آموزش ایچیموکو pdf

آموزش ایچیموکو pdf
آموزش ایچیموکو pdf

. .

یکی از آموزش های مهم برای انجام تحلیل های تکنیکال، آموزش ایچیموکو است. ایچیموکو، یکی از روش های تجزیه و تحلیل است و در بازارهای مالی و سرمایه کاربرد دارد. هدف از این روش، تکامل نمودارهای شمعی یا ژاپنی به منظور افزایش دقت پیش بینی حرکت است.

.

مجموعه فیلم های آموزش ایچیموکو در انتهای مقاله قرار دارد میتوانید مشاهده کنید

.

آموزش ایچیموکو pdf

اندیکاتور ایچیموکو که آن را نمودار ابری ایچیموکو می نامند، ازجمله ابزارهای تحلیل تکنیکال است. این اندیکاتور توسط هوسودا گوئیچی که روزنامه نگاری ژاپنی بود، در دهه 1930 میلادی ابداع شد.

.

گوئیچی برای ابداع و ارتقاء اندیکاتور ایچیموکو، سی سال از عمر خود را صرف آن کرد. پس از این مدت زمان و با اطمینان کامل از نتایج کار، در سال 1960 آن را بطور عمومی معرفی کرد. در این مقاله با هدف آموزش ایچیموکو، بطور مفصل آن را بررسی می کنیم.

.

.

پیش از پرداخت به آموزش ایچیموکو و نحوه کار با آن، بهتر است با مفهوم آن آشنا شویم. اندیکاتور ایچیموکو به دو صورت «نمودار ابری» یا «چارت تعاملی» معنا می شود.

 • اختیار تبعی
 • .

  این اندیکاتور ازجمله نمودارهای شمعی یا ژاپنی به منظور بررسی وضعیت بازار مورداستفاده قرار می گیرد. این یک اندیکاتور است اما مشابه نوع پیشرفته ای از نمودار برای نمایش ابعاد مختلف بازار بورس است.

  .

  در ادامه مقاله آموزش اندیکاتور، با اجزای مختلف نمودار ابری یا اندیکاتور ایچیموکو آشنا می شویم. پس از آشنایی کلی، به تحلیل و بررسی وضعیت بازار، سیگنال هاری خرید و فروش، تعیین روند سهم و قدرت و سایر موارد مشابه می پردازیم.

  .

  .

  در این قسمت، اقداماتی همچون افزودن اندیکاتور به نمودار، تغییر مشخصات ظاهری را بررسی می کنیم.

  .

  .

  .

  در روند آموزش ایچیموکو، به منظور افزودن ایچیموکو به نمودار، می توان از نوار ابزار استفاده کرد. با استفاده از منوی بالای صفحه، از مسیر زیر این کار را انجام دهید:

  .

  درج (Insert) -> اندیکاتورها (Indicators) -> اندیکاتورهای روندی (Trend) -> انتخاب گزینه Ichimoku Kinko Hyo

  .

  .

  .

  می توان اندیکاتورایچیموکو را از طریق پنجره Navigator به نمودار اضافه کرد.  بدین منظور مسیر زیر را دنبال کرده و اندیکاتور را روی نمودار بکشید تا اضافه شود یا روی آن دابل کلیک کنید.

  .

  پنجره راهبر (Navigator) -> اندیکاتورها (Indicators)  روند (Trend) -> گزینه  Ichimoku Kinko Hyo

  .

  .

  درصورتی که پنجره راهبر برای شما نمایش داده نشد، با استفاده از کلیدهای ترکیبی Ctrl+N یا از مسیر زیر، آن را به نرم افزار بیفزایید:

  .

  نمایش (View) -> پنجره راهبر (Navigtor)

  .

  .

  .

  آموزش ایچیموکو pdf

  در ادامه آموزش ایچیموکو، با کلیک بر روی ایچیموکو، پنجره Ichimoku Kinko Hyo باز می شود. در این پنجره، به وسیله سربرگ رنگ ها (Colors)، نوع خطوط و رنگ اجزاء مختلف ایچیموکو شخصی سازی می شود.

  .

  .

  ظاهر تصاویر فوق، مربوط به مشخصات اندیکاتور ایچیموکو در حالت پیش فرض است. بهتر است شما نیز در ابتدای کار، تغییری در تنظیمات ظاهری آن انجام ندهید.

  .

  سعی کنید تنظیمات و مقادیر دو سربرگ دیگر یعنی پارامترها و تصویرسازی در پنجره Ichimoku Kinko Hyo را بدون تغییر رها کنید. با فشردن کلید ok، ایچیموکو به نمودار اضافه می شود.

  .

  .

  .

  در آموزش ایچیموکو، اجزای اندیکاتور ایچیموکو عبارتند از:

  .

  .

  در ادامه، هریک از این اجزا بررسی می گردد.

  .

  چیکو اسپن یا Chikou Span

  .

  چیکو اسپن، همان خط سبز رنگ در اندیکاتور ایچیموکو است که نمودار خطی قیمتی نیز نامیده می شود. این خط، همان نمودار خطی ساده بوده که درنتیجه ی اتصال قیمت بسته شدن کندل ها با هم شکل می  گیرد. سپس، به تعداد 26 کندل به طرف چپ منتقل شده است.

  .

  .

  این جزء در اندیکاتور ایچیموکو، با خط قرمز نشان داده می شود که میانگین متحرک کوتاه مدت است و حرکات قیمتی کوتاه مدت در بازار را ارائه می دهد. برای محاسبه این خط، مجموع پایین ترین قیمت ۹ کند آخر و بالاترین قیمت ۹ کندل آخر، تقسیم بر ۲ می گردد.

  .

  با این کار، مقدار میانی بالاترین و پایین ترین قیمت 9 کندل انتهایی حاصل می شود. بنابراین، وجود این خط در تحلیل تکنیکال، موجب ارائه دیدگاه بهتری از حرکات کوتاه مدت بازار می شود.

  .

  کیجون سن

  .

  برطبق آموزش ایچیموکو، در اندیکاتور ایچیموکو، خط آبی رنگ نشان دهنده کیجون سن یا میانگین متحرک بلند مدت است. این جزء نیز حرکات قیمت میان مدت برای بازار را نشان می دهد. مجاسبه ی این جزء از اندیکاتور ایچیموکو نیز مانند تنکان است. تنها تفاوت این است که در اینجا، محاسبه روی 26 کندل آخر انجام می شود. این امر سبب می شود که دید میان مدتی را از رفتار بازار مشاهده کنیم.

  .

  .

  این یکی از خطوط در اندیکاتور ایچیموکو بوده که سبب تشکیل حاشیه ابرهای کومو می گردد. برای محاسبه این خط، میانگین دو خط کیجون سن (آبی) و تنکاسن سن (قرمز) به تعداد 26 کندل به سمت راست منتقل می شود.

  .

  این خط در اندیکاتور ایچیموکو، سبب شکل گیری حاشیه ابرهای کومو می شود. به منظور محاسبه این خط، ابتدا میانگین پایین ترین قیمت و بالاترین قیمت در 52 کندل گذشته محاسبه شده و سپس، به تعداد 26 کندل به سمت راست انتقال می یابد.

  .

  فاصله میان خطوط سنکو اسپن A و B سبب تشکیل ابر کومو می شود.

  .

  .

  این کندل ها، بخشی از اندیکاتور ایچیموکو هستند و در تحلیل ها به آنها نیز توجه می شود.

  .

  در آموزش ایچیموکو، بازار در تحلیل تکنیکال به روش ایچیموکو از سه زاویه بررسی می شود:

  .

  .

  در ادامه به بررسی هریک از این ابعاد تحلیل تکنیکال بازار می پردازیم.

  .

  .

  همانگونه که بیان شد، خط چیکو اسپن در اندیکاتور ایچیموکو، به مقایسه قیمت فعلی سهم یا قیم گذشته آن می پردازد. به همین دلیل، نشان دهنده «بخش تاریخی»‌ است. براساس آموزش ایچیموکو، به کمک این خط می توان روند بازار را  به شکل های زیر بررسی کرد:

  .

  .

  خطوط حمایت و مقاومت، نشان دهنده حمایت ها و مقاومت های قوی و معتبر هستند. این خطوط از  اوج یا قله و کف یا دره ی خط چیکو اسپن ترسیم می شوند.

  .

  قدرت روند را می توان از روی وضعیت مسیر حرکت خط فهمید. اگر مسیر حرکت چیکو اسپن فاقد هیچ گونه سقف مقاومتی یا کف حمایت و کندل باشد، به معنای باز و هموار بودن مسیر حرکت روند است. چنین روندی دارای قدرت زیادی است.

  .

  در ادامه آموزش ایچیموکو، تحلیل تکنیکال تعدادی سهم را به کمک خط چیکو اسپن بررسی می کنیم. این تحلیل ها در نمودارهای زیر نشان داده می شود.

  .

  .

  در نمودار فوق، خط چیکو اسپن با قرارگیری در پایین نمودار قیمت یا کندل ها، روند نزولی را نشان می دهد. پیشروی خط چیکو اسپن در این قسمت نمودار بصورت باز و هموار است. بنابراین، اندیکاتور ایچیموکو در اینجا نشان دهنده روند نزولی قدرتمندی است.

  .

  .

  باتوجه به آموزش ایچیموکو، در نمودار فوق، خط چیکو اسپن با قرارگیری در پایین نمودار قیمت یا کندل ها، نشانگر روند نزولی است. اما برطبق ایچیموکو، در اینجا یک کف حمایتی توسط چیکو اسپن تشکیل شده که رفته رفته به نمودار قیمت نزدیک می شود. درنتیجه، روند رو به تضعیف است.

  .

  در این تصویر، برحتی قابل مشاهده است در اندیکاتور ایچیموکو، خط چیکو اسپن قادر است خطوط مقاومت و حمایت قدرتمندی را شکل دهد. این نقاط در تحلیل تکنیکال سهم، نقاط مهمی هستند.

  .

  .

  در آموزش ایچیموکو، به منظور بررسی بخش فعلی بازار، از میانگین های متحرک تنکان سن و کیجون سن استفاده می شود. این دو خط دارای بازه زمانی متفاوت هستند.

  .

  همانگونه که می دانید، خط تنکان سن میانگین متحرک کوتاه مدت است. این خط، حاصل میانگین پایین ترین و بالاترین قیمت مربوط به ۹ کندل آخر است.

  .

  خط کیجون سن همان میانگین متحرک بلند مدت را نشان می دهد. این خط، حاصل میانگین پایین ترین و بالاترین قیمت مربوط به 26 کندل آخر است.

  .

  خط کیجون سن در تحلیل تکنیکال به منظور دریافت وضعیت اشباع خرید و فروش، سیگنال های خرید و فروش و تشخیص ساختن روند بازار و نقاط مقاومت و حمایت مورداستفاده قرار می گیرد.

  .

  .

  برطبق آموزش ایچیموکو، این خط در اندیکاتور ایچیموکو، حرکات قیمتی کوتاه مدت بازار را نشان می دهد. این خط، نشان دهنده دیدگاه بهتری از حرکات قیمت در کوتاه مدت بازار است. این امر به این دلیل است که در فرمول محاسبه از سقف و کف های قیمت استفاده می کند.

  .

  به کمک این خط، می توان روند بازار را به صورت زیر تحلیل و بررسی کرد:‌

  .

  .

  بیشتر بودن شیب خط تنکان سن، نشان دهنده بیشتر بودن قدرت روند است. درصورت صاف بودن خط تنکان سن، روند کوتاه مدت بازار خنثی می شود. خط تنکان سن را می توان بعنوان مقاومت یا حمایت کوتاه مدت بازار به شمار آورد.

  .

  باتوجه به آموزش ایچیموکو ، درصورتی که خط تنکان سن بعنوان مقاومت یا حمایت توسط نمودار قیمت شکسته شود، سه حالت زیر را پیش رو داریم:

  .

  .

  نکته ای که براساس آموزش ایچیموکو باید بدان دقت کرد، این است که باید تنکان سن و نمودار قیمت در نزدیکی هم حرکت کنند. در چنین حالتی، روند بدون نوسان خاصی خواهد بود.

  .

  اما درصورتی که نمودار قیمت بیش از حد از تنکان سن فاصله داشته باشد، می توان استدلال کرد که بازار از حالت تعادل خارج شده است. همچنین ممکن است بازار در حالت اشباع خرید و فروش قرارداشته باشد. در این حالت، احتمال زیادی وجود دارد که نمودار قیمت به سمت تنکان سن بازگشت داشته باشد.

  .

  .

  براساس آموزش ایچیموکو، این خط در اندیکاتور ایچیموکو ، حرکات قیمتی میان مدت بازار را نشان می دهد. به این دلیل، معامله گران در تحلیل تکنیکال، توجه زیادی به آن دارند.

  .

  به کمک این خط، می توان روند بازار را به صورت زیر تحلیل و بررسی کرد:‌

  .

  .

  با افزایش شیب خط کیجون سن، قدرت روند نیز افزایش می یابد. زمانی که براساس فرمول این خط، قیمت بیشتراز میانگین بالاترین و پایین ترین قیمت ۲۶ کندل اخیر شود، میانگین متحرک بلند مدت افزایش می یابد. بنابراین، به منظور تعییر کیجون سن باید تغییرات زیادی در قیمت رخ دهد.

  .

  برطبق آموزش ایچیموکو آموزش ایچیموکو ، درصورت صاف بودن خط کیجون سن، بازار به سمت روند خنثی می رود. خط کیجون سن نیز برای نمودار قیمت، حمایت و مقاومت است. ذکر این نکته مهم است که بازار تنها با شکسته شدن این خط قادر است به حالت اصلاح سنگین یا تغییر روند وارد شود.

  .

  درصورتی که خط کیجون سن بعنوان مقاومت یا حمایت توسط نمودار قیمت شکسته شود، دو حالت زیر را پیش رو داریم:

  .

  .

  نکته ی آموزش ایچیموکو که باید درمورد کیجون سن نیز موردتوجه قرار داد، این است که باید کیجون سن و نمودار قیمت در نزدیکی یکدیگر حرکت کنند.

  .

  درصورتی که نمودار قیمت بیش از حد از کیجون سن فاصله داشته باشد، می توان استدلال کرد که قیمت نسبت به کیجون سن رشد سریع تری دارد. نسبت رشد قیمت و کیچون سن، در روندهای قوی تر با یکدیگر ثابت است.

  .

  با افزایش فاصله بین این دو مورد، احتمال زیادی وجود دارد که معکوس بازار بازگردد و احتمال تغییر روند زیاد است. درمورد بازارهای خنثی و بدون روند، میانگین های متحرک ایچیموکو هیچ کاربردی ندارند.

  .

  استفاده از میانگین های متحرک اندیکاتور ایچیموکو برای سیگنال خرید و فروش

  .

  رابطه سیگنال خرید و فروش و اندیکاتور ایچیموکو را می توان به شکل زیر استدلال کرد:

  .

  .

  توصیه های مهم آموزش ایچیموکو برای دریافت عملکرد بهتر:

  .

  .

  تحلیل تکنیکال تعدادی سهم به کمک میانگین های متحرک ایچیموکو

  .

  در این قسمت، به تحلیل تکنیکال تعدادی سهم با استفاده از میانگین های متحرک ایچیموکو می پردازیم

  .

  .

  در نمودار فوق، میانگین های متحرک ایچیموکو در پایین نمودار قیمت قرار گرفته اند، بنابراین روند صعودی را نشان می دهد. خط کیجون سن به وسیله تنکان سن به سمت بالا قطع شده و در زیر آن قرار می گیرد. این بعنوان سیگنال خرید اندیکاتور ایچیموکو قابل استدلال است.

  .

  برطبق آموزش ایچیموکو، میانگین های متحرک در آغاز روند صعودی، در فاصله ای ثابت و مناسب درمقایسه با نمودار قیمت قرار گرفته اند و با شیبی تند به سمت بالا حرکت می کنند. این نشان دهنده قدرت روند است.

  .

  در ادامه ی نمودار، شاهد افزایش فاصله کیجون سن با نمودار قیمت هستیم. کیجون سن به تدریج از نمودار قیمت دور می شود. این افزایش فاصله، نشان دهنده ی رشد زیاد قیمت و اشباع خرید است. در چنین حالتی، قیمت تمایل به نزدیک شدن به کیجون سن را دارد. بنابراین، با شکستن خط تنکان سن به سمت پایین، روند را تغییر داده و روند خنثی می شود.

  .

  .

  در نمودار فوق، پس از رسیدن نمودار قیمت به سقف قیمت و پس از اشباع خرید، این نمودار به سمت میانگین های متحرک حرکت خواهد کرد. یا شکستن کیجون سن و تنکان سن، روند تغییر می کند. پس از آن، با قرارگیری قیمت در پایین میانگین های متحرک، روند نزولی آغاز می شود.

  .

  باتوجه به آموزش ایچیموکو، در نمودار فوق در آغاز روند، قیمتبا فاصله نسبتا زیادی نسبت به کیجون سن در حرکت است. این امر سبب کندی در ریزش سهم می گردد. در ادامه ی مسیر، فاصله میان قیمت و میانگین های متحرک کاهش یافته و قدرت روند افزایش می یابد. بنابراین، شاهد ریزش شدیدتری هستیم.

  .

  درپایان مسیر، با فاصله گرفتن مجدد نمودار قیمت و کیجون سن، قیمت به سمت کیجون سن بازگشت خواهد کرد. پس از اینکه مقاومت تنکان سن شکسته می شود، مقاومت کیجون سن یکباردیگر ریزش خواهد داشت. پس از آن، مجددا میانگین های متحرک به سمت بالا شکسته می شوند.

  .

  این امر سبب روند صعودی سهم خواهد شد. خط کیجون سن نیز توسط تنکان سن به سمت بالا قطع شده و سیگنالی مبنی بر خرید توسط ایچیموکو صادر خواهد شد.

  .

  .

  باتوجه به آموزش ایچیموکو، هرکدام از خط های سنکو اسپن A و سنکو اسپن B، بعنوان یک اندیکاتور محسوب می شوند. این اندیکاتورها نیز بخش آینده ی بازار را بررسی می کنند. ابرهای کومو توسط فاصله بین این دو اندیکاتور تشکیل می شود.

  .

  .

  براساس آموزش ایچیموکو ، بخشی از ابر کومو که در بالا یا پایین نمودار قیمت قرار دارد، نشانگر وضعیت فعلی بازار است. آن بخش از ابر واقع در سمت راست نمودار قیمت، وضعیت آینده بازار را نشان می دهد.

  .

  در هنگام استفاده از ابرهای کومو دراندیکاتور ایچیموکو، روند دار بودن بازار، اهمیت زیادی دارد. ابرهای کومو در بازارهای خنثی، کاربردی ندارد.

  .

  در روند فعلی بازار:

  .

  .

  در روند آینده بازار:

  .

  .

  در این مقاله، به آموزش ایچیموکو و اندیکاتورهای ایچیموکو و نکات مهم آن پرداختیم. امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

  .

  پیشنهاد میشود مقاله های زیر را هم بخوانید:

  .

  آموزش پرایس اکشن

  .

  آموزش فیبوناچی

  .

  آموزش اموج الیوت

  .

  آموزش الگوهای هارمونیک

  .

  در قسمت پایین فیلم های کاملی درباره آموزش ایچیموکو قرار داده شده است.

  .

  فیلم های آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی تا پیشرفته بورس صفر تا صد گام به گام, معرفی کتاب 0

  ایچیموکو یکی از ایندیکاتورهای بسیار محبوب در میان معامله گران می باشد. اکثر ما با تنظیمات پیش فرض ایچیموکو به معاملات در بازارهای مالی معتقد هستیم. اما در این پایان نامه که توسط خانم لیندا هافمن به زبان آلمانی می باشد برای علاقه مندان به زبان فارسی ترجمه شده است …

  دانلود فیلم های آموزش بورس مقدماتی تا پیشرفته رایگان صفر تا صد, فیلم های آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی تا پیشرفته بورس صفر تا صد گام به گام 17

  فیلم آموزش سیستم معاملاتی اندیکاتور ابر ایچیموکو ابر ایچیموکو (Ichimoku Cloud) با وجود آن که در نام خود دارای یک ابر می باشد ولی به طور کلی مجموعه ای از اندیکاتورهاست که در واقع خود یک سیستم معاملاتی مجزا هستند. از این سیستم در راستای شناسایی موارد حمایت و مقاومت، …

  دانلود فیلم های آموزش بورس مقدماتی تا پیشرفته رایگان صفر تا صد, فیلم های آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی تا پیشرفته بورس صفر تا صد گام به گام 10

  ایچیموکو در زبان ژاپنی به معنای نگاهی اجمالی می باشد و در حقیقت اندیکاتور ایچیموکو این امکان را به معامله گران خواهد داد تا تنها با نگاهی اجمالی قادر به تعیین نمودار تعادل و یا دارای روند بودن چارت باشند. طراحی این اندیکاتور در سال 1930 و توسط فردی به …

  دانلود فیلم های آموزش بورس مقدماتی تا پیشرفته رایگان صفر تا صد, فیلم های آموزش تحلیل تکنیکال زبان اصلی, فیلم های آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی تا پیشرفته بورس صفر تا صد گام به گام 14

  دوره ویدئویی آموزش مقدماتی و تخصصی ایچیموکو با Carl Burgette یکی دیگر از ابزارهای تحلیل تکنیکال اندیکاتور ایچیموکو می باشد. که با ترکیب چندین اندیکاتور در نمودار واحد شروع به کار می کند در نمودار های شمعی ایچیموکو به عنوان یک ابزار معامله مورد استفاده قرار می گیرد  که موجب …

  دانلود فیلم های آموزش بورس مقدماتی تا پیشرفته رایگان صفر تا صد, فیلم های آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی تا پیشرفته بورس صفر تا صد گام به گام 0

  آموزش ایچیموکو با علی نورانی اییچیموکو در واقع سیستم معاملاتی و نیز ابزاری به منظور تحلیل روند به شمار می آید. ایچیموکو برای اولین در سال 1968 از سوی روزنامه ای ژاپنی در توکیو به جهانیان شناسانده شده که البته پیش از این 20 سال بر روی آن تحلیل و …

  دانلود فیلم های آموزش بورس مقدماتی تا پیشرفته رایگان صفر تا صد, فیلم های آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی تا پیشرفته بورس صفر تا صد گام به گام 4

  آموزش ایچیموکو با جرمی ویلی + زبان اصلی آشنایی با نمودارهای شمعی برای اولین بار در سال 1991 میلادی جوامع غربی و توسط فردی به نام استیو نیسون صورت گرفت که در واقع این شناخت منجر به دگرگونی شیوه های تحلیل تکنیکالی موجود در آن زمان شد. اما واقعیت آن …

  دانلود فیلم های آموزش بورس مقدماتی تا پیشرفته رایگان صفر تا صد, فیلم های آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی تا پیشرفته بورس صفر تا صد گام به گام 9

  این روزها پیشرفت و توسعه تحلیل تکنیکال در ایران و به طور کلی در بخش های مختلف دنیا سبب شده که اکثر معامله گران روش تحلیل تکنیکال را در معاملات بازارهای مالی خود به کار بگیرند. کلیه معامله گران با هدف این که موفق به طراحی سیستم معاملاتی مخصوص به …

  دانلود فیلم های آموزش بورس مقدماتی تا پیشرفته رایگان صفر تا صد, فیلم های آموزش تحلیل تکنیکال زبان اصلی 2

  فیلم آموزش ایچیموکو با اندرو به زبان اصلی این روزها از بین مشاغل گوناگون معامله گری در بازارهای مالی به شغلی پرطرفدار تبدیل شده و  پیشرفت فناوری سبب شده افراد بیشتری به راحتی به آن دسترسی داشته باشند. این شغل و حرفه برای افرادی که ریسک پذیر بوده بسیار مناسب …

  دانلود فیلم های آموزش بورس مقدماتی تا پیشرفته رایگان صفر تا صد, فیلم های آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی تا پیشرفته بورس صفر تا صد گام به گام 62

  فیلم های یادگیری ایچیموکو با کریس استارت اولین طراحی از اندیکور ایچیموکو برای بار اول در سال 1930 و به وسیله فردی ژاپنی به نام Goichi Hosoda خورده شده که یک روزنامه نگار بود. این اندیکاتور با وجود آن که در وهله اول پیچیده و دشوار جلوه نموده اما کابردهای …


  کتاب PDF ایچیموکو و اثبات پارامترهای متفاوت امروزی برای بهینه کردن عملکرد آنDownloads-icon


  Downloads-icon


  توضیحات بیشتر »Downloads-icon


  آموزش کامل و نحوه کار با اندیکاتور CCI به همراه جزئیات + PDFDownloads-icon

  دانلود فیلم های آموزش بورس مقدماتی تا پیشرفته رایگان صفر تا صد, فیلم های آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی تا پیشرفته بورس صفر تا صد گام به گام 62 دیدگاه

  استارت اولین طراحی از اندیکور ایچیموکو برای بار اول در سال 1930 و به وسیله فردی ژاپنی به نام Goichi Hosoda خورده شده که یک روزنامه نگار بود. این اندیکاتور با وجود آن که در وهله اول پیچیده و دشوار جلوه نموده اما کابردهای بسیاری داشته و مفید واقع خواهد شد. از این رو یادگیری کار با این اندیکاتور بدون شک پیشرفت در بازارهای مالی را برای شما دست یافتنی تر می نماید.

  این اندیکاتور در واقع روشی برای تجزیه و تحلیل بازارهای مالی بوده که در راستای تکامل نمودارهای ژاپنی به منظور افزایش دقت پیش بینی حرکت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

  ایچی کو به معنای چارت تعادلی یا نمودار ابرها می باشد. در واقع به کمک اندیکاتور ایچیکومو فرد تحلیل گر به خوبی توانسته نسبت به پیش بینی روند در آینده درک صحیحی پیدا نماید.

  این اندیکاتور را می توان یک اندیکاتور غیرقابل پیش بینی و دشوار دانست. به گونه ای که خیلی از مواقع تریدرهای فارکس و باینری آپشن از درک آن عاجز خواهند شد و با مشاهده آن به نوعی خود را کنار خواهند کشید. این اندیکاتور در واقع نوعی از اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال به شمار آمده و به هیچ عنوان امکان ورود تحلیل بنیادی در آن وجود نخواهد داشت. به نوعی به کمک اندیکاتور ایچیموکو تحلیل گران توانسته در زمینه شناخت قدرت یک جفت ارز یا سهم موفق تر عمل کنند.آموزش ایچیموکو pdf

  همان طور که گفتیم این اندیکاتور در ابتدا کمی با سردرگمی همراه خواهد بود اما بعد از گذشت مدتی خیلی راحت تر قادر به برقراری ارتباط با آن خواهید بود. یکی از برجسته ترین مزایا و قابلیت های اندیکاتور ایچیموکو آن است که امکان استفاده تنهایی از آن نیز برای شما وجود خواهد داشت. اگر چه بسیاری از معامله گران بر این باورند که استفاده از اندیکاتورها در تعداد بالا موفقیت آن ها را افزایش خواهد داد اما واقعیت آن است که اندیکاتور ایچیموکو را می توان به تنهایی یک سیستم معامله گری کامل دانست. چرا که این اندیکاتور خود دارای چند بخش می باشد. و حتی خیلی از تریدرها معتقدند که اندیکاتور ایچیموکو خود به تنهایی برای رفع نیازهای یک تحلیل گر کافی خواهد بود.

  اندیکاتور ایچیموکو در چه جاهایی کاربرد خواهد داشت؟

  یادگیری کار با
  اندیکاتور ایچیموکو با کریس

  مجموعه آموزشی ایچیموکو با کریس در واقع تهیه شده توسط یک تحلیل گر ایرانی می باشد که در واقع کریس نام مستعار اوست. در این مجموعه کریس با زبانی ساده و به طور مفصل و کامل به آموزش مباحث پیرامون ایچیموکو و هر آنچه در مورد ایچموکو باید بدانید، پرداخته است. در جدول زیر لینک  تمامی بخش های این مجموعه آموزشی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته و در صورت اضافه شدن ویدئویی جدید و آپدیت ویدئوهای فعلی حتما ویدئوهای موجود در جدول زیر نیز آپدیت خواهند شد.

  دانلود قسمت ۱ آموزش Forex_psychology به زبان فارسی /۳۰ مگابایت

  دانلود قسمت ۲ آموزش اJapanese_Candle به زبان فارسی /۶۶ مگابایت

 • روند بورس
 • دانلود قسمت ۳ آموزش breakout به زبان فارسی /۵۰ مگابایت

  دانلود قسمت ۴ آموزش ChartPattern به زبان فارسی /۲۳ مگابایت

  دانلود قسمت ۵ آموزش Forex_Tips به زبان فارسی /۳۲ مگابایت

  دانلود قسمت ۶ آموزش Fundamental 1 به زبان فارسی /۳۶ مگابایت

  دانلود قسمت ۷ آموزش Fundamental 2 به زبان فارسی /۱۳ مگابایت

  دانلود قسمت ۸ آموزش Fundamental 3 به زبان فارسی /۸۵ مگابایت

  دانلود قسمت ۹ آموزش Brokers به زبان فارسی /۱۱۶ مگابایت

  دانلود قسمت ۱۰ آموزش MoneyManagment به زبان فارسی /۸۵ مگابایت

  دانلود قسمت ۱۱ آموزش Ichimoku به زبان فارسی /۷۷ مگابایت

  دانلود قسمت ۱۲ آموزش Example و به زبان فارسی /۵۵ مگابایت

  دانلود قسمت ۱۳ آموزش Ichimoku 2 به زبان فارسی /۸۰ مگابایت

  دانلود قسمت ۱۴ آموزش candle_and_ichimoku به زبان فارسی /۴۰ مگابایت

  دانلود قسمت ۱۵ آموزش Pasokh به زبان فارسی /۱۰۵ مگابایت

  دانلود قسمت ۱۶ آموزش Tips به زبان فارسی /۷۴ مگابایت

  دانلود قسمت ۱۷ آموزش Ichimoku 3 به زبان فارسی /۵۳ مگابایت

  دانلود قسمت ۱۸ آموزش pasokh_2 به زبان فارسی /۳۰ مگابایت

  دانلود قسمت ۱۹ آموزش Ichimoku 4 به زبان فارسی /۱۰۱ مگابایت

  دانلود قسمت ۲۰ javabe_soalat به زبان فارسی /۱۵۶ مگابایت

  دانلود قسمت ۲۱ آموزش Ichimoku 5 به زبان فارسی /۱۵۸ مگابایت

  دانلود قسمت ۲۲ آموزش Example chi5 به زبان فارسی /۷۱ مگابایت

  دانلود قسمت ۲۳ آموزش Review به زبان فارسی /۱۹۱ مگابایت

  دانلود قسمت ۲۴ آموزش Ichimoku 6 به زبان فارسی /۸۸ مگابایت

  دانلود قسمت ۲۵ آموزش Breakout patternreview به زبان فارسی /۱۱۵ مگابایت

  دانلود قسمت ۲۶ آموزش Kumo_levels1 به زبان فارسی /۱۶۶ مگابایت

  دانلود قسمت ۲۷ آموزش Ichimoku 7 به زبان فارسی /۱۳۰ مگابایت

  دانلود قسمت ۲۸ آموزش PatternTips به زبان فارسی /۱۲۲ مگابایت

  دانلود قسمت ۲۹ آموزش Gold_Level به زبان فارسی /۱۰۲ مگابایت

  دانلود قسمت ۳۰ آموزش adade17 به زبان فارسی /۱۵۶ مگابایت

  دانلود قسمت ۳۱ آموزش ichimoku adad به زبان فارسی /۷۶ مگابایتآموزش ایچیموکو pdf

  دانلود قسمت ۳۲ آموزش Kumo_levels2 به زبان فارسی /۴۵۶ مگابایت

  دانلود قسمت ۳۳ آموزش live1 به زبان فارسی /۱۳۸ مگابایت

  دانلود قسمت ۳۵ آموزش cross-p1 به زبان فارسی /۲۷۸ مگابایت

  دانلود قسمت ۳۶ آموزش Fibonacci-&-Ichimoku به زبان فارسی /۲۷۰ مگابایت

  دانلود قسمت ۳۷ آموزش Fibonacci-&-Ichimoku-Part-2 به زبان فارسی /۳۳۹ مگابایت

  دانلود قسمت ۳۹ آموزش Fibonacci-&-Ichimoku-Part-3 به زبان فارسی /۲۵۲ مگابایت

  دانلود قسمت ۴۰ آموزش Ichimoku_Levels به زبان فارسی /۱۸۲ مگابایت

  دانلود قسمت ۴۱ آموزش Japanese-pattern به زبان فارسی /۱۵۶ مگابایت

  دانلود قسمت ۴۲ آموزش Japsian-Retracement به زبان فارسی /۳۰۵ مگابایت

  دانلود قسمت ۴۳ آموزش japsian به زبان فارسی /۲۶۳ مگابایت

  دانلود قسمت ۴۴ آموزش Price-Action به زبان فارسی /۱۳۴ مگابایت

  دانلود قسمت ۴۵ آموزش review به زبان فارسی /۲۰۳ مگابایت

  دانلود قسمت ۴۶ آموزش SL-tp به زبان فارسی /۵۱۱ مگابایت

  دانلود قسمت ۴۷ آموزش SSI به زبان فارسی /۷۶ مگابایت

  دانلود قسمت ۴۸ آموزش Volume به زبان فارسی /۱۴۳ مگابایت

  وبینار دید مارکت و پلت فرم های حرفه ای /۸۴۰ مگابایت

  وبینار روانشناسی مارکت و بیان دیدگاه ها /۷۴۵ مگابایت

  وبینار بررسی مارک /۶۲۴ مگابایت

  امیدواریم این مجموعه عظیم مورد رضایت شما عزیزان قرار گیرد . برای دیدن دیگر فیلم های آموزش تحلیل تکنیکال به منوی سایت مراجعه کنید .

  رمز فایل ها farachart.com

  برچسبآموزش Ichimoku با کریس آموزش تصویری تحلیل تکنیکال اموزش تصویری ایچیموکو کامل ایچیموکو چیست – آموزش تصویری اندیکاتور ایچیموکو Ichimoku با فیلم و PDF دانلود فیلم آموزش ایچیکومو با کریس کریس

  عرض سلام و ادب آقای کریس بسیار سپاسگزارم از آموزش های کم نقص شما از ایچیموکو واقعا عالی بود متشکر

  سلام و عرض خسته نباشید خدمت همگی بنده نیاز شدیدی به دونستن تاریخچه ایچیموکو و اینکه جناب هسودا چگونه تونستن به این سیستم دست پیدا کنند دارم اگه کسی منبع خاصی رو سراغ داره ممنون میشم زیر این کامنت قرار بده.

  به تلگرام من پیام بدین تا داستان هوسودا و این کشف رو بفرستم براتون . [email protected]

  بله جناب هوسودای ژاپنی قطعا زحمت کشیده و این ابزار محاسبه ای رو که اسمش ایچیموکو هست تدوین کرده .. ولی فراموش نکنین همونطور که خیام قرن ها قبلتر از گالیله کاشف گردی زمین بود .. همونطوری که مثلا توی داستان های کودکی ما که مربوط به قرن ها پیشه و به اسم قصه های هزارویک شب میشناسیمش .. که درقصه علائدین و چراغ جادو میبینیم با نماد موبایل و تبلت امروزی صحبت کرده و قرن ها قبلتر از حضرات استیوجابز که امروز میگن تکنولوژی موبایل مدیون ایشونه ایرانی ها دیده بودند یا شایدم علمشو همون موقع داشتن و با قصه چراغ جادو به ما وعده اومدنش رو دادند .. یا سری طلایی فیبوناچی که امروز به نام فلاسفه غربی سند افتخار خورده.و… و ده ها نمونه دیگه مشابه این موارد.. شاید درحقیقت هوسودا ایچیموکو رو مدیون فردی به اسم غیاث الدین جمشید کاشانی عالم عالی جاه و ریاضی دان بزرگ ایرانی باشه که نسبت محیط رو تا 17 رقم بعد اعشار محاسبه کرده و کریس هم به مهم رسیده که پی دی افی از بسط عدد پی گذاشت!!

  به این جمله شما میگن هاتاران پاتاران

  یه نوع بیماری داریم که فرد فکر میکنه تو دنیا همه کم هوش و ابله بودند و هستند و فقط ایرانی ها بودند که زیربنای تمام اکتشافات و اختراعات را گذاشته‌اند. اسم بیماری رو نمیدونم ولی آخر سر بیمار میره صف مرغ وایمیسته!

  سلام خسته نباشید اقای کریس در ویدیو های اموزشی اون بخش از ایچی موکو را که خودشان یاد گرفته اند را هم تدریس می کنند یا نه؟؟

  بله تمام تجربیاتش رو میگه

  سلام جناب کریس عزیز، من با 100 دلار میخوام شروع کنم با اینکه این همه آموزش دیدم، ولی نمیدونم چه بروکر و حسابی باز کنم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنونم از زحماتتون

  ممنون می شوم پاسخ دهید🌹🥀🌹🌹

  سری اموزشی جناب کریس به پایان رسیده یا هنوز ادامه دارد؟

  سلام .جناب کریس خودشون سایتی چیزی ندارن یا کانال تلگرامی چیزی ؟؟

  سلام اطلاعی نداریم

  سلام چطور میتونیم با کریس ارتباط داشته باشیم؟؟

  سلام اطلاعت تماس از ایشان در دسترس نیست

  دوستان لطفا راهنمایی کنید که آیا آموزش ایچی کریس بدرد بازار ایرانم میخوره یا برا فارکسه ؟؟؟ چون تایم فریمهایی که استفاده میشه متفاوته… و خب این طبعا تاثییر خواهد داشت…

  آموزش های کریس بسیار مفید و کاربردی هست از بسیاری از آموزش های دیگر که در قبال پول اونهم ادعای خدایی دارند و پاسخ سوالات کتر آموز را بدرستی نمی دهند..خدا خبرت بده کریس جان خداوند پست و پناهت باشه 🙏🙏🙏🙏🙏

  اموزش های کریس خیلی کاربردی و مفید هستند، حتا خیلی بهتر از آموزشهای پولی دیگه

  عالی عالی .کریس بهترین .چیزی که از شما ما یاد میگیریم قطره ای کوچک از اقیانوسه .به قول قدیمی ها مشتی باشی یدونه باشی .

  سلام فایل های 36 و 37 و 39 مشکل دارند دانلود نمیشن

  اره مشکل داره برای منم دانلود نمیشه

  واقعا این انسانیت هست که اونی که سالها براش تلاش کرده رو به رایگان در اختیار میذاره خیلی از ماها اینکار رو نمی کنیم ممنونم از کریس عزیز

  سلام آقا کریس خسته نباشید من متاتریدر 4 دمو ثبت نام کردم ولی متاسفانه تو رنگ آمیزی خطوط و مخصوصا تن کن سن بهتره قرمز باشه و غیره راحتتر نمیشه با چارت کار کرد اگه محبت کنید آدرسی که بشه دانلود کرد و مثل مال شما باشه ممنون میشم برام ایمیل کنید

  پاسخ چی شد

  کریس که سال هاست معلوم نیست کجاست و چه کار میکنه.

  اما شما خودتون باید از تو تنظیمات همون اندیکاتور ایچیموکو اقدام به تعویض رنگ کنید

  گوگل کنید تغییر رنگ اندیکاتور ایچموکو در متاتریدیر احتمالا به نتیجه برسید.

  تو متاتریدر 4 نمیتونی ابرهاتو پررنگ کنی، اگرم بشه کیجنسن و تنکنسن میوفتن زیر ابر، منم مجبور شدم متاتریدر 5 نصب کردم که متاسفانه اسپرد بالاتری داره

  اسم اصلی اقای کریس چیه؟

  باسلام. الان بهترین بروکر برای ایران چیه؟؟

  سلام.دوستان آموزشهای کریس ایچیموکو کلود هستش؟آخه ایچیموکو زیاد داریم.ممنون میشم پاسخ بدین

  سلام .لطفا جواب بدین این اموزش های ایچیموکو از اقای کریس فقط واسه فارکسه یا واسه کریپتو هم دقیقا همینه؟

  با سلام لطفا رمز فایلها رو اعلام بفرمایید

  سلام

  farachart.com

  سلام دوستان، کسی آیدی یا کانالی، ایمیلی چیزی از آقای کریس داره؟ شدیدا نیاز به تماس با ایشان دارم، سپاسگذار میشم کمک کنید. ممنون

  سلام دوستان . چرا فایل شماره 38 نداره ؟

  و 34 ؟

  خسته نباشید خیلی خوب بود آموزش ایچیموکو فایل های که آقای کریس تو آموزش فرمودند چجوری میشه تهیه کرد؟

  سلام ویدئوهای ۳۴ و ۳۸ نیستند تو لیست چرا؟

  با سلام و عرض خسته نباشید به همه اعضا این سایت پرفایده ممنون از چارت ایران بابت ایجاد امکان دانلود آموزشهای فوق العاده کریس خواستم بدونم کریس موضوعات و مباحث دیگه غیر از ایچیموکو هم آموزش میده/؟ واینکه امکان این هست که چارت ایران مباحث دیگه آموزشی توسط کریس رو پوشش بده/؟

  سلام لطفا یک بروکر خوب که تو ایران بشه باهاش کار کرد معرفی کنید.

  سلام درود بر شما که اینهمه فیلم اموزشی به زبان ساده و رسا در اختیار فارسی زبانان به طور رایگان قرار دادید خداوند حافظ و نگهدار شما باشد

  سلام خواهش میکنم خوشحالیم مورد رضایتتون قرار گرفته 🙏

  سلام ادمین . فایلهای 34 و 38 نیستن . میتونم بپرسم چرا ؟

  واقعا عالییییی هم ممنونم از شما هم از اقای کیریس که واقعا دلسوزانه و با جزییات توضیح میدن من کلاسای رمزعلی تو اینستا رو شرکت کردم و 1 ملبون تومان هم پول دادم و یک هزارم این توضیحات اقای کیریس هم نبود

  با سلام و خسته نباشید ببخشید برای شرکت در دوره های ایچیموکو استاد کریس چطور می تونیم شرکت کنید ؟

  سلام شما از مشهدی

  سلام اقای کریس . ممنون از اینکه برای مردم وقت میزارید و بصورت رایگان و هیچگونه چشمداشتی به ما اموزش میدید. میخواستم ببینم از این اموزش ایچیمیکویی که شما گذاشتید برای فارکس ، برای بازارهای دیگه مثل ارز دیجیتال هم میشه استفاده کرد یا هر بازاری استراتزی خاص خودشو داره؟ممنون

  سلام آقای کریس سال ۲۰۱۱ با سایت iran egold همکاری میکردن و آموزش میدادن از سال 2012 دیگه حضورشون کمرنگ شد و من هر چی گشتم دیگه هیچ ردی از ایشون تو هیچ سایتی پیدا نکردم . انشااله هر جا که هست سلامت باشه اگر کسی از دوستان نشانیه جدیدی از ایشون توی وب دارن اعلام کنن ممنون میشم .

  سلام و خسته نباشید کریس 1. پلتفرمی گه استفاده می کنند کسی میدونه چی هستش ؟ یا لینکش بفرسته 2. اندیکاتور جپسن ( jupsen ( از کجا می شه دانلود کرد ؟

  سلام من اولای ویدیو هستم آیا واقعا تکنیک آقای کریس برای ایچی موکو خیلی مفیده؟

  فوق العاده است استاد تمام در حوزه ایچیموکو

  سلام وقت بخیر ببخشید این تاپیکی که آقای کریس اونجا در انجمن سوالا رو جواب میدادن چه سایتی هست؟؟ چرا من هرچی میگردم نمیتونم سایت روپیدا کنم؟

  تشکر فراوان دارم خدمت شما بابت سایت خیلی خوبتون که این آموزش هارو بصورت رایگان در اختیار همه گذاشتید. همچنین تشکر ویژه از جناب کریس بابت آموزشهای فوق العادشون

  سلام خسته نباشید توو جلسه ۲۵ام اقای کریس گفتن که پی دی اف پترن هارو زیر ویدیو قرار میدن این پی دی اف رو چطوری میتونم پیدا کنم آخه اینجا ندیدم ممنون از سایت خوبتون🌹

  سلام چرا اموزشا انگار یهو عوض میشن اول با بچه های ایرانی گولد اما یهو کلا عوض میشن و مطلب نصفه میمونه

  سلام سایت ایرانی گولد رو دارید ؟

  با سلام اقای کریس این اندیکاتور japsian را جکونه در متا لود کنم در ضمن اموزش های جدیدتر را زحمت کشیدهاید یا نه

  سلام و عرض ادب خدمت جناب کریس و دوستان عزیزم در این پیج من حدود 3 سال هست که به صورت حرفه ای فارکس کار میکنم و از سیستم پرایس اکشن ، خطوط روند و حمایت ها و مقاومت ها استفاده میکردم که خیلی سریع تر از اندیکاتورها منو وارد معامله میکرد و به مراتب سود دهی بیشتری داشت. اما به جرات میتونم بگم این آموزش و نکات فوق العاده حرفه ای استاد عزیزمون آقای کریس واقعا کاربردی و ساده بیان شده که پیشنهاد میکنم اون رو به دقت نگاه کنید. همیشه فکر میکردم به قول استادمون ال بروکس اندیکاتورها مثل سایه رفتار واقعی ما رفتار می کنند و دیر سیگنال میدن. اما با دیدن این آموزش به صورت دقیق متوجه شدم اندیکاتور ایچیموکو نکات فوق العاده کاربردی و سود ده زیادی رو داره که هر معامله گری رو حتی بسیار مبتدی میتونه به سودهای زیادی برسونه. البته از استاد عزیزمون و دوست ارزشمندمون آقای کریس واقعا از صمیم قلب تشکر میکنم که این آموزش ها رو سخاوتمندانه در اختیارمون قراردادن و همینطور از سایت خوب چارت ایران که زحمت جمع آوری این آموزش رو کشیدن نهایت تشکر رو دارم

  واقعا گیج کننده بعضی فایلا انگار فقط برای فارکس اموزش داده میشه و اینکه چرا همش میخنده ادم تمرکزش و از دست میده

  سلام خسته نباشید جناب آقای کریس ممنون از محبت شما

  خیلی ممنون بزرگوار ممنون از محبت شما

  چون مال ده سال پیشه

  سلام خدا قوت . اندیکاتور japsian برای تریدینگ ویو از کجا میتونم گیر بیارم ؟

  در پاسخ اقای شمسی بروکر های روسی مناسب هستند مثل روبو فارکس و ایچیموکو واقعا عالی است

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  آموزش کامل و نحوه کار با اندیکاتور CCI به همراه جزئیات + PDFDownloads-icon

  دانلود فیلم های آموزش بورس مقدماتی تا پیشرفته رایگان صفر تا صد, فیلم های آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی تا پیشرفته بورس صفر تا صد گام به گام ارسال دیدگاه

  اییچیموکو در واقع سیستم معاملاتی و نیز ابزاری به منظور تحلیل روند به شمار می آید. ایچیموکو برای اولین در سال 1968 از سوی روزنامه ای ژاپنی در توکیو به جهانیان شناسانده شده که البته پیش از این 20 سال بر روی آن تحلیل و تحقیق صورت گرفته بود. ایچیموکو در واقع این امکان را به افراد داده تا در یک نگاه بتوانند از قدرت، اندازه و جهت روند به یک نمای سریع دست پیدا کنند.

  عدم وجود منابع کافی به زبان لاتین مانع از آن شد که این سیستم تا سال 1990 در غرب مورد استفاده قرار گیرد. البته واقعیت آن است که حتی در حال حاضر نیز این سیستم به زبان فارسی دارای منایع خوبی نبوده و به همین دلیل چندان در ایران استفاده از آن متداول نیست. این سیستم قادر بوده خطوط حمایت و مقاومت ، جهت و قدرت روند و تعریف نقطه ورود و خروج را ارائه دهد.

  نام این ابزار تحلیلی در کل Ichimoku Kinko Hyo بوده که پس از مدتی به ابر ایچیموکو یا Ichimoku Cloud تغییر یافت. ابر ایچیموکو متشکل از 5 خط بوده که هر یک به تنهایی بی ارزش بوده و برای تصمیم گیری نیاز به استفاده همزمان از هر 5 خط می باشد. علت نامگذاری این سیستم به ابر ایچیکومو این بوده که در حقیقت قسمت اعظم قدرت این سیستم به ابر مورد استفاده جهت تعیین خطوط ساپورت و رزیستنس وابسته می باشد.

  همان طور که گفتیم ابر ایچیموکو روشی به منظور تحلیل تکنیکال بوده که قادر به ترکیب شاخص هایی گوناگون در نموداری خاص می باشد. این شیوه در چارت های نمودار شمعی یک ابزار معامله گری به شمار آمده که به وجود آورنده تحلیل هایی در زمینه مناطق حمایت و مقاومت قیمت است. این ابزار حتی در پیش بینی نیز قابل استفاده بوده و برخی آن را ابزاری جهت پیش بینی می دانند. ایچیموکو گاهی از سوی معامله گران به منظور تعیین جهت روند های آینده و حرکت آنی بازار مورد استفاده قرار خواهد گرفت.آموزش ایچیموکو pdf

  اگر چه احتمال داشته در وهله اول چارت سیستم ایچیموکو دشوار و پیچیده به نظر آید اما گفتنی است که این روش همچون دیگر شیوه های تحلیل تکنیکال بر پایه ورودی های بشری ذهنی استوار نمی باشد. و به جرات می توان گفت که یک استراتژی آسان به شمار می آید.

  این شاخص نیز به منظور تایید صحیح روندها بایستی با دیگر
  تکنیک ها همراه گردد تا نتیجه دلخواه دریافت شده و ریسک های معاملات تا حدالامکان
  کاهش یابد. از آن جایی که احتمال داشته اطلاعات به نمایش در آمده از سوی این
  نمودار برای افراد تازه وارد کمی سنگین و گیج کننده به نظر آید لذا توصیه می شود
  که افراد تازه کار پیش از هر کاری به کار با شاخص های اصلی بپردازند.

  در ادامه لینک مجموعه ای آموزشی از آقای مهندس علی نورانی آورده شده است. مهندس نورانی در واقع تحلیلگر ارشد کارگزاری ویندزور می باشد. در این مجموعه این استاد به خوبی تمام مطالب پیرامون ایچیموکو را تجزیه و تحلیل نموده و خیلی خوب این مبحث را آموزش داده است. تماشای این ویدئوها به افرادی که قصد یادگیری تحلیل با استفاده از ایچیموکو را داشته شدیدا توصیه می شود.

  بازنشر از فراچارت farachart.com

  برچسبآموزش تصویری تحلیل تکنیکال اموزش پیشرفته تحلیل تکنیکال اموزش تصویری ایچیموکو کامل اموزش حرفه ای تحلیل تکنیکال اموزش صفر تا 100 تحلیل تکنیکال اموزش مقدماتی تکنیکال ایچیموکو چیست – آموزش تصویری اندیکاتور ایچیموکو Ichimoku با فیلم و PDF علی نورانی

 • اوراق اخزا
 • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


  آموزش کامل و نحوه کار با اندیکاتور CCI به همراه جزئیات + PDFDownloads-icon

  هم اکنون امکان دانلود بهترین کتاب آموزش اندیکاتور ایچیموکو (Ichimoku) به زبان فارسی با فرمت PDF را فراهم کرده ایم که به صورت رایگان می توانید در ادامه از داتیس نتورک دریافت کنید.

  استفاده از کتاب های الکترونیکی به ما این امکان را می دهد در هر مکان و زمان بتوانیم از منابع آموزشی استفاده کنیم.

  فایل های PDF را می توانید در گوشی ها و تبلت ها و کامپیوتر به سادگی باز کنید و اطلاعات خود را افزایش دهید.آموزش ایچیموکو pdf

  ابر ایچیموکو یا Ichimoku Cloud یک روش تجزیه و تحلیل در سیستم های معاملاتی مثل فارکس و بورس و … است که در واقع مجموعه ای از اندیکاتور ها برای بالا بردن دقت پیشبینی است.

  اندیکاتور ایچیموکو که آن را نمودار ابری ایچیموکو می نامند، ازجمله ابزارهای تحلیل تکنیکال است.

  اندیکاتور ایچیموکو به دو صورت «نمودار ابری» یا «چارت تعاملی» معنا می شود.

  این اندیکاتور ازجمله نمودارهای شمعی یا ژاپنی به منظور بررسی وضعیت بازار مورداستفاده قرار می گیرد.

  در این مقاله برای شما بهترین کتاب PDF آموزش اندیکاتور ایچیموکو را به صورت رایگان برای دانلود آماده کرده ایم.

  این کتاب 10 بخش دارد که به همت آقای سید حسین محمودی بصورت عام المنفعه برای معامله گران عزیز ترجمه شده.

 • گکیش
 • برای دانلود تنها کافی است روی لینک زیر کلیک کنید تا به کانال تلگرام داتیس نتورک و پست مربوط به کتاب هدایت شوید.

  سپس در کانال ما عضو شوید و فایل را دانلود کنید.

  لینک دانلود از کانال تلگرام داتیس نتورک

  امیدواریم این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد.

  داتیس نتورک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

  پکیج آموزش پرایس اکشن با ال بروکس

  کتاب معاملات سودآور به روش Chaos تئوری آشوب اثر بیل ویلیامز

  کتاب استراتژی معامله گری بر اساس پرایس اکشن

  کتاب آموزش RSI از مبتدی تا پیشرفته

  کتاب کندل استیک های ژاپنی به زبان فارسی

  کتاب تحلیل بنیادی ، تکنیکال یا ذهنی 

  کتاب جادوگران بازار نوین

  کتاب چگونه در بورس دو میلیون دلار بدست آوردم

  ربات سرخطی خرید و فروش بورس

  خرید کتاب آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی و پیشرفته فارسی

  کتاب الگوهای شمعی ژاپنی استیو نیسون

  خرید کتاب پرایس اکشن لنس بگز

  کتاب مقدس معامله گری براساس کندل استیک

  مجموعه فیلتر های پرکاربرد در دیده بان بازار بورس (Tsetmc)

  کتاب معامله گر منضبط اثر مارک داگلاس

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه

  نام *

  ایمیل *

  وب‌ سایت

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  آموزش ایچیموکو pdf

  داتیس نتورک فعالیت حرفه ای خود را در سال 1393 با هدف دسترسی آسان فارسی زبان ها به آموزش های مربوط به حوزه شبکه های کامپیوتری آغاز کرد. در سال های بعد تصمیم گرفتیم بخش های نرم افزار و برنامه نویسی و بازارهای مالی … را نیز به وب سایت اضافه کنیم.

   

  از طریق روش های ارتباطی زیر می توانید با داتیس نتورک ارتباط برقرار کنید:

  شماره تماس : 02165361915 (ساعت 9 الی 14)

  ایدی پشتیبانی تلگرام :

  datisnetwork_support (پاسخ گویی شبانه روزی)


  نام کاربری یا آدرس ایمیل *


  رمز عبور *

  ورود

  هنوز حساب کاربری ندارید؟


  PDF Downloads-icon


  Downloads-icon


  Downloads-icon


  Downloads-icon


  Downloads-icon


  Downloads-icon


  بازگشت به لیستDownloads-icon

  هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

  لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید – حداقل 5 کاراکتر

  حداقل 8 کاراکتر

  آموزش ایچیموکو pdf

  اخبار مقالات و تخفیفات گروهی را دنبال کنید

  اخبار مقالات و تخفیفات گروهی را دنبال کنید

  سیگنال ، اخبار ، آموزش ، استراتژی ، اندیکاتور


  آموزش متنی و pdf بورسDownloads-icon


  آموزش متنی و pdf فارکسDownloads-icon


  آموزش متنی و pdf ارز دیجیتالDownloads-icon


  آموزش متنی و pdf بورسDownloads-icon


  آموزش متنی و pdf فارکسDownloads-icon


  آموزش متنی و pdf ارز دیجیتالDownloads-icon


  آموزش متنی و pdf بورسDownloads-icon


  آموزش متنی و pdf فارکسDownloads-icon


  آموزش متنی و pdf ارز دیجیتالDownloads-icon


  آموزش متنی و pdf ارز دیجیتالDownloads-icon


  آموزش متنی و pdf بورسDownloads-icon


  آموزش متنی و pdf فارکسDownloads-icon


  آموزش متنی و pdf ارز دیجیتالDownloads-icon


  آموزش متنی و pdf بورسDownloads-icon


  آموزش متنی و pdf فارکسDownloads-icon


  جزوه پرایس اکشن سعید خاکسترDownloads-icon

  آکادمی مالی آتِس برای انتقال تجربیات و آموزش زیر صفر تا بالای صد معامله گری بازارهای مالی در سال 98 تأسیس شد و روز به روز طبق استانداردهای بین المللی گام خواهیم برداشت.

  بازارهای مالی جایگاه مهم و جذابی برای کسب درآمد و تولید ثروت محسوب می شوند. سرمایه گذاری در آنها از قید و بند زمان و قوانین دست و پاگیر معاملاتی رها شده و به سبب ایجاد موقعیت های مناسب کسب درآمد که گاهاً به معجزه شبیه می باشند افراد بسیاری را به خود جذب نموده اند اما از سوی دیگر فعالیت در این بازارها مستلزم پذیرش ریسک بالایی نیز می باشد. ریسک و خطری که جز با مسلح بودن به دانش و کسب مهارت در معامله قابل کنترل نمی باشد.


  کد تایید *

  اگر سوالی دارید ما کنارتونیم!

  آموزش ایچیموکو pdf

  زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

  ورود


  کد تایید *


  نام کاربری:


  رمز عبور:

  جهت ارتباط با ما از روش های مقابل اقدام نمایید

  PFOREX 2005 – 2021

  ●نام کامل: راهنمای معامله با ابرهای ایچیموکو
  ●مولف: مانش پاتل
  ●مترجم: سید حسین محمودی
  ●نوع فایل:   PDF
  ●تعداد صفحه: 207
  ●حجم: 15 مگابایت

  لینک دانلود

  این کتاب 10 بخش دارد که به همت آقای سید حسین محمودی بصورت عام المنفعه برای معامله گران عزیز ترجمه شده.

  ● مقدمه
  ● اجزاء ایچیموکو
  ● برنامه معاملاتی ایچیموکو
  ● بک تست
  ● آنالیزهای آتی
  ● استراتژی های ایچیموکو
  ● عناصر زمانی ایچیموکو
  ● روانشناسی کاربردی ایچیموکو
  ● معامله گری با ایچیموکو در طول روز
  ● نتیجه گیری
  ● برگه های تحلیل و تجزیه ایچیموکوآموزش ایچیموکو pdf

  آسان‌کریپتو پیشرفته ترین سیستم معاملاتی بازار ارزهای دیجیتال

  که کمک می‌کنه در کوتاه‌ترین زمان با بیشترین دقت پرسودترین ارزها رو شناسایی کنی؛ پس دیگه نیازی نیست 24 ساعته حواست به بازار باشه.

  منابع آموزشی فراچارت کاملا رایگان برای شما تهیه شده لذا استفاده از آ در رسانه دیگر یا کسب درآمد به هر نحوی از این محتوای آموزشی نقض قوانین کپی رایت است و پیگرد حقوقی دارد و سو استفاده از حاصل زحمات دیگران در نهایت باعث ترویج بی اعتمادی و ایجاد محیط ناسالم برای رقابت خواهد شد.

  بسیار عالی.اساتید گرامی خداقوت

  سلام

  ۱٫ اگه ممکنه لینک کتاب زبان اصلی رو هم قرار بدید
  ۲٫ در فصل آخر که حجم برای معاملات ۵ دقیقه ۰٫۱ لات تعریف شده برای هر معاملست یا مجموع در روزه؟

 • تسویه معاملات چیست؟
 • ممنون

  سلام
  در مورد حمایت ها و مقاومت هایی که در معاملات بک تست انجام شده هیچ توضیحی داده نشده. به شخصه نمیدانم حمایت ها و مقاومت هایی عنوان می شود از چه روشی بدست آمده.
  ممنون میشم در این باره کمکم کنید واقعا ذهنم درگیر این مساله واقعا مهم است.

  صفحه ۳۲ تا ۱۲۲ نیست
  در آخر دوباره صفحه ۱۲۲ تا ۲۰۶ تکرار شده

  تست شد صفحات ۳۲ تا ۱۲۲ کاملا موجود بود در کتاب

  با سلام چگونه اندازه هر ۱ پیپ را در سهام بورس ایران به دست آوریم؟

  سلام. بورس به ریال هست قیمت و تفاوت اونها. واژه پیپ برای بازار جهانی هست ربطی به بورس نداره

  همین pdf بصورت کتاب در اومده ولی دو نفر دیگه به عنوان مترجم اسمشون اومده

  با سلام
  در کتاب فوق صحبت از بافر شده لطفا اگه کسی موضوعی میدونه که منظور از بافر چی هست لطفا اعلام کنید
  ممنون

  منظور از بافر یا پیشروی قابل قبول، فاصله ای است که اگر قیمت به اندازه آن از یک مقاومت/حمایت عبور کند میتوانیم بگوییم که ان حمایت/مقاومت شکسته شده است ، در این کتاب منظور این است که اگر قیمت به یک حمایت /مقاومت برسد و ۴۰ پیپ هم از ان فراتر رود آن مقاومت یا حمایت را شکسته میدانیم.

  سلام
  از ایچیموکو می توان در بورس ایران استفاده کرد

  بله مشکلی نیست

  سپاس

  عالیه.
  لطفا از ایچی پیشرفته بیشتر مطلب بزارین.

  برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

  استفاده یا فروش محتوای آموزشی فراچارت در رسانه های دیگر نقض قوانین کپی رایت است و پیگرد حقوقی دارد.


  لینک دانلودDownloads-icon

  موضوع اصلی این کتاب ترید تعادلی در سستم معاملاتی ایچیموکو می باشد اما سعی شده است از سایر تجارب برای بازدهی بیشتر این ترید استفاده شود. لذا کتاب به چهار بخش تقسیم بندی شده است اگر چه هر یک بصورت موردی برای هر استراژی قابل استفاده است اما استفاده… بیشتر بدانید

  ایچیموکو یعنی دیدن تعادل در یک نگاه و اگر قرار بر پیچیده بودن موضوع باشد اصل تعریف سیستم زیر سوال می رود. یکی از دلایل وجود این پیچیدگی های بی دلیل در مطالب آموزشی اینست که بسیاری از این آموزش ها خمیر مایه غربی داشته حال آنکه زادگاه ایچیموکو در… بیشتر بدانید

  در این دوره آموزشی که بیشتر جنبه تحلیلی دارد تا تریدی، سعی شده است مطالبی کلی از نحوه حرکات بازارهای مالی ، ذات کلی بازار های مالی، کلیت پرایس اکشن برای بررسی قدرت قیمت، بررسی و شناخت مناطق پرایسی که قیمت بین آنها نوسان می‌کند (بحث اصلی دوره)، م… بیشتر بدانید

  ایچیموکو یک ابزار تحلیل تکنیکال جامع است که هدف از این سیستم فراهم آوردن یک نمای سریع از قدرت و تمایل و انداره حرکت روند در یک نگاه است ، این سیستم قابلیت ارائه خطوط حمایت و مقاومت، جهت و قدرت روند و تعریف نقطه ورود و خروج و حتی تحلیل زمانی را د… بیشتر بدانید

  ایچیموکو یک ابزار تحلیل تکنیکال جامع است که هدف از این سیستم فراهم آوردن یک نمای سریع از قدرت و تمایل و انداره حرکت روند در یک نگاه است ، این سیستم قابلیت ارائه خطوط حمایت و مقاومت، جهت و قدرت روند و تعریف نقطه ورود و خروج را دارد. علاقه مندان ب… بیشتر بدانید
  آموزش ایچیموکو pdf

  این سری ویدئوها و جزوه آموزشی مربوط است به بخشی از سیستم لاین چارت و بنچمارک است که توسط آقای کاظمی تهیه شده و به رایگان از طریق این رسانه در اختیار علاقه مندان قرار گرفته. اصل اساسی این سیستم استفاده از اصول پرایس اکشن کاربردی و مفید در کنار من… بیشتر بدانید

  ایچیموکو یک ابزار تحلیل تکنیکی جامع است که توسط یک تحلیل گر از توکیو با نام “گیوچی هوسودا” در سال 1968 معرفی شد. هدف این سیستم فراهم آوردن یک نمای سریع از قدرت، تمایل و اندازۀ حرکت روند در یک نگاه بود. این سیستم قابلیت ارائه خطوط حمایت و مقاومت… بیشتر بدانید

  ●نام کامل: آموزش مقدماتی سیستم معاملاتی ایچموکو ●مولف/مترجم: مهرداد خالقی ●نوع فایل: PDF ●تعداد صفحه: 80 ●حجم:  2 مگابایت بیشتر بدانید

  در این مجموعه آموزشی بیشتر مفاهیم تکنیکالی که به آن نیاز دارید با رویکردی عملی تدریس شده که امید واریم برای شما عزیزان مفید واقع شود. بیشتر بدانید

  اندرو از سال 2015 شروع به انتشار گام به گام تحلیل مارکت و نمودار های بازارهای مختلف با استفاده از متد ایچموکو در اینترنت پرداخت و اکنون با گذشت حدود یک سال و نیم مجموعه آموزشی خوبی جمع آوری شده که برای کسانی که تخصصی ایچموکو کار می کنند بسیار می… بیشتر بدانید

  ●نام کامل: استراتژی معاملاتی ایچی موکو کینکو هیو + فیبو کومو ●مولف/مترجم: عباس سعادت ●نوع فایل: PDF ●تعداد صفحه: 35 ●حجم: 14 مگابایت نکته مهم: سیستم های معاملاتی مجموعه ای از قوانین منطبق با تحلیل تکنیکال یا قواعد ابداعی هستند که به شما نقاط ورو… بیشتر بدانید

 • اندیکاتور قدرت خریدار
 • ●نام کامل: استراتژی معاملاتی ایچی موکو کینکو هیو ●مولف/مترجم: مهندس جواد فلاحیان ●نوع فایل: PDF ●تعداد صفحه: 40 ●حجم: 2 مگابایت نکته مهم: سیستم های معاملاتی مجموعه ای از قوانین منطبق با تحلیل تکنیکال یا قواعد ابداعی هستند که به شما نقاط ورود و خ… بیشتر بدانید

  این مجموعه توسط کریس (ایرانی و با نام مستعار) تهیه شده. آموزش ها به مباحث ایچیموکو می پردازد که به تفصیل به همراه مباحث متفرقه دیگر آموزش داده شده. این مجموعه در صورت ارسال ویدئوی جدید در همینجا بروز رسانی خواهد شد و در تابلوی اعلانات درج خواهد… بیشتر بدانید

  ▪️
  جزوه جامع ترید تعادلی در ایچیموکو

  ▪️
  کتابچه جامع و فارسی دوره پرایس اکشن RTM

  ▪️
  فیلم آموزشی ریور (متد گلن نیلی) محمد محبی

  ▪️
  فیلم آموزشی اختیار معامله در بورس وحید زارع

  ▪️
  فیلم آموزشی استرولوژی مالی با همایون فرزانه

  ▪️
  تمپلیت متاتریدر 5 در پرایس اکشن سعید خاکستر

  ▪️
  آموزش اندیکاتورهای کاربردی

  ▪️
  اندیکاتور انتقال دیتا آقای افشاری به ورژن ۶ بروز شد

  ▪️
  اندیکاتور تولید کش دیتا برای نئو ویو

  ▪️
  کتابچه آموزشی نرم افزار موتیو ویو

  ▪️
  کتاب آشنایی با بورس ایران و جهان

  ▪️
  کتاب جامع آموزش کدال خوانی

  ▪️
  اندیکاتور انتقال دیتا + ویدئو بروزرسانی شد

  ▪️
  ویدئو های باکیفیت تر در الفبای بورس قرار داده شد

  ▪️
  نسخه 5.4 نرم افزار موتیو ویو

  ▪️
  اندیکاتور جدید در بحث انتقال دیتا

  ▪️
  استراتژی معاملاتی ورود به کانال

  ▪️
  بروز رسانی استراتژی چهار جفت ارز

  ▪️
  دوبله فارسی روانشناسی معاملات با مارک داگلاس

  ▪️
  نوسانگیری حرفه ای در بورس تهران

  ▪️
  استراتژی شکست ابرهای کومو

  ▪️
  اتصال حساب به سایت MQL ویرایش جدید

  ▪️
  چکیده امواج الیوت به سبک پریچر

  ▪️
  تحلیل و معامله گری به روش بیل ویلیامز

  ▪️
  سه نکته بنیادین برای موفقیت در بازار بورس

  ▪️
  اکسپرت و ربات معاملاتی چیست؟

  ▪️
  سیستم معاملاتی اوریج و AO.

  آموزش ایچیموکو pdf

  ▪️
  دوره جارات داویس به فارسی تکمیل شد.

  ▪️
  نرم افزار استراتژی تستر + آموزش انتقال دیتا

  ▪️
  راهنمای امواج الیوت به سبک نئو ویو ویرایش جدید

  ▪️
  ویدئوی جدید به بخش آموزش MQL پیوست شد.

  ▪️
  آموزش کامل تحلیل بنیادی در بورس تهران

  ▪️
  آشنایی با تاریخچه بازار ارزهای جهانی

  ▪️
  آموزش کاربردی پترن های کندل استیک

  ▪️
  نصب و انتقال دیتا در آمی بروکر

  ▪️
  راهنمای امواج الیوت به سبک گلن نیلی

  ▪️
  انواع مثلث ها در نئو ویو

  ▪️
  کتابچه مالی رفتاری از دکتر احمد بدری

  ▪️
  پرایس اکشن با اندرو جیکن و زیرنویس فارسی

  ▪️
  کتاب فارسی معامله با ابرهای ایچیموکو

  ▪️
  سیستم اسکالپ با ایچیموکو

  ▪️
  سیستم معاملاتی پندینگ گذاری

  ▪️
  کتاب جامع آموزش بازارهای جهانی

  ▪️
  زیر نویس فارسی به ویدئوی داگلاس اضافه شد

  ▪️
  انواع خطوط حمایت و مقاومت

  ▪️
  آشنایی مقدماتی با تحلیل تکنیکال

  ▪️
  ترسیم حمایت و مقاومت بر اساس تئوری گن

  ▪️
  کتابچه فارسی راهنمای روانشناسی یک معامله گر

  ▪️
  کتابچه فارسی راهنمای جامع مدیریت ریسک

  ▪️
  اصل امواج الیوت از رابرت بالان

  ▪️
  آشنایی با چنگال اندروز

  ▪️
  آشنایی با امواج الیوت محسن بهدادفر

  ▪️
  زیر نویس فارسی به مستند معامله گران اضافه شد

  ▪️
  تجزیه تحلیل صورت های مالی در بورس

  ▪️
  آموزش همبستگی ارزها

  ▪️
  بخش تجربیات به منوی آموزش منتقل شد.

  ▪️
  فیبو کومو عباس سعادت.

  ▪️
  آشنایی با معاملات CFD.

  ▪️
  نرم افزار داینامیک تریدر بدون نصب و کرک شده.

  استفاده یا فروش محتوای آموزشی فراچارت در رسانه های دیگر نقض قوانین کپی رایت است و پیگرد حقوقی دارد.

  56,500 تومان

  کتاب معامله گری به روش ایچیموکو یک کتاب خیلی عالی و موثر برای کسانی که در بازار های مالی از جمله حوزه بیت کوین و فارکس و بازار بورس هستش که با تکنیک هایی که در این کتاب گفته شده به راحتی میتوان روند قیمت و تمایلات قیمت رو به شما گوشزد کنه.

  نویسنده : سعید روندی

  کسانی که به سیستم معاملاتی وارد میشوند از ابزار های متعددی به نام اندیکاتور استفاده میکنند که بتوانند در بازارهای مالی بیت کوین ،فارکس و بازار بورس ایران کسب سود کنند.ولی در مورد ایچیموکو خیلی ساده و شفاف این داستان رو برای شما باز میکنم .

  سازنده ایچیموکو یه روزنامه نگار ژاپنی به اسم Goichi Hosada بود که یک اندیکاتور برای معاملات به کمک شاگردان خودش درست کردند.این سیستم به قدری قدرتمند است که به عنوان اندیکاتور نباید نگاهش کرد بلکه باید به چشم یک سیستم معاملاتی پیشرفته با کلی رمز و رموز او را دید.در این قسمت کتابی رو به شما معرفی کردیم که به شما کمک خواهد کرد توی این نوع روش معاملاتی بیشترین سود رو کسب کنید با ضریب خطای کم.آموزش ایچیموکو pdf

  پس برای وسیع تر شدن علم خودتون سعی کنید ایچیموکو را کامل فرا بگیرید وما فرصتی برای شما فراهم کردیم  که در این وبسایت راه هایی به شما آموزش بدیم که توی معاملات موفق و پر سود باشید

  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه شما *

  نام *

 • وساشرقی
 • ایمیل *

  ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

  برگزیده

  آموزش

  تحلیل ارزدیجیتال

  BTC/USDT

  تحلیل بازارفارکس

  EUR/USD

  آموزش

  اندیکاتور

  علم معامله گر

  کلیه حقوق این سایت نزد علم سورس محفوظ بوده
  و بازنشر محتوا با ذکر منبع بلامانع است.

  این وب‌سایت یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش مطالب وجود ندارد.

  نویسنده : علیرضا
  | زمان انتشار :
  1400-06-23 05:12:01

  درحال لود مطلب …

  آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

  برچسب ها :
  تحلیل
  زمانی
  ایچیموکو

  آموزش ایچیموکو pdf

  ایچیموکو رو با مسامجه می شه به معنای توزان نیروها در یک نگاه دونست . ادعایی که … در نگاه اول دو ابزار دیگر در اختیار ما بود یکی تحلیل امواج و تحلیل زمانی. ) که خواهیم …
  ادامه…

  Aug 16, 2020 — ابر ایچیموکو یا Ichimoku Cloud یک روش تجزیه و تحلیل در سیستم … زمانی ایچیموکو; روانشناسی کاربردی ایچیموکو; معامله گری با ایچیموکو در …
  ادامه…

  Feb 1, 2019 — معرفی کتابهای چاپ شده; PDF و جزوات آموزشی … آموزش سیستم معاملاتی ایچیموکو توسط علیرضا زاغیان. ایچیموکو یک ابزار تحلیل تکنیکال جامع است که هدف از این سیستم فراهم آوردن یک نمای سریع از قدرت و تمایل و انداره حرکت روند …
  ادامه…

  ایچیموکو پیشرفته pdf. آموزش اندیکاتور ایچی موکو- ایچیموکو پیشرفته- آموزش ایچیموکو pdf . … تحلیل تکنیکال حرفه ای با استراتژی ایچیموکو(تحلیل زمانی 2).
  ادامه…

  03-12-2016, 11:46 PM. چندتا pdf درباره این سیستم دارم که پیدا کردم آپلود میکنم. … دارم) استفاده میکنم. در مورد تحلیل زمانی ایچیموکو می تونید چندتا سورس بدین؟
  ادامه…

  تحلیل تكنیكال،نوسانگر ایچیموکو،میانگین متحرک،نسبت شارپ . تاریخ دریافت … در استراتژي سوم خرید زمانی صورت می گیرد که چیكو اسپن خط پایین ابر را رو به.
  ادامه…

 • بازار دوم فرابورس چیست
 • اندیکاتور ایچیموکو که آن را نمودار ابری ایچیموکو می نامند، ازجمله ابزارهای تحلیل … زمانی که براساس فرمول این خط، قیمت بیشتراز میانگین بالاترین و پایین ترین … کتاب PDF ایچیموکو و اثبات پارامترهای متفاوت امروزی برای بهینه کردن عملکرد آن.
  ادامه…

  ایچیموکو در واقع ابزاری در تحلیل تکنیکال به شمار آمده که برای اولین بار در سال 1968 یک تحلیل گر … 5, ابر کومو و تحلیل زمانی, لینک, 153MB … ایچیموکو کامل ایچیموکو چیست – آموزش تصویری اندیکاتور ایچیموکو Ichimoku با فیلم و PDF …
  ادامه…

  دانلود کتاب معامله گری به روش ایچیموکو | دانلود pdf معامله گری به روش ایچیموکو. 56,500 تومان. کتاب معامله گری به روش ایچیموکو یک کتاب خیلی عالی و موثر برای …
  ادامه…

  آموزش اندیکاتور ایچیموکو در تحلیل تکنیکال. همان طور که در تصویر بالا نشان داده شده است ، از سه قسمت تشکیل شده که دوره های زمانی در هرکدام از آنها متفاوت می باشد .
  ادامه…

  Aug 18, 2020 — آموزش اندیکاتور ایچیموکو این اندیکاتور توسط گیوچی هوسودا پیش از جنگ جهانی دوم … ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال یعنی اندیکاتور ایچیموکو را به شما آموزش بدیم. … و مقاومت را صرفا برای بازه زمانی کنونی فراهم می‌کنند متمایز می‌کند. … به زبان سادهایچیموکو پیشرفته pdfایچیموکو چیستایچیموکو در بورس …
  ادامه…

  فیلم آموزش تحلیل تکنیکال با نیما ازادی + PDF احتمالا شما نیز تاکنون چیزی در … از دیگر مزایای تحلیل تکنیکال امکان به کارگیری آن در بازه های زمانی گوناگون می …
  ادامه…

  تحلیل تکنیکی بیان رسعت حرکات های قیمت در طی زمان با زبان ریاضی است. … “برد واقعی میانگین” در زمانبندی های روزانه و باالتر در 14 دورۀ زمانی استفاده می شود که …
  ادامه…

  برای فعالیت در این عرصه نیاز به دانش خاصی است که آن را علم تحلیل تکنیکال می … بازار -الگوهای کندل استیک -معامله گری و ابزار های کمکی دانلود فایل PDF : دانلود … استراتژی های ایچیموکو عناصر زمانی ایچیموکو روانشناسی کاربردی معامله گری …
  ادامه…

  سیستم معاملاتی ایچیموکو اولین بار توسط هوسودا گوئیچی طراحی شد. … عوامل ایچی موکو در کنار قیمت وظیفه تحلیل زمانی را به عنوان یک عنصر اضافی … میخواستم ببینم کتاب ایچیموکو رو چطوری میتونم تهیه بکنم آیا فایل pdf هم داره کتاب یا نه؟
  ادامه…

  فنون و ابراز های تحلیل تکنیکال پیشرفته امواج الیوت ، الگوهای هارمونیک. آموزش انواع نرم افزارهای … ۳۲- آنالیز زمانی داینامیک (PDF) · ۳۳- ایچیموکو PDF ICHIMOKO … نگاهی تحلیلی بر شاخص‌های بورس با رویکردی بر سهام شناور آزاد (pdf) · اصول بازار …
  ادامه…

  Davood changed group title to «گروه تحلیلی مارکت و ایچیموکو». Davood changed group photo … فایل PDF فوق جزوه ای کامل جهت یادگیری علم تکنیکال. 14:21.
  ادامه…

  … باز حرفه ای شوید. دانلود رایگان کتاب راهنمای ایچیموکو برای تحلیل بهتر سهام بورس. … ○نوع فایل: PDF ○تعداد صفحه: ۲۰۷ … عناصر زمانی ایچیموکو ○ روانشناسی …
  ادامه…

  در این کتاب نیز،عبارت دیگری از تحلیل تکنیکال ژاپنی،یعنی ایچیمیکو کینکوهایو،به … بخش ششم:عناصر زمانی ایچیموکو … New Doc ۲۰۱۹-۰۶-۲۲ ۱۸.۳۷.۴۶.pdf.
  ادامه…

  آموزش تحلیل تکنیکال «اندیکاتور ایچیموکو Ichimoku Kinko Hyo»+فایل pdf … نکته 2 : زمانی که بازار Range است و روند خاصی ندارد T.S بصورت یک خط مسطح در می …
  ادامه…

  در این فرادرس قصد داریم به مباحث پیشرفته ایچیموکو بپردازیم، مباحثی که در ایران و حتی در دنیای غرب کمتر به آن پرداخته شده است. … فایل PDF یادداشت‌ های ارائه مدرس … آموزش آشنایی با نرم افزار MetaTrader – ابزار تحلیل تکنیکال در بازار بورس … شده(حداقل از نظر دوره زمانی) و نه تعداد افراد تاثیرگذار زیادی ازش استفاده میکنن.
  ادامه…

  نوشته دوره آنلاین تحلیل تکنیکال (سطح یک) اولین بار در گروه مالی شریف. … زمانی فیبوناچی; تحلیل زمانی در بورس; تحلیل زمانی سهم; تحلیل زمانی با ایچیموکو.
  ادامه…

  Oct 26, 2019 — مطلب آموزشی پیش رو با عنوان، آموزش تحلیل تکنیکال پیشرفته(تحلیل زمانی)، توسط جواد کشاورز، در فرمت PDF، و در 34 صفحه تهیه و تنظیم شده …
  ادامه…

  مجموعه ویدئو آموزش کامل تحلیل زمانی از استاد نیما آزادی در 8 ساعت. … ○نام کامل: آموزش تحلیل زمانی با جواد کشاورز ○مولف/مترجم: جواد کشاورز ○نوع فایل: PDF ○تعداد … تحلیل تکنیکال حرفه ای با استراتژی ایچیموکو(تحلیل زمانی 1) · اشکان منتخب.
  ادامه…

  تاریخ 01 بهمن 1399

  تاریخ 06 شهریور 1400

  نام

  ایمیل

  نظر


  ارسال

  تاریخ 27 شهریور 1400

  تاریخ 27 شهریور 1400

  تاریخ 27 شهریور 1400

  تاریخ 27 شهریور 1400

  تاریخ 27 شهریور 1400

  آموزش ایچیموکو pdf

  تاریخ 27 شهریور 1400

  تمامی حقوق محفوظ است!

  این وب‌سایت یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش مطالب وجود ندارد.

  آموزش ایچیموکو pdf
  آموزش ایچیموکو pdf

  دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *