بهترین استخر های بیت کوین

بهترین استخر های بیت کوین
بهترین استخر های بیت کوین

هرچند در سال های نه چندان دور هر فردی در منزل و با سیستم شخصی خود قادر به استخراج بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی بود، اما امروزه به دلیل افزایش سختی شبکه و بالا رفتن تعداد ماینرها این کار دیگر امکان پذیر نیست و ماینرها مجبور هستند برای کسب درآمد، قدرت دستگاه های خود را با یکدیگر یکپارچه کنند.

استخر ماینینگ به مکانی گفته میشود که ماینرها قدرت دستگاه های خود را با یکدیگر ادغام میکنند تا احتمال حدس بلاک تراکنش ها و به زبان ساده کسب درآمد افزایش یابد. البته بدیهی است که میزان درآمد تمام افراد یکسان نخواهد بود و معیارهایی از جمله تعداد دستگاه ها و قدرت آنها بستگی دارد.

در ادامه ما بهترین استخرهای استخراج بیتکوین و دیگر ارزهای دیجیتالی 2021 را مرور خواهیم کرد که بیشترین سهم بازار را هم در اختیار دارند. پیش از شروع توجه داشته باشید استخرهای بزرگتر پرداخت های مرتبط بیشتری را ارائه می دهند، اما استخرهای کوچکتر برای جذب کاربران جدید تخفیف های بیشتری را دارند.

 

بهترین استخر های بیت کوین

در شبکه بیتکوین دفتر کل تراکنش ها میان تمام کاربران توزیع شده است، بنابراین تمام افرادی که به این شبکه متصل هستند یک کپی کامل از آن را روی رایانه خود دارند که تاریخچه آن به ایجاد اولیه این شبکه در سال 2009 باز می‌گردد.

آنچه ماینر (استخراج کننده) انجام می‌دهند، عام المنفعه است. آن‌ها انتقال تراکنش‌ها را بر عهده داشته، امضاها را اعتبارسنجی کرده، تراکنش‌ها را به بلاک اضافه کرده، آن بلاک را به بلاک چین اضافه می‌کنند و آن را میان تمام افراد شبکه توزیع می‌نمایند.

ماینرها بخاطر انجام این امور، از طرف شبکه پاداش می‌گیرند که از دو طریق مختلف حاصل می‌شود. اول اینکه یک ماینر مجاز است در طی 10 دقیقه به دفتر کل متصل شود و برای انجام یک تراکنش خاص هیچ کارمزدی به شبکه پرداخت نکند. دوم آنکه می‌تواند در ازای قرار دادن سیستم خود در اختیار شبکه، مقدار مشخصی بیت کوین دریافت نماید.

چند آدرس فرستنده و گیرنده و مقدار زمان سپری شده’> فاکتور وجود دارد که هنگام انتخاب استخر استخراج باید در نظر بگیرید:

اندازه استخر: استخرهای بزرگتر پرداخت منظم تری را ارائه می دهند، با این حال میزان پرداختی کمتر است زیرا درآمد کسب شده بین اعضای بیشتری تقسیم می شود. استخرهای کوچکتر پرداخت های منظم اما بازده بیشتری را ارائه می دهند. هر کدام را انتخاب کنید، بازده در دراز مدت باید یکسان باشد.

 • روند بازار سرمایه
 • هزینه ها: برخی استخرهای استخراج بیتکوین بابت عضویت اعضا هزینه هایی را دریافت می کنند و برخی دیگر این هزینه ها را ندارند. این هزینه ها ممکن است در برخی مواقع تا 4 درصد از درآمد ماهانه باشد.

  اطمینان و امنیت: نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که آیا می توانید به استخر اعتماد کنید؟ دزیده شدن یا هک شدن از جمله خطراتی است که استخرهای ماینینگ را تهدید میکند.

  یک راه خوب برای کاهش چنین خطرات عضویت در یک استخر سرشناس و با سابقه فعالیت بالا است. قبل از عضویت حتماً نظرات دیگر کاربران را بخوانید. البته به خاطر داشته باشید که همیشه کاربران ناراضی وجود خواهند داشت، بنابراین نباید زود تصمیم گرفت.

  خط مشی پرداخت: قبل از عضویت در یک استخر، توجه به نوع و فواصل پرداختی استخرها از اهمیت بالایی برخوردار است. در برخی استخرها امکان انتقال درآمد روزانه وجود دارد و در برخی از مواقع پرداختی منوط به پیدا کردن یک بلاک جدید است.

  قبل از اینکه روش های پاداش استخر استخراج را مرور کنیم، ابتدا باید بفهمیم سهام در رابطه با استخراج چیست. به زبان ساده، سهام واحدهایی هستند که به دارندگان استخر اجازه می دهد سهم یک استخراج کننده فردی در تلاش هش را محاسبه کنند. هر زمان که ماینرها از طریق استخر استخراج می کنند، سهامی متناسب با مشارکت در حل یک بلوک دریافت می کنند.

  هرآنچه پیش انتخاب استخر استخراج ارز بایستی بدانید

  ماینرها می توانند با توجه به میزان سهمی که دریافت کرده اند، درآمد کسب کنند. از نظر شبکه بیتکوین ، سهام قابل مشاهده نیستند، آنها فقط توسط استخرهای استخراج داخلی استفاده می شوند. با توجه به میزان سهم، پرداخت استخر می تواند به چندین شکل انجام شود.

  پرداخت به ازای هر سهم یا PPS روشی است که در آن با توجه به میزان توان پردازشی که ماینر در اختیار استخر قرار داده است، سهم داده می‌شود. به زبان ساده، هر ماینر به میزان توان دستگاه خود که در اختیار شبکه قرار داده کارمزد دریافت میکند. در این روش میزان درآمد استخر تاثیری روی کارمزد ماینر ندارد و ماینر کارمزد خود را بدون در نظر گرفتن سود یا زیان شبکه دریافت می‌کند.

  پرداخت بر اساس تعداد بلاک های حل شده توسط استخر در آن روز و نیز سهم دستگاه ماینر شما در حل این بلاک ها است. بر خلاف روش قبلی در این روش چنانچه استخر استخراج روز خوبی را برای حل بلاک سپری نکرده باشد، درامد روزانه شما نیز کاهش می یابد. در سوی دیگر هرچه تعداد اعضای یک استخر بیشتر باشد، درآمد حاصله از این روش کمتر میشود.

  در این روش به میزان فعالیت هر ماینر امتیازی تعلق میگیرد و بر اساس آن امتیاز نیز در هر روز میزان درآمد محاسبه و پرداخت میشود. در این روش میزان سابقه فعالیت نیز یک امتیاز مثبت تلقی میشود. در این روش سود ماینر‌ها بلافاصله بعد از استخراج هر بلاک به حساب آن‌ها واریز می‌شود.

  در روش پرداخت درآمد به روش PPLNS به ماینر ها بر اساس درصد سهمی که در آن مشارکت کرده اند در مقایسه با کل سهم ها پرداختی می دهد. مدت زمان پرداخت درآمد نیز تقریبا با زمان استخراج یک بلاک برابری میکند و تا حدودی به شانس هم بستگی دارد.

  در این روش مقدار ثابتی از سهام N در نظر گرفته می شود که توسط محدوده های این دوره زمانی مقید نمی شود. در این مورد، N سهم نماینده مقدار ثابتی از سهام است که بر اساس شانس نیست. اغلب N به صورت دو برابر سختی تنظیم می شود. در رابطه با پرداختی نیز هرچه توان بیشتری در استخر شریک شوید، مدت زمان واریزی به همان میزان کاهش پیدا میکند.

  با استفاده از PPLNS ، استخراج کنندگان می توانند در صورت دریافت سهام بیشتر در آخرین N ، درآمد بیشتری دریافت کنند یا اگر این کار را نکردند، هیچ پاداشی دریافت نمی کنند. توجه داشته باشید این روش کسب درآمد برای آن دسته از افرادی که به صورت بلندمدت سرمایه گذاری کرده اند بهترین روش است.

  SlushPool در سال 2010 شروع به کار کرده است. اولین استخر استخراج بیت کوین هست و بدون شک راه را برای استخرهای استخراج استخراج کننده دیگر هموار کرد. این شرکت در SatoshiLabs مدیر عامل فعلی Marek Palatinus (معروف به Slush) تأسیس شده و در جمهوری چک مستقر است و از یک سیستم مبتنی بر امتیاز برای افزایش درآمد مانیرها استفاده می کند.

  SlushPool یک استخر با اندازه متوسط ​​است. SlushPool از پاداش حل بلوک 2 درصد هزینه دریافت میکند. داشبورد SlushPool بسیار کاربر پسند است و جزئیات را با به روزرسانی های منظم ارائه می دهد. اگرچه ممکن است بزرگترین استخر استخراج بیت کوین نباشد، اما مطمئناً یکی از بهترین آنهاست.

  Antpool یک استخر استخراج متوسط ​​بیت کوین چینی است که توسط Bitmain Technologies، یکی از شناخته شده ترین تولید کنندگان ماینر اداره می شود.یک مزیت Antpool این است که شما می توانید بین PPLNS (0٪ هزینه) و PPS + (4٪ هزینه از پاداش بلوک و 2٪ از هزینه استخراج) یکی را انتخاب کنید. اگر این مبلغ بیش از 0.001 بیت کوین باشد، پرداخت هر روز یکبار انجام می شود.

  کسانی که در استخراج بیت کوین تازه وارد هستند، از رابط کاربری تمیز قدردانی می کنند. همچنین گزینه های امنیتی گوناگونی از جمله احراز هویت دو مرحله ای، هشدارهای ایمیلی و قفل کیف پول در دسترس است.

  BTC.com که به دلیل کیف پول و کاوشگر بلاکچین شخص شناخته شده است. این استخر متعلق به Bitmain Tech BTC.com یکی از بزرگترین استخرهای اطراف است. BTC.com روش پرداخت خاص خود را دارد، FPPS مشابه PPS + شامل هزینه های TX در پرداخت ها ، همراه با پاداش بلوک است. در مورد هزینه های استخراج، این استخر 1.5 درصد از درآمد ماهانه را به عنوان کارمزد کم میکند و دارای آستانه پرداخت 0.001 BTC است.

  F2Pool یک استخر متوسط که در سال 2013 تاسیس شده است. این استخرا از سیستم پرداخت PPS پشتیبانی میکند. البته نباید کارمزد 2.5 درصد را از یاد برد. جدا از بیت کوین، F2Pool همچنین از استخراج Litecoin (LTC) ، Ethereum (ETH)  Zcash (ZECو برخی دیگر از کوین های دیگر است. حداقل برداشت در این استخر 0.005 BTC تعیین شده است.

  برخلاف برخی استخرهای استخراج بیت کوین چینی، F2 رابط کاربری انگلیسی دارد. طراحی داشبورد این استخر کاملاً ساده است و اطلاعات به صورت واضح و مختصر ارائه می شوند.

  ViaBTC در سال 2016 راه اندازی شد و دفتر مرکزی آن در چین قرار دارد. ViaBTC یک استخر استخراج متوسط ​​است که بسیاری از ماینرهای ایرانی از آن استفاده میکنند. این استخر علاوه بر BTC از استخراج LTC ،BCH ،ETH ،ZEC و DASH پشتیبانی می کند.

  ViaBTC روش پرداخت PPS (هزینه 4٪) و PPLNS (هزینه 2٪) را ارائه می دهد.ViaBTC به این دلیل شناخته شده است که می تواند زمان کار بالا را حفظ کند، بیش از 99.9 درصد

  Poolin توسط 3 کارمند سابق Bitmain تاسیس و به سرعت به یکی از بزرگترین استخرهای استخراج در جهان تبدیل شد. در واقع Poolin با استخراج صدها بلوک در ماه، یکی از 5 استخر برتر استخراج در جهان است. این استخر 2.5 درصد هزینه استخراج FPPS BTC را پرداخت می کند. علاوه بر این، poolin به شما امکان می دهد ارزهای دیگری از جمله BCH ، BSV  LTC و غیره را استخراج کنید.

  بهترین دستگاه ماینر بتکوین در حال حاظر چیست؟

  پرواضح است که روز به روز دستگاه های قدرتمندترین راهی بازار میشوند، اما در زمان انتشار این مقاله دستگاه ANTMINER S19 PRO با توان 110 تراهش قدرتمند ماینر موجود نسبت به میزان انرژی مصرفی مسحوب میشود.

  بهترین استخر های بیت کوین

  آیا استخراج بیت کوین هنوزسودآور است؟

  بله با پیکربندی مناسب استخراج بیت کوین هنوز سودآور است. با این حال شما باید هزینه برق کم و یک محیط خنک داشته باشید. می توانید سودآوری دقیق استخراج بیت کوین را با ماشین حساب استخراج بیت کوین محاسبه کنید. به یاد داشته باشید که استخراج خانگی عملاً منقرض شده است و شما در برابر بازیکنان بزرگی قرار دارید، بنابراین اگر به طور حرفه ای این کار را نکنید، در اکثر موارد استخراج سودی برایتان نخواهد داشت.

  در نهایت کدام استخر را باید انتخاب کنید؟

  گر می خواهید از طریق استخراج بیت کوین درآمد کسب کنید، عضویت در استخر استخراج منطقی است. همانطور که درمطالب فوق به آنها اشاره شد، استخرها از نظر اندازه، روش پرداخت و هزینه ها متفاوت هستند.

  اگر تازه کار را شروع کرده اید، شاید بهترین کار این باشد که به یک استخر بزرگ استخراج ارز دیجیتال بپیوندید تا تجربه ای کسب کنید. پس از احساس راحتی می توانید با انتخاب استخرهای کم حجم یا کم هزینه، درآمد خود را بهینه کنید. اگر فکر میکنید نام استخری از قلم افتاده است، خوشحال میشویم که نام و ویژگی های آن را در قسمت نظرات یادآوری نمایید.

  هرچند در سال های نه چندان دور هر فردی در منزل و با سیستم شخصی خود قادر به استخراج بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی بود، اما امروزه به دلیل افزایش سختی شبکه و بالا رفتن تعداد ماینرها این کار دیگر امکان پذیر نیست و ماینرها مجبور هستند برای کسب درآمد، قدرت دستگاه های خود را با یکدیگر یکپارچه کنند.

  استخر ماینینگ به مکانی گفته میشود که ماینرها قدرت دستگاه های خود را با یکدیگر ادغام میکنند تا احتمال حدس بلاک تراکنش ها و به زبان ساده کسب درآمد افزایش یابد. البته بدیهی است که میزان درآمد تمام افراد یکسان نخواهد بود و معیارهایی از جمله تعداد دستگاه ها و قدرت آنها بستگی دارد.

  در ادامه ما بهترین استخرهای استخراج بیتکوین و دیگر ارزهای دیجیتالی 2021 را مرور خواهیم کرد که بیشترین سهم بازار را هم در اختیار دارند. پیش از شروع توجه داشته باشید استخرهای بزرگتر پرداخت های مرتبط بیشتری را ارائه می دهند، اما استخرهای کوچکتر برای جذب کاربران جدید تخفیف های بیشتری را دارند.

   

  بهترین استخر های بیت کوین

  در شبکه بیتکوین دفتر کل تراکنش ها میان تمام کاربران توزیع شده است، بنابراین تمام افرادی که به این شبکه متصل هستند یک کپی کامل از آن را روی رایانه خود دارند که تاریخچه آن به ایجاد اولیه این شبکه در سال 2009 باز می‌گردد.

  آنچه ماینر (استخراج کننده) انجام می‌دهند، عام المنفعه است. آن‌ها انتقال تراکنش‌ها را بر عهده داشته، امضاها را اعتبارسنجی کرده، تراکنش‌ها را به بلاک اضافه کرده، آن بلاک را به بلاک چین اضافه می‌کنند و آن را میان تمام افراد شبکه توزیع می‌نمایند.

  ماینرها بخاطر انجام این امور، از طرف شبکه پاداش می‌گیرند که از دو طریق مختلف حاصل می‌شود. اول اینکه یک ماینر مجاز است در طی 10 دقیقه به دفتر کل متصل شود و برای انجام یک تراکنش خاص هیچ کارمزدی به شبکه پرداخت نکند. دوم آنکه می‌تواند در ازای قرار دادن سیستم خود در اختیار شبکه، مقدار مشخصی بیت کوین دریافت نماید.

  چند آدرس فرستنده و گیرنده و مقدار زمان سپری شده’> فاکتور وجود دارد که هنگام انتخاب استخر استخراج باید در نظر بگیرید:

  اندازه استخر: استخرهای بزرگتر پرداخت منظم تری را ارائه می دهند، با این حال میزان پرداختی کمتر است زیرا درآمد کسب شده بین اعضای بیشتری تقسیم می شود. استخرهای کوچکتر پرداخت های منظم اما بازده بیشتری را ارائه می دهند. هر کدام را انتخاب کنید، بازده در دراز مدت باید یکسان باشد.

 • بازار خرسی و گاوی چیست
 • هزینه ها: برخی استخرهای استخراج بیتکوین بابت عضویت اعضا هزینه هایی را دریافت می کنند و برخی دیگر این هزینه ها را ندارند. این هزینه ها ممکن است در برخی مواقع تا 4 درصد از درآمد ماهانه باشد.

  اطمینان و امنیت: نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که آیا می توانید به استخر اعتماد کنید؟ دزیده شدن یا هک شدن از جمله خطراتی است که استخرهای ماینینگ را تهدید میکند.

  یک راه خوب برای کاهش چنین خطرات عضویت در یک استخر سرشناس و با سابقه فعالیت بالا است. قبل از عضویت حتماً نظرات دیگر کاربران را بخوانید. البته به خاطر داشته باشید که همیشه کاربران ناراضی وجود خواهند داشت، بنابراین نباید زود تصمیم گرفت.

  خط مشی پرداخت: قبل از عضویت در یک استخر، توجه به نوع و فواصل پرداختی استخرها از اهمیت بالایی برخوردار است. در برخی استخرها امکان انتقال درآمد روزانه وجود دارد و در برخی از مواقع پرداختی منوط به پیدا کردن یک بلاک جدید است.

  قبل از اینکه روش های پاداش استخر استخراج را مرور کنیم، ابتدا باید بفهمیم سهام در رابطه با استخراج چیست. به زبان ساده، سهام واحدهایی هستند که به دارندگان استخر اجازه می دهد سهم یک استخراج کننده فردی در تلاش هش را محاسبه کنند. هر زمان که ماینرها از طریق استخر استخراج می کنند، سهامی متناسب با مشارکت در حل یک بلوک دریافت می کنند.

  هرآنچه پیش انتخاب استخر استخراج ارز بایستی بدانید

  ماینرها می توانند با توجه به میزان سهمی که دریافت کرده اند، درآمد کسب کنند. از نظر شبکه بیتکوین ، سهام قابل مشاهده نیستند، آنها فقط توسط استخرهای استخراج داخلی استفاده می شوند. با توجه به میزان سهم، پرداخت استخر می تواند به چندین شکل انجام شود.

  پرداخت به ازای هر سهم یا PPS روشی است که در آن با توجه به میزان توان پردازشی که ماینر در اختیار استخر قرار داده است، سهم داده می‌شود. به زبان ساده، هر ماینر به میزان توان دستگاه خود که در اختیار شبکه قرار داده کارمزد دریافت میکند. در این روش میزان درآمد استخر تاثیری روی کارمزد ماینر ندارد و ماینر کارمزد خود را بدون در نظر گرفتن سود یا زیان شبکه دریافت می‌کند.

  پرداخت بر اساس تعداد بلاک های حل شده توسط استخر در آن روز و نیز سهم دستگاه ماینر شما در حل این بلاک ها است. بر خلاف روش قبلی در این روش چنانچه استخر استخراج روز خوبی را برای حل بلاک سپری نکرده باشد، درامد روزانه شما نیز کاهش می یابد. در سوی دیگر هرچه تعداد اعضای یک استخر بیشتر باشد، درآمد حاصله از این روش کمتر میشود.

  در این روش به میزان فعالیت هر ماینر امتیازی تعلق میگیرد و بر اساس آن امتیاز نیز در هر روز میزان درآمد محاسبه و پرداخت میشود. در این روش میزان سابقه فعالیت نیز یک امتیاز مثبت تلقی میشود. در این روش سود ماینر‌ها بلافاصله بعد از استخراج هر بلاک به حساب آن‌ها واریز می‌شود.

  در روش پرداخت درآمد به روش PPLNS به ماینر ها بر اساس درصد سهمی که در آن مشارکت کرده اند در مقایسه با کل سهم ها پرداختی می دهد. مدت زمان پرداخت درآمد نیز تقریبا با زمان استخراج یک بلاک برابری میکند و تا حدودی به شانس هم بستگی دارد.

  در این روش مقدار ثابتی از سهام N در نظر گرفته می شود که توسط محدوده های این دوره زمانی مقید نمی شود. در این مورد، N سهم نماینده مقدار ثابتی از سهام است که بر اساس شانس نیست. اغلب N به صورت دو برابر سختی تنظیم می شود. در رابطه با پرداختی نیز هرچه توان بیشتری در استخر شریک شوید، مدت زمان واریزی به همان میزان کاهش پیدا میکند.

  با استفاده از PPLNS ، استخراج کنندگان می توانند در صورت دریافت سهام بیشتر در آخرین N ، درآمد بیشتری دریافت کنند یا اگر این کار را نکردند، هیچ پاداشی دریافت نمی کنند. توجه داشته باشید این روش کسب درآمد برای آن دسته از افرادی که به صورت بلندمدت سرمایه گذاری کرده اند بهترین روش است.

  SlushPool در سال 2010 شروع به کار کرده است. اولین استخر استخراج بیت کوین هست و بدون شک راه را برای استخرهای استخراج استخراج کننده دیگر هموار کرد. این شرکت در SatoshiLabs مدیر عامل فعلی Marek Palatinus (معروف به Slush) تأسیس شده و در جمهوری چک مستقر است و از یک سیستم مبتنی بر امتیاز برای افزایش درآمد مانیرها استفاده می کند.

  SlushPool یک استخر با اندازه متوسط ​​است. SlushPool از پاداش حل بلوک 2 درصد هزینه دریافت میکند. داشبورد SlushPool بسیار کاربر پسند است و جزئیات را با به روزرسانی های منظم ارائه می دهد. اگرچه ممکن است بزرگترین استخر استخراج بیت کوین نباشد، اما مطمئناً یکی از بهترین آنهاست.

  Antpool یک استخر استخراج متوسط ​​بیت کوین چینی است که توسط Bitmain Technologies، یکی از شناخته شده ترین تولید کنندگان ماینر اداره می شود.یک مزیت Antpool این است که شما می توانید بین PPLNS (0٪ هزینه) و PPS + (4٪ هزینه از پاداش بلوک و 2٪ از هزینه استخراج) یکی را انتخاب کنید. اگر این مبلغ بیش از 0.001 بیت کوین باشد، پرداخت هر روز یکبار انجام می شود.

  کسانی که در استخراج بیت کوین تازه وارد هستند، از رابط کاربری تمیز قدردانی می کنند. همچنین گزینه های امنیتی گوناگونی از جمله احراز هویت دو مرحله ای، هشدارهای ایمیلی و قفل کیف پول در دسترس است.

  BTC.com که به دلیل کیف پول و کاوشگر بلاکچین شخص شناخته شده است. این استخر متعلق به Bitmain Tech BTC.com یکی از بزرگترین استخرهای اطراف است. BTC.com روش پرداخت خاص خود را دارد، FPPS مشابه PPS + شامل هزینه های TX در پرداخت ها ، همراه با پاداش بلوک است. در مورد هزینه های استخراج، این استخر 1.5 درصد از درآمد ماهانه را به عنوان کارمزد کم میکند و دارای آستانه پرداخت 0.001 BTC است.

  F2Pool یک استخر متوسط که در سال 2013 تاسیس شده است. این استخرا از سیستم پرداخت PPS پشتیبانی میکند. البته نباید کارمزد 2.5 درصد را از یاد برد. جدا از بیت کوین، F2Pool همچنین از استخراج Litecoin (LTC) ، Ethereum (ETH)  Zcash (ZECو برخی دیگر از کوین های دیگر است. حداقل برداشت در این استخر 0.005 BTC تعیین شده است.

  برخلاف برخی استخرهای استخراج بیت کوین چینی، F2 رابط کاربری انگلیسی دارد. طراحی داشبورد این استخر کاملاً ساده است و اطلاعات به صورت واضح و مختصر ارائه می شوند.

  ViaBTC در سال 2016 راه اندازی شد و دفتر مرکزی آن در چین قرار دارد. ViaBTC یک استخر استخراج متوسط ​​است که بسیاری از ماینرهای ایرانی از آن استفاده میکنند. این استخر علاوه بر BTC از استخراج LTC ،BCH ،ETH ،ZEC و DASH پشتیبانی می کند.

  ViaBTC روش پرداخت PPS (هزینه 4٪) و PPLNS (هزینه 2٪) را ارائه می دهد.ViaBTC به این دلیل شناخته شده است که می تواند زمان کار بالا را حفظ کند، بیش از 99.9 درصد

  Poolin توسط 3 کارمند سابق Bitmain تاسیس و به سرعت به یکی از بزرگترین استخرهای استخراج در جهان تبدیل شد. در واقع Poolin با استخراج صدها بلوک در ماه، یکی از 5 استخر برتر استخراج در جهان است. این استخر 2.5 درصد هزینه استخراج FPPS BTC را پرداخت می کند. علاوه بر این، poolin به شما امکان می دهد ارزهای دیگری از جمله BCH ، BSV  LTC و غیره را استخراج کنید.

  بهترین دستگاه ماینر بتکوین در حال حاظر چیست؟

  پرواضح است که روز به روز دستگاه های قدرتمندترین راهی بازار میشوند، اما در زمان انتشار این مقاله دستگاه ANTMINER S19 PRO با توان 110 تراهش قدرتمند ماینر موجود نسبت به میزان انرژی مصرفی مسحوب میشود.

  بهترین استخر های بیت کوین

  آیا استخراج بیت کوین هنوزسودآور است؟

  بله با پیکربندی مناسب استخراج بیت کوین هنوز سودآور است. با این حال شما باید هزینه برق کم و یک محیط خنک داشته باشید. می توانید سودآوری دقیق استخراج بیت کوین را با ماشین حساب استخراج بیت کوین محاسبه کنید. به یاد داشته باشید که استخراج خانگی عملاً منقرض شده است و شما در برابر بازیکنان بزرگی قرار دارید، بنابراین اگر به طور حرفه ای این کار را نکنید، در اکثر موارد استخراج سودی برایتان نخواهد داشت.

  در نهایت کدام استخر را باید انتخاب کنید؟

  گر می خواهید از طریق استخراج بیت کوین درآمد کسب کنید، عضویت در استخر استخراج منطقی است. همانطور که درمطالب فوق به آنها اشاره شد، استخرها از نظر اندازه، روش پرداخت و هزینه ها متفاوت هستند.

  اگر تازه کار را شروع کرده اید، شاید بهترین کار این باشد که به یک استخر بزرگ استخراج ارز دیجیتال بپیوندید تا تجربه ای کسب کنید. پس از احساس راحتی می توانید با انتخاب استخرهای کم حجم یا کم هزینه، درآمد خود را بهینه کنید. اگر فکر میکنید نام استخری از قلم افتاده است، خوشحال میشویم که نام و ویژگی های آن را در قسمت نظرات یادآوری نمایید.

  هرچند در سال های نه چندان دور هر فردی در منزل و با سیستم شخصی خود قادر به استخراج بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی بود، اما امروزه به دلیل افزایش سختی شبکه و بالا رفتن تعداد ماینرها این کار دیگر امکان پذیر نیست و ماینرها مجبور هستند برای کسب درآمد، قدرت دستگاه های خود را با یکدیگر یکپارچه کنند.

  استخر ماینینگ به مکانی گفته میشود که ماینرها قدرت دستگاه های خود را با یکدیگر ادغام میکنند تا احتمال حدس بلاک تراکنش ها و به زبان ساده کسب درآمد افزایش یابد. البته بدیهی است که میزان درآمد تمام افراد یکسان نخواهد بود و معیارهایی از جمله تعداد دستگاه ها و قدرت آنها بستگی دارد.

  در ادامه ما بهترین استخرهای استخراج بیتکوین و دیگر ارزهای دیجیتالی 2021 را مرور خواهیم کرد که بیشترین سهم بازار را هم در اختیار دارند. پیش از شروع توجه داشته باشید استخرهای بزرگتر پرداخت های مرتبط بیشتری را ارائه می دهند، اما استخرهای کوچکتر برای جذب کاربران جدید تخفیف های بیشتری را دارند.

   

  بهترین استخر های بیت کوین

  در شبکه بیتکوین دفتر کل تراکنش ها میان تمام کاربران توزیع شده است، بنابراین تمام افرادی که به این شبکه متصل هستند یک کپی کامل از آن را روی رایانه خود دارند که تاریخچه آن به ایجاد اولیه این شبکه در سال 2009 باز می‌گردد.

  آنچه ماینر (استخراج کننده) انجام می‌دهند، عام المنفعه است. آن‌ها انتقال تراکنش‌ها را بر عهده داشته، امضاها را اعتبارسنجی کرده، تراکنش‌ها را به بلاک اضافه کرده، آن بلاک را به بلاک چین اضافه می‌کنند و آن را میان تمام افراد شبکه توزیع می‌نمایند.

  ماینرها بخاطر انجام این امور، از طرف شبکه پاداش می‌گیرند که از دو طریق مختلف حاصل می‌شود. اول اینکه یک ماینر مجاز است در طی 10 دقیقه به دفتر کل متصل شود و برای انجام یک تراکنش خاص هیچ کارمزدی به شبکه پرداخت نکند. دوم آنکه می‌تواند در ازای قرار دادن سیستم خود در اختیار شبکه، مقدار مشخصی بیت کوین دریافت نماید.

  چند آدرس فرستنده و گیرنده و مقدار زمان سپری شده’> فاکتور وجود دارد که هنگام انتخاب استخر استخراج باید در نظر بگیرید:

  اندازه استخر: استخرهای بزرگتر پرداخت منظم تری را ارائه می دهند، با این حال میزان پرداختی کمتر است زیرا درآمد کسب شده بین اعضای بیشتری تقسیم می شود. استخرهای کوچکتر پرداخت های منظم اما بازده بیشتری را ارائه می دهند. هر کدام را انتخاب کنید، بازده در دراز مدت باید یکسان باشد.

 • عرضه اولیه ها
 • هزینه ها: برخی استخرهای استخراج بیتکوین بابت عضویت اعضا هزینه هایی را دریافت می کنند و برخی دیگر این هزینه ها را ندارند. این هزینه ها ممکن است در برخی مواقع تا 4 درصد از درآمد ماهانه باشد.

  اطمینان و امنیت: نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که آیا می توانید به استخر اعتماد کنید؟ دزیده شدن یا هک شدن از جمله خطراتی است که استخرهای ماینینگ را تهدید میکند.

  یک راه خوب برای کاهش چنین خطرات عضویت در یک استخر سرشناس و با سابقه فعالیت بالا است. قبل از عضویت حتماً نظرات دیگر کاربران را بخوانید. البته به خاطر داشته باشید که همیشه کاربران ناراضی وجود خواهند داشت، بنابراین نباید زود تصمیم گرفت.

  خط مشی پرداخت: قبل از عضویت در یک استخر، توجه به نوع و فواصل پرداختی استخرها از اهمیت بالایی برخوردار است. در برخی استخرها امکان انتقال درآمد روزانه وجود دارد و در برخی از مواقع پرداختی منوط به پیدا کردن یک بلاک جدید است.

  قبل از اینکه روش های پاداش استخر استخراج را مرور کنیم، ابتدا باید بفهمیم سهام در رابطه با استخراج چیست. به زبان ساده، سهام واحدهایی هستند که به دارندگان استخر اجازه می دهد سهم یک استخراج کننده فردی در تلاش هش را محاسبه کنند. هر زمان که ماینرها از طریق استخر استخراج می کنند، سهامی متناسب با مشارکت در حل یک بلوک دریافت می کنند.

  هرآنچه پیش انتخاب استخر استخراج ارز بایستی بدانید

  ماینرها می توانند با توجه به میزان سهمی که دریافت کرده اند، درآمد کسب کنند. از نظر شبکه بیتکوین ، سهام قابل مشاهده نیستند، آنها فقط توسط استخرهای استخراج داخلی استفاده می شوند. با توجه به میزان سهم، پرداخت استخر می تواند به چندین شکل انجام شود.

  پرداخت به ازای هر سهم یا PPS روشی است که در آن با توجه به میزان توان پردازشی که ماینر در اختیار استخر قرار داده است، سهم داده می‌شود. به زبان ساده، هر ماینر به میزان توان دستگاه خود که در اختیار شبکه قرار داده کارمزد دریافت میکند. در این روش میزان درآمد استخر تاثیری روی کارمزد ماینر ندارد و ماینر کارمزد خود را بدون در نظر گرفتن سود یا زیان شبکه دریافت می‌کند.

  پرداخت بر اساس تعداد بلاک های حل شده توسط استخر در آن روز و نیز سهم دستگاه ماینر شما در حل این بلاک ها است. بر خلاف روش قبلی در این روش چنانچه استخر استخراج روز خوبی را برای حل بلاک سپری نکرده باشد، درامد روزانه شما نیز کاهش می یابد. در سوی دیگر هرچه تعداد اعضای یک استخر بیشتر باشد، درآمد حاصله از این روش کمتر میشود.

  در این روش به میزان فعالیت هر ماینر امتیازی تعلق میگیرد و بر اساس آن امتیاز نیز در هر روز میزان درآمد محاسبه و پرداخت میشود. در این روش میزان سابقه فعالیت نیز یک امتیاز مثبت تلقی میشود. در این روش سود ماینر‌ها بلافاصله بعد از استخراج هر بلاک به حساب آن‌ها واریز می‌شود.

  در روش پرداخت درآمد به روش PPLNS به ماینر ها بر اساس درصد سهمی که در آن مشارکت کرده اند در مقایسه با کل سهم ها پرداختی می دهد. مدت زمان پرداخت درآمد نیز تقریبا با زمان استخراج یک بلاک برابری میکند و تا حدودی به شانس هم بستگی دارد.

  در این روش مقدار ثابتی از سهام N در نظر گرفته می شود که توسط محدوده های این دوره زمانی مقید نمی شود. در این مورد، N سهم نماینده مقدار ثابتی از سهام است که بر اساس شانس نیست. اغلب N به صورت دو برابر سختی تنظیم می شود. در رابطه با پرداختی نیز هرچه توان بیشتری در استخر شریک شوید، مدت زمان واریزی به همان میزان کاهش پیدا میکند.

  با استفاده از PPLNS ، استخراج کنندگان می توانند در صورت دریافت سهام بیشتر در آخرین N ، درآمد بیشتری دریافت کنند یا اگر این کار را نکردند، هیچ پاداشی دریافت نمی کنند. توجه داشته باشید این روش کسب درآمد برای آن دسته از افرادی که به صورت بلندمدت سرمایه گذاری کرده اند بهترین روش است.

  SlushPool در سال 2010 شروع به کار کرده است. اولین استخر استخراج بیت کوین هست و بدون شک راه را برای استخرهای استخراج استخراج کننده دیگر هموار کرد. این شرکت در SatoshiLabs مدیر عامل فعلی Marek Palatinus (معروف به Slush) تأسیس شده و در جمهوری چک مستقر است و از یک سیستم مبتنی بر امتیاز برای افزایش درآمد مانیرها استفاده می کند.

  SlushPool یک استخر با اندازه متوسط ​​است. SlushPool از پاداش حل بلوک 2 درصد هزینه دریافت میکند. داشبورد SlushPool بسیار کاربر پسند است و جزئیات را با به روزرسانی های منظم ارائه می دهد. اگرچه ممکن است بزرگترین استخر استخراج بیت کوین نباشد، اما مطمئناً یکی از بهترین آنهاست.

  Antpool یک استخر استخراج متوسط ​​بیت کوین چینی است که توسط Bitmain Technologies، یکی از شناخته شده ترین تولید کنندگان ماینر اداره می شود.یک مزیت Antpool این است که شما می توانید بین PPLNS (0٪ هزینه) و PPS + (4٪ هزینه از پاداش بلوک و 2٪ از هزینه استخراج) یکی را انتخاب کنید. اگر این مبلغ بیش از 0.001 بیت کوین باشد، پرداخت هر روز یکبار انجام می شود.

  کسانی که در استخراج بیت کوین تازه وارد هستند، از رابط کاربری تمیز قدردانی می کنند. همچنین گزینه های امنیتی گوناگونی از جمله احراز هویت دو مرحله ای، هشدارهای ایمیلی و قفل کیف پول در دسترس است.

  BTC.com که به دلیل کیف پول و کاوشگر بلاکچین شخص شناخته شده است. این استخر متعلق به Bitmain Tech BTC.com یکی از بزرگترین استخرهای اطراف است. BTC.com روش پرداخت خاص خود را دارد، FPPS مشابه PPS + شامل هزینه های TX در پرداخت ها ، همراه با پاداش بلوک است. در مورد هزینه های استخراج، این استخر 1.5 درصد از درآمد ماهانه را به عنوان کارمزد کم میکند و دارای آستانه پرداخت 0.001 BTC است.

  F2Pool یک استخر متوسط که در سال 2013 تاسیس شده است. این استخرا از سیستم پرداخت PPS پشتیبانی میکند. البته نباید کارمزد 2.5 درصد را از یاد برد. جدا از بیت کوین، F2Pool همچنین از استخراج Litecoin (LTC) ، Ethereum (ETH)  Zcash (ZECو برخی دیگر از کوین های دیگر است. حداقل برداشت در این استخر 0.005 BTC تعیین شده است.

  برخلاف برخی استخرهای استخراج بیت کوین چینی، F2 رابط کاربری انگلیسی دارد. طراحی داشبورد این استخر کاملاً ساده است و اطلاعات به صورت واضح و مختصر ارائه می شوند.

  ViaBTC در سال 2016 راه اندازی شد و دفتر مرکزی آن در چین قرار دارد. ViaBTC یک استخر استخراج متوسط ​​است که بسیاری از ماینرهای ایرانی از آن استفاده میکنند. این استخر علاوه بر BTC از استخراج LTC ،BCH ،ETH ،ZEC و DASH پشتیبانی می کند.

  ViaBTC روش پرداخت PPS (هزینه 4٪) و PPLNS (هزینه 2٪) را ارائه می دهد.ViaBTC به این دلیل شناخته شده است که می تواند زمان کار بالا را حفظ کند، بیش از 99.9 درصد

  Poolin توسط 3 کارمند سابق Bitmain تاسیس و به سرعت به یکی از بزرگترین استخرهای استخراج در جهان تبدیل شد. در واقع Poolin با استخراج صدها بلوک در ماه، یکی از 5 استخر برتر استخراج در جهان است. این استخر 2.5 درصد هزینه استخراج FPPS BTC را پرداخت می کند. علاوه بر این، poolin به شما امکان می دهد ارزهای دیگری از جمله BCH ، BSV  LTC و غیره را استخراج کنید.

  بهترین دستگاه ماینر بتکوین در حال حاظر چیست؟

  پرواضح است که روز به روز دستگاه های قدرتمندترین راهی بازار میشوند، اما در زمان انتشار این مقاله دستگاه ANTMINER S19 PRO با توان 110 تراهش قدرتمند ماینر موجود نسبت به میزان انرژی مصرفی مسحوب میشود.

  بهترین استخر های بیت کوین

  آیا استخراج بیت کوین هنوزسودآور است؟

  بله با پیکربندی مناسب استخراج بیت کوین هنوز سودآور است. با این حال شما باید هزینه برق کم و یک محیط خنک داشته باشید. می توانید سودآوری دقیق استخراج بیت کوین را با ماشین حساب استخراج بیت کوین محاسبه کنید. به یاد داشته باشید که استخراج خانگی عملاً منقرض شده است و شما در برابر بازیکنان بزرگی قرار دارید، بنابراین اگر به طور حرفه ای این کار را نکنید، در اکثر موارد استخراج سودی برایتان نخواهد داشت.

  در نهایت کدام استخر را باید انتخاب کنید؟

  گر می خواهید از طریق استخراج بیت کوین درآمد کسب کنید، عضویت در استخر استخراج منطقی است. همانطور که درمطالب فوق به آنها اشاره شد، استخرها از نظر اندازه، روش پرداخت و هزینه ها متفاوت هستند.

  اگر تازه کار را شروع کرده اید، شاید بهترین کار این باشد که به یک استخر بزرگ استخراج ارز دیجیتال بپیوندید تا تجربه ای کسب کنید. پس از احساس راحتی می توانید با انتخاب استخرهای کم حجم یا کم هزینه، درآمد خود را بهینه کنید. اگر فکر میکنید نام استخری از قلم افتاده است، خوشحال میشویم که نام و ویژگی های آن را در قسمت نظرات یادآوری نمایید.

  ارزپایه
  درامد ارزی با بیت کوین و ارزهای دیجیتالی

  آیا تازه به ماینینگ و علاقه دارید که ماینر بیت کوین شوید؟ یا شما ماینر هستید و در حال حاضر به دنبال استخر استخراج جدید هستید؟ در این مقاله ، ما برخی از بهترین استخرهای استخراج بیت کوین را مرور کرده ایم که برای شروع کار برای شما مفید است. با ارزپایههمراه باشید .

  ماینر های بیت کوین گروهی از “معدنچیان” هستند که برای پاداش خود را ملزم حل مسایل می دانند. با توجه به توان هش ماینرها تقسیم شده و پاداش بین آنها تقسیم می شود. استخر بیت کوین روشی برای استخراج منابع آنها و به اشتراک گذاشتن قدرت هش آنها است.

  بهترین استخر های بیت کوین

  استخرهای مختلف استخراج بیت کوین وجود دارد و انتخاب محبوب ترین آنها دشوار است. برای جلوگیری از تمرکز بالقوه قدرت هشینگ ، ترجیح دهید یک استخر بیت کوین کوچک انتخاب کنید.

  چین از نظر داشتن بیشترین تعداد استخرهای بیت کوین در جهان حاکم است. استخرهای بیت کوین بر اساس قدرت هش کنترل شده توسط یک استخر رتبه بندی می شوند. دراینجا لیستی از بزرگترین استخرهای ماینینگبا قدرت هش آنها بر اساس اطلاعات موجود Blockchain آورده شده است.

  ViaBTC به یک پدیده در صنعت استخراج ابری تبدیل شده و وعده داده است که درآمد محکمی را برای سرمایه گذاران خود به ارمغان آورد.

  وقتی صحبت از استخر معدن Bitcoin ، Litecoin و BitcoinCash می شود ، ViaBTC قطعاً سزاوار ذکر ویژه ای است. این شرکت دارای یک استخر ماینینگ فوق العاده بزرگ بیت کوین است که در حال حاضر پنجمین رشد را در جهان دارد. فقط برای اطلاع ، بیش از 16400 کارگر فعال در آن وجود دارد. به علاوه ، نوید بازده بسیار خوبی را می دهد. می توانید بررسی کنید که چقدر می توانید از طریق نمودار نرخ هش استخر درآمد کسب کنید.

  در زیر ، ما ویژگی های اصلی آن را جمع آوری کرده ایم:

 • کک طبس
 • شرکت در عملیات استخراج ابری آن برای همه آسان و در دسترس است. سطح ورود کم باعث می شود آن برای اکثر مردم در سراسر جهان قابل دسترسی باشد.

  برای تبدیل شدن به ماینر اینجا ، باید:

  ViaBTC به یک پدیده در صنعت استخراج ابری تبدیل شده و وعده داده است که درآمد محکمی را برای سرمایه گذاران خود به ارمغان آورد.

  AntPool بزرگترین استخر بیت کوین از نظر قدرت هش مستقر در چین است. این شرکت توسط بزرگترین تولید کننده سخت افزار بیت کوین در جهان به نام Bitmain Technologies اداره می شود. شما می توانید بدون پرداخت هزینه ای در AntPool یک حساب کاربری ایجاد کنید ، اما یک سخت افزار استخراج بیت کوین به همراه نرم افزار استخراج مورد نیاز است که بعداً قابل بارگیری است. رابط کاربری کاملاً ارگونومیک است. درآمد شما را می توان در داشبورد خود مشاهده کرد و می توانید نرخ هش خود را بصورت دقیقه ، یک ساعت یا به صورت روزانه کنترل کنید.

  ایجاد یک حساب کاربری در AntPool رایگان است. خوب ، شما مجاز به انتخاب بین PPLNS (هزینه 0٪) و PPS (هزینه 2.5٪) را انتخاب کنید. هزینه پرداخت شده برای معامله پنهان است و توسط AntPool فاش نشده است. هزینه معامله بیت کوین اخیراً افزایش یافته است و AntPool 1-2 بیت کوین را برای خود جمع می کند که از هر بلوک جمع می شود ، که با معدنچیان با حجم بالا مشترک نیست.

  AntPool آستانه پرداخت و پرداخت ندارد و هر روز مبلغی را برای پرداخت بیش از 0.001BTC در حدود 10 صبح UTC پرداخت می کند. هر بلوک بیت کوین توسط AntPool توسط 6.25 BTC پاداش می گیرد.

  AntPoolشامل احراز هویت دو عاملی ، قفل های کیف پول ، هشدارهای ایمیل به عنوان اقدامات امنیتی است. اپراتورهای استخر تالار گفتگوی خود را دائمی می کنند و از اسناد آسان و ساده ای برای کارهای اصلی که ماینرها در استخر انجام می دهند تشکیل شده است.

  آنتپول بزرگترین و محبوب ترین استخر بیت کوین است که دارای رابط کاربری براق برای معدنچیان جدید است. می توانید PPLNS و PPS را انتخاب کنید که یک امتیاز دیگر است. AntPoolبا اقدامات امنیتی بسیار خوبی همراه است.

  Slush Poolاولین استخر بیت کوین است که در سال 2010 با نام Bitcoin Pooled Mining Server راه اندازی شد. سایت اول بلاکچین خود را در سال 2012 شد و از آن به بعد بیش از 15000 بلوک های این سایت استخراج شد. Slush Poolتوسط Satoshi Labs ، شرکت فنی مستقر در چک اداره می شود. اولین کیف پول بیت کوین آفلاین و اولین نقشه جهانی بیت کوین محور توسط آزمایشگاه های Satoshi علاوه بر پروتکل قشر استخراج که توسط سایر استخرهای استخراج استفاده می شود ایجاد شده است.  استخر منحصر به فرد برای استفاده از روش های مبتنی بر امتیاز، که در آن قدیمی سهام برجستگی کمتر از سهام اخبار در آغاز دور داده می شود. در صورت تغییر استخرها در یک دور ، این روش از خطر فریب خوردن توسط سایر کارگران معدن جلوگیری می کند. یک حساب آزمایشی برای همه کارگران معدن جدید قبل از ورود به سیستم فراهم شده است. این برای معدنچیان جدید مفید است.

  هزینه معامله استاندارد 2٪ ثابت است و با ماینرها به اشتراک گذاشته می شود. یک آستانه برای تعادل بیش از 0.0002BTC تعیین شده است و پرداخت ها به طور مرتب انجام می شود پس از آستانه زدن توسط کاربر. روش مبتنی بر امتیاز امکان توزیع عادلانه پاداش در بین ماینرها را فراهم می کند.

  Slush Poolبه عنوان تأیید هویت دو عاملی ، قفل کردن آدرس کیف پول به همراه یک رمز ورود فقط برای خواندن ، که در صورت مشاهده شخص دیگری در استخراج بیت کوین شما توسط کاربران ارائه می شود. Slush Pool روی سرورهای بسیار ایمن اجرا می شود ، که از کیف پول های بیت کوین کاربر محافظت می کند.

  Slush Pool قدیمی ترین استخر استخراج معادن است. رابط کاربری زیبا با ویژگی منحصر به فرد روش مبتنی بر امتیاز ، که از خطر تقلب جلوگیری می کند.

  هزینه معامله در مقایسه با سایر سایت ها کمی بالاست. حتی اگر استفاده از روش مبتنی بر Score یک مزیت محسوب می شود ، با متوقف کردن استخراج از امتیاز کاربر سرعت می یابد.

  F2Poolیکی از بزرگترین استخر بیت کوین چینی است که در سال 2013 راه اندازی شده است. بهتر است به عنوان استخر استخراج Discus Fish در دنیای استخراج بیت کوین شناخته شود. به غیر از بیت کوین ، Litecoin ، Ethereum و Zcash در اینجا استخراج می شوند. سطح دشواری استخراج معادن مبتنی بر توان هش است ، زیرا این سایت از پروتکل استخراج Statum و vardiff استفاده می کند. این سایت دارای یک رابط انگلیسی است و ساده و به راحتی قابل درک است.

  F2Pool بر روی سیستم پاداش PPS کار می کند و هزینه 4٪ آن را پرداخت می کند . پرداخت ها هر روز با تعیین محدودیت در برداشت ، یعنی 0.001BTC انجام می شود.

  این سایت بر روی پروتکل HTTPS کار می کند و از ویژگی قفل کیف پول Bitcoin تشکیل شده است. شما مجاز به تغییر آدرس ایمیل خود پس از ثبت نام نیستید ، اما سایت فاقد استفاده از تأیید اعتبار دو عاملی است.

  F2Pool امکان استخراج بیت کوین ، Litecoin و Zcash را فراهم می کند. آستانه پرداخت بسیار کم است و پرداختهای منظم را ارائه می دهد.

  هزینه (4٪) اعمال شده در مقایسه با سایر استخرها بسیار اغراق آمیز است.

  5. BTC.com

  BTC.comیکی از بزرگترین استخر استخراج بیت کوین است که متعلق به Bitmain ، خالق AntPool است. این سایت بر روی پروتکل استخراج از طبقه و VarDiff کار می کند. این سایت در سال 2015 راه اندازی شد و دارای کیف پول مخصوص به همراه استخر استخراج است.

  BTC.com با به اشتراک گذاشتن هزینه معامله با کارگزاران خود شفاف است. این سایت براساس مدل PPS با هزینه متوسط ​​1.5٪ کار می کند. 2 ساعت طول می کشد تا سایت بتواند پرداختی را برای کاربران ارسال کند. این کاملاً به شبکه بیت کوین بستگی دارد. با این حال ، BTC.com تلاش می کند تا در مدت زمانی کوتاه درآمد را ارسال کند.

  Cloudflare توسط این سایت برای محافظت در برابر حمله DDoS اجرا می شود و تضمین می کند که مزایا و قدرت هش از بین نمی رود.

  BTC.com در سراسر جهان فعالیت می کند و شفافیت را با ماینرهای استخر حفظ می کند. سایت دارای سیستم پشتیبانی و امنیت خوبی است.

  ممکن است گاهی اوقات ارسال پرداخت به زمان نیاز داشته باشید ، زیرا بستگی به شبکه بیت کوین دارد.

  BW Poolاستخر استخراج بیت کوین چینی با رابط کاربر پسند است. جدای از بیت کوین ، سایت به معدن Litecoin و Ethereum پیشنهاد می کند. این سایت بر روی پروتکل استخراج از طبقه و vardiff کار می کند.

  این سایت همچنین با اشتراک هزینه معامله با ماینر های استخر شفافیت ارائه می دهد. این روشهای پرداخت PPLNS ، PPS و SOLO را با متوسط ​​هزینه 1٪ دنبال می کند. حداقل پرداخت آن 0.001 BTC است.

  سایت ارائه می دهد رمزگذاری ارزهای مختلف با طیف ساده رابط کاربری ضد رمزنگاری است. به غیر از استخر ، بسیاری از خدمات دیجیتالی دیگری را ارائه می دهد و در محاسبات ابری کار می کند.

  بهترین استخر های بیت کوین

  این سایت هیچ گونه معدن ادغام را ارائه نمی دهد.

  همانطور که مشاهده می کنید استخرهای مختلف استخراج بیت کوین وجود دارد که خدمات مختلفی را به همراه جوایز مختلف ارائه می دهند. گزینه ای برای استخراج انفرادی ممکن است ذهن شما را تحت تأثیر قرار دهد ، زیرا می توانید پاداش های کامل را بدون به اشتراک گذاشتن آن ببندید ، اما پیشنهاد می شود اگر تازه وارد این دنیای معدن هستید ، به استخر بپیوندید. استخرهای معدن نیز مزایای بسیاری دارند. زمان شروع کار شما برای استخراج معادن است. ایجاد یک حساب کاربری بسیار ساده است ، مشابه ثبت نام در هر بستر تبادل بیت کوین. معیارهای اصلی برای شروع کار با استخراج معادن این است که شما باید یک سخت افزار معدن داشته باشید. جدای از این نیاز ، استخراج معادن با استخرهای مختلف استخراج ساده انجام شده است.

  منبع : Arzpaye.com

  ارزپایه
  درامد ارزی با بیت کوین و ارزهای دیجیتالی


  مطلبی دیگر از این نویسنده


  مطلبی دیگر در همین موضوع

  افزایش بازدید بر اساس علاقه‌مندی‌های شما

  بورس، سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار

  ماینرها در دوره‌های خاصی که برق ارزان و سختی استخراج پایین است سود خوبی می‌توانند بدست آوردند.

  شما نیز قصد استخراج بیت‌کوین دارید ولی تازه‌کار هستید؟

  این مطالب مقدماتی می‌تواند به شما کمک کند:

  استخراج بیت‌کوین چیست؟

  بهترین استخر های بیت کوین

  بهترین دستگاه استخراج بیت‌کوین چیست؟

  مشاهده همه آموزش‌های استخراج ارز دیجیتال

  اگر در گام‌های اول، برای انتخاب استخر استخراج (Mining Pool) مردد هستید قصد داریم در ادامه به بررسی برخی از استخرهای استخراج بیت‌کوین بپردازیم.

  ماینرهای بیت‌کوین معمولا یک گروه تشکیل می‌دهند تا با هم به استخراج ارز بپردازند، زیرا به این ترتیب شانس و احتمال بدست آوردن بیت‌کوین بیشتری دارند. این تعریف ساده استخر استخراج است.

  پاداش (یا همان بیت‌کوین) که استخراج‌کنندگان در یک استخر بدست می‌آورند براساس قدرت هش ارائه شده توسط هرشخص بین افراد تقسیم می‌شود. این فرایند بطور خودکار انجام می‌گیرد.

  ایجاد یک بلاک در بلاک‌چین بیت‌کوین برای یک ماینر تنها، سال‌ها طول می‌کشد.

 • سهم خپارس
 • اگر یک شخص به تنهایی و بدون پیوستن به یک استخر استخراج، دست به استخراج بیت‌کوین بزند شانس بسیار پایینی برای رسیدن به سود مناسب دارد؛ مگر اینکه قدرت هش بسیار بالایی داشته باشد (قدرت هش شخص به تنهایی به اندازه یک استخر استخراج برسد).

  به همین دلیل است که تقریبا همه افرادی که قصد استخراج ارز دیجیتال دارند – چه بیت‌کوین و چه سایر ارزها – با پیوستن به یک Pool این کار را شروع می‌کنند.

  بنابراین عضو یک Pool شدن برای ماینرها یکی از بایدها تبدیل شده است.

  در ادامه برخی از استخرهای استخراج بیت‌کوین را معرفی می‌کنیم.

  بزرگترین استخرهای استخراج بیت‌کوین همچنان در کشور چین قرار دارند. استخرها براساس قدرت هشی که در اختیار دارند رتبه‌بندی می‌شوند.

  در ادامه چند استخر استخراج بیت‌کوین برتر براساس قدرت هش که از سایت Btc.com نقل شده را می‌بینید:

  BTC.com
  F2Pool
  AntPool
  BTC.TOP
  Poolin
  SlushPool
  ViaBTC
  Huobi.pool
  BitFury
  Bitcoin.com
  1M1X
  BitClub
  Bixin
  WAYI.CN
  KanoPool

  منبع: btc.com

  قبل از اینکه به بررسی این استخرها بپردازیم، بهتر است به چند نکته اشاره کنیم. وقتی اندازه یک استخر بزرگ می‌شود، پرداختی به هر ماینر کاهش می‌یابد زیرا باید پاداش بین افراد بیشتری تقسیم شود.

  استخرها روش‌های مختلفی برای تقسیم بیت‌کوین استخراج شده در پیش می‌گیرند، از جمله:

  Pay per Share یا PPS: مقدار پرداخت برای هر کاربر ثابت است و زمانی که هر Share ثبت به استخراج‌کننده پرداخت می‌شود.

  متناسب (Proportional): کاربران براساس مقدار Share ثبت شده، پاداش می‌گیرند.

  براساس امتیاز (Score-based): در این روش به Share های جدید برتری بیشتری داده می‌شود و کاربران براساس زمان ثبت Share به تناسب پاداش می‌گیرند.

  پرداخت به ازای N شیر آخر (Pay Per Last N Shares) یا PPLNS: این روش مشابه روش “متناسب” است ولی پاداش‌دهی هر Share در دورها متفاوت است.

  پرداخت کامل به ازی Share (یا Full Pay-per-Share) یا FPPS: این روش مشابه پرداخت به ازای Share یا PPS است ولی همراه با پاداش، تقسیم کارمزد تراکنش‌ها بین ماینرها نیز انجام می‌شود.

  Shared Maximum Pay Per Share یا SMPPS: مشابه روش PPS است اما در این روش، استخر درآمد اضافه‌‌ای را از بلاک‌هایی که به سرعت یافت شده در دورهای بعدی پرداخت می‌کند.

  ده‌ها روش دیگر برای پاداش‌دهی در استخرها وجود دارد. برخی استخرها از ترکیبی از این موارد استفاده می‌کنند.

  استخراج ابری ارز دیجیتال یا کلود ماینینگ با استخر استخراج تفاوت دارد. از این جهت که استخر استخراج گروهی از ماینرها هستند که پاداش استخراج را بین هم تقسیم می‌کنند.

  اما سرویس‌های کلود ماینینگ یا استخراج ابری، سرویس‌هایی هستند که با خرید هش ریت از آنها می‌توانید پاداش استخراج را بدست آورید.

  مطلب مرتبط: استخراج ابری (کلود ماینینگ) ارز دیجیتال چیست؟

  AntPool بزرگترین استخر استخراج از نظر قدرت هش است. این استخر توسط بزرگترین تولیدکننده دستگاه‌های ماینر در چین با نام Bitmain اداره می‌شود.

  ایجاد حساب کاربری در AntPool رایگان است ولی طبیعتا برای استخراج بیت‌کوین نیازمند سخت‌افزار و نرم‌افزار مناسب هستید. نرم‌افزارها از طریق اینترنت قابل دانلود است.

  رابط کاربری این استخر ساده است. درآمد را می‌توانید در داشبورد ببینید و هش ریت دستگاه‌تان را در دقیقه، ساعت یا در بازه روزانه مشاهده کنید.

  کارمزدها و پرداخت

  امکان انتخاب چندین روش کار وجود دارد که کارمزد آنها به شرح زیر است:

  روش solo mine با 1 درصد کارمزد
  روش PPLNS با کارمزد 0
  روش PPS با کارمزد 2.5 درصد

  AntPool کارمزدی که روی تراکنش دریافت می‌شود را فاش نمی‌کند. AntPool تسویه حساب روزانه را برای حساب‌هایی که بیش از 0.001 بیت‌کوین هستند را حدود ساعت 10 AM UTC انجام می‌دهد.

  امنیت

  بهترین استخر های بیت کوین

  در AntPool قابلیت فعال‌سازی ورود دومرحله‌ای، قفل کردن کیف پول و تنظیم اطلاع‌رسانی با ایمیل وجود دارد تا امنیت حساب کاربری افزایش یابد.
  انجمن این استخر شامل اطلاعات و راهنماهای موردنیاز برای شروع کار است.

  مزایا

  AntPool بزرگترین و محبوبترین استخر بیت‌کوین است که رابط کاربری ساده‌ای برای ماینرهای تازه‌کار دارد. قابلیت انتخاب از بین PPLNS و PPS وجود دارد که یک مزیت محسوب می‌شود.

  با بررسی دقیق‌تر این استخر می‌توانید به ویژگی‌های جالب‌تر آن پی ببرید. پرداخت‌ها نسبتا خوب هستند و اقدامات امنیتی مناسبی برای حفاظت از کاربران پیاده‌سازی شده است.

  معایب

  به دلیل اینکه AntPool استخری بزرگ است، پرداخت‌ها قاعدتا باید کمتر باشند. همچنین کارمزد تراکنش‌ها نیز توسط AntPool اعلام نمی‌شود.

  Slush Pool اولین استخر استخراج بیت‌کوین بود که در سال 2010 راه‌اندازی شد. از آن زمان تاکنون بیش از 15 هزار بلاک توسط این استخر استخراج شده است.

  این استخر توسط شرکتی با نام Satoshi LAbs که یک شرکت واقع در جمهوری چک است اداره می‌شود. این شرکت همچنین اولین والت آفلاین بیت‌کوین، پروتکل ماینینگ stratum و سایر محصولات را نیز ارائه داده است.

  این استخر دارای یک سیستم امتیازدهی خاص است، بطوری که در ابتدای هر دور استخراج، Share های قدیمی، امتیاز و برتری کمتری نسبت به Share های جدید می‌یابند.

  این روش ریسک تقلب توسط سایر ماینرها که در استخر خود را در یک دور عوض می‌کنند تا پاداش بیشتری بگیرند کاهش می‌دهد.

  قبل از اینکه شخص بطور واقعی اقدام به استخراج کند، می‌تواند در حساب دمو (آزمایشی) دست به استخراج بزند. این ویژگی برای ماینرهای تازه‌کار بسیار مفید است.

  کارمزدها و پرداخت

  کارمزد ثابت 2 درصد از ماینرها کسر می‌شود. حداقل پرداخت 0.0002 بیت‌کوین است و پرداخت‌ها بطور روزانه انجام می‌شود.
  روش مبتنی بر امتیاز باعث شده توزیع پاداش بین ماینرها نسبتا عادلانه باشد.

  امنیت

  Slush Pool دارای قابلیت فعال‌سازی دو مرحله، قفل کردن کیف پول و یک توکن Read-Only است که می‌توان برای زمانی که یک شخص فقط قصد نظارت بر استخراج را دارد بسیار مفید باشد.

  مزایا

  این استخر سال‌ها فعال بوده و به خوبی پابرجا شده است. رابط کاربری ساده و روان است و روش امتیازی، ریسک فریبکاری را کاهش می‌دهد.

  معایب

  کارمزد تراکنش نسبت به سایر استخرها نسبتا بالاتر است. با وجودیکه استفاده از روش مبتنی بر امتیاز یک مزیت است، می‌تواند امتیاز کاربر را در صورت توقف استخراج به سرعت کاهش دهد.

  F2Pool یکی از بزرگترین استخرهای استخراج بیت‌کوین با مرکزیت چین است که در سال 2013 راه‌اندازی شده است.

  علاوه بر بیت‌کوین، ارزهای لایت‌کوین، اتریوم و Zcash نیز با این استخر قابل استخراج است. سطح سختی در این استخر براساس قدرت هش متغیر است زیرا سایت از پروتکل استخراج stratum و vardiff استفاده می‌کند.

  کارمزدها و پرداخت

  F2Pool مبتنی بر روش PPS فعالیت می‌کند و کارمزد 4 درصدی می‌گیرد که نسبت به سایرین بالاست. حداقل پرداخت 0.001 بیت‌کوین است که روزانه انجام می‌گیرد.

  امنیت

  قابلیت قفل کیف پول وجود دارد. شما امکان تغییر ایمیل را پس از عضویت نخواهید داشت، همچنین قابلیت ورود دو مرحله‌ای ندارد.

  مزایا

  F2Pool امکان استخراج بیت‌کوین، لایت‌کوین و زی‌کش را داراست. حداقل پرداخت پایین است و پرداخت‌ها بطور مداوم انجام می‌شود.

  معایب

  کارمزد 4 درصدی نسبت به سایر استخرها رقم بالایی محسوب می‌شود و هزینه زیادی بر دوش ماینرهاست.

  BTCC یکی دیگر از استخرهای چینی، در سال 2014 راه‌اندازی شده است. BTCC همچنین یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال و والت را نیز اداره می‌کند.

  ماینرها قابلیت نظارت بر قدرت هش، کل هش استخر و شبکه را دارا هستند و جزییات بیشتری نیز ارائه می‌شود.

  این استخر از پروتکل stratum استفاده می‌کند

  کارمزدها و پرداخت

  BTCC شفافیت زیادی در کار خود دارد. با استخراج هر بلاک بیت‌کوین توسط استخر، 1 تا 2 بیت‌کوین به کاربران تقسیم می‌شود.

  پرداخت‌ها بطور مداوم به والت دلخواه کاربران انجام می‌گیرد.

  روش ارائه پاداش، PPS است و کارمزد 2 درصدی از کاربران گرفته می‌شود.

  مزایا

  BTCC یکی از بزرگترین استخرهای استخراج است که اکسچنج و والت خود را نیز داراست. شفافیت در ساختار کارمزدها و معرفی مدل FPPS (به زودی) یکی دیگر از مزایای آن است. BTCC پاداش‌های خوبی به کاربران خود می‌دهد.

  معایب

  موجودی حساب کاربرانی که مقداری درآمد در آن داشته‌اند پس از 90 روز غیرفعال بودن مسدود می‌شود و به سایت تعلق می‌گیرد.

  Btc.com از جمله استخرهای بزرگ استخراج است که تحت مالکیت Bitmain قرار دارد. این استخر نیز با پروتکل stratum و VarDiff کار می‌کند.

  سایت در سال 2015 راه‌اندازی شد و یک کیف پول آنلاین نیز به کاربران خود ارائه می‌دهد.

  کارمزدها و پرداخت

  btc.com با اشتراک‌گذاری کارمزد تراکنش‌ها با ماینرها در کار خود شفافیت دارد. روش پرداخت پاداش در این سایت FPPS است و کارمزد 1.5 درصدی از ماینرها کسر می‌کند.

  امنیت

  سرویس Cloudflare توسط این سایت پیاده شده تا جلوی حملات DDoS گرفته شود و قدرت هش از دست نرود.

  مزایا

  btc.com یک سایت شناخته شده بین‌المللی است.

  معایب

  گاهی اوقات پرداخت‌ها با تاخیر انجام می‌گیرد که البته بستگی به شبکه بیت‌کوین دارد. شاید بزرگی این استخر باعث کاهش درآمد ماینرها شود. نظرات منفی در خصوص پشتیبانی ضعیف این استخر در اینترنت دیده می‌شود.

  موقعیت جغرافیایی یک استخر به هیچ‌عنوان مهم نیست، بسیاری از استخرها سرورهای مختلفی در کشورهای دنیا دارند و حتی اگر یک استخر در چین واقع شده، به طول مثال می‌توان به یکی از سرورهای آن در اروپا وصل شد.

  تشخیص بزرگترین استخرها بسیار ساده است و کافیست هش ریت استخرها را در این صفحه از سایت btc.com ببینید.

  اما توجه داشته باشید که همیشه بزرگترین استخر الزاما نمی‌تواند گزینه خوبی برای انتخاب باشد.

  همچنین هش ریت برخی از استخرها متعلق به خود استخر نیست. مثلا BitFury و KnCMiner شرکت‌هایی هستند که عملیات استخراج را اداره می‌کنند و اداره‌کننده استخر نیستند.

  ماینرها می‌توانند به سادگی از یک استخر خارج شده و استخر دیگری برای استخراج انتخاب کنند، به همین دلیل قدرت هش استخرها به طور مداوم تغییر می‌کند.

  بنابراین همیشه بروزترین اطلاعات استخرها را در این صفحه مشاهده کنید، زیرا نمودار موجود در این مطلب در گذر زمان ممکن است به روز نشود.

  ماینرها برای بیت‌کوین و امنیت آن اهمیت زیادی دارند، بدون ماینرها بیت‌کوین آسیب‌پذیر خواهد بود و حمله به شبکه آن ساده خواهد شد.

  بسیاری از کاربران بیت‌کوین، دست به استخراج نمی‌زنند.

  این ماینرها هستند که وظیفه ایجاد بیت‌کوین‌های جدید و تایید تراکنش‌های موجود در شبکه را بر عهده دارند.

  همانطور که در مطلب آموزش استخراج ارز با نرم‌افزار ماینر گیت، اشاره کردیم، استخراج ارز با کامپیوتر خانگی به صرفه نیست.

  ریپل قابل استخراج نیست و توسط شرکت ایجادکننده آن منتشر می‌شود، بنابراین چیزی به عنوان استخر استخراج ریپل وجود ندارد.

  در ادامه برترین استخرهای ماینینگ اتریوم لیست شده است.

  Ethpool/Ethermine

  این دو استخر که دو سایت متفاوت (ethpool.org و ethermine.org) دارند در واقع یک استخر هستند که حدود 25 درصد از کل هش‌ریت شبکه اتریوم متعلق به آنهاست.

  f2pool

  استخر اتریوم f2pool به نظر می‌رسد فقط در چین در دسترس است.

  DwarfPool

  با این استخر علاوه بر اتریوم، سایر ارزها مانند مونرو و دش قابل استخراج است.

  2Miners

  2Miners نیز یکی دیگر از استخرهای استخراج اتریوم است که سرورهایی در آمریکا، آسیا و اروپا دارد.

  از موارد اشاره شده در بالا، هرکدام دارای کارمزد کمتری است و سرور نزدیک به ایران دارد انتخاب کنید. (اگر قصد استخراج ارز در ایران را دارید)

  ماینرها با هم یک گروه را تشکیل می‌دهند تا بتوانند به شکل موثرتری ارزهای دیجیتال را استخراج کنند، به این گروه، استخر (به انگلیسی Pool) گفته می‌شود.

  پیوستن به یک Pool یکی از اولین قدم‌ها برای استخراج بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. در بین استخرهایی که معرفی شد، Slush Pool می‌تواند گزینه مناسبی برای ماین بیت‌کوین باشد.

  با این حال، تحقیق و بررسی بیشتر برای انتخاب استخر مناسب بر عهده شماست.

  در صورتی که تجربه یا سوالی در مورد استخرهای استخراج ارز دیجیتال دارید در بخش نظرات بنویسید.

   

  قصد خرید یا فروش ارز دیجیتال در ایران را دارید؟ در این سایت می‌توانید با اطمینان و با چند کلیک خرید کنید:

  اگر مایل به مطالعه بیشتر درباره ارز دیجیتال هستید، پیشنهاد می‌کنیم کتاب “ارز دیجیتال، سیر تکامل طبیعی پول” را در اینجا دانلود کنید و بخوانید…

  در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و… به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید.
  ***
  در توئیتر فالو کنید:
  https://twitter.com/jahandide

  سلام آقای جهاندیده آیا وقتی که بیت کوین در یک استخر، استخراج می‌شود تقسیم پاداش ها چگونه هست و آیا به توان دستگاه مربوطه یا نه همه یکسان پاداش دریافت میکنند

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  بستگی به سبک کار استخر موردنظر داره
  در مطلب بالا در این بخش به این نکته اشاره کردیم:
  “استخرها روش‌های مختلفی برای تقسیم بیت‌کوین استخراج شده در پیش می‌گیرند”

  درود استاد عزیز و گرامی:
  ممنون میشم اگر پاسخ بفرمایید.

  ماکه بخواهیم ماین کنیم و دستگاهش رو بخریم گفته میشه بهتر اینه که به استخر هامتصل بشیم، اما در قوانین استخر این مورد است که اون بلاک ریوارد و پاداشی که داده میشه به نسبت قدرت پردازشی هست که مادراختیار استخر قرار دادیم، یعنی به اندازه قدرت دستگاه ماینر پاداش تقسیم میشه بین افراد، خب اگر اینطورهست چرا به استخر مراجعه کنیم؟ اینکه میشه همون استخراج انفرادی و سود بیشتری به ما نمیده که، انفرادی واردبشیم سودکمتری بدست میاریم و استخر استفاده کنیم باز به نسبت قدرت پردازشمون پاداش به مامیرسه، چه فرقی کرد این وسط!!؟؟ ما اگه بخش ناچیزی از هربلاک بیت کوین رو مثلاً چند ساتوشی رو خودمون بدست بیاریم همه سودش چه کم و چه زیاد مال خود ماست واگه از استخر استفاده کنیم درسته که بلاک بیشتری بدست میاد اما در نهایت ما همون سهم خودمون رو میبریم چون پاداش تقسیم میشه! واقعاً چه معنی داره!!

  سلامت باشید استاد عزیز

  سلام عرض ادب من در viabtc auto withdraw فعال کردم رویه 0.001 میخواستم بدونم،اینطوری کارمزدش صفر ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  استخر f2pool دزده کارمزدش ۱۰ درصده ۲/۵ درصد دروغه هرکی خواست با مدرک براش ثابت میکنم
  دوستان کافیه چند دقیقه قبل ساعت ۴/۳۰ دقیقه بامداد از استخراج ۲۴ ساعته اسکرین شات بگیرین بعدش ساعت ۶/۳۰ دقیقه ببینید چقد به حسابتون میشینه

  سلام و خسته نباشید . از یک سایت ماینر مقدلری ساتوشی withdraw کردم . دفعه اول واریز شد به کیف والتم سریع . ولی دفعه دوم و سوم نیومده به کیفم ولی تو سایت نوشته پید شده ؟
  چرا و چطور میشود انها را وصول کرد ؟
  درسایتBTC.COMرهگیری میکنم باادرس والت خودم فقط اولی ونشان میدهد?
  اگر میتونید راهنماییم کنید ، جبران میکنم و هزینه اش را هم پرداخت میکنم ، ممنون میشون با ادرس ایمیل من در ارتباط باشید ممنون میشوم؟

  اونا پاداش هست

  اونها پاداش یا جایزه هست.نسبت به قیمت الانش هیچی نمیشع

  سلام خسته نباشید .حداقل برداشت از استخر btcچقدر هست .آیا به طور خودکار بیت کوین هارو به کیف پول انتقال میده؟و چرا دکمه ارسال (send)تو کیف پول جکس من نیست؟؟

  سلام در سایت emcd توی تنظیمات گزینه ایی داره که نوشته اهدا 0.5%از پاداش که فعال هست
  خوب آگه این گزینه رو غیر فعال کنیم توی دریافت و سرعت بیت کوین تاثیر داره؟؟
  بهتره که روشن باشه؟؟
  چکار کنیم؟؟

  استخر انت پول خیلی کم میده نسبت به f2pool
  من خودم همه استخرها رو امتحان کردم بهترینشو f2pool هست

  به ازای شونزده ترا چقد میده؟

  سلام
  یسوال داشتم
  اگر راهنماییم کنید ممنون میشم
  ماینر هام به استخر اسلاش متصل نمیشن
  میخواستم بپرسم که ماینرهام هر دوتاش با هم بمشکل خوردن یا اینکه استخر اسلاش به مشکل خورده یا فیلتر شده؟

  حاجی فیلتر شده از میرور استفاده کنید

  سلام داداش بعد از وارد کردن ادرس حدود 15 دقیقه طول میکشه تا داخل داشبوردت بیاد
  البته اگر ادرس و ورکر هارو درست وارد کنی

  سلام کدام استخر رو برای اتریوم انتخاب کنیم ک نزدیک به ایران باشد؟
  با تشکر

  سلام اینکه استخرهای بزرگ شانس بیشتری برای ایجادیک بلاک دارندبرایم سوال برانگیزه.مثلا استخرx که ۱۰۰هزارماینربهش پیوسته ان رودرنظربگیریم.آیانرم افزارهای این استخرقدرت استخراج اون صدهزارماینرروبه صورت سری بهم متصل میکنن وپیوندمیدن به اصطلاح؟یااینکه اون صدهزاردستگاه ماینربه صورت تک تک شروع به استخراج میکنن وبین دستگاههاارتباطی وجودنداره ودرنتیجه تعدادشانس های منفردوتک تکی بیشترشون باعث میشه که هرچندوقت یکباریکی ازاون دستگاههاموفق به یافتن یه بلاک بشه؟

  آقایون وخانومهای کارشناس،جوابی نداشتیدواقعا؟استخرهای بزرگ قدرت هش اون چهارصدپونصدهزارتاماینری که بهشون میپیوندن روبااستفاده ازنرم افزاربهم پیوندمیدن وباقدرت هش مثلا ۱۰Eh وارداستخراج میشن یااینکه هرکدوم ازدستگاههابه صورت منفرداستخراج میکنن وچون تعدادشون خیلی زیاده وگهگاه یکی شون بلاک میزنه وهمینجوری دستگاههادونه دونه استخراج میکنن به همین خاطره که تعدادبیشتری هم بلاک پیدامیکنن؟

  تا اونجایی که من میدونم همه یه بلاک میزنن بعد میرن سراغ بعدی

  سلام جناب
  کارمزد استخر via شده 0.002
  همین باقی مبمونه یا تغییر میکنه
  چه استخری پیشنهاد میکنید که کارمزدش کمتر باشه

  کارمزد استخر در هر ماهش متغییره یه روز ۰.۰۱۳۹۶ و بعد چند روز یهو میشه ۰.۰۰۰۷ و حتی به ۰.۰۰۰۱۵ هم رسیده ولی باید کنترل کرد و بهترین زمان برداشت کرد جز اینکه احتیاج داشته باشی ولی من تا حالا ندیدم جز این استخر بقیه کیف پول ندارند و این حسنشه

  با سلام و وقت بخیر یه سوال از آقای جهاندیده ودوستان داشتم، من دستگاه هامو به استخر f2pool متصل کردم، از دیروز استخراج بیت اومده پایین،یعنی دستگاه ها درست کار میکنن ولی سرعت استخراج بیت در استخر دوبرابر اومده پایین
  این مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟
  لطفا دوستان جواب بدن
  ممنون

  شاید دوباره هک شده . چونکه قبلا هم سابقه هک شدن داشته

  سلام ببخشید میشه با گوشی اتریوم یا بیت کوین استخراج کرد ایا سایت معتبری هست میشه یکم برای من توضیح بدید ممنون میشم

  سلام، دنبال استخراج ارز دیجیتال با گوشی نباشید، اکثرا وقت تلف کردنه و در نهایت درآمدی هم بدست بیاد خیلی ناچیزه.

  سلام آقای جهان دیده خسته نباشید کارمزد استخر f2pool چ مقداره؟ یا ب عبارتی چند درصده؟

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  برای همه ارزها یکسان نیست.
  در بخش help center سایت f2pool.com اگه روی گزینه faq کلیک کنید یه سوال میبینید با این عنوان
  “What are the pool fees and the minimum payout thresholds”
  وقتی روی این عنوان بزنید، یه جدول میاد که حداقل برداشت و کارمزد هر ارز رو نمایش میده

  سلام ببخشید من یه راهنمایی میخواستم در مورد راه اندازی استخراج بیت کوین یعنی از کجا باید شروع کنم دستگاه از کجا بخرم با این شرایط که باید مجوز بگیریم و برق صنعتی استفاده کنیم آیا هنوز هم توجیح اقتصادی داره؟ ممنون از راهنماییتون

  اصلاح میکنم به ازا هر بلاک ۰.۰۰۰۳ به بالا پرداخت میکنه که به اشتباه زدم ۰.۰۰۲ یعنی تقریبا روزانه .۰۰۲ میشه کا البته دستگاها رو خاموش کنید یهویی ۱ روط الی ۲ روز طول میکشه تا به این حد برسید

  سلام
  خسته نباشید
  چند وقتیه با f2pool ب مشکل خوردم، ميزان هشریت ها رو نشون نمیده.و….کارمزدش هم ک…
  الان چ استخری پیشنهاد می‌کنید ک کارمزد کمتر و کلا بهتر باشه

  درود
  اساتید من در استخر اسلش پول ماین میکنم و حدود ۱۱ دستگاه دارم که حدودا مدام ۱۳۰ تراهش دارم(دستگاهام قدیمی هستن)
  استخر اسلش پول بسته به میزان بلاکی رو که میشکنه بیت میده مثلا یک روز ۵ بلاک یک روط ۶ بلاک و یک روز ۳ بلاک به ازا هر بلاک حدود ۰.۰۰۲ به بالا میده مثلا بک روز که ۴ بلاک رو بشکنه حدود ۰.۰۰۶ میخوام بدونم این حالت همیشگیه یا اینکه چرا اصلا یه روز ۳ بلاک و یک روز ۶ بلاک یا ۴ بلاک میشکنه ؟؟؟

  سلام، قدرت پردازش استخرها کم و زیاد میشه و علاوه بر این به دلیل دخیل بودن شانس در استخراج بلاکها، حتی اگه قدرت پردازش ثابت باشه تعداد بلاکهای استخراج شده توسط یک استخر کم و زیاد میشه.

  سلام سوال داشتم‌اینکه استخر اتر ماین جایزه هاش اومده پایین یا چی من هفته ای ۰۳۵درصد برداشت داشتم با ۹۳۰مگاهش الان شده هفتی ۰.۲۳مگاهش استخر دزدی میکنه یا جایزه امده پایین

  سلام جناب جهاندیده
  خسته نباشید
  توی استخر f2pool حدود ۶صدم بیت کوین ماین کردم ولی واریز نمیکنه. دلیلش چیه؟

  سلام، از خودشون باید بپرسید

  دوستان f2pool در امدش کم شده به نظرتون استخر عوض کنیم بهتر نیست در کل یه استخر خوب تر معرفی‌کنید فکر کنم antpool بهتره

  سلام
  من تو flush pool سبت نام کردم کدوم نرم افزار ها متناسب اند ؟

  سلام آقا میخواستم بدانم این دستگاههای استخراج دقیقا چکار میکنند چه چیز را پردازش میکنند مثلا فیلم یا عکس یا محاسبه تعداد کهکشانها اینها را بعنوان مثال گفتم دقیقا چه چیز را پردازش و محاسبه میکنند و اگر مثلا مسئله حل میکنند و یا هر چیز دیگر چه کسی پردازشها را به این دستگاهها میفرستد

  سلام، در مورد فرایند استخراج بیت کوین اینجا توضیحاتی دادیم، میتونید بخونید.

  سلام اقاي جهانديده خسته نباشين،من دستگاه ماينر e9.2 دارم ك به استخر slushpool وصل كردم بعضي مواقع سرعت تراهش خيلي بالاس ولي تا چند ساعت هيچي استخراج نميكنه،ايا دستگاه من به استخر btc.com وصل ميشه؟ اگه وصل كنم بهتره؟بيشتر استخراج ميكنه ؟ وميشه برداشت كرد مشكلي نداره؟ ممنون ميشم جوابمو بدين

  سلام، اطلاعی ندارم دوست عزیز و در این مورد کمکی از من برنمیاد
  این جور مشکلات رو باید با شخصی که بطور عملی تجربه استخراج ارز داره مطرح کنید

  منظور از پاداش بیشتری گرفتن چیست؟

  یعنی بدست آوردن بیت کوین بیشتر از استخراج.

  مهندس جان این استخرها که معرفی کردید یعنی میشه داخلشون سرمایه گذاری کرد؟ اینطور هست که مبلغی واردش کنیم بعد به ما سود بده ؟

  نه برادر، استخرهای استخراج برای کسانی هستند که دستگاه استخراج بیت کوین خریداری کردند.
  جزییات بیشتر: استخراج بیت کوین چیست؟

  سلام جناب جهاندیده،من میخام با اسیک ارز زتاکوین استخراج کنم به چه استخری باید متصل بشم؟

  سلام، دوست عزیز فکر استخراج چنین ارزهای گمنامی نباشید، ارزش وقت و سرمایه گذاری نداره.
  بیشتر این ارزها فقط برای کسی که ایجادشون کرده سود داره و اکثرا کلاهبرداریه.
  اکثرشون بعد از مدتی ارزششون رو از دست میدن و این ارز هم تا الان افت زیادی داشته.
  با این حال اگه اصرار دارید میتونید در این لینک استخرهای زتاکوین رو ببینید

  سلام ببخشید سوالی درباره استخر داشتم. برای این که بیت کوین زیادی استخراج کنیم باید از استخری استفاده کنیم که طرفدار کمی داره؟ اگه از این استخر ها استفاده کنیم مشکلی برامون پیش میاد یا نه؟

  سلام، در انتخاب استخر چند فاکتور باید در نظر گرفته بشه، مثلا میزان حداقل پرداخت، شفافیت کار استخر، پایداری و…
  بطور کلی استخرهای کوچک شانس کمتری برای پیدا کردن بلاک ها بطور پیوسته دارند. در استخرهای بزرگتر به خاطر قدرت پردازش بالاترشون، شانس پیدا کردن بلاک ها خیلی بیشتره.
  اما استخرهای کوچک بعد از مدتی وقتی یک بلاک پیدا کردن به خاطر اینکه اعضای کمی در استخر فعال هست، به هر عضو بیت کوین بیشتری میرسه
  بطور خلاصه در استخرهای کوچک پرداختی ممکنه بیشتر باشه ولی به احتمال قوی اون پیوستگی که در استخرهای بزرگ هست، در استخرهای کوچک نیست.
  استخرهای بزرگ ممکنه پرداختی شون کمتر باشه ولی پرداخت ها به طور مرتب تری انجام میگیره.

  سلام عرض ادب من در viabtc auto withdraw فعال کردم رویه 0.001 میخواستم بدونم،اینطوری کارمزدش صفر ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  سلام آقای جهاندیده. من الان اگر بخوام یک ماینر مثله s9j بخرم که قیمتش 13 میلیون تومان هستش، (14.5Th/s_1350w)
  با توجه به قیمت برق مصرفی خانگی توی یک سایتی با ماشین حساب، حساب کردم ماهی شد یک و نیم میلیون تومان سود (با محاسبه 2 درصد کسری استخر). آیا واقعا هر ماه انقدر سود میده و تا سال آینده قابل استفاده هستش؟ چون میگن سختی شبکه رو به افزایشه و ممکنه توی ماه های اول ماینر بسوزه و متضرر بشیم. میخوام بدونم اینکار صرفه اقتصادی داره یا تهش ضرر هست. متشکر میشم اگر پاسخ بدید. ممنون.

  سلام، درآمد دستگاه استخراج با مشخصاتی که نوشتید تقریبا همینقدره (کم و زیاد داره).
  اینکه دستگاه چند مدت قابل استفاده باشه باید از فروشنده بپرسید
  باید هزینه های دیگه مثلا کاهش هش ریت به دلایل مختلف، افزایش سختی شبکه و… رو بررسی کنید
  با نرخ درآمد فعلی، سرمایه شما شاید 1 ساله برگرده و بعد از اون سود باشه، خود شما باید ببینید این ریسک رو میتونید بکنید یا نه.
  شاید هم سختی استخراج به شدت بالا بره و بازگشت سرمایه نداشته باشید
  چون محاسبه درآمد استخراج فقط برای این لحظه است، فردا شاید قیمت بیت کوین به 7 هزار دلار رسید و هزار اتفاق دیگه که غیرقابل پیش بینی هست.

  سلام داداش من از استخر اسلش پول استفاده ميكنم ديروز جمعا ١٠٠ تراهش زده بود اما پايين كه تاريخ و مقدار ماينو زده بود مثلا زده بود ٩ ساعت با سرعت ٣٢ مگاهش… يعني كلا ٧ تا ساتوشي داده بود ٩ ساعت اينترنتم متصل بود چون تراهشو تو قسمت وركر نشون ميداد… دستگاهارو بعد ١٠ ساعت خاموش روشن كردم درست شد الان كانفرم نميشه كار ميكنه اما قسمت سبز رنگ كانفرم نميخوره بره جلو ممنون ميشم جواب بدي مرسي

  سلام دوست عزیز شما از استخر viabtc استفاده کن من خودم خیلی چرخیدم بین استخرها اگه راهنمایی خواستید **** کشاورز درخدمتم

  سلام آقای کشاورز.جواب میدین برادر چندتا سوال دارم ازتون

  سلام آقای کشاورز من استخر viabtc دارم که تو کیف پول چند ارز دیگه هم مثل NMC یا sys وجود داره دلیلش چیه و اینکه بنظرم با یک دستگاه T2T صرفه به استخراج بیت هست یا نه

  سلام خسته نباشید
  مهندس من نمی تونم کیف پولم رو در slush pool عوض کنم

  سلام، اطلاعی از نحوه کارکردش ندارم دوست عزیز

  سلام آقای جهاندیده من استخر viabtc دارم که تو کیف پول چند ارز دیگه هم مثل NMC یا sys وجود داره دلیلش چیه و اینکه بنظرت با یک دستگاه T2T صرفه به استخراج بیت هست یا نه؟چقد طول می‌کشه تا ۱۶ تومن سرمایش برگرده؟

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  در این مورد اطلاعی ندارم

  Lock كردي آي دي والتت رو… خيلي سخته باز كردن لاكش، من سر همين قضيه استخرمو عوض كردم viabtc الان استخراج ميزنم

  سلام ببخشید استخری برای بیت کوئین هست که واریزی اش به کیف پول رو بشه 0.001 تنظیم کرد

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  ما در بورسینس به شما کمک می‌کنیم:

  • منابع درآمد دیگری برای خودتان بسازید
  • کسب‌وکارتان را رشد دهید
  • ارزش پول‌تان را در برابر تـورم حفظ کنید
  • از سرمایه‌تان برای کسب سود استفاده کنید
  • سرمایه‌گذاری موفق‌تری داشته باشید

  درباره بورسینس بیشتر بدانید

  ایمیل‌تان را وارد کنید تا جدیدترین مطالب به ایمیل‌تان ارسال شود:

  بعد از ثبت ایمیل لینک تایید برایتان ارسال می‌شود، لطفا روی آن کلیک کنید

  سلب مسئولیت: در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری (اوراق بهادار، بازار آتی، طلا و ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی و…) ارزش دارایی‌ها ممکن است به سرعت تغییر کند و ریسک از دست رفتن سرمایه وجود دارد. محتوای موجود در سایت بورسینس صرفا جهت اطلاع‌رسانی است و نظرات شخصی نویسنده را منعکس می‌کند. بورسینس هیچ منفعت یا مسئولیتی در قبال سود و زیان کاربران ندارد و مسئولیت استفاده از تمامی مطالب و محتوای سایت بر عهده کاربران است.

  Copyright © Bourseiness 2013-2021

  کپی‌برداری از مطالب این سایت به هرشکل، غیرمجاز و غیرقانونی است.

  رمزارز نیوز – سایت خبری تحلیلی بلاک چین و ارز دیجیتال

  فهرست مطالب

  آیا در استخراج رمزارزها، تازه‌کار هستید و علاقه دارید یک ماینر بیت ‌کوین شوید؟ یا ماینر هستید و اخیراً به دنبال یک استخر استخراج تازه می‌گردید؟ در این مطلب، بهترین استخرهای استخراج بیت کوین معرفی و بررسی می‌شود.

  ماینرهای بیت کوین به صورت گروهی با هم برای حل کردن بلاک‌ها برای دریافت پاداش بلاک (block reward) همکاری می‌کنند. این پاداش‌ها به دلیل تشویق ماینرها جهت فعالیت در شبکه بیت کوین در نظر گرفته شده است. پاداش به صورت مساوی مطابق با قدرت هش‌گذاری اعطایی آنها تقسیم می‌شود. استخر استخراج، راهی برای استخراج منابع آنها و به اشتراک گذاشتن قدرت هش‌گذاری آنها محسوب می‌شود.

  برای به دست آوردن پاداش استخراج لازم است که یک مدرک کار ارائه شود. در ابتدا، تولید یک بلاک تکی برای ماینرهای کندتر چندین سال زمان می‌بُرد. سپس استخر استخراج بیت ‌کوین به وجود آمد که در آن ماینرها می‌توانستند سهمی از پاداش بلاک را به دست آورند و بلاک‌ها نیز سریع‌تر تولید شوند.

  بهترین استخر های بیت کوین

  استخرهای استخراج بیت ‌کوین مختلفی امروزه وجود دارد و انتخاب محبوب‌ترین آنها کار به شدت سختی است. معمولاً ماینرها استخرهای کوچک بیت ‌کوین را به خاطر اجتناب از تمرکز بالقوه آسیب‌زای قدرت هش‌گذاری ترجیح می‌دهند.

  چین از نظر پردازش بیشترین تعداد استخرهای استخراج بیت ‌کوین حرف اول را در جهان می‌زند. استخرهای استخراج بیت کوین به واسطه قدرت هش‌گذاری که توسط استخرها نظارت می‌شود رده‌بندی می‌شوند. در ادامه فهرستی از بزرگ‌ترین استخرهای استخراج بیت کوین همراه با قدرت هش‌گذاری و سهم آنها از بازار ارائه می‌شود.

  ترتیب قرارگیری آنها از بزرگ‌ترین استخر شروع شده و به کوچک‌ترین استخر می‌رسد.

  AntPool (25.2%), BTC.TOP (11.2%), BTC.com (10.2%), Bixin (8.1%), BTCC Pool (7.3%), F2Pool (5.4%), ViaBTC (5%), BW.COM (5%), BitClub Network (4.8%), Bitcoin.com (3%), SlushPool (2.6%), Unknown (2.3%), GBMiners (2%), BitFury (1.9%), CANOE (1.2%), 1Hash (1.1%), Telco 214 (1.1%), Eligius (1%), BATPOOL (0.9%), Waterhole (0.6%), ConnectBTC (0.6%), Bitcoin India (0.2%), Solo CKPool (0.2%), BitcoinRussia (0.2%).

  مجموعه‌ای از استخرهای ماینینگ برای ارزهای دیجیتال مختلف وجود دارد. در حالی که اندازه استخرها افزایش می‌یابد، پرداختی آنها کاهش می‌یابد؛ چون لازم است بین ماینرهای بیشتری تقسیم شود. چندین نوع مختلف پاداش وجود دارد که لازم است قبل از شروع استخراج با آنها آشنا شوید.

 • اموزش کامل بایننس
 • بین استخرهای استخراج ارز دیجیتال و استخراج ابری تفاوت وجود دارد.

  در ادامه 11 مورد از بهترین استخرها برای استخراج ارز دیجیتال بیت ‌کوین معرفی می‌شود.

  انت‌پول (AntPool) بزرگ‌ترین استخر استخراج بیت ‌کوین از نظر قدرت هش‌گذاری است که در چین قرار دارد. این استخر به دست بزرگ‌ترین تولیدکننده سخت‌افزار بیت ‌کوین در جهان که با نامBitmain Technologies کار می‌کند، اداره می‌شود. بدون پرداخت هیچ حق‌الزحمه‌ای می‌توانید در انت‌پول یک حساب باز کنید، اما در کنار نرم‌افزار استخراج بیت ‌کوین که بعداً می‌توانید دانلود کنید، به یک سخت‌افزار استخراج بیت ‌کوین هم نیاز دارید.

  رابط کاربری انت‌پول طراحی کاملاً ارگونومیکی دارد. می‌توانید کارکرد خود را از طریق داشبورد خود مشاهده کنید و نرخ هش خود را در دقیقه، ساعت یا به شکل روزانه رصد کنید.

  در اینجا می‌توانید بین استخراج فردی با سخت‌افزار خود (حق‌الزحمه 1%) و حداکثر پرداخت مشترک برای هر سهم (حق‌الزحمه 0%) و پرداخت کامل برای هر سهم (حق‌الزحمه 5/2%) انتخاب کنید. حق‌الزحمه‌ای که به تراکنش تعلق می‌گیرد پنهان است و توسط انت‌پول گشوده نمی‌شود. حق‌الزحمه تراکنش بیت‌ کوین اخیراً توسط انت پول تغییر یافته و انت پول در ازای برداشت هر بلاک 1 تا 2 بیت ‌کوین را برای خود بر می‌دارد و آن را با ماینرها تقسیم نمی‌کند.

  انت‌پول هیچ محدودیت پرداختی ندارد و هر روز برای مانده‌حساب‌های بالای 001/0 بیت ‌کوین و معمولا به صورت روزی یکبار (10 صبح به زمان UTC)، پرداخت انجام می‌دهد.

  انت‌پول شامل احراز هویت (KYC) دو‌مرحله‌ای، قفل کیف پول و ایمیل هشدار به عنوان معیارهای ایمنی می‌شود. کاربران این استخر که از بهترین استخرهای استخراج بیت کوین محسوب می‌شود، انجمن‌های گفتگو (forums) خاص خودشان و مستندسازی ساده‌ای برای وظایف اصلی ماینرها در داخل استخر دارند.

  می‌توانید بین حالت‌های مختلف استخر سهم خود را انتخاب کنید که خودش یک ویژگی مناسب است. همچنین با ریز شدن در جزئیات این استخر، متوجه بسیاری از گزینه‌های عالی دیگر نیز می‌شوید. پرداخت‌ها بسیار خوب هستند. در نهایت انت‌پول با معیارهای امنیتی عالی کار می‌کند.

  از آنجا که یک استخر بزرگ است و از طریق کارمزدهای دریافتی درآمد فراوانی به دست می‌آورد، بنابراین می‌تواند کارمزدها را کاهش دهد.

  اسلاش پول (Slush Pool) اولین استخر استخراج بیت‌ کوین است که در سال 2010 با نام سرور استخراج استخری بیت ‌کوین افتتاح شد. این سایت اولین بلاکچین خود را در سال 2012 به دست آورد و از آن پس بیشتر از 15 هزار بلاک بیت ‌کوین از طریق این سایت استخراج شده است.

  اسلاش پول توسط Satoshi Labs، که یک شرکت تکنولوژی مستقر در جمهوری چک است اداره می‌شود. اولین کیف پول آفلاین بیت ‌کوین و اولین نقشه جهان مبتنی بر بیت‌ کوین در کنار پروتکل استخراجی مورد استفاده در استخرهای استخراج دیگر، توسط ساتوشی لبز ابداع شده است.

  در اسلاش پول، سهم‌های قدیمی از سهم‌های جدید در شروع استخراج بلاک جدید ارجحیت کمتری دارند. این روش از ریسک مورد خیانت قرار گرفتن از سوی ماینرهای دیگر، در صورتی که در طول دور استخر خود را تغییر بدهند، پیشگیری می‌کند.

  یک حساب دمو برای تمام ماینرهای جدید در نظر گرفته می‌شود تا قبل از ورود واقعی بتوانند آزمایش کنند. این به ماینرهای تازه‌کار کمک می‌کند. کاربران از طریق انتشار یادداشت‌ها یا پیام‌هایی که به حساب‌های شبکه‌های اجتماعی آنها فرستاده می‌شود، به طور مرتب با نمودارها، اطلاعات و اخبار، به‌روز می‌شوند.

  حق‌الزحمه استاندارد 2% ثابت وجود دارد که با ماینرها به اشتراک گذاشته می‌شود. یک آستانه مانده‌حساب 0002/0 بیت‌ کوینی در این استخر تنظیم شده و پرداخت‌ها به شکل منظم پس از رسیدن به این آستانه، توسط کاربر انجام می‌شود. روش مبتنی بر امتیاز، اجازه توزیع منصفانه پاداش‌ها بین ماینرها را به آنها می‌دهد.

  اسلاش پول از احراز هویت دو‌مرحله‌ای، قفل آدرس کیف پول همراه با یک توکن ورودی خاص پشتیبانی می‌کند. این به کاربر امکان می‌دهد که اگر کسی استخراج او را رصد کرد، متوجه شود. اسلاش پول روی سرورهای بسیار امن کار می‌کند. این باعث محافظت از کیف پول بیت‌ کوین کاربران می‌شود.

  اسلاش پول قدیمی‌ترین استخر استخراج است که به خوبی طراحی شده است. رابط کاربری آن ساده است و با روش منحصربه‌فرد مبتنی بر امتیاز کار می‌کند که از ریسک مورد خیانت قرار گرفتن اجتناب می‌کند.

  حق‌الزحمه تراکنش در مقایسه با سایت‌های دیگر قدری گران است. اگرچه استفاده از روش مبتنی بر امتیاز یک مزیت است، اما امتیاز کاربر به محض متوقف کردن استخراج، به سرعت کاهش پیدا می‌کند.

  اف‌توپول (F2Pool) یکی دیگر از بهترین استخرهای استخراج بیت کوین محسوب می‌شود که در چین قرار دارد و در سال 2013 افتتاح شده است. علاوه بر بیت‌ کوین، لایت ‌کوین، اتریوم، و زدکش در این سایت استخراج می‌شود.

  سطح سختی در استخراج بر پایه قدرت هش‌گذاری تعیین می‌شود؛ چراکه این سایت از پروتکل استخراجی بر این پایه استفاده می‌کند. این سایت همراه با یک رابط کاربری انگلیسی ارائه می‌شود که ساده و به راحتی قابل درک است.

  این استخر از یک سیستم پاداش بر اساس سهم استفاده و 4% حق‌الزحمه دریافت می‌کند که خیلی گران است. پرداخت‌ها هر روز با تنظیم یک سطح برداشت معادل با 001/0 بیت‌ کوین انجام می‌شود.

  این سایت بر اساس پروتکل HTTPS کار می‌کند و امکان قفل کیف پول بیت‌ کوین را نیز دارد. بعد از ثبت نام دیگر نمی‌توانید آدرس ایمیل خود را تغییر بدهید. همچنین این سایت، احراز هویت دومرحله‌ای ندارد.

  استخر اف‌تو‌پول اجازه استخراج بیت ‌کوین، لایت ‌کوین، و زدکش را می‌دهد. آستانه پرداخت در آن بسیار پایین است و پرداخت‌های منظم انجام می‌دهد.

  حق‌الزحمه 4% در مقایسه با استخرهای دیگر کاملاً گران محسوب می‌شود.

  بهترین استخر های بیت کوین

  استخر بی‌تی‌سی‌سی (BTCC Pool) نیز یک استخر چینی است که در سال 2014 افتتاح شده است. شرکت آن یک شرکت مبتنی بر بیت‌ کوین است که صرافی بیت ‌کوین، کیف پول‌های مختلف و بیت‌ کوین‌های چاپی فیزیکی و مواردی مانند این را تولید می‌کند. این سایت از یک حساب رسمی با نام وی‌چت (WeChat) تشکیل شده است که ماینرها می‌توانند قدرت هش‌گذاری خودشان، قدرت هش‌گذاری استخر و همچنین شبکه را همراه با آمارهای دقیق از طریق آن پیگیری کنند.

  استخر بی‌تی‌سی‌سی از شفافیت بالایی برخوردار است و حق‌الزحمه‌ها را با ماینرها به اشتراک می‌گذارد.

  پرداخت‌های آن منظم هستند و در کیف پول مورد علاقه کاربر انجام می‌شوند. پرداخت به کیف پول‌های خود این صرافی، بلافاصله است و به کیف پول‌های دیگر 30 دقیقه زمان می‌برد. این سایت بر اساس مدل پرداخت به ازای سهم (با حق‌الزحمه 2%) کار می‌کند و پیرو پروتکل‌های استخراجی امن است.

  اخیراً بی‌تی‌سی‌سی اعلام کرد که قصد انتقال به یک مدل شفاف استخراج ارزهای دیجیتال تحت عنوان FPPS را دارد. همچنین اعلام کرد که شروع به عرضه حق‌الزحمه استخراج 1% به ماینرهای بیت‌ کوین خواهد کرد. بی‌تی‌سی‌سی به ماینرها 5/12 بیت ‌کوین پاداش می‌دهد که به شکل برابر بین آنها تقسیم می‌شود.

  این سایت یک ساختار شفاف حق‌الزحمه دارد و مدل‌های جدید استخراج را معرفی می‌کند. پاداشی که توسط این سایت پرداخت می‌شود واقعاً خوب است.

  اگر در حساب‌های غیرفعال کاربران، درآمدی وجود داشته باشد، بعد از 90 روز عدم فعالیت، حساب آنها معلق می‌شود. این درآمدها توسط سایت توقیف می‌شوند.

  الیجیوس (Eligius) یکی از کوچک‌ترین استخرهای بیت ‌کوین است که در ایالات متحده مستقر است و از سال 2011 افتتاح شده است. بعد از ثبت نام، کاربران می‌توانند از گراف‌ها و اطلاعات خوب استفاده کنند که به آنها سرنخ‌هایی در مورد درآمد می‌دهد. کاربران همچنین می‌توانند آمار و ارقام کاربران دیگر را در جدولی که ویژگی‌های قدرت هش‌گذاری را نمایش می‌دهد دنبال کنند. این یک ویژگی عالی برای تمام ماینرها محسوب می‌شود.

  این استخر از یک مدل استخراج با حق‌الزحمه 0% استفاده می‌کند. برای برداشت، یک آستانه تنظیم شده است. کاربر لازم است که حداقل مبلغ 04194304/0 بیت‌کوین داشته باشد تا واجد شرایط پرداخت شود. همین که کاربر به این آستانه برسد و بلاک ایجاد شود، می‌تواند پرداخت‌ها را دریافت کند.

  این حتی به کاربران اجازه می‌دهد که با حجم کمی از قدرت هش‌گذاری بتوانند چیزی به کیف پول خود اضافه کنند.

  هر تغییری که قرار باشد اتفاق بیفتد، به امضای شما از طریق آدرس کیف پول احتیاج دارد که همچنین نام کاربری شما نیز محسوب می‌شود. آمار و ارقام این استخر را می‌توان روی پروفایل گیت‌هاب آنها بررسی کرد.

  به سادگی می‌توانید وارد این سایت شوید؛ چون به ثبت نام نیاز ندارد. این استخر بر پایه حق‌الزحمه صفر درصدی عمل می‌کند و یک شماره تلفن برای سیستم پشتیبانی مشتریان دارد.

  برای واجد شرایط پرداخت شدن لازم است که به یک ارزش آستانه‌ای به نسبت بالا برسید. رابط کاربری نیز کاملاً غیرپیوسته است.

  بی‌تی‌سی‌دات‌کام (BTC.com) یکی دیگر از بهترین استخرهای استخراج بیت کوین است که تحت مالکیت Bitmain، سازنده انت‌پول، است. این سایت از پروتکل‌های پیشرفته استخراج استفاده می‌کند. این استخر در سال 2015 افتتاح شده و کیف پول خاص خودش را در کنار استخر استخراج ارائه می‌دهد.

  بی‌تی‌سی‌دات‌کام از نظر به اشتراک گذاشتن حق‌الزحمه‌های تراکنش با ماینرهایش شفافیت زیادی دارد. این سایت از مدلی با میانگین حق‌الزحمه 5/1% استفاده می‌کند. دو ساعت طول می‌کشد تا این سایت پرداخت‌ها را برای کاربران منتقل کند. این موضوع یکسره به سرعت شبکه بیت ‌کوین بستگی دارد. به هر ترتیب، این استخر تلاش می‌کند درآمد کاربران را در مدت بسیار کوتاهی برای آنها منتقل کند.

  این سایت از کلودفلیر (Cloudflare) برای پیشگیری از حملات اینترنتی استفاده می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که سودها و قدرت هش‌گذاری گم نشوند.

  بی‌تی‌سی‌دات‌‌کام به شکل جهانی فعالیت دارد و شفافیت با ماینرها را حفظ می‌کند. این سایت، امنیت خوب و یک سیستم پشتیبانی را ارائه می‌دهد.

  بعضی وقت‌ها ارسال پرداخت‌ها ممکن است زمان ببرد؛ چون بستگی به شبکه بیت ‌کوین دارد.

  استخر بی‌دبلیو (BW Pool) یک استخر استخراج بیت کوین چینی با یک رابط کاربری کاربرپسند است. گذشته از بیت ‌کوین، این سایت خدمات استخراج لایت‌ کوین و اتریوم را نیز ارائه می‌دهد. این استخر از یک پروتکل پیشرفته استخراج استفاده می‌کند.

  این سایت نیز با به اشتراک گذاشتن حق‌الزحمه‌های تراکنش با ماینرها، شفافیت بالایی ارائه می‌دهد.

  این استخر از متدهای مختلف استخراج با حق‌الزحمه 1% استفاده می‌کند. حداقل پرداختی در این استخر 001/0 بیت ‌کوین است.

  این استخر امکان استخراج ارزهای دیجیتال مختلف را با استفاده از یک رابط کاربری ایجاد می‌کند. گذشته از استخراج، خدمات دیجیتال بسیاری را ارائه می‌دهد و همچنین روی محاسبات ابری کار می‌کند.

  این استخر هیچ نوع خدمات استخراج الحاقی ارائه نمی‌دهد.

  یکی دیگر از بهترین استخرهای استخراج بیت کوین بیکسین (Bixin) است که در چین مستقر است. بیکسین همچنین به افراد، خدمات کیف پول نیز ارائه می‌دهد.

  بیکسین از یک مدل استخراج 4% برای توزیع پاداش‌ها استفاده می‌کند. پرداخت‌ها سریع هستند و هر روز انجام می‌شوند.

  این سایت، علیه حملات مختلف اینترنتی به شکل‌های گوناگون ایمن شده است.

  بیکسین با یک ویژگی بسیار جذاب کار می‌کند که کاربر می‌تواند به کمک آن از پیش پاداش‌ها را پیش‌بینی کند.

  کاربرانی که از چین باشند، در این سایت ارجح محسوب می‌شوند. حق‌الزحمه دریافتی از سوی سایت بسیار گران است.

  بیت‌فیوری (Bitfury) یک استخر خصوصی است که در جورجیا قرار گرفته است. بیت‌فیوری تولید‌کننده سخت‌افزارها و چیپ‌های استخراج است.

  این استخر با حق‌الزحمه 0% فعالیت می‌کند.

  ViaBTC Pool یکی از جدیدترین و بهترین استخرهای استخراج بیت کوین است که از لایت کوین و بیت ‌کوین ‌کش نیز پشتیبانی می‌کند. این استخر از دو روش استخراج با حق‌الزحمه‌های 4% و 2% پشتیبانی می‌کند. حداقل پرداختی که توسط این سایت ارائه می‌شود، 0001/0 بیت ‌کوین است. این سایت در حال کار روی انواع پروتکل‌های استخراج است و خدمات استخراج الحاقی نیز به کاربران ارائه می‌دهد.

  این استخر که به نام کانوپول نیز شناخته می‌شود، کوچک‌ترین استخر استخراج بیت ‌کوین است که در سال 2014 افتتاح شده است. این سایت از یک مدل استخراج با حق‌الزحمه 9/0% با پاداش‌های تراکنش اشتراکی استفاده می‌کند. هیچ آستانه پرداختی در آن وجود ندارد و پرداخت‌های با مبلغ بسیار کم انجام می‌دهد. احراز هویت دو‌مرحله‌ای در این استخر، یک لایه محافظتی به آن اضافه می‌کند. این سایت نیازمند به‌روزرسانی مرتب است و رابط کاربری آن آزاردهنده است.

  همان‌طور که در این مقاله خواندید، استخرهای استخراج بیت کوین مختلفی وجود دارند که خدمات متفاوتی به همراه پاداش‌های گوناگون ارائه می‌دهند. گزینه استخراج تکی و منفرد ممکن است به ذهن شما رسیده باشد؛ چراکه می‌توانید تمام پاداش‌ها را بدون به پرداخت کارمزد و تقسیم آنها به دست بیاورید. اما اگر در عالم استخراج تازه‌کار هستید، به شما پیشنهاد می‌شود به یک استخر استخراج بپیوندید.

  ساختن یک حساب در بهترین استخرهای استخراج بیت کوین بسیار راحت و شبیه ثبت یک ایمیل است. معیار اصلی برای شروع با استخرهای استخراج این است که مالک یک سخت‌افزار استخراج مناسب باشید. به غیر از این مورد، خود فرآیند استخراج به کمک این همه استخرهای استخراج واسط، به کار ساده‌ای تبدیل شده است.

  استخر نقدینگی (Liquidity Pool) چیست؟ کسب درآمد در دیفای

  استخراج ارز دیجیتال گرین (Grin) با کارت گرافیک

  مدت زمان استخراج یک اتریوم چقدر است؟

  راهنمای کامل خرید ماینر ارز دیجیتال در ایران

  توسط معین

  تجربه فعالیت در استخر ها یه سری تجربیات رو به من آموخت که این و موارد که شرح میدم جزعه اصلی ترین مورد هست. استخر که بهتون معرفی میکنم کارمزد که دریافت میکنه  ۱.۵درصد بقیه استخر ها همه ۲.۵ درصد به بالا هستن. پایین ترین کارمزد بین استخر های دیگس و همچنین سقف پرداختی به کیف پول تون  دست خودتون هست و اگر دستگاه رو خاموش کردید  و یا خراب شد و دیگه روشن نکردید بهر دلیلی می تونید  پرداخت استخر  رو روی صفر قرار بدید و ساعت ۷ شب به وقت ایران مقدار بیتی که ماین کردین و تو استخرتون مونده رو   به حساب کیف پولتون واریز کنید  . یکانال تلگرام پشتیبانی فارسی داره که دائم آنلاین  پاسخ گو هستن و یه کانال عمومی داره که من خودم کلی چیز اموزش دیدم و سوالاتم رو جواب گرفتم .دفتر اصلیشون روسیه هست . و پینگ سرور  عالی دارن . من خودم از اف تو پول F2pool که پرداختی حداقل ۰.۰۰۵ بود و کارمزد ۲.۵ درصد داشت اومدم رو این استخر و خیلی راضیم به شماهم پیشنهاد میکنم امتحان کنید.چون می تونید پرداختی رو رو صفر بزارید هر روز می تونید واریز به کیف پول داشته باشید و این امکان تحریم یا بلوک کردن یا کلاهبرداری رو کاهش میده .و در صورت هر گونه مشکل می تونید روزانه استخرتون رو اگر دوست نداشتید تغییر بدید. سایت اصلی فارسی رو پشتیبانی میکنه . فریم ور های جدید و بروز  دستگاه های  ماینر  رو قرار میده و شما همیشه اپدیت هستید. این بود تجربیات من خودتون می تونید بررسی و تست کنید.

  موفق باشید.

  سلام به دوستان تجربه فعالیت در استخر ها یه سری مشکلات رو به من آموخت که این و موارد که شرح میدم اصلی ترین مورد هست. استخر که بهتون معرفی میکنم کارمزد پرداخت نداره و همچنین سقف پرداختی به کیف پول تون دست خودتون هست و اگر دستگاه رو خاموش کردید می تونید و دیگه روشن نکردید بهر دلیلی پرداخت رو روی صفر قرار بدید و ساعت ۸ صبح به وقت ایران پرداختی بدون کارمزد با مقدار مانده تو استخرتون به حساب کیف پولتون واریز بشه . یکانال تلگرام پشتیبانی فارسی داره که دائم آنلاین. پاسخ گو هستن و دفتر اصلیشون روسیه هست . و پینگ سرور عالی دارن . من خودم از اف تو پول F2pool که پرداختی حداقل ۰.۰۰۵ بود اومدم رو این استخر و خیلی رازیم به شماهم پیشنهاد میکنم امتحان کنید.چون می تونید پرداختی رو رو صفر بزارید هر روز می تونید واریز به کیف پول داشته باشید و این امکان تحریم یا بلوک کردن یا کلاهبرداری رو کاهش میده .و در صورت هر گونه مشکل می تونید روزانه استخرتون رو اگر دوست نداشتید تغییر بدید.من خودم دیدم خیلی ها حرف منفی در مورد این استخر میزدن اما یک ماه که تست کردم دیدم همش دروغ بود. سایت اصلی فارسی رو پشتیبانی میکنه . فریم ور های دستگاه ها رو قرار میده از کارخونش و شما همیشه اپدیت هستید . و یه گروه عمومی داره که می تونید از تجربیات دیگران استفاده کنید و هر سؤالی دارید جواب بگیرید . این بود تجربیات خودتون بررسی کنید. موفق باشید. pool . emcd . io

  بله دقیقا منم بعد از کلی سرکله زدن با استخرهای مختلف این استخر رو پیدا کردم و الان خیلی خیی ازش راضیم. مشکل اصلی من با استخر ها سیستم سود دهی و نحوه پرداخت بود. و همینطور کارمز و واریز ها، اکثر استخر ها کارمزد بالایی میگیرن ولی این استخر emcd که برای کشور روسیه هست واقعا با سیستمی بسیار عالی و منصفانه پرداخت میکنه مخصوصا واسه افرادی که استخراج پایینی دارن. واسه دوستانی که اگر خواستن عضو بشن. https:// pool.emcd .io / پیشنهاد میکنم حتما امتحانش کنید. خودتون بعد از چنوقت استفاده متوجه میشید چقد استخراج و پرداخت ها بهتر هست موفق و پیروز باشید.

  دوستان من از این استخر emcd استفاده میکنم بعد از امتحان کلیه استخرهای موجود خودتون می تونید تفاوت پاداش رو ببینید . واقعا عالیه چند تا حسن داره اول این که سقف برداشت نداره و هر روز کارکرد روز قبل رو ساعت نه صبح واریز میکنه -البته میتونید خودتون محدودش کنید دوم خودش برای دوستانی که میخوان اور کلاک کنن فریمور داره سوم زبون فارسی رو اسپورت میکنه ایراد بزرگش هم اینه که تازه اپلیکیشن رو راه انداخته و خیلی اپلیکیشن چنگی به دل نمیزنه.

  آخرین خبرها

  صرافی کوین بیس هم بازار NFT خود را راه‌اندازی می‌کند!

  بایننس کوین جایگاه سوم بازار را پس گرفت!

  شیبا برای NFT ها دندان تیز می‌کند!

  استخراج ۱۰ درصد بیت کوین جهان در ایران!

  تایید وجود دستگاه‌های استخراج رمزارز در سازمان‌های دولتی!

  اولین پیام‌رسان بلاکچینی غیرقابل فیلتر منتشر شد!

  افزایش قیمت ۴۰ درصدی شیبا علی‌رغم فروش نهنگ‌ها

  تحلیل‌ها‌ از تکرار تاریخ برای قیمت بیت کوین خبر می‌دهند!

  رکورد تراکنش‌های بیت کوین شکسته شد!

  کشف ماینرهای غیرمجاز درون یک چاه در کهریزک!

  تب استخراج بیت کوین این روزها بسیار داغ است اما نوپا بودن این عرصه و شکل جدید کسب درآمد  از این روش باعث شده تا هر فردی مشتاق باشد که درباره ی ی نحوه ی انجام آن اطلاعات کسب کند در ادامه شما را نحوه ی انجام این کار و هم چنین بهترین استخرهای استخراج بیت کوین آشنا خواهیم کرد، پس اگر به فکر کسب درآمد با روشی جدید و متفاوت هستید این مقاله را از دست ندهید.

  شاید این سوال در ذهن شما هم شکل گرفته باشد که استخراج بیت کوین چیست و چگونه می توان سودآوری داشته باشد؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال بهتر است ابتدا با نحوه ی کار بیت کوین آشنا شوید. اگر بخواهیم این مساله را به زبان ساده شرح دهیم می توان گفت بیت کوین یک ارز و یک شبکه  یغیر متمرکز است که به هیچ کشور و یا نهاد خاصی وابسته نیست یعنی هر شخصی در هر کجای دنیا می تواند با وصل شدن به شبکه ی بیت کوین، جزئی از آن بشود.

  شبکه ی بیت کوین برای ادامه ی فعالیتش فقط به مردم و یا کاربرانش وابسته است و به هیچ شخص و یا شرکت خاصی وابستگی ندارد، حالا شاید کنجکاو شوید که چه کسی تراکنش های بیت کوین را تایید میکند و یا امنیت آن را تامین می کند و …؟

  افرادی داوطلب که به آن ها ماینر یا استخراج کننده گفته می شود با در اختیار قرار دادن دستگاه ها و سخت افزارهای خود به شبکه ی بیت کوین در تامین امنیت این شبکه شرکت می کنند و بیت کوین هم در ازای کاری که این افراد انجام می دهد، به آن ها پاداش می دهد.

  می توان فعالیت ماینینگ را به یک مسابقه تشبیه کرد زیرا ماینرها بر سر حل معادلات ریاضی پیچیده با یک دیگر به نوعی مسابقه می دهند و هر ماینری که به جواب برسد بیت کوین تولید شده به عنوان پاداش به او تعلق می گیرد. البته این معاملات نیاز به قدرت پردازش دارند که آن را سخت افزارهای کامپیوتری تامین می کنند به همین خاطر استخراج بیت کوین نیاز به داشتن دستگاه های قدرتمند و برق دارد.

  بهترین استخر های بیت کوین

  برای استخراج این رمز ارز نیاز به یک سری تجهیزات مخصوص است که به طورکلی به شرح زیر است:

  استخر استخراج یا ماینینگ پول یک محل مجازی که ماینرها در آن جمع می شوند و همگی با هم برای استخراج یک بلاک تلاش می کنند و هر ماینر یا استخراج کننده طبق توان پردازشی خود سود می برد.

  استخراج های استخراج بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری این امکان را به ماینرها می دهند که منابع محاسباتی و قدرت پردازشی خود را با یک دیگر به اشتراک بگذارند و با این کار بتوانند شانس خود برای دریافت پاداش را افزایش بدهند.

  هر چه تعداد ماینرها و قدرت پردازش سخت افزارها بیش تر باشد حل معادلات پیچیده ریاضی دشوارتر خواهد شد که به آن سختی استخراج گفته می شود در واقع افزایش محبوبیت بیت کوین باعث شده تا سختی این شبکه افزایش پیدا کند و دیگر ماینرها نتوانند به صورت انفرادی و به راحتی این کار را انجام دهند، این روزها به علت سختی شبکه اگر بدون پیوستن به استخر استخراج بیت کوین اقدام به انجام این کار کنید نه تنها سودی به شما نمیرسد بلکه ممکن است ضرر هم بکنید.

  با وجود استخرهای استخراج ماینرها میتوانند تا با روی هم گذاشتن توان پردازشی این کار را بهتر انجام دهند، در پایان کار هم پاداش استخراج بین اعضای شرکت کننده در استخر بر اساس توان دستگاه هر فرد تقسیم خواهد شد.

  بیت کوین استخرهای استخراج  متعددی دارد که از نظر ابعاد و روش پرداخت با یک دیگر متفاوت هستند، ممکن است برخی از استخرهایی که در این مقاله به شما عزیزان معرفی می کنیم برای کاربران ایرانی در دسترس نباشند و بتوانند ریسک هایی را برای این افراد بوجود بیاورند به همین خاطر قبل از استفاده کردن از یک استخر استخراج حتما درباره ی این موضوع تحقیق کنید.

 • نوسان گیری روزانه در بورس
 • این استخر جز یکی از بهترین و بزرگ ترین استخرهای استخراج بیت کوین است که بی تی سی دات کام در سال 2016 میلادی به دلیل ارائه خدمات کیف پول و … معروف شده بود. این استخر روش پرداخت مخصوص به خودش یعنی FPPS را دارد که در گروه روش پرداخت PPS قرار دارد.

   

  کارمزد در هر بخشی که می تواند برای بسیاری از کاربران حائز اهیت باشد که کارمزد این استخر استخراج 1.5 درصد است، البته طبق آخرین آماری که در دسترس است این استخر اجازه ی دسترسی کاربران ایرانی را محدود کرده است اما از مزایای این استخر می توان به کارمزذ برداشت پایین آن و هم چنین شهرت و اعتبارش اشاره کرد.

  اف تو پول را میتوان جز اولین استخرهای استخراج ارز دیجیتال دانست که در سال 2013 میلادی تاسیس شده است البته این استخر علاوه بر بیت کوین از ارزهای دیگری چون لایت کوین و اتریوم و زی کش هم پشتیبانی می کند، نکته ای که در خصوص این استخر باید بدانید این است که پس از ثبت نام در این سایت شما دیگر نمی توانید آدرس ایمیل خود را تغییر بدهید اما نکته ی مثبتی که در خصوص اف تو پول وجود دارد این است که کاربران ایرانی هم میتوانند به راحتی در این استخر فعالیت کنند.

  در سال 2010 میلادی فعالیت خود را شروع کرد و از آن زمان تا به امروز توانسته حدود 15.000 بلاک استخراج کند این استخر کارمزد 2 درصدی از هر پاداش استخراج شده دریافت می کند.

  یکی از ویژگی های منحصر به فرد این استخر این است که شما پیش از ثبت نام در این سایت یک حساب کاربری آزمایشی در اختیارتان قرارد داده می شود تا با استفاده از آن بتوانید تجربه کسب کنید، که این مساله می تواند برای افراد تازه کار و کم تجربه بسیار مفید باشد؛ از مزایای آن می توان به محیط کاربرپسند آن و انتشار خبرهای بروزش اشاره کرد.

  انت پول توسط بزرگ ترین تولید کننده ی سخت افزار استخراج بیت کوین جهان یعنی شرکت بیت مین اداره می شود هم چنین ایجاد حساب کاربری در آن رایگان است و کارمزد تراکنش آن هنوز به طور دقیق اعلام نشده است. شما به راحتی از طریق پنل کاربری خود می توانید درآمد و نرخ هش را بررسی و مشاهده کنید؛ اما متاسفانه دسترسی و استفاده از این استخراج استخراج برای کاربران ایرانی اندکی با مشکل مواجه است.

  ویا بی تی سی در سال 2016 میلادی راه اندازی شد و 8.7 درصد از کل نرخ هش ریت بیت کوین را در اختیار دارد و علاوه بر بیت کوین از ارزهای دیگری چون لایت کوین، بیت کوین کش، اتریوم، اتریوم کلاسیک، زی کش، دش و مونرو و … پشتیبانی می کند. این استخر از سه روش پرداخت متفاوت یعنی PPLNS و PPS+ و SOLO پشتیبانی می کند که هر یک به ترتیب دارای نرخ کارمزد 4 و 2 و 1 درصد است.

   

  بی تی سی تاپ در سال 2017 میلادی فعالیت خود را شروع کرده است اما جز استخرهای خصوصی است و نمی توان به آن ملحق شد  و در حال حاضر اطلاعات چندانی در خصوص این پلتفرم در دسترس نیست که این موضوع می تواند جز معایب آن باشد.

  بیت فیوری جز شرکت های سازنده ی سخت افزار و تراشه های استخراج است که از شهرت بسیار خوبی در سطح بین الملل برخوردار است و سهم 3.2 درصدی از بلاک های استخراج شده ی بیت کوین را در اختیار دارد  گفته می شود به علت این که معمولا برای خودش کار می کند کارمزد آن 0 درصد است.

  میانرها در این استخر می توانند به راحتی پاداش را از قبل پیش بینی کنند و پاداششان هم به صورت روزانه و سریع واریز می شود البته کارمزد این استخر 4 درصد است که تقریبا رقم قابل توجهی است.

  کانوسی کی پول که آن را با نام کانوپول هم میشناسند در سال 2014 میلادی راه اندازی شد که از ماینرها کارمزدی در حدود 0.9 درصد دریافت می کند و شما هیچ محدودیتی برای واریز مکرر پاداش نخواهید داشت. اما از معایب این استخر می توان به رابط کاربری ضعیف آن اشاره کرد که شاید این مساله برای بسیاری از افراد ناخوشایند و آزار دهنده باشد.

  BW یکی از استخرهای استخراج بیت کوین که بسیار کاربر پسند است و علاوه بر استخر بسیاری از خدمات دیجیتالی دیگر را ارائه می دهد.

  الیجیو در سال 2011 شروع به کار خود را آغاز کرد کهبه کاربران این امکان را می دهد که آمار و ارقام دیگر کاربران را دنبال کنند و برای برداشت یک آستانه تنظیم شده است تا بتوانند با حق الزحمه  ی0 درصد به فعالیت بپردازند.

   

   

  شما با در نظرگرفتن امنیت، نقاط ضعف و قدرت هر یک از استخرهای فوق و یا سایر استخرهای موجود در سراسر جهان و مطابقت دادن ویژگی های هر یک با شرایط و موقعیت خود، می توانید بهترین استخر استخراج بیت کوین را برای شروع این کار انتخاب کنید، ممکن است استخری که برای شما بهترین است برای کاربر دیگر به این صورت نباشد زیرا شرایط و موقعیت افراد و هم چنین خواسته های آن با یک دیگر متفاوت است و این موضوع باعث می شود تا انتخاب های افراد هم بایک دیگر متمایز باشد.

  بسیاری از افرا وقتی متوجه می شوند که ارزهای دیجیتالی چون بیت کوین و … از این طریق تولید و عرضه می شوند، دچار شک و ترید می شوند که سرمایه ی خود را به استخراج این ارز دیجیتال استخراج بدهند و یا به معامله کردن این رمز ارز؟

   

  در پاسخ باید بگوییم که در هر دو روش اگر فرد اصولی اقدام کند می تواند سود خوبی را هم بدست بیاورد، اما این مساله تا حدودی به بودجه و سرمایه ی شما هم بستگی دارد، شما حتی با سرمایه ی بسیار اندک هم می توانید ارز دیجیتال بیت کوین خرید و فروش کنید و سود کسب کنید اما مسلما برای استخراج این ارز نیاز به پول و سرمایه ی بیش تری دارید؛ پس در این خصوص بهتر است قبل از هر چیز شرایط خودتان را مورد ارزیابی قرار بدهید و سپس تصمیم بگیرید، ممکن است برای یک کاربر با توجه به شرایط و سرمایه ای که دارد خرید و فروش این ارز منطقی تر و به صرفه تر باشد اما برای فرد دیگر استخراج این ارز عاقلانه تر باشد، به همین خاطر نمی توان یک روش از کسب درآمد را به همه توصیه کرد.

  با افزایش سختی شبکه ی بیت کوین استخرهای استخراج توانستند به افراد کمک کنند تا راحت تر و به صورت سودده تر این کار را انجام دهند. علاوه بر استخرهایی که در این مقاله به شما عزیزان معرفی شد، شما می توانید در دیگر استخرهای معتبری که وجود دارند عضو شوید و کسب درآمد کنید، البته شما در انتخاب استخر باید به اندازه و روش پرداخت و کارمزد هر یک توجه کنید و سپس با آگاهی کامل این کار را انجام دهید.

  ممکن است استخراج انفرادی این ارز دیجیتال شما را وسوسه کند زیرا در این روش دیگر شما پاداش دریافتی خود را با کسی شریک نخواهید بود اما از آن جایی که سختی شبکه ی بیت کوین بسیار بالاست شما برای کسب سود بهتر است که به یکی از بهترین استخرهای استخراج بیت کوین بپیوندید.

  اگر هر گونه سوالی در خصوص استخراج ارزهای دیجیتال دارید، می توانید به دیگر مقالات موجود در یوریپتو مراجعه کنید و یا آن را در بخش نظرات عنوان کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت به آن پاسخ دهی کنند.

   

  Useradminsite

  اسفند 15, 1399

  بهترین استخر های بیت کوین

  ارز دیجیتال بیت کوینانواع ارز های دیجیتال

  استخراج بیت کوینخرید بیت کوینصرافی ایرانی

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  بهترین استخر های برای استخراج ارز دیجیتال بیت کوین ، در این مقاله قصد داریم تا شما عزیزان را با بهترین استخر های استخراج بیت کوین آشنا کنیم. همان‌طور که می دانید شما می توانید با پیوستن به یک استخر با کمک تجهیزات ماینینگ مناسب بیت کوین و یا دیگر ارز های دیجیتال را استخراج کنید. حال اگر نمی دانید استخر استخراج چیست ؟ و یا اینکه یک فرد تازه وارد در عرصه ارز های دیجیتال هستید و نمی دانید بهترین استخر های بیت کوین چیست، این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

  فهرست مطالب

  بیت کوین یک پول دیجیتال است که در بستر اینترنت معامله می شود. نماد انحصاری این ارز دیجیتال ” BTC ” می باشد. این ارز دیجیتال در اواخر سال 2008 خلق و روانه بازار شد. ساتوشی ناکاموتو خلق و پدید آورنده این ارز دیجیتال می باشد. ساتوشی ناکاموتو تا کنون مشخصاتی از خود فاش نکرده است و به عنوان یک فرد ناشناس یاد می شود. ارز دیجیتال بیت کوین طرفداران زیادی دارد، شاید برای شما این سؤال پیش بیاید که دلیل این پرطرفداری چه چیزی است؟

  جواب این سؤال کاملاً واضح است. بیت کوین ارزش مالی بسیار بالایی نسبت به دیگر ارز های موجود دارد. در زمان نگارش این مقاله قیمت بین کوین ” 9,516.80 هزار دلار ” می باشد.

  بیت کوین را می توان از راه های مختلفی همچون استخراج و یا ترید ( خرید و فروش ) به دست آورد. متأسفانه برای اینکه بتوانید ارز دیجیتال بیت کوین را استخراج کنید، نیازمند سرمایه زیادی هستید، زیرا تجهیزات مورد نیاز استخراج ارز دیجیتال بیت کوین قیمت های بسیار بالایی دارند. اگر علاقه مند به داشتن بیت کوین هستید، می توانید از طریق ترید و یا خرید و فروش آن به کسب کنید.

  بهترین استخر های بیت کوین

  اگر می خواهید اقدام به استخراج بیت کوین کنید، در کنار تهیه تجهیزات مناسب، باید یک استخر مناسب را نیز انتخاب کنید. ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا بهترین استخر ارز دیجیتال بیت کوین را انتخاب کنید. همراه ما باشید.

  در استخر ها، ماینر ها را در کنار یک دیگر جمع می کند و با مجموع قدرت ها به سراغ ساخت بلاک ها می روند. پس از استخراج یک بلاک، پاداش دریافتی بین ماینر ها تقسیم می شود و هر ماینر به اندازه میزان قدرتی که در اختیار استخر قرار داده است سهم می گیرد. به صورت کلی استخر های استخراج و یا ” Mining Pool ” مکانی است که شما منابعتان را با دیگر ماینر ها به اشتراک می گذارید و استخر نیز با بکارگیری این منابع اقدام به ساخت بلاک ها و یا تائید تراکنش ها می کند.

  باید توجه داشته باشید که اگر قصد استخراج ارز های دیجیتال را دارید، می توانید بدون نیاز اتصال به یک استخر، اقدام به استخراج کنید. اما مهم ترین نکته ای که در این قسمت وجود دارد این است که با این کار دیگر نباید به فکر کسب در آمد زودهنگام باشید. استخراج بدون اتصال به استخر روند موفقیت شما را طولانی می کند و ممکن است پس از چند وقت همچنان به در آمد کافی نرسیده باشید.

  کارمزد استخر ها بسیار مهم است. قبل از پیوستن به یک استخر ابتدا باید بدانید که نرخ کارمزد آن استخر چه قدر است و همچنین باید بدانید که روش پرداخت استخر مورد نظر چگونه می باشد.

  بعضی از استخر ها، با ماینر هایی که در حال فعالیت هستند شفاف نیستند. شفافیت یک استخر به: نمایش تراکنش ها، نمایش اطلاعات مهم و… می باشد.

  همان طور که گفتیم، در این قسمت قصد داریم تا به شما عزیزان، بهترین استخر های استخراج ارز دیجیتال بیت کوین را آموزش دهیم. در ادامه همراه ما باشید.

 • بازار مالی
 • slush pool از بزرگترین استخرهای استخراج بیت کوین  است در سال 2019 به عنوان دومین استخر برتر بیت کوین شناخته شد.این استخر  توسط شرکت ساتوشی لبز که سازنده کیف پول ترزور هم هست در سال 2010 شروع به کار کرد و تا کنون به استخراج بیش از 1000000 بیت کوین پرداخته است.استخر اسلاش پول اولین استخر استخراج بیت کوین است.و سطح امنیت بسیار مناسبی دارد.به صورتی که طی نتایج یک آمارگیری مشخص شد 3% از کاربران از این استخر استفاده می کنند. این استخر به خاطر یک ویژگی بین کاربران محبوب شد و آن سیستم پاداش دهی براساس امتیاز است. یعنی  متوقف شدن فعالیت ماینینگ توسط کاربر موجب کاهش امتیاز و در نتیجه کاهش سهام کاربر می شود. این روش پرداخت پاداش مبنی بر امتیاز باعث شده کاربران به این اسخر وفادار بمانند و همچنین باعث کاهش امکان تقلب نیز شده است. رابط کاربری این استخر بسیار مناسب است و  این سایت اطلاعات و خبرهایی که در صفحات اجتماعی خود منتشر می کنند را در داشبورد استخر اپدیت می کند. کارمزد این استخر 2% است که این کارمزد نسبت به سایر استخرهای استخراج اندکی بیشتر است.

   

   

  استخر استخراج ” Ant Pool “ یکی از معروف ترین استخر های ارز دیجیتال بیت کوین می باشد. شما می توانید به صورت رایگان در این استخر یک حساب ایجاد کنید. متأسفانه این استخر ای پی کاربران ایرانی را محدود کرده است و برای استفاده از این استخر باید از یک نرم افزار تغییر ای پی استفاده کنید. اگر بخواهیم درباره ظاهر این استخر بگوییم، سطح رابط کاربری آن متوسط است و تقریباً کمی برای افراد مبتدی ممکن است سخت باشد. بااین‌حال این استخر همان‌طور که گفتیم یکی از شناخته شده ترین استخر های ارز دیجیتال بیت کوین می باشد. شما می توانید با مراجعه به مقاله ….. طریقه کار با این استخر را به صورت تصویری آموزش ببینید.

  امنیت این استخر مناسب است و می توان به عنوان یک استخر امن آن را حساب کرد. با وجود تمام خوبی های این استخر، یکی از معایبی که زیاد به چشم می خورد مشخص نبودن کارمزد آن است. متأسفانه مقدار کارمزد این استخر مشخص نمی باشد و این موضوع نیز برای بعضی از ماینر ها یک مشکل به حساب می آید.

  خوشبختانه این استخر، از امکان تائید دو مرحله ای پشتیبانی می کند، شما می توانید پس از ورود و ثبت نام در استخر، تائید دو مرحله ای حساب خود را فعال کنید تا حساب کاربری شما در استخر ” Ant Pool ” ایمن شود.

   

  2. محدودیت ورود برای کاربران ایرانی

  استخر ” F2 Pool “ کشور چین در سال 2013 خلق شد. خوشبختانه کاربران ایرانی می توانند به راحتی از این استخر بدون هیچ محدودیتی استفاده کنند. این استخر جز ارز دیجیتال معروف و محبوب بیت کوین، از چندین ارز دیگر همانند: لایت کوین، زی کش، اتریوم و… پشتیبانی می کند و شما می تواند این نوع ارز ها را نیز استخراج کنید.

  استخر استخراج ” F2 Pool “ در جدول برترین استخر های بیت کوین، در قسمت سوم قرار گرفته است. دلیل آن هم انی است که در حال حاضر تقریباً 11 درصد از قدرت کل هش ریت شبکه بیت کوین را در اختیار خود گرفته است.

  این استخر از زبان انگلیسی به صورت پیش‌فرض پشتیبانی می کند. باقی استخر ها زبان پیشفرض چینی دارند و زبان دوم آن ها انگلیسی می باشد. بعضی از کاربران مبتدی با ورود به استخر های دیگر خیال می کنند که زبان آن چینی می باشد.

  خوشبختانه این استخر از امنیت خوبی برخوردار می باشد و همچنین خبر خوب دیگر درباره این استخر این است که مقدار کارمزد آن مشخص است. کارمزد این استخر برابر با 2.5 درصد می باشد که تقریباً می توان گفت بالا است اما با این حال مشکلی ندارد و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. شما می توانید به صورت تصویری آموزش ثبت نام و کار با این استخر را در مقاله ….. مشاهده کنید.

   

  استخر ” BTC.com “ توسط شرکت ” Blocktrail ” راه اندازی شد. پس از مدتی مالکیت این استخر به کمپانی معروف و مشهور ” Bitmain ” واگذار شد. همانطور که می دانید کمپانی بیت مین جز بزرگ ترین و معروف ترین شرکت ها تولید تجهیزات ماینینگ می باشد. این کمپانی نیز علاوه بر تولید تجهیزات ماینینگ مدیریت این استخر را نیز برعهده دارد. خوشبختانه این استخر کارمزد مشخص و کمی دارد همچنین زمان واریزی پاداش ها نیز خیلی مناسب است. به گفته کاربران این استخر پاداش ها را در کمتر از 2 ساعت برای ماینر ها واریز می کنند.

  ثبت نام در این استخر نیاز به تائید هویت دارد. این کار توسط شماره تماس صورت می گیرید یعنی شما با وارد نمودن شماره تماستان و سپس دریافت کد هویت خود را تائید می کنید. متأسفانه این استخر در سال 2019 پیش شماره ایران یعنی ” 98+ ” را از لیست خود حذف نمود. به همین دلیل دسترسی ایرانیان قطع شد. اگر علاقه مند به استفاده از این استخر هستد می توانید با در دست داشتن شماره یک کشور دیگر، اقدام به ثبت نام کنید.

   

  این استخر، یک استخر شناخته شده می باشد که در کشور چین در سال 2016 تأسیس و در همان کشور نیز فعالیت می کند. شما می توانید در کنار استخراج بیت کوین در این استخر، در صورت موجود بودن تجهیزات به استخراج ارز های دیگر همانند: زی کش، دش، مونرو، اتریوم، بیت کوین کش و… بپردازید.

  متأسفانه نرخ کارمزد این استخر، نسب به استخر هایی که تا کنون معرفی شده است بالا می باشد. کارمزد استخر ” ViaBTC Pool “ در روش های پرداخت مختلف فرق می کند اما در مجموع 3 درصد می باشد که تقریباً می توان گفت عددی بالا است.

   

  استخر استخراج ” Bixin ” ارائه دهنده خدمات کیف پول نیز می باشد. شما می توانید از این استخر به عنوان کیف پول نیز استفاده کنید که پیشنهاد نمی شود.  متأسفانه کاربران چینی در این استخر اولویت دارند. امنیت استخر ” Bixin ” تا حدی قابل قبول می باشد و می توان با خیال راحت اقدام به استخراج در آن نمود. متأسفانه کارمزد ” 4 درصد ” استخر ” Bixin ”  به‌شدت بالا است. این استخر پاداش ماینر ها را در سریع ترین زمان ممکن واریز می کند.

   

  اگر بخواهم یک خلاصه از مطلب بالا بیان کنم باید بگویم شما برای ماین کردن بیت کوین حتما باید به استخر یا همان pool  وصل شوید . چون می توان گفت استخراج با تعداد ماینر کم بدون اتصال به استخر ها اصلا به صرفه نیست . ما در مقاله بالا شما را با 5 استخر برای استخراج ارز دیجیتال بیت کوین آشنا کردیم .همچنین اگر شما دستگاهی را تهیه کردید و می خواهید شروع به استخراج بیتکوین نمایید می توانید مقاله مربوط به نصب و راه اندازه ماینر های متفاوت را مطالعه نمایید.

  ممنون که تا پایاین مطلب بهترین استخر های بیت کوین با ما همراه بودید.

  بیشتر بخوانید:

  دوستان من از این استخر استفاده میکنم بعد از امتحان کلیه استخرهای موجود خودتون می تونید تفاوت پاداش رو ببینید .
  واقعا عالیه چند تا حسن داره
  اول این که سقف برداشت نداره و هر روز کارکرد روز قبل رو ساعت نه صبح واریز میکنه -البته میتونید خودتون محدودش کنید
  دوم خودش برای دوستانی که میخوان اور کلاک کنن فریمور داره
  سوم زبون فارسی رو اسپورت میکنه
  چهارم سرور مخصوص ایران داره _توی ایران نیست البته _ و پینگ عالیه و مشکلی این چند مدت اخیر واقعا نداشته برای اتصال (سرور قزاقستان رو شخصا پیشنهاد میکنم )
  پنجم ساپورت عالی انلاین داره من با زبون بی زبونی خیلی وقتا ازشون کمک گرفتم روسی هستن ولی انگلیسی رو خوب میفهمن
  گروه تلگرامی فارسی داره که تمام دست اندرکاران استخر از برنامه نویس تا مدیر عامل توی گروهن
  ششم این که به تلگرام متصل میشه و اخطارهای خاموش شدن دستگاهها رو تو تلگرام و ایمیل براتون میفرسته
  هفتم از روش محاسبه بر اساس نحوه پرداخت fpps استفاده میکنه که بیشترین پرداخت رو باعث میشه .
  دوستان توجه کنید توی قسمت تنظیمات تیک مربوط به سهم استخر رو بردارید اینطوری کارمزد استخر صفر میشه (درآمد استخر از فروش فریمورهای اختصاصی هست)
  کارمزدی که به زیر مجموعه شما پرداخت میشه از خود استخر پرداخت میشه و اصلا کاری به کسی که با لینک شما وارد استخر میشه نداره .

  ایراد بزرگش هم اینه که تازه اپلیکیشن رو راه انداخته و خیلی اپلیکیشن چنگی به دل نمیزنه.

   https://pool.emcd.io/?r=5934 

  سلام به دوستان
  تجربه فعالیت در استخر ها یه سری مشکلات رو به من آموخت که این و موارد که شرح میدم اصلی ترین مورد هست.
  استخر که بهتون معرفی میکنم کارمزد پرداخت نداره و همچنین سقف پرداختی به کیف پول تون دست خودتون هست و اگر دستگاه رو خاموش کردید می تونید و دیگه روشن نکردید بهر دلیلی پرداخت رو روی صفر قرار بدید و ساعت 8 صبح به وقت ایران پرداختی بدون کارمزد با مقدار مانده تو استخرتون به حساب کیف پولتون واریز بشه . یکانال تلگرام پشتیبانی فارسی داره که دائم آنلاین. پاسخ گو هستن و دفتر اصلیشون روسیه هست . و پینگ سرور عالی دارن . من خودم از اف تو پول F2pool که پرداختی حداقل 0.005 بود اومدم رو این استخر و خیلی رازیم
  به شماهم پیشنهاد میکنم امتحان کنید.چون می تونید پرداختی رو رو صفر بزارید هر روز می تونید واریز به کیف پول داشته باشید و این امکان تحریم یا بلوک کردن یا کلاهبرداری رو کاهش میده .و در صورت هر گونه مشکل می تونید روزانه استخرتون رو اگر دوست نداشتید تغییر بدید.من خودم دیدم خیلی ها حرف منفی در مورد این استخر میزدن اما یک ماه که تست کردم دیدم همش دروغ بود.
  سایت اصلی فارسی رو پشتیبانی میکنه .
  فریم ور های دستگاه ها رو قرار میده از کارخونش و شما همیشه اپدیت هستید .
  و یه گروه عمومی داره که می تونید از تجربیات دیگران استفاده کنید و هر سؤالی دارید جواب بگیرید .
  این بود تجربیات خودتون بررسی کنید.
  موفق باشید.

  https://pool.emcd.io/?r=22881 

  بهترین استخر های بیت کوین

  سلام آیا با گوشی هم میشع از این سایت ها استخراج کرد؟
  خواهشا جواب بدین…

  صرفه اقتصادی اصللللا ندارد

  بروز رسانی توضیح استخر EMCD
  تاریخ امروز ۱۴۰۰/۷/۳
  توسط معین

  تجربه فعالیت در استخر ها یه سری تجربیات رو به من آموخت که این و موارد که شرح میدم جزعه اصلی ترین مورد هست. استخر که بهتون معرفی میکنم کارمزد که دریافت میکنه  1.5درصد بقیه استخر ها همه ۲.۵ درصد به بالا هستن. پایین ترین کارمزد بین استخر های دیگس و همچنین سقف پرداختی به کیف پول تون  دست خودتون هست و اگر دستگاه رو خاموش کردید  و یا خراب شد و دیگه روشن نکردید بهر دلیلی می تونید  پرداخت استخر  رو روی صفر قرار بدید و ساعت ۷ شب به وقت ایران مقدار بیتی که ماین کردین و تو استخرتون مونده رو   به حساب کیف پولتون واریز کنید  . یکانال تلگرام پشتیبانی فارسی داره که دائم آنلاین  پاسخ گو هستن و یه کانال عمومی داره که من خودم کلی چیز اموزش دیدم و سوالاتم رو جواب گرفتم .دفتر اصلیشون روسیه هست . و پینگ سرور  عالی دارن . من خودم از اف تو پول F2pool که پرداختی حداقل 0.005 بود و کارمزد ۲.۵ درصد داشت اومدم رو این استخر و خیلی راضیم به شماهم پیشنهاد میکنم امتحان کنید.چون می تونید پرداختی رو رو صفر بزارید هر روز می تونید واریز به کیف پول داشته باشید و این امکان تحریم یا بلوک کردن یا کلاهبرداری رو کاهش میده .و در صورت هر گونه مشکل می تونید روزانه استخرتون رو اگر دوست نداشتید تغییر بدید. سایت اصلی فارسی رو پشتیبانی میکنه . فریم ور های جید و بروز  دستگاه های  ماینر  رو قرار میده و شما همیشه اپدیت هستید. این بود تجربیات من خودتون می تونید بررسی و تست کنید.
  برای ورود به استخر  EMCD بر روی لینک زیر کلیک کنید.
  ورود را بزنید و بعد روی ثبت نام کلیک کنید.

  موفق باشید.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  کد تایید *


  نام کاربری یا آدرس ایمیل *


  رمز عبور *


  ورود

  بهترین استخر های بیت کوین

  مانیتور

  پاور

  دی وی دی رایتر

  کیبورد

  ماوس

  کیس رایانه

 • بپاس سهام یاب
 • اسپیکر

  میز گیمینگ

  صندلی گیمینگ

  لوازم جانبی موبایل

  هدفون وهدست

  مودم

  بهترین استخر استخراج بیت کوین : در زمینه ارزهای رمزنگاری شده ، استخر استخراج عبارت است از تجمع منابع توسط ماینرهایی که قدرت پردازش خود را از طریق شبکه تقسیم می‌کنند تا پاداش را به طور مساوی تقسیم کنند ، با توجه به میزان کار آن‌ها در یافتن بلوک “سهم” به اعضای استخر استخراج داده می‌شود.

  استخراج از استخرها زمانی آغاز شد که سختی استخراج به حدی افزایش یافت که تولید کندتر شد و به طول انجامید. راه حل این مشکل این بود که استخراج کنندگان منابع خود را جمع کنند تا بتوانند با سرعت بیشتری بلوک تولید کنند و بنابراین بخشی از پاداش بلوک را به صورت ثابت دریافت کنند .

   

  قبل از پیوستن به استخر استخراج بیت کوین شما به یک کیف پول بیت کوین نیاز خواهید داشت. این به این دلیل است که تمام استخرهای استخراج از شما آدرس بیت کوین را می‌خواهند که برای ارسال جوایز و پرداخت‌های استخراج شما استفاده می‌شود.

  یک نقطه ضعف در استخراج ارز رمزنگاری شده به خصوص  ارزهای مشهورتر مانند بیت کوین و Litecoin ، این است که برای سیستم شما دشوار است که “بلوک” معتبر را به طور مستقل تولید کند ، سکه را بدست آورد و درآمد کسب کند. در عوض ، با یک استخر استخراج ، شما به طور مشترک با سایر ماینرها و دستگاه‌ها همکاری می‌کنید تا منابع خود را از طریق اینترنت جمع کنید تا محاسبات پیچیده را انجام داده و داده‌های زیادی تولید کنید.

  همانطور که مشخص است ، “پاداش استخراج” به طور نسبی بین هر یک از شرکت کنندگان تقسیم می‌شود. گرچه این کار سرعت استخراج را بسیار سریعتر می‌کند ، فقط به اولین استخر استخراج کننده‌ای که می‌بینید ملحق نشوید. این به این دلیل است که روش مورد استفاده برای تخصیص پاداش متفاوت است. بنابراین ، در این لیست نگاهی می‌اندازیم به پنج مورد از بهترین استخرهای استخراج بیت کوین 2020شناخته شده آنلاین ، برای کمک به شما در تصمیم گیری مناسب است .

  استخرهایی را با چندین سرور در سراسر جهان هدف قرار داده ایم که به شما امکان می‌دهد به راحتی متصل شوید. اگر این موارد علاقه شما را جلب کردند و حتی می‌خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به بخش Bitcoin Wiki بروید تا مقایسه دقیق تمام استخرهای برتر را ببینید.

  Slush poolبیش از یک دهه از سال 2010 کار می‌کند ، و به عنوان Bitcoin Pooled Mining Server با بیش از 1.25 میلیون BTC استخراج شده تاکنون شناخته شده است. این قدیمی‌ترین و بهترین استخر استخراج بیت کوین و در حال حاضر در دسترس عموم است و از شهرت بسیار خوبی برای ثبات و دقت برخوردار است.

   

  در حال حاضر Slush Pool یک استخر بزرگ استخراج با استخر دارای نرخ هش 5.33 Eh / s است. روند ثبت نام بدون مشکل پیش می‌رود ، و می‌توانید برای آشنایی با داشبورد یک ماینر آزمایشی ایجاد کنید. خود این وب سایت انعطاف پذیر است زیرا هم یک رابط کاربری ساده و هم رابط کاربری پیشرفته‌تری را برای استخراج کنندگان باتجربه ارائه می‌دهد.

  در حالی که این گزینه را دارید که حداقل آستانه پرداخت خود را در حد 0.001 BTC تعیین کنید . استخر Slush کاملا دموکراتیک است زیرا شما می‌توانید تنظیمات موردنظر خود را در مورد نوع استخراج مورد نظر برای دستگاه‌های خود ثبت کنید ، به عنوان مثال: فقط قوانین سختگیرانه Bitcoin Core. همچنین ویژگی‌های اضافی مفیدی مانند نظارت از راه دور پیشرفته و یک برنامه تلفن همراه وجود دارد .

   

  این وب سایت همچنین دارای بخش‌های بسیار مفیدی برای کسانی است که تازه استخراج کرده اند. این بخش در مورد جوایز استخراج مفید است زیرا شامل توضیحات مفصلی در مورد چگونگی پرداخت حقوق و دستمزد با نرخ هش امتیازدهی هر کاربر است.

  اگر از Slush Pool به استخر دیگری تغییر وضعیت دادید ، سعی کنید برگردید زیرا امتیاز شما به طور چشمگیری کاهش می‌یابد. هزینه استخر 2٪ است که کمی بیشتر از برخی استخرهای دیگر است. استخر Slush دارای سرورهایی در ایالات متحده ، کانادا ، اروپا ، سنگاپور ، ژاپن و چین است.

  ViaBTC یک استخر استخراج مستقر در چین است که در سال 2016 با حضور جهانی متشکل از سرورهای بیش از 130 کشور جهان آغاز به کار کرده است. این یکی از بهترین استخرهای استخراج بیت کوین 2020است که شامل Bitcoin ، Litecoin ، Ethereum و Dash است .

  ViaBTC علاوه‌بر استخر استخراج ، محصولات مرتبطی مانند ViaWallet ، کیف پول ارز رمزنگاری شده و صرافی‌های ارز رمزنگاری شده متعدد نیز دارد. در ViaBTC از آن‌جا که انتخاب نحوه پرداخت وجود دارد ، هزینه های استخراج از انعطاف پذیری برخوردار هستند.

  با PPS + ، که Pay Per Share Plus است ، استخر برای هر سهم معتبری که ارسال می‌شود به ماینر پرداخت می‌کند ، که گزینه خوبی برای پرداخت پایدار است زیرا استخر ریسک بلوک‌ها را متحمل می شود.

  با PPLNS که مخفف Pay Per Last N Shares است ، بازپرداخت با توجه به میزان اشتغال ماینر محاسبه می‌شود. در حالی که این رویکرد می تواند به پرداخت های بلند مدت منجر شود ، استخراج کنندگان تحت بازده ناپایدار قرار می‌گیرند. ViaBTC همچنین تلاش می‌کند تا سطح شفافیت اعضای خود را ارائه دهد. این شامل تهیه “آمارهای دقیق و بی درنگ استخرها و استخراج کنندگان” از طریق نمایش‌های تصویری مختلف برای اعضا است.

   

  AntPool یکی از بزرگترین استخرهای استخراج بیت کوین است که امروزه فعالیت می‌کند و حدود 11٪ از کل بلوک‌ها را استخراج می‌کند. این شرکت متعلق به Bitmain است و یک شرکت مستقر در چین است و همچنین مجموعه‌ای از دستگاه‌های استخراج ASIC در سری Antminer را تولید می‌کند .

  AntPool با داشتن سرورهایی در سراسر جهان ، از یک پروتکل استخراج نظیر به نظیر استخراج می‌کند تا دستگاه شما را به یک اتصال نزدیک به شما در هنگام راه اندازی ، برای اتصال سریع‌تر و مطمئن‌تر ، متصل کند.

  بهترین استخر های بیت کوین

  با راه اندازی حساب و آدرس کیف پول خود ، پرداخت‌ها هر روز بین ساعت 08: 00-10: 00 صبح به وقت پکن ارسال می‌شوند ، به شرطی که حداقل 0.001 BTC را استخراج کرده باشید.

  AntPool امکان شفاف سازی درآمد را فراهم می‌کند و تلاش می‌کند گزینه‌های بیشتری را ارائه دهد. به همین ترتیب ، شامل چندین حالت درآمد است که شامل PPS + ، PPLNS و SOLO است. همچنین اعلان سریع از طریق ایمیل ، پیام کوتاه و WeChat و براساس آستانه‌های Hashrate که توسط کاربر تعیین شده است ، وجود دارد.

  BTC.com یکی دیگر از معروف‌ترین برندهای دنیای ارزهای رمزپایه است که دامنه Bitcoin.com و همچنین BTC.com را در اختیار دارد. BTC.com از بهترین استخرهای استخراج بیت کوین است که یک استخر استخراج معروف را اجرا می‌کند که اندازه آن متوسط ​​است.

  سرورهای استخراج در اتحادیه اروپا (آلمان) ، ایالات متحده و چین واقع شده‌اند. BTC.com از استخراج ارزهای رمزپایه متعددی که شامل Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin ، Decred و Nervos CKB است پشتیبانی می‌کند. BTC.com از روش پاداش دادن به ماینرها که به  FPPS معروف است استفاده می‌کند. FPPS یک هزینه معامله استاندارد را در یک دوره معین محاسبه می‌کند ، آن را به پاداش بلوک اضافه می‌کند و سپس مانند PPS سنتی (پرداخت به ازای هر سهم) همه را به استخراج کنندگان توزیع می‌کند.

  تقسیم هزینه های معامله ، به ویژه هنگامی که زیاد باشد ، استخراج را بسیار سودآورتر می‌کند که ممکن است محبوبیت BTC.com را بیشتر کند.  این شامل یک نرم افزار اورکلاک سفارشی برای افزایش درآمد ، برنامه Android و iOS Pool و تیم خدمات مشتری حرفه‌ای است. کاربران ویندوز همچنین می‌توانند ماینرها را به راحتی با استفاده از ابزار BTC و BTC Smart Agent اضافه و پیکربندی کنند.

  KanoPool از سال 2014 فعالیت خود را آغاز کرده است. یک ویژگی مفید ایناستخر این است که ثبت نام در KanoPool در واقع اختیاری است . با این حال ، مزیت ثبت نام این است که می‌توانید آمار دقیق‌‌تری درباره استخر استخراج مشاهده کنید.

  KanoPool پرداخت‌ها را از طریق PPLNS انجام می‌دهد که مخفف Payment Per Last N Shares است.  هزینه استخر به خودی خود نسبتاً کم 0.9٪ است و هزینه معاملات در پاداش بلوک لحاظ می‌شود.

  با بازدید از صفحه وب KanoPool ، خواهید دید که طرح بسیار ساده است و هیچ آموزشی وجود ندارد ، زیرا تمام اطلاعاتی که برای شروع به کار نیاز دارید در صفحه راهنما است. با این وجود کانو خود یک شرکت کننده فعال در تالار گفتمان BitcoinTalk است که بلافاصله به سوالات مربوط به استخر پاسخ می‌دهد.

   

  با افزایش محبوبیت ارزهای رمزپایه ، بیشتر سرمایه گذاران به جای خرید سکه‌های خود در یک سیستم مبادله ، به دنبال روند استخراج سکه هستند. در حالی که بسیاری از آن‌ها به دلیل هزینه‌های قابل توجه برق و سخت افزار از عهده هزینه‌های خود بر نمی‌آیند ، بسیاری از این افراد برای گسترش ارزش جوایز از استخرهای استخراج استفاده می‌کنند.

  برای استخراج محبوب‌ترین ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین و اتریوم ، شما به تجهیزات کاملاً تخصصی نیاز دارید که گران هستند. حداقل شما به یک کامپیوتر اختصاصی و قدرتمند با قدرت پردازش زیاد نیاز دارید. شما همچنین برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد به روش‌های کارآمد خنک سازی تجهیزات نیاز دارید. نتیجه این فعالیت در صورتحساب برق نیز بسیار زیاد است .

  شما باید یک سیستم تخصصی ایجاد کنید که کاملاً به استخراج ارز رمزنگاری شده اختصاص داشته باشد. برای یک علاقه‌مند به ارزهای رمزنگاری متوسط ​​که فقط امکانات لازم برای راه اندازی یک عملیات استخراج کوچک را دارد ، هزینه‌ها اغلب کاملاً بیشتر از سود آن است .

  برای کسانی که نمی‌توانند چنین سرمایه گذاری را تأمین کنند ، گزینه‌های دیگری وجود دارد و اینجاست که استخرهای استخراج استفاده می‌شوند. در  بهترین استخرهای استخراج بیت کوین هزینه استخراج بلوک‌های فردی بسیار کمتر است و هزینه‌های پردازش در بین گروهی از مردم تقسیم می‌شود. برای بسیاری ، استفاده از استخرهای استخراج معدن گزینه بسیار سودآورتری است.

   

   

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.


  کد تایید *

  بهترین استخر های بیت کوین
  بهترین استخر های بیت کوین

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *