ارز های دیجیتال ایرانی


ارز های دیجیتال ایرانی
ارز های دیجیتال ایرانی

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز، با افزایش تعداد ارزهای دیجیتال موجود در بازار شرکت ها و همچنین دولت های مختلفی نیز به فکر ارائه ی ارزدیجیتال خود افتادند. از ویژگی های استفاده از ارزهای دیجیتال ایرانی مسئله ی دور زدن تحریم هاست. دو ویژگی اصلی ارزهای دیجیتال انتشار غیرمتمرکز و ناشناس ماندن طرفیت تراکنش می باشد. این مزیت ها به کشورهای تحت تحریم کمک می کند تا امور بین المللی خود را انجام دهند و ارز حاصل از فروششان را دریافت کنند. در این جا به معرفی چند رمزارز ایرانی می پردازیم.

پیمان، ارز دیجیتالی است که با پشتوانه طلا قرار است از سوی کنسرسیوم ققنوس صادر شود. این کنسرسیوم با همکاری بانک های ملی، ملت، پارسیان و پاسارگاد و همچنین هلدینگ بهسازان ملت، فناپ و شرکت سرمایه گذاری تکوست از زیرمجموعه توسن شکل گرفته است.

این کنسرسیوم تقریباً ۱۰ روز پیش هم در مراسمی اولین توکن خود با پشتوانه طلا را عرضه کرد. توکن معادل یک ارز دیجیتال جدید حاصل از ICO در نظر گرفته شده است. ICO فرایندی است که طی آن شخص حقیقی یا حقوقی در داخل کشور اقدام به صدور ارز دیجیتال یا توکن دیجیتال جدید کرده و چندین واحد از آن را با اهدافی مانند تأمین سرمایه در اختیار سرمایه گذاران می گذارد.

پیمان با علامت اختصاریPMN یک ارزدیجیتال ایرانی با پشتوانه ی طلاست( شمش یا سکه به شرط معادل سازی). این ارز ملی توسط بانک های ملی، ملت، پارسیان، پاسارگاد و شرکت ققنوس طراحی شده است. انتشار اولیه ی توکن پیمان در زمان آغار کار شبکه از سوی بنیاد ققنوس صورت می گیرد. در انتشار اولیه بنیاد یک میلیون توکن بدون پشتوانه را صادر و به حساب های توزیع بنیاد منتقل می کند. مدیرعامل شرکت ققنوس درباره ی رمزارز پیمان گفت:«هموطنان به زودی با استفاده از نرم افزارهایی که روی گوشی موبایل نصب می شود می توانند به سرعت و به سادگی واحدهایی از املاک مازاد بانک ها یا دارایی های با پشتوانه طلا را خرید و فروش کنند. هدف اصلی ما توکنایز کردن دارایی های ملکی به ویژه اموال مازاد بانک ها است که در فاز بعدی سایر دارایی های پولی و سرمایه ای را در برمی گیرد. تفاوت توکن این است که می تواند در قالب کیف پول در اختیار مردم قرار گیرد و ما می خواهیم به سرعت بخشیدن در نقل و انتقالات سرمایه ای، هیجان بیشتری را به مردم تزریق کنیم.» بن نظر می رسد به زودی فرابورس به عنوان ششمین میزبان به شبکه ی ققنوس وارد می شود .

ارزدیجیتال IRRDC یک توکن روی شبکه ی بلاک چین است که مبتنی بر صرافی غیر متمرکز بنا شده است. این رمزارز امکان خرید و فروش بر مبنای ریال را دارد و از این رو برای خرید آن هیچ ارزی از کشور خارج نمی شود. همچنین شما با خریدن این ارز رمزنگاری شده می توانید از طریق ایجاد حساب کاربری در تالار معاملات غیرمتمرکز کریپتو اکس (Cryptoex) وارد بازارهای بین المللی ارزهای دیجیتال شده و ارزIRRDC را با هر ارزدیجیتال دیگر مبادله کنید. از مزایای سرمایه گذاری روی این رمزارز می توان به مواردی اشاره کرد مانند:1-دریافت خدمات معامله گری حرفه ای 2- خرید و فروش از طریق صرافی غیرمتمرکز آنلاین 3- ارز دیجیتالی است که قابلیت معامله در بازارهای پولی بین المللی را دارد 4- امکان بهره مندی از سرویس تولید سیگنال معاملاتی (Crypto Signal Profrssional) و 5- امکان بهره مندی از سرویس بات معامله گر هوشمند (Magic Trader Bot).ارز های دیجیتال ایرانی

آریا با نام اختصاری AYA اولین کوین ایرانی است که شباهت زیادی به بیت کوین دارد. این رمزارز با هدف ایجاد روشی برای پرداخت همتا به همتا و غیرمتمرکز به وجود آمده است. تراکنش های این ارزدیجیتال بر روی بلاک چین ذخیره می شود و قابل استخراج نیز هست. همانطور که می دانید سازندگان ارزهای دیجیتال در وایت پیپر (White Paper) به توضیح ویژگی های ارز مورد نظر می پردازند. در مورد آریا کوین 80 درصد وایت پیپر یک کپی از وایت پیپر بیت کوین است. تعداد کل کوین های آریا 120 میلیون است که در طی 16 سال قابل استخراج می باشند. اولین دفتر نمایندگی آریا در استانبول افتتاح شده است. نقل و انتقالات در شبکه ی آریا کوین بدون واسطه است و با کارمزد 0/001AYA برای هر تراکنش انجام می شوند. آریا به عنوان اولین کوین ایرانی در چندین سایت ارزیابی آلت کوین مثل CoinMaeketCap ، Coingecko و CoinMaeketdaddy لیست شده است. شما می توانید برای خرید و فروش ارزدیجیتال آریا به صرافی های Crex24 و CoinExchange مراجعه کنید.

12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم. آخرین تحلیل ها و اخبار ارزدیجیتال در : https://mihansignal.com/

اگر کلمه خرید بیت کوین را به فارسی سرچ کنید قطعا از نتایج آن شگفت زده خواهید شد!

در مهرماه سال ۹۶ با بلاک شدن حساب کاربران ایرانی در سایت بیترکس میلیون‌ها دلار از دارایی ایرانیان بلوکه شد و از آن زمان صرافی های ایرانی به شکل قارچی به وجود آمدند. این باعث شده انتخاب یک صرافی معتبر با معیار های مناسب سخت تر شود.

یکی از سوالاتی که کاربران این روز ها از ما زیاد می پرسند این است که در چه صرافی عضو شویم؟ کدام صرافی معتبر ترین صرافی ایران است؟ آیا تاکنون صرافی ایرانی توانسته مجوز خرید و فروش بیت کوین بگیرد؟ آیا صرافی های ایرانی به نسبت صرافی های خارجی امنتر هستند؟ این ها سوالاتی است که قرار است در این صفحه آنها را پاسخ دهیم. لطفا با ما همراه باشید.ارز های دیجیتال ایرانی

صرافی ارز دیجیتال جاییست که در آن میتوانیم ارز های دیجیتالی مثل بیت کوین ، اتریوم و سایر آلت کوین ها را در آن خرید و فروش کنیم.

این صرافی ها به صورت کلی به دو مدل متمرکز و غیر متمرکز تقسیم میشوند. در مدل متمرکز شما با شارژ حساب خود و ثبت سفارش به صورت اتوماتیک میتوانید یک ارز دیجیتال بخرید. اما در حالت غیر متمرکز بعد از ارسال سفارش، یک اپراتور به صورت دستی موجودی شما را دریافت و به شما بیت کوین می دهد. در ایران بیشتر از حالت غیر متمرکز استفاده شده ، اما صرافی های معتبر تر از شیوع اتوماتیک و آنلاین بهره میبرند.

