انتقال ارز دیجیتال به کیف پول

انتقال ارز دیجیتال به کیف پول
انتقال ارز دیجیتال به کیف پول

آموزش رمز ارز ها

قیمت بیت کوین

قیمت اتریوم

کیف پول

مبدل ارزهای دیجیتال

انتقال ارز دیجیتال به کیف پول

نمای بازار

آموزش انتقال ارز دیجیتال به کیف پول دومین مرحله پس از نصب کیف پول برای ورود به بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال است. فرقی نداره که شما برای نگهداری دارایی خود از یک کیف پول گرم (Hot Wallet) یا کیف پول سرد (Cold Wallet) استفاده می‌کنید. اصول کار در ارسال رمز ارزهایی مانند بیت کوین به یک کیف پول دسکتاپ، موبایلی یا سخت افزاری یکسان است. در فرایند انتقال ارز دیجیتال از صرافی یا کیف پول شخص دیگری به کیف پول مهم‌ترین موضوع درک درست مفاهیم کلید خصوصی، کلید عمومی و آدرس عمومی است. پس درک این مفاهیم حتی با وجود اینکه کیف پول‌‌های ارز دیجیتال تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند، به راحتی می‌توانید یاد بگیرید تا دارایی کریپتویی‌تان را به کیف پول ارز دیجیتال خود ارسال کنید.

به طور کلی، کیف پول ارز دیجیتال ابزاری برای نگهداری و دسترسی به ارز‌های دیجیتال است، مانند یک کیف پول که شما از آن برای نگهداری پول نقد و کارت‌های بانکی خود استفاده می‌کنید. این کیف پول‌های رمزنگاری شده برخلاف کیف پول‌های سنتی که می‌توانیم آن‌ها را در جیب خود نگهداری کنیم، فیزیکی نیستند. در حقیقت آن‌ها نرم‌افزار‌هایی بر روی شبکه بلاک چین هستند. 

موجودی ارز دیجیتال، سابقه معاملات، کلید عمومی، کلید خصوصی و آدرس عمومی اطلاعاتی هستند که بر روی یک کیف پول ارز دیجیتال ذخیره می‌شوند. کلید خصوصی (Private-Key) عنصر بنیادی در رمزنگاری و حفظ امنیت شبکه‌های ارز‌های دیجیتال است. در این شبکه‌ها هر کلید عمومی از یک کلید خصوصی تولید می‌شود، سپس آدرس عمومی با استفاده از آن ایجاد می‌شود.

یک کلید عمومی (Public-Key) با هدف به اشتراک گذاشتن میان همه افراد ایجاد می‌شود. برای مثال زمانی که می‌خواهید برای دوست خود بیت کوین ارسال کنید او آدرس عمومی کیف پولش را در اختیار شما قرار می‌دهد. کاربرد آدرس عمومی (Public-Address) درست شبیه شماره حساب بانک برای انتقال پول است. شما همیشه باید از کلید خصوصی خود به شکلی امن، نگهداری کنید. برای تایید تراکنش‌های خود هنگام ارسال از کیف پول خود به دیگران یا رهگیری ارز‌های دیجیتال دریافت شده به کلید خصوصی نیاز دارید.

پس از نصب و راه‌اندازی کیف پول ارز دیجیتال برای هر فرد یک کلید عمومی و یک کلید خصوصی منحصر به فرد تولید می‌شود. برای درک بهتر می‌توانیم این کیف پول‌ها را با یک حساب بانکی مقایسه کنیم. کلید عمومی شبیه به شماره حساب یا شماره کارت و کلید خصوصی شبیه امضا یا رمز عبور شما برای دسترسی به حسابتان است. آدرس عمومی نیز یک نسخه رمزنگاری شده (هش شده) از کلید عمومی است. از آنجایی که کلید عمومی از یک رشته طولانی از اعداد تشکیل شده است، آن را هش می‌کنند تا آدرسی فشرده و با طول مشخص تولید شود.

 • قمرو
 • کلید خصوصی رشته‌ای از اعداد است که به شکل تصادفی تولید می‌شود و ابتدا می‌تواند به شکل زیر باشد:

  ۱۰۸۱۶۵۲۳۶۲۷۹۱۷۸۳۱۲۶۶۰۶۱۰۱۱۴۱۳۱۸۲۶۵۱۲۴۸۳۹۳۵۴۷۰۵۴۲۸۵۰۸۲۴۱۸۳۷۳۷۲۵۹۷۰۸۱۹۷۲۰۶۳۱۰۳۲۲

  اما پس از تبدیل شدن در مبنای ۱۶ (hexadecimal) به عبارتی متشکل از اعداد و ارقام به شکل زیر تبدیل می‌شود:

  EF235AACF90D9F4AADD8C92E4B2562E1D9EB97F0DF9BA3B508258739CB013DB2

  کلید عمومی پس از رمزنگاری کلید خصوصی ایجاد می‌شود. فرایند رمزنگاری یک طرفه و غیر قابل بازگشت است. هیچکس نمی‌تواند با در اختیار داشتن کلید عمومی، کلید خصوصی شما را به دست بیاورد. کلید عمومی نیز عبارتی هگزادسیمال است و معمولا به شکل زیر است:

  ۰۲b4632d08485ff1df2db55b9dafd23347d1c47a457072a1e87be26896549a8737

  به دلیل طولانی بودن کلید عمومی، آن پس از هش کردن به یک عبارت کوتاه و قابل استفاده تبدیل می‌کنند. در واقعیت بیشتر افراد آدرس عمومی را معادل کلید عمومی در نظر می‌گیرند. در یک کیف پول ارز دیجیتال برای هر تراکنش یک آدرس عمومی جدید تولید می‌شود که شما آن برای طرف دیگر معامله ارسال می‌کنید. همچنین برای هر شبکه بلاک چین منحصر به فرد مانند بیت کوین یا اتریوم یک آدرس عمومی مجزا ایجاد می‌شود. به شکل کلی آدرس‌های عمومی عبارتی شبیه زیر هستند:

  EUXSxuUVy2PC5enGXR1a3yxbEjNWMHuem1

  همانطور که پیش از این گفتیم، ارز‌های دیجیتال به شکل فیزیکی درون کیف پول کریپتو وجود ندارند. این رمز ارز‌ها درون شبکه بلاک چین هستند و برای دسترسی به آن‌ها نیازمند یک کلید خصوصی هستیم. با این شرایط چگونه ارز‌های دیجیتال را به کیف پول خود انتقال دهیم؟

  برای مثال فرض کنیم که قصد داریم تا برای دوست خود «آقای ساتوشی»، از کیف پول بیت کوین خود این رمزارز ارسال کنیم. زمانی که اجازه می‌دهیم تا BTC از کیف پول ما ارسال شود، با امضایی مالکیت آن بیت کوین را که به آدرس کیف پول «آقای ساتوشی» فرستادیم، تایید کرده‌ایم. به بیان دیگر وقتی که بیت کوین به کیف پول «آقای ساتوشی» ارسال می‌کنیم، اطلاعات مربوط به مالکیت او به شکلی دائمی و غیرقابل تغییر در شبکه بلاک چین ثبت می‌شود.

  در فرایند انتقال یک رمز ارز به کیف پول، فقط مالکیت آن است که تغییر می‌کند و ارز دیجیتال به شکل واقعی منتقل نمی‌شود. یک کیف پول رمزنگاری شده که دارایی ارز دیجیتال شما را در خود ذخیره می‌کند در واقع بخش کوچکی از شبکه بلاک چین است که فقط شما اجازه دسترسی به آن را دارید.

  پیشنهاد مطالعه: کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانیان

  مدل‌های متنوع کیف پول‌های ارز دیجیتال وجود دارد که هر کدام از روش‌های مختلفی برای دسترسی و ذخیره کردن رمز ارز‌ها استفاده می‌کنند. در یک دسته‌بندی این کیف پول‌ها به کیف پول نرم‌افزاری، کیف پول سخت‌افزاری و کیف پول کاغذی تقسیم می‌شوند. اما معمولا کیف پول‌های ارز دیجیتال بسته به عملکردی که دارند به دو دسته کیف پول گرم و کیف پول سرد تقسیم می‌شوند. کیف پول‌های گرم برای استفاده نیاز به اتصال به اینترنت دارند و در مقابل کیف پول‌های سرد در بیشتر اوقات آفلاین هستند.

  کیف پول‌های گرم (Hot Wallet) نرم‌افزاری آنلاین هستند که نسبت به کیف پول‌های سرد خدمات و امکانات بیشتری ارائه می‌دهند. با اینکه این کیف پول‌ها معمولا امنیت متوسطی دارند اما به شما اجازه می‌دهند تا بتوانید ارز دیجیتال خود را به سرعت و راحتی انتقال دهید. برای استفاده از کیف پول‌های گرم می‌توانید آن‌ها را بر روی دسکتاپ (کامپیوتر شخصی) یا موبایل خود نصب کنید یا از نسخه تحت وب آن‌ها استفاده کنید.

  برای افرادی که به تازگی وارد دنیای ارز‌های دیجیتال شده اند، کیف پول‌های گرم بهترین انتخاب هستند. استفاده از آن‌ها آسان است و به شما کمک می‌کنند به تدریج ساز و کار بازار را درک کنید تا بتوانید بدون خطر دارایی‌های کریپتویی خود را مدیریت کنید.

  متصل بودن کیف پول‌های گرم به اینترنت به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید ارز دیجیتال مورد نظر خود را عرض چند دقیقه خرید و فروش کنید. برای جلوگیری از ضرر یا کسب سود در زمان‌های بی‌ثباتی بازار و نوسان شدید قیمت، سرعت بالا در عکس العمل بسیار ضروری است. آنلاین بودن کیف پول‌های گرم در نقطه مقابل، می‌تواند نقطه ضعف آن‌ها باشد. این کیف پول‌های دقیقا به این دلیل که به اینترنت متصل هستند، می‌توانند در برابر حملات هکر‌ها و فیشینگ آسیب پذیر باشند.

  کیف پول‌های دسکتاپ را می‌توانید بر روی کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ نصب کنید. به این کیف‌ها فقط از طریق کامپیوتری که روی آن نصب شده اند، قابل دسترسی هستند. با اینکه بعضی از کیف پول‌های دسکتاپ از سطح امنیتی بالایی برخوردار هستند اما در صورت هک شدن یا خراب شدن کامپیوتر، احتمال دارد که تمام سرمایه خود را از دست بدهید.

  دسترسی سریع و ساده، مهمترین مزیت کیف پول ارز دیجیتالی که روی موبایل نصب می‌شود. با اینکه شما می‌توانید در همه جا به کیف پول خود دسترسی داشته باشید اما به علت محدود بودند فضای موبایل این کیف پول‌ها نسبت به نسخه‌های دسکتاپ امکانات کمتری دارند.

  کیف پول‌های تحت وب بر روی سرور‌های ابری (Cloud) اجرا می‌شوند و از هر مکانی قابل دسترسی هستند. کلید خصوصی شما در کیف پول‌های تحت وب به صورت آنلاین ذخیره می‌شود که دسترسی شما را به آن کلید راحت‌تر می‌کند. ذخیره شدن کلید خصوصی شما در کیف پول آنلاین می‌تواند احتمالا از دست رفتن دارایی شما را در صورت هک و سرقت افزایش دهد.

  کیف پول‌های سرد (Cold Wallet) آفلاین هستند و به دلیل متصل نبودن به اینترنت از امنیت بالایی برخوردار هستند. برای نگهداری رمز ارز‌ها و سرمایه‌گذاری بلند مدت در حوزه ارز‌های دیجیتال، این کیف پول‌ها بسیار‌ایده آل هستند. کیف پول‌های سرد همچنین می‌توانند برنامه یا نرم‌افزاری باشند که روی کامپیوتر شخصی نصب می‌شوند اما به اینترنت متصل نیستید. این ویژگی می‌تواند امنیت آن‌ها را تحت تاثیر قرار دهد، زیرا کامپیوتر‌های شخصی و موبایل همیشه در معرض هک شدن قرار دارند.

  کیف پول‌های سخت‌افزاری و کیف پول‌های کاغذی امن‌ترین کیف پول‌های سرد هستند. در کیف پول‌های کاغذی تنها کلید خصوصی ذخیره می‌شود و امکان خرید و فروش ارز‌های دیجیتال در این کیف پول‌ها فراهم نیست. کیف پول‌های سرد شبیه گاوصندوق هستند و می‌تواند با صرف هزینه‌ای کم از دارایی‌های کریپتویی شما به خوبی محافظت کنند.

  کیف پول‌های سخت‌افزاری، کلید خصوصی شما را در یک دستگاه مانند USB ذخیره می‌کنند. شما به می‌توانید سادگی با اتصال کیف پول خود به هر دستگاهی که به اینترنت متصل است، معاملات خود را انجام دهید. در این کیف پول‌ها تراکنش‌ها به شکل آنلاین انجام می‌شوند اما به صورت آفلاین ذخیره می‌شوند. این ویژگی باعث می‌شود تا کیف پول‌های سخت‌افزاری از امنیت بسیار بالایی برخوردار باشند.

  کیف پول کاغذی به زبان ساده قطعه‌ای کاغذی است که رمز خصوصی شما رو آن چاپ شده است. استفاده از کیف پول‌های کاغذی بسیار ساده است، برای انتقال ارز دیجیتال کافی است که کد کلید خصوصی خود را به صورت دستی وارد کنید یا کد QR چاپ شده روی کاغذ را اسکن کنید.

  اساس انتقال ارز دیجیتال از صرافی به کیف پول یا از یک کیف پول به کیف پول دیگر یکسان است. در اینجا ما روش کلی این کار را برای شما توضیح دادیم. ممکن است اسم یا تعداد برخی از این مراحل با توجه به صرافی یا کیف پولی که از استفاده می‌کتید کمی متفاوت باشد اما به‌ طور کلی روش ارسال ارز دیجیتال در همه این پلتفرم‌ها یکسان است.

  به طور کلی برای برداشت رمز ارز‌های خود از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی و خارجی و انتقال آن به کیف پول، باید مراحل زیر را طی کنید:

  نکته مهم! فراموش نکنید در انتقال ارز دیجیتال به کیف پول خود باید شبکه انتقال مبدا و مقصد یکی باشد.

  انتقال ارز دیجیتال به کیف پول

  برای ارسال یا دریافت ارز دیجیتال از یک کیف پول به کیف پول دیگر باید مراحل زیر را طی کنید:

  نکته مهم! آدرس عمومی کیف پول برای هر شبکه مستقل مانند بیت کوین، اتریوم یا لایت کوین متفاوت است و می‌تواند به شکل زیر باشد:

  آکادمی ارز دیجیتال در سال 1400 فعالیت رسمی خود را در جهت افزایش آگاهی مردم در زمینه ارزهای دیجیتال و فناوری بلاکچین آغاز کرده است، بیش از هزار مقاله جهت آموزش حرفه ای رمزارز ها به صورت کاملا رایگان در سایت آکادمی قرار گرفته که با استفاده از آنها میتوانید دانش خود را به روز نگه داشته و تحلیل بازارهای مالی را انجام دهید.

  تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به آکادمی ارز دیجیتال می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

  To view this video please enable JavaScript, and consider upgrading to a web browser that supports HTML5 video

  با توجه به اینکه بازار ارزهای دیجیتال یکی از پر نوسان ترین بازارهای مالی است و وقوع اتفاقات غیر منتظره ممکن است کل بازار را تحت تاثیر قرار دهد پاسخ به سوالات تخصصی می‌تواند امنیت دارایی کاربران این حوزه را تامین کند. یکی از سوالات مهم در این شرایط مربوط به کیف پول های ارز دیجیتال می باشد. انتخاب مطمئن ترین کیف پول و بعد از آن یادگیری کار با کیف پول ارز دیجیتال مستلزم تخصص و دقت بالاست.در این ویدئو آموزشی نحوه انتقال ارزهای دیجیتال را به کیف پول بصورت مرحله به مرحله توضیح خواهیم داد.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  با سلام
  بسیار عالی و با محتوا

  انتقال ارز دیجیتال به کیف پول

  عالی

  با عرض سلام و احترام ، آیا میشه با فیلتر شکن رایگان UFO که همیشه روی سرور کشور سوئد گذاشتم ، چند بار بطور محدود با صرافی باینانس تریدف کنم ؟ پیشاپیش سپاسگزارم.

  سلام از vpn با ip ثابت استفاده کنید
  تا در آینده دچار مشکل نشوید

   

  بایننس یک صرافی آنلاین برای خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال می‌باشد. قبل از کاری برای واریز یا برداشت باید در صرافی بایننس ثبت نام نموده باشید و وارد بایننس شده باشد. در صورت نیاز به راهنمای ثبت‌نام در صرافی بایننس و یا راهنمای ورود به حساب کاربری صرافی بایننس مراجعه نمایید.

  ۲. برای واریز ارزدیجیتال بر روی دکمه‌ي واریز (deposit) کلیک نمایید.

  انتقال ارز دیجیتال به کیف پول

  ۳. روی گزینه‌ی crypto کلیک نمایید. (توجه نمایید اگر می‌خواهید از طریق کردیت کارت خرید نمایید با گزینه‌ي fiat پیش بروید.)

  4. پس از انتخاب گزینه‌ي crypto از لیست 1-4 نام ارزی که می‌خواهید به باییننس واریز نمایید را انخاب کنید. در قسمت 2-4 نام ارزی را که می‌خواهید به بایننس واریز نمایید انتخاب کنید.

  در بخش 3-4 نام شبکه‌ای که می‌خواهید از طریق آن ارز دیجیتال را به بایننس منتقل کنید را انتخاب نمایید. توجه کنید که ارزهای دیجیتال بر روی شبکه‌های مختلفی منتقل می‌شوند و آدرس کیف پول هر شبکه مستقل از شبکه‌ی دیگر است. برای نقل انتقال ارزدیجیتال باید صرافی (یا ولت مبدا) و صرافی (یا ولت مقصد) هر ۲ یک شبکه را پوشش دهند و از لیست هر ۲ باید یک شبکه را انتخاب نمایید. کارمزد نقل و انتقال بر روی شبکه‌های مختلف متفاوت می‌باشد.

  برای مثال برای واریز بیت‌کوین به بایننس باید توجه نمایید که صرافی مبدا شما کدام شبکه را برای انتقال (برداشت) را پوشش می‌دهد و در قسمت واریز (deposit) همان شبکه را بر روی بایننس انتخاب نمایید. مثلا برای واریز بیتکوین به بایننس غالبا از شبکه‌ی BTC استفاده می شود. اما برای واریز تتر از شبکه های مختلفی استفاده می‌شود. هر چه صرافی شما شبکه‌های بیشتری را پوش دهد معبرتر می‌باشد. دقت نمایید شبکه مبدا و مقصد را یکی انتخاب نمایید.

  پس از انتخاب شبکه در بخش 4-4 می توانید آدرسی که باید به آن ارزدیجیتال واریز نمایید را دریافت می‌کنید. شما باید این آدرس را در قسمت برداشت (withdraw) از صرافی یا کیف پول مبدا وارد نمایید.

 • تحلیل تکنیکال انلاین
 • پلتفورم معاملاتی تبدیل یک صرافی آنلاین برای خرید و فروش بیت کوین و تبادل سایر ارزهای دیجیتال به صورت تخصصی میباشد. (www.tabdeal.org)  تمامی شبکه‌های موجود بر روی بایننس را پوشش می‌دهد.

  قبل از کاری برای واریز یا برداشت باید در صرافی بایننس ثبت نام نموده باشید و وارد بایننس شده باشد. در صورت نیاز به راهنمای ثبت‌نام در صرافی بایننس و یا راهنمای ورود به بایننس مراجعه نمایید.

  2. برای برداشت از بایننس در این مرحله بر روی گزینه‌ی برداشت (withdraw) کلیک نمایید.

  3.  برای برداشت کریپتویی بر روی گزینه‌ي crypto کلیک نمایید و سپس از لیست نام ارزدیجیتالی که می‌خواهید آن را منتقل کنید، انتخاب نمایید.

  4. توجه نمایید که ارزهای دیجیتال بر بستر شبکه های مختلفی منتقل می‌شوند و کارمزد هر شبکه متفاوت است. برای برداشت ابتدا بر روی سایت مقصد در قسمت کیف پول (wallet) رفته و ارز مورد نظرتان انتخاب نمایید و گزینه‌ی واریز (deposit) را بزنید و سپس شبکه‌ای که می‌خواهید واریز بر روی آن انجام شود را انتخاب نمایید و آدرسی که تولید می‌شود را کپی نمایید و آن را در قسمت 1-4 وارد نمایید. این آدرس همان آدرسی است که در سایت مقصد از قسمت واریز دریافت کرده اید. سپس از قسمت 2-4 شبکه‌ای که کیف پول مقصد بر روی آن آدرس نمایش داده را انتخاب نمایید. و در بخش 3-4 مقدار مورد نظر را انتخاب نمایید و سپس دکمه  submit را وارد نمایید. (توجه نمایید شبکه‌های مبدا و مقصد یکی و یک ارز را انتخاب نموده باشید.)

  5. برای نهایی شدن برداشت. ابتدا در قسمت 1-5 دکمه send code را بزنید. در این مرحله کدی به ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید ارسال می‌شود. سپس کدی که به ایمیل‌تان ارسال شده را در قسمت 2-5 وارد نمایید. پس از آن در داخل گوشی نرم افزار google authenticator را باز کرده و کد یکبار مصرفی که مقابل ایمیل ثبت نامی شما در بایننس نوشته را در قسمت 3-5 وارد نمایید. و نهایتا دکمه‌ي submit را بزنید. ارز انتخابی شما پس گذشتی زمانی به کیف پول مقصد منتقل می‌شود.

  صرافی ارزدیجیتال بایننس یا به صورت مختصر اکسچنج بایننس بزرگ‌ترین صرافی آنلاین ارزدیجیتال در دنیا می‌باشد. متاسفانه استفاده از این اکسچنج برای کاربران ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد و کاربران ایرانی برای استفاده از اکسچنج بایننس نیاز است تا با استفاده از وی پی ان و به صورت ناشناس عمل نمایند و در صورتی که لحظه‌ای ارتباط وی پی ان کاربران قطع شود بایننس دارایی کاربران را بلاک می‌نماید.

  صرافی ارز دیجیتال «تبدیل» قصد دارد تا با فراهم آوردن محیطی امن و حرفه‌ای تمامی امکانات اکسچنج بایننس را در اختیار کاربران قرار دهد تا کاربران بدون هیچ دغدغه‌ای بتوانند تمامی نیازهای خود در زمینه‌ي خرید و تبادل ارزهای دیجیتال رفع نمایند. تبدیل صرافی ارز دیجیتال پیشرو با ارائه طیف گسترده‌ای از خدمات حرفه‌ای نیاز کاربران را اولویت اول خود قرار داده است.

  تنوع بالای ارزهای دیجیتال

  ابزار معامله‌گری حرفه‌ای

  کسب درآمد با دعوت از دوستان

  آموزش گام به گام و مشاوره رایگان

  کارمزد جابجایی رایگان به بایننس

  تحلیل‌ رایگان

  احرازهویت سریع

  بدون محدودیت معاملاتی

  خرید سریع بیت‌کوین

  خرید سریع دوج کوین

  خرید سریع بایننس کوین

  خرید سریع تتر

  امیدواریم که بر روی صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل با آرامش خاطر بتوانید به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید. اگر پاسخ پرسش‌تان را هنوز دریافت نکرده‌اید می‌توانید به راهنمای گام‌ به گام بازگردید.

  جهت آشنایی بیشتر میتوانید آموزش تصویری خرید و فروش ارز دیجیتال بر روی صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل را مشاهده کنید.

   

  انتقال ارز دیجیتال به کیف پول

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  بورس، سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار

  نگهداری بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال بسیار متفاوت از ارزهای سنتی است.

  بیت‌کوین برخلاف سایر ارزهای سنتی، یک ارز دیجیتال است، بنابراین برای انتقال و نگهداری این ارز به رویکردی کاملا متفاوت نیاز داریم.

  به دلیل اینکه بیت‌کوین فرم و شکل فیزیکی ندارد، آنرا نمی‌توان در جایی ذخیره کرد، بلکه فقط می‌توان کلید خصوصی (Private Key) آنرا که اجازه دسترسی به موجودی و امضای تراکنش‌ها را می‌دهد را در جای امنی ذخیره کرد.

  نمونه کلید عمومی (آدرس بیت‌کوین):
  1DJLdU8JXmwU3K98JttktFf58ktApGYwT7

  انتقال ارز دیجیتال به کیف پول

  نمونه کلید خصوصی (Private Key):
  L4izGfiCKU6GM7vrDkg7xog1RMox29DmrcZCS9W4NdnDe6nLzq4x

  توجه کنید که موجودی کیف فوق، خالی است. هرگز نباید کلید خصوصی خودتان را در اختیار شخص یا سایتی قرار دهید.

  ترکیب کلید عمومی (Public key) و کلید خصوصی (Private Key) است که امکان انجام تراکنش‌های بیت‌کوین را فراهم می‌کند.

  انواع مختلفی از کیف پول‌های بیت‌کوین و کیف پول برای سایر ارزهای دیجیتال وجود دارد و هر کدام نیازمندهای و مزایا و معایب خاص خودشان را دارند.

  در ادامه این بخش از سایت بورسینس همه‌چیز درباره کیف‌پول ارزهای دیجیتال را می‌توانید بخوانید و لیست بهترین و معتبرترین کیف‌ پول‌ها (که اصطلاحا به آن والت نیز گفته می‌شود) را مشاهده کنید.

   

 • فروسیلیس
 • انتخاب یک کیف پول برای استفاده، از اولین کارهایی است که برای کار با ارزهای دیجیتال نیاز دارید.

  در ادامه به معرفی انواع کیف پول‌ها می‌پردازیم. شما باید براساس نیازمندی‌ها، انتظارات و ویژگی‌های هر کیف پول، مورد مناسب را انتخاب کنید.

  یک کیف پول کاغذی صرفا یک برگه کاغذ است که آدرس عمومی (آدرس دریافت بیت‌کوین) و کلید خصوصی کیف پول (Private Key) شماست.

  کلیدهای عمومی و خصوصی این برگه کاغذ معمولا به شامل QR-code نیز روی کاغذ نقش بسته تا بتوان به سرعت از طریق اسکنرها آنرا اسکن کرد و موجودی را به یک کیف پول نرم‌افزاری انتقال داده و تراکنش را انجام داد.

  برای ساخت کیف پول کاغذی می‌توانید از دو سایت زیر استفاده کنید:

  https://www.bitaddress.org
  https://bitcoinpaperwallet.com

  در خصوص ساخت کیف پول کاغذی بیت‌کوین راهنمای کامل را بخوانید.

  مزیت اصلی کیف‌پول‌های کاغذی، عدم ذخیره‌سازی کلیدها در فضای دیجیتال و آنلاین است. به این ترتیب خطر هک شدن و به سرقت رفتن کلید خصوصی از طریق بدافزارها، Keylogger ها و هرگونه دزدی از طریق فضای دیجیتال تقریبا صفر می‌شود.

  با این حال، برای ساخت کیف پول کاغذی باید اقداماتی امنیتی را رعایت کنید که همه آنها در راهنمای ساخت کیف پول کاغذی بیت‌کوین ذکر شده است.

  به یاد داشته باشید که شما در حال چاپ کلید خصوصی بیت‌کوین روی یک کاغذ هستید و هرکس این کاغذ را داشته باشد می‌تواند همه موجودی آنرا خالی کند. بنابراین در صورت از بین‌رفتن، گم شدن یا دزدیده شدن آن تکه کاغذ، همه موجودی بیت‌کوین یا ارز دیگری که ذخیره کرده‌اید از بین خواهد رفت و به هیچ عنوان امکان بازیابی آن وجود نخواهد داشت.

  کیف پول‌های کاغذی برای نگهداری طولانی‌مدت ارزهای دیجیتال مناسب هستند و اگر قصد برداشت زود به زود ارزها را دارید، بهتر است از کیف پول‌های دیگر استفاده کنید.

  افرادی که روزانه نیاز به انجام تراکنش‌های بیت‌کوین یا سایر ارزهای دیجیتال دارند، کیف پول موبایل یک ابزار ضروری به نظر می‌رسد.

  این نوع از کیف پول‌ها در واقع یک اپلیکیشن هستند که روی گوشی اندروید یا IOS شما نصب می‌شوند و در آنها، کلید خصوصی شما نگهداری می‌شود. در این اپلیکیشن‌ها امکان ارسال بیت‌کوین یا سایر ارزها فراهم شده و معمولا رابط کاربردی ساده‌ای نیز دارند.

  با وجود سادگی در استفاده و همیشه در دسترس بودن، کیف پول‌های موبایل همواره در معرض هک شدن قرار دارند. همچنین اگر گوشی موبایل شما به هر دلیل آسیب دیده یا از دسترس شما خارج شود یا دزدیده شود، شخص دیگری می‌تواند به موجودی بیت‌کوین شما دسترسی پیدا کند.

  به دلیل احتمال آسیب‌ دیدن موبایل (ضربه، سوختگی و…) پشتیبان‌گیری از کیف پول‌های موبایلی اهمیت زیادی دارد.

  از جمله کیف پول‌های موبایلی که توجه کاربران زیادی را جلب کرده Trust wallet، کوینومی و اتمیک والت هستند.

  کیف پول‌های تحت وب، کلید خصوصی کیف پول شما را روی سرورهای خودشان نگهداری می‌کنند. سرور همیشه آنلاین است و توسط یک شرکت یا اشخاص نگهداری و کنترل می‌شود.

  سرویس‌های متنوع کیف پول تحت وب، قابلیت‌های متنوعی را دارند و برخی از آنها به کیف موبایل یا دسکتاپ نیز متصل می‌شوند.

  همانند کیف پول‌های موبایل، کیف پول‌های تحت وب و آنلاین به کاربران امکان دسترسی به مبالغ ارز و انجام تراکنش را از طریق هر دستگاه متصل به اینترنت فراهم کرده‌اند.

  اما در صورتی که بصورت درست پیاده‌سازی نشده باشد، ممکن است دسترسی شرکتی که سایت را اداره می‌کند به کلید خصوصی شما فراهم باشد و توانایی کنترل موجودی کیف‌ پول را داشته باشد. علاوه بر این، عملیات برخی از کیف پول‌های آنلاین برپایه برخی از صرافی‌هاست و احتمال اینکه آن صرافی بسته شود یا اینکه کلاهبردار باشد وجود دارد.

  کیف پول‌های تحت وب از پایین‌ترین سطح اطمینان برخوردار هستند زیرا علاوه بر احتمال مسدودسازی حساب از سمت شرکت ارائه‌دهنده کیف پول، احتمال هک شدن نیز بسیار بیشتر از سایر کیف پول‌هاست.

  بنابراین بورسینس استفاده از کیف پول‌های تحت وب مانند سایت بلاک‌چین (Blockchain.com) را توصیه نمی‌کند. به جای کیف پول‌های تحت وب، بهتر است از کیف پول‌های دسکتاپ و موبایلی استفاده شود.

  کیف پول‌های دسکتاپ را می‌توان دانلود کرده و روی PC یا لپ‌تاپ نصب کنید. این نرم‌افزارها کلید خصوصی والت شما را روی هارد درایو کامپیوتر نگهداری می‌کنند.

  این کیف پول‌ها از بسیاری از کیف پول‌های آنلاین و موبایل امن‌تر هستند، زیرا کلید خصوصی شما روی کامپیوتر خودتان نگهداری می‌شود و این کلید در اختیار هیچ شخص واسط یا سرور دیگری نیست.

  با وجودیکه این کیف پول‌ها برای کار کردن به اینترنت وصل می‌شوند و به همین دلیل احتمال هک شدن‌شان وجود دارد، اما گزینه مطلوب برای کسانی است که قصد دارند مقادیر کم بیت‌کوین را از طریق کامپیوترشان منتقل کنند.

  انتقال ارز دیجیتال به کیف پول

  انواع مختلفی از والت‌های دسکتاپ موجود است، برخی از آنها روی امنیت، برخی دیگر روی ناشناس بودن و… تمرکز کرده‌اند.

  در خصوص محبوب‌ترین کیف پول‌های دسکتاپ می‌توان به atomic wallet، نسخه دسکتاپ کوینومی اشاره کرد.

  یک والت سخت‌افزاری (Hardware Wallet) نوعی خاص از کیف پول ارزهای دیجیتال است که کلید خصوصی را در یک دستگاه سخت‌افزاری نگهداری می‌کند.

  این والت‌ها امن‌ترین و بهترین روش برای نگهداری بیت‌کوین یا سایر ارزهای دیجیتال هستند و هیچ گزارشی مبنی بر دزدیده شدن ارزها از این کیف پول‌ها ارائه نشده است. (در صورتی که این والت‌ها از جای امن و اصیل تهیه شود)

  برخلاف کیف پول‌های کاغذی که باید برای انتقال وجوه آنها، باید آنرا وارد یک والت نرم‌افزاری کرد، کیف پول‌های سخت‌افزاری را می‌توان بطور امن برای انجام تراکنش‌ها به کار برد.

  علاوه بر این، این والت‌ها در برابر ویروس‌های کامپیوتری مصون هستند و موجودی آنها نمی‌تواند از طریق دزدیده شدن کلید خصوصی سرقت شود.

  حتی برخی از کیف پول‌های سخت‌افزاری دارای صفحه نمایش هستند و به این ترتیب امنیت بیشتری دارند، زیرا از طریق همان صفحه نمایش می‌توان برای تایید و نمایش جزییات کیف پول استفاده کرد.

  بطور مثال از صفحه نمایش می‌توان برای تولید عبارت بازیابی (recovery phrase) و تایید مقدار و آدرس پرداخت استفاده نمود. بنابراین اگر روی یک والت سخت‌افزاری معتبر که توسط تولیدکننده اصلی و معتبر آن تهیه شده سرمایه‌گذاری کنید، موجودی ارز دیجیتال شما امن و مطمئن خواهد بود.

  لیست کیف پول‌های سخت افزاری:

  برای تهیه کیف پول‌های سخت افزاری می‌توانید با جستجوی نام آنها در گوگل، از قیمت‌ها و روش خریدشان اطلاع یابید.

  ارزهای رمزنگاری شده زیادی وجود دارد و برای ارزهای شناخته شده‌تر مانند بیت‌کوین و اتریوم، کیف پول‌های زیادی ایجاد شده است.

  در این صفحه هدف ما این است کیف پول‌های معتبر را با کمک شما لیست کنیم. امتیاز و تجربه شما به کیف پول‌ها به ما و سایرین کمک می‌کند سرویس‌های بهتر را بشناسیم.

  در ادامه لیست کیف پول‌های شناخته‌شده برای ارزهای رمزنگاری شده (ارزهای دیجیتال) را مشاهده می‌کنید.

  مهم: با وجودیکه این کیف‌ها با توجه به نظرات کاربران و بررسی بسیار انتخاب شده است، قبل از استفاده از کیف پول، خود شما مسئول تحقیق و بررسی بیشتر در خصوص امنیت آنها هستید و بورسینس مسئول از دست رفتن سرمایه شما نیست.

  .

  کیف پول سخت‌افزاری

  کول‌والت

  کیف پول تراست والت

  trustwallet.com

  کیف پول Coinomi

  coinomi.com/

  کیف پول myetherwallet.com

  myetherwallet.com

  کیف پول جکس

  jaxx.io

  کیف پول اتمیک والت

  atomicwallet.io

  جناب یک سوال داشتم وقتی میگیم آدرس کیف پول یعنی میشه به اون آدرس هر ارز دیجیتال رو واریز کرد؟ اگه اینطور باشه که دیگه فرقی نمیکنه اون کیف پول چه ارزهایی رو پشتیبانی می‌کنه.
  سوال دوم این هست که مثلاً من توی کیف پولی بیت کویین دارم و آدرس اون رو میدم تا یک نفر بهم استلار بریزه یا هر عرض دیگه ای اونوقت این میشه یا نه؟یه جورایی سوال دوم به سوال اول ربط داره

  اگه دقت کنید هر ارز کیف پول جداگانه ای داره و هر ارزی رو نمیشه به اون ادرس ارسال کرد.
  اگه همه ارزها یه ادرس داشت که اصلا نیازی به ساخت و ایجاد این همه کیف پول نبود.
  البته در مواقعی خاص ادرس دریافت ارزها یکسان هستن، مثلا ادرس اتریوم که میتونید کلیه توکن های روی شبکه اتریوم رو به یک ادرس ارسال کنید و برای هر توکن نیازی به ادرس جداگانه نیست.
  جزییات بیشتر:
  فرق توکن و کوین چیست
  کدام کیف پول برای شما مناسب است

  با عرض سلام.من چند روز پیش از یکی از صرافی های داخل یه مقدار استلار خریدم.ولی فراموش کردم تگ آدرس استلار بایننسم رو بدم.اونا هم ارسال کردن ولی به کیف پولم منتقل نشده.حالا هم هر چی پیگیری میکنم به نتیجه ای نمیرسم. به من گفتن تو قسمت ساپورت بایننس درخواست بده ولی اون قسمتش یه مدته غیرفعاله..باید چیکار کنم؟ ممنون

  سلام، فقط باید از طریق بایننس پیگیری کنید، راه دیگه ای نیست.

  ببخشید من متوجه تگ آدرس نشدم برای انتقال مگه آدرس والت کافی نیست مگه?
  دیگه تگ آدرس چیه

  برای ارسال استلار به صرافی ها و بعضی کیف پول ها، وارد کردن stellar memo که بعضی ها بهش تگ میگن لازمه.
  این اطلاعات رو باید از کیف پول مقصد بردارید.
  stellar memo در کیف پول مقصد به همراه ادرس نشون داده میشه.

  سلام میشه بگین از کجا استلار خریدین؟
  ….

  برای خرید استلار چندتا راه هست:
  1- بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال رو به استلار تبدیل کنید >>> راهنمای تبدیل ارزها
  2- بطور مستقیم از سایتهای ایرانی استلار بخرید >>> یه سایت پیشنهادی برای خرید ارز دیجیتال با ریال

  سلام خسته نباشید من از کیف پول lumi wallet استفاده میکنم نمیدونم که معتبر هست یا نه و این که چطور میتونم تویک استخر عضو شم و بیت کویین استخراج کنم لطفا راهنمایی کنید

  سلام، lumi wallet رتبه بدی نداره و به نظر معتبر میاد
  در مورد استخراج بیت کوین:
  استخراج بیت کوین چگونه انجام می‌شود؟
  بهترین سخت‌افزارهای استخراج بیت کوین

  مهندس برخی از سایت ها پرداختی شون به صورت پیپال و.. هستش…سوالم اینه با توجه به محدودیت ها و تحریم ها سایت exchange…یا والتی وجود داره تا بشه راحت تبدیل کرد..و نیازی به دردسرها و ریسک های عضویت،تحریم،فیلترینگ و دیگر هزینه های جانبی نباشه؟؟؟

  با سپاس

  بستگی داره چه ارزی رو بخواید به چه ارز دیگه ای تبدیل کنید
  بعضی از صرافی های غیرمتمرکز هستند مثلا idex.market که فقط برخی توکن های شبکه اتریوم در اون معامله میشه و به دلیل غیرمتمرکز بودنشون ریسک کمتری دارن.
  فیلترشدن هم دست من و شما نیست.
  اگه قصد معامله ندارید و مثلا فقط میخواید چندبار ارزها رو به هم تبدیل کنید، سایت changelly بهترین گزینه است چون وجهی در خود صرافی باقی نمیمونه
  راهنمای سایت changelly رو اینجا بخونید

  تشکر مهندس، پیشنهاد اول متاسفانه به ایران سرویس نمی ده..دومی هم که اکسنچج ارزهای دیجیتاله..منظورم مشخصا دلارها و سرویس های پرداخت الکترونیک مثل paypal, western union و… هستش..سوالم اینه آیا سایتی وجود داره..که درامدهای حاصل شده این متدهای پرداخت را به بیت کوین و.. تبدیل کنه؟
  و نیازی به تهیه ی کردیت کارت ، مستر و… نباشه؟؟

  با سپاس

  برای idex.market اگه با vpn واردش بشید فکر نمیکنم مشکلی به وجود بیاد، چون خودم دارم استفاده میکنم.
  برای تبدیل این درآمدها به بیت کوین راهی سراغ ندارم
  مگر اینکه از سایتهایی مثل payment24 اکانت پی پال تهیه کنید که اون هم در کل ریسکش بالاست.

  ممنون بابت پاسخگویی بدون چشم داشت.
  من تصمیم داشتم کیف پول jaxx رو انتخاب کنم ولی گویا ارز مونرو و استرلا رو پشتیبانی نمیکنه آیا کیف معتبری میشناسین که این دو ارز رو پشتیبانی کنه؟ البته دسکتاپ یا موبایل باشه.
  در ضمن مناسب هست آیا هر ارز رو در کیف پول جداگانه نگهداری کرد؟

  والت atomicwallet.io هر دو ارز رو پشتیبانی میکنه و رتبه مناسبی هم داره.
  در حال حاضر نرم افزار ویندوزش هست، اپ موبایل قراره منتشر بشه.

  باسلام خدمت آقای جهاندیده چندتا سوال داشتم:
  در کیف پول موبایلی coinomi اگه کسی seed و password رو نداشته باشه آیا میتونه به ارزها دسترسی داشته باشه؟ و اگر با گوشی وارد سایتهایی که امکان هک وجود دارد بشویم و یا برروی لینکهایی که خطر هک شدن دارد کلیک کنیم با وجود این لایه های امنیتی آیا بازهم امکان هک شدن وجود دارد؟ و اینکه coinomi امکان دارد ایرانی ها رو تحریم کنه؟ باتشکر

  سلام، همیشه احتمال این وجود داره با کلیک روی لینکهای ناشناخته کیف پول شما در معرض خطر هک شدن قرار بگیره
  چون ممکنه یه لینک شمارو به سمت نصب یه اپ هدایت کنه که هدفش هک کردن گوشی شماست.
  اما بطور کلی این کیف پول ها امنیت نسبتا خوبی دارن و اگه کار اشتباهی از سمت کاربر انجام نشه احتمال هک شدنشون خیلی پایینه.
  احتمال تحریم شدن همیشه هست ولی اگه پشتیبان تهیه کنید بعیده نتونید موجودی رو خارج کنید

  ببخشید اینکه که گفتید”اگه پشتیبان تهیه کنید بعیده نتونید موجودی رو خارج کنید” این پیشتیبان چی هست و چطور باید تهیه کنم؟!

  پشتیبان گیری، یعنی از کلید خصوصی یا Seed کیف پول خروجی بگیرید. در کیف پول های مختلف این روند فرق میکنه .
  اگه در منوها بگردید گزینه ای به نام backup یا export private key یا export keys یا show recovery phrase میتونید ببینید.

  سلام ببخشید اینجا سوال میپرسم الان مثلاً من می‌خوام استلار استخراج کنم باید با کدوم نرم افزار اقدام کنم و توی هر کیف پولی میشه ریخت با مخصوص داره.
  اگه کلا بگین برای استخراج هر ارز آیا به جای منبع هست که نرم افزارهاشو گذاشته باشه؟

  سلام، استلار که قابل استخراج نیست
  برای هر ارزی اول باید ببینید میشه استخراجش کرد یا نه
  اگه قابل استخراج بود میتونید سرچ کنید
  مثلا monero miner
  یا ethereum miner

  سلام.من یه مقدار ارز ریپل تو کیف پول کاغذی دارم.موجودیمو نشون میده اما 20 واحد کمتر قابل برداشته.علتش چیه؟دیگه اون 20 تا ریپل رو نمیتونم برداشت کنم؟و اینکه با چه برنامه ای میشه اون رو به کیف پول آنلاین منتقل کرد؟

  سلام، 20 ریپل برای فعالسازی والت نیازه و قابل برداشت نیست
  با اپلیکیشن هایی که قابلیت ایمپورت کلید خصوصی کیف پول رو دارن، مثلا toastwallet.com میتونید موجودی ریپل رو ایمپورت کنید

  سلام .تعداد زیادی ریپل توی کیف پول کاغذی ریختم و فقط کلید خصوصی و کلید عمومی رو دارم متاسفانه کد QR کیف پولم رو ندارم .چطوری میتونم ریپل هام رو از کیف پول کاغذی به کیف پول آنلاین منتقل کنم؟ خیلی ممنون

  منظور از کد Qr همون کلید خصوصی شماست که تبدیل به Qr code شده:
  Qr code چیست؟
  مهم اینه کلید خصوصی رو وارد والت کنید، چه با اسکن qr code باشه و چه بصورت دستی

  سلام
  کیف پول ها از نظر اکسچج باهم تفاوت دارن؟
  چه از نظر کارمزد چه از نظر پشتیبانی از انواع ارزها
  الان میخام کیف پول my ether wallet بسازم اگه بخام اتریوم رو تبدیل به یک عرض دیگه بکنم
  داخل کیف پول میتونم انجام بدم یا ..؟
  کارمزدش چه مقداره متلا 2 اتریوم رو تبدیل کنم به دش؟
  کارمزد بر اساس نوع کیف پوله یا بر اساس شبکه

  سلام
  در سایت myetherwallet با کلیک روی گزینه swap میتونید برخی از ارزها رو به هم تبدیل کنید
  کارمزد براساس ارزها متفاوته و خود شما باید بررسی کنید
  معمولا کارمزد پایینه.

  درود بر شما .میخواستم نظرتون رو درباره ی پلاگین یا مرورگرcryptotab بدونم که با گرفتن زیر مجموعه و استفاده از cpu بیت کوین استخراج میکنه.ایا مورد مشکوکی تو این نحوه ی استخراج هست یا خیر؟

  کریپتوتب پرداختش با بیت کوین هست ولی بیت کوین استخراج نمیشه
  در واقع ارزهایی که استخراجشون راحتتره مثلا مونرو استخراج میشه ولی همونطور که گفتم پرداختی رو با بیتکوین انجام میده

  سلام. خسته نباشید.برای انتقال ریپل از کیف پول کاغذی باید از چه اپلیکیشنی استفاده کنم؟ ممنون

  سلام.با اپلیکیشن coinomi چطور میشه اتریوم رو از کیف پول کاغذی به کیف پول آنلاین منتقل کرد؟ممنون

  سلام، میتونید علامت qr code رو در بالای اپ بزنید
  و qr code کیف پول رو اسکن کنید

  سلام الان با توجه به اینکه cryptopia دیگه از والت الکترونیوم پشتیبانی نمیکنه با کدکم صرافی میشه ترید کرد این ارز رو . ایا پیشنهادی دارین تا من استفاده کنم

  سلام، الان etn داره روی cryptopia معامله میشه و مشکلی نداره
  میتونید از kucoin هم استفاده کنید

  ممنون مهندس جان شرمنده یه سوال دیگه اینکه تو کیف پول coinomi چطوری ایدی رو پیداکنمض

  منظور شما از آی دی رو متوجه نشدم
  در کیف پول coinomi آی دی یا نام کاربری وجود نداره

  سلام مهندس جان تو ویژگی بعضی از کیف پول ها نوشتید که پشتیبانی از توکن ها ی erc20 یعنی چی متوجه نشدم اینجاش رو تشکر ازشما

  سلام، منظور توکن هایی هستن که روی شبکه اتریوم ساخته میشن مثل توکن kwatt یا DigixDAO
  تعداد این توکن‌ها هم خیلی زیاده

  طبق گفتتون امن ترین کیف پول یکیش دسکتابه حالا یه سوال ما ارزمون رو توی کیف پول دسکتاب ذخیره کردیم و بک اپ گرفتیم احیانا اگه اون نرم افزار کلا جمع کرد به دلایلی کلا شرکتش تعطیل کرد تکلیف چیه؟ منظوز از بک اپ چیه یه فایل میده از ارز؟ لطفا یه اطلاعات کامل بدین شاید روشن نشد.

  نقش بک آپ یا پشتیبان همینه که اگه نرم افزار به هردلیل باز نشد یا سیستم شما خراب شد یا هارد سوخت و یا… بتونید از این اطلاعات برای بازیابی موجودی ارز در یه کیف پول دیگه استفاده کنید.
  بک آپ ممکنه فایل باشه یا یه کلید خصوصی که به شکل کاراکترهای تصادفی هستن یا mnemonic phrase

  اونوقت ابن بک اپ که به صورت فایل یا کلید خثوصی هست باید نرم افزار یا کیف پول دیگه اون رو پشتیبانی کنه؟ منظورم اینه که باید نرم افزار مقابل باید فرمت اون یاپورت کنه یا این فایل پشتیبان رو همه کیف پول های دیگه میشناسن یا باید بگریم اونی که این فایل یا کلید رو میشناسه پیدا کنیم؟

  فرمت خاصی نداره که کیف پول دیگه ای پشتیبان نکنه
  اکثر والت ها امکان بازیابی موجودی با mnemonic phrase که از والت برداشتید یا ایمپورت کلید خصوصی رو دارن

  سلام، من یه مشکل برای ساخت ولت بلاکچین دارم
  وقتیکه ایمیل و پسوورد میزنم برای ساخت ولت به من پیام wallet could not be created رو میده ، دلیل چیه؟

  سلام
  احتمالا به دلیل فیلترشدنش هست
  میتونید از سایر والتها استفاده کنید:
  https://www.bourseiness.com/category/bitcoin/wallets

  سلام چون فیلتر شده مشکلی که ایجاد نمیکنه که؟؟
  میشه به جاش از فیلترشکن استفاده کرد کارمون هم باهاش انجام بدیدم؟؟؟

  سلام، نه بعیده مشکلی ایجاد بشه
  آره میشه از ثیلترشکن استفاده کرد

  آره منم همین مشکل دارم…به سایتش ایمیل زدم…یسری توصیه کرد..فایده نداشت….مشکل کماکان به قوت خودش باقیه….

  یه سوول برام پیش اومد
  اگه به طور مثال یه کیف پول در گوشی داشته باشیم میتونیم با یه کیف پول دسکتاپ به همون حساب دسترسی داشته باشیم ؟

  سلام، بله اگه کلید خصوصی رو از والت موبایلی بگیرید و در والت دسکتاپ import کنید امکانش هست

  سلام مجدد
  دو تا سوال داشتم.
  1- هزینه ارسال بیت کوین یا ارزهای دیگه چه درصدی از اون مبلغ ارسالی هست؟
  2-هزینه تبدیل ارزها به یکدیگر حدودا چه درصدی از مبلغ تبدیل شده هست؟
  ممنون

  سلام، در مورد کارمزد تراکنش این مطلب رو ببینید:

  کارمزد و مدت‌زمان تراکنش‌های بیت‌کوین چقدر است؟


  در مورد هزینه تبدیل، بستگی داره با چه روشی تبدیل کنید
  صرافی changelly کارمزد خیلی پایینی داره، راهنما:
  https://www.bourseiness.com/33142/cryptocurrencies-exchange

  سلام من کیف پول جکس استفاده میکنم چند باز اتفاق افتاده که آدرس کیف پولم تو ارزهای مختلف خودکار عوض شده، اگه من بخام تو استخراج ابری باشم و آدرس کیف پولم عوض بشه چه اتفاقی میوفته???

  سلام، همه آدرس های قبلی که از والت گرفتید معتبر هستن، بنابراین جای نگرانی نیست

  سلام داخل کیف پول بلاک‌چین چجوری میشه بیت کوین کش تبدیلش کنم به بیت کوین؟؟؟
  آیا این امکان داره؟؟

  سلام، آره
  از منوی exchange تبدیل کنید

  سلام،خدا قوت
  خواستم بدونم هر ارز رو داخل كيف پولي ك سايت خود ارز معرفي ميكنه نگهداري كنيم بهتره يا كيف پولهاي ديگه يا صرافي هاي معتبر

  سلام، طبیعتا کیف پولی که سایت رسمی ارز معرفی میکنه معتبره
  اما غیر از اون، والتهای معتبر دیگه هستن که چندین ارز رو پشتیبانی میکنن
  نمونه:

  بررسی کیف پول مولتی‌کارنسی Jaxx


  https://www.bourseiness.com/36079/jaxx-chrome-extension

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم در مبادلاتی که از طریق سایت localbitcoins.net انجام میشه چجوری طرفین مبادله رو انجام میدن ؟بدون ترس از اینکه طرف مقابل واریز خودش رو انجام نده.

  سلام وقت بخیر

  معاملات در این سایت از طریق اقداماتی که انجام گرفته با سهولت و اطمینان انجام می‌شود.

  فرایند معامله به این صورت است:

  1 – فروشنده بیت‌کوین آگهی‌های خرید بیت‌کوین را بررسی می‌کند و با توجه به شرایط خریدار، همانند حداقل و حداکثر معامله، میزان اعتبار کاربر، تعداد و حجم معاملات گذشته، یکی از خریداران بیت‌کوین را انتخاب می‌نماید.
  2 – با کلیک روی دکمه Sell در روبروی آگهی موردنظر، وارد صفحه معامله شده و معادل ریالی یا مقدار بیت‌کوین موردنظر برای فروش را وارد کرده و معامله را آغاز می‌کند. با اینکار موجودی بیت‌کوین از حساب فروشنده کسر می‌شود و به حالت سپرده در می‌آید (escrow)
  3 – فروشنده بیت‌کوین از طریق پنجره چت، مشخصات کارت بانکی یا حساب را به خریدار بیت‌کوین می‌فرستد و خریدار پس از واریز مبلغ، مشخصات واریز را به فروشنده بیت‌کوین ارائه می‌دهد.
  4 – فروشنده بیت‌کوین با بررسی حساب بانکی خود و اطمینان از دریافت پول، با کلیک روی release bitcoin، بیت‌کوین را برای خریدار آزاد می‌کند تا در حساب خریدار اضافه شود.

  در صورتی که شخص با کاربر معتبری که احراز هویت انجام داده و دارای سابقه معاملات بالاست وارد معامله شود، می‌تواند اطمینان حاصل کند که مشکلی به وجود نخواهد آمد. اما در صورت بروز مشکل، می‌توان برای معامله موردنظر درخواست Dispute را صادر کرد تا پشتیبانی سایت به اختلاف موردنظر رسیدگی کند.

  اطلاعات بیشتر: نحوه خرید و فروش بیت کوین در localbitcoins

  فرض کنیم فروشنده پولش رو دریافت کرد ولی release bitcoin رو نزد و تایید نکرد که پولی دریافت کرده اونوقت چه؟

  در اینجا بخش نظرات و خود مطلب توضیح دادیم:
  https://www.bourseiness.com/32686/make-money-bitcoin

  سلام
  بایننس ایرانیارو دیگه وریفای نمیکنه بلاک چین برای بایننس هست
  الان تکلیف ما چیه؟ ارزی که تو بلاک چین داریم از دست میره؟
  سوال بعدی اینکه بلاک چین حداقل چه مقدار بیت کوین رو انتقال میده؟

  سلام، اگه منظور شما سایت blockchain.com هست، نه این سایت متعلق به بایننس نیست.
  شما در هر جایی که والت میسازید اگه از کلید خصوصی و عبارت بازیابی (mnemonic phrase) پشتیبان بگیرید میتونید در صورتی که به هر دلیل والت از دسترس خارج شد این اطلاعات رو در والت دیگه ای وارد کنید و موجودی رو در والت جدید داشته باشید
  با این حال، در بایننس و بطور کلی صرافی ها و پلتفرم های معاملاتی متمرکز، کلید خصوصی و عبارت بازیابی (mnemonic phrase) قابل پشتیبان‌گیری نیست
  بنابراین ریسک نگهداری ارزها در این صرافی ها بالاتره و نگهداری در کیف پول شخصی که قابلیت پشتیبان‌گیری رو داره امنیت بیشتری داره
  تا جایی که میدونم حداقلی برای ارسال در کیف پول blockchain.com وجود نداره و تا زمانی که به اندازه کارمزد تراکنش در کیف پول موجودی باشه، امکان ارسال مابقی موجودی رو خواهید داشت

  آقای جهاندیده سلام خسته نباشید
  لطف می کنید مطلبی چیزی در مورد انت ماینرهای ASIC و کلا مزایا و معایب و قیمت او بقیه جزئیات و اینکه سایت معتبر برای خرید تهیه کنید؟
  ممنون میشم

  سلام، وقت بخیر
  در مورد ASIC قبلا مختصر توضیحی داده شده:
  https://www.bourseiness.com/33776/bitcoin-mining-asic

  سلام من دارم تو freebitcoin ساتوشی جمع میکم بعضی وقتا این هشدارو میده Someone has already played from this IP in the last hour. You need to wait for 30 minutes before playing the FREE BTC game again چیه مشکلش؟

  سلام، سوال شما ارتباطی با این مطلب نداره
  وقتی از یک وی پی ان اشتراکی استفاده میکنید گاهی اوقات چنین اروری نشون داده میشه

  سلام ووقت بخیر میشه راهنمایی بفرمایید کیف پول مناسب برای سایکون چیه؟ و اینکه سرمایه گذاری روی سایکون در آینده میتونه مفید باشه؟

  سلام، اسم ارز رو انگلیسی بنویسید.

  سلام.من میخوام ارزهامو از بایننس به کیف پول دیگه ای منتقل کنم.قبلا sms اون رو فعال نکردم.الان هم که میخوام منتقل کنم.نمیشه.google authenticator رو خود بایننس معرفی کرده.که با اون هم نمیشه کار کرد؟ باید چیکار کنم؟ممنون

  سلام، پس از درخواست برداشت ارز از بایننس، یه ایمیل تایید برای شما ارسال میشه که باید روی لینک درون ایمیل کلیک کنید
  اگه google authenticator رو فعال نکردید پس نیازی هم به وارد کردنش نیست

  سلام و خسته نباشید
  لطفا راهنمایی بفرمایید برای ریپل چه والتی مناسبتره؟
  و اینکه آیا ریپل برای سرمایه گذاری ارز مناسبی هست؟

  سلام وقت بخیر
  همه چیز رو در مورد ریپل اینجا توضیح دادیم:
  https://www.bourseiness.com/33221/whats-ripple

  سلام خسته نباشید. یه سوال داشتم.من وقتی میخوام ریپل یا ترون رو از کیف پولم به یه کیف پول کاغذی منتقل کنم ازم تگ میخواد.تگ آدرس خودم رو باید وارد کنم؟ چون آدرس کیف پول کاغذی ریپل یا ترونم تگ نداره.باید چیکار کنم؟ممنون

  سلام وقت بخیر
  برای ارسال ریپل به کیف پول کاغذی، درج تگ لازم نیست.

  سلام برای نگه داری بیت کویین سایت بایننس خوبه یا بلاکچین تا بشه بعدا فروخت؟

  سلام، برای نگهداری طولانی مدت بیت کوین و بقیه ارزها، کیف پول شخصی مناسبتره
  معرفی کیف پول ها: https://www.bourseiness.com/category/bitcoin/wallets
  سایتهایی مثل بایننس و پلتفرم های معاملاتی دیگه برای زمانی مناسبه که شما بخواید بطور مرتب خرید و فروش (ترید) کنید

  منظورتون همون کیف پول دسکتاپه؟اگه اینجوریه به صورت فایل ذخیره میشه؟ به نظرتون اگه مشکلی برای هارد پیش اومد دیگه نمیشه اون فایل رو نجات داد؟

  بله کیف پول هایی که اجازه پشتیبان گرفتن از کلید خصوصی و عبارت بازیابی رو میدن.
  اگه پشتیبان گرفته بشه از بابت حذف شدن فایل ها در هارد نگرانی نخواهید داشت.
  نمونه کیف پولی که قابلیت پشتیبان‌گیری رو داره:
  https://www.bourseiness.com/36079/jaxx-chrome-extension

  ببخشید که این همه سوال میپرسم من اگه بخوام بیت کویین رو داخل کیف پول بلاکچین یا بایننس نگه داری کنم ایرادی نداره؟ مقدار اونقدرا نیست.

  توصیه ها رو در مورد والت ها نوشتیم، والت های تحت وب امنیت کمتری نسبت به بقیه دارن.

  سلام
  برای استعلام موجودی پول والت کاغذی راهی جز import هست؟

  آقای جهاندیده سلام و عرض ادب
  من برای فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتالی تحقیقات زیادی انجام دادم و منطقی ترین پاسخ ها رو تو همین سایت و از شخص شما دیدم و خوندم
  خواستم بدونم امکان این وجود داره که بطور حضوری باهاتون ارتباط برقرار کرده و از مشاوره شما استفاده کنم؟

  سلام وقت بخیر
  پاسخ به ایمیل شما ارسال شد

  با عرض سلام و احترام
  به نظر شما کیف پول کاغذی یا کیف پول لدجر نانو کدامیک امنتر و برای نگهداری دراز مدت مطمین تره؟ با تشکر

  سلام وقت بخیر
  کیف پول سخت افزاری امنیت بالاتری داره
  ریسک از بین رفتن و یا گم شدن یه تکه کاغذ بیشتره

  با سلام
  فرض کنید من کیف کاغذی ساختم . برای پر کردنش باید اونو import کنم . برای اینکار و سایت بلاک چین کلید خصوصی‌ رو از ما میخاد. آیا این درخواست امنیت رو کاهش نمیده.

  از طرفی اگر بخایم بدونیم واریز به کیف کاغذی انجام شده یا نه باید باز هم اونو ایمپورت کنیم و کلید خصوصی رو وارد کنیم . این کار نا امن نیس؟

  سلام دوست عزیز
  شما همه چیز رو اشتباه متوجه شدید
  برای ارسال مقداری بیت کوین از یه کیف پول به یک کیف پول کاغذی، معمولا نیازی نیست کلید خصوصی کیف پول کاغذی رو جایی Import کنید (مگر اینکه کیف پول ارسال کننده هم کاغذی باشه)
  اگر شما یا کسی بخواد به کیف پول کاغذی مقداری ارز ارسال کنه، کافی آدرس کیف پول بهش داده بشه
  Import کیف پول کاغذی به معنای اینه که موجودی کیف پول کاغذی رو به یه اپلیکیشن یا والت آنلاین وارد کنید تا بتونید اون رو جابجا کنید

  با سلام . میدونم سوال تکراریه ولی به نظرم خیلی مهمه
  میخام بدونم چه کیفی برای بیت کوین ایجاد کنیم که بخاطر تحریم یهو بلوکه نشه
  یه سوال شخصی دارم . ۱۵۰۰واحد پرفکت مانی دارم میخام تبدیل کنم . به نظرتون در پنج سال اینده اتریوم و بیت کوین چجوریه. محدود بودن بیت کوین به نظرم ارزششو بالا میبره ولی نامحدوذیت اتریوم تورم زا هست . اتریوم مثل بانک مرکزی میمونه هر وقت کم بیاره سکه میریزه تو بازار. البته نظر منه. ممنون

  سلام، شما وقتی عبارت بازیابی یا کلید خصوصی رو داشته باشید مهم نیست کیف پول فیلتر بشه
  میتونید اون رو در یک والت دیگه import کنید
  در مورد کوین ها نظری ندارم

  1.سلام من تازه با این بیت کوین اشنا شدم ایاcryptobrowse اصلا استخراج به صرفه ایی هست با cpuسیستم ومجموعه گیری
  2.سرمایه گذاری واشنایی با این سیستم ودرامد زایی چطور هست چون الان بعد از14 سال سابقه از کاربعلت شرایط اقتصادی بیکار شدیم ممنون میشم راهنمایی کنید

  سلام، استخراج با کامپیوتر شخصی سودی نداره
  مگر اینکه با زیرمجموعه گیری به درامدی بشه رسید

  اقا دست شما درد نکنه که با حوصله جواب نظرات رو میدین. من تازه اشنا شدم میخواستم اگه کیف پول دسکتاپ بسازم رو یه لپ تاپی یا اگه آپ موبایلی باشه اگه لپ تاپ یا موبایل گم بشه یا هر اتفاقی بازم میشه به کیف پول دسترسی پیدا کرد یا نه ؟

  اگه از والت پشتیبان گرفته باشید آره میشه موجودی رو روی یه والت دیگه جای دیگه بازیابی کرد

  سلام توی بلاک چین چطور میشه آدرس بیت کوئین رو پیدا کرد من فقط آدرس wallet رو پیدا کردم که هر 10 دقیقه عوض میشه

  سلام، منظور از آدرس بیت کوین، همون آدرس والت هست و تفاوتی نداره
  عوض شدن آدرس یه ویژگی امنیتی هست تا افراد از یه ادرس برای همه جا استفاده نکنن

  سلام ، چطور میشه یه آدرس بیت کوین بلاک چین ثابت داشت؟
  تغییر کردنش مشکل ایجاد میکنه برای من و وقت گیره متاسفانه

  دیدم که سایت های خرید و فروش آدرس حسابشون ثابته ، چطوریه؟

  سلام وقت بخیر
  بعضی کیف پول ها آدرس بیت کوین رو با هر بار درخواست تغییر میدن
  این کار مشکلی ایجاد نمیکنه و فقط برای امنیت بیشتره
  همه آدرس های قبلی معتبر هستن

  با سلام و درود
  ممنون از پاسخگوییتون ،ببخشید قربان سایت exchanging فیلتر شده حالا واسه شارژ کردن حساب وبمانیمون از کدوم صرافی استفاده کنیم بهتره

  سلام، میتونید از payment24.ir استفاده کنید

  سلام دوست عزیز خسته نباشید
  دوست گرامی ی سوال داشتم میخوام تو سایت بلاک چین کیف پول بسازم این ارور رو میده Wallet could not be created هر کاری هم میکنم نمیشه
  ممنون میشم راهنماییم کنید.
  باتشکر فراوان

  سلام، وقت بخیر
  احتمالا باید با چیلترشکن وصل بشید

  ممنون از راهنماییتون دوست عزیز مشکلم حل شد

  با درود و تشکر
  ایا لوکال بیت کوین هم کلید خصوصی دارد یا فقط مخصوص اپلیکیشن ها بوده و بجاش از همون ورود دو مرحله ای باید استفاده کرد!؟

  سلام، لوکال بیت کوینز کلید خصوصی رو به کاربر نمیده.
  ورود دو مرحله ای برای افزایش امنیت حساب هست

  سلام. خسته نباشی . من کیف پول بلک چین دارم آیا میتونم از کیف پولم به حساب پرفکت مانیم بریزم ؟ و سوال اصلیم اینه وب مانی با بلوک چین چه فرقی میکنه ؟ وب مانی نمیتونه کیف پول باشه برا بت کویین و این سایت ها که ارز میفروشن ؟

  سلام، وب مانی یه سیستم مالی کاملا جداست
  وب مانی یه سیستم پولی آنلاینه و بیت کوین یه ارز رمزنگاری شده
  بنابراین هیچ ربطی به هم ندارن
  به همین خاطر تبدیل بیت کوین به وب مانی یا بالعکس، مثل سایر ارزها باید در صرافی ها انجام بشه
  میتونید از طریق سایت localbitcoins کار تبدیل رو انجام بدید:
  راهنمای سایت localbitcoins

  سلام خسته نباشید
  آیا امکانش هست که شخص دیگری برای ما ارز دیجیتال بفرسته مثلا من کالایی میفروشم به جای پول، ارز دیجیتال ازش دریافت کنم مثل شماره کارت که بهشون میدیم برامون پول میریزن

  سلام
  بله امکانش هست
  اما باید شخص طرف معامله شما با این ارزها آشنایی داشته باشه که الان متاسفانه افراد کمی با این ارزها آشنایی دارن

  سلام می خواستم بدونم بهترین کیف پول چیه؟

  سلام جناب جهاندیده
  من تازه کارم.با توجه به وضعیت و زمزمه به رسمیت شناختن ارز دیجیتالی توسط دولت.میخوام اتریوم بخرم.
  1-به نظر شما خوبه؟
  2-کیف پول سخت افزاری چی؟و از کجا خریداری کنم؟

  سلام وقت بخیر
  1- من پیشنهادی ندارم
  2 – کیف پول سخت افزاری همونطور که توضیح دادیم از امن ترین والت ها هستن. فروشنده خاصی نمیشناسم.

  خدا وکیلی الحق و الانصاف دمت گرم خیلی هم دمت گرم که به همه احترام میذاری و به سوالاتشان جواب میدی

  خسته نباشی مرد

  سلامت باشی 🙂

  سلام اقاي جهان ديده عزيز بنده واقعا نميدونم كدوم كيف پول رو انتخاب كنم…البته ميخوام مجموعي از ارز ها رو داشته باشم..لطفا راهنمايي كنيد كدوم كيف پول بهتره…البته من همه نظرات و راهنمايي هاي شما رو مطالعه كردم..لطفا واضح و مشخص تر بفرماييد چطوري و كدوم كيف پول رو انتخاب كنيم..باتششكر از وقتي و محبتي ك براي بچه ها ميزاريد.

  سلام دوست عزیز
  من فکر نمیکنم انتخاب خیلی سخت باشه
  چون هرکس با توجه به کاربرد و استفاده ای که از کیف پول و ارز دیجیتال میکنه باید کیف پول مناسب رو انتخاب کنه
  شاید یکی تریدره و مرتب باید مبالغ رو جابجا کنه، بنابراین کیف پول کاغذی براش مناسب نباشه
  و شاید یک نفر دیگه میخواد مبلغی ارز بخره و هر از یک ماه مثلا میخواد ازش برداشت کنه، شاید اپ موبایلی و نرم افزار دسکتاپ براش مناسب باشه
  برای انتخاب والت این مطالب هم کمک میکنه:
  https://www.bourseiness.com/category/bitcoin/wallets

  سلام وقتتون بخیر من ی مدت کوتاهه تو ربات تلگرامcrypto farmer فعالیت دارم خواستم ببینم واقعی هستش یا نه؟

  سلام، شناختی ندارم دوست عزیز

  سلام من از طریق سایت https://minergate.com وارد عرصه ارز دیجیتال شدم آیا مورد تایید شما هست؟
  و اینکه کدوم یک از کیف پول ها میتونه با این سایت ارتباط داشته باشه؟
  ببخشید من تازه واردم سردر نمیارم از این موارد

  سلام، اطلاعات بیشتر درباره ماینرگیت در این مطلب و بخش نظراتش هست:
  https://www.bourseiness.com/33051/cryptocurrency-mining

  سلام جناب جهان دیده خداقوت
  یک پیشنهاد دارم و اون اینکه لطفا برای سایت تون فروم یا چت روم درست کنید که کاربران سایت باهم بتوانند تبادل نظر داشته باشند و همین که قدری از زحمت شما برای پاسخ دهی و تکرار مکررات کاسته می شه.
  سپاس از شما

  سلام، وقت بخیر
  درست میفرمایید، خیلی ها حتی زحمت خوندن کامل مطلب رو به خودشون نمیدن
  در مورد گروه یا فروم، متاسفانه اغلب کاربران گروه تلگرام، فروم یا چت روم رو پر از تبلیغات و لینک زیرمجموعه گیری میکنن
  حتی در همین بخش نظرات هم روزانه دهها تبلیغ ارسال میشه که تایید نمیشن
  تجربه فروم رو هم داشتیم و اونجا قضیه بدتره چون هرکس از راه میرسه بدون جستجوی تاپیک، میخواد تاپیک جدید ایجاد کنه و بی نظمی زیادی ایجاد میشه
  کار وقت گیری هست، به همین خاطر از خیر فروم و چت روم و گروه تلگرام گذشتیم

  سلام.برای انتقال ارز ورج از کیف پول کاغذی به کیف پول آنلاین راهی هست؟ ممنون

  سلام، برای انتقال ارز از کیف پول کاغذی باید کلید خصوصی یا عبارت بازیابی رو در کیف پول هایی مثل coinomi وارد کنید (از طریق اسکن Qr code یا تایپ دستی)

  سلام و وقت بخیر!
  ممنون بابت پاسخ های روشن و با حوصله تون به سوالات دوستان! سوالم در مورد بلاک چین هستش ، اینکه برای اونهایی که تو ایران هستند امکان دریافت پیامک از بلاک چین وجود نداره ، و این امر باعث میشه نتونیم تو بلاک چین وریفای آیدنتی رو پاس کنیم ، آیا این اتفاق باعث میشه ارسال یا دریافت بیتکوین به مشکل بخوره؟ وریفای شدن اکانت و شماره تلفن همراه از شروط لازم ارسال و دریافت تو والت بلاک چینه !!! ؟؟ منتظر پاسخ تون هستم

  سلام وقت شما بخیر
  من ندیدم سایت blockchain.com نیاز به وریفای و احراز هویت داشته باشه
  و برای فعالسازی ورود دو مرحله ای هم میشه از google authenticator استفاده کرد و الزامی به استفاده از پیامک نیست

  سلام خسته نباشید.برای انتقال اتریوم موجود در کیف پول کاغذی به کیف پول آنلاین مثل coinpayments باید وارد چه سایتی شد؟ممنون

  سلام وقت بخیر
  اول باید اتریوم موجود در کیف پول کاغذی رو به یه والت آنلاین یا موبایلی import کنید
  بعد از طریق اون والت میتونید به هر جا که مایل بودید اتریوم رو بفرستید
  من ندیدم کوین پیمنت گزینه ای برای ایمپورت داشته باشه
  ولی اپ coinomi این گزینه رو داره

  سلام ممنون از مقاله ی خوبتون
  نظتون درباره ی کیف پول Guarda Wallet چی هست؟ قابل اعتماد هست؟ و کامزدهاش منصفانه است؟ سپاس

  سلام، به نظر نمیاد چندان والت پرطرفداری باشه
  این همه والت معتبرتر هست

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم تو چه سایتی کیف پول بسازم که بعدا بتونم بیت کوین هام رو بصورت ریالی بفروشم؟؟ و هم امن باشه کلا سایتی وجود داره که بشه معاملاتی انجام داد که بتونم بیتکوین رو به تومن تبدیل کنم و به حسابم ریخته بشه خیلی ممنون میشم اگه زود جواب بدین

  سلام وقت بخیر
  میتونید از سایت localbitcoins برای اینکار استفاده کنید:
  روش خرید و فروش بیت کوین در localbitcoins
  روش ارسال آگهی خرید یا فروش در localbitcoins

  سلام
  آقای جهاندیده توی والت های وبی کدوم رو پیشنهاد میدید که هم کارکردن باهاش راحت باشه و هم بهترین باشه؟
  واسه خرید بیت کدوم سایت برای ما ایرانی ها معتبر تره؟
  و سوال بعدی اینه که کمترین مقداری که میشه باهاش بیت خرید چند دلاره؟
  میشه به عنوان یک قلک ازش استفاده کرد که هر وقت یه پولی دستمون میاد بیت بخریم یا حتما باید دقیقا یک بیت یا بیشتر باشه؟

  سلام دوست عزیز
  والت هایی که در همین صفحه میبینید رو به همین خاطر پیشنهاد کردیم که بدونید کدوم والت بهتره.
  برای خرید بیت کوین این راهنما رو بخونید:

  بهترین روش خرید و فروش بیت‌کوین چیست؟


  کمترین مقداری که میشه بیت کوین خرید بستگی به فروشنده بیت کوین داره. بعضی ها حتی به اندازه 100 هزار تومن هم بیت کوین میفروشن و نیازی نیست حتما 1 بیت کوین خریداری بشه.
  باید شرایط و حداقل مبلغ خرید از فروشنده ها رو در سایتی که معرفی کردیم ببینید:
  localbitcoins

  سلام ببخشید من موفق به ثبت نام در coinpot نمی شم….مشکل از چیه؟
  http://uupload.ir/files/k94_capture.png

  و منظور از این گزینه چیه ؟
  http://uupload.ir/files/seic_capture2.png

  سلام، ارور اولی نشون دهنده اینه که شما قصد داشتید وارد حساب کاربری بشید ولی مشخصات شما درست نبوده
  ارور دوم هم مربوط به ورود کردن رمز برای دو مرحله ای هست
  اگه ورود دو مرحله ای (2FA) رو فعال نکردید، فیلد 2FA Code رو نیازی نیست وارد کنید
  البته من تعجب میکنم شما که هنوز چنین مواردی رو نمیدونید، چرا اصلا قصد دارید از این سایت استفاده کنید؟
  این چیزها رو حتی اگه زبان هم بلد نباشید میشه با تجربه فهمید که کجا چه فیلدی لازمه، برای ثبت نام باید چکار کرد و…
  در هر حال اگه باز هر جا به اروری برخورد کردید ساده ترین راه اینه از translate.google.com استفاده کنید

  ممنونم …حدسم درست بود…خواستم مطمین بشم….احتمالا مشکل از سروره …اصلا ثبت نام انجام نمی شه و ایمیل فعال سازی دریافت نمی کنم…..بنا به ضرورت…به هرحال ممنونم

  سلام خواستم برای خرید و فروش ارزهای دیجتال اقدام کنم بهم کیف پول Coinpayments معرفی کردن خواستم بددونم چجور کیف پولی هستش؟؟
  ایا قابل اعتماد هستش خوبه برای انجام کار؟؟

  سلام، بررسی کامل این کیف پول و درگاه پرداخت رو میتونید در این صفحه بخونید:
  https://www.bourseiness.com/35137/coinpayments

  سلام . چرا موقع Sign up کرد تو سایت Blockchin.com پیغام خطا میده ؟ چرا کار به این راحتی انجام نمیشه. تمام مراحل و چندبار چک کردم ولی نمیشه؟

  سلام، ظاهرا خیلی ها با این مشکل مواجه شدن
  دلیلش مشخص نیست
  میتونید از سایر والت ها استفاده کنید
  https://www.bourseiness.com/category/bitcoin/wallets

  سلام خواستم بدونم من چهارتا ارز دیجتال کار میکنم خواستم بدونم برای فروش و خرید تو ایران بخوام اقدام کنم کیف پول exodus کیف پول خوبی هستش از نظر امنیت کارایی همه چیز ؟؟؟؟

  بیت کوین.. لایت کوین.. بیت کوین کش…دش کوین

  سلام، اگه قصد معامله دارید، میتونید از دو پلتفرم معاملاتی که معرفی کردیم استفاده کنید:
  سایت binance
  سایت cobinhood
  در مورد والت exodus طبق توضیحاتی که در سایتشون میتونستید بخونید، ارزهای موردنظر شما پشتیبانی رو میکنه.

  سلام خسته نباشید من خودم کیف پول بلاک‌چین باز کردم دارم خواستم نظرتون بدونم

  خودتون کدومشون پیشنهاد میکنید بهتره و امنیتش هم خوبه؟؟برای استفاده ارز دیجیتال بهتره تو ایران؟؟؟

  و کیف پول coinpot چجور کیف پولی هستش؟؟ از نظر امنیت کارایی خوبه؟؟؟

  سلام
  دوست عزیز والت های پیشنهادی رو در همین صفحه معرفی کردیم
  blockchain.com والت نسبتا معتبرتریه از نظر من.

  ممنون از پاسختون
  راجب کیف پول coinpot نگفتید چجور کیف پولی هستش؟؟ از نظر امنیت کارایی خوبه؟؟؟

  والتی که اشاره کردید میکرووالت هست، یعنی برای تراکنش های کوچک استفاده میشه و همونطور که عرض کردم blockchain.com والت معتبرتریه

  ممنون از راهنمایتون

  سلام خسته نباشید یه کمکی میخواستم بهم بکنید و اونم اینه که اگه تو کیف پول بلاک چین ۱۵۰ دلار داشته باشم چجوری میتونم ازش استفاده کنم؟ میشه کشید بیرون و نقدش کرد ؟ یا میشه همون ۱۵۰ دلار اگه بهش اضافه تر شه بیتکوین خرید ؟ اگه یکی ازینا میشه لطفا بگین واقعا نیاز به کمکتون دارم…

  سلام، وقت بخیر
  تصمیم با خود شماست که بخواید بهش اضافه کنید یا بفروشیدش
  لینک راهنمای فروش بیت کوین به ریال

  با سلام چگونه میتونم maza رو به بیت کوین تبدیل کنممن maza کار کردم الان میخوام بیت کوین کنم یا بفروشم

  سلام، maza در اکسچنج cryptopia لیست شده، میتونید اونجا تبدیل به بیت کوین کنید

  همین ارز رو ادامه بدم یا به بیت کوین تغییر کار بدم

  به نظرم به بیت کوین تبدیل کنید بهتره.

  جناب فرضا exodus , اجازه exchange نمی ده…alternative یا راه حلی دارید؟

  اتفاقا exodus اکسچنج داخلی داره.
  با این حال برخی از والت های دسکتاپ در این مطلب معرفی شده:
  https://www.bourseiness.com/35787/desktop-wallets

  جناب می دونم این قابلیت و داره ولیکن ظاهرا به ایرانی ها سرویس نمی ده..یا شایدم همون داستان تحریم!!!
  http://uupload.ir/files/tkfa_c1apture.png

  خب این قابلیت رو خودم تست نکرده بودم
  احتمالا همینطوره و به ایرانی ها سرویس نمیده
  با این حال میتونید از صرافی هایی مثل changelly استفاده کنید
  البته والت jaxx.io هم اکسچنج داخلی داره.

  سپاس از شما

  سلام میخواستم کیف پول مجازی افتتاح کنم که نمیدونم کدومشون معتبرتر و با امنیت بالا هس و در ضمن تحت تحریم نباشه خواهش راهنمایی کنید

  ی سوال دیگه فنی برام پیش اومده مگه نمی گن بلاکچین غیرمتمرکزه پس سایتش چرا فیلتره؟؟ مخلص کلام اینکه به نظر می رسه سایه ی فیلترینگ و تحریم همزمان ایرانیانو در این عرصه به زحمت انداخته….و امنیت روانی و مالی در معرض تهدیده !!!.لطفا راهنمایی کنید….

  شما سایت بلاک چین رو با تکنولوژی بلاک چین اشتباه گرفتید، سایت blockchain.com فقط یه سایته و هر سایتی رو میشه فیلتر کرد.
  اما خود تکنولوژی بلاک چین یه چیز کاملا متفاوته.
  مثالی از غیرمتمرکز بودن تکنولوژی بلاک چین اینه که شما اگر کلید خصوصی کیف پول بیت کوین یا مثلا اتریوم خودتون یا هر ارز دیگه ای رو داشته باشید، فیلتر کردن یا بستن کیف پول های مختلف به هیچ عنوان نمیتونه دسترسی شما به موجودی کیف پول رو از بین ببره.
  چون مهم، کلید خصوصی شماست که میتونید در سایر کیف پول ها که تعدادشون هم کم نیست import کنید و مبالغ ارز دیجیتال رو از طریق اون مدیریت کنید.
  بنابراین فیلتر کردن سایتی مثل بلاک چین یا هر کیف پول دیگه، فقط یه تلاش بیهوده است.

  سپاس

  armory چطوره؟؟ من راه انداختم اما ی پیام می ده که انلاین نمی شه…و من موندم می شه اعتماد کرد یا نه!! تو سایتای خارجی زیاد پیشنهاد شده…electrum هم ارور می ده…و روش پیچیدش نیاز به نصب چند برنامه پیش نیاز داره و من از نصب اونها مطمین نیستم!! امنیت برام اولویته….لطفا راهنمایی کنید….

  https://electrum.org/#download
  Install PyQt__این چیه؟؟
  Install Electrum-3.2.2.zip
  In the electrum directory, run ‘python3 electrum’
  Before you can build PyQt5 you must have already built and installed SIP

  SIP Download___ و همین طور این یکی؟؟

  armory و electrum از والت های معتبر هستن
  ولی غیر از معتبر بودن باید به راحتی استفاده و کاربردش توجه بشه.

  شما خودتون چه والتی پیشنهاد می کنید؟ فرضا این وبسایت معتبره؟؟
  https://www.bitcoin.com/

  والت های پیشنهادی رو در همین صفحه میبینید.
  بله معتبره.

  ممنونم از لطفتون….

  سلام چندتا سوال داشتم .من چند روزی هستش که تو یه سایتی دارم پول جمع میکنم به دلار اسم سایت هم هستش zalmoneyخواستم ببینم واقعیه یا نه و بعدش میخوام یه کیف پول توی blockchainدرست کنم نمیشه درست کرد میگهwallet could not be createdنمی دونم چکار کنم .میخوام پولی رو هم که از این سایت در اوردم با بیت کوین استخراج کنم.خواهشا کمکم کنید به بن بست خوردم

  سایتی که شما اشاره کردید کلاهبردار هست.
  کافیه با منطق خودتون بسنجید، کدوم سایت به خاطر یک کلیک روی تبلیغ مثلا 10 سنت به شما پول میده؟
  میتونید به جای blockchain از والت greenaddress استفاده کنید:
  https://www.bourseiness.com/33458/greenaddress

  خب شما سایتی سراغ ندارید بدون سرمایە و پول بشە درامد کسب کرد؟ یابیتکوین استخراج کرد؟ ممنون

  بدون سرمایه و تخصص نمیشه پولی در اورد.
  یا باید تخصص خاصی داشته باشید یا مقداری سرمایه اولیه.

  سلام میخاستم بپرسم اگه کسی بخاد ..برای اولین بار در این فضا(یعنی خرید و فروش ارز دیجیتال ) شروع به فعالیت بکنه ..چه کاری باید انجام بده
  و با ارز رایگان شروع بکنه

  سلام، یک راهنمای مقدماتی در این صفحه وجود داره:
  سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال
  از سایت‌های بیت کوین رایگان چقدر میتوان درآمد داشت؟

  سلام عزیز ، برای مقدار پولی که در بلاک چین دارم و می خواهم به ریال تبدیل کنم فرمودید باید از Localbitcoins استفاده کنیم ، لوکال بیت کوینز هم والته ؟ یعنی در اونجا هم باید حساب باز کنیم و از بلاک چین انتقال به حساب لوکال بیت کوینز بزنیم ؟ و بعد تبدیل به ریال کنیم ؟؟ هزینه تراکنش هم که قاعدتا داره .. بهتر نیست کلا کیف پولمون همین لوکال بیت کوینز باشه تا این هزینه تراکنش رو نداشته باشیم ؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  سلام، localbitoins یه بازار برای خرید و فروش بیت کوین هست که با انواع روش های پرداخت میشه معامله کرد.
  چنین سایتهایی یه والت داخلی هم دارن، به خاطر اینکه برای فروش بیت کوین، باید کاربر اول بیت کوین رو به سایت منتقل کنه، بعد معامله انجام بده.
  بله میتونید از کیف پول لوکال بیت کوینز استفاده کنید و گاهی اوقات راهکار کم هزینه تری هست. چون کیف پول لوکال بیت کوینز علاوه بر کارمزد تراکنش شبکه بیت کوین، یه کارمزد deposit هم داره که معمولا 0.00050000 بیت کوینه.

  لیست آگهی های خریداران بیت کوین
  لیست آگهی های فروشندگان بیت کوین

  سلام
  قربان من ۲۰۰دلار تو کیف پول بلاک چین ذخیره دارم چطوری به تومن تبدیلش کنم دقیقا نمیدونم از کدوم استفاده کنم

  سلام، برای فروش بیت کوین و دریافت ریال، میتونید از طریق سایت localbitcoins اقدام کنید:
  روش خرید و فروش بیت کوین در localbitcoins

  سلام خسته نباشید.اگه کسی تو یه کیف پول کاغذی ترون یا ورج داشته باشه و حالا بخواد بفروشه.طریقه ایمپورت کردن اون چطوره و تو چه سایتهایی امکان پذیره؟ممنون

  سلام، معمولا برای ایمپورت کردن از کیف پول های موبایلی استفاده میشه، به خاطر اینکه این کیف پول ها امکان اسکن QR code رو دارند.
  یکی از این والت ها coinomi هست که در این صفحه معرفی کردیم:
  https://www.bourseiness.com/35668/coinomi

  با سلام و تشکر ویژه
  جناب مهندس جهاندیده ، آیا مشاوره و آموزش خصوصی دارید ؟

  سلام، فعلا نه دوست عزیز

  با سلام
  اگر من یک آدرس عمومی به همراه آدرس خصوصی ارز دیجیتال را پیدا نمایم ، آیا می توانم بفهمم این آدرس ها مربوط به کدام کیف پول است واصلا این موضوع اهمیتی دارد و اینکه این آدرسها چند بیت کوین را شامل می شوند و اینکه آیا می توانم آنها را به کیف پول خودم انتقال دهم ؟
  با سپاس از شما

  سلام، در صورت داشتن آدرس خصوصی (Private key) یک ارز دیجیتال، میشه اون رو به آدرس دیگه ای ارسال کرد و اهمیتی نداره مربوط به کدوم کیف پول هست.

  سلام، کیف پول مناسب برای ارز neo چی هست ؟

  سلام. در این رابطه این مطلب رو بخونید:
  https://www.bourseiness.com/34612/neo

  سلام.این کیف پول چطورهwww.coinpayments.net

  سلام. در این صفحه معرفیش کردیم:
  راهنمای coinpayments

  سلام
  چطور میتونم آدرس سایتی که پول بهش واریز کردم از روی حساب بیت کوین پیدا کنم که مربوط به چه سایتی بوده

  احتمال داره coinpayments هم ایران رو تحریم کنه

  سلام. من داخل سایت BTC.COM کیف پول مجازی ساختم آیا معتبر هست؟

  سلام، گزینه بدی نیست

  سلام راجب ارز ديجيتالي كين بنويسيد بگيد اسم كيف پول هاي كين چيه

  سلام من تو یه والت تو نرم افزار armory درست کردم و از سایتی که بیت کوین برام درست میکرد انتقال دادم به اونالان از حسابم تو سایت کم شده ولی به اون کیفه نیومده و هر باری هم که وارد میشم یه آدرس کیف پول متفاوت درست میکنه لطفا راهنمایی کنید

  سلام دو تا سوال دارم برای تبدیل ریال به دلاری که داخل پایر بتونم استفاده کنم باید چیکار بکنم
  و اینکه پرفکت مانی فیلتر شده آیا خطر نداره با فیلتر شکن واردش بشیم برای واریز پول به سایت های کلیکی خارجی ؟
  خیلی ممنون میشم جواب بدید

  سلام.
  میتونید با ریال بیت کوین بخرید و بعد وارد پایر کنید و همونجا تبدیل به دلار کنید.
  فکر میکنم به این صورت بشه.
  باز بررسی کنید خودتون

  سلام محترم مقصد از کلید خصوصی همان wallet ID است در setting بلاک چین است ؟

  سلام
  خیر، Wallet ID همانطور که از اسمش مشخصه آی دی والت شماست و کلید خصوصی نیست.
  جزییات بیشتر در مورد کلید خصوصی

  coinpaymentsنظرتون راجع به این والت چیه تحت وب هست

  گزینه بدی نیست.
  در این صفحه بررسیش کردیم
  https://www.bourseiness.com/35137/coinpayments

  سلام خسته نباشيد ميشه يه وراهنمايي بكنيد كدوم والت راحت تَر ميشه با اسكن مبالغ رو انتقال بدم

  سلام. اکثر والت های موبایلی چنین قابلیتی رو دارن.
  coinomi گزینه بدی نیست.

  سلام آقای شجاع الدین جهاندیده من تازه وارد این ماجرا شده ام میخواهم خرید وفروش کنم لطفا راهنماییم کنید والت در چه سایتی درست کنم و ازچه سایتی خریدوفروش کنم هرچه سایتها را میگردم بیشتر گیج میشوم خیلی مطلب خوندم ولی چیزی زیادی نفهمیدم لطفا” راهنماییم کنید بهترین سایت ها راکه میشناسی معرفی کنید

  ممنون از بابت پاسخ تان

  سلام بر شما
  ببخشید یک سوال غیر مرتبط دارم، به نظر شما در این سال 2018 کدام کوئین را با ااستفاده از CPU لبتاب رایگان استخراج کنم که آینده خوبی داشته باشد؟

  سلام. من پیشنهاد خاصی ندارم.
  شاید مونرو ارز خوبی باشه

  والت Ledger Nano S
  والت TREZOR
  والت KeepKey
  والت Ledger HW.1

  اگر این والت گم بشه
  چه مشه؟

  اگه از والت پشتیبان گرفته باشید میتونید موجودی والت رو بازیابی کنید.

  من قبلا نسخه ویندوز این کیف پول را که از این لینک دانلود کرده بودم داشتم که بدشانسی الان خرابش کردند چرا برای دستکاپ اراییه نمیدن الان با کلی مشکل روبه رو شدم
  https://beta.coinomi.com/desktopinstallers/coinomi_setup.exe

  این نسخه رو ندیده بودم، چون نسخه بتا هست و نسخه نهایی نیست به همین دلیل وجود مشکل دور از ذهن نبوده.

  من ویندوز خود را عوض کردم و خب طبیعتا کیف پول coinomiwallet به شکل دستکاپ ان قابل دسترس نیست ایا شما لینکی دارید که این کیف پول را به شکل دستکاپ نصب کنم

  والت coinomi برای ویندوز ساخته نشده
  فقط اندروید هست.
  البته با نرم افزارهای شبیه ساز اندروید مثل BlueStacks میشه اپ های اندرویدی رو روی دسکتاپ هم نصب کرد ولی توصیه نمیکنم.
  اگه از کیف پول خودتون بک آپ نگیرید و نرم افزار در درایو c نصب شده باشه و شما ویندوز رو عوض کنید، راهی برای برگردوند موجودی کیف نیست.

  سلام. یه کیف پول امن با قابلیت تبدیل ارز ها میشه معرفی کنید. میخوام از ارز های زیادی پشتیبانی کنه. تشکر

  سلام. بستگی داره بیشتر چه ارزهایی بخواید نگهداری کنید
  همونطور که در لیست والت ها میبینید، coinomi و eidoo گزینه های خوبی هستن

  سلام. یک کیف پول امن که کارمزد انتقال از اون پایین باشه برای لیتکوین یا اتریوم کدوم رو پیشنهاد میکنید و اگه نسخه موبایلی هم داشته باشه خیلی بهتره.

  سلام. کارمزد انتقال معمولا به شبکه اون ارز بستگی داره و کیف پول ها دخالت چندانی توی کارمزد انتقال ندارن.
  برای اتریوم، میتونید از eidoo استفاده کنید
  coinomi.com هم گزینه خوبیه

  سلام
  ببخشید من یه سایت یا کیف پولی رو میخواستم که بتونم بیت کوینم رو مستقیم به دلار یا یورو تبدیل کنم .
  میشه راهمناییم بکنید ؟!

  سلام. به چه حساب دلاری میخواید تبدیل کنید؟
  ویزا کارت یا مسترکارت دارید یا وبمانی؟
  در هر حال از طریق این راهنما میتونید بیت کوین رو به انواع ارزها در حساب های مختلف تبدیل کنید:
  روش خرید و فروش بیت کوین
  کافیه توی بخش سرچ، هر حسابی که دارید رو انتخاب کنید

  از کلید خصوصی چطوری میشه خروجی گرفت
  coinomiwallet

  روی منوی بالا سمت راست کلیک کنید (سه نقطه)
  گزینه export keys رو بزنید

  سه نقطه وجود نداره منظورتون از کلید خصوصی اون کادر 12 کلمه ای هست اون که در بخش تنظیماته

  سلام .چطور میتونم یک توکن جدید به کیف پول Eidoo اضافه کنم؟

  سلام، در بخش preferences روی force token enrollment کلیک کنید و ادرس توکن رو وارد کنید

  سلام.یه چندروزی هست که سایت بلاک چین فیلتر شده و حتی sms که برای وارد شدن به کیف پول به گوشی موبایل میفرستن به دستمون نمیرسه.الان تکلیفمون چیه؟چجوری میتونیم به سرمایمون دسترسی داشته باشیم؟آیا مشکلی تهدید میکنه سرمایمون رو یا خیر؟
  ممنون

  سلام. سرمایه شما رو مشکلی تهدید نمیکنه.
  اگر کلید خصوصی رو داشته باشید میتونید موجودی رو وارد یه کیف دیگه کنید.
  چاره ای نیست که با فیلترشکن وارد بشید.

  ba salam mikhastam bedonam to binance vaghti masalan bitcoin mikharim chetor montaghel konam be blochchain chon hamonjor to wallet binance mimone merc

  سلام. با در منوی funds روبروی btc دکمه withdraw رو بزنید
  بعد ادرس کیف پول خودتون و مبلغ رو وارد و ثبت کنید

  با سلام و خسته نباشید.
  به نظر شما کیف پول دکستاپی https://github.com/stellarchat/desktop-client/releases استلار برای ذخیره سازی استلار مناسب است؟
  احتمال دارد در آینده بلوک شود یا هویت کاربر را بخواهد؟ یا احتمال های دیگر؟
  لطفا مرا راهنمایی بفرمایید.
  سپاس بیکران.

  سلام. برای کیف پول استلار بهتره از مواردی که توی سایت خودش معرفی شده استفاده کنید:
  https://www.stellar.org/lumens/wallets

  تشکر استاد جهاندیده از وقتی که میزارید..فقط عذر میخوام به چه حد نصابی باید برسه تا از طریق سایت وارد حساب بلاک چاین بشه؟

  من استاد نیستم دوست من.
  توی سایت دقت کنید با کلیک روی دکمه withdraw نوشته که موجودی به 30 هزار ساتوشی باید برسه.

  سلام وقتتون بخیر.. خواهش میکنم من راهنمایی کنید. من فرد تازه کارم و دارم ساتوشی جمع میکنم رایگان و تو سایت بلاک چاین هم کیف پول ساختم. ولی واقعا نمیدونم منظورتون از کارکردن چیه؟باید چی کار کینم که بت کوین جمع کنیم؟ایا با رایگان جمع کردن به نتیجه ای میرسیم حالا چه دراز مدت و اصلا منظور از اینکه میگن بستگی به تلاش خودتون داره دقیقا چه تلاشی؟؟من الان تو خیلی از سایت های رایگان دارم همینطور بی هدف جمع میکنم ولی نمیدونم واقعا…یه توضیح کامل ولی به زبان ساده میخوام

  سلام. متوجه نشدم کجا به کار کردن اشاره کردیم؟
  جمع کردن بیت کوین رایگان در اکثر سایتها با معرفی سایر افراد و زیرمجموعه گیری هست.
  خود شما اگه درازمدت هم از سایتهای faucet بیتکوین جمع کنید مقدار خیلی کمی میشه.
  بطور کلی ارزش نداره وقتتون رو روی این سایتها بذارید.
  البته کامنت شما ارتباطی با این صفحه نداره، بهتر بود در جای مرتبطی کامنت بذارید.

  خب جمع کن بزار حسابت باشه اگه قیمتش بالا بره سود خوبی میکنی یا میتونی باهاش ارزهای دیگه بخری احتمالا قیمتشون بالا رفت کلی سود میکنی الان اونموقع طرف 150 دلار بیت کوین خرید الان با پولش لامبورگینی خریده فکرشو بکن اره اگر وقت وحووصله داری نیاز نیست بخری جمع کن البته مواظب باش حسابتو حک نکنن پسووردتو یک جایی کپی پست کن به سایتهای اسکم هم اعتماد نکن خطرناکه

  نحوه انتقال به حساب رو میشه توضیح بدید؟من از سایت freebicoinچند وقتی میشه دارم ساتوشی جمع میکنم و همچنین از سایت faucetولی هنوز چیزی به حسابم تو بلاک چاین اضافه نشده

  توی بخش Profile روی change withdraw address کلیک کنید و ادرس بیت کوین رو با پسورد حساب کاربری freebitcoin وارد کنید

  کیف پول بلاک چاین به تازگی کارمزدش را زیاد تر هم کرده است مثلامن 4.5 دلار دارم نمیتوانم ان را بحساب دیگری انتقال دهم در قسمت تنظیمات کارمزد هم فقط regular و poririty وجود دارد که هیچکدام اجازه تراکنش نمیدهند واقعا نمیدونم چیکار کنم

  انتقال این مبالغ کم با بیت کوین در حال حاضر به احتمال زیاد ممکن نیست چون الان کارمزد هر تراکنش برای تاییدشدن در 8 ساعت، حداقل 5.5 دلار هست. بنابراین امکان ارسال این مبالغ کم با بیت کوین وجود نداره.

  سلام روز بخیر
  من کیف پول toast wallet رو انتخاب کردم لطفا بهم بگید چطور میتونم ارز بخرم و به کیف پولم انتقال بدم

  سلام. در مورد خرید و فروش ارز این مطلب رو میتونید ببینید:
  https://www.bourseiness.com/33285/binance

  نظرات بسته شده‌اند.

  ما در بورسینس به شما کمک می‌کنیم:

  • منابع درآمد دیگری برای خودتان بسازید
  • کسب‌وکارتان را رشد دهید
  • ارزش پول‌تان را در برابر تـورم حفظ کنید
  • از سرمایه‌تان برای کسب سود استفاده کنید
  • سرمایه‌گذاری موفق‌تری داشته باشید

  درباره بورسینس بیشتر بدانید

  ایمیل‌تان را وارد کنید تا جدیدترین مطالب به ایمیل‌تان ارسال شود:

  بعد از ثبت ایمیل لینک تایید برایتان ارسال می‌شود، لطفا روی آن کلیک کنید

  سلب مسئولیت: در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری (اوراق بهادار، بازار آتی، طلا و ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی و…) ارزش دارایی‌ها ممکن است به سرعت تغییر کند و ریسک از دست رفتن سرمایه وجود دارد. محتوای موجود در سایت بورسینس صرفا جهت اطلاع‌رسانی است و نظرات شخصی نویسنده را منعکس می‌کند. بورسینس هیچ منفعت یا مسئولیتی در قبال سود و زیان کاربران ندارد و مسئولیت استفاده از تمامی مطالب و محتوای سایت بر عهده کاربران است.

  Copyright © Bourseiness 2013-2021

  کپی‌برداری از مطالب این سایت به هرشکل، غیرمجاز و غیرقانونی است.

  افرادی که در زمینه استخراج، خرید و فروش یا سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال فعالیت می‌ کنند، می‌ دانند که نگهداری ارزهای دیجیتال یکی از موارد بسیار مهم و حائز اهمیت برای آنهاست. بسیاری تصمیم می‌ گیرند ارزهای دیجیتال خود را درون صرافی‌ ها نگهداری کنند اما این موضوع می‌ تواند خطرات و مشکلاتی را برای شما به همراه داشته باشد. وقتی شما تمامی ارز‌های دیجیتال خود را بر روی صرافی‌ های متمرکز نگهداری می‌ کنید، در واقع مالکیت ارزهای دیجیتال خود را به آن صرافی‌ ها واگذار کرده‌ اید. انجام این کار مشکلاتی را برای شما به همراه خواهد داشت، چرا کل دارایی ارز دیجیتال شما در کیف پول صرافی نگهداری می‌ شود و صرفاً یک عدد به نمایندگی از مبلغ واقعی سرمایه شما را نشان می‌ دهند. ساخت و استفاده از یک کیف پول شخصی می‌ تواند راه حل بسیار مناسبی برای نگهداری ارزهای دیجیتال باشد. در ادامه این مطلب توضیحاتی را در خصوص چگونگی نحوه انتقال ارز دیجیتال از صرافی به کیف پول را برای شما توضیح خواهیم داد.

  در ابتدا لازم به ذکر است اگر شما به دنبال اطلاعات بیشتری در خصوص رمز ارزها هستید، پیشنهاد می‌کنیم مقالات “چه رمزهای دیجیتالی مناسب خرید هستند” و “پتانسیل رشد ارزهای دیجیتال” را در مقالات وب‌سایت ما مورد مطالعه قرار دهید تا با دید بازتری وارد سرمایه گذاری در فضای ارز دیجیتال شوید.

  برای درک بهتر نحوه انتقال ارز دیجیتال از صرافی به کیف پول باید ابتدا بدانیم که نگه داشتن ارز دیجیتال در صرافی می‌ تواند چه مشکلاتی را به همراه داشته باشد. حتی در شرایطی که شما ارز دیجیتال مورد نظر خود را در یک صرافی متمرکز با روند کاری سالم و شفاف نگهداری کنید، همچنان خطرات خارجی زیادی دارایی‌های شما را تهدید خواهد کرد. بر اساس آماری که سایت کوین گیکو در سال ۲۰۲۰ منتشر کرده، مبلغی بیش از ۲۸۶ میلیون دلار ارز دیجیتال از صرافی‌ های مختلف سرقت شده است.

  همچنین برخی از آمار نشان دهنده این هستند که تا امروز از صرافی‌ها بیش از ۳ میلیارد دلار ارز دیجیتال توسط هکر‌ها دزدیده شده است. این موضوع کاربران ایرانی که در زمینه ارز دیجیتال فعالیت می‌ کنند را نیز تحت تاثیر قرار داده، به خصوص در شرایطی که آنها نمی‌ توانند به دلیل مشکلات سیاسی و اقتصادی خاص ایران، روال قانونی برای تسویه حساب خود را با صرافی‌ ها طی کنند. بعضی از آنها حتی بعد از گذشت دوسال هنوز نتوانستند دارایی خود را بازگرداند. البته در نظر داشته باشید که نگهداری ارز دیجیتال در صرافی‌ ها صرفاً برای افرادی مناسب است که می‌ خواهند به طور مرتب معامله داشته باشند و در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال فعالیت می‌ کنند.

  یکی از افراد فعال در زمینه ارزهای دیجیتال و به خصوص بیت کوین گفته که اگر کلید صندوقچه نگهداری ارز دیجیتال در دست خود شما نیست، پس ارز دیجیتالی هم ندارید. افرادی که قصد نگهداری ارزهای دیجیتال برای مدت طولانی را دارند، بهتر است سراغ کیف پول معتبر بروند. کیف پول معتبر باید نزد همه شناخته شده و مورد تایید باشد و کلید خصوصی خاصی با رمز قابل بازیابی در اختیارتان بگذارد. کیف پول‌ های ارز دیجیتال در اصل نرم‌ افزارهای معتبری هستند که می‌ توانند روی تلفن همراه یا کامپیوترهای شخصی نصب گردند. این ابزار‌ها کاملا رایگان می‌ باشند و اگر نکات ایمنی مربوط به حفظ کلمات عبور و بازیابی آنها را رعایت کنید، امنیت بیشتری خواهید داشت.

  انتقال ارز دیجیتال به کیف پول

  البته افرادی که احساس می‌ کنند نیاز به امنیت بالاتری دارند می‌ توانند از کیف پول‌ های سخت افزاری یا آفلاین نیز استفاده کنند که آنها را با نام کیف پول سرد هم می‌ شناسند. با استفاده از این ابزار خاص به راحتی می‌ توانید دارایی خود را روی یک فلش یا هارد ذخیره سازی کنید. البته در نظر داشته باشید امنیت کیف پول دیجیتال شما زمانی برقرار می‌ شود که نکات ایمنی مربوط به آن را به درستی رعایت کنید. در بخش‌ های بعدی این نکات را با دقت بیشتری مورد بررسی قرار خواهیم داد و سپس سراغ نحوه انتقال ارز دیجیتال از صرافی به کیف پول می‌ رویم.

  قبل از بررسی نحوه انتقال ارز دیجیتال از صرافی به کیف پول بهتر است نکاتی که باعث می‌ شوند ارزهای دیجیتال نگهداری شده در کیف پول شما امنیت بیشتری داشته باشند را بررسی کنیم.

  در ادامه این بخش قصد داریم که نحوه انتقال ارز دیجیتال از صرافی به کیف پول را برای آنهایی که در صرافی دیجیتال بایننس فعالیت دارند بیان کنیم. از آنجایی که صرافی بایننس یکی از گزینه‌ های بسیار معتبر برای افراد فعال در زمینه ارز دیجیتال است، در این مطلب صرفاً توضیحات مربوط به همین صرافی را با شما در میان خواهیم گذاشت.

  در این مطلب ما سعی کردیم تا نحوه انتقال ارز دیجیتال از صرافی به کیف پول را به ساده‌ ترین شکل ممکن در اختیار شما قرار دهیم که برای همگان قابل فهم باشد. اما نکته بسیار مهم در این زمینه این است که اگر قصد فعالیت در عرصه ارز دیجیتال دارید، حتماً باید تحقیقات بیشتری در این زمینه داشته باشید و روش انجام نقل و انتقالات از صرافی به کیف پول یا بالعکس را با جزئیات بیشتری آموزش ببینید. از آنجایی که بازار ارز‌های دیجیتال در جهان نوظهور می‌ باشد، بسیاری از اشتباهات فاحشی در این زمینه مرتکب می‌ شوند که ممکن است باعث بلوکه شدن کل سرمایه یا به خطر افتادن امنیت آنها شود. پس حتما قبل از هر کاری مطمئن شوید که آموزش های لازم در این زمینه را دیده‌ اید.

  حضور در این جاده، با توجه به پیچیدگی ها و ریزه کاری های متنوعی که دارد، آن هم تنها و بدون دریافت هیچ کمکی از مشاوران متخصص، تقریبا سخت و غیرممکن خواهد بود.

 • کاذرح
 • کلیه حقوق سایت محفوظ است. © 2021

  فروش ارز دیجیتال در ایران بعلت تحریمات با یکسری از مشکلات و محدودیت هایی مواجه است. یکی از این محدودیت ها این است که اگر بخواهید از سایت های صرافی های دیگری مثل بایننس خرید و فروش انجام بدهید نمی توانید بطور مستقیم اینکار را انجام بدهید. یا بعبارت دیگر بعلت تحریمات شما نمی توانید پول ریال را به سای صرافی بایننس بریزید و در ازای آن ارز مورد نظرتان را دریافت کنید. همینطور نمی توانید ارز دیجیتال مورد نظرتان را در بایننس بفروشید و در ازای آن ریال دریافت کنید. همینطور اگر دارائی دیجیتالی را در سایت بایننس داشته باشید و بایننس از روی داده هایی مثل  ip کشور شما متوجه این موضوع بشود که شما ایرانی هستید حساب شما را مسدود می کند.

  پس ما ایرانی ها باید چکار کنیم ؟

  راه هایی هست که بشود کاری کرد تا سایت بایننس متوجه ایرانی بودن ما نشود. مثلا استفاده از v-p-n ثابت.

  اگر قصد فروش ارز دیجیتال و تبدیل آن به ارز رایج ایران (ریال) را دارید باید طبق مراحل زیر پیش بروید.

  برای انتقال ارز دیجیتال از سایت صرافی بایننس به کیف پول می بایست در ابتدا ارز دیجیتال را به کیف پولتان منتقل کنید و سپس از کیف پولتان به ریال تبدیل کنید.

  انتقال ارز دیجیتال به کیف پول

  با ما مرحله به مرحله همراه باشید.

  برای اینکه شما بتوانید مبالغ خود را صرافی بایننس دریافت کنید ابتدا لازم است که آدرس کیف پول خود را از صرافی ایرانی دریافت کنید. برای انجام اینکار باید طبق آموزش صرافی که میخواهید پول خود را به آن انتقال دهید جلو بروید. 

  به دلیل تعداد بالای صرافی های ایرانی امکان آموزش سایت آنها در این مقاله وجود ندارد. اگر صرافی خاصی مد نظر دارید در پایین مطلب درج کنید.

  مرحله 1 : ابتدا وارد سایت صرافی بشوید و در قسمت سمت راست بالا روی گزینه ی wallet کلیک کنید. بعد از کلیک کردن بر روی گزینه ی wallet ، بر روی گزینه ی fiat and spot کلیک می کنید.

  مرحله 2 : در اینجا لیست دارایی های کیف پول شما به شما نمایش داده می شود. ارز مورد نظر خودتان را که قصد فروش آن را دارید را search کنید و سپس گزینه ی روبروی آن withdraw را انتخاب کنید.  

 • مجمع عمومی سالیانه چیست
 • مرحله 3 : در این مرحله باید از قسمت سمت راست بالای صفحه ارز دیجیتال مورد نظرتان را انتخاب کنید.سپس در قسمتaddress  ، آدرس جدید کیف پولتان را وارد می کنید.  

  مطابق تصویر بالا :

  قسمت 1: نام ارز دیجیتال را انتخاب کنید.

  قسمت 2 : آدرس کیف پولتان را وارد کنید.

  قسمت 3 : بستر انتقال ارز خودتان را مشخص کنید.

  نکته * در قسمت Network بستر انتقال مورد نظر خودتان را انتخاب می کنید ( TRC20 بستر ترون و ERC20 بستر اتریوم است) بستر ترون یا TRC20 کارمزد خیلی کمتری دارد. سپس در این مرحله پیغام انجام تراکنش موفقیت آمیز به شما نمایش داده می شود.

  1. در هنگام وارد کردن آدرس کیف پولتان به هیچ عنوان به صورت دستی این کار ار انجام ندهید و از گزینه ی COPY  و PASTE استفاده کنید.

  2. بهتر است برای انتقال ارزتان از بستر ترون (TRC20) استفاده کنید چون کارمزد کمتری نسبت به بستر اتریوم (ETC20) دارد.

  3. انتقال ارز چند دقیقه ای و حتی چند ساعت زمان می برد پس نگران انتقال ارز به کیف پولتان نباشید و اجازه بدهید چند دقیقه ای زمان سپری شود.

   

  alirezamehrabi_com

  alireza.mehrabii

  تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۹

  تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

  تاریخ انتشار : ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

  تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

  تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۹

  تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۹

  تاریخ انتشار : ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

  تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۰

  تاریخ انتشار : ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

  تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

  تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

  تاریخ انتشار : ۲۴ شهریور ۱۴۰۰

  ارز دیجیتال BTT نوعی ارز دیجیتال است که با هدف…

  شبکه Oasis که برای نسل بعدی بلاکچین طراحی شده است…

  ارز دیجیتال iost نوعی ارز دیجیتال است که با هدف…

  انتقال ارز دیجیتال به کیف پول

  دلایل زیادی وجود دارد که چرا مردم اکنون به ارزهای…

  کاردانو ارز دیجیتالی است که بر بستر شبکه بلاکچین…

  بیت کوین کش هم ارز رمزنگاری شده و هم شبکه پرداختی…

  برنامه هایی مانند اینستاگرام، توییتر و یوتیوب…

  با داغ شدن موضوع ارزهای دیجیتال در جهان، همگی…

  وایت‌ پیپر(White Paper) در لغت فارسی به معنای اوراق…

  دوج کوین که در برخی زبان ها، “داگ کوین” و “دوژ کوین”…

  برای دریافت پیشنهادات شگفت انگیز و تخفیف ها شماره موبایل خود را وارد کنید

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای تیم آموزشی علیرضا محرابی محفوظ می باشد.
  ARM Web Design Group

  رایانه کمک را بیشتر بشناسید

  با خدمات گسترده شامل

  پیدایش بیت کوین
  به عنوان اولین محصول تکنولوژی بلاک چین، مزایای مختلفی را به کاربران ارائه می­دهد.
  کاربران ارز دیجیتال با در اختیار داشتن کلید خصوصی به طور کامل بر دارایی­ها
  کنترل دارند. در سیستم مالی سنتی انتقال حساب بانکی به یک بانک دیگر امکان پذیر
  نیست و حتی انتقال دارایی به حساب دیگر نیز با محدودیت­هایی همراه می­باشد. اما
  استفاده از کلید خصوصی در طراحی برخی از رمز ارز­ها مانند بیت کوین، امکان استفاده
  از آدرس کیف پول در پلتفرم دیگر سرویس دهندگان و استفاده از خدمات دیگر سرویس
  دهندگان را فراهم می­کند. در این مقاله می­خواهیم در رابطه با انتقال رمز ارز­ها
  از کیف پول به کیف پول دیگر با استفاده کلید خصوصی شرح دهیم. با ما همراه باشید.

  انتقال ارز دیجیتال به کیف پول

  قبل از اینکه به
  شرح انتقال رمز ارز­ها از کیف پول بپردازیم بهتر است یک تعریفی از رمز ارز داشته
  باشیم. رمز ارز از پروتکل­های رمز گرافیکی و یا کد­های فوق العاده پیچیده برای
  رمزگذاری دیتا­های حساس و انتقال آن­ها استفاده می­کند. تا معاملات امنی را فراهم
  کنند. توسعه دهندگان رمز ارز­ها این پروتکل­ها را بر پایه اصول پیچیده ریاضیات و
  مهندسی کامپیوتر بنا کرده اند. که آن­ها را غیرقابل نفوذ می­کند. این پروتکل­ها
  همچنین هویت افراد استفاده کننده از رمز ارز­ها را مخفی نگه می­دارد و ردیابی و
  پیدا کردن آن­ها را برای هرکسی دشوار می­کند. رمز ارز­ها 7 خصیصه کلیدی دارند:

  1.    دیجیتالی بودن

  2.    غیرمتمرکز بودن

 • بموتو
 • 3.    همتا به همتا

  4.    نام مستعار

  5.    بدون نیاز به اعتماد

  6.    رمزنگاری شده

  7.    جهانی

  کلید خصوصی رشته ای از حروف و اعداد و یا به صورت عبارت است که؛ مالکیت فرد بر
  آدرس یک کیف پول مشخص را مشخص می­کند. در دنیای رمز ارز­ها مالکیت دارایی را نشان
  می­دهد. این موضوع ضرورت حفاظت از کلید خصوصی را نشان می­دهد. بنابراین زمانی که
  کلید خصوصی در اختیار داشته باشیم کنترل دارایی­ها را به  طور مستقل از پلتفرم کیف پول سرویس دهنده در
  اختیار خواهیم داشت. همچنین در زمان مواجهه با مشکل قادر به انتقال دارایی به
  پلتفرم دیگر هستیم.

  پیشنهاد میکنیم مطلب ” چگونه کیف پول دیجیتال بسازیم؟ ” را نیز مطالعه کنید.

  پیشنهاد میکنیم مطلب ” چگونه کیف پول دیجیتال بسازیم؟ ” را نیز مطالعه کنید.

   

  در ادامه این مقاله به آموزش نحوه انتقال رمز ارز­ها
  از کیف پول به کیف پول دیگر می­پردازیم. در این مثال ارائه داده شده، کلید
  خصوصی از سرویس کیف پول بلاکچین دات اینفو استخراج شده و سپس دارایی ها به سرویس
  کیف پول جکس انتقال داده می­شود.

   

  پیش از دریافت کلید خصوصی بهتر است از وجود امنیت کافی اطمینان داشته باشیم. از
  سیستم­های عمومی و مشکوک برای دریافت کلید خصوصی استفاد نکنیم. همچنین لازم به
  یادآوری است؛ که وارد کردن کلید خصوصی به یک کیف پول جدید معمولا با وارد کردن
  عباراتی انجام می­شود. که می­توان آن­ها را به خاطر سپرد. در نتیجه امکان کشف
  عبارت و سرقت دارایی­ها توسط مهاجمان وجود دارد. برای جلوگیری از این اتفاق برای
  انتقال رمز ارز از کیف پول به کیف پول دیگر انتقال به آدرس عمومی کیف پول جدید که
  کلید عمومی و خصوصی آن تنها در اختیار کاربران قرار می­گیرد، ضروری بنظر می­رسد.

  پس از کسب اطمینان
  از امنیت کافی به منظور استخراج کلید خصوصی از کیف پول بلاکچین دات اینفو ابتدا به
  حساب کاربری لوگین یا وارد می­شویم. سپس در بخش تنظیمات( SETTINGS )گزینه ی امنیت (Security) را انتخاب می­کنیم. و در نهایت با فشردن دکمه ی عبارت پشتیبان (Backup Phrase) کلید خصوصی به ما نمایش داده می­شود. برای حفظ امنیت بهتر است
  پیش از انتخاب این گزینه اتصال اینترنت قطع شود وکلید خصوصی را در محل امن نگه
  داری کنیم. در صورتی که بیش از یک آدرس استفاده می­کنیم. پس از ورود به بخش
  تنظیمات گزینه آدرس ها و سپس مدیریت را انتخاب می­کنیم. پس از انتخاب هر آدرس قادر
  به دریافت کلید خصوصی مرتبط هستیم.

  انتقال ارز دیجیتال به کیف پول

   

  کیف پول جکس نسخه 2.2. به بعد امکان افزودن کلید خصوصی به کیف پول را ایجاد
  کرده است برای افزودن کلید خصوصی به کیف پول جکس از قسمت منو (Menu)  گزینه ابزار­ها (Tools) را انتخاب می­کنیم. در مرحله بعد رمز ارزی که قصد انتقال آن را
  داریم انتخاب می­کنیم. (توجه داشته باشیم رمز ارز­ها پس از افزودن به داشبورد در
  این قسمت نمایش داده می شوند).

  در مرحله بعد کلید خصوصی از کاربر درخواست می­شود. کلید خصوصی که در
  مرحله قبل دریافت کرده بودیم. را در این قسمت وارد می­کنیم.

  در صورت صحت کلید خصوصی گزینه وارد کردن (Import)  فعال می شود. و مقدار
  دارایی مرتبط با آدرس نیز در قسمت پایین صفحه نشان داده می شود.

   

  در صورتی که کلید خصوصی به  طور اشتباه
  وارد شود و یا موجودی آدرس صفر نشان داده شود. گزینه import فعال نخواهد شد.

  پس از انتخاب گزینه import جزئیات تراکنش
  انتقال در صفحه ی بعدی به کاربران نشان داده می شود که در نهایت پس از تایید آن ها
  عملیات انتقال تکمیل می شود.

  برای انتقال رمز ارز از این کیف پول به کیف پول دیگر در این کیف پول یک مرحله
  اضافه بر بالا وجود دارد. در حقیقت امکان افزودن کلید خصوصی به کیف پول سخت افزاری
  وجود ندارد. و کاربران برای این منظور باید کلید خصوصی را در یک سرویس دهنده ی
  خدمات کیف پول اضافه کنند. و سپس دارایی­ها را به آدرسی که کیف پول سخت افزاری
  ارائه می­دهد ارسال کنند. ابتدا کیف پول سخت افزاری لجر را به کامپیوتر متصل می­کنیم.
  و پس از وارد کردن پین کد برنامه لجر لایو را اجرا می­نماییم.

  پیشنهاد میکنیم مطلب ” نحوه بازیابی کیف پول ارز دیجیتال چگونه است؟ ” را نیز مطالعه کنید.

  پیشنهاد میکنیم مطلب ” نحوه بازیابی کیف پول ارز دیجیتال چگونه است؟ ” را نیز مطالعه کنید.

  در برنامه لجر لایو مسیر Accounts»Add Account»Bitcoin
  را مطابق تصویر دنبال می کنیم.

   پس از انتخاب بیت کوین در صفحه ی بعد
  وضعیت اتصال کیف پول سخت افزاری نشان داده می­شود. پس از کلیک  بر روی ادامه، آدرس­های ایجاده شده، نشان داده
  می­شود. آدرس مورد نظر را انتخاب می­کنیم و یا با انتخاب گزینه add account آدرس جدیدی را ایجاد می­کنیم. در نهایت با گزینه ی دریافت آدرس
  بیت کوین به ما نشان داده می­شود. که باید آدرس نشان داده شده در لاجر لایو را با
  آدرس نشان داده شده بر روی نمایشگر کیف پول سخت افزاری مطابقت داشته باشد. و آن را
  تایید کنیم.

   

   به این ترتیب با توجه به نمونه مراحل
  ذکر شده در بالا می توانین انتقال رمز ارز­ها از کیف پول به کیف پول دیگر را با
  استفاده از کلید خصوصی انجام دهیم.

  در این بخش با تعدادی از شایعترین سوالات کاربران در زمینه دریافت
  و انتقال ارز دیجیتال آشنا شده و به آنها پاسخ می‌دهیم.

   

  اگر پس از خرید ارز دیجیتالی به حساب wallet شما هیچ مبلغی
  اضافه نشد، لازم است به سرعت چند مورد را بررسی کنید که شامل موارد زیر است.

  1 . در ابتدا سریعا بررسی کنید که شماره حساب به درستی وارد
  کرده باشید و یا اگر برای فرد دیگری ID حساب خود را ارسال کرده اید، بررسی کنید که
  اشتباه ارسال نشده باشد.

  متاسفانه به دلیل این که برخی از دستگاه های به درستی از زبان
  فارسی پشتیبانی نمی‌کنند، پس از این که کاربر اعداد را به فارسی تایپ می‌کند، در
  موبایل فرستنده اعداد برعکس نوشته می‌شود، پس حتما توجه کنید که اگر درون آدرس کیف
  پول شما اعداد زیادی وجود دارد آنها را با کیبورد انگلیسی تایپ کنید.

  2 . مورد بعدی بررسی کنید که مدت زمان تراکنش چقدر است؟ ارز
  های دیجیتال به دلیل این که از سرور های خارج از کشور پشتیبانی می‌شوند، بیشتر
  مواقع با تاخیر در اطلاعات روبرو هستند، به عنوان مثال گاهی یک تراکنش ساده بیت
  کوین ممکن است یک ساعت تا دو ساعت به طول بی‌انجام، پس نیازی نیست نگران باشید،
  فقط کافی است منتظر بمانید و اگر فردی برای شما ارزی ارسال کرده از او مدت زمان
  انتقال را بپرسید.

  3 . و در آخر ممکن است، اصلا مبلغی منتقل نشده باشد تا وارد
  حساب شما شود. در این مواقع بهتر است با فرد مقابل در ارتباط باشید و از او
  درخواست کنید تا حساب خود را بررسی کند که آیا مبلغی کم شده است یا خیر.

   

  1 . در اولین اقدام قبل از انتقال هر ارزی به حساب صرافی،
  مطمئن شوید که قابل اطمینان باشد، برخی از کاربران به دلیل این که به درستی با این
  محیط آشنا نشده اند، گاها از طرافی هایی با ارزش پایین و زیر ساخت های ضعیف
  استفاده می‌کنند.

  2 . به دلیل تحریم، تقریبا بیشتر صرافی های و پلتفرم های
  معاملاتی خارجی اجازه فعالیت را به کاربران داخل ایران نمی‌دهند، اما برخی افراد
  با استفاده از برنامه های تغییر دهنده IP  سعی می‌کنند راهی برای استفاده بیابند، توجه
  داشته باشید که ممکن است با این روش ها بتوانید تحریم ها را دور بزنید، اما اگر در
  هر قسمت از انتقال متوجه
   ایرانی بودن شما شوند، حساب شما را مسدود کرده و
  هر چه زحمت کشیده باشید از بین میرود.

  3 . قبل از واریز ارز به صرافی، از محدودیت‌های انتقال ارز
  در آن مطلع شوید، زیرا برخی صرافی ها محدودیت های برای واریز و برداشت هر فرد در
  نظر گرفته اند که اگر این محدودیت ها را رعایت نکنید ممکن است نتوانید از حساب خود
  مبلغی را منتقل کنید.

  در این مقاله به
  شرح نحوه انتقال رمز ارز کیف پول به کیف پول دیگر پرداختیم. رمز ارز را تعریف
  کردیم. همچنین با استفاده از یک نمونه موردی برای انتقال کلید خصوصی از یک کیف پول
  به کیف پول دیگر مراحل انتقال کلید خصوصی را شرح دادیم. شما می­توانید در صورت
  داشتن هرگونه سوال در رابطه با انتقال رمز ارز از یک کیف پول دیجیتال به کیف پول
  دیگر با کارشناسان ما در رایانه کمک در ارتباط باشید، برای این کار کافی است با شماره 02140774580 تماس بگیرید

  تگ ها

  سلام میخواستم بپرسم
  چجوری میتونم ۵۰۰ واحد رو از کیف پول یه شخص دیگه به ولت خودم انتقال بدم
  ایا با گوشس میشه یا باید لجر حتما باشه

  بستگی به ارزی داره که میخواین انتقال بدین بهتره تماس بگیرید با مرکز تا کارشناسان راهنماییتون کنند

  من آدرس ارزمودادم.اون بنده ی خداارزی که برام خریده انتقال داده-ارزی بعدی دیگرواشتباهادوباره به آدرس همین ارز فرستاده-ولی متاسفانه ازارزی که برام خریده.توکیف پول ایشون صفزشده ولی برای من نیومده

  نوع شبکه رو باید بررسی کنید که درست انتخاب شده باشه

  سلام خسته نباشید اگه دو کیف پول ATOMIC , COINEX داخل یه گوشی داشته باشیم
  آیا انتقال ارز ADA از کیف پول ATOMIC به کیف پول COINEX قابل انجام است؟

  اصولا بله اگر غیر مستقیم هم نشه میتونید تبدیل ه تتر کنید ابتدا بعد راحت انتقالش بدین

  با سلام و خسته نباشید
  ببخشید یکی از دوستان می‌خواهد مقداری ارز شیبا به کیف پول من انتقال دهد ضمنا کیف پول من از والت هستش میگه کارمزد خیلی زیاد میشه، لطفا راهنمایی بفرمایید که چگونه با کمترین هزینه بتواند بمن انتقال بده،،، ممنون از همکاری شما

  باید کیف پولی نصب کنید که با شبکه کیف پول دوستتون همخونی داشته باشه بعد میتونید با کارمزد کمتر ارسال رو انجام بدین

  باسلام میشه بفرمایید ازکجا بفمیم که کیف پولمون که در صرافی هست چه شبکه ای هست و هچنین کیف پول تراست ولتچه شبکه ای هست .

  سلام
  من یک مقدار ارز دیجیتالی از صرافی انتقال دادم به کیف پول و تقریبا ۲۰۰ واحد از اون ارز کم شد.مشکل از کچاست؟ ممنون میشم راهنمایی کنیذ

  این مقدار برای انجام تراکنش یا از سمت صرافی یا از سمت سرور کیف پول کم میشه

  سلام وقت بخیر ممنون میشم کمکم کنید
  من از کیف تراست خودم به یه تراست والت دیگه فایل کوین انتقال میدم کارمزد کم میکنه اما نمیفرسته خطا میزنه دلیل چیه؟

  ارورش چیه؟

  سلام وقت بخیر، من کیف پول تراست والت دارم، میخوام ی کیف پول تراست والت دیگه نصب کنم و ارزهامو جابجا کنم چقد کارمزد برمیداره؟؟

  بسته به کوین متغییر هست باید چک کنید

  باسلام میشه بفرمایید ازکجا بفمیم که کیف پولمون که در صرافی هست چه شبکه ای هست و هچنین کیف پول تراست والت چه شبکه ای هست . میخوام شیبا رو انتقال بدم به کیف پولم هزینه اش زیاد میشه .

  تماس بگیرید با مرکز کارشناسان راهنماییتون می کنند 9099071540

  تماس بگیرید با مرکز کارشناسان راهنماییتون می کنند 9099071540

  سلام میخوام بدونم برای انتقال از تراست والت به کوینکس محدودیت عددی وجود داره ؟ 16 تتر میخوام انتقال بدم ضریب ده منتقل میشه شش تا میمونه ؟ و اینکه ترون برای اینکار نیازه ،ترونی که بعد از انتقال تتر تو کیف میمونه اونو چطور انتقال بدم ؟

  ترون که شبکه جدایی دارد و ربطی به تتر نداره و نه برای انتقال تتر هم محدودیتی نداره

  سلام خسته نباشید من کیف پول جکس دارم حتی 2 دلار ارز داشتم اتریوم اونو انتقال داده ولی تتر زیاد دارم اونو خطای TX019 رو میده چیکار کنم ب نظر شما؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  تماس بگیرید با مرکز کارشناسان راهنماییتون می کنند 9099071540

  ببخشید من اشتباهی ترست والت حذف شد ولی من اون کلید های pharse و برای ورود دوباره داشتم و دوباره ب حساب قبلیم وارد شدم اما لینک رو وقتی کپی کردم لینک قبلی نبود
  من BNB داشتم و قراره ب لینک اولی بیاد ک نمیدونم باید چیکارش کنم لطفا راهنمایی کنید

  اگر صرافی هنوز انتقال رو انجاک نداده باشه میتونید ادرس جدید رو بهشون بدین

  ببخشبد من رمز کیف پولم رو دارم !
  ببرم صرافی بخام تبدیل کنمش جواب میده؟
  با توجه به سوال بالا ک پرسیدم؟

  خیر اصولا

  آیا میشه Tronروازصرافی کریپتولند به صرافی والکس انتقال بدم

  بهتره ابتدا تبدیل به استیبل کوینش کنید بعد توی والکس مجدد با ترون اکسچنج کنید

  سلام
  من میخوام از tronlink pro به یه کیف پول دیگه ترون انتقال بدم
  ولی در آخر مسیر انتقال صفحه ای میاد که کد QR داره و نوشته از یک cold wallet استفاده کنید.
  چیکار باید بکنیم لطفا راهنمایی کنید

  تماس بگیرید با مرکز کارشناسان راهنماییتون می کنند 9099071540

  من تتر بر پایه ترون از نوبیتکس زدم ب کیف لجر از نوبیتکس کم کرده در کیف لجر نیومده کسی می‌تونه راهنمایی کنه

  نوع شبکه رو چی انتخاب کردین و اینکه فریمویر لجرتون به روز هست یا خیر؟

  سلام برای انتقال ارز شیبا از کریپتولند به اتمیک یا تراست ولت باید انقال بر چه بستری باشه

  یا bep20 یا erc20

  ایا باید برای انتقال ارز از کیف پول صرافی به کیف پول دیجیتال کارمزد پرداخت کرد در صورت جواب بله چطور میتوان هزینه را به حداقل رساند تشکر

  بله و اصولا شبکه انتقالی که انتخاب می کنید روی کارمزد تاثیر میزاره

  سلام.
  من از کریپتولند btt را به تتر در نوبیتکس با شبکه مشترک trc20 انتقال دادم. کریپتولند ارسال کرده ولی الان 2 روزه به حسابم توی نوبیتکس نیومده. این عادی هست ؟ چقدر زمان میبره ؟

  بستگی به حجم کوین هم داره ولی اصولا 1 تا 2 ساعت اگر نیومده باید txid انتقال رو چک کنید ممکنه ادرس رو اشتباه زده باشین

  سلام من میخوام بیت کوین به کیف پول تراست ولت انتقال بدم پیام موفقیت آمیز میاد ولی تو تراست ولتم نمیاد مشکل کجاست؟

  از روی txid تراکنش رو بررسی کنید ببینید موفقیت امیز بوده کامل یا خیر

  با سلام
  بنده از صرافی باینس مبلغ 22 واحد از یک ارز را به کیف پول اتقال دادم و در کیف پول 2 واحد امده است. در تاریخچه انتقال صرافی نیز 22 واحد درج شده است. دلیل عدم انتقال 20 واحد دیگر چه می تواند باشد؟

  سلام ممکنه فی یا هزینه انتقال کوینی که انتقال دادین معادل 20 واحد از اون کوین بوده باشه باید ببینید چه کوینی بوده و مقدار فی شبکه انتقالی چقدر بوده

  سلام
  وقتتون بخیر
  من کیف پول تراست ولت دارم و میخاستم بپرسم اگر بخام کیف پول سخت افزاری بگیرم و همه ارزامو از تراست ولت به اون کیف پول سخت افزاری انتقال بدم ایا کارمزد داره؟

  سلام شهاب جان
  اصولا نرخ کارمزد به میزان انتقال پول شما و صرافی که از اون در حال استفاده هستید، اما در کل برای مخاسبه و مشاوره دقیق میتونید با شماره 9099071540 تماس بگیرید

  سلام خسته نباشید. یک سوال داشتم اگه لطف کنید پاسخ بدید. انتقال حجم زیادی ارز دیجیتال از یک کیف پول به یک کیف پول دیگه چه سیگنالی به ما میده؟؟

  سلام جناب. اصولا باید ببینی چقدره این مقدار. اصولا به این انتقال ها میگن انتقال نهنگ ها اگه از یه کیف پول شخصی به کیف پول شخصی دیگه باشه یه معامله otp که هیچ سیگنال و تاثیریم رو بازار نداره اگه از کیف پول شخصی به کبف پول صرافی باشه دو حالت داره اگه کوین انتقالی استیبل کوین باشه یعنی طرف میخواد یه ارزی رو بخره برا همین باید ببینی کوین های ترند صرافی مقصد چیه روشون زوم کنی اگه یه کوین مشخص باشه یعنی ممکنه طرف میخواد بفروشه و اگر این قضیه تکرار بشه با حجم های بالا رو قیمت اون کوین میتونه تاثیر منفی بزاره. البته شما هم میتونید با شماره 9099071540 تماس بگیری تا به صورت دقیق و کامل مشاوره تلفنی و اینترنتی دریافت کنید

  با سلام
  من یه مقداری ارز شیبا در تراست ولتم دارم میخام انتقالش بدم به صرافی انتقال داده نمیشه ایا باید ارز اتریوم در کیف پولم داشته باشم

  سلام بسته به شبکه انتقالی و توکنی که خرید کردین داره اگر از شبکه اتریوم انتقال داده باشید بله ممکنه مقداری اتریوم برای انتقالش نیاز باشه و باید حداقل مقدار قابل انتقال رو هم داشته باشید

  هر سوال یا مشکلی در کار با کامپیوتر، موبایل یا تبلت خود دارید، از ما بپرسید

  کلیه محصولات و خدماتی که در این وبسایت به فروش میرسد، مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند

  021-7129 (سامانه اعتباری)

  9099071540 (تماس از تلفن ثابت کل کشور)

  021-77192337 (واحد پشتیبانی)

  بزرگراه رسالت ، چهار راه دردشت ، نبش خیابان حیدرخانی ، جنب رستوران منصوریان ، شماره ۵۳۱ ، طبقه سوم

  شرکت رایانه کمک اولین مرکز ارائه دهنده خدمات رایانه ای تلفنی (به شماره 9099071540) جهت رفع مشکلات کامپیوتری در سراسر کشور بوده و به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات رایانه ای و موبایلی کاربران می باشد.

  جهت استفاده از خدمات کامپیوتری تلفنی کافیست از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071540 تماس حاصل فرمایید. همچنین، رایانه کمک با موبایل هم قابل دسترسی است و بدین منظور می توانید با 0217129 تماس بگیرید و پس از خرید اعتبار از طریق همین شماره با کارشناسان رایانه کمک در ارتباط باشید.

  انتقال ارز دیجیتال به کیف پول
  انتقال ارز دیجیتال به کیف پول

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *