حقوق طراح سایت

حقوق طراح سایت
حقوق طراح سایت

الان که مشغول خواندن این مقاله هستید، احتمالا جزو یکی از این دو دسته افراد زیر هستید:

(1) آشنایی کافی نسبت به بعضی از زبان‌های برنامه نویسی دارید، مثلا در دانشگاه آن را یاد گرفته‌اید یا دوره‌های آموزشی شرکت کرده‌اید، خلاصه اینکه از چند زبان برنامه نویسی سر در می‌آورید. و حالا قصد دارید از آن در حوزه طراحی سایت استفاده کنید.

مشکل اینجاست، هر شرکتی که درخواست می‌دهید، از شما انتظار حداقل یکی دو سال سابقه کار و چند نمونه را دارند. شما هم که متاسفانه تجربه کاری نداشته‌اید، با ناامیدی به سراغ حوزه‌های دیگر می‌روید. از طرفی هم خودتان سرمایه کافی برای راه اندازی یک شرکت طراحی سایت ندارید.

(2) یا اینکه جزو دسته دومی هستید، که علی‌رغم اینکه مهارت خاصی در کدنویسی ندارید، اما دوست دارید وارد بازار کار طراحی سایت شوید. شاید مثلا به دلیل سلیقه شخصی خوبی که دارید، فکر می‌کنید طراحی سایت به دردتان می‌خورد!

پیشنهادی که در ادامه قرار است به شما بدهیم، کار هر دوی شما را راه می‌اندازد؛ بدون اینکه به سرمایه و سابقه کاری زیادی نیاز داشته باشید. حتما کنجکاو شده‌اید بدانید چیست؟! کمی صبر کنید به شما می‌گوییم.حقوق طراح سایت

پس بیایید در مورد درآمد طراحی سایت، بازار کار طراحی سایت و آیندۀ آن در ایران صحبت کنیم. سپس بررسی کنیم که برای طراح سایت شدن، چه چیزهایی نیاز دارید. 

علاوه بر آن در مورد درآمد ماهانه طراحی سایت نیز صحبت می‌کنیم؛ تا بفهمید در این بازار داغ طراحی سایت چه خبر است. چرا داغ؟ چون می‌بینیم، کسب و کارهای اینترنتی مخصوصا ساخت سایت، روز به روز جان بیشتری می‌گیرند؛ پس تقاضا برای آن همواره وجود دارد و احتمالا بیشتر هم می‌شود.  

باورتان می‌شود که عبارت “طراحی سایت”، به تنهایی حدود 12000 بار سرچ در ماه دارد؟ یا مثلا عبارت “شرکت طراحی سایت” ماهانه بیش از 1000 بار جستجو می‌شود. 

این آمار نشان‌دهندۀ این است که تعداد افرادی که به دنبال راه‌اندازی سایت هستند خیلی زیاد است. بنابراین، هر کدام از این جستجوکننده‌ها، می‌تواند مشتری احتمالی شما باشد. 

بگذارید خیلی ساده به شما بگوییم، که هیچ جواب مشخصی برای این سؤال پیدا نمی‌کنید. هزینه‌ها در بازار طراحی سایت شفاف نیست و هیچ تعرفۀ مشخصی هم وجود ندارد (متاسفانه)! یعنی برخی شرکت‌ها ممکن است برای طراحی یک سایت ساده از شما 30 میلیون تومان پول بگیرند و برخی دیگر همان سایت را با 3 میلیون تومان راه‌اندازی کنند.  

 • تکشا tsetmc
 • پس درآمد شما هم به عنوان یک طراح سایت، مقدار مشخصی ندارد. مثلا شاید در یک شرکت طراحی سایت مشغول باشید و حقوق ماهانه تقریبا مشخصی را دریافت کنید. (تا آنجایی که می‌دانیم این حقوق از ماهی 2 میلیون تومان برای افراد بدون سابقه کار، شروع می‌شود و برای افراد برنامه‌نویس و مسلط به React به ماهی 10میلیون تومان و بیشتر، می‌رسد.)

  یا اینکه به صورت پروژه‌ای کار بگیرید که در این صورت متغیر است. مثلاً فرض کنید، در ماه 3 سفارش طراحی سایت قبول کنید و از هر کدام 2.5 میلیون تومان دریافت کنید. درآمد ماهانه شما 7.5 میلیون تومان می‌شود!

  همانطور که گفتم، اگر بخواهید از راه تخصصی و حرفه‌ای وارد این حوزه شوید و زیر و بم طراحی سایت و کدنویسی را بدانید، احتمالا آموزش شما زمان زیادی می‌برد. اما اگر مصمّم هستید، سایت https://www.w3schools.com/  را به شما معرفی می‌کنیم. خلاصه اینکه باید به یک یا چند زبان برنامه نویسی مسلط باشید. 

  اما یک راه سریع و ساده هم برای طراح سایت شدن وجود دارد. همان روشی که در مقدمه وعده‌اش را داده بودیم. راهی که با آن می‌توانید، خیلی زود از یک مسیر راحت و البته مطمئن، وارد بازار طراحی سایت شوید.

  پیشنهاد ما استفاده از سرویس سایت ساز و فروشگاه ساز پرتال است. به دو روش:

  1-گرفتن نمایندگی پرتال:

  شما با گرفتن نمایندگی از پرتال، خودتان مانند یک شرکت طراحی سایت مستقل عمل می‌کنید. می‌توانید برای افراد و کسب و کارها سایت یا فروشگاه اینترتنی طراحی کرده و در اختیارشان بگذارید. (بدون اینکه اسمی از پرتال آورده شود!)

  پرتال این امکان را در اختیارتان گذاشته تا بتوانید بدون سرمایه گذاری و چالش‌های فنی، شرکت طراحی سایت خودتان را داشته باشید. راستی آموزش‌های کافی هم همان ابتدا به شما داده می‌شود. میزان درآمد شما، با استفاده از نمانیدگی پرتال، به‌خودتان بستگی دارد. اگر خوب کار کنید، درآمدتان چیزی حدود 50 یا 60 میلیون خواهد بود. هیچ محدودیتی برای میزان درآمدتان وجود ندارد.

  اگر می‌خواهید در مورد آن بیشتر بدانید یا از آن استفاده کنید، به صفحه نمایندگی پرتال سر بزنید. 

  2-خرید و ویرایش سایت‌های پرتال

  یک روش دیگر این است که بسته‌های سایت یا فروشگاهی پرتال را خریداری کنید، روی ویرایش و طراحی آن وقت بگذارید، سپس بعد از مدتی که آماده شد، آن را بفروشید. کار کردن روی سایت‌های پرتال بسیار لذت بخش است و اگر به زبان‌های HTML و CSS آشنا باشید، می‌توانید به راحتی این کار را انجام دهید. این کار هم درآمدی برای‌تان خواهد داشت و هم اینکه دست‌تان به طراحی سایت آشنا می‌شود. 

  گفتیم با گرفتن نمایندگی پرتال، شما مانند یک شرکت طراحی سایت مستقل می‌توانید فعالیت کنید. با دریافت نمایندگی، سایتی مانند خود پرتال دارید که در آن می‌توانید بسته‌های سایت و فروشگاهی خود را ارائه کنید. هر قابلیتی را که پرتال دارد، شما هم می‌توانید به مشتریان‌تان ارائه بدهید؛ مثلا تعداد زیادی قالب حرفه‌ای و زیبا، امکان مدیریت دامنه‌ها، درگاه پرداخت آنلاین، اتصال به سامانه پیامک و ده‌ها قابلیت دیگر. 

  این تنها بخش کوچکی از قابلیت‌های نمایندگی پرتال بود؛ برای اطلاعات کامل به صفحه «نمایندگی» مراجعه کنید. همچنین کارشناسان به شما مشاوره رایگان نیز می‌دهند تا ببینید اصلا نمایندگی به درد شما می‌خورد یا اینکه چگونه باید آن را دریافت کنید. بعد از خرید، نیز در یک جلسه چند ساعته نحوه کار با سایت را به شما آموزش می‌دهند. 

  جدول زیر، بخشی از درآمد شما به عنوان یک نماینده را نشان می‌دهد. 

  امکانات سایت ساز پرتال روز به روز در حال بهبود و توسعه است، و همواره سعی شده، کار ساخت و مدیریت سایت و همچنین کسب در آمد از طریق طراحی سایت، برای نمایندگان عزیز بسیار ساده و پربازده باشد. اگر هنوز برای استفاده از نمایندگی پرتال قانع نشده‌اید، برخی از امکانات آن را باهم مرور کنیم:

  در پرتال 3 قالب برای سایت خودِ نمایندگان طراحی شده است. البته امکان ویرایش و اختصاصی کردن این قالب‌ها هم وجود دارد و می‌توان از آن‌ها قالب‌های متنوع و زیبا ساخت. پرتال، دست‌تان را تا جای ممکن باز گذاشته است.

  خبر خوش اینکه: سامانه پیامکی، بطور پیش‌فرض به تمام سایت‌های طراحی شده با سایت‌ساز پرتال متصل شده است. به این ترتیب، اطلاعاتی مانند ثبت نام کاربران جدید یا درخواست خرید از طریق پیامک به شما گزارش داده می‌شود.

  اکثر درگاه‌های پرداخت بانکی توسط سایت ساز پرتال پشتیبانی می‌شوند؛ فقط کافیست به بانک مراجعه و برای استفاده از درگاه ثبت نام کنید.

  تمام قالب‌های سایت‌ساز پرتال، در اختیار شما نمایندگان نیز قرار می‌گیرد و برای طراحی سایت مشتریان‌تان هم می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

  همانطور که اشاره کردیم، شما به سادگی و فقط با چند کلیلک و تایپ چند کلمه می‌توانید قالب‌ها را ویرایش کنید و قالب‌های جدید بسازید. 

  شما می‌توانید گزارش کاملی از آمار کاربران سایت‌تان، وب‌سایت‌های ساخته شده و پرداختی‌های آن‌ها، در اختیار داشته باشید.

  اعضای تیم‌تان را به عنوان همکار در سیستم ثبت کنید و کارها را بین آن‌ها تقسیم کنید. 

   

  شما هم می‌توانید به افراد دیگری نمایندگی بدهید و از فعالیت‌های آن‌ها و سایت‌هایی که طراحی می‌کنند پورسانت دریافت کنید.

  طراحی سایت و کسب درآمد از آن، چالش‌های خودش را به‌همراه دارد؛ به‌خصوص طراحی سایت به‌صورت اختصاصی و وردپرس که هم زمان زیادی می‌برد و هم بدقلقی‌های خودش را دارد. در مقابل، با استفاده از گرفتن نمایندگی پرتال، در کوتاه‌ترین زمان،
  به ساده‌ترین شکل ممکن و بدون نیاز به مهارت کدنویسی، برای مشتریان‌تان سایت یا فروشگاه اینترنتی طراحی کنید. حقوق طراح سایت

  از شغل طراحی سایت انتظار چه میزان درآمد دارید؟ ماهی 5 میلیون؟ 10 میلیون؟ یا 20 میلیون؟ شک نکنید، با کمک نمایندگی پرتال، بدون دردسر، می‌توانید به‌طور میانگین ماهی 50 میلیون درآمد داشته باشید. برای محاسبه تقریبی میزان درآمد، نگاهی به جدول تعرفه‌ ما بیندازید تا حساب کار دستتان بیاید.

  ما برای آشنایی شما با محیط سایت‌های پرتال، یک تست رایگان 7 روزه قرار داده‌ایم. برای ثبت نام رایگان همین حالا روی تصویر زیر کلیک کنید. 

  اگر هنوز برای استفاده از نمایندگی پرتال قانع نشده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنم، حداقل این فرصت 7 روزه را از دست ندهید. به علاوه اینکه، هرگونه سوال یا ابهامی داشته باشید، کارشناسان و پشتیبانان ما، آماده پاسخگویی به شما هستند. فقط کافیست با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرید. 

  سلام.درآمد یک طراح سایت در ماه چقدر است؟

  سلامسوالی که پرسیدین خیلی کلی هست :)درآمد به خیلی عوامل بستگی داره: اینکه چقدر مشتری داشته باشید؛ اینکه خودتون چقدر میخواید از مشتری بگیرید؛ اینکه کیفیت کارتون چه میزان هست؛ اینکه توی یه شرکت کار می‌کنید یا اینکه برای خودتون مستقل کار می‌کنید و…از 2 میلیون میتونه باشه تا بالای 50میلیون مثلا

  سلام من هيچ اطلاعاتي ندارم وميخوام اينكارو شروع كنم راهنمايي ميكنيد٠٩٣٩٢٢٨٠٤٦٤

  سلام روز شما بخیرشما هدفتون یادگیری طراحی سایت هست؟ اگر اینه که باید یا توی دوره های آموزشی شرکت کنید یا اینکه خودتون منابع رو توی اینترنت دنبال کنید.اما اگر منظورتون راه اندازی سایت برای خودتون هست، مقالات زیادی توی این زمینه داریم توی بلاگ پرتال، به علاوه اینکه میتونید با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرید

  با سلام درمورد بازاریابی وقبول سفارش پرتال چگونه است ؟منظور نماینده سفارش قبول کند یا پرتال قبول می کند بعد به نماینده جهت طراحی میدهد

  سلام :)ببینید بازاریابی سایت به عهده خودتون هست، چه در مورد نمایندگی و چه استفاده از پکیج های فروشگاهی پرتال. در واقع همۀ سرویس ها به همین شکلن. وظیفه بازاریابی به عهده خود شماست. ولی خب ما سرویس هایی مثل سئو رو هم توی مجموعه ارائه میدیم. در مورد نمایندگی هم، ما به شما نمایندگی می‌دیم و بعد ازون شما خودتون می‌تونین به بقیه سایت یا فروشگاه ارائه بدین. اگر سوال دیگه ای بود در خدمتیم. با شماره 02163404 داخلی 2 هم می‌تونین تماس بگیرین.

  سلام ببخشید من یه کم گیج شدم.یعنی با استفاده از سایت شما ما بدون داشتن دانش این کارطراحی سایت میکنیم و به مشتری ارايه میدیم؟اگه میشه لطفا یه توضیح بدید.

  سلام آقای کاظمی عزیزما یک پکیج نمایندگی داریم که دقیقا همین کار رو انجام میده. یعنی اینکه شما هم می‌تونین مثل ما تعدادی کاربر و مشتری برای خودتون داشته باشین، البته پیش نیازش آشنایی با سیستم سایت‌ساز پرتال هستش که توسط تیم به شما آموزش داده میشه. به علاوه اینکه پشتیبانی کاربرانتون هم به‌عهده خودتون هستش. ولی خب در کل نیازی به مهارت کدنویسی چندانی نخواهید داشت. اگر باز هم ابهامی براتون باقی مونده، با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرین تا کارشناسای ما کامل راهنماییتون کنن.موفق باشین 🙂

  سلام خیلی ممنون

  خواهش میکنم :)باز توی صفحه https://www.portal.ir/rebrand هم کامل توضیح دادیم که می‌تونین اون رو مطالعه کنین.

  سلام عرض شد اگر بخوام مدرک طراحی سایت بگیرم کجا باید آزمون بدم یا دوره ببینم ؟

  سلام آقای کوکب زادهمنظورتون آموزش طراحی سایت پرتال هستش یا وردپرس؟

  سلام من مجتمع فنی تهران طراحی میخونم icdl دارم به نظر شما خوبه

  سلام. برای چه کاری منظورتون هست؟اگه طراحی سایت رو میگین که خب ارتباطی به icdl نداره. بسته به نوع طراحی سایت باید یه زبون برنامه نویسی بلد باشین که البته اگه بخواین با سایت سازها مثل پرتال کار کنین نیازی به دانش کدنویسی ندارین :)سوال دیگه ای بود من در خدمتم

  سلام ببخشید ی سوالیه که خیلی وقته ذهنمو مشغول کرده ممنون میشم جواب بدید. من ارشد مهندسی مواد دارم و25سالمه. به نظرتون اگه برنامه نویسی اندروید یاد بگیرم(گیریم یک سال زمان ببره 26 ساله میشم)، میتونم شغلی پیدا کنم با اینکه مدرک دانشگاهی کامپیوتر ندارم و سنم نسبت به برنامه نویسای تازه کار دیگه زیادتره؟مشکل سربازی هم ندارم. ممنون

  سلام محسن جانچرا اینقدر خودت رو درگیر سن و سال می‌کنی؟ 🙂 واقعا هیچ اهمیتی نداره، همین الان هم که شروع کنی بهتر از کاری نکردن هست.اتفاقا برنامه نویسی هم حرفۀ خوب و پرتقاضایی هست و آینده کاری خوبی خواهی داشت.

  خیلی ممنونم از پاسختون. بله حق با شماس. در مورد مدرک غیر مزتبط هم میشه نظرتون رو بفرمایید؟ بازم ممنون

  خب طبیعتا خیلی از افراد زمینه کاری و تحصیلی‌شون یکی نیست و اصلا هم مسئله مهمی نیست. چون معمولا بعد از دانشگاه، علایقمون تغییر می‌کنه، یا اینکه به این نتیجه می‌رسیم که از طریق رشته تحصیلی به نتیجه خوبی نمی‌رسیم :)توی فضای کار هم رشته و مدرک نامرتبط هیچ اهمیتی نداره؛ و حتی نمی‌پرسن که شما چی خوندین.موفق باشی

  سلام من از بیکار بودن و وقتی هم میرم شرکت کار کنم درامد پایین که شرکتا میدن و دستور شنیدن خسته شدم میخواستم بدونم ایا اگه طراحی سایت رو اموزش ببینم حتما میتونم کار کنم ؟

  سلامآره درک میکنم چی میگین متاسفانه این شرایط رو خیلی از افراد دارن و اگه خودمون کاری نکنیم هم اتفاق مثبتی نمیفته اینکه بعد از یاد گرفتن طراحی سایت قطعا میتونین کار کنین هم دقیقا به خود شما بستگی داره؛ اگه خوب یاد گرفته باشین و خوب کار کنین، هم توی شرکت ها میتونین استخدام بشین؛ هم خودتون میتونین مستقل کار کنین یا کسب و کار خودتون رو راه اندازی کنین که البته برای اون نیازه مهارت های دیگه رو هم یاد بگیرین. ما چنتا مقاله در مورد ایده های شروع به کار داریم که از دسته شروع به کار بلاگ سایت مون میتونین پیداش کنین. موفق باشین 🙂

  سلام من زبان برنامه نویسی html ,css رو بلدم میخواستم بدونم با همین زبان ها میتونم در امد داشته باشم ؟

  سلام حانیۀ عزیز :)آره چرا که نه.الان بعضی از سایت ها با این زبان برنامه نویسی شدن، یه نمونه ش همون پرتال هست که با زبان html و css میتونین قالب سایت رو عوض کنین و هرجا نیاز بود رو ادیت کنن. مثلا میتونین سایت بگیرین و اون رو بعد از تغییر قالب و ادیت به عنوان یه پروژه آماده به بقیه بفروشین :)یا اینکه میتونین از سایت ها پروژه بگیرین و به صورت دورکاری انجامش بدین. به علاوه اینکه توی بعضی از شرکت های طراحی سایت هم میتونین به عنوان پشتبان استخدام بشین :)موفق باشی حانیه جان

  سلاممن زبان HTML بلدم و دارم CSS رو هم یاد میگیرم،ولی متاسفانه الان خیلی برنامه ها هستن که با یه درگ دراپ کار پنج خط کد نویسی مارو برا طراحی انجام میده.برای همین کاملن نمیدونم ادامه دادن برا یادگیری این دو میتونه موفقیت امیز باشه یا نه.به نطر شما میشه درامد خوبی داشت از این دوتا زبان؟!؟

  سلام وقتتون بخیر باشهآره چرا که نه. بالاخره به برنامه نویسی هم نیازه و همه کارها رو نمیشه با درگ اند دراپ انجامش داد که. نمونه ش نیم پشتیبانی خود پرتال که با هر دوی این زبان ها دارن کار میکنن. شرکت های طراحی سایت و برنامه نویسی و طراحی نرم افزارها میتونن یه گزینه برای استخدام شما باشن.

  سلام. من html و css رو بلدم و php هم تازه یاد گرفتم کامل و جاوا اسکریپتم حتی بلدم تا حدودی. python هم نصفه بلدم البته قصد دارم کامل یاد بگیرم پایتون. از همون سایتی که فرمودید یعنی w3school . ولی تا به حال برای کسی جدی طراحی سایت یا کار نکردم. به نظرتون چجوری وارد بازار کار web developing بشم؟ حتی حاظرم یکی دو سال مجانی برای یه شرکت طراحی سایت کار کنم تا کار یاد بگیرم . نظرتون رو بگین ممنون میشم. تشکر

  سلام آقای خسروتبار عزیز:)خیلی خوبه که این مهارت ها رو دارید. برای ورود به بازار کار طراحی سایت، لازمه که به آمادگی برسین و برای این کار من پیشنهاد می‌کنم، خودتون یه مدت روی چندتا سایت تمرین کنین که کامل دستتون بیاد، بعد با ارائه نمونه کار سراغ شرکتها برین (آگهی استخدام خیلی زیاده توی این پوزیشن)/ یا اینکه خودتون به صورت شخصی این کار رو راه بندازین که البته برای اون باید انرژی زیاده بذارین تا معرفی بشین.

  سلام خسته نباشید من ۲۵سالمه میخواستم ببینم دیر نیست برای اینکه طراحی سایت یاد بگیرم؟؟؟من خیلی به این موضوع فکر میکنم و همین باعث شده که از ترس سن جلو نرم خیلیا هم که تو این زمینه بودن گفتن اصلا دیر نیست اما من قانع نشدم

  سلام رضا عزیزکجا نوشته شده سقف یادگیری طراحی سایت مثلا 20 سالگی هس؟! یا اگه الان این کارو نکنی، آیا گزینه بهتری رو انتخاب میکنی؟ سن و خیلی از مسائل دیگه؛ تنها بهونه هایی واسه تنبلیمون هس.. ذهن باید یجوری خودش رو از مسئولیت و سختی خلاص کنه دیگه!حالا اگه بازم میخوای کنترل زندگیت رو به این بهونه ها بدی، بگو الان دیره برای شروع.نه تنها برای یادگیری طراحی سایت، برای هر کاری 10 برابر دشوارتر از این.

  سلام خواستم ببینم من وردپرس دارم یاد میگیرم. ایا با وردپرس سایت طراحی کنم بهتره یا اینکه نمایندگی پرتال بگیرم؟ منظورم مستقل کار کردنه نه برای شرکتی کار کنم

  سلام آقای ربیعی عزیز :)ببینید هر دوش خوبه اما با توجه به اینکه میخواید خودتون به صورت مستقل کار کنید، طراحی سایت با وردپرس احتمالا زمان زیادی رو ازتون میگیره و اگه یکم سفارشتون بالا بره شاید نتونین دست تنها از پسش بربیاید. البته این رو هم اضافه کنم که الان شرکت های معتبر زیادی دارن توی زمینه طراحی سایت با وردپرس فعالیت میکنن و برای اینکه بتونین توی این بازار اعتبار کسب کنین باید تلاش زیادی بکنین. نمایندگی پرتال از این جهت خوبه که نه زمان زیادی ازتون میگیره، نه نیازه به کدنویسی مسلط باشین. البته برای معرفی و گرفتن سفارش تقریبا مثل هم هستن. اگه بتونین یه بازار هدف مشخص رو در نظر بگیرین و سایت ها رو به اونها معرفی کنین بنظرم ایده بدی نباشه. مثلا صاحبان کارخانه و کارگاه ها در شهرک های صنعتی و…

  سلام میخواستم بدونم که اموزش های شما چقدر زمان میبره؟و هزینه اون چقدره؟

  سلام امیر جانتیم فنی به شما نحوه کار با سیستم رو رایگان آموزش میدن. مدت اون تقریبا یکی دو ساعته ولی اگر مدت زمان بیشتری نیاز داشته باشید به ازای هر یک ساعت اضافه هزینه ش 150 هزار تومن میشه 🙂

  خسته نباشید یه سوالی که واس من پیش اومده اینه که الان ما چه طور باید در امد زایی کنیم ؟؟

  سلام علی بهبودی عزیز :)روزتون بخیر الان اگه منظورتون توی این شرایط اخیر هست که بنظرم بازم راه هایی برای درآمدزایی وجود داره. ینی شما باید تهدیدا رو تبدیل به فرصت کنین.مثلا یکی از کارهایی که توی هر شرایطی از جمله وضع فعلی جواب میده و اتفاقا خوبم هست، داشتن یه کسب و کار آنلاین هستش. الانم تنها همین کسب و کارها دارن همچنان به روند قبلی ادامه میدن و خیلی از کارهای سنتی مطلقا تعطیل شدن. مثلا یه پیج فروش توی اینستا بزنین، یه سایت فروشگاهی یا سایت شخصی راه بندازین. اگه اطلاعات بیشتری از خودتون بدین بهتر میتونم راهنمایی‌تون کنم.

  سلامچند وقتیه که پیگیر اینم که نمایندگی پرتال بگیرم اما بخاطر کرونا و تعطیلی کسب و کار ها دو دل شدم. نظرتون چیه؟ تو این اوضاع میشه ریسک کرد؟ یا صبر کنم تا اوضاع روبراه شه؟ تو اوضاع کرونا و تعطیلی فروشگاه ها میشه برای سایت فروشگاهی مشتری جذب کرد ایا؟

  درود علیرضای عزیزبله درسته که خیلی از کسب و کارها تعطیل شده ولی این بین هستن کسب و کارهایی که یک روزم تعطیل نشدن. کدوم یکیا؟! دقیقا همون کسب و کارهای آنلاینی مثل دیجی کالا و خیلی از فروشگاه های آنلاین که نه تنها تعطیل نشدن که فروششون بیشتر هم شد. پس این شرایط اتفاقا بهترین زمان برای راه اندازی یه کسب و کار آنلاینه. چون حتی بعد از تموم شدن این اوضاع هم مطمئن باش که هیچی مثل گذشته نخواهد بود. خیلی از کسب و کارها ماهیت و نوع فعالیتشون عوض میشه، یسریا ممکنه حذف بشن و یک سریای دیگه جایگزینش بشن. این رو مطمئن باش که حتی بعد از تموم شدن کرونا، قرار نیست اوضاع به روال قبل برگرده. چون تا الانش هم دو ماهه که مردم شکل دیگه ای از زندگی رو دارن تجربه می کنن. و همین قطعا تبدیل به عادت میشه و ادامه پیدا میکنه. مثل خریدهای اینترنتی که ازین به بعد قطعا رواج بیشتری میگیره. پس با این دید به قضیه نگاه کن و تصمیم بگیر که آیا داشتن چنین خدماتی برای الان و آینده آیا مناسب هست یا نه؟!

  مرسی از پاسخ و راهنمایی تون خانم شریفیدلیل تون منطقی بود کاملا، فقط اینکه در مورد روش دوم «خرید و ویرایش سایت‌های پرتال» بیشتر توضیح میدید، لطفا؟۲- و اینکه اگه بخوایم از روش دوم استفاده کنم و بعد نمایندگی مستقل پرتال بگیرم، میتونم سایت های مشتریانم رو از پرتال به سایت مستقل خودم منتقل کنم؟مرسی

  روزتون بخیر :)ببینین مثلا شما یه سایت از پرتال میگیرین، بعد روی قالب اون یک سری تغییرات میدین، یه شکل جدید پیدا میکنه، بعدش این سایتی که مال خودتون بوده رو می‌تونین به بقیه بدین. البته این روش مشخصی برای طراحی سایت نیست. و بیشتر موقت هست مثلا میتونین برای افرادی که میشناسین انجامش بدین. چون بعضی از افراد دوس دارن خودشون جزییات سایت رو طراحی کنن و تغییر بدن. سوال دومتون رو متوجه نشدم دقیقا شما نمایندگی پرتال رو که میگیرین خودتون مشتری و سفارش دارین؛ مثل خود پرتال. ینی مشتریای شما مشتری ما محسوب نمیشه فقط اینکه قیمتی که باید ارائه بدین نباید از پرتال کمتر باشه. در واقع خودتون به مشتری سرویس میدین و زیر نظر خودتون مدیریت میشه. پرتال هم به خود شما پشتیبانی میده.باز میتونین با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیرین تا بچه ها بیشتر راهنماییتون کنن. ممکنه توی پیام سخت باشه توضیحش 🙂

  مرسی خانم شریفیاگر بخوام از روش دوم استفاده کنم، یعنی خرید و ویرایش سایت‌های پرتال و سپس فروش آن به مشتری. در مورد دو سوال دارم: ۱- بطور مثال بسته فروشگاه کوچک ۷۴۰ ه ت قیمتشه، اگر من بخوام این بسته رو کمی گرونتر مثلا ۱ میلیون به مشتری بفروشم، اشکالی نداره از نظر پرتال؟۲- توی این روش، قاعدتا مسائل فنی، آموزش و پشتیبانی مشتریان با پرتال هست نه من، درسته؟مرسی

  ببینید پرتال به شما که سایت رو خریدین تا حدی پشتیبانی میده؛ البته اگه بخواید تغییرات خیلی زیادی رو توی قالب ها ایجاد کنین و زمان زیادی برای تیم پشتیبانی صرف بشه، یک هزینه اضافی رو می پردازید. ولی حالت بهترش اینه که مشتری رو پیدا کنید. سایت پرتال رو خودتون بگیرین تغییراتو اعمال کنین و بعد به اون مشتری بفروشین و مدیریت سایت رو به اون بدین. قیمتش هم حالا به هر قیمتی که خودتون میخواین. اون دیگه ارتباطی به پرتال نداره.

  با سلام و احترامچند تا سوال دارم، ممنون میشم جواب بدین۱. پرتال قابلیت همکاری در فروش داره آیا؟ یعنی به ازای فروش سایت، درصدی از پرتال پورسانت بگیریم؟ اگه همکاری در فروش نداره، ایا در اینده این امکان فعال میشع؟۲. ایا میشه برای بازاریاب کد تخفیف اختصاصی مثلا ۳۰ دردص در نظر بگیرید، که بازاریاب از مشتری هزینه اصلی بسته رو دریافت کنه ولی خود بازاریاب با تخفیف هزینه بسته رو به پرتال بده. نمیدونم تونس

  درود جناب آقاخانی عزیز :)نه متاسفانه الان امکان همکاری در فروش رو نداریم. اما در آینده قطعا این امکان رو اضافه میکنیم و توی برنامه هست اتفاقا.در مورد سوال دومتون: بله میتونین برای خودتون کد تخفیف ایجاد کنین و به بازاریاب بدین تا ازش استفاده کنه. وقتتون بخیر 🙂

  مرسی خانم شریفی عزیز :)یکم در مورد بازاریابی و جذب مشتری برای طراحی سایت راهنمایی میکنید، مثلا چجوری مشتری بدست بیاریم؟ آیا اینکه خود پرتال از چه طریق مشتری جذب می‌کنه؟

  خواهش میکنم :)بنظرم اگه بتونین رو یه بازار خاص تمرکز کنین خیلی بهتره. نمیدونم حوزه فعالیت و کار خودتون چی هست. شاید بشه روی اونها هم کار کرد. مثلا روی نماینده های بیمه کار کنید، روی آرایشگرا کار کنید، روی پزشکا کار کنید، روی مدیرای یه شهرک صنعتی کار کنید و… حالا که معلوم کردین که مخاطب هدفتون کی هست، کاری کنین که اونها جذب بشن. اینکارو با بازاریابی محتوا و تولید اون میتونین انجام بدین. (توی سایت و اینستاگرام) بعد از یمدت که خدمات تون رو معرفی کردین میتونین اون رو ارائه بدین. اگه الان مشتریش رو ندارین، راهش اینه. موفق باشید 🙂

  سلام.من ۱۹ سالمه و پشت کنکورم وهمزمان دارم سرمایه گذاری تو بورسو یادمیگیرم.ولی اتفاقی با این کسب وکاراشنا شدمو پیگیرشدم وبهش علاقمند.لطفاراهنماییم میکنیدمنی ک هیچی نمیدونم ازکجا میتونم شروع کنم.لازم ب ذکره من بچه شهرستانم ونمیتونم توهیچ کلاس حضوری شرکت کنم.اگه راهنماییم کنیدممنون میشم

  سلام لیلای عزیز :)چه عالی که به دنبال شروع کردن یه کسب و کار هستی؛ اون هم یه کار آنلاین که هیچ محدودیت زمانی و مکانی نداره و همه جوره میتونی داشته باشیش. و چه خوشحال میشم میبینم یک سری از افراد چه زود میخوان شروع کنن. مطمئن باش که تصمیم درستی گرفتی.ببین هیچ فرقی نمیکنه که کجا باشی چون هیچ محدودیت مکانی نداره. و دیگه اینکه اصلا کار سختی نیستش و به راحتی میتونی انجامش بدی. فقط اینکه من دقیقا متوجه نشدم که آیا میخوای یک سایت داشته باشی یا اینکه نمایندگی پرتال رو بگیری و به بقیه خدمات بدی؟ برای مورد اول که از صفحه https://www.portal.ir/ باید یه سایت ایجاد کنی، اونجا همه ویدیوهای آموزشی گذاشته شده که کامل میگه باید چیکار کنی. حالا برای مورد دوم یعنی گرفتن نمایندگی: ببین شما با گرفتن نمایندگی میتونین عین شرکت های مستقل طراحی سایت، به مشتری سایت ارائه بدی. پرتال آموزش کار با سایت رو به شما میده که بتونین چجوری مشکلات مشتریان رو برطرف کنید. و اینکه یک درصدی از هر فروش رو به اون برمیگردونین. من پیشنهادم اینه که با شماره 02163404 داخلی 2 تماس بگیر تا بچه های فروش و پشتیبانی کامل راهنمایی ت کنن. ولی بازم سوال دیگه ای داشتی من در خدمتم. فقط دقیقا برای ما بنویس که چه چیزی رو میخوای لیلا جان 🙂

  خیلی ممنون بابت حس خوبی ک بهم تونوشته هاتون دادید.من اونجوری متوجه شدم که نمیدونم درسته یاغلط،اگه خودم یه سایت بزنم باید چیزی برای فروش دراون سایت داشته باشم؟؟؟اگه اینجوری باشه نه من قصدی برای فروش چیزی (اشیاو..)ندارم.من میخوام بتونم خودم سایت طراحی کنم وبتونم این سایتو بفروشم(حالاکجا..نمیدونم:/).وبازم متاسفانه نمیدونم این چیزی که میخوام نیاز به مدرک تحصیلی داره یانه یااصلا چیزی که من میخوام میتونه اتفاق بیوفته یانه؟!

  سلام لیلا جان :)خیلی هم عالی، خوشحالم.آهان متوجه شدم. ببین برای کار طراحی سایت یه راهش گرفتن نمایندگی پرتال هست که نیاز به هیچ کدنویسی و دانش فنی خاصی نداره. مثلا شما نمایندگی رو میخرین بعد خودت مثل یه شرکت مستقل از بقیه سفارش طراحی سایت میگیرین. به ازای هر مشتری هم یک درصدی رو به پرتال میدین. پرتال به خودت پشتیبانی میده ولی انجام کارای مشتریانت به عهده خودت هستش. نه نیاز به مدرک خاصی نداره اصلا 🙂 فقط یه آموزش دو سه ساعته نیاز داری که اون رو تیم پشتیبانی به صورت حضوری به شما میدن.موفق باشی

  سلام اگر تازه به یک طراح وبسایت تبدیل شده باشی باید چکار کنی؟

  سلام وقت شما بخیر باشهبنظرم میتونین چند تا سفارش از دوست یا آشنا بگیرید که بیشتر دستتون بیاد. بعد از مدتی میتونین از اونها به عنوان یه نمونه مناسب استفاده کنید و استخدام یه شرکت بشین یا اینکه اصلا مستقل برای خودتون کار کنین. چه زبان برنامه نویسی رو کار کردین و بلدین؟

  سلاموقتتون بخیرمن با خوندن این مطلب و چند مقاله دیگه علاقمند شدم که نمایندگی پرتال بگیرم. حالا سوالی که دارم اینه: نمایندگان پرتال بطور میانگین چه تعداد سایت در ماه میفروشند؟ و چقدر سود خالص دارند؟ البته قاعدتاً به خیلی عوامل بستگی داره ولی خب یه رقم حدودی بدید لطفاً، تا بتونم یه برآوردی کنم.

  سلام آقای محمدی عزیز خیلی هم عالیببینید همونطور که خودتون هم گفتید بستگی به شخص داره. میزان فروش نماینده های ما پرتال متفاوته. شما میانگین ماهیانه 10 تا 15 میلیون در نظر بگیرید. اما خب داریم بیشتر از این هم داشتیم. اگه بتونین مشتریش رو پیدا کنین، قطعا ایده خوبی برا کسب درامد هستش.

  سلام خسته نباشید من وردپرس را روی لپتاپم نصب کردم و در حال یادگیری طراحی سایت هستم مشکل من اینجاست چجوری میتونم کسب درامد کنم لطفا راهنمایی کنید ممنونم

  سلام وقت شما بخیر باشه.منظورتون کسب درآمد از طریق طراحی سایت هستش؟ خب برای اون بهتره اول خودتون یه مدت کار کنید تا دستتون راه بیفته. چند تا نمونه طراحی سایت خوب داشته باشید. بعدش میتونین با معرفی خودتان سفارش طراحی سایت بگیرین. ولی کلا بجز طراحی سایت از خود سایت همی میشه درآمد داشت. مثلا یه محصول بذارید و بفروشید؛ توی سایت محتوا بذاری، یه موضوعی رو آموزش بدی و سایت رو به فروشگاه آنلاین فایل تبدیل کنین. یکم بیشتر روی مهارت ها و علاقمندی هاتون تمرکز کنین. ببینین تو چه زمینه ای میشه از سایت پول درآورد. من چون شناختی از شما ندارم نمیتونم کامل راهنماییتون کنم.

  سلام :)”در پرتال 3 قالب برای سایت خودِ نمایندگان طراحی شده است”من با پشتیبانی پرتال تماس گرفتم گفتند فقط یک قالب برای نمایندگان هست! حالا نمیدونم ۱ یا ۳؟

  سلام عسل عزیز. وقتت بخیر باشه. بسته نمایندگی یه قالب داره 🙂

  سلام من الا یک طراح سایت هستم و چند پیشنهاد دارم میخواستم بدونم چه قیمتی باید پیشنهاد بدم

  سلام طراحی سایت هیچ قیمت مشخصی نداره. توی مقاله م اینو گفتیم. به کیفیت کار و نظر خودتون بستگی داره. چه نوع سایتی؟ وردپرس؟

  سلام.خسته نباشید.من در حال یادگیری طراحی سایت با وردپرس هستم.در صورتی که بخوام از شما نمایندگی بگیرم و شروع به کار کنم ،باید از قبل تولید محتوا برای بازاریابی بلد باشم؟؟؟؟

  سلام مرضیه جانبله میتونید از پرتال نمایندگی بگیرید ولی یه سری شرایط داره. از جمله اینکه خودتون طراحی سایت با پرتال و ویرایش اون رو بلد باشید و دیگه اینکه یه تعداد حداقلی فروش داشته باشید . حالا برای فروش باید مثلا یا شرکت داشته باشید و مشتری سایت باشن و یا اینکه به روشهای بازاریابی خودتون رو معرفی کنید و بفروشید. در حال دوم بله باید بازاریابی محتوا بلد باشید.

  ممنونم از راهنماییتون.ببخشید تولید محتوا و بازاریابی محتوا با همدیگه فرق دارن؟؟؟ و اینکه پیشنهاد شما برای یادگیری بازاریابی محتوا چیه؟؟بازم ممنون

  خواهش میکنم.آره متفاوته با هم. بازاریابی یعنی اینکه بتونیم بر اساس نیاز مشتری با استفاده از محتوا هم اون رو جذب کنیم هم اینکه نگهش داریم. پس برای اون نیازه که یسری تحقیقات انجام بدی تا بفهمی مثلا مشتری چه ویژگی هایی داره، چه نیازهایی داره و همون چیزی که بدردش میخوره رو تولید کنی تا بعدش سمت شما کشیده بشه. حالا تولید محتوا، همون نوشتن میشه. نوشتن هر چیزی؛ حتی میتونه هیچ هدف مشخص و نتیجه ایی هم نداشته باشه. این اصلی ترین تفاوت بازاریابی محتوا و تولید محتواست. برا یادگیری دوره های زیادی هستش. همین الان اگه توی گوگل بزنی چندتا مورد میاره برات. مثلا یه نمونه ش دوره بازاریابی محتوای نوین هست.

  سلام.برای اینکه بتونم شروع به کار کنم به یادگیری طراحی سایت و بازاریابی محتوا نیاز دارم؟؟مورد دیگه ای هست که دربارش تحقیق کنم ؟؟و اینکه میشه در حوزه حسابداری فعالیت کنم یعنی هدفم جذب وفروش سایت به حسابداران باشه.خیلی ممنونم از راهنماییتون

  سلام برا شروع نمایندگی منظورت هست؟ که خب آره، البته کار با سایت های پرتال کار سختی نیست ینی نیاز نیستش که کدنویسی حرفه ای رو بلد باشی. یه سری ویرایش هست که با یه اموزش چند ساعته یادش میگیری. بعد از خرید بسته نمایندگی، تیم پشتیبانی طی یه جلسه موارد رو به شما یاد میدن. راجع به حسابداری هم آره چرا که نه. به هر قشری از جامعه که به سایت نیاز داشته باشن میتونین سایت رو بفروشین.

  سلام .منظورم توانایی طراحی سایت با وردپرس برای فروش سایت یا فروشگاه اینترنتی برای مشتری بود.و بعد از اینکه تونستم بازاریابی کنم ،میتوتم از نمایندگی استفاده کنم؟؟میخواستم یه برنامه کلی از کارایی که باید انجام بدم بدونم.مرسی از کمک و راهنماییتون

  برا کار با سایت، نیاز نیست با وردپرس آشنا باشید. چون سایت سازها با وردپرس متفاوت هستن. برای طراحی سایت با سایت ساز از جمله پرتال نیازی به کدنویسی چندانی ندارید. یه سری ویرایش نیازه که بعد از فروش، طی یه جلسه به شما آموزش داده میشه. بله دیگه، اگه خوب بتونی بازاریابی رو انجام بدی مشتری پیدا میکنی. فقط برا گرفتن نمایندگی به این موضوع توجه کنین که میتونین یه مقدار مشخص مشتری داشته باشی. اگه با تیم پشتیبانی صحبت کنید کامل شما رو راهنمایی می کنن. این هم شماره تماس:02163404 داخلی 2. موفق باشی 🙂

  سلام میخواستم بدونم که میشه به صورت تک نفره کار طراحی وب را شروع کرد و همینطور اینکه چگونه می توان تبلیغ کرد ؟ و خودمان را به مردم معرفی کنیم ؟؟ممنون میشم اگه جواب بدید .

  سلام اقای نعمتی عزیزوقتتون بخیر باشه. بله میشه؛ ولی کاملا به کاری که میخواید انجام بدید داره. مثلا اینکه چه نوع سایتی رو میخواید طراحی کنید؟ طراحی اختصاصی؟ وردپرس؟ یا پرتال؟و اینکه قراره حجم سفارشتون چقدر باشه. اگه زیاد بشه خب شاید خودتون نتونید از پسش بربیاید.برای معرفی کردن خودتون من پیشنهادم اینه که یه بخش کوچیکی از مخاطبا رو انتخاب کنید. مثلا نماینده های بیمه رو هدف بگیرید، یا پزشکای زیبایی، یا مدرس های موسیقی و… وقتی مخاطبتون ریز بشه راحتتر میتونید خودتون رو معرفی کنید. اونها رو راحتتر میشه پیدا کرد.

  سلام .برای یاد گرفتن طراحی سایت باید به چه برنامه هایی مسلط باشیم ؟

  سلام. وقتتون بخیر باشه. بستگی داره که چه کاری رو میخواید انجام بدید. مثلا برای فرانت اند یعنی طراحی ظاهر سایت باید html، css، جاوا و… بلد باشید و اگه برای بک اند بخواید باید php و asp.net و چند تای دیگه رو بلد باشید که این همون زبان های برنامه نویسی اختصاصی هست. ولی فرانت اند برای سرویس های مدیریت محتوا مثل وردپرس هست.

  سلام خسته نباشید ببخشید من ۱۴سالمه وخیلی دوست دارم طراحی سایت رو یاد بگیرم میخواستم بدونم باید از کجا شروع کنم و وقتی یاد گرفتم بهتر است جایی کار کنم یا به طور مستقل کار کنم؟؟؟

  سلام علی جانخیلی خوبه که از الان به فکری. چون اگه شروع کنی، تا چند سال آینده یه متخصص خفن هستی. البته به جز طراحی سایت کلی کارای دیگه م هست که میتونی اونارم انجام بدی. برای طراحی سایت بستگی داره که چه نوع سایتی با چه زبانی بخای یاد بگیری. مثلا PHP؟ CSS؟ بنظرم در مورد زبان های برنامه نویسی وب و طراحی سایت توی گوگل سرچ کن تا اول یه اطلاعات کلی راجع به اونها پیدا کنی. بعد ببین اصلا دوست داری انجامش بدی. البته اگه بخوای سایت های وردپرسی و.. رو طراحی کنی اونقدرا نیاز به کدنویسی نداری.

  سلام .ببخشید من کامپیوتر بوده رشته تحصیلیم ولی اصلا طراحی سایت بلد نیستم.زبان برنامه نویسی خاصی رو هم کار نکردم.آیا میتونم طراح سایت بشم به راحتی یا از پرتال نمایندگی بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟منظورم اینه که میتونم ادارش کنم؟

  سلام وقت شما بخیر باشه. راستش پرتال دیگه نمایندگی نمیده مگه اینکه مطمئن باشید که میتونید حتما یه تعداد مشخصی سایت بفروشید 🙂 ولی خب میتونید سایت های اولیه پرتال رو خریداری کنید روی اون کار کنید و بعد که مشتری رو داشتید اون رو بفروشید.

  سلاممن میخوام طراحی سایت یاد بگیرم راهنمایی میکنین از کجا باید شروع کنم؟! آموزش رایگان وجود داره کلن!؟ یا بهتره کلاس آنلاینی چیزی شرکت کنم؟!

  سلام بهار جان. طراحی سایت به چه روش و زبانی میخوای یاد بگیری؟ خیلی متفاوت هست. ولی در کل اگه توی گوگل سرچ کنی منبع رایگان و دوره های پولی هست براش.

  سلام وقتتون بخیر من امسال کنکور دارم و جدیدا دارم به این فکر میکنم که روزی حداقل ۲ ساعت برای یادگیری مسائل مربوط به طراحی سایت و … وقت بذارم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم ..میشه راهنمایی کنید که برای شروع باید چه کارهایی انجام بدم و اینکه چه مدت طول میکشه که بتونم مسلط بشم و از چه برنامه هایی باید استفاده کنم ؟ و اینکه من تمام پاسخ های شما به پرسش بقیه رو خوندم ولی هنوز یه سری چیزا برام مبهمه …. مثلا اینکه اگه من بتونم یک سایت طراحی کنم یا حالا یک کار که مربوط به طراحی و ویرایش سایت یا گرفتن نمایندگی پرتال هست رو انجام بدم ، چجور میتونم ازش کسب درامد کنم؟!و اینکه برای معرفی خودم چه کاری میتونم انجام بدم؟! میشه لطفا توضیح بدید ؟!(ببخشید اگه طولانی شد)

  سلام ساینا جانببین یادگیری طراحی سایت بستگی به زبونی که میخوای کار کنی بستگی داره. ولی در کل فکر میکنم حداقل یکی دو ماه زمان میبره. البته باید یه مدت هم عملی کار کنی که یادش بگیری. در مورد پرتال ما نمایندگی رو در شرایط خاص میدیم. مثلا با این شرایط که بتونی تعداد مشخصی مشتری داشته باشی حتما. حالا اینکه چجوری میخای مشتریش رو پیدا کنی باید خود شما کار فروش و بازاریابیش رو انجام بدی. مشتری که پیدا شد سایت میفروشی به اون.

  سلام میخواستم بدونم توی دانشگاه به دانشجویان مهندسی کامپیوتر هم طراحی وب یاد میدن یا نه؟

  سلام نازنین عزیز. تا جایی که میدونم نه آموزش نمیدن. خودت باید دوره ها و مطالب آموزشیش رو از نت یا جاهای دیگه پیدا کنی و یادش بگیری.

  ببخشید من میخواستم بپرسم که واسه کار کردن توی پرتال باید پیش پرداخت داشته باشیم ؟ یعنی برای کار کردن در پرتال باید در ابتدا مبلغی پرداخت کنیم؟

  سلام مونا جان. ببین برای استفاده از پرتال تا 7 روز رایگان میتونی با سایت تستی که ایجاد کردی کار کنی. ولی اگه بخوای یکی از این بسته ها رو با دامنه دلخواهت داشته باشی باید اون رو خریداری کنی. حالا شاید امکان اقساط روی یخ سری از بسته ها وجود داشته باشه 🙂

  من هیچ اشنایی برای طراحی سایت و پول برای خرید صفحات ندارم من میخام از طریق ایجاد سایت کسب درامد کنم میشه کمکم کنید

  سلام وقتتون بخیر خب به چه زبانی میخواید طراحی سایت رو انجام بدید؟ چه نوع سایتی؟باید اول این رو مشخص کنید بعدش برید منبع پیدا کنید برای یادگیری.

  سلام،وقتتون بخیر من ۳۴ سالمه و میخوام دوره های طراحی وب سایت رو بگذونم، به نظر شما دیر نیست؟

  سلام سارا جانمنظورت از دیر چیه؟مگه برای انجام هر کاری حتما یه زمان مشخص وجود داره؟ :)ابدا خودت رو محدود به سن نکن؛ چه کم چه زیاد. هر زمان که احساس کردی میخوای سراغ یه کار بری؛ انجامش بده. چون انجامش ندی، حسرتش میمونه همیشه برات. پس قطعا دیر نیست و شروعش کن.

  ممنون عزیزم از پاسخت خیلی دلگرم شدم، شما جایی رو میتونید به من معرفی کنیدکه خیلی زود راه بیوفتم یا استادی که تدریس خصوصی داشته باشه؟

  خواهش میکنم :)والا شخص خاصی رو الان مدنظرم نیست برای تدریس. ولی خب اگه بخواید وردپرس رو یاد بگیرید یه سری دوره های وبمستری هست. اگه هم به زبان های دیکه بخواید یاد بگیری، باید پیش افراد برنامه نویس برید که سراغ ندارم الان شخصی رو.

  با سلام درآمد یک برنامه نویسی وب در ماه چقدر است ؟

  سلام وقتتون بخیر باشه.والا هیچ مقدار مشخصی نداره. اینکه بخواد توی شرکت استخدام بشه یا اینکه خودش پروژه ای کار کنه. به چه زبانی باشه و…ولی اگه توی شرکت بخواید استخدام بشید معمولا 6-7 اینهاست.

  سلام یه طراحی سایت اگر برای خودش مستقل کار کند میتونه ماهی 50 میلیون درامد داشته باشد؟ اگه نه چیکار باید کرد که ماهی همـون درامد رو داشته باشه و سوال دیگرم اینکه چگونه میتونیم مشتری بیشتری رو به خودمون جذب کنیم؟

  سلام وقتتون بخیر باشه. ببینید درآمد طراح سایت واقعا هیچ محدودیتی نداره. به هر میزانی میتونه باشه. راهش اینه که چندتا نمونه کار خوب و حرفه ای داشته باشید و بتونید به بقیه نشون بدید. یه مورد دیگه شم اینه که ارتباطاتتون زیاد باشه تا بتونید سفارش بگیرید.

  سلام ، اگ برای برنامه نویسی بخوایم توی یه شرکت مشغول به کار شیم برای استخدام چه مدرکی مورده نیاز هست ؟؟

  سلام سارا جانببین بستگی به شرکت داره. یه سری از شرکت ها اصلا مدرک براشون مهم نیست و مهارت شما رو میخوان. یعنی رزومه ت رو میبینن و کارهایی که توی این زمینه انجام دادی تا الان. ولی خب یه سری هاشونم براشون مهمه مدرک، مثل شرکت های دولتی. مدرکش هم کامپیوتر هست فکر میکنم.

  سلام خسته نباشید من قصد دارم طراحی سایت رو یاد بگیرم میشه کمکم کنید؟

  سلام وقتتون بخیر باشه. خب بسته به زبانی که میخواید یاد بگیرید باید سرچ کنید، منابعی که وجود داره رو ببینید و بخونید، یا اگه دوره ای وجود داره توی اون شرکت کنید. اگه هم میخواید با پرتال اینکارو بکنید که اصلا کار سختی نیست. ویدیوهای آموزشی رو توی پنل مدیریت سایت گذاشتیم. فقط باید یه سایت تستی ایجاد کنید از لینک صفحه اصلی که گذاشتیم.

  سلام یه سوال داشتم میخواست بدونم چجوری یه فرد طراح سایت میتون ماهیانه به فرض مثال دو میلیوت تومن پول داشته باشه وقتی تمامی قالب های سایت 60 تومن 90 تومن سا 100 تومن هست ؟لطفا جواب بدید

  سلام وقتتون بخیر باشه. ببینید بستگی به این داره که اون فرد خودش مستقل داره کار میکنه یا اینکه استخدام یه شرکتی جایی هست. اگه استخدام باشه که خب هر شرکت یه میزان حقوق مشخص در نظر میگیرن اگه مستقل کار کنه هم که درآمدش دست خودشه. مثلا یه سری از قراردادهای بعضی از شرکتها میلیاردی هست ولی آیا حقوق افراد هم میلیاردی پرداخت میشه؟! 🙂

  سلام و خسته نباشیدمن یه گرافیست هستم میخواستم ببینم برای طراحی سایت چون کار و رشته اصلیم گرافیک هستش میتونم تو قسمت فرونت اند به تنهایی و تولید قالب سایت به درامد خوبی برستم؟و اینکه در کل درامد پروگرامر های بک اند بهتره یا فرونت اند؟ این موضوع خیلی وقته کرمو درگیر کرده ممنون میشم راهنمایی کنید.

  سلام وقتتون بخیر باشه. آره میتونید ولی باید با یه شرکت طراحی سایت مثلا قرارداد ببندید یا یه کسی رو داشته باشید که بتونه براتون پروژه بگیره. یعنی باید ارتباطاتتون قوی باشه که بتونید کار بگیرید. ولی به تنهایی شاید یکم سخت باشه. راجع به بهتر بدون بک یا فرانت واقعا نمیدونم که بتونم کمکتون کنم.

  سلام.ببخشید میشه با برنامه ی ادوبی میوز سایت خوبی طراحی کرد؟؟؟؟؟

  سلام وقت بخیراینکه فقط نهایت بشه قالب یا فرانت اندش رو طراحی کرد. برای بک اند چه برنامه ای دارید؟ 🙂

  سلام ممنونم از توضیحاتتون..یک سوال.برای منکه دقیقا از صفر میخوام شروع کنم..اولین کاری که باید اقدام کنم چیه؟کجا آموزش ببینم به نظرتون؟

  سلام زهرا جانچه چیزی رو میخواید یاد بگیرید دقیقا؟

  مطالب این سایت بسیار آموزنده و عالی بود ممنون

  مرسی از شما دوست عزیز 🙂

  سلام وقت بخیر…من یه سوال داشتم اونم اینه که من یه مدتیه در حال یادگیری پایتون هستم و تا جایی که من اطلاع دارم میشه باهاش طراحی سایت انجام داد..به نظر شما یادگیری پایتون رو ادامه بدم یا برم سراغ دیگر زبان ها مثل css or php

  سلام. وقتتون بخیر باشه. ببینید بستگی داره برای چه سیستمی بخواید طراحی سایت رو انجام بدید. اما خب css و php معمولا کاربرد بیشتری در این حوزه دارن.

  سلاممن 15 سال دارم و می خوام طراحی وب روشروع کنم من تموم آموزش های طراحی وب و دارمومیخوام در کنار یادگیری کدنویسی و… هم زمان یه سایت هم داشته باشم برای تمرین کردن بنظر شما بعد چندماه سخت تمرین کردن یه طراح وب میشمو اینکه بعد چه مدتی میتونم درآمد خوبی داشته باشم؟

  سلامطراحی سایت کار پرسودی و تقاضای زیادی هم برای استخدام طراح سایت توی اینترنت هست. همه چیز به علاقه و تلاش شما بستگی داره. اگر می‌خواید یه طراح سایت حرفه‌ای بشید باید چندین سال تلاش کنید. البته بعد از یه مدت که اصول اولیه طراحی سایت رو یاد گرفتید می‌تونید پروژه بگیرید و درآمد داشته باشید.

  سلام من میخوام بدونم چجوری باید مشتری جمع کنم برای ساخت سایت بعد زبان برنامه نویسی رو باید از اینترنت یاد بگیرم یا دانشگاه و فقط یه نکته به چه مقدار زبان انگلیسی لازم دارم

  سلامبرنامه نویسی رو میتونید با دوره‌های اینترنتی هم یاد بگیرید. برای جذب مشتری هم باید تبلیغات کنید. زبان انگلیسی هم باید در حد متوسط بلد باشید.

  سلام خسته نباشیدچطور میتونم سایت هایی که ساختمو به فروش برسونم؟!!آیا میتونم برنامه نویسی رو آموزش بدم و تو سایت قرار بدم برای فروش؟!

  سلامبرای فروش سایت باید بازاریابی کنید. وقتی مشتری پیدا کردید براش سایت راه‌اندازی کنید و پولش رو بگیرید. آموزش هم کار پرسودی هستش و می‌تونید یک سایت برای فروش فایل‌های آموزشی با پرتال داشته باشید

  سلام شما برای طراحی سایت کدام زبان رو ترجیح میدید C# JAVA جاوا اسکریپت پایتون یا زبان های دیگه ممنونم از سایت خوبتون

  سلامبستگی به خودتون داره هر کدوم از زبان‌های برنامه نویسی که می‌تونید رو شروع کنید به یادگرفتن. پایتون، C# و PHP زبان‌های کاربردی برای طراحی سایت هستند.

  سلام خوب این در امد هایی که نوشتین حالت متوسطه یک ماهه و ممکنه توی بعضی ماه ها در امد نداشته باشیم میشه حد اقل در امد و حد اکثر در امد رو بگین و ایا امکان صراحی سایت و فروش به افراد خارج از کشور هم داریم ممنون

  سلامواقعا نمیشه گفت که چقدر درآمد داره چون همه چیز به تلاش و کار شما بستگی داره. مثلا یکی کلی تبلیغات میکنه و توی همون ماه اول چندین میلیون درآمدش میشه و یکی هم ممکنه تا چند ماه درآمد نداشته باشه. بله امکان طراحی سایت برای ساکنین خارج از ایران هم هست.

  سلامطراحي يه سايت با وردپرس چقدر زمان ميبره؟يك سري سايتهايي كه خيلي پيشرفته طراحي شدن، اطلاعات بيشتري لازم بوده براي طراحيشون يا وقت بيشتري براي طراحيشون لازم هست؟با تشكر

  سلامطراحی سایت با وردپرس بستگی به اطلاعات و دانش شما از این سیستم مدیریت محتوا داره. یعنی کسی که وردپرس کار حرفه‌ای هست توی 1 ساعت سایت میزنه و یک فرد عادی توی 2 یا 3 روز و کسی هم که وردپرس اصلا بلد نیست شاید یک هفته طول بکشه

  بازار کار طراحی سایت بهتر هست یا انیمیشن سازی

  سلامهردو کارهایی هستند که خیلی بازار کارشون خوبه

  سلام وقت بخیرمن 30 سالم هست و ارشد شیمی آلی دارمبا توجه ب تحقیقاتی که داشتم متوجه شدم که کار با ورد پرس و طراحی سایت ب این روش خیلی باب شدهحالا من این سوال برام مطرح هست که چجور میتونم در آمد زایی کنم به صورت مستقل

  سلاماتفاقا یه مطلب در این مورد داریم حتما مطالعه کنید به دردتون میخورهhttps://www.portal.ir/hot-job-web-designer

  سلام من میخواستم بدونم که این سایت پرتال چجوری واردش باشیم و آموزشش رایگآن هست

  سلام وقتتون بخیرلینک ایجاد سایت با پرتال رو توی همون صفحه گذاشته بودیم. اینجا هم مجددا براتون آدرس رو میذارم:https://www.portal.ir/خیلی راحت میتونید سایتتون روایجاد کنید. آموزش کار با پرتال رایگانه وتوی پنل ویدیوهای اون رو گذاشتیم.

  سلام من چجوری میتونم از ساختن سایت درآمد زایی کنم و آموزش ساختن سایت رو کجا گذاشته اید و باید برای فروش تبلیغات کنم آیا آموزشش رایگآن هست؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  سلامساخت سایت خیلی راحته. بعد از ثبت نام داخل پرتال چندتا ویدیو توی پنل سایت میبینید که مراحل طراحی سایت رو کامل توضیح داده. همه مواردی که پرسیدید رو داخل وبلاگ در موردش مقاله نوشتیم و اگر سرچ کنید پیداشون میکنید.https://www.portal.ir/blog

  سلام و خسته نباشید:) من امسال کنکور دارم و خیییلی علاقه به برنامه نویسی و طراحی سایت دارم اگه بخوام داخل دانشگاه رشته نرم افزار بخونم میتونم موفق بشم ؟ واینکه من رشتم ریاضی هست به علت مخالفت خانواده نتونستم برم هنرستان کامپیوتر الان چون رشتم ریاضی هستش عقب نیستم از کسایی که مستقیم کامپیوتر میخونن ؟

  سلامخیلی هم عالی چقدر خوب که چنین تصمیمی گرفتید.ببینید توی دانشگاه واقعا چیز زیاد و به درد بخوری یاد نمیدن در مورد برنامه نویسی.خود شما باید علاقه زیادی داشته باشی و خارج از دانشگاه یاد بگیری تا موفق بشی. هیچ وقت هم برای شروع دیر نیست و قرار نیست مسابقه بدی که از کسی عقب باشی. همین الان شروع کن و چندتا دوره آموزشی آنلاین ببین و ادامه بده تا توی این کار موفق بشی. 😎

  سلام من چطور میتونم یک سایت بسازم و آیا برای فروش باید تبلیغات کنم یعنی چطوری میتونم ی سایت ساز مستقل باشم و آموزش ساختن سایت کجا هست و چجوری بما مدرک پرتال میدهند

  سلامبعد از این که داخل پرتال ثبت نام کردید توی پنل کاربری چندتا ویدیو کوتاه هست که همه مراحل ساخت سایت رو آموزش داده. بدون تبلیغات هم میشه فروش داشت اما با تبلیغات سریعتر به نتیجه میرسید. پرتال مدرک نمیده 🤔 پرتال یه سایت ساز و فروشگاه هست که میتونید خیلی راحت باهاش سایت طراحی کنید.

  سلام چجوری سایتمان رو بسازیم و آموزشش رایگان هست آدرس سایت کجاست و باید چجوری برای فروش سایت مون مشتری جذب کنیم

  سلامساخت سایت خیلی راحته دوست عزیزماول از همه داخل پرتال ثبت نام کنید. بعد وارد پنل کاربری که بشید چندتا ویدیو رایگان قرار دادیم. توی این ویدیوها به طور کامل طراحی سایت با پرتال توضیح داده شده.

  سلام، من میخوام مقداری وقت و هزینه بذارم برای این طرح پرتال ولی نمیدونم از کجا شروع کنم که بتونم بفروشمبه نظرتون اولویت با چیهمثلا حضوری به کسب و کارها مراجعه کنم، یا تو دیوار و سایتهای آگهی هزینه کنم، تراکت پخش کنم، تبلیغات گوگلی یا ریپورتاژ بدم، سئو وتولید محتوا کنم، اینستاگرام بزنممیدونم همشون خوبه ولی نمیدونم اولویت با کدومهچون وقت و هزینه ی زیادی ندارم

  سلامبرای این که به فروش برسید اول یه مقدار تبلیغات کنید. همزمان روی سئو و تولید محتوا هم کار کنید.

  سلام،وقتتون بخیرببخشید من میتونم با یاد گرفتن کامل المنتور،سایت بسازم و در امد ازش داشته باشم؟

  سلامبله میشه

  سلاممحمد مهدی هستم15 سال سن دارم ولی تا به الان دوتا سایت به طور کاملا رسمی درست کردممهارت های من : html5 css3 js php هستشبه ورد پرس php my admin و … اشنا هستمولی مشکلم اینه نمیدونم چطور با در امد عالی وارد بازار کار بشمطراحی قالب زمان بره و واقعا طول میکشهپیشنهاد شما به من چیه؟

  سلامراه های زیادی هست. مثلا میتونید همین مهارت ها رو به دیگران آموزش بدید. بسته آموزشی درست کنید و اون رو بفروشید. میتونید قالب طراحی کنید و داخل مارکت هایی مثل ژاکت و راست چین بفروشید

  سلام ببخشید من تازه می خواهم طراحی سایت را یاد بگیرم میخواستم ببینم که کدام زبان های کد نویسی بهتر است؟چگونه می توانم بازار کار را پیدا کنم ؟و چگونه برای شرکت ها کار کنم یا چگونه مستقل باشم؟ممنون میشم اگر پاسخ من را بدهید

  سلاماول باید انتخاب کنید که می‌خواهید برنامه نویس فرانت اند، بک اند یا فول استک باشید. بعد از آن باید زبان برنامه نویسی را انتخاب کنید.وقتی طراحی سایت یاد بگیرید خیلی راحت کار پیدا میکنید. یا می‌توانید در شرکت‌ها استخدام شوید، یا به صورت فریلنسر کار کنید و یا خودتان پروژه بگیرید و سایت طراحی کنید.برای استخدام در شرکت ها هم میتوانید از سایت های استخدامی استفاده کنید. برای گرفتن پروژه هم سایت های فریلنسری مثل پونیشا هست.

  ۲۰‌ میلیون تومن پرداخت کنیم واسه گرفتن چیزی بنام نمایندگی بعد تازه خود نماینده باید کار بازاریابی رو هم خودش انجام بده و خودش واسه خودش مشتری بگیره اونم کسی که هیچ اطلاعی از بازاریابی نداره! پس این ۲۰ میلیون تومن رو باید برای چی به پرتال پرداخت کرد که حتی حاضر نیست کار معرفی مشتری و بازاریابی رو واسه “نماینده” انجام بده؟جای دیگه هم که گفته شده درآمد بهترین طراحامون ۱۵ میلیونه پس چطور میگین ۵۰ میلیون درآمد در ماه؟جای دیگه گفتین علی رقم پرداخت ۲۰ میلیون تومن، باید تعهد بدین که ماهی ۱۰ تا سایت و فروشگاه اینترنتی طراحی کنید و تحویل بدین! کدوم دایناسوری در ماه ۱۰ تا وبسایت و فروشگاه اینترنتی طراحی میکنه و تحویل میده، بعد تازه از جمع ۲۲ میلیون فروشی که کرده ۱۴ میلیون بهش میدن یعنی ۸ میلیون باید بده به پرتال (تازه اگه این چیزی که اینجا نوشته درست باشه!). تازه باید ثبت شرکت هم بکنه که اونم خودش یه هزینه جداست، تازه باید درگاه بانکی هم بخره و….ببخشید میشه بفرمایید پرتال بجز اینکه فقط از “نماینده” پول بگیره چکار میکنه؟

  سلاماین آپشن برای کسایی ایجاد شده که می‌خوان کسب و کار طراحی سایت راه بندازن. یعنی کسی که میدونه چطور بازاریابی کنه و مشتری بگیره. مثلا بعضی از مشتری‌ها میرن شرکت ها و کارخونه ها رو پرزنت میکنن. فروش 10 تا سایت در ماه هم چیز غیر منطقی نیست. اگر فعالیت کنید حتی بیشتر از این هم میتونید بفروشید. پولی که پرتال از شما میگیره بابت سرویسی هست که در اختیار شما میذاره. اگر خودتون بخواید یه سیستم سایت ساز راه‌اندازی کنید چندین برابر این مبلغ هزینه داره. حالا با 20 میلیون تومن میتونید سایت ساز داشته باشید.

  سلام من به پشتیبانیتون زنگ زدم تقریبا ۵ دقیقه اهنگ پخش میکرد و هیچکی جوابمو نداد لطفا رسیدگی کنید

  سلامچه ساعتی زنگ زدید؟ احتمالا خط ها مشغول بوده

  سلام روزتون بخیر ، ببخشید من ۱۷ سال دارم ، چیزی از پورتال و وردپرس نمیدونم . حتی css و html میخواستم در کنار درس یه درامدی داشته باشم . از کجا شروع کنم چی یاد بگیرم بتونم سایت طراحی کنم و مطلب بزارم تا با افزایش بازدید های سایت درامد به دست بیارم ؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

  سلامببینید پرتال به شما یه سایت میده اون هم بدون نیاز به کدنویسی و دانش خاصیفقط کافیه داخل سایت پرتال ثبت نام کنید. بعدش توی پنل کاربری چندتا ویدیو هست که اون‌ها رو میبینید و بعدش کارهای سایت رو انجام میدید (مطلب میذارید، صفحه اصلی رو درست میکنید و …)به همین راحتی سایت شما آماده میشه و میتونید از اون درآمد داشته باشید

  سلام ببخشید درحال حاضر هم درآمد داره یا نه چون اینستاگرام بازارش گرم شده؟

  سلامبله هنوز هم درآمد داره و روز به روز هم داره بیشتر میشهدرسته که اینستاگرام خیلی پرطرفدار شده اما همین آنلاین شاپ های اینستاگرامی بعد از یه مدتی که کارشون گرفت سایت هم میزنن تا هم مشتریاشون بیشتر بشه و هم ثبت سفارش راحت تر شه

  سلام من ۱۷ سالمه و بعده اینکه کلاس طراحی وبمو ثبت نام کردمو تموم بشه، میخوام کارکنم چطوری باید درآمدداشته باشم؟

  سلاممیتونید سایت درست کنید برای بقیه یا توی شرکت های طراحی سایت مشغول بشید

  با سلام.بنده طراحی سایت یاد دارم. میشه یه توضیح بیشتر بدین که چطور میتونم پشتیبانی و مدیریت سایت قبول کنم یا سایت طراحی کنم و بفروشم؟

  سلاماز طریق سایت هایی مثل پونیشا میتونید پروژه طراحی سایت بگیرید یا از سایت های کاریابی برای استخدام استفاده کنید

  من میخوام توو خونه بخوابم پول بیاد برام زنم ندارم

  سلام. میخواستم بدونم طراخی سایت توی خارج از کشور هم میتونه کمکمون بکنه ؟ یعنی این که میتونه منبع درامدی باشه؟

  سلامبله خیلی راحت میشه درگاه دلاری به سایت متصل کرد و درآمد داشت. مثلا میتونید ویدیوهای آموزشی یا کتاب های الکترونیکی بفروشید. طرح‌های گرافیکی هم بازار کار خیلی خوبی دارند.

  سلام.بنده طراحی سایت یاد دارم و می خوام کسب درآمد کنم. میشه نام چندتا سایت کاریابی مناسب و معتبر معرفی کنید!؟

  سلامپونیشا، پارس فریلنسر، انجام میدم

  سلام وقتتون بخیر سوال من اینه بعد از نگاه کردن آموزشهاتون که توانایی پیدا کردیم سایت بسازیم آیا با همین دانش میتونم سفارش بگیریم؟بعد اگر سفارش گرفتیم باید هزینه اجاره دامنه هم خودمون پرداخت کنیم یا مشتری؟بعد اگه سال بعد اشتراک دامنه مشتری تموم شد باید باز باما تماس بگیره یا دسترسی بدیم به خودش؟

  سلامشما میتونید هزینه ها رو از مشتری بگیرید بعد خودتون هزینه دامنه رو هم پرداخت کنید. میتونید دسترسی به مشتری بدید تا هرسال خودش پرداخت کنه هزینه سایت رو

  سلام و دورود….. من حدود 20سالمه…الان دانشگاه نوشتم رشته مهندسی کامپیوتر…به این رشته علاقه دارم.خب میخواستم ازتون بپرسم که من الان باید چکار کنم؟؟؟؟؟برم برنامه نویسی یاد بگیرم ؟کدوم زبان رو؟یا طراحی سایت یاد بگیرم؟کدوم از این کارها بازارکار و درامد بهتری دارند؟؟؟بعد کدوم از این ها برای خارج رفتن بهتر بدردم میخوره؟؟؟؟

  سلامقطعا برنامه نویسی شغلی هست که درآمد زیادی داره و در خارج از کشور هم بازار کارش خیلی خوبه. پیشنهاد میکنم در زمینه انتخاب زبان برنامه نویسی با یه فرد حرفه ای و متخصص مشورت کنید تا دقیقا براساس علایق شما راهنماییتون کنه

  سلام حالتون خوبه ، ببینید کسایی میتونن سایت بزنند و خرید و فروش بکنن ک حتما دانشگاه و اینا رفته باشند، من الان ۱۵ سالمه و میخام ویدیو اموزشی در رابطه با این کارو ببینم خب ب نظرتون میشه یعنی اشکالی ندارع بخاطر سنم ک الان میخام سایت بزنم؟!

  سلامنه سایت ساختن و خرید و فروش کردن اصلا ربطی به مدرک تحصیلی نداره. البته باید سن‌تون بالای 18 سال باشه که بتونید سایت به اسم خودتون داشته باشید. پیشنهاد من این هست که اگر قصد راه‌اندازی سایت دارید به اسم پدر یا مادرتون سایت بسازید و کار رو شروع کنید.

  سلام وقتتون بخیریه سوال داشتم ممنون میشم منو راهنمایی کنید که جواب واضحی بگیرممیخواستم ببینم برای طراحی یک سایت مثلا شبیه به قالب های پیش فرضی که خودتون توی پرتال گذاشتید کدو یکی از زبان های رنامه نویسی کفایت میکنه و میتونه برای طراحی و راه اندازی سایت کافی باشه چونکه با خوندن نظرات من میبینم که تعداد زبان های برنامه نویسی برای طراحی سایت توی یه محدوده وسیعی هست که ممکنه یادگیری همه شون سخت و زمان بر باشه…ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید که به انتخاب های محدودتر و مفیدتری برسمسپاس

  سلامبرای طراحی قالب سایت باید به زبان‌های برنامه نویسی HTML و CSS و جاوا اسکریپت مسلط باشین.

  سلام وقتتون بخیر. من ۱۶ سالمه و میخام کسب در آمد در خونه بکنم. چیزی هم درباره زبان کد نویسی بلد نیستم فقط میدونم که کدوم زبان به چه درد میخوره.سوالم اینه که من میخام نمایندگی بگیرم باید مبلغی پرداخت کنم و مبلغ مورد نیاز برای گرفتن نمایندگی چیه؟ممنون از شما…

  سلامدر حال حاضر نمایندگی نمیدیم.

  ببخشید برنامه نویسی بهترع از نظر بازار کاریابی و حقوق و کل مزایا یا طراحی سایت ؟!؟ ممنون میشم جواب بدید ❤

  سلامهر دو مورد بازار کار خیلی خوبی دارن و راحت میشه پول درآورد. مهم علاقه شماست.

  لطفا شماره موبایل خود را بنویسید و بر روی ثبت‌نام کلیک کنید.

  طراحی سایت یک هنر خلاقانه با شور و هیجان بالا است ، طراحان وب سایت خوب می دانند که طراحی حرفه ای هیجان انگیز است ، به ویژه در زمان رشد زمینه طراحی و توسعه وب.

  اما شاید اصلی ترین سوالی که ذهن شما را مشغول خود کند این است که درآمد طراحی سایت در ایران آن هم در سال 1401 چگونه است ؟

  اگر از طراحان وب بپرسید ، هر طراحی به شما می گوید که این شغل فراز و نشیب هایی دارد. اما وقتی کاری باشد که شما واقعاً می خواهید انجام دهید ، می تواند یک شغل راضی کننده باشد.

  اما سوالات بزرگی هم وجود دارد:

  حقوق طراحی وب سایت به چه صورت است ؟ اگر تصمیم به جهش در 0 تا 100 طراحی سایت دارید ، تا چه اندازه می توانید پیشرفت کنید ؟ پاسخ این است که به عوامل زیادی بستگی دارد.حقوق طراح سایت

  خواه در حال تبدیل شدن به یک فریلنسر باشید ، یا که موقعیتی تمام وقت را در اختیار بگیرید و یا با وردپرس کار کنید ، ما حقوق طراحان وب را از هر سطح تجربه جمع آوری کرده ایم.

  حال بیایید ببینیم آیا ارزش تلاش برای یادگیری را دارد.

  قبل از اینکه نگران میزان درآمد و دستمزد یک طراح وب در ایران باشید ، بیایید در مورد شرایط شغلی فکر کنیم تا ببینیم شرایط چگونه است ؟ببینیم در کل بازار کار و درآمد طراحی سایت چگونه است ؟

  قبل از اقدام به اولین کار طراحی وب خودتان ، با این مهارت های اصلی آماده شوید.

   داشتن مدرک تحصیلی کاملاً ضروری نیست و کارفرمایان صرفاً براساس تجربه و استعداد استخدام می کنند. هنوز هم ، این یک قمار است ، بنابراین حداقل انتظار دارید که به یک مدرک حتی از کلاس های آنلاین در زمینه طراحی ، فناوری رایانه یا سایر مهارت های مرتبط نیاز داشته باشید.

   مدرک های معتبر حتی بهتر هم هستند. این مدارک می تواند در افزایش درآمد طراحی سایت در ایران به شما بسیار کمک کند و نشان از تسلط شما به 0 تا 100 طراحی سایت باشند.

 • تحلیل نسبتی
 • شما به تجربه نیاز خواهید داشت ، و باید نمونه کارهایی را برای نمایش کارهای قبلی خود داشته باشید. یک نمونه کار خوب می تواند شما را به استخدام درآورد.

  در واقع ما در ایران ، اگر قصد استخدام شدن یا پروژه گرفتن داشته باشیم نیاز به نمونه کار داریم.

  برای تبدیل شدن به یک طراح وب ، شما به طیف گسترده ای از مهارت ها ، برخی فنی و برخی خلاقانه نیاز خواهید داشت.

  شاید تمامی این مهارت ها الزامی نباشند ، اما طبیعتا برای افزایش درآمد طراحی سایت در ایران واقعا نیاز است . بله هیچکس در ابتدا توقع تسلط شما روی 0 تا 100 طراحی سایت را ندارد ، اما لازم است که بتوانید خودتان را ثابت کنید.

  برای شروع یادگیری می توانید از سایت w3schools استفاده کنید.

  به نظر شما چگونه باید یک طراح سایت باشیم ؟

  به عنوان یک طراح وب ، وظایف شما بسته به میزان نقش شما از یک پروژه متفاوت خواهد بود. شما ممکن است کل روز کاری را برای تصحیح طرح ها کد های برای مشتری صرف کنید.

  با یادگیری ابزار معروف و کاربردی شروع کنید. مجموعه سنتی Adobe (Photoshop ، InDesign ، XD ، Dreamweaver) همان چیزی است که بسیاری از طراحان وب هنوز از آن استفاده می کنند. البته گزینه های جدیدتری هم هستند که شامل Sketch ، Figma ، InVision Studio ، GIMP ، UXPin و موارد دیگر اند.

  میانگین درآمد طراحی سایت در ایران به همه این موارد بستگی دارد و طبیعتا اگر روی هرکدام بتوانید حرفه ای شوید می توانید کارهای حرفه ای تر و با قیمت بالاتری انجام دهید.

  مهم است که چند زبان برنامه نویسی را نیز انتخاب کنید. HTML ، CSS و JavaScript ضروری است. چارچوب ها و کتابخانه هایی مانند Bootstrap نیز ارزش بررسی دارند.

  علاوه بر این ، شما ممکن است به صورت اختیاری یکی از زبانهای برنامه نویسی را برای عمیق کردن کارتان یاد بگیرید مانند PHP ، Python یا Ruby .

   

  اکثر پروژه ها روند مشابهی را دنبال می کنند.

   که شامل مهارتهای ارتباطی است. طی یک پروژه طراحی سایت ، لازم است که شما بتوانید ارتباط مفیدی با سایر هم تیمی ها داشته باشید و در کنار آن با کارفرما هم بتوانید به درستی ارتباط برقرار کنید.

   شما می توانید طرح های سایت را ترسیم کرده و قاب های مختلفی بسازید تا زمانی که ایده مشخص تری را ارائه دهید. شما ممکن است یک نقشه سایت تهیه کنید تا بهتر بفهمید که چگونه همه چیز چیده شده است.

  درست مانند ساختن ساختمان که به یک نقشه نیاز دارد ، شما هم برای طراحی وب خودتان به یک نقشه نیاز دارید.این دقت ها و ریزه کاری ها باعث افزایش درآمد طراحی سایت در ایران می شود.

  اینها ایده های عمیق تری در مورد شکل واقعی وب سایت هستند ، اگرچه همچنان ورودی زیادی دیگری هم وجود دارد که کامل شود. در اینجا رنگ ها ، موقعیت ، تایپوگرافی و سایر عناصر طراحی را به واقعیت تبدیل می کنید.

   

  هنگامی که یک وب سایت فعال دارید سعی کنید که آزمایش کنید و به دنبال آن سایت را راه اندازی کنید. اطمینان حاصل کنید که همه چیز آنطور که باید کار می کند و هیچ چیز کنار گذاشته نشده است. این روند معمول ایجاد وب سایت در انتهای طراح است.

   

  اگرچه فاکتورهای مختلفی وجود دارد که تعیین می کند برای چه نوع دستمزدی می توانید درآمد کسب کنید – مقدار تجربه ، مهارت یا پلتفرم – اما خوب است که از متوسط حقوق اکثر طراحان بدانید.

  بله هر چقدر تسلط شما روی 0 تا 100 طراحی سایت بیشتر باشد و یا تجربه شما بیشتر باشد ، درآمد بیشتری خواهد داشت.

  این به شما ایده می دهد که وقتی کار و کاسبی خود را تاسیس کردید ، می توانید انتظار داشته باشید چه چیزی را بسازید. همچنین می توانید آن را با متوسط حقوق سایر مشاغل مورد علاقه خود مقایسه کنید و ببینید کدام یک از آنها بهترین پرداخت را دارند.

  به عنوان مثال برای مبتدیان این کار ، حدود 2 تا 5 میلیون تومان برای درآمد طراحی سایت در ایران است.

  منابع زیادی برای حقوق و دستمزد طراحی وجود دارد که به ما می گوید طراحان وب سایت به صورت ساعتی یا سالانه (سالانه) چه میزان درآمد کسب می کنند.

  اما چیزی که هست در ایران نمی توان عدد مشخصی برای درآمد طراحی سایت گفت ، و به علت بازار عجیب آن ! یک کار مشخص می تواند از 2 تا 30 میلیون تومان قیمت گذاری شود.

   

  اما اگر بخواهیم با سانسور همه موارد و چشم پوشی از بقیه موارد یک میزان متوسط برای دستمزد طراحان وب در نظر گرفت ، باید به جدول زیر نگاه کنیم :

   

  حقوق طراح سایت

  منبع

  درآمد فریلنسری (ماهانه)

  درآمد استخدامی (ماهانه)

  مبتدی

  2-10 میلیون تومان

  2-5 میلیون تومان

  مبتدی – حرفه ای

  5-15میلیون تومان

  5-10 میلیون تومان

  حرفه ای

  +15 میلیون تومان

  10-20میلیون تومان

   

   

  بسته به عواملی تاثیر گذار روی 0 تا 100 طراحی سایت مانند محل زندگی ، سطح تجربه و همچنین تخصص شما ، توانایی درآمد طراحی سایت شما ممکن است کمتر یا بیشتر از این برآوردها باشد.

   بیایید نگاهی به چگونگی تأثیر عوامل زیر در میزان درآمد شما به عنوان یک طراح وب بیندازیم.

   

  بسته به کار شما که آیا خودتان برای خودتان و به صورت فریلنسری کار می کنید تا اینکه در یک شرکت کار می کنید قیمت های متفاوتی وجود دارد.

  معمولا هنگام استخدام در ایران شرکت ها برای دستمزد طراحی سایت در ابتدا از 2 میلیون توامن شروع شده و حتی افرادی که روی react تسلط دارند حتی به 15 میلیون تومان هم می رسد.

   

  مورد بعدی کار فریلنسری است ، شما می توانید با گرفتن پروژه برای خودتان ، درآمد بیشتری هم داشته باشید.مثلا اگر در ماه 3 پروژه 2.5 میلیون تومانی داشته باشید در ماه می توانید درآمد 7.5 میلیونی برسید.

  حال که با درآمد طراحی سایت در ایران آشنا شدیم ، بیایید فکر کنیم چقدر لازم است که روی 0 تا 100 طراحی سایت تسلط داشته باشیم و آیا طراحی سایت شغل شما خواهد بود ؟

  با دانستن اینکه توسعه دهندگان درآمد بیشتری کسب می کنند ، ممکن است این سوالات را بپرسید: آیا طراحی وب شغلی است که می خواهم دنبال کنم؟

  در حالی که توسعه دهندگان وب سایت به طور متوسط بیشتر سود می کنند ، این دلیلی نیست که حرفه رویایی خود را برای چیزی که احتمالاً ناسازگار است کنار بگذارید.

  توسعه دهندگان با زبان های برنامه نویسی پیچیده برای ایجاد پیاده سازی معقول از یک طرح کار می کنند ، در حالی که طراحان با تمرکز بر ایجاد زیبایی عملکردی ، رویکرد بصری تری دارند. طراحان ، برنامه ریزی را انجام می دهند و توسعه دهندگان نیز مراقب انجام این کار هستند.

  بسیاری از مهارت های مورد نیاز برای یک طراح یا توسعه دهنده همپوشانی دارند ، اما بسیاری از کارهای روزمره شان کاملاً متفاوت است.

  اگر از حقوق راضی نیستید ، تخصص را در نظر بگیرید. می توانید با یادگیری یک تخصص در کنار آن درآمد خود را چند برابر کنید.البته بازهم لازم است بدانید که درآمد طراحی سایت در ایران اصلا مشخص نیست و تنها می شود آن را حدس زد.

  ما در گروه همیار سایت با بررسی درآمد طراحی سایت در ایران و نحوه تسلط روی 0 تا 100 طراحی سایت سعی کردیم تا شما را با این شغل جذاب بیشتر آشنا کنیم.

  البته بازهم لازم است که اشاره کنیم که بازار کار و دستمزد طراحان وب سایت در کشور ایران اصلا مشخص نیست و معمولا شرکت ها قیمت ها و مبلغ های کاملا متفاوت برای کار های خود ارائه می دهند.

  پیشنهاد می کنیم با طراحی سایت خود و شروع یک موفقیت آنلاین ، وارد بازار کسب و کار طراحی وب شوید.

  درآمد طراحی سایت در ایران واقعا چیز پیچیده ایه و بازار کار مشخصی نداره ، امیدوارم این زمینه بهتر بشه

  بله تعیین مقدار دزمزد و درآمد طراحی سایت در ایران کار پیچیده ایه ولی امیدواریم که بهتر بشه.

  سلام . ممنون میشم در مورد درآمد طراحی سایت برای کسی که تازه شروع کرده بیشتر توضیح بدید .فک کنم خیلی طول میکشه تا به درآمد برسه

  می توانید با یادگیری یک تخصص در کنار طراحی سایت درآمد خود را چند برابر کنید.البته بازهم لازم است بدانید که درآمد طراحی سایت در ایران اصلا مشخص نیست و تنها می شود آن را حدس زد

  سلام درآمد طراحی سایت تو ایران برای افرادی که توی شرکت کار می کنند زیاد بالا نیست ولی فریلنسری بنظر من بهتره

  سلام بله طبیعتا کار آزاد می تونه درآمد بیشتری هم برای طراحی سایت توی ایران داشته باشه !

  سلام به همیار سایت ، برای کسانی که از درآمد طراحی سایت خودشون راضی نیستند چه کاری رو پیشنهاد میدید ؟ ممنون

  سلام شایان عزیز کارهای زیادی هست که میشه انجام داد مثل : کار آزاد – فعالیت در شبکه های اجتماعی برای کار گرفتن و … که برای افزایش درآمد طراحی سایت تاثیر زیادی دارند

  من الان کلاس هشتم میخونم و میخوام رشته ریاضی فیزیک بگیرم و کد نویس بشم
  فکر کنم شغل اینده خودم رو پیدا کردم D:

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  طراحی سایت یک هنر خلاقانه با شور و هیجان بالا است ، طراحان وب سایت خوب می دانند که طراحی حرفه ای هیجان انگیز است ، به ویژه در زمان رشد زمینه طراحی و توسعه وب.

  اما شاید اصلی ترین سوالی که ذهن شما را مشغول خود کند این است که درآمد طراحی سایت در ایران آن هم در سال 1401 چگونه است ؟

  اگر از طراحان وب بپرسید ، هر طراحی به شما می گوید که این شغل فراز و نشیب هایی دارد. اما وقتی کاری باشد که شما واقعاً می خواهید انجام دهید ، می تواند یک شغل راضی کننده باشد.

  اما سوالات بزرگی هم وجود دارد:

  حقوق طراحی وب سایت به چه صورت است ؟ اگر تصمیم به جهش در 0 تا 100 طراحی سایت دارید ، تا چه اندازه می توانید پیشرفت کنید ؟ پاسخ این است که به عوامل زیادی بستگی دارد.حقوق طراح سایت

  خواه در حال تبدیل شدن به یک فریلنسر باشید ، یا که موقعیتی تمام وقت را در اختیار بگیرید و یا با وردپرس کار کنید ، ما حقوق طراحان وب را از هر سطح تجربه جمع آوری کرده ایم.

  حال بیایید ببینیم آیا ارزش تلاش برای یادگیری را دارد.

  قبل از اینکه نگران میزان درآمد و دستمزد یک طراح وب در ایران باشید ، بیایید در مورد شرایط شغلی فکر کنیم تا ببینیم شرایط چگونه است ؟ببینیم در کل بازار کار و درآمد طراحی سایت چگونه است ؟

  قبل از اقدام به اولین کار طراحی وب خودتان ، با این مهارت های اصلی آماده شوید.

   داشتن مدرک تحصیلی کاملاً ضروری نیست و کارفرمایان صرفاً براساس تجربه و استعداد استخدام می کنند. هنوز هم ، این یک قمار است ، بنابراین حداقل انتظار دارید که به یک مدرک حتی از کلاس های آنلاین در زمینه طراحی ، فناوری رایانه یا سایر مهارت های مرتبط نیاز داشته باشید.

   مدرک های معتبر حتی بهتر هم هستند. این مدارک می تواند در افزایش درآمد طراحی سایت در ایران به شما بسیار کمک کند و نشان از تسلط شما به 0 تا 100 طراحی سایت باشند.

 • انواع بازار بورس
 • شما به تجربه نیاز خواهید داشت ، و باید نمونه کارهایی را برای نمایش کارهای قبلی خود داشته باشید. یک نمونه کار خوب می تواند شما را به استخدام درآورد.

  در واقع ما در ایران ، اگر قصد استخدام شدن یا پروژه گرفتن داشته باشیم نیاز به نمونه کار داریم.

  برای تبدیل شدن به یک طراح وب ، شما به طیف گسترده ای از مهارت ها ، برخی فنی و برخی خلاقانه نیاز خواهید داشت.

  شاید تمامی این مهارت ها الزامی نباشند ، اما طبیعتا برای افزایش درآمد طراحی سایت در ایران واقعا نیاز است . بله هیچکس در ابتدا توقع تسلط شما روی 0 تا 100 طراحی سایت را ندارد ، اما لازم است که بتوانید خودتان را ثابت کنید.

  برای شروع یادگیری می توانید از سایت w3schools استفاده کنید.

  به نظر شما چگونه باید یک طراح سایت باشیم ؟

  به عنوان یک طراح وب ، وظایف شما بسته به میزان نقش شما از یک پروژه متفاوت خواهد بود. شما ممکن است کل روز کاری را برای تصحیح طرح ها کد های برای مشتری صرف کنید.

  با یادگیری ابزار معروف و کاربردی شروع کنید. مجموعه سنتی Adobe (Photoshop ، InDesign ، XD ، Dreamweaver) همان چیزی است که بسیاری از طراحان وب هنوز از آن استفاده می کنند. البته گزینه های جدیدتری هم هستند که شامل Sketch ، Figma ، InVision Studio ، GIMP ، UXPin و موارد دیگر اند.

  میانگین درآمد طراحی سایت در ایران به همه این موارد بستگی دارد و طبیعتا اگر روی هرکدام بتوانید حرفه ای شوید می توانید کارهای حرفه ای تر و با قیمت بالاتری انجام دهید.

  مهم است که چند زبان برنامه نویسی را نیز انتخاب کنید. HTML ، CSS و JavaScript ضروری است. چارچوب ها و کتابخانه هایی مانند Bootstrap نیز ارزش بررسی دارند.

  علاوه بر این ، شما ممکن است به صورت اختیاری یکی از زبانهای برنامه نویسی را برای عمیق کردن کارتان یاد بگیرید مانند PHP ، Python یا Ruby .

   

  اکثر پروژه ها روند مشابهی را دنبال می کنند.

   که شامل مهارتهای ارتباطی است. طی یک پروژه طراحی سایت ، لازم است که شما بتوانید ارتباط مفیدی با سایر هم تیمی ها داشته باشید و در کنار آن با کارفرما هم بتوانید به درستی ارتباط برقرار کنید.

   شما می توانید طرح های سایت را ترسیم کرده و قاب های مختلفی بسازید تا زمانی که ایده مشخص تری را ارائه دهید. شما ممکن است یک نقشه سایت تهیه کنید تا بهتر بفهمید که چگونه همه چیز چیده شده است.

  درست مانند ساختن ساختمان که به یک نقشه نیاز دارد ، شما هم برای طراحی وب خودتان به یک نقشه نیاز دارید.این دقت ها و ریزه کاری ها باعث افزایش درآمد طراحی سایت در ایران می شود.

  اینها ایده های عمیق تری در مورد شکل واقعی وب سایت هستند ، اگرچه همچنان ورودی زیادی دیگری هم وجود دارد که کامل شود. در اینجا رنگ ها ، موقعیت ، تایپوگرافی و سایر عناصر طراحی را به واقعیت تبدیل می کنید.

   

  هنگامی که یک وب سایت فعال دارید سعی کنید که آزمایش کنید و به دنبال آن سایت را راه اندازی کنید. اطمینان حاصل کنید که همه چیز آنطور که باید کار می کند و هیچ چیز کنار گذاشته نشده است. این روند معمول ایجاد وب سایت در انتهای طراح است.

   

  اگرچه فاکتورهای مختلفی وجود دارد که تعیین می کند برای چه نوع دستمزدی می توانید درآمد کسب کنید – مقدار تجربه ، مهارت یا پلتفرم – اما خوب است که از متوسط حقوق اکثر طراحان بدانید.

  بله هر چقدر تسلط شما روی 0 تا 100 طراحی سایت بیشتر باشد و یا تجربه شما بیشتر باشد ، درآمد بیشتری خواهد داشت.

  این به شما ایده می دهد که وقتی کار و کاسبی خود را تاسیس کردید ، می توانید انتظار داشته باشید چه چیزی را بسازید. همچنین می توانید آن را با متوسط حقوق سایر مشاغل مورد علاقه خود مقایسه کنید و ببینید کدام یک از آنها بهترین پرداخت را دارند.

  به عنوان مثال برای مبتدیان این کار ، حدود 2 تا 5 میلیون تومان برای درآمد طراحی سایت در ایران است.

  منابع زیادی برای حقوق و دستمزد طراحی وجود دارد که به ما می گوید طراحان وب سایت به صورت ساعتی یا سالانه (سالانه) چه میزان درآمد کسب می کنند.

  اما چیزی که هست در ایران نمی توان عدد مشخصی برای درآمد طراحی سایت گفت ، و به علت بازار عجیب آن ! یک کار مشخص می تواند از 2 تا 30 میلیون تومان قیمت گذاری شود.

   

  اما اگر بخواهیم با سانسور همه موارد و چشم پوشی از بقیه موارد یک میزان متوسط برای دستمزد طراحان وب در نظر گرفت ، باید به جدول زیر نگاه کنیم :

   

  حقوق طراح سایت

  منبع

  درآمد فریلنسری (ماهانه)

  درآمد استخدامی (ماهانه)

  مبتدی

  2-10 میلیون تومان

  2-5 میلیون تومان

  مبتدی – حرفه ای

  5-15میلیون تومان

  5-10 میلیون تومان

  حرفه ای

  +15 میلیون تومان

  10-20میلیون تومان

   

   

  بسته به عواملی تاثیر گذار روی 0 تا 100 طراحی سایت مانند محل زندگی ، سطح تجربه و همچنین تخصص شما ، توانایی درآمد طراحی سایت شما ممکن است کمتر یا بیشتر از این برآوردها باشد.

   بیایید نگاهی به چگونگی تأثیر عوامل زیر در میزان درآمد شما به عنوان یک طراح وب بیندازیم.

   

  بسته به کار شما که آیا خودتان برای خودتان و به صورت فریلنسری کار می کنید تا اینکه در یک شرکت کار می کنید قیمت های متفاوتی وجود دارد.

  معمولا هنگام استخدام در ایران شرکت ها برای دستمزد طراحی سایت در ابتدا از 2 میلیون توامن شروع شده و حتی افرادی که روی react تسلط دارند حتی به 15 میلیون تومان هم می رسد.

   

  مورد بعدی کار فریلنسری است ، شما می توانید با گرفتن پروژه برای خودتان ، درآمد بیشتری هم داشته باشید.مثلا اگر در ماه 3 پروژه 2.5 میلیون تومانی داشته باشید در ماه می توانید درآمد 7.5 میلیونی برسید.

  حال که با درآمد طراحی سایت در ایران آشنا شدیم ، بیایید فکر کنیم چقدر لازم است که روی 0 تا 100 طراحی سایت تسلط داشته باشیم و آیا طراحی سایت شغل شما خواهد بود ؟

  با دانستن اینکه توسعه دهندگان درآمد بیشتری کسب می کنند ، ممکن است این سوالات را بپرسید: آیا طراحی وب شغلی است که می خواهم دنبال کنم؟

  در حالی که توسعه دهندگان وب سایت به طور متوسط بیشتر سود می کنند ، این دلیلی نیست که حرفه رویایی خود را برای چیزی که احتمالاً ناسازگار است کنار بگذارید.

  توسعه دهندگان با زبان های برنامه نویسی پیچیده برای ایجاد پیاده سازی معقول از یک طرح کار می کنند ، در حالی که طراحان با تمرکز بر ایجاد زیبایی عملکردی ، رویکرد بصری تری دارند. طراحان ، برنامه ریزی را انجام می دهند و توسعه دهندگان نیز مراقب انجام این کار هستند.

  بسیاری از مهارت های مورد نیاز برای یک طراح یا توسعه دهنده همپوشانی دارند ، اما بسیاری از کارهای روزمره شان کاملاً متفاوت است.

  اگر از حقوق راضی نیستید ، تخصص را در نظر بگیرید. می توانید با یادگیری یک تخصص در کنار آن درآمد خود را چند برابر کنید.البته بازهم لازم است بدانید که درآمد طراحی سایت در ایران اصلا مشخص نیست و تنها می شود آن را حدس زد.

  ما در گروه همیار سایت با بررسی درآمد طراحی سایت در ایران و نحوه تسلط روی 0 تا 100 طراحی سایت سعی کردیم تا شما را با این شغل جذاب بیشتر آشنا کنیم.

  البته بازهم لازم است که اشاره کنیم که بازار کار و دستمزد طراحان وب سایت در کشور ایران اصلا مشخص نیست و معمولا شرکت ها قیمت ها و مبلغ های کاملا متفاوت برای کار های خود ارائه می دهند.

  پیشنهاد می کنیم با طراحی سایت خود و شروع یک موفقیت آنلاین ، وارد بازار کسب و کار طراحی وب شوید.

  درآمد طراحی سایت در ایران واقعا چیز پیچیده ایه و بازار کار مشخصی نداره ، امیدوارم این زمینه بهتر بشه

  بله تعیین مقدار دزمزد و درآمد طراحی سایت در ایران کار پیچیده ایه ولی امیدواریم که بهتر بشه.

  سلام . ممنون میشم در مورد درآمد طراحی سایت برای کسی که تازه شروع کرده بیشتر توضیح بدید .فک کنم خیلی طول میکشه تا به درآمد برسه

  می توانید با یادگیری یک تخصص در کنار طراحی سایت درآمد خود را چند برابر کنید.البته بازهم لازم است بدانید که درآمد طراحی سایت در ایران اصلا مشخص نیست و تنها می شود آن را حدس زد

  سلام درآمد طراحی سایت تو ایران برای افرادی که توی شرکت کار می کنند زیاد بالا نیست ولی فریلنسری بنظر من بهتره

  سلام بله طبیعتا کار آزاد می تونه درآمد بیشتری هم برای طراحی سایت توی ایران داشته باشه !

  سلام به همیار سایت ، برای کسانی که از درآمد طراحی سایت خودشون راضی نیستند چه کاری رو پیشنهاد میدید ؟ ممنون

  سلام شایان عزیز کارهای زیادی هست که میشه انجام داد مثل : کار آزاد – فعالیت در شبکه های اجتماعی برای کار گرفتن و … که برای افزایش درآمد طراحی سایت تاثیر زیادی دارند

  من الان کلاس هشتم میخونم و میخوام رشته ریاضی فیزیک بگیرم و کد نویس بشم
  فکر کنم شغل اینده خودم رو پیدا کردم D:

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  طراحی سایت یک هنر خلاقانه با شور و هیجان بالا است ، طراحان وب سایت خوب می دانند که طراحی حرفه ای هیجان انگیز است ، به ویژه در زمان رشد زمینه طراحی و توسعه وب.

  اما شاید اصلی ترین سوالی که ذهن شما را مشغول خود کند این است که درآمد طراحی سایت در ایران آن هم در سال 1401 چگونه است ؟

  اگر از طراحان وب بپرسید ، هر طراحی به شما می گوید که این شغل فراز و نشیب هایی دارد. اما وقتی کاری باشد که شما واقعاً می خواهید انجام دهید ، می تواند یک شغل راضی کننده باشد.

  اما سوالات بزرگی هم وجود دارد:

  حقوق طراحی وب سایت به چه صورت است ؟ اگر تصمیم به جهش در 0 تا 100 طراحی سایت دارید ، تا چه اندازه می توانید پیشرفت کنید ؟ پاسخ این است که به عوامل زیادی بستگی دارد.حقوق طراح سایت

  خواه در حال تبدیل شدن به یک فریلنسر باشید ، یا که موقعیتی تمام وقت را در اختیار بگیرید و یا با وردپرس کار کنید ، ما حقوق طراحان وب را از هر سطح تجربه جمع آوری کرده ایم.

  حال بیایید ببینیم آیا ارزش تلاش برای یادگیری را دارد.

  قبل از اینکه نگران میزان درآمد و دستمزد یک طراح وب در ایران باشید ، بیایید در مورد شرایط شغلی فکر کنیم تا ببینیم شرایط چگونه است ؟ببینیم در کل بازار کار و درآمد طراحی سایت چگونه است ؟

  قبل از اقدام به اولین کار طراحی وب خودتان ، با این مهارت های اصلی آماده شوید.

   داشتن مدرک تحصیلی کاملاً ضروری نیست و کارفرمایان صرفاً براساس تجربه و استعداد استخدام می کنند. هنوز هم ، این یک قمار است ، بنابراین حداقل انتظار دارید که به یک مدرک حتی از کلاس های آنلاین در زمینه طراحی ، فناوری رایانه یا سایر مهارت های مرتبط نیاز داشته باشید.

   مدرک های معتبر حتی بهتر هم هستند. این مدارک می تواند در افزایش درآمد طراحی سایت در ایران به شما بسیار کمک کند و نشان از تسلط شما به 0 تا 100 طراحی سایت باشند.

 • تبدیل bnc به اسمارت چین
 • شما به تجربه نیاز خواهید داشت ، و باید نمونه کارهایی را برای نمایش کارهای قبلی خود داشته باشید. یک نمونه کار خوب می تواند شما را به استخدام درآورد.

  در واقع ما در ایران ، اگر قصد استخدام شدن یا پروژه گرفتن داشته باشیم نیاز به نمونه کار داریم.

  برای تبدیل شدن به یک طراح وب ، شما به طیف گسترده ای از مهارت ها ، برخی فنی و برخی خلاقانه نیاز خواهید داشت.

  شاید تمامی این مهارت ها الزامی نباشند ، اما طبیعتا برای افزایش درآمد طراحی سایت در ایران واقعا نیاز است . بله هیچکس در ابتدا توقع تسلط شما روی 0 تا 100 طراحی سایت را ندارد ، اما لازم است که بتوانید خودتان را ثابت کنید.

  برای شروع یادگیری می توانید از سایت w3schools استفاده کنید.

  به نظر شما چگونه باید یک طراح سایت باشیم ؟

  به عنوان یک طراح وب ، وظایف شما بسته به میزان نقش شما از یک پروژه متفاوت خواهد بود. شما ممکن است کل روز کاری را برای تصحیح طرح ها کد های برای مشتری صرف کنید.

  با یادگیری ابزار معروف و کاربردی شروع کنید. مجموعه سنتی Adobe (Photoshop ، InDesign ، XD ، Dreamweaver) همان چیزی است که بسیاری از طراحان وب هنوز از آن استفاده می کنند. البته گزینه های جدیدتری هم هستند که شامل Sketch ، Figma ، InVision Studio ، GIMP ، UXPin و موارد دیگر اند.

  میانگین درآمد طراحی سایت در ایران به همه این موارد بستگی دارد و طبیعتا اگر روی هرکدام بتوانید حرفه ای شوید می توانید کارهای حرفه ای تر و با قیمت بالاتری انجام دهید.

  مهم است که چند زبان برنامه نویسی را نیز انتخاب کنید. HTML ، CSS و JavaScript ضروری است. چارچوب ها و کتابخانه هایی مانند Bootstrap نیز ارزش بررسی دارند.

  علاوه بر این ، شما ممکن است به صورت اختیاری یکی از زبانهای برنامه نویسی را برای عمیق کردن کارتان یاد بگیرید مانند PHP ، Python یا Ruby .

   

  اکثر پروژه ها روند مشابهی را دنبال می کنند.

   که شامل مهارتهای ارتباطی است. طی یک پروژه طراحی سایت ، لازم است که شما بتوانید ارتباط مفیدی با سایر هم تیمی ها داشته باشید و در کنار آن با کارفرما هم بتوانید به درستی ارتباط برقرار کنید.

   شما می توانید طرح های سایت را ترسیم کرده و قاب های مختلفی بسازید تا زمانی که ایده مشخص تری را ارائه دهید. شما ممکن است یک نقشه سایت تهیه کنید تا بهتر بفهمید که چگونه همه چیز چیده شده است.

  درست مانند ساختن ساختمان که به یک نقشه نیاز دارد ، شما هم برای طراحی وب خودتان به یک نقشه نیاز دارید.این دقت ها و ریزه کاری ها باعث افزایش درآمد طراحی سایت در ایران می شود.

  اینها ایده های عمیق تری در مورد شکل واقعی وب سایت هستند ، اگرچه همچنان ورودی زیادی دیگری هم وجود دارد که کامل شود. در اینجا رنگ ها ، موقعیت ، تایپوگرافی و سایر عناصر طراحی را به واقعیت تبدیل می کنید.

   

  هنگامی که یک وب سایت فعال دارید سعی کنید که آزمایش کنید و به دنبال آن سایت را راه اندازی کنید. اطمینان حاصل کنید که همه چیز آنطور که باید کار می کند و هیچ چیز کنار گذاشته نشده است. این روند معمول ایجاد وب سایت در انتهای طراح است.

   

  اگرچه فاکتورهای مختلفی وجود دارد که تعیین می کند برای چه نوع دستمزدی می توانید درآمد کسب کنید – مقدار تجربه ، مهارت یا پلتفرم – اما خوب است که از متوسط حقوق اکثر طراحان بدانید.

  بله هر چقدر تسلط شما روی 0 تا 100 طراحی سایت بیشتر باشد و یا تجربه شما بیشتر باشد ، درآمد بیشتری خواهد داشت.

  این به شما ایده می دهد که وقتی کار و کاسبی خود را تاسیس کردید ، می توانید انتظار داشته باشید چه چیزی را بسازید. همچنین می توانید آن را با متوسط حقوق سایر مشاغل مورد علاقه خود مقایسه کنید و ببینید کدام یک از آنها بهترین پرداخت را دارند.

  به عنوان مثال برای مبتدیان این کار ، حدود 2 تا 5 میلیون تومان برای درآمد طراحی سایت در ایران است.

  منابع زیادی برای حقوق و دستمزد طراحی وجود دارد که به ما می گوید طراحان وب سایت به صورت ساعتی یا سالانه (سالانه) چه میزان درآمد کسب می کنند.

  اما چیزی که هست در ایران نمی توان عدد مشخصی برای درآمد طراحی سایت گفت ، و به علت بازار عجیب آن ! یک کار مشخص می تواند از 2 تا 30 میلیون تومان قیمت گذاری شود.

   

  اما اگر بخواهیم با سانسور همه موارد و چشم پوشی از بقیه موارد یک میزان متوسط برای دستمزد طراحان وب در نظر گرفت ، باید به جدول زیر نگاه کنیم :

   

  حقوق طراح سایت

  منبع

  درآمد فریلنسری (ماهانه)

  درآمد استخدامی (ماهانه)

  مبتدی

  2-10 میلیون تومان

  2-5 میلیون تومان

  مبتدی – حرفه ای

  5-15میلیون تومان

  5-10 میلیون تومان

  حرفه ای

  +15 میلیون تومان

  10-20میلیون تومان

   

   

  بسته به عواملی تاثیر گذار روی 0 تا 100 طراحی سایت مانند محل زندگی ، سطح تجربه و همچنین تخصص شما ، توانایی درآمد طراحی سایت شما ممکن است کمتر یا بیشتر از این برآوردها باشد.

   بیایید نگاهی به چگونگی تأثیر عوامل زیر در میزان درآمد شما به عنوان یک طراح وب بیندازیم.

   

  بسته به کار شما که آیا خودتان برای خودتان و به صورت فریلنسری کار می کنید تا اینکه در یک شرکت کار می کنید قیمت های متفاوتی وجود دارد.

  معمولا هنگام استخدام در ایران شرکت ها برای دستمزد طراحی سایت در ابتدا از 2 میلیون توامن شروع شده و حتی افرادی که روی react تسلط دارند حتی به 15 میلیون تومان هم می رسد.

   

  مورد بعدی کار فریلنسری است ، شما می توانید با گرفتن پروژه برای خودتان ، درآمد بیشتری هم داشته باشید.مثلا اگر در ماه 3 پروژه 2.5 میلیون تومانی داشته باشید در ماه می توانید درآمد 7.5 میلیونی برسید.

  حال که با درآمد طراحی سایت در ایران آشنا شدیم ، بیایید فکر کنیم چقدر لازم است که روی 0 تا 100 طراحی سایت تسلط داشته باشیم و آیا طراحی سایت شغل شما خواهد بود ؟

  با دانستن اینکه توسعه دهندگان درآمد بیشتری کسب می کنند ، ممکن است این سوالات را بپرسید: آیا طراحی وب شغلی است که می خواهم دنبال کنم؟

  در حالی که توسعه دهندگان وب سایت به طور متوسط بیشتر سود می کنند ، این دلیلی نیست که حرفه رویایی خود را برای چیزی که احتمالاً ناسازگار است کنار بگذارید.

  توسعه دهندگان با زبان های برنامه نویسی پیچیده برای ایجاد پیاده سازی معقول از یک طرح کار می کنند ، در حالی که طراحان با تمرکز بر ایجاد زیبایی عملکردی ، رویکرد بصری تری دارند. طراحان ، برنامه ریزی را انجام می دهند و توسعه دهندگان نیز مراقب انجام این کار هستند.

  بسیاری از مهارت های مورد نیاز برای یک طراح یا توسعه دهنده همپوشانی دارند ، اما بسیاری از کارهای روزمره شان کاملاً متفاوت است.

  اگر از حقوق راضی نیستید ، تخصص را در نظر بگیرید. می توانید با یادگیری یک تخصص در کنار آن درآمد خود را چند برابر کنید.البته بازهم لازم است بدانید که درآمد طراحی سایت در ایران اصلا مشخص نیست و تنها می شود آن را حدس زد.

  ما در گروه همیار سایت با بررسی درآمد طراحی سایت در ایران و نحوه تسلط روی 0 تا 100 طراحی سایت سعی کردیم تا شما را با این شغل جذاب بیشتر آشنا کنیم.

  البته بازهم لازم است که اشاره کنیم که بازار کار و دستمزد طراحان وب سایت در کشور ایران اصلا مشخص نیست و معمولا شرکت ها قیمت ها و مبلغ های کاملا متفاوت برای کار های خود ارائه می دهند.

  پیشنهاد می کنیم با طراحی سایت خود و شروع یک موفقیت آنلاین ، وارد بازار کسب و کار طراحی وب شوید.

  درآمد طراحی سایت در ایران واقعا چیز پیچیده ایه و بازار کار مشخصی نداره ، امیدوارم این زمینه بهتر بشه

  بله تعیین مقدار دزمزد و درآمد طراحی سایت در ایران کار پیچیده ایه ولی امیدواریم که بهتر بشه.

  سلام . ممنون میشم در مورد درآمد طراحی سایت برای کسی که تازه شروع کرده بیشتر توضیح بدید .فک کنم خیلی طول میکشه تا به درآمد برسه

  می توانید با یادگیری یک تخصص در کنار طراحی سایت درآمد خود را چند برابر کنید.البته بازهم لازم است بدانید که درآمد طراحی سایت در ایران اصلا مشخص نیست و تنها می شود آن را حدس زد

  سلام درآمد طراحی سایت تو ایران برای افرادی که توی شرکت کار می کنند زیاد بالا نیست ولی فریلنسری بنظر من بهتره

  سلام بله طبیعتا کار آزاد می تونه درآمد بیشتری هم برای طراحی سایت توی ایران داشته باشه !

  سلام به همیار سایت ، برای کسانی که از درآمد طراحی سایت خودشون راضی نیستند چه کاری رو پیشنهاد میدید ؟ ممنون

  سلام شایان عزیز کارهای زیادی هست که میشه انجام داد مثل : کار آزاد – فعالیت در شبکه های اجتماعی برای کار گرفتن و … که برای افزایش درآمد طراحی سایت تاثیر زیادی دارند

  من الان کلاس هشتم میخونم و میخوام رشته ریاضی فیزیک بگیرم و کد نویس بشم
  فکر کنم شغل اینده خودم رو پیدا کردم D:

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

  هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

  در این صفحه تمام چیزی که نیاز داری تا از درآمد طراحی سایت در سال 1400 بصورت دقیق اطلاع داشته باشی رو برات آماده کردم.

  بعضی از موضوعاتی که راجبشون صحبت خواهیم کرد:

  اگر شماهم مثل من کنجکاوید، حتما تا آخر این محتوا همراهم باشین.حقوق طراح سایت

  بزن بریم …

  از نظر بعضی از به اصطلاح صاحب نظرا 😂، طراح سایت کسیه که پشت سیستم میشینه و بدون اینکه کار خاصی کنه حقوق مفت میگیره در حالی که واقعا اینطوری نیست!

  طراح سایت در واقع با استفاده از مهارت خودش (حالا یا کدنویسی یا سیستم های مدیریت محتوا) یک وبسایت رو با توجه به نیاز هایی که اول تعیین شده طراحی، تکمیل، توسعه و پشتیبانی میکنه.

  یک طراح سایت خوب این ویژگی هارو داره:

  البته هرکسی یسری خصوصیات داره و قرار نیست همه تو شروع کار این 4 تا مورد رو داشته باشند و نباید نگران بود. 😉

  یادمه زمانی که تازه کارم رو شروع کردم فکر میکردم فقط باید طراحی سایتو یاد بگیرم و تمام. اون زمان (3 سال پیش) که هیچ پروژه ای نگرفته بودم، به این نکته توجه نمیکردم که باید مهارت های دیگه ای هم کنار طراحی سایت یاد بگیرم.

 • صندوق آکورد
 • و از اونجا به بعد بود که تونستم درآمد های خوبی از حوزه طراحی سایت بدست بیارم …

  اگر موافقید بریم سراغ ادامه بحثمون:

  برای اینکه درآمد طراحی سایت رو باهم بررسی کنیم باید گروه های مختلف طراحان سایت رو بشناسیم. تو هر گروه که میبینید میزان درآمد تقریبی هم نوشته شده. 😁

  قبل از 4 گروه اصلی که میخوایم صحبت کنیم باید گروه 0 هم بزاریم برای افرادی که هنوز وارد طراحی سایت نشدند (حالا به دلیلی) و گفتم که در جریان باشید همچین گروهی هم هست دیگه. 

  گروه اول بچه هایی هستند که تازه شروع کردن و تا حد مقدماتی و اولیه طراحی سایت رو یاد گرفتند.

  🔰 اگر جزو این گروه هستی پیشنهادی که دارم برات اینه که یک وبسایت برای خودت طراحی کنی. فرقی نداره تو چه موضوعی باشه و این سایتو تا جای ممکن بهینه کنی و امکانات مختلف بهش اضافه کنی. 

  اینکار برای اینه که هم تمرین کرده باشی هم خودت ببینی مهارتت چقدره؟

  برای بحث درآمد هم میتونی:

  رو برای خودت داشته باشی.

  تو این شرایط درآمدت میتونه بین 1 تا 5 میلیون متغییر باشه.

  نمونه های آگهی های استخدام گروه اول بهمراه بقیه گروه هارو بعد از توضیحاتشون میتونی ببینی. 😎

  گروه بعدی که در واقع تازه وارد ها هستند، بچه هایی هستند که از مرحله آموزش اولیه گذشته اند. البته هر کس در هر سطحی باید آموزش ببینه ولی منظورم از این قضیه بحث آموزش اولیه است.

  داخل این گروه یکی از بزرگترین ضعف هایی که باعث میشه پیشرفت متوقف بشه بحث غروره.

  غرور اینکه خب من دیگه یاد گرفتم تموم شد رفت. دیگه من نیاز به هیچی ندارم و همین کافیه. اگر بتونی تو مسیر این مرحله رو رد کنی و اموزش بیشتری ببینی اتفاقای خوبی در انتظارته.

  ✅ درآمد این دسته از افراد هم یچیزی مثل گروه قبلیه با تفاوت اینکه دیگه از 3 میلیون شروع میشه تا 5 میلیون و بیشتر.

  روش های درآمد زایی این گروه:

  این گروه افرادی هستند که تا الان تجربه کافی رو با پروژه ها و کارایی که انجام دادن بدست آوردند.

  اگه بخوام معیار قرار بدم، افرادی که بیشتر از 20 پروژه انجام دادند دیگه جزو حرفه ای ها میشن.

  بازه درآمدی این دسته هم میتونه بین 3 میلیون تا 20 میلیون متغییر باشه. (دقت کن که نمیشه اعداد دقیق گفت و بسته به شرایطی که جلوتر تو مقاله میگم این میزان درآمد کم و زیادتر میشه)

  روش های درآمد زایی حرفه ای ها:

  بلههههههه. بالاخره رسیدیم به متخصاصی عزیز طراحی سایت. این دسته از افراد کسایی هستند که میشه گفت تجربه زیادی دارند و پروژه های مختلفی تو زمینه های مختلف انجام دادن و الان رسیدن به این جایگاه شریف 😍

  من نمیتونم خودم رو جزو این جایگاه قرار بدم چون راه طولانیه و باید خیلی تمرین کرد و مهارت بدست آورد.

  درآمد طراحی سایت این دسته با توجه به شرایط کاریشون هم باز متفاوته. مثلا اینطوری:

  در حال حاضر خیلی از شرکت های مختلف یکی از اصلی ترین نیاز هاشون بحث طراح سایته که واسشون کار انجام بده.

  برای اینکه این موضوع رو کامل درک کنی یسری آگهی هارو آوردم که از سایت های دیوار، شیپور، ایران استخدام و… جمع آوری شده و خودت میتونی بصورت کلی درآمد طراحی سایت تو این بخش رو بررسی کنی.

  البته در نظر داشته باش بجز استخدام شدن یا کار کردن برای شرکت دیگه این روش ها هم هستن واسه کسب درآمد:

  قبل از اینکه اعداد دقیق درآمدی رو بگم اینو در نظر داشته باش که درآمد یک طراح سایت با توجه به شرایط، مهارت شما، ذهنیت، کشور و… تغییر میکنه.

  طبق آماری که وبسایت رسمی salary.com در اختیارمون قرار داده، میزان درآمد یک طراح سایت در ایالات متحده سالانه 67 هزار دلار است.حقوق طراح سایت

  به عبارتی به پول ایران ماهانه 160 میلیون تومان میشه و عدد خیلی جذابیه.

  این آمار در سایت glassdoor مقداری متفاوت است.

  59 هزار دلار در سال که میشود ماهانه 150 میلیون تومان.

  * این آمار که میبینید نشون میده که اگر مهارت طراحی سایت رو بلد باشید و به خارح از کشور مهاجرت کنید شرایط شغلی خوبی خواهید داشت.

  البته که من معتقدم اگر یه فرد داخل همین کشور خودمون ایران نتونه کاری کنه و به درآمد های خوب برسه، تو کشور های خارجی هم همین روند رو خواهد داشت.

  واقعیتش داخل ایران آمار دقیقی نیست ولی طبق تجربه ای که من بدست آوردم و صحبتایی که با بچه ها داخل پیج اینستاگرام نت سئو انجام شده درآمد ها یه همچین وضعیتی داره:

  البته بازم میگم بستگی داره ها … ولی خب کلا اینطوریه دیگه 😅

  بازار کار طراحی سایت در ایران یا هر جای دیگه در جهان بستگی به خودت داره!

  اره شاید تعجب کنی و بگی که چجوری؟ مگه میشه؟ که الان بهت میگم چجوری:

  ببین همه ما برامون یسری فرصت ها میاد که واقعا شاید از تعداد کمی ازشون استفاده کنیم و اون فرصت رو بهینه بدونم. تو مرحله اول پیشنهاد میکنم حواست به فرصت هایی که سمتت میاد باشه و سعی کن به بهترین شکل ممکن ازشون استفاده کنی. ✅

  مورد بعدی که وجود داره بحث ذهنیت ماست. ما چه ذهنیتی نسبت به کسب درآمد و پروژه تو زمینه طراحی سایت داریم؟

  اگر ذهنیت و باور هامون نسبت بهش این باشه که بازار خوابیده، کسی که الان پول سایت نمیده، هیچکس خرید اینترنتی انجام نمیده و… باعث میشه همینارو ببینیم.

  حالا من مدرس قانون جذب و باور ها نیستم ولی اینو به چشم دیدم که زمانی نتایج عالی از حوزه طراحی سایت بدست اوردم، تونستم دفتر شرکت خودمون رو راه اندازی کنم و به بیشتر از 2000 دانشجو در دوره های رایگان و غیر رایگان آموزش بدم که روی باور ها و ذهنیت خودم کار کردم.

  پس بهت پیشنهاد میکنم که تو ام راجب این موارد مطالعه داشته باشی و آموزش ببینی.

  اگر میخوای خیلی عالی این موضوعات رو آموزش ببینی و تو حوزه پروژه گرفتن هم واقعا متخصص بشی بهت پیشنهاد میکنم داخل دوره 0 تا 100 کسب درآمد از طراحی سایت شرکت کنی 😉

  وردپرس که یه سیستم مدیریت محتوا قدرتمنده تونسته بیشتر از 40 درصد از سهم بازار طراحی سایت رو طبق آمار سایت رسمی بگیره. 

  وردپرس بخاطر قابلیت های زیاد و مزیت هایی که داره مثل ارزان بودن نسبت به برنامه نویسی، توسط کارفرما های بیشتر درخواست میشه. 👌

  مثلا فرض بگیرید که قراره یه سایت از صفر برنامه نویسی بشه و امکانات پایه و اولیه اضافه بشه. در حالی که وردپرس با قالب های آماده این امکانات رو بصورت پیشفرض داره و همین باعث ارزونتر شدن هزینه طراحی سایتش میشه. 😁✅

  درآمد طراحی سایت با وردپرس بسته به تعداد پروژه هایی که میتونید بگیرید داره.

  هر پروژه وردپرس حداقل 3 میلیون و بیشتر از 15 میلیون هست.

  اگر شما در ماه 3 تا پروژه مثلا 5 میلیون بگیرید خیلی راحت درآمد 15 میلیون تومن رو بدست میارید و دور از دسترس نیست.

  اما خب چالش هایی رو برای بحث کار گرفتن دارید با دوره ای که بالاتر معرفی کردم میتونید برطرفش کنید. 😉

  قبل از اینکه این محتوا رو تموم کنیم شمارو دعوت میکنم که پادکست درآمد طراحی سایت رو هم بشنوید و استفاده کنید.

  این پادکست یک محتوا جدید نسبت به متنیه که خوندید و میتونید با خیال راحت یک آموزش جدید رو در اختیار دارید.

  به عنوان توضیح تکمیلی برای پادکست، پیشنهاد میکنم این محتوا رو هم بخونید: هزینه طراحی سایت

  خیلی خوشحال شدم که با این محتوا همراهت بودم. امیدوارم جواب تمام سوالاتت رو گرفته باشی.

  اگر یوقت موضوعی تو ذهن بود که هنوز جوابش تو این محتوا نیومده تو بخش کامنت ها مطرح کن تا با جونو دل جواب بدم و صحبت کنیم. 😊

  کامنت برای این پست:


  محمد رضا
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰

  خیلی عالی بود

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  © تمام حقوق این سایت متعلق به نت سئو می باشد.


  کد تایید *


  https://netseo.ir/wp-content/uploads/2021/09/psdcsdt-dite-design-revenue.mp3Downloads-icon

  من سال‌ها دنبال کار جذاب با درآمد بالا بودم، همیشه دوست داشتم شغل جدیدی داشته باشم تا به قول معروف گلیم خودم را از آب بکشم بیرون! برای همین از روی علاقه‌ سراغ شغلی رفتم که سرمایه زیادی نمی‌خواست و البته کار تمام وقتی هم محسوب نمی‌شد، یعنی برنامه‌نویسی! البته از همان اول خیلی به درآمد طراحی سایت و برنامه نویسی و شرایط بیمه فکر کردم، مدت‌ها دربارۀ پروژه‌های مختلف و کارفرماهای گوناگون تحقیق کردم و بعد به سراغ آموزش رفتم. حالا هم که اینجا هستم، می‌خواهم تجربۀ شخصی‌ام را با شما در میان بگذارم.

  هر کاری اصولی دارد، به نظر من کدنویسی فقط شغل نیست، بیشتر مهارتی باارزش برای خلق کردن و کسب درآمد است. پس اگر شما هم دنبال کسب درآمد طراحی سایت و برنامه نویسی هستید، خوب است بدانید هزاران راه پیش پایتان است و به کمک خلاقیتتان می‌توانید به برنامه‌نویس فوق‌العاده‌ای تبدیل شوید. پس در این به اشتراک گذاشتن تجربۀ شخصی با من همراه شوید تا دربارۀ میزان درآمد کدنویسی، طراحی سایت و برنامه‌نویسی بیشتر بدانید.

  حتماً می‌دانید امروزه در شرایطی هستیم که بیشتر مردم ترجیح می‌دهند از طریق سایت و به‌صورت آنلاین خرید کنند، شرایط کرونا هم مزید بر علّت شد و بسیاری از مردم اصلاً به جاهایی که شلوغ باشد نمی‌روند. از طرف دیگر با رشد تکنولوژی کم‌کم کتاب‌ها، روزنامه‌ها و حتی رادیو هم راهش را به دنیای آنلاین باز کرد و حالا مردم پادکست آنلاین گوش می‌دهند، روزنامه اینترنتی می‌خوانند و کتاب‌ها بیشتر به صورت PDF منتشر می‌شود. در چنین شرایطی با روی آوردن مردم به استفاده از سایت‌های مختلف، بازار کار برای طراحان سایت داغ است و درآمد طراحی سایت و برنامه نویسی تقریباً بالاست.

  البته طراحان و کدنویسان شرایط شغلی متفاوتی را تجربه می‌کنند. آن‌ها اغلب اوقات پشت سیستم هستند و ممکن است تا نیمه‌شب کار کنند، باید خلاقیت خوبی داشته باشند، وقت زیادی را برای یادگیری بیشتر و پیشرفت با یافته‌های جدید عرصۀ وب بگذارند و البته با چالش‌های مختلف به‌خصوص کار کردن با چندین کارفرما دست‌وپنجه نرم کنند.

  البته اینجا از من توقع نداشته باشید دربارۀ حقوق طراحی سایت صحبت کنم، اما این توصیه را از من بپذیرید که درآمد طراحی سایت و برنامه نویسی با مهارت و تسلط شما رابطۀ مستقیمی دارد. هرچه بیشتر و بهتر کار کنید، پروژه‌های بیشتری هم به شما پیشنهاد می‌شود. حالا شاید بپرسید کانال‌های کسب درآمد کدنویسی و طراحی سایت چیست؟ به شما می‌گویم!حقوق طراح سایت

  اگر سراغ درآمد طراحی سایت و برنامه نویسی آمدید، می‌توانید به صورت کارمند یعنی استخدام در شرکت، فریلنسر یا همان دورکار، آموزش به هنرجویان جدید، قبول کردن پروژه، طراحی اپلیکیشن و ایده‌پردازی کسب درآمد کنید. البته من هم در ادامه صفر تا صد این کانال‌های درآمدی را توضیح خواهم داد.

  استخدام در شرکت‌ها و ارگان‌ها مثل کارمندی تقریباً مطمئن و بدون ریسک، با حقوقی مشخص در پایان ماه است که به آن اضافه کار، پاداش و بیمه هم اضافه می‌شود.

  اگر اهل ریسک نیستید، برنامۀ منظم کاری می‌خواهید یا حوصلۀ چند کارفرما باهم را ندارید، بر اساس شهر مجل کار، تخصص و تجربه، سابقۀ کار و پست سازمانی می‌توانید به عنوان کارمند در شرکت‌های خصوصی یا دولتی مشغول کار شوید. درآمد طراحی سایت و برنامه نویسی به‌صورت کارمندی در شرکت‌های IT، استارتاپ‌ها و شرکت‌های تبلیغات معمولاً از دیگر حوزه‌های کاری بیشتر است و با این روند می‌توانید بین 5 تا 7 میلیون تومان در ماه درآمد داشته باشید.

  قبل از توضیح درآمد طراحی سایت و برنامه نویسی برای فریلنسرها بگذارید اول این گروه شغلی جدید را معرفی کنم.

  سایت flexjobs فریلنسر را کسی می‌داند که برای خودش کار می‌کند و خدمات مختلفی را برای چندین کارفرما ارائه می‌دهد. معمولاً طراحان سایت و برنامه‌نویسان هم ترجیح می‌دهند چندین پروژه باهم داشته باشند و فقط به یک شرکت متعهد نباشند.

  اگر روابط عمومی خوبی دارید، روزمه‌تان قویست، نمونه کارها و پرتفیلوهای مختلفی دارید و در این حوزه متخصص هستید، بد نیست که به فریلنسری هم فکر کنید. در این روش که البته بسیار پرچالش و گاهی بدون بیمه است، طراح بدون وابستگی به یک شرکت مشخص، برای چندین سازمان کار می‌کند، دفتر کارش خانه است، ساعت کار مشخصی ندارد و گاه تا نیمه‌شب مشغول است.

 • اسکاول شین
 • درآمد طراحی سایت و برنامه نویسی به صورت فریلنسر فقط به تعداد پروژه‌ها و مهارت شما بستگی دارد و به عنوان پیشنهاد دوستانه یادتان باشد، حتما قبل از شروع کار قرادادی را از کارفرمایان مختلف بگیرید.

  اگر می‌خواهید از همین اول کار فریلنسر باشید، باید خودتان دنبال پروژه پیدا کردن بروید تا رزومه‌تان قوی شود و کارهای پیشنهادی به سمتتان سرازیر شود. برای اول راه فریلنسری پیشنهاد می‌کنم با چند نفر متخصص در حوزۀ کاری خودتان ارتباط بگیرید، با کسب‌وکارهای نوپا شروع کنید، سایت‌های قدیمی را به‌روز کنید تا کم‌کم نامتان سر زبان‌ها بیفتد.

  بسیاری از همین پروژه‌های کوچک همرزومه خوبی می‌شود و هم شما را به عنوان یک طراح فریلسنر به افراد و بیزینس‌های مختلف معرفی می‌کند. در پایان کار هم پیشنهاد می‌کنم از کارفرما بخواهید تا شما را به افراد دیگر هم معرفی کنید تا دایره ارتباطتان بیشتر هم بشود.

  طراحی اپلیکیشن هم یکی دیگر از راه‌های درآمد طراحی سایت و برنامه نویسی است که طرفداران زیادی دارد.

  تقریباً تمام فروشگاه‌های آنلاین بعد از مطرح شدن و پیدا کردن مشتریان همیشگی می‌خواهند اپلیکیشن هم داشته باشند تا خرید برای مخاطبشان آسان‌تر شوند. بیشتر فروشگاه‌های آنلاین آرایشی-بهداشتی، سایت‌های خرید بلیط هواپیما و قطار در حال حاضر اپلیکیشن دارند و این یعنی برنامه‌نویسان با کدنویسی اپلیکیشن هم می‌توانند کسب درآمد داشته باشند.

  البته اگر به دنبال طراحی اپلیکیسن رفتید، یادتان باشد که بعد از مهارت بیشتر از هرچیزی خلاقیت لازم دارید و البته باید دنبال کانال دیگری هم برای کسب درآمد باشید، چون این راه همیشگی نیست.

  بیشتر سایت‌هایی که ما کاربران استفاده می‌کنیم، وردپرسی و ووکامرسی هستند. این یعنی صاحبان مشاغل اگر دنبال طراحی سایت باشند، به افزونه‌های وردپرس نیاز دارند و این خود راهی برای درآمد طراحی سایت و برنامه نویسی است.

  اگر فریلنسر هستید و زمان کافی دارید، حتما به کدنویسی برای ساخت پلاگین‌ها فکر کنید. در شروع کار بهتر است افزونه‌ها را رایگان در اختیار کاربر قرار دهید و در به‌روزرسانی‌های بعدی کمی قیمت را بالا ببرید. این روش درآمدی برای فریلنسرهای تازه‌کار و کسانی که دنبال راه‌های درامدی دیگر در طراحی سایت هستند، حسابی توصیه می‌شود.

  اگر اهل تولید محتوا هستید، وارد حوزه آموزش شوید. آموزش آنلاین از طریق ویدئو و ضبط پادکست آموزشی خیلی هم کار دشواری نیست. اگر اعتمادبه‌نفس کافی و البته تخصص لازم برای آموزش را دارید، وارد دنیای کسب درآمد آموزشی از طریق محتوا شوید. به طراحان و برنامه‌نویسان تازه‌کار آموزش دهید و اگر حوصله‌اش را دارید، برند آموزشی خودتان را داشته باشید.

  البته بسیاری از ویدئوها و پادکست‌ها رایگان هستند، پس توصیه می‌کنم علاوه بر این برنامه‌ها فکر تولید دوره‌های آموزشی با گوشزد کردن نکات ریز آموزشی باشید.

  معمولا در پادکست و ویدئو نمی‌شود به همه نکات اشاره کرد و از طرف دیگر دورۀ آموزشی مخاطب خاص خودش، یعنی کسی که واقعاً یه فکر آموزش است، را دارد. پس به سراغ آموزش بروید و از این کانال درآمدی هم استفاده کنید.

  حالا که کسب‌وکار آنلاین روی بورس است و شما هم کدنویسی بلد هستید، می‌توانید برای خودتان فروشگاه اینترنتی باز کنید. می‌دانید که این روزها خرید آنلاین رو به افزایش است و بیشتر مردم سراغ سایت‌های فروشگاهی آمدند.

  پس از ایده‌هایتان استفاده کنید و برای درآمد طراحی سایت و برنامه نویسی به سراغ راه‌اندازی سایت خودتان بروید. در این مسیر می‌توانید کم‌کم سراغ برندسازی شخصی یا Personal Branding بروید، دوره‌های آموزشی خودتان را داشته باشید، به شرکت‌ها و تیم‌های طراحی سایت مشاوره بدهید، با شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ کار کنید و درآمد بالایی از طراحی سایت، برنامه‌نویسی و کدنویسی داشته باشید.

  تا اینجا گفتیم که درآمد طراحی سایت و برنامه نویسی از کانال‌ها و راه‌های مختلفی است ولی از همه مهم‌تر رزومه قوی، خلاقیت و تخصص است تا بتوانید پروژه‌های بیشتری قبول کنید، با شرکت‌های بزرگ کار کنید و با افراد مهمی آشنا شوید.

  پس اگر به کدنویسی، طراحی سایت و حتی وب‌سرویس علاقه دارید، فرصت کسب درآمد طراحی سایت و برنامه نویسی را از دست ندهید و هرچه زودتر آموزش را شروع کنید تا بتوانید کسب‌وکار خودتان را داشته باشید.

  اگر هم در این حوزه فعال هستید، از تجربیاتتان برای کاربران ملی پیامک در انتهای همین متن بنویسید و کاربران را راهنمایی کنید. منتظر شنیدن پیشنهادات شما هستیم.

   

   

  خیلی جامع بود

  موافقم

  خیلی کامل بود سپاس از شما که تو این ایام بیکاری به ما نکات یاد می دید

  با توجه به رشد روزافزون تکنولوژي و تغییراتی که در ماههای گذشته ایجاد شده اکثر کسب و کارهای جدید و سنتی علاقه بیشتری به حضور در فضای آنلاین پیدا کردند و بازار کسب و کارهای آنلاین ظاهرا پر رونق تر و جذاب تر و در عین حال کارآمدتر شده است.

   

  در امتداد این تغییرات افراد به مشاغل مرتبط با کامپیوتر و طراحی سایت علاقه مند تر شده اند.حقوق طراح سایت

   

  حال اگر شما هم علاقه مند به ورود به بازار کار طراحی سایت هستید و این فرصت کاری را درک کرده اید در این مقاله نکات جالب و مهمی برایتان داریم.

   

   

  ۱) اگر با چندین زبان برنامه نویسی آشنایی دارید که در دانشگاه و یا دوره های آموزشی، آموزش دیده اید و میخواهید وارد بازار کار طراحی سایت شوید ولی سابقه کاری برای استخدام شدن در یک شرکت طراحی سایت را ندارید..

 • سود اش
 •  

  ۲) اگر در کدنویسی مهارت ندارید ولی به واسطه ی توانایی بصری و سلیقه خوبی که دارید علاقه مند به ورود در حوزه طراحی سایت هستید ..

   

  ۳) حتی اگر در یک شرکت طراحی سایت مشغول به کار هستید اما از درآمد کامندی رضایت ندارید و دنبال افزایش درآمد خود هستید…

   

  ۴) و یا اگر به دنبال روشی برای کسب درآمد هستید اما تخصص و مهارت بالایی ندارید و میخواهید از روشی ساده و به روز درآمد داشته باشید…

   

  برای شما پیشنهادی بسیار جذاب داریم که میتوانید بدون داشتن تخصص و سرمایه و سابقه کار از روشی عالی و ساده درآمد میلیونی کسب کنید.

  پس همراه ما باشید تا هم با بازار کار و درآمد طراحی سایت بیشتر آشنا شوید و هم با پیشنهاد جذاب ما درآمدزایی خود را از همین امروز شروع کنید…

   

  با توجه به اینکه در دوره ای هستیم که تب و تاب راه اندازی کسب و کارهای آنلاین بسیار بالاست و در هر ثانیه و هر لحظه افراد زیادی در فکر ورود به فضای آنلاین هستند، میتوان گفت که بازار طراحی سایت بسیار داغ و پر رونق است و بعضا دیده میشود شرکت‌های طراحی سایت درآمدهای میلیاردی دارند.

   

  -خیلی از افرادی که پیش از این به روش سنتی کار میکردند، حالا برای گسترش کسب و کار خود تصمیم دارند که یک سایت طراحی کنند تا دیگر محدود به یک شهر و منطقه و محل زندگی خود نباشند و بتوانند با سایتشان در تمامی شهرها کار خود را تبلیغ کنند و جذب مشتری کنند..

   

   

  میخواهند وارد فضای آنلاین شوند تا  از این بازار وسیع ماهی های بزرگتری شکار کنند!

   

  -و همینطور کسانی که بتازگی کسب و کار یا استارت آپ خود را راه اندازی کرده اند و تصمیم به راه اندازی سایت و ورود به فضای آنلاین را دارند.

   

  -فروشگاهها و پیج های اینستاگرامی که برای مدیریت بهتر روند کاری و موجودی انبار کالاهای خود و ثبت سفارش ها و تولید محتوا و تبلیغات سایت و مانور دادن روی بحث داغ سئو تصمیم به داشتن سایت دارند…

   

  همه اینها بازار هدف طراحی سایت را تشکیل می‌‌دهند که بسیار بزرگ و وسوسه کننده است.

   

  جالب است بدانید که روزانه هزاران بار کلماتی از جمله: طراحی سایت، شرکت طراحی سایت و … در گوگل سرچ می‌شود که این هم نشان دهنده ی تعداد افرادی است که در جستجوی شرکت یا فرد مناسب برای راه اندازی سایت خود هستند.

   

  همگی خواهان داشتن سایت هستند تا از این قافله عقب نمانند و بتوانند با یک کانال ارتباطی، حرفه ای تر و هوشمندانه تر کار کنند و سهم خود را از این بازار افزایش دهند.

   

  حال متوجه شدیم که تقاضای بالایی برای این موضوع وجود دارد وحتی هر روز هم بیشتر می‌شود پس شما هم میتوانید از این بازار میلیاردی درآمد و سهم خود را داشته باشید.حقوق طراح سایت

  چرا که نه؟

   

  تعرفه های طراحی سایت مشخص و شفاف نیست و هر مجموعه و فردی ممکن است قیمت متفاوتی را برای طراحی لحاظ کند و در این بین حتی گاها به تفاوت فاحش قیمتی هم برمی‌‌خوریم.

   

   مثلا ممکن است برای طراحی یک سایت یک فریلنسر ۴میلیون تومان قیمت بدهد و یک شرکت طراحی سایت ۳۸میلیون تومان !

  (همینقدر مبهم و بی پایه و اساس!)

   

  نوع قیمت گذاری کاملا بستگی به سابقه کاری و استراتژی آن فرد یا مجموعه دارد و بسیار متفاوت است!

   

  یک طراح سایت برای اینکه وارد این حوزه کاری شود و تجربه کسب کند باید ابتدا برای شروع کار خود، در یک شرکت طراحی سایت فعالیت کند تا با انجام پروژه های مختلف تجربه و مهارت لازم را به دست آورد تا بتواند مستقل هم فعالیت کند.

   

  -حقوق یک طراح سایت در شرکت ها بین ۲ تا ۱۰ میلیون تومان است.

   

  اما اگر شما مایل باشید که  بصورت فریلنسری فعالیت کنید قطعا شرایط درآمدی بهتری خواهید داشت.

   هرچند که نداشتن نمونه کار برای جذب مشتری در ابتدای امر از اصلی ترین مسائل شما خواهد بود اما نگران نباشید(:

   

  میتوانید چند نمونه سایت طراحی کنید و آدرس آنها را برای مشتریان خود ارسال کنید تا در شروع کار مشکلی جهت جذب مشتری نداشته باشید و البته می‌توانید از روشهای تبلیغاتی هم استفاده کنید.

   

  پیشنهاد میکنیم این مقاله را هم بخوانید: آموزش ساخت وب سایت حرفه ای ـ راهنمای قدم به قدم طریقه ی ساخت سایت

  مزایای طراحی سایت بصورت فریلنسری:

   

  فریلنسری کار کن و رییس خودت باش!

   

   

   

  اگر تمایل دارید که بصورت حرفه ای تمامی اصول کدنویسی را فرا بگیرید، روشهای متفاوتی وجود دارد که هم زمان‌بر است و هم نیاز به تمرین و کسب مهارت دارد.

   

  اما اگر می‌خواهید که به سرعت و حتی از همین امروز شروع کنید و وارد بازار کار طراحی سایت شوید قطعا پیشنهاد ما برایتان بسیار جذاب و کارآمد خواهد بود تا از همین ماه سریع، ساده و بی دردسر اولین درآمدتان را داشته باشید.

   

  شما میتوانید از سرویس سایت ساز و فروشگاه ساز وبزی استفاده کنید.

  وبزی یک سایت ساز حرفه ای و منعطف است که بدون نیاز به دانش طراحی سایت و برنامه نویسی میتوانید به طراحی و دیزاین (design) کردن سایت خود بپردازید و بهترین و متفاوت ترین سایت ها را با آن بسازید.

    

  اگر میخواهید با وبزی درآمدزایی کنید میتوانید بصورت فریلنسری کار کنید٬ پروژه بگیرید و از  بین قالب های موجود در وبزی قالبی که مناسب مشتری و پروژه شماست را انتخاب کرده و براساس سلیقه خود و نیاز مشتری طراحی کنید.

   

  پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را هم بخوانید: چرا سایت ساز و فروشگاه ساز وبزی بهترین انتخاب برای ساخت سایت شماست؟

   

  میتوانید بدون اینکه اسمی از وبزی بیاورید پروژه بگیرید و برای افراد و مجموعه های مختلف سایت بسازید و هر مبلغی هم که خواستید از مشتری دریافت کنید اما سعی کنید که تعرفه ها را منطقی در نظر بگیرید تا اعتماد مشتری را جلب کنید.

    

  تازه نیازی هم به یادگیری و یا آشنایی با html و css  ندارید و تمامی آموزشها هم در اختیار شما قرار میگیرد تا از هیچ جهتی نگرانی و دغدغه نداشته باشید .

   

  بدون داشتن دانش فنی و سرمایه گذاری شما میتوانید همچون یک مجموعه بزرگ و حرفه ای به کسب درآمد بپردازید و اگر عملکرد خوبی داشته باشید میتوانید ماهانه بیش از ۲۰ میلیون تومان درآمد داشته باشید.

   

  برای درآمد شما هیچ محدودیتی وجود ندارد!

   

  اگر بطور جدی میخواهید وارد حوزه طراحی سایت شوید و حتی اگر دانش برنامه نویسی هم ندارید با سایت ساز وبزی میتوانید به درآمدهای بالا برسیدکافی است به چند نکته که پیش نیاز کار شماست دقت بفرمایید:

   

   

  شما می‌توانید از تمامی امکاناتی که داخل وبزی وجود دارد در راه اندازی سایت مشتریانتان استفاده کنید، امکاناتی که کار کردن با وبزی را برای شما بسیار جذاب و هیجان انگیز میکند.

  مثلا:

          و ده ها قابلیت و امکان جذاب دیگر…

   

  با وبزی تمام آنچه که یک سایت حرفه ای نیاز دارد، شما هم داخل سایت خود دارید …!

  در روشهای دیگر طراحی سایت بخصوص طراحی اختصاصی و وردپرس چالش ها و سختی های زیادی وجود دارد که بسیار زمان بر است در حالیکه با وبزی شما بسیار ساده و راحت و مطمئن میتوانید سایت خود را بسازید.

   

  شما با وبزی میتوانید حتی بیش از تصورتان درآمد داشته باشید.

   ۱۰ میلیون، ۲۰میلیون، ۳۰میلیون و…

   

  ـ‌ چه درآمدی برای برای شما مناسب است؟

  ـ با چه میزان درآمدی میتوانید کیفیت زندگی خود را بالاتر برده و احساس بهتری دارید؟

   

  اگر به دنبال راهی مطمئن برای داشتن درآمد بالا و خوب هستید تیم وبزی همراه شماست تا با راهنمایی و آموزشهای لازم و دسترسی به قدرتمند ترین پلتفرم ساخت سایت در ایران به درآمدزایی ورای تصور خود برسید..

   

  میتوانید همین امروز شروع کرده و از تایم ۱۴ روزه تستی وبزی استفاده کنید و بصورت رایگان و تستی با وبزی کار کنید تا با فضای آن آشنا شوید و اولین سایت خود را بسازید..

   

  برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از همکاران ما در وبزی مشاوره رایگان بگیرید:

  ۰۲۱-۲۲۲۲۵۰۶۴

  وبزی یک تکنولوژی جدید و پیشرفته برای طراحی وب سایت است. وبزی با استفاده از ابزارهای پیشرفته به شما امکان ساخت یک سایت منحصر به فرد و با سلیقه خودتان را بدون نیاز به دانش فنی را به شما می دهد. برای ساخت سایت با وبزی دیگر نیاز به استخدام طراح سایت و یا یادگیری طراحی سایت ندارید و در کمتر از یک ربع می توانید سایت دلخواه خودتان را طراحی کنید.

  تلفن :۰۲۱-۲۲۲۲۵۰۶۴021-91300037

  ایمیل پشتیبانی:support[at]webzi.ir​​​​​​​

  تلگرام پشتیبانی:[email protected]

  ​​​​​​​آدرس:تهران، میرداماد، میدان مادر، برج ناهید، طبقه 12، واحد 4

  نوشته شده توسط مرضیه نوایی لواسانی


  آدرس کوتاه: https://sitedar.com/?p=6309

  به همان تناسب که تکنولوژی های جدید در حال رشد و پیشرفت هستند، تقاضا برای رشته ی طراحی سایت نیز رو به رشد است. بر اساس آمار و تخمین ها، تقاضا برای این رشته تا سال 2026 رشد صعودی خواهد داشت.

  یکی از پر درآمدترین رشته های فنی مهندسی در دنیا، رشته ی طراحی سایت می باشد. بازار کار رشته ی طراحی سایت خیلی خوب است و سالیانه تعداد افراد زیادی جذب این رشته می شوند.

  طراحان وب برای بازاریابی دیجیتالی، برنامه های وب و یا تلفن همراه، وب سایت ها و ….ایده و تجربیات بصری ایجاد می کنند. در حقیقت طراحان وب با ایجاد ایده های بصری سعی می کنند تا با مخاطبان ارتباط برقرار کنند و آنها را تحت تأثیر قرار دهند.حقوق طراح سایت

  مسئولیت طراحی و راه اندازی وب سایت ها بر عهده ی طراحان و توسعه دهندگان وب می باشد. آنها هم قابلیت تصویری و هم تعاملی وب سایت ها را فراهم می کنند. اگرچه این دو شغل خیلی شبیه و نزدیک به هم هستند، اما در واقع دو شغل متمایز از یکدیگرند.

  توسعه دهندگان وب سعی می کنند تا طرح های طراحان را با کدنویسی، پویا کنند. توسعه دهندگان وب اغلب با سیستم های مدیریت محتوا کار می کنند و طرح های طراحی شده را پویا می کنند تا بتواند نیاز های دسترسی و تجربه ی کاربر را فراهم کنند. در خیلی از شرکت ها طراحان، کار توسعه ی وب نیز انجام می دهند.

  در اوایل راه اندازی شبکه ی جهانی وب، وب سایت ها معمولاً توسط برنامه نویس ها راه اندازی می شدند. اما امروزه، طراحان با استفاده از ابزار های دیجیتال مانند ویرایش عکس ها و طرح ها، ظاهر بصری یک وب سایت را طراحی می کنند. آنها همچنین ممکن است آرم، آیکون و موارد دیگر یک وب سایت را ایجاد کنند.

  برای رشته ی طراحی سایت، عناوین مختلفی وجود دارد. بعضی از عناوین شغلی رشته ی طراحی سایت با هم همپوشانی دارند، اما برخی هم مستقل از یکدیگرند. برخی از این عناوین عبارتند از:

  طراح وب سایت

  طراح UI

 • یک بیتکوین چند ساتوشی است
 • طراح UX

  طراح تعاملی

  توسعه دهنده ی وب

  Front end developer

  Back end developer

  به ندرت از طراحان گرافیک، تحت عنوان طراح وب یاد می شود. زیرا کار طراحان گرافیک ایجاد محصولات غیر تحت وب مانند بروشور ها، تبلیغات مجله ای و … می باشد.

  درآمد رشته ی طراحی وب سایت

  بسیاری از طراحان وب در شرکت ها و سازمان های طراحی سایت کار می کنند. اما گروهی از طراحان وب نیز به صورت دورکاری و از منزل کار می کنند. به خصوص طی چند سال اخیر، طراحی سایت از منزل و به صورت دورکاری رواج زیادی پیدا کرده است.

  خیلی از طراحان و توسعه دهندگان وب شرکت های شخصی خود را دارند و از دیگر سازمان ها و شرکت ها پروژه می پذیرند. کار کردن به این شکل به طراحان آزادی بیشتری در برنامه ریزی و تعیین قیمت های نهایی پروژه های طراحی سایت می دهد.

  در سراسر دنیا، رشته ی طراحی وب یک رشته ی مورد نیاز مداوم است. طراحان وب بسته به تخصص و سطح دانش فنی خود می توانند درآمد های خوبی از این رشته در هر نقطه از دنیا کسب کنند.

  طراحان و توسعه دهندگان سایت بر اساس تخصص و دانش فنی که دارند، سطوح دستمزد متفاوتی دارند. دستمزد طراحان و توسعه دهندگان وب همچنین تحت تأثیر شرکت هایی که کار می کنند نیز می باشد. به عنوان مثال درآمد طراحان سایت در شرکت ها و کشور های خارجی بیشتر است. اما به طور متوسط طبق آمار، درآمد یک طراح با سطح تخصص متوسط سالانه در حدود 48000 دلار می باشد.

  در شهر های بزرگ دنیا که فناوری به سرعت در حال رشد است، نیاز به رشته ی طراحی سایت بیشتر می باشد و به همین دلیل حقوق و دستمزد طراحان و توسعه دهندگان سایت به تناسب آن بیشتر است.

  حقوق طراحان سایت به مسئولیت های شغلی آنها نیز بستگی دارد. با تکامل و رشد مهارت های طراحان سایت به خصوص در شرکت ها و محیط های اداری، درآمد آنها می تواند به سرعت افزایش یابد.

  فریلنسر به کسی گفته می شود که خودش به طور مستقل کار می کند و به سازمان و یا شرکتی وابسته نیست. طراحان فریلنسر معمولاً یک حقوق پایه به صورت ساعتی برای خود در نظر می گیرند. این حقوق پایه بر اساس سختی و آسانی پروژه ها معمولاً متغیر است.

  درآمد ماهانه ی طراحان فریلنسر به فاکتور های مختلفی مانند اینکه چند پروژه انجام دهند و سختی و آسانی پروژه ها و سطح تخصص طراح بستگی دارد.

  بسیاری از طراحان و توسعه دهندگان وب با گذراندن دوره های آکادمیک رشته ی طراحی سایت در دانشگاه ها وارد بازار کار می شوند. برخی با گذراندن دوره های کارآموزی در شرکت ها، تخصص ها و مهارت های طراحی وب را به دست می آورند. این راه حل به افراد مبتدی کمک زیادی می کند تا با شیوه های کار آشنا شوند.

  خیلی از محیط های آکادمیک و آموزشگاهی، رابطی بین شرکت ها برای معرفی دانشجویان به عنوان کارآموز می شوند. از این طریق کارآموزان می توانند طراحی وب را به صورت حرفه ای یاد بگیرند و با رشته ی طراحی سایت به صورت عملی آشنا شوند.

  راه حل های دیگر آموزش از راه دور و یا تقاضا از یک طراح سایت برای آموزش می باشد.

  برای طراحی سایت یک سری مهارت های اولیه را باید بدانید. مانند مهارت ها و تئوری های طراحی سایت، برنامه های ضروری طراحی سایت مانند فتوشاپ و یا CSS، HTML، جاوااسکریپت، اصول بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو و ….

  همه ی افراد با هدف کسب درآمد به کاری مشغول می شوند. اگرچه درآمد طراحان رشته ی طراحی وب خیلی خوب است و سالیانه بالغ بر چندین هزار دلار کسب درآمد می کنند، اما برای اینکه در این امر موفقتر باشید و به سود بیشتری برسید بایستی نحوه ی مدیریت یک تجارت را بدانید. بسیاری از طراحان در خلق و ایجاد ایده های بصری استعداد و هنر زیادی دارند اما از نحوه و چگونگی اداره ی یک تجارت هیچ سررشته ای ندارند. برای موفقیت بیشتر طراحان باید بدانند که چگونه کاربران و مشتریان را جذب کنند و چگونه آنها را حفظ نمایند. از سوی دیگر در زمینه های بازاریابی دیجیتالی و ایجاد برنامه های وب و موبایل و دیگر ابعاد رشته ی طراحی سایت بایستی مطابق با تغییرات روز، پیشرفت و رشد داشته باشند.

  اگرچه حفظ مشتریان فعلی، برای کسب درآمد یک راه حل خوب است، اما کافی نیست. اگر به دنبال یافتن مشتریان جدید نیستید، بایستی در استراتژی های کسب درآمد خوب تجدید نظر کنید. یافتن مشتریان جدید به درآمدزایی بیشتر کمک می کند. بعلاوه، اگر یکی از مشتریان قدیمی خود را از دست دهید، یافتن مشتریان جدید می تواند جایگزینی برای درآمد از دست رفته باشد. با شبکه سازی با مشاغل محلی و یا پیوستن به برخی وب سایت ها و انجمن ها می توانید به گروهی از مشتریان جدید دست یابید. تقاضا از مشتریان قدیمی برای معرفی افراد جدید در عوض تخفیف و یا جایزه می تواند یک راهکار دیگر برای یافتن کاربران جدید باشد.

  وقتی بتوانید به گروهی از مخاطبان جدید دسترسی داشته باشید، می توانید از رشته ی طراحی سایت خود درآمد بیشتری به دست آورید.

  درآمد رشته ی طراحی وب سایت

  دنبال کردن مشتریان، کاری زمانبر است. حالت ایده آل این است که کاربران و مشتریان به شما مراجعه کنند. برای این منظور می توانید یک وبلاگ ایجاد کنید و در آن راجع به رشته ی طراحی سایت و جنبه های مختلف آن و تخصص و حرفه ی خود و مزایای طراحی سایت و …. پست بگذارید و توجه کاربران را به حرفه ی خود جلب کنید. در وبلاگ خود با انتشار مقالات مختلف درباره ی رشته ی طراحی سایت و بازاریابی در مقالات می توانید مشتریان جدیدی به دست آورید.

  از ایده ی فروشگاه های بزرگ در طراحی سایت خود استفاده کنید. فروشگاه های بزرگ با گردآوری مجموعه ی وسیعی از کالاها و اجناس و خدمات گوناگون در یک مرکز، سعی در ارائه ی بهترین تجربه ی کاربری را دارند. واقعیت این است که هنگامی که کاربران و مشتریان به چنین مراکزی مراجعه می کنند، می توانند تمام مایحتاج خود را تهیه کنند. طراحان وب هم بهتر است از این ایده در وب سایت های خود استفاده کنند. یعنی بجای صرفاً کار طراحی، خدمات دیگری مانند سئو و یا میزبانی وبلاگ و دیگر فعالیت های مربوط به طراحی سایت را به کاربران خود پیشنهاد دهند. در این حالت ضمن اینکه در ارائه ی تجربه ی کاربری خوب بهتر عمل کرده اید، درآمد بیشتری نیز کسب خواهید کرد و همچنین مشتریان، بیشتر جذب حرفه ی شما خواهند شد.

  برخی توسعه دهندگان وب در زمینه ی طراحی وب متخصص هستند. می توانید از حضور چنین افرادی در تیم طراحی خود بهره ی بیشتری ببرید.

  وقتی یک تیم حرفه ای و تخصصی از چندین متخصص متفاوت تشکیل دهید، می توانید خدمات ارزنده ای به کاربران خود ارائه دهید و همچنین درآمد بیشتری از این راه به دست آورید.

  رشته ی طراحی وب فراتر از صرفاً ایجاد جلوه های بصری زیبا و جذاب می باشد. طراحان وب باید در ایجاد تعاملات و روابط خوب با کاربران و دیگر متخصصین رشته ی طراحی سایت قوی باشند.

  با ایجاد روابط خوب با کاربران و دیگر متخصصین، فرصت های درآمد زایی بیشتری به دست خواهید آورد.حقوق طراح سایت

  اگر در رشته ی طراحی سایت مبتدی هستید، شاید سخت ترین مرحله پیدا کردن مشتری باشد. برای اینکه بتوانید از رشته ی طراحی سایت کسب درآمد کنید، کافی است چند اقدام ساده انجام دهید.

  برای کسب درآمد و ایجاد فرصت های درآمدزایی اولین کاری که باید انجام دهید این است که در معرض دید عموم باشید. شما باید شناخته شوید و کاربران براحتی بتوانند به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند.

  برای این کار باید یک وب سایت ساده داشته باشید که معرف شما و حرفه ی شما باشد.

  از نظر محتوایی، 10% از محتوا باید مربوط به معرفی شما و باقی آن باید بایستی مربوط به کاربران شما باشد.

  باید نیاز های مشتری هایتان را درک کنید و خودتان را کسی معرفی کنید که می تواند خواسته های آنها را برآورده کند.

  صفحه ی فرود شما باید ساده و قدرتمند باشد و بگونه ای طراحی شده باشد که کاربران را به اقدام و یا مرور بقیه ی صفحات ترغیب کند.

  صفحه ی فرود باید آنقدر قوی باشد که کاربران را به ماندن بیشتر در صفحه تشویق کند.

  برای ایجاد صفحه ی فرود کاربردی و درآمدزا نیاز به دانش کدنویسی ندارید. با استفاده از افزونه های موجود و سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس براحتی می توانید این کار را انجام دهید.

  طراحان سایت ابزار های زیادی برای ایجاد یک وب سایت در اختیار دارند. اما اگر فرد تازه کاری هستید و می خواهید از رشته ی طراحی سایت خود کسب درآمد کنید، چند ابزار اولیه برای این کار کافی است:

  برای طراحی سایت به عنوان یک فرد مبتدی فقط کافی است یک قالب سایت ایده آل انتخاب کنید و با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوای خوب مانند وردپرس کار طراحی سایت خود را شروع کنید.

  به عنوان یک طراح سایت مبتدی با راهکار های ذیل می توانید درآمد بیشتری به دست آورید.

  از تبلیغات در رسانه های اجتماعی مانند فیسبوک و اینستاگرام برای جذب مشتری استفاده کنید.

  برای چند مشتری اول به طور رایگان وب سایت طراحی کنید.

  در تعیین مبلغ نهایی برای طراحی سایت به طور توافقی و با در نظر گرفتن رأی مشتریان این کار را انجام دهید.

  خدمات طراحی سایت خود با چند سرویس دیگر مانند سئو و یا طراحی لوگو یا هر تخصصی که خودتان دارید ترکیب کنید.

  رشته ی طراحی سایت یکی از پرطرفدار ترین و پردرآمد ترین رشته های فنی مهندسی و زنده ی دنیا می باشد که تقاضا برای آن بسیار زیاد است.

  طراحان وب سایت با هر میزان دانش فنی و مهارت از افراد مبتدی تا افراد حرفه ای می توانند براحتی از رشته ی طراحی سایت کسب درآمد کنند.

  میزان درآمد طراحان وب سایت به فاکتور های زیادی بستگی دارد. به عنوان مثال میزان تخصص طراح، سطح دانش فنی، میزان تعاملات طراح با سایر متخصصین و کاربران، شهر و کشور محل زندگی و …

  طراحان وب سایت از راه های گوناگونی مانند ترکیب مهارت های طراحی با سایر مهارت های فنی که دارند می توانند درآمد بیشتری به دست آورند.

  با گسترش کسب‌وکارهای اینترنتی بازار کار برای طراحان سایت هموارتر شده است. همین گسترش دلیلی شده تا افراد مختلفی تمایل داشته باشند یک طراح وب‌سایت شوند. ما در این مقاله ضمن معرفی این شغل، بازار کار طراحی سایت و آینده‌ی شغلی آن را هم بررسی می‌کنیم.

  طراح وب‌سایت شخصی است که با داشتن دانش برنامه‌نویسی یک وب‌سایت و یا بخشی از ‌آن‌ را طراحی و کد نویسی می‌کند. طراحان سایت اغلب:

  دانش‌های مرتبط به علوم کامپیوتر به سرعت در حال گسترش هستند. یک طراح موفق باید به‌صورت مداوم دانش خود را به‌روز نگه دارد و این امر در گرو مطالعه و تلاش روزانه است. پس نمی‌توان گفت که اگر این چند کتاب را بخوانید می‌توانید سالیان سال به صورت حرفه‌ای در این رشته به فعالیت بپردازید.

  طراحان سایت اغلب به یک یا چند زبان برنامه‌نویسی، نرم‌افزار‌های گرافیکی، نکات امنیت سایت و… اشراف دارند.برای طراح سایت شدن الزامی به داشتن تحصیلات آکادمیک نیست. اگر بعد از کسب اطلاعات کافی از این شغل، احساس می‌کنید به آن علاقه‌مندید، کافیست شروع به یادگیری مهارت‌های لازم کنید. با یادگیری مهارت‌ها و سپس گذراندن یک دوره کوتاه کارآموزی به راحتی می‌توانید کار طراحی را از وب‌سایت‌های ساده‌تر شروع کنید.

  چگونه طراح وب شویم؟

  حقوق طراح سایت

  به طور کلی نمی‌توان گفت که اگر طراح سایت شوید درآمد شما برابر با این مبلغ است. درآمد این کار هم مانند بسیاری از کارهای فنی، کاملاً به میزان مهارت و تسلط شما وابسته است. هرچه مسلط‌‌تر باشید پروژه‌های جدی‌تری به شما سپرده‌ خواهند شد و به طبع درآمد شما بیشتر خواهد بود.

  در واقع یکی از مزایای این رشته همین است. درآمد شما مانند حقوق کارمندان به مبلغ مشخصی محدود نیست و هرچه بیشتر تلاش کنید، درآمد بیشتری خواهید داشت.

  علاوه بر مهارت عواملی مثل زمینه‌ی کاری و محل کار شما هم می‌تواند در درآمد شما اثر بگذارد. اگر در شرکتی کار کنید حقوق شما توافقی خواهد بود و معمولا زیر حقوق وزارت کار نیست. اما در کار کردن به صورت آزاد کاری و یا فریلنسری دیگر دستمزد شما به میزان پروژه‌هایی که می‌توانید دریافت کنید بستگی دارد.

  اگر یک طراح سایت مسلط باشید، کمترین میزان حقوق شما پایه حقوق وزات کار خواهد بود.

  اگر به صورت پروژه ای کار کنید با فرض اینکه در ماه ۳ پروژه دریافت کنید و هرکدام هم حدودا ۳ میلیون تومان باشند، میتوان گفت به صورت میانگین ماهی ۹ میلیون درآمد خواهید داشت.

  ولی این عدد انتهای بازه‌ی درآمد طراحی سایت نیست. هرچه ماهرتر باشید درآمد بیشتری هم خواهید داشت.

 • کیف پول های ریپل
 • این روز‌ها افراد جامعه قبل از هرگونه خرید، خدمات و کالا‌های مورد نیاز خود را در اینترنت جستجو می‌کنند. از این جهت بستر اینترنت فرصت مناسبی برای ارائه خدمات یا فروش محصولات ایجاد می‌کند. بستری که با هزینه‌ی نسبتاً کم می‌توان در آن یک فروشگاه یا دفتر کاری مجازی داشت.

  چرا داشتن وب‌سایت ضروری است؟

  در گذشته تعداد افراد کمی با خرید‌های اینترنتی آشنا بوده و به آن اعتماد می‌کردند. اما امروزه فرهنگ خرید‌های اینترنتی در ایران گسترش یافته و افراد زیادی هستند که خرید‌های آنلاین را به تردد داخل شهر ترجیح می‌دهند.

  همچنین چند سالی است که اغلب شرکت یا استارت آپ‌ها، طراحی سایت را جزو ضروری‌ترین اقدامات برای معرفی شرکت و خدمات خود می‌دانند. به همین دلیل بسیاری از آنها اقدام به تشکیل یک تیم برای طراحی و پشتیبانی سایت می‌کنند.

  با توجه به موارد فوق می‌توان گفت هرچه به سمت آینده پیش می‌رویم، تمایلات افراد به راه‌اندازی کسب‌وکارهای اینترنتی افزایش می‌یابد. بنابراین بازار کار طراحان سایت نیز به همان نسبت گسترش می‌یابد. این روند صعودی فقط در ایران دیده نمی‌شود و در سرتاسر جهان روبه افزایش است.

  اما سوال اینجاست: آیا اگر من هم مهارت‌های لازم را کسب کنم می‌توانم وارد بازار کار طراحی وب شوم؟واقعیت این است که میزان مهارت‌ها و میزان دانش شماست که اشتغال شما را ضمانت می‌کند. هرچه به کار طراحی مسلط‌‌ تر باشید شرکت‌های بیشتری متمایل به جذب شما هستند.

  اما استخدام تنها راه شاغل‌شدن در این زمینه نیست. شما می‌توانید به صورت فریلنسر یا آزادکاری هم شروع به کار کنید. به صورت آزاد و بدون وابستگی به شرکت‌ها پروژه بگیرید و در منزل آن را انجام دهید.این روش کار باعث می‌شود تمام دستمزد، سهم شما شود اما باید سختی مراحل جلب اعتماد مشتری و بازاریابی هم برعهده بگیرید! در مقالات آینده بیشتر به موضوع فریلنسری می‌پردازیم.

  قبل از هر تصمیمی پیشنهاد میکنم بیشتر با این شغل آشنا شوید. بعد از شناخت جوانب کار، اگر احساس کردید توانایی انجام آن را دارید و همچنین به این نوع کار علاقه‌مندید، می‌توانید قدم در راه طراحی سایت بگذارید. با ورود به این رشته می‌توان گفت دیگر لازم نیست نگران بازار کار و… باشید، فقط به یادگیری دانش بیشتر فکر کنید.شرکت در دوره‌ی زیر را برای افراد علاقه‌مند به طراحی سایت پیشنهاد میکنم.

  آموزش HTML CSS قدم اول طراحی سایت

  نتیجه: به طور کلی موقعیت‌های شغلی و درآمد این شغل بسیار وابسته به خود شماست. اگر به این شغل علاقه دارید و اهل تلاش زیاد هستید، از همین امروز شروع کنید.

  در این مقاله همراه ما باشید تا با ۶ وب‌سایت آموزش رایگان طراحی وب و برنامه‌نویسی آشنا شوید.

  یکی از مفهوم‌های مهم در حوزه برنامه‌نویسی و توسعه نرم‌افزار که به اختصار “رابط برناه‌نویسی اپلیکیشن” گفته می‌شود.

  بهترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت چیست؟ سؤالی که هر شخص علاقه‌مند به توسعه وب در شروع کار با…

  در این مقاله سعی کردیم به زبانی ساده به معرفی زبان‌های برنامه‌نویسی در حوزه‌های مختلف بپردازیم.

  مرورگر را باز می‌کنید و آدرس سایتتان را وارد می‌کنید. مرورگر شروع …

  آموزش تولید محتوای متنی در وب‌سایت، یک دوره‌ی آموزشی برای تولید‌کنندگان محتوا …

  دوره‌ای مختص افرادی که می‌خواهند فروشگاه اینترنتی بسازند و آن را حرفه …

  دقیقا همینطوره که گفتید. من تازه وارد بازار کار شدم و برنامه نویس فرانت اندم. درآمدمم وزارت کاره اما اگه بیشتر تلاش کنم در آینده بیشتر میشه.

  چه عالی… درسته با یادگیری کار با فریمورک‌های گوناگون، افزایش تسلط، سرعت و خلاقیت می‌تونید در آینده‌ی نزدیک درآمد بسیار بالاتری هم داشته باشید.

  من تازه وارد شدم در واقع هنوز چیزی بلد نیستم می خواستم ببینم چه جوریاس

  سلام میتونید از طریق نقشه راه طراحان سایت مسیر یادگیری رو مشاهده کنید.

  سلام ممنون از این همه اطلاعاتی که در اختیار ما قرار دادید فقط اینکه میشه همزمان طراح وب و توسعه دهنده وب بود ؟ خیلی برای من سواله

  سلام ممنون از وقتی که برای مطالعه میذارید. بله میشه مقاله فول استک کیست؟ را مطالعه کنید.

  سلام روز بخیر، برای اینکه طراحی سایت یاد بگیریم حتما باید رشته تحصیلیمون مرتبط با کامپیوتر بوده باشه؟ من رشته ام نامرتبط بود،الان ۲۸ سالمه و تقریبا علاقه دارم به علم کامپیوتر ولی حرفه ای واردش نشدم تا بحال. بنظرتون اگر اموزش ببینم میتونم وارد بازار کار بشم؟ و حدودا چقدر طول میکشه تا به درامد مکفی برسم؟ تشکر

  سلام وقت بخیر آموزش دیدن خیلی به سن و سال ارتباطی داره و شخصا معتقدم تا زمانی که ذهن قادره فعالیت کنه باید به یادگیری ادامه بدیم! پروسه یادگیری خیلی به زمانی که صرف میکنید، پیش زمینه‌های شما و سرعت یادگیریتون بستگی داره و ولی در کوتاه ترین حالت حدود ۴، ۵ ماه باید زمان صرف کنید.

  اگه بخوام دو نفره کار کنم و ی سایت بزنم چه جوری است ؟؟

  مشکلی نداره هر سایت میتونه چندین ادمین داشته باشه. مثل همین سایت 🙂

  ولی من از این راه درامدی ندارم 🙁 برای خودم کار میکنم دفتر اجاره کردم پروژه میاد نمیگم نمیاد ولی درامد خوبی ندارم ازش شهرمون هم که نمیدونن سایت جیه فکر میکنن یه وسیله میخوای بندازی بهشون و در بری سطحشون پایینه

  اینکه برای خودتون کار می کنید بسیار عالیه اما باید با روش های جذب مشتری هم آشنا بشید. نیازی نیست طراحی رو برای همشهری هاتون انجام بدید. کافیه از پتانسیل وب سایتتون استفاده کنید و از سراسر ایران سفارش بگیرید.حقوق طراح سایت

  داداش بهتره توی یه شهر بزرگ مثل اصفهان،شیراز،تهران و امثال اینا کار کنین بهتره. بیشتر میتونید طراحی کنید این به نفع خودتون هست

  سلام حال شما🌹 من سوالی داشتم… ما میدونیم بیشتر سایت های امروزه با هدف تجاری و سود دهی ساخته میشن.حالا اگر قرار باشه با برنامه ای مثل word press خیلی راحت تر از روش تخصصی سایتی رو راحت ساخت چه لزوما داره اشخاص مختلف برن تخصص های مختلف مثل Full stack web Developer رو برن یاد بگیرن؟ وسوال دیگرم اینه چرا شرکت های مختلف این افراد رو (Full stack web developer) با اینکه می‌رن front end developer رو استخدام میکنن با اینکه میتونم راحت با ورد پرس به هدفشون برسن… واقعا ممنون میشم بهم کمک کنید🙏🏻🌹

  سلام دوست عزیز، با وجود وردپرس و سایر سیستم‌های مدیریت محتوا ابتدا به نظر می‌رسه که دیگه به هیچ برنامه نویسی نیاز نیست!! اما واقعیت اینکه در خیلی از موارد برای شخصی سازی همین سایت‌های وردپرس، ساخت افزونه‌های جدید، طراحی قالب‌های اختصاصی بهینه، به برنامه‌نویسی نیاز خواهیم داشت. همچنین بسیاری از وب‌سایت‌ها بنا به دلایل مختلف تمایل به استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوای آماده ندارند که باز هم نیاز به برنامه‌نویسی افزایش پیدا می‌کنه. در کل نیاز جامعه امروز به وجود برنامه‌نویس و طراحان سایت غیرقابل انکاره.

  سلام برای طراحی سایت باید به چه برنامه هایی مسلط باشیم ؟

  سلام هر آنچه که برای یادگیری لازمه در این لینک توضیح داده شده: https://adminesite.com/training/roadmap/

  سلام.میخواستم بدونم فرانت-اند بازار کارش بهتره یا بک-اند؟و اینکه کدومش برای یه برنامه نویس تازه کار راحتتره؟با تشکر

  سلام دوست عزیز. برای اینکه یه برنامه‌نویس بک‌اند بشید هم ابتدا باید مباحث فرانت رو مطالعه کنید. راحتی کار به ذهن و استعداد شما بستگی داره اگه در زمینه طراحی و گرافیک استعداد دارید فرانت و اگر در زمینه محاسبات و ریاضیات خلاقید خب بک‌اند براتون ساده‌تر خواهد بود. از نظر در آمد هم سطح شما درآمد رو تعیین می‌کنه اما خب معمولاً بک‌اند در پروژه‌های بزرگ حجم کاری بالاتر و درآمد بیشتری دارند.

  سلام چطور میتونم مشتری پیدا کنم روش های بازاریبی در این حوزه به چه شکله؟

  سلام اگر در ابتدای راه هستید بهتره مدتی رو جهت کسب تجربه در یک شرکت کار کنید. در غیر این صورت می‌تونید به صورت فریلسنری در سایت‌های فریلنسر مثل پونیشا فعالیت کنید. همچنین در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام برای خودتون کاربر هدف پیدا کنید و سفارش بگیرید. یا اینکه با تاسیس وب‌سایت و به کمک موتور جستجوگر گوگل این کار رو انجام بدید.

  سلام وقت بخیر خیلی سایت مفیدی دارید، بنده یک توسعه دهنده در بخش Back end سایت هستم اما Front end هم تا حدودی بلدم ولی طراحیم ضعیفه توی بخش بک اند تقریبا میتونم بگم حرفه ای هستم و با فریم ورک لاراول هم کار کردم و پروژه انجام دادم، بنده 17 سالمه و بخاطر این سن نمیتونم توی شرکت ها استخدام شم یا برای مصاحبه برم شرایطش رو ندارم بخاطر درس و تحصیل و … چطوری میتونم به عنوان یک فریلنسر با درآمد کم شروع کنم و پروژه بگیرم؟

  سلام نوید عزیز، معمولا شرکت‌ها به دلیل اینکه تصور میکنن شما تسلط و تجربه‌ی کمی در کار دارید احتمالا در استخدام شما تردید دارند و گرنه خود عدد سن به تنهایی مشکل ساز نیست. بهتره برای کار در شرکت‌ها چند نمونه کار خوب و قدرتمند همراه داشته باشید که جای تردیدی باقی نمونه برای فریلنسری هم میتونید به کمک شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام کم‌کم پروژه دریافت کنید یا در وب‌سایت‌های فریلنسری مثل پونیشا فعالیت کنید.

  عام من یه دختر ۱۳ ساله هستم که کار با کامپیوتر رو دوست دارم♥️ و می خوام ایندن شغلی خوبی داشته باشم ☺️ و به نظرم طراح وبسایت شدن حرفه ی خوبی باشه ، من یه سوال داشتم اینکه طراح وبسایت باید نقاشیش خوب باشه یا تو نقاشی کردم حرفه ای باشه؟؟ 🧐 ممنون میشم پاسخ بدین 🙂

  سلام وقت بخیر خیر مراحل طراحی در ابزارهای گرافیکی مثل فتوشاپ انجام میشه لازمه با مهارت‌ها و اصول کار گرافیک آشنا بشید.

  سلام، خسته نباشید. برای استخدام در شرکت های مربوط چه شرایطی لازمه؟ مثلا آیا کارت پایان خدمت نیازه؟ و سوال دیگه‌م این که اگه به صورت یه تیم کارو شروع بکنیم، مثلا یه تیم چهار نفره، آیا میتونیم به سطح حرفه ای برسیم و اعتبار و درآمد بالا داشته باشیم؟

  سلام برای استخدام هر شرکتی مقررات خودشو داره اما با یادگیری این مهارت‌ها حتی اگر نتونید استخدام هم بشید میتونید به صورت فریلنسری (آزادکاری) کار کنید.

  قطعا رسیدن به اعتبار و درآمد نیاز به پشتکار ، برنامه‌ دقیق و تداوم کار داره. بله چرا که نه

  سلام ببخشید من ۱۵ سالمه و خب خیلی علاقه دارم ب کامیپوتر و مدرک ICDL 1 &2 رو از مجتمع فنی دارم بنظرتون توی این سن برنامه نویسی قابل فهمه یا باید وایسم یکم بزرگ تر بشم

  سلام بله میتونید شروع کنید. با صرف وقت بیشتر و پیش روی گام به گام

  سلام خسته نباشید درآمد وزارت کار یعنی چی؟

  حقوق وزارت کار مبلغی هستش که از سمت دولت برای پایه حقوق مشخص میشه و هر سال عددی متفاوت هستش سرچ کنید عدد دقیقشو پیدا می‌کنید.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  ادمین سایت با هدف راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی به صورت آسان ایجاد شده. در اینجا میتونی یاد بگیری چطور یک کسب‌وکار اینترنتی را از صفر راه بندازی و مدیریت کنی. در ادمین سایت یک ادمین سایت حرفه‌ای شو…

  خانه آموزش طراحی سایت درآمد طراحی سایت در ایران چقدر است

  درآمد طراحی سایت چقدر هست؟ آیا می‌توان به شغل طراحی سایت به عنوان یک شغل تمام وقت برای خودمان یا آینده فرزندمان نگاه کرد؟ در این ویدیو به این سوالات پاسخ خواهم داد. منتظر ویدیوهای بعدی در زمینه طراحی سایت، پروژه‌های طراحی سایت و نحوه محاسبه هزینه طراحی سایت باشید.

  راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

  با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره…

  در بخش جامعه وردپرس می‌توانید سوالات خود را ارسال کنید و با متخصصان وردپرس درباره موضوعات مختلف بحث کنید.حقوق طراح سایت

  برای ارسال دیدگاه لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.

  سلام و ادب
  ممنون میشم ویدیو های دیگه اتون رو بذارین همینجا و نیاز به کانالهای دیگه نباشه

  درود بر شما تمام ویدیوها اینجا قرار می‌گیرند.

  لطفاً ویدئو شاخه های طراحی سایت رو هم بذارید

  بله حتما

  هر هفته بهترین مقالات و تخفیف‌های ویژه را ایمیل می‌کنیم. برای دریافت، به کلوپ ۴۰۰۰۰ نفری هم‌میهنان بپیوندید.

 • فمراد رهاورد
 • انجام شد. لطفا ایمیل خود را بررسی و تایید کنید.

  میهن وردپرس از سال ۱۳۹۴ شروع به‌کار کرد. هدف ما آسان کردن کار با وردپرس برای همه هست. چطور؟ یکی از بهترین سایت‌ساز‌های دنیا را ساخته‌ایم که بیشتر از ۲۵۰۰ وب‌سایت از آن استفاده می‌کنند. همچنین بیش از ۲۰۰۰ مقاله آموزشی رایگان در زمینه وردپرس و رشد وب‌سایت منتشر کرده‌ایم.

  در مرکز پشتیبانی میهن وردپرس، می‌توانید راهنمای کار با محصولات را مشاهده کرده و به‌صورت مستقیم با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  © تمامی حقوق محفوظ است. ۱۳۹۴ – ۱۴۰۰

  آموزشگاه فنی و حرفه ای دارکوب

  نویسنده : رضا پورمحمدحسین نیاکی

  آدرس کوتاه این صفحه : https://darkoobedu.ir/?p=2587

  به دلیل افزایش روز افزون تقاضا برای طراحی سایت، بازار کار این شغل بیش از پیش رونق پیدا کرده است. به عنوان یک طراح سایت حرفه ای شما می توانید، سفارشات بسیار زیادی دریافت کنید و درآمد خوبی از این کار داشته باشید. اگر می خواهید به طراحی سایت به عنوان مسیر شغلی آینده تان نگاه کنید، باید بدانید عوامل مختلفی می تواند بر میزان دستمزد طراح وب سایت تأثیر بگذارد که ما می خواهیم در این مقاله بیشتر در مورد آنها توضیح دهیم.

  حقوق طراح سایت

  مانند هر شغل آزادی، دستمزد طراحی وب سایت نیز مقدار مشخصی نیست و تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد و شما می توانید با کنترل این گزینه ها درآمد خود را افزایش دهید. بعضی از مهم ترین عواملی که بر حقوق طراح وب سایت تأثیر می گذارند به شرح زیر است:

  یکی از مزایای شغل طراحی سایت این است موقعیت های کاری متنوعی در اختیار شما قرار می دهد. شما هم می توانید در یک شرکت استخدام شوید و هم می توانید برای خودتان یا به صورت فریلنسر کار کنید. هر کدام از این شرایط می تواند تأثیر زیادی بر حقوق شما بگذارد.

  به عنوان مثال اگر در یک شرکت استخدام شوید، حقوق ثابتی خواهید داشت و اگر بخواهید یک فریلنسر باشید و کارها را به صورت پروژه ای انجام دهید، میزان حقوق شما به میزان فعالیت خودتان بستگی خواهد داشت. اما بین روش استخدامی و دورکاری، در کدامیک درآمد طراح سایت بیشتر است؟

  تحقیقات نشان می دهد که دستمزد طراح وبسایت دورکار به صورت ماهانه، کمتر از یک کارمند ثابت است (با این حال نرخ ساعتی دریافت آنها بیشتر است که در ادامه توضیح می دهیم چرا). در بیشتر مواقع شرکت های طراحی سایت از بازاریابی های قدرتمندی استفاده می کنند و از این رو مشتری های بیشتری نسبت به یک فریلنسر دارند.

  عامل بعدی در تعیین دستمزد طراحی وب سایت، کیفیتِ کاری است که ارائه می دهند. چه به صورت فردی باشید یا به صورت گروهی، کیفیت کار شما تعیین می کند که چه تعداد پروژه دریافت خواهید کرد. هر چه کیفیت کار شما بیشتر، حقوق دریافتی شما نیز بیشتر خواهد بود.

  ارائه ی کار با کیفیت باعث جذب مشتریان بیشتر می شود. بنابراین اگر در ابتدای کار قرار دارید و هنوز مهارت های کافی را بدست نیاورده اید، نباید توقع حقوق بالایی داشته باشید یا فکر کنید که بازار کار طراحی سایت قرار است همیشه همینطور باشد. با پیشرفت مهارت های شما، شرایطتان نیز تغییر خواهد کرد.

 • فرمول pmt
 • حرفه ای شدن تحت تأثیر دو عامل مختلف است:

  اما نگران نباشید، این مشکل به مرور زمان برطرف می شود و شما رفته رفته به مهارت کافی دست پیدا می کنید. شاید برای این موضوع مجبور شوید چند ماه یا سال اول، مبلغ کمتری نسبت به حقوق طراح وب سایت حرفه ای دریافت کنید. اما به آن به چشم موقعیتی برای تمرین و رشد نگاه کنید.

  به طور کلی از نظر سطح مهارت، طراحان سایت را به سه گروه مختلف تقسیم می کنند:

  طراحان وب سایت سطح مبتدی، طراحانی هستند که کمتر از سه سال تجربه ی کاری دارند و تازه در ابتدای فعالیت خود هستند. آن ها طراحی وب سایت را به صورت تئوری بلدند، اما ممکن است هنوز درک کاملی از تکنیک های پیشرفته ی طراحی و توسعه ی سایت نداشته باشند.

  آن ها می توانند به آرامی وارد چرخه ی کاری یک گروه طراحی سایت شوند و به جای اینکه بخواهند کل یک پروژه را به تنهایی انجام دهند، وظایف کوچکتر به آنها محول می شود تا بتوانند به مهارت کافی دست پیدا کنند.

  طراحان سایت سطح متوسط به طور معمول بین سه تا ده سال تجربه دارند. این طراحان در زمینه ی طراحی رابط کاربری، رعایت استانداردهای وب و کد نویسی مهارت خوبی کسب کرده اند و می توانند یک وب سایت را همانطور که از آنها خواسته شده است طراحی کنند.

  طراحان وب در سطح متوسط می توانند به طور مستقل پروژه ها را مدیریت کنند و همچنین ممکن است مسئولیت آموزش و نظارت بر افراد هم سطح خود را نیز به عهده بگیرند.

  طراحان ارشد سایت به بالاترین سطح تجربه ای رسیده اند که یک طراح وب می تواند بدست آورد. بیشتر طراحان سایت بعد از رسیدن به این نقطه تصمیم می گیرند مدیر بخش طراحی یا شاخه ی خاصی باشند. آن ها بیش از 10 سال در زمینه ی طراحی سایت کار کرده اند از این رو تجربه ی گسترده ای در زمینه ی طراحی وب دارند و برای مدیریت مشاغل بسیار مهم -که نیاز به مراقبت بیشتری دارند- فوق العاده هستند.

  آن ها بیشتر مسئول مدیریت بخش طراحی (اعضای تیم، فرایندها و حتی برنامه های آنها) و همچنین به عنوان رابط بین بخش طراحی و مشتریان فعالیت می کنند. حقوق طراح وب سایت در سطح حرفه ای از دیگران بسیار بیشتر است.

  دستمزد طراح سایت در کشورهای مختلف فرق دارد. این بدین خاطر نیست که یک کشور به این شغل اهمیت بیشتر یا کمتری می دهد، بلکه به طور کلی تعیین دستمزد طراحی وب سایت، تحت تأثیر سایر هزینه های زندگی و شدت تقاضا برای طراحی در آن کشور است. جدول زیر یک مقایسه ی قیمتی بین دستمزد طراح وبسایت در سطوح مختلف مهارتی و در کشورهای مختلف را نشان می دهد:

  استرالیا

  $72,621

  $101,378

  $125,408

  آرژانتین

  $ 573.630

  $ 777.118

  $ 990.592

  برزیل

  R$65.543

  R$90.933

  R$113.186

  کانادا

  $60,915

  $85,175

  $105,193

  چین

  حقوق طراح سایت

  ¥149,897

  ¥207,360

  ¥258,855

  فرانسه

  38 409 €

  53 737 €

  66 328 €

  هند

  ₹5,32,536

  ₹7,33,308

  ₹9,19,628

  همانطور که می بینید در هر کشوری دستمزد طراح وبسایت متفاوت است و با افزایش سطح مهارت، حقوق دریافتی نیز افزایش می یابد. با این حال باید دو نکته را در مورد جدول بالا در نظر داشته باشید، اولاً اعداد این جدول، میانگین هستند و شما نباید انتظار داشته باشید که دقیقاً همین اعداد را دریافت کنید.

  دوماً نه تنها دستمزد طراحی وب سایت در کشورهای مختلف با هم متفاوت است بلکه در بخش های مختلف یک کشور نیز با هم تفاوت دارد. مثلاً حقوق طراح وب سایت در شهر دهلی هند با حقوق یک طراح در همان سطح مهارت در شهرهای کوچکتر هند، تفاوت زیادی خواهد داشت.

  تخصص های مختلفی در بخش طراحی سایت وجود دارد که بر میزان درآمد طراح سایت تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، تخصص هایی مانند طراحی گرافیست، طراحی رابط کاربری، توسعه، برنامه نویسی و… وجود دارد. بسته به این که در کدامیک از این بخش ها تخصص داشته باشید، می توانید انتظار دستمزد مشخص را داشته باشید. به عنوان مثال جدول زیر را در نظر بگیرید:

  Indeed

  85,314 دلار

  101,842 دلار

  PayScale

  64,523 دلار

  74,983 دلار

  ZipRecruiter

  89,780 دلار

  98,816 دلار

  همانطور که در این جدول می بینید، دستمزد طراح وبسایت در بخش تجربه ی کاربری به مراتب بیشتر از بخش رابط کاربری است. این بدین معنا است که برای صاحبان سایت، این مهم تر است که کاربری که وارد سایتشان می شود تجربه ی خوبی داشته باشد یا خرید خوبی انجام دهد و… در نتیجه حاضرند هزینه ی بیشتری برای آن پرداخت کنند.

  فقط مهارت های شغلی نیستند که بر میزان دستمزد طراح وب سایت تأثیر می گذارد بلکه مهارت های فردی او نیز به میزان بسیار زیادی تأثیر گذار است. شغل طراحی سایت یک شغل اجتماعی است و شما باید بتوانید با افراد زیادی در ارتباط باشید، باید جلسات مشاوره ای با مشتریان بگذارید و بتوانید به درستی با آنها مذاکره کنید.

  به هر میزان که مهارت های اجتماعی بهتری داشته باشید، پروژه های بیشتری می توانید بگیرید و در نتیجه درآمد بیشتری خواهید داشت.

  اگرچه فاکتورهای بالا در تعیین دستمزد طراح وبسایت بسیار تعیین کننده هستند، اما شاید بد نباشد نگاهی به دستمزد طراحان سایت در معروف ترین سایت های کاریابی بیاندازید. این اطلاعات به شما کمک می کند که بدانید وقتی شرکت خود را تأسیس کردید و در کارتان حرفه ای شدید، می توانید انتظار چه حقوقی را داشته باشید.

  همچنین می توانید درآمد این شغل را با ​​حقوق سایر مشاغل مورد علاقه ی خود مقایسه کنید و ببینید کدام یک از آنها آینده ی مالی بهتری برای شما خواهند داشت.

  براساس معتبرترین سایت های دنیا، دستمزد طراح سایت به صورت زیر می باشد:

  با یک جمع بندی از اطلاعات زیر می توانید ببینید که متوسط حقوق طراح وب سایت حدود 57 هزار دلار در سال است. نتیجه ی ارائه شده در این سایت ها، مجموعه ای از حقوق گزارش شده توسط طراحان سراسر جهان است. این اطلاعات به اندازه ی داده های جمع آوری شده توسط دولت رسمی نیست، اما می توانید با در نظر گرفتن درصدی خطا، آن ها را بپذیرید.

  اگر می خواهید بدانید دستمزد طراح سایت در ایران به چه صورت است توجه شما را به آمار سایت ای استخدام جلب می کنیم. بر اساس گزارش این سایت، حقوق طراح وب سایت بسته به تخصص یا میزان سابقه و مهارت، بین 3 تا 10 میلیون تومان در ماه است.

  دو روش کلی برای محاسبه ی دستمزد طراح سایت وجود دارد:

  به عنوان یک طراح باید بدانید در هر کدام از این دو روش، دستمزد خود را به چه صورت محاسبه کنید.

  حداقل درآمد طراح سایت به صورت ساعتی حدود 18 هزار تومان است و به هر میزان که مهارت های شما بیشتر شود، این میزان نیز افزایش می یابد و حتی به ساعتی 100 هزار تومان نیز می رسد. به طور معمول فریلنسرها نرخ ساعتی بیشتری نسبت به طراحان شرکتی دریافت می کنند.

  آن ها مانند کارمندان استخدامی، بیمه ی درمانی و مزایا ندارند؛ همچنین امنیت شغلی بسیار کمتری نسبت به کارمندان شرکتی دارند. آن ها از قراردادی به قرارداد دیگر می روند؛ در نتیجه مجبورند با تعیین نرخ بالاتر، عدم تعهد طولانی مدت مشتریان را جبران کنند.

  مشتریان عاشق پرداخت هزینه های ثابت هستند زیرا دقیقاً می توانند بفهمند که باید چه مبلغی را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرند. اما متاسفانه مطابق با گزارش سایت CSS-Tricks، طراحان و به ویژه فریلنسرها از نرخ های ثابت متنفراند، زیرا قبل از شروع کار هرگز نمی توانند صد درصد مطمئن باشند که یک پروژه چه مدت طول می کشد، خصوصاً اگر مشتری درخواستِ تغییرات بی پایان داشته باشد.

  با این حال باز هم می توانید کاری کنید که هم بتوانید نرخ ثابت به مشتری ارائه دهید و هم خودتان متضرر نشوید. در ابتدا یک لیست قیمت برای خود تهیه کنید که در آن به صورت جداگانه هزینه ی خدمات مختلف را محاسبه کرده و نوشته باشید.

  بعد از مراجعه ی مشتری و قبل از اعلام قیمت، براساس همان لیست سؤالات جامعی از او بپرسید تا مطمئن شوید که بودجه و نیازهای پروژه را کاملاً درک کرده اید. در نهایت با توجه به جواب های داده شده و لیست آماده ی خود، می توانید نرخ ثابت کار را به مشتری ارائه دهید.

  نکته ی مهم در مورد این لیست قیمتی این است که هزینه ها را منطقی و بر اساس دشواری و زمانی که هر بخش نیاز دارد تعیین کنید. در ادامه یک لیستِ قیمتِ فرضی ارائه شده است:

  متاسفانه یکی از مشکلات کار فریلنسری، این است که میزان دستمزد طراح وب سایت تحت شرایط خاص تغییر می کند و چون حقوق خود را پروژه ای دریافت می کنند، نمی توانند حقوق ماهانه ی خود را برآورد کنند. برخی از دلایلی که باعث نوسانات دستمزد یک فریلنسر می شود به شرح زیراند:

  یک طراح وب مستقل باید لیست هزینه را براساس هزینه ی زندگی و هر گونه هزینه ی شغلی خود ایجاد کند. اما یک شرکت طراحی وب، باید هزینه های اضافی مانند تجهیزات، آموزش و کنفرانس ها، بیمه ی درمانی، خدمات مجوزی، مجوزهای نرم افزار و موارد دیگر را نیز در نظر بگیرد. در هر دو حالت، حداقل نرخِ دستمزد طراح وب سایت باید طوری تنظیم شود که تمام این هزینه ها تأمین شده و کسب و کار بتواند ادامه داشته باشد.

  پایین رفتن از حداقل نرخ دستمزد طراح سایت، باعث ایجاد یک سوء پیشینه بد برای او می شود. مشتریان انتظار نرخ مشخصی را دارند و وقتی شما از این میزان هم پایین تر بروید، این تصویر را ایجاد می کنید که تجربه و مهارت کافی را ندارید. سایت Beewits یک ماشین حساب رایگان برای محاسبه ی دستمزد طراح سایت است که به شما کمک می کند دستمزد کار خود را بهتر تعیین کنید.

  همانطور که در بالا گفته شد، شغل طراحی سایت به لطف افزایش تقاضای روز افزون، یک بازار داغ و پر سود است اما این بدین معنا است که افراد زیادی نیز در این بخش مشغول به کار هستند و آنچه که باعث دیده شدن شما می شود، سطح مهارت و کیفیت انجام کار است.

  به همین خاطر باید آموزش های قدرتمند و سطح بالایی دریافت کنید و مهارت هایتان تنها به یک سری اصول نظری و کلی خلاصه نشود. اگر به دنبال موسسه ای هستید که این آموزش را در اختیار شما قرار دهد، ما به شما موسسه ی دارکوب را پیشنهاد می کنیم.

  موسسه ی آموزش طراحی سایت دارکوب، یک موسسه ی بسیار معتبر در زمینه ی آموزش انواع تخصص های مربوط به طراحی سایت است. در این آموزشگاه شما با هر میزان اطلاعات اولیه می توانید به صورت صفر تا صد آموزش های مربوط به طراحی سایت را زیر نظر اساتید با تجربه دریافت کنید.

  نکات مثبت زیادی در مورد آموزش این موسسه وجود دارد. برای مثال اساتید این شرکت تنها به آموزش نظری بسنده نمی کنند، بلکه می دانند که طراحی سایت یک درس عملی است و پای تخته آموزش داده نمی شود.

  آموزش های این موسسه کاملاً عملی است که به شما این امکان را می دهد با مشکلات کار آشنا شوید و بتوانید سوالاتی که برایتان در حین کار پیش می آید را مطرح کرده و پاسخشان را دریافت کنید. اساتیدی که آموزش ها را ارائه می دهند هم افرادی هستند که سال ها در زمینه ی طراحی سایت سابقه ی عملی دارند و خودشان بیش از چهار هزار سایت طراحی کرده اند.

  یکی دیگر از مزیت های کلاس های موسسه ی طراحی سایت دارکوب این است که طیف وسیعی از افراد با هر میزان مشغله ی کاری می توانند در آن شرکت کنند. بنابراین اگر مشغله ی زیادی دارید یا کارمند یا دانشجو هستید می توانید به جای کلاس های حضوری از کلاس های از راه دور مانند کلاس های آنلاین یا ویدئوهای آموزشی استفاده کنید.

  اما مهم ترین مزیت آموزش دیدن در موسسه ی طراحی سایت دارکوب این است که شما می توانید بعد از پایان آموزش، به عنوان نیروی کار جذب همین موسسه شوید و درآمدزایی داشته باشید. در واقع موسسه ی دارکوب دانشجویان خود را با هدف پرورش نیروی کار زبده آموزش می دهد.

  با ثبت نام در این کلاس ها شما با یک تیر دو نشان می زنید. هم آموزش های طراحی سایت را به صورت پروژه محور و عملی دریافت می کنید و هم دغدغه ی پیدا کردن کار را نخواهید داشت. حجم پروژه ها در این شرکت بسیار بالا است و پرداخت دستمزد طراحی وب سایت به صورت کاملاً عادلانه و به موقع انجام می شود.

  درباره ما

  وبلاگ

  افکت ها و کد ها

  سامانه آزمون آنلاین

  سایت معرفی برند دارکوب

  سایت دپارتمان طراحی سایت

  استارت آپ رایگان بفروش

  استارت آپ موتور جستجو

  هاست دارکوب

  سوالات متداول

  نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی

  نحوه ثبت نام در پورتال فنی و حرفه ایی

  قوانین و مقررات

  طراحی سایت یکی از شغل های پردرآمد در ایران و حتی جهان است. اما در ایران باید به آن روشی که  ر این مقاله ذکر شده است کار خود را آغاز کنید.

  برای یک طراح سایت حرفه ای در هر لحظه و مکان شغل وجود دارد چرا که شرکت های کوچک و بزرگ نیاز به معرفی محصولات و خدمات خود از طریق سایت های اینترنتی دارند.

  مسیر یادگیری طراحی سایت چگونه است؟
  آشنایی با زبان های کد نویسی و برنامه نویسی زیر:

  همانطور که در لیست بالا مشخص است کار طراحی سایت، حرفه ای آسان و برخلاف برخی مدیران که از طراحان سایت توقعات زیادی دارند، نیست. البته مسیر معرفی شده یکی از مسیرهای ورود به حوزه طراحی سایت است که وب سایت هانت در جلسات تدریس خصوصی طراحی سایت به شما آموزش می دهد.حقوق طراح سایت

  این آمار نشان‌دهنده این است که تعداد افرادی که به دنبال راه‌اندازی وب سایت هستند خیلی زیاد است. بنابراین، هر کدام از این جستجوکننده‌ها، می‌تواند مشتری احتمالی شما باشد.

  بگذارید خیلی ساده به شما  به شما توضیح بدهم. هزینه های ثابتی برای خدمات طراحی سایت تعریف نشده است. بنابراین ممکن است برای طراحی سایت شرکتی یک طراح سایت 30 میلیون تومان و طراح دیگر 5 میلیون تومان از شرکت درخواست کند. یک طراح سایت برای این که وارد این حوزه کاری شود و تجربه کسب کند باید ابتدا کار خود را از یک شرکت طراحی سایت شروع کند تا با انجام پروژه های مختلف کار طراحی سایت حرفه ای را آغاز کند. حقوق یک طراحی سایت در شرکت های طراحی سایت بین 8 تا 20 میلیون تومان است. البته روش دیگری برای شروع کار طراحی سایت وجود دارد آن هم کار به صورت فریلنسری است. اما مسیر کار فریلنسری چگونه است؟ نداشتن نمونه کار و جذب مشتری از اصلی ترین مشکلات طراحان سایت است که روش فریلنسری را انتخاب می کنند. برای حل مشکل نمونه کار می توانید چند سایت نمونه طراحی کنید و آدرس آن را برای مشتریان بفرستید. برای حل مشکل جذب مشتری نیز می توانید از روش های تبلیغاتی و بازاریابی که بهترین آن برای طراحان سایت سئو است، استفاده  کنید.

  سئو (SEO) بهترین، ارزان ترین و پایدارترین روش تبلیغات و بازاریابی است که شرکت های بزرگ و حتی خیلی کوچک پی به مزایای آن برده و از آن استفاده می کنند. برای یادیگری این حرفه که درآمد آن هم چند برابر طراحی سایت است، در دوره سئو هانت شرکت نمایید. همچنین هانت با آموزش خصوصی سئو می تواند به شما کمک کند.

  اگر می خواهید وارد حوزه کار طراحی سایت بشوید از همان اول بدانید بهتر است بدانید با پایین قیمت دادن و یا حتی بالا قیمت دادن خدمات طراحی سایت به صورت کامل تیشه به ریشه این کار می زنید. برای محاسبه قیمت طراحی سایت اول اگر قرار است به صورت پروژه ای کار کنید باید برای برای هر ساعت کار خود بسته به توانایی هایی که دارید مشخص کنید. حداقل قیمت کار یک طراحی سایت برای هر ساعت کار 30 هزار تومان می باشد. برای یک طراحی سایت حرفه ای می تواند این قیمت برای هر ساعت به 100 هزار تومان برسد.

  برای شرکت در دوره آموزش آنلاین وردپرس که به صورت کاملا عملی و پروژه واقعی انجام می گیرد،  عجله کنید!

 • موبایل کوین
 • Δdocument.getElementById(“ak_js”).setAttribute(“value”,(new Date()).getTime())

  هانت با طراحی و برنامه نویسی وب، سئو یا همان بهینه سازی وب سایت، مدیریت شبکه های اجتماعی و آموزش در خدمت شما ست.

  ایمیل:[email protected]

  تلفن:

  hanet.ir © 2022 All Right Reserved

  حقوق طراح سایت
  حقوق طراح سایت

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *