی در هر روز معاملاتی است. با نگاه به روند معاملات ۱ ساله و میانگین حجم معاملات، تغییرات قابل ملاحظه مورد مطالعه قرار می‌گیرد.ختراک سهام یاب

  حجم معاملات بالا در نمودار به معنی امکان شروع یک روند جدید وجود دارد، در حالی که حجم معاملات پایین نشانگر عدم تمایل معامله‌گران به انجام معامله در این سهم است.

  اگر قیمت‌ها در حال افزایش هستند و حجم معاملات هم در حال زیاد شدن است، این موضوع نشانه‌ای از تایید روند صعودی در سهم است.

  اگر قیمت‌ها در حال افزایش هستند ولی حجم معاملات در حال کاهش است، این موضوع سیگنالی مبنی بر معکوس شدن روند سهم دارد (از حالت صعودی به نزولی)

  این نمودار نشان‌دهنده حجم معاملات خرید و فروش به تفکیک حقیقی و حقوقی در هر روزتحلیل تکنیکی (تکنیکال) یا تحلیل فنی (Technical Analysis) روشی برای پیش‌بینی قیمت‌ها در بازار از طریق مطالعه وضعیت گذشته بازار است. تکنیکالیست‌ها معتقدند، همه اخبار، شایعات، رویدادها و … پیرامون یک سهم، خود را در روند قیمتی نشان می‌دهد و با مطالعه روند قیمت گذشته یک سهم، حجم معاملات و میزان عرضه و تقاضا، می‌توان روند آینده را پیش‌بینی کرد. این روش تحلیل در بازار ارزهای خارجی، بازارهای بورس اوراق بهادار و بازار طلا و دیگر فلزات گران‌بها کاربرد گسترده‌ای دارد. تحلیلگران تکنیکال، برخلاف فاندامنتالیست‌ها (تحلیل‌گران بنیادی) ارزش ذاتی اوراق بهادار را اندازه‌گیری نمی‌کنند، در عوض از نمودارها و ابزارهای دیگر برای شناسایی الگوهایی که می‌تواند فعالیت آتی سهم را پیش‌بینی کند، استفاده می‌کنند.

  ” میانگین متحرک (Moving Average) ” بسته به شیوۀ میانگین گیری به میانگین حرکتی ساده (SMA)، میانگین حرکتی هموار شده (SMMA) و میانگین حرکتی نمایی (EMA) تقسیم بندی می شود.

  میانگین‌های متحرک یکی از ابتدایی‌ترین و ساده‌ترین اندیکاتورهای مورد استفاده در تحلیل تکنیکال می‌باشند. میانگین متحرک از میانگین‌گیری از n قیمت قبلی سهم به دست می‌آید. اگر میانگین متحرک در تایم فریم روزانه استفاده شود آنگاه میانگین‌گیری روی n روز قبلی و اگر در تایم فریم ماهانه استفاده شود میانگین روی n ماه قبلی اعمال می‌شود. یکی از ابتدایی‌ترین کاربردهای میانگین‌های متحرک عمل به صورت سطوح حمایتی مقاومتی است.

 • بازار گاوی چیست
 • اندیکاتور RSIمخفف Relative Strength Index است.این ‌اندیکاتور در زمره اسیلاتورها طبقه‌بندی می‌شود؛ چراکه همواره بین دو سطح صفر و ۱۰۰ در حال نوسان است.

  کاربردهای RSI

  دو سطح کلیدی ۳۰ و ۷۰ را به ترتیب به عنوان سطوح اشباع فروش و اشباع خرید می‌نامند. به این معنی که هر گاه مقدار RSI از عدد ۳۰ کمتر شود به این معنی است که شاهد فروش‌های افراطی در بازار هستیم و لذا امکان کاهش فشار فروش و صعود قیمت وجود دارد. بر عکس، عبور RSI از سطح ۷۰ به سمت بالا به معنی انجام خریدهای افراطی در بازار است که در نهایت این خریدها ممکن است هر لحظه به پایان رسیده و شاهد نزول قیمت باشیم.

  کاربردهای این اسیلاتور:

  زمان بیش فروش شدن: ورود منحنی اصلی استوکستیک به محدوده ۲۰ درصد نشانه بیش فروش شدن نماد و احتمال افزایش قیمت ها است. هر چه استوکستیک مدت بیشتری در محدوده بیش فروش (زیر ۲۰ درصد) باقی بماند احتمال تغییر روند نزولی بازار و درنتیجه افزایش قیمت ها نیز بیشتر می شود.

  تقاطع صعودی منحنی اصلی و سیگنال (سیگنال ضعیف خرید): عبور صعودی منحنی اصلی استوکستیک به بالای منحنی سیگنال نشانه ای از احتمال تغییر روند نزولی بازار و رشد آتی قیمت ها است.

  همگرایی نمودار قیمت و استوکستیک: یعنی زمانی که در نمودار قیمت کف های نزولی و در منحنی استوکستیک کف های صعودی تشکیل شود نشانه‌ای برای سیگنال خرید سهم است.

  زمان بیش خرید شدن: ورود منحنی اصلی استوکستیک به محدوده ۸۰ درصد نشانه بیش خرید شدن نماد و احتمال کاهش قیمت ها است. هر چه استوکستیک مدت بیشتری در محدوده بیش خرید (بالای ۸۰ درصد) باقی بماند احتمال تغییر روند صعودی بازار و درنتیجه کاهش قیمت ها نیز بیشتر می شود.

  تقاطع نزولی منحنی اصلی و سیگنال (سیگنال ضعیف فروش): عبور نزولی منحنی اصلی استوکستیک به زیر منحنی سیگنال نشانه ای از احتمال تغییر روند صعودی بازار و کاهش آتی قیمت ها است.

  واگرایی نمودار قیمت و استوکستیک: یعنی زمانی که در نمودار قیمت قله های صعودی و در منحنی استوکستیک قله های نزولی تشکیل شود نشانه‌ای برای سیگنال فروش سهم است.

  اندیکاتور MACD یا به بیان دیگر مک دی، مخفف عبارت Moving Average Convergence Divergence است. این عبارت به معنی همگرایی (Convergence) و واگرایی (Divergence) میانگین متحرک است .

  قوانین ورود برای خرید:

  • میانگین متحرک با دوره زمانی۵۰ بالای میانگین متحرک بادوره زمانی۱۰۰

  • اسیلاتور MACD در منطقه اشباع فروش (Over sold)

  • هیستوگرام MACD صعودی باشد.

  • قوانین ورود برای فروش:

  • میانگین متحرک بادوره زمانی۵۰ پایین میانگین متحرک بادوره زمانی۱۰۰

  • اسیلاتور MACD در منطقه اشباع خرید (Overbought)

  • هیستوگرام MACD نزولی باشد.

  شاخص حرکت جهت‌دار میانگین (Average Directional Movement Index) برای تعیین وضعیت حالات رونددار (trending) یا بدون روند (non-trending) بازار بکار می‌رود.

  این شاخص از چهار عنصر کلیدی تشکیل گردیده:

  +DI : اندیکاتور جهتدار مثبت (positive directional indicator)

  -DI : اندیکاتور جهتدار منفی (negative directional indicator)

  خط ADX : شاخص جهتدار میانگین (average directional index)

  خط ADXR : خط ADX هموار یا smoothed شده

  زمانی که نمودار +DI از -DI بیشتر باشد نشانگر بازار گاوی (bullish) یا میل رو به بالا خواهد بود. بر عکس٬ زمانی که نمودار -DI از +DI بیشتر باشد نشانگر بازار خرسی (bearish) یا میل رو به پایین است.

  خط ADX از ترکیب دو اندیکاتور +DI و -DI تشکیل می گردد. صعود خط ADX نشانگر یک بازار رونددار (trending) است (بخصوص بالای مقدار ۴۰) در حالی که پَخ بودن یا نزول این خط نشانگر یک محیط راکد یا بدون روند است، بخصوص زمانی که موقعیت این خط زیر ۲۰ قرار گیرد.

  این نمودار مقدار تغییر قیمت روزانه نماد، در بازه‌های زمانی مختلف را نشان می‌دهد. خط افقی نمودار، نشان‌دهنده عدد صفر تغییرات است. مقادیر بالاتر از این خط روزهای معاملاتی است که نماد تغییرات مثبت داشته است و مقادیر پایین‌تر از این خط نشان‌دهنده روزهای منفی بازار است.

  نقدشوندگی به این موضوع اشاره دارد که با چه سرعتی می‌توان یک سهم را به قیمت واقعی در بازار فروخت. هرقدر میزان معاملات یک سهم در بازار بیشتر باشد و خریداران و فروشندگان بیشتری آن سهم را معامله کنند، نقدشوندگی آن بیشتر است. ختراک سهام یاب

  این ضریب، عددی بین ۰ تا ۱۰۰ درصد است و هر چه به ۱۰۰ نزدیک‌تر باشد، نشان‌دهنده نقدشوندگی بیشتر است.

  در این نمودار، وضعیت معاملات سهم در یک سال اخیر نشان داده می‌شود. روزهایی که سهم معامله نداشته است و ۳ حالت در روزهایی که معامله داشته است. این ۳ حالت، وضعیت صف معاملاتی در انتهای بازار را نشان می‌دهد. چند روز، سهم با صف خرید بسته شده است. چند روز با صف فروش و چند روز صف متعادل بوده است.

  ضریب همبستگی بین منفی ۱۰۰ و مثبت ۱۰۰ است. هر چه این ضریب از صفر دورتر شود (و به مثبت یا منفی یک نزدیک‌تر شود) می‌توان نتیجه گرفت که روند هم جهت بودن یا مخالف بودن دو پارامتر مورد بررسی، جدی‌تر است.

  اگر ضریب همبستگی دو پارامتر با یکدیگر مثبت باشد، به این معناست که، افزایش یک پارامتر با افزایش پارامتر دیگر و نیز کاهش آن پارامتر با کاهش پارامتر دیگر همراه است.

  اگر ضریب همبستگی دو پارامتر با یکدیگر منفی باشد، به این معناست که، افزایش یک پارامتر با کاهش پارامتر دیگر و کاهش آن پارامتر با افزایش پارامتر دیگر همراه است.

  صفر بودن ضریب همبستگی به این معناست که دو پارامتر مستقل از یکدیگر بوده‌اند و بر اساس اطلاعات موجود از کاهش یا افزایش یکی، نمی‌توان در مورد کاهش یا افزایش دیگری اظهار نظر کرد.

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید.

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.

  آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

  یادداشتی درج نکردید

  در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

  برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

  تولید قطعات ریخته چدنی

  ختراک سهام یاب

  عبدالرحمان ارشدی صوفیانی

  استان آذربایجان شرقی- شهرستان تبریز- بخش مرکزی- شهر تبریز- بلوار ملت- بزرگراه شهید کسایی- بلوار ملت- پلاک0- مجتمع تراکتور سازی- طبقه همکف- کد پستی 5197815863

  04134245930

  04134245853

  تهران- کیلومتر 9.5 جاده مخصوص کرج- روبروی شهاب خودرو- نبش خیابان نخ زرین

  استان آذربایجان شرقی- شهرستان تبریز- بخش مرکزی- شهر تبریز- بلوار ملت- بزرگراه شهید کسایی- بلوار ملت- پلاک0- مجتمع تراکتور سازی- طبقه همکف- کد پستی 5197815863

 • کاما tse
 • www.irtrf.com

  [email protected]

  موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت آزموده کاران

  913000

  12/29

  شهرام قبادیان

  10200101095

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید.

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.

  آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

  یادداشتی درج نکردید

  در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

  برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید. ختراک سهام یاب

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.

  آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

  یادداشتی درج نکردید

  در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

  برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

  #ختراك بعد از چند روز مثبت بودن امروز تقریبا دیگه صف خریدش ریخت. فردا معاملاتش در منفی انجام خواهد شدختراک سهام یاب

  دوستان #ختراک در روند صعودی آهسته بالا میره ولی مارتن سنگینی داره و حدود ساعت 12 معمولا به صف خرید میشینه و عجله نمیکنه تا پایانی پر کنه … فروشدگان این سهم بزرگترین مالباختگان بورس خواهند شد

  #ختراك نماد هم خانواده ختراك یعنی خموتور با 27 درصد منفی بازگشایی شد. برای ختراك هم بازگشایی حداقل 20 درصد (منفی) انتظار میره

  #ختراک بشین تا باز کنن.برا کسی که تا الان نفهمیده ختراک کلا دست حقوقیه اینجور حرفا عادیه دوست عزیز پول هاتو جمع کن اگه باز کردن عقب نمونی. اینویکیب ازدوستان تازه واردکه فکرکنم جزوهمین تازه واردهای بوذس بود وهمینا ماروبدبخت کردن نوشته چطوری دوست عزیز اومدی به کسی ادعاکردی که به اندازه سن تو توبورس فعال بوده یک هزارمش هم ختراک نداری خستگی درکن عرقت خشک بشه

  #ختراك مدتهاست در صف فروش قفله. وضعیت نمادهایی كه مدتی قفل بودن و با دامنه نوسان نامحدود بازگشایی شدن ببین. كافیه اینم یك روز به هر دلیلی دامنه نوسانش نامحدود بشه. اون موقع چه جوابی داری برای اونهایی كه به حرفت گوش دادن و نفروختن؟

  #ختراک سلام دوستان بازار چند روز یه منفیه شاخص بد جور اصلاح کرده احتمال بازگشت بازار با این اصلاح هست خواهشا کسی صف فروش نره ،صف فروش رفتن اشتباه مهلک و بزرگیه نرید که انشالله سهم باز شه بزنن زیرش

  #ختراك مدتهاست در صف فروش قفله. وضعیت نمادهایی كه مدتی قفل بودن و با دامنه نوسان نامحدود بازگشایی شدن ببین. كافیه اینم یك روز به هر دلیلی دامنه نوسانش نامحدود بشه. اون موقع چه جوابی داری برای اونهایی كه به حرفت گوش دادن و نفروختن؟

 • ثاختح
 • #ختراک سلام دوستان بازار چند روز یه منفیه شاخص بد جور اصلاح کرده احتمال بازگشت بازار با این اصلاح هست خواهشا کسی صف فروش نره ،صف فروش رفتن اشتباه مهلک و بزرگیه نرید که انشالله سهم باز شه بزنن زیرش

  #ختراك بعد از مجمع كه بدون نوسان بازگشایی بشه همونقدر منفی می خوره كه امروز كفرا و نمرینو و غمارگ منفی خوردن

  #ختراک مجمع سالیانه ختراک دهم خرداد خواهد بود و روز پنجم خرداد نیز نماد بسته خواهد شد و کل روزهای قابل معامله6 روز هست بعید میدونم قبل مجمع حرکتی داشته باشد

  #ختراك فقط این نیست. مشكل قفل شدگی در صف فروش مشكل خیلی از نمادهای بازار هست. اینجور نمادها برای رعایت اصل نقدشوندگی ناگزیرند در یك بازگشایی با دامنه نوسان نامحدود 50-30 درصد منفی بخورند تا قفل فروششون برداشته بشه و معاملات روان داشته باشند

  #ختراک تعجب می کنم چرا این سهم باید اینطور به گل نشسته باشه . این سهم خوبی بود جرا اینقدر کثیف شدع نمی دونم . بلاخره حقوقی نامرد این سهم و سهامدارش کی میخواد شروع کنه . خود حقوقی نامرد صبح امدتو صف دوباره خارج شد . اگه رنج می زدی تو این بازار با توجه به بسته بودن نماد خساپا امورز کلی خریدار داشتی . نیت خوردن مال مردمه .

  #ختراك قطعا كه بهتر بود چون اگر 20 درصد منفی باز می شد افتش تموم می شد ولی الان ده بیست روز دیگه قفل صف فروش میشه. تعجبم با این حجم كم چطور ناظر باطلش نكرد.

  #ختراک منفی‌ درست حسابی باز می‌شد بهتر نبود؟ تا اینطوری هر روز قفل صف فروش!

  استاد شعر خوب میگی، به نظر من برو عصر جدید به عنوان استعداد چرتدگویی خودت رو به دید مردم برسون😅

  #ختراك افشای الف نمی داد نهایتا روزی 0.5 تا یك درصد منفی می شد ولی با این افشا می تونه روز بازگشایی افت زیادی داشته باشه. پیش بینی من بازگشایی در قیمت 1400-1200 هست

  شرف داشته باشیم…..

  #ختراك افشای الف نمی داد نهایتا روزی 0.5 تا یك درصد منفی می شد ولی با این افشا می تونه روز بازگشایی افت زیادی داشته باشه. پیش بینی من بازگشایی در قیمت 1400-1200 هست

  به خدا یه دونه هم ختراک ندارم. ولی شرف چیز خوبیه…. خدا همه ی مارو به راه راست هدایت کنه

  #ختراك افشای الف نمی داد نهایتا روزی 0.5 تا یك درصد منفی می شد ولی با این افشا می تونه روز بازگشایی افت زیادی داشته باشه. پیش بینی من بازگشایی در قیمت 1400-1200 هست

  آیا از مسدود کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را مسدود کنید توئیت‌های شخص به شما نشان داده نمی‌شود. صفحه شخصی کاربر نیز قابل مشاهده نیست.

  همچنین در وضعیت مسدود صفحه شخصی شما به کاربر مسدودی نشان داده نمی‌شود و امکان ارسال پیام خصوصی وجود ندارد. یعنی ارتباط شما با آن کاربر بطور کامل قطع می‌شود.

  آیا از بی صدا کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را بی صدا کنید توئیت‌های آن شخص را در صفحه توئیت‌ها و صفحات نماد در لحظه نمی‌بینید.

  همچنین اطلاعیه فعالیت آن شخص برای شما ارسال نمی‌شود ولی همچنان صفحه شخصی کاربر قابل مشاهده است.

  تلگرام

  واتس اپ

  توییتر

  لینکدین

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید.

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.

  آیا از حذف این یادداشت اطمینان دارید؟

  یادداشتی درج نکردید

  در حال حاضر هیچ توئیت منتخبی موجود نیست

  برای منتخب کردن توئیت‌های دلخواه خود، بر روی آیکون در زیر توئیت مربوطه کلیک کنید

  #ختراکح دوستان این حق تقدم ها کی آزاد میشه

  ختراک سهام یاب

  #ختراکح سلام دوستان کسی پول واریز حق تقدم ها به حسابش واریز شده چگونه برای دریافت پول اقدام کنیم وشماره تلفن شرکت برام بنویسید وچگونه راهنمایی کنید ممنونم

  #ختراکح سلام دوستان من ختراکح رو یک ماهی هست خریدم کی به سهم اصلی تبدیل میشه..؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید

  آخر هفته سهم 2000 تومن میشه ولی حق تقدم ها رو دارن رو 1400 صف سنگین گذاشتن ترسوها رو پیاده کنند … این سهم فقط ماهی 30 میلیارد صادرات داره و بالاترین سود رو ساخته تو گروه فردا با صف خرید حق میاد بالای 1600

  ویکتوریا 2 هفته دیگه شرکت میریزه تو حسابت الان بزنی #ختراکح میبینی دارن تو 1400 مفت میخرن سهمتو

  ویکتوریا 2 هفته دیگه شرکت میریزه تو حسابت الان بزنی #ختراکح میبینی دارن تو 1400 مفت میخرن سهمتو

  #ختراک سلام من سهام ختراکح خریده بودم نمیدونستم باید یه مبلغی به حساب شرکت واریز کنم که تبدیل به سهام اصلی بشه چند وقت هست نمادش از پرتفوی من حذف شده چطور باید پول سهام رو پس بگیرم لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون🙏

 • بورسی
 • #ختراکح حراج حق تقدم ها زمانبر خواهد بود و تا آخر اسفند طول خواهد كشید مگر اینكه قیمت حراج پایین بیاید و برای خرید منطقی باشد وگرنه در قیمت های حبابی فعلی خریدار ندارد. در طی سه روز كاری قبل فقط 500 هزار حق حراج شده است

  #ختراکح در طی 4 روز كاری آینده تا انتهای هفته هر روز 50 تومان منفی شود به قیمت 1200 خواهد رسید. خرید در قیمت 1200 و یا در هفته بعد زیر 1200 خوب است. بالاتر از 1250 به هیچ عنوان نخرید كه متضرر می شوید

  #ختراکح 1400 تومن هم مشتری نداره. باید روزهای بعد حراج رو پایینتر بیارنش تا مشتری براش پیدا شه

  #ختراکح امروز قیمتش 1400 هست ولی روزهای بعد قیمتش پایینتر میاد چون روزی 4 درصد میتونه پایینتر بره و فردا 1350 میشه

  #ختراکح خیلی ها بالای 1800 برای حق پول دادن و نباید حقشون پایمال بشه ، قیمت سهم فردا 1750 میشه و حق تقدم که کمتر از یک ماه تبدیل به سهم میشه نباید کمتر از او فروش بره ، چون سهم قفل در صف خرید خواهد بود و این کمتر دزدی نیست

  #ختراک عرف سهم های شارپی همزمان با حق تقدم هاشمن اینطوری بوده که معمولا سقف سهم تا دو برابر قیمت حق تقدم شارپ میزنه برای 3500 یباید حق تقدم 1750 فروش برود . من تماس گرفتم شما هم تماس بگیرید با امور سهام که تا هفته آینده روزانه ناچیز عرضه کنند و مثل سهم در صف خرید قفل بشه تا با میانگی معقول فروش بره

  آیا از مسدود کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را مسدود کنید توئیت‌های شخص به شما نشان داده نمی‌شود. صفحه شخصی کاربر نیز قابل مشاهده نیست.

  همچنین در وضعیت مسدود صفحه شخصی شما به کاربر مسدودی نشان داده نمی‌شود و امکان ارسال پیام خصوصی وجود ندارد. یعنی ارتباط شما با آن کاربر بطور کامل قطع می‌شود.

  آیا از بی صدا کردن کاربر اطمینان دارید؟

  اگر کاربری را بی صدا کنید توئیت‌های آن شخص را در صفحه توئیت‌ها و صفحات نماد در لحظه نمی‌بینید.

  همچنین اطلاعیه فعالیت آن شخص برای شما ارسال نمی‌شود ولی همچنان صفحه شخصی کاربر قابل مشاهده است.

  تلگرام

  واتس اپ

  توییتر

  لینکدین

  برای استفاده از امکانات سهام یاب نیاز است تا وارد سایت شوید یا در آن ثبت نام کنید.

  ثبت نام در سایت کاملا رایگان است.

  کاربران برتر بازار سرمایه را بشناسید و آنها را دنبال کنید.

  پیش‌بینی‌ها و سوالات خود را مطرح کنید.


  {{{text-format body}}}


  {{{text-format body}}}

  ختراک سهام یاب
  ختراک سهام یاب

  خرید شامپو تریاک دکتر اسکین
  خرید شامپو تریاک


  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.