قبل از معرفی صرافی های معتبر باید بدانید  طبق آخرین قوانین ، ایران هنوز خرید و فروش بیت کوین را به رسمیت نشناخته است و برای آن قوانین شفافی وضع نکرده. طبق اظهارات پلیس فتا:

اما چون هنوز هیچ نهاد کنترل کننده ای به عملکرد این صرافی ها نظارت ندارند، پیشنهاد ما استفاده از صرافی های خارجی است که قانون شفافی دارند و خرید و فروش بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال در آن شفاف است. برای اطلاعات بیشتر توصیه میکنم مقاله آیا بیت کوین در ایران قانونی است؟ را مطالعه نمایید.

 • ورود پول هوشمند
 • پاسخ این سوال کاملاً منحصر به فرد است است، همانطور که مثلاً یک فرد استفاده از خودروی داخلی را مناسب تر از خودروهای خارجی می داند و دیگری ممکن است خلاف این را ترجیح دهد. بنابراین ما با استفاده از چند معیار مهم به بررسی معتبرترین و بهترین صرافی های ایرانی و خارجی می‌پردازیم. این معیار ها از این قرارند:

  یکی از مهم ترین ملاک های انتخاب یک صرافی زبان و کشور های قابل پذیرش است. اگر در زبان انگلیسی ضعف دارید بهتر است از صرافی های ایرانی استفاده کنید. زیرا در موقع خطرات و ریسک مسدود شدن حساب ممکن است زمان کافی برای ترجمه و ارتباط مستقیم پیدا نکنید.

  در این صرافی ها شما می توانید با استفاده از کارت بانکی تحت شتاب  پول پرداخت کنید و ارز دیجیتال مورد نظر خود را بخرید. حال آنکه در صرافی های بین المللی نیاز به استفاده از سرویس هایی مثل پی پل و وبمانی خواهید داشت که با وجود تحریم ها مشکلاتی خواهید داشت.

  تجربه کاربری نویسنده

  این معیار کاملا سلیقه ای و شخصی و حاصل تجربه شخصی کار کردن با صرافی های مختلف است.

  شاید به جرئت بشود گفت یکی از مهمترین معیار های انتخاب یک صرافی خوب میزان کارمزد مناسب است. بعضی از صرافی ها این کارمزد را درمعامله ارز های دیجیتال به حداقل و معامله با ریال به حداکثر رسانده اند.

  حداقل مبلغی که شما می توانید خرید یا فروش کنید گاهی آنقدر بالاست که از مبلغ سرمایه گذاری شما بیشتر است! در نتیجه باید سعی کنید صرافی انتخاب کنید که حداقل مبلغ سفارش آن کمتر باشد.

  بزرگترین مزیت صرافی های معتبر ایرانی قابل پیگیری بودن آن است، اگر در تراکنش های خود به اختلاف خوردید و پشتیبانی سایت به شما پاسخ مناسبی نداد، شما می توانید طبق قانون از آنها شکایت کنید.

  طبق ماده ۲ قانون مجازات عمومی:

  اگر حرفه ای هستید و یا هیچ وقت به صرافی‌های ایرانی نمی توانید اعتماد کنید بهتر است از صرافی بایننس ، بیتمکس یا کوکوین استفاده کنید. این صرافی ها با وجود تحریم و مشکلاتی که برای کاربران ایرانی به وجود آورده اند، باز هم در برخی موارد قوانین شفاف تری دارند و قابل اطمینان تر از صرافی های ایرانی هستند. در غیر این صورت کافیست ادامه این مقاله را بخوانید تا با بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی آشنا شوید.

  قبل از معرفی بهترین ها لازم است بیان کنیم اگر قصد استفاده از صرافی های ایرانی را دارید، بهتر است از سرویس مقایسه قیمت ارز های دیجیتال در صرافی های ایرانی استفاده نمایید تا با کمترین هزینه ارز دیجیتال بخرید. در جدول زیر به صورت اجمالی کلیه خدمات صرافی های نوبیتکس، والکس،رابین کش،  اکسیر و بیتستان مقایسه شده اند.

  نوبیتکس خود را اولین بستر دانش‌بنیان تبادل رمز ارزها با تاییدیه معاونت فناوری ریاست جمهوری معرفی می کند. یکی از مزایای این صرافی پشتیبانی از حداقل 12 ارز برتر است که انتخاب شما را برای خرید و فروش آزاد میکند.

  کارمزد معاملات در این سایت به صورت درصدی از حجم دارایی درخواستی محاسبه می شود، مثلاً اگر مبتدی باشید کارمزد اولین معاملات شما حدود ۰.۰۳۵% خواهد بود. همچنین معاملات به صورت جفت ارز یعنی مثلاً بیت کوین در مقابل تتر با کارمزدی در حدود ۰.۰۱۵% محاسبه خواهد شد. یکی از مزایای این صرافی این است که بدون احراز هویت سفت و سخت می‌توانید به صورت محدود در آن خرید و فروش کنید. همچنین برای شرکت ها حساب ویژه‌ای در نظر می گیرند که کارمزد آن مناسب تر است.

  دقت کنید برای احراز هویت صرافی نوبیتکس شما به اسکن رنگی کارت ملی خود نیاز خواهید داشت. حداقل خرید و فروش در این صرافی 300 هزار تومان است که مبلغ نسبتا بالایی است.

  طبق لینکدین شرکت نوبیتکس حداقل 43 کارمند به صورت رسمی در این صرافی مشغول به کارند که نشان دهنده جدیت این صرافی نسبت به سایر رقبای خود است.

  در حال حاضر نوبیتکس رتبه 13 الکسای ایران را دارد و از قدمتش اطلاعاتی در دسترس نیست.

  صرافی والکس کار تیمی از دانشجویان دانشگاه شریف و تهران است که در سال های اخیر در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت داشته اند. به ادعای این سایت حدود ۸۶ هزار کاربر در آن مشغول به ترید ارز های دیجیتال هستند. والکس هدف سایت خود را ایجاد بستری امن برای انجام معاملات و حفظ دارایی مشتریان می‌داند.این سایت هم از ورود دو مرحله ای استفاده می کند و در حال توسعه اپلیکیشن موبایلش است. تایید هویت در این سایت کمی سختگیرانه است اما نیاز به کلیپ سلفی نیست. فقط یک عکس حاوی مشخصات و تعهد نامه کفایت می کند و حساب کاربری شما تایید می شود. البته باید توجه داشته باشید برای تایید احراز هویت شما نیاز به یک خط ثابت خواهید داشت که با تعیین وقت قبلی به شما تماس بگیرند. خوشبختانه در این جدول زمانی روز های تعطیل و ساعات غیر رسمی هم ویژه شاغلین وجود دارد.

  در تجربه اولیه من در استفاده از والکس، مشکل اصلی تعویض پایه های بازار بود. مثلا شما وارد قسمت ترید بیت کوین می شوید و میخواهید کمی بیت کوین بخرید، اما به طور پیشفرض پایه بازار بیت کوین- ریال است. زمانی که پایه بازار را تغییر می دهید نمودار قیمتی به طور کامل عوض می شود و گاهی در این میان تعویض سایت دچار اختلال می شود.

  البته نا گفته نماند یکی از بهترین ویژگی های والکس سفارش گذاشتن در قیمت هایی خارج از تعرفه لحظه‌ای است، به این منظور اگر مثلا بیت کوین 65 هزار دلار است، شما می توانید اردر فروش را روی 70هزار دلار بگذارید و اگر خریداری با این قیمت پیدا شد، اردر شما بسته می شود. در حالی که در اکثر صرافی ها شما باید با قیمت لحظه ای آن ارز دیجیتال بر روی تابلو خرید و فروش کنید، که این باعث می شود برای سود کردن زمان زیادی را صرف پیدا کردن قیمت مناسب کنید.

  برداشت از حساب های ریالی حدود ۷۲ ساعت به وسیله سامانه ساتنا طول خواهد کشید و نرخ کارمزد معاملات در این در این سامانه با توجه به معاملات شما در ۳ ماه اخیر محاسبه خواهد شد. نرخ کارمزد حداکثر ۰.۴ % خواهد بود و با انجام معاملات و افزایش سرمایه کمتر هم خواهد شد. همچنین کمترین مبلغ سفارش گذاری 100 هزار تومان است.

  رتبه الکسای این سایت هنگام نگارش این مقاله 130 ایران است و قدمتی حدودا دو ساله دارد.

  در نگاه اول صرافی رمزینکس بسیار بسیار زیباست! رمزینکس امکان مبادله حدود 24 ارز دیجیتال برتر را فراهم میکند که تعداد قابل قبولی است. کارمزد معاملات در این صرافی از ابتدای ثبت نام حدود 0.3% است که نسبت به رقبا مبلغ واقعا بالاییست.

  حداقل مبلغ سفارش گذاری در این صرافی 100 هزار تومان است که مبلغ قابل قبولی است. همچنین رتبه الکسای این سایت در هنگام نگارش مقاله 350 است.

  در این سایت لوگوی سایت ساماندهی وجود دارد اما هنوز تایید نشده است. این صرافی ادعا می کند کیف پول های آنلاینش از سرویس های فوق امن شرکت آمازون استفاده می کند که دارای دسترسی چند لایه و محافظت شده است. در این سایت سطوح کاربران به پنج دسته تقسیم شده که برای مبتدیان حدود ۰.۰۲۵% کارمزد می گیرد. صرافی اکسیر دارای پشتیبانی تلفنی و تیکتی است و شرایط استفاده  از خدمات و تعهدات کاربران در آن به صورت شفاف موجود است.

  متاسفانه این سایت اصلا ظاهر زیبا و ساده ای ندارد و شاید کارکردن با آن برای کاربران مبتدی بسیار گیج کننده باشد. اما در مقابل نرم افزار مخصوص موبایل دارد و شما میتوانید به آسانی با موبایل خرید و فروش کنید.

  کمترین مبلغ سفارش گذاشتن در صرافی اکسیر 100 هزار تومان است و از 15 ارز دیجیتال برتر پشتیبانی می کند. در حال حاضر اکسیر رتبه 578 الکسای ایران را دارد و از سال ۲۰۱۸ مشغول به کار است.ارز های دیجیتال ایرانی

  یکی از جدیدترین صرافی های ارزدیجیتال ایرانی صرافی به نام رابین کش است که ابزار های جدید و منحصر به فردی دارد. مثلا برای اولین بار یک صرافی ایرانی توانسته قابلیت های Limit, Stop-limit و Market را در بازار های خود پیاده سازی کند. به کمک این قابلیت شما میتوانید برای معاملات خود حد ضرر و حد سود ایجاد کنید و بدون نیاز به نظارت بر قیمت، معاملات خود را اتوماتیک کنید.

  همچنین این صرافی از شبکه های شبکه TRC 20 و ERC 20 و BEP2 پشتیبانی میکند؛ پس در انتقال ارزهای خود مجبور نیستید تنها کارمزد بالای شبکه اتریوم را بپردازید. همچنین وجود شبکه BEP2 باعث می شود کلیه توکن های بر بستر بایننس مثل بایننس کوین را مستقیما ترید کنید.این صرافی حتی سخت‌افزارها و اکسسوری‌های مرتبط با کیف‌پول و ارزهای دیجیتال را نیز برای کاربران خود جمع‌آوری کرده‌است تا این نیاز استفاده‌کنندگان از این پلتفرم را هم پوشش دهد.اما شاید کلیدی ترین قابلیت صرافی رابین کش را بتوان وجود بازار های آزمایشی برای شروع معاملگران تازه وارد دانست. همچنین وجود اطلاعات تماس و آدرس دقیق دفتر شرکت باعث اعتماد بیشتر کاربران به این صرافی جوان می شود.

  همچنین اگر اهل هیجان و مسابقه هستید پیشنهاد میکنم مسابقه های این صرافی را از شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا برنده جوایز این مسابقات شوید.

  صرافی آنلاین بیتستان توسط شرکت ویرا ارتباط گستر امین با شماره ثبت ۵۵۴۵۰۷ ایجاد شده و امکان معامله حدود 60 ارز دیجیتال برتر را دارد. این صرافی در معاملات خود کارمزد 1.5% میگیرد که می توان گفت بالاترین نرخ کارمزد در بین صرافی های ایرانی است.

  همچنین این سایت دارای پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته است که مشکلات احتمالی شما را رفع میکند. در لینکدین این سایت 29 کارمند رسمی آن معرفی شده که نشان دهنده تیم قدرتمند بیتستان است.

  رتبه الکسای صرافی بیتستان در زمان نگارش مقاله 855 است.

  صرافی کریپتولند وابسته به آقای سینا استوی با گزارش سایت گرداب بسته شد و سینا استوی دستگیر شد.[منبع: گرداب]

  در گزارش گرداب نوشته شده است که کلاهبرداری آقای استوی به دلیل توکن BRG بوده و صرافی کریپتولند هیچ مشکل قانونی ندارد. لذا کاربرانی که منتظر تعیین تکلیف اموالشان در صرافی کریپتولند هستند، باید این فرم را پرکرده و منتظر رای دادستان پرونده بمانند.

  ما در این مقاله به بررسی انواع معتبرترین و بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی پرداختیم. همانطور که قبلا هم گفتیم معرفی این سایت ها دلیلی بر بهتر بودن این صرافی ها نسبت به صرافی های خارجی نیست و ما استفاده از آنها را توصیه و یا رد نمی کنیم. قبل از ثبت نام در هر صرافی حتما قوانین آن را به طور کامل ملاحظه نمایید که دچار مشکل نشوید.

  شما از چه صرافی معمولا برای خرید بیت کوین استفاده می کنید؟ آیا به صرافی های ایرانی اعتماد دارید؟

  اگر صرافی معتبری از قلم افتاده لطفا نامش را در قسمت نظرات بیاورید تا در اسرع وقت آن را بررسی کنم.

  12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم. آخرین تحلیل ها و اخبار ارزدیجیتال در : https://mihansignal.com/

  انتخاب بازار بر اساس

  محیط ساده و کاربردی نوبیتکس، معامله ارزدیجیتال را برای شما لذت بخش خواهد کرد.

  اولویت نوبیتکس امنیت است. با خیالی آسوده و بدون نگرانی خرید و فروش کنید.

  تنوع رمزارزها و سرعت معاملات، نوبیتکس را جزو بهترین بازارهای آنلاین قرار داده است.

  رمزارزهای دیجیتال محبوب را خرید و فروش کنید و در یکجا وضعیت موجودی خود را دنبال کنید
  ارز های دیجیتال ایرانی

  معامله انواع رمزارز با تومان از طریق واریز و برداشت با کارت‌های بانکی عضو شتاب

  رمز اختصاصی کیف پول شما به صورت آفلاین نگهداری می شود و در برابر هک ایمن خواهد بود

  کارمزد خرید و فروش در نوبیتکس بسیار کم است و با بالاتر رفتن حجم معاملات کاهش می‌یابد


  +600
  K

  کاربر فعال


  +5.5
  M

 • شرکت زرین معدن آسیا
 • معاملات انجام شده


  +200
  B

  حجم معاملات

  با دعوت از دوستانتان با لینک اختصاصی خود، هر بار که معامله می‌کنند برای همیشه تا 30% از کارمزد معاملاتشان از طرف نوبیتکس به شما تعلق می‌گیرد

  به ما بپیوندید


  Join Us

  ایران بایننس امکان پرداخت آنلاین از طریق کارت های بانکی عضو شتاب را دارد. پرداخت آسان، مطمئن
  و سریع

  برای انجام تراکنش کافی است وارد پنل کاربری خود شده و گزینه خرید یا فروش ارز را کلیک
  نمایید.

  ارز خریداری شده بصورت اتوماتیک و در همان لحظه به کیف پول کاربران منتقل میشود.ارز های دیجیتال ایرانی

  بستر حرفه ای خرید انواع ارزهای دیجیتال مانند خرید بیت کوین، خرید اتریوم و …

  صرافی ارز دیجیتال ایران بایننس یک پلتفرم کاملا بومی برای خرید و فروش انواع مختلف ارز های دیجیتال
  بوده و برای اولین بار در ایران، خرید و فروش بیش از 300 ارز دیجیتال را پشتیبانی میکند. از ابتدای فعالیت، مجموعه ایران بایننس در تلاش بوده تا صرافی بایننس برای ایرانیان یا بایننس ایرانی را در ایران پیاده سازی کند. اعتماد شما
  سرمایه ما بوده و حفظ سرمایه شما خط قرمز ماست.

  صرافی ارز دیجیتال ایران بایننس برای اولین بار در سال 1395 با هدف پر کردن خلاء پلتفرم
  ایرانی برای معاملات ارز دیجیتال شروع به کار کرد. اولین اصلی در این صرافی آسان سازی
  معاملات ارز دیجیتال برای تمامی اقشار جامعه بود که خوشبختانه تا به امروز طبق گفته کابران
  سایت آسانترن و سریع ترین سیستم معاملاتی را در بین سایت های ایرانی داشته ایم.

  تیم پشتیبانی ایران بایننس متشکل و منتخب از بهترین متخصصین زمینه های مختلف ارزهای دیجیتال
  بوده و با وسواس زیاد گزینش و 24 ساعته آماده پاسخ گویی به سوالات و مشکلات شما عزیزان می
  باشد.


  ارز دیجیتال نسخه رمزنگاری شده پول کاغذیست که به پول دیجیتال نیز شناخته می شود.
  ارز دیجیتال برخلاف پول کاغذی داری ویژگی های شفافیت، غیرمتمرکز بودن و تغییرناپذیریست، بطوریکه هیچ نهاد یا سازمانی نمیتواند آن را کنترل یا مدیریت کند.

 • سهم کماسه
 • یکی از ایمن ترین روش های خرید ارز دیجیتال، خرید از سایت های صرافی ارزهای دیجیتال است.
  از جمله این وبسایت ها میتوان به وبسایت خارجی Binance اشاره کرد که به دلیل تحریمات گسترده به کاربران ایرانی سرویس نمی دهد.
  وبسایت ایران بایننس سعی کرده است تا نسخه ایرانی بایننس را برای شما کاربران عزیز فراهم کند بطوریکه با ورود به بایننس و مقایسه با ایران بایننس متوجه این موضوع خواهید شد.
  برای خرید بیت کوین یا فروش بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری کافیست در وبسایت ایران بایننس ثبت نام و احراز هویت کنید سپس به راحتی مستقیما با ثبت سفارش بدون محدودیت و ثبت آدرس کیف پول دیجیتال خود رمزارز مورد نظر خود را خریداری و در کیف پول خود دریافت کنید.

  صرافی ارز دیجیتال وبسایت یا پلتفرمیست که با استفاده از آن شما میتوانید انواع ارزهای دیجیتال شامل بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، بی بی دوج، ترون، بیت تورنت و … را خریداری کنید یا به فروش برسانید.
  صرافی ایران بایننس با پشتیبانی بیش از 300 رمزارز رکورد دار خرید و فروش ارزهای دیجیتال در بین صرافی های ایرانیست.

  ایران بایننس تحت نظارت تیم های امنیتی برنامه نویسی و پیاده سازی شده و به شما این
  اطمینان خاطر را می دهیم که هیچ چیز سرمایه شما را تهدید نمی کند زیرا
  امنیت اطلاعات و تراکنش های خرید و فروش ارزهای دیجیتال کاربران با اخذ تدابیر
  لازم در سطوح بسیار بالا تامین و تضمین شده است.

  صرافی ارز دیجیتال ایران بایننس یکی از اولین ارائه دهندگان خدمات خرید، فروش و سرمایه
  گذاری ارز
  دیجیتال در ایران است که با ارائه بیش از 300 نوع رمز ارز تنوع ارزی قابل قبولی را به
  مخاطبان خود ارائه داده است.

  کلیه خرید و فروش های ثبت شده در صرافی ایران بایننس کاملا خودکار و سیستمیک می باشد.
  با فروش ارز به مجموعه ایران بایننس این امکان فراهم شده است تا تسویه
  حساب ها بصورت فوری انجام گرفته و به حساب کاربران واریز گردد.

  خرید و فروش ارز دیجیتال هیچوقت به این آسانی نبود. طراحی سایت ایران بایننس با تاکید بر راحتی و سهولت استفاده کاربران بوده و خرید بیت کوین، خرید اتریوم یا خرید هر ارز دیجیتال دیگری هیچوقت به این آسانی نبوده است.

  به منظور تشویق و حمایت از سرمایه گذاران خرد ارزهای دیجیتال، ایران بایننس کمترین کارمزد را از کاربران جدید خود گرفته و امیدواریم که قدمی هر چند کوچک در حمایت از شما کاربران عزیز برداشته باشیم.

  به منظور تسهیل فرایند خرید بیت کوین و ارزهای دیجیتال، صرافی ایران بایننس خدمات پرداخت
  بر روی درگاه های بانکی را تهیه و تدارک دیده است تا بدون محدودیت حجم خرید، معاملات خود را ثبت کنید.

  کاربران گرامی، پس از عضویت در مجموعه بزرگ ایران بایننس، علاوه بر امکان تبادل ارز و خرید و
  فروش انواع ارزهای دیجیتال در این مجموعه، میتوانند از طریق گزینه همکاری در فروش لینک منحصر به
  فرد خود را دریافت نموده و از آن طریق نسبت به عضو یت دوستان خود درایران بایننس مشارکت نمایند
  و از تراکنش های دوستان خود 30 % کارمزد دریافت نمایند.

  ریت تبادل : تومان

  نوع تبادل :خرید از سایت

  اخرین مقالات ایران بایننس

  ارز دیجیتال ویوز چیست؟ | معرفی کامل ارز دیجیتال | WAVES بررسی تاریخچه ارز دیجیتال ویوز. ویوز در واقع یک بلاکچین غیر متمرکز هستش که هر کسی می تونه از اون برای ساخت توکن های سفارشی خودش استفاده کنه. همچنین این پلتفرم یک صرافی غیر متمرکز (DEX) رو هم شامل میشه که کاربران میتونن توکن های ساخته شده خودشون رو با دیگر توکن های این پلتفرم مبادله کنن.

  ارز دیجیتال وینک چیست؟ | معرفی کامل ارز دیجیتال Wink | بررسی تاریخچه قیمت win. یکی از حوزه هایی که بلاکچین به آن وارد شده و به سرعت در حال پیشرفته، صنعت بازی سازی (Gaming) می باشد. وینک یکی از این بلاک چین هاست که … .

  مقایسه ریپل و استلار | بررسی تفاوت ها و شباهت های Ripple و Stellar | XRP یا XLM کدام برای سرمایه گذاری بهتر است؟

  برای ورود به بایننس و خرید و فروش در صرافی ارز دیجیتال ایران بایننس کلیک کنید

  Iran Binance Exchange You Can Trust

  ورود

  صرافی ایران بایننس اپلیکیشن موبایل ندارد.

  مراقب سودجویان که با نام و برند ایران بایننس در کمین شما هستند باشید.

  اکنون شما در بزرگترین صرافی ایران هستید که جزو برترین اکسچنج های خرید و فروش بیت کوین در ایران می باشد و شما نیز قادر هستید با مشاهده قیمت بیت کوین در هر لحظه از شبانه روز اقدام به خرید بیت کوین و یا فروش بیت کوین نمایید برای مشاهده قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال کافیست به لینک مشخص شده مراجعه نمایید و در لینک مارکت قادر هستید بیش از 150 کریپتو کارنسی برتر را مشاهده کنید و تصمیم به خرید و فروش نمایید، یکی از برترین ارزهای دیجیتال بخش خرید اتریوم و فروش اتریوم می باشد همچنین خرید دوج کوین و خرید ریپل XRP نیز یکی از محبوب ترین سفارشات این فروشگاه می باشد که قادر هستید اقدام به خرید نمایید

  فروش بیت کوین درلاهیجان

  فروش بیت کوین btc

  فروش bitcoin در ترکیه

  فروش بیت کوین بدون احراز هویت

  ارز های دیجیتال ایرانی

  خرید بیت کوین بدون احراز هویت

  فروش بیت کوین در تهران

  فروش بیت کوین به تومان

  فروش بیت کوین به صرافی

  خرید و فروش بیت کوین ارزان

  فروش بیت کوین بدون ارسال مدارک برای اولین با در ایران

 • راهنمای فیلتر نویسی
 • فروش بیت کوین صرافی

  فروش بیت کوین به ما

  برای خرید بیت کوین که اولین و برترین ارز یا همان کوین در زمینه ارز دیجیتال می باشد شما قادر هستید با مراجعه به ادرس رسمی ما www.sarafi.io اقدام به خرید بیت کوین در هر بازه زمانی در 7 روزهفته نمایید

   خرید بیت کوین ارزان از صرافی های ایران جزو برترین سرچ های ایران بوده

  خرید بیت کوین از صرافی

  خرید بیت کوین از مشهد

  خرید با بیت کوین در اصفهان

  خرید با بیت کوین از سایت رسمی دولتی

  چگونه با خرید بیت کوین پولدار شویم

  خرید بیت کوین از سایت های ایرانی

  خرید و فروش بیت کوین آنلاین

  برای خرید بیت کوین می توانید ابتدا در صرافی ثبت نام نمایید و بعد از تکمیل اطلاعات خود از بخش پروفایل با مراجعه به قسمت مارکت یا پنل کاربری در سریعترین زمان ممکن اقدام به شارژ حساب و سپس خرید بیت کوین نمایید 

  بدون شک راحت ترین روش برای خرید بیت کوین و همچنین فروش بیت کوین استفاده از مارکت صرافی می باشد زیرا ما معتبرترین فروشگاه رسمی خرید ارزهای دیجیتال هستیم در 10 سال گذشته

  خرید و فروش بیت کوین

  خرید و فروش حضوری بیت کوین

  خرید فروش بیت کوین در ایران

  خرید فروش بیت کوین کش

  شرایط خرید و فروش بیت کوین

  گروه خرید فروش بیت کوین

  نحوه خرید و فروش بیت کوین

  خرید و فروش بیت کوین و اتریوم

  خرید و فروش بیت کوین وبمانی

  خرید و فروش بیت کوین یا وب مانی

  راه های خرید بیت کوین در بازار جهانی روشن و تقریبا کم ابهام است شما براحتی می‌توانید از صرافی ها و مراجع اصلی خرید و فروش بین المللی خرید کنید. اما در ایران، بدلیل قطع ارتباط بانکی با بانک ها و موسسات مالی بین المللی امکان خرید و فروش مستقیم نیست. خب با وجود چنین شرایطی ما از کجا بیت کوین بخریم؟ جواب پیش ماست. بیت برگ اولین و محبوب ترین سامانه خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال در ایران. از طریق بیت برگ به راحتی می توانید به هر اندازی که قصد خرید بیت کوین و یا فروش بیت کوین دارید اقدام کنید.

  خرید بیت کوین خارج از کشور

  خرید بیت کوین از خارج

  خرید بیت کوین فروش

  خرید و فروش بیت کوین به چه صورت می تواند باشد

  بازار رسمی خرید و فروش بیت کوین

  ارز های دیجیتال ایرانی

  خرید و فروش با بیت کوین با پول ملی

  خرید بیت کوین با مسترکارت و ویزاکارت

  خرید بیت کوین با مسترکارت مجازی

  خرید بیت کوین سریع

  اگر به دنبال مشاهده قیمت های لحظه‌ای بیت کوین هستید که بتوانید در بهترین بازه زمانی وارد این معاملات شوید کاقیست با مراجعه به قسمت مارکت در صرافی از اخرین نرخ و اخبار بیت کوین و همچنین ارز های دیجیتال دیگر آگاه شوید و سپس اقدام به خرید بیت کوین نمایید

  قیمت تمام شده بیت کوین در ایران

  این روزها بیت کوین – Bitcoin به یک عبارت ترند و محبوب در محافل مالی و اقتصادی تبدیل شده است. اگر شما هم جزو علاقه مندان دنیای تکنولوژی و اقتصاد هستید، حتما برای یک بار هم که شده نام بیت کوین به گوشتان خورده است. دانستن معنی این عبارت و کاربرد آن به شما کمک می کند اطلاعات کامل تر و جامع تری در زمینه اقتصاد و تکنولوژی های روز مرتبط با این حوزه کسب کنید. اگر بخواهیم بیت کوین را به زبان ساده تعریف کنیم، ابتدا باید با مفهوم پول دیجیتال آشنا شوید. پول دیجیتال، مفهومی است که در سالیان اخیر سر زبان ها افتاده و منظور از آن پول و اعتباری است که به صورت دیجیتال و آنلاین می توان آن را کسب و در معاملات آنلاین و خرید و فروش ها از آن استفاده کرد.

  در دنیای واقعی، این اسکناس ها هستند که ارزش و اعتبار را تعیین می کنند و در دنیای دیجیتال، این امر به وسیله پول دیجیتال نیز انجام می شود. همان طور که اسکناس و پول واقعی به شکل های دلار، یورو، تومان و … وجود دارد، پول دیجیتال نیز در قالب های مختلفی عرضه می شود که یکی از این قالب ها بیت کوین است. بیت کوین نوعی ارز دیجیتال است که می توانید با استفاده از آن به صورت آنلاین خرید کنید، از آن به عنوان سرمایه گذاری استفاده کنید و آن را در کمتر از چند ثانیه به هر نقطه از دنیا انتقال دهید. این پول دیجیتال بر خلاف اسکناس که توسط دولت ها چاپ می شوند، در اختیار فرد یا سازمان خاصی نبوده و با فرآیندی که به اصطلاح استخراج نامیده می شود کسب می شوند.

  خرید و فروش ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین در سایت صرافی انجام می شود و شما می توانید علاوه بر خرید بیت کوین، از سایر خدمات ارزهای دیجیتال صرافی مثل خرید اتریوم، خرید ریپل و خرید دوج کوین نیز بهره مند شوید. در ادامه نیم نگاهی به این ارزهای دیجیتال خواهیم کرد و از مزایای بیت کوین و نوع استفاده از آن به شما عزیزان خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

  پس از بیت کوین، از اتریوم – Ethereum به عنوان دومین ارز دیجیتال ارزشمند و بزرگ دنیا یاد می شود. این ارز دیجیتال در سال 2013 میلادی وارد بازار شده و در طول این چند سال با افزایش چشمگیری روبرو شده است. این ارز دیجیتال با نام اختصاری ETH شناخته می شود و از نظر مقایسه با بیت کوین، دارای ویژگی های مثبت بیشتری است. سرعت مبادلات با این پول دیجیتال بیشتر از بیت کوین بوده و کارمزد کمتری دارد. اتریوم دارای امنیت بسیار بالایی بوده و در آن از سیستم بلاکچین عمومی استفاده شده است. شما می توانید با استفاده از سایت صرافی، اقدام به خرید و فروش اتریوم در ایران با کارمزد کم و قیمت روز بپردازید.

  ریپل – Ripple یک شرکت بزرگ و معتبر در آمریکاست که برای بانک‌ ها و موسسات مالی، محصولات مالی غیرمتمرکز تهیه می کند. این شرکت در سال 2012 اقدام به انتشار ارز دیجیتالی تحت عنوان XRP کرد و این ارز دیجیتال تا به امروز با عنوان ریپل در میان افراد شناخته می شود. در ایران افراد زیادی اقدام به خرید و فروش ریپل می کنند و می توان گفت سرمایه گذاری در این پول دیجیتال بسیار پربازده است. از این رو اگر قصد خرید یا فروش ریپل XRP را دارید، سایت صرافی در خدمت شماست. این سایت با ارائه خدمات باکیفیت و پشتیبانی پاسخگو آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. خرید و فروش ریپل، خرید ریپل ارزان و تبدیل این ارز دیجیتال جزو خدمات ما در صرافی می باشد.

  دوج کوین – Doge Coin یکی از جذاب ترین و می توان گفت فانتری ترین ارزهای دیجیتال است که در ابتدا با هدف شوخی و نوعی طنز ساخته شد اما در ادامه با استقبال چشمگیر کاربران روبرو شده و ارزش آن طی چند سال به صدها میلیون دلار رسید. در ایران و سراسر دنیا علاقه مندان زیادی به این ارز دیجیتال وجود دارند که این افراد از دوج برای هدیه دادن، انعام و معاملات آنلاین استفاده می کنند. قیمت دوج کوین نسبت به سایر پول های دیجیتال بسیار پایین است اما تعداد بالایی که از این ارز استخراج شده است، باعث شده دوج کوین ارزش خود را در بازار پول های دیجیتال حفظ کند. هم اکنون شما عزیزان می توانید برای خرید و فروش دوج کوین از طریق وب سایت صرافی اقدام نموده و این ارز دیجیتال را با کمترین کارمزد و قیمت روز معامله نمائید.

  بهترین روش برای خرید ارزهای دیجیتال، مراجعه به یک صرافی ارز دیجیتال است. شما می توانید با مراجعه به سایت صرافی اقدام به خرید و فروش انواع پول دیجیتال مثل بیت کوین، اتریوم، ریپل و دوج کوین نمایید. فرآیند خرید و فروش در این سایت کاملا قانونی بوده و با کمترین درصد کارمزد صورت می پذیرد. سایت صرافی از نظر سطح امنیت، در بالاترین سطح بوده و امنیت کاربران در این فروشگاه اینترنتی بسیار بالا می باشد. همچنین پشتیبانی 24 ساعته صرافی به شما این امکان را می دهد در هر ساعت از شبانه روز که در استفاده از خدمات سایت دچار اختلال شدید، با ما در ارتباط بوده و راهکارهای حل مشکلات را از ما دریافت کنید.

  همان طور که می دانید خرید و فروش مستقیم بیت کوین در ایران امکان پذیر نیست و از این رو در سال های گذشته سایت های زیادی اقدام به واسطه گری جهت خرید و فروش این ارز دیجیتال کرده اند. تعرفه هایی که بعضی از این سایت ها برای خرید و کارمزد تعیین می کنند، بسیار بالاتر از مبلغ منصفانه و قانونی این ارز دیجیتال است و همین امر موجب بی اعتمادی کاربران و دور شدن آن ها از این پول دیجیتال ارزشمند شده است. اهمیت بیت کوین و در نظر گرفتن آنچه خیال مشتریان را آسوده می کند، ما را مجاب به ایجاد پایگاهی کرد که در آن خرید بیت کوین ارزان با کارمزد اندک صورت پذیرد. از این رو شما می توانید در سایت صرافی با آدرس sarafi.io به ساده ترین شکل ممکن بیت کوین ارزان خریداری نموده و از خریدتان لذت ببرید.

  طریقه استفاده از بیت کوین جزو سوالاتی است که برای بسیاری از افراد هنوز وجود دارد. بیت کوین همانند تمام پول های دنیا، دارای ارزش ذاتی است و از این ارزش ذاتی برای خرید و استفاده از محصولات و خدمات مختلف استفاده می شود. استفاده از بیت کوین در ایران چندان جا نیفتاده و افراد به طور مستقیم نمی توانند از این ارز دیجیتال برای انجام معاملات و خرید و فروش هایشان استفاده کنند؛ اما در کشورهای مختلف دنیا، روزانه میلیون ها واحد بیت کوین صرف معاملات مختلف می شود و استفاده از آن کاملا در میان مردم جا افتاده است. خرید محصولات از فروشگاه های اینترنتی و حضوری، خرید بلیط سینما، استفاده از پمپ بنزین و … جزو مواردی است که کشورهای گوناگون آن را با بیت کوین انجام می دهند. برای استفاده از این پول نیاز کار سختی پیش روی شما نیست و با کمک یک کارت اعتباری می توانید به راحتی آن را خرج کرده و یا به فرد دیگری انتقال دهید.

  همان طور که گفته شد، ارز دیجیتال بیت کوین در ایران استفاده چندانی نداشته و شما به عنوان یک یوزر نمی توانید از بیت کوین برای انجام معاملات خرید و فروش خود استفاده نمایید. از طرفی نواسانات قیمتی این ارز دیجیتال در سال های گذشته، بسیاری از افراد را به سمت سرمایه گذاری روی بیت کوین به منظور کسب سود در طولانی مدت هدایت کرده و می توان گفت تمام افرادی که در ایران بیت کوین را خریداری می کنند، قصد سرمایه گذاری روی آن را دارند. برای سرمایه گذاری، خرید بیت کوین ارزان اولین قدمی است که باید بردارید. قیمت بیت کوین به صورت روزانه در حال نوسان است و سایت های زیادی از این فرصت سوء استفاده کرده و بیت کوین را گران تر از آن چه هست و با کارمزد بالا به مشتریان می فروشند. اما ما در سایت صرافی با هدف کسب رضایت مشتریان و ارائه باکیفیت ترین خدمات، آماده انجام سفارشات خرید و فروش بیت کوین در ایران هستیم. اگر شما هم جزو کسانی هستید که قصد خرید ارز دیجیتال در ایران با قیمت مناسب و کارمزد کم دارید، سایت صرافی بهترین انتخاب پیش روی شماست.

  بیش از 2000 ارز دیجیتال ثبت شده و قانونی در دنیا وجود دارد که هر کدام از بازار و علاقه مندان خاص خود برخورداند. در این بیت، بیت کوین بیش از تمام این ارزهای دیجیتال سر و صدا کرده و توجه افراد را به خود جلب کرده است. به راستی چه مواردی باعث شده بیت کوین به محبوب ترین و پرکاربردترین پول دیجیتال دنیا تبدیل شود؟ در این قسمت به معرفی برخی از ویژگی های بیت کوین پرداخته ایم.

  🌐 ارز دیجیتال غیرمتمرکز: بیت کوین یکی از ارزهای دیجیتال غیر متمرکز است. یعنی هر شخص، سازمان و گروهی که در زمینه استخراج و استفاده از بیت کوین فعالیت می کند بخشی از یک شبکه گسترده است.

  👤 انجام معاملات به صورت ناشناس: شما با استفاده از بیت کوین، نیازی به تائید هویت خود ندارید و این ارز دیجیتال کاملا ناشناس است. برخلاف معاملاتی که توسط بانک ها انجام می شود، معامله با بیت کوین قابل ردیابی نبوده و شما می توانید با هویت ناشناس اقدام به استفاده از این ارز دیجیتال نمائید.

  ✔️ شفافیت در استفاده: شفافیت استفاده از بیت کوین در کنار ناشناس بودن آن، ممکن است باعث گیج شدن شما شود و با خود بگویید چگونه می توان ناشناس بود اما شفافیت داشت! در جواب باید بدانید که منظور از ناشناس بودن در معاملات، این است که اطلاعات هویتی شما در معاملات بیت کوین مورد استفاده قرار نمی گیرد اما تاریخچه این معاملات در هسته مرکزی ثبت و ذخیره می شود. شفافیت این ارز نیز بدین معنی است که اگر آدرس کیف پول شما در معرض عموم قرار بگیرد، تمامی افراد می توانند موجودی بیت کوین شما را مشاهده کنند.

  📌 سرمایه گذاری مطمئن: حجم استخراج از بیت کوین سقف محدودی دارد که گفته می شود این سقف 21 میلیون واحد است. این سقف محدود باعث ارزشمندتر شدن بیت کوین و استفاده از آن به عنوان محلی برای سرمایه گذاری شده است. پس اگر به دنبال یک بستر ایمن و در دسترس برای سرمایه گذاری در خارج از کشور هستید، خرید بیت کوین و نگهداری آن یک انتخاب عالی به شمار می رود.

  🔥 سرعت انتقال فوق العاده بالا: سرعت انتقال اعتبار در بیت کوین بسیار بالاست. به طوری که اگر شما قصد داشته باشید از طریق سیستم بانکی مقداری پول را از یک طرف به طرف دیگر دنیا منتقل کنید، ممکن است روزها معطل شوید اما ساختار بیت کوین به شکلی است که تنها در چند دقیقه می توانید هرمقدار اعتباری را به هر جای دنیا و هر شخصی انتقال دهید.

  🔒 امنیت مثال زدنی: امنیت این ارز دیجیتال در مقایسه با اسکناس و حتی سایر ارزهای دیجیتال بسیار بالاست. شما در بستری کاملا ایمن و رمزگذاری شده اقدام به مشاهده اعتبار خود و انتقال آن به سایر افراد می کنید و هک بیت کوین از طریق هسته مرکزی جزو محالاتی است که تاکنون هیچ کس نتوانسته نزدیک آن هم برود! پس با خیال راحت به نگهداری از بیت کوین خود بپردازید.

  تیم صرافی با بهره مندی از پرسنل باتجربه و حرفه ای که سال های سال در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران فعالیت کرده اند، همواره سعی در ایجاد بستری مطمئن برای انجام معاملات مربوط به ارزهای دیجیتال با هدف کسب رضایت مشتریان داشته و در این مسیر با لطف خدا و اعتماد کاربران توانسته به این هدف والا نزدیک و نزدیک تر شود. از این رو شما عزیزان می توانید برای خرید بیت کوین، خرید اتریوم، خرید ریپل و خرید دوج کوین با قیمت ارزان و کمترین کارمزد از طریق سایت صرافی با آدرس Sarafi.io اقدام نمایید.

  با حذف واسطه‌ها توانسته‌ایم بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال را فراهم کنیم

  ما با استفاده از برترین کیف پول های سخت افزاری امنیت ارزها و اطلاعات شما را برعهده می‌گیریم

  می‌توانید ارزهای خود را به صورت لحظه‌ای، با بالاترین قیمت، بدون نیاز به احراز هویت به ما بفروشید

  “از سایتتون رضایت کامل رو دارم امیدوارم موفق باشید”

  “من دستگاه ماینر دارم و توی این سایت بهترین نرخی هست که میفروشم”

  “به نظرم اگر موجودی سایتم نمایش بدید خوب میشه”

  “تیم فوق‌العاده حرفه‌ای و متعهد که حتی در شرایط پامپ و دامپ شدید به تعهداتش پایبنده و خرید و فروش رو به خاطر منافع خودشون متوقف نمیکنن… به این موضوع قیمتهای منصفانه‌شون رو هم اضافه کنید. عالی🙏⁦❤️⁩🌹”

  “عالی و دقیق”

  “پشتیبانیشون عالیه واقعا”

  “سلام لطفا اگر امکانش هست بخش خرید بدون احراز رو نامحدود کنید”

  “سلام ، نمی دونم تا کی میتونیم از این فروشگاه استفاده کنیم ؛ اما پلن بندی و سناریوی خرید بسیار شگف انگیز و بابرنامه بود و اصلا مانند مابقی سایت ها من در آوردی نبود
  ممنون از تیم حرفه ای صرافی

  “سلام و تشکر از شما و تیم قوی که دارین. یه تجربه تلخم دارم از بیت 24 که توصیه میکنم ازشون اصلا خرید نکنید

  “مثل همیشه عاالی و در کوتاه ترین زمان نتیجه گرفتیم تشکر ویژه از دوستان…🙏 فقط ی سوال برام پیش اومده چرا کارمزد فروش اینقد بالاست؟!؟!؟”

  صرافی با دامنه رسمی sarafi.io توانسته در 3 سال اخیر جزو محبوب ترین اکسچنج های ایران شناخته بشه و اگر بخوایم به برخی از امکانات جذاب این فروشگاه نگاهی بیندازیم میتونیم بگیم

  به پاس قدردانی از حمایت های بی اندازه کاربرانمان تصمیم گرفتیم تا به تمامی افرادی که مارکت ما را دنبال می کنند هدیه دهیم ، کافیست از طریق لینک زیر وارد شوید و با وارد کردن ادرس کیف پول ، هدیه خود را دریافت کنید .

  در انتهای هر سال به 3 نفر از کاربران به ترتیب جوایزی اهدا می شود که به شرح زیر می باشد .

  76,543

  تعداد کاربران

  883,051

  تعداد تراکنش ها

  3,056,138

  تعداد سفارشات

  تماس با پشتیبانی از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ شب امکان پذیر می باشد

  به گزارش آسیانیوز، عرضه خصوصی نخستین ارز دیجیتال ایرانی و رمزارز بین المللیBZB از طریق سامانه شبکه بومی رمزپایه زر و صرافی بین المللی بایننس از ساعت 8 صبح روز شنبه هشتم خردادماه 1400 در حرم امام هشتم علی ابن موسی الرضا (ع) آغاز می شود.

   عباس جم مدیر عامل برگ رمزپایه گفت: طراحی و پیاده سازی سامانه بلاکچین بومی و شبکه غیرمتمرکز زر از سال 1396 شروع و با همت نخبگان جوان ایرانی و ایجاد زیرساختهای بین المللی، افتخار می کنیم که موفق به ارائه نخستین رمزارز قابل معامله در صرافی های بین المللی شده ایم و با توکل به خداوند متعال، ساعت 8 صبح روز هشتم خردادماه در حرم مطهر امام رضا (ع) عرضه خصوصی این رمزارز بین المللی که با پشتوانه بیمه ای و بر روی پلفرم بلاکچین کاملا بومی و ایرانی بلاکچین آغاز می گردد و معاملات آن از طریق کلیه کیفهای رمزپایه معتبر و صرافی های بین المللی بزرگ دنیا نظیر بایننس قابل انجام خواهد بود.

  وی در خصوص تعریف و معرفی انواع رمزارزها گفت : طبق تعریف بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران رمزارزها یک نوع دارایی مالی هستند که بر بستری دیجیتال، غیر متمرکز و شفاف به نام زنجیره بلوک موجودیت می یابد. این دارایی ها میتوانند در شرایطی کارکرد پولی بخود بگیرند. در چارچوب الزامات و ضوابط فعالیت رمزارزها و ز دیدگاه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، رمزارزها در طبقه بندی رمزارز جهان روا، رمز ارز بانک مرکزی و توکن های بهادار و دارای پشتوانه تعریف شده اند. در تحلیل ماهیت، استخراج و مبادله انواع رمزارزها و توکن ها از منظر فقه اسلامی و قوانین کشور که به تازگی توسط پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران منتشر یافته و در اختیار مجلس شورای اسلامی برای تصمیم سازی و قانون گذاری قرار گرفته است بر این نکته که رمزارزهای جهان روا همانند بیت کوین، اتریوم، دوج کوین و… در زمینه مالکیت با چالش های بزرگی همچون فقدان معتبر (عدم دارا بودن پشتوانه)، نبود عرف عام و عدم امکان احراز مالیت و همچنین عدم مسئولیت پذیری قانونی و حقوقی در زمینه غرر نیز با نوسانات شدید و غیرضابطه مند مواجه هستند از لحاظ قانونی و شرعی با مشکل و شبهات متعدد مواجه هستند.

  مدیر عامل برگ رمزپایه افزود : عمده رمزارزهای جهان روا (Crypto Currency) بدون پشتوانه هستند و معمولا میزان عرضه و تقاضا و پذیرش و توسعه کاربری آن در تعیین قیمت آنها نقش دارد و گذشته از ضوابط قانونی و مباحث شرعی آن، عملا سرمایه گذاری در حوزه معاملات آن ریسک بسیار بالایی دارد و صرافی های معتبر دنیا نظیر باینانس در ابتدای ثبت نام شرایط پذیرش ریسک را جزء الزامات آن قرار داده است که البته به دلیل شرایط ایران و عدم امکان پذیرش توسط کاربران ایرانی، عملا دسترسی به صرافی های رمزارز بین المللی نیز سخت گردیده که همین موضوع نیز ریسک موجود را برای کاربران ایرانی دوچندان می کند.

  دکتر جم ادامه داد: نوع دوم رمزارزها که اتفاقا استقبال گسترده ای از عرضه آنها در صرافی های بین المللی نیز شده است، توکن های بهادار مبتنی بر دارایی و یا ارزهای دیجیتال دارای پشتوانه (Crypto Asset) نظیر تتر (USDT)، باینانس کوین و BUSD (با پشتوانه دلار) هستند که این دسته از رمزارزها دارای معتبر مشخص است و شبه های در رابطه با آنها به صورت ذاتی قابل تصور نیست و اینگونه توکن ها تحت نظارت و پاسخگویی ارائه دهندگان خود هستند و از طریق قراردادهای هوشمند متصل به قراردادهای پشتوانه ای خود هستند و در صرافی غیرمتمرکز باینانس (binance.org) در بخش اختصاصی تحت عنوان رمزارزهای دارای پشتوانه یا Smart Chain عرضه می گردد که دسترسی به این بخش برای کاربران ایرانی نیز فراهم می باشد.ارز های دیجیتال ایرانی

  مدیرعامل مؤسسه برگ رمزپایه اذعان داشت: توکن های بهادار BZB (BARG ZAYTOON BINANCE) و SZR (SMART ZAR) که توسط این مجموعه طراحی و در بخش رمزارزهای دارای پشتوانه صرافی بین المللی باینانس عرضه می گردد از نوع ارزهای دیجیتال مبتنی بر دارایی و با تضمین بیمه بوده و ارزش پایه آنها در داخل کشور از طریق ریال و در خارج کشور از طریق واحد BNB تضمین می شود.

  مدیر عامل برگ رمزپایه تصریح کرد: برای ارزهای دارای پشتوانه مجموعه باینانس هیچ کشوری را مسدود نکرده و شهروندان همه کشورها به همه امکانات آن قابلیت دسترسی دارند و شامل تحریم ها نمی شود و این امکان ویژه ای است تا افراد در سطح بین المللی سرمایه گذاری کرده و هر موقعی هم که نیاز داشتند مبلغ پایه را به نرخ تضمین شده دریافت کنند.

  جم ادامه داد: مؤسسه برگ زیتون رمزپایه در حال حاضر با دو شرکت بیمه ای ایران و البرز قرارداد دارد و برای نخستین بار در کشور بیمه زندگی را در بستر فناوری نوین بلاکچنین توکنایز کرده و به عنوان پشتوانه قرار داده است. همچنین چون در صرافی بین المللی بایننس (بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده جهان از نظر حجم و تعداد معاملات) به میزان مورد نیاز رمز ارزهایی که منتشر می شود واحد بایننس کوین یا BNB برای پشتوانه قرار داده شده است و کاربران با آسودگی خاطر می توانند این سرمایه گذاری را انجام دهند.

  مدیر عامل برگ رمز پایه تاکید کرد: امیدواریم این پتانسیل بتواند برای کسب و کارهای ایرانی و مجموعه هایی که از شرایط سخت تحریم رنج می برند مشکل گشا بوده و بتوانند از این طریف معاملات بین المللی را انجام دهند و هم اکنون امکان سرمایه گذاری امن و ایمن برای مخاطبان حوزه ارز دیجیتال دارای پشتوانه را به وجود آمده است.

  جم در پایان گفت: در عرضه خصوصی، ده هزار توکن BZB با پشتوانه 2.5 برابر واحد BNB عرضه می شود که حدود نه هزار توکن توسط شرکای تجاری و مجموعه های حقوقی دریافت شده و هزار توکن برای مجموعه های حقیقی در نظر گرفته شده است و همزمان با سالروز چهارمین سال تأسیس مؤسسه برگ زیتون رمزپایه (13 خرداد 1400) عرضه عمومی واحد رمزپایه BZB برای عموم متقاضیان آغاز می گردد و 10 سهمیه به ارزش پایه 10 میلیون تومان به ازای هر واحد به هر فرد ایرانی تعلق خواهد گرفت که ارزش معاملاتی آن در صرافی های بین المللی و صرافی غیرمتمرکز باینانس بیش از 2 برابر مبلغ عرضه اولیه خواهد بود./

 • صنعتی مینو
 • رکود «صنعت شیرینی» در ایران و جایگزینی محصولات قاچاق!

  همچنانکه هزینه های تولید در صنعت شیرینی و شکلات در کشور افزا…

  تقویت نظارت؛ اولویت‌ رئیس جمهور برای بانک مرکزی

  رئیس جمهور در سخنان معرفی وزرا به مجلس شورای اسلامی با تاکید…

  نقش جمهوری اسلامی در سازمان همکاری های شانگهای

  گروه شانگهای 5 در 26 آوریل 1996 با امضاء پیمان تعمیق اعتماد …

   

   

  ارز های دیجیتال ایرانی
  ارز های دیجیتال ایرانی

  خرید شامپو تریاک دکتر اسکین
  خرید شامپو تریاک


  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *