بزرگان فارکس ایران

بزرگان فارکس ایران
بزرگان فارکس ایران

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید…

تعداد : 107

تعداد : 113

تعداد : 91

تعداد : 285

بزرگان فارکس ایران

تعداد : 316

تعداد : 765

تعداد : 1

تعداد : 99

تعداد : 26

تعداد : 146

 • باینانس کوین
 • تعداد : 850

  تعداد : 1

  تعداد : 39

  تازه واردان بازار سرمایه، هنگامی که می خواهند راه آموزش را در پیش گیرند و تحلیل تکنیکال را مبنای خود قرار دهند، اولین کتابی که به آن ها معرفی می شود، تحلیل تکنیکال جان مورفی است؛ اثری کلاسیک در عرصه تحلیل تکنیکال که مبنای مهم آموزه های تکنیکال است و در کنار نام جان مورفی، […]

  تازه واردان بازار سرمایه، هنگامی که می خواهند راه آموزش را در پیش گیرند و تحلیل تکنیکال را مبنای خود قرار دهند، اولین کتابی که به آن ها معرفی می شود، تحلیل تکنیکال جان مورفی است؛ اثری کلاسیک در عرصه تحلیل تکنیکال که مبنای مهم آموزه های تکنیکال است و در کنار نام جان مورفی، نام کامیار فراهانی هم می درخشد، مترجمی که با ترجمه خوبش، توانست دریچه دانش تحلیل تکنیکال را به روی سرمایه گذاران بازار سرمایه کشورمان بگشاید و این اثر مهم را به تکنیکالیست های ایران معرفی کند.
  در گفتگویی طولانی با کامیار فراهانی فرد به گپ و گفتی خودمانی نشستیم و به بررسی وضعیت دانش تحلیل تکنیکال و بازار سرمایه در ایران پرداختیم علاوه بر این که گوشه هایی از تجربیات فراهانی در بازار سرمایه راهم کاوش کردیم.

  برچسب‌ها : برچسب‌ها:اموزش بازار ارز, اموزش بورس, اموزش فارکس, بازگشت ریبیت, بزرگان بورس ایران و جهان, روانشناسی بورس, روانشناسی فارکس, مصاحبه با افراد موفق در بورس, مصاحبه با کامیار فراهانی معامله گر بورس و فارکس

  تمامی حقوق مرجع آموزش بازار بورس و فارکس محفوظ است / آموزش فارکس / آموزش بورس / آموزش فارسی فارکس / آموزش فارسی بورس / آموزش رایگان فارکس / آموزش رایگان بورس

  مجموعه آموزش فارکس fxf1 تعهدی نسبت به ضرر و یا زیان احتمالی و صحت ادعای خدمات و برندهای تبلیغ شده نداشته و مسئولیت راستی آزمایی و سود و ضرر محتوای این تبلیغات بر عهده بازدید کننده است.


  دانلود کتاب ها و مقالات انگلیسی
  تعداد : 850
  Downloads-icon

  آشنایی با بزرگان بورس, داستان و مصاحبه 1 دیدگاه

  برخلاف تصور خیلی‌ها، قصه‌ی یک تریدر، داستان پول پارو کردن و روی صندلی لم دادن و قهوه خوردن نیست.قصه‌ی شانس و اقبال یا اتفاق هم نیست.اینجا بیشتر از هر چیزی از صبوری حرف می‌زنیم. صبری بی‌اندازه و پشتکاری منحصربه‌فرد.  ما از دانش و بینش معاملاتی یک فرد موفق خواهیم گفت، و استعدادش در پیش‌بینی موقعیت‌ها. اگر در حال مطالعه‌ی این مقاله هستید پس آینده روشنی را برای را خود پیش‌بینی کرده‌اید و مدتی است قدم به دنیای شگفت‌انگیز فارکس گذاشته‌اید و قطعاً می‌خواهید یک معامله‌گر موفق شوید. پس گره چکمه‌هایتان را محکم‌تر کنید و با ما هم‌سفر شوید. ما در این سفر جادویی تنها نخواهیم بود، راهنمای راه در کنارمان است.در ایران زندگی کرد، مدرسه رفت. دیپلمش را گرفت. عین همه ما دغدغه‌های کنکور و سربازی و نبودن شرایط مطلوب ورود به شغل موردعلاقه‌اش را پشت سر گذاشت.برای شروع، وارد کسب‌وکار خانوادگی‌شان در اهواز شد.تجارت خودروهای سبک و سنگین؛ مسیر این بیزینس با توجه به شرایط اقتصادی آن دوران خیلی خوب پیش نرفت.ولی او عادت نداشت خودش را وابسته به یک مسیر کند یا در جا بزند، ذهنش به‌سوی افق‌های متفاوتی پر می‌کشید که خیلی دورتر از جریان فکری همسالان و هم‌دوره‌هایش بود.

  سپس شروع به سرمایه گذاری در بازارهای مالی کرد، خرید و فروش طلا و دلار. این مرحله برایش پر از تجربه بود و یادگیری، طعم اولین شکست و اولین پیروزی در معاملات را آنجا و همان زمان چشید، اما دست از تلاش نکشید و پیش رفت.

  علامت سؤالی در ذهنش بود که تا رسیدن به جواب، دریای اندیشه‌اش را متلاطم کرده بود. یک سؤال شاید خیلی ساده اما عمیق:-چه کسی قیمت‌های بازار را تعیین می‌کند؟

  این سؤال مسیر حرکت و آینده‌ای او را دگرگون کرد.آن‌قدر پیش رفت، تا خود در ردیف تعیین‌کنندگان قیمت بازار قرار گرفت.از جوان معامله گری صحبت می‌کنیم (یک فرد موفق) که امروز موفق به راه‌اندازی یک بروکر بین‌المللی (بروکر جهانی آرون گروپس) شده است که خدمات منحصربه‌فردی ارائه می‌دهد، برای 500 نفر اشتغال‌زایی کرده و بیش از 10 هزار معامله‌گر را در سود خود شریک کرده است.فرزاد وجیهی. جوان موفقی که دنیای پرهیجان معاملات را تجربه کرده است.ما بیشتر وی را با عنوان استاد آرون می‌شناسیمش.با فرزاد وجیهی در گپی دوستانه به گفتگو نشستیم تا از هیجانات ترید برایمان بگوید. برای ما که شاید سودای یک‌شبه پولدارشدن را در سر می‌پرورانیم. یا شاید برخی دیگرمان با تلنگر کوچکی امید می‌بازیم و راه گم می‌کنیم، این گفتگو قطعاً می‌تواند راه گشا باشد.

  بزرگان فارکس ایران

  چراکه باور داریم موفقیت‌ها یک‌شبه به وجود نمی‌آید. به قله رسیدن هم بدون تلاش بی‌وقفه امکان‌پذیر نیست. قطعاً هیچ انسان موفقی از بدو تولد یا از کودکی استعداد بالقوه خود را کشف نکرده و هیچ دانشگاهی نیز کلید دروازه‌ی پیشرفت نخواهد بود.

  چارت ایران: بخش اول گفتگوی جذاب و پر از نکته‌های انگیزشی در مسیر سفر فارکس را باهم دنبال می‌کنیم:

  ۱. پیش از همه می‌خواهیم ببینیم فرزاد وجیهی (استاد آرون) خود را چگونه معرفی می‌کند و چه تعریفی از خود دارد؟

  ما همیشه عادت داریم به اسم، فامیل و شغلی که داریم و یا فعالیتی که انجام می‌دهیم و یا به میزان ثروتی که داریم، و حتی بر اساس ارتباطات با اطرافیانمان خود را معرفی کنیم. اگر بخواهم خود واقعی‌ام را معرفی کنم، چه کسی هستم یا چه تعریفی از خودم دارم، جدا از مسائل عادی و معمول می‌توانم بگویم: من آدمی هستم که علاقه دارم غیرممکن‌ها رو ممکن کند. شاید خیلی از مسائلی که دیگران به آن می‌خندند یا ازنظرشان مسخره و غیرممکن باشد، برای من یک هدف قابل‌دسترس باشد، چراکه آن‌قدر آن هدف را دنبال می‌کنم تا به سرانجام برسد. و یک نکته دیگر اینکه، از ویژگی‌های ذاتی من، که شاید نقطه قوت یا  در برخی موارد ممکن است ضعف من باشد، این است که؛ من آدم صفر و صد هستم. یا وارد راهی نمی‌شوم و کاری را انجام نمی‌دهم و صفرم، و یا به آن کار ورود می‌کنم و به بهترین حالت ممکن انجامش می‌دهم.

  معرفی مرسوم و طبق عرف هم که فرزاد وجیهی هستم متولد تهران. بزرگ‌شده اهواز. متولد آبان 67 و پس از پایان تحصیلاتم در دبیرستان در ایران وارد بازار کار شدم و در حین کار در رشته مدیریت بازرگانی ادامه تحصیل دادم.

  ۲. هر جوانی حتی قبل از ورود به دانشگاه آرزوها یا منطقی‌تر اهدافی برای آینده شغلی و حرفه‌ای خود متصور است، دیدگاه شما به آینده شغلی‌تان چه بود؟

 • نهایت نگر
 • من عادت نداشتم دنبال چیزی بروم که دوستان و اطرافیانم آن را باور دارند. به نظر من دانشگاه یا شغل خانوادگی باعث نمی‌شود راه موفقیت شما مشخص شود یا اینکه حتماً مجبور باشید همان کار را در پیش بگیرید که به نظر درست می‌آید یا دیگران تأییدش می‌کنند. شغل خانوادگی ما در زمینه خودرو بود که برای شروع به آن وارد شدم هرچند که به دلایلی ورشکست شد. نمایندگی‌های ایران‌خودرو، مرسدس بنز، ولوو و…اما محدودیت‌های کشور مانع پیشرفت این بیزینس بود و به این نتیجه رسیدم که با این روند به پیشرفت و خواسته‌های بزرگ ذهنم نخواهم رسید. پس فکرم به سمت هدف دیگری معطوف شد که موفقیتم را در آن می‌دیدم. به نظر من چیزی که به‌عنوان ایده در ذهن انسان شکل می‌گیرد می‌تواند عملی شود و حتماً اتفاق می‌افتد. فقط نباید بی‌خیال هدف ذهنیتان شوید. در شروع ممکن است دیگران به شما بخندند، یا شما رو نادیده بگیرند. بعد در ادامه مسیر با شما می‌جنگند، اما درنهایت وقتی موفق می‌شوید همه آن افراد شمارا تأیید و حتی تشویق می‌کنند.

  ۳- شما به‌عنوان یک فرد موفق در بازارهای مالی، در مسیر تحقیق و مطالعه در زمینه خاصی نظرتان به فارکس جلب شد یا برعکس اول فارکس برایتان علامت سؤال شد بعد تحقیق و تفحص کردین؟

  چه سؤال جالبی. دقیقاً برعکس، نه‌تنها در فارکس بلکه در زمینه معاملات و سرمایه‌گزاری های بازارهای بین‌المللی، ابتدا جذب این بازارها در ایران شدم و پس‌ازآن شروع به تحقیق در مورد آن‌ها کردم. مطالعه کردم و تجربه کردم.

  نکته‌ای که شاید برای شما جالب باشد و مربوط به ویژگی اخلاقی صفر و صد من است این‌که، زمانی که با بازار معاملات آشنا شدم و آن را شناختم، به اسم بازار حواله‌ای یا دلار در ایران  توجه ام را جلب کرد، یک سؤال همیشه ذهنم را مشغول می‌کرد و از دوستان باتجربه‌تر در ایران مدام می‌پرسیدم، این بود که می‌خواستم بدانم چه کسی اول صبح قیمت دلار را مشخص می‌کند؟ یا قیمت طلا و سکه. قیمت بازار را چه کسی یا کسانی تعیین می‌کند؟ در پاسخ هرکسی نظری داشت و با احترام به نظر دیگران، آن‌قدر در این راه پیش رفتم و کنکاش کردم تا به جواب رسیدم و حتی در این مسئله به‌نوعی صاحب‌نظر شدم.

  ۴- جذابیت مالی و اقتصادی این راه برایتان بیشتر بود یا جنبه لذت و تخصص؟

  مسلماً مسائل مالی و اقتصادی مسئله‌ی مهمی است، و لازمه این کار است. درواقع اگر سرمایه نداشته باشید نمی‌توانید وارد این کار بشوید و یا اگر نتیجه معاملاتتان برآیند مثبت نداشته باشد در این کار مسلماً نخواهید ماند، اماحقیقتا لذت تخصص و یافتن پاسخ سوالاتی که نمی‌دانستم، و هیجان ِکشف و پیش‌بینی بازار برایم خیلی جالب‌تر بود و هست.

  5-تحصیلات آکادمیک چقدر مهم هست برای موفقیت در فارکس؟

  -بگم صفر ناراحت‌کننده میشه؟

  ما در تاریخ می‌بینیم که خیلی از افراد موفق و مشهور بدون طی کردن سطوح تحصیلی پیشرفته و یا حتی با داشتن سواد کم دست به نو آوری، اختراع و شگفتی زدن. خیلی هاشون از مدرسه ترک تحصیل کردند. پس تحصیلات تضمین کننده‌ی موفقیت نخواهد بود. منظورم این نیست با تحصیلات مخالفم، اما نقشش رو در موفقیت اساسی نمی دونم.

  تلاش، پشتکار، مطالعه و استعداد خیلی مفید هستند.

  به‌عنوان‌مثال ادیسون مخترع برق، ما می دونیم که از مدرسه ترک تحصیل‌کرده بوده، یا یکی از موفق‌ترین مردان قرن حاضر، بیل گیتس ثروتمندترین مرد جهان و پایه‌گذار مایکروسافت، تحصیلاتش در دانشگاه را ادامه نداد و ترک تحصیل کرد.

  6-مشوق هم داشتید در این راه؟

  تا دلتان بخواهد ضد تشویق داشتم. برای هر فردی که در مسیر اهدافش حرکت می‌کند، بارها و بارها سیگنال‌های منفی از اطرافیان به سمتش ارسال می‌شود. نه‌تنها بارها که اغلب به‌طور همیشگی و روزانه. در ابتدای راه زمانی که گام نهادن در مسیر هدفمان را تازه شروع کرده‌ایم ،این به‌اصطلاح ضد تشویق‌ها بیشتر است و شاید هم ما بیشتر می‌شنویم، به‌نوعی کم‌کم گوشمان عادت می‌کند به نشنیدن افکار منفی دیگران. برای من به‌شخصه چه در اوایل آغاز کار، چه در طی گذر از مسیرهای پرپیچ‌وخم بازار فارکس و چه اکنون‌که نیمه‌ی بیشتر راه را آمده‌ام، همیشه و همیشه این سیگنال‌های منفی را از دوست و آشنا، فامیل و رفیق و همکار دریافت کردم. این ضد تشویق ها گاه در قالب نصیحت هستند با جملاتی نظیرِ” به ریسک‌ها و خطرات کار فکر کن که اگر این کار را انجام دهی بازدهی خوبی نخواهد داشت”؛ گاهی نیز در قالب تهمت و تخریب به سمتت پرتاب می‌کنند که قوی‌تر است. یک مثال عینی در همین برحه از فعالیتمان در بروکر آرون گروپس؛ ” ما برای معامله گران بروکر آرون شرایط بسیار استثنایی ارائه دادیم که واقعاً نظیرش در هیچ بروکری وجود ندارد، برای ایجاد این شرایط و طرح‌ریزی زیرساخت‌هایش هزینه زیادی کردیم، وقت و انرژی گذاشتیم، ولی سیگنال‌های تخریبی رو می‌بینیم که شایعه می‌کنند که “خدمات آرون با پشتوانه سیاست‌های غلط ارائه‌شده و محکوم به شکسته”. همین داستان درگذشته، در زمان فعالیتمان در گروه‌های معاملاتی هم وجود داشت. زمانی که در بازارهای داخلی درزمینه طلا فعالیت می‌کردیم، نوع عرضه و تقاضا‌ی ما به حدی قوی بود که بعدها توانستیم عرضه و تقاضای نامحدود ارائه دهیم، اما مدام به ما هشدار می‌دادند که این شیوه‌ی عرضه و تقاضا باعث ورشکستگی و ضرر و زیان شما می‌شود، ولی همین‌طور که امروز ثابت کردیم، ما راهمان را درست پیش می‌رفتیم، استراتژی‌ها، زیرساخت‌ها و ایده‌هایی داشتیم و اجرا کردیم که خوشبختانه ما را امروز به نتیجه‌ی مطلوبی رساند.

  اما درواقع چیزی که باعث می شه باقدرت به راهم ادامه بدم اینه که انرژی‌های منفی رو به انرژی مثبت تبدیل کردم و ازشون انگیزه ساختم تا تخریب‌ها دلیلی شوند برای تلاش بیشتر و پیشرفت بیشترم تا باقدرت روبه‌جلو حرکت کنم.

  یک مثال عینی دیگر شرایط ویژه‌ای است که برای نمادهای خیلی خاص گذاشتیم؛ نه کمیسیون می‌گیریم و نه سوآپ، برای این آفر خاص صحبت‌های تخریبی زیادی شده است، بااین‌حال این آفر فوق‌العاده در حال انجام است و از بالاترین حجم معاملات برخوردار است.

  7- راز موفقیت بروکر آرون گروپس چیست؟

  نکته‌ای در مدیریت بروکرآرون وجود دارد که با عث شده در مدت زمانی اندک به این درجه از پیشرفت برسد، طوری که در حال حاضر اکثر معامله گران حرفه‌ای و حتی اتاق‌های معاملاتی، مارکت ها را از آرون خریداری می‌کنند. چیزی که سبب شده هرروز به جلو حرکت کنیم؛ من فکر می‌کنم اینه که “هرکسی، درواقع هر تیم و شرکتی هرکار مثبتی کرده است یا هر استراتژی را در زمینه کاری ما در پیش گرفته، مجموعه‌ی ما بهترینش رو به انجام رسانده و ارائه کرده. تلاش ما در راستای شکستن محدودیت‌هاست و در این راه موفق هم شدیم. ما بهترین‌ها رو به مشتریانمان ارائه می‌دهیم و این قطعا پایان راه نیست، تلاش در بهترین بودن ادامه دارد.

  8- شانس چقدر در این حیطه مؤثر است؟ شما به شانس معتقدین یا تخصص؟

  – شانس یا تقدیر….، نمی‌توان گفت شانس یا تقدیر کلاً بی تاثیرهست، اما به نظر من این خود ما هستیم که باعث می‌شویم و تعیین می‌کنیم که چه اتفاقی برایمان بیفتد.

  در رابطه با بحث تخصص هم‌بارها گفته‌ام که این کار (ترید) به تخصص ویژه‌ای نیاز ندارد کافی است چند اصل مهم و لازم را دوستان در معاملاتشان در نظر بگیرند و انجام دهند. به همین دلیل ترجیح می‌دهم تأکید کنم که اگر یک سری باورهای بازار مالی را  بپذیرید نه به شانس فوق‌العاده‌ای نیاز دارند و نه به تخصص خاصی احتیاج خواهند داشت.

  9- چطور یک فرد موفق یا درواقع یک تریدر موفق شویم؟

  کافی است سه اصل را رعایت کنید، سرمایه خود را مدیریت کنید، طمع نکنید و صبور باشید، یک تریدر موفق باشید.

  قطعاً در طول گفتگوی دوستانه ما با فرزاد وجیهی معامله‌گر موفق ایرانی متقاعد شدید که یک فرد موفق که اغلب نبض بازار را دگرگون می‌کند، جادوگر نیست، تنها یک تریدر حرفه‌ای است که به قواعد و ساختار بازار فارکس تسلط دارد و بازار را می‌شناسد.

  مصاحبه با یک تریدر موفق به‌اندازه‌ی تریدینگ می‌تواند جذاب باشد. اگر هنوز با مصاحبه ما همراه هستید پس زیاد تا نزدیک شدن به یک فرد موفق فاصله‌ای ندارید. فرزاد وجیهی به سه اصل مهم در دنیای معامله برای تبدیل‌شدن به یک فرد موفق و یک تریدر سودآور اشاره کرد: مدیریت سرمایه، نیفتادن در دام طمع ،و صبوری. این سه اصل را قطب نمای مسیر موفقیتمان در سفر به دنیای پر آدرنالین و جادویی معاملاتمان خواهد بود، تا بیشترین ثروت و موفقیت را برای خود رقم بزنیم.

  و قطعا اگرتلاش می‌کنید تا یک معامله‌گر سودآور باشید، مطمئن باشید که این کار قابل انجام است. هرچند سفر سخت و پرمخاطره است، موانع بزرگ و گاه خسته‌کننده، اما شما بی‌شک به مرز موفقیت نزدیک شده‌اید.

  بزرگان فارکس ایران

  عالی بود من تازه می خوام تو این مسیر قدم بزارم می خوام تمام تلاشمو بکنم تا موفق بشم الان در حال مطالعه و تحقیق هستم و روزی چند ساعت رو برای این کار میزارم ساعاتی که قبلا در شبکه های اجتماعی تلف میشد اما خیلی مصمم می خوام برم جلو و به امید خدا به یه سرمایه گذار حرفه ای تبدیل بشم

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  آموزش کامل و نحوه کار با اندیکاتور CCI به همراه جزئیات + PDFDownloads-icon

  درآمده آسوده با روش های زیبا

  خانه » بهترین تریدرهای ایران

  قطعا هیچ آمار دقیق خاصی در دسترس نیست که بتوانیم تشخیص دهیم دقیقا چه تعداد تریدر ایرانی در بازار فارکس در برهه های زمانی مختلف مشغول به فعالیت هستند. این سوالی سخت است که بتوانیم بهترین تریدر ایران در فارکس را مشخص کنیم و تشخیص دهیم.اما قبل از معرفی اشخاص، بهتر است ابتدا ملاک انتخاب بهترین تریدر ایران را از دیدگاهی حرفه‌ای مشخص کنیم.

  استمرار در سوددهی

  میزان ریسک بهترین تریدرهای ایران

  بزرگان فارکس ایران

  استراتژی معاملاتی

  با توجه به ملاک های ذکر شده، بررسی و شفافیت تریدر باید در درجه اول اهمیت قرار گیرد.شفافیت هم به معنی داشتن و نشان دادن استیتمنت شفاف از سابقه تریدها است و بدون داشتن چنین شفافیتی، قطعا هیچ تریدری نباید ادعای خاصی در این زمینه داشته باشد.

   امیدوارم در آینده این لیست بلندتر و تریدرهای برتر ایران به نحوی بهتر معرفی شوند.

  جناب آقای رضا گلشاهیان (دارای شفافیت کامل در نمایش معاملات لایو به شکلی تغریبا مستمر از سال 2014- دارای استیتمنت معاملاتی با سابقه کافی استیتمنت که در معرض دید عموم قرار گرفت- عرضه دوره های آموزشی کامل و رایگان). در حال حاضر ایشان را به عنوان بهترین تریدر ایران در فارکس می‌شناسیم.

  رضا گلشاهیان از بهترین تریدرهای ایرانی

  شما می توانید از طریق تلگرام، به کانال رضا گلشاهیان دسترسی داشته باشید.

 • کارگزاری مفیدپ
 • جناب آقای رضا حبیبی (دارای شفافیت در نمایش معاملات لایو از سال 2018- دارای استیتمنت معاملاتی با سابقه کافی که این استیتمنت همچنان در معرض دید عموم بر روی سیستم کپی ترید قرار دارد-((در حال حاضر سایت هشتصد با پشتیبانی و همکاری جناب حبیبی مشغول به فعالیت است. ))

  شادی در ابتدا هیچ شناختی از بازارهای مالی نداشته و آموزش ها را به صورت خودآموز شروع کرده و به گفته خودش تمام ویدیوهای آموزشی موجود را دیده است. آموزش فارکس را همزمان با تحصیل در دانشگاه آغاز کرده و پس از به اتمام رساندن دوره کاردانی ادامه تحصیل نداد. روزی 12 ساعت کار میکرد و بقیه تایمش را به آموزش فارکس و بررسی چارت می پرداخت.پس از پروسه طولانی به استمرار در سوددهی رسید و استراتژی خود را تثبیت کرد، هم اکنون شادی علاوه بر معامله گری در بازار فارکس مدرس تکنیکال و فاندامنتال فارکس نیز می باشد. 

   تحلیل‌گر و معامله‌گر در بازارهای مالی

  سینا سلیمانی در دانشگاه کارشناسی حسابداری خوانده و از سال ۹۲ بواسطه رشته تحصیلی با بازار بورس ایران آشنا شد و مدتی در این بازار مشغول به معامله و تحلیل بوده اما به مرور زمان به بازارهای بین المللی علاقه مند شده و به همین سبب فعالیت مالی خود را با معامله در بازارهای جهانی گسترده تر کرد.

  او علاوه بر خودآموزی در این حرفه، به سمت فعالیت در صنعت ماینینگ هم کشیده شد و این موجب شد علاقه شدیدی به ارزهای دیجیتال پیدا کند و از طرفداران پروپاقرص بیت کوین شود.

  در این راه تجربه های بسیار سودمندی بدست آورده که اورا به یکی از حرفه ای ترین معامله گران بازار فارکس تبدیل کرد.

  این روزها به عنوان معامله گر روزانه در بازار فارکس و ارزهای دیجیتال فعالیت میکند.

  سینا سلیمانی هم در شبکه های اجتماعی فعال است و هم سایت شخصی داردسایت او sinasfx.com  و پیچ اینستاگرام او  sina_soleimani.fX

  لطفا ایمیل خود را جهت دریافت آخرین اخبار وارد نمایید . ما با افتخار اخبار روز ایارن و جهان را در اختیار شما میگذاریم.

  درآمده آسوده با روش های زیبا

  تیم ویژه ترید های هنرمندانه همیشه در نظر دارد تا از معامله ای که میکنید لذت ببرید و بهترین سود را داشته باشید . قطعا از این کار هم سود میبرید و هم لذت خواهید برد . معامله هنرمندانه  پیشنهاد ما به شماست

  هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

  هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

  افراد موفق در فارکس چه ویژگی دارند؟ نوابغ فارکس چه کسانی هستند؟ بهترین معامله گران فارکس چه جوری به این جایگاه رسیدند؟

  اگه بخوایم بدونیم که در انتهای نردبان شغلی که وارد می‌شیم؛ چه چیزی منتظرمونه؛ باید به آدم‌هایی نگاه کنیم که بالای نردبان ایستادند و برای آدم‌هایی که تازه می‌خوان شروع کنند؛ دست تکون می‌دن.

  شما هم اگر تازه می‌خواید وارد این بازار بشید، احتمالاً به ذهنتون رسیده که افراد موفق در فارکس در چه جایگاهی هستند.

  بزرگان فارکس ایران

  حتماً می‌خواید بدونید که بهترین معامله گران فارکس چیکار کردند که به چنین موفقیتی دست پیدا کردند.

  ما قراره توی این مطلب با هفت نفر از افراد موفق در فارکس و نفرات برتر بورس فارکس آشنا بشیم. از همه مهم‌تر در مورد ویژگی‌های مشترک اون‌ها بخونیم.

  پس با ما همراه باشید.

  بخش اول:

  بهترین معامله گران فارکس (معامله‌گران افسانه‌ای)

  بخش دوم:

 • کد سهامداری چیست
 • نوابغ فارکس در بازار خرده فروشی

  بخش سوم:

  پنج ویژگی ثروتمندان فارکس

  بخش چهارم:

  تجربه‌‌های فارکس که برای همه مشترک هستند

  نظرات در مورد فارکس متفاوته. ولی وقتی میخوایم در مورد بهترین معامله‌گران فارکس صحبت کنیم، باید دوتا دسته کلی برای افراد موفق فارکس قائل بشیم.

  اولین دسته افراد موفق فارکس معامله‌گران افسانه‌ای و بزرگی هستند که اکثر مواقع به رئوس بزرگترین هج فاند‌ها و بانک‌های دنیا رسیده‌اند. این افراد آنچنان توانمند بوده‌اند که تونستند با بانک‌های بزرگ و بانک‌های مرکزی در کشورهای مختلف سر شاخ بشن.

  دومین دسته افراد موفق فارکس معامله گرانی هستند که در رده‌های پایین‌تر مطرح هستند که آن هم در رده معامله گران فارکس هر سال جابه‌جا می‌شوند. (که ما در این مطلب به نوابغ فارکس ازشون یاد می‌کنیم)

  اما بهترین معامله‌گران فارکس در تمام تاریخ آن چه کسانی بودند؟

  اگه شما در گوگل واژه “ابرقهرمان” رو سرچ کنید، بدون شک اولین گزینه‌ای که بهتون نمایش داده می‌شه، سوپرمن است.

  جرج سوروس در واقع در بین بزرگان بازار فارکس حکم سوپرمن رو داره.

  همانطور که همه سوپرمن رو به قدرت خداگونه‌اش می‌شناسند، در بین بهترین معامله گران فارکس جورج سوروس رو به عنوان “کسی که بانک مرکزی بریتانیا رو به زانو درآورد” می‌شناسند.

  سوروس که یک یهودی متولد ۱۹۳۰ در گرجستانه. در ۱۹۴۷ خود رو به لندن رسوند و در رشته اقتصاد از مدرسه اقتصاد لندن فارغ التحصیل شد. اون در سال ۱۹۶۵ به آمریکا رفت و در سال ۱۹۶۹ صندوق مدیرت سرمایه سوروس رو به وجود آورد.

  اما بمب شهرت جرج سوروس در ۱۹۹۲ ترکید.

  در اون سال‌ها بانک مرکزی انگلستان وارد برنامه سیستم پولی اروپا شده بود که در نهایت شرایط این برنامه به سمتی می‌رفت که بایستی انگلستان قدرت پوند رو حفظ می‌کرد و اون رو بالاتر می برد.

  اما جرج سوروس و دستیار اون در صندوق سرمایه گذاری کوانتوم می‌دونستند که ارزش واقعی پوند به صورت مصنوعی بالا نگه داشته شده و باید خیلی کمتر از این حرف‌ها معامله بشه.

  پس جورج سوروس تصمیم گرفت وارد موقعیت فروش روی پوند بشه (مبلغی به ارزش ۱۰ میلیارد پوند). اونقدر این کار رو ادامه داد تا دیگر معامله گران در بازار هم به اعتبار اون، روی پوند وارد پوزیشن فروش شدند.

  این پافشاری سوروس باعث فرو‌ریختن ابهت بانک مرکزی انگلستان در ۱۶ سپتامبر ۱۹۹۲ شد. در این روز که چهارشنبه سیاه نام گرفت، ارزش پوند در عرض ۳ روز در مقابل دلار، ۲۵ درصد کاهش پیدا کرد.

  جرج سوروس از این معامله بزرگ و پرریسک ۱ میلیارد دلار سود کسب کرد. (سود خود سوروس به عنوان مدیر سبد دارایی، درصد بسیار کوچکی از این معامله بود!!)

  جورج سوروس به کارهای خیر نیز معروفه. از سال ۱۹۷۹ تا ۲۰۱۷ اون ۸٫۵ میلیارد دلار به موسسات مختلف برای امور بشر دوستانه هدیه کرده.

  همچنین جوروج سوروس به رسانه‌های پرقدرتش که از اونها برای تغییر در نظام‌های سیاسی کشورهای بلوک شرق استفاده می‌کنه نیز بسیار معروفه و در ضمینه سیاسی نیز آدم شناخته شده‌ای است.

  درایکن میلر دستیار جورج سورسه و جایی تعجبی نیست اگر نفر دوم این لیست شاگرد و دستیار نفر اول باشه.

  میلر که متولد ۱۹۵۳ در یکی از محله‌های فیلادلفیاست، در سال ۱۹۷۷ برای اولین بار وارد بازارهای مالی می‌شه و در سال ۱۹۸۸ نزد جورج سوروس به کار مشغول می‌شه.

  اون در مدتی که برای جورج سوروس کار می‌کرده، بازدهی ۳۰درصد رو کسب می‌کنه که در نوع خودش یک رکورد محسوب می‌شد.

  اون پس از جدایی از جرج سوروس به سراغ صندوق خودش می‌ره و تا چندین سال رکورد سود سالانه دو رقمی رو حفظ می‌کنه.

  میلر پس از بحران مالی ۲۰۰۸ (که به سلامت ازش عبور می‌کنه) صندوق سرمایه گذاری خودش رو تعطیل می‌کنه و توی اوج خدافظی می‌کنه.

  چیزی که شهرت اون رو روزافزون کرد، نوشتن کتاب «نابغه‌های بازارهای جدید» بود که تا چند سال به عنوان برترین کتاب‌ها در زمینه مالی تجدید چاپ شد.

  کریگر نیز یکی از معامله‌گران افسانه‌ای بازار است. اون در ۱۹۸۶ به کمپانی «Banker’s trust» پیوست. 

  اون به سرعت در این کمپانی پیشرفت کرد و در سال ۱۹۸۷ در دوشنبه سیاه تونست از ریزش بازار سود بسیار خوبی برای کمپانی بسازه.

  بزرگان فارکس ایران

  اون همچنین در یکی از معاملات معروفش تونست با باز کردن پوزیشن فروش روی دلار نیوزیلند و با استفاده از اهرم ۱ به ۴۰۰ روی سرمایه بانک، به سود ۳۰۰ میلیون دلاری برای بانک خود دست پیدا کنه.

  در آن معامله بزرگ حجم نقدینگی که کریگر درگیر کرده بود از حجم نقدینگی کل کشور نیوزیلند بیشتر بود.

  کریگر از اون معامله ۳ میلیون دلار پاداش دریافت کرد و یکسال بعد، اون کمپانی رو نیز ترک کرد.

  بیل شوتز در دردهه ۱۹۷۰ در حالی وارد حیطه معامله‌گری شد که دانشجو بود.

  بیل در دوران دانشجویی خود تونست یک حساب ۱۲ هزار دلاری رو به ۲۵۰ هزار دلار تبدیل کنه. اما هرچی رشته بود رو با یک تصمیم اشتباه بر باد می‌ده و از عرش به فرش میاد.

  این درس مهم معامله‌گری، یعنی مدیریت سرمایه، برای بیل در اون سال‌ها بسیار گران تمام شد. درسی که امروز شما می‌تونید به رایگان بگیرید.

  در لینک زیر می‌تونید هرچی لازمه در مورد مدیریت سرمایه بدونید:

  بیل در سال ۱۹۸۲ وارد بانک سرمایه گذاری solomon brothers شد. اون تونست در سال پیش روی خودش سود ۳۰۰ میلیون دلاری برای این بانک بسازه و با این کار تونست اسم خودش رو توی معامله گرهای بزرگ فارکس جا بندازه.

  بروس کوونر، یک جوان اهل نیویورک تا ۳۲ سالگی خودش (سال ۱۹۷۷)، هیچ معامله‌ای انجام نداده بود.

  اون اولین معامله خودش رو در بورس کالا و بر روی قرارداد آتی سویا انجام می‌ده .

  نکته جالب زندگی نامه بروس کونر اینه که اون قبل از این که وارد دنیای معامله‌گری بشه، راننده تاکسی بوده!

  بروس مدتی بعد از کسب موفقیت‌های شخصی پشت سر هم به استخدام Commodities Corporation در اومد و برای این شرکت میلیون‌ها دلار سود ساخت. همین سودآوریش باعث شهرتش شد.

  بروس بعدها صندوق سرمایه گذاری خودش رو به نام  Caxton Alternative Management در سال ۱۹۸۲ تاسیس می‌کنه.

  بروس تونست دارایی های این شرکت را در یک پرتفوی که به دو قسمت معاملات کالایی و معامالات ارزی فارکس تقسیم شده بود به ۱ میلیارد دلار برسونه.

  بروس و صندوقش همیشه یکی از بزرگترین بازیگران بازار فارکس بودند تا این که بروس در سال ۲۰۱۱ بازنشسته شد.

  مایکل از اواخر قرن ۲۰ بود که وارد حیطه معامله‌گری شد.

  داشتن راهنمایی مناسب به مارکوس کمک کرد تا از برترین معامله گران فارکس در جهان پیشی بگیره.

  در کمتر از ده سال مایکل تونست ۳۰ هزار دلار پولش رو در بورس کالا و فارکس، به صد میلیون دلار تبدیل کنه!!

  پاول جونز، مدیر صندوق سرمایه گذاری Tudor است. اون به مرد پربازده مشهوره.

  پاول در سال ۲۰۱۳ بر روی ین ژاپن پوزیشن فروش باز کرد و تونست از اون معامله ۲۰ درصد سود کسب کنه. سودی که اسمش رو در رده بزرگان بازار فارکس قرار داد.

  پاول با داشتن یک فلسفه سرمایه گذاری منحصر به فرد، از سایر معامله گران موفق فارکس متفاوت می‌شه.

  من به اشتباهاتی که چند ثانیه پیش مرتکب شده‌ام اهمیتی نمی‌دهم، اما من تعجب می‌کنم که بعد از آن اشتباه چگونه رفتارم عوض می‌شود

  منظور پاول از این جمله اینه که احساسات من تحت تأثیر اشتباهاتم قرار نمی‌گیره اما از اشتباهاتم برای اصلاح رفتارهام درس می‌گیرم.

  اما حرفه‌ای‌های فارکس در روزگار کنونی، لزوماً در بانک‌ها و مؤسسات مالی پنهان نشدند. بلکه اونها بسیاری از مواقع در خانه‌های خود و پای سیستم شخصی خود معامله می‌کنند.

  به عنوان یک علاقه‌مند به معامله‌گری، می‌تونید در هر جایی از اینترنت، اسامی و لیست‌های متفاوتی از این معامله‌گرها پیدا کنید.

  به عنوان مثال سایت worldcupchampionships یکی از این مراجع است که هر سال بهترین معامله گران حرفه‌ای در بازارهای مختلف مالی رو دسته‌بندی و به نفرات اول یادبودی اهدا می‌کنه.

  در زیر آخرین جدول رده بندی این سایت در سال ۲۰۲۰ رو مشاهده می‌کنید. می‌تونید با جستجوی نام معامله‌گران معرفی شده این سایت در شبکه‌های اجتماعی از نزدیک با این افراد آشنا بشید.

  افراد موفق فارکس ویژگی‌‌های خاص فراوانی دارند.. اما من سعی کردم در این نوشته ۵ ویژگی رو قید کنم که بدون اونا، رسیدن به قله موفقیت در فارکس امکان ناپذیره.

  در واقع در دوره‌های آموزشی همیشه می‌خوان بهتون وارد شدن به معامله رو آموزش بدن و بگن چه جاهایی باید به معامله ورود کنید و چه جاهایی لبه معاملاتی است.

  اما کسی به شما نمی‌گه که چه زمان‌هایی به معامله وارد نشید و چه معاملاتی رو نگیرید.

  ویژگی اول تمام معامله‌گران بزرگ داشتن صبر و تحمله. این که ساعت‌ها و روزها روند بازار رو مثل جریان یک رودخانه دنبال کنی؛ اما تا زمان مناسبت فرانرسیده وارد نشوی؛ خودش یک هنرمیلیاردی است.

  ویژگی مهم دیگر معامله‌گران بزرگ، داشتن نظم و انضباط است.

  تمامی بازارهای مالی در تمام جوانب، بازی احتمالات است.

  کاری که معامله‌گران بزرگ انجام می‌دهند این است که احتمال موفقیت معاملات خودشون رو روی کاغذ بالا می‌برند. اما پیاده سازی برنامه منظم روی کاغذ نیاز به انضباط بالایی داره.

  برای بیشتر دونستن در مورد انضباط شخصی و روش‌های دستیابی به نظم، روی لینک زیر کلیک کن:

  یکی از مهم‌ترین ویژگی های میلیونر‌های فارکس، داشتن هوش درون فردی بالاست.

  اون‌ها همیشه باید به وضعیت درونی خودشون آگاه و از احساسات غالبشون مطلع باشند.

  برای این که بدونی دقیقا هوش درون فردی چیه، مطلب زیر که از وبسایت خودمونه رو بخون:

  اعتماد به نفس برای یک معامله‌گر حکم آب رو داره. اگر در بیابان چند روز بدون آب سرکنید، از تشنگی می‌میرید.

  همینطور اگه در دریا هم چندین روز شناور بمونید، غرق می‌شید.

  بدون اعتماد به نفس، یک معامله‌گر نمی‌تونه رو به جلو حرکت کنه. اما اعتماد به نفس بیش از حد برای یک معامله‌گر هم حکم فرم ورشکستگی رو داره.

  اگر جورج سوروس به خودش و تحلیل تیمش اعتماد نداشت و از اعتماد به نفس پایینی برخوردار بود احتمالا هیچ وقت نمی‌تونست اون معامله افسانه‌ای رو به نتیجه برسونه!

  سرسختی و سخت‌کوشی یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین معامله گران فارکس است.

  تمامی معامله گران بزرگ بازار فارکس بارها و بارها زمین خوردند. تمام دارایی خودشون رو از دست دادند، اما عقب نشینی نکردند.

  اگر می‌خوای یک معامله‌گر موفق در فارکس باشی باید یاد بگیری بعد از هر شکست بلند بشی و به مسیرت ادامه بدی. اتفاقی که برای معامله‌گران بزرگی مثل برورس کونر و بیل شوتز بارها و بارها افتاده.

  پیشنهاد می‌کنم در این زمینه کتاب سرسختی اثر آنجلا داکورث رو بخونی.

  اکثر معامله‌گرانی که وارد بازار فارکس می‌شن، به مرور احساسات مشترکی رو تجربه می‌کنند.

  اکثر افراد به این خیال که معامله‌گری و پول درآوردن از فارکس کار بسیار راحتی است، وارد این بازار می‌شن و در چهار چرخه می‌افتند. اگر شانس با اون‌ها یار باشه، در نهایت از این چرخه‌ها خلاص می‌شن و به ثبات می‌رسند.

  در این چرخه اکثر افراد تازه وارد با رویای ثروتمند شدن وارد می‌شن. (که در واقع انگیزه تمام افرادی بوده است که تا به حال به این بازار اومدن.)

  معامله‌گران تازه وارد با ساده نگاه کردن و با چشمی که تا اون لحظه نترسیده، اقدام به معامله می‌کنند و اتفاقاً سود هم می‌کنند.

  اما این چرخه با اولین ضررها برای اون‌ها به پایان می‌رسه.

  در این چرخه اکثر افراد شروع به ضرر می‌کنند.

  اونها اگر شانس بیارن و خیلی زود همه دارایی‌شون رو از دست ندن، یک جایی از معامله کردن دست می‌کشند و با خودشون می‌گن :«وایستا ببینم یک جای کار میلنگه!!»

  معامله‌گر تازه کار ما اگه شانس بیاره و درست فکر کنه، در این مرحله به دنبال دیدن آموزش درست و اصولی می‌ره.

  در این چرخه معامله‌گر تازه کار ما آموزش‌های لازم رو دیده و استراتژی مشخصی برای خودش طراحی کرده و با بکتست دوباره وارد بازار می‌شه.

  در این مرحله، اگر معامله‌گر بتونه به قوانین خودش پایبند باشه، در ابتدا وارد چرخه سود می‌شه. اما باز هم بعد از مدتی ،دوباره به چرخه ضرر برمی‌گرده.

  در این مرحله و بعد از کلی تلاش، بعضی معامله‌گران ناامید شدند و با گفتن این جمله که “امکان نداره که بشه توی این بازار سود کرد” برای همیشه بازار رو ترک می‌کنند.

  باید بگم که اون تعداد معامله‌گران، افراد باهوشی هستند چون فقط یک مجنون می‌تونه از این جا به بعد رو ادامه بده.

  اما تعدادی دیگه ای از معامله‌گران همچنان بر همون پاشنه قبل می‌چرخند. بدون این که بخوان تغییری توی خودشون و معاملاتشون به وجود بیارن، ادامه می‌دن.

  این تعداد از معامله گران بازندگان نهایی بازار هستند.

  اما یک دسته دیگه هم از معامله گران وجود دارند. همون دسته‌ای که معامله گران بزرگ از بین اونها اسم و رسمی به هم می‌زنند.

  در این چرخه، دسته سوم معامله گران به سراغ ایراد اساسی در تمامی معاملاتشون می‌رن.

  اونها به سراغ خودشون می‌رن.

  اندکی از معامله‌گران هستند که به سراغ شناخت خودشون می‌رن.

  اونها به دنبال ترس‌ها، ضعف‌ها و ویژگی‌های پنهان شخصیت خودشون می‌رن.

  دسته سوم معامله‌گران به دنبال تغییر مدل ذهنی و طرز فکر خودشون می‌رن.

  در واقع اونها متوجه این نکته می‌شن که علت تمام شکست‌ها وضررهای خودشون، کسی نیست جز خودشون.

  بسیاری از معامله‌گران در چرخه سوم با تلاش، ممارست و زحمت فراوان استراتژی‌هایی رو تهیه می‌کنند که بسیار سودده هستند، اما هیچ وقت نمی‌تونند اون استراتژی رو در طولانی مدت پیاده کنند.

  دلیل این اتفاق نیز خطاهای نفس خودشونه.

  اما معامله‌گرانی که بتونند در حلقه چهارم به ۵ ویژگی معامله‌گران موفق که در بالا ذکر شد برسند، در نهایت به سوددهی و کسب درآمد مستمر از این بازار رسیدند.

  اما نکته جالب اینجاست که شما ممکنه چندین سال از حلقه ۴ به حلقه ۳ حرکت کنید و اونقدر این کار رو انجام بدین که نواقص و مشکلات روانشناسی خودتون رو برطرف کنید.

  اگر دوست دارید بهتر در مورد طی کردن این مراحل و روانشناسی معامله گری بدونید، مجموعه ویدئوهای زیر از مارک‌ داگلاس رو ببینین:

  هیچ یک از معامله‌گران موفقی که در لیست هستند، از فضا نیومده بودند.

  حتی بسیاری از اون‌ها خانواده های ثروتمندی نداشتند. اما خودشون امروز جزء ثروتمندان فارکس هستند.

  تمامی افراد موفق ایرانی در فارکس نیز ویژگی‌های بالا رو دارند. اما اسم هیچ یک از بزرگان فارکس ایران در لیست‌های بین المللی نیست. (دلیل این اتفاقم ساده است چون فارکس برای ایرانی‌ها غیرقانونیه)

  اگر بتونید ویژگی‌های بالا رو در خودتون پرورش بدید، قطعاً بهترین معامله گران فارکس در ایران خودتون هستید.

  اگر می‌خواید فارکس رو شروع کنید و آموزش ببینید، مطالب زیر می‌تونند نقطه آغاز مؤثری باشند:

  امیدوارم این مطلب براتون مفید بوده باشه.اگر تجربه‌های بازار فارکس رو که خودتون لمس کردین برای ما بنویسید می‌تونه کمک بسیار خوبی برای کسایی باشه که تازه می‌خوان شروع کنن.

  واقعا عالي بودن مطالبي كه گفتين ،

  لطف دارید امیدوارم به کارتون اومده باشه

  خییییییلی مفید بود مررررسی

  خیلی خوشحال شدم که براتون مفید بود موفق باشید

  با تشکر از مطالب مفیدتون به نکات خیلی مهمی اشاره کردید.علاوه بر کتاب سرسختی که خیلی کتاب خوبیه خوندن کتابای معامله گری با ذهن آگاهانه ام خیلی کتاب خوبیه و از نظر روانشناسی خیلی میتونه به یک معامله گر کمک کنه همچنین کتابای معامله گر منظم و کتاب قوی سیاه

  ممنون از لطفتون بله کتاب معامله گر منظم مارک داگلاس هم یکی از کتاباهایی هست که می تونه کمک کنه البته اگه ترجمه خوبی ازش پیدا بشه.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  کارنکن داستان زندگی آدمهاییست که با شغلشان زندگی می‌کنند.


  نام کاربری یا آدرس ایمیل *


  گذرواژه *

  مرا به خاطر بسپار

  ورود


  گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟


  آدرس ایمیل *


  گذرواژه *


  عضویت

  فهرست محتوا

   خواه در معامله‌گری بازار ارز تازه‌کار و در حال آموزش فارکس باشید یا حرفه‌ای، احتمالا یک آرزو در سر دارید: موفقیت در بازار فارکس. این مقاله به داستان معامله‌گران مشهور فارکس که به درجات عالی موفقیت دست پیدا کرده‌اند، می‌پردازد و همچنین نکاتی در مورد چگونگی کسب موفقیت در این بازار را بیان می‌کند.

  چگونه در حرفه معامله‌گری موفق‌تر شویم؟

  یکی از راه‌های بهبود و پیشرفت، یادگیری از نمونه‌های موفق است و شناخت معامله‌گران برتر و موفق دنیا می‌تواند سرآغاز خوبی باشد. اما چه کسی بهترین معامله‌گر فارکس است؟ و چگونه به این سطح از موفقیت رسیده‌اند؟ در پایان این مقاله شما با ویژگی‌های مشترک برترین معامله‌گران بازار ارزهای خارجی آشنا خواهید شد و اینکه چطور این نقاط قوت به آن‌ها در کسب سودهای کلان کمک کرده‌است.

  ممکن است شما آمارهای مختلف منتشر شده مبنی بر کوچک بودن نسبت معامله‌گران ثروتمند به معامله‌گران شکست‌خورده را شنیده باشید، اما با اینحال دلایلی وجود دارند که نباید به این قبیل اخبار و ادعاها اعتنایی کنید. اولا، به علت عدم تمرکز و ماهیت خارج از بورس بازار فارکس، گردآوری اطلاعات دقیق و صحیح از معامله‌گران بسیار سخت و دشوار است. بعلاوه، منابع آموزشی بسیاری در مورد استراتژی‌های معاملاتی فارکس بصورت آنلاین وجود دارند که به شما در بهبود عملکرد معاملاتی کمک می‌کنند.

  بزرگان فارکس ایران

  ثانیا، انتظار می‌رود نمودار توزیع معامله‌گران موفق و ناموفق شبیه به یک منحنی زنگوله‌ای باشد، به این معنی که:

  اطلاعات بدست آمده از شرکت‌های فارکس و CFD (اگرچه این حجم از اطلاعات، بخش کوچکی از کل داده‌های بازار فارکس را تشکیل می‌دهد) نشان می‌دهد که به ندرت معامله‌گران به سطوح بسیار عالی موفقیت دست می‌یابند. اکثر افراد به محض اینکه بیشتر از حد معینی متضرر می‌شوند دست از این کار می‌کشند، اما معامله‌گران برتر همچنان به کار خود ادامه می‌دهند. تعداد معامله‌گران با ضررهای کوچک، کمی بیشتر از معامله‌گران با سودهای کوچک است، که این امر عمدتا به دلیل اسپرد بازار است. بنابراین درصد معامله‌گران موفق فارکس خیلی کوچک‌تر از معامله‌گران ناموفق نیست.

  در خصوص اینکه معامله‌گران موفق از نخبگان ممتاز و نادر جوامع هستند، کمی تردید وجود دارد. به هر صورت، با نگاهی به گروهی از معامله‌گران مشهور، می‌توان پی برد که این افراد در بعضی موارد با هم وجه اشتراک دارند:

  برخورداری از مشخصه‌های بالا به کسب سودهای کلان و مستمر منتج می‌شود. پس بدون فوت وقت، می‌پردازیم به اینکه کدام دسته از معامله‌گران چنین ویژگی‌هایی دارند و ضمن اینکه لیستی از معامله‌گران موفق فارکس در سرتاسر جهان را نیز مشاهده خواهید نمود.

 • سدبير
 • مرور بر بعضی از داستان‌های موفقیت در فارکس را با یکی از اسطوره‌های این حوزه یعنی جورج سوروس آغاز می‌کنیم. اگر قرار بود این سوال مطرح شود که “بزرگترین معامله‌گر فارکس کیست؟”، قطعا نام سوروس در رتبه نخست هر لیستی ظاهر می‌شود. آقای سوروس به عنوان یکی از بزرگترین سرمایه‌گذاران تاریخ شناخته می‌شود. طبق گزارشات،شهرت او به عنوان اسطوره مدیریت پول به دلیل سود بیش از یک میلیارد پوندی است که از طریق یک معامله فروش روی پوند انگلیس حاصل شده است. او پیش از چهارشنبه سیاه، مورخ ۱۶ سپتامبر سال ۱۹۹۲، وارد این معامله شده بود.

  در آن زمان، بریتانیا عضوی از مکانیزم نرخ تبادل (ERM) بود. براساس این مکانیزم، دولت موظف بود در صورت کاهش ارزش پوند انگلیس در برابر مارک آلمان بیشتر از حد معینی، بطور مستقیم دخالت کند. سوروس دریافته بود که ترکیبی از عوامل (شامل نرخ بالای سود بریتانیا در آن زمان، و عضویت بریتانیا به ERM در سطح نرخ نامناسب) باعث شده بانک انگلیس (BoE) در وضعیت آسیب‌پذیری قرار بگیرد.

  بریتانیا متعهد بود به هنگام ضعف پوند در برابر مارک آلمان، از طریق خرید پوند یا افزایش نرخ سود و یا هر دو، ارزش پوند را حفظ کند. اما به موجب رکود اقتصادی، افزایش نرخ سود منجر به آسیب به دیگر جنبه‌های اقتصاد این کشور می‌شد. در آن زمان این عمل مانع از سرمایه‌گذاری می‌شد، در حالی که به ورود سرمایه‌گذاران نیاز بود. اقتصاددانان BoE تشخیص داده‌ بودند که نرخ سود خیلی کمتر از میزانی بود که بتواند از ارزش پوند به عنوان بخشی از ERM پشتیبانی کند.

  با اینحال ارزش این ارز بواسطه تعهد عمومی بریتانیا مبنی بر خرید پوند، حفظ شد.

  در طول هفته‌های پیش از چهارشنبه سیاه، سوروس از طریق صندوق کوانتوم فاند (Quantum Fund) اقدام به فروش پوند انگلیس نمود. در آستانه روز چهارشنبه سیاه، اخباری از سوی رئیس بانک فدرال آلمان منتشر شد. این اخبار حکایت از تحت فشار قرار گرفتن بعضی از ارزها در آینده داشت.

  این خبر باعث شد سوروس به مقدار قابل توجهی به حجم معامله فروش خود اضافه کند. هنگامی که BoE صبح همان چهارشنبه اقدام به خرید چندین میلیارد پوند نمود، متوجه شدند که قیمت این ارز به شدت تغییر کرده است. این تغییر ناشی از حجم بالای معاملاتی بود که دیگر سرمایه‌گذاران به دنبال سوروس، به فروش این ارز اقدام کرده بودند.

  آخرین تلاش‌ها از طریق افزایش نرخ سود که بطور موقف به ۱۵ درصد رسیده بود، بی‌نتیجه ماند. هنگامی که بریتانیا خروج از ERM و از سرگیری مجدد نرخ شناور پوند را اعلام کرد، ارزش پوند در برابر مارک آلمان به اندازه ۱۵ درصد، و در مقابل دلار امریکا به اندازه ۲۵ درصد سقوط کرد. در نتیجه شرکت Quantum Fund میلیاردها دلار منتفع شد و سوروس به عنوان مردی که بانک انگلیس را به زانو درآورد، به شهرت رسید. این معامله شاهکار او سبب شد نام او در لیست برترین معامله‌گران فارکس بدرخشد.

  اگرچه معامله فروش پوند سوروس حجم بسیار بالایی داشت، اما در عین حال توان افزایش ارزش پوند نیز نسبتا محدود بود. به دنبال ترید او، بازار تمایلی به صعود پوند نشان نداد. این امر در لزوم دخالت مستقیم و مکرر دولت بریتانیا جهت حمایت از پوند مشهود بود. حتی درصورتی که معامله او به ضرر ختم می‌شد و بریتانیا می‌توانست به طریقی در ERM باقی بماند، احتمالاحالت اینرسی قیمت غالب می‌شد و ارزش پوند به شدت افزایش می‌یافت.

  در اینجاست که می‌توان به درک قوی سوروس از نسبت سود به ضرر پی برد. این یکی از ویژگی‌هایی است که شهرت او به عنوان برترین معامله‌گر در جهان را رقم زده است. در عوض تکیه بر نظریه قدیمی اقتصاد که قیمت در نهایت به سمت ناحیه تعادل خود حرکت می‌کند، سوروس نظریه انعطاف‌پذیری قیمت‌ها را در تعیین جهت بازارهای مالی مفیدتر دانست.

  این نظریه بیان می‌کند که بین ادراک و حوادث یک مکانیزم بازخورد وجود دارد. به عبارت دیگر، درک معامله‌گران از بازار، قیمت بازار را تشکیل می‌دهد و قیمت نیز در مقابل، ادراک معامله‌گران را تائید می‌کند. این نظریه در معامله فروش پوند او اجرا شده است، یعنی افت ارزش پوند زمانی اتفاق افتاد که تعداد کافی از معامله‌گران معتقد بودند که BoE دیگر قادر به حفظ ارزش این ارز نیست.

  او در مصاحبه‌ای به Wall Street Journal گفته است: من فقط به این دلیل ثروتمند هستم که می‌دانم چه زمانی در اشتباه هستم. این جمله علاوه بر اینکه تمایل و رغبت او به بستن معاملات اشتباه را نشان می‌دهد، بیانگر سطح بالایی از نظم او در معاملات است که وجه مشترک تمام معامله‌گران موفق فارکس محسوب می‌شود. بنابراین جورج سوروس احتمالا به عنوان مشهورترین معامله‌گر برتر فارکس، و قطعا یکی از کسانی که بیشترین درآمد را از یک معامله کوتاه‌مدت داشته‌ است، در جایگاه نخست این لیست قرار می‌گیرد.

  در اینجا نیز رد پای جورج سوروس مشهود است. همچنین خیلی عجیب و دور از انتظار نیست که این معامله‌گر موفق فارکس، با معامله‌گر بعدی این لیست نیز در ارتباط است. استنلی دراکن‌میلر، جورج سوروس را استاد خود می‌داند. در واقع آقای دراکن‌میلر به مدت ده سال در شرکت Quantum Fund و در کنار جورج سوروس کار کرده است. اما دراکن‌میلر شهرت خود را از طریق مدیریت موفق میلیاردها دلار سرمایه صندوق مالی خود یعنی Duquesne Capital کسب کرده است. به جرات می‌توان او را در شمار یکی از برترین معامله‌گران روزانه در سرتاسر جهان به حساب آورد.

  علاوه بر سهیم بودن در معامله معروف چهارشنبه سیاه سوروس، آقای دراکن‌میلر پیش از بازنشستگی رکورد باورنکردنی کسب سود دورقمی از صندوق Duquesne در چندین سال پیاپی را در سابقه خود دارد. ثروت خالص دراکن‌میلر بیش از ۲ میلیارد دلار برآورد می‌شود. دراکن‌میلر اظهار می‌کند که فلسفه معاملات او برای کسب سودهای بلندمدت بر پایه حفظ سرمایه، و سپس افزایش سود به هنگام پیشروی خوب معاملات، قرار گرفته است.

  در عوض، این روش بر کسب سود حداکثر به هنگام پیش‌بینی صحیح و به حداقل رساندن ضرر در معاملات اشتباه، تاکید دارد. بطوریکه دراکن‌میلر حین مصاحبه‌ای در جلسه رونمایی از کتاب “جادوگران جدید بازار” گفته است: کفش‌های زیادی در قفسه هستند، کفشی را به پا کن که اندازه است”.

   بیل لیپشاتز

  بیل‌ لیپشاتز بدون هیچ سابقه‌ای در بازار ارز توانست به سال ۱۹۸۰ میلادی در مجموعه فارکسی Salomon Brothers صدها میلیون‌ دلار عایدی داشته باشد. آقای لیپشاتز که اغلب به عنوان سلطان ارز از او یاد می‌شود، فارکس را به عنوان بازاری بسیار اثرپذیر از روانشناسی توصیف می‌کند. سلطان ارز نیز همانند دیگر معامله‌گران موفق فارکس معتقد است که ادراک معامله‌گران از بازار به اندازه اخبار و حوادث بنیادی در تعیین رفتار قیمت موثر است.

  لیپشاتز همچنین با نظر استنلی دراکن‌میلر موافق است که موفقیت در معاملات فارکس به پیش‌بینی صحیح و دقیق شما بستگی ندارد، چرا که اغلب اوقات شما در اشتباه هستید. در عوض، او تاکید دارد که معامله‌گران باید بیاموزند که چگونه با میزان صحت ۲۰ تا ۳۰ درصدی معاملات، سود خود را افزایش دهند.

  دیگر اصول کلیدی لیپشاتز عبارتند از:

  لیپشاتز همچنین بر ضرورت مدیریت ضرر نیز تاکید دارد و می‌گوید حجم معامله شما باید به نحوی انتخاب شود که در صورت ورود بی‌موقع به معامله، مجبور به خروج زودهنگام از آن نشوید.

   

  بدون نام اندرو کریگر، لیست برترین معامله‌گران فارکس ناقص خواهد ماند. کریگر که فارغ‌التحصیل رشته بازرگانی از دانشگاه وارتون است، پس از مدتی همکاری با صندوق Salomon Brothers، در سال ۱۹۸۶ به سازمان Bankers Trust پیوست. در آن زمان او به عنوان یکی از معامله‌گران معروف و پرحرارت شناخته می‌شد و با تحت تاثیر قرار دادن مدیران ارشد سازمان توانست مجوز افزایش محدوده حجم معاملات خود از ۵۰ میلیون دلار به ۷۰۰ میلیون دلار را کسب کند.

  به دنبال تورم در اکتبر سال ۱۹۸۷، یعنی زمانی که اکثر بازارها حداقل ۲۰ درصد سقوط کرده بودند، کریگر تشخیص داد که دلار نیوزیلند به ناحیه اشباع خرید خود رسیده است. از این رو، با اهرم ۴۰۰:۱ وارد معامله فروش دلار نیوزیلند شد و حتی از میزان نقدینگی در گردش این ارز نیز فراتر رفت. در عرض چند ساعت، ارزش این ارز در برابر دلار امریکا به اندازه ۵ درصد جابجا شد و در نتیجه آن، کریگر ۳۰۰ میلیون دلار برای شرکت خود سودآوری داشت. جالب است بدانید که او بعدها به همکاری با جورج سوروس پرداخت.

  به جرات می‌توان پاول تودور جونز را در شمار یکی از برترین معامله‌گران فارکس دانست، کسی که در جریان سقوط بازار در اکتبر سال ۱۹۸۷ وارد معامله فروش شده بود. طبق آمار سال ۲۰۱۸ که دارایی خالص او را در حدود ۴٫۵ میلیارد دلار تخمین زده‌اند، یکی از ثروتمندترین معامله‌گران روزانه حال حاضر است. جونز که در سال ۱۹۵۴ متولد شده، در سال ۱۹۷۶ مدرک اقتصاد خود را از دانشگاه ویرجینیا دریافت کرده است. او پیش از ورود به حوزه معامله‌گری، کارمند بورس بوده است.

  جونز فرصت تحصیل در دانشکده بازرگانی دانشگاه هاروارد را قبول نکرد و به عنوان معامله‌گر کالاها در NYSE مشغول به کار شد. سپس شرکت سرمایه‌گذاری تودور را تاسیس نمود. در اکتبر سال ۱۹۸۷ که بازارها در حال سقوط بودند، توانست با معاملات فروش به سود ۶۲ درصدی دست پیدا کند. در همان سال موفق شد برای شرکت خود ۱۰۰ میلیون دلار کسب کند. تودور به همین ترتیب ادامه داد تا شرکت خود را به موقعیت‌های بهتری ارتقا دهد. از سال ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۵، او به عنوان رئیس NYSE منسوب شد.

   

  بزرگان فارکس ایران

  مایکل مارکوس نیز در بین برترین معامله‌گران فارکس قرار دارد. او یکی از بنیان‌گذاران شرکت بازرگانی کالا است. او که توسط اِد سیکوتا آموزش دیده است، بعدها یکی دیگر از معامله‌گران موفق به نام بروس کوونِر را تربیت کرده است. در طول ریاست جمهوری رونالد ریگان، حجم معاملات مارکوس روی مارک آلمان نزدیک به ۳۰۰ میلیون دلار می‌رسید. می‌توان گفت در کنار بانک‌ها، او بزرگترین معامله‌گر مارک آلمان در آن زمان محسوب می‌شد.

  در این مقاله به معرفی بزرگترین معامله‌گران فارکس پرداختیم، و قطعا معامله‌گران موفق بسیاری وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها الگو برداری کنید. اما به یاد داشته باشید که اگر چه معامله‌گران حرفه‌ای زیادی وجود دارند که با استراتژی‌های قدرتمندی معامله می‌کنند، اما برای افراد مختلف، روش‌های متفاوتی وجود دارد. اینکه در آینده بتوانید به گروه معامله‌گرانی که هر ماه از طریق فارکس درآمد مستمر دارند بپیوندید، هدفی دور از ذهن و غیرممکن نیست. اما باید در ابتدا نقشه معاملات خود را طرح کنید.

  گردآوری و ترجمه : آکادمی ویو

  منبع: admiralmarkets

  اینستاگرام آکادمی ویو 

  یوتیوب آکادمی ویو 

  بسیار امیدبخش و حاوی نکات جالب و آموزنده

  مقاله به شدت عالی بود.

  سلام
  عالی
  چرا همه از قدیم هستن لطفا از جدید ها هم مقاله بدید اینجوری ما فکر میکنیم بروکرها نمودارهارو جوری ارائه میدن که گن ها با مربعشون نتونن و شاید با این نمودارها سورس ها هم نتونن نتیجه بگیرن

  خیلی جذاب و مفید بود.ممنون

  با سلام
  مطالب بسیار امید بخش و مفید بود وفکر میکنم با سعی وتلاش بسیار هر کدام از دانشجویان بتوانند یک اسطوره کوچک در خودشان شبیه سازی کنن و شروع به رشد و پرورش خود نهانشان نمایند تا در ابتدا به هدف های آنی خود رسیده وسپس راه قله نهایی را که همانا تعالی انسانی باشد را بپیمایند . برادر کوچکتان ( دیتا تریدر )

  سلام
  بسیار امید بخش بود

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Δdocument.getElementById( “ak_js” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  آکادمی ویو با هدف آموزش اصولی و پایه ای مباحث مرتبط با بازارهای سرمایه از سال 95 زیر نظر جناب امین دهقان (امینو) فعالیت خود را اغاز نموده و در نظر دارد به صورت گسترده و حرفه ای به فعالیت خود ادامه دهد. 

  آکادمی ویو با تجزیه و تحلیل هر فرد به صورت مجزا، پیش نیازها و نوع آموزشهای شخصی و برنامه های شخصی برای هر فرد را تبیین و اجرا می نماید.

  (function() {
  window.mc4wp = window.mc4wp || {
  listeners: [],
  forms: {
  on: function(evt, cb) {
  window.mc4wp.listeners.push(
  {
  event : evt,
  callback: cb
  }
  );
  }
  }
  }
  })();

  اگر انسان هستید این قسمت را خالی بگذارید.

  آکادمی ویو با هدف آموزش اصولی و پایه ای مباحث مرتبط با بازارهای سرمایه از سال 95 زیر نظر جناب امین دهقان (امینو) فعالیت خود را اغاز نموده و در نظر دارد به صورت گسترده و حرفه ای به فعالیت خود ادامه دهد. آکادمی ویو با تجزیه و تحلیل هر فرد به صورت مجزا، پیش نیازها و نوع آموزشهای شخصی و برنامه های شخصی برای هر فرد را تبیین و اجرا می نماید.

     


  کد تایید *


  نام کاربری یا آدرس ایمیل *


  رمز عبور *

  مرا به خاطر بسپار


  رمزعبور خود را فراموش کرده اید؟

  اگر شما می خواهید که در هر زمینه ای بهترین باشید، باید با بهترین های اون رشته آشنا شوید و از آنها یاد بگیرید. در بازار فارکس هم همینگونه است. در این مبحث به معرفی 5 تریدر بزرگ بازار فارکس می پردازیم.

  آقای بیل لبیس شوتزاهل نیویورک. مغز ریاضی. فارغ التحصیل هنر و سپس دکتری اقتصاد در 1982. زمانی که مشغول تحصیل در فاینانس بوده روی سهام 12000 دلار سرمایه گذاری کرده و چند ماهه تبدیلش کرده به 250000 دلار که اونو تو چند معامله از دست داده. بعد از از دست دادن سرمایه اش سراغ بازار پایدارتری رفته که فارکس بوده.هم اکنون ایشون با سالها تجربه در زمینه فارکس بعنوان چهره شناخته شده ی این رشته تا سالی 300 میلیون دلار درآمد دارد.

  آقای جورج سوروسچهره معروف بازارهای مالی. ایشون توانست فقط از به تلاطم کشوندن بازار انگلیس در 1 روز یک میلیارد دلار به جیب بزند و اقتصاد انگلستان رو به چالش بکشه. فقط یک مورد کمک ایشون به یک موسسه خیریه 7 میلیارد دلار بوده است.

  آقای جان تیلورفارغ التحصل از دانشگاه پرینستون. جان ابتدا در بخش مالی یک بانک بعنوان تحلیل گر مشغول به کار می شود. تنها پس از یک سال کار در بانک توانست به یک تحلیل گر بزرگ بازار فارکس تبدیل شود و موسسه ای تاسیس کرد که در آن گروهی از تحلیلگران بازار فارکس مشغول به کار شدند. ایشون موسس شرکت FX Consept یکی از موفق ترین شرکتها در زمینه تحلیل و مدیریت سرمایه است. وی به قهرمان تحلیل توسط مدلهای کامپیوتری در بازار فارکس هم مشهوریت دارد.

  آقای استنلی درایکن میلرابتدا بعنوان تحلیل گر نفت در بانک ملی پیتزبورگ مشغول به کار میشه. پس از عوض کردن چندین شغل در سال 1981 یک موسسه اقتصادی در خصوص جذب سرمایه و انجام معاملات در فارکس تاسیس می کند. در سال 1988 برای جورج سوروس مشغول به کار می شود و در طول این مدت بازدهی 30% کسب می کند و سرمایه جورج سوروس را به اندازه یک میلیارد دلار افزایش می دهد. وی همچنین موسس یک موسسه خیریه برای تحصیل همه سنین می باشد.

  بزرگان فارکس ایران

  آقای اندرو کریگرفارغ التحصیل دانشگاه وارتون. پس از موفقیت در معامله 1 میلیارد دلاری دلار نیوزلند که “کیوی” نامیده می شود به شهرت میرسد. وی نیز در سال 1988 به جمع تریدرهای بزرگ جورج سوروس ملحق می شود و بعد از کسب موفقیتهای چشمگیر، شرکت سرمایه گذاری خودش رو تاسیس می کنه. وی نیز همانند بقیه دستی در کار خیر داره و فقط در یک مورد به قربانیان سونامی سال 2004 معادل 350 میلیون دلار اهدا می کند.

  سلام دوستانی که میخواهند اموزش کسب درامد از باینری رو از صفر تا صد یاد بگیرند به این ایدی در تلگرام پیام بدهند @shark23_23

  سلام دوستانی که میخواهند اموزش کسب درامد از باینری رو از صفر تا صد یاد بگیرند به این ایدی در تلگرام پیام بدهند @shark23_23

  سلام من کامنت هارو میخوندم و دیدم خیلی ها دنبال استراتژی و موفقیت هستن 

  خواستم بگم که در حقیقت موفقیت شما تو این بازار  بستگی به چندین عوامل مهم داره  که عبارت است از  تحلیل تکنیکال 

  روانشناسی  مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک  کسانی که  این پازل هارو کنار هم قرار بدن به سود مستمر میرسن 

 • از محل سود انباشته
 • دوستان واقعیت اینکه که هنگام ترید و پوزیشن گرفتن فقط شما هستید که باید معاملتون رو مدیریت کنید و هیچ استاد و یا استراتژی خاصی نیست که  الهام کنه به شما که قیمت به کدوم سمت میره 

  دوست داشتم تجربه خودم رو بگم و اینکه خودتون رو گیج نکنید و بر اساس شخصیت روانی خودتون استراتژیتون رو درست کنید 

  دوستان عزیز

  من یه تریدرم از خودمم تعریف نمی کنم

  ترید روزانه ام فول مارجینه در روز 

  اون دوستی که میگه قمار نکنید بستگی به ترید شما داره

  خدا شاهده با پنج معامله در روز بالانسمو دوبل کردم و

  به سلامتی همه دوستانی که اینجان ترید می کنم تا خوش باشن

   

   

  سلام بنظر من تحلیل گر واقعی نه پکیج میفروشه نه وی ای پی فقط با تحلیلش پول در میاره جسارت نباشه اکثر پکیج فروش ها و کانال های پولی تحلیل گر های نا موفق هستند که از این روش پول در میارند بجای این خرج های اضافی روی خودتون سرمایه گذاری کنید

  سلام

  دوستانی که حتی اگه علم بازارهای مالی و اینارو دارن همین کافی نیست

  درسته علمش بسیار مهمه و یه چیزی بنام روان هست که اونم خیلی مهمه روانتونو باید کنترل کنی

  اگر کسی بدون هیچ چشم داشتی و سرف هزینه خاست بمن عاموزش بده لدفن به من پیام بده..خاهشن کسانی که میخان پکیج برفوشن و بروکر معرفی کنن نیان که نتیجه نخاهن گرفت..

  تلگرام و اینستا  :  sabur_2081

   

   

  سلام. بنده نه پکیج فروشم نه از این استاد های اینستاگرامی نه درخواست پول بابت راهنمابی هابی که انجام بدم دارم و…….. در حد خودم مقداری آشنایی با بازار های مالی دارم. اگر کسی سوال داشت یا راهنمایی خواست بنده در حد و حدودی که در توانم باشه و وقت یاری کنه میتونم کمکش کنم.

  سوالی بود جیمیل خودم رو مینویسم ارتباط برقرار کنید

  [email protected]

  سلام دوستان وقتتون بخیر من تقریبا ی 4 یا 5 ماهی هست کدارم فارکس کار میکنم ولی خو همیشه ضرر کردم     آمزش هم زیاد دیدم حتی معامله گر والستریت آرش کهنگی رو دیدم الانم باز دارم پرایس اکشن گلشاهیان رو میبینم   خلاصه ک قواعد رو بلدم ولی هرکار میکنم ب یک استراتژی پول ساز برسم نمیشه 

  خاستم ازتون کمک بگیرم کاگه استراتژی هست ک ازش مطمعنینن ب من بگین م خیلی تا الان ضرر کردم ولی این بازار رو دوسدارم 

  امیدوارم بتونم از کمکنون بهره مند بشم 

  عرضادب خدمت دوستان.

  مجموعه آموزشی مجازی آکوتردیر در خدمت عزیزانی که میخوان حرفه‌ای فارکس رو یاد بگیرن میباشد.

  توجه داشته باشید که این آموزشها صفر تا صد میباشد.

  سیستم ابداعی سایکوپت یه سیستم ترید قدرتمند در دنیا میباشد که در این آموزشها فرامیگیرید.

  جهت بررسی به آی دی این پیج در اینستا سر بزنید.متشکر [email protected]

  بزرگان فارکس ایران

  سلام مرتضی هستم به دلیل اینکه رسالت خودم میدونم کمک کردن رو و با توجه به اینکه خیلی تقاضا بوده برای کمک شدن به این فکر افتادم یک گروه تشکیل بدیم  تا بتونم کمکی کرده باشم  میتونید به این شماره پیام بدین09357827181

  سلام وقت بخیر از اونجایی که دوستان گویا سوالات زیادی دارند و بسیار افرادی هستند که مشتاق فعالیت در بازار های مالی هستند اگر سوال یا راهنمایی نیاز داشتید میتونین به شماره من در واتساپ پیام بدید تا راهنماییتون کنم 09011208207

  سلام و درود

   دوستان عزیز هیچ استراتژی وجود نداره که شمارو پول دار کنه. هر استراتژی  معایب و مزایای خودش رو داره

  بهترین استراتژی پرایس اکشن هست که کنارش از استراتژی هایی که دارید فقط تاییدیه میشه گرفت

   

  دوستانی که مایل به یادگیری اصولی پرایس اکشن هستند بنده میتونم به نوبه خودم یه کمکی بکنم

  09148344892

  سلام دوستان بنده به تازگی یادگرفتم 

  اگرکسی خواست 0تا100 رو میتونم راهنمایی کنم تعداد محدود در زمان محدود 

  مکان مشهدمقدس 09151043775

  سلام وقت بخیر اگر کسی علاقه داره به دیگران کمک کنه جهت راهنمایی گرفتن بنده دوست دارم یاد بگیرم                            [email protected]                                09351996951

  سلام دوستان من ٢٩سالمه و دوست دارم وارد این بازار بشم حقیقت الان سرمایه اَی ندارم البته الان ولی میتونم در ماه های اینده ٢٠٠دلاری و یا بیشتر جور کنم به نظرتون شراکت با ادم وارد چطوره؟؟؟کار درستیه؟؟حقیقت وقت و لپ تاپ و اینا الان ندارم اموزش ببینم اگر کسی شیراز میتونه راهنماییم کنه ممنون اطلاع دهید٠٩٣٩٩٧١٠٩٨٦

  با سلام

  دوستانی که در بازار فارکس ضرر کردن در تلگرام پیام بدین چندتا نکته بگم از بازار. انشالله سود کنن

  t.me/forex_lover69

  من کلیه اموزش های فارکس رو ب دوستان اراعه میدم 

  سلام دوستان عزیز

   

  به عنوان یک برادر کوچکتر انتظار کمک و راهنمایی از شما دارم

   

  مدت ۲ سال هست که با فیلم آموزشی، کتاب، یوتیوب، کتب روانشناسی معامله ،پرایس اکشن، هارمونیک، داینامیک تریدینگ و … خودم رو غرق در آموزش کردم

   

  کار اشتباهی نکردم و شدیدا راضیم (پشیمون نیستم) اما احساس میکنم شدم دریایی به عمق ۱ سانت

   

   

  بارها تصمیم گرفتم به یک سیستم معاملاتی یا یک استراتژی پایبند باشم و تا عمیق در همین فیلد برم جلو اما در انتخاب اون عاجزم

   

  کلی سیستم جدید اومده که فعلا جواب میده اما هنوز امتحان پس نداده، سیستم های قدیمی هم که یکم دمده شده

   

  آمدم اینجا تا از شما سر نخ بگیرم که کدوم مبحث رو بصورت تخصصی ببرم جلو و دقیقا بر اساس اون ترید کنم

   

  ضمنا من فیلد کاری اصلیم کریپتو ( اسپات و فیوچرز) پایه گذاشتم این رو گفتم که فیلتر های بیشتری گذاشته باشم برای راهنمایی مناسبتر شما

   

  ممنون و متشکر از راهنمایی شما

  سلام خدمت دوستان عزیز له نظر عجله نکردن در این بازار اولین شرط یادگیری ترید می باشد به این معنی که شما اول طی مدت زیادی استراتژی خودت رابساز سپس اقدام به باز کردن حساب واقعی کنید یعنی هیچ وقت برای ترید کردن دیر نیست من خودم این را تجربه کردم طی شش ماه اشنایی با فارکس و سود کردن از معاملات طلا یک حساب ۲۵۰ دلاری باز کردم اما متاسفانه کال مارجین شدم از آن موقع با خودم شرط بستم تا استراتژی خودم را نساختم معامله واقعی نکنم در حال حاضر با راندمان ۱۲۰ درصد هم جرات معامله واقعی ندارم پس فقط صبر صبر .. ممنون

  سلام من مدتی هست تو بروکر پاکت آپشن ثبت نام کردم و مقداری دلار هم ضرر کردم از کسانی که در این بازار مهارت دارند و موفق بودند خواهش میکنم راه موفقیت را هم به من یاد بدن تا از کارگری نجات پیدا کنم خیلی ممنون از همه شما 09383809173

  سلام رفقا، به عنوان یکی از اعضا کوچیک این بازار وظیفه میدونم نظرمو بگم، شاید یه تلنگر یا ایده به کسی بده. 

  بنظرم سختی فارکس و مسائلش فقط و فقط تو ذهن شماس، دنبال سیستم نباشید، معجزه تو ذهن شما، من خودم به جرات میتونم بگم سیستمی که خودم درست کردم جز بهترین سیستم های دنیاست. 

  اما باور کنید نیاز نیست، بخدا با یه خط روند ساده هم میتونید سود عالی بگیرید، اما همه چی تو ذهنه. 

  من وقتی سیستم عالی رو طراحی کردم تو اولین تست توی دمو دقیقا تو یک روز ۴۶٠٠درصد سود گرفتم بدون حتی یه دونه منفی، اما تو ریل فرق داشت، بعدا فهمیدم که مشکل سیستم نی مشکل تو فکر ماست،

  باور کنید اگه رو ذهنتون تسلط داشته باشید، صبر، نداشتن طمع و ترس، و پایبندی به قوانین خودتون،  قول میدم با کشیدن یه خط روند ساده میتونید بهترین تریدا رو بزنید

  کلام آخر اینکه بجای اینکه دنبال سیستم و معجزه باشید روی مسائل روانشناسی و افکار خودتون کار کنید تا بتونید چارت رو اونطوری که هست ببینید.

  در حدی نیستم که بخام آموزش یا… بدم اما اگه سوالی ازم بر بیاد خوشحال میشم بتونم شااااید مفید باشم

  09399904806

  سلام 

  من در حوزه ارز های دیجیتال فعالیت میکنم ذر صرافی باینانس سوالی برام پیش اومذه اگر دوستان راهنماییم کنن ممنون میشم

  اینکه استراتزی مثله مسواک میمونه رو میدونم ولی اصول پیدا کردنش رو نمیدونم و اونقدر منابع و اطلاعات زیاده که واقعا سختتر کرده کارو

  برای پیدا کردن استراتزی معاملاتی که فکر نمیکنم در فارکس یا باینانس با هم فرقی کنه چه مراحلی رو باید طی کرد؟؟ 

  پیشاپش ممنون از راهنمایی مفیدتون

  [email protected]

  سلام من مقداد لایقی هستم ما یه تیم تولید کننده ربات های معامله گر فارکس هستیم که تجربه 15 ساله خودمون رو در بازار بین الملل بعد از چندین اصلاح تبدیل به یک EXPERT Advisor کردیم که روی 58 جفت ارز، بازدهی قابل قبولی می ده، لطفا یک ایمیل برای من بفرستید تا بتونم با شما در ارتباط باشم و موارد تکمیلی را خدمتتون ارسال کنم. راستی رباتی که نوشتیم گارانتی بازگشت وجه داره یعنی شما می تونین به مدت 20 روز استفاده کنین و اگر بازدهی مدنظرتون را نداشت وجه را دریافت و ربات را deactive کنید. 

  ایمیل: [email protected]

  سلام و درود

  با لطف و عنایت پروردگار اولین شکرت با مجوز رسمی جهت فعالیت در بازار های مالی با نام برهان تجارت گیتی فعالیت خود را آغاز کرد .

  لذا از دوستانی که در حوزه فارکس ( اکسپرت نویسی , تریدینگ , ) و همچنین حوزه ارزهای دیجیتال .

  بایننس 

  حوزه شناسایی جم های معتبر

  فعالیت دارند تقاضا میشود

  رزومه خود را از طرق واتس آپ به شماره ذیل ارسال نمایند

  09169696860

  از اینکه میبینم خیلی از تریدرای ایرانی موفق شده اند به استراتژی خود دست پیدا کنند به خودم میبالم بنده هک چند وقتی میشه که این حرفه راشروع کردم اما به مشورتهای شما بزرگواران در این زمینه نیازمندم

  09386146718 

  سلام دوستان من چند سال بود که دنبال این بودم که یه تریدر موفق بشم . اما هرچی تلاش میکردم به نتیجه نمیرسیدم . چند ماه پیش با یه اکادمی اشنا شدم که واقعا به من کمک کرد و میتونم بگم الان توی چند ماه با استراتژی هایی که یاد گرفتم خیلی به هدفم نزدیک شدم . ادرس سایتشون را براتون میزارم 

  www.daneshkadearzdigital.ir

  من یک هفته است اومدم فارکس و دو روزی با دمو کار کردم و از چهار شنبه تا آخر جمعه شب سه روز با پول واقعی ۷۰ درصد سود کردم بنظرم خیلی هم راحته شناسایی مسیر روند اتقد برام راحته که این شکل پول درآوردن برام باور نکردنی هنوز یعنی اتقد ساده میشه سرمایه رو سه شبه دک برابر کرد هنوز هنگم یا رو شانسم یا هنوز اون‌روی بازار ندیدم یا واقعا استراتژی م بی نظیره 

  سلام هموطنای عزیزم اینکه خیلیا میگن دنبال استراتژی سوده بقیه نباشید ب هیچ قیمتی نمیفروشن یا بعضیا دنبال استراتژی سوده کسانی ک ب سود رسیدن مستمر ک ازشون بخرن ..یا بعضیا استرتژی تست شده میخان بفروشن …همش از ریشه اشتباهه …

  من حاضرم ب هرکسی ک خاست استراتژی خودمو بدم مجانی کاملا هم سوده هست  ولی قول میدم کسی نتونه باهاش ب سود برسه …چون استراتژی کاملا شخصی سازی شده و متناسب با روحیه اون شخصه ک سالها روش کار کرده تا تونسته روی شخصیت خودش پیاده کنه ..و فقط خودش میتونه ازش بهره برداری کنه اونم در دراز مدت ..لطفا ازین فکر بیرون بیایید. هر کسی سلایق خاص خودشو داره…راه درست… اموزش ..تمرین ..تمرین تمرین . یعنی بعد اموزش و مبانی یه حساب دمویی ک ب همون اندازه میخاین بعدا کار کنید باهاش باز کنید من خودم برای سخت تر شدن تمرینام حساب دموی صد دلاری باز میکردم و رشد میدادمش بارها بارها این درسته نه یه حساب دمویی ک چند هزار دلاریه اون فایده نداره . و در اخر.خودشناسی و کنترل احساسات.. انسان ماشینی ک فقط پلن کاری خودشو اجرا میکنه…امیدوارم بدردتون خورده باشه ..موفق باشید..

  سلام .علیرضا 

  نه ممنوع نیست و میتونید کار کنید..و اگر واقعا بتونید موفق بشید فرد بسیار مفید واسه جامعه میشید و باعث واردات ارز ب داخل کشور میشید هر ۰چند کوچک ولی بازم خوبه ..

  ضمن اینکه انتخاب بروکر معتبر خیلی مهمه 

  از طریق  صرافی های انلاین میتونید خیلی راحت نقل و انتقال مالی داشته باشید.

  برای تریدر شدن قبل از ورود به بازار مهم ترین نکات اینه که خودتون رو خوب بشناسید و بتونید در شرایط مختلف کاری چه در هنگام سود و یا خدایی ناکرده زیان, بهترین تصمیم رو بگیربد. و به اون ابزاری برای یک شبه پولدار شدن یا قمار نگاه نکنید. در ۹۹ درصد موارد پول هنگفت یک شبه در کمترین زمان هم از دست میره چون باور فکری مارو خراب میکنه و فکر میکنیم همیشه همین قدرت رو داریم.

   

   

  دوستان اگر میخوان در زمینه اموزش راه درست رو پیدا کنند به اینستاگرام بنده مراجعه کنن که در زیر مینویسم

   

  insta:  chanelkaf

  من‌ بلد نیستم‌و سردرنمیارم ازش خیلی دوس دارم یاد بگیرم لطفا کسایی که خیلی خوب بلدن جهت آموزش به من درواتساپ پیام بدن ۰۹۳۰۰۷۳۴۶۳۲

  سلام بچه ها بابت معامله کردن تو ایران در فارکس کسی کارتون نداره؟؟ میتونید راحت پولتون برداشت کنید؟؟؟ فارکس ممنوع نیست؟؟؟

  سلام من بیشتر از ۱۵ ساله که فارکس کار می‌کنم چند توصیه برای دوستان تازه وارد دارم اول اینکه اگر دنبال این هستید که یک شبه پولدار شوید بهتر است  برید لاتاری یا قمار۰  در فارکس میتوانید سود معقولی مثلا ۱۰ درصد سرمایه در ماه را به دست بیاورید هیچکس استراتژی سودده خود را حتی به قیمت بالا هم به شما نمی فروشد چه برسد به اینکه آن را رایگان با شما به اشتراک بگذارد فرض کنید چند سال در بیابان دنبال معدن‌طلا هستید اگر آن را پیدا کنید آدرس آن را به کسی می فروشید؟ پس فقط روی دانش و تمرین خود حساب باز کنید و البته آموزش های گرانبهایی که سایت هایی مثل فارکس یار در اختیار شما می گذارد هیچ راه حل جادویی وجود ندارد فارکس بازی احتمالات است احتمال بالا یا پایین رفتن قیمت هر کدام ۵۰ درصد است و اگر تحلیل شما با درصدی بالاتر از ۵۰ درصد مسیر قیمت را پیش بینی کند شما در دراز مدت سود ده خواهید بود و در این میان مدیریت سرمایه و نسبت سود به زیان حرف اول را می‌زند شما باید با مطالعه سطوح حمایت و مقاومت فیبوناچی و اندیکاتورها  و البته مسیر حرکت قیمت که آیا صعودی نزولی و یا رنج است استراتژی خود را بسازید  و اگر مدیریت سرمایه را خوب بدانید و نسبت سود و زیان را به خوبی تعریف کرده باشید حتی اگر از هر ۱۰ معامله ۴ معامله خود را سود و ۶ معامله ضرر کرده باشید شما در نهایت به سود خواهید رسید قصد من آموزش فارکس نیست فقط می‌خواهم واقعیت‌هایی که در فارکس هست را بیان کنم شما برای اینکه یک مهندس شوید حتماً ۴ سال در دانشگاه درس می خوانید و کلی هزینه می کنید فارکس راهم باید به همان شکل نگاه کنید چند سال باید هزینه کنید وقت بگذارید آموزش ببینید و مهمتر از همه دردمو تمرین کنید استراتژی موفق تلفیقی از همه اینها و فاندامنتال و تایم فریم و زمان معامله و جفت ارزهایی که زیر نظر دارینه  و باید خودت بسازی ، بهینه کنی و سود معقول ببری به دنبال اینکه با استراتژی که دیگران معرفی می‌کنند یک شبه پولدار میشوید نباشید 

  من ده سال تو سایت های ایرانی و خارجی گشتم نبود شما هم نگرد نیست

  برای اینکه بدونی استراتژی که داری خوب کار میکنه یا نه نتایج سه ماهه شش ماهه و سالیانه مهمه روزانه و هفتگی در مورد استراتژی که ساختی قضاوت نکن

  موفق باشید

   

  سلام،دوستانی که میخان اصول و قوانین امواج رو آموزش ببینن به تلگرام بنده پیام بدن من لینک یه کانال آموزشی انگلیسی زبان براشون بفرستم فقط از طریق ربات مترجم تلگرام باید متنارو ترجمه کنن ،برای من که این کانال مفید بوده لینک آیدی تلکرام من. Majiddani1987

  من مهندس مهدی تازه وارد اینکار شده ام.ممنون میشم اگر استادی بتونه راهنمایی کنه.09357847006

  سلام وقتتون بخیر.. در مورد اتصال حساب واقعی به سیستم گزارشگیری بیشتر توضیح میدین؟!

  قاعدتا بعد از این مدت کارکردن و وقت گذاشتن و عملکرد مناسب میخوام عملکرد حسابم در معرض دید سرمایه گذاران باشه و اونا رو جذب کنه… ممنون میشم که مراحل این فرایند رو توصیح بدین.. البته در مورد حساب واقعی

  درود خدمت تمامی اساتید.

  بنظر بنده بازار فارکس زبان مختص به خودش رو داره که شما باید مثل مهاجرت به هر کشوری اول زبان حرف زدن با بازار رو یاد بگیرید. برای کار کردن در چارت و رسیدن به سود مستمر ۲ تا استراتژی کم هست و ۳ تا زیاد، چرا که الگوریتم بازار دائم در حال تغییر هست.

  تایم فریم و انتخاب نوع چارت ربطی به استراتژی نداره و برگرفته از روان هر شخص هست یعنی با تایم و چارتی که با روحیه شما سازگار هست ورود میکنید و

  اگر به حقیقت بازار دست پیدا کنید در هر تایم و چارتی میتونید ترید بزنید.

  استراتژی معاملاتی دقیقا مثل پازل هست که باید سالها براش تلاش کنید تا قطعه قطعه بتونید کنار هم جورش کنید البته با هزاران بار شکست.

  بازار ۲+۲ نیست و جایی برای تکامل هست.

  فراموش نکنید برای تکامل باید زمان خرج بشه. مثلا یک گیاه هر چقدر هم کود و نور و پرورش خوبی ببینه بدون گذشت زمان به رشد و تکامل نمیرسه.

  پس اینجا هم باید صبورتر از هر جای دیگری بتونید به مسیر خودتون ادامه بدید.

  البته باید فقط در مسیر صحیح دنبال تکامل و کسب تجربه باشید وگرنه در حال هدر دادن زمان و سرمایه و روان خودتون هستید.

  ۰۹۳۶۶۲۹۶۳۱۲

  سلام دوستان من یک معامله گر تمام وقت در بازار فارکس هستم 

  استراتژی شخصی من فقط به درد خود من میخوره چون مطابق با روحیه ی من زاده افکار من هست پس هر کسی باید با آموزش دیدن به یک دید از بازار برسه به بلوغ ذهنی برسه،بنده الیوت رابرت ماینر،تکنیکال کلاسیک،الگوهای هارمونیک پیشرفته،دوره تخصصی ایچیموکو و و در بازار ایران فیلتر نویسی رو گذروندم چند ساله که مدام دارم بحث یادگیری و ادامه میدم همه ی اینا یه طرف

  بحث مدیریت سرمایه و لات سایز های درست معاملات یه طرف فوق العاده مهم، مدیریت سرمایه نمیزاره شما طمع کنید نمیزاره خودتونو بدبخت کنید پس تا زمانی که استراتژی بک تست گرفته ی شخصی ندارید….و تا زمانی که مدیریت سرمایه و نمیدونید هرگز حسابتونو real نکنید

  بچه ها من به تازگی میخام وارد این کار شم چه نرم افزار یا کاگزاری رو پیشنهاد میکنید یا خودتون باهاش کار میکنید؟؟!

  سلام به تریدرهای بزرگ بازار فارکس 

  من چند سالی است که در بازار فارکس ترید میکنم و خوشبختانه به موفقیتهای بزرگی نایل گشتم 

  زکات علم انتشار آن است ـ به شما هم استراتژی خودم رو معرفی میکنم

  من در سال گذشته توانستم حدود200هزار دلار سود  کسب کنم 

  حداقل خریدتان باید یک لات باشد 

  البته من در دمو کار میکنم ولی در اولین فرصت می خواهم حساب واقعی باز کنم

  با آرزوی موفقیت تمام تریدرهای فارکس

  سلام دوست عزیز.راستش با این شرایط دلار در اون حد توانایی ندارم که بخوام حسابو اونقدر شارژ کنم و حتی بخوام رو سود مرکب حساب کنم چون زمان بر هم هستش،ایا راهی وجود دارد که بتونم از این طریق مهاجرت کنم،  ممنون میشم راهنمایی کنید 

  ممنون بابت سایت خوبتون 🌹

  سلام دوست عزیز.مسئله اینجاست که با این وضعیت دلار من اینقدر توانایی مالی ندارم که بخوام حسابمو در اون حد شارژ کنم که بتونم با موجودی حسابم (سود مرکب)واسه مهاجرت اقدام کنم خیلی زمان بر میشه نسبت به نقدینگی که من دارم.میخواستم بدونم اصلا راهی وجود داره که از این طریق ادم بتونه واسه ویزا کاری اقدام بکنه؟؟؟؟

  ممنون از سایت خوبتون🌹

  سلام دوستان   

  تریدرهای موفق  دنیا رو چجوری میتونم کپی تریدینگ کنم؟

  چه بروکری و یا کدومشون هستن که فعال هستند،،

  کسی اطلاعی در این زمینه داره؟

  ممنون و سپاسگذارمیشم راهنمایی کنه.ولو کوچک  09168713037

  سلام.من نزدیک به یک سال است که در ماه 15 تا 20 درصد سرمایمو ماهیانه سود کسب میکنم. و مهمتر این که من در هر اردر که باز میکنم 1 یا 2 درصد کل سرمایمو ریسک میکنم (فکر میکنم کمترین ریسک ممکن باشه)ایا میتونم با ارایه استیت منت برای شرکت های خارج از ایران مهاجرت کنم؟؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  سلام به همه دوستان 

  بنده حدود 6 ماهه که به صورت مداوم در حال یادگیری و آموزش و ازمون و خطا در فظای دمو هستم 

  خیلی دوست دارم بتونم یه استراتژی خوب و سود ساز داشته باشم و واقعا هم برای این هدف شبانه روز در حال تلاش کردن هستم و تا به حال به نکات مفیدی هم رسیدم اما تو این راه به کمک کسی که تجربه و دانش بالاتری داشته باشه نیاز دارم 

  واقعا ممنون میشم اگر گسی میتونه  به من کمکی بکنه

  سپاس فراوان ….حسین

  [email protected]

  در صورتی که علاقه مند به یادگیری تکنیکال به صورت حرفه ای و کاربردی هستید میتونید به من ایمیل بزنید.

  سلام دوستدگرامی برای من یک مشکل پیش امده در مورد این بازار فارکس اگر میشود راهنمایی کنید تا بیشتر ضرر نکنم دوست دارم اگه پیچ شخصی دارید بفرمایید تا بیشتر مطرح کنم

  سلام بابت سود مرکب سوال داشتم ادمین جان قبلشاز کانال خوبتون تشکر میکنم

  بابت سود مرکب سوال داشتم فرضا من 1000دلار سرمایه اولیه است روزی 3درصد، سود کنم آیا به نسبت روز قبل باید تعداد  معاملات بیشتری کنم تا این میزان 3درصد روزانه را کسب کنم و به مرور میزان 3درصد بیشتر می‌شود؟؟ 

  بنده چندوقت هست ترید میکنم و خدا رو شکر سود میکنم. من قوانینی رو مراعات میکنم که خودم نوشتم و با رعایتشون به سود میرسم. 

  -فقط یک جفت ارز مشخص کار میکنم. در نتیجه رفتارهاشو تا حد زیادی میشناسم

  – اسکالپ کار میکنم

  – با حدود 500دلار موجودی پوزیشن های یک دهم لات فقط باز میکنم.

  – در روز حدود 20 پوزیشن باز میکنم.البته به شکل میانگین

  – در اکثر ساعات بازار هستم. خصوصا ساعت 4ونیم بعدظهر تا ونیم فعالترم

  -زمانی که پوزیشنم به مثلا سود حدود 10پیپ میرسه، یک دهم دیگه باز میکنم و دو موتوره میرم جلو. چون خیالم راحته که مجموعا فعلا در سودم و اگه اتفاقی بیفته سریعا جفتشو میبندم.

  – حد ضررو خودم دستی اعمال میکنم که حدود 10تا 15پیپه. البته اینم بستگی داره و شاید کمتر بشه

  -به تایم فریم های 30دقیقه توجه زیادی دارم و ازش جواب گرفتم

  -به هیچ عنوان پوزیشن معکوس نمیزنم. منظورم بای و سل همزمانه.

  -در پایان روز پوزیشن هام باید بسته بشه تا بتونم راحت بخوابم

  -زمانی که پوزیشنی رو با ضرر میبندم سعی میکنم حدود یکربع از بازار دور بشم.

   

  قطعا همیشه نمیتونم به این برنامه ها عمل کنم و جالبه سریعا مجازات میشم. با این قوانین بعید میدونم دیگه تریدم بر اساس شانس باشه. کلا آپشن شانس رو حذف کردم و کاملا با برنامه ترید میکنم. گاهی اوقات که خسته هستم نمیتونم به قوانینم خوب عمل کنم و لوز میدم. مثل رانندگی که اگه خسته باشی شاید کار دست خودت بدی.

  پر سود باشید

  سلام مدتی هست در فارکس کار میکنم مدام ضرر 50 میلیونی دادم در کار خودم ورشکشت شدم اگه کسی میتونه کمکم کنه و استراتژی بهم بده ممنون میشم 09102909013

  درود بر شما دوستان

  بنده قصد یادگیری و ورود به بازار فارکس رو دارم اگر کسی از دوستان با تجربه زحمت بکشه منو راهنمایی کنه ممنون میشم و امیدوارم در آینده با همکاری همدیگر به نتایج بزرگ برسیم.

  شماره تلفن من ۰۹۱۷۶۱۹۴۹۵۶ کیانی

  سلام وقت بخیر. بنده حدود ۱۲ سال هست در بازارهای مالی فعالیت میکنم. در موسسات معتبری هم فعالیت کردم. همیشه درصدد تحقیق، تست و طراحی استراتژی معاملاتی بودم. مطالعه کردن، تسلط بر استراتژی ها و تست، مراحلی است که بر روی روشهای مختلف اجرا کردم. 

  هزینه زیادی صرف خریداری دوره های آموزشی، استراتژی های مختلف نمودم. ریسک هزینه زمان هم در کنار این مسیر همیشه همراه من بوده است. کار به جایی رسید که کلا از بازار فاصله گرفتم و کذب بودن سود کردن مداوم از بازار برایم مسجل شده بود. مخصوصا وقتی که افراد موفق و خبره را میدیم که متحمل ضررهای بزرگ و طاقت فرسایی شده بودن. از فضای آموزش هم فاصله گرفتم، چون وجدانم قبول نمیکرد افراد را در مسیری قرار بدم که موفقیت درش جایگاه و تعریفی نداره. 

  ولی اعتیاد به معامله کردن و برخورد اتفاقی با چند فرد موفق در بازار بین الملل ورق نگاه من را دوبار برگرداند. 

  اینبار با انرژی مضاعف و دیدگاه جدید به بازار نگاه کردم. شایر باور کردنی نباشه ولی در اولین قدم تمامی دست نوشتهایم و از ابتدا مرور کردم. 

  تا اینکه در شش ماه گذشته توانستم به نقطه ذهنی و استراتژی مورد نظر خود برسم.

  https://www.mql5.com/en/signals/811800

  با تشکر 

  mahanfx

  09128193008

  سلام وقت بحیر منم یک ساله فارکس کار میکنم از آذربایحانم کسی هست با هم مشاوره کنیم09309089327

  سلام وقت بحیر منم یک ساله فارکس کار میکنم از آذربایحانم کسی هست با هم مشاوره کنیم

  سلام دوستان

  اگر کسی تمایل ب یادگیری دارد من میتونم کمکش کنم و بهش آموزش بدم

  اگر کسی تمایل ب یادگیری داشت با شماره زیر تماس بگیرد.

  09944264794

  در وهله اول امیدوارم تمام هموطن های عزیزمون توی این راه موفق و موید باشن.یقین بدونید دوستان از بازار فارکس به خوبی میشه پول دراورد فقط به شرط اینکه قمار نکنیم.اگر تمام اصول رعایت بشه به عنوان یک تجارت جهانی می تونید به تمام خواسته هاتون توی زندگی برسید.به امید روزی که اسم ایرانی های عزیز در زمینه فارکس جهانی بشه.اسم های زیادی به جمع افراد موفق فارکس توی دنیا اضافه خواهد شد.به امید خدا من هم یکی از اون افراد خواهم بود چون با تمام توانم برای رسیدن به موفقیت توی این زمینه در حال حرکت هستموموفق و پرسود باشید

  سلام

  من دوتا از استیتامو گذاشتم تو اینستا 

  اگه کسی خواست بگه راهنماییش میکنم 

  ادرس اینستاگرام

  ETMtrader_state

   

  با سلام و عرض ادب من 15 ساله دارم با بازار بورس سروکله میزنم با مشقت فراوان تونستم به موفقیت برسم که حاصل آن اکسپرت دماوند هست که بسیار خوب و عالی کار میکنه

  دوستانی که علاقه مند هستن در این بازار سود بکنن میتونن از این اکسپرت استفاده بکنن.

  با من در تماس باشید

  تلگرام

  @damavandfxadmin

  سلام.وقت همگی بخیر.

  هر تیک در بازار یک سیگنال هست چون در هر نقطه ای از بازار یک خریدار و یک فروشنده وجود داره. درصدهای جدید و پرفکتی در فیبوناچی بدست اوردم. چارت تخصصی بنده داو جنز و گلد هست.

  درصدها در این دوچارت فوق العاده عالی هستن. اما بنظر من از سیگنال هایی استفاده کنید که در اونها از قیمت و زمان استفاده بشه. چون چارتها دو بعد دارند.

  مهمترین مسئله و تخصصی ترین مسئله فیکس کردن اسکیل هست. هر موج جنبشی که شکل میگیره فقط بین صفر و صد هست که باید کانال زمانیش رو با اسکیل فیکس کنید. بحث مفصلی هست. دوست دارم بیشتر توضیح بدم اما واقعا در چند صفحه نمیشه خلاصش کرد.

  ۰۹۳۶۶۲۹۶۳۱۲ اگر کسی در این مورد تجربه داره میتونه تماس بگیره و صحبت کنیم.

  تشکر از این سایت مفید

  سلام دوستان عزیز من ۷ ساله در زمینه فارکس کار میکنم ۳ سال مبتدی و ۴ سال حرفه ای به دنبال استراتژی و فرمول های ۹۰ درصد یا ۱۰۰ درصد نباشید من ۳ سال داخل دمو کار کردم که فک میکنم هیچ کسی چنین صبری نداره تازه بعد از ۳ سال با ۲۰ دلار وارد شدم داخل این بازار هرکدوم از این چندتا چیزی که میگم در شما لنگ بزنه خیلی زود از بازار رانده میشید تحلیل تکنیکال قوی تحلیل فاندامنتال قوی داشتن یک فرمول و استراتژی قوی مدیریت سرمایه مدیریت ریسک جبران ضرر حد سود حد ضرر روانشناسی بازار و…… یه عده هستن تحلیل تکنیکال و فاندامنتال رو به خوبی بلدن و مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه و حد سود و حد ضرر رو نمیدون یه عده هستن همه اینارو بلدن ولی روانشناسی بازار رو نمیدون چرا همه میگن یک استراتژی مشخص داشته باشید یکی میاد یه بار با موینگ و مکدی ترید میکنه یه بار با حمایت مقاومت و پیوت ترید میکنه هی پشت همم ضرر میده یه ترید باز کرده استاپ تارگت رو الکی میزاره به جای اینکه استاپش رو زود ببنده به امید این میشنه بازار به سودش برگرده ولی تا نزدیک تارگت میشه سری میکشه بیرون پیش خودش میگه نکنه این سود کوچیک هم از کف بره این ها چند نکته از روانشناسی بازار بود امیدوارم تمام کسانی که در زمینه فارکس مشغول هستن موفق و ثروتمند باشن

  باسلام، صبر و داشتن تبحر روی یک استراتژی و وفاداری به همان استراتژی ، دو عنصر اصلی سود بردن است

   

  سلام به زودی پرم ایرانو بالا می برم اسم من هم تو این گونه مقالات نوشته میشه 

  محمود کاویانی یکی از تریدرهای آینده ای نزدیک

  در این لیست قرار می گیره.

  پرچم نسل کوروش همیشه بالاست

  با عرض سلام و ادب 

  در رابطه با دوستانی ک مشتاق و علاقه مند ب اموزش هستن خواستم بگم ک‌ما تیمی داریم در مشهد ک تمامی مطالب فارکس رو اموزش میدن ،علاوه بر مباحث تکنیکال و فاندامنتال مباحث روانشناسی رو هم اموزش میدیم و همانطور ک اطلاع دارین نود درصد بازار فارکس مباحث روانی هستنش ،چندین استراتژی تست شده ک الان هم تیممون دارن ازش دول درمیارن و به سود دهی رسیده هم در اختیارتون میذارین 

  جهت هماهنگی با شماره۰۹۱۵۲۰۳۲۰۰۵تماس بگیرید

  با سلام خدمت دوستان روی فیبوناچی خیلی تمرکز کنید

  با سلام خدمت دوستان  شناسایی کندلها خیلی خوب جواب میدهد

  با سلام خدمت دوستان عزیز نقاط حمایت ومقاومت خیلی نقاط مهم هستند وجواب خوبی میدهد

  با سلام خدمت دوستان در تمام پوزیشن هاتون حتما حد سود وحدضرر قرار دهید

  با سلام خدمت دوستان اموزش گلشاهیان خوب جواب میدهد

  با سلام خدمت دوستان گذشته بازار دراینده اتفاق می افتد

  با سلام خدمت تریدرهای عزیز برگشت بازار از درصدهای فیبوناچی 50  و61.8 عالی جواب میدهد

  با سلام خدمت دوستان کانال کشی وگذشته بازار خیلی عالی است

  سلام خدمت دوستان مدیریت سرمایه 3درصد خیلی جواب میدهد

  با سلام خدمت دوستان ضعف خیلی از تریدرها نداشتن سیستم معاملاتی میباشد

  با سلام خدمت دوستان منبع قابل اعتماد برای یاد گیری ترید فقط رضا گلشاهیان

  سلام خدمت دوستان عزیز صبور بودن ومدیریت سرمایه حرف اول رو میزنه

  باسلام خدمت تریدرهای عزیز مطالبی که تو نظرات گذاشتید عالی ممنون از همه

  با سلام خدمت تریدرهای عزیزدرصدهای فیبوناچی خیلی جواب میده

  با سلام خدمت دوستان رعایت مدیریت سرمایه حرف اول رو میزنه در بازار فارکس

  با سلام بدون مدیریت سرمایه تریدرها محکوم به شکست هستند

  با سلام به نظر من کسانی که بدون اندیکاتور کار میکنند سخت در اشتباه هستند چون اندیکاتورها جواب خوبی میدهد

  با سلام موفق شدن در بازار فارکس ملزم به داشتن سیستم معاملاتی ثابت است

  با سلام وخسته نباشید خدمت تریدرهای عزیز تغییر روند با فیبوناچی جواب میده

  با سلام وخسته نباشید خدمت تریدرهای عزیز مبحث یاد گیری فیبوناچی رو فوق العاده جدی بگیرید 

  با سلام پیوت خیلی جواب میده مخصوصا اسکالپرها

  سلام خدمت دوستان بعد از هر ریزشی دقت کنید صعود است

  کلاس ایچیموکو خیلی جواب میده برای سوددهی مدام

  با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز برگشت بازار از در صدهای فیبوناچی 50درصد و61.8 درصدخیلی جواب میده

  با سلام مدیریت سرمایه اگر رعایت شود معامله هر چقدر تو ضرر بره برمیگرده توسود

  با سلام خدمت تریدرهای عزیز نقاط حمایت ومقاومت وکانال جواب خوبی می دهد

  سلام خدمت دوستان برای موفق شدن در بازار فارکس نیازمند روش ترید مناسب وصبور بودن میباشد

  سلام خدمت تریدرهای عزیز سود کردن تو این بازار نیازمند سیستم معاملاتی درست وتست شده می باشد

  سلام خدمت دوستان مبحث کانال کشی خیلی جواب میده 

  سلام خدمت دوستان روی فیبوناچی خیلی کار کنید 90 در صد جواب میده

  سلام دوستان روی کندل استیک دقت زیادی  داشته باشید 95 درصد جواب میده

  سلام خدمت دوستان بنده به این تجربه تو بازار رسیدم شما اگر مدیریت سرمایه داشته باشید پول شما هیچ وقت صفر نمیشود

  سلام خدمت دوستان با توجه به تجربه 5 ساله در بازار فارکس به این نتیجه رسیدم پیوت وکانال کشی 95 در صد جواب میده 

  سلام خدمت تریدرهای عزیزدوستانی که میخواهند به سود دهی مداوم برسند روی فیبوناچی تمرکز کنند 

  سلام دوستان روی خط روند زیاد کار کنید خیلی جواب میده 

  دوستان فقط روی مووینگ وفیبوناچی خیلی کار کنید جواب میده 90 درصد

  سلام خدمت تریدرهای عزیز باتوجه به چندین سال تجربه من فیبوناچی خوب جواب میدهد ومن خودم جواب گرفتم

  سلام خدمت دوستان حرف اول رو در فارکس مدیریت سرمایه میزند

  سلام خدمت تمام دوستان تریدر منبع مناسب برای دوستان تازه کار فقط مجموعه اموزشی رضا گلشاهیان میباشد

  سلام خدمت همه دوستان و تشکر از مطالب مفیدی که ارسال کردید.بنده مدرس تحلیل گری بورس فارکس در شهر شیراز هستم.چنانچه تمایل به آموزش دیدن با هزینه مناسب و مطالب کاربردی روز تحلیل گری هستید با من می تونید تماس بگیرید و مشاوره رایگان بگیرید..۰۹۱۷۷۱۳۴۲۰۵..البته به شرطی که ساکن شیراز باشید

  salam

  man mitonam mhane hadeaghal 50% roye sarmaye sod konam

  albate khodam poli nadaram

  hazeram modiriyat sarmaye konam

  man 50 trade kardam va fghahat 2 ta stop loss dashtam

  man to demo kar mikonam

  mitonam statement ro neshon bedam

  dar arz yek mah v nim az 3000 be 5900 resondam

  hanoz ham daram rosh trade mikonam

  shomare tamas +98 11 32330811

  دوره آموزش فارکس بزرگان

  درحال ثبت نام کد ۲۹

  اگر در جستجوی یک دوره آموزش فارکس (آموزش صفر تا صد بورس بین الملل) با بهترین اساتید اموزش فارکس و بازارهای جهانی در یکی از بهترین و تخصصی ترین مجموعه های آموزش سرمایه گذاری می باشید ، دوره آموزش فارکس بزرگان یکی از بهترین دوره ها و کلاس های آموزشی در این زمینه می باشد .
  بعد از گذراندن دوره آموزش فارکس بزرگان به هیج دوره آموزشی دیگری جهت موفقیت در فارکس و بازار های مالی جهانی احتیاج نخواهید داشت . در این دوره آموزشی صفر تا صد سرمایه گذاری در طلای جهانی ، ارز های مختلف جهانی ، نفت جهانی ، شاخص های بورس های جهانی و ….. توسط بهترین اساتید آموزش فارکس در ایران آموزش داده خواهد شد .

  ۲۱ ساعت تحلیل تکنیکال کاربردی
  مخصوص بورس جهانی فارکس
  (۷ جلسه سه ساعته با تدریس مهندس ویلایی)

  ۳۰ ساعت دوره تخصصی رمز ارزها

  (۱۰ جلسه ۳ ساعته با تدریس مهندس حاجی علی)

  بزرگان فارکس ایران


  ۵۱ ساعت دوره آموزشی

  (۱۷ جلسه ۳ ساعته)

  روش اول:

  (جای پارک اتومبیل شما را روبروی ساختمان موسسه در شعبه پاسداران تضمین می کنیم)

  روش دوم:

  (خرید بسته آموزشی فیلم برداری شده دوره حضوری به همراه پشتیبانی کامل و رفع اشکال)

   

 • محاسبه سود مرکب آنلاین
 • چرا دوره بزرگان فارکس

  رونمایی از کاملترین دوره آموزش بیت کوین و کریپتو کارنسی ها در ایران

  به گونه ای که سرفصل های دوره جامع ارزهای دیجیتالی کانون بورس رفرنس و مرجع بسیاری از دوره ها و مراکز آموزشی دیگر شده است.

  فیلم های دوره را جهت مرور و تسلط بیشتر بدون هزینه اضافه تر به شما می دهیم.

  در دانش و مهارت های  سرمایه گذاری جزییات از کلیات بسیار بسیار بسیار مهم تر است! این دوره آموزش جزییات است.

  همواره در سه سال اخیر کانون بورس ، دارای بیشترین دانشجوی حضوری در بین مراکز آموزشی بوده است . به عکس های دوره های متعدد گذشته  نگاهی بیاندازید

  در پایان دوره به شما مدرک معتبر فنی حرفه ای داده می شود.

  کانون بورس جز ده درصد معدود مراکز آموزشی موجود در کشور می باشد که تمامی مجوزهای قانونی آموزش سرمایه گذاری را از مراجع ذیصلاح (سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور، نماد اعتماد الکترونیک و …) کسب کرده است.

  جزوات کلاس های اموزشی قبل از شروع دوره در اختیار دانشجویان قرارا می گیرد

  اساتید مجموعه کانون بورس اعم از استاد مهدیار حاجی علی  و … همگی علاوه بر تحصیلات آکادمیک مرتبط با بازارهای مالی و سرمایه گذاری تجربه چندین ساله در این حوزه را دارا می باشند.

  تا زمانی که دانش به مهارت تبدبل نشود شما موفق نمی شوید .آموزش های عملی جهت تبدیل دانش شما به مهارت است.

  هر جلسه چند روز بعد از اتمام کلاس بصورت هفتگی در گروه های تلگرامی برای شما پشتیبانی و رفع اشکال می گذاریم. یعنی علاوه بر ۱۷ جلسه کلاس ۱۷ جلسه پشتیبانی و رفع اشکال ، تا مطمئن شویم هیچ مشکلی وجود ندارد

  اساتید دوره آموزش فارکس بزرگان چه می‌گویند؟

  اولین ترید خودم را در بازار جهانی فارکس در سال ۱۳۸۶ انجام دادم و بعد از آن شدیدا به بورس جهانی فارکس علاقه مند شدم و بیش از ۱۴سال در این حوزه به تحقیق و پژوهش پرداختم. 
همچنین در دوره های متعدد آموزشی فارکس و بورس جهانی در خارج از کشور شرکت نمودم و مدارک معتبر آکسفورد و کی وال انگلستان را دریافت نمودم . 
اما همواره نه مدارک معتبر جهانی ، بلکه تسلط بر فوت و فن های سرمایه گذاری بزرگان فارکس در جهان را به عنوان یک هدف دنبال نمودم و اما بعد از گذشت چهارده سال هنوز هم در حال یادگیری از دانشمندان و تریدر های بزرگ جهانی می باشم و برایم شگفت انگیز است که دست شما را نیز گرفته و در این مسیر پر رمز و راز با خود همراه کنم .

  مهدیار حاجی علی دانشجوی بزرگان جهانی بورس جهانی فارکس

  روند آموزشی من در دوره آموزش فارکس بزرگان چگونه خواهد بود؟

  در این حدود چهار ماهی که در کنار شما خواهیم بود با هم دیگر یازده گام مهم را طی می کنیم وتبدیل به یک تریدر خبره در بورس های جهانی ارز، نفتو طلا شویم .

  تاریخچه بازار فارکس و اهداف این بازار

  ساختار بازار بورس جهانی فارکس

  بازیگران بازار جهانی فارکس

  ایتم ها و ارز های موجود در بازار فارکس

  زوج ارزهای اصلی و فرعی و نرخ برابری

  تعریف و مفهوم پیپ (PIP) و پوینت(POINT) و LOT

  مفهوم لوریج و معاملات اهرمی

  روش کارکرد بازار فیوچر(FUTURE MARCET)

  معاملات لانگ و شورت و مفهوم آنها (LONG & SHOTR ORDERS)

  اندازه گیری سود و زیان در بازار فارکس

  انواع هزینه ها و مفهوم هر کدام از آنها شامل :

  Commission

  بزرگان فارکس ایران

  Spread

  Swap

  آیتم ها ی موجود در معاملات و مفهوم و کارکرد هر کدام از آنها نظیر :

  Balance

  Equity

  Margin

  Free margin

  Margin level

  Call margin

  Ask & Bid levels

  نحوه محاسبه سود و زیان در فارکس

  قرارداد های اسلامی ر بازار فارکس

  انواع دستورات شرطی ترید شامل :

  BUY STOP

  BUY LIMIT

  SELL STOP

  SELL LIMIT

  رگولاریتی بروکر(Regularity) و استعلام آن

  بروکر مارکت میکر و مارکت ریل ، تفاوت ها و نحوه تشخیص آنها

  تعیین اعتبار بروکر با استفاده از محل دفاتر مرکزی بروکرها

  تعیین اعتبار بروکر با استفاده از هزینه های ترید و نحوه تشخیص آن

  تعیین اعتبار بروکر با استفاد از سیستم های معاملاتی خاص نظیر:

  SCALPING

  PIP HUNTING

  AMAZING

  HEDGING

  EXPERTING

  مدرک معتبر فنی حرفه ای

  جزء معدود موسسات آموزش سرمایه گذاری هستیم که به شما مدرک فنی حرفه ای با مزایای زیر می دهیم.

  مقایسه دوره حضوری و پکیج آموزشی

  دوره حضوری

  پکیچ آموزشی

  🔸 قیمت

  ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

  ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

  🔸 امکان پرداخت اقساط

  ✔︎

  ✖︎

  🔸 ویدیو‌های ضبط شده

  ✖︎

  ✔︎

  🔸 پشتیبانی

  ✖︎

  ✔︎

  🔸 اساتید

  مهندس حاجی علی

  مهندس حاجی علی

  🔸 مدت ساعت دوره

  ۱۷ جلسه ۳ ساعته – ۵۱ ساعت

  ۵۱ ساعت ویدیوی ضبط شده از کلاس

  🔸 شروع همین امروز

  ✖︎

  ✔︎

  ارزش دوره ۹٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان

  قیمت جشنواره: ۷ میلیون تومان

  پیش پرداخت:

  مبلغ ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان جهت ورود اسم شما به لیست دوره

  در روز شروع دوره:دو میلیون تومان پرداخت بصورت حضوری و قبل از ورود به کلاس

  مابقی:(سه میلون و پانصد هزار تومان)  به صورت اقساط

  اگر روز و یا ساعت دوره برای شما مناسب نیست

  فرم زیر را پر کنید تا شروع دوره بعدی به اطلاعتان برسد .

  پشتیبانی و مشاوره

  اگر هنوز شک دارید
  مشاوران ما شما را راهنمایی خواهند کرد


  در روز‌های اداری ۹ صبح الی ۱۸


  در روز‌های اداری ۹ صبح الی ۱۸


  در روز‌های اداری ۹ صبح الی ۱۸


  ۲۴ ساعته


  ۲۴ ساعته

  تذکر بسیار مهم:

  با استناد به تجربیات دانشجویان دوره های قبل ،کانون بورس تضمین می کند که هیچ کدام از اتفاقات زیر در دوره آموزش فارکس بزرگان ، برای شما رخ نخواهد داد:

  تضمین میکنیم ارزشی که این کلاس برای شما تولید خواهد کرد چندین برابر شهریه ای می باشد که پرداخت می کنید.

  این نکته را می توانید با مراجعه به موسسه از دانشجویانی که در حال حاضر مشغول به تحصیل در دوره فارکس بزرگان می باشند پرسیده و عینا مشاهده نمایید. برای گپ زدن با دانشجویان حال حاضر دوره فارکس به تقویم آموزشی کانون بورس مراجعه و ساعت هایی که دوره جامع فارکس در حال برگزاری می باشد را مشاهده نمایید.

  دوره جامع بزرگان ارز دیجیتال ، آموزش صفر تا ۱۰۰ بیت کوین و ارزهای دیجیتالی را شامل می شود و به هیچ گونه دانش قبلی احتیاج ندارید.

  پیش پرداخت جهت ورود اسم شما به لیست دوره: ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان

  در روز شروع دوره : دو میلیون و پانصد هزار تومان پرداخت بصورت حضوری و قبل از ورود به کلاس

  مابقی (سه میلون پانصد هزار تومان) : یک فقره چک دو ماه بعد از شروع دوره

  می توانید فیلم دوره را که از دوره های حضوری قبلی فیلم برداری شده است ، را همراه با پشتیبانی کامل و رفع اشکال تهیه نمایید.( قیمت فیلم دوره ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان می باشد.)

  به هیچ عنوان به دوره دیگری احتیاج نخواهید داشت . آموزش ها  مقدماتی تا پیشرفته می باشد.

  قبل از شروع هر جلسه فیلم های دوره جهت پیش مطالعه و مرور و تسلط بیشتر در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

  بله هر هفته بعد از اتمام کلاس پشتیبان آموزشی تمامی سوالات و اشکالات آموزشی شما رو در تلگرام پاسخ خواهد داد.

  بدون آموزش عملی و کارگاهی نمی توان تبدیل به یک سرمایه گذار خبره شد، دوره شامل کارگاه های عملی زیر نظر استاد خواهد بود.

  ۷ میلیون تومان معادل تقریبا ۳۰۰ دلار است که ۳۰۰ دلار سود یا ضرر یک ساعت (یا حتی کمتر) بازار ارز های دیجیتالی می باشد.به شما قول می دهیم ارزشی که این کلاس برای شما تولید می کند ۱۰۰ یا حتی ۱۰۰۰ برابر شهریه ای می باشد که پرداخت می کنید.

  بله می توان قسمتی را نقد و قسمتی را اقساطی پرداخت نمایید .

  در صورت قبولی در آزمون فنی حرفه ای مدرک بین المللی تحلیل گر بازار های چهانی دریافت خواهید کرد که معتبرترین مدرک تحلیل گری در ایران و یکی از معتبرترین مدارک در دنیا می باشد.

  فیلم کامل دوره +  جزوه دوره در غالب پی دی اف + پشتیبانی کامل و رفع اشکال بعد از هر جلسه توسط پشتیبان دوره

  دوره شامل دو بخش است : پیش نیاز دوره (۲۱ ساعت تکنیکال به عنوان هدیه دوره با تدریس مهندس ویلایی)

  دوره اصلی : ۳۰ ساعت با تدریس مهندس مهدیار حاجی علی

  جمعا ۵۱ ساعت دوره شامل ۱۷ جلسه سه ساعته

  همچنین علاوه بر ۵۱ ساعت دوره آموزشی ۵۱ ساعت پشتیبانی و رفع اشکال توسط پشتیبان دوره در طی دوره انجام خواهد شد .

  با پکیج جامع غیر حضوری بزرگان فارکس انگار در کلاس نشسته اید

  اگر امکان شرکت در دوره را بصورت حضوری نداریدمی توانید پکیج فیلم برداری شده دوره حضوری قبلی را که سال ۱۴۰۰ فیلم برداری شده است و داری پنج ویژگی اساسی ،را تهیه نمایید.

  مهلت مانده تا اتمام تخفیف

  ۹٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان

  ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

  کانون بورس مفتخر به آن است که با بهره مندی از سرمایه های ارزشمند انسانی متعهد و متخصص و همچنین توان تخصصی علمی برترین اساتید , با کیفیت ترین خدمات آموزشی در زمینه بورس و بازارهای مالی را به افراد علاقه مند در این حیطه عرضه نماید

  ساعت پاسخگویی:

  ساعت ۹ الی ۱۸

  ضلع جنوب غربی پل سیدخندان، مابین شریعتی و سهروردی شمالی، پلاک ۷۴ ساخـتمان کانون بورس

  پاسداران، گیلان شرقی، خیابان شهید عراقی، نبش کوچه فرهنگستان یکم، پلاک ۱۱۵

  مشاوره ۲۴ ساعته در واتس اپ

  مشاوره ۲۴ ساعته در اینستاگرام

  کانال تلگرام

  ارزش دوره: ۱۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

  پیش پرداخت: ۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

  روش پرداخت خود را انتخاب کنید

  ارزش دوره ۷٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان

  تماس فوری با شما

  بزرگان فارکس ایران
  بزرگان فارکس ایران

  خرید شامپو تریاک دکتر اسکین
  خرید شامپو تریاک

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.