بهترین سال زندگی شما


بهترین سال زندگی شما
بهترین سال زندگی شما

نسخه
الکترونیک
کتاب ‌‫بهترین سال زندگی تو
به همراه
هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا
دانلود کنید

بسیاری از افراد می‌خواهند به موفقیت دست پیدا کنند اما گروه کمی از افراد حاضرند به خودشان زحمت بدهند و رو به جلو حرکت کنند و از آن بدتر درصد کمی از افراد تعریفی از موفقیت دارند و می‌دانند دقیقاً کی می‌توانند به خودشان بگویند موفق شده‌اند. دارن هاردی نویسنده‌ی کتاب‌های «دیوانگان ثروت ساز» و «اثر مرکب» در کتاب بهترین سال زندگی تو یک برنامه نوشته است. یک برنامه‌ی روبه جلو برای آن‌هایی که می‌خواهند موفق باشند.

«بهترین سال زندگی تو؛ روشی اثبات‌شده برای رسیدن به اهداف بزرگ» سال ۲۰۱۲ منتشر شد. این کتاب که در زبان انگلیسی به نام «living your best year ever: a proven system for achieving big goals» یک برنامه‌ی جامع و کامل است. برنامه‌ای که نویسنده‌اش معتقد است اگر به آن عمل کنید زندگی متفاوتی پیش رویتان خواهد بود و بهترین سال عمرتان را تجربه خواهید کرد. مهم‌ترین چیزی که در این کتاب یاد می‌گیرید این است که اهداف زندگیتان را تعیین کنید و به آن‌ها متعهد بمانید. دارن هاردی معتقد است برنامه‌ریزی و حذف کردن چیزهایی که به آن‌ها نیاز ندارید یا مانند سرعت‌گیر عمل می‌کنند همان چیزی است که هرکسی به آن نیاز دارد. این کتاب پر از کاربرگ‌ها و تمرین‌هایی است که باید انجام دهید و سیستم ارزیابی و بررسی عملکرد هفتگی، ماهانه و سالانه هم وجود دارد. در حقیقت زمانی باید این کتاب را در دست بگیرید که تصمیم گرفته باشید عملی‌اش کنید. خواندن کتاب بدون آنکه تمرینات را انجام دهید فایده‌ی چندانی برای شما نخواهد داشت.

کتاب بهترین سال زندگی تو تا به حال به زبان‌های زیادی برگردانده شده است و افراد مختلفی گفته‌اند که این کتاب توانسته مسیر زندگی‌شان را تغییر دهد. دانلود pdf کتاب بهترین سال زندگی تو به زبان انگلیسی از بعضی کتابخانه‌های خارجی ممکن است.

بهترین سال زندگی شما

مقدمه

راهنما

قدم اول: چرا مهم‌تر از چگونه است

قدم دوم: سالی که گذشت

قدم سوم: پایه‌های موفقیت

قدم چهار: برگه تعادل شما

 • pele
 • قدم پنجم: طراحی بزرگ

  قدم ششم: عامل جادویی برای رسیدن به اهداف

  قدم هفتم: طرح عملی شما

  قدم هشتم: دست به کار شوید

  کاربرگ

  سیستم مدیریت دستاوردها

  مدیریت دستاورد ماهانه

  مدیریت دستاورد فصلی

  یادداشت‌ها

  دارن هاردی را در جهان با اثر مرکب می‌شناسند کتابی که با اینکه بیش از ده سال از انتشارش می‌گذرد هنوز هم خوانندگان زیادی در سطح دنیا دارد. این نویسنده و مربی انگیزشی امریکایی اهل کالیفرنیای جنوبی است و در همین ایالت بزرگ شده است. او متولد سال ۱۹۷۱ است. دارن هاردی همراه پدرش و در خانه‌ای که قوانین زیادی داشت بزرگ شد. او خیلی زود وارد بازار کار شد و در ۱۸ سالگی اولین کسب و کار شخصی‌اش را راه انداخت و توانست به درآمدی ۶ رقمی دست پیدا کنید. او بین سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۵ ناشر مجله موفقیت بود و در همین سال‌ها بود که آوازه‌اش در دنیا پیچید. او سال ۲۰۱۵ مجله‌ی موفقیت را در اوج دوران کاریش رها کرد تا به دنبال اهداف جدیدش برود. دارن هاردی با افراد موفقی مانند استیو جایز، جف بیزوس، ریچارد برانسون و مارک زاکربرگ مصاحبه‌های مفصلی داشته و سعی کرده است مسیری برای انتقال تجربیات این افراد بسازد. کتاب‌های هنر جوانی، نیروی تلقین، قطار کارآفرینی، محدودیت‌ها را کنار بزنید چند کتاب جالب از این نویسنده‌اند. خواندن کتاب برنامه‌ریزی دارن هاردی هم می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

  نسخه‌های مختلفی از کتاب بهترین سال زندگی تو در بازار کتاب ایران موجود است. ترجمه‌ی محسن باطنی از این کتاب را نشر الماس پارسیان با عنوان بهترین سال عمرتان منتشر کرده است و می‌توانید در بسیاری از کتابفروشی‌ها آن را پیدا کنید. ترجمه‌ی دیگر این کتاب که طرفداران بسیار زیادی دارد ترجمه‌ی محمد میرزایی است که ناشر آن انتشارات نگاه نوین است. دانلود کتاب بهترین سال زندگی تو روشی اثبات‌شده برای رسیدن به اهداف بزرگ با ترجمه‌ی محمد میرزایی در همین صفحه از فیدیبو ممکن است. این کتاب را روی اپلیکیشن کتابخوان فیدیبو بخوانید و از یک کتاب جالب لذت ببرید.

  بگذارید صادق باشیم این کتاب برای هرکسی نیست. کسی که خواندن بهترین سال زندگی تو را شروع می‌کند کسی است که تصمیمش را برای تغییر گرفته و قصد دارد در میان سه درصد برتر مردم جهان قدم بردارد. به گفته‌ی دارن هاردی این کتاب برای آدم‌های فوق‌العاده است کسانی که تصمیم دارند قدم‌های بزرگ بردارند و اوج را تجریه کنند. انجام دادن تمرینات کتاب بهترین سال زندگی تو چندان آسان نیست و نیاز دارید از وقت و انرژی‌تان هزینه کنید. پس فقط زمانی دست به خرید کتاب بهترین سال زندگی تو بزنید که واقعا بخواهید بهترین سال عمرتان را تجریه کنید و دستاوردهایی داشته باشید که هیچ‌وقت نداشته‌اید. دانلود کتاب صوتی ساختن بهترین سال زندگی از دارن هاردی هم انتخاب خوبی خواهد بود زیرا برای بعضی از افراد شنیدن ساده‌تر است و اثرگذاری بیشتری هم دارد.

  قدم پنجم: طراحی بزرگ

  کسب و کار افکار کمکی: رشد درآمد، سود و منفعت، موقعیت شغلی در بازار کار، پروژه‌های مهم، شهرت برند، سیستم مدیریتی، رضایت مشتری، تیم توسعه، مهارت‌های جدید، بهبود عملکرد، یافتن یک منبع الهام، ایجاد حس الهام در دیگران و هزاران هزار مورد مشابه دیگر. یادتان باشد هیچ وقت خودتان را محدود نکنید.

  در سالی که پیش رو دارید دوست دارید به چه اهدافی برسید؟

  مالی

  افکار کمکی: درآمد، پس‌انداز، ارزش خالص اموالتان، شروع یک برنامه‌ی پس‌انداز، شروع سرمایه‌گذاری موفق، بدون دغدغه‌ی خرج کردن، حذف کارت‌های اعتباری، خرید خانه، حساب بازنشستگی، پس‌انداز برای دانشگاه فرزندان، خیرات و مواردی از این دست.

  در سالی که پیش رو دارید دوست دارید به چه اهدافی برسید؟

  جسمانی

  افکار کمکی:‌ وزن ایده‌آل، شرکت در دوی ماراتن، انعطاف‌پذیر شدن، افزایش قدرت بدنی، بالا بردن انرژي، کم کردن میزان کلسترول، بهبود شاخصه‌ی سلامت بدن، تمرین‌ها تمرکزی، همکاری با یک متخصص تغذیه، تغییر در شکل ظاهری، برنامه‌ریزی برای چکاپ‌های سالانه، کم کردن میزان شکر، کافئین و غذاهای حاضری، زود بیدار شدن و زود خوابیدن. در سالی که پیش رو دارید دوست دارید به چه اهدافی برسید.

  ذهنی- روانی

  افکار کمکی: ۳۰ دقیقه مطالعه‌ی روزانه، گوش دادن به برنامه‌های آموزشی در طول روز به مدت ۳۰ دقیقه، رفتن به کلاس‌های متنوع، رفتن به همایش‌های متفاوت، استخدام یک مربی، ملحق شدن به یک گروه حمایتی، آموختن مهارتی نوین، قرار دادن اوقات فراغت در برنامه‌ی زمانی خود، حرفه‌ای شدن در یک موضوع ویژه و مواردی از این دست.

  در سالی که پیش رو دارید دوست دارید به چه اهدافی برسید؟

  خانواده

   افکار کمکی:‌وقت بیش‌تری را با خانواده گذراندن، هر شب برای شما در منزل بودن، شب‌ها برای فرزندان کتاب خواندن، بیرون رفتن با همسرتان هر آخر هفته، به بررسی و بحث پرداختن با همسرتان، ملاقات مادر، پدر، بخشیدن یا جبران کردن در قبال فامیل.

  دارن هاردی

  گروه نویسندگان

  برایان تریسی

  بهترین سال زندگی شما

  دارن هاردی

  حمید امامی

  استر هیکس، وین دایر

  محمود معظمی

  ریحانه شاهسون

  جونا برگر

  مایکل مسترسون

  جیم ران

  برایان تریسی

  iOS

  اندروید

  ویندوز  https://fidibo.com/book/69108

  لطفا کد کشور را انتخاب و شماره همراه خود را وارد کنید

  ورود با حساب گوگل

  ورود با ایمیل

  قوانین استفاده
  از فیدیبو را پذیرفته ام

  لطفا کد ارسال شده از طریق پیامک را در قسمت زیر وارد کنید

  زمان باقی‌مانده ارسال کد

  لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

  کتاب مورد نظرتان را درخواست کنید تا در صورت امکان آن را به فروشگاه اضافه کنیم.

  هفت روز هفته (ساعت ۹ الی ۱۸)
  ۰۲۱-۹۱۰۲۰۰۱۰

  فیدیبو بزرگترین سامانه خرید کتاب الکترونیک و صوتی در ایران است
  که می‌کوشد
  با گستره‌ای از کتاب‌ها و
  مجلات
  متنوع برای طیف وسیعی از کاربران تجربه فوق‌العاده خریدکتاب و خواندن آن در دستگاه‌های هوشمند
  را
  فراهم
  کند.در فیدیبو با خرید کتاب از بهترین ناشران ایرانی در موضوعات
  مختلف، کاربران می‌توانند در
  اپلیکیشن
  کتابخانه‌ای‌ شخصی برای خود بسازند و از امکانات منحصر به فرد آن استفاده کنند. برای تیم فیدیبو
  هدف
  خرید کتاب نیست بلکه ایجاد محیطی بری ارتباط بیشتر اهالی کتاب
  است.شایان ذکر است که فیدیبو بعد از
  خرید
  کتاب، با تیم پشتیبانی همیشه پاسخگوی کاربران محترم خواهد بود.
  با دانلود هزاران کتاب صوتی و کتاب دانشگاهی و یا شعر عاشقانه از
  فیدیبو، خواندن کتاب را به گونه ای
  متفاوت تجربه کنیم.

  نسخه
  الکترونیک
  کتاب صوتی بهترین سال زندگی شما | دارن هاردی
  به همراه
  هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا
  دانلود کنید

  نسخه نمونه کتاب صوتی بهترین سال زندگی شما | دارن هاردی را رایگان
  بشنوید

  «بهترین سال زندگی شما می‌تواند صرف نظر از همه اتفاق‌های پیرامونتان از راه برسد، فقط منتظر شماست که تصمیم بگیرید و آن را از آن خود کنید. امسال باید انتخاب کنید چه کارها و رفتارهایی را می‌خواهید برگزینید. باید تصمیم بگیرید در ادامه مسیر زندگی می‌خواهید همان راه‌های تکراری را انتخاب کنید یا آماده‌اید مسیری جدید و متفاوت را برگزینید.» این جملات از نویسنده‌ی تاثیرگذاری مثل دبی فورد کافی است تا این بار جدی و مصمم‌تر بدون لغزش در مسیر هدف‌های خود گام بر داریم. فورد در کتاب بهترین سال زندگی شما چگونه ثابت‌قدم ماندن در همان مسیر تکراری پیشرفت که هر بار آن را نیمه رها می‌کردیم یا هیچ‌وقت در آن قدم نمی‌گذاشتیم را به بهترین شکل ممکن توضیح می‌دهد.

  بهترین سال زندگی شما نوشته‌ی دبی فورد نویسنده و سخنران مشهور آمریکایی است که در سال 2013 منتشر شد. این کتاب از کتاب‌های نه گانه این نویسنده است که بعد از انتشار با فروش و استقبال بسیار خوبی رو به رو شد و تا امروز به چندین زبان در سراسر دنیا ترجمه شده است.

  بهترین سال زندگی شما

  دبی فورد در این کتاب به خوانندگان خود راه و روش‌های رسیدن به اهداف و در نهایت موفقیت را نشان می‌دهد. آنچه در این کتاب به عنوان سال در نظر گرفته شده در واقع روزها و ماه‌هایی هستند که معمولا با انجام کارهای غیرضروری آن‌ها را به سادگی از دست می‌دهیم. فورد توضیح می‌دهد که شاید بسیاری از افراد مدام با خود به این موضوع برسند که چرا با وجود تلاش‌های مستمر همچنان به آن چیزی که می‌خواهند نرسیده‌اند؛ اما پاسخ این سوال واضح است. به این دلیل که هر کاری و هر موفقیت تنها نیازمند تلاش نیست بلکه یک برنامه درست در مسیر روشن می‌تواند افراد را به سوی اهداف آن‌ها سوق دهد. برنامه‌ریزی و قواعد آن دو شرایط مهم دارد که یکی قابل اجرا بودن آن و دیگری هدفمند بودن یا به نتیجه رسیدن است؛ اما چه اتفاقی می‌افتد که بسیاری از افراد برنامه‌ها و اهداف خود را در میان راه رها می‌کنند و سست می‌شوند. چه مشکلی در این موضوع وجود دارد. باوجود تمام علاقه و خواسته‌هایی که برای رسیدن به آن هدف دارند اما انگیزه از بین می‌رود. دبی فورد در این کتاب به همه افرادی که به دنبال راهی برای موفقیت و رسیدن به اهداف خود هستند روش‌های درست موفقیت را می‌آموزد. مهم‌ترین ویژگی کتاب بهترین سال زندگی شما قابلیت عمل‌گرایی آن و این که خواننده قادر خواهد بود با نوشتن اهداف به شفاف‌ترین شکل ممکن به آنچه می‌خواهد دست پیدا کند.

  کتاب بهترین سال زندگی شما با ترجمه الهام شریف از سوی انتشارات نسل نواندیش منتشر شده است. نسخه صوتی این کتاب با خوانش فرناز مرکباتی را انتشارات آوانامه تهیه و تولید کرده است. ترجمه دیگری از این کتاب با عنوان بهترین سال زندگی با ترجمه فرناز فرود از انتشارات کلک آزادگان منتشر شده است. البته توجه داشته باشید که کتابی با عنوان مشابه «بهترین سال زندگی تو» نوشته‌‌ی «دارن هاردی» نیز در بازار موجود است.

  مقدمه: بهترین سال زندگی خود را خلق کنید

  بخش اول: رویاهایتان را زندگی کنید

  فصل اول: عزم خود را جزم کنید

  فصل دوم: پرده از رویای خود بردارید

 • آموزش فیوچرز بایننس
 • فصل سوم: به دنیای پرعظمت خویش قدم بگذارید

  بخش دوم: برنامه‌ریزی کنید

  فصل چهارم: لوحی سفید خلق کنید!

  فصل پنجم: مناطق ممنوعه

  فصل پنجم: در خیابان دیگری قدم می‌زنم.

  منطقه ممنوعه شماره 1: بهانه‌ها

  منطقه ممنوعه شماره 2: افکار و گفتگوهای منفی درونی

  منطقه ممنوعه شماره 3: بازی سرزنش

  منطقه ممنوعه شماره 4: حق به جانب بودن

  منطقه ممنوعه شماره 5: رفتار‌های مخرب

  فصل ششم: برای سال جاری برنامه‌ریزی کنید

  بخش سوم: زندگی کنید

  فصل هفتم: یکپارچگی کامل

  فصل هشتم: حال خوب

  فصل نهم: لحظه‌ها را ثبت کنید

  فصل دهم: خلق روزهای فراموش‌نشدنی

  فصل یازدهم: مثل یک قهرمان زندگی کنید

  فصل دوازدهم: تا رسیدن به اوج پرواز کنید

  دبی فورد Debbie Ford نویسنده، سخنران و معلم آمریکایی است که در حوزه روانشناسی کتاب‌های معروف و پرفروشی همچون نیمه تاریک وجود را نوشته است. کتابی که در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های سال نیویورک‌تایمز فرار گرفت.

   او در سال 1955 متولد و در سال 2013 بر اثر بیماری سرطان از دنیا رفت. دبی فورد در دانشگاه جی. اف. کندی در رشته‌ی روان‌شناسی با گرایش مطالعات آگاهی تحصیل کرد و در سال 2001 موفق شد تا جایزه‌ی فارغ‌التحصیل برگزیده‌ی سال را از همان دانشگاه دریافت کند.

  دبی فورد یکی از افرادی است که تا امروز کتاب‌های موفق و الهام بخش زیادی داشته است. او کتاب‌های روان‌شناسی و معنوی زیادی دارد که برای بیشتر افراد کاربردی و مهم است. چرا که او با دست گذاشتن بر موضوعات مهمی که اغلب افراد با آن مواجه هستند در کتاب‌ها و سمینارهای خود مطرح کرده است و توانسته از درون و روحیات انسان و مشکلات افراد بگوید. فورد در کتاب‌هایش با لحنی روان و گیرا راه‌حل‌هایی برای کسب مهارت در شناخت و آگاهی از خود را ارائه می‌کند و افراد را به سوی کمال طلبی و موفقیت هدایت می‌کند.

  از دیگر آثار دبی فورد می‌توان به «در آغوش سایه خود»، چرا مردم خوب، کارهای بد انجام می‌دهند و «طلاق معنوی» اشاره کرد.

  هر سال در هر گوشه از دنیا اغلب ما در مراسم سال نو شرکت می‌کنیم. این مراسم فقط برای خوردن و آشامیدن و پایکوبی در کنار عزیزانمان نیست، برای مرور گذشته‌ها و حتی قدردانی از نعماتی که هم اکنون داریم نیز نیست. سنت سال نو در واقع برای آن است که تصمیم بگیریم تغییر کنیم؛ برای آن است که با خودمان عهد ببندیم کاری جدید یا متفاوت انجام دهیم. فرقی نمی‌کند بخواهیم شرایط مالی خود را بهبود ببخشیم یا روابطمان را با دیگران به ظاهر خود برسیم یا شغل‌مان را تغییر دهیم، همه ما به دنبال هدفی مشترک هستیم. هدف این است که می‌خواهیم سال پیش رو بهتر از سال گذشته باشد. پس چه اتفاقی می‌افتد؟ چرا عهدی که با خود می‌بندیم به چشم بر هم زدنی رنگ می‌بازد؟ چرا اکثر ما نمی‌توانیم به اهداف خود برسیم؟ چرا همه آن اهداف تا ماه بعد به کلی فراموش می‌شوند؟ آیا به این دلیل است که آن چه را تا ماه قبل می‌خواستیم دیگر نمی‌خواهیم؟ آیا اهداف و خواسته‌های ما تغییر می‌کنند؟ آیا تسلیم‌ شده‌ایم و از خواسته‌ی خود انصراف داده‌ایم با همه‌ی آن‌ها را در دستمال حریر پیچیده و دور انداخته‌ایم؟ تا به حال فکر کرده‌اید شاید دلیل موفق نشدن ما تنها این باشد که برای این اهداف برنامه‌ریزی نمی‌کنیم یا ابزار و شرایط لازم برای به سرانجام رسیدن آن‌ها را مهیا نمی‌سازیم؟
  حال اگر قرار باشد امسال با هر سال متفاوت باشد، چه؟ اگر قرار باشد تمام روزهای سال جدید را با عزمی جزم طوری زندگی کنید که بدون توجه به هر اتفاق و پیشامدی بهترین سال زندگی‌تان را بسازید چه؟ اگر به شما بگویند برای خلق بهترین سال زندگی‌تان همه‌چیز در کنترل شماست به طوری که می‌توانید هرطور می‌خواهید آن را شکل دهید، خلق کنید و به دست بیاورید، چه؟ اگر همین امروز متوجه شوید انتخاب با شماست چه می‌کنید؟
  خلق بهترین سال زندگی‌تان در لحظه‌ها نهفته است، بهترین سال زندگی شما به دستاوردهای بیرونی بستگی ندارد، بلکه از آن در پرده برداشتن از بزرگ‌ترین تمنای وجود شماست. بهترین سال زندگی شما سالی است که در آن همان چیزی شوید که همیشه می‌خواستید باشید. خودتان را با بهترین تصویری که می‌شناسید مجسم کرده و سعی کنید نیروهای خود را در آن جهت به کار گیرید. همان‌طور که یک مجسمه‌ساز از قطعه‌ای مرمر، مجسمه‌ای زیبا می‌تراشد، همه ما نیز باید زوائدی را که مانع از دیدن و بودن خود حقیقی‌مان می‌شود، بتراشیم و خود حقیقی‌مان را نمایان سازیم.

  بزرگ علوی

  دان ناردو

  فئودور داستايفسكی‌

  پائولو کوئیلو

  آلن دوباتن

  بهترین سال زندگی شما

  جرج ارول

  میچ البوم

  نازی صفوی

  علی شریعتی

  دانالی توماس، هنری توماس

  عباس معروفی‌

  عباس معروفی‌

  iOS

  اندروید

  ویندوز  https://fidibo.com/book/93091

  لطفا کد کشور را انتخاب و شماره همراه خود را وارد کنید

  ورود با حساب گوگل

  ورود با ایمیل

  قوانین استفاده
  از فیدیبو را پذیرفته ام

  لطفا کد ارسال شده از طریق پیامک را در قسمت زیر وارد کنید

  زمان باقی‌مانده ارسال کد

  لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

  کتاب مورد نظرتان را درخواست کنید تا در صورت امکان آن را به فروشگاه اضافه کنیم.

  هفت روز هفته (ساعت ۹ الی ۱۸)
  ۰۲۱-۹۱۰۲۰۰۱۰

  فیدیبو بزرگترین سامانه خرید کتاب الکترونیک و صوتی در ایران است
  که می‌کوشد
  با گستره‌ای از کتاب‌ها و
  مجلات
  متنوع برای طیف وسیعی از کاربران تجربه فوق‌العاده خریدکتاب و خواندن آن در دستگاه‌های هوشمند
  را
  فراهم
  کند.در فیدیبو با خرید کتاب از بهترین ناشران ایرانی در موضوعات
  مختلف، کاربران می‌توانند در
  اپلیکیشن
  کتابخانه‌ای‌ شخصی برای خود بسازند و از امکانات منحصر به فرد آن استفاده کنند. برای تیم فیدیبو
  هدف
  خرید کتاب نیست بلکه ایجاد محیطی بری ارتباط بیشتر اهالی کتاب
  است.شایان ذکر است که فیدیبو بعد از
  خرید
  کتاب، با تیم پشتیبانی همیشه پاسخگوی کاربران محترم خواهد بود.
  با دانلود هزاران کتاب صوتی و کتاب دانشگاهی و یا شعر عاشقانه از
  فیدیبو، خواندن کتاب را به گونه ای
  متفاوت تجربه کنیم.

  برای دانلود قانونی کتاب بهترین سال زندگی شما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

  برای دانلود قانونی کتاب بهترین سال زندگی شما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

  کتاب بهترین سال زندگی شما اثر دبی فورد، دعوت به عمل است؛ یک راهنمای قدم‌به‌قدم؛ تا امسال خود را به‌قدری خاص و منحصر به‌فرد سازید و صبح‌ها با چنان نشاطی از خواب بیدار شوید که بخواهید از رختخواب بیرون بپرید و روزتان را شروع کنید.

  هدف کتاب بهترین سال زندگی شما (The Best Year Of Your Life)، الهام بخشیدن، هدایت و حمایت از شما تا رسیدن به نقطه‌ای از لذت زندگی است که حتی تصورش را هم نمی‌کردید؛ و درنهایت، حظ بردن از نتیجه تلاش‌هایتان در انتهای سال، طوری که وقتی به آخر سال ‌رسیدید، دل‌تان نخواهد آن سال تمام شود. هدف آن همراهی شما در این تجربه است که بهترین سال زندگی‌تان چه معنا و مفهومی دارد؛ چگونه به‌نظر می‌رسد و چه احساسی را در شما به‌وجود می‌آورد. وقتی حضور آن را احساس کردید، این کتاب به شما کمک می‌کند خط‌مشی و برنامه‌ای طراحی کنید که موفقیت‌تان را تضمین کند و به مهارت‌هایی دست پیدا کنید که رویاهای دیرین‌تان را تحقق بخشند.

  انتخاب با شماست! همین‌جا و همین لحظه. فقط به این موضوع فکر کنید که این زندگی متعلق به شماست، چه تنها، چه بیمار، چه چاق، چه فقیر، چه گرفتار و چه افسرده باشید، این زندگی مال شماست. ممکن است تحصیل‌ کرده نباشید یا حتی در گذشته مرتکب اشتباهاتی شده باشید؛ ممکن است مشکلات شخصیتی داشته باشید یا کسی که دوست داشته‌اید ترک‌تان کرده باشد؛ ممکن است در کودکی مورد آزار و اذیت قرار گرفته باشید؛ ممکن است مورد محبت و حمایت عزیزان‌تان نباشید، حتی شاید به نظر برسد همه‌چیز از کنترل شما خارج است. باید زندگی‌تان را با هر چه در آن می‌گذرد، بپذیرید. معنی بهترین سال زندگی این نیست که به همه چیز‌هایی که دوست دارید، برسید. معنی آن به اتمام رساندن فلان پروژه، یافتن عشق زندگی‌تان یا کم کردن 10 کیلوگرم از وزن‌تان نیست. معنای آن پرداخت بدهی یا پیدا کردن شغل جدید هم نیست. ممکن است در سالی که پیش رو دارید کارتان یا حتی عزیزی را از دست دهید؛ ممکن است از همسرتان جدا شوید یا در محل کار مشکلاتی برایتان پیش آید. چیزی که سعی دارم به شما بگویم این است که معنای بهترین سال زندگی این نیست که همه روزهای آن شکوفه‌ باران و بر وفق مرادتان باشد. ساختن بهترین سال زندگی‌تان مستلزم تقویت قسمت‌هایی از وجودتان است که به رشد و شکوفایی نیاز دارند. بهترین سال زندگی‌تان، سالی است که در هر روزِ آن الهام‌بخش زندگی خود بوده و تصمیم‌هایی را که می‌گیرید دوست داشته باشید؛ همین‌طور خودتان را. بدین معناست که با گذشته خود کنار بیایید تا آینده‌ای بسازید که با همه سال‌های عمرتان متفاوت باشد و تک‌تک روزهایی را که در اختیارتان گذاشته شده، با شور و اشتیاق زندگی کنید و الهام‌بخش دیگران باشید.

  بهترین سال زندگی شما

  هم اکنون می‌توانید انتخاب کنید. می‌توانید امسال، امروز و این لحظه را سرآغاز بهترین سال زندگی خود بدانید یا می‌توانید به همان راهی که مدت‌ها در آن گام برداشته‌اید، ادامه دهید. کتاب بهترین سال زندگی شما نوشتۀ دبی فورد (Debbie Ford)، راهی ساده، تحول‌برانگیز و اثبات‌شده در اختیارتان می‌گذارد که می‌توانید به کمک آن از همین امروز بهترین سال زندگی خود را خلق کنید. اگر این راه را دنبال کنید، خواهید دید که تحقق رویایتان بسیار ساده‌تر از آن چیزی بوده است که تصور می‌کردید.

  در بخشی از کتاب بهترین سال زندگی شما می‌خوانیم:

  درک این موضوع بسیار مهم است که بهترین سال زندگی ما چیزی است که توان و قدرت دستیابی به آن را داشته باشیم. می‌تواند بهترین تصویری باشد که از خود در ذهن داریم، اما به‌طور حتم نمی‌تواند یک زندگی خیالی دور از ذهن باشد که هرگز امکان رسیدن به آن را نداریم. زندگی در خیال، رویا، امید و آرزو، انحراف از مسیر اصلی و مانع از درک و تعهد ما به تصمیمی است که ما را به‌سمت بهترین روزهای زندگی‌مان هدایت می‌کند.

  مقدمه: بهترین سال زندگی خود را خلق کنید
  بخش اول: رویاهایتان را زندگی کنید
  فصل اول: عزم خود را جزم کنید
  فصل دوم: پرده از رویای خود بردارید
  فصل سوم: به دنیای پرعظمت خویش قدم بگذارید
  بخش دوم: برنامه‌ریزی کنید
  فصل چهارم: لوحی سفید خلق کنید!
  فصل پنجم: مناطق ممنوعه
  فصل پنجم: در خیابان دیگری قدم می‌زنم.
  منطقه ممنوعه شماره 1: بهانه‌ها
  منطقه ممنوعه شماره 2: افکار و گفتگوهای منفی درونی
  منطقه ممنوعه شماره 3: بازی سرزنش
  منطقه ممنوعه شماره 4: حق به جانب بودن
  منطقه ممنوعه شماره 5: رفتار‌های مخرب
  فصل ششم: برای سال جاری برنامه‌ریزی کنید
  بخش سوم: زندگی کنید
  فصل هفتم: یکپارچگی کامل
  فصل هشتم: حال خوب
  فصل نهم: لحظه‌ها را ثبت کنید
  فصل دهم: خلق روزهای فراموش‌نشدنی
  فصل یازدهم: مثل یک قهرمان زندگی کنید
  فصل دوازدهم: تا رسیدن به اوج پرواز کنید
  درباره نویسنده

  برای دریافت کتاب بهترین سال زندگی شما و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

  کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.

 • هش کردن
 • ارسال کتابراه به دوستان از طریق پیامک یا ایمیل

  اشتراک در تلگرام

  اشتراک در توییتر

  اشتراک در فیسبوک

  اشتراک در واتس آپ

  اشتراک در لینکداین

  اشتراک در گوگل پلاس

  کتابراه مرجع قانونی دانلود کتاب الکترونیکی و دانلود کتاب صوتی است که امکان دسترسی به هزاران کتاب، رمان، مجله و کتاب صوتی و همچنین خرید کتاب الکترونیک از طریق موبایل تبلت و رایانه برای شما فراهم می‌کند. شما با استفاده از کتابراه همیشه و همه جا به کتاب‌ها و کتابخانه خود دسترسی دارید و می‌توانید به سادگی از هر فرصتی برای مطالعه استفاده کنید. در کتابراه برای همه سلیقه‌ها از داستان، رمان و شعر تا روانشناسی، تاریخی، علمی، موفقیت و… کتاب‌هایی پیدا می شود. همچنین در کتابراه هزاران کتاب رایگان نیز قابل دانلود است. اپلیکیشن کتابخوان کتابراه برای اندروید، IOS و ویندوز در دسترس است.

  تومان

  خریداران کالا با انتخاب یکی از گزینه‌های پیشنهاد یا عدم پیشنهاد، تجربه خرید خود را با کاربران به اشتراک می‌گذارند.

  جستجوی نسخه الکترونیکی

  نسخه الکترونیکی کتاب‌ها، سریع‌تر و ارزان‌تر در فیدیبو

  این عدد درصد رضایت خریداران از کیفیت کالای این فروشنده را نشان می‌دهد. میزان رضایت توسط خریداران کالا با شرکت در نظرسنجی تعیین می‌شود.

  بهترین سال زندگی شما

  قیمت مصرف‌کننده همان قیمت چاپ‌ شده بر روی کالا است.

  برای شروع می‌توانید از این ایده‌ها استفاده کنید


  آواسام

  این عدد درصد رضایت خریداران از کیفیت کالای این فروشنده را نشان می‌دهد. میزان رضایت توسط خریداران کالا با شرکت در نظرسنجی تعیین می‌شود.


  تهران بوک

  این عدد درصد رضایت خریداران از کیفیت کالای این فروشنده را نشان می‌دهد. میزان رضایت توسط خریداران کالا با شرکت در نظرسنجی تعیین می‌شود.

 • تحلیل وینک

 • کتابکالا

  این عدد درصد رضایت خریداران از کیفیت کالای این فروشنده را نشان می‌دهد. میزان رضایت توسط خریداران کالا با شرکت در نظرسنجی تعیین می‌شود.


  اندیشه احسان

  این عدد درصد رضایت خریداران از کیفیت کالای این فروشنده را نشان می‌دهد. میزان رضایت توسط خریداران کالا با شرکت در نظرسنجی تعیین می‌شود.


  کوچه کتاب استور
  برگزیده

  این عدد درصد رضایت خریداران از کیفیت کالای این فروشنده را نشان می‌دهد. میزان رضایت توسط خریداران کالا با شرکت در نظرسنجی تعیین می‌شود.


  کتابسرای اشجع
  برگزیده

  این عدد درصد رضایت خریداران از کیفیت کالای این فروشنده را نشان می‌دهد. میزان رضایت توسط خریداران کالا با شرکت در نظرسنجی تعیین می‌شود.


  کتابدان
  برگزیده

  این عدد درصد رضایت خریداران از کیفیت کالای این فروشنده را نشان می‌دهد. میزان رضایت توسط خریداران کالا با شرکت در نظرسنجی تعیین می‌شود.


  نشر وب
  برگزیده

  این عدد درصد رضایت خریداران از کیفیت کالای این فروشنده را نشان می‌دهد. میزان رضایت توسط خریداران کالا با شرکت در نظرسنجی تعیین می‌شود.


  انتشارات نگاه نوین

  این عدد درصد رضایت خریداران از کیفیت کالای این فروشنده را نشان می‌دهد. میزان رضایت توسط خریداران کالا با شرکت در نظرسنجی تعیین می‌شود.

  این پیشنهاد به شما نشان داده نخواهد شد با تشکر از باز‌خورد شما

  این کالا پس از موجود شدن به مدت یک ساعت برای شما رززو می‌گردد
  و می‌توانید با پرداخت هزینه سفارش آن را خریداری نمایید.

  تنها برای کاربران دیجی‌پلاس

  قبلا در این نظرسنجی شرکت کرده‌اید.

  این معیار نمایانگر آن است که فروشنده در بازه‌ی زمانی اعلام شده بدون هیچ تاخیری، کالا را تامین و ارسال کرده است.

  این معیار نمایانگر آن است که فروشنده سفارشات ثبت شده‌ی مشتریان را بدون کنسلی (لغو سفارش) ارسال کرده است.

  این معیار نمایانگر درصد کالاهای مرجوع شده
  از سوی مشتری است که به علت تخلفات فروشنده و با دلایل قابل قبول از طرف مشتری مرجوع شده است.

  ارسال سریع کالای سوپر مارکتی فقط در تهران و کرج امکان پذیر است.

  با توجه به محدودیت ارسال، آیا مایل هستید این کالا به سبد خرید شما افزوده شود؟

  دیجی‌کالا به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل، پرداخت در محل، ۷ روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌بودن کالا موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود. به محض ورود به سایت دیجی‌کالا با دنیایی از کالا رو به رو می‌شوید! هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد.

  حتی زمانی که بین خرید کالاها برای شخصی مردد هستید می‌توانید با خرید

  کارت هدیه دیجی کالا

  ، انتخاب را به سایرین بسپارید. این فروشگاه مثل یک ویترین پر زرق و برق است که با انواع و اقسام محصولاتی نظیر

  گوشی موبایل سامسونگ

  ،

  ساعت هوشمند اپل

  ،

  تلویزیون سامسونگ

  ،

  لپ تاپ و الترابوک ایسوس

  ،

  گوشی موبایل هواوی

  و همچنین محصولاتی که هر فرد در زندگی شخصی، تحصیلی و کاری خود به آنها احتیاج پیدا می‌کند، چیده شده است. اینجا مرجع متنوع‌ترین کالاهای مصرفی از

  گوشی موبایل موتورولا

  گرفته تا

  تبلت لنوو

  ،

  اتو پاناسونیک

  ،

  جارو شارژی بلک اند دکر

  ،

  کولر آبی آبسال

  ،

  اسپیکر (بلندگو) جی بی ال

  و حتی خرید

  لوازم جهیزیه

  می‌باشد. دیجی‌کالا همچنین یک بازار آنلاین برای خرید جدیدترین و ضروری‌ترین لوازم خانگی همانند

  سرخ کن فیلیپس

  ،

  یخچال و فریزر امرسان

  ،

  جاروبرقی پارس خزر

  ،

  آبمیوه گیری بوش

  ،

  سینمای خانگی و ساندبار سونی

  و

  انواع پخش کننده خانگی

  می‌باشد تا هر فرد بتواند مطابق با سلیقه شخصی خود، خانه رویاهایش را بسازد. حتی می‌توانید از مشهورترین برندهای داخلی و خارجی انواع

  مدل مانتو جدید

  ،

  لباس خواب زنانه

  ،

  پیراهن مردانه

  ،

  پیراهن و لباس مجلسی زنانه

  ،

  لباس بچه گانه

  ،

  شومیز زنانه و دخترانه

  و انواع

  لباس زیر مردانه

  را به صورت آنلاین با کمک راهنمای سایز خریداری کنید. این فروشگاه اینترنتی حتی برای سرگرمی کودکان هم خرید محصولاتی مانند

  عروسک

  ،

  مدل‌های اسباب بازی

  دخترانه و پسرانه و انواع

  لگو

  را فراهم کرده است. همچنین با سر زدن به محصولات آرایشی و بهداشتی زنانه و مردانه مانند

  عطر و ادکلن دیور

  ،

  لالیک

  ،

  جگوار

  ،

  گرلن اصل

  ،

  انواع دستگاه اصلاح موی صورت فیلیپس

  ،

  موزر

  ،

  پاناسونیک

  و حتی بهترین برندهای

  رنگ مو و ابرو

  می‌توانید تجربه‌ای جدید از خرید آنلاین کسب کنید. شما می توانید کلیه نیازهای خود را تنها با چند کلیک سفارش داده و در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

  مشاهده بیشتر

  برای راهنمایی بهتر لطفا اطلاعات زیر را وارد کنید:

  پیشتیبان هوش مصنوعی دیجی‌کالا

  بهترین سال زندگی شما

  من ربات هوشمند گفت و گوی آنلاین دیجی‌کالا هستم و در حال حاضر در حال آموزش دیدن برای پاسخگویی بهتر و انتقال پیام شما به پاسخگوی مرتبط با مشکلتان هستم.

  به پشتیبانی هوشمند دیجی‌کالا خوش آمدید. لطفا سوال خود را بپرسید.

  آیا پاسخی که گرفتید مناسب بود؟  خیارشور و ترشیجات
  Downloads-icon  خیارشور و ترشیجات
  Downloads-icon

  ۴۰,۰۰۰ تومان ۲۴,۰۰۰ تومان

  16,000 تومان تخفیف برای این کتاب

  در انبار موجود نمی باشد

  زمان تحویل سفارشات به پست: از یک روز کاری دیگر

  سوالات متداول مشتریان

  بهترین سال زندگی شما

  هزینه ارسال چقدره؟

  خرید و مشاوره در واتس آپ

  خرید کتاب بهترین سال زندگی شما اثر دارن هاردی : در این مطلب از سایت کتاب سراج می خواهیم درمورد نمونه ای از بهترین کتاب های روانشناسی برای شما علاقه مندان توضیح دهیم. اگر به دنبال بهترین کتاب ها هستید و می خواهید مسیر زندگی خودتان را تغییر دهید، پیشنهاد می کنیم از این کتاب استفاده کنید. در نظر داشته باشید که کتاب های روانشناسی گستردگی بسیار زیادی دارند و هر یک از آن ها برای حل مشکلی نوشته شده اند. کتاب های روانشناسی اگر چه تنوع بالایی دارند اما شما باید از بهترین آن ها که مورد نیازتان هست برای خرید انتخاب کنید. در ادامه می خواهیم درمورد کتاب بهترین سال عمرتان برای شما توضیح دهیم. در ادامه به بخشی از این کتاب اشاره خواهیم کرد.

  بهترین سال عمرتان، یکی از بهترین کتاب هایی است که در زمینه روانشناسی نوشته شده است. اگر به مطالعه این کتاب علاقه دارید، پیشنهاد می کنیم برای مطالعه  آن را انتخاب کنید. این کتاب در زمینه روانشناسی می تواند اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهد و شما می توانید با مطالعه آن روند و مسیر زندگی خود را تا حد زیادی تغییر دهید. مطالبی که در این کتاب به آن اشاره شده است، به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید تصمیمات درستی در طول مسیر زندگی داشته باشید و بهترین اتفاقات را در طول زندگی خود رقم بزنید. در ادامه به بخشی از این کتاب اشاره خواهیم کرد.

 • مگسال
 • دارن هاردی، یکی از برجسته ترین و محبوب ترین نویسندگانی است که در علاوه بر زمینه نوشتن در حوزه روانشناسی هم فعالیت چشم گیری داشته است. او به دلیل موفقیت های بسیار زیادی که در زمینه های کاری به دست آورده، سعی می کند بهترین ها را در اختیار طرفداران و مخاطبان خود قرار دهد. او به دلیل استعداد بسیار زیادی که در زمینه کار و فعالیت داشت، اولین تجارت خود را در سن 18 سالگی آغاز کرد و با موفقیت خوب و چشم گیری مواجه شد. او این روزها برای اینکه طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کند، سعی کرده همایش ها و سخنرانی های بسیار زیاد و گسترده ای را از خودش منتشر کند و آن ها را در اختیار مردم قرار دهد. از جمله برترین کتاب های این نویسنده می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

   

   

  در جنگ جهانی دوم، دشمنان به یک ناو کروز با بیش از ۱۱۰۰ نیرو با اژدر حمله کردند. وقتی کشتی در آب‌های خیلی سرد غرق شد، اعضای کشتی برای پنج روز در آب سرگردان شدند. گرسنه، در حال غرق شدن و در معرض حمله‌ی کوسه‌ها. جریان اقیانوس، ۹ نفرشان را از بقیه جدا کرد. یکی از افسرهای جوان وقتی دید دارند اراده‌شان را از دست می‌دهند، از آن‌ها درباره‌ی خانواده‌هایشان و زندگی‌شان وقتی به خانه برمی‌گردند، پرسید. از آن‌ها خواست توصیف کنند که وقتی به خانه برمی‌گردند می‌خواهند چه کار کنند. پرسید می‌خواهند به چه چیزی برسند و چه تفاوتی به وجود آورند. کاری کرد تجسم کنند زن و بچه‌شان چه قدر ترسیده‌اند و این‌که والدینشان ازآنجا که نمی‌دانند آن‌ها زنده‌اند یا نه، چه احساسی دارند. از آن‌ها خواست برای زنده ماندن بجنگند، نه فقط برای خودشان، که برای آن‌هایی که در خانه دوستشان دارند. درنهایت یک کشتی گذری پیدایشان کرد. دو سومِ ۱۱۰۰ نفر جان باختند. البته تمام آن ۹ نفر که توسط آن افسر جوان انگیزه پیداکرده بودند، زنده ماندند

  اگر قصد خرید کتاب بهترین سال عمرتان را دارید، می توانید به فروشگاه اینترنتی کتاب سراج مراجعه کنید. شما می توانید با مراجعه به این سایت بهترین کتاب ها را برای مطالعه انتخاب کنید. خرید این کتاب با تخفیف ویژه 30 درصد امکان پذیر می باشد. تنوع کتاب در این سایت بالاست و شما می توانید جدید ترین و به روز ترین کتاب های مورد علاقه خود را از این کتابفروشی به صورت اینترنتی و آنلاین انتخاب کنید.
  {“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”قیمت و خرید کتاب بهترین سال عمرتان در سایت سراج چگونه است؟ “,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”نویسنده کتاب بهترین سال عمرتان چه کسی است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”بهترین کتاب روانشناسی کدام است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
  {
  “@context”: “http://schema.org”,
  “@type”: “Book”,
  “name”: “کتاب سراج”,
  “review”: {
  “@type”: “Review”,
  “author”: “حمید اسماعیلی”,
  “datePublished”: “12-12-2019”,
  “description”: “خرید کتاب بهترین سال عمرتان:✅ سفارش و خرید اینترنتی کتاب بهترین سال عمرتان از فروشگاه آنلاین کتاب سراج با بیشترین تخفیف و مناسب ترین قیمت به صورت 24 ساعت “,
  “reviewRating”: {
  “@type”: “Rating”,
  “bestRating”: “5”,
  “ratingValue”: “5”,
  “worstRating”: “1”
  }
  }
  }

  روانشناسی

  دارن هاردی

  بوکتاب

  فاطمه آخوندی

  شومیز

  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه شما *document.getElementById(“comment”).setAttribute( “id”, “a0bb703830367ece90a04981739e5543” );document.getElementById(“c08a1a06c7”).setAttribute( “id”, “comment” );

  نام *

  ایمیل *

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  ادامه مطلب

  ادامه مطلب

  ادامه مطلب

  ادامه مطلب

  ادامه مطلب

  فروشگاه کتاب سراج بوک از سال 96 به صورت حرفه ای فروش کتاب به صورت آنلاین را به مجموعه خود اضافه کرد و در همین راستا بهترین کتاب های روانشناسی و رمان ، بهترین کتاب های کودک ، جدیدترین کتاب های عمومی را به بانک کتاب خود اضافه کرده است، در سراج بوک خرید کتاب با تخفیف انجام میشود و کلیه کتاب ها تا سقف 50% تخفیف ویژه و دائمی دارند.

  در انبار موجود نمی باشد

  کتاب بهترین سال زندگی شما اثر دبی فورد، دعوت به عمل است؛ یک راهنمای قدم‌به‌قدم؛ تا امسال خود را به‌قدری خاص و منحصر به‌فرد سازید و صبح‌ها با چنان نشاطی از خواب بیدار شوید که بخواهید از رختخواب بیرون بپرید و روزتان را شروع کنید.

  هدف کتاب بهترین سال زندگی شما (The Best Year Of Your Life)، الهام بخشیدن، هدایت و حمایت از شما تا رسیدن به نقطه‌ای از لذت زندگی است که حتی تصورش را هم نمی‌کردید؛ و درنهایت، حظ بردن از نتیجه تلاش‌هایتان در انتهای سال، طوری که وقتی به آخر سال ‌رسیدید، دل‌تان نخواهد آن سال تمام شود. هدف آن همراهی شما در این تجربه است که بهترین سال زندگی‌تان چه معنا و مفهومی دارد؛ چگونه به‌نظر می‌رسد و چه احساسی را در شما به‌وجود می‌آورد. وقتی حضور آن را احساس کردید، این کتاب به شما کمک می‌کند خط‌مشی و برنامه‌ای طراحی کنید که موفقیت‌تان را تضمین کند و به مهارت‌هایی دست پیدا کنید که رویاهای دیرین‌تان را تحقق بخشند.

  درک این موضوع بسیار مهم است که بهترین سال زندگی ما چیزی است که توان و قدرت دستیابی به آن را داشته باشیم. می‌تواند بهترین تصویری باشد که از خود در ذهن داریم، اما به‌طور حتم نمی‌تواند یک زندگی خیالی دور از ذهن باشد که هرگز امکان رسیدن به آن را نداریم. زندگی در خیال، رویا، امید و آرزو، انحراف از مسیر اصلی و مانع از درک و تعهد ما به تصمیمی است که ما را به‌سمت بهترین روزهای زندگی‌مان هدایت می‌کند.

   

   

  بهترین سال زندگی شما  دانلود با سرعت 16 Kbps غیر مستقیم

  دانلود با سرعت 32 Kbps غیر مستقیم

  دانلود با سرعت 64 Kbps غیر مستقیم

 • بايننس كوين چيست
 • دانلود با سرعت 128 Kbps غیر مستقیم

  توجه: ممکن است تمام لینک های دانلود به دستور مقام قضایی حذف شده باشد…

  اپلیکیشن واتس اپ مارکت ویندوز تبلیغات متنی ارزان رپورتاژ آگهی دانلود تلگرام طلایی خرید رپورتاژ آگهی سفارش رپورتاژ آگهی خرید رپورتاژ آگهی خرید رپورتاژ اگهی خرید بک لینک ارزان Download android apps for pc سفارش رپورتاژ آگهی محل تبلیغات شما خرید کتاب خارجی

  ۶۰,۰۰۰ تومان

  در کتاب «بهترین سال زندگی تو»؛ به شما نشان می دهیم که چگونه در چند ماه به چیزی برسید که بقیه در کل زندگی به آن می رسند. اگر انگیزه و شور فراوان برای طراحی کردن آینده تان دارید، این کتاب را حتما بخوانید.

  دارن هاردی

  محمد میرزایی

  نگاه نوین

  بهترین سال زندگی شما

  رهبری, موفقیت, هدف و هدف گزینی

  263

  1400

  سی و نهم

  271 گرم

  978-600-8913-27-6

 • تئودن
 • در انبار موجود نمی باشد

  در جنگ جهانی دوم، دشمنان به یک ناو کروز با بیش از 1100 نیرو با اژدر حمله کردند. وقتی کشتی در آب های خیلی سرد غرق شد، اعضای کشتی برای پنج روز در آب سرگردان شدند. گرسنه، در حال غرق شدن و در معرض حمله ی کوسه ها. جریان اقیانوس، 9 نفرشان را از بقیه جدا کرد.

  یکی از افسرهای جوان وقتی دید دارند اراده شان را از دست می دهند، ازشان درباره ی خانواده های شان و زندگی شان وقتی به خانه برمیگردند، پرسید. از آن ها خواست توصیف کنند که وقتی به خانه برمیگردند می خواهند چه کار کنند. پرسید می خواهند به چه چیزی برسند و چه تفاوتی به وجود آورند. کاری کرد تجسم کنند زن و بچه شان چه قدر ترسیده اند و این که والدین شان از آن جا که نمی دانند آن ها زنده اند یا نه؛ چه احساسی دارند. از آن ها خواست برای زنده ماندن بجنگند، نه فقط برای خودشان، که برای آن هایی که در خانه دوست شان دارند. در نهایت یک کشتی گذری پیدای شان کرد. دو-سومِ 1100 نفر جان باختند. البته تمام آن 9 نفر که توسط آن افسر جوان انگیزه پیدا کرده بودند، زنده ماندند.

  این داستان کمک می کند اهمیت چشم انداز را بفهمیم. وقتی هیچ چشم اندازی نباشد، مردم از بین می روند.

  چشم اندازتان برای زندگی چیست؟ برای این است که خودتان بزرگ تر شوید. می خواهید برای چه چیزی بجنگید؟ برای چه کسانی؟ یا … برای چه زندگی کنید؟

  این کتاب به شما کمک می کند تا جواب بعضی سوال های تان را پیدا کنید که زندگی تان را عوض می کند: مقصود اصلی تان در زندگی چیست؟ چه جیزهایی به شما انگیزه می دهند و راه تان می اندازند؟ چه چیزی کمک می کند تا شور و اشتیاق تان آن قدر دوام بیاورد تا به عجیب‌ترین و دست نیافتنی ترین اهداف تان برسید؟ آیا تمام رویاهای بزرگ کودکی تان یادتان می آید؟ رویاهایی که برای رسیدن به آن ها نمی توانستید صبر کنید تا بزرگ شوید؟ آن رویاها را به یک دلیل داشتید؛ پتانسیل درونی تان مشغول شکل دادن به چشم اندازی بود از چیزهایی که برای شما ممکن است. جایی میان سفرها، سعی ها و مشکلات زندگی، احتمالا رویای تان را فراموش کرده اید، پریشان شده اید یا باور کرده اید چون بقیه ی مردم به رویاهای شان نرسیده اند، شما هم احتمالا همین طور خواهید بود.

  در این کتاب کمک تان خواهیم کرد این رویاها را دوباره بکارید و نشان دهید نه تنها ممکن اند که قابل رسیدن هم هستند. این راه را خواهیم ساخت تا شما را مستقیم و سریع به رویاهای تان برساند.

  فکر می کنید می توانستید ثروتمندتر و سالم تر باشید، روابط صمیمی و بهتری داشته باشید و دوست های بیش تر و تجربه های لذت بخش تر داشته باشید و ذهن تان نسبت به الان، آرامش بیش تری داشته باشد؟ حالا، دوره ی شماست. حالا وقتی است برای اوج گرفتن تان. باور کنید که همه چیز به یک دلیلی اتفاق می افتد و هیچ تصادفی در کار نیست. این فرصت شماست؛ زمانه ی شما و شانس شماست.. ولی به شما بستگی دارد که بتوانید این نکته را بگیرید و به این ندای درونی جواب دهید. می خواهیم کمک تان کنیم این رویاها را دوباره درون تان بکارید و به خودتان نشان دهید که نه تنها ممکن اند که شدنی اند. ما راه را برای رسیدن مستقیمو سریع به آن رویاها می سازیم.

  حالا وقت یک نقطه ی عطف است. مهم نیست چه گذشته ای داشته اید، شما آینده ای بی نقص خواهید داشت.

  انسان ها منحصر به فردند. ما تنها گونه ای هستیم که می توانیم جریان زندگی مان را کاملا عوض کنیم. اگر غازها بخواهند زمستان به جای غرب به جنوب پرواز کنند، نمی توانند. حیوانات کلا از طرف محرک هایی که در کد ژنتیکی شان نوشته شده است، کنرل می شوند. ولی ما فرق می کنیم. به عنوان یک انسان، اگر داستان زندگی تان را تا حالا دوست ندارید، می توانید بیندازیدش دور و یکی، جدیدش را بنویسید.

  در کتاب «بهترین سال زندگی تو» به شما نشان می دهیم که چگونه در چند ماه به چیزی برسید که بقیه در کل زندگی به آن می رسند. اگر انگیزه و شور فراوان برای دوباره طراحی کردن آینده تان دارید، این برنامه برای شماست. رسیدن به هدف فقط نوشتن آن مثل لیست آرزوها نیست. مثل نوشتن لیست کریسمس نیست که امیدوار باشید بابانوئل برایتان بیاورد. این طوری کار نمی کند. یک فرآیند تخصصی برای فهمیدن چیزی که واقعا می خواهید و چیزی که برای تان مهم است، وجود دارد؛ ولی علاوه بر آن، طراحی یک برنامه ی عملی هم احتیاج است تا شما را برای مدت زمان کافی، با انگیزه و مسوولیت پذیر نگه دارد، تا به ثمر رسیدن رویاها و اهداف تان را ببینید.

  به نفع خودتان است تا برنامه ی «دارن هاردی» نویسنده کتاب معروف «اثر مرکب» را دنبال کنید تا شما را به بهترین ها برساند. این برنامه را دنبال کنید تا شما هم با این فرمول، به سمت به واقعیت رساندن رویاهای بزرگ، میل ها و اهداف هیجان انگیزتان حرکت کنید. خوش آمدید. وقتی کتاب را آغاز کنید به خواندن… زندگی دیگر هیچ وقت مثل گذشته نخواهد بود. بهترین سال زندگی تان مبارک!

  سیستم مدیریت موفقیت تان جزو یکی از مهم ترین جنبه های این برنامه است. یک فرق خیلی بزرگ بین تعیین اهداف تان و دیدن مسیر دست یابی به آن ها وجود دارد. خیلی از اهداف و برنامه های بزرگ در دنیا دیده شده است که شکست خورده اند و دلیل اش هم نبود یک سیستم اجرایی مناسب بوده است.

  سیستم مدیریت موفقیت کمک تان خواهد کرد که فرق بین رویاپردازی و رسیدن به اهداف تان را به صورت کامل ببینید. بدون شک فرق های زیادی بین داشتن رویاهای فوق العاده و واقعا زندگی کردن در ان رویاها وجود دارد. این سیستم کمک تان خواهد کرد تا موانع رسیدن به اهداف تان را کنار بزنید.

  نوشتن اهداف تان و برنامه ریزی برای رسیدن به آن فقط شروع کار است؛ ولی این ها به تنهایی کافی نیست. خیلی از انسان ها بوده اند که این چند قدم کوتاه و موثر را برداشته اند، ولی نتوانسته اند به اهداف شان برسند.

  جامعه ما مشکل کمبود اراده برای شروع کردن را ندارد. همه شروع می کنند؛ خیلی ها در باشگاه های ورزشی عضو می شوند، کتاب رژیم غذایی می خرند، به همایش های مختلف می روند، برنامه ی تحقیقات و اکتشافات شان را شروع می کنند، برنامه های جدید تمرکزی، درس یا شام های آخر هفته شان را شروع می کنند؛ ولی عده خیلی کمی هستند که ادامه می دهند و مسیری را که به سمت هدف شان روانه می شود، می بینند…

  همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کتاب ها در خبرنامه نگاه نوین ثبت‌نام کنید.


  نام کاربری یا آدرس ایمیل *


  رمز عبور *

  ورود

  هنوز حساب کاربری ندارید؟


  کتاب‌های صوتی روانشناسی موفقیتDownloads-icon


  کتاب‌های صوتی روانشناسی موفقیتDownloads-icon

  کتاب بهترین سال زندگی شما یکی از بهترین کتاب‌های انگیزشی در حوزه موفقیت و هدف گذاری است که توسط دارن هاردی سخنران و نویسنده معروف نوشته شده است. او که خود یک فرد موفق است در این کتاب به توضیح اصول موفقیت می‌پردازد و به ۸ اصل نیز اشاره می‌کند. دارن هاردی معتقد است که برای تحقق اهداف باید یک برنامه ‌ریزی دقیق و جرعت داشت. اصلی ترین بخش‌های این کتاب به شرح زیر است:

  موفقیت و رشد شخصی اشخاص

  برنامه ریزی، در این بخش کارهایی که قبل از برنامه ریزی، هنگام برنامه ریزی و بعد از برنامه ریزی لازم است انجام دهید را آموزش می‌دهد، آموزشی که می‌تواند تمام آموخته‌های اشتباه قبلی را از ذهنتان پاک کند و یک مسیر درست و سرراست برای شروع پیش رویتان بگذارد.

  این بخش شامل تمریناتی از سال گذشته و آنالیز سالی که گذشت، است تا اهداف جدیدی را تعریف کنید، این بخش را می‌توان مثل یک دورخیز و سپس پرش اساسی به جلو دانست.

  این بخش شامل برنامه ریزی برای اهداف جدیدی است که تعریف کرده اید. در این بخش، فرم‌هایی مناسب برای برنامه ریزی هفتگی، ماهیانه و فصلی طراحی شده که به شما کمک می‌ کند برنامه‌ ی منحصر به فرد خودتان را طراحی کنید. برنامه ‌ای که دقیقا برای خود شما نوشته شده و کاملا کاربردی و قابل اجراست.

  بهترین سال زندگی شما

  همانطور که اشاره شد در کتاب ۸ اصل یا گام اساسی تعریف می‌شود که در ادامه به صورت خلاصه شده آن‌ها را مرور می‌کنیم:

  نوشتن اهداف روی کاغذ نتیجه ‌ای ده برابر بهتر و بیشتر به ما می‌دهد. نوشتن در رسیدن به اهداف سرعت می‌بخشد و این امر را می‌توان مهم ترین فایده ان دانست. این امر موجب می‌شود بعداز نوشتن تنها و تنها روی آن‌ها تمرکز کنید و ذهن خود را از حواشی و موانع رسیدن به اهداف خود دور کنید. اما نکته مهم ان است که برای تحقق اهداف نباید از کار ایستاد، شرط اصلی تحقق نوشته ها دست به کار شدن است. اهداف باید کمّی، مشخص و شفاف باشند.

  این کار از تکرار اشتباهات جلوگیری می‌کند.

  در این بخش اشاره می‌شود که باید روی داشته ها و نقاط قوت خود تمرکز کنیم. مثبت اندیشی نیز از نکات مهمی است که در این بخش به ان اشاره می‌شود.

  موفقیت واقعی در یک بعدی بودن نیست، لذا این بخش تاکید می‌کند که موفقیت در تمامی ابعاد زندگی تعریف می‌شود. این بخش طرح ریزی را در همه ابعاد زندگی پیشنهاد می‌کند و معتقد است باید این طرح را دایره وار ترسیم کنید تا به درستی بچرخد.

  در این بخش ۱۰ قانونی که برای طراحی نقشه اصلی مسیر موفقیت خود به آن نیازمندید معرفی می‌شود. از جمله آن‌ها می‌توان به نوشتن و به روز کاغذ اوردن افکار، تفکر خلاقانه، تعریف اهداف بزرگ، مثبت اندیش بودن، جنگیدن برای اهداف و رها کردن باورهای محدود کننده اشاره کرد.

 • باییننس
 • در این بخش خود شما، به عنوان مهم ترین پارامتر موفقیت تعریف می‌شوید، شما که تغییر کنید، مسیر رسیدن به خواسته‌هایتان نیز هموار می‌شود.

  انعطاف و داشتن برنامه و نقشه در سناریوهای مختلف در راستای استفاده از فرصت ها و تهدیدها از جمله مهم ترین موارد این بخش هستند. هر اطلاعاتی که راجع‌ به نقشه و هدف خود دارید دستخوش تغییر است، آینده غیر قابل پیش ‌بینی است و قطعاً تغییرات اجتناب ‌ناپذیر است پس باید انعطاف داشت و نکته جالب اینکه هر تغییر با خودش فرصتی به همراه دارد، شاید فرصت زندگی شما چیزی باشد که اصلاً انتظارش را نداشته‌ اید.

  آنچه از تمامی مراحل قبل مهم تر است و آن چه تمام نتایج مراحل قبل را به نتیجه نزدیک می‌کند، این مرحله است، عمل!

   

  در واقع این کتاب دست خواننده را می‌گیرد و گام به گام از آنالیز گذشته تا تعریف اهداف جدید و چگونگی پای بندی به اهداف پیش می‌برد. مهم‌ترین ویژگی کتاب بهترین سال زندگی تو این است که خواننده را به عمل‌گرایی و نوشتن اهداف به شفاف‌ترین شکل ممکن تشویق می‌کند. آنچه بر تأثیرگذاری کتاب می‌افزاید این است که مخاطب که اکنون دست به قلم شده می‌بایست در پایان هر فصل تمرین‌های هدفمندی را دنبال کند تا حداکثر نتیجه را کسب کند. ساختن بهترین سال زندگی‌تان مستلزم تقویت قسمت‌هایی از وجودتان است که به رشد و شکوفایی نیاز دارند..

  دارن هاردی در کتاب بهترین سال زندگی تو به سه شرط اشاره می‌کند که هر کدام بر روی زندگی و اهداف ما تاثیرگذارند:

  زندگی خود را براساس استانداردهایی که خود تعیین می‌کنید پیش ببرید، از هرچیزی که در محیط بر شما اثرگذار است و در انرژی شما را کم می‌کند از خود دور کنید.

  تاکید این بخش بر تفکرات مثبت است. ورودی ایی که به مغز خود می‌دهید تاثیر زیادی بر خروجی‌های ان خواهد داشت.

  تاثیرپذیری از آدم‌های که با آن‌ها در ارتباط هستید غیرقابل انکار است. موفقیت و شکست ها را نیز می‌توان به ارتباطات شما ارتباط داد. اطرافیان خود را بشناسید و انتخاب کنید که با توجه به این تاثیرپذیری بالا ارتباط خود را با آن‌ها ادامه دهید یا قطه کنید.

  دارن هاردی که چند کتاب دیگر در زمینه موفقیت نوشته است، درباره این کتاب معتقد است که، در این کتاب می‌تواند مسیری از موفقیت را نشان دهد که عموم مردم طی یک عمر به آن می‌رسند، البته پیش زمینه لازم را شور و انگیزه خواننده می‌داند. او مهارت مهم توانایی مشخص کردن، پیگیری و رسیدن را سه گام مهم رسیدن به موفقیت تعریف می‌کند. دارن هاردی درکتاب معتقد است، اگر خواندن این کتاب را شروع کنید، زندگی برایتان هرگز همانند قبل نخواهد بود. نکته مهمی که هم در کتاب به آن سفارش شده و هم خود کتاب به آن عمل کرده، نوشتن و ثبت کردن اهداف به صورت مشخص است، تا جایی که خود کتاب هم در پایان هر فصل تمارینی را در این رابطه تعریف کرده است. دارن هاردی در بخشی از کتاب می‌گوید به خواننده کمک می‌کند تا جواب سوالات خود را پیدا کند، سوالاتی از قبیل:

  دارن هاردی نویسنده، مشاور، سخنران و ناشر سابق مجله موفقیت است. او اولین تجارت خود را در زمانی که تنها هجده سال داشت آغاز کرد و در سال ۲۰۰۷ ناشر مجله موفقیت شد، مجله ‌ای که به‌صورت خاص و اختصاصی برای رشد کارآفرینی و توسعه شخصی و حرفه ‌ای آن طراحی‌شده است. در سال ۲۰۱۰ او کتاب اثر مرکب را نوشت، کتاب پرفروشی که در مورد تأثیر تصمیم‌ گیری‌های روزمره بر موفقیت افراد است و شامل یک دوره راهنمای کاربردی برای رسیدن و تحقق اهداف هست. دیگر کتاب پرفروش او «ترن هوایی کارآفرینی» بود که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد، در این کتاب به تشریح چالش ‌ها و مشکلات مالکیت کسب ‌و کار برای کارآفرینان پرداخته است.

  در سال ۲۰۱۶ از طرف انجمن ملی آمریکا سخنران برتر سال لقب گرفت. او اکنون یکی از برجسته ‌ترین و بهترین مربیان حوزه موفقیت است. دارن هاردی در کتاب می‌گوید که برنامه ریزی در در زندگی شخصی از ۱۸ سالگی اموخته است. هدفی برای دست یافتن به درامدی شش رقمی قبل از تولد ۱۹ سالگی اش داشته که محقق کرده است و در ادامه این هدف، هدف‌های دیگری چون درامد یک میلیون دلار در سال، ثروت چند میلیون دلاری و … را که آن‌ها را نیز محقق کرده و به این واسطه خود را یکی از بزرگ‌ترین معتقدان به هدف‌گذاری در تئوری و عمل می‌داند. وی در جایی از کتاب می‌گوید در زندگی اش حریصانه مطالعه و تمرین کرده و مدام به سمت بهینه تر شدن پیش رفته تا از سال قبل خود بهتر شود، حال می‌داند که این برنامه جواب می‌دهد و در این کتاب این مهارت را به خوانندگان خود اموزش می‌دهد.

  ما به این واقعیت تن در داده ایم که هر سال مانند سال پیش یا فقط کمی بهتر از آن خواهد بود و حتی به خود اجازه نمی‌دهیم که درباره آینده ای نامحدود به هیجان بیاییم. ما برای آرزوها، اهداف و تخیلات خود حد و مرز قائل می‌شویم و تجلی کامل وجودمان را قربانی همرنگی با جامعه می‌کنیم. در کتاب اشاره می شود که در طول تاریخ تنها ۳ درصد از افراد جوامع بوده‌اند که باعث پیشرفت و رو به جلو رفتن جامعه شده‌اند و مابقی تنها مصرف کننده بوده اند، نویسنده معتقد است در این کتاب مهارت قرار گرفتن در ان ۳ درصد را به خواننده خود می دهد و پیشاپیش تبریک می‌گوید که می خواهید در این ۳ درصد قرار بگیرید. در ادامه برخی از مهم ترین مفاهیمی که در این کتاب به آن‌ها اشاره شده است آورده شده اند:

  اگر هدف داشته باشید، این کتاب کمک می‌کند تا شروع کنید و چگونگی اجرا و پیاده سازی را یاد می‌دهد. اگر هدف نداشته باشید، این کتاب چگونگی هدف گذاری را اموزش می‌دهد، مهارت مهم هدف گذاری یکی از مهم ترین آموزش‌های این کتاب است و اگر در برنامه ریزی‌های خود دچار مشکل هستید، این کتاب هم نکاتی درباره برنامه ریزی صحیح و هم چگونگی پایبندی به برنامه و اجرا کردن ان را اموزش میدهد.

  در کتاب بهترین سال زندگی تو اثر دارن هاردی، بعد از این‌که شما قدم به قدم با اصول هدف‌گذاری آشنا شدید و یاد گرفتید که چه طور اهدافتان را اولویت‌بندی کنید، وقت آن می‌رسد که جدول‌‌های برنامه‌ریزی روزانه، ماهیانه و سالیانه کتاب را تکمیل کنید. آن هم درست سر وقت! به این ترتیب بالاخره به آن شنبه‌ای می‌رسید که تمام تغییرها از آن‌جا شروع می‌شود! شنبه‌ای که زمان دقیق رسیدن به آن را مشخص کرده‌اید، بنابراین می‌شود گفت کتاب بهترین سال زندگی تو یک دفتر برنامه‌ریزی تمام و کمال است که شما را وادار می‌کند به تمام کارهایتان یک سر و سامان درست و حسابی بدهید.لذا می‌توان گفت این کتاب یک زنجیره کامل صفر تا صد برنامه ریزی و  هدف گذاری را پوشش داده و مهم نیست کجای این مسیر هستید، خواندن این کتاب به شما کمک می‌کند در رسیدن به اهداف خود حرفه ای تر و علمی تر عمل کنید.

   

   

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  دیدگاه

  09334368009

  [email protected]

  اصفهان، خیابان سیمین

  farzaneh.pourshaban

  بهترین سال زندگی شما
  بهترین سال زندگی شما

  خرید شامپو تریاک دکتر اسکین
  خرید شامپو تریاک


  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.