انتقال امتیاز پلکان مفید

انتقال امتیاز پلکان مفید
انتقال امتیاز پلکان مفید

ایزی‌تریدر

آنلاین‌پلاس

انتقال امتیاز پلکان مفید

پلکان با شیوه ای منصفانه طیف وسیعی از خدمات و هدایا را در اختیار اعضا قرار می دهد. در پلکان هیچ فعالیتی بدون پاداش نمی ماند.
و پوشش عمده نیازهای مرتبط با بازار سرمایه تنها بخشی از خدمات پلکان است. کاربران در استفاده از
این خدمات وجهی پرداخت نمی‌کنند و اساس پلکان بر امتیاز استوار است.

عضویت در پلکان منحصر به مشتریان کارگزاری مفید نیست؛ همه می توانند مهمان پلکان باشند.

با انجام معامله، شرکت در مسابقات، دعوت دوستان به پلکان و مشارکت در بیستا امتیاز کسب می‌کنید.

اعتبار بدون بهره، مشاوره، سبد سهام پیشنهادی، دوره های آموزشی و فروشگاه متنوعی از کالاها در دسترس شماست.

از 10 تا 100 میلیون تومان اعتبار بدون بهره دریافت کنید.

با گزارش های تحلیلی از وضعیت بازار و سهام شرکت ها مطلع شوید.

 • ميهن
 • با امتیازهای خود از فروشگاه های آنلاین خرید کنید.

  جهت اطمینان از وضعیت سبد سهام خود از تحلیلگران ما مشاوره بگیرید.

  در دوره های آموزشی متنوع به طور رایگان شرکت کنید.

  پیش‌بینی شما از فردا چیست؟ بازار مثبت است یا منفی؟ نظرتان در مورد بازی بعدی تیم ملی فوتبال ایران چطور؟ برنده‌ایم یا بازنده؟
  بازار فردا چه سبز باشد و چه قرمز، در فوتبال چه برنده باشیم و چه بازنده، شما می‌توانید برنده
  باشید!!!
  مسابقات پلکان مجالی است برای کسانی که هیجان را دوست دارند و می‌خواهند دانش خود را در ارتباط
  با نوسانات بازار محک بزنند.

  در پلکان ۱۲ مدال برای متمایز کردن شما طراحی شده است. در پایان هر ماه بسته به فعالیت های خود کلکسیونی از مدال ها را در مجموعه
  افتخارات خود داشته باشید. مدال ها به شما کمک می کنند تا با سرعت بیشتری امتیاز دریافت کنید.

  دوستانتان را به پلکان دعوت کنید و به مدت ۲۰ ماه معادل ۲۰ درصد امتیاز آن ها امتیاز بگیرید.

  خیر؛ کلیه متقاضیان میتواند با ایمیل و کد ملی خود عضو پلکان شوند .

  برای دریافت هر کدام از خدمات و پاداش ها در پلکان، میزان خاصی امتیاز متناسب با آن لازم است. با عضویت در پلکان به شیوه های
  متنوع و البته ساده ای قادر به کسب امتیاز خواهید بود:

  پاداش ها در پلکان به دو بخش خدمات و کالاها تقسیم می شوند که متقاضی می تواند با توجه به امتیاز خود پاداش دلخواه از این دو
  دسته انتخاب نماید.

  خدمات شامل:

  جهت قدردانی از مشتریان فعال بخش افتخارات ایجاد گردید که با توجه به عملکرد فرد و شاخص های تعریف شده موجب افزایش امتیازات و
  ضریب امتیاز گیری کاربران فعالتر می گردد.

  هر امتیاز پلکان حدودا معادل ۱۰۰۰۰ ریال ارزش دارد. البته امکان نقد کردن امتیازها وجود ندارد و مشتریان می توانند امتیازها را
  صرف دریافت پاداش های پلکان کنند.

  درباره پلکان سؤالات بیشتری دارید؟
  با
  ۸۷۰۰ یا ۹۱۰۰۸۷۰۰ تماس بگیرید

  ۲۷ سال نگاه حرفه‌ای به بازار سرمایه

  در پلکان هر یک از فعالیت‌های شما دیده شده و به آن پاداش تعلق می‌گیرد. برای دریافت هر کدام از خدمات و پاداش ها در پلکان، میزان خاصی امتیاز متناسب با آن لازم است. پس از عضویت در پلکان به شیوه‌های متنوع و البته ساده‌ای قادر به کسب امتیاز خواهید بود.

  شاید این سوال برای شما پیش بیاید که به چه روش‌هایی می‌توانم امتیاز کسب کنم؟ در پاسخ به این سوال می‌توان گفت سه روش جهت کسب امتیاز در پلکان وجود دارد:

  ۱) اولین راه کسب امتیاز، خرید و فروش سهام است. پس از عضویت در پلکان به صورت خودکار با انجام هر معامله اعم از خرید یا فروش، امتیازی متناسب با ارزش معامله به مجموع امتیازات شما اضافه می‌گردد. به صورت تقریبی می‌توان گفت به ازای هر ۶ میلیون تومان معاملات بر خط، ۱ امتیاز کسب خواهید کرد.

  ۲) دومین راه  برای کسب امتیاز، شرکت در مسابقات روزانه پلکان است. علاقه‌مندان می‌توانند با شرکت در این مسابقات و پیش‌بینی صحیح جریانات آتی بازار سرمایه، امتیازات خود را افزایش دهند.

  ۳) روش سوم  کسب امتیاز، معرفی دوستان است. شما می‌توانید با معرفی هر فرد جدید به پلکان، علاوه بر ۳ امتیاز اولیه و دریافت مدال معرف امتیازات طرح بیستا را هم دریافت نمایید.انتقال امتیاز پلکان مفید

  برای مشاهده گردش امتیازات خود و تاریخچه‌ی آن، مطابق تصویر زیر روی گزینه گردش امتیازات کلیک کنید.

  در صفحه‌ای که باز می‌شود، در بالای صفحه و سمت چپ آن، امتیاز نهایی شما تا این لحظه را نشان می‌دهد. همچنین این صفحه شامل لیستی از گردش امتیازهای دریافتی شماست و ستون‌های آن شامل موارد زیر است:

  در بخش گردش امتیازات می‌توان از فیلترهای مختلفی استفاده کرد. به طور مثال تاریخچه گردش امتیاز را صرفا برای بازه زمانی خاصی مشاهده کرد. به این منظور تاریخ شروع و پایان را مشخص کنید. همچنین می‌توانید گردش امتیاز خود را با وارد کردن توضیحات و یا بر حسب نوع رویداد (معامله، مسابقه، افتخار، خرید، اعتبار یا همه موارد) نیز فیلتر کنید. توجه داشته باشید مطابق تصویر زیر می‌توانید با کلیک بر روی آیکون اکسل، گزارشی را در فرمت اکسل دریافت نمایید.

  اگر به تازگی عضو پلکان شده‌اید، در بدو ورود خود،  پیامی دریافت کرده که مبنی بر آن، بررسی امتیازات گذشته شما تا یک هفته انجام شده و به امتیازات شما اضافه می‌شود.پنجره پیام دریافتی به شکل زیر است.

  © تمامی حقوق برای کارگزاری مفید محفوظ و نقل مطالب تنها با ذکر منبع و لینک آن مجاز است.

  پلکان، باشگاه مشتریان کارگزاری مفید است. شما می‌توانید بر اساس امتیازاتی که دریافت می‌کنید، از پاداش‌های متنوع پلکان نظیر «تخفیف کارمزد»، «گزارش تحلیلی بازار»، «بسته‌های اعتباری» و … استفاده کنید. در ادامه به بررسی این پاداش‌ها می‌پردازیم.

  برای دسترسی به بخش پاداش‌ها، ابتدا به وبسایت پلکان به نشانی pellekan.emofid.com وارد شده و سپس از نوار بالا روی گزینه «پاداش» کلیک کنید. در صورت لزوم برای انتخاب فیلترها و بخش‌های متفاوت می‌توانید از راهنمای زیر استفاده کنید:

  بعد از انتخاب و فعال شدن این پاداش، هر معامله شما در سامانه‌های معاملاتی کارگزاری مفید، شامل ۲۵٪ تخفیف کارمزد می‌گردد و به صورت نقدی به قدرت خرید شما باز می‌گردد. این بازگشت کارمزد تا سقف ارزش بسته انتخابی شما ادامه خواهد یافت. به عنوان نمونه اگر شما بسته تخفیف کارمزد نقدی به ارزش ۳ میلیون تومان را فعال کنید، به طور خودکار از این پس تا زمان انقضای پاداش (یک سال) و یا زمانی‌که مجموع تخفیف دریافتی شما به مبلغ ۳ میلیون تومان برسد، هر معامله شما شامل ۲۵٪ تخفیف کارمزد می‌گردد. مثلا اگر در یک معامله کارمزد شما یک میلیون تومان باشد، ۲۵۰ هزار تومان آن به حساب شما نزد کارگزاری بازگردانده خواهد شد.

  انتقال امتیاز پلکان مفید

  بورس ویو به‌عنوان سامانه جامع تحلیل بنیادی و یکی از معتبرترین مراجعه برای تحلیل بنیادی سهام به شمار می‌رود. مشتریان می‌توانند به‌جای خریداری مستقیم اشتراک سامانه بورس ویو از امتیاز پلکان خود استفاده کنند. با توجه به اینکه سامانه بورس ویو در دو نسخه استاندارد و حرفه‌ای قابل‌دسترسی است، مشتریان با توجه به زمان و نسخه‌ای که مدنظر دارند، از میان گزینه‌های موجود، گزینه مناسب را انتخاب و با توجه به امتیاز پلکان، اشتراک مورد نظر خود را دریافت می‌کنند. 

  کارگزاری مفید به صورت هفتگی گزارشی از بازار سرمایه و اتفاقاتی که بر بازار سرمایه تأثیر گذاشته، از جمله بازارهای جهانی  را مورد بررسی قرار می‌دهد. علاوه بر این یک سبد پیشنهادی از سهام مختلف را ارائه می‌کند و آن‌ها را از دیدگاه بنیادی و تکنیکال مورد بررسی قرار می‌دهد. همین‌طور هر هفته به بررسی سهام یک شرکت مشخص به همراه توضیحات کامل از وضعیت مالی و غیرمالی شرکت می‌پردازد.

  شما می‌توانید با استفاده از بخش پاداش پلکان، گزارش‌های هفتگی را دریافت کنید. همچنین امکان دریافت اشتراک ماهانه و سالانه برای گزارش های هفتگی فراهم شده است. برای دریافت گزارش هفتگی علاوه بر امتیاز موجود در پلکان با توجه به استقبال مشتریان از گزارش‌های هفتگی، در حال حاضر امکان خرید نقدی آن نیز فراهم شده است. 

  یکی از قسمت‌های بخش پاداش دریافت بسته های اعتباری است. کارگزاری مفید با توجه به امتیاز پلکان مشتریان به آن‌ها بسته‌های اعتباری مختلفی را پیشنهاد می‌کند. این بسته‌های اعتباری را می‌توان با توجه به امتیازی که در سامانه پلکان دارید در بخش پاداش، انتخاب و  آن‌ را به حساب مفید خود وارد کنید.

  البته برای دریافت اعتبار علاوه بر داشتن امتیاز، فرد متقاضی باید مابقی شرایط لازم برای دریافت اعتبار را نیز داشته‌باشد؛ بنابراین پس از ثبت درخواست اعتبار، پرتفوی متقاضی توسط بخش اعتبارات کارگزاری مفید بررسی و در صورت تائید، اعتبار تخصیص داده می‌شود.

  امکان انتخاب از میان بسته‌های اعتباری در بخش پاداش پلکان با توجه به امتیاز پلکان از ۱۰ میلیون تومان آغاز و تا ۵۰۰ میلیون تومان ادامه پیدا می‌کند. پس از انتخاب و اختصاص بسته اعتباری می‌توانید از طریق سامانه پلکان، اعتبارهای گرفته‌شده را مدیریت کنید و در صورت لزوم آن‌ها را تمدید کنید. اعتبارهای اختصاص داده‌شده بدون هیچ کارمزد و سودی به شما اختصاص داده می‌شود. 

 • وارس
 • در تصویر فوق با کلیک بر آیکون “سه نقطه”(جزئیات و قوانین بسته)، صفحه‌ای برای شما باز شده و مشابه تصویر زیر شرایط دریافت بسته مورد نظر خود را مشاهده می‌کنید.

  دریافت بسته‌های اعتباری منوط به بررسی سوابق مالی متقاضی است. پس از درخواست بسته اعتباری در صورتی که اعطای اعتبار به متقاضی تائید نشود، امتیاز مربوطه به حساب متقاضی بازگردانده خواهد شد. توصیه می‌شود متقاضیان قبل از هر گونه درخواست ابتدا از این موارد آگاهی یابند:

  ۱) رسیدگی به درخواست اعتبار حداکثر ۷ روز کاری به طول می‌انجامد. اطلاع رسانی مراحل مختلف از طریق ایمیل و پیامک خواهد بود. لازم به ذکر است مشتریانی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را غیر فعال نموده‌اند جهت پیگیری از وضعیت درخواست خود می‌توانند در سایت پلکان بخش سفارش های من وضعیت سفارش خود را مشاهده نمایند.

  ۲) جهت دریافت اعتبار علاوه بر انعقاد قرارداد، کل پرتفوی مشتری فریز می‌شود. (فریز به معنای عدم توانایی در انتقال دارایی به کارگزاری دیگر است)

  ۳) سقف میزان اعتباری که مشتریان بر اساس دستورالعمل اعتباری سازمان بورس می‌توانند دریافت کنند هر سه ماه یک بار تعیین می گردد. ولی اعتبار تخصیصی به هر مشتری توسط کارگزاری تعیین و کارگزاری الزامی به تخصیص سقف اعتبار به هر مشتری ندارد.

  ۴) کلیه حق تقدم‌ها، نمادهای بسته، کلیه گواهی‌های مبتنی بر کالا و صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله مبتنی بر طلا جز تضامین مشتری جهت اخذ اعتبار تلقی نمی‌شود.

  باشگاه مشتریان پلکان این امکان را در اختیار مشتریان خود قرار داده است تا با استفاده از امتیاز پلکان خود، کارت‌های هدیه سایر فروشگاه‌ها را نیز خریداری کنند، از جمله این فروشگاه‌ها می‌توان به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه بیمیتو، فروشگاه اینترنتی لباس دیجی استایل، فروشگاه اینترنتی شهر کتاب و وب‌سایت خرید بلیط علی بابا اشاره کرد، مشتریان می‌توانند با توجه به کارت هدیه موردنظر و امتیاز پلکان خود بهترین گزینه را انتخاب کنند.

  بسیاری از کالاهای پرفروش به‌صورت مستقیم از طریق باشگاه مشتریان پلکان قابل خریداری هستند. شما می‌توانید به‌جای پرداخت مستقیم مبلغ کالا، با استفاده از امتیاز پلکان این کالا را خریداری کنید.

   درصورتی‌که کالای خاصی مدنظر شماست که در این قسمت موجود نمی باشد و ارزش آن بیشتر از ۱۵ میلیون تومان است، می‌توانید لینک آن را در قسمت پیام‌های پلکان قرار دهید. پس از بررسی تقاضای موردنظر برای کالای درخواستی، کالا به‌صورت مستقیم در قسمت پاداش‌های درخواستی قرار می‌گیرد و شما می‌توانید با استفاده از امتیاز پلکان خود کالا را خریداری کنید. 

  کارگزاری مفید این امکان را برای مشتریان خود ایجاد کرده است تا در صورتی که مشتریان تمایل داشته باشند، در امور خیریه نیز شرکت کنند. بدین منظور مشتریان می‌توانند با استفاده از امتیاز پلکان خود هلدینگ مفید را در برطرف نمودن بخشی از نیازهای جامعه یاری کنند.

   هلدینگ مفید با تجربه و اعتماد چندین ساله در این حوزه نیز کمک مشتریان را به بهترین نحو در اختیار قشر نیازمند قرار می‌دهد، این بخش با توجه به نیازمندی‌هایی که در جامعه به وجود می‌آید به‌روزرسانی می‌شود. ازجمله واحدهایی که مفید با آن‌ها همکاری می‌کند نیز می‌توان به موسسه محک، بنیاد کودک، مهرانه و بنیاد امور بیماری‌های خاص اشاره کرد.

  پس از انتخاب پاداش مورد نظر و افزودن آن به سبد خرید، نوبت به نهایی کردن سفارش می‌رسد. برای این کار کافی است وارد سبد خرید خود شده و پس از بررسی صحت انتخاب، گزینه “تسویه حساب” را انتخاب کنید.

  برای بررسی وضعیت نهایی سفارش پس از تسویه حساب نیز کافی است از صفحه اصلی پلکان، وارد قسمت سفارش‌ها شوید.

  در این قسمت چنانچه از قسمت پاداش‌ها سبد سهام پیشنهادی را انتخاب کرده‌اید، برای دریافت گزارش نیز کافی است به قسمت سفارش‌ها وارد شده و آن را دانلود کنید.

  © تمامی حقوق برای کارگزاری مفید محفوظ و نقل مطالب تنها با ذکر منبع و لینک آن مجاز است.

  برای استفاده از خدمات متنوع باشگاه مشتریان کارگزاری مفید، پلکان، نیاز است تا امتیازاتی متناسب با آن پاداش دریافت نموده ­باشید. در این مطلب قصد داریم شما را با ۳ روش کسب امتیاز در پلکان بیشتر آشنا کنیم.

  شاید برای شما جالب باشد که بدانید به ازای هر معامله­‌ای که در سامانه­‌های معاملاتی کارگزاری مفید انجام می‌­دهید، امتیازاتی در پلکان دریافت می­‌کنید! این امتیازات بر حسب ارزش معامله متفاوت خواهد بود؛ بدین صورت که به ازای هر ۶ میلیون تومان معامله، یک امتیاز در پلکان بدست می‌­آورید.

  همچنین اگر مدالی به عنوان هدیه دریافت کرده ­باشید، علاوه بر امتیازی که ممکن است آن مدال برای شما به ارمغان آورده‌­ باشد، با فعال کردن آن باز هم می­توانید امتیازات کسب‌ شده­ از معاملات‌تان را افزایش ­­دهید.

  ما در کارگزاری مفید مشتاقیم تا هر روز افراد جدیدی به جمع‌­مان افزوده ­شوند، لذا امکانی فراهم نموده‌­ایم که اگر این اتفاق با دعوت شما صورت ­گیرد، به عنوان قدردانی، پاداشی از جنس امتیاز به شما اختصاص ­دهیم!

  شما با دعوت از دوستانتان برای عضویت در پلکان، پس از اینکه آن فرد شما را به عنوان معرف خود تایید نمود، علاوه بر کسب امتیاز و مدال معرف، از مزایای طرح بیستا بهره‌­مند می‌­شوید.انتقال امتیاز پلکان مفید

  بیستا طرحی ­است که در آن شما به عنوان معرّف، تا ۲۰ ماه به میزان ۲۰% امتیاز معاملات دوستانتان که به پلکان معرفی نموده‌­اید، پاداش دریافت خواهید­ کرد. لازم به ذکر است که در این طرح از امتیازات فرد معرفی­‌شده چیزی کم نمی‌­شود و امتیازی که شما دریافت می‌­کنید، مازاد بر امتیاز او است.

  اگر شما هم از جمله افرادی هستید که فکر می­کنید به خوبی می‌­توانید روند حرکت بازار بورس و قیمت سهم­‌ها را پیش‌­بینی کنید، می‌­توانید دانش خود را در مسابقات پلکان محک بزنید!

  هر روز بعد از ساعت ۱۸، تعدادی مسابقه برای پیش‌­بینی شاخص و روند چند نماد منتخب بازار سرمایه در روز آتی در قسمت مسابقات پلکان قرار می‌­گیرد، که با شرکت در آن­ها و انجام پیش‌ب­ینی صحیح می‌­توانید امتیازات خود را افزایش دهید.

   همچنین در زمان رویدادهای خاصی مانند مسابقات فوتبال یا والیبال تیم ­ملی مسابقات رایگانی در پلکان قرار می­گیرد که با انتخاب گزینه صحیح، امتیاز آن مسابقه را تصاحب خواهید­ کرد.

  در نهایت باید خاطر نشان شویم که پس از ورود به پلکان و با انتخاب گزینه “گردش امتیازات”، مطابق شکل زیر می‌­توانید علاوه بر مشاهده امتیاز فعلی خود، گردش امتیازات خود را بررسی نموده و همچنین در صورت نیاز خروجی آن را با فرمت اکسل دریافت نمایید.

  © تمامی حقوق برای کارگزاری مفید محفوظ و نقل مطالب تنها با ذکر منبع و لینک آن مجاز است.

  ایزی‌تریدر

  آنلاین‌پلاس

  انتقال امتیاز پلکان مفید

  برای سرمایه‌گذاری در بورس و خرید و فروش سهام از طریق کارگزاری مفید کافی است از طریق لینک افتتاح حساب اطلاعات خود را تکمیل کرده و تمامی مراحل ثبت نام را در مدت زمانی کوتاه و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید.

  دارایی سهامداران در هر یک از نمادهای معاملاتی زیرنظر کارگزار خریدار سهم است که به آن کارگزار ناظر گفته می‌شود. سهامداران
  صرفا از طریق کارگزار ناظر خود در آن نماد معاملاتی می‌توانند دارایی خود را به فروش
  برسانند. جهت فروش سهمی که کارگزار ناظر آن کارگزاری مفید نیست لازم است کارگزار ناظر
  آن نماد تغییر داده شود. تغییر کارگزار ناظر از هر یک از دو روش مراجعه حضوری و غیر
  حضوری امکان پذیر است:

  جهت دریافت آخرین برگه سهم خود می توانید به کارگزاری خریدار سهم مراجعه فرمایید.

  گاهی برای دریافت سود سهم یا موارد دیگر، به برگه سهم خود نیاز پیدا می کنید. در این موارد فقط کافی است با آدرس الکترونیکی [email protected]
  مکاتبه کنید و در متن ایمیل، نام برگه سهم های درخواستی خود را قید بفرمایید. برگه سهم
  درخواستی شما ظرف ۲۴ ساعت به آدرس الکترونیکی ثبت شده نزد کارگزار ارسال خواهد شد. (برگه سهم از طریق سامانه سجام نیز قابل دسترسی است.)

  اعتبار ، وجه نقدی است که کارگزاری برای خرید و فروش سهام در اختیار مشتری قرار می دهد.

  به منظور برقراری عدالت میان مشتریان ، کارگزاری مفید، بسته‌های اعتباری مشخصی را برای کاربران
  پلکان طراحی کرده . مشتریان مفید که عضو پلکان باشند می‌توانند بسته‌های اعتباری
  دلخواه خود در ازای پرداخت امتیاز مربوطه دریافت نمایند.

 • سرمایه گذاران بورس ایران
 • بسته‌های اعتباری، شیوه اعتباردهی کارگزاری مفید است. برای مثال با کسر ۱۸۵ امتیاز، یک بسته ۱۰ میلیون تومانی ۳۰ روزه می‌توان
  دریافت کرد، یعنی به مدت ۳۰ روز ۱۰ میلیون تومان به حساب آنلاین فرد متقاضی اضافه می‌شود.
  مشتری با این مبلغ هر چند بار که بخواهد می‌تواند خرید و فروش سهام انجام دهد.

  بله؛ درصورتی که فرد شرایط و امتیاز لازم را داشته باشد، می تواند چند بسته را به طور همزمان درخواست داده، و استفاده کند.

  بسته‌های اعتباری، به دلیل ماهیت تشویقی پلکان، فاقد بهره هستند. اما داشتن امتیاز مورد نظر برای دریافت این بسته‌ها الزامی است.

  برای دریافت اعتبار ابتدا باید به امتیاز مورد نیاز رسید، دریافت اعتبار بدون داشتن امتیاز، امکان پذیر نیست. علاوه بر داشتن
  امتیاز، فرد متقاضی باید مابقی شرایط لازم برای دریافت اعتبار را نیز داشته‌باشد؛ این
  شرایط را قوانین سازمان بورس اوراق بهادار برای متقاضیان دریافت اعتبار مشخص کرده است.

  مطابق قوانین سازمان بوس اوراق بهادار، هر فرد حداکثر می‌تواند تا
  ۶۰ درصد ارزش پرتفوی خود (و نه بیشتر) را، از کارگزار اعتبار دریافت کند. بنابراین
  شخصی که مجموع ارزش سهامش به طور مثال، ۱۵ میلیون تومان باشد؛ حتی با داشتن امتیاز لازم
  نمی تواند، از این بسته اعتباری بهره‌مند شود.

  در جدول زیر حداقل پرتفوی لازم برای دریافت هر یک از بسته های اعتباری ذکر شده است :

  به تمامی اوراق بهادار بازار اول و دوم بورس و فرابورس اعتبار تعلق می‌گیرد . و تنها موارد زیر استثنا هستند، و در محاسبه ی ۶۰
  درصد پرتفوی مورد محاسبه قرار نمی گیرند:

  اعتبار همواره باید از ۶۰ درصد مجموع پول نقد و سهام مشتری کمتر باشد.
  مشتری حداکثر به اندازه ۶۰ درصد مجموع ارزش سهام و پول نقد موجود در حساب خود می تواند
  اعتبار دریافت کند.
  به طور مثال اگر P آخرین ارزش سهام های معتبر، S مجموع پول نقد و C اعتبار مشتری باشد،
  در مدت زمان استفاده از اعتبار، همواره می بایست نسبت زیر را رعایت کرد:

  (S+P-C)*(60/100) ≥ C

  در لیست زیر می‌توانید پایین‌ترین مبلغ مجاز پرتفوی (مجموع پول نقد و سهام) برای باقی ماندن اعتبار در حساب فرد را مشاهده نمایید:

  به دلیل کاهش ارزش سهام مشتری در بازار ، و یا برداشت وجه از حساب، ممکن است میزان پرتفوی مشتری نزد کارگزار از حد مجاز پایین
  تر بیاید، در این صورت مطابق قانون، اعتبار از حساب مشتری کسر می‌گردد و در صورتی که
  به اندازه کافی وجه نقد در حساب مشتری نباشد، حساب نزد کارگزار منفی می‌شود و مشتری
  باید هر چه سریع‌تر اقدام به تسویه حساب نماید.

  برای حل این مشکل، می توان به یکی از دو صورت زیر عمل نمود:

  ۳ روز کاری پس از تقاضای اعتبار با شماره های پشتیبانی شرکت کارگزاری مفید تماس بگیرند.

  بسته‌های اعتباری مفید یک ماهه هستند. مدت زمان اعتبار بر اساس روزهای تقویمی از زمان شارژ اعتبار به حساب وی محاسبه می شود.
  یک روز قبل از پایان مهلت اعتبار یک پیام کوتاه مبنی بر تسویه یا تمدید اعتبار با متن
  زیر برای فرد ارسال می شود:

  کاربر گرامی
  مهلت اعتبار دریافت شده توسط شما فردا به پایان می رسد. لطفاً نسبت به تسویه حساب
  یا تمدید اعتبار خود از طریق پلکان اقدام نمایید.

  در حالت کلی ۲ روز کاری پس از فروش سهام امکان برداشت وجه وجود دارد. اما کاربران در زمان استفاده از اعتبار در صورتی می‌توانند وجه خود را دریافت کنند که موجودی نقد آن‌ها بیش از مبلغ اعتبار باشد. به عنوان مثال اگر کاربری قصد داشته باشد مبلغ ۲۰ میلیون تومان از حساب مفید خود برداشت کند و ۱۰۰ میلیون تومان نیز از کارگزاری مفید اعتبار دریافت کرده باشد بایستی موجودی نقد وی ۱۲۰ میلیون تومان باشد تا بتواند ۲۰ میلیون تومان از آن را برداشت کند.

  در صورتی که فرد قرارداد معتبر داشته باشد (تاریخ اتمام قرارداد نرسیده باشد) پس از ثبت درخواست در سایت توسط مشتری، روز کاری
  بعدی مبلغ اعتبار به حساب فرد اضافه خواهد شد و نیازی به مراجعه به شعبه نیست. در ضمن می توانید با شماره های تماس 8700-021 یا
  91008700-021 تماس گرفته و از قرارداد خوداطمینان حاصل کنید.

  جهت تسویه اعتبار لازم است مشتری در روز پایانی مهلت اعتبار خود اقدام به فروش سهم به میزان ارزش اعتبار نماید.

  جهت تمدید اعتبار لازم است مشتری یک روز قبل از اتمام مهلت اعتبار (روزی که پیام کوتاه را دریافت می کند) درخواست جدیدی را برای
  دریافت اعتبار در وب سایت پلکان ثبت کند. در صورت داشتن قرارداد اعتباری حساب او روز
  کاری بعدی شارژ می شود.

  در صورت تاخیر در تمدید اعتبار، علاوه بر پیگیری قانونی برای تسویه اعتبار، متناسب با مدت تاخیر ، امتیاز از پلکان فرد کسر خواهد
  شد همچنین نام فرد در لیست افراد بدحساب درج خواهد شد.

  فقط به نام شخص اعتبارگیرنده باشد.
  به تاریخ روز انعقاد قرارداد باشد.
  در وجه شرکت کارگزاری مفید و بدون هیچ توضیح دیگری باشد.

  سامانه معاملاتی «مفید تریدر5» نسخه بومی شده‌ای از نرم افزار «متاتریدر5» (MetaTrader5) که یکی از باسابقه‌ترین، کاربردی‌ترین
  و محبوب‌ترین سامانه‌های معاملاتی در سراسر جهان به شمار می‌رود، می‌باشد، و توسط شرکت
  کارگزاری مفید ارائه گردیده است. در این سامانه امکان دسترسی به کلیه نمادهای بورسی،
  فرابورسی و … فراهم شده و اکنون همگان می‌توانند برای اولین بار در ایران از امکانات
  گسترده معاملاتی و تحلیلی این سامانه برای انجام معاملات خود بهره ببرند.

  خیر، این نرم افزار کاملاً رایگان در اختیار تمام علاقه مندان به بازار سرمایه قرار گرفته است.

  خیر، هیچ تفاوتی بین کارمزد معاملات حضوری، آنلاین و مفیدتریدر وجود ندارد.

  با مراجعه به سایت کارگزاری مفید به آدرس www.emofid.com و انتخاب گزینه مفیدتریدر وارد صفحه‌ای می‌شوید که در این صفحه با کلیک
  بر روی گزینه “دریافت رایگان فایل نصب مفیدتریدر5″، فایل دانلودر نرم افزار به حجم تقریبی
  ۴۰۰ کیلوبایت دانلود دریافت می شود. پس از آن با اجرای فایل دانلود شده، نرم افزار مفیدتریدر
  به حجم تقریبی ۱۶ مگابایت از سرور اصلی دانلود و نصب می‌گردد.

  به احتمال زیاد شما از اینترنت تحت شبکه استفاده می کنید، برای دانلود نرم افزار باید اطلاعات شبکه خود را وارد نمایید.

  بله، پس از پیگیری های به عمل آمده زبان فارسی به صورت پیش فرض بر روی نرم افزار قرار گرفته است، کافی است به منوی View رفته
  و در گزینه Languages زبان فارسی (Persian) را انتخاب کنید.

  اگر برای اولین بار از نرم افزار مفیدتریدر استفاده می کنید، بهتر است برای خود یک اکانت دمو بسازید و با آن در بازار واقعی و
  به صورت مجازی خرید و فروش کنید، برای این کار پس از انتخاب گزینه Open An Account از
  منوی File (در اولین اجرای نرم افزار پس از نصب این پنجره به صورت خودکار باز می شود)،
  سرور Mofidsecurities -server را انتخاب کرده و پس از زدن گزینه Next در صفحه بعدی گزینه
  New Demo Account را انتخاب و به صفحه بعد بروید، در این صفحه اطلاعات درخواستی را وارد
  کرده و پس از موافقت با گزینه دریافت خبرنامه و کلیک بر روی گزینه Next نام کاربری (Login)
  و کلمه عبور (Password) برای شما ساخته می شود.

  یکی از علل عمده این مشکل، استفاده از اینترنت تحت شبکه است. برای برطرف کردن مشکل باید از منوی Tools نرم افزار گزینه Options
  را انتخاب کرده و در پنجره باز شده روی سربرگ Server بروید، پس از آن با تیک زدن جلوی
  عبارت Enable Proxy Server دکمه Proxy فعال می شود، با کلیک بر روی دکمه Proxy، بایستی
  در پنجره باز شده اطلاعات مربوط به شبکه خود را وارد کرده و پس از آن اقدام به ساختن
  اکانت یا ورود به سامانه کنید.

  انتقال امتیاز پلکان مفید

  در پایین و سمت راست پنجره نرم افزار یک کیس آبی رنگ وجود دارد که یک دایره جلوی آن است، رنگ این دایره، وضعیت ارتباط با سرور
  را مشخص می کند:

  این وضعیت علت های مختلفی می تواند داشته باشد:

  به صورت پیش فرض این نمادها برای نمایش در نظر گرفته شده است، برای اضافه کردن سایر نمادها باید در پنجره Market Watch (دیده
  بان بازار) کلیک راست کرده و از منوی کلیک راست، گزینه Symbols (نمادها) را انتخاب کنید.
  در پنجره باز شده نمادهای بورسی و فرابورسی زیرمجموعه TSE درج شده که با دبل کلیک بر
  روی هر نماد می‌توان آن را به دیده بان بازار اضافه کرد.

  سامانه معاملاتی مفیدتریدر به حساب نزد کارگزار متصل است، به همین دلیل باید قبل از اقدام به خرید موجودی حساب نزد کارگزار را
  بوسیله واریز وجه به صورت عادی یا آنی شارژ کرد. همچنین به محض فروش یک دارایی، وجه
  حاصل از آن در حساب نزد کارگزار شما شارژ می شود.

  بله، با توجه به امنیت نرم افزار مفیدتریدر، امکان دخل و تصرف در بانک اطلاعاتی آن وجود ندارد، در نتیجه معاملاتی که در نرم افزار
  مفیدآنلاین انجام می شود، در نرم افزار مفیدتریدر نمایش داده نمی شود، اما با این وجود
  برای دادن سفارش فروش شما محدودیتی ندارید و می توانید همه سهامی را که مالک آن هستید
  از طریق نرم افزار مفید تریدر به فروش برسانید.

  تمامی اعدادی که به عنوان قیمت، سود یا زیان نمایش داده می شود همه بر اساس ریال هستند. همچنین در خصوص سهام، اعداد نمایش داده
  شده به عنوان حجم، بر مبنای تعداد سهم است.

  تمامی پنجره‌های نرم افزار مفیدتریدر از طریق منوی View (نمایش) مدیریت می‌شوند، همچنین می‌توان از کلیدهای میانبری که جلوی اسامی
  پنجره ها نوشته شده نیز استفاده کرد.

  در پنجره Toolbox (جعبه ابزار) تب History (تاریخچه) می توانید از منوی راست کلیک، معامله یا سفارش و یا هر دو را انتخاب کرده
  و با انتخاب تاریخچه مورد نظر، گزارش را از طریق کلیک بر روی گزینه Report به صورت فایل
  html خروجی بگیرید.

  به منظور اشغال کمتر پهنای باند و حافظه رم سیستم کاربران محدودیت هایی برای تعداد نماد درج شده در پنجره دیده بان بازار در نظر
  گرفته شده است. به منظور آپدیت همه ی نمادها پیشنهاد می گردد به هیچ وجه از گزینه نمایش
  همه (Show All) در پنجره دیده بان بازار استفاده نکنید.

  بله، از طریق منوی View (نمایش) پنجره Data Window (پنجره داده) را فعال کنید. با قرار گرفتن نشانگر موس روی هر شمع، اطلاعات
  آن شمع در این پنجره نمایش داده می شود.

  بله، با کلیک راست بر روی هر نماد در پنجره دیده بان بازار و انتخاب گزینه Depth Of Market (عمق بازار)، ۳ ردیف اول بهترین مظنه
  های قیمت عرضه و تقاضا به همراه حجم درخواستی هر کدام نمایش داده می‌شود.

  خرید و فروش به قیمت تابلو یکی از امکانات سامانه معاملاتی مفیدتریدر است، که از طریق ارسال سفارش به شیوه Exchange Execution
  (اجرای مستقیم) امکان پذیر است. اما برای خرید و فروش در قیمتی غیر از قیمت تابلو، باید
  گزینه Pending Order (سفارش شرطی) در پنجره انجام سفارش انتخاب شود. در این قسمت و با
  انتخاب گزینه Buy Limit یا Sell Limit می توانید قیمت مدنظر خود را وارد کنید.

  برای استفاده از امکانات و نمودارهای نرم افزار مفیدتریدر هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد. البته ثبت سفارش خرید یا فروش فقط در
  ساعات باز بودن بازار (۱۲:۳۰ تا ۸:۳۰) امکان پذیر است.

  در صورتی که از سفارش اجرای مستقیم یا سفارش خرید و فروش محدود (Limit Buy یا Sell Limit) استفاده شود، امکان ثبت سفارش در قیمت
  خارج از رنج مجاز وجود ندارد، ولی در صورتی که از سفارش‌های توقفی محدود (Limit Stop
  Buy یا Limit Stop Sell) استفاده شود، می‌توان در قیمت‌های خارج از رنج هم ثبت سفارش
  نمود. لازم بذکر است که در تنظیم سطوح توقف ضرر و برداشت سود نیز نیازی به رعایت رنج
  نمی باشد.

  چنانچه کاربری خود اقدام به ساختن حساب واقعی کند ، حسابی ایجاد کرده که قابلیت معاملاتی ندارد. کاربرانی که متقاضی افتتاح حساب
  Real (واقعی) می باشند ، باید با شماره ۹۱۰۰۸۷۰۰ تماس بگیرند تا کارشناسان شرکت کارگزاری
  مفید ، این کار را انجام دهند .

  در حال حاضر نمادهای بازار بورس و فرابورس در مفیدتریدر قابل معامله می‌باشند.

  درصورتی که سفارشات مفیدتریدر خود را در صفحه مفید آنلاین ویرایش کنید ، دیگر امکان ویرایش و یا حذف آنها در مفیدتریدر وجود نخواهد
  داشت. لذا پیشنهاد می شود از انجام این کار خودداری فرمایید.

  سهامداران مرتبط با بازار سرمایه کم و بیش نیازهایی فراتر از خدمات معمول در این حوزه دارند. آموزش، تحلیل و مشاوره بخشی
  از این نیازهاست. به منظور رفع این نیازها کارگزاری مفید باشگاه مشتریان خود به نام
  “پلکان” را جهت تخصیص منصفانه خدمات ایجاد و در اختیار کاربران خود قرار داده است.
  عمده نیازهای مرتبط با بازار سرمایه در پلکان پوشش داده می شود و نیز طیف وسیعی از هدایا
  برای قدردانی از اعضا در نظر گرفته شده است. کاربران در برابر استفاده از این خدمات
  وجهی پرداخت نمی کنند.
  وب سایت پلکان: pellekan.emofid.com

  ابتدا به https://pellekan.emofid.com مراجعه نموده و با کلیک به روی حساب جدید مشخصات خود را که شامل ایمیل (ایمیلی که به کارگزاری
  معرفی کرده اید) و کلمه عبور دلخواه وارد نمایید، سپس با مراجعه به ایمیل خود و کلیک
  بروی تائید ثبت نام وارد حساب خود شوید و با وارد کردن کد ملی خود عضو پلکان میشوید
  .

  خیر کلیه متقاضیان میتوانند با ایمیل و کد ملی خود عضو پلکان شوند .

  برای دریافت هر کدام از خدمات و پاداش‌ها در پلکان، میزان خاصی امتیاز متناسب با آن لازم است. با عضویت در پلکان به شیوه‌های
  متنوع و البته ساده ای قادر به کسب امتیاز خواهید بود:

  پاداش ها در پلکان به دو بخش خدمات و کالاها (همکاری با فروشگاه دیجیکالا) تقسیم می شوند که متقاضی می تواند با توجه به امتیاز
  خود پاداش دلخواه از این دو دسته انتخاب نماید.
  خدمات شامل :

  در صورت تمایل به سفارش کالایی که در پاداش های پلکان موجود نیست، با توجه به امتیاز خود (ارزش هر امتیاز پلکان معادل ۱۰۰۰ تومان
  است) می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دیجیکالا محصول مورد نظر خود را انتخاب
  نموده، لینک محصول را کپی کرده و در بخش پیام برای ما ارسال نمائید. پلکان در اسرع وقت
  کالای مورد نظر شما را در قسمت پاداش ها اضافه می کند تا شما قادر به سفارش آن شوید.

  جهت قدردانی از مشتریان فعال بخش افتخارات ایجاد گردید که با توجه به عملکرد فرد و شاخص های تعریف شده موجب افزایش امتیازات و
  ضریب امتیاز گیری کاربران فعالتر می گردد.

  معمولا بسته به شرایط بازار یا تصمیم مشتریان، ممکن است بخشی از وجوه نقد در بازه­‌های زمانی کوتاه­‌مدت یا بلندمدت از چرخه معامله
  خارج شده و در حساب مشتری به صورت راکد باقی بماند. مشتریان غالبا بخشی از این مبالغ
  را در حساب کارگزار و برای استفاده در موقعیت‌­های خرید نگه‌می‌­دارند و از آنجایی‌
  که تخمین زمانی مشخصی برای بلااستفاده بودن این مبالغ وجود ندارد، این وجوه را جابجا
  نمی­‌کنند. «حامی» یک طرح حمایتی ویژه مشتریان کارگزاری مفید است که برای اولین بار
  در بازار سرمایه اجرا می شود و قصد دارد مبالغ موجودی نزد کارگزار (هرچند کوچک) را تبدیل
  به یک سرمایه گذاری کوتاه مدت (حتی چند روزه) کند.

  خیر!

  حامی یک صندوق سرمایه‌گذاری در اوراق با درآمد ثابت است، از این رو میزان سودآوری آن از نوسانات بازار سرمایه تاثیر نمی‌پذیرد
  و تنها وابسته به نرخ سود اوراقی است که در سبد داراریی‌های صندوق قراردارند. با این
  وجود به خاطر تغییر مداوم ترکیب دارایی‌های صندوق و متفاوت بودن بازده اوراق درآمد ثابت
  مختلف، نمی‌توان نرخ ثابتی را برای تعیین میزان بازده دارایی‌های صندوق حامی تعیین نمود.

  اگر هنگام احراز هویت، قرارداد طرح حامی را امضا کرده باشید، می‌توایند از مزایای آن بهره‌مند شوید. در غیر اینصورت
  برای استفاده از طرح حامی باید به یکی از شعب کارگزاری مفید جهت امضای قرارداد حامی مراجعه نمایید.

  در طرح حامی سود مشتری به صورت روزانه و بر اساس مانده حساب مشتری تا ساعت ۱۲ ظهر هر روز محاسبه شده و مجموع سودهای محاسبه شده
  در اولین روز کاری ماه بعد به حساب مشتری واریز می‌گردد.

  پس از انعقاد قرارداد حامی، با شارژ حساب معاملاتی خود، وجه شما در صندوق حامی سرمایه گذاری می شود.

  استفاده از «حامی» هیچ وقفه و اختلالی در جریان خرید ، فروش یا حتی درخواست وجه ایجاد نخواهد کرد.

  گواهینامه حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن یا به اختصار اوراق تسهیلات مسکن، امتیاز استفاده از وام اعطایی مسکن به دارندگان
  این اوراق می باشد. این اوراق توسط بانک مسکن به دارندگان حساب‌های سپرده گذاری ممتاز
  تعلق می گیرد و سپرده گذاران بانک مسکن متناسب با وجه سپرده و دوره زمانی سپرده گذاری
  خود، از این امتیاز بهره مند می شوند. دارندگان این اوراق می توانند جهت خرید و بازسازی
  واحد مسکونی از این تسهیلات استفاده نمایند. همچنین فروش اوراق به دیگر متقاضیان دریافت
  وام امکان پذیر می‌باشد.

  معاملات اوراق تسهیلات مسکن، ناشی از فروش امتیاز مربوطه توسط سپرده گذاران بانک مسکن می‌باشد. از سوی دیگر، متقاضیان دریافت
  وام مسکن می‌توانند با پرداخت ارزش روز اوراق، از این امتیاز استفاده نمایند.

  بانک مسکن برای ایجاد بازاری منصفانه و شفاف برای مبادله امتیاز اوراق تسهیلات مسکن، این اوراق را در فرابورس ایران مورد پذیرش
  قرار داده است. این اقدام منجر به بهبود وضعیت معاملات و تعیین قیمت منصفانه برای خریداران
  و فروشندگان اوراق تسهیلات مسکن و سهولت دسترسی به آن گردیده است.

  در حال حاضر شما حتی با مبلغ ۱۰۰۰ تومان می توانید در یکی از صندوق های مفید سرمایه‌گذاری کنید.

  با توجه به مدت سرمایه گذاری و نوع ریسک پذیری شما روش های مختلف سرمایه گذاری وجود دارد؛ کم ریسک ترین نوع سرمایه‌گذاری صندوق
  های با درآمد ثابت می باشد که ترکیب دارایی آن ها را انواع اوراق تشکیل می دهد، برای
  سرمایه گذاری در صندوق‌های سرمایه گذری مشترک هر چه نگاه بلند مدت تر باشد نوسانات کمتر
  می شود.

  با توجه به قوانین و مقررات سازمان بورس و اوراق بهادار تضمین سود در بازار سرمایه مجاز نیست. از طرفی هیچ سقف و محدودیتی هم
  برای تحقق بازدهی وجود ندارد.

  صندوق ها با مجوز سازمان بورس و تحت نظارت سازمان فعالیت می کنند. سایر ارکان صندوق مثل متولی و حسابرس هم نظارت پیوسته بر عملکرد صندوق ها دارند. تمام نقل و انتقال وجوه و خرید و فروش های صندوق توسط این نهادهای ناظر کنترل می‌شود.

  کارمزد صندوقهای سهام معادل ۲ درصد از مبلغ سرمایه گذاری در سال است. کارمزد صندوق های سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت سالیانه معادل ۰.۰۹ درصد مبلغ سرمایه گذاری است.

  بازدهی صندوق ها متفاوت است. بسته به شکل و نوع فعالیت صندوق بازدهی متفاوت است. برای اطلاع دقیق شما می توانید با مراجعه به سایت رسمی هر صندوق بازدهی آن را در دوره های مختلف ببینید.

  بله در مجموعه صندوق های مفید، صندوق هایی وجود دارد که بخش یا کل میزان بازدهی را با انتخاب شما به صورت ماهیانه به حسابتان واریز می کند.

  خدمت سبدگردانی اختصاصی در مفید با حداقل ۵ میلیارد تومان سرمایه قابل انجام است.

  ۲۷ سال نگاه حرفه‌ای به بازار سرمایه

  ایزی‌تریدر

  آنلاین‌پلاس

  انتقال امتیاز پلکان مفید

  اعتبارات ریالی ما یک ویژگی اساسی دارد؛ هیچ کارمزد یا هزینه مالی بابتش دریافت نمی کنیم. برای تخصیص اعتبار ما یک راه مشخص،
  عادلانه و سریع طراحی کرده ایم. متناسب با میزان فعالیت و حجم معاملاتی که دارید می توانید با استفاده
  از اعتبار رایگان مفید از فرصت های شیرین معاملاتی در سریع ترین زمان ممکن بهره ببرید.

  قرارداد خرید اعتباری

  دستورالعمل خرید اعتباری

  بسته‌های اعتباری، به دلیل ماهیت تشویقی پلکان، فاقد بهره هستند. اما داشتن امتیاز مورد نظر برای دریافت این بسته‌ها الزامی است.

  برای دریافت اعتبار ابتدا باید به امتیاز مورد نیاز رسید، دریافت اعتبار بدون داشتن امتیاز، امکان پذیر نیست. علاوه بر داشتن
  امتیاز، فرد متقاضی باید مابقی شرایط لازم برای دریافت اعتبار را نیز داشته‌باشد؛ این
  شرایط را قوانین سازمان بورس اوراق بهادار برای متقاضیان دریافت اعتبار مشخص کرده است.

  مطابق قوانین سازمان بوس اوراق بهادار، هر فرد حداکثر می‌تواند تا
  ۶۰ درصد ارزش پرتفوی خود (و نه بیشتر) را، از کارگزار اعتبار دریافت کند. بنابراین
  شخصی که مجموع ارزش سهامش به طور مثال، ۱۵ میلیون تومان باشد؛ حتی با داشتن امتیاز لازم
  نمی تواند، از این بسته اعتباری بهره‌مند شود.

  در جدول زیر حداقل پرتفوی لازم برای دریافت هر یک از بسته های اعتباری ذکر شده است :

 • وآوا سهامیاب
 • در حالت کلی ۲ روز کاری پس از فروش سهام امکان برداشت وجه وجود دارد. اما کاربران در زمان استفاده از اعتبار در صورتی می‌توانند وجه خود را دریافت کنند که موجودی نقد آن‌ها بیش از مبلغ اعتبار باشد. به عنوان مثال اگر کاربری قصد داشته باشد مبلغ ۲۰ میلیون تومان از حساب مفید خود برداشت کند و ۱۰۰ میلیون تومان نیز از کارگزاری مفید اعتبار دریافت کرده باشد بایستی موجودی نقد وی ۱۲۰ میلیون تومان باشد تا بتواند ۲۰ میلیون تومان از آن را برداشت کند.

  درباره اعتبار سؤالات بیشتری دارید؟
  با
  ۸۷۰۰ یا ۹۱۰۰۸۷۰۰ تماس بگیرید

  ۲۷ سال نگاه حرفه‌ای به بازار سرمایه

  

  سلام
  شرایط انتقال امتیاز به شخصی دیگر چگونه‌ است؟

  سلام
  دوست عزیز امکان انتقال امتیاز تنها برای مشتریان آنلاین اوراق کارگزاری آگاه ممکن است.
  و کاربران بآشگاه نمی‌توانند امتیاز بآشگاهی خود را انتقال دهند
  همچنین لازم است بدانید، کارمزد انتقال امتیاز از کد بآشگاهی به کد دیگر ۷ درصد میزان امتیاز انتقال داده شده است. به عنوان مثال چنانچه بخواهید ۱۰۰ امتیاز را به کد دیگری انتقال دهید کارمزد این انتقال معادل ۷ امتیاز خواهد بود.
  موفق باشید

  باسلام
  در جایی خوانده بودم ک شرط انتقال امتیاز این است ک ۳۰۰امتیاز کم شود، ایا این مورد صحت دارد؟

  بهترین جواب

  انتقال امتیاز پلکان مفید

  سلام دوست عزیز
  امکان انتقال امتیاز تنها برای مشتریان آنلاین اوراق کارگزاری آگاه ممکن است.
  و کاربران بآشگاه نمی‌توانند امتیاز بآشگاهی خود را انتقال دهند
  همچنین لازم است بدانید، کارمزد انتقال امتیاز از کد بآشگاهی به کد دیگر ۷ درصد میزان امتیاز انتقال داده شده است. به عنوان مثال چنانچه بخواهید ۱۰۰ امتیاز را به کد دیگری انتقال دهید کارمزد این انتقال معادل ۷ امتیاز خواهد بود.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

 • پتروشیمی پارس
 • ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  کد کپچا
  *
  عدد را وارد کنید:

  مرا با ایمیل از دیدگاه های آتی این نوشته مطلع کن. همچنین می توانید بدون ارسال دیدگاه مشترک شوید.


  دفتر مرکزی: تهران- خیابان نلسون ماندلا(آفریقا)- بالاتر از میرداماد- بن بست پیروز – پلاک 13

  مدرسه بورسی: خیابان ولیعصر- بالاتر از میدان ونک- خیابان خدامی- بن بست لیلا- پلاک 7

  بورس، سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار

  دریافت اعتبار معاملاتی در بورس یکی از خدمات جذاب برای سرمایه‌گذاران است، زیرا به این طریق می‌توانند علاوه بر سرمایه‌ای که در اختیار دارند، مقدار سرمایه نیز از کارگزار خود در قالب اعتبار معاملاتی قرض بگیرند و معاملات پرحجم‌تری انجام دهند.

  طبق قوانین سازمان بورس و اوراق بهادار، کارگزاری‌های برای ارائه اعتبار به مشتریان‌شان باید دستورالعمل خرید اعتباری اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران را رعایت کنند. کارگزاری‌ها در عین پیروی از این دستورالعمل، آزادانه می‌توانند شرایط اعطای اعتبار را طبق سیاست‌های خودشان به پیش ببرند.

  کارگزاری‌ها در بازار سرمایه ایران، سیاست‌های مختلفی در ارائه بسته‌های اعتباری به مشتریان خود در پیش گرفته‌اند. جهت افزایش اطلاعات سرمایه‌گذاران بورس در خصوص دریافت بسته‌های اعتباری، در این مطلب از بورسینس قصد داریم شرایط ارائه بسته اعتباری در کارگزاری آگاه و کارگزاری مفید که هر دو از برترین کارگزاری‌های بازار سرمایه ایران هستند را بررسی کنیم.

  کارگزاری مفید و آگاه فرایند کاملا متفاوتی برای ارائه بسته‌های اعتباری به مشتریان‌شان در پیش گرفته‌اند که در ادامه به شرایط آنها می‌پردازیم.انتقال امتیاز پلکان مفید

  کارگزاری مفید بسته‌های اعتباری را در بخش “پلکان” ارائه می‌دهد و خرید این بسته‌ها از طریق امتیاز پلکان انجام می‌شود. پلکان، طرحی از کارگزاری مفید است که مشتریان با انجام معاملات و فعالیت‌های دیگر مانند شرکت در مسابقات روزانه، می‌توانند امتیاز کسب کنند و با خرج کردن این امتیاز، پاداش‌های مختلفی را بدست آورند.

  برای خرید بسته‌های اعتباری، ما هیچ گزینه‌ای به جز خرج کردن امتیاز در پلکان مشاهده نکردیم، بنابراین برای دریافت اعتبار از کارگزاری مفید باید در پلکان دارای امتیاز کافی باشید.

  روش اصلی دریافت امتیاز در پلکان مفید، انجام معاملات آنلاین و غیرآنلاین از طریق کارگزاری مفید است. طبق توافق‌نامه‌ای که در پلکان مفید نوشته شده:

  امتیازی که به معاملات سهام کاربر اختصاص می‌یابد برای معاملات آنلاین و غیر آنلاین متفاوت می‌باشد و این تمایز هیچگونه ارتباطی با نوع پلتفرمی که کاربر توسط آن معامله میکند ندارد. بر این اساس به ازای هر ۴,۳۸۶,۰۰۰ تومان معاملات غیر آنلاین (معاملاتی که به روش حضوری و اینترنتی انجام می‌شود) ۱ امتیاز نصیب کاربر می شود و به ازای ۲,۹۲۴,۰۰۰ تومان معاملات آنلاین (آنلاین تحت وب، مفید تریدر، همراه تریدر و هر پلتفرمی که انجام معامله در آن بدون دخالت معامله گر و بطور مستقیم از طریق خود کاربر انجام می‌شود) ۱ امتیاز نصیب کاربر خواهد شد.

  بنابراین طبق این توضیحات، تا زمانی که شما در کارگزاری مفید به اندازه کافی معامله انجام نداده باشید، امتیازی کسب نخواهید کرد و در نتیجه امکان خرید بسته اعتباری را نیز نخواهید داشت.

  البته نیازی نیست کل امتیاز موردنیاز برای خرید بسته‌های اعتباری را صرفا از راه معامله بدست آورید و پس از جمع‌آوری مقداری امتیاز اولیه، می‌توانید در مسابقات پلکان مفید شرکت کنید تا در صورت برنده شدن، امتیازتان به تناسب افزایش یابد. برنده شدن در مسابقات پلکان نیازمند پیش‌بینی صحیح رشد یا افت سهام و شاخص بورس است و امتیاز افرادی که پیش‌بینی اشتباه را ثبت کنند، از دست خواهد رفت.

 • البرز سهم
 • علاوه بر انجام معامله و شرکت در مسابقات پیش‌بینی شاخص و سهم، با بدست آوردن “افتخارات” که نوعی مدال در پلکان است، می‌توان به ازای معاملات انجام شده، دریافت امتیاز از معاملات را افزایش داد.

  مطابق صفحه پاداش در پلکان مفید، ۴ نوع بسته اعتبار معاملاتی قابل خریداری است:

  اعتبار ۱۰ میلیون تومانی ۳۰ روزه (امتیاز موردنیاز ۱۸۵ امتیاز)
  اعتبار ۲۰ میلیون تومانی ۳۰ روزه (امتیاز موردنیاز ۳۵۰ امتیاز)
  اعتبار ۵۰ میلیون تومانی ۳۰ روزه (امتیاز موردنیاز ۸۲۰ امتیاز)
  اعتبار ۱۰۰ میلیون تومانی ۳۰ روزه (امتیاز موردنیاز ۱۵۴۰ امتیاز)

  البته در لحظه نگارش این مطلب، بسته‌های اعتباری با تخفیف عرضه می‌شود (تصویر زیر)

   

  همانطور که اشاره کردیم، امتیازها در پلکان مفید با انجام معاملات بدست می‌آید و سپس این امتیازات برای خرید بسته‌های اعتباری استفاده می‌شود.

  ما با انجام محاسبات، گردش معاملات موردنیاز برای بدست آوردن امتیاز لازم جهت خرید بسته‌های اعتباری را بدست آوردیم. در جدول زیر می‌توانید مقدار معامله موردنیاز برای کسب امتیاز لازم جهت خرید هر بسته اعتباری را مشاهده کنید:

   

   

  توجه کنید که جدول فوق براساس امتیاز موردنیاز در حالت عادی تهیه شده است.

  در زمان نگارش این مطلب، مقداری تخفیف برای خرید بسته‌های اعتباری کارگزاری مفید وجود دارد.

  در جدول زیر، میزان گردش معاملات برای بدست آوردن امتیاز موردنیاز (با لحاظ کردن تخفیف) را مشاهده می‌کنید.

   

  جداول فوق براساس توافق‌نامه‌ی پلکان مفید تهیه شده که در آن تصریح شده است:به ازای هر ۴,۳۸۶,۰۰۰ تومان معاملات غیر آنلاین (معاملاتی که به روش حضوری و اینترنتی انجام می‌شود) ۱ امتیاز نصیب کاربر می شود و به ازای ۲,۹۲۴,۰۰۰ تومان معاملات آنلاین (آنلاین تحت وب، مفید تریدر، همراه تریدر و هر پلتفرمی که انجام معامله در آن بدون دخالت معامله گر و بطور مستقیم از طریق خود کاربر انجام می‌شود) ۱ امتیاز نصیب کاربر خواهد شد.

   

  در کارگزاری آگاه، خرید بسته‌های اعتباری با خرج کردن امتیاز انجام نمی‌شود، بلکه با موجودی ریال جمع‌آوری شده در بآشگاه مشتریان انجام می‌گیرد. برای شفاف‌تر شدن شرایط دریافت اعتباری در کارگزاری آگاه، لازم است ساختار بآشگاه مشتریان آگاه را توضیح دهیم.

  در بآشگاه آگاه علاوه بر امکان کسب و جمع‌آوری امتیاز، کسب و جمع‌آوری ریال (پول نقد) نیز مقدور است. هرچقدر امتیاز شما در بآشگاه بالاتر باشد، تخفیف بیشتری در کارمزد معاملاتی، دوره‌های آموزشی و بسته‌های مشاوره‌ای-تحلیلی بدست می‌آورید. از ریال بآشگاه نیز می‌توان برای خرید بسته‌های اعتباری، آموزش و بسته‌های مشاوره‌ای-تحلیلی استفاده کرد.

  روش‌های کسب امتیاز در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه:

   

  همانطور که اشاره کردیم، کاربرد اصلی امتیاز در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه، افزایش میزان تخفیف‌هایی است که دریافت می‌کنید و از امتیاز بآشگاه، برای خرید بسته اعتباری استفاده نمی‌شود.

  در ادامه نحوه جمع‌آوری ریال موردنیاز ذکر شده است:

  ۱ – عضویت در بآشگاه و فعال‌سازی حساب

  با عضویت و فعال‌سازی حساب در بآشگاه، ۱۰ هزارتومان به حساب کاربری شما در بآشگاه اضافه می‌شود.

  ۲ – انجام معامله و دریافت تخفیف کارمزد

  براساس سطح شما (قله) در بآشگاه، درصدی از کارمزد معاملات را به عنوان تخفیف کارمزد بصورت نقدی در حساب بآشگاه مشتریان دریافت می‌کنید. این مبلغ دریافت شده قابل انتقال به حساب معاملاتی شماست. همچنین از آن می‌توان برای خرید در بآشگاه مشتریان استفاده کرد.انتقال امتیاز پلکان مفید

  حداقل تخفیف کارمزد که به مشتریان کارگزاری آگاه که در در سطح ۱ بآشگاه هستند تعلق می‌گیرد ۱۰ درصد است. رسیدن به سطح ۱ بآشگاه بسیار راحت است زیرا تنها ۱۰۰۰ امتیاز لازم است که با عضویت و فعال‌سازی در بآشگاه ۳۰۰ امتیاز آنرا بدست می‌آورید.

  ۳ – معرفی بآشگاه کارگزاری آگاه به دیگران

  در صورتی که شخصی در بآشگاه عضو شده و کدمعرف شما را به عنوان معرف وارد کند، پس از اینکه این شخص حداقل ۱۰۰ هزار تومان برای کارگزاری آگاه سودآوری داشت، ۵۰ هزارتومان به حساب کاربری شما اضافه می‌شود.
  مثلا اگر زیرمجموعه شما یک کلاس آموزشی یا بسته مشاوره‌ای خرید کند یا معاملاتی انجام دهد، در صورتی که برای کارگزاری آگاه حداقل ۱۰۰ هزارتومان درآمد ایجاد شود، ۵۰ هزارتومان به حساب کاربری شما اضافه می‌شود.

  ۴ – برنده شدن در مسابقات

  با شرکت در مسابقات روزانه، رتبه شما در انتهای هرماه مشخص می‌شود و به افراد برتر هر ماه، مبلغ مشخصی جایزه در قالب ریال بآشگاه به حساب کاربری افراد اضافه می‌شود.

  اگر مهارت خوبی در دانش بازار سرمایه، پیش‌بینی وضعیت بازار و سهام داشته باشید، شانس بیشتری برای برنده شدن جایزه نقدی مسابقات ماهانه خواهید داشت.

   

  بسته‌های اعتباری در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه از تنوع بیشتری نسبت به کارگزاری مفید برخوردار است. در کارگزاری مفید همانطور که اشاره شد، فقط ۴ بسته ۳۰ روزه با مبالغ ۱۰، ۲۰، ۵۰ و ۱۰۰ میلیون تومان وجود دارد.

  لیست بسته‌های اعتباری کارگزاری آگاه به شکل زیر است:

  خرید بسته‌های اعتباری در بآشگاه با ریال بآشگاه انجام می‌شود و به راه‌های دریافت ریال نیز اشاره کردیم.

  اما از بین راه‌های دریافت ریال، ما قصد داریم فقط تخفیف در کارمزد معاملات سهام را در نظر بگیریم و محاسبه کنیم که اگر شخصی صرفا سطح ۱ بآشگاه باشد (کمترین میزان تخفیف کارمزد یعنی ۱۰ درصد تخفیف را بگیرد) و منبع کسب ریال بآشگاه برای او، فقط تخفیف کارمزد باشد، به چقدر گردش معاملات نیاز دارد تا ریال موردنیاز برای خرید بسته‌های اعتباری را در بآشگاه مشتریان بدست آورد.

   

   

  * مبلغ معامله بسیار محتاطانه در نظر گرفته شده است، زیرا با افزایش معاملات، سطح بآشگاه شما نیز افزایش می‌یابد و در نتیجه تخفیف کارمزد بیشتری دریافت می‌کنید و با حجم معاملات کمتری به ریال موردنیاز برای خرید بسته دست می‌یابید.

  جدول فوق، محاسباتی کاملا محافظه‌کارانه است و قطعا افراد، علاوه بر ۱۰ هزارتومان پاداش که پس از فعال‌سازی می‌گیرند ۱ یا چندنفر را می‌شناسند که می‌توانند به بآشگاه معرفی کنند و بابت فعالیت زیرمجموعه‌ها نیز پورسانت ۵۰ هزارتومانی را نیز دریافت کنند.

  در خصوص افزایش سطح بآشگاه، با هر ۵۰ میلیون تومان معامله، ۲۰۰۰ امتیاز بآشگاه بدست می‌آورید و با توجه به جدول زیر، می‌توان تخفیف بالاتر از ۱۰ درصد را در سطح‌های بالاتر بآشگاه بدست آورد که باعث می‌شود ریال بآشگاه شما سریعتر و با میزان معامله کمتری جمع آوری شود تا بتوانید بسته‌های اعتباری را خریداری کنید.

   

  همانطور که مشاهده می‌کنید، حداقل تخفیف کارمزد که به مشتریان کارگزاری آگاه که در در سطح ۱ بآشگاه هستند تعلق می‌گیرد ۱۰ درصد است. رسیدن به سطح ۱ بآشگاه نیز تنها ۱۰۰۰ امتیاز لازم دارد و بسیار راحت است، زیرا به تنهایی با عضویت و فعال‌سازی در بآشگاه ۳۰۰ امتیاز آنرا بدست می‌آورید.

  می‌توان در ۱۰ روز یا حتی کمتر، بدون معامله یا خرید به سطح ۱ بآشگاه رسید:

  عضویت و فعال‌سازی بآشگاه = ۳۰۰ امتیاز
  هر روز ۱ نظر در بلاگ = ۱۰۰ امتیاز
  شرکت در ۱۵ مسابقه (روزانه ۲ مسابقه وجود دارد) = ۳۰۰ امتیاز
  ۱۰ روز ورود به بآشگاه = ۱۰۰ امتیاز
  معرفی ۱ نفر به عنوان مشتری جدید = ۵۰۰ امتیاز

  جمعا ۱۳۰۰ امتیاز

  ۳ بسته اعتباری ۱۰ ، ۲۰ و ۵۰ میلیون تومانی سی روزه که در هر دو کارگزاری وجود دارد.

  در جدول زیر مقایسه گردش معامله موردنیاز برای کسب امتیاز و ریال لازم برای خرید بسته‌های ذکر شده را می‌توانید ببینید:

   

   

  نکات قابل توجه

   

  نظر شما درباره شرایط اعطای اعتبار معاملاتی در کارگزاری‌ها چیست؟ تجربه خودتان برای دریافت اعتبار از کارگزاری‌های مختلف را در بخش دیدگاه بنویسید.

   

   

  قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

  در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و… به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید.
  ***
  در توئیتر فالو کنید:
  https://twitter.com/jahandide

  سلام خسته نباشید من بسته ده میلیون تومنی گرفتم ولی خب الان با این شرایط بازار تمام سهام های من صف فروش هستن و زمان یک ماه منم تموم شده تو پرتفوی منم منفی زده ، پیام از کارگزاری اومده که باید تسویه کنم ، اگه تسویه نتونم بکنم قانون کارگزاری چیه ؟

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  کارگزاری زمانیکه بتونه، سهام وثیقه شده رو میفروشه

  خوب بود، تشکر از راهنماییتون.

  باسلام ممنون از سایت خوبتون! من بسته اعتباری ده تومنی دریافت کردم و سهام خریدم ! الان یه میلیون نیاز دارم میخوام سهام بفروشم ولی شنیدم میگن اگه بخوام باید اندازه ۱۱میلیون بفروشم تا بتونم برداشت وجه بزنم تا بشه یه تومن به حسابم بیاد؟؟؟؟؟؟راهنمایی لطفا ممنونم(ده تومن اعتبار و یک تومن هم نیاز خودم)

  سلام وقت بخیر
  بله درسته و اگه 10 میلیون اعتبار فعال دارید و بخواید 1 میلیون تومن برداشت کنید باید حداقل 11 میلیون تومن نقد در حساب آنلاین داشته باشید.

  سلام شب بخیر من با کارگزاری آگاه خرید کردم حدود یک میلیارد تومان و میخوام عضو باشگاه بشم آیا برای گرفتن بسته اعتبار حتما باید مراجعه حضوری داشته باشم؟

  سلام وقت بخیر، فقط یکبار برای امضای قرارداد اعتباری باید به یکی از شعب کارگزاری برید.

  من با مفید و آگاه کار کردم ولی هیچ کدومشون مثل کارگزاری تدبیرگران فردا نیستن . شرایط اعتبار دهی تدبیرگران بهتره

  سلام در رابطه با سایر کارگزاریها اطلاعاتی دارید؟

  سلام من با کارگزاری بورس بیمه ایران کار میکنم شرایط اعتبارش واقعا عالیه از روز اول بدون هیچ امتیازی هم اعتبار میده برای بازپرداختش هم محدودیت زمانی نداره. تازه علاوه بر اعتبار دائم اعتبار روزانه هم میده.

  سلام وقت بخیر
  میزان اعتباری که کارگزاری آگاه میده ظاهرا 20 % ارزش پرتفوی است
  سئوالم اینه که مگه نگفتن 50% شده ؟
  ممنون میشم پاسخ را بفرمایید .
  تشکر

  سلام وقت بخیر
  تا جایی که اطلاع دارم فعلا ارزش تضمین سهام، حداکثر 20 درصده.

  سلام وقت بخیر
  نحوه برگرداندن اعتبار به چه شکلی هستش؟
  بنده 9 این ماه حدود 140 میلیون تومن از کارگزاری مفید اعتبار دریافت کرده ام و اگر نتونم تسویه کنم تمدیدی میکنن یا چی؟
  ممنون میشم جواب بدین

  خیر اگر امتیاز پلکان نداشته باشی هیچ امکان دیگری برای تمدید وجود نداره و خودشون سهامت رو باندازه اعتبار حراج میکنن .واقعا کارگزاری افتضاحیه لطفا از مفید خارج بشین منو بدبخت کردن

  من بالای 500 تومان گردش حساب دارم تو مفید ولی بسته اعتباری مالی ندیدم تو پلکان که بخوام درخواست بدم. تو آگاه هم بسته ای 2 تا 5 تومان فعال شده ولی وقتی درخاست میدم رد میشه.

  باید اول برید کارگزاری قرارداد امضا کنید.
  می تونید از باشگاه 20 هم دریافت کنید.

  سلام و عرض ادب به نظرم کمی دروغ بافی چون من هنوز نتونستم از اعتبار آگاه استفاده کنم و هیچ کس هم پاسخگو نیست

  سلام و درود بر شما
  هیچ دروغ بافی در کار نیست
  در یکی از شعب کارگزاری قرارداد اعتباری رو امضا کنید، به شما میگن چقدر میتونید اعتبار بگیرید
  برای دریافت بسته اعتباری در صورتی که موجودی کافی در باشگاه نداشته باشید میتونید از شخص دیگه ای بسته بگیرید تا برای شما منتقل کنه

  سلام ببخشید کدوم کارگزاری از همه بهتره

  سلام دوست عزیز خیلی مفید بود و استفاده کردم. من قبلا مشتری کارگزاری مفید بودم بهتره این موضوع رو هم اضافه کنید که کارگزاری مفید بشدت بدقول شده و با وجود کسب امتیاز لازم از دادن مبلغ اعتبار بدلیل بهونه واهی حجم بالای درخواست ها طفره رفتن.

  کارگذاری اگاه خوبه یا مفید ؟؟؟؟

  درود.
  من تازه دارم وارد بورس میشم چند تا سایت بورسی دیدم نوشتن یک کارگزاری میتونیم کد بورسی دریافت کنیم ولی داخل نظرات این سایت دیدم نوشتن از هر کارگزاری میتونیم کد بورسی داشته باشیم و داخلش کارگزاری معامله کنیم.
  اخرش فقط یک کارگزاری درسته یا همش رو میتونیم کد بگیریم ؟ اگه نیست که هیچی ولی اگه هست برای چی مگه همشون یه کار نمیکنن یا واسه امکانات کارگزاری ها هست ؟

  سلام و درود
  میتونید از طریق چندین کارگزاری معامله کنید
  اتفاقا وجود چندین کارگزاری باعث میشه کمی رقابت برای جذب مشتری وجود داشته باشه
  اگه فقط یک کارگزاری بود که وضعیت از الان هم خیلی بدتر میشد!
  کارگزاری ها از نظر سیستم‌هایی که برای معاملات ارائه میدن، سطح پشتیبانی، خدمات آنلاین مثل باشگاه مشتریان و … با هم متفاوت هستن.

  با سلام خسته نباشید لطفا ی لینک اموزش بهم بدین که چطوری” شما توسط شجاع الدین جهاندیده معرفی شده اید” چنین فعالیتی در سیستم ثبت نام کارگزاری آگاه دارین؟؟ با تشکر و فعالیت شما در سایتت.

  سلام دوست عزیز ، زنده باشید. جناب جهاندیده از سیستم باشگاه مشتریان و … آگاه استفاده می کنند.
  https://bashgah.com/blog/درآمد-ژنولوژی-بآشگاه-آگاه-اکسپرس/

  با اختلاف بدرد نخور ترین کارگزاری آگاهه. همیشه قطعه.صفحش اصلا مرتب و سازماندهی شده نیست. مخصوصا الان که سایتو عوض کردن. من تا به همین الان دوتا عرضه ی اولیه رو بخاطر بالا نیومدن سایت از دست دادم.

  بهتره مشتری‌هایی مثل شما که فقط عرضه اولیه می‌خرید، آگاه رو ترک کنن تا مشتری‌های قدیمی بتونن معاملات سهام رو بهتر انجام بدن. بی‌تدبیری مدیران آگاه باعث شده هم مشتری‌های قدیمی به مشکل بخورن، هم مشتری‌های جدید دلخور باشن.

  اولا صلاح منو شما تعیین نمیکنید.
  دوما من خودم میدونم باید چیکار کنم و عرضه ی اولیه خریدن هم فقط یکی از اون کار هایی هست ک تشخیص میدم انجام بدم.
  و شما دوست گرامی کاربلد و، حرفه ای و قدیمی ، ترک من روی سایتی که توانایی ساپورت کردن معامله کننده هاشو نداره و هر وقت حجم خرید و فروش زیاد میشه به کل از کار میفته ، تاثیری نداره.

  دوستان نازنین, به ارز نگویید عرض

  بی سواد عرضه نه ارز!

  من روزی که میخواستم پول واریز کنم برای خرید عرضه اولیه پویا،سیستم اگاه قطع شد.چیکار کنم

  سلام مسعود عزیز ، صبر کنید تا حل بشه اختلال شون.

  سلام چطور میتونم درمورد بورس چیزی یاد بگیرم یعنی صفرتا صد معامله کردن دربورس رو چطوری یاد بگیرم لطفا راهنماییم کنید

  سلام امید عزیز ، می تونی از این قسمت شروع کنی https://www.bourseiness.com/category/bourse-guide-for-beginners

  سلام
  من کدبورسی و تعدادی سهام دارم و میخوام معاملات آنلاین انجام بدم. لازمه فقط در کارگزاری ثبت نام کنم؟ یا باید حتما احراز هویت بشم . در ضمن در سجام هم ثبت نام نکردم.لطفا راهنمایی فرمایید.
  ممنون از پاسخ شما.

  سلام وقت بخیر
  اگه برای سجام احراز هویت نشدید لازمه احراز هویت بشید.
  برای معاملات آنلاین باید فرم ها رو نزد کارگزاری پر کنید

  سلام من کد بورسی دارم و با کارگزاری مفید کار میکنم و سهام چند نماد یا شرکت را هم خریدم حالا میخوام کارگزاری مو تغییر بدم لطفا منو راهنمایی فرمایید.تشکر و احترام

  سلام
  من در آگاه اکسپرس ثبت نام کردم برای برای احراز هویت زده بودم به نمایندگی کارگزاری مراجعه کنم ولی به خاطر کرونا عوض کردن به پیشخوان دولت مراجعه کنید در بانک صادرات سجام ثبت نام کردم برای احراز هویت می خوام به پیشخوان مراجعه کنم آیا برای احراز هویت آگاه هم باید مراجعه کنم؟؟
  اینکه دوباره کاری میشه
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  سلام خسته نباشید من ده روزه ثبت نام کد بورسی کردم ولی خبر از کد بورسی نیست باید چکار کنم اگه میشه یه لطف بکنید ممنون

  دوست عزیز بعد از ثبت نام دو ماه طول میکشد کد بورسی دریافت کنید و تا ان زمان تنها درسیت میتوانید روند معاملاتی را مشاهده کنید

  سلام دوستان من کارگزاری آگاه هستم رابط کاربری خوبه بشرط اینکه قطعی نباشه
  اونهم تو اوج سفارشات و Open بازار
  اگه این مشکل حل شه فوق العاده هست

  من در اگاه قسمتی از ثبت نام رو انجام دادم بعد رفتم ادامه ثبت نام رو انجام بدم رمزم فراموش کرده بودم چجوری باید رمزم رو بازیابی کنم؟

  در باشگاه مشتزیان آگاه قسمتی هست برای بازیابی رمز عبور.
  سرچ کن باشگاه مشتریان آگاه

  سلام من در سجام ثبت نام کردم و احراز هویت شدم و مشتری کارگزاری مفیدم اما سهام عدالتم رو در کارگزاری آگاه ثبت نام کردم و الان میخوام به نرم افزار آساتریدر وارد بشم و سهامم رو مدیریت کنم. باید چیکار کنم؟؟؟

  سلام خانم بهاریان گرامی ، باید یه مقدار تحقیق بیشتری بکنید خودتون برای روشن شدن مسئله اما سهام عدالت توی نرم افزار معاملاتی آساتریدر ظاهر نمیشه و یه پنل جداگانه داره و همه کارهایی که میتونید بکنید از طریق اون پنل هست. موفق باشید.

  سلام من تو هر دو کارگزاری مفید و اگاه کد بورسی دارم .سوالم اینه مقداری سهام تو کارگزاری اگاه دارم میتونم انقالش بدم به مفید؟چطوری انجام بدم
  با تشکر

  کافیه شما بری تو سامانه مفید درخواست تغییر کارگزار ناظر رو بزنی و اخرین نمادی که تو کارگزاری قبلی معامله کردی رو ثبت کنی

  سلام ببخشید کارگزاری آگاه بهتره یا مفید

  با سلام
  بنده عضو باشگاه آگاه هستم، الانم سطح هفت م، امتیاز و موجودی ریالی هم به اندازه کافی بره خرید بسته ها دارم، موقعی که میخوام خرید کنم ثبت میکنه اما بعد از پنج دقیقه پیام رد درخواست میاد و لغوش میکنه، هم روز تعطیل امتحان کردم هم غیر تعطیل، هم برا همون روز درخواست دادم هم فرداش هم چند روز بعدش ، هر بلایی که بگید سرش آوردم اما نمیده که نمیده، ممنون میشم راهنمایی کنید باید چکار کنم که ثبت بشه، کارگزاری هلم که ماشالا هرچی رنگ میزنم اصلا وصل نمیشه، چه برسه به اینکه جواب بدن، ممنونم

  سلام. برای دریافت اعتبار باید قرارداد اعتباری رو در یکی از شعب کارگزاری امضا کرده باشید.

  سلام من کارگزاری مفید هستم می خواهم اعتبار ۳۰ میلیونی بگیرم پرتفوی من الان ۷۰ میلیون هست می توانم اعتبار بگیرم یا نه

  سلام وقت بخیر

  اگه در سامانه سجام ثبت نام کنم و احراز هویت هم تو دفتر پیشخوان بشم و تو یه کارگذاری ثبت نام کرده باشم و کد بورسی بگیرم

  تصمیم به تعویض کارگزاری داشته باشم ایا نیاز هست دوباره برم احراز هویت انجام بدم

  یا نه فقط کافی به کارگزاری جدید برم و ثبت نام کنم

  سلام وقت بخیر
  باید دوباره احراز هویت بشید (فعلا اینطوره و در آینده ممکنه تغییر کنه)

  سلام شما میگی اگاه یا مفید؟

  خیر نیاز به احراز هویت مجدد نیست ، سجام و احراز هویت یکبار است

  با سلام
  من چند روز پیش احراز هویت سجام رو در دفتر پیشخوان انجام دادم و همزمان در همون دفتر پیشخوان در کارگزاری مفید هم ثبت نام کردم.کد بورسی از طریق سجام برام اومده ولی شناسه کاربری کارگزاری مفید هنوز نیومده.اونقدر نظرات بد راجع به مفید خوندم که پشیمون شدم آیا امکانش هست که تو این مرحله کارگزاریم رو عوض کنم؟

  نیاز به تعویض نیست
  شما از هر کارگزاری میتونید کد کاربری بگیرید و در آن کارگزاری معامله انجام دهید

  سلام شوهرم تو کارگزاری آگاه ثبت نام کرده و کد بورسی هم گرفته چرا نمیشه آنلاین شد ؟ممنون میشم راهنمایی کنید با شماره هاشونم تماس میگیرم جواب نمیدن.

  شرایط دریافت اعتبار در مفید خیلی راحتتر به نظر میرسه. من خودم در مفید اعتبار گرفتم. ولی شرایط اگاه به نظرم خیلی دشوارتر هست.

  درود .‌
  در یک جمله فرمایید کارگزاری آگاه خوبه به نظر شما و یا مفید .
  مممونم

  به نظرمن کارگذاری آگاه

  سلام کارگزاری من مفید هستش
  میخوام اعتباز ۱۰ میلیونی بگیرم
  پرتفوی من ۲۴ میلیون هستش
  آیا میتونم اعتبار بگیرم یا نه؟
  یا باید امتیاز جمع کنم

  امتیاز ملاک نیست. ملاک اعتبار ریالی باشگاهتونه

  سلام‌وقت بخیر
  برای کارگزاری آگاه این قسمت گردش معامله موردنیاز برای کسب امتیاز و ریال چیه؟؟ عدداش خیلللی بالا و عجیبه….
  مثلا من ک تازه کارم و کلا ۲۰ میلیون سرمایه دارم میتونم از این اعتبارا خریداری کنم یا باید برای خرید بسته اعتباری ۳ میلیونی ۱۴۴میلیون گردش داشته باشم؟؟!!!؟؟؟ ممنون میشم اینو توضیح بدید ک تو عکس دوم که سطح مشتریا رو نوشتید و مقایسه کردید با مفید منظورتون از اون اعداد و ارقام بزرگ چیه؟

  سلام وقت بخیر
  در خصوص دریافت اعتبار از کارگزاری آگاه این مطلب رو بخونید

  گردش یعنی خرید و فروش
  با این ۲۰ تومن اگه ۵ بار خرید و فروش بزنی گردشت میشه ۲۰۰ میلیون

  سلام برا ثبتنام تو کارگزاری مدرک تحصیلی میخاد؟؟؟ متوجه نشدم شرط مدرک برداشتن ینی چی ؟

  سلام، قبلا برای معاملات آنلاین نیاز به حداقل دیپلم بود
  ولی این شرط برداشته شده.

  سلام من مشتری کارگزاری مفیدم و کد بورسی هم دارم و باهاش معاملاتم رو انجام می دم اگه الان بخوام کارگزاریم رو به آگاه تغییر بدم باید شرایط یکماه انتظار رو سپری کتم
  لطفا سریع بهم پاسخ بدین ممنون از لطف شما

  سلام
  من سالهای پیش ار مفید کد بورسی دریفت کرده بودم که الان خنمم داره باهاش کار میکنه .
  ایا من میتونم از کارگزاری اگاه یک کد بورسی جدا بگیرم یا خیر .
  چطور میتونم از خدمات شما در بورس استفاده کنم . ؟

  سلام، هر شخص میتونه برای خودش کد بورسی داشته باشه و از طریق کارگزاری های مختلف خرید و فروش کنه.
  جزییات در مورد نحوه دریافت کد بورسی

  سلام،من کارگزاری مفید ثبت نام کردم
  یه بسته ۱۰ تومنی اعتبار گرفتم،میخاستم یه بسته دیگه بگیرم پرتفوی هم ۶۰ تومن داشت ولی اعتبار نمیدادن دلیلش چیه البته این مربوط به قبل از کرونا است.کارگزاری میگفت به دلیل پرتفوی امکان پذیر نیست
  نفهمیدم شرایطش چیه؟
  ممنون از پاسخگویی

  سلام، کارگزاری ها در حال حاضر حداکثر تا 35 درصد ارزش پرتفوی میتونن اعتبار بدن.

  سلام اگه بخوای کارگزاری عوض کنی باید چی کنی، من کارگزاری آگاه هستم میخام برم مفید؟؟

  سلام من تو کارگزاری مفید و سایت سجام ثبت نام کردم احراز هویت هم انجام دادم بهم گفتن وارد پروفایلت شو و فرم قراردادها رو پرینت بگیرید الان وقتی وارد پروفایلم میشم کد ملی رو میگه تایید نشده و میگن به همین خاطر کامل نمیتونی وارد پروفایلت بشی لطفا اگه میتونید راهنمایی کنید

  سلام وقتتون بخیر؛
  ممنون از سایت خوبتون فقط من یکم دیر باهاش آشنا شدم.
  من چندروزی هست که برای احراز هویت به دفتر پیشخوان رفتم وهمچنین قرارداد فارابی رو امضا کردم اما الان پشیمون شدم و می خوام کارگزاریم آگاه باشه.رفتم داخل وبسایت ثبتنام کردم و الان وضعیت رو زده در انتظار احراز هویت،این یعنی باید دوباره به دفتر پیشخوان مراجعه کنم؟هنوز کد بورسی هم نگرفتم.
  وسوال دیگه مدرک تحصیلی باید ببرم ؟ مگه قانون تغییر نکرده؟
  من خیلی گیج شدم لطفا راهنمایی کنید.

  سلام وقت بخیر
  به روشی که گفته شده باید احراز هویت رو حضوری انجام بدید، در یکی از شعب کارگزاری یا دفاتر پیشخوان دولت.
  در انتهای ثبت نام روش احراز هویت رو مشخص میکنید.
  البته بهتره صبر کنید کرونا برطرف بشه
  شرط مدرک تحصیلی برداشته شده.

  کارگزاری من آگاه هست . از سرورش که همش هنگ میکنه و از معاملات بورس عقب میافته اصلا راضی نیستم و بعضی اوقات تا 4 یا 5 دقیقه عقب تر از صفحه TSETMC هست و این باعث میشه من چند بار تو خرید و فروش ضرر کردم . الان واقعا کارگزاری رو میخوام معرفی کنید سرورش قویتر باشه و این مشکلات رو نداشته باشه یا هنگیش کمتر باشه .

  سلام.
  من میخوام یه بسته اعتباری از کار گذاری مفید بردارم ولی شرایطشو نمیدونم.
  دقیقا باید چیو نگاه کنم تا به ازای اون اعتبار برداریم.؟
  خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین.

  سلام من هم توی مفید ثبت نام کردم وهم توی آگاه می خوام بدنم میتونم برای دوتاشون اهراز هویت انجام بدم واز دوتاشون خریدوفروش انجام بدم

  سلام، بله میتونید از طریق هر دو کارگزاری خرید و فروش کنید
  ولی فرایند ثبت نام و احراز هویت‌شون جداست

  سلام. من یکسالی هست در کارگزاری آگاه کار میکنم. ولی فقط یک روز هست در باشگاه ثبت نام کردم. ولی تونستم 1000 امتیاز جمع کنم. الان میتونم درخواست وام برای خرید سهام کنم؟ به چه شکلی هست؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید. مبلغ فوری میخواستم برای خرید عرضه

  سلام وقت بخیر
  جزییات دریافت وام قرض الحسنه رو اینجا بخونید

  سلام من نام کاربری و رمز ورود را فراموش کردم
  باید چکار کنم
  لطفاً راهنمایی کنین
  ممنون

  سلام من یه سوال داشتم
  این اعتبار رو ما اگه بگیریم و تسویه نکنین چی میشه؟

  سلام، سهامی که به عنوان ارزش تضمین دارید به قیمت بازار فروخته میشه و کارگزار پول خودش رو برمیداره.

  سلام
  من حدود 8 ماه پیش در کارگزاری مفید ثبت نام کردم ولی متاسفانه در سایت پلکان وارد نشدم و عضو نشدم، الان حدود چند روزی هست عضو شدم، آیا امکانش هست با مراجعه به کارگزاری نسبت به اضافه شدن امتیاز های قبلی همکاری کنند. تراکنش حساب و پرتفوی من هم نسبتا خوب است.
  با سپاس

  سلام، از کارگزاری مفید بپرسید

  سلام من دقیقا متوجه نشدم.
  مثلا یک بسته دو میلیونی میخرم به قیمت ۴۰۰ هزار تومان سه ماهه. من باید در عرض سه ماه پول رو برگردونم. و با این دو میلیون هر سهمی میتونم بخرم. مثلا خساپا؟
  سوال دوم اینکه میتونم همزمان چند تا بسته دو میلیونی بخرم؟

  سلام، بله شما یک یا چندین بسته مثلا 2 میلیون تومانی اعتبار میگیرید و میتونید با این مبلغ هر سهمی که تمایل داشتید رو بخرید

  بعد جسارتا در ۳ ماه بتونم به اون‌مقدار پول برسم و بفروشم . کارگزاری کم میکنه؟
  و پول دیگه قابل برداشت هست؟
  و ببخشید طولانی شد یه سوال مهم اینکه خرید بزنم اون مقدار اعتبار میاد توی حسابم؟

  بعد از 3 ماه شما دو راه دارید، یا حداقل به اندازه میزان اعتباری که گرفتید (مثلا 2 میلیون تومان) در حساب معاملاتی پول داشته باشید تا کارگزار بصورت خودکار از حساب شما کسر کنه.
  راه دوم هم اینه که یک بسته دیگه به میزان اعتباری که گرفتید بخرید و تاریخ فعالسازی بسته رو یک روز بعد از تاریخ اتمام بسته قبلی بزنید.
  وقتی میخواید اعتبار فعال کنید، یک تاریخ اعمال داره. در این تاریخ اعمال، پول به حساب شما اضافه میشه.

  خیلی خیلی لطف کردید. اگه یه کانال تلگرامی یا ایدی داشتید که مزاحمتون بشه عالی میشد. بازمم ممنون از لطفتون????????

  خواهش میکنم.
  این کانال تلگرام سایت هست:
  https://t.me/bourseiness
  فعلا امکان پاسخگویی در تلگرام نداریم

  سلام، من تو کاگزاری شما ثبت نام کردمو کد بورسی رفتم. چطور ت باشگاه عضو بشم؟
  و چطور تو سایت نظر بدم که برام امتیاز محسوب شه؟

  سلام من اسفند ۹۸ از کارگزاری مفید ۳۰ میلیون اعتبار خریدم بعد از چند روز گفتن باید بری شعبه و قرار داد رو امضا کنی تو این اوضاع کرونا رفتم امضا کردم ولی بعدش تا الان که ۲۰ فروردینه جواب درستی بهم ندادن و درنهایت امروز گفتن اعتبار نداریم که بدیم. 😐
  الان میخوام ببینم اگه بشه برم آگاه یا جای دیگه حساب باز کنم.

  الان مفید بهتره یا آگاه؟????

  سلام.آیا میشه در دو کارگزاری سرمایه گذاری کرد.یعنی هم مفید وآگاه.ما که فقط به فکر منفعت خودم هستیم????????????

  سلام، میتونید در چندین کارگزاری حساب داشته باشید

  کارگزاری بانک شهر چطوره؟

  من از آگاه بسیار راضی هستم،بخاطر امکانات و خدمات رسانی که به مشتریان ارائه میکند

  سلام وقت بخیر
  من برای تغییر کارگزاری از مفید به آگاه باید چی کار کنم؟
  و با تغییر کارگزاری میتونم از بسته های اعتباری آگاه استفاده کنم؟ لطفا راهنمایی کنید سپاس

  سلام وقت بخیر
  در کارگزاری آگاه افتتاح حساب انجام بدید >>> راهنما
  بله با داشتن موجودی ریالی در باشگاه مشتریان آگاه، میتونید از بسته های اعتباری استفاده کنید

  باسلام.آیاکارگزاری آگاه باآگاه اکسپرس متفاوت است یایکی است.تفاوت انها چیه؟

  سلام، هر دو یکی هست. آگاه اکسپرس، سیستم ثبت نام کد بورسی کارگزاری آگاهه.

  با سلام
  با پوزش من‌متوجه نشدم که طریقه دریافت شرایط اعتبار چطوریه؟
  یعنی من که تو سط ۵ هستم باید تو بورس ۶۵ میلیون و نهصد هزار تومن معامله کنم‌تا بتونم اعتبار ۲۰ میلیونی بگیرم؟
  پس برا اعتبار ۲ تا ۱۰ چی؟ نمیشه ؟

  سلام، وقت بخیر
  در کارگزاری آگاه، میزان اعتباری که میتونید بگیرید ربطی به میزان معامله شما نداره و فقط براساس دارایی شماست
  اگه ارزش سهام موجود در پرتفوی شما 65 میلیون تومان باشه حدود 30-35 میلیون میتونید اعتبار بگیرید (حدود 50-55 درصد از پرتفوی)
  در پنل آنلاین، ستون ارزش تضمین رو در بخش “سبد سهام ” ببینید. به اون مقدار میتونید اعتبار بگیرید

  سلام میشه لطفا شرایط دریافت وام کارگزاری اگاه و بفرمایید

  سلام وقت بخیر
  میزان وام قرض الحسنه، از طریق محاسبه رسوب پول محاسبه میشه
  در اینجا جزییاتش رو بخونید

  سلام ببخشیدمن درهردو یعنی کار گزاری آگاه ومفید ثبت نام کردم ولی هنوز در هیچکدام احراز هویت نکردم آیا میشه در دفاتر پیش خوان برای هردو در یک روز احراز هویت کنم وکد بورسی دریافت کنم و آیا میشه اطلاعات را ویراش داد

  سلام، فکر میکنم شدنی باشه
  تماس بگیرید و بپرسید ازشون

  آیا سهمی که با اعتبار یک کار گزاری مثبت آگاه خرید کردیم قابل انتقال به کار گزاری دیگر هست؟

  فکر نمیکنم شدنی باشه

  بستگی به کارگزاریتون داره
  اگه سهمی که میخرید فیریز نکنن بله
  احتمالا چون قبل خرید بسته به اعتبارتون برا تضمین سهم فیریز میکنن دگ سهام های جدید فیریز نمیشه

  *مشاهده شده کارگزاری اگاه اکثر سهامدار هارو بدون گرفتن اعتبار هم سهام هاشون رو فیریز میکنه ، به دلیل کوچ نکردن به کارگزاری دگ 😐

  سلام وقت بخیر
  به نظر شما کارگزاری مفید بهتر هست یا کارگزاری آگاه؟

  سلام وقت بخیر
  آگاه

  سلام میشه تفاوت کارگزاری مفید با کارگزاری آگاه بگین و اینکه چرا و از چه نظر کارگزاری آگاه بهتره؟
  ممنون

  سلام وقت بخیر
  تفاوت ها در نرم افزارهاشون هست، باشگاه مشتریان و خدماتی که دارند و…
  سایت هر دو رو بخونید، بنا به نیازها و ترجیحات خودتون یکی رو انتخاب کنید
  کارگزاری آگاه از نظر باشگاه مشتریان قوی تره

  ایا امکان پذیر هست کارگزاری به تک سهم اعتبار بده یا خیر

  کارگزاری آگاه براساس وجه تضمین شما اعتبار میده که حدود 50 درصد از ارزش سهام شماست (سهام غیر از بازار پایه)

  سلام بازپرداخت این حالت اعتبار دهی چجوریه؟ یعنی مثلا ده میلیون یک ماهه اعتبار بگیریم اخر ماه چقدر پس میگیره؟
  و اون حالت قرض الحسنه چند درصده؟

  سلام وقت بخیر
  اعتبار رو باید سر موعد تسویه کنید یعنی بعد از مثلا 1 ماه، حداقل به اندازه مبلغ اعتبار توی حسابتون نقد باشه
  یا اینکه تمدیدش کنید یعنی یه بسته اعتباری دیگه با تاریخ اعمال روز بعد از اتمام اعتبار، فعال کنید
  کارگزاری بابت اعتبار یا وام سود نمیگیره یعنی اگه 1 میلیون اعتبار یا وام گرفتید 1 میلیون هم باید پس بدید

  سلام ، کارگزاری مفید تو ایام عید از کی باز هستن برای مراجعه ؟

  سلام من الان در آگاه اکسپرس ثبت نام کردم برای افتتاح حساب غیرحضوری
  اما هنگام انتخاب روش احراز هویت فقط گزینه دفاتر پیشخوان رو نشون میده
  میخواستم بپرسم گزینه غیرحضوری نداره آیا؟

  سلام، به هر حال باید احراز هویت انجام بدید
  در برخی شهرها برای احراز هویت فقط دفاتر پیشخوان هست

  آخه تو تبلیغات کارگزاری به احراز هویت در محل مشتری هم اشاره شده
  ولی الان این گزینه در سایت نیست

  فکر میکنم فقط در برخی شهرها در دسترس هست
  شاید هم به خاطر شلوغی و تقاضای بالای برای صدور کدبورسی، موقتا این ویژگی غیرفعال شده

  سلام. من موقعی که وارد ایزی تریدر برای کارگزاری مفید میشم مینویسه شما به عنوان کاربر میهمان امده اید من احراز هویت هم شدم.
  لطفا راهنمایی کنید.

  با سلام
  کارگزاری اگاه در اینده سود طرح حامی ایجاد نمیکنه؟
  اگه اینکارو کنه خیلی عالیه همه میان سمت آگاه

  سلام
  من کارگزاری مفید هستم.میخوام وارد کارگزاری آگاه بشم.
  آیا این کارگزاری مورد اعتماده؟ برای پرداخت پول مشکلی نداره؟
  من کارگزاری مفید رو امتحان کردم. در همون ساعتی که گفت پول وارد حسابم شد.
  یعنی کارگزاری آگاه بد قول نیست.

  سلام، در زمینه واریز پول بدقولی ندیدیم و قابل اعتماده.

  سلام معذرت میخوام این بسته ها که بهره نداره ، مثلا 2 میلیون تومان بگیری باید همون دو تومن رو برگردونی یا سود هم برا خودش داره ؟

  سلام، برای کارگزاری آگاه؟ نه بهره نداره همون 2 میلیون رو برمیگرونید

  سلام من کد بورسی از آگاه دارم بسته اعتباری فعال یا وام فعال ندارم میشه از کارگزاری بسته بخرم یا امتیاز وام؟یا باید از افرادی که می شناسم بخرم.ممنون

  سلام، برای خرید بسته های وام یا بسته های اعتباری باید در باشگاه آگاه، ریال (موجودی) داشته باشید
  امکان شارژ کردن ریال با واریز پول به حساب کارگزاری وجود نداره و این موجودی ریالی فقط از طریق تخفیف کارمزدهایی که میگیرید، جوایز ماهیانه مسابقه (اگه برنده بشید) و… اضافه میشه
  میتونید بسته ها رو از افراد دیگه خریداری کنید چون این بسته ها قابلیت انتقال به شخص دیگه رو دارند

  افرادی هستن که معرفی کنید ازشون بسته بخریم؟
  و اینکه بسته ها که میخوایم بخریم توافقی هست یا قیمتش مقطوع هست؟

  قیمت کاملا توافقی هست
  گروه هایی در تلگرام هستن که خرید و فروش داخلشون انجام میشه که البته باید احتیاط کنید
  از جمله این گروه:
  https://t.me/joinchat/HDeaT00yxzcrVjns3zFvXA

  درود…حدود یک هفته پیش به کارگزاری اگاه مراجعه کردم و کد و بورسی گرفتم…بعد ورود به سامانه اگاه عضو باشگاه هم شدم به محض ورود به باشگاه با پیام نام معرف امیر رستمی مواجه شدم.درصورتیکه خودم معرف خاصی مد نظرم بود…الان داستان از چه قراره؟ من همچین شخصی رو نمیشناسم و چطور بدون انتخاب من معرف شده؟
  لطفا راهنمایی کنید.ممنون

  سلام، حتما شما با لینک ایشون وارد سایت شدید. وقتی با لینک کسی وارد میشید به طور خودکار معرف شما میشه.

  سلام
  بالاي ده روز كه به كار گزاري اگاه ثبت نام كردم هنوز جواب احراز هويت نيامده
  درصورتي قول سه روزه و پنج روزه داده اند
  پاسخگويي دفاتر خوب نيست
  كسي نظارتي در عملكرد و هزينه دفاتر پيشخوان نميكند
  مشاوران كه طبق تاريخ مشاوره نميدن
  الان همين تأخيرات باعث ضرر مشتريان و حتي كارگزاري ميشه
  از چه طريق مشكلات پيگيري كنيم
  كه كسي پاسخ دهد
  ممنون از راهنمايي

  سلام
  من به کارگزاری آگاه کرج برای ثبت قرارداد اعتباری و امضا نمودن فرم های مربوطه و گرفتن کد معاملاتی از کارگزاری آگاه برای خودم (تغییر کارگزاری) و همچنین گرفتن کد بورسی آفلاین برای پسرم که یکی از کارگزاری های مستقر در همان ساختمان بعد از دو ماه برای پسرم فقط نام کاربری و رمز عبور فرستاده بود ( من بصورت مستقیم با هر دو کارگزاری آگاه و کارگزاری …….مراجعه و با کارمندانشان کار کرده بودم و الان هم با هر دو کارگزاری کار میکنم )ولی انصافا جوابدهی , پیگیری کارها در و اخلاق و خوشرویی و تمام خصوصیاتی که باید در یک محیط کاری دیده شود در کار گزاری آگاه وجود داشت حالا نام چند نفری که کار ما را انجام دادند را نمی‌برم ولی از کل مجموعه نهایت تقدیر و تشکر را دارم و پیشرفت و موفقیت در کار و زندگی را برای تک تکشون آرزومندم

  سلام
  نظرتان در مورد کارگزاری بانک شهر چیست؟
  ممنون

  سلام تو کارگزاری آگاه امکانش هست بدون کسب امتیاز فقط با پرداخت پول اعتبار مثلا ششماهه یا یکساله دریافت کرد؟

  سلام، نه چنین امکانی نیست.
  شما اعتبار رو با امتیاز خریداری نمیکنید.
  برای خرید اعتبار باید موجودی باشگاه (ریال باشگاه) داشته باشید.
  ریال باشگاه هم قابل واریز از طریق بانک نیست و فقط از طریق تخفیف هایی که در کارمزد میگیرید، معرفی دوستان، برنده شدن در مسابقات بدست میاد.

  سلام من از مفید اعتبار گرفتم که پارسال مهر ماه که شاخص بدجور سقوط کرد با تاخیر از حساب ام کم شد که بعد دوماه از تسویه بدون اطلاع قبلی به اندازه امتیاز اعتباری که گرفته بودم از حساب پلکان ام کسر شد هرچی به کارگزاری گفتم چرا اطلاع ندادین گفتن ما زنگ زدیم خبر دادیم که دروغ محض بود!!!
  به شخصه از مفید بدم اومد واقعا سامانه ایزی که داره کلا هنگه مفیدش هم خیلی تاخیر داره
  در حال انتقال به کارگزاری دیگه هستم

  با سلام. کارگزاری آگاه نحوه برخورد با مراجعین شون اصلا خوب نیست !!!!
  برای ثبت نام مراجعه کردم به شعبه شون که ثبت نام نکردن!! گفتن برو خودت ثبت نام کن بعد بیا اینجا !!! منم دیگه منصرف شدم.
  ضرب المثل معروف : میگن مشت نمونه خروار است!! ( پشتیبانی ضعیف )
  حالا نمی دونم کارگزاری های دیگه به چه شکلی هستن؟

  سلام، ثبت نام آنلاین برای راحتی خود شماست.

  کنجکاو بودم بدونم وضعیت توی شعبه های کارگزاری به چه شکلی هست. وقتی وارد شدم اصلا کسی سوال نمی کنه چکار دارید. حتی مدیر شعبه (با وجود خلوت بودن ) !!! مثلا در بانک کارمند سوال می کنه بفرمایید کارتون چی است. به این خاطر از مشتری مداری شون راضی نیستم. ببخشید که سوال غیر مرتبط پرسیدم و با تشکر از پاسخگویی تون.

  سلام من کارگزاری سهم آشنا کار می کنم هر وقت تماس گرفتم نهایت همکاری کردند به خصوص در بحث اعتبار…

  سلام کارگزاری مفید مانده های پول رو در صندوق با در آمد ثابت حامی می ذاره که خودش خیلی ارزش داره . فراموش نکنیم وارن بافت توصیه کرده قبل ورود به بورس اگه بدهکاری برو بدهیت رو صاف کن اگه طلبکاری برو طلبات رو تسویه کن و به کسی پول قرض نده چون پشتوانه ی سهامته و … که همه دوستان می دونن . دادن اعتبار برای کارگزاری ها سود داره چون کارمزد بیشتری می گیرن اما اگر یه سهم یهو بسته شه و مدت زیادی بسته بمونه همین اعتبار مثل خوره تو جونتونه و نابودتون می کنه . با این کار کارگزاری ها می خوان تریدر ها رو بدهکار کنن که بر خلاف نصایح وارن بافت هستش. فراموشم نکنید با پول مازاد فقط فقط سهام بخرین . پولی که پس اندازه برای انجام کاری نه.موفق باشین

  سلام
  ممنون از دلسوزی و راهنمایی

  ممنون از پاسخ????

  بسته های اعتباری باشگاه اگاه از بسته های اعتباری کارگزاری مفید بهتر است تو این مورد کارگزاری اگاه از همه کارگزاریی ها بهتر است اونایی که تو کارگزاری اگاه هستن میدونن .منم میخاستم بیام کارگزاری مفید ولی با کارگزاری اگاه انس بستم چون بسته هاش خیلی به دردم میخوره بسته های اعتباری کارگزاری مفید سر هر ماه تموم میشه و ادم مجبور که تن تن سهم رو بفروشه حتی تو ضرر

  سلام
  در مورد طرح بيستا در كارگزارى مفيد توضيحى داده نشده.
  وقتى شخصى را معرفى كنيد به ازاى امتيازى كه از معاملاتش كسب كنه، بيست درصد اون امتياز هم به معرف داده ميشه.

  سلام بنده اعتبار دریافت کردم از آگاه ولی خرید نمی زنه میشه راهنمایی کنید

  سلام
  ممنون از مطالب شما
  اما چقدر ميتونه بهتر باشه زمانی که مقایسه قرار انجام بشه تمام موارد در نظر گرفته بشه و نه فقط صرفا مطالب دلخواه شخص نويسنده …
  نکته ای که خیلی برام جالب بود احساسم نسبت به پست بود و کاملا جهت دار بودن مطلب قابل درک بود و این که چه دليلی هست که لینک ثبت نام يک کارگزاری در انتهای يک مطلب مقایسه قرار داده بشه ???!

  سلام‌
  نظرتان در مورد کارگزاری بانک شهر چیست؟

  ممنون از مقایسه جامعی که انجام دادید اما مقایسه فعلی آپدیت نیست. اگر کاربران از سامانه ایزی تریدر استفاده کنند امتیازات 2 برابر میشه. به ازای دریافت مدال هم امتیاز حاصل میشه. الان هم طرحی دارند به نام اعتباران که تخفیف 50% میده. با گردش حدود 600 میلیون تومان در ایزی تریدر امتیاز 700 بدست میاد که باهاش میشه اعتبار 100 میلیونی 1 ماهه گرفت. البته ضعف مفید در همین 1 ماهه بودنشه (بر خلاف آگاه).

  سلام، بله مطلب رو بروز رسانی میکنیم

  سلام
  ایراد مفید اینه که نمی شه بدون معامله و امتیاز اعتبار گرفت.
  ولی تو اگاه شما می تونی با پرداخت پول اعتبار بگیری

  سلام کارگذاری مفید خوبه یا آگاه؟

  سلام کارگذاری مفید خوبه یا آگاه؟

  سلام. من اون هفته توی آگاه ثبت نام کردم. بعدشم رفتم سجام ثبت نام کردم … الان باید برم پیشخوان ؟ تا پیشخوان نرم ثبت نامم کامل نمیشه ؟ ممنون میشم اگه سریع پاسخ دهید

  جدول مقایسه ای اشتباهه
  من مشتری مفیدم . اولا قیمت ها خیلی کمتر از اینه. ثانیا شما مدال رو لحاظ نکردید. مدال در واقع معادل همون سطح در آگاه هست. با کسب مدال با گردش کمتر امتیاز بیشتر می شه دریافت کرد.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  ما در بورسینس به شما کمک می‌کنیم:

  • منابع درآمد دیگری برای خودتان بسازید
  • کسب‌وکارتان را رشد دهید
  • ارزش پول‌تان را در برابر تـورم حفظ کنید
  • از سرمایه‌تان برای کسب سود استفاده کنید
  • سرمایه‌گذاری موفق‌تری داشته باشید

  درباره بورسینس بیشتر بدانید

  ایمیل‌تان را وارد کنید تا جدیدترین مطالب به ایمیل‌تان ارسال شود:

  بعد از ثبت ایمیل لینک تایید برایتان ارسال می‌شود، لطفا روی آن کلیک کنید

  سلب مسئولیت: در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری (اوراق بهادار، بازار آتی، طلا و ارز و…) ارزش دارایی‌ها ممکن است به سرعت تغییر کند و ریسک از دست رفتن سرمایه وجود دارد. محتوای موجود در سایت بورسینس صرفا جهت اطلاع‌رسانی است و نظرات شخصی نویسنده را منعکس می‌کند. بورسینس هیچ منفعت یا مسئولیتی در قبال سود و زیان کاربران ندارد و مسئولیت استفاده از تمامی مطالب و محتوای سایت بر عهده کاربران است.

  Copyright © Bourseiness 2013-2019

  کپی‌برداری از مطالب این سایت به هرشکل، غیرمجاز و غیرقانونی است.


  دستورالعمل خرید اعتباری اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایرانDownloads-icon

  انتقال امتیاز پلکان مفید
  انتقال امتیاز پلکان مفید

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